Tippmix eredmények - 2018. december 31. - 2019. január 6.

2018-12-31
Tippmix eredmények - 2018. december 31. - 2019. január 6.
2019.01.06.
Alpesi sí (Műlesiklás, Zágráb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ryding - V. Muffat Jeandet 1 - 0  
L. Meillard - A. Myhrer 1 - 0  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
M. Mölgg - A. Pinturault 0 - 1  
M. Schwarz - F. Neureuther 0 - 1  
Mic. Matt - Dan. Yule 0 - 1  
Műlesiklás, Zágráb 2019    
Műlesiklás, Zágráb 2019 - Top 3    
R. Zenhausern - M. Feller 0 - 1  
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - LA Chargers 17 - 23  
Chicago - Philadelphia 15 - 16  
Dallas - Seattle 24 - 22  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - OLS 2 - 5  
Narukera Pori - LRK Tornio 4 - 4  
Veitera Lappeenranta - JPS 11 - 3  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Mjöndalen 2 - 2  
Hövik - Ulleval 1 - 5  
Konnerud - Solberg 3 - 9  
Ready Oslo - Ullern 6 - 4  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - Vetlanda 5 - 3  
Broberg/Söderhamn - Vanersborg 5 - 5  
Falu BS - Hammarby 2 - 7  
Sirius - Edsbyn 3 - 7  
Tellus - Villa Lidköping 1 - 4  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lokken - K. Kciuk 1 - 3  
M. McGrath - A. Smith-Neale 3 - 0  
R. Veenstra - N. Heydon 3 - 2  
Rog. Janssen - W. Vaes 3 - 0  
S. Waites - J. van Egdom 3 - 1  
Way. Warren - M. Layton 3 - 0  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Hedman - M. O'Brien 0 - 2  
F. Sherrock - C. Hammond 2 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Znojmo 10 - 4  
Pardubice - Vitkovice 2 - 11  
Sparta Praha - Brno Bulldogs 6 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karhut Pori - Nokian KrP 2 - 15  
Seinäjoki - Happee Jyväskylä 5 - 10  
Turku PS - OLS Oulu 7 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - Akerselva 11 - 1  
Tunet - Slevik 5 - 13  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau - Malans 6 - 5  
Wiler-Ersigen - Chur 5 - 7  
Zug - Kloten-Bülach 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Örebro 14 - 1  
Helsingborg - Växjö 6 - 7  
Höllviken - Linköping 5 - 5  
Kalmarsund - Jönköping 4 - 7  
Lindas Hovas - Dalen 0 - 8  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Electrico FC 4 - 0  
Modicus Sandim - Sporting CP 2 - 3  
Pinheirense - Belenenses 3 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Tucson 1 - 1  
Belleville - Charlotte 3 - 6  
Binghamton - Bridgeport 3 - 2  
Chicago Wolves - San Antonio 3 - 1  
Cleveland - Utica 1 - 5  
Hartford - Lehigh Valley 3 - 1  
Hershey - Grand Rapids 6 - 4  
Hershey - Milwaukee 1 - 3  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 1 - 2  
Providence - Hartford 5 - 1  
Rockford - Iowa 6 - 2  
Springfield - Lehigh Valley 3 - 3  
Springfield - Providence 5 - 3  
Stockton - Colorado Eagles 7 - 6  
Syracuse - Toronto Marlies 2 - 5  
Texas Stars - Manitoba 2 - 2  
Toronto Marlies - Charlotte 0 - 5  
Wilkes-Barre/Scranton - Milwaukee 3 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Salzburg 2 3 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Sheffield 4 - 3  
Coventry - Glasgow 5 - 5  
Fife - Cardiff 0 - 6  
Guildford - Milton Keynes 2 - 2  
Manchester - Nottingham 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mountfield HK 4 - 4  
Chomutov - Vítkovice 4 - 2  
Karlovy Vary - Liberec 2 - 2  
Mladá Boleslav - Pardubice 1 - 0  
Olomouc - Sparta Praha 0 - 3  
Trinec - Litvínov 4 - 1  
Zlín - Plzen 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Sönderjyske 4 - 2  
Herning - Aalborg 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Dunaújváros 4 - 0  
Debrecen - KMH Budapest 4 - 5  
FTC - Fehérvári Titánok 1 - 5  
Gyergyói HK - Újpest 3 - 0  
Vienna Capitals 2 - Brassó 2 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Gomel 1 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Lyon 3 - 3  
Gap - Bordeaux 6 - 3  
Mulhouse - Amiens 0 - 7  
Nice - Strasbourg 5 - 1  
Rouen - Angers 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - CSZKA Moszkva 1 - 2  
Dinamo Moszkva - Dinamo Riga 1 - 1  
Jokerit - SZKA Szentpétervár 1 - 4  
Lokomotív Jaroszlavl - Slovan Bratislava 1 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - Amur Habarovszk 6 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 0 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nesta Torun - GKS Tychy 3 - 5  
Orlik Opole - Comarch Cracovia 0 - 10  
Stoczniowiec Gdansk - GKS Katowice 4 - 2  
Unia Oswiecim - Jastrzebie 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Rangers 5 - 0  
Boston - Buffalo 2 - 1  
Detroit - Washington 2 - 3  
Florida - Columbus 3 - 3  
Las Vegas - New Jersey 3 - 2  
Los Angeles - Edmonton 4 - 0  
Montreal - Nashville 1 - 4  
Ottawa - Carolina 4 - 5  
San Jose - Tampa Bay 5 - 2  
St. Louis - NY Islanders 3 - 4  
Toronto - Vancouver 5 - 0  
Winnipeg - Dallas 5 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stjernen 7 - 1  
Manglerud - Storhamar 2 - 4  
Valerenga - Ringerike 7 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deggendorf - Bayreuth 2 - 0  
Dresden - Crimmitschau 2 - 2  
Frankfurt Löwen - Bad Nauheim 3 - 3  
Kassel - Freiburg 5 - 2  
Kaufbeuren - Lausitzer Füchse 2 - 5  
Ravensburg - Heilbronn 5 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Düsseldorf 3 - 6  
Ingolstadt - Nürnberg 3 - 0  
Iserlohn - Mannheim 1 - 2  
Krefeld - Eisbären Berlin 6 - 2  
Köln - Bremerhaven 2 - 2  
Schwenningen - Wolfsburg 2 - 2  
Straubing - München 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Innsbruck 3 - 6  
Graz - Villach 2 - 5  
Linz - Fehérvár 2 - 3  
Südtirol Bolzano - Salzburg 2 - 4  
Znojmo - Vienna Capitals 5 - 7  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Biasca Ticino 5 - 2  
Kloten - Olten 2 - 3  
Winterthur - Ajoie 1 - 6  
Zug 2 - Thurgau 3 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Servette 3 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Karlskrona 4 - 0  
Almtuna - Tingsryd 3 - 2  
Björklöven - Karlskoga 0 - 2  
Oskarshamn - MODO 5 - 2  
Pantern Malmö - Västervik 3 - 3  
Vita Hasten - Södertälje 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Nove Zamky 5 - 0  
Diósgyőr - Liptovsky Mikulas 3 - 2  
Kosice - B. Bystrica 3 - 5  
Nitra - MAC 6 - 1  
Trencin - Zilina 5 - 4  
Zvolen - Poprad 4 - 0  
Jégkorong (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20USA - U20Finnország 2 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Cselmet Cseljabinszk 3 - 5  
Jugra Hanti-Manszijszk - Chengdu 1 - 2  
Rjazany - Zauralje Kurgan 1 - 0  
Rubin Tyumeny - Heilongjiang 4 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oji Eagles - Daemyung 2 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Igokea 96 - 70  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Melbourne Utd. 95 - 86  
NZ Breakers - Perth 97 - 84  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Perth 66 - 68  
Sydney Flames - Dandenong 60 - 85  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Ostrava 97 - 66  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Nymburk 68 - 64  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Changwon Sakers 82 - 74  
Goyang - Busan Sonicboom 95 - 75  
Jeonju KCC Egis - Wonju Dongbu 111 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Lattes Montpellier 65 - 89  
Flammes Carolo Ardennes - Nantes Reze 83 - 65  
Landes - Villeneuve d'Ascq Lille 71 - 59  
Lyon - Roche Vendee 102 - 70  
Tarbes - St-Amand Hainaut 76 - 67  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Ifesztosz Limnosz 65 - 54  
Olympiakosz - AEK Athén 101 - 75  
Panathinaikosz - Holargosz 86 - 64  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Hapoel Jerusalem 77 - 72  
Maccabi TA - Hapoel Eilat 101 - 91  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Akita 72 - 58  
Kyoto - Albirex Niigata 86 - 90  
