Tippmix eredmények - 2018. július 2-8.

2018-07-02
Tippmix eredmények - 2018. július 2-8.
2018.07.08.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winnipeg - British Columbia 41 - 19  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Collingwood 62 - 78  
North Melbourne Kangaroos - Gold Coast Suns 95 - 58  
West Coast Eagles - Greater Western Sydney 86 - 75  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 1 - 11  
KIA Tigers - LG Twins 1 - 8  
Lotte Giants - KT Wiz 10 - 5  
Nexen Heroes - NC Dinos 1 - 2  
SK Wyverns - Hanwha Eagles 2 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 3 - 6  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 0 - 8  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 3 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 5 - 4  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 0 - 1  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 6 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Pericos de Puebla 6 - 4  
Bravos de Leon - Pericos de Puebla (23:15)    
Diablos Rojos del Mexico - Guerreros de Oaxaca 6 - 2  
Olmecas de Tabasco - Tigres de Quintana Roo 3 - 6  
Piratas de Campeche - Leones de Yucatan 10 - 11  
Rieleros de Aguascaliente - Tecolotes de Nuevo Laredo 4 - 6  
Saraperos de Saltillo - Acereros de Monclova 3 - 8  
Sultanes de Monterrey - Algodoneros Union Laguna 8 - 4  
Toros de Tijuana - Generales de Durango 2 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 20 - 5  
Arizona - San Diego (22:10) 3 - 4  
Chicago Cubs - Cincinnati 6 - 5  
Cleveland - Oakland 0 - 6  
Detroit - Texas 0 - 3  
Houston - Chicago WS 2 - 1  
Kansas City - Boston 4 - 15  
Kansas City - Boston (20:15) 4 - 7  
LA Angels - LA Dodgers 1 - 3  
Milwaukee - Atlanta 10 - 3  
Minnesota - Baltimore 10 - 1  
NY Mets - Tampa Bay 0 - 9  
Pittsburgh - Philadelphia 4 - 1  
San Francisco - St. Louis 13 - 8  
Seattle - Colorado 6 - 4  
Toronto - NY Yankees 1 - 2  
Washington - Miami 18 - 4  
Washington - Miami (19:35) 2 - 10  
Darts (US Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - J. Wade    
R. Cross - G. Anderson    
US Masters 2018    
Golf (Dubai Duty Free Irish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubai Duty Free Irish Open 2018    
Kerékpár (Tour de France - 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - P. Sagan 0 - 1  
A. Pasqualon - J. Stuyven 1 - 0  
A.M. Richeze - E. Boasson Hagen 0 - 1  
B. Jungels - Ger. Thomas 1 - 0  
C. Laporte - A. Kristoff 0 - 1  
F. Gaviria - D. Groenewegen 1 - 0  
F. Gaviria - M. Kittel 1 - 0  
J. Fuglsang - V. Nibali 1 - 0  
M. Cavendish - A. Greipel 0 - 1  
M. Kittel - D. Groenewegen 0 - 1  
M. Matthews - J. Degenkolb 0 - 1  
R. Porte - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
S. Colbrelli - M.C. Nielsen 1 - 0  
T. Dupont - T. Boudat 1 - 0  
Tour de France 2018 - 2. szakasz    
Kosárlabda (U20 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Szlovénia 71 - 84  
U20Szerbia - U20Németország 71 - 64  
Kosárlabda (U20 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Olaszország 69 - 76  
U20Szlovákia - U20Svédország 70 - 65  
Kosárlabda (U20 Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Lengyelország 84 - 87  
U20Lettország - U20Magyarország (Helyszín: Sopron) 51 - 66  
Kosárlabda (U20 Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Portugália 57 - 65  
U20Spanyolország - U20Belgium 77 - 32  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Ukrajna 54 - 71  
U20Litvánia - U20Izrael 78 - 73  
U20Nagy-Britannia - U20Románia (Helyszín: Románia) 61 - 76  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Bulgária 90 - 70  
U20Izland - U20Dánia 59 - 57  
U20Törökország - U20Csehország 69 - 75  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Phoenix 76 - 70  
Chicago - Minnesota 77 - 63  
Las Vegas - Connecticut 94 - 90  
Los Angeles - Washington 74 - 83  
New York - Dallas 87 - 97  
Kézilabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Norvégia 35 - 27  
U20Montenegró - U20Brazília 16 - 20  
Kézilabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Chile - U20Izland 22 - 23  
U20Oroszország - U20Dél-Korea 27 - 15  
U20Szlovénia - U20Kína 33 - 24  
Kézilabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Hollandia 25 - 24  
U20Japán - U20Paraguay 36 - 20  
U20Románia - U20Angola 26 - 22  
Kézilabda (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Egyiptom - U20Svédország 12 - 33  
U20Franciaország - U20Németország 26 - 24  
U20Spanyolország - U20Horvátország 21 - 16  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Fortaleza 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético Acreano - Salgueiro 2 - 1  
Confianca - Nautico 2 - 3  
Globo RN - Juazeirense 1 - 1  
Santa Cruz PE - Remo 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville - Operario PR 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Gremio Audax 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Palestino 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Anyang 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - FC Seoul 2 - 2  
Gangwon - Jeonnam 1 - 1  
Sangju Sangmu - Ulsan 2 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Delfin Manta 0 - 3  
Macara Ambato - Emelec Guayaquil 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szluck - Gorodeja 1 - 0  
Szmolevicsi - Lucs Minszk 1 - 1  
Vityebszk - Gomel 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Vaasa PS 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madura Utd. - PSMS Medan 1 - 0  
Persib Bandung - PSIS Semarang 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Ehime 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Shandong Luneng 0 - 0  
Jiangsu - Guangzhou R&F 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Minnesota 3 - 0  
Kansas City - Toronto FC 2 - 2  
Los Angeles FC - Orlando 4 - 1  
Los Angeles Galaxy - Columbus 4 - 0  
Montreal - Colorado Rapids 2 - 1  
New England - Seattle 0 - 0  
Philadelphia - Atlanta Utd. 0 - 2  
Portland - San Jose 2 - 1  
Salt Lake - Dallas 2 - 0  
Vancouver - Chicago 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Fredrikstad 1 - 3  
Raufoss - Baerum 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Brann Bergen 2 - 2  
Haugesund - Sandefjord 4 - 2  
Molde - Valerenga 5 - 1  
Odd Grenland - Lilleström 3 - 1  
Sarpsborg - Ranheim 4 - 1  
Start - Stabaek 2 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Washington 2 - 1  
Seattle - Houston 3 - 1  
Sky Blue - Chicago 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Skövde 1 - 1  
Husqvarna - Torn 0 - 1  
Oskarshamn - FK Karlskrona 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arameisk-Syrianska - Akropolis 4 - 1  
Carlstad Utd. - Assyriska FF 2 - 0  
Karlslund - Skelleftea 0 - 0  
Linköping City - Västeras SK 1 - 0  
Nyköping - Team TG 3 - 1  
Syrianska FC - Sandviken 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Norrköping 1 - 1  
Göteborg - Kalmar 1 - 3  
Örebro - Elfsborg 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Linköping 3 - 3  
Pitea - Limhamn Bunkeflo 2 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Warriors FC 2 - 0  
Home Utd. - Tampines Rovers 0 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chainat Hornbill - Air Force Central 2 - 0  
Chiangrai Utd. - Suphanburi 2 - 1  
Chonburi FC - Police Tero 3 - 1  
Port FC - Sukhothai 2 - 2  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indy Eleven - Charlotte Independence 2 - 1  
Las Vegas - St. Louis FC 1 - 0  
Nashville SC - FC Cincinnati 0 - 0  
North Carolina - Charleston 1 - 1  
Oklahoma City Energy - Colorado Springs 1 - 1  
Orange County SC - Los Angeles Galaxy 2 0 - 3  
Ottawa - Pittsburgh 0 - 1  
Portland 2 - Fresno 2 - 4  
Rio Grande Valley - Tulsa 1 - 1  
Sacramento - Real Monarchs 0 - 0  
Seattle 2 - Reno 1 - 2  
Tampa Bay - Louisville City 1 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Ho Chi Minh FC 6 - 3  
Hoang Anh Gia Lai - Sanna Khanh Hoa 2 - 4  
Quang Nam - Binh Duong 4 - 4  
Than Quang Ninh - Can Tho 5 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Sligo 2 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Neftcsi Fargona 2 - 2  
Nasaf Qarshi - Navbahor Namangan 1 - 1  
Pakhtakor - Bukhoro 2 - 0  
MMA (UFC 226 - Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Millender - M. Griffin 1 - 0  
D. Hooker - G. Burns 1 - 0  
F. Ngannou - D. Lewis 0 - 1  
G. Saki - K. Rountree 0 - 1  
L. Vannata - D. Klose 0 - 1  
M. Chiesa - A. Pettis 0 - 1  
M. Holloway - B. Ortega    
P. Felder - M. Perry 0 - 1  
R. Assuncao - R. Font 1 - 0  
S. Miocic - D. Cormier 0 - 1  
U. Hall - P.H. Costa 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - E. Ocon (Brit Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Brit Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Ericsson - C. Leclerc (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Brit Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - C. Leclerc (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
R. Grosjean - C. Leclerc (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
R. Grosjean - N. Hülkenberg (Brit Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Brit Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - D. Ricciardo (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Brit Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - M. Verstappen (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brit ND (futam) - Hány versenyző ér el helyezést?    
