Tippmix eredmények - 2018. július 30. - augusztus 5.

2018-07-30
Tippmix eredmények - 2018. július 30. - augusztus 5.
2018.08.05.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - British Columbia 27 - 18  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Greater Western Sydney 46 - 151  
Melbourne Demons - Gold Coast Suns 143 - 47  
West Coast Eagles - Fremantle 142 - 84  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - NC Dinos 8 - 10  
KIA Tigers - Doosan Bears 6 - 3  
KT Wiz - Nexen Heroes 2 - 20  
LG Twins - SK Wyverns 3 - 12  
Lotte Giants - Samsung Lions 2 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 0 - 2  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 3 - 1  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 5 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 4 - 6  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 7 - 4  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 4 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Saraperos de Saltillo 8 - 12  
Bravos de Leon - Olmecas de Tabasco 7 - 11  
Bravos de Leon - Olmecas de Tabasco (23:15) 12 - 2  
Diablos Rojos del Mexico - Piratas de Campeche 12 - 3  
Generales de Durango - Rieleros de Aguascaliente 8 - 1  
Guerreros de Oaxaca - Leones de Yucatan 3 - 13  
Pericos de Puebla - Tigres de Quintana Roo 8 - 9  
Sultanes de Monterrey - Tecolotes de Nuevo Laredo 9 - 6  
Toros de Tijuana - Acereros de Monclova 2 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 9 - 3  
Arizona - San Francisco (22:10) 2 - 3  
Chicago Cubs - San Diego 6 - 10  
Cleveland - LA Angels 3 - 0  
Cleveland - LA Angels (19:10) 4 - 3  
LA Dodgers - Houston 0 - 14  
LA Dodgers - Houston (22:10) 3 - 2  
Milwaukee - Colorado 8 - 4  
Milwaukee - Colorado (20:10) 4 - 5  
Minnesota - Kansas City 8 - 2  
Minnesota - Kansas City (20:10) 6 - 5  
NY Mets - Atlanta 3 - 0  
NY Mets - Atlanta (19:10) 4 - 5  
Oakland - Detroit 2 - 1  
Oakland - Detroit (22:05) 6 - 0  
Philadelphia - Miami 8 - 3  
Philadelphia - Miami (19:35) 5 - 3  
Pittsburgh - St. Louis 4 - 8  
Pittsburgh - St. Louis (19:35) 1 - 2  
Seattle - Toronto 1 - 5  
Seattle - Toronto (22:10) 6 - 3  
Tampa Bay - Chicago WS 1 - 2  
Tampa Bay - Chicago WS (19:10) 7 - 8  
Texas - Baltimore 3 - 1  
Texas - Baltimore (21:05) 6 - 9  
Washington - Cincinnati (19:35) 2 - 1  
Darts (Auckland Darts Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Darts Masters 2018    
M. van Gerwen - P. Wright 10 - 3  
R. van Barneveld - M. van Gerwen 4 - 11  
S. Whitlock - R. van Barneveld 5 - 10  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cascavel - Shouse Belem 10 - 3  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oita - Sumida 5 - 4  
Sendai - Osaka 2 - 6  
Urayasu - Machida 3 - 5  
Gyeplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Spanyolország 1 - 3  
Hollandia - Írország 6 - 0  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Ice - Adelaide Adrenaline 9 - 2  
Newcastle North Stars - Canberra Brave 4 - 6  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szpartak Moszkva 3 - 2  
Dinamo Moszkva - Dinamo Riga 4 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Minszk 6 - 1  
Kerékpár (Tour de Pologne, 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - M. Trentin 0 - 1  
G. Nizzolo - D. van Poppel 1 - 0  
J. Rölandts - M. Paterski 0 - 1  
N. Bouhanni - N. Bonifazio 0 - 1  
P. Ackerman - A.J. Hodeg 1 - 0  
S. Consonni - C. Venturini 1 - 0  
Tour de Pologne 2018 - 2. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - SM Beermen (5.m.) 87 - 83  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Las Vegas 109 - 88  
Dallas - Washington 74 - 76  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Stoke 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Manchester City 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Tigre 2 - 0  
Newell's - Defensores Unidos 3 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Beerschot Wilrijk 3 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Oostende 5 - 2  
Genk - St. Truiden 1 - 1  
Mouscron-Peruwelz - FC Bruges 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Levszki Szófia 0 - 2  
CSZKA Szófia - Dunav Ruse 3 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Universitario de Sucre 0 - 0  
Bolivar La Paz - Sport Boys Warnes 3 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Avai 2 - 2  
Sampaio Correa - Criciuma 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globo RN - Botafogo PB 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville - Luverdense 4 - 2  
Operario PR - Bragantino 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Palmeiras 0 - 0  
Corinthians - Atlético PR 0 - 0  
Gremio - Flamengo 2 - 0  
Parana - Ceara 0 - 1  
Sao Paulo - Vasco da Gama 2 - 1  
Vitória - Cruzeiro 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Paderborn 1 - 0  
Heidenheim - Bielefeld 1 - 1  
Magdeburg - St. Pauli 1 - 2  
Union Berlin - Erzgebirge Aue 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meppen - Osnabrück 0 - 2  
Wehen - Cottbus 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Curico Unido 2 - 0  
San Luis de Quillota - O'Higgins 2 - 0  
Universidad de Chile - Audax Italiano 1 - 2  
Universidad de Concepcion - Huachipato 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Chrudim 3 - 0  
Ceske Budejovice - Vlasim 1 - 0  
MAS Taborsko - Vitkovice 4 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Mladá Boleslav 3 - 4  
Sparta Praha - Slovacko 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingör - Naestved 1 - 1  
Hvidovre - Fremad Amager 2 - 2  
Köge - Viborg 1 - 0  
Lyngby - Silkeborg 1 - 0  
Roskilde - Fredericia 0 - 3  
Thisted - Nyköbing 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Nordsjaelland 2 - 0  
Horsens - Hobro 2 - 2  
OB Odense - FC Köbenhavn 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Chippa Utd. 2 - 0  
Maritzburg Utd. - Lamontville Golden Arrows 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ansan Greeners 3 - 2  
Asan Mugunghwa - Busan I'Park 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Daegu 1 - 3  
Jeonbuk - Gyeongnam 0 - 1  
Jeonnam - Ulsan 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Univ. Catolica de Quito 0 - 1  
Delfin Manta - Tecnico Univ. Ambato 1 - 1  
Emelec Guayaquil - Guayaquil City 3 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Manchester Utd. 1 - 0  
Schalke - Angers 1 - 0  
VfB Stuttgart - Atl. Madrid 1 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HB Torshavn - Skala IF 2 - 1  
KI Klaksvik - Vestur Sorvagur 3 - 0  
NSI Runavik - EB Streymur 5 - 0  
Vikingur Gota - AB Argir 3 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klubi 04 - KPV Kokkola 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Honka 3 - 3  
Kuopio PS - Turku PS 3 - 2  
Lahti - PS Kemi 1 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JPV Marikina - Kaya Iloilo 0 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Lokomotív Zagreb 1 - 1  
Osijek - Rudes 3 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema FC - Persija Jakarta 1 - 1  
Persebaya Surabaya - Persela Lamongan 3 - 1  
PSM Makassar - Perseru Serui 2 - 2  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Barcelona 1 - 0  
Real Madrid - Juventus 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi Petah Tikva 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oita Trinita - Albirex Niigata 4 - 0  
Okayama - Kamatamare Sanuki 3 - 0  
Roasso Kumamoto - Zweigen Kanazawa 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Vissel Kobe 1 - 0  
Jubilo Iwata - Vegalta Sendai 3 - 2  
Kashima A. - Shimizu SP 1 - 0  
Kawasaki Frontale - Yokohama FM 2 - 0  
Nagoya GE - Gamba Osaka 3 - 2  
Sagan Tosu - Cerezo Osaka 1 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare 2 - 2  
Sapporo - Kashiwa R. 1 - 2  
Urawa RD - Nagasaki 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Rayyan 0 - 2  
Al-Kharaitiyat - Al-Sadd 0 - 6  
Al-Shahaniya - Al-Duhail 0 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyzylzhar Petropavlovsk - Irtis Pavlodar 1 - 0  
Sahtar Karagandy - Kairat Almaty 1 - 1  
Tobol Kostanay - Ordabasy Shymkent 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Dep. La Equidad 0 - 2  
Boyaca Chico - Dep. Cali 1 - 1  
Envigado - Junior de Barranquilla 0 - 1  
Millonarios - Independiente Medellin 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xinjiang Tianshan - Meizhou Meixian Techand 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Shandong Luneng 1 - 1  
Dalian Yifang - Shanghai SIPG 1 - 0  
Guangzhou R&F - Guangzhou Evergrande 2 - 4  
Hebei - Tianjin Teda 1 - 2  
Jiangsu - Guizhou Zhicheng 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garbarnia Krakkó - Bytovia Bytow 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Wisla Krakkó 1 - 0  
Miedz Legnica - Gornik Zabrze 1 - 3  
Slask Wroclaw - Lech Poznan 0 - 1  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - METTA/LU 2 - 2  
Riga FC - Spartaks Jurmala 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Tigres 1 - 0  
Dep. Toluca - Chivas Guadalajara 2 - 2  
Monterrey - Queretaro 2 - 1  
Necaxa - Lobos BUAP 1 - 0  
Pachuca - América 1 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Los Angeles Galaxy 2 - 1  
Dallas - San Jose 1 - 3  
Houston - Kansas City 0 - 1  
Minnesota - Seattle 1 - 2  
Montreal - D.C. United 1 - 1  
New York City FC - Vancouver 2 - 2  
Orlando - New England 3 - 3  
Portland - Philadelphia 3 - 0  
Salt Lake - Chicago 2 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Zimbru Chisinau 1 - 1  
Petrocub Hincesti - Sheriff Tiraspol 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Paks 1 - 0  
Újpest - Kisvárda 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Soroksár 1 - 2  
Budafok - Vasas 1 - 2  
Budaörs - Békéscsaba 2 - 2  
Cegléd - Győr 0 - 4  
Dorog - Vác 1 - 1  
Gyirmót - Tiszakécske 5 - 0  
Kazincbarcika - Kaposvár 2 - 2  
Monor - Siófok 2 - 0  
Mosonmagyaróvár - Nyíregyháza 1 - 1  
ZTE - Csákvár 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Asane 1 - 0  
Jerv - Ham-Kam 2 - 3  
Mjöndalen - Strömmen 1 - 0  
Sogndal - Levanger 5 - 1  
Tromsdalen - Notodden 4 - 2  
Ullensaker/Kisa - Florö 1 - 1  
Viking Stavanger - Nest-Sotra 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Nardo 2 - 1  
Brattvag - Vard Haugesund 2 - 1  
Hödd - Stjördals/Blink 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Odd Grenland 1 - 1  
Lilleström - Molde 2 - 2  
Stabaek - Sarpsborg 1 - 3  
Strömsgodset - Bodö/Glimt 4 - 0  
Tromsö - Haugesund 1 - 2  
Valerenga - Sandefjord 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Trondheims-Örn 6 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Imolese 3 - 1  
Brescia - Vercelli 1 - 1  
Cittadella - Monopoli 1 - 0  
Cremonese - Pisa 2 - 2  
Crotone - Giana Erminio 4 - 0  
Entella - Robur Siena 3 - 0  
Foggia - Catania 1 - 3  
Livorno - Casertana 1 - 1  
Padova - Monza 1 - 0  
Palermo - Vicenza 1 - 1  
Perugia - Novara 1 - 3  
Pescara - Pordenone 2 - 2  
Salernitana - Rezzato 6 - 1  
Venezia - Südtirol 0 - 1  
Verona - Juve Stabia 4 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 0  
CSZKA Moszkva - Rosztov 0 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Orenburg 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ried - WSG Wattens 2 - 1  
Wacker Innsbruck Amatőr - Amstetten 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Admira Wacker 0 - 1  
LASK Linz - St. Pölten 0 - 0  
Wolfsberg - Austria Wien 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - General Diaz 3 - 1  
Guarani Asuncion - Nacional Asuncion 1 - 1  
Sp. Luqueno - Olimpia Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Univ. San Martin 3 - 1  
Comerciantes Unidos - Melgar 2 - 2  
Dep. Municipal - AD Cantolao 1 - 0  
Real Garcilaso - UTC de Cajamarca 1 - 0  
Sporting Cristal - Universitario de Deportes 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Rio Ave 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - CSM Politechnika Iasi 4 - 0  
Hermannstadt - Dunarea Calarasi 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Rangers 1 - 1  
Hibernian - Motherwell 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Vaduz 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Xamax 3 - 0  
St. Gallen - Thun 3 - 2  
Young Boys - FC Zürich 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Halmstad 2 - 1  
Gefle - Frej Täby 2 - 5  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Trelleborg 1 - 0  
Örebro - Häcken 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - IFK Kalmar 2 - 0  
Kopparbergs/Göteborg - Eskilstuna Utd. 3 - 1  
Kristianstad - Djurgarden 2 - 2  
Limhamn Bunkeflo - Pitea 0 - 2  
Linköping - Vittsjö 1 - 1  
Växjö - Rosengard 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Mladost Lucani 0 - 0  
Radnicki Nis - Dinamo Vranje 2 - 0  
Vojvodina - Rad Belgrád 1 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Hougang Utd. 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Dunajska Streda 2 - 3  
Trencin - Sered 5 - 1  
Zemplin Michalovce - Slovan Bratislava 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Maribor 2 - 5  
Mura - Domzale 5 - 1  
Olimpija Ljubljana - Celje 2 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nakhon Ratchasima - Bangkok Utd. 0 - 0  
Port FC - Buriram Utd. 2 - 2  
Suphanburi - Muangthong Utd. 1 - 1  
Ubon UMT - Police Tero 1 - 2  
Labdarúgás (Török Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Galatasaray 1 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Ghána 4 - 1  
U20Új-Zéland - U20Hollandia 1 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Koreai NDK - U20Anglia 1 - 3  
