Tippmix eredmények - 2018. július 16-22.

2018-07-16
Tippmix eredmények - 2018. július 16-22.
2018.07.22.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Montreal 25 - 8  
Asztalitenisz (Korea Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Woojin Jang - Jingkun Liang 4 - 0  
Asztalitenisz (Korea Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho K K / Wong C T - Jang W / Lim J 1 - 3  
Asztalitenisz (Korea Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meng Chen - Yuling Zhu 1 - 4  
Asztalitenisz (Korea Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhu Y / Wang M - Chen M / Ding N 1 - 3  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Edward - A. Quinonez (200m, London) 1 - 0  
Baji B. - A. Merritt (110m gátfutás, London) 1 - 0  
D. Allen - Baji B. (110m gátfutás, London) 1 - 0  
D. Caballero - Xinyue Su (női diszkoszvetés, London) 1 - 0  
D. Schippers - M-J. Ta Lou (női 200m, London) 0 - 1  
H. Ingebrigtsen - R. Gregson (1500m, London) 0 - 1  
K. Harrison - B. McNeal (női 100m gátfutás, London) 1 - 0  
Kozák L. - I. Pedersen (női 100m gátfutás, London) 0 - 1  
L. Manyonga - R. Samaai (távolugrás, London) 1 - 0  
M. Lasitskene - V. Cunningham (női magasugrás, London) 1 - 0  
N. Amos - W. Kinyamal (800m, London) 0 - 1  
S. Perkovic - Y. Perez (női diszkoszvetés, London) 1 - 0  
She. Jackson - D. Asher-Smith (női 200m, London) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Hawthorn 52 - 124  
Port Adelaide - Greater Western Sydney 58 - 80  
West Coast Eagles - Western Bulldogs 100 - 46  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - KT Wiz 5 - 6  
LG Twins - Doosan Bears 1 - 6  
Lotte Giants - SK Wyverns 12 - 4  
NC Dinos - Nexen Heroes 3 - 6  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 8 - 6  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 5 - 4  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 7 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 7 - 3  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 7 - 5  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 6 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Algodoneros Union Laguna 4 - 3  
Bravos de Leon - Algodoneros Union Laguna (23:15) 10 - 8  
Diablos Rojos del Mexico - Generales de Durango (20:00) 2 - 8  
Olmecas de Tabasco - Tecolotes de Nuevo Laredo 2 - 3  
Piratas de Campeche - Acereros de Monclova 1 - 2  
Rieleros de Aguascaliente - Tigres de Quintana Roo 6 - 5  
Saraperos de Saltillo - Leones de Yucatan 5 - 2  
Sultanes de Monterrey - Pericos de Puebla 3 - 8  
Toros de Tijuana - Guerreros de Oaxaca 6 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 5 - 6  
Arizona - Colorado (22:10) 6 - 1  
Chicago Cubs - St. Louis 3 - 6  
Chicago Cubs - St. Louis (20:20) 7 - 2  
Cincinnati - Pittsburgh 2 - 6  
Cincinnati - Pittsburgh (19:10) 2 - 9  
Detroit - Boston 5 - 0  
Detroit - Boston (19:10) 1 - 9  
Kansas City - Minnesota 4 - 2  
Kansas City - Minnesota (20:15) 5 - 3  
LA Angels - Houston 0 - 7  
LA Angels - Houston (22:07) 14 - 5  
Milwaukee - LA Dodgers 4 - 2  
Milwaukee - LA Dodgers (20:10) 2 - 11  
Oakland - San Francisco 4 - 3  
Oakland - San Francisco (22:05) 6 - 5  
Philadelphia - San Diego    
Philadelphia - San Diego 2 - 10  
Seattle - Chicago WS 0 - 5  
Seattle - Chicago WS (22:10) 8 - 2  
Tampa Bay - Miami 2 - 3  
Tampa Bay - Miami (19:10) 6 - 4  
Texas - Cleveland 3 - 16  
Texas - Cleveland (21:05) 5 - 0  
Toronto - Baltimore 5 - 4  
Washington - Atlanta    
Washington - Atlanta (19:35) 6 - 2  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - Ste. West 12 - 10  
D. Webster - Ste. Lennon 10 - 6  
G. Anderson - S. Bunting 10 - 7  
G. Price - Joe Cullen 3 - 10  
Ian White - M. Hopp 10 - 7  
M. Suljovic - S. Beaton 10 - 6  
R. Cross - Mer. King 10 - 5  
R. van Barneveld - K. Anderson 10 - 6  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joacaba - Sao Jose 4 - 1  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F-League Selection - Urayasu 3 - 2  
Fuchu - Hamamatsu 5 - 3  
Machida - Sendai 7 - 4  
Oita - Shonan Bellmare 7 - 2  
Osaka - Hokkaido 7 - 2  
Sumida - Nagoya 1 - 4  
Golf (Open Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Open Championship 2018    
Gyeplabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Dél-Korea 7 - 0  
Kína - Olaszország 0 - 3  
Gyeplabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Spanyolország 6 - 2  
Gyeplabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Belgium 4 - 2  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Adrenaline - Perth Thunder 2 - 1  
Melbourne Mustangs - Sydney Ice Dogs 2 - 0  
Newcastle North Stars - Sydney Bears 2 - 5  
Kerékpár (Tour de France - 15. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - B. Jungels 1 - 0  
A. Vichot - J. Izaguirre Insausti 0 - 1  
C. Froome - Ger. Thomas 1 - 0  
Dan. Martin - P-R. Latour 0 - 1  
G. van Avermaet - J. Alaphilippe 1 - 0  
J. Fuglsang - S. Kruijswijk 1 - 0  
K. Durasek - J.D. Atapuma 1 - 0  
M. Landa Meana - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
P. Poljanski - T. Marczynski 1 - 0  
P. Sagan - E. Boasson Hagen 1 - 0  
S. Pauwels - D. Navarro Garcia 1 - 0  
T. De Gendt - O. Fraile Matarranz 0 - 1  
T. Dumoulin - R. Bardet 1 - 0  
Tour de France 2018 - 15. szakasz    
W. Barguil - R. Majka 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Alaska Aces (4.m.) 104 - 99  
Kosárlabda (U20 Eb, 13-16. helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Románia - U20Izland 84 - 103  
U20Svédország - U20Görögország 64 - 77  
Kosárlabda (U20 Eb, 9-12. helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Litvánia - U20Nagy-Britannia 76 - 62  
U20Montenegró - U20Ukrajna 98 - 79  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Belgium 64 - 52  
U20Csehország - U20Finnország 72 - 87  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Szlovénia 71 - 60  
U20Lettország - U20Oroszország 76 - 62  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Németország 71 - 80  
U20Izrael - U20Horvátország 80 - 66  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Spanyolország - U20Olaszország 85 - 60  
U20Szerbia - U20Törökország 73 - 89  
Kosárlabda (U20 EC, Div. B, Placement Roun)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Albánia - U20Hollandia 48 - 78  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Seattle 87 - 74  
Dallas - Connecticut 75 - 92  
Phoenix - Minnesota 75 - 80  
Kézilabda (U20 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Izland 25 - 25  
U20Svédország - U20Románia 40 - 31  
Kézilabda (U20 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Norvégia - U20Izrael 25 - 30  
U20Szlovénia - U20Szerbia 27 - 23  
Kézilabda (U20 Eb, B2, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Hollandia 20 - 38  
U20Koszovó - U20Csehország 15 - 22  
U20Moldova - U20Ausztria 24 - 43  
Kézilabda (U20 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Spanyolország 31 - 36  
U20Oroszország - U20Lengyelország 28 - 36  
Kézilabda (U20 Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Dánia 31 - 30  
U20Portugália - U20Magyarország 31 - 30  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Tristan Suarez 1 - 0  
Colón - Dep. Moron 1 - 1  
River Plate - Central Norte Salta 7 - 0  
Labdarúgás (Belga Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Standard Liege 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Lokomotív Plovdiv 2 - 0  
Slavia Szófia - Beroe Stara Zagora 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Sport Boys Warnes 0 - 3  
Real Potosi - Universitario de Sucre 1 - 1  
The Strongest - San Jose de Oruro 4 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Ponte Preta 2 - 1  
Oeste - Paysandu 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Salgueiro 2 - 0  
Atlético Acreano - Globo RN 1 - 1  
Botafogo PB - Santa Cruz PE 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville - Botafogo SP 0 - 2  
Luverdense - Tupi MG 3 - 0  
Operario PR - Cuiaba 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Vitória 4 - 1  
Flamengo - Botafogo RJ 2 - 0  
Palmeiras - Atlético MG 3 - 2  
Parana - America MG 1 - 0  
Sao Paulo - Corinthians 3 - 1  
Sport Recife - Fluminense 1 - 2  
Vasco da Gama - Gremio 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - San Luis de Quillota 1 - 0  
Union Espanola - Audax Italiano 2 - 4  
Universidad de Chile - Huachipato 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Jihlava 1 - 3  
Ceske Budejovice - Trinec 3 - 1  
MAS Taborsko - FC Hradec Kralove 0 - 1  
Zizkov - Chrudim 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Slovacko 2 - 1  
Olomouc - Slavia Praha 0 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Nordsjaelland 1 - 1  
Bröndby - Vejle 1 - 1  
Horsens - Randers 1 - 1  
OB Odense - Sönderjyske 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Busan I'Park 0 - 1  
Daejeon Citizen - Seongnam 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - FC Seoul 2 - 1  
Sangju Sangmu - Jeonbuk 0 - 2  
Ulsan - Daegu 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Dep. Cuenca 1 - 3  
Emelec Guayaquil - Tecnico Univ. Ambato 3 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch - Dinamo Minszk 0 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Carpi 5 - 1  
San Jose - Manchester Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - PS Kemi 2 - 0  
Kuopio PS - Vaasa PS 1 - 2  
Lahti - Mariehamn 2 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - Persib Bandung 2 - 2  
Perseru Serui - Persipura Jayapura 0 - 0  
PSIS Semarang - Persebaya Surabaya 1 - 0  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Dortmund 1 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Olafsvik - IR 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - FH 4 - 1  
Fjölnir - ÍBV 1 - 1  
KA Akureyri - Fylkir 5 - 1  
KR - Stjarnan 1 - 0  
Valur - Vikingur Reykjavik 4 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Urawa RD 1 - 1  
FC Tokyo - Yokohama FM 5 - 2  
Gamba Osaka - Shimizu SP 1 - 2  
Kashima A. - Kashiwa R. 6 - 2  
Kawasaki Frontale - Nagasaki 1 - 0  
Nagoya GE - Sanfrecce Hiroshima 0 - 0  
Sagan Tosu - Vegalta Sendai 0 - 1  
Sapporo - Jubilo Iwata 0 - 0  
Vissel Kobe - Shonan Bellmare 0 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ordabasy Shymkent - Kairat Almaty 2 - 1  
Tobol Kostanay - Irtis Pavlodar 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Junior de Barranquilla 0 - 0  
Boyaca Patriotas - Independiente SF 0 - 0  
Dep. Pasto - Rionegro Aguilas 0 - 1  
Envigado - Dep. Cali 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Transcendence - Wuhan Zall 2 - 2  
Meizhou Meixian Techand - Shijiazhuang 0 - 0  
Nei Mongol Zhongyou - Qingdao Huanghai 0 - 4  
Zhejiang Yiteng - Shenzhen Hongzuan 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Tianjin Quanjian 3 - 2  
Guangzhou R&F - Guizhou Zhicheng 1 - 1  
Hebei - Jiangsu 0 - 0  
Henan Jianye - Shanghai Shenhua 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Korona Kielce 1 - 1  
Wisla Plock - Lech Poznan 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Rigas FS 0 - 2  
Spartaks Jurmala - Jelgava 4 - 1  
Ventspils - Valmiera 4 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuala Lumpur - Negeri Sembilan 2 - 1  
Perak - Kedah 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Puebla 3 - 0  
Dep. Toluca - Monarcas Morelia 2 - 0  
Pachuca - Monterrey 0 - 1  
Tigres - Leon 2 - 0  
Tijuana - Chivas Guadalajara 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Toronto FC 1 - 2  
Columbus - Orlando 3 - 2  
Houston - Dallas 1 - 1  
New York RB - New England 2 - 0  
Philadelphia - Los Angeles Galaxy 1 - 3  
Portland - Montreal 2 - 2  
Salt Lake - Colorado Rapids 2 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Diósgyőr 4 - 1  
Újpest - MTK 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Sandnes Ulf 4 - 0  
Asane - Notodden 1 - 0  
Mjöndalen - Levanger 4 - 0  
Sogndal - Ham-Kam 1 - 0  
Tromsdalen - Strömmen 3 - 2  
Ullensaker/Kisa - Nest-Sotra 1 - 1  
Viking Stavanger - Jerv 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Skeid 3 - 1  
Flekkeröy - Arendal 0 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sky Blue - Portland 1 - 2  
Washington - Houston    
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Mordovija Szaranszk 0 - 1  
Baltika Kalinyingrád - Tambov 1 - 2  
Fakel Voronyezs - Szocsi 1 - 2  
FK Krasznodar 2 - SZKA Habarovszk 1 - 1  
Himki - Tom Tomszk 0 - 1  
Olimp. Nyizsnyij Novgorod - Tyumeny 2 - 1  
Rotor Volgográd - Lucs Vlagyivosztok 1 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 2  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Csertanovo Moszkva 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parndorf - Altach 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Guarani Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Comerciantes Unidos 5 - 1  
Dep. Municipal - Real Garcilaso 2 - 0  
Huancayo - Universitario de Deportes 2 - 1  
Sport Rosario - AD Cantolao 4 - 1  
Sporting Cristal - Melgar 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Leixoes 0 - 0  
Famalicao - Arouca 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Voluntari 2 - 1  
Viitorul Constanta - Dunarea Calarasi 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Fife - Forfar 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Dunfermline 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Vaduz 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Thun 2 - 1  
Sion - Lugano 1 - 2  
Young Boys - Grasshoppers 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Husqvarna - Tvaaker 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping City - Carlstad Utd. 0 - 0  
Syrianska FC - Team TG 2 - 0  
Umea FC - Akropolis 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Brommapojkarna 5 - 1  
Djurgarden - Häcken 2 - 1  
Sirius - Göteborg 3 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Nis - Proleter Novi Sad 3 - 1  
Radnik Surdulica - Partizan Belgrád 1 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - Albirex Niigata Singapore 1 - 1  
Warriors FC - Young Lions 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Dunajska Streda 1 - 2  
Zlate Moravce - Slovan Bratislava 1 - 4  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Krsko 2 - 0  
Rudar Velenje - Maribor 0 - 5  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chonburi FC - Buriram Utd. 0 - 2  
Navy Chonburi - Ratchaburi Mitr Phol 2 - 2  
Prachuap - Air Force Central 1 - 1  
Suphanburi - Pattaya Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Norvégia 1 - 1  
U19Portugália - U19Finnország (Helyszín: Finnország) 3 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzenal Kijev - FC Lviv 0 - 2  
Kárpáti Lviv - Olekszandria 0 - 2  
Zorya Luganszk - Mariupol 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas De San Carlos - Defensor 2 - 5  
Danubio - Progreso 2 - 2  
Rampla Juniors - Fenix Montevideo 1 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Springs - Tulsa 4 - 2  
FC Cincinnati - New York RB 2 2 - 1  
Louisville City - Charlotte Independence 4 - 1  
North Carolina - Toronto FC 2 3 - 1  
Ottawa - Nashville SC 2 - 0  
Pittsburgh - Charleston 0 - 1  
Portland 2 - Las Vegas 1 - 2  
Richmond - Atlanta Utd. 2 1 - 1  
Sacramento - Oklahoma City Energy 1 - 1  
San Antonio - Real Monarchs 4 - 2  
St. Louis FC - Orange County SC 2 - 2  
Swope Park - Rio Grande Valley 0 - 0  
Tampa Bay - Indy Eleven 3 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Dep. Lara 0 - 0  
Estudiantes de Caracas - Monagas Maturin 0 - 1  
Estudiantes de Merida - Carabobo 1 - 1  
Mineros de Guayana - Dep. Anzoategui 2 - 0  
Puerto Cabello - Metropolitanos Caracas 1 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho Chi Minh FC - Than Quang Ninh 2 - 1  
Sanna Khanh Hoa - Hai Phong 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond 4 - 0  
Parnu JK Vaprus - Jalgpallikool Tammeka 1 - 1  
Trans Narva - Nomme Kalju 0 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waterford FC - Shamrock Rovers 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Grant - M. Bermudez 0 - 1  
D. Roberts - D. Zawada 1 - 0  
D. Stasiak - Pingyuan Liu 0 - 1  
E. Meek - F. Bartosz 0 - 1  
G. Teixeira - C. Anderson 0 - 1  
J. Kimball - D. Stosic 0 - 1  
J. Ledet - A. Rakic 0 - 1  
K. Taha - N. Narimani 0 - 1  
M. Rua - Ant. Smith 0 - 1  
M. Tybura - S. Struve 1 - 0  
N. Haqparast - M. Diakiese 1 - 0  
N. Hein - D. Hadzovic 0 - 1  
V. Miranda - A. Azaitar 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - E. Ocon (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - C. Leclerc (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - S. Perez (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Magnussen - N. Hülkenberg (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Magnussen - R. Grosjean (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Ericsson - C. Leclerc (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Ericsson - S. Vandoorne (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - K. Räikkönen (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
P. Gasly - M. Ericsson (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vandoorne - B. Hartley (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - M. Verstappen (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - V. Bottas (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - K. Räikkönen (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1,Német ND (futam) - Hány versenyző ér el helyezést?    
