Tippmix eredmények - 2018. február 26. - március 4.

2018-02-26
Tippmix eredmények - 2018. február 26. - március 4.
2018.03.04.
Alpesi sí (Kombináció, női, Crans-Montana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Feierabend - S. Goggia 0 - 1  
F. Brignone - L. Gut    
F. Brignone - M. Gisin 1 - 0  
F. Brignone - R. Mowinckel 1 - 0  
F. Brignone - W. Holdener 1 - 0  
Kombináció, női Crans-Montana 2018    
M. Ferk - A. Bucik 1 - 0  
M. Gisin - P. Vlhova 1 - 0  
R. Mowinckel - M. Gisin 0 - 1  
R. Mowinckel - P. Vlhova 0 - 1  
S. Brunner - M. Bassino 1 - 0  
W. Holdener - M. Gisin 0 - 1  
W. Holdener - P. Vlhova 0 - 1  
Alpesi sí (Műlesiklás, Kranjska Gora)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myhrer - Mi. Matt 1 - 0  
A. Pinturault - M. Feller 0 - 1  
C. Noel - M. Schwarz 1 - 0  
C. Noel - V. Muffat Jeandet 1 - 0  
D. Ryding - L. Aerni 1 - 0  
D. Yule - R. Zenhausern 0 - 1  
D. Yule - S. Gross 0 - 1  
M. Hargin - F. Dopfer 0 - 1  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
M. Mölgg - D. Ryding 1 - 0  
M. Mölgg - S. Gross 1 - 0  
Műlesiklás, Kranjska Gora 2018    
R. Zenhausern - A. Pinturault 1 - 0  
V. Muffat Jeandet - M. Feller 1 - 0  
Atlétika (Fedettpályás vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Iguider - S. Tefera (1500 m) 0 - 1  
A. Merritt - J. Eaton (60 m gátfutás) 0 - 1  
B. Reese - I. Spanovic (női távolugrás) 0 - 1  
Baji B. - 60 m gátfutás    
Baji B. - A. Manga (60 m gátfutás) 0 - 1  
F. Niyonsaba - A. Wilson (800 m, női) 1 - 0  
R. Lavillenie - S. Kendricks (rúdugrás) 1 - 0  
USA - Nagy-Britannia (4x400 m, váltó) 1 - 0  
Y. Kejelcha - H. Gebrhiwet (3000 m) 1 - 0  
Darts (UK Open Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Cadby - G. Price 10 - 6  
D. Pallett - S. West 10 - 5  
G. Anderson - C. Cadby 11 - 7  
G. Anderson - D. Pallett 11 - 7  
G. Anderson - R. Cross 10 - 5  
J. Part - R. Owen 3 - 10  
R. Owen - C. Cadby 3 - 11  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Sparta Praha 4 - 11  
Chodov - Liberec 12 - 7  
Mladá Boleslav - Znojmo 13 - 4  
Pardubice - Otrokovice 0 - 6  
Stresovice - Ostrava 4 - 11  
Usti nad Labem - Bohemians Praha 2 - 8  
Vitkovice - Brno Bulldogs 5 - 1  
Floorball (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benlose - Vendsyssel (2.m.) 10 - 0  
Hvidovre - Frederikshavn (2.m.) 3 - 13  
Rödovre - SFC Copenhagen (2.m.) 6 - 1  
Sunds - Skanderborg (2.m.) 12 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Nokian KrP 10 - 3  
Koovee Tampere - Turku PS 2 - 4  
OLS Oulu - Oilers Espoo 5 - 3  
Salba - Classic Tampere 6 - 8  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - Tunet 10 - 5  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Malans (3.m.) 7 - 5  
Langnau - Rychenberg Winterthur (4.m.) 5 - 6  
Uster - Wiler-Ersigen (3.m.) 4 - 9  
Zug - Köniz (4.m.) 3 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Jönköping 3 - 4  
Dalen - Växjö 5 - 4  
Höllviken - Falun 3 - 10  
Sirius - Pixbo Wallenstam 9 - 6  
Futsal (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Rubeola Csömör 7 - 1  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leoes Porto Salvo - Benfica 3 - 4  
Pinheirense - Burinhosa 2 - 1  
Golf (Tshwane Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tshwane Open 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Bridgeport 2 - 4  
Belleville - Toronto Marlies 1 - 4  
Binghamton - Utica 7 - 2  
Cleveland - Tucson 2 - 2  
Grand Rapids - Milwaukee 1 - 4  
Hartford - Charlotte 3 - 4  
Hershey - Lehigh Valley 2 - 2  
Hershey - Utica 3 - 0  
Lehigh Valley - Binghamton 4 - 0  
Manitoba - Iowa 4 - 4  
Manitoba - Iowa 3 - 4  
Providence - Springfield 0 - 2  
Rochester - Laval 4 - 2  
Rockford - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 0  
San Antonio - Texas Stars 1 - 1  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 1 - 1  
Springfield - Charlotte 2 - 2  
Stockton - Bakersfield 4 - 6  
Syracuse - Laval 4 - 4  
Texas Stars - Chicago Wolves 1 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Dundee 4 - 9  
Guildford - Coventry 4 - 1  
Milton Keynes - Fife 5 - 2  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Motor Ceske Budejovice (4.m.) 3 - 1  
Prostejov - Kladno (4.m.) 2 - 2  
Vsetin - Karlovy Vary (4.m.) 2 - 5  
Zubr Prerov - Slavia Praha (4.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Litvínov 4 - 0  
Chomutov - Sparta Praha 4 - 2  
Jihlava - Olomouc 3 - 0  
Mladá Boleslav - Trinec 2 - 2  
Pardubice - Mountfield HK 1 - 3  
Plzen - Zlín 3 - 2  
Vítkovice - Liberec 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Amiens (6.m.) 3 - 4  
Mulhouse - Grenoble (6.m.) 2 - 6  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Metallurg Magnyitogorszk (1.m.) 2 - 3  
Barsz Kazany - Amur Habarovszk (1.m.) 3 - 0  
CSZKA Moszkva - Szpartak Moszkva (1.m.) 6 - 0  
Jokerit - Szocsi (2.m.) 7 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Torp. Nyizsnyij Novgorod (2.m.) 2 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Avangard Omszk (1.m.) 6 - 4  
SZKA Szentpétervár - Szeversztal Cserepovec (1.m.) 3 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Lengyel b., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoczniowiec Gdansk - Naprzod Janow (2.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Unia Oswiecim (5.m.) 4 - 1  
Podhale Nowy Targ - Jastrzebie (5.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Kurbads Riga (5.m.) 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Chicago 6 - 3  
Arizona - Ottawa 2 - 1  
Colorado - Nashville 3 - 3  
Edmonton - NY Rangers 2 - 3  
Florida - Philadelphia 4 - 1  
New Jersey - Las Vegas 2 - 3  
Washington - Toronto 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringerike - Kongsvinger 3 - 0  
Stjernen - Narvik 5 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Ravensburg 5 - 3  
Crimmitschau - Heilbronn 1 - 3  
Frankfurt Löwen - Tölzer Löwen 8 - 4  
Freiburg - Lausitzer Füchse 2 - 4  
Kassel - Bietigheim/Bissingen 2 - 4  
Kaufbeuren - Dresden 5 - 1  
Riessersee - Bayreuth 5 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Mannheim 3 - 3  
Düsseldorf - Krefeld 7 - 3  
Eisbären Berlin - Bremerhaven 6 - 1  
Ingolstadt - Köln 0 - 1  
München - Iserlohn 3 - 3  
Nürnberg - Straubing 7 - 4  
Schwenningen - Wolfsburg 3 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Villach 5 - 1  
Graz - Fehérvár 1 - 2  
Südtirol Bolzano - Znojmo 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Medvescak Zagreb 2 - 3  
Salzburg - Klagenfurt 2 - 2  
Vienna Capitals - Innsbruck 5 - 1  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-Fonds (4.m.) 2 - 2  
Thurgau - Olten (4.m.) 5 - 5  
Visp - Langenthal (4.m.) 3 - 3  
Zug 2 - Rapperswil (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Vita Hasten 1 - 1  
Björklöven - Västervik 1 - 1  
Karlskoga - Leksand 2 - 1  
MODO - Timra 2 - 3  
Oskarshamn - Troja/Ljungby 4 - 4  
Pantern Malmö - Tingsryd 2 - 4  
Södertälje - Almtuna 2 - 8  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Detva 7 - 2  
Nitra - Kosice 3 - 1  
Poprad - Liptovsky Mikulas 3 - 2  
Trencin - Nove Zamky 4 - 0  
Zilina - Zvolen 5 - 0  
Kerékpár (Párizs-Nizza)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Párizs-Nizza, 1. szakasz 2018    
Kerékpár (Párizs-Nizza, 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Martin - T. Gallopin 0 - 1  
J. Alaphilippe - T. Wellens 0 - 1  
L.L. Sanchez Gil - G. Izaguirre Insausti 0 - 1  
M.C. Nielsen - M. Trentin 0 - 1  
Ser.L. Henao - R. Faria da Costa 1 - 0  
W. Poels - S. Yates 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Mornar 79 - 82  
Partizan Belgrád - Buducnost Podgorica 94 - 83  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Charleroi Spirou 67 - 68  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Minas 96 - 84  
Franca - Pinheiros 87 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ulsan Mobis Phoebus 94 - 106  
Busan Sonicboom - Seoul Knights 105 - 108  
Jeonju KCC Egis - Goyang 75 - 81  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Incheon S-Birds 78 - 50  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Le Mans 91 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villeneuve d'Ascq Lille - Roche Vendee 70 - 53  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - Tropang Texters 97 - 118  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - Panathinaikosz 91 - 108  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eszperidesz Kallithea - Proteasz Voula 63 - 57  
Lefkada - Dafni 62 - 62, h.u. 109 - 106  
Olympiakosz Volosz - PAOK 76 - 82  
Panathlitikosz Szikiesz - Athinaikosz 72 - 77  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jazine Arbanasi - Vrijednosnice Osijek 84 - 87  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Ashdod 105 - 88  
Hapoel Jerusalem - Bnei Herzeliya 66 - 78  
Maccabi Haifa - Hapoel TA 82 - 77  
Maccabi TA - Ironi Ness Ziona 76 - 85  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tokyo Alvark 81 - 72  
Chiba - Tokyo Sunrockers 93 - 85  
Kyoto - Tochigi 90 - 86  
Shiga - Mikawa Kariya 77 - 77, h.u. 92 - 108  
Shimane - Toyohashi Neophoenix 71 - 76  
Toyama - Nagoya Dolphins 68 - 80  
Yokohama - Kawasaki Brave Thunders 80 - 91  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Shanghai Sharks (1.m.) 95 - 104  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Asseco Gdynia 88 - 68  
Starogard Gdanski - Koszalin 68 - 76  
Start Lublin - Ostrow Wielkopolski 57 - 70  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Wisla Krakkó 81 - 56  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 95 - 85  
Neptunas Klaipeda - Nevezis Kedainiai 81 - 64  
Siauliai - Juventus Utena 120 - 84  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Körmend 83 - 79  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Diósgyőr 73 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Phoenix 113 - 112  
Cleveland - Denver 117 - 126  
Houston - Boston 123 - 120  
Miami - Detroit 105 - 96  
Orlando - Memphis 107 - 100  
Portland - Oklahoma City 108 - 100  
Sacramento - Utah 91 - 98  
San Antonio - LA Lakers 112 - 116  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Trier 78 - 92  
Paderborn - Kirchheim 65 - 65, h.u. 72 - 81  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Brose Bamberg 85 - 85, h.u. 96 - 105  
Jena - Oldenburg 74 - 83  
Skyliners Frankfurt - S. Oliver Würzburg 78 - 72  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuore Napoli - Legnano 73 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Avellino 83 - 82  
Cremona - VL Pesaro 92 - 79  
Milano - Sassari 116 - 93  
Pistoia - Varese 74 - 65  
Torino - Capo D'Orlando 92 - 89  
Venezia - Virtus Bologna 71 - 70  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, középszak.,nő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Famila Schio 69 - 77  
Broni - Vigarano 66 - 63  
Eirene Ragusa - Lucca 60 - 53  
San Martino di Lupari - Torino 61 - 51  
UR Venezia - Dike Napoli 75 - 62  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - MBA Moszkva 65 - 80  
Inventa Kurszk - Kazanocska Kazany 53 - 56  
Szpartak Noginszk - Jenyiszej Krasznojarszk 57 - 81  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Palencia 80 - 82  
Iraurgi - Melilla 71 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Joventut Badalona 86 - 81  
Bilbao - Gipuzkoa 71 - 74  
Estudiantes - Unicaja Malaga 57 - 72  
Gran Canaria - Valencia 87 - 78  
Iberostar Tenerife - MoraBanc Andorra 69 - 78  
Obradoiro Monbus - Fuenlabrada 78 - 81  
Real Madrid - San Pablo Burgos 96 - 81  
Zaragoza - Baskonia Vitoria 74 - 98  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Vasco Gipuzkoa 62 - 86  
Gernika Bizkaia - P. Avenida 60 - 77  
Girona - Al-Qazeres Extremadura 74 - 60  
Zaragoza - Zamarat 83 - 55  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - Borac Cacak 89 - 103  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Primorska Koper 80 - 76  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Anadolu Efes 63 - 77  
Eskisehirspor - RH Gaziantepspor 84 - 85  
Fenerbahce Ülker - Galatasaray 80 - 60  
Yesilgiresun - Istanbul BB 90 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canik - Cukurova 60 - 68  
Fenerbahce - Yakin Dogu Univ. 66 - 65  
Galatasaray - Antakya Hatay 72 - 67  
Mersin BB - Istanbul Univ. 72 - 78  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Tsmoki-Minszk 77 - 59  
Avtodor Szaratov - CSZKA Moszkva 98 - 110  
Nyizsnyij Novgorod - Himki Moszkva 79 - 82  
Parma Permszkij Kraj - Kalev/Cramo 104 - 84  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Ademar Leon 20 - 19  
Skjern - Motor Zaporozsje 33 - 26  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Szeged 28 - 27  
RK Zagreb - Kristianstad 24 - 27  
Vardar Pro Skopje - Wisla Plock 31 - 31  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Flensburg 24 - 31  
Paris SG - Kiel 29 - 29  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Midtjylland 29 - 24  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Buducnost Podgorica 24 - 25  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Strakonice 40 - 28  
Karvina - Frydek-Mistek 27 - 22  
Plzen - Jicin 23 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Tatran Presov 36 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Anaitasuna 34 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Koper 29 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Azoty Pulawy 28 - 22  
Granollers - Thun 25 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Fleury Loiret 28 - 28  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - HAN Szaloniki 31 - 19  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Pogon Szczecin 25 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koscierzyna - Gdynia 27 - 36  
Koszalin - Elblag 19 - 26  
Piotrcovia Piotrkow - Kobierzyce 26 - 29  
Ruch Chorzow - Kielce 30 - 35  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Baekkelaget 31 - 34  
Haslum - Nötteröy 27 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Glassverket 35 - 21  
Molde - Fredrikstad 27 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Hagen 36 - 25  
Nordhorn-Lingen - Rimpar 25 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Ludwigshafen-Friesenheim 23 - 20  
Gummersbach - Erlangen 24 - 29  
Göppingen - Burgdorf-Hannover 30 - 19  
Lübbecke - Hüttenberg 26 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Bensheim/Auerbach 28 - 24  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wetzlar - Stuttgart 25 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - Dinamo-Viktor Sztavropol 28 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Sao Bernardo 27 - 23  
Xico Guimaraes - Madeira SAD 19 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Roman Neamt 29 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Gossau 30 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Hammarby 24 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Sävehof 28 - 32  
Eslöv - VästerasIrsta 32 - 38  
Lugi - Skövde 28 - 24  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pozarevac - Mokra Gora 27 - 27  
Zeleznicar - Crvena zvezda 33 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Wigan 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guillermo Brown - Villa Dalmine 1 - 1  
Instituto Cordoba - Estudiantes San Luis 2 - 0  
Juventud Un. Gualeguaychu - Dep. Riestra 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Gimnasia LP 1 - 1  
Atl. Tucuman - Defensa Justicia 0 - 1  
Banfield - Newell's 1 - 0  
River Plate - Chacarita Juniors 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Perth Glory 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Neftcsi Baku 1 - 2  
Zira - Keshla 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Cercle Bruges 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Botev Plovdiv 0 - 0  
Vitosa Bistritsa - Slavia Szófia 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - VfB Stuttgart 2 - 3  
Freiburg - Bayern München 0 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Regensburg 2 - 1  
Düsseldorf - St. Pauli 2 - 1  
Heidenheim - Bielefeld 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Fortuna Köln 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Universidad Catolica 0 - 1  
Union Espanola - Universidad de Concepcion 2 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Alki Oroklini 0 - 1  
NEA Szalamina Famaguszta - Pafosz 1 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - APOEL Nicosia 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zizkov - Olympia Praha 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Brno 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Skive 2 - 0  
Fremad Amager - Brabrand 2 - 1  
Vendsyssel - Roskilde 2 - 0  
Viborg - Nyköbing 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - FC Köbenhavn 0 - 1  
Bröndby - OB Odense 2 - 1  
Helsingor - Sönderjyske 1 - 2  
Randers - Nordsjaelland 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Ajax Cape Town 1 - 0  
Polokwane City - Lamontville Golden Arrows 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Ansan Greeners 1 - 0  
Suwon FC - Seoul E-Land 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Sangju Sangmu 3 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Klubi 04 4 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Strasbourg 2 - 0  
Marseille - Nantes 1 - 1  
Montpellier - Lyon 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panioniosz 1 - 0  
Aszterasz Tripolisz - PAOK 3 - 2  
Levadiakosz - Larissza 2 - 1  
Olympiakosz - Panathinaikosz 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - De Graafschap 0 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 2 - 1  
Twente - Groningen 1 - 1  
Vitesse - Ajax 3 - 2  
Zwolle - Venlo 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Slaven Belupo 1 - 0  
Rijeka - Lokomotív Zagreb 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Northeast Utd. 1 - 0  
Jamshedpur - Goa 0 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Akko 3 - 0  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Beer Sheva 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Mito 0 - 0  
Machida Zelvia - Omiya Ardija 3 - 2  
Oita Trinita - Yamagata 2 - 2  
Okayama - Tochigi 3 - 0  
Roasso Kumamoto - Tokushima 2 - 1  
Yamaguchi - Ehime 1 - 0  
Zweigen Kanazawa - Kamatamare Sanuki 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Sanfrecce Hiroshima 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Kairat Almaty 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Atl. Nacional Medellin 1 - 2  
Atl. Huila - Dep. La Equidad 3 - 1  
Dep. Cali - Rionegro Aguilas 4 - 0  
Dep. Pasto - Dep. Tolima 1 - 1  
Independiente Medellin - Junior de Barranquilla 1 - 2  
