Tippmix eredmények - 2018. január 29. - február 4.

2018-01-29
Tippmix eredmények - 2018. január 29. - február 4.
2018.02.04.
Alpesi sí (Lesiklás, női, Garmisch, II.v.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veith - T. Weirather 0 - 1  
L. Gut - C. Hütter 1 - 0  
L. Vonn - S. Goggia 1 - 0  
Lesiklás, női, Garmisch-Partenkirchen 2018, II. verseny    
M. Gisin - R. Mowinckel 1 - 0  
V. Rebensburg - B. Johnson 0 - 1  
Asztalitenisz (Europe Top 16)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - J. Groth 4 - 1  
D. Ovtcharov - T. Boll 0 - 4  
V. Samsonov - T. Boll 2 - 4  
Asztalitenisz (Europe Top 16, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jie Li - E. Samara 4 - 1  
Bandy (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Kazahsztán 8 - 4  
Oroszország - Svédország 5 - 4  
vb 2018    
Baseball (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Heat - Canberra Cavalry (3.m.) 1 - 3  
Futsal (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Portugália 3 - 5  
Futsal (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Spanyolország 0 - 1  
Futsal (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Csehország 4 - 2  
Costa Rica - Uruguay 1 - 6  
Golf (Maybank Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maybank Championship 2018    
Golf (Waste Management Phoenix Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waste Management Phoenix Open 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Rochester 3 - 3  
Bridgeport - Belleville 3 - 1  
Chicago Wolves - Rockford 7 - 4  
Cleveland - Grand Rapids 3 - 6  
Hartford - Providence 3 - 1  
Hershey - Charlotte 5 - 5  
Hershey - Charlotte (20:00) 2 - 5  
Milwaukee - Manitoba 1 - 5  
Ontario Reign - Iowa 5 - 1  
San Diego - Tucson 4 - 1  
San Jose Barracuda - Stockton 2 - 4  
Syracuse - Utica 2 - 4  
Texas Stars - San Antonio 5 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 2 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vipiteno/Sterzing - Salzburg 2 7 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Guildford 4 - 7  
Edinburgh - Milton Keynes 0 - 3  
Fife - Braehead 5 - 2  
Nottingham - Dundee 3 - 0  
Sheffield - Manchester 5 - 7  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Pardubice 2 - 1  
Liberec - Sparta Praha 2 - 2  
Litvínov - Mladá Boleslav 3 - 3  
Mountfield HK - Zlín 6 - 3  
Olomouc - Trinec 1 - 2  
Plzen - Chomutov 4 - 4  
Vítkovice - Jihlava 3 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Hvidovre 5 - 3  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Fehérvári Titánok 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - MAC Budapest 2 - 6  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Gap 3 - 2  
Angers - Nice 6 - 2  
Grenoble - Lyon 8 - 2  
Mulhouse - Bordeaux 3 - 3  
Strasbourg - Chamonix-Morzine 1 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Unia Oswiecim 3 - 3  
GKS Katowice - Stoczniowiec Gdansk 10 - 2  
GKS Tychy - Jastrzebie 4 - 0  
Naprzod Janow - Podhale Nowy Targ 2 - 5  
Polonia Bytom - Orlik Opole 2 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 4 - 1  
Buffalo - St. Louis 0 - 1  
Calgary - Chicago 3 - 3  
Carolina - San Jose 1 - 3  
Dallas - Minnesota 6 - 1  
Florida - Detroit 3 - 2  
Los Angeles - Arizona 6 - 0  
Montreal - Ottawa 4 - 1  
Nashville - NY Rangers 5 - 2  
New Jersey - Pittsburgh 3 - 1  
NY Islanders - Columbus 4 - 3  
Vancouver - Tampa Bay 2 - 4  
Washington - Las Vegas 3 - 4  
Winnipeg - Colorado 3 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Manglerud 3 - 1  
Lorenskog - Lillehammer 1 - 2  
Storhamar - Sparta Sarpsborg 0 - 3  
Valerenga - Stjernen 4 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Tölzer Löwen 6 - 3  
Crimmitschau - Lausitzer Füchse 1 - 3  
Frankfurt Löwen - Ravensburg 4 - 3  
Freiburg - Bietigheim/Bissingen 2 - 3  
Kassel - Bayreuth 2 - 2  
Kaufbeuren - Heilbronn 3 - 1  
Riessersee - Dresden 4 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Graz 3 - 2  
Villach - Dornbirn 6 - 3  
Znojmo - Südtirol Bolzano 1 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Vienna Capitals 4 - 6  
Klagenfurt - Salzburg 4 - 4  
Medvescak Zagreb - Linz 2 - 3  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Davos 7 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - B. Bystrica 6 - 5  
Kosice - Nitra 2 - 5  
Liptovsky Mikulas - Poprad 1 - 3  
Nove Zamky - Trencin 0 - 2  
Zvolen - Zilina 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Gornyak Ucsali 3 - 2  
Dizel Penza - CSZK Szamara 5 - 3  
Ermak Angarszk - Zauralje Kurgan 4 - 2  
Heilongjiang - Juzsnij Ural Orszk 4 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Rubin Tyumeny 3 - 6  
Szarov - Barsz Kazany B 2 - 4  
Szokol Krasznojarszk - Torpedo Kamenogorszk 3 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Mornar 79 - 93  
Partizan Belgrád - Mega Bemax 89 - 73  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Perth 94 - 82  
NZ Breakers - Illawarra 88 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Seoul Knights 92 - 82  
Seoul Thunders - Wonju Dongbu 102 - 87  
Ulsan Mobis Phoebus - Incheon Elephants 87 - 87, h.u. 98 - 95  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Incheon S-Birds 67 - 56  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Monaco 94 - 85  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mondeville - Bourges 64 - 83  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Globalport Batang Pier 93 - 93, h.u. 105 - 98  
Star Hotshots - SM Beermen 76 - 77  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Kymi 93 - 78  
PAOK - Panathinaikosz 74 - 91  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni - Proteasz Voula 52 - 45  
Panioniosz - Athinaikosz 76 - 64  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jazine Arbanasi - Hermes Zagreb 81 - 72  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Eilat 84 - 72  
Ironi Naharia - Hapoel Gilboa Galil 101 - 97  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yokohama 79 - 72  
Hokkaido - Tokyo Alvark 61 - 90  
Mikawa Kariya - Tochigi 81 - 78  
Nishinomiya - Osaka 57 - 81  
Ryukyu Okinawa - Kyoto 67 - 87  
Shiga - Chiba 69 - 80  
Shimane - Kawasaki Brave Thunders 75 - 100  
Toyama - Tokyo Sunrockers 75 - 90  
Toyohashi Neophoenix - Nagoya Dolphins 74 - 77  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Sichuan 111 - 97  
Jilin - Shenzhen 94 - 105  
Liaoning - Shanghai Sharks 104 - 98  
Qingdao - Jiangsu Dragons 94 - 110  
Shanxi - Bayi Rockets 106 - 87  
Tianjin - Zhejiang Guangsha 111 - 135  
Zhejiang Chouzhou - Guangzhou 113 - 113, h.u. 121 - 126  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Turow Zgorzelec 98 - 74  
Start Lublin - Asseco Gdynia 78 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polkowice - Bydgoszcz 81 - 71  
Poznan - Gorzow 80 - 97  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Alytaus Dzukija 75 - 79  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Győr 80 - 70  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Portland 97 - 96  
Brooklyn - Milwaukee 94 - 109  
Cleveland - Houston 88 - 120  
Denver - Golden State 115 - 108  
Detroit - Miami 111 - 107  
Indiana - Philadelphia 100 - 92  
Minnesota - New Orleans 118 - 107  
New York - Atlanta 96 - 99  
Oklahoma City - LA Lakers 104 - 108  
Orlando - Washington 98 - 115  
Phoenix - Charlotte 110 - 115  
Sacramento - Dallas 99 - 106  
San Antonio - Utah 111 - 120  
Toronto - Memphis 101 - 86  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Crailsheim 95 - 99  
Nürnberg - Hagen 73 - 99  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Brose Bamberg 81 - 75  
Jena - Braunschweig 83 - 85  
Skyliners Frankfurt - Ludwigsburg 81 - 88  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrara - Mantova 101 - 68  
Forli - Treviso 65 - 79  
Imola - Ravenna 71 - 70  
Trieste - Bergamo 85 - 76  
Verona - Montegranaro 96 - 71  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Tortona 88 - 78  
Biella - Legnano 74 - 77  
Casale Monferrato - Treviglio 89 - 66  
Cuore Napoli - Siena 71 - 70  
Rieti - Reggio Calabria 84 - 64  
Scafati - Eurobasket Roma 74 - 55  
Virtus Roma - Trapani 86 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Trento 70 - 78  
Milano - Capo D'Orlando 91 - 54  
Pistoia - Cremona 76 - 65  
Reggio Emilia - Sassari 65 - 63  
Torino - Avellino 59 - 77  
Venezia - Brindisi 76 - 71  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Barcelona 96 - 72  
Bilbao - Fuenlabrada 77 - 83  
Gipuzkoa - Gran Canaria 80 - 87  
Joventut Badalona - Estudiantes 93 - 96  
Unicaja Malaga - Murcia 78 - 67  
Valencia - Betis 103 - 67  
Zaragoza - Obradoiro Monbus 93 - 87  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Araski AES 87 - 50  
Sant Adria - Cadi La Seu d'Urgell 59 - 73  
Zaragoza - Campus Promete 84 - 64  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - Radnicki Kragujevac 87 - 87, h.u. 101 - 95  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija Ljubljana - Zlatorog Lasko 88 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Istanbul BB 107 - 78  
Fenerbahce Ülker - Anadolu Efes 100 - 74  
Karsiyaka - RH Gaziantepspor 74 - 67  
Trabzonspor - Sakaryaspor 96 - 79  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Mersin BB 67 - 84  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Tsmoki-Minszk 87 - 62  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - CSM Bukarest 26 - 31  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Vardar SCBT 26 - 38  
Metz - FTC 27 - 25  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Lovosice 24 - 27  
Plzen - Koprivnice 28 - 26  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - GOG 26 - 21  
Ribe-Esbjerg - Aalborg 27 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Randers 28 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Lada Toljatti 28 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kastamonu - Viborg 28 - 15  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Most - Höör 19 - 31  
Zalau - Larvik 25 - 22  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vernon St-Marcel - Chartres 25 - 22  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Vikingur Reykjavik 35 - 22  
Fram - Haukar 24 - 34  
IR - Valur 27 - 30  
Stjarnan - Grotta 24 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Gornik Zabrze 27 - 31  
Pogon Szczecin - Spojnia Gdynia 33 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Piotrcovia Piotrkow 32 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Kisvárda 23 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Baekkelaget 25 - 22  
Kolstad - Fyllingen 38 - 29  
Sandnes - Nötteröy 26 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Glassverket 31 - 22  
Oppsal - Molde 26 - 27  
Tertnes Bergen - Gjerpen 23 - 19  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - SZGAU-Szaratov 32 - 28  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Permszkije Medvegyi 23 - 23  
Néva Szentpétervár - Dinamo Asztrahany 33 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - Focsani 21 - 21  
Dobrogea Constanta - Politehnica Iasi 32 - 27  
Suceava - Politehnica Timisoara 26 - 27  
Vaslui - Dinamo Bukarest 28 - 30  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - RK Zagreb 23 - 30  
Metalurg Skopje - Vojvodina 30 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Amacitia Zürich 30 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - VästerasIrsta 34 - 14  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajnoksága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Nigéria 4 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guillermo Brown - Atl. Rafaela 1 - 3  
San Martin de Tucuman - Atl. Los Andes 1 - 0  
Santamarina Tandil - Estudiantes San Luis 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Gimnasia LP 0 - 0  
Estudiantes LP - Newell's 4 - 2  
River Plate - Olimpo Bahia Blanca 2 - 0  
San Lorenzo - Boca Juniors 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne City 1 - 2  
Central Coast Mariners - Western Sydney Wanderers 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Canberra Utd. 4 - 1  
Sydney FC - Western Sydney Wanderers 4 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Beerschot Wilrijk 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Mechelen 2 - 2  
FC Bruges - Charleroi 3 - 3  
Zulte Waregem - Oostende 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - E. Frankfurt 3 - 0  
Hamburg - Hannover 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Kaiserslautern 1 - 2  
Darmstadt - Duisburg 1 - 2  
Dynamo Dresden - Bochum 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erfurt - Zwickau 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Dep. Iquique 2 - 3  
Universidad de Chile - Union Espanola 1 - 2  
Universidad de Concepcion - O'Higgins 0 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Bröndby 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chippa Utd. - Platinium Stars 3 - 3  
Polokwane City - Ajax Cape Town 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Al-Ahly (EGY) 0 - 3  
El Gaish Talaea - ENPPI 1 - 0  
El Zamalek - Tanta 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pepo Lapeenranta - HIFK 1 - 4  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Nantes 3 - 2  
Monaco - Lyon 3 - 2  
Rennes - Guingamp 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albi - Lille 0 - 0  
Fleury 91 - Soyaux 1 - 0  
Marseille - Bordeaux 1 - 0  
Paris SG - Guingamp 2 - 0  
Rodez Aveyron - Paris FC 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - PAOK 1 - 3  
Lamia - Atromitosz Periszteri 1 - 1  
Levadiakosz - Kassziopi Kerkyra 2 - 0  
Olympiakosz - AEK Athén 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - NAC Breda 3 - 1  