Rizing Fukuoka - Toyohashi Neophoenix 66 - 85  
Ryukyu Okinawa - Osaka 53 - 61  
Shiga - Chiba 89 - 97  
Tokyo Alvark - Tochigi 62 - 63  
Toyama - Tokyo Sunrockers 94 - 87  
Yokohama - Nagoya Dolphins 73 - 68  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Jilin 97 - 110  
Guangdong - Jiangsu Dragons 142 - 105  
Liaoning - Zhejiang Chouzhou 123 - 95  
Nanjing Tongxi - Guangzhou 84 - 90  
Qingdao - Bayi Rockets 98 - 91  
Shandong - Fujian 117 - 89  
Shanghai Sharks - Beijing Ducks 92 - 104  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Legia Varsó 86 - 71  
Ostrow Wielkopolski - Spojnia Stargard 76 - 76, h.u. 86 - 84  
Starogard Gdanski - Rosa Radom 107 - 86  
Torun - Asseco Gdynia 96 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Polkowice 72 - 68  
Gdynia - Widzew Lodz 100 - 78  
Siedlce - Lublin 82 - 72  
Sleza Wroclaw - Torun 65 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 78 - 78, h.u. 98 - 93  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Szekszárd 58 - 88  
ZTE - Diósgyőr 80 - 71  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Brooklyn 100 - 117  
Cleveland - New Orleans 98 - 133  
Detroit - Utah 105 - 110  
LA Clippers - Orlando 106 - 96  
Milwaukee - Toronto 116 - 123  
Minnesota - LA Lakers 108 - 86  
Philadelphia - Dallas 106 - 100  
Portland - Houston 110 - 101  
Sacramento - Golden State 123 - 127  
San Antonio - Memphis 108 - 88  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artland - Hanau 111 - 56  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Bayreuth 84 - 84, h.u. 101 - 95  
Mitteldeutscher - Oldenburg 74 - 89  
Telekom Bonn - Ludwigsburg 86 - 62  
Ulm - Brose Bamberg 91 - 100  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Bakery Piacenza 83 - 80  
Cagliari - Montegranaro 72 - 83  
Cento - Verona 80 - 83  
GSA Udine - Treviso 77 - 63  
Imola - Forli 74 - 63  
Mantova - Jesi 92 - 66  
Ravenna - Ferrara 71 - 67  
Roseto - Fortitudo Bologna 74 - 74, h.u. 89 - 95  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Biella 57 - 65  
Cassino - Scafati 69 - 73  
Latina - Eurobasket Roma 110 - 95  
Rieti - Treviglio 59 - 57  
Siena - Agrigento 81 - 76  
Tortona - Azimut Bergamo 66 - 66, h.u. 75 - 78  
Trapani - Capo D'Orlando 89 - 93  
Virtus Roma - Axpo Legnano 100 - 81  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Trento 86 - 78  
Pistoia - Varese 71 - 65  
Reggio Emilia - VL Pesaro 108 - 66  
Sassari - Trieste 102 - 97  
Torino - Cantu 91 - 91, h.u. 96 - 106  
Venezia - Cremona 78 - 67  
Virtus Bologna - Brescia 88 - 80  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Famila Schio 41 - 84  
Broni - UR Venezia 74 - 68  
Empoli - Lucca 62 - 76  
GEAS San Giovanni - Eirene Ragusa 57 - 72  
San Martino di Lupari - Dike Napoli 62 - 70  
Vigarano - Torino 83 - 72  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - Nagyezsda Orenburg 56 - 84  
Inventa Kurszk - Jenyiszej Krasznojarszk 70 - 63  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Caceres 67 - 64  
Huesca - Leyma Coruna 83 - 78  
Oviedo - Iberojet Palma 72 - 66  
Saenz Horeca Araberri - Ourense 85 - 94  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Gipuzkoa 83 - 71  
Burgos - Barcelona 80 - 85  
Estudiantes - Real Madrid 93 - 88  
Gran Canaria - Fuenlabrada 91 - 75  
Joventut Badalona - Valencia 83 - 74  
Manresa - Baskonia Vitoria 66 - 82  
Obradoiro Monbus - MoraBanc Andorra 69 - 68  
Unicaja Malaga - Iberostar Tenerife 61 - 78  
Zaragoza - Murcia 88 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Valencia 69 - 59  
Univ. Ferrol - Al-Qazeres Extremadura 75 - 68  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Novi Pazar 84 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - RH Gaziantepspor 66 - 66, h.u. 71 - 73  
Banvitspor - Fenerbahce 66 - 66, h.u. 83 - 78  
Karsiyaka - Bahcesehir Koleji 103 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Gundogdu - Besiktas 82 - 95  
Ormanspor - Izmit Bld. Spor 87 - 74  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - VEF Riga 92 - 66  
Lok.Kubany Krasznodar - Zielona Gora 73 - 41  
Nyizsnyij Novgorod - Asztana 85 - 78  
Parma Permszkij Kraj - Zenit Szentpétervár 78 - 107  
UNIKSZ Kazany - Jenyiszej Krasznojarszk 95 - 92  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TTU Tallinn - Kalev/Cramo 66 - 100  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Magura Cisnadiei 41 - 18  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Metzingen 27 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podravka Koprivnica - Bera Bera 32 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Bourg de Peage 34 - 21  
Fleury Loiret - Issy Paris 29 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Koscierzyna 32 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Dunaújváros 23 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Byasen 20 - 29  
Kristiansand - Oppsal 37 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halle-Neustadt - Neckarsulm 26 - 29  
Leverkusen - Thüringer HC 17 - 24  
Oldenburg - Nellingen 30 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VästerasIrsta - Önnereds 25 - 21  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Görögország 32 - 25  
Dánia - Magyarország 25 - 28  
Izland - Hollandia 27 - 23  
Japán - Portugália 25 - 27  
Norvégia - Brazília 30 - 26  
Németország - Argentína 28 - 13  
Svájc - Tunézia 28 - 30  
Svédország - Oroszország 29 - 29  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Reading 2 - 1  
Bristol City - Manchester City 1 - 1  
Chelsea - Everton 3 - 0  
Liverpool - Brighton 0 - 2  
West Ham - Arsenal 2 - 4  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Oldham 1 - 2  
Manchester City - Rotherham 7 - 0  
Millwall - Hull City 2 - 1  
Newport - Leicester 2 - 1  
Preston - Doncaster 1 - 3  
QPR - Leeds 2 - 1  
Sheffield Utd. - Barnet 0 - 1  
Woking - Watford 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Perth Glory 2 - 4  
Melbourne City - Newcastle Jets 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nea Szalamina Famaguszta - Apollon Limasszol 0 - 3  
Omonia Nicosia - AEK Larnaka 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Black Leopards 1 - 2  
Lamontville Golden Arrows - Maritzburg Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambly - Avranches 2 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andrezieux Boutheon - Marseille 2 - 0  
Bordeaux - Le Havre 0 - 1  
Canet Roussillon - Monaco 0 - 1  
Noisy Le Grand - Ajaccio GFC 2 - 1  
Olympique Strasbourg - St-Etienne 0 - 6  
Pontivy GSI - Paris SG 0 - 4  
Reims - Lens 2 - 0  
Rennes - Brest 2 - 2  
Toulouse - Nice 4 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mohun Bagan - Real Kashmir 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Raanana 1 - 1  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Beer Sheva 3 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja Casablanca - Wydad Casablanca 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Tijuana 2 - 0  
Leon - Tigres 2 - 2  
Lobos BUAP - Santos Laguna 2 - 0  
Monterrey - Pachuca 5 - 0  
Queretaro - Atlas de Guadalajara 1 - 2  
UNAM Pumas - Veracruz 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Farense 3 - 3  
Braga B - Guimaraes B 2 - 3  
Famalicao - Varzim 0 - 0  
Leixoes - Covilha 1 - 0  
Mafra - Pacos Ferreira 1 - 1  
Uniao Oliveirense - Penafiel 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Guimaraes 1 - 0  
Benfica - Rio Ave 4 - 2  
Braga - Boavista 1 - 0  
Feirense - Santa Clara 2 - 2  
Setúbal - Chaves 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Mallorca 2 - 0  
Deportivo - Lugo 0 - 0  
Gimnastic - Cordoba 1 - 0  
Malaga - Reus 0 - 3  
Osasuna - Cadiz 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Cultural Leonesa 1 - 2  
Deportivo B - Valladolid B 1 - 1  
