Tippmix eredmények - 2018. január 1-7.

2018-01-01
Tippmix eredmények - 2018. január 1-7.
2018.01.07.
Alpesi sí (Műlesiklás, Adelboden)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myhrer - D. Yule 1 - 0  
A. Myhrer - L. Aerni 1 - 0  
H. Kristoffersen - Mi. Matt 0 - 1  
L. Aerni - D. Yule 0 - 1  
L. Aerni - M. Feller 1 - 0  
M. Digruber - V. Muffat Jeandet 0 - 1  
M. Feller - Mi. Matt 0 - 1  
M. Hargin - F. Dopfer 1 - 0  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
M. Hirscher - Mi. Matt 1 - 0  
M. Mölgg - A. Pinturault 0 - 1  
M. Mölgg - D. Ryding 0 - 1  
M. Schwarz - J. Lizeroux 1 - 0  
Műlesiklás, Adelboden 2018    
S. Gross - A. Pinturault 0 - 1  
S. Gross - D. Ryding 1 - 0  
Alpesi sí (Műlesiklás, női, KranjskaGora)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Swenn-Larsson - E. Alphand 0 - 1  
B. Schild - M. Meillard 1 - 0  
D. Feierabend - I. Curtoni 0 - 1  
K. Liensberger - R. Remme 1 - 0  
M. Ferk - K. Truppe 0 - 1  
M. Meillard - K. Gallhuber 1 - 0  
M. Shiffrin - F. Hansdötter 1 - 0  
M. Shiffrin - P. Vlhova 1 - 0  
M. Shiffrin - W. Holdener 1 - 0  
Műlesiklás, női, Kranjska Gora 2018    
N. Löseth - M. Gisin 1 - 0  
P. Vlhova - F. Hansdötter 0 - 1  
P. Vlhova - M. Meillard 1 - 0  
W. Holdener - B. Schild 1 - 0  
W. Holdener - F. Hansdötter 0 - 1  
W. Holdener - P. Vlhova 1 - 0  
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville - Buffalo 10 - 3  
LA Rams - Atlanta 13 - 26  
New Orleans - Carolina 31 - 26  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Landman - D. Telnekes (3 nyert játszma) 0 - 3  
D. Nilsson - J. Sparidaans (3 nyert játszma) 3 - 0  
G. Durrant - G. Robson (3 nyert játszma) 3 - 0  
R. Montgomery - S. Waites (3 nyert játszma) 1 - 3  
U. Uygunsozlu - Ch. Harris (3 nyert játszma) 2 - 3  
W. Harms - W. Warren (3 nyert játszma) 1 - 3  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hammond - F. Sherrock 1 - 2  
S. Prins - M. O'Brien 2 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Liberec 6 - 6  
Brno Bulldogs - Otrokovice 2 - 5  
Usti nad Labem - Mladá Boleslav 3 - 7  
Vitkovice - Ceska Lipa 8 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Nokian KrP 2 - 5  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Uster 7 - 7  
Kloten-Bülach - Thun 10 - 6  
Langnau - Köniz 7 - 7  
Malans - Rychenberg Winterthur 5 - 5  
St. Gallen - Zug 1 - 1  
Wiler-Ersigen - Grasshoppers 6 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Dalen 2 - 4  
Höllviken - Pixbo Wallenstam 10 - 5  
Linköping - Växjö 2 - 4  
Mullsjö - Jönköping 6 - 6  
Sirius - Falun 6 - 3  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Sendai 3 - 3  
Machida - Fuchu 2 - 2  
Nagoya - Kobe 3 - 1  
Shonan Bellmare - Hamamatsu 5 - 2  
Sumida - Urayasu 8 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Milano 2 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheirense - Aves 3 - 1  
Sporting CP - Braga 3 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Parrulo Ferrol 6 - 2  
Levante - Palma Futsal 4 - 4  
Zaragoza - Murcia 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Laval 1 - 3  
Chicago Wolves - Grand Rapids 2 - 0  
Hartford - Syracuse 2 - 3  
Hartford - Utica 1 - 5  
Hershey - Charlotte 5 - 1  
Hershey - Charlotte (23:00) 3 - 0  
Iowa - Manitoba 3 - 4  
Providence - Syracuse 3 - 4  
Rochester - Lehigh Valley 3 - 1  
Rockford - Cleveland 3 - 3  
Rockford - Milwaukee 4 - 4  
San Diego - San Jose Barracuda 3 - 2  
Springfield - Providence 2 - 6  
Stockton - San Antonio 4 - 3  
Texas Stars - Bakersfield 2 - 4  
Tucson - Ontario Reign 3 - 6  
Wilkes-Barre/Scranton - Belleville 6 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braehead - Fife 1 - 4  
Cardiff - Nottingham 5 - 2  
Coventry - Milton Keynes 6 - 4  
Edinburgh - Dundee 1 - 1  
Manchester - Guildford 4 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Slovan Ustecti Lvi 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Olomouc 1 - 0  
Chomutov - Zlín 2 - 0  
Jihlava - Mountfield HK 1 - 3  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 3 - 1  
Pardubice - Trinec 2 - 2  
Plzen - Liberec 4 - 2  
Vítkovice - Litvínov 6 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herning 8 - 2  
Gentofte - Esbjerg 3 - 1  
Odense - Herlev Eagles 3 - 2  
Rungsted - SönderjyskE 4 - 3  
Rödovre - Hvidovre 2 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - FTC 3 - 1  
Dunaújváros - Brassó 3 - 2  
MAC Budapest - Csíkszereda 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Rouen 2 - 4  
Chamonix-Morzine - Gap 3 - 1  
Lyon - Strasbourg 6 - 0  
Mulhouse - Grenoble 5 - 3  
Nice - Amiens 4 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Avangard Omszk 5 - 4  
Amur Habarovszk - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 2  
Jokerit - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 1  
Lada Toljatti - SZKA Szentpétervár 0 - 5  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Moszkva 1 - 1  
Red Star Kunlun - Szibir Novoszibirszk 7 - 4  
Slovan Bratislava - CSZKA Moszkva 0 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 5 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - GKS Tychy 2 - 2  
Orlik Opole - Polonia Bytom 5 - 1  
Podhale Nowy Targ - Naprzod Janow 5 - 0  
Stoczniowiec Gdansk - GKS Katowice 1 - 5  
Unia Oswiecim - Comarch Cracovia 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Rangers 1 - 1  
Boston - Carolina 7 - 1  
Calgary - Anaheim 3 - 2  
Chicago - Edmonton 4 - 1  
Colorado - Minnesota 7 - 2  
Columbus - Florida 2 - 2  
Los Angeles - Nashville 3 - 4  
NY Islanders - New Jersey 4 - 4  
Ottawa - Tampa Bay 6 - 3  
Philadelphia - Buffalo 4 - 1  
Toronto - Vancouver 2 - 2  
Washington - St. Louis 3 - 3  
Winnipeg - San Jose 4 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Lorenskog 6 - 4  
Manglerud - Frisk/Asker 3 - 1  
Sparta Sarpsborg - Storhamar 4 - 1  
Stjernen - Valerenga 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kassel 3 - 3  
Crimmitschau - Dresden 3 - 1  
Heilbronn - Bietigheim/Bissingen 5 - 5  
Kaufbeuren - Freiburg 5 - 0  
Ravensburg - Lausitzer Füchse 6 - 2  
Riessersee - Frankfurt Löwen 6 - 3  
Tölzer Löwen - Bayreuth 4 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Augsburg 2 - 2  
Eisbären Berlin - Iserlohn 3 - 1  
Ingolstadt - München 4 - 4  
Krefeld - Schwenningen 4 - 0  
Mannheim - Nürnberg 2 - 2  
Straubing - Bremerhaven 0 - 4  
Wolfsburg - Köln 3 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Linz 2 - 5  
Fehérvár - Graz 4 - 1  
Innsbruck - Znojmo 9 - 2  
Medvescak Zagreb - Salzburg 5 - 4  
Vienna Capitals - Klagenfurt 3 - 1  
Villach - Südtirol Bolzano 1 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Langenthal 1 - 4  
Chaux-de-Fonds - Rapperswil 2 - 3  
GCK Lions - Olten 7 - 2  
Zug 2 - Winterthur 6 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Zug 1 - 1  
Langnau Tigers - Bern 1 - 5  
Zürich Lions - Fribourg 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Södertälje 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Färjestad 5 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Zilina 4 - 1  
Liptovsky Mikulas - B. Bystrica 3 - 3  
Nove Zamky - Kosice 1 - 1  
Poprad - Nitra 3 - 4  
Zvolen - Trencin 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 1 - 2  
CSZK Szamara - Cselmet Cseljabinszk 1 - 5  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Adelaide 79 - 79, h.u. 84 - 95  
NZ Breakers - Cairns 82 - 69  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Pinheiros 72 - 68  
Minas - Mogi das Cruzes 65 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Changwon Sakers 87 - 68  
Busan Sonicboom - Wonju Dongbu 86 - 97  
Seoul Knights - Jeonju KCC Egis 86 - 61  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Asan Woori Wibee 64 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - Adecco ASVEL 72 - 65  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Bourges 75 - 70  
Landes - Lattes Montpellier 83 - 91  
Nantes Reze - Union Hainaut 76 - 89  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Ginebra SM 97 - 104  
NLEX Road Warriors - Phoenix Fuelmasters 95 - 102  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Papagou 66 - 59  
Doukasz - AE Larissza 81 - 75  
Ethnikosz Pireusz - Ermisz Agiasz 71 - 75  
Iraklisz - Periszteri 59 - 72  
Lefkada - Arkadikosz Tripoli 96 - 85  
Pszihiko - Kardica 72 - 68  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Olympiakosz 78 - 71  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni - Farosz Keracini 60 - 60, h.u. 66 - 72  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Ironi Naharia    
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Guangdong 78 - 97  
Beijing Ducks - Shanxi 125 - 112  
Guangzhou - Zhejiang Guangsha 119 - 129  
Jiangsu Dragons - Shenzhen 97 - 100  
Liaoning - Jiangsu Tongxi 108 - 108, h.u. 117 - 114  
Shandong - Jilin 127 - 105  
Sichuan - Xinjiang 105 - 96  
Tianjin - Fujian 102 - 129  
Zhejiang Chouzhou - Qingdao 106 - 92  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Dabrowa Gornicza 83 - 77  
Krosno - Start Lublin 69 - 71  
Legia Varsó - Turow Zgorzelec 71 - 81  
Ostrow Wielkopolski - Koszalin 69 - 69, h.u. 80 - 83  
Starogard Gdanski - Anwil Wloclawek 73 - 80  
Zielona Gora - Torun 100 - 76  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Juventus Utena 81 - 93  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Boston 85 - 87  
Detroit - Houston 108 - 101  
Indiana - Chicago 125 - 86  
Miami - Utah 103 - 102  
Minnesota - New Orleans 116 - 98  
Orlando - Cleveland 127 - 131  
Sacramento - Denver 106 - 98  
Washington - Milwaukee 103 - 110  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Vechta 60 - 71  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Ulm 80 - 77  
Ludwigsburg - Alba Berlin 67 - 86  
Mitteldeutscher - Bayern München 77 - 95  
Oldenburg - Tübingen 83 - 75  
Skyliners Frankfurt - Telekom Bonn 76 - 81  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrara - Assigeco Piacenza 81 - 81, h.u. 89 - 92  
Forli - Bergamo 82 - 79  
Fortitudo Bologna - Mantova 63 - 62  
Imola - GSA Udine 76 - 73  
Ravenna - Jesi 85 - 75  
Roseto - Verona 86 - 87  
Trieste - Montegranaro 81 - 73  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Eurobasket Roma 40 - 78  
Casale Monferrato - Scafati 95 - 74  
Cuore Napoli - Reggio Calabria 64 - 74  
Rieti - Legnano 72 - 91  
Tortona - Siena 86 - 72  
Trapani - Cagliari 78 - 84  
Treviglio - Biella 79 - 72  
Virtus Roma - Latina 79 - 77  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Virtus Bologna 87 - 59  
Cantu - Capo D'Orlando 96 - 73  
Cremona - Varese 80 - 72  
Reggio Emilia - Brindisi 73 - 77  
Sassari - Trento 78 - 67  
Torino - Brescia 95 - 86  
Venezia - VL Pesaro 72 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - Eirene Ragusa 70 - 76  
Vigarano - Lucca 63 - 70  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Palencia 71 - 68  
Iraurgi - Saenz Horeca Araberri 66 - 88  
Leyma Coruna - Clavijo Calzados Robusta 80 - 66  
Lleida - Manresa 68 - 74  
Melilla - Castello 75 - 68  
Ourense - Huesca 73 - 59  
Oviedo - Breogan Lugo 75 - 87  
Prat Joventut - Barcelona B 78 - 69  
Valladolid - Iberostar Palma 84 - 89  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Valencia 78 - 74  
Betis - Barcelona 82 - 89  
Fuenlabrada - Murcia 88 - 86  
Gipuzkoa - Iberostar Tenerife 89 - 70  
Gran Canaria - Bilbao 90 - 85  
Joventut Badalona - Real Madrid 66 - 84  
Zaragoza - Estudiantes 79 - 79, h.u. 102 - 97  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Zaragoza 69 - 78  
Campus Promete - Cadi La Seu d'Urgell 68 - 77  
Vasco Gipuzkoa - Sant Adria 80 - 58  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Yesilgiresun 80 - 73  
Fenerbahce Ülker - Sakaryaspor 89 - 75  
Galatasaray - Banvitspor 72 - 91  
RH Gaziantepspor - Anadolu Efes 66 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mersin BB - AGÜ Kayserispor 61 - 61, h.u. 74 - 68  
Yakin Dogu Univ. - Antakya Hatay 96 - 78  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lok.Kubany Krasznodar 79 - 90  
Kalev/Cramo - Himki Moszkva 92 - 84  
Tsmoki-Minszk - Zenit Szentpétervár 81 - 82  
UNIKSZ Kazany - Jenyiszej Krasznojarszk 91 - 76  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Aarhus Utd. 19 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Municipal Craiova 25 - 22  
Randers - Kubany Krasznodar 20 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Zalau 28 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Békéscsaba 28 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Fredrikstad 26 - 24  
Molde - Stabaek 27 - 26  
Oppsal - Glassverket 30 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Blomberg-Lippe 20 - 23  
Leverkusen - Neckarsulm 34 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - VästerasIrsta 26 - 25  
Skara - Heid 27 - 26  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Finnország 24 - 16  
Kézilabda (vb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Belgium 24 - 26  
Hollandia - Törökország 26 - 19  
Kézilabda (vb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Észtország 39 - 21  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ausztria 35 - 21  
Fehéroroszország - Argentína 29 - 22  
Franciaország - Dánia 28 - 29  
Norvégia - Egyiptom 31 - 28  
Németország - Izland 30 - 21  
Spanyolország - Lengyelország 37 - 22  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Arsenal 3 - 2  
Reading - Manchester City 2 - 5  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Leeds 2 - 1  
Nottingham - Arsenal 4 - 2  
Shrewsbury - West Ham 0 - 0  
Tottenham - Wimbledon 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Utd. - Adelaide Utd. 6 - 1  
Melbourne City - Perth Glory 3 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Roeselare 1 - 2  
Tubize - Westerlo 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Ethnikosz Ahnasz 3 - 0  
Anorthoszisz Famaguszta - AEK Larnaca 3 - 1  
APOEL Nicosia - Alki Oroklini 4 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Lorient 0 - 2  
Dunkerque - Metz 2 - 4  
Granville - Bordeaux 1 - 1  
Marseille - Valenciennes 0 - 0  
Rennes - Paris SG 1 - 6  
Sannois St-Gratien - Epinal 1 - 2  
Senlis - Nantes 0 - 4  
Sochaux - Amiens 6 - 0  
St-Etienne - Nimes 2 - 0  
Still 1930 - Troyes 0 - 1  
Strasbourg - Dijon 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Aszterasz Tripolisz 0 - 0  
Lamia - Xanthi 0 - 1  
Larissza - Olympiakosz 0 - 3  
Panathinaikosz - Plataniasz 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mohun Bagan - Aizawl 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Atl. Kolkata 1 - 0  
Chennaiyin - Delhi 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi Haifa 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Tijuana 0 - 0  
Dep. Toluca - Chivas Guadalajara 1 - 1  
Monterrey - Monarcas Morelia 1 - 1  
Necaxa - Veracruz 0 - 0  
