Tippmix eredmények - 2018. január 15-21.

2018-01-15
Tippmix eredmények - 2018. január 15-21.
2018.01.22.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Minnesota 38 - 7  
Golf (Careerbuilder Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Careerbuilder Challenge 2018    
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Vienna Capitals 2 7 - 1  
Fehérvári Titánok - FTC    
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Admiral Vlagyivosztok 2 - 3  
Dinamo Riga - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Amur Habarovszk 3 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Red Star Kunlun 4 - 1  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Moszkva 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Szeversztal Cserepovec 3 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Avangard Omszk 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - San Jose 2 - 6  
Carolina - Las Vegas 1 - 5  
Los Angeles - NY Rangers 4 - 2  
Winnipeg - Vancouver 1 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Himik Voszkreszenszk 1 - 1  
Szarjarka Karaganda - Chengdu 4 - 0  
Torpedo Kamenogorszk - Heilongjiang 8 - 2  
Zauralje Kurgan - Zvezda Csehov 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skopje - Crvena zvezda 58 - 92  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guri Winnus - Asan Woori Wibee 56 - 69  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Lavrio 98 - 98, h.u. 120 - 118  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel Eilat 88 - 61  
Ironi Ness Ziona - Maccabi Haifa 74 - 71  
Maccabi Ashdod - Maccabi Rishon    
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Indiana 86 - 94  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatibor Cajetina - Spartak Subotica 77 - 57  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 97 - 80  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Esbjerg 22 - 35  
Kézilabda (Eb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Fehéroroszország    
Szerbia - Franciaország 30 - 39  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Sztavropol 25 - 33  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Namíbia - Zambia    
Uganda - Elefántcsontpart    
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Olympiakosz Nicosia 4 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Al-Dhafra 2 - 0  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Wasl 1 - 4  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Al-Mokawloon Arab 1 - 1  
Ismaily - Al-Assiouty 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - FC Köbenhavn 5 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Cambuur    
AZ Alkmaar 2 - Den Bosch    
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - Indian Arrows 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Katamon 0 - 2  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Hadera 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Bnei Sakhnin    
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Monarcas Morelia 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Adanaspor 3 - 1  
Gaziantep Bld. Spor - Samsunspor 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Galatasaray 1 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Finnország 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Oroszország 0 - 0  
USA - Dánia 5 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Gdansk - Zawiercie 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Proton Szaratov - Avtodor-M. Cseljabinszk 3 - 0  
Szahalin - Leningradka Szentpétervár 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canakkale Bld. Spor - Ilbank Ankara 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - T. Sandgren 2 - 3  
F. Fognini - T. Berdych 0 - 3  
Fucsovics M. - R. Federer 0 - 3  
N. Djokovic - Hy. Chung 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Roger-Vasseli - Marach O / Pavic M 1 - 2  
Kubot L / Melo M - RAM R / Sharan D 2 - 1  
Mclachlan B / Struff J-L - CarrenoBusta/Garcia-Lopez 2 - 0  
Podlipnik-Castil/Vasilevs - Daniell M / Inglot D 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - Ka. Pliskova 1 - 2  
M. Keys - C. Garcia 2 - 0  
S-W. Hsieh - A. Kerber 1 - 2  
S. Halep - N. Osaka 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan L / Sestini Hlavacko - Chan H-C / Srebotnik K 2 - 0  
Dabrowski G / Xu Y - Aoyama S / Yang Z 2 - 0  
Golubic V / Stojanovic N - Babos T / Mladenovic K 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Makarova E / Vesnina E 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan L / Murray J - Sanders S / Polmans M 0 - 2  
Larsson J / Middelkoop M - Dellacqua C / Peers J 2 - 0  
Peschke K / Kontinen H - Spears A / Cabal J-S 1 - 2  
Stosur S / Groth S - Makarova E / Soares B 1 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Duque Marino - K. Day    
S. Vögele - Cl. Liu 0 - 2  
V. Duval - M. Doi 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, USA , Selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novikov - D.E. Galan Riveros 2 - 0  
J. Hiltzik - C. Garin 0 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - M. Guinard 0 - 2  
G. Sakharov - U. Humbert 2 - 1  
M. Janvier - T. Robredo 2 - 0  
S. Bolelli - S. Ofner 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Hemery C / Lokoli L 2 - 0  
Stakhovsky S / Youzhny M - Draganja/Draganja 2 - 0

 

2018.01.20.
Alpesi sí (Lesiklás, Kitzbühel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.L. Svindal - B. Feuz 0 - 1  
A.L. Svindal - D. Paris 1 - 0  
A.L. Svindal - K. Jansrud 1 - 0  
A.L. Svindal - M. Mayer 1 - 0  
B. Feuz - M. Mayer 1 - 0  
D. Paris - B. Feuz 0 - 1  
D. Paris - M. Mayer 1 - 0  
H. Reichelt - A.L. Svindal 1 - 0  
H. Reichelt - B. Feuz 0 - 1  
H. Reichelt - D. Paris 1 - 0  
H. Reichelt - K. Jansrud 1 - 0  
H. Reichelt - M. Mayer 1 - 0  
K. Jansrud - B. Feuz 0 - 1  
K. Jansrud - D. Paris 1 - 0  
K. Jansrud - M. Mayer 1 - 0  
Lesiklás, Kitzbühel 2018    
Alpesi sí (Lesiklás,női,Cortina II.vers.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Gut - F. Brignone 1 - 0  
L. Gut - J. Wiles 0 - 1  
L. Gut - M. Gisin 0 - 1  
L. Gut - M. Shiffrin 0 - 1  
L. Gut - N. Schmidhofer 0 - 1  
L. Gut - T. Weirather 0 - 1  
L. Vonn - S. Goggia 1 - 0  
Lesiklás, női, Cortina II. verseny 2018    
M. Shiffrin - F. Brignone 1 - 0  
M. Shiffrin - J. Wiles 0 - 1  
M. Shiffrin - M. Gisin 0 - 1  
N. Schmidhofer - M. Shiffrin 0 - 1  
N. Schmidhofer - T. Weirather 0 - 1  
T. Weirather - F. Brignone 1 - 0  
T. Weirather - M. Gisin 1 - 0  
T. Weirather - M. Shiffrin 1 - 0  
Asztalitenisz (Hungarian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chien-An Chen - Chuqin Wang 0 - 4  
Dingshuo Liu - J. Groth 4 - 3  
P. Franziska - H. Calderano 2 - 4  
Zhendong Fan - H. Calderano 4 - 1  
Zhendong Fan - Kr. Karlsson 4 - 1  
Asztalitenisz (Hungarian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jie Li - Szu-Yu Chen 2 - 4  
Manyu Wang - Xingtong Chen 4 - 3  
Meng Chen - Manyu Wang 1 - 4  
S. Polcanova - Xingtong Chen 2 - 4  
Szu-Yu Chen - Yingsha Sun 1 - 4  
Yingsha Sun - Ho Ching Lee 4 - 1  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Aces - Adelaide Bite 4 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Vitkovice 3 - 10  
Ostrava - Liberec 8 - 5  
Znojmo - Usti nad Labem 10 - 4  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Aarhus 1 - 6  
Sunds - SFC Copenhagen 6 - 1  
Vendsyssel - Rödovre 5 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Sveiva 4 - 16  
Baekkelaget - Grei 5 - 3  
Gjellerasen - Tunet 9 - 11  
Haugerud - Slevik 3 - 14  
Sarpsborg - Fredrikstad 8 - 5  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Kloten-Bülach 6 - 3  
Rychenberg Winterthur - Langnau 9 - 5  
St. Gallen - Wiler-Ersigen 3 - 11  
Uster - Malans 6 - 5  
Zug - Thun 8 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pixbo Wallenstam - Linköping 9 - 4  
Växjö - Höllviken 10 - 4  
Örebro - Falun 3 - 10  
Futsal (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya - Machida 4 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Rockford 3 - 4  
Hartford - Utica 2 - 2  
Iowa - Bakersfield 3 - 3  
Laval - Belleville 1 - 4  
Manitoba - Texas Stars 0 - 4  
Milwaukee - Grand Rapids 2 - 5  
Providence - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 0  
San Antonio - Tucson 1 - 1  
San Diego - San Jose Barracuda 2 - 3  
Springfield - Binghamton 3 - 5  
Stockton - Ontario Reign 2 - 5  
Syracuse - Toronto Marlies 1 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Fassa 6 - 5  
Gherdeina/Gröden - Cortina 3 - 4  
Klagenfurt 2 - Kitzbühel 1 - 6  
Lustenau - Jesenice 2 - 5  
Renon/Ritten - Asiago 1 - 4  
Vipiteno/Sterzing - Olimpija Ljubljana 4 - 1  
Zell am See - Neumarkt Riwega 5 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Coventry 7 - 2  
Braehead - Edinburgh 4 - 3  
Fife - Dundee 6 - 6  
Manchester - Milton Keynes 3 - 1  
Nottingham - Cardiff 6 - 4  
Sheffield - Guildford 7 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Benatky nad Jizerou 4 - 2  
Karlovy Vary - Vsetin 1 - 2  
Kladno - Frydek Mistek 2 - 2  
Litomerice - Prostejov 3 - 1  
Slavia Praha - Motor Ceske Budejovice 3 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Trebic 3 - 1  
Zubr Prerov - Kadan 3 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Junoszt Minszk 4 - 4  
Metallurg Zslobin - Gomel 2 - 4  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 4 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Jokipojat 2 - 7  
Kiekko-Vantaa - IPK 3 - 3  
Leki - Keupa 2 - 2  
Roki - Imatra Ketterä 5 - 3  
SaPKo - Tuto 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Ässät 4 - 2  
Jukurit - JYP 3 - 2  
Kalpa - HIFK 3 - 2  
Kookoo - SaiPa 3 - 3  
Kärpät - Lahti Pelicans 4 - 1  
Lukko - Tappara 4 - 0  
Vaasan Sport - Hämeenlinna 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 4 - 0  
Dinamo Riga - Dinamo Minszk 2 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Red Star Kunlun 2 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Avangard Omszk 3 - 6  
SZKA Szentpétervár - Amur Habarovszk 5 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szeversztal Cserepovec 5 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - Kurbads Riga 3 - 2  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Újpest 4 - 0  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Újpest 4 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Los Angeles 2 - 1  
Buffalo - Dallas 1 - 7  
Calgary - Winnipeg 1 - 1  
Colorado - NY Rangers 3 - 1  
Florida - Las Vegas 3 - 3  
Philadelphia - New Jersey 3 - 1  
Washington - Montreal 2 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Sparta Sarpsborg 1 - 4  
Stavanger - Manglerud 8 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Fehérvár 2 - 0  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Langnau Tigers 2 - 3  
Bern - Lausanne 3 - 3  
Biel - Davos 5 - 1  
Fribourg - Servette 4 - 4  
Kloten - Zürich Lions 3 - 3  
Lugano - Zug 1 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Karlskoga 2 - 0  
Troja/Ljungby - Oskarshamn 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Djurgarden 4 - 1  
Frölunda - Lulea 2 - 2  
Färjestad - Skelleftea 1 - 3  
Karlskrona - Mora 2 - 1  
Växjö - Linköping 3 - 1  
Örebro - Rögle 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Metallurg Novokuznyeck 4 - 1  
Rubin Tyumeny - Heilongjiang 5 - 2  
Szarjarka Karaganda - Zvezda Csehov 2 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Himik Voszkreszenszk 3 - 2  
Zauralje Kurgan - Chengdu 3 - 0  
Kerékpár (Tour Down Under - 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hamilton - B. Canty 1 - 0  
D. Ulissi - J. McCarthy 1 - 0  
N. Earle - R. Gesink 0 - 1  
P-R. Latour - J. Izaguirre Insausti 0 - 1  
R. Porte - G. Bennett 1 - 0  
Tour Down Under 2018 - 5. szakasz    
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Mega Bemax 75 - 73  
Partizan Belgrád - Cibona Zagreb 80 - 69  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Melbourne Utd. 95 - 103  