Forma-1., Német Nagydíj 2018    
Forma-1., Német Nagydíj 2018 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Német Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Német Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Almirola - C. Elliott (New Hampshire, futam) 1 - 0  
B. Keselowski - J. Logano (New Hampshire, futam) 0 - 1  
C. Bowyer - B. Keselowski (New Hampshire, futam) 0 - 1  
D. Hamlin - C. Bowyer (New Hampshire, futam) 1 - 0  
D. Hamlin - K. Larson (New Hampshire, futam) 0 - 1  
Dan. Suarez - Jim. Johnson (New Hampshire, futam) 0 - 1  
Er. Jones - Ku. Busch (New Hampshire, futam) 0 - 1  
J. Logano - R. Blaney (New Hampshire, futam) 0 - 1  
K. Harvick - M. Truex Jr. (New Hampshire, futam) 1 - 0  
K. Larson - B. Keselowski (New Hampshire, futam) 1 - 0  
K. Larson - C. Bowyer (New Hampshire, futam) 1 - 0  
Ku. Busch - A. Almirola (New Hampshire, futam) 0 - 1  
Ky. Busch - K. Harvick (New Hampshire, futam) 0 - 1  
Ky. Busch - M. Truex Jr. (New Hampshire, futam) 1 - 0  
M. Truex Jr. - D. Hamlin (New Hampshire, futam) 1 - 0  
R. Blaney - Er. Jones (New Hampshire, futam) 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Hull FC 72 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Sydney Roosters 24 - 56  
New Zealand Warriors - Melbourne Storm 6 - 12  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Franciaország 26 - 15  
Skócia - USA (Helyszín: USA) 0 - 28  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Fidzsi-szigetek 7 - 43  
Dél-Afrika - Anglia 7 - 29  
Fidzsi-szigetek - Új-Zéland 17 - 22  
Franciaország - Új-Zéland 7 - 12  
Skócia - Dél-Afrika 5 - 36  
USA - Anglia 19 - 19  
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - D. Navara 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - P. Svidler 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - N. Georgiadis 1 - 0  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - J-K. Duda 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - G. Meier 1 - 0  
L-D. Nisipeanu - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
V. Kovalev - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Azerbajdzsán 6 - 9  
Oroszország - Svájc 2 - 2  
Strandröplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Semenov K / Leshukov I 2 - 1  
Semenov K / Leshukov I - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Strandröplabda (Haiyang Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seidl R / Waller P - Ha L / Wu J 2 - 0  
Wanderley G / Santos Barb - FerreiraDePaula/Morais Fi 2 - 1  
Wanderley G / Santos Barb - Seidl R / Waller P 1 - 2  
Strandröplabda (Haiyang Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Day E / Flint B - Ledoux C / Sponcil S 2 - 1  
Larsen K / Stockman E - Tillmann C / Schneider S 0 - 2  
Tillmann C / Schneider S - Day E / Flint B 0 - 2  
Strandröplabda (St. Peter-Ording)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Maurer L / Westphal D 2 - 1  
Fuchs S / Urbatzka M - Maurer L / Westphal D 0 - 2  
Holler T / Lückemeier L - Becker P / Schröder J 0 - 2  
Holler T / Lückemeier L - Fuchs S / Urbatzka M 2 - 1  
Strandröplabda (St. Peter-Ording, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aulenbrock C / Ferger S - Gernert M / Kiesling E 0 - 2  
Gallay A / Pereyra F - Gernert M / Kiesling E 2 - 1  
Gallay A / Pereyra F - Karnbaum S / Niemczyk N 2 - 0  
Karnbaum S / Niemczyk N - Aulenbrock C / Ferger S 2 - 1  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - S. Ofner 0 - 2  
Tenisz (Atlanta-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - A. Bolt 1 - 2  
H. Hurkacz - T. Kokkinakis 0 - 2  
Jas. Jung - N. Rubin 0 - 2  
Tom. Paul - P. Gunneswaran 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Gasquet - F. Fognini 1 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Fognini F - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - P. Martic 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kovinic D / Zanevska M - Begu I-C / Mitu A 0 - 2  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U. Humbert - B. Klahn 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - M. Minella 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Bacsinsz - Guarachi A / Krawczyk D 1 - 2  
Tenisz (Gstaad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - Jak. Paul 2 - 0  
J. Zopp - O. Roca Batalla 2 - 0  
Y. Hanfmann - V. Galovic 2 - 1  
Y. Marti - F. Bagnis    
Tenisz (Hamburg-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - D. Petrovic 2 - 0  
J. Kovalik - T. Monteiro 2 - 1  
N. Basilashvili - J. Melzer 2 - 1  
R. Olivo - D. Masur 1 - 2  
Tenisz (Moszkva-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I.M. Bara - E. Vishnevskaya 2 - 0  
J. Pieri - V. Grammatikopoulou 0 - 2  
P. Badosa Gibert - E. Rybakina 2 - 1  
V. Flink - D. Radanovic 2 - 1  
V. Heisen - O. Danilovic 0 - 2  
Tenisz (Nanchang-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fang Ying Xun - Miy. Inoue 2 - 0  
Jun. Namigata - Pea. Plipuech 0 - 2  
K.K. Thandi - V. Savinykh 2 - 0  
M. Kobori - Shilin Xu 1 - 2  
M. Minokoshi - H. Kuwata 0 - 2  
N. Bains - En Shuo Liang 1 - 2  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Johnson - R. Ramanathan 2 - 1  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - S. Gutierrez-Ferrol 2 - 1  
Tenisz (Scheveningen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Maden - T. de Bakker 0 - 2  
Tenisz (Scheveningen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martinez L / Oliveira G - Gonzales R / Lammons N 1 - 2  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Pella - M. Cecchinato 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tien Chen Chou - Jen Hao Hsu 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Ren X / Xuanyi O 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Takahashi - Fangjie Gao 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Takahata Y / Sakuramoto A - Matsuyama N / Shida C 2 - 1  
Tollaslabda (Singapore Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Goh S H / Lai S J 0 - 2  
Vívás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szatmári A. - Kard    
Szilágyi Á. - Kard    
Szász-Kovács E. - Női párbajtőr    
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Törökország 15 - 10  
Málta - Szlovákia 6 - 11  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Oroszország 9 - 12  
Magyarország - Hollandia 12 - 9  
Montenegró - Románia 15 - 5  
Németország - Görögország 5 - 13  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Machado - R. Mensah 1 - 0  
J. Munguia - Li. Smith 1 - 0  
Öttusa (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demeter B. - Egyéni    
Marosi Á. - Egyéni    

 

2018.07.21.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - British Columbia 29 - 25  
Toronto - Winnipeg 20 - 38  
Asztalitenisz (Korea Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Calderano - Gaoyuan Lin 2 - 4  
Jingkun Liang - Gaoyuan Lin 4 - 2  
Jonghoon Lim - Jingkun Liang 0 - 4  
Jun Mizutani - Sangsu Lee 4 - 2  
Sangeun Jeong - Woojin Jang 3 - 4  
Asztalitenisz (Korea Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyowon Suh - Yuling Zhu 0 - 4  
Kas. Ishikawa - Yuling Zhu 0 - 4  
Meng Chen - I-Ching Cheng 4 - 1  
Meng Chen - Shiwen Liu 4 - 2  
Asztalitenisz (Korea Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wang C / Sun Y - Jang W / Cha H S 1 - 3  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Warholm - Y. Copello (400m gátfutás, London) 1 - 0  
L. Ugen - S. Saunders (női távolugrás, London) 1 - 0  
N. Ogrodnikova - M. Ratej (női gerelyhajítás, London) 1 - 0  
Nat. Allen - K. James (400m síkfutás, London) 0 - 1  
Paul Chelimo - R. Yator (5000m, London) 1 - 0  
Ron. Baker - C. Coleman (100m, London)    
S. Kendricks - R. Lavillenie (rúdugrás, London) 1 - 0  
S. Little - J. Russell (női 400m gátfutás, London) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Adelaide Crows 88 - 93  
Collingwood - North Melbourne Kangaroos 130 - 64  
Essendon - Fremantle 99 - 70  
Geelong - Melbourne Demons 100 - 98  
Sydney Swans - Gold Coast Suns 64 - 88  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - KT Wiz 8 - 2  
LG Twins - Doosan Bears 10 - 17  
Lotte Giants - SK Wyverns 3 - 4  
NC Dinos - Nexen Heroes 3 - 6  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 7 - 5  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 7 - 5  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 5 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 2 - 1  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 3 - 2  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 7 - 9  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Algodoneros Union Laguna 12 - 11  
Diablos Rojos del Mexico - Generales de Durango    
Olmecas de Tabasco - Tecolotes de Nuevo Laredo 1 - 4  
Piratas de Campeche - Acereros de Monclova 3 - 2  
Rieleros de Aguascaliente - Tigres de Quintana Roo 3 - 1  
Saraperos de Saltillo - Leones de Yucatan 4 - 5  
Sultanes de Monterrey - Pericos de Puebla 3 - 2  
Toros de Tijuana - Guerreros de Oaxaca 9 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 10 - 11  
Chicago Cubs - St. Louis 7 - 2  
Cincinnati - Pittsburgh 1 - 12  
Detroit - Boston 0 - 1  
Kansas City - Minnesota 6 - 5  
LA Angels - Houston 1 - 3  
Milwaukee - LA Dodgers 4 - 6  
NY Yankees - NY Mets 5 - 7  
NY Yankees - NY Mets (19:05) 7 - 6  
Oakland - San Francisco 1 - 5  
Philadelphia - San Diego 11 - 5  
Seattle - Chicago WS 3 - 1  
Tampa Bay - Miami 5 - 6  
Texas - Cleveland 8 - 9  
Toronto - Baltimore 8 - 7  
Toronto - Baltimore (19:07) 4 - 1  
Washington - Atlanta 5 - 8  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - Jam. Wilson 10 - 8  
D. Chisnall - Kee. Brown 10 - 4  
M. Smith - J. Clayton 10 - 6  
M. van Gerwen - J. de Zwaan 6 - 10  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamamatsu - Sendai 1 - 3  
Osaka - Urayasu 2 - 2  
Sumida - F-League Selection 4 - 1  
Gyeplabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - India 1 - 1  
USA - Írország 1 - 3  
Gyeplabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Dél-Afrika 3 - 1  
Gyeplabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 3 - 2  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Adrenaline - Perth Thunder 2 - 9  
Canberra Brave - Sydney Bears 7 - 2  
Melbourne Ice - Sydney Ice Dogs 3 - 4  
Kerékpár (Tour de France - 14. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - P-R. Latour 1 - 0  
A. Vichot - R. Molard 1 - 0  
B. Mollema - A. Yates 1 - 0  
C. Froome - Ger. Thomas 1 - 0  
Dan. Martin - P. Roglic 0 - 1  
J. Fuglsang - N.A. Quintana Rojas 0 - 1  
Jes. Herrada Lopez - L. Calmejane 0 - 1  
P. Rolland - D. Navarro Garcia 1 - 0  
S. Kruijswijk - I. Zakarin 1 - 0  
T. Dumoulin - R. Bardet 1 - 0  
Tour de France 2018 - 14. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - RS Elasto Painters (3.m.) 75 - 72  
Kosárlabda (U20 Eb, 13-16. helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izland - U20Görögország 86 - 104  
U20Svédország - U20Románia 80 - 72  
Kosárlabda (U20 Eb, 9-12. helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Litvánia - U20Montenegró 76 - 58  
U20Ukrajna - U20Nagy-Britannia 66 - 82  
Kosárlabda (U20 Eb, B divízió, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Azerbajdzsán - U20Szlovákia 69 - 109  
Kosárlabda (U20 Eb, B divízió, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Koszovó - U20Luxemburg 73 - 67  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lettország - U20Lengyelország 54 - 54, h.u. 62 - 66  
U20Szlovénia - U20Oroszország 60 - 50  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Finnország 58 - 69  
U20Bulgária - U20Csehország 53 - 60  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izrael - U20Franciaország 83 - 57  
U20Németország - U20Horvátország 61 - 69  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Spanyolország - U20Szerbia 70 - 89  
U20Törökország - U20Olaszország 91 - 80  
Kosárlabda (U20 EC, Div. B, Placement Roun)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Albánia - U20Grúzia 44 - 104  
U20Észtország - U20Hollandia 56 - 54  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Dallas 114 - 99  
Connecticut - Seattle 65 - 78  
Los Angeles - Indiana 76 - 78  
New York - Washington 78 - 95  
Kézilabda (U20 Eb, B1, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Feröer-szigetek 23 - 27  
U20Litvánia - U20Finnország 21 - 21  
U20Észtország - U20Fehéroroszország 22 - 29  
Kézilabda (U20 Eb, B1, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ukrajna - U20Olaszország 30 - 25  
Kézilabda (U20 Eb, B2, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lettország - U20Törökország 32 - 30  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Sportivo Belgrano 1 - 0  
Independiente - Central Ballester 8 - 0  
San Martin SJ - Brown de Adrogue 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Levszki Szófia 0 - 1  
Ludogorec Razgrad - Etar Veliko Tarnovo 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Aurora Cochabamba 2 - 0  
Royal Pari Santa Cruz - Bolivar La Paz 4 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Sao Bento 2 - 2  
Criciuma - Londrina 2 - 1  
CSA - Fortaleza 0 - 0  
Juventude - CRB 1 - 0  
Sampaio Correa - Goiás 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nautico - Juazeirense 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Volta Redonda 0 - 1  
Tombense - Ypiranga RS 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - Antofagasta 1 - 1  
Dep. Union La Calera - Colo Colo 1 - 2  
Univ.Catolica de Santiago - Dep. Iquique 2 - 2  
Universidad de Concepcion - Palestino 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Vitkovice 3 - 1  
Prostejov - Vlasim 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Karvina 1 - 0  
Pribram - Teplice 1 - 1  
Sparta Praha - Opava 2 - 0  
Zlín - Mladá Boleslav 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Vendsyssel 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul E-Land 1 - 0  
Bucheon - Gwangju 0 - 1  
Suwon FC - Asan Mugunghwa 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Jeju 3 - 1  
Gyeongnam - Suwon Bluewings 2 - 2  
Pohang - Jeonnam 3 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - LDU Quito 2 - 0  
Macara Ambato - Independiente del Valle 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dnyepr Mogiljev 2 - 0  
Gorodeja - Torpedo Minszk 0 - 0  
Lucs Minszk - Dinamo Breszt 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Feyenoord 3 - 3  
Internazionale - Zenit Szentpétervár 3 - 3  
Lyon - Fulham 4 - 0  
Marseille - Villarreal 1 - 1  
Paderborn - Monaco 3 - 2  
Sevilla - Benfica 0 - 1  
Valencia - Galatasaray 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - EIF 1 - 1  
KPV Kokkola - Haka 1 - 0  
KTP - JJK Jyväskylä 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Turku PS 2 - 0  
Rovaniemi PS - Seinäjoen JK 1 - 0  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stallion Laguna - Kaya Iloilo 2 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Bhayangkara Jakarta 2 - 3  
Mitra Kukar - Persija Jakarta 0 - 2  
Sriwijaya Palembang - Arema FC 0 - 3  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Paris SG 3 - 1  
Manchester City - Dortmund 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magni - HK Kopavogs 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Tokyo Verdi 0 - 0  
Ehime - Okayama 2 - 0  
Kamatamare Sanuki - JEF United Chiba 2 - 1  
Kofu - Roasso Kumamoto 3 - 2  
Machida Zelvia - Zweigen Kanazawa 1 - 0  
Matsumoto Yamaga - Kyoto 1 - 0  
Oita Trinita - Tochigi 0 - 0  
Tokushima - Omiya Ardija 2 - 1  
Yamagata - Albirex Niigata 1 - 2  
Yamaguchi - Mito 2 - 2  
Yokohama FC - Gifu 3 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Akzhayik Ural 2 - 0  
Sahtar Karagandy - Kaisar Kyzylorda 2 - 2  
Zhetysu Taldykorgan - Aktobe 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. La Equidad 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hangzhou Greentown - Meizhou Hakka 0 - 0  
Heilongjiang Lava Spring - Liaoning Hongyun 1 - 2  
Yanbian - Xinjiang Tianshan 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Dalian Yifang 3 - 1  
Changchun Yatai - Shandong Luneng 1 - 2  
Tianjin Teda - Chongqing Lifan 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Jastrzebie - Wigry Suwalki 1 - 2  
GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 1  
Odra Opole - GKS Tychy 2 - 1  
Rakow Czestochowa - Puszcza Niepolomice 3 - 0  
TBB Nieciecza - Bytovia Bytow 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Zaglebie Lubin 1 - 3  
Slask Wroclaw - Cracovia Krakkó 3 - 1  
Wisla Krakkó - Arka Gdynia 0 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melaka Utd. - Selangor 3 - 2  
Pahang - PKNS 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Queretaro 0 - 0  
Veracruz - UNAM Pumas 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - D.C. United 3 - 1  
Seattle - Vancouver 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Haladás 3 - 2  
Mezőkövesd - Paks 3 - 1  
Puskás Akadémia - Debrecen 0 - 1  
Vidi - Kisvárda 4 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Florö 5 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kjelsas - Hödd 0 - 2  
Nardo - Brattvag 1 - 0  
Stjördals/Blink - Vidar 3 - 1  
Vard Haugesund - Egersund 2 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Seattle 1 - 1  
Utah - North Carolina 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirner SV - Ried 0 - 6  
Hohenems - FAC Wien 2 - 5  
Kitzbühel - Lafnitz 2 - 2  
Scheiblingkirchen-Warth - Austria Lustenau 0 - 4  
Stadl-Paura - BW Linz 1 - 1  
Traiskirchen - Austria Klagenfurt 0 - 2  
Union Gurten - Wolfsberg 1 - 2  
USK Anif - WSG Wattens 0 - 3  
Wiener Linien - Wacker Innsbruck 2 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - 3 de Febrero Ciudad 1 - 3  
General Diaz - Olimpia Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Union Comercio 1 - 1  
Dep. Binacional - Univ. San Martin 2 - 0  
Sport Boys Callao - UTC de Cajamarca 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Farense - Penafiel 0 - 0  
Mafra - Covilha 2 - 0  
Varzim - Cova Piedade 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - FCS Bukarest 1 - 0  
Hermannstadt - Sepsi OSK 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Elgin 2 - 0  
Dundee Utd. - Alloa 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montrose - St. Johnstone 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - Cove Rangers 1 - 0  
Raith Rovers - Hearts 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peterhead - Stirling 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Ayr Utd. 0 - 2  
Greenock Morton - Stenhousemuir 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Airdrieonians 0 - 3  
Livingston - Annan 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - Queen of South 0 - 4  
Stranraer - Motherwell 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Kilmarnock 2 - 4  
Queens Park - Spartans Edinburgh 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Servette 0 - 2  
Rapperswil - Schaffhausen 3 - 0  
Wil - Winterthur 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - St. Gallen 1 - 2  
Luzern - Xamax 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Skövde 2 - 2  
Lund - Kristianstad 2 - 1  
Mjällby - Angelholm 3 - 0  
Oskarshamn - Ljungskile 2 - 2  
Utsikten - FK Karlskrona 8 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forward Örebro - Skelleftea 2 - 1  
Karlslund - Västeras SK 1 - 2  
Sandviken - Rynninge 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmar - Sundsvall 0 - 2  
Örebro - FF Malmö 1 - 2  
Östersund - Trelleborg 4 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Zemun 1 - 1  
Napredak Krusevac - Rad Belgrád 1 - 0  
Vozdovac - Bacska Palanka 1 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DPMM Brunei - Home Utd. 1 - 2  
Tampines Rovers - Geylang 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Sered 0 - 0  
Senica - Trnava 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mura - Triglav Kranj 1 - 1  
ND Gorica - Olimpija Ljubljana 2 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Glass - Muangthong Utd. 3 - 1  
Chiangrai Utd. - Bangkok Utd. 1 - 2  
Nakhon Ratchasima - Chainat Hornbill 1 - 0  
Port FC - Police Tero 1 - 0  
Ubon UMT - Sukhothai 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Franciaország 1 - 0  
U19Svájc - U19Spanyolország 0 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Olaszország 1 - 0  
U19Hollandia - U19Németország 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Dinamo Kijev 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Atl. River Plate 2 - 3  
Liverpool Montevideo - CA Cerro 1 - 1  
Penarol - Racing Montevideo 1 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Seattle 2 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Portuguesa Acarigua 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Da Nang 4 - 1  
Song Lam Nghe An - Hoang Anh Gia Lai 3 - 1  
Thanh Hoa - Hanoi FC 2 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Kuressaare 3 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Wexford Youths 3 - 0  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - C. Sainz Jr. (Német Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
C. Leclerc - E. Ocon (Német Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
E. Ocon - C. Sainz Jr. (Német Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Német Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Magnussen - N. Hülkenberg (Német Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Német Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Német Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Hamilton - S. Vettel (Német Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Német Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Stroll - S. Sirotkin (Német Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Ericsson - C. Leclerc (Német Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Verstappen - K. Räikkönen (Német Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Német Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Német Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
P. Gasly - M. Ericsson (Német Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Német Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - F. Alonso (Német Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Német Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Német Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Német Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Német Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Német Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Német Nagydíj, időmérő, 2018    
Forma-1., Német Nagydíj, időmérő, 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Salford 44 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Gold Coast Titans 30 - 24  
North Queensland Cowboys - St. George Illawarra 10 - 24  
Wests Tigers - South Sydney Rabbitohs 22 - 6  
Rögbi (Super Rugby, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Durban Sharks 40 - 10  
Johannesburg Lions - Buenos Aires Jaguares 40 - 23  
Sydney Waratahs - Dunedin Highlanders 30 - 23  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Uruguay 33 - 7  
Írország - Chile 17 - 12  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Meier - L-D. Nisipeanu 1 - 0  
J-K. Duda - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - V. Kovalev 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - A. Giri 0 - 1  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Lengyelország 6 - 3  
Svájc - Azerbajdzsán 6 - 2  
Strandröplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - HerreraAlepuz/Gav.Collado 0 - 2  
Beeler N / Krattiger M - Plavins M / Tocs E 2 - 1  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Bryl M / Filjalek G 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Bouter J / Varenhorst C 1 - 2  
Mol H N / Sandlie Sorum C - Bouter J / Varenhorst C 2 - 1  
Mol H N / Sandlie Sorum C - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 1  
Semenov K / Leshukov I - Perusic O / Schweiner D 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Stoyanovskiy O / Velichko 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Velichko - Heidrich A / Gerson M 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Hermannova B / Slukova M    
Baquerizo/Fernandez Ste. - Huberli T / Betschart N 1 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Keizer S / Meppelink M 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Keizer S / Meppelink M 0 - 2  
Strandröplabda (Haiyang Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dressler C / Huber A - Seidl R / Waller P 1 - 2  
FerreiraDePaula/Morais Fi - Di Giantommaso/Silvestre 2 - 1  
Inkiew N / Padsawud S - Ha L / Wu J 0 - 2  
Kolinske W / Evans M - Inkiew N / Padsawud S 1 - 2  
Mchugh C / Schubert Z - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 0  
Nolvak K / Tiisaar M - Di Giantommaso/Silvestre 0 - 2  
Seidl R / Waller P - Walkenhorst A / Winter S 2 - 0  
Urlu S / Mermer H H - Dressler C / Huber A 1 - 2  
Wanderley G / Santos Barb - Mchugh C / Schubert Z 2 - 1  
Zemljak N / Pokersnik J - Wanderley G / Santos Barb 1 - 2  
Strandröplabda (Haiyang Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bell P / Ngauamo J - Cao S / Hang T 2 - 0  
Day E / Flint B - Doerfler A / Wiesmeyr S 2 - 1  
Day E / Flint B - Dowdy A / Pollock I 2 - 0  
Dowdy A / Pollock I - Nagata Y / Kumada M 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Bell P / Ngauamo J 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Placette L / Richard A 2 - 0  
Ledoux C / Sponcil S - Wang F / Xia X 2 - 0  
Radarong V / Udomchavee T - Tillmann C / Schneider S 0 - 2  
Radarong V / Udomchavee T - Zeng J / Wang X 2 - 0  
Tillmann C / Schneider S - Tveit Hjortland/Kjolberg 2 - 0  
Wang F / Xia X - Numwong R / Hongpak K 2 - 0  
Strandröplabda (St. Peter-Ording)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Poniewaz B / Poniewaz D 2 - 0  
Becker P / Schröder J - Sagstetter B / Schneider R 2 - 0  
Becker P / Schröder J - Wolf G / Wolf P 2 - 0  
Fuchs S / Urbatzka M - Brand/Reinhardt 2 - 0  
Fuchs S / Urbatzka M - Wolf G / Wolf P 2 - 0  
Gluckslederer F / Rudolf - Wolf G / Wolf P 1 - 2  
Holler T / Lückemeier L - Karpa M / Sievers M 2 - 1  
Sowa R / Wernitz D - Bevers L / Geukes L 2 - 0  
Strandröplabda (St. Peter-Ording, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behlen A / Mersmann T - Gallay A / Pereyra F 1 - 2  
Gallay A / Pereyra F - Hoja A / Huettermann S 2 - 0  
Gernert M / Kiesling E - Hoja A / Huettermann S 2 - 0  
Hoffmann J / Schulz S - Aulenbrock C / Ferger S 0 - 2  
Interwies N / Ziemer H - Kotzan L-S / Klinke L 1 - 2  
Karnbaum S / Niemczyk N - Bieneck C / Stautz A 2 - 0  
Karnbaum S / Niemczyk N - Hoppner M / Laggner J 2 - 0  
Karnbaum S / Niemczyk N - Kotzan L-S / Klinke L 2 - 0  
Kortzinger L / Walkenhors - Hoffmann J / Schulz S 0 - 2  
Kortzinger L / Walkenhors - Krebs A / Krohn A 0 - 2  
Krebs A / Krohn A - Aulenbrock C / Ferger S 0 - 2  
Overlaender/Overlaender - Hoppner M / Laggner J 0 - 2  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - J. Rodionov 2 - 1  
S. Ofner - A. Popyrin 2 - 0  
Tenisz (Asztana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin M / Shyla Y - Kadhe A / Yevseyev D 2 - 0  
Tenisz (Atlanta-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - Tom. Paul 1 - 2  
D. Kudla - J-P. Smith 2 - 1  
E. King - N. Rubin 0 - 2  
Gar. Johns - A. Bolt 0 - 2  
H. Hurkacz - I. Marchenko 2 - 0  
Jas. Jung - C. Eubanks 2 - 0  
K. Pannu - T. Kokkinakis 0 - 2  
P. Gunneswaran - M. Safwat 2 - 1  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - F. Verdasco 2 - 1  
H. Laaksonen - R. Gasquet 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirnyi M / Oswald P - Bolelli S / Fognini F 1 - 2  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - P. Hercog    
P. Martic - M. Buzarnescu 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Mitu A - Cristian J A / Ruse E G 2 - 1  
Buzarnescu M / Olaru R - Kovinic D / Zanevska M 0 - 2  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - J. Kubler 2 - 0  
P. Polansky - U. Humbert 1 - 2  
U. Humbert - G. Soeda 2 - 0  
Tenisz (Gatineau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grigelis L / Leshem E - Galloway R / Klahn B 0 - 2  
King D / Polansky P - Galloway R / Klahn B 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - E. Bouchard    
M. Vondrousova - M. Minella 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Bacsinsz - Panova A / Voskoboeva G 2 - 1  
Guarachi A / Krawczyk D - Soler-Espin/SorribesTormo 2 - 1  
Tenisz (Gstaad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - S. Giraldo 2 - 0  
E. Gulbis - A. Bodmer    
G. Escobar - V. Galovic 1 - 2  
J. Zopp - A. Molteni 2 - 0  
J. Zopp - I. Cervantes-Huegun    
Jak. Paul - M. Donati 2 - 1  
K. Krawietz - F. Bagnis 1 - 2  
O. Roca Batalla - K. de Schepper 2 - 0  
Y. Hanfmann - L. Margaroli 2 - 0  
Tenisz (Hamburg-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - M. Möller 2 - 0  
D. Masur - C. Berlocq 2 - 1  
D. Petrovic - C. Hemery 2 - 1  
J. Kovalik - N. Guttau 2 - 0  
J. Melzer - M. Klizan 2 - 0  
L. Sonego - R. Olivo 1 - 2  
N. Basilashvili - T. Kamke 2 - 0  
R. Quiroz - T. Monteiro 0 - 2  
Tenisz (Nanchang-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ao Gai - Miy. Inoue 0 - 2  
C. Skamlova - H. Kuwata 0 - 2  
En Shuo Liang - Xiaodi You 2 - 1  
Fang Ying Xun - Shuyue Ma 2 - 1  
Jia-Qi Kang - Shilin Xu 0 - 2  
Jun. Namigata - Xu Liu Sun 2 - 0  
K.K. Thandi - N. Kukharchuk 2 - 0  
M. Kobori - Qianhui Tang 2 - 0  
M. Minokoshi - Yue Yuan 2 - 1  
Qiu Yu Ye - N. Bains 1 - 2  
Xinyu Jiang - Pea. Plipuech 0 - 2  
Yanni Liu - V. Savinykh 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Granollers - S. Johnson 0 - 2  
T. Smyczek - R. Ramanathan 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Erlich J / Sitak A 0 - 2  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Giustino - D.E. Galan Riveros 1 - 2  
S. Gutierrez-Ferrol - C. Taberner    
Tenisz (San Benedetto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ocleppo J / Vavassori A - Galdos S / Zeballos F 2 - 0  
Tenisz (Scheveningen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Maden - L. Rosol 2 - 0  
Tenisz (Scheveningen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzales R / Lammons N - Pasha N / Reese H 2 - 0  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Pella - R. Haase 2 - 1  
M. Cecchinato - M. Trungelliti 2 - 0  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy/Vesely - Haase R / Middelkoop M 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.M. Nguyen - Jen Hao Hsu 0 - 2  
Tien Chen Chou - Bin Qiao 2 - 1  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han C / Zhou H - Ren X / Xuanyi O 0 - 2  
Pratama A / Saputra R A - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fangjie Gao - N. Jindapon 2 - 1  
Yue Han - S. Takahashi 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kititharakul J / Prajongj - Takahata Y / Sakuramoto A 0 - 2  
Matsuyama N / Shida C - Herttrich I / Nelte C 2 - 1  
Tollaslabda (Singapore Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Cahyono A B / Kandow W O 2 - 0  
Puavaranukroh D / Taeratt - Goh S H / Lai S J 0 - 2  
Vízilabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 3 - 11  
Görögország - Hollandia 7 - 8  
Izrael - Horvátország 7 - 7  
Vízilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Németország 26 - 1  
Spanyolország - Oroszország 12 - 11  
Szerbia - Törökország 9 - 6  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ennis - Arm. Alvarez 1 - 0  
O. Usyk - M. Gassiev 1 - 0  
Öttusa (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alekszejev T. - Női egyéni 1 - 0  
Földházi Zs. - Női egyéni 0 - 1  
Kovács S. - Női egyéni 1 - 0  

 

2018.07.20.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Saskatchewan 20 - 31  
Asztalitenisz (Korea Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chih-Yuan Chuang - C. Akkuzu 4 - 3  
Chih-Yuan Chuang - Gaoyuan Lin 1 - 4  
Chun Ting Wong - Ji Song An 3 - 4  
D. Ovtcharov - Jun Mizutani 2 - 4  
H. Calderano - Chien-An Chen 4 - 0  
H. Calderano - Seungmin Cho 4 - 0  
Ji Song An - Jonghoon Lim 0 - 4  
Jingkun Liang - Tom. Harimoto 4 - 0  
Minhyeok Kim - Gaoyuan Lin 0 - 4  
Q. Aruna - Jingkun Liang 1 - 4  
S. Gnanasekaran - Jonghoon Lim 2 - 4  
Sangeun Jeong - Y. Oshima 4 - 0  
Seungmin Cho - S. Gauzy 4 - 2  
Woojin Jang - Xin Xu 4 - 1  
Youngsik Jeoung - Tom. Harimoto 2 - 4  
Yu Song Ham - Sangsu Lee 2 - 4  
