Tippmix eredmények - 2018. január 8-14.

2018-01-08
Tippmix eredmények - 2018. január 8-14.
2018.01.14.
Alpesi sí (Lesiklás,nő,Bad Kleinkirchheim)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veith - M. Gisin 0 - 1  
A. Veith - N. Fanchini 0 - 1  
C. Hütter - L. Gut 0 - 1  
C. Scheyer - R. Siebenhofer 0 - 1  
J. Flury - J. Haehlen 1 - 0  
J. Schnarf - S. Venier 0 - 1  
L. Vonn - T. Weirather 0 - 1  
Lesiklás, női, Bad Kleinkirchheim 2018    
N. Schmidhofer - M. Gisin 0 - 1  
R. Mowinckel - C. Scheyer 1 - 0  
R. Mowinckel - S. Cook 0 - 1  
S. Cook - J. Wiles 1 - 0  
S. Goggia - F. Brignone 1 - 0  
S. Goggia - N. Fanchini 1 - 0  
S. Venier - C. Suter 1 - 0  
T. Tippler - J. Flury 0 - 1  
Alpesi sí (Műlesiklás, Wengen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myhrer - M. Feller 1 - 0  
A. Pinturault - D. Yule 1 - 0  
C. Hirschbühl - J. Lizeroux 0 - 1  
C. Hirschbühl - L. Meillard    
D. Ryding - S-F. Solevaag 0 - 1  
F. Dopfer - A. Khoroshilov 1 - 0  
L. Meillard - M. Hargin    
M. Feller - L. Aerni 1 - 0  
M. Hargin - F. Dopfer 0 - 1  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
M. Schwarz - R. Zenhausern 0 - 1  
Mi. Matt - A. Myhrer 0 - 1  
Mi. Matt - L. Aerni 1 - 0  
Műlesiklás, Wengen 2018    
S. Gross - D. Ryding 1 - 0  
S. Gross - M. Mölgg 1 - 0  
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - New Orleans 29 - 24  
New England - Tennessee 35 - 14  
Pittsburgh - Jacksonville 42 - 45  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Durrant - M. McGeeney (7 nyert játszmáig) 7 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Vitkovice 6 - 12  
Pardubice - Brno Bulldogs 3 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - LaSB 4 - 4  
Salba - Indians Espoo 1 - 6  
Steelers Hämeenlinna - OLS Oulu 3 - 8  
Welhot - Viikingit Helsinki 2 - 10  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Kloten-Bülach 8 - 1  
Langnau - St. Gallen 12 - 6  
Malans - Chur 12 - 5  
Rychenberg Winterthur - Grasshoppers 10 - 5  
Thun - Uster 4 - 5  
Zug - Wiler-Ersigen 4 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Mullsjö 3 - 2  
Thorengruppen - AIK 6 - 5  
Växjö - Pixbo Wallenstam 4 - 5  
Örebro - Sirius 3 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norilszkij Nikel - Szinara Jekatyerinburg 2 - 5  
Tyumeny - Uhta 4 - 1  
Golf (BMW SA Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BMW SA Open 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Rockford 2 - 2  
Belleville - Hartford 4 - 2  
Binghamton - Utica 2 - 2  
Bridgeport - Providence 1 - 1  
Charlotte - Toronto Marlies 1 - 3  
Grand Rapids - Cleveland 1 - 2  
Hershey - Lehigh Valley 1 - 1  
Lehigh Valley - Hershey 2 - 1  
Manitoba - Iowa 3 - 2  
Ontario Reign - Chicago Wolves 4 - 2  
Providence - Springfield 2 - 5  
San Antonio - Milwaukee 3 - 1  
San Diego - Tucson 2 - 4  
Stockton - Texas Stars 2 - 0  
Syracuse - Rochester 4 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg 2 - Olimpija Ljubljana 4 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Guildford 8 - 3  
Coventry - Fife 5 - 2  
Dundee - Braehead 3 - 7  
Edinburgh - Manchester 4 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvínov - Plzen 4 - 5  
Mladá Boleslav - Jihlava 2 - 2  
Mountfield HK - Liberec 3 - 1  
Olomouc - Chomutov 5 - 3  
Sparta Praha - Pardubice 2 - 4  
Trinec - Brno 2 - 5  
Zlín - Vítkovice 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Gentofte 5 - 0  
Frederikshavn - Herlev Eagles 2 - 1  
Odense - Herning 2 - 3  
Rödovre - Esbjerg 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Dunaújváros 3 - 3  
Újpest - Fehérvári Titánok 5 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Nice 6 - 3  
Rouen - Epinal 6 - 2  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Nomad Asztana 5 - 2  
Sheffield - Renon/Ritten 2 - 0  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - GKS Tychy 3 - 3  
Jastrzebie - Podhale Nowy Targ 1 - 2  
Orlik Opole - Naprzod Janow 3 - 4  
Stoczniowiec Gdansk - Comarch Cracovia 2 - 3  
Unia Oswiecim - Polonia Bytom 13 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Calgary 1 - 4  
Chicago - Detroit 0 - 4  
Dallas - Colorado 1 - 4  
Las Vegas - Edmonton 2 - 2  
Los Angeles - Anaheim 2 - 4  
Minnesota - Winnipeg 4 - 1  
Montreal - Boston 3 - 3  
New Jersey - Philadelphia 3 - 5  
San Jose - Arizona 5 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Manglerud 1 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Dresden 7 - 2  
Crimmitschau - Kassel 3 - 6  
Freiburg - Frankfurt Löwen 2 - 6  
Kaufbeuren - Bietigheim/Bissingen 4 - 1  
Ravensburg - Heilbronn 3 - 5  
Riessersee - Bad Nauheim 6 - 1  
Tölzer Löwen - Lausitzer Füchse 1 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Köln 1 - 3  
Düsseldorf - Ingolstadt 3 - 5  
Krefeld - Bremerhaven 1 - 4  
Mannheim - Eisbären Berlin 6 - 2  
München - Nürnberg 4 - 3  
Straubing - Schwenningen 2 - 3  
Wolfsburg - Iserlohn 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Klagenfurt 0 - 3  
Graz - Znojmo 3 - 1  
Medvescak Zagreb - Innsbruck 9 - 3  
Südtirol Bolzano - Vienna Capitals 2 - 2  
Villach - Salzburg 1 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Olten 2 - 6  
Thurgau - Chaux-de-Fonds 2 - 6  
Winterthur - Visp 0 - 3  
Zug 2 - GCK Lions 5 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lausanne 2 - 5  
Kloten - Fribourg 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Karlskrona 6 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra 6 - 3  
Kosice - Detva 4 - 3  
Nove Zamky - Zvolen 1 - 4  
Trencin - Liptovsky Mikulas 1 - 2  
Zilina - Poprad 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Szarjarka Karaganda 6 - 8  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Torpedo Kamenogorszk 5 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Skopje 77 - 92  
Crvena zvezda - Cedevita Zagreb 82 - 66  
Igokea - Partizan Belgrád 67 - 74  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Perth 80 - 81  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Flamengo 75 - 92  
Paulistano - Joinville/AABJ 75 - 64  
Universo/Vitória - Minas 82 - 57  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Ostrava 92 - 53  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Incheon S-Birds 64 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Limoges 105 - 90  
Kosárlabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Tarbes 64 - 59  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Picanto - Alaska Aces 65 - 102  
Star Hotshots - NLEX Road Warriors 105 - 94  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panathinaikosz 74 - 94  
Rethymno - Arisz 80 - 73  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eszperidesz Kallithea - Dafni 80 - 63  
Farosz Keracini - Panioniosz 58 - 52  
Olympiakosz Volosz - Proteasz Voula 64 - 85  
PAOK - Athinaikosz 82 - 74  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Ironi Naharia 91 - 80  
Maccabi Haifa - Maccabi Ashdod 74 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Krosno 67 - 84  
Rosa Radom - Ostrow Wielkopolski 80 - 74  
Starogard Gdanski - Szczecin 80 - 69  
Turow Zgorzelec - Start Lublin 80 - 80, h.u. 123 - 111  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Lublin 74 - 64  
Polkowice - Gorzow 83 - 91  
Torun - Bydgoszcz 74 - 74, h.u. 76 - 85  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Nevezis Kedainiai 80 - 84  
Juventus Utena - Zalgiris Kaunas 79 - 81  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Szolnok 74 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Detroit 107 - 105  
Miami - Milwaukee 97 - 79  
New York - New Orleans 109 - 109, h.u. 118 - 123  
San Antonio - Denver 112 - 80  
Toronto - Golden State 125 - 127  
Washington - Brooklyn 107 - 107, h.u. 119 - 113  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trier - Vechta 89 - 88  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imola - Forli 86 - 79  
Mantova - Bergamo 84 - 75  
Montegranaro - Ferrara 100 - 76  
Trieste - Orzinuovi 105 - 64  
Verona - Jesi 96 - 77  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biella - Cagliari 103 - 63  
Latina - Agrigento 73 - 67  
Legnano - Virtus Roma 92 - 77  
Reggio Calabria - Tortona 84 - 79  
Scafati - Rieti 96 - 71  
Siena - Casale Monferrato 69 - 71  
Treviglio - Trapani 89 - 89, h.u. 105 - 97  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Pistoia 76 - 72  
Brindisi - Cantu 86 - 88  
Capo D'Orlando - Cremona 85 - 95  
Milano - Venezia 80 - 84  
Varese - Torino 89 - 92  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Broni 65 - 71  
Eirene Ragusa - Vigarano 79 - 62  
Famila Schio - Dike Napoli 77 - 65  
Lucca - Torino 53 - 53, h.u. 67 - 70  
UR Venezia - San Martino di Lupari 66 - 59  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Inventa Kurszk 77 - 68  
Szpartak Moszkva - Nagyezsda Orenburg 56 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Unicaja Malaga 73 - 76  
Bilbao - Joventut Badalona 99 - 74  
Estudiantes - MoraBanc Andorra 81 - 72  
Iberostar Tenerife - Baskonia Vitoria 86 - 74  
Murcia - Gran Canaria 84 - 78  
Real Madrid - Fuenlabrada 100 - 72  
San Pablo Burgos - Betis 80 - 80, h.u. 92 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sant Adria - Campus Promete 91 - 71  
Zaragoza - Gernika Bizkaia 90 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Galatasaray 76 - 68  
RH Gaziantepspor - Darussafaka 65 - 98  
Sakaryaspor - Eskisehirspor 100 - 89  
Usak Sportif - Trabzonspor 100 - 71  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Adana ASKI 81 - 72  
Mersin BB - Galatasaray 87 - 77  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Kalev/Cramo 95 - 62  
Nyizsnyij Novgorod - UNIKSZ Kazany 89 - 91  
Zenit Szentpétervár - CSZKA Moszkva 87 - 83  
Kézilabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Horvátország (Helyszín: Horvátország) 22 - 29  
Szerbia - Svédország 25 - 30  
Kézilabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Franciaország 26 - 33  
Norvégia - Fehéroroszország 33 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Brest 22 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kastamonu - Gdynia 28 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalau - Höör 24 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Siófok 36 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Molde 27 - 22  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Bietigheim 26 - 31  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Ramnicu Valcea 18 - 21  
Roman Neamt - Slatina 27 - 30  
Unirea Slobozia - U Cluj 24 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Heid 26 - 30  
Lugi - Skuru 21 - 21  
VästerasIrsta - Boden 22 - 22  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Szlovákia 28 - 27  
Kézilabda (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Grúzia 23 - 23  
Litvánia - Lettország 29 - 27  
Kézilabda (vb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Koszovó 24 - 22  
Portugália - Lengyelország 27 - 27  
Kézilabda (vb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Belgium 33 - 30  
Törökország - Görögország 24 - 23  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinea - Szudán 1 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Namíbia 0 - 1  
Zambia - Uganda 3 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Bristol City 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Sydney FC 0 - 0  
Central Coast Mariners - Melbourne City 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Utd. - WS Wanderers 2 - 0  
Melbourne Victory - Melbourne City 2 - 1  
Perth Glory - Sydney FC 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Tubize 2 - 1  
OH Leuven - Saint-Gilloise 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Mönchengladbach 2 - 1  
Dortmund - Wolfsburg 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 1  
Doxa Katokopiasz - APOEL Nicosia 0 - 8  
Pafosz - AEL Limasszol 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - AmaZulu 2 - 0  
Chippa Utd. - Bidwest Wits 1 - 1  
Lamontville Golden Arrows - Supersport Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - El Entag El Harby 0 - 0  
Petrojet - El Daklyeh 1 - 1  
Smouha - ENPPI 4 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Angers 1 - 1  
Nantes - Paris SG 0 - 1  
St-Etienne - Toulouse 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Fleury 91 3 - 3  
Guingamp - Rodez Aveyron 3 - 1  
Paris FC - Lyon 0 - 4  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Giannina 3 - 1  
Aszterasz Tripolisz - Larissza 3 - 1  
Atromitosz Periszteri - Panetolikosz 0 - 1  
Kassziopi Kerkyra - PAOK 0 - 3  
Levadiakosz - Panathinaikosz 3 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shilong Lajong - Minerva Punjab 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Bengaluru 2 - 0  
Mumbai City - Kerala Blasters 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Raanana 0 - 1  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Haifa 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Pachuca 2 - 2  
Chivas Guadalajara - Cruz Azul 1 - 3  
Leon - Dep. Toluca 3 - 1  
Lobos BUAP - Queretaro 0 - 2  
Tigres - Santos Laguna 2 - 1  
UNAM Pumas - Atlas de Guadalajara 3 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Atlético MG 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Famalicao 1 - 0  
Gil Vicente - Porto B 0 - 1  
Guimaraes B - Varzim 2 - 1  
Leixoes - Real SC Massama 3 - 0  
Penafiel - Nacional Madeira 0 - 3  
Santa Clara - Cova Piedade 1 - 0  
Uniao Madeira - Braga B 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Rio Ave 1 - 2  
Boavista - Portimonense 2 - 0  
Sporting CP - Aves 3 - 0  
Tondela - Feirense 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Arsenal 2 - 1  
Liverpool - Manchester City 4 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Granada 2 - 1  
Cadiz - Cordoba 2 - 0  
Cultural Leonesa - La Hoya Lorca 2 - 1  
Huesca - Numancia 2 - 1  
Sevilla B - Osasuna 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Union Adarve 2 - 1  
Cerceda - Guijuelo 0 - 4  
Ferrol - Ponferradina 2 - 1  
Fuenlabrada - Talavera de la Reina 6 - 0  
Rapido de Bouzas - Pontevedra 2 - 0  
Real Madrid B - Coruxo 2 - 0  
San Sebastian Reyes - Deportivo B 0 - 0  
Toledo - Navalcarnero 1 - 2  
Valladolid B - Majadahonda 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Tudelano 1 - 1  
Burgos - Lealtad de Villaviciosa 2 - 1  
Izarra - Real Union Irun 2 - 0  
Pena Sport - Arenas de Getxo 3 - 3  
R. Santander - Gernika 1 - 0  
Sp. Gijón B - Mirandes 3 - 1  
Vitoria - UD Logrones 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Formentera 1 - 0  
Atl. Saguntino - Villarreal B 1 - 1  
Badalona - Elche 1 - 3  
Hercules - Alcoyano 1 - 2  
Ontinyent - Ebro 2 - 1  
Pena Deportiva - Mallorca 2 - 1  
Peralada - Valencia B 2 - 2  
Sabadell - Olot 1 - 2  
Zaragoza B - Lleida 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Ecija Balompie 3 - 0  
Betis B - Linense 3 - 2  
Cartagena - El Ejido 3 - 0  
Granada B - Villanovense 3 - 1  
Jumilla - Melilla 0 - 2  
Las Palmas B - UCAM Murcia 2 - 0  
Marbella - Cordoba B 4 - 1  
Real Murcia - Rec. Huelva 0 - 0  
San Fernando - Merida 1 - 0  
UD Extremadura - Lorca Deportiva 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Sevilla 1 - 0  
Espanyol - Ath. Bilbao 1 - 1  
Levante - Celta Vigo 0 - 1  
Real Sociedad - Barcelona 2 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Santa Teresa 1 - 0  
Betis - Espanyol 2 - 0  
Sevilla - Huelva 1 - 2  
Tenerife - Rayo Vallecano 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab (KSA) - Al-Ittifaq (KSA) 3 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman Utd. - Hamilton Wanderers 4 - 4  
Waitakere Utd. - Canterbury Utd. 1 - 1  
MMA (Invicta FC 27)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cummins - S. Alba 1 - 0  
P. Kianzad - S. Kaufman 0 - 1  
S. Jacobson - A. Nichols 1 - 0  
V. Porto - M. Morais 1 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Glasgow Warriors 55 - 19  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Leicester 39 - 0  
Racing-Metro - Munster 34 - 30  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Benetton Treviso 36 - 0  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Jenyiszej Krasznojarszk 64 - 7  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Toulouse 18 - 13  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesc RJ - Sada Cruzeiro 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Praia 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Deajeon Blue Fangs 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Hwaseong IBK 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ageo Medics - Hitachi Rivale 3 - 0  