Cairns - NZ Breakers 81 - 71  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Liege 100 - 78  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campo Mourao - Franca 60 - 88  
Cearense - Pinheiros 66 - 64  
Paulistano - Bauru 88 - 79  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - MMCITE Brno 76 - 67  
Kolin - USK Praha 90 - 72  
Olomoucko Prostejov - Opava 71 - 97  
Ostrava - Jindrichuv Hradec 105 - 88  
Svitavy - Usti nad Labem 83 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Anyang 92 - 96  
Seoul Knights - Changwon Sakers 71 - 62  
Seoul Thunders - Wonju Dongbu 84 - 93  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Cheongju Stars 78 - 67  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Roanne 65 - 64  
Poitiers - Nancy 73 - 83  
Quimper - Charleville-Mezieres 71 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Hyeres-Toulon 102 - 85  
Boulazac - Cholet 67 - 91  
Le Portel - Chalon sur Saone 87 - 83  
Limoges - Gravelines 80 - 72  
Strasbourg - Pau Orthez 89 - 88  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Lattes Montpellier 79 - 48  
Mondeville - Roche Vendee 74 - 81  
Tarbes - Lyon 75 - 58  
Union Hainaut - Landes 50 - 62  
Villeneuve d'Ascq Lille - Bourges 46 - 60  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - KIA Picanto 94 - 98  
Star Hotshots - Phoenix Fuelmasters 97 - 91  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Kasztoria 66 - 60  
Doukasz - Ermisz Agiasz 78 - 76  
Ethnikosz Pireusz - Papagou 84 - 63  
Holargosz - Arkadikosz Tripoli 85 - 76  
Pszihiko - Apollon Patra 75 - 65  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Koloszosz Rodosz 72 - 86  
Kymi - AEK Athén 77 - 79  
Larissza-Farosz - PAOK 101 - 89  
Panioniosz - Rethymno 96 - 64  
Trikala - Korivosz Amaliada 71 - 59  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel TA 85 - 89  
Maccabi TA - Hapoel Gilboa Galil 91 - 94  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Yokohama 95 - 79  
Hokkaido - Kawasaki Brave Thunders 78 - 75  
Kyoto - Tokyo Alvark 76 - 84  
Mikawa Kariya - Nishinomiya 86 - 65  
Nagoya Dolphins - Albirex Niigata 81 - 78  
Osaka - Ryukyu Okinawa 69 - 81  
Toyama - Shimane 83 - 78  
Toyohashi Neophoenix - Tokyo Sunrockers 59 - 71  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jilin - Beijing Dragons 104 - 117  
Zhejiang Chouzhou - Beijing Ducks 106 - 116  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Turow Zgorzelec 93 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Nevezis Kedainiai 110 - 81  
Lietuvos Rytas - Lietkabelis 96 - 67  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - ZTE 79 - 95  
Debrecen - Alba Fehérvár 65 - 83  
Kaposvár - MAFC 106 - 82  
Kecskemét - Szolnok 67 - 79  
Körmend - Sopron 96 - 57  
Szeged - Pécs 81 - 88  
Szombathely - Jászberény 85 - 65  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Cegléd 97 - 58  
PEAC-Pécs - PINKK-Pécs 81 - 62  
ZTE - Sopron 51 - 64  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 97 - 113  
Brooklyn - Miami 101 - 95  
Cleveland - Oklahoma City 124 - 148  
Denver - Phoenix 100 - 108  
Detroit - Washington 112 - 122  
LA Lakers - Indiana 99 - 86  
Memphis - Sacramento 106 - 88  
Toronto - San Antonio 86 - 83  
Utah - New York 115 - 117  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Paderborn 79 - 53  
Ehingen - Kirchheim 67 - 82  
Hamburg - Baunach 82 - 79  
Karlsruhe - Hanau 83 - 69  
Trier - Köln 79 - 58  
Vechta - Crailsheim 86 - 78  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Braunschweig 86 - 84  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skyliners Frankfurt - Bayreuth 74 - 96  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Treviso 70 - 84  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Scafati 79 - 93  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Sassari 86 - 86, h.u. 102 - 96  
Reggio Emilia - Avellino 89 - 86  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Palma - Lleida 76 - 80  
Saenz Horeca Araberri - Leyma Coruna 80 - 99  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Ormanspor 61 - 64  
Adana Botas - Antakya Hatay 58 - 67  
AGÜ Kayserispor - Istanbul Univ. 69 - 63  
Cukurova - Yakin Dogu Univ. 69 - 91  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Asztana 74 - 74, h.u. 92 - 86  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kalev/Cramo 88 - 91  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Ringköbing 22 - 27  
Midtjylland - Odense 24 - 17  
Kézilabda (Eb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Norvégia 32 - 28  
Svédország - Franciaország 17 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Brest 26 - 18  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Kristiansand 29 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Larvik 25 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Metz 27 - 28  
Bourg de Peage - Nantes 24 - 34  
Toulon - Le Havre 29 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Piotrkow Trybunalski 33 - 26  
Gwardia Opole - MW Elblag 26 - 19  
Kalisz - Zaglebie Lubin 28 - 24  
Wybrzeze Gdansk - Pogon Szczecin 30 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelenia Gora - Ruch Chorzow 29 - 32  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Dunaújváros 31 - 28  
Érd - Debrecen 32 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - FTC 28 - 34  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Buxtehude 27 - 32  
Bietigheim - Bad Wildungen 33 - 26  
Blomberg-Lippe - Leverkusen 28 - 28  
Metzingen - Oldenburg 37 - 25  
Neckarsulm - Göppingen 25 - 25  
Nellingen - Rödertal 33 - 24  
Thüringer HC - Dortmund 28 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKIF Krasznodar - Ugntu-Vnzm Ufa 28 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramnicu Valcea - Rapid Bukarest 27 - 21  
Slatina - Magura Cisnadiei 21 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canyamelar Valencia - Base Villaverde 27 - 22  
Elche - Bera Bera 18 - 21  
Granollers - Valladolid 23 - 24  
Rincon Malaga - Mecalia Atl. Guardes 23 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Önnereds 24 - 24  
Skuru - Skövde 32 - 23  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,D csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Kamerun 1 - 0  
Kongó - Burkina Faso 2 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - Tadjenanet 2 - 1  
Medea - Bel-Abbes 0 - 1  
Oran - Paradou 1 - 0  
Setif - MC Alger 1 - 2  
USM Alger - Hussein Dey 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Bradford 3 - 1  
Charlton - Walsall 3 - 1  
Fleetwood - Blackburn 1 - 2  
Northampton - Milton Keynes Dons 2 - 1  
Oxford Utd. - Bury 1 - 2  
Peterborough - Oldham 3 - 0  
Plymouth - Wigan 1 - 3  
Rotherham - Portsmouth 1 - 0  
Scunthorpe - Gillingham 1 - 3  
Shrewsbury - Doncaster 2 - 2  
Wimbledon - Blackpool 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Port Vale 3 - 2  
Barnet - Lincoln 1 - 1  
Colchester - Grimsby 1 - 1  
Coventry - Swindon 3 - 1  
Crewe - Wycombe 2 - 3  
Forest Green - Cambridge Utd. 5 - 2  
Luton - Morecambe 1 - 0  
Mansfield - Cheltenham 3 - 2  
Notts County - Exeter 1 - 2  
Stevenage - Carlisle 0 - 0  
Yeovil - Chesterfield 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Barnsley 3 - 1  
Bolton - Ipswich 1 - 1  
Fulham - Burton 6 - 0  
Leeds - Millwall 3 - 4  
Norwich - Sheffield Utd. 1 - 2  
Preston - Birmingham 1 - 1  
QPR - Middlesbrough 0 - 3  
Reading - Brentford 0 - 1  
Sheffield Wed. - Cardiff 0 - 0  
Sunderland - Hull City 1 - 0  
Wolverhampton - Nottingham 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Ebbsfleet Utd. 0 - 0  
Boreham - Dover 2 - 3  
Chester - Gateshead 1 - 3  
Fylde - Macclesfield 6 - 0  
Hartlepool - Wrexham 0 - 2  
Maidstone Utd. - Eastleigh 2 - 3  
Solihull Moors - Woking 3 - 0  
Sutton Utd. - Dag & Red 2 - 1  
Torquay - Bromley 0 - 4  
Tranmere - Maidenhead Utd. 3 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Wellington Phoenix 2 - 3  
Sydney FC - Central Coast Mariners 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Canberra Utd. 4 - 4  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Beerschot Wilrijk 0 - 0  
Saint-Gilloise - Westerlo 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Zulte Waregem 0 - 2  
Oostende - Kortrijk 2 - 1  
Standard Liege - Eupen 3 - 2  
Waasland Beveren - St. Truiden 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - RB Leipzig 2 - 1  
Hamburg - 1. FC Köln 0 - 2  
Hoffenheim - Leverkusen 1 - 4  
Mainz - VfB Stuttgart 3 - 2  
Mönchengladbach - Augsburg 2 - 0  
Wolfsburg - E. Frankfurt 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Paderborn 0 - 2  
Fortuna Köln - Jena 1 - 0  
Hallescher FC - Aalen 3 - 2  
Karlsruhe - Unterhaching 3 - 1  
Lotte - Zwickau 1 - 0  
Wehen - Osnabrück 5 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Omonia Nicosia 2 - 3  
Anorthoszisz Famaguszta - Ethnikosz Ahnasz 3 - 1  
Doxa Katokopiasz - Alki Oroklini 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Supersport Utd. 2 - 0  
Cape Town City - Ajax Cape Town 1 - 0  
Free State Stars - Maritzburg Utd. 0 - 3  
Mamelodi Sundowns - Platinium Stars 3 - 0  
Orlando Pirates - Polokwane City 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab E., Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Wahda 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Petrojet 2 - 1  
El Entag El Harby - El Gaish Talaea 1 - 0  
ENPPI - Wadi Degla 1 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PS Kemi - Kajaani 0 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Pepo Lapeenranta 4 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Klubi 04 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Chateauroux 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laval - Rodez Aveyron 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Guingamp 3 - 1  
Montpellier - Toulouse 2 - 1  
Nantes - Bordeaux 0 - 1  
Rennes - Angers 1 - 0  
Strasbourg - Dijon 3 - 2  
Troyes - Lille 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - AEK Athén 0 - 0  
Panathinaikosz - Kassziopi Kerkyra 4 - 0  
Plataniasz - Levadiakosz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Venlo 1 - 1  
Roda - Twente 1 - 1  
Vitesse - Heerenveen 1 - 1  
Zwolle - NAC Breda 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - NEROCA 1 - 2  
Chennai City - Gokulam Kerala 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Atl. Kolkata 3 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Paykan    
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi Haifa 0 - 0  
Hapoel Akko - Hapoel Beer Sheva 0 - 1  
Hapoel Haifa - Ironi Kiryat Shmona 0 - 2  
Hapoel Raanana - Bnei Yehuda TA 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - Al-Kharaitiyat 4 - 2  
Al-Sadd - Al-Sailiya 6 - 0  
Umm-Salal - Al-Gharafa 2 - 4  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Dep. Toluca 1 - 3  
Puebla - Veracruz 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Cittadella 1 - 2  
Cesena - Bari 1 - 1  
Cremonese - Parma 1 - 0  
Empoli - Ternana 2 - 1  
Foggia - Pescara 0 - 1  
Frosinone - Vercelli 4 - 0  
Novara - Carpi 1 - 0  
Perugia - Entella 2 - 0  
Salernitana - Venezia 3 - 2  
Spezia - Palermo 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzachena - Robur Siena 1 - 2  
Piacenza - Olbia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Santarcangelo 3 - 1  
Feralpisalo - Sambenedettese 1 - 0  
Fermana - Südtirol 0 - 1  
Gubbio - Mestre 1 - 3  
Pordenone - Fano 0 - 0  
Teramo - Vicenza 1 - 2  
Triestina - Ravenna 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siracusa - Rende 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Gil Vicente 2 - 0  
Nacional Madeira - Benfica B 2 - 0  
Viseu - Sporting CP B 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Chaves 3 - 0  
Marítimo - Belenenses 0 - 0  
Portimonense - Braga 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Crystal Palace 4 - 1  
Brighton - Chelsea 0 - 4  
Burnley - Manchester Utd. 0 - 1  
Everton - West Bromwich 1 - 1  
Leicester - Watford 2 - 0  
Manchester City - Newcastle 3 - 1  
Stoke - Huddersfield 2 - 0  