AZ Alkmaar - Roda 2 - 2  
Excelsior - Utrecht 2 - 2  
Sparta Rotterdam - Willem II 1 - 0  
Venlo - Feyenoord 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - Indian Arrows 1 - 0  
NEROCA - Gokulam Kerala 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Northeast Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zob Ahan - Esteghlal T. 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Bnei Yehuda TA 1 - 1  
Maccabi TA - Hapoel Beer Sheva 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Envigado 0 - 0  
Dep. Tolima - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Independiente SF - Boyaca Patriotas 0 - 2  
Itagui Leones - América de Cali 1 - 2  
Junior de Barranquilla - Atl. Bucaramanga 1 - 0  
Once Caldas - Jaguares de Cordoba 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Lobos BUAP 5 - 1  
Monterrey - Leon 5 - 1  
Necaxa - Dep. Toluca 0 - 0  
Pachuca - Monarcas Morelia 2 - 3  
Queretaro - Veracruz 0 - 1  
Santos Laguna - Tijuana 0 - 0  
UNAM Pumas - Tigres 2 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Sand 0 - 2  
Essen-Schönebeck - Freiburg 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Chievo 1 - 0  
Benevento - Napoli 0 - 2  
Bologna - Fiorentina 1 - 2  
Cagliari - SPAL Ferrara 2 - 0  
Juventus - Sassuolo 7 - 0  
Udinese - Milan 1 - 1  
Verona - Roma 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Ternana 4 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Robur Siena 1 - 1  
Arzachena - Piacenza 3 - 0  
Carrarese - Monza 1 - 0  
Gavorrano - Prato 1 - 1  
Giana Erminio - Viterbese 0 - 0  
Pisa - Cuneo 1 - 0  
Pistoiese - Livorno 1 - 1  
Pontedera - Olbia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Casertana 1 - 1  
Andria - Catania 0 - 2  
Cosenza - Siracusa 0 - 0  
Juve Stabia - Paganese 1 - 1  
Lecce - Catanzaro 3 - 1  
Matera - Monopoli 1 - 1  
Reggina - Fondi 0 - 0  
Sicula Leonzio - Bisceglie 3 - 1  
Virtus Francavilla - Rende 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Austria Wien 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - 3 de Febrero Ciudad 1 - 0  
Guarani Asuncion - Sol de America 6 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Santa Clara 0 - 1  
Braga B - Penafiel 0 - 0  
Cova Piedade - Sporting CP B 3 - 1  
Covilha - Uniao Oliveirense 1 - 1  
Famalicao - Nacional Madeira 3 - 2  
Porto B - Leixoes 2 - 1  
Real SC Massama - Guimaraes B 1 - 3  
Uniao Madeira - Gil Vicente 0 - 0  
Varzim - Benfica B 1 - 3  
Viseu - Arouca 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Sporting CP 2 - 0  
Feirense - Chaves 1 - 2  
Guimaraes - Pacos Ferreira 3 - 2  
Tondela - Moreirense 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Newcastle 1 - 1  
Liverpool - Tottenham 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Juventus Bukarest 0 - 0  
Dinamo Bukarest - Universitatea Craiova 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Barcelona B 1 - 2  
Lugo - Albacete 1 - 1  
Numancia - Reus 1 - 0  
Oviedo - Sp. Gijón 2 - 1  
Sevilla B - Huesca 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Rapido de Bouzas 1 - 1  
Celta Vigo B - Valladolid B 0 - 0  
Deportivo B - Majadahonda 1 - 0  
Navalcarnero - Ferrol 1 - 0  
Ponferradina - Coruxo 2 - 1  
Pontevedra - Fuenlabrada 3 - 1  
Talavera de la Reina - Real Madrid B 2 - 1  
Union Adarve - Cerceda 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirandes - Izarra 4 - 3  
Osasuna B - Lealtad de Villaviciosa 3 - 2  
R. Santander - Leioa 0 - 0  
Real Union Irun - Barakaldo 1 - 1  
Sp. Gijón B - Pena Sport 1 - 1  
Tudelano - Caudal Deportivo 3 - 1  
UD Logrones - Burgos 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Hercules 0 - 0  
Ebro - Cornella 2 - 1  
Elche - Pena Deportiva 2 - 0  
Formentera - UE Llagostera 0 - 2  
Lleida - Atl. Baleares 1 - 0  
Mallorca - Ontinyent 1 - 0  
Olot - Peralada 0 - 0  
Sabadell - Zaragoza B 1 - 0  
Valencia B - Atl. Saguntino 4 - 1  
Villarreal B - Alcoyano 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ecija Balompie - Linense 1 - 1  
El Ejido - Betis B 2 - 2  
Marbella - Granada B 3 - 0  
Melilla - Badajoz 0 - 0  
Merida - Jumilla 1 - 0  
Rec. Huelva - Lorca Deportiva 1 - 2  
San Fernando - UD Extremadura 1 - 1  
UCAM Murcia - Real Murcia 1 - 1  
Villanovense - Cartagena 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Valencia 1 - 0  
Espanyol - Barcelona 1 - 1  
Getafe - Leganes 0 - 0  
Girona - Ath. Bilbao 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Levante 2 - 0  
Espanyol - Huelva 1 - 0  
Tenerife - Zaragoza 2 - 0  
Valencia - Ath. Bilbao 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Rapperswil 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Lugano 0 - 1  
FC Zürich - Thun 2 - 4  
Sion - Grasshoppers 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Hilal (KSA) 1 - 5  
Al-Faiha - Al-Qadisiyah 2 - 0  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Ahli (KSA) 0 - 0  
Al-Shabab (KSA) - Al-Raed 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Samsunspor 1 - 1  
Ankaragücü - Elazigspor 0 - 0  
Denizlispor - Eskisehirspor 0 - 2  
Giresunspor - Istanbulspor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Akhisar 2 - 0  
Konyaspor - Istanbul Basaksehir 1 - 1  
Osmanlispor - Kayserispor 0 - 1  
Sivasspor - Galatasaray 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Liverpool Montevideo 1 - 1  
Defensor - Atenas De San Carlos 3 - 0  
Progreso - Danubio 1 - 1  
Racing Montevideo - Penarol (Helyszín: Penarol stadion) 0 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Team Wellington 0 - 0  
Canterbury Utd. - Southern Utd. 2 - 1  
Tasman Utd. - Hawke's Bay Utd. 5 - 2  
Waitakere Utd. - Hamilton Wanderers 1 - 2  
Wellington Phoenix 2 - Eastern Suburbs 1 - 7  
MMA (UFC Fight Night, Brazil)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Patrick - D. Hadzovic 1 - 0  
D. Alcantara Figueiredo - J. Morales 1 - 0  
D.S. De Andrade - M. Vera 1 - 0  
I. Alcantara - J. Soto 1 - 0  
J. Dodson - P. Munhoz    
L. Machida - E. Anders 1 - 0  
M. Prazeres - D. Green 1 - 0  
S. Moraes - T. Means 1 - 0  
T. Johnson - M. Golm 1 - 0  
Th. Santos - A. Smith 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Brazil, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Stevenson - P. Viana 0 - 1  
V. Shevchenko - P. Cachoeira 1 - 0  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Leicester 50 - 28  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widnes - Catalan Dragons 40 - 12  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Anglia 15 - 46  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Skócia 22 - 0  
Fidzsi-szigetek - Dél-Afrika 24 - 17  
Fidzsi-szigetek - Szamoa 12 - 10  
Kenya - Ausztrália (Helyszín: Ausztrália) 12 - 33  
Pápua Új-Guinea - Franciaország 35 - 0  
Új-Zéland - Anglia 19 - 12  
Új-Zéland - Ausztrália 7 - 8  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canoas - Taubate Funvic 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Ansan Rush&Cash 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Gimcheon Expressway 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SC - Quimper 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Tianjin 1 - 3  
Henan - Hubei 3 - 0  
Liaoning - Hebei 2 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Zhejiang 3 - 1  
Guangdong - Bayi 3 - 0  
Jiangsu - Shandong 2 - 3  
Sichuan - Shanghai 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Kielce 3 - 0  
Resovia Rzeszow - Belchatow 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Ostrowiec Swietokrzyski 3 - 0  
Bydgoszcz - Dabrowa Gornicza 3 - 0  
Legionowo - Impel Wroclaw 3 - 1  
Röplabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Nyíregyháza 1 - 3  
Újpest - Kaposvár 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergische Solingen - Netzhoppers Bestensee 1 - 3  
Bühl - Friedrichshafen 0 - 3  
Düren - Haching 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Stuttgart 1 - 3  
VCO Berlin - SW Erfurt 1 - 3  
Röplabda (Olasz 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Grottazzolina 3 - 0  
Brescia - Santa Croce 3 - 0  
Monini Spoleto - Siena 1 - 3  
Tuscania - GCF Roma 1 - 3  
Röplabda (Olasz 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ortona - Aversa 3 - 0  
Röplabda (Olasz 2., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolzano - Massa 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Cucine Lube Civitanova 0 - 3  
Modena - Latina 3 - 0  
Monza - Padova 3 - 1  
Piacenza - Castellana Grotte 3 - 0  
Ravenna - Verona 3 - 2  
Trentino - Perugia 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Busto Arsizio 3 - 0  
Filottrano - Casalmaggiore 3 - 1  
Legnano - LJ Modena 2 - 3  
Pesaro - Monza 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Belogorje Belgorod 2 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Dinamo Moszkva 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Arona Tenerife 0 - 3  
Cajasol Juvasa - Fachadas Dimurol 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Besiktas 3 - 0  
Jeopark Kula - Halkbank Ankara 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Ilbank Ankara 3 - 0  
Halkbank Ankara - Besiktas 3 - 1  
Kameroglu Beylikduzu - Canakkale Bld. Spor 3 - 2  
Seramiksan - Nilufer Bld. Spor 2 - 3  
Vakifbank Istanbul - Eczacibasi Istanbul 0 - 3  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M.J. Williams - G. Dott (9 nyert frame-ig) 9 - 1  
Strandröplabda (Shepparton)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
McHugh C / Schumann D - Dollinger A / Kulzer S 2 - 0  
Síugrás (Willingen, II. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fannemel - J. Damjan 0 - 1  
A. Semenic - T. Bartol 1 - 0  
A. Wellinger - J.A. Forfang 0 - 1  
K. Stoch - D.A. Tande 1 - 0  
M. Eisenbichler - D. Huber 1 - 0  
R. Johansson - S. Hula 1 - 0  
Willingen 2018, II. verseny    
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishikori - M. McDonald 2 - 0  
Tenisz (Dallas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paes L / Salisbury J - Nedunchezhiyan/Rungkat 1 - 2  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - R. Haase 3 - 2  
A. Ramos - C. Norrie 3 - 1  
B. Coric - D. Shapovalov 3 - 0  
D. Goffin - Fucsovics M. 3 - 1  
L. Pouille - R. Haase    
N. Kyrgios - A. Zverev 0 - 3  
Y. Sugita - F. Fognini 2 - 3  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - K. Majchrzak 2 - 0  
F. Nielsen - P. Bothwell 2 - 0  
M. Arevalo - P. Cuevas 0 - 2  
M. Copil - U. Nastasi 2 - 0  
M. Jaziri - E. Ruusuvuori 2 - 0  
Tenisz (Montpellier-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - J.A. Munar Clar 1 - 2  
B. Bonzi - C. Taberner 0 - 2  
B. Zapata Miralles - R. Ojeda Lara 1 - 2  
K. De Schepper - M. Donati 2 - 1  
M. Berrettini - M. Trungelliti 1 - 2  
N. Gombos - T. Lamasine 2 - 0  
V. Millot - G. Sakharov 2 - 0  
Y. Maden - E. Benchetrit 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Q. Halys - A. Vatutin 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skupski K / Skupski N - Gille S / Vliegen J 2 - 1  
Tenisz (Quito-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - F. Gaio 1 - 2  
An. Martin - P. Sakamoto 2 - 0  
F. Bagnis - J. Souza 2 - 0  
R. Carballes Baena - G. Escobar 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Mladenovic - P. Kvitova 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacsinszky T / Zvonareva - Kudryavtseva / Srebotnik 2 - 1  
Tenisz (Szófia-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gulbis - L. Sonego 2 - 1  
F. Mayer - J-P. Smith 2 - 0  
L. Vanni - S. Caruso 0 - 2  
M. Basic - A. Lazov 2 - 1  
M. Klizan - T. Kamke 2 - 0  
O. Otte - A. Lazarov 2 - 1  
S. Napolitano - J. Kovalik 1 - 2  
T. Brkic - M. Moraing 2 - 1  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - Ka. Kozlova 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino/Kalashnikova - Duan Y Y / Wang Y 0 - 2  
Tollaslabda (India Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tien Chen Chou - Yuqi Shi 0 - 2  
Tollaslabda (India Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Pusarla Venkata - Beiwen Zhang 1 - 2  
Tollaslabda (India Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polii G / Rahayu A - Kittiharakul J / Prajongj 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Pedersen - Jordan P / Oktavianti M D 2 - 0  

 

2018.02.03.
Alpesi sí (Lesiklás, női, Garmisch, I.v.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veith - R. Siebenhofer (I. verseny) 1 - 0  
C. Hütter - J. Wiles (I. verseny) 1 - 0  
C. Hütter - R. Mowinckel (I. verseny) 1 - 0  
L. Gut - M. Gisin (I. verseny) 1 - 0  
L. Gut - V. Rebensburg (I. verseny) 1 - 0  
L. Vonn - S. Goggia (I. verseny) 1 - 0  
L. Vonn - T. Weirather (I. verseny) 1 - 0  
N. Schmidhofer - A. Veith (I. verseny) 0 - 1  
N. Schmidhofer - R. Siebenhofer (I. verseny) 1 - 0  
R. Mowinckel - J. Wiles (I. verseny) 1 - 0  
T. Weirather - S. Goggia (I. verseny) 0 - 1  
V. Rebensburg - M. Gisin (I. verseny) 1 - 0  
Alpesi sí (Lesiklás, női, Garmisch, I.v.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lesiklás, női, Garmisch-Partenkirchen 2018, I. verseny    
Asztalitenisz (Europe Top 16)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shibaev - S. Gauzy 4 - 3  
B. Steger - T. Boll 1 - 4  
D. Ovtcharov - P. Gionis 4 - 1  
E. Lebesson - B. Steger 2 - 4  
J. Groth - T. Apolonia 4 - 1  
Kr. Karlsson - V. Samsonov 3 - 4  
Ma. Karlsson - R. Filus 4 - 1  
P. Gionis - Lei Kou 4 - 3  
S. Fegerl - T. Boll 0 - 4  
Bandy (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Magyarország 21 - 1  
Bandy (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Finnország 8 - 2  
Svédország - Kazahsztán 5 - 4  
Baseball (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Melbourne Aces (2.m.)    