Millonarios - América de Cali 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Jiangsu 1 - 3  
Shandong Luneng - Beijing Guoan 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Bytovia Bytow 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Arka Gdynia 2 - 1  
Legia Varsó - Lech Poznan 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Atlantas Klaipeda 1 - 1  
Stumbras Kaunas - VMFD Zalgiris 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - FUS Rabat 0 - 0  
Difaa El Jadidi - Wydad Casablanca 0 - 1  
FAR Rabat - Kawkab Marrakesh 2 - 3  
Olympique de Khouribga - Hassania Agadir 2 - 1  
Racing de Casablanca - Olympique de Safi 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - América 1 - 1  
Cruz Azul - Queretaro 0 - 1  
Dep. Toluca - Pachuca 2 - 1  
Leon - UNAM Pumas 3 - 0  
Monterrey - Puebla 1 - 3  
Necaxa - Santos Laguna 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Salt Lake 1 - 1  
Orlando - D.C. United 1 - 1  
Philadelphia - New England 2 - 0  
San Jose - Minnesota 3 - 2  
Seattle - Los Angeles FC 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Kazincbarcika    
Budaörs - Soroksár    
Békéscsaba - Sopron    
Gyirmót - Kisvárda    
Siófok - ZTE    
Szolnok - Szeged 2011    
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Anglia 2 - 2  
USA - Franciaország 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Zenit Sz'tpétervár 2 0 - 1  
Dinamo Szentpétervár - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 3  
Gazovik Orenburg - Kubany Krasznodar 1 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kurszk 3 - 0  
Rotor Volgográd - Tambov 1 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Tom Tomszk 3 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Lucs Vlagyivosztok 2 - 0  
Tyumeny - Olimp. Nyizsnyij Novgorod 0 - 0  
Volgar Asztrahany - Himki 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Akhmat Groznij 1 - 0  
Lokomotív Moszkva - Szpartak Moszkva 0 - 0  
SZKA Habarovszk - Toszno 0 - 1  
Ufa - Dinamo Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Rapid Wien 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
3 de Febrero Ciudad - Libertad Asuncion 1 - 4  
Cerro Porteno - Dep. Capiata 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Penafiel 1 - 1  
Braga B - Famalicao 1 - 0  
Cova Piedade - Porto B 2 - 2  
Covilha - Benfica B 1 - 3  
Gil Vicente - Leixoes 2 - 1  
Uniao Madeira - Guimaraes B 1 - 1  
Varzim - Santa Clara 1 - 1  
Viseu - Uniao Oliveirense 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Belenenses 0 - 0  
Moreirense - Pacos Ferreira 2 - 0  
Setúbal - Rio Ave 1 - 0  
Tondela - Chaves 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Arsenal 2 - 1  
Manchester City - Chelsea 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Viitorul Constanta    
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Hearts    
Rangers - Falkirk    
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Cordoba 1 - 2  
Gimnastic - Tenerife 1 - 2  
Huesca - Almería 2 - 2  
La Hoya Lorca - Albacete 1 - 2  
Sevilla B - Sp. Gijón 0 - 1  
Valladolid - Rayo Vallecano 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - San Sebastian Reyes 1 - 0  
Gimn. Segoviana - Real Madrid B 2 - 0  
Guijuelo - Coruxo 2 - 0  
Navalcarnero - Ponferradina 0 - 0  
Pontevedra - Majadahonda 0 - 3  
Rapido de Bouzas - Toledo 1 - 0  
Talavera de la Reina - Deportivo B 2 - 0  
Union Adarve - Ferrol 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika - Burgos 1 - 0  
Izarra - Leioa 0 - 0  
Mirandes - Amorebieta 0 - 0  
Pena Sport - Ath. Bilbao B 1 - 1  
R. Santander - Vitoria 4 - 1  
Real Union Irun - Lealtad de Villaviciosa 3 - 1  
UD Logrones - Tudelano 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Atl. Baleares 3 - 0  
Elche - UE Llagostera 2 - 0  
Formentera - Villarreal B 0 - 0  
Lleida - Alcoyano 1 - 0  
Mallorca - Ebro 0 - 1  
Olot - Ontinyent 2 - 0  
Peralada - Hercules 2 - 0  
Sabadell - Atl. Saguntino 0 - 0  
Zaragoza B - Pena Deportiva 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Ejido - Rec. Huelva 0 - 1  
Granada B - Jumilla 1 - 1  
Las Palmas B - UD Extremadura 1 - 0  
Marbella - Real Murcia 1 - 1  
Melilla - Ecija Balompie 1 - 1  
Merida - Betis B 3 - 1  
San Fernando - Cartagena 0 - 2  
UCAM Murcia - Linense 1 - 1  
Villanovense - Lorca Deportiva 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Atl. Madrid 1 - 0  
Levante - Espanyol 1 - 1  
Real Sociedad - Alavés 2 - 1  
Valencia - Betis 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Wohlen 4 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Young Boys 2 - 4  
Sion - Luzern 1 - 1  
Thun - St. Gallen 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Gefle 2 - 2  
FF Malmö - Brommapojkarna 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Halmstad 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Göteborg 2 - 2  
Öster - Varberg 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Hammarby 2 - 1  
GAIS - Vasalund 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ND Gorica - Olimpija Ljubljana 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Altinordu 1 - 3  
Boluspor - Ankaragücü 3 - 1  
Istanbulspor - Erzurum Bld. Spor 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Sivasspor 1 - 4  
Fenerbahce - Akhisar 2 - 3  
Genclerbirligi - Alanyaspor 0 - 1  
Konyaspor - Yeni Malatyaspor 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Zorya Luganszk 3 - 2  
Kárpáti Lviv - Sahtar Doneck 0 - 3  
Mariupol - Olimpik Doneck 1 - 0  
Sztal Kamjanszke - Veresz Rivne 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Torque 2 - 2  
Defensor - Fenix Montevideo 3 - 2  
Progreso - Nacional 2 - 1  
Racing Montevideo - Rampla Juniors 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Penydarren BGC 7 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Waitakere Utd. 2 - 1  
MMA (UFC 222)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Caraway - C. Stamann 0 - 1  
B. Dariush - Al. Hernandez 0 - 1  
C.B. Dollaway - H. Lombard 1 - 0  
F. Edgar - B. Ortega 0 - 1  
J. Dodson - P. Munhoz 1 - 0  
Jor. Johnson - A. Milstead 1 - 0  
M. Pyle - Z. Ottow 0 - 1  
S. O'Malley - A. Soukhamthath 1 - 0  
S. Struve - A. Arlovski 0 - 1  
MMA (UFC 222, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yoder - M. Dern 0 - 1  
C. Cyborg - Y. Kunitskaya 1 - 0  
C. Zingano - K. Vieira 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Saracens 24 - 12  
Harlequin - Bath 20 - 5  
London Wasps - London Irish 24 - 16  
Worcester - Leicester 5 - 34  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Salford 34 - 2  
Wakefield - Huddersfield 22 - 4  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - La Rochelle 21 - 17  
Oyonnax - Stade de France 33 - 27  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Dél-Afrika 12 - 10  
Fidzsi-szigetek - USA (Helyszín:USA) 7 - 19  
Franciaország - Wales 33 - 7  
Kenya - Ausztrália 21 - 21  
Oroszország - Spanyolország 17 - 19  
Skócia - Kanada 12 - 15  
Uruguay - Szamoa 12 - 26  
Új-Zéland - Anglia 19 - 14  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru - Juiz de Fora 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Seoul Woori 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Daejeon KGC 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tours - Ajaccio GFC 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quimper - Mulhouse 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Bayi 2 - 3  
Guangdong - Zhejiang 3 - 1  
Jiangsu - Shanghai 1 - 3  
Sichuan - Shandong 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Kielce 3 - 0  
Cuprum Lubin - Jastrzebski Wegiel 3 - 0  
Röplabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Bühl 3 - 0  
Röplabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wiesbaden - Dresden 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Vibo Valentia 3 - 1  
Cucine Lube Civitanova - Castellana Grotte 3 - 0  
Monza - Trentino 3 - 2  
Padova - Modena 1 - 3  
Perugia - Ravenna 3 - 0  
Revivre Milano - Latina 2 - 3  
Verona - Piacenza 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Pesaro 3 - 0  
Conegliano - Novara 2 - 3  
Legnano - Filottrano 1 - 3  
LJ Modena - Monza 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Halkbank Ankara (1.m.) 0 - 3  
Galatasaray - Fenerbahce (1.m.) 3 - 2  
Istanbul BB - Ziraat Bankasi Ankara (1.m.) 3 - 2  
Maliye Piyango Ankara - Arkas Izmir (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nilufer Bld. Spor - Eczacibasi Istanbul (1.m.) 0 - 3  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - J. Higgins (9 nyert frame-ig) 7 - 9  
Strandröplabda (Fort Lauderdale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Lupo D / Nicolai P 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Solberg Salgado/SoutoMaio 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Solberg Salgado/SoutoMaio 2 - 0  
Sífutás (10 km, női, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Lahti 2018    
H. Weng - I.F. Östberg 1 - 0  
K. Niskanen - T. Stadlober 1 - 0  
K. Parmakoski - M. Björgen 1 - 0  
S. Björnsen - K. Hennig 1 - 0  
Sífutás (15 km, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Lahti 2018    
A. Harvey - A. Larkov    
A. Poltoranin - D. Cologna    
D. Rickardsson - H.C. Holund 1 - 0  
E. Iversen - N. Dyrhaug 1 - 0  
I. Niskanen - A. Bolshunov 0 - 1  
J.H. Klaebo - M.J. Sundby 0 - 1  
M. Heikkinen - F. De Fabiani 0 - 1  
Síugrás (Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wellinger - R. Johansson 1 - 0  
D. Kubacki - M. Eisenbichler 0 - 1  
K. Geiger - A. Stjernen 0 - 1  
Lahti 2018    
R. Freitag - M. Hayböck 0 - 1  
S. Ammann - G. Schlierenzauer 0 - 1  
S. Kraft - J.A. Forfang 1 - 0  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Anderson - J.M. Del Potro 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Murray J / Soares B 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Vögele - L. Tsurenko 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. King - M. Klizan 0 - 2  
D. King - T.H. Fritz 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek A/ Withrow J - King E / Pasha N 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Errani - K. Bondarenko 2 - 0  
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Bolelli - G. Andreozzi 1 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Giannessi A - Bagnis F / Behar A 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Jarry - F. Fognini 1 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Sitak A - Delbonis F / Gonzalez M 0 - 2  
Tenisz (Yokohama, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Uchiyama - T. Ito 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dirrell - J. Uzcategui 0 - 1  
D. Bivol - S. Barrera 1 - 0  
D. Wilder - L. Ortiz 1 - 0  
S. Kovalev - I. Mikhalkin 1 - 0  

 

2018.03.03.
Alpesi sí (Szuper-óműl.,női,Crans-Montana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veith - T. Weirather 0 - 1  
B. Johnson - A. McKennis 0 - 1  
C. Hütter - M. Gisin 0 - 1  
F. Brignone - M. Shiffrin    
L. Gut - S. Goggia 1 - 0  
N. Schmidhofer - J. Schnarf 0 - 1  
R. Mowinckel - N. Fanchini 1 - 0  
S. Venier - T. Gauthier 1 - 0  
Szuper-óriásműlesiklás, női, Crans-Montana 2018    
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, Kranjska Gora)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myhrer - A. Schmid 0 - 1  
A. Myhrer - F. Dopfer 0 - 1  
H. Kristoffersen - A. Pinturault 1 - 0  
J. Murisier - L. Meillard 0 - 1  
J. Murisier - T. Ligety    
L.K. Haugen - F. Eisath 1 - 0  
L.K. Haugen - L. De Aliprandini 1 - 0  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
M. Olsson - M. Faivre    
R. Tonetti - G. Caviezel 1 - 0  
T. Fanara - F. Eisath    
T. Fanara - V. Muffat Jeandet 0 - 1  
T. Ligety - M. Feller 0 - 1  
V. Muffat Jeandet - L. Meillard 1 - 0  
Z. Kranjec - L. De Aliprandini 1 - 0  
Z. Kranjec - M. Feller 1 - 0  
Óriásműlesiklás, Kranjska Gora 2018    
Atlétika (Fedettpályás vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kszczot - A. De Arriba (800 m) 1 - 0  
C. Coleman - Su Bingtian (60 m síkfutás) 1 - 0  
C. Okolo - S. Wimbley (női 400 m) 1 - 0  
E. Stefanidi - S. Morris (női rúdugrás) 0 - 1  
G. Dibaba - S. Hassan (női 1500 m) 1 - 0  
K. Harrison - S. Nelvis (női 60 m gátfutás) 1 - 0  
Kerekes G. - E. Boons (női 60 m gátfutás) 1 - 0  
Kozák L. - I. Loncarek (női 60 m gátfutás) 0 - 1  
O. Husillos - M. Cherry (400 m) 0 - 1  
T. Stanek - K. Bukowiecki (súlylökés) 1 - 0  
W. Claye - Bin Dong (hármasugrás) 1 - 0  
Y. Rojas - K. Orji (női hármasugrás) 1 - 0  
Darts (UK Open Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Cadby - C. Dobey 10 - 7  
C. Cadby - M. Schindler 10 - 7  
C. Dobey - J. Lowe 10 - 5  
D. Gurney - K. Huybrechts 5 - 10  
D. Pallett - J. Wade 10 - 6  
D. Pallett - K. Huybrechts 10 - 7  
D. van Duijvenbode - G. Price 6 - 10  
G. Anderson - R. Evans 10 - 3  
I. White - R. Owen 7 - 10  
J. Hughes - I. White 8 - 10  
J. Part - R. Meulenkamp 10 - 9  
J. Wattimena - G. Anderson 6 - 10  
K. Brown - K. Ratajski 5 - 10  
M. King - J. Clayton 10 - 8  
M. King - J. Part 8 - 10  
P. Hogan - G. Price 9 - 10  
P. Hogan - J. De Zwaan 10 - 8  
R. Cross - K. Anderson 10 - 7  
R. Cross - K. Ratajski 10 - 3  
R. Meikle - M. Smith 4 - 10  
R. Owen - N. Rafferty 10 - 9  
S. Bunting - J. Wattimena 8 - 10  
S. West - M. Edgar 10 - 7  
S. West - M. Smith 10 - 9  
Floorball (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benlose - Vendsyssel (1.m.) 16 - 6  
Hvidovre - Frederikshavn (1.m.) 3 - 13  
Rödovre - SFC Copenhagen (1.m.) 2 - 2  
Sunds - Skanderborg (1.m.) 5 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoki - Oilers Espoo 8 - 4  
Steelers Hämeenlinna - LaSB 7 - 6  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Sveiva 1 - 19  
Grei - Akerselva 2 - 10  
Sandnes - Haugerud 7 - 5  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Zug (3.m.) 6 - 2  
Malans - Grasshoppers (2.m.) 8 - 2  
Rychenberg Winterthur - Langnau (3.m.) 8 - 6  
Uster - Wiler-Ersigen (2.m.) 6 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Thorengruppen 9 - 5  
Linköping - Örebro 5 - 2  
Futsal (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Berettyóújfalu 3 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dosson - Lazio 3 - 2  
Milano - Luparense 2 - 7  
Pescara - Pesarofano 2 - 6  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Aves 5 - 1  
Braga - Fundao 1 - 1  
Fabril Barreiro - Quinta dos Lombos 6 - 6  
Rio Ave - Azemeis 1 - 2  
Sporting CP - Modicus Sandim 5 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Barcelona 5 - 2  
Parrulo Ferrol - Santiago Futsal 5 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Tucson 1 - 5  
Grand Rapids - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 4  
Hartford - Providence 2 - 6  
Laval - Bridgeport 2 - 4  
Lehigh Valley - Hershey 7 - 6  
Milwaukee - Rockford 4 - 1  
Providence - Charlotte 6 - 3  
San Antonio - Chicago Wolves 0 - 3  
San Diego - Ontario Reign 4 - 4  
Springfield - Hartford 4 - 4  
Syracuse - Binghamton 3 - 2  
Toronto Marlies - Rochester 1 - 4  
Utica - Belleville 0 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Fassa 5 - 4  
Bregenzerwald - Feldkirch 4 - 4  
Cortina - Vipiteno/Sterzing 4 - 3  
Kitzbühel - Jesenice 5 - 9  
Klagenfurt 2 - Olimpija Ljubljana 4 - 4  
Lustenau - Salzburg 2 5 - 3  
Renon/Ritten - Neumarkt Riwega 6 - 1  
Val Pusteria - Gherdeina/Gröden 5 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braehead - Sheffield 5 - 2  
Coventry - Edinburgh 7 - 2  
Fife - Manchester 2 - 5  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Motor Ceske Budejovice (3.m.) 1 - 4  
Prostejov - Kladno (3.m.) 3 - 3  
Vsetin - Karlovy Vary (3.m.) 0 - 6  
Zubr Prerov - Slavia Praha (3.m.) 3 - 6  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Herlev Eagles (2.m.) 3 - 5  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Újpest (6.m.) 4 - 2  
FTC - MAC Budapest (6.m.) 1 - 7  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - IPK 2 - 4  
Jokipojat - Leki 5 - 3  
Keupa - Kokkolan Hermes 8 - 1  
Kiekko-Vantaa - SaPKo 3 - 4  
Roki - Espoo United 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Ilves 5 - 2  
Kalpa - JYP 4 - 3  
Kärpät - HIFK 1 - 4  
Lukko - Hämeenlinna 2 - 3  
SaiPa - Kookoo 4 - 0  
Turku PS - Lahti Pelicans 5 - 5  
Ässät - Tappara 3 - 0  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Szocsi (1.m.) 2 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Torp. Nyizsnyij Novgorod (1.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Lengyel b., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoczniowiec Gdansk - Naprzod Janow (1.m.) 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Columbus 4 - 2  
Boston - Montreal 1 - 1  
Calgary - NY Rangers 1 - 3  
Carolina - New Jersey 3 - 1  
Colorado - Minnesota 7 - 1  
Dallas - St. Louis 2 - 2  
Florida - Buffalo 4 - 1  
Las Vegas - Ottawa 4 - 5  
Los Angeles - Chicago 3 - 5  
NY Islanders - Montreal 3 - 6  
Pittsburgh - NY Islanders 2 - 2  
Tampa Bay - Philadelphia 6 - 6  
Vancouver - Nashville 3 - 3  
Winnipeg - Detroit 4 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Storhamar (2.m.) 1 - 9  
Manglerud - Sparta Sarpsborg (2.m.) 2 - 2  
Stavanger - Frisk/Asker (2.m.) 3 - 2  
Valerenga - Lillehammer (2.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Zürich Lions 4 - 1  
Davos - Lugano 3 - 3  
Langnau Tigers - Kloten 3 - 5  
Lausanne - Fribourg 4 - 1  
Servette - Bern 2 - 3  
Zug - Ambri 5 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Skelleftea 2 - 0  
Djurgarden - Mora 2 - 2  
Frölunda - HV 71 4 - 4  
Färjestad - Örebro 1 - 3  
Karlskrona - Rögle 2 - 6  
Lulea - Malmö 2 - 0  
Växjö - Linköping 2 - 0  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Molot Perm (5.m.) 4 - 3  
Ermak Angarszk - Juzsnij Ural Orszk (5.m.) 0 - 0  
Szarjarka Karaganda - Metallurg Novokuznyeck (5.m.) 3 - 5  
Szokol Krasznojarszk - Szarov (5.m.) 4 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Torosz Nyeftekamszk (5.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Oji Eagles (1.m.) 1 - 3  
Kerékpár (Strade Bianche)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - G. van Avermaet 1 - 0  
G. Moscon - A. Lutsenko 1 - 0  
G. Moscon - P. Gilbert 1 - 0  
M. Kwiatkowski - A. Valverde 0 - 1  
M. Kwiatkowski - G. van Avermaet 1 - 0  
M. Kwiatkowski - Z. Stybar 0 - 1  
P. Sagan - A. Valverde 0 - 1  
P. Sagan - G. van Avermaet 1 - 0  
P. Sagan - M. Kwiatkowski 1 - 0  
Strade Bianche 2018    
T. Benoot - D. Ulissi 1 - 0  
T. Benoot - S. Vanmarcke 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Olimpija Ljubljana 81 - 86  
Skopje - Cedevita Zagreb 64 - 85  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Perth (1.m.) 109 - 74  
