Tippmix eredmények - 2018. január 22-28.

2018-01-22
Tippmix eredmények - 2018. január 22-28.
2018.01.28.
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Lenzerheide)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Costazza - M. Gisin 0 - 1  
F. Hansdötter - P. Vlhova 0 - 1  
K. Liensberger - E. Mielzynski 1 - 0  
K. Truppe - N. Noens 1 - 0  
Műlesiklás, női, Lenzerheide 2018    
N. Löseth - E. Alphand 1 - 0  
V. Velez Zuzulova - M. Meillard 0 - 1  
W. Holdener - M. Shiffrin 1 - 0  
Alpesi sí (Óriásműlesiklás,Garmisch-Part.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Eisath - T. Fanara 1 - 0  
M. Faivre - J. Murisier 1 - 0  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
M. Olsson - L. De Aliprandini 1 - 0  
Z. Kranjec - M. Feller 0 - 1  
Óriásműlesiklás, Garmisch-Partenkirchen 2018    
Darts (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - G. Anderson (10 nyert leg-ig) 6 - 10  
M. Suljovic - R. Cross (10 nyert leg-ig) 10 - 8  
M. van Gerwen - G. Anderson (11 nyert leg-ig) 11 - 5  
M. van Gerwen - J. Wade (10 nyert leg-ig) 10 - 2  
M. van Gerwen - R. van Barneveld (11 nyert leg-ig) 11 - 9  
P. Wright - R. van Barneveld (10 nyert leg-ig) 2 - 10  
R. van Barneveld - M. Suljovic (11 nyert leg-ig) 11 - 7  
The Masters 2018    
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Brno Bulldogs 11 - 2  
Stresovice - Pardubice 10 - 3  
Vitkovice - Bohemians Praha 8 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - OLS Oulu 4 - 2  
Seinäjoki - Welhot 10 - 4  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - Haugerud 14 - 0  
Tunet - Akerselva 15 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - AIK 4 - 3  
Golf (Omega Dubai Desert Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omega Dubai Desert Classic 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego 2 - 4  
Belleville - Rochester 3 - 3  
Bridgeport - Hershey 3 - 1  
Cleveland - Iowa 1 - 3  
Grand Rapids - Rockford 4 - 1  
Laval - Manitoba 2 - 5  
Lehigh Valley - Utica 2 - 2  
Milwaukee - Ontario Reign 3 - 4  
San Antonio - San Jose Barracuda 1 - 5  
Springfield - Providence 5 - 2  
Syracuse - Toronto Marlies 2 - 4  
Texas Stars - Stockton 4 - 3  
Tucson - Chicago Wolves 3 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Binghamton 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Salzburg 2 4 - 4  
Klagenfurt 2 - Asiago 0 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Cardiff 2 - 3  
Edinburgh - Dundee 3 - 6  
Fife - Nottingham 3 - 2  
Guildford - Milton Keynes 3 - 2  
Manchester - Braehead 5 - 2  
Sheffield - Belfast 8 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Brno 2 - 1  
Mladá Boleslav - Liberec 0 - 3  
Olomouc - Litvínov 4 - 2  
Sparta Praha - Plzen 2 - 4  
Trinec - Mountfield HK 1 - 1  
Zlín - Jihlava 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rödovre 1 - 2  
Esbjerg - Rungsted 4 - 4  
Gentofte - Odense 2 - 1  
Herning - Frederikshavn 2 - 1  
Hvidovre - SönderjyskE 1 - 5  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals 2 - Csíkszereda 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Dunaújváros 3 - 7  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Lyon 0 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Jokerit 1 - 2  
Red Star Kunlun - Barisz Asztana 0 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - GKS Katowice 2 - 3  
Orlik Opole - Stoczniowiec Gdansk 3 - 0  
Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 4 - 0  
Polonia Bytom - GKS Tychy 1 - 7  
Unia Oswiecim - Naprzod Janow 4 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Frisk/Asker 3 - 0  
Valerenga - Manglerud 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Freiburg 4 - 5  
Bietigheim/Bissingen - Frankfurt Löwen 3 - 3  
Dresden - Kassel 7 - 4  
Heilbronn - Bad Nauheim 1 - 2  
Lausitzer Füchse - Kaufbeuren 7 - 2  
Ravensburg - Riessersee 2 - 4  
Tölzer Löwen - Crimmitschau 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Straubing 2 - 3  
Düsseldorf - Wolfsburg 4 - 7  
Ingolstadt - Schwenningen 1 - 1  
Krefeld - München 1 - 3  
Köln - Bremerhaven 5 - 2  
Mannheim - Iserlohn 2 - 3  
Nürnberg - Eisbären Berlin 1 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Klagenfurt 2 - 2  
Fehérvár - Salzburg 1 - 2  
Graz - Südtirol Bolzano 3 - 2  
Innsbruck - Linz 2 - 2  
Vienna Capitals - Villach 6 - 1  
Znojmo - Medvescak Zagreb 2 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Langenthal 2 - 2  
Olten - Rapperswil 3 - 4  
Visp - Thurgau 1 - 2  
Winterthur - Biasca Ticino 2 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Zürich Lions 2 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Södertälje 2 - 0  
Leksand - Västervik 4 - 1  
MODO - AIK 2 - 1  
Pantern Malmö - Almtuna 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Lulea 2 - 1  
Mora - Malmö 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Liptovsky Mikulas 6 - 3  
Kosice - Zilina 6 - 3  
Nove Zamky - B. Bystrica 3 - 1  
Trencin - Nitra 1 - 3  
Zvolen - Poprad 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zauralje Kurgan - Rubin Tyumeny 0 - 4  
Kerékpár (Cadel Evans Great O. Road Race)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadel Evans Great Ocean Road Race 2018    
D. Impey - S. Gerrans 1 - 0  
N. Arndt - S. von Hoff 1 - 0  
N. Haas - J. McCarthy 0 - 1  
T.J. Slagter - R. Guerreiro 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - FMP 78 - 78, h.u. 84 - 85  
Mornar - Buducnost Podgorica 87 - 81  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Cairns 88 - 78  
Sydney Kings - Melbourne Utd. 76 - 93  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - USK Praha 72 - 65  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovanka MB - Technic Brno 88 - 67  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Seoul Thunders 89 - 90  
Goyang - Wonju Dongbu 83 - 88  
Ulsan Mobis Phoebus - Changwon Sakers 96 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guri Winnus - Cheongju Stars 60 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Le Mans 77 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Hainaut - Flammes Carolo Ardennes 74 - 75  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Globalport Batang Pier 88 - 107  
SM Beermen - Ginebra SM 96 - 100  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Korivosz Amaliada 66 - 68  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athinaikosz - Dafni 73 - 66  
Panathlitikosz Szikiesz - PAOK 70 - 84  
Panioniosz - Eszperidesz Kallithea 62 - 60  
Proteasz Voula - Farosz Keracini 62 - 68  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Cedevita Zagreb 83 - 72  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Ironi Naharia 72 - 69  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Holon 92 - 101  
Maccabi Haifa - Maccabi TA 75 - 85  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Mikawa Kariya 72 - 70  
Kyoto - Tokyo Sunrockers 81 - 71  
Nishinomiya - Ryukyu Okinawa 68 - 79  
Shimane - Osaka 71 - 84  
Tochigi - Hokkaido 95 - 80  
Tokyo Alvark - Shiga 88 - 81  
Toyohashi Neophoenix - Toyama 77 - 79  
Yokohama - Nagoya Dolphins 77 - 78  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Shandong 88 - 103  
Guangzhou - Beijing Dragons 118 - 108  
Jiangsu Tongxi - Zhejiang Guangsha 104 - 118  
Jilin - Zhejiang Chouzhou 102 - 116  
Liaoning - Fujian 121 - 108  
Shanghai Sharks - Jiangsu Dragons 105 - 105, h.u. 112 - 124  
Shanxi - Guangdong 96 - 102  
Shenzhen - Beijing Ducks 116 - 109  
Sichuan - Tianjin 114 - 109  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Trefl Sopot 82 - 74  
Gliwice - Turow Zgorzelec 82 - 78  
Rosa Radom - Anwil Wloclawek 65 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Poznan 80 - 67  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Siauliai 70 - 67  
Zalgiris Kaunas - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 91 - 80  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 104 - 129  
Chicago - Milwaukee 96 - 110  
Denver - Dallas 91 - 89  
Golden State - Boston 109 - 105  
Houston - Phoenix 113 - 102  
Indiana - Orlando 114 - 112  
Miami - Charlotte 95 - 91  
Minnesota - Brooklyn 111 - 97  
New Orleans - LA Clippers 103 - 112  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Göttingen 86 - 83  
Braunschweig - Öttinger Gotha 82 - 68  
Telekom Bonn - Brose Bamberg 106 - 69  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortitudo Bologna - Ferrara 83 - 66  
Imola - Trieste 77 - 74  
Mantova - Forli 80 - 74  
Montegranaro - Assigeco Piacenza 67 - 56  
Ravenna - GSA Udine 82 - 59  
Roseto - Orzinuovi 85 - 69  
Treviso - Jesi 74 - 72  
Verona - Bergamo 67 - 65  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biella - Rieti 70 - 66  
Eurobasket Roma - Tortona 81 - 75  
Latina - Cuore Napoli 89 - 80  
Legnano - Cagliari 68 - 77  
Reggio Calabria - Casale Monferrato 63 - 55  
Scafati - Virtus Roma 83 - 78  
Siena - Trapani 90 - 76  
Treviglio - Agrigento 82 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Brescia 85 - 85, h.u. 95 - 96  
Brindisi - Pistoia 88 - 74  
Capo D'Orlando - Virtus Bologna 69 - 86  
Cremona - Cantu 109 - 100  
Trento - Venezia 79 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Vigarano 76 - 80  
Broni - Dike Napoli 60 - 60, h.u. 67 - 71  
Famila Schio - Lucca 71 - 57  
Torino - San Martino di Lupari 73 - 62  
UR Venezia - Eirene Ragusa 80 - 61  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - Szpartak Noginszk 64 - 62  
MBA Moszkva - Inventa Kurszk 81 - 81, h.u. 93 - 85  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Castello 77 - 87  
Breogan Lugo - Lleida 81 - 49  
Clavijo Calzados Robusta - Prat Joventut 62 - 68  
Huesca - Caceres 81 - 78  
Iberostar Palma - Melilla 57 - 69  
Iraurgi - Valladolid 73 - 67  
Leyma Coruna - Ourense 77 - 75  
Manresa - Palencia 78 - 73  
Saenz Horeca Araberri - Oviedo 104 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Joventut Badalona 91 - 79  
Betis - Gipuzkoa 88 - 94  
Estudiantes - Baskonia Vitoria 87 - 89  
Gran Canaria - Zaragoza 90 - 70  
Murcia - Iberostar Tenerife 74 - 72  
Obradoiro Monbus - Valencia 96 - 77  
Real Madrid - Bilbao 95 - 65  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Zamarat 56 - 59  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Sencur Kranj 64 - 59  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Karsiyaka 89 - 77  
Banvitspor - Fenerbahce Ülker 63 - 61  
Darussafaka - Tofas Bursa 54 - 58  
RH Gaziantepspor - Galatasaray 66 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Cukurova 67 - 56  
Mersin BB - Ormanspor 84 - 77  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Lok.Kubany Krasznodar 49 - 75  
UNIKSZ Kazany - Parma Permszkij Kraj 84 - 70  
VEF Riga - Tsmoki-Minszk 82 - 70  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - Midtjylland 24 - 23  
Nyköbing F. - Rosztov 25 - 29  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Buducnost Podgorica 34 - 26  
Kézilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Dánia 32 - 29  
Spanyolország - Svédország 29 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Randers 23 - 15  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Köbenhavn 28 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Viborg 21 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Piotrkow Trybunalski 25 - 22  
Legionowo - MW Elblag 20 - 25  
Spojnia Gdynia - Chrobry Glogow 26 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin 31 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Vasas 24 - 20  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - SZKIF Krasznodar 30 - 32  
UOR Moszkva - Dinamo-Viktor Sztavropol 18 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potaissa Turda - Fagaras 30 - 20  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramnicu Valcea - Corona Brassó 30 - 25  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajnoksága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongó - Líbia 1 - 1  
Nigéria - Angola 1 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Yeovil 3 - 0  
Reading - Arsenal 0 - 0  
Sunderland - Manchester City 0 - 3  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Manchester City 0 - 2  
Chelsea - Newcastle 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - San Martin SJ 2 - 0  
Boca Juniors - Colón 2 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Belgrano de Cordoba 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Western Sydney Wanderers 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Brisbane Roar 2 - 4  
Canberra Utd. - Newcastle Jets 1 - 5  
Perth Glory - Western Sydney Wanderers 3 - 4  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Saint-Gilloise 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - FC Bruges 2 - 0  
Oostende - Lokeren 2 - 3  
Standard Liege - Anderlecht 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Wolfsburg 0 - 1  
Leverkusen - Mainz 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Braunschweig 1 - 3  
Sandhausen - Dynamo Dresden 1 - 0  
St. Pauli - Darmstadt 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Hallescher FC 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Cape Town City 1 - 1  
Lamontville Golden Arrows - Baroka 2 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Wahda 1 - 1  
Al-Wasl - Al-Sharjah 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Assiouty - Al-Ittihad (EGY) 1 - 1  
Al-Mokawloon Arab - Al-Nasr (EGY) 2 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PS Kemi - Kuopio PS 1 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Klubi 04 4 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lyon 3 - 1  
Lille - Strasbourg 2 - 1  
Marseille - Monaco 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Olympiakosz 1 - 1  
Atromitosz Periszteri - Larissza 1 - 0  