Perth Heat - Canberra Cavalry (2.m.) 3 - 6  
Futsal (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 1 - 2  
Futsal (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Oroszország 1 - 1  
Futsal (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Csehország 9 - 4  
Costa Rica - Belgium 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Iowa 0 - 8  
Binghamton - Belleville 2 - 2  
Bridgeport - Springfield 0 - 1  
Chicago Wolves - Milwaukee 4 - 1  
Cleveland - Grand Rapids 2 - 4  
Lehigh Valley - Charlotte 3 - 2  
Ontario Reign - Tucson 1 - 4  
Providence - Hartford 1 - 1  
Rochester - Toronto Marlies 2 - 4  
Rockford - Manitoba 3 - 3  
San Antonio - Texas Stars 4 - 2  
Stockton - San Jose Barracuda 0 - 3  
Toronto Marlies - Laval 7 - 1  
Utica - Syracuse 3 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 4 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Neumarkt Riwega 4 - 2  
Cortina - Val Pusteria 0 - 2  
Fassa - Jesenice 1 - 5  
Feldkirch - Gherdeina/Gröden 2 - 2  
Lustenau - Asiago 5 - 2  
Renon/Ritten - Olimpija Ljubljana 2 - 2  
Salzburg 2 - Klagenfurt 2 5 - 1  
Zell am See - Kitzbühel 6 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Cardiff 2 - 2  
Braehead - Fife 3 - 2  
Dundee - Edinburgh 5 - 4  
Manchester - Coventry 9 - 1  
Milton Keynes - Guildford 2 - 5  
Sheffield - Nottingham 5 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Kladno 2 - 7  
Frydek Mistek - Motor Ceske Budejovice 4 - 3  
Kadan - Prostejov 2 - 2  
Karlovy Vary - Zubr Prerov 1 - 1  
Slavia Trebic - Slavia Praha 2 - 0  
Slovan Ustecti Lvi - Litomerice 3 - 1  
Vsetin - Havirov 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Roki 5 - 4  
Leki - Jokipojat 1 - 4  
SaPKo - Espoo United 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - HIFK 2 - 2  
JYP - Kalpa 3 - 0  
Lahti Pelicans - SaiPa 4 - 2  
Tappara - Jukurit 4 - 2  
Turku PS - Kärpät 1 - 1  
Vaasan Sport - Kookoo 1 - 4  
Ässät - Ilves 3 - 6  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - HS Riga 8 - 2  
Liepaja - Zemgale/LLU 7 - 3  
Prizma Riga - Mogo Riga 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Detroit 1 - 4  
Columbus - San Jose 1 - 3  
Minnesota - Las Vegas 5 - 2  
Montreal - Anaheim 5 - 2  
Philadelphia - Ottawa 3 - 3  
Pittsburgh - Washington 7 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Stavanger 2 - 10  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Biasca Ticino 6 - 0  
Olten - GCK Lions 0 - 2  
Visp - Ajoie 0 - 1  
Winterthur - Zug 2 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zug 2 - 0  
Lugano - Kloten 2 - 7  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Almtuna 4 - 2  
Karlskoga - Troja/Ljungby 6 - 2  
Västervik - MODO 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Växjö 3 - 5  
Frölunda - Färjestad 4 - 4  
Karlskrona - Malmö 1 - 2  
Linköping - HV 71 5 - 5  
Lulea - Djurgarden 2 - 2  
Mora - Skelleftea 0 - 3  
Rögle - Örebro 6 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 4 - 2  
Izssztal Izsevszk - Dinamo Szentpétervár 2 - 6  
Molot Perm - Burany Voronyezs 2 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - SZKA-Neva 1 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Rjazany 6 - 2  
Zvezda Csehov - Cselmet Cseljabinszk 4 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Buducnost Podgorica 76 - 71  
Skopje - Olimpija Ljubljana 55 - 96  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Sydney Kings 86 - 93  
Melbourne Utd. - Brisbane 69 - 61  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Mons 79 - 66  
Oostende - Okapi Aalstar 69 - 38  
Willebroek - Antwerpen 71 - 93  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Paulistano 71 - 72  
Pinheiros - Vasco da Gama 72 - 76  
Sorocabana - Botafogo 68 - 75  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Usti nad Labem 75 - 64  
Opava - MMCITE Brno 80 - 47  
Pardubice - Olomoucko Prostejov 99 - 79  
Svitavy - Ostrava 101 - 61  
USK Praha - Jindrichuv Hradec 85 - 61  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Trutnov 52 - 90  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Goyang 85 - 88  
Jeonju KCC Egis - Wonju Dongbu 79 - 80  
Seoul Knights - Anyang 98 - 91  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Cheongju Stars 81 - 81, h.u. 91 - 93  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Lille 76 - 41  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Pau Orthez 82 - 88  
Chalon sur Saone - Nanterre 85 - 55  
Gravelines - Boulazac 75 - 75, h.u. 113 - 111  
Limoges - Hyeres-Toulon 110 - 93  
Strasbourg - Le Portel 85 - 62  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Roche Vendee 81 - 69  
Nantes Reze - Lyon 68 - 64  
Tarbes - Lattes Montpellier 63 - 63, h.u. 88 - 93  
Villeneuve d'Ascq Lille - Union Hainaut 76 - 57  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - NLEX Road Warriors 78 - 81  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Pszihiko 82 - 65  
Apollon Patra - Lefkada 72 - 56  
Arkadikosz Tripoli - Marouszi 68 - 73  
Ermisz Agiasz - Iraklisz 59 - 69  
Kardica - Holargosz 58 - 67  
Kasztoria - Ethnikosz Pireusz 74 - 87  
Papagou - Doukasz 85 - 75  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Arisz 73 - 64  
Koloszosz Rodosz - Panioniosz 70 - 62  
Korivosz Amaliada - Rethymno 76 - 76, h.u. 102 - 97  
Larissza-Farosz - Promitheasz Patra 81 - 89  
Lavrio - Trikala 117 - 87  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skrljevo - GKK Sibenik 86 - 80  
Zabok - Vrijednosnice Osijek 94 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Haifa 81 - 74  
Hapoel TA - Bnei Herzeliya 90 - 98  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yokohama 81 - 86  
Hokkaido - Tokyo Alvark 73 - 67  
Mikawa Kariya - Tochigi 81 - 77  
Ryukyu Okinawa - Kyoto 79 - 60  
Shiga - Chiba 78 - 89  
Shimane - Kawasaki Brave Thunders 63 - 84  
Toyama - Tokyo Sunrockers 70 - 79  
Toyohashi Neophoenix - Nagoya Dolphins 103 - 81  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Xinjiang 111 - 113  
Fujian - Guangdong 113 - 121  
Shandong - Jiangsu Tongxi 132 - 103  
Kosárlabda (Kínai bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Xinjiang (4.m.) 89 - 78  
Zhejiang - Beijing Great Wall (4.m.) 59 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Legia Varsó 75 - 60  
Starogard Gdanski - Rosa Radom 89 - 71  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Wisla Krakkó 65 - 77  
Torun - Sleza Wroclaw 72 - 49  
Widzew Lodz - Siedlce 68 - 68, h.u. 76 - 73  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Siauliai 94 - 83  
Nevezis Kedainiai - Lietuvos Rytas 73 - 83  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Neptunas Klaipeda 87 - 83  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Pécs 81 - 72  
Kaposvár - Szombathely 91 - 91, h.u. 104 - 105  
Kecskemét - Atomerőmű 64 - 70  
Körmend - Debrecen 100 - 93  
MAFC - ZTE 72 - 96  
Sopron - Szeged 86 - 63  
Szolnok - Alba Fehérvár 80 - 80, h.u. 88 - 89  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Sopron 52 - 73  
Diósgyőr - PINKK-Pécs 69 - 51  
PEAC-Pécs - ZTE 79 - 88  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Atlanta 119 - 110  
Brooklyn - LA Lakers 99 - 102  
Charlotte - Indiana 133 - 126  
LA Clippers - Chicago 113 - 103  
Milwaukee - New York 92 - 90  
Oklahoma City - New Orleans 100 - 114  
Philadelphia - Miami 103 - 97  
Phoenix - Utah 97 - 129  
Sacramento - Golden State 104 - 119  
Toronto - Portland 130 - 105  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trier - Paderborn 80 - 74  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Bayreuth 96 - 88  
Göttingen - Ulm 84 - 94  
Oldenburg - Telekom Bonn 82 - 86  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Jesi 73 - 84  
GSA Udine - Roseto 80 - 70  
Orzinuovi - Fortitudo Bologna 81 - 90  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Latina 84 - 97  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Bologna - VL Pesaro 85 - 67  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Torino 56 - 51  
Dike Napoli - Vigarano 78 - 61  
Eirene Ragusa - Famila Schio 65 - 78  
San Martino di Lupari - Lucca 60 - 72  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - Dinamo Moszkva 64 - 73  
Szpartak Noginszk - Szpartak Moszkva 63 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - San Pablo Burgos 84 - 76  
MoraBanc Andorra - Real Madrid 89 - 87  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - P. Avenida 68 - 71  
Movistar Estudiantes - Gernika Bizkaia 69 - 70  
Zamarat - Al-Qazeres Extremadura 78 - 76  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Dynamic Belgrád 70 - 86  
Sloga Kraljevo - Borac Cacak 71 - 91  
Tamis Pancevo - Spartak Subotica 104 - 74  
Vrsac - Vojvodina 89 - 73  
Zlatibor Cajetina - OKK Belgrád 85 - 81  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Samorin 43 - 67  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Piestanske Cajky 77 - 43  
Poprad - Ruzomberok 43 - 79  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polzela - Krka Novo Mesto 78 - 80  
Primorska Koper - Helios Domzale 88 - 88, h.u. 95 - 106  
Sencur Kranj - Rogaska 79 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Banvitspor 80 - 81  
Galatasaray - Darussafaka 77 - 89  
Tofas Bursa - Usak Sportif 97 - 72  
Yesilgiresun - Besiktas 58 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Yakin Dogu Univ. 72 - 84  
Cukurova - Adana Botas 78 - 83  
Galatasaray - Besiktas 80 - 81  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - VEF Riga 68 - 75  
Lok.Kubany Krasznodar - Avtodor Szaratov 90 - 93  
Zenit Szentpétervár - Nyizsnyij Novgorod 92 - 89  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Krim Ljubljana 29 - 22  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Thüringer HC 29 - 21  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Jicin 36 - 25  
KP Brno - Frydek-Mistek 32 - 30  
Nove Veseli - Karvina 21 - 22  
Strakonice - Zubri 29 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Aarhus Utd. 20 - 30  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Aalborg 32 - 23  
Holstebro - Ribe-Esbjerg 26 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - Brest 16 - 15  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Kristiansand 24 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Gdynia 41 - 19  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Dijon 22 - 29  
Nantes - Fleury Loiret 28 - 27  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Edessza 29 - 17  
Filipposz Veria - Diomidisz Argosz 22 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Chrobry Glogow 28 - 31  
MW Elblag - Kalisz 24 - 26  
Stal Mielec - Zaglebie Lubin 26 - 33  
Wisla Plock - Azoty Pulawy 31 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Zaglebie Lubin 24 - 27  
Koscierzyna - Ruch Chorzow 31 - 24  
Pogon Szczecin - Kielce 37 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - FTC 39 - 33  
Csurgó - Komló 22 - 22  
Tatabánya - Balatonfüred 27 - 18  
Vác - Eger 27 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dunaújváros 23 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Bodö 32 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Nellingen 26 - 30  
Buxtehude - Metzingen 25 - 28  
Göppingen - Blomberg-Lippe 30 - 30  
Neckarsulm - Oldenburg 30 - 34  
Rödertal - Bensheim/Auerbach 24 - 30  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Madeira SAD 24 - 25  
Arsenal da Devesa - Porto 18 - 33  
Avanca - ABC Braga 24 - 25  
Belenenses - Xico Guimaraes 29 - 20  
Boa Hora - Sporting CP 32 - 44  
Maia - Sao Bernardo 23 - 20  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Potaissa Turda 20 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Dunarea Braila 23 - 23  
Corona Brassó - Slatina 27 - 30  
Rapid Bukarest - U Cluj 28 - 27  
Unirea Slobozia - Danubius Galati 22 - 21  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Nexe Nasice 30 - 30  
Tatran Presov - Vardar Pro Skopje 22 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Morrazo Cangas 31 - 22  
Anaitasuna - Quabit Guadalajara 24 - 24  
AX Puente Genil - Ciudad Encantada 29 - 29  
Benidorm - Valladolid 21 - 20  
Puerto Sagunto - Barcelona 29 - 33  
Teucro - Zamora 23 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Base Villaverde - Zuazo Barakaldo 27 - 40  
Canyamelar Valencia - Granollers 24 - 28  
Santa Eularia Puig Valls - Mecalia Atl. Guardes 20 - 34  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - Endingen 30 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Bern 27 - 23  
Thun - Kriens 24 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ricoh HK - Hammarby 25 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Eslöv 26 - 19  
Önnereds - Skövde 21 - 15  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajnoksága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Líbia - Szudán 1 - 1  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - Biskra 2 - 1  
Blida - Tadjenanet 5 - 0  
MO Bejaia - Oran 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Shrewsbury 1 - 2  
Bury - Blackpool 1 - 1  
Charlton - Oxford Utd. 2 - 3  
Fleetwood - Scunthorpe 2 - 3  
Northampton - Rochdale 0 - 1  
Oldham - Bradford 2 - 1  
Peterborough - Southend 0 - 1  
Plymouth - Blackburn 2 - 0  
Portsmouth - Doncaster 2 - 2  
Rotherham - Wimbledon 2 - 0  
Walsall - Milton Keynes Dons 1 - 0  
Wigan - Gillingham 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Stevenage 3 - 2  
Chesterfield - Crawley 1 - 2  
Colchester - Newport 2 - 0  
Forest Green - Coventry 2 - 1  
Grimsby - Cheltenham 1 - 1  
Lincoln - Swindon 2 - 2  
Luton - Exeter 1 - 0  
Mansfield - Barnet 3 - 1  
Notts County - Crewe 4 - 1  
Port Vale - Morecambe 0 - 0  
Wycombe - Carlisle 4 - 3  
Yeovil - Cambridge Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Burton 3 - 2  
Derby County - Brentford 3 - 0  
Fulham - Nottingham 2 - 0  
Leeds - Cardiff 1 - 4  
Norwich - Middlesbrough 1 - 0  
Preston - Hull City 2 - 1  
QPR - Barnsley 1 - 0  
Reading - Millwall 0 - 2  
Sheffield Wed. - Birmingham 1 - 3  
Sunderland - Ipswich 0 - 2  
Wolverhampton - Sheffield Utd. 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylde - Eastleigh 2 - 2  
Guiseley - Wrexham 0 - 2  
Torquay - Barrow 3 - 1  
Tranmere - Ebbsfleet Utd. 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Dep. Moron 0 - 1  
Club Almagro - Gimnasia Jujuy 0 - 0  
Dep. Flandria - Boca Unidos 0 - 1  
Ferro Carril Oeste - Mitre Santiago del Estero 0 - 0  
Independiente de Mendoza - Atl. All Boys 1 - 1  
Instituto Cordoba - Villa Dalmine 1 - 1  
Juventud Un. Gualeguaychu - Sarmiento 2 - 2  
Nueva Chicago - Dep. Riestra 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Atl. Tucuman 0 - 0  
Belgrano de Cordoba - Lanus 0 - 0  
Colón - Independiente 0 - 1  
Rosario Central - Union SF 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Perth Glory 2 - 1  
Newcastle Jets - Melbourne Victory 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Melbourne City 0 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Roeselare 0 - 0  
Westerlo - Lierse 6 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Gent 1 - 1  
Lokeren - Standard Liege 0 - 3  
Mouscron-Peruwelz - Genk 0 - 1  
