Tippmix eredmények - 2018. február 19-25.

2018-02-19
Tippmix eredmények - 2018. február 19-25.
2018.02.25.
Bob (Téli Olimpia, 4-es)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, 4-es - Top 3    
Téli Olimpia, 4-es 2018    
Curling (Téli Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Svédország 3 - 8  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Ceska Lipa 11 - 4  
Brno Bulldogs - Mladá Boleslav 4 - 9  
Liberec - Pardubice 3 - 4  
Otrokovice - Stresovice 3 - 2  
Sparta Praha - Vitkovice 7 - 2  
Znojmo - Chodov 4 - 11  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Sunds 3 - 17  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - OLS Oulu 7 - 7  
Salba - Welhot 3 - 6  
Seinäjoki - Steelers Hämeenlinna 6 - 6  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandnes - Baekkelaget 4 - 7  
Tunet - Slevik 7 - 8  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Zug (1.m.) 7 - 3  
Langnau - Rychenberg Winterthur (1.m.) 4 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Dalen 4 - 7  
Linköping - Sirius 3 - 2  
Storvreta - Jönköping 8 - 4  
Thorengruppen - Mullsjö 5 - 7  
Växjö - Falun 8 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Progressz Glazov - Novaja Gener. Sziktivkar 3 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burinhosa - Rio Ave 6 - 4  
Golf (Qatar Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qatar Masters 2018    
Golf (The Honda Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The Honda Classic 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 2 - 3  
Belleville - Laval 3 - 4  
Binghamton - Lehigh Valley 1 - 2  
Bridgeport - Charlotte 1 - 2  
Bridgeport - Charlotte (21:00) 1 - 0  
Grand Rapids - Iowa 2 - 1  
Grand Rapids - Iowa (22:00) 2 - 2  
Hartford - Providence 2 - 1  
Hershey - Rockford 3 - 3  
Manitoba - Chicago Wolves 2 - 5  
Providence - Hartford 2 - 0  
Syracuse - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 1  
Texas Stars - Milwaukee 5 - 2  
Tucson - San Antonio 0 - 0  
Utica - Springfield 2 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 3 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Belfast 6 - 2  
Edinburgh - Nottingham 1 - 10  
Guildford - Manchester 4 - 1  
Milton Keynes - Coventry 5 - 8  
Sheffield - Fife 8 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 1 - 3  
Frederikshavn - SönderjyskE 2 - 3  
Odense - Hvidovre 2 - 1  
Rungsted - Herlev Eagles 4 - 2  
Rödovre - Herning 3 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Újpest (3.m.) 3 - 3  
Csíkszereda - Dunaújváros (4.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Unia Oswiecim (2.m.) 5 - 2  
GKS Katowice - Orlik Opole (2.m.) 5 - 0  
GKS Tychy - Polonia Bytom (2.m.) 4 - 0  
Podhale Nowy Targ - Jastrzebie (2.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Kurbads Riga (2.m.) 3 - 5  
Mogo Riga - Zemgale/LLU (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Anaheim 2 - 0  
Buffalo - Boston 4 - 1  
Columbus - Chicago 3 - 2  
Dallas - Winnipeg 3 - 5  
Detroit - Carolina 3 - 1  
Florida - Pittsburgh 6 - 5  
Los Angeles - Edmonton 3 - 4  
Montreal - Tampa Bay 3 - 3  
Nashville - St. Louis 4 - 0  
New Jersey - NY Islanders 2 - 1  
Toronto - Boston 4 - 3  
Washington - Buffalo 5 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Manglerud 7 - 2  
Valerenga - Kongsvinger 6 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Dresden 4 - 5  
Frankfurt Löwen - Bad Nauheim 2 - 3  
Freiburg - Crimmitschau 0 - 3  
Heilbronn - Riessersee 2 - 7  
Kaufbeuren - Ravensburg 4 - 0  
Lausitzer Füchse - Bayreuth 3 - 1  
Tölzer Löwen - Kassel 3 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Südtirol Bolzano 4 - 1  
Graz - Znojmo 3 - 3  
Villach - Fehérvár 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Klagenfurt 4 - 2  
Salzburg - Medvescak Zagreb 4 - 4  
Vienna Capitals - Linz 5 - 6  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Ajoie (1.m.) 1 - 5  
Langenthal - Visp (1.m.) 2 - 5  
Olten - Thurgau (1.m.) 2 - 4  
Rapperswil - Zug 2 (1.m.) 7 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nove Zamky 6 - 2  
Liptovsky Mikulas - Detva 1 - 1  
Nitra - Trencin 4 - 1  
Poprad - Zvolen 3 - 5  
Zilina - Kosice 3 - 6  
Jégkorong (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orosz olimpiai sportolók - Németország 3 - 3  
Kerékpár (Abu Dhabi Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abu Dhabi Tour 2018    
Kerékpár (Abu Dhabi Tour, 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - J. Alaphilippe 1 - 0  
Abu Dhabi Tour, 5. szakasz 2018    
B. Lambrecht - S. Firsanov 1 - 0  
D. Formolo - M. Frank 1 - 0  
F. Aru - D. Pozzovivo 1 - 0  
G. Brambilla - G. Ciccone 0 - 1  
M.A. Lopez Moreno - I. Zakarin 1 - 0  
R. Dennis - N.J. Castroviejo 0 - 1  
R. Faria da Costa - M. Woods 1 - 0  
R. Kreuziger - E. Mas Nicolau 1 - 0  
S. Yates - R. Majka 0 - 1  
T. Dumoulin - W. Kelderman 0 - 1  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Asan Woori Wibee 76 - 72  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athinaikosz - Proteasz Voula 70 - 73  
Olympiakosz Volosz - Eszperidesz Kallithea 64 - 64, h.u. 72 - 71  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Lublin 86 - 55  
Siedlce - Polkowice 65 - 102  
Sleza Wroclaw - Gdynia 87 - 83  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Detroit 114 - 98  
Cleveland - San Antonio 94 - 110  
Golden State - Oklahoma City 112 - 80  
Miami - Memphis 115 - 89  
Milwaukee - New Orleans 114 - 114, h.u. 121 - 123  
Minnesota - Chicago 122 - 104  
New York - Boston 112 - 121  
Phoenix - Portland 104 - 106  
Sacramento - LA Lakers 108 - 113  
Utah - Dallas 97 - 90  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrara - Forli 87 - 81  
Imola - Roseto 84 - 73  
Orzinuovi - Montegranaro 83 - 100  
Trieste - Mantova 86 - 75  
Verona - Treviso 78 - 75  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biella - Agrigento 78 - 71  
Casale Monferrato - Tortona 75 - 75, h.u. 88 - 90  
Legnano - Trapani 82 - 63  
Rieti - Virtus Roma 97 - 84  
Kosárlabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucca - Famila Schio 50 - 67  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 88 - 82  
Inventa Kurszk - Szpartak Noginszk 84 - 57  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Saenz Horeca Araberri 77 - 89  
Manresa - Iberostar Palma 72 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Movistar Estudiantes 71 - 61  
Cadi La Seu d'Urgell - Bembibre 62 - 66  
Campus Promete - Girona 58 - 71  
Gernika Bizkaia - Araski AES 53 - 59  
Vasco Gipuzkoa - Ferrol 64 - 79  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OKK Belgrád - Beovuk Belgrád 82 - 89  
Spartak Subotica - Mladost Zemun 82 - 88  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Slovan Bratislava 77 - 58  
Kosárlabda (vb-sel., Afrika, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mali - Nigéria 59 - 82  
Uganda - Ruanda 79 - 63  
Kosárlabda (vb-sel., Afrika, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Közép-afrikai Köztársaság 55 - 55, h.u. 62 - 63  
Szenegál - Mozambik (Helyszín: Mozambik) 60 - 52  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Tajvan 88 - 68  
Fülöp-szigetek - Japán 89 - 84  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Irak 83 - 53  
Kazahsztán - Katar 96 - 63  
Kosárlabda (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Belgium 64 - 49  
Oroszország - Bosznia-Hercegovina 70 - 53  
Kosárlabda (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Bulgária 75 - 70  
Izland - Csehország 76 - 75  
Kosárlabda (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szerbia 81 - 82  
Grúzia - Németország 77 - 87  
Kosárlabda (vb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Nagy-Britannia 75 - 70  
Észtország - Izrael 78 - 62  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virgin-szigetek - Dominikai Köztársaság 85 - 113  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Vardar Pro Skopje 27 - 26  
Wisla Plock - R-N. Löwen Kronau 27 - 32  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Veszprém 31 - 31  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Krim Ljubljana    
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Thüringer HC    
Metz - Vardar SCBT    
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Plzen 23 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - St. Raphael 28 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Granollers 26 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Dijon 30 - 17  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - AEK Athén 21 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Fjölnir 20 - 19  
Fram - Valur 24 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Jelenia Gora 40 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Falk Horten 33 - 30  
Drammen - Kolstad 29 - 24  
Fyllingen - Halden 32 - 28  
Nötteröy - Arendal 29 - 25  
Sandnes - Elverum 23 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Tertnes Bergen 33 - 22  
Sola - Glassverket 28 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Rimpar 28 - 27  
Coburg - Rhein Vikings Neuss 32 - 18  
Dessau-Rosslauer - Wilhelmshaven 26 - 33  
Eisenach - Konstanz 20 - 30  
Elbflorenz - Balingen-Weilstetten 23 - 22  
Hagen - Bad Schwartau 25 - 18  
Hamm-Westfalen - Emsdetten 33 - 25  
Hildesheim - Nordhorn-Lingen 21 - 22  
Saarlouis - Bietigheim-Metterzimmern 20 - 26  
TUSEM Essen - Bergischer HC 28 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigshafen-Friesenheim - Stuttgart 24 - 25  
Melsungen - Lemgo 33 - 33  
Wetzlar - Lübbecke 25 - 20  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - UOR Moszkva 38 - 26  
Permszkije Medvegyi - Csehovszkije Medvegyi 25 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Zvezda Zvenyigorod 23 - 36  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Focsani - Suceava 23 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Slatina 23 - 19  
Corona Brassó - Zalau 30 - 26  
Municipal Craiova - U Cluj 31 - 18  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Endingen 23 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Suhr Aarau 30 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Helsingborg 35 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Önnereds 27 - 26  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pozarevac - Partizan Belgrád 21 - 25  
Zeleznicar - Rudar Kostolac 37 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Bristol City 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angol Liga-kupa 2017/18    
Manchester City - Arsenal 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Ferro Carril Oeste 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Tigre 0 - 0  
Boca Juniors - San Martin SJ 4 - 2  
Chacarita Juniors - Belgrano de Cordoba 0 - 1  
Independiente - Banfield 1 - 0  
Union SF - Colón 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Western Sydney Wanderers 3 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Sumqayit 1 - 2  
Qarabag Baku - Kapaz 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Lierse 1 - 1  
Cercle Bruges - Westerlo 1 - 1  
Roeselare - OH Leuven 1 - 1  
Tubize - Saint-Gilloise 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Mouscron-Peruwelz 5 - 3  
Kortrijk - Zulte Waregem 0 - 1  
Standard Liege - FC Bruges 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Vitosa Bistritsa 1 - 0  
Slavia Szófia - Lokomotív Plovdiv 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Schalke 0 - 2  
RB Leipzig - 1. FC Köln 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Nürnberg 0 - 0  
Darmstadt - Heidenheim 1 - 1  
St. Pauli - Holstein Kiel 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Erfurt 1 - 0  
Karlsruhe - Chemnitz 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Dep. Iquique 2 - 1  
Dep. Temuco - Universidad de Chile 0 - 1  
Universidad Catolica - Dep. Union La Calera 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 1  
Alki Oroklini - NEA Szalamina Famaguszta 0 - 4  
Omonia Nicosia - Doxa Katokopiasz 1 - 3  
Pafosz - AEK Larnaca 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Zlín 4 - 0  
Slavia Praha - Bohemians 1905 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Nordsjaelland 1 - 1  
Bröndby - Helsingor 6 - 1  
FC Köbenhavn - OB Odense 1 - 0  
Hobro - Midtjylland 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chippa Utd. - Orlando Pirates 2 - 4  
Lamontville Golden Arrows - Ajax Cape Town 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Al-Masry 1 - 2  
Misr Lel Makasa - Wadi Degla 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Nice 0 - 0  
Lyon - St-Etienne 1 - 1  
Paris SG - Marseille 3 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Plataniasz 1 - 0  
Panetolikosz - Kassziopi Kerkyra 1 - 0  
Xanthi - Apollon Szmirnisz 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - ADO Den Haag 0 - 0  
Feyenoord - PSV 1 - 3  
Utrecht - Twente 3 - 1  
Willem II - Roda 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Rudes    
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Bengaluru 0 - 2  
Pune - Goa 0 - 4  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Ironi Kiryat Shmona 1 - 0  
Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Gifu 2 - 0  
Ehime - Zweigen Kanazawa 1 - 2  
Kamatamare Sanuki - Albirex Niigata 0 - 1  
Kyoto - Machida Zelvia 0 - 2  
Mito - Yamagata 3 - 0  
Omiya Ardija - Kofu 2 - 1  
Tochigi - Oita Trinita 2 - 4  
Tokushima - Okayama 0 - 1  
Tokyo Verdi - JEF United Chiba 2 - 1  
Yamaguchi - Roasso Kumamoto 4 - 1  
Yokohama FC - Matsumoto Yamaga 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Yokohama FM 1 - 1  
Jubilo Iwata - Kawasaki Frontale 0 - 3  
Shimizu SP - Kashima A. 0 - 0  
Vegalta Sendai - Kashiwa R. 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Ahli (QAT) 5 - 0  
Qatar SC - Al-Rayyan 0 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Millonarios 2 - 0  
Dep. La Equidad - Envigado 1 - 0  
Independiente SF - Jaguares de Cordoba 4 - 0  
Once Caldas - Atl. Huila 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Lech Poznan 1 - 0  
Piast Gliwice - Wisla Krakkó 0 - 0  
Slask Wroclaw - Gornik Zabrze 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Lietava Jonava 1 - 1  
VMFD Zalgiris - Zalgiris Kaunas 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - Racing de Casablanca 2 - 1  
Ittihad Tanger - Olympique de Khouribga 2 - 0  
Kawkab Marrakesh - Raja Casablanca 0 - 3  
Rapide Oued Zem - Difaa El Jadidi 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Tijuana 0 - 0  
Lobos BUAP - Veracruz 5 - 0  
Pachuca - Leon 2 - 1  
Queretaro - Dep. Toluca 0 - 2  
Tigres - Monarcas Morelia 2 - 1  
UNAM Pumas - Chivas Guadalajara 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dorog - Budaörs 1 - 2  
Győr - Siófok 0 - 1  
Kazincbarcika - Szolnok 2 - 1  
Mosonmagyaróvár - Csákvár 1 - 3  
MTK - Békéscsaba 3 - 0  
Nyíregyháza - Gyirmót 1 - 1  
Soroksár - Budafok 3 - 0  
Szeged 2011 - Vác 3 - 0  
ZTE - Kisvárda 2 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Jena 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - SPAL Ferrara 2 - 3  
Fiorentina - Chievo 1 - 0  
Roma - Milan 0 - 2  
Sampdoria - Udinese 2 - 1  
Sassuolo - Lazio 0 - 3  
Verona - Torino 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzachena - Gavorrano 1 - 0  
Monza - Viterbese 0 - 0  
Piacenza - Pontedera 1 - 0  
Pisa - Lucchese 0 - 1  
Pistoiese - Giana Erminio 1 - 1  
Prato - Alessandria 2 - 3  
Robur Siena - Olbia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Akragas 2 - 1  
Casertana - Cosenza 1 - 0  
Catanzaro - Rende 0 - 1  
Fondi - Matera 0 - 2  
Lecce - Juve Stabia 0 - 1  
Paganese - Andria 0 - 1  
Reggina - Trapani 1 - 2  
Sicula Leonzio - Virtus Francavilla 2 - 2  
Siracusa - Monopoli 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sturm Graz - Salzburg 2 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Dep. Santani 2 - 1  
Sol de America - 3 de Febrero Ciudad 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Varzim 1 - 2  
Benfica B - Cova Piedade 1 - 1  
Guimaraes B - Viseu 0 - 0  
Leixoes - Uniao Madeira 0 - 1  
Nacional Madeira - Porto B    
Penafiel - Real SC Massama 1 - 0  
Santa Clara - Gil Vicente 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Setúbal 4 - 0  
Chaves - Estoril 2 - 0  
Portimonense - Porto 1 - 5  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Tottenham 0 - 1  
Manchester Utd. - Chelsea 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Sepsi OSK 2 - 0  
Juventus Bukarest - CFR Cluj 0 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Celtic 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Numancia 1 - 0  
Cordoba - Valladolid 2 - 1  
Granada - Alcorcon 2 - 0  
Reus - Sevilla B 2 - 0  
Zaragoza - Oviedo 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerceda - Rapido de Bouzas 0 - 0  
Coruxo - Navalcarnero 1 - 3  
Fuenlabrada - Atl. Madrid B 1 - 1  
Majadahonda - Guijuelo 1 - 1  
Ponferradina - Talavera de la Reina 2 - 2  
Real Madrid B - Pontevedra 3 - 0  
San Sebastian Reyes - Union Adarve 2 - 2  
Toledo - Celta Vigo B 1 - 0  
Valladolid B - Deportivo B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Mirandes 1 - 0  
Burgos - Arenas de Getxo 1 - 0  
Caudal Deportivo - Real Union Irun 0 - 0  
Izarra - Pena Sport 0 - 1  
Lealtad de Villaviciosa - Real Sociedad B 0 - 1  
Vitoria - Sp. Gijón B 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Valencia B 0 - 1  
Atl. Baleares - Sabadell 1 - 1  
Atl. Saguntino - Olot 1 - 1  
Cornella - Mallorca 3 - 1  
Ebro - Formentera 0 - 1  
Hercules - Villarreal B 0 - 0  
Ontinyent - Elche 1 - 0  
Pena Deportiva - Badalona 0 - 1  
Peralada - Zaragoza B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Merida 4 - 2  
Betis B - Villanovense 1 - 2  
Cartagena - Marbella 0 - 1  
Ecija Balompie - El Ejido 2 - 1  
Linense - Melilla 2 - 2  
Real Murcia - Cordoba B 0 - 2  
UD Extremadura - Rec. Huelva 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Malaga 2 - 1  
Sevilla - Atl. Madrid 2 - 5  
Valencia - Real Sociedad 2 - 1  
Villarreal - Getafe 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Sevilla 1 - 1  
Ath. Bilbao - Madrid CCF 2 - 3  
Levante - Rayo Vallecano 2 - 3  
Santa Teresa - Tenerife 0 - 3  
Valencia - Barcelona 1 - 4  
Zaragoza - Espanyol 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - FC Zürich 1 - 0  
Luzern - Thun 2 - 1  
St. Gallen - Lugano 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Dalkurd 2 - 0  
Gefle - FF Malmö 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Degerfors 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrby - Häcken 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmar - Trelleborg 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Sirius 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - GAIS 3 - 3  
Vasalund - Elfsborg 0 - 4  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Al-Faisaly 2 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Zemun 1 - 1  
Spartak Subotica - Crvena zvezda 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - ND Gorica    
Maribor - Aluminij Kidricevo 0 - 0  
Olimpija Ljubljana - Celje 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Istanbulspor    
Gaziantep Bld. Spor - Denizlispor 0 - 2  
Manisaspor - Eskisehirspor 0 - 1  
Rizespor - Elazigspor 1 - 1  
Ümraniyespor - Giresunspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Fenerbahce 3 - 1  
Göztepe Izmír - Sivasspor 1 - 0  
Osmanlispor - Antalyaspor 0 - 0  
Yeni Malatyaspor - Karabukspor 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Sztal Kamjanszke 2 - 0  
Sahtar Doneck - Zirka Kropivnickij 5 - 0  
Veresz Rivne - Dinamo Kijev 3 - 1  
Zorya Luganszk - Vorszkla Poltava 3 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas De San Carlos - Montevideo Wanderers 2 - 1  
Danubio - Atl. River Plate 1 - 0  
Fenix Montevideo - Progreso 2 - 0  
Nacional - CA Cerro 4 - 0  
Torque - Racing Montevideo 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Aberystwyth 3 - 3  
Prestatyn - Newtown 0 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay Utd. - Canterbury Utd. 1 - 2  
MMA (UFC Fight Night, női, Orlando)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Andrade - Tec. Torres 1 - 0  
M. Moroz - An. Hill 0 - 1  
S. McMann - M. Reneau 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Orlando)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Saunders - A. Jouban 0 - 1  
J. Emmett - Je. Stephens 0 - 1  
M. Perry - M. Griffin 0 - 1  
O. Saint Preux - I. Latifi 0 - 1  
R. Barao - B. Kelleher 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Irish - Worcester 22 - 9  