U20Mexikó - U20Brazília 3 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzenal Kijev - Mariupol 1 - 2  
Deszna Csernigov - Olekszandria 0 - 2  
Kárpáti Lviv - Olimpik Doneck 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Liverpool Montevideo 1 - 0  
Fenix Montevideo - Nacional 0 - 3  
Rampla Juniors - Progreso 1 - 2  
Torque - Defensor 0 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Springs - Oklahoma City Energy 2 - 0  
FC Cincinnati - Nashville SC 1 - 1  
Las Vegas - Rio Grande Valley 1 - 0  
Louisville City - Indy Eleven 2 - 2  
North Carolina - Charleston 0 - 0  
Orange County SC - Swope Park 2 - 1  
Pittsburgh - Toronto FC 2 1 - 0  
Portland 2 - Phoenix 1 - 4  
Richmond - Bethlehem Steel 0 - 3  
Sacramento - Fresno 1 - 0  
San Antonio - Los Angeles Galaxy 2 2 - 1  
St. Louis FC - Seattle 2 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Carabobo 1 - 1  
Caracas FC - Estudiantes de Caracas 1 - 2  
Dep. Tachira - Dep. La Guaira 3 - 1  
Mineros de Guayana - Portuguesa Acarigua 2 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 0 - 1  
Nomme Kalju - Kalev Tallinn 1 - 1  
MMA (UFC 227 - Los Angeles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Perez - J. Torres 1 - 0  
B. Correia - I. Aldana (női)    
C. Swanson - R. Carneiro 0 - 1  
D. Taylor - Weili Zhang (női) 0 - 1  
De. Johnson - H. Cejudo 0 - 1  
M. Sayles - S. Da Silva Moraes 0 - 1  
M. Vera - W. Buren 1 - 0  
P. Munhoz - B. Johns 1 - 0  
P. Viana - J.J. Aldrich (női) 0 - 1  
R. Simon - Mon. Jackson 1 - 0  
R.L. Ramos - K.H. Kang 1 - 0  
T.J. Dillashaw - C. Garbrandt 1 - 0  
Th. Santos - K. Holland 1 - 0  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Locatelli - J. Navarro (Cseh Nagydíj) 0 - 1  
J. Mir - B. Binder (Cseh Nagydíj) 0 - 1  
L. Marini - L. Baldassarri (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
M. Oliveira - F. Bagnaia (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
M. Pasini - A. Marquez (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
M. Schrotter - S. Lowes (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
S. Corsi - R. Fenati (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
X. Vierge - F. Quartararo (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
X. Vierge - S. Lowes (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Cseh Nagydíj 2018    
Moto2, Cseh Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bastianini - A. Canet (Cseh Nagydíj) 0 - 1  
E. Bastianini - M. Bezzecchi (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
F. Di Giannantonio - A. Canet (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
F. Di Giannantonio - M. Bezzecchi (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
G. Rodrigo - M. Ramirez (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
J. Masia - J. McPhee (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
L. Dalla Porta - T. Arbolino (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
N. Bulega - A. Migno (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
P. Öttl - J. Kornfeil (Cseh Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Cseh Nagydíj 2018    
Moto3, Cseh Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bautista - E. Rabat (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
A. Iannone - J. Miller (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
A. Rins - A. Bautista (Cseh Nagydíj) 0 - 1  
B. Smith - T. Nakagami (Cseh Nagydíj) 0 - 1  
C. Crutchlow - D. Petrucci (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
D. Pedrosa - J. Zarco (Cseh Nagydíj) 0 - 1  
J. Lorenzo - A. Dovizioso (Cseh Nagydíj) 0 - 1  
P. Espargaro - A. Espargaro (Cseh Nagydíj)    
V. Rossi - A. Dovizioso (Cseh Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - M. Vinales (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Cseh Nagydíj 2018    
MotoGP, Cseh Nagydíj 2018 - Top 3    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Manly-Warringah SeaEagles 32 - 32  
Penrith Panthers - Canberra Raiders 40 - 31  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Ukrajna 3 - 1  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Románia 3 - 0  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Törökország 7 - 9  
Olaszország - Fehéroroszország (Helyszín: Fehéroroszország) 5 - 5  
Strandröplabda (Ljubljana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breer F / Haussener Y - Denin O / Denysenko D 2 - 0  
Breer F / Haussener Y - Zemljak N / Pokersnik J 0 - 2  
Eglseer P / Kunert T - Pokersnik D / Bozenk T 1 - 2  
Guadie Ley M / Lanci A D - Myskiv T / Samoday V 0 - 2  
Pokersnik D / Bozenk T - Myskiv T / Samoday V 0 - 2  
Zemljak N / Pokersnik J - Iemelianchyk V / Popov S 2 - 1  
Zemljak N / Pokersnik J - Myskiv T / Samoday V 0 - 2  
Strandröplabda (Ljubljana, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Kotlasova T / Resova D 2 - 1  
Boebner E / Verge-Depre Z - Skarlovnik A / Pesic J 2 - 0  
Ceynowa A / Kloda M - Olivova S / Pluharova T 2 - 1  
Ceynowa A / Kloda M - Skarlovnik A / Pesic J 0 - 2  
Laird N / Kendall B - Skarlovnik A / Pesic J 1 - 2  
Makhno In / Makhno Ir - Boebner E / Verge-Depre Z 0 - 2  
Makhno In / Makhno Ir - Bonnerova M / Maixnerova 2 - 0  
Makhno In / Makhno Ir - Ceynowa A / Kloda M 2 - 0  
Strandröplabda (Vienna Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 0  
Bryl M / Filjalek G - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Bryl M / Filjalek G - Tijan A / Younousse C 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Laaksonen - Ze Zhang    
Tenisz (Lexington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Napolitano - L.G.M. Harris 0 - 2  
Tenisz (Lexington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Loore J / Polmans M - Galloway R / Maytin R 0 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Sousa - And. Martin 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Del Potro - F. Fognini 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Fritz T / Kokkinakis T 2 - 0  
Tenisz (Montreal-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - C. McHale 1 - 2  
B. Krejcikova - S. Vickery    
C. Dolehide - Y. Wickmayer 2 - 0  
C. Suarez Navarro - An. Rodionova 2 - 0  
C. Suarez Navarro - K. Bondarenko    
K. Boulter - L.A. Fernandez 2 - 1  
K. Flipkens - A. Sestini Hlavackova 2 - 1  
K. Flipkens - B. Mattek-Sands 2 - 0  
L. Safarova - J. Brady 2 - 1  
M. Niculescu - D. Jakupovic 2 - 0  
M. Puig - C. Branstine 2 - 0  
M. Puig - C. Dolehide 1 - 2  
Qiang Wang - R. Marino 2 - 0  
S. Karatantcheva - L. Cabrera 2 - 1  
S. Kenin - A. Bogdan 1 - 2  
S. Zhuk - B. Pera 2 - 1  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.R. Collins - M. Sakkari 1 - 2  
M. Sakkari - M. Buzarnescu 0 - 2  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan L / Peschke K - Kato M / Ninomiya M 2 - 0  
Chan L / Peschke K - Kichenok / Kichenok 2 - 0  
Kichenok / Kichenok - Buzarnescu M / Watson H 2 - 1  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U. Humbert - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
Tenisz (Sopot, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - P. Lorenzi 1 - 2  
Tenisz (Sopot, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kowalczyk M / Walkow S - Gonzales R / Lammons N 2 - 0  
Tenisz (Toronto-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - M. Basic 2 - 0  
D. Medvedev - M. McDonald 2 - 0  
E. Donskoy - M. Youzhny    
F. Peliwo - Y. Nishioka 1 - 2  
P-H. Herbert - E. Ymer    
R. Harrison - N. Mahut 2 - 0  
S. Travaglia - I. Ivashka 0 - 2  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - A. Rublev 2 - 1  
A. Zverev - A. De Minaur 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan M / Roger-Vasselin - Kudla D / Tiafoe F 2 - 0  
Bryan M / Roger-Vasselin - Murray J / Soares B 1 - 2  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vekic - S. Kuznetsova 1 - 2  
Saisai Zheng - D. Vekic 0 - 2  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han X / Jurak D - Guarachi Mathis/Routliffe 2 - 0  
Tollaslabda (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yuqi Shi - K. Momota 0 - 2  
Tollaslabda (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamura T / Sonoda K - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Tollaslabda (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
Tollaslabda (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto M / Nagahara W - Fukushima Y / Hirota S 2 - 1  
Tollaslabda (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Wang Y / Huang D 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Alvarez - S. Kovalev 1 - 0  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Miressi - M. Metella (100 m gyors) 1 - 0  
Cseh L. - Biczó B. (200 m pillangó) 0 - 1  
Cseh L. - Kenderesi T. (200 m pillangó) 0 - 1  
G. Paltrinieri - M. Romanchuk (1500 m gyors) 0 - 1  
Kenderesi T. - Biczó B. (200 m pillangó) 1 - 0  
Kenderesi T. - V.B. Bromer (200 m pillangó) 1 - 0  
Milák K. - Más (200 m pillangó) 1 - 0  
Németh N. - 100 m gyors    
Németh N. - V. Grinev (100 m gyors) 0 - 1  

 

2018.08.04.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Hamilton 11 - 50  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Port Adelaide 96 - 93  
Brisbane Lions - North Melbourne Kangaroos 104 - 107  
Hawthorn - Essendon 107 - 103  
St. Kilda - Western Bulldogs 68 - 103  
Sydney Swans - Collingwood 73 - 71  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - NC Dinos 5 - 7  
KIA Tigers - Doosan Bears 13 - 5  
KT Wiz - Nexen Heroes 1 - 3  
LG Twins - SK Wyverns 2 - 9  
Lotte Giants - Samsung Lions 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 4 - 6  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 10 - 9  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 2 - 3  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 3 - 6  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 0 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Saraperos de Saltillo 6 - 9  
Bravos de Leon - Olmecas de Tabasco 4 - 2  
Diablos Rojos del Mexico - Piratas de Campeche 5 - 4  
Diablos Rojos del Mexico - Piratas de Campeche (23:00) 8 - 3  
Generales de Durango - Rieleros de Aguascaliente 7 - 11  
Guerreros de Oaxaca - Leones de Yucatan 5 - 9  
Pericos de Puebla - Tigres de Quintana Roo 2 - 5  
Pericos de Puebla - Tigres de Quintana Roo (23:00) 12 - 0  
Sultanes de Monterrey - Tecolotes de Nuevo Laredo 16 - 2  
Toros de Tijuana - Acereros de Monclova 2 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 6 - 3  
Boston - NY Yankees 4 - 1  
Boston - NY Yankees (22:05) 4 - 1  
Chicago Cubs - San Diego 5 - 4  
Cleveland - LA Angels 4 - 7  
LA Dodgers - Houston 1 - 2  
Milwaukee - Colorado 5 - 3  
Minnesota - Kansas City 6 - 4  
NY Mets - Atlanta 1 - 2  
Oakland - Detroit 1 - 0  
Philadelphia - Miami 5 - 1  
Pittsburgh - St. Louis 7 - 6  
Seattle - Toronto 2 - 7  
Tampa Bay - Chicago WS 2 - 3  
Texas - Baltimore 11 - 3  
Washington - Cincinnati    
Darts (Auckland Darts Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - M. van Gerwen 4 - 10  
M. McGrath - R. van Barneveld 4 - 10  
P. Wright - K. Anderson 10 - 3  
R. Cross - S. Whitlock 7 - 10  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Copagril - Foz Cataratas 4 - 0  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuchu - Shonan Bellmare 2 - 6  
Gyeplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Ausztrália 1 - 1  
Írország - Spanyolország 1 - 1  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Mustangs - Adelaide Adrenaline 4 - 4  
Perth Thunder - Sydney Bears 2 - 2  
Sydney Ice Dogs - Canberra Brave 3 - 6  
Kerékpár (Clasica Ciclista San Sebastian)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mollema - M. Landa Meana 1 - 0  
Clasica Ciclista San Sebastian 2018    
Clasica Ciclista San Sebastian 2018 - Top 3    
E. Bernal - P. Roglic    
J. Alaphilippe - Dan. Martin 1 - 0  
J. Izaguirre Insausti - G. Izaguirre Insausti 1 - 0  
R. Uran - T. Gallopin 1 - 0  
S. Kruijswijk - I. Zakarin 1 - 0  
T. Wellens - G. van Avermaet 0 - 1  
Kerékpár (Tour de Pologne - 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.J. Hodeg - M. Sarreau 1 - 0  
C. Venturini - L. Mezgec 1 - 0  
N. Bouhanni - D. van Poppel 0 - 1  
P. Ackerman - A. Greipel 1 - 0  
P. Bauhauss - G. Nizzolo 0 - 1  
Tour de Pologne 2018 - 1. szakasz    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 89 - 74  
New York - Indiana 55 - 68  
Seattle - Minnesota 85 - 75  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Gillingham 0 - 2  
Barnsley - Oxford Utd. 4 - 0  
Burton - Rochdale 1 - 2  
Coventry - Scunthorpe 1 - 2  
Fleetwood - Wimbledon 0 - 1  
Peterborough - Bristol Rovers 2 - 1  
Portsmouth - Luton 1 - 0  
Shrewsbury - Bradford 0 - 1  
Southend - Doncaster 2 - 3  
Sunderland - Charlton 2 - 1  
Walsall - Plymouth 2 - 1  
Wycombe - Blackpool 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Yeovil 1 - 0  
Cheltenham - Crawley 0 - 1  
Crewe - Morecambe 6 - 0  
Exeter - Carlisle 3 - 1  
Grimsby - Forest Green 1 - 4  
Mansfield - Newport 3 - 0  
Northampton - Lincoln 0 - 1  
Notts County - Colchester 0 - 0  
Oldham - Milton Keynes Dons 1 - 2  
Port Vale - Cambridge Utd. 3 - 0  
Stevenage - Tranmere 2 - 2  
Swindon - Macclesfield 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Norwich 2 - 2  
Brentford - Rotherham 5 - 1  
Bristol City - Nottingham 1 - 1  
Ipswich - Blackburn 2 - 2  
Millwall - Middlesbrough 2 - 2  
Preston - QPR 1 - 0  
Sheffield Utd. - Swansea 1 - 2  
West Bromwich - Bolton 1 - 2  
Wigan - Sheffield Wed. 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Barnet 0 - 0  
Barrow - Havant & Waterlooville 3 - 0  
Boreham - Dag & Red 1 - 0  
Braintree - Halifax 0 - 2  
Dover - Wrexham 0 - 1  
Eastleigh - Solihull Moors 1 - 2  
Ebbsfleet Utd. - Chesterfield 0 - 1  