Panetolikosz - PAOK 0 - 1  
Panioniosz - Giannina 0 - 1  
Xanthi - Levadiakosz 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volendam - Go Ahead Eagles 4 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - ADO Den Haag 3 - 1  
Roda - Excelsior 2 - 1  
Utrecht - Ajax 0 - 0  
Willem II - AZ Alkmaar 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gokulam Kerala - Shilong Lajong 3 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Jamshedpur 0 - 1  
Goa - Mumbai City 3 - 4  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Maccabi TA 0 - 0  
Hapoel Bnei Sakhnin - Ironi Kiryat Shmona 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Atlas de Guadalajara 1 - 0  
Chivas Guadalajara - Monterrey 1 - 2  
Dep. Toluca - Cruz Azul 1 - 1  
Leon - Necaxa 0 - 4  
Lobos BUAP - UNAM Pumas 1 - 1  
Tigres - Pachuca 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Cagliari 1 - 1  
Fiorentina - Verona 1 - 4  
Genoa - Udinese 0 - 1  
Milan - Lazio 2 - 1  
Napoli - Bologna 3 - 1  
Roma - Sampdoria 0 - 1  
SPAL Ferrara - Internazionale 1 - 1  
Torino - Benevento 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Frosinone 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Piacenza 1 - 2  
Cuneo - Giana Erminio 1 - 1  
Livorno - Alessandria 0 - 1  
Monza - Lucchese 1 - 0  
Olbia - Carrarese 1 - 1  
Pontedera - Arzachena 0 - 2  
Pro Piacenza - Pistoiese 1 - 0  
Robur Siena - Gavorrano 1 - 1  
Viterbese - Pisa 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Cosenza 1 - 1  
Catanzaro - Bisceglie 1 - 0  
Matera - Reggina 1 - 1  
Monopoli - Sicula Leonzio 1 - 1  
Paganese - Akragas 1 - 0  
Rende - Lecce 0 - 1  
Siracusa - Fondi 3 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross County - Rangers 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Numancia 0 - 0  
Cultural Leonesa - Sevilla B 2 - 1  
Huesca - Osasuna 1 - 0  
Sp. Gijón - Gimnastic 2 - 0  
Tenerife - Valladolid 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Atl. Madrid B 0 - 1  
Ferrol - Talavera de la Reina 0 - 3  
Majadahonda - Ponferradina 1 - 1  
Rapido de Bouzas - Union Adarve 1 - 0  
Real Madrid B - Deportivo B 2 - 0  
San Sebastian Reyes - Navalcarnero 4 - 1  
Toledo - Pontevedra 1 - 0  
Valladolid B - Coruxo 2 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - UD Logrones 1 - 3  
Barakaldo - Real Sociedad B 2 - 0  
Burgos - Tudelano 0 - 1  
Caudal Deportivo - Osasuna B 0 - 0  
Izarra - Gernika 0 - 1  
Pena Sport - Mirandes 1 - 3  
R. Santander - Sp. Gijón B 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Ebro 0 - 1  
Atl. Baleares - Valencia B 1 - 1  
Atl. Saguntino - Mallorca 1 - 2  
Badalona - Sabadell 1 - 0  
Hercules - Cornella 1 - 1  
Pena Deportiva - Lleida 0 - 0  
Peralada - Elche 1 - 0  
Zaragoza B - Olot 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - El Ejido 3 - 0  
Betis B - Rec. Huelva 2 - 0  
Cartagena - UCAM Murcia 3 - 2  
Granada B - Cordoba B 1 - 0  
Jumilla - Villanovense 0 - 0  
Las Palmas B - Merida 2 - 0  
Lorca Deportiva - Ecija Balompie 0 - 1  
Real Murcia - Melilla 0 - 1  
San Fernando - Marbella 1 - 3  
UD Extremadura - Linense 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Las Palmas 3 - 0  
Barcelona - Alavés 2 - 1  
Leganes - Espanyol 3 - 2  
Sevilla - Getafe 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huelva - Ath. Bilbao 1 - 0  
Levante - Tenerife 0 - 1  
Rayo Vallecano - Betis 1 - 3  
Real Sociedad - Atl. Madrid 1 - 1  
Santa Teresa - Valencia 1 - 1  
Zaragoza - Madrid CCF 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Giresunspor 1 - 1  
Boluspor - Ümraniyespor 0 - 1  
Gaziantepspor - Gaziantep Bld. Spor 0 - 4  
Rizespor - Adana Demirspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Antalyaspor 1 - 1  
Trabzonspor - Fenerbahce 1 - 1  
Yeni Malatyaspor - Sivasspor 1 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Wellington Phoenix 2 3 - 2  
Hamilton Wanderers - Auckland City 0 - 1  
Hawke's Bay Utd. - Eastern Suburbs 2 - 0  
Southern Utd. - Waitakere Utd. 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Charlotte)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Bermudez - A. Fili 0 - 1  
D. Dober - F. Camacho 1 - 0  
J. Rinaldi - G. Gillespie 0 - 1  
R. Souza - D. Brunson 1 - 0  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Montpellier 29 - 30  
Stade de France - Section Paloise 5 - 40  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Anglia 10 - 0  
Ausztrália - Argentína 28 - 0  
Ausztrália - Új-Zéland (Helyszín: Új-Zéland) 24 - 12  
Dél-Afrika - Ausztrália 0 - 29  
Dél-Afrika - Kenya 17 - 0  
Fidzsi-szigetek - USA 7 - 24  
Fidzsi-szigetek - Új-Zéland (Hely:NZL) 7 - 31  
Franciaország - Spanyolország 21 - 7  
Kanada - Skócia 14 - 12  
Pápua Új-Guinea - Wales 5 - 24  
Skócia - Oroszország 12 - 17  
Szamoa - Kanada 14 - 7  
USA - Argentína 10 - 31  
USA - Dél-Afrika 7 - 35  
Wales - Franciaország 12 - 29  
Új-Zéland - Anglia 10 - 5  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Ansan Rush&Cash 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Daejeon KGC 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Paris SC 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - JT Thunders 0 - 3  
JTEKT Stings - Panasonic Panthers 0 - 3  
Suntory Sunbirds - Osaka Blazers 2 - 3  
Toray Arrows - Toyoda Gosei 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Marvelous - NEC Red Rockets 2 - 3  
Toray Arrows - Hisamitsu Springs 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Jiangsu 1 - 3  
Shanghai - Guangdong 3 - 0  
Zhejiang - Sichuan 2 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Henan 3 - 2  
Hubei - Fujian 2 - 3  
Tianjin - Liaoning 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Torun - Budowlani Lodz 0 - 3  
Rzeszow - Legionowo 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Posojilnica Aich/Dob - Kazincbarcika 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Mladost Zagreb 3 - 0  
Vasas - Branik Maribor 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Bergische Solingen 3 - 1  
United Rhein-Main - Düren 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Dresden 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Novara 3 - 2  
LJ Modena - Filottrano 3 - 0  
Monza - Conegliano 3 - 1  
Scandicci - Pesaro 3 - 0  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Perugia 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor-M. Cseljabinszk - Uralocska Jekatyerinburg 1 - 3  
Dinamo Kazany - Zarecsje-Odincovo Moszkva 3 - 1  
Dinamo Moszkva - Szahalin 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Krasznodar 3 - 0  
Proton Szaratov - Leningradka Szentpétervár 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Torul Genclik 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursa Bld. Spor - Kameroglu Beylikduzu 3 - 1  
Fenerbahce - Galatasaray 0 - 3  
Halkbank Ankara - Canakkale Bld. Spor 3 - 0  
Seramiksan - Besiktas 1 - 3  
Vakifbank Istanbul - Nilufer Bld. Spor 3 - 0  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Adhiban - V. Kramnik 0 - 1  
F. Caruana - P. Svidler 0.5 - 0.5  
M. Matlakov - Ga. Jones 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - V. Anand 0.5 - 0.5  
W. So - Yifan Hou 1 - 0  
Yi Wei - A. Giri 0.5 - 0.5  
Snooker (China Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - B.J. Castle (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
J. Robertson - C. Keogan (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
L. Brecel - Zhao Xintong (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. Davis - A. Ursenbacher (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M. King - L. Fernandez (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M. Selt - C. Totten (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
M. White - Xu Si (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
M.J. Williams - I. Preece (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
N. Robertson - R. Hull (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
O. Lines - N. Bond 3 - 6  
R. Milkins - L. Walker 4 - 6  
S. Bingham - J. White (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
T. Un-Nooh - I. Burns 6 - 4  
Tian Pengfei - C. Steadman (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Yan Bingtao - J. Astley (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Sífutás (10 km, női, Seefeld)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Seefeld 2018    
A. Sedova - P. Novakova 0 - 1  
H. Weng - J. Diggins 0 - 1  
M. Björgen - I.F. Östberg 0 - 1  
N. Fessel - N. von Siebenthal 0 - 1  
Sífutás (15 km, Seefeld)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Seefeld 2018    
A. Harvey - S. Ustiugov 1 - 0  
M. Heikkinen - S.B. Skar 1 - 0  
M. Manificat - S.H. Krüger 1 - 0  
M.J. Sundby - D. Cologna 0 - 1  
Síugrás (Zakopane)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kubacki - S. Hula 0 - 1  
K. Stoch - R. Freitag 0 - 1  
M. Eisenbichler - A. Fannemel 0 - 1  
P. Prevc - J.A. Forfang 1 - 0  
S. Kraft - A. Wellinger 0 - 1  
Zakopane 2018    
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cilic - R. Federer 2 - 3  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Bopanna R - Dabrowski G / Pavic M 1 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.H. Fritz - B. Klahn 2 - 1  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.R. Collins - A. Tomljanovic 2 - 0  
D.R. Collins - S. Zhuk 2 - 1  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Berankis - V. Pospisil 0 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Arends S / Sancic A 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chiesa - J. Fett 2 - 1  
E. Rybakina - S. Sharipova 2 - 0  
Kr. Pliskova - T. Martincova 1 - 2  
N. Vikhlyantseva - J. Cepelova 2 - 0  
P. Monova - A. Petkovic 0 - 2  
R. Vinci - D. Kovinic 2 - 0  
V. Kuzmova - D. Yastremska 2 - 1  
V. Lapko - O. Dodin 2 - 0  
Tenisz (Tajpej-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - A. Raina 2 - 0  
Fangzhou Liu - D. Jakupovic 1 - 2  
H. Kuwata - J. Namigata 1 - 2  
Jing Jing Lu - Yuxuan Zhang 1 - 2  
L. Cabrera - P. Hon 2 - 0  
Xinyun Han - Pe. Plipuech 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Sakai - G. Anthony 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Junhui L / Yuchen L 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tzu Ying Tai - S. Nehwal 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polii G / Rahayu A - Matsutomo M / Takahashi A 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Zheng S / Huang Y 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Linares - M. Gesta 1 - 0  
L.M. Matthysse - T. Kiram 1 - 0  

 

2018.01.27.
Alpesi sí (Lesiklás, Garmisch-Partenkirch)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.L. Svindal - B. Feuz 0 - 1  
A.L. Svindal - C. Innerhofer 1 - 0  
C. Innerhofer - B. Feuz 0 - 1  
D. Paris - A.A. Kilde 1 - 0  
D. Paris - M. Mayer 1 - 0  
D. Paris - T. Dressen 1 - 0  
D. Paris - V. Kriechmayr    
H. Reichelt - A.L. Svindal 0 - 1  
H. Reichelt - B. Feuz 0 - 1  
H. Reichelt - C. Innerhofer 1 - 0  
Lesiklás, Garmisch-Partenkirchen 2018    
M. Mayer - A.A. Kilde 1 - 0  
M. Mayer - T. Dressen 0 - 1  
M. Mayer - V. Kriechmayr 0 - 1  
V. Kriechmayr - A.A. Kilde 1 - 0  
V. Kriechmayr - T. Dressen 1 - 0  
Alpesi sí (Óriásműles., női, Lenzerheide)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Brignone - M. Shiffrin 0 - 1  
F. Brignone - R. Mowinckel 0 - 1  
F. Brignone - S. Goggia 1 - 0  
M. Shiffrin - R. Mowinckel 0 - 1  
M. Shiffrin - S. Goggia 1 - 0  
R. Mowinckel - S. Goggia 1 - 0  
T. Worley - F. Brignone 1 - 0  
T. Worley - M. Shiffrin 1 - 0  
T. Worley - R. Mowinckel 1 - 0  
T. Worley - S. Goggia 1 - 0  
V. Rebensburg - F. Brignone 1 - 0  
V. Rebensburg - M. Shiffrin 1 - 0  
V. Rebensburg - R. Mowinckel 1 - 0  
V. Rebensburg - S. Goggia 1 - 0  
V. Rebensburg - T. Worley 0 - 1  
Óriásműlesiklás, női, Lenzerheide 2018    
Darts (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - G. Price (10 nyert leg-ig) 7 - 10  
G. Anderson - B. van de Pas (10 nyert leg-ig) 10 - 4  
M. van Gerwen - K. Huybrechts (10 nyert leg-ig) 10 - 6  
S. Whitlock - J. Wade (10 nyert leg-ig) 8 - 10  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Ostrava 6 - 5  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 14 - 6  
Usti nad Labem - Otrokovice 2 - 2  
Znojmo - Liberec 5 - 5  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Vendsyssel 6 - 5  
Skanderborg - Hvidovre 3 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - LaSB 4 - 4  
Indians Espoo - Seinäjoki 12 - 4  
Koovee Tampere - Steelers Hämeenlinna 5 - 6  
Welhot - Salba 5 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Sveiva 5 - 13  
Grei - Sarpsborg 6 - 18  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Pixbo Wallenstam 1 - 1  
Jönköping - Växjö 2 - 2  
Mullsjö - Höllviken 4 - 3  
Storvreta - Falun 8 - 3  
Thorengruppen - Örebro 5 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego 2 - 2  
Binghamton - Utica 1 - 3  
Hartford - Charlotte 2 - 2  
Laval - Manitoba 1 - 4  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 5 - 2  
Providence - Hershey 5 - 2  
Rockford - Ontario Reign 2 - 2  
Springfield - Bridgeport 5 - 3  
Syracuse - Belleville 5 - 2  
Texas Stars - Stockton 2 - 6  
Toronto Marlies - Rochester 2 - 0  
Tucson - Chicago Wolves 1 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Lustenau 5 - 3  
Fassa - Vipiteno/Sterzing 1 - 9  
Gherdeina/Gröden - Kitzbühel 2 - 6  
Neumarkt Riwega - Feldkirch 3 - 4  
Olimpija Ljubljana - Salzburg 2 2 - 0  
Renon/Ritten - Val Pusteria 1 - 0  
Zell am See - Jesenice 1 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Coventry 2 - 1  
Dundee - Fife 3 - 3  
Edinburgh - Guildford 2 - 4  
Manchester - Braehead 3 - 4  
Milton Keynes - Sheffield 5 - 2  
