Tippmix eredmények - 2018. február 5-11.

2018-02-05
Tippmix eredmények - 2018. február 5-11.
2018.02.11.
Curling (Téli Olimpia, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Norvégia 7 - 9  
Curling (Téli Olimpia, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - USA 7 - 5  
Kanada - Dél-Korea 8 - 3  
Norvégia - Kína 3 - 9  
Svájc - Orosz olimpiai sportolók 9 - 8  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Mladá Boleslav 2 - 7  
Stresovice - Sparta Praha 8 - 2  
Usti nad Labem - Brno Bulldogs 7 - 4  
Vitkovice - Chodov 4 - 10  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Frederikshavn 3 - 16  
Rödovre - Aarhus 8 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Turku PS 1 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandnes - Grei 13 - 4  
Sveiva - Tunet 4 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten-Bülach - Zug 5 - 8  
Köniz - Grasshoppers 9 - 4  
Langnau - Thun 7 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Linköping 5 - 4  
Höllviken - Storvreta 6 - 11  
Pixbo Wallenstam - Thorengruppen 4 - 4  
Sirius - Jönköping 5 - 1  
Växjö - AIK 8 - 5  
Örebro - Helsingborg 4 - 4  
Golf (ISPS Handa World Super 6 Perth)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ISPS Handa World Super 6 Perth 2018    
Gyorskorcsolya (Téli Olimpia, 5000 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Geisreiter - J. Blokhuijsen 0 - 1  
M. Geisreiter - P. Beckert 0 - 1  
N. Tumolero - J. Blokhuijsen 0 - 1  
N. Tumolero - M. Geisreiter 1 - 0  
N. Tumolero - P. Beckert 1 - 0  
N. Tumolero - Pet. Michael 0 - 1  
P. Beckert - J. Blokhuijsen 0 - 1  
Pet. Michael - J. Blokhuijsen 1 - 0  
Pet. Michael - M. Geisreiter 1 - 0  
Pet. Michael - P. Beckert 1 - 0  
S. Kramer - B. De Vries 1 - 0  
S. Kramer - S. Lunde Pedersen 1 - 0  
S. Lunde Pedersen - B. De Vries 1 - 0  
T.J. Blömen - B. De Vries 1 - 0  
T.J. Blömen - S. Kramer 0 - 1  
T.J. Blömen - S. Lunde Pedersen 1 - 0  
Téli Olimpia, 5000 m 2018    
Téli Olimpia, 5000 m 2018 - Top 3    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Providence 1 - 3  
Bridgeport - Syracuse 2 - 3  
Charlotte - Springfield 7 - 0  
Cleveland - Manitoba 2 - 2  
Grand Rapids - Stockton 2 - 2  
Hershey - Hartford 2 - 5  
Hershey - Rochester 2 - 2  
Iowa - Rockford 2 - 1  
Lehigh Valley - Rochester 5 - 3  
Milwaukee - San Antonio 4 - 4  
Ontario Reign - Bakersfield 5 - 5  
Providence - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 2  
San Jose Barracuda - San Diego 1 - 4  
Syracuse - Laval 3 - 2  
Texas Stars - Tucson 1 - 1  
Toronto Marlies - Binghamton 5 - 2  
Utica - Belleville 4 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt 2 - Salzburg 2 2 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Manchester 3 - 6  
Cardiff - Nottingham 7 - 3  
Coventry - Milton Keynes 4 - 3  
Dundee - Braehead 3 - 4  
Edinburgh - Fife 0 - 3  
Guildford - Sheffield 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litomerice - Zubr Prerov 4 - 6  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Gentofte 1 - 1  
Herlev Eagles - Odense 6 - 2  
Herning - Aalborg 3 - 3  
Hvidovre - Rödovre 2 - 3  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals 2 - Fehérvári Titánok 2 - 3  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MAC Budapest 2 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Nyeman Grodno 1 - 1  
Junoszt Minszk - Metallurg Zslobin 6 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Nice 5 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Stoczniowiec Gdansk 3 - 0  
GKS Tychy - GKS Katowice 4 - 2  
Naprzod Janow - Orlik Opole 2 - 4  
Podhale Nowy Targ - Jastrzebie 3 - 2  
Polonia Bytom - Unia Oswiecim 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Philadelphia 3 - 3  
Boston - Buffalo 2 - 4  
Carolina - Colorado 3 - 1  
Columbus - New Jersey 6 - 1  
Dallas - Vancouver 0 - 6  
Minnesota - Chicago 3 - 0  
Montreal - Nashville 2 - 2  
San Jose - Edmonton 6 - 4  
St. Louis - Pittsburgh 1 - 4  
Tampa Bay - Los Angeles 4 - 3  
Toronto - Ottawa 6 - 3  
Washington - Detroit 4 - 4  
Winnipeg - NY Rangers 1 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Tölzer Löwen 5 - 2  
Bietigheim/Bissingen - Heilbronn 2 - 2  
Dresden - Crimmitschau 6 - 3  
Frankfurt Löwen - Riessersee 2 - 2  
Freiburg - Kaufbeuren 1 - 4  
Kassel - Bad Nauheim 5 - 2  
Lausitzer Füchse - Ravensburg 4 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Innsbruck 0 - 4  
Linz - Vienna Capitals 6 - 6  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-Fonds 3 - 6  
Biasca Ticino - Zug 2 1 - 5  
Olten - Visp 1 - 0  
Thurgau - Winterthur 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Vita Hasten 1 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Kosice 1 - 2  
Liptovsky Mikulas - Trencin 2 - 2  
Nitra - B. Bystrica 1 - 4  
Poprad - Zilina 2 - 2  
Zvolen - Nove Zamky 6 - 3  
Jégkorong (Téli Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - USA 1 - 3  
Kanada - Orosz olimpiai sportolók 5 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarjarka Karaganda - Torpedo Kamenogorszk 1 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Skopje 104 - 62  
Cibona Zagreb - Igokea 87 - 86  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Adelaide 87 - 111  
NZ Breakers - Melbourne Utd. 82 - 100  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Leuven 92 - 67  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Wonju Dongbu 93 - 91  
Incheon Elephants - Jeonju KCC Egis 74 - 64  
Seoul Thunders - Changwon Sakers 84 - 70  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Bucheon KEB 73 - 82  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Limoges 89 - 65  
Monaco - Gravelines 94 - 101  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Tropang Texters 93 - 78  
NLEX Road Warriors - Alaska Aces 96 - 89  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marouszi - Ermisz Agiasz 73 - 59  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrijednosnice Osijek - Skrljevo 78 - 83  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Ironi Naharia 84 - 73  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikawa Kariya - Toyohashi Neophoenix 89 - 78  
Nagoya Dolphins - Nishinomiya 86 - 73  
Osaka - Tochigi 79 - 91  
Ryukyu Okinawa - Shiga 68 - 57  
Tokyo Alvark - Kawasaki Brave Thunders 86 - 54  
Toyama - Chiba 65 - 88  
Yokohama - Shimane 80 - 68  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Jiangsu Dragons 104 - 92  
Fujian - Bayi Rockets 135 - 112  
Guangdong - Liaoning 85 - 112  
Jiangsu Tongxi - Shanxi 106 - 111  
Jilin - Sichuan 98 - 83  
Shanghai Sharks - Qingdao 114 - 100  
Shenzhen - Guangzhou 138 - 121  
Tianjin - Shandong 128 - 126  
Xinjiang - Zhejiang Chouzhou 126 - 94  
Zhejiang Guangsha - Beijing Ducks 88 - 100  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Starogard Gdanski 71 - 75  
Gliwice - Legia Varsó 83 - 83, h.u. 94 - 101  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Zalgiris Kaunas 75 - 68  
Siauliai - Vytautas Prienai 95 - 97  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Szolnok 70 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Detroit 118 - 115  
Boston - Cleveland 99 - 121  
Brooklyn - New Orleans 116 - 116, h.u. 128 - 138  
Charlotte - Toronto 103 - 123  
Chicago - Washington 90 - 101  
Dallas - LA Lakers 130 - 123  
Golden State - San Antonio 122 - 105  
Indiana - New York 121 - 113  
Orlando - Milwaukee 104 - 111  
Philadelphia - LA Clippers 112 - 98  
Phoenix - Denver 113 - 123  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Ehingen 62 - 62, h.u. 73 - 78  
Heidelberg - Trier 85 - 77  
Nürnberg - Vechta 63 - 73  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Bayern München 63 - 71  
Mitteldeutscher - Bremerhaven 98 - 90  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Roseto 72 - 67  
Ferrara - GSA Udine 92 - 77  
Forli - Montegranaro 95 - 84  
Imola - Orzinuovi 90 - 84  
Treviso - Mantova 84 - 67  
Trieste - Ravenna 97 - 79  
Verona - Fortitudo Bologna 54 - 67  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biella - Latina 81 - 78  
Cagliari - Agrigento 73 - 95  
Casale Monferrato - Virtus Roma 73 - 62  
Cuore Napoli - Tortona 82 - 84  
Legnano - Treviglio 81 - 58  
Rieti - Trapani 82 - 75  
Scafati - Reggio Calabria 72 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Pistoia 101 - 71  
Brindisi - Milano 72 - 84  
Capo D'Orlando - Reggio Emilia 70 - 81  
Cremona - Venezia 83 - 85  
Sassari - Virtus Bologna 82 - 74  
Varese - Brescia 100 - 72  
VL Pesaro - Torino 90 - 95  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manresa - Saenz Horeca Araberri 99 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Bilbao 90 - 58  
Estudiantes - Betis 89 - 83  
Fuenlabrada - Gran Canaria 66 - 86  
Gipuzkoa - Zaragoza 94 - 99  
Real Madrid - Iberostar Tenerife 89 - 76  
San Pablo Burgos - Valencia 76 - 90  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OKK Belgrád - Sloga Kraljevo 100 - 66  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija Ljubljana - Primorska Koper 66 - 87  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Eskisehirspor 89 - 77  
Besiktas - Tofas Bursa 59 - 60  
RH Gaziantepspor - Fenerbahce Ülker 90 - 95  
Sakaryaspor - Yesilgiresun 77 - 66  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Zenit Szentpétervár 87 - 64  
Tsmoki-Minszk - CSZKA Moszkva 83 - 93  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Szeged 35 - 37  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Paris SG 26 - 31  
Flensburg - Kielce 32 - 32  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Rosztov 22 - 22  
Nyköbing F. - Midtjylland 21 - 21  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Metz 29 - 31  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Hranice 31 - 30  
Karvina - Plzen 30 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Thun 31 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Kubany Krasznodar 30 - 16  
Randers - Municipal Craiova 25 - 29  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Varazdin 28 - 26  
Karlovac - Metalac 39 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Piotrkow Trybunalski 28 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Haslum 26 - 27  
Drammen - Sandnes 37 - 20  
Halden - Falk Horten 29 - 24  
Nötteröy - Elverum 25 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Storhamar 22 - 34  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Schwartau - TUSEM Essen 26 - 23  
Nordhorn-Lingen - Eisenach 26 - 25  
Rimpar - Saarlouis 32 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hüttenberg - Kiel 25 - 37  
Lübbecke - Stuttgart 24 - 21  
Melsungen - DHfK Leipzig 28 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Neckarsulm 35 - 24  
Oldenburg - Rödertal 29 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Dobrogea Constanta 29 - 29  
Focsani - Vaslui 21 - 16  
Politehnica Iasi - Suceava 27 - 33  
Steaua Bukarest - Fagaras 32 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramnicu Valcea - Bistrita 21 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ricoh HK - Ystad IF 26 - 28  
Sävehof - Helsingborg 30 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Önnereds 24 - 24  
Sävehof - Skara 27 - 24  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Yeovil 4 - 0  
Everton - Reading 2 - 1  
Manchester City - Liverpool 4 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Birmingham 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Aldosivi 0 - 1  
Atl. Los Andes - Club Almagro 1 - 1  
Atl. Rafaela - Brown de Adrogue 2 - 3  
Dep. Moron - Ferro Carril Oeste 0 - 0  
Estudiantes San Luis - Nueva Chicago 0 - 0  
Quilmes - Dep. Flandria 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Atl. Temperley 1 - 0  
Godoy Cruz - Belgrano de Cordoba 2 - 1  
Independiente - San Lorenzo    
Talleres Cordoba - Banfield 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Wellington Phoenix 4 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne City 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Sabayil 1 - 1  
Neftcsi Baku - Kapaz 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - OH Leuven 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Lokeren 1 - 1  
Standard Liege - Mouscron-Peruwelz 4 - 3  
Waasland Beveren - FC Bruges 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Wolfsburg 3 - 1  
VfB Stuttgart - Mönchengladbach 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Ingolstadt 0 - 0  
Fürth - Dynamo Dresden 1 - 0  
Sandhausen - Braunschweig 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unterhaching - Hallescher FC 1 - 1  
Wehen - Bremen Amatőr 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - Universidad Catolica 1 - 3  
Dep. Temuco - Universidad de Concepcion 1 - 1  
Huachipato - San Luis de Quillota 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - AEK Larnaca 2 - 0  
Olympiakosz Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 3  
Pafosz - APOEL Nicosia 2 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Bröndby 1 - 3  
OB Odense - Helsingor 6 - 1  
Sönderjyske - Nordsjaelland 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Supersport Utd. 1 - 1  
Happy Wanderers - Sivutsa Stars 0 - 1  
Kaizer Chiefs - Lamontville Golden Arrows 3 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Musan Salama - PS Kemi 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Creteil 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Rennes 0 - 2  
Nantes - Lille 2 - 2  
Strasbourg - Troyes 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Paris FC 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Aszterasz Tripolisz 1 - 0  
Apollon Szmirnisz - Levadiakosz 1 - 1  
Atromitosz Periszteri - Olympiakosz 2 - 2  
Panetolikosz - Plataniasz 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Twente 2 - 1  
Excelsior - NAC Breda 0 - 0  
Groningen - ADO Den Haag 0 - 0  
Vitesse - Feyenoord 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Hajduk Split 0 - 5  
Lokomotív Zagreb - Rudes 2 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - Shilong Lajong 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Chennaiyin 1 - 1  
Mumbai City - Pune 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Maccabi TA 0 - 2  
Maccabi Netanya - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Itagui Leones 1 - 0  
América de Cali - Dep. Tolima 1 - 1  
Atl. Nacional Medellin - Independiente SF 1 - 0  
Boyaca Chico - Independiente Medellin 1 - 2  