West Ham - Bournemouth 1 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - St. Mirren 4 - 1  
Alloa - Dundee Utd. 0 - 2  
Ayr Utd. - Arbroath 4 - 1  
Dundee - Inverness CT 2 - 2  
Dunfermline - Greenock Morton 1 - 2  
East Fife - Brora Rangers 0 - 1  
Kilmarnock - Ross County 1 - 0  
Motherwell - Hamilton 2 - 0  
Queen of South - Partick Thistle 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stranraer - Raith Rovers 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montrose - Clyde 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Albacete 1 - 0  
La Hoya Lorca - Huesca 2 - 3  
Lugo - Sp. Gijón 3 - 1  
Oviedo - Almería 2 - 1  
Valladolid - Sevilla B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Izarra 1 - 1  
Gernika - Pena Sport 3 - 1  
Real Sociedad B - Vitoria 1 - 0  
Real Union Irun - Ath. Bilbao B 1 - 0  
Sp. Gijón B - Leioa 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Girona 1 - 1  
Espanyol - Sevilla 0 - 3  
Las Palmas - Valencia 2 - 1  
Villarreal - Levante 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Nojoom 2 - 0  
Al-Nassr - Al-Nahdha 1 - 0  
Al-Qadisiyah - Al-Hilal (KSA) 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Balikesirspor 0 - 2  
Eskisehirspor - Istanbulspor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Göztepe Izmír 2 - 1  
Karabukspor - Genclerbirligi 0 - 2  
Osmanlispor - Yeni Malatyaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 1 - 1  
Spanyolország - Hollandia 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - TNS 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knockbreda - Newry City 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Ballymena Utd. 1 - 0  
Cliftonville - Dungannon 3 - 0  
Coleraine - Crusaders 3 - 3  
Linfield - Glenavon 2 - 3  
Warrenpoint - Ballinamallard Utd. 1 - 0  
MMA (ONE Champ., Kings of Courage)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Rahardian - I. Muhammad 1 - 0  
Y. Saadulaev - M. Imanari 1 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Ospreys 24 - 7  
Saracens - Northampton Saints 62 - 14  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Exeter 28 - 21  
Montpellier - Leinster 14 - 23  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Bath 28 - 47  
Llanelli Scarlets - Toulon 30 - 27  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Bordeaux 33 - 17  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Cardiff 18 - 21  
Toulouse - Sale 28 - 21  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zebre - Agen 38 - 30  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krasznyij Jar - London Irish 17 - 24  
Stade de France - Edinburgh 17 - 10  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Oyonnax 50 - 14  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Port Elizabeth S. Kings 45 - 24  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians-Guarulhos - Sesc RJ 1 - 3  
Renata Campinas - Juiz de Fora 3 - 0  
Sada Cruzeiro - Maringa 3 - 1  
Sesi SP - Canoas 3 - 2  
Taubate Funvic - Caramuru 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Chaumont 3 - 1  
Paris Volley - Toulouse 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Evreux - Mulhouse 2 - 3  
Nantes - Le Cannet 0 - 3  
Quimper - Cannes 1 - 3  
Vandoeuvre-Nancy - Paris SC 3 - 1  
Venelles - Beziers 2 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JTEKT Stings - Suntory Sunbirds 3 - 1  
Osaka Blazers - Panasonic Panthers 2 - 3  
Toray Arrows - FC Tokyo 3 - 1  
Toyoda Gosei - JT Thunders 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hitachi Rivale - JT Marvelous 3 - 2  
NEC Red Rockets - Toray Arrows 3 - 0  
Toyota Body Queenseis - Denso Airybees 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Bydgoszcz 3 - 1  
Bielsko-Biala - Olsztyn 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Bielsko-Biala 0 - 3  
Legionowo - Ostrowiec Swietokrzyski 3 - 0  
Muszynianka Muszyna - Dabrowa Gornicza 3 - 0  
Proxima Krakkó - LKS Lodz 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Haching 3 - 0  
Düren - Lüneburg 3 - 1  
Friedrichshafen - Netzhoppers Bestensee 3 - 0  
Herrsching - Berlin RV 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Schwerin 2 - 3  
Dresden - Wiesbaden 3 - 0  
Suhl Thüringen - Vilsbiburg 3 - 1  
SW Erfurt - Stuttgart 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Piacenza 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesaro - Casalmaggiore 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Jugra Szurgut 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo-LO 2 - 3  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Nova Novokujbisevszk 0 - 3  
Zenit Szentpétervár - Ural Ufa 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Dinamo Kazany 0 - 3  
Uralocska Jekatyerinburg - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 1  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Dinamo Moszkva 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Vecindario Gran Canaria 3 - 0  
Rio Duero Soria - Mediterraneo de Castellon 3 - 0  
Santanderina - Teruel 0 - 3  
UBE L'Illa Grau - Almería 0 - 3  
Ushuaia Ibiza - Tarragona 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguere de la Laguna - Arona Tenerife 0 - 3  
Alcobendas - Fachadas Dimurol 3 - 2  
Avarca de Menorca - Logrono 1 - 3  
Haro Rioja - Sant Cugat 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Jeopark Kula 0 - 3  
Besiktas - Halkbank Ankara 0 - 3  
Inegol Bld. Spor - Torul Genclik 3 - 0  
Istanbul BB - Fenerbahce 0 - 3  
Maliye Piyango Ankara - Galatasaray 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Vakifbank Istanbul 1 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ga. Jones - P. Svidler 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - Yifan Hou 1 - 0  
M. Matlakov - B. Adhiban 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - F. Caruana 1 - 0  
S. Mamedyarov - Yi Wei 1 - 0  
V. Anand - V. Kramnik 0 - 1  
W. So - A. Giri 0.5 - 0.5  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - K. Wilson 5 - 6  
M. Allen - J. Higgins 6 - 3  
Sífutás (Sprint, női, Planica)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lampic - J. Kowalczyk 1 - 0  
A. Lampic - S. Björnsen 1 - 0  
A. Lampic - Y. Belorukova 0 - 1  
H. Falk - A. Lampic 1 - 0  
H. Falk - K. Parmakoski 1 - 0  
H. Weng - S. Björnsen 1 - 0  
H. Weng - S. Caldwell 1 - 0  
J. Sundling - A. Lampic 0 - 1  
J. Sundling - S. Björnsen 1 - 0  
K.R. Harsem - A. Lampic 1 - 0  
K.R. Harsem - S. Björnsen 1 - 0  
S. Caldwell - N. Nepryaeva    
S. Caldwell - S. Björnsen 1 - 0  
S. Nilsson - M.C. Falla 1 - 0  
Sprint, női, Planica 2018    
Y. Belorukova - S. Björnsen 1 - 0  
Sífutás (Sprint, Planica)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harvey - A. Panzhinskiy    
A. Harvey - I. Niskanen    
C. Halfvarsson - F. Riseth 1 - 0  
C. Halfvarsson - K. Stadaas 0 - 1  
E. Iversen - E. Brandsdal 1 - 0  
E. Iversen - P. Golberg 1 - 0  
F. Pellegrino - F. Riseth 1 - 0  
F. Pellegrino - K. Stadaas 0 - 1  
J.H. Klaebo - E. Brandsdal 1 - 0  
J.H. Klaebo - E. Iversen 1 - 0  
J.H. Klaebo - P. Golberg 1 - 0  
P. Golberg - E. Brandsdal 0 - 1  
R. Hakola - F. Riseth 1 - 0  
S.T. Fossli - C. Halfvarsson 1 - 0  
S.T. Fossli - F. Riseth 1 - 0  
Sprint, Planica 2018    
Sílövészet (10 km, üldözéses, női, Antholz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, üldözéses, női, Antholz 2018    
A. Bescond - D. Domracheva 0 - 1  
A. Bescond - D. Wierer 0 - 1  
A. Bescond - T. Eckhoff 0 - 1  
A. Bescond - V. Vitkova 0 - 1  
A. Kuzmina - E. Yurlova 1 - 0  
D. Domracheva - T. Eckhoff 1 - 0  
D. Herrmann - E. Yurlova 1 - 0  
D. Wierer - D. Domracheva 1 - 0  
D. Wierer - T. Eckhoff 1 - 0  
F. Hildebrand - E. Yurlova 0 - 1  
K. Mäkäräinen - E. Yurlova 1 - 0  
L. Dahlmeier - D. Domracheva 1 - 0  
V. Vitkova - D. Domracheva 0 - 1  
V. Vitkova - D. Wierer 0 - 1  
V. Vitkova - T. Eckhoff 0 - 1  
Sílövészet (12,5 km, üldözéses, Antholz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, üldözéses, Antholz 2018    
A. Babikov - E. Jacquelin 0 - 1  
A. Shipulin - A. Peiffer 1 - 0  
A. Shipulin - J.T. Bö 0 - 1  
B. Doll - A. Babikov 0 - 1  
B. Doll - E. Jacquelin 0 - 1  
J. Eberhard - A. Babikov 1 - 0  
J. Eberhard - B. Doll 1 - 0  
J. Eberhard - E. Jacquelin 0 - 1  
J. Eberhard - O. Moravec 1 - 0  
J.T. Bö - A. Peiffer 1 - 0  
M. Fourcade - A. Peiffer 1 - 0  
M. Fourcade - A. Shipulin 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 0 - 1  
O. Moravec - B. Doll 0 - 1  
O. Moravec - E. Jacquelin 0 - 1  
Síugrás (Sírepülő vb, Oberstdorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sírepülő vb, Oberstdorf 2018    
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - A. Mannarino 3 - 0  
Fucsovics M. - N. Kicker 3 - 0  
Hy. Chung - A. Zverev 3 - 2  
J. Benneteau - F. Fognini 2 - 3  
M. Marterer - T. Sandgren 1 - 3  
N. Djokovic - A. Ramos 3 - 0  
R. Gasquet - R. Federer 0 - 3  
T. Berdych - J.M. Del Potro 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CarrenoBusta/Garcia-Lopez - Lipsky S / Marrero D 2 - 1  
Daniell M / Inglot D - NYS H / Paire B 2 - 0  
Groth S / Hewitt L - Rojer J-J / Tecau H 2 - 1  
Herbert P-H / Mahut N - Podlipnik-Castil/Vasilevs 1 - 2  
Kubot L / Melo M - Purcell M / Saville L 2 - 0  
Kyrgios N / Reid M - Chardy/Martin    
Matkowski M / Qureshi A - Lindstedt R / Skugor F 2 - 0  
Murray J / Soares B - Paes L / Raja P 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - N. Osaka 0 - 2  
A. Bogdan - M. Keys 0 - 2  
A. Kerber - M. Sharapova 2 - 0  
A. Sasnovich - C. Garcia 1 - 2  
B. Pera - B. Strycova 0 - 2  
L. Safarova - Ka. Pliskova 0 - 2  
S-W. Hsieh - A. Radwanska 2 - 0  
S. Halep - L. Davis 2 - 1  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena/Parra Santon - Babos T / Mladenovic K 1 - 2  
Barthel M / Witthoeft C - Aoyama S / Yang Z 0 - 2  
Brady J / King V - Barty/Dellacqua 2 - 0  
Cirstea S / Haddad Maia B - Rosolska A / Spears A 2 - 1  
Golubic V / Stojanovic N - Bondarenko K / Krunic A 2 - 0  
Kichenok N / Rodionova An - Pliskova KR / Vekic D 2 - 1  
Krejcikova/Siniakova - Diyas Z / Linette M 2 - 0  
Melichar N / Peschke K - Brengle M / Puig M 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Pavic M - Cabrera L / Bolt A 2 - 0  
Groenefeld A-L / Farah R - Sanders S / Polmans M 1 - 2  
Hlavackova/Roger-Vasselin - Peng S / Mirnyi M 2 - 0  
Tenisz (Hammamet, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Gutierrez-Ferrol - Nagy P. 2 - 1  
Tenisz (Koblenz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ivashka - K. De Schepper 1 - 2  
S. Stakhovsky - M. Moraing 0 - 2  
Tenisz (Koblenz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S/Sancic A - Panfil G / Uzhylovskyi V 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-K. Vittinghus - K. Nishimoto 0 - 2  
V. Axelsen - D. Liew 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Conrad-Peterson/Kolding 2 - 1  
Chen H L / Wang C-L - Goh V S / Tan W K 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - A. Yamaguchi 2 - 1  
Tzu Ying Tai - C. Marin 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Fukushima Y / Hirota S 2 - 1  
Pedersen/Rytter Juhl - Lee S H / Shin S C 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh S H / Lai S J - Tang C M / Tse Y S 1 - 2  
Zheng S / Huang Y - Faizal H / Widjaja G E 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budvanszka Rivijera Budva - Kotor 7 - 11  
Mornar - Jug Dubrovnik 5 - 12  
VK Posk - Mladost Zagreb 7 - 10  
Vízilabda (Euroliga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Vouliagmeni 8 - 11  
Ekipe Orizzonte - Mataro 8 - 3  
Olympiakosz - Uralocska Zlatouszt 18 - 13  
Sant Andreu - Dunaújváros 8 - 15  
UVSE - Kirishi 11 - 5  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Vasas 8 - 7  
Szombathely - BVSC 7 - 14  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szentes - Miskolc 7 - 12  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Ortigia 1 - 2  
Florentia - Torino 11 - 9  
Posillipo Napoli - Catania 7 - 4  
Savona - SM Verona 6 - 11  
Trieste - Lazio 3 - 7  

 

2018.01.19.