Nottingham - Belfast 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Prostejov 3 - 0  
Karlovy Vary - Slovan Ustecti Lvi 5 - 1  
Kladno - Slavia Trebic 5 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Benatky nad Jizerou 8 - 1  
Slavia Praha - Kadan 7 - 1  
Zubr Prerov - Vsetin 3 - 3  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Brassó 1 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Kokkolan Hermes 2 - 2  
Imatra Ketterä - Heinolan Peliitat 4 - 2  
IPK - Tuto 2 - 2  
SaPKo - Jokipojat 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Tappara 4 - 3  
Ilves - SaiPa 2 - 3  
Kalpa - Jukurit 2 - 2  
Kookoo - Kärpät 3 - 5  
Lahti Pelicans - Hämeenlinna 3 - 3  
Lukko - Turku PS 2 - 5  
Vaasan Sport - Ässät 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star Kunlun - Amur Habarovszk 2 - 4  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Prizma Riga 6 - 1  
Mogo Riga - Liepaja 4 - 3  
Zemgale/LLU - HS Riga 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Lillehammer 1 - 3  
Lorenskog - Sparta Sarpsborg 3 - 0  
Stavanger - Stjernen 2 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Chaux-de-Fonds 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Ambri 6 - 4  
Biel - Kloten 2 - 2  
Fribourg - Lugano 3 - 2  
Lausanne - Davos 4 - 4  
Zug - Servette 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Örebro 7 - 4  
HV 71 - Brynäs 2 - 4  
Linköping - Lulea 0 - 2  
Malmö - Mora 0 - 0  
Rögle - Karlskrona 1 - 1  
Skelleftea - Frölunda 0 - 3  
Växjö - Djurgarden 4 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Dizel Penza 3 - 3  
Gornyak Ucsali - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Izssztal Izsevszk 2 - 1  
Rjazany - Szarov 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Cedevita Zagreb 65 - 64  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Adelaide 95 - 90  
Perth - NZ Breakers 90 - 73  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Willebroek - Basic-Fit Brussels 78 - 93  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Flamengo 75 - 89  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Svitavy 99 - 90  
Ostrava - Olomoucko Prostejov 104 - 108  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - KP Brno 69 - 74  
Nymburk - Slavia Praha 74 - 62  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonju KCC Egis 81 - 91  
Busan Sonicboom - Changwon Sakers 72 - 75  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Thunders 80 - 92  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Asan Woori Wibee 49 - 67  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Nancy 79 - 65  
Le Havre - St-Chamond 74 - 67  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Dijon 81 - 77  
Cholet - Adecco ASVEL 69 - 72  
Le Portel - Limoges 73 - 51  
Monaco - Paris Levallois 78 - 77  
Pau Orthez - Antibes 72 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Tarbes 71 - 58  
Cavigal Nice - Landes 50 - 64  
Lattes Montpellier - Villeneuve d'Ascq Lille 52 - 57  
Roche Vendee - Nantes Reze 79 - 54  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Alaska Aces 84 - 88  
Star Hotshots - Tropang Texters 91 - 83  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AE Larissza - Marouszi 82 - 83  
Apollon Patra - Ethnikosz Pireusz 70 - 81  
Arkadikosz Tripoli - Iraklisz 75 - 75, h.u. 83 - 85  
Papagou - Lefkada 78 - 58  
Periszteri - Amintasz Dafni 88 - 68  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - Lavrio 94 - 81  
Panioniosz - Larissza-Farosz 74 - 66  
Promitheasz Patra - PAOK 81 - 68  
Rethymno - Koloszosz Rodosz 89 - 61  
Trikala - AEK Athén 71 - 82  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Zabok 77 - 74  
Kastela - Alkar Sinj 73 - 64  
Vrijednosnice Osijek - KK Zagreb 76 - 71  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel TA 74 - 86  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Mikawa Kariya 77 - 83  
Kawasaki Brave Thunders - Chiba 85 - 88  
Kyoto - Tokyo Sunrockers 82 - 73  
Shimane - Osaka 58 - 70  
Tochigi - Hokkaido 100 - 76  
Tokyo Alvark - Shiga 81 - 59  
Toyohashi Neophoenix - Toyama 65 - 74  
Yokohama - Nagoya Dolphins 80 - 81  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao - Xinjiang 110 - 122  
Kosárlabda (Kínai bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Zhejiang (2.m.) 96 - 61  
Shanghai - Jiangsu Phoenix (2.m.) 96 - 84  
Shanxi XR - Heilongjiang Daqing (2.m.) 74 - 65  
Xinjiang - Guangdong (2.m.) 74 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Szczecin 84 - 84, h.u. 98 - 92  
Legia Varsó - Start Lublin 71 - 83  
Zielona Gora - Starogard Gdanski 98 - 91  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorzow - Gdynia 77 - 75  
Wisla Krakkó - Torun 72 - 77  
Zaglebie Sosnowiec - Polkowice 65 - 94  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Lietkabelis 83 - 78  
Vytautas Prienai - Juventus Utena 78 - 86  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Kaposvár 94 - 77  
MAFC - Szombathely 78 - 88  
Pécs - Atomerőmű 84 - 86  
Sopron - Kecskemét 66 - 76  
Szolnok - Szeged 85 - 70  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PINKK-Pécs - Szekszárd 53 - 83  
Sopron - Győr 63 - 49  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Atlanta 121 - 110  
Chicago - LA Lakers 103 - 108  
Cleveland - Indiana 115 - 108  
Dallas - Portland 93 - 107  
Detroit - Oklahoma City 108 - 121  
Memphis - LA Clippers 100 - 109  
Milwaukee - Brooklyn 116 - 91  
New Orleans - Houston 115 - 113  
Phoenix - New York 85 - 107  
San Antonio - Philadelphia 78 - 97  
Toronto - Utah 93 - 97  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanau - Vechta 64 - 84  
Paderborn - Orange Academy 89 - 84  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Mitteldeutscher 91 - 71  
Giessen - Oldenburg 95 - 99  
Ludwigsburg - Bremerhaven 92 - 69  
Tübingen - Skyliners Frankfurt 57 - 65  
Ulm - Jena 87 - 72  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Torino 92 - 80  
VL Pesaro - Reggio Emilia 96 - 104  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szpartak Moszkva 66 - 62  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - MoraBanc Andorra 77 - 85  
San Pablo Burgos - Unicaja Malaga 78 - 85  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Movistar Estudiantes 71 - 60  
Ferrol - Girona 68 - 90  
Gernika Bizkaia - Bembibre 82 - 62  
P. Avenida - Cadi La Seu d'Urgell 75 - 71  
Vasco Gipuzkoa - Zaragoza 58 - 63  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Zlatibor Cajetina 73 - 67  
Dynamic Belgrád - Beovuk Belgrád 106 - 90  
Radnicki Kragujevac - Dunav Stari Banovci 70 - 82  
Spartak Subotica - Sloga Kraljevo 94 - 101  
Vrsac - Mladost Zemun 103 - 70  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Samorin - Nitra 66 - 54  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piestanske Cajky - Ruzomberok 69 - 69, h.u. 82 - 84  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Zlatorog Lasko 79 - 76  
Krka Novo Mesto - Sentjur 89 - 99  
Rogaska - Primorska Koper 79 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Trabzonspor 78 - 74  
Istanbul BB - Eskisehirspor 85 - 71  
Sakaryaspor - Buyukcekmece 77 - 67  
Usak Sportif - Yesilgiresun 85 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Adana ASKI 77 - 57  
Besiktas - AGÜ Kayserispor 79 - 56  
Istanbul Univ. - Galatasaray 75 - 87  
Yakin Dogu Univ. - Canik 90 - 40  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Bietigheim 28 - 26  
Vardar SCBT - Metz 29 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Holstebro 36 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - Kubany Krasznodar 30 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Lada Toljatti 30 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Kastamonu 26 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Höör 34 - 23  
Zalau - Most 31 - 28  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - Kamatero 16 - 13  
Doukasz - Filipposz Veria 24 - 21  
Drama - AEK Athén 26 - 37  
Edessza - Fivosz Szikiesz 32 - 24  
HAN Szaloniki - Panelliniosz 33 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Wybrzeze Gdansk 36 - 20  
Kwidzyn - Zaglebie Lubin 33 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelenia Gora - Elblag 25 - 26  
Kobierzyce - Koszalin 21 - 26  
Piotrcovia Piotrkow - Koscierzyna 28 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Vác 27 - 25  
Siófok - Békéscsaba 39 - 29  
Érd - Fehérvár 35 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Buxtehude 29 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Néva Szentpétervár 25 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Aguas Santas 22 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Braila - Danubius Galati 20 - 19  
Slatina - Rapid Bukarest 29 - 23  
U Cluj - Magura Cisnadiei 23 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Base Villaverde - Elche 24 - 25  
Mavi Nuevas Tecnologias - Rocasa Gran Canaria 28 - 32  
Mecalia Atl. Guardes - Granollers 32 - 31  
Porrino - Castellon 31 - 13  
Santa Eularia Puig Valls - Rincon Malaga 18 - 21  
Valladolid - Canyamelar Valencia 28 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VästerasIrsta - Skara 23 - 17  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajnoksága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Namíbia 2 - 0  
Zambia - Szudán 0 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Harrach - Medea 2 - 3  
MC Alger - Belouizdad 0 - 0  
Tadjenanet - USM Alger 0 - 3  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Bristol City 2 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Birmingham 1 - 1  
Hull City - Nottingham 2 - 1  
Liverpool - West Bromwich 2 - 3  
Middlesbrough - Brighton 0 - 1  
Millwall - Rochdale 2 - 2  
Milton Keynes Dons - Coventry 0 - 1  
Newport - Tottenham 1 - 1  
Notts County - Swansea 1 - 1  
Peterborough - Leicester 1 - 5  
Sheffield Utd. - Preston 1 - 0  
Southampton - Watford 1 - 0  
Wigan - West Ham 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Northampton 1 - 1  
Bradford - Wimbledon 0 - 4  
Doncaster - Bristol Rovers 1 - 3  
Gillingham - Fleetwood 2 - 1  
Oldham - Plymouth 1 - 2  
Portsmouth - Shrewsbury 0 - 1  
Southend - Scunthorpe 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Forest Green 1 - 0  
Cheltenham - Barnet 1 - 1  
Chesterfield - Stevenage 0 - 1  
Crawley - Accrington 2 - 1  
Grimsby - Luton 0 - 1  
Morecambe - Mansfield 1 - 2  
Port Vale - Colchester 2 - 2  
Swindon - Crewe 4 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Fulham 1 - 3  
Brentford - Norwich 0 - 1  
Bristol City - QPR 2 - 0  
Ipswich - Wolverhampton 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Halifax 3 - 0  
Dag & Red - Solihull Moors 1 - 3  
Dover - Guiseley 2 - 1  
Eastleigh - Hartlepool 4 - 3  
Ebbsfleet Utd. - Boreham 0 - 3  
Gateshead - Maidstone Utd. 2 - 1  
Leyton - Aldershot 2 - 3  
Macclesfield - Torquay 1 - 1  
Maidenhead Utd. - Chester 3 - 0  
Woking - Fylde 1 - 0  
Wrexham - Tranmere 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Vélez Sarsfield 0 - 1  
Lanus - Patronato Parana 1 - 1  
Newell's - Arsenal Sarandí 2 - 1  
Talleres Cordoba - San Lorenzo 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Brisbane Roar 1 - 2  
Wellington Phoenix - Adelaide Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Tubize 1 - 0  
Cercle Bruges - Roeselare 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Antwerpen 1 - 1  
Genk - St. Truiden 1 - 1  
Kortrijk - Eupen 0 - 0  
Waasland Beveren - Zulte Waregem 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Augsburg 1 - 1  
Bayern München - Hoffenheim 5 - 2  
Bremen - Hertha BSC 0 - 0  
Dortmund - Freiburg 2 - 2  
RB Leipzig - Hamburg 1 - 1  
VfB Stuttgart - Schalke 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Heidenheim 3 - 3  
Fürth - Holstein Kiel 0 - 0  
Kaiserslautern - Düsseldorf 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Chemnitz 3 - 2  
Karlsruhe - Bremen Amatőr 1 - 0  
Magdeburg - Meppen 0 - 0  
Osnabrück - Fortuna Köln 2 - 2  
Paderborn - Lotte 5 - 0  
Rostock - Erfurt 3 - 1  
Unterhaching - Wehen 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Mamelodi Sundowns 0 - 0  
Platinium Stars - Orlando Pirates 0 - 2  
Polokwane City - AmaZulu 0 - 0  
Supersport Utd. - Bidwest Wits 1 - 4  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaani - Oulu 3 - 4  
Musan Salama - Rovaniemi PS 0 - 6  
Labdarúgás (Finn Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Viikingit 3 - 0  
JJK Jyväskylä - GrIFK 2 - 0  
Lahti - Haka 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - KTP 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Tours 2 - 1  
Le Havre - Nimes 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Amiens 1 - 0  
Guingamp - Nantes 0 - 3  
Metz - Nice 2 - 1  
Paris SG - Montpellier 4 - 0  
St-Etienne - Caen 2 - 1  
Toulouse - Troyes 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Lamia 2 - 0  
Apollon Szmirnisz - Panathinaikosz 0 - 0  
Kassziopi Kerkyra - Plataniasz 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Heracles 3 - 3  
NAC Breda - Venlo 0 - 1  
Twente - PSV 0 - 2  
Zwolle - Vitesse 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - Indian Arrows 0 - 0  
NEROCA - Minerva Punjab 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Delhi 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Hapoel Haifa 0 - 1  
Hapoel Ashkelon - Ashdod 1 - 2  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Raanana 3 - 1  
Maccabi Haifa - Maccabi Petah Tikva 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Rayyan 3 - 3  
Al-Khor - Al-Kharaitiyat 2 - 0  
Umm-Salal - Al-Ahli (QAT) 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Macara 0 - 0  
Olimpia Asuncion - Montevideo Wanderers 2 - 0  
Universitario - Oriente Petrolero 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Queretaro 1 - 0  