Hisamitsu Springs - Denso Airybees 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Fujian 3 - 2  
Guangdong - Liaoning 3 - 1  
Hebei - Shanghai 1 - 3  
Hubei - Bayi 0 - 3  
Sichuan - Henan 3 - 1  
Zhejiang - Shandong 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Kielce 3 - 0  
Zawiercie - Belchatow 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Ostrowiec Swietokrzyski 1 - 3  
Chemik Police - Budowlani Lodz 3 - 0  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pénzügyőr - Kaposvár 1 - 3  
Röplabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Békéscsaba 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Düren 3 - 1  
United Rhein-Main - Bühl 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Dresden 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Padova 1 - 3  
Modena - Verona 3 - 0  
Piacenza - Latina 3 - 2  
Ravenna - Revivre Milano 0 - 3  
Trentino - Cucine Lube Civitanova 1 - 3  
Vibo Valentia - Castellana Grotte 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Bergamo 2 - 3  
Conegliano - Filottrano 3 - 0  
Novara - Bisonte Firenze 3 - 0  
Pesaro - Legnano 3 - 0  
Scandicci - Monza 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VP Madrid - Barcelona 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Eczacibasi Istanbul 1 - 3  
Bursa Bld. Spor - Seramiksan 3 - 1  
Galatasaray - Ilbank Ankara 3 - 1  
Halkbank Ankara - Fenerbahce 3 - 1  
Kameroglu Beylikduzu - Vakifbank Istanbul 1 - 3  
Rövpályás gyorskor. (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burján Cs. - R. Zvejnieks (1000 m) 0 - 1  
Jászapáti P. - M. Warakomska (női 1000 m) 1 - 0  
Magyarország - Franciaország (női 3000 m váltó) 1 - 0  
Magyarország - Oroszország (5000 m váltó) 0 - 1  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - V. Kramnik 1 - 0  
B. Adhiban - M. Carlsen 0 - 1  
F. Caruana - Ga. Jones 0.5 - 0.5  
M. Matlakov - W. So 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - V. Anand 0.5 - 0.5  
Yi Wei - P. Svidler 0.5 - 0.5  
Yifan Hou - S. Mamedyarov 0 - 1  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Allen - L. Brecel (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
M. Selby - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
Sílövészet (12,5 km, női, Ruhpolding)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, női, Ruhpolding 2018    
A. Kuzmina - D. Domracheva 0 - 1  
A. Kuzmina - D. Herrmann 0 - 1  
A. Kuzmina - L. Dahlmeier 0 - 1  
D. Herrmann - D. Domracheva 1 - 0  
D. Herrmann - L. Dahlmeier 0 - 1  
D. Wierer - A. Kuzmina 1 - 0  
D. Wierer - D. Domracheva 0 - 1  
D. Wierer - D. Herrmann 0 - 1  
D. Wierer - L. Dahlmeier 0 - 1  
F. Hildebrand - V. Vitkova 0 - 1  
J. Braisaz - D. Herrmann 0 - 1  
J. Dzhyma - Va. Semerenko 0 - 1  
K. Mäkäräinen - A. Kuzmina 1 - 0  
K. Mäkäräinen - D. Domracheva 1 - 0  
K. Mäkäräinen - D. Herrmann 1 - 0  
K. Mäkäräinen - D. Wierer 1 - 0  
K. Mäkäräinen - L. Dahlmeier 1 - 0  
L. Dahlmeier - D. Domracheva 1 - 0  
N. Skardino - A. Merkushyna 0 - 1  
Sílövészet (15 km, Ruhpolding)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Ruhpolding 2018    
A. Shipulin - E. Lesser 1 - 0  
A. Shipulin - E.H. Svendsen 1 - 0  
A. Shipulin - J. Fak 0 - 1  
A. Shipulin - O. Moravec 1 - 0  
A. Shipulin - T. Bö 0 - 1  
D. Landertinger - M. Slesingr 0 - 1  
E. Lesser - L. Hofer 0 - 1  
E.H. Svendsen - E. Lesser 0 - 1  
E.H. Svendsen - J. Fak 0 - 1  
E.H. Svendsen - O. Moravec 1 - 0  
E.H. Svendsen - T. Bö 0 - 1  
F. Lindström - A. Babikov    
J. Fak - E. Lesser 1 - 0  
L. Hofer - A. Rastorgujevs 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 0 - 1  
M. Krcmar - O. Moravec 1 - 0  
Q. Fillon Maillet - B. Doll 1 - 0  
S. Eder - A. Peiffer 0 - 1  
S. Schempp - E.H. Svendsen 1 - 0  
S. Schempp - L. Hofer 1 - 0  
T. Bö - E. Lesser 1 - 0  
T. Bö - J. Fak 1 - 0  
T. Bö - O. Moravec 1 - 0  
Tenisz (Australian Open-sel., férfi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - V. Safranek 0 - 2  
B. Fratangelo - Q. Halys 0 - 2  
B. Mousley - J.A. Munar Clar 0 - 2  
D. King - E. Ymer 0 - 2  
D. Kudla - M. Berrettini 2 - 1  
D. Novak - G. Soeda 2 - 1  
E. Escobedo - C. Ruud 1 - 2  
J-P. Smith - K. King 0 - 2  
L. Sonego - B. Tomic 2 - 1  
M. Bachinger - Ale. Gonzalez 2 - 0  
M. Bourgue - S. Caruso 1 - 2  
M. McDonald - S. Robert 2 - 1  
R. Bemelmans - D.H. Lee 2 - 0  
S. Kozlov - D. Brown 1 - 2  
V. Pospisil - R. Ramanathan 2 - 1  
Y. Bhambri - P. Polansky 2 - 1  
Tenisz (Australian Open-sel., női e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - S. Vögele 2 - 0  
B. Schoofs - I. Jorovic 0 - 2  
D.R. Collins - D. Allertova 0 - 2  
L. Kerkhove - A. Kalinskaya 0 - 2  
L. Kumkhum - S. Errani 2 - 0  
Lin Zhu - A. Dulgheru 2 - 0  
M. Bouzkova - V. Kuzmova 0 - 2  
M. Frech - K. Day 2 - 0  
M. Kostyuk - B. Krejcikova 2 - 1  
P. Hon - I. Falconi 0 - 2  
V. Golubic - B. Pera 2 - 0  
V. Tomova - A. Blinkova 1 - 2  
Tenisz (Bangkok II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Granollers - E. Lopez-Perez 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.H. Leong - T. Sugiarto 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wahyu N A P / Ade Y S - Isriyanate T / Namdash K 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Jindapon - P. Chochuwong 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kittiharakul J / Prajongj - Awanda A S / Ni Ketut M I 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puavaranukroh D/ Supajira - Chan P S / Goh L Y 1 - 2  

 

 

2018.01.13.
Alpesi sí (Lesiklás, Wengen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Theaux - A.A. Kilde 1 - 0  
A.L. Svindal - B. Feuz 0 - 1  
A.L. Svindal - H. Reichelt 1 - 0  
A.L. Svindal - M. Mayer 1 - 0  
B. Feuz - D. Paris 1 - 0  
B. Feuz - V. Kriechmayr 1 - 0  
D. Paris - A.A. Kilde 1 - 0  
H. Reichelt - A. Theaux 1 - 0  
H. Reichelt - C. Innerhofer 1 - 0  
H. Reichelt - V. Kriechmayr 1 - 0  
J. Clarey - R. Baumann 0 - 1  
K. Jansrud - D. Paris 0 - 1  
Lesiklás, Wengen 2018    
M. Mayer - M. Franz 1 - 0  
P. Fill - C. Innerhofer 1 - 0  
P. Küng - M. Caviezel 0 - 1  
Alpesi sí (Szuper-óriásműl, női, Bad Kl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veith - C. Hütter 0 - 1  
A. Veith - L. Gut 0 - 1  
A. Veith - S. Goggia 0 - 1  
A. Veith - T. Weirather 0 - 1  
C. Hütter - J. Flury 1 - 0  
J. Schnarf - F. Brignone 0 - 1  
L. Gut - C. Hütter 1 - 0  
L. Gut - S. Goggia 1 - 0  
L. Gut - T. Weirather 1 - 0  
L. Vonn - S. Goggia 1 - 0  
L. Vonn - T. Weirather 0 - 1  
N. Schmidhofer - R. Mowinckel 0 - 1  
R. Mowinckel - M. Gisin 1 - 0  
R. Siebenhofer - R. Mowinckel 0 - 1  
S. Goggia - M. Gisin 1 - 0  
Szuper-óriásműlesiklás, női, Bad Kleinkirchheim 2018    
T. Weirather - S. Goggia 1 - 0  
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Atlanta 15 - 10  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Cavalry - Adelaide Bite 15 - 14  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Durrant - S. Waites (6 nyert játszmáig) 6 - 2  
M. McGeeney - M. Unterbuchner (6 nyert játszmáig) 6 - 4  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Ashton - A. Dobromyslova (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Mladá Boleslav 1 - 5  
Ostrava - Bohemians Praha 3 - 7  
Stresovice - Znojmo 7 - 6  
Usti nad Labem - Chodov 4 - 10  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Salba 7 - 4  
Turku PS - Seinäjoki 10 - 7  
Welhot - OLS Oulu 3 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Dalen 3 - 3  
Jönköping - Helsingborg 5 - 5  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Litomerice 1 - 5  
Futsal (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machida - Osaka 3 - 2  
Shonan Bellmare - Sumida 2 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Kaos Futsal 3 - 2  
Milano - Imola Castello 0 - 3  
Napoli - Dosson 4 - 1  
Pesarofano - Acqua & Sapone 4 - 1  
Pescara - Lazio 9 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Gran Canaria - Inter Movistar 2 - 8  
Murcia - Cartagena 7 - 4  
Parrulo Ferrol - Jaen 3 - 2  
Santa Coloma - Levante 5 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Chicago Wolves 3 - 4  
Belleville - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 6  
Charlotte - Toronto Marlies 1 - 4  
Grand Rapids - Cleveland 4 - 2  
Laval - Hartford 4 - 2  
Laval - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 4  
Lehigh Valley - Springfield 2 - 6  
Manitoba - Iowa 4 - 5  
Ontario Reign - Tucson 6 - 4  
Providence - Bridgeport 2 - 3  
Rochester - Binghamton 5 - 2  
San Antonio - Milwaukee 1 - 4  
San Jose Barracuda - Rockford 2 - 4  
Stockton - Texas Stars 2 - 7  
Utica - Syracuse 2 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Kitzbühel 3 - 3  
Jesenice - Olimpija Ljubljana 7 - 2  
Lustenau - Bregenzerwald 6 - 1  
Neumarkt Riwega - Gherdeina/Gröden 1 - 8  
Salzburg 2 - Klagenfurt 2 2 - 2  
Val Pusteria - Cortina 0 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Asiago 1 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Nottingham 6 - 4  
Braehead - Manchester 2 - 5  
Fife - Edinburgh 6 - 1  
Guildford - Coventry 3 - 2  
Milton Keynes - Dundee 3 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Slovan Ustecti Lvi 1 - 3  
Havirov - Litomerice 5 - 4  
Kadan - Karlovy Vary 2 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Zubr Prerov 3 - 1  
Prostejov - Kladno 6 - 3  
Slavia Praha - Benatky nad Jizerou 5 - 0  
Vsetin - Slavia Trebic 1 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - FTC 9 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Heinolan Peliitat 4 - 4  
Jokipojat - Roki 6 - 2  
Kiekko-Vantaa - Tuto 3 - 3  
Leki - Espoo United 5 - 2  
SaPKo - Kokkolan Hermes 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Jukurit 0 - 3  
JYP - Lahti Pelicans 4 - 1  
Kookoo - Tappara 3 - 3  
Kärpät - Hämeenlinna 3 - 3  
Turku PS - SaiPa 2 - 0  
Vaasan Sport - HIFK 2 - 4  
Ässät - Lukko 1 - 4  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Sheffield 5 - 4  
Nomad Asztana - Renon/Ritten 2 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Kurbads Riga 2 - 12  
Mogo Riga - Prizma Riga 10 - 1  
Zemgale/LLU - Liepaja 2 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Edmonton 2 - 4  
Carolina - Washington 3 - 4  
Chicago - Winnipeg 2 - 1  
Columbus - Vancouver 2 - 5  
Florida - Calgary 2 - 4  
NY Rangers - NY Islanders 2 - 7  
Pittsburgh - Detroit 4 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Lorenskog 1 - 6  
Stavanger - Frisk/Asker 1 - 4  
Valerenga - Storhamar 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Innsbruck 5 - 5  
Linz - Dornbirn 5 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Bern 4 - 3  
Davos - Kloten 2 - 6  
Fribourg - Zug 6 - 0  
Lugano - Servette 7 - 1  
Zürich Lions - Ambri 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Timra 4 - 3  
MODO - Pantern Malmö 0 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Frölunda 4 - 1  
Djurgarden - HV 71 1 - 1  
Färjestad - Karlskrona 5 - 3  
Lulea - Rögle 1 - 1  
Malmö - Växjö 0 - 4  
Mora - Linköping 1 - 4  
Örebro - Skelleftea 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Cselmet Cseljabinszk 2 - 2  
Chengdu - Szokol Krasznojarszk 2 - 6  
CSZK Szamara - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 1 - 0  
Dizel Penza - Gornyak Ucsali 2 - 1  
Heilongjiang - Ermak Angarszk 4 - 4  
Szarov - Juzsnij Ural Orszk 3 - 2  
Zvezda Csehov - Metallurg Novokuznyeck 3 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Buducnost Podgorica 83 - 94  
Mornar - Olimpija Ljubljana 101 - 81  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Townsville - Melbourne Boomers (1.m.) 69 - 64  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - NZ Breakers 90 - 79  
Sydney Kings - Adelaide 101 - 104  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Okapi Aalstar 74 - 75  
Mons - Antwerpen 78 - 81  
Oostende - Basic-Fit Brussels 79 - 52  
Willebroek - Limburg 76 - 96  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Franca 67 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Olomoucko Prostejov 86 - 96  
Kolin - Svitavy 76 - 65  
MMCITE Brno - USK Praha 70 - 59  
Opava - Nymburk 75 - 101  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Guri Winnus 77 - 68  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Roanne 47 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Hyeres-Toulon 99 - 88  
Chalon sur Saone - Adecco ASVEL 84 - 52  
Le Mans - Reims 90 - 84  
Paris Levallois - Nanterre 96 - 91  
Pau Orthez - Cholet 70 - 78  
Kosárlabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Cavigal Nice 76 - 66  
Villeneuve d'Ascq Lille - Lyon 86 - 51  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Tropang Texters 88 - 76  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AE Larissza - Holargosz 60 - 92  
Arkadikosz Tripoli - Doukasz 76 - 74  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koloszosz Rodosz - Trikala 78 - 60  
Korivosz Amaliada - Kymi 59 - 73  
Lavrio - Promitheasz Patra 101 - 87  
PAOK - Panioniosz 92 - 74  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi TA 86 - 90  
Hapoel Eilat - Hapoel Holon 94 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Guangdong 60 - 76  
Beijing Great Wall - Shenyang Golden Lions 92 - 72  
Liaoning - Jiangsu Phoenix 72 - 83  
Shaanxi Tianze - Heilongjiang Daqing 70 - 80  
Shandong - Sichuan Jinqiang 62 - 62, h.u. 64 - 66  
Shanghai - Xinjiang 86 - 71  
Shanxi XR - Zhejiang 101 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Trefl Sopot 90 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Zaglebie Sosnowiec 72 - 69  
Siedlce - Sleza Wroclaw 60 - 91  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Vytautas Prienai 95 - 86  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Lietuvos Rytas 65 - 93  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Kaposvár 89 - 76  
MAFC - Körmend 62 - 73  
ZTE - Szeged 81 - 69  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Szekszárd 68 - 80  
PINKK-Pécs - ZTE 55 - 72  
Sopron - Diósgyőr 79 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Brooklyn 105 - 110  
Charlotte - Oklahoma City 91 - 101  
Charlotte - Utah 99 - 88  
Dallas - LA Lakers 95 - 95, h.u. 101 - 107  
Denver - Memphis 87 - 78  
Indiana - Cleveland 97 - 95  
LA Clippers - Sacramento 126 - 105  
Milwaukee - Golden State 94 - 108  
Minnesota - New York 118 - 108  
New Orleans - Portland 119 - 113  
Phoenix - Houston 95 - 112  
Washington - Orlando 125 - 119  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Roseto 98 - 73  
Treviso - Assigeco Piacenza 93 - 52  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Cuore Napoli 69 - 54  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Avellino 83 - 94  
Virtus Bologna - Reggio Emilia 85 - 75  
VL Pesaro - Sassari 88 - 85  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ourense - Breogan Lugo 79 - 67  
Oviedo - Clavijo Calzados Robusta 86 - 70  
Prat Joventut - Iberostar Palma 78 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Obradoiro Monbus - Gipuzkoa 69 - 72  
Valencia - Zaragoza 103 - 58  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Araski AES 68 - 55  
Cadi La Seu d'Urgell - Al-Qazeres Extremadura 70 - 39  
Girona - P. Avenida 61 - 66  
Zamarat - Vasco Gipuzkoa 71 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Karsiyaka 84 - 65  
Besiktas - Buyukcekmece 78 - 65  
Istanbul BB - Fenerbahce Ülker 70 - 83  
Tofas Bursa - Yesilgiresun 92 - 52  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Cukurova 57 - 62  
Istanbul Univ. - Canik 56 - 73  
Ormanspor - Fenerbahce 54 - 57  
Yakin Dogu Univ. - Adana Botas 85 - 81  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Parma Permszkij Kraj 82 - 87  
Tsmoki-Minszk - Jenyiszej Krasznojarszk 74 - 88  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Silkeborg 20 - 24  
Kézilabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Szlovénia 25 - 24  
Németország - Montenegró 32 - 19  
Kézilabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Magyarország 32 - 25  