Guijuelo - Internacional de Madrid 0 - 0  
Las Palmas B - Atl. Madrid B 0 - 2  
Ponferradina - Union Adarve 2 - 1  
Pontevedra - Real Madrid B 3 - 0  
Rapido de Bouzas - Unionistas de Salamanca 4 - 1  
Salmantino - Celta Vigo B 3 - 1  
San Sebastian Reyes - Navalcarnero 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika - Barakaldo 0 - 1  
Gimn. Torrelavega - Calahorra 1 - 1  
Oviedo B - Durango 3 - 1  
Real Sociedad B - Izarra 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Hercules 2 - 0  
Barcelona B - Castellon 1 - 1  
Ebro - Levante B 1 - 1  
Espanyol B - Valencia B 1 - 3  
Ontinyent - Lleida 0 - 0  
Peralada - Ejea 2 - 1  
Sabadell - Olot 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Ejido - Malaga B 0 - 0  
Ibiza Eivissa - Melilla 2 - 1  
Talavera de la Reina - UCAM Murcia 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Villarreal 0 - 0  
Getafe - Barcelona 1 - 2  
Real Madrid - Real Sociedad 0 - 2  
Sevilla - Atl. Madrid 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Levante 0 - 1  
Huelva - Sevilla 2 - 1  
Valencia - Tenerife 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thaiföld - India 1 - 4  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Jordánia 0 - 1  
Szíria - Palesztína 0 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Tasman Utd. 1 - 0  
Hawke's Bay Utd. - Wellington Phoenix 2 4 - 1  
Southern Utd. - Eastern Suburbs 1 - 6  
Team Wellington - Hamilton Wanderers 2 - 1  
Waitakere Utd. - Auckland City 0 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Northampton Saints 27 - 16  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - La Rochelle 44 - 19  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zebre - Bloemfontein Cheetahs 12 - 27  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Ansan Rush&Cash 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Incheon Heungkuk 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Dánia 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Lettország 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Izland 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Horvátország 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Fehéroroszország 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Izrael 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Norvégia 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Svédország 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gosei Trefuerza - Oita Miyoshi 3 - 0  
JT Thunders - Nagano Tridents 3 - 0  
JTEKT Stings - FC Tokyo 3 - 2  
Toray Arrows - Osaka Blazers 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Ishikawa Blue Cats 3 - 0  
Kurobe Aqua Fairies - Saitama Ageo Medics 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Jiangsu 1 - 3  
Henan - Shandong 0 - 3  
Shanghai - Beijing 3 - 1  
Sichuan - Zhejiang 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Impel Wroclaw - Radomka Radom 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
United Rhein-Main - Düren 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Padova 0 - 3  
Cucine Lube Civitanova - Verona 3 - 2  
Latina - Revivre Milano 1 - 3  
Modena - Ravenna 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Novara 3 - 2  
Busto Arsizio - Bergamo 1 - 3  
Casalmaggiore - Conegliano 0 - 3  
Chieri - Bisonte Firenze 1 - 3  
Club Italia Roma - Monza 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Mincsanka Minszk 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeopark Kula - Fenerbahce 0 - 3  
Strandröplabda (Hága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Semenov K / Leshukov I 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Thole J / Wickler C 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 1  
Thole J / Wickler C - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 0  
Strandröplabda (Hága, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti T / Parkkinen A - Ross A / Klineman A 2 - 1  
Sponcil S / Claes K - Barbosa Silva/Silva Ramos 0 - 2  
Sífutás (9 km, Val di Fiemme)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Spitsov - H.C. Holund (üldőzéses) 1 - 0  
D. Tönseth - A. Melnichenko (üldőzéses) 0 - 1  
S. Ustiugov - A. Bolshunov (üldőzéses) 1 - 0  
S.H. Krüger - S. Röthe (üldőzéses) 1 - 0  
Sífutás (9km, női, Val di Fiemme)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sedova - J. Diggins (üldőzéses) 1 - 0  
Y. Belorukova - K. Parmakoski (üldőzéses) 0 - 1  
Síugrás (Négysáncverseny, Bischofshofen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Klimov - A. Fannemel 1 - 0  
Jun. Kobayashi - D. Siegel 1 - 0  
K. Stoch - S. Leyhe 0 - 1  
M. Eisenbichler - Rob. Johansson 1 - 0  
Négysáncverseny, Bischofshofen 2019    
Négysáncverseny, Bischofshofen 2019 - Top 3    
R. Koudelka - D. Kubacki 0 - 1  
S. Kraft - A. Stjernen 1 - 0  
T. Zajc - D. Huber 0 - 1  
Síugrás (Négysáncverseny, összetett)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Négysáncverseny, összetett 2018/19    
Négysáncverseny, összetett 2018/19 - Top 3    
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.V. Andreescu - J. Görges 1 - 2  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouchard E / Kenin S - Hourigan P M / Townsend T 2 - 1  
Tenisz (Auckland-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. McDonald - L. Djere 2 - 0  
U. Humbert - R. Marcora 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - K. Nishikori 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ram R / Salisbury J - Daniell M / Koolhof W 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kar. Pliskova - L. Tsurenko 2 - 1  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harris - A. Zhurbin 2 - 1  
B. Klein - Day. Kelly 2 - 0  
Chien Hsun Lo - M-A. Hüsler 0 - 2  
D. Barclay - J. Frawley 1 - 2  
G. Blancaneaux - M. Look 0 - 2  
M. Bortolotti - T. Bosancic 2 - 0  
M. Chazal - A. Addison 2 - 0  
M.T. Barrios Vera - J. Grills 2 - 0  
T. Evans - Tob. Simon 0 - 2  
T. Fancutt - Zihao Xia 2 - 0  
Yecong He - H. Bourchier 1 - 2  
Tenisz (Da Nang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - A. Kadhe 1 - 2  
Cheong-Eui Kim - S. Rawat 2 - 0  
H.N. Ly - D. Altmaier 2 - 1  
Ji Sung Nam - N.S. Balaji 0 - 2  
L.G. Trinh - A. Avidzba 0 - 2  
S. Vujic - R. Bonadio 0 - 2  
Tung-Lin Wu - Yan Bai 0 - 2  
Tenisz (Hobart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Ferro - G. Minnen 0 - 2  
Isa. Wallace - H. Watson 0 - 2  
K. McPhee - A. Blinkova 1 - 2  
L. Siegemund - M. Brengle 2 - 1  
M. Linette - Kat. Kozlova 2 - 1  
O. Rogowska - A. Bai 1 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ymer - N. Rubin 2 - 0  
Tenisz (Orlando, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dar. King - M. Giron 0 - 2  
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Moraing - R. Dutra da Silva 0 - 2  
Tenisz (Playford City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Purcell M / Saville L - Behar A / Lopez-Perez E 2 - 0  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jor. Thompson - A. Mannarino 2 - 0  
M. Klizan - A. Popyrin 2 - 1  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skupski/Skupski - Mektic N / Peya A 2 - 0  
Tenisz (Sydney-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - J.A. Munar Clar 2 - 1  
A. Rublev - G. Andreozzi 2 - 0  
C. O'Connell - G. Andreozzi 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - A. Bolt 2 - 0  
Taro Daniel - R. Opelka 1 - 2  
Y. Nishioka - C. Garin 2 - 0  
Tenisz (Sydney-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myers - T. Maria 0 - 2  
A. Sasnovich - M. Puig 2 - 0  
A. Sasnovich - T. Zidansek 2 - 0  
B. Mattek-Sands - M. Puig 1 - 2  
D. Aiava - Y. Putintseva 0 - 2  
D.R. Collins - M. Inglis 2 - 0  
D.R. Collins - T. Maria 2 - 0  
J. Konta - E. Alexandrova    
K. Birrell - P. Hon 1 - 2  
K. Siniakova - B. Pera 2 - 0  

 

2019.01.05.