Melbourne Utd. - NZ Breakers (1.m.) 88 - 77  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Limburg 76 - 52  
Leuven - Willebroek 63 - 77  
Mons - Oostende 78 - 80  
Okapi Aalstar - Liege 98 - 85  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Pinheiros 77 - 77, h.u. 85 - 84  
Caxias do Sul - Universo/Vitória 79 - 78  
Franca - Sorocabana 74 - 67  
Joinville/AABJ - Cearense 73 - 59  
Paulistano - Vasco da Gama 102 - 59  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Ostrava 80 - 87  
MMCITE Brno - Jindrichuv Hradec 90 - 81  
Usti nad Labem - USK Praha 83 - 75  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko Prostejov - Opava 91 - 95  
Svitavy - Pardubice 74 - 97  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Nymburk 76 - 86  
Slavia Praha - Karlovy Vary 96 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Wonju Dongbu 88 - 78  
Jeonju KCC Egis - Incheon Elephants 96 - 89  
Seoul Thunders - Ulsan Mobis Phoebus 93 - 97  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guri Winnus - Cheongju Stars 52 - 62  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Fos-sur-Mer 63 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Boulazac 66 - 66, h.u. 70 - 76  
Limoges - Reims 66 - 81  
Paris Levallois - Pau Orthez 87 - 61  
Strasbourg - Bourg 79 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Lyon 67 - 75  
Landes - Bourges 66 - 68  
Mondeville - Union Hainaut 85 - 63  
Nantes Reze - Lattes Montpellier 80 - 75  
Tarbes - Cavigal Nice 71 - 52  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Holargosz 55 - 57  
Apollon Patra - Marouszi 86 - 58  
Ermisz Agiasz - Periszteri 58 - 67  
Ethnikosz Pireusz - Lefkada 72 - 70  
Kardica - Arkadikosz Tripoli 100 - 67  
Kasztoria - Iraklisz 83 - 78  
Papagou - AE Larissza 89 - 72  
Pszihiko - Doukasz 86 - 65  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Koloszosz Rodosz 95 - 79  
Larissza-Farosz - Kymi 80 - 91  
Lavrio - Rethymno 78 - 77  
Panioniosz - Korivosz Amaliada 70 - 59  
PAOK - Trikala 58 - 54  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skrljevo - Zadar 82 - 99  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tokyo Alvark 83 - 83, h.u. 99 - 92  
Chiba - Tokyo Sunrockers 89 - 48  
Kyoto - Tochigi 94 - 77  
Ryukyu Okinawa - Osaka 60 - 52  
Shiga - Mikawa Kariya 66 - 78  
Shimane - Toyohashi Neophoenix 54 - 85  
Toyama - Nagoya Dolphins 63 - 84  
Yokohama - Kawasaki Brave Thunders 75 - 105  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen - Guangzhou (1.m.) 121 - 113  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Sopot - Rosa Radom 90 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Siedlce 104 - 88  
Gorzow - Bydgoszcz 60 - 72  
Ostrow Wielkopolski - Torun 72 - 75  
Poznan - Sleza Wroclaw 68 - 81  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vytautas Prienai - Lietuvos Rytas 76 - 83  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Pécs 92 - 71  
Atomerőmű - Szolnok 57 - 90  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PINKK-Pécs - Cegléd 62 - 58  
Sopron - Szekszárd 77 - 65  
Vasas - PEAC-Pécs 79 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Golden State 109 - 114  
Chicago - Dallas 108 - 100  
LA Clippers - New York 128 - 105  
Memphis - Denver 102 - 108  
Milwaukee - Indiana 96 - 103  
Orlando - Detroit 104 - 104, h.u. 115 - 106  
Philadelphia - Charlotte 110 - 99  
Phoenix - Oklahoma City 116 - 124  
Utah - Minnesota 116 - 108  
Washington - Toronto 95 - 102  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bayreuth 100 - 68  
Göttingen - Tübingen 95 - 75  
Ludwigsburg - Bayern München 73 - 90  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Trento 68 - 82  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Palma - Barcelona B 76 - 65  
Oviedo - Lleida 67 - 64  
Saenz Horeca Araberri - Valladolid 83 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Barcelona 55 - 61  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Sant Adria 56 - 59  
Ferrol - Campus Promete 75 - 54  
Movistar Estudiantes - Cadi La Seu d'Urgell 60 - 92  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beovuk Belgrád - Zlatibor Cajetina 82 - 95  
Dynamic Belgrád - Vojvodina 76 - 93  
Radnicki Kragujevac - Metalac Farmakom 80 - 86  
Vrsac - Spartak Subotica 87 - 74  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra 64 - 57  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Ruzomberok 81 - 61  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Sentjur 86 - 86, h.u. 95 - 99  
Rogaska - Triglav Kranj 73 - 55  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Polzela 72 - 100  
Zlatorog Lasko - Sezana 86 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Darussafaka 71 - 93  
Trabzonspor - Banvitspor 88 - 84  
Usak Sportif - Besiktas 65 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Adana Botas 66 - 76  
Ormanspor - Besiktas 84 - 87  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Lok.Kubany Krasznodar 93 - 65  
VEF Riga - Zenit Szentpétervár 80 - 90  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Nantes 30 - 30  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Breszt Meskov 33 - 28  
Veszprém - Celje 29 - 22  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - Rosztov 26 - 35  
Nyköbing F. - Győr 24 - 32  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Metz 29 - 27  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koprivnice - Lovosice 28 - 29  
KP Brno - Dukla Praha 30 - 32  
Nove Veseli - Zubri 25 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Holstebro 22 - 32  
Sönderjyske - GOG 26 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Minszk - Silkeborg 27 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Lugi 28 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Brest 26 - 17  
Municipal Craiova - Lada Toljatti 23 - 25  
Viborg - Larvik 28 - 21  
Zalau - Kastamonu 29 - 28  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Limoges 30 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Bourg de Peage 31 - 23  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamatero - Doukasz 14 - 30  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac - Dubrava 24 - 31  
Sesvete - Porec 20 - 25  
Umag - Zamet 33 - 29  
Varazdin - Karlovac 36 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Chrobry Glogow 25 - 29  
MW Elblag - Kwidzyn 25 - 24  
Piotrkow Trybunalski - Wybrzeze Gdansk 21 - 25  
Zaglebie Lubin - Gornik Zabrze 28 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelenia Gora - Zaglebie Lubin 13 - 31  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Kecskemét 37 - 25  
MTK - Érd 21 - 30  
Vác - Debrecen 35 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Drammen 30 - 30  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Schwartau - Hildesheim 25 - 25  
Balingen-Weilstetten - Dessau-Rosslauer 23 - 19  
Emsdetten - Saarlouis 32 - 30  
Konstanz - Aue 33 - 27  
Rhein Vikings Neuss - Elbflorenz 21 - 24  
Wilhelmshaven - Eisenach 24 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Rödertal 24 - 20  
Dortmund - Buxtehude 27 - 26  
Göppingen - Nellingen 31 - 28  
Metzingen - Blomberg-Lippe 25 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZGAU-Szaratov - Permszkije Medvegyi 31 - 27  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Benfica 21 - 24  
Aguas Santas - Boa Hora 40 - 30  
Arsenal da Devesa - Maia 25 - 25  
Avanca - Sporting CP 25 - 32  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corona Brassó - Danubius Galati 21 - 18  
Slatina - Dunarea Braila 17 - 16  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Quabit Guadalajara 29 - 23  
Naturhouse La Rioja - Bidasoa Irun 30 - 30  
Puerto Sagunto - Teucro 25 - 21  
Valladolid - Ciudad Encantada 26 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellon - Canyamelar Valencia 25 - 24  
Granollers - Mavi Nuevas Tecnologias 18 - 27  
Rocasa Gran Canaria - Valladolid 23 - 22  
Zuazo Barakaldo - Elche 27 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Endingen - Amacitia Zürich 23 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Schaffhausen 27 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Skuru 21 - 33  
Önnereds - Höör 13 - 26  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Obilic Belgrád - Metaloplastika 23 - 31  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - JS Saoura 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milton Keynes Dons - Bristol Rovers 0 - 1  
Oxford Utd. - Fleetwood    
Scunthorpe - Oldham 0 - 2  
Southend - Walsall 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Luton 1 - 1  
Carlisle - Grimsby 2 - 0  
Cheltenham - Notts County    
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - QPR    
Bolton - Preston 1 - 3  
Bristol City - Sheffield Wed. 4 - 0  
Derby County - Fulham 1 - 2  
Ipswich - Hull City    
Millwall - Sunderland 1 - 1  
Nottingham - Birmingham 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dover - Leyton 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Atl. Rafaela 2 - 2  
Atl. All Boys - Dep. Moron 0 - 1  
Brown de Adrogue - Sarmiento 2 - 1  
Club Almagro - Santamarina Tandil 1 - 0  
Dep. Flandria - Gimnasia Jujuy 0 - 0  
San Martin de Tucuman - Nueva Chicago 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Huracan 0 - 0  
Rosario Central - Godoy Cruz 1 - 2  
San Lorenzo - Union SF 0 - 0  
Tigre - Talleres Cordoba 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Adelaide Utd. 1 - 0  
Newcastle Jets - Sydney FC 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Sabayil 2 - 1  
Sumqayit - Qarabag Baku 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Eupen 2 - 0  
Charleroi - St. Truiden 0 - 0  
FC Bruges - Kortrijk 2 - 1  
Gent - Oostende 2 - 3  
Mouscron-Peruwelz - Lokeren 1 - 2  
Standard Liege - Mechelen 3 - 2  
Waasland Beveren - Genk 0 - 1  
Zulte Waregem - Anderlecht 2 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Cserno More Várna 1 - 1  
Levszki Szófia - Beroe Stara Zagora 0 - 0  
Ludogorec Razgrad - Szeptemvri Szófia 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Hoffenheim 0 - 2  
E. Frankfurt - Hannover 1 - 0  
Hamburg - Mainz 0 - 0  
RB Leipzig - Dortmund 1 - 1  
Schalke - Hertha BSC 1 - 0  
Wolfsburg - Leverkusen 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstein Kiel - Duisburg 5 - 0  
Nürnberg - Fürth 0 - 2  
Sandhausen - Erzgebirge Aue 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Paderborn 1 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Unterhaching 1 - 2  
Würzburg - Aalen 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Huachipato 2 - 1  
Everton Vina Del Mar - San Luis de Quillota 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz Nicosia - Doxa Katokopiasz 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Anorthoszisz Famaguszta 2 - 2  
Apollon Limasszol - AEL Limasszol 5 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Teplice 3 - 1  
Liberec - Karvina 2 - 2  
Mladá Boleslav - Slavia Praha 0 - 3  
Olomouc - Slovacko 1 - 0  
Zlín - Jablonec 0 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Hobro 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando Pirates - Kaizer Chiefs 3 - 1  
Platinium Stars - Free State Stars 1 - 2  
Supersport Utd. - Maritzburg Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Seongnam 1 - 1  
Daejeon Citizen - Bucheon 1 - 2  
Gwangju - Anyang 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Incheon 2 - 1  
Pohang - Daegu 3 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pepo Lapeenranta - Honka 0 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka Akatemia - Turku PS 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Paris FC 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Grenoble 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Rennes 0 - 2  
Angers - Guingamp 3 - 0  
Metz - Toulouse 1 - 1  
St-Etienne - Dijon 2 - 2  
Troyes - Paris SG 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Xanthi 1 - 0  
Kassziopi Kerkyra - Giannina 1 - 1  
Plataniasz - Lamia 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - AZ Alkmaar 1 - 2  
Heerenveen - Willem II 2 - 0  
NAC Breda - Feyenoord 2 - 1  
PSV - Utrecht 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Rudes 1 - 0  
Osijek - Inter Zapresic    
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - Mohun Bagan 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Mumbai City 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Naft Tehran 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi TA 0 - 0  
Hapoel Bnei Sakhnin - Bnei Yehuda TA 2 - 2  
Maccabi Netanya - Hapoel Ashkelon 2 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Raanana 3 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Matsumoto Yamaga 1 - 1  
Avispa Fukuoka - Kyoto 2 - 2  
Gifu - Yokohama FC 0 - 1  
Kofu - Tokyo Verdi 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Vegalta Sendai 0 - 1  
Kashima A. - Gamba Osaka 1 - 0  
Nagasaki - Sagan Tosu 2 - 2  
Nagoya GE - Jubilo Iwata 1 - 0  
Vissel Kobe - Shimizu SP 2 - 4  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Markhiya 3 - 1  
Qatar SC - Umm-Salal 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Once Caldas 2 - 2  
Envigado - Itagui Leones 1 - 1  
Jaguares de Cordoba - Boyaca Patriotas 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Beijing Renhe 1 - 0  
Shanghai SIPG - Dalian Yifang 8 - 0  
Tianjin Teda - Hebei 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Chrobry Glogow 2 - 1  
Gornik Leczna - Wigry Suwalki 0 - 1  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Olsztyn 1 - 0  
Pogon Siedlce - Zaglebie Sosnowiec 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Pogon Szczecin 0 - 0  
Piast Gliwice - Gornik Zabrze    
Slask Wroclaw - Sandecja Nowy Sacz 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Palanga 2 - 0  
Zalgiris Kaunas - Trakai 1 - 4  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moghreb Tetouan - Rapide Oued Zem 1 - 0  
RSB Berkane - Chabab Atlas Khenifra 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Atlas de Guadalajara 2 - 1  
Tijuana - Lobos BUAP 3 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Atlanta Utd. 4 - 0  
Toronto - Columbus 0 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Paks 0 - 0  
Diósgyőr - FTC 2 - 1  
Haladás - Vasas 3 - 0  
Honvéd - Videoton    
Puskás Akadémia - Debrecen 0 - 0  
Újpest - Mezőkövesd 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Juventus 0 - 1  
Napoli - Roma 2 - 4  
SPAL Ferrara - Bologna 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Salernitana 1 - 3  
Cittadella - Pescara 2 - 0  
Frosinone - Novara 1 - 0  
Spezia - Cesena 1 - 2  
Ternana - Cremonese 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Giana Erminio 2 - 2  
Gavorrano - Pisa 1 - 0  
Livorno - Cuneo 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Teramo 0 - 2  
Pordenone - Albinoleffe 0 - 0  
Sambenedettese - Renate 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Lecce 0 - 2  
Andria - Reggina 0 - 0  
Catania - Siracusa 1 - 0  
Juve Stabia - Sicula Leonzio 3 - 0  
Matera - Catanzaro 2 - 1  
Monopoli - Casertana 1 - 1  
Rende - Bisceglie 1 - 1  
Trapani - Fondi 3 - 1  
Virtus Francavilla - Paganese 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Ural Jekatyerinburg 1 - 0  
FK Krasznodar - Rosztov 3 - 1  
Zenit Szentpétervár - Amkar Perm 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liefering - Ried 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Wolfsberg 2 - 0  
LASK Linz - Sturm Graz 0 - 2  
Mattersburg - Admira Wacker 3 - 2  
St. Pölten - Altach 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - General Diaz 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP B - Arouca 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Marítimo 5 - 0  
Estoril - Braga 0 - 6  
Feirense - Boavista 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Everton 2 - 1  
Leicester - Bournemouth 1 - 1  
Liverpool - Newcastle 2 - 0  
Southampton - Stoke 0 - 0  
Swansea - West Ham 4 - 1  
Tottenham - Huddersfield 2 - 0  
Watford - West Bromwich 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - CSM Politechnika Iasi    
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Kilmarnock 1 - 1  
Celtic - Greenock Morton 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forfar - Raith Rovers    
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Reus 2 - 0  
Lugo - Granada 2 - 1  
Numancia - Zaragoza 1 - 2  
Osasuna - Cadiz 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Fuenlabrada 2 - 1  
Cerceda - Valladolid B 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Caudal Deportivo 2 - 1  
Real Sociedad B - Osasuna B 0 - 0  
Sp. Gijón B - Barakaldo 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia B - Cornella 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Badajoz 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Eibar 1 - 1  
Leganes - Malaga 2 - 0  
Real Madrid - Getafe 3 - 1  
Sevilla - Ath. Bilbao 2 - 0  
Villarreal - Girona 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Chiasso 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Lausanne 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Frej Täby 3 - 1  
Djurgarden - Jönköping Södra 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Sundsvall 1 - 1  
Värnamo - Norrby 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trelleborg - Atvidaberg 3 - 0  
Östersund - Kalmar 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Tvaaker 3 - 0  
Norrköping - Örebro 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Raed 4 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Vozdovac 2 - 1  
Cukaricki - Bacska Palanka 5 - 0  
Mladost Lucani - Spartak Subotica 2 - 0  
Napredak Krusevac - Vojvodina 1 - 0  
RAD Belgrád - Borac 5 - 0  
Radnicki Nis - Partizan Belgrád 1 - 0  
Radnik Surdulica - Macsva Sabacs 2 - 1  
Zemun - Javor Matis 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Trnava 0 - 0  
Nitra - Slovan Bratislava 0 - 1  
Senica - Podbrezova 1 - 0  
Tatran Presov - Ruzomberok 0 - 0  
Zemplin Michalovce - Zilina 1 - 0  
Zlate Moravce - Trencin 1 - 4  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Celje    
Rudar Velenje - Ankaran Hrvatini    
Triglav Kranj - Maribor    
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Manisaspor 2 - 2  
Eskisehirspor - Adana Demirspor 2 - 2  
Gaziantepspor - Balikesirspor 1 - 3  
Samsunspor - Rizespor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Göztepe Izmír 2 - 0  
Karabukspor - Galatasaray 0 - 7  
Kasimpasa - Osmanlispor 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorszkla Poltava - Csernomorec Odessza 2 - 1  
Zirka Kropivnickij - Olekszandria    