St. Truiden - Kortrijk 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Leverkusen 0 - 0  
Hertha BSC - Hoffenheim 1 - 1  
Mainz - Bayern München 0 - 2  
Mönchengladbach - RB Leipzig 0 - 1  
Schalke - Bremen 1 - 2  
Wolfsburg - VfB Stuttgart 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - St. Pauli 3 - 1  
Holstein Kiel - Regensburg 1 - 1  
Ingolstadt - Fürth 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Münster 2 - 4  
Chemnitz - Jena 1 - 0  
Fortuna Köln - Unterhaching 0 - 0  
Hallescher FC - Osnabrück 1 - 0  
Meppen - Rostock 0 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - Paderborn 1 - 1  
Würzburg - Magdeburg 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Colo Colo 1 - 2  
Palestino - Dep. Union La Calera 1 - 2  
Universidad Catolica - Dep. Temuco 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Lamontville Golden Arrows 2 - 1  
Bidwest Wits - Kaizer Chiefs 1 - 1  
Free State Stars - Baroka 2 - 0  
Orlando Pirates - Maritzburg Utd. 2 - 1  
Supersport Utd. - Bloemfontein Celtic 4 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Ajman 7 - 0  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Dhafra 3 - 1  
Dibba Al-Fujairah - Al-Nasr (UAE) 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Raja Matrouh - El Daklyeh 0 - 1  
Ismaily - El Entag El Harby 2 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keski Uusimaa - Vaasa PS 0 - 5  
TPV - Jaro 2 - 6  
Labdarúgás (Finn Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Haka 2 - 3  
JJK Jyväskylä - Ilves 0 - 3  
Viikingit - Lahti 2 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - Gnistan 2 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klubi 04 - Honka Akatemia 4 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Lens 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rodez Aveyron - Beziers 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - St-Etienne 0 - 2  
Lille - Paris SG 0 - 3  
Montpellier - Angers 2 - 1  
Nice - Toulouse 0 - 1  
Strasbourg - Bordeaux 0 - 2  
Troyes - Dijon    
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Xanthi 1 - 1  
Larissza - Panioniosz 0 - 0  
Panathinaikosz - Panetolikosz 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Twente 1 - 0  
Heracles - ADO Den Haag 1 - 1  
PSV - Zwolle 4 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - Aizawl 1 - 1  
Shilong Lajong - Mohun Bagan 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Bengaluru 0 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Sanat Naft Abadan 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi Haifa 3 - 1  
Hapoel Haifa - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 0  
Hapoel Raanana - Hapoel Akko 0 - 1  
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Netanya 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Gharafa 1 - 2  
Qatar SC - Al-Sadd 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Atl. Huila 3 - 0  
Rionegro Aguilas - Dep. Pasto 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Cruz Azul 2 - 1  
Puebla - Chivas Guadalajara 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Crotone 1 - 1  
Sampdoria - Torino 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Parma 2 - 1  
Cremonese - Vercelli 2 - 3  
Foggia - Avellino 2 - 1  
Frosinone - Pescara 3 - 0  
Novara - Ascoli 1 - 2  
Perugia - Cittadella 1 - 3  
Salernitana - Carpi 1 - 2  
Venezia - Bari 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Südtirol 1 - 0  
Feralpisalo - Vicenza 1 - 3  
Fermana - Santarcangelo 1 - 1  
Gubbio - Albinoleffe 2 - 2  
Padova - Sambenedettese 1 - 1  
Reggiana - Renate 2 - 1  
Teramo - Pordenone 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - St. Pölten 2 - 1  
Mattersburg - Sturm Graz 1 - 0  
Salzburg - Admira Wacker 2 - 1  
Wolfsberg - Altach 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Dep. Capiata 1 - 1  
Sp. Luqueno - Libertad Asuncion 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Rio Ave 5 - 1  
Porto - Braga 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Everton 5 - 1  
Bournemouth - Stoke 2 - 1  
Brighton - West Ham 3 - 1  
Burnley - Manchester City 1 - 1  
Leicester - Swansea 1 - 1  
Manchester Utd. - Huddersfield 2 - 0  
West Bromwich - Southampton 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - FCS Bukarest 1 - 2  
Voluntari - CSM Politechnika Iasi 0 - 4  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hamilton 3 - 0  
Dundee - Ross County 1 - 4  
Hearts - St. Johnstone 1 - 0  
Kilmarnock - Celtic 1 - 0  
Motherwell - Partick Thistle 1 - 1  
Rangers - Hibernian 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Albion Rovers 1 - 0  
Ayr Utd. - Alloa 1 - 2  
Forfar - Airdrieonians 0 - 1  
Queens Park - Raith Rovers 1 - 3  
Stranraer - East Fife 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Cowdenbeath 1 - 1  
Clyde - Edinburgh City 3 - 2  
Peterhead - Montrose 0 - 1  
Stenhousemuir - Berwick 4 - 0  
Stirling - Elgin 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Livingston 1 - 3  
Greenock Morton - Dunfermline 2 - 1  
St. Mirren - Queen of South 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Zaragoza 1 - 1  
Gimnastic - Cadiz 0 - 0  
Granada - Tenerife 2 - 1  
La Hoya Lorca - Almería 1 - 2  
Valladolid - Cultural Leonesa 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guijuelo - San Sebastian Reyes 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Vitoria 3 - 2  
Gernika - Ath. Bilbao B 3 - 0  
Real Sociedad B - Amorebieta 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Celta Vigo 2 - 1  
Betis - Villarreal 2 - 1  
Eibar - Sevilla 5 - 1  
Levante - Real Madrid 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Santa Teresa 2 - 1  
Barcelona - Real Sociedad 0 - 0  
Madrid CCF - Albacete 1 - 0  
Sevilla - Rayo Vallecano 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Chiasso 1 - 1  
Wil - Wohlen 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Lausanne 2 - 1  
Young Boys - St. Gallen 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Taawon 0 - 1  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Fateh 2 - 1  
Al-Nassr - Ohud Medina 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzurum Bld. Spor - Rizespor 1 - 1  
Gaziantep Bld. Spor - Boluspor 2 - 0  
Ümraniyespor - Adanaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Yeni Malatyaspor 3 - 1  
Fenerbahce - Genclerbirligi 2 - 2  
Karabukspor - Alanyaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Boston River 2 - 2  
Fenix Montevideo - Rampla Juniors 3 - 1  
Torque - Nacional 2 - 4  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Aberystwyth 3 - 1  
Carmarthen - Prestatyn 3 - 1  
Llandudno FC - Newtown 3 - 4  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Cardiff Met University 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - Glentoran 0 - 4  
Ballymena Utd. - Ballinamallard Utd. 2 - 2  
Cliftonville - Crusaders 4 - 1  
Coleraine - Institute 4 - 0  
Glenavon - Dungannon 3 - 0  
Larne - Dundela 6 - 1  
Linfield - Newry City 1 - 0  
Loughgall - Ards 2 - 1  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Saracens 43 - 20  
Newcastle - Gloucester 31 - 19  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Írország 13 - 15  
Wales - Skócia 34 - 7  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Oroszország 21 - 12  
Argentína - Skócia 19 - 14  
Argentína - Új-Zéland 12 - 17  
Ausztrália - Fidzsi-szigetek 15 - 26  
Ausztrália - Spanyolország 21 - 5  
Dél-Afrika - Pápua Új-Guinea 36 - 5  
Fidzsi-szigetek - Wales 28 - 0  
Franciaország - Skócia 14 - 26  
USA - Spanyolország 29 - 12  
Wales - Kanada 14 - 14  
Wales - Spanyolország 29 - 21  
Új-Zéland - Franciaország 52 - 7  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juiz de Fora - Sesi SP 1 - 3  
Maringa - Sesc RJ 0 - 3  
Montes Claros - Corinthians-Guarulhos 3 - 2  
Sada Cruzeiro - Caramuru 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Fluminense 3 - 1  
Praia - Minas 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Uijeongbu KB Stars 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Incheon Heungkuk 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Chaumont 1 - 3  
Montpellier - Tours 1 - 3  
Nantes - Toulouse 2 - 3  
Paris Volley - Ajaccio GFC 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Le Cannet 0 - 3  
Vandoeuvre-Nancy - Beziers 0 - 3  
Venelles - Evreux 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Liaoning 1 - 3  
Jiangsu - Shanghai 3 - 2  
Tianjin - Guangdong 3 - 0  
Zhejiang - Bayi 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Bielsko-Biala 3 - 0  
Jastrzebski Wegiel - Zawiercie 3 - 0  
Olsztyn - Kedzierzyn-Kozle 0 - 3  
Politechnika Varsó - Bedzin 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Rzeszow 1 - 3  
Muszynianka Muszyna - Chemik Police 1 - 3  
Proxima Krakkó - Budowlani Torun 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herrsching - United Rhein-Main 2 - 3  
Rottenburg - Berlin RV 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Vilsbiburg 3 - 0  
Suhl Thüringen - Aachen 0 - 3  
SW Erfurt - Schwerin 0 - 3  
Röplabda (Olasz 2., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taviano - MB Catania 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Bergamo 3 - 0  
Novara - Scandicci 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zenit Szentpétervár 1 - 3  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Jaroszlavl 1 - 3  
Zenit Kazany - Ural Ufa 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leningradka Szentpétervár - Avtodor-M. Cseljabinszk 3 - 0  
Proton Szaratov - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Tarragona 3 - 1  
Melilla - Teruel 0 - 3  
Santanderina - Mediterraneo de Castellon 3 - 2  
UBE L'Illa Grau - Uriba Palma 0 - 3  
Ushuaia Ibiza - Rio Duero Soria 1 - 3  
Vecindario Gran Canaria - Almería 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Aguere de la Laguna 3 - 0  
Avarca de Menorca - VP Madrid 3 - 1  
Haro Rioja - IBSA Gran Canaria 2 - 3  
Sant Cugat - Logrono 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Ziraat Bankasi Ankara 3 - 0  
Galatasaray - Afyon Bld. Spor 3 - 0  
Maliye Piyango Ankara - Inegol Bld. Spor 3 - 0  
Torul Genclik - Istanbul BB 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursa Bld. Spor - Galatasaray 1 - 3  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M.J. Williams - J. Trump (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
S. Murphy - G. Dott (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Strandröplabda (Shepparton)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dollinger A / Kulzer S - Appelgren M / Boman S 2 - 0  
Drost A / Frishman C - Wong P L / Lau Kelvin T H 2 - 0  
Durant C / Schubert Z - Dollinger A / Kulzer S 2 - 0  
Durant C / Schubert Z - Drost A / Frishman C 0 - 2  
Zaun E / Roberts A - McHugh C / Schumann D 0 - 2  
Strandröplabda (Shepparton, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dowdy A / Pollock I - Polley S M / Wills K 2 - 1  
Pardon J / Ledoux C - Menegatti M / Giombini L 2 - 0  
Síugrás (Willingen, I. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wellinger - D. Kubacki (I. verseny) 0 - 1  
A. Wellinger - J.A. Forfang (I. verseny) 1 - 0  
D.A. Tande - R. Freitag (I. verseny) 1 - 0  
J.A. Forfang - D. Kubacki (I. verseny) 0 - 1  
K. Stoch - D.A. Tande (I. verseny) 0 - 1  
K. Stoch - R. Freitag (I. verseny) 0 - 1  
Willingen 2018, I. verseny    
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Altmaier - S. Robert 0 - 2  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King E / Schnur M - Granollers G/Granollers M 0 - 2  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - M. McDonald 0 - 2  
Tenisz (Dallas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paes L / Salisbury J - Krajicek A/ Withrow J 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ahouda - N. Basilashvili 2 - 1  
Al. Bedene - H. Hurkacz 2 - 0  
B. Rola - K. Majchrzak 0 - 2  
D.A. Susanto - J. Patrombon 2 - 0  
Di Wu - M. Venus    
F. Nielsen - S. Carr 2 - 0  
F. Zeballos - P.S. Varillas 0 - 2  
H. Dellien - D. Beretta 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - T. Monteiro 2 - 0  
L. Grigelis - J. Zopp 2 - 0  
L. Ouahab - G. Tsivadze 2 - 0  
L.G.M. Harris - D. Sela 0 - 2  
M. Arevalo - M. Cuevas 2 - 1  
M. Copil - C. Tholl 2 - 0  
M. Jaziri - H. Heliovaara 2 - 0  
M. Safwat - S.S. Bratholm 2 - 0  
N. Frunza - U. Nastasi 1 - 2  
N. Jarry - R. Quiroz 2 - 0  
R. Berankis - K. Raisma 2 - 0  
S. Stakhovsky - E. Ymer 2 - 0  
T. Garanganga - C. Ilkel 2 - 0  
Ze Zhang - J. Statham    
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / De Loore J - Balázs A / Fucsovics M 2 - 3  
Cagnina J / De Loore J - Balázs A / Fucsovics M    
Carreno Busta P / Lopez D - Inglot D / Murray J 3 - 0  
Cilic M / Dodig I - Nestor D / Pospisil V 3 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Haase R / Rojer J-J 3 - 1  
Milojevic N / Zekic M - Harrison R / Johnson S 1 - 3  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - C. Hemery 2 - 0  
S. Tsitsipas - Q. Halys 1 - 2  
Tenisz (Quito-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - J.I. Londero 2 - 0  
D. Dutra da Silva - F. Gaio 1 - 2  
F. Bagnis - A. Motti 2 - 0  
G. Escobar - G. Clezar 2 - 1  
J. Hernych - J. Souza 0 - 2  
P. Sakamoto - D. Munoz-De La Nava 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - K. Mladenovic 1 - 2  
J. Görges - P. Kvitova 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Bacsinszky T / Zvonareva 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Lisicki - Ka. Kozlova 0 - 2  
Yafan Wang - Babos T. 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Chan H-C - Hibino/Kalashnikova 0 - 2  
Chang K C / Chuang C J - Duan Y Y / Wang Y 0 - 2  
Tollaslabda (India Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Qiao - Tien Chen Chou 0 - 2  
Yuqi Shi - I.Z. Zainuddin 2 - 1  
Tollaslabda (India Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Han C / Zhou H 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ahsan M / Setiawan H 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - Ngan Yi Cheung 2 - 1  
S. Pusarla Venkata - R. Intanon 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Du Y / Li Y H - Kittiharakul J / Prajongj 0 - 2  
Pedersen/Rytter Juhl - Polii G / Rahayu A 1 - 2  
Tollaslabda (India Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chopra P J / Siki Reddy N - Christiansen M / Pedersen 0 - 2  
He J / Du Y - Jordan P / Oktavianti M D 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kotor - Mornar 10 - 9  
Mladost Zagreb - Partizan Belgrád 14 - 7  
VK Posk - Jadran Herceg Novi 7 - 9  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Debrecen 11 - 13  
UVSE - Kaposvár 7 - 11  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - Eger 8 - 8  
Szentes - Pécs 11 - 10  
Tatabánya - Honvéd 8 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jones - T. Cheeseman 0 - 1  
L. Okolie - I. Chamberlain 1 - 0  
Y. Dorticos - M. Gassiev 0 - 1  

 

2018.02.02.
Bandy (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - USA 13 - 4  
Norvégia - Kazahsztán 1 - 6  
Baseball (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Melbourne Aces (1.m.)    