Alpesi sí (Lesiklás,női,Cortina I.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veith - C. Hütter 1 - 0  
A. Veith - M. Gisin 1 - 0  
C. Hütter - F. Brignone 1 - 0  
C. Hütter - M. Gisin 1 - 0  
F. Brignone - J. Wiles 0 - 1  
L. Gut - A. Veith 1 - 0  
L. Gut - J. Wiles 1 - 0  
L. Gut - M. Gisin 1 - 0  
L. Gut - T. Weirather 1 - 0  
L. Vonn - S. Goggia 0 - 1  
Lesiklás, női, Cortina I. verseny 2018    
M. Gisin - F. Brignone    
N. Fanchini - J. Schnarf 0 - 1  
S. Goggia - F. Brignone 1 - 0  
S. Goggia - J. Wiles 1 - 0  
T. Weirather - S. Goggia 0 - 1  
Alpesi sí (Szuper-óriásműlesik.,Kitzbühel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Theaux - J. Ferstl 1 - 0  
A. Weibrecht - R. Baumann 1 - 0  
A.A. Kilde - D. Paris 1 - 0  
A.L. Svindal - H. Reichelt 1 - 0  
A.L. Svindal - K. Jansrud 1 - 0  
C. Innerhofer - A. Pinturault 1 - 0  
C. Innerhofer - P. Fill 0 - 1  
D. Cook - B. Kline 0 - 1  
H. Reichelt - V. Kriechmayr 1 - 0  
K. Jansrud - H. Reichelt 1 - 0  
M. Franz - A. Sander    
M. Marsaglia - J. Goldberg 1 - 0  
M. Mayer - D. Paris 1 - 0  
R. Baumann - A.S. Sejersted    
Szuper-óriásműlesiklás, Kitzbühel 2018    
T. Tumler - M. Cater 1 - 0  
V. Kriechmayr - B. Feuz 0 - 1  
Asztalitenisz (Hungarian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheng-Ting Liao - H. Calderano 3 - 4  
Chenhao Xu - Dingshuo Liu 3 - 4  
Chien-An Chen - A. Robles 4 - 3  
Chuqin Wang - Chih-Yuan Chuang 4 - 0  
J. Groth - R. Filus 4 - 1  
P. Franziska - Lei Kou 4 - 2  
T. Apolonia - Kr. Karlsson 0 - 4  
Asztalitenisz (Hungarian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Devos R / Nuytinck C - Platonov P / Samsonov V 0 - 3  
Fan Z / Yu Z - Filus R / Walther R 3 - 1  
Franziska/Groth - Ecseki N / Szudi A 3 - 1  
Franziska/Groth - Fan Z / Yu Z 0 - 3  
Karlsson/Karlsson - Gao N / Pang X J 3 - 1  
Platonov P / Samsonov V - Karlsson/Karlsson 3 - 2  
Asztalitenisz (Hungarian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Szőcs - Manyu Wang 0 - 4  
Jian Zeng - Ho Ching Lee 0 - 4  
Jie Li - W.Y.M. Soo 4 - 3  
Meng Chen - Zhuojia He 4 - 2  
P. Mikhaylova - Szu-Yu Chen 2 - 4  
S. Polcanova - Mo Zhang 4 - 1  
Xingtong Chen - Hoi Kem Doo 4 - 1  
Yingsha Sun - Yu Fu 4 - 3  
Asztalitenisz (Hungarian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Batra M / Das M - Chen X / Sun Y 0 - 3  
Chen/Wang - Ekholm/Póta 3 - 0  
Doo H K / Lee H C - Chen X / Sun Y 1 - 3  
Doo H K / Lee H C - Grzybowska K / Partyka N 3 - 0  
Ng W N / Soo W Y M - Chen K / Wang M 0 - 3  
Polcanova S / Zhang M - Ekholm/Póta 0 - 3  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Perth Heat 5 - 15  
Melbourne Aces - Adelaide Bite 1 - 8  
Sydney Blue Sox - Canberra Cavalry 1 - 7  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Chodov 2 - 12  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Slavia Praha 4 - 2  
Helas Brno - Ceska Lipa 8 - 4  
Jesenik - Sparta Praha 1 - 7  
Melnik - Svarog Teplice 3 - 6  
Trinec - Litomerice 1 - 9  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Coventry 7 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mountfield HK 3 - 3  
Chomutov - Mladá Boleslav 0 - 1  
Jihlava - Sparta Praha 2 - 4  
Liberec - Litvínov 5 - 1  
Pardubice - Zlín 2 - 3  
Plzen - Trinec 2 - 1  
Vítkovice - Olomouc 5 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - IPK 2 - 4  
Jokipojat - Tuto 6 - 1  
Keupa - Roki 5 - 3  
Kokkolan Hermes - Imatra Ketterä 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Tappara 3 - 4  
Lahti Pelicans - JYP 4 - 4  
SaiPa - Kalpa 2 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Rouen 3 - 4  
Bordeaux - Angers 1 - 2  
Chamonix-Morzine - Epinal 2 - 1  
Gap - Mulhouse 3 - 2  
Nice - Lyon 3 - 1  
Strasbourg - Grenoble 6 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Slovan Bratislava 2 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Vityaz Podolszk 3 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - CSZKA Moszkva 2 - 1  
Szocsi - Jokerit 2 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Polonia Bytom 7 - 2  
Jastrzebie - Orlik Opole 3 - 3  
Naprzod Janow - Comarch Cracovia 4 - 11  
Stoczniowiec Gdansk - GKS Tychy 2 - 1  
Unia Oswiecim - Podhale Nowy Targ 0 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - San Jose 5 - 3  
Columbus - Dallas 1 - 1  
Los Angeles - Pittsburgh 1 - 3  
Nashville - Arizona 2 - 2  
New Jersey - Washington 3 - 3  
NY Islanders - Boston 2 - 5  
NY Rangers - Buffalo 4 - 3  
Ottawa - St. Louis 1 - 4  
Philadelphia - Toronto 2 - 2  
Tampa Bay - Las Vegas 1 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Crimmitschau 3 - 0  
Frankfurt Löwen - Kassel 3 - 3  
Freiburg - Bad Nauheim 0 - 4  
Heilbronn - Bayreuth 2 - 2  
Kaufbeuren - Riessersee 6 - 1  
Lausitzer Füchse - Dresden 4 - 3  
Tölzer Löwen - Ravensburg 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Bremerhaven 2 - 2  
Iserlohn - Augsburg 3 - 2  
Krefeld - Mannheim 3 - 3  
München - Düsseldorf 4 - 4  
Nürnberg - Wolfsburg 1 - 1  
Straubing - Eisbären Berlin 6 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Graz 5 - 5  
Innsbruck - Klagenfurt 4 - 1  
Vienna Capitals - Medvescak Zagreb 2 - 1  
Villach - Linz 4 - 1  
Znojmo - Südtirol Bolzano 4 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Ajoie 2 - 2  
Langenthal - Winterthur 2 - 2  
Thurgau - Rapperswil 2 - 5  
Visp - Olten 6 - 2  
Zug 2 - Biasca Ticino 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Fribourg 6 - 5  
Langnau Tigers - Kloten 1 - 0  
Lausanne - Lugano 3 - 6  
Zug - Ambri 7 - 3  
Zürich Lions - Biel 2 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Södertälje 3 - 3  
Timra - MODO 2 - 0  
Tingsryd - Pantern Malmö 1 - 2  
Vita Hasten - AIK 1 - 1  
Västervik - Björklöven 5 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Malmö 4 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zilina 5 - 2  
Detva - Nove Zamky 0 - 2  
Liptovsky Mikulas - Kosice 2 - 4  
Nitra - Zvolen 2 - 1  
Poprad - Trencin 5 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Molot Perm 3 - 0  
Dinamo Szentpétervár - CSZK Szamara 9 - 1  
SZKA-Neva - Barsz Kazany B 3 - 0  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Torosz Nyeftekamszk 1 - 3  
Kerékpár (Tour Down Under - 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pozzovivo - P-R. Latour 1 - 0  
G. Izaguirre Insausti - L.L. Sanchez Gil 0 - 1  
N. Haas - D. Ulissi 0 - 1  
R. Porte - E. Bernal 0 - 1  
Tour Down Under 2018 - 4. szakasz    
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Igokea 95 - 73  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Illawarra 112 - 90  
Perth - Sydney Kings 77 - 84  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg - Oostende 62 - 83  
Okapi Aalstar - Willebroek 91 - 70  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Botafogo 107 - 54  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Jeonju KCC Egis 86 - 91  
Ulsan Mobis Phoebus - Incheon Elephants 80 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Yongin Blue Minx 73 - 83  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce Ülker 84 - 89  
Baskonia Vitoria - Milano 82 - 83  
Panathinaikosz - CSZKA Moszkva 70 - 75  
Unicaja Malaga - Real Madrid 80 - 75  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Blois 64 - 72  
Caen - Vichy-Clermont 86 - 78  
Denain - Lille 63 - 68  
Evreux - Nantes 94 - 57  
Le Havre - Rouen 78 - 78, h.u. 86 - 85  
St-Chamond - Fos-sur-Mer 57 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Paris Levallois 73 - 82  
Reims - Bourg 63 - 95  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes Reze - Cavigal Nice 66 - 56  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Globalport Batang Pier 76 - 101  
NLEX Road Warriors - SM Beermen 98 - 109  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osaka - Ryukyu Okinawa 51 - 72  
Tochigi - Shiga 80 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Tongxi - Guangdong 89 - 113  
Shanghai Sharks - Bayi Rockets 117 - 93  
Shenzhen - Qingdao 121 - 103  
Sichuan - Jiangsu Dragons 107 - 104  
Zhejiang Guangsha - Xinjiang 118 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Czarni Slupsk 107 - 50  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 80 - 89  
Cleveland - Orlando 104 - 103  
Houston - Minnesota 116 - 98  
Portland - Indiana 100 - 86  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Valladolid 96 - 74  
Clavijo Calzados Robusta - Ourense 59 - 69  
Huesca - Prat Joventut 73 - 81  
Palencia - Castello 70 - 73  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Nyköbing F. 31 - 27  
Kézilabda (Eb, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Csehország 22 - 19  
Szlovénia - Dánia 28 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Nice 21 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Univ. Izsevszk 25 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellon - Mavi Nuevas Tecnologias 22 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Lugi 18 - 22  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,C csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Líbia - Nigéria 0 - 1  
Ruanda - Egyenlítői Guinea 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belouizdad - El Harrach 0 - 1  
Biskra - JS Saoura 1 - 0  
JS Kabylie - Blida 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Crawley 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Bristol City 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory 0 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Lierse 4 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Mouscron-Peruwelz 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Dortmund 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidwest Wits - Bloemfontein Celtic 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tanta - Smouha 1 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Musan Salama 5 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - TPV 0 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Gnistan 1 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - EIF 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Reims 0 - 2  
Brest - Lens 1 - 1  
Lorient - Clermont 1 - 1  
Orleans - Auxerre 2 - 3  
Quevilly Rouen - Ajaccio GFC 0 - 2  
Sochaux - Nancy 1 - 0  
Tours - Niort 2 - 1  
Valenciennes - Le Havre 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Sannois St-Gratien 0 - 0  
Chambly - Concarneau 0 - 2  
Grenoble - Boulogne 1 - 2  
Lyon Duchere - Les Herbiers 1 - 2  
Marseille Consolat - Red Star 93 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Marseille 0 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Nijmegen 3 - 2  
De Graafschap - PSV 2 2 - 3  
Dordrecht - F. Sittard 3 - 0  
Emmen - RKC Waalwijk 2 - 1  
Go Ahead Eagles - Maastricht 3 - 1  
Helmond - Volendam 1 - 4  
Oss - Utrecht 2 2 - 0  
Telstar - FC Eindhoven 4 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht - AZ Alkmaar 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - Shilong Lajong 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Chennaiyin 3 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Tehran - Siah Jamegan Mashhad 4 - 1  
Padideh Mashhad - Esteghlal T. 0 - 0  
Sepidrood Rasht - Sepahan 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Ironi Nesher 2 - 0  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Kfar Saba 2 - 2  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Nazareth Illit 1 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Marmorek 0 - 5  
Maccabi Herzliya - Hapoel TA 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Duhail 0 - 1  
Al-Markhiya - Qatar SC 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Viterbese 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uniao Oliveirense - Guimaraes B 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Tondela 1 - 0  
Setúbal - Sporting CP 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Zaragoza 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Ath. Bilbao 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Ittifaq (KSA) 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Alanyaspor 3 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Skócia 3 - 0  
Szlovákia - Oroszország 1 - 0  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Section Paloise 24 - 34  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montes Claros - Minas 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Poitevin Poitiers 3 - 1  
Tourcoing - Rennes 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Beijing 3 - 2  
Fujian - Yunnan 3 - 1  
Henan - Hebei 3 - 0  
Jiangsu - Tianjin 2 - 3  
Liaoning - Shanghai 3 - 0  
Sichuan - Shangdong 3 - 2  
Zhejiang - Guangdong 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Politechnika Varsó 1 - 3  
Szczecin - Czarni Radom 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Vibo Valentia 3 - 0  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - V. Anand 0.5 - 0.5  
B. Adhiban - S. Mamedyarov 0 - 1  
F. Caruana - M. Matlakov 0.5 - 0.5  
P. Svidler - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - Ga. Jones 0.5 - 0.5  
Yi Wei - W. So 0 - 1  
Yifan Hou - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - R. Day (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
J. Trump - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Sílövészet (10 km, Antholz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, Antholz 2018    
A. Peiffer - T. Bö 1 - 0  
E.H. Svendsen - A. Peiffer 0 - 1  
E.H. Svendsen - J. Fak 1 - 0  
E.H. Svendsen - L. Hofer 0 - 1  
E.H. Svendsen - T. Bö 0 - 1  
J. Fak - L. Hofer 0 - 1  
J. Fak - T. Bö 0 - 1  
M. Fourcade - J.T. Bö 0 - 1  
M. Slesingr - Q. Fillon Maillet 0 - 1  
S. Schempp - A. Shipulin 0 - 1  
T. Bö - L. Hofer 1 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - I. Karlovic 3 - 2  
D.S. Schwartzman - A. Dolgopolov 3 - 1  
G. Dimitrov - A. Rublev 3 - 1  
K. Edmund - N. Basilashvili 3 - 2  
N. Kyrgios - J-W. Tsonga 3 - 1  
P. Carreno-Busta - G. Müller 3 - 1  
R. Harrison - M. Cilic 0 - 3  
R. Nadal - D. Dzumhur 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Chung H - Kontinen H / Peers J 2 - 0  
Bopanna R / Roger-Vasseli - Mayer L / Sousa J 2 - 0  
Bryan B / Bryan M - Mirnyi M / Oswald P 2 - 1  
Fognini F / Granollers M - RAM R / Sharan D 1 - 2  
Johnson S / Querrey S - Andujar P / Ramos-Vinolas A 0 - 2  
Koolhof W / Sitak A - Marach O / Pavic M 1 - 2  
Lopez F / Lopez M - Mclachlan B / Struff J-L 1 - 2  
Mektic N / Peya A - Cabal/Farah 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Allertova - M. Linette 2 - 0  
E. Mertens - A. Cornet 2 - 0  
J. Ostapenko - A. Kontaveit 1 - 2  
K. Bertens - C. Wozniacki 0 - 2  
K. Bondarenko - M. Rybarikova 1 - 2  
K. Kanepi - C. Suarez Navarro 1 - 2  
L. Kumkhum - P. Martic 1 - 2  
M. Kostyuk - E. Svitolina 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Hozumi E / Kato M 2 - 0  
Chan L / Sestini Hlavacko - Kalashnikova O / Lepchenko V 2 - 0  
Dabrowski G / Xu Y - Alexandrova E / Sevastova A 2 - 0  
Jakupovic D / Khromacheva - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Kerkhove L / Marozava L - Hsieh S W / Peng S 0 - 2  
Krajicek M / Kudryavtseva - Chan H-C / Srebotnik K 1 - 2  
Mertens E / Schuurs D - Barty/Dellacqua 0 - 2  
Moore J / Perez E - Begu I-C / Niculescu M 1 - 2  
Safarova L / Strycova B - Olaru I R / Savchuk O 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King V / Skugor F - Rodionova AR / Smith J-P 2 - 1  
MartinezSanchez/Demoliner - Melichar N / Monroe N 2 - 0  
Rosolska A / Gonzalez S - Larsson J / Middelkoop M 0 - 2  
Stosur S / Groth S - Hon P / Reid M 2 - 0  
Tenisz (Koblenz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - K. De Schepper 1 - 2  
I. Ivashka - Y. Maden 2 - 0  
M. Safwat - S. Stakhovsky 0 - 2  
Y. Uchiyama - M. Moraing 0 - 2  
Tenisz (Koblenz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Arneodo R / Weissborn T-S 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Liew - S. Avihingsanon 2 - 0  
H-K. Vittinghus - G. Anthony 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - K. Nishimoto 1 - 2  
V. Axelsen - C. Jonatan 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conrad-Peterson/Kolding - Junhui L / Yuchen L 2 - 0  
Kittinupong K / Dechapol - Alfian F / Ardianto M R 0 - 2  
Liao M C / Su C H - Chen H L / Wang C-L 0 - 2  
Liu C / Zhang N - Goh V S / Tan W K 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - A. Yamaguchi 0 - 2  
C. Marin - Ying Ying Lee 2 - 0  
R. Intanon - Jin Wei Goh 2 - 1  
Tzu Ying Tai - Yufei Chen 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Chae Y J / Kim H R 2 - 1  
Fukushima Y / Hirota S - Huang D / Li W 2 - 0  
Lee S H / Shin S C - Matsutomo M / Takahashi A 2 - 1  
Tang J / YU X - Pedersen/Rytter Juhl 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Tang C M / Tse Y S 0 - 2  
Goh S H / Lai S J - Tan K M / Lai P J 2 - 0  
Seo S J / Na K H - Faizal H / Widjaja G E 1 - 2  
Wang Y / Huang D - Zheng S / Huang Y 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorje Rijeka - Jadran Herceg Novi 7 - 16  
Vízilabda (Euroliga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Kirishi 8 - 16  
Mataro - Jugra Hanti-Manszijszk 10 - 6  
Olympiakosz - Padova 10 - 7  
Sabadell - Dunaújváros 13 - 8  
Sant Andreu - Utrecht 13 - 5  
UVSE - Vouliagmeni 12 - 8  

 

2018.01.18.