Fylde - Bromley 2 - 1  
Harrogate Town - Sutton Utd. 2 - 2  
Maidenhead Utd. - Gateshead 1 - 3  
Maidstone Utd. - Hartlepool 1 - 1  
Salford City - Leyton 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Atl. Tucuman 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Mechelen 1 - 1  
Westerlo - Roeselare 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Kortrijk 0 - 0  
Cercle Bruges - Lokeren 3 - 2  
Eupen - Charleroi 1 - 4  
Gent - Zulte Waregem 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Szeptemvri Szófia 1 - 5  
Ludogorec Razgrad - Lokomotív Plovdiv 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Jorge Wilstermann 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Goiás 1 - 0  
CSA - Juventude 1 - 0  
Fortaleza - Coritiba 2 - 1  
Londrina - Guarani 1 - 2  
Oeste - Boa 1 - 1  
Vila Nova - Sao Bento 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nautico - ABC 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Ypiranga RS 2 - 0  
Cuiaba - Tombense 2 - 1  
Tupi MG - Volta Redonda 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Santos 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - 1. FC Köln 0 - 2  
Fürth - Sandhausen 3 - 1  
Regensburg - Ingolstadt 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Lotte 5 - 1  
Hallescher FC - Fortuna Köln 1 - 2  
Karlsruhe - Zwickau 1 - 1  
Münster - Jena 1 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - Kaiserslautern 1 - 1  
Unterhaching - Aalen 0 - 0  
Würzburg - Uerdingen 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - Colo Colo 1 - 0  
Dep. Union La Calera - Palestino 1 - 1  
Univ.Catolica de Santiago - Everton Vina Del Mar 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Varnsdorf 0 - 0  
Prostejov - Zizkov 0 - 0  
Sokolov - FC Hradec Kralove 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Teplice 2 - 2  
Olomouc - Plzen 0 - 1  
Ostrava - Pribram 3 - 0  
Zlín - Jablonec 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Randers 3 - 3  
Vejle - Midtjylland 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Baroka 1 - 0  
Bidwest Wits - Free State Stars 3 - 0  
Black Leopards - Polokwane City 1 - 0  
Cape Town City - Supersport Utd. 2 - 0  
Mamelodi Sundowns - Kaizer Chiefs 1 - 1  
Orlando Pirates - Highlands Park 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Seoul E-Land 0 - 2  
Daejeon Citizen - Gwangju 1 - 1  
Seongnam - Suwon FC 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Jeju 3 - 0  
Incheon - Pohang 1 - 2  
Sangju Sangmu - Suwon Bluewings 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - LDU Quito 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Al-Ittihad (EGY) 5 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Lazio 2 - 0  
Bournemouth - Marseille 5 - 2  
Everton - Valencia 2 - 3  
Girona - Tottenham 4 - 1  
Liverpool - Napoli 5 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Kajaani 4 - 3  
JJK Jyväskylä - Haka 2 - 2  
Oulu - Jaro 4 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Rovaniemi PS 2 - 2  
Inter Turku - Mariehamn 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Red Star 93 1 - 0  
Labdarúgás (Francia Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Monaco 4 - 0  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Global Cebu - Stallion Laguna 1 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Tbiliszi - FC Samtredia 3 - 2  
Saburtalo Tbiliszi - Sioni Bolnisi 3 - 0  
Labdarúgás (Holland Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Feyenoord 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Slaven Belupo 3 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - PSIS Semarang 2 - 0  
Persib Bandung - Sriwijaya Palembang 2 - 0  
Persipura Jayapura - Barito Putera 5 - 1  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Lyon 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - Fylkir 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Ironi Kiryat Shmona 3 - 2  
Maccabi Netanya - Hapoel Hadera 3 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Raanana 4 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Yamaguchi 2 - 0  
JEF United Chiba - Matsumoto Yamaga 2 - 3  
Kofu - Avispa Fukuoka 1 - 2  
Kyoto - Yamagata 1 - 0  
Tochigi - Gifu 4 - 1  
Tokushima - Mito 1 - 0  
Tokyo Verdi - Omiya Ardija 2 - 1  
Yokohama FC - Machida Zelvia 2 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Khor 1 - 0  
Al-Gharafa - Qatar SC 1 - 3  
Al-Sailiya - Umm-Salal 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - FC Asztana 1 - 1  
Atyrau - Kaisar Kyzylorda 2 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - Akzhayik Ural 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Rionegro Aguilas 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Transcendence - Hangzhou Greentown 1 - 3  
Heilongjiang Lava Spring - Beijing Enterprises Group 0 - 0  
Nei Mongol Zhongyou - Shijiazhuang 1 - 2  
Qingdao Huanghai - Shanghai Shenxin 1 - 0  
Shenzhen Hongzuan - Liaoning Hongyun 3 - 3  
Wuhan Zall - Zhejiang Yiteng 2 - 1  
Yanbian - Meizhou Hakka 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Chongqing Lifan 1 - 1  
Changchun Yatai - Shanghai Shenhua 1 - 1  
Tianjin Quanjian - Henan Jianye 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Sandecja Nowy Sacz 0 - 0  
GKS Jastrzebie - Puszcza Niepolomice 0 - 2  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Olsztyn 1 - 3  
TBB Nieciecza - LKS Lodz 1 - 1  
Warta Poznan - Stal Mielec 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Lechia Gdansk 0 - 0  
Piast Gliwice - Zaglebie Lubin 2 - 1  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valmiera - Rigas FS 0 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Stumbras Kaunas 1 - 3  
Suduva Marijampole - Atlantas Klaipeda 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - UNAM Pumas 0 - 3  
Veracruz - Monarcas Morelia 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Toronto FC 2 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sfintul Gheorghe - Dinamo-Auto Tiraspol 5 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Diósgyőr 2 - 0  
FTC - Haladás 3 - 1  
Puskás Akadémia - MTK 1 - 2  
Vidi - Mezőkövesd    
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flekkeröy - Bryne 4 - 0  
Skeid - Kjelsas 4 - 2  
Vidar - KFUM Oslo 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ranheim - Rosenborg 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Sandviken 1 - 1  
LSK Kvinner - Valerenga 2 - 0  
Röa - Klepp 0 - 1  
Stabaek - Grand Bodö 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Viterbese 0 - 4  
Carpi - Ternana 0 - 2  
Spezia - Sambenedettese 2 - 1  
Trapani - Cosenza 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Tambov 1 - 3  
Fakel Voronyezs - Sinnyik Jaroszlavl 3 - 0  
Himki - Kurszk 3 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Baltika Kalinyingrád 0 - 0  
Nyizsnyij Novgorod - Csertanovo Moszkva 2 - 1  
Rotor Volgográd - Szocsi 1 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Szpartak Moszkva 2 1 - 0  
SZKA Habarovszk - Mordovija Szaranszk 2 - 1  
Tom Tomszk - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 0  
Tyumeny - FK Krasznodar 2 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Szpartak Moszkva 0 - 0  
Ural Jekatyerinburg - FK Krasznodar 1 - 2  
Zenit Szentpétervár - Arszenál Tula 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 1  
Kubanocska Krasznodar - CSZKA Moszkva 3 - 1  
Torpedo Izsevszk - Rjazany 0 - 2  
Zvezda-2005 Perm - Lokomotív Moszkva 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Wiener Neustadt 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Salzburg 0 - 2  
Rapid Wien - Altach 1 - 1  
Wacker Innsbruck - Sturm Graz 2 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sol de America 2 - 0  
Dep. Capiata - 3 de Febrero Ciudad 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Callao - Ayacucho 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Aves 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Sepsi OSK 1 - 1  
CFR Cluj - Concordia Chiajna 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Livingston 3 - 1  
Hamilton - Hearts 1 - 4  
Kilmarnock - St. Johnstone 2 - 0  
St. Mirren - Dundee 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Fife - Dumbarton 0 - 2  
Forfar - Airdrieonians 1 - 3  
Montrose - Arbroath 0 - 4  
Stenhousemuir - Brechin 1 - 0  
Stranraer - Raith Rovers 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Elgin 1 - 1  
Berwick - Stirling 1 - 0  
Clyde - Cowdenbeath 2 - 0  
Edinburgh City - Albion Rovers 4 - 0  
Peterhead - Queens Park 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Partick Thistle 2 - 0  
Dundee Utd. - Dunfermline 2 - 3  
Falkirk - Inverness CT 0 - 1  
Greenock Morton - Queen of South 2 - 2  
Ross County - Alloa 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Kriens 0 - 2  
Lausanne - Chiasso 5 - 1  
Rapperswil - Winterthur 0 - 4  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Grasshoppers 4 - 2  
Luzern - Lugano 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Jönköping Södra 2 - 1  
Öster - Varberg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Dalkurd 2 - 1  
Kalmar - Göteborg 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - Bacska Palanka 1 - 1  
Radnik Surdulica - Zemun 2 - 1  
Vozdovac - Crvena zvezda 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Trnava 1 - 0  
Ruzomberok - Zilina 3 - 1  
Zlate Moravce - Senica 4 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Glass - Sukhothai 5 - 1  
Chiangrai Utd. - Air Force Central 1 - 1  
Chonburi FC - Pattaya Utd. 1 - 2  
Navy Chonburi - Chainat Hornbill 2 - 2  
Prachuap - Ratchaburi Mitr Phol 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorszkla Poltava - FC Lviv (Helyszín: Lviv) 1 - 0  
Zorya Luganszk - Csernomorec Odessza 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas De San Carlos - Atl. River Plate 1 - 1  
Danubio - Racing Montevideo 1 - 1  
Penarol - Montevideo Wanderers 3 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York RB 2 - Penn FC 2 - 1  
Ottawa - Tampa Bay 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Estudiantes de Merida 1 - 3  
Dep. Anzoategui - Metropolitanos Caracas 0 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coleraine - Warrenpoint 3 - 0  
Dungannon - Ballymena Utd. 0 - 2  
Glenavon - Linfield 0 - 1  
Glentoran - Cliftonville 1 - 2  
Institute - Newry City 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Paide Linnameeskond 1 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Athlone 3 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Gold Coast Titans 28 - 12  
St. George Illawarra - New Zealand Warriors 12 - 18  
Sydney Roosters - North Queensland Cowboys 26 - 20  
Rögbi (Super Rugby, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Johannesburg Lions 37 - 18  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Ukrajna 3 - 1  
Olaszország - Hollandia 2 - 3  
Észtország - Szlovákia 3 - 0  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Románia 3 - 2  
Strandröplabda (Ljubljana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breer F / Haussener Y - Weiss J / Tichy M 2 - 0  
Denin O / Denysenko D - Fecteau-Boutin S / Grabov 2 - 0  
Denin O / Denysenko D - Samoilovs M / Smits K 2 - 0  
Drobnic S / Plahutnik G - Samoilovs M / Smits K 0 - 2  
Field T / Roberts A - Mozic R / Kumer Z 1 - 2  
Field T / Roberts A - Weiss J / Tichy M 0 - 2  
Guadie Ley M / Lanci A D - Iemelianchyk V / Popov S 1 - 2  
Guadie Ley M / Lanci A D - Pokersnik D / Bozenk T 2 - 0  
Iemelianchyk V / Popov S - Klasnic D / Plavsic M 2 - 0  
Mozic R / Kumer Z - Breer F / Haussener Y 0 - 2  
Myskiv T / Samoday V - Denin O / Denysenko D 2 - 0  
Penninga R / Van Steenis - Drobnic S / Plahutnik G 2 - 1  
Penninga R / Van Steenis - Eglseer P / Kunert T 0 - 2  
Penninga R / Van Steenis - Zemljak N / Pokersnik J 0 - 2  
Pokersnik D / Bozenk T - Klasnic D / Plavsic M 2 - 0  
Pokersnik D / Bozenk T - Mozic R / Kumer Z 2 - 1  
Samoilovs M / Smits K - Eglseer P / Kunert T 0 - 2  
Weiss J / Tichy M - Guadie Ley M / Lanci A D 1 - 2  
Zemljak N / Pokersnik J - Fecteau-Boutin S / Grabov 2 - 0  
Zemljak N / Pokersnik J - Myskiv T / Samoday V 1 - 2  
Strandröplabda (Ljubljana, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonnerova M / Maixnerova - Lunina D / Samoday M 2 - 0  
Jancar T / Kotnik T - Ceynowa A / Kloda M 0 - 2  
Kotlasova T / Resova D - Bulc K / Zdesar N 2 - 1  
Strandröplabda (Vienna Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Costa Santos R A / Carval 2 - 1  
Berntsen M / Sorum C S - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Dalhausser P / Lucena N 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira 2 - 1  
Bryl M / Filjalek G - Solberg P / Oscar Schmidt 2 - 0  
Gibb J / Crabb Ta - Semenov K / Leshukov I 2 - 1  
Liamin N / Krasilnikov V - Bryl M / Filjalek G 0 - 2  
Loyola Stein A / Cerutti - Solberg P / Oscar Schmidt 0 - 2  
Plavins M / Tocs E - Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Doppler C / Horst A 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Gibb J / Crabb Ta 2 - 0  
Strandröplabda (Vienna Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Keizer S / Meppelink M 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Antonelli/Solberg Salgado 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Seixas De Freitas/Alves 2 - 1  
Seixas De Freitas/Alves - Keizer S / Meppelink M 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Laaksonen - J. Ward 2 - 1  
Ze Zhang - A. Santillan 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin M / Shyla Y - Gong M-X / Zhang Z 0 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Klizan - D. Istomin 2 - 0  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy R / Molteni A - Bracciali D / Delbonis F 2 - 0  