Perth Heat - Canberra Cavalry (1.m.) 6 - 3  
Futsal (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Ukrajna 2 - 3  
Futsal (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Azerbajdzsán 3 - 5  
Futsal (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Costa Rica 3 - 1  
Uruguay - Belgium 8 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Grand Rapids 2 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Cardiff 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Ustecti Lvi - Zubr Prerov 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Liberec 1 - 1  
Jihlava - Brno 2 - 0  
Mladá Boleslav - Vítkovice 2 - 4  
Mountfield HK - Sparta Praha 4 - 1  
Pardubice - Plzen 2 - 0  
Trinec - Litvínov 4 - 3  
Zlín - Olomouc 4 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rungsted 2 - 1  
Esbjerg - SönderjyskE 7 - 2  
Gentofte - Frederikshavn 2 - 9  
Herning - Herlev Eagles 2 - 0  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Fehérvári Titánok 4 - 3  
Vienna Capitals 2 - FTC 1 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Újpest 6 - 2  
Dunaújváros - MAC Budapest 6 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Roki 2 - 2  
Keupa - Kiekko-Vantaa 7 - 2  
Kokkolan Hermes - IPK 2 - 5  
Tuto - Jokipojat 5 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JYP 6 - 0  
Ilves - Tappara 1 - 1  
SaiPa - Lukko 4 - 2  
Vaasan Sport - Kookoo 3 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Naprzod Janow 3 - 2  
Jastrzebie - Comarch Cracovia 1 - 3  
Orlik Opole - GKS Tychy 3 - 6  
Podhale Nowy Targ - Polonia Bytom 5 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Dallas 1 - 4  
Boston - St. Louis 3 - 1  
Buffalo - Florida 2 - 4  
Calgary - Tampa Bay 4 - 7  
Carolina - Montreal 2 - 0  
Edmonton - Colorado 3 - 3  
Nashville - Los Angeles 5 - 0  
New Jersey - Philadelphia 4 - 3  
NY Rangers - Toronto 0 - 4  
Ottawa - Anaheim 1 - 1  
Vancouver - Chicago 4 - 2  
Winnipeg - Las Vegas 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Kaufbeuren 3 - 3  
Bietigheim/Bissingen - Bad Nauheim 3 - 4  
Dresden - Frankfurt Löwen 3 - 6  
Heilbronn - Freiburg 1 - 4  
Lausitzer Füchse - Kassel 3 - 4  
Ravensburg - Crimmitschau 2 - 5  
Tölzer Löwen - Riessersee 3 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Ingolstadt 1 - 5  
Düsseldorf - Köln 2 - 2  
Krefeld - Nürnberg 2 - 4  
Schwenningen - Eisbären Berlin 1 - 2  
Straubing - Iserlohn 5 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Znojmo 5 - 3  
Graz - Villach 1 - 3  
Südtirol Bolzano - Fehérvár 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Klagenfurt 3 - 0  
Salzburg - Innsbruck 4 - 1  
Vienna Capitals - Medvescak Zagreb 5 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Olten 2 - 0  
Biasca Ticino - Rapperswil 1 - 2  
Chaux-de-Fonds - Visp 3 - 1  
GCK Lions - Winterthur 3 - 3  
Zug 2 - Thurgau 2 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Lugano 3 - 1  
Davos - Ambri 2 - 3  
Fribourg - Bern 3 - 2  
Kloten - Servette 3 - 3  
Zug - Langnau Tigers 3 - 2  
Zürich Lions - Lausanne 8 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Björklöven 2 - 4  
Oskarshamn - Vita Hasten 1 - 3  
Timra - Pantern Malmö 3 - 2  
Tingsryd - Södertälje 5 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zvolen 2 - 2  
Nitra - Liptovsky Mikulas 7 - 4  
Poprad - Detva 0 - 2  
Trencin - Kosice 3 - 1  
Zilina - Nove Zamky 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Juzsnij Ural Orszk 3 - 3  
Ermak Angarszk - Torpedo Kamenogorszk 2 - 0  
Heilongjiang - Gornyak Ucsali 4 - 4  
Metallurg Novokuznyeck - Zauralje Kurgan 3 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Szarjarka Karaganda 1 - 4  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - NZ Breakers 73 - 77  
Perth - Adelaide 111 - 90  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Caxias do Sul 73 - 85  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Zabiny Brno 64 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Ulsan Mobis Phoebus 95 - 88  
Incheon Elephants - Seoul Thunders 83 - 63  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Yongin Blue Minx 62 - 59  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Crvena zvezda 103 - 84  
Brose Bamberg - Panathinaikosz 95 - 74  
Himki Moszkva - Unicaja Malaga 68 - 66  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Fos-sur-Mer 73 - 62  
Caen - Evreux 70 - 79  
Charleville-Mezieres - Nantes 81 - 68  
Orleans - Le Havre 101 - 65  
Poitiers - Quimper 76 - 84  
Rouen - Roanne 77 - 72  
St-Chamond - Blois 80 - 73  
Vichy-Clermont - Denain 82 - 64  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Reims 82 - 92  
Paris Levallois - Bourg 65 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Star Hotshots 72 - 78  
RS Elasto Painters - Meralco Bolts 90 - 84  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Cibona Zagreb 80 - 97  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jilin - Liaoning 99 - 114  
Tianjin - Bayi Rockets 97 - 90  
Zhejiang Chouzhou - Shenzhen 92 - 97  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Dabrowa Gornicza 83 - 70  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Oklahoma City 127 - 124  
Detroit - Memphis 104 - 102  
Minnesota - Milwaukee 108 - 89  
San Antonio - Houston 91 - 102  
Washington - Toronto 122 - 119  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - S. Oliver Würzburg 80 - 72  
Mitteldeutscher - Tübingen 93 - 88  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inventa Kurszk - Jenyiszej Krasznojarszk 70 - 67  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beovuk Belgrád - Metalac Farmakom 96 - 89  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Bourg de Peage 30 - 30  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamatero - Drama 33 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - MTK 30 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szungul Sznyezsinszk - Dinamo Asztrahany 33 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Bidasoa Irun 22 - 22  
Naturhouse La Rioja - Granollers 30 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - Elche 25 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Skövde 25 - 24  
Guif - Sävehof 26 - 24  
Lugi - Ystad IF 30 - 27  
Malmö - HIF Karlskrona 28 - 17  
Redbergslids - Aranäs 32 - 25  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dar El Beida - JS Kabylie 0 - 1  
JS Saoura - USM Alger 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Bristol City 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Defensa Justicia 2 - 1  
Patronato Parana - Godoy Cruz 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Wellington Phoenix 4 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Melbourne Victory 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Cercle Bruges 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Waasland Beveren 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novo Hamburgo - Paysandu 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Dortmund 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Sandhausen 1 - 0  
Nürnberg - Erzgebirge Aue 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotte - Aalen 2 - 0  
Wehen - Karlsruhe 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town City - Mamelodi Sundowns 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Hatta 1 - 3  
Al-Wahda - Al-Wasl 4 - 3  
Emirates Ras Al-Khaimah - Shabab Al-Ahli (UAE) 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Al-Assiouty 1 - 1  
Al-Nasr (EGY) - Wadi Degla 0 - 1  
Petrojet - Smouha 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Kajaani 6 - 1  
Rovaniemi PS - PS Kemi (Helyszín: Kemi) 1 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - Seinäjoen JK 1 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Mariehamn 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Clermont 0 - 2  
Nimes - Ajaccio 1 - 1  
Orleans - Le Havre 2 - 1  
Paris FC - Niort 0 - 1  
Quevilly Rouen - Chateauroux 0 - 1  
Sochaux - Ajaccio GFC 4 - 1  
Tours - Auxerre 0 - 2  
Valenciennes - Nancy 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Laval 1 - 0  
Cholet - Lyon Duchere 3 - 1  
Concarneau - Les Herbiers 2 - 2  
Dunkerque - Grenoble 0 - 0  
Pau - Marseille Consolat 1 - 2  
Red Star 93 - Avranches 2 - 2  
Sannois St-Gratien - Chambly 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Metz 6 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Dordrecht 1 - 2  
Cambuur - Go Ahead Eagles 2 - 1  
De Graafschap - Utrecht 2 7 - 0  
Den Bosch - Telstar 3 - 2  
Emmen - Nijmegen 1 - 0  
FC Eindhoven - RKC Waalwijk 3 - 1  
Volendam - F. Sittard 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitesse - Groningen 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Heerenveen 1 - 3  
Twente - PSV 2 - 1  
VV Alkmaar - Achilles'29 3 - 0  
Zwolle - Ajax 2 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - Minerva Punjab 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Kerala Blasters 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padideh Mashhad - Tractor Tabriz 0 - 3  
Pars Jonoubi Jam - Saipa Karaj 0 - 0  
Persepolis - Sepahan 2 - 0  
Sepidrood Rasht - Esteghlal K. 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Marmorek 3 - 1  
Hapoel Afula - Hapoel Katamon 3 - 0  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan 0 - 0  
Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Duhail 0 - 4  
Al-Arabi (QAT) - Umm-Salal 0 - 0  
Al-Markhiya - Al-Rayyan 1 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Junior de Barranquilla 1 - 0  
Oriente Petrolero - Jorge Wilstermann 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Palermo 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Arezzo 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - ACS Poli Timisoara 1 - 0  
Viitorul Constanta - Astra Giurgiu 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna - Rayo Vallecano 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Deportivo 5 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Xamax 3 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manisaspor - Gaziantepspor 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Besiktas 2 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Spanyolország - U19Japán 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - TNS 2 - 2  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - London Irish 21 - 42  
Llanelli Scarlets - Sale 18 - 45  
Newport Dragons - Worcester 33 - 27  
Northampton Saints - Harlequin 36 - 10  
Ospreys - Bath 19 - 32  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Wakefield 6 - 28  
Salford - Wigan 12 - 40  
St. Helens - Castleford 46 - 6  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Oroszország 47 - 0  
Kenya - Szamoa 19 - 14  
USA - Kanada 28 - 14  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Renata Campinas 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasco Nestle - Bauru 3 - 2  
Sesc RJ - BRB/Brasilia 3 - 0  
Sesi SP - Sao Caetano 3 - 1  
Valinhos - Pinheiros 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Deajeon Blue Fangs 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - Poitevin Poitiers 3 - 1  
Tourcoing - Nice 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Chamalieres 3 - 0  
St-Raphael - Mulhouse 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Szczecin 3 - 2  
GKS Katowice - Trefl Gdansk 0 - 3  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pénzügyőr - Kazincbarcika 0 - 3  
Röplabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Békéscsaba 2 - 3  
Vasas - Újpest 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vibo Valentia - Revivre Milano 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Szahalin 3 - 0  
Dinamo Krasznodar - Uralocska Jekatyerinburg 0 - 3  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui - J. Trump (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
G. Dott - Mei Xiwen (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
G. Dott - Xiao Guodong (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
J. Robertson - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
Liang Wenbo - Xiao Guodong (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
M. Davis - R. Day (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
M. Joyce - S. Murphy (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
R. Day - S. Murphy (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
Strandröplabda (Shepparton)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
McHugh C / Schumann D - Appelgren M / Boman S 1 - 2  
Zaun E / Roberts A - Kapa R / Seymour M 2 - 0  
Strandröplabda (Shepparton, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bell P / Ngauamo J - Pardon J / Ledoux C 0 - 2  
Dowdy A / Pollock I - Wouters J / Stam K 2 - 0  
Menegatti M / Giombini L - Kusano A / Nishibori T 2 - 1  
Polley S M / Wills K - Pata M / Matauatu L 2 - 1  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kubler - D. Altmaier 1 - 2  
S. Robert - Y. Nishioka 2 - 1  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers G/Granollers M - Klein B / Mousley B 2 - 0  
King E / Schnur M - Purcell M / Whittington A 2 - 0  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishikori - D. Köpfer 2 - 0  
K. Nishikori - J. Jung 2 - 0  
Tenisz (Dallas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nedunchezhiyan/Rungkat - Novikov D / Oliveira G 2 - 0  
Paes L / Salisbury J - Gonzales R / Reese H 2 - 1  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - A. Zverev 2 - 3  
A. Mannarino - T. De Bakker 0 - 3  
A. Ramos - L. Broady 3 - 0  
B. Coric - P. Polansky    
B. Coric - V. Pospisil 3 - 1  
D. Goffin - Balázs A. 3 - 0  
D. Lajovic - J. Isner 2 - 3  
D. Popko - H. Laaksonen 3 - 1  
L. Djere - S. Querrey 1 - 3  
L. Pouille - T. De Bakker    
M. Kukushkin - A. Bodmer 3 - 1  
N. Kyrgios - J-L. Struff 3 - 0  
R. Bautista-Agut - C. Norrie 2 - 3  
R. Bemelmans - Fucsovics M. 3 - 1  
R. Gasquet - R. Haase 3 - 1  
T. Daniel - F. Fognini 2 - 3  
V. Galovic - D. Shapovalov 0 - 3  
Y. Sugita - A. Seppi 3 - 2  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-U-H. Qureshi - Soon Woo Kwon 2 - 1  
A. Smirnov - E. Ymer 0 - 2  
Aq. Khan - Seong Chan Hong 2 - 1  
D. King - Ale. Gonzalez 0 - 2  
D. Thiem - D. Zhyrmont 2 - 0  
Di Wu - J. Statham 1 - 2  
G. Lama - R. Quiroz 1 - 2  
G. Melzer - I. Ivashka 2 - 1  
H. Lewis - D.E. Galan Riveros 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - J.P. Sorgi 2 - 1  
L.G.M. Harris - E. Leshem 2 - 0  
N. Jarry - I. Endara 2 - 0  
N. Scholtz - D. Sela 1 - 2  
R. Cid Subervi - T. Monteiro 1 - 2  
S. Stakhovsky - M. Ymer 0 - 2  
Ze Zhang - M. Venus 2 - 1  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - J.A. Munar Clar 2 - 0  
M. Janvier - Q. Halys 0 - 2  
S. Tsitsipas - S. Napolitano 2 - 1  
T. Lamasine - A. Vatutin 0 - 2  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Arends S / Sancic A 2 - 0  
Skupski K / Skupski N - Arneodo R / Nys H 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - D. Kasatkina 0 - 2  
J. Görges - E. Rybakina 2 - 0  
K. Mladenovic - K. Siniakova 2 - 0  
P. Kvitova - J. Ostapenko 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudryavtseva / Srebotnik - Atawo R / Groenefeld A L 2 - 1  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - M. Linette 2 - 0  
E. Bouchard - Yafan Wang 0 - 2  
M. Niculescu - S. Lisicki 1 - 2  
Y. Putintseva - Ka. Kozlova 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K C / Chuang C J - Kichenok / Kichenok 2 - 1  
Tollaslabda (India Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Qiao - K. Parupalli 2 - 0  
Sa. Verma - I.Z. Zainuddin 0 - 2  
Tien Chen Chou - B. Sai Praneeth 2 - 0  
Tzu Wei Wang - Yuqi Shi 0 - 2  
Tollaslabda (India Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Chai B / Wang Z 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Attri M / Sumeeth R B 2 - 0  
He J / Tan Q - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 0 - 2  
Pratama A / Saputra R A - Han C / Zhou H 0 - 2  
Tollaslabda (India Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - S. Nehwal 2 - 0  
Ngan Yi Cheung - C. Marin 2 - 0  
R. Intanon - P.Y. Yip 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - B. Corrales 2 - 1  
Tollaslabda (India Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meghana J / Ram S P - Kittiharakul J / Prajongj 0 - 2  
Pedersen/Rytter Juhl - Dubthuk K / Saengchote N 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Haris D D / Pradipta R A 2 - 0  
Ponnappa A / Reddy N S - Du Y / Li Y H 0 - 2  
Tollaslabda (India Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han C / Cao T W - Chopra P J / Siki Reddy N 0 - 2  
He J / Du Y - Goh S H / Lai S J 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Dimova E / Dremin E 2 - 0  
Ponnappa A / Rankireddy S - Christiansen M / Pedersen 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Jug Dubrovnik 9 - 20  
Primorje Rijeka - Budvanszka Rivijera Budva 6 - 9  
Vízilabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Magyarország 8 - 5  

 

2018.02.01.