Asztalitenisz (Korea Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho K K / Wong C T - Chen C-A / Chuang C-Y 3 - 2  
Ho K K / Wong C T - LEE S / Pak S H 3 - 0  
Jang W / Lim J - Wang C / Xue F 3 - 1  
Lam S H / Ng P N - Wang C / Xue F 0 - 3  
Niwa K / Ueda J - Jang W / Lim J 1 - 3  
Asztalitenisz (Korea Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyojoo Choi - Manyu Wang 2 - 4  
Jihee Jeon - I-Ching Cheng 1 - 4  
Kas. Ishikawa - Yingsha Sun 4 - 1  
Limei Hu - Mima Ito 1 - 4  
Meng Chen - Ning Ding 4 - 1  
Miyu Kato - Yuling Zhu 1 - 4  
Saki Shibata - Hyowon Suh 3 - 4  
Shiwen Liu - Hon. Hashimoto 4 - 0  
Asztalitenisz (Korea Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balazova B / Dvorak G - Zhu Y / Wang M 0 - 3  
Cha H S / Kim N H - Hirano M / Ishikawa K 3 - 1  
Cha H S / Kim N H - Zhu Y / Wang M 0 - 3  
Chen M / Ding N - Jeon J / Yang H 3 - 2  
Ng W N / Soo W Y M - Jeon J / Yang H 0 - 3  
Asztalitenisz (Korea Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wang C / Sun Y - Lim J / Yang H 3 - 1  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Chepkoech - H. Kiyeng (női 3000m akadályfutás, Monaco) 1 - 0  
Baji B. - A. Merritt (110m gátfutás, Monaco) 1 - 0  
C. Kipruto - E. Jager (3000m akadályfutás, Monaco) 0 - 1  
C. Semenya - F. Niyonsaba (női 800m, Monaco) 1 - 0  
C. Taylor - P. Pichardo (hármasugrás, Monaco) 1 - 0  
D. Lysenko - M.E. Ghazal (magasugrás, Monaco) 1 - 0  
E. Jager - S. El Bakkali (3000m akadályfutás, Monaco) 0 - 1  
E.M. Manangoi - F. Ingebrigtsen (1500m, Monaco) 1 - 0  
J. Suhr - K. Stefanidi (női rúdugrás, Monaco) 0 - 1  
M-J. Ta Lou - E. Thompson (női 100m síkfutás, Monaco) 1 - 0  
R. Guliyev - A. Brown (200m, Monaco) 1 - 0  
S. Miller-Uibo - S.E. Naser (női 400m síkfutás, Monaco) 1 - 0  
S. Morris - E. McCartney (női rúdugrás, Monaco) 1 - 0  
S. Shubenkov - O. Ortega (110m gátfutás, Monaco) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Kilda - Richmond 57 - 111  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - KT Wiz 6 - 4  
LG Twins - Doosan Bears 4 - 5  
Lotte Giants - SK Wyverns 2 - 6  
NC Dinos - Nexen Heroes 10 - 8  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 0 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 10 - 9  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 9 - 4  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 10 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 8 - 7  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 6 - 5  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 2 - 7  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Generales de Durango 10 - 4  
Diablos Rojos del Mexico - Algodoneros Union Laguna 6 - 7  
Olmecas de Tabasco - Acereros de Monclova 6 - 3  
Piratas de Campeche - Tecolotes de Nuevo Laredo 13 - 11  
Rieleros de Aguascaliente - Leones de Yucatan 8 - 3  
Saraperos de Saltillo - Tigres de Quintana Roo 1 - 13  
Sultanes de Monterrey - Guerreros de Oaxaca 10 - 6  
Toros de Tijuana - Pericos de Puebla 6 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - St. Louis 9 - 6  
Chicago Cubs - St. Louis (20:20) 5 - 18  
Kerékpár (Tour de France - 13. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - M.C. Nielsen 1 - 0  
A.M. Richeze - C. Laporte 0 - 1  
J. De Buyst - T. Roosen 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - R. Bardet 0 - 1  
P. Roglic - S. Kruijswijk 0 - 1  
P. Sagan - A. Demare 1 - 0  
S. Colbrelli - N. Arndt 1 - 0  
T. Dupont - T. Boudat 1 - 0  
Tour de France 2018 - 13. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - SM Beermen (3.m.) 125 - 104  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Csehország 91 - 70  
U20Lettország - U20Bulgária (Helyszín: Bulgária) 77 - 57  
U20Oroszország - U20Finnország 78 - 71  
U20Szlovénia - U20Belgium 64 - 52  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New York 82 - 68  
Dallas - Washington 90 - 81  
Phoenix - Las Vegas 82 - 85  
Kézilabda (U20 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Románia - U20Németország 25 - 30  
U20Svédország - U20Izland 33 - 35  
Kézilabda (U20 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izrael - U20Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 24 - 28  
U20Norvégia - U20Szerbia 27 - 30  
Kézilabda (U20 Eb, B1, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Görögország 34 - 24  
U20Feröer-szigetek - U20Litvánia 24 - 26  
U20Finnország - U20Észtország 21 - 32  
Kézilabda (U20 Eb, B1, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svájc - U20Ukrajna 28 - 25  
Kézilabda (U20 Eb, B2, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztria - U20Bulgária 36 - 24  
U20Csehország - U20Moldova 35 - 25  
U20Hollandia - U20Koszovó 34 - 21  
Kézilabda (U20 Eb, B2, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Montenegró - U20Grúzia 34 - 23  
U20Szlovákia - U20Lettország 26 - 28  
Kézilabda (U20 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Horvátország 27 - 35  
U20Oroszország - U20Spanyolország 20 - 28  
Kézilabda (U20 Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Franciaország 23 - 34  
U20Portugália - U20Dánia 31 - 29  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpo Bahia Blanca - Aldosivi 1 - 1  
Tigre - Guillermo Brown 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Botev Vraca 2 - 1  
Vitosa Bistritsa - Dunav Ruse 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Internacional 2 - 2  
Chapecoense - Bahia 1 - 1  
Cruzeiro - America MG 3 - 1  
Santos - Palmeiras 1 - 1  
Vasco da Gama - Fluminense 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iranduba - Sao Francisco 5 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Jorge Wilstermann 2 - 2  
Rampla Juniors - Independiente SF 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Sokolov 2 - 1  
Znojmo - Varnsdorf 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Plzen 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Midtjylland 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - FK Minszk 2 - 0  
Nyeman Grodno - Szluck 0 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Manchester Utd. 1 - 1  
Milan - Novara 2 - 0  
Roma - Avellino 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PS Tira Bantul - Pusamania Borneo 3 - 4  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Throttur Reykjavik - Njardvik 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sacz 3 - 3  
Chrobry Glogow - LKS Lodz 0 - 1  
Garbarnia Krakkó - Stal Mielec 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk 0 - 1  
Miedz Legnica - Pogon Szczecin 1 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Kelantan 4 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Allerheiligen - Mattersburg 1 - 3  
Deutschlandsberg - Amstetten 4 - 2  
Ebreichsdorf - Vorwärts Steyr 1 - 2  
Grödig - Hartberg 1 - 1  
Karabakh Wien - Wiener Neustadt 0 - 2  
Kufstein - Rapid Wien 0 - 5  
Maria Saal - St. Pölten 0 - 6  
Mettersdorf - Horn 0 - 1  
Neusiedl am See - Admira Wacker 1 - 0  
Reichenau - Kapfenberg 3 - 5  
Wels - LASK Linz    
WSC Hertha - LASK Linz 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Sp. Luqueno 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Botosani 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Kriens 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköping - Assyriska FF 4 - 4  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Dinamo Vranje 3 - 0  
Vojvodina - Mladost Lucani 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Celje 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Törökország - U19Franciaország 0 - 5  
U19Ukrajna - U19Anglia 1 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Can Tho - Saigon FC 1 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Cobh Ramblers 2 - 0  
Drogheda Utd. - Athlone 2 - 1  
Finn Harps - Shelbourne 0 - 0  
UC Dublin - Galway 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Bray 6 - 0  
St. Patrick's - Limerick 2 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Huddersfield 18 - 32  
Hull KR - Warrington 20 - 34  
Leeds Rhinos - Widnes 34 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Penrith Panthers 50 - 18  
Cronulla Sharks - Canberra Raiders 28 - 24  
Rögbi (Super Rugby, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Hurricanes - Waikato Chiefs 32 - 31  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Jamaika 50 - 0  
Kanada - Pápua Új-Guinea 29 - 21  
Kenya - Tonga 19 - 7  
Oroszország - Hong Kong 21 - 7  
Szamoa - Uganda 45 - 7  
Wales - Zimbabwe 33 - 12  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - V. Kramnik 1 - 0  
J-K. Duda - G. Meier 0.5 - 0.5  
V. Kovalev - L-D. Nisipeanu 0.5 - 0.5  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 3 - 8  
Svájc - Lengyelország 5 - 6  
Strandröplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouter J / Varenhorst C - Bergmann P A / Harms Y 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Krou Y / Aye Q 2 - 0  
Bryl M / Filjalek G - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Krou Y / Aye Q 1 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Lupo D / Nicolai P 2 - 1  
Koekelkoren D / Van Walle - Mol H N / Berntsen M 2 - 1  
Perusic O / Schweiner D - Bohle D / Van De Velde S 2 - 1  
Plavins M / Tocs E - Sivolap M / Yarzutkin A 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Prudel M / Szalankiewicz 2 - 0  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Prudel M / Szalankiewicz 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Laboureur C / Sude J 2 - 1  
Birlova E / Ukolova E - Hermannova B / Slukova M 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Lobato Herrero/Fernandez - Keizer S / Meppelink M 0 - 2  
Strandröplabda (Haiyang Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Giantommaso R / Silves - Dziadkou A / Kavalenka A 2 - 1  
Dickson T / Ferguson M - Inkiew N / Padsawud S 1 - 2  
Dressler C / Huber A - Betzien M / Erdmann J 2 - 0  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Kissling G / Zandbergen M 2 - 1  
Field T / Roberts A - Inkiew N / Padsawud S 0 - 2  
Finsters R / Solovejs A - Wanderley G / Santos Barb 0 - 2  
Gao P / Li Y - Ha L / Wu J 1 - 2  
Ha L / Wu J - Appelgren M / Boman S 2 - 0  
Li L / Wang Y - Budinger C / Rosenthal S 2 - 0  
Li Z / Zhou C - Betzien M / Erdmann J 0 - 2  
Macneil J / Wheelan C - Jongklang S / Khaolumtarn 2 - 1  
O' Gorman G / Saxton B - Ermacora M / Pristauz-Tel 1 - 2  
Patterson C / Slick S - Li L / Wang Y 2 - 0  
Schumann D / Durant C - Di Giantommaso R / Silves 0 - 2  
Walkenhorst A / Winter S - Macneil J / Wheelan C 2 - 0  
Wanderley G / Santos Barb - Fruehbauer S / Wutzl J 2 - 1  
Strandröplabda (Haiyang Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnholdt L / Welsch L - Placette L / Richard A 0 - 2  
Brailko V / Namike A - Freiberger E / Teufl V 0 - 2  
Deev A / Chorin N - Doerfler A / Wiesmeyr S 0 - 2  
Dong J / Li Z - Davis A / Scarbrough B 0 - 2  
Gordon J / Bukovec S - Mcnamara M / Mcnamara N 0 - 2  
Laird N / Kendall B - Placette L / Richard A 0 - 2  
Nagata Y / Kumada M - Freiberger E / Teufl V 2 - 1  
Numwong R / Hongpak K - Davis A / Scarbrough B 2 - 0  
Rancourt H / Meunier-Beda - Doerfler A / Wiesmeyr S 0 - 2  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Lapointe M-C / Sider C 2 - 0  
Urata K / Tanaka M - Zeng J / Wang X 1 - 2  
Zobnina I / Andriukaityte - Zeng J / Wang X 0 - 2  
Strandröplabda (St. Peter-Ording-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klein M / Witt E - Kruger M / Warsawski C 2 - 0  
Kliche D / Richter-Darge - Kruger M / Warsawski C 2 - 1  
Kopfer L / Schmitz-Porten - John D / Schwarmann O 2 - 0  
Maurer L / Westphal D - Miersch A / Wolff J 2 - 0  
Sagstetter B / Schneider - John D / Schwarmann O 2 - 0  
Strandröplabda (St. Peter-Ording-selejtező,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck C / Stautz A - Hinrichsen I / Wurl J 2 - 1  
Dickau M M / Stegelmann L - Christ C / Wenzel J 0 - 2  
Hoffmann J / Schulz S - Christ C / Wenzel J 2 - 1  
Scott R / Weiland Y - Heller M / Michels R 2 - 0  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Janvier - J. Rodionov 1 - 2  
O. Nedovyesov - S. Ofner 1 - 2  
P. Heras - A. Setkic    
P. Kotov - A. Popyrin 0 - 2  
S. Myneni - D. Brands 1 - 2  
Tenisz (Asztana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gakhov I / Safiullin R - Elgin M / Shyla Y 1 - 2  
Kadhe A / Yevseyev D - Khabibulin T / Uzhylovskyi V 2 - 1  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - F. Fognini 0 - 2  
F. Verdasco - P. Carreno-Busta 2 - 0  
R. Gasquet - C. Ruud 2 - 0  
S. Bolelli - H. Laaksonen 1 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melzer J / Petzschner P - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - S. Cirstea 2 - 1  
L. Siegemund - P. Martic 1 - 2  
O. Jabeur - P. Hercog 0 - 2  
O. Jabeur - V. Zvonareva 2 - 0  
Yafan Wang - M. Buzarnescu 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I / Geuer N - Kovinic D / Zanevska M 0 - 2  
Cristian J A / Ruse E G - Adamczak M / Moore J 2 - 1  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - Zhe Li 2 - 1  
E. Escobedo - J. Kubler 1 - 2  
M. Neuchrist - G. Soeda 0 - 2  
Tenisz (Gatineau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galarneau A / Sigouin B - Galloway R / Klahn B 0 - 2  
Mousley M / Reid M - King D / Polansky P 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - S. Stosur 2 - 0  
M. Vondrousova - E. Rodina 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - M. Minella 0 - 2  
V. Kudermetova - E. Bouchard 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubic V / Teichmann J - Arruabarrena L / Bacsinszky T 0 - 2  
Guarachi A / Krawczyk D - Fujiwara R / Jurak D 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - M. Granollers 0 - 2  
S. Johnson - D. Sela 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Sitak A - Sharan D / Withrow J 2 - 0  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Arevalo-Gonzalez/ReyesVar 1 - 2  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - L. Giustino 0 - 2  
A. Pavic - C. Taberner 0 - 2  
L. Vanni - D.E. Galan Riveros 0 - 2  
S. Gutierrez-Ferrol - M. Viola 2 - 0  
Tenisz (San Benedetto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzerani R/Berrettini J - Galdos S / Zeballos F 0 - 2  
Ocleppo J / Vavassori A - Brkic T / Pavic A 2 - 1  
Tenisz (Scheveningen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - L. Rosol 1 - 2  
K. Coppejans - O. Otte 2 - 0  
Tenisz (Scheveningen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Brown D - Martinez L / Oliveira G 0 - 2  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - R. Haase 0 - 2  
D. Lajovic - G. Pella 0 - 2  
L. Djere - M. Cecchinato 0 - 2  
M. Trungelliti - E. Donskoy 2 - 0  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Sousa J - Haase R / Middelkoop M 0 - 2  
Inglot D / Skugor F - Jebavy/Vesely 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jen Hao Hsu - Yuxiang Huang 2 - 1  
T.M. Nguyen - I.M. Mustofa 2 - 0  
Tien Chen Chou - Hyun Il Lee 2 - 0  
Wei Feng Chong - Bin Qiao 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han C / Zhou H - Po L-W / Yang M-T 2 - 0  
Isara B / Jongjit M - Pratama A / Saputra R A    
Isriyanate T / Namdash K - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fangjie Gao - Yanyan Cai 2 - 1  
M. Mitani - S. Takahashi 1 - 2  
Su Yu Chen - N. Jindapon 0 - 2  
Y.Y. Susanto - Yue Han 1 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cao T W / Yu Z - Matsuyama N / Shida C 0 - 2  
Chayanit C / Muenwong P - Takahata Y / Sakuramoto A 0 - 2  
Kititharakul J / Prajongj - Jinhui T / Xiaohan Y 2 - 0  
Ng T Y / Yuen S Y - Herttrich I / Nelte C 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Lee C H R / Chau H W 2 - 0  
Chang T C / Ng W Y - Puavaranukroh D / Taeratt 1 - 2  
Liao M C / Chen H H - Cahyono A B / Kandow W O 0 - 2  
Rivaldy R / Mentari P H - Goh S H / Lai S J 0 - 2  
Vízilabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Olaszország 3 - 14  
Németország - Magyarország 4 - 4  
Vízilabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 7 - 7  
Málta - Franciaország 6 - 12  
Vízilabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Görögország 11 - 7  
Törökország - Hollandia 5 - 22  
Vízilabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Románia 12 - 7  
Szerbia - Szlovákia 13 - 5  

 

2018.07.19.