Saracens - Leicester 20 - 28  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widnes - Leeds Rhinos 23 - 6  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Toulon 20 - 27  
Toulouse - Brive 45 - 28  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zebre - Cardiff 7 - 10  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesi SP - Corinthians-Guarulhos 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Cheonan Skywalkers 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Suwon Hyundai 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Quimper 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Thunders - JTEKT Stings 3 - 1  
Toray Arrows - Suntory Sunbirds 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEC Red Rockets - Toray Arrows 3 - 0  
Toyota Body Queenseis - Denso Airybees 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Fujian 3 - 1  
Hubei - Liaoning 1 - 3  
Tianjin - Henan 2 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Beijing 3 - 1  
Shandong - Sichuan 1 - 3  
Shanghai - Jiangsu 3 - 0  
Zhejiang - Guangdong 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Czarni Radom 3 - 2  
Kielce - GKS Katowice 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Torun - Bydgoszcz 3 - 1  
Proxima Krakkó - Pila 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Triglav Kranj - Kosice 3 - 2  
Röplabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Újpest 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergische Solingen - Rottenburg 3 - 0  
United Rhein-Main - Lüneburg 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Wiesbaden 2 - 3  
VCO Berlin - Aachen 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Revivre Milano 0 - 3  
Latina - Padova 2 - 3  
Modena - Perugia 3 - 2  
Piacenza - Cucine Lube Civitanova 2 - 3  
Ravenna - Monza 3 - 0  
Trentino - Argos Sora 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - LJ Modena 3 - 0  
Casalmaggiore - Legnano 3 - 2  
Conegliano - Scandicci 0 - 3  
Filottrano - Bergamo 3 - 1  
Pesaro - Busto Arsizio 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VP Madrid - IBSA Gran Canaria 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Nilufer Bld. Spor 3 - 0  
Halkbank Ankara - Eczacibasi Istanbul 2 - 3  
Kameroglu Beylikduzu - Ilbank Ankara 3 - 0  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. O'Sullivan - Ding Junhui (10 nyert frame-ig) 10 - 3  
Sífutás (Téli Olimpia, 30 km, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Weng - I.F. Östberg 0 - 1  
J. Kowalczyk - K. Niskanen 0 - 1  
K. Parmakoski - C. Kalla 1 - 0  
K. Parmakoski - I.F. Östberg 1 - 0  
M. Björgen - C. Kalla 1 - 0  
M. Björgen - H. Weng 1 - 0  
R. Haga - K.R. Harsem    
Téli Olimpia, 30 km, női 2018 - Top3    
Sífutás (Téli Olimpia, 30 km, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, 30 km, női 2018    
Tenisz (Acapulco-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - D. Jakupovic 2 - 1  
A. Parra Santonja - O. Rogowska 1 - 2  
A. Rus - M. Bouzkova 2 - 0  
A. Rus - O. Ianchuk 2 - 0  
A.S. Sanchez - M. Bouzkova 0 - 2  
Car. Zhao - G. Olmos 2 - 1  
D. Seguel - J. Paolini 1 - 2  
E. Bektas - D. Yastremska 0 - 2  
J. Fett - J. Loeb 2 - 1  
J.B. Teichmann - J. Cako    
R. Peterson - E. Kostova 2 - 0  
T. Martincova - A. Hesse    
Tenisz (Acapulco-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - D. Kudla 1 - 2  
C. Norrie - F. Peliwo 2 - 0  
E. Escobedo - Al. Hernandez 2 - 0  
L. Patino - M. McDonald 0 - 2  
R. Berankis - M. Arevalo 2 - 1  
T. Daniel - A.F. Rubio Fierros 2 - 1  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berrettini - S. Napolitano 2 - 1  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cibulkova - A. van Uytvanck 1 - 2  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flipkens K / Larsson J - Garcia-Perez/Stollár 1 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - F. Tiafoe 0 - 2  
P. Gojowczyk - F. Tiafoe 0 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sock J / Withrow J - McLachlan B / Nys H 2 - 1  
Sock J / Withrow J - Monroe N / Smith J-P 2 - 1  
Tenisz (Dubai-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - G. Sakharov 0 - 2  
E. Gulbis - S. Travaglia 2 - 0  
Q. Halys - A. Popyrin 2 - 0  
Y. Bhambri - Y. Maden 0 - 2  
Tenisz (Kyoto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Millman - Jor. Thompson 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Khachanov - L. Pouille 2 - 1  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Venus M - Daniell M / Inglot D 2 - 1  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - D. Novikov 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - F. Verdasco 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mektic N / Peya A - Marrero D / Verdasco F 1 - 2  
Tenisz (Sao Paulo-selejt., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Domingues - I. Nedelko 2 - 0  
P. Sakamoto - G. Clezar 0 - 2  
R. Olivo - R. Quiroz 2 - 0  
S. Ofner - P. Cachin 2 - 1  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.O. Jörgensen - Sa. Verma 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bö M / Mogensen C - Isriyanate T / Namdash K 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Takahashi - N. Nidaira 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoeva G / Stoeva S - Takahata Y / Sakuramoto A 1 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamsfuss M / Herttrich I - Ellis M / Smith L 2 - 0  
Téli Olimpia (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Hány érmet szerez?    
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Miskolc 14 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Viloria - A. Dalakian 0 - 1  
C. Cuadras - Mc. Arroyo 0 - 1  
D. Nietes - J.C. Reveco 1 - 0  
L. Ritson - Jo. Murray 1 - 0  
W. Wangek - J.F. Estrada 1 - 0  

 

 

2018.02.24.
Alpesi sí (Téli Olimpia, csapatverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Dél-Korea 1 - 0  
Franciaország - Kanada 1 - 0  
Norvégia - Orosz olimpiai sportolók 1 - 0  
Németország - Szlovákia 1 - 0  
Olaszország - Csehország 1 - 0  
Svájc - Magyarország 1 - 0  
Svédország - Szlovénia 1 - 0  
Téli Olimpia, csapatverseny 2018    
Téli Olimpia, csapatverseny 2018 - Top 3    
USA - Nagy-Britannia 0 - 1  
Bob (Téli Olimpia, 4-es)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Maier - R. Peter 0 - 1  
C. Spring - O. Melbardis 0 - 1  
F. Friedrich - C. Spring 1 - 0  
F. Friedrich - N. Walther 1 - 0  
J. Kripps - C. Spring 1 - 0  
J. Kripps - F. Friedrich 0 - 1  
J. Lochner - F. Friedrich 0 - 1  
N. Walther - C. Spring 1 - 0  
N. Walther - J. Kripps 1 - 0  
N. Walther - J. Lochner 1 - 0  
O. Kibermanis - C. Bascue 0 - 1  
Curling (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - USA 7 - 10  
Curling (Téli Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Nagy-Britannia 5 - 3  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Skanderborg 5 - 6  
Hvidovre - Frederikshavn 5 - 26  
SFC Copenhagen - Rödovre 1 - 6  
Vendsyssel - Benlose 2 - 20  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Salba 4 - 14  
LaSB - OLS Oulu 8 - 4  
Steelers Hämeenlinna - Indians Espoo 5 - 5  
Turku PS - Welhot 6 - 2  
Viikingit Helsinki - Koovee Tampere 6 - 6  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugerud - Sarpsborg 3 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - AIK 6 - 2  
Pixbo Wallenstam - Örebro 5 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Dosson 2 - 4  
Imola Castello - Cisternino 2 - 6  
Lazio - Feldi Eboli 4 - 5  
Luparense - Rieti 3 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Avtodor Szmolenszk 10 - 2  
Progressz Glazov - Novaja Gener. Sziktivkar 3 - 1  
Szibirjak Novoszibirszk - Politeh Szentpétervár 5 - 3  
Szinara Jekatyerinburg - Jugra 1 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Fabril Barreiro 2 - 5  
Azemeis - Fundao 1 - 2  
Benfica - Sporting CP 2 - 2  
Braga - Leoes Porto Salvo 2 - 2  
Modicus Sandim - Belenenses 4 - 1  
Quinta dos Lombos - Pinheirense 2 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Zaragoza 11 - 1  
CA Gran Canaria - Palma Futsal 1 - 4  
Inter Movistar - Santa Coloma 4 - 5  
Jaen - Cartagena 4 - 2  
Peniscola - Parrulo Ferrol 4 - 4  
Ribera Navarra - Magna Gurpea 1 - 7  
Gyorskorcsolya (Téli Olimpia, tömegrajt)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Mantia - B. Swings 0 - 1  
J. Mantia - K. Verweij 0 - 1  
K. Verweij - B. Swings 0 - 1  
S. Kramer - B. Swings 0 - 1  
S. Kramer - J. Mantia 0 - 1  
S. Kramer - K. Verweij 0 - 1  
Seung-Hoon Lee - J. Mantia 1 - 0  
Téli Olimpia, tömegrajt 2018    
Téli Olimpia, tömegrajt 2018 - Top 3    
Gyorskorcsolya (Téli Olimpia, tömegrajt, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bo-Reum Kim - F. Lollobrigida 1 - 0  
Bo-Reum Kim - I. Schouten 1 - 0  
C. Pechstein - Ay. Sato 1 - 0  
F. Lollobrigida - I. Blondin 1 - 0  
H. Bergsma - Dan Guo 0 - 1  
I. Blondin - I. Schouten 0 - 1  
I. Blondin - N. Takagi 0 - 1  
Téli Olimpia, tömegrajt, női 2018    
Téli Olimpia, tömegrajt, női 2018 - Top 3    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 4 - 1  
Binghamton - Belleville 5 - 1  
Cleveland - Stockton 5 - 3  
Hartford - Hershey 2 - 4  
Manitoba - Chicago Wolves 2 - 0  
Providence - Bridgeport 5 - 3  
Rochester - Toronto Marlies 3 - 5  
Springfield - Charlotte 4 - 0  
Syracuse - Lehigh Valley 2 - 1  
Texas Stars - Milwaukee 3 - 1  
Toronto Marlies - Rochester 4 - 7  
Tucson - San Antonio 1 - 1  
Utica - Laval 2 - 5  
Wilkes-Barre/Scranton - Rockford 6 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Renon/Ritten 6 - 4  
Gherdeina/Gröden - Salzburg 2 2 - 2  
Kitzbühel - Feldkirch 3 - 4  
Klagenfurt 2 - Cortina 1 - 4  
Val Pusteria - Fassa 9 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Zell am See 5 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Sheffield 2 - 1  
Braehead - Dundee 3 - 4  
Coventry - Guildford 4 - 4  
Fife - Nottingham 4 - 4  
Manchester - Cardiff 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Praha 2 - 5  
Karlovy Vary - Kadan 5 - 2  
Kladno - Prostejov 7 - 2  
Litomerice - Havirov 6 - 1  
Slavia Trebic - Vsetin 1 - 5  
Slovan Ustecti Lvi - Frydek Mistek 1 - 3  
Zubr Prerov - Motor Ceske Budejovice 5 - 3  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Dunaújváros (3.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Metallurg Zslobin 2 - 0  
Junoszt Minszk - Dinamo Molodecsno 4 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Jokipojat 5 - 1  
Imatra Ketterä - IPK 7 - 2  
Kiekko-Vantaa - Kokkolan Hermes 5 - 3  
Leki - Roki 2 - 4  
SaPKo - Heinolan Peliitat 8 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lyon (2.m.) 1 - 4  
Gap - Bordeaux (2.m.) 3 - 5  
Grenoble - Mulhouse (2.m.) 1 - 1  
Rouen - Angers (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Unia Oswiecim (1.m.) 9 - 2  
GKS Katowice - Orlik Opole (1.m.) 5 - 0  
GKS Tychy - Polonia Bytom (1.m.) 8 - 3  
Podhale Nowy Targ - Jastrzebie (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Kurbads Riga (1.m.) 5 - 2  
Mogo Riga - Zemgale/LLU (1.m.) 2 - 10  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Colorado 5 - 1  
Carolina - Pittsburgh 1 - 6  
Chicago - San Jose 3 - 1  
Las Vegas - Vancouver 6 - 3  
NY Rangers - Minnesota 1 - 4  
Ottawa - Philadelphia 3 - 5  
St. Louis - Winnipeg 0 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stjernen 2 - 2  
Lorenskog - Stavanger 5 - 2  
Sparta Sarpsborg - Lillehammer 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Tingsryd 5 - 2  
Västervik - Timra 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Karlskrona 1 - 4  
Djurgarden - Linköping 3 - 1  
Färjestad - Skelleftea 3 - 3  
HV 71 - Malmö 2 - 2  
Lulea - Växjö 1 - 3  
Mora - Rögle 2 - 3  
Örebro - Frölunda 4 - 6  
Jégkorong (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kanada 4 - 6  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Molot Perm (2.m.) 4 - 4  
Ermak Angarszk - Juzsnij Ural Orszk (2.m.) 3 - 4  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Chengdu (2.m.) 1 - 0  
Szarjarka Karaganda - Metallurg Novokuznyeck (2.m.) 6 - 1  
SZKA-Neva - Himik Voszkreszenszk (2.m.) 6 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Szarov (2.m.) 4 - 3  
Torpedo Kamenogorszk - Torosz Nyeftekamszk (2.m.) 2 - 1  
Zauralje Kurgan - Zvezda Csehov (2.m.) 3 - 2  
Kerékpár (Abu Dhabi Tour, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dowsett - M. Brandle 1 - 0  
A. Valverde - J. Alaphilippe 1 - 0  
Abu Dhabi Tour, 4. szakasz 2018    
J. Izaguirre Insausti - A. Geniez 1 - 0  
J. Sütterlin - N. Arndt 0 - 1  
J. van Emden - T. Dumoulin 1 - 0  
R. Navardauskas - M. Scotto    
S. Cummings - P. Bevin 0 - 1  
W. Kelderman - N.J. Castroviejo 0 - 1  
Kerékpár (Omloop Het Nieuwsblad)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - S. Modolo 1 - 0  
A. Lutsenko - T. Wellens 1 - 0  
D. van Baarle - W. Van Aert 0 - 1  
F. Gaviria - M. Matthews 1 - 0  
G. van Avermaet - P. Gilbert 0 - 1  
M. Trentin - J. Stuyven 0 - 1  
M.C. Nielsen - S. Colbrelli 0 - 1  
N. Terpstra - Z. Stybar 0 - 1  
O. Gatto - M. Breschell 1 - 0  
Omloop Het Nieuwsblad 2018    
S. Dillier - A. Gougeard 1 - 0  
S. Vanmarcke - O. Naesen 1 - 0  
T. Benoot - M.V. Andersen 0 - 1  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campo Mourao - Sorocabana 72 - 76  
Cearense - Mogi das Cruzes 82 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Guri Winnus 69 - 64  
Kosárlabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Flammes Carolo Ardennes 63 - 72  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Star Hotshots - Meralco Bolts 94 - 65  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AE Larissza - Kardica 65 - 75  
Arkadikosz Tripoli - Ermisz Agiasz 62 - 61  
Holargosz - Kasztoria 106 - 75  
Iraklisz - Apollon Patra 84 - 91  
Lefkada - Pszihiko 82 - 77  
Marouszi - Papagou 62 - 62, h.u. 74 - 75  
Periszteri - Ethnikosz Pireusz 94 - 67  
Kosárlabda (Kínai bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Shanghai 85 - 62  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widzew Lodz - Ostrow Wielkopolski 74 - 73  
Zaglebie Sosnowiec - Gorzow 69 - 79  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - ZTE 68 - 63  
PEAC-Pécs - Sopron 64 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - San Antonio 122 - 119  
Detroit - Boston 98 - 110  
Houston - Minnesota 120 - 102  
Indiana - Atlanta 116 - 93  
LA Lakers - Dallas 124 - 102  
Memphis - Cleveland 89 - 112  
New Orleans - Miami 108 - 108, h.u. 124 - 123  
Philadelphia - Orlando 116 - 105  
Phoenix - LA Clippers 117 - 128  
Toronto - Milwaukee 110 - 110, h.u. 119 - 122  
Utah - Portland 81 - 100  
Washington - Charlotte 105 - 122  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baunach - Nürnberg 79 - 91  
Hamburg - Crailsheim 73 - 79  
Karlsruhe - Trier 84 - 86  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Ravenna 74 - 66  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Siena 83 - 85  
Eurobasket Roma - Reggio Calabria 65 - 67  
Kosárlabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - San Martino di Lupari 72 - 51  
Lucca - UR Venezia 55 - 51  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prat Joventut - Oviedo 65 - 61  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sant Adria - Zaragoza 52 - 61  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Dunav Stari Banovci 94 - 68  
Metalac Farmakom - Vrsac 83 - 93  
Zlatibor Cajetina - Tamis Pancevo 69 - 61  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Samorin - B. Bystrica 71 - 45  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piestanske Cajky - Kosice 55 - 68  
Kosárlabda (vb-sel., Afrika, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mali - Uganda 79 - 76  
Nigéria - Ruanda 108 - 53  
Kosárlabda (vb-sel., Afrika, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Szenegál 67 - 60  
Közép-afrikai Köztársaság - Mozambik (Helyszín: Mozambik) 52 - 59  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Uruguay 83 - 88  
Panama - Paraguay 82 - 62  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Puerto Rico 80 - 100  
USA - Kuba 84 - 48  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Montpellier 24 - 28  
Motor Zaporozsje - Skjern 32 - 30  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Barcelona 21 - 26  
Szeged - RK Zagreb 30 - 28  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Paris SG 29 - 28  
Celje - Aalborg 32 - 28  
Kiel - Kielce 29 - 30  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Nyköbing F. 32 - 22  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - FTC 23 - 24  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Koprivnice 27 - 22  
Jicin - Nove Veseli 22 - 21  
KP Brno - Strakonice 33 - 32  
Lovosice - Karvina 25 - 25  
Zubri - Hranice 34 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Skanderborg 28 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Köbenhavn 27 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - SZKA Minszk 32 - 30  
Tatran Presov - Magdeburg 19 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Füchse Berlin 28 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Nexe Nasice 27 - 31  
Riihimaen Cocks - Göppingen 20 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Chambery 25 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Fleury Loiret 29 - 29  
Brest - Toulon 21 - 22  
Nantes - Chambray Touraine 27 - 24  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edessza - Drama 36 - 24  
HAN Szaloniki - Kamatero 21 - 24  
Olympiakosz - Diomidisz Argosz 24 - 19  
Panelliniosz - Fivosz Szikiesz 24 - 29  
PAOK - Filipposz Veria 31 - 21  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Sesvete 32 - 28  
Gorica - Umag 30 - 25  
Karlovac - Vinkovci 26 - 27  
Porec - Varazdin 18 - 23  
Zamet - Metalac 20 - 18  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Stal Mielec 37 - 28  
Gwardia Opole - Legionowo 26 - 22  
Kalisz - Pogon Szczecin 25 - 16  
Wybrzeze Gdansk - MW Elblag 27 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Kobierzyce 33 - 24  
Gdynia - Lublin 22 - 25  
Kielce - Piotrcovia Piotrkow 30 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Gyöngyös 34 - 26  
Budakalász - Csurgó 25 - 25  
Dabas - Tatabánya 26 - 26  
Komló - Vác 29 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Vác 22 - 39  
Siófok - Debrecen 25 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Stabaek 26 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Dortmund 23 - 25  
Blomberg-Lippe - Neckarsulm 37 - 25  
Buxtehude - Bad Wildungen 37 - 22  
Nellingen - Leverkusen 23 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Szpartak Moszkva 31 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Kubany Krasznodar 30 - 26  
Ufa Alisza - Lucs Moszkva 26 - 24  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa Hora - Arsenal da Devesa 41 - 28  
Madeira SAD - Fafe 28 - 21  
Maia - Benfica 23 - 30  
Porto - Belenenses 34 - 26  
Sao Bernardo - Avanca 21 - 39  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fagaras - Calarasi 20 - 23  
Steaua Bukarest - Baia Mare 30 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Danubius Galati 20 - 15  
Ramnicu Valcea - Dunarea Braila 31 - 21  
Roman Neamt - Unirea Slobozia 23 - 18  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Benidorm 34 - 35  
Ciudad Encantada - Naturhouse La Rioja 29 - 32  
Morrazo Cangas - Valladolid 21 - 30  
Quabit Guadalajara - Huesca 29 - 23  
Zamora - AX Puente Genil 23 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Rincon Malaga 22 - 29  
Canyamelar Valencia - Zuazo Barakaldo 30 - 30  
Elche - Granollers 22 - 24  
Mavi Nuevas Tecnologias - Santa Eularia Puig Valls 23 - 28  
Porrino - Mecalia Atl. Guardes 25 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - Amacitia Zürich 24 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Kriens 28 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Heid 22 - 25  
Skuru - Boden 27 - 19  
VästerasIrsta - Lugi 22 - 26  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sloga Pozega - Metaloplastika 27 - 32  
Spartak Vojput - Jugovic Kac 33 - 24  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loka - Slovan Ljubljana 30 - 26  
Ribnica - Trebnje 32 - 29  
Labdarúgás (Afrikai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - TP Mazembe 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blida - Tadjenanet 1 - 0  
JS Saoura - Belouizdad 1 - 1  
Medea - Setif 0 - 0  
USM Alger - MC Alger 2 - 2  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Chelsea 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Scunthorpe 1 - 1  
Bury - Gillingham 2 - 1  
Charlton - Shrewsbury 0 - 2  
Fleetwood - Milton Keynes Dons 1 - 1  