Bandy (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Magyarország 9 - 5  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - R. van Barneveld 6 - 6  
G. Anderson - M. Smith 5 - 7  
M. Suljovic - S. Whitlock 5 - 7  
M. van Gerwen - R. Cross 7 - 2  
P. Wright - G. Price 6 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Jesenik 6 - 3  
Futsal (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Olaszország 1 - 1  
Futsal (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Kazahsztán 1 - 5  
Futsal (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Belgium 8 - 4  
Uruguay - Costa Rica 3 - 6  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - Odense 6 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Lukko 2 - 2  
Kalpa - Hämeenlinna 2 - 4  
Kärpät - Ässät 5 - 4  
Lahti Pelicans - Turku PS 2 - 5  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unia Oswiecim - Stoczniowiec Gdansk 3 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - San Jose 1 - 1  
Toronto - NY Islanders 5 - 0  
Washington - Philadelphia 5 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Valerenga 7 - 5  
Manglerud - Lorenskog 2 - 1  
Stjernen - Kongsvinger 6 - 2  
Storhamar - Stavanger 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Mannheim 1 - 5  
München - Wolfsburg 0 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Fribourg 3 - 3  
Langnau Tigers - Davos 2 - 1  
Lausanne - Biel 1 - 1  
Servette - Zürich Lions 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Lulea 2 - 1  
HV 71 - Växjö 2 - 3  
Linköping - Skelleftea 1 - 3  
Malmö - Örebro 4 - 4  
Mora - Karlskrona 3 - 1  
Rögle - Brynäs 4 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molot Perm - Dinamo Szentpétervár 1 - 4  
Torosz Nyeftekamszk - SZKA-Neva 0 - 3  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Campo Mourao 92 - 69  
Minas - Paulistano 80 - 88  
Mogi das Cruzes - Vasco da Gama 89 - 80  
Pinheiros - Botafogo 80 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Anyang 106 - 90  
Wonju Dongbu - Changwon Sakers 97 - 87  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Guri Winnus 75 - 50  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Valencia 82 - 66  
Barcelona - Milano 81 - 83  
CSZKA Moszkva - Real Madrid 93 - 87  
Olympiakosz - Fenerbahce Ülker 95 - 70  
Zalgiris Kaunas - Maccabi TA 99 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Mersin BB 84 - 86  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Sichuan 116 - 113  
Fujian - Guangzhou 132 - 125  
Guangdong - Beijing Ducks 109 - 96  
Jiangsu Tongxi - Shanghai Sharks 105 - 118  
Shandong - Jiangsu Dragons 127 - 103  
Xinjiang - Shanxi 120 - 108  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Charlotte 110 - 123  
Boston - New York 103 - 73  
Brooklyn - Philadelphia 116 - 108  
Cleveland - Miami 91 - 89  
Indiana - Memphis 105 - 101  
Orlando - LA Lakers 127 - 105  
Phoenix - Dallas 102 - 88  
Portland - Chicago 124 - 108  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Nitra 53 - 53, h.u. 60 - 68  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentjur - Olimpija Ljubljana 82 - 66  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Odense 23 - 31  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - FH 24 - 35  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKIF Krasznodar - Permszkije Medvegyi 36 - 34  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Calarasi 26 - 26  
Politehnica Iasi - Vaslui 30 - 30  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalau - Roman Neamt 25 - 18  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Vardar Pro Skopje 25 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Thun 23 - 29  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Alger - Belouizdad 1 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Manchester City 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente PA - Sampaio Correa 0 - 1  
Interporto - Juventude 0 - 0  
Madureira - Sao Paulo 0 - 1  
Real Ariquemes - Londrina 0 - 1  
Treze - Figueirense 0 - 2  
URT MG - Parana 1 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Willem II - Roda 2 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Jamshedpur 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gostaresh Tabriz - Siah Jamegan Mashhad 0 - 0  
Naft Tehran - Paykan 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kharaitiyat - Al-Sailiya 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Atl. Nacional Medellin 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Nacional 0 - 1  
Dep. Tachira - Independiente SF 2 - 3  
Universidad de Concepcion - Vasco da Gama 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Galatasaray 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Bala Town 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Huddersfield 38 - 12  
Warrington - Leeds Rhinos 12 - 16  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valepa Sastamala - Halkbank Ankara 0 - 3  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Trentino 1 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Baku - Olympiakosz 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Incheon Air Jumbos 0 - 3  
Röplabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Jászberény 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Nova Novokujbisevszk 2 - 3  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - S. Murphy (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
B. Hawkins - G. Dott (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
D.B. Gilbert - M. Joyce (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
Ding Junhui - R. Walden (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
H. Miah - Mei Xiwen (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
J. Perry - J. Trump (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
J. Robertson - G. Wilson (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
M.J. Williams - M. Selt (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Niu Zhuang - M. Davis (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
R. Day - T. Un-Nooh (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
T. Ford - Liang Wenbo (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
Xiao Guodong - M. Selby (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
Strandröplabda (Shepparton-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grice C / Dickson T - Drost A / Frishman C 0 - 2  
Mann G / Poland B - Schumann J / Wakefield M 0 - 2  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Whittington - Y. Nishioka 1 - 2  
M. Granollers - J. Kubler 1 - 2  
S. Robert - E. King 2 - 0  
Y. Takahashi - D. Altmaier 0 - 2  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harris A / Saville L - Klein B / Mousley B 1 - 2  
Purcell M / Whittington A - Li Z / Robert S 2 - 1  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - T.H. Fritz 2 - 0  
K. Nishikori - M. Bachinger 2 - 1  
M. Kecmanovic - J. Jung 0 - 2  
T. Smyczek - M. McDonald 0 - 2  
Tenisz (Dallas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Kudla D - Nedunchezhiyan/Rungkat 1 - 2  
Gonzales R / Reese H - Mcdonald M / Paul T    
Krajicek A/ Withrow J - Dempster I / Seraphim C 2 - 0  
Novikov D / Oliveira G - Behar A / Gonzalez M 2 - 0  
Novikov D / Oliveira G - Peliwo F / Schnur B 2 - 0  
Paes L / Salisbury J - Bury A / Peng H Y 2 - 1  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - M. Basic 2 - 1  
J.A. Munar Clar - M. Trungelliti 2 - 1  
M. Klizan - T. Lamasine 1 - 2  
S. Tsitsipas - A. Hoang 2 - 1  
V. Millot - Q. Halys 0 - 2  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Junaid R / Matsui T 2 - 0  
Barrere G / Eysseric J - Gille S / Vliegen J 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - A. Potapova 2 - 0  
J. Görges - R. Vinci 2 - 0  
K. Mladenovic - D. Cibulkova 2 - 0  
K. Siniakova - E. Makarova 2 - 0  
P. Kvitova - I-C. Begu 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Errani S / Flipkens K 2 - 1  
Kalinskaya A / Lapko V - Bacsinszky T / Zvonareva 1 - 2  
Kudryavtseva / Srebotnik - Barthel M / Geuer N 2 - 1  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - E. Bouchard 0 - 2  
Babos T. - D. Jakupovic 2 - 1  
J. Larsson - M. Linette 1 - 2  
Yafan Wang - P. Parmentier 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Chan H-C - Hozumi E / Namigata J 2 - 0  
Duan Y Y / Wang Y - Hon P / Jakupovic D 2 - 0  
Lister C / Rodionova A - Hibino/Kalashnikova 0 - 2  
Tollaslabda (India Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - Yun Hu 2 - 0  
I.Z. Zainuddin - N.K. Srikanth 2 - 0  
Jen Hao Hsu - Yuqi Shi 0 - 2  
K.G. Kumar - B. Qiao 0 - 2  
S. Jaiswal - K. Parupalli 1 - 2  
T. Sugiarto - Sa. Verma 1 - 2  
Tien Chen Chou - D. Liew 2 - 1  
V. Malkov - Tzu Wei Wang 1 - 2  
Tollaslabda (India Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alwin F / Nandagopal K - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 0 - 2  
Chai B / Wang Z - Rankireddy S / Shetty C 2 - 1  
Gideon M F / Sukamuljo K - Isriyanate T / Namdash K 2 - 0  
Han C / Zhou H - Bö M / Mogensen C 2 - 1  
Shia C K / Tan W G - Pratama A / Saputra R A 0 - 2  
Yao C L / Han Y P - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Tollaslabda (India Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - S.R. Gadde 2 - 0  
Fan. Gao - C. Marin 1 - 2  
L. Kjaersfeldt - S. Nehwal 0 - 2  
M. Agrey - Beiwen Zhang 0 - 2  
P.Y. Yip - L.A. Mainaky 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - L. Zetchiri 2 - 0  
T. Poopradubsil - Ngan Yi Cheung 0 - 2  
Tollaslabda (India Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Du Y / Li Y H - Chayanit C / Muenwong P 2 - 0  
Dubthuk K / Saengchote N - Dong W / Feng X 2 - 0  
Haris D D / Pradipta R A - LIM C S / Teoh M X 2 - 0  
Panda R / Mithula U K - Meghana J / Ram S P 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Ng W Y / Yeung Ng T 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chopra P J / Siki Reddy N - Khrishnan Y / Sawant P 2 - 0  
Karandasuwardi R / Susant - Jordan P / Oktavianti M D 0 - 2  
Kititharakul J / Phuangph - He J / Du Y 0 - 2  
Tan K M / Lai P J - Ponnappa A / Rankireddy S 1 - 2  
Vízilabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Olaszország 11 - 9  
Oroszország - Spanyolország 7 - 8  

 

2018.01.31.
Bandy (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Oroszország 6 - 3  
Bandy (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Magyarország 16 - 1  
Futsal (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Románia 4 - 1  
Futsal (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Franciaország 4 - 4  
Futsal (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Costa Rica 6 - 1  
Csehország - Uruguay 6 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Neumarkt Riwega 8 - 0  
Cortina - Fassa 8 - 5  
Jesenice - Zell am See 6 - 2  
Kitzbühel - Bregenzerwald 4 - 3  
Olimpija Ljubljana - Gherdeina/Gröden 6 - 2  
Salzburg 2 - Renon/Ritten 2 - 4  
Val Pusteria - Klagenfurt 2 3 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milton Keynes - Manchester 1 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Frydek Mistek 3 - 1  
Kladno - Karlovy Vary 0 - 4  
Litomerice - Slavia Trebic 4 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Kadan 8 - 1  
Prostejov - Benatky nad Jizerou 6 - 0  
Slavia Praha - Vsetin 5 - 4  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals 2 - Brassó 1 - 6  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - SaPKo 4 - 4  
Imatra Ketterä - IPK 5 - 3  
Kiekko-Vantaa - Roki 4 - 4  
Kokkolan Hermes - Keupa 4 - 3  
Leki - Espoo United 0 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - JYP 2 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - Zemgale/LLU 8 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Anaheim 1 - 3  
Buffalo - New Jersey 1 - 3  
Calgary - Las Vegas 2 - 4  
Carolina - Ottawa 2 - 1  
Columbus - Minnesota 2 - 2  
Dallas - Los Angeles 0 - 3  
Nashville - Chicago 1 - 2  
NY Islanders - Florida 1 - 4  
Pittsburgh - San Jose 5 - 2  
St. Louis - Montreal 3 - 1  
Vancouver - Colorado 3 - 3  
Winnipeg - Tampa Bay 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Augsburg 2 - 3  
Ingolstadt - Iserlohn 3 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Ajoie 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Tingsryd 3 - 3  
Björklöven - Karlskoga 3 - 1  
MODO - Oskarshamn 4 - 1  
Pantern Malmö - AIK 3 - 5  
Södertälje - Leksand 3 - 0  
Troja/Ljungby - Västervik 2 - 3  
Vita Hasten - Timra 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 1 - 0  
Ermak Angarszk - Szarjarka Karaganda 0 - 6  
Heilongjiang - Cselmet Cseljabinszk 1 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Torpedo Kamenogorszk 2 - 2  
Kosárlabda (Balti Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Rapla 107 - 77  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Karsiyaka 74 - 81  
Monaco - Murcia 83 - 75  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Chalon sur Saone 82 - 62  
PAOK - Neptunas Klaipeda 91 - 70  
RH Gaziantepspor - Ludwigsburg 67 - 72  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Venezia 89 - 81  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Arisz 79 - 66  
Oostende - Nymburk 73 - 79  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Joinville/AABJ 88 - 41  
Cearense - Universo/Vitória 78 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Busan Sonicboom 82 - 69  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Knights 78 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Yongin Blue Minx 75 - 69  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - USK Praha 71 - 75  
Dinamo Kurszk - Polkowice 83 - 73  
Sopron - Bourges 57 - 50  
Villeneuve d'Ascq Lille - Galatasaray 76 - 62  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Jekatyerinburg 61 - 100  
P. Avenida - Famila Schio 65 - 58  
Wisla Krakkó - Fenerbahce 62 - 68  
Yakin Dogu Univ. - Nagyezsda Orenburg 93 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Galatasaray 77 - 63  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Torino 107 - 81  
Zenit Szentpétervár - Lietuvos Rytas 113 - 100  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Trento 77 - 81  
Lok.Kubany Krasznodar - Buducnost Podgorica 77 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - UNIKSZ Kazany 69 - 69, h.u. 77 - 83  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Szekszárd 98 - 65  