Pachuca - UNAM Pumas 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Uniao Oliveirense 3 - 0  
Penafiel - Covilha 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Aves 1 - 1  
Moreirense - Benfica 0 - 2  
Porto - Guimaraes 4 - 2  
Sporting CP - Marítimo 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Tenerife 1 - 2  
Almería - Lugo 1 - 0  
Cultural Leonesa - Numancia 2 - 2  
Huesca - Oviedo 1 - 1  
Osasuna - Valladolid 4 - 2  
Sevilla B - La Hoya Lorca 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo B - Fuenlabrada 1 - 2  
Majadahonda - Real Madrid B 3 - 1  
Ponferradina - San Sebastian Reyes 1 - 3  
Pontevedra - Celta Vigo B 1 - 1  
Talavera de la Reina - Toledo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - R. Santander 3 - 1  
Caudal Deportivo - Burgos 0 - 0  
Gernika - Sp. Gijón B 3 - 5  
Lealtad de Villaviciosa - Amorebieta 0 - 0  
Mirandes - Leioa 1 - 2  
Real Union Irun - Pena Sport 0 - 0  
Tudelano - Vitoria 1 - 0  
UD Logrones - Ath. Bilbao B 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - UE Llagostera 0 - 1  
Cornella - Ontinyent 1 - 0  
Ebro - Atl. Saguntino 2 - 2  
Formentera - Pena Deportiva 0 - 1  
Mallorca - Peralada 0 - 0  
Olot - Hercules 1 - 1  
Villarreal B - Atl. Baleares 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - UD Extremadura 3 - 4  
Ecija Balompie - Real Murcia 1 - 2  
El Ejido - Jumilla 5 - 0  
Linense - Badajoz 2 - 0  
Lorca Deportiva - Betis B 3 - 1  
Melilla - Las Palmas B 0 - 1  
Merida - Marbella 2 - 2  
Rec. Huelva - Cartagena 2 - 3  
UCAM Murcia - Granada B 2 - 0  
Villanovense - San Fernando 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Alavés 2 - 0  
Barcelona - Levante 3 - 0  
Celta Vigo - Real Madrid 2 - 2  
Leganes - Real Sociedad 1 - 0  
Villarreal - Deportivo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Levante 5 - 0  
Betis - Sevilla 1 - 0  
Santa Teresa - Huelva 1 - 1  
Tenerife - Espanyol 1 - 0  
Valencia - Albacete 3 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kawkab - Al-Ittihad (KSA) 1 - 3  
Al-Shabab (KSA) - Najran 2 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Waitakere Utd. 2 - 2  
Hawke's Bay Utd. - Hamilton Wanderers 2 - 2  
Tasman Utd. - Canterbury Utd. 0 - 6  
Team Wellington - Wellington Phoenix 2 4 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Saracens 15 - 38  
Newcastle - Exeter 28 - 20  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Clermont 58 - 6  
Section Paloise - Toulouse 11 - 10  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Uijeongbu KB Stars 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Daejeon KGC 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Thunders - JTEKT Stings 3 - 2  
Panasonic Panthers - FC Tokyo 3 - 0  
Toray Arrows - Osaka Blazers 3 - 2  
Toyoda Gosei - Suntory Sunbirds 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ageo Medics - JT Marvelous 2 - 3  
Denso Airybees - Hitachi Rivale 3 - 0  
NEC Red Rockets - Hisamitsu Springs 0 - 3  
Toyota Body Queenseis - Toray Arrows 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan - Guangdong 0 - 3  
Hubei - Shanghai 1 - 3  
Jiangsu - Liaoning 3 - 0  
Shandong - Tianjin 3 - 2  
Sichuan - Beijing 1 - 3  
Zhejiang - Bayi 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Olsztyn 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Chemik Police 2 - 3  
Ostrowiec Swietokrzyski - Pila 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Branik Maribor - Calcit Ljubljana 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Revivre Milano 3 - 1  
Latina - Argos Sora 3 - 0  
Monza - Modena 2 - 3  
Padova - Vibo Valentia 3 - 1  
Perugia - Piacenza 3 - 1  
Trentino - Ravenna 3 - 1  
Verona - Castellana Grotte 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Conegliano 1 - 3  
Filottrano - Busto Arsizio 3 - 2  
Legnano - Monza 0 - 3  
LJ Modena - Bergamo 3 - 0  
Novara - Pesaro 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Zenit Kazany 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor-M. Cseljabinszk - Dinamo Kazany 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - UBE L'Illa Grau 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arona Tenerife - Fachadas Dimurol 2 - 3  
Barcelona - Sant Cugat 3 - 1  
Cajasol Juvasa - Avarca de Menorca 0 - 3  
Haro Rioja - Logrono 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Istanbul BB 3 - 0  
Inegol Bld. Spor - Halkbank Ankara 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Kameroglu Beylikduzu 3 - 0  
Fenerbahce - Bursa Bld. Spor 3 - 2  
Ilbank Ankara - Besiktas 0 - 3  
Seramiksan - Canakkale Bld. Spor 2 - 3  
Vakifbank Istanbul - Halkbank Ankara 3 - 0  
Strandröplabda (Hága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouter J / Varenhorst C - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
Plavins M / Tocs E - Bouter J / Varenhorst C 2 - 1  
Plavins M / Tocs E - Losiak B / Kantor P 2 - 0  
Strandröplabda (Hága, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannova B / Slukova M - Huberli T / Betschart N 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Antonelli/Solberg Salgado 2 - 0  
Sífutás (TDS,9k,üldözés,nő,ValdiFiemme)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haag - K. Niskanen 0 - 1  
A. Haag - S. Björnsen 0 - 1  
J. Diggins - T. Stadlober 1 - 0  
K. Niskanen - S. Björnsen 1 - 0  
K. Parmakoski - J. Diggins 0 - 1  
K. Parmakoski - T. Stadlober 1 - 0  
Tour de Ski, 9 km, üldözéses, női, Val di Fiemme 2018    
Sífutás (TourdSki,9k,üldözés,ValdiFiemm)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harvey - A. Bolshunov 1 - 0  
A. Harvey - S. Ustiugov    
A. Poltoranin - H.C. Holund 1 - 0  
M. Hellner - F. De Fabiani    
M. Hellner - M. Manificat    
M. Manificat - F. De Fabiani    
M.J. Sundby - A. Bolshunov 1 - 0  
M.J. Sundby - A. Harvey 1 - 0  
M.J. Sundby - S. Ustiugov    
S. Ustiugov - A. Bolshunov    
Tour de Ski, 9 km, üldözéses, Val di Fiemme 2018    
Sílövészet (4x6 km váltó, női, Oberhof)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
4x6 km váltó, női, Oberhof 2018    
Kanada - Svédország 0 - 1  
Norvégia - Olaszország 0 - 1  
Németország - Franciaország 0 - 1  
Oroszország - Csehország 1 - 0  
Svájc - Lengyelország 0 - 1  
Ukrajna - Fehéroroszország 1 - 0  
Sílövészet (4x7,5 km váltó, Oberhof)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
4x7,5 km váltó, Oberhof 2018    
Ausztria - Svájc 0 - 1  
Ausztria - Svédország 0 - 1  
Franciaország - Csehország 1 - 0  
Franciaország - Norvégia 0 - 1  
Franciaország - Németország 1 - 0  
Franciaország - Oroszország 0 - 1  
Franciaország - Ukrajna 1 - 0  
Norvégia - Csehország 1 - 0  
Németország - Norvégia 0 - 1  
Németország - Oroszország 0 - 1  
Olaszország - Csehország 1 - 0  
Oroszország - Norvégia 0 - 1  
Svédország - Svájc 1 - 0  
Ukrajna - Csehország 1 - 0  
Ukrajna - Olaszország 0 - 1  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - J. Görges 0 - 2  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Kato M - Errani S / Schoofs B 0 - 2  
Tenisz (Auckland-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Caruana - T. Smyczek 0 - 2  
L. Lacko - R. Dutra da Silva 0 - 2  
T. Sandgren - C. Ruud 1 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Granollers - M. Moraing 2 - 1  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kyrgios - R. Harrison 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Mayer L / Zeballos H 2 - 1  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - M. Buzarnescu 0 - 2  
B. Haddad Maia - L. Cabrera 2 - 0  
V. Lepchenko - M. Barthel 2 - 0  
Y. Putintseva - N. Osaka 2 - 0  
Tenisz (Hobart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - J. Cepelova 2 - 1  
H. Watson - N. Hibino 2 - 1  
J. Glushko - N. Stojanovic 0 - 2  
K. Flipkens - N. Bains 2 - 0  
M. Brengle - K. Nara 0 - 2  
M. Niculescu - A. Kudryavtseva 2 - 0  
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - J. Kubler 0 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - V. Troicki 2 - 1  
D. Dzumhur - J-L. Struff 2 - 0  
P. Lorenzi - Jor. Thompson 2 - 0  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Perez - K. Mladenovic    
E. Vesnina - S. Peng    
J. Ostapenko - E. Makarova 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Sanders S - Dabrowski/Xu 0 - 2  
Rosolska A / Spears A - Safarova L / Strycova B 1 - 2  
Tenisz (Sydney-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - N. Mahut 2 - 1  
A. Vukic - R. Berankis 2 - 0  
D. Medvedev - V. Safranek 2 - 0  
E. Donskoy - T. Gabashvili    
Tenisz (Sydney-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - C. Witthöft 2 - 0  
E. Alexandrova - C.C. Bellis 1 - 2  
K. Ahn - M. Puig 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - V. Cepede Royg 0 - 2  

 

2018.01.06.
Alpesi sí (Óriásműlesikl,női,KranjskaGora)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Drev - R. Mowinckel 0 - 1  
A. Drev - S. Brunner 0 - 1  
F. Brignone - M. Shiffrin 0 - 1  
L. Gut - M. Meillard 0 - 1  
L. Gut - S. Brunner 0 - 1  
L. Gut - S. Goggia 0 - 1  
M. Bassino - S. Goggia 0 - 1  
M. Mölgg - A. Drev 0 - 1  
M. Mölgg - L. Gut 0 - 1  
M. Mölgg - M. Bassino 0 - 1  
M. Mölgg - M. Meillard 0 - 1  
M. Mölgg - R. Mowinckel 0 - 1  
M. Mölgg - S. Goggia 0 - 1  
R. Mowinckel - S. Brunner 0 - 1  
S. Brunner - M. Meillard 1 - 0  
S. Brunner - S. Goggia 0 - 1  
T. Worley - F. Brignone 1 - 0  
T. Worley - M. Shiffrin 0 - 1  
V. Rebensburg - F. Brignone 0 - 1  
V. Rebensburg - M. Shiffrin 0 - 1  
V. Rebensburg - T. Worley 0 - 1  
Óriásműlesiklás, női, Kranjska Gora 2018    
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, Adelboden)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pinturault - H. Kristoffersen 0 - 1  
F. Eisath - A. Myhrer 1 - 0  
F. Zubcic - T. Ford 0 - 1  
G. Caviezel - R. Nani 1 - 0  
J. Murisier - Z. Kranjec 0 - 1  
K. Jansrud - G. Caviezel    
L. De Aliprandini - L. Meillard 1 - 0  
M. Hirscher - A. Pinturault 1 - 0  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
T. Fanara - L.K. Haugen 0 - 1  
T. Ligety - J. Murisier 0 - 1  
T. Ligety - M. Feller 0 - 1  
T. Ligety - Z. Kranjec 0 - 1  
Z. Kranjec - M. Faivre 1 - 0  
Z. Kranjec - M. Feller    
Óriásműlesiklás, Adelboden 2018    
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Tennessee 21 - 22  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chaney - D. Noppert (3 nyert játszmáig) 0 - 3  
Jus. Thompson - C. Gilliland (3 nyert játszmáig) 3 - 2  
M. McGeeney - M. Adams (3 nyert játszmáig) 3 - 2  
P. Mohamed - G. Robson (3 nyert játszmáig) 0 - 3  
S. Mitchell - D. Labanauskas (3 nyert játszmáig) 3 - 2  
W. Mandingers - N. Kenny (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Hedman - R. David 2 - 0  
L. Ashton - R. Griffiths 2 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Stresovice 7 - 3  
Sparta Praha - Ostrava 7 - 7  
Znojmo - Pardubice 9 - 4  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Frederikshavn 2 - 15  
Helsingor - Benlose 1 - 14  
Hvidovre - Rödovre 3 - 5  
Skanderborg - Sunds 1 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Malans 9 - 5  
St. Gallen - Rychenberg Winterthur 4 - 9  
Thun - Chur 8 - 3  
Uster - Köniz 7 - 11  
Wiler-Ersigen - Kloten-Bülach 12 - 1  
Zug - Langnau 8 - 11  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thorengruppen - Storvreta 6 - 11  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osaka - Oita 7 - 3  
Urayasu - Hokkaido 2 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Cisternino 6 - 2  
Dosson - Pescara 7 - 4  
Imola Castello - Rieti 0 - 5  
Kaos Futsal - Pesarofano 5 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Benfica 2 - 1  
Fabril Barreiro - Modicus Sandim 6 - 8  
Leoes Porto Salvo - Azemeis 3 - 6  
Quinta dos Lombos - Burinhosa 5 - 3  
Rio Ave - Fundao 5 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Santa Coloma 2 - 2  
Inter Movistar - Magna Gurpea 6 - 6  
Jaen - Segovia 9 - 2  
Peniscola - Ribera Navarra 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Belleville 6 - 1  
Chicago Wolves - Manitoba 3 - 3  
Grand Rapids - Rockford 5 - 3  
Milwaukee - Iowa 3 - 3  
Providence - Hartford 2 - 3  
Rochester - Bridgeport 2 - 2  
San Diego - San Jose Barracuda 5 - 0  
Stockton - San Antonio 1 - 1  
Texas Stars - Bakersfield 2 - 2  
Toronto Marlies - Bridgeport 6 - 1  
Toronto Marlies - Lehigh Valley 2 - 2  
Tucson - Ontario Reign 4 - 3  
Utica - Laval 5 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Springfield 4 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Kitzbühel 3 - 2  
Fassa - Cortina 2 - 1  
Klagenfurt 2 - Salzburg 2 2 - 3  
Lustenau - Zell am See 5 - 6  
Neumarkt Riwega - Asiago 0 - 3  
Olimpija Ljubljana - Jesenice 2 - 6  
Renon/Ritten - Val Pusteria 3 - 0  
Vipiteno/Sterzing - Gherdeina/Gröden 5 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Sheffield 5 - 1  
Dundee - Edinburgh 7 - 4  
Fife - Braehead 2 - 2  
Guildford - Cardiff 2 - 2  
Milton Keynes - Coventry 3 - 1  
Nottingham - Manchester 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Vsetin 4 - 0  
Havirov - Kladno 2 - 1  
Kadan - Slavia Trebic 3 - 2  
Litomerice - Benatky nad Jizerou 5 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Karlovy Vary 1 - 1  
Prostejov - Slovan Ustecti Lvi 4 - 3  
Slavia Praha - Zubr Prerov 1 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - SaPKo 1 - 3  
Jokipojat - Keupa 5 - 1  
Kokkolan Hermes - Kiekko-Vantaa 3 - 3  
Leki - IPK 1 - 1  
Tuto - Roki 6 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Lukko 1 - 0  
Jukurit - Kalpa 3 - 0  
JYP - SaiPa 2 - 1  
Kookoo - Lahti Pelicans 1 - 1  
Kärpät - Turku PS 5 - 3  
Tappara - Ässät 2 - 1  
Vaasan Sport - Ilves 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Szalavat Julajev Ufa 3 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 5 - 2  
Szpartak Moszkva - Barsz Kazany 2 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szocsi 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Las Vegas 4 - 5  
Dallas - Edmonton 5 - 1  
Detroit - Florida 4 - 2  
NY Islanders - Pittsburgh 0 - 4  
Ottawa - San Jose 5 - 5  
Philadelphia - St. Louis 6 - 3  
Winnipeg - Buffalo 4 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olten - Ajoie 1 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lugano 2 - 4  
Bern - Langnau Tigers 2 - 2  
Biel - Servette 7 - 3  
Fribourg - Zürich Lions 2 - 0  
Lausanne - Kloten 9 - 3  
Zug - Davos 5 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Troja/Ljungby - Vita Hasten 3 - 1  
Västervik - AIK 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Frölunda 1 - 4  
Karlskrona - Malmö 3 - 6  
Lulea - Örebro 0 - 1  
Mora - Brynäs 0 - 1  
Rögle - Växjö 6 - 2  
Skelleftea - Linköping 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Detva 9 - 1  
Nitra - Kosice 3 - 3  
Poprad - Liptovsky Mikulas 3 - 2  
Trencin - Nove Zamky 3 - 1  
Zilina - Zvolen 0 - 3  