Northampton - Oxford Utd. 0 - 0  
Peterborough - Wimbledon 1 - 1  
Plymouth - Bradford 1 - 0  
Portsmouth - Blackpool 0 - 2  
Rotherham - Doncaster 2 - 1  
Walsall - Blackburn 1 - 2  
Wigan - Rochdale 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Cambridge Utd. 1 - 0  
Chesterfield - Swindon 2 - 1  
Colchester - Barnet 0 - 1  
Forest Green - Crawley 2 - 0  
Grimsby - Exeter 0 - 1  
Lincoln - Crewe 1 - 4  
Luton - Cheltenham 2 - 2  
Mansfield - Coventry 1 - 1  
Notts County - Stevenage 2 - 0  
Port Vale - Newport 0 - 0  
Wycombe - Morecambe 2 - 4  
Yeovil - Carlisle 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Barnsley 0 - 2  
Burton - Millwall 0 - 1  
Fulham - Wolverhampton 2 - 0  
Leeds - Brentford 1 - 0  
Norwich - Bolton 0 - 0  
Preston - Ipswich 0 - 1  
QPR - Nottingham 2 - 5  
Reading - Derby County 3 - 3  
Sheffield Wed. - Aston Villa 2 - 4  
Sunderland - Middlesbrough 3 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dag & Red - Chester 3 - 2  
Eastleigh - Halifax 0 - 0  
Fylde - Dover 3 - 1  
Hartlepool - Ebbsfleet Utd. 0 - 1  
Macclesfield - Maidenhead Utd. 1 - 0  
Maidstone Utd. - Tranmere 2 - 3  
Sutton Utd. - Guiseley 4 - 0  
Woking - Boreham 0 - 0  
Wrexham - Aldershot 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Juventud Un. Gualeguaychu 1 - 0  
Atl. Rafaela - Independiente de Mendoza 1 - 1  
Dep. Moron - Aldosivi 3 - 3  
Estudiantes San Luis - Club Almagro 1 - 0  
Sarmiento - Guillermo Brown 2 - 0  
Villa Dalmine - Dep. Flandria 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Patronato Parana 1 - 0  
Godoy Cruz - Racing Club 1 - 2  
Lanus - Rosario Central 1 - 1  
Vélez Sarsfield - River Plate 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Newcastle Jets 0 - 1  
Melbourne Victory - Adelaide Utd. 3 - 0  
Perth Glory - Melbourne City 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Zira 1 - 1  
Sabayil - Gabala 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Lokeren 3 - 2  
Mechelen - Charleroi 1 - 1  
Oostende - St. Truiden 2 - 0  
Waasland Beveren - Gent 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Etar Veliko Tarnovo 2 - 1  
Dunav Ruse - Vereja 2 - 0  
Szeptemvri Szófia - Levszki Szófia 1 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hertha BSC 0 - 0  
Bremen - Hamburg 1 - 0  
Hannover - Mönchengladbach 0 - 1  
Hoffenheim - Freiburg 1 - 1  
VfB Stuttgart - E. Frankfurt 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Ingolstadt 2 - 1  
Erzgebirge Aue - Kaiserslautern 2 - 1  
Fürth - Braunschweig 2 - 1  
Union Berlin - Sandhausen 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Meppen 1 - 1  
Osnabrück - Sonnenhof Grossaspach 2 - 1  
Paderborn - Würzburg 0 - 0  
Rostock - Magdeburg 1 - 0  
Unterhaching - Lotte 3 - 0  
Wehen - Hallescher FC 3 - 1  
Zwickau - Münster 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - O'Higgins 1 - 1  
Huachipato - Universidad de Concepcion 3 - 0  
San Luis de Quillota - Palestino 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Arisz Limasszol 4 - 1  
Olympiakosz Nicosia - APOEL Nicosia 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Olomouc 1 - 0  
Liberec - Mladá Boleslav 1 - 0  
Slovacko - Sparta Praha 1 - 1  
Teplice - Ostrava 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Aarhus GF 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Polokwane City 1 - 1  
Cape Town City - Bidwest Wits 1 - 2  
Free State Stars - AmaZulu 0 - 0  
Kaizer Chiefs - Bloemfontein Celtic 0 - 0  
Mamelodi Sundowns - Supersport Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Al-Ain 3 - 1  
Dibba Al-Fujairah - Al-Wasl 2 - 0  
Emirates Ras Al-Khaimah - Ajman 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - El Entag El Harby 2 - 1  
Al-Assiouty - El Daklyeh 4 - 2  
El Raja Matrouh - Smouha 0 - 0  
Ismaily - Tanta 2 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - Musan Salama 4 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Seinäjoen JK 1 - 1  
Keski Uusimaa - KPV Kokkola 1 - 5  
Labdarúgás (Finn Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Ilves 0 - 0  
Lahti - GrIFK 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - HIFK 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Brest 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laval - Red Star 93 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Caen 2 - 0  
Guingamp - Metz 2 - 2  
Lille - Angers 1 - 2  
Nantes - Amiens 0 - 1  
Rennes - Troyes 2 - 0  
Toulouse - Monaco 3 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Levadiakosz 0 - 0  
Panathinaikosz - Lamia 2 - 0  
Panioniosz - Aszterasz Tripolisz 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam 2 - 1  
Heerenveen - Excelsior 0 - 1  
Heracles - Zwolle 2 - 1  
Venlo - Vitesse 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Slaven Belupo 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - Gokulam Kerala 1 - 1  
East Bengal - Chennai City 7 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Atl. Kolkata 4 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Esteghlal T. 1 - 4  
Pars Jonoubi Jam - Tractor Tabriz 1 - 1  
Persepolis - Esteghlal K. 1 - 0  
Zob Ahan - Padideh Mashhad 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 2  
Hapoel Raanana - Ashdod 2 - 1  
Maccabi Haifa - Maccabi Netanya 1 - 2  
Maccabi TA - Hapoel Haifa 4 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Urawa RD 1 - 1  
Gamba Osaka - Nagoya GE 2 - 3  
Sanfrecce Hiroshima - Sapporo 1 - 0  
Shonan Bellmare - Nagasaki 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Khor 4 - 0  
Al-Markhiya - Al-Gharafa 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Alianza Petrolera 2 - 1  
Itagui Leones - Dep. Pasto 2 - 1  
Rionegro Aguilas - Independiente Medellin 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Legia Varsó 0 - 0  
Pogon Szczecin - Wisla Plock 2 - 1  
TBB Nieciecza - Sandecja Nowy Sacz 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Stumbras Kaunas 2 - 0  
Trakai - Atlantas Klaipeda 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chabab Atlas Khenifra - CRA de Hoceima 1 - 0  
FUS Rabat - Moghreb Tetouan 2 - 0  
Olympique de Safi - RSB Berkane 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Monterrey 0 - 1  
Puebla - Necaxa 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Balmazújváros 0 - 2  
FTC - Honvéd 5 - 2  
Mezőkövesd - Puskás Akadémia 0 - 0  
Paks - Diósgyőr 2 - 1  
Videoton - Vasas 2 - 1  
Újpest - Haladás 1 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essen-Schönebeck - 1. FC Köln 4 - 1  
Frankfurt - Hoffenheim 2 - 0  
Freiburg - Bayern München 2 - 0  
Wolfsburg - Sand 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Genoa 2 - 0  
Internazionale - Benevento 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Cesena 2 - 1  
Avellino - Novara 2 - 1  
Carpi - Entella 0 - 0  
Cittadella - Empoli 1 - 1  
Foggia - Brescia 1 - 2  
Frosinone - Perugia 1 - 3  
Pescara - Cremonese 0 - 0  
Ternana - Bari 1 - 2  
Vercelli - Palermo 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fermana - Triestina 0 - 0  
Mestre - Feralpisalo 3 - 2  
Renate - Fano 0 - 1  
Santarcangelo - Sambenedettese 0 - 1  
Südtirol - Padova 1 - 1  
Teramo - Bassano 1 - 4  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Austria Wien 2 - 1  
Altach - Mattersburg 1 - 1  
Rapid Wien - LASK Linz 2 - 0  
Wolfsberg - St. Pölten 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Sp. Luqueno 4 - 1  
Libertad Asuncion - Cerro Porteno 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Covilha 1 - 0  
Sporting CP B - Académica 2 - 2  
Uniao Oliveirense - Braga B 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Feirense 1 - 0  
Marítimo - Guimaraes 3 - 2  
Pacos Ferreira - Benfica 1 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Newcastle 2 - 2  
Brighton - Swansea 4 - 1  
Burnley - Southampton 1 - 1  
Leicester - Stoke 1 - 1  
Liverpool - West Ham 4 - 1  
Watford - Everton 1 - 0  
West Bromwich - Huddersfield 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Dinamo Bukarest 2 - 0  
Botosani - Gaz Metan Medias 1 - 0  
CSM Politechnika Iasi - Viitorul Constanta 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Motherwell 0 - 1  
Hamilton - Partick Thistle 2 - 1  
Kilmarnock - Hibernian 2 - 2  
Rangers - Hearts 2 - 0  
St. Johnstone - Ross County 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Airdrieonians 3 - 0  
East Fife - Albion Rovers 2 - 0  
Queens Park - Forfar 2 - 2  
Raith Rovers - Arbroath 2 - 2  
Stranraer - Alloa 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Stenhousemuir 2 - 0  
Berwick - Montrose 2 - 2  
Cowdenbeath - Peterhead 0 - 2  
Edinburgh City - Elgin 4 - 0  
Stirling - Clyde 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Dumbarton 0 - 0  
Inverness CT - Greenock Morton 0 - 2  
Queen of South - Dunfermline 0 - 0  
St. Mirren - Brechin 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Cultural Leonesa 2 - 1  
Barcelona B - Gimnastic 1 - 1  
Cadiz - La Hoya Lorca 0 - 0  
Rayo Vallecano - Huesca 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Gimn. Segoviana 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Gernika 1 - 2  
Ath. Bilbao B - R. Santander 3 - 0  
Leioa - Tudelano 1 - 0  
Osasuna B - UD Logrones 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UE Llagostera - Lleida 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jumilla - San Fernando 0 - 0  
Lorca Deportiva - UCAM Murcia 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Girona 6 - 1  
Celta Vigo - Eibar 2 - 0  
Leganes - Las Palmas 0 - 0  
Real Madrid - Alavés 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huelva - Atl. Madrid 2 - 4  
Real Sociedad - Betis 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Wil 1 - 2  
Servette - Aarau 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Young Boys - Sion 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Syrianska 5 - 0  
Oddevold - AIK Stockholm 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Djurgarden 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - Värnamo 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tvaaker - Norrköping 2 - 3  
Örebro - Helsingborg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Öster 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faiha - Al-Ahli (KSA) 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - RAD Belgrád 2 - 1  
Borac - Radnicki Nis 1 - 1  
Javor Matis - Mladost Lucani 3 - 0  
Macsva Sabacs - Vojvodina 1 - 1  
Radnik Surdulica - Cukaricki 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Zemplin Michalovce 2 - 0  
Podbrezova - Zlate Moravce 3 - 0  
Slovan Bratislava - Zilina 6 - 0  
Trencin - Tatran Presov 2 - 0  
Trnava - Senica 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaran Hrvatini - Triglav Kranj 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Gaziantepspor 4 - 0  
Balikesirspor - Samsunspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Trabzonspor 1 - 2  
Kayserispor - Kasimpasa 3 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Kárpáti Lviv 0 - 0  
Olekszandria - Mariupol 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Liverpool Montevideo 2 - 1  
Rampla Juniors - Defensor 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Llandudno FC 4 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Cardiff Met University 1 - 0  
Connah's Quay - TNS 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Linfield 0 - 3  
Carrick - Glenavon 1 - 2  
Coleraine - Warrenpoint 1 - 0  
Crusaders - Ballymena Utd. 3 - 1  
Dungannon - Ballinamallard Utd. 2 - 0  
Glentoran - Cliftonville 1 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Cobh Ramblers 2 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - Bohemians 1 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton Wanderers - Wellington Phoenix 2 1 - 2  
MMA (UFC Fight Night, Orlando)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Morales - M. Bermudez 0 - 1  
E. Shelton - A. Perez 0 - 1  
G. Burns - O. Aubin-Mercier    
R. Yahya - R. Doane 1 - 0  
S. Alvey - M. Prachnio 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Sale 33 - 32  
Exeter - Northampton Saints 31 - 30  
Gloucester - London Wasps 25 - 25  
Harlequin - Newcastle 10 - 28  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Hull FC 28 - 18  
Catalan Dragons - Wakefield 14 - 16  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Lyon 33 - 22  
Clermont - Oyonnax 12 - 18  
Montpellier - Bordeaux 11 - 10  
Section Paloise - Racing-Metro 24 - 15  
Stade de France - Agen 34 - 36  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Anglia 25 - 13  
Írország - Wales 37 - 27  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Connacht 19 - 22  
Llanelli Scarlets - Ulster 34 - 10  
Ospreys - Bloemfontein Cheetahs 27 - 26  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Waikato Chiefs 45 - 23  
Johannesburg Lions - Buenos Aires Jaguares 47 - 27  
Pretoria Bulls - Wellington Hurricanes 21 - 19  
Sydney Waratahs - Cape Town Stormers 34 - 27  
Tokyo Sunwolves - Canberra Brumbies 25 - 32  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canoas - Caramuru 3 - 2  
Juiz de Fora - Maringa 3 - 0  
Renata Campinas - Taubate Funvic 2 - 3  
Sada Cruzeiro - Montes Claros 3 - 1  
Sesc RJ - Minas 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Pinheiros 3 - 0  
Sao Caetano - BRB/Brasilia 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Incheon Heungkuk 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Evreux - Vandoeuvre-Nancy 3 - 2  
Mulhouse - Paris SC 3 - 0  
St-Raphael - Cannes 2 - 3  
Venelles - Nantes 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panasonic Panthers - Toyoda Gosei 0 - 3  
Suntory Sunbirds - JTEKT Stings 0 - 3  
Toray Arrows - JT Thunders 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Toray Arrows 3 - 0  
Hisamitsu Springs - JT Marvelous 0 - 3  
Toyota Body Queenseis - NEC Red Rockets 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Shanghai (2.m.) 2 - 3  
Tianjin - Liaoning (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Politechnika Varsó 3 - 1  
Jastrzebski Wegiel - Olsztyn 3 - 0  
Kedzierzyn-Kozle - Bydgoszcz 3 - 1  
Szczecin - Bedzin 1 - 3  
Zawiercie - Cuprum Lubin 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Legionowo 3 - 0  
Dabrowa Gornicza - Ostrowiec Swietokrzyski 2 - 3  
Impel Wroclaw - Rzeszow 1 - 3  
Muszynianka Muszyna - Budowlani Lodz 3 - 2  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Triglav Kranj 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Düren 2 - 3  
Friedrichshafen - Herrsching 3 - 1  
Haching - Berlin RV 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Münster 3 - 1  
Suhl Thüringen - Dresden 0 - 3  
SW Erfurt - Potsdam 0 - 3  
Vilsbiburg - Stuttgart 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vibo Valentia - Verona 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Monza 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Dinamo Moszkva 1 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Jugra Szurgut 3 - 0  
Nova Novokujbisevszk - Lokomotív Novoszibirszk 3 - 1  
Ural Ufa - Fakel Novij Urengoj 0 - 3  
Zenit Kazany - Dinamo-LO 3 - 0  
Zenit Szentpétervár - Jaroszlavl 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguere de la Laguna - Haro Rioja 0 - 3  
Alcobendas - Cajasol Juvasa 1 - 3  
Arona Tenerife - Avarca de Menorca 3 - 1  
Fachadas Dimurol - Sant Cugat 3 - 0  
Logrono - Barcelona 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Fenerbahce 3 - 0  
Besiktas - Afyon Bld. Spor 0 - 3  
Halkbank Ankara - Ziraat Bankasi Ankara 3 - 1  
Istanbul BB - Inegol Bld. Spor 3 - 1  
Jeopark Kula - Maliye Piyango Ankara 3 - 2  
Torul Genclik - Galatasaray 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursa Bld. Spor - Vakifbank Istanbul 3 - 1  
Galatasaray - Canakkale Bld. Spor 3 - 0  
Seramiksan - Fenerbahce 3 - 0  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
Snowboard (Téli Olimpia, Big Air)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Morgan - N. Mattsson 1 - 0  
C. Corning - M. Schaerer 1 - 0  
C. Corning - R. Gerard 1 - 0  
C. Garcia Knight - J. Boesiger 0 - 1  
K. Mack - C. Corning 1 - 0  
M. Parrot - M. McMorris 1 - 0  
M. Schaerer - R. Gerard 0 - 1  
N. Mattsson - S. Toutant 0 - 1  
N. Mattsson - T. Bergrem 0 - 1  
S. Toutant - T. Bergrem 1 - 0  
Téli Olimpia, Big Air 2018    
Snowboard (TéliOlimp,parallel óriásműl,nő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Riegler - I. Meschik 0 - 1  
E. Ledecka - A. Zavarzina 1 - 0  
E. Ledecka - C. Riegler 1 - 0  
E. Ledecka - I. Meschik 1 - 0  
E. Ledecka - R.T. Hofmeister 1 - 0  
E. Ledecka - S. Jörg 1 - 0  
I. Meschik - R.T. Hofmeister 0 - 1  
J. Dujmovits - E. Ledecka 0 - 1  
R.T. Hofmeister - A. Zavarzina 1 - 0  
R.T. Hofmeister - J. Dujmovits 1 - 0  
R.T. Hofmeister - S. Jörg 0 - 1  
S. Jörg - A. Zavarzina 1 - 0  
S. Jörg - I. Meschik 1 - 0  
Téli Olimpia, parallel óriásműlesiklás, női 2018    
Snowboard (TéliOlimpia,parallel óriásműl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Prommegger - A. Payer 0 - 1  
A. Sobolev - A. Payer 0 - 1  
B. Karl - N. Galmarini 0 - 1  
N. Galmarini - A. Payer 1 - 0  
N. Galmarini - A. Sobolev 1 - 0  
R. Fischnaller - A. Sobolev 1 - 0  
Téli Olimpia, parallel óriásműlesiklás 2018    
Strandröplabda (Kish Island)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plavins M / Tocs E - Prudel M / Szalankiewicz 0 - 2  
Plavins M / Tocs E - Winter T / Horl J 2 - 0  
Prudel M / Szalankiewicz - Walkenhorst A / Winter S 2 - 0  
Winter T / Horl J - Walkenhorst A / Winter S 0 - 2  
Sífutás (Téli Olimpia, 50 km)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harvey - A. Bolshunov 0 - 1  
A. Harvey - D. Cologna 1 - 0  
A. Poltoranin - D. Cologna 0 - 1  
A. Poltoranin - I. Niskanen 0 - 1  
A. Poltoranin - M.J. Sundby 0 - 1  
D. Cologna - M.J. Sundby 0 - 1  
F. De Fabiani - M. Heikkinen 1 - 0  
I. Niskanen - D. Cologna 1 - 0  
M.J. Sundby - I. Niskanen 0 - 1  
Téli Olimpia, 50 km 2018 - Top 3    
Sífutás (Téli Olimpia, 50 km)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, 50 km 2018    
Tenisz (Acapulco-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schoofs - J. Loeb    
J. Fett - V. Rodriguez 2 - 0  
T. Martincova - P. Badosa Gibert 2 - 0  
Tenisz (Acapulco-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. King - R. Ramanathan 2 - 0  
M. Mmoh - A. Bublik 1 - 2  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Sonego - S. Napolitano 0 - 2  
M. Berrettini - J. Zopp 2 - 1  
Tenisz (Bergamo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grigelis L / Motti A - Clayton S / O'Mara J 1 - 2  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cibulkova - M. Barthel 2 - 0  
V. Kuzmova - A. van Uytvanck 0 - 2  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flipkens K / Larsson J - Bara I M / Buzarnescu M 2 - 1  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - T.H. Fritz 2 - 0  
Hy. Chung - F. Tiafoe 1 - 2  
P. Gojowczyk - S. Johnson 2 - 0  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monroe N / Smith J-P - Ebden M / Young D 2 - 1  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - D. Kasatkina 2 - 0  
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S W / Peng S - Chan H-C / Yang Z 1 - 2  
Tenisz (Dubai-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - M. Granollers 2 - 0  
B. Kavcic - S. Nagal    
K-M. Maamoun - S. Travaglia 0 - 2  
L. Lacko - E. Gulbis 0 - 2  
Q. Halys - M. Bachinger 2 - 0  
R. Ram - G. Sakharov 0 - 2  
V. Galovic - Y. Maden 0 - 2  
Y. Bhambri - I. Dodig 2 - 0  
Tenisz (Kyoto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Millman - B. Ellis 2 - 0  
T. Puetz - Jor. Thompson 1 - 2  
Tenisz (Kyoto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saville L / Thompson J - Soeda G / Uchiyama Y 2 - 1  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Khachanov - T. Berdych 2 - 0  
L. Pouille - I. Ivashka 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Venus M - Benneteau/Mahut 2 - 1  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Kokkinakis - C. Garin    
Tenisz (Morelos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arias B / Zeballos F - Maytin R / Romboli F 0 - 2  
King E / Pasha N - Maytin R / Romboli F 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - N. Jarry 2 - 0  
F. Fognini - Al. Bedene 2 - 1  
F. Fognini - F. Verdasco 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marrero D / Verdasco F - Murray J / Soares B 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo-selejt., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dutra da Silva - R. Quiroz 1 - 2  
F. Yamacita - G. Clezar 0 - 2  