Spanyolország - Csehország 32 - 15  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - Randers 23 - 17  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Kristiansand 30 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Viborg 21 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Most - Larvik 21 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Chambray Touraine 28 - 26  
Metz - Fleury Loiret 33 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Koscierzyna 31 - 24  
Piotrcovia Piotrkow - Jelenia Gora 27 - 25  
Ruch Chorzow - Elblag 29 - 34  
Zaglebie Lubin - Koszalin 21 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - MTK 29 - 26  
Kecskemét - Dunaújváros 21 - 32  
Kisvárda - FTC 18 - 34  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Bad Wildungen 19 - 21  
Nellingen - Metzingen 22 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Dinamo Volgográd 25 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Braila - CSM Bukarest 17 - 28  
Rapid Bukarest - Bistrita 22 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Canyamelar Valencia 33 - 14  
Granollers - Rincon Malaga 29 - 21  
Mavi Nuevas Tecnologias - Zuazo Barakaldo 28 - 28  
Porrino - Elche 25 - 27  
Santa Eularia Puig Valls - Castellon 34 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Kristianstad 25 - 22  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Finnország 36 - 26  
Kézilabda (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Litvánia (Helyszín: Litvánia) 20 - 24  
Izrael - Lettország 28 - 29  
Kézilabda (vb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Feröer-szigetek 29 - 18  
Románia - Ukrajna 26 - 26  
Kézilabda (vb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Lengyelország 13 - 46  
Koszovó - Portugália (Helyszín: Portugália) 22 - 36  
Kézilabda (vb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Svájc 21 - 15  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Mauritánia 4 - 0  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A Bou Saada - MC Alger 0 - 1  
Biskra - El Harrach 1 - 0  
Blida - ASM Oran 2 - 0  
CR Kais - Bel-Abbes 0 - 2  
JS Kabylie - RC Oued Rhiou 2 - 0  
NRB Teleghma - Oran 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Shrewsbury 3 - 1  
Blackpool - Bristol Rovers 0 - 0  
Bradford - Northampton 1 - 2  
Bury - Charlton 0 - 1  
Doncaster - Plymouth 1 - 1  
Gillingham - Rochdale 2 - 1  
Milton Keynes Dons - Wimbledon 0 - 0  
Oldham - Rotherham 1 - 1  
Portsmouth - Scunthorpe 1 - 1  
Southend - Fleetwood 1 - 2  
Walsall - Oxford Utd. 2 - 1  
Wigan - Peterborough 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Mansfield 0 - 0  
Carlisle - Crewe 1 - 0  
Cheltenham - Accrington 0 - 2  
Chesterfield - Luton 2 - 0  
Crawley - Barnet 2 - 0  
Exeter - Coventry 1 - 0  
Grimsby - Newport 1 - 2  
Lincoln - Notts County 2 - 2  
Morecambe - Stevenage 1 - 1  
Port Vale - Yeovil 1 - 1  
Swindon - Forest Green 1 - 0  
Wycombe - Colchester 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Wolverhampton 0 - 0  
Birmingham - Derby County 0 - 3  
Brentford - Bolton 2 - 0  
Bristol City - Norwich 0 - 1  
Burton - QPR 1 - 3  
Cardiff - Sunderland 4 - 0  
Hull City - Reading 0 - 0  
Ipswich - Leeds 1 - 0  
Middlesbrough - Fulham 0 - 1  
Millwall - Preston 1 - 1  
Nottingham - Aston Villa 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylde - Guiseley 2 - 1  
Torquay - Eastleigh 1 - 2  
Woking - Tranmere 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Perth Glory 3 - 2  
Wellington Phoenix - Western Sydney 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Cercle Bruges 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Hamburg 1 - 0  
Bremen - Hoffenheim 1 - 1  
E. Frankfurt - Freiburg 1 - 1  
Hannover - Mainz 3 - 2  
RB Leipzig - Schalke 3 - 1  
VfB Stuttgart - Hertha BSC 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Arisz Limasszol 4 - 1  
Ethnikosz Ahnasz - NEA Szalamina Famaguszta 0 - 3  
Omonia Nicosia - Ermisz Aradippou 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Free State Stars - Cape Town City 1 - 0  
Kaizer Chiefs - Polokwane City 2 - 1  
Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates 1 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (EGY) - Tanta 1 - 2  
El Raja Matrouh - Al-Mokawloon Arab 1 - 0  
Ismaily - Al-Ittihad (EGY) 0 - 0  
Misr Lel Makasa - Al-Assiouty 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Ajaccio GFC 4 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star 93 - Cholet 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Lille 0 - 1  
Dijon - Metz 1 - 1  
Montpellier - Monaco 0 - 0  
Nice - Amiens 1 - 0  
Rennes - Marseille 0 - 3  
Troyes - Bordeaux 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Paris SG 1 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Panioniosz 1 - 1  
Xanthi - Plataniasz 3 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - Chennai City 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Pune 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Akko 2 - 1  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Petah Tikva 0 - 2  
Ironi Kiryat Shmona - Beitar Jerusalem 1 - 1  
Maccabi Netanya - Ashdod 2 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - Al-Khor 3 - 0  
Al-Sadd - Al-Markhiya 0 - 0  
Qatar SC - Al-Duhail 0 - 6  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Puebla 1 - 0  
Tijuana - Necaxa 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Legia Varsó 3 - 2  
PSV - Fluminense 1 - 1  
Rangers - Corinthians 4 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Viseu 1 - 1  
Benfica B - Uniao Oliveirense 3 - 2  
Sporting CP B - Covilha 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Benfica 1 - 3  
Pacos Ferreira - Marítimo 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Leicester 0 - 0  
Crystal Palace - Burnley 1 - 0  
Huddersfield - West Ham 1 - 4  
Newcastle - Swansea 1 - 1  
Tottenham - Everton 4 - 0  
Watford - Southampton 2 - 2  
West Bromwich - Brighton 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Queens Park 2 - 1  
East Fife - Alloa 2 - 1  
Forfar - Albion Rovers 4 - 2  
Raith Rovers - Ayr Utd. 1 - 1  
Stranraer - Airdrieonians 3 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Annan 0 - 2  
Clyde - Stenhousemuir 0 - 3  
Edinburgh City - Montrose 0 - 2  
Elgin - Cowdenbeath 1 - 0  
Peterhead - Stirling 4 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Livingston 0 - 2  
Dumbarton - St. Mirren 0 - 2  
Dunfermline - Dundee Utd. 0 - 0  
Greenock Morton - Falkirk 0 - 1  
Inverness CT - Queen of South 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Gimnastic 1 - 1  
Barcelona B - Valladolid 0 - 1  
Reus - Lugo 0 - 1  
Sp. Gijón - Alcorcon 3 - 0  
Zaragoza - Tenerife 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Gimn. Segoviana 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Osasuna B 3 - 1  
Ath. Bilbao B - Real Sociedad B 2 - 0  
Leioa - Caudal Deportivo 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UE Llagostera - Cornella 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Valencia 1 - 2  
Eibar - Atl. Madrid 0 - 1  
Girona - Las Palmas 6 - 0  
Real Madrid - Villarreal 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Albacete 4 - 3  
Madrid CCF - Levante 2 - 1  
Valencia - Real Sociedad 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Qadisiyah 2 - 0  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Connah's Quay 4 - 2  
Barry Town - Bala Town 0 - 1  
Carmarthen - Cardiff Met University 0 - 2  
Cefn Druids - Llandudno FC 0 - 0  
Newtown - Prestatyn 3 - 0  
TNS - Bangor City 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knockbreda - Loughgall 1 - 2  
Lurgan Celtic - Ballyclare Comrades 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Glentoran 2 - 2  
Ballymena Utd. - Carrick 3 - 0  
Crusaders - Ards 1 - 0  
Dungannon - Coleraine 0 - 1  
Glenavon - Cliftonville 1 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Southern Utd. 1 - 1  
Eastern Suburbs - Team Wellington 2 - 1  
Wellington Phoenix 2 - Hawke's Bay Utd. 2 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - London Wasps 33 - 28  
Ulster - La Rochelle 20 - 13  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Clermont 34 - 21  
Ospreys - Saracens 15 - 15  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Montpellier 41 - 10  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Newport Dragons 36 - 28  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Lyon 15 - 13  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Zebre 42 - 14  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Irish - Krasznyij Jar 47 - 17  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oyonnax - Brive 19 - 29  
Worcester - Connacht 24 - 24  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Elizabeth S. Kings - Bloemfontein Cheetahs 21 - 45  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canoas - Renata Campinas 3 - 2  
Juiz de Fora - Montes Claros 1 - 3  
Maringa - Taubate Funvic 1 - 3  
Minas - Corinthians-Guarulhos 3 - 0  
Sesi SP - Caramuru 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheiros - Osasco Nestle 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Cheonan Skywalkers 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Gimcheon Expressway 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Ajaccio GFC 3 - 0  
Poitevin Poitiers - Tourcoing 1 - 3  
Rennes - Arago de Sete 3 - 1  
Toulouse - Montpellier 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Mulhouse 3 - 0  
Chamalieres - Venelles 1 - 3  
Le Cannet - Evreux 3 - 0  
Paris SC - Cannes 0 - 3  
Vandoeuvre-Nancy - Nantes 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - JTEKT Stings 3 - 1  
Osaka Blazers - JT Thunders 0 - 3  
Toyoda Gosei - Panasonic Panthers 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ageo Medics - Toyota Body Queenseis 2 - 3  
Hisamitsu Springs - JT Marvelous 3 - 0  
Toray Arrows - Denso Airybees 2 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Guangdong 3 - 0  
Fujian - Shangdong 2 - 3  
Hebei - Sichuan 0 - 3  
Shanghai - Bayi 3 - 1  
Tianjin - Liaoning 3 - 2  
Yunnan - Henan 3 - 0  
Zhejiang - Jiangsu 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - GKS Katowice 3 - 1  
Jastrzebski Wegiel - Kedzierzyn-Kozle 1 - 3  
Politechnika Varsó - Trefl Gdansk 3 - 0  
Resovia Rzeszow - Bielsko-Biala 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Torun - LKS Lodz 0 - 3  
Muszynianka Muszyna - Impel Wroclaw 3 - 1  
Proxima Krakkó - Dabrowa Gornicza 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Lüneburg 3 - 0  
Netzhoppers Bestensee - Rottenburg 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Suhl Thüringen 3 - 1  
VCO Berlin - Potsdam 0 - 3  
Vilsbiburg - Aachen 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Perugia 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - LJ Modena 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Lokomotív Novoszibirszk 3 - 0  
Dinamo-LO - Ural Ufa 3 - 2  
Fakel Novij Urengoj - Dinamo Moszkva 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 1  
Jugra Szurgut - Zenit Kazany 0 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Zenit Szentpétervár 2 - 3  
Nova Novokujbisevszk - Jaroszlavl 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Leningradka Szentpétervár 3 - 2  
Szahalin - Avtodor-M. Cseljabinszk 3 - 2  
Uralocska Jekatyerinburg - Dinamo Moszkva 1 - 3  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Proton Szaratov 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Mediterraneo de Castellon 3 - 0  
Tarragona - Rio Duero Soria 0 - 3  
Teruel - Ushuaia Ibiza 3 - 1  
UBE L'Illa Grau - Melilla 3 - 0  
Uriba Palma - Santanderina 3 - 0  
Vecindario Gran Canaria - Barcelona 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarca de Menorca - Haro Rioja 3 - 0  
IBSA Gran Canaria - Alcobendas 3 - 0  
Logrono - Arona Tenerife 3 - 0  
Sant Cugat - Cajasol Juvasa 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Maliye Piyango Ankara 1 - 3  
Fenerbahce - Galatasaray 2 - 3  
Halkbank Ankara - Afyon Bld. Spor 3 - 1  
Istanbul BB - Besiktas 3 - 0  
Jeopark Kula - Inegol Bld. Spor 3 - 1  
Rövpályás gyorskor. (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burján Cs. - V. Bykanov (1500 m) 0 - 1  
Jászapáti P. - S. Prosvirnova (női 1500 m) 0 - 1  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - Yifan Hou 1 - 0  
Ga. Jones - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - F. Caruana 0.5 - 0.5  
P. Svidler - B. Adhiban 0.5 - 0.5  
V. Anand - M. Matlakov 1 - 0  
V. Kramnik - Yi Wei 1 - 0  
W. So - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
Sífutás (Sprint, Drezda)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gros - R. Jouve 0 - 1  
B. Gros - T. Peterson 0 - 1  
F. Pellegrino - J.H. Klaebo 1 - 0  
F. Pellegrino - L. Chanavat 1 - 0  
G. Retivykh - S. Hamilton 0 - 1  
L. Chanavat - B. Gros 1 - 0  
L. Chanavat - R. Jouve 1 - 0  
R. Jouve - G. Retivykh 1 - 0  
R. Jouve - T. Peterson 1 - 0  
Sprint, Drezda 2018    
T. Peterson - G. Retivykh 1 - 0  
Sífutás (Sprint, női, Drezda)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dyvik - H. Kolb 1 - 0  
H. Falk - S. Caldwell 1 - 0  
H. Falk - Y. Belorukova 1 - 0  
I. Ingemarsdotter - A. Lampic    
I. Ingemarsdotter - J. Sundling 1 - 0  
J. Sundling - A. Lampic    
K. Randall - L.U. Weng 1 - 0  
K. Randall - M. Dahlqvist 0 - 1  
L. van der Graaff - J. Kowalczyk    
L. van der Graaff - S. Ringwald 1 - 0  
M. Dahlqvist - L.U. Weng 1 - 0  
M. Eide - T.U. Weng 1 - 0  
S. Caldwell - Y. Belorukova 1 - 0  
S. Nilsson - M.C. Falla    
S. Ringwald - J. Kowalczyk    
Sprint, női, Drezda 2018    
Sílövészet (4x6 km váltó, női, Ruhpolding)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
4x6 km váltó, női, Ruhpolding 2018    
Fehéroroszország - Norvégia 0 - 1  
Franciaország - Fehéroroszország 1 - 0  
Norvégia - Svédország 0 - 1  
Németország - Franciaország 1 - 0  
Németország - Ukrajna 1 - 0  
Olaszország - Svédország 1 - 0  
Oroszország - Csehország 0 - 1  
Oroszország - Svédország 0 - 1  
Ukrajna - Franciaország 0 - 1  
Ukrajna - Olaszország 0 - 1  
Síugrás (Tauplitz, I. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fannemel - J.A. Forfang 1 - 0  
A. Stjernen - D.A. Tande 1 - 0  
K. Stoch - A. Stjernen 0 - 1  
K. Stoch - A. Wellinger 0 - 1  
K. Stoch - P. Prevc 0 - 1  
M. Eisenbichler - J. Damjan 1 - 0  
M. Hayböck - S. Ammann 0 - 1  
M. Kot - S. Hula 0 - 1  
S. Kraft - A. Stjernen 0 - 1  
S. Kraft - A. Wellinger 1 - 0  
S. Kraft - D.A. Tande 0 - 1  
S. Kraft - R. Johansson 0 - 1  
Tauplitz, I. verseny    
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bautista-Agut - J.M. Del Potro 2 - 1  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Mirnyi M / Oswald P 2 - 1  
Tenisz (Australian Open-sel., férfi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - Ale. Gonzalez 0 - 2  
G. Sakharov - R. Ramanathan 0 - 2  
L. Sonego - M. Safwat 2 - 0  
S. Caruso - N. Gombos 2 - 1  
T. Paul - B. Tomic 1 - 2  
T.H. Fritz - M. Bourgue 1 - 2  
V. Pospisil - S. Napolitano 2 - 1  
Tenisz (Australian Open-sel., női e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - D. Yastremska 2 - 0  
C. Dolehide - V. Kuzmova 0 - 2  
E. Kostova - D. Allertova 0 - 2  
F. Abanda - A-Ka. Schmiedlova 1 - 2  
I.M. Bara - B. Pera 1 - 2  
K. Day - Xin. Han 2 - 0  
L. Kerkhove - T. Zidansek 2 - 0  
Lin Zhu - V. Grammatikopoulou 2 - 1  
M. Imanishi - M. Bouzkova 0 - 2  
M. Kostyuk - D. Seguel 2 - 1  
N. Broady - B. Schoofs 0 - 2  
S. Vögele - V. Lapko 2 - 0  
V. Golubic - S. Soler-Espinosa 2 - 0  
Y. Bonaventure - I. Jorovic 0 - 2  
Tenisz (Bangkok II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Granollers - B. Zapata Miralles 2 - 0  
M. Moraing - E. Lopez-Perez 1 - 2  
Tenisz (Bangkok II, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez Perez E / Martinez - Cerretani J / Salisbury J 1 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - A. Seppi 1 - 2  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Buzarnescu - E. Mertens 1 - 2  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mertens E / Schuurs D - Kichenok L / Ninomiya M 2 - 0  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - A. De Minaur 2 - 1  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Kerber 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Liew - T. Sugiarto 1 - 2  