Forma-1., Brit Nagydíj 2018    
Forma-1., Brit Nagydíj 2018 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Brit Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Brit Nagydíj 2018 - Top3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Daytona 400 2018    
Nascar, Daytona 400 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dillon - J. McMurray (Daytona400, futam) 1 - 0  
B. Keselowski - J. Logano (Daytona400, futam) 1 - 0  
C. Bowyer - A. Almirola (Daytona400, futam) 1 - 0  
C. Bowyer - D. Hamlin (Daytona400, futam) 1 - 0  
C. Elliott - R. Blaney (Daytona400, futam) 1 - 0  
Dan. Suarez - P. Menard (Daytona400, futam) 0 - 1  
Dar. Wallace Jr. - W. Byron (Daytona400, futam) 1 - 0  
Er. Jones - Al. Bowman (Daytona400, futam) 1 - 0  
Jim. Johnson - Al. Bowman (Daytona400, futam) 0 - 1  
Jim. Johnson - K. Larson (Daytona400, futam) 1 - 0  
K. Harvick - C. Bowyer (Daytona400, futam) 1 - 0  
K. Harvick - J. Logano (Daytona400, futam) 1 - 0  
K. Harvick - Ky. Busch (Daytona400, futam) 1 - 0  
Ky. Busch - D. Hamlin (Daytona400, futam) 1 - 0  
Ky. Busch - R. Blaney (Daytona400, futam) 1 - 0  
M. Truex Jr. - A. Almirola (Daytona400, futam) 1 - 0  
M. Truex Jr. - K. Larson (Daytona400, futam) 1 - 0  
R. Stenhouse Jr. - Ku. Busch (Daytona400, futam) 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Leeds Rhinos 42 - 10  
Hull KR - Salford 52 - 22  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Brisbane Broncos 0 - 34  
Röplabda (Nemzetek Ligája, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Oroszország 0 - 3  
USA - Brazília 3 - 0  
Snooker (World Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - Rh. Clark (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
G. Greene - E. Slessor (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
J. Lisowski - Zhang Jiankang (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
J. Trump - K. Hirani (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
Jam. Jones - S. Craigie    
L. Highfield - Jak. Jones (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
M. Fu - C. Totten (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
M. Georgiou - Jo. Brown (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. Joyce - Chen Feilong (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. O'Donnell - S. Vahedi (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. Selby - L. Simmonds (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
N. Saengkham - S. O'Sullivan (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
R. Williams - O. Lines (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
Xiao Guodong - Zhang Yong (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Zhou Yuelong - A. Duffy 5 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Spanyolország 4 - 4  
Ukrajna - Törökország 4 - 4  
Strandröplabda (Anapa Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golovin I / Myskiv T - Gao P / Li Y 1 - 2  
Golovin I / Myskiv T - Li Z / Zhou C 1 - 2  
Ha L / Wu J - Gao P / Li Y    
Li Z / Zhou C - Ha L / Wu J 1 - 2  
Strandröplabda (Anapa Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabizha K / Abalakina Y - Birlova E / Ukolova E 0 - 2  
Mastikova D / Petrunina A - Makroguzova N / Kholomina S 0 - 2  
Strandröplabda (Espinho)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Santos R A / Carval - Samoilovs A / Smedins J 1 - 2  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Costa Santos R A / Carvalhaes G 0 - 2  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Thole J / Wickler C 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Thole J / Wickler C 2 - 1  
Strandröplabda (Porec Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fruehbauer S / Wutzl J - Iemelianchyk V / Popov S 1 - 2  
Fruehbauer S / Wutzl J - Regza H / Smedins T 2 - 0  
Iemelianchyk V / Popov S - Samoilovs M / Smits K 2 - 0  
Regza H / Smedins T - Samoilovs M / Smits K 2 - 0  
Strandröplabda (Porec Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makhno In / Makhno Ir - Nezir M / Vence A 2 - 1  
Makhno In / Makhno Ir - Van Winden T / Sonny E 0 - 2  
Nezir M / Vence A - Tsopoulou K / Manavi D 2 - 1  
Van Winden T / Sonny E - Tsopoulou K / Manavi D 2 - 1  
Tenisz (Recanati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Axelsen - K. Momota 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Inoue T / Kaneko Y 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tzu Ying Tai - Yufei Chen 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto M / Nagahara W - Fukushima Y / Hirota S 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Chan P S / Goh L Y 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vences - F. De Alba 1 - 0  
E. Kavaliauskas - J.C. Abreu 1 - 0  
J. Ramirez - D. O'Connor    

 

2018.07.07.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Ottawa 18 - 28  
Toronto - Edmonton 20 - 17  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Carlton 120 - 55  
Melbourne Demons - Fremantle 102 - 48  
Port Adelaide - St. Kilda 86 - 50  
Western Bulldogs - Hawthorn 59 - 122  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 8 - 3  
KIA Tigers - LG Twins 10 - 13  
Lotte Giants - KT Wiz 1 - 9  
Nexen Heroes - NC Dinos 6 - 4  
SK Wyverns - Hanwha Eagles 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 9 - 1  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks    
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 3 - 0  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars    
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 2 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Pericos de Puebla 13 - 2  
Diablos Rojos del Mexico - Guerreros de Oaxaca 6 - 1  
Diablos Rojos del Mexico - Guerreros de Oaxaca (23:00) 2 - 3  
Olmecas de Tabasco - Tigres de Quintana Roo 2 - 8  
Piratas de Campeche - Leones de Yucatan 6 - 5  
Rieleros de Aguascaliente - Tecolotes de Nuevo Laredo 9 - 8  
Saraperos de Saltillo - Acereros de Monclova 5 - 9  
Sultanes de Monterrey - Algodoneros Union Laguna 3 - 5  
Toros de Tijuana - Generales de Durango 8 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 3 - 1  
Chicago Cubs - Cincinnati 8 - 7  
Cleveland - Oakland 10 - 4  
Cleveland - Oakland (22:10) 3 - 6  
Detroit - Texas 3 - 1  
Detroit - Texas (22:10) 7 - 2  
Houston - Chicago WS 11 - 4  
Houston - Chicago WS (22:10) 12 - 6  
Kansas City - Boston 5 - 10  
LA Angels - LA Dodgers 3 - 2  
Milwaukee - Atlanta 5 - 4  
Milwaukee - Atlanta (22:10) 1 - 5  
Minnesota - Baltimore 6 - 2  
Minnesota - Baltimore (20:10) 5 - 4  
NY Mets - Tampa Bay 5 - 1  
NY Mets - Tampa Bay (22:10) 0 - 3  
Pittsburgh - Philadelphia 5 - 17  
Pittsburgh - Philadelphia (22:05) 2 - 3  
San Francisco - St. Louis 3 - 2  
San Francisco - St. Louis (22:05) 2 - 3  
Seattle - Colorado 1 - 7  
Seattle - Colorado (22:10) 1 - 5  
Toronto - NY Yankees 6 - 2  
Toronto - NY Yankees (22:07) 5 - 8  
Washington - Miami 3 - 2  
Darts (US Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - Jo. Norman 6 - 2  
G. Anderson - D. Murschell 8 - 5  
M. van Gerwen - J. Wade 3 - 8  
P. Wright - D. Gurney 8 - 6  
P. Wright - J. Huffman 6 - 4  
P. Wright - R. Cross 3 - 8  
R. Cross - M. Smith 8 - 6  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osaka - Machida 4 - 4  
Kerékpár (Tour de France - 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - P. Sagan 0 - 1  
A. Greipel - A. Kristoff 0 - 1  
A. Valverde - E. Bernal 1 - 0  
A.M. Richeze - R. Zabel 1 - 0  
C. Froome - Ger. Thomas 0 - 1  
C. Laporte - M.C. Nielsen 1 - 0  
F. Gaviria - D. Groenewegen 1 - 0  
J. Degenkolb - S. Colbrelli 1 - 0  
J. Fuglsang - V. Nibali 1 - 0  
J. Stuyven - A. Pasqualon 1 - 0  
M. Cavendish - M. Kittel 0 - 1  
P. Bevin - D. Impey 0 - 1  
R. Ferrari - M. Renshaw 1 - 0  
R. Porte - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
T. Boudat - T. Dupont 0 - 1  
Tour de France 2018 - 1. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Magnolia Hotshots 97 - 101  
Tropang Texters - RS Elasto Painters 100 - 85  
Kosárlabda (U20 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Oroszország 67 - 72  
U20Szlovénia - U20Szerbia 65 - 72  
Kosárlabda (U20 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Szlovákia 58 - 34  
U20Svédország - U20Franciaország 36 - 74  
Kosárlabda (U20 Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Lettország 62 - 70  
U20Magyarország - U20Horvátország 86 - 51  
Kosárlabda (U20 Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Hollandia 59 - 83  
U20Portugália - U20Spanyolország 43 - 57  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izrael - U20Nagy-Britannia 72 - 55  
U20Románia - U20Görögország 65 - 47  
U20Ukrajna - U20Litvánia 69 - 69, h.u. 77 - 80  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Izland 75 - 48  
U20Csehország - U20Fehéroroszország 65 - 58  
U20Dánia - U20Törökország 51 - 72  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Seattle 86 - 95  
Kézilabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Montenegró - U20Magyarország (Helyszín: Debrecen) 17 - 27  
U20Norvégia - U20Portugália 34 - 22  
Kézilabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Japán 34 - 34  
U20Paraguay - U20Angola 27 - 31  
U20Románia - U20Dánia 23 - 42  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Tombense 2 - 1  
Luverdense - Ypiranga RS 2 - 2  
Tupi MG - Cuiaba 1 - 3  
Volta Redonda - Botafogo SP 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria - Sao Jose dos Campos 1 - 1  
Sport Recife - Sao Francisco 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Chile - Cobreloa 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Asan Mugunghwa 0 - 2  
Seongnam - Seoul E-Land 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Pohang 2 - 0  
Jeonbuk - Incheon 3 - 3  
Suwon Bluewings - Jeju 2 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Univ. Catolica de Quito 1 - 1  
Guayaquil City - LDU Quito 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Nyeman Grodno 1 - 0  
Dinamo Minszk - Torpedo Minszk 1 - 0  
FK Minszk - Sahtar Szoligorszk 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - FC Köbenhavn 1 - 4  
Wisla Krakkó - Monaco 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - JJK Jyväskylä 2 - 1  
Kajaani - KPV Kokkola 0 - 1  
Klubi 04 - KTP 3 - 3  
Oulu - Haka 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Inter Turku 1 - 2  
Turku PS - PS Kemi 3 - 2  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JPV Marikina - Davao Aguilas 3 - 3  
Kaya Iloilo - Ceres-Negros 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema FC - Persela Lamongan 1 - 0  
Persebaya Surabaya - Bali Utd. 1 - 0  
Persipura Jayapura - Bhayangkara Jakarta 0 - 2  
Pusamania Borneo - Perseru Serui 5 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Magni 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Grindavik 2 - 1  
Keflavík - Stjarnan 0 - 2  
ÍBV - Breidablik 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Omiya Ardija 1 - 3  
Machida Zelvia - Tochigi 0 - 1  
Matsumoto Yamaga - Albirex Niigata 2 - 0  
Mito - Kamatamare Sanuki 5 - 0  
Oita Trinita - Kofu 2 - 4  
Tokushima - Roasso Kumamoto 1 - 0  
Tokyo Verdi - Okayama 0 - 1  
Yokohama FC - Yamagata 1 - 1  
Zweigen Kanazawa - Yamaguchi 2 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyzylzhar Petropavlovsk - Aktobe 2 - 1  
Sahtar Karagandy - Akzhayik Ural 1 - 2  
Zhetysu Taldykorgan - Atyrau 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Yifang - Sichuan Jiuniu 3 - 0  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Jelgava 2 - 1  
Preilu Bjss - Valmiera 0 - 3  
RTU/Skonto Academy - Liepaja 0 - 5  
Super Nova - Riga FC 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Moss 1 - 0  
Elverum - Fram Larvik 7 - 0  
Grorud - Mjölner 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Tromsö 2 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Utah 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lund - Angelholm 4 - 0  
Mjällby - Ljungskile 1 - 0  
Utsikten - Kristianstad 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forward Örebro - Umea FC 0 - 1  
Rynninge - Sollentun 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Brommapojkarna 3 - 0  
Häcken - Sundsvall 3 - 0  
Sirius - FF Malmö 0 - 4  
Trelleborg - AIK Stockholm 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Kalmar - Kopparbergs/Göteborg 2 - 3  
Kristianstad - Hammarby 1 - 0  
Vittsjö - Djurgarden 2 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DPMM Brunei - Balestier Khalsa 2 - 2  
Geylang - Hougang Utd.    