Tijuana - Puebla 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Juventus 0 - 2  
Sassuolo - Atalanta 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Cremonese 0 - 0  
Bari - Empoli 0 - 4  
Carpi - Spezia 2 - 1  
Entella - Foggia 1 - 2  
Palermo - Brescia 2 - 0  
Parma - Novara 3 - 0  
Venezia - Cesena 1 - 0  
Vercelli - Ascoli 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Feralpisalo 1 - 1  
Mestre - Fermana 0 - 1  
Pordenone - Bassano 1 - 1  
Ravenna - Teramo 1 - 1  
Sambenedettese - Gubbio 1 - 1  
Santarcangelo - Albinoleffe 1 - 0  
Südtirol - Triestina 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Sporting CP 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Kilmarnock 3 - 1  
Celtic - Hibernian 1 - 0  
Hamilton - Dundee 1 - 2  
Hearts - Motherwell 1 - 1  
St. Johnstone - Partick Thistle 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Arbroath 0 - 0  
Albion Rovers - Stranraer 1 - 3  
Alloa - Raith Rovers 0 - 0  
East Fife - Forfar 1 - 2  
Queens Park - Ayr Utd. 1 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Peterhead 1 - 0  
Cowdenbeath - Berwick 1 - 3  
Edinburgh City - Annan 3 - 2  
Elgin - Stenhousemuir 2 - 0  
Montrose - Stirling 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Greenock Morton 0 - 3  
Falkirk - Inverness CT 3 - 1  
Livingston - Dumbarton 2 - 0  
Queen of South - Brechin 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Alcorcon 2 - 0  
Barcelona B - Granada 3 - 0  
Cadiz - Lugo 1 - 1  
Rayo Vallecano - La Hoya Lorca 5 - 1  
Reus - Oviedo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerceda - Gimn. Segoviana 0 - 1  
Fuenlabrada - Guijuelo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Arenas de Getxo 1 - 0  
Leioa - Lealtad de Villaviciosa 1 - 0  
Vitoria - Real Union Irun 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UE Llagostera - Villarreal B 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Levante 2 - 2  
Malaga - Girona 0 - 0  
Valencia - Real Madrid 1 - 4  
Villarreal - Real Sociedad 4 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Barcelona 0 - 3  
Espanyol - Sevilla 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Altinordu 0 - 2  
Elazigspor - Eskisehirspor 1 - 0  
Samsunspor - Manisaspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Bursaspor 3 - 1  
Galatasaray - Osmanlispor 2 - 0  
Göztepe Izmír - Kayserispor 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Penarol 1 - 3  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Carmarthen 1 - 4  
Cardiff Met University - Aberystwyth 0 - 1  
Connah's Quay - Porthmadog 3 - 1  
Llandudno FC - Ruthin Town 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - Knockbreda 2 - 3  
HW Welders - Lurgan Celtic 1 - 0  
Institute - Newry City 0 - 0  
Loughgall - PSNI 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Linfield 2 - 2  
Crusaders - Carrick 6 - 0  
Dungannon - Ards 1 - 0  
Glentoran - Coleraine 0 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman Utd. - Team Wellington 1 - 4  
MMA (Bellator 193)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.J. Matthews - K. Grove 1 - 0  
F. Gonzalez - L. Larkin 0 - 1  
J.J. Ambrose - S. Awad 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Charlotte)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Koch - B. Green 0 - 1  
M. Bektic - P. Godofredo 1 - 0  
N. Price - G. Sullivan 1 - 0  
V. Pichel - Jo. Silva 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Charlotte,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kish - J.Y. Kim 0 - 1  
K. Chookagain - M.R. Borella 1 - 0  
R. Markos - Jul. Lima 1 - 0  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Newcastle 21 - 8  
Harlequin - Llanelli Scarlets 35 - 7  
Leicester - Cardiff 24 - 12  
London Irish - London Wasps 66 - 7  
Sale - Northampton Saints 20 - 24  
Saracens - Newport Dragons 40 - 21  
Worcester - Exeter 31 - 21  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Racing-Metro 13 - 18  
La Rochelle - Brive 33 - 24  
Lyon - Agen 71 - 17  
Toulon - Bordeaux 36 - 12  
Toulouse - Oyonnax 37 - 15  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Pápua Új-Guinea 35 - 5  
Argentína - Franciaország 19 - 12  
Argentína - Wales 28 - 21  
Ausztrália - Skócia 24 - 21  
Dél-Afrika - Anglia 33 - 12  
Dél-Afrika - Spanyolország 38 - 0  
Franciaország - Kenya 14 - 17  
Kanada - Ausztrália (Helyszín: Ausztrália) 5 - 27  
Kanada - USA 19 - 40  
Spanyolország - Pápua Új-Guinea 17 - 21  
Szamoa - Oroszország 26 - 12  
USA - Skócia 26 - 12  
Wales - Kenya 12 - 26  
Új-Zéland - Fidzsi-szigetek 17 - 19  
Új-Zéland - Szamoa 31 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Sao Caetano 3 - 0  
Osasco Nestle - Fluminense 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Incheon Air Jumbos 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Incheon Heungkuk 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Nantes 1 - 3  
Poitevin Poitiers - Paris Volley 3 - 1  
Toulouse - Rennes 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamalieres - Cannes 0 - 3  
Evreux - St-Raphael 1 - 3  
Mulhouse - Nantes 3 - 1  
Quimper - Venelles 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Osaka Blazers 0 - 3  
JT Thunders - Suntory Sunbirds 3 - 1  
JTEKT Stings - Toyoda Gosei 0 - 3  
Toray Arrows - Panasonic Panthers 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ageo Medics - Hisamitsu Springs 0 - 3  
JT Marvelous - Denso Airybees 1 - 3  
NEC Red Rockets - Toyota Body Queenseis 1 - 3  
Toray Arrows - Hitachi Rivale 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Bayi 0 - 3  
Guangdong - Zhejiang 2 - 3  
Henan - Shangdong 1 - 3  
Shanghai - Liaoning 3 - 0  
Tianjin - Jiangsu 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Proxima Krakkó 3 - 1  
Impel Wroclaw - Bydgoszcz 3 - 0  
LKS Lodz - Muszynianka Muszyna 3 - 2  
Röplabda (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Trefl Gdansk 1 - 3  
Politechnika Varsó - Belchatow 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamnik - Kazincbarcika 3 - 0  
Nitra - Myjava 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Bratislava - Branik Maribor 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Rottenburg 3 - 0  
Lüneburg - Herrsching 3 - 2  
Netzhoppers Bestensee - Bühl 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Suhl Thüringen 3 - 0  
Vilsbiburg - SW Erfurt 3 - 1  
Wiesbaden - Münster 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Bisonte Firenze 3 - 1  
Legnano - Busto Arsizio 3 - 1  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Modena 3 - 1  
Trentino - Perugia 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Jugra Szurgut 1 - 3  
Dinamo Moszkva - Ural Ufa 3 - 2  
Jaroszlavl - Fakel Novij Urengoj 2 - 3  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Dinamo-LO 1 - 3  
Lokomotív Novoszibirszk - Kuzbassz Kemerovo 3 - 1  
Zenit Kazany - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Rio Duero Soria 3 - 1  
Mediterraneo de Castellon - Ushuaia Ibiza 1 - 3  
Tarragona - Santanderina 0 - 3  
Teruel - Barcelona 3 - 0  
Uriba Palma - Melilla 3 - 1  
Vecindario Gran Canaria - UBE L'Illa Grau 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arona Tenerife - Alcobendas 3 - 0  
Fachadas Dimurol - Barcelona 3 - 0  
IBSA Gran Canaria - Cajasol Juvasa 3 - 1  
Sant Cugat - Avarca de Menorca 3 - 1  
VP Madrid - Haro Rioja 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Arkas Izmir 3 - 2  
Halkbank Ankara - Fenerbahce 3 - 0  
Inegol Bld. Spor - Galatasaray 0 - 3  
Istanbul BB - Jeopark Kula 2 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Maliye Piyango Ankara 0 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - B. Adhiban 1 - 0  
Ga. Jones - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - M. Matlakov 1 - 0  
P. Svidler - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
V. Anand - W. So 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - F. Caruana 1 - 0  
Yifan Hou - Yi Wei 0.5 - 0.5  
Snooker (China Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - M. O'Donnell (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
A. Hamilton - D. John (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
B. Woollaston - R. Lawler (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
G. Dott - Mei Xiwen 6 - 2  
G. Wilson - Niu Zhuang (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
J. Lisowski - G. Greene (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
J. Perry - J. Swail (6 nyert frame-ig)    
J. Trump - Jak. Jones (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
M. Gould - Fang Xiongman (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M. Holt - A. Songsermsawad (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M. Joyce - P. Lines (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
R. McLeod - L. Highfield 0 - 6  
S. Donaldson - Anda Zhang (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Xiao Guodong - A. Borg (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Yu Delu - D. Jones 5 - 6  
Sífutás (Sprint, női, Seefeld)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jacobsen - L. van der Graaff    
A. Jacobsen - S. Caldwell    
H. Falk - A. Jacobsen    
H. Falk - H. Weng    
H. Falk - I. Ingemarsdotter    
H. Falk - K. Randall    
H. Falk - L. van der Graaff    
H. Falk - M. Dahlqvist    
H. Falk - S. Caldwell    
H. Weng - A. Jacobsen    
H. Weng - I. Ingemarsdotter 0 - 1  
H. Weng - K. Randall 0 - 1  
H. Weng - L. van der Graaff 0 - 1  
H. Weng - M. Dahlqvist 0 - 1  
H. Weng - S. Caldwell 0 - 1  
I. Ingemarsdotter - A. Jacobsen    
I. Ingemarsdotter - L. van der Graaff 0 - 1  
K. Randall - A. Jacobsen    
K. Randall - I. Ingemarsdotter 1 - 0  
K. Randall - L. van der Graaff 0 - 1  
K. Randall - S. Caldwell 0 - 1  
L. van der Graaff - M. Dahlqvist 1 - 0  
L. van der Graaff - S. Caldwell    
M.C. Falla - J. Diggins    
Sprint, női, Seefeld 2018    
Sífutás (Sprint, Seefeld)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Brandsdal - C. Halfvarsson    
E. Brandsdal - T. Peterson    
E. Iversen - E. Brandsdal    
E. Iversen - L. Chanavat 0 - 1  
F. Pellegrino - J.H. Klaebo 0 - 1  
L. Chanavat - C. Halfvarsson 1 - 0  
L. Chanavat - E. Brandsdal    
L. Chanavat - T. Peterson 1 - 0  
S.B. Skar - C. Halfvarsson 0 - 1  
S.B. Skar - E. Brandsdal    
S.B. Skar - E. Iversen 0 - 1  
S.B. Skar - S.T. Fossli 0 - 1  
S.B. Skar - T. Peterson 0 - 1  
S.T. Fossli - E. Brandsdal    
S.T. Fossli - L. Chanavat 0 - 1  
Sprint, Seefeld 2018    
Síugrás (Csapatverseny, Zakopane)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Japán 1 - 0  
Ausztria - Szlovénia 1 - 0  
Csapatverseny, Zakopane 2018    
Norvégia - Németország 0 - 1  
Németország - Ausztria 1 - 0  
Németország - Szlovénia 1 - 0  
Svájc - Csehország 1 - 0  
Szlovénia - Japán 0 - 1  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach/Pavic - Cabal/Farah 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Halep - C. Wozniacki 1 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - B. Klahn 1 - 2  
R. Opelka - T.H. Fritz 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Kudla D - Cerretani J / Paes L 0 - 2  
Huey T / Kudla D - Lipsky S / Marrero D 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Zhuk - M. Hibi 2 - 1  
Tenisz (Newport Beach, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loeb J / Peterson R - Christian K / Santamaria 2 - 1  
Loeb J / Peterson R - Doi M / Teichmann J 1 - 2  
Stollár F / Zhao C - Doi M / Teichmann J 0 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - V. Pospisil 0 - 2  
R. Berankis - L. Broady 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eysseric J / Nys H - Gille S / Vliegen J 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anshba - V. Kuzmova 0 - 2  
A. Kalinskaya - A. Petkovic 1 - 2  
B. Jovanovski Petrovic - O. Dodin 0 - 2  
D. Yastremska - E. Alexandrova 2 - 1  
E. Rybakina - V. Kudermetova 2 - 1  
H. Watson - R. Vinci 0 - 2  
J. Cepelova - S. Errani 2 - 1  
J. Paolini - D. Kovinic 1 - 2  
K. Flipkens - D. Chiesa 0 - 2  
Kr. Pliskova - B. Eraydin 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - V. Ivakhnenko 2 - 0  
P. Monova - V. Pogrebnyak 2 - 0  
S. Karatantcheva - J. Fett 1 - 2  
S. Sharipova - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 1  
T. Martincova - A. Frolova 2 - 0  
V. Tomova - V. Lapko 1 - 2  
Tenisz (Tajpej-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - Kwan Yau Ng 2 - 0  
C. Lister - A. Raina 0 - 2  
E. Hozumi - H. Kuwata 0 - 2  
Fangzhou Liu - M. Honcova 2 - 0  
H. Kaji - D. Jakupovic 0 - 2  
Jing Jing Lu - J. Garland 2 - 0  
L. Cabrera - Jia-Qi Kang 2 - 0  
Ling Zhang - Pe. Plipuech 1 - 2  
N. Bains - P. Hon 1 - 2  
Pei-Chi Lee - J. Namigata 0 - 2  
Xinyun Han - Shu-Ying Hsieh 2 - 0  
Yuxuan Zhang - Ay. Shimizu 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anthony - Tien Chen Chou 2 - 1  
K. Sakai - Wan Ho Son 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Rankireddy S / Shetty C 2 - 0  
Liu C / Zhang N - Junhui L / Yuchen L 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - S. Nehwal 0 - 2  
Tzu Ying Tai - Bing Jiao He 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S H / Shin S C - Polii G / Rahayu A 1 - 2  
Pedersen/Rytter Juhl - Matsutomo M / Takahashi A 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Jordan P / Oktavianti M D 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Goh S H / Lai S J 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budvanszka Rivijera Budva - Mladost Zagreb 7 - 8  
Mornar - Jadran Split 8 - 8  
Partizan Belgrád - Kotor 9 - 6  
VK Posk - Primorje Rijeka 10 - 9  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Szombathely 13 - 8  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Usyk - M. Briedis 1 - 0  

 

2018.01.26.