Asztalitenisz (Hungarian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia-Hung Sun - H. Calderano 1 - 4  
Chien-An Chen - Ning Gao 4 - 2  
Dingshuo Liu - E. Lebesson 4 - 0  
J. Geraldo - R. Filus 1 - 4  
J. Groth - T. Moregard 4 - 3  
Jon Persson - Lei Kou 2 - 4  
K. Gerassimenko - Ma. Karlsson 4 - 3  
Lakatos T. - T. Apolonia 2 - 4  
O. Assar - Chenhao Xu 0 - 4  
P. Drinkhall - Cheng-Ting Liao 2 - 4  
Q. Robinot - Kr. Karlsson 2 - 4  
R. Walther - Chuqin Wang 1 - 4  
S. Fegerl - Chih-Yuan Chuang 1 - 4  
V. Samsonov - P. Franziska 3 - 4  
Yujia Zhai - A. Robles 3 - 4  
Zhendong Fan - Fei Xue 4 - 0  
Asztalitenisz (Hungarian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assar K / El-Beiali M - Ecseki N / Szudi A 1 - 3  
Devos R / Nuytinck C - Kallberg A / Gerell P 3 - 2  
Fan Z / Yu Z - LAM S H / NG P N 3 - 0  
Franziska/Groth - Liao C-T / Lin Y-J 3 - 0  
Karlsson/Karlsson - Gardos R / Habesohn D 3 - 0  
Konecny T / Polansky T - Filus R / Walther R 1 - 3  
Platonov P / Samsonov V - Achanta S K / Gnanasekaran S 3 - 2  
Rasmussen T / Szita M - Gao N / Pang X J 1 - 3  
Asztalitenisz (Hungarian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Meshref - Ho Ching Lee 2 - 4  
G. Gaponova - Szu-Yu Chen 0 - 4  
Jian Zeng - N. Mittelham 4 - 3  
Jie Li - Wing Nam Ng 4 - 0  
M. Das - Yu Fu 2 - 4  
Madarász D. - Mo Zhang 3 - 4  
Pergel Sz. - B. Szőcs 0 - 4  
Póta G. - Yingsha Sun 0 - 4  
S. Polcanova - N. Partyka 4 - 3  
Xiang Li - W.Y.M. Soo 0 - 4  
Xiaoxin Yang - Hoi Kem Doo 3 - 4  
Xingtong Chen - Qian Li 4 - 0  
Y. Hamamoto - P. Mikhaylova 2 - 4  
Zhuojia He - M. Ekholm 4 - 0  
Asztalitenisz (Hungarian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Batra M / Das M - Helmy Y / Meshref D 3 - 0  
Doo H K / Lee H C - Mikhailova P / Pavlovich V 3 - 1  
Grzybowska K / Partyka N - Madarász/Pergel 3 - 1  
Mittelham N / Winter S - Chen K / Wang M 0 - 3  
Ng W N / Soo W Y M - Adamkova K / Kucerova A 3 - 0  
Noskova Y / Tailakova M - Ekholm/Póta 0 - 3  
Polcanova S / Zhang M - Gaponova G / Vasylieva L 3 - 0  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Perth Heat 7 - 3  
Melbourne Aces - Adelaide Bite 7 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Örebro 9 - 4  
Sirius - Thorengruppen 5 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nejzbach Vysoke Myto - Interobal Plzen 1 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Syracuse 1 - 1  
Cleveland - Rockford 3 - 3  
Grand Rapids - Milwaukee 3 - 4  
Iowa - Chicago Wolves 5 - 2  
San Antonio - Ontario Reign 3 - 1  
San Jose Barracuda - Stockton 0 - 2  
Springfield - Hershey 4 - 4  
Utica - Rochester 2 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät 2 - 4  
Ilves - Lukko 3 - 1  
Turku PS - Jukurit 1 - 1  
Ässät - Kookoo 6 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Traktor Cseljabinszk 1 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Barisz Asztana 2 - 4  
Dinamo Minszk - Red Star Kunlun 1 - 3  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 4 - 5  
Dinamo Riga - Amur Habarovszk 3 - 4  
Jugra Hanti-Manszijszk - Metallurg Magnyitogorszk 0 - 3  
Lada Toljatti - Szibir Novoszibirszk 0 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Lokomotív Jaroszlavl 5 - 5  
SZKA Szentpétervár - Admiral Vlagyivosztok 7 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Pittsburgh 5 - 3  
Boston - Montreal 4 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Kongsvinger 6 - 1  
Lorenskog - Valerenga 2 - 2  
Manglerud - Stjernen 4 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Schwenningen 2 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Brynäs 5 - 1  
Frölunda - Färjestad 1 - 4  
Rögle - Mora 3 - 0  
Skelleftea - Karlskrona 4 - 2  
Växjö - Lulea 1 - 1  
Örebro - Linköping 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Chengdu 2 - 4  
Szarjarka Karaganda - Himik Voszkreszenszk 6 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Zvezda Csehov 1 - 1  
Zauralje Kurgan - Heilongjiang 3 - 1  
Kerékpár (Tour Down Under - 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - E. Viviani 0 - 1  
C. Ewan - P. Sagan 1 - 0  
C. Lawless - S. Welsford 1 - 0  
R. Minali - M. Renshaw 1 - 0  
R. Navardauskas - E. Battaglin 0 - 1  
Tour Down Under 2018 - 3. szakasz    
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Townsville (2.m.) 58 - 57  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Melbourne Utd. 98 - 81  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universo/Vitória - Pinheiros 79 - 76  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Thunders 92 - 96  
Wonju Dongbu - Goyang 77 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Guri Winnus 69 - 55  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Brose Bamberg 81 - 66  
Himki Moszkva - Olympiakosz 82 - 54  
Maccabi TA - Crvena zvezda 89 - 75  
Zalgiris Kaunas - Valencia 86 - 82  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tochigi - Shiga 80 - 64  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Beijing Ducks 98 - 103  
Guangzhou - Shandong 126 - 123  
Jilin - Shanxi 129 - 130  
Liaoning - Tianjin 134 - 98  
Zhejiang Chouzhou - Beijing Dragons 107 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Anwil Wloclawek 60 - 95  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New Orleans 94 - 93  
Brooklyn - San Antonio 95 - 100  
Charlotte - Washington 133 - 109  
Chicago - Golden State 112 - 119  
LA Clippers - Denver 109 - 104  
Memphis - New York 105 - 99  
Milwaukee - Miami 101 - 106  
Oklahoma City - LA Lakers 114 - 90  
Sacramento - Utah 105 - 120  
Toronto - Detroit 96 - 91  
Kézilabda (Eb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Fehéroroszország 25 - 23  
Szerbia - Norvégia 27 - 32  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corona Brassó - Municipal Craiova 18 - 29  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Zambia 0 - 2  
Uganda - Namíbia 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Perth Glory 3 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Daklyeh - El Zamalek 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Bengaluru 1 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pars Jonoubi Jam - Esteghlal K. 1 - 1  
Persepolis - Gostaresh Tabriz 1 - 1  
Tractor Tabriz - Saipa Karaj 1 - 2  
Zob Ahan - Sanat Naft Abadan 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Khor 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dorados de Sinaloa - Monterrey 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lobos BUAP - UNAM Pumas 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Monarcas Morelia 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna - Gimnastic 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Real Madrid 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Kayserispor 0 - 2  
Bucaspor - Galatasaray 0 - 3  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ciprus - U19Dánia 1 - 1  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Friedrichshafen 2 - 3  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Arkas Izmir 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Mate-Asher - Belogorje Belgorod 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Benfica 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Incheon Heungkuk 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Hubei 3 - 0  
Guangdong - Sichuan 2 - 3  
Jiangsu - Fujian 3 - 1  
Liaoning - Beijing 0 - 3  
Shandong - Zhejiang 3 - 1  
Shanghai - Hebei 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Cuprum Lubin 2 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Vasas 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scandicci - Bisonte Firenze 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilbank Ankara - Nilufer Bld. Spor 0 - 3  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Wilson - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
R. O'Sullivan - M. Allen (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
Sílövészet (7,5 km, női, Antholz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, női, Antholz 2018    
A. Kuzmina - D. Herrmann 0 - 1  
A. Kuzmina - J. Braisaz 1 - 0  
A. Kuzmina - K. Mäkäräinen 1 - 0  
A. Kuzmina - L. Dahlmeier 0 - 1  
D. Domracheva - A. Kuzmina 1 - 0  
D. Domracheva - D. Herrmann 1 - 0  
D. Domracheva - J. Braisaz 1 - 0  
D. Domracheva - K. Mäkäräinen 1 - 0  
D. Domracheva - L. Dahlmeier 0 - 1  
J. Braisaz - D. Herrmann 0 - 1  
J. Braisaz - L. Dahlmeier 0 - 1  
K. Mäkäräinen - D. Herrmann 0 - 1  
K. Mäkäräinen - J. Braisaz 0 - 1  
K. Mäkäräinen - L. Dahlmeier 0 - 1  
L. Dahlmeier - D. Herrmann 1 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - J. Benneteau 1 - 3  
D. Thiem - D. Kudla 3 - 2  
E. Donskoy - F. Fognini 1 - 3  
F. Verdasco - M. Marterer 2 - 3  
Hy. Chung - D. Medvedev 3 - 0  
J-L. Struff - R. Federer 0 - 3  
J. Vesely - A. Mannarino 1 - 3  
K. Khachanov - J.M. Del Potro 1 - 3  
N. Djokovic - G. Monfils 3 - 1  
N. Kicker - L. Lacko 3 - 1  
P. Gojowczyk - A. Zverev 1 - 3  
R. Gasquet - L. Sonego 3 - 0  
S. Querrey - Fucsovics M. 1 - 3  
T. Berdych - G. Garcia-Lopez 3 - 1  
T. Sandgren - S. Wawrinka 3 - 0  
T. Smyczek - A. Ramos 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Roger-Vasseli - Harrison R / Pospisil V 2 - 0  
Cerretani J / Skupski K - Mayer L / Sousa J 0 - 2  
Chardy/Martin - Cuevas P / Zeballos H 2 - 1  
Copil M / Troicki V - RAM R / Sharan D 0 - 2  
Duckworth J / De Minaur A - Mayer L / Sousa J    
Duran G / Molteni A - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Dzumhur D / Lajovic D - Kontinen H / Peers J 1 - 2  
Elgin M / Rublev A - Purcell M / Saville L 0 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Ebden M / Millman J 2 - 0  
Istomin D / Kukushkin M - Groth S / Hewitt L 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Lorenzi P / Zverev M 2 - 0  
Lipsky S / Marrero D - Klaasen R / Venus M 2 - 0  
Matkowski M / Qureshi A - Demoliner M / Huey T C 2 - 0  
Monroe N / Smith J-P - Kyrgios N / Reid M 1 - 2  
Paes L / Raja P - Basilashvili/HaiderMaurer 2 - 0  
Pella G / Schwartzman D S - Podlipnik-Castil/Vasilevs 1 - 2  
Shamasdin A / Skupski N - Daniell M / Inglot D 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - C. Giorgi 2 - 1  
A. Bogdan - Y. Putintseva 2 - 1  
A. Kerber - D. Vekic 2 - 0  
B. Haddad Maia - Ka. Pliskova 0 - 2  
E. Alexandrova - M. Keys 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - S-W. Hsieh 0 - 2  
J. Konta - B. Pera 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - B. Strycova 0 - 2  
L. Davis - A. Petkovic 2 - 1  
L. Safarova - S. Cirstea 2 - 0  
L. Tsurenko - A. Radwanska 1 - 2  
M. Lucic-Baroni - A. Sasnovich 0 - 2  
M. Sharapova - A. Sevastova 2 - 0  
M. Vondrousova - C. Garcia 1 - 2  
N. Osaka - E. Vesnina 2 - 0  
S. Halep - E. Bouchard 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Sanders S - Hozumi E / Kato M 0 - 2  
Bertens/Larsson - Kichenok N / Rodionova An 1 - 2  
Brengle M / Puig M - BAI A / Hives Z 2 - 1  
Cornet A / Watson H - Rosolska A / Spears A 1 - 2  
Dabrowski G / Xu Y - Flipkens K / Schiavone F 2 - 0  
Diyas Z / Linette M - Bains N / Wallace I 2 - 0  
Dzalamidze N / Knoll X - Babos T / Mladenovic K 0 - 2  
Gavrilova D / Kasatkina D - Brady J / King V 0 - 2  
Jakupovic D / Khromacheva - Davis L / Riske A 2 - 0  
Jiang X / Tang Q - Barthel M / Witthoeft C 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Hon P / Tomljanovic A 2 - 0  
Martic P / Rybarikova M - Davis L / Riske A    
Melichar N / Peschke K - Birrel K / Fourlis J 2 - 1  
Ostapenko J / Pavlyuchenk - Arruabarrena/Parra Santon 1 - 2  
Townsend T / Voracova R - Aoyama S / Yang Z 0 - 2  
Tenisz (Koblenz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - H. Hurkacz 2 - 1  
Ben. Hassan - K. De Schepper 1 - 2  
D. Popko - Y. Maden 0 - 2  
I. Ivashka - C. Heyman 2 - 0  
J. Choinski - M. Safwat 1 - 2  
M. Moraing - M. Cecchinato 2 - 0  
N. Kuhn - S. Stakhovsky 0 - 2  
Z. Kolar - Y. Uchiyama 0 - 2  
Tenisz (Koblenz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Sancic - Kolar Z / Pavlasek A 2 - 1  
Choinski J / Moeller M - Panfil G / Uzhylovskyi V 1 - 2  
Moraing M / Otte O - Arneodo R / Weissborn T-S    
Sabanov I / Sabanov M - Gille S / Vliegen J 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - G. Anthony 0 - 2  
B. Leverdez - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
C. Jonatan - Z. J. Lee 2 - 1  
D. Liew - H.J. Jeon 2 - 1  
H-K. Vittinghus - Tz.W. Wang 2 - 1  
I.M. Mustofa - S. Avihingsanon 1 - 2  
V. Axelsen - B. Sai Praneeth 2 - 0  
Yux. Huang - K. Nishimoto 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Kamura T / Sonoda K 2 - 0  
Chen H L / Wang C-L - LU K / Wang Y 2 - 1  
Goh V S / Tan W K - ONG Y S / Teo E Y 2 - 0  
LEE C H / Tang C M - Kittinupong K / Dechapol P 1 - 2  
Liao M C / Su C H - Berry A / Hardianto H 2 - 1  