I. Nedelko - J. Souza    
J. Domingues - J. Hernandez-Fernandez 2 - 0  
P. Cachin - D. Munoz-De La Nava    
R. Olivo - I. Gakhov 2 - 0  
S. Ofner - R. Matos 2 - 0  
T. Robredo - P. Sakamoto 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Wangcharoen - Sa. Verma 1 - 2  
L. Corvee - J.O. Jörgensen 1 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bö M / Mogensen C - Ellis M / Langridge C 2 - 0  
Jongjit M / Yordphaisong - Isriyanate T / Namdash K 1 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Nidaira - M. Mitani    
S. Takahashi - E. Kosetskaya 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoeva G / Stoeva S - Lefel E / Tran A 2 - 0  
Takahata Y / Sakuramoto A - Matsuyama N / Shida C 2 - 1  
Tollaslabda (Swiss Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Lane B / Pugh J 2 - 0  
Lamsfuss M / Herttrich I - Jansen J R / Nelte C 2 - 0  
Vízilabda (Euroliga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Ekipe Orizzonte 10 - 13  
Kirishi - Olympiakosz 10 - 10  
Sabadell - Mataro 12 - 3  
UVSE - Padova 7 - 7  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - UVSE 13 - 6  
Szentes - Szombathely 9 - 4  
Vasas - Tatabánya 12 - 7  
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - BVSC 11 - 6  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Posillipo Napoli 10 - 8  
Lazio - Savona 9 - 10  
SM Verona - Florentia 12 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cal. Smith - J. Brähmer    

 

2018.02.23.
Curling (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Kanada 7 - 5  
Curling (Téli Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Japán 8 - 7  
Svédország - Nagy-Britannia 10 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Nokian KrP 6 - 1  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sveiva - Greaker 5 - 8  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Ceska Lipa 11 - 0  
Interobal Plzen - Svarog Teplice 9 - 3  
Litomerice - Nejzbach Vysoke Myto 8 - 1  
Slavia Praha - Jesenik 10 - 5  
Sparta Praha - Melnik 12 - 6  
Trinec - Helas Brno 6 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Napoli 4 - 3  
Pesarofano - Milano 5 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Avtodor Szmolenszk 5 - 1  
Norilszkij Nikel - Uhta 5 - 0  
Szibirjak Novoszibirszk - Politeh Szentpétervár 8 - 3  
Szinara Jekatyerinburg - Jugra 6 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Murcia 3 - 3  
Santiago Futsal - Segovia 3 - 3  
Gyorskorcsolya (Téli Olimpia, 1000 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. St-Jean - T. Oda 0 - 1  
H.H. Lorentzen - K. Verweij 1 - 0  
J. Mantia - Sh. Davis 1 - 0  
K. Nuis - H.H. Lorentzen 1 - 0  
K. Nuis - K. Verbij 1 - 0  
K. Nuis - K. Verweij 1 - 0  
K. Verbij - H.H. Lorentzen 0 - 1  
K. Verbij - K. Verweij 1 - 0  
M. Poutala - N. Ihle 0 - 1  
M. Poutala - V. De Haitre 1 - 0  
N. Ihle - Tae-Yun Kim 0 - 1  
Téli Olimpia, 1000 m 2018    
Téli Olimpia, 1000 m 2018 - Top 3    
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Nottingham 1 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rödovre 2 - 2  
Gentofte - Aalborg 5 - 2  
Herlev Eagles - Frederikshavn 3 - 4  
Hvidovre - Rungsted 1 - 4  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Fehérvári Titánok (2.m.) 7 - 1  
MAC Budapest - FTC (2.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kokkolan Hermes 2 - 2  
Keupa - Roki 7 - 0  
Tuto - Jokipojat 1 - 6  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lyon(1.m.) 2 - 2  
Gap - Bordeaux (1.m.) 2 - 3  
Grenoble - Mulhouse (1.m.) 1 - 3  
Rouen - Angers (1.m.) 4 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Calgary 2 - 5  
Detroit - Buffalo 2 - 2  
Edmonton - Colorado 2 - 2  
Florida - Washington 3 - 2  
Los Angeles - Dallas 0 - 2  
Montreal - NY Rangers 3 - 1  
Nashville - San Jose 7 - 1  
New Jersey - Minnesota 2 - 4  
Ottawa - Tampa Bay 3 - 4  
Philadelphia - Columbus 2 - 1  
Toronto - NY Islanders 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Freiburg 3 - 2  
Bayreuth - Heilbronn 1 - 4  
Dresden - Lausitzer Füchse 0 - 5  
Kassel - Frankfurt Löwen 5 - 1  
Ravensburg - Tölzer Löwen 2 - 2  
Riessersee - Kaufbeuren 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Graz 5 - 4  
Südtirol Bolzano - Villach 5 - 2  
Znojmo - Fehérvár 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Innsbruck 4 - 2  
Medvescak Zagreb - Klagenfurt 2 - 4  
Vienna Capitals - Salzburg 2 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Almtuna 2 - 2  
Karlskoga - AIK 2 - 1  
Oskarshamn - Södertälje 6 - 0  
Troja/Ljungby - Pantern Malmö 4 - 4  
Jégkorong (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Orosz olimpiai sportolók 0 - 3  
Kanada - Németország 3 - 4  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Molot Perm (1.m.) 3 - 2  
Ermak Angarszk - Juzsnij Ural Orszk (1.m.) 3 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Chengdu (1.m.) 3 - 2  
Szarjarka Karaganda - Metallurg Novokuznyeck (1.m.) 1 - 2  
SZKA-Neva - Himik Voszkreszenszk (1.m.) 2 - 0  
Szokol Krasznojarszk - Szarov (1.m.) 0 - 0  
Torpedo Kamenogorszk - Torosz Nyeftekamszk (1.m.) 1 - 3  
Zauralje Kurgan - Zvezda Csehov (1.m.) 2 - 1  
Kerékpár (Abu Dhabi Tour, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - M. Kittel 0 - 1  
A. Kristoff - D. van Poppel 1 - 0  
Abu Dhabi Tour, 3. szakasz 2018    
E. Viviani - C. Ewan 1 - 0  
K. Halvorsen - P. Ackerman 0 - 1  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - USK Praha 83 - 81  
Körmend - Zlatorog Lasko 85 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Bucheon KEB 89 - 66  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Zalgiris Kaunas 70 - 86  
Barcelona - Real Madrid 74 - 101  
Brose Bamberg - Crvena zvezda 86 - 62  
Himki Moszkva - Panathinaikosz 78 - 61  
Kosárlabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Villeneuve d'Ascq Lille 63 - 44  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Alaska Aces 95 - 99  
SM Beermen - KIA Picanto 108 - 106  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Brooklyn 111 - 96  
Chicago - Philadelphia 115 - 116  
Cleveland - Washington 103 - 110  
Golden State - LA Clippers 134 - 127  
Orlando - New York 113 - 120  
Sacramento - Oklahoma City 107 - 110  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Iraurgi 77 - 81  
Castello - Breogan Lugo 89 - 91  
Lleida - Leyma Coruna 72 - 78  
Melilla - Clavijo Calzados Robusta 76 - 68  
Palencia - Huesca 78 - 63  
Valladolid - Ourense 81 - 93  
Kosárlabda (vb-sel., Afrika, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruanda - Mali 74 - 70  
Uganda - Nigéria 86 - 102  
Kosárlabda (vb-sel., Afrika, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mozambik - Elefántcsontpart 66 - 53  
Szenegál - Közép-afrikai Köztársaság 70 - 65  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Új-Zéland 73 - 82  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Jordánia 88 - 102  
Szíria - Libanon 63 - 87  
Kosárlabda (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Spanyolország 82 - 84  
Montenegró - Szlovénia 63 - 75  
Kosárlabda (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Ukrajna 68 - 82  
Svédország - Törökország 59 - 58  
Kosárlabda (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Koszovó 90 - 62  
Litvánia - Magyarország 80 - 75  
Kosárlabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Románia 56 - 58  
Olaszország - Hollandia 80 - 62  
Kosárlabda (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Belgium 72 - 70  
Franciaország - Oroszország 61 - 61, h.u. 75 - 74  
Kosárlabda (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Csehország 76 - 78  
Izland - Finnország 81 - 76  
Kosárlabda (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Grúzia 64 - 78  
Németország - Szerbia 79 - 74  
Kosárlabda (vb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Észtország 87 - 75  
Izrael - Nagy-Britannia 82 - 75  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezuela - Chile 77 - 56  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahama-szigetek - Dominikai Köztársaság 63 - 96  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Aarhus Utd. 29 - 26  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istres - Billere 27 - 19  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Besancon 24 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Orosháza 25 - 19  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Fehérvár 19 - 17  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Schwartau - Dessau-Rosslauer 26 - 23  
Balingen-Weilstetten - Coburg 27 - 22  
Bergischer HC - Hagen 26 - 23  
Bietigheim-Metterzimmern - Elbflorenz 28 - 25  
Emsdetten - Hildesheim 29 - 26  
Konstanz - Saarlouis 24 - 22  
Rhein Vikings Neuss - TUSEM Essen 32 - 29  
Wilhelmshaven - Hamm-Westfalen 28 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - CSM Bukarest 26 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Malmö 26 - 24  
Redbergslids - HIF Karlskrona 35 - 26  
Sävehof - Skövde 27 - 31  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mokra Gora 33 - 28  
Samot Arandjelovac - Obilic Belgrád 23 - 17  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Ormoz 28 - 21  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - Biskra 1 - 0  
JS Kabylie - Bel-Abbes 2 - 1  
Oran - El Harrach 1 - 0  
Paradou - Hussein Dey 1 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Everton 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull City - Sheffield Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Estudiantes LP 1 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Arsenal Sarandí 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Wellington Phoenix 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Antwerpen 4 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Cserno More Várna 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampaio Correa - Parana 1 - 0  
Uberlandia MG - Coritiba 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Wolfsburg 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Dynamo Dresden 2 - 3  
Regensburg - Düsseldorf 4 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Bremen Amatőr 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Olimpia - New York 1 - 1  
Cibao - Chivas Guadalajara 0 - 2  
Santa Tecla - Seattle 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Caracas 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Jablonec 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Randers 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Platinium Stars 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Hatta 2 - 1  
Al-Nasr (UAE) - Al-Dhafra 1 - 0  
Al-Wahda - Shabab Al-Ahli (UAE) 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - Petrojet 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Sochaux 3 - 2  
Auxerre - Valenciennes 2 - 0  
Chateauroux - Ajaccio GFC 4 - 1  
Le Havre - Bourg-Peronnas 0 - 0  
Lens - Clermont 0 - 1  
Niort - Nimes 1 - 4  
Reims - Quevilly Rouen 2 - 1  
Tours - Orleans 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Marseille Consolat 2 - 0  
Beziers - Creteil 3 - 1  
Chambly - Dunkerque 0 - 1  
Concarneau - Rodez Aveyron 2 - 1  
Grenoble - Pau 1 - 1  
Les Herbiers - Boulogne 0 - 0  
Lyon Duchere - Sannois St-Gratien 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Montpellier 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Emmen 1 - 1  
De Graafschap - Helmond 1 - 0  
Den Bosch - RKC Waalwijk 0 - 0  
FC Eindhoven - Dordrecht 0 - 1  
Go Ahead Eagles - Oss 2 - 1  
Maastricht - Almere City 3 - 0  
Nijmegen - F. Sittard 1 - 1  
Telstar - Volendam 5 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - NAC Breda 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - VV Alkmaar 2 - 1  
Ajax - PSV 0 - 3  
Excelsior/Barendrecht - Heerenveen 0 - 3  
Zwolle - Achilles'29 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - Indian Arrows 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Chennaiyin 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gostaresh Tabriz - Paykan 0 - 3  
Naft Tehran - Sanat Naft Abadan 1 - 1  
Sepidrood Rasht - Saipa Karaj 2 - 0  
Siah Jamegan Mashhad - Sepahan 0 - 5  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Hapoel Rishon Lezion 1 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Ironi Nesher 3 - 0  
Hapoel Marmorek - Maccabi Ahi Nazareth 1 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Lod 0 - 2  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Afula 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sagan Tosu - Vissel Kobe 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Kharaitiyat 2 - 1  
Umm-Salal - Al-Sailiya 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - América de Cali 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk 4 - 1  
Zaglebie Lubin - Arka Gdynia 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Junior de Barranquilla 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma - Venezia 1 - 1  
Spezia - Salernitana 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vicenza - Reggiana 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Wiener Neustadt 2 - 1  
BW Linz - Liefering 2 - 1  
Hartberg - Wacker Innsbruck 0 - 2  
Ried - FAC Wien 1 - 1  
WSG Wattens - Kapfenberg    
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Aves 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - ACS Poli Timisoara 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Dundee Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón - Osasuna 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Espanyol 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wohlen - Rapperswil 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Shabab (KSA) 3 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vozdovac - Napredak Krusevac 3 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Konyaspor 3 - 0  
Galatasaray - Bursaspor 5 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Venezuela - U20Kolumbia 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - Bangor City 0 - 2  
Labdarúgás (Észt Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Levadia Tallinn 2 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Wexford Youths 0 - 1  
Galway - Athlone 4 - 1  
UC Dublin - Shelbourne 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - St. Patrick's 1 - 2  
Cork City - Waterford Utd. 2 - 0  
Shamrock Rovers - Dundalk 0 - 0  
Sligo - Derry City 2 - 1  
MMA (ONE Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Khan - T. Nastyukhin 0 - 1  
A.L. N Sang - A. Machado 1 - 0  
Műkorcsolya (Téli Olimpia, egyéni, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, egyéni, női 2018    
Téli Olimpia, egyéni, női 2018 - Top 3    
Tóth I. - E. Peltonen 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - St. Helens 12 - 26  
Salford - Hull KR 36 - 12  
Warrington - Wigan 16 - 10  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 34 - 17  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Port Elizabeth S. Kings 64 - 7  
Munster - Glasgow Warriors 21 - 10  
Newport Dragons - Edinburgh 12 - 25  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Auckland Blues 41 - 34  
Melbourne Rebels - Queensland Reds 45 - 19  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasco Nestle - Sesi SP 3 - 1  
Valinhos - Bauru 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Uijeongbu KB Stars 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Arago de Sete 3 - 1  
Montpellier - Paris Volley 0 - 3  
Toulouse - Poitevin Poitiers 2 - 3  
Tours - Chaumont 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Gdansk - Resovia Rzeszow 3 - 0  
Röplabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Békéscsaba 0 - 3  
Kaposvár - Vasas 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 0  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui - A. McGill (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
M. White - M. Selby (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
R. O'Sullivan - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Strandröplabda (Kish Island)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbiati A / Andreatta T - Walkenhorst A / Winter S 0 - 2  
Dressler C / Seidl R - Winter T / Horl J 0 - 2  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Walkenhorst A / Winter S 0 - 2  
Plavins M / Tocs E - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Thiercy M /Gauthier-Rat A 2 - 0  
Prudel M / Szalankiewicz - Barthelemy/Di Giantommaso 2 - 1  
Prudel M / Szalankiewicz - Ranghieri A / Caminati M 2 - 0  
Rachmawan A C / Ashfiya M - Dressler C / Seidl R 1 - 2  
Ranghieri A / Caminati M - Ehlers N / Schuemann L 2 - 1  
Rumsevicius A / Kazdailis - Regza H / Kristaps S 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Ermacora M / Pristauz-Tel 1 - 2  
Winter T / Horl J - Bohle D / Van De Velde S 2 - 1  
Szabadstílusú sí (Téli Olimpia, cross, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, cross, női 2018    
Sílövészet (Téli Olimpia, 4x7,5 km váltó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Svédország 0 - 1  
Franciaország - Norvégia 0 - 1  
Norvégia - Németország 1 - 0  
Németország - Franciaország 1 - 0  
Olaszország - Ukrajna 0 - 1  
Téli Olimpia, 4x7,5 km váltó 2018    
Téli Olimpia, 4x7,5 km váltó 2018 - Top 3    
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Zopp - A. Pavlasek 2 - 0  
L. Sonego - M. Safwat 2 - 1  
M. Berrettini - S. Caruso 2 - 0  
S. Napolitano - A. Arnaboldi 2 - 1  
Tenisz (Bergamo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junaid R / Zelenay I - Clayton S / O'Mara J 1 - 2  
Lammons N / Lawson A - Grigelis L / Motti A 1 - 2  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - Shuai Zhang 2 - 0  
D. Cibulkova - J. Larsson 2 - 0  
M. Barthel - Y. Bonaventure 2 - 0  
P. Martic - V. Kuzmova 0 - 2  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komardina A / Stojanovic - Garcia-Perez/Stollár 0 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - S. Johnson 0 - 2  
F. Tiafoe - J.M. Del Potro 2 - 1  
Hy. Chung - F. Skugor 2 - 0  
R. Opelka - P. Gojowczyk 0 - 2  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - G. Muguruza Blanco 2 - 1  
E. Svitolina - A. Kerber 2 - 0  
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Yang Z - Rosolska A / Spears A 2 - 0  
Chan H-C / Yang Z - Safarova L / Strycova B    
Makarova E / Vesnina E - Hsieh S W / Peng S 1 - 2  
Tenisz (Kyoto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Soeda - B. Ellis 1 - 2  
J. Millman - H. Hurkacz 2 - 1  
K. Uchida - Jor. Thompson 0 - 2  
T. Kamke - T. Puetz 0 - 2  
Tenisz (Kyoto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Hsieh C-P - Saville L / Thompson J 1 - 2  
Soeda G / Uchiyama Y - Balaji N / Gunneswaran P 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - L. Pouille 1 - 2  
J. Benneteau - K. Khachanov 0 - 2  
N. Mahut - I. Ivashka 1 - 2  
T. Berdych - D. Dzumhur    
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Inglot D - Bopanna R / Roger-Vasseli 2 - 0  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - T. Kokkinakis 1 - 2  
C. Garin - D. Popko 2 - 1  
D. Novikov - P. Krstin 2 - 0  
Tenisz (Morelos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King E / Pasha N - Roelofse R / Schnur M 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Verdasco - D. Thiem 2 - 0  
F. Verdasco - N. Kicker 2 - 1  
G. Monfils - D.S. Schwartzman 0 - 2  
N. Jarry - P. Cuevas 2 - 0  
P. Andujar - D. Thiem    
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy R / Mayer L - Murray J / Soares B 0 - 2  
Molteni A / Zeballos H - Mektic N / Peya A 1 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Momota - Sa. Verma 0 - 2  
K. Wangcharoen - R.M.V. Gurusaidatt 2 - 0  
K. Watanabe - L. Corvee 1 - 2  
S. Avihingsanon - J.O. Jörgensen 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bö M / Mogensen C - Antonsen K / Nohr N 2 - 1  
Chia A / Soh W Y - Isriyanate T / Namdash K 0 - 2  
Ellis M / Langridge C - Lane B / Vendy S 2 - 1  
Jongjit M / Yordphaisong - Arjun M R / Shlok R 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - N. Nidaira 0 - 2  
E. Kosetskaya - N. Koch Rohde    
L. Zetchiri - M. Mitani 0 - 2  
S. Takahashi - L. Kjaersfeldt 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lefel E / Tran A - Birch C / Pugh J 2 - 0  
Piek S / Seinen C - Takahata Y / Sakuramoto A 0 - 2  
Smith L / Walker S - Matsuyama N / Shida C 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Seidel M E / Efler L 2 - 0  
Jansen J R / Nelte C - Mikkelsen M / Surrow M 2 - 0  
Lamsfuss M / Herttrich I - Arends J / Piek S 2 - 0  
Lane B / Pugh J - Tabeling R / Seinen C 2 - 0  

 

2018.02.22.