Eirene Ragusa - Girona 72 - 78  
UR Venezia - Kosice 63 - 73  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Joensuun Kataja 90 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Alba Fehérvár 75 - 78  
Nevezis Kedainiai - Körmend 81 - 86  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Bakken Aarhus 74 - 74, h.u. 76 - 87  
Tsmoki-Minszk - Szolnok 86 - 61  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U-Banca Cluj - Mons 77 - 80  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Picanto - Tropang Texters 85 - 90  
Phoenix Fuelmasters - Alaska Aces 75 - 93  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Qingdao 107 - 117  
Liaoning - Zhejiang Chouzhou 109 - 91  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turow Zgorzelec - Asseco Gdynia 73 - 82  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Sosnowiec - Gdynia 70 - 98  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - MAFC 71 - 87  
Kaposvár - Sopron 85 - 79  
Szeged - Kecskemét 70 - 62  
ZTE - Jászberény 82 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Cleveland 125 - 114  
Houston - Orlando 114 - 107  
LA Clippers - Portland 96 - 104  
New Orleans - Sacramento 103 - 114  
New York - Brooklyn 111 - 95  
San Antonio - Denver 106 - 104  
Toronto - Minnesota 109 - 104  
Utah - Golden State 129 - 99  
Washington - Oklahoma City 102 - 96  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Heidelberg 68 - 70  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Ringköbing 29 - 27  
Holstebro - Randers 18 - 21  
Köbenhavn - Midtjylland 23 - 21  
Viborg - Nyköbing F. 33 - 21  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Fram 26 - 23  
Valur - Selfoss 29 - 34  
ÍBV - Vikingur Reykjavik 33 - 16  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrcovia Piotrkow - Gdynia 25 - 23  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Balatonfüred 25 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KISVARDA - Vác 28 - 27  
Kisvárda - Vác 28 - 27  
Siófok - Győr 21 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falk Horten - Drammen 22 - 18  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Sola 26 - 16  
Storhamar - Byasen 34 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Bietigheim 26 - 26  
Leverkusen - Thüringer HC 27 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fafe - Belenenses 20 - 25  
Porto - Maia 25 - 24  
Sao Bernardo - Boa Hora 24 - 29  
Xico Guimaraes - Avanca 21 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Suceava 24 - 21  
Focsani - Baia Mare 28 - 21  
Politehnica Timisoara - Dobrogea Constanta 24 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Municipal Craiova 28 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mavi Nuevas Tecnologias - Rincon Malaga 27 - 24  
Porrino - Rocasa Gran Canaria 26 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Endingen - Amacitia Zürich 21 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Winterthur 28 - 21  
Kriens - Schaffhausen 19 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Guif 26 - 26  
Sävehof - Ricoh HK 27 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Lugi 25 - 23  
Heid - Höör 21 - 23  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajnoksága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Líbia 1 - 1  
Szudán - Nigéria 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Forest Green 2 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - FC Bruges 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aimore - Cuiaba 1 - 2  
Boavista - Internacional 1 - 1  
Caldense - Fluminense 0 - 1  
Caxias - Atlético PR 0 - 0  
Tubarao - America RN 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Doxa Katokopiasz 4 - 0  
Apollon Limasszol - APOEL Nicosia 1 - 2  
Ethnikosz Ahnasz - Arisz Limasszol 0 - 4  
Pafosz - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Cape Town - Orlando Pirates 3 - 0  
Supersport Utd. - AmaZulu 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - El Gaish Talaea 0 - 0  
ENPPI - El Zamalek 0 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Montpellier 2 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Zwolle 4 - 1  
Feyenoord - PSV 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Independiente del Valle 1 - 1  
Santiago Wanderers - Melgar 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Lazio 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leixoes - Viseu 1 - 1  
Penafiel - Porto B 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Marítimo 2 - 1  
Chaves - Setúbal 2 - 2  
Sporting CP - Guimaraes 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Bournemouth 0 - 3  
Everton - Leicester 2 - 1  
Manchester City - West Bromwich 3 - 0  
Newcastle - Burnley 1 - 1  
Southampton - Brighton 1 - 1  
Stoke - Watford 0 - 0  
Tottenham - Manchester Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Motherwell 2 - 1  
Ross County - Aberdeen 2 - 4  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fraserburgh - Rangers 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stirling - Cowdenbeath 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimn. Segoviana - Atl. Madrid B 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Sevilla 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Kayserispor 1 - 0  
Giresunspor - Fenerbahce 1 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Japán 0 - 1  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Cucine Lube Civitanova 0 - 3  
Perugia - Roeselare 3 - 0  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - PAOK 3 - 0  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Dinamo Moszkva 3 - 1  
Lokomotív Novoszibirszk - Chaumont 3 - 1  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Zenit Kazany 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Canoas 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Sesc RJ 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Amriswil 3 - 0  
Düren - Ziraat Bankasi Ankara 2 - 3  
Lindemans Aalst - Posojilnica Aich/Dob 3 - 0  
Montpellier - Sahtar Szoligorszk 2 - 3  
Resovia Rzeszow - Vojvodina 3 - 0  
Verona - Liberec 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Steaua Bukarest 3 - 1  
Foinikasz Szirosz - Montana 3 - 2  
Menen - Parnu 3 - 0  
Naefels - Karlovarsko 3 - 2  
Orion Doetinchem - Jugra Szurgut 0 - 3  
Sztroitel Minszk - Maliye Piyango Ankara 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Cheonan Skywalkers 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Suwon Hyundai 3 - 0  
Röplabda (Lengyel Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Muszynianka Muszyna 3 - 2  
Proxima Krakkó - Bydgoszcz 2 - 3  
Radomka Radom - Ostrowiec Swietokrzyski 3 - 1  
Solna Wieliczka - Bielsko-Biala 0 - 3  
Wisla Warszawa - Rzeszow 1 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marina Kastela - Mladost Zagreb 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Schwerin 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Bursa Bld. Spor 0 - 3  
Canakkale Bld. Spor - Eczacibasi Istanbul 0 - 3  
Galatasaray - Seramiksan 3 - 2  
Ilbank Ankara - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Kameroglu Beylikduzu - Halkbank Ankara 3 - 0  
Nilufer Bld. Spor - Fenerbahce 1 - 3  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - J. Robertson (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
B. Woollaston - J. Trump (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
Ding Junhui - M. Georgiou (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
F. O'Brien - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
G. Wilson - M. Gould (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
J. Lisowski - R. Walden (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
J. Perry - Yu Delu (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
M. Selt - M. Allen (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
Strandröplabda (Shepparton-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heurman P / Nijeboer T - Nicolaidis M / Landers K 0 - 2  
Shimizu K / Tsuchiya T - Humana-Paredes F / Wheelan C 0 - 2  
Strandröplabda (Shepparton-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glad Bak E / Mygind Groen - Suzuki C / Murakami R 0 - 2  
Sing E / Strong S - Angelopoulou M / Gusarova D 0 - 2  
Wouters J / Stam K - Coleman A / Smith T 2 - 0  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Whittington - L. Saville 2 - 1  
D. Altmaier - C. Harrison 2 - 0  
K. King - Y. Takahashi 1 - 2  
M. Granollers - G. Granollers 2 - 0  
M. Polmans - J. Kubler 0 - 2  
S. Diez - E. King 0 - 2  
S. Robert - H. Bourchier 2 - 0  
Zhe Li - Y. Nishioka 1 - 2  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Waard S / Polmans M - King E / Schnur M 1 - 2  
Niki T / Takahashi Y - Granollers G/Granollers M 1 - 2  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - T.H. Fritz 1 - 2  
D. Köpfer - Gon. Oliveira 2 - 0  
J. Hiltzik - J. Jung 1 - 2  
M. Kecmanovic - A. Krajicek 2 - 1  
M. McDonald - F. Tiafoe 2 - 1  
S. Kozlov - F. Tiafoe 0 - 2  
T. Paul - D. Kudla 0 - 2  
T. Smyczek - A. Collarini 2 - 0  
Tenisz (Dallas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Pavic A - Nedunchezhiyan/Rungkat 1 - 2  
Cervantes-Huegun I / Olas - Behar A / Gonzalez M 1 - 2  
Hach Verdugo H / Krueger - Dempster I / Seraphim C 1 - 2  
Johnson H / Johnson Y - Bambridge L / Kudla D 0 - 2  
Krajicek A/ Withrow J - Galloway R / Reed A 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - J. Kovalik 2 - 0  
D. Brown - M. Janvier 1 - 2  
G. Barrere - T. Lamasine 1 - 2  
M. Klizan - D. Guez 2 - 1  
S. Napolitano - Y. Maden 2 - 1  
U. Ignatik - C. Hemery 0 - 2  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Mies A / O'Mara J 2 - 1  
Basic M / Setkic A - Arends S / Sancic A 0 - 2  
De Greef A / Ojeda Lara R - Barrere G / Eysseric J 0 - 2  
Junaid R / Matsui T - Draganja/Draganja 2 - 1  
Skupski K / Skupski N - Clayton S / Pel D 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - D. Kasatkina 0 - 2  
E. Makarova - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
E. Rybakina - C. Garcia 2 - 1  
E. Vesnina - P. Kvitova 0 - 2  
V. Zvonareva - J. Ostapenko 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Kudermetova V / Marozava L 2 - 0  
Jurak D / Voracova R - Kalinskaya A / Lapko V 0 - 2  
Pogrebnyak V / Rybakina E - Bacsinszky T / Zvonareva 0 - 2  
Sizikova Y / Yastremska D - Atawo R / Groenefeld A L 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - Ar. Rodionova 2 - 0  
L. Cabrera - D. Jakupovic 0 - 2  
S. Lisicki - N. Hibino 2 - 0  
Y-Y. Duan - Ka. Kozlova 1 - 2  
Y. Putintseva - Kai-Chen Chang 2 - 0  
Z. Diyas - M. Niculescu 1 - 2  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan C-W / Liang E S - Kichenok / Kichenok 0 - 2  
Chang K C / Chuang C J - Plipuech P / Thombare P 2 - 1  
Han X / Liang C - Duan Y Y / Wang Y 0 - 2  
Hozumi E / Namigata J - Hsu C-W / Lee Y-H 2 - 0  
Tollaslabda (India Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Qiao - Z. J. Lee 2 - 1  
B. Sai Praneeth - R. Ouseph 2 - 1  
Ch.Yi. Lee - N.K. Srikanth 0 - 2  
D. Liew - M. Zilberman 2 - 1  
E. Holst - I.Z. Zainuddin 0 - 2  
H-K. Vittinghus - K. Parupalli 0 - 2  
H.S. Prannoy - S. Jaiswal 0 - 2  
P. Thongnuam - Jen Hao Hsu 1 - 2  
S. Dey - K.G. Kumar 1 - 2  
Sa. Verma - A. Antonsen 2 - 0  
So. Verma - Yuqi Shi 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - Yun Hu 0 - 2  
Tien Chen Chou - R. Gemke 2 - 0  
V. Malkov - Nan Wei 2 - 0  
Z. Junpeng - Tzu Wei Wang 0 - 2  
Tollaslabda (India Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arjun M R / Shlok R - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 1 - 2  
Arora U / Bora S - Chahal K / Deswal G 2 - 1  
Christiansen M / Daugaard - Chai B / Wang Z 1 - 2  
Garaga K P / Kapila D - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Antonsen K / Nohr N 2 - 0  
Han C / Zhou H - Tarun K / Sharma S 2 - 0  
Isriyanate T / Namdash K - George A / Shukla S 2 - 0  
Malik H / Malik S - Sharma T / Tripathi C 0 - 2  
Raju M A / Prasad V - Pratama A / Saputra R A 0 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Chang T C / Mak H C 2 - 0  
Shia C K / Tan W G - Kapoor R / Sharma S 2 - 1  
Tollaslabda (India Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hertz Hansen - S.R. Gadde 0 - 2  
A. Prabhudesai - A. Kashyap 1 - 2  
B. Corrales - M. Riya 2 - 1  
L. Kjaersfeldt - R. Karthik 2 - 0  
M. Agrey - K. Polikarpova 2 - 1  
P.Y. Yip - R. Das 2 - 1  
R. Intanon - R. Raje 2 - 0  
S. Holmboe Dahl - S. Nehwal 0 - 2  
S. Jaquet - L.A. Mainaky 0 - 2  
S. Pusarla Venkata - N. Koch Rohde 2 - 0  
S. Rane - Ngan Yi Cheung 0 - 2  
S.U. Rao Chukka - Fan. Gao 0 - 2  
T. Poopradubsil - S.K. Priya Kudaravalli 2 - 1  
V. Choudhari - L. Zetchiri 0 - 2  
V.R. Jakka - Beiwen Zhang 1 - 2  
Tollaslabda (India Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bora M M / Saikia S - Hazarika D / Naqvi P 2 - 0  
Dewangan J / Kashyap A - Chayanit C / Muenwong P 0 - 2  
Du Y / Li Y H - Anand R / Kaushik A 2 - 0  
Ghorpade S / Sawant P - Kittiharakul J / Prajongjai R 0 - 2  
Haris D D / Pradipta R A - Choudhary D / Gupta D 2 - 0  
Kowsar J A / Saraboji A - LIM C S / Teoh M X 0 - 2  
Ng W Y / Yeung Ng T - Garg K / Hazarika N B 2 - 0  
Sharma S / Yadav M - Meghana J / Ram S P 0 - 2  
Singhi S / Thaker R - Dong W / Feng X 0 - 2  
Tollaslabda (India Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chopra P J / Siki Reddy N - Faizal H / Widjaja G E 2 - 1  
Christiansen M / Pedersen - Wang Z / Feng X 2 - 0  
Deswal G / Kashyap A - DUA N / Samantaray T 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Chan P S / Goh L Y 2 - 1  
Kapoor R / Garg K - Mainaky Y F / Mainaky L A 2 - 0  
Karandasuwardi R / Susant - MAK H C / Yeung N T 2 - 1  
Kititharakul J / Phuangph - Sugiarto K M / Giovani M D 2 - 0  
Nohr N / Thygesen S - He J / Du Y 1 - 2  
Prasad V / Dewangan J - Sharma S / Ram P S 0 - 2  
Rasmussen A S / Kjaersfel - Goh S H / Lai S J 0 - 2  
Tan K M / Lai P J - Sharma S / Parikh A 2 - 0  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - UVSE 13 - 5  
Kaposvár - Szombathely 11 - 6  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Szentes 11 - 6  
OSC - Miskolc 8 - 4  
Pécs - Tatabánya 6 - 4  

 

2018.01.30.