Jégkorong (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svédország - U20Kanada 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang - Metallurg Novokuznyeck 2 - 4  
Himik Voszkreszenszk - Szokol Krasznojarszk 4 - 3  
Molot Perm - Zauralje Kurgan 3 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Rubin Tyumeny 5 - 1  
Zvezda Csehov - Ermak Angarszk 0 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Cibona Zagreb 91 - 68  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Flames - Townsville (2.m.) 65 - 68  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Melbourne Utd. 77 - 79  
Sydney Kings - Perth 68 - 76  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Okapi Aalstar - Basic-Fit Brussels 77 - 72  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Universo/Vitória 68 - 55  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Usti nad Labem 89 - 100  
Kolin - Ostrava 70 - 63  
Svitavy - MMCITE Brno 98 - 73  
USK Praha - Pardubice 69 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Busan Sonicboom 82 - 70  
Goyang - Incheon Elephants 76 - 89  
Seoul Thunders - Ulsan Mobis Phoebus 67 - 97  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Guri Winnus 74 - 50  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mondeville - Cavigal Nice 78 - 68  
Tarbes - Roche Vendee 77 - 64  
Villeneuve d'Ascq Lille - Lyon 59 - 66  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - Koloszosz Rodosz 77 - 77, h.u. 93 - 89  
Larissza-Farosz - Lavrio 80 - 87  
Panioniosz - Arisz 81 - 87  
Promitheasz Patra - AEK Athén 69 - 66  
Trikala - Rethymno 70 - 70, h.u. 76 - 86  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel TA 85 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Shanghai Sharks 103 - 100  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Shanxi XR 96 - 92  
Heilongjiang Daqing - Guangdong 60 - 52  
Jiangsu Phoenix - Bayi Kylins 65 - 61  
Liaoning - Shanghai 79 - 79, h.u. 91 - 87  
Shaanxi Tianze - Zhejiang 77 - 82  
Sichuan Jinqiang - Shenyang Golden Lions 78 - 75  
Xinjiang - Shandong 92 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Rosa Radom 83 - 82  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Alytaus Dzukija 98 - 87  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Alba Fehérvár 78 - 64  
Körmend - Jászberény 77 - 61  
MAFC - Sopron 66 - 74  
Szeged - Debrecen 84 - 75  
Szolnok - Pécs 78 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Minnesota 91 - 84  
Dallas - Chicago 124 - 127  
Denver - Utah 99 - 91  
LA Clippers - Golden State 105 - 121  
LA Lakers - Charlotte 94 - 108  
Memphis - Washington 100 - 102  
Miami - New York 97 - 97, h.u. 107 - 103  
Milwaukee - Toronto 110 - 129  
Philadelphia - Detroit 114 - 78  
Portland - Atlanta 110 - 89  
San Antonio - Phoenix 103 - 89  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Ehingen 102 - 75  
Hamburg - Hanau 75 - 91  
Karlsruhe - Hagen 77 - 63  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Öttinger Gotha 80 - 74  
Giessen - S. Oliver Würzburg 80 - 86  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orzinuovi - Treviso 53 - 92  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - San Pablo Burgos 91 - 99  
Unicaja Malaga - Obradoiro Monbus 96 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Bembibre 82 - 69  
Zamarat - Gernika Bizkaia 77 - 88  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Usak Sportif 78 - 84  
Eskisehirspor - Besiktas 78 - 87  
Karsiyaka - Istanbul BB 84 - 76  
Trabzonspor - Tofas Bursa 91 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Adana Botas 68 - 66  
Ormanspor - Galatasaray 95 - 85  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Nyizsnyij Novgorod 73 - 85  
VEF Riga - Avtodor Szaratov 79 - 82  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Issy Paris 22 - 23  
Lada Toljatti - Köbenhavn 27 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Kastamonu Belediyesi 26 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Most 28 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Le Havre 30 - 21  
Bourg de Peage - Metz 26 - 32  
Nantes - Dijon 28 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Kisvárda 25 - 21  
FTC - Debrecen 28 - 24  
MTK - Budaörs 37 - 31  
Siófok - Fehérvár 34 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Thüringer HC 30 - 27  
Bensheim/Auerbach - Metzingen 24 - 23  
Göppingen - Oldenburg 30 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Önnereds 26 - 28  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Luxemburg 28 - 17  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 25 - 27  
Franciaország - Egyiptom 33 - 23  
Lengyelország - Fehéroroszország 28 - 27  
Románia - Portugália 26 - 23  
Spanyolország - Argentína 31 - 28  
Svédország - Magyarország 29 - 29  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - Belouizdad 1 - 0  
Blida - Oran 0 - 1  
Hussein Dey - Constantine 1 - 1  
MC Alger - Biskra 2 - 0  
Paradou - USM Alger 0 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Everton 2 - 1  
Liverpool - Yeovil 8 - 0  
Sunderland - Birmingham 3 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Peterborough 1 - 3  
Birmingham - Burton 1 - 0  
Blackburn - Hull City 0 - 1  
Bolton - Huddersfield 1 - 2  
Bournemouth - Wigan 2 - 2  
Brentford - Notts County 0 - 1  
Cardiff - Mansfield 0 - 0  
Carlisle - Sheffield Wed. 0 - 0  
Coventry - Stoke 2 - 1  
Doncaster - Rochdale 0 - 1  
Exeter - West Bromwich 0 - 2  
Fleetwood - Leicester 0 - 0  
Fulham - Southampton 0 - 1  
Ipswich - Sheffield Utd. 0 - 1  
Manchester City - Burnley 4 - 1  
Middlesbrough - Sunderland 2 - 0  
Millwall - Barnsley 4 - 1  
Newcastle - Luton 3 - 1  
Norwich - Chelsea 0 - 0  
QPR - Milton Keynes Dons 0 - 1  
Stevenage - Reading 0 - 0  
Watford - Bristol City 3 - 0  
Wolverhampton - Swansea 0 - 0  
Wycombe - Preston 1 - 5  
Yeovil - Bradford 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Oldham 1 - 0  
Northampton - Southend 3 - 1  
Oxford Utd. - Blackpool 1 - 0  
Plymouth - Bury 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Chesterfield 4 - 0  
Colchester - Cheltenham 1 - 4  
Forest Green - Port Vale 1 - 0  
Grimsby - Morecambe 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Tranmere 1 - 1  
Bromley - Fylde 0 - 1  
Dag & Red - Hartlepool 4 - 2  
Dover - Aldershot 1 - 2  
Eastleigh - Guiseley 4 - 2  
Ebbsfleet Utd. - Chester 0 - 1  
Gateshead - Sutton Utd. 0 - 2  
Leyton - Boreham 0 - 0  
Macclesfield - Solihull Moors 0 - 0  
Maidenhead Utd. - Halifax 0 - 0  
Woking - Maidstone Utd. 4 - 4  
Wrexham - Torquay 4 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Wellington Phoenix 2 - 1  
Melbourne Victory - Central Coast Mariners 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Beerschot Wilrijk 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Pafosz 2 - 0  
NEA Szalamina Famaguszta - Apollon Limasszol 0 - 0  
Olympiakosz Nicosia - Omonia Nicosia 2 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (EGY) - Ismaily    
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Bayern München 0 - 6  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon Duchere - Red Star 93 0 - 0  
Rodez Aveyron - Marseille Consolat 1 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Grenoble 1 - 2  
Angouleme Charente - Les Herbiers 1 - 1  
Avallonnais - Chambly 0 - 2  
Chartres - Tours 1 - 2  
Fabregues - Bourg-Peronnas 0 - 0  
Guingamp - Niort 1 - 0  
Hazebrouck - Caen 0 - 2  
Houilles - Concarneau 0 - 3  
Le Mans - Lille 2 - 4  
Nancy - Lyon 2 - 3  
Pontarlier - Montpellier 1 - 1  
Schiltigheim - Auxerre 1 - 5  
St-Malo - Chateauroux 1 - 2  
Toulouse - Nice 1 - 0  
Yzeure - Monaco 2 - 5  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - AEK Athén 1 - 4  
Panioniosz - Kassziopi Kerkyra 3 - 1  
PAOK - Levadiakosz 5 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gokulam Kerala - Minerva Punjab 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Goa 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Beer Sheva 1 - 2  
Maccabi TA - Bney Hagolan Galil 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Leon 1 - 2  
Puebla - Tigres 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Sampdoria 3 - 2  
Cagliari - Juventus 0 - 1  
Genoa - Sassuolo 1 - 0  
Milan - Crotone 1 - 0  
Napoli - Verona 2 - 0  
Roma - Atalanta 1 - 2  
SPAL Ferrara - Lazio 2 - 5  
Torino - Bologna 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Varzim 1 - 0  
Braga B - Sporting CP B 0 - 0  
Gil Vicente - Real SC Massama 0 - 0  
Guimaraes B - Nacional Madeira 2 - 3  
Leixoes - Famalicao 1 - 0  
Porto B - Benfica B 3 - 1  
Santa Clara - Viseu 0 - 0  
Uniao Madeira - Cova Piedade 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Rio Ave 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - East Fife 0 - 0  
Alloa - Albion Rovers 3 - 1  
Ayr Utd. - Arbroath 1 - 2  
Queens Park - Stranraer 2 - 2  
Raith Rovers - Forfar 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Montrose 0 - 1  
Cowdenbeath - Edinburgh City 0 - 2  
Elgin - Clyde 2 - 1  
Stenhousemuir - Peterhead 1 - 4  
Stirling - Berwick 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Greenock Morton 1 - 1  
Dumbarton - Dunfermline 0 - 1  
Falkirk - Dundee Utd. 6 - 1  
Livingston - Queen of South 0 - 1  
St. Mirren - Inverness CT 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Granada 1 - 0  
Rayo Vallecano - Gimnastic 2 - 3  
Reus - Alcorcon 1 - 1  
Sp. Gijón - Cordoba 3 - 2  
Zaragoza - Barcelona B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Ferrol 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad B - Izarra 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Sabadell 0 - 1  
Lleida - Badalona 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Getafe 2 - 0  
Las Palmas - Eibar 1 - 2  
Sevilla - Betis 3 - 5  
Valencia - Girona 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Real Sociedad 2 - 1  
Madrid CCF - Rayo Vallecano 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qaisoma - Al-Faiha 2 - 2  
Al-Raed - Al-Nahdha 0 - 1  
Al-Shoulla - Al-Ahli (KSA) 0 - 2  
Al-Watani - Al-Faisaly 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Aberystwyth 1 - 1  
Carmarthen - Cefn Druids 0 - 1  
Connah's Quay - Barry Town 3 - 0  
Llandudno FC - Bala Town 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Crumlin Star 4 - 1  
Ballinamallard Utd. - Immaculata 4 - 2  
Ballymena Utd. - Moyola Park 4 - 0  
Carrick - Glenavon 1 - 1  
Cliftonville - Warrenpoint 2 - 2  
Coleraine - Lisburn 7 - 0  
Crusaders - Maiden City 2 - 0  
Dungannon - Limavady Utd. 4 - 0  
Knockbreda - Institute 0 - 2  
Linfield - Glebe Rangers 5 - 0  
Newry City - HW Welders 2 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Southern Utd. 2 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - London Irish 19 - 15  
Northampton Saints - Gloucester 22 - 19  
Sale - Harlequin 30 - 29  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Castres 30 - 3  
Bordeaux - Lyon 19 - 10  
Brive - Toulon 13 - 12  
Montpellier - Stade de France 28 - 16  
Oyonnax - La Rochelle 38 - 38  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Bloemfontein Cheetahs 27 - 21  
Leinster - Ulster 38 - 7  
Munster - Connacht 39 - 13  
Ospreys - Cardiff 29 - 28  
Zebre - Glasgow Warriors 20 - 40  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Ansan Rush&Cash 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Hwaseong IBK 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Rennes 3 - 1  
Nantes - Poitevin Poitiers 1 - 3  
Nice - Tours 0 - 3  
Paris Volley - Chaumont 3 - 1  
Tourcoing - Arago de Sete 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Beziers 2 - 3  
Mulhouse - Vandoeuvre-Nancy 3 - 1  
Nantes - Quimper 2 - 3  
St-Raphael - Paris SC 3 - 2  
Venelles - Le Cannet 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Thunders - Toray Arrows 1 - 3  
JTEKT Stings - Osaka Blazers 0 - 3  
Panasonic Panthers - Suntory Sunbirds 3 - 0  
Toyoda Gosei - FC Tokyo 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ageo Medics - Toray Arrows 1 - 3  
Hisamitsu Springs - Hitachi Rivale 3 - 0  
JT Marvelous - Toyota Body Queenseis 3 - 1  
NEC Red Rockets - Denso Airybees 2 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Shanghai 3 - 2  
Guangdong - Beijing 2 - 3  
Henan - Yunnan 1 - 3  
Jiangsu - Zhejiang 3 - 1  
Liaoning - Tianjin 3 - 1  
Shangdong - Fujian 3 - 2  
Sichuan - Hebei 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Cuprum Lubin 1 - 3  
Bielsko-Biala - Jastrzebski Wegiel 2 - 3  
GKS Katowice - Czarni Radom 3 - 1  
Kedzierzyn-Kozle - Zawiercie 3 - 1  
Kielce - Resovia Rzeszow 3 - 1  
Politechnika Varsó - Bydgoszcz 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Budowlani Torun 1 - 3  
Impel Wroclaw - Proxima Krakkó 2 - 3  
Rzeszow - Muszynianka Muszyna 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calcit Ljubljana - Nyíregyháza 3 - 0  
Mladost Zagreb - Olomouc 0 - 3  
Szokol - Vasas 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergische Solingen - Berlin RV 1 - 3  
Haching - Netzhoppers Bestensee 3 - 0  
Herrsching - Rottenburg 3 - 1  
Lüneburg - Bühl 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Vilsbiburg 2 - 3  
Suhl Thüringen - Wiesbaden 0 - 3  
SW Erfurt - Münster 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Scandicci 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Jugra Szurgut 3 - 1  
Fakel Novij Urengoj - Zenit Szentpétervár 3 - 0  
Jaroszlavl - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Jugra Nyizsnyevartovszk    
Lokomotív Novoszibirszk - Dinamo Moszkva 1 - 3  
Ural Ufa - Nova Novokujbisevszk 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 0  
Leningradka Szentpétervár - Uralocska Jekatyerinburg 2 - 3  
Proton Szaratov - Dinamo Krasznodar 3 - 0  
Szahalin - Zarecsje-Odincovo Moszkva 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mediterraneo de Castellon - Tarragona 3 - 0  
Melilla - Almería 0 - 3  
Rio Duero Soria - Teruel 2 - 3  
Santanderina - Vecindario Gran Canaria 2 - 3  
Ushuaia Ibiza - Uriba Palma 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Arkas Izmir 1 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Jeopark Kula 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nilufer Bld. Spor - Galatasaray 1 - 3  
Strandröplabda (Hága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Allen W / Doherty R - Bouter J / Varenhorst C 1 - 2  
Bouter J / Varenhorst C - Ivanov V / Leshukov I 2 - 1  
Bouter J / Varenhorst C - Ranghieri A / Caminati M 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Dressler C / Seidl R 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Mol A B / Sorum C S 2 - 0  
Carvalhaes G A / Felipe V - Ranghieri A / Caminati M 1 - 2  
Fijalek G / Bryl M - Saxton B / O'Gorman G 0 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Mol A B / Sorum C S 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Thiercy M /Gauthier-Rat A 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Krou Y / Aye Q 2 - 0  