Jaguares de Cordoba - Dep. La Equidad 1 - 0  
Millonarios - Boyaca Patriotas 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Lech Poznan 0 - 0  
TBB Nieciecza - Korona Kielce 0 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawkab Marrakesh - Racing de Casablanca 0 - 0  
Olympique de Safi - Moghreb Tetouan 0 - 0  
Rapide Oued Zem - FAR Rabat 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Santos Laguna 0 - 2  
Cruz Azul - Necaxa 0 - 2  
Dep. Toluca - Monterrey 2 - 1  
Leon - Puebla 2 - 1  
Lobos BUAP - Atlas de Guadalajara 3 - 1  
Tigres - América 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt - Essen-Schönebeck 0 - 1  
Jena - Duisburg 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Genoa 0 - 1  
Internazionale - Bologna 2 - 1  
Roma - Benevento 5 - 2  
Sampdoria - Verona 2 - 0  
Sassuolo - Cagliari 0 - 0  
Torino - Udinese 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Novara 1 - 3  
Parma - Perugia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Alessandria 0 - 2  
Cuneo - Pistoiese 3 - 3  
Livorno - Pontedera 0 - 1  
Monza - Arzachena 1 - 1  
Olbia - Pro Piacenza 0 - 0  
Piacenza - Lucchese 1 - 0  
Prato - Pisa 2 - 2  
Viterbese - Gavorrano 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Trapani 0 - 0  
Catania - Cosenza 2 - 2  
Catanzaro - Sicula Leonzio 0 - 3  
Fondi - Juve Stabia 1 - 2  
Monopoli - Andria 2 - 0  
Paganese - Matera 1 - 0  
Reggina - Virtus Francavilla 0 - 0  
Siracusa - Akragas 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Rapid Wien 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
3 de Febrero Ciudad - Cerro Porteno 1 - 1  
Libertad Asuncion - Guarani Asuncion 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Real SC Massama 1 - 0  
Benfica B - Viseu 1 - 5  
Gil Vicente - Académica 0 - 4  
Guimaraes B - Cova Piedade 1 - 0  
Leixoes - Braga B 1 - 1  
Nacional Madeira - Covilha 1 - 1  
Santa Clara - Porto B 2 - 0  
Sporting CP B - Uniao Madeira 0 - 1  
Uniao Oliveirense - Famalicao 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Aves 2 - 5  
Boavista - Guimaraes 1 - 0  
Chaves - Porto 0 - 4  
Sporting CP - Feirense 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Bournemouth 4 - 1  
Newcastle - Manchester Utd. 1 - 0  
Southampton - Liverpool 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - Sepsi OSK 1 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Dundee Utd. 4 - 2  
Ayr Utd. - Rangers 1 - 6  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Gimnastic 0 - 1  
Huesca - Cultural Leonesa 1 - 0  
Rayo Vallecano - Sevilla B 2 - 0  
Reus - La Hoya Lorca 3 - 0  
Tenerife - Cordoba 5 - 1  
Zaragoza - Lugo 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerceda - Atl. Madrid B 1 - 1  
Ferrol - Guijuelo 0 - 2  
Fuenlabrada - Gimn. Segoviana 1 - 1  
Majadahonda - Talavera de la Reina 0 - 0  
Rapido de Bouzas - Celta Vigo B 2 - 1  
Real Madrid B - Navalcarnero 2 - 3  
San Sebastian Reyes - Pontevedra 1 - 0  
Toledo - Union Adarve 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Real Sociedad B 0 - 0  
Caudal Deportivo - UD Logrones 0 - 3  
Izarra - Sp. Gijón B 1 - 0  
Lealtad de Villaviciosa - Tudelano 0 - 0  
Vitoria - Gernika 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Formentera 0 - 0  
Atl. Baleares - Elche 1 - 1  
Atl. Saguntino - Lleida 1 - 0  
Cornella - Villarreal B 3 - 0  
Hercules - Ebro 0 - 0  
Ontinyent - Valencia B 1 - 1  
Pena Deportiva - Olot 1 - 0  
Peralada - Sabadell 3 - 2  
UE Llagostera - Mallorca 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis B - Melilla 1 - 1  
Cartagena - Merida 0 - 0  
Granada B - San Fernando 0 - 0  
Las Palmas B - Marbella 0 - 0  
Linense - Rec. Huelva 2 - 0  
Lorca Deportiva - El Ejido 0 - 2  
Real Murcia - Villanovense 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Getafe 0 - 0  
Celta Vigo - Espanyol 2 - 2  
Sevilla - Girona 1 - 0  
Valencia - Levante 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Tenerife 2 - 2  
Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2 - 2  
Huelva - Valencia 1 - 3  
Rayo Vallecano - Espanyol 1 - 1  
Real Sociedad - Madrid CCF 3 - 0  
Zaragoza - Betis 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Wil 0 - 1  
Rapperswil - Vaduz 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Luzern 1 - 2  
Lausanne - Young Boys 1 - 4  
St. Gallen - FC Zürich 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Ankaragücü 1 - 3  
Eskisehirspor - Giresunspor 3 - 1  
Istanbulspor - Ümraniyespor 2 - 1  
Samsunspor - Erzurum Bld. Spor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Bursaspor 1 - 0  
Alanyaspor - Konyaspor 1 - 2  
Istanbul Basaksehir - Fenerbahce 0 - 2  
Kayserispor - Sivasspor 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas De San Carlos - Racing Montevideo 1 - 0  
Danubio - Defensor 2 - 1  
Fenix Montevideo - CA Cerro 0 - 0  
Penarol - Atl. River Plate 4 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Connah's Quay 0 - 2  
Labdarúgás (Ír Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Cork City 2 - 4  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Tasman Utd. 3 - 0  
Hawke's Bay Utd. - Auckland City 0 - 3  
Wellington Phoenix 2 - Canterbury Utd. 3 - 5  
MMA (UFC 221, Perth)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Volkanovski - Je. Kennedy 1 - 0  
D. Brown - D.H. Kim 0 - 1  
J. Formiga - B. Nguyen 1 - 0  
J. Matthews - L. Jingliang 1 - 0  
L. Jumeau - D. Abe 1 - 0  
M. Hunt - C. Blaydes 0 - 1  
R. Pearson - M. Hirota 1 - 0  
R. Wilkinson - I. Adesanya 0 - 1  
T. Ishihara - J. Quinonez 0 - 1  
T. Pedro - S. Safarov 1 - 0  
T. Tuivasa - C. Asker 1 - 0  
Y. Romero - L. Rockhold 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - London Wasps 22 - 44  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Widnes 13 - 12  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Franciaország 32 - 26  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Llanelli Scarlets 22 - 12  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Deajeon Blue Fangs 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Seoul Caltex 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panasonic Panthers - JTEKT Stings 3 - 1  
Toyoda Gosei - Toray Arrows 2 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Toray Arrows 3 - 1  
JT Marvelous - Toyota Body Queenseis 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - GKS Katowice 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Impel Wroclaw - Bielsko-Biala 3 - 0  
LKS Lodz - Bydgoszcz 3 - 0  
Proxima Krakkó - Budowlani Lodz 2 - 3  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Kazincbarcika 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Herrsching 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vilsbiburg - VCO Berlin 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Revivre Milano 0 - 3  
Modena - Vibo Valentia 3 - 2  
Monza - Verona 1 - 3  
Padova - Castellana Grotte 3 - 0  
Ravenna - Latina 3 - 0  
Trentino - Piacenza 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Pesaro 3 - 0  
Busto Arsizio - Bisonte Firenze 3 - 1  
Scandicci - Legnano 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Leningradka Szentpétervár 3 - 1  
Uralocska Jekatyerinburg - Zarecsje-Odincovo Moszkva 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VP Madrid - Sant Cugat 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Kameroglu Beylikduzu 2 - 3  
Canakkale Bld. Spor - Vakifbank Istanbul 1 - 3  
Eczacibasi Istanbul - Fenerbahce 3 - 1  
Ilbank Ankara - Seramiksan 0 - 3  
Nilufer Bld. Spor - Bursa Bld. Spor 0 - 3  
Snooker (Shoot Out)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borg - A. Songsermsawad 0 - 1  
A. Carter - M. Davis 0 - 1  
A. Hugill - G. Dott 0 - 1  
A. Songsermsawad - T. Ford 1 - 0  
G. Dott - B. Hawkins 1 - 0  
G. Greene - Cao Yupeng 0 - 1  
H. Akbar - Cao Yupeng 0 - 1  
J. Perry - M.J. Williams 1 - 0  
Jam. Jones - R. Lawler 1 - 0  
K. Dunham - B. Hawkins 0 - 1  
L. Brecel - M. Georgiou 0 - 1  
M. O'Donnell - Jam. Jones 1 - 0  
M. O'Donnell - R. Walden 1 - 0  
M.J. Williams - A. Taylor 1 - 0  
N. Bond - M. Georgiou 0 - 1  
N. Bond - M. Stevens 1 - 0  
S. Bingham - E. Slessor 1 - 0  
S. Bingham - M. Davis 0 - 1  
S. Carrington - B.J. Castle 1 - 0  
S. O'Sullivan - G. Greene 0 - 1  
T. Ford - M. Gould 1 - 0  
Tian Pengfei - J. Perry 0 - 1  
Zhang Yong - M. Dunn 1 - 0  
Zhang Yong - S. Carrington 1 - 0  
Snowboard (Téli Olimpia, slopestyle)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kleveland - M. McMorris 0 - 1  
M. Kleveland - R. Gerard 0 - 1  
M. McMorris - M. Parrot 0 - 1  
M. Parrot - M. Kleveland 1 - 0  
R. Gerard - M. McMorris 1 - 0  
Téli Olimpia, slopestyle 2018    
Szabadstílusú sí (Téli Olimpia, mogul, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Naude - J. Dufour-Lapointe 0 - 1  
Br. Cox - A. Naude 1 - 0  
Br. Cox - J. Dufour-Lapointe 0 - 1  
J. Kauf - A. Naude 0 - 1  
J. Kauf - Br. Cox 0 - 1  
J. Kauf - J. Dufour-Lapointe 0 - 1  
J. Kauf - P. Laffont 0 - 1  
P. Laffont - A. Naude 1 - 0  
P. Laffont - Br. Cox 1 - 0  
P. Laffont - J. Dufour-Lapointe 1 - 0  
Téli Olimpia, mogul, női 2018    
Szánkó (Téli Olimpia, egyéni)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, egyéni 2018    
Sífutás (Téli Olimpia, 30 km (15+15))
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harvey - A. Bolshunov    
A. Harvey - C. Halfvarsson 1 - 0  
A. Harvey - J.H. Klaebo 1 - 0  
C. Halfvarsson - A. Bolshunov    
C. Halfvarsson - H.C. Holund 0 - 1  
C. Halfvarsson - J.H. Klaebo 0 - 1  
D. Cologna - A. Bolshunov    
D. Cologna - A. Harvey 1 - 0  
D. Cologna - C. Halfvarsson 1 - 0  
D. Cologna - J.H. Klaebo 1 - 0  
J.H. Klaebo - A. Bolshunov    
M. Heikkinen - A. Chervotkin    
M. Heikkinen - M. Manificat 0 - 1  
M. Heikkinen - N. Dyrhaug    
M. Hellner - A. Musgrave 0 - 1  
M. Hellner - M. Manificat 0 - 1  
M. Manificat - F.H. Krogh    
M. Manificat - N. Dyrhaug    
M.J. Sundby - A. Bolshunov    
M.J. Sundby - A. Harvey 1 - 0  
M.J. Sundby - C. Halfvarsson 1 - 0  
M.J. Sundby - D. Cologna 1 - 0  
M.J. Sundby - J.H. Klaebo 1 - 0  
Téli Olimpia, 30 km (15+15) 2018    
Téli Olimpia, 30 km (15+15) 2018 - Top 3    
Sílövészet (Téli Olimpia, 10 km)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Peiffer - E. Lesser 1 - 0  
B. Doll - T. Bö 1 - 0  
D. Landertinger - M. Slesingr 1 - 0  
E.H. Svendsen - A. Peiffer 0 - 1  
E.H. Svendsen - A. Rastorgujevs 1 - 0  
E.H. Svendsen - B. Doll 0 - 1  
E.H. Svendsen - J. Fak 1 - 0  
E.H. Svendsen - T. Bö 0 - 1  
F. Lindström - T. Burke 1 - 0  
J. Eberhard - A. Rastorgujevs 1 - 0  
J. Eberhard - E.H. Svendsen 1 - 0  
J. Eberhard - S. Schempp 1 - 0  
J. Fak - E. Lesser 0 - 1  
J. Fak - T. Bö 0 - 1  
L. Hofer - Q. Fillon Maillet 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 1 - 0  
S. Schempp - A. Peiffer 0 - 1  
S. Schempp - A. Rastorgujevs 1 - 0  
S. Schempp - B. Doll 0 - 1  
S. Schempp - E. Lesser 1 - 0  
S. Schempp - E.H. Svendsen 1 - 0  
S. Schempp - L. Hofer 1 - 0  
S. Schempp - T. Bö 1 - 0  
T. Bö - A. Rastorgujevs 1 - 0  
T. Bö - E. Lesser 0 - 1  
Téli Olimpia, 10 km 2018    
Téli Olimpia, 10 km 2018 - Top 3    
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kuhn - V. Pospisil 1 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja/Draganja - Auger-Aliassime F/Kuhn N 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires-selejt.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - G. Elias 2 - 1  
M. Cecchinato - C. Ruud 2 - 0  
R. Dutra da Silva - G. Clezar 2 - 0  
T. Bellucci - H. Casanova 2 - 0  
Tenisz (Doha-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - B. Pera 0 - 2  
C.C. Bellis - S. Zhuk 2 - 0  
E. Alexandrova - A. Blinkova    
K. Bondarenko - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
M. Niculescu - A. Petkovic 2 - 0  
M. Vondrousova - K. Kucova 2 - 0  
N. Osaka - D. Kovinic 2 - 0  
V. Zvonareva - Y-Y. Duan 1 - 2  
Tenisz (Fed-kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - M. Kostyuk 2 - 0  
A. Sabalenka - A. Lottner 2 - 1  
A. Sasnovich - T. Maria    
D. Chiesa - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 1  
D. Gavrilova - L. Kichenok    
I-C. Begu - Car. Zhao    
I-C. Begu - K. Sebov 2 - 0  
J. Cepelova - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
J. Paolini - L. Arruabarrena-Vecino    
K. Mladenovic - E. Mertens 2 - 0  
M. Rybarikova - N. Vikhlyantseva    
P. Kvitova - B. Bencic 2 - 0  
P. Parmentier - A. van Uytvanck 0 - 2  
P. Parmentier - K. Flipkens    
S. Errani - C. Suarez Navarro 2 - 1  
V. Kuzmova - A. Kalinskaya    
V. Kuzmova - A. Potapova 2 - 1  
V. Lapko - T. Maria 1 - 2  
V. Williams - R. Hogenkamp 2 - 0  
Tenisz (Fed-kupa, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hesse A / Mladenovic K - Flipkens K / Mertens E 2 - 1  
Marozava L / Sabalenka A - Groenefeld A L / Maria T 1 - 2  
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mousley - M. Polmans 0 - 2  
Tenisz (Launceston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangoura S / Pasha N - Bolt A / Mousley B 0 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Gasquet - L. Pouille 0 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
McLachlan B / Nys H - Skupski K / Skupski N 0 - 2  
Tenisz (NewYork-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - G. Kushnirovich 2 - 0  
C. Norrie - L. Broady 0 - 2  
D. King - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
P. Polansky - S. Travaglia 1 - 2  
R. Ramanathan - E. Escobedo 0 - 2  
S. Ofner - A. Bublik 0 - 2  
T. Daniel - C. Eubanks 0 - 2  
T. Smyczek - M. Mmoh 2 - 0  
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Carballes Baena - A. Ramos 2 - 1  
Tenisz (Quito, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jarry N / Podlipnik-Casti - Krajicek A/ Withrow J 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - M. Klizan 0 - 2  
D. Medvedev - N. Mahut 2 - 0  
P-H. Herbert - R. Berankis 2 - 1  
R. Bemelmans - T. Van Rijthoven 2 - 0  
Tenisz (San Francisco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novikov - D. Köpfer 0 - 2  
M. Kecmanovic - J. Jung 1 - 2  
Tenisz (San Francisco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonz/Maytin R. - Bambridge L / Salisbury J 2 - 1  
Behar A / Gonzalez M - Arevalo-Gonz/Maytin R. 0 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Basic - M. Copil 2 - 1  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Middelkoop M - Mektic N / Peya A 2 - 1  

 

2018.02.10.