Liu C / Zhang N - Endo H / Watanabe Y 2 - 0  
Wahyu N A P / Ade Y S - Conrad-Peterson/Kolding 0 - 2  
Yao C L / Han Y P - Junhui L / Yuchen L 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Y.Y. Lee 1 - 2  
C. Marin - M. Poulsen 2 - 0  
K. Gilmour - R. Intanon 1 - 2  
N. Jindapon - A. Yamaguchi 1 - 2  
S. Sato - Bi.Ji. He 1 - 2  
T.Y. Tai - Mic. Li 2 - 0  
Y.P. Pai - J.W. Goh 0 - 2  
Yufei Chen - Ja.M. Lee 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Jung K E - Chae Y J / Kim H R 0 - 2  
Chen Q / Jia Y F - Soong F C / Tee J Y 2 - 0  
Chow M K / Lee M Y - Lee S H / Shin S C 0 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Awanda A S / Ni Ketut M I 2 - 0  
Hoo V K M / Woon K W - Huang D / Li W 0 - 2  
Lim Y L / Wen Y C - Tang J / YU X 0 - 2  
Ponnappa A / Reddy N S - Pedersen/Rytter Juhl 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Christiansen M / Pedersen C 2 - 1  
Khrishnan Y / Sawant P - Tang C M / Tse Y S 0 - 2  
Lee C H R / Chau H W - Faizal H / Widjaja G E 0 - 2  
Puavaranukroh D/ Supajira - Tan K M / Lai P J 0 - 2  
Seo S J / Na K H - Choi S G / Chae Y J 2 - 1  
Wang C-L / Lee C H - Goh S H / Lai S J 0 - 2  
Wang Y / Huang D - Lee Y / Hsu Y C 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Jordan P / Oktavianti M D 2 - 0  

 

2018.01.17.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Seinäjoki 5 - 2  
Oilers Espoo - Nokian KrP 5 - 7  
Viikingit Helsinki - Classic Tampere 1 - 6  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Akerselva 5 - 7  
Greaker Ibk - Sarpsborg 7 - 4  
Tunet - Haugerud 9 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Storvreta 0 - 4  
Helsingborg - Växjö 2 - 3  
Pixbo Wallenstam - Jönköping 4 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Feldi Eboli 5 - 2  
Dosson - Cisternino 7 - 2  
Imola Castello - Pescara 4 - 3  
Kaos Futsal - Rieti 1 - 2  
Lazio - Napoli 4 - 5  
Pesarofano - Luparense 2 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Parrulo Ferrol 6 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Bridgeport 3 - 0  
Charlotte - Bridgeport 4 - 3  
Tucson - San Diego 3 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Salzburg 2 5 - 3  
Fassa - Renon/Ritten 0 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Trebic 1 - 4  
Frydek Mistek - Karlovy Vary 0 - 4  
Havirov - Slavia Praha 1 - 2  
Kadan - Kladno 0 - 5  
Motor Ceske Budejovice - Litomerice 1 - 0  
Prostejov - Zubr Prerov 6 - 4  
Slovan Ustecti Lvi - Vsetin 2 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Metallurg Zslobin 2 - 0  
Gomel - Nyeman Grodno 0 - 2  
Junoszt Minszk - Sahtar Szoligorszk 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Heinolan Peliitat 6 - 3  
Imatra Ketterä - Kiekko-Vantaa 1 - 2  
IPK - Kokkolan Hermes 3 - 6  
Jokipojat - SaPKo 3 - 1  
Tuto - Leki 2 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Jokerit 2 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - CSZKA Moszkva 1 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - Vityaz Podolszk 4 - 1  
Szocsi - Slovan Bratislava 1 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Prizma Riga 7 - 2  
Mogo Riga - HS Riga 10 - 4  
Zemgale/LLU - Kurbads Riga 2 - 6  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - FTC 5 - 1  
MAC Budapest - Újpest 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Jose 2 - 2  
Detroit - Dallas 2 - 4  
Nashville - Las Vegas 1 - 0  
NY Islanders - New Jersey 1 - 4  
NY Rangers - Philadelphia 5 - 1  
Toronto - St. Louis 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Stavanger 1 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Rapperswil 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Björklöven 2 - 2  
Almtuna - MODO 4 - 2  
Pantern Malmö - Vita Hasten 4 - 2  
Södertälje - Västervik 0 - 2  
Timra - Leksand 4 - 1  
Tingsryd - Troja/Ljungby 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Torosz Nyeftekamszk 1 - 3  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Molot Perm 0 - 2  
Kerékpár (Tour Down Under - 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ulissi - D. Impey 0 - 1  
E. Battaglin - A. Roux 0 - 1  
J. McCarthy - N. Haas 1 - 0  
J. Restrepo Valencia - R. Faria da Costa 0 - 1  
L.L. Sanchez Gil - R. Dennis 1 - 0  
P. Sagan - C. Barbero 1 - 0  
Tour Down Under 2018 - 2. szakasz    
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Neptunas Klaipeda 85 - 85, h.u. 98 - 94  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Banvitspor 76 - 88  
Olimpija Ljubljana - Estudiantes 57 - 72  
Rosa Radom - AEK Athén 63 - 69  
Strasbourg - Venezia 70 - 67  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Zielona Gora 57 - 64  
Oostende - Nanterre 73 - 60  
Telekom Bonn - Arisz 76 - 59  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Sorocabana 82 - 73  
Vasco da Gama - Bauru 86 - 87  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Incheon Elephants 83 - 92  
Changwon Sakers - Jeonju KCC Egis 71 - 91  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Cheongju Stars 63 - 67  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Anadolu Efes 110 - 79  
Fenerbahce Ülker - Panathinaikosz 67 - 62  
Milano - Unicaja Malaga 101 - 87  
Real Madrid - Baskonia Vitoria 75 - 73  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - Sopron 61 - 66  
Dinamo Kurszk - Bourges 94 - 63  
Polkowice - Galatasaray 77 - 86  
Villeneuve d'Ascq Lille - USK Praha 59 - 72  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Nagyezsda Orenburg 96 - 53  
Lattes Montpellier - Famila Schio 56 - 75  
P. Avenida - Fenerbahce 65 - 64  
Wisla Krakkó - Yakin Dogu Univ. 74 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Alba Berlin 82 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Zenit Szentpétervár 95 - 78  
Torino - Lietuvos Rytas 83 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Trento 79 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Limoges 92 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Istanbul BB 82 - 87  
Le Portel - Nyizsnyij Novgorod 79 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Alba Fehérvár 77 - 85  
Nevezis Kedainiai - Buyukcekmece 75 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Szolnok 100 - 96  
Mornar - Tsmoki-Minszk 83 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keravnosz - U-Banca Cluj 67 - 71  
Mons - Donar Groningen 84 - 65  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - RS Elasto Painters 99 - 120  
Tropang Texters - Blackwater Elite 92 - 83  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Xinjiang 92 - 104  
Jiangsu Dragons - Guangdong 89 - 86  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Bayi Kylins 84 - 58  
Guangdong - Shandong 75 - 65  
Heilongjiang Daqing - Liaoning 80 - 69  
Jiangsu Phoenix - Shanghai 69 - 62  
Shanxi XR - Sichuan Jinqiang 93 - 77  
Shenyang Golden Lions - Shaanxi Tianze 106 - 93  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - New Orleans 104 - 104, h.u. 113 - 116  
Denver - Dallas 105 - 102  
Orlando - Minnesota 108 - 102  
Portland - Phoenix 118 - 111  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - San Martino di Lupari 63 - 59  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 84 - 85  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Viborg 26 - 17  
Randers - Aarhus Utd. 19 - 19  
Kézilabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Szlovénia 19 - 28  
Németország - Macedónia 25 - 25  
Kézilabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Magyarország 33 - 27  
Spanyolország - Dánia 22 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Metz 19 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrkow Trybunalski - Gwardia Opole 29 - 33  
Pogon Szczecin - MW Elblag 29 - 24  
Stal Mielec - Azoty Pulawy 26 - 31  
Zaglebie Lubin - Legionowo 33 - 33  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Siófok 23 - 30  
Kisvárda - Vác 28 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Larvik 21 - 28  
Oppsal - Byasen 20 - 33  
Storhamar - Sola 35 - 20  
Tertnes Bergen - Stabaek 31 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubius Galati - Zalau 18 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Höör 24 - 29  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Guinea 3 - 1  
Szudán - Mauritánia 1 - 0  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldham - Leicester 2 4 - 2  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Norwich 1 - 1  
Swansea - Wolverhampton 2 - 1  
Wigan - Bournemouth 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - AEL Limasszol 2 - 1  
Apollon Limasszol - Omonia Nicosia 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Supersport Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Dhafra 1 - 0  
Al-Nasr (UAE) - Dibba Al-Fujairah 1 - 1  
Bani Yas - Al-Wasl 2 - 5  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Assiouty - El Raja Matrouh 3 - 1  
Al-Ittihad (EGY) - Al-Nasr (EGY) 3 - 0  
Al-Mokawloon Arab - Ismaily 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Montpellier 1 - 1  
Angers - Troyes 3 - 1  
Guingamp - Lyon 0 - 2  
Lille - Rennes 1 - 2  
Metz - St-Etienne 3 - 0  
Paris SG - Dijon 8 - 0  
Toulouse - Nantes 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Kerala Blasters 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Altamira - Leon 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Puebla 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Zacatecas - Santos Laguna 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - Zacatepec 5 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Tampico Madero 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Atl. San Luis 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Sevilla 1 - 2  
Espanyol - Barcelona 1 - 0  
Valencia - Alavés 2 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Boluspor 1 - 0  
Istanbul Basaksehir - Giresunspor 2 - 1  
Osmanlispor - Besiktas 2 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Törökország 4 - 0  
U19Spanyolország - U19Olaszország 2 - 0  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Fenerbahce 3 - 1  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Valepa Sastamala 3 - 0  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Belchatow 2 - 3  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Toulouse 3 - 0  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Noliko Maaseik 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amriswil - Ajaccio GFC 0 - 3  
Liberec - Verona 1 - 3  
Posojilnica Aich/Dob - Lindemans Aalst 1 - 3  
Vojvodina - Resovia Rzeszow 1 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Szurgut - Orion Doetinchem 3 - 1  
Karlovarsko - Naefels 1 - 3  
Maliye Piyango Ankara - Stroitel Minszk 3 - 0  
Montana - Foinikasz 3 - 1  
Olympiakosz - Lokomotív Baku 3 - 0  
Ravenna - Brno 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Uijeongbu KB Stars 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Hwaseong IBK 3 - 1  
Röplabda (Lengyel Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MKS Kalisz - Impel Wroclaw 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lüneburg - Bergische Solingen 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Stuttgart 1 - 3  
Dresden - Potsdam 3 - 1  
Wiesbaden - SW Erfurt 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Busto Arsizio 3 - 2  
Filottrano - Novara 3 - 2  
Legnano - Conegliano 0 - 3  
LJ Modena - Pesaro 3 - 0  
Monza - Casalmaggiore 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor-M. Cseljabinszk - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 3  
Dinamo Kazany - Uralocska Jekatyerinburg 3 - 0  
Dinamo Moszkva - Dinamo Krasznodar 3 - 1  
Leningradka Szentpétervár - Zarecsje-Odincovo Moszkva 1 - 3  
Proton Szaratov - Szahalin 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursa Bld. Spor - Canakkale Bld. Spor 3 - 0  
Eczacibasi Istanbul - Galatasaray 3 - 2  
Fenerbahce - Kameroglu Beylikduzu 3 - 0  
Seramiksan - Halkbank Ankara 3 - 1  
Vakifbank Istanbul - Besiktas 3 - 1  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ga. Jones - A. Giri 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
M. Matlakov - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
P. Svidler - Yifan Hou 1 - 0  
S. Mamedyarov - F. Caruana 1 - 0  
V. Anand - Yi Wei 0.5 - 0.5  
W. So - B. Adhiban 1 - 0  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - A. McGill (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
S. Murphy - A. Carter (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - M. Ebden 3 - 0  
D. Shapovalov - J-W. Tsonga 2 - 3  
D.S. Schwartzman - C. Ruud 3 - 0  
G. Dimitrov - M. McDonald 3 - 2  
I. Karlovic - Y. Sugita 3 - 2  
J. Millman - D. Dzumhur 1 - 3  
J. Sousa - M. Cilic 0 - 3  
K. Edmund - D. Istomin 3 - 0  
M. Baghdatis - A. Rublev 1 - 3  
M. Jaziri - G. Müller 2 - 3  
N. Basilashvili - R. Bemelmans 3 - 0  
N. Kyrgios - V. Troicki 3 - 0  