Asztalitenisz (Korea Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - E. Angles 4 - 0  
K. Niwa - Sangeun Jeong 2 - 4  
Kenta Matsudaira - Yu Song Ham 1 - 4  
Mas. Morizono - Xin Xu 0 - 4  
Ning Gao - Jun Mizutani 0 - 4  
P. Franziska - Woojin Jang 0 - 4  
T. Apolonia - Sangsu Lee 0 - 4  
Y. Oshima - J. Ueda 4 - 3  
Asztalitenisz (Korea Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lam S H / Ng P N - Cho D / Kim B 3 - 1  
Liang J / Yan A - Franziska P / Walther R 3 - 1  
Liao C-T / Lin Y-J - Jang W / Lim J 2 - 3  
Niwa K / Ueda J - Dyjas J / Robles A 3 - 1  
Nuytinck C / Robinot Q - Chen C-A / Chuang C-Y 0 - 3  
Wang C / Xue F - Morizono M / Oshima Y 3 - 1  
Asztalitenisz (Korea Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hitomi Sato - Hyojoo Choi 1 - 4  
Hoi Kem Doo - Limei Hu 0 - 4  
Hon. Hashimoto - Xingtong Chen 4 - 1  
Jihee Jeon - Ando Minami 4 - 1  
Kas. Ishikawa - Nakyung Lee 4 - 0  
Meng Chen - Jiayi Li 4 - 0  
Miu Hirano - Saki Shibata 2 - 4  
Miyu Nagasaki - I-Ching Cheng 1 - 4  
Sol Song Kim - Hyowon Suh 2 - 4  
Song-I Kim - Yingsha Sun 1 - 4  
Tianwei Feng - Miyu Kato 2 - 4  
Yuting Gu - Mima Ito 1 - 4  
Asztalitenisz (Korea Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hayata H / Ito M - Cha H S / Kim N H    
Lin Y / Zeng J - Jeon J / Yang H 1 - 3  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lijiao Gong - C. Schwanitz (női súlylökés, Monaco) 1 - 0  
M. Haratyk - D. Romani (súlylökés, Monaco) 0 - 1  
P. Guba - V. Adams (női súlylökés, Monaco) 0 - 1  
T. Walsh - R. Crouser (súlylökés, Monaco) 0 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 7 - 1  
KIA Tigers - Samsung Lions 2 - 6  
KT Wiz - Hanwha Eagles 8 - 7  
Nexen Heroes - LG Twins 3 - 8  
SK Wyverns - NC Dinos 3 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Generales de Durango 10 - 4  
Diablos Rojos del Mexico - Algodoneros Union Laguna 10 - 7  
Olmecas de Tabasco - Acereros de Monclova 1 - 2  
Piratas de Campeche - Tecolotes de Nuevo Laredo 7 - 8  
Rieleros de Aguascaliente - Leones de Yucatan 10 - 1  
Saraperos de Saltillo - Tigres de Quintana Roo 8 - 7  
Sultanes de Monterrey - Guerreros de Oaxaca 11 - 1  
Toros de Tijuana - Pericos de Puebla 15 - 5  
Kerékpár (Tour de France - 12. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - P-R. Latour 1 - 0  
A. Yates - B. Jungels 0 - 1  
C. Froome - Ger. Thomas 0 - 1  
D. Gaudu - R. Gesink 1 - 0  
D. Navarro Garcia - J.D. Atapuma 1 - 0  
Dan. Martin - T. Dumoulin 0 - 1  
I. Zakarin - J. Fuglsang 0 - 1  
M. Landa Meana - S. Kruijswijk 1 - 0  
M. Nieve Iturralde - D. Caruso 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - P. Roglic 0 - 1  
Tour de France 2018 - 12. szakasz    
V. Nibali - R. Bardet 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Ginebra SM (2.m.) 109 - 100  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Litvánia - U20Svédország 90 - 85  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Szerbia 60 - 59  
U20Horvátország - U20Olaszország 79 - 68  
U20Spanyolország - U20Izrael 75 - 98  
U20Törökország - U20Németország (Helyszín: Németország) 61 - 78  
Kézilabda (U20 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izland - U20Románia 19 - 29  
U20Németország - U20Svédország 22 - 22  
Kézilabda (U20 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Szerbia - U20Izrael 35 - 28  
U20Szlovénia - U20Norvégia 27 - 19  
Kézilabda (U20 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Oroszország 26 - 22  
U20Spanyolország - U20Lengyelország 32 - 23  
Kézilabda (U20 Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Magyarország 23 - 22  
U20Franciaország - U20Portugália 28 - 32  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - General Lamadrid 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Sport Recife 1 - 0  
Corinthians - Botafogo RJ 2 - 0  
Flamengo - Sao Paulo 0 - 1  
Gremio - Atlético MG 2 - 0  
Vitória - Parana 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - El Nacional Quito 2 - 0  
Dep. Cali - Bolivar La Paz 4 - 0  
Sol de America - Nacional 0 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Shamrock Rovers 0 - 1  
Apollon Limasszol - Stumbras Kaunas 2 - 0  
Beitar Jerusalem - Chikhura Sachkhere 1 - 2  
Coleraine - Spartak Subotica 0 - 2  
Dinamo Minszk - Derry City 1 - 2  
Dinamo Tbiliszi - Dunajska Streda 1 - 2  
Domzale - Siroki Brijeg 1 - 1  
Dundalk - Levadia Tallinn 2 - 1  
FC Köbenhavn - Kuopio PS 1 - 1  
FH - Lahti 0 - 0  
FK Sarajevo - Banants Jereván 3 - 0  
Gandzasar Kapan - Lech Poznan 2 - 1  
Gzira Utd. - Radnicki Nis 0 - 1  
Häcken - Liepaja 1 - 2  
Irtis Pavlodar - Trakai 0 - 1  
Kairat Almaty - UE Engordany 7 - 1  
Keshla - Balzan Ta' Qali 2 - 1  
KF Laci - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 0  
Luftetari Gjirokaster - Ventspils 3 - 3  
Maccabi TA - FTC 1 - 0  
Maribor - Partizan Tirana 2 - 0  
Mladost Podgorica - B36 Torshavn 1 - 2  
Molde - Glenavon 5 - 1  
Nomme Kalju - Stjarnan 1 - 0  
Nordsjaelland - Cliftonville 2 - 1  
NSI Runavik - Hibernian 4 - 6  
Osijek - Petrocub Hincesti 2 - 1  
Partizan Belgrád - Rudar Pljevlja 3 - 0  
Prishtina - Fola Esch 0 - 0  
Progres Niederkorn - Gabala 0 - 1  
Riga FC - CSZKA Szófia 1 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Connah's Quay 2 - 0  
Sarpsborg - ÍBV 2 - 0  
Slavia Szófia - Ilves 2 - 1  
Slovan Bratislava - Milsami Orhei 5 - 0  
Tobol Kostanay - FC Samtredia 2 - 0  
Tre Fiori - Rudar Velenje 0 - 3  
Trencin - Buducnost Podgorica 1 - 1  
Vardar Skopje - Pjunyik Jereván 0 - 2  
Viitorul Constanta - Racing Luxembourg 0 - 0  
VMFD Zalgiris - KI Klaksvik 1 - 1  
Zaria Balti - Gornik Zabrze 1 - 1  
Újpest - Neftcsi Baku 4 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Liverpool 0 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir R. - ÍA Akranes 0 - 0  
Selfoss - Fram 1 - 3  
Thor Akureyri - Haukar 4 - 1  
Labdarúgás (Kanadai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Vancouver 1 - 0  
Ottawa - Toronto FC 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Enterprises Group - Dalian Transcendence 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - New England 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Cerro Porteno 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Grebbestad 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sollentuna - Arameisk-Syrianska 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Finnország - U19Norvégia 2 - 3  
U19Portugália - U19Olaszország 2 - 3  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Louisville City 4 - 0  
Houston - Kansas City 4 - 2  
Los Angeles FC - Portland 3 - 2  
Philadelphia - Orlando 1 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Cincinnati - Charlotte Independence 2 - 0  
New York RB 2 - Bethlehem Steel 2 - 1  
Swope Park - Orange County SC 0 - 4  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bukhoro - Neftcsi Fargona 0 - 0  
Metallurg Bekobod - Bunyodkor 1 - 1  
Navbahor Namangan - Sogdiana 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - St. Helens 6 - 14  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Canterbury Bulldogs 14 - 8  
Strandröplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Basta S / Kolaric L 1 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Perusic O / Schweiner D 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Kujawiak K / Rudol M 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doppler C / Horst A - Prudel M / Szalankiewicz 2 - 1  
Semenov K / Leshukov I - Van Der Ham J / Vismans S 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich A / Gerson M - Bohle D / Van De Velde S 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Rossi E / Caminati M 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liamin N / Krasilnikov V - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Sivolap M / Yarzutkin A - Thiercy M /Gauthier-Rat A 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mol H N / Berntsen M - Dumek J / Bercik V 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Velichko - Plavins M / Tocs E 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rumsevicius A / Kazdailis - Bergmann P A / Harms Y 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Bryl M / Filjalek G 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Bouter J / Varenhorst C 2 - 0  
Krou Y / Aye Q - Horl J / Winter T 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Bonnerova M / Nakladalova 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - Lobato Herrero/Fernandez 0 - 2  
Bieneck V / Schneider I - Davidova V / Shchypkova I 2 - 0  
Bloem L / Sinnema J - Birlova E / Ukolova E 1 - 2  
Bonnerova M / Nakladalova - Plesiutsching/Schutzenhof 2 - 1  
Borger K / Kozuch M - Van Gestel S / Wesselink M 2 - 0  
Davidova V / Shchypkova I - Gromadowska A / Gruszczynska J 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Makroguzova N / Kholomina S 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Borger K / Kozuch M 2 - 1  
Keizer S / Meppelink M - Verge-Depre Z / Verge-Depre A 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Birlova E / Ukolova E 0 - 2  
Lahti T / Parkkinen A - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Hermannova B / Slukova M 0 - 2  
Lobato Herrero/Fernandez - Jupiter A / Chamereau A 2 - 0  
Menegatti M / Giombini L - Verge-Depre Z / Verge-Depre A 0 - 2  
Stubbe J / Van Iersel M - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Strandröplabda (Haiyang Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dressler C / Huber A - Seidl R / Waller P 1 - 2  
Field T / Roberts A - Urlu S / Mermer H H 1 - 2  
Fruehbauer S / Wutzl J - Urlu S / Mermer H H 1 - 2  
Gao P / Li Y - Di Giantommaso R / Silves 2 - 1  
Gao P / Li Y - Zemljak N / Pokersnik J 0 - 2  
Kissling G / Zandbergen M - Seidl R / Waller P 1 - 2  
Kolinske W / Evans M - Finsters R / Solovejs A 2 - 0  
Nurminen J / Siren S - Budinger C / Rosenthal S 2 - 1  
O' Gorman G / Saxton B - Li L / Wang Y 2 - 0  
O' Gorman G / Saxton B - Nurminen J / Siren S 0 - 2  
Patterson C / Slick S - Macneil J / Wheelan C 2 - 0  
Patterson C / Slick S - Nolvak K / Tiisaar M 1 - 2  
Schumann D / Durant C - Mchugh C / Schubert Z 1 - 2  
Walkenhorst A / Winter S - Ferreira De Paula L / Morais Filh 0 - 2  
Wanderley G / Santos Barb - Field T / Roberts A 0 - 2  
Zemljak N / Pokersnik J - Dziadkou A / Kavalenka A 2 - 1  
Strandröplabda (Haiyang Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnholdt L / Welsch L - Doerfler A / Wiesmeyr S 2 - 0  
Bell P / Ngauamo J - Brailko V / Namike A 2 - 0  
Bell P / Ngauamo J - Zobnina I / Andriukaityte 2 - 0  
Day E / Flint B - Tveit Hjortland/Kjolberg 2 - 0  
Deev A / Chorin N - Lapointe M-C / Sider C 2 - 1  
Dowdy A / Pollock I - Dong J / Li Z 2 - 0  
Dowdy A / Pollock I - Gordon J / Bukovec S 2 - 1  
Gordon J / Bukovec S - Davis A / Scarbrough B 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Numwong R / Hongpak K 2 - 0  
Nagata Y / Kumada M - Laird N / Kendall B 2 - 0  
Nagata Y / Kumada M - Ledoux C / Sponcil S 1 - 2  
Numwong R / Hongpak K - Cao S / Hang T 2 - 0  
Radarong V / Udomchavee T - Arnholdt L / Welsch L 2 - 0  
Radarong V / Udomchavee T - Rancourt H / Meunier-Bedard S-J 2 - 0  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Mcnamara M / Mcnamara N 2 - 1  
Wang F / Xia X - Deev A / Chorin N 2 - 1  
Zobnina I / Andriukaityte - Freiberger E / Teufl V 2 - 1  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duck Hee Lee - P. Kotov 1 - 2  
K. Sultanov - S. Ofner 0 - 2  
O. Nedovyesov - A. Kadhe 2 - 1  
Y. Jankovits - A. Popyrin 0 - 2  
Tenisz (Asztana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gakhov I / Safiullin R - Chekhov A / Sultanov K 2 - 1  
Gonzalez A / Lock B - Kadhe A / Yevseyev D 1 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - D. Ferrer 2 - 0  
J. Millman - F. Delbonis 0 - 2  
M. Ymer - F. Fognini 1 - 2  
R. Gasquet - G. Melzer 2 - 1  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez-Tarres M / Munar Cl - Bolelli S / Fognini F 0 - 2  
Melzer J / Petzschner P - Daniell M / Koolhof W 2 - 0  
Mirnyi M / Oswald P - Neis F / Romboli F 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - L. Siegemund 1 - 2  
Cl. Liu - P. Martic 1 - 2  
M. Zanevska - S. Cirstea 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Mitu A - Marozava L / Rus A 2 - 0  
Buzarnescu M / Olaru R - Garcia-Perez G / Lister C 2 - 0  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Escobedo - J. Menezes 2 - 1  
J. Grills - G. Soeda 1 - 2  
M. Neuchrist - R. Tokuda    
P. Polansky - P. Krainik 2 - 0  
U. Humbert - B. Sigouin 2 - 0  
Tenisz (Gatineau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grigelis L / Leshem E - Krueger M / Lawson A 2 - 1  