Tenisz (Lexington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L.G.M. Harris - J. De Loore 2 - 0  
Yunseong Chung - J. Clarke    
Yunseong Chung - S. Napolitano 0 - 2  
Tenisz (Lexington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harris L / Purcell M - De Loore J / Polmans M 0 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kotov - And. Martin 0 - 2  
P. Sousa - Gon. Oliveira 2 - 0  
Tenisz (Liberec, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Polasek F / Rikl P 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - F. Fognini 0 - 2  
J.M. Del Potro - D. Dzumhur 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Monroe N - Fritz T / Kokkinakis T 0 - 2  
Begemann A / Karlovic I - Arevalo-Gonzalez/ReyesVar 1 - 2  
Tenisz (Montreal-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - R. Voracova 2 - 0  
A. Sestini Hlavackova - T. Maria    
C. Leduc - D. Jakupovic 0 - 2  
C. McHale - S. Vögele 2 - 0  
D. Schuurs - S. Karatantcheva 0 - 2  
D. Vekic - K. Boulter    
G. Dabrowski - B. Pera 0 - 2  
I. Boulais - S. Vickery 0 - 2  
I. Falconi - K. Bondarenko 1 - 2  
L. Cabrera - Saisai Zheng    
L. Safarova - K. Sebov 2 - 0  
L.A. Fernandez - A. Rosolska 2 - 0  
M. Frech - A. Bogdan    
M. Linette - S. Karatantcheva    
M. Niculescu - E. Alexandrova 2 - 0  
Qiang Wang - Y. Bonaventure    
R. Marino - V. Lapko 2 - 1  
S. Kenin - A. Vagramov 2 - 1  
S. Stosur - S. Zhuk 0 - 2  
V. Cepede Royg - J. Brady 0 - 2  
Y. Putintseva - B. Krejcikova    
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - M. Buzarnescu 1 - 2  
V. Azarenka - D.R. Collins    
V. Williams - M. Sakkari 0 - 2  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kato M / Ninomiya M - Garcia Perez G / Hon P 2 - 0  
Konta J / Zhang S - Buzarnescu M / Watson H 0 - 2  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
U. Humbert - L. Vanni 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Descotte M / Monteiro J - Artunedo Mart/Perez Sanz 1 - 2  
Tenisz (Sopot, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - P. Cachin 2 - 0  
Z. Kolar - P. Lorenzi 0 - 2  
Tenisz (Sopot, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kowalczyk M / Walkow S - Panfil G / Sakharov G 2 - 0  
Tenisz (Toronto-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - M. Youzhny 0 - 2  
B. Klahn - B. Tomic    
B. Schnur - M. McDonald 1 - 2  
B. Sigouin - E. Ymer 0 - 2  
C. Harrison - M. Basic 0 - 2  
D. Medvedev - N. Gombos 2 - 0  
E. Donskoy - F. Dancevic 2 - 0  
F. Lopez - S. Travaglia 0 - 2  
I. Ivashka - R. Berankis 2 - 0  
M. Jaziri - F. Peliwo 0 - 2  
N. Mahut - T. Smyczek 2 - 1  
P-H. Herbert - H. Hurkacz 2 - 1  
R. Harrison - E. Gulbis 2 - 0  
Y. Nishioka - M. Copil 2 - 1  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - A. Murray    
A. Zverev - S. Tsitsipas 2 - 0  
D. Kudla - A. Rublev 0 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Mclachlan B - Kudla D / Tiafoe F 1 - 2  
Murray J / Soares B - Klaasen R / Venus M 2 - 0  
Zverev A / Zverev M - Bryan M / Roger-Vasselin    
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Linette - D. Vekic 0 - 2  
S. Kuznetsova - A. Petkovic 2 - 0  
Saisai Zheng - A. Kiick 2 - 0  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonaventure/Stollár - Han X / Jurak D 0 - 2  
Han X / Jurak D - Bencic B / Kalinina A 2 - 1  
Tollaslabda (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Momota - D. Liew 2 - 0  
Long Chen - Yuqi Shi 0 - 2  
Tollaslabda (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junhui L / Yuchen L - Liu C / Zhang N 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Chen H L / Wang C-L 2 - 0  
Tollaslabda (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - C. Marin 1 - 2  
S. Pusarla Venkata - A. Yamaguchi 2 - 0  
Tollaslabda (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polii G / Rahayu A - Matsumoto M / Nagahara W 0 - 2  
Tanaka S / Yonemoto K - Fukushima Y / Hirota S 0 - 2  
Tollaslabda (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Man T C / Suet T Y - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Zhang N / Li Y 2 - 1  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapás B. - Női 800 m gyors    
Kapás B. - S. Köhler (női 800 m gyors)    
Késely A. - A. Egorova (női 800 m gyors)    
Késely A. - Női 800 m gyors    

 

2018.08.03.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Saskatchewan 26 - 19  
Toronto - Ottawa 42 - 41  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Geelong 85 - 82  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 5 - 3  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 4 - 3  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 1 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 4 - 3  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 7 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Piratas de Campeche 11 - 5  
Diablos Rojos del Mexico - Olmecas de Tabasco 9 - 5  
Guerreros de Oaxaca - Tigres de Quintana Roo 10 - 6  
Pericos de Puebla - Leones de Yucatan 9 - 0  
Rieleros de Aguascaliente - Algodoneros Union Laguna 4 - 2  
Saraperos de Saltillo - Generales de Durango 2 - 4  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova 3 - 5  
Toros de Tijuana - Tecolotes de Nuevo Laredo 3 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 1 - 8  
Boston - NY Yankees 15 - 7  
Chicago Cubs - San Diego 1 - 6  
Chicago Cubs - San Diego (20:20) 5 - 4  
LA Dodgers - Milwaukee 21 - 5  
NY Mets - Atlanta 2 - 4  
Philadelphia - Miami 5 - 2  
Seattle - Toronto 3 - 7  
Texas - Baltimore 17 - 8  
Washington - Cincinnati 10 - 4  
Darts (Auckland Darts Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - T. Pusey 6 - 3  
K. Anderson - P. Haupai 6 - 4  
M. Smith - M. McGrath 4 - 6  
M. van Gerwen - C. Harris 6 - 2  
P. Wright - T. Irwin 6 - 3  
R. Cross - J. Hurring 6 - 5  
R. van Barneveld - W. Parry 6 - 4  
S. Whitlock - B. Robb 6 - 5  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Ginebra SM (4.m.) 100 - 130  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Dallas 84 - 78  
Los Angeles - Minnesota 79 - 57  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reading - Derby County 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - Juventud Antoniana 6 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Saint-Gilloise 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waasland Beveren - Standard Liege 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Etar Veliko Tarnovo 2 - 0  
Vereja - Beroe Stara Zagora 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Nacional Potosi 1 - 0  
Sport Boys Warnes - Royal Pari Santa Cruz 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Palmeiras 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Holstein Kiel 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rostock - Braunschweig 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Dep. Cali 1 - 2  
Fluminense - Defensor 2 - 0  
Sao Paulo - Colón 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Trinec 1 - 0  
Znojmo - Jihlava 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Opava 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Sönderjyske 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ENPPI - Al-Assiouty 0 - 1  
Misr Lel Makasa - Smouha 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Rennes 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - Vaasa PS 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Ajaccio GFC 2 - 3  
Beziers - AC Ajaccio 0 - 1  
Le Havre - Grenoble 1 - 1  
Metz - Orleans 5 - 1  
Niort - Clermont 4 - 2  
Paris FC - Nancy 2 - 0  
Sochaux - Valenciennes 0 - 1  
Troyes - Brest 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Dunkerque 1 - 0  
Bourg-Peronnas - Concarneau 1 - 1  
Chambly - Le Mans 2 - 2  
Cholet - Tours 0 - 1  
Jeanne D'Arc de Drancy - Boulogne 0 - 0  
Laval - Quevilly Rouen 1 - 1  
Lyon Duchere - Rodez Aveyron 2 - 2  
Marignane - Pau 1 - 0  
Sannois St-Gratien - Villefranche sur Saone 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - FC Rustavi 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Istra 3 - 0  
Rijeka - Inter Zapresic 4 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - PSMS Medan 3 - 1  
Madura Utd. - PS Tira Bantul 3 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Foolad Khuzestan 3 - 0  
Sanat Naft Abadan - Gostaresh Tabriz 1 - 1  
Sepidrood Rasht - Sepahan 1 - 6  
Tractor Tabriz - Nassaji Mazandaran 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Rakow Czestochowa 2 - 1  
GKS Katowice - GKS Tychy 1 - 1  
Odra Opole - Wigry Suwalki 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Korona Kielce 1 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Pogon Szczecin 3 - 0  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Brazília 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyn - Avaldsnes 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Rubin Kazany 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - Horn 4 - 3  
BW Linz - Austria Klagenfurt 3 - 1  
FAC Wien - Kapfenberg 0 - 2  
Lafnitz - FC Juniors Pasching 1 - 2  
Liefering - Vorwärts Steyr 4 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Libertad Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova 1948 - Botosani 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Servette 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Macsva Sabacs 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Sahtar Doneck 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viljandi Tulevik - Parnu JK Vaprus 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Galway 2 - 2  
Finn Harps - Wexford Youths 3 - 0  
Shelbourne - Cobh Ramblers 3 - 1  
UC Dublin - Cabinteely 4 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Limerick 5 - 0  
Derry City - Sligo 1 - 2  
St. Patrick's - Bray 3 - 0  
Waterford FC - Cork City 1 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Wests Tigers 16 - 25  
South Sydney Rabbitohs - Melbourne Storm 30 - 20  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Szlovákia 3 - 2  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Románia 3 - 1  
Strandröplabda (Ljubljana-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baldauf S / Reiter J - Sowa R / Stadie E 1 - 2  
Helland C / Gamlemoen J O - Eglseer P / Kunert T 0 - 2  
Helland C / Gamlemoen J O - Monduzzi E / Basti A 2 - 1  
Klasnic D / Plavsic M - Karaula K / Simac M 2 - 0  
Klasnic D / Plavsic M - Oláh/Benkő 2 - 0  
Myskiv T / Samoday V - Gala J / Sramek M 2 - 0  
Myskiv T / Samoday V - Sowa R / Stadie E 2 - 0  
Oláh/Benkő - Keith D / Rosso-Bonneau H 2 - 0  
Port U / Robida D - Eglseer P / Kunert T 0 - 2  
Silic F / Pribanic J - Blom M / De Groot Y 2 - 1  
Weiss J / Tichy M - Novak I / Peter Bedrac J 2 - 0  
Weiss J / Tichy M - Silic F / Pribanic J 2 - 1  
Strandröplabda (Ljubljana-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosic D / Ovcina I - Kotlasova T / Resova D 0 - 2  
Háfra D / Szabó D - Dénesi B / Győri P 2 - 0  
Háfra D / Szabó D - Kotlasova T / Resova D 0 - 2  
Kersnik K / Bevc N - Lutter E / Szombathelyi S 1 - 2  
Laird N / Kendall B - Krebs A / Kortzinger L 2 - 1  
Strandröplabda (Vienna Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Semenov K / Leshukov I 2 - 0  
Costa Santos R A / Carval - Perusic O / Schweiner D 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Seidl R / Waller P 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Lupo D / Nicolai P 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Tijan A / Younousse C 1 - 2  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Thole J / Wickler C 2 - 0  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Losiak B / Kantor P 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Solberg P / Oscar Schmidt 0 - 2  
Horl J / Winter T - Bryl M / Filjalek G 0 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Thole J / Wickler C 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Bouter J / Varenhorst C 2 - 0  
O' Gorman G / Saxton B - Bryl M / Filjalek G 0 - 2  
O' Gorman G / Saxton B - Loyola Stein A / Cerutti 1 - 2  
Pedlow S / Schachter S - Stoyanovskiy O / Velichko 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Stoyanovskiy O / Velichko 2 - 1  
Strandröplabda (Vienna Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Larsen K / Stockman E 2 - 0  
Antonelli/Solberg Salgado - Makroguzova N / Kholomina 2 - 1  
Artacho M / Clancy T - Hermannova B / Slukova M 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Behrens K / Ittlinger S 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Seixas De Freitas/Alves 1 - 2  
Claes K / Hochevar B - Larsen K / Stockman E 0 - 2  
Fendrick L / Sponcil s - Ross A / Klineman A 0 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Kociolek K / Kolosinska K - Seixas De Freitas/Alves 1 - 2  
Menegatti M /Tóth O. - Ross S / Hughes S 1 - 2  
Ross A / Klineman A - Keizer S / Meppelink M 1 - 2  
Ross S / Hughes S - Hermannova B / Slukova M 0 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Yevseyev - A. Santillan 0 - 2  
H. Laaksonen - Yibing Wu 2 - 1  
J. Ward - R. Safiullin 2 - 1  
T. Ito - Ze Zhang    
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Z - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 0  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Elgin M / Shyla Y 0 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Klizan - J.A. Munar Clar 2 - 0  
N. Jarry - D. Istomin 1 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy R / Molteni A - Puetz T / Struff J-L 2 - 0  
Melzer J / Petzschner P - Bracciali D / Delbonis F    
Tenisz (Lexington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harris - J. Clarke 0 - 2  