Alpesi sí (Téli Olimpia, kombináció, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bucik - M. Ferk 1 - 0  
D. Feierabend - A-S. Barthet    
D. Feierabend - A. Bucik 1 - 0  
F. Brignone - R. Mowinckel 0 - 1  
L. Vonn - D. Feierabend 0 - 1  
L. Vonn - R. Mowinckel 0 - 1  
M. Gisin - L. Vonn 1 - 0  
M. Gisin - M. Bassino 1 - 0  
M. Shiffrin - F. Brignone 1 - 0  
M. Shiffrin - L. Vonn 1 - 0  
M. Shiffrin - M. Gisin 0 - 1  
R. Mowinckel - M. Bassino 1 - 0  
R. Mowinckel - M. Gisin 0 - 1  
Téli Olimpia, kombináció, női 2018    
Téli Olimpia, kombináció, női 2018 - Top 3    
W. Holdener - L. Vonn 1 - 0  
W. Holdener - M. Gisin 0 - 1  
W. Holdener - M. Shiffrin 0 - 1  
W. Holdener - R. Mowinckel 1 - 0  
Alpesi sí (Téli Olimpia, műlesiklás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myhrer - D. Yule 1 - 0  
A. Myhrer - M. Feller 1 - 0  
A. Pinturault - S-F. Solevaag 1 - 0  
C. Hirschbühl - J-B. Grange    
D. Ryding - J. Nordbotten 1 - 0  
D. Yule - M. Feller 1 - 0  
H. Kristoffersen - Mi. Matt 0 - 1  
M. Hargin - L. Meillard 0 - 1  
M. Hirscher - A. Myhrer 0 - 1  
M. Hirscher - H. Kristoffersen    
M. Hirscher - Mi. Matt 0 - 1  
M. Mölgg - R. Zenhausern 0 - 1  
Mi. Matt - D. Yule 1 - 0  
Mi. Matt - M. Feller 1 - 0  
S. Gross - L. Aerni 1 - 0  
S. Gross - M. Mölgg 0 - 1  
Téli Olimpia, műlesiklás 2018    
Téli Olimpia, műlesiklás 2018 - Top 3    
V. Muffat Jeandet - C. Noel 0 - 1  
Curling (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - USA 3 - 5  
Svédország - Svájc 9 - 3  
Curling (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Svájc 5 - 9  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - M. Suljovic 3 - 7  
M. Smith - S. Whitlock 7 - 3  
M. van Gerwen - D. Gurney 7 - 2  
P. Wright - G. Anderson 6 - 6  
R. Cross - R. van Barneveld 7 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norilszkij Nikel - Uhta 5 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Stockton 3 - 6  
Grand Rapids - Chicago Wolves 2 - 5  
Manitoba - Milwaukee 6 - 3  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 5 - 2  
Rochester - Syracuse 1 - 2  
Utica - Lehigh Valley 4 - 6  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Odense 8 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Fehérvári Titánok (1.m.) 4 - 0  
MAC Budapest - FTC (1.m.) 5 - 1  
Újpest - Brassó (2.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Metallurg Zslobin 1 - 5  
Junoszt Minszk - Sahtar Szoligorszk 7 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlik Opole - Naprzod Janow (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Dallas 2 - 0  
Chicago - Ottawa 2 - 2  
Las Vegas - Calgary 7 - 3  
Jégkorong (Téli Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - USA 2 - 2  
Téli Olimpia, női 2018    
Téli Olimpia, női 2018 - Top 3    
Kerékpár (Abu Dhabi Tour, 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Frame - A. Peron 1 - 0  
A. Kristoff - A. Guardini 1 - 0  
Abu Dhabi Tour, 2. szakasz 2018    
D. McLay - R. Minali 0 - 1  
D. van Poppel - P. Bauhauss 1 - 0  
E. Viviani - C. Ewan 1 - 0  
K. Halvorsen - P. Ackerman 0 - 1  
N. Bonifazio - R. Barbier 1 - 0  
P. Bevin - J.J. Rojas 1 - 0  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Praha - Decin 78 - 68  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guri Winnus - Asan Woori Wibee 61 - 88  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Baskonia Vitoria 93 - 86  
Fenerbahce Ülker - Milano 89 - 70  
Olympiakosz - Valencia 80 - 70  
Unicaja Malaga - Maccabi TA 83 - 69  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - B. Bystrica 49 - 47  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Fülöp-szigetek 84 - 68  
Japán - Tajvan 69 - 70  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irak - Katar 66 - 77  
Kazahsztán - Irán 54 - 75  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kolumbia 84 - 49  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virgin-szigetek - Kanada 89 - 118  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Sönderjyske 29 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Randers 28 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - St. Raphael 25 - 26  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Fram 26 - 35  
ÍBV - Valur 28 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Koszalin 18 - 31  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rimpar - Eisenach 22 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Kiel 28 - 27  
Erlangen - Minden 26 - 26  
Füchse Berlin - DHfK Leipzig 24 - 20  
Hüttenberg - Flensburg 23 - 30  
Magdeburg - Göppingen 30 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaslui - Potaissa Turda 26 - 35  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slatina - Municipal Craiova 28 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Thun 28 - 24  
Winterthur - Bern 25 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Ystad IF 25 - 31  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Atlético MG 0 - 4  
Criciuma - Cianorte 1 - 1  
Figueirense - Oeste 2 - 1  
Goiás - Boa 0 - 0  
Juventude - Avai 0 - 2  
Ponte Preta - Inter de Limeira SP 1 - 0  
Vila Nova - Joinville 2 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Saprissa - América 1 - 5  
Motagua - Tijuana 0 - 1  
Tauro FC - Dallas 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - San Jose de Oruro 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-Amerikai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Independiente 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - ENPPI 1 - 1  
Al-Nasr (EGY) - El Zamalek 1 - 2  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Östersund 1 - 2  
Atalanta - Dortmund 1 - 1  
Ath. Bilbao - Szpartak Moszkva 1 - 2  
Atl. Madrid - FC Köbenhavn 1 - 0  
Braga - Marseille 1 - 0  
Dinamo Kijev - AEK Athén 0 - 0  
Lazio - FCS Bukarest 5 - 1  
Lokomotív Moszkva - Nice 1 - 0  
Milan - Ludogorec Razgrad 1 - 0  
Plzen - Partizan Belgrád 2 - 0  
RB Leipzig - Napoli 0 - 2  
Salzburg - Real Sociedad 2 - 1  
Sporting CP - FC Asztana 3 - 3  
Villarreal - Lyon 0 - 1  
Zenit Szentpétervár - Celtic 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Northeast Utd. 3 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Vasco da Gama 4 - 0  
Nacional - Banfield 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - Lobos BUAP 4 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampico Madero - Veracruz 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Club Celaya 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Baten 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Adana Demirspor 1 - 0  
Boluspor - Erzurum Bld. Spor 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Görögország - U19Ukrajna 3 - 1  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Rzeszow 3 - 1  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Fenerbahce 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians-Guarulhos - Caramuru 1 - 3  
Sada Cruzeiro - Minas 3 - 2  
Sesc RJ - Juiz de Fora 3 - 2  
Taubate Funvic - Montes Claros 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aesch Pfeffingen - Olympiakosz 1 - 3  
NUC Neuchatel - Nantes 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Suwon Kepco 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Gimcheon Expressway 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Tourcoing 3 - 0  
Nice - Rennes 3 - 1  
Röplabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Kaposvár 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Bratislava - Mladost Zagreb 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Castellana Grotte 3 - 1  
Rövpályás gyorskor. (Téli Olimpia, 1000 m, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fontana - V. Maltais 1 - 0  
K. Boutin - A. Fontana 1 - 0  
K. Boutin - Suk Hee Shim 1 - 0  
Keszler A. - Női 1000 m    
Keszler A. - V. Pierron 0 - 1  
Min Jeong Choi - A. Fontana 0 - 1  
Min Jeong Choi - K. Boutin 0 - 1  
Min Jeong Choi - Suk Hee Shim 1 - 0  
Suk Hee Shim - A. Fontana 0 - 1  
Téli Olimpia, 1000 m, női 2018    
Y. van Kerkhof - M. St-Gelais 0 - 1  
Y. van Kerkhof - V. Maltais 0 - 1  
Rövpályás gyorskor. (Téli Olimpia, 500 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Azhgaliyev - D. Breeuwsma 0 - 1  
Dae Heon Hwang - Hyo Jun Lim 1 - 0  
Dae Heon Hwang - Yi Ra Seo 1 - 0  
Dajing Wu - Liu Shaolin S. 1 - 0  
Dajing Wu - S. Girard 1 - 0  
Hyo Jun Lim - Yi Ra Seo 1 - 0  
Liu Shaoang - 500 m    
Liu Shaoang - 500 m    
Liu Shaoang - Ziwei Ren 0 - 1  
Liu Shaolin S. - 500 m    
Liu Shaolin S. - 500 m    
Liu Shaolin S. - Dae Heon Hwang 0 - 1  
Liu Shaolin S. - Hyo Jun Lim 0 - 1  
Liu Shaolin S. - Liu Shaoang 1 - 0  
Liu Shaolin S. - S. Girard 0 - 1  
Liu Shaolin S. - Yi Ra Seo 1 - 0  
R. Sakazume - Kei. Watanabe 1 - 0  
Téli Olimpia, 500 m 2018    
Yi Ra Seo - D. Hoogerwerf 0 - 1  
Rövpályás gyorskor. (Téli Olimpia, 5000 m váltó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kanada 0 - 1  
Dél-Korea - Kína 0 - 1  
Dél-Korea - Magyarország 0 - 1  
Kanada - Kína 0 - 1  
Magyarország - 5000 m váltó    
Magyarország - Kanada 1 - 0  
Magyarország - Kína 1 - 0  
Téli Olimpia, 5000 m váltó 2018    
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - S. Bingham (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Ding Junhui-M. Joyce (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. White - J. Perry (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
N. Robertson - M. Selby (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
R. O'Sullivan - Xiao Guodong (4 nyert frame-ig) 5 - 0  
S. Murphy - S. Maguire (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
Snowboard (Téli Olimpia, Big Air, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gasser - R. Iwabuchi 1 - 0  
A. Gasser - Y. Fujimori 1 - 0  
J. Marino - M. Onitsuka 0 - 1  
J. Marino - S. Candrian 0 - 1  
Jam. Anderson - R. Iwabuchi 1 - 0  
L. Blouin - Z. Sadowski Synnott 0 - 1  
M. Onitsuka - S. Candrian 0 - 1  
R. Iwabuchi - Y. Fujimori 1 - 0  
S. Norendal - J. Jenson 1 - 0  
S. Norendal - S. O'Brien 1 - 0  
S. O'Brien - J. Jenson 1 - 0  
Téli Olimpia, Big Air, női 2018    
Y. Fujimori - Jam. Anderson 0 - 1  
Strandröplabda (Kish Island)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Appelgren M / Boman S - Walkenhorst A / Winter S 0 - 2  
Barthelemy/Di Giantommaso - Thole J / Wickler C 2 - 1  
Denin O / Denysenko D - Bohle D / Van De Velde S 0 - 2  
Finsters R / Solovejs A - Walkenhorst A / Winter S 0 - 2  
Iemelianchyk V / Popov S - Dziadkou A / Kavalenka A 2 - 1  
Kujawiak K / Rudol M - Kolinske W / Evans M 0 - 2  
Mol H N / Berntsen M - Bohle D / Van De Velde S 0 - 2  
Nurminen J / Siren S - Ehlers N / Schuemann L 1 - 2  
Patterson C / Slick S - Thole J / Wickler C 0 - 2  
Pourasgari A / Vakili A - Ermacora M / Pristauz-Tel 1 - 2  
Salagh A / Mirzaali A - Zemljak N / Pokersnik D 0 - 2  
Salemiinjehboroun B / Rao - Ehlers N / Schuemann L 1 - 2  
Tijan A / Younousse C - Ermacora M / Pristauz-Tel 1 - 2  
Szabadstílusú sí (Téli Olimpia, félcső)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blunck - N. Bowman 0 - 1  
A. Blunck - T. Yater-Wallace 1 - 0  
Al. Ferreira - A. Blunck 1 - 0  
Al. Ferreira - D. Wise 0 - 1  
Al. Ferreira - T. Yater-Wallace 1 - 0  
B-J. Wells - By. Wells 1 - 0  
D. Wise - A. Blunck 1 - 0  
D. Wise - T. Yater-Wallace 1 - 0  
Kev. Rolland - B-J. Wells 0 - 1  
Kev. Rolland - By. Wells 1 - 0  
M. Riddle - Kev. Rolland 1 - 0  
N. Bowman - T. Yater-Wallace 1 - 0  
Téli Olimpia, félcső 2018    
Sílövészet (Téli Olimpia, 4x6km váltó, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Norvégia 0 - 1  
Csehország - Svédország 0 - 1  
Csehország - Szlovákia 0 - 1  
Fehéroroszország - Csehország 1 - 0  
Fehéroroszország - Svédország 1 - 0  
Fehéroroszország - Szlovákia 1 - 0  
Franciaország - Fehéroroszország 0 - 1  
Franciaország - Norvégia 1 - 0  
Franciaország - Németország 1 - 0  
Franciaország - Olaszország 1 - 0  
Franciaország - Svédország 0 - 1  
Lengyelország - Svájc 0 - 1  
Norvégia - Fehéroroszország 0 - 1  
Norvégia - Lengyelország 1 - 0  
Norvégia - Svédország 0 - 1  
Németország - Norvégia 0 - 1  
Németország - Olaszország 1 - 0  
Németország - Svédország 0 - 1  
Németország - Ukrajna 1 - 0  
Olaszország - Fehéroroszország 0 - 1  
Olaszország - Norvégia 0 - 1  
Olaszország - Svédország 0 - 1  
Olaszország - Ukrajna 1 - 0  
Svédország - Ukrajna 1 - 0  
Szlovákia - Finnország 1 - 0  
Téli Olimpia, 4x6 km váltó, női 2018    
Téli Olimpia, 4x6 km váltó, női 2018 - Top 3    
Ukrajna - Norvégia 0 - 1  
Ukrajna - Svájc 0 - 1  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - U. Ignatik 2 - 0  
G. Quinzi - A. Arnaboldi 1 - 2  
M. Berrettini - C. Lestienne 2 - 1  
V. Millot - S. Caruso 0 - 2  
Tenisz (Bergamo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clayton S / O'Mara J - Arneodo R / Weissborn T-S 2 - 0  
Ocleppo J / Vavassori A - Junaid R / Zelenay I 1 - 2  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - M. Barthel 1 - 2  
D. Cibulkova - K. Flipkens 2 - 0  
J. Cepelova - Shuai Zhang 1 - 2  
J. Larsson - A. Krunic 2 - 0  
Y. Bonaventure - D. Vekic 2 - 0  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze / Kalashnikova - Bara I M / Buzarnescu M 0 - 2  
Flipkens K / Larsson J - Bonaventure/Jani 2 - 1  
Garcia-Perez/Stollár - Knoll X / Krunic A 2 - 0  
Komardina A / Stojanovic - Kerkhove L / Marozava L 2 - 0  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Donaldson - D. Shapovalov 1 - 2  
J. Sock - R. Opelka 1 - 2  
M. Youzhny - T.H. Fritz 1 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Basilashvili N - Monroe N / Smith J-P 0 - 2  
Bryan B / Bryan M - Fritz T / Kozlov S 2 - 0  
Bryan B / Bryan M - Sock J / Withrow J 1 - 2  
McLachlan B / Nys H - Huey T C / Johnson S 2 - 0  
McLachlan B / Nys H - Lipsky S / Sharan D 2 - 1  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
D. Kasatkina - E. Vesnina 2 - 0  
E. Svitolina - N. Osaka 2 - 0  
Ka. Pliskova - A. Kerber 0 - 2  
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosolska A / Spears A - Chan L / Sestini Hlavacko 2 - 1  
Tenisz (Kyoto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kravchuk - Jor. Thompson 0 - 2  
M. Przysiezny - T. Kamke 0 - 2  
Soon Woo Kwon - K. Uchida 1 - 2  
T. Puetz - P. Gunneswaran 2 - 0  
Tenisz (Kyoto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altuna T / Hurkacz H - Soeda G / Uchiyama Y 0 - 2  
Gong M-X / Hsieh C-P - Kamke T / Puetz T 2 - 1  
Saville L / Thompson J - Klein B / Margaroli L 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - G. Simon 2 - 0  
G. Müller - N. Mahut 1 - 2  
I. Ivashka - S. Wawrinka    
M. Zverev - K. Khachanov 0 - 2  
T. Berdych - S. Travaglia 2 - 1  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benneteau/Mahut - Begemann A / Kukushkin M 2 - 0  
Eysseric J / Simon G - Daniell M / Inglot D 0 - 2  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - D. Novikov 0 - 2  
G. Lopez Villasenor - K. King 0 - 2  
P. Krstin - K. King 2 - 0  
Tenisz (Morelos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - King E / Pasha N 0 - 2  
Martinez L D / Statham R - Galan D E / Gonzalez A    
Maytin R / Romboli F - Martinez L D / Statham R 2 - 1  
Roelofse R / Schnur M - Novikov D / Pavic A 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - P. Carreno-Busta 2 - 1  
F. Fognini - T. Sandgren 2 - 1  
G. Elias - P. Cuevas 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mektic N / Peya A - Pella G / Schwartzman D S 2 - 0  
Molteni A / Zeballos H - Bellucci T / Sa A 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Merkle - L. Corvee 1 - 2  
J.O. Jörgensen - I.Z. Zainuddin 2 - 0  
K. Momota - M. Caljouw 2 - 0  
R. Ouseph - K. Watanabe 1 - 2  
S. Avihingsanon - Joo Ven Soong 2 - 0  
So. Verma - R.M.V. Gurusaidatt 0 - 2  
T. Sitthikom - K. Wangcharoen    
Y. Igarashi - Sa. Verma 1 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arjun M R / Shlok R - Jansen J R / Zurwonne J 2 - 0  
Bay-Smidt M / Sogaard F - Antonsen K / Nohr N 1 - 2  
Chia A / Soh W Y - Lamsfuss M / Seidel M E 2 - 0  
Ellis M / Langridge C - Apisuk I / Viriyangkura T 2 - 0  
Isriyanate T / Namdash K - Christiansen M / Daugaard D    
Jongjit M / Yordphaisong - Briggs P / Wolfenden T 2 - 0  
Lane B / Vendy S - Abramov K / Zinchenko A 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kosetskaya - C. Birch 2 - 0  
J.D. Jakobsen - L. Zetchiri 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - Shuo Yun Sung 2 - 0  
M. Mitsova - B. Corrales 1 - 2  
N. Koch Rohde - S. Jaquet 2 - 1  
N. Nidaira - M. Blichfeldt 2 - 0  
S. Takahashi - L.A. Mainaky 2 - 0  