King D / Polansky P - Imai S / Uchida K 2 - 1  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - C. Perrin 2 - 0  
E. Bouchard - V. Golubic 2 - 0  
M. Minella - J. Larsson 2 - 0  
P. Schnyder - S. Stosur 0 - 2  
T. Korpatsch - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
V. Kuzmova - V. Kudermetova 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarachi A / Krawczyk D - Korpatsch T / Marcinkevica D 2 - 1  
Lemoine Q / Wacanno E - Soler-Espin/SorribesTormo 1 - 2  
Schoofs B / Sizikova Y - Panova A / Voskoboeva G 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jas. Jung - T. Smyczek 1 - 2  
R. Ramanathan - V. Pospisil 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Mahut N / Mannarino A    
Ebden M / Stakhovsky S - Sharan D / Withrow J 0 - 2  
Erlich J / Sitak A - Raja P / Skupski K 2 - 1  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Cerretani J / Paes L 2 - 0  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - A. Pavic 1 - 2  
G. Quinzi - S. Gutierrez-Ferrol 1 - 2  
M. Viola - J. Domingues 2 - 1  
P.S. Varillas - C. Taberner 0 - 2  
Tenisz (San Benedetto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzerani R/Berrettini J - Cacic N / Margaroli L 2 - 1  
Ocleppo J / Vavassori A - Bracciali D / Gil F 2 - 0  
Tenisz (Scheveningen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - K. Coppejans 0 - 2  
B. van de Zandschulp - O. Otte 0 - 2  
Y. Maden - M. Netuschil 2 - 0  
Tenisz (Scheveningen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppejans K / Desein N - Gonzales R / Lammons N 1 - 2  
Martinez L / Oliveira G - Ignatik U / Yang T 2 - 0  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - F. Auger Alliassime 2 - 1  
E. Donskoy - D. Dzumhur 2 - 1  
Fucsovics M. - M. Trungelliti 1 - 2  
M. Klizan - R. Haase 1 - 2  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Skugor F - Marterer M / Podlipnik-Castillo H 2 - 1  
Lorenzi P / Pella G - Gonzalez S / Sousa J 1 - 2  
Molchanov D / Zelenay I - Jebavy/Vesely 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyun Il Lee - Kena Yew Loh 2 - 0  
I.M. Mustofa - D. Liew 2 - 0  
Jen Hao Hsu - K. Phetpradab 2 - 0  
P. Thongnuam - Wei Feng Chong 0 - 2  
T.M. Nguyen - So. Verma 2 - 1  
Tien Chen Chou - Sub. Dey 2 - 0  
Y. Igarashi - Bin Qiao 0 - 2  
Yuxiang Huang - Ng Ka Long Angus 2 - 1  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Briggs P / Wolfenden T 2 - 0  
Chia A / Soh W Y - Pratama A / Saputra R A 1 - 2  
Han C / Zhou H - Lane B / Vendy S 2 - 0  
Isriyanate T / Namdash K - Chrisnanta D B / Hee Y K T 2 - 0  
Lee C H R / Or C C - Isara B / Jongjit M 0 - 2  
Po L-W / Yang M-T - Chung Y / Tam C H 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Fangjie Gao 0 - 2  
C. Birch - N. Jindapon 0 - 2  
Jia Min Yeo - Yanyan Cai 0 - 2  
Mic. Li - M. Mitani 0 - 2  
P. Chochuwong - Yue Han 1 - 2  
S. Takahashi - S.R. Gadde 2 - 0  
Su Yu Chen - B. Corrales 2 - 1  
Y.Y. Susanto - R. Das 2 - 1  
Tollaslabda (Singapore Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chayanit C / Muenwong P - Goh Y C / Hoo V 2 - 0  
Chen H H / Hu L F - Cao T W / Yu Z 0 - 2  
Goliszewski J / Kaepplein - Ng T Y / Yuen S Y 0 - 2  
Herttrich I / Nelte C - Pugh J / Smith L 2 - 0  
Kittiharakul J / Prajongj - Birch C / Moore J 2 - 0  
Matsuyama N / Shida C - Fukuman N / Yonao K 2 - 0  
Takahata Y / Sakuramoto A - Aratama M / Watanabe A 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Chrisnanta D B / Wong J Y C 2 - 0  
Chang T C / Ng W Y - Chopra P J / Siki Reddy N 2 - 0  
Ellis M / Smith L - Liao M C / Chen H H 0 - 2  
Lee C H R / Chau H W - Ponnappa A / Rankireddy S 2 - 1  
Puavaranukroh D / Taeratt - Adcock C / Adcock G 2 - 1  
Ren X / Tang J - Goh S H / Lai S J 0 - 2  
Rivaldy R / Mentari P H - Lamsfuss M / Herttrich I 2 - 1  
Seidel M E / Linda E - Cahyono A B / Kandow W O 1 - 2  
Vízilabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Franciaország 20 - 4  
Izrael - Görögország 2 - 16  
Olaszország - Horvátország 24 - 3  
Vízilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Törökország 12 - 9  
Oroszország - Magyarország 7 - 8  
Szerbia - Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 2 - 26  

 

2018.07.18.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 5 - 4  
KIA Tigers - Samsung Lions 1 - 7  
KT Wiz - Hanwha Eagles 4 - 2  
Nexen Heroes - LG Twins 7 - 8  
SK Wyverns - NC Dinos 3 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 2 - 6  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 5 - 12  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 5 - 0  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 3 - 5  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 7 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Generales de Durango 4 - 3  
Diablos Rojos del Mexico - Algodoneros Union Laguna 2 - 10  
Olmecas de Tabasco - Acereros de Monclova 1 - 2  
Piratas de Campeche - Tecolotes de Nuevo Laredo 10 - 14  
Rieleros de Aguascaliente - Leones de Yucatan 10 - 17  
Saraperos de Saltillo - Tigres de Quintana Roo 6 - 3  
Sultanes de Monterrey - Guerreros de Oaxaca 9 - 7  
Toros de Tijuana - Pericos de Puebla 7 - 3  
Kerékpár (Tour de France - 11. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - P-R. Latour 0 - 1  
B. Mollema - B. Jungels 0 - 1  
C. Froome - V. Nibali 1 - 0  
Dan. Martin - A. Yates 1 - 0  
Ger. Thomas - P. Roglic 1 - 0  
J. Fuglsang - S. Kruijswijk 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - M. Landa Meana 1 - 0  
P. Rolland - D.F. Martinez 0 - 1  
R. Bardet - T. Dumoulin 0 - 1  
Tour de France 2018 - 11. szakasz    
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Macedónia - U20Fehéroroszország 84 - 77  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Észtország - U20Bulgária (Helyszín: Bulgária) 56 - 58  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Hollandia 64 - 49  
U20Oroszország - U20Luxemburg 65 - 62  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Portugália - U20Grúzia 63 - 66  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Montenegró 70 - 37  
U20Horvátország - U20Nagy-Britannia 93 - 62  
U20Izrael - U20Svédország 72 - 63  
U20Litvánia - U20Spanyolország 70 - 75  
U20Németország - U20Izland 77 - 63  
U20Olaszország - U20Görögország 76 - 70  
U20Törökország - U20Ukrajna 104 - 46  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Seattle 83 - 101  
Connecticut - Atlanta 83 - 86  
Minnesota - Indiana 89 - 65  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Dalmine - UAI Urquiza 0 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Alashkert 3 - 0  
Qarabag Baku - Olimpija Ljubljana 0 - 0  
Rosenborg - Valur 3 - 1  
Sheriff Tiraspol - Torpedo Kutaisi 3 - 0  
Sutjeska Niksic - FC Asztana 0 - 2  
Zrinjski Mostar - Trnava 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Atlético GO 0 - 0  
Guarani - Figueirense 2 - 3  
Sampaio Correa - Juventude 0 - 0  
Vila Nova - Brasil de Pelotas 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kindermann - Sao Jose dos Campos 2 - 0  
Sport Recife - Ferroviaria 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Rio Preto 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Huancayo 2 - 0  
Lanus - Junior de Barranquilla 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Pohang 0 - 1  
FC Seoul - Jeonnam 2 - 1  
Gangwon - Ulsan 3 - 3  
Jeonbuk - Jeju 1 - 0  
Sangju Sangmu - Gyeongnam 0 - 1  
Suwon Bluewings - Incheon 5 - 2  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zeljeznicar - Trans Narva 3 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Marseille 1 - 2  
PSV - Galatasaray 3 - 1  
Sion - Internazionale 2 - 0  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceres-Negros - Stallion Laguna    
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitra Kukar - Sriwijaya Palembang 3 - 0  
Persebaya Surabaya - PSMS Medan 2 - 0  
Persipura Jayapura - PSIS Semarang 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Reykjavik - Vikingur Olafsvik 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Kashima A. 3 - 3  
Kashiwa R. - FC Tokyo 0 - 1  
Nagasaki - Vissel Kobe 0 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka 4 - 0  
Sapporo - Kawasaki Frontale 1 - 2  
Shimizu SP - Cerezo Osaka 3 - 0  
Shonan Bellmare - Sagan Tosu 1 - 1  
Urawa RD - Nagoya GE 3 - 1  
Vegalta Sendai - Yokohama FM 2 - 8  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meizhou Hakka - Qingdao Huanghai 3 - 3  
Qingdao Huanghai - Meizhou Hakka 3 - 3  
Shijiazhuang - Yanbian 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Henan Jianye 2 - 1  
Dalian Yifang - Hebei 0 - 0  
Guangzhou Evergrande - Guizhou Zhicheng 4 - 0  
Shanghai Shenhua - Tianjin Teda 1 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuala Lumpur - Perak 1 - 5  
Melaka Utd. - Pahang 2 - 2  
Negeri Sembilan - Selangor 3 - 1  
PKNP - PKNS 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Dep. Capiata 1 - 0  
Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cove Rangers - Hearts 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oddevold - Torn 0 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Young Lions 5 - 1  
DPMM Brunei - Tampines Rovers 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Spanyolország - U19Norvégia 0 - 2  
U19Svájc - U19Franciaország 2 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Olaszország 3 - 1  
U19Németország - U19Dánia 1 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokand - AGMK Olmaliq 3 - 0  
Lokomotív Taskent - Nasaf Qarshi 3 - 1  
Qizilqum - Pakhtakor 1 - 2  
MMA (UFC Contender Series, 29. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vanderford - A. Trevino 1 - 0  
E. Shahbazyan - Ant. Jones 1 - 0  
M. Barber - J. Colleen 1 - 0  
M. Pitolo - C. Onyenegecha-Palmer    
V. Morales - D. Pilarte 0 - 1  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Meier - V. Kovalev 0.5 - 0.5  
L-D. Nisipeanu - A. Giri 0 - 1  
R. Wojtaszek - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - J-K. Duda 1 - 0  
Strandröplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupo D / Nicolai P - Beeler N / Krattiger M 1 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Basta S / Kolaric L 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Kujawiak K / Rudol M - Giginoglu M / Goegtepe V 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Sivolap M / Yarzutkin A 2 - 0  
Liamin N / Krasilnikov V - Thiercy M /Gauthier-Rat A 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plavins M / Tocs E - Dumek J / Bercik V 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Velichko - Mol H N / Berntsen M 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Menegatti M / Giombini L 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubovcova N / Strbova A - Jupiter A / Chamereau A 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Keizer S / Meppelink M 0 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Jupiter A / Chamereau A 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloem L / Sinnema J - Eiholzer N / Steinemann E 2 - 0  
Davidova V / Shchypkova I - Eiholzer N / Steinemann E 2 - 0  
Verge-Depre Z / Verge-Dep - Bloem L / Sinnema J 0 - 2  
Verge-Depre Z / Verge-Dep - Davidova V / Shchypkova I 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Schneider I - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 1  
Bieneck V / Schneider I - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Graudina T / Kravcenoka A - Van Gestel S / Wesselink M 2 - 0  
Lahti T / Parkkinen A - Van Gestel S / Wesselink M 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caluori L / Gerson D - Lobato Herrero/Fernandez 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Plesiutsching/Schutzenhof 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabizha K / Mastikova D - Gromadowska A / Gruszczynska J 1 - 2  
Kolocova K / Kvapilova M - Lehtonen R / Ahtiainen N 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Ittlinger S - Birlova E / Ukolova E 2 - 0  
Borger K / Kozuch M - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makroguzova N / Kholomina - Bonnerova M / Nakladalova 1 - 2  
Stubbe J / Van Iersel M - Makroguzova N / Kholomina S 2 - 0  
Stubbe J / Van Iersel M - Voronina M / Bocharova M 2 - 0  
Voronina M / Bocharova M - Bonnerova M / Nakladalova 0 - 2  
Strandröplabda (Haiyang-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Giantommaso R / Silves - Golovin I / Myskiv T 2 - 0  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Gakhov - D. Brands 1 - 2  
J. Rodionov - E. Gerasimov 2 - 0  
M. Janvier - D. Yevseyev 2 - 1  
M. Youzhny - S. Myneni 1 - 2  
Tenisz (Asztana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin M / Shyla Y - Guez D / Moriya H 2 - 0  
Gonzalez A / Lock B - Ehara H / Lee D 2 - 0  