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Boston River 2 - 3  
Liverpool Montevideo - Atenas De San Carlos 1 - 0  
Montevideo Wanderers - Danubio 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prestatyn - Barry Town    
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - TNS    
Llandudno FC - Newtown    
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Larne    
Coleraine - Glentoran    
Glenavon - Loughgall 1 - 2  
Linfield - Cliftonville    
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Viljandi Tulevik 1 - 0  
Kalev Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 0 - 1  
Kuressaare - Trans Narva 0 - 5  
Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond 1 - 1  
MMA (Bellator 195)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Caldwell - L. Higo 1 - 0  
J. Archuleta - W. Joplin 1 - 0  
J. Warren - J. Taimanglo 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Newcastle 20 - 21  
Northampton Saints - Sale 25 - 34  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Montpellier 31 - 29  
Bordeaux - Toulouse 19 - 25  
Castres - Section Paloise 27 - 29  
Lyon - Toulon 15 - 6  
Racing-Metro - Brive 17 - 13  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Connacht 26 - 25  
Llanelli Scarlets - Leinster    
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Wellington Hurricanes 9 - 34  
Canterbury Crusaders - Cape Town Stormers 45 - 28  
Durban Sharks - Sydney Waratahs 24 - 24  
Pretoria Bulls - Johannesburg Lions 35 - 49  
Tokyo Sunwolves - Melbourne Rebels 17 - 37  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kanada 40 - 12  
Argentína - Uruguay 31 - 0  
Ausztrália - Spanyolország 24 - 0  
Ausztrália - Szamoa 24 - 7  
Dél-Afrika - Anglia 24 - 19  
Dél-Afrika - Wales 26 - 21  
Fidzsi-szigetek - Kenya 14 - 17  
Fidzsi-szigetek - Oroszország 38 - 0  
Franciaország - Oroszország 31 - 7  
Kanada - Wales 21 - 19  
Kenya - Franciaország 14 - 19  
Skócia - Argentína 19 - 21  
Szamoa - USA (Helyszín: USA) 12 - 26  
USA - Spanyolország 28 - 17  
Új-Zéland - Skócia 26 - 17  
Új-Zéland - Uruguay 28 - 7  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians-Guarulhos - Canoas 3 - 1  
Maringa - Minas 1 - 3  
Taubate Funvic - Sesi SP 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Praia 1 - 3  
Pinheiros - BRB/Brasilia 3 - 0  
Sao Caetano - Bauru 3 - 1  
Sesc RJ - Osasco Nestle 3 - 1  
Sesi SP - Fluminense 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Deajeon Blue Fangs 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Incheon Heungkuk 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Toulouse 3 - 0  
Tourcoing - Montpellier 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - St-Raphael 1 - 3  
Cannes - Nantes 3 - 0  
Paris SC - Evreux 3 - 1  
Vandoeuvre-Nancy - Venelles 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Toyota Body Queenseis (1.m) 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toyoda Gosei - JT Thunders (1.m.) 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai - Jiangsu (4.m.) 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Belchatow 0 - 3  
GKS Katowice - Bielsko-Biala 3 - 2  
Olsztyn - Resovia Rzeszow 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Budowlani Torun 2 - 3  
Ostrowiec Swietokrzyski - LKS Lodz 0 - 3  
Pila - Muszynianka Muszyna 3 - 0  
Proxima Krakkó - Bydgoszcz 3 - 1  
Rzeszow - Dabrowa Gornicza 3 - 0  
Röplabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Nyíregyháza 3 - 1  
Újpest - Vasas 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Scandicci 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Dinamo Moszkva 1 - 3  
Fakel Novij Urengoj - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 0  
Jaroszlavl - Kuzbassz Kemerovo 2 - 3  
Jugra Szurgut - Ural Ufa 1 - 3  
Lokomotív Novoszibirszk - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 1  
Nova Novokujbisevszk - Belogorje Belgorod 3 - 2  
Zenit Kazany - Zenit Szentpétervár 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Dinamo Kazany (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mediterraneo de Castellon - UBE L'Illa Grau 2 - 3  
Rio Duero Soria - Melilla 3 - 0  
Tarragona - Vecindario Gran Canaria 0 - 3  
Teruel - Uriba Palma 3 - 0  
Ushuaia Ibiza - Barcelona 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Vakifbank Istanbul (1.m.) 0 - 3  
Bursa Bld. Spor - Fenerbahce (1.m.) 1 - 3  
Halkbank Ankara - Galatasaray (1.m.) 3 - 2  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - N. Saengkham (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
J. Higgins - G. Wilson (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Strandröplabda (Fort Lauderdale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Lupo D / Nicolai P 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Losiak B / Kantor P 2 - 1  
Solberg Salgado/SoutoMaio - Hyden J / Brunner T 2 - 1  
Strandröplabda (Fort Lauderdale, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Schneider I - Bednarczuk/Santos Lisboa 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Sweat B / Ross S 0 - 2  
Lima T / Maximo C H - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Seixas De Freitas/Alves - Hermannova B / Slukova M 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Lima T / Maximo C H 2 - 0  
Sweat B / Ross S - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Sweat B / Ross S - Seixas De Freitas/Alves 1 - 2  
Sífutás (Sprint, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolshunov - L. Chanavat 0 - 1  
A. Harvey - E. Iversen    
F. Pellegrino - J.H. Klaebo 1 - 0  
F.H. Krogh - S.B. Skar 0 - 1  
R. Hakola - R. Jouve 1 - 0  
Sprint, Lahti 2018    
Sífutás (Sprint, női, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Falk - I. Ingemarsdotter 1 - 0  
I.F. Östberg - H. Weng 1 - 0  
K. Parmakoski - M. Björgen 0 - 1  
K. Randall - J. Diggins    
L. van der Graaff - S. Caldwell 1 - 0  
S. Nilsson - M.C. Falla 0 - 1  
Sprint, női, Lahti 2018    
Síugrás (Lahti, csapatverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Japán 1 - 0  
Ausztria - Szlovénia 1 - 0  
Japán - Szlovénia 1 - 0  
Lahti, csapatverseny 2018    
Lengyelország - Norvégia 1 - 0  
Németország - Lengyelország 1 - 0  
Németország - Norvégia 1 - 0  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Donaldson - K. Anderson 1 - 2  
J.M. Del Potro - A. Zverev 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrison R / Sock J - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Murray J / Soares B - Mektic N / Peya A 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Vögele - R. Peterson 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena/Parra Santon - Maria T / Watson H 0 - 2  
Christian K / Santamaria - Maria T / Watson H 1 - 2  
Christian K / Santamaria - Puig M / Stephens S 2 - 0  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bautista-Agut - L. Pouille 2 - 0  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Paes L - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Copil - D. King 0 - 2  
V. Pospisil - M. Klizan 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bondarenko - A. Tomljanovic 2 - 0  
S. Errani - A. Anisimova 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brady J / King V - Townsend T / Wickmayer Y 0 - 2  
Dolehide C / Riske A - Brady J / King V 0 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / De Paula F - Bolelli S / Giannessi A 1 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Jarry - H. Zeballos 2 - 1  
P. Cuevas - F. Fognini 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlocq C / Kicker N - Koolhof W / Sitak A 0 - 2  
Dutra Silva R / Jebavy R - Delbonis F / Gonzalez M 1 - 2  
Tenisz (Yokohama, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jor. Thompson - Y. Uchiyama 0 - 2  
Tenisz (Yokohama, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ratiwatana / Ratiwatana - Kamke T / Puetz T 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Kotor 15 - 5  
Partizan Belgrád - Budvanszka Rivijera Budva 14 - 11  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Vasas 8 - 7  
UVSE - Tatabánya 4 - 9  
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Miskolc 10 - 21  
Eger - FTC 10 - 11  
Honvéd - BVSC 10 - 9  
Szolnok - OSC 11 - 4  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - Dunaújváros 14 - 11  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Yafai - G. McDonnell 0 - 1  
K. Brook - S. Rabchenko 1 - 0  

 

2018.03.02.
Atlétika (Fedettpályás vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Schippers - M. Ahoure (női 60 m síkfutás)    
E. Thompson - M-J. Ta Lou (női 60 m síkfutás)    
L. Manyonga - J. Lawson (távolugrás)    
Márton A. - C. Borel (női súlylökés)    
Márton A. - D. Thomas-Dodd (női súlylökés)    
Márton A. - Női súlylökés    
Darts (UK Open Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alcinas - A. Roy 4 - 6  
A. Davidson - M. Burgoine    
A. Gilding - G. Clemens 0 - 6  
A. Hamilton - J. Wattimena 0 - 6  
A. Hamilton - W. O'Connor    
A. Lewis - D. van Duijvenbode 5 - 10  
A. Norris - D. van Duijvenbode 4 - 6  
A. Pullen - M. Rice    
A. Roy - G. Price 6 - 10  
B. Brooks - C. Quantock 6 - 4  
B. McClelland - D. Airey 4 - 6  
C. Dobey - H. Ward 10 - 2  
C. Harris - T. Mitchell 6 - 1  
C. Lacey - M. Biggs    
C. Reyes - B. van de Pas 5 - 6  
C. Winstanley - M. Craddock    
D. Brown - P. Hogan 5 - 6  
D. Chisnall - R. Meikle 6 - 10  
D. Gurney - J. Klaasen 10 - 9  
D. Johnson - J. Scott 4 - 6  
D. Lee - H. Ward 0 - 6  
D. Pallett - R. Thornton 10 - 8  
D. Pilgrim - I. Jopling 6 - 2  
D. Prins - R. Meulenkamp 4 - 10  
D. Read - J. Davis 6 - 5  
G. Killington - A. Jenkins 6 - 4  
I. White - S. Whitlock 10 - 7  
J. Clayton - M. Barnard 10 - 6  
J. Cullen - K. Brown 8 - 10  
J. De Zwaan - M. van Gerwen 10 - 8  
J. Henderson - M. Edgar 4 - 10  
J. Justicia - J. Cullen 2 - 6  
J. Mold - P. Jiwa 6 - 5  
J. Morris - J. Part 2 - 6  
J. Part - D. Evans 10 - 2  
J. Pipe - S. Bunting 3 - 10  
J. Richardson - R. Rickwood 0 - 6  
J. Wilson - G. Price 2 - 6  
K. Anderson - V. van der Voort 10 - 7  
K. Huybrechts - G. Clemens 10 - 8  
K. Ratajski - D. Webster 10 - 7  
K. Shepherd - A. Hunt 6 - 4  
K. Shepherd - M. Smith 5 - 10  
L. Evans - D. van den Bergh 6 - 3  
L. Kelly - L. Humphries 0 - 6  
M. Atkins - P. Whitworth 3 - 6  
M. Barnard - S. Robertson    
M. King - R. van Barneveld 10 - 4  
M. Mansell - R. Meikle 5 - 6  
M. McGowan - D. van Duijvenbode    
M. Norton - R. van Barneveld 5 - 6  
M. Rasztovits - C. Cadby 5 - 10  
M. Schindler - R. Harrington 10 - 7  
M. Walsh - A. Roy 2 - 6  
N. Aspinall - R. Cross 8 - 10  
P. Hogan - P. Nicholson 10 - 6  
P. Nicholson - T. Jenkins 6 - 5  
P. Wright - N. Rafferty 9 - 10  
R. Eidams - A. Johnson 6 - 4  
R. Evans - A. Hajimina 6 - 1  
R. Evans - L. Humphries 10 - 6  
R. Harrington - R. Burnett 6 - 5  
R. Meulenkamp - A. Hibbert 6 - 4  
R. Owen - J. Lewis 10 - 2  
R. Owen - M. Burgoine 6 - 4  
R. Rickwood - G. Anderson 3 - 10  
R. Rickwood - R. Berndt    
S. Beaton - J. Wattimena 8 - 10  
S. Stevenson - J. Wade 6 - 10  
S. Tate - M. Rasztovits 3 - 6  
S. West - D. Pilgrim 10 - 9  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Viikingit Helsinki 6 - 7  
Koovee Tampere - Welhot 2 - 5  
Turku PS - Salba 5 - 4  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Gjellerasen 0 - 5  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Slavia Praha 2 - 1  
Melnik - Litomerice 3 - 10  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cisternino - Latina 2 - 2  
Feldi Eboli - Imola Castello 2 - 5  
Napoli - Kaos Futsal 3 - 3  
Rieti - Acqua & Sapone 2 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magna Gurpea - Jaen 2 - 3  
Murcia - Peniscola 5 - 1  
Palma Futsal - Ribera Navarra 4 - 0  
Santa Coloma - CA Gran Canaria 5 - 3  
Zaragoza - Levante 2 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Bakersfield 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Plzen 4 - 0  
Litvínov - Vítkovice 1 - 1  
Mountfield HK - Jihlava 2 - 4  
Olomouc - Brno 7 - 2  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 6 - 2  
Trinec - Pardubice 2 - 6  
Zlín - Chomutov 5 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Odense (1.m.) 3 - 2  
SönderjyskE - Gentofte (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Fehérororsz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Molodecsno (2.m.) 0 - 1  
Junoszt Minszk - HC Lida (2.m.) 3 - 1  
Nyeman Grodno - Khimik Ska Novopolotsk (2.m.) 5 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Metallurg Zslobin (2.m.) 6 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Heinolan Peliitat 4 - 3  
IPK - Leki 2 - 1  
Kokkolan Hermes - Espoo United 8 - 5  
Tuto - SaPKo 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät 2 - 2  
Hämeenlinna - Vaasan Sport 3 - 1  
JYP - Turku PS 2 - 3  
Tappara - Ilves 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Epinal - Strasbourg 3 - 6  
Nice - Chamonix-Morzine 5 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lyon (5.m.) 2 - 2  
Grenoble - Mulhouse (5.m.) 3 - 2  
Rouen - Angers (5.m.) 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Minnesota 5 - 3  
Boston - Pittsburgh 8 - 4  
Dallas - Tampa Bay 4 - 4  
Edmonton - Nashville 2 - 4  
Florida - New Jersey 3 - 2  
Los Angeles - Columbus 5 - 2  
Philadelphia - Carolina 1 - 4  
San Jose - Chicago 7 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Crimmitschau 3 - 4  
Bietigheim/Bissingen - Riessersee 4 - 4  
Dresden - Freiburg 0 - 1  
Heilbronn - Frankfurt Löwen 4 - 2  
Lausitzer Füchse - Bad Nauheim 3 - 2  
Ravensburg - Kassel 4 - 1  
Tölzer Löwen - Kaufbeuren 3 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - München 1 - 5  
Düsseldorf - Eisbären Berlin 2 - 6  
Ingolstadt - Nürnberg 6 - 2  
Iserlohn - Schwenningen 2 - 5  
Mannheim - Köln 2 - 0  
Straubing - Krefeld 3 - 2  
Wolfsburg - Augsburg 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Südtirol Bolzano 1 - 3  
Villach - Graz 4 - 4  
Znojmo - Dornbirn 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Salzburg 3 - 6  
Klagenfurt - Linz 3 - 2  
Medvescak Zagreb - Vienna Capitals 1 - 1  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Ajoie (3.m.) 3 - 3  
Langenthal - Visp (3.m.) 5 - 2  
Olten - Thurgau (3.m.) 4 - 1  
Rapperswil - Zug 2 (3.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - AIK 4 - 2  
Karlskoga - Oskarshamn 4 - 1  
Leksand - Timra 1 - 2  
MODO - Almtuna 3 - 3  
Troja/Ljungby - Tingsryd 3 - 6  
Vita Hasten - Pantern Malmö 4 - 1  
Västervik - Södertälje 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rögle - Karlskrona 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Poprad 3 - 6  
Kosice - Trencin 0 - 3  
Liptovsky Mikulas - Nitra 0 - 4  
Nove Zamky - Zilina 4 - 7  
Zvolen - B. Bystrica 4 - 2  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campo Mourao - Vasco da Gama 79 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Anyang 121 - 97  
Seoul Knights - Goyang 96 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Bucheon KEB 76 - 61  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Unicaja Malaga 80 - 76  
Panathinaikosz - Olympiakosz 71 - 71, h.u. 85 - 87  
Real Madrid - Fenerbahce Ülker 83 - 86  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Le Havre 88 - 69  
Charleville-Mezieres - Roanne 67 - 71  
Denain - Nantes 53 - 66  
Evreux - St-Chamond 86 - 54  
Lille - Quimper 75 - 63  
Orleans - Blois 81 - 98  
Vichy-Clermont - Poitiers 94 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Nanterre 70 - 89  
Dijon - Hyeres-Toulon 98 - 71  
Le Portel - Monaco 72 - 73  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - RS Elasto Painters 80 - 80, h.u. 100 - 92  
Globalport Batang Pier - Phoenix Fuelmasters 100 - 104  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - GKK Sibenik 94 - 70  
Zabok - Alkar Sinj 72 - 66  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ryukyu Okinawa - Osaka 78 - 66  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Philadelphia 97 - 108  
Miami - LA Lakers 113 - 131  
Portland - Minnesota 108 - 99  
Sacramento - Brooklyn 100 - 100, h.u. 116 - 111  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Hamburg 75 - 69  
Hagen - Paderborn 94 - 84  
Hanau - Orange Academy 65 - 58  
Trier - Ehingen 88 - 74  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Telekom Bonn 73 - 89  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clavijo Calzados Robusta - Castello 78 - 74  
Huesca - Manresa 77 - 82  
Leyma Coruna - Caceres 79 - 75  
Ourense - Prat Joventut 61 - 58  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - OKK Belgrád 88 - 61  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podcetrtek - LTHcast Skofja Loka 92 - 80  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar SCBT - Bietigheim 30 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonder - Kolding 25 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Odense 22 - 23  
Köbenhavn - Holstebro 33 - 32  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Billere 25 - 32  
Creteil - Istres 24 - 28  
Nancy - Chartres 29 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Nice 24 - 24  
Toulon - Nantes 23 - 24  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Filipposz Veria - Edessza 25 - 23  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Tatabánya 24 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Kisvárda 23 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TUSEM Essen - Coburg 26 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suceava - Potaissa Turda 27 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mecalia Atl. Guardes - Bera Bera 21 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Skövde 31 - 28  
Ricoh HK - Alingsas 21 - 33  
Ystad IF - Aranäs 26 - 18  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Ljubljana - Ribnica 21 - 25  
Trebnje - Smartno 30 - 28  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Norvégia 0 - 2  
Portugália - Ausztrália 0 - 0  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Kanada 0 - 1  
Svédország - Dél-Korea 1 - 1  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Hollandia 2 - 3  
Japán - Izland 2 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biskra - USM Alger 0 - 1  
Setif - Constantine 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Alger - MO Bejaia 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough - Leeds 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Lanus 2 - 1  
Belgrano de Cordoba - Patronato Parana 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Melbourne Victory 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - Bremen 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Darmstadt 0 - 2  