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Zágráb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schild - A. Swenn-Larsson 0 - 1  
E. Mielzynski - C. Costazza 0 - 1  
F. Hansdötter - W. Holdener 0 - 1  
I. Curtoni - C. Geiger 0 - 1  
K. Liensberger - K. Truppe 0 - 1  
M. Shiffrin - P. Vlhova 1 - 0  
Műlesiklás, női, Zágráb 2019    
Műlesiklás, női, Zágráb 2019 - Top 3    
R. Remme - M. Fuerst Holtmann 0 - 1  
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Indianapolis 7 - 21  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akilles Porvoo - Botnia Helsinki 10 - 4  
HIFK - LRK Tornio 4 - 2  
Narukera Pori - OLS 7 - 5  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Bite - Geelong-Korea 4 - 1  
Canberra Cavalry - Sydney Blue Sox    
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Widmayer - N. Heydon 2 - 3  
M. Cuming - Jus. Thompson 0 - 3  
M. McGeeney - D. Telnekes 3 - 1  
Mar. Phillips - C. Whitehead 2 - 3  
Paul Hogan - Wes Newton 3 - 1  
W. Harms - T. O'Shea 3 - 2  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Ashton - Mik. Suzuki 0 - 2  
S. Prins - R. Bulmer 2 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Liberec 5 - 3  
SK Vinohrady - Ceska Lipa 6 - 6  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - SFC Copenhagen 6 - 3  
Rödovre - Sunds 2 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Karhut Pori 6 - 8  
LaSB - Oilers Espoo 2 - 9  
Viikingit Helsinki - Welhot Kuopio 4 - 4  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harstad - Baekkelaget 13 - 9  
Sandnes - Fredrikstad 6 - 2  
Sarpsborg - Sveiva 6 - 10  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Uster 9 - 4  
Thun - Rychenberg Winterthur 1 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augusta - Feldi Eboli 4 - 2  
Civitella Casanova - Acqua & Sapone Pescara 4 - 2  
Dosson - Meta Catania 3 - 4  
Napoli - Arzignano 7 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Azemeis 0 - 0  
Burinhosa - Viseu 3 - 3  
Leoes Porto Salvo - Rio Ave 3 - 2  
Quinta dos Lombos - Fundao 4 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribera Navarra - Segovia 4 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Colorado Eagles 4 - 5  
Belleville - Charlotte 1 - 4  
Binghamton - Toronto Marlies 1 - 5  
Chicago Wolves - San Antonio 0 - 3  
Cleveland - Utica 2 - 6  
Hartford - Springfield 3 - 1  
Iowa - Rockford 3 - 0  
Laval - Rochester 2 - 2  
Laval - Rochester (21:00) 2 - 1  
Providence - Lehigh Valley 4 - 2  
San Diego - San Jose Barracuda 4 - 3  
Stockton - Tucson 5 - 7  
Syracuse - Bridgeport 3 - 1  
Texas Stars - Manitoba 3 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Grand Rapids 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Vipiteno/Sterzing 2 - 2  
Feldkirch - Lustenau 2 - 2  
Gherdeina/Gröden - Asiago 1 - 0  
Kitzbühel - Bregenzerwald 4 - 0  
Olimpija Ljubljana - Salzburg 2 3 - 3  
Renon/Ritten - Fassa 4 - 1  
Val Pusteria - Milano 4 - 0  
Zell am See - Klagenfurt 2 6 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Sheffield 4 - 4  
Cardiff - Manchester 3 - 1  
Glasgow - Dundee 9 - 2  
Milton Keynes - Coventry 2 - 6  
Nottingham - Fife 2 - 6  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Vsetin 2 - 3  
Kadan - Slovan Ustecti Lvi 3 - 6  
Kladno - Havirov 3 - 4  
Prostejov - Slavia Trebic 1 - 1  
Slavia Praha - Poruba 4 - 5  
Zubr Prerov - Frydek Mistek 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Mladá Boleslav 4 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Junoszt Minszk 4 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - RoKi 1 - 4  
IPK - KeuPa 4 - 2  
Koovee - SaPKo 4 - 2  
LeKi - Kokkolan Hermes 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Turku PS 3 - 1  
Kookoo - Lukko 1 - 6  
Kärpät - Jukurit 2 - 3  
SaiPa - HIFK 3 - 6  
Tappara - Kalpa 5 - 2  
Vaasan Sport - Ilves 5 - 6  
Ässät - Lahti Pelicans 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 7 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Avangard Omszk 1 - 2  
Red Star Kunlun - Admiral Vlagyivosztok 4 - 3  
Szocsi - Barisz Asztana 0 - 3  
Szpartak Moszkva - Szibir Novoszibirszk 7 - 0  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nesta Torun - GKS Katowice 2 - 6  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Mogo Riga 1 - 1  
Lido Riga - Kurbads Riga 4 - 8  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Las Vegas 2 - 3  
Arizona - New Jersey 2 - 2  
Carolina - Columbus 4 - 2  
Colorado - NY Rangers 6 - 1  
Dallas - Washington 1 - 1  
Detroit - Nashville 3 - 3  
Ottawa - Minnesota 3 - 4  
Philadelphia - Calgary 2 - 2  
Pittsburgh - Winnipeg 4 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Stavanger 0 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Langnau Tigers 5 - 2  
Bern - Zürich Lions 3 - 0  
Biel - Fribourg 1 - 3  
Lausanne - Rapperswil 4 - 1  
Servette - Lugano 6 - 3  
Zug - Davos 5 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Rögle 1 - 4  
Frölunda - Timra 4 - 5  
Linköping - HV 71 3 - 3  
Lulea - Växjö 2 - 3  
Malmö - Örebro 2 - 3  
Mora - Djurgarden 5 - 3  
Skelleftea - Färjestad 4 - 2  
Jégkorong (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20 vb 2019    
U20Finnország - U20Svájc 6 - 1  
U20Oroszország - U20Svájc 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 2  
Lada Toljatti - Torosz Nyeftekamszk 1 - 4  
Metallurg Novokuznyeck - Zvezda Csehov 2 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oji Eagles - Daemyung 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Cedevita Zagreb 90 - 90, h.u. 101 - 107  
Partizan Belgrád - Mornar 75 - 73  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Sydney Kings 78 - 71  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Corinthians Paulista 82 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Svitavy 90 - 95  
Opava - Olomoucko 102 - 92  
Pardubice - Brno 85 - 69  
USK Praha - Decin 69 - 89  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Zabiny Brno 90 - 65  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Busan Sonicboom 77 - 77, h.u. 91 - 90  
Ulsan Mobis Phoebus - Incheon Elephants 82 - 65  
Wonju Dongbu - Seoul Thunders 100 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landerneau Bretagne - Mondeville 77 - 72  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Kavala 68 - 46  
Apollon Patra - Ermisz Agiasz 72 - 62  
Diagorasz Egaleo - Korivosz Amaliada 83 - 69  
Ippokratisz Kosz - Iraklisz 69 - 61  
Kardica - Pefkohori 84 - 65  
Marouszi - Kasztoria 86 - 80  
Pszihiko - Har. Trikoupisz Meszologi 62 - 63  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koloszosz Rodosz - PAOK 60 - 75  
Lavrio - Kymi 86 - 68  
Panioniosz - Promitheasz Patra 60 - 74  
Periszteri - Rethymno 80 - 64  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athinaikosz - Dafni 60 - 65  
Eleftheria Moszhato - PAOK 58 - 79  
Panioniosz - Eszperidesz Kallithea 42 - 53  
Sporting Athén - Kalyvia Thorikosz 68 - 65  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Ashdod 88 - 84  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Gilboa Galil 83 - 76  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Akita 84 - 62  
Kyoto - Albirex Niigata 61 - 82  
Mikawa Kariya - Hokkaido 69 - 59  
Rizing Fukuoka - Toyohashi Neophoenix 67 - 79  
Ryukyu Okinawa - Osaka 71 - 48  
Shiga - Chiba 70 - 88  
Tokyo Alvark - Tochigi 79 - 62  
Toyama - Tokyo Sunrockers 81 - 76  
Yokohama - Nagoya Dolphins 97 - 97, h.u. 99 - 106  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin - Sichuan 120 - 110  
Xinjiang - Shenzhen 110 - 106  