Kadhe A / Yevseyev D - Ilkel C / Ortega-Olmedo R 2 - 1  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - S. Bolelli 0 - 2  
F. Verdasco - P. Sousa 2 - 0  
H. Laaksonen - M. Berrettini 2 - 0  
T. Monteiro - P. Carreno-Busta 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Istomin D - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Bolelli S / Fognini F - Mayer L / Molteni A 2 - 0  
Melzer J / Petzschner P - Balaji N S / Vardhan V 2 - 1  
Neis F / Romboli F - Eriksson M / Siljestrom A 2 - 0  
Ymer E / Ymer M - Daniell M / Koolhof W 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - A. Rus 2 - 0  
I.M. Bara - P. Hercog 0 - 2  
P. Parmentier - Yafan Wang    
T. Zidansek - M. Buzarnescu 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I / Geuer N - Eikeri U / Leykina P 2 - 0  
Bondár A / Bulgaru M - Adamczak M / Moore J 1 - 2  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - Yunseong Chung 2 - 0  
L. Grigelis - J. Kubler 1 - 2  
P. Krainik - S. Monette 2 - 1  
P. Polansky - R. Rodriguez-Pace 2 - 1  
Zhe Li - Dar. King 2 - 1  
Tenisz (Gatineau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galarneau A / Sigouin B - LI Z / Peliwo F 2 - 0  
Grigelis L / Leshem E - Boulais J / Krainik P 2 - 0  
King D / Polansky P - Broady L / De Loore J 2 - 0  
Krueger M / Lawson A - Miedler L / Neuchrist M 2 - 0  
Mousley M / Reid M - Johnson H / Johnson Y 2 - 1  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le. Kung - J. Larsson 0 - 2  
M. Barthel - E. Rodina 1 - 2  
M. Minella - T. Martincova 2 - 0  
M. Vondrousova - E. Kostova 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - V. Ivakhnenko 2 - 0  
S. Vögele - T. Korpatsch 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarachi A / Krawczyk D - Kalinskaya A / Kuzmova V    
Knoll X / Kudermetova V - Golubic V / Teichmann J 1 - 2  
Vikhlyantseva N / Zheng S - Arruabarrena L / Bacsinszky T    
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - Jor. Thompson 2 - 0  
D. Kudla - R. Ramanathan 1 - 2  
D. Sela - I. Karlovic 2 - 1  
M. Granollers - G. Müller 2 - 0  
N. Mahut - Jas. Jung 0 - 2  
S. Johnson - C. Harrison 2 - 0  
T. Smyczek - M. Ebden 2 - 0  
V. Pospisil - M. Zverev 2 - 1  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Paes L - Bambridge L / O'Mara J 2 - 0  
Hewitt L / Thompson J - Erlich J / Sitak A 0 - 2  
Monroe N / Smith J-P - Krajicek A / Nedunchezhiy 1 - 2  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.S. Tatlot - D.E. Galan Riveros 0 - 2  
L. Vanni - J. Berrettini 2 - 0  
N. Milojevic - A. Arnaboldi    
T. Brkic - L. Giustino 0 - 2  
Tenisz (San Benedetto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bracciali D / Gil F - Escobar G / Sanchez M 2 - 1  
Brkic T / Pavic A - Domingues J / Milojevic N    
Collarini A / Varillas J - Galdos S / Zeballos F 1 - 2  
Taylor A / Taylor J - Cacic N / Margaroli L 0 - 2  
Tenisz (Scheveningen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - B. Zapata Miralles 2 - 0  
D. Brown - A. Giannessi 1 - 2  
L. Rosol - T. Kamke 2 - 1  
U. Ignatik - T. de Bakker 0 - 2  
Tenisz (Scheveningen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Brown D - Blancaneaux G / Hoang A 2 - 0  
Benchetrit E / Kuhn N - Coppejans K / Desein N 1 - 2  
Jahn J /Torebko P - Pasha N / Reese H 1 - 2  
Martinez L / Oliveira G - Donati M / Giannessi A 2 - 0  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - D. Lajovic 1 - 2  
G. Pella - Al. Bedene 2 - 1  
J. Vesely - M. Cecchinato 1 - 2  
M. Marterer - L. Djere 0 - 2  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Paire B - Haase R / Middelkoop M 0 - 2  
Gonzalez S / Sousa J - Sancic A / Vasilevski A 2 - 0  
Inglot D / Skugor F - Arends/Weissborn 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - Y. Igarashi 1 - 2  
Bin Qiao - R.M.V. Gurusaidatt 2 - 0  
Cheuk Yiu Lee - K. Phetpradab 1 - 2  
F.A. Kholik - I.M. Mustofa 1 - 2  
Hyun Il Lee - Zii Jia Lee 2 - 1  
Jen Hao Hsu - P. Abian 2 - 1  
K. Parupalli - So. Verma    
Kena Yew Loh - L. Corvee 2 - 0  
P. Thongnuam - K. Wangcharoen 2 - 0  
S. Avihingsanon - Wei Feng Chong 1 - 2  
Sub. Dey - J.A. Ho-Shue 2 - 1  
T. Penty - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - T.M. Nguyen 1 - 2  
Tien Chen Chou - S.D. Kuncoro 2 - 0  
Yun Hu - Yuxiang Huang 1 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Caponio F / Toti G 2 - 0  
Chew P / Chew R - Isara B / Jongjit M 0 - 2  
Chrisnanta D B / Hee Y K - Andika R / Rivaldy R 2 - 0  
Chung Y / Tam C H - Lamsfuss M / Seidel M E 2 - 1  
Goh S F / Tan W G - Cahyono A B / Isfahani M 2 - 0  
Han C / Zhou H - Gicquel T / Kersaudy B 2 - 0  
Hidayat R / Hean L K - Rankireddy S / Shetty C 0 - 2  
Isriyanate T / Namdash K - Ho W L / Mak H C 2 - 0  
Kuna-Anuvit P / Trinkajee - Briggs P / Wolfenden T 0 - 2  
Lane B / Vendy S - Arjun M R / Shlok R 2 - 1  
Liao M C / Su C H - Lee C H R / Or C C 1 - 2  
Po L-W / Yang M-T - George A / Shukla S 2 - 1  
Pratama A / Saputra R A - Apisuk I / Viriyangkura T 2 - 0  
Raju M A / Prasad V - Chia A / Soh W Y 0 - 2  
Ren X / Xuanyi O - Phuangphuapet/Yordphaison 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - S.U. Rao Chukka 2 - 1  
F. Deprez - Su Yu Chen 0 - 2  
Jia Min Yeo - P. Buranaprasertsuk 2 - 0  
M. Agrey - Fangjie Gao 0 - 2  
M. Mitani - V.R. Jakka 2 - 0  
Mic. Li - L.A. Mainaky 2 - 1  
P. Chochuwong - Pui Yin Yip 2 - 0  
R. Das - S. Jaquet    
R. Hartawan - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
S. Takahashi - Thi Trang Vu 2 - 0  
S.R. Gadde - L. Zetchiri 2 - 1  
V. Choudhari - N. Jindapon 0 - 2  
Y.Y. Susanto - Jen. Gai 2 - 1  
Yanyan Cai - Beiwen Zhang 2 - 1  
Yiman Zhang - C. Birch 0 - 2  
Yue Han - Ying Li Chiang 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandaso M C / Kandow W O - Aratama M / Watanabe A 0 - 2  
Barkah Y / Putri Sari R E - Goliszewski J / Kaepplein L 1 - 2  
Birch C / Moore J - Ng W Y / Yeung Ng T 2 - 1  
Cao T W / Yu Z - Lefel E / Tran A 2 - 0  
Chen H H / Hu L F - Dong W / Feng X 2 - 1  
Citra P S D / Jin Y - Delrue D / Palermo L 2 - 1  
Goh Y C / Hoo V - Yao L / Lim M H 2 - 0  
Ng T Y / Yuen S Y - Ponnappa A / Reddy N S 2 - 1  
Paewsampran S / Supajirak - Herttrich I / Nelte C 0 - 2  
Pugh J / Smith L - Haris D D / Pradipta R A 2 - 0  
Yap C W / Mei X T - Fukuman N / Yonao K 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jansen J R / Nelte C - Chopra P J / Siki Reddy N 1 - 2  
Kersaudy B / Palermo L - Rivaldy R / Mentari P H 1 - 2  
Ren X / Tang J - Thongnuam P / Dubthuk K 2 - 1  
Vízilabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Olaszország 5 - 12  
Németország - Grúzia 10 - 9  
Vízilabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Málta 17 - 5  
Spanyolország - Franciaország 7 - 4  
Vízilabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Hollandia 12 - 7  
Horvátország - Törökország 23 - 2  
Vízilabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Szerbia 9 - 11  
Románia - Szlovákia 9 - 5  

 

2018.07.17.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 6 - 12  
KIA Tigers - Samsung Lions 6 - 3  
KT Wiz - Hanwha Eagles 1 - 8  
Nexen Heroes - LG Twins 3 - 9  
SK Wyverns - NC Dinos 10 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 1 - 5  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 2 - 4  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 0 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 1 - 6  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 6 - 1  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 11 - 0  
Kerékpár (Tour de France - 10. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - Dan. Martin 0 - 1  
A. Yates - B. Mollema 1 - 0  
B. Jungels - P-R. Latour 0 - 1  
C. Froome - T. Dumoulin 1 - 0  
D. Pozzovivo - E. Bernal 0 - 1  
Ger. Thomas - R. Uran 1 - 0  
I. Zakarin - R. Majka 1 - 0  
J. Alaphilippe - L. Calmejane 1 - 0  
J. Fuglsang - S. Kruijswijk 0 - 1  
M. Landa Meana - N.A. Quintana Rojas 0 - 1  
P. Roglic - W. Barguil 1 - 0  
R. Bardet - V. Nibali 1 - 0  
Tour de France 2018 - 10. szakasz    
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Azerbajdzsán - U20Macedónia 67 - 74  
U20Fehéroroszország - U20Lettország 56 - 81  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Albánia - U20Szlovákia 77 - 71  
U20Szlovénia - U20Észtország 55 - 50  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Luxemburg - U20Magyarország 62 - 73  
U20Oroszország - U20Csehország 85 - 76  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Grúzia - U20Finnország 56 - 71  
U20Koszovó - U20Portugália 67 - 76  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - New York 104 - 87  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Township Rollers 3 - 0  
Esperance de Tunis - Kampala 3 - 2  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setif - Difaa El Jadidi 2 - 1  
TP Mazembe - MC Alger 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Togo-Port - Mamelodi Sundowns 1 - 0  
Horoya Conakry - Wydad Casablanca 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mbabane Swallows - Sahel (TUN) 0 - 3  
Zesco Utd. - Primeiro de Agosto 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Racing de Cordoba 1 - 0  
Vélez Sarsfield - Central Cordoba SDE 1 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Suduva Marijampole 1 - 0  
Crusaders - Ludogorec Razgrad 0 - 2  
Crvena zvezda - Spartaks Jurmala 2 - 0  
FF Malmö - KF Drita 2 - 0  
Hapoel Beer Sheva - Flora Tallinn 3 - 1  
Helsinki JK - Vikingur Gota 3 - 1  
Legia Varsó - Cork City 3 - 0  
TNS - Shkendija Tetovo 4 - 0  
Valletta - Kukesi 1 - 1  
Vidi - Dudelange 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salgueiro - Nautico 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Foz Cataratas 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Atlético PR 1 - 1  
Vasco da Gama - Bahia 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tecnico Univ. Ambato - Guayaquil City 1 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Rabotnicki 4 - 0  
Levszki Szófia - Vaduz 3 - 2  
Shkupi Skopje - Rangers 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madura Utd. - Perseru Serui 2 - 0  
Persija Jakarta - Bali Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meizhou Meixian Techand - Hangzhou Greentown 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Changchun Yatai 1 - 2  
Jiangsu - Beijing Renhe 0 - 0  
Shandong Luneng - Shanghai SIPG 1 - 1  
Tianjin Quanjian - Guangzhou R&F 2 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedah - Terengganu 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Rotor Volgográd 1 - 1  
FK Krasznodar 2 - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Kurszk - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 2  
Lucs Vlagyivosztok - Himki 0 - 1  
Mordovija Szaranszk - Olimp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 2  
SZKA Habarovszk - Armavir 3 - 0  
Szocsi - Szpartak Moszkva 2 0 - 1  
Tom Tomszk - Fakel Voronyezs 2 - 0  
Tyumeny - Baltika Kalinyingrád 4 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Tambov 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
3 de Febrero Ciudad - General Diaz 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Arbroath 4 - 2  
Ross County - Dundee Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Forfar 2 - 0  
Montrose - East Fife 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - Inverness CT 2 - 5  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Peterhead 3 - 0  
Stirling - Brechin 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partick Thistle - Greenock Morton 2 - 1  
Stenhousemuir - Albion Rovers 4 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Berwick 4 - 0  
Hamilton - Livingston 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Edinburgh City 5 - 0  
Queen of South - Clyde 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Queens Park 1 - 0  
St. Mirren - Spartans Edinburgh 2 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Ukrajna 1 - 2  
U19Törökország - U19Anglia 2 - 3  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - V. Kovalev 0 - 1  
I. Nepomniachtchi - L-D. Nisipeanu 1 - 0  
J-K. Duda - R. Wojtaszek 1 - 0  
V. Kramnik - G. Meier 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doppler C / Horst A - Semenov K / Leshukov I 0 - 2  
Prudel M / Szalankiewicz - Van Der Ham J / Vismans S 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich A / Gerson M - Rossi E / Caminati M 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Bohle D / Van De Velde S 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Filjalek G - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouter J / Varenhorst C - Horl J / Winter T 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Krou Y / Aye Q 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kociolek K / Kolosinska K - Baquerizo/Fernandez Ste.    