Kaiserslautern - Union Berlin 4 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Rostock 1 - 1  
Lotte - Karlsruhe 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Audax Italiano 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Finnország 4 - 0  
Wales - Olaszország 0 - 3  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ausztria 0 - 2  
Spanyolország - Belgium 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Magyarország 1 - 0  
Koreai NDK - Szlovákia 1 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - CD Olimpia 2 - 0  
Seattle - Santa Tecla 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Dukla Praha 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Thisted 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Mamelodi Sundowns 1 - 3  
Bidwest Wits - Baroka 1 - 1  
Cape Town City - Chippa Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Sharjah 0 - 0  
Hatta - Dibba Al-Fujairah 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Al-Assiouty 3 - 1  
Petrojet - Misr Lel Makasa 0 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - Vaasa PS 1 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Mariehamn (Helyszín: Mariehamn) 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Lens 1 - 1  
Bourg-Peronnas - Ajaccio 5 - 4  
Brest - Tours 1 - 3  
Chateauroux - Nancy 1 - 0  
Clermont - Reims 2 - 1  
Quevilly Rouen - Niort 1 - 2  
Valenciennes - Orleans 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Lyon Duchere 3 - 3  
Dunkerque - Les Herbiers 1 - 2  
Pau - Laval 0 - 1  
Red Star 93 - Beziers 0 - 1  
Rodez Aveyron - Sannois St-Gratien 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Bordeaux 2 - 1  
Nice - Lille 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Ajax 2 1 - 2  
Dordrecht - Telstar 2 - 3  
F. Sittard - Maastricht    
Helmond - AZ Alkmaar 2 3 - 0  
Oss - Cambuur 2 - 1  
RKC Waalwijk - Nijmegen 0 - 2  
Volendam - FC Eindhoven 3 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roda - Heracles 0 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Cibalia 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - Gokulam Kerala 3 - 1  
Chennai City - Minerva Punjab 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Pune 2 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padideh Mashhad - Sepidrood Rasht 1 - 0  
Saipa Karaj - Foolad Khuzestan 2 - 0  
Sanat Naft Abadan - Siah Jamegan Mashhad 4 - 1  
Sepahan - Gostaresh Tabriz 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Petah Tikva 0 - 2  
Hapoel Afula - Hapoel Nazareth Illit 2 - 2  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Rishon Lezion 0 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Hasharon 2 - 1  
Maccabi Herzliya - Hapoel Ramat Gan 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Sapporo 3 - 3  
Kashiwa R. - Yokohama FM 2 - 0  
Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Kharaitiyat 3 - 2  
Al-Sailiya - Al-Khor 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Guangzhou R&F 4 - 5  
Henan Jianye - Tianjin Quanjian 0 - 4  
Shanghai Shenhua - Changchun Yatai 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Odra Opole 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TBB Nieciecza - Wisla Plock 1 - 2  
Zaglebie Lubin - Lechia Gdansk 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Boca Juniors 0 - 0  
Junior de Barranquilla - Palmeiras 0 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja Casablanca - Ittihad Tanger 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Németország 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Triestina - Bassano 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Rubin Kazany 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - WSG Wattens    
Kapfenberg - BW Linz    
Wacker Innsbruck - Austria Lustenau 2 - 1  
Wiener Neustadt - Hartberg    
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Sol de America 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Sporting CP 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oviedo - Barcelona B 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Qadisiyah 3 - 4  
Al-Hilal (KSA) - Al-Faisaly 1 - 0  
Al-Ittifaq (KSA) - Ohud Medina 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Krsko Posavlje    
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Ümraniyespor 3 - 0  
Giresunspor - Gaziantep Bld. Spor 4 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Kayserispor 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Warrington 21 - 12  
Wigan - Widnes 32 - 16  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Benetton Treviso    
Edinburgh - Munster    
Port Elizabeth S. Kings - Newport Dragons 45 - 13  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Waikato Chiefs 21 - 27  
Queensland Reds - Canberra Brumbies 18 - 10  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Cheonan Skywalkers 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poitevin Poitiers - Nice 3 - 0  
Rennes - Nantes 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Chamalieres 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Zawiercie 3 - 0  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Wilson - Yu Delu (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
I. Burns - N. Saengkham (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
R. O'Sullivan - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
Yan Bingtao - B. Hawkins (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
Strandröplabda (Fort Lauderdale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Cerutti A / Oscar Schmidt - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Carvalhaes G A / Felipe V G 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Saxton B / O'Gorman G 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Pedlow S / Schachter S 0 - 2  
Gibb J / Crabb T - Hyden J / Brunner T 1 - 2  
Goncalves Oliv. / Stein - Ranghieri A / Caminati M 0 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Pedlow S / Schachter S 2 - 1  
Liamin N / Krasilnikov V - Carvalhaes G A / Felipe V G 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Plavins M / Tocs E 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Fijalek G / Bryl M 1 - 2  
Plavins M / Tocs E - Beeler N / Krattiger M 2 - 1  
Ranghieri A / Caminati M - Lupo D / Nicolai P 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Saxton B / O'Gorman G - Hyden J / Brunner T 1 - 2  
Solberg Salgado P / Souto - Fijalek G / Bryl M 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Velichko - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Strandröplabda (Fort Lauderdale, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Lima T / Maximo C H 0 - 2  
Behrens K / Ittlinger S - Bieneck V / Schneider I 1 - 2  
Borger K / Kozuch M - Broder J L / Pischke T 2 - 0  
Branagh N / Fendrick L - Bednarczuk/Santos Lisboa 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Kholomina S / Makroguzova 2 - 1  
Hughes S / Claes K - Sweat B / Ross S 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Wang F / Xia X 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Bednarczuk/Santos Lisboa 0 - 2  
Lima T / Maximo C H - Borger K / Kozuch M 2 - 1  
Seixas De Freitas/Alves - Bansley H / Wilkerson B 2 - 1  
Sweat B / Ross S - Antonelli/Solberg Salgado 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeon Chung - K. Anderson 0 - 2  
J.M. Del Potro - D. Thiem 2 - 0  
R. Harrison - A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Gonzalez S / Peralta J 2 - 0  
Demoliner M / Querrey S - Murray J / Soares B 0 - 2  
Harrison R / Sock J - Lopez F / Lopez M 2 - 1  
Mektic N / Peya A - Marach O / Pavic M 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gavrilova - L. Tsurenko 0 - 2  
L. Tsurenko - K. Mladenovic 2 - 0  
Shuai Zhang - R. Peterson 0 - 2  
V. Cepede Royg - D. Gavrilova 1 - 2  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jakupovic D / Rus A - Puig M / Stephens S 0 - 2  
Sanchez Palau A S / Zaraz - Arruabarrena/Parra Santon 0 - 2  
Smith A / Voracova R - Christian K / Santamaria 0 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - L. Pouille 1 - 2  
M. Jaziri - R. Bautista-Agut 0 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Ram R - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Dzumhur D / Krajinovic F - Cerretani J / Paes L 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Harrison - V. Pospisil 0 - 2  
M. Giron - V. Pospisil 1 - 2  
M. Klizan - P. Polansky 2 - 0  
T.H. Fritz - D. Sela 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady L / Reid M - King E / Pasha N 1 - 2  
Polansky P / Shamasdin A - Krajicek A/ Withrow J 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dolehide - A. Anisimova 0 - 2  
D.R. Collins - S. Errani 0 - 2  
V. Golubic - A. Tomljanovic 0 - 2  
Y. Wickmayer - K. Bondarenko 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Townsend T / Wickmayer Y - Krejcikova B / Lapko V 2 - 1  
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - S. Bolelli 0 - 2  
G. Andreozzi - D. Popko 2 - 1  
S. Bolelli - A. Giannessi 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - N. Jarry 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - F. Fognini 0 - 2  
H. Zeballos - R. Dutra da Silva 2 - 1  
L. Mayer - P. Cuevas 1 - 2  
N. Kicker - R. Dutra da Silva 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Zeballos H - Berlocq C / Kicker N    
Tenisz (Yokohama, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - T. Kamke 2 - 0  
G. Soeda - Y. Uchiyama 1 - 2  
Jor. Thompson - S. Robert 2 - 1  
T. Ito - H. Moriya 2 - 0  
Tenisz (Yokohama, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ratiwatana / Ratiwatana - Ito T / Uesugi K 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Mladost Zagreb 5 - 9  
Mornar - VK Posk 5 - 5  

 

2018.03.01.
Atlétika (Fedettpályás vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dibaba - H.O. Obiri (női 3000 m) 1 - 0  
M. Lasitskene - V. Cunningham (női magasugrás) 1 - 0  
M.E. Barshim - D. Lysenko (magasugrás) 0 - 1  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - P. Wright    
G. Anderson - R. Cross    
M. Suljovic - M. van Gerwen    
R. van Barneveld - M. Smith    
S. Whitlock - G. Price    
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Classic Tampere 4 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Mullsjö 5 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Tucson 3 - 2  
Ontario Reign - San Antonio 2 - 2  
Rochester - Bridgeport 1 - 1  
Rockford - Texas Stars 2 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Renon/Ritten 5 - 3  
Jesenice - Gherdeina/Gröden 6 - 2  
Neumarkt Riwega - Val Pusteria 1 - 9  
Olimpija Ljubljana - Zell am See 7 - 0  
Salzburg 2 - Asiago 1 - 5  
Vipiteno/Sterzing - Klagenfurt 2 10 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - FTC (5.m.) 4 - 1  
Újpest - Brassó (5.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Fehérororsz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Molodecsno (1.m.) 2 - 4  
Junoszt Minszk - HC Lida (1.m.) 4 - 0  
Nyeman Grodno - Khimik Ska Novopolotsk (1.m.) 7 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Metallurg Zslobin (1.m.) 7 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti Pelicans - Kalpa 2 - 4  
Ässät - SaiPa 5 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Amur Habarovszk 1 - 1  
Barisz Asztana - Avangard Omszk 3 - 4  
Dinamo Riga - Jokerit 3 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 0 - 3  
Lada Toljatti - Szocsi 2 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - CSZKA Moszkva 2 - 5  
Metallurg Magnyitogorszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 2  
Slovan Bratislava - Dinamo Minszk 4 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Barsz Kazany 4 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Traktor Cseljabinszk 1 - 4  
SZKA Szentpétervár - Szeversztal Cserepovec 0 - 0  
Szpartak Moszkva - Dinamo Moszkva 4 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Vityaz Podolszk 1 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Podhale Nowy Targ (4.m.) 4 - 2  
Orlik Opole - GKS Katowice (4.m.) 0 - 5  
Polonia Bytom - GKS Tychy (4.m.) 3 - 7  
Unia Oswiecim - Comarch Cracovia (4.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Liepaja (4.m.) 5 - 3  
Zemgale/LLU - Mogo Riga (4.m.) 4 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Calgary 5 - 2  
Montreal - NY Islanders 3 - 1  
St. Louis - Detroit 2 - 1  
Tampa Bay - Buffalo 1 - 1  
Vancouver - NY Rangers 5 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stavanger (1.m.) 4 - 2  
Lillehammer - Valerenga (1.m.) 7 - 2  
Sparta Sarpsborg - Manglerud (1.m.) 2 - 2  
Storhamar - Lorenskog (1.m.) 9 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Frölunda 1 - 2  
HV 71 - Skelleftea 3 - 1  
Linköping - Färjestad 2 - 2  
Lulea - Mora 3 - 0  
Malmö - Djurgarden 3 - 3  
Örebro - Växjö 1 - 2  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Sorocabana 95 - 73  
Joinville/AABJ - Universo/Vitória 52 - 68  
Paulistano - Botafogo 112 - 64  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Ulsan Mobis Phoebus 75 - 88  
Seoul Thunders - Incheon Elephants 71 - 69  
Wonju Dongbu - Jeonju KCC Egis 73 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Guri Winnus 86 - 71  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Himki Moszkva 87 - 77  
Maccabi TA - CSZKA Moszkva 73 - 93  
Milano - Anadolu Efes 77 - 64  
Valencia - Brose Bamberg 86 - 70  
Zalgiris Kaunas - Barcelona 90 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mersin BB - UR Venezia 73 - 79  
Nagyezsda Orenburg - P. Avenida 68 - 85  
Villeneuve d'Ascq Lille - Antakya Hatay 74 - 72  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Siauliai 71 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Indiana 107 - 102  
Boston - Charlotte 134 - 106  
Dallas - Oklahoma City 100 - 100, h.u. 110 - 111  
Detroit - Milwaukee 110 - 87  
LA Clippers - Houston 92 - 105  
Memphis - Phoenix 102 - 110  
Orlando - Toronto 104 - 117  
San Antonio - New Orleans 116 - 121  
Washington - Golden State 101 - 109  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Samorin 51 - 60  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Selestat 28 - 20  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Montpellier 26 - 19  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - FH 24 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Melsungen 32 - 31  
Lemgo - Füchse Berlin 22 - 25  
Minden - R-N. Löwen Kronau 24 - 35  
Stuttgart - Magdeburg 31 - 32  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - Baia Mare 28 - 26  
CSM Bukarest - Focsani 34 - 23  
Politehnica Iasi - Steaua Bukarest 24 - 32  
Politehnica Timisoara - Dinamo Bukarest 28 - 31  
Vaslui - Fagaras 26 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Kriens 30 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Kristianstad 24 - 29  
Sävehof - HIF Karlskrona 30 - 29  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Kostolac - Pozarevac 29 - 24  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belouizdad - Medea 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Botev Plovdiv    
Ludogorec Razgrad - Szeptemvri Szófia    
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Ceara 0 - 0  
Ferroviario CE - Vila Nova 1 - 1  
Figueirense - Atlético MG 0 - 1  
Fluminense - Avai 1 - 2  
Internacional - Cianorte 2 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Dep. Saprissa 1 - 1  
Dallas - Tauro FC 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Bröndby 0 - 1  
Nordsjaelland - Silkeborg 3 - 1  
Sönderjyske - Aalborg 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - FC Seoul 0 - 0  
Jeonbuk - Ulsan 2 - 0  
Suwon Bluewings - Jeonnam 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Dhafra 3 - 1  
Al-Ain - Al-Wahda 6 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Entag El Harby - Al-Nasr (EGY) 1 - 1  
ENPPI - Al-Mokawloon Arab 3 - 2  
Smouha - Ismaily 1 - 2  
Wadi Degla - El Raja Matrouh 2 - 3  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Lyon 1 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - AEK Athén 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Kerala Blasters 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Persepolis 1 - 0  
Pars Jonoubi Jam - Zob Ahan 0 - 0  
Tractor Tabriz - Paykan 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Maccabi Haifa 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Sadd 4 - 3  
Al-Gharafa - Al-Rayyan 6 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin SC - Bolivar 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - River Plate 2 - 2  
Independiente SF - Emelec 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - Santos 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Independiente 1 - 0  
Millonarios - Corinthians 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Puebla 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - UNAM Pumas 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Franciaország 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Uniao Oliveirense 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Manchester City 0 - 3  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannstadt - FCS Bukarest 3 - 0  
Universitatea Craiova - Dinamo Bukarest    
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Levante 1 - 0  
Betis - Real Sociedad 0 - 0  
Las Palmas - Barcelona 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Taawon 5 - 1  
Al-Fateh - Al-Faiha 3 - 2  
Al-Shabab (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 3 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Fenerbahce 2 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Skócia 2 - 3  
U19Macedónia - U19Finnország 0 - 0  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Belogorje Belgorod 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Casalmaggiore 3 - 1  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Menen 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Ostrava 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Seoul Woori 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Seoul Caltex 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Paris Volley 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Hebei 3 - 0  
Henan - Tianjin 3 - 1  
Liaoning - Hubei 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Sichuan 2 - 3  
Shandong - Guangdong 0 - 3  
Shanghai - Beijing 3 - 0  
Zhejiang - Jiangsu 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Trefl Gdansk 0 - 3  
Röplabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Kaposvár 3 - 1  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - M. Gould (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
C. Steadman - N. Saengkham 2 - 4  