Patterson C / Slick S - Thiercy M /Gauthier-Rat A 1 - 2  
Plavins M / Tocs E - Saxton B / O'Gorman G 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Solberg Salgado P / Souto Maior Wanderl 2 - 0  
Prudel M / Szalankiewicz - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
Prudel M / Szalankiewicz - Nurminen J / Siren S 2 - 1  
Ranghieri A / Caminati M - Kolinske W / Evans M 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Brouwer A / Meeuwsen R 1 - 2  
Saxton B / O'Gorman G - Zemljak N / Pokersnik D 2 - 0  
Solberg Salgado P / Souto - Perusic O / Schweiner D 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Prudel M / Szalankiewicz J 0 - 2  
Strandröplabda (Hága, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Behrens K / Ittlinger S 2 - 0  
Antonelli/Solberg Salgado - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Antonelli/Solberg Salgado - Kociolek K / Kolosinska K 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Lehtonen R / Ahtiainen N 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Ross A / Klineman A 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Bednarczuk/Santos Lisboa 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Borger K / Kozuch M 2 - 0  
Murakami M / Ishii M - Behrens K / Ittlinger S 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Kholomina S / Makroguzova N 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Hughes S / Claes K 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Ross A / Klineman A 0 - 2  
Stubbe J / Van Iersel M - Lehtonen R / Ahtiainen N 0 - 2  
Sífutás (TdSki,10 km,női, Val di Fiemme)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haag - S. Böhler 1 - 0  
A.K. Saarinen - N. Fessel    
A.K. Saarinen - S. Böhler 1 - 0  
I.F. Östberg - H. Weng 0 - 1  
I.F. Östberg - K. Parmakoski 0 - 1  
J. Diggins - N. Nepryaeva 1 - 0  
K. Niskanen - T. Stadlober 0 - 1  
K. Parmakoski - H. Weng 0 - 1  
K. Parmakoski - J. Diggins 1 - 0  
L. Mononen - V. Carl    
S. Björnsen - J. Diggins 0 - 1  
S. Björnsen - N. Nepryaeva 0 - 1  
S. Böhler - A. Kyllönen    
S. Böhler - N. Fessel    
Tour de Ski, 10 km, női, Val di Fiemme 2018    
Sífutás (TourdeSki,15 km,Val di Fiemme)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harvey - A. Bolshunov 1 - 0  
A. Harvey - S. Ustiugov 1 - 0  
A. Poltoranin - D. Cologna 1 - 0  
D. Tönseth - E. Iversen 1 - 0  
F. De Fabiani - A. Bolshunov 0 - 1  
F. De Fabiani - H.C. Holund 1 - 0  
H.C. Holund - D. Tönseth 1 - 0  
H.C. Holund - E. Iversen 1 - 0  
M. Manificat - C. Halfvarsson    
M.J. Sundby - A. Poltoranin 0 - 1  
M.J. Sundby - D. Cologna 0 - 1  
M.J. Sundby - S. Ustiugov 1 - 0  
N. Dyrhaug - E. Iversen 1 - 0  
S. Röthe - C. Halfvarsson    
S. Ustiugov - A. Bolshunov 0 - 1  
Tour de Ski, 15 km, Val di Fiemme 2018    
Sílövészet (10 km, üldözéses, női, Oberhof)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, üldözéses, női, Oberhof 2018    
A. Bescond - Vi. Semerenko 0 - 1  
D. Wierer - E. Puskarcikova 1 - 0  
D. Wierer - E. Yurlova 1 - 0  
D. Wierer - F. Preuss 1 - 0  
E. Puskarcikova - E. Yurlova 0 - 1  
E. Yurlova - W. Novakowska-Ziemniak 0 - 1  
F. Hildebrand - D. Domracheva 0 - 1  
F. Hildebrand - L. Dahlmeier 0 - 1  
F. Preuss - E. Yurlova 0 - 1  
J. Braisaz - A. Kuzmina 0 - 1  
J. Braisaz - D. Domracheva 0 - 1  
J. Braisaz - F. Hildebrand 1 - 0  
J. Braisaz - K. Mäkäräinen 0 - 1  
J. Braisaz - L. Dahlmeier 0 - 1  
K. Mäkäräinen - A. Kuzmina 0 - 1  
L. Dahlmeier - D. Domracheva 0 - 1  
V. Vitkova - D. Domracheva 0 - 1  
V. Vitkova - F. Hildebrand 0 - 1  
V. Vitkova - J. Braisaz 0 - 1  
V. Vitkova - L. Dahlmeier 0 - 1  
Vi. Semerenko - J. Ransom 1 - 0  
Sílövészet (12,5 km, üldözéses, Oberhof)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, üldözéses, Oberhof 2018    
A. Peiffer - B. Weger 0 - 1  
A. Peiffer - M. Krcmar 0 - 1  
A. Peiffer - O. Moravec 1 - 0  
B. Weger - M. Krcmar 1 - 0  
B. Weger - O. Moravec 1 - 0  
E.H. Svendsen - J. Fak 1 - 0  
E.H. Svendsen - J.T. Bö 0 - 1  
E.H. Svendsen - M. Fourcade 0 - 1  
E.H. Svendsen - T. Burke 1 - 0  
E.H. Svendsen - T. Bö 0 - 1  
J.T. Bö - J. Fak 1 - 0  
J.T. Bö - T. Burke 1 - 0  
J.T. Bö - T. Bö 1 - 0  
L. Hofer - A. Peiffer 1 - 0  
L. Hofer - M. Krcmar 1 - 0  
L. Hofer - O. Moravec 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 1 - 0  
M. Fourcade - T. Bö 1 - 0  
T. Burke - J. Fak 0 - 1  
T. Burke - T. Bö 0 - 1  
T. Bö - J. Fak 1 - 0  
Síugrás (Négysáncverseny, Bischofshofen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fannemel - J. Kobayashi 1 - 0  
A. Fannemel - S. Ammann 1 - 0  
A. Wellinger - D. Kubacki 1 - 0  
A. Wellinger - J.A. Forfang 1 - 0  
D.A. Tande - M. Eisenbichler 0 - 1  
J.A. Forfang - M. Eisenbichler 0 - 1  
K. Stoch - A. Wellinger 1 - 0  
K. Stoch - D. Kubacki 1 - 0  
K. Stoch - J.A. Forfang 1 - 0  
M. Eisenbichler - A. Fannemel 0 - 1  
M. Eisenbichler - J. Kobayashi 0 - 1  
M. Eisenbichler - R. Johansson 0 - 1  
M. Eisenbichler - S. Ammann 1 - 0  
Négysáncverseny, Bischofshofen 2018    
P. Prevc - J. Damjan 1 - 0  
R. Johansson - S. Ammann 1 - 0  
S. Kraft - A. Wellinger 0 - 1  
S. Kraft - D. Kubacki 1 - 0  
S. Kraft - J.A. Forfang 1 - 0  
S. Kraft - K. Stoch 0 - 1  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - S. Vickery 0 - 2  
C. Wozniacki - S. Kenin 2 - 1  
C. Wozniacki - S. Vickery 2 - 0  
S-W. Hsieh - J. Görges 0 - 2  
Tenisz (Auckland-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - L. Caruana 0 - 2  
F. Reynolds - T. Smyczek 0 - 2  
L. Lacko - J. Statham 2 - 0  
R. Albot - T. Daniel 2 - 1  
S. Barry - R. Dutra da Silva 1 - 2  
T. Sandgren - M. Przysiezny 2 - 0  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Granollers - B. Rola 2 - 0  
O. Nedovyesov - M. Moraing 0 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers G/Granollers M - Kolar Z / Oliveira G 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - R. Harrison 1 - 2  
G. Dimitrov - N. Kyrgios 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Dimitrov G / Harrison R    
Koolhof W / Sitak A - Mayer L / Zeballos H 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - E. Svitolina 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Martinez Sanch - Bertens K / Schuurs D 0 - 2  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - A. Rublev 2 - 0  
Tenisz (Hobart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtseva - R. Hogenkamp 2 - 0  
A. Sharma - K. Nara 0 - 2  
A. van Uytvanck - J. Moore 2 - 0  
H. Watson - K. Birrell 2 - 0  
J. Cepelova - J. Fett 2 - 1  
J. Elie - N. Hibino 1 - 2  
K. Flipkens - Jovanovic, Masa 2 - 1  
M. Brengle - V. Kudermetova 2 - 0  
M. Niculescu - A. Bai 2 - 0  
N. Bains - A. Bogdan 2 - 0  
N. Stojanovic - M. Duque Marino 2 - 0  
P. Parmentier - J. Glushko 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svájc 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - R. Federer 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - B. Bencic 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerber/A. Zverev - Bencic/Federer 0 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Rubin - T.H. Fritz 2 - 0  
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - E. King 2 - 0  
R. Opelka - J. Kubler 0 - 2  
Tenisz (Playford City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banes M / Kubler J - Mcdonald M / Paul T 0 - 2  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Simon - K. Anderson 2 - 0  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Simon G - Haase R / Middelkoop M 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Halep - K. Siniakova 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krejcikova/Siniakova - Begu I C / Halep S 1 - 2  
Tenisz (Sydney-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - N. Mahut 1 - 2  
D. Lajovic - A. Vukic 0 - 2  
D. Medvedev - A. Zhurbin 2 - 0  
E. Donskoy - N. Monroe 2 - 0  
F. Delbonis - A. Popyrin 1 - 2  
F. Martin - V. Safranek 0 - 2  
J. Pereira - V. Safranek    
M. Barton - R. Berankis 0 - 2  
V. Polyakov - T. Gabashvili    
Tenisz (Sydney-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woolcock - C. Witthöft 0 - 2  
G. Dabrowski - E. Alexandrova 1 - 2  
K. Ahn - J. Larsson 2 - 0  
K. Bondarenko - V. Cepede Royg 1 - 2  
K. Kucova - C.C. Bellis 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - S. Tomic 2 - 0  
S. Aoyama - C. Giorgi 0 - 2  
Y-Y. Duan - M. Puig 1 - 2  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Torino 12 - 11  
Brescia - Recco 3 - 7  
Ortigia - Catania 5 - 5  
Posillipo Napoli - Lazio 7 - 7  
Savona - Florentia 13 - 7  
Trieste - SM Verona 3 - 9  

 

2018.01.05.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Koovee Tampere 9 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldi Eboli - Napoli 1 - 1  
Latina - Luparense 3 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Futsal - CA Gran Canaria 5 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Bregenzerwald 3 - 2  
Val Pusteria - Fassa 5 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Sheffield 2 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Plzen 2 - 2  
Jihlava - Liberec 0 - 2  
Litvínov - Pardubice 1 - 2  
Mountfield HK - Vítkovice 4 - 0  
Olomouc - Mladá Boleslav 4 - 2  
Trinec - Chomutov 4 - 2  
Zlín - Sparta Praha 2 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Rödovre 1 - 2  
Herlev Eagles - Gentofte 0 - 3  
Hvidovre - Esbjerg 1 - 4  
Rungsted - Odense 5 - 0  
SönderjyskE - Aalborg 4 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Brassó 7 - 2  
Fehérvári Titánok - Dunaújváros 2 - 5  
FTC - Újpest 4 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Junoszt Minszk 5 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Roki 4 - 1  
Heinolan Peliitat - IPK 6 - 0  
Keupa - Kiekko-Vantaa 4 - 2  
SaPKo - Jokipojat 4 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Kookoo 3 - 2  
Kalpa - JYP 5 - 0  
SaiPa - HIFK 0 - 0  
Turku PS - Tappara 3 - 1  
Ässät - Lahti Pelicans 1 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Chamonix-Morzine 5 - 2  
Angers - Lyon 4 - 0  
Gap - Bordeaux 5 - 4  
Grenoble - Epinal 8 - 0  
Rouen - Mulhouse 4 - 2  
Strasbourg - Nice 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szibir Novoszibirszk 2 - 2  
Amur Habarovszk - Avangard Omszk 0 - 4  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Minszk 2 - 0  
Lada Toljatti - Dinamo Moszkva 3 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Lokomotív Jaroszlavl 4 - 1  
Red Star Kunlun - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 1  
Traktor Cseljabinszk - SZKA Szentpétervár 2 - 6  
Vityaz Podolszk - CSZKA Moszkva 0 - 7  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Orlik Opole 2 - 1  
Naprzod Janow - GKS Katowice 2 - 3  
Polonia Bytom - Podhale Nowy Targ 0 - 7  
Stoczniowiec Gdansk - Unia Oswiecim 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Nashville 2 - 2  
Boston - Florida    
Calgary - Los Angeles 4 - 3  
Colorado - Columbus 2 - 0  
Dallas - New Jersey 4 - 3  
Edmonton - Anaheim 1 - 1  
Minnesota - Buffalo 6 - 2  
Montreal - Tampa Bay 1 - 1  
Philadelphia - NY Islanders 6 - 4  
Pittsburgh - Carolina 0 - 4  
St. Louis - Las Vegas 2 - 1  
Toronto - San Jose 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Ravensburg 1 - 6  
Bietigheim/Bissingen - Tölzer Löwen 5 - 1  
Dresden - Bad Nauheim 4 - 3  
Frankfurt Löwen - Crimmitschau 2 - 5  
Kassel - Kaufbeuren 2 - 1  
Lausitzer Füchse - Heilbronn 3 - 3  
Riessersee - Freiburg 2 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Wolfsburg 5 - 3  
Bremerhaven - Krefeld 6 - 2  
Iserlohn - Straubing 2 - 1  
Köln - Mannheim 5 - 0  
München - Eisbären Berlin 4 - 1  
Nürnberg - Ingolstadt 1 - 1  
Schwenningen - Düsseldorf 4 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Graz 1 - 2  
Linz - Fehérvár 6 - 3  
Medvescak Zagreb - Villach 7 - 2  
Salzburg - Innsbruck 2 - 2  
Südtirol Bolzano - Dornbirn 4 - 2  
Vienna Capitals - Znojmo 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thurgau - Zug 2 4 - 5  
Visp - Chaux-de-Fonds 3 - 3  
Winterthur - GCK Lions 4 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Lausanne 2 - 2  
Lugano - Ambri 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Almtuna 2 - 0  
MODO - Södertälje 0 - 3  
Oskarshamn - Timra 3 - 4  
Jégkorong (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20USA (Helyszín: USA) 3 - 9  
U20Kanada - U20Csehország 7 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Mornar 79 - 84  
Olimpija Ljubljana - Mega Bemax 69 - 76  
Skopje - Igokea 68 - 77  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Melbourne Boomers (2.m.) 69 - 78  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Brisbane 83 - 80  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Willebroek 80 - 75  
Liege - Oostende 73 - 85  
Limburg - Mons 75 - 86  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Sorocabana 71 - 61  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Anyang 81 - 71  
Seoul Knights - Wonju Dongbu 85 - 91  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Yongin Blue Minx 72 - 76  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Himki Moszkva 70 - 74  
Crvena zvezda - Zalgiris Kaunas 77 - 65  
Fenerbahce Ülker - Baskonia Vitoria 79 - 74  
Olympiakosz - Milano 87 - 80  
Real Madrid - Maccabi TA 93 - 81  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Tianjin 106 - 98  
Guangzhou - Bayi Rockets 121 - 102  
Jilin - Jiangsu Tongxi 94 - 107  
Liaoning - Jiangsu Dragons 84 - 98  
Xinjiang - Guangdong 104 - 96  
Zhejiang Chouzhou - Shandong 97 - 113  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - ZTE 85 - 75  
Szombathely - Atomerőmű 100 - 69  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Cegléd 79 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Golden State 114 - 124  
LA Clippers - Oklahoma City 117 - 127  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Kirchheim 95 - 84  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Jena 69 - 68  
Göttingen - Bayreuth 70 - 93  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vistal Gdynia - Byasen 22 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Toulon 27 - 20  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Csehország 23 - 26  
Lengyelország - Argentína 24 - 29  
Németország - Izland 36 - 29  
Spanyolország - Fehéroroszország 35 - 30  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Harrach - Setif 0 - 0  
JS Saoura - JS Kabylie 2 - 0  
Tadjenanet - Medea 0 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Everton 2 - 1  
Manchester Utd. - Derby County 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Western Sydney 0 - 2  
Perth Glory - Adelaide Utd. 0 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne Victory 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - OH Leuven 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrojet - El Entag El Harby 1 - 0  