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Pattaya Utd. 1 - 2  
Nakhon Ratchasima - Ratchaburi Mitr Phol 2 - 1  
Navy Chonburi - Buriram Utd. 0 - 4  
Prachuap - Bangkok Glass 1 - 0  
Ubon UMT - Muangthong Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York RB 2 - Atlanta Utd. 2 6 - 1  
Penn FC - Bethlehem Steel 3 - 2  
Labdarúgás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Horvátország 1 - 1  
Svédország - Anglia 0 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Da Nang - Hai Phong 2 - 1  
Saigon FC - Thanh Hoa 0 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Cobh Ramblers 1 - 2  
MMA (UFC The Ultimate FighterFinale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Caceres - M. Bravo 1 - 0  
A. Di Chirico - J. Marquez 1 - 0  
B. Tavares - I. Adesanya 0 - 1  
G. Meerschaert - O. Piechota 1 - 0  
J. Cussiniello - B. Katona 0 - 1  
J. Gunther - A. Zuniga 1 - 0  
L.A. Pena - R. Smullen 1 - 0  
M. Bessette - S. Peterson 0 - 1  
M. De La Rosa - R. Ostovich-Berdon 1 - 0  
M. Trizano - J. Gianetti 1 - 0  
R. Modafferi - B. Honchak 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - M. Ericsson (Brit Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
E. Ocon - F. Alonso (Brit Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
F. Alonso - C. Leclerc (Brit Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Brit Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Magnussen - C. Sainz Jr. (Brit Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Räikkönen - D. Ricciardo (Brit Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Räikkönen - M. Verstappen (Brit Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Brit Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Brit Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Brit Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Brit Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Brit Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Brit Nagydíj, időmérő)    
R. Grosjean - K. Magnussen (Brit Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
R. Grosjean - N. Hülkenberg (Brit Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Brit Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vandoorne - P. Gasly (Brit Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Brit Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Brit Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Brit Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Brit Nagydíj, időmérő, 2018    
Forma-1., Brit Nagydíj, időmérő, 2018 - Top3    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Catalan Dragons 18 - 35  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Canberra Raiders 28 - 32  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town Stormers - Durban Sharks 27 - 16  
Pretoria Bulls - Buenos Aires Jaguares 43 - 34  
Sydney Waratahs - Tokyo Sunwolves 77 - 25  
Waikato Chiefs - Canberra Brumbies 24 - 19  
Wellington Hurricanes - Auckland Blues 42 - 24  
Röplabda (Nemzetek Ligája, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - USA 3 - 2  
Oroszország - Brazília 3 - 0  
Snooker (World Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - B. Eltahhan (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
A. McGill - L. Walker (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
D. Wells - Ch-W. Lee 2 - 5  
D.B. Gilbert - Niu Zhuang (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
F. O'Brien - R. Hull 5 - 3  
G. Dott - Zhao Xintong (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
G. Wilson - J. White (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
K. Wilson - N. Bond (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
L. Brecel - I. Burns (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. Davis - S. Baird 5 - 1  
M. Selt - J. O'Connor (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
R. McLeod - R.T. Chuan Leong (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
S. Carrington - D. Jones (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
S. Donaldson - S. Lam 5 - 1  
T. Ford - D. Poomjaeng 5 - 4  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Ukrajna 3 - 4  
Spanyolország - Törökország 4 - 0  
Strandröplabda (Anapa Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golovin I / Myskiv T - Shustrov P / Ivanov D    
Gorbenko S / Likholetov A - Guadie Ley M / Lanci A D 2 - 1  
Ha L / Wu J - Molin J / Tholse L 2 - 0  
Myslivecek M / Pihera M - Bello Fernandez Echevarria L J / B 2 - 1  
Myslivecek M / Pihera M - Gao P / Li Y 1 - 2  
Shiratori K / Tsuchiya T - Molin J / Tholse L 1 - 2  
Strandröplabda (Anapa Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birlova E / Ukolova E - Makroguzova N / Kholomina S 1 - 2  
Birlova E / Ukolova E - Tamayo M D / Martinez Ort 2 - 0  
Dabizha K / Abalakina Y - Frolova A / Ganenko A 2 - 0  
Dabizha K / Abalakina Y - Mastikova D / Petrunina A 1 - 2  
Frolova A / Ganenko A - Boebner E / Verge-Depre Z 2 - 0  
Knoblochova M / Rehackova - Rudykh D / Zayonchkovskay 0 - 2  
Maixnerova M / Stochlova - Barsuk A / Syrtseva E 0 - 2  
Rudykh D / Zayonchkovskay - Makroguzova N / Kholomina S 0 - 2  
Tamayo M D / Martinez Ort - Huber K / Greber T 2 - 0  
Strandröplabda (Espinho)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basta S / Kolaric L - Thole J / Wickler C 0 - 2  
Berntsen M / Sorum C S - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Costa Santos R A / Carval - Kolinske W / Evans M 2 - 0  
Costa Santos R A / Carval - Saxton B / O'Gorman G 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Thole J / Wickler C 0 - 2  
Doppler C / Horst A - Costa Santos R A / Carvalhaes G A 1 - 2  
Dressler C / Seidl R - Giginoglu M / Goegtepe V 0 - 2  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Tijan A / Younousse C 2 - 0  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Virgen J / Ontiveros L 2 - 1  
Gonzalez Bayard/Diaz Gome - Caminati M / Rossi E 2 - 0  
Hyden J / Brunner T - Silva Reis R M / Silva F 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Gonzalez Bayard/Diaz Gome 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Plavins M / Tocs E 2 - 0  
Saxton B / O'Gorman G - Solberg P / Oscar Schmidt B 2 - 1  
Semenov K / Leshukov I - Solberg P / Oscar Schmidt B 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Hyden J / Brunner T 2 - 1  
Virgen J / Ontiveros L - Gibb J / Crabb Ta 2 - 1  
Walkenhorst A / Winter S - Grimalt E / Grimalt M 0 - 2  
Strandröplabda (Espinho, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Kociolek K / Kolosinska K 2 - 1  
Artacho M / Clancy T - Antonelli/Solberg Salgado 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Artacho M / Clancy T 1 - 2  
Ross S / Hughes S - Kociolek K / Kolosinska K 2 - 1  
Strandröplabda (Porec Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Appelgren M / Boman S - Huber A / Baldauf S 1 - 2  
Denin O / Denysenko D - Iemelianchyk V / Popov S 0 - 2  
Denin O / Denysenko D - Regza H / Smedins T 1 - 2  
Djordjevic I / Jercic M - Lenc D / Manas P 0 - 2  
Drobnic S / Plahutnik G - Mohajer S / Tellnes K 1 - 2  
Friedl F / Trummer M - Regza H / Smedins T 0 - 2  
Fruehbauer S / Wutzl J - Appelgren M / Boman S 2 - 0  
Fruehbauer S / Wutzl J - Pokersnik D / Bozenk T 2 - 0  
Hanzic T / Sapina I - Iemelianchyk V / Popov S 0 - 2  
Karaula K / Simac M - Friedl F / Trummer M 0 - 2  
Samoilovs M / Smits K - Huber A / Baldauf S 2 - 1  
Samoilovs M / Smits K - Lenc D / Manas P 2 - 1  
Silic F / Pribanic J - Iemelianchyk V / Popov S 0 - 2  
Silic F / Pribanic J - Samoilovs M / Smits K 2 - 1  
Strandröplabda (Porec Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doerfler A / Wiesmeyr S - Rosko M / Ovcina I    
Dostalova N / Komarkova A - Tsopoulou K / Manavi D 1 - 2  
Klinger D / Klinger R - Kloda M / Ceynowa A 1 - 2  
Kloda M / Ceynowa A - Nezir M / Vence A 0 - 2  
Lindstrom F / Malmstrom S - Dostalova N / Komarkova A 1 - 2  
Makhno In / Makhno Ir - Barboni A / Costantini S 2 - 1  
Van Winden T / Sonny E - Doerfler A / Wiesmeyr S 2 - 0  
Tenisz (Marburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.I. Londero - H. Dellien 2 - 1  
Tenisz (Marburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neis F / Vega Hernandez D - Laaksonen H / Margaroli L 2 - 1  
Tenisz (Recanati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - V. Galovic 2 - 0  
D. Brands - R. Quiroz 2 - 0  
Tenisz (Recanati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Escobar G / Romboli F - Gong M-X / Zhang Z 1 - 2  
Tenisz (Saarlouis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Davydenko - Nagy P. 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - R. Nadal 0 - 3  
E. Gulbis - A. Zverev 3 - 2  
G. Simon - M. Ebden 3 - 1  
J. Vesely - F. Fognini 3 - 1  
J.M. Del Potro - B. Paire 3 - 0  
K. Edmund - N. Djokovic 1 - 3  
K. Khachanov - F. Tiafoe 3 - 2  
N. Kyrgios - K. Nishikori 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Podlipnik-Cas - Klaasen R / Venus M 0 - 3  
Balaji N S / Vardhan V - Mclachlan B / Struff J-L 1 - 3  
Broady L / Clayton S - Gonzalez M / Jarry N    
Delbonis F / Reyes-Varela - Mayer L / Sousa J 0 - 3  
Ebden M / Fritz T - Murray J / Soares B 0 - 3  
Herbert P-H / Mahut N - Petzschner P / Puetz T 1 - 3  
Peralta J / Zeballos H - Sharan D / Sitak A 2 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - D. Kasatkina 0 - 2  
A. Kerber - N. Osaka 2 - 0  
A. van Uytvanck - A. Kontaveit 2 - 0  
C. Suarez Navarro - B. Bencic 0 - 2  
D. Cibulkova - E. Mertens 2 - 0  
D. Gavrilova - A. Sasnovich 0 - 2  
J. Ostapenko - V. Diatchenko 2 - 0  
S. Halep - Su-Wei Hsieh 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - N. Kichenok/An. Rodionova 2 - 0  
Begu I-C / Buzarnescu M - Bogdan A / Christian K 2 - 0  
Bertens/Larsson - Rodionova AR / Zanevska M 2 - 1  
Dart H / Dunne K - Sest. Hlavackova/Strycova 0 - 2  
Garcia-Perez/Stollár - Melichar/Peschke 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Arruabarrena/Parra Santon 2 - 1  
Martic P / Rybarikova M - Klepac A / Martinez S 0 - 2  
Mattek-S./Safarova - Kanepi K / Petkovic A 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Matkowski - Sharan D / Rosolska A 2 - 0  
Larsson J / Middelkoop M - Skupski N / Broady N 2 - 0  
MartinezSanchez/Demoliner - Sock J / Stephens S 0 - 2  
Qureshi A / Parra-Santonj - Chan L / Dodig I 0 - 2  
Schuurs D / Rojer J - Voracova R / Cerretani J 2 - 0  
Skupski K / Smith A - Melichar N / Peya A 0 - 2  
Spears A / Cabal J-S - Daniell M / Kichenok N 2 - 0  
Vasilevski A / Rodionova - Srebotnik K / Venus M 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Momota - Chong-Wei Lee 2 - 0  
V. Axelsen - Yuqi Shi 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Alfian F / Ardianto M R 2 - 0  
Inoue T / Kaneko Y - Liao M C / Su C H 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji Hyun Sung - Yufei Chen 1 - 2  
Tzu Ying Tai - Bing Jiao He 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Matsumoto M / Nagahara W 0 - 2  
Matsutomo M / Takahashi A - Fukushima Y / Hirota S 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Faizal H / Widjaja G E 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ausztrália 8 - 8  
Románia - USA 1 - 12  
 
2018.07.06.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saskatchewan - Hamilton 18 - 13  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Adelaide Crows 103 - 56  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 13 - 6  
KIA Tigers - LG Twins 13 - 4  
Lotte Giants - KT Wiz 11 - 9  
Nexen Heroes - NC Dinos 6 - 2  
SK Wyverns - Hanwha Eagles 6 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 1 - 1  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult    