P. Carreno-Busta - G. Simon    
P. Cuevas - R. Harrison 0 - 3  
R. Nadal - L. Mayer 3 - 0  
Y. Nishioka - A. Seppi 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Chung H - Erlich J / Nestor D 2 - 0  
Andujar P / Ramos-Vinolas - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 0  
Benneteau J / Eysseric J - Mektic N / Peya A 0 - 2  
Bryan B / Bryan M - Donskoy E / Medvedev D    
Bryan B / Bryan M - Fucsovics M / Nishioka Y 2 - 1  
CarrenoBusta/Garcia-Lopez - Haase R / Middelkoop M 2 - 1  
Delbonis F / Estrella Bur - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Dodig I / Verdasco F - Johnson S / Querrey S 0 - 2  
Fabbiano T / Sela D - Mirnyi M / Oswald P 1 - 2  
Fognini F / Granollers M - Bolt A / Mousley B 2 - 1  
Gojowczyk P / Mayer F - Koolhof W / Sitak A 0 - 2  
Jebavy/Vesely - Lindstedt R / Skugor F 0 - 2  
Lopez F / Lopez M - Mergea F / Zimonjic N 2 - 0  
Mclachlan B / Struff J-L - Kokkinakis T / Thompson J 2 - 0  
Murray J / Soares B - Tiafoe F / Young D 2 - 1  
NYS H / Paire B - Gonzalez S / Peralta J 2 - 1  
Polmans M / Whittington A - Cabal/Farah 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - J. Görges 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - K. Bondarenko 0 - 2  
B. Bencic - L. Kumkhum 0 - 2  
C. Suarez Navarro - Babos T. 2 - 1  
D. Gavrilova - E. Mertens 0 - 2  
J. Fett - C. Wozniacki 1 - 2  
J. Ostapenko - Y-Y. Duan 2 - 1  
K. Bertens - N. Gibbs 2 - 0  
K. Flipkens - M. Rybarikova 1 - 2  
K. Kanepi - M. Puig 2 - 0  
K. Siniakova - E. Svitolina 1 - 2  
M. Barthel - A. Kontaveit 1 - 2  
M. Kostyuk - O. Rogowska 2 - 0  
M. Linette - D. Kasatkina 2 - 0  
P. Martic - I-C. Begu 2 - 0  
Shu. Zhang - D. Allertova 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Sharma A / Woolcock B 2 - 0  
Bellis C C / Vondrousova - Alexandrova E / Sevastova A 0 - 2  
Bouchard E / Stephens S - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Buzarnescu M / Irigoyen M - Hsieh S W / Peng S 0 - 2  
Chan L / Sestini Hlavacko - Han X / Liang C 2 - 0  
Friedsam A-L / Van Uytvan - Pliskova K / Vekic D    
Friedsam A-L / Van Uytvan - Pliskova KR / Vekic D    
Hibino N / Jurak D - Moore J / Perez E 0 - 2  
Kichenok L / Ninomiya M - Mchale C / Rogers S    
Klepac A / Martinez Sanch - Golubic V / Stojanovic N 0 - 2  
Kozlova K / Putintseva Y - Olaru I R / Savchuk O 0 - 2  
Kudermetova V / Sabalenka - Cirstea S / Haddad Maia B 0 - 2  
Lucic-Baroni M / Petkovic - Begu I-C / Niculescu M 1 - 2  
Maria T / Parmentier P - Krajicek M / Kudryavtseva 1 - 2  
Robson L / Vandeweghe C - Chan H-C / Srebotnik K 0 - 2  
Rodionova A / Vikhlyantse - Bondarenko K / Krunic A 0 - 2  
Safarova L / Strycova B - Broady N / Smith A 2 - 0  
Wang Q / Wang Y - Kalashnikova O / Lepchenko V 0 - 2  
Tenisz (Koblenz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Leshem - D. Popko 1 - 2  
J. De Loore - S. Stakhovsky 0 - 2  
K-M. Maamoun - C. Heyman 0 - 2  
M. Safwat - F. Horansky 2 - 1  
N. Kuhn - M. Ymer 2 - 0  
O. Otte - A. Vatutin 0 - 2  
T. Brkic - M. Moraing 1 - 2  
Tenisz (Koblenz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Sancic - Matsui T / Motti A 2 - 0  
Balaji N S / Vardhan V - Choinski J / Moeller M 0 - 2  
Margaroli L / Uchiyama Y - Kolar Z / Pavlasek A 0 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Krawietz K / Roelofse R 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - I.M. Mustofa 1 - 2  
E. Holst - Z. J. Lee 0 - 2  
G. Anthony - Long Chen 2 - 0  
H-K. Vittinghus - W.K.V. Wong 2 - 0  
J.V. Soong - B. Leverdez 0 - 2  
K. Nishimoto - Ch-We. Lee 2 - 1  
K. Sakai - Tz.W. Wang 1 - 2  
K. Wangcharoen - B. Sai Praneeth 0 - 2  
S. Avihingsanon - Y. De Oliveira 2 - 0  
T.C. Chou - C. Jonatan 0 - 2  
V. Axelsen - Hyu.I. Lee 2 - 1  
W.F. Chong - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
W.H. Son - D. Liew 0 - 2  
Yux. Huang - R. Gemke 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Antonsen K / Nohr N 2 - 0  
Arends J / Jille R - Conrad-Peterson/Kolding 1 - 2  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - LEE C H / Tang C M 0 - 2  
Chen H L / Wang C-L - Yang P-H / Lee S M 2 - 1  
Chia A / Soh W Y - Berry A / Hardianto H 0 - 2  
Christiansen M / Daugaard - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Endo H / Watanabe Y - LAW C H / OR C C 2 - 0  
Inoue T / Kaneko Y - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Ivanov V / Sozonov I - Goh V S / Tan W K 0 - 2  
Kersaudy B / Maio J - Liao M C / Su C H 0 - 2  
Kittinupong K / Dechapol - Lee J-H / Lee Y 2 - 1  
Liu C / Zhang N - KAH M C / Low J S 2 - 0  
LU K / Wang Y - GOH S F / Izzuddin N 2 - 0  
ONG Y S / Teo E Y - Khim W L / Yoo Y S 2 - 0  
Yao C L / Han Y P - Ho-Shue J A / Yakura N 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Mic. Li 1 - 2  
Bi.Ji. He - Su Yu Chen    
E. Kosetskaya - Y.Y. Lee 0 - 2  
F. Fitriani - R. Intanon 0 - 2  
H. Ramadhini - J.W. Goh 0 - 2  
Ji H. Sung - A. Ohori 0 - 2  
K. Gilmour - M. Blichfeldt 2 - 1  
M. Poulsen - M.H. Chiang 2 - 1  
N. Jindapon - D. Lansac 2 - 0  
S. Sato - P. Chochuwong 2 - 0  
T.Y. Tai - S.S.Y. Cheah 2 - 1  
Xiao. Chen - Ja.M. Lee 0 - 2  
Y.F. Lim - A. Yamaguchi 1 - 2  
Y.P. Pai - L. Kjaersfeldt 2 - 0  
Yufei Chen - C.Hs. Lee 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Ni Ketut M I - Piek S / Seinen C 2 - 0  
Chang Y N / Jung K E - Chiew S L / Zhen Y 2 - 0  
Chiang K H / Hung S H - Barkah Y / Maheswari N K 2 - 1  
Fruergaard M / Thygesen S - Tang J / YU X 0 - 2  
GOH Y C / Teoh M X - Chow M K / Lee M Y 0 - 2  
Hanadia K N / Permatasari - Lee S H / Shin S C 0 - 2  
Hoo V K M / Woon K W - Lin X M / Wu F C 2 - 0  
Hsu Y C / Wu T J - Chae Y J / Kim H R 0 - 2  
Huang D / Li W - Finne-Ipsen J / Soby R 2 - 0  
Lim Y L / Wen Y C - Paewsampran S / Sudjaipraparat K 2 - 0  
Mapasa S / Somerville G - Pedersen/Rytter Juhl 0 - 2  
Ponnappa A / Reddy N S - Goliszewski J / Kaepplein L 2 - 0  
Soong F C / Tee J Y - LIU X / Zhou C 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T J / Cheah Y S - Puavaranukroh D/ Supajirakul P 1 - 2  
Choi S G / Chae Y J - Zhang N / Liu X 2 - 0  
Karandasuwardi R / Susant - Tang C M / Tse Y S 0 - 2  
Wang Y / Huang D - Saputra Y E / Islami M G 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mundine - T. Browne 1 - 0  

 

2018.01.16.
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Grei 10 - 9  
Sveiva - Gjellerasen 8 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Linköping 3 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Milano 5 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Progressz Glazov - Politeh Szentpétervár 6 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Gran Canaria - Magna Gurpea 3 - 9  
Cartagena - Zaragoza 3 - 1  
Inter Movistar - Ribera Navarra 4 - 1  
Jaen - Murcia 3 - 0  
Levante - Segovia 3 - 1  
Peniscola - Santa Coloma 1 - 5  
Santiago Futsal - Palma Futsal 0 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tucson - San Diego 5 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg 2 - Jesenice 6 - 4  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - JYP 4 - 2  
Växjö - Liberec 6 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Mountfield HK 1 - 1  
Zlín - Brno 2 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aalborg 1 - 2  
Herlev Eagles - Rungsted 1 - 6  
Herning - Rödovre 5 - 2  
Hvidovre - Odense 1 - 4  
SönderjyskE - Frederikshavn 3 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ässät 3 - 3  
Hämeenlinna - Jukurit 3 - 2  
Kalpa - Turku PS 2 - 2  
Kärpät - Ilves 4 - 0  
Lahti Pelicans - Vaasan Sport 3 - 2  
Lukko - Kookoo 6 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Epinal - Gap 1 - 5  
Grenoble - Angers 3 - 1  
Lyon - Chamonix-Morzine 6 - 1  
Mulhouse - Amiens 1 - 4  
Rouen - Strasbourg 7 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 3  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szibir Novoszibirszk 1 - 4  
Dinamo Minszk - Amur Habarovszk 0 - 2  
Dinamo Moszkva - Red Star Kunlun 5 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Traktor Cseljabinszk 0 - 4  
Lada Toljatti - Barisz Asztana 3 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Admiral Vlagyivosztok 1 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 3  
SZKA Szentpétervár - Szpartak Moszkva 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - NY Islanders 4 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Straubing 7 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Biasca Ticino 4 - 1  
GCK Lions - Langenthal 0 - 3  
Olten - Thurgau 1 - 4  
Visp - Zug 2 4 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Bern 2 - 2  
Zug - Fribourg 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Karlskoga 4 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rjazany - Burany Voronyezs 2 - 2  
Kerékpár (Tour Down Under - 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - E. Viviani 1 - 0  
C. Barbero - M. Wuertz Schmidt 1 - 0  
C. Ewan - P. Sagan 1 - 0  
C. Lawless - M. Renshaw 1 - 0  
J. McCarthy - N. Haas 0 - 1  
R. Minali - A. Frame 1 - 0  
S. Consonni - P. Bauhauss 1 - 0  
Tour Down Under 2018 - 1. szakasz    
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Antwerpen 87 - 70  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Karsiyaka 93 - 95  
Juventus Utena - Jenyiszej Krasznojarszk 81 - 73  
Monaco - Sassari 87 - 55  
Murcia - Oldenburg 85 - 65  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Iberostar Tenerife 59 - 106  
Ludwigsburg - Ventspils 84 - 68  
PAOK - Chalon sur Saone 90 - 81  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Nymburk 91 - 80  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campo Mourao - Joinville/AABJ 72 - 75  
Cearense - Minas 66 - 58  
Paulistano - Caxias do Sul 88 - 70  
Universo/Vitória - Flamengo 68 - 76  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Seoul Knights 82 - 82, h.u. 90 - 97  
Wonju Dongbu - Anyang 92 - 89  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Zalgiris Kaunas 93 - 86  
Crvena zvezda - Himki Moszkva 70 - 79  
Olympiakosz - Maccabi TA 94 - 64  
Valencia - Barcelona 81 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Gran Canaria 86 - 108  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Cedevita Zagreb 69 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Reggio Emilia 69 - 71  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Poitiers 78 - 71  
Charleville-Mezieres - Denain 77 - 93  
Fos-sur-Mer - Caen 97 - 76  
Lille - Evreux 96 - 74  
Nancy - Le Havre 80 - 55  
Nantes - Orleans 59 - 77  
Roanne - Quimper 76 - 76, h.u. 102 - 94  
Rouen - St-Chamond 94 - 85  
Vichy-Clermont - Aix Maurienne 70 - 82  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Beijing Dragons 135 - 121  
Jiangsu Tongxi - Guangzhou 120 - 123  
Jilin - Tianjin 114 - 94  
Qingdao - Liaoning 105 - 115  
Shanghai Sharks - Beijing Ducks 88 - 79  
Shanxi - Zhejiang Chouzhou 106 - 102  
Shenzhen - Shandong 129 - 103  
Zhejiang Guangsha - Sichuan 124 - 100  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Koszalin 111 - 87  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Golden State 108 - 118  
LA Clippers - Houston 113 - 102  
Oklahoma City - Sacramento 95 - 88  
Utah - Indiana 94 - 109  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehingen - Nürnberg 73 - 61  
Kézilabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Svédország 31 - 35  
Szerbia - Izland 29 - 26  
Kézilabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Fehéroroszország 32 - 25  
Norvégia - Ausztria 39 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wybrzeze Gdansk - Chrobry Glogow 24 - 30  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,D csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Burkina Faso 0 - 0  
Kamerun - Kongó 0 - 1  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USM Alger - Constantine 1 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Fleetwood 2 - 0  
Mansfield - Cardiff 1 - 4  
Reading - Stevenage 3 - 0  
Sheffield Wed. - Carlisle 2 - 0  
West Ham - Shrewsbury 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Genk 1 - 2  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Charleroi 5 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Sharjah 0 - 2  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Ittihad (UAE) 1 - 0  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Wahda 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - Al-Ahly (EGY) 0 - 2  
Wadi Degla - Al-Masry 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Orleans 1 - 1  
Ajaccio GFC - Brest 1 - 1  
Auxerre - Niort 5 - 0  
Bourg-Peronnas - Quevilly Rouen 3 - 5  
Chateauroux - Lorient 3 - 1  
Clermont - Valenciennes 3 - 0  
Le Havre - Paris FC 1 - 1  
Nancy - Nimes 0 - 2  
Reims - Tours 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Caen 0 - 2  
Marseille - Strasbourg 2 - 0  