Smouha - Al-Masry 3 - 2  
Tanta - ENPPI 0 - 1  
Wadi Degla - El Daklyeh 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Mumbai City 2 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padideh Mashhad - Sanat Naft Abadan 1 - 0  
Persepolis - Naft Tehran 0 - 0  
Saipa Karaj - Esteghlal K. 3 - 2  
Sepidrood Rasht - Gostaresh Tabriz 1 - 2  
Tractor Tabriz - Esteghlal T. 0 - 0  
Zob Ahan - Paykan 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Maccabi Netanya 1 - 1  
Hapoel Marmorek - Hapoel Kaukab 3 - 1  
Hapoel Raanana - Hapoel Ramat Hasharon 3 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Bnei Yehuda TA 0 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Kfar Saba 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Udinese 1 - 1  
Fiorentina - Internazionale 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AL Majzel - Al-Baten 1 - 3  
Al-Fateh - AL Hazm 1 - 0  
Al-Taawon - Dhamk 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Newtown 3 - 1  
Prestatyn - TNS 1 - 4  
Labdarúgás (Öböl Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omán - Egyesült Arab Emirátusok 0 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - Bath 25 - 46  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Port Elizabeth S. Kings 37 - 7  
Llanelli Scarlets - Newport Dragons 47 - 13  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Seoul Woori 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Evreux - Chamalieres 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Gdansk - Belchatow 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Legionowo 2 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Branik Maribor - Nyíregyháza 1 - 3  
VK Bratislava - Mladost Zagreb 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - VCO Berlin 3 - 0  
Potsdam - Aachen 2 - 3  
Snooker (Championship League, 2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - A. Hamilton (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
B. Hawkins - M. Selby (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
B. Hawkins - R. Day (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
K. Wilson - S. Maguire (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M. Selby - A. Hamilton (3 nyert frame-ig 2 - 3  
M. Selby - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M. Selby - R. Day (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
N. Robertson - A. Hamilton (3 nyert frame-ig)    
N. Robertson - R. Day (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
N. Robertson - S. Maguire (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
Strandröplabda (Hága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betzien M / Poniewaz D - Krou Y / Aye Q 0 - 2  
Bohle D / Van De Velde S - Kolinske W / Evans M 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Plavins M / Tocs E 0 - 2  
Capogrosso N / Azaad J A - Dressler C / Seidl R 0 - 2  
Carvalhaes G A / Felipe V - Prudel M / Szalankiewicz J 2 - 0  
Fijalek G / Bryl M - Bouter J / Varenhorst C 2 - 1  
Ivanov V / Leshukov I - Kujawiak K / Rudol M 2 - 1  
Koekelkoren D / Van Walle - Saxton B / O'Gorman G 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Ranghieri A / Caminati M 2 - 1  
Nurminen J / Siren S - Beeler N / Krattiger M 2 - 1  
Perusic O / Schweiner D - McHugh C / Schumann D 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Patterson C / Slick S 2 - 0  
Solberg Salgado P / Souto - Allen W / Doherty R 1 - 2  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Finsters R / Solovejs A 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Mol A B / Sorum C S 2 - 1  
Zemljak N / Pokersnik D - Durant C / Schubert Z 2 - 1  
Strandröplabda (Hága, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Borger K / Kozuch M 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Radarong V / Udomchavee T 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Ross A / Klineman A 0 - 2  
Behrens K / Ittlinger S - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 0  
Bloem L / Sinnema J - Kholomina S / Makroguzova N 1 - 2  
Borger K / Kozuch M - Gordon J / Bukovec S 2 - 1  
Dabizha K / Abalakina Y - Dumbauskaite I / Povilait 2 - 1  
Graudina T / Kravcenoka A - Futami A / Hasegawa A 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Behrens K / Ittlinger S 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Lahti T / Parkkinen A 2 - 1  
Hughes S / Claes K - Dabizha K / Abalakina Y 2 - 1  
Kociolek K / Kolosinska K - Meppelink M / Keizer S 2 - 1  
Kolocova K / Kvapilova M - Kociolek K / Kolosinska K 2 - 1  
Lahti T / Parkkinen A - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 1 - 2  
Lima T / Secomandi Maia E - Kholomina S / Makroguzova N    
Lima T / Secomandi Maia E - Murakami M / Ishii M    
Matei A M / Vaida B - Gordon J / Bukovec S 0 - 2  
Meppelink M / Keizer S - Fendrick L / Cook K 2 - 0  
Navarro A F / Herrero A L - Radarong V / Udomchavee T 0 - 2  
Numwong R / Hongpak K - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 0 - 2  
Stubbe J / Van Iersel M - Hughes S / Claes K 2 - 1  
Sweat B / Ross S - Lehtonen R / Ahtiainen N 0 - 2  
Sweat B / Ross S - Seixas De Freitas/Alves 1 - 2  
Thurin K / Thurin S - Lehtonen R / Ahtiainen N 0 - 2  
Sílövészet (10 km, sprint, Oberhof)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, sprint, Oberhof 2018    
A. Shipulin - A. Rastorgujevs    
A. Shipulin - T. Bö 0 - 1  
B. Doll - D. Landertinger 1 - 0  
D. Windisch - Q. Fillon Maillet 1 - 0  
E.H. Svendsen - T. Bö 1 - 0  
J. Eberhard - A. Shipulin 1 - 0  
J. Eberhard - L. Hofer 0 - 1  
J. Eberhard - T. Bö 0 - 1  
J. Fak - A. Rastorgujevs    
J. Fak - L. Hofer 0 - 1  
J. Fak - T. Bö 0 - 1  
J.T. Bö - S. Schempp 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 1 - 0  
M. Fourcade - S. Schempp 1 - 0  
O.E. Björndalen - A. Peiffer 0 - 1  
O.E. Björndalen - D. Landertinger 0 - 1  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Hercog - J. Görges 0 - 2  
S-W. Hsieh - B. Strycova 2 - 1  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brengle M / Melichar N - Rus A / Soler-Espinosa S 2 - 0  
Tenisz (Auckland-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rai - T. Daniel 0 - 2  
R. Albot - B. Klein 2 - 0  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - E. Karlovskiy 2 - 0  
D.H. Lee - M. Granollers 0 - 2  
O. Nedovyesov - Z. Kolar 2 - 1  
Tenisz (Bangkok, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolar Z / Oliveira G - Hsieh C-P / Yang T-H 2 - 1  
Ratiwatana / Ratiwatana - Granollers G/Granollers M 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - R. Harrison    
G. Dimitrov - K. Edmund 2 - 1  
M. Mmoh - A. De Minaur 0 - 2  
N. Kyrgios - A. Dolgopolov 2 - 1  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - A. Sasnovich 0 - 2  
E. Svitolina - Ka. Pliskova 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens K / Schuurs D - Barty/Dellacqua 2 - 1  
Chan L / Sestini Hlavacko - Klepac A / Martinez Sanch 1 - 2  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - G. Monfils    
G. Pella - A. Rublev 1 - 2  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Soares B - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Németország 1 - 2  
Belgium - Kanada 3 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - V. Pospisil 2 - 0  
T. Kokkinakis - A. Zverev 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gavrilova - A. Kerber 0 - 2  
E. Mertens - E. Bouchard 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavrilova/Kokkinakis - Kerber/A. Zverev 1 - 2  
Mertens/Goffin - Bouchard/Pospisil    
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. De Schepper - T.H. Fritz 1 - 2  
N. Rubin - G. Sakharov 2 - 0  
Tenisz (Noumea, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NYS H / Puetz T - Gonzalez A / Munar J 2 - 0  
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. King - N. Gombos 2 - 0  
J. Kubler - A. Bolt 2 - 0  
M. Matosevic - B. Schnur 1 - 2  
R. Opelka - O. Jasika 2 - 1  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - K. Anderson 1 - 2  
M. Cilic - G. Simon 1 - 2  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhambri Y / Sharan D - Herbert P-H / Simon G 0 - 2  
Jebavy/Vesely - Haase R / Middelkoop M 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Sharapova - K. Siniakova 1 - 2  
S. Halep - I-C. Begu 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I C / Halep S - Blinkova A / Geuer N 2 - 1  
Krejcikova/Siniakova - Kerkhove L / Marozava L 2 - 1  
Tenisz (Sydney-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - S. Aoyama    
A. Lim - M. Puig 0 - 2  
A. Rosolska - E. Alexandrova 0 - 2  
An. Rodionova - C. Witthöft 0 - 2  
B. Woolcock - Y-F. Xu 2 - 1  
C. Giorgi - O. Tjandramulia 2 - 0  
C. Suarez Navarro - K. Ahn 0 - 2  
E. Makarova - G. Dabrowski    
J. Brady - C.C. Bellis 0 - 2  
K. Bondarenko - C. McHale    
K. Kucova - Zh. Yang 2 - 0  
L. Davis - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
S. Tomic - O. Jabeur 2 - 1  
T. Patterson - J. Larsson 0 - 2  
V. Cepede Royg - M. Sakkari 2 - 1  
Y-Y. Duan - I. Wallace 2 - 0  

 

2018.01.04.
Alpesi sí (Műlesiklás, Zágráb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myhrer - D. Yule 1 - 0  
A. Myhrer - L. Aerni 0 - 1  
A. Myhrer - Mi. Matt 0 - 1  
A. Pinturault - M. Schwarz 1 - 0  
C. Hirschbühl - J. Lizeroux 0 - 1  
D. Yule - Mi. Matt 0 - 1  
L. Aerni - D. Yule 1 - 0  
L. Aerni - Mi. Matt 0 - 1  
M. Hargin - M. Feller 0 - 1  
M. Hargin - S. Gross 1 - 0  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
M. Mölgg - D. Ryding 0 - 1  
Műlesiklás, Zágráb 2018    
S. Gross - M. Feller 0 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Oilers Espoo 6 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pixbo Wallenstam - Helsingborg 10 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Binghamton 2 - 2  
Chicago Wolves - Cleveland 5 - 3  
Laval - Toronto Marlies 2 - 5  
Milwaukee - Grand Rapids 2 - 4  
San Antonio - Bakersfield 0 - 4  
Texas Stars - San Diego 3 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Gherdeina/Gröden 3 - 2  
Cortina - Renon/Ritten 0 - 1  
Kitzbühel - Zell am See 1 - 3  
Neumarkt Riwega - Vipiteno/Sterzing 4 - 6  
Olimpija Ljubljana - Klagenfurt 2 8 - 2  
Salzburg 2 - Jesenice 0 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Frydek Mistek 1 - 3  
Karlovy Vary - Havirov 3 - 1  
Kladno - Slavia Praha 7 - 2  
Slavia Trebic - Prostejov 4 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Motor Ceske Budejovice 1 - 4  
Vsetin - Kadan 11 - 0  
Zubr Prerov - Litomerice 8 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 1  
Szocsi - Szeversztal Cserepovec 4 - 1  
Szpartak Moszkva - Szalavat Julajev Ufa 3 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Barsz Kazany 3 - 7  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Jastrzebie 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Ottawa 1 - 1  
NY Rangers - Chicago 2 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Sparta Sarpsborg 4 - 5  
Kongsvinger - Stjernen 1 - 8  
Stavanger - Storhamar 0 - 2  
Valerenga - Lillehammer 3 - 6  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Davos 2 - 4  
Rapperswil - Ajoie 4 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Lulea 4 - 1  
Frölunda - Växjö 2 - 5  
Färjestad - Rögle 5 - 1  
Karlskrona - HV 71 2 - 6  
Malmö - Linköping 3 - 2  
Mora - Skelleftea 3 - 0  
Örebro - Djurgarden 2 - 2  
Jégkorong (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svédország - U20USA (Helyszín: USA) 4 - 2  
Jégkorong (U20vb,rájátszás bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Fehéroroszország (2.m.) 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Zadar 95 - 87  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Townsville - Sydney Flames (1.m.) 78 - 49  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Perth 97 - 86  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Bauru 60 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Changwon Sakers 95 - 82  
Incheon Elephants - Seoul Thunders 93 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Bucheon KEB 82 - 65  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - CSZKA Moszkva 85 - 72  
Panathinaikosz - Anadolu Efes 90 - 79  
Unicaja Malaga - Valencia 83 - 85  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Sopron 86 - 66  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Nagyezsda Orenburg 78 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Flammes Carolo Ardennes 62 - 83  
Gdynia - Eirene Ragusa 72 - 76  
Jenyiszej Krasznojarszk - Antakya Hatay 65 - 70  
Landes - Kosice 69 - 55  
Mersin BB - TTT Riga 88 - 70  
Olympiakosz - Girona 65 - 60  
Szekszárd - Sleza Wroclaw 72 - 77  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Haifa 84 - 79  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Eilat 69 - 85  
Maccabi Ashdod - Bnei Herzeliya 95 - 87  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Shanxi 128 - 128, h.u. 144 - 138  
Fujian - Qingdao 122 - 101  
Shanghai Sharks - Sichuan 119 - 92  
Shenzhen - Zhejiang Guangsha 88 - 92  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Siauliai 84 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland 102 - 88  
Brooklyn - Minnesota 98 - 97  
Chicago - Toronto 115 - 124  
Dallas - Golden State 122 - 125  
Denver - Phoenix 134 - 111  
LA Lakers - Oklahoma City 96 - 133  
Miami - Detroit 111 - 104  
Milwaukee - Indiana 122 - 101  
Orlando - Houston 98 - 116  
Philadelphia - San Antonio 112 - 106  
Utah - New Orleans 98 - 108  
Washington - New York 121 - 103  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Joventut Badalona 81 - 81, h.u. 101 - 94  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Szlovákia 22 - 27  
Kézilabda (vb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Görögország 33 - 28  
Törökország - Hollandia 30 - 27  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Egyiptom 37 - 21  
Franciaország - Norvégia 32 - 27  
Szlovénia - Irán 31 - 19  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Raja Matrouh - Al-Ittihad (EGY) 0 - 0  
Misr Lel Makasa - Al-Mokawloon Arab 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Pune 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Siah Jamegan Mashhad 1 - 1  
Pars Jonoubi Jam - Sepahan 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Kfar Qasem 0 - 0  
Hapoel Ashkelon - Ashdod 1 - 1  
Hapoel Katamon - Beitar Kfar Saba Shlomi 1 - 2  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Haifa 1 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Beitar Jerusalem 1 - 2  
Sektzia Nes Ziona - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RSB Berkane - Wydad Casablanca 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Belenenses 0 - 0  
Setúbal - Estoril 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tottenham - West Ham 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Barcelona 1 - 1  