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars    
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 4 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Tecolotes de Nuevo Laredo 6 - 5  
Bravos de Leon - Diablos Rojos del Mexico 0 - 4  
Generales de Durango - Algodoneros Union Laguna 4 - 5  
Guerreros de Oaxaca - Pericos de Puebla 4 - 8  
Piratas de Campeche - Olmecas de Tabasco 6 - 5  
Saraperos de Saltillo - Rieleros de Aguascaliente 7 - 6  
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana 3 - 2  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan 2 - 13  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 3 - 6  
Chicago Cubs - Cincinnati 2 - 3  
Detroit - Texas 5 - 7  
Houston - Chicago WS 4 - 3  
Milwaukee - Atlanta 7 - 2  
Minnesota - Baltimore 5 - 2  
San Francisco - St. Louis 2 - 11  
Seattle - LA Angels 4 - 1  
Washington - Miami 14 - 12  
Darts (North American Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jo. Norman - J. Smith    
Darts (US Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - D. Sayre Jr. 6 - 1  
G. Price - D. Murschell 2 - 6  
J. Wade - D. Lauby Jr. 6 - 5  
M. Smith - D. Cameron 6 - 1  
M. van Gerwen - J. Smith 6 - 0  
R. Cross - R. Snook 6 - 1  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumida - Hokkaido 1 - 5  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Phoenix Fuelmasters 114 - 91  
Globalport Batang Pier - Ginebra SM 98 - 116  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Indiana 90 - 63  
Las Vegas - Chicago 84 - 80  
Minnesota - Los Angeles 83 - 72  
Phoenix - Connecticut 84 - 77  
Washington - New York 86 - 67  
Kézilabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Korea - U20Chile 34 - 21  
U20Izland - U20Kína 35 - 20  
U20Szlovénia - U20Oroszország 24 - 27  
Kézilabda (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Egyiptom 51 - 19  
U20Spanyolország - U20Franciaország 25 - 28  
U20Svédország - U20Horvátország 18 - 22  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - CSA 0 - 2  
Criciuma - Figueirense 1 - 1  
Vila Nova - Londrina 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iranduba - Corinthians 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Torpedo Zogyino 2 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitra Kukar - Barito Putera 3 - 4  
Persija Jakarta - PSM Makassar 2 - 2  
Sriwijaya Palembang - PS Tira Bantul 4 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - Irtis Pavlodar 4 - 0  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghetto/Gvatar - Spartaks Jurmala 1 - 8  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Grebbestad 1 - 2  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle 2 - Swope Park 0 - 2  
Labdarúgás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Belgium 1 - 2  
Uruguay - Franciaország 0 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nam Dinh - Song Lam Nghe An 2 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Wexford Youths 1 - 2  
Drogheda Utd. - Finn Harps 0 - 1  
Galway - Athlone 4 - 1  
UC Dublin - Shelbourne 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Shamrock Rovers 0 - 0  
Derry City - Limerick 2 - 1  
St. Patrick's - Dundalk 1 - 3  
Waterford FC - Bohemians 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Widnes 36 - 6  
Wigan - Warrington 13 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penrith Panthers - New Zealand Warriors 36 - 4  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Dunedin Highlanders 45 - 22  
Queensland Reds - Melbourne Rebels 37 - 23  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szerbia 3 - 0  
Oroszország - USA 3 - 0  
Snooker (World Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - Luo Honghao 5 - 3  
A. Songsermsawad - Fan Zhengyi 5 - 0  
B. Hawkins - A. Burden (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
D. Dale - H. Miah (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
Li Hang - D. Lilley 4 - 5  
M. Allen - P. Lines (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. Holt - J. Astley 5 - 2  
M. King - R. Lawler (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
M. Stevens - A. Taylor 5 - 0  
P. Ebdon - J.R. Clarke (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
R. Milkins - Chen Zifan 5 - 0  
R. Walden - J. Swail (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
S. Bingham - Zhang Anda (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
S. Murphy - Mei Xiwen (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
Xu Si - Yuan Sijun 4 - 5  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Ukrajna 6 - 6  
Törökország - Portugália (Helyszín: Portugália) 3 - 5  
Strandröplabda (Anapa Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alexandr B / Kuleshov A - Gorbenko S / Likholetov A 1 - 2  
Ertl F / Seiser M - Golovin I / Myskiv T 1 - 2  
Gao P / Li Y - Alexandr B / Kuleshov A 2 - 0  
Gorbenko S / Likholetov A - Shiratori K / Tsuchiya T 1 - 2  
Guadie Ley M / Lanci A D - Golovin I / Myskiv T 2 - 0  
Ha L / Wu J - Guadie Ley M / Lanci A D 2 - 0  
Ivanov V / Kramarenko A - Bello Fernandez Echevarria L J / B 1 - 2  
Ivanov V / Kramarenko A - Shustrov P / Gusev A    
Ivanov V / Kramarenko A - Shustrov P / Ivanov D 1 - 2  
Mandilaris A / Mandilaris - Molin J / Tholse L 0 - 2  
Shustrov P / Ivanov D - Li Z / Zhou C 1 - 2  
Strandröplabda (Anapa Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birlova E / Ukolova E - Barsuk A / Syrtseva E 2 - 1  
Birlova E / Ukolova E - Frolova A / Ganenko A 2 - 0  
Boebner E / Verge-Depre Z - Maixnerova M / Stochlova M S 2 - 0  
Dabizha K / Abalakina Y - Knoblochova M / Rehackova K 2 - 0  
Dabizha K / Abalakina Y - Rachenko A / Yeropkina Y 2 - 0  
Devos J / Baens F - Maixnerova M / Stochlova M S 0 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Boebner E / Verge-Depre Z 2 - 0  
Rudykh D / Zayonchkovskay - Frolova I / Sviridova E 2 - 0  
Samalikova B / Ukolova A - Barsuk A / Syrtseva E 0 - 2  
Tamayo M D / Martinez Ort - Mastikova D / Petrunina A 1 - 2  
Tamayo M D / Martinez Ort - Rudykh D / Zayonchkovskay 2 - 1  
Strandröplabda (Espinho)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basta S / Kolaric L - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Berntsen M / Sorum C S - Sivolap M / Yarzutkin A 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Mesa R / Garcia C 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Semenov K / Leshukov I 2 - 1  
Dressler C / Seidl R - Saxton B / O'Gorman G 0 - 2  
Gibb J / Crabb Ta - Costa Santos R A / Carvalhaes G A 1 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Capogrosso N / Azaad J A 2 - 0  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Gonzalez Bayard/Diaz Gome 2 - 1  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Takahashi T / Ishijama Y 2 - 0  
Gonzalez Bayard/Diaz Gome - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Hyden J / Brunner T - Kolinske W / Evans M 2 - 1  
Hyden J / Brunner T - Plavins M / Tocs E 0 - 2  
Kolinske W / Evans M - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 0  
Loyola Stein A / Cerutti - Dressler C / Seidl R 1 - 2  
Loyola Stein A / Cerutti - Thole J / Wickler C 0 - 2  
Mesa R / Garcia C - Caminati M / Rossi E 1 - 2  
Pedlow S / Schachter S - Tijan A / Younousse C 1 - 2  
Plavins M / Tocs E - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Costa Santos R A / Carvalhaes G A 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Zemljak N / Pokersnik J 2 - 0  
Saxton B / O'Gorman G - Thole J / Wickler C 2 - 1  
Semenov K / Leshukov I - Capogrosso N / Azaad J A 2 - 1  
Silva Reis R M / Silva F - Basta S / Kolaric L 0 - 2  
Silva Reis R M / Silva F - Sivolap M / Yarzutkin A 2 - 0  
Solberg P / Oscar Schmidt - Pedlow S / Schachter S 2 - 1  
Solberg P / Oscar Schmidt - Walkenhorst A / Winter S 0 - 2  
Takahashi T / Ishijama Y - Grimalt E / Grimalt M 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Caminati M / Rossi E 2 - 1  
Walkenhorst A / Winter S - Tijan A / Younousse C 0 - 2  
Zemljak N / Pokersnik J - Gibb J / Crabb Ta 0 - 2  
Strandröplabda (Espinho, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Barbosa Silva R C / Silva Ramos 2 - 1  
Artacho M / Clancy T - Seixas De Freitas/Alves 2 - 1  
Bansley H / Wilkerson B - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Behlen A / Schneider S - Ross S / Hughes S 0 - 2  
Coelho G / Paquete V - Barbosa Silva R C / Silva Ramos A P 0 - 2  
Davidova V / Shchypkova I - Baquerizo/Fernandez Ste. 0 - 2  
Gallay A / Pereyra F - Behrens K / Ittlinger S 1 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Behrens K / Ittlinger S 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Claes K / Hochevar B 0 - 2  
Kociolek K / Kolosinska K - Futami A / Hasegawa A 2 - 0  
Lima T / Maximo C H - Kociolek K / Kolosinska K 1 - 2  
Murakami M / Ishii M - Claes K / Hochevar B 1 - 2  
Ross S / Hughes S - Placette L / Richard A 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 1  
Walsh Jennings/Branagh - Wang F / Xia X 0 - 2  
Wang F / Xia X - Gruszczynska J / Wachowic 2 - 1  
Strandröplabda (Porec Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Appelgren M / Boman S - Karaula K / Simac M 2 - 0  
Denin O / Denysenko D - Djordjevic I / Jercic M 2 - 0  
Friedl F / Trummer M - Huber A / Baldauf S 0 - 2  
Fruehbauer S / Wutzl J - Hanzic T / Sapina I 2 - 0  
Pokersnik D / Bozenk T - Iemelianchyk V / Popov S 2 - 1  
Regza H / Smedins T - Lenc D / Manas P 2 - 1  
Samoilovs M / Smits K - Mohajer S / Tellnes K 2 - 1  
Silic F / Pribanic J - Drobnic S / Plahutnik G 2 - 0  
Strandröplabda (Porec Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barboni A / Costantini S - Coric D / Cosic M 2 - 0  
Barboni A / Costantini S - Tsopoulou K / Manavi D 0 - 2  
Becic M / Becic L - Doerfler A / Wiesmeyr S 0 - 2  
Becic M / Becic L - Dostalova N / Komarkova A 0 - 2  
Coric D / Cosic M - Klinger D / Klinger R 0 - 2  
Dostalova N / Komarkova A - Nezir M / Vence A 0 - 2  
Driessen A / Meertens I - Rosko M / Ovcina I 1 - 2  
Kloda M / Ceynowa A - Stipanovic G / Sutalo A 2 - 0  
Makhno In / Makhno Ir - Stipanovic G / Sutalo A 2 - 0  
Makhno In / Makhno Ir - Van Winden T / Sonny E 0 - 2  
Nezir M / Vence A - Doerfler A / Wiesmeyr S 2 - 1  
Rosko M / Ovcina I - Freiberger E / Teufl V 0 - 2  
Tsopoulou K / Manavi D - Klinger D / Klinger R 2 - 0  
Van Winden T / Sonny E - Kloda M / Ceynowa A 2 - 0  
Tenisz (Marburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dellien - J. Lenz 2 - 0  
J.I. Londero - F. Auger Alliassime 2 - 1  
Tenisz (Marburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hach Verdugo/Siljestrom - Laaksonen H / Margaroli L 1 - 2  
Neis F / Vega Hernandez D - Martin A / Oliveira G 2 - 0  
Tenisz (Recanati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - L. Giustino 2 - 0  
D. Brands - S. Caruso 2 - 0  
R. Quiroz - H. Moriya 2 - 0  
V. Galovic - I. Ivashka 2 - 0  
Tenisz (Recanati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caruso S / Trusendi W - Escobar G / Romboli F 1 - 2  
Halys Q / Olivetti A - Gong M-X / Zhang Z 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - D. Medvedev 3 - 2  
D. Novak - M. Raonic    
G. Pella - M. McDonald 0 - 3  
J. Isner - R. Albot 3 - 0  
P. Kohlschreiber - K. Anderson 0 - 3  
R. Federer - J-L. Struff 3 - 0  
S. Querrey - G. Monfils 1 - 3  
S. Tsitsipas - T. Fabbiano 3 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Roger-Vasseli - Nielsen F / Salisbury J    
Bryan M / Sock J - Arends S / Middelkoop M 3 - 1  
Erlich J / Matkowski M - Kubot L / Melo M 3 - 1  
Inglot D / Skugor F - Demoliner M / Gonzalez S 3 - 2  
Jebavy R / Molteni A - Cabal J S / Farah R 1 - 3  
Krawietz K / Mies A - Cuevas P / Granollers M 3 - 0  