S.U. Rao Chukka - M. Mitani 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aratama M / Watanabe A - Lefel E / Tran A 1 - 2  
Efler L / Konon O - Basova A / Fuchsova M 2 - 1  
Herttrich I / Nelte C - Takahata Y / Sakuramoto A 1 - 2  
Matsuyama N / Shida C - Morozova O / Chervyakova A 2 - 0  
Piek S / Seinen C - Jaques L / Vandenhoucke F 2 - 0  
Smith L / Walker S - Delrue D / Palermo L 2 - 1  
Stoeva G / Stoeva S - Finne-Ipsen J / Soby R 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Piek S - Nohr N / Thygesen S 2 - 1  
Chang K-C / Cheng C Y - Ellis M / Smith L 1 - 2  
Jansen J R / Nelte C - Isriyanet T / Chochuwong P 2 - 0  
Kersaudy B / Palermo L - Seidel M E / Efler L 1 - 2  
Lamsfuss M / Herttrich I - Jille R / Van Der Aar I 2 - 1  
Makarski S / Dimova D - Lane B / Pugh J 0 - 2  
Mikkelsen M / Surrow M - Zurwonne J / Janssens E 2 - 1  
Namdash K / Amitrapai S - Tabeling R / Seinen C 1 - 2  
Téli Olimpia (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Hány aranyérmet szerez?    
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - FTC 11 - 13  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - OSC 8 - 7  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ortigia - Brescia 12 - 17  
Északi összetett (Téli Olimpia, csapatverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Finnország 1 - 0  
Finnország - Franciaország 0 - 1  
Németország - Norvégia 1 - 0  
Téli Olimpia, csapatverseny (nagysánc/4x5km) 2018    
Téli Olimpia, csapatverseny (nagysánc/4x5km) 2018 - Top 3    

 

2018.02.21.
Alpesi sí (Téli Olimpia, lesiklás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Gut - C. Hütter 0 - 1  
L. Gut - R. Mowinckel 0 - 1  
L. Gut - V. Rebensburg 0 - 1  
L. Vonn - L. Gut 1 - 0  
L. Vonn - M. Gisin 1 - 0  
L. Vonn - S. Goggia 0 - 1  
M. Gisin - C. Hütter 1 - 0  
M. Gisin - L. Gut 1 - 0  
M. Gisin - R. Mowinckel 0 - 1  
S. Goggia - L. Gut 1 - 0  
S. Goggia - M. Gisin 1 - 0  
S. Goggia - T. Weirather 1 - 0  
S. Venier - L. Gut    
T. Weirather - C. Hütter 1 - 0  
T. Weirather - L. Gut 1 - 0  
T. Weirather - L. Vonn 0 - 1  
T. Weirather - M. Gisin 1 - 0  
T. Weirather - R. Siebenhofer 1 - 0  
Téli Olimpia, lesiklás, női 2018    
Téli Olimpia, lesiklás, női 2018 - Top 3    
V. Rebensburg - F. Brignone 1 - 0  
Bob (Téli Olimpia, 2-es, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, 2-es, női 2018    
Curling (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Kanada 3 - 8  
Dél-Korea - Japán 10 - 4  
Nagy-Britannia - USA 4 - 10  
Svédország - Norvégia 2 - 7  
Curling (Téli Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Dánia 9 - 3  
Dél-Korea - Orosz olimpiai sportolók 11 - 2  
Kanada - Nagy-Britannia 5 - 6  
Orosz olimpiai sportolók - Kanada 8 - 9  
Svájc - Dánia 6 - 4  
Svájc - Japán 8 - 4  
Svédország - Kína 8 - 4  
Svédország - USA 9 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Happee Jyväskylä 3 - 5  
Gyorskorcsolya (Téli Olimpia, üldözéses csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Új-Zéland 1 - 0  
Hollandia - Dél-Korea 0 - 1  
Hollandia - Norvégia 0 - 1  
Hollandia - Új-Zéland 1 - 0  
Norvégia - Dél-Korea 1 - 0  
Norvégia - Új-Zéland 1 - 0  
Téli Olimpia, üldözéses csapatverseny 2018    
Gyorskorcsolya (TéliOlimpia,üldözésescsapat,nő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - USA 1 - 0  
Japán - Kanada 1 - 0  
Téli Olimpia, üldözéses csapatverseny, női 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - Binghamton 1 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield - Cardiff 0 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Slavia Trebic 5 - 4  
Havirov - Zubr Prerov 6 - 1  
Kadan - Slovan Ustecti Lvi 6 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Kladno 1 - 4  
Prostejov - Karlovy Vary 1 - 2  
Slavia Praha - Litomerice 1 - 1  
Vsetin - Benatky nad Jizerou 9 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Csíkszereda (2.m.) 2 - 5  
Újpest - Brassó (1.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Nyeman Grodno 3 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Keupa 1 - 4  
Jokipojat - Imatra Ketterä 1 - 1  
Kiekko-Vantaa - Heinolan Peliitat 2 - 2  
Kokkolan Hermes - Tuto 1 - 4  
Leki - IPK 0 - 2  
Roki - SaPKo 2 - 6  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Liepaja 2 - 3  
Mogo Riga - Kurbads Riga 3 - 3  
Zemgale/LLU - Prizma Riga 3 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Nashville 2 - 3  
Edmonton - Boston 2 - 3  
New Jersey - Columbus 1 - 2  
Philadelphia - Montreal 2 - 2  
St. Louis - San Jose 2 - 3  
Toronto - Florida 1 - 0  
Vancouver - Colorado 4 - 4  
Washington - Tampa Bay 2 - 4  
Winnipeg - Los Angeles 3 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Znojmo 2 - 2  
Graz - Dornbirn 3 - 7  
Villach - Südtirol Bolzano 1 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Linz 3 - 3  
Klagenfurt - Medvescak Zagreb 4 - 3  
Salzburg - Vienna Capitals 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Västervik 4 - 7  
Almtuna - Leksand 0 - 9  
Pantern Malmö - Björklöven 2 - 1  
Timra - Oskarshamn 2 - 2  
Tingsryd - Karlskoga 0 - 2  
Vita Hasten - Troja/Ljungby 0 - 4  
Jégkorong (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - USA 2 - 2  
Kanada - Finnország 1 - 0  
Orosz olimpiai sportolók - Norvégia 6 - 1  
Svédország - Németország 3 - 3  
Jégkorong (Téli Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Orosz olimpiai sportolók 3 - 2  
Kerékpár (Abu Dhabi Tour, 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - N. Bonifazio 1 - 0  
A. Peron - P. Bevin 1 - 0  
A. Porsev - A. Frame 0 - 1  
Abu Dhabi Tour, 1. szakasz 2018    
C. Ewan - D. van Poppel 1 - 0  
D. McLay - K. Halvorsen 1 - 0  
E. Viviani - A. Greipel 1 - 0  
M. Cavendish - M. Kittel 0 - 1  
P. Bauhauss - P. Ackerman 1 - 0  
R. Minali - A. Guardini 0 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Technic Brno - Trutnov 75 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Cheongju Stars 73 - 85  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Phoenix Fuelmasters 83 - 78  
KIA Picanto - Globalport Batang Pier 91 - 108  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Siedlce 77 - 74  
Polkowice - Sleza Wroclaw 71 - 62  
Poznan - Bydgoszcz 48 - 68  
Zaglebie Sosnowiec - Lublin 73 - 75  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Győr 64 - 74  
ZTE - Szekszárd 68 - 57  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Nürnberg 68 - 67  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 80 - 61  
Dinamo Novoszibirszk - Jekatyerinburg 47 - 88  
MBA Moszkva - Szpartak Moszkva 74 - 61  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - P. Avenida 49 - 72  
Bembibre - Al-Qazeres Extremadura 74 - 61  
Ferrol - Gernika Bizkaia 76 - 76, h.u. 86 - 82  
Girona - Vasco Gipuzkoa 89 - 60  
Movistar Estudiantes - Campus Promete 55 - 70  
Zamarat - Sant Adria 82 - 81  
Zaragoza - Cadi La Seu d'Urgell 64 - 58  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Spartak Subotica 71 - 78  
Mladost Zemun - Metalac Farmakom 108 - 78  
Sloga Kraljevo - Zlatibor Cajetina 76 - 100  
Tamis Pancevo - OKK Belgrád 83 - 62  
Vrsac - Dynamic Belgrád 75 - 80  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Samorin 56 - 54  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Skjern 25 - 27  
Holstebro - Mors 32 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Viborg 23 - 36  
Ringköbing - Nyköbing F. 21 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Pays d'Aix 16 - 19  
Dunkerque - Paris SG 22 - 27  
Montpellier - Ivry 36 - 22  
Saran - Nantes 30 - 39  
Toulouse - Massy Essonne 31 - 24  
Tremblay - Chambery 31 - 31  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Filipposz Veria - Drama 32 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Gwardia Opole 38 - 35  
Gornik Zabrze - Kwidzyn 38 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Haslum 27 - 28  
Kolstad - Elverum 28 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Fredrikstad 31 - 21  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordhorn-Lingen - Aue 28 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Bietigheim 27 - 27  
Thüringer HC - Oldenburg 37 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Szungul Sznyezsinszk 37 - 30  
Néva Szentpétervár - Ugntu-Vnzm Ufa 36 - 18  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Madeira SAD 23 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Puerto Sagunto 35 - 32  
Barcelona - Ademar Leon 28 - 20  
Granollers - Teucro 26 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Lugi 20 - 29  
Kristianstad - Alingsas 24 - 23  
Ricoh HK - Aranäs 39 - 18  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Sävehof 21 - 26  
Skövde - Skara 28 - 21  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Smartno - Koper 33 - 32  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Manchester City 2 - 0  
Liverpool - Sunderland 3 - 1  
Reading - Bristol City 4 - 0  
Yeovil - Chelsea 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rochdale - Milton Keynes Dons 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Fulham 1 - 1  
Derby County - Leeds 2 - 2  
Ipswich - Cardiff 0 - 1  
Wolverhampton - Norwich 2 - 2  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Roma 2 - 1  
Sevilla - Manchester Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Tubarao 5 - 4  
Londrina - Ceara 1 - 2  
Remo PA - Internacional 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Kaiserslautern 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - Olympiakosz Nicosia 0 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Toronto 0 - 2  
Herediano - Tigres 2 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - General Diaz 0 - 0  
Lanus - Sporting Cristal 4 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Free State Stars 1 - 1  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Crvena zvezda 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury 91 - Montpellier 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Delhi 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Dep. La Equidad 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Santiago Wanderers 3 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Balmazújváros 2 - 3  
Siófok - Honvéd 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Estudiantes de Altamira 4 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Alebrijes de Oaxaca 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Dorados de Sinaloa 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Zacatecas - Dep. Toluca 3 - 4  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - Murcielagos 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Cimarrones de Sonora 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Real Madrid 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Al-Ittifaq (KSA) 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Ümraniyespor 2 - 0  
Elazigspor - Giresunspor 2 - 1  
Eskisehirspor - Gaziantep Bld. Spor 1 - 4  
Istanbulspor - Manisaspor 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Atl. Madrid - U19Basel 1 - 0  
U19Bayern München - U19Real Madrid 2 - 3  
U19Chelsea - U19Feyenoord 5 - 2  
U19Liverpool - U19Manchester Utd. 2 - 0  
U19Porto - U19Salzburg 3 - 1  
U19Tottenham - U19Monaco 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Magyarország 4 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Jeju 0 - 2  
Cerezo Osaka - Guangzhou Evergrande 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenhua - Sydney FC 2 - 2  
Suwon Bluewings - Kashima A. 1 - 2  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mulhouse - Volero Zürich 1 - 3  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Conegliano 0 - 3  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Chemik Police 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maringa - Canoas 3 - 1  
Sesi SP - Renata Campinas 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Schwerin 0 - 3  
Dresden - Stuttgart 0 - 3  
Uralocska Jekatyerinburg - Mincsanka Minszk 1 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermes Oostende - Bursa Bld. Spor 0 - 3  
Ostrava - Dinamo Krasznodar 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Seoul Woori 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Hwaseong IBK 3 - 2  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szokol - Mladost Zagreb 1 - 3  
VK Bratislava - Branik Maribor 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Bergische Solingen 3 - 0  
Friedrichshafen - United Rhein-Main 3 - 1  
Netzhoppers Bestensee - Haching 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VCO Berlin - Münster 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Piacenza 2 - 3  
Padova - Cucine Lube Civitanova 0 - 3  
Perugia - Latina 3 - 1  
Ravenna - Modena 0 - 3  
Trentino - Vibo Valentia 3 - 0  
Verona - Revivre Milano 3 - 1  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui - M. King (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
K. Wilson - M. Joyce (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. Selby - J. Robertson (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M.J. Williams - S. Bingham (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
R. O'Sullivan - Yan Bingtao (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
S. Maguire - M. Georgiou (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
S. Murphy - J. Lisowski (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Xiao Guodong - J. Higgins (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Strandröplabda (Kish Island)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbiati A / Andreatta T - Regza H / Kristaps S 2 - 1  
Dressler C / Seidl R - Thole J / Wickler C 2 - 1  
Dziadkou A / Kavalenka A - Winter T / Horl J 0 - 2  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Nurminen J / Siren S 1 - 2  
Finsters R / Solovejs A - Bohle D / Van De Velde S 2 - 0  
Kolinske W / Evans M - Barthelemy/Di Giantommaso 0 - 2  
Kujawiak K / Rudol M - Rumsevicius A / Kazdailis L 1 - 2  
Plavins M / Tocs E - Mol H N / Berntsen M 2 - 0  
Prudel M / Szalankiewicz - Denin O / Denysenko D 2 - 0  
Prudel M / Szalankiewicz - Finsters R / Solovejs A 2 - 1  
Rachmawan A C / Ashfiya M - Nurminen J / Siren S 2 - 1  
Rachmawan A C / Ashfiya M - Pourasgari A / Vakili A 2 - 0  
Ranghieri A / Caminati M - Appelgren M / Boman S 2 - 0  
Ranghieri A / Caminati M - Thiercy M /Gauthier-Rat A 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Dressler C / Seidl R 2 - 0  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Walkenhorst A / Winter S 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Iemelianchyk V / Popov S 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Winter T / Horl J 1 - 2  
Zemljak N / Pokersnik D - Mol H N / Berntsen M 0 - 2  
Szabadstílusú sí (Téli Olimpia, cross)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bovolenta - J. Lenherr 1 - 0  
A. Fiva - V.O. Norberg 1 - 0  
A. Niederer - R. Winkler 1 - 0  
B. Leman - F. Place 1 - 0  
E. Korotkov - S. Denshcikov 0 - 1  
J.F. Chapuis - A. Fiva 0 - 1  
M. Bischofberger - A. Fiva 1 - 0  
M. Bischofberger - J.F. Chapuis 1 - 0  
M. Bischofberger - V.O. Norberg 1 - 0  
P. Eckert - F. Place 0 - 1  
P. Eckert - S. Ridzik 0 - 1  
S. Ridzik - Vic. Andersson 1 - 0  
T. Tchiknavorian - K. Drury 0 - 1  
Téli Olimpia, cross 2018    
Vic. Andersson - K. Drury 0 - 1  
Sífutás (Téli Olimpia, sprintváltó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Kanada 1 - 0  
Norvégia - Olaszország 1 - 0  
Norvégia - Orosz olimpiai sportolók 1 - 0  
Olaszország - Franciaország 0 - 1  
Olaszország - Svédország 0 - 1  
Orosz olimpiai sportolók - Franciaország 1 - 0  
Orosz olimpiai sportolók - Olaszország 1 - 0  
Orosz olimpiai sportolók - Svédország 1 - 0  
Svédország - Finnország 1 - 0  
Svédország - Franciaország 0 - 1  
Téli Olimpia, sprintváltó 2018    
Téli Olimpia, sprintváltó 2018 - Top 3    
USA - Németország 1 - 0  
Sífutás (Téli Olimpia, sprintváltó, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Szlovénia 1 - 0  
Norvégia - Orosz olimpiai sportolók 1 - 0  
Norvégia - USA 0 - 1  
Németország - Finnország 0 - 1  
Orosz olimpiai sportolók - Németország 1 - 0  
Orosz olimpiai sportolók - Svájc 0 - 1  
Svédország - Norvégia 1 - 0  
Svédország - Orosz olimpiai sportolók 1 - 0  
Svédország - USA 0 - 1  
Szlovénia - Olaszország 1 - 0  
Téli Olimpia, sprintváltó, női 2018    
Téli Olimpia, sprintváltó, női 2018 - Top 3    
USA - Orosz olimpiai sportolók 1 - 0  
USA - Svájc 1 - 0  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Zopp - L. Vanni 2 - 0  
L. Sonego - E. Gulbis 2 - 0  
M. Berrettini - M. Viola 2 - 0  
M. Safwat - M. Moraing    