Espanyol - Levante 1 - 2  
Leganes - Villarreal 1 - 0  
Numancia - Real Madrid 0 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Hajer Al-Ahsa 2 - 1  
Al-Qadisiyah - Jeddah Club 3 - 2  
Ohud Medina - Al-Orubah 0 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Deajeon Blue Fangs 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Tianjin 3 - 0  
Guangdong - Jiangsu 0 - 3  
Hebei - Hubei 2 - 3  
Henan - Fujian 3 - 0  
Shanghai - Zhejiang 3 - 0  
Sichuan - Liaoning 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Castellana Grotte 3 - 0  
Modena - Argos Sora 3 - 1  
Monza - Revivre Milano 1 - 3  
Perugia - Verona 3 - 1  
Ravenna - Cucine Lube Civitanova 0 - 3  
Trentino - Padova 3 - 0  
Vibo Valentia - Piacenza 1 - 3  
Snooker (Championship League, 2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
A. Hamilton - S. Maguire (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
B. Hawkins - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
B. Hawkins - S. Maguire (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
K. Wilson - R. Day (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
M. Selby - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
M. Selby - N. Robertson (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
N. Robertson - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
N. Robertson - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
R. Day - A. Hamilton (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
R. Day - S. Maguire (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
S. Maguire - M. Selby (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
Strandröplabda (Hága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Allen W / Doherty R - Kolinske W / Evans M 2 - 1  
Beeler N / Krattiger M - Ranghieri A / Caminati M 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Betzien M / Poniewaz D 2 - 0  
Carvalhaes G A / Felipe V - Zemljak N / Pokersnik D 2 - 0  
Fijalek G / Bryl M - Perusic O / Schweiner D 2 - 1  
Koekelkoren D / Van Walle - Capogrosso N / Azaad J A 2 - 0  
Krou Y / Aye Q - Plavins M / Tocs E 0 - 2  
Kujawiak K / Rudol M - Patterson C / Slick S 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Nurminen J / Siren S 2 - 0  
McHugh C / Schumann D - Bouter J / Varenhorst C 0 - 2  
Mol A B / Sorum C S - Finsters R / Solovejs A 2 - 0  
Prudel M / Szalankiewicz - Durant C / Schubert Z 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Ivanov V / Leshukov I 2 - 0  
Saxton B / O'Gorman G - Dressler C / Seidl R 2 - 0  
Solberg Salgado P / Souto - Bohle D / Van De Velde S 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Thiercy M /Gauthier-Rat A 2 - 0  
Strandröplabda (Hága, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Numwong R / Hongpak K 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Dabizha K / Abalakina Y 2 - 0  
Borger K / Kozuch M - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 2 - 0  
Fendrick L / Cook K - Murakami M / Ishii M 1 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Thurin K / Thurin S 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Matei A M / Vaida B 2 - 0  
Hughes S / Claes K - Futami A / Hasegawa A 2 - 0  
Kociolek K / Kolosinska K - Kholomina S / Makroguzova N 2 - 1  
Kolocova K / Kvapilova M - Bloem L / Sinnema J 2 - 1  
Lahti T / Parkkinen A - Gordon J / Bukovec S 2 - 0  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Behrens K / Ittlinger S 1 - 2  
Lima T / Secomandi Maia E - Meppelink M / Keizer S 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Dumbauskaite I / Povilait 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Radarong V / Udomchavee T 2 - 0  
Stubbe J / Van Iersel M - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 1  
Sweat B / Ross S - Navarro A F / Herrero A L 2 - 0  
Strandröplabda (Hága-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betzien M / Poniewaz D - Denin O / Popov S 2 - 0  
Bykanov R / Hudyakov M - Finsters R / Solovejs A 0 - 2  
Dziadkou A / Kavalenka A - Zemljak N / Pokersnik D 0 - 2  
Kunert T / Waller P - Perusic O / Schweiner D 1 - 2  
Penninga R / Van Steenis - Kolinske W / Evans M 0 - 2  
Rosenthal S / Crabb T - Ivanov V / Leshukov I 1 - 2  
Siren S / Nurminen J - Rumsevicius A / Kazdailis L 2 - 0  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Kolaric L / Klasnic D 2 - 1  
Sífutás (TourdeSki,10 km,női,Oberstdorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de Ski, 10 km, női, Oberstdorf 2018    
Sílövészet (7,5 km, sprint, női, Oberhof)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, sprint, női, Oberhof 2018    
A. Kuzmina - D. Herrmann 1 - 0  
A. Kuzmina - K. Mäkäräinen 1 - 0  
D. Domracheva - A. Kuzmina 0 - 1  
D. Domracheva - D. Herrmann 1 - 0  
D. Domracheva - K. Mäkäräinen 0 - 1  
D. Domracheva - L. Dahlmeier 1 - 0  
D. Wierer - L. Vittozi 1 - 0  
J. Braisaz - D. Herrmann 1 - 0  
J. Braisaz - L. Dahlmeier 1 - 0  
J. Dzhyma - L. Vittozi 1 - 0  
J. Dzhyma - Va. Semerenko    
L. Dahlmeier - D. Herrmann 1 - 0  
M. Dorin Habert - Vi. Semerenko 0 - 1  
T. Eckhoff - D. Wierer    
T. Eckhoff - L. Vittozi    
Síugrás (Négysáncverseny, Innsbruck)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stjernen - S. Leyhe 1 - 0  
A. Wellinger - M. Eisenbichler 1 - 0  
D. Kubacki - S. Hula 0 - 1  
G. Schlierenzauer - M. Hayböck 0 - 1  
J. Damjan - K. Geiger 1 - 0  
J.A. Forfang - A. Fannemel 0 - 1  
J.A. Forfang - D. Kubacki 1 - 0  
K. Stoch - J. Kobayashi 1 - 0  
K. Stoch - R. Freitag 1 - 0  
Négysáncverseny, Innsbruck 2018    
R. Freitag - J. Kobayashi 0 - 1  
R. Johansson - M. Kot 1 - 0  
S. Hula - T. Bartol 1 - 0  
S. Kraft - D. Kubacki 0 - 1  
S. Kraft - D.A. Tande 0 - 1  
S. Kraft - J.A. Forfang 0 - 1  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frech M / Thombare P - Hibino N / Jurak D 1 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Wu - M. Moraing 0 - 2  
Gon. Oliveira - O. Nedovyesov 0 - 2  
Z. Kolar - M. Kecmanovic 2 - 1  
Ze Zhang - M. Safwat 2 - 0  
Tenisz (Bangkok, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Wu D - Kolar Z / Oliveira G 0 - 2  
Milojevic N / Safwat M - Hsieh C-P / Yang T-H 0 - 2  
Peng H / Zhang Z - Granollers G/Granollers M 0 - 2  
Ratiwatana / Ratiwatana - Elgin M / Khabibulin T 2 - 1  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - J. Donaldson 2 - 0  
G. Dimitrov - J. Millman 2 - 1  
K. Edmund - Hy. Chung 2 - 1  
R. Harrison - A. Murray    
R. Harrison - Y. Hanfmann 2 - 1  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mayer L / Zeballos H - Demoliner M / Venus M 2 - 1  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - A. Sasnovich 1 - 2  
A. Krunic - A. Sevastova 0 - 2  
J. Konta - E. Svitolina    
K. Kanepi - Ka. Pliskova 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens K / Schuurs D - Dabrowski/Xu 2 - 1  
Chan L / Sestini Hlavacko - Kichenok N / Rodionova An 2 - 0  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - B. Coric 2 - 0  
D. Thiem - S. Tsitsipas 2 - 0  
G. Monfils - P. Gojowczyk 2 - 0  
M. Basic - G. Pella 0 - 2  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CarrenoBusta/Garcia-Lopez - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Murray J / Soares B - Lopez F / Ram R 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - J. Sock 2 - 0  
Y. Sugita - K. Khachanov 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - C. Vandeweghe 2 - 0  
N. Osaka - A. Pavlyuchenkova 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bencic/Federer - Vandeweghe/Sock 2 - 0  
Osaka/Sugita - Pavlyuchenkova/Khachanov 0 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - G. Sakharov 0 - 2  
K. De Schepper - C. Norrie 2 - 0  
N. Rubin - C. Moutet 2 - 1  
T. Puetz - T.H. Fritz 1 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez A / Munar J - Klahn B / Withrow J 2 - 1  
NYS H / Puetz T - Hurkacz H / Przysiezny M 2 - 0  
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - M. Polmans 2 - 0  
H. Grenier - N. Gombos 1 - 2  
M. Banes - E. King 1 - 2  
U. Ignatik - J. Kubler 0 - 2  
Tenisz (Playford City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banes M / Kubler J - Purcell M / Saville L 2 - 1  
Fratangelo B / Schnur B - Kamke T / Otte O    
Mcdonald M / Paul T - Berankis R / Stakhovsky S    
Mcdonald M / Paul T - Kamke T / Otte O 2 - 0  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Simon - R. Ojeda Lara 2 - 0  
M. Cilic - P-H. Herbert 2 - 0  
M. Kukushkin - K. Anderson 1 - 2  
R. Haase - B. Paire 1 - 2  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Nedunchezhiya - Herbert P-H / Simon G 0 - 2  
Lindstedt R / Skugor F - Bhambri Y / Sharan D 1 - 2  
Shamasdin A / Skupski N - Haase R / Middelkoop M 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I-C. Begu - Babos T. 2 - 0  
K. Siniakova - Kr. Pliskova 2 - 0  
M. Sharapova - Z. Diyas 2 - 0  
S. Halep - A. Sabalenka 2 - 0  

 

2018.01.03.
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Zágráb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Swenn-Larsson - M. Meillard 0 - 1  
B. Schild - M. Meillard 1 - 0  
B. Schild - P. Vlhova 0 - 1  
B. Schild - W. Holdener 0 - 1  
D. Feierabend - C. Geiger 1 - 0  
F. Hansdötter - B. Schild 1 - 0  
F. Hansdötter - M. Meillard 1 - 0  
F. Hansdötter - P. Vlhova 1 - 0  
F. Hansdötter - W. Holdener 0 - 1  
M. Shiffrin - P. Vlhova 1 - 0  
Műlesiklás, női, Zágráb 2018    
N. Löseth - A. Swenn-Larsson 0 - 1  
W. Holdener - M. Shiffrin 0 - 1  
W. Holdener - P. Vlhova 1 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Sirius 2 - 2  
Falun - Storvreta 6 - 6  
Höllviken - Mullsjö 11 - 8  
Örebro - Thorengruppen 7 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rockford - Cleveland 1 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fife - Manchester 6 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec 3 - 2  
Chomutov - Mountfield HK 2 - 2  
Jihlava - Litvínov 5 - 4  
Mladá Boleslav - Zlín 2 - 2  
Pardubice - Olomouc 3 - 1  
Sparta Praha - Trinec 3 - 5  
Vítkovice - Plzen 3 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herlev Eagles 13 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Zslobin - Junoszt Minszk 1 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Jokipojat 3 - 1  
Imatra Ketterä - Keupa 2 - 4  
IPK - Kokkolan Hermes 2 - 2  
Kiekko-Vantaa - SaPKo 6 - 2  
Tuto - Leki 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Turku PS 2 - 1  
Hämeenlinna - Ässät 2 - 2  
Ilves - Kärpät 4 - 4  
JYP - Tappara 1 - 0  
Kookoo - Jukurit 5 - 4  
Lukko - SaiPa 6 - 4  
Vaasan Sport - Kalpa 1 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Mulhouse 2 - 4  
Chamonix-Morzine - Strasbourg 2 - 2  
Epinal - Rouen 5 - 1  
Gap - Amiens 0 - 0  
Lyon - Grenoble 0 - 11  
Nice - Angers 5 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Szibir Novoszibirszk 2 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Lokomotív Jaroszlavl 5 - 5  
Barisz Asztana - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 3  
CSZKA Moszkva - Jokerit 1 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Dinamo Minszk 1 - 2  
Red Star Kunlun - Avangard Omszk 0 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Dinamo Moszkva 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Washington 4 - 4  
Colorado - Winnipeg 2 - 2  
Dallas - Columbus 1 - 2  
Edmonton - Los Angeles 0 - 5  
Las Vegas - Nashville 3 - 0  
Minnesota - Florida 5 - 1  
Montreal - San Jose 1 - 4  
NY Islanders - Boston 1 - 5  
Philadelphia - Pittsburgh 1 - 5  
St. Louis - New Jersey 2 - 2  
Toronto - Tampa Bay 0 - 2  
Vancouver - Anaheim 0 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Crimmitschau 3 - 4  
Bietigheim/Bissingen - Riessersee 6 - 3  
Dresden - Freiburg 3 - 1  
Heilbronn - Frankfurt Löwen 4 - 1  
Lausitzer Füchse - Bad Nauheim 0 - 7  
Ravensburg - Kassel 5 - 4  
Tölzer Löwen - Kaufbeuren 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Bremerhaven 3 - 1  
Ingolstadt - Wolfsburg 1 - 1  
Krefeld - Straubing 3 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Innsbruck 4 - 5  
Fehérvár - Vienna Capitals 1 - 5  
Graz - Medvescak Zagreb 4 - 3  
Südtirol Bolzano - Salzburg 4 - 3  
Villach - Klagenfurt 3 - 3  
Znojmo - Linz 3 - 6  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Oskarshamn 5 - 5  
Almtuna - Karlskoga 1 - 1  
MODO - Troja/Ljungby 6 - 3  
Pantern Malmö - Leksand 2 - 5  
Södertälje - Timra 4 - 1  
Tingsryd - Västervik 2 - 2  
Vita Hasten - Björklöven 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Poprad 1 - 3  
Kosice - Trencin 4 - 2  
Liptovsky Mikulas - Nitra 1 - 3  
Nove Zamky - Zilina 4 - 4  
Zvolen - B. Bystrica 1 - 8  
Jégkorong (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svédország - U20Szlovákia 3 - 2  
U20USA - U20Oroszország 4 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Perth (1.m.) 92 - 76  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Paulistano 80 - 84  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Jindrichuv Hradec 89 - 84  
MMCITE Brno - Ostrava 86 - 67  
Opava - USK Praha 80 - 50  
Pardubice - Svitavy 91 - 64  
Usti nad Labem - Olomoucko Prostejov 79 - 83  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Busan Sonicboom 95 - 82  
Ulsan Mobis Phoebus - Wonju Dongbu 78 - 81  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Yongin Blue Minx 74 - 81  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - Villeneuve d'Ascq Lille 77 - 61  
Galatasaray - Bourges 61 - 79  
Polkowice - USK Praha 51 - 61  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Yakin Dogu Univ. 82 - 77  
Lattes Montpellier - Fenerbahce 71 - 71, h.u. 75 - 76  
Wisla Krakkó - P. Avenida 52 - 48  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Darussafaka 65 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Zenit Szentpétervár 96 - 98  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Lok.Kubany Krasznodar 62 - 68  
Trento - Cedevita Zagreb 83 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Adecco ASVEL 77 - 77, h.u. 88 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Hainaut - UR Venezia 58 - 87  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Ironi Naharia 98 - 90  
Maccabi Rishon - Hapoel Gilboa Galil 83 - 88  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Tongxi - Zhejiang Chouzhou 102 - 91  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Krosno 87 - 85  
Dabrowa Gornicza - Ostrow Wielkopolski 68 - 73  
Koszalin - Start Lublin 85 - 89  
Rosa Radom - Legia Varsó 94 - 72  
Starogard Gdanski - Gliwice 95 - 72  
Trefl Sopot - Torun 72 - 90  
Turow Zgorzelec - Czarni Slupsk 82 - 81  
Zielona Gora - Anwil Wloclawek 94 - 83  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Körmend 85 - 60  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Portland 127 - 110  
LA Clippers - Memphis 113 - 105  
New York - San Antonio 91 - 100  
Phoenix - Atlanta 104 - 103  