Alpesi sí (Kombináció, női, Lenzerheide)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-S. Barthet - R. Miradoli 1 - 0  
D. Feierabend - R. Mowinckel 1 - 0  
F. Brignone - M. Gisin 0 - 1  
F. Brignone - W. Holdener 0 - 1  
Kombináció, női, Lenzerheide 2018    
L. Gut - D. Feierabend 0 - 1  
L. Gut - R. Mowinckel 1 - 0  
L. Vonn - D. Feierabend 1 - 0  
L. Vonn - L. Gut 1 - 0  
L. Vonn - R. Mowinckel 1 - 0  
M. Kirchgasser - D. Feierabend 0 - 1  
M. Kirchgasser - L. Gut 0 - 1  
M. Kirchgasser - L. Vonn 0 - 1  
M. Kirchgasser - R. Mowinckel    
R. Miradoli - M. Bassino 0 - 1  
W. Holdener - M. Gisin 1 - 0  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Bite - Sydney Blue Sox 10 - 8  
Canberra Cavalry - Brisbane Bandits 5 - 4  
Darts (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - R. van Barneveld (10 nyert leg-ig) 9 - 10  
M. Suljovic - M. Smith (10 nyert leg-ig) 10 - 8  
P. Wright - A. Norris (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
R. Cross - I. White (10 nyert leg-ig) 10 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Trinec 9 - 2  
Sparta Praha - Helas Brno 6 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Iowa 3 - 3  
San Antonio - San Jose Barracuda 3 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Zlín 3 - 1  
Jihlava - Chomutov 3 - 2  
Liberec - Olomouc 3 - 0  
Litvínov - Sparta Praha 1 - 4  
Pardubice - Mladá Boleslav 3 - 2  
Plzen - Mountfield HK 3 - 2  
Vítkovice - Trinec 1 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Esbjerg 3 - 3  
Herning - SönderjyskE 2 - 2  
Odense - Aalborg 1 - 4  
Rungsted - Gentofte 3 - 4  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Csíkszereda 2 - 4  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Dunaújváros 5 - 2  
MAC Budapest - Újpest 8 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Imatra Ketterä 2 - 2  
Jokipojat - IPK 3 - 5  
Keupa - Espoo United 5 - 1  
Kiekko-Vantaa - Kokkolan Hermes 0 - 5  
Leki - SaPKo 4 - 6  
Roki - Tuto 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SaiPa - Kärpät 1 - 5  
Tappara - HIFK 3 - 4  
Turku PS - JYP 1 - 7  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Gap 2 - 0  
Epinal - Bordeaux 0 - 1  
Grenoble - Chamonix-Morzine 4 - 3  
Mulhouse - Lyon 2 - 5  
Rouen - Nice 6 - 1  
Strasbourg - Amiens 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Dinamo Riga 2 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Polonia Bytom 6 - 1  
GKS Katowice - Orlik Opole 2 - 2  
Naprzod Janow - GKS Tychy 0 - 12  
Stoczniowiec Gdansk - Podhale Nowy Targ 1 - 2  
Unia Oswiecim - Jastrzebie 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Winnipeg 3 - 3  
Arizona - Columbus 1 - 2  
Dallas - Toronto 1 - 4  
Detroit - Chicago 1 - 5  
Edmonton - Calgary 3 - 3  
Florida - Washington 2 - 4  
Las Vegas - NY Islanders 1 - 2  
Montreal - Carolina 5 - 6  
New Jersey - Nashville 0 - 3  
Ottawa - Boston 2 - 3  
Philadelphia - Tampa Bay 1 - 5  
Pittsburgh - Minnesota 6 - 3  
San Jose - NY Rangers 5 - 6  
St. Louis - Colorado 3 - 1  
Vancouver - Buffalo 0 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Lausitzer Füchse 4 - 1  
Crimmitschau - Bayreuth 9 - 5  
Frankfurt Löwen - Heilbronn 6 - 3  
Freiburg - Dresden 7 - 5  
Kassel - Ravensburg 5 - 7  
Kaufbeuren - Tölzer Löwen 5 - 0  
Riessersee - Bietigheim/Bissingen 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Düsseldorf 5 - 0  
Iserlohn - Nürnberg 5 - 2  
München - Köln 5 - 0  
Straubing - Ingolstadt 5 - 2  
Wolfsburg - Mannheim 3 - 7  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Medvescak Zagreb 2 - 2  
Graz - Salzburg 3 - 7  
Klagenfurt - Dornbirn 0 - 2  
Linz - Innsbruck 4 - 1  
Südtirol Bolzano - Znojmo 7 - 3  
Villach - Vienna Capitals 4 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - GCK Lions 1 - 3  
Chaux-de-Fonds - Winterthur 6 - 2  
Langenthal - Visp 4 - 1  
Thurgau - Ajoie 6 - 1  
Zug 2 - Olten 0 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Biel 2 - 2  
Kloten - Zug 2 - 3  
Langnau Tigers - Fribourg 2 - 1  
Lugano - Bern 4 - 0  
Servette - Lausanne 4 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - MODO 2 - 1  
Oskarshamn - Björklöven 2 - 2  
Södertälje - Karlskoga 3 - 3  
Timra - Troja/Ljungby 2 - 2  
Tingsryd - Vita Hasten 3 - 0  
Västervik - Leksand 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice 5 - 2  
Detva - Nitra 2 - 3  
Liptovsky Mikulas - Zvolen 4 - 3  
Poprad - Nove Zamky 3 - 3  
Zilina - Trencin 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szokol Krasznojarszk - Ermak Angarszk 3 - 4  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville/AABJ - Caxias do Sul 70 - 76  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trutnov - Karlovy Vary 59 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Goyang 90 - 88  
Wonju Dongbu - Seoul Knights 108 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guri Winnus - Yongin Blue Minx 64 - 80  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Olympiakosz 89 - 78  
CSZKA Moszkva - Brose Bamberg 81 - 72  
Fenerbahce Ülker - Barcelona 86 - 82  
Milano - Maccabi TA 102 - 111  
Valencia - Himki Moszkva 85 - 83  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denain - Aix Maurienne 82 - 80  
Evreux - Quimper 93 - 86  
Fos-sur-Mer - Orleans 81 - 74  
Lille - Charleville-Mezieres 81 - 70  
Nantes - Poitiers 75 - 83  
Roanne - Vichy-Clermont 75 - 65  
Rouen - Caen 84 - 83  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeres-Toulon - Strasbourg 70 - 73  
Reims - Boulazac 82 - 89  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Mondeville 73 - 62  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Phoenix Fuelmasters 82 - 87  
NLEX Road Warriors - RS Elasto Painters 86 - 97  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Chiba 87 - 80  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Liaoning 96 - 87  
Jiangsu Dragons - Zhejiang Guangsha 113 - 124  
Jilin - Fujian 104 - 133  
Shanxi - Guangzhou 123 - 117  
Shenzhen - Beijing Dragons 115 - 93  
Tianjin - Guangdong 86 - 126  
Zhejiang Chouzhou - Shanghai Sharks 85 - 103  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krosno - Torun 76 - 91  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - ZTE 98 - 86  
Jászberény - Debrecen 98 - 94  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - New York 130 - 118  
Golden State - Minnesota 126 - 113  
Miami - Sacramento 88 - 89  
Oklahoma City - Washington 121 - 112  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Bayern München 74 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Sant Adria 90 - 78  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Tamis Pancevo 83 - 95  
Vojvodina - OKK Belgrád 73 - 54  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija Ljubljana - Polzela 78 - 69  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Győr 28 - 22  
Kézilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Csehország 28 - 27  
Kézilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svédország 28 - 28  
Franciaország - Spanyolország 23 - 27  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - PAOK 26 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Debrecen 29 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - SZKIF Krasznodar 25 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Zuazo Barakaldo 32 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Skuru 25 - 25  
Lugi - Heid 30 - 26  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - Constantine 1 - 2  
Blida - JS Saoura 1 - 0  
Hussein Dey - Oran 1 - 1  
Paradou - JS Kabylie 2 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Wed. - Reading 3 - 1  
Yeovil - Manchester Utd. 0 - 4  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Chacarita Juniors 1 - 0  
Tigre - Banfield 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Sydney FC 1 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Sydney FC 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Westerlo 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Mouscron-Peruwelz 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Mönchengladbach 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Regensburg - Ingolstadt 3 - 2  
Union Berlin - Nürnberg 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Würzburg 1 - 0  
Zwickau - Sonnenhof Grossaspach 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Santiago Wanderers 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Cape Town - Free State Stars 0 - 0  
Maritzburg Utd. - Chippa Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hatta - Emirates Ras Al-Khaimah 2 - 2  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Ain 1 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasa PS - Jaro 2 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - Helsinki JK 0 - 8  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Bourg-Peronnas 1 - 2  
Auxerre - Paris FC 1 - 1  
Chateauroux - Sochaux 1 - 1  
Clermont - Quevilly Rouen 1 - 1  
Lens - Orleans 0 - 1  
Nancy - Brest 2 - 2  
Niort - Valenciennes 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau - Creteil 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Rennes 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dordrecht - Oss 2 - 0  
F. Sittard - Emmen 1 - 2  
Helmond - Almere City 1 - 2  
Maastricht - De Graafschap 1 - 3  
Nijmegen - Den Bosch 1 - 0  
RKC Waalwijk - Ajax 2 2 - 4  
Telstar - AZ Alkmaar 2 2 - 1  
Utrecht 2 - Cambuur 1 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Sparta Rotterdam 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Twente 0 - 6  
Ajax - VV Alkmaar 3 - 0  
Excelsior/Barendrecht - Zwolle 1 - 5  
PSV - ADO Den Haag 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Northeast Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paykan - Persepolis 1 - 3  
Sepahan - Foolad Khuzestan 0 - 1  
Siah Jamegan Mashhad - Tractor Tabriz 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Maccabi Herzliya 1 - 3  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Rishon Lezion 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sailiya - Al-Markhiya 4 - 1  
Qatar SC - Al-Arabi (QAT) 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Perugia 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trapani - Juve Stabia 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - St. Mirren 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Cordoba 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Eibar 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Erzurum Bld. Spor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Kasimpasa 2 - 1  
Genclerbirligi - Konyaspor 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - TNS 1 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Cliftonville 6 - 4  
Glenavon - Warrenpoint 3 - 3  
MMA (ONE Ch., Global Superheroes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kelly - R. Nunes 0 - 1  
G. Eustaquio - K. Akhmetov 1 - 0  
S. Kichukov - M.H. Bin 0 - 1  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Ospreys 43 - 20  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Spanyolország 22 - 10  
Argentína - Kenya 7 - 5  
Dél-Afrika - Pápua Új-Guinea 50 - 0  
Fidzsi-szigetek - Szamoa 31 - 5  
Franciaország - Wales 31 - 12  
Kanada - Skócia 5 - 52  
USA - Ausztrália (Helyszín: Ausztrália) 19 - 26  
Új-Zéland - Oroszország 61 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Bauru 3 - 0  
Praia - BRB/Brasilia 3 - 0  
Sesc RJ - Pinheiros 3 - 0  
Valinhos - Sesi SP 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Suwon Kepco 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Montpellier 3 - 0  
Tours - Arago de Sete 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrowiec Swietokrzyski - Bielsko-Biala 3 - 2  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Posojilnica Aich/Dob - Kamnik 3 - 2  
Waldviertel - Myjava 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Calcit Ljubljana 3 - 0  
Vasas - Slavia Bratislava 2 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Adhiban - Yi Wei 0.5 - 0.5  
F. Caruana - A. Giri 0.5 - 0.5  
M. Matlakov - P. Svidler 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - V. Kramnik 1 - 0  
S. Mamedyarov - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
V. Anand - Yifan Hou 1 - 0  
W. So - Ga. Jones 1 - 0  
Snooker (Championship League, 6.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dott - B. Woollaston (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
G. Dott - R. Walden (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
J. Trump - R. Walden (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
Li Hang - B. Woollaston (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
Li Hang - M. Gould (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
Li Hang - R. Walden (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
M. Gould - J. Trump (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
M. Gould - J. Trump (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M. Gould - Li Hang (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
M. White - B. Woollaston (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M. White - J. Trump (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
M. White - R. Walden (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hy. Chung - R. Federer    
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Mladenovic K - Makarova E / Vesnina E 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makarova E / Soares B - Dabrowski G / Pavic M 0 - 2  
MartinezSanchez/Demoliner - Babos T / Bopanna R 1 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - M. Kecmanovic 2 - 0  
D. King - C. Garin 1 - 2  
R. Opelka - M. Bachinger 2 - 0  
T.H. Fritz - N. Rubin 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Cerretani J / Paes L 0 - 2  
Huey T / Kudla D - Fritz T H / Opelka R 2 - 0  
Mmoh M / Tiafoe F - Cerretani J / Paes L    
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.R. Collins - Su Jeong Jang 2 - 1  
N. Gibbs - A. Tomljanovic 1 - 2  
S. Vickery - M. Hibi 0 - 2  
S. Zhuk - J.B. Teichmann 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - Y. Maden 2 - 1  
G. Sakharov - R. Berankis 1 - 2  
M. Guinard - L. Broady 0 - 2  
Q. Halys - V. Pospisil 0 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Arends S / Sancic A 0 - 2  
Stakhovsky S / Youzhny M - Arends S / Sancic A    
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anthony - Long Chen 2 - 1  
K. Sakai - R. Gemke 2 - 0  
Tien Chen Chou - H-K. Vittinghus 2 - 1  
Wan Ho Son - S.D. Kuncoro 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conrad-Peterson/Kolding - Rankireddy S / Shetty C 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Chen H L / Wang C-L 2 - 1  
Goh V S / Tan W K - Liu C / Zhang N 1 - 2  
Yao C L / Han Y P - Junhui L / Yuchen L 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Bing Jiao He 1 - 2  
N. Okuhara - R. Intanon 0 - 2  
S. Nehwal - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
Tzu Ying Tai - Ji Hyun Sung 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chae Y J / Kim H R - Polii G / Rahayu A 0 - 2  
Chang Y N / Jung K E - Matsutomo M / Takahashi A 0 - 2  
Haris D D / Pradipta R A - Lee S H / Shin S C 0 - 2  
Kittiharakul J / Prajongj - Pedersen/Rytter Juhl 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Zhang N / Liu X 2 - 0  
Saputra Y E / Islami M G - Jordan P / Oktavianti M D 1 - 2  
Tan K M / Lai P J - Goh S H / Lai S J 1 - 2  
Zheng S / Huang Y - Tang C M / Tse Y S 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Jug Dubrovnik 4 - 11  

 

2018.01.25.