K. Wangcharoen - J.H. Leong 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berry A / Hardianto H - Wahyu N A P / Ade Y S 0 - 2  
Goh V S / Tan W K - Isriyanate T / Namdash K 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Jindapon - S.S.Y. Cheah 2 - 1  
P. Chochuwong - S. Kisona 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amitrapai S / Chochuwong - Awanda A S / Ni Ketut M I 0 - 2  
Kittiharakul J / Prajongj - Chow M K / Lee M Y 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Kititharakul J / Phuangphuapet N 2 - 0  
Chen T J / Peck Y W - Puavaranukroh D/ Supajirakul P 0 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Brescia 9 - 9  
Jug Dubrovnik - OSC 12 - 10  
Olympiakosz - Hannover 11 - 7  
Partizan Belgrád - Barceloneta 5 - 15  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Szolnok 6 - 14  
Steaua Bukarest - Spandau Berlin 5 - 6  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - FTC 11 - 6  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Posillipo Napoli 5 - 13  
Catania - Canottieri Napoli 8 - 12  
Ortigia - Florentia 7 - 5  
Torino - Savona 5 - 8  

 

2018.01.12.
Alpesi sí (Kombináció, Wengen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Theaux - D. Paris    
C. Innerhofer - A.A. Kilde 0 - 1  
D. Paris - M. Caviezel 1 - 0  
K. Jansrud - D. Paris 1 - 0  
K. Jansrud - M. Caviezel 1 - 0  
Kombináció, Wengen 2018    
M. Mayer - A.A. Kilde 1 - 0  
P. Fill - D. Paris 1 - 0  
P. Fill - K. Jansrud 1 - 0  
R. Baumann - C. Innerhofer 1 - 0  
R. Baumann - V. Kriechmayr 1 - 0  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Melbourne Aces 12 - 5  
Canberra Cavalry - Adelaide Bite 6 - 0  
Perth Heat - Sydney Blue Sox 6 - 4  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Durrant - J. Williams (5 nyert játszmáig) 5 - 4  
M. McGeeney - W. Warren 5 - 4  
R. Veenstra - M. Unterbuchner (5 nyert játszmáig) 4 - 5  
S. Waites - A. Baetens(5 nyert játszmáig) 5 - 4  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Hedman - L. Ashton 0 - 2  
T. Gulliver - A. Dobromyslova 0 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Happee Jyväskylä 5 - 9  
Oilers Espoo - Koovee Tampere 3 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Melnik 14 - 1  
Interobal Plzen - Helas Brno 6 - 2  
Svarog Teplice - Nejzbach Vysoke Myto 8 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cisternino - Feldi Eboli 4 - 5  
Rieti - Latina 5 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magna Gurpea - Zaragoza 4 - 2  
Palma Futsal - Peniscola 1 - 1  
Segovia - Barcelona 7 - 8  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Nottingham 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Vítkovice 1 - 4  
Litvínov - Brno 1 - 4  
Mountfield HK - Pardubice 2 - 3  
Olomouc - Jihlava 2 - 2  
Trinec - Mladá Boleslav 5 - 1  
Zlín - Plzen 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Hvidovre 5 - 2  
Odense - Gentofte 3 - 1  
Rungsted - Rödovre 3 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - FTC 1 - 1  
Dunaújváros - Újpest 4 - 1  
MAC Budapest - Diósgyőr 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - SaPKo 3 - 5  
Imatra Ketterä - Kokkolan Hermes 4 - 1  
Keupa - IPK 9 - 1  
Roki - Heinolan Peliitat 5 - 1  
Tuto - Kiekko-Vantaa 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti Pelicans - Ilves 4 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Epinal 5 - 2  
Angers - Rouen 4 - 4  
Chamonix-Morzine - Nice 2 - 4  
Gap - Lyon 3 - 3  
Grenoble - Bordeaux 3 - 0  
Strasbourg - Mulhouse 1 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - GKS Katowice 4 - 4  
GKS Tychy - Unia Oswiecim 2 - 2  
Naprzod Janow - Stoczniowiec Gdansk 3 - 8  
Polonia Bytom - Jastrzebie 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Columbus 3 - 1  
Tampa Bay - Calgary 1 - 5  
Washington - Carolina 1 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Crimmitschau 3 - 2  
Bietigheim/Bissingen - Bayreuth 5 - 2  
Frankfurt Löwen - Kaufbeuren 1 - 6  
Heilbronn - Tölzer Löwen 3 - 4  
Kassel - Freiburg 1 - 5  
Lausitzer Füchse - Riessersee 3 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Wolfsburg 3 - 1  
Ingolstadt - Eisbären Berlin 5 - 0  
Iserlohn - Düsseldorf 2 - 5  
Nürnberg - Augsburg 1 - 2  
Schwenningen - München 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Fehérvár 7 - 2  
Linz - Villach 2 - 0  
Salzburg - Vienna Capitals 5 - 1  
Südtirol Bolzano - Medvescak Zagreb 6 - 3  
Znojmo - Dornbirn 2 - 6  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Zug 2 7 - 1  
GCK Lions - Ajoie 3 - 3  
Langenthal - Thurgau 2 - 5  
Olten - Winterthur 5 - 2  
Visp - Rapperswil 3 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zürich Lions 2 - 4  
Langnau Tigers - Lugano 4 - 0  
Servette - Davos 5 - 5  
Zug - Biel 4 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Tingsryd 3 - 2  
Leksand - AIK 2 - 3  
Troja/Ljungby - Almtuna 5 - 3  
Vita Hasten - Södertälje 1 - 5  
Västervik - Oskarshamn 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Örebro 2 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad 2 - 3  
Kosice - Zvolen 6 - 2  
Nitra - Nove Zamky 5 - 1  
Trencin - Detva 2 - 5  
Zilina - Liptovsky Mikulas 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Dinamo Szentpétervár 1 - 5  
Izssztal Izsevszk - Zauralje Kurgan 1 - 3  
Molot Perm - Szarjarka Karaganda 3 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Rubin Tyumeny 3 - 0  
Rjazany - SZKA-Neva 2 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Torpedo Kamenogorszk 2 - 4  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Melbourne Utd. 80 - 82  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Charleroi Spirou 98 - 104  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caxias do Sul - Botafogo 73 - 63  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Yongin Blue Minx 62 - 55  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Crvena zvezda 104 - 95  
Baskonia Vitoria - Olympiakosz 86 - 54  
Himki Moszkva - Real Madrid 78 - 95  
Zalgiris Kaunas - Unicaja Malaga 79 - 77  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Lille 78 - 76  
Caen - Nantes 79 - 79, h.u. 91 - 95  
Evreux - Charleville-Mezieres 84 - 81  
Le Havre - Blois 75 - 75, h.u. 88 - 90  
Poitiers - Orleans 74 - 80  
Quimper - Fos-sur-Mer 68 - 70  
Rouen - Denain 53 - 83  
St-Chamond - Vichy-Clermont 66 - 66, h.u. 82 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Boulazac 75 - 70  
Dijon - Strasbourg 65 - 77  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Blackwater Elite 77 - 94  
RS Elasto Painters - Globalport Batang Pier 70 - 78  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Dabrowa Gornicza 88 - 81  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szombathely 89 - 85  
Pécs - Kecskemét 84 - 93  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - San Antonio 93 - 81  
Sacramento - LA Clippers 115 - 121  
Toronto - Cleveland 133 - 99  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baunach - Ehingen 76 - 73  
Hagen - Crailsheim 71 - 122  
Hanau - Chemnitz 74 - 70  
Kirchheim - Karlsruhe 72 - 85  
Nürnberg - Heidelberg 78 - 72  
Orange Academy - Köln 63 - 91  
Paderborn - Hamburg 72 - 67  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortitudo Bologna - GSA Udine 76 - 67  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Manresa 74 - 68  
Castello - Saenz Horeca Araberri 89 - 88  
Leyma Coruna - Iraurgi 79 - 59  
Lleida - Barcelona B 95 - 78  
Palencia - Melilla 69 - 72  
Valladolid - Huesca 83 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Movistar Estudiantes - Ferrol 59 - 75  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Midtjylland 19 - 25  
Kézilabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Szerbia 32 - 22  
Svédország - Izland 24 - 26  
Kézilabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Ausztria 27 - 26  
Franciaország - Norvégia 32 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Lada Toljatti 17 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Nice 22 - 26  
Toulon - Dijon 26 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Érd 27 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mecalia Atl. Guardes - Rocasa Gran Canaria 26 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Skara 28 - 19  
Kézilabda (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Grúzia 24 - 21  
Litvánia - Izrael 36 - 20  
Kézilabda (vb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Románia 20 - 28  
Olaszország - Ukrajna 29 - 28  
Kézilabda (vb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Koszovó 30 - 19  
Portugália - Ciprus 47 - 16  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belouizdad - Cssw Illizi 2 - 0  
IRB Belkheir - Medea 0 - 0  
MC EL Bayadh - Paradou 0 - 0  
Tadjenanet - MC Saida 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Utd. - Sheffield Wed. 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Brisbane Roar 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Adelaide Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - Roeselare 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Bayern München 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Cape Town - Platinium Stars 3 - 1  
Maritzburg Utd. - Bloemfontein Celtic 4 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Jazeera (UAE) 1 - 1  
Al-Wasl - Al-Ain 1 - 3  
Dibba Al-Fujairah - Al-Wahda 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Le Havre 1 - 1  
Brest - Ajaccio 2 - 3  
Nimes - Lens 0 - 1  
Niort - Nancy 0 - 0  
Orleans - Reims 0 - 2  
Paris FC - Bourg-Peronnas 2 - 0  
Sochaux - Quevilly Rouen 0 - 1  
Tours - Clermont 0 - 0  
Valenciennes - Chateauroux 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concarneau - Beziers 3 - 1  
Creteil - Marseille Consolat 1 - 1  
Dunkerque - Avranches 2 - 2  
Les Herbiers - Chambly 1 - 3  
Pau - Lyon Duchere 1 - 1  
Rodez Aveyron - Grenoble 0 - 2  
Sannois St-Gratien - Laval 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Guingamp 0 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - De Graafschap 3 - 2  
Den Bosch - Almere City 1 - 3  
F. Sittard - Ajax 2 2 - 1  
FC Eindhoven - Emmen 2 - 1  
Maastricht - Telstar 0 - 0  
Nijmegen - Go Ahead Eagles 5 - 1  
PSV 2 - Helmond 1 - 2  
RKC Waalwijk - AZ Alkmaar 2 1 - 0  
Utrecht 2 - Dordrecht 0 - 2  
Volendam - Oss 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gokulam Kerala - Indian Arrows 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Atl. Kolkata 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Saipa Karaj 1 - 1  
Gostaresh Tabriz - Foolad Khuzestan 1 - 1  
Sanat Naft Abadan - Pars Jonoubi Jam 1 - 1  
Sepahan - Zob Ahan 1 - 2  
Siah Jamegan Mashhad - Persepolis 0 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Hapoel Nazareth Illit 2 - 4  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Ramat Gan 0 - 0  
Ironi Nesher - Maccabi Herzliya 0 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Afula 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Gharafa 1 - 2  
Al-Sailiya - Al-Arabi (QAT) 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Rangers 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Guimaraes 4 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Vallecano - Oviedo 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Malaga 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Baten 5 - 0  
Al-Taawon - Al-Raed 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - Dergview 1 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Llanelli Scarlets 17 - 35  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Gloucester 24 - 45  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Stade de France 34 - 33  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Sesi SP 3 - 1  
Minas - BRB/Brasilia 3 - 0  
Sao Caetano - Sesc RJ 0 - 3  
Valinhos - Barueri 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Suwon Kepco 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Nantes 2 - 3  
Tours - Paris Volley 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quimper - St-Raphael 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suntory Sunbirds - Toray Arrows 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Szczecin 3 - 1  
Czarni Radom - Bedzin 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Legionowo 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canakkale Bld. Spor - Nilufer Bld. Spor 1 - 3  
Sílövészet (4x7,5 km váltó, Ruhpolding)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
4x7,5 km váltó, Ruhpolding 2018    
Ausztria - Csehország 1 - 0  
Ausztria - Svédország 1 - 0  
Csehország - Svédország 0 - 1  
Franciaország - Norvégia 0 - 1  
Franciaország - Németország 1 - 0  
Franciaország - Oroszország 1 - 0  
Németország - Norvégia 0 - 1  
Németország - Oroszország 0 - 1  
Olaszország - Ausztria 0 - 1  
Olaszország - Csehország 1 - 0  
Olaszország - Svédország 0 - 1  
Oroszország - Ausztria 1 - 0  
Oroszország - Csehország 1 - 0  
Oroszország - Norvégia 0 - 1  
Ukrajna - USA 1 - 0  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - J.M. Del Potro 0 - 2  
R. Haase - R. Bautista-Agut 1 - 2  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Gonzalez S / Peralta J 2 - 1  
Mirnyi M / Oswald P - Klaasen R / Venus M 2 - 0  
Tenisz (Australian Open-sel., férfi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - Piros Zs. 2 - 0  
C. Harrison - P. Polansky 0 - 2  
D. Popko - C. Ruud 0 - 2  
D.H. Lee - F. Dancevic 2 - 1  
E. Escobedo - A. Giannessi 2 - 0  
M. Bachinger - J. Duckworth 2 - 0  
P. Krstin - Q. Halys 1 - 2  
R. Bemelmans - V. Galovic 2 - 1  
Y. Bhambri - C. Taberner 2 - 0  
Tenisz (Australian Open-sel., női e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - J. Boserup 2 - 0  
A. Lottner - A. Blinkova 1 - 2  
D. Kovinic - D.R. Collins 1 - 2  
E. Rodina - V. Tomova (esőszünet) 0 - 2  
Fang. Liu - B. Krejcikova 0 - 2  
L. Kumkhum - D. Jakupovic 2 - 0  
M. Frech - S. Zhuk 2 - 1  
P. Monova - I. Falconi 0 - 2  
Y. Wickmayer - P. Hon 1 - 2  
Yaf. Wang - S. Errani 0 - 2  
Tenisz (Bangkok II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Karlovskiy - B. Zapata Miralles 0 - 2  
M. Granollers - Y. Takahashi 2 - 0  
M. Moraing - P. Martinez Portero 2 - 0  
M. Viola - E. Lopez-Perez 0 - 2  
Tenisz (Bangkok II, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Peng H-Y - Cerretani J / Salisbury J 0 - 2  
Hsieh C-P / Yang T-H - Lopez Perez E / Martinez P 0 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - V. Estrella Burgos 2 - 0  
Fucsovics M. - M. Janvier 2 - 1  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podlipnik-Castil/Vasilevs - Erlich J / Sharan D 0 - 2  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Watson - E. Mertens 1 - 2  
L. Tsurenko - M. Buzarnescu 0 - 2  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kichenok L / Ninomiya M - Bai A / Cabrera L 2 - 1  
Kudermetova V / Sabalenka - Mertens E / Schuurs D 1 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - B. Paire 2 - 1  
D. Medvedev - F. Fognini 2 - 1  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Struff J / Troicki V 2 - 0  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - A. Kerber 0 - 2  
D. Gavrilova - A. Barty 1 - 2  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan L / Sestini Hlavacko - Dabrowski G / Xu Y 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Shimono - T. Sugiarto 0 - 2  
K. Wangcharoen - I.M. Mustofa 2 - 0  
S. Avihingsanon - D. Liew 0 - 2  
Yun Hu - J.H. Leong 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berry A / Hardianto H - Kaneko M / Kubota Y 2 - 0  
Jomkoh S / Kuna Anuvit P - Goh V S / Tan W K 0 - 2  
ONG Y S / Teo E Y - Wahyu N A P / Ade Y S 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Jindapon - G. Mariska 2 - 0  
P. Chaiwan - P. Chochuwong 0 - 2  
S. Kisona - Y.Y. Lee 2 - 0  
S.S.Y. Cheah - N. Shimoda 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amitrapai S / Chochuwong - Chayanit C / Muenwong P    
Chow M K / Lee M Y - Imanuela A / Ramadhanti S F S 2 - 0  
Kittiharakul J / Prajongj - Haris D D / Pradipta R A 2 - 1  
Mapasa S / Somerville G - Awanda A S / Ni Ketut M I 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Piek S - Puavaranukroh D/ Supajirakul P 0 - 2  
Cahyono A B / Kandow W O - Chen T J / Peck Y W 0 - 2  
Chan P S / Goh L Y - Serasinghe S / Mapasa S 2 - 0  
Kititharakul J / Phuangph - Labar R / Fontaine A 2 - 0  

 

2018.01.11.