Fang Xiongman - B. Hawkins 2 - 4  
G. Greene - J. Astley 3 - 4  
I. Burns - A. Songsermsawad 4 - 2  
J. Astley - G. Wilson 2 - 4  
J. Lisowski - N. Bond 3 - 4  
J. Wattana - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
K. Wilson - N. Saengkham 0 - 4  
L. Highfield - C. Wakelin 4 - 1  
L. Highfield - I. Burns 3 - 4  
M. Allen - G. Wilson 3 - 4  
M. Dunn - Xu Si 4 - 2  
M. Gould - M.J. Williams (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Stevens - Yan Bingtao (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
N. Bond - J. Higgins (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
R. O'Sullivan - D. Grace (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
R. O'Sullivan - M. Dunn (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
R. Williams - Liang Wenbo (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
S. Bingham - M. Stevens (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
S. Craigie - J. Higgins (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
Yan Bingtao - P. Ebdon 4 - 1  
Yu Delu - B. Woollaston 4 - 0  
Yu Delu - Liang Wenbo 4 - 1  
Strandröplabda (Fort Lauderdale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Sivolap M / Yarzutkin A 2 - 0  
Bouter J / Varenhorst C - Ranghieri A / Caminati M 1 - 2  
Cerutti A / Oscar Schmidt - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Mol H N / Berntsen M 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Stoyanovskiy O / Velichko I 0 - 2  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Hyden J / Brunner T 1 - 2  
Goncalves Oliv. / Stein - Gibb J / Crabb T 0 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Virgen J / Ontiveros L 1 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - HerreraAlepuz/Gav.Collado 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Mol A B / Sorum C S 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Patterson C / Slick S 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Samoilovs A / Smedins J 2 - 0  
McHugh C / Schumann D - Carvalhaes G A / Felipe V G 0 - 2  
Mol H N / Berntsen M - Pedlow S / Schachter S 0 - 2  
Patterson C / Slick S - Fijalek G / Bryl M 1 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Koekelkoren D / Van Walle 1 - 2  
Plavins M / Tocs E - Solberg Salgado P / Souto Maior Wanderl 1 - 2  
Strandröplabda (Fort Lauderdale, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Ross A / Klineman A 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Lehtonen R / Ahtiainen N 2 - 0  
Broder J L / Pischke T - Kociolek K / Kolosinska K 2 - 1  
Davidova V / Shchypkova I - Bieneck V / Schneider I 0 - 2  
Day E / Hochevar B - Lehtonen R / Ahtiainen N 0 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Bednarczuk/Santos Lisboa 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Wang F / Xia X 1 - 2  
Kholomina S / Makroguzova - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Kholomina S / Makroguzova N 0 - 2  
Kolocova K / Kvapilova M - Seixas De Freitas/Alves 0 - 2  
Lahti T / Parkkinen A - Broder J L / Pischke T 0 - 2  
Lunde I / Ulveseth O J - Wang F / Xia X 0 - 2  
Meppelink M / Keizer S - Lima T / Maximo C H 1 - 2  
Schuetzenhoefer/Plesiutsc - Bieneck V / Schneider I 1 - 2  
Stubbe J / Van Iersel M - Lima T / Maximo C H 1 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - K. Anderson 0 - 2  
D. Shapovalov - D. Thiem 0 - 2  
F. Lopez - J. Donaldson 0 - 2  
F. Lopez - T. Kokkinakis 2 - 0  
J.M. Del Potro - D. Ferrer 2 - 1  
P. Gojowczyk - A. Zverev 0 - 2  
R. Harrison - D.S. Schwartzman 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Basilashvili N - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Mektic N / Peya A 0 - 2  
Chung H / Shapovalov D - Murray J / Soares B 0 - 2  
Gonzalez S / Peralta J - Marrero D / Verdasco F 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Harrison R / Sock J    
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - K. Mladenovic 1 - 2  
M. Puig - R. Peterson 0 - 2  
M. Sakkari - S. Vögele 0 - 2  
S. Stephens - A. Rus 2 - 1  
S. Stephens - S. Vögele 1 - 2  
Shuai Zhang - J.B. Teichmann 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Geuer N - Christian K / Santamaria 0 - 2  
Cepede Royg V / Haddad Ma - Arruabarrena/Parra Santon 1 - 2  
Krawczyk D / Olmos G - Adamczak M / Dzalamidze N 2 - 0  
Kudryavtseva A / Rodionov - Jakupovic D / Rus A 0 - 2  
Maria T / Watson H - Krawczyk D / Olmos G 2 - 1  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - E. Donskoy 2 - 0  
M. Jaziri - S. Tsitsipas 2 - 1  
R. Bautista-Agut - B. Coric 2 - 0  
Y. Sugita - L. Pouille 1 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzumhur D / Krajinovic F - Gasquet R / Herbert P-H    
Haase R / Middelkoop M - Dodig I / Ram R 0 - 2  
Klaasen R / Venus M - Cerretani J / Paes L 1 - 2  
Matkowski M / Qureshi A - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Harrison - D. Novikov 2 - 0  
D. King - J. Chardy    
M. Copil - M. Krueger 2 - 1  
R. Ojeda Lara - D. Sela 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Lindstedt R - Krajicek A/ Withrow J    
King E / Pasha N - Stakhovsky S / Youzhny M 2 - 0  
Petzschner P / Smyczek T - Polansky P / Shamasdin A 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Ahn - S. Errani 0 - 2  
M. Linette - D.R. Collins 1 - 2  
Su-Wei Hsieh - C. Dolehide 0 - 2  
Y-Y. Duan - V. Golubic 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brady J / King V - Elbaba J / Neel I 2 - 0  
Chang S / Mueller A - Dolehide C / Riske A 0 - 2  
Petkovic A / Schiavone F - Krejcikova B / Lapko V 0 - 2  
Townsend T / Wickmayer Y - Duan Y Y / Wang Y 2 - 1  
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - G. Andreozzi 0 - 2  
C. Taberner - C. Garin 1 - 2  
J. Kovalik - A. Giannessi 1 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / De Paula F - Collarini A / Taberner C 2 - 0  
Lipovsek Puches T / Londe - Kovalik J / Zapata Miralles B 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - G. Clezar 2 - 0  
G. Monfils - H. Zeballos 1 - 2  
N. Jarry - G. Pella 2 - 1  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellucci T / Sa A - Delbonis F / Gonzalez M 0 - 2  
Tenisz (Yokohama, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Nguyen - S. Robert 0 - 2  
G. Soeda - Di Wu 2 - 0  
Jor. Thompson - H. Ehara 2 - 0  
Y. Uchiyama - S. Hazawa 2 - 0  
Tenisz (Yokohama, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsui T / Yi C H - Ito T / Uesugi K 1 - 2  
Rungkat C / Zhang Z - Kamke T / Puetz T 0 - 2  

 

2018.02.28.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Welhot - Happee Jyväskylä 4 - 10  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Fredrikstad 7 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Malans (1.m.) 4 - 3  
Rychenberg Winterthur - Langnau (2.m.) 4 - 9  
Wiler-Ersigen - Uster (1.m.) 12 - 5  
Zug - Köniz (2.m.) 9 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Helsingborg 5 - 5  
Falun - Pixbo Wallenstam 3 - 3  
Storvreta - Linköping 9 - 1  
Örebro - Växjö 8 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Binghamton 1 - 4  
San Diego - San Antonio 3 - 0  
Toronto Marlies - Syracuse 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Vsetin (2.m.) 5 - 0  
Kladno - Prostejov (2.m.) 2 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Havirov (2.m.) 4 - 2  
Slavia Praha - Zubr Prerov (2.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Plzen 4 - 4  
Chomutov - Trinec 2 - 2  
Mladá Boleslav - Olomouc 3 - 3  
Pardubice - Litvínov 2 - 1  
Sparta Praha - Zlín 3 - 2  
Vítkovice - Mountfield HK 4 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Espoo United 4 - 5  
IPK - Jokipojat 1 - 1  
Keupa - Tuto 2 - 5  
Kiekko-Vantaa - Imatra Ketterä 1 - 0  
Kokkolan Hermes - Roki 3 - 3  
SaPKo - Leki 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lukko 0 - 0  
JYP - Kookoo 4 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Rouen (4.m.) 2 - 4  
Bordeaux - Gap (4.m.) 4 - 3  
Lyon - Amiens (4.m.) 4 - 4  
Mulhouse - Grenoble (4.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Podhale Nowy Targ (3.m.) 0 - 0  
Orlik Opole - GKS Katowice (3.m.) 2 - 8  
Polonia Bytom - GKS Tychy (3.m.) 1 - 3  
Unia Oswiecim - Comarch Cracovia (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Liepaja (3.m.) 6 - 1  
Zemgale/LLU - Mogo Riga (3.m.) 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Carolina 3 - 3  
Dallas - Calgary 2 - 0  
Florida - Toronto 2 - 2  
Las Vegas - Los Angeles 1 - 4  
Minnesota - St. Louis 8 - 3  
Pittsburgh - New Jersey 2 - 3  
San Jose - Edmonton 5 - 2  
Washington - Ottawa 3 - 2  
Winnipeg - Nashville 5 - 6  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Bremerhaven 5 - 6  
Eisbären Berlin - München 3 - 2  
Ingolstadt - Krefeld 5 - 1  
Iserlohn - Köln 3 - 1  
Nürnberg - Düsseldorf 2 - 1  
Schwenningen - Mannheim 1 - 4  
Wolfsburg - Straubing 1 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dornbirn 4 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Vienna Capitals 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Kloten 5 - 3  
Bern - Davos 2 - 0  
Fribourg - Biel 1 - 1  
Langnau Tigers - Servette 1 - 3  
Lausanne - Zug 3 - 3  
Lugano - Zürich Lions 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Brynäs 0 - 2  
Frölunda - Malmö 1 - 1  
Färjestad - HV 71 8 - 2  
Mora - Linköping 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin 2 - 0  
Detva - Zvolen 1 - 6  
Liptovsky Mikulas - Nove Zamky 2 - 0  
Nitra - Zilina 3 - 2  
Poprad - Kosice 4 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Nyeftyanyik Almetyevszk (4.m.) 3 - 3  
Himik Voszkreszenszk - SZKA-Neva (4.m.) 1 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Ermak Angarszk (4.m.) 4 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Szarjarka Karaganda (4.m.) 2 - 5  
Molot Perm - Dinamo Szentpétervár (4.m.) 3 - 2  
Szarov - Szokol Krasznojarszk (4.m.) 6 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Torpedo Kamenogorszk (4.m.) 2 - 1  
Zvezda Csehov - Zauralje Kurgan (4.m.) 0 - 2  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sencur Kranj - Levicki Patrioti 63 - 77  
Zlatorog Lasko - Körmend 89 - 81  
Kosárlabda (Balti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Jurmala/Fenikss 81 - 89  
Parnu - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 66 - 96  
Rapla - Tartu Ulikool 67 - 73  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Mons 81 - 54  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campo Mourao - Botafogo 71 - 60  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - USK Praha 70 - 73  
Kolin - Usti nad Labem 71 - 71, h.u. 78 - 81  
Ostrava - MMCITE Brno 77 - 63  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Olomoucko Prostejov 97 - 94  
Opava - Pardubice 87 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Goyang 94 - 97  
Seoul Knights - Anyang 78 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Cheongju Stars 63 - 76  
Kosárlabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Famila Schio (1.m.) 73 - 61  
Jekatyerinburg - USK Praha (1.m.) 97 - 70  
Sopron - Fenerbahce (1.m.) 55 - 60  
Yakin Dogu Univ. - Bourges (1.m.) 83 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Girona 62 - 65  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Cavigal Nice 99 - 59  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - SM Beermen 95 - 80  
Tropang Texters - NLEX Road Warriors 101 - 75  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - Amintasz Dafni 77 - 77, h.u. 82 - 86  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sleza Wroclaw - Zaglebie Sosnowiec 88 - 71  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Chicago 118 - 103  
Cleveland - Brooklyn 129 - 123  
Denver - LA Clippers 120 - 122  
Miami - Philadelphia 102 - 101  
Milwaukee - Washington 104 - 107  
Portland - Sacramento 116 - 99  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Baunach 81 - 69  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Ulm 89 - 54  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesi - GSA Udine 78 - 74  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Aalborg 23 - 25  
Skjern - Silkeborg 30 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Esbjerg 26 - 23  
Randers - Silkeborg 29 - 29  
Viborg - Ringköbing 35 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Riihimaen Cocks 33 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Saran 33 - 24  
Ivry - Cesson 19 - 26  
Massy Essonne - Tremblay 20 - 29  
Nantes - St. Raphael 31 - 27  
Pays d'Aix - Nimes 29 - 23  
Toulouse - Dunkerque 25 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Le Havre 27 - 22  
Issy Paris - Metz 30 - 30  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HAN Szaloniki - Fivosz Szikiesz 24 - 24  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Fram 37 - 31  
Grotta - Haukar 20 - 35  
Valur - Stjarnan 29 - 31  
Vikingur Reykjavik - Afturelding 24 - 29  
ÍBV - Selfoss 35 - 36  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Azoty Pulawy 32 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Fyllingen 26 - 34  
Falk Horten - Elverum 26 - 28  
Halden - Bodö 32 - 32  
Kolstad - Sandnes 24 - 19  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Byasen 32 - 28  
Oppsal - Gjerpen 31 - 26  
Storhamar - Molde 27 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Oldenburg 29 - 19  
Neckarsulm - Thüringer HC 27 - 39  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - UOR Moszkva 34 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Zvezda Zvenyigorod 27 - 20  
Rosztov - Asztrahanocska 33 - 33  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Braila - Roman Neamt 27 - 26  
Slatina - Ramnicu Valcea 20 - 16  
U Cluj - Bistrita 23 - 27  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Dinamo Pancevo 39 - 25  
Tatran Presov - Nexe Nasice 26 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Zamora 30 - 26  
Huesca - Anaitasuna 27 - 21  
Morrazo Cangas - Granollers 30 - 33  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - St. Gallen 20 - 20  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Suhr Aarau 28 - 20  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Samot Arandjelovac 33 - 23  
Jugovic Kac - Obilic Belgrád 23 - 24  
Metaloplastika - Spartak Vojput 21 - 17  
Partizan Belgrád - Sloga Pozega 37 - 25  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Krka Novo Mesto 26 - 29  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Norvégia 4 - 3  
Portugália - Kína 2 - 1  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Oroszország 3 - 1  
Kanada - Svédország 1 - 3  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Izland 0 - 0  
Japán - Hollandia 2 - 6  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tottenham - Rochdale 6 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Beroe Stara Zagora    
Vereja - Pirin Blagoevgrad    
Vitosa Bistritsa - Slavia Szófia    
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Vitória 1 - 0  
Goiás - Coritiba 1 - 0  
Ponte Preta - Sampaio Correa 0 - 0  
Sao Paulo - CRB 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Wales 0 - 1  
Olaszország - Svájc 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Spanyolország 0 - 2  
Belgium - Csehország 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Koreai NDK 0 - 2  
Szlovákia - Dél-Afrika 0 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Herediano 3 - 1  
Tijuana - Motagua 1 - 1  
Toronto - Colorado 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - FC Köbenhavn 0 - 2  
OB Odense - Lyngby 3 - 1  
Randers - Helsingor 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Cape Town - Supersport Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Al-Nasr (UAE) 1 - 2  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Jazeera (UAE) 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Daklyeh - Al-Ahly (EGY) 0 - 3  
Tanta - Al-Ittihad (EGY) 0 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambly - Strasbourg 1 - 0  
Paris SG - Marseille 3 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - PAOK 1 - 3  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Twente 4 - 0  
Feyenoord - Willem II 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Atl. Kolkata 5 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Kfar Saba 0 - 0  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Beer Sheva 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Piast Gliwice 0 - 0  
Gornik Zabrze - Pogon Szczecin 0 - 0  
Lech Poznan - Slask Wroclaw 2 - 1  
Wisla Krakkó - Korona Kielce 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Cruzeiro 4 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Estudiantes LP 0 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Győr 0 - 0  
Dorog - Debrecen 2 - 3  
Honvéd - Siófok    
Puskás Akadémia - ZTE 1 - 0  
Vác - Diósgyőr 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - FUS Rabat 3 - 0  
RSB Berkane - Hassania Agadir 1 - 1  
Wydad Casablanca - FAR Rabat 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Correcaminos UAT - Monterrey 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Mineros de Zacatecas 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Atlas de Guadalajara 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Pachuca 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Queretaro 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Atalanta 1 - 0  
Lazio - Milan 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toszno - Lucs Vlagyivosztok 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Ried 2 - 1  
Salzburg - Austria Klagenfurt 7 - 0  
Sturm Graz - Wimpassing 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Caldas 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimn. Segoviana - Toledo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Valencia 1 - 1  
Atl. Madrid - Leganes 4 - 0  
Eibar - Villarreal 1 - 0  
Getafe - Deportivo 3 - 0  
Malaga - Sevilla 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Grasshoppers 2 - 1  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Perugia 0 - 3  
Roeselare - Fenerbahce 3 - 1  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Friedrichshafen 1 - 3  
PAOK - Valepa Sastamala 3 - 1  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Belchatow 3 - 2  
Dinamo Moszkva - Lokomotív Novoszibirszk 2 - 3  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Jastrzebski Wegiel 3 - 2  
Zenit Kazany - Toulouse 3 - 0  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Arkas Izmir 3 - 0  
Trentino - Noliko Maaseik 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Praia - Sesc RJ 2 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Resovia Rzeszow 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 0  