Baseball (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Canberra Cavalry (2.m.) 12 - 2  
Curling (Téli Olimpia, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Orosz olimpiai sportolók 5 - 6  
Finnország - Kína 5 - 10  
Kanada - Svájc 7 - 2  
Kína - USA 6 - 4  
Norvégia - Finnország 7 - 6  
Norvégia - USA 3 - 10  
Orosz olimpiai sportolók - Kanada 2 - 8  
Svájc - Dél-Korea 6 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Otrokovice - Ostrava 10 - 1  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benlose - Sunds 6 - 1  
SFC Copenhagen - Hvidovre 6 - 5  
Skanderborg - Vendsyssel 8 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Welhot 12 - 5  
LaSB - Oilers Espoo 6 - 6  
OLS Oulu - Viikingit Helsinki 2 - 4  
Steelers Hämeenlinna - Salba 4 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Slevik 1 - 16  
Gjellerasen - Greaker 2 - 8  
Haugerud - Fredrikstad 4 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wiler-Ersigen - Chur 8 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Mullsjö 3 - 2  
Futsal (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Kazahsztán 1 - 0  
Portugália - Spanyolország 2 - 2  
Gyorskorcsolya (Téli Olimpia, 3000 m, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Jong - I. Blondin 1 - 0  
A. De Jong - M. Takagi 1 - 0  
I. Wüst - A. De Jong 1 - 0  
I. Wüst - I. Blondin 1 - 0  
I. Wüst - M. Takagi 1 - 0  
M. Sablikova - A. De Jong 0 - 1  
M. Sablikova - I. Blondin 1 - 0  
M. Sablikova - I. Wüst 0 - 1  
M. Sablikova - M. Takagi 1 - 0  
M. Takagi - I. Blondin 1 - 0  
N. Voronina - C. Pechstein 0 - 1  
Téli Olimpia, 3000 m, női 2018    
Téli Olimpia, 3000 m, női 2018 - Top 3    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 3 - 2  
Belleville - Toronto Marlies 4 - 7  
Charlotte - Springfield 5 - 2  
Cleveland - Manitoba 2 - 4  
Grand Rapids - San Antonio 3 - 3  
Iowa - Chicago Wolves 4 - 1  
Lehigh Valley - Hershey 5 - 1  
Providence - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 0  
Rockford - Milwaukee 3 - 5  
San Jose Barracuda - San Diego 2 - 2  
Syracuse - Hartford 3 - 3  
Texas Stars - Tucson 2 - 5  
Toronto Marlies - Binghamton 3 - 1  
Utica - Laval 1 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitzbühel - Salzburg 2 2 - 6  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braehead - Dundee 3 - 1  
Fife - Coventry 2 - 3  
Manchester - Guildford 3 - 0  
Milton Keynes - Cardiff 1 - 4  
Nottingham - Sheffield 0 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Zubr Prerov 3 - 2  
Frydek Mistek - Kadan 3 - 1  
Karlovy Vary - Slavia Praha 4 - 3  
Kladno - Litomerice 1 - 4  
Slavia Trebic - Motor Ceske Budejovice 2 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Havirov 2 - 7  
Vsetin - Prostejov 5 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SönderjyskE - Rungsted 3 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Sahtar Szoligorszk 3 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Jokipojat 3 - 2  
IPK - Espoo United 3 - 1  
Kokkolan Hermes - Kiekko-Vantaa 6 - 1  
Leki - SaPKo 4 - 7  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Ilves 5 - 1  
Kookoo - Kalpa 3 - 4  
Lukko - Vaasan Sport 1 - 1  
SaiPa - Hämeenlinna 5 - 3  
Tappara - Lahti Pelicans 2 - 0  
Turku PS - Ässät 5 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Chamonix-Morzine 4 - 3  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - HS Riga 7 - 1  
Prizma Riga - Liepaja 1 - 7  
Zemgale/LLU - Kurbads Riga 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Edmonton 3 - 2  
Carolina - Vancouver 4 - 1  
Dallas - Pittsburgh 3 - 3  
Florida - Los Angeles 1 - 3  
NY Islanders - Detroit 6 - 6  
NY Rangers - Calgary 4 - 3  
Washington - Columbus 4 - 2  
Winnipeg - St. Louis 2 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Villach 1 - 1  
Südtirol Bolzano - Dornbirn 1 - 1  
Znojmo - Graz 4 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medvescak Zagreb - Salzburg 2 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Almtuna 3 - 3  
Västervik - Pantern Malmö 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Karlskrona 7 - 0  
HV 71 - Brynäs 1 - 3  
Linköping - Malmö 1 - 2  
Mora - Färjestad 4 - 4  
Rögle - Frölunda 3 - 4  
Skelleftea - Växjö 2 - 4  
Örebro - Lulea 0 - 5  
Jégkorong (Téli Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Svédország 1 - 2  
Svájc - Korea 8 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - FMP 74 - 72  
Mornar - Cedevita Zagreb 89 - 94  
Olimpija Ljubljana - Partizan Belgrád 77 - 77, h.u. 89 - 87  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Brisbane 92 - 80  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Oostende 56 - 69  
Mons - Willebroek 78 - 74  
Okapi Aalstar - Charleroi Spirou 91 - 76  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Decin 84 - 89  
Kolin - Opava 80 - 85  
Svitavy - Olomoucko Prostejov 88 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Anyang 101 - 86  
Goyang - Seoul Knights 72 - 86  
Wonju Dongbu - Ulsan Mobis Phoebus 90 - 106  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Cheongju Stars 57 - 66  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Izland 97 - 67  
Montenegró - Szlovákia 72 - 73  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Törökország 54 - 64  
Észtország - Lengyelország 68 - 87  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Litvánia 61 - 119  
Magyarország - Oroszország 64 - 71  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Görögország 65 - 63  
Portugália - Nagy-Britannia 56 - 64  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Románia 59 - 80  
Szlovénia - Franciaország 68 - 62  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Hollandia 78 - 83  
Ukrajna - Spanyolország 68 - 72  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Belgium 53 - 48  
Svájc - Németország 54 - 56  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Horvátország 47 - 108  
Svédország - Olaszország 47 - 69  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Rouen 77 - 59  
Denain - Orleans 86 - 79  
Poitiers - Lille 75 - 69  
Quimper - Caen 97 - 90  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Adecco ASVEL 73 - 96  
Cholet - Strasbourg 63 - 73  
Nanterre - Le Portel 85 - 54  
Pau Orthez - Chalon sur Saone 105 - 93  
Reims - Paris Levallois 90 - 93  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Star Hotshots 101 - 95  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AE Larissza - Arkadikosz Tripoli 77 - 79  
Doukasz - Apollon Patra 78 - 82  
Ethnikosz Pireusz - Amintasz Dafni 58 - 58, h.u. 69 - 66  
Holargosz - Papagou 99 - 71  
Iraklisz - Kardica 87 - 77  
Lefkada - Kasztoria 73 - 77  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - KK Zagreb 80 - 71  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Albirex Niigata 94 - 92  
Osaka - Tochigi 48 - 81  
Ryukyu Okinawa - Shiga 70 - 66  
Tokyo Alvark - Kawasaki Brave Thunders 65 - 94  
Tokyo Sunrockers - Hokkaido 78 - 63  
Toyama - Chiba 90 - 96  
Yokohama - Shimane 83 - 70  
Kosárlabda (Kínai bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Shanxi XR (1.m.) 62 - 73  
Shanghai - Beijing Great Wall (1.m.) 65 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Zielona Gora 82 - 80  
Krosno - Trefl Sopot 85 - 81  
Rosa Radom - Szczecin 90 - 77  
Turow Zgorzelec - Torun 97 - 88  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Neptunas Klaipeda 63 - 81  
Lietkabelis - Nevezis Kedainiai 82 - 72  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Juventus Utena 75 - 63  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Szeged 76 - 78  
ZTE - Körmend 72 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Cleveland 107 - 123  
Boston - Indiana 91 - 97  
Chicago - Minnesota 114 - 113  
Detroit - LA Clippers 95 - 108  
Houston - Denver 130 - 104  
Miami - Milwaukee 91 - 85  
Philadelphia - New Orleans 100 - 82  
Sacramento - Portland 100 - 118  
Utah - Charlotte 106 - 94  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanau - Hagen 80 - 80, h.u. 102 - 99  
Karlsruhe - Chemnitz 81 - 89  
Kirchheim - Köln 93 - 56  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Tübingen 85 - 71  
Jena - Alba Berlin 89 - 99  
Oldenburg - Öttinger Gotha 88 - 68  
Telekom Bonn - Ludwigsburg 105 - 109  
Ulm - Giessen 90 - 95  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Cantu 87 - 76  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prat Joventut - Iraurgi 76 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Unicaja Malaga 96 - 78  
MoraBanc Andorra - Joventut Badalona 88 - 81  
Obradoiro Monbus - Murcia 57 - 57, h.u. 70 - 68  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Mladost Zemun 109 - 86  
Metalac Farmakom - Dunav Stari Banovci 94 - 77  
Radnicki Kragujevac - Vrsac 85 - 92  
Spartak Subotica - Beovuk Belgrád 81 - 76  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Sencur Kranj 82 - 85  
Krka Novo Mesto - Zlatorog Lasko 69 - 58  
Polzela - Sentjur 85 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Buyukcekmece 75 - 75, h.u. 84 - 89  
Darussafaka - Usak Sportif 89 - 76  
Galatasaray - Karsiyaka 98 - 82  
Istanbul BB - Trabzonspor 92 - 100  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Vardar Pro Skopje 29 - 28  
Kristianstad - Nantes 26 - 31  
Wisla Plock - RK Zagreb 27 - 24  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - Győr 21 - 32  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Bietigheim 31 - 22  
Vardar SCBT - Buducnost Podgorica 31 - 24  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jicin - KP Brno 30 - 25  
Lovosice - Nove Veseli 40 - 22  
Strakonice - Koprivnice 27 - 27  
Zubri - Dukla Praha 29 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Mors 31 - 22  
Skanderborg - Ribe-Esbjerg 31 - 34  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Esbjerg 16 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Tatran Presov 27 - 19  
SZKA Minszk - Magdeburg 31 - 33  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Lugi 34 - 32  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Nexe Nasice 30 - 27  
Riihimaen Cocks - Koper 27 - 32  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Granollers 30 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Köbenhavn 30 - 23  
Lada Toljatti - Issy Paris 25 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Byasen 29 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Zalau 30 - 19  
Larvik - Most 34 - 29  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Toulouse 39 - 27  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - PAOK 15 - 24  
Drama - Diomidisz Argosz 22 - 26  
Edessza - Kamatero 23 - 23  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Sesvete 25 - 21  
Vinkovci - Umag 29 - 21  
Zamet - Porec 31 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Pogon Szczecin 28 - 19  
Gwardia Opole - Spojnia Gdynia 33 - 24  
Kalisz - Wybrzeze Gdansk 25 - 24  
Kwidzyn - Stal Mielec 38 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelenia Gora - Koscierzyna 34 - 34  
Kobierzyce - Pogon Szczecin 25 - 26  
Lublin - Elblag 34 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Csurgó 23 - 21  
Budakalász - Dabas 27 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Hamm-Westfalen 28 - 29  
Bergischer HC - Hildesheim 33 - 22  
Emsdetten - Dessau-Rosslauer 30 - 26  
Konstanz - Rhein Vikings Neuss 24 - 24  
Wilhelmshaven - Elbflorenz 26 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigshafen-Friesenheim - Füchse Berlin 19 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Göppingen 28 - 31  
Bensheim/Auerbach - Blomberg-Lippe 27 - 30  
Dortmund - Leverkusen 26 - 19  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - Kausztik Volgográd 33 - 31  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Belenenses 25 - 18  
Porto - Aguas Santas 32 - 25  
Sao Bernardo - Arsenal da Devesa 29 - 29  
Xico Guimaraes - Fafe 25 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Politehnica Timisoara - CSM Bukarest 26 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubius Galati - Roman Neamt 17 - 18  
Dunarea Braila - Unirea Slobozia 23 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - AX Puente Genil 27 - 23  
Ciudad Encantada - Ademar Leon 21 - 24  
Morrazo Cangas - Benidorm 22 - 23  
Quabit Guadalajara - Teucro 33 - 33  
Zamora - Puerto Sagunto 23 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellon - Base Villaverde 26 - 25  
Elche - Canyamelar Valencia 25 - 18  