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Melbourne Aces 23 - 6  
Canberra Cavalry - Adelaide Bite 13 - 9  
Perth Heat - Sydney Blue Sox 8 - 7  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Williams - C. Whitehead (4 nyert játszma) 4 - 3  
M. Phillips - M. Unterbuchner (4 nyert játszma) 2 - 4  
R. Veenstra - G. de Vos (4 nyert játszmáig) 4 - 0  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dobromyslova - L. Farlam 2 - 0  
F. Sherrock - L. Ashton 0 - 2  
S. Prins - D. Hedman 0 - 2  
T. Gulliver - A. de Graaf 2 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Örebro 6 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Trinec 7 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Texas Stars 1 - 1  
Belleville - Rochester 2 - 2  
Binghamton - Syracuse 1 - 4  
Bridgeport - Hartford 1 - 1  
Hershey - Springfield 1 - 1  
Laval - Utica 1 - 5  
Manitoba - Grand Rapids 1 - 5  
Milwaukee - Cleveland 1 - 0  
Ontario Reign - Rockford 2 - 5  
San Diego - Chicago Wolves 2 - 1  
Stockton - Tucson 2 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Nyeman Grodno 1 - 2  
Gomel - Sahtar Szoligorszk 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - JYP 5 - 3  
Jukurit - HIFK 3 - 3  
Lukko - Kärpät 1 - 1  
Tappara - Vaasan Sport 1 - 1  
Turku PS - Kookoo 1 - 2  
Ässät - Kalpa 3 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Barisz Asztana 3 - 1  
CSZKA Moszkva - Lada Toljatti 3 - 0  
Jokerit - Red Star Kunlun 3 - 1  
Slovan Bratislava - Traktor Cseljabinszk 0 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Avangard Omszk 4 - 2  
SZKA Szentpétervár - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 0  
Vityaz Podolszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 5  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podhale Nowy Targ - Orlik Opole 2 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Minnesota 1 - 2  
Toronto - Ottawa 3 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Valerenga 0 - 3  
Lillehammer - Sparta Sarpsborg 4 - 2  
Stavanger - Lorenskog 8 - 2  
Stjernen - Frisk/Asker 4 - 4  
Storhamar - Manglerud 4 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Krefeld 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Langnau Tigers 0 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Djurgarden 2 - 3  
HV 71 - Frölunda 3 - 5  
Linköping - Mora 4 - 1  
Malmö - Lulea 1 - 1  
Rögle - Brynäs 3 - 1  
Växjö - Karlskrona 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Juzsnij Ural Orszk 2 - 2  
Chengdu - Ermak Angarszk 2 - 2  
CSZK Szamara - Gornyak Ucsali 0 - 1  
Dizel Penza - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 2 - 4  
Heilongjiang - Szokol Krasznojarszk 1 - 5  
Himik Voszkreszenszk - Metallurg Novokuznyeck 2 - 3  
Szarov - Cselmet Cseljabinszk 3 - 0  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Cairns 100 - 90  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Sorocabana 82 - 67  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Jeonju KCC Egis 77 - 79  
Incheon Elephants - Anyang 87 - 100  
Seoul Knights - Ulsan Mobis Phoebus 92 - 98  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Guri Winnus 73 - 56  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Brose Bamberg 90 - 88  
Milano - CSZKA Moszkva 81 - 107  
Panathinaikosz - Barcelona 84 - 75  
Valencia - Fenerbahce Ülker 67 - 80  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Castors Braine 87 - 76  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Wisla Krakkó 59 - 68  
Nagyezsda Orenburg - Lattes Montpellier 100 - 56  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Jenyiszej Krasznojarszk 72 - 74  
Eirene Ragusa - Gdynia 71 - 66  
Girona - Olympiakosz 89 - 62  
Kosice - Landes 63 - 44  
TTT Riga - Mersin BB 62 - 63  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Beijing Dragons 108 - 105  
Shandong - Liaoning 103 - 98  
Tianjin - Zhejiang Chouzhou 88 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Anwil Wloclawek 80 - 91  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Debrecen 99 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Detroit 80 - 114  
Charlotte - Dallas 111 - 115  
Denver - Atlanta 97 - 110  
Golden State - LA Clippers 106 - 125  
Houston - Portland 121 - 112  
Indiana - Miami 106 - 114  
Memphis - New Orleans 105 - 102  
Milwaukee - Orlando 110 - 103  
Minnesota - Oklahoma City 104 - 88  
New York - Chicago 105 - 105, h.u. 119 - 122  
Philadelphia - Boston 103 - 114  
Washington - Utah 104 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Telekom Bonn - Bremerhaven 75 - 86  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U Cluj - Danubius Galati 32 - 26  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Luxemburg 30 - 25  
Szlovákia - Oroszország 26 - 32  
Kézilabda (vb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 34 - 24  
Ukrajna - Feröer-szigetek 30 - 22  
Kézilabda (vb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Hollandia 23 - 28  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dar El Beida - ES Besbes 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Emirates Ras Al-Khaimah 0 - 1  
Al-Nasr (UAE) - Al-Sharjah 1 - 2  
Hatta - Shabab Al-Ahli (UAE) 1 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Aszterasz Tripolisz 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Jamshedpur 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Padideh Mashhad 1 - 0  
Naft Tehran - Tractor Tabriz 2 - 0  
Paykan - Sepidrood Rasht 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kharaitiyat - Umm-Salal 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Cruz Azul 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Mineros de Zacatecas 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Lobos BUAP 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Veracruz 0 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - PSV 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Porto 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Celta Vigo 5 - 0  
Levante - Espanyol 0 - 2  
Sevilla - Cadiz 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faiha - Al-Nassr 1 - 0  
Al-Fateh - Ohud Medina 0 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Szlovákia 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Dánia 1 - 0  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rzeszow - Alba Blaj 0 - 3  
Volero Zürich - Mulhouse 2 - 3  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Novara 2 - 3  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marica Plovdiv - Partizan Vizura Belgrád 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Maccabi Haifa 3 - 1  
Franches-Montagnes - Himik Juzsnij 1 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Charleroi 2 - 3  
Gacko - VK Bratislava 0 - 3  
NUC Neuchatel - Holte 3 - 1  
Vasas - Galina Schaan 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Deajeon Blue Fangs 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Incheon Heungkuk 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Padova 3 - 0  
Snooker (Championship League, 4.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - T. Ford (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
J. Trump - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
J. Trump - M. Allen    
Liang Wenbo - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
Liang Wenbo - M. Allen    
Liang Wenbo - T. Ford (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
S. Murphy - A. Carter (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
S. Murphy - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
S. Murphy - M. Allen    
Sílövészet (15km,egyén indít,nő,Ruhpolding)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, egyéni indításos, női, Ruhpolding 2018    
A. Kuzmina - D. Wierer 0 - 1  
A. Kuzmina - L. Dahlmeier 1 - 0  
D. Domracheva - A. Kuzmina 1 - 0  
D. Domracheva - D. Wierer 0 - 1  
D. Domracheva - L. Dahlmeier 1 - 0  
D. Wierer - F. Hildebrand 1 - 0  
D. Wierer - J. Braisaz    
D. Wierer - L. Dahlmeier 1 - 0  
E. Yurlova - L. Vittozi    
F. Hildebrand - J. Braisaz    
K. Mäkäräinen - A. Kuzmina 1 - 0  
K. Mäkäräinen - D. Domracheva 1 - 0  
K. Mäkäräinen - D. Wierer 0 - 1  
K. Mäkäräinen - L. Dahlmeier 1 - 0  
V. Vitkova - L. Vittozi 1 - 0  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - Hy. Chung 2 - 0  
J. Vesely - R. Bautista-Agut 0 - 2  
K. Khachanov - J.M. Del Potro 0 - 2  
P. Gojowczyk - R. Haase 0 - 2  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Peralta J - Lindstedt R / Skugor F 2 - 0  
Marach O / Pavic M - Nestor D / Young D 2 - 0  
Matkowski M / Qureshi A - Klaasen R / Venus M 1 - 2  
Tenisz (Australian Open-sel., férfi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - D. King 0 - 2  
A. Vatutin - G. Soeda 0 - 2  
A. Whittington - V. Safranek 0 - 2  
B. Mousley - R. Ojeda Lara 2 - 1  
C. Norrie - J-P. Smith 0 - 2  
D. Kudla - T. Kamke 2 - 0  
D. Novikov - E. Ymer 1 - 2  
D. Petrovic - D. Novak 1 - 2  
Di Wu - D. Brown 1 - 2  
F. Gaio - A. Collarini 1 - 2  
H. Hurkacz - M. Berrettini 0 - 2  
J. Kovalik - M. McDonald 0 - 2  
J.A. Munar Clar - S. Travaglia 2 - 0  
K-M. Maamoun - S. Robert    
Y. Hanfmann - S. Kozlov 1 - 2  
Z. Kolar - K. King 0 - 2  
Tenisz (Australian Open-sel., női e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - R. Vinci 2 - 0  
A. Cadantu - V. Lapko 0 - 2  
A. Dulgheru - B.V. Andreescu 2 - 0  
A. Kalinskaya - V. Zvonareva 2 - 1  
A. Muhammad - E. Kostova 1 - 2  
Ar. Rodionova - M. Kostyuk 1 - 2  
B. Eraydin - I. Falconi 0 - 2  
C. Buyukakcay - J. Boserup 0 - 2  
C. Dolehide - C. Perrin 2 - 1  
Car. Zhao - D. Allertova 0 - 2  
D. Chiesa - A. Lottner 1 - 2  
D. Kovinic - N. Bains 2 - 0  
D. Yastremska - M. Doi 2 - 0  
D.R. Collins - I. Khromacheva 2 - 0  
E. Rodina - S. Sharipova 2 - 0  
F. Abanda - Jia-J. Lu 2 - 0  
Fang. Liu - R. Peterson 2 - 1  
G. Brescia - B. Schoofs 0 - 2  
I. Jorovic - A. Rus 2 - 0  
I. Soylu - S. Vögele 0 - 2  
I. Wallace - A-Ka. Schmiedlova 1 - 2  
I.M. Bara - S. Karatantcheva 2 - 1  
J. Loeb - D. Seguel 1 - 2  
J. Namigata - M. Bouzkova 0 - 2  
J. Paolini - B. Krejcikova 0 - 2  
Jin.J. Lu - S. Errani 0 - 2  
K. Birrell - Xin. Han 1 - 2  
K. Boulter - K. Day    
L. Kumkhum - T. Martincova 2 - 0  
Lin Zhu - L. Chirico 2 - 1  
M-T. Torro-Flor - V. Kuzmova 0 - 2  
M. Zanevska - V. Tomova 1 - 2  
Mi. Kato - M. Frech 0 - 2  
N. Broady - K. von Deichmann 2 - 1  
P. Hon - B. Stefkova 2 - 1  
P. Monova - V. Ivakhnenko 2 - 0  
P. Schnyder - B. Pera 0 - 2  
R. Ozaki - M. Imanishi 1 - 2  
S. Soler-Espinosa - M. Georges 2 - 1  
S. Vickery - L. Kerkhove 1 - 2  
S. Zhuk - S. Tomic 2 - 0  
S.J. Jang - D. Jakupovic 0 - 2  
T. Zidansek - E. Hozumi 2 - 0  
V. Golubic - Stollár F. 2 - 1  
V. Grammatikopoulou - E. Perez 2 - 1  
Y. Bonaventure - T. Patterson 2 - 0  
Y. Wickmayer - J.B. Teichmann 2 - 0  
Yaf. Wang - B. Haas 2 - 0  
Tenisz (Bangkok II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - E. Lopez-Perez 0 - 2  
E. Ruusuvuori - Y. Takahashi 1 - 2  
M. Granollers - F. Cipolla 2 - 0  
M. Viola - W. Trongcharoenchaikul 2 - 0  
Tenisz (Bangkok II, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin M / Khabibulin T - Gong M-X / Peng H-Y 1 - 2  
Nedunchezhiyan/Rungkat - Lopez Perez E / Martinez P 0 - 2  
Ratiwatana / Ratiwatana - Hsieh C-P / Yang T-H 0 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
E. Benchetrit - M. Janvier 0 - 2  
H. Grenier - Fucsovics M. 0 - 2  
V. Estrella Burgos - F. Mayer 2 - 1  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangoura S / Pasha N - LI Z / Watanuki Y 1 - 2  
Podlipnik-Castil/Vasilevs - De Waard S / McLachlan B 2 - 0  
Seppi A / Van Peperzeel G - Erlich J / Sharan D 0 - 2  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - L. Tsurenko 0 - 2  
D. Vekic - H. Watson 0 - 2  
M. Buzarnescu - A. Riske 2 - 0  
M. Niculescu - E. Mertens    
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai A / Cabrera L - Flipkens K / Melichar N    
Olaru I R / Savchuk O - Kudermetova V / Sabalenka A 0 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - F. Lopez 2 - 0  
B. Paire - G. Müller 2 - 0  
F. Fognini - A. Mannarino 2 - 1  
P. Lorenzi - D. Medvedev 0 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Bopanna R / Roger-Vasselin E 2 - 1  
Struff J / Troicki V - Rojer J-J / Tecau H 2 - 0  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - A. Barty 0 - 2  
C. Giorgi - A. Radwanska 2 - 0  
D. Cibulkova - A. Kerber 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan L / Sestini Hlavacko - Arruabarrena L / Davis L 2 - 0  
Dabrowski G / Xu Y - Safarova L / Strycova B    
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.C. Pham - I.M. Mustofa 0 - 2  
H. Shimono - M. Zilberman 2 - 1  
J.H. Leong - F.A. Kholik 2 - 0  
Nan Wei - D. Liew 0 - 2  
P. Thongnuam - T. Sugiarto 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - K. Wangcharoen    
T.M. Nguyen - S. Avihingsanon 1 - 2  
Yun Hu - P.A. Maulana 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berry A / Hardianto H - Inkarat A / Tanupat V 2 - 1  
Chan T K / Chung Y - Jomkoh S / Kuna Anuvit P 0 - 2  
Kaneko M / Kubota Y - Ho-Shue J A / Yakura N 2 - 0  
ONG Y S / Teo E Y - Chau M / Serasinghe S 2 - 0  
Sothon W / Trinkajee N - Isriyanate T / Namdash K 1 - 2  
Wahyu N A P / Ade Y S - Eidestedt R / Tabeling R 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mariska - Y.Y. Susanto 2 - 0  
L. Manassanan - Y.Y. Lee 0 - 2  
M.H. Yen - P. Chochuwong 1 - 2  
P. Chaiwan - N. Nidaira 2 - 1  
P.Y. Yip - N. Shimoda 1 - 2  
S. Kisona - J.W. Goh 2 - 1  
S.S.Y. Cheah - T. Poopradubsil 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balan A / Sruthi K P - Chayanit C / Muenwong P 0 - 2  
Chow M K / Lee M Y - Barkah Y / Maheswari N K 2 - 1  
Goliszewski J / Kaepplein - Imanuela A / Ramadhanti S F S 0 - 2  
Haris D D / Pradipta R A - Laisuan R / Mingchua S 2 - 0  
Kittiharakul J / Prajongj - Dubthuk K / Saengchote N 2 - 0  
NG T Y / Yeung NG T - Mapasa S / Somerville G    
Ng T Y / Yuen S Y - Amitrapai S / Chochuwong 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alexander R / Bandaso M C - Serasinghe S / Mapasa S 0 - 2  
Arends J / Piek S - Isriyanet T / Chochuwong P 2 - 0  
Chrisnanta D B / Wong J Y - Labar R / Fontaine A 0 - 2  
Kersaudy B / Palermo L - Chen T J / Peck Y W 0 - 2  
Kusharjanto R N / Ramadha - Cahyono A B / Kandow W O 0 - 2  
MAK HC / WU Y T - Kititharakul J / Phuangphuapet N 0 - 2  
Puavaranukroh D/ Supajira - Yeung M N / NG T Y 2 - 1  
Saputra Y E / Islami M G - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  

 

2018.01.10.