Lorenzi P / Ramos-Vinolas - Murray J / Soares B 0 - 3  
Marach O / Pavic M - Delbonis F / Reyes-Varela M 2 - 3  
Mektic N / Peya A - Basic M / Lajovic D 3 - 2  
Qureshi A U H / Rojer J J - Skupski K / Skupski N 0 - 3  
Sancic A / Vasilevski A - Haase R / Lindstedt R 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rodina - M. Keys 2 - 1  
J. Görges - B. Strycova 2 - 1  
K. Bertens - V. Williams 2 - 1  
K. Mladenovic - S. Williams 0 - 2  
K. Siniakova - C. Giorgi 1 - 2  
Ka. Pliskova - M. Buzarnescu 2 - 1  
L. Safarova - E. Makarova 1 - 2  
Y. Wickmayer - D. Vekic 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Maria T / Watson H 0 - 2  
Dabrowski G / Xu Y - Aoyama S / Brady J 2 - 1  
Han X / Kumkhum L - King V / Srebotnik K 1 - 2  
Kenin S / Vickery S - Flipkens K / Niculescu M 1 - 2  
Kudermetova V / Sabalenka - Hradecka L / Hsieh S W 1 - 2  
McHale C / Ostapenko J - Chan H-C / Yang Z 2 - 0  
Mertens E / Schuurs D - Makarova E / Zvonareva V 2 - 0  
Minella M / Sevastova A - Garcia-Perez/Stollár 0 - 2  
Rosolska A / Spears A - Chan L / Peng S 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Atawo R - Mahut N / Svitolina E 0 - 2  
Haase R / Flipkens K - King V / Skugor F 2 - 0  
Jebavy R / Hradecka L - Murray J / Azarenka V    
Koolhof W / Mertens E - Murray J / Azarenka V    
Lindstedt R / Yang Z - Clarke J / Dart H 1 - 2  
Martin F / Olaru R - T Kokkinakis / A Barty 2 - 1  
Mattek Sands B / Bryan M - Oswald P / Knoll X 2 - 0  
Mayer L / Irigoyen M - Sitak A / Kichenok L 0 - 2  
Monroe N / Kalashnikova O - Skupski K / Smith A 1 - 2  
Nys H / Aoyama S - Daniell M / Kichenok N 1 - 2  
Qureshi A / Parra-Santonj - Molteni A / Ninomiya M 2 - 0  
Sancic A / Martic P - Sitak A / Kichenok L    
Skupski N / Broady N - Salisbury J / Dunne K 2 - 0  
Sock J / Stephens S - Inglot D / Stosur S 2 - 0  
Vasilevski A / Rodionova - Bambridge L / Boulter K 2 - 0  
Voracova R / Cerretani J - Smith J-P / Gavrilova D 2 - 1  
Zhang S / Peers J - Podlipnik-Castillo H / Marozava L 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chong-Wei Lee - K. Wangcharoen 2 - 0  
T. Sugiarto - K. Momota 0 - 2  
V. Axelsen - K. Tsuneyama 2 - 0  
Yuqi Shi - H.S. Prannoy 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berry A / Hardianto H - Liao M C / Su C H 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Conrad-Peterson/Kolding 2 - 1  
Inoue T / Kaneko Y - Ivanov V / Sozonov I 2 - 0  
Liu C / Zhang N - Alfian F / Ardianto M R 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji Hyun Sung - R. Intanon 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - Bing Jiao He 0 - 2  
Tzu Ying Tai - K. Gilmour 2 - 0  
Yufei Chen - A. Yamaguchi 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Lee S H / Shin S C 2 - 0  
Hsu Y C / Wu T J - Matsumoto M / Nagahara W 0 - 2  
Matsutomo M / Takahashi A - Huang D / Li W 2 - 1  
Polii G / Rahayu A - Fukushima Y / Hirota S 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Zhang N / Li Y 2 - 0  
Chan P S / Goh L Y - Wang Y / Huang D 2 - 0  
Higashino A / Watanabe Y - Zheng S / Huang Y 1 - 2  
Karandasuwardi R/SusantoD - Faizal H / Widjaja G E 1 - 2  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Románia 9 - 7  
Magyarország - USA 9 - 7  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - USA 8 - 18  
Olaszország - Magyarország 9 - 9  

 

 

 

2018.07.05.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taylor - P. Pichardo (hármasugrás, Lausanne) 1 - 0  
D. Allen - Baji B. (110m gátfutás, Lausanne) 1 - 0  
D. Lysenko - M.E. Ghazal (magasugrás, Lausanne) 1 - 0  
F. Niyonsaba - A. Wilson (női 800m, Lausanne) 1 - 0  
G. Tsegay - L. Muir (női 1500m, Lausanne) 0 - 1  
I. Spanovic - L. Ugen (női távolugrás, Lausanne) 1 - 0  
J. Beard - S. Wimbley (női 400m síkfutás, Lausanne) 1 - 0  
J. Russell - D. Muhammad (női 400m gátfutás, Lausanne) 1 - 0  
K. Stefanidi - J. Suhr (női rúdugrás, Lausanne) 1 - 0  
K. Warholm - K. McMaster (400m gátfutás, Lausanne) 1 - 0  
M-J. Ta Lou - E. Thompson (női 100m síkfutás, Lausanne) 1 - 0  
N. Lyles - M. Norman (200m, Lausanne) 1 - 0  
S. Barega - M. Edris (5000m, Lausanne) 1 - 0  
S. Shubenkov - O. McLeod (110m gátfutás, Lausanne) 1 - 0  
T. Khaladovich - Shiying Liu (női gerelyhajítás, Lausanne) 0 - 1  
T. Walsh - M. Haratyk (súlylökés, Lausanne) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Geelong 59 - 71  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 2 - 8  
KT Wiz - Samsung Lions 2 - 2  
LG Twins - NC Dinos 3 - 5  
Lotte Giants - Doosan Bears 2 - 9  
Nexen Heroes - SK Wyverns 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu    
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 2 - 5  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 6 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons    
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult    
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 4 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Diablos Rojos del Mexico 2 - 5  
Generales de Durango - Algodoneros Union Laguna 7 - 9  
Guerreros de Oaxaca - Pericos de Puebla 3 - 2  
Piratas de Campeche - Olmecas de Tabasco 1 - 7  
Saraperos de Saltillo - Rieleros de Aguascaliente 5 - 16  
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana 5 - 1  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova 2 - 5  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan 4 - 12  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 4 - 8  
Cincinnati - Chicago WS 7 - 4  
Colorado - San Francisco 1 - 0  
Kansas City - Cleveland 2 - 3  
LA Dodgers - Pittsburgh 6 - 4  
Texas - Houston 4 - 5  
Toronto - NY Mets 3 - 6  
Darts (North American Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lauby Jr. - J. Smith    
D. Sayre Jr. - D. Murschell 3 - 6  
J. Huffman - D. Lauby Jr. 4 - 6  
J. Smith - R. Snook 6 - 5  
Jo. Norman - D. Cameron 6 - 0  
Jo. Norman - D. Murschell 6 - 5  
Kézilabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Portugália 15 - 16  
U20Norvégia - U20Montenegró 31 - 20  
Kézilabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Korea - U20Szlovénia 24 - 21  
U20Kína - U20Chile 23 - 27  
U20Oroszország - U20Izland 32 - 14  
Kézilabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Angola - U20Japán 25 - 29  
U20Dánia - U20Paraguay 37 - 23  
U20Hollandia - U20Románia 29 - 27  
Kézilabda (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Svédország 19 - 15  
U20Horvátország - U20Egyiptom 30 - 19  
U20Németország - U20Spanyolország 27 - 21  
Labdarúgás (Bolgár Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Slavia Szófia 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Boa 2 - 0  
Avai - Goiás 0 - 1  
CRB - Sao Bento 1 - 0  
Oeste - Guarani 0 - 1  
Labdarúgás (EL-előselejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Tre Fiori 1 - 0  
Folgore/Falciano - UE Engordany 1 - 1  
Gzira United - Sant Julia 2 - 1  
KI Klaksvik - Birkirkara 2 - 1  
Prishtina - College Europa 5 - 0  
St. Joseph's - B36 Torshavn 1 - 1  
Trakai - Cefn Druids 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Sahtar Doneck 0 - 3  
Rijeka - Zilina 5 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Sioni Bolnisi 4 - 0  
Dinamo Tbiliszi - Dila Gori 5 - 0  
Lokomotív Tbiliszi - FC Rustavi 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Leiknir R. 0 - 2  
IR - HK Kopavogs 1 - 1  
Njardvik - Vikingur Olafsvik 1 - 1  
ÍA Akranes - Selfoss 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KA Akureyri - Fjölnir 2 - 0  
KR - Valur 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ordabasy Shymkent - Kaisar Kyzylorda 1 - 2  
Tobol Kostanay - FC Asztana 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Seattle 1 - 2  
Dallas - Atlanta Utd. 3 - 2  
Los Angeles Galaxy - D.C. United 2 - 2  
Minnesota - Toronto FC 4 - 3  
Salt Lake - Kansas City 4 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Chicago 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosengard - Växjö 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Finnország - U19Törökország 2 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indy Eleven - Ottawa 0 - 1  
Pittsburgh - North Carolina 2 - 0  
San Antonio - Oklahoma City Energy 1 - 1  
Tampa Bay - Toronto FC 2 3 - 1  
MMA (PFL 3, Washington)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Howard - G. Umalatov 1 - 0  
J. Shields - R. Cooper 0 - 1  
J. Zeferino - P. Bradley 1 - 0  
R. Story - Y. Villefort 1 - 0  
S. Gamzatov - E. Gordon 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Hull FC 29 - 18  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - St. George Illawarra 52 - 30  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Brazília 0 - 3  
USA - Lengyelország 3 - 0  
Snooker (Riga Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - M. Davis 2 - 4  
A. Taylor - L. Brecel (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Chen Zifan - A. Burden 2 - 4  
E. Slessor - M. Fu (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
F. O'Brien - E. Sharav (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Fan Zhengyi - J. Lisowski (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
J.R. Clarke - I. Burns 3 - 4  
Zhao Xintong - J. Robertson (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Strandröplabda (Anapa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belunin A / Kushaliyev A - Oláh/Benkő 0 - 2  
Ertl F / Seiser M - Salmanov A / Saraev A 2 - 0  
Li Z / Zhou C - Vanni F / DI Stefano D 2 - 0  
Mandilaris A / Mandilaris - Aleinik P / Petrossyants A 2 - 1  
Mandilaris A / Mandilaris - Shekunov D / Veretiuk D 2 - 1  
Shustrov P / Ivanov D - Oláh/Benkő 2 - 1  
Vanni F / DI Stefano D - Dmitriyev Y / Yelubayev Y 2 - 0  
Strandröplabda (Anapa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubilko D / Zhuk K - Frolova I / Sviridova E 0 - 2  
Rudykh D / Zayonchkovskay - Urata K / Tanaka M 2 - 0  
Sukhoverkhova K / Novikov - Frolova A / Ganenko A 1 - 2  
Strandröplabda (Espinho)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohle D / Van De Velde S - Pereira T / Freitas L 2 - 0  
Conti N / Cottarelli F - Kolinske W / Evans M 0 - 2  
Dickson T / Ferguson M - Dressler C / Seidl R 0 - 2  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Burnett P / Guehrer M 2 - 0  
Gabriele P / Carambula Ra - Walkenhorst A / Winter S 0 - 2  
Gomes L / Silva J - Basta S / Kolaric L 0 - 2  
Mol H N / Berntsen M - Kolinske W / Evans M 1 - 2  
Mol H N / Berntsen M - Kopp L / Hoey W 2 - 0  
Plantinga M / Nusbaum A - Abell K / Thomsen D 1 - 2  
Retterholt L T / Solhaug - Giginoglu M / Goegtepe V 0 - 2  
Urlu S / Mermer H H - Barthelemy/Di Giantommaso 2 - 1  
Zemljak N / Pokersnik J - Hagenbuch S / Metral Q 2 - 0  
Strandröplabda (Espinho, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Gallay A / Pereyra F 2 - 0  
Antonelli/Solberg Salgado - Gordon J / Bukovec S 2 - 0  
Artacho M / Clancy T - Dumbauskaite I / Andriukaityte U 2 - 0  
Artacho M / Clancy T - Wang F / Xia X 2 - 1  
Bansley H / Wilkerson B - Kociolek K / Kolosinska K 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Placette L / Richard A 2 - 1  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Gallay A / Pereyra F 1 - 2  
Barbosa Silva R C / Silva - Broder J L / Pischke T 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - Murakami M / Ishii M 1 - 2  
Claes K / Hochevar B - Behlen A / Schneider S 0 - 2  
Coelho G / Paquete V - Behlen A / Schneider S 0 - 2  
Coelho G / Paquete V - Radarong V / Udomchavee T 2 - 1  
Davidova V / Shchypkova I - Broder J L / Pischke T 2 - 0  
Dumbauskaite I / Andriuka - Futami A / Hasegawa A 0 - 2  
Gordon J / Bukovec S - Baquerizo/Fernandez Ste. 0 - 2  