Kociolek K / Kolosinska K - Menegatti M / Giombini L    
Laboureur C / Sude J - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Menegatti M / Giombini L 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannova B / Slukova M - Jupiter A / Chamereau A 2 - 1  
Keizer S / Meppelink M - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davidova V / Shchypkova I - Bloem L / Sinnema J 0 - 2  
Verge-Depre Z / Verge-Dep - Eiholzer N / Steinemann E 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Schneider I - Van Gestel S / Wesselink M 2 - 0  
Lahti T / Parkkinen A - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huberli T / Betschart N - Caluori L / Gerson D 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 0  
Plesiutsching/Schutzenhof - Caluori L / Gerson D 2 - 1  
Plesiutsching/Schutzenhof - Lobato Herrero/Fernandez 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolocova K / Kvapilova M - Dabizha K / Mastikova D 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Gromadowska A / Gruszczynska J 2 - 0  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Dabizha K / Mastikova D 2 - 0  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Gromadowska A / Gruszczynska J 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Ittlinger S - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 1  
Borger K / Kozuch M - Behrens K / Ittlinger S 2 - 0  
Borger K / Kozuch M - Birlova E / Ukolova E 1 - 2  
Lunde I / Ulveseth O J - Birlova E / Ukolova E 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makroguzova N / Kholomina - Voronina M / Bocharova M 2 - 0  
Stubbe J / Van Iersel M - Bonnerova M / Nakladalova 2 - 0  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - A. Bublik 2 - 1  
D. Popko - D. Zhyrmont    
D. Yevseyev - R. Safiullin 2 - 1  
Duck Hee Lee - S. Ayap 2 - 0  
F. Dustov - K. Sultanov 0 - 2  
H. Ehara - I. Gakhov 0 - 2  
I. Nedelko - O. Nedovyesov 1 - 2  
M. Youzhny - Ale. Gonzalez 2 - 1  
R. Ortega-Olmedo - P. Kotov 1 - 2  
T. Khabibulin - S. Ofner 0 - 2  
Y. Jankovits - H. Grenier 2 - 0  
Y. Mertens - J. Rodionov 0 - 2  
Tenisz (Asztana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dustov F / Sultanbekov A - Guez D / Moriya H 0 - 2  
Elgin M / Shyla Y - Ofner S / Setkic A 2 - 1  
Matsui T / Myneni S - Gakhov I / Safiullin R 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - M. Ymer 0 - 2  
F. Verdasco - L. Sonego 2 - 1  
G. Melzer - C. Moutet 2 - 0  
H. Zeballos - F. Delbonis 1 - 2  
J. Millman - G. Andreozzi 2 - 0  
J.I. Londero - G. Elias    
R. Albot - P. Sousa 0 - 2  
R. Carballes Baena - S. Bolelli 1 - 2  
T. Monteiro - E. Ymer 2 - 0  
Z. Kolar - D. Ferrer 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marrero D / Qureshi A-U-h - Lopez-Tarres M / Munar Clar J A 0 - 2  
Peng H / Roelofse R - Albot R / Istomin D 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - A-Ka. Schmiedlova 1 - 2  
A. Sevastova - D. Jakupovic 2 - 1  
C. Buyukakcay - S. Cirstea 0 - 2  
Cl. Liu - A.A. Rosca 2 - 1  
D. Kovinic - M. Buzarnescu 0 - 2  
I-C. Begu - O. Jabeur 0 - 2  
L. Siegemund - J. Paolini 2 - 0  
R. Sramkova - P. Martic 0 - 2  
V. Tomova - I.M. Bara 0 - 2  
V. Zvonareva - E. Alexandrova 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonaventure Y / Kalashnik - Kovinic D / Zanevska M 0 - 2  
Cadantu A / Irigoyen M - Marozava L / Rus A 0 - 2  
Eraydin B / Zvonareva V - Cristian J A / Ruse E G 0 - 2  
Garcia-Perez G / Lister C - Dzalamidze N / Soylu I 2 - 1  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - U. Humbert 0 - 2  
B. Sigouin - L. Broady 2 - 0  
F. Peliwo - E. Escobedo 1 - 2  
J. Grills - A. Sarkissian 2 - 0  
J. Menezes - L. Miedler 2 - 0  
K. Uchida - J. Kubler 0 - 2  
R. Tokuda - E. Leshem 2 - 1  
T. Ito - M. Neuchrist 1 - 2  
Y. Takahashi - G. Soeda 0 - 2  
Yunseong Chung - M. Krueger 2 - 0  
Tenisz (Gatineau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lin J M / Muamba N - Galloway R / Klahn B 0 - 2  
Mousley M / Reid M - Napolitano S / Schnur B 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - S. Soler-Espinosa 2 - 0  
A. Lottner - V. Golubic 0 - 2  
E. Bouchard - T. Bacsinszky 2 - 1  
E. Kostova - A. Kalinskaya 2 - 1  
E. Rodina - C. Witthöft 2 - 1  
F. Schiavone - S. Stosur 0 - 2  
K. von Deichmann - P. Schnyder 1 - 2  
Saisai Zheng - C. Perrin 1 - 2  
V. Kuzmova - M. Trevisan 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panova A / Voskoboeva G - Hesse A / Kung L 2 - 1  
Schoofs B / Sizikova Y - Barthel M / Minella M 2 - 0  
Soler-Espin/SorribesTormo - Christian K / Olmos G 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - D. Sela 1 - 2  
C. Harrison - A. Bolt 2 - 1  
I. Karlovic - A. De Minaur 2 - 1  
J.C. Aragone - M. Granollers 0 - 2  
M. Baghdatis - G. Müller 0 - 2  
R. Harrison - N. Mahut    
R. Ramanathan - V. Estrella Burgos 2 - 0  
S. Stakhovsky - Jas. Jung 1 - 2  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Kudla D - Raja P / Skupski K 0 - 2  
Granollers/Granollers - Ebden M / Stakhovsky S 1 - 2  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - B. Bonzi 2 - 0  
A. Pellegrino - A. Pavic 0 - 2  
F. Arguello - T. Brkic 1 - 2  
G. Quinzi - A. Vavassori 2 - 0  
J. Domingues - S. Caruso 2 - 1  
J.S. Tatlot - A. Collarini 2 - 1  
L. Vanni - C. Boluda-Purkiss 2 - 0  
M. Viola - P. Rondoni 2 - 0  
N. Milojevic - A. De Greef 2 - 0  
P.S. Varillas - G. Jacq    
S. Gutierrez-Ferrol - F. Gaio 2 - 1  
T. Robredo - C. Taberner 0 - 2  
U. Blanch - J. Berrettini 0 - 2  
Tenisz (San Benedetto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ojeda Lara R / Roca Batal - Domingues J / Milojevic N 0 - 2  
Tenisz (Scheveningen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - J. Choinski 2 - 0  
B. Zapata Miralles - E. Benchetrit 2 - 0  
G. Barrere - D. Brown 0 - 2  
G. Brouwer - U. Ignatik 0 - 2  
Gon. Oliveira - O. Otte 0 - 2  
L.G.M. Harris - N. Kuhn 1 - 2  
M. Donati - A. Hoang 0 - 2  
S. Griekspoor - K. Coppejans 1 - 2  
T. de Bakker - A. Pavlasek 2 - 1  
T. van Rijthoven - M. Netuschil 0 - 2  
Y. Maden - A. Davidovich Fokina 2 - 0  
Tenisz (Scheveningen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altuna T / Hach Verdugo H - Ignatik U / Yang T 0 - 2  
Niesten M / Sijsling I - Gonzales R / Lammons N 0 - 2  
Vervoort M / Walkow S - Jahn J /Torebko P 0 - 2  
Vervoort M / Walkow S - Safranek V / Satral J    
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - N. Serdarusic    
Al. Bedene - J. Sousa 2 - 1  
B. Paire - Fucsovics M. 0 - 2  
D. Lajovic - N. Basilashvili 2 - 0  
F. Auger Alliassime - A. Vatutin    
M. Klizan - N. Jarry 2 - 0  
M. Marterer - F. Skugor    
M. Marterer - N. Serdarusic 2 - 1  
M. Trungelliti - F. Skugor 2 - 0  
P. Lorenzi - E. Donskoy 0 - 2  
R. Dutra da Silva - R. Haase 1 - 2  
S. Travaglia - J. Vesely 1 - 2  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eysseric J / Nys H - Molchanov D / Zelenay I 0 - 2  
Lajovic D / Rublev A - Haase R / Middelkoop M 0 - 2  
Lorenzi P / Pella G - Draganja/Draganja 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Kandow W O - MAK H C / Yeung N T 2 - 1  
Gicquel T / Delrue D - Chang T C / Ng W Y 0 - 2  
HEE Y K T / Putri Sari D - Goh S H / Lai S J 0 - 2  
KAI L / LU C - Lamsfuss M / Herttrich I 0 - 2  
Lane B / Pugh J - Puavaranukroh D / Taeratt 0 - 2  
Lee C H R / Chau H W - Kaesbauer P / Konon O 2 - 0  
Liao M C / Chen H H - Puangpuapech N / Amitrapai S 2 - 0  
Mairs G / Moore J - Chrisnanta D B / Wong J Y C 0 - 2  
Ramadiansyah A / Bandaso - Ponnappa A / Rankireddy S 0 - 2  
Saputra Y E / Islami M G - Adcock C / Adcock G 1 - 2  
Seidel M E / Linda E - Ronald R / Saufika A 2 - 1  
Vízilabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Izrael 9 - 5  
Görögország - Horvátország 21 - 2  
Hollandia - Olaszország 6 - 6  
Vízilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Szerbia 23 - 6  
Oroszország - Németország 27 - 5  
Spanyolország - Törökország 32 - 2  

 

2018.07.16.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 1 - 5  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 3 - 4  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 2 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 2 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 16 - 4  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 1 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Diablos Rojos del Mexico 10 - 1  
Algodoneros Union Laguna - Piratas de Campeche 4 - 5  
Generales de Durango - Olmecas de Tabasco    
Guerreros de Oaxaca - Saraperos de Saltillo 8 - 3  
Leones de Yucatan - Toros de Tijuana 5 - 6  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Bravos de Leon 5 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Alaska Aces (2.m.) 105 - 94  
Kosárlabda (U20 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Montenegró - U20Törökország 60 - 89  
U20Nagy-Britannia - U20Litvánia 74 - 85  
Kosárlabda (U20 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Spanyolország 85 - 70  
U20Ukrajna - U20Franciaország 63 - 66  
Kosárlabda (U20 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izrael - U20Görögország 106 - 84  
U20Románia - U20Németország (Helyszín: Németország) 70 - 86  
Kosárlabda (U20 Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izland - U20Olaszország 56 - 81  
U20Svédország - U20Szerbia 67 - 88  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Los Angeles 78 - 99  
Minnesota - Connecticut 64 - 83  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Lujan 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Horsens 1 - 2  
Randers - Bröndby 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seongnam - Anyang 1 - 0  
Seoul E-Land - Ansan Greeners 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Catolica de Quito - Barcelona Guayaquil 2 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Sahtar Szoligorszk 1 - 3  
Torpedo Zogyino - Dinamo Minszk    
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persib Bandung - Persela Lamongan 1 - 0  
Pusamania Borneo - Barito Putera 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Fjölnir 2 - 1  
Fylkir - KR 2 - 5  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Mito 0 - 1  
Okayama - Matsumoto Yamaga 0 - 0  
Roasso Kumamoto - Machida Zelvia 2 - 3  
Labdarúgás (Mex.Kupagyőztesek SzuperKupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Necaxa 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Bajnokok SzuperKupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Santos Laguna 4 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles FC - Portland 0 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Houston 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis - Sandviken 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Hammarby 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Finnország - U19Olaszország 0 - 1  
U19Norvégia - U19Portugália 1 - 3  
Strandröplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupo D / Nicolai P - Basta S / Kolaric L 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Beeler N / Krattiger M 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Kujawiak K / Rudol M - Koekelkoren D / Van Walle 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doppler C / Horst A - Van Der Ham J / Vismans S 2 - 0  
Prudel M / Szalankiewicz - Semenov K / Leshukov I 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Losiak B / Kantor P - Heidrich A / Gerson M 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Thiercy M /Gauthier-Rat A 2 - 0  
Liamin N / Krasilnikov V - Sivolap M / Yarzutkin A 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plavins M / Tocs E - Mol H N / Berntsen M 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Velichko - Dumek J / Bercik V 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Filjalek G - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Bergmann P A / Harms Y 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouter J / Varenhorst C - Krou Y / Aye Q 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Horl J / Winter T 2 - 1  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - C. Ilkel 2 - 0  
D. Guez - E. Gerasimov 0 - 2  
H. Moriya - M. Janvier 0 - 2  
S. Myneni - A. Setkic 2 - 1  
Tenisz (Asztana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bublik A / Pavlioutchenko - Khabibulin T / Uzhylovskyi V 1 - 2  
Nedelko I / Zhyrmont D - Chekhov A / Sultanov K 1 - 2  
Popko D / Rodionov J - Ayap S / Maulenov T 2 - 0  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.A. Munar Clar - C. Ruud 1 - 2  
M. Berrettini - L. Mayer 2 - 1  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Peralta J / Zeballos H 1 - 2  
Mirnyi M / Oswald P - Carballes Baena/Delbonis 2 - 1  
Tenisz (Bastad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - Z. Kolar 0 - 2  
C. Moutet - C. Garin 2 - 1  
H. Laaksonen - J.I. Londero 0 - 2  
S. Bolelli - V. Galovic 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E.G. Ruse - P. Hercog 1 - 2  
M. Duque Marino - A. Rus 0 - 2  
M.B. Bulgaru - Yafan Wang 0 - 2  
P. Parmentier - A. Dulgheru 2 - 1  
T. Zidansek - R. Peterson 2 - 0  
Y. Bonaventure - M. Zanevska 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Olaru R - Fomina A / Rybakina E 2 - 0  
Jani R-L / Skamlova C - Begu I-C / Mitu A 0 - 2  
Tenisz (Bukarest-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - R. Sramkova 0 - 2  
G. Garcia Perez - C. Buyukakcay 0 - 2  
I.M. Bara - A. Cadantu 2 - 1  
P. Badosa Gibert - Cl. Liu 1 - 2  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - Dar. King 0 - 2  
Ale. Ward - Zhe Li 0 - 2  
B. Klahn - B. Mousley 2 - 0  
L. Grigelis - S. Napolitano 2 - 0  
Tenisz (Gatineau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imai S / Uchida K - Takahashi Y / Tokuda R 2 - 0  
Johnson H / Johnson Y - Escoffier A / Humbert H 2 - 1  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.B. Teichmann - V. Kudermetova 1 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - M. Vondrousova 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - M. Barthel 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujiwara R / Jurak D - Bouchard E / Larsson J 2 - 1  
Perrin C / Piter K - Lemoine Q / Wacanno E 1 - 2  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - T. Smyczek 1 - 2  
D. Kudla - R. Bemelmans 2 - 0  
D. Young - V. Pospisil 0 - 2  
J. Duckworth - Jor. Thompson 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Baghdatis M / Zverev M 2 - 0  
Duckworth J / De Minaur A - Mahut N / Mannarino A 0 - 2  
Redlicki MA / Zhu E - Sharan D / Withrow J 0 - 2  
Tenisz (Newport-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - B. Tomic 0 - 2  
A. Rybakov - A. Bolt 1 - 2  
J-P. Smith - V. Estrella Burgos 1 - 2  
M. Bachinger - J.C. Aragone 1 - 2  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - R. Balzerani 2 - 0  
L. Giustino - R. Ojeda Lara 2 - 0  
Tenisz (San Benedetto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Pavic A - Gutierrez-Ferrol S / Martos Gornes S 2 - 0  
Collarini A / Varillas J - Bonzi B / Jacq G 2 - 0  
Di Nicola G / Galoppini D - Galdos S / Zeballos F 0 - 2  
Ocleppo J / Vavassori A - Bonadio R / Eremin E 2 - 0  
Tenisz (Scheveningen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - Tsung-Hua Yang 2 - 1  
L. Rosol - V. Safranek 2 - 0  
M. Moraing - B. Rola 0 - 2  
T. Griekspoor - U. Ignatik    
T. Kamke - C. Berlocq    
Tenisz (Scheveningen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Brown D - Denolly C / Muller A 2 - 0  
Brouwer G / Sels J - Blancaneaux G / Hoang A 1 - 2  
De Jong J / Nijboer R - Pasha N / Reese H 0 - 2  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Pella - T. Daniel 2 - 1  
L. Djere - P. Cuevas 2 - 1  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Paire B - Behar A / Lopez-Perez E    
Jebavy/Vesely - Sabanov I / Sabanov M 2 - 1  
Marterer M / Podlipnik-Ca - Cecchinato M / Ramos-Vinolas A 2 - 0  
Tenisz (Umag-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - M. Trungelliti    
M. Klizan - K. de Schepper 2 - 0  
R. Dutra da Silva - An. Martin 2 - 1  
S. Travaglia - P. Krstin 2 - 1  
Vízilabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Magyarország 5 - 12  
Németország - Olaszország 1 - 14  
Vízilabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Franciaország 8 - 6  
Málta - Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 4 - 21  
Vízilabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Hollandia 15 - 8  
Törökország - Görögország 1 - 27  
Vízilabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Szlovákia 12 - 6  
Szerbia - Románia 11 - 5  
Címkék: eredmények, tippmix,