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baetens - S. Mitchell (4 nyert játszmáig) 4 - 2  
D. Fitton - G. Durrant (4 nyert játszma) 1 - 4  
D. Noppert - M. McGeeney (4 nyert játszma) 1 - 4  
D. Reynolds - S. Waites (4 nyert játszmáig) 2 - 4  
W. Mandingers - W. Warren (4 nyert játszma) 2 - 4  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Farlam - T. Wright 2 - 0  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Aarhus 11 - 9  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Steelers Hämeenlinna 8 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Sirius 5 - 1  
Falun - Thorengruppen 4 - 4  
Helsingborg - Höllviken 7 - 5  
Jönköping - Linköping 7 - 5  
Pixbo Wallenstam - Mullsjö 2 - 6  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norilszkij Nikel - Avtodor Szmolenszk 4 - 3  
Szibirjak Novoszibirszk - Jugra 5 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - San Antonio 2 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Vsetin 1 - 9  
Karlovy Vary - Prostejov 4 - 0  
Kladno - Motor Ceske Budejovice 1 - 2  
Litomerice - Slavia Praha 2 - 0  
Slavia Trebic - Frydek Mistek 2 - 0  
Slovan Ustecti Lvi - Kadan 1 - 3  
Zubr Prerov - Havirov 6 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Vítkovice 4 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Imatra Ketterä 1 - 5  
Heinolan Peliitat - Tuto 6 - 4  
IPK - Keupa 2 - 3  
Kokkolan Hermes - Jokipojat 3 - 3  
Leki - Kiekko-Vantaa 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Barsz Kazany 1 - 4  
Szeversztal Cserepovec - Szalavat Julajev Ufa 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Szocsi 2 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Winnipeg 4 - 7  
Minnesota - Calgary 2 - 2  
Nashville - Edmonton 2 - 1  
Ottawa - Chicago 2 - 8  
St. Louis - Florida 4 - 7  
Tampa Bay - Carolina 5 - 4  
Washington - Vancouver 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Schwenningen 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Langenthal 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Karlskoga 4 - 0  
Almtuna - Björklöven 0 - 4  
Södertälje - Oskarshamn 2 - 3  
Timra - Västervik 7 - 2  
Tingsryd - Leksand 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - SZKA-Neva 5 - 3  
Izssztal Izsevszk - Rubin Tyumeny 4 - 3  
Molot Perm - Torpedo Kamenogorszk 2 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Zauralje Kurgan 5 - 1  
Rjazany - Dinamo Szentpétervár 3 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Szarjarka Karaganda 0 - 3  
Jégkorong (Visegrád Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Nitra 4 - 2  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Monaco 65 - 94  
Sassari - Murcia 88 - 94  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Ventspils 69 - 75  
Iberostar Tenerife - RH Gaziantepspor 72 - 53  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - AEK Athén 78 - 71  
Bayreuth - Olimpija Ljubljana 78 - 79  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Avellino 51 - 61  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Cearense 87 - 82  
Caxias do Sul - Vasco da Gama 81 - 69  
Flamengo - Mogi das Cruzes 77 - 71  
Joinville/AABJ - Botafogo 68 - 63  
Minas - Pinheiros 80 - 75  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Decin 84 - 60  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Wonju Dongbu 69 - 73  
Seoul Thunders - Busan Sonicboom 84 - 84, h.u. 96 - 97  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Cheongju Stars 56 - 77  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Polkowice 82 - 72  
Sopron - Villeneuve d'Ascq Lille 82 - 56  
USK Praha - Dinamo Kurszk 56 - 88  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Jekatyerinburg 80 - 77  
Yakin Dogu Univ. - P. Avenida 80 - 56  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Galatasaray 95 - 62  
Darussafaka - Gran Canaria 88 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Lietuvos Rytas 81 - 68  
Zenit Szentpétervár - Torino 95 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Buducnost Podgorica 75 - 78  
Lok.Kubany Krasznodar - Trento 97 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Reggio Emilia 68 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Bydgoszcz 84 - 47  
Sleza Wroclaw - Szekszárd 74 - 84  
UR Venezia - Union Hainaut 88 - 55  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Nyizsnyij Novgorod 82 - 79  
Joensuun Kataja - Le Portel 77 - 82  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Nevezis Kedainiai 85 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Mornar 82 - 82, h.u. 93 - 92  
Szolnok - Tsmoki-Minszk 79 - 45  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Keravnosz 109 - 69  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Meralco Bolts 103 - 98  
KIA Picanto - Star Hotshots 77 - 124  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Ironi Naharia 92 - 78  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Sichuan 110 - 114  
Guangdong - Zhejiang Guangsha 114 - 107  
Jiangsu Dragons - Guangzhou 114 - 102  
Qingdao - Jilin 120 - 104  
Shanxi - Fujian 113 - 112  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Heilongjiang Daqing 70 - 76  
Shanghai - Beijing Great Wall 68 - 74  
Xinjiang - Shanxi XR 96 - 88  
Zhejiang - Liaoning 91 - 75  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Asseco Gdynia 82 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Orlando 114 - 99  
LA Lakers - Sacramento 99 - 86  
Oklahoma City - Portland 106 - 117  
Toronto - Miami 89 - 90  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Braunschweig 84 - 79  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Ringköbing 38 - 26  
Nyköbing F. - Holstebro 25 - 25  
Randers - Odense 20 - 23  
Viborg - Esbjerg 28 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Bourg de Peage 33 - 22  
Issy Paris - Besancon 26 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Vasas 32 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Larvik 29 - 30  
Tertnes Bergen - Byasen 20 - 21  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosengarten-Buchholz - Oldenburg 24 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Asztrahanocska 22 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Magura Cisnadiei 26 - 29  
Corona Brassó - Dunarea Braila 31 - 33  
Municipal Craiova - Rapid Bukarest 29 - 24  
Ramnicu Valcea - Roman Neamt 22 - 19  
Slatina - Unirea Slobozia 19 - 24  
Zalau - CSM Bukarest 24 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Sävehof 23 - 28  
Kézilabda (vb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Törökország 27 - 21  
Kézilabda (vb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Bosznia-Hercegovina 21 - 24  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Szerbia 33 - 25  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shrewsbury - Blackpool 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Arsenal 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix - Melbourne Victory 2 - 1  
Western Sydney - Adelaide Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Beerschot Wilrijk 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pafosz - Apollon Limasszol 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidwest Wits - Supersport Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Paris SG 0 - 2  
Angers - Montpellier 0 - 1  
Rennes - Toulouse 4 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Levadiakosz 4 - 0  
Olympiakosz - Plataniasz 2 - 0  
Panathinaikosz - Lamia 1 - 0  
Xanthi - Larissza 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mohun Bagan - Minerva Punjab 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Kerala Blasters 1 - 3  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel TA 0 - 1  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Kfar Saba 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Maccabi Haifa 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Venados Merida 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Cimarrones de Sonora 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caldas - Farense 2 - 2  
Cova Piedade - Sporting CP 1 - 2  
Rio Ave - Aves 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Formentera 2 - 0  
Real Madrid - Numancia 2 - 2  
Villarreal - Leganes 2 - 1  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Prostejov 3 - 1  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Dinamo Kazany 0 - 3  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Budowlani Lodz 3 - 1  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Branik Maribor - Calcit Ljubljana 3 - 1  
Casalmaggiore - Sneek 3 - 0  
Eczacibasi Istanbul - Oudegem 3 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Düdingen 3 - 0  
Jedinstvo Brcko - Busto Arsizio 0 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Hämeenlinna 3 - 0  
Kieldrecht - Nyíregyháza 3 - 0  
Mincsanka Minszk - Jedinstvo Stara Pazova 3 - 0  
Sliedrecht - Beziers 0 - 3  
Stuttgart - Olomouc 3 - 0  
Uralocska Jekatyerinburg - CSM Bucuresti 3 - 2  
Viesti Salo - Kralovo Pole Brno 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursa Bld. Spor - RSR Walfer 3 - 0  
Dinamo Krasznodar - Holding Graz 3 - 0  
Hermes Oostende - Ponta Delgada 3 - 2  
Linz - IBSA Gran Canaria 2 - 3  
Mladost Zagreb - Aesch Pfeffingen 0 - 3  
OrPo Orivesi - Kastrioti Ferizaj 3 - 0  
Ostrava - ZOK Osijek 3 - 0  
Tent Obrenovac - Zeleznicar Lajkovac 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Incheon Air Jumbos 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Daejeon KGC 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Toulouse 3 - 2  
Röplabda (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Resovia Rzeszow 3 - 0  
Krispol Wrzesnia - Kedzierzyn-Kozle 0 - 3  
Politechnika Varsó - Jastrzebski Wegiel 3 - 2  
Stal Nysa - Trefl Gdansk 0 - 3  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Kaposvár 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Friedrichshafen 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Ravenna 2 - 3  
Cucine Lube Civitanova - Latina 3 - 0  
Piacenza - Modena 3 - 2  
Revivre Milano - Perugia 1 - 3  
Vibo Valentia - Monza 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Belogorje Belgorod 3 - 0  
Fakel Novij Urengoj - Zenit Kazany 0 - 3  
Jaroszlavl - Lokomotív Novoszibirszk 1 - 3  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Ural Ufa 0 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Dinamo-LO 3 - 0  
Nova Novokujbisevszk - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 2  
Zenit Szentpétervár - Jugra Szurgut 3 - 0  
Snooker (Championship League, 4.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
B. Hawkins - M. Allen (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
B. Hawkins - T. Ford (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
J. Trump - A. Carter (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
J. Trump - T. Ford (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
Liang Wenbo - A. Carter (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
Liang Wenbo - J. Trump (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
M. Allen - A. Carter    
M. Allen - T. Ford    
S. Murphy - J. Trump (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
S. Murphy - Liang Wenbo (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
T. Ford - S. Murphy (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
Sílövészet (20km,egyéni indítás,Ruhpolding)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
20 km, egyéni indításos, Ruhpolding 2018    
A. Volkov - L. Bailey 1 - 0  
B. Doll - A. Rastorgujevs 0 - 1  
B. Weger - S. Desthieux    
D. Landertinger - O.E. Björndalen 1 - 0  
E. Garanichev - Q. Fillon Maillet 0 - 1  
E. Jacquelin - T. Bormolini 0 - 1  
E. Lesser - S. Eder 0 - 1  
E.H. Svendsen - T. Bö    
F. Lindström - A. Peiffer 0 - 1  
J. Fak - A. Shipulin 1 - 0  
J. Fak - S. Schempp 0 - 1  
J.T. Bö - T. Bö    
L. Hofer - A. Loginov 1 - 0  
L. Hofer - E. Lesser 1 - 0  
L.S. Birkeland - S. Fourcade    
M. Eliseev - S. Samuelsson 0 - 1  
M. Fourcade - E.H. Svendsen 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 1 - 0  
M. Krcmar - O. Moravec 0 - 1  
O. Moravec - L.S. Birkeland    
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - J. Sousa 2 - 0  
D. Shapovalov - J.M. Del Potro 0 - 2  
Hy. Chung - J. Isner 2 - 1  
J. Sock - P. Gojowczyk 0 - 2  
P. Cuevas - K. Khachanov 0 - 2  
R. Haase - L. Lacko 2 - 0  
S. Johnson - R. Bautista-Agut 1 - 2  
S. Querrey - J. Vesely 1 - 2  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Duran G / Molteni A 2 - 1  
Mirnyi M / Oswald P - Daniell M / Inglot D 2 - 1  
Nestor D / Young D - Haase R / Middelkoop M 2 - 1  
Tenisz (Australian Open-sel., férfi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - Gon. Oliveira 2 - 1  
A. Collarini - J. Souza 2 - 1  
A. De Greef - M. Bourgue 1 - 2  
A. Giannessi - S. Nagal 2 - 1  
A. Pavlasek - P. Krstin 1 - 2  
A. Sarkissian - S. Napolitano    
A. Setkic - J-P. Smith 1 - 2  
A. Vatutin - J. Jung 2 - 1  
A. Whittington - M. Mmoh 2 - 0  
Ale. Gonzalez - M. Basic 2 - 0  
B. Fratangelo - M. Krueger 2 - 0  
B. Klahn - R. Ramanathan 1 - 2  
C. Harrison - R. Opelka 2 - 0  
C. Norrie - F. Peliwo 2 - 1  
D. King - M. Polmans 2 - 0  
Di Wu - Da. Kelly 2 - 0  
E. Escobedo - P. Andujar 2 - 0  
F. Bagnis - Piros Zs. 1 - 2  
F. Dancevic - A. Menendez-Maceiras 2 - 1  
G. Andreozzi - D. Brown 1 - 2  
G. Elias - J. Kovalik 0 - 2  
G. Sakharov - E. Leshem 2 - 0  
G. Soeda - O. Otte 2 - 0  
H. Laaksonen - F. Gaio 0 - 2  
I. Ivashka - D. Novak 1 - 2  
J. Domingues - P. Polansky 0 - 2  
J. Monteiro - C. Taberner 1 - 2  
J. Zopp - M. Safwat 0 - 2  
J.A. Munar Clar - A. Arnaboldi 2 - 0  
K. De Schepper - E. Ymer 0 - 2  
K. King - U. Ignatik 2 - 0  
L. Broady - M. Berrettini 1 - 2  
M. Arevalo - K-M. Maamoun 1 - 2  
M. Banes - N. Gombos 1 - 2  
M. Cecchinato - B. Mousley 0 - 2  
M. Kecmanovic - V. Galovic 1 - 2  
M. Matosevic - D. Novikov 0 - 2  
M. McDonald - N. Rubin 2 - 0  
M. Purcell - D. Popko 0 - 2  
M. Trungelliti - Q. Halys 1 - 2  
N. Mahut - D. Petrovic 0 - 2  
N. Milojevic - S. Travaglia 1 - 2  
O. Jasika - J. Duckworth 0 - 2  
P. Gunneswaran - T. Kamke 1 - 2  