Gruszczynska J / Wachowic - Plesiutsching/Schutzenhof 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Barbosa Silva R C / Silva Ramos A P 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Davidova V / Shchypkova I 2 - 0  
Kociolek K / Kolosinska K - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Lima T / Maximo C H - Murakami M / Ishii M 2 - 1  
Lima T / Maximo C H - Nagata Y / Kumada M 2 - 0  
Lobato Herrero/Fernandez - Traballi G / Zuccarelli A 2 - 0  
Nagata Y / Kumada M - Behrens K / Ittlinger S 0 - 2  
Placette L / Richard A - Dubovcova N / Strbova A 2 - 1  
Plesiutsching/Schutzenhof - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Radarong V / Udomchavee T - Claes K / Hochevar B 0 - 2  
Ross S / Hughes S - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Walsh Jennings/Branagh 1 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Graudina T / Kravcenoka A 1 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Gruszczynska J / Wachowic 2 - 0  
Walsh Jennings/Branagh - Traballi G / Zuccarelli A 2 - 0  
Wang F / Xia X - Futami A / Hasegawa A 2 - 0  
Strandröplabda (Espinho-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohle D / Van De Velde S - Walkenhorst A / Winter S 0 - 2  
Krou Y / Aye Q - Dressler C / Seidl R 1 - 2  
Strandröplabda (Porec-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huber A / Baldauf S - Justice J / Wienckowski A 2 - 0  
Huber A / Baldauf S - Monduzzi E / Passoni L 2 - 0  
Justice J / Wienckowski A - Keith D / Cull J 2 - 0  
Klasnic D / Plavsic M - Lenc D / Manas P 1 - 2  
Klasnic D / Plavsic M - Pala T / Sotola O 2 - 0  
Mohajer S / Tellnes K - Bialokoz F / Garcia-Kidd M 2 - 0  
Mohajer S / Tellnes K - Kindl M F / Klaffinger M 2 - 0  
Morichelli F / Galli M - Drobnic S / Plahutnik G 1 - 2  
Poole R / Hunter M - Lenc D / Manas P 0 - 2  
Sheaf J / Jones H - Drobnic S / Plahutnik G 0 - 2  
Strandröplabda (Porec-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dostalova N / Komarkova A - Angelopoulou M / Gusarova D 2 - 0  
Dénesi B / Győri P - Doerfler A / Wiesmeyr S 0 - 2  
Gradini A / Puccinelli C - Van Winden T / Sonny E 1 - 2  
Háfra D / Szabó D - Bulc K / Zdesar N 2 - 0  
Klinger D / Klinger R - Konstantinou M / Konstantopoulou Z 2 - 0  
Klinger D / Klinger R - Lovsin N / Kotnik T 2 - 0  
Niemczyk N / Krebs A - Dostalova N / Komarkova A 0 - 2  
Skarlovnik A / Pesic J - Lovsin N / Kotnik T 0 - 2  
Van Winden T / Sonny E - Háfra D / Szabó D 2 - 0  
Wouters J / Piersma E - Doerfler A / Wiesmeyr S 1 - 2  
Wouters J / Piersma E - Kersnik K / Bevc N 2 - 0  
Zolnercikova D / Klimesov - Niemczyk N / Krebs A 1 - 2  
Tenisz (Marburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - H. Dellien 0 - 2  
E. Benchetrit - J. Lenz 0 - 2  
J.I. Londero - C. Berlocq 2 - 0  
O. Otte - F. Auger Alliassime 0 - 2  
Tenisz (Marburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benchetrit E / Molleker R - Hach Verdugo/Siljestrom    
Kern R / Lenz J - Laaksonen H / Margaroli L 0 - 2  
Khabibulin T / Manafov V - Martin A / Oliveira G 0 - 2  
Neis F / Vega Hernandez D - Harris L G M / Roelofse R 2 - 1  
Tenisz (Recanati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - A. Setkic 2 - 1  
D. Brands - B. Zapata Miralles 2 - 0  
F. Arguello - S. Caruso 0 - 2  
L. Giustino - A. Hoang 2 - 1  
Tenisz (Recanati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brancaccio R / Dalla Vall - Caruso S / Trusendi W 0 - 2  
Cid Subervi R / Galan D - Gong M-X / Zhang Z 0 - 2  
Escobar G / Romboli F - Martos Gornes S / Menendez-Maceiras 2 - 1  
Ocleppo J / Vavassori A - Halys Q / Olivetti A 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - P-H. Herbert 3 - 1  
B. Paire - D. Shapovalov 3 - 1  
B. Tomic - K. Nishikori 1 - 3  
D. Dzumhur - E. Gulbis 2 - 3  
D.S. Schwartzman - J. Vesely 0 - 3  
H. Zeballos - N. Djokovic 0 - 3  
J. Benneteau - F. Tiafoe 1 - 3  
J.M. Del Potro - F. Lopez 3 - 0  
K. Edmund - B. Klahn 3 - 0  
M. Baghdatis - K. Khachanov 2 - 3  
M. Berrettini - G. Simon 0 - 3  
M. Kukushkin - R. Nadal 0 - 3  
N. Kyrgios - R. Haase 3 - 0  
S. Bolelli - F. Fognini 0 - 3  
S. Robert - M. Ebden 1 - 3  
T.H. Fritz - A. Zverev    
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Middelkoop M - Krajicek A / Nedunchezhiyan J 3 - 0  
Arneodo R / Cerretani J - Krawietz K / Mies A 1 - 3  
Balaji N S / Vardhan V - Daniell M / Koolhof W 3 - 0  
Benneteau J / Mannarino A - Nielsen F / Salisbury J    
Bopanna R / Roger-Vasseli - De Minaur A / Millman J 3 - 0  
Bryan M / Sock J - Bracciali D / Seppi A    
CarrenoBusta/Garcia-Lopez - Cabal J S / Farah R 1 - 3  
Clarke J / Norrie C - Arevalo M / Podlipnik-Castillo H    
Copil M / Tsitsipas S - Demoliner M / Gonzalez S 0 - 3  
Gonzalez M / Jarry N - Kontinen H / Peers J 3 - 2  
Harrison R / Pospisil V - Petzschner P / Puetz T 0 - 3  
Marrero D / Verdasco F - Mayer L / Sousa J 1 - 3  
Mektic N / Peya A - Melzer J / Nestor D 3 - 0  
Monroe N / Smith J-P - Mclachlan B / Struff J-L 0 - 3  
Sharan D / Sitak A - Albot R / Jaziri M 3 - 1  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - E. Bouchard 2 - 0  
A. Kerber - Cl. Liu 2 - 1  
A. Riske - B. Bencic 1 - 2  
C. Suarez Navarro - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
D. Gavrilova - S. Stosur 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - A. van Uytvanck 1 - 2  
J. Brady - A. Kontaveit 0 - 2  
J. Konta - D. Cibulkova 0 - 2  
J. Ostapenko - K. Flipkens 2 - 0  
K. Boulter - N. Osaka 0 - 2  
K. Siniakova - O. Jabeur 2 - 1  
L. Arruabarrena-Vecino - Su-Wei Hsieh 0 - 2  
L. Tsurenko - B. Strycova 0 - 2  
S. Halep - Saisai Zheng 2 - 0  
S. Kenin - V. Diatchenko 0 - 2  
S. Vickery - E. Mertens 0 - 2  
T. Townsend - A. Sasnovich 0 - 2  
Y. Putintseva - D. Kasatkina 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Knoll X / Smith A 2 - 1  
Babos/Mladenovic - Hozumi/Kato 2 - 0  
Bara I M / Cornet A - Klepac A / Martinez S    
Begu I-C / Buzarnescu M - Gavrilova D / Lapko V 2 - 0  
Bertens/Larsson - Adamczak M / Voracova R 2 - 0  
Bonaventure Y / Schoofs B - Chan H-C / Yang Z 0 - 2  
Bondarenko K / Krunic A - Dart H / Dunne K 0 - 2  
Hercog P / Pera B - Hlavackova A / Strycova B 1 - 2  
Hrdinova E / Olmos G - Rosolska A / Spears A 0 - 2  
Jakupovic D / Khromacheva - Barty A / Vandeweghe C    
Jakupovic D / Khromacheva - King V / Srebotnik K 0 - 2  
Kalashnikova O / Ninomiya - Rodionova AR / Zanevska M 0 - 2  
Kichenok L / Kudryavtseva - Mattek-S./Safarova 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Guarachi Mathison A / Routliffe E 2 - 1  
Kudermetova V / Sabalenka - Collins D / Moore J 2 - 1  
Liang C / Zhang S - Maria T / Watson H 0 - 2  
Makarova E / Zvonareva V - Blinkova A / Vondrousova M 2 - 0  
Makarova E / Zvonareva V - Diyas Z / Zheng S    
Martic P / Rybarikova M - Kerkhove L / Marozava L 2 - 0  
Mertens E / Schuurs D - Cirstea S / Sorribes Torm 2 - 0  
Minella M / Sevastova A - King V / Srebotnik K    
Olaru R / Wang Y - Chan L / Peng S 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Chong-Wei Lee 0 - 2  
B. Leverdez - K. Tsuneyama 0 - 2  
G. Anthony - K. Momota 0 - 2  
H.S. Prannoy - Tzu Wei Wang 2 - 1  
K. Wangcharoen - H-K. Vittinghus 2 - 0  
T. Sugiarto - Tien Chen Chou 2 - 1  
V. Axelsen - Sa. Verma 2 - 0  
Yuqi Shi - K. Sakai 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Maas J / Tabeling R 2 - 1  
Berry A / Hardianto H - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 2 - 0  
Conrad-Peterson/Kolding - Karandasuwardi/Pratama 2 - 0  
Endo H / Watanabe Y - Liao M C / Su C H 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ong Y S / Teo E Y 2 - 0  
Isriyanate T / Namdash K - Inoue T / Kaneko Y 0 - 2  
Ivanov V / Sozonov I - Junhui L / Yuchen L 2 - 0  
Liu C / Zhang N - Huang K / Wang Y 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
G. Mariska - R. Intanon 1 - 2  
Mic. Li - Ji Hyun Sung 0 - 2  
N. Okuhara - A. Yamaguchi 1 - 2  
S. Nehwal - Yufei Chen 0 - 2  
S. Pusarla Venkata - A. Ohori 2 - 0  
Sayaka Sato - K. Gilmour 1 - 2  
Tzu Ying Tai - L. Kjaersfeldt 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Ni Ketut M I - Polii G / Rahayu A 0 - 2  
Chen Q / Jia Y F - Chow M K / Lee M Y 2 - 0  
HOO V / Yap C W - Fukushima Y / Hirota S 0 - 2  
Hsu Y C / Wu T J - Du Y / Li Y H 2 - 1  
Huang D / Li W - Tanaka S / Yonemoto K 2 - 0  
Kittiharakul J / Prajongj - Matsumoto M / Nagahara W 0 - 2  
Lee S H / Shin S C - Fitriani D / Melati N 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Kobayashi Y / Matsutomo M 2 - 0  
Christiansen M / Pedersen - Faizal H / Widjaja G E 1 - 2  
Fischer Nielsen J / Boje - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Adcock C / Adcock G 2 - 1  
Nohr N / Thygesen S - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Puavaranukroh D / Taeratt - Karandasuwardi R/SusantoD 0 - 2  
Wang C-L / Lee C H - Zheng S / Huang Y 1 - 2  
Zhang N / Li Y - Lee C H R / Chau H W 2 - 0  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - USA 10 - 9  
Magyarország - Románia 11 - 8  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Olaszország 7 - 8  
USA - Magyarország 17 - 9  

 

2018.07.04.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 6 - 4  
KT Wiz - Samsung Lions 6 - 5  
LG Twins - NC Dinos 13 - 3  
Lotte Giants - Doosan Bears 4 - 7  
Nexen Heroes - SK Wyverns 7 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 6 - 5  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 4 - 2  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 4 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 4 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Tecolotes de Nuevo Laredo 23 - 3  
Bravos de Leon - Diablos Rojos del Mexico 3 - 3  
Generales de Durango - Algodoneros Union Laguna 1 - 0  
Guerreros de Oaxaca - Pericos de Puebla 4 - 0  
Piratas de Campeche - Olmecas de Tabasco 3 - 1  
Saraperos de Saltillo - Rieleros de Aguascaliente 16 - 7  
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana 2 - 3  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan 3 - 19  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 4 - 2  
Chicago Cubs - Detroit 5 - 2  
Cincinnati - Chicago WS 8 - 12  
Colorado - San Francisco 8 - 1  
Kansas City - Cleveland 4 - 6  
LA Dodgers - Pittsburgh 8 - 3  
Miami - Tampa Bay 6 - 9  
Miami - Tampa Bay (19:10) 3 - 0  
Milwaukee - Minnesota 3 - 2  
NY Yankees - Atlanta 8 - 5  
NY Yankees - Atlanta (19:05) 6 - 2  
Oakland - San Diego 6 - 2  
Oakland - San Diego (22:05) 4 - 2  
Philadelphia - Baltimore 3 - 2  
Philadelphia - Baltimore (22:05) 4 - 1  
Seattle - LA Angels 4 - 1  
Seattle - LA Angels (22:10) 4 - 7  
Texas - Houston 3 - 5  
Toronto - NY Mets 8 - 6  
Washington - Boston 4 - 11  
Washington - Boston (17:05) 0 - 3  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - NLEX Road Warriors 116 - 89  
SM Beermen - Blackwater Elite 115 - 106  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Chicago 108 - 85  
Los Angeles - Connecticut 72 - 73  
Minnesota - Indiana 59 - 71  
New York - Seattle 62 - 77  
Kézilabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Norvégia 20 - 25  
U20Portugália - U20Magyarország (Helyszín: Debrecen) 20 - 33  
Kézilabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Angola - U20Hollandia 21 - 37  
U20Japán - U20Dánia 23 - 33  
U20Paraguay - U20Románia 25 - 41  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Paysandu 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Preto - Vitória 4 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Seoul E-Land 3 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - Jaro 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - PS Kemi 2 - 0  
Inter Turku - Kuopio PS 0 - 1  
Mariehamn - Honka 1 - 2  
Rovaniemi PS - Ilves 2 - 0  