Bandy (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Finnország 2 - 1  
Svédország - Norvégia 17 - 0  
Bandy (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - USA 14 - 1  
Futsal (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Szerbia 2 - 2  
Futsal (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Lengyelország 1 - 1  
Futsal (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Uruguay 10 - 1  
Csehország - Belgium 9 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Vipiteno/Sterzing 5 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Pardubice 2 - 2  
Liberec - Trinec 0 - 4  
Litvínov - Zlín 3 - 3  
Mountfield HK - Olomouc 3 - 0  
Plzen - Mladá Boleslav 1 - 4  
Sparta Praha - Brno 3 - 3  
Vítkovice - Chomutov 7 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Aalborg 1 - 2  
Herlev Eagles - Esbjerg 2 - 5  
Hvidovre - Herning 2 - 4  
SönderjyskE - Gentofte 4 - 3  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Csíkszereda 5 - 8  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Vaasan Sport 3 - 2  
Kalpa - Ässät 2 - 1  
Kookoo - HIFK 0 - 4  
Kärpät - Hämeenlinna 4 - 4  
Turku PS - Ilves 1 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Amiens 2 - 1  
Chamonix-Morzine - Angers 2 - 3  
Epinal - Mulhouse 2 - 7  
Gap - Strasbourg 6 - 1  
Lyon - Rouen 0 - 3  
Nice - Grenoble 4 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Unia Oswiecim 7 - 3  
GKS Tychy - Podhale Nowy Targ 6 - 1  
Naprzod Janow - Polonia Bytom 1 - 5  
Orlik Opole - Comarch Cracovia 1 - 1  
Stoczniowiec Gdansk - Jastrzebie 1 - 4  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - HS Riga 6 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Frisk/Asker 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Nürnberg 6 - 3  
Krefeld - Wolfsburg 3 - 3  
Köln - Straubing 4 - 2  
Mannheim - München 1 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Zug 2 5 - 2  
Olten - Chaux-de-Fonds 2 - 2  
Thurgau - GCK Lions 2 - 1  
Visp - Biasca Ticino 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Servette 5 - 2  
Davos - Lugano 1 - 1  
Fribourg - Lausanne 4 - 1  
Kloten - Bern 0 - 2  
Zürich Lions - Langnau Tigers 1 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Malmö 1 - 4  
Frölunda - Djurgarden 2 - 4  
Karlskrona - Linköping 2 - 3  
Skelleftea - Rögle 4 - 1  
Växjö - Mora 7 - 2  
Örebro - HV 71 0 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Liptovsky Mikulas 1 - 1  
Nove Zamky - Detva 1 - 4  
Trencin - Poprad 2 - 1  
Zilina - B. Bystrica 1 - 2  
Zvolen - Nitra 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - CSZK Szamara 4 - 2  
Molot Perm - SZKA-Neva 0 - 5  
Torosz Nyeftekamszk - Dinamo Szentpétervár 4 - 0  
Zvezda Csehov - Himik Voszkreszenszk 0 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Fehéroroszország 3 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Skopje 106 - 77  
Kosárlabda (Balti Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Parnu 85 - 73  
Kosárlabda (Balti Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ogre - TTU Tallinn 80 - 66  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Sassari 92 - 103  
Juventus Utena - Oldenburg 73 - 77  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Ventspils 68 - 79  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Banvitspor 78 - 73  
Olimpija Ljubljana - AEK Athén 71 - 80  
Strasbourg - Rosa Radom 98 - 81  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Telekom Bonn 95 - 79  
Zielona Gora - Nanterre 85 - 82  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Caxias do Sul 82 - 74  
Sorocabana - Vasco da Gama 64 - 64, h.u. 75 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Changwon Sakers 83 - 77  
Seoul Thunders - Anyang 91 - 94  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Gran Canaria 72 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Reggio Emilia 80 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Istanbul BB 110 - 86  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keravnosz - Donar Groningen 74 - 72  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Dijon 103 - 87  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Shenzhen 108 - 111  
Guangdong - Beijing Dragons 112 - 108  
Guangzhou - Beijing Ducks 106 - 96  
Jiangsu Dragons - Jiangsu Tongxi 116 - 100  
Shanghai Sharks - Jilin 121 - 103  
Sichuan - Shanxi 132 - 124  
Zhejiang Guangsha - Shandong 110 - 104  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Starogard Gdanski 87 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Minnesota 105 - 100  
Dallas - Miami 88 - 95  
Denver - Boston 110 - 111  
Indiana - Charlotte 105 - 96  
Memphis - Phoenix 120 - 109  
Milwaukee - Philadelphia 107 - 95  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - IR 24 - 28  
Haukar - Stjarnan 33 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Dinamo-Viktor Sztavropol 28 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Malmö 20 - 27  
Hammarby - Alingsas 23 - 19  
Helsingborg - Lugi 23 - 24  
Ystad IF - Kristianstad 29 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Walsall 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Cambridge Utd. 3 - 1  
Lincoln - Newport 3 - 1  
Luton - Wycombe 2 - 3  
Stevenage - Swindon 0 - 1  
Yeovil - Grimsby 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Sunderland 3 - 1  
Burton - Reading 1 - 3  
Hull City - Leeds 0 - 0  
Middlesbrough - Sheffield Wed. 0 - 0  
Millwall - Derby County 0 - 0  
Nottingham - Preston 0 - 3  
Sheffield Utd. - Aston Villa 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gateshead - Wrexham 0 - 0  
Halifax - Leyton 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Estudiantes LP 1 - 2  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Genk 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitória da Conquista - Boa 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Erfurt 5 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - Ermisz Aradippou 3 - 4  
Olympiakosz Nicosia - AEL Limasszol 1 - 2  
Omonia Nicosia - NEA Szalamina Famaguszta 5 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Ismaily 1 - 0  
Misr Lel Makasa - El Daklyeh 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Sochaux 0 - 1  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - Paris SG 2 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwolle - ADO Den Haag 0 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - Cambuur 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - NEROCA 0 - 1  
East Bengal - Minerva Punjab 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Guarani Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Juventus 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Famalicao 5 - 0  
Santa Clara - Braga B 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Aves 2 - 0  
Estoril - Tondela 3 - 0  
Moreirense - Porto 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Liverpool 0 - 3  
Swansea - Arsenal 3 - 1  
West Ham - Crystal Palace 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hearts 3 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Dundee 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Peterhead 2 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Shabab (KSA) 3 - 2  
Al-Hilal (KSA) - Al-Raed 2 - 1  
Al-Taawon - Al-Nassr 1 - 0  
Ohud Medina - Al-Ittihad (KSA) 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Genclerbirligi 3 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Malkiya Club 2 - 0  
Al-Gharafa - Pakhtakor 2 - 1  
Kashiwa R. - Muangthong Utd. 3 - 0  
Nasaf Qarshi - Al-Faisaly 5 - 1  
Shanghai SIPG - Chiangrai Utd. 1 - 0  
Suwon Bluewings - Thanh Hoa 5 - 1  
Tianjin Quanjian - Ceres-Negros 2 - 0  
Zob Ahan - Aizawl 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dergview - Loughgall 1 - 5  
Portadown - Larne 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coleraine - Linfield 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dungannon - Crusaders 1 - 1  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Berlin RV 1 - 3  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Noliko Maaseik - Kedzierzyn-Kozle 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Praia 2 - 3  
BRB/Brasilia - Osasco Nestle 0 - 3  
Minas - Sesi SP 3 - 1  
Pinheiros - Barueri 2 - 3  
Sao Caetano - Valinhos 3 - 1  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arcada Galati - ACH Ljubljana 2 - 3  
Belogorje Belgorod - Hapoel Mate-Asher 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Ravenna 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Uijeongbu KB Stars 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Gimcheon Expressway 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong - Beijing 1 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Pénzügyőr 3 - 1  
Snooker (China Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - Chen Zifan (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
A. McGill - R.T. Chuan Leong (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Cao Yupeng - K. Dunham (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
D. Dale - P.S. Davison (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
D. Wells - E. Slessor (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
H. Vafaei Ayouri - H. Akbar (6 nyert frame-ig)    
J. Higgins - A. Duffy (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
K. Maflin - A. Hugill 6 - 5  
K. Wilson - Yuan Li (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
M. Dunn - M. Mann (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
N. Saengkham - K. Doherty (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
S. Baird - S. Vahedi 6 - 5  
S. Maguire - J. Wattana (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harris - H. Bourchier 1 - 2  
A. Sarkissian - Y. Takahashi 1 - 2  
B. Ellis - E. King 0 - 2  
C. O'Connell - Y. Nishioka    
K. Coppejans - J. Kubler 0 - 2  
K. King - Tsung-Hua Yang 2 - 0  
M. Polmans - K. Uchida 2 - 1  
M. Purcell - L. Saville 0 - 2  
S. Barry - Y. Nishioka    
Zhe Li - S. Fanselow 2 - 0  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lammons N / Lawson A - Granollers G/Granollers M 0 - 2  
Li Z / Robert S - Bourchier H / O Connell C    
Li Z / Robert S - Grills J / Mitchell B 2 - 1  
Petrovic D / Sarkissian A - Klein B / Mousley B 0 - 2  
Purcell M / Whittington A - King K / O Brien D 2 - 0  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - F. Peliwo 2 - 0  
B. Fratangelo - M. Kecmanovic 1 - 2  
B. Klahn - M. Giron 2 - 1  
B. Schnur - J. Hiltzik 1 - 2  
D. Kudla - P. Kypson 2 - 0  
Gon. Oliveira - Y. Hanfmann 2 - 0  
I. Cervantes-Huegun - T.H. Fritz 1 - 2  
M. Bachinger - E. Karlovskiy 2 - 1  
T-S. Kwiatkowski - R. Opelka    
T. Paul - J. Satral 2 - 0  
T. Smyczek - M. Krueger 2 - 1  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - V. Millot 0 - 2  
A. Vatutin - E. Benchetrit 2 - 0  
C. Hemery - A. Arnaboldi 2 - 0  
M. Bourgue - Q. Halys 0 - 2  
M. Janvier - J. Jahn 2 - 1  
M. Trungelliti - M. Donati 2 - 0  
M. Trungelliti - M. Youzhny    
R. Ojeda Lara - J.A. Munar Clar 1 - 2  
S. Tsitsipas - A. Setkic 2 - 0  
T. Gabashvili - M. Basic    
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Gille S / Vliegen J 0 - 2  
Bourgue M / Guez D - Arends S / Sancic A    
Clayton S / Pel D - Benchetrit E / Lestienne C    
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I-C. Begu - A. Petkovic 2 - 0  
J. Görges - M. Sakkari 2 - 0  
R. Vinci - T. Martincova 2 - 0  
S. Cirstea - D. Cibulkova 0 - 2  
T. Bacsinszky - E. Rybakina 0 - 2  
V. Kuzmova - D. Kasatkina 1 - 2  
V. Zvonareva - K. Bertens    
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Rosolska - Kudryavtseva / Srebotnik 0 - 2  
Barthel M / Geuer N - Melichar N / Peschke K 2 - 0  
Sizikova Y / Yastremska D - Monova P / Potapova A 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jing Jing Lu - J. Larsson 0 - 2  
K. Nara - P. Parmentier 1 - 2  
Lin Zhu - E. Bouchard    
N. Hibino - S. Stosur 2 - 0  
S. Lisicki - Yuxuan Zhang 2 - 1  
S. Peng - A. Bogdan 0 - 2  
Xinyun Han - M. Linette 0 - 2  
Yafan Wang - R. Ozaki 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Chan H-C - Blinkova A / Linette M 2 - 1  
Diyas Z / Putintseva Y - Hibino/Kalashnikova 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Spanyolország 8 - 11  

 

2018.01.29.
Bandy (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Norvégia 15 - 1  
Svédország - Finnország 9 - 1  
Bandy (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Kazahsztán 0 - 29  
USA - Németország 14 - 4  
Golf (Farmers Insurance Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Farmers Insurance Open 2018    
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Karlovy Vary 2 - 0  
Frydek Mistek - Slavia Praha 1 - 3  
Kadan - Havirov 2 - 4  
Prostejov - Motor Ceske Budejovice 7 - 2  
Slavia Trebic - Zubr Prerov 3 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Kladno 6 - 0  
Vsetin - Litomerice 2 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Brassó 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Diósgyőr 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Oskarshamn 4 - 0  
Troja/Ljungby - Timra 2 - 2  
Vita Hasten - Tingsryd 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Frölunda 0 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Szarov 0 - 2  
Chengdu - Cselmet Cseljabinszk 2 - 2  
Heilongjiang - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 4 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Szarjarka Karaganda 4 - 7  
Rjazany - Dizel Penza 5 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 86 - 74  
Igokea - Zadar 94 - 92  
Kosárlabda (Balti Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tartu Ulikool - Barsy Atyrau 85 - 55  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Campo Mourao 74 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Opava 96 - 70  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Incheon S-Birds 81 - 85  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Gravelines 77 - 75  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Olympiakosz 68 - 61  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Hapoel Jerusalem 74 - 65  
Maccabi Rishon - Ironi Ness Ziona 84 - 69  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nishinomiya - Ryukyu Okinawa 69 - 85  
Kosárlabda (Kínai bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai - Jiangsu Phoenix (3.m.) 86 - 76  
Shanxi XR - Heilongjiang Daqing (3.m.) 91 - 66  
Xinjiang - Guangdong (3.m.) 73 - 83  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Detroit 121 - 104  
Oklahoma City - Philadelphia 122 - 112  
San Antonio - Sacramento 113 - 98  
Toronto - LA Lakers 123 - 111  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varese - Milano 76 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Avtodor Szaratov 88 - 75  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - AGU-Adjif 25 - 22  
Sztavropol - Lucs Moszkva 33 - 26  
Univ. Izsevszk - Ufa Alisza 35 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Skövde 27 - 30  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Atl. Temperley 3 - 0  
Gimnasia LP - Rosario Central 2 - 1  
Huracan - River Plate 1 - 0  
Union SF - Racing Club 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Bielefeld 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Dibba Al-Fujairah 2 - 1  
Al-Nasr (UAE) - Al-Jazeera (UAE) 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Entag El Harby - El Raja Matrouh 2 - 1  
Smouha - Wadi Degla 2 - 1  
Tanta - Petrojet 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Lorient 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - FC Eindhoven 4 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Hapoel Ramat Gan 2 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Beitar TA Ramla 2 - 3  
Hapoel Marmorek - Hapoel Bnei Lod 1 - 2  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Petah Tikva 1 - 0  
Hapoel TA - Hapoel Afula 0 - 1  
Ironi Nesher - Maccabi Ahi Nazareth 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Beitar Jerusalem 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Santos Laguna 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ternana - Salernitana 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Virtus Francavilla 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Uniao Madeira 4 - 2  
Arouca - Cova Piedade 0 - 0  
Gil Vicente - Varzim 0 - 1  
Guimaraes B - Covilha 3 - 0  
Sporting CP B - Real SC Massama 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Benfica 1 - 1  
Pacos Ferreira - Feirense 2 - 1  
Portimonense - Rio Ave 4 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - St. Johnstone 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Betis 3 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Ittifaq (KSA) 1 - 1  
Al-Faiha - Al-Faisaly 2 - 2  
Al-Qadisiyah - Al-Fateh 1 - 4  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbulspor - Denizlispor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Karabukspor 5 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Glenavon 1 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Vandoeuvre-Nancy 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Pila 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Nova Novokujbisevszk 3 - 0  
Snooker (China Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - Yuan Sijun (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
B. Hawkins - J. Boileau (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
C. Wakelin - L. Kleckers (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
F. O'Brien - H. Miah (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Jam. Jones - S. Craigie (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
Li Hang - Chen Zhe 4 - 6  
M. Allen - A. Taylor (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. Stevens - E. Sharav (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
R. Day - Lyu Haotian (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
R. Walden - A. Mehta (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
R. Williams - S. Lam (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
S. Murphy - D. Grace (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
T. Ford - J. Barrett (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Zhou Yuelong - S. O'Sullivan 6 - 2  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Whittington - B. Klein 2 - 1  
B. Mousley - C. Harrison 0 - 2  
D. Altmaier - M. Banes 2 - 1  
G. Granollers - D. Petrovic 2 - 1  
M. Granollers - Da. Kelly 2 - 0  
S. Diez - G. Mina    
S. Robert - L. Caruana 2 - 1  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banes M / Kubler J - King E / Schnur M 0 - 2  
De Waard S / Polmans M - Bangoura S / Pasha N 2 - 1  
Niki T / Takahashi Y - Ellis B / Van Peperzeel G 2 - 1  
Prashanth N V S / Propogg - Harris A / Saville L 0 - 2  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - A. Collarini 1 - 2  
J. Jung - A. Bublik 2 - 0  
K. Nishikori - D. Novikov 2 - 0  
M. McDonald - T. Ito 2 - 0  
Tenisz (Dallas, USA , Selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Köpfer - J. Hiltzik 1 - 2  
Tenisz (Quimper, Franciaország, Selejt)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Guez - T. Lamasine 2 - 0  
G. Barrere - A. Muller 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - S. Napolitano 0 - 2  
D. Brown - J. Clarke 2 - 0  
E. Furness - Y. Maden 1 - 2  
U. Ignatik - G. Sakharov 2 - 1  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic M / Setkic A - Tsitsipas P / Tsitsipas S 2 - 1  
Skupski K / Skupski N - Sabanov I / Sabanov M 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - T. Maria 2 - 0  
D. Vekic - K. Siniakova 1 - 2  
M. Barthel - A. Cornet 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Knoll X - Atawo R / Groenefeld A L 0 - 2  
Olaru I R / Savchuk O - Errani S / Flipkens K 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chiesa - E. Rybakina 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - V. Kuzmova 0 - 2  
R. Vinci - A. Petkovic 2 - 1  
T. Martincova - V. Lapko 2 - 1  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ka. Kozlova - Shuai Zhang 2 - 0  
M. Niculescu - O. Jabeur    
S. Lisicki - A. Tomljanovic    
Y-Y. Duan - Mi. Kato 2 - 1  
Y. Putintseva - J. Namigata 2 - 0  
Ya-Hsuan Lee - Kai-Chen Chang 0 - 2  
Z. Diyas - A. Blinkova 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Sanders S - Lister C / Rodionova A 0 - 2  
Hon P / Jakupovic D - Kato M / Ninomiya M 2 - 1  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Oroszország 12 - 9  
Címkék: eredmények, tippmix,