Tippmix eredmények - 2018. július 23-29.

2018-07-23
Tippmix eredmények - 2018. július 23-29.
2018.07.29.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saskatchewan - Calgary 22 - 34  
Asztalitenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dingshuo Liu - Xin Xu 1 - 4  
Asztalitenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeoung Y / Lee S - Morizono M / Oshima Y 3 - 0  
Asztalitenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ning Ding - Shiwen Liu 3 - 4  
Asztalitenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hayata H / Ito M - Hashimoto H / Sato H 3 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Hawthorn 53 - 112  
North Melbourne Kangaroos - West Coast Eagles 81 - 41  
Western Bulldogs - Port Adelaide 34 - 78  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Hanwha Eagles 3 - 1  
KT Wiz - LG Twins 4 - 7  
NC Dinos - SK Wyverns 4 - 3  
Nexen Heroes - Lotte Giants 3 - 4  
Samsung Lions - KIA Tigers 13 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 3 - 9  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 4 - 0  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 2 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars    
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 4 - 10  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 2 - 9  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Toros de Tijuana 1 - 7  
Leones de Yucatan - Bravos de Leon 3 - 2  
Olmecas de Tabasco - Pericos de Puebla 1 - 5  
Piratas de Campeche - Guerreros de Oaxaca 1 - 3  
Piratas de Campeche - Guerreros de Oaxaca 0 - 6  
Rieleros de Aguascaliente - Generales de Durango 9 - 11  
Saraperos de Saltillo - Algodoneros Union Laguna 13 - 6  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Sultanes de Monterrey 4 - 0  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico 4 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Dodgers 1 - 5  
Atlanta - LA Dodgers (19:35) 4 - 1  
Baltimore - Tampa Bay 11 - 2  
Baltimore - Tampa Bay (19:05) 11 - 5  
Boston - Minnesota 10 - 4  
Boston - Minnesota (19:05) 3 - 0  
Chicago WS - Toronto 9 - 5  
Chicago WS - Toronto (20:10) 4 - 7  
Cincinnati - Philadelphia 6 - 2  
Cincinnati - Philadelphia (19:10) 4 - 0  
Colorado - Oakland 4 - 1  
Colorado - Oakland (21:10) 3 - 2  
Detroit - Cleveland 2 - 1  
Detroit - Cleveland (19:10) 1 - 8  
Houston - Texas 3 - 7  
Houston - Texas (20:10) 3 - 4  
LA Angels - Seattle 11 - 5  
LA Angels - Seattle (22:07) 5 - 8  
Miami - Washington 2 - 1  
Miami - Washington (19:10) 5 - 0  
NY Yankees - Kansas City (19:05) 6 - 3  
Pittsburgh - NY Mets 5 - 0  
Pittsburgh - NY Mets (19:35) 0 - 1  
San Diego - Arizona 4 - 9  
San Diego - Arizona (22:10) 4 - 5  
San Francisco - Milwaukee 1 - 7  
San Francisco - Milwaukee (22:05) 8 - 5  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - M. Suljovic 21 - 19  
World Matchplay 2018    
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pato Branco - Joinville 6 - 2  
Shouse Belem - Jaragua 1 - 10  
Golf (Porsche European Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porsche European Open 2018    
Golf (RBC Canadian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RBC Canadian Open 2018    
Golf (The Senior Open Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The Senior Open Championship 2018    
Gyeplabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kína 1 - 1  
Hollandia - Olaszország 12 - 1  
Gyeplabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Írország 1 - 0  
India - USA 1 - 1  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Ice - Newcastle North Stars 3 - 3  
Sydney Bears - Perth Thunder 4 - 1  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2018    
Tour de France 2018 - Top 3    
Kerékpár (Tour de France - 21. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - A. Kristoff 0 - 1  
A. Pasqualon - J. De Buyst 1 - 0  
A.M. Richeze - E. Boasson Hagen 0 - 1  
C. Laporte - J. Degenkolb 0 - 1  
J. Stuyven - B. Jungels 1 - 0  
K. Ledanois - L. Calmejane 0 - 1  
N. Politt - M. Hepburn 0 - 1  
R.J. van Rensburg - Y. Lampaert 0 - 1  
S. Colbrelli - M.C. Nielsen 1 - 0  
T. Dupont - T. Boudat 1 - 0  
Tour de France 2018 - 21. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Ginebra SM (2.m.) 134 - 109  
Kézilabda (U20 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Spanyolország 26 - 27  
U20Izland - U20Szerbia 30 - 27  
Kézilabda (U20 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20 Eb 2018    
U20Franciaország - U20Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 30 - 31  
U20Németország - U20Portugália 29 - 26  
Kézilabda (U20 Eb, B1)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ukrajna - U20Litvánia 29 - 28  
U20Észtország - U20Olaszország 25 - 19  
Kézilabda (U20 Eb, B1, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Feröer-szigetek - U20Svájc 17 - 32  
U20Macedónia - U20Fehéroroszország 29 - 23  
Kézilabda (U20 Eb, B2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Koszovó - U20Szlovákia 27 - 26  
U20Törökország - U20Hollandia 31 - 36  
Kézilabda (U20 Eb, B2, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Ausztria 27 - 17  
U20Montenegró - U20Lettország 29 - 23  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Gimnasia Jujuy 1 - 0  
Gimnasia LP - Olimpo Bahia Blanca 1 - 0  
River Plate - Villa Dalmine 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Antwerpen 0 - 1  
FC Bruges - Eupen 5 - 2  
Lokeren - Genk 0 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Slavia Szófia 2 - 4  
Vitosa Bistritsa - CSZKA Szófia 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Aurora Cochabamba 3 - 0  
Guabira Montero - The Strongest 0 - 2  
Real Potosi - Nacional Potosi 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Sampaio Correa 3 - 1  
Coritiba - Ponte Preta 0 - 0  
Criciuma - Vila Nova 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Atlético Acreano 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ypiranga RS - Cuiaba 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Vitória 4 - 0  
Cruzeiro - Sao Paulo 0 - 2  
Flamengo - Sport Recife 4 - 1  
Internacional - Botafogo RJ 3 - 0  
Palmeiras - Parana 3 - 0  
Vasco da Gama - Corinthians 1 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Rostock 3 - 0  
Uerdingen - Unterhaching 1 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Universidad de Concepcion 4 - 1  
Colo Colo - Curico Unido 2 - 0  
Dep. Iquique - Everton Vina Del Mar 1 - 1  
San Luis de Quillota - Dep. Temuco 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Znojmo 2 - 1  
Varnsdorf - MAS Taborsko 1 - 0  
Vlasim - Brno 2 - 2  
Zizkov - Ceske Budejovice 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Sparta Praha 1 - 2  
Teplice - Dukla Praha 5 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingör - Fremad Amager 3 - 1  
Köge - Roskilde 5 - 2  
Lyngby - Hvidovre 1 - 1  
Naestved - Fredericia 3 - 2  
Silkeborg - Thisted 0 - 0  
Viborg - Nyköbing 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Aalborg 4 - 0  
Hobro - Bröndby 1 - 2  
Nordsjaelland - Vendsyssel 3 - 0  
Randers - OB Odense 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Anyang 4 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Jeonbuk 1 - 3  
Jeju - Ulsan 1 - 1  
Suwon Bluewings - Gangwon 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Emelec Guayaquil 2 - 1  
Tecnico Univ. Ambato - Barcelona Guayaquil 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juasz Zsitkovicsi - Isloch 0 - 5  
Slavia Mozír - Lucs Minszk 3 - 2  
Szmorgon - Torpedo Minszk 0 - 4  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Schalke 1 - 0  
Napoli - Chievo 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Seinäjoen JK 1 - 0  
PS Kemi - Kuopio PS 3 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Slaven Belupo 1 - 1  
Osijek - Hajduk Split 4 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persela Lamongan - Persipura Jayapura 3 - 2  
Sriwijaya Palembang - Pusamania Borneo 1 - 0  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Tottenham 2 - 2  
Bayern München - Manchester City 2 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Reykjavik - Stjarnan 0 - 4  
ÍBV - KA Akureyri 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Beitar Jerusalem 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Raanana 0 - 0  
Hapoel TA - Bnei Yehuda TA 4 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - JEF United Chiba 1 - 2  
Gifu - Oita Trinita 0 - 2  
Kyoto - Tokyo Verdi 0 - 1  
Matsumoto Yamaga - Kofu 1 - 0  
Mito - Ehime 4 - 1  
Omiya Ardija - Roasso Kumamoto 2 - 1  
Tochigi - Zweigen Kanazawa 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Sahtar Karagandy 1 - 1  
Kairat Almaty - Tobol Kostanay 1 - 0  
Ordabasy Shymkent - Zhetysu Taldykorgan 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Atl. Huila 1 - 0  
Dep. Tolima - América de Cali 1 - 0  
Independiente SF - Atl. Nacional Medellin 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Transcendence - Qingdao Huanghai 2 - 2  
Xinjiang Tianshan - Liaoning Hongyun 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Chongqing Lifan 5 - 0  
Tianjin Quanjian - Changchun Yatai 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puszcza Niepolomice - Stal Mielec 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Jagiellonia Bialystok 0 - 2  
Gornik Zabrze - Wisla Plock 1 - 1  
Lech Poznan - Cracovia Krakkó 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Ventspils 0 - 3  
Liepaja - Valmiera 6 - 2  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedah - PKNP 1 - 3  
Kelantan - Pahang 2 - 1  
Selangor - Terengganu 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Atlas de Guadalajara 3 - 0  
Chivas Guadalajara - Cruz Azul 0 - 1  
Lobos BUAP - Veracruz 2 - 0  
Queretaro - Pachuca 1 - 0  
UNAM Pumas - Necaxa 5 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Colorado Rapids 2 - 1  
Kansas City - Dallas 2 - 3  
Montreal - Atlanta Utd. 1 - 2  
New York RB - Columbus 2 - 3  
Portland - Houston 2 - 1  
San Jose - Salt Lake 0 - 0  
Seattle - New York City FC 3 - 1  
Toronto FC - Chicago 3 - 0  
Vancouver - Minnesota 4 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Újpest 2 - 2  
Honvéd - Kisvárda 4 - 0  
MTK - FTC 1 - 4  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Dorog 0 - 1  
Békéscsaba - Mosonmagyaróvár 3 - 0  
Csákvár - Cegléd 3 - 3  
Győr - Budaörs 0 - 1  
Kaposvár - Gyirmót 0 - 2  
Nyíregyháza - Kazincbarcika 1 - 0  
Siófok - ZTE 2 - 3  
Tiszakécske - Soroksár 0 - 4  
Vasas - Monor 2 - 1  
Vác - Budafok 2 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Brazília 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florö - Tromsdalen 1 - 0  
Jerv - Sogndal 0 - 0  
Levanger - Asane 1 - 2  
Nest-Sotra - Mjöndalen 1 - 2  
Notodden - Aalesund 1 - 1  
Sandnes Ulf - Ullensaker/Kisa 1 - 1  
Strömmen - Kongsvinger 2 - 6  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hödd - Nardo 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Pordenone 0 - 1  
Alessandria - Giana Erminio 0 - 1  
Carrarese - Imolese 0 - 1  
Catania - Como 3 - 0  
Feralpisalo - Virtus Francavilla 2 - 0  
Juve Stabia - Pistoiese 1 - 0  
Monopoli - Piacenza 0 - 0  
Monza - Matelica 1 - 0  
Pisa - Triestina 1 - 1  
Renate - Rezzato 0 - 2  
Robur Siena - Sicula Leonzio 2 - 0  
Sambenedettese - Sanremese 1 - 0  
Südtirol - Albalonga 2 - 1  
Ternana - Pontedera 1 - 1  
Trapani - Campodarsego 1 - 0  
Vicenza - Chieri 2 - 1  
Viterbese - Rende 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Baltika Kalinyingrád 3 - 1  
Kurszk - Fakel Voronyezs 1 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 0  
Mordovija Szaranszk - FK Krasznodar 2 1 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Szpartak Moszkva 2 1 - 1  
SZKA Habarovszk - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Szocsi - Himki 3 - 2  
Tambov - Nyizsnyij Novgorod 0 - 0  
Tom Tomszk - Rotor Volgográd 2 - 0  
Tyumeny - Armavir 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Dinamo Moszkva 0 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zenit Szentpétervár 0 - 2  
Rubin Kazany - FK Krasznodar 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - FAC Wien 3 - 4  
FC Juniors Pasching - Wacker Innsbruck Amatőr 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Rapid Wien 0 - 3  
Salzburg - LASK Linz 3 - 1  
St. Pölten - Wolfsberg 4 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Dep. Santani 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Municipal - Melgar 4 - 0  
Sport Boys Callao - Univ. San Martin 3 - 2  
Sport Rosario - Universitario de Deportes 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Chaves 0 - 0  
Farense - Estoril 0 - 2  
Feirense - Leixoes 3 - 2  
Nacional Madeira - Boavista 2 - 1  
Varzim - Moreirense 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Dinamo Bukarest 3 - 3  
Sepsi OSK - Univ. Craiova 1948 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Inverness CT 5 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Lausanne 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Young Boys 0 - 2  
St. Gallen - Sion 2 - 4  
Thun - Luzern 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Helsingborg 1 - 3  
Landskrona - Gefle 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Kalmar 1 - 0  
Djurgarden - Sundsvall 1 - 1  
Häcken - Örebro 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Spartak Subotica 2 - 1  
Crvena zvezda - Radnicki Nis 2 - 0  
Dinamo Vranje - Partizan Belgrád 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Zemplin Michalovce 4 - 1  
Slovan Bratislava - Podbrezova 3 - 0  
Trencin - Ruzomberok 1 - 4  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Rudar Velenje 3 - 1  
Krsko - Olimpija Ljubljana 0 - 0  
Maribor - Mura 0 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Air Force Central - Nakhon Ratchasima 1 - 0  
Bangkok Utd. - Port FC 2 - 1  
Pattaya Utd. - Chiangrai Utd. 0 - 0  
Police Tero - Bangkok Glass 0 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Portugália 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Csernomorec Odessza 1 - 0  
Mariupol - Deszna Csernigov 1 - 4  
Olimpik Doneck - Vorszkla Poltava 1 - 0  
Sahtar Doneck - Arzenal Kijev 3 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Penarol 0 - 1  
CA Cerro - Fenix Montevideo 0 - 5  
Montevideo Wanderers - Boston River 3 - 1  
Racing Montevideo - Atenas De San Carlos 0 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - Atlanta Utd. 2 4 - 1  
Charleston - Richmond 3 - 0  
Charlotte Independence - Penn FC 1 - 1  
North Carolina - Pittsburgh 2 - 1  
Oklahoma City Energy - San Antonio 1 - 2  
Real Monarchs - Phoenix 4 - 1  
Reno - St. Louis FC 1 - 2  
Rio Grande Valley - Colorado Springs 1 - 0  
Tampa Bay - New York RB 2 2 - 2  
Toronto FC 2 - Nashville SC 2 - 0  
Tulsa - Fresno 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Zulia Maracaibo 1 - 1  
Estudiantes de Merida - Caracas FC 1 - 1  
Metropolitanos Caracas - Mineros de Guayana 1 - 1  
Monagas Maturin - Atl. Venezuela 5 - 0  
Portuguesa Acarigua - Puerto Cabello 1 - 3  
Trujillanos Valera - Aragua Maracay 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Kuressaare 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Bohemians 2 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokand - Sogdiana 2 - 1  
Lokomotív Taskent - Bunyodkor 3 - 1  
Qizilqum - Bukhoro 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Calgary)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Hernandez - O. Aubin-Mercier 1 - 0  
Edd. Alvarez - D. Poirier 0 - 1  
G. Antigulov - I. Cutelaba 0 - 1  
H. Dawodu - A. Arnett 1 - 0  
J. Aldo - Jer. Stephens 1 - 0  
J. Jedrzejczyk - Tec. Torres (női) 1 - 0  
J. Mein - A. Morono 1 - 0  
Kaj. Johnson - I. Makhachev 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - M. Ericsson (Magyar Nagydíj, futam) 0 - 1  
C. Leclerc - S. Vandoorne (Magyar Nagydíj, futam) 0 - 1  
C. Sainz Jr. - P. Gasly (Magyar Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Ricciardo - K. Räikkönen (Magyar Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Ricciardo - V. Bottas (Magyar Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Alonso - E. Ocon (Magyar Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Magyar Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Magyar Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Magyar Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Magyar Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Magyar Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Magyar Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Ericsson - S. Vandoorne (Magyar Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Magyar Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - K. Räikkönen (Magyar Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - V. Bottas (Magyar Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Magyar Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - F. Alonso (Magyar Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - K. Magnussen (Magyar Nagydíj, futam) 0 - 1  
P. Gasly - B. Hartley (Magyar Nagydíj, futam) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Magyar Nagydíj, futam) 0 - 1  
R. Grosjean - N. Hülkenberg (Magyar Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - C. Leclerc (Magyar Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Magyar Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - D. Ricciardo (Magyar Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Magyar Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Magyar Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Magyar Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Magyar Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma 1., Magyar Nagydíj 2018 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma 1., Magyar Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma 1.,Magyar ND (futam) - Hány versenyző ér el helyezést?    