R. Bemelmans - K. Majchrzak 2 - 1  
R. Carballes Baena - D. Kudla 0 - 2  
R. Ojeda Lara - L. Vanni 2 - 1  
S. Caruso - C. Ilkel 2 - 0  
S. Kozlov - B. Ellis 2 - 1  
S. Robert - S. Ofner 2 - 0  
S. Stakhovsky - M. Bachinger 1 - 2  
T. Brkic - C. Hemery 0 - 2  
T. Gabashvili - H. Hurkacz 1 - 2  
T. Ito - C. Ruud 1 - 2  
T. Monteiro - L. Sonego 0 - 2  
T. Paul - B. Rola 2 - 1  
T.H. Fritz - S. Groth 2 - 1  
V. Millot - B. Tomic 0 - 2  
V. Pospisil - L. Giustino 2 - 0  
V. Safranek - R. Olivo 2 - 0  
Y. Bhambri - B. Schnur 2 - 1  
Y. Hanfmann - E. King 2 - 0  
Z. Kolar - Y. Uchiyama 2 - 0  
Ze Zhang - D.H. Lee 1 - 2  
Tenisz (Bangkok II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Nielsen - E. Karlovskiy 0 - 2  
G. Granollers - P. Martinez Portero 1 - 2  
M. Ilhan - B. Zapata Miralles 0 - 2  
M. Moraing - P. Isarow 2 - 0  
Tenisz (Bangkok II, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers G / Marrero D - Lopez Perez E / Martinez P 0 - 2  
Isaro/Trongcharoench - Cerretani J / Salisbury J 0 - 2  
Nedelko I / Serdarusic N - Elgin M / Khabibulin T 0 - 2  
Nedunchezhiyan/Rungkat - Chen T / Cipolla F 2 - 0  
Ratiwatana / Ratiwatana - Nielsen F / O'Hare D 2 - 0  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - N. Pasha 2 - 0  
B. Mitchell - F. Mayer 0 - 2  
D. Sela - H. Grenier 0 - 2  
G. Blancaneaux - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
J. Beale - E. Benchetrit 1 - 2  
N. Jarry - M. Janvier 1 - 2  
V. Estrella Burgos - T. Puetz    
Zhe Li - Fucsovics M. 0 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangoura S / Pasha N - NYS H / Puetz T    
De Waard S / McLachlan B - Chaplin J / Saville L 2 - 0  
LI Z / Watanuki Y - Shamasdin A / Skupski N 2 - 1  
Podlipnik-Castil/Vasilevs - Grenier H / Janvier M    
Seppi A / Van Peperzeel G - Bourchier H / Harris A    
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Fourlis - H. Watson 0 - 2  
K. Flipkens - A. Riske    
M. Niculescu - V. Lepchenko 2 - 0  
Shu. Zhang - A. Sabalenka 0 - 2  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino N / Jurak D - Kichenok L / Ninomiya M 0 - 2  
Mertens E / Schuurs D - Friedsam A-L / Van Uytvanck A 2 - 1  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - P. Lorenzi 0 - 2  
D. Dzumhur - A. De Minaur    
F. Fognini - A. Dolgopolov 2 - 1  
F. Lopez - D.S. Schwartzman 2 - 0  
J. Donaldson - D. Medvedev 1 - 2  
J. Millman - G. Müller 0 - 2  
L. Mayer - B. Paire 1 - 2  
R. Berankis - A. Mannarino 0 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal/Farah - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Dzumhur D / Jebavy R    
Struff J / Troicki V - Bolt A / Thompson J 2 - 0  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - P. Kvitova 2 - 0  
C.C. Bellis - A. Radwanska 0 - 2  
D. Gavrilova - S. Stosur 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - K. Bertens 2 - 0  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Yang Z - Dabrowski/Xu 0 - 2  
Bertens/Larsson - Arruabarrena L / Davis L 1 - 2  
Bondarenko K / Dellacqua - Safarova L / Strycova B 1 - 2  
Chan L / Sestini Hlavacko - Klepac A / Martinez Sanch 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yelegar - I.M. Mustofa 0 - 2  
D. Liew - K. Phetpradab 2 - 1  
H. Shimono - D.H. Rumbaka    
K. Bruun - F.A. Kholik 1 - 2  
L. Corvee - T. Sugiarto 0 - 2  
M. Zilberman - K.R. Rajarajan 2 - 0  
Nan Wei - A. Namkul 2 - 0  
P. Thongnuam - J.W. Tan 2 - 0  
P.A. Maulana - T. Sitthikom 2 - 0  
S. Avihingsanon - Ch.Yi. Lee 2 - 0  
T. Rouxel - K. Wangcharoen 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - F.I. Hadmadi 2 - 0  
T.M. Nguyen - J.A. Ho-Shue 2 - 1  
Y. De Oliveira - C.C. Pham 0 - 2  
Yun Hu - S.H. Rhustavito 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berry A / Hardianto H - Chang T C / Yeung M N 2 - 1  
Chan T K / Chung Y - Minh B / Bao D D 2 - 0  
HO W L / Tam C H - Chau M / Serasinghe S 1 - 2  
Ho-Shue J A / Yakura N - Kurniawan R / Sugiarto k M 2 - 1  
Isriyanate T / Namdash K - KAH M C / Low J S 2 - 1  
Jomkoh S / Kuna Anuvit P - Arends J / Jille R 2 - 1  
Kittinupong K / Dechapol - Kaneko M / Kubota Y 1 - 2  
Muhammad M / Rambitan Y T - Eidestedt R / Tabeling R 0 - 2  
ONG Y S / Teo E Y - Kersaudy B / Maio J 2 - 0  
Sothon W / Trinkajee N - Phakjarung W / Saengvanich P 2 - 0  
Thaptimdong A / Tossapol - MAK H C / Yeung S C 0 - 2  
Wahyu N A P / Ade Y S - Charoenkitamorn C / Narongrit M 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Korepap - J.W. Goh 1 - 2  
D. Lansac - P. Chochuwong 0 - 2  
G. Mariska - S.U. Rao Chukka 2 - 1  
H.W. Chen - P. Chaiwan 0 - 2  
J. Muljati - M.H. Yen 1 - 2  
L. Manassanan - V.R. Jakka 2 - 0  
L.A. Mainaky - N. Shimoda 1 - 2  
M. Agrey - F. Angguni 2 - 0  
N. Nidaira - D.D. Ayustine 2 - 0  
S. Kisona - R. Hartawan 2 - 1  
S.S.Y. Cheah - M. Hemrachatanun 2 - 0  
V. Choudhari - T. Poopradubsil 0 - 2  
Y.Y. Lee - C. Jucharoen 2 - 0  
Y.Y. Susanto - H.Z.G. Chua 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amitrapai S / Chochuwong - Piek S / Seinen C 2 - 0  
Anandechjurakun P / Hemra - Mapasa S / Somerville G 0 - 2  
Balan A / Sruthi K P - Hanadia K N / Permatasari D T 2 - 1  
Chaikittiwat S / Chumniba - Barkah Y / Maheswari N K 0 - 2  
Goliszewski J / Kaepplein - Paewsampran S / Sudjaipraparat K 2 - 0  
Haris D D / Pradipta R A - Kanchanasaka S / Sukklad K 2 - 0  
Hogstrom A / Nistad C - Laisuan R / Mingchua S 0 - 2  
Iamratanamaetheekul R / K - Chayanit C / Muenwong P 0 - 2  
Kleebyeesoon T / Patimon - Aimsaard B / Aimsaard N 0 - 2  
ONG R-N / Wong J Y C - Imanuela A / Ramadhanti S F S 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Piek S - Thongnuam P / Dubthuk K 2 - 0  
Chrisnanta D B / Wong J Y - Jomkoh S / Sudjaipraparat K 2 - 1  
Tulamok N / Saengchote N - Chen T J / Peck Y W 1 - 2  
Yeung S C / Yeung N T - Labar R / Fontaine A 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Mornar 8 - 4  
Jadran Split - Budvanszka Rivijera Budva 13 - 7  
Jug Dubrovnik - Partizan Belgrád 15 - 10  
Kotor - VK Posk 8 - 4  
Mladost Zagreb - Primorje Rijeka 16 - 8  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - Honvéd 9 - 4  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Brescia 5 - 10  

 

2018.01.09.
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Flachau)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bucik - M. Skjoeld 1 - 0  
A. Swenn-Larsson - C. Geiger 1 - 0  
C. Costazza - I. Curtoni 1 - 0  
E. Alphand - K. Liensberger 0 - 1  
E. Mielzynski - K. Truppe 0 - 1  
F. Hansdötter - B. Schild 0 - 1  
F. Hansdötter - P. Vlhova 1 - 0  
F. Hansdötter - W. Holdener 1 - 0  
K. Gallhuber - L. Dürr 1 - 0  
M. Gisin - D. Feierabend 0 - 1  
M. Meillard - N. Löseth 0 - 1  
M. Shiffrin - F. Hansdötter 1 - 0  
M. Shiffrin - W. Holdener 1 - 0  
Műlesiklás, női, Flachau    
P. Vlhova - B. Schild 0 - 1  
P. Vlhova - E. Alphand 0 - 1  
P. Vlhova - M. Meillard 0 - 1  
R. Stiegler - C. Thalmann 0 - 1  
S. Brunner - M. Wallner 0 - 1  
W. Holdener - B. Schild 0 - 1  
W. Holdener - P. Vlhova    
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Menzies - C. Whitehead (3 nyert játszmáig) 1 - 3  
G. de Vos - D. Telnekes (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
J. Hughes - M. Unterbuchner (3 nyert játszmáig) 2 - 3  
J. Williams - D. Nilsson (3 nyert játszmáig) 3 - 2  
M. Phillips - D. Day (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
R. Veenstra - K. McKinstry (3 nyert játszmáig) 3 - 2  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Graaf - P. Jacklin (2 nyert játszmáig) 2 - 0  
A. Dobromyslova - A. Zijlstra (2 nyert játszmáig) 2 - 0  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norilszkij Nikel - Avtodor Szmolenszk 2 - 0  
Novaja Gener. Sziktivkar - KPRF Moszkva 1 - 6  
Politeh Szentpétervár - Tyumeny 3 - 5  
Szibirjak Novoszibirszk - Jugra 6 - 6  
Szinara Jekatyerinburg - Progressz Glazov 4 - 2  
Uhta - Dina Moszkva 8 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Grand Rapids 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Kitzbühel 4 - 3  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Trinec 4 - 2  
Liberec - Växjö 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Vsetin 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Chomutov 2 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Rungsted 7 - 3  
Herlev Eagles - Rödovre 2 - 2  
Herning - Gentofte 3 - 2  
Hvidovre - Aalborg 1 - 4  
SönderjyskE - Odense 3 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Gomel 0 - 2  
Metallurg Zslobin - Sahtar Szoligorszk 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Vaasan Sport 1 - 1  
Ilves - Hämeenlinna 5 - 5  
Lukko - Kalpa 4 - 2  
SaiPa - Lahti Pelicans 4 - 2  
Ässät - Kärpät 0 - 5  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lyon 1 - 1  
Gap - Rouen 6 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 1  
Amur Habarovszk - Barisz Asztana 3 - 1  
CSZKA Moszkva - Avtomobil. Jekatyerinburg 4 - 3  
Dinamo Minszk - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 3  
Jokerit - Traktor Cseljabinszk 3 - 0  
Slovan Bratislava - Metallurg Magnyitogorszk 4 - 3  
SZKA Szentpétervár - Red Star Kunlun 4 - 2  
Vityaz Podolszk - Lada Toljatti 5 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Naprzod Janow 8 - 0  
Jastrzebie - Unia Oswiecim 4 - 5  
Orlik Opole - GKS Katowice 3 - 5  
Podhale Nowy Targ - Stoczniowiec Gdansk 6 - 3  
Polonia Bytom - Comarch Cracovia 3 - 0  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - Kurbads Riga 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Columbus 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lillehammer 3 - 1  
Kongsvinger - Storhamar 1 - 4  
Lorenskog - Stjernen 2 - 2  
Sparta Sarpsborg - Manglerud 1 - 3  
Valerenga - Stavanger 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Visp 6 - 4  
GCK Lions - Zug 2 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Biel 1 - 4  
Zug - Lugano 2 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pantern Malmö - Troja/Ljungby 2 - 0  
Vita Hasten - MODO 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Gornyak Ucsali 3 - 0  
CSZK Szamara - Juzsnij Ural Orszk 2 - 8  
Dizel Penza - Cselmet Cseljabinszk 1 - 2  
Szarov - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 3 - 2  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Juventus Utena 106 - 91  
Karsiyaka - Oldenburg 85 - 86  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Ludwigsburg 71 - 87  
PAOK - Capo D'Orlando 79 - 61  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Strasbourg 81 - 65  
Venezia - Rosa Radom 86 - 86, h.u. 102 - 93  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Arisz 91 - 63  
Nymburk - Telekom Bonn 106 - 98  
Zielona Gora - Besiktas 99 - 96  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Seoul Knights 77 - 98  
Ulsan Mobis Phoebus - Jeonju KCC Egis 60 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - UNIKSZ Kazany 66 - 69  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Buyukcekmece 74 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - U-Banca Cluj 81 - 85  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Tongxi - Shenzhen 109 - 94  
Xinjiang - Shanghai Sharks 123 - 116  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Toronto 107 - 107, h.u. 113 - 114  
Chicago - Houston 107 - 116  
Golden State - Denver 124 - 114  
Indiana - Milwaukee 109 - 96  
LA Clippers - Atlanta 108 - 107  
Minnesota - Cleveland 127 - 99  
New Orleans - Detroit 112 - 109  
Sacramento - San Antonio 100 - 107  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Baunach 80 - 81  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Kazanocska Kazany 67 - 67, h.u. 74 - 77  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Gdynia 28 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Lucs Moszkva 29 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Argentína 30 - 25  
Szlovénia - Szerbia 36 - 32  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Fleetwood 2 - 3  
Charlton - Oxford Utd. 1 - 1  
Luton - Peterborough 0 - 0  
Portsmouth - Chelsea 2 1 - 2  
Rochdale - Lincoln 0 - 1  
Yeovil - Forest Green 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Bristol City 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dag & Red - Boreham 2 - 3  
Fylde - Chester 1 - 1  
Maidstone Utd. - Ebbsfleet Utd. 1 - 2  
Woking - Tranmere    
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Central Coast Mariners 2 - 0  
Perth Glory - Melbourne City 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Cape Town - Mamelodi Sundowns 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptom Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Misr Lel Makasa - Al-Mokawloon Arab 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (EGY) - Ismaily 2 - 3  
El Gaish Talaea - Al-Assiouty 2 - 1  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Monaco 1 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panetolikosz 1 - 0  
OFI - Panioniosz 0 - 1  
PAOK - Trikala 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - NEROCA 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Ironi Nesher 3 - 0  
Hapoel Hadera - Hapoel Afula 1 - 1  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Ramat Hasharon 0 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Marmorek 0 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Katamon 0 - 0  
Maccabi Herzliya - Maccabi Ahi Nazareth 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Bnei Yehuda TA 0 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Ironi Kiryat Shmona 2 - 0  
Maccabi TA - Maccabi Netanya 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Boavista 1 - 1  
Tondela - Setúbal 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Falkirk 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Lleida 3 - 0  
Valencia - Las Palmas 4 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Szlovákia 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newtown - Cardiff Met University 3 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Linfield 0 - 1  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Galatasaray 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Sesi SP 3 - 0  
Bauru - BRB/Brasilia 3 - 1  
Minas - Fluminense 3 - 0  