Zhejiang Guangsha - Shanxi 127 - 118  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Xinjiang 82 - 86  
Guangdong - Shanxi XR 108 - 77  
Hebei - Jiangsu Phoenix 72 - 88  
Liaoning - Zhejiang 75 - 56  
Shaanxi Tianze - Tianjin 89 - 67  
Sichuan Jinqiang - Bayi Kylins 66 - 92  
Wuhan Shengfan - Heilongjiang Daqing 77 - 86  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Start Lublin 90 - 80  
Szczecin - Trefl Sopot 94 - 104  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Rytas Vilnius 68 - 79  
Lietkabelis - Prienai 73 - 81  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Nevezis Kedainiai 92 - 67  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Jászberény 71 - 72  
Pécs - Alba Fehérvár 78 - 73  
Szolnok - Szeged 64 - 58  
Szombathely - Sopron 75 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Dallas 114 - 93  
Chicago - Indiana 105 - 105, h.u. 116 - 119  
Cleveland - Utah 91 - 117  
Denver - Charlotte 123 - 110  
LA Lakers - New York 112 - 119  
Memphis - Brooklyn 100 - 109  
Miami - Washington 115 - 109  
Milwaukee - Atlanta 144 - 112  
Minnesota - Orlando 120 - 103  
Phoenix - LA Clippers 111 - 121  
Portland - Oklahoma City 109 - 111  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Ehingen 79 - 81  
Heidelberg - Chemnitz 85 - 70  
Karlsruhe - Schalke 82 - 59  
Nürnberg - Tübingen 73 - 55  
Paderborn - Baunach 91 - 70  
Rostock - Kirchheim 65 - 65, h.u. 85 - 82  
Trier - Hamburg 78 - 63  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Alba Berlin 83 - 79  
Göttingen - Bremerhaven 85 - 79  
Jena - Giessen 61 - 81  
Skyliners Frankfurt - Crailsheim 77 - 91  
Vechta - S. Oliver Würzburg 75 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Avellino 68 - 70  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Prat Joventut 71 - 71, h.u. 75 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Zamarat 66 - 58  
Ensino Lugo - Cadi La Seu d'Urgell 78 - 69  
IDK Gipuzkoa - Bembibre 59 - 63  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Slovan Bratislava 62 - 58  
Poprad - Nitra 65 - 58  
Samorin - Piestanske Cajky 43 - 69  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Polzela 76 - 77  
Olimpija Ljubljana - Sentjur 76 - 72  
Rogaska - Sencur Kranj 85 - 81  
Zlatorog Lasko - Primorska Koper 92 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Sakaryaspor 77 - 65  
Galatasaray - Buyukcekmece 93 - 85  
Istanbul BB - Anadolu Efes 80 - 93  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Fenerbahce 88 - 72  
Kayserispor - Antakya Hatay 65 - 67  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Avtodor Szaratov 86 - 93  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekabpils - Valmiera 49 - 71  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Ajax Köbenhavn 18 - 22  
Skanderborg - Holstebro 27 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Storhamar 28 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Herning-Ikast 25 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Kubany Krasznodar 23 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - Nyköbing F. 18 - 12  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Kobierzyce 24 - 25  
Ruch Chorzow - Koszalin 23 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Vác 26 - 23  
FTC - Kisvárda 35 - 27  
MTK - Békéscsaba 26 - 26  
Érd - Debrecen 29 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Bensheim/Auerbach 26 - 19  
Göppingen - Blomberg-Lippe 20 - 24  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Görögország 27 - 19  
Brazília - Izland 29 - 33  
Franciaország - Szlovénia 34 - 25  
Horvátország - Olaszország 28 - 20  
Norvégia - Hollandia 36 - 29  
Spanyolország - Fehéroroszország 40 - 29  
Svájc - Portugália 28 - 25  
Svédország - Oroszország 29 - 18  
Szaúd-Arábia - Lengyelország 19 - 28  
Tunézia - Japán 34 - 31  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paradou - MC Alger 0 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Ipswich 1 - 0  
Aston Villa - Swansea 0 - 3  
Blackpool - Arsenal 0 - 3  
Bolton - Walsall 5 - 2  
Bournemouth - Brighton 1 - 3  
Brentford - Oxford Utd. 1 - 0  
Bristol City - Huddersfield 1 - 0  
Burnley - Barnsley 1 - 0  
Chelsea - Nottingham 2 - 0  
Crystal Palace - Grimsby 1 - 0  
Derby County - Southampton 2 - 2  
Everton - Lincoln 2 - 1  
Fleetwood - Wimbledon 2 - 3  
Gillingham - Cardiff 1 - 0  
Manchester Utd. - Reading 2 - 0  
Middlesbrough - Peterborough 5 - 0  
Newcastle - Blackburn 1 - 1  
Norwich - Portsmouth 0 - 1  
Sheffield Wed. - Luton 0 - 0  
Shrewsbury - Stoke 1 - 1  
West Bromwich - Wigan 1 - 0  
West Ham - Birmingham 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Sunderland 1 - 1  
Rochdale - Burton 0 - 4  
Scunthorpe - Coventry 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Stevenage 2 - 0  
Carlisle - Mansfield 3 - 2  
Colchester - Notts County 3 - 3  
Crawley - Cheltenham 1 - 0  
Macclesfield - Swindon 1 - 2  
Morecambe - Crewe 2 - 2  
Yeovil - Bury 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Fylde 3 - 2  
Chesterfield - Ebbsfleet Utd. 3 - 3  
Dag & Red - Boreham 4 - 4  
Gateshead - Maidenhead Utd. 0 - 1  
Halifax - Braintree 0 - 0  
Hartlepool - Maidstone Utd. 1 - 2  
Havant & Waterlooville - Barrow 2 - 0  
Leyton - Salford City 0 - 3  
Solihull Moors - Eastleigh 4 - 1  
Sutton Utd. - Harrogate Town 2 - 1  
Wrexham - Dover 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Wellington Phoenix 0 - 0  
Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Melbourne City 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Pafosz 1 - 0  
Anorthoszisz Famaguszta - Alki Oroklini 0 - 0  
Doxa Katokopia - APOEL Nicosia 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Free State Stars - Bidvest Wits 1 - 2  
Highlands Park - Orlando Pirates 2 - 2  
Kaizer Chiefs - Mamelodi Sundowns 1 - 2  
Polokwane City - AmaZulu 3 - 2  
Supersport Utd. - Cape Town City 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - El Zamalek 1 - 3  
El Daklyeh - Ismaily 0 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Valenciennes 1 - 0  
Bastia - Concarneau 2 - 2  
Bergerac Perigord - Niort 2 - 1  
Bourges - Lyon 0 - 2  
Gravelines - Villefranche sur Saone 0 - 0  
L'Entente Sannois - Montpellier 1 - 0  
Le Puy - Nancy 0 - 1  
Lyon Duchere - Nimes 3 - 0  
Marignane - Clermont 1 - 1  
Orleans - Aiglon Lament 1 - 1  
Red Star 93 - Caen 0 - 1  
Saint Quentin - Metz 1 - 1  
Schiltigheim - Dijon 1 - 3  
Stade Pontivyen - Guingamp 2 - 4  
Tours - Les Herbiers 1 - 2  
Viry-Chatillon - Angers 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - Indian Arrows 0 - 1  
Churchill Brothers - Minerva Punjab 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Beitar Jerusalem 0 - 0  
Hapoel Haifa - Hapoel Hadera 1 - 1  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel TA 1 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi Haifa 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Dep. Toluca 1 - 3  
Puebla - Cruz Azul 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto B - Benfica B 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Portimonense 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Brechin 1 - 0  
Dumbarton - Forfar 2 - 3  
East Fife - Airdrieonians 1 - 2  
Raith Rovers - Stenhousemuir 5 - 1  
Stranraer - Montrose 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Elgin 2 - 0  
Cowdenbeath - Berwick 2 - 0  
Edinburgh City - Stirling 0 - 1  
Peterhead - Clyde 1 - 2  
Queens Park - Albion Rovers 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Falkirk 0 - 1  
Dundee Utd. - Partick Thistle 1 - 1  