Granollers - Santa Eularia Puig Valls 23 - 23  
Zuazo Barakaldo - Valladolid 28 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Gossau 24 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VästerasIrsta - Heid 18 - 24  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 23 - 25  
Sloga Pozega - Obilic Belgrád 28 - 22  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loka - Smartno 34 - 24  
Maribor - Trebnje 27 - 30  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Kabylie - Hussein Dey 1 - 1  
Oran - Tadjenanet 3 - 2  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Chelsea 0 - 2  
Bristol City - Sunderland 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Oldham 2 - 2  
Blackpool - Walsall 2 - 2  
Bradford - Bury 2 - 2  
Doncaster - Charlton 1 - 1  
Gillingham - Peterborough 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Portsmouth 1 - 2  
Oxford Utd. - Bristol Rovers 1 - 2  
Scunthorpe - Rotherham 1 - 2  
Shrewsbury - Plymouth 1 - 2  
Southend - Wigan 3 - 1  
Wimbledon - Northampton 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Notts County 1 - 0  
Carlisle - Colchester 1 - 1  
Cheltenham - Port Vale 5 - 1  
Coventry - Accrington 0 - 2  
Crawley - Grimsby 3 - 0  
Crewe - Yeovil 0 - 0  
Exeter - Wycombe 1 - 1  
Stevenage - Luton 1 - 1  
Swindon - Mansfield 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Sheffield Wed. 1 - 1  
Bolton - Fulham 1 - 1  
Brentford - Preston 1 - 1  
Bristol City - Sunderland 3 - 3  
Derby County - Norwich 1 - 1  
Ipswich - Burton 0 - 0  
Middlesbrough - Reading 2 - 1  
Nottingham - Hull City 0 - 2  
Sheffield Utd. - Leeds 2 - 1  
Wolverhampton - QPR 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Maidstone Utd. 2 - 2  
Dag & Red - Aldershot 0 - 2  
Dover - Sutton Utd. 0 - 1  
Eastleigh - Boreham 0 - 2  
Ebbsfleet Utd. - Solihull Moors 1 - 0  
Gateshead - Fylde 1 - 2  
Leyton - Tranmere 1 - 1  
Macclesfield - Guiseley 2 - 1  
Maidenhead Utd. - Torquay 1 - 2  
Woking - Chester 1 - 0  
Wrexham - Halifax 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Jujuy - Instituto Cordoba 1 - 0  
Mitre Santiago del Estero - Independiente de Mendoza 3 - 1  
Sarmiento - Agropecuario Argentino 2 - 1  
Villa Dalmine - Juventud Un. Gualeguaychu 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Estudiantes LP 0 - 0  
Newell's - Colón 0 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Racing Club 1 - 2  
Vélez Sarsfield - Patronato Parana 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Sydney FC 0 - 4  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Newcastle Jets 2 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Gabala 0 - 0  
Zira - Sumqayit 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Tubize 0 - 0  
Roeselare - Saint-Gilloise 1 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - St. Truiden 3 - 0  
Kortrijk - Antwerpen 4 - 0  
Mechelen - Eupen 1 - 0  
Oostende - Anderlecht 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Schalke 2 - 1  
Dortmund - Hamburg 2 - 0  
E. Frankfurt - 1. FC Köln 4 - 2  
Hannover - Freiburg 2 - 1  
Hoffenheim - Mainz 4 - 2  
Leverkusen - Hertha BSC 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Bielefeld 2 - 2  
Regensburg - Heidenheim 2 - 0  
Union Berlin - Düsseldorf 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Sonnenhof Grossaspach 4 - 1  
Jena - Lotte 2 - 2  
Karlsruhe - Fortuna Köln 1 - 0  
Magdeburg - Münster 3 - 1  
Rostock - Würzburg 3 - 1  
Zwickau - Meppen 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Universidad de Chile 1 - 2  
Union Espanola - Palestino 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - NEA Szalamina Famaguszta 2 - 1  
Ethnikosz Ahnasz - Doxa Katokopiasz 0 - 4  
Omonia Nicosia - Arisz Limasszol 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Randers 5 - 1  
Silkeborg - Aalborg 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moroka Swallows - Maritzburg Utd. 1 - 1  
Orlando Pirates - Ajax Cape Town 2 - 0  
Phiva Young Stars - Chippa Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Assiouty - Al-Nasr (EGY) 5 - 1  
Smouha - El Zamalek 0 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Keski Uusimaa 4 - 0  
Seinäjoen JK - TPV 4 - 0  
Vaasa PS - KPV Kokkola 3 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Viikingit 5 - 1  
Ilves - GrIFK 3 - 1  
Lahti - JJK Jyväskylä 4 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - Pepo Lapeenranta 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Valenciennes 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Monaco 0 - 4  
Bordeaux - Amiens 3 - 2  
Dijon - Nice 3 - 2  
Guingamp - Caen 0 - 0  
Metz - Montpellier 0 - 1  
Toulouse - Paris SG 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Panathinaikosz 2 - 1  
Panioniosz - Lamia 1 - 0  
Xanthi - Kassziopi Kerkyra 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Venlo 0 - 0  
Heerenveen - Roda 1 - 1  
Heracles - Willem II 1 - 0  
Sparta Rotterdam - PSV 1 - 2  
Utrecht - Zwolle 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Dinamo Zagreb 2 - 4  
Rijeka - Istra 4 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indian Arrows - Churchill Brothers 2 - 1  
NEROCA - Aizawl 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Northeast Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Maccabi Petah Tikva 2 - 1  
Hapoel Ashkelon - Beitar Jerusalem 1 - 3  
Hapoel Raanana - Hapoel Haifa 1 - 1  
Maccabi Haifa - Ironi Kiryat Shmona 4 - 0  
Labdarúgás (Japán Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Cerezo Osaka 2 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Ahli (QAT) 0 - 4  
Al-Kharaitiyat - Al-Markhiya 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Dep. Cali 1 - 0  
Envigado - Rionegro Aguilas 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Slask Wroclaw 2 - 1  
Lechia Gdansk - Wisla Krakkó 1 - 1  
Pogon Szczecin - Sandecja Nowy Sacz 4 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - CRA de Hoceima 0 - 0  
Wydad Casablanca - Raja Casablanca 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - UNAM Pumas 1 - 2  
Tijuana - Queretaro 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Atalanta 1 - 1  
Napoli - Lazio 4 - 1  
SPAL Ferrara - Milan 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Empoli 1 - 2  
Avellino - Cesena 1 - 1  
Bari - Frosinone 1 - 0  
Carpi - Cremonese 1 - 1  
Pescara - Salernitana 1 - 0  
Spezia - Venezia 1 - 1  
Ternana - Entella 0 - 1  
Vercelli - Brescia 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Bassano 0 - 0  
Fermana - Teramo 4 - 2  
Pordenone - Feralpisalo 0 - 3  
Ravenna - Fano 1 - 2  
Renate - Triestina 1 - 3  
Sambenedettese - Reggiana 0 - 0  
Santarcangelo - Padova 1 - 3  
Südtirol - Gubbio 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Salzburg 0 - 1  
Austria Wien - LASK Linz 1 - 3  
St. Pölten - Mattersburg 0 - 3  
Sturm Graz - Wolfsberg 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Nacional Asuncion 4 - 0  
Sol de America - Dep. Santani 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penafiel - Varzim 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Setúbal 3 - 1  
Portimonense - Benfica 1 - 3  
Rio Ave - Marítimo 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Crystal Palace 3 - 1  
Manchester City - Leicester 5 - 1  
Stoke - Brighton 1 - 1  
Swansea - Burnley 1 - 0  
Tottenham - Arsenal 1 - 0  
West Ham - Watford 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - CFR Cluj 1 - 1  
Juventus Bukarest - Viitorul Constanta 0 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Partick Thistle 3 - 2  
Cove Rangers - Falkirk 1 - 3  
Dundee - Motherwell 0 - 2  
Greenock Morton - Dumbarton 3 - 0  
Hearts - St. Johnstone 3 - 0  
Kilmarnock - Brora Rangers 4 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Forfar 1 - 0  
East Fife - Queens Park 0 - 2  
Raith Rovers - Airdrieonians 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Clyde 0 - 1  
Cowdenbeath - Stirling 1 - 2  
Edinburgh City - Peterhead 0 - 0  
Elgin - Annan 2 - 1  
Montrose - Stenhousemuir 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Dunfermline 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Osasuna 0 - 1  
Barcelona B - Alcorcon 0 - 1  
Cadiz - Oviedo 2 - 1  
Sp. Gijón - Numancia 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Deportivo B 1 - 0  
Valladolid B - Ponferradina 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Real Union Irun 0 - 0  
Ath. Bilbao B - Mirandes 2 - 1  
Barakaldo - Arenas de Getxo 0 - 0  
Leioa - Osasuna B 2 - 1  
Pena Sport - R. Santander 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza B - Badalona 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - UCAM Murcia 0 - 0  
Jumilla - Cordoba B 1 - 0  
UD Extremadura - Ecija Balompie 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Eibar 0 - 1  
Malaga - Atl. Madrid 0 - 1  
Real Madrid - Real Sociedad 5 - 2  
Villarreal - Alavés 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Sevilla 1 - 1  
Santa Teresa - Barcelona 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wohlen - Winterthur 1 - 4  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Sion 1 - 0  
Thun - Basel 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Hammarby 2 - 0  
Örebro - Pitea 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Shabab (KSA) 1 - 0  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Faiha 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Manisaspor 3 - 0  
Elazigspor - Denizlispor 1 - 0  
Rizespor - Altinordu 0 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Karabukspor 5 - 0  
Genclerbirligi - Trabzonspor 0 - 0  
Göztepe Izmír - Osmanlispor 3 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Montevideo Wanderers 1 - 3  
Rampla Juniors - Nacional 0 - 3  
Torque - Progreso 0 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Newtown 3 - 2  
Prestatyn - Barry Town    
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loughgall - Portadown 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Carrick 0 - 4  
Coleraine - Glenavon 1 - 1  
Crusaders - Glentoran 4 - 2  
Linfield - Dungannon 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Cliftonville 3 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Worcester 5 - 6  
Gloucester - Leicester 24 - 17  
London Irish - Sale 9 - 13  
Saracens - Newcastle 25 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - St. Helens 12 - 21  
Wigan - Hull FC 24 - 10  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Wales 12 - 6  
Írország - Olaszország 56 - 19  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Bloemfontein Cheetahs 25 - 20  
Munster - Zebre 33 - 5  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Incheon Air Jumbos 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Suwon Hyundai 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Tourcoing 3 - 0  
Toulouse - Arago de Sete 2 - 3  
Tours - Poitevin Poitiers 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamalieres - Paris SC 3 - 2  
Le Cannet - Beziers 3 - 2  
Mulhouse - Venelles 3 - 0  
Quimper - Vandoeuvre-Nancy 0 - 3  
St-Raphael - Nantes 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Thunders - Suntory Sunbirds 3 - 2  
Panasonic Panthers - Toray Arrows 3 - 0  
Toyoda Gosei - JTEKT Stings 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - NEC Red Rockets 3 - 2  
Hisamitsu Springs - Toyota Body Queenseis 3 - 2  
JT Marvelous - Toray Arrows 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Tianjin (1.m.) 1 - 3  
Shanghai - Jiangsu (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Czarni Radom 1 - 3  
Kedzierzyn-Kozle - Cuprum Lubin 3 - 0  
Kielce - Bydgoszcz 3 - 1  
Zawiercie - Resovia Rzeszow 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Torun - Muszynianka Muszyna 0 - 3  
Chemik Police - Pila 3 - 1  
Dabrowa Gornicza - Legionowo 3 - 2  
Rzeszow - Ostrowiec Swietokrzyski 3 - 0  
Röplabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Vasas 0 - 3  
Kaposvár - Nyíregyháza 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Rottenburg 3 - 0  
Friedrichshafen - Bergische Solingen 3 - 0  
Lüneburg - Berlin RV 3 - 0  
Netzhoppers Bestensee - Düren 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - SW Erfurt 3 - 0  
Potsdam - Suhl Thüringen 3 - 0  
Stuttgart - Wiesbaden 3 - 0  
Vilsbiburg - Münster 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Cucine Lube Civitanova 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Novara 3 - 1  
LJ Modena - Conegliano 2 - 3  