Osasco Nestle - Sao Caetano 3 - 1  
Sesc RJ - Valinhos 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Schwerin 1 - 3  
Venelles - Dresden 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerrail Baku - Stiinta Bacau 3 - 0  
Nantes - Randaberg 3 - 0  
Olympiakosz - Logrono 3 - 0  
Targoviste - Levszki Szófia 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Suwon Kepco 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Gimcheon Expressway 2 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Tianjin 3 - 0  
Beijing - Jiangsu 3 - 2  
Hebei - Fujian 0 - 3  
Shangdong - Henan 3 - 0  
Shanghai - Guangdong 3 - 0  
Yunnan - Sichuan 3 - 2  
Zhejiang - Liaoning 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Fenerbahce 0 - 3  
Snooker (Championship League, 3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
A. Carter - R. Day (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
A. Hamilton - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
M. Allen - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
M. Allen - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
M. Allen - R. Day (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
T. Ford - A. Hamilton (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
T. Ford - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
T. Ford - R. Day (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hy. Chung - K. Edmund    
Hy. Chung - T. Sandgren 2 - 1  
J. Vesely - R. Albot 2 - 1  
P. Cuevas - G. Pella    
P. Cuevas - T. Daniel 2 - 0  
R. Haase - C. Ruud 2 - 1  
S. Johnson - L. Caruana 2 - 0  
S. Johnson - R. Harrison    
S. Tsitsipas - L. Lacko 1 - 2  
T. Smyczek - P. Gojowczyk 1 - 2  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Sitak A - Klaasen R / Venus M 1 - 2  
Lindstedt R / Skugor F - Albot R / Sandgren T 2 - 0  
Lindstedt R / Skugor F - Pella G / Sousa J    
Matkowski M / Qureshi A - Paes L / Raja P 2 - 1  
Sock J / Withrow J - Cuevas P / Zeballos H 1 - 2  
Tenisz (Bangkok II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lock - F. Cipolla 0 - 2  
C. Congcar - A. Bega 0 - 2  
E. Ruusuvuori - Y. Mertens 2 - 1  
G. Olaso - P. Martinez Portero 0 - 2  
M. Granollers - P. Wattanakul 2 - 0  
M. Moraing - Y. Kibi 2 - 0  
M. Viola - N. Serdarusic 2 - 0  
S.K. Mukund - Y. Takahashi 1 - 2  
T-H. Yang - F. Nielsen 0 - 2  
T. Chen - E. Lopez-Perez 0 - 2  
W. Trongcharoenchaikul - S. Rawat 2 - 0  
Tenisz (Bangkok II, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Peng H-Y - Matsui T / Yi C H 2 - 0  
Isaro/Trongcharoench - Congcar C / Wachiramanowong K 2 - 1  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Crnokrak - G. Blancaneaux 0 - 2  
A. Harris - G. van Peperzeel 2 - 0  
H. Bourchier - Zhe Li 0 - 2  
M. Kukushkin - J. Beale    
N. Kicker - E. Benchetrit 0 - 2  
N. Pasha - T. Fancutt 2 - 1  
S. Bangoura - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
T. Puetz - S.W. Kwon 2 - 1  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beale J / Fancutt T - Erlich J / Sharan D 0 - 2  
Crnokrak A / Romios M C - Chaplin J / Saville L 0 - 2  
De Waard S / McLachlan B - Propoggia D / Puodziunas S 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - K. Siniakova 2 - 1  
B. Haddad Maia - E. Mertens 0 - 2  
D. Vekic - M. Vondrousova 2 - 0  
I-C. Begu - M. Niculescu 0 - 2  
M. Buzarnescu - A-L. Friedsam 2 - 0  
Y. Putintseva - L. Tsurenko 0 - 2  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duque-Marino M / Kalashni - Friedsam A-L / Van Uytvanck A 0 - 2  
Fourlis J / Moore J - Flipkens K / Melichar N 0 - 2  
Kudermetova V / Sabalenka - Dzalamidze N / Knoll X 2 - 1  
Marozava L / Stojanovic N - Hibino N / Jurak D 0 - 2  
Mertens E / Schuurs D - Barthel M / Linette M 2 - 0  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - F. Verdasco 2 - 0  
A. Vukic - F. Lopez 1 - 2  
Al. Bedene - B. Paire 1 - 2  
G. Simon - J. Donaldson 0 - 2  
M. Zverev - L. Mayer 0 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Roger-Vasseli - Dodig I / Verdasco F 2 - 0  
Cabal/Farah - Mayer L / Schwartzman D S 2 - 0  
Mektic N / Peya A - Dzumhur D / Jebavy R 1 - 2  
O'Connell C / Reid M - Martin F / Monroe N 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - E. Perez 2 - 0  
A. Kerber - V. Williams 2 - 1  
A. Radwanska - J. Konta 2 - 0  
D. Cibulkova - E. Vesnina 2 - 0  
D. Gavrilova - O. Rogowska 2 - 1  
E. Makarova - B. Strycova 0 - 2  
S. Stosur - C. Witthöft 2 - 1  
S. Stosur - J. Görges    
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Chan H-C / Srebotnik K 2 - 0  
Hsieh S W / Peng S - Aoyama S / Yang Z 0 - 2  
Klepac A / Martinez Sanch - Groenefeld A L / King V 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alexander R / Bandaso M C - Maio J / Hogstrom A 2 - 0  
Chang T C / NG W Y - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Durkin V / Vislova N - Kersaudy B / Palermo L 0 - 2  
Eidestedt R / Nistad C - Saputra Y E / Islami M G 1 - 2  
Kititharakul J / Phuangph - Tabeling R / Seinen C 2 - 1  
MAK HC / WU Y T - Prasad V / Dewangan J 2 - 0  
Namdash K / Amitrapai S - Serasinghe S / Mapasa S 0 - 2  
Puavaranukroh D/ Supajira - HO W L / Yuen S Y 2 - 1  
Sugiarto K M / Giovani M - Isriyanet T / Chochuwong P 0 - 2  
TAM C H / Poon L Y - Cahyono A B / Kandow W O 0 - 2  

 

2018.01.08.
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baetens - S. Baker (3 nyert játszmáig) 3 - 2  
C. Caldwell - D. Day (3 nyert játszmáig) 0 - 3  
D. Cameron - M. Unterbuchner (3 nyert játszmáig) 2 - 3  
D. Fitton - Jus. Thompson (3 nyert játszmáig) 3 - 2  
D. Reynolds - Ch. Harris (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
R. Edwards - D. Noppert (3 nyert játszmáig) 0 - 3  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Gulliver - V. Pruim 2 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Otrokovice - Sparta Praha 6 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Litomerice 2 - 5  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuchu - Oita 4 - 2  
Machida - Sendai 2 - 1  
Nagoya - Shonan Bellmare 6 - 1  
Osaka - Hamamatsu 5 - 3  
Sumida - Kobe 1 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - KPRF Moszkva 2 - 1  
Politeh Szentpétervár - Tyumeny 1 - 7  
Szinara Jekatyerinburg - Progressz Glazov 8 - 1  
Uhta - Dina Moszkva 8 - 1  
Golf (Sentry Tournament of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentry Tournament of Champions 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Cleveland 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litomerice - Kadan 5 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Csíkszereda 3 - 3  
MAC Budapest - Brassó 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Szocsi 3 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Barsz Kazany 5 - 2  
Szpartak Moszkva - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szalavat Julajev Ufa 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Tampa Bay 2 - 5  
Las Vegas - NY Rangers 2 - 1  
Montreal - Vancouver 5 - 2  
Pittsburgh - Boston 5 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Tingsryd 0 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Metallurg Novokuznyeck 1 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Ermak Angarszk 5 - 3  
Izssztal Izsevszk - Torpedo Kamenogorszk 5 - 4  
Molot Perm - Rubin Tyumeny 1 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szarjarka Karaganda 5 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Zauralje Kurgan 2 - 3  
Zvezda Csehov - Szokol Krasznojarszk 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Crvena zvezda 92 - 86  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Universo/Vitória 77 - 66  
Franca - Cearense 79 - 59  
Joinville/AABJ - Vasco da Gama 74 - 94  
Paulistano - Campo Mourao 92 - 67  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Opava 85 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Incheon S-Birds 71 - 75  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athinaikosz - Olympiakosz Volosz 86 - 66  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Bnei Herzeliya 82 - 86  
Maccabi Ashdod - Hapoel Gilboa Galil 81 - 64  
Maccabi Rishon - Maccabi Haifa 87 - 73  
Maccabi TA - Hapoel Eilat 82 - 63  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Beijing Great Wall 58 - 63  
Jiangsu Phoenix - Shaanxi Tianze 96 - 70  
Shanxi XR - Shanghai 96 - 64  
Shenyang Golden Lions - Heilongjiang Daqing 76 - 78  
Sichuan Jinqiang - Bayi Kylins 81 - 81, h.u. 93 - 92  
Xinjiang - Liaoning 84 - 73  
Zhejiang - Shandong 80 - 74  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Trefl Sopot 95 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - New York 96 - 100  
LA Lakers - Atlanta 132 - 113  
Phoenix - Oklahoma City 114 - 100  
Portland - San Antonio 111 - 110  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistoia - Milano 63 - 79  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Ajax Köbenhavn 30 - 27  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Magyarország 31 - 29  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Crystal Palace 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Sydney FC 0 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - Doxa Katokopiasz 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Wahda 2 - 4  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Al-Ahly (EGY) 0 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Zulte Waregem 3 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Boulogne 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Atromitosz Periszteri 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - East Bengal 1 - 1  
Shilong Lajong - Indian Arrows 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 2  
Hapoel Akko - Hapoel Ashkelon 0 - 1  
Hapoel Haifa - Beitar Jerusalem 0 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawkab Marrakesh - Wydad Casablanca 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - América 0 - 1  
Santos Laguna - Lobos BUAP 4 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Feirense 0 - 2  
Pacos Ferreira - Portimonense 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Navalcarnero - Cerceda 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Espanyol 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ittifaq (KSA) 1 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Bydgoszcz 3 - 0  
Snooker (Championship League, 3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - A. Hamilton (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
A. Carter - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
A. Hamilton - R. Day (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
A. McGill - A. Carter    
A. McGill - M. Allen    
B. Hawkins - A. Hamilton (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
B. Hawkins - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
K. Wilson - A. McGill    
K. Wilson - T. Ford (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
M. Allen - A. Carter (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M. Allen - A. Hamilton (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
R. Day - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
R. Day - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
T. Ford - A. Carter (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
T. Ford - M. Allen (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - Yi. Wu 2 - 0  
D. Shapovalov - R. Dutra da Silva 2 - 0  
D. Young - J. Sousa 1 - 2  
R. Bautista-Agut - M. Venus 2 - 0  
S. Tsitsipas - A. Rublev    
Y. Sugita - K. Khachanov 1 - 2  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Peralta J - Demoliner M / Huey T C 2 - 0  
Tenisz (Bangkok II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - I. Nedelko 2 - 1  
E. Karlovskiy - D. Köpfer 2 - 0  
M. Ilhan - K. Takeuchi 2 - 0  
P. Isarow - T. Chanta 2 - 0  
S. Diez - G. Granollers 0 - 2  
Tenisz (Bangkok II, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burapharitta P / Kaewsuto - Cerretani J / Salisbury J 0 - 2  
Hsieh C-P / Yang T-H - Sabanov I / Sabanov M 2 - 1  
Tenisz (Canberra, Ausztrália, Selejtez)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Bourchier - S. De Waard 2 - 1  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - M. Marterer 2 - 1  
D. Propoggia - B. Mitchell 1 - 2  
M. Janvier - L. Djere 2 - 1  
M. Jaziri - Fucsovics M.    
N. Jarry - C. Moutet 2 - 0  
V. Estrella Burgos - L. Saville 2 - 0  
Y. Watanuki - F. Mayer 1 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenier H / Janvier M - Lammons N / Lawson A 2 - 0  
Podlipnik-Castil/Vasilevs - Benchetrit E / Blancaneaux G 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - A-L. Friedsam 1 - 2  
Babos T. - L. Tsurenko 0 - 2  
E. Bouchard - A. Sabalenka 0 - 2  
H. Watson - S. Cirstea 2 - 0  
J. Fourlis - N. Stojanovic 2 - 0  
K. Flipkens - Kr. Pliskova 2 - 1  
K. Nara - E. Mertens 0 - 2  
M. Vondrousova - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
Shu. Zhang - M. Linette 2 - 0  
T. Maria - D. Vekic 0 - 2  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Thombare P - Kichenok L / Ninomiya M 0 - 2  
Krajicek M / Kudryavtseva - BAI A / Cabrera L 1 - 2  
Olaru I R / Savchuk O - Buzarnescu M / Irigoyen M 2 - 1  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - R. Berankis 1 - 2  
A. Popyrin - J. Millman 0 - 2  
D. Medvedev - P. Kohlschreiber 2 - 0  
E. Donskoy - A. Mannarino 1 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Thompson J - Lopez F / Lopez M 2 - 0  
Fognini F / Ram R - Struff J / Troicki V 1 - 2  
Kubot L / Melo M - Mergea F / Zimonjic N 2 - 0  
Lorenzi P / Zverev M - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - V. Cepede Royg 2 - 0  
A. Sevastova - D. Cibulkova 0 - 2  
C.C. Bellis - M. Rybarikova 2 - 0  
D. Kasatkina - B. Strycova 1 - 2  
K. Ahn - K. Bertens 0 - 2  
L. Safarova - A. Kerber 1 - 2  
M. Lucic-Baroni - P. Kvitova    
S. Stephens - C. Giorgi 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Davis L - Kichenok N / Rodionova An 2 - 0  
Bondarenko K / Dellacqua - Ostapenko J / Stephens S 2 - 1  
Chan L / Sestini Hlavacko - Parra Santonja A / Voracova R 2 - 1  
Kasatkina D / Vesnina E - Kichenok N / Rodionova An    
Címkék: eredmények, tippmix,