Stuttgart - Dresden 3 - 1  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Ravenna 2 - 3  
Jugra Szurgut - Naefels 3 - 2  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - NUC Neuchatel 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Ansan Rush&Cash 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Gimcheon Expressway 0 - 3  
Röplabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Békéscsaba 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - VCO Berlin 3 - 0  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mehta - M.J. Williams (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
B. Woollaston - A. McGill 4 - 3  
C. Steadman - T. Un-Nooh 4 - 2  
C. Wakelin - A. Higginson 4 - 2  
D. Dale - J. Astley (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
D. Grace - Jak. Jones 4 - 0  
Ding Junhui - L. Highfield (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Fang Xiongman - Chen Zifan 4 - 2  
G. Greene - S. Carrington 4 - 3  
G. Wilson - D. Wells 4 - 3  
J. Wattana - M. Holt 4 - 2  
Jam. Jones - A. Songsermsawad 1 - 4  
K. Dunham - Yan Bingtao 2 - 4  
L. Brecel - M. Dunn 1 - 4  
Liang Wenbo - M. Selby (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Lyu Haotian - J. Lisowski 2 - 4  
M. Allen - S. Vahedi (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
N. Bond - A. Carter 4 - 3  
N. Robertson - I. Burns 3 - 4  
N. Saengkham - J. Trump (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
O. Lines - Yu Delu 2 - 4  
P. Ebdon - A. Hamilton 4 - 1  
R. McLeod - K. Wilson 0 - 4  
R. O'Sullivan - G. Dott (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
R. Walden - M. Gould 3 - 4  
R. Williams - I. Preece 4 - 0  
S. Bingham - J. Page (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Craigie - K. Maflin 4 - 1  
S. Donaldson - M. Stevens (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
S. Maguire - J. Higgins (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
T. Ford - B. Hawkins 0 - 4  
Xu Si - M. Georgiou 4 - 2  
Strandröplabda (Fort Lauderdale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Sivolap M / Yarzutkin A 2 - 0  
Carvalhaes G A / Felipe V - Stoyanovskiy O / Velichko I 0 - 2  
Cerutti A / Oscar Schmidt - Beeler N / Krattiger M 2 - 1  
Doppler C / Horst A - McHugh C / Schumann D 2 - 1  
Goncalves Oliv. / Stein - Perusic O / Schweiner D 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Hyden J / Brunner T 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Gibb J / Crabb T 1 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Pedlow S / Schachter S - Saxton B / O'Gorman G 1 - 2  
Plavins M / Tocs E - Bouter J / Varenhorst C 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Fijalek G / Bryl M 2 - 0  
Solberg Salgado P / Souto - Ranghieri A / Caminati M 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Mol A B / Sorum C S 0 - 2  
Strandröplabda (Fort Lauderdale, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Davidova V / Shchypkova I 1 - 2  
Artacho M / Clancy T - Lehtonen R / Ahtiainen N 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Kociolek K / Kolosinska K 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Behrens K / Ittlinger S 1 - 2  
Branagh N / Fendrick L - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Branagh N / Fendrick L - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 0  
Davidova V / Shchypkova I - Borger K / Kozuch M 0 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Stubbe J / Van Iersel M 1 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Meppelink M / Keizer S 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Sweat B / Ross S 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Hughes S / Claes K 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Kholomina S / Makroguzova N 2 - 0  
Hughes S / Claes K - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Bansley H / Wilkerson B 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Broder J L / Pischke T 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Artacho M / Clancy T 0 - 2  
Laboureur C / Sude J - Day E / Hochevar B 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Borger K / Kozuch M 0 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Stubbe J / Van Iersel M - Behrens K / Ittlinger S 0 - 2  
Sweat B / Ross S - Lima T / Maximo C H 2 - 0  
Wang F / Xia X - Lahti T / Parkkinen A 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - T. Kokkinakis 0 - 2  
C. Norrie - D. Thiem 1 - 2  
D.S. Schwartzman - F. Verdasco 2 - 0  
E. Escobedo - Hyeon Chung 0 - 2  
Hyeon Chung - D. Young 2 - 0  
J. Donaldson - M. Ebden 2 - 0  
J. Sock - E. Escobedo 0 - 2  
J.M. Del Potro - M. Zverev 2 - 0  
M. McDonald - A. Zverev 0 - 2  
P. Gojowczyk - L. Gomez 2 - 0  
R. Nadal - F. Lopez    
S. Johnson - A. Zverev    
T. Daniel - F. Lopez 1 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mclachlan B / Monroe N - Demoliner M / Querrey S 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - K. Mladenovic 0 - 2  
B. Haddad Maia - H. Watson 2 - 1  
I-C. Begu - V. Cepede Royg 0 - 2  
J.B. Teichmann - J. Fett 2 - 0  
Kr. Pliskova - R. Zarazua 0 - 2  
L. Tsurenko - Ar. Rodionova 2 - 0  
R. Peterson - A. Cornet 2 - 0  
R. Zarazua - D. Gavrilova 0 - 2  
S. Vögele - T. Maria 2 - 0  
Shuai Zhang - J. Paolini 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudryavtseva A / Rodionov - Jakupovic D / Rus A    
Puig M / Stephens S - Jurak D / Parmentier P 2 - 1  
Smith A / Voracova R - Brengle M / Mchale C 2 - 0  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - B. Coric 0 - 2  
E. Donskoy - D. Dzumhur 2 - 0  
F. Krajinovic - M. Baghdatis 2 - 0  
K. Khachanov - L. Pouille 1 - 2  
M. Jaziri - R. Haase 2 - 0  
R. Bautista-Agut - P-H. Herbert 2 - 1  
S. Tsitsipas - P. Kohlschreiber 2 - 1  
Y. Sugita - J-L. Struff 2 - 0  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Inglot D - Rojer J-J / Tecau H 1 - 2  
Khachanov K / Paire B - Cerretani J / Paes L    
Klaasen R / Venus M - Bopanna R / Roger-Vasseli 2 - 1  
Sharan D / Sugita Y - Matkowski M / Qureshi A 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - D. King 1 - 2  
H. Laaksonen - M. Klizan 0 - 2  
M. Krueger - R. Opelka 2 - 0  
P. Polansky - S. Kozlov 2 - 0  
T.H. Fritz - N. Gombos 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady L / Reid M - Nedunchezhiyan J / Raja P 2 - 0  
Chardy J / Lindstedt R - Copil M / Klizan M 2 - 0  
Krajicek A/ Withrow J - Menendez-Maceiras A / Sela D 2 - 0  
NYS H / Skupski N - Petzschner P / Smyczek T 0 - 2  
Roelofse R / Schnur M - King E / Pasha N 0 - 2  
Stakhovsky S / Youzhny M - Huey/Lipsky 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - N. Gibbs 2 - 0  
A. Tomljanovic - V. Lepchenko    
R. Hogenkamp - K. Bondarenko 0 - 2  
T. Townsend - K. Ahn 0 - 2  
Y. Wickmayer - S. Kenin 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dolehide C / Riske A - Broady N / Hrdinova E 2 - 0  
Errani S / Sorribes Tormo - Duan Y Y / Wang Y    
Golubic V / Linette M - Townsend T / Wickmayer Y 0 - 2  
Goncalves P C / Marand S - Elbaba J / Neel I 1 - 2  
Olaru I R / Savchuk O - Chang S / Mueller A 0 - 2  
Tomljanovic A / Zvonareva - Petkovic A / Schiavone F 1 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Popko - J.I. Londero 2 - 1  
E. Lopez-Perez - P. Sousa 2 - 0  
G. Andreozzi - An. Martin 2 - 0  
G.M. Moroni - S. Bolelli 0 - 2  
J. Kovalik - A. Collarini 2 - 0  
J. Kovalik - M. Cuevas 2 - 0  
J.I. Galarza - A. Giannessi 0 - 2  
L. Djere - P. Krstin 0 - 2  
P. Krstin - F. Gaio 1 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / De Paula F - Casanova H / Galarza J I 2 - 0  
Arguello F / Romboli F - Bolelli S / Giannessi A 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - G. Garcia-Lopez 1 - 2  
G. Clezar - T. Monteiro 2 - 1  
J. Domingues - F. Fognini 0 - 2  
L. Mayer - C. Berlocq 2 - 0  
S. Ofner - P. Cuevas 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bernardi P / Monteiro T - Berlocq C / Kicker N 0 - 2  
Dutra Silva R / Jebavy R - Duran G / Molteni A 2 - 0  
Koolhof W / Sitak A - Arends S / Begemann A 2 - 0  
Koolhof W / Sitak A - Carballes Baena R / Garcia-Lopez G 2 - 0  
Tenisz (Yokohama, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duck Hee Lee - C. Ilkel 1 - 2  
H. Moriya - J. Millman    
T. Ito - J. Kubler 2 - 1  
T. Kamke - J. Jung 2 - 0  
Tenisz (Yokohama, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Hsieh C-P - Kamke T / Puetz T 0 - 2  
Matsui T / Yi C H - Donati M / Leshem E    
Ratiwatana / Ratiwatana - Purcell M / Whittington A 2 - 0  
Rungkat C / Zhang Z - Peng H-Y / Siljestrom A 2 - 0  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Dinamo Moszkva 9 - 9  
Hannover - Olympiakosz 7 - 12  
OSC - Jug Dubrovnik 4 - 7  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spandau Berlin - Steaua Bukarest 11 - 9  
Szolnok - Jadran Herceg Novi 13 - 10  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - FTC 8 - 13  
SM Verona - Marseille 11 - 10  

 

2018.02.27.
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Usti nad Labem 5 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Höllviken 6 - 8  
Jönköping - Thorengruppen 3 - 3  
Futsal (Copa del Rey)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Inter Movistar 3 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Sparta Praha 3 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Texas Stars 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Val Pusteria 1 - 1  
Fassa - Klagenfurt 2 4 - 4  
Feldkirch - Bregenzerwald 7 - 4  
Gherdeina/Gröden - Neumarkt Riwega 3 - 3  
Jesenice - Vipiteno/Sterzing 1 - 1  
Olimpija Ljubljana - Cortina 3 - 1  
Renon/Ritten - Lustenau 7 - 4  
Zell am See - Salzburg 2 1 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Vsetin (1.m.) 5 - 1  
Kladno - Prostejov (1.m.) 4 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Havirov (1.m.) 5 - 0  
Slavia Praha - Zubr Prerov (1.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Jihlava 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Hvidovre 2 - 2  
Odense - Esbjerg 1 - 6  
Rungsted - Herning 2 - 4  
Rödovre - Gentofte 5 - 1  
SönderjyskE - Herlev Eagles 5 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Diósgyőr (4.m.) 0 - 6  
FTC - MAC Budapest (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kalpa 1 - 1  
Ilves - Lahti Pelicans 3 - 0  
Kärpät - Kookoo 4 - 2  
SaiPa - JYP 6 - 1  
Turku PS - Jukurit 5 - 1  
Vaasan Sport - Tappara 2 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix-Morzine - Epinal 4 - 6  
Strasbourg - Nice 5 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Rouen (3.m.) 0 - 3  
Bordeaux - Gap (3.m.) 3 - 1  
Lyon - Amiens (3.m.) 7 - 5  
Mulhouse - Grenoble (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Admiral Vlagyivosztok 5 - 3  
Avangard Omszk - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Traktor Cseljabinszk 1 - 3  
Barsz Kazany - Torp. Nyizsnyij Novgorod 5 - 2  
CSZKA Moszkva - Szeversztal Cserepovec 1 - 4  
Dinamo Minszk - Dinamo Riga 5 - 3  
Jokerit - SZKA Szentpétervár 5 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Jugra Hanti-Manszijszk 4 - 0  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Lada Toljatti 0 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - Szocsi 3 - 1  
Szpartak Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 2  
Vityaz Podolszk - Slovan Bratislava 5 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Vancouver 3 - 1  
Columbus - Washington 5 - 1  
Los Angeles - Las Vegas 2 - 2  
Montreal - Philadelphia 0 - 0  
Tampa Bay - Toronto 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Frisk/Asker 1 - 4  
Lillehammer - Storhamar 6 - 5  
Stavanger - Sparta Sarpsborg 1 - 4  
Stjernen - Manglerud 4 - 5  
Valerenga - Lorenskog 6 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crimmitschau - Bietigheim/Bissingen 7 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol Bolzano - Graz 7 - 1  
Znojmo - Villach 6 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Salzburg 3 - 2  
Medvescak Zagreb - Innsbruck 5 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-Fonds (2.m.) 4 - 1  
Thurgau - Olten (2.m.) 4 - 6  
Visp - Langenthal (2.m.) 2 - 5  
Zug 2 - Rapperswil (2.m.) 1 - 6  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Leksand 1 - 3  
Almtuna - Troja/Ljungby 3 - 2  
Oskarshamn - Västervik 4 - 3  
Pantern Malmö - MODO 1 - 6  
Södertälje - Vita Hasten 4 - 1  
Timra - Karlskoga 2 - 0  
Tingsryd - Björklöven 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Lulea 1 - 5  
Skelleftea - Örebro 3 - 1  
Växjö - Rögle 5 - 0  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Nyeftyanyik Almetyevszk (3.m.) 1 - 5  
Himik Voszkreszenszk - SZKA-Neva (3.m.) 2 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Ermak Angarszk (3.m.) 2 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Szarjarka Karaganda (3.m.) 2 - 4  
Molot Perm - Dinamo Szentpétervár (3.m.) 2 - 6  
Szarov - Szokol Krasznojarszk (3.m.) 2 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Torpedo Kamenogorszk (3.m.) 1 - 0  
Zvezda Csehov - Zauralje Kurgan (3.m.) 2 - 5  
Kosárlabda (Balti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ogre - Siauliai 75 - 78  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caxias do Sul - Cearense 67 - 60  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Incheon Elephants 76 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Widzew Lodz 92 - 66  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Lakers 104 - 123  
Boston - Memphis 109 - 98  
Brooklyn - Chicago 104 - 87  
Dallas - Indiana 109 - 103  
New Orleans - Phoenix 125 - 116  
New York - Golden State 111 - 125  
Oklahoma City - Orlando 112 - 105  
Sacramento - Minnesota 100 - 118  
Toronto - Detroit 123 - 94  
Utah - Houston 85 - 96  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panama - Uruguay 86 - 75  
Paraguay - Argentína 61 - 83  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Mexikó 52 - 75  
USA - Puerto Rico 83 - 75  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Aarhus 28 - 33  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Gornik Zabrze 19 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Veszprém 26 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKIF Krasznodar - Szpartak Moszkva 30 - 32  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Vojvodina 32 - 27  
Gorenje Velenje - Metalurg Skopje 37 - 25  
RK Zagreb - Vardar Pro Skopje 24 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Endingen - Gossau 17 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Lugi 29 - 25  
Malmö - Kristianstad 21 - 17  
Skövde - Ricoh HK 27 - 23  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swansea - Sheffield Wed. 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peterborough - Walsall 2 - 1  
Wimbledon - Blackburn 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wycombe - Coventry 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull City - Barnsley 1 - 1  
Reading - Sheffield Utd. 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Jujuy - Agropecuario Argentino 1 - 0  
Quilmes - Brown de Adrogue 3 - 0  
Santamarina Tandil - San Martin de Tucuman 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - San Lorenzo 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Ludogorec Razgrad    
Dunav Ruse - CSZKA Szófia    
Etar Veliko Tarnovo - Cserno More Várna    
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - Union Espanola 4 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Aarhus GF 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Cape Town City 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - El Gaish Talaea 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Creteil 1 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Les Herbiers - Lens 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Osijek    
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indian Arrows - Mohun Bagan 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Mumbai City 5 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Ashdod 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - TBB Nieciecza 2 - 2  
Legia Varsó - Jagiellonia Bialystok 0 - 2  
Sandecja Nowy Sacz - Zaglebie Lubin 0 - 1  
Wisla Plock - Cracovia Krakkó 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Gremio 1 - 1  
Monagas - Cerro Porteno 0 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Paks 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Frosinone 2 - 2  
Empoli - Avellino 1 - 1  
Entella - Cittadella 0 - 1  
Novara - Foggia 0 - 1  
Palermo - Ascoli 4 - 1  
Venezia - Ternana 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Kurszk 0 - 0  
SZKA Habarovszk - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Hartberg 4 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Voluntari 3 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Astra Giurgiu 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Kilmarnock 1 - 1  
St. Johnstone - Rangers 1 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peterhead - Clyde 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Livingston 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Real Madrid 1 - 0  
Girona - Celta Vigo 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Young Boys - Basel 2 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Galatasaray 1 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Macedónia - U19Finnország 5 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Ballymena Utd. 1 - 0  
Carrick - Dungannon 1 - 0  
Glentoran - Warrenpoint 5 - 0  
Linfield - Glenavon 0 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Derry City 0 - 1  
Dundalk - Limerick 8 - 0  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mulhouse - Rzeszow 1 - 3  
Volero Zürich - Alba Blaj 3 - 0  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Prostejov 3 - 1  
Novara - Conegliano 3 - 1  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Vizura Ruma 3 - 2  
Dinamo Kazany - Marica Plovdiv 3 - 1  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Budowlani Lodz 3 - 0  
Galatasaray - Vakifbank Istanbul 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindemans Aalst - Ziraat Bankasi Ankara 1 - 3  
Montpellier - Verona 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mincsanka Minszk - Uralocska Jekatyerinburg 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - Maliye Piyango Ankara 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursa Bld. Spor - Hermes Oostende 3 - 0  
Olympiakosz - Aesch Pfeffingen 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Incheon Air Jumbos 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Shanghai (3.m.) 0 - 3  