N. Kuhn - C. Lestienne 0 - 2  
S. Doumbia - S. Caruso 0 - 2  
S. Napolitano - T. De Bakker 2 - 0  
Tenisz (Bergamo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarek T / Panfil G - Junaid R / Zelenay I 0 - 2  
Bonzi B / Borsos G - Clayton S / O'Mara J 0 - 2  
Gille S / Vliegen J - Lammons N / Lawson A 0 - 2  
Grigelis L / Motti A - Martinez P / Munar J 2 - 0  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - P. Martic 1 - 2  
Ar. Rodionova - Shuai Zhang 0 - 2  
Babos T. - T. Maria 2 - 0  
D. Cibulkova - Stollár F. 2 - 0  
J. Cepelova - C. Witthöft 2 - 0  
M. Buzarnescu - A. van Uytvanck 0 - 2  
M. Niculescu - K. Flipkens 0 - 2  
S. Lisicki - V. Kuzmova 0 - 2  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Jurak D - Bara I M / Buzarnescu M 0 - 2  
Garcia-Perez/Stollár - Bondár/Bukta 2 - 0  
Gálfi/Udvardy - Bonaventure/Jani 1 - 2  
Kozlova K / Rodionova Ar - Kerkhove L / Marozava L 0 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - D. Young 2 - 0  
J. Chardy - J.M. Del Potro 0 - 2  
P. Gojowczyk - J. Isner 2 - 1  
S. Johnson - M. Raonic 2 - 0  
T.H. Fritz - S. Querrey 2 - 1  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Martin F - Monroe N / Smith J-P 1 - 2  
Isner J / Querrey S - Albot R / Basilashvili N    
King D / Reed A - Albot R / Basilashvili N 0 - 2  
Koolhof W / Sitak A - Lipsky S / Sharan D 0 - 2  
Polansky P / Shapovalov D - Ebden M / Young D 1 - 2  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - N. Osaka 0 - 2  
C. Garcia - E. Makarova 2 - 0  
C.C. Bellis - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
E. Svitolina - Qiang Wang 2 - 1  
E. Vesnina - J. Ostapenko 2 - 0  
J. Konta - D. Kasatkina 1 - 2  
Ka. Pliskova - C. Suarez Navarro 2 - 1  
S. Errani - A. Kerber 0 - 2  
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S W / Peng S - Melichar N / Peschke K 2 - 1  
Klepac A / Martinez S - Chan H-C / Yang Z 1 - 2  
Makarova E / Vesnina E - Kato M / Ninomiya M 2 - 0  
Tenisz (Kyoto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ellis - T. Ito 2 - 1  
G. Soeda - A. Whittington 2 - 0  
J. Millman - B. Klein 2 - 1  
K. Uchida - T. Garanganga    
M. Purcell - H. Hurkacz 0 - 2  
T. Kamke - E. Leshem 2 - 0  
Y. Uchiyama - M. Przysiezny 1 - 2  
Zhe Li - Jor. Thompson 1 - 2  
Tenisz (Kyoto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altuna T / Hurkacz H - Fukuda S / Shimizu Y 2 - 1  
Balaji N / Gunneswaran P - Li Z / Robert S 2 - 0  
Matsui T / Yi C H - Klein B / Margaroli L 1 - 2  
Soeda G / Uchiyama Y - Peng H-Y / Siljestrom A 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Müller - S. Stakhovsky 2 - 0  
M. Zverev - B. Kavcic 2 - 0  
N. Mahut - S. Tsitsipas 2 - 0  
P-H. Herbert - L. Pouille 1 - 2  
R. Bautista-Agut - J. Benneteau 0 - 2  
T. Fabbiano - D. Dzumhur 1 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Shamasdin A - Bopanna R / Roger-Vasseli 1 - 2  
Klaasen R / Venus M - Mergea F / Nestor D 2 - 0  
Marterer M / Sousa J - Daniell M / Inglot D 0 - 2  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - D. Novikov 0 - 2  
Ale. Gonzalez - D. Popko 0 - 2  
An. Martin - C. Eubanks 2 - 0  
D.E. Galan Riveros - T. Kokkinakis 0 - 2  
E. King - C. Garin 0 - 2  
P. Krstin - R. Cid Subervi 2 - 1  
S. Fanselow - A. Sarkissian 0 - 2  
Tenisz (Morelos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Gonzales R / Reese H 2 - 0  
Arias B / Zeballos F - Agamenone F / Galdos S 2 - 0  
Novikov D / Pavic A - LopezVillasenor/SanchMont 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - N. Jarry 0 - 2  
D. Lajovic - D. Thiem 0 - 2  
F. Delbonis - D.S. Schwartzman 0 - 2  
M. Cilic - G. Monfils    
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Mektic N / Peya A 0 - 2  
De Paula F / Monteiro T - Murray J / Soares B 0 - 2  
Marrero D / Verdasco F - Gonzalez S / Peralta J 2 - 1  
Pella G / Schwartzman D S - Podlipnik-Castil/Vasilevs 2 - 1  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mendrek - M. Caljouw 1 - 2  
E. Heino - I.Z. Zainuddin 1 - 2  
E. Holst - A. Merkle 1 - 2  
Joo Ven Soong - A. Namkul 2 - 0  
K. Wangcharoen - K. Schaefer 2 - 0  
L. Claerbout - K. Watanabe 1 - 2  
L. Corvee - R. Takeshita 2 - 0  
L. Schaenzler - Y. Igarashi 0 - 2  
R. Ouseph - A. Yelegar 2 - 0  
R.M.V. Gurusaidatt - Y. De Oliveira 2 - 0  
S. Avihingsanon - K. Bruun 2 - 1  
So. Verma - M. Zilberman 2 - 0  
T. Rouxel - Sa. Verma 0 - 2  
T. Sitthikom - T. Ueda 2 - 1  
Zii Jia Lee - J.O. Jörgensen 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abramov K / Zinchenko A - Gangloff M / Rodrigues T 2 - 0  
Adam E / Corvee S - Bay-Smidt M / Sogaard F 0 - 2  
Arends J / Jille R - Lane B / Vendy S 1 - 2  
Bonny M / Schaller O - Briggs P / Wolfenden T 1 - 2  
Bö M / Mogensen C - Shia C K / Tan W G 2 - 0  
Chia A / Soh W Y - Gustaman T / Makarski S 2 - 1  
Dierickx M / Golinski F - Isriyanate T / Namdash K 0 - 2  
Kaesbauer P / Pistorius J - Christiansen M / Daugaard D 0 - 2  
Lovang K / Villeger W - Lamsfuss M / Seidel M E 0 - 2  
Po L-W / Yang M-T - Arjun M R / Shlok R 1 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mine - N. Nidaira 0 - 2  
D. Jille - M. Blichfeldt 0 - 2  
E. Kosetskaya - M. Riya 2 - 1  
J.D. Jakobsen - V.R. Jakka 2 - 0  
L. Heim - L. Zetchiri 1 - 2  
L. Kjaersfeldt - D.Y.I. Sari 2 - 0  
M. Mitsova - R. Stern 2 - 0  
N. Koch Rohde - K. Polikarpova 2 - 0  
N. Perminova - Shuo Yun Sung 1 - 2  
S. Jaquet - A. Huser 2 - 1  
S.K. Priya Kudaravalli - L.A. Mainaky 0 - 2  
S.U. Rao Chukka - Yvonne Li 2 - 0  
Xuefei Qi - M. Mitani 0 - 2  
Ya Lan Chang - C. Birch 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amitrapai S / Chochuwong - Herttrich I / Nelte C 1 - 2  
Basova A / Fuchsova M - Garino S / Iversen L 2 - 0  
Burkart C / Horbach A - Efler L / Konon O 0 - 2  
Cheng C Y / Sung S Y - Finne-Ipsen J / Soby R 0 - 2  
Jaques L / Vandenhoucke F - Janssens E / Petrikowski J 2 - 0  
Jille D / Van Der Aar I - Birch C / Pugh J 0 - 2  
Matsuyama N / Shida C - Goliszewski J / Kaepplein L    
Mueller A / Stadelmann J - Smith L / Walker S 0 - 2  
Takahata Y / Sakuramoto A - Fruergaard M / Thygesen S 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T J / Cheah Y S - Namdash K / Amitrapai S 0 - 2  
Kaisti A / Nystrom J - Zurwonne J / Janssens E 1 - 2  
Mikkelsen M / Surrow M - Dierickx M / Vandenhoucke F 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budvanszka Rivijera Budva - Jadran Herceg Novi 3 - 14  
Kotor - Jadran Split 8 - 8  
Mladost Zagreb - Jug Dubrovnik 5 - 10  
Primorje Rijeka - Mornar 7 - 7  
VK Posk - Partizan Belgrád 6 - 4  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Vasas 9 - 8  
Kaposvár - Debrecen 9 - 9  
Szombathely - UVSE 9 - 4  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Pécs 9 - 9  
Szentes - Tatabánya 8 - 8  

 

2018.02.20.
Curling (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Svájc 8 - 7  
Japán - Dánia 6 - 4  
Japán - Kanada 4 - 8  
Nagy-Britannia - Norvégia 10 - 3  
Norvégia - Olaszország 4 - 6  
Olaszország - Svédország 3 - 7  
Svájc - USA 4 - 8  
Curling (Téli Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Kína 5 - 7  
Nagy-Britannia - Japán 8 - 6  
USA - Dél-Korea 6 - 9  
Futsal (Copa del Rey)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Jaen 0 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Texas Stars 2 - 1  
Tucson - Bakersfield 2 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Fassa 4 - 2  
Lustenau - Kitzbühel 4 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Hvidovre 5 - 1  
Gentofte - Herning 0 - 4  
Odense - SönderjyskE 2 - 5  
Rungsted - Frederikshavn 4 - 4  
Rödovre - Herlev Eagles 4 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Csíkszereda (1.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Chamonix-Morzine 7 - 1  
Epinal - Strasbourg 5 - 2  
Lyon - Amiens 2 - 1  
Mulhouse - Angers 3 - 3  
Nice - Gap 5 - 2  
Rouen - Grenoble 3 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naprzod Janow - Orlik Opole 3 - 2  
Polonia Bytom - Stoczniowiec Gdansk 4 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Los Angeles 1 - 3  
Las Vegas - Anaheim 0 - 2  
Nashville - Ottawa 5 - 2  
Jégkorong (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Dél-Korea 5 - 2  
Svájc - Németország 1 - 1  
Szlovénia - Norvégia 1 - 1  
USA - Szlovákia 5 - 1  
Jégkorong (Téli Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Japán 1 - 0  
Svédország - Korea 6 - 1  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Minas 70 - 76  
Sorocabana - Caxias do Sul 71 - 74  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beovuk Belgrád - Borac Cacak 76 - 89  
Radnicki Kragujevac - Vojvodina 92 - 88  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Ribe-Esbjerg 30 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Gdynia - Zaglebie Lubin 19 - 33  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Szeged 24 - 33  
FTC - Veszprém 26 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Lada Toljatti 26 - 22  
Zvezda Zvenyigorod - Asztrahanocska 29 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleetwood - Portsmouth 1 - 2  
Shrewsbury - Gillingham 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Carlisle 1 - 3  
Cambridge Utd. - Notts County 1 - 0  
Crewe - Exeter 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Preston 1 - 1  
Barnsley - Burton 1 - 2  
Bolton - Sunderland 1 - 0  
Brentford - Birmingham 5 - 0  
Middlesbrough - Hull City 3 - 1  
Millwall - Sheffield Wed. 2 - 1  
Nottingham - Reading 1 - 1  
Sheffield Utd. - QPR 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Bromley 1 - 1  
Barrow - Gateshead 1 - 1  
Boreham - Maidstone Utd. 1 - 0  
Chester - Leyton 0 - 1  
Dover - Dag & Red 1 - 0  
Ebbsfleet Utd. - Woking 2 - 1  
Guiseley - Fylde 1 - 0  
Halifax - Hartlepool 2 - 0  
Maidenhead Utd. - Eastleigh 3 - 1  
Solihull Moors - Wrexham 0 - 0  
Torquay - Sutton Utd. 2 - 3  
Tranmere - Macclesfield 1 - 4  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Mitre Santiago del Estero 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Gimnasia LP 1 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Besiktas 5 - 0  
Chelsea - Barcelona 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Dep. Temuco 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Rosario - CA Cerro 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Platinium Stars - Supersport Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Daklyeh - Al-Mokawloon Arab 1 - 2  
El Entag El Harby - Al-Assiouty 1 - 0  
Tanta - El Raja Matrouh 0 - 0  
Wadi Degla - El Gaish Talaea 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Troyes - Dijon 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minerva Punjab - Gokulam Kerala 0 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Dorog 1 - 2  
Diósgyőr - Vác 2 - 0  
ZTE - Puskás Akadémia 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Dep. Capiata 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stranraer - Arbroath 1 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Peterhead 3 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Greenock Morton 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaran Hrvatini - Aluminij Kidricevo 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Altinordu 0 - 1  
Rizespor - Balikesirspor 3 - 0  
Samsunspor - Ankaragücü 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Manchester City - U19Internazionale 1 - 1  
U19Paris SG - U19Barcelona 0 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Görögország - U19Ukrajna 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Persepolis 3 - 1  
Nasaf Qarshi - Al-Wasl 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Rayyan 1 - 1  
Esteghlal T. - Al-Hilal (KSA) 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Tianjin Quanjian 1 - 1  
Kitchee - Jeonbuk 0 - 6  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai SIPG - Melbourne Victory 4 - 1  
Ulsan - Kawasaki Frontale 2 - 1  
Műkorcsolya (Téli Olimpia, jégtánc)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, jégtánc 2018    
Téli Olimpia, jégtánc 2018 - Top 3    
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vizura Ruma - Marica Plovdiv 3 - 0  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Galatasaray - Dinamo Moszkva 3 - 1  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Eczacibasi Istanbul 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Deajeon Blue Fangs 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Suwon Hyundai 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Politechnika Varsó - Kedzierzyn-Kozle 3 - 2  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Bratislava - Szokol 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Torul Genclik 3 - 0  
Fenerbahce - Afyon Bld. Spor 3 - 0  
Galatasaray - Jeopark Kula 3 - 1  
Inegol Bld. Spor - Besiktas 3 - 0  
Maliye Piyango Ankara - Halkbank Ankara 2 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Istanbul BB 3 - 0  
Rövpályás gyorskor. (Téli Olimpia, 1000 m, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászapáti P. - Női 1000 m    
Keszler A. - Női 1000 m    
Rövpályás gyorskor. (Téli Olimpia, 3000m váltó, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kína 1 - 0  
Kanada - Olaszország 0 - 1  
Kína - Olaszország 0 - 1  
Magyarország - Japán 1 - 0  
Magyarország - Női 3000 m váltó (Bdöntő)    
Téli Olimpia, 3000 m váltó, női 2018    
Rövpályás gyorskor. (Téli Olimpia, 500 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knoch V. - 500 m    
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - Cao Yupeng (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
G. Dott - J. Perry (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
J. Higgins - A. Carter (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
J. Trump - M. White (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
M. Allen - Xiao Guodong (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
N. Robertson-D.B.Gilbert (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
S. Maguire - Li Hang (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
S. Murphy - R. Walden (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Strandröplabda (Kish Island-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiri M / Firouzpourbandp - Nolvak K / Tiisaar M 0 - 2  
Betzien M / Erdmann J - Abbiati A / Andreatta T 1 - 2  
Crabb T / De Sol S - Semenov K / Leshukov I 0 - 2  
Denin O / Denysenko D - Hagenbuch S / Metral Q 2 - 1  
Denin O / Denysenko D - Nuttanon I / Sedtawat P 2 - 0  
Gordieiev I / Zhuravel E - Schnetzer F / Muellner D 2 - 0  
Lysikowski M / Paszkowski - Barthelemy/Di Giantommaso 1 - 2  
Pribanic J / Jercic M - Giginoglu M / Mermer H H 0 - 2  
Ramadhan G / Pribadi D - Iemelianchyk V / Popov S 0 - 2  
Rumsevicius A / Kazdailis - Nolvak K / Tiisaar M 2 - 1  
Rumsevicius A / Kazdailis - Urlu S / Sagir A B 2 - 0  
Shoushtarizadeh A / Nikou - Nuttanon I / Sedtawat P 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Giginoglu M / Mermer H H 2 - 0  
Thole J / Wickler C - Plantinga M / Macneil J 2 - 0  
Walkenhorst A / Winter S - Dargahi P / Tavakoli B 2 - 0  
Walkenhorst A / Winter S - Gordieiev I / Zhuravel E 2 - 0  
Zaun E / Roberts A - Jongklang S / Khaolumtarn A 0 - 2  
Szabadstílusú sí (Téli Olimpia, félcső, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Drew - A. Onozuka 1 - 0  
C. Sharpe - B. Sigourney 1 - 0  
C. Sharpe - M. Bowman 1 - 0  
M. Bowman - A. Drew 0 - 1  
M. Bowman - A. Onozuka 0 - 1  
M. Martinod - B. Sigourney 1 - 0  
M. Martinod - C. Sharpe 0 - 1  
M. Martinod - M. Bowman 1 - 0  
Téli Olimpia, félcső, női 2018    
V. Demidova - A. Caradeux 1 - 0  
V. Demidova - R. Cheshire 1 - 0  
V. Demidova - R. Groenewoud 1 - 0  
V. Demidova - S. Cakmakli 1 - 0  
Sílövészet (Téli Olimpia, vegyesváltó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Franciaország 0 - 1  
Norvégia - Németország 1 - 0  
Németország - Franciaország 0 - 1  
Olaszország - Csehország 1 - 0  
Olaszország - Ukrajna 1 - 0  
Orosz olimpiai sportolók - Csehország 0 - 1  
Svájc - Svédország 0 - 1  
Svédország - Csehország 0 - 1  
Svédország - Olaszország 0 - 1  
Téli Olimpia, vegyesváltó (2x6+2x7,5) 2018    
Téli Olimpia, vegyesváltó (2x6+2x7,5) 2018 - Top3    
Ukrajna - Orosz olimpiai sportolók 1 - 0  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - G. Sakharov 2 - 0  
A. Pavlasek - T. Brkic 2 - 0  
A. Setkic - E. Gulbis 0 - 2  
F. Horansky - U. Ignatik 0 - 2  
G. Quinzi - A. Basso 2 - 0  
J.A. Munar Clar - S. Napolitano 0 - 2  
L. Grigelis - M. Moraing 0 - 2  
L. Sonego - M. Trungelliti 2 - 1  
L. Vanni - P. Martinez Portero 2 - 0  
O. Nedovyesov - M. Moraing    
V. Millot - N. Serdarusic 2 - 0  