Forma-1., Magyar Nagydíj 2018    
Forma-1., Magyar Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Pocono II 2018    
Nascar, Pocono II 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - Er. Jones (Pocono II, futam) 0 - 1  
B. Keselowski - K. Larson (Pocono II, futam) 0 - 1  
B. Keselowski - R. Blaney (Pocono II, futam) 0 - 1  
J. Logano - Dan. Suarez (Pocono II, futam) 0 - 1  
K. Harvick - D. Hamlin (Pocono II, futam) 1 - 0  
K. Harvick - Ky. Busch (Pocono II, futam) 0 - 1  
K. Harvick - M. Truex Jr. (Pocono II, futam) 1 - 0  
K. Larson - Er. Jones (Pocono II, futam) 0 - 1  
Ku. Busch - Dan. Suarez (Pocono II, futam) 0 - 1  
Ku. Busch - J. Logano (Pocono II, futam) 1 - 0  
Ky. Busch - D. Hamlin (Pocono II, futam) 1 - 0  
Ky. Busch - M. Truex Jr. (Pocono II, futam) 1 - 0  
M. Truex Jr. - D. Hamlin (Pocono II, futam) 0 - 1  
R. Blaney - Er. Jones (Pocono II, futam) 0 - 1  
R. Blaney - K. Larson (Pocono II, futam) 1 - 0  
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Finn verseny 2018    
WRC Rali, Finn verseny 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widnes - Castleford 24 - 52  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - New Zealand Warriors 36 - 12  
Sydney Roosters - St. George Illawarra 36 - 18  
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
N. Georgiadis - P. Svidler 0 - 1  
S. Mamedyarov - D. Navara 1 - 0  
Snooker (Riga Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wakelin - S. Carrington (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
G. Dott - J. Lisowski (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
N. Robertson - J. Lisowski (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
N. Robertson - R. Walden (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Riga Masters 2018    
S. Carrington - N. Robertson (5 nyert frame-ig)    
S. Maguire - J. Lisowski (5 nyert frame-ig)    
S. Maguire - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Strandröplabda (Agadir Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bykanov R / Hudyakov M - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 0  
Capogrosso N / Azaad J A - Dressler C / Huber A 1 - 2  
Capogrosso N / Azaad J A - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 0  
Dressler C / Huber A - Bykanov R / Hudyakov M 1 - 2  
Strandröplabda (Agadir Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonnerova M / Nakladalova - Liepinlauska I / Lece A 2 - 0  
Bonnerova M / Nakladalova - Menegatti M /Tóth O. 1 - 2  
Gradini A / Scampoli C - Menegatti M /Tóth O. 0 - 2  
Liepinlauska I / Lece A - Gradini A / Scampoli C 2 - 0  
Strandröplabda (Coop Beachtour Basel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burge K / Hagenbuch S - Marques Silva H / Santos Merces N M    
Dickson T / Ferguson M - Berta F / Licka R 2 - 1  
Dickson T / Ferguson M - Kovatsch M / Kissling J 0 - 2  
Kovatsch M / Kissling J - Strasser A / Sturzenegger 0 - 2  
Marques Silva H / Santos - Mosimann S / Hallauer T 1 - 2  
Mosimann S / Hallauer T - Eichenberger N / Sharma M 0 - 2  
Strandröplabda (Coop Beachtour Basel, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betschart M / Baumann C - Stubbe P / Van Solkema W 2 - 0  
Betz L / Güttinger L - Egger I / Bieli Jorge V 0 - 2  
Egger I / Bieli Jorge V - Geiger F / Schafflutzel S 0 - 2  
Eiholzer N / Steinemann E - Stubbe P / Van Solkema W 2 - 0  
Geiger F / Schafflutzel S - Huber K / Greber T 0 - 2  
Ingram R / Weiler S - Betschart M / Baumann C 0 - 2  
Strandröplabda (German Tour, Leipzig)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck Y / Doranth B - Poniewaz B / Poniewaz D 0 - 2  
Becker P / Schröder J - Poniewaz B / Poniewaz D 2 - 1  
Popp M / Stadie E - Becker P / Schröder J 1 - 2  
Strandröplabda (German Tour, Leipzig, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behlen A / Schneider S - Behrens K / Ittlinger S 2 - 1  
Strandröplabda (Samsun Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boermans S / Haanappel C - Myslivecek M / Pihera M 0 - 2  
Kunert T / Eglseer P - Boermans S / Haanappel C 0 - 2  
Weiss J / Dzavoronok D - Kunert T / Eglseer P 2 - 0  
Weiss J / Dzavoronok D - Myslivecek M / Pihera M 2 - 0  
Strandröplabda (Samsun Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferraris C / Michieletto - Freiberger E / Teufl V 2 - 1  
Ferraris C / Michieletto - Oegren S / Nilsson C 2 - 1  
Freiberger E / Teufl V - Dostalova N / Komarkova A 2 - 0  
Oegren S / Nilsson C - Dostalova N / Komarkova A 2 - 1  
Strandröplabda (Tokyo Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimalt E / Grimalt M - Basta S / Kolaric L 2 - 0  
Patterson C / Slick S - Bergmann P A / Harms Y 2 - 1  
Strandröplabda (Tokyo Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fendrick L / Sponcil s - Mersmann T / Tillmann C 0 - 2  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Murakami M / Ishii M 0 - 2  
Mcnamara M / Mcnamara N - Lunde I / Ulveseth O J 0 - 2  
Mersmann T / Tillmann C - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Isner - R. Harrison 2 - 1  
R. Harrison - C. Norrie 2 - 1  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja P / Skupski K - Harrison R / Ram R 0 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jor. Thompson - J. Clarke 1 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers/Granollers - Gomez A / Silva C 2 - 0  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U. Humbert - P. Polansky 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berrettini - R. Bautista-Agut 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berrettini M / Bracciali - Molchanov D / Zelenay I 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Basilashvili - L. Mayer 2 - 1  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Peralta J / Zeballos H 1 - 2  
Tenisz (Kitzbühel-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - T. Monteiro 2 - 1  
G. Melzer - M. Klizan 0 - 2  
J. Rodionov - L. Sonego 2 - 0  
Y. Hanfmann - Y. Maden 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. King - T. Garanganga 1 - 2  
J. Grills - A. Vukic 1 - 2  
L. Patino - A. Krajicek 2 - 0  
M. Giron - B. Mousley 2 - 0  
M. Safwat - A. Magadan 2 - 0  
P. Gunneswaran - M.a. Reyes-Varela 2 - 0  
T. Hank - E. Song 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Danilovic - A. Potapova 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panova A / Voskoboeva G - Potapova A / Zvonareva V 0 - 2  
Potapova A / Zvonareva V - Kozlova K / Vikhlyantseva 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saisai Zheng - Qiang Wang    
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiang X / Tang Q - Lu J J / You X 2 - 0  
Tenisz (Padova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - S. Gutierrez-Ferrol 1 - 2  
Tenisz (Padova, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trusendi W / Vavassori A - Brkic T / Pavic A 0 - 2  
Tenisz (Porto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valkusz M. - N. Borges 2 - 0  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Nedovyesov - L. Rosol 1 - 2  
Tenisz (San Jose-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - A. Anisimova 1 - 2  
J. Cako - I. Falconi 0 - 2  
M. Frech - V. Cepede Royg 1 - 2  
M. Sanchez - G. Garcia Perez 0 - 2  
Tenisz (Tampere, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.I. Londero - T. Griekspoor 1 - 2  
Tenisz (Washington-sel., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sharan D / Sitak A - Ivashka I / Medvedev D 2 - 0  
Tenisz (Washington-selejt.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - J. Hiltzik 2 - 1  
A. Escoffier - T-S. Kwiatkowski    
C. Eubanks - V. Millot 0 - 2  
J. Kubler - Y. Watanuki 0 - 2  
Jas. Jung - D. Young    
R. Ramanathan - M. Krueger 0 - 2  
Tenisz (Washington-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - L. Chirico 2 - 0  
H. Dart - A. Guarachi Mathison 2 - 0  
S. Zhuk - M. Hibi 2 - 0  
Y. Bonaventure - A. Kiick 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Sitthikom - I.M. Mustofa 2 - 0  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Isfahani M - Hashimoto H / Saeki H 2 - 0  
Tollaslabda (Akita Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Say. Takahashi - M. Urushizaki 2 - 1  
Tollaslabda (Akita Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsuyama N / Shida C - Takahata Y / Sakuramoto A 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prasetya A E / Wiratama A - Gondo K / Kurihara A 1 - 2  
Tollaslabda (Russian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sou. Verma - Koki Watanabe 2 - 1  
Tollaslabda (Russian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abdul Latif M A / Ayub N - Abramov K / Zinchenko A    
Tollaslabda (Russian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yen Mei Ho - S. Ebihara 2 - 1  
Tollaslabda (Russian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chow M K / Lee M Y - Hoshi C / Nakanishi K 0 - 2  
Tollaslabda (Russian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivanov V / Kim M K - Kapoor R / Garg K 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M.A. Garcia - R. Easter Jr. 1 - 0  

 

2018.07.28.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Ottawa 15 - 21  
Winnipeg - Toronto 40 - 14  
Asztalitenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dingshuo Liu - Y. Oshima 4 - 0  
P. Franziska - Xin Xu 0 - 4  
Tom. Harimoto - Xin Xu 2 - 4  
Y. Oshima - Youngsik Jeoung 4 - 2  
Yu Zhou - Tom. Harimoto 2 - 4  
Ziyang Yu - Dingshuo Liu 3 - 4  
Asztalitenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haeun Yang - Shiwen Liu 0 - 4  
Kas. Ishikawa - Ning Ding 0 - 4  
Ning Ding - Miu Hirano 4 - 0  
Zhuojia He - Shiwen Liu 2 - 4  
Asztalitenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S / Jeon J - Lim J / Yang H 3 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Melbourne Demons 77 - 90  
Geelong - Brisbane Lions 120 - 78  
Gold Coast Suns - Carlton 44 - 79  
Greater Western Sydney - St. Kilda 86 - 61  
Richmond - Collingwood 105 - 77  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Hanwha Eagles 13 - 6  
KT Wiz - LG Twins 11 - 10  
NC Dinos - SK Wyverns 3 - 7  
Nexen Heroes - Lotte Giants 7 - 11  
Samsung Lions - KIA Tigers 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu    
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 1 - 7  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 3 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 1 - 9  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers    
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 0 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Toros de Tijuana 4 - 2  
Leones de Yucatan - Bravos de Leon 4 - 6  
Olmecas de Tabasco - Pericos de Puebla 4 - 6  
Rieleros de Aguascaliente - Generales de Durango 11 - 5  
Saraperos de Saltillo - Algodoneros Union Laguna 1 - 5  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Sultanes de Monterrey 3 - 4  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico 1 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Dodgers 1 - 4  
Baltimore - Tampa Bay 15 - 5  
Boston - Minnesota 4 - 3  
Chicago WS - Toronto 5 - 10  
Cincinnati - Philadelphia 6 - 4  
Colorado - Oakland 3 - 1  
Detroit - Cleveland 3 - 8  
Houston - Texas 2 - 11  
LA Angels - Seattle 4 - 3  
Miami - Washington 1 - 9  
NY Yankees - Kansas City    
Pittsburgh - NY Mets 5 - 4  
San Diego - Arizona 2 - 6  
San Francisco - Milwaukee 1 - 3  
St. Louis - Chicago Cubs 5 - 2  
St. Louis - Chicago Cubs 6 - 2  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. de Zwaan - G. Anderson 12 - 17  
P. Wright - M. Suljovic 13 - 17  
Gyeplabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Dél-Afrika 1 - 1  
Spanyolország - Németország 1 - 3  
Gyeplabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Belgium 3 - 6  
Új-Zéland - Ausztrália 1 - 1  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brave - Adelaide Adrenaline 5 - 2  
Melbourne Mustangs - Newcastle North Stars 4 - 6  
Sydney Ice Dogs - Perth Thunder 0 - 3  
Kerékpár (Tour de France - 20. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Jungels - J. Izaguirre Insausti 1 - 0  
C. Froome - Ger. Thomas 1 - 0  
D. Impey - T. De Gendt 0 - 1  
Dan. Martin - R. Bardet 0 - 1  
J. Fuglsang - P-R. Latour 0 - 1  
N. Arndt - C. Haga 0 - 1  
N.J. Castroviejo - M. Kwiatkowski 0 - 1  
P. Roglic - T. Dumoulin 0 - 1  
S. Kragh Andersen - T. van Garderen 1 - 0  
S. Kruijswijk - I. Zakarin 0 - 1  
S. Kung - M. Bodnar 1 - 0  
T. Kangert - D. Caruso 0 - 1  
Tour de France 2018 - 20. szakasz    
Y. Lampaert - T. Ludvigsson 0 - 1  
Kézilabda (U20 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Dánia 31 - 29  
U20Norvégia - U20Svédország 24 - 20  
Kézilabda (U20 Eb, B1)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Litvánia - U20Olaszország 31 - 29  
U20Észtország - U20Ukrajna 27 - 27  
Kézilabda (U20 Eb, B1, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Svájc 33 - 27  
U20Feröer-szigetek - U20Macedónia (Helyszín: Macedónia) 23 - 23  
Kézilabda (U20 Eb, B2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Szlovákia 32 - 26  
U20Koszovó - U20Törökország 18 - 28  
Kézilabda (U20 Eb, B2, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztria - U20Lettország 30 - 21  
U20Csehország - U20Montenegró (Helyszín: Montenegró) 25 - 13  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kampala - Esperance de Tunis 0 - 1  
Township Rollers - Al-Ahly (EGY) 0 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Alger - TP Mazembe 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - Horoya Conakry 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Anderlecht 1 - 4  
Oostende - Mouscron-Peruwelz 2 - 1  
St. Truiden - Cercle Bruges 0 - 0  
Zulte Waregem - Waasland Beveren 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Ludogorec Razgrad 1 - 1  
Szeptemvri Szófia - Botev Plovdiv 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - Universitario de Sucre 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - CSA 0 - 0  
CRB - Londrina 1 - 1  
Goiás - Oeste 1 - 0  
Guarani - Brasil de Pelotas 2 - 1  
Juventude - Fortaleza 0 - 3  
Paysandu - Figueirense 2 - 0  
Sao Bento - Atlético GO 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globo RN - Nautico 1 - 1  
Juazeirense - Salgueiro 0 - 0  
Santa Cruz PE - Confianca 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Operario PR 2 - 2  
Luverdense - Bragantino 3 - 1  
Tupi MG - Joinville 2 - 0  
Volta Redonda - Tombense 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Fluminense 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Wehen 1 - 2  
Fortuna Köln - Münster 1 - 4  
Jena - Sonnenhof Grossaspach 3 - 2  
Kaiserslautern - 1860 München 1 - 0  
Osnabrück - Würzburg 2 - 1  
Zwickau - Hallescher FC 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Universidad de Chile 4 - 0  
Huachipato - Union Espanola 1 - 1  
Palestino - Univ.Catolica de Santiago 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Usti nad Labem 2 - 3  
Trinec - Prostejov 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Zlín 1 - 2  
Pribram - Bohemians 1905 4 - 2  
Slavia Praha - Karvina 4 - 0  
Slovacko - Ostrava 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Esbjerg 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Seongnam 3 - 1  
Seoul E-Land - Daejeon Citizen 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Gyeongnam 2 - 3  
Jeonnam - Incheon 1 - 3  
Sangju Sangmu - Pohang 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Univ. Catolica de Quito 2 - 1  
El Nacional Quito - Delfin Manta 3 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Nyeman Grodno 3 - 1  
Kommunalnik Szlonyim - Gorodeja 1 - 2  
Lokomotív Gomel - Dnyepr Mogiljev 3 - 2  
Naftan - Szluck 0 - 1  
Smiavtotransz - Gomel 1 - 6  
Uzda - Szmolevicsi 2 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Monaco 3 - 1  
Lyon - Wolfsburg 2 - 1  
PSV - Valencia 2 - 1  
Sporting CP - Marseille 1 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HB Torshavn - NSI Runavik 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - KTP 3 - 0  
Jaro - EIF 0 - 3  
Kajaani - Klubi 04 2 - 2  
KPV Kokkola - Oulu 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Helsinki JK 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Le Havre 0 - 0  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stallion Laguna - Davao Aguilas 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Inter Zapresic 4 - 0  
Rijeka - HNK Gorica 2 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - Madura Utd. 0 - 0  
PSMS Medan - Bali Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Paris SG 5 - 1  
Benfica - Juventus 1 - 1  
Chelsea - Internazionale 1 - 1  