Sacramento - Charlotte 111 - 131  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legnano - Scafati 57 - 57, h.u. 67 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Real Madrid 69 - 81  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Viborg 34 - 25  
Odense - Nyköbing F. 28 - 31  
Silkeborg - Köbenhavn 26 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Issy Paris 24 - 26  
Nice - Brest 26 - 21  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Molde 36 - 26  
Glassverket - Tertnes Bergen 27 - 30  
Larvik - Kristiansand 25 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Lugi 21 - 27  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Oroszország 19 - 27  
Kézilabda (vb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Svájc 22 - 26  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Japán 42 - 25  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Newcastle Jets 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Newcastle Jets 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - NEA Szalamina Famaguszta 2 - 0  
APOEL Nicosia - Arisz Limasszol 5 - 2  
Apollon Limasszol - AEL Limasszol 1 - 1  
Pafosz - Olympiakosz Nicosia 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - El Zamalek 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Goa 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Torino 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Moreirense 1 - 2  
Benfica - Sporting CP 1 - 1  
Boavista - Braga 1 - 3  
Feirense - Porto 1 - 2  
Marítimo - Chaves 1 - 2  
Rio Ave - Pacos Ferreira 4 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Chelsea 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Sevilla 0 - 2  
Formentera - Alavés 1 - 3  
Las Palmas - Valencia 1 - 1  
Lleida - Atl. Madrid 0 - 4  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Tai 6 - 0  
Al-Wehda - AL Nojoom 0 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Incheon Air Jumbos 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Seoul Caltex 3 - 2  
Röplabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Chaumont 1 - 3  
Martigues - Poitevin Poitiers 1 - 3  
Mende Lozere - Tourcoing 0 - 3  
Nantes - Paris Volley 3 - 2  
Röplabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Evreux - Cannes 1 - 3  
Le Cannet - Paris SC 3 - 1  
Mulhouse - St-Raphael 3 - 1  
Nantes - Beziers 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
United Rhein-Main - Friedrichshafen 1 - 3  
Snooker (Championship League, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - Zhou Yuelong (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
K. Wilson - M. Holt (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
K. Wilson - M. King (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
K. Wilson - Zhou Yuelong (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
R. Day - M. Holt (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
R. Day - M. King (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
S. Maguire - A. Hamilton (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
S. Maguire - A. Hamilton (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
S. Maguire - M. Holt (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
S. Maguire - M. King (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
Zhou Yuelong - A. Hamilton (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
Zhou Yuelong - R. Day (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
Strandröplabda (Hága-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bykanov R / Hudyakov M - Heidrich A / Gerson M 2 - 1  
Denin O / Popov S - Giginoglu M / Mermer H H 2 - 0  
Dumek J / Bercik V - Finsters R / Solovejs A 0 - 2  
Dziadkou A / Kavalenka A - Blom M / De Groot Y 2 - 0  
Gordieiev I / Zhuravel E - Perusic O / Schweiner D 0 - 2  
Ivanov V / Leshukov I - Barthelemy/Di Giantommaso 2 - 1  
Koshikawa Y / Hasegawa Y - Kolaric L / Klasnic D 0 - 2  
Nolvak K / Tiisaar M - Kunert T / Waller P 0 - 2  
Priddy W R / Casebeer J - Kolinske W / Evans M 0 - 2  
Rosenthal S / Crabb T - Goldschmidt G / Williams L 2 - 1  
Rumsevicius A / Kazdailis - MOL H N / Berntsen M 2 - 1  
Schnetzer F / Muellner D - Penninga R / Van Steenis 1 - 2  
Sheaf J / Gregory C - Siren S / Nurminen J 0 - 2  
Takahashi T / Ishijama Y - Zemljak N / Pokersnik D 0 - 2  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Urlu S / Sagir A B 2 - 0  
Winter T / Horl J - Betzien M / Poniewaz D 1 - 2  
Strandröplabda (Hága-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 0  
Dabizha K / Abalakina Y - Bonnerova M / Nakladalova 2 - 1  
Dabizha K / Abalakina Y - Jupiter A / Chamereau A 2 - 0  
Driessen A / Meertens I - Dubovcova N / Strbova A 2 - 1  
Futami A / Hasegawa A - Makhno IN / Makhno IR 2 - 1  
Futami A / Hasegawa A - Trans Hansen L / Tyndeskov M E 2 - 0  
Graudina T / Kravcenoka A - Mersmann T / Tillmann C 2 - 0  
Graudina T / Kravcenoka A - Simonsson S / Yoken T 2 - 0  
Grimson J / Palmer V - Placette L / Richard A 0 - 2  
Gromadowska A / Gruszczyn - Thurin K / Thurin S 0 - 2  
Karagkouni P / Spiliotopo - Voronina M / Bocharova M 2 - 1  
Kusano A / Nishibori T - Navarro A F / Herrero A L 0 - 2  
Lunde I / Ulveseth O J - Jancar T / Kotnik T 2 - 0  
Matei A M / Vaida B - Beattie L / Coutts M 2 - 0  
Matei A M / Vaida B - Karagkouni P / Spiliotopoulou A A 2 - 0  
Matic M / Milosevic M - Mersmann T / Tillmann C 0 - 2  
Mizoe S / Hashimoto S - Kusano A / Nishibori T 1 - 2  
Motrich O / Ganenko A - Makhno IN / Makhno IR 0 - 2  
Placette L / Richard A - Ross A / Klineman A 0 - 2  
Sondergard H / Okholm Han - Bonnerova M / Nakladalova 0 - 2  
Thurin K / Thurin S - Driessen A / Meertens I 2 - 0  
Zobnina I / Andriukaityte - Navarro A F / Herrero A L 0 - 2  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - T. Townsend 2 - 0  
C. Wozniacki - P. Martic 2 - 0  
J. Larsson - B. Strycova 1 - 2  
K. Flipkens - P. Hercog 0 - 2  
S. Kenin - V. Lepchenko 2 - 0  
V. Cepede Royg - S. Vickery 0 - 2  
V. Kuzmova - J. Görges 0 - 2  
Y. Bonaventure - S-W. Hsieh 0 - 2  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Irigoyen M - Brengle M / Melichar N 0 - 2  
Errani S / Schoofs B - Rodionova AR / Zanevska M 2 - 0  
Hozumi E / Kato M - Bonaventure Y / Golubic V 2 - 0  
Hsieh S-Y / Lewis J - Hibino N / Jurak D 0 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - A. Arnaboldi 2 - 0  
E. Karlovskiy - J. Jung 2 - 0  
F. Cipolla - M. Granollers 0 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cipolla F / Nedovyesov A - Gong M-X / Wu D 0 - 2  
Elgin M / Khabibulin T - Isaro/Trongcharoench 2 - 0  
Hsieh C-P / Yang T-H - Cerretani J / Salisbury J 2 - 1  
Milojevic N / Safwat M - Nielsen F / O'Hare D 2 - 0  
Peng H / Zhang Z - Congcar C / Samrej K 2 - 0  
Ratiwatana / Ratiwatana - Maden Y / Trungelliti M    
Ratiwatana / Ratiwatana - Sabanov I / Sabanov M 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - M. Raonic 2 - 0  
H. Zeballos - A. Dolgopolov 0 - 2  
M. Zverev - M. Mmoh 1 - 2  
N. Kyrgios - M. Ebden 2 - 1  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Ebden M / Millman J 2 - 0  
Koolhof W / Sitak A - Johnson S / Muller G 2 - 0  
Kyrgios N / Reid M - Dimitrov G / Harrison R 0 - 2  
Monroe N / Smith J-P - Demoliner M / Venus M 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - E. Svitolina 0 - 2  
A. Kontaveit - A. Sasnovich 1 - 2  
C.C. Bellis - Ka. Pliskova 0 - 2  
L. Tsurenko - K. Kanepi 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hon P / Tomljanovic A - Barty/Dellacqua 0 - 2  
Klepac A / Martinez Sanch - Kichenok L / Ninomiya M 2 - 1  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - Al. Bedene 2 - 0  
F. Lopez - M. Basic 0 - 2  
F. Verdasco - A. Rublev 1 - 2  
J-L. Struff - G. Monfils 1 - 2  
M. Berrettini - P. Gojowczyk 0 - 2  
N. Basilashvili - B. Coric 0 - 2  
S. Travaglia - G. Pella 0 - 2  
S. Tsitsipas - R. Gasquet 2 - 0  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altuna T / Ymer E - Marach O / Pavic M 0 - 2  
CarrenoBusta/Garcia-Lopez - Dodig I / Verdasco F 2 - 1  
Lopez F / Ram R - Basilashvili/HaiderMaurer 2 - 0  
Murray J / Soares B - Coric B / Struff J-L 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Belgium 0 - 3  
Kanada - Németország 0 - 3  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Kokkinakis - D. Goffin 0 - 2  
V. Pospisil - A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gavrilova - E. Mertens 1 - 2  
E. Bouchard - A. Kerber 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouchard/Pospisil - Kerber/A. Zverev 0 - 2  
Gavrilova/Kokkinakis - Mertens/Goffin 1 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - G. Blancaneaux 2 - 0  
K. De Schepper - Ale. Gonzalez 2 - 0  
K. King - T.H. Fritz 1 - 2  
L. Caruana - C. Moutet 0 - 2  
Piros Zs. - N. Rubin 0 - 2  
S. Robert - G. Sakharov 0 - 2  
T. Puetz - H. Hurkacz 2 - 0  
V. Millot - C. Norrie 1 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benchetrit E / Blancaneau - Klahn B / Withrow J 0 - 2  
Hurkacz H / Przysiezny M - Caruso S / Gaio F 2 - 0  
Millot V / Sakharov G - Gonzalez A / Munar J 1 - 2  
NYS H / Puetz T - Norrie C / Statham R 2 - 1  
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - O. Otte 2 - 1  
M. Matosevic - T. Kamke 2 - 0  
O. Jasika - T. Paul 2 - 0  
R. Opelka - K. Majchrzak 2 - 0  
Tenisz (Playford City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polmans M / Whittington A - Banes M / Kubler J 0 - 2  
Purcell M / Saville L - Jasika O /o'Connell C 2 - 0  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - B. Paire 1 - 2  
I. Ivashka - R. Ojeda Lara 0 - 2  
M. Cilic - R. Ramanathan 2 - 0  
M. Kukushkin - L. Djere 2 - 0  
R. Bautista-Agut - G. Simon 0 - 2  
R. Haase - N. Jarry 2 - 1  
T. Monteiro - K. Anderson    
Y. Bhambri - P-H. Herbert 1 - 2  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhambri Y / Sharan D - Djere L / Kavcic B 2 - 0  
Jebavy/Vesely - Podlipnik-Castil/Vasilevs 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - Kr. Pliskova 0 - 2  
I-C. Begu - E. Alexandrova 2 - 1  
K. Siniakova - Yaf. Wang 2 - 0  
S. Halep - Y-Y. Duan 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Geuer N - Gibbs N / Zhao C 2 - 0  
Guo H / Wang X - Kerkhove L / Marozava L 1 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Lu J-J / Wang Q 2 - 0  

 

2018.01.02.
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PDC vb 2018    
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Jönköping 7 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Val Pusteria 0 - 4  
Gherdeina/Gröden - Neumarkt Riwega 4 - 2  
Klagenfurt 2 - Jesenice 2 - 7  
Renon/Ritten - Fassa 5 - 2  
Salzburg 2 - Olimpija Ljubljana 1 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Asiago 5 - 5  
Zell am See - Feldkirch 1 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Braehead 2 - 2  
Guildford - Edinburgh 10 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herning 2 - 6  
Gentofte - Hvidovre 1 - 1  
Odense - Frederikshavn 4 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Újpest 3 - 2  
FTC - Dunaújváros 6 - 12  
MAC Budapest - Diósgyőr 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Schwenningen 5 - 0  
Köln - Düsseldorf 0 - 1  
München - Mannheim 4 - 1  
Nürnberg - Iserlohn 3 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Ajoie 2 - 3  
Langenthal - Olten 3 - 2  
Rapperswil - Thurgau 5 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Fribourg 2 - 0  
Davos - Bern 4 - 1  
Kloten - Ambri 1 - 1  
Servette - Langnau Tigers 4 - 2  
Zug - Lausanne 6 - 3  
Zürich Lions - Lugano 6 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Frölunda 1 - 1  
Malmö - Skelleftea 4 - 4  
Mora - Lulea 5 - 3  
Rögle - Djurgarden 2 - 1  
Jégkorong (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Finnország 3 - 3  
U20Kanada - U20Svájc 8 - 2  
Jégkorong (U20vb,rájátszás bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Dánia (1.m.) 4 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Olimpija Ljubljana 80 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Alba Berlin 100 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Bayern München 90 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Limoges 87 - 54  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel TA 73 - 77  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ryukyu Okinawa - Shimane 77 - 68  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Tianjin 114 - 111  
Fujian - Shandong 115 - 104  
Jiangsu Dragons - Jilin 96 - 104  
Qingdao - Beijing Ducks 81 - 94  
Shanxi - Shanghai Sharks 97 - 116  
Sichuan - Guangdong 101 - 115  
Xinjiang - Guangzhou 128 - 120  
Zhejiang Guangsha - Liaoning 115 - 121  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 100 - 91  
Siauliai - Vytautas Prienai 79 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Orlando 98 - 95  
Chicago - Portland 112 - 112, h.u. 120 - 124  
Minnesota - LA Lakers 114 - 96  
Toronto - Milwaukee 114 - 114, h.u. 131 - 127  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Brose Bamberg 85 - 75  
Oldenburg - Ludwigsburg 79 - 87  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Cremona 67 - 80  
Brindisi - Varese 82 - 82, h.u. 95 - 90  
Capo D'Orlando - Venezia 59 - 91  
Sassari - Avellino 84 - 84, h.u. 88 - 95  
Virtus Bologna - Pistoia 75 - 67  
VL Pesaro - Milano 64 - 78  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Barcelona 77 - 101  
Unicaja Malaga - Valencia 74 - 67  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Randers 20 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Boden 29 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Ipswich 4 - 1  
Reading - Birmingham 0 - 2  
Wolverhampton - Brentford 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - Omonia Nicosia 0 - 3  
Doxa Katokopiasz - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 0  
Ethnikosz Ahnasz - Ermisz Aradippou 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (EGY) - Al-Ahly (EGY) 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Atalanta 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Watford 3 - 1  
Southampton - Crystal Palace 1 - 2  
Swansea - Tottenham 0 - 2  
West Ham - West Bromwich 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Airdrieonians 2 - 2  
Alloa - Queens Park 2 - 2  
East Fife - Raith Rovers 2 - 3  
Forfar - Arbroath 0 - 1  
Stranraer - Ayr Utd. 1 - 5  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Annan 0 - 0  
Edinburgh City - Berwick 3 - 0  
Montrose - Cowdenbeath 1 - 1  
Peterhead - Elgin 7 - 0  
Stenhousemuir - Stirling 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Brechin 4 - 1  
Dunfermline - Falkirk 2 - 0  
Greenock Morton - St. Mirren 1 - 1  
Inverness CT - Livingston 1 - 1  
Queen of South - Dumbarton 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - TNS 0 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Glenavon    
Cliftonville - Ballymena Utd.    