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Bite - Sydney Blue Sox 7 - 9  
Canberra Cavalry - Brisbane Bandits 4 - 5  
Perth Heat - Melbourne Aces 2 - 9  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Viikingit Helsinki 12 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Storvreta 3 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Manitoba 1 - 4  
Bridgeport - Springfield 3 - 1  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 0 - 4  
Laval - Syracuse 2 - 3  
Lehigh Valley - Providence 3 - 2  
Utica - Hartford 3 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Zslobin - Dinamo Molodecsno 3 - 5  
Nyeman Grodno - Gomel 3 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Junoszt Minszk 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kookoo 3 - 6  
Jukurit - Vaasan Sport 3 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Slovan Bratislava 3 - 2  
Red Star Kunlun - Amur Habarovszk 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Los Angeles 1 - 1  
Chicago - Toronto 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lorenskog 9 - 0  
Lillehammer - Stavanger 1 - 3  
Manglerud - Kongsvinger 5 - 1  
Sparta Sarpsborg - Valerenga 5 - 3  
Stjernen - Storhamar 1 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwenningen - Augsburg 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Pantern Malmö 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Linköping 1 - 5  
Djurgarden - Rögle 6 - 2  
HV 71 - Skelleftea 3 - 1  
Karlskrona - Frölunda 1 - 7  
Lulea - Färjestad 4 - 1  
Mora - Växjö 2 - 4  
Örebro - Malmö 1 - 6  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - CSZK Szamara 5 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Dizel Penza 2 - 0  
Gornyak Ucsali - Izssztal Izsevszk 1 - 0  
Juzsnij Ural Orszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 3  
Rjazany - Barsz Kazany B 2 - 1  
SZKA-Neva - Szarov 3 - 0  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universo/Vitória - Sorocabana 95 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Anyang 96 - 86  
Jeonju KCC Egis - Ulsan Mobis Phoebus 79 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Bucheon KEB 76 - 70  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Zalgiris Kaunas 83 - 83, h.u. 94 - 93  
Real Madrid - Anadolu Efes 87 - 68  
Unicaja Malaga - Baskonia Vitoria 83 - 85  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Jekatyerinburg 55 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - UR Venezia 68 - 89  
Mersin BB - Flammes Carolo Ardennes 80 - 71  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermes Zagreb - Skrljevo 77 - 84  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Tongxi - Bayi Rockets 126 - 101  
Qingdao - Sichuan 121 - 100  
Shandong - Xinjiang 116 - 105  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Toronto 93 - 108  
Charlotte - New Orleans 96 - 101  
Dallas - Houston 97 - 104  
Detroit - Utah 89 - 89, h.u. 95 - 98  
Indiana - Phoenix 116 - 101  
LA Clippers - Boston 102 - 113  
Memphis - San Antonio 85 - 108  
Philadelphia - Chicago 115 - 101  
Portland - Minnesota 123 - 114  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Slovan Bratislava 69 - 47  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Silkeborg 27 - 34  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalau - Unirea Slobozia 27 - 17  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - HIF Karlskrona 27 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Sävehof 20 - 27  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biskra - Setif 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Rosario Central 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Newcastle Jets 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Oostende 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - St. Pauli 1 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Raja Matrouh - Al-Ahly (EGY) 1 - 3  
Misr Lel Makasa - El Entag El Harby 3 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Lille 2 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Larissza 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - Mohun Bagan 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Chennaiyin 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Pars Jonoubi Jam 4 - 0  
Gostaresh Tabriz - Naft Tehran 1 - 1  
Saipa Karaj - Padideh Mashhad 1 - 0  
Sanat Naft Abadan - Sepidrood Rasht 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Marmorek 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Sadd 0 - 4  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Correcaminos UAT 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Dep. Toluca 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - Juarez 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampico Madero - Atlas de Guadalajara 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Espanyol 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Dhamk 2 - 0  
Al-Shabab (KSA) - Al-Khaleej 3 - 1  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volero Zürich - Rzeszow 3 - 0  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Conegliano 2 - 3  
Novara - Prostejov 3 - 1  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Vizura Ruma 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Himik Juzsnij 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Targoviste 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Uijeongbu KB Stars 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Suwon Hyundai 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Tourcoing 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Guangdong 3 - 0  
Shandong - Jiangsu 1 - 3  
Shanghai - Sichuan 3 - 0  
Zhejiang - Beijing 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Liaoning 3 - 2  
Hubei - Henan 2 - 3  
Tianjin - Fujian 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Waldviertel 2 - 3  
Röplabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Nyíregyháza 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Latina 3 - 1  
Snooker (Championship League, 6.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - J. Trump (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
B. Woollaston - R. Walden (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
G. Dott - J. Trump (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
G. Dott - M. Gould (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
J. Trump - Li Hang (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
Li Hang - G. Dott (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
Li Hang - M. White (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M. Gould - B. Woollaston (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M. White - G. Dott (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
M. White - M. Gould (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
R. Walden - J. Trump (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
R. Walden - M. Gould (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cilic - K. Edmund 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal/Farah - Bryan B / Bryan M 2 - 0  
Mclachlan B / Struff J-L - Marach O / Pavic M 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - C. Wozniacki 0 - 2  
S. Halep - A. Kerber 2 - 1  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Pavic M - Larsson J / Middelkoop M 2 - 0  
Hlavackova/Roger-Vasselin - Makarova E / Soares B 1 - 2  
Sanders S / Polmans M - MartinezSanchez/Demoliner 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - B. Fratangelo    
D. Novikov - R. Opelka 0 - 2  
F. Peliwo - M. Bachinger 0 - 2  
M. Mmoh - D. King 1 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Gonzalez M - Cerretani J / Paes L 0 - 2  
Bury A / Peng H Y - Arevalo-Gonzalez/Reye 0 - 2  
Koolhof W / Sitak A - Huey T / Kudla D 0 - 2  
Lipsky S / Marrero D - Nedunchezhiyan/Rungkat 2 - 1  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - N. Gibbs 0 - 2  
Car. Zhao - A. Tomljanovic 0 - 2  
K. Day - S. Zhuk 1 - 2  
S. Vickery - R. Peterson 2 - 0  
V. Duval - J.B. Teichmann 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Day K / Dolehide C - Christian K / Santamaria 0 - 2  
Duque-Marino/Irigoyen - Kostova E / Seguel D 1 - 2  
Jaksic J / Rodina E - Doi M / Teichmann J 1 - 2  
Kostova E / Seguel D - Loeb J / Peterson R 1 - 2  
Stollár F / Zhao C - Townsend T / Wickmayer Y 2 - 1  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Guinard - E. Gulbis 2 - 1  
M. Moraing - V. Pospisil 0 - 2  
N. Gombos - A. Hoang 1 - 2  
Q. Halys - A. Vatutin 2 - 1  
Y. Maden - E. Ymer 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eysseric J / Nys H - De Schepper K / Sakharov G 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Tien Chen Chou 0 - 2  
G. Anthony - K. Wangcharoen 2 - 0  
H-K. Vittinghus - Wei Feng Chong 2 - 1  
R. Gemke - Hyeok Jin Jeon 2 - 0  
S. Avihingsanon - Long Chen 0 - 2  
S.D. Kuncoro - T. Sugiarto 2 - 0  
V. Axelsen - K. Sakai    
Wan Ho Son - Tzu Wei Wang 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Chen H L / Wang C-L - Berry A / Hardianto H 2 - 0  
Conrad-Peterson/Kolding - KAH M C / Low J S 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Setiawan H / Saputra R A 2 - 0  
Goh V S / Tan W K - Lee J-H / Lee Y 2 - 1  
LU K / Zheng S - Liu C / Zhang N 0 - 2  
Yao C L / Han Y P - Ivanov V / Sozonov I 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - Jang Mi Lee 2 - 1  
C. Marin - L. Kjaersfeldt 2 - 0  
F. Fitriani - R. Intanon 0 - 2  
Ji Hyun Sung - N. Jindapon 2 - 0  
Jin Wei Goh - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Tzu Ying Tai - Chia Hsin Lee 2 - 0  
Xiaoxin Chen - S. Nehwal 0 - 2  
Yu Po Pai - N. Okuhara 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Maheswari N K - Chang Y N / Jung K E 1 - 2  
Chae Y J / Kim H R - LIN Y C / Pai Y P 2 - 0  
Chen Q / Jia Y F - Haris D D / Pradipta R A 0 - 2  
Fruergaard M / Thygesen S - Kittiharakul J / Prajongjai R 0 - 2  
Hsu Y C / Wu T J - Pedersen/Rytter Juhl 0 - 2  
Lee S H / Shin S C - Kusuma F D / Sugiarto R 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Imanuela A / Ramadhanti S F S 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Lee Y / Hsu Y C 2 - 0  
Choi S G / Chae Y J - Goh S H / Lai S J 0 - 2  
Christiansen M / Pedersen - Zhang N / Liu X 1 - 2  
Durkin V / Vislova N - Tang C M / Tse Y S    
Rivaldy R / Wiratama A - Tan K M / Lai P J 0 - 2  
Saputra Y E / Islami M G - Karandasuwardi R / Susanto D 2 - 1  
Seo S J / Na K H - Jordan P / Oktavianti M D 0 - 2  
Wang C-L / Lee C H - Zheng S / Huang Y 1 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Hannover 13 - 12  

 

2018.01.24.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Indians Espoo 4 - 4  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slevik - Gjellerasen 6 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - AIK 6 - 3  
Höllviken - Jönköping 5 - 6  
Linköping - Helsingborg 11 - 5  
Växjö - Mullsjö 4 - 6  
Örebro - Dalen 5 - 3  
Futsal (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szlovákia 8 - 2  
Magyarország - Horvátország 1 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Cleveland 0 - 5  
Rockford - Bakersfield 4 - 1  
Texas Stars - San Jose Barracuda 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Jesenice 4 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braehead - Cardiff 0 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slovan Ustecti Lvi 4 - 2  
Frydek Mistek - Zubr Prerov 4 - 2  
Kadan - Litomerice 3 - 8  
Motor Ceske Budejovice - Havirov 3 - 0  
Prostejov - Slavia Praha 2 - 2  
Slavia Trebic - Karlovy Vary 0 - 2  
Vsetin - Kladno 1 - 6  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Vienna Capitals 2 7 - 4  
FTC - Fehérvári Titánok 7 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Leki 2 - 0  
Imatra Ketterä - SaPKo 2 - 2  
Kokkolan Hermes - Roki 3 - 3  
Tuto - Keupa 2 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Epinal    
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Dinamo Riga 5 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Mogo Riga 2 - 4  
Liepaja - HS Riga 6 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - NY Rangers 6 - 3  
Boston - New Jersey 3 - 2  
Dallas - Florida 6 - 1  
Detroit - Philadelphia 2 - 2  
Edmonton - Buffalo 0 - 5  
Las Vegas - Columbus 6 - 3  
Montreal - Colorado 4 - 2  
Nashville - Tampa Bay 3 - 3  
Pittsburgh - Carolina 3 - 1  
San Jose - Winnipeg 4 - 4  
St. Louis - Ottawa 3 - 0  
Vancouver - Los Angeles 6 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Ingolstadt 3 - 1  
Nürnberg - Köln 1 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Chaux-de-Fonds 5 - 12  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Timra 1 - 3  
Karlskoga - Västervik 2 - 1  
Leksand - Oskarshamn 4 - 5  
MODO - Tingsryd 5 - 2  
Troja/Ljungby - AIK 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Zvezda Csehov 4 - 3  
Szarjarka Karaganda - Heilongjiang 2 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Chengdu 6 - 1  
Zauralje Kurgan - Himik Voszkreszenszk 3 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Cairns 79 - 68  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Basic-Fit Brussels 89 - 93  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Hapoel Holon 98 - 93  
Oldenburg - Monaco 78 - 84  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - PAOK 93 - 79  
Ventspils - RH Gaziantepspor 91 - 103  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Rosa Radom 74 - 64  
Venezia - Olimpija Ljubljana 84 - 67  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Besiktas 59 - 59, h.u. 65 - 72  
Nanterre - Telekom Bonn 93 - 90  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Wonju Dongbu 92 - 93  
Seoul Knights - Seoul Thunders 76 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Incheon S-Birds 67 - 71  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Villeneuve d'Ascq Lille 64 - 60  
Galatasaray - Dinamo Kurszk 67 - 92  
Polkowice - Castors Braine 80 - 66  
USK Praha - Sopron 61 - 77  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Yakin Dogu Univ. 65 - 76  
Lattes Montpellier - Wisla Krakkó 57 - 85  
Nagyezsda Orenburg - P. Avenida 89 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Darussafaka 66 - 79  
Gran Canaria - Galatasaray 76 - 87  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Torino 101 - 68  
Zenit Szentpétervár - Bayern München 78 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Lok.Kubany Krasznodar 60 - 85  
Trento - Buducnost Podgorica 82 - 82, h.u. 105 - 106  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Adecco ASVEL 61 - 87  
Reggio Emilia - UNIKSZ Kazany 76 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Eirene Ragusa 85 - 61  
Szekszárd - Antakya Hatay 74 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Nyizsnyij Novgorod 80 - 89  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Buyukcekmece 73 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Tsmoki-Minszk 75 - 96  
Szolnok - Mornar 89 - 92  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - U-Banca Cluj 92 - 72  
Mons - Keravnosz 62 - 67  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - SM Beermen 93 - 107  
Meralco Bolts - KIA Picanto 105 - 76  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Liaoning 90 - 116  
Fujian - Zhejiang Chouzhou 117 - 124  
Shanxi - Shenzhen 127 - 120  
Tianjin - Guangzhou 131 - 126  
Zhejiang Guangsha - Shanghai Sharks 113 - 105  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Koszalin 82 - 73  
Szczecin - Dabrowa Gornicza 88 - 82  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - ZTE 57 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - New York 123 - 112  
LA Lakers - Boston 108 - 107  
Oklahoma City - Brooklyn 109 - 108  
Orlando - Sacramento 99 - 105  
San Antonio - Cleveland 114 - 102  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Iberostar Palma 79 - 77  
Castello - Manresa 69 - 87  
Melilla - Barcelona B 71 - 54  
Ourense - Iraurgi 77 - 65  
Palencia - Saenz Horeca Araberri 97 - 96  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Köbenhavn 23 - 29  
Nyköbing F. - Randers 36 - 35  
Ringköbing - Midtjylland 19 - 22  
Viborg - Ajax Köbenhavn 22 - 22  
Kézilabda (Eb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Franciaország 27 - 30  