Dunfermline - Alloa 2 - 2  
Inverness CT - Queen of South 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón - Zaragoza 1 - 2  
UD Extremadura - Alcorcon 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Sp. Gijón B 0 - 1  
Ath. Bilbao B - CD Vitoria 2 - 0  
Leioa - Langreo 2 - 1  
Tudelano - Real Union Irun 2 - 2  
UD Logrones - R. Santander 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conquense - Alcoyano 0 - 0  
Villarreal B - Badalona 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Valencia 2 - 1  
Huesca - Betis 2 - 1  
Valladolid - Rayo Vallecano 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Ath. Bilbao 3 - 0  
Betis - Malaga 1 - 1  
Rayo Vallecano - Madrid CCF 0 - 1  
Real Sociedad - CDEF Logrono 3 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - Carmarthen 3 - 1  
Cardiff Met Univ. - Bala Town 3 - 0  
Cefn Druids - Barry Town 2 - 5  
Llanelli - Llandudno FC 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Bahrein 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Carrick 0 - 1  
Cliftonville - Dungannon 0 - 1  
Coleraine - HW Welders 2 - 0  
Crusaders - Glentoran 4 - 1  
Institute - Warrenpoint 0 - 2  
Linfield - Ballyclare Comrades 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Bristol 14 - 9  
Leicester - Gloucester 34 - 16  
Newcastle - Harlequin 17 - 38  
Worcester - Bath 21 - 19  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Toulouse 20 - 27  
Grenoble - Castres 6 - 16  
Montpellier - Lyon 14 - 25  
Racing-Metro - Toulon 22 - 13  
Section Paloise - Bordeaux 40 - 23  
Stade de France - Perpignan 27 - 8  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Glasgow Warriors 20 - 17  
Connacht - Munster 24 - 31  
Edinburgh - Port Elizabeth S. Kings 38 - 0  
Leinster - Ulster 40 - 7  
Llanelli Scarlets - Newport Dragons 22 - 13  
Ospreys - Cardiff 20 - 11  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Praia - Minas 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Suwon Kepco 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Suwon Hyundai 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Montenegró 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Albánia 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Norvégia 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Svájc 2 - 3  
Ukrajna - Macedónia 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Luxemburg 3 - 1  
Görögország - Svédország 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Izland 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Albánia 3 - 0  
Horvátország - Svájc 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Montenegró 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Portugália 3 - 0  
Grúzia - Dánia 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Finnország 3 - 2  
Röplabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Bosznia-Hercegovina 0 - 3  
Románia - Spanyolország 2 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gosei Trefuerza - Toray Arrows 0 - 3  
JT Thunders - FC Tokyo 3 - 1  
JTEKT Stings - Nagano Tridents 3 - 1  
Osaka Blazers - Oita Miyoshi 3 - 0  
Panasonic Panthers - Suntory Sunbirds 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Okayama Seagulls 3 - 1  
Kurobe Aqua Fairies - JT Marvelous 0 - 3  
Toray Arrows - Saitama Ageo Medics 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Yunnan 0 - 3  
Henan - Zhejiang 3 - 0  
Sichuan - Bayi 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Beijing 1 - 3  
Jiangsu - Shanghai 2 - 3  
Shangdong - Guangdong 3 - 1  
Tianjin - Liaoning 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Chemik Police 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Perugia 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scandicci - Filottrano 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zenit Kazany 0 - 3  
Nova Novokujbisevszk - Kuzbassz Kemerovo 0 - 3  
Ural Ufa - Dinamo Moszkva 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Lokomotív Kalinyingrád 0 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Proton Szaratov 3 - 0  
Leningradka Szentpétervár - Dinamo Kazany 1 - 3  
Metar Cseljabinszk - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Szahalin - Uralocska Jekatyerinburg 1 - 3  
Strandröplabda (Hága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbiati A / Andreatta T - Aye Q / Gauthier-Rat A 1 - 2  
Berntsen M / Sorum C S - Aye Q / Gauthier-Rat A 2 - 0  
Berntsen M / Sorum C S - Krasilnikov V / Stoyanovskiy O 0 - 2  
Bouter J / Penninga R - Evans M / Kolinske W 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Samoilovs A / Smedins J    
Budinger C / Patterson C - Blom M / De Groot Y 2 - 0  
Heidrich A / Gerson M - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Krasilnikov V / Stoyanovs - Budinger C / Patterson C 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Bouter J / Penninga R 2 - 0  
Myskiv T / Samoday V - Solberg P / Oscar Schmidt 1 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Heidrich A / Gerson M 0 - 2  
Ranghieri A / Caminati M - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Becker P / Stadie E 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Losiak B / Kantor P 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Ranghieri A / Caminati M 2 - 0  
Solberg P / Oscar Schmidt - Kissling G / Zandbergen M 2 - 0  
Solberg P / Oscar Schmidt - Thole J / Wickler C 0 - 2  
Szalankiewicz J / Rudol M - Nurminen J / Siren S 1 - 2  
Thole J / Wickler C - Nurminen J / Siren S 2 - 0  
Walkenhorst A / Winter S - Heidrich A / Gerson M 1 - 2  
Strandröplabda (Hága, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Ross A / Klineman A 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - Ross A / Klineman A 1 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Lahti T / Parkkinen A 0 - 2  
Lahti T / Parkkinen A - Sponcil S / Claes K 1 - 2  
Sponcil S / Claes K - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Sífutás (10 km, női, Val di Fiemme)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Val di Fiemme 2019    
10 km, női, Val di Fiemme 2019 - Top 3    
I.F. Östberg - K. Parmakoski 1 - 0  
K. Parmakoski - T. Stadlober    
N. Nepryaeva - I.F. Östberg 0 - 1  
N. Nepryaeva - K. Parmakoski 1 - 0  
Y. Belorukova - J. Diggins 1 - 0  
Sífutás (15 km, Val di Fiemme)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15km, Val di Fiemme 2019    
15km, Val di Fiemme 2019 - Top 3    
D. Tönseth - F. de Fabiani 0 - 1  
F. de Fabiani - M.J. Sundby 1 - 0  
M. Vylegzhanin - And. Larkov 0 - 1  
M.J. Sundby - D. Cologna 1 - 0  
S. Röthe - C. Halfvarsson 1 - 0  
S. Ustiugov - A. Bolshunov 0 - 1  
S. Ustiugov - J.H. Klaebo 0 - 1  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.V. Andreescu - Su-Wei Hsieh 2 - 0  
V. Kuzmova - J. Görges 0 - 2  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hourigan P M / Townsend T - Flipkens K / Larsson J 2 - 0  
Tenisz (Auckland-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rai - C. Norrie    
A. Ramos-Vinolas - U. Humbert    
B. Klahn - P. Cuevas 2 - 1  
F. Tearney - T. Fabbiano 0 - 2  
H. Zeballos - L. Djere 0 - 2  
M. Marterer - D. Masur 2 - 0  
M. Marterer - T. Fabbiano 2 - 0  
M. McDonald - Duck Hee Lee    
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - D. Medvedev 0 - 2  
J. Chardy - K. Nishikori 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vekic - Kar. Pliskova 0 - 2  
L. Tsurenko - N. Osaka 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Peschke K - Chan H-C / Chan L 2 - 0  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bautista-Agut - T. Berdych 2 - 1  