Monza - Filottrano 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Jaroszlavl 3 - 1  
Fakel Novij Urengoj - Jugra Szurgut 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Zenit Szentpétervár 0 - 3  
Zenit Kazany - Nova Novokujbisevszk 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Ushuaia Ibiza 3 - 2  
Mediterraneo de Castellon - Barcelona 3 - 1  
Rio Duero Soria - Santanderina 3 - 2  
Tarragona - Melilla 0 - 3  
Teruel - UBE L'Illa Grau 3 - 0  
Uriba Palma - Vecindario Gran Canaria 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguere de la Laguna - Barcelona 0 - 3  
Alcobendas - Logrono 1 - 3  
Arona Tenerife - Cajasol Juvasa 3 - 2  
Fachadas Dimurol - Haro Rioja 1 - 3  
IBSA Gran Canaria - Avarca de Menorca 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Halkbank Ankara 2 - 3  
Fenerbahce - Inegol Bld. Spor 3 - 1  
Galatasaray - Istanbul BB 3 - 2  
Maliye Piyango Ankara - Besiktas 3 - 0  
Torul Genclik - Jeopark Kula 1 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Afyon Bld. Spor 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Halkbank Ankara 3 - 0  
Rövpályás gyorskor. (Téli Olimpia, 1500 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burján Cs. - 1500 m    
C. Hamelin - Dae Heon Hwang 1 - 0  
C. Hamelin - Hyo Jun Lim 0 - 1  
C. Hamelin - S. Knegt 0 - 1  
Hyo Jun Lim - Dae Heon Hwang 1 - 0  
Hyo Jun Lim - S. Knegt 1 - 0  
J.R. Celski - Tianyu Han 0 - 1  
Liu Shaoang - 1500 m    
Liu Shaoang - 1500 m    
Liu Shaoang - S. Girard 0 - 1  
Liu Shaoang - Yi Ra Seo 0 - 1  
Liu Shaolin S. - 1500 m    
Liu Shaolin S. - 1500 m    
Liu Shaolin S. - Liu Shaoang 1 - 0  
Liu Shaolin S. - S. Girard 0 - 1  
Liu Shaolin S. - Yi Ra Seo 1 - 0  
S. Knegt - Dae Heon Hwang 1 - 0  
Téli Olimpia, 1500 m 2018    
Yi Ra Seo - J.R. Celski 1 - 0  
Yi Ra Seo - S. Girard 0 - 1  
Yi Ra Seo - Tianyu Han 0 - 1  
Rövpályás gyorskor. (Téli Olimpia, 500 m, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászapáti P. - Női 500 m    
Keszler A. - Női 500 m    
Snooker (Shoot Out)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - J. Swail 1 - 0  
A. Songsermsawad - D.B. Gilbert 1 - 0  
A. Ursenbacher - R. Lawler 0 - 1  
B. Eltahhan - M. Davis 0 - 1  
Cao Yupeng - J. Boileau 1 - 0  
D. Jones - A. Taylor 0 - 1  
E. Slessor - M. Williams 1 - 0  
G. Wilson - J. Perry 0 - 1  
J. Wattana - M.J. Williams 0 - 1  
J. White - B.J. Castle 0 - 1  
L. Brecel - Mei Xiwen 1 - 0  
M. Holt - A. Hugill 0 - 1  
M. King - Tian Pengfei 0 - 1  
M. Selt - A. Borg 0 - 1  
S. Bingham - S. Donaldson 1 - 0  
S. Carrington - I. Preece 1 - 0  
Sífutás (TéliOlimpia,15 km(7,5+7,5),női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haag - A. Sedova 0 - 1  
A.U. Jacobsen - I.F. Östberg    
A.U. Jacobsen - J. Diggins    
A.U. Jacobsen - R. Haga    
C. Kalla - H. Weng 1 - 0  
C. Kalla - K. Parmakoski 1 - 0  
I.F. Östberg - J. Diggins 0 - 1  
I.F. Östberg - R. Haga 1 - 0  
J. Kowalczyk - K. Niskanen 0 - 1  
K. Parmakoski - H. Weng 1 - 0  
M. Björgen - C. Kalla 0 - 1  
M. Björgen - H. Weng 1 - 0  
M. Björgen - K. Parmakoski 1 - 0  
R. Haga - J. Diggins 0 - 1  
S. Nilsson - I.F. Östberg 1 - 0  
T. Stadlober - S. Björnsen    
Téli Olimpia, 15 km (7,5+7,5), női 2018    
Téli Olimpia, 15 km (7,5+7,5), női 2018 - Top 3    
Sílövészet (Téli Olimpia, 7,5 km, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bescond - Vi. Semerenko 0 - 1  
A. Kuzmina - D. Herrmann 1 - 0  
A. Kuzmina - J. Braisaz 0 - 1  
A. Kuzmina - L. Dahlmeier 0 - 1  
A. Kuzmina - T. Eckhoff 1 - 0  
D. Domracheva - A. Kuzmina 1 - 0  
D. Domracheva - D. Herrmann 1 - 0  
D. Domracheva - J. Braisaz 1 - 0  
D. Domracheva - K. Mäkäräinen 1 - 0  
D. Domracheva - L. Dahlmeier 0 - 1  
D. Domracheva - T. Eckhoff 1 - 0  
D. Wierer - V. Vitkova 0 - 1  
J. Braisaz - D. Wierer 1 - 0  
J. Braisaz - L. Dahlmeier 0 - 1  
K. Mäkäräinen - D. Herrmann 0 - 1  
K. Mäkäräinen - J. Braisaz 0 - 1  
K. Mäkäräinen - L. Dahlmeier 0 - 1  
K. Mäkäräinen - T. Eckhoff 0 - 1  
L. Dahlmeier - D. Herrmann 1 - 0  
M. Dorin Habert - F. Preuss    
M. Laukkanen - S. Gasparin 0 - 1  
T. Eckhoff - D. Wierer 0 - 1  
T. Eckhoff - L. Dahlmeier 0 - 1  
Téli Olimpia, 7,5 km, női 2018    
Téli Olimpia, 7,5 km, női 2018 - Top 3    
V. Vitkova - F. Hildebrand 1 - 0  
V. Vitkova - M. Olsbu 0 - 1  
V. Vitkova - Vi. Semerenko 1 - 0  
Síugrás (Téli Olimpia, normálsánc)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stjernen - J. Kobayashi 1 - 0  
A. Stjernen - M. Fettner 1 - 0  
D. Kornilov - T. Zajc 1 - 0  
D. Kubacki - R. Johansson 0 - 1  
D.A. Tande - J.A. Forfang 0 - 1  
D.A. Tande - S. Kraft 1 - 0  
E. Klimov - V. Zografski 0 - 1  
G. Schlierenzauer - D. Ito 0 - 1  
J. Kobayashi - J. Damjan 0 - 1  
K. Stoch - A. Wellinger 0 - 1  
M. Hayböck - M. Fettner 1 - 0  
P. Prevc - S. Ammann 0 - 1  
R. Freitag - D. Kubacki 1 - 0  
R. Freitag - J.A. Forfang 0 - 1  
R. Kobayashi - N. Kasai 1 - 0  
S. Hula - M. Eisenbichler 1 - 0  
S. Kraft - R. Johansson 0 - 1  
T. Bartol - R. Kobayashi 0 - 1  
T. Bartol - R. Koudelka 1 - 0  
Téli Olimpia, normálsánc 2018    
Téli Olimpia, normálsánc 2018 - Top 3    
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - N. Kuhn 0 - 2  
N. Milojevic - V. Pospisil 1 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auger-Aliassime F/Kuhn N - Gödry L / Nagy P 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires-selejt.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clezar - R. Olivo 2 - 0  
H. Casanova - A. Giannessi 2 - 0  
J. Domingues - C. Ruud 0 - 2  
J. Souza - G. Elias 1 - 2  
M. Cecchinato - G. Andreozzi 2 - 0  
R. Dutra da Silva - A. Collarini    
T. Bellucci - J.I. Galarza 2 - 0  
T. Sandgren - F. Bagnis 0 - 2  
Tenisz (Doha-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - J. Fett 2 - 0  
B. Krejcikova - Y-Y. Duan 0 - 2  
C. McHale - A. Vasylyeva 2 - 0  
C.C. Bellis - M. Al-Naimi 2 - 0  
E. Alexandrova - Ar. Rodionova 2 - 0  
K. Bondarenko - S. Karatantcheva 2 - 1  
K. Kucova - O. Dodin 2 - 0  
M. Honcova - D. Kovinic 1 - 2  
M. Niculescu - R. Ozaki 2 - 0  
M. Vondrousova - S. Lisicki 2 - 0  
N. Broady - S. Sorribes Tormo 1 - 2  
N. Osaka - Jing Jing Lu 2 - 0  
S-W. Hsieh - V. Zvonareva 0 - 2  
S. Zhuk - F. Schiavone 2 - 0  
T. Martincova - B. Pera 0 - 2  
Xinyun Han - A. Petkovic 0 - 2  
Tenisz (Fed-kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - L. Kichenok 2 - 1  
A. Sabalenka - T. Maria 2 - 1  
A. Sasnovich - A. Lottner 0 - 2  
B. Strycova - B. Bencic 2 - 0  
C. Vandeweghe - R. Hogenkamp 2 - 1  
D. Gavrilova - M. Kostyuk 0 - 2  
D. Radanovic - J. Ostapenko 0 - 2  
E. Gorgodze - B. Haas 1 - 2  
F. Jorge - C. Lister 0 - 2  
H. Watson - Gálfi D. 2 - 1  
I-C. Begu - B.V. Andreescu 2 - 1  
I. Shinikova - M. Frech 0 - 2  
J. Konta - Stollár F. 2 - 0  
J. Paolini - C. Suarez Navarro 0 - 2  
K. Mladenovic - K. Flipkens 2 - 0  
K. Saar - T. Lukas 1 - 2  
M. Rybarikova - A. Kalinskaya 2 - 1  
M.J. Köhler - R. Peterson 0 - 2  
P. Kvitova - V. Golubic 2 - 1  
P. Parmentier - E. Mertens 0 - 2  
S. Cirstea - Car. Zhao 2 - 0  
S. Errani - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
S. Orav - A. Biskic 2 - 1  
V. Cepede Royg - B. Haddad Maia 2 - 1  
V. Kuzmova - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
V. Williams - A. Rus 2 - 0  
Y. Putintseva - N. Hibino 2 - 0  
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harris - M. Polmans 0 - 2  
M. Granollers - B. Mousley 1 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - R. Gasquet 1 - 2  
J-W. Tsonga - L. Pouille    
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamasine T / Pouille L - Skupski K / Skupski N 1 - 2  
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - R. Carballes Baena 1 - 2  
G. Melzer - A. Ramos 0 - 2  
T. Monteiro - A. Ramos 1 - 2  
Tenisz (Quito, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Descloix D / Monfils G - Jarry N / Podlipnik-Casti 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - S. Griekspoor 2 - 0  
B. Van De Zandschulp - N. Mahut 1 - 2  
D. Istomin - R. Bemelmans 0 - 2  
D. Medvedev - L. Kubot    
M. Bachinger - R. Berankis 0 - 2  
M. Klizan - S. Tsitsipas 2 - 1  
P-H. Herbert - U. Ignatik 2 - 1  
T. Van Rijthoven - T. Fabbiano 2 - 0  
Tenisz (San Francisco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Köpfer - B. Klahn 2 - 0  
M. Kecmanovic - M. Mmoh 2 - 1  
N. Rubin - J. Jung 0 - 2  
Tenisz (San Francisco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonz/Maytin R. - Aragone J C / Eubanks C    
Nedunchezhiyan/Rungkat - Bambridge L / Salisbury J 0 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Copil - J. Kovalik 2 - 0  
S. Wawrinka - M. Basic 0 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lipsky S / Sharan D - Haase R / Middelkoop M 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budvanszka Rivijera Budva - VK Posk 15 - 9  
Partizan Belgrád - Primorje Rijeka 11 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Lazio 7 - 6  
Florentia - Canottieri Napoli 9 - 11  
Posillipo Napoli - Ortigia 9 - 11  
Savona - Recco 5 - 12  
Torino - SM Verona 5 - 16  
Trieste - Acquachiara 10 - 4  

 

2018.02.09.
Baseball (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Cavalry - Brisbane Bandits (1.m.) 5 - 1  
Curling (Téli Olimpia, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Norvégia 3 - 8  
Kanada - Finnország 8 - 2  
Kína - Kanada 4 - 10  
Kína - Orosz olimpiai sportolók 5 - 6  
Orosz olimpiai sportolók - Finnország 7 - 5  
Svájc - Norvégia 5 - 6  
USA - Dél-Korea 1 - 9  
USA - Svájc 4 - 9  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Znojmo 4 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - LaSB 4 - 2  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Baekkelaget 8 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Melnik 5 - 0  
Litomerice - Jesenik 12 - 2  
Svarog Teplice - Chrudim 0 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Fife 6 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - SönderjyskE 0 - 0  
Esbjerg - Hvidovre 4 - 1  
Gentofte - Herlev Eagles 3 - 1  
Odense - Rungsted 2 - 2  
Rödovre - Frederikshavn 2 - 5  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Csíkszereda 3 - 1  
FTC - Vienna Capitals 2 4 - 5  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Dunaújváros 5 - 2  
Újpest - Diósgyőr 0 - 8  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Leki 4 - 1  
Jokipojat - Espoo United 2 - 1  
Keupa - IPK 7 - 4  
Roki - Kiekko-Vantaa 4 - 4  
Tuto - SaPKo 0 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - SaiPa 1 - 2  
Ilves - JYP 6 - 3  
Kalpa - Kookoo 4 - 2  
Kärpät - Jukurit 5 - 2  
Lahti Pelicans - HIFK 4 - 1  
Vaasan Sport - Lukko 4 - 7  
Ässät - Turku PS 6 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Nice 6 - 1  
Angers - Epinal 3 - 2  
Gap - Chamonix-Morzine 8 - 3  
Grenoble - Mulhouse 2 - 0  
Rouen - Bordeaux 1 - 5  
Strasbourg - Lyon 1 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Polonia Bytom 5 - 2  
Orlik Opole - Podhale Nowy Targ 3 - 4  
Stoczniowiec Gdansk - Naprzod Janow 2 - 2  
Unia Oswiecim - GKS Tychy 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - NY Islanders 4 - 3  
Chicago - Dallas 2 - 4  
Minnesota - Arizona 3 - 3  
New Jersey - Calgary 2 - 3  
Ottawa - Nashville 3 - 3  
Philadelphia - Montreal 5 - 3  
San Jose - Las Vegas 3 - 5  
St. Louis - Colorado 6 - 1  
Tampa Bay - Vancouver 5 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Dresden 3 - 3  
Crimmitschau - Frankfurt Löwen 2 - 5  
Heilbronn - Lausitzer Füchse 3 - 2  
Kaufbeuren - Kassel 1 - 3  
Ravensburg - Bayreuth 4 - 2  
Riessersee - Freiburg 3 - 2  
Tölzer Löwen - Bietigheim/Bissingen 2 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Ajoie 4 - 0  
Langenthal - Olten 4 - 1  
Winterthur - Rapperswil 0 - 6  
Zug 2 - GCK Lions 8 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Södertälje 6 - 4  
Björklöven - Troja/Ljungby 3 - 3  
Karlskoga - Vita Hasten 2 - 4  
Leksand - MODO 4 - 1  
Timra - Tingsryd 3 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Trencin 0 - 2  
Liptovsky Mikulas - Zilina 3 - 2  
Nove Zamky - Nitra 3 - 3  
Poprad - B. Bystrica 6 - 1  
Zvolen - Kosice 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Juzsnij Ural Orszk 3 - 2  
Izssztal Izsevszk - Burany Voronyezs 1 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Rjazany 3 - 3  
Szarov - Dizel Penza 3 - 0  
Zvezda Csehov - Gornyak Ucsali 6 - 4  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - NZ Breakers 89 - 83  