Glentoran - Warrenpoint    
Labdarúgás (Öböl Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irak - Egyesült Arab Emirátusok 0 - 0  
Omán - Bahrein 1 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Ansan Rush&Cash 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Hebei 3 - 1  
Guangdong - Shanghai 1 - 3  
Jiangsu - Beijing 1 - 3  
Liaoning - Zhejiang 3 - 1  
Sichuan - Yunnan 0 - 3  
Tianjin - Bayi 3 - 0  
Snooker (Championship League, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
K. Wilson - R. Day (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
K. Wilson - S. Maguire (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
M. Holt - A. Hamilton (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
M. Holt - Zhou Yuelong (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
M. King - A. Hamilton (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
M. King - M. Holt (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
R. Day - A. Hamilton (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
R. Day - Zhou Yuelong (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
S. Maguire - R. Day (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
S. Maguire - Zhou Yuelong (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
Zhou Yuelong - M. King (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - B. Haddad Maia 2 - 1  
C. McHale - T. Townsend 1 - 2  
C. Wozniacki - M. Brengle 2 - 0  
J. Lewis - V. Kuzmova 0 - 2  
K. Nara - J. Larsson 0 - 2  
S. Errani - B. Strycova 1 - 2  
S. Vickery - L. Davis 2 - 0  
V. Cepede Royg - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
Y. Putintseva - Y. Bonaventure 0 - 2  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Kenin S - Bonaventure Y / Golubic V 0 - 2  
Frech M / Thombare P - Barthel M / Vekic D 2 - 1  
Hozumi E / Kato M - Davis L / Mchale C 2 - 0  
Rus A / Soler-Espinosa S - Hourigan P M / Routliffe E 2 - 1  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Köpfer - M. Safwat 1 - 2  
E. Karlovskiy - P. Kawin 2 - 0  
F. Cipolla - D. Petrovic 2 - 1  
Gon. Oliveira - L. Vanni 2 - 1  
M. Kecmanovic - N. Milojevic    
M. Moraing - G. Soeda 2 - 0  
M. Trungelliti - A. Arnaboldi 0 - 2  
P. Isarow - Z. Kolar 1 - 2  
Y. Maden - D. Popko 2 - 0  
Y. Takahashi - O. Nedovyesov 0 - 2  
Ze Zhang - W. Trongcharoenchaikul 2 - 0  
Zhe Li - Di Wu 0 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burapharitta P / Tanasuga - Granollers G/Granollers M 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - D. Istomin 1 - 2  
D. Shapovalov - K. Edmund 1 - 2  
F. Delbonis - M. Mmoh 0 - 2  
Hy. Chung - G. Müller 2 - 0  
P. Polansky - J. Millman 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Inglot D - Kyrgios N / Reid M 1 - 2  
Hewitt L / Thompson J - Dimitrov G / Harrison R 1 - 2  
Schwartzman D / Zverev M - Mayer L / Zeballos H 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - M. Lucic-Baroni 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - A. Krunic    
J. Konta - A. Tomljanovic 2 - 1  
S. Cirstea - A. Sevastova 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Sanders S - Dabrowski/Xu 1 - 2  
Chan H-C / Srebotnik K - Kichenok N / Rodionova An 1 - 2  
Chan L / Sestini Hlavacko - Krajicek M / Kudryavtseva 2 - 0  
Klepac A / Martinez Sanch - Aoyama S / Yang Z 2 - 0  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haider-Maurer - M. Basic 0 - 2  
Al. Bedene - M. Jaziri 2 - 0  
B. Coric - P. Carreno-Busta 2 - 1  
F. Lopez - G. Garcia-Lopez 2 - 1  
G. Pella - A. Ramos 2 - 1  
J.M. Ali Mutawa - S. Travaglia 0 - 2  
P. Gojowczyk - F. Krajinovic 2 - 0  
P. Lorenzi - G. Monfils 1 - 2  
T. Berdych - J-L. Struff 1 - 2  
V. Estrella Burgos - R. Gasquet 0 - 2  
V. Troicki - M. Berrettini 1 - 2  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gojowczyk P / Mayer F - Altuna T / Ymer E 1 - 2  
Mektic N / Peya A - Basilashvili/HaiderMaurer 1 - 2  
Mergea F / Zimonjic N - Dodig I / Verdasco F 0 - 2  
Nestor D / Oswald P - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - USA 1 - 2  
Oroszország - Svájc 0 - 3  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Khachanov - R. Federer 0 - 2  
Y. Sugita - J. Sock    
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - B. Bencic 1 - 2  
M. Inglis - C. Vandeweghe 0 - 2  
N. Osaka - C. Vandeweghe    
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osaka/Sugita - Vandeweghe/Sock    
Pavlyuchenkova/Khachanov - Bencic/Federer 1 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - D. Novikov 2 - 1  
C. Ruud - S. Caruso 2 - 0  
H. Hurkacz - B. Klahn 2 - 1  
J. Benneteau - Piros Zs. 1 - 2  
J. Delaplane - G. Blancaneaux 0 - 2  
J. Statham - K. King 0 - 2  
K. De Schepper - J.A. Munar Clar 2 - 1  
S. Napolitano - C. Norrie 1 - 2  
S. Robert - C. Harrison 2 - 1  
Tenisz (Noumea, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourgue M / Moutet C - Millot V / Sakharov G 1 - 2  
Lammons N / Lawson A - Hurkacz H / Przysiezny M 1 - 2  
NYS H / Puetz T - Fritz T / Ruud C 2 - 0  
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - A. Bolt 0 - 2  
A. Popyrin - E. King 0 - 2  
A. Whittington - J. Kubler 0 - 2  
B. Schnur - Y. Nishioka 2 - 0  
D. King - O. Otte 0 - 2  
D. Medvedev - M. Matosevic 1 - 2  
H. Laaksonen - M. Banes 0 - 2  
L. Sonego - N. Gombos 1 - 2  
M. Polmans - B. Fratangelo 2 - 1  
M. Purcell - O. Jasika 1 - 2  
P. Krstin - K. Majchrzak 1 - 2  
R. Berankis - R. Opelka 1 - 2  
T. Kamke - G. Andreozzi 2 - 0  
T. Paul - S. Stakhovsky 2 - 1  
U. Ignatik - M. McDonald 2 - 0  
Y. Uchiyama - H. Grenier 1 - 2  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Djere - M. Copil 2 - 1  
R. Haase - B. Kavcic 2 - 0  
S. Nagal - I. Ivashka 0 - 2  
T. Monteiro - R. Bemelmans 2 - 1  
Y. Bhambri - A. Kadhe 2 - 0  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderson K / Erlich J - Herbert P-H / Simon G 1 - 2  
Bopanna R / Nedunchezhiya - Paes L / Raja P 2 - 0  
Jebavy/Vesely - Albot R / Sandgren T 2 - 0  
Lindstedt R / Skugor F - Fucsovics M / Kukushkin M 2 - 0  
Mclachlan B / Molteni A - Podlipnik-Castil/Vasilevs 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - C. Giorgi 2 - 0  
A. Riske - M. Sharapova 1 - 2  
A. Sabalenka - D. Kovinic 2 - 0  
Kr. Pliskova - J. Ostapenko 2 - 0  
M. Linette - Babos T. 0 - 2  
Z. Diyas - Shu. Zhang 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I C / Halep S - Bara I M / Buzarnescu M 2 - 1  
Gibbs N / Zhao C - Olaru I R / Savchuk O 2 - 0  
Kang J / Zhang S - Blinkova A / Geuer N 0 - 2  
Kerkhove L / Marozava L - Alexandrova E / Voegele S 2 - 1  
Krejcikova/Siniakova - Kovinic D / Rodina E 2 - 0  

 

 

2018.01.01.
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Cross - P. Taylor (7 nyert játszmáig) 7 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Syracuse 0 - 5  
Grand Rapids - Milwaukee 3 - 3  
Iowa - Chicago Wolves 1 - 2  
Ontario Reign - Tucson 1 - 2  
Stockton - Bakersfield 1 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Nottingham 1 - 2  
Manchester - Sheffield 5 - 5  
Milton Keynes - Cardiff 0 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - NY Rangers 2 - 2  
Calgary - Chicago 3 - 3  
Colorado - NY Islanders 6 - 1  
Columbus - Tampa Bay 0 - 5  
Dallas - San Jose 6 - 0  
Detroit - Pittsburgh 4 - 1  
Edmonton - Winnipeg 0 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Südtirol Bolzano 2 - 2  
Klagenfurt - Medvescak Zagreb 3 - 3  
Linz - Vienna Capitals 4 - 4  
Salzburg - Dornbirn 1 - 0  
Villach - Graz 5 - 2  
Znojmo - Fehérvár 1 - 4  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Szlovákia - U20Dánia 5 - 1  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Svédország 3 - 3  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Ulsan Mobis Phoebus 89 - 90  
Seoul Thunders - Changwon Sakers 81 - 78  
Wonju Dongbu - Jeonju KCC Egis 79 - 70  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Incheon S-Birds 58 - 58, h.u. 67 - 62  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ryukyu Okinawa - Shimane 85 - 71  
Tokyo Alvark - Chiba 67 - 49  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Zhejiang 71 - 74  
Beijing Great Wall - Heilongjiang Daqing 87 - 59  
Guangdong - Sichuan Jinqiang 83 - 48  
Jiangsu Phoenix - Shenyang Golden Lions 93 - 77  
Liaoning - Shanxi XR 73 - 90  
Shaanxi Tianze - Xinjiang 78 - 104  
Shandong - Shanghai 87 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - LA Lakers 122 - 122, h.u. 148 - 142  
LA Clippers - Charlotte 106 - 98  
Phoenix - Philadelphia 110 - 123  
Sacramento - Memphis 96 - 114  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Portsmouth 2 - 1  
Charlton - Gillingham 1 - 2  
Fleetwood - Bradford 1 - 2  
Northampton - Wigan 0 - 1  
Oxford Utd. - Milton Keynes Dons 3 - 1  
Peterborough - Doncaster 1 - 1  
Plymouth - Walsall 1 - 0  
Rochdale - Blackpool 1 - 2  
Rotherham - Blackburn 1 - 1  
Scunthorpe - Bury 1 - 0  
Shrewsbury - Oldham 1 - 0  
Wimbledon - Southend 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Morecambe    
Barnet - Swindon 1 - 2  
Colchester - Cambridge Utd. 0 - 0  
Coventry - Chesterfield 1 - 0  
Crewe - Grimsby 2 - 0  
Forest Green - Wycombe 1 - 2  
Luton - Lincoln 4 - 2  
Mansfield - Carlisle 3 - 1  
Newport - Exeter 2 - 1  
Notts County - Port Vale 1 - 0  
Stevenage - Cheltenham 4 - 1  
Yeovil - Crawley 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Bristol City 5 - 0  
Bolton - Hull City 1 - 0  
Derby County - Sheffield Utd. 1 - 1  
Leeds - Nottingham 0 - 0  
Norwich - Millwall 2 - 1  
Preston - Middlesbrough 2 - 3  
QPR - Cardiff 2 - 1  
Sheffield Wed. - Burton 0 - 3  
Sunderland - Barnsley 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Ebbsfleet Utd. 4 - 2  
Dag & Red - Leyton 0 - 0  
Fylde - Tranmere 5 - 2  
Guiseley - Chester 1 - 1  
Halifax - Macclesfield 1 - 4  
Hartlepool - Gateshead 2 - 2  
Maidstone Utd. - Dover 2 - 2  
Solihull Moors - Maidenhead Utd. 3 - 1  
Sutton Utd. - Boreham 1 - 1  
Woking - Aldershot 1 - 2  
Wrexham - Barrow 3 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney - Melbourne City 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WS Wanderers - Melbourne City 0 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ramat Gan 0 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Hadera 0 - 4  
Maccabi Ahi Nazareth - Beitar TA Ramla 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi TA 0 - 1  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Yokohama FM 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Bournemouth 2 - 2  
Burnley - Liverpool 1 - 2  
Everton - Manchester Utd. 0 - 2  
Leicester - Huddersfield 3 - 0  
Stoke - Newcastle 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Carmarthen 1 - 2  
Bangor City - Llandudno FC 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Crusaders 0 - 3  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Connacht 21 - 18  
Ulster - Munster 24 - 17  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Deajeon Blue Fangs 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Suwon Hyundai 3 - 1  
Sífutás (TDS,15üldözéses,Lenzerheide)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chervotkin - A. Bolshunov 0 - 1  
A. Harvey - A. Bolshunov 0 - 1  
A. Harvey - A. Chervotkin 1 - 0  
A. Harvey - H.C. Holund 1 - 0  
A. Poltoranin - A. Bolshunov 0 - 1  
A. Poltoranin - A. Chervotkin 1 - 0  
A. Poltoranin - A. Harvey 0 - 1  
A. Poltoranin - H.C. Holund 1 - 0  
D. Cologna - A. Bolshunov 1 - 0  
D. Cologna - S. Ustiugov 1 - 0  
H.C. Holund - A. Chervotkin 1 - 0  
M.J. Sundby - A. Bolshunov 0 - 1  
M.J. Sundby - A. Chervotkin 1 - 0  
M.J. Sundby - A. Harvey 0 - 1  
M.J. Sundby - A. Poltoranin 0 - 1  
S. Ustiugov - A. Bolshunov 1 - 0  
Tour de Ski, 15 km üldözéses, Lenzerheide 2018    
Sífutás (TdSki,10km üldöz., Lenzerheide)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Weng - J. Diggins 1 - 0  
K. Niskanen - N. Nepryaeva 1 - 0  
K. Niskanen - N. von Siebenthal 1 - 0  
K. Niskanen - T. Stadlober 1 - 0  
K. Parmakoski - S. Björnsen 1 - 0  
N. Fessel - K. Niskanen 0 - 1  
N. Fessel - N. von Siebenthal 1 - 0  
N. Fessel - T. Stadlober 1 - 0  
N. von Siebenthal - N. Nepryaeva 1 - 0  
S. Björnsen - J. Diggins 0 - 1  
T. Stadlober - N. von Siebenthal 1 - 0  
Tour de Ski, 10 km üldözéses, női, Lenzerheide 2018    
Síugrás (Négysáncverseny, Garmisch-Par.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wellinger - D.A. Tande 1 - 0  
A. Wellinger - J. Kobayashi 0 - 1  
A. Wellinger - S. Hula 1 - 0  
D. Kubacki - J. Kobayashi 0 - 1  
J.A. Forfang - R. Freitag 0 - 1  
J.A. Forfang - S. Kraft 1 - 0  
K. Geiger - A. Stjernen 0 - 1  
K. Stoch - J.A. Forfang 1 - 0  
M. Eisenbichler - A. Fannemel 0 - 1  
M. Hayböck - G. Schlierenzauer 0 - 1  
M. Kot - S. Leyhe 0 - 1  
Négysáncverseny, Garmisch-Partenkirchen    
R. Freitag - K. Stoch 0 - 1  
R. Johansson - J. Damjan 0 - 1  
S. Kraft - D. Kubacki 0 - 1  
T. Bartol - H.E. Granerud 1 - 0  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vekic - K. Flipkens 1 - 2  
M. Puig - J. Görges 1 - 2  
N. Hibino - S-W. Hsieh 0 - 2  
P. Martic - M. Vondrousova 2 - 0  
S. Kenin - J. Fett 2 - 0  
V. Lepchenko - M. Barthel 2 - 0  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mrdeza T / Perrin C - Rodionova AR / Zanevska M 0 - 2  
Tenisz (Auckland-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chiesa - S. Vickery 0 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.H. Lee - T-H. Yang 2 - 0  
J. Jung - J. Zopp 2 - 0  
T. Ito - B. Rola 0 - 2  
V. Rakpuangchon - M. Granollers 0 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolar Z / Oliveira G - Matsui T / Yi C H 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Escobedo - H. Zeballos 0 - 2  
F. Tiafoe - M. Ebden 0 - 2  
J. Donaldson - Jor. Thompson 2 - 0  
M. Zverev - J-P. Smith 2 - 0  
R. Harrison - L. Mayer 2 - 1  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bozoljac I / Dzumhur D - Ebden M / Millman J 0 - 2  
Johnson S / Muller G - Gonzalez S / Peralta J 2 - 1  
Koolhof W / Sitak A - Huey T / Martin F 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - L. Tsurenko 0 - 2  
A. Sasnovich - K. Mladenovic 2 - 1  
C. Suarez Navarro - E. Svitolina 0 - 2  
H. Watson - A. Kontaveit 0 - 2  
J. Brady - S. Cirstea 0 - 2  
J. Konta - M. Keys 2 - 1  
K. Bondarenko - C.C. Bellis 0 - 2  
K. Kanepi - D. Kasatkina 2 - 0  
P. Kvitova - A. Kontaveit    
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hon P / Tomljanovic A - Rosolska A / Spears A 2 - 1  
Kichenok L / Ninomiya M - Cirstea S / Sevastova A 2 - 0  
Kichenok L / Ninomiya M - Muguruza / Suarez Navarro    
Konta J / Svitolina E - Bertens K / Schuurs D 0 - 2  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - A. Rublev    
D. Thiem - E. Donskoy 2 - 0  
F. Mayer - S. Tsitsipas 1 - 2  
F. Verdasco - D. Sela 2 - 1  
T. Fabbiano - N. Basilashvili 0 - 2  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CarrenoBusta/Garcia-Lopez - Lorenzi P / Ramos-Vinolas 2 - 0  
Krajinovic F / Troicki V - Coric B / Struff J-L 0 - 2  
Lopez F / Ram R - Jaziri M / Zayed M S 2 - 0  
Murray J / Soares B - Matkowski M / Qureshi A 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Németország 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - A. Zverev 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - A. Kerber 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mertens/Goffin - Kerber/A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novak - T.H. Fritz 0 - 2  
F. Gaio - G. Sakharov 1 - 2  
L. Caruana - M. Krueger 2 - 0  
L. Perret - V. Millot 0 - 2  
M. Bourgue - T. Puetz 1 - 2  
N. Rubin - M. Janvier 2 - 0  
S. Kozlov - C. Moutet 1 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benchetrit E / Blancaneau - Delaplane J / N'Godrela N 2 - 0  
Norrie C / Statham R - De Schepper K / Rubin N 2 - 1  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Simon - T. Sandgren 2 - 0  
M. Cecchinato - P-H. Herbert 1 - 2  
M. Kukushkin - R. Albot 2 - 0  
N. Jarry - P. Andujar 2 - 1  
N. Kicker - Fucsovics M. 0 - 2  
R. Ojeda Lara - J. Vesely 2 - 0  
R. Ramanathan - R. Carballes Baena 2 - 0  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Shamasdin A / Skupski N 1 - 2  
Kadhe A / Paire B - Haase R / Middelkoop M 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - Shu. Zhang 0 - 2  
D. Kovinic - M. Sakkari 2 - 1  
J. Paolini - Yaf. Wang 0 - 2  
M. Sharapova - M. Buzarnescu 2 - 0  
P. Parmentier - Z. Diyas 0 - 2  
S. Halep - N. Gibbs 2 - 0  
S. Vögele - E. Alexandrova 0 - 2  
Xi. Wang - Babos T. 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalashnikova O / Wang Y - Lu J-J / Wang Q 1 - 2  
Kalashnikova O / Wang Y - Lu J-J / Wang X    
Pliskova Kr / Voracova R - Guo H / Wang X 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,