Tenisz (Hobart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bai - A. Potapova 2 - 0  
B. Woolcock - M. Brengle 0 - 2  
D. Jakupovic - L. Siegemund    
G. Da Silva Fick - A. Blinkova 0 - 2  
G. Minnen - K. Boulter 2 - 1  
I. Ramialison - Kat. Kozlova 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - K. McPhee 1 - 2  
M. Barthel - Isa. Wallace    
M. Linette - S. Mendez 2 - 0  
N. Bains - H. Watson 0 - 2  
P. Hercog - O. Rogowska 1 - 2  
S. Sorribes Tormo - F. Ferro 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svájc 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - R. Federer 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - B. Bencic 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerber/A. Zverev - Bencic/Federer 1 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - M. Ymer 0 - 2  
N. Rubin - Don. Young 2 - 0  
Tenisz (Noumea, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goransson A / Verbeek S - Brown D / Young D 0 - 2  
Tenisz (Orlando, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dar. King - M. Redlicki 2 - 0  
M. Giron - G. Elias 2 - 0  
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Moraing - C. Lestienne 2 - 0  
Zhe Li - R. Dutra da Silva 1 - 2  
Tenisz (Playford City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Purcell M / Saville L 1 - 2  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Anderson - I. Karlovic 2 - 1  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Sharan D - Bambridge L / O'Mara J 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - V. Zvonareva    
A. Sabalenka - A. Riske 2 - 1  
A. Sabalenka - Yafan Wang 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y / Voracova R - Peng S / Yang Z 0 - 2  
Tenisz (Sydney-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - G. Garcia-Lopez 1 - 2  
A. Rublev - E. Donskoy 2 - 0  
P. Sousa - C. Garin 0 - 2  
R. Opelka - P. Andujar 2 - 0  
Taro Daniel - L. Rosol 2 - 0  
Y. Nishioka - J. Kubler 2 - 1  
Tenisz (Sydney-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Bozovic - B. Pera 0 - 2  
B. Strycova - Z. Diyas 1 - 2  
J. Konta - M. Kolodziejova 2 - 0  
K. Mladenovic - K. Birrell 1 - 2  
K. Siniakova - E. Hozumi 2 - 0  
Kri. Pliskova - M. Puig    
P. Hon - A. Krunic 2 - 0  
S. Vögele - E. Alexandrova 0 - 2  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Roma 9 - 5  
Florentia - Canottieri Napoli 10 - 9  
Quinto - Catania 11 - 9  
Savona - Lazio 4 - 8  

 

 

2019.01.04.
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WP-35 - Mikkelin Kampparit 4 - 4  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ready Oslo - Solberg 8 - 1  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edsbyn - Vetlanda 8 - 2  
Falu BS - Sandviken 3 - 7  
Frillesas - Broberg/Söderhamn 2 - 2  
Hammarby - Sirius 4 - 8  
Motala - Tellus 1 - 3  
Vanersborg - Västeräs 6 - 5  
Villa Lidköping - Bollnäs 8 - 0  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Bite - Geelong-Korea 3 - 4  
Brisbane Bandits - Auckland Tuatara 2 - 3  
Canberra Cavalry - Sydney Blue Sox 10 - 9  
Melbourne Aces - Perth Heat 1 - 0  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Interobal Plzen 3 - 1  
FTZS Liberec - Sparta Praha 2 - 12  
Melnik - Svarog Teplice 1 - 9  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Pesarofano 4 - 2  
Lazio - Rieti 3 - 10  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Murcia 2 - 6  
Magna Gurpea - Jaen 4 - 3  
Parrulo Ferrol - Palma Futsal 1 - 4  
Valdepenas - Peniscola 1 - 6  
Zaragoza - Barcelona 2 - 6  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadan - Havirov 0 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Trinec 4 - 1  
Litvínov - Olomouc 1 - 4  
Mountfield HK - Karlovy Vary 3 - 2  
Plzen - Pardubice 11 - 1  
Vítkovice - Zlín 6 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rungsted 5 - 2  
Herlev Eagles - Frederikshavn 3 - 3  
Odense - Herning 2 - 3  
Rödovre - Esbjerg 3 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Újpest 4 - 1  
Gyergyói HK - Dunaújváros 3 - 3  
KMH Budapest - Brassó 4 - 4  
Vasas - Vienna Capitals 2 4 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - RoKi 3 - 2  
Jokipojat - Koovee 4 - 1  
KeuPa - Heinolan Peliitat 1 - 3  
Kiekko-Vantaa - Kokkolan Hermes 3 - 4  
TUTO - SaPKo 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät 4 - 2  
Hämeenlinna - Ässät 5 - 1  
Ilves - Kookoo 3 - 3  
Kalpa - SaiPa 3 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Grenoble 5 - 2  
Angers - Anglet 4 - 2  
Bordeaux - Mulhouse 1 - 0  
Chamonix-Morzine - Nice 5 - 5  
Lyon - Gap 5 - 0  
Strasbourg - Rouen 2 - 8  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa 3 - 1  
Dinamo Minszk - SZKA Szentpétervár 0 - 2  
Dinamo Moszkva - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Riga 2 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Slovan Bratislava 2 - 0  
Traktor Cseljabinszk - Amur Habarovszk 3 - 0  
Vityaz Podolszk - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec 4 - 2  
Jastrzebie - Orlik Opole 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Calgary 6 - 4  
Buffalo - Florida 4 - 3  
Los Angeles - Tampa Bay 2 - 6  
Montreal - Vancouver 2 - 0  
NY Islanders - Chicago 2 - 2  
Philadelphia - Carolina 3 - 5  
St. Louis - Washington 5 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Ravensburg 6 - 3  
Bayreuth - Dresden 3 - 5  
Crimmitschau - Kassel 1 - 5  
Freiburg - Deggendorf 6 - 1  
Heilbronn - Bietigheim/Bissingen 3 - 3  
Lausitzer Füchse - Frankfurt Löwen 1 - 1  
Tölzer Löwen - Kaufbeuren 1 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Ingolstadt 4 - 5  
Düsseldorf - Mannheim 2 - 3  
Eisbären Berlin - Straubing 0 - 0  
Köln - Iserlohn 2 - 1  
München - Schwenningen 1 - 1  
Nürnberg - Augsburg 5 - 3  
Wolfsburg - Krefeld 4 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Znojmo 4 - 6  
Innsbruck - Südtirol Bolzano 2 - 2  
Klagenfurt - Graz 2 - 4  
Linz - Vienna Capitals 2 - 2  
Salzburg - Dornbirn 1 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - GCK Lions 2 - 1  
Langenthal - Winterthur 5 - 2  
Olten - Chaux-de-Fonds 5 - 3  
Thurgau - Kloten 6 - 2  
Visp - Zug 2 4 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Lausanne 2 - 2  
Langnau Tigers - Zug 3 - 0  
Lugano - Ambri 3 - 4  
Rapperswil - Bern 1 - 2  
Zürich Lions - Biel 4 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Almtuna 2 - 0  
Leksand - AIK 1 - 1  
Södertälje - MODO 3 - 2  
Vita Hasten - Västeras 5 - 2  
Västervik - Oskarshamn 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zilina 5 - 3  
Diósgyőr - Detva 1 - 2  
Liptovsky Mikulas - MAC 2 - 3  
Nove Zamky - Zvolen 3 - 4  
Poprad - Kosice 1 - 3  
Trencin - Nitra 2 - 2  
Jégkorong (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20USA 1 - 2  
Jégkorong (U20 vb, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Kazahsztán (2.m.) 0 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - FMP 90 - 71  
Krka Novo Mesto - Crvena zvezda 66 - 96  
Zadar - Olimpija Ljubljana 75 - 75, h.u. 84 - 80  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - NZ Breakers 96 - 104  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Sydney Flames 110 - 61  
Melbourne Boomers - Perth 64 - 59  
Townsville - Dandenong 72 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Anyang 83 - 81  
Jeonju KCC Egis - Changwon Sakers 113 - 86  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Darussafaka 97 - 65  
Fenerbahce - Baskonia Vitoria 96 - 87  
Olympiakosz - Panathinaikosz 79 - 65  