Perth - Cairns 83 - 85  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg - Liege 65 - 65, h.u. 72 - 71  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Mogi das Cruzes 84 - 67  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Incheon Elephants 78 - 86  
Seoul Thunders - Jeonju KCC Egis 90 - 96  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Bucheon KEB 74 - 74, h.u. 81 - 77  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Milano 100 - 89  
Fenerbahce Ülker - Brose Bamberg 77 - 69  
Real Madrid - Olympiakosz 79 - 80  
Zalgiris Kaunas - Himki Moszkva 74 - 84  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Roanne 59 - 79  
Evreux - Le Havre 61 - 90  
Fos-sur-Mer - Charleville-Mezieres 78 - 64  
Nantes - Vichy-Clermont 73 - 82  
St-Chamond - Nancy 79 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeres-Toulon - Antibes 68 - 88  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Meralco Bolts 87 - 85  
SM Beermen - Blackwater Elite 96 - 106  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Albirex Niigata 89 - 93  
Tokyo Sunrockers - Hokkaido 64 - 90  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Beijing Ducks 106 - 111  
Guangzhou - Liaoning 120 - 114  
Jiangsu Tongxi - Tianjin 109 - 123  
Qingdao - Shandong 118 - 135  
Sichuan - Zhejiang Chouzhou 93 - 118  
Xinjiang - Fujian 132 - 124  
Zhejiang Guangsha - Beijing Dragons 120 - 111  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Kecskemét 75 - 79  
Szombathely - Sopron 90 - 90, h.u. 114 - 109  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Dallas 121 - 103  
LA Lakers - Oklahoma City 106 - 81  
Orlando - Atlanta 100 - 98  
Portland - Charlotte 97 - 97, h.u. 109 - 103  
Toronto - New York 113 - 88  
Washington - Boston 98 - 98, h.u. 104 - 110  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paderborn - Baunach 80 - 78  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Göttingen 95 - 82  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Breogan Lugo 77 - 84  
Castello - Iberostar Palma 82 - 66  
Lleida - Clavijo Calzados Robusta 70 - 62  
Melilla - Huesca 92 - 48  
Ourense - Oviedo 70 - 61  
Palencia - Barcelona B 62 - 64  
Valladolid - Leyma Coruna 94 - 84  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Tamis Pancevo 77 - 66  
Vojvodina - Zlatibor Cajetina 95 - 78  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Kastamonu 26 - 27  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Cherbourg Manche 27 - 27  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Montpellier 22 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Tatabánya 22 - 26  
FTC - Eger 30 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Coburg 26 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mecalia Atl. Guardes - Mavi Nuevas Tecnologias 24 - 18  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Guif 29 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Eslöv 37 - 26  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Ormoz 28 - 25  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blida - Paradou 0 - 1  
Constantine - El Harrach 0 - 0  
USM Alger - Bel-Abbes 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Lincoln 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millwall - Cardiff 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Chacarita Juniors 4 - 2  
Union SF - Arsenal Sarandí 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Brisbane Roar 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Westerlo 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Zulte Waregem 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RB Leipzig - Augsburg 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Darmstadt 2 - 1  
Kaiserslautern - Holstein Kiel 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osnabrück - Chemnitz 6 - 1  
Paderborn - Erfurt 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Antofagasta 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Midtjylland 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town All Stars - Mamelodi Sundowns 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Nasr (UAE) 0 - 1  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Sharjah 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Daklyeh - Ismaily 0 - 0  
El Entag El Harby - Al-Ittihad (EGY) 3 - 2  
El Raja Matrouh - ENPPI 3 - 0  
Wadi Degla - Petrojet 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovaniemi PS - Oulu 1 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - KTP 3 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Turku PS 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Lorient 3 - 2  
Chateauroux - Bourg-Peronnas 3 - 1  
Clermont - Ajaccio GFC 1 - 0  
Le Havre - Brest 1 - 0  
Nancy - Quevilly Rouen 1 - 2  
Niort - Orleans 2 - 3  
Reims - Sochaux 3 - 0  
Tours - Paris FC 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Pau 0 - 0  
Beziers - Boulogne 1 - 1  
Laval - Dunkerque 3 - 1  
Les Herbiers - Sannois St-Gratien 2 - 1  
Lyon Duchere - Concarneau 1 - 2  
Marseille Consolat - Cholet 4 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Etienne - Marseille 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Maastricht 0 - 2  
De Graafschap - Volendam 2 - 1  
Den Bosch - FC Eindhoven 4 - 0  
Dordrecht - Helmond 3 - 2  
Go Ahead Eagles - Emmen    
Oss - Almere City 5 - 1  
Telstar - Ajax 2 3 - 3  
Utrecht 2 - RKC Waalwijk 5 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Achilles'29 2 - 2  
Ajax - Excelsior/Barendrecht 2 - 0  
VV Alkmaar - Twente 2 - 5  
Zwolle - Heerenveen 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Slaven Belupo 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Goa 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Foolad Khuzestan 0 - 0  
Padideh Mashhad - Pars Jonoubi Jam 1 - 2  
Paykan - Siah Jamegan Mashhad 2 - 1  
Sepahan - Naft Tehran 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Hapoel Petah Tikva 3 - 1  
Hapoel Katamon - Maccabi Ahi Nazareth 0 - 1  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Bnei Lod 2 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Beitar TA Ramla 0 - 1  
Hapoel TA - Ironi Nesher 3 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Umm-Salal 1 - 2  
Al-Sailiya - Qatar SC 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Gornik Zabrze 4 - 2  
Zaglebie Lubin - Legia Varsó 2 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Dep. Tachira 0 - 0  
Jorge Wilstermann - Oriente Petrolero 2 - 2  
Junior de Barranquilla - Olimpia Asuncion 3 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Freiburg 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Juventus 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Lecce 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sp. Luqueno 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Tondela 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACS Poli Timisoara - Voluntari 2 - 3  
Astra Giurgiu - Gaz Metan Medias 4 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Valladolid 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Las Palmas 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Aarau 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Östersund - Trelleborg 3 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Al-Ittihad (KSA) 0 - 0  
Al-Raed - Al-Baten 3 - 1  
Ohud Medina - Al-Taawon 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Adana Demirspor 0 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yeni Malatyaspor - Kasimpasa 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Llandudno FC 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Bangor City 3 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Northampton Saints 32 - 9  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Salford 14 - 12  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Ospreys 26 - 15  
Edinburgh - Leinster 29 - 24  
Newport Dragons - Glasgow Warriors 15 - 15  
Ulster - Port Elizabeth S. Kings 59 - 10  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renata Campinas - Montes Claros 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Ansan Rush&Cash 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Rennes 3 - 2  
Nantes - Montpellier 3 - 1  
Nice - Paris Volley 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Evreux - Cannes 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Olsztyn 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Ufa - Lokomotív Novoszibirszk 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Proton Szaratov - Dinamo Kazany 1 - 3  
Snooker (Shoot Out)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borg - D. Wells 1 - 0  
A. Mehta - Jam. Jones    
B. Hawkins - A. Davies 1 - 0  
C. Walters - R. Lawler 0 - 1  
F. O'Brien - R. Walden 0 - 1  
F. O'Brien - W. Lemons 1 - 0  
G. Greene - Zhou Yuelong 1 - 0  
J. Boileau - D. Ward 1 - 0  
J. Robertson - L. Brecel 0 - 1  
K. Maflin - Jak. Jones 0 - 1  
K. Wilson - R. Walden 0 - 1  
L. Kleckers - G. Wilson 0 - 1  
L. Roberts - Jam. Jones 0 - 1  
Lyu Haotian - K. Dunham 0 - 1  
M. Bolton - I. Preece    
M. Dunn - D. John 1 - 0  
M. Georgiou - Jak. Jones 1 - 0  
M. Georgiou - R.T. Chuan Leong 1 - 0  
M. Gould - J. Astley 1 - 0  
M. Holt - R. Day 1 - 0  
M. Mann - M. O'Donnell 0 - 1  
M. Stevens - Zhao Xintong 1 - 0  
M. White - A. Higginson 1 - 0  
N. Bond - P. Lines 1 - 0  
Niu Zhuang - S. O'Sullivan 0 - 1  
O. Brown - I. Preece 0 - 1  
O. Lines - Cao Yupeng 0 - 1  
R. Milkins - A. Burden 1 - 0  
R. Milkins - H. Akbar 0 - 1  
S. Vahedi - P. Ebdon 0 - 1  
T. Ford - M. Allen 1 - 0  
Yan Bingtao - G. Dott 0 - 1  
Zhang Yong - J. Barrett 1 - 0  
Zhang Yong - R. Vallance 1 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - V. Pospisil 1 - 2  
Fucsovics M. - K. Krawietz 2 - 0  
N. Kuhn - J. Zopp 2 - 0  
N. Milojevic - E. Ymer 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja/Draganja - Siljestrom A / Ymer E 2 - 0  
Gödry L / Nagy P - Ivashka I / Novak D    
Tenisz (Fed-kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gamiz - K-A. Weedon 2 - 1  
A. Raina - Ling Zhang 2 - 0  
C. Pella - B. Haddad Maia 1 - 2  
Chieh-Yu Hsu - N. Hibino 0 - 2  
D. Seguel - M.F. Herazo Gonzalez    
J. Konta - A. Kontaveit 2 - 1  
L. Boskovic - Gálfi D. 1 - 2  
L. Kumkhum - Na-Lae Han 2 - 1  
M. Frech - A. Aksu 2 - 0  
M. Klaffner - J. Ostapenko 1 - 2  
M. Linette - B. Eraydin 2 - 0  
O. Danilovic - S. Shapatava 2 - 0  
P. Konig - A. Sevastova 0 - 2  
T. Lukas - Stollár F. 1 - 2  
T. Zidansek - R. Peterson 2 - 1  
Y. Putintseva - Yafan Wang 2 - 1  
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Da. Kelly - M. Polmans 0 - 2  
J. Kubler - A. Harris 0 - 2  
K. King - B. Mousley 1 - 2  
M. Granollers - A. Sarkissian 2 - 1  
Tenisz (Launceston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banes M / Van Peperzeel G - Bolt A / Mousley B 1 - 2  
Purcell M / Whittington A - Bangoura S / Pasha N 0 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - J-W. Tsonga 0 - 2  
B. Paire - L. Pouille 0 - 2  
D. Dzumhur - R. Gasquet 0 - 2  
D. Goffin - K. Khachanov 2 - 0  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Sancic A - McLachlan B / Nys H 1 - 2  
McLachlan B / Nys H - Brown D / Paire B    
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - C. Moutet 2 - 0  
P. Carreno-Busta - An. Martin 0 - 2  
R. Carballes Baena - N. Jarry 2 - 1  
T. Monteiro - G. Monfils 2 - 1  
Tenisz (Quito, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Descloix D / Monfils G - Estrella Burgos V / Ruud C 2 - 0  
Escobar G / Quiroz R - Motti A / Travaglia S 1 - 2  
Krajicek A/ Withrow J - Motti A / Travaglia S 2 - 0  
Tenisz (San Francisco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novikov - F. Peliwo 2 - 0  
D. Thomas - F. Peliwo 0 - 2  
J. Jung - M. McDonald 2 - 1  
N. Rubin - J. Hiltzik 2 - 0  
Tenisz (San Francisco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J C / Eubanks C - Cervantes I / Fruttero J P 2 - 1  
Behar A / Gonzalez M - Galloway R / Krueger M 2 - 0  
Novikov D / Oliveira G - Nedunchezhiyan/Rungkat 1 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kovalik - M. Baghdatis 2 - 0  
M. Basic - M. Marterer 2 - 1  
M. Copil - G. Müller 2 - 0  
S. Wawrinka - V. Troicki 2 - 0  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monroe N / Smith J-P - Mektic N / Peya A 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Mladost Zagreb 9 - 12  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Jones Jr. - S. Sigmon 1 - 0  

 

2018.02.08.