Tianjin - Liaoning (3.m.) 3 - 0  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borg - S. Vahedi 0 - 4  
A. Burden - Liang Wenbo (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
A. McGill - B. Eltahhan 4 - 1  
A. McManus - Xu Si 0 - 4  
A. Mehta - M. O'Donnell 4 - 3  
D. Grace - R. Richards 4 - 3  
G. Wilson - S. Baird 4 - 1  
H. Akbar - M. Dunn 0 - 4  
J. Astley - Anda Zhang 4 - 2  
J. Higgins - M. Selt (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
J. Lisowski - M. Joyce 4 - 3  
J. Perry - S. Maguire (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
J. Robertson - K. Maflin (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
Jam. Jones - A. Ursenbacher (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
K. Wilson - R. Milkins (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
L. Brecel - J. Boileau (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Mann - M. Georgiou 0 - 4  
M. Stevens - K. Doherty (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. White - M. Gould (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M.J. Williams - M. King (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Mei Xiwen - Jak. Jones (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
N. Bond - L. Kleckers 4 - 2  
N. Saengkham - R. Muir 4 - 2  
O. Lines - E. Sharav 4 - 3  
P.S. Davison - Lyu Haotian 2 - 4  
R. McLeod - A. Duffy 4 - 2  
R. O'Sullivan - R. Hull    
R. Williams - A. Taylor 4 - 0  
R.T. Chuan Leong - B. Woollaston 3 - 4  
S. Carrington - P. Lines (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
S. Craigie - L. Fernandez 4 - 0  
S. Murphy - G. Greene (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
Yu Delu - B.J. Castle 4 - 2  
Strandröplabda (FortLauderdale-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Allen W / Doherty R - HA L / WU J 2 - 0  
Betzien M / Erdmann J - Beeler N / Krattiger M 0 - 2  
Breer F / Haussener Y - Prudel M / Szalankiewicz 0 - 2  
Crabb T / De Sol S - Ermacora M / Pristauz-Tel 1 - 2  
Dressler C / Seidl R - Sheaf J / Gregory C 0 - 2  
Ehlers N / Schuemann L - Mol H N / Berntsen M 1 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Böckermann M / Flüggen L 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Kolaric L / Klasnic D 2 - 0  
Hagenbuch S / Metral Q - Böckermann M / Flüggen L 0 - 2  
Kazhamiaka F / Grabovskyy - Bouter J / Varenhorst C 1 - 2  
Kujawiak K / Rudol M - Bouter J / Varenhorst C 0 - 2  
Kujawiak K / Rudol M - Nolvak K / Tiisaar M 2 - 0  
McHugh C / Schumann D - Kunert T / Waller P 2 - 1  
Mol H N / Berntsen M - Prudel M / Szalankiewicz 2 - 0  
Morais Filho/Barbosa Sant - Wang Y / Zhou C 2 - 0  
Plantinga M / Nusbaum A - Perusic O / Schweiner D 1 - 2  
Rumsevicius A / Kazdailis - Zemljak N / Pokersnik D 2 - 0  
Sheaf J / Gregory C - Beeler N / Krattiger M 0 - 2  
Solberg Salgado P / Souto - GAO P / LI Y 2 - 1  
Solberg Salgado P / Souto - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 0  
Thole J / Wickler C - Krou Y / Aye Q 0 - 2  
Strandröplabda (FortLauderdale-selejtező,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloem L / Sinnema J - Bieneck V / Schneider I 0 - 2  
Caluori L / Gerson D - Radarong V / Udomchavee T 2 - 0  
Day E / Hochevar B - Eiholzer N / Steinemann E 2 - 1  
Day E / Hochevar B - Strauss N / Freiburger E 2 - 0  
Dubovcova N / Strbova A - Matei A M / Vaida B    
Dumbauskaite I / Povilait - Lunde I / Ulveseth O J 1 - 2  
Flint B / Larsen K - Galindo A / Galindo C 2 - 0  
Flint B / Larsen K - Meppelink M / Keizer S 0 - 2  
Futami A / Hasegawa A - Davidova V / Shchypkova I 0 - 2  
Futami A / Hasegawa A - Jupiter A / Richard A 2 - 0  
Kholomina S / Makroguzova - Dubovcova N / Strbova A 2 - 1  
Kholomina S / Makroguzova - Jancar T / Kotnik T 2 - 0  
Lima T / Maximo C H - Matic M / Milosevic M 2 - 0  
Lima T / Maximo C H - Polley S M / Wills K 2 - 0  
Lunde I / Ulveseth O J - Caluori L / Gerson D 2 - 0  
Menegatti M / Giombini L - Broder J L / Pischke T 0 - 2  
Mizoe S / Hashimoto S - Meppelink M / Keizer S 0 - 2  
Murakami M / Ishii M - Broder J L / Pischke T 1 - 2  
Murakami M / Ishii M - Grimson J / Palmer V 2 - 0  
Navarro A F / Herrero A L - Bloem L / Sinnema J 0 - 2  
Numwong R / Hongpak K - Polley S M / Wills K 0 - 2  
Strauss N / Freiburger E - Gordon J / Bukovec S 2 - 1  
Wang X / Bai B - Davidova V / Shchypkova I 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - R. Berankis 2 - 0  
A. Rublev - D. Ferrer 0 - 2  
J. Isner - R. Harrison 0 - 2  
K. Nishikori - D. Shapovalov 1 - 2  
M. Ebden - S. Querrey 2 - 1  
R. Albot - K. Anderson 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Martin F / Skugor F 2 - 0  
Zverev A / Zverev M - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I-C. Begu - C. McHale 2 - 1  
K. Day - A. Rus 1 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - M. Sakkari 0 - 2  
M. Puig - D. Yastremska    
S. Stephens - P. Parmentier 2 - 0  
V. Cepede Royg - B. Bencic 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lister C / Sizikova Y - Maria T / Watson H 1 - 2  
Rodriguez V / Schoofs B - Sanchez Palau A S / Zarazua R    
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haider-Maurer - J-L. Struff 0 - 2  
B. Coric - R. Gasquet 2 - 0  
E. Donskoy - B. Kavcic 2 - 0  
E. Gulbis - L. Pouille 0 - 2  
F. Krajinovic - T. Fabbiano 2 - 1  
G. Dimitrov - M. Jaziri 1 - 2  
J. Sousa - P-H. Herbert 1 - 2  
K. Khachanov - D. Istomin 2 - 0  
Y. Maden - D. Dzumhur 0 - 2  
Y. Sugita - I. Ivashka 2 - 0  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Zimonjic N - Dodig I / Ram R 1 - 2  
Struff J / Troicki V - Haase R / Middelkoop M 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - M. Giron 0 - 2  
B. Klahn - J. Chardy 0 - 2  
C. Hemery - V. Pospisil 1 - 2  
M. Copil - L. Broady 2 - 0  
N. Scholtz - D. Novikov 1 - 2  
P. Polansky - E. King 2 - 0  
S. Kozlov - M. Basic 2 - 0  
T.H. Fritz - N. Rubin 2 - 0  
Y. Hanfmann - C. Harrison 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - R. Hogenkamp 1 - 2  
E. Rodina - K. Bondarenko 1 - 2  
M. Doi - V. Lepchenko 1 - 2  
M. Linette - V. Duval 2 - 1  
S. Errani - J. Brady 2 - 0  
S. Vickery - S. Kenin 0 - 2  
Su-Wei Hsieh - A. Kratzer 2 - 0  
Y-Y. Duan - K. Nara 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brady J / King V - DOI M / Rodina E 2 - 0  
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - J.I. Londero    
B. Zapata Miralles - P. Sousa 1 - 2  
C. Garin - M. Zekic 2 - 0  
C. Taberner - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
E. Lopez-Perez - N. Xiviller 2 - 0  
F. Bagnis - D. Popko 1 - 2  
G. Andreozzi - J. Monteiro 2 - 1  
G.M. Moroni - C. Gomez-Herrera 2 - 0  
J.I. Galarza - P. Heras 2 - 1  
M. Bourgue - An. Martin 0 - 2  
S. Maresca - S. Bolelli 0 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arguello F / Romboli F - Gimeno-Traver D / Moroni G 2 - 1  
Arus R / Xiviller N - Collarini A / Taberner C 0 - 2  
Lipovsek Puches T / Londe - Gomez-Herrera C / Marti J 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - T. Seyboth Wild 2 - 1  
C. Moutet - G. Pella 1 - 2  
N. Jarry - D. Lajovic 2 - 1  
N. Kicker - V. Estrella Burgos 2 - 0  
R. Dutra da Silva - T. Sandgren 2 - 0  
S. Ofner - M. Cecchinato 2 - 0  
T. Bellucci - H. Zeballos 1 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Sancic A - Bellucci T / Sa A 0 - 2  
Carballes Baena R / Garci - Descloix D / Monfils G 2 - 0  
Delbonis F / Gonzalez M - Podlipnik-Castil/Vasilevs 2 - 1  
Eysseric J / Jarry N - Berlocq C / Kicker N    
Melzer G / Sandgren T - Duran G / Molteni A    
Neis F / Olivo R - Duran G / Molteni A    
Tenisz (Yokohama, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ellis - C. Ilkel 0 - 2  
D. Nguyen - Y. Watanuki 2 - 0  
Di Wu - Ze Zhang 2 - 0  
Duck Hee Lee - T. Puetz 2 - 1  
G. Soeda - K. Itsusaki 2 - 0  
H. Ehara - A. Whittington 2 - 1  
J. Yamasaki - S. Robert 1 - 2  
Jor. Thompson - P. Gunneswaran 2 - 1  
K. Kravchuk - H. Moriya 0 - 2  
M. Purcell - J. Millman 0 - 2  
S. Hazawa - Soon Woo Kwon 2 - 1  
Y. Takahashi - S. Robert    
Y. Uchiyama - H. Hurkacz 2 - 1  
Yunseong Chung - J. Jung 1 - 2  
Tenisz (Yokohama, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ito T / Uesugi K - Fukuda M / Yamasaki E 2 - 0  
Kamke T / Puetz T - Balaji N / Uchiyama Y 2 - 0  
Klein B / Margaroli L - Peng H-Y / Siljestrom A 1 - 2  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabadell - Recco 9 - 18  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Hollandia 5 - 10  
Oroszország - Spanyolország 7 - 9  

 

2018.02.26.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Indians Espoo 1 - 9  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Pescara 6 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stockton - San Diego 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Jihlava 4 - 1  
Sparta Praha - Olomouc 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Újpest (4.m.) 5 - 3  
Fehérvári Titánok - Diósgyőr (3.m.) 4 - 7  
FTC - MAC Budapest (3.m.) 8 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Junoszt Minszk 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Edmonton 5 - 5  
Arizona - Vancouver 1 - 3  
Minnesota - San Jose 2 - 2  
NY Rangers - Detroit 2 - 2  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universo/Vitória - Mogi das Cruzes 77 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Incheon S-Birds 83 - 68  
Kosárlabda (Kínai bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Shanghai 76 - 72  
Shanxi XR - Guangdong (3.m.) 78 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Houston 114 - 119  
Washington - Philadelphia 109 - 94  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Új-Zéland 84 - 93  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Libanon 50 - 90  
Jordánia - Szíria 87 - 62  
Kosárlabda (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Szlovénia 93 - 92  
Spanyolország - Montenegró 79 - 67  
Kosárlabda (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Törökország 79 - 70  
Ukrajna - Svédország 77 - 66  
Kosárlabda (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Koszovó 106 - 50  
Magyarország - Lengyelország 64 - 57  
Kosárlabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Hollandia 82 - 78  
Románia - Olaszország 50 - 101  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Chile 83 - 58  
Kolumbia - Venezuela 62 - 73  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahama-szigetek - Kanada 67 - 113  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - CSM Bukarest 28 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Tonder 31 - 26  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Grotta 38 - 24  
Stjarnan - IR 29 - 24  
ÍBV - FH 37 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Kobierzyce 22 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Izsevszk - Lucs Moszkva 32 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potaissa Turda - Dobrogea Constanta 31 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Sävehof 28 - 29  
HIF Karlskrona - Guif 30 - 31  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Riestra - Instituto Cordoba 2 - 3  
Mitre Santiago del Estero - Atl. All Boys 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newell's - Atl. Temperley 0 - 0  
Talleres Cordoba - Argentinos Juniors 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Augsburg 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Everton Vina Del Mar 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Jihlava 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Silkeborg 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Lorient 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - AEK Athén 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - PSV 2 2 - 1  
Utrecht 2 - Ajax 2 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Istra    
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minerva Punjab - Aizawl 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Hapoel TA 0 - 2  
Hapoel Nazareth Illit - Maccabi Herzliya 5 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Beitar TA Ramla 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Akko 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Atl. Bucaramanga 0 - 1  
Junior de Barranquilla - Boyaca Chico 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Shanghai Shenhua (Hely: Shenhua st.) 4 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Cruz Azul 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Napoli 0 - 5  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salernitana - Parma 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Pordenone 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Nacional Asuncion 1 - 2  
Olimpia Asuncion - Guarani Asuncion 5 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Tondela 1 - 0  
Sporting CP - Moreirense 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenerife - Lugo 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas B - Granada B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Betis 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Xamax 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Östersund 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Nitra 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Boluspor 1 - 5  
Erzurum Bld. Spor - Adanaspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Genclerbirligi 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shamrock Rovers - Bray 6 - 0  
Sligo - Cork City 1 - 4  
Waterford Utd. - St. Patrick's 2 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamalieres - Beziers 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Bielsko-Biala 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Kosice 3 - 0  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - Rh. Clark (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
A. Hamilton - D.B. Gilbert 4 - 3  
A. Higginson - A. Hugill (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
B. Hawkins - Niu Zhuang (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
C. Steadman - D. John (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Chen Zifan - Zhou Yuelong 4 - 1  
D. Dale - C. Totten (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
D. Morgan - R. Richards (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
D. Wells - L. Walker (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Ding Junhui - H. Miah (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Fang Xiongman - Yuan Sijun 4 - 3  
H. Vafaei Ayouri - T. Un-Nooh 2 - 4  
I. Preece - Zhao Xintong (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
J. Barrett - I. Burns 1 - 4  
J. Page - S. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
J. Trump - D. Jones (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
J. White - Yan Bingtao (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Li Hang - L. Highfield    
M. Allen - Cao Yupeng (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Holt - E. Slessor 4 - 2  
M. Selby - C. Keogan 4 - 2  
N. Robertson - M. Davis 4 - 1  
R. Day - K. Dunham (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
R. Lawler - T. Ford 0 - 4  
S. Bingham - Chen Zhe (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
S. Donaldson - F. O'Brien 4 - 2  
S. Lam - G. Dott (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
Tian Pengfei - A. Songsermsawad (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Wang Yuchen - P. Ebdon 1 - 4  
Xiao Guodong - C. Wakelin (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
Yuan Li - R. Walden 1 - 4  
Zhang Yong - J. Wattana (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Basilashvili - J. Donaldson    
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ar. Rodionova - Ka. Kozlova    
L. Tsurenko - L. Davis 2 - 0  
M. Brengle - D. Gavrilova 1 - 2  
Tenisz (Acapulco-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Zhao - D. Yastremska 0 - 2  
D. Khazaniuk - J. Paolini 0 - 2  
R. Peterson - O. Rogowska 2 - 0  
Tenisz (Acapulco-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - D. Kudla 2 - 0  
E. Escobedo - M. McDonald 2 - 0  
R. Berankis - K. King 2 - 0  
T. Daniel - A. Bublik 0 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Sakharov - P. Kohlschreiber 0 - 2  
M. Baghdatis - V. Troicki 2 - 0  
R. Bautista-Agut - F. Mayer 2 - 0  
R. Haase - P. Lorenzi    
R. Haase - Q. Halys 2 - 1  
S. Tsitsipas - M. Kukushkin 2 - 1  
Y. Nishioka - B. Paire 1 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istomin D / Nestor D - Gasquet R / Herbert P-H 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Dzumhur D / Krajinovic F 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Youzhny - H. Laaksonen    
R. Ojeda Lara - F. Auger Alliassime 2 - 0  
S. Korda - N. Gombos 0 - 2  
S. Stakhovsky - M. Klizan 1 - 2  
T. Smyczek - D. Sela 0 - 2  
Y. Hanfmann - D. King    
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady L / Reid M - Bambridge L / Salisbury J 2 - 1  
Fritz T H / Opelka R - Nedunchezhiyan J / Raja P 0 - 2  
Polansky P / Shamasdin A - Basic M / Hanfmann Y 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - A. Tomljanovic 1 - 2  
F. Schiavone - Y. Wickmayer 0 - 2  
N. Broady - A. Anisimova 0 - 2  
N. Gibbs - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - C. Dolehide 0 - 2  
V. Golubic - Yafan Wang 2 - 1  
V. Zvonareva - D.R. Collins 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Lepchenko - Krejcikova B / Lapko V 0 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arguello - F. Gaio 0 - 2  
H. Dellien - A. Giannessi 1 - 2  
J. Marti - A. Collarini 1 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourgue M / De Greef A - Bagnis F / Behar A    
Cuevas M / Dellien H - Heras P / Maresca S 2 - 0  
Kovalik J / Zapata Mirall - Agamenone F / Lopez Perez E 2 - 0  
Krstin P / Zekic M - Bolelli S / Giannessi A 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - R. Carballes Baena 2 - 0  
G. Melzer - G. Garcia-Lopez 1 - 2  
L. Mayer - G. Elias 2 - 1  
R. Olivo - J. Domingues 1 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Zeballos H - S. Galdos / G. Pella 2 - 0  
Dutra Silva R / Jebavy R - Cecchinato M / Ramos-Vinolas A 2 - 0  
Tenisz (Yokohama, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kubler - E. Leshem 2 - 1  
M. Donati - T. Kamke 1 - 2  
T. Ito - K. Uesugi 2 - 0  
Tenisz (Yokohama, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altuna T / Hurkacz H - Rungkat C / Zhang Z 0 - 2  
Gong M-X / Hsieh C-P - Chen T / Jung J 2 - 0  
Li Z / Robert S - Purcell M / Whittington A 1 - 2  
Ratiwatana / Ratiwatana - Hazawa S / Imamura M 2 - 0  
Tenisz (Yokohama, Japán , Selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Moriya - D. Nguyen 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,