B. Gojo - S. Napolitano 0 - 2  
C. Altamirano - J. De Loore    
L.G.M. Harris - R. Schneider 2 - 0  
Tenisz (Lexington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Maytin R - Reid M / Uchiyama Y 2 - 1  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Domingues - Gon. Oliveira 0 - 2  
M. Vrbensky - And. Martin 0 - 2  
P. Martinez Portero - P. Kotov 0 - 2  
P. Sousa - J.S. Tatlot 2 - 0  
Tenisz (Liberec, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Eriksson M / Goransson A 2 - 1  
Polasek F / Rikl P - Martinez Portero P / Vega 2 - 1  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - A. Mannarino 2 - 0  
D. Dzumhur - M. Mmoh 2 - 0  
J.M. Del Potro - E. Gerasimov 2 - 0  
Y. Nishioka - F. Fognini 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Hach Verdugo/Siljestrom 2 - 0  
Begemann A / Karlovic I - Neis F / Romboli F 2 - 0  
Fritz T / Kokkinakis T - Erlich J / Salisbury J 2 - 0  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Arneodo R / Monroe N 0 - 2  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Konta - E. Mertens 0 - 2  
M. Buzarnescu - A. Tomljanovic 2 - 0  
V. Williams - H. Watson 2 - 1  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Dzalamidze N - Kichenok / Kichenok 1 - 2  
Chan L / Peschke K - Kenin S / Sabalenka A    
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Artunedo Martinavarr - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
D. Brands - A. Arnaboldi 1 - 2  
L. Vanni - G.M. Moroni 2 - 0  
R. Quiroz - U. Humbert 1 - 2  
Tenisz (Segovia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artunedo Mart/Perez Sanz - Brkic T / Pavic A 2 - 1  
Boluda-Purkiss C / Semmle - Descotte M / Monteiro J 1 - 2  
Menendez-Maceiras A / Sta - Descotte M / Monteiro J    
Tenisz (Sopot, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Otte - P. Lorenzi 1 - 2  
P. Cachin - T. de Bakker 2 - 1  
T. Robredo - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
Z. Kolar - M. Janvier 2 - 1  
Tenisz (Sopot, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas M / Dellien H - Gonzales R / Lammons N    
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - K. Nishikori 2 - 1  
A. Zverev - M. Zverev 2 - 0  
D. Goffin - F. Tiafoe 2 - 0  
D. Goffin - S. Tsitsipas 0 - 2  
D. Shapovalov - K. Nishikori 0 - 2  
Hyeon Chung - A. De Minaur 1 - 2  
L. Pouille - D. Kudla 1 - 2  
M. Copil - A. Murray 1 - 2  
S. Tsitsipas - J. Duckworth 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Venus M - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Sharan D / Sitak A - Murray J / Soares B 1 - 2  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - A. Petkovic 1 - 2  
N. Osaka - M. Linette 1 - 2  
S. Kuznetsova - A. Bogdan 2 - 0  
Y. Putintseva - J. Brady 2 - 0  
Y. Putintseva - S. Kuznetsova    
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Yang Z - Bonaventure/Stollár 1 - 2  
Chirico L / Kiick A - Guarachi Mathison A / Routliffe E    
Guarachi Mathison A / Rou - Ahn K / Davis L 2 - 1  
Tollaslabda (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Liew - K. Tsuneyama 2 - 1  
K. Momota - B. Sai Praneeth 2 - 0  
V. Axelsen - Long Chen 0 - 2  
Yuqi Shi - Tien Chen Chou 2 - 1  
Tollaslabda (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen H L / Wang C-L - Inoue T / Kaneko Y 2 - 1  
Chia A / Soh W Y - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Conrad-Peterson/Kolding - Liu C / Zhang N 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Tollaslabda (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Okuhara - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
S. Nehwal - C. Marin 0 - 2  
Tzu Ying Tai - Bing Jiao He 1 - 2  
Yufei Chen - A. Yamaguchi 1 - 2  
Tollaslabda (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Ni Ketut M I - Fukushima Y / Hirota S 0 - 2  
Chen Q / Jia Y F - Polii G / Rahayu A 0 - 2  
Haris D D / Pradipta R A - Tanaka S / Yonemoto K 1 - 2  
Matsumoto M / Nagahara W - Kititharakul J / Prajongj 2 - 0  
Tollaslabda (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Chan P S / Goh L Y - Man T C / Suet T Y 1 - 2  
Christiansen M / Pedersen - Zhang N / Li Y 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Ponnappa A / Rankireddy S 2 - 0  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jakabos Zs. - C. Corro Lorente (női 400m vegyes) 1 - 0  
Jakabos Zs. - Női 400 m vegyes    
Magyarország - 4x100 m gyorsváltó    
Magyarország - Lengyelország (4x100 m gyorsváltó) 0 - 1  

 

2018.08.02.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 6 - 5  
Hanwha Eagles - KT Wiz 5 - 3  
KIA Tigers - Lotte Giants 6 - 9  
Samsung Lions - NC Dinos 3 - 2  
SK Wyverns - Nexen Heroes 3 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 10 - 4  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 2 - 3  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 10 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Piratas de Campeche 3 - 0  
Diablos Rojos del Mexico - Olmecas de Tabasco 5 - 8  
Guerreros de Oaxaca - Tigres de Quintana Roo 2 - 9  
Pericos de Puebla - Leones de Yucatan 5 - 9  
Rieleros de Aguascaliente - Algodoneros Union Laguna 14 - 15  
Saraperos de Saltillo - Generales de Durango 6 - 4  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova 1 - 11  
Toros de Tijuana - Tecolotes de Nuevo Laredo 2 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami    
Chicago WS - Kansas City 5 - 10  
Chicago WS - Kansas City (20:10) 6 - 4  
LA Dodgers - Milwaukee 6 - 4  
Pittsburgh - Chicago Cubs 2 - 9  
St. Louis - Colorado 6 - 3  
St. Louis - Colorado (19:15) 3 - 2  
Tampa Bay - LA Angels 7 - 2  
Tampa Bay - LA Angels (19:10) 4 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marreco Francisco Beltrao - Shouse Belem 11 - 2  
Gyeplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Anglia (Helyszín: Anglia) 2 - 0  
Írország - India 0 - 0  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - New York 92 - 77  
Las Vegas - Phoenix 93 - 104  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - CA Alvarado Mar Del Plata 6 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Real Potosi 5 - 0  
San Jose de Oruro - Aurora Cochabamba 3 - 2  
The Strongest - Destroyers Santa Cruz 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Chapecoense 1 - 0  
Gremio - Flamengo 1 - 1  
Santos - Cruzeiro 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Boston River 2 - 0  
Nacional Asuncion - Botafogo RJ 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Ismaily 1 - 1  
El Gouna - Al-Masry 0 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - CSZKA Szófia 1 - 3  
AEK Larnaca - Dundalk 4 - 0  
AIK Stockholm - Nordsjaelland 0 - 1  
Alashkert - Sutjeska Niksic 0 - 0  
Apollon Limasszol - Zeljeznicar 3 - 1  
Aszterasz Tripolisz - Hibernian 1 - 1  
Atromitosz Periszteri - Dinamo Breszt 1 - 1  
AZ Alkmaar - Kairat Almaty 2 - 1  
Besiktas - B36 Torshavn 6 - 0  
Bordeaux - Ventspils 2 - 1  
Burnley - Aberdeen 1 - 1  
Crusaders - Olimpija Ljubljana 1 - 1  
Dinamo Minszk - Dunajska Streda 4 - 1  
Domzale - Ufa 1 - 1  
FC Köbenhavn - Stjarnan 5 - 0  
FCS Bukarest - Rudar Velenje 4 - 0  
FH - Hapoel Haifa 0 - 1  
FK Sarajevo - Atalanta 0 - 8  
Flora Tallinn - APOEL Nicosia 2 - 0  
Häcken - RB Leipzig 1 - 1  
KF Drita - Dudelange 1 - 1  
KF Laci - Molde 0 - 2  
La Fiorita - Spartaks Jurmala 0 - 3  
Lech Poznan - Sahtar Szoligorszk 1 - 1  
Lilleström - LASK Linz 1 - 2  
Lincoln Red Imps - TNS 1 - 1  
Maribor - Chikhura Sachkhere 2 - 0  
Mariupol - Djurgarden 1 - 1  
Progres Niederkorn - Honvéd 2 - 0  
Radnicki Nis - Maccabi TA 2 - 2  
Rangers - Osijek 1 - 1  
Rio Ave - Jagiellonia Bialystok 4 - 4  
Sarpsborg - St. Gallen 1 - 0  
Slavia Szófia - Hajduk Split 2 - 3  
Slovan Bratislava - Balzan Ta' Qali 3 - 1  
Sparta Praha - Spartak Subotica 2 - 1  
Trakai - Partizan Belgrád 1 - 1  
Trencin - Gornik Zabrze 4 - 1  
Vaduz - VMFD Zalgiris 1 - 1  
Valletta - Zrinjski Mostar 1 - 2  
Valur - FC Santa Coloma 3 - 0  
Vikingur Gota - Torpedo Kutaisi 0 - 4  
Vitesse - Viitorul Constanta 3 - 1  
Újpest - Sevilla 1 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Istanbul Basaksehir 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Padideh Mashhad 1 - 2  
Pars Jonoubi Jam - Naft Masjed Soleyman 2 - 0  
Paykan - Saipa Karaj 3 - 0  
Zob Ahan - Esteghlal T. 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Boyaca Patriotas 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Hebei 6 - 3  
Tianjin Teda - Guangzhou Evergrande 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Puebla 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Juarez 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Queretaro 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - Tampico Madero 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zacatepec - Cruz Azul 2 - 3  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 2 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Alianza Lima 1 - 1  
Melgar - Real Garcilaso 1 - 0  
Union Comercio - Comerciantes Unidos 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Norrby 2 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy 2 - Swope Park 1 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bukhoro - Metallurg Bekobod 2 - 1  
Bunyodkor - Kokand 1 - 3  
Neftcsi Fargona - Navbahor Namangan 2 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Brisbane Broncos 36 - 22  
Strandröplabda (Vienna Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Horl J / Winter T 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Costa Santos R A / Carval 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Bryl M / Filjalek G - Semenov K / Leshukov I 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Fruehbauer S / Wutzl J 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Plavins M / Tocs E 0 - 2  
Doppler C / Horst A - Pedlow S / Schachter S 2 - 1  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Liamin N / Krasilnikov V 0 - 2  
Gibb J / Crabb Ta - Heidrich A / Gerson M 2 - 1  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Thole J / Wickler C 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Solberg P / Oscar Schmidt 1 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Gibb J / Crabb Ta 1 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Seidl R / Waller P 2 - 0  
Hyden J / Brunner T - Liamin N / Krasilnikov V 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - O' Gorman G / Saxton B 0 - 2  
Loyola Stein A / Cerutti - Bouter J / Varenhorst C 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Ermacora M / Pristauz-Tel 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Hyden J / Brunner T 2 - 1  
Perusic O / Schweiner D - Plavins M / Tocs E 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 1  
Solberg P / Oscar Schmidt - Costa Santos R A / Carval 1 - 2  
Stoyanovskiy O / Velichko - Tijan A / Younousse C 1 - 2  
Strandröplabda (Vienna Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Ittlinger S - Lehtonen R / Ahtiainen N 2 - 0  
Graudina T / Kravcenoka A - Bieneck V / Schneider I 1 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Laboureur C / Sude J 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Larsen K / Stockman E 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Makroguzova N / Kholomina 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Birlova E / Ukolova E 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duck Hee Lee - J. Ward 1 - 2  
H. Laaksonen - T.K. Wang 2 - 1  
R. Safiullin - Zhizhen Zhang 2 - 1  
Yibing Wu - P. Krstin 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin M / Shyla Y - Kadhe A / Moriya H 2 - 0  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Chen T / Yi C-H 2 - 0  
Krstin P / Petrovic D - Ratiwatana / Ratiwatana 0 - 2  
Peng H / Santillan A - Gong M-X / Zhang Z 0 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.A. Munar Clar - T. Daniel 2 - 0  
M. Berrettini - N. Jarry 0 - 2  
M. Klizan - D. Lajovic 2 - 1  
M. Marterer - D. Istomin 0 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bracciali D / Delbonis F - Mirnyi M / Oswald P    
Novak D / Thiem D - Melzer J / Petzschner P    
Peralta J / Zeballos H - Jebavy R / Molteni A 0 - 2  
Puetz T / Struff J-L - Eysseric J / Jarry N 2 - 0  
Tenisz (Lexington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - T. Jomby 2 - 1  
J.J. Wolf - Yunseong Chung 1 - 2  
L.G.M. Harris - K. Uchida 2 - 0  
R. Schneider - S. Myneni    
Tenisz (Lexington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady L / Reese H - De Loore J / Polmans M 0 - 2  
Fruttero J / Schneider R - Reid M / Uchiyama Y 1 - 2  
Myneni S / Prashanth N V - Harris L / Purcell M 1 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - P. Kotov 0 - 2  
D. Munoz-De La Nava - And. Martin 0 - 2  
P. Martinez Portero - R. Bellotti 2 - 1  
U. Ignatik - M. Vrbensky 1 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Vervoort M - Polasek F / Rikl P 0 - 2  
Gille S / Vliegen J - Ficovich J P / Varillas J 2 - 0  
Safranek V / Satral J - Eriksson M / Goransson A 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - T. Fabbiano 2 - 0  
E. Gerasimov - S. Querrey 2 - 1  
E. Ymer - A. Mannarino 0 - 2  
F. Lopez - C. Norrie 0 - 2  
J.M. Del Potro - M. Giron 2 - 0  
M. Mmoh - P. Polansky 2 - 0  
Q. Halys - F. Fognini 1 - 2  
T.H. Fritz - Y. Nishioka 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fritz T / Kokkinakis T - Galdos S / Polansky P 2 - 1  
Gonzalez S / Marrero D - Begemann A / Karlovic I 1 - 2  
King E / Pasha N - Arneodo R / Monroe N 0 - 2  
Neis F / Romboli F - Sanchez M / Tomic B 2 - 0  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - V. Azarenka 0 - 2  
A. Tomljanovic - M. Keys    
G. Muguruza Blanco - V. Azarenka    