Zalgiris Kaunas - CSZKA Moszkva 79 - 84  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikawa Kariya - Hokkaido 84 - 77  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Liaoning 87 - 119  
Fujian - Bayi Rockets 117 - 87  
Guangdong - Shandong 132 - 97  
Jiangsu Dragons - Shanghai Sharks 126 - 106  
Jilin - Zhejiang Chouzhou 93 - 104  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Alytaus Dzukija 87 - 76  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - ZTE 97 - 91  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Houston 119 - 119, h.u. 134 - 135  
Sacramento - Denver 113 - 117  
San Antonio - Toronto 125 - 107  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castello - Betis 69 - 74  
Lleida - Valladolid 68 - 72  
Melilla - Palencia 77 - 74  
Real Canoe - Bilbao 64 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Sant Adria 76 - 71  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Silkeborg 20 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Viborg 28 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Saint-Amand 30 - 28  
Nice - Nantes 22 - 21  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Bahrein 31 - 22  
Fehéroroszország - Szaúd-Arábia 36 - 23  
Horvátország - Montenegró 34 - 22  
Macedónia - Szerbia 37 - 31  
Németország - Csehország 32 - 24  
Portugália - Tunézia 28 - 31  
Spanyolország - Lengyelország 34 - 28  
Svájc - Japán 28 - 28  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - Belouizdad 1 - 1  
Bel-Abbes - ES Setif 2 - 0  
Bordj Bou Arreridj - MC Oran 3 - 1  
Hussein Dey - Constantine 0 - 1  
JS Saoura - JS Kabylie 0 - 1  
MO Bejaia - Medea 1 - 1  
Tadjenanet - USM Alger 1 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tranmere - Tottenham 0 - 7  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Central Coast Mariners 5 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Newcastle Jets 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chippa Utd. - Bloemfontein Celtic 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pyramids FC - Al-Ahly (EGY) 2 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Chateauroux 4 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - Gokulam Kerala 3 - 2  
NEROCA - Shilong Lajong 3 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Ashkelon 2 - 0  
Hapoel Acre - Hapoel Ramat Gan 1 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Bnei Lod 1 - 1  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Iksal 1 - 0  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Marmorek 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Cova Piedade 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Ross County 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Albacete 1 - 1  
Tenerife - Elche 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Leganes 1 - 0  
Levante - Girona 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Connah's Quay 1 - 6  
TNS - Newtown 4 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Saracens 24 - 18  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Incheon Air Jumbos 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - LKS Lodz 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Jaroszlavl 3 - 2  
Jugra Szurgut - Zenit Szentpétervár 0 - 3  
Lokomotív Novoszibirszk - Belogorje Belgorod 0 - 3  
Snooker (Championship League,2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lisowski - Jim. Robertson (3 nyert frame-ig)    
J. Lisowski - L. Brecel (3 nyert frame-ig)    
J. Trump - J. Lisowski (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
J. Trump - Jim. Robertson (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
J. Trump - R. Walden (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
Jim. Robertson - Ant. Hamilton (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
K. Wilson - Ant. Hamilton (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
K. Wilson - J. Lisowski (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
K. Wilson - R. Walden (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
L. Brecel - J. Lisowski (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
L. Brecel - K. Wilson (3 nyert frame-ig)    
L. Brecel - R. Walden (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
Strandröplabda (Hága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Horl J / Winter T 2 - 1  
Becker P / Stadie E - Inkiew N / Padsawud S 2 - 1  
Berntsen M / Sorum C S - Blom M / De Groot Y 2 - 0  
Berntsen M / Sorum C S - Walkenhorst A / Winter S 2 - 0  
Blom M / De Groot Y - Brunner T / Reid Priddy W 2 - 1  
Bouter J / Penninga R - Perusic O / Schweiner D 0 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Budinger C / Patterson C 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Juchnevic R / Vasiljev A 2 - 0  
Brunner T / Reid Priddy W - Walkenhorst A / Winter S 0 - 2  
Budinger C / Patterson C - Evans M / Kolinske W 2 - 1  
Costa Santos R A / Morais - Abbiati A / Andreatta T 0 - 2  
Doppler C / Horst A - Bouter J / Penninga R 0 - 2  
Doppler C / Horst A - Kissling G / Zandbergen M 0 - 2  
Gabdullins M / Samoilovs - Giginoglu M / Goegtepe V 1 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Myskiv T / Samoday V 0 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Szalankiewicz J / Rudol M 0 - 2  
Juchnevic R / Vasiljev A - Evans M / Kolinske W 1 - 2  
Krasilnikov V / Stoyanovs - Abbiati A / Andreatta T 2 - 0  
Krasilnikov V / Stoyanovs - Nurminen J / Siren S 2 - 0  
Loiseau A / Barthelemy O - Heidrich A / Gerson M 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Becker P / Stadie E 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Ranghieri A / Caminati M 2 - 1  
Nurminen J / Siren S - Costa Santos R A / Morais Filho A 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Kissling G / Zandbergen M 2 - 0  
Ranghieri A / Caminati M - Inkiew N / Padsawud S 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Gabdullins M / Samoilovs 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Myskiv T / Samoday V 0 - 2  
Semenov K / Leshukov I - Loiseau A / Barthelemy O 2 - 1  
Semenov K / Leshukov I - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 0  
Solberg P / Oscar Schmidt - Aye Q / Gauthier-Rat A 2 - 1  
Solberg P / Oscar Schmidt - Thole J / Wickler C 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Horl J / Winter T 2 - 0  
Strandröplabda (Hága, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Heidrich/Verge-Depre 2 - 1  
Behrens K / Ittlinger S - Murakami M / Ishii M 2 - 0  
Day E / Flint B - Sponcil S / Claes K 1 - 2  
Dubovcova N / Strbova A - Kusano A / Nishibori T 2 - 1  
Heidrich/Verge-Depre - Lehtonen R / Ahtiainen N 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Bloem L / Sinnema J 2 - 0  
Keizer S / Meppelink M - Jupiter A / Chamereau A 2 - 1  
Lahti T / Parkkinen A - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Lunde I / Ulveseth O J - Jupiter A / Chamereau A 0 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Stubbe J / Van Iersel M 0 - 2  
Murakami M / Ishii M - Howard B / Reeves K 2 - 0  
Plesiutsching/Schutzenhof - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Plesiutsching/Schutzenhof 2 - 0  
Sponcil S / Claes K - Voronina M / Bocharova M 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Dubovcova N / Strbova A 1 - 2  
Síugrás (Négysáncverseny, Innsbruck)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.A. Forfang - D. Huber 0 - 1  
K. Stoch - P. Zyla 1 - 0  
M. Eisenbichler - A. Stjernen 0 - 1  
Négysáncverseny, Innsbruck 2019    
Négysáncverseny, Innsbruck 2019 - Top 3    
R. Koudelka - D. Kubacki 1 - 0  
Rob. Johansson - T. Zajc 0 - 1