Svédország - Norvégia 25 - 28  
Szerbia - Fehéroroszország 27 - 32  
Kézilabda (Eb, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Dánia 20 - 31  
Németország - Spanyolország 27 - 31  
Szlovénia - Csehország 26 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Issy Paris 16 - 24  
Fleury Loiret - Brest 21 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MW Elblag - Azoty Pulawy 23 - 29  
Piotrkow Trybunalski - Legionowo 23 - 22  
Pogon Szczecin - Wisla Plock 17 - 33  
Stal Mielec - Kalisz 29 - 34  
Wybrzeze Gdansk - Gwardia Opole 23 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Zaglebie Lubin 21 - 20  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Kristiansand 16 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UOR Moszkva - Néva Szentpétervár 22 - 26  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Xico Guimaraes 39 - 29  
Arsenal da Devesa - ABC Braga 26 - 30  
Avanca - Fafe 35 - 25  
Benfica - Belenenses 35 - 24  
Boa Hora - Porto 25 - 34  
Maia - Madeira SAD 20 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - Dunarea Braila 22 - 16  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Önnereds 22 - 26  
Höör - Boden 31 - 22  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,D csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burkina Faso - Kamerun 1 - 1  
Kongó - Angola 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Chelsea 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Waasland Beveren 2 - 2  
Antwerpen - Gent 1 - 1  
Eupen - Charleroi 1 - 0  
Lokeren - Genk 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Fürth 0 - 0  
Darmstadt - Kaiserslautern    
Düsseldorf - Erzgebirge Aue 2 - 1  
Heidenheim - Braunschweig 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Apollon Limasszol 0 - 4  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Bloemfontein Celtic 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Dibba Al-Fujairah 2 - 2  
Al-Wahda - Al-Nasr (UAE) 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - El Daklyeh 0 - 2  
El Zamalek - Al-Masry 0 - 1  
Petrojet - ENPPI 1 - 0  
Wadi Degla - Tanta 0 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biesheim - Grenoble 1 - 1  
Monaco - Lyon 2 - 3  
Montpellier - Lorient 4 - 3  
Paris SG - Guingamp 4 - 2  
St. Lo - Les Herbiers 1 - 2  
Tours - Metz 0 - 0  
Troyes - St-Etienne 1 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén 0 - 0  
Panioniosz - Lamia 1 - 0  
PAOK - Atromitosz Periszteri 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht - Feyenoord 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEROCA - Shilong Lajong 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Jamshedpur 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Zob Ahan 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi Netanya 2 - 0  
Maccabi Haifa - Maccabi TA 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Alebrijes de Oaxaca 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcielagos - Necaxa 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Celaya - Pachuca 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cimarrones de Sonora - Queretaro 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Udinese 3 - 0  
Sampdoria - Roma 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Robur Siena 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Porto 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Hibernian 0 - 1  
Hamilton - Hearts 0 - 3  
Motherwell - Ross County 2 - 0  
Rangers - Aberdeen 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Valencia 2 - 1  
Real Madrid - Leganes 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faiha - Al-Fateh 1 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Auckland City 0 - 2  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mulhouse - Alba Blaj 1 - 3  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Marica Plovdiv 3 - 0  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Mincsanka Minszk 3 - 2  
Düdingen - Dresden 0 - 3  
Eczacibasi Istanbul - Busto Arsizio 3 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Branik Maribor 3 - 0  
Stuttgart - Kieldrecht 3 - 0  
Uralocska Jekatyerinburg - KP Brno 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aesch Pfeffingen - Stiinta Bacau 2 - 3  
Charleroi - Bursa Bld. Spor 0 - 3  
Hermes Oostende - Tent Obrenovac 3 - 0  
IBSA Gran Canaria - NUC Neuchatel 3 - 0  
OrPo Orivesi - Ostrava 0 - 3  
Vasas - Nantes 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Deajeon Blue Fangs 3 - 0  
Röplabda (Lengyel Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Solna Wieliczka - Legionowo 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Friedrichshafen 1 - 3  
Rottenburg - Herrsching 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Trentino 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Inegol Bld. Spor 3 - 0  
Galatasaray - Ziraat Bankasi Ankara 1 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
Ga. Jones - V. Anand 0 - 1  
M. Carlsen - W. So 1 - 0  
P. Svidler - S. Mamedyarov 0 - 1  
V. Kramnik - M. Matlakov 1 - 0  
Yi Wei - F. Caruana 0.5 - 0.5  
Yifan Hou - B. Adhiban 0.5 - 0.5  
Snooker (Championship League, 5.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - J. Trump (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
Liang Wenbo - J. Trump    
M. Gould - B. Hawkins    
M. Gould - B. Woollaston (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
M. Gould - D.B. Gilbert (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M. Gould - J. Perry (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
M. Gould - Liang Wenbo    
M. Gould - S. Murphy    
M.J. Williams - B. Hawkins    
M.J. Williams - D.B. Gilbert (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M.J. Williams - J. Perry (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M.J. Williams - S. Murphy    
R. Walden - B. Hawkins    
R. Walden - D.B. Gilbert (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
R. Walden - J. Perry (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
R. Walden - J. Trump (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
R. Walden - S. Murphy    
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Berdych - R. Federer 0 - 3  
T. Sandgren - Hy. Chung 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal/Farah - Groth S / Hewitt L 2 - 0  
Daniell M / Inglot D - Marach O / Pavic M 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - M. Keys 2 - 0  
S. Halep - Ka. Pliskova 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Mladenovic K - Hsieh S W / Peng S 2 - 0  
Begu I-C / Niculescu M - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spears A / Cabal J-S - Babos T / Bopanna R 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - M. Krueger 2 - 1  
N. Rubin - A. Bublik 2 - 1  
S. Kozlov - M. Kecmanovic 0 - 2  
T.H. Fritz - T-S. Kwiatkowski 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Salisbury J - Arevalo-Gonzalez/Reye 1 - 2  
Lipsky S / Marrero D - Escobedo E / Oliveira G 2 - 1  
Mmoh M / Tiafoe F - Eubanks C / Klahn B 2 - 1  
Nedunchezhiyan/Rungkat - Reese H / Sarmiento R 2 - 1  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - M. Hibi 1 - 2  
C. McHale - J. Loeb 0 - 2  
Cl. Liu - Su Jeong Jang 1 - 2  
J. Loeb - D.R. Collins 1 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonic B / Muchova K - Christian K / Santamaria 1 - 2  
Day K / Dolehide C - Bektas E / Guarachi Mathison A 2 - 0  
Doi M / Teichmann J - Krawczyk D / Olmos G 2 - 0  
Jaksic J / Rodina E - Cako J / Vickery S 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - S. Stakhovsky 2 - 1  
M. Janvier - L. Broady 0 - 2  
M. Moraing - C. Hemery 2 - 1  
M. Youzhny - G. Sakharov 0 - 2  
N. Gombos - K. De Schepper 2 - 0  
S. Bolelli - R. Berankis 0 - 2  
Y. Uchiyama - V. Pospisil 0 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Arneodo R / Weissborn T-S 2 - 1  
Furness E / Lamasine T - Arends S / Sancic A 0 - 2  
Gille S / Vliegen J - Brown D / Pel D 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Long Chen 0 - 2  
B. Leverdez - Yuxiang Huang 2 - 1  
I.M. Mustofa - R. Gemke 1 - 2  
K. Phetpradab - H-K. Vittinghus 0 - 2  
K. Tsuneyama - Tzu Wei Wang 0 - 2  
K. Wangcharoen - Dan Lin 2 - 0  
L. Corvee - Tien Chen Chou 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - S.D. Kuncoro 0 - 2  
R. Ouseph - Hyeok Jin Jeon 0 - 2  
S. Avihingsanon - E. Holst 2 - 1  
S.H. Rhustavito - T. Sugiarto 0 - 2  
Sa. Verma - K. Sakai 1 - 2  
V. Axelsen - Jen Hao Hsu 2 - 0  
W.K.V. Wong - G. Anthony 0 - 2  
Wan Ho Son - C. Jonatan 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - LAW C H / OR C C 2 - 0  
Antonsen K / Nohr N - KAH M C / Low J S 1 - 2  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Junhui L / Yuchen L 1 - 2  
Chen H L / Wang C-L - Gutama S K / Putra F W 2 - 0  
Christiansen M / Daugaard - Goh V S / Tan W K 0 - 2  
Conrad-Peterson/Kolding - Ahsan M / Pratama A 2 - 0  
Endo H / Watanabe Y - Ivanov V / Sozonov I 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Isriyanate T / Namdash K 2 - 0  
Inoue T / Kaneko Y - Rankireddy S / Shetty C 0 - 2  
Kersaudy B / Maio J - Berry A / Hardianto H 0 - 2  
LEE C H / Tang C M - Liu C / Zhang N 1 - 2  
Setiawan H / Saputra R A - GOH S F / Izzuddin N 2 - 1  
Wahyu N A P / Ade Y S - Lee J-H / Lee Y 0 - 2  
Yao C L / Han Y P - Attri M / Sumeeth R B 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - Jang Mi Lee 0 - 2  
Beiwen Zhang - R. Intanon 0 - 2  
Bing Jiao He - A. Ohori 2 - 0  
C. Marin - D.D. Ayustine 2 - 0  
Chia Hsin Lee - M. Blichfeldt 2 - 0  
G. Mariska - Jin Wei Goh 1 - 2  
H. Ramadhini - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Ji Hyun Sung - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
K. Gilmour - F. Fitriani 1 - 2  
M.H. Chiang - L. Kjaersfeldt 0 - 2  
N. Jindapon - S. Sato 2 - 1  
N. Koch Rohde - Xiaoxin Chen 0 - 2  
Ngan Yi Cheung - N. Okuhara 0 - 2  
S. Nehwal - Yufei Chen 2 - 1  
Su Yu Chen - Yu Po Pai 1 - 2  
Tzu Ying Tai - Mic. Li 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Ni Ketut M I - Chang Y N / Jung K E 0 - 2  
Finne-Ipsen J / Soby R - Imanuela A / Ramadhanti S F S 1 - 2  
Hanadia K N / Permatasari - LIN Y C / Pai Y P 0 - 2  
Haris D D / Pradipta R A - Lestari N P / Nuraidah T R 2 - 0  
Hoo V K M / Woon K W - Pedersen/Rytter Juhl 0 - 2  
Hsu Y C / Wu T J - Cindiani M I / Jamil I C S 2 - 0  
Huang D / Li W - Matsutomo M / Takahashi A 0 - 2  
Kani S / Putri V - Kittiharakul J / Prajongjai R 1 - 2  
Lee S H / Shin S C - Tang J / YU X 2 - 0  
Lin X M / Wu F C - Fruergaard M / Thygesen S 0 - 2  
LIU X / Zhou C - Barkah Y / Maheswari N K 0 - 2  
Maharani A G L / Putri A - Kusuma F D / Sugiarto R 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Kusumah T O / Sukoco V A 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T J / Peck Y W - Wang C-L / Lee C H 1 - 2  
Jordan P / Oktavianti M D - Ronald R / Kandow W O 2 - 1  
Rivaldy R / Wiratama A - Abdul Latif M A / Riodingin R A 2 - 1  
Saputra Y E / Islami M G - Ramadiansyah A / Bandaso M C 2 - 1  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Partizan Belgrád 13 - 9  
Olympiakosz - Jug Dubrovnik 8 - 6  
OSC - Dinamo Moszkva 5 - 10  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alphen - Steaua Bukarest 4 - 15  
Spandau Berlin - Recco 9 - 10  
Szolnok - Eger 10 - 11  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Miskolc 13 - 9  
Marseille - SM Verona 9 - 11  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - BVSC    

 

2018.01.23.
Alpesi sí (Műlesiklás, Schladming)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myhrer - D. Ryding 1 - 0  
A. Myhrer - D. Yule 0 - 1  
A. Myhrer - L.K. Haugen 1 - 0  
A. Myhrer - Mi. Matt 1 - 0  
A. Myhrer - V. Muffat Jeandet 1 - 0  
D. Ryding - Mi. Matt 1 - 0  
D. Yule - Mi. Matt 1 - 0  
H. Kristoffersen - Mi. Matt 1 - 0  
L.K. Haugen - M. Feller 0 - 1  
L.K. Haugen - Mi. Matt 1 - 0  
M. Feller - D. Yule 0 - 1  
M. Feller - Mi. Matt 1 - 0  
M. Feller - R. Zenhausern 1 - 0  
M. Feller - V. Muffat Jeandet 1 - 0  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
M. Hirscher - Mi. Matt 1 - 0  
Műlesiklás, Schladming 2018    
R. Zenhausern - Mi. Matt 1 - 0  
V. Muffat Jeandet - Mi. Matt 1 - 0  
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, női, Kronplatz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Drev - S. Hector 0 - 1  
A. Drev - T. Robnik 1 - 0  
F. Brignone - M. Shiffrin 1 - 0  
L. Gut - S. Brunner 0 - 1  
M. Mölgg - L. Gut 1 - 0  
M. Mölgg - S. Brunner 0 - 1  
M. Shiffrin - S. Goggia    
P. Vlhova - M. Meillard 0 - 1  
S. Hector - M. Bassino 0 - 1  
T. Worley - F. Brignone 0 - 1  
V. Rebensburg - M. Shiffrin 1 - 0  
V. Rebensburg - S. Goggia    
V. Rebensburg - T. Worley 1 - 0  
W. Holdener - M. Bassino 0 - 1  
W. Holdener - R. Mowinckel 0 - 1  
Óriásműlesiklás, női, Kronplatz 2018    
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Ostrava 5 - 6  
Futsal (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Horvátország 1 - 3  
Magyarország - Szlovákia 0 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Fassa 8 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Brno 6 - 2  
Litvínov - Jihlava 1 - 3  
Mountfield HK - Chomutov 1 - 0  
Pardubice - Vítkovice 5 - 3  
Trinec - Sparta Praha 1 - 0  
Zlín - Mladá Boleslav 1 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Odense 3 - 1  
Gentofte - Rödovre 1 - 3  
Herlev Eagles - SönderjyskE 5 - 3  
Herning - Rungsted 3 - 2  
Hvidovre - Frederikshavn 3 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HC Dinamo Molodechno - Sahtar Szoligorszk 6 - 3  
Junoszt Minszk - HC Gomel 2 - 5  
Nyeman Grodno - Metallurg Zhlobin 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ilves 3 - 0  
JYP - Lukko 4 - 2  
Lahti Pelicans - Jukurit 2 - 4  
SaiPa - Vaasan Sport 4 - 4  
Tappara - Kalpa 4 - 1  
Turku PS - Hämeenlinna 2 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Angers 1 - 1  
Bordeaux - Strasbourg 4 - 4  
Chamonix-Morzine - Rouen 3 - 5  
Gap - Grenoble 5 - 6  
Lyon - Epinal 6 - 4  
Nice - Mulhouse 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 2  
Barsz Kazany - CSZKA Moszkva 6 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Slovan Bratislava 5 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Jokerit 4 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Lada Toljatti 2 - 0  
Szocsi - Vityaz Podolszk 1 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - Zemgale/Llu 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Islanders 2 - 2  
Calgary - Buffalo 1 - 1  
Chicago - Tampa Bay 0 - 2  
Minnesota - Ottawa 3 - 1  
New Jersey - Detroit 0 - 3  
Toronto - Colorado 2 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Sparta Sarpsborg 1 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bad Nauheim 6 - 4  
Heilbronn - Dresden 2 - 1  
Kaufbeuren - Crimmitschau 4 - 3  
Lausitzer Füchse - Frankfurt Löwen 4 - 1  
Ravensburg - Bietigheim/Bissingen 5 - 2  
Riessersee - Kassel 2 - 1  
Tölzer Löwen - Freiburg 5 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - München 4 - 1  
Düsseldorf - Straubing 4 - 3  
Eisbären Berlin - Wolfsburg 3 - 2  
Iserlohn - Krefeld 2 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medvescak Zagreb - Vienna Capitals 2 - 6  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Biasca Ticino 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Langnau Tigers 3 - 1  
Lausanne - Bern 5 - 3  
Zug - Zürich Lions 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pantern Malmö - Södertälje 3 - 4  
Vita Hasten - Almtuna 2 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Örebro 3 - 0  
Malmö - HV 71 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Barsz Kazany B 1 - 3  
Cselmet Cseljabinszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 3 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Szarov 4 - 0  
Gornyak Ucsali - Molot Perm 3 - 0  
Juzsnij Ural Orszk - Torosz Nyeftekamszk 3 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Szokol Krasznojarszk 3 - 3  
Rjazany - CSZK Szamara 2 - 2  
SZKA-Neva - Dizel Penza 5 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Izssztal Izsevszk 2 - 4  
Jégkorong (Visegrád Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Diósgyőr 4 - 2  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Limburg 81 - 78  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Murcia 79 - 72  