Seinäjoen JK - Lahti 1 - 0  
Vaasa PS - Turku PS 2 - 0  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaya Iloilo - Stallion Laguna 4 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Samtredia - Saburtalo Tbiliszi 1 - 3  
Torpedo Kutaisi - Kolkheti Poti 3 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Akureyri - Throttur Reykjavik 3 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kofu - Zweigen Kanazawa 1 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Suduva Marijampole 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Los Angeles FC 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Avaldsnes 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlslund - Carlstad Utd. 1 - 1  
Lidköping - Skövde 0 - 3  
Syrianska FC - Västeras SK 0 - 7  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hougang Utd. - Albirex Niigata Singapore 1 - 2  
Tampines Rovers - DPMM Brunei 0 - 2  
Warriors FC - Home Utd. 0 - 2  
Young Lions - Geylang 1 - 3  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Springs - Orange County SC 0 - 1  
Reno - Real Monarchs 3 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Brazília 3 - 2  
Oroszország - Lengyelország 3 - 1  
Snooker (Riga Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - C. Totten (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
B. Woollaston - S. Baird (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
H. Chandler - A. Carty 1 - 4  
J. Swail - D. Poomjaeng 4 - 1  
K. Hirani - A. McGill (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
K. Wilson - D. Dale (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
L. Highfield - S. O'Sullivan 4 - 0  
M. Allen - D. Wells (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Dunn - S. Bedford 3 - 4  
M. Holt - M. Stevens (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
O. Lines - A. Songsermsawad 4 - 3  
P. Lines - S. Castle (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
R. McLeod - A. Stefanow 4 - 3  
Xiao Guodong - T. Ford (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Yan Bingtao - M. Gould (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Zhang Anda - Tian Pengfei (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Zhang Yong - R. Muir (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Strandröplabda (Espinho-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolinske W / Evans M - Priddy W R / Casebeer J 2 - 1  
Wanderley G / Santos Barb - Filho A M / De Paula L F 2 - 0  
Strandröplabda (Espinho-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbosa Silva R C / Silva - Eiholzer N / Steinemann E 2 - 0  
Barbosa Silva R C / Silva - Ferreira B / Loureiro D 2 - 0  
Dowdy A / Pollock I - Gruszczynska J / Wachowic 0 - 2  
Dumbauskaite I / Andriuka - Tveit Hjortland/Kjolberg 2 - 0  
Gonzalez J / Esteves D - Gruszczynska J / Wachowic 0 - 2  
Gordon J / Bukovec S - Olimstad E / Lunde I 2 - 0  
Liepinlauska I / Lece A - Behlen A / Schneider S 0 - 2  
Liepinlauska I / Lece A - Fernandes R / Tinoco M 2 - 0  
Lobato Herrero/Fernandez - Arnholdt L / Welsch L 2 - 0  
Nagata Y / Kumada M - Numwong R / Hongpak K 2 - 0  
Traballi G / Zuccarelli A - Pirv A / Vaida B 2 - 0  
Vasiliauskaite I / Grudzi - Pirv A / Vaida B 0 - 2  
Tenisz (Marburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - A. Vatutin 2 - 1  
F. Auger Alliassime - H. Laaksonen 2 - 0  
G. Sakharov - E. Benchetrit 0 - 2  
J. Lenz - R. Molleker 2 - 1  
J. Zopp - J.I. Londero 0 - 2  
P. Sousa - An. Martin 1 - 2  
T. Bellucci - H. Dellien 1 - 2  
T. Monteiro - O. Otte 1 - 2  
Tenisz (Marburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown D / Junaid R - Khabibulin T / Manafov V 0 - 2  
Neis F / Vega Hernandez D - Hassan B / Schmitz C 2 - 1  
Tenisz (Recanati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vavassori - R. Quiroz 0 - 2  
E. Gerasimov - I. Ivashka 0 - 2  
L. Rosol - H. Moriya 1 - 2  
R. Ramanathan - D. Brands 0 - 2  
V. Galovic - D. Guez 2 - 0  
Ze Zhang - S. Caruso 1 - 2  
Tenisz (Recanati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Sabanov M - Cid Subervi R / Galan D 0 - 2  
Gonzales R / Lammons N - Escobar G / Romboli F 1 - 2  
Reid M / Quiroz R - Brancaccio R / Dalla Valle E 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - R. Harrison 3 - 0  
A. Seppi - K. Anderson    
Al. Bedene - R. Albot 2 - 3  
G. Garcia-Lopez - D. Medvedev 0 - 3  
I. Karlovic - J-L. Struff 2 - 3  
J. Isner - R. Bemelmans    
J. Millman - M. Raonic 0 - 3  
L. Pouille - D. Novak 2 - 3  
M. Cilic - G. Pella    
M. McDonald - N. Jarry 3 - 2  
P. Kohlschreiber - G. Müller    
P. Lorenzi - G. Monfils 1 - 3  
R. Federer - L. Lacko 3 - 0  
S. Querrey - S. Stakhovsky 3 - 0  
S. Tsitsipas - J. Donaldson    
T. Fabbiano - S. Wawrinka    
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Kubot L / Melo M    
Basic M / Lajovic D - Martin F / Raja P 3 - 2  
Begemann A / Uchiyama Y - Cuevas P / Granollers M 1 - 3  
Berrettini M / Marterer M - Jebavy R / Molteni A 1 - 3  
Bolt A / Hewitt L - Klaasen R / Venus M    
Broady L / Clayton S - Tiafoe F / Withrow J 3 - 0  
Daniel T / Nishioka Y - Sancic A / Vasilevski A 0 - 3  
Ebden M / Fritz T - Gojowczyk P / Paire B 3 - 0  
Erlich J / Matkowski M - Eysseric J / Nys H 3 - 0  
Haase R / Lindstedt R - Dodig I / Ram R 3 - 0  
Herbert P-H / Mahut N - Carballes Baena R / Cecchinato M 3 - 0  
Inglot/Skugor - Fucsovics/M. Zverev 3 - 0  
Mirnyi M / Oswald P - Peralta J / Zeballos H    
Qureshi A U H / Rojer J J - Ferrer D / Lopez M    
Skupski K / Skupski N - Bozoljac I / Dzumhur D 3 - 0  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - V. Williams 1 - 2  
A. Petkovic - Y. Wickmayer 0 - 2  
A. Radwanska - L. Safarova 0 - 2  
E. Makarova - C. Wozniacki 2 - 1  
J. Görges - V. Lapko 2 - 1  
K. Bertens - A. Blinkova 2 - 0  
K. Swan - M. Buzarnescu 0 - 2  
Ka. Pliskova - V. Azarenka 2 - 0  
L. Kumkhum - M. Keys 0 - 2  
M. Brengle - C. Giorgi 0 - 2  
R. Peterson - D. Vekic 0 - 2  
S. Cirstea - E. Rodina 1 - 2  
T. Maria - K. Mladenovic 0 - 2  
V. Tomova - S. Williams 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Brady J - Jurak D / Wang Q 2 - 0  
Bencic B / Kozlova K - Arruabarrena/Parra Santon    
Bogdan A / Christian K - Duan Y / Sasnovich A 2 - 0  
Boulter/Swan - Hradecka L / Hsieh S W 0 - 2  
Dabrowski G / Xu Y - Riske A / Savchuk O    
Irigoyen M / Witthoeft C - Kanepi K / Petkovic A 0 - 2  
Kenin S / Vickery S - Geuer N / Golubic V 2 - 0  
Kontaveit A / Puig M - Melichar N / Peschke K 0 - 2  
Mchale C / Ostapenko J - Broady N / Muhammad A 2 - 0  
Pavlyuchenkova A / Stosur - Kichenok N / Rodionova An 0 - 2  
Putintseva Y / Tomljanovi - Flipkens K / Niculescu M 0 - 2  
Sakkari M / Vekic D - Han X / Kumkhum L 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - K. Nishimoto 2 - 0  
H-K. Vittinghus - Wan Ho Son    
Hyun Il Lee - K. Wangcharoen 1 - 2  
K. Momota - Srikanth Kidambi 2 - 1  
M. Caljouw - G. Anthony 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - Chong-Wei Lee 1 - 2  
T. Sugiarto - K. Phetpradab 2 - 1  
W.K.V. Wong - Tien Chen Chou 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung E S / Kim D Y - Maas J / Tabeling R 1 - 2  
Conrad-Peterson/Kolding - Chen H L / Wang C-L 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ahsan M / Setiawan H 2 - 1  
Kamura T / Sonoda K - Alfian F / Ardianto M R 1 - 2  
Karandasuwardi/Pratama - He J / Tan Q 2 - 1  
Liu C / Zhang N - Attri M / Sumeeth R B 2 - 1  
Putra F W / Saputro R A - Huang K / Wang Y 0 - 2  
Wahyu N A P / Ade Y S - Ong Y S / Teo E Y 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Beiwen Zhang 2 - 1  
Bing Jiao He - Ngan Yi Cheung 2 - 0  
C. Marin - Sayaka Sato 1 - 2  
L. Kjaersfeldt - V.R. Jakka 2 - 0  
L.A. Mainaky - K. Gilmour 0 - 2  
S. Pusarla Venkata - P. Chochuwong 2 - 1  
Tzu Ying Tai - S. Kawakami 2 - 0  
Yu Po Pai - B. Ongbumrungpan 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Chang Y N / Jung K E 2 - 1  
Du Y / Li Y H - Kim H R / Kong H Y 2 - 0  
Fukuman N / Yonao K - Matsumoto M / Nagahara W 1 - 2  
Hanadia K N / Permatasari - Chow M K / Lee M Y 0 - 2  
Lee S H / Shin S C - Stoeva G / Stoeva S 2 - 1  
Pedersen/Rytter Juhl - Hsu Y C / Wu T J 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Piek S - Adcock C / Adcock G 0 - 2  
Chan P S / Goh L Y - Goh S H / Lai S J 2 - 0  
Chopra P J / Siki Reddy N - Zheng S / Huang Y 0 - 2  
Fischer Nielsen J / Boje - Ronald R / Saufika A 2 - 1  
Lu C Y / Hu L F - Higashino A / Watanabe Y 0 - 2  
Nohr N / Thygesen S - Hoki T / Yonemoto K 2 - 0  
Tabeling R / Seinen C - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Wang C-L / Lee C H - Widianto R / Mahmudin M 2 - 0  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Magyarország 10 - 6  
USA - Olaszország 10 - 4  

 

2018.07.03.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 9 - 2  
KT Wiz - Samsung Lions    
LG Twins - NC Dinos 6 - 13  
Lotte Giants - Doosan Bears    
Nexen Heroes - SK Wyverns 3 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 5 - 10  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult    
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 6 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 2 - 5  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 2 - 2  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 2 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 3 - 6  
Chicago Cubs - Detroit 5 - 3  
Cincinnati - Chicago WS 5 - 3  
Colorado - San Francisco 5 - 2  
Kansas City - Cleveland 3 - 9  
LA Dodgers - Pittsburgh 17 - 1  
Miami - Tampa Bay 3 - 2  
Milwaukee - Minnesota 2 - 0  
Milwaukee - Minnesota 6 - 5  
NY Yankees - Atlanta 3 - 5  
Washington - Boston 3 - 4  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Venezuela 51 - 70  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Bahama-szigetek 82 - 83  
Kézilabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Chile - U20Oroszország 19 - 32  
U20Izland - U20Szlovénia 24 - 22  
U20Kína - U20Dél-Korea 29 - 38  
Kézilabda (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Egyiptom - U20Franciaország 18 - 37  
U20Horvátország - U20Németország 25 - 24  
U20Svédország - U20Spanyolország 31 - 24  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Univ. Catolica de Quito 2 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Celtic 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perseru Serui - Persija Jakarta 3 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Palanga 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Notodden - Mjöndalen 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Sundsvall 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - IFK Kalmar 8 - 0  
Labdarúgás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Anglia 1 - 1  
Svédország - Svájc 1 - 0  
Snooker (Riga Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Steadman - Yuan Sijun 4 - 2  
D.B. Gilbert - F. Ajaib(4 nyert frame-ig) 4 - 1  
G. Greene - Chen Feilong 4 - 1  
G. Wilson - M. White 1 - 4  
J. Cahill - R. Hull 1 - 4  
J. Perry - L. Ning 4 - 1  
Jak. Jones - R. Milkins (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Jo. Brown - J. O'Connor (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
K. Maflin - Lyu Haotian 4 - 2  
L. Walker - B. Eltahhan 4 - 0  
Li Hang - D. Jones(4 nyert frame-ig) 4 - 2  
N. Robertson - Luo Honghao (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
N. Saengkham - S. Donaldson(4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Niu Zhuang - S. Bingham (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
P.S. Davison - Yuan Li 1 - 4  
S. Maguire - M. Judge (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Zhang Jiankang - L. Simmonds 3 - 4  