Monaco - Nice 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Rotterdam - Vitesse 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - East Bengal 0 - 0  
Indian Arrows - NEROCA 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Afula 3 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Genclerbirligi 2 - 1  
Istanbulspor - Fenerbahce 0 - 1  
Trabzonspor - Konyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ciprus - U19Dánia 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. Pusam - Tampines Rovers 3 - 1  
Shan Utd. - Ceres-Negros 0 - 0  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Perugia 2 - 3  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Lokomotív Novoszibirszk 2 - 3  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Kazany - Jastrzebski Wegiel 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Corinthians-Guarulhos 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Arcada Galati 3 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Montpellier 1 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Düren 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - Menen 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Suwon Kepco 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Suwon Hyundai 1 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
B. Adhiban - V. Anand 0.5 - 0.5  
F. Caruana - W. So 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - P. Svidler 1 - 0  
Yi Wei - Ga. Jones 1 - 0  
Yifan Hou - M. Matlakov 0 - 1  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - K. Wilson (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
R. O'Sullivan - M. Fu (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - R. Federer 0 - 3  
C-M. Stebe - M. Marterer 0 - 3  
D. Goffin - M. Bachinger 3 - 1  
D. Thiem - G. Pella 3 - 0  
E. Donskoy - F. Mayer 3 - 0  
F. Krajinovic - A. Mannarino    
F. Tiafoe - J.M. Del Potro 0 - 3  
G. Garcia-Lopez - B. Paire 3 - 1  
G. Monfils - J.A. Munar Clar 3 - 0  
H. Zeballos - F. Fognini 0 - 3  
J. Benneteau - T. Daniel 3 - 1  
J. Chardy - T. Sandgren 0 - 3  
J. Donaldson - A. Ramos 0 - 3  
K. Khachanov - P. Polansky 3 - 0  
L. Lacko - M. Raonic 3 - 1  
L. Sonego - R. Haase 3 - 1  
M. Berrettini - A. Mannarino 0 - 3  
M. Kukushkin - P. Gojowczyk 0 - 3  
M. Zverev - Hy. Chung    
N. Djokovic - D. Young 3 - 0  
N. Kicker - Jor. Thompson 3 - 2  
R. Albot - Fucsovics M. 1 - 3  
R. Bautista-Agut - F. Verdasco 0 - 3  
R. Berankis - S. Wawrinka 1 - 3  
R. Gasquet - B. Kavcic 3 - 0  
S. Johnson - D. Kudla 1 - 3  
S. Querrey - F. Lopez 3 - 0  
S.W. Kwon - J-L. Struff 0 - 3  
T. Berdych - A. De Minaur 3 - 1  
T. Fabbiano - A. Zverev 0 - 3  
T. Kokkinakis - D. Medvedev 1 - 3  
T. Smyczek - A. Popyrin 3 - 1  
V. Safranek - J. Vesely 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Sabalenka 2 - 1  
A. Blinkova - B. Pera 0 - 2  
A. Blinkova - M. Gasparyan    
A. Kerber - A-L. Friedsam 2 - 0  
A. Petkovic - P. Kvitova 2 - 1  
C. Giorgi - A. Kalinskaya 2 - 0  
C. McHale - A. Sasnovich 0 - 2  
C. Witthöft - C. Garcia 0 - 2  
E. Bouchard - O. Dodin 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - J. Ponchet 2 - 0  
J. Konta - M. Brengle 2 - 0  
K. Ahn - B. Strycova 0 - 2  
K. Mladenovic - A. Bogdan 0 - 2  
K. Nara - M. Vondrousova 0 - 2  
Kr. Pliskova - A. Radwanska 1 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - R. Hogenkamp 2 - 0  
L. Cabrera - B. Haddad Maia 0 - 2  
L. Davis - J. Cepelova 2 - 1  
L. Safarova - A. Tomljanovic 2 - 0  
M. Lucic-Baroni - S. Rogers 2 - 1  
N. Hibino - D. Vekic 0 - 2  
N. Osaka - K. Kucova 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - L. Tsurenko 1 - 2  
O. Jabeur - E. Vesnina 0 - 2  
P. Hercog - E. Alexandrova 0 - 2  
Qia. Wang - M. Keys 0 - 2  
S-W. Hsieh - Lin Zhu 2 - 1  
S. Cirstea - Z. Diyas 2 - 1  
S. Halep - D. Aiava 2 - 0  
T. Maria - M. Sharapova 0 - 2  
V. Cepede Royg - Ka. Pliskova 0 - 2  
V. Lepchenko - A. Sevastova 1 - 2  
Y. Putintseva - H. Watson 2 - 0  
Tenisz (Koblenz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - M. Cecchinato 1 - 2  
A. Pavlasek - Y. Maden 0 - 2  
An. Kuznetsov - I. Ivashka 1 - 2  
An. Martin - Z. Kolar 0 - 2  
E. Gulbis - Ben. Hassan 1 - 2  
T. Gabashvili - K. De Schepper 1 - 2  
T. Robredo - J. Choinski 1 - 2  
Y. Uchiyama - M. Möller 2 - 0  
Tenisz (Koblenz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarek T / Pel D - Panfil G / Uzhylovskyi V 0 - 2  
Draganja/Draganja - Arneodo R / Weissborn T-S 1 - 2  
Loukas R / Serdarusic N - Gille S / Vliegen J 0 - 2  
Moraing M / Otte O - Hassan B / Kuhn N 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Piek S - Goh S H / Lai S J 0 - 2  
Chan P S / Goh L Y - Kersaudy B / Palermo L 2 - 0  
Durkin V / Vislova N - Lee Y / Hsu Y C 1 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Jordan P / Oktavianti M D 0 - 2  
Khrishnan Y / Sawant P - Serasinghe S / Mapasa S    
Lee C H R / Chau H W - Chopra P J / Siki Reddy N 2 - 0  
LU C Y / Chiang K H - Faizal H / Widjaja G E 0 - 2  
LU K / Zhou C - Christiansen M / Pedersen C 0 - 2  
Rasmussen A S / Kjaersfel - Tan K M / Lai P J 1 - 2  
Seo S J / Na K H - Labar R / Fontaine A 2 - 0  
Tabeling R / Seinen C - Wang C-L / Lee C H 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Nohr N / Thygesen S 2 - 1  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - UVSE 5 - 10  
Vízilabda (Világ Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Románia 13 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Horvátország 4 - 13  
Vízilabda (Világ Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Spanyolország 9 - 8  

 

2018.01.15.
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Jugra 3 - 3  
Szibirjak Novoszibirszk - Avtodor Szmolenszk 4 - 6  
Golf (Sony Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sony Open 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - Texas Stars 2 - 2  
Rochester - Utica 1 - 1  
San Jose Barracuda - Bakersfield 2 - 2  
Springfield - Hartford 5 - 1  
Syracuse - Binghamton 3 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Zslobin - Nyeman Grodno 3 - 4  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Molodecsno 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Dallas 2 - 2  
Colorado - Anaheim 3 - 1  
Los Angeles - San Jose 1 - 4  
Minnesota - Vancouver 2 - 2  
Pittsburgh - NY Rangers 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Pantern Malmö 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Juzsnij Ural Orszk 4 - 2  
Szarov - Gornyak Ucsali 4 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - FMP 83 - 77  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Franca 63 - 67  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Decin 67 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Asan Woori Wibee 62 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Le Portel 55 - 55, h.u. 55 - 63  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Ironi Ness Ziona 77 - 91  
Maccabi Rishon - Hapoel Jerusalem 78 - 92  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Xinjiang 66 - 82  
Heilongjiang Daqing - Shandong 80 - 75  
Jiangsu Phoenix - Shanxi XR 71 - 82  
Liaoning - Sichuan Jinqiang 61 - 72  
Shaanxi Tianze - Guangdong 71 - 81  
Shanghai - Zhejiang 104 - 63  
Shenyang Golden Lions - Bayi Kylins 90 - 83  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Czarni Slupsk 77 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Antonio 102 - 99  
Brooklyn - New York 104 - 119  
Chicago - Miami 119 - 111  
Detroit - Charlotte 107 - 118  
Memphis - LA Lakers 123 - 114  
Minnesota - Portland 120 - 103  
Philadelphia - Toronto 117 - 111  
Phoenix - Indiana 97 - 120  
Washington - Milwaukee 95 - 104  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - VEF Riga 67 - 53  
Kézilabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Macedónia 28 - 29  
Szlovénia - Németország 25 - 25  
Kézilabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Dánia 28 - 27  
Magyarország - Spanyolország 25 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - Ufa Alisza 27 - 24  
Rosztov - Dinamo Volgográd 37 - 16  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,C csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Líbia - Egyenlítői Guinea 3 - 0  
Nigéria - Ruanda 0 - 0  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Saoura - Setif 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - Olympiakosz Nicosia 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fujairah - Hatta 2 - 2  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Oruba 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Lamia 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Cambuur 0 - 1  
Oss - Nijmegen 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gokulam Kerala - Churchill Brothers 2 - 3  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Hapoel Bnei Lod 1 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Rishon Lezion 0 - 1  
Hapoel Marmorek - Hapoel Petah Tikva 2 - 1  
Hapoel TA - Beitar TA Ramla 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi TA 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Monterrey 0 - 2  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Barcelona Guayaquil 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Porto (bizt.okok miatt félbeszakítva)    
Moreirense - Setúbal 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Stoke 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Leganes 3 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Törökország 2 - 1  
MMA (UFC Fight Night, St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Elkins - Mic. Johnson 1 - 0  
J. Krause - A. White 1 - 0  
Je. Stephens - D.H. Choi 1 - 0  
K. Usman - E. Meek 1 - 0  
K.H. Kang - G. Cannetti 1 - 0  
M. Burnell - M. Santiago 1 - 0  
M. Frevola - P. Reyes 0 - 1  
T. Alves - Z. Cummings    
U. Hall - V. Belfort    
MMA (UFC Fight Night, St.Louis, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Taylor - J.J. Aldrich 0 - 1  
K. Faria - J. Eye 0 - 1  
P. Vanzant - J-R. Clark 0 - 1  
T. Bernardo - I. Aldana 0 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pila - Rzeszow 1 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ga. Jones - B. Adhiban 1 - 0  
M. Carlsen - Yi Wei 0.5 - 0.5  
P. Svidler - A. Giri 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - M. Matlakov 0.5 - 0.5  
V. Anand - F. Caruana 1 - 0  
V. Kramnik - Yifan Hou 0.5 - 0.5  
W. So - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui - R. Day (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
J. Trump - Liang Wenbo (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - A. Haider-Maurer 3 - 0  
A. Seppi - C. Moutet 3 - 1  
C. Ruud - Q. Halys 3 - 2  
D. Brown - J. Sousa 2 - 3  
D. Ferrer - A. Rublev 2 - 3  
D. Sela - R. Harrison 2 - 3  
D.S. Schwartzman - D. Lajovic 3 - 2  
F. Delbonis - G. Müller 0 - 3  
G. Dimitrov - D. Novak 3 - 0  
G. Melzer - N. Basilashvili 1 - 3  
G. Simon - M. Copil 3 - 0  
I. Karlovic - L. Djere 3 - 0  
J. Millman - B. Coric 3 - 0  
K. Anderson - K. Edmund 2 - 3  
K. King - J-W. Tsonga 0 - 3  
M. Baghdatis - Y. Bhambri 3 - 0  
M. Ebden - J. Isner 3 - 1  
M. McDonald - E. Ymer 3 - 1  
N. Jarry - L. Mayer 0 - 3  
N. Kyrgios - R. Dutra da Silva 3 - 0  
P-H. Herbert - D. Istomin 1 - 3  
P. Carreno-Busta - J. Kubler 3 - 1  
P. Cuevas - M. Youzhny 3 - 0  
P. Kohlschreiber - Y. Nishioka 2 - 3  
P. Lorenzi - D. Dzumhur 2 - 3  
R. Bemelmans - L. Pouille 3 - 1  
R. Nadal - V. Estrella Burgos 3 - 0  
S. Caruso - M. Jaziri 2 - 3  
S. Tsitsipas - D. Shapovalov 0 - 3  
V. Pospisil - M. Cilic 1 - 3  
V. Troicki - A. Bolt 3 - 2  
Y-H. Lu - M. Cilic    
Y. Sugita - J. Sock 3 - 1  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - D. Kasatkina 0 - 2  
A. Cornet - X.Y. Wang 2 - 0  
A. Krunic - A. Kontaveit 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - Ka. Kozlova 2 - 1  
A. van Uytvanck - P. Martic 0 - 2  
Babos T. - C. Vandeweghe 2 - 0  
C. Suarez Navarro - M. Frech 2 - 0  
D. Allertova - P. Parmentier 2 - 0  
D. Cibulkova - K. Kanepi 0 - 2  
D. Gavrilova - I. Falconi 2 - 0  
I-C. Begu - E. Makarova 2 - 1  
I. Jorovic - E. Svitolina 0 - 2  
J. Brady - M. Linette 1 - 2  
J. Fett - M. Eguchi 2 - 0  
J. Fourlis - O. Rogowska 1 - 2  
J. Ostapenko - F. Schiavone 2 - 0  
K. Bertens - C.C. Bellis 2 - 1  
K. Flipkens - A. Riske 2 - 1  
L. Kumkhum - J. Larsson 2 - 0  
M. Buzarnescu - C. Wozniacki 0 - 2  
M. Niculescu - M. Barthel 0 - 2  
M. Sakkari - K. Siniakova 1 - 2  
N. Gibbs - V. Tomova 2 - 0  
S. Kenin - J. Görges 0 - 2  
S. Peng - M. Kostyuk 0 - 2  
S. Stephens - Shu. Zhang 1 - 2  
S. Stosur - M. Puig 1 - 2  
T. Townsend - M. Rybarikova 0 - 2  
V. Golubic - K. Bondarenko 1 - 2  
V. Kuzmova - E. Mertens 0 - 2  
V. Williams - B. Bencic 0 - 2  
Y-Y. Duan - M. Duque Marino 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,