J. Konta - S. Kenin 2 - 0  
M. Buzarnescu - A. Anisimova 2 - 1  
M. Sakkari - Babos T. 2 - 0  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Santamaria - Kichenok / Kichenok 1 - 2  
Kato M / Ninomiya M - Frech M / Sanchez M 2 - 1  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - A. Arnaboldi 0 - 2  
D. Brands - H.N. Ly 2 - 0  
J. Monteiro - U. Humbert 0 - 2  
M. Viola - R. Quiroz 0 - 2  
Tenisz (Segovia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altuna T / Ilkel C - Brkic T / Pavic A 0 - 2  
Balaji N S / Vardhan V - Boluda-Purkiss C / Semmle 0 - 2  
Guez D / Jankovits Y - Artunedo Mart/Perez Sanz 1 - 2  
Tenisz (Sopot, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - Z. Kolar 0 - 2  
D. Michalski - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
H. Dellien - T. Robredo 1 - 2  
M. Janvier - R. Marcora 2 - 0  
Tenisz (Sopot, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agamenone F / Manafov V - Panfil G / Sakharov G 0 - 2  
Drzewiecki K / Zuk K - Gonzales R / Lammons N 0 - 2  
Propoggia D / Puodziunas - Kowalczyk M / Walkow S 0 - 2  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - S. Johnson 2 - 0  
A. Rublev - Tom. Paul 2 - 0  
D. Goffin - P-H. Herbert 2 - 1  
D. Young - K. Nishikori 0 - 2  
Hyeon Chung - M. Baghdatis 2 - 1  
N. Rubin - J. Isner 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Zverev A / Zverev M 0 - 2  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - K. Boulter 2 - 1  
B. Bencic - N. Hibino    
M. Linette - O. Rogowska 2 - 0  
Stollár F. - D. Vekic 1 - 2  
Y. Bonaventure - Saisai Zheng 0 - 2  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahn K / Davis L - Aoyama S / Voracova R 2 - 1  
Bonaventure/Stollár - Krunic/S.Zheng    
Swan K / Van Der Hoek R - Bencic B / Kalinina A 1 - 2  
Tollaslabda (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - K. Momota 1 - 2  
D. Liew - Sri. Kidambi 2 - 0  
H-K. Vittinghus - B. Sai Praneeth 0 - 2  
K. Tsuneyama - B. Leverdez 2 - 0  
Long Chen - Ken. Nishimoto 2 - 0  
Tien Chen Chou - Y. de Oliveira 2 - 0  
V. Axelsen - Ng Ka Long Angus 2 - 0  
Yuqi Shi - Dan Lin 2 - 0  
Tollaslabda (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bö M / Mogensen C - Chen H L / Wang C-L 0 - 2  
Chia A / Soh W Y - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 2 - 0  
Endo H / Watanabe Y - Liu C / Zhang N 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ivanov V / Sozonov I 2 - 0  
Goh V S / Tan W K - Junhui L / Yuchen L 1 - 2  
Inoue T / Kaneko Y - Berry A / Hardianto H 2 - 1  
Liao M C / Su C H - Conrad-Peterson/Kolding 0 - 2  
Tollaslabda (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - T.L. Nguyen 2 - 0  
C. Marin - Sayaka Sato 2 - 0  
Ji Hyun Sung - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Jin Wei Goh - N. Okuhara 0 - 2  
N. Jindapon - A. Yamaguchi 0 - 2  
R. Intanon - S. Nehwal 0 - 2  
Tzu Ying Tai - Beiwen Zhang 2 - 0  
Xiaoxin Chen - Yufei Chen 1 - 2  
Tollaslabda (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Ni Ketut M I - Lee S H / Shin S C 2 - 0  
Chayanit C / Muenwong P - Haris D D / Pradipta R A 0 - 2  
Chen Q / Jia Y F - Du Y / Li Y H 2 - 0  
Huang Y / YU X - Tanaka S / Yonemoto K 0 - 2  
Kititharakul J / Prajongj - Fruergaard M / Thygesen S 2 - 0  
Matsutomo M / Takahashi A - Matsumoto M / Nagahara W 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Chow M K / Lee M Y 2 - 0  
Stoeva G / Stoeva S - Fukushima Y / Hirota S 0 - 2  
Tollaslabda (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Pedersen - Puavaranukroh D / Taeratt 2 - 1  
Ellis M / Smith L - Chan P S / Goh L Y 1 - 2  
Goh S H / Lai S J - Ponnappa A / Rankireddy S 1 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Wang Y / Huang D 1 - 2  
Jiting H / Yue D - Adcock C / Adcock G 0 - 2  
Jordan P / Oktavianti M D - Man T C / Suet T Y 1 - 2  
Zhang N / Li Y - Wang C-L / Lee C H 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Faizal H / Widjaja G E 2 - 0  

 

2018.08.01.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 14 - 8  
Hanwha Eagles - KT Wiz 4 - 3  
KIA Tigers - Lotte Giants 8 - 1  
Samsung Lions - NC Dinos 5 - 9  
SK Wyverns - Nexen Heroes 14 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 8 - 5  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 7 - 13  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 1 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 8 - 7  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 2 - 4  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 6 - 14  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Piratas de Campeche 0 - 3  
Diablos Rojos del Mexico - Olmecas de Tabasco 11 - 3  
Guerreros de Oaxaca - Tigres de Quintana Roo 5 - 3  
Pericos de Puebla - Leones de Yucatan 12 - 11  
Rieleros de Aguascaliente - Algodoneros Union Laguna 4 - 5  
Saraperos de Saltillo - Generales de Durango 3 - 6  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova 4 - 3  
Toros de Tijuana - Tecolotes de Nuevo Laredo 10 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Texas 6 - 0  
Atlanta - Miami 11 - 6  
Boston - Philadelphia 1 - 3  
Chicago WS - Kansas City 2 - 4  
Detroit - Cincinnati 7 - 4  
Detroit - Cincinnati 2 - 1  
LA Dodgers - Milwaukee 0 - 1  
Minnesota - Cleveland 2 - 6  
Minnesota - Cleveland (19:10) 0 - 2  
NY Yankees - Baltimore 6 - 3  
NY Yankees - Baltimore 5 - 7  
Oakland - Toronto 6 - 2  
Oakland - Toronto (21:35) 8 - 3  
Pittsburgh - Chicago Cubs 5 - 4  
Seattle - Houston 2 - 5  
Seattle - Houston (22:10) 3 - 8  
St. Louis - Colorado 3 - 6  
Tampa Bay - LA Angels 10 - 6  
Washington - NY Mets 5 - 3  
Washington - NY Mets 25 - 4  
Gyeplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Argentína 0 - 0  
Németország - Spanyolország 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - SM Beermen (3.m.) 94 - 132  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 71 - 86  
Dallas - Chicago 91 - 92  
Phoenix - Seattle 90 - 102  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres Cordoba - Ferrocarril Midland 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Central Coast Mariners 3 - 0  
Rockdale City Suns - Sydney FC 2 - 4  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - PAOK 0 - 3  
FF Malmö - CFR Cluj 1 - 1  
Helsinki JK - BATE Boriszov 1 - 2  
Midtjylland - FC Asztana 0 - 0  
Qarabag Baku - Kukesi 3 - 0  
Rosenborg - Celtic 0 - 0  
Sturm Graz - Ajax 1 - 3  
Suduva Marijampole - Crvena zvezda 0 - 2  
Vidi - Ludogorec Razgrad 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Paysandu 1 - 0  
Figueirense - CRB 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Defensa Justicia 1 - 0  
Independiente SF - Rampla Juniors 2 - 0  
Jorge Wilstermann - Dep. Cuenca 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Daklyeh - Wadi Degla 1 - 1  
El Entag El Harby - Haras El Hodood 2 - 1  
Nogoom EL Mostakbal - El Gaish Talaea 0 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fola Esch - Genk 1 - 4  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Valencia 1 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Global Cebu - JPV Marikina 1 - 11  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Chelsea 1 - 1  
Barcelona - Roma 2 - 4  
Benfica - Lyon 2 - 3  
Manchester Utd. - Real Madrid 2 - 1  
Tottenham - Milan 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - ÍA Akranes 1 - 3  
Selfoss - HK Kopavogs 1 - 2  
Thor Akureyri - Njardvik 3 - 0  
Throttur Reykjavik - IR 6 - 1  
Vikingur Olafsvik - Magni 4 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Hapoel TA 1 - 2  
Maccabi Petah Tikva - Ashdod 3 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Vissel Kobe 1 - 1  
Jubilo Iwata - Gamba Osaka 1 - 1  
Kashima A. - FC Tokyo 1 - 2  
Kashiwa R. - Shonan Bellmare 0 - 2  
Nagasaki - Sapporo 2 - 3  
Shimizu SP - Sagan Tosu 1 - 0  
Urawa RD - Kawasaki Frontale 2 - 0  
Vegalta Sendai - Nagoya GE 1 - 2  
Yokohama FM - Sanfrecce Hiroshima 1 - 4  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Dalian Yifang 3 - 0  
Chongqing Lifan - Guizhou Zhicheng 3 - 4  
Guangzhou R&F - Beijing Renhe 4 - 1  
Henan Jianye - Jiangsu 0 - 1  
Shandong Luneng - Shanghai Shenhua 3 - 1  
Shanghai SIPG - Tianjin Quanjian 4 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Santos Laguna 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Veracruz 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Monarcas Morelia 3 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - Dep. Binacional 1 - 2  
Univ. San Martin - Sporting Cristal 0 - 3  
Universitario de Deportes - Sport Boys Callao 2 - 1  
UTC de Cajamarca - Dep. Municipal 1 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Balestier Khalsa 1 - 0  
Hougang Utd. - Warriors FC 1 - 2  
Young Lions - Tampines Rovers 2 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orange County SC - Portland 2 2 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Qizilqum 3 - 0  
Pakhtakor - Lokomotív Taskent 1 - 1  
Sogdiana - Nasaf Qarshi 0 - 1  
MMA (UFC Contender Series, 31. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Heinisch - J. Sumter 1 - 0  
J. Adams - S. Teed 1 - 0  
M. Dontale - M. Sipe 1 - 0  
M. Mitchell - J. Griffin 0 - 1  
R. Roberts - G. Gross 1 - 0  
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - N. Georgiadis 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - D. Navara 1 - 0  
P. Svidler - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Vienna Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Lehtonen R / Ahtiainen N 2 - 1  
Artacho M / Clancy T - Lahti T / Parkkinen A 2 - 1  
Bansley H / Wilkerson B - Makroguzova N / Kholomina S 0 - 2  
Bansley H / Wilkerson B - Menegatti M /Tóth O. 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Birlova E / Ukolova E 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Ross S / Hughes S 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Kociolek K / Kolosinska K 0 - 2  
Birlova E / Ukolova E - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 1  
Borger K / Kozuch M - Behrens K / Ittlinger S 1 - 2  
Broder J L / Pischke T - Bieneck V / Schneider I 0 - 2  
Claes K / Hochevar B - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 1  
Dubovcova N / Strbova A - Lehtonen R / Ahtiainen N 0 - 2  
Fendrick L / Sponcil s - Behrens K / Ittlinger S 2 - 1  
Friedl F / Strauss N - Larsen K / Stockman E 0 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Artacho M / Clancy T 1 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Antonelli/Solberg Salgado 1 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Makroguzova N / Kholomina S 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Friedl F / Strauss N 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Keizer S / Meppelink M 0 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Larsen K / Stockman E 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Borger K / Kozuch M 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Fendrick L / Sponcil s 0 - 2  
Lobato Herrero/Fernandez - Kolocova K / Kvapilova M 0 - 2  
Menegatti M /Tóth O. - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Plesiutsching/Schutzenhof - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Lahti T / Parkkinen A 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Broder J L / Pischke T 2 - 1  
Ross A / Klineman A - Kociolek K / Kolosinska K 1 - 2  
Ross S / Hughes S - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Claes K / Hochevar B 1 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 0  
Strandröplabda (Vienna Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Grimalt E / Grimalt M 0 - 2  
Costa Santos R A / Carval - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 0  
Gibb J / Crabb Ta - Kolinske W / Evans M 2 - 0  
Giginoglu M / Goegtepe V - Koekelkoren D / Van Walle 1 - 2  
Kissling G / Zandbergen M - Heidrich A / Gerson M 0 - 2  
O' Gorman G / Saxton B - Capogrosso N / Azaad J A 2 - 1  
Seidl R / Waller P - Rossi E / Caminati M 2 - 1  
Tijan A / Younousse C - Prudel M / Szalankiewicz 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - D. Yevseyev 0 - 2  
A. Santillan - Zihao Xia 2 - 1  
T. Ito - M. Niesten 2 - 0  
Ze Zhang - A. Bublik 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T / Yi C-H - Heliovaara H / Laaksonen H 2 - 0  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Gao X / Te R 2 - 1  
Li Z / Wu D - Krstin P / Petrovic D 1 - 2  
Lock B / Matsui T - Ratiwatana / Ratiwatana 0 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - P. Kohlschreiber 2 - 1  
D. Novak - D. Lajovic 0 - 2  
D. Thiem - M. Klizan 1 - 2  
L. Djere - T. Daniel 0 - 2  
M. Berrettini - R. Albot 2 - 1  
M. Marterer - M. Kukushkin 2 - 0  
N. Jarry - F. Verdasco 2 - 1  
R. Haase - J.A. Munar Clar 0 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molchanov D / Zelenay I - Mirnyi M / Oswald P 0 - 2  
Peralta J / Zeballos H - Krawietz K / Podlipnik-Castillo H 2 - 0  
Puetz T / Struff J-L - NYS H / Vasilevski A 2 - 0  
Tenisz (Lexington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Ward - S. Napolitano 1 - 2  
E. Leshem - J. Clarke 0 - 2  
J. De Loore - M. Polmans 2 - 1  
J. Menezes - C. Altamirano 0 - 2  
K. Uchida - Day. Kelly 2 - 0  
L.G.M. Harris - Y. Uchiyama 2 - 0  
Yunseong Chung - W. Bushamuka 2 - 0  
Tenisz (Lexington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fruttero J / Schneider R - Grenier H / Jomby T 2 - 0  
Harris A / Uchida K - Galloway R / Maytin R 1 - 2  
Lawson A / Sell K - Galloway R / Maytin R 1 - 2  
Roelofse R / Saville L - Myneni S / Prashanth N V 1 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.S. Tatlot - J. Satral 2 - 1  
P. Sousa - Piros Zs. 2 - 1  
P.S. Varillas - Gon. Oliveira 0 - 2  