Tenisz (Marburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - H. Laaksonen 1 - 2  
D. Brown - J.I. Londero 0 - 2  
E. Benchetrit - R. Ojeda Lara 2 - 0  
F. Auger Alliassime - D. Dima 2 - 1  
M. Rosenkranz - A. Vatutin 0 - 2  
R. Dutra da Silva - G. Sakharov 0 - 2  
R. Molleker - Y. Hanfmann 2 - 1  
T. Bellucci - L.G.M. Harris 2 - 1  
T. Lamasine - H. Dellien 0 - 2  
T. Monteiro - G. Mager 2 - 1  
Tenisz (Marburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harris L G M / Roelofse R - Moraing M / Otte O 2 - 1  
Kern R / Lenz J - Bednarek T / Mergea F 2 - 1  
Panfil G / Vatutin A - Martin A / Oliveira G 0 - 2  
Tenisz (Recanati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - H. Moriya 1 - 2  
A. Hoang - A. Bublik 2 - 0  
A. Menendez-Maceiras - G. Miccini 2 - 0  
D.E. Galan Riveros - L. Rosol 0 - 2  
E. Dalla Valle - B. Zapata Miralles 0 - 2  
F. Arguello - R. Brancaccio 2 - 1  
P. Martinez Portero - E. Gerasimov 0 - 2  
Q. Halys - A. Vavassori 1 - 2  
V. Galovic - A. Artunedo Martinavarr 2 - 1  
Tenisz (Recanati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ocleppo J / Vavassori A - Bublik A / Pavlioutchenkov A 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - S. Robert 0 - 3  
B. Paire - A. Murray    
B. Paire - J. Jung 3 - 0  
B. Tomic - H. Hurkacz 3 - 0  
C. Harrison - K. Nishikori 1 - 3  
D. Dzumhur - M. Marterer 3 - 0  
D. Ferrer - K. Khachanov 1 - 3  
D. Sela - R. Nadal 0 - 3  
D. Thiem - M. Baghdatis    
D.S. Schwartzman - M. Basic 3 - 0  
E. Gulbis - J. Clarke 3 - 2  
F. Lopez - F. Delbonis 3 - 0  
F. Tiafoe - F. Verdasco 3 - 1  
G. Andreozzi - H. Zeballos 1 - 3  
G. Simon - N. Basilashvili 3 - 0  
J. Benneteau - Fucsovics M. 3 - 0  
J. Chardy - D. Shapovalov 1 - 3  
J. Duckworth - A. Zverev 0 - 3  
J. Sock - M. Berrettini 2 - 3  
J. Vesely - F. Mayer 3 - 1  
J.M. Del Potro - P. Gojowczyk 3 - 0  
K. Edmund - A. Bolt 3 - 0  
L. Sonego - T.H. Fritz 1 - 3  
M. Cecchinato - A. De Minaur 1 - 3  
M. Copil - R. Haase 1 - 3  
M. Ebden - D. Goffin 3 - 0  
N. Kyrgios - D. Istomin 3 - 1  
P-H. Herbert - M. Zverev 3 - 0  
P. Cuevas - A. Dolgopolov    
P. Cuevas - S. Bolelli 0 - 3  
T. Daniel - F. Fognini 1 - 3  
T. Sandgren - N. Djokovic 0 - 3  
V. Pospisil - M. Kukushkin 1 - 3  
Y. Sugita - B. Klahn 1 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - S. Vögele 2 - 0  
A. Bogdan - L. Arruabarrena-Vecino 1 - 2  
A. Cornet - D. Cibulkova 0 - 2  
A. Kerber - V. Zvonareva 2 - 0  
A. Konjuh - Cl. Liu 1 - 2  
A. Riske - M. Duque Marino 2 - 0  
A. Riske - T. Bacsinszky    
A. Sasnovich - P. Kvitova 2 - 1  
A. van Uytvanck - P. Hercog 2 - 0  
B. Bencic - C. Garcia 2 - 0  
C. Suarez Navarro - C. Witthöft 2 - 0  
D. Allertova - A. Kontaveit 0 - 2  
D. Gavrilova - C. Dolehide 2 - 0  
D. Gavrilova - Z. Diyas    
D.R. Collins - E. Mertens 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - N. Broady 2 - 0  
G. Taylor - E. Bouchard 1 - 2  
H. Watson - K. Flipkens 0 - 2  
J. Brady - Ka. Kozlova 2 - 1  
J. Fett - D. Kasatkina 0 - 2  
J. Konta - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
J. Ostapenko - K. Dunne 2 - 0  
K. Boulter - V. Cepede Royg 2 - 1  
M. Linette - Y. Putintseva 1 - 2  
M. Niculescu - N. Osaka 0 - 2  
M. Vondrousova - S. Vickery 0 - 2  
P. Parmentier - T. Townsend 0 - 2  
S. Halep - K. Nara 2 - 0  
S. Kenin - M. Sakkari 2 - 1  
S. Sorribes Tormo - K. Kanepi 2 - 0  
Saisai Zheng - Qiang Wang 2 - 1  
Shuai Peng - S. Stosur 0 - 2  
Su-Wei Hsieh - A. Pavlyuchenkova 2 - 1  
V. Diatchenko - M. Sharapova 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.S. Prannoy - Dan Lin 2 - 1  
T. Saensomboonsuk - K. Sakai 0 - 2  
Tzu Wei Wang - B. Sai Praneeth 2 - 0  
V. Axelsen - C. Jonatan 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Daugaard - Isriyanate T / Namdash K 0 - 2  
Endo H / Watanabe Y - Rankireddy S / Shetty C 2 - 0  
Hoki T / Kobayashi Y - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Yao C L / Han Y P - Inoue T / Kaneko Y 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kosetskaya - Yufei Chen 0 - 2  
S. Nehwal - D.D. Ayustine 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Ni Ketut M I - Bernadet P Z / Nuraidah T R 2 - 0  
Barkah Y / Maheswari N K - HOO V / Yap C W 0 - 2  
Chayanit C / Muenwong P - Tanaka S / Yonemoto K 1 - 2  
Haris D D / Pradipta R A - Fukushima Y / Hirota S 0 - 2  
Huang D / Li W - Piek S / Seinen C 2 - 0  
Jakkampudi M / Poorvisha - Imanuela A / Ramadhanti S 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Tan K M / Lai P J 2 - 0  
Jiting H / Yue D - Karandasuwardi R/SusantoD 1 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Puavaranukroh D / Taeratt 1 - 2  

 

2018.07.02.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Yankees - Boston 11 - 1  
Toronto - Detroit 2 - 3  
Golf (Quicken Loans National)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quicken Loans National 2018    
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Ausztrália    
Tajvan - Japán 68 - 108  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Kazahsztán 88 - 56  
Katar - Irak 75 - 75, h.u. 84 - 79  
Kosárlabda (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Bosznia-Hercegovina 79 - 77  
Oroszország - Franciaország 78 - 84  
Kosárlabda (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Bulgária 81 - 75  
Finnország - Izland 91 - 77  
Kosárlabda (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Ausztria 98 - 73  
Szerbia - Németország 81 - 88  
Kosárlabda (vb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Izrael 59 - 67  
Észtország - Görögország 56 - 78  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paraguay - Panama 67 - 74  
Uruguay - Argentína 58 - 102  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Brazília 71 - 98  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - Mexikó 84 - 79  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Virgin-szigetek 99 - 69  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New York 84 - 84, h.u. 94 - 97  
Seattle - Connecticut 84 - 70  
Kézilabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Montenegró - U20Portugália 30 - 23  
U20Norvégia - U20Elefántcsontpart    
Kézilabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Korea - U20Izland 29 - 29  
U20Oroszország - U20Kína 35 - 16  
U20Szlovénia - U20Chile 33 - 20  
Kézilabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Angola 25 - 20  
U20Hollandia - U20Paraguay 47 - 25  
U20Románia - U20Japán 32 - 30  
Kézilabda (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Horvátország 19 - 16  
U20Németország - U20Svédország 18 - 19  
U20Spanyolország - U20Egyiptom 39 - 20  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Dep. Copiapo 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Guayaquil City 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Stjarnan 2 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver - Colorado Rapids 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjölner - Stabaek 2 4 - 3  
Odd Grenland 2 - Elverum 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Strömsgodset 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Washington 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Örgryte 0 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy 2 - Seattle 2 5 - 3  
Labdarúgás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Japán 3 - 2  
Brazília - Mexikó 2 - 0  
Snooker (Riga Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - A. Lee (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
B.J. Castle - A. Carter (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
H. Miah - D. Lilley (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
K. Johal - C. Wakelin 2 - 4  
L. Kleckers - A. Ursenbacher 4 - 1  
Liang Wenbo - A. Duffy (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
M. Georgiou - Zhou Yuelong (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. King - P. Ebdon (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. Selt - Xu Si (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
N. Bond - M. Joyce 4 - 2  
R. Lawler - M. O'Donnell 4 - 0  
R. Walden - J. Astley (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R. Williams - A. McManus (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
R.T. Chuan Leong - S. Craigie    
S. Carrington - M. Mann    
S. Lichtenberg - Jam. Jones (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
S. Murphy - S. Lam (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Vahedi - Mei Xiwen 1 - 4  
Tenisz (Marburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - M. Moraing 2 - 0  
J. Zopp - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
M. Polmans - An. Martin 0 - 2  
O. Otte - Ben. Hassan 2 - 0  
P. Sousa - N. Serdarusic 2 - 0  
S. Ofner - J. Lenz 0 - 2  
Tenisz (Marburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galdos S / Londero J I - Hach Verdugo/Siljestrom 0 - 2  
Laaksonen H / Margaroli L - Pasha N / Reese H 2 - 1  
Polmans M / Serdarusic N - Benchetrit E / Molleker R 0 - 2  
Tenisz (Recanati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Petrovic - R. Quiroz 1 - 2  
I. Marchenko - I. Ivashka 0 - 2  
R. Cid Subervi - D. Guez 1 - 2  
Tenisz (Recanati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bega A / Miccini G - Caruso S / Trusendi W 1 - 2  
Halys Q / Olivetti A - Motti A / Uzhylovskyi V 2 - 0  
Martinez Portero P / Zapa - Gong M-X / Zhang Z 1 - 2  
Moriya H / Ramanathan R - Martos Gornes S / Menendez-Maceira 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - C. Garin 3 - 1  
Al. Bedene - C. Norrie 3 - 1  
D. Medvedev - B. Coric 3 - 0  
G. Garcia-Lopez - G. Elias 3 - 0  
G. Monfils - R. Gasquet 3 - 0  
G. Müller - M. Mmoh 3 - 2  
I. Karlovic - M. Youzhny 3 - 1  
J-L. Struff - L. Mayer 3 - 2  
J-P. Smith - A. Seppi 0 - 3  
J. Isner - Y. Maden 3 - 0  
J. Kubler - G. Pella 1 - 3  
J. Millman - S. Travaglia 3 - 1  
L. Broady - M. Raonic 0 - 3  
L. Djere - P. Lorenzi 1 - 3  
L. Lacko - B. Bonzi 3 - 1  
L. Pouille - D. Kudla 3 - 1  
M. Cilic - Y. Nishioka 3 - 0  
M. Jaziri - J. Donaldson 0 - 3  
N. Gombos - K. Anderson 0 - 3  
N. Jarry - F. Krajinovic 3 - 1  
P. Kohlschreiber - E. Donskoy 3 - 0  
P. Polansky - D. Novak 0 - 3  
R. Albot - P. Carreno-Busta    
R. Berankis - M. McDonald 1 - 3  
R. Federer - D. Lajovic 3 - 0  
R. Harrison - R. Carballes Baena 3 - 0  
S. Johnson - R. Bemelmans 2 - 3  
S. Querrey - Jor. Thompson 3 - 0  
S. Stakhovsky - J. Sousa 3 - 2  
S. Tsitsipas - G. Barrere 3 - 1  
S. Wawrinka - G. Dimitrov 3 - 1  
Y. Bhambri - T. Fabbiano 1 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - K. Mladenovic 1 - 2  
A. Dulgheru - Kr. Pliskova 2 - 1  
A. Krunic - M. Brengle 1 - 2  
A. Radwanska - E.G. Ruse 2 - 1  
A. Rus - S. Williams 0 - 2  
A. Sabalenka - M. Buzarnescu 1 - 2  
A. Tomljanovic - M. Keys 0 - 2  
C. Giorgi - A. Sevastova 2 - 1  
C. Vandeweghe - K. Siniakova 1 - 2  
D. Vekic - S. Stephens 2 - 0  
E. Alexandrova - V. Azarenka 0 - 2  
E. Rodina - A. Lottner 2 - 1  
E. Svitolina - T. Maria 1 - 2  
I-C. Begu - K. Swan 0 - 2  
J. Görges - M. Puig 2 - 0  
J. Larsson - V. Williams 1 - 2  
K. Bertens - B. Stefkova 2 - 0  
K. Bondarenko - L. Safarova 0 - 2  
Ka. Pliskova - H. Dart 2 - 1  
L. Kumkhum - B. Pera 2 - 1  
L. Tsurenko - Babos T. 2 - 0  
M. Barthel - Y. Wickmayer 0 - 2  
M. Rybarikova - S. Cirstea 0 - 2  
P. Martic - E. Makarova 1 - 2  
S. Kuznetsova - B. Strycova 0 - 2  
Shuai Zhang - A. Petkovic 1 - 2  
T. Smitkova - V. Tomova 0 - 2  
V. Golubic - O. Jabeur 1 - 2  
V. Kuzmova - R. Peterson 0 - 2  
V. Lapko - C. McHale    
V. Lepchenko - C. Wozniacki 0 - 2  
Yafan Wang - A. Blinkova 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,