Curling (Téli Olimpia, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Finnország 9 - 4  
Dél-Korea - Kína 7 - 8  
Finnország - Svájc 6 - 7  
Kanada - Norvégia 6 - 9  
Kína - Svájc 5 - 7  
Orosz olimpiai sportolók - Norvégia 4 - 3  
USA - Kanada 4 - 6  
USA - Orosz olimpiai sportolók 9 - 3  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - G. Anderson 3 - 7  
M. Smith - D. Gurney 7 - 4  
M. van Gerwen - P. Wright 5 - 7  
R. Cross - S. Whitlock 1 - 7  
R. van Barneveld - M. Suljovic 7 - 5  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Aarhus 12 - 2  
Sunds - Frederikshavn 8 - 4  
Futsal (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Spanyolország 4 - 4  
Oroszország - Portugália 2 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Laval 1 - 4  
Grand Rapids - Manitoba 4 - 2  
Lehigh Valley - Charlotte 4 - 3  
Rochester - Belleville 0 - 2  
Rockford - San Antonio 3 - 1  
Springfield - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Pardubice 5 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Molodecsno 2 - 2  
Metallurg Zslobin - Sahtar Szoligorszk 2 - 2  
Nyeman Grodno - Junoszt Minszk 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Jukurit 8 - 0  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Comarch Cracovia 2 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - HS Riga 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Edmonton 5 - 2  
NY Rangers - Boston 1 - 6  
Toronto - Nashville 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Fehérvár 4 - 3  
Graz - Südtirol Bolzano 0 - 4  
Villach - Znojmo 4 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Medvescak Zagreb 3 - 5  
Salzburg - Linz 9 - 5  
Vienna Capitals - Klagenfurt 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Linköping 3 - 1  
HV 71 - Mora 5 - 0  
Lulea - Brynäs 3 - 2  
Skelleftea - Frölunda 4 - 2  
Växjö - Djurgarden 1 - 3  
Örebro - Karlskrona 3 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szokol Krasznojarszk - Rubin Tyumeny 4 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Illawarra 99 - 91  
Kosárlabda (Balti Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Lauvas - Tsmoki-Minszk 2 63 - 61  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Universo/Vitória 94 - 74  
Caxias do Sul - Flamengo 75 - 98  
Joinville/AABJ - Minas 62 - 62, h.u. 66 - 73  
Vasco da Gama - Cearense 96 - 92  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Busan Sonicboom 93 - 84  
Ulsan Mobis Phoebus - Anyang 88 - 81  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Guri Winnus 87 - 58  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Barcelona 94 - 82  
Panathinaikosz - Baskonia Vitoria 80 - 76  
Unicaja Malaga - Anadolu Efes 81 - 68  
Valencia - CSZKA Moszkva 103 - 99  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Dragons - Shanxi 119 - 113  
Shanghai Sharks - Shenzhen 93 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Minnesota 129 - 129, h.u. 140 - 138  
Detroit - Brooklyn 115 - 106  
Memphis - Utah 88 - 92  
Miami - Houston 101 - 109  
Phoenix - San Antonio 81 - 129  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Skyliners Frankfurt 77 - 74  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortitudo Bologna - Trieste 71 - 65  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Biella 83 - 79  
Latina - Legnano 69 - 78  
Reggio Calabria - Cagliari 81 - 93  
Tortona - Virtus Roma 75 - 69  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Olimpija Ljubljana 75 - 71  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Köbenhavn 23 - 31  
Randers - Ajax Köbenhavn 31 - 16  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Siófok 30 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - Orosháza 26 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Minden 36 - 29  
Erlangen - Flensburg 20 - 29  
Magdeburg - Gummersbach 30 - 24  
R-N. Löwen Kronau - Lemgo 38 - 17  
Wetzlar - Göppingen 34 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ugntu-Vnzm Ufa - Kausztik Volgográd 29 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - Ramnicu Valcea 25 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Schaffhausen 28 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Hammarby 27 - 25  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Ferro Carril Oeste 3 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Lanus 4 - 1  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Standard Liege 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético Acreano - Atlético MG 1 - 1  
Brusque - Ceara 0 - 1  
Dom Bosco - CRB    
Manaus - CSA 2 - 2  
S. Raimundo AM - Vila Nova 0 - 1  
Sinop MT - Goiás 0 - 1  
Uniao MT - CRB 1 - 3  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Emirates Ras Al-Khaimah 3 - 0  
Al-Dhafra - Dibba Al-Fujairah 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Al-Ahly (EGY) 0 - 3  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Strasbourg 0 - 3  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - PAOK 1 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nijmegen - PSV 2 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Vitesse 1 - 0  
Feyenoord - Groningen 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Kerala Blasters 2 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Sepidrood Rasht 3 - 0  
Saipa Karaj - Zob Ahan 4 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Duhail 1 - 5  
Al-Rayyan - Al-Sadd 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Millonarios 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Chapecoense 1 - 0  
Vasco da Gama - Universidad de Concepcion 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Cruz Azul 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Santos Laguna 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zacatepec - Necaxa 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Tampico Madero 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Barcelona 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Faisaly 2 - 1  
Al-Hilal (KSA) - Al-Nassr 2 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Konyaspor 4 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Cefn Druids 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Warrington 20 - 6  
Leeds Rhinos - Hull KR 20 - 11  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marica Plovdiv - Chemik Police 2 - 3  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Dinamo Moszkva 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians-Guarulhos - Maringa 3 - 0  
Juiz de Fora - Taubate Funvic 1 - 3  
Sesc RJ - Caramuru 3 - 0  
Sesi SP - Minas 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Osasco Nestle 3 - 2  
Praia - Sesi SP 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Eczacibasi Istanbul 1 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tent Obrenovac - Hermes Oostende 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Cheonan Skywalkers 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Daejeon KGC 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Hubei 3 - 1  
Henan - Hebei 3 - 0  
Liaoning - Tianjin 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Shandong 3 - 0  
Guangdong - Shanghai 0 - 3  
Jiangsu - Bayi 3 - 1  
Sichuan - Zhejiang 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Ravenna 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - Belogorje Belgorod 3 - 1  
Snooker (Shoot Out)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carty - M. King 0 - 1  
A. Hugill - B. Jones 1 - 0  
A. McManus - R. Vallance 0 - 1  
A. Taylor - I. Burns 1 - 0  
A. Ursenbacher - J. Lisowski 1 - 0  
B. Eltahhan - Yuan Li 1 - 0  
B. Hawkins - S. Murphy 1 - 0  
B.J. Castle - C. Wakelin 1 - 0  
C. Keogan - M. Williams 0 - 1  
C. Steadman - A. Carter 0 - 1  
Chen Zifan - P. Lines 0 - 1  
D. Grace - Xiao Guodong 0 - 1  
D. Jones - B. Woollaston 1 - 0  
D. Lilley - Chen Zhe 1 - 0  
D.B. Gilbert - A. Duffy 1 - 0  
E. Sharav - Mei Xiwen 0 - 1  
E. Slessor - S. Lam 1 - 0  
H. Miah - J. Perry 0 - 1  
J. Astley - R. Muir 1 - 0  
J. Cahill - R. McLeod 1 - 0  
J. Cope - H. Akbar 0 - 1  
J. Silverwood - S. Bingham 0 - 1  
J. Wattana - Anda Zhang 1 - 0  
J. White - A. Hamilton 1 - 0  
K. Dunham - C. Totten 1 - 0  
K. Johal - Wang Yuchen 1 - 0  
L. Highfield - Fang Xiongman 1 - 0  
L. Walker - S. Carrington 0 - 1  
Li Hang - M.J. Williams 0 - 1  
Lyu Haotian - Xu Si 1 - 0  
M. Davis - A. McGill 1 - 0  
M. Gould - K. Doherty 1 - 0  
M. Joyce - A. Davies 0 - 1  
M. Selt - D. Dale 1 - 0  
N. Bond - L. Fernandez 1 - 0  
N. Saengkham - P.S. Davison 1 - 0  
R. Hull - A. Songsermsawad    
S. Baird - J. Swail 0 - 1  
S. Craigie - Wang Yuchen    
S. Donaldson - Yuan Sijun 1 - 0  
Tian Pengfei - H. Vafaei Ayouri    
Tian Pengfei - W. Brown 1 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - J. Zopp 0 - 2  
A. Pavlasek - V. Pospisil 0 - 2  
F. Auger Alliassime - C. Lestienne 0 - 2  
Fucsovics M. - H. Hurkacz 2 - 1  
K. Krawietz - V. Galovic 2 - 0  
N. Milojevic - Borsos G. 2 - 0  
Z. Kolar - E. Ymer    
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auger-Aliassime F / Kuhn - Clayton S / O'Mara J 2 - 0  
Junaid R / Matsui T - Siljestrom A / Ymer E 0 - 2  
Tenisz (Fed-kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - I. Murta    
B. Eraydin - J. Grabher 1 - 2  
B. Haddad Maia - K-A. Weedon 2 - 0  
Bondár A. - N. Potocnik 0 - 2  
C. Buyukakcay - B. Haas 2 - 1  
C. Pella - A. Gamiz 2 - 1  
Chieh-Yu Hsu - L. Kumkhum 0 - 2  
E. Gorgodze - V. Tomova 0 - 2  
L. Boskovic - C. Lister 2 - 1  
M. Frech - A. Sevastova 0 - 2  
M. Linette - J. Ostapenko 0 - 2  
Mon. Gonzalez - A. Guarachi Mathison 2 - 1  
N. Kurata - M. Morales 2 - 0  
P. Ormaechea - A. Uzcategui 2 - 1  
S. Shapatava - I. Shinikova 0 - 2  
S. Sharipova - E. Routliffe 2 - 0  
Stollár F. - T. Zidansek 2 - 0  
T. Lukas - R. Peterson 0 - 2  
V. Cepede Royg - D. Seguel 0 - 2  
Y. Putintseva - A. Raina 1 - 2  
Tenisz (Fed-kupa, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diyas Z / Putintseva Y - Raina A / Thombare P G 2 - 0  
Hsu C-W / Lee P-C - Kumkhum L / Plipuech P 0 - 2  
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Whittington - A. Harris 1 - 2  
B. Mousley - S. Robert 2 - 0  
J. Kubler - M. Banes 2 - 0  
K. King - Tsung-Hua Yang 2 - 0  
Tenisz (Launceston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lammons N / Lawson A - Bolt A / Mousley B 0 - 2  
Reid M / Saville L - Purcell M / Whittington A 0 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - L. Pouille 0 - 2  
D. Dzumhur - R. Bemelmans 2 - 0  
J. Millman - B. Paire 0 - 2  
N. Mahut - J-W. Tsonga 1 - 2  
P-H. Herbert - R. Gasquet 1 - 2  
R. Berankis - K. Khachanov 0 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy/Martin - Skupski K / Skupski N 0 - 2  
Koolhof W / Sitak A - Arends S / Sancic A 1 - 2  
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - I. Karlovic 2 - 1  
C. Ruud - G. Monfils 1 - 2  
P. Lorenzi - R. Carballes Baena 0 - 2  
R. Quiroz - A. Ramos 1 - 2  
S. Travaglia - N. Jarry 1 - 2  
T. Monteiro - A. Giannessi 2 - 1  
V. Estrella Burgos - G. Melzer 1 - 2  
Tenisz (Quito, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Peng H Y - Escobar G / Quiroz R 0 - 2  
Gonzalez S / Reyes-Varela - Jarry N / Podlipnik-Casti 1 - 2  
Krajicek A/ Withrow J - Galdos S / Melzer G 2 - 0  
Tenisz (San Francisco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - M. Mmoh 0 - 2  
D. Kudla - D. Köpfer 0 - 2  
D. Novikov - D.E. Galan Riveros 2 - 1  
M. Kecmanovic - J.C. Aragone 2 - 0  
Tenisz (San Francisco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agamenone F / Martinez L - Galloway R / Krueger M 1 - 2  
Arevalo-Gonz/Maytin R. - Brunner N / Dome A 2 - 1  
Collarini A / Kecmanovic - Cervantes I / Fruttero J P    
Goransson A / Lakat F - Nedunchezhiyan/Rungkat 1 - 2  
Saraiva B / Verbeek S - Bambridge L / Salisbury J 0 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - G. Müller 1 - 2  
D. Istomin - V. Troicki 1 - 2  
M. Baghdatis - A. Mannarino 2 - 1  
M. Copil - B. Kavcic 2 - 0  
M. Marterer - J. Sousa 2 - 0  
S. Wawrinka - M. Klizan 2 - 1  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Weissborn T-S - Lipsky S / Sharan D 1 - 2  
Cerretani J / Gille S - Monroe N / Smith J-P 1 - 2  
Haase R / Middelkoop M - Lindstedt R / Nestor D 2 - 1  
Marterer M / Sousa J - Mektic N / Peya A 0 - 2  

 

2018.02.07.
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benlose - SFC Copenhagen 11 - 4  
Hvidovre - Helsingor 5 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Nokian KrP 3 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Nejzbach Vysoke Myto 2 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartford - Bridgeport 4 - 4  
Milwaukee - Manitoba 2 - 2  
San Diego - Iowa 5 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Slavia Trebic 3 - 0  
Kadan - Benatky nad Jizerou 3 - 5  
Litomerice - Karlovy Vary 0 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Vsetin 4 - 2  
Prostejov - Frydek Mistek 7 - 2  
Slavia Praha - Slovan Ustecti Lvi 3 - 5  
Zubr Prerov - Kladno 2 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - FTC 6 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Imatra Ketterä 2 - 6  
Jokipojat - Kokkolan Hermes 5 - 1  
Kiekko-Vantaa - Heinolan Peliitat 5 - 2  
Leki - Tuto 3 - 3  
Roki - Keupa 1 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Anaheim 3 - 3  
Carolina - Philadelphia 1 - 1  
Chicago - Calgary 2 - 3  
Colorado - San Jose 3 - 1  
Columbus - Washington 2 - 3  
Detroit - Boston 2 - 3  
Florida - Vancouver 3 - 1  
Ottawa - New Jersey 5 - 3  
Pittsburgh - Las Vegas 5 - 4  
St. Louis - Minnesota 2 - 6  
Winnipeg - Arizona 4 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Winterthur 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Timra 0 - 1  
Karlskoga - MODO 2 - 2  
Södertälje - Björklöven 3 - 1  
Tingsryd - AIK 1 - 1  
Troja/Ljungby - Leksand 6 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Liptovsky Mikulas 6 - 1  
Kosice - Nove Zamky 2 - 2  
Nitra - Poprad 3 - 2  
Trencin - Zvolen 1 - 3  
Zilina - Detva 4 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Gornyak Ucsali 2 - 4  
Izssztal Izsevszk - Rjazany 1 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Burany Voronyezs 5 - 0  
Zvezda Csehov - Juzsnij Ural Orszk 1 - 2  
Kosárlabda (Balti Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TTU Tallinn - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 68 - 96  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Okapi Aalstar 78 - 97  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Monaco 84 - 77  
Murcia - Juventus Utena 56 - 70  
Oldenburg - Hapoel Holon 87 - 86  
Sassari - Jenyiszej Krasznojarszk 101 - 94  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Oostende 66 - 70  
Nanterre - Besiktas 73 - 68  
Nymburk - Zielona Gora 84 - 70  
Telekom Bonn - Avellino 79 - 74  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campo Mourao - Pinheiros 60 - 64  
Paulistano - Sorocabana 84 - 59  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Pardubice 77 - 92  
USK Praha - Ostrava 81 - 63  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Chance Strakonice 53 - 53, h.u. 59 - 60  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Seoul Knights 90 - 72  
Incheon Elephants - Wonju Dongbu 93 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Asan Woori Wibee 56 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Darussafaka 78 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Bayern München 85 - 87  
Torino - Zenit Szentpétervár 73 - 87  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Cedevita Zagreb 84 - 52  
Trento - Lok.Kubany Krasznodar 71 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Limoges 88 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Joensuun Kataja 85 - 83  
Nyizsnyij Novgorod - Le Portel 57 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Nevezis Kedainiai 77 - 90  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Bakken Aarhus 91 - 68  
Tsmoki-Minszk - Mornar 84 - 45  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Mons 96 - 72  
U-Banca Cluj - Keravnosz 77 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Dijon 95 - 99  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Picanto - Ginebra SM 77 - 103  
Tropang Texters - Phoenix Fuelmasters 72 - 74  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Beijing Dragons 93 - 95  
Guangzhou - Jilin 124 - 96  
Qingdao - Jiangsu Tongxi 120 - 107  
Sichuan - Fujian 105 - 131  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Legia Varsó 90 - 78  
Ostrow Wielkopolski - Krosno 82 - 66  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Alytaus Dzukija 86 - 76  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - MAFC 93 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Memphis 108 - 82  
Brooklyn - Houston 113 - 123  
Golden State - Oklahoma City 105 - 125  
LA Lakers - Phoenix 112 - 93  
New York - Milwaukee 89 - 103  
Orlando - Cleveland 116 - 98  
Philadelphia - Washington 115 - 102  
Toronto - Boston 111 - 91  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Assigeco Piacenza 73 - 73, h.u. 86 - 79  
GSA Udine - Orzinuovi 88 - 74  
Jesi - Imola 78 - 56  