V. Safranek - J. Domingues 0 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eriksson M / Goransson A - Gengel M / Kellovsky D 2 - 0  
Ficovich J P / Varillas J - Draganja T / Serdarusic N 2 - 1  
Gille S / Vliegen J - Kopriva V / Pavlasek A 2 - 1  
Majsajdr L / Zahradka M - Martinez Portero P / Vega 0 - 2  
Polasek F / Rikl P - Trusendi W / Vavassori A 2 - 1  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - E. Gerasimov 0 - 2  
C. Norrie - P. Gunneswaran 2 - 0  
F. Lopez - M. Safwat 2 - 0  
G. Müller - Q. Halys 0 - 2  
L. Gomez - S. Querrey 0 - 2  
M. Giron - M. Arevalo 2 - 0  
P. Polansky - D.E. Galan Riveros 2 - 1  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hach Verdugo/Siljestrom - Gomez L / Patino L 2 - 1  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Raja P / Withrow J 2 - 0  
Mousley B / Ymer E - Erlich J / Salisbury J 0 - 2  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kratzer - E. Mertens 0 - 2  
D.R. Collins - V. Lapko 2 - 1  
H. Watson - Claire Liu 2 - 1  
Qiang Wang - A. Anisimova 0 - 2  
S. Williams - J. Konta 0 - 2  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Savinykh V - Garcia Perez G / Hon P 0 - 2  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Artunedo Martinavarr - M. Neuchrist    
C. Ilkel - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
G.M. Moroni - I. Nedelko 2 - 1  
L. Vanni - F. Baldi 2 - 1  
R. Ortega-Olmedo - U. Humbert 1 - 2  
Tenisz (Segovia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altuna T / Ilkel C - Munoz-Abreu/Romero De Avi 2 - 1  
Balaji N S / Vardhan V - Nedelko I / Setkic A 2 - 0  
Moroni G / Vanni L - Brkic T / Pavic A 0 - 2  
Tenisz (Sopot, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Smirnov - P. Cachin 0 - 2  
G. Mager - T. de Bakker 0 - 2  
J. Choinski - P. Lorenzi 0 - 2  
O. Otte - P. Cias 2 - 1  
Tenisz (Sopot, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Mies A - Propoggia D / Puodziunas S 1 - 2  
Collarini A / Zekic M - Cuevas M / Dellien H 0 - 2  
Majchrzak K / Zielinski J - Kowalczyk M / Walkow S 0 - 2  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - K. Edmund 2 - 1  
A. Zverev - M. Jaziri 2 - 0  
D. Kudla - K. Khachanov 2 - 0  
D. Shapovalov - D. Medvedev 2 - 1  
H. Hurkacz - F. Tiafoe 0 - 2  
J. Chardy - M. Copil 0 - 2  
J. Duckworth - J. Kubler 2 - 1  
J. Duckworth - N. Kyrgios    
L. Pouille - V. Millot    
M. Baghdatis - B. Paire 2 - 1  
P-H. Herbert - M. Krueger 2 - 0  
S. Tsitsipas - J. Donaldson 2 - 1  
S. Wawrinka - D. Young 1 - 2  
T. Smyczek - M. Zverev 0 - 2  
Tom. Paul - A. Bolt 2 - 1  
V. Millot - Y. Sugita 2 - 0  
V. Pospisil - A. De Minaur 1 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan M / Roger-Vasselin - Mektic N / Peya A 2 - 1  
Cabal J S / Farah R - Kontinen H / Peers J 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Dodig I / Mclachlan B 0 - 2  
Kudla D / Tiafoe F - Chardy J / Kyrgios N    
Ram R/Rojer J J - Klaasen R / Venus M 0 - 2  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - S. Stephens 2 - 1  
C. Wozniacki - A. Kalinina    
J. Brady - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
K. Swan - Saisai Zheng 0 - 2  
Y. Bonaventure - A. Kalinina 2 - 0  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chirico L / Kiick A - Smith A / Subhash N 2 - 0  
Dart H / Thombare P G - Guarachi Mathison A / Routliffe E 0 - 2  
Hammond N / Nepivodova K - Ahn K / Davis L 0 - 2  
Han X / Jurak D - Chen P H / WU F-H 2 - 1  
Panova A / Voskoboeva G - Bencic B / Kalinina A    
Tollaslabda (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - Sam. Verma 2 - 0  
H-K. Vittinghus - T. Sugiarto 2 - 0  
H.S. Prannoy - Y. de Oliveira 1 - 2  
K. Tsuneyama - G. Anthony 2 - 0  
Ken. Nishimoto - S. Sirant 2 - 0  
L.E. Penalver - B. Sai Praneeth 0 - 2  
Long Chen - K. Phetpradab 2 - 0  
M. Zilberman - D. Liew 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - R. Must 2 - 0  
P. Abian - Sri. Kidambi 1 - 2  
T.M. Nguyen - A. Antonsen 0 - 2  
Tien Chen Chou - R. Gemke 2 - 0  
Tzu Wei Wang - B. Leverdez 0 - 2  
V. Axelsen - Yuxiang Huang 2 - 0  
Yuqi Shi - R. Ouseph 2 - 0  
Tollaslabda (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berry A / Hardianto H - Wahyu N A P / Ade Y S 2 - 0  
Bö M / Mogensen C - Maas J / Tabeling R 2 - 0  
Chen H L / Wang C-L - Lamsfuss M / Seidel M E 2 - 0  
Chia A / Soh W Y - Lee J-H / Lee Y 2 - 1  
Dunn A / Hall A - Liao M C / Su C H 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Han C / Zhou H 2 - 1  
He J / Tan Q - Conrad-Peterson/Kolding 0 - 2  
Hoki T / Kobayashi Y - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Inoue T / Kaneko Y - Attri M / Sumeeth R B 2 - 1  
Jansen J R / Zurwonne J - Endo H / Watanabe Y 0 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Isriyanate T / Namdash K 2 - 1  
Ong Y S / Teo E Y - Goh V S / Tan W K 0 - 2  
Or C C / Tang C M - Liu C / Zhang N 1 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 1 - 2  
Tollaslabda (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fitriani - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
G. Mariska - Yufei Chen 0 - 2  
Jin Wei Goh - A. Ohori 2 - 0  
S. de Visch Eijbergen - N. Jindapon 0 - 2  
Thi Trang Vu - Ji Hyun Sung 0 - 2  
Xiaoxin Chen - Ngan Yi Cheung 2 - 0  
Tollaslabda (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang C H / Yang C T - Awanda A S / Ni Ketut M I 0 - 2  
Chow M K / Lee M Y - Herttrich I / Nelte C 2 - 1  
Fruergaard M / Thygesen S - Ercetin B / Inci N 2 - 0  
Jille D / Van Der Aar I - Haris D D / Pradipta R A 0 - 2  
Lin X M / Wu F C - Chayanit C / Muenwong P 0 - 2  
Matsumoto M / Nagahara W - Huang D / Li W 2 - 1  
Matsutomo M / Takahashi A - Hoo V K M / Woon K W 2 - 1  
Piek S / Seinen C - Tanaka S / Yonemoto K 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Ng W Y / Yuen S Y 2 - 0  
Ponnappa A / Reddy N S - Fukushima Y / Hirota S 0 - 2  

 

2018.07.31.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 6 - 2  
Hanwha Eagles - KT Wiz 4 - 5  
KIA Tigers - Lotte Giants 4 - 1  
Samsung Lions - NC Dinos 4 - 4  
SK Wyverns - Nexen Heroes 1 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 7 - 2  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 3 - 6  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 0 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 14 - 1  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 4 - 6  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 7 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Texas 5 - 9  
Atlanta - Miami 5 - 3  
Boston - Philadelphia 2 - 1  
LA Dodgers - Milwaukee 2 - 5  
Minnesota - Cleveland 5 - 4  
Oakland - Toronto 10 - 1  
San Diego - San Francisco 3 - 5  
San Diego - San Francisco (22:10) 2 - 3  
Seattle - Houston 2 - 0  
St. Louis - Colorado 5 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Assoeva Venancio Aires 0 - 2  
Gyeplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Dél-Korea 2 - 0  
Olaszország - India 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Douglas Haig 1 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Dinamo Zagreb 2 - 2  
Sheriff Tiraspol - Shkendija Tetovo 0 - 0  
Trnava - Legia Varsó 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Sport Boys Warnes 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Atlético MG 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Aucas Quito 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Al-Mokawloon Arab 1 - 1  
Petrojet - El Zamalek 0 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pjunyik Jereván - Tobol Kostanay 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Galatasaray 3 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perseru Serui - Persebaya Surabaya 3 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir R. - Fram 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Haifa 1 - 1  
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Netanya 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Itagui Leones - Alianza Petrolera 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - Viking Stavanger 2 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - CSZKA Moszkva 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
3 de Febrero Ciudad - Sp. Luqueno 0 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Sport Rosario 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Degerfors 2 - 1  
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Navara - P. Svidler 0.5 - 0.5  
N. Georgiadis - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - M. Carlsen 1 - 0  
Strandröplabda (Vienna Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Appelgren M / Boman S - Grimalt E / Grimalt M 0 - 2  
Beeler N / Krattiger M - Betzien M / Erdmann J 2 - 1  
Boesso F / Gabriele P - Heidrich A / Gerson M 0 - 2  
Costa Santos R A / Carval - Malinauskas M / Vasiljev A 2 - 0  
Dressler C / Huber A - Rumsevicius A / Kazdailis    
Friedl F / Trummer M - Rossi E / Caminati M 0 - 2  
Gibb J / Crabb Ta - Glossop A / Williams L 2 - 0  
Giginoglu M / Goegtepe V - Mol H N / Berntsen M 2 - 0  
Gregory C / Sheaf J - Koekelkoren D / Van Walle 1 - 2  
Krou Y / Aye Q - Kissling G / Zandbergen M 0 - 2  
Kujawiak K / Rudol M - Kolinske W / Evans M 0 - 2  
O' Gorman G / Saxton B - Schnetzer F / Muellner D 2 - 0  
Schumann D / Durant C - Capogrosso N / Azaad J A 0 - 2  
Seidl R / Waller P - Sivolap M / Yarzutkin A 2 - 1  
Tijan A / Younousse C - Abell K / Thomsen D 2 - 0  
Urlu S / Mermer H H - Prudel M / Szalankiewicz 1 - 2  
Strandröplabda (Vienna Open-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnholdt L / Welsch L - Lunde I / Ulveseth O J 0 - 2  
Broder J L / Pischke T - Bloem L / Sinnema J 2 - 1  
Caluori L / Gerson D - Eiholzer N / Steinemann E 2 - 0  
Caluori L / Gerson D - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Dubovcova N / Strbova A - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 0  
Dumbauskaite I / Andriuka - Birlova E / Ukolova E 0 - 2  
Fendrick L / Sponcil s - Davidova V / Shchypkova I 2 - 0  
Fendrick L / Sponcil s - Ozolina M / Caica A 2 - 0  
Freiberger E / Teufl V - Bloem L / Sinnema J 0 - 2  
Futami A / Hasegawa A - Birlova E / Ukolova E 1 - 2  
Jupiter A / Chamereau A - Gromadowska A / Gruszczynska J 2 - 1  
Klinger D / Klinger R - Davidova V / Shchypkova I 1 - 2  
Larsen K / Stockman E - Jupiter A / Chamereau A 2 - 0  
Lobato Herrero/Fernandez - Doerfler A / Wiesmeyr S 2 - 0  
Lobato Herrero/Fernandez - Gallay A / Pereyra F 2 - 0  
Salgado Solberg/Secomandi - Lahti T / Parkkinen A 0 - 2  
Salgado Solberg/Secomandi - Tveit Hjortland/Kjolberg 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kadhe - M. Niesten 0 - 2  
H. Laaksonen - Rigele Te 2 - 1  
Mak. Ochi - A. Bublik 0 - 2  
N. Milojevic - Duck Hee Lee 0 - 2  
R. Safiullin - B. Ellis 2 - 0  
R. Tokuda - T.K. Wang 0 - 2  
Y. Takahashi - J. Ward 0 - 2  
Yibing Wu - Xin Gao 2 - 0  
Ze Zhang - Di Wu 2 - 0  
Zhe Li - P. Krstin 0 - 2  
Zhizhen Zhang - Tsung-Hua Yang 2 - 0  
Zihao Xia - G. Soeda 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bublik A / Pavlioutchenko - Kadhe A / Moriya H 0 - 2  
Elgin M / Shyla Y - XIA Z / Zheng W 2 - 0  
Hua R / Zhang Z - Gong M-X / Zhang Z 0 - 2  
Peng H / Santillan A - Milojevic N / Yang T 2 - 1  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Simon - M. Berrettini 1 - 2  
J. Kovalik - R. Albot 0 - 2  
L. Djere - N. Basilashvili 2 - 0  
M. Marterer - J. Zopp 2 - 1  
R. Carballes Baena - N. Jarry 1 - 2  
S. Ofner - M. Klizan 0 - 2  
T. Daniel - J-L. Struff 2 - 0  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carballes Baena R / Munar - Novak D / Thiem D 1 - 2  
Eysseric J / Jarry N - Behar A / Garcia-Lopez G 2 - 0  
Melzer J / Petzschner P - Daniell M / Koolhof W 2 - 0  
Rodionov J / Weissborn T - Bracciali D / Delbonis F 0 - 2  
Tenisz (Lexington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rybakov - S. Napolitano 0 - 2  
H. Grenier - C. Altamirano 1 - 2  
J. De Loore - M.T. Barrios Vera 2 - 1  
J.J. Wolf - D. Evans 2 - 0  
L. Broady - B. Gojo 0 - 2  
M. Granollers - D. Evans    
M. Purcell - J. Menezes 0 - 2  
M. Torpegaard - A. Harris 0 - 2  
R. Schneider - I. Sijsling 2 - 0  
S. Myneni - N. Gombos 2 - 0  
T. Jomby - L. Catarina 2 - 0  
Tenisz (Lexington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Loore J / Polmans M - Bega A / Napolitano S 2 - 0  
Harris A / Uchida K - Chappell N / Wallart E 2 - 1  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - P. Rikl 2 - 1  
B. Zapata Miralles - D. Munoz-De La Nava 0 - 2  
D. Kellovsky - R. Bellotti 0 - 2  
D. Poljak - M. Vrbensky 1 - 2  
J. Domingues - R. Molleker 2 - 0  
J.S. Tatlot - S. Diez 2 - 0  
L. Rosol - And. Martin    
P. Kotov - A. Pavlasek 2 - 1  
P. Martinez Portero - N. Razborsek 2 - 1  
P. Sousa - C. Lestienne 2 - 0  
P.S. Varillas - G. Blancaneaux 2 - 0  
Piros Zs. - T. Kamke 2 - 0  
Tenisz (Liberec, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martinez L / Oliveira G - Safranek V / Satral J 1 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Escobedo - M. Mmoh 1 - 2  
G. Elias - Y. Nishioka 0 - 2  
I. Karlovic - E. Ymer 0 - 2  
P. Polansky - R. Harrison    
T. Fabbiano - T. Garanganga 2 - 1  
T.H. Fritz - T. Kokkinakis 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Bambridge L / O'Mara J 2 - 0  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kratzer - A. Riske 2 - 1  
K. Mladenovic - Babos T. 0 - 2  
M. Buzarnescu - S. Vickery 2 - 1  
V. Azarenka - K. Bondarenko 2 - 1  
V. Lapko - Shuai Zhang 2 - 0  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cepede Royg V / Falconi I - Kenin S / Sabalenka A 0 - 2  
Irigoyen M / Krawczyk D - Blinkova A / Dzalamidze N 0 - 2  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gomez-Herrera - F. Baldi 0 - 2  