Manchester Utd. - Liverpool 1 - 4  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magni - Haukar 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Hadera 0 - 0  
Maccabi Haifa - Maccabi Netanya 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Beer Sheva 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Kashima A. 1 - 1  
Sagan Tosu - Jubilo Iwata 0 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Urawa RD 1 - 4  
Vegalta Sendai - Cerezo Osaka 2 - 2  
Vissel Kobe - Kashiwa R. 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhayik Ural - Aktobe 1 - 1  
FC Asztana - Atyrau 2 - 0  
Kaisar Kyzylorda - Kyzylzhar Petropavlovsk 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Jaguares de Cordoba 2 - 0  
Once Caldas - Atl. Bucaramanga 2 - 1  
Rionegro Aguilas - Envigado 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Lava Spring - Shenzhen Hongzuan 1 - 0  
Meizhou Hakka - Shijiazhuang 1 - 0  
Nei Mongol Zhongyou - Hangzhou Greentown 2 - 1  
Wuhan Zall - Shanghai Shenxin 2 - 1  
Yanbian - Meizhou Meixian Techand 2 - 0  
Zhejiang Yiteng - Beijing Enterprises Group 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Shanghai SIPG 1 - 5  
Dalian Yifang - Tianjin Teda 2 - 3  
Guizhou Zhicheng - Henan Jianye 1 - 2  
Hebei - Guangzhou R&F 2 - 2  
Jiangsu - Shandong Luneng 1 - 1  
Shanghai Shenhua - Beijing Guoan 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Olsztyn 0 - 0  
GKS Tychy - Chrobry Glogow 1 - 1  
LKS Lodz - GKS Katowice 0 - 1  
Odra Opole - Sandecja Nowy Sacz 1 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - TBB Nieciecza 1 - 2  
Rakow Czestochowa - GKS Jastrzebie 2 - 2  
Wigry Suwalki - Chojniczanka Chojnice 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Legia Varsó 1 - 2  
Zaglebie Lubin - Zaglebie Sosnowiec 2 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Kuala Lumpur 2 - 0  
Negeri Sembilan - Melaka Utd. 1 - 3  
PKNS - Perak 4 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Santos Laguna 3 - 1  
Puebla - Dep. Toluca 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Mezőkövesd 1 - 1  
Diósgyőr - Puskás Akadémia 2 - 2  
Vidi - Paks 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Kjelsas 1 - 0  
Brattvag - Stjördals/Blink 3 - 0  
Egersund - KFUM Oslo 5 - 0  
Skeid - Flekkeröy 3 - 1  
Vidar - Vard Haugesund 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - AZ Picerno 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Akhmat Groznij 1 - 0  
Szpartak Moszkva - Orenburg 1 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Anzsi Mahacskala 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WSG Wattens - Lafnitz 6 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Mattersburg 2 - 3  
Sturm Graz - Hartberg 3 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Independiente FBC 0 - 0  
Libertad Asuncion - Cerro Porteno 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - Ayacucho 1 - 0  
Huancayo - Union Comercio 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Santa Clara 2 - 2  
Belenenses - Uniao Oliveirense 3 - 1  
Marítimo - Mafra 3 - 0  
Pacos Ferreira - Viseu 3 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Astra Giurgiu 1 - 1  
Dunarea Calarasi - CFR Cluj 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Ross County 0 - 2  
Elgin - Dundee Utd. 0 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Fife - Falkirk 1 - 2  
Forfar - St. Johnstone 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cove Rangers - Raith Rovers 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Brechin 2 - 0  
Dunfermline - Stirling 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Albion Rovers 5 - 0  
Partick Thistle - Ayr Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Airdrieonians 1 - 1  
Livingston - Berwick 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Motherwell 1 - 3  
Edinburgh City - Stranraer 4 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Queens Park 2 - 0  
St. Mirren - Dumbarton 6 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Servette 0 - 3  
Kriens - Rapperswil 1 - 4  
Schaffhausen - Wil 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - FC Zürich 0 - 2  
Xamax - Basel 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Värnamo 0 - 1  
Frej Täby - GAIS 3 - 1  
Norrby - Öster 0 - 2  
Varberg - Falkenberg 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Sirius 1 - 3  
FF Malmö - Norrköping 2 - 1  
Göteborg - Brommapojkarna 3 - 0  
Östersund - Elfsborg 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macsva Sabacs - Napredak Krusevac 1 - 0  
Mladost Lucani - Radnik Surdulica 1 - 0  
Proleter Novi Sad - Vozdovac 2 - 1  
Rad Belgrád - Cukaricki 0 - 3  
Zemun - Vojvodina 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sered - Senica 2 - 1  
Trnava - Zlate Moravce 1 - 0  
Zilina - Nitra 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Triglav Kranj - Aluminij Kidricevo 1 - 3  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Suphanburi 2 - 1  
Chainat Hornbill - Chonburi FC 0 - 0  
Navy Chonburi - Muangthong Utd. 0 - 2  
Ratchaburi Mitr Phol - Ubon UMT 2 - 0  
Sukhothai - Prachuap 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Dinamo Kijev 0 - 1  
Olekszandria - Zorya Luganszk 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Danubio 1 - 2  
Nacional - Rampla Juniors 2 - 1  
Progreso - Torque 3 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy 2 - Portland 2 3 - 4  
Ottawa - Louisville City 0 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Estudiantes de Caracas 1 - 0  
Dep. Anzoategui - Dep. Tachira 0 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Trans Narva 2 - 1  
Nomme Kalju - Levadia Tallinn 1 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Finn Harps 0 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Bekobod - Neftcsi Fargona 1 - 0  
Nasaf Qarshi - AGMK Olmaliq 0 - 2  
Navbahor Namangan - Pakhtakor 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Calgary)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davis - K. Chookagain (női) 0 - 1  
Dev. Powell - Alv. Herrera 1 - 0  
Dus. Ortiz - M. Nicolau 1 - 0  
J. Makdessi - Ross Pearson 1 - 0  
R. Markos - N. Ansaroff (női) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - L. Hamilton (Magyar Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
D. Ricciardo - V. Bottas (Magyar Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
E. Ocon - F. Alonso (Magyar Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
F. Alonso - C. Leclerc (Magyar Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Magyar Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Magnussen - C. Sainz Jr. (Magyar Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
K. Räikkönen - D. Ricciardo (Magyar Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Räikkönen - M. Verstappen (Magyar Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Magyar Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Magyar Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Magyar Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Magyar Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Ericsson - C. Leclerc (Magyar Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Ericsson - P. Gasly (Magyar Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Magyar Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Verstappen - L. Hamilton (Magyar Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Magyar Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
P. Gasly - B. Hartley (Magyar Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Magyar Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
R. Grosjean - N. Hülkenberg (Magyar Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - C. Leclerc (Magyar Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Magyar Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vettel - D. Ricciardo (Magyar Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Magyar Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vettel - M. Verstappen (Magyar Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Magyar Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma 1., Magyar Nagydíj, időmérő, 2018    
Forma 1., Magyar Nagydíj, időmérő, 2018 - Top 3    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Penrith Panthers 24 - 28  
Melbourne Storm - Canberra Raiders 44 - 10  
South Sydney Rabbitohs - Parramatta Eels 26 - 20  
Rögbi (Super Rugby, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Wellington Hurricanes 30 - 12  
Johannesburg Lions - Sydney Waratahs 44 - 26  
Snooker (Riga Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - M. Holt (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
C. Steadman - N. Robertson (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
C. Wakelin - M. King (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
G. Dott - A. Carty (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
G. Dott - M. Davis (4 nyert frame-ig)    
J. Perry - S. Maguire (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
J. Swail - S. Carrington (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Jam. Jones - C. Wakelin (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
K. Wilson - A. Hamilton (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
K. Wilson - S. Bedford 4 - 2  
L. Kleckers - M. King (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Li Hang - R. Walden 0 - 4  
Liang Wenbo - N. Robertson (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. Allen - A. Carter (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Fu - M. Davis (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. White - J. Perry (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
O. Lines - J. Lisowski 0 - 4  
R. Walden - M. Allen (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Carrington - Zhao Xintong (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
S. Donaldson - C. Steadman 3 - 4  
S. Maguire - J. O'Connor (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Murphy - Zhao Xintong (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
Zhang Yong - J. Lisowski    
Zhang Yong - M.J. Williams 4 - 3  
Strandröplabda (Agadir Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benzi D / Spirito L - Abell K / Thomsen D 0 - 2  
Bykanov R / Hudyakov M - Regza H / Smedins T 2 - 0  
Capogrosso N / Azaad J A - Retterholt L T / Solhaug S O 2 - 0  
Dressler C / Huber A - Finsters R / Solovejs A 2 - 0  
Fecteau-Boutin S / Grabov - Dollinger A / Kulzer S 1 - 2  
Fruehbauer S / Wutzl J - Brandao L / Ferreira De P 0 - 2  
Lysikowski M / Paszkowski - Lenc D / Habr F 1 - 2  
Mann G / Blake C - Bykanov R / Hudyakov M 0 - 2  
Molin J / Tholse L - Karpa M / Sievers M 2 - 0  
Rumsevicius A / Kazdailis - Abell K / Thomsen D 2 - 1  
Strandröplabda (Agadir Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonnerova M / Nakladalova - Driessen A / Meertens I    
Friedl F / Strauss N - Barboni A / Costantini S 2 - 0  
Gradini A / Scampoli C - Ozolina M / Caica A 2 - 1  
Grimson J / Palmer V - Dumbauskaite I / Andriukaityte U 1 - 2  
Gusarova D / Konstantopou - Menegatti M /Tóth O. 0 - 2  
Konstantinou M / Angelopo - Liepinlauska I / Lece A 0 - 2  
Laird N / Kendall B - Birlova E / Ukolova E 0 - 2  
Thurin K / Thurin S - Ozolina M / Caica A 1 - 2  
Yoken T / Simonsson S - Gradini A / Scampoli C 0 - 2  
Strandröplabda (Coop Beachtour Basel, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huber K / Greber T - Betschart M / Baumann C 2 - 1  
Strandröplabda (German Tour, Leipzig)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Schweikart F / Wagner F 2 - 0  
Ehlers N / Lohmann M - Kliche D / Richter-Darge D 2 - 0  
Holler T / Lückemeier L - Kroha R / Schlegel H 2 - 1  
Holler T / Lückemeier L - Romund J / Wernitz D 1 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Gruhn P / Itzigehl P 2 - 0  
Strandröplabda (German Tour, Leipzig, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behlen A / Schneider S - Aulenbrock C / Ferger S 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - Overlaender/Overlaender 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - Peter S / Sperl S 2 - 0  
Kiesling E / Walkenhorst - Gallay A / Pereyra F 2 - 0  
Kiesling E / Walkenhorst - Laggner J / ziemer H 2 - 1  
Laggner J / ziemer H - Krebs A / Krohn A 0 - 2  
Peter S / Sperl S - Arnholdt L / Welsch L 0 - 2  
Scott R / Weiland Y - Hoja A / Huettermann S 2 - 0  
Strandröplabda (Samsun Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gala J / Kufa D - Boermans S / Haanappel C 1 - 2  
Malinauskas M / Vasiljev - Klasnic D / Plavsic M 1 - 2  
Myslivecek M / Pihera M - Oláh/Benkő 2 - 0  
Myslivecek M / Pihera M - Vakili A / Salemiinjehbor 2 - 1  
Sagir A B / Cebeci A - Boermans S / Haanappel C 1 - 2  
Weiss J / Dzavoronok D - Klasnic D / Plavsic M 2 - 0  
Williams L / Govender S - Raoufi R / Mirzaali A 0 - 2  
Strandröplabda (Samsun Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceylan A / Keskin O K - Lovsin N / Kotnik T 0 - 2  
Ferraris C / Michieletto - Oegren S / Nilsson C 1 - 2  
Freiberger E / Teufl V - Dostalova N / Komarkova A 1 - 2  
Freiberger E / Teufl V - Lovsin N / Kotnik T 2 - 1  
Karayilan E / Atasoy B - Ferraris C / Michieletto 0 - 2  
Karayilan E / Atasoy B - Sittig S / Pierangeli L 2 - 0  
Lutter E / Szombathelyi S - Oegren S / Nilsson C 0 - 2  
Lutter E / Szombathelyi S - Sondergard H / Okholm Han 2 - 1  
Ocakci M / Celebi M - Lodej M / Duda M 0 - 2  
Olivova S / Pluharova T - Freiberger E / Teufl V 1 - 2  
Olivova S / Pluharova T - Sondergard H / Okholm Han 2 - 0  
Rehackova K / Stochlova M - Wouters J / Ypma P 2 - 0  
Sari B / Doner B - Lutter E / Szombathelyi S 0 - 2  
Wouters J / Ypma P - Lodej M / Duda M 0 - 2  
Strandröplabda (Tokyo Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Basta S / Kolaric L 0 - 2  
Bergmann P A / Harms Y - Gao P / Li Y 2 - 1  
Betzien M / Erdmann J - Basta S / Kolaric L 1 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Patterson C / Slick S 2 - 0  
Seidl R / Waller P - Patterson C / Slick S 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Grimalt E / Grimalt M 1 - 2  
Strandröplabda (Tokyo Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Day E / Flint B - Fendrick L / Sponcil s 0 - 2  
Gromadowska A / Gruszczyn - Lunde I / Ulveseth O J 0 - 2  
Jupiter A / Chamereau A - Murakami M / Ishii M 0 - 2  
Lahti T / Parkkinen A - Numwong R / Hongpak K 2 - 0  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Suzuki C / Murakami R 2 - 1  
Mcnamara M / Mcnamara N - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 1  
Mersmann T / Tillmann C - Futami A / Hasegawa A 2 - 0  
Wang F / Xia X - Nagata Y / Kumada M    
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - N. Kyrgios    
J. Isner - M. Ebden 2 - 1  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Chardy J - Monroe N / Smith J-P 1 - 2  
Bryan M / Tiafoe F - Harrison R / Ram R 0 - 2  
Tenisz (Baja, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Udvardy P. - N. Potocnik 1 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Clarke - M. Granollers 2 - 0  
Jor. Thompson - L. Grigelis 2 - 0  
Tenisz (Binghamton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomez A / Silva C - Galloway R / Maytin R 2 - 1  
Granollers/Granollers - Hach Verdugo/Siljestrom 2 - 1  
Hach Verdugo/Siljestrom - Bega A / Grigelis L 2 - 0  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - F. Dancevic 1 - 2  
P. Polansky - F. Dancevic 2 - 0  
U. Humbert - N. Gombos 2 - 1  
Tenisz (Granby, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Broady L - Lawson A / Li Z 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Zopp - M. Berrettini 0 - 2  
L. Djere - R. Bautista-Agut 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molchanov D / Zelenay I - Gonzalez S / Sousa J 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kovalik - L. Mayer 1 - 2  
N. Jarry - N. Basilashvili 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peralta J / Zeballos H - Mclachlan B / Struff J-L 2 - 1  
Tenisz (Kitzbühel-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - E. Benchetrit 2 - 0  
E. Gulbis - J. Rodionov 0 - 2  
F. Bagnis - M. Klizan 1 - 2  
G. Melzer - B. Rola    
M. Haim - L. Sonego 1 - 2  
T. Monteiro - G. Andreozzi 2 - 1  
V. Galovic - Y. Maden 0 - 2  
Y. Hanfmann - T. Seyboth Wild 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - T. Zidansek    
O. Danilovic - A. Sasnovich 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knoll X / Larsson J - Panova A / Voskoboeva G 1 - 2  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lin Zhu - Saisai Zheng 1 - 2  
M. Linette - Qiang Wang 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lu J J / You X - Kobori M / Shimizu A 2 - 0  
Tenisz (Padova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - P.S. Varillas 2 - 0  