Sassari - Juventus Utena 93 - 78  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Ludwigsburg 56 - 70  
Neptunas Klaipeda - Capo D'Orlando 99 - 62  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Strasbourg 87 - 88  
Estudiantes - Bayreuth 68 - 76  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Avellino 81 - 77  
Zielona Gora - Oostende 98 - 68  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Sorocabana 83 - 64  
Vasco da Gama - Minas 70 - 54  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Incheon Elephants 84 - 75  
Goyang - Jeonju KCC Egis 82 - 87  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Le Portel 72 - 72, h.u. 80 - 83  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Nevezis Kedainiai 88 - 80  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Evreux - Hyeres-Toulon 79 - 90  
Gravelines - Bourg 70 - 73  
Poitiers - Boulazac 84 - 87  
Roanne - Reims 70 - 89  
Saint Vallier Basket - Cholet 78 - 76  
Union Tarbes Lourdes Pyrenees Basket - Denain 71 - 73  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Jilin 108 - 92  
Guangdong - Qingdao 119 - 104  
Jiangsu Dragons - Bayi Rockets 110 - 92  
Shandong - Sichuan 126 - 100  
Xinjiang - Jiangsu Tongxi 125 - 108  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Utah 104 - 90  
Charlotte - Sacramento 112 - 107  
Dallas - Washington 98 - 75  
Denver - Portland 104 - 101  
Houston - Miami 99 - 90  
LA Clippers - Minnesota 118 - 126  
Memphis - Philadelphia 105 - 101  
Milwaukee - Phoenix 109 - 105  
New Orleans - Chicago 114 - 114, h.u. 132 - 128  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CB PRAT JOVENTUT - Breogan Lugo 79 - 81  
Forca Lleida CE - Penas Huesca 59 - 69  
U.Financiera Bto. Oviedo - Leyma Basquet Coruna 80 - 71  
Valladolid - Clavijo Calzados Robusta 87 - 92  
Kézilabda (Eb, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Csehország 24 - 25  
Szlovénia - Spanyolország 31 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Gdynia - Kwidzyn 22 - 32  
Kézilabda (Orosz Szuperliga, férfiak)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Ugntu-Vnzm Ufa 27 - 29  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajnoksága, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyenlítői Guinea - Nigéria 1 - 3  
Ruanda - Líbia 0 - 1  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea 2 - Oxford Utd. 3 - 0  
Lincoln - Peterborough 4 - 2  
Shrewsbury - Oldham 2 - 1  
Yeovil - Fleetwood    
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rotherham - Bradford 2 - 0  
Scunthorpe - Doncaster 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Morecambe 1 - 1  
Notts County - Crawley 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Manchester City 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chester - Hartlepool 1 - 1  
Fylde - Maidstone Utd. 3 - 0  
Gateshead - Woking 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Kortrijk 0 - 3  
St. Truiden - Mechelen 2 - 0  
Zulte Waregem - Standard Liege 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Duisburg 0 - 2  
Holstein Kiel - Union Berlin 2 - 2  
Ingolstadt - Sandhausen 0 - 0  
Nürnberg - Regensburg 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Supersport United - Polokwane City 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (EGY) - Smouha 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Nimes 2 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Toulouse 2 - 0  
Canet Roussillon - Caen 1 - 1  
Chateauroux - Chambly 1 - 1  
Colomiers - Sochaux 1 - 2  
Epinal - Marseille 0 - 2  
Granville - Concarneau 1 - 1  
Nantes - Auxerre 3 - 4  
St-Brieuc - Lens 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Kfar Saba Shlomi - Hapoel Kfar Saba 1 - 3  
Hapoel Akko - Hapoel Haifa 1 - 2  
Hapoel Raanana - Sektzia Nes Ziona 2 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Beer Sheva 0 - 2  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Shfaram 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macara - Dep. Tachira 1 - 1  
Oriente Petrolero - Universitario 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Uniao Oliveirense 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partick Thistle - Celtic 1 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - St. Johnstone 0 - 4  
Livingston - Falkirk 0 - 1  
Peterhead - Dumbarton 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla - Atl. Madrid 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Kolumbia 2 - 0  
Norvégia - Izland 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Ceres-Negros 2 - 3  
Chiangrai Utd. - Bali Utd. Pusam 0 - 0  
Eastern Sports Club - CLB BD Thanh Hoa 2 - 4  
Muangthong Utd. - Johor Darul Takzim 5 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dergview - Loughgall    
Institute - PSNI 1 - 0  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Lodz 3 - 0  
Röplabda (Brazil női bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banana Boat/Praia - Pinheiros 3 - 2  
Barueri - Minas 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Casalmaggiore 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - VK Bratislava 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Zhejiang 3 - 2  
Guangdong - Tianjin 0 - 3  
Hebei - Henan 0 - 3  
Liaoning - Beijing 3 - 0  
Shangdong - Sichuan 3 - 0  
Shanghai - Jiangsu 3 - 0  
Yunnan - Fujian 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Milli Piyango 3 - 0  
Halkbank Ankara - Istanbul BBSK 3 - 0  
Jeopark Kula - Besiktas 3 - 0  
Torul Genclik - Afyon Bld. Spor 0 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - B. Adhiban 1 - 1  
Ga. Jones - Yifan Hou 1 - 1  
M. Matlakov - A. Giri 0 - 1  
S. Karjakin - Yi Wei 1 - 1  
S. Mamedyarov - V. Kramnik 1 - 1  
V. Anand - M. Carlsen 1 - 1  
W. So - P. Svidler 1 - 1  
Snooker (Championship League, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - D.B. Gilbert    
B. Hawkins - J. Trump    
B. Hawkins - S. Murphy    
B. Woollaston - B. Hawkins    
B. Woollaston - J. Perry 1 - 3  
D.B. Gilbert - B. Woollaston 1 - 3  
D.B. Gilbert - J. Trump 0 - 3  
J. Perry - D.B. Gilbert    
J. Perry - J. Trump 1 - 3  
J. Trump - M. Gould 3 - 1  
Liang Wenbo - B. Hawkins    
M. Gould - M.J. Williams 1 - 3  
M. Gould - R. Walden 3 - 1  
M.J. Williams - B. Woollaston 1 - 3  
M.J. Williams - J. Trump 0 - 3  
M.J. Williams - Liang Wenbo    
R. Walden - B. Woollaston 3 - 2  
R. Walden - Liang Wenbo    
R. Walden - M.J. Williams 1 - 3  
S. Murphy - J. Trump    
S. Murphy - Liang Wenbo    
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - K. Edmund 1 - 3  
R. Nadal - M. Cilic    
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Matkowski M / Qureshi A 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Mclachlan B / Struff J-L 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suarez Navarro - C. Wozniacki 1 - 2  
E. Mertens - E. Svitolina 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Niculescu M - Brady J / King V 2 - 1  
Chan L / Sestini Hlavackova A - Babos T / Mladenovic K 1 - 2  
Dabrowski G / Xu Y - Makarova E / Vesnina E 1 - 2  
Safarova L / Strycova B - Hsieh S W / Peng S 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Pavic M - Schuurs D / Rojer J 2 - 0  
Hlavackova/Roger-Vasselin - Kichenok N / Granollers M 2 - 0  
King V / Skugor F - Babos T / Bopanna R 0 - 2  
MartinezSanchez/Demoliner - Chan H-C / Venus M 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - M. Mmoh 0 - 2  
D. Kudla - R. Opelka 0 - 2  
H. Laaksonen - F. Peliwo 0 - 2  
K. Nishikori - D. Novikov 1 - 2  
M. Bachinger - E. Escobedo 2 - 0  
P. Polansky - A. Bublik 1 - 2  
T. Fawcett - B. Fratangelo 0 - 2  
T. Ito - D. King    
T. Paul - C. Garin 0 - 2  
T.H. Fritz - G. Olaso 2 - 0  
Y. Hanfmann - B. Klahn 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bublik A / Siljestrom A - Fritz T H / Opelka R 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Seguel - Car. Zhao 1 - 2  
F. Schiavone - A-Ka. Schmiedlova 1 - 2  
J.B. Teichmann - T. Townsend 2 - 0  
N. Gibbs - J. Boserup 2 - 1  
R. Peterson - E. Kostova 2 - 1  
S. Vickery - E. Rodina 2 - 0  
Y. Wickmayer - A. Tomljanovic 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boserup J / Hrdinova E - Loeb J / Peterson R 0 - 2  
Hesse A / Rodriguez V - Townsend T / Wickmayer Y 0 - 2  
Stollar F / Zhao C - Gibbs N / Mchale C 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - A. Hoang 1 - 2  
A. Vatutin - U. Ignatik 2 - 0  
M. Bourgue - R. Berankis 0 - 2  
M. Ymer - E. Gulbis 1 - 2  
M. Youzhny - C. Moutet 2 - 0  
N. Milojevic - Y. Maden 1 - 2  
Q. Halys - T. Lamasine 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clayton S / O'Mara J - Brown D / Pel D 1 - 2  
Eysseric J / Nys H - Berankis R / Elias G 2 - 0  
Guinard M / Janvier M - Balaji N S / Vardhan V 1 - 2  
Ignatik U / Uchiyama Y - Arneodo R / Weissborn T-S 0 - 2  
Matsui T / Motti A - De Schepper K / Sakharov G 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Widianto R / Mahmudin M 2 - 0  
Choi S G / Chae Y J - LU K / Zhou C 2 - 0  
Christiansen M / Pedersen C - Nugroho L A / Amelia R 2 - 0  
Goh S H / Lai S J - Wang Y / Huang D 2 - 1  
Higashino A / Watanabe Y - Zheng S / Huang Y 0 - 2  
Karandasuwardi R / Susanto D - Lee C H R / Chau H W 2 - 1  
Kersaudy B / Palermo L - Tang C M / Tse Y S 0 - 2  
Lee Y / Hsu Y C - Labar R / Fontaine A 2 - 0  
Nohr N / Thygesen S - Tan K M / Lai P J 0 - 2  
Rasmussen A S / Kjaersfeldt L H - Zhang N / Liu X 0 - 2  
Seo S J / Na K H - LU C Y / Chiang K H 2 - 1  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabadell - Jadran Herceg Novi 8 - 10

 

 

2018.01.22.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Minnesota 38 - 7  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Pardubice 6 - 2  
Golf (Careerbuilder Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Careerbuilder Challenge 2018    
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Vienna Capitals 2 7 - 1  
Fehérvári Titánok - FTC 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Admiral Vlagyivosztok 2 - 3  
Dinamo Riga - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Amur Habarovszk 3 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Red Star Kunlun 4 - 1  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Moszkva 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Szeversztal Cserepovec 3 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Avangard Omszk 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - San Jose 2 - 6  
Carolina - Las Vegas 1 - 5  
Los Angeles - NY Rangers 4 - 2  
Winnipeg - Vancouver 1 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Himik Voszkreszenszk 1 - 1  
Szarjarka Karaganda - Chengdu 4 - 0  
Torpedo Kamenogorszk - Heilongjiang 8 - 2  
Zauralje Kurgan - Zvezda Csehov 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skopje - Crvena zvezda 58 - 92  
Zadar - Mornar 77 - 93  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campo Mourao - Bauru 59 - 97  
Mogi das Cruzes - Botafogo 84 - 70  
Paulistano - Franca 88 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guri Winnus - Asan Woori Wibee 56 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Le Mans 82 - 72  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Lavrio 98 - 98, h.u. 120 - 118  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel Eilat 88 - 61  
Ironi Ness Ziona - Maccabi Haifa 74 - 71  
Maccabi Ashdod - Maccabi Rishon 106 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Indiana 86 - 94  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Cremona 82 - 80  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatibor Cajetina - Spartak Subotica 77 - 57  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 97 - 80  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Esbjerg 22 - 35  
Kézilabda (Eb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Fehéroroszország 29 - 20  
Szerbia - Franciaország 30 - 39  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Sztavropol 25 - 33  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Namíbia - Zambia 1 - 1  
Uganda - Elefántcsontpart 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erfurt - Magdeburg 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Olympiakosz Nicosia 4 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Al-Dhafra 2 - 0  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Wasl 1 - 4  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Al-Mokawloon Arab 1 - 1  
Ismaily - Al-Assiouty 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - FC Köbenhavn 5 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Ajaccio 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Cambuur 3 - 2  
AZ Alkmaar 2 - Den Bosch 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - Indian Arrows 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Katamon 0 - 2  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Hadera 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Bnei Sakhnin 4 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montevideo Wanderers - Olimpia Asuncion 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Monarcas Morelia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Genoa 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Livorno 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Renate 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swansea - Liverpool 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Malaga 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Adanaspor 3 - 1  
Gaziantep Bld. Spor - Samsunspor 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Galatasaray 1 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Finnország 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Oroszország 0 - 0  
USA - Dánia 5 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Gdansk - Zawiercie 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Proton Szaratov - Avtodor-M. Cseljabinszk 3 - 0  
Szahalin - Leningradka Szentpétervár 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canakkale Bld. Spor - Ilbank Ankara 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - T. Sandgren 2 - 3  
F. Fognini - T. Berdych 0 - 3  
Fucsovics M. - R. Federer 0 - 3  
N. Djokovic - Hy. Chung 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Roger-Vasseli - Marach O / Pavic M 1 - 2  
Kubot L / Melo M - RAM R / Sharan D 2 - 1  
Mclachlan B / Struff J-L - CarrenoBusta/Garcia-Lopez 2 - 0  
Podlipnik-Castil/Vasilevs - Daniell M / Inglot D 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - Ka. Pliskova 1 - 2  
M. Keys - C. Garcia 2 - 0  
S-W. Hsieh - A. Kerber 1 - 2  
S. Halep - N. Osaka 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan L / Sestini Hlavacko - Chan H-C / Srebotnik K 2 - 0  
Dabrowski G / Xu Y - Aoyama S / Yang Z 2 - 0  
Golubic V / Stojanovic N - Babos T / Mladenovic K 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Makarova E / Vesnina E 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan L / Murray J - Sanders S / Polmans M 0 - 2  
Larsson J / Middelkoop M - Dellacqua C / Peers J 2 - 0  
Peschke K / Kontinen H - Spears A / Cabal J-S 1 - 2  
Stosur S / Groth S - Makarova E / Soares B 1 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clezar - S. Kozlov 0 - 2  
M. Arevalo - T-S. Kwiatkowski 0 - 2  
M. Kecmanovic - F. Tiafoe 2 - 1  
M. Krueger - Gon. Oliveira 2 - 0  
N. Rubin - T. Smyczek 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Peng H Y - Krajicek A/ Withrow J 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.R. Collins - M. Bouzkova 2 - 0  
I. Falconi - A. Anisimova    
J. Cako - S. Zhuk 0 - 2  
M. Duque Marino - K. Day 0 - 2  
M. Hibi - A. Riske 2 - 0  
S. Vögele - Cl. Liu 0 - 2  
Su Jeong Jang - S. Kenin 2 - 0  
V. Duval - M. Doi 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, USA , Selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novikov - D.E. Galan Riveros 2 - 0  
J. Hiltzik - C. Garin 0 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - M. Guinard 0 - 2  
G. Sakharov - U. Humbert 2 - 1  
L. Broady - D. Brown 2 - 1  
M. Janvier - T. Robredo 2 - 0  
S. Bolelli - S. Ofner 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Hemery C / Lokoli L 2 - 0  
Stakhovsky S / Youzhny M - Draganja/Draganja 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,