Tenisz (Bergamo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berrettini M / Cipolla F - Arneodo R / Weissborn T-S 0 - 2  
Martinez P / Munar J - Bracciali D / Vanni L 2 - 1  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - R. Vinci 2 - 0  
G. Garcia Perez - A. Krunic 0 - 2  
J. Larsson - Kr. Pliskova    
J. Larsson - M. Frech 2 - 0  
M. Buzarnescu - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
Udvardy P. - D. Vekic 0 - 2  
V. Kuzmova - S. Cirstea 2 - 0  
Y. Bonaventure - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knoll X / Krunic A - Smith A / Voracova R 2 - 1  
Komardina A / Stojanovic - Adamczak M / Wacanno E 2 - 0  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - J. Donaldson    
D. King - E. Donskoy 0 - 2  
D. Shapovalov - I. Karlovic 2 - 0  
F. Skugor - A. Bublik 2 - 0  
J. Sock - J-P. Smith 2 - 0  
K. Anderson - E. Donskoy    
L. Lacko - P. Gojowczyk 1 - 2  
M. Ebden - F. Tiafoe 1 - 2  
M. Youzhny - D. Sela 2 - 0  
P. Polansky - J. Donaldson 0 - 2  
R. Albot - J. Isner 1 - 2  
R. Opelka - R. Harrison 2 - 0  
S. Johnson - N. Basilashvili 2 - 0  
T. Daniel - M. Raonic 0 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Young D - Mirnyi M / Oswald P 2 - 1  
Sock J / Withrow J - Paes L / Raja P 2 - 0  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - P. Kvitova    
A. Kontaveit - S. Stosur 2 - 1  
B. Strycova - A. Kerber 0 - 2  
C. Garcia - L. Safarova 2 - 0  
C.C. Bellis - E. Mertens 2 - 0  
Qiang Wang - K. Bertens 2 - 0  
S. Errani - L. Tsurenko 2 - 0  
S. Zhuk - C. Suarez Navarro 0 - 2  
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S W / Peng S - Bertens K / Schuurs D 2 - 0  
Kichenok N / Rodionova An - Chan L / Sestini Hlavacko 0 - 2  
Makarova E / Vesnina E - Aoyama S / Srebotnik K 2 - 0  
Ostapenko J / Sevastova A - Melichar N / Peschke K 0 - 2  
Rosolska A / Spears A - Pavlyuchenkova A / Savchuk O 2 - 0  
Tenisz (Kyoto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klein - Ze Zhang 2 - 1  
C. Ilkel - T. Puetz 0 - 2  
K. Kravchuk - S. Imai 2 - 0  
P. Gunneswaran - S. Robert 2 - 1  
Soon Woo Kwon - M. Donati 2 - 0  
Y. Kibi - H. Hurkacz 0 - 2  
Y. Takahashi - B. Ellis 1 - 2  
Tenisz (Kyoto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamke T / Puetz T - Purcell M / Whittington A 2 - 1  
Li Z / Robert S - Nedunchezhiyan/Rungkat 2 - 0  
Ratiwatana / Ratiwatana - Gong M-X / Hsieh C-P 0 - 2  
Saville L / Thompson J - Ito T / Uesugi K 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - J. Sousa 2 - 1  
G. Müller - D. Medvedev    
H. Gaston - S. Travaglia 0 - 2  
L. Djere - I. Ivashka 0 - 2  
M. Marterer - G. Simon 0 - 2  
M. Zverev - K. Khachanov    
P-H. Herbert - N. Gombos 2 - 0  
R. Bemelmans - K. Khachanov 0 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Kukushkin M - Hoang A / Muller A 2 - 0  
Benneteau/Mahut - Arends S / Middelkoop M 2 - 1  
Klaasen R / Venus M - Elgin M / Medvedev D    
Klaasen R / Venus M - Fabbiano T / Travaglia S 2 - 0  
Mergea F / Nestor D - Dzumhur D / Sancic A 2 - 0  
Skupski K / Tsitsipas S - Bopanna R / Roger-Vasseli 1 - 2  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - R. Cid Subervi    
An. Martin - R. Quiroz 2 - 1  
C. Boluda-Purkiss - T. Kokkinakis 0 - 2  
D.E. Galan Riveros - J. Hernandez-Fernandez    
E. Gomez - K. King 0 - 2  
L. Patino - Ale. Gonzalez 0 - 2  
M. Arevalo - S. Fanselow 1 - 2  
M. Vilella Martinez - G. Lopez Villasenor 1 - 2  
Tenisz (Morelos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo I / Hank T - Agamenone F / Galdos S 0 - 2  
Arias B / Zeballos F - Krstin P / Popko D 2 - 1  
Martinez L D / Statham R - Krajicek A / Reid M    
Roelofse R / Schnur M - Diez S / Ortega-Olmedo R 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - A. Haider-Maurer 2 - 0  
C. Ruud - D.S. Schwartzman    
F. Fognini - T. Bellucci 2 - 1  
G. Monfils - H. Zeballos 2 - 1  
J. Vesely - F. Delbonis    
M. Cecchinato - P. Carreno-Busta 0 - 2  
P. Andujar - G. Melzer 2 - 0  
T. Monteiro - P. Cuevas 1 - 2  
V. Estrella Burgos - N. Kicker 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Monfils G - Marrero D / Verdasco F 1 - 2  
Fognini F / Lopez M - Gonzalez S / Peralta J 0 - 2  
Jebavy R / Mayer L - Garcia-Lopez G / Ramos A 2 - 1  
Tollaslabda (Swiss Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Piek S - Yang M-T / Sung S Y 2 - 0  
Gicquel T / Delrue D - Lane B / Pugh J 0 - 2  
Gollinski F / Jaques L - Jansen J R / Nelte C 0 - 2  
Heinz A / Horbach A - Chang K-C / Cheng C Y 1 - 2  
Isriyanet T / Chochuwong - Bitman J / Basova A 2 - 0  
Kersaudy B / Palermo L - Schaller O / Burkart C 2 - 0  
Nohr N / Thygesen S - Kaesbauer P / Konon O 2 - 1  
Pang R H / Yen W P - Seidel M E / Efler L 0 - 2  
Pistorius J / Kaepplein L - Ellis M / Smith L    
Tabeling R / Seinen C - Lefel E / Mittelheisser G 2 - 1  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - BVSC 8 - 4  
Északi összetett (Téli Olimpia,egyéni (nagysánc))
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Watabe - E. Frenzel 0 - 1  
A. Watabe - J. Graabak 1 - 0  
E. Frenzel - E. Hirvonen 1 - 0  
E. Frenzel - J. Graabak 1 - 0  
E. Frenzel - J. Rydzek 0 - 1  
E. Hirvonen - J. Graabak 1 - 0  
F. Riessle - V. Geiger 1 - 0  
J. Lamy Chappuis - F. Riessle 0 - 1  
J. Rydzek - A. Watabe 1 - 0  
J. Rydzek - E. Hirvonen 1 - 0  
J.M. Riiber - Esp. Andersen 1 - 0  
Téli Olimpia, egyéni (nagysánc/10km) 2018    
Téli Olimpia, egyéni (nagysánc/10km) 2018 - Top 3    

 

2018.02.19.
Bob (Téli Olimpia, 2-es)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, 2-es 2018    
Téli Olimpia, 2-es 2018 - Top 3    
Curling (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Dánia 7 - 6  
Olaszország - Dél-Korea 6 - 8  
Svédország - Svájc 3 - 10  
USA - Kanada 9 - 7  
Curling (Téli Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Orosz olimpiai sportolók 7 - 8  
Japán - Kanada 3 - 8  
Japán - Svédország 5 - 4  
Kína - USA 4 - 10  
Nagy-Britannia - Svájc 8 - 7  
Orosz olimpiai sportolók - Svájc 2 - 11  
Svédország - Dél-Korea 6 - 7  
USA - Dánia 7 - 6  
Gyorskorcsolya (Téli Olimpia, 500 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boisvert-Lacroix - M. Poutala 0 - 1  
A. Boisvert-Lacroix - N. Ihle 0 - 1  
H.H. Lorentzen - A. Was 1 - 0  
H.H. Lorentzen - J. Smeekens 1 - 0  
H.H. Lorentzen - N. Ihle 1 - 0  
H.H. Lorentzen - R. Mulder 1 - 0  
J. Smeekens - A. Was 1 - 0  
J. Smeekens - M. Poutala 0 - 1  
K. Verbij - A. Boisvert-Lacroix 1 - 0  
K. Verbij - H.H. Lorentzen 0 - 1  
K. Verbij - J. Smeekens 1 - 0  
K. Verbij - M. Poutala 0 - 1  
M. Poutala - N. Ihle 1 - 0  
R. Mulder - J. Smeekens 1 - 0  
R. Mulder - K. Verbij 1 - 0  
Téli Olimpia, 500 m 2018    
Téli Olimpia, 500 m 2018 - Top 3    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Utica 4 - 5  
Manitoba - Milwaukee 2 - 3  
Ontario Reign - San Diego 5 - 2  
Toronto Marlies - Hershey 2 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Junoszt Minszk 0 - 2  
Metallurg Zslobin - Nyeman Grodno 3 - 3  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Molodecsno 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Washington 2 - 3  
Calgary - Boston 1 - 1  
Columbus - Pittsburgh 2 - 5  
Detroit - Toronto 2 - 3  
NY Islanders - Minnesota 3 - 5  
San Jose - Dallas 5 - 2  
Winnipeg - Florida 7 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - MODO 2 - 0  
Jégkorong (Téli Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Orosz olimpiai sportolók 5 - 0  
USA - Finnország 5 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Molot Perm 1 - 2  
Burany Voronyezs - Chengdu 5 - 2  
CSZK Szamara - Torosz Nyeftekamszk 0 - 4  
Dinamo Szentpétervár - Himik Voszkreszenszk 3 - 1  
Dizel Penza - Nyeftyanyik Almetyevszk 0 - 1  
Gornyak Ucsali - Metallurg Novokuznyeck 2 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Szokol Krasznojarszk 2 - 3  
Rjazany - Heilongjiang 0 - 4  
Rubin Tyumeny - Szarjarka Karaganda 2 - 2  
Szarov - Izssztal Izsevszk 2 - 1  
SZKA-Neva - Zvezda Csehov 0 - 3  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Ermak Angarszk 0 - 3  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Yongin Blue Minx 68 - 60  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Sopot - Koszalin 100 - 73  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortitudo Bologna - Imola 83 - 81  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Esbjerg 19 - 22  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Valur 31 - 30  
Stjarnan - Fjölnir 31 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UOR Moszkva - Szungul Sznyezsinszk 25 - 30  
Kézilabda (Román Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalau - Slatina 23 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Redbergslids 21 - 30  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Manchester City 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Bury 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nueva Chicago - Santamarina Tandil 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Boca Juniors 0 - 1  
Patronato Parana - Chacarita Juniors 3 - 0  
Tigre - Defensa Justicia 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitosa Bistritsa - Dunav Ruse 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - RB Leipzig 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Antofagasta 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Sönderjyske 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Al-Nasr (EGY) 5 - 0  
Petrojet - El Zamalek 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quevilly Rouen - Lens 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Panathinaikosz 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Oss 2 - 0  
PSV 2 - Den Bosch 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shilong Lajong - Aizawl 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Nazareth Illit 2 - 0  
Ironi Nesher - Hapoel Katamon 0 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Kfar Saba 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Bnei Yehuda TA 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Junior de Barranquilla 1 - 0  
Millonarios - Atl. Nacional Medellin 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - TBB Nieciecza 3 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing de Casablanca - Ittihad Tanger 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - América 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Verona 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Reggina 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - 3 de Febrero Ciudad 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tondela - Sporting CP 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Botosani 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Cartagena 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Celta Vigo 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Servette 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Degerfors 6 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - GAIS 2 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Göztepe Izmír 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Jazeera (UAE) 2 - 1  
Al-Gharafa - Tractor Tabriz 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Al-Duhail 2 - 3  
Zob Ahan - Lokomotív Taskent 2 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Austin)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cerrone - Y. Medeiros 1 - 0  
D. Lewis - M. Tybura 1 - 0  
G. Neal - B. Camozzi 1 - 0  
J. Burkman - A. Morono 0 - 1  
J. Gordon - D. Ferreira 0 - 1  
J. Vick - F. Trinaldo 1 - 0  
Ro. Sanchez - J. Sanchez 1 - 0  
S. Northcutt - T. Gouti 1 - 0  
S. Peterson - Br. Davis 0 - 1  
T. Alves - C. Millender 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, női, Austin)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Moras - L. Pudilova 0 - 1  
Műkorcsolya (Téli Olimpia, jégtánc)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bobrova/Soloviev - Shibutani/Shibutani 0 - 1  
Shibutani/Shibutani - Donohue/Hubbell 1 - 0  
Shibutani/Shibutani - Poje/Weaver 1 - 0  
Virtue/Moir - Papadakis/Cizeron 1 - 0  
Virtue/Moir - Shibutani/Shibutani 1 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - LKS Lodz 2 - 3  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kecskemét 3 - 2  
Röplabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Nyíregyháza 0 - 3  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Brecel - M. Georgiou(4 nyert frame-ig) 0 - 4  
M. Gould - Yan Bingtao(4 nyert frame-ig) 2 - 4  
R. Day - J. Lisowski(4 nyert frame-ig) 3 - 4  
R. O'Sullivan - R. Milkins(4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Síugrás (Téli Olimpia, csapatverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Japán 1 - 0  
Ausztria - Szlovénia 1 - 0  
Lengyelország - Németország 0 - 1  
Norvégia - Lengyelország 1 - 0  
Norvégia - Németország 1 - 0  
Szlovénia - Japán 1 - 0  
Téli Olimpia, csapatverseny (nagysánc) 2018    
Téli Olimpia, csapatverseny (nagysánc) 2018 - Top 3    
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - T. De Bakker 0 - 2  
J. Zopp - B. Zapata Miralles 2 - 1  
M. Safwat - B. Bonzi 2 - 1  
Tenisz (Bergamo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja/Draganja - Grigelis L / Motti A 1 - 2  
Gille S / Vliegen J - Ignatik U / Uzhylovskyi V 2 - 1  
Lammons N / Lawson A - Baldi F / Quinzi G 2 - 1  
Ocleppo J / Vavassori A - Caruso S / Sonego L 2 - 1  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - P. Martic 0 - 2  
M. Barthel - Ka. Kozlova 2 - 1  
O. Dodin - A. van Uytvanck 0 - 2  
P. Parmentier - S. Lisicki 1 - 2  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze / Kalashnikova - Han X / Jakupovic D 2 - 1  
Flipkens K / Larsson J - Lister C / Sizikova Y 2 - 1  
Tenisz (Budapest-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - M. Frech 0 - 2  
G. Garcia Perez - P. Schnyder 2 - 1  
J. Cepelova - T. Korpatsch 2 - 0  
J. Paolini - Ar. Rodionova 0 - 2  
V. Kuzmova - Y. Bonaventure 1 - 2  
V. Lapko - R. Vinci 1 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hy. Chung - C. Norrie 2 - 1  
J. Sock - M. Raonic    
R. Ramanathan - D. Young 0 - 2  
T. Daniel - N. Kyrgios    
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polansky P / Shapovalov D - Lindstedt R / Skugor F 2 - 1  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - A. Radwanska 2 - 0  
E. Makarova - A. Sevastova 2 - 1  
E. Vesnina - Shuai Peng 2 - 0  
J. Konta - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
N. Osaka - K. Mladenovic 2 - 0  
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Safarova L / Strycova B 0 - 2  
Kato M / Ninomiya M - Ponomar L / Silva E 2 - 1  
Tenisz (Dubai-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - S. Errani 1 - 2  
L. Tsurenko - Z. Diyas 2 - 0  
Qiang Wang - S. Zhuk 0 - 2  
S. Stosur - M. Sakkari 2 - 0  
Tenisz (Kyoto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Whittington - S. Fukuda 2 - 0  
G. Soeda - Y. Watanuki 2 - 1  
J. Millman - Di Wu 2 - 0  
M. Purcell - M. Banes 2 - 0  
Y. Shimizu - T. Ito 0 - 2  
Tenisz (Kyoto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hayashi D / Shibano K - Balaji N / Gunneswaran P 0 - 2  
Tenisz (Kyoto-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Saville - Y. Kibi 0 - 2  
Zhe Li - S. Fujii 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Jaziri - J. Benneteau 0 - 2  
M. Kukushkin - D. Dzumhur 1 - 2  
T. Fabbiano - F. Auger Alliassime 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Shamasdin A - Guez D / Halys Q 2 - 1  
Erlich J / Petzschner P - Eysseric J / Simon G 0 - 2  
Tenisz (Marseille-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. De Schepper - I. Ivashka 0 - 2  
R. Bemelmans - C. Hemery 2 - 0  
S. Stakhovsky - N. Gombos 0 - 2  
S. Travaglia - Y. Maden 2 - 0  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - M. Sanchez Montemayor 2 - 0  
C. Eubanks - N. Scholtz 2 - 0  
E. King - J. Statham 2 - 1  
J. Choinski - A. Pavic 0 - 2  
M. Matosevic - C. Garin 0 - 2  
P. Krstin - T. Hank 2 - 0  
R. Ortega-Olmedo - D. Novikov 1 - 2  
S. Diez - D. Popko 1 - 2  
Tenisz (Morelos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King E / Pasha N - Patino L / Quiroz R 2 - 0  
Maytin R / Romboli F - Saraiva B / Verbeek S 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - R. Dutra da Silva 2 - 1  
C. Moutet - G. Pella    
F. Verdasco - L. Mayer 2 - 1  
G. Elias - G. Pella 2 - 1  
G. Garcia-Lopez - N. Jarry 0 - 2  
M. Cilic - C. Berlocq 2 - 0  
R. Carballes Baena - T. Sandgren    
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Monfils G - Carreno Busta P / Cuevas P    
Címkék: eredmények, tippmix,