S. Gutierrez-Ferrol - T. Robredo 2 - 1  
Tenisz (Porto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Luz - Valkusz M. 0 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Rosol - F. Horansky 2 - 1  
O. Nedovyesov - P. Martinez Portero 2 - 0  
Tenisz (Prága, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Romboli F / Vega Hernandez D 2 - 0  
Tenisz (San Jose-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - S. Gauvain 2 - 0  
A. Sabalenka - M. Sanchez 1 - 2  
M. Frech - E. Arango 2 - 1  
Miyu Kato - G. Garcia Perez 0 - 2  
N. Gibbs - Dan. Lao 1 - 2  
P. Hon - A. Anisimova 0 - 2  
V. Savinykh - V. Cepede Royg 1 - 2  
Tenisz (Tampere, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dellien - J.I. Londero 0 - 2  
T. Griekspoor - T. Lamasine 2 - 0  
Tenisz (Tampere, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eriksson M / Goransson A - Gakhov I / Pavlioutchenkov A 2 - 1  
Tenisz (Washington-selejt.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fenty - M. Krueger 0 - 2  
C. Eubanks - R. Shane 2 - 0  
D. Thomas - D. Young 1 - 2  
F. Peliwo - A. Escoffier 0 - 2  
Hunter Koontz - V. Millot 1 - 2  
J. Hiltzik - S. Kozlov 2 - 0  
P. Kypson - Y. Watanuki 0 - 2  
T-S. Kwiatkowski - I. Marchenko 2 - 1  
Tenisz (Washington-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - S. Karatantcheva 2 - 0  
C. McNally - F. Di Lorenzo    
H. Dart - S. Aoyama 2 - 0  
L. Chirico - L. Davis 2 - 0  
N. Kukharchuk - A. Kiick 0 - 2  
N. Subhash - M. Hibi 0 - 2  
S. Zhuk - D. Khazaniuk 2 - 0  
Y. Bonaventure - Sop. Chang 2 - 0  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Sitthikom - J.O. Jörgensen 2 - 0  
Yu Igarashi - I.M. Mustofa 1 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hashimoto H / Saeki H - Apisuk I / Viriyangkura T 2 - 0  
Lee S M / Lin C Y - Cahyono A B / Isfahani M 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Urushizaki - P. Buranaprasertsuk 2 - 1  
Say. Takahashi - Ayu. Mine 2 - 0  
Tollaslabda (Akita Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim H J / Kim S Y - Takahata Y / Sakuramoto A 0 - 2  
Matsuyama N / Shida C - Kugo A / Yokoyama M 2 - 0  
Tollaslabda (Akita Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ko-Chi C / Ya C C - Prasetya A E / Wiratama A 1 - 2  
Rivaldy R / Mentari P H - Gondo K / Kurihara A 1 - 2  
Tollaslabda (Russian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koki Watanabe - V. Malkov 2 - 0  
M. Manjunath - Sou. Verma 0 - 2  
Tollaslabda (Russian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
George A / Shukla S - Abramov K / Zinchenko A 0 - 2  
Ivanov V / Sozonov I - Abdul Latif M A / Ayub N M A 1 - 2  
Tollaslabda (Russian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Ebihara - Iris Wang 2 - 1  
Yen Mei Ho - Yvonne Li 2 - 0  
Tollaslabda (Russian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chow M K / Lee M Y - Lim C S / Tan S J 2 - 0  
Hoshi C / Nakanishi K - Araki A / Imai R 2 - 0  
Tollaslabda (Russian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T J / Peck Y W - Kapoor R / Garg K 1 - 2  
Dimova E / Dremin E - Ivanov V / Kim M K 0 - 2  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Oroszország 8 - 9  
Montenegró - Görögország 6 - 8  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2018    
Horvátország - Olaszország 10 - 8  
Szerbia - Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 7 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisora - C. Takam 1 - 0  
Dil. Whyte - Jos. Parker 1 - 0  

 

2018.07.27.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Edmonton 23 - 44  
Asztalitenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chien-An Chen - Tom. Harimoto 3 - 4  
D. Powell - Yun-Ju Lin 0 - 4  
Donghyun Kim - P. Franziska 1 - 4  
Jin Ueda - Mas. Morizono 4 - 0  
Jin Ueda - Xin Xu 2 - 4  
Jonghoon Lim - Youngsik Jeoung 0 - 4  
Kenta Matsudaira - Yuki Hirano 3 - 4  
S. Gauzy - S.K. Achanta 2 - 4  
S. Gnanasekaran - M. Yoshida 4 - 3  
S.K. Achanta - P. Franziska 3 - 4  
T. Arinobu - Xin Xu 2 - 4  
Y. Oshima - Q. Aruna 4 - 0  
Yu Zhou - S. Gnanasekaran 4 - 0  
Yuki Hirano - Tom. Harimoto 1 - 4  
Yun-Ju Lin - Dingshuo Liu 2 - 4  
Ziyang Yu - M. Yoshimura 4 - 2  
Asztalitenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen C-A / Chuang C-Y - Morizono M / Oshima Y 0 - 3  
Jeoung Y / Lee S - Achanta S K / Gnanasekaran S 3 - 0  
Liao C-T / Lin Y-J - Franziska P / Walther R 3 - 1  
Niwa K / Ueda J - Jang W / Lim J 1 - 3  
Asztalitenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihee Jeon - Hitomi Sato 2 - 4  
Kas. Ishikawa - Hitomi Sato 4 - 1  
Kas. Ishikawa - Saki Shibata 4 - 1  
Men. Yu - Miu Hirano 1 - 4  
Mima Ito - Jian Zeng 4 - 3  
Mima Ito - Zhuojia He 2 - 4  
Ning Ding - Hyowon Suh 4 - 0  
S. Sawettabut - Haeun Yang 2 - 4  
Yuting Gu - Shiwen Liu 2 - 4  
Zhuojia He - Tianwei Feng 4 - 0  
Asztalitenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Batra M / Das M - Lin Y / Zeng J 0 - 3  
Cheng H-T / Liu Y-H - Hashimoto H / Sato H 0 - 3  
Gu Y / Li J - Jeon J / Yang H 1 - 3  
Asztalitenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S / Jeon J - Chen C A / Cheng I C 3 - 0  
Lim J / Yang H - Yoshimura M / Ishikawa K 3 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Sydney Swans 109 - 66  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Hanwha Eagles 7 - 16  
KT Wiz - LG Twins 9 - 7  
NC Dinos - SK Wyverns 1 - 0  
Nexen Heroes - Lotte Giants 2 - 9  
Samsung Lions - KIA Tigers 11 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 5 - 6  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 13 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 10 - 1  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 8 - 2  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 5 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey 1 - 6  
Algodoneros Union Laguna - Rieleros de Aguascaliente 2 - 1  
Generales de Durango - Saraperos de Saltillo    
Guerreros de Oaxaca - Olmecas de Tabasco 6 - 7  
Leones de Yucatan - Diablos Rojos del Mexico 6 - 4  
Pericos de Puebla - Piratas de Campeche 24 - 3  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Toros de Tijuana 6 - 2  
Tigres de Quintana Roo - Bravos de Leon 8 - 11  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Dodgers 2 - 8  
Baltimore - Tampa Bay 3 - 4  
Boston - Minnesota 1 - 2  
Cincinnati - Philadelphia 4 - 9  
Miami - Washington 3 - 10  
NY Yankees - Kansas City 7 - 2  
Pittsburgh - NY Mets 6 - 12  
San Francisco - Milwaukee 5 - 7  
Texas - Oakland 6 - 7  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Suljovic - D. Webster 16 - 10  
P. Wright - S. Whitlock 16 - 5  
Gyeplabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Olaszország 0 - 1  
Kína - Hollandia 1 - 7  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Avtomobil. Jekatyerinburg 0 - 5  
Kerékpár (Tour de France - 19. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vichot - Jes. Herrada Lopez 0 - 1  
A. Yates - D. Caruso 0 - 1  
B. Mollema - J. Izaguirre Insausti 0 - 1  
C. Froome - S. Kruijswijk 1 - 0  
D. Navarro Garcia - J. Bernard 1 - 0  
D. Pozzovivo - F. Pellizotti 1 - 0  
D.F. Martinez - K. Durasek 0 - 1  
Dan. Martin - R. Bardet 0 - 1  
Ger. Thomas - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
J. Alaphilippe - G. Izaguirre Insausti 0 - 1  
M. Landa Meana - E. Bernal 1 - 0  
M. Nieve Iturralde - D. Gaudu 1 - 0  
P-R. Latour - Gui. Martin 1 - 0  
P. Roglic - T. Dumoulin 1 - 0  
R. Majka - W. Barguil 1 - 0  
Tour de France 2018 - 19. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - SM Beermen (1.m.) 127 - 99  
Kézilabda (U20 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Franciaország 26 - 28  
U20Portugália - U20Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 25 - 27  
Kézilabda (U20 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izland - U20Horvátország 27 - 31  
U20Spanyolország - U20Szerbia 27 - 24  
Kézilabda (U20 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Svédország 30 - 33  
U20Norvégia - U20Magyarország 29 - 23  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Setif 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - AS Togo-Port 2 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primeiro de Agosto - Zesco Utd. 2 - 1  
Sahel (TUN) - Mbabane Swallows 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Estudiantes Buenos Aires 1 - 0  
Patronato Parana - San Martin de Tucuman 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Gent 3 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Botev Vraca 3 - 1  
Etar Veliko Tarnovo - Vereja 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Guabira Montero 2 - 3  
San Jose de Oruro - Bolivar La Paz 3 - 2  
The Strongest - Jorge Wilstermann 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Internacional 2 - 1  
Botafogo RJ - Chapecoense 1 - 0  
Gremio - Sao Paulo 2 - 1  
Vitória - Sport Recife 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Karlsruhe 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Penarol 2 - 0  
General Diaz - Millonarios 1 - 1  
San Lorenzo - Dep. Temuco 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Pardubice 1 - 0  
Vitkovice - Sokolov 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Olomouc 0 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Horsens 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - Macara Ambato 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - FK Minszk 0 - 3  
Volna Pinszk - Torpedo Zogyino 0 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - FC Suduroy/Royn 0 - 4  
KI Klaksvik - Skala IF 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JJK Jyväskylä 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Troyes 0 - 1  
Ajaccio GFC - Paris FC 1 - 1  
Clermont - Chateauroux 0 - 0  
Grenoble - Sochaux 1 - 0  
Nancy - Beziers 0 - 2  
Orleans - Lens 0 - 2  
Red Star 93 - Niort 1 - 2  
Valenciennes - Auxerre 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Rudes 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitra Kukar - Arema FC 4 - 3  
Persija Jakarta - Bhayangkara Jakarta 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Paykan 0 - 0  
Gostaresh Tabriz - Esteghlal K. 1 - 1  
Naft Masjed Soleyman - Tractor Tabriz 0 - 0  
Sepahan - Sanat Naft Abadan 0 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍA Akranes - Thor Akureyri 5 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Nagasaki 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warta Poznan - Garbarnia Krakkó 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Slask Wroclaw 1 - 1  
Wisla Krakkó - Miedz Legnica 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy 2 - 2  
Orlando - New York City FC 0 - 2  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Japán 4 - 2  
Labdarúgás (Orosz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - CSZKA Moszkva 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Austria Lustenau 1 - 1  
Horn - Liefering 1 - 2  
Kapfenberg - Austria Wien Amatőr 3 - 0  
Vorwärts Steyr - Ried 1 - 1  
Wiener Neustadt - BW Linz 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Wacker Innsbruck 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Hermannstadt 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Aarau 3 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Home Utd. - Tampines Rovers 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - ND Gorica 2 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Spanyolország 0 - 1  
U19Norvégia - U19Németország 0 - 2  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle 2 - Las Vegas 3 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viljandi Tulevik - Kalev Tallinn 2 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - UC Dublin 0 - 1  
Galway - Cabinteely 3 - 2  
Shelbourne - Longford Town 6 - 1  
Wexford Youths - Drogheda Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Cork City 1 - 3  
Derry City - St. Patrick's 2 - 1  
Limerick - Waterford FC 2 - 1  
Shamrock Rovers - Sligo 2 - 0  
MMA (ONEChampionship,Reign of Kings)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Nguyen - K. Belingon 0 - 1  
R. Gracie - Yuki Kondo 1 - 0  
S. Wiratchai - Shi. Aoki 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Wakefield 40 - 28  
Hull FC - Hull KR 16 - 20  
Salford - Leeds Rhinos 38 - 22  
Wigan - Catalan Dragons 25 - 20  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Wests Tigers 16 - 4  
North Queensland Cowboys - Newcastle Knights 20 - 18  
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Navara - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
N. Georgiadis - S. Mamedyarov 0 - 1  
P. Svidler - M. Vachier-Lagrave 0 - 1  
Snooker (Riga Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - R. Day (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
A. Carty - A. McGill 4 - 2  
B. Hawkins - Li Hang (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
C. Wakelin - S. Craigie    
D. Lilley - S. Murphy (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
G. Dott - M. Volajs (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
I. Burns - J. Lisowski 2 - 4  
J. Cope - R. Day    
J. Perry - R. Milkins 4 - 3  
Jam. Jones - R. Lawler (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
K. Maflin - Liang Wenbo (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
L. Highfield - M. Holt 1 - 4  
L. Simmonds - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
L. Walker - J. O'Connor 1 - 4  
Li Yuan - N. Robertson (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M. Allen - P. Lines (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. Davis - L. Brecel 4 - 2  
M. White - D.B. Gilbert (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M.J. Williams - B. Woollaston (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Mei Xiwen - J. Swail 2 - 4  
N. Bond - Zhao Xintong (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
Niu Zhuang - S. Bedford 0 - 4  
O. Lines - A. Burden 4 - 2  
R. Judin - J. White 0 - 4  
R. McLeod - Zhang Yong 0 - 4  
R. Walden - J. White 4 - 0  
R. Williams - L. Kleckers 3 - 4  
Rh. Clark - M.J. Williams    
S. Carrington - F. O'Brien 4 - 3  
S. Donaldson - R. Hull 4 - 3  
S. Maguire - G. Greene (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Xiao Guodong - M. Fu 1 - 4  
Xu Si - M. King 2 - 4  
Zhou Yuelong - C. Steadman 1 - 4  
Strandröplabda (Agadir Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbiati A / Andreatta T - Fecteau-Boutin S / Grabov 2 - 0  
Appelgren M / Boman S - Karpa M / Sievers M 2 - 0  
Brandao L / Ferreira De P - Retterholt L T / Solhaug S O 1 - 2  
Bykanov R / Hudyakov M - Hagenbuch S / Metral Q 0 - 2  
Capogrosso N / Azaad J A - Benzi D / Spirito L 2 - 0  
Dressler C / Huber A - Lenc D / Habr F 2 - 0  
Dumek J / Bercik V - Lysikowski M / Paszkowski 2 - 0  
Finsters R / Solovejs A - Molin J / Tholse L 2 - 0  
Fruehbauer S / Wutzl J - Regza H / Smedins T 0 - 2  
Mesa R / Garcia C - Abell K / Thomsen D 2 - 1  
Rumsevicius A / Kazdailis - Mann G / Blake C 2 - 0  
Schnetzer F / Muellner D - Dollinger A / Kulzer S 2 - 0  
Strandröplabda (Agadir Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barboni A / Costantini S - Filina E / Filkova V 2 - 0  
Barboni A / Costantini S - Liepinlauska I / Lece A 0 - 2  
Birlova E / Ukolova E - Menegatti M /Tóth O. 0 - 2  
Bonnerova M / Nakladalova - Ozolina M / Caica A 2 - 0  
Driessen A / Meertens I - Laird N / Kendall B 0 - 2  
Dumbauskaite I / Andriuka - Laird N / Kendall B 2 - 1  
Dumbauskaite I / Andriuka - Mahassine S / Zeroual I 2 - 0  
Filina E / Filkova V - Gusarova D / Konstantopoulou Z 1 - 2  
Friedl F / Strauss N - Konstantinou M / Angelopoulou M 2 - 1  
Gradini A / Scampoli C - Huber K / Greber T 2 - 0  
Grimson J / Palmer V - Gradini A / Scampoli C 2 - 1  
Grimson J / Palmer V - Thurin K / Thurin S 0 - 2  
Liepinlauska I / Lece A - Gusarova D / Konstantopoulou Z 2 - 0  
Mahassine S / Zeroual I - Driessen A / Meertens I 0 - 2  
Ozolina M / Caica A - Lindstrom F / Malmstrom S 2 - 1  
Radstrom A / Pahlsson I - Konstantinou M / Angelopoulou M 0 - 2  
Thurin K / Thurin S - Huber K / Greber T 2 - 0  
Trans Hansen L / Tyndesko - Menegatti M /Tóth O. 0 - 2  
Yoken T / Simonsson S - Friedl F / Strauss N 2 - 0  
Yoken T / Simonsson S - Radstrom A / Pahlsson I 2 - 0  
Strandröplabda (German Tour Leipzig-sel., női )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eggert C / Matthes A - Schaefer J / Wenzel J 2 - 0  
Peter S / Sperl S - Kauschus D / Munkwitz A 2 - 0  
Strandröplabda (German Tour, Leipzig-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kliche D / Richter-Darge - Harpke C / Kuhlborn J 2 - 1  
Pfretzschner L / Warsawsk - Schweikart F / Wagner F 1 - 2  
Strandröplabda (Samsun Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boermans S / Haanappel C - Yildirim D / Baysal Y 2 - 0  