Mantova - Verona 72 - 73  
Montegranaro - Treviso 74 - 95  
Ravenna - Ferrara 74 - 83  
Roseto - Forli 85 - 92  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Casale Monferrato 64 - 75  
Siena - Scafati 79 - 86  
Trapani - Cuore Napoli 86 - 74  
Treviglio - Rieti 72 - 62  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Aalborg 23 - 23  
Kiel - Veszprém 22 - 20  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Skjern 30 - 31  
Silkeborg - Sönderjyske 28 - 20  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Silkeborg 23 - 26  
Odense - Viborg 30 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - St. Raphael 21 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Besancon 25 - 18  
Issy Paris - Toulon 34 - 25  
Metz - Chambray Touraine 31 - 20  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Paris SG 17 - 42  
Ivry - Chambery 30 - 34  
Nantes - Cesson 37 - 16  
Selestat - Nimes 27 - 30  
Tremblay - Billere 30 - 24  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén 25 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Gornik Zabrze 25 - 24  
Gwardia Opole - Zaglebie Lubin 37 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Gdynia 25 - 32  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Vác 26 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Kolstad 26 - 27  
Elverum - Falk Horten 33 - 30  
Fyllingen - Arendal 31 - 35  
Haslum - Halden 33 - 33  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Hagen 33 - 37  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Metzingen 26 - 25  
Nellingen - Thüringer HC 19 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvezda Zvenyigorod - Dinamo Volgográd 30 - 20  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madeira SAD - Avanca    
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Zalau 25 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Huesca 33 - 20  
Granollers - Anaitasuna 32 - 31  
Valladolid - Naturhouse La Rioja 25 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rincon Malaga - Porrino 26 - 18  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - St. Gallen 28 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Thun 22 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Ricoh HK 18 - 24  
Lugi - Malmö 23 - 24  
Sävehof - Redbergslids 34 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Boden 18 - 21  
Sävehof - Kristianstad 24 - 18  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribnica - Koper 24 - 21  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Arsenal 0 - 3  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tottenham - Newport 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altos - Atlético GO 2 - 1  
Aparecidense - Botafogo 2 - 1  
Ceilandia Esporte - Avai 2 - 3  
Globo RN - Vitória 0 - 2  
Parnahyba PI - Coritiba 1 - 1  
Santos AP - Sport Recife 1 - 2  
Sao Caetano SP - Criciuma 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Ermisz Aradippou 1 - 0  
Anorthoszisz Famaguszta - Omonia Nicosia 1 - 2  
Doxa Katokopiasz - Apollon Limasszol 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Mthatha Bucks 1 - 1  
Bidwest Wits - Cape Town City 0 - 1  
Ubuntu Cape Town - Polokwane City 2 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Al-Jazeera (UAE) 1 - 1  
Hatta - Al-Wahda 0 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambly - Granville 1 - 0  
Lens - Troyes 1 - 0  
Metz - Caen 1 - 1  
Montpellier - Lyon 1 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz 2 - 1  
Lamia - Panioniosz 1 - 4  
Larissza - Giannina 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NAC Breda - Heracles 6 - 1  
PSV - Excelsior 1 - 0  
Roda - Ajax 2 - 4  
Twente - AZ Alkmaar 0 - 4  
Utrecht - Sparta Rotterdam 1 - 0  
Willem II - Venlo 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - Mohun Bagan 0 - 0  
Minerva Punjab - Shilong Lajong 3 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Pune 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanat Naft Abadan - Persepolis 0 - 3  
Tractor Tabriz - Gostaresh Tabriz 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Raanana 1 - 1  
Hapoel Beer Sheva - Ironi Kiryat Shmona 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Banfield 2 - 2  
Melgar - Santiago Wanderers 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venados Merida - Leon 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lobos BUAP - Juarez 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cimarrones de Sonora - Monarcas Morelia 2 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Mainz 3 - 0  
Schalke - Wolfsburg 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Sporting CP 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guijuelo - Rapido de Bouzas 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla - Leganes 2 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Giresunspor 2 - 1  
Kayserispor - Akhisar 2 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Brodarac - U19Manchester Utd. 0 - 2  
U19FK Krasznodar - U19Real Madrid 0 - 0  
U19Molde - U19Monaco 2 - 2  
U19Salzburg - U19Sporting CP 5 - 2  
U19Zeljeznicar - U19Atl. Madrid 1 - 3  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Mulhouse 3 - 2  
Rzeszow - Volero Zürich 1 - 3  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Fenerbahce 3 - 2  
Prostejov - Novara 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Sesc RJ 1 - 3  
BRB/Brasilia - Barueri 1 - 3  
Fluminense - Valinhos 3 - 0  
Pinheiros - Sao Caetano 2 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Branik Maribor - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 3  
Casalmaggiore - Békéscsaba 3 - 0  
Dresden - Düdingen 3 - 1  
KP Brno - Uralocska Jekatyerinburg 1 - 3  
Mincsanka Minszk - Beziers 3 - 1  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursa Bld. Spor - Charleroi 3 - 0  
NUC Neuchatel - IBSA Gran Canaria 3 - 1  
Ostrava - OrPo Orivesi 3 - 1  
Stiinta Bacau - Aesch Pfeffingen 1 - 3  
VK Bratislava - Dinamo Krasznodar 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Suwon Kepco 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Seoul Caltex 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Politechnika Varsó 1 - 3  
Trefl Gdansk - Jastrzebski Wegiel 3 - 2  
Röplabda (Lengyel Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pila - Impel Wroclaw 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VCO Berlin - Suhl Thüringen 1 - 3  
Wiesbaden - Potsdam 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Monza 3 - 0  
Latina - Trentino 1 - 3  
Padova - Piacenza 0 - 3  
Perugia - Vibo Valentia 3 - 0  
Revivre Milano - Modena 3 - 2  
Verona - Argos Sora 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Maliye Piyango Ankara 3 - 0  
Besiktas - Galatasaray 1 - 3  
Halkbank Ankara - Torul Genclik 3 - 0  
Inegol Bld. Spor - Ziraat Bankasi Ankara 3 - 1  
Istanbul BB - Arkas Izmir 3 - 2  
Jeopark Kula - Fenerbahce 0 - 3  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borsos G. - A. Pellegrino 2 - 0  
D. Novak - H. Hurkacz 0 - 2  
Fucsovics M. - Balázs A. 2 - 0  
I. Ivashka - K. Krawietz 1 - 2  
K. Majchrzak - C. Lestienne 0 - 2  
N. Milojevic - V. Safranek 2 - 0  
P. Krstin - V. Galovic 0 - 2  
U. Ignatik - V. Pospisil 0 - 2  
Valkusz M. - N. Kuhn 0 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnaboldi A / Molchanov D - Siljestrom A / Ymer E 1 - 2  
Auger-Aliassime F / Kuhn - Safranek V / Valkusz M    
Draganja/Draganja - Panfil G / Uzhylovskyi V 2 - 1  
Gödry L / Nagy P - Milojevic N / Setkic A 2 - 0  
Junaid R / Matsui T - Kisgyörgy G / Piros Z 2 - 0  
Tenisz (Fed-kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - A. Gamiz 2 - 0  
Gálfi D. - R. Peterson 0 - 2  
J. Konta - M.J. Köhler 2 - 0  
N. Hibino - L. Kumkhum 2 - 1  
V. Cepede Royg - M.F. Herazo Gonzalez 2 - 0  
Ya-Hsuan Lee - Sun. Jeong 0 - 2  
Yafan Wang - K.K. Thandi 2 - 0  
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mitchell - Da. Kelly 1 - 2  
H. Bourchier - M. Polmans 0 - 2  
M. Granollers - K. Coppejans 2 - 0  
M. Matosevic - A. Sarkissian 0 - 2  
Tenisz (Launceston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banes M / Van Peperzeel G - Granollers/Granollers    
Lammons N / Lawson A - Klein B / Statham R 2 - 0  
Li Z / Robert S - Bangoura S / Pasha N 0 - 2  
Purcell M / Whittington A - Coppejans K / Prashanth N 2 - 0  
Reid M / Saville L - Frawley J / Jasika O 2 - 0  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - J. Chardy 2 - 0  
C. Hemery - R. Bemelmans 0 - 2  
D. Brown - N. Mahut    
D. Goffin - G. Simon 2 - 0  
D. Medvedev - R. Gasquet 0 - 2  
K. De Schepper - P-H. Herbert 1 - 2  
Y. Sugita - J. Millman 1 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Ram R - Koolhof W / Sitak A 1 - 2  
Lamasine T / Pouille L - Begemann A / Eysseric J 2 - 1  
McLachlan B / Nys H - Khachanov K / Zverev M 2 - 0  
Skupski K / Skupski N - Daniell M / Inglot D 2 - 0  
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - P. Polansky 2 - 0  
E. Escobedo - I. Karlovic 1 - 2  
F. Bagnis - N. Jarry 1 - 2  
G. Melzer - M. Cecchinato 2 - 0  
Y. Hanfmann - R. Quiroz 0 - 2  
Tenisz (Quito, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellucci T / Sa A - Carreno Busta P / Duran G    
Berlocq C / Ramos-Vinolas - Jarry N / Podlipnik-Casti    
Demoliner M / Raja P - Descloix D / Monfils G 1 - 2  
Gaio F / Martin A - Estrella Burgos V / Ruud C 0 - 2  
Galdos S / Melzer G - Carreno Busta P / Duran G 2 - 0  
Gonzalez S / Reyes-Varela - Giannessi A / Lorenzi P 2 - 0  
Krajicek A/ Withrow J - Carballes Baena R / Cecchinato M 2 - 0  
Motti A / Travaglia S - Huey T / Oswald P 2 - 0  
Tenisz (San Francisco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - D. Novikov 1 - 2  
D. Thomas - A. Collarini 2 - 0  
F. Lakat - M. McDonald 0 - 2  
I. Cervantes-Huegun - J. Jung 0 - 2  
J. Hiltzik - K. Uchida 2 - 1  
M. Krueger - B. Klahn 1 - 2  
M. Krueger - Gon. Oliveira 2 - 0  
N. Rubin - J. Hernandez-Fernandez    
Tenisz (San Francisco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Gonzalez M - Hach Verdugo H / Pavic A 2 - 0  
Gonzales R / Reese H - Bambridge L / Salisbury J 1 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Djere - B. Kavcic 0 - 2  
L. Lacko - J. Kovalik 1 - 2  
M. Baghdatis - M. Kukushkin    
M. Baghdatis - S. Caruso 2 - 0  
M. Marterer - M. Jaziri 2 - 0  
M. Youzhny - A. Seppi 0 - 2  
P. Kohlschreiber - M. Basic 0 - 2  
R. Haase - M. Copil 0 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donski A / Lazov A - Cerretani J / Gille S 0 - 2  
Haase R / Middelkoop M - Troicki V / Zimonjic N 2 - 0  
Lindstedt R / Nestor D - Erlich J / Petzschner P 2 - 1  
Matkowski M / Qureshi A - Arneodo R / Weissborn T-S 1 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - OSC 7 - 7  
Hannover - Barceloneta 7 - 13  
Jug Dubrovnik - Olympiakosz 10 - 8  
Partizan Belgrád - Brescia 3 - 8  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Szolnok 6 - 3  
Jadran Herceg Novi - Sabadell 7 - 8  

 

 

2018.02.05.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Philadelphia 33 - 41  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Bohemians Praha 3 - 6  
Futsal (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Kazahsztán 1 - 3  
Szlovénia - Oroszország 0 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - FTC 2 - 4  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Diósgyőr 3 - 6  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pantern Malmö - Oskarshamn 4 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Rögle 2 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Cselmet Cseljabinszk 3 - 1  
Izssztal Izsevszk - SZKA-Neva 3 - 1  
Molot Perm - Rjazany 2 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Dinamo Szentpétervár 2 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Burany Voronyezs 1 - 2  
Zvezda Csehov - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 9 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kazahsztán 3 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Crvena zvezda 77 - 100  
Zadar - Cibona Zagreb 79 - 73  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campo Mourao - Mogi das Cruzes 69 - 97  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guri Winnus - Bucheon KEB 65 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Cholet 78 - 62  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Maccabi Ashdod 81 - 84  
Maccabi TA - Maccabi Rishon 85 - 74  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nishinomiya - Osaka 81 - 101  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Krosno 101 - 96  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Hanau 79 - 70  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Varese 85 - 89  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Himki Moszkva 90 - 71  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Nyköbing F. 32 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Kolding 31 - 29  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Afturelding 27 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - Dinamo Volgográd 30 - 28  
Sztavropol - Univ. Izsevszk 23 - 20  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Steaua Bukarest 24 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Malmö 31 - 26  
Skövde - Lugi 30 - 32  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Talleres Cordoba 0 - 1  
Chacarita Juniors - Vélez Sarsfield 2 - 0  
Racing Club - Huracan 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Union Berlin 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Huachipato 2 - 4  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Misr Lel Makasa - Al-Masry 1 - 4  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Reims 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Montpellier 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plataniasz - Apollon Szmirnisz 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Helmond 2 - 0  
AZ Alkmaar 2 - Oss 3 - 1  
PSV 2 - Maastricht 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Nazareth Illit 0 - 1  
Ironi Nesher - Hapoel Hadera 0 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel TA 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ashkelon 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Millonarios 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Genoa 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Entella - Spezia 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Triestina - Mestre 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Olimpia Asuncion 1 - 2  
Nacional Asuncion - Cerro Porteno 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Portimonense 0 - 3  
Setúbal - Belenenses 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Watford - Chelsea 4 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Concordia Chiajna 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Las Palmas B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Malaga 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Schaffhausen 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Balikesirspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Göztepe Izmír 0 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pila - LKS Lodz 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Szurgut - Lokomotív Novoszibirszk 1 - 3  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - N. Kuhn 1 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja/Draganja - Sabanov I / Sabanov M 2 - 0  
Kolar Z / Pavlasek A - Panfil G / Uzhylovskyi V 1 - 2  
Tenisz (Budapest, Magyarország, Selejt)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jahn - A. Bega 2 - 0  
K. Krawietz - N. Cacic 2 - 1  
Tenisz (Launceston, Ausztrália, Selejt)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Look - N. Lammons 1 - 2  
M. Matosevic - R. Tokuda 2 - 1  
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - C. Harrison 2 - 0  
Da. Kelly - L. Saville 2 - 0  
K. Coppejans - S. Diez 2 - 1  
M. Granollers - M. Purcell 2 - 1  
M. Polmans - Y. Nishioka    
Tenisz (Launceston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourchier H / Grills J - Banes M / Van Peperzeel G 0 - 2  
De Waard S / Polmans M - Li Z / Robert S 0 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
B. Paire - M. Zverev 2 - 0  
Tenisz (Montpellier-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. De Schepper - J.A. Munar Clar 2 - 0  
M. Trungelliti - C. Taberner 1 - 2  
N. Gombos - R. Ojeda Lara 2 - 0  
Y. Maden - V. Millot 2 - 1  
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - A. Menendez-Maceiras 2 - 1  
C. Ruud - C. Berlocq 2 - 0  
P. Andujar - S. Travaglia 1 - 2  
R. Dutra da Silva - An. Martin 0 - 2  
Tenisz (San Francisco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - E. Karlovskiy    
Tenisz (San Francisco, USA , Selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - J.C. Aragone 0 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kuzmanov - J. Sousa 0 - 2  
E. Donskoy - L. Lacko 0 - 2  
Tenisz (Szófia-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mayer - E. Gulbis 0 - 2  
M. Basic - T. Brkic 2 - 0  
M. Klizan - S. Caruso 2 - 1  
O. Otte - J. Kovalik 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,