C. Heyman - J. Monteiro 0 - 2  
D. Brands - A. Romero Avila Senise 2 - 0  
G.M. Moroni - D. Guez 2 - 0  
H.N. Ly - S. Doumbia 2 - 0  
I. Nedelko - K-M. Maamoun 2 - 0  
I. Nedelko - T. Griekspoor    
L. Vanni - A. Davidovich Fokina 2 - 1  
M. Neuchrist - A. Pavic 2 - 0  
M. Semmler - A. Arnaboldi 1 - 2  
R. Quiroz - C. Boluda-Purkiss 2 - 1  
S. Griekspoor - A. Artunedo Martinavarr 1 - 2  
S. Stakhovsky - M. Viola 1 - 2  
T. Brkic - A. Setkic 0 - 2  
Y. Jankovits - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
Tenisz (Sopot, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - M. Cuevas 2 - 0  
C. Ruud - A. Smirnov 1 - 2  
G. Sakharov - J. Choinski 1 - 2  
H. Dellien - V. Manafov    
M. Zekic - M. Janvier 0 - 2  
N. Kuhn - P. Lorenzi 0 - 2  
O. Nedovyesov - T. Robredo 1 - 2  
O. Otte - F. Horansky 2 - 0  
P. Cachin - K. Majchrzak 2 - 0  
R. Marcora - D. Kuzmanov 2 - 0  
T. de Bakker - M. Moraing 2 - 0  
W. Marek - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
Z. Kolar - T. Lamasine 2 - 1  
Tenisz (Sopot, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agamenone F / Manafov V - Cias P / Dembek M 2 - 1  
Cachin P / Olivo R - Gonzales R / Lammons N 0 - 2  
Collarini A / Zekic M - Kolar Z / Motti A 2 - 0  
Kuhn N / Ruud C - Panfil G / Sakharov G    
Orlov V / Smirnov A - Drzewiecki K / Zuk K 1 - 2  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Donaldson - Jor. Thompson 2 - 0  
J. Duckworth - T-S. Kwiatkowski 2 - 0  
L. Lacko - D. Kudla 1 - 2  
M. Basic - M. Copil 0 - 2  
M. McDonald - A. Murray 1 - 2  
M. Youzhny - N. Rubin 0 - 2  
Y. Watanuki - D. Medvedev 1 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Paes L - Sharan D / Sitak A 1 - 2  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - E. Makarova 2 - 0  
B. Bencic - H. Dart 2 - 0  
B. Mattek-Sands - S. Stephens 0 - 2  
C. Dolehide - D. Vekic 0 - 2  
M. Hibi - Stollár F. 0 - 2  
N. Hibino - S. Zhuk 2 - 0  
N. Osaka - B. Pera 2 - 0  
Y. Putintseva - T. Maria 2 - 1  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Yang Z - Chang S / Mueller A 2 - 0  
Di Lorenzo F / Loeb J - Aoyama S / Voracova R 0 - 2  
Tollaslabda (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - Wan Ho Son    
D. Liew - C. Jonatan 2 - 0  
J.A. Ho-Shue - Tzu Wei Wang 1 - 2  
K. Koljonen - T. Sugiarto 0 - 2  
K. Schaefer - H-K. Vittinghus 1 - 2  
K. Tsuneyama - Krausz G. 2 - 0  
L. Wraber - E. Lale 2 - 1  
L.E. Penalver - Kaz. Sakai    
M. Zilberman - N. Karunaratne 2 - 1  
N. Nguyen - Sri. Kidambi 0 - 2  
S. Avihingsanon - G. Anthony 0 - 2  
T. Penty - P. Abian 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - A. Antonsen    
T.M. Nguyen - M. Moreels 2 - 0  
Tollaslabda (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung E S / Kim D Y - Chia A / Soh W Y 0 - 2  
Dunn A / Hall A - Yao C L / Han Y P 2 - 1  
He J / Tan Q - Do T D / Pham H N 2 - 0  
Jansen J R / Zurwonne J - Abramov K / Zinchenko A 2 - 0  
Ong Y S / Teo E Y - Arjun M R / Shlok R 2 - 0  
Or C C / Tang C M - Tarun K / Sharma S 2 - 1  
Rankireddy S / Shetty C - Ellis M / Langridge C 2 - 1  
Tollaslabda (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - C. Birch 2 - 1  
Bing Jiao He - Pui Yin Yip 2 - 0  
C. Marin - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
Mic. Li - T.L. Nguyen 1 - 2  
R. Intanon - M. Blichfeldt 2 - 1  
S. Nehwal - A. Demirbag 2 - 0  
Sayaka Sato - S.S.Y. Cheah 2 - 0  
Tollaslabda (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garg K / Hazarika N B - Chang C H / Yang C T 0 - 2  
Jakkampudi M / Ram P S - Jille D / Van Der Aar I 1 - 2  
Jaques L / Vandenhoucke F - Kaminski L / Pohl H 2 - 0  
Ng T Y / Yeung Ng T - Goliszewski J / Kaepplein L 0 - 2  
Piek S / Seinen C - Imanuela A / Ramadhanti S 2 - 0  
Ponnappa A / Reddy N S - Hung S H / Chiang K H 2 - 1  
Tollaslabda (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Pedersen - Lee C H R / Chau H W    
Do T D / Pham N T - Jordan P / Oktavianti M D 0 - 2  
Gicquel T / Delrue D - Man T C / Suet T Y 0 - 2  
Goh S H / Lai S J - Arends J / Piek S 2 - 0  
Kapoor R / Garg K - Adcock C / Adcock G 0 - 2  
Kobayashi Y / Matsutomo M - Ellis M / Smith L 1 - 2  
Lamsfuss M / Herttrich I - Ponnappa A / Rankireddy S 1 - 2  
Lee Y / Hsu Y C - Jiting H / Yue D 1 - 2  
Puavaranukroh D / Taeratt - Tan K M / Lai P J 2 - 0  
Ronald R / Saufika A - Wang Y / Huang D 1 - 2  
Seidel M E / Linda E - Higashino A / Watanabe Y 0 - 2  
Wang C-L / Lee C H - Magee S / Magee C 2 - 0  
Zhang N / Li Y - Kaesbauer P / Konon O 2 - 0  

 

2018.07.30.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Toros de Tijuana 7 - 3  
Leones de Yucatan - Bravos de Leon 6 - 3  
Olmecas de Tabasco - Pericos de Puebla 1 - 4  
Piratas de Campeche - Guerreros de Oaxaca (23:00) 4 - 8  
Rieleros de Aguascaliente - Generales de Durango 11 - 9  
Saraperos de Saltillo - Algodoneros Union Laguna 13 - 3  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Sultanes de Monterrey 9 - 5  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico 4 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - Chicago Cubs 2 - 5  
Gyeplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Új-Zéland 2 - 0  
Belgium - Spanyolország 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Cserno More Várna 2 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Blooming Santa Cruz 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Remo - ABC 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Gremio 1 - 1  
Santos - America MG 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotte - Meppen 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Dep. Union La Calera 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Liberec 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Aarhus GF 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Suwon FC 0 - 1  
Asan Mugunghwa - Bucheon 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Ilves 1 - 3  
Vaasa PS - Lahti 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Metz 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PS Tira Bantul - Persib Bandung 2 - 3  
PSIS Semarang - PSM Makassar 1 - 1  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Atl. Madrid 3 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Fjölnir 1 - 0  
Fylkir - Valur 0 - 0  
Keflavík - Breidablik 1 - 3  
KR - Grindavik 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Millonarios 0 - 2  
Independiente Medellin - Boyaca Chico 2 - 0  
Junior de Barranquilla - Dep. Pasto 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Piast Gliwice 0 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Rigas FS 1 - 0  
Spartaks Jurmala - METTA/LU 4 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Monterrey 0 - 2  
Tigres - Tijuana 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy - Orlando 4 - 3  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Ausztrália 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga 2 - Bryne 2 - 5  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa - Lokomotív Moszkva 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - General Diaz 1 - 1  
Sol de America - Dep. Capiata 2 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - Comerciantes Unidos 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Viitorul Constanta 1 - 1  
Voluntari - Gaz Metan Medias 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - AFC Eskilstuna 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trelleborg - Hammarby 1 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Spanyolország 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Zamora Barinas 2 - 0  
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Navara - N. Georgiadis 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
P. Svidler - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Coop Beachtour Basel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eichenberger N / Sharma M - Kovatsch M / Kissling J 0 - 2  
Strasser A / Sturzenegger - Kovatsch M / Kissling J 1 - 2  
Strasser A / Sturzenegger - Mosimann S / Hallauer T 2 - 0  
Strandröplabda (Coop Beachtour Basel, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eiholzer N / Steinemann E - Betschart M / Baumann C 2 - 0  
Eiholzer N / Steinemann E - Geiger F / Schafflutzel S 1 - 2  
Geiger F / Schafflutzel S - Huber K / Greber T 2 - 1  
Huber K / Greber T - Betschart M / Baumann C 2 - 1  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monroe N / Smith J-P - Harrison R / Ram R 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Yevseyev - M. Banes 2 - 0  
T. Ito - D. Petrovic    
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - M. Kukushkin 1 - 2  
D. Istomin - F. Delbonis 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - D. Lajovic 0 - 2  
J. Rodionov - D. Novak 1 - 2  
J.A. Munar Clar - Y. Hanfmann 2 - 1  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Sancic A - Jebavy R / Molteni A 0 - 2  
Tenisz (Lexington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - M. Polmans 0 - 2  
Ale. Ward - S. Riffice 2 - 0  
Tenisz (Lexington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aaron T / Chang A - Reid M / Uchiyama Y 0 - 2  
Broady L / Reese H - Menezes J / Turini T 2 - 0  
Johnson H / Johnson Y - Harris L / Purcell M 1 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gon. Oliveira - G. Clezar 2 - 0  
J. Satral - N. Serdarusic 2 - 0  
Tenisz (Liberec, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clezar G / Domingues J - Bonzi B / Vervoort M 0 - 2  
Majsajdr L / Zahradka M - Blancaneaux G / Tatlot J 2 - 1  
Reed A / Zapata Miralles - Martinez Portero P / Vega 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - M. Giron 0 - 2  
M. Safwat - A. Vukic 2 - 1  
P. Gunneswaran - E. Song 2 - 0  
T. Garanganga - L. Patino 2 - 1  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - G. Garcia Perez 2 - 0  
D.R. Collins - Dan. Lao 2 - 0  
M. Sakkari - C. McHale 2 - 0  
S. Kenin - V. Cepede Royg 2 - 0  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Geuer N - Konta J / Zhang S 0 - 2  
Culibrk T / Gauvain S - Buzarnescu M / Watson H 0 - 2  
Tenisz (San Jose-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Lao - I. Falconi 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - J. Hernando Ruano 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artunedo Mart/Perez Sanz - Baldi F / Pellegrino A 2 - 1  
Guez D / Jankovits Y - Martos Gornes/Ortega-Olme 2 - 0  
Hidalgo D / Quiroz R - Boluda-Purkiss C / Semmle 1 - 2  
Lescure M / Olivetti A - Descotte M / Monteiro J 0 - 2  
Menendez-Maceiras A / Sta - Arias B / Zeballos F 2 - 1  
Tenisz (Sopot, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - P. Cias 0 - 2  
D. Michalski - M. Dembek 2 - 0  
T. Bellucci - G. Mager 0 - 2  
Tenisz (Sopot, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas M / Dellien H - Bednarek T / Uzhylovskyi 2 - 1  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - M. Jaziri 0 - 2  
I. Ivashka - H. Hurkacz 0 - 2  
T. Smyczek - R. Berankis 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Khachanov K / Pouille L - Murray J / Soares B 1 - 2  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - Xinyun Han 2 - 0  
J. Loeb - A. Petkovic 0 - 2  
K. Boulter - A. Krunic 2 - 0  
N. Hibino - B.V. Andreescu    
S. Kuznetsova - K. Ahn 2 - 0  
Tollaslabda (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dziolko - R. Gemke 0 - 2  
Dan Lin - M. Caljouw 2 - 0  
L. Corvee - Sam. Verma 0 - 2  
Long Chen - Jen Hao Hsu 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - I. Rusev 2 - 0  
R. Must - V. Malkov 2 - 1  
S. Sirant - M. Ludik 2 - 0  
Tien Chen Chou - E. Heino 2 - 0  
W.K.V. Wong - Y. de Oliveira    
Yuxiang Huang - Cao Cuong Pham 2 - 0  
Z. Durkinjak - R. Ouseph 0 - 2  
Tollaslabda (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han C / Zhou H - Bochat M / Cwalina A 2 - 0  
Ho-Shue J A / Yakura N - Lamsfuss M / Seidel M E 0 - 2  
Isriyanate T / Namdash K - Dremin E / Grachev D 2 - 0  
Kittinupong K / Dechapol - Wahyu N A P / Ade Y S 1 - 2  
Maas J / Tabeling R - Chew P / Chew R 2 - 1  
Minh B / Bao D D - Boichinov P / Panev I 2 - 0  
Nikolov D / Rusev I - Attri M / Sumeeth R B 0 - 2  
Tollaslabda (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - C. Birch 0 - 2  
B. Ongbumrungpan - Jam. Hsu 2 - 0  
F. Deprez - E. Kosetskaya 2 - 0  
F. Fitriani - L. Zetchiri 2 - 1  
K. Foo Kune - Hsuan-Yu Wendy Chen 0 - 2  
K. Gilmour - G. Mariska 1 - 2  
L. Kjaersfeldt - Xiaoxin Chen 1 - 2  
M. Mitsova - T.L. Nguyen 0 - 2  
M. Repiska - R. Honderich 0 - 2  
N. Perminova - M. Blichfeldt 0 - 2  
P. Chochuwong - Pui Yin Yip    
S. de Visch Eijbergen - M. Ulitina 2 - 0  
S. Jaquet - A. Demirbag    
S.S.Y. Cheah - G. Mahulette 2 - 0  
Thi Trang Vu - N. Yigit 2 - 0  
Yu Po Pai - Jin Wei Goh 0 - 2  
Tollaslabda (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghorpade S / Sawant P - Ercetin B / Inci N 0 - 2  
Hsu Y C / Wu T J - Huang D / Li W 1 - 2  
Ilyinskaya M / Zharka Y - Ng W Y / Yuen S Y 0 - 2  
Tollaslabda (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alimov R / Davletova A - Kaesbauer P / Konon O 0 - 2  
Chopra P J / Siki Reddy N - Bitman J / Basova A 2 - 0  
Labar R / Fontaine A - Do T D / Pham N T 1 - 2  
Liao M C / Chen H H - Tan K M / Lai P J 0 - 2  
Lu C Y / Chiang K H - Dimova E / Dremin E 1 - 2  
Ng T / Honderich R - Kapoor R / Garg K 0 - 2  
Nohr N / Thygesen S - Ponnappa A / Rankireddy S 0 - 2  
Ronald R / Saufika A - Kersaudy B / Palermo L 2 - 1  
Saputra Y E / Islami M G - Gicquel T / Delrue D 0 - 2  
Seidel M E / Linda E - Lane B / Pugh J 2 - 0  
Tabeling R / Seinen C - Kobayashi Y / Matsutomo M 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,