Calik A / Savas O - Malinauskas M / Vasiljev A 1 - 2  
Klasnic D / Plavsic M - Cadir I / Gogtepe H 2 - 0  
Kunert T / Eglseer P - Oláh/Benkő 2 - 0  
Malinauskas M / Vasiljev - Gala J / Kufa D 0 - 2  
Myslivecek M / Pihera M - Calik A / Savas O 2 - 0  
Myslivecek M / Pihera M - Gala J / Kufa D 0 - 2  
Raoufi R / Mirzaali A - Boermans S / Haanappel C 2 - 0  
Raoufi R / Mirzaali A - Weiss J / Dzavoronok D 0 - 2  
Sagir A B / Cebeci A - Kunert T / Eglseer P 0 - 2  
Sagir A B / Cebeci A - Pala T / Sotola O 2 - 1  
Vakili A / Salemiinjehbor - Klasnic D / Plavsic M 2 - 0  
Vakili A / Salemiinjehbor - Williams L / Govender S 2 - 0  
Weiss J / Dzavoronok D - Yildirim D / Baysal Y 2 - 0  
Williams L / Govender S - Cadir I / Gogtepe H 2 - 0  
Strandröplabda (Samsun Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiberger E / Teufl V - Sari B / Doner B 2 - 0  
Lutter E / Szombathelyi S - Dostalova N / Komarkova A 0 - 2  
Ocakci M / Celebi M - Ferraris C / Michieletto 0 - 2  
Oegren S / Nilsson C - Lodej M / Duda M 2 - 0  
Olivova S / Pluharova T - Karayilan E / Atasoy B 2 - 0  
Rehackova K / Stochlova M - Ceylan A / Keskin O K 2 - 0  
Sondergard H / Okholm Han - Sittig S / Pierangeli L 2 - 0  
Wouters J / Ypma P - Lovsin N / Kotnik T 2 - 1  
Strandröplabda (Tokyo Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basta S / Kolaric L - Inkiew N / Padsawud S 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Zemljak N / Pokersnik D 2 - 1  
Betzien M / Erdmann J - Di Giantommaso/Silvestre 2 - 1  
Budinger C / Rosenthal S - Seidl R / Waller P 1 - 2  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Betzien M / Erdmann J 1 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Nolvak K / Tiisaar M 2 - 1  
Ha L / Wu J - Zemljak N / Pokersnik D 1 - 2  
Inkiew N / Padsawud S - Takahashi T / Ishijama Y 2 - 1  
Kolinske W / Evans M - Kissling G / Zandbergen M 1 - 2  
Mol H N / Berntsen M - Nurminen J / Siren S 2 - 1  
Schumann D / Durant C - Nolvak K / Tiisaar M 0 - 2  
Walkenhorst A / Winter S - Gao P / Li Y 1 - 2  
Strandröplabda (Tokyo Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coelho G / Paquete V - Nagata Y / Kumada M 1 - 2  
Day E / Flint B - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 1  
Doerfler A / Wiesmeyr S - Zeng J / Wang X 0 - 2  
Fendrick L / Sponcil s - Mersmann T / Tillmann C 1 - 2  
Fendrick L / Sponcil s - Thibodeau M / Witt M    
Frohlich K / Seeber V - Suzuki C / Murakami R 0 - 2  
Futami A / Hasegawa A - Gordon J / Bukovec S 2 - 0  
Jupiter A / Chamereau A - Dowdy A / Pollock I 2 - 0  
Lahti T / Parkkinen A - Tveit Hjortland/Kjolberg 2 - 0  
Lapointe M-C / Sider C - Kusano A / Nishibori T 0 - 2  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Radarong V / Udomchavee T 2 - 0  
Lunde I / Ulveseth O J - Mizoe S / Hashimoto S 2 - 1  
Mcnamara M / Mcnamara N - Numwong R / Hongpak K 2 - 1  
Murakami M / Ishii M - Gromadowska A / Gruszczynska J 1 - 2  
Murakami M / Ishii M - Suzuki Y / Sakaguchi K 2 - 1  
Radarong V / Udomchavee T - Futami A / Hasegawa A 1 - 2  
Suzuki Y / Sakaguchi K - Valiente Am./Mongelos Bob 2 - 1  
Thibodeau M / Witt M - Placette L / Richard A 2 - 0  
Wang F / Xia X - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 1  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Isner - M. Zverev 2 - 1  
M. Ebden - M. Baghdatis 2 - 0  
N. Rubin - N. Kyrgios 0 - 2  
R. Harrison - Hyeon Chung 2 - 1  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Chardy J - Bambridge L / O'Mara J 2 - 0  
Raja P / Skupski K - Fritz T / Norrie C 2 - 1  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Clarke - E. Karlovskiy 2 - 1  
Jor. Thompson - D. Köpfer 2 - 0  
L. Catarina - M. Granollers 0 - 2  
L. Grigelis - A. Gomez 2 - 1  
L. Grigelis - Dar. King 2 - 1  
L.G.M. Harris - M. Granollers 0 - 2  
L.G.M. Harris - O.A.D. Ayeni 2 - 0  
Tenisz (Binghamton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomez A / Silva C - Cestarollo L / Poling K 2 - 0  
Granollers/Granollers - Kirkov V / Ritschard A 2 - 0  
Johnson H / Johnson Y - Galloway R / Maytin R 0 - 2  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Peliwo - A. Sarkissian 0 - 2  
J. De Loore - N. Gombos 0 - 2  
P-H. Herbert - U. Humbert 0 - 2  
S. Napolitano - P. Polansky 0 - 2  
U. Humbert - B. Schnur    
Tenisz (Granby, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lawson A / Li Z - De Loore J / Gombos N 2 - 1  
Reid M / Uchiyama Y - Aragone J / Broady L 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Zopp - F. Bagnis 2 - 1  
M. Berrettini - F. Lopez 2 - 0  
T. Daniel - R. Bautista-Agut 0 - 2  
V. Galovic - L. Djere 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Middelkoop M - Berrettini M / Bracciali D 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - N. Jarry 0 - 2  
L. Mayer - D.S. Schwartzman 2 - 1  
N. Jarry - R. Gasquet    
P. Carreno-Busta - N. Basilashvili 0 - 2  
T. Monteiro - J. Kovalik 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Daniell M / Koolhof W 2 - 1  
Peralta J / Zeballos H - Cuevas P / Lopez M 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - A. Sasnovich    
J. Görges - O. Danilovic 0 - 2  
L. Siegemund - T. Zidansek 0 - 2  
V. Ivakhnenko - A. Potapova 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geuer N / Siegemund L - Potapova A / Zvonareva V 1 - 2  
Kozlova K / Vikhlyantseva - Fujiwara R / Jurak D 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
En Shuo Liang - M. Linette 1 - 2  
Fang Ying Xun - Saisai Zheng 0 - 2  
Fangzhou Liu - Qiang Wang 0 - 2  
Shuai Zhang - Lin Zhu 1 - 2  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gumulya B / Rompies J - Jiang X / Tang Q 0 - 2  
Lu J J / You X - Bains N / Ye Q Y 2 - 0  
Tenisz (Padova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - A. Pavic 2 - 0  
P.S. Varillas - T. Brkic 2 - 0  
S. Gutierrez-Ferrol - C. Boluda-Purkiss 2 - 0  
T. Robredo - G.M. Moroni 2 - 1  
Tenisz (Padova, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Pavic A - Taylor A / Taylor J 2 - 0  
Galdos S / Zeballos F - Trusendi W / Vavassori A 1 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Horansky - V. Safranek 2 - 1  
L. Rosol - E. Lopez-Perez 2 - 1  
M. Moraing - P. Martinez Portero 0 - 2  
O. Nedovyesov - G. Clezar 2 - 0  
Tenisz (Prága, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja T / Sabanov I - Romboli F / Vega Hernandez D 0 - 2  
Gille S / Vliegen J - Gengel M / Kellovsky D 2 - 0  
Tenisz (Tampere, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dellien - K. Majchrzak 2 - 1  
J.I. Londero - A. Hoang 2 - 0  
T. Griekspoor - M. Trungelliti 2 - 0  
T. Lamasine - T. de Bakker 2 - 0  
Tenisz (Tampere, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzales R / Lammons N - Eriksson M / Goransson A 0 - 2  
Heliovaara H / Niklas-Sal - Gakhov I / Pavlioutchenkov A 1 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.A. Dwi Wardoyo - J.O. Jörgensen 1 - 2  
Chia Hao Lee - T. Sitthikom 0 - 2  
Yang Chih Chieh - I.M. Mustofa 0 - 2  
Yu Igarashi - Min. Koga 2 - 1  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Isfahani M - Chrisnanta D B / Hee Y K 2 - 0  
Hashimoto H / Saeki H - Li J / Liu Z 2 - 0  
Koga A / Saito T - Lee S M / Lin C Y 1 - 2  
Tamate K / Yamashita K - Apisuk I / Viriyangkura T 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayu. Mine - B.S. Rahayu 2 - 0  
M. Urushizaki - Sae. Kawakami 2 - 1  
Say. Takahashi - Yui Hashimoto 2 - 1  
Shi. Saito - P. Buranaprasertsuk 1 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen H H / Hu L F - Kim H J / Kim S Y 0 - 2  
Fukuman N / Yonao K - Matsuyama N / Shida C 0 - 2  
Iwanaga R / Suizu Y - Takahata Y / Sakuramoto A 0 - 2  
Kashihara M / Kato M - Kugo A / Yokoyama M 1 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrisnanta D B / Wong J Y - Prasetya A E / Wiratama A 0 - 2  
Ko-Chi C / Ya C C - Hao T M / Shan H P 2 - 0  
Puangpuapech N / Amitrapa - Gondo K / Kurihara A 1 - 2  
Rivaldy R / Mentari P H - Cahyono A B / Kandow W O 2 - 0  
Tollaslabda (Russian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koki Watanabe - R. Maruo 2 - 0  
M. Zilberman - Sou. Verma 0 - 2  
R. Satheishtharan - M. Manjunath 0 - 2  
Sub. Dey - V. Malkov 0 - 2  
Tollaslabda (Russian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivanov V / Sozonov I - Takano M / Tsukamoto Y 2 - 0  
Matsui K / Takeuchi Y - Abramov K / Zinchenko A 1 - 2  
Tollaslabda (Russian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iris Wang - R. Das 2 - 0  
Xuan Deng - S. Ebihara 0 - 2  
Yen Mei Ho - V. Gummadi 2 - 0  
Yvonne Li - K. Kuuba 2 - 0  
Tollaslabda (Russian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araki A / Imai R - Bolotova E / Davletova A 2 - 1  
Chow M K / Lee M Y - Komendrovskaja E / Shegurova M 2 - 0  
Hoshi C / Nakanishi K - Kuuba K / Marran K-K 2 - 1  
Lim C S / Tan S J - Kim M K / Lim S B 2 - 0  
Tollaslabda (Russian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T J / Peck Y W - Sharma S / Parikh A 2 - 0  
Hoo P R / Cheah Y S - Ivanov V / Kim M K 0 - 2  
Loginov A / Abibulaeva L - Kapoor R / Garg K 0 - 2  
Vívás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Női kardcsapat    
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Franciaország 5 - 13  
Olaszország - Oroszország 8 - 14  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb, női 2018    
Hollandia - Görögország 6 - 4  
Magyarország - Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 6 - 12  

 

2018.07.26.
Asztalitenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - Ziyang Yu 3 - 4  
Dingshuo Liu - Jun Mizutani 4 - 3  
H. Calderano - Y. Oshima 3 - 4  
Jonghoon Lim - A. Robles 4 - 2  
K. Niwa - Yu Zhou 2 - 4  
M. Yoshimura - Chih-Yuan Chuang 4 - 2  
R. Walther - Q. Aruna 2 - 4  
Youngsik Jeoung - Sangsu Lee 4 - 0  
Asztalitenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Allegro M / Lambiet F - Jang W / Lim J 1 - 3  
Calderano H / Gauzy S - Franziska P / Walther R 0 - 3  
Chen C-A / Chuang C-Y - Dyjas J / Robles A 3 - 2  
Jeoung Y / Lee S - Desai H / Shetty S 3 - 0  
Liao C-T / Lin Y-J - Nuytinck C / Robinot Q 3 - 2  
Niwa K / Ueda J - Kallberg A / Pistej L 3 - 1  
Asztalitenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Balazova - Saki Shibata 0 - 4  
Haeun Yang - Hina Hayata 4 - 2  
Hyojoo Choi - Miu Hirano 0 - 4  
I-Ching Cheng - S. Sawettabut 2 - 4  
Jian Zeng - Szu-Yu Chen 4 - 1  
Jiayi Li - Tianwei Feng 2 - 4  
Jihee Jeon - Jie Li 4 - 3  
M. Batra - Hitomi Sato 0 - 4  
Mima Ito - Ye Lin 4 - 2  
Miyu Kato - Men. Yu 2 - 4  
Ning Ding - Hsien-Tzu Cheng 4 - 0  
Yui Hamamoto - Hyowon Suh 2 - 4  
Yuting Gu - Sat. Odo 4 - 0  
Asztalitenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheng H-T / Liu Y-H - Mukherjee A / Patkar M 3 - 1  
Hayata H / Ito M - Yu M / Zhou Y    
Lin Y / Zeng J - Jee M / Nie M 3 - 0  
Mukherjee S / Sahasrabudh - Jeon J / Yang H 0 - 3  
Asztalitenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuang C-Y / Chen S-Y - Chen C A / Cheng I C 0 - 3  
Gao N / Yu M - Yoshimura M / Ishikawa K 1 - 3  
Lee S / Jeon J - Pistej L / Balazova B 3 - 2  
Pistej L / Balazova B - Robles A / Dvorak G 3 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - KIA Tigers 6 - 3  
LG Twins - Samsung Lions 7 - 5  
Lotte Giants - NC Dinos 13 - 1  
Nexen Heroes - KT Wiz 4 - 7  
SK Wyverns - Doosan Bears 8 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 6 - 5  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 4 - 5  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 3 - 9  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 1 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey 7 - 2  
Algodoneros Union Laguna - Rieleros de Aguascaliente 10 - 1  
Generales de Durango - Saraperos de Saltillo 6 - 11  
Guerreros de Oaxaca - Olmecas de Tabasco 8 - 3  
Leones de Yucatan - Diablos Rojos del Mexico 2 - 5  
Pericos de Puebla - Piratas de Campeche 10 - 9  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Toros de Tijuana 6 - 0  
Tigres de Quintana Roo - Bravos de Leon 2 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Boston    
Chicago Cubs - Arizona 7 - 6  
Colorado - Houston 3 - 2  
LA Angels - Chicago WS 11 - 3  
LA Angels - Chicago WS (22:07) 12 - 8  
Texas - Oakland 5 - 6  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. de Zwaan - D. Chisnall 16 - 8  
Joe Cullen - G. Anderson 17 - 19  
Gyeplabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Írország 0 - 1  
Gyeplabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Dél-Afrika 7 - 1  
Kerékpár (Tour de France - 18. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - A. Demare 0 - 1  
A. Kristoff - J. Degenkolb 1 - 0  
A. Pasqualon - T. Dupont 0 - 1  
A.M. Richeze - E. Boasson Hagen 0 - 1  
C. Froome - Ger. Thomas 0 - 1  
C. Laporte - N. Arndt 1 - 0  
G. van Avermaet - D. Impey 1 - 0  
J. De Buyst - T. Boudat 1 - 0  
M. Landa Meana - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
P. Roglic - S. Kruijswijk 1 - 0  
R. Bardet - T. Dumoulin 0 - 1  
S. Colbrelli - M.C. Nielsen 1 - 0  
Tour de France 2018 - 18. szakasz    
Kézilabda (U20 Eb, B1, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Feröer-szigetek 22 - 29  
U20Finnország - U20Görögország 21 - 35  
U20Észtország - U20Litvánia 29 - 30  
Kézilabda (U20 Eb, B1, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Macedónia - U20Ukrajna 28 - 27  
U20Svájc - U20Olaszország 34 - 23  
Kézilabda (U20 Eb, B2, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Ausztria 22 - 29  
U20Koszovó - U20Bulgária 43 - 23  
Kézilabda (U20 Eb, B2, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Montenegró - U20Lettország 29 - 25  
U20Szlovákia - U20Törökország 27 - 38  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Victoriano Arenas 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Potosi - Destroyers Santa Cruz 0 - 0  
Oriente Petrolero - Universitario de Sucre 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Parana 2 - 0  
Corinthians - Cruzeiro 2 - 0  
Fluminense - Palmeiras 1 - 0  
Santos - Flamengo 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - CA Cerro 2 - 0  
Boston River - Banfield 1 - 0  
LDU Quito - Vasco da Gama 3 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Burnley 1 - 1  
APOEL Nicosia - Flora Tallinn 5 - 0  
Atalanta - FK Sarajevo 2 - 2  
B36 Torshavn - Besiktas 0 - 2  
Balzan Ta' Qali - Slovan Bratislava 2 - 1  
Chikhura Sachkhere - Maribor 0 - 0  
CSZKA Szófia - Admira Wacker 3 - 0  
Dinamo Breszt - Atromitosz Periszteri 4 - 3  
Djurgarden - Mariupol 1 - 1  
Dudelange - KF Drita 2 - 1  
Dunajska Streda - Dinamo Minszk 1 - 3  
Dundalk - AEK Larnaca 0 - 0  
FC Santa Coloma - Valur 1 - 0  
Genk - Fola Esch 5 - 0  
Gornik Zabrze - Trencin 0 - 1  
Hajduk Split - Slavia Szófia 1 - 0  
Hapoel Haifa - FH 1 - 1  
Hibernian - Aszterasz Tripolisz 3 - 2  
Honvéd - Progres Niederkorn 1 - 0  
Jagiellonia Bialystok - Rio Ave 1 - 0  
Kairat Almaty - AZ Alkmaar 2 - 0  
LASK Linz - Lilleström 4 - 0  
Maccabi TA - Radnicki Nis 2 - 0  
Molde - KF Laci 3 - 0  
Nordsjaelland - AIK Stockholm 1 - 0  
Olimpija Ljubljana - Crusaders 5 - 1  
Osijek - Rangers 0 - 1  
Partizan Belgrád - Trakai 1 - 0  
RB Leipzig - Häcken 4 - 0  
Rudar Velenje - FCS Bukarest 0 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Lech Poznan 1 - 1  
Sevilla - Újpest 4 - 0  
Spartak Subotica - Sparta Praha 2 - 0  
Spartaks Jurmala - La Fiorita 6 - 0  
St. Gallen - Sarpsborg 2 - 1  
Stjarnan - FC Köbenhavn 0 - 2  
Sutjeska Niksic - Alashkert 0 - 1  
TNS - Lincoln Red Imps 2 - 1  
Tobol Kostanay - Pjunyik Jereván 2 - 1  
Torpedo Kutaisi - Vikingur Gota 3 - 0  
Ufa - Domzale 0 - 0  
Ventspils - Bordeaux 0 - 1  
Viitorul Constanta - Vitesse 2 - 2  
VMFD Zalgiris - Vaduz 1 - 0  
Zeljeznicar - Apollon Limasszol 1 - 2  
Zrinjski Mostar - Valletta 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovaniemi PS - Inter Turku 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persebaya Surabaya - Persib Bandung 3 - 4  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Arsenal 1 - 1  
Dortmund - Benfica 2 - 2  
Juventus - Bayern München 2 - 0  
Manchester City - Liverpool 1 - 2  
Milan - Manchester Utd. 1 - 1  
Roma - Tottenham 1 - 4  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Pars Jonoubi Jam 2 - 1  
Nassaji Mazandaran - Zob Ahan 0 - 1  
Padideh Mashhad - Persepolis 0 - 1  
Saipa Karaj - Sepidrood Rasht 3 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Throttur Reykjavik 2 - 2  
IR - Selfoss 3 - 2  
Njardvik - Leiknir R. 1 - 0  
Vikingur Olafsvik - HK Kopavogs 0 - 0  
Labdarúgás (Kanadai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto FC - Ottawa 3 - 0  
Vancouver - Montreal 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Tolima 1 - 2  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PKNP - Selangor 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Venados Merida 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Tijuana 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Zacatepec 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Dorados de Sinaloa 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - New York RB 0 - 1  
Houston - Philadelphia 1 - 3  
San Jose - Seattle 0 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Ausztrália 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Dep. Santani 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Sport Boys Callao 2 - 2  
Melgar - Alianza Lima 2 - 0  
UTC de Cajamarca - Sporting Cristal 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Anglia 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Franciaország 2 - 0  
U19Ukrajna - U19Portugália 0 - 5  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - Indy Eleven 0 - 1  
Nashville SC - Atlanta Utd. 2 1 - 0  
Oklahoma City Energy - Fresno 0 - 0  
San Antonio - Colorado Springs 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Warrington 14 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Cronulla Sharks 12 - 10  
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - N. Georgiadis 1 - 0  
P. Svidler - D. Navara 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Agadir Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benzi D / Spirito L - Helland C / Gamlemoen J O 2 - 0  
Fayed A / Fahmy Farag A - Mann G / Blake C 0 - 2  
Ryan T / Thompson A - Fecteau-Boutin S / Grabov 0 - 2  
Strandröplabda (Samsun Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavrilov A / Milic M - Gala J / Kufa D 0 - 2  
Nishizawa H / Kojima T - Boermans S / Haanappel C 0 - 2  
Oláh/Benkő - Eryilmaz M / Ulutas E 2 - 1  
Williams L / Govender S - Pala T / Sotola O 2 - 1  
Strandröplabda (Samsun Open-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lodej M / Duda M - Petrosanu A E / Corcoz L 2 - 0  
Matsuyama H / Wada M - Ferraris C / Michieletto 0 - 2  
Strandröplabda (Tokyo Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basta S / Kolaric L - Ha L / Wu J 2 - 1  
Basta S / Kolaric L - Hatabe J / Tsuchiya T 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Schumann D / Durant C 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Shiratori K / Ageba Y 2 - 1  
Budinger C / Rosenthal S - Zemljak N / Pokersnik D 2 - 0  
Di Giantommaso/Silvestre - Jongklang S / Khaolumtarn 2 - 0  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Nurminen J / Siren S 2 - 1  
Friedl F / Trummer M - Nurminen J / Siren S 0 - 2  
Gao P / Li Y - Schumann D / Durant C 0 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Di Giantommaso/Silvestre 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Kolinske W / Evans M 2 - 0  
Hasegawa Y / Shimizu K - Nolvak K / Tiisaar M 0 - 2  
Hatabe J / Tsuchiya T - Kissling G / Zandbergen M 0 - 2  
Kissling G / Zandbergen M - Ha L / Wu J 0 - 2  
Kolinske W / Evans M - Jongklang S / Khaolumtarn 2 - 0  
Koshikawa Y / Kurokawa H - Zemljak N / Pokersnik D 0 - 2  
Macneil J / Wheelan C - Seidl R / Waller P 1 - 2  
Mchugh C / Schubert Z - Betzien M / Erdmann J    
Nolvak K / Tiisaar M - Mol H N / Berntsen M 1 - 2  
Patterson C / Slick S - Hasegawa Y / Shimizu K 2 - 0  
Patterson C / Slick S - Mol H N / Berntsen M 2 - 1  
Seidl R / Waller P - Inkiew N / Padsawud S 1 - 2  
Shiratori K / Ageba Y - Gao P / Li Y 0 - 2  
Takahashi T / Ishijama Y - Urlu S / Mermer H H 0 - 2  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Inkiew N / Padsawud S 2 - 0  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Macneil J / Wheelan C 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Budinger C / Rosenthal S 2 - 0  
Urlu S / Mermer H H - Betzien M / Erdmann J 2 - 1  
Walkenhorst A / Winter S - Ermacora M / Pristauz-Tel 1 - 2  
Walkenhorst A / Winter S - Friedl F / Trummer M 2 - 0  
Strandröplabda (Tokyo Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bell P / Ngauamo J - Numwong R / Hongpak K 0 - 2  
Day E / Flint B - Suzuki Y / Sakaguchi K 2 - 1  
Dowdy A / Pollock I - Gordon J / Bukovec S 2 - 1  
Futami A / Hasegawa A - Jupiter A / Chamereau A 0 - 2  
Kusano A / Nishibori T - Mersmann T / Tillmann C 0 - 2  
Lahti T / Parkkinen A - Frohlich K / Seeber V 2 - 0  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Coelho G / Paquete V 2 - 0  
Lobato Herrero/Fernandez - Valiente Am./Mongelos Bob 2 - 0  
Lunde I / Ulveseth O J - Zeng J / Wang X 2 - 0  
Mizoe S / Hashimoto S - Mcnamara M / Mcnamara N 1 - 2  
Murakami M / Ishii M - Thibodeau M / Witt M 2 - 0  
Placette L / Richard A - Gromadowska A / Gruszczynska J 1 - 2  
Radarong V / Udomchavee T - Nagata Y / Kumada M 2 - 1  
Suzuki C / Murakami R - Tveit Hjortland/Kjolberg 1 - 2  
Wang F / Xia X - Doerfler A / Wiesmeyr S 2 - 0  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chardy - C. Norrie 1 - 2  
J. Isner - A. De Minaur 2 - 0  
M. Baghdatis - F. Tiafoe 2 - 0  
M. Ebden - D. Young 2 - 0  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Harrison R / Ram R 0 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - M. Granollers 0 - 2  
A. Gomez - A. Escoffier 2 - 0  
Ale. Ward - D. Evans 0 - 2  
B. Fratangelo - L. Grigelis 1 - 2  
D. Evans - Dar. King 0 - 2  
E. Karlovskiy - A. Ritschard 2 - 0  
E. Leshem - D. Köpfer    
H. Grenier - Dar. King 1 - 2  
J. Clarke - M. Giron 2 - 1  
Jor. Thompson - J. Ward 2 - 0  
Jor. Thompson - M.T. Barrios Vera 2 - 0  
L.G.M. Harris - A. Harris 2 - 0  
M. Torpegaard - B. Klahn 2 - 0  
M.T. Barrios Vera - S. Myneni 2 - 1  
O.A.D. Ayeni - I. Sijsling    
W. Blumberg - L. Catarina 1 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cestarollo L / Poling K - Myneni S / Prashanth N V 2 - 1  
Granollers/Granollers - Harris A / Saville L 2 - 0  
Hach Verdugo/Siljestrom - Sell K / Turini T 2 - 0  
Harris L G M / Roelofse R - Galloway R / Maytin R 0 - 2  
Johnson H / Johnson Y - Escoffier A / Jomby T 2 - 1  
Kirkov V / Ritschard A - Holt B / Kwiatkowski T-S 2 - 0  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. De Loore - R. Tokuda 2 - 0  
J.C. Aragone - B. Schnur 0 - 2  
L. Miedler - F. Dancevic 0 - 2  
M. Neuchrist - N. Gombos 0 - 2  
P-H. Herbert - V. Millot 2 - 0  
Y. Uchiyama - S. Napolitano 0 - 2  
Zhe Li - P. Polansky 0 - 2  
Tenisz (Granby, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Broady L - Galarneau A / Sigouin B    
De Loore J / Gombos N - Frawley J / Grills J 2 - 0  
Galarneau A / Sigouin B - Fawcett T / Lu T    
Reid M / Uchiyama Y - Dancevic F / Polansky P 2 - 1  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - J. Zopp 1 - 2  
L. Djere - B. Coric 2 - 1  
M-A. Hüsler - F. Bagnis 0 - 2  
V. Galovic - F. Auger Alliassime 2 - 1  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Munar J - Molchanov D / Zelenay I 1 - 2  
Berrettini M / Bracciali - Eysseric J / Nys H 2 - 0  
Carballes Baena R / Danie - Gonzalez S / Sousa J 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - J. Millman 2 - 0  
P. Carreno-Busta - Al. Bedene    
P. Cuevas - N. Basilashvili 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Paire B / Roger-Vasselin E 2 - 1  
Marrero D / Qureshi A-U-h - Daniell M / Koolhof W 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - I.M. Bara 2 - 1  
E. Rodina - A. Sasnovich 0 - 2  
L. Siegemund - Kat. Kozlova 2 - 0  
T. Zidansek - D. Kasatkina 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knoll X / Larsson J - Kovinic D / Sizikova Y 2 - 0  
Panova A / Voskoboeva G - Bara I / Kalashnikova O 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Hozumi - M. Linette 0 - 2  
Jing Jing Lu - Fang Ying Xun 0 - 2  
K.K. Thandi - Saisai Zheng 0 - 2  
Xinyun Han - Fangzhou Liu 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Thombare P - Jiang X / Tang Q 0 - 2  
Gasparyan M / Skamlova C - Gumulya B / Rompies J 1 - 2  
Kobori M / Shimizu A - Duan Y Y / Han X 2 - 1  
Tenisz (Padova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - T. Robredo 0 - 2  
A. De Greef - A. Pavic 1 - 2  
C. Boluda-Purkiss - And. Martin    
C. Garin - P.S. Varillas 0 - 2  
G.M. Moroni - E. Eremin    
M. Zekic - F. Gaio 0 - 2  
T. Brkic - E. Dalla Valle 2 - 0  
Tenisz (Padova, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluda-Purkiss C / Gutier - Brkic T / Pavic A 0 - 2  
Galdos S / Zeballos F - Rodriguez C / Varillas Patino-Samudi 2 - 0  
Taylor A / Taylor J - Martin A / Weissborn T S    
Trusendi W / Vavassori A - Gimeno-Traver/MartosGorne 2 - 0  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clezar - T. van Rijthoven 2 - 1  
O. Otte - F. Horansky 0 - 2  
V. Safranek - R. Dutra da Silva 2 - 0  
Y. Maden - O. Nedovyesov 0 - 2  
Tenisz (Prága, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Polasek F / Rikl P 2 - 0  
Giustino L / Oliveira G - Draganja T / Sabanov I 1 - 2  
Mertl J / Satral J - Romboli F / Vega Hernandez D 0 - 2  
Tenisz (Tampere, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dellien - J. Sels 2 - 0  
I. Gakhov - A. Hoang 1 - 2  
J.I. Londero - R. Marcora 2 - 1  
R. Bellotti - K. Majchrzak 0 - 2  
Tenisz (Tampere, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borsos G / Sakharov G - Gakhov I / Pavlioutchenkov A 0 - 2  
Gonzales R / Lammons N - Benchetrit E / Blancaneaux G 2 - 1  
Virtanen O / Virtanen P - Heliovaara H / Niklas-Salminen P 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.A. Dwi Wardoyo - Seon Hyun Son 2 - 0  
Has. Shimono - Yu Igarashi 0 - 2  
J.O. Jörgensen - Rii. Takeshita 2 - 1  
Min. Koga - K. Bruun 2 - 0  
T. Sitthikom - F.A. Kholik 2 - 1  
Tak. Ueda - I.M. Mustofa 0 - 2  
Yang Chih Chieh - P.A. Maulana 2 - 1  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho-Shue J A / Yakura N - Koga A / Saito T 0 - 2  
Okamura H / Onodera M - Chrisnanta D B / Hee Y K 0 - 2  
Phuangphuapet/Yordphaison - Lee S M / Lin C Y 0 - 2  
Po L-W / Yang M-T - Cahyono A B / Isfahani M 0 - 2  
Ruiqing C / Sijie Z - Apisuk I / Viriyangkura T 0 - 2  
Tamate K / Yamashita K - Lin Y S / Wei S L 2 - 0  
Wook J J / Kim H T - Hashimoto H / Saeki H 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.S. Rahayu - Hsiang Ti Lin 2 - 1  
C. Jucharoen - Shi. Saito 0 - 2  
Har. Suzuki - Yui Hashimoto 0 - 2  
M. Urushizaki - Ying Chun Lin 2 - 1  
P. Buranaprasertsuk - Min. Mitani 2 - 0  
S. Katethong - Sae. Kawakami 1 - 2  
Say. Takahashi - C. Choirunnisa 2 - 0  
Yuk. Nakai - Ayu. Mine 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amitrapai S / Chochuwong - Kashihara M / Kato M 0 - 2  
Fukuman N / Yonao K - Hobara S / Sone N 2 - 0  
Honda E / Shimizu N - Chen H H / Hu L F 0 - 2  
Iwanaga R / Suizu Y - Nakai Y / Ono N 2 - 0  
Kim H J / Kim S Y - Aratama M / Watanabe A 2 - 0  
Kugo A / Yokoyama M - Guo Y / Zhou S 2 - 0  
Matsuyama N / Shida C - Etoh R / Matsuda A 2 - 0  
Tollaslabda (Akita Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrisnanta D B / Wong J Y - Mitsuhashi K / Shinoya N 2 - 1  
Hao T M / Shan H P - Kai L S / Chieh C Y 2 - 0  
Hee Y K T / Putri Sari D - Cahyono A B / Kandow W O 1 - 2  
Ko-Chi C / Ya C C - Yu L C / Ching L W 2 - 0  
Okamura H / Takahata Y - Gondo K / Kurihara A 0 - 2  
Po L-W / Chang C H - Rivaldy R / Mentari P H 0 - 2  
Prasetya A E / Wiratama A - Po-Hsuan Y / Chun L Y 2 - 0  
Tollaslabda (Russian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koki Watanabe - K. Koljonen 2 - 0  
M. Manjunath - Koji Naito 2 - 0  
M. Zilberman - L. Wraber 2 - 0  
P. Abian - R. Satheishtharan 1 - 2  
S.P. Singh - Sub. Dey 0 - 2  
Sou. Verma - S. Sirant 2 - 0  
Yuehang Wang - V. Malkov 0 - 2  
Tollaslabda (Russian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Low H Y / Ng E C - Takano M / Tsukamoto Y 0 - 2  
Tollaslabda (Russian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byeol Lim Lee - V. Gummadi 0 - 2  
Iris Wang - M. Agrey 2 - 0  
K. Kuuba - K.K. Marran 2 - 0  
Kie Nakanishi - Xuan Deng 0 - 2  
Moto Hayashi - S. Ebihara 0 - 2  
R. Das - Ying Ying Lee 2 - 1  
Yen Mei Ho - Lia. Tan 2 - 0  
Yvonne Li - M. Thinaah 2 - 1  
Tollaslabda (Russian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kang C H / Lee B L - Bolotova E / Davletova A 0 - 2  
Kim M K / Lim S B - Arkhangelskaya O / Tarasova E 2 - 0  
Lee J H / Park S E - Kuuba K / Marran K-K 1 - 2  
Lim C S / Tan S J - Morozova O / Vorobeva V 2 - 1  
Tollaslabda (Russian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alimov R / Davletova A - Hoo P R / Cheah Y S 0 - 2  
Grachev D / Bolotova E - Ivanov V / Kim M K 0 - 2  
Loginov A / Abibulaeva L - Makalov M / Riazantceva E 2 - 1  
Serpionov A / Pustinskaia - Sharma S / Parikh A 0 - 2  
Zinchenko A / Morozova O - Manuylov M / Dremina M 2 - 0  
Vívás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Párbajtőrcsapat    
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Oroszország 12 - 11  
Magyarország - Montenegró 6 - 7  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Németország 11 - 12  
Románia - Franciaország 10 - 6  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Olaszország 8 - 7  
Szerbia - Horvátország 9 - 7  

 

2018.07.25.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - KIA Tigers 3 - 11  
LG Twins - Samsung Lions 0 - 1  
Lotte Giants - NC Dinos 6 - 9  
Nexen Heroes - KT Wiz 7 - 3  
SK Wyverns - Doosan Bears 11 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 3 - 4  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 6 - 3  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 5 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 6 - 5  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 8 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey 13 - 10  
Algodoneros Union Laguna - Rieleros de Aguascaliente 1 - 6  
Generales de Durango - Saraperos de Saltillo 10 - 19  
Guerreros de Oaxaca - Olmecas de Tabasco 7 - 8  
Leones de Yucatan - Diablos Rojos del Mexico 0 - 11  
Pericos de Puebla - Piratas de Campeche 10 - 9  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Toros de Tijuana 16 - 5  
Tigres de Quintana Roo - Bravos de Leon 11 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Boston 7 - 6  
Chicago Cubs - Arizona 1 - 5  
Chicago Cubs - Arizona (20:20) 2 - 1  
Cincinnati - St. Louis 2 - 4  
Cincinnati - St. Louis (18:35) 7 - 3  
Cleveland - Pittsburgh 4 - 9  
Cleveland - Pittsburgh (19:10) 4 - 0  
Colorado - Houston 2 - 8  
Kansas City - Detroit 5 - 4  
Kansas City - Detroit (20:15) 4 - 8  
LA Angels - Chicago WS 2 - 4  
Milwaukee - Washington 5 - 4  
Milwaukee - Washington (20:10) 3 - 7  
NY Mets - San Diego 6 - 3  
NY Mets - San Diego (18:10) 6 - 4  
Philadelphia - LA Dodgers 7 - 4  
Philadelphia - LA Dodgers (18:35) 7 - 3  
Seattle - San Francisco 3 - 4  
Seattle - San Francisco (22:10) 3 - 2  
Tampa Bay - NY Yankees 0 - 4  
Tampa Bay - NY Yankees (18:10) 3 - 2  
Texas - Oakland 10 - 13  
Toronto - Minnesota 0 - 5  
Toronto - Minnesota (22:07) 6 - 12  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Suljovic - Ian White 11 - 8  
P. Wright - K. Huybrechts 11 - 5  
R. Cross - D. Webster 8 - 11  
S. Whitlock - J. Wade 11 - 7  
Gyeplabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Anglia (Helyszín: London) 1 - 1  
Gyeplabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Argentína 3 - 2  
Kerékpár (Tour de France - 17. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yates - R. Majka 0 - 1  
B. Mollema - D. Pozzovivo 1 - 0  
C. Froome - Ger. Thomas 0 - 1  
Dan. Martin - E. Bernal 1 - 0  
J. Fuglsang - I. Zakarin 0 - 1  
M. Landa Meana - S. Kruijswijk 0 - 1  
M. Nieve Iturralde - T. Kangert 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - P. Roglic 1 - 0  
P-R. Latour - Gui. Martin 1 - 0  
P. Rolland - D.F. Martinez 0 - 1  
R. Bardet - T. Dumoulin 0 - 1  
Tour de France 2018 - 17. szakasz    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Washington 94 - 68  
Indiana - Seattle 72 - 92  
Los Angeles - Atlanta 71 - 81  
Minnesota - New York 85 - 82  
Phoenix - Chicago 87 - 101  
Kézilabda (U20 Eb, alsóház, I1 csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izrael - U20Románia 30 - 22  
U20Norvégia - U20Svédország 23 - 16  
Kézilabda (U20 Eb, alsóház, I2 csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Oroszország 30 - 25  
U20Magyarország - U20Lengyelország 31 - 29  
Kézilabda (U20 Eb, B2, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Moldova 24 - 28  
U20Hollandia - U20Csehország 24 - 27  
Kézilabda (U20 Eb, B2, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lettország - U20Grúzia 26 - 20  
Kézilabda (U20 Eb, felsőház, M1 csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Szerbia - U20Németország 20 - 32  
U20Szlovénia - U20Izland 25 - 21  
Kézilabda (U20 Eb, felsőház, M2 csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Spanyolország 35 - 33  
U20Portugália - U20Horvátország 23 - 30  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Centr. Cordoba de Rosario 4 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Sturm Graz 2 - 0  
BATE Boriszov - Helsinki JK 0 - 0  
Celtic - Rosenborg 3 - 1  
Kukesi - Qarabag Baku 0 - 0  
Ludogorec Razgrad - Vidi 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Warnes - Real Potosi 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Boa 2 - 0  
CRB - Criciuma 0 - 0  
Figueirense - Vila Nova 2 - 1  
Fortaleza - Avai 1 - 1  
Goiás - Coritiba 0 - 1  
Londrina - Oeste 3 - 0  
Paysandu - Guarani 1 - 0  
Ponte Preta - Juventude 0 - 1  
Sao Bento - Sampaio Correa 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - Caracas FC 3 - 4  
Junior de Barranquilla - Lanus 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Asan Mugunghwa 0 - 0  
Anyang - Mokpo City 1 - 1  
Busan I'Park - Gyeongju Citizen 2 - 2  
Busan Transportation Corp - Jeonbuk 1 - 3  
Daegu - Yong In Univ. 4 - 1  
Gimhae City - Gangwon 2 - 1  
Gyeongnam - FC Seoul 0 - 0  
Incheon - Pocheon 2 - 0  
Jeju - Korea Univ. 4 - 1  
Pohang - Jeonnam 0 - 1  
Sangju Sangmu - Yangpyeong 1 - 1  
Seongnam - Gyeongju KHNP 0 - 0  
Suwon Bluewings - Gimpo Citizen 6 - 1  
Ulsan - Suwon FC 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Monaco 2 - 2  
Huddersfield - Lyon 3 - 1  
Marseille - Betis 2 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Kajaani 3 - 3  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JPV Marikina - Davao Aguilas 0 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Kamatamare Sanuki 2 - 3  
JEF United Chiba - Kofu 2 - 1  
Machida Zelvia - Kyoto 2 - 1  
Mito - Tochigi 0 - 0  
Oita Trinita - Ehime 0 - 1  
Omiya Ardija - Matsumoto Yamaga 1 - 2  
Roasso Kumamoto - Yamaguchi 2 - 2  
Tokushima - Avispa Fukuoka 3 - 1  
Tokyo Verdi - Albirex Niigata 4 - 3  
Yamagata - Okayama 1 - 0  
Zweigen Kanazawa - Yokohama FC 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Kashima A. 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Itagui Leones 1 - 0  
Atl. Huila - Independiente Medellin 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Jiangsu 3 - 2  
Shandong Luneng - Guizhou Zhicheng 3 - 0  
Shanghai SIPG - Beijing Guoan 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Zacatecas - Leon 4 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampico Madero - UNAM Pumas 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celaya FC - Pachuca 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Alebrijes de Oaxaca 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Tigres 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comerciantes Unidos - Dep. Municipal 1 - 1  
Union Comercio - Real Garcilaso 1 - 0  
Universitario de Deportes - Dep. Binacional 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Ross County 4 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forfar - Montrose 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Dunfermline 1 - 7  
Peterhead - Dundee 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernigov - Sahtar Doneck 0 - 2  
Dinamo Kijev - Vorszkla Poltava 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Binh Duong 3 - 3  
Thanh Hoa - Song Lam Nghe An 2 - 3  
MMA (UFC Contender Series, 30. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hooper - C. Kawaihae 1 - 0  
J. Crute - C. Birchler 1 - 0  
Jeff Hughes - J. Appelt 1 - 0  
Mike Davis - S. Yusuff 0 - 1  
N. Newell - Alex Munoz 0 - 1  
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Navara - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
N. Georgiadis - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - P. Svidler 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Tokyo Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budinger C / Rosenthal S - Inoue S / Nagai Y 2 - 0  
Di Giantommaso/Silvestre - Vanni F / Di Stefano D 2 - 1  
Friedl F / Trummer M - Shoji K / Ikeda J 2 - 0  
Li Z / Zhou C - Hatabe J / Tsuchiya T 1 - 2  
Macneil J / Wheelan C - Murakami H / Kurasaka M 2 - 0  
Shiratori K / Ageba Y - Kopp L / Hoey W 2 - 1  
Strandröplabda (Tokyo Open-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thibodeau M / Witt M - Ishitsubo S / Shiba A 2 - 0  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - M. Baghdatis 0 - 2  
M. Youzhny - E. Reinberg 2 - 0  
M. Youzhny - M. Zverev 0 - 2  
R. Harrison - L. Lacko 2 - 1  
T.H. Fritz - Hyeon Chung 0 - 2  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan M / Tiafoe F - Cerretani J / Paes L 2 - 0  
Eubanks C / Young D - Ebden M / Withrow J 2 - 1  
Fritz T / Norrie C - Erlich J / Salisbury J 2 - 0  
Monroe N / Smith J-P - Eubanks C / Young D 2 - 1  
Sharan D / Sitak A - Arneodo R / Chardy J 0 - 2  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Dancevic - T. Garanganga 2 - 0  
M. Bachinger - J. De Loore 1 - 2  
P. Krainik - R. Tokuda 0 - 2  
U. Humbert - A. Galarneau 2 - 0  
Tenisz (Granby, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dancevic F / Polansky P - Baadi T / Boulais J 2 - 1  
Frawley J / Grills J - Mousley B / Neuchrist M 2 - 0  
Johnson L / Menezes J - Lawson A / Li Z 1 - 2  
Krainik P / Monette S - De Loore J / Gombos N 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - M. Berrettini 0 - 2  
J.A. Munar Clar - R. Bautista-Agut 1 - 2  
O. Roca Batalla - F. Lopez 1 - 2  
R. Carballes Baena - T. Daniel 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Andreozzi G / Munar J 1 - 2  
Balaji N S / Vardhan V - Delbonis F / Pella G    
Haase R / Middelkoop M - Bodmer A / Paul J 2 - 0  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Gonzalez S / Sousa J 0 - 2  
Molchanov D / Zelenay I - Jebavy R / Molteni A 2 - 1  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - D.S. Schwartzman 0 - 2  
F. Verdasco - T. Monteiro 1 - 2  
G. Monfils - L. Mayer 0 - 2  
R. Molleker - J. Kovalik 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klizan M / Kovalik J - Peralta J / Zeballos H 1 - 2  
Mclachlan B / Struff J-L - Dodig I / Rojer J J 2 - 1  
Paire B / Roger-Vasselin - Inglot D / Skugor F 2 - 0  
Petzschner P / Puetz T - Cuevas P / Lopez M 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - L. Siegemund 1 - 2  
A. Potapova - Kr. Pliskova 2 - 0  
A. Sevastova - P. Parmentier 2 - 1  
I-C. Begu - P. Martic    
J. Görges - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
O. Danilovic - K. Kanepi 2 - 0  
V. Flink - V. Ivakhnenko 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I / Kalashnikova O - Monova P / Zanevska M 2 - 1  
Fujiwara R / Jurak D - Kudermetova V / Marozava L 2 - 0  
Komardina A / Krawczyk D - Geuer N / Siegemund L 1 - 2  
Kovinic D / Sizikova Y - Alexandrova E / Rodina E 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pea. Plipuech - En Shuo Liang 0 - 2  
S. Sharipova - Qiang Wang 1 - 2  
Shuai Zhang - M. Gasparyan 2 - 0  
T. Martincova - Lin Zhu 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lertpitaksinchai/Plipuech - Duan Y Y / Han X 0 - 2  
LIU F / Xun F Y - Lu J J / You X 0 - 2  
LU J-J / Raina A - Kobori M / Shimizu A 1 - 2  
Sharipova S / Thandi K - Jiang X / Tang Q 0 - 2  
Tenisz (Padova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Velotti - And. Martin 0 - 2  
C. Boluda-Purkiss - J. Monteiro 2 - 0  
C. Garin - B. Bonzi 2 - 1  
D. Gimeno-Traver - S. Gutierrez-Ferrol 0 - 2  
E. Eremin - S. Bolelli 2 - 1  
G. Mager - P.S. Varillas 1 - 2  
J. Berrettini - G.M. Moroni 1 - 2  
W. Trusendi - L. Giacomini 1 - 2  
Tenisz (Padova, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berrettini J / Dalla Vall - Brkic T / Pavic A 1 - 2  
Boluda-Purkiss C / Gutier - Munoz De La Nava D / Zekic M 2 - 1  
Rodriguez C / Varillas Pa - Agamenone F / Arguello F 2 - 0  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - E. Lopez-Perez 0 - 2  
G. Clezar - D. Brands 2 - 0  
L. Rosol - J. Domingues 2 - 0  
M. Moraing - P. Rikl 2 - 1  
S. Griekspoor - P. Martinez Portero 1 - 2  
Tenisz (Prága, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gengel M / Kellovsky D - Horansky F / Puodziunas S 2 - 0  
Laurent Y / Lestienne C - Romboli F / Vega Hernandez D 0 - 2  
Lopez-Perez E / Rola B - Giustino L / Oliveira G    
Sieber M / Torebko P - Giustino L / Oliveira G 0 - 2  
Tenisz (Tampere, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Baldi - T. Lamasine 0 - 2  
K. Coppejans - M. Trungelliti 1 - 2  
T. de Bakker - E. Benchetrit 2 - 1  
T. Griekspoor - M. Cuevas 2 - 0  
Tenisz (Tampere, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cachin P / Gomez-Herrera - Heliovaara H / Niklas-Salminen P    
Dischinger E / Sousa P - Gakhov I / Pavlioutchenkov A 1 - 2  
Gonzales R / Lammons N - Raisma K / Ruusuvuori E    
Martinez L D / Vervoort M - Eriksson M / Goransson A 1 - 2  
Sakamoto P / Souza J - Heliovaara H / Niklas-Salminen P 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Susanto - Seon Hyun Son 0 - 2  
Chia Hao Lee - Chia Hung Lu 2 - 0  
J.O. Jörgensen - Hsuan Yi Hsueh 2 - 1  
K. Bruun - Guangzu Lu 2 - 1  
Kuei Chun Shih - P.A. Maulana 0 - 2  
Lin Chun-Yi - Rii. Takeshita 0 - 2  
Min. Koga - J.A. Ho-Shue 2 - 0  
Nao. Matsukawa - Yu Igarashi 0 - 2  
T. Sitthikom - Kod. Naraoka 2 - 0  
Xu Yiming - Tak. Ueda 0 - 2  
Yang Chih Chieh - Chen Ching Wei 2 - 0  
Yu Hsien Lin - C.A. Dwi Wardoyo 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Isfahani M - Chuan-En H / Chun-Yi L 2 - 0  
Chieh L S / Po-Hsuan Y - Chrisnanta D B / Hee Y K T 0 - 2  
Hashimoto H / Saeki H - Tan B H / Yoo Y S 2 - 1  
Hoshino S / Nishikawa Y - Lee S M / Lin C Y 0 - 2  
Ichikawa K / Umayahara D - Lin Y S / Wei S L 0 - 2  
Ko-Chi C / Hsien L Y - Ruiqing C / Sijie Z 1 - 2  
Koga A / Saito T - Yilun J / Tang Y 2 - 0  
Lu C H / Chun S K - Li J / Liu Z 0 - 2  
Okamura H / Onodera M - Lee F-C / Lee F-J 2 - 0  
Tamate K / Yamashita K - Kai L S / Hao T M 2 - 0  
Wook J J / Kim H T - Kaneko M / Kubota Y    
Tollaslabda (Akita Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asu. Takahashi - C. Jucharoen 1 - 2  
B. Aimsaard - Min. Mitani 0 - 2  
Br. Tam - B.S. Rahayu 0 - 2  
H. Xirui - S. Katethong 0 - 2  
Har. Suzuki - Ya Lan Chang 2 - 0  
N. Aimsaard - Ayu. Mine 0 - 2  
N. Shimoda - C. Choirunnisa 0 - 2  
P. Buranaprasertsuk - Ga Eun Kim 2 - 0  
P. Chaiwan - Yui Hashimoto 0 - 2  
Say. Takahashi - Yu Jin Sim 2 - 0  
Shuo Yun Sung - Yuk. Nakai 0 - 2  
T. Poopradubsil - Sae. Kawakami 0 - 2  
Ting Yu Liang - M. Urushizaki 1 - 2  
Ying Chun Lin - L.A. Mainaky 2 - 0  
Yuri Nakamura - Hsiang Ti Lin 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang H T / Yu C H - Kugo A / Yokoyama M 0 - 2  
Etoh R / Matsuda A - Chang C H / Yang C T 2 - 0  
Guo Y / Zhou S - Kandow W O / Wiratama A 2 - 1  
Iwanaga R / Suizu Y - Aimsaard B / Aimsaard N 2 - 0  
Kashihara M / Kato M - Si C / Yabing S 2 - 1  
Kawashima R / Ozaki S - Chen H H / Hu L F 1 - 2  
Nakai Y / Ono N - Chieh C Y / Shan H P 2 - 0  
Xinwen W / Zixian W - Honda E / Shimizu N 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrisnanta D B / Wong J Y - Lee F-C / Tun Y C 2 - 0  
Gondo K / Kurihara A - Kim H T / Kim H J 2 - 0  
Hee Y K T / Putri Sari D - Jen C Y / Huan C H 2 - 0  
Hemming C / Liew F T - Yu L C / Ching L W 1 - 2  
Kai L S / Chieh C Y - Ishikawa N / Kameda K 2 - 0  
Keng C / Lin L - Prasetya A E / Wiratama A 0 - 2  
Mitsuhashi K / Shinoya N - Lee F J / Yu C H 2 - 0  
Okamura H / Takahata Y - Narongrit M / Katethong S 2 - 0  
Puangpuapech N / Amitrapa - Chieh L S / Wen K Y 2 - 0  
Rivaldy R / Mentari P H - Yang M-T / Sung S Y 2 - 0  
Saito T / Watanabe A - Hao T M / Shan H P 0 - 2  
Tamate K / Zaitsu M - Wei S L / Ti L H 2 - 0  
Urai T / Miyaura R - Cahyono A B / Kandow W O 0 - 2  
Tollaslabda (Russian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - Sub. Dey 1 - 2  
E. Kurdyukov - Koji Naito 0 - 2  
I. Kamyshenkov - V. Nikulov 1 - 2  
M. Zilberman - P. Joshi 2 - 1  
P. Abian - Chi. Sen 2 - 1  
P. Kotsarenko - L. Wraber 0 - 2  
R. Satheishtharan - D. Riabov 2 - 1  
R.M.V. Gurusaidatt - V. Malkov 0 - 2  
S.P. Singh - B. Joshi 2 - 0  
Sou. Verma - R. Yadav Chittaboina 2 - 0  
Yuehang Wang - N. Fedotovskikh 2 - 0  
Tollaslabda (Russian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
George A / Shukla S - Nikulov V / Serpionov A 2 - 0  
Higashino K / Watanabe D - Alimov R / Kargaev R 0 - 2  
Tollaslabda (Russian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pustinskaia - Ying Ying Lee 0 - 2  
A. Semenova - Moto Hayashi 0 - 2  
Byeol Lim Lee - S.U. Rao Chukka 2 - 1  
E. Komendrovskaya - V. Gummadi 0 - 2  
E. Kosetskaya - Yen Mei Ho 0 - 2  
Iris Wang - O. Arkhangelskaya 2 - 0  
K. Kuuba - V. Choudhari 2 - 0  
K.K. Marran - Eli. Tarasova 2 - 0  
Lia. Tan - C. Pan 2 - 0  
M. Thinaah - S.E. Park 2 - 0  
R. Das - V. Slobodjanuk 2 - 0  
S. Ebihara - N. Perminova 2 - 0  
Yin Fun Lim - M. Agrey 0 - 2  
Yvonne Li - V. Vorobeva 2 - 0  
Tollaslabda (Russian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T J / Peck Y W - Kargaev R / Vorobeva V 2 - 1  
Vívás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Kardcsapat    
Magyarország - Németország (kardcsapat) 45 - 43  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 11 - 9  
Hollandia - Magyarország 8 - 7  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Olaszország 2 - 17  
Oroszország - Franciaország 13 - 10  

 

2018.07.24.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - KIA Tigers 5 - 0  
LG Twins - Samsung Lions 1 - 11  
Lotte Giants - NC Dinos 2 - 3  
Nexen Heroes - KT Wiz 6 - 9  
SK Wyverns - Doosan Bears 3 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 11 - 4  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 1 - 3  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 2 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 10 - 10  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 7 - 1  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 10 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Boston 3 - 5  
Chicago Cubs - Arizona 1 - 7  
Cincinnati - St. Louis 2 - 1  
Cleveland - Pittsburgh 0 - 7  
Kansas City - Detroit 4 - 5  
LA Angels - Chicago WS 3 - 5  
Miami - Atlanta 1 - 12  
Miami - Atlanta (18:10) 9 - 3  
Milwaukee - Washington 6 - 1  
NY Mets - San Diego 2 - 3  
Philadelphia - LA Dodgers 6 - 7  
Tampa Bay - NY Yankees 7 - 6  
Texas - Oakland 3 - 15  
Toronto - Minnesota 3 - 8  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - M. Smith 11 - 8  
D. Gurney - Joe Cullen 3 - 11  
G. Anderson - R. van Barneveld 11 - 9  
J. de Zwaan - Adr. Lewis 11 - 9  
Gyeplabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Belgium 0 - 0  
Japán - Új-Zéland 2 - 1  
Kerékpár (Tour de France - 16. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - B. Jungels 1 - 0  
A. Yates - R. Majka 1 - 0  
C. Froome - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
D. Caruso - J. Izaguirre Insausti 1 - 0  
D. Pozzovivo - M. Nieve Iturralde 1 - 0  
Dan. Martin - E. Bernal 0 - 1  
Ger. Thomas - T. Dumoulin 1 - 0  
J. Fuglsang - I. Zakarin 1 - 0  
K. Durasek - J.D. Atapuma 1 - 0  
M. Landa Meana - S. Kruijswijk 1 - 0  
P-R. Latour - Gui. Martin 1 - 0  
P. Rolland - D. Navarro Garcia 0 - 1  
R. Bardet - P. Roglic 1 - 0  
Tour de France 2018 - 16. szakasz    
Kézilabda (U20 Eb, alsóház, I1 csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Románia - U20Norvégia 25 - 29  
U20Svédország - U20Izrael 29 - 22  
Kézilabda (U20 Eb, alsóház, I2 csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Dánia 23 - 31  
U20Oroszország - U20Magyarország 34 - 37  
Kézilabda (U20 Eb, B1, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Feröer-szigetek - U20Észtország 20 - 19  
U20Finnország - U20Fehéroroszország 30 - 39  
U20Litvánia - U20Görögország 34 - 39  
Kézilabda (U20 Eb, B1, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Macedónia - U20Svájc 30 - 24  
U20Olaszország - U20Nagy-Britannia 31 - 16  
Kézilabda (U20 Eb, B2, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Montenegró - U20Szlovákia 31 - 21  
U20Törökország - U20Grúzia 31 - 25  
Kézilabda (U20 Eb, felsőház, M1 csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izland - U20Szerbia 25 - 25  
U20Németország - U20Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 26 - 22  
Kézilabda (U20 Eb, felsőház, M2 csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Franciaország 28 - 37  
U20Spanyolország - U20Portugália 27 - 29  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Defensores de Belgrano 4 - 1  
Godoy Cruz - Defensores Unidos 1 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - FF Malmö 0 - 1  
Crvena zvezda - Suduva Marijampole 3 - 0  
Dinamo Zagreb - Hapoel Beer Sheva 5 - 0  
FC Asztana - Midtjylland 2 - 1  
Legia Varsó - Trnava 0 - 2  
PAOK - Basel 2 - 1  
Shkendija Tetovo - Sheriff Tiraspol 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Royal Pari Santa Cruz 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - CSA 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Ceara 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Catolica de Quito - Guayaquil City 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orsha - Vityebszk 0 - 4  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Olympiakosz 4 - 0  
Sheffield Utd. - Internazionale 1 - 1  
Valencia - Lausanne 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sichuan Jiuniu - Dalian Yifang 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Libertad Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. San Martin - Sport Rosario 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin - Alloa 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - Falkirk 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Cowdenbeath 5 - 0  
Inverness CT - Raith Rovers 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Partick Thistle 0 - 2  
Ayr Utd. - Stenhousemuir 5 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Annan 4 - 1  
Berwick - Hamilton 0 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Queen of South 2 - 0  
Stranraer - Clyde 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queens Park - St. Mirren 0 - 0  
Spartans Edinburgh - Kilmarnock 0 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Spanyolország 1 - 2  
U19Norvégia - U19Svájc (Helyszín: Svájc) 1 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Hollandia 3 - 1  
U19Olaszország - U19Németország 0 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunyodkor - Navbahor Namangan 2 - 1  
Neftcsi Fargona - Qizilqum 0 - 1  
Sogdiana - Lokomotív Taskent 0 - 0  
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - P. Svidler 0.5 - 0.5  
N. Georgiadis - D. Navara 0 - 1  
S. Mamedyarov - M. Vachier-Lagrave 1 - 0  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - M. Jaziri 2 - 0  
I. Karlovic - D. Young 1 - 2  
J. Chardy - R. Berankis 2 - 0  
M. Copil - F. Tiafoe 0 - 2  
R. Harrison - J. Duckworth 2 - 1  
R. Ramanathan - T.H. Fritz 0 - 2  
T. Kokkinakis - N. Rubin 0 - 2  
T. Smyczek - M. Zverev 1 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gomez - D. Köpfer    
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mousley - A. Sarkissian 1 - 2  
B. Schnur - L. Broady 2 - 0  
B. Sigouin - L. Miedler 1 - 2  
F. Dancevic - J. Kubler    
F. Peliwo - J. Menezes 2 - 0  
J. Grills - S. Napolitano 0 - 2  
K. Uchida - N. Gombos 0 - 2  
M. Krueger - Y. Uchiyama 0 - 2  
M. Neuchrist - Day. Kelly 2 - 1  
Y. Takahashi - P. Polansky 0 - 2  
Zhe Li - W. Trongcharoenchaikul 2 - 0  
Tenisz (Granby, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Broady L - Imai S / Uchida K 2 - 1  
Gervais W / Stevenson K - Lawson A / LI Z 0 - 2  
Johnson L / Menezes J - Lin J M / Muamba N 2 - 1  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - J. Sousa 2 - 1  
F. Delbonis - F. Lopez 0 - 2  
G. Pella - P. Lorenzi    
L. Djere - D. Istomin 2 - 0  
M-A. Hüsler - N. Almagro 2 - 1  
M. Berrettini - R. Albot 2 - 0  
R. Haase - V. Galovic 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Garcia-Lopez G - Carballes Baena R / Daniel T 0 - 2  
Krawietz K / Mies A - Eysseric J / Nys H 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - H. Laaksonen 2 - 1  
B. Paire - R. Gasquet 0 - 2  
D. Thiem - C. Moutet 2 - 0  
F. Verdasco - D. Lajovic 2 - 1  
Fucsovics M. - P. Cuevas 0 - 2  
G. Simon - T. Monteiro 0 - 2  
J. Millman - J-L. Struff 2 - 0  
M. Cecchinato - G. Monfils 1 - 2  
N. Basilashvili - P. Kohlschreiber 2 - 1  
N. Jarry - P. Gojowczyk 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzumhur D / Podlipnik-Cas - Dogic I / Rojer J J 1 - 2  
Marach O / Pavic M - Mayer L / Schwartzman D S 2 - 0  
Mirnyi M / Oswald P - Daniell M / Koolhof W 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - O. Danilovic 0 - 2  
A. Kalinskaya - D. Kasatkina 0 - 2  
E. Alexandrova - I.M. Bara 0 - 2  
J. Görges - V. Kuzmova 2 - 0  
Kr. Pliskova - K. Siniakova 2 - 1  
M. Trevisan - Ka. Kozlova 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - D. Chiesa 2 - 0  
P. Badosa Gibert - E. Rodina 0 - 2  
V. Grammatikopoulou - V. Flink 1 - 2  
V. Ivakhnenko - D. Kovinic 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Moore J - Panova A / Voskoboeva G 0 - 2  
Knoll X / Larsson J - Lansere S / Rybakina E 2 - 0  
Potapova A / Zvonareva V - Dzalamidze/Rodionova An 2 - 1  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya. Shimizu - S. Sharipova 0 - 2  
H. Kuwata - Fangzhou Liu 0 - 2  
K.K. Thandi - Jia-Jing Lu 2 - 1  
Miyu Kato - Saisai Zheng 0 - 2  
Shuai Zhang - S. Lisicki 2 - 0  
Su Jeong Jang - M. Linette 0 - 2  
V. Diatchenko - Pea. Plipuech    
Yuxuan Zhang - T. Martincova 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Thombare P - Sun X L / Zheng W 2 - 0  
Hozumi E / Savinykh V - Gasparyan M / Skamlova C    
Tenisz (Padova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - J. Choinski 2 - 0  
A. Pavic - G. Quinzi 2 - 0  
C. Taberner - J. Choinski    
E. Dalla Valle - R. Ojeda Lara 2 - 1  
F. Arguello - A. De Greef    
F. Gaio - D. Munoz-De La Nava 2 - 1  
G. Melzer - M. Zekic    
M. Viola - T. Robredo 1 - 2  
T. Bellucci - T. Brkic 1 - 2  
Tenisz (Padova, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galdos S / Zeballos F - Kanar J / Turchetti N 2 - 0  
Gimeno-Traver/MartosGorne - Eremin E / Mager G 2 - 0  
Martin A / Weissborn T S - Cacic N / Motti A 2 - 0  
Taylor A / Taylor J - Bonzi B / Jacq G 2 - 1  
Trusendi W / Vavassori A - Favero L / Martellato A 2 - 0  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - R. Dutra da Silva 0 - 2  
J. Rodionov - P. Martinez Portero 0 - 2  
L. Giustino - E. Lopez-Perez 1 - 2  
O. Nedovyesov - M. Sieber 2 - 0  
O. Otte - U. Ignatik 2 - 1  
P. Nejedly - F. Horansky 0 - 2  
T. van Rijthoven - A. Pavlasek 2 - 1  
V. Safranek - D. Sproch 2 - 0  
Y. Maden - Gon. Oliveira 2 - 0  
Tenisz (Prága, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Stanek R / Styler O 2 - 1  
Kolar Z / Panfil G - Horansky F / Puodziunas S 1 - 2  
Martinez Portero P / Zapa - Mertl J / Satral J 1 - 2  
Pasha N / Reese H - Gengel M / Kellovsky D 1 - 2  
Polasek F / Rikl P - Clezar G / Domingues J 2 - 0  
Tenisz (Tampere, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - M. Trungelliti 1 - 2  
H. Dellien - K. Raisma    
H. Heliovaara - A. Hoang 0 - 2  
J. Sels - A. Collarini 2 - 0  
J.I. Londero - R. Ortega-Olmedo 2 - 0  
K. Coppejans - J. Souza 2 - 0  
M. Vilella Martinez - T. Lamasine    
N. Kuhn - T. de Bakker 0 - 2  
P. Heras - K. Majchrzak 0 - 2  
P. Niklas-Salminen - I. Gakhov 0 - 2  
R. Marcora - E. Ruusuvuori 2 - 0  
Tenisz (Tampere, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benchetrit E / Blancaneau - Majchrzak K / Walkow S 2 - 0  
Martinez L D / Vervoort M - Ornago F / Vasa E 2 - 1  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.A. Dwi Wardoyo - Yus. Baba 2 - 0  
Chuan-En Hu - F.A. Kholik 0 - 2  
Kuei Chun Shih - A. Namkul 2 - 1  
M.B. Pangisthu - Has. Shimono 0 - 2  
Nao. Matsukawa - V.A. Saputra 2 - 0  
Nao. Yamazawa - K. Bruun 1 - 2  
Seon Hyun Son - K. Leelavechabutr 2 - 1  
Wu Songjian - Min. Koga 1 - 2  
Xu Yiming - Yun Kyu Lee 2 - 1  
Yang Chih Chieh - Tak. Obayashi 2 - 0  
Yin Chak Chan - Chia Hung Lu 1 - 2  
Yu Jen Chi - Rii. Takeshita 0 - 2  
Tollaslabda (Russian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Riabov - Shun Wong Hin 2 - 0  
E. Bracke - M. Manjunath 0 - 2  
E. Heino - S. Sirant 1 - 2  
Fong Hau Sim - Koki Watanabe 0 - 2  
I. Goncharov - Chun Kar Lung 1 - 2  
Krausz G. - Koji Naito 0 - 2  
S.P. Singh - Jia Wei Tan 2 - 0  
Xiaodong Sheng - A. Jayaram 0 - 2  
Vívás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Márton A. - Női kard    
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Románia 12 - 7  
Németország - Franciaország 12 - 5  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Szlovákia 8 - 6  
Törökország - Málta 7 - 7  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Montenegró 9 - 7  
Olaszország - Oroszország 11 - 1  
Spanyolország - Görögország 10 - 6  
Szerbia - Magyarország 8 - 5  

 

2018.07.23.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olmecas de Tabasco - Tecolotes de Nuevo Laredo 1 - 0  
Piratas de Campeche - Acereros de Monclova 8 - 3  
Rieleros de Aguascaliente - Tigres de Quintana Roo 6 - 4  
Saraperos de Saltillo - Leones de Yucatan 7 - 3  
Sultanes de Monterrey - Pericos de Puebla 2 - 1  
Toros de Tijuana - Guerreros de Oaxaca 7 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Yankees - NY Mets    
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wade - J. Wattimena 12 - 10  
K. Huybrechts - John Henderson 13 - 12  
P. Wright - J. Klaasen 10 - 5  
S. Whitlock - R. North 10 - 2  
Golf (Barbasol Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbasol Championship 2018    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Ginebra SM (4.m.) 94 - 96  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Los Angeles 76 - 93  
Las Vegas - Indiana 88 - 74  
Kézilabda (U20 Eb, B1, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Litvánia 30 - 29  
U20Feröer-szigetek - U20Finnország 24 - 29  
U20Görögország - U20Észtország 27 - 28  
Kézilabda (U20 Eb, B1, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Macedónia (Helyszín: Macedónia) 27 - 27  
U20Ukrajna - U20Nagy-Britannia 20 - 16  
Kézilabda (U20 Eb, B2, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztria - U20Hollandia 25 - 25  
U20Csehország - U20Bulgária 36 - 18  
U20Moldova - U20Koszovó 26 - 32  
Kézilabda (U20 Eb, B2, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lettország - U20Grúzia    
U20Törökország - U20Montenegró (Helyszín: Montenegró) 28 - 35  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Szeptemvri Szófia 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Nacional Potosi 2 - 2  
Jorge Wilstermann - Blooming Santa Cruz 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Confianca - Remo 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Santos 0 - 0  
Cruzeiro - Atlético PR 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - O'Higgins 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Jablonec 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - FC Köbenhavn 0 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - El Nacional Quito 3 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szmolevicsi - Torpedo Zogyino 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Chelsea 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persela Lamongan - Madura Utd. 1 - 1  
PSMS Medan - PSM Makassar 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Keflavík 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaguares de Cordoba - Once Caldas 0 - 1  
Millonarios - Boyaca Chico 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Sosnowiec - Piast Gliwice 1 - 2  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PKNP - Johor DT 1 - 2  
Terengganu - Kelantan 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - América 2 - 1  
Santos Laguna - Lobos BUAP 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Los Angeles FC 5 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KFUM Oslo - Valerenga 2 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva 2 - Kurszk 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Nacional Asuncion 2 - 2  
Sp. Luqueno - Sol de America 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Concordia Chiajna 2 - 1  
Univ. Craiova 1948 - CSM Politechnika Iasi 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Dalkurd 4 - 1  
Norrköping - Elfsborg 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartak Subotica - Macsva Sabacs 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Franciaország 0 - 5  
U19Ukrajna - U19Törökország 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Olimpik Doneck 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Torque 3 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Dep. La Guaira 3 - 1  
Zulia Maracaibo - Dep. Tachira 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Derry City 5 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Bukhoro 2 - 0  
Nasaf Qarshi - Kokand 1 - 0  
Pakhtakor - Metallurg Bekobod 3 - 0  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Franciaország 24 - 24  
USA - Argentína 7 - 33  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Új-Zéland 12 - 33  
Dél-Afrika - Fidzsi-szigetek 24 - 19  
Rugby Union 7's vb 2018    
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Navara - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - M. Carlsen 0 - 1  
P. Svidler - N. Georgiadis 1 - 0  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - H. Hurkacz 2 - 1  
L. Lacko - P. Gunneswaran 2 - 0  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Copil M / Zverev M - Bambridge L / O'Mara J 0 - 2  
Monroe N / Smith J-P - Kokkinakis T / Kyrgios N 2 - 0  
Raja P / Skupski K - Berankis R / Jaziri M 2 - 0  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Clarke - Yunseong Chung    
M. Giron - M. Redlicki 2 - 1  
Tenisz (Binghamton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bega A / Grigelis L - Catarina L / Grenier H 2 - 1  
Tenisz (Binghamton, USA, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Torpegaard - T-S. Kwiatkowski 2 - 0  
Tenisz (Granby, Canada, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
W. Trongcharoenchaikul - Mak. Ochi 2 - 1  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.C. Aragone - S. Monette 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - T. Daniel 0 - 2  
F. Auger Alliassime - G. Andreozzi 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - R. Carballes Baena 0 - 2  
J.A. Munar Clar - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
Y. Hanfmann - J. Zopp 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Sancic A - Berrettini M / Bracciali D 0 - 2  
Haase R / Middelkoop M - Albot R / Vasilevski A 2 - 1  
Huesler M-A / Margaroli L - Bodmer A / Paul J 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - P. Kohlschreiber    
C. Ruud - D.S. Schwartzman 1 - 2  
D. Ferrer - R. Molleker 1 - 2  
D. Masur - M. Marterer 2 - 0  
J. Kovalik - D. Dzumhur 2 - 0  
L. Mayer - A. Ramos 2 - 0  
P. Carreno-Busta - F. Mayer 2 - 1  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mektic N / Peya A - Marrero D / Qureshi A-U-h 0 - 2  
Melzer J / Thiem D - Mclachlan B / Struff J-L 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - T. Zidansek 0 - 2  
J. Larsson - A. Sasnovich 0 - 2  
V. Tomova - A. Potapova 0 - 2  
V. Zvonareva - K. Kanepi 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalinskaya A / Kuzmova V - Kozlova K / Vikhlyantseva 0 - 2  
Tenisz (Moszkva-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gasanova - V. Grammatikopoulou 0 - 2  
D. Chiesa - S. Lansere 2 - 0  
I.M. Bara - V. Flink 1 - 2  
P. Badosa Gibert - O. Danilovic 2 - 1  
P. Monova - M. Trevisan 1 - 2  
Rika Fujiwara - Y. Sizikova 0 - 2  
S. Lansere - E.G. Ruse 2 - 1  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - Qiang Wang 0 - 2  
J. Cako - E. Hozumi 1 - 2  
K. Nara - Jing Jing Lu 1 - 2  
Lin Zhu - Ying-Ying Duan 2 - 0  
M. Gasparyan - Shilin Xu 2 - 0  
M. Kobori - Fang Ying Xun 0 - 2  
V. Diatchenko - E. Bouchard    
Wus. Zheng - En Shuo Liang 0 - 2  
Xinyun Han - Zhaoxuan Yang    
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gumulya B / Rompies J - Liu Y / Yuan Y 2 - 0  
Liang C / Zheng S - Bains N / Ye Q Y 0 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - B. Rola 2 - 1  
J. Satral - J. Domingues 0 - 2  
M. Moraing - Z. Kolar 2 - 1  
M. Podlesak - S. Griekspoor 0 - 2  
P. Rikl - I. Nedelko 2 - 1  
Tenisz (Prága, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kestelboim M / Uzhylovsky - Draganja T / Sabanov I 1 - 2  
Tenisz (Tampere, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gomez-Herrera - R. Bellotti    
E. Benchetrit - P. Sousa 2 - 0  
G. Sakharov - F. Baldi 0 - 2  
M. Cuevas - P. Cachin 2 - 1  
T. Griekspoor - G. Blancaneaux 2 - 0  
Tenisz (Tampere, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borsos G / Sakharov G - Heras P / Hoang A 2 - 0  
Collarini A / Londero J I - Eriksson M / Goransson A 0 - 2  
Lamasine T / Muller A - Virtanen O / Virtanen P 0 - 2  
Ortega-Olmedo R / Vilella - Gakhov I / Pavlioutchenkov A    
Vívás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rédli A. - Párbajtőr    
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Törökország 11 - 6  
Izrael - Szerbia 4 - 4  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 5 - 14  
Görögország - Oroszország 6 - 6  
Hollandia - Németország 22 - 2  
Olaszország - Magyarország 9 - 10  
Címkék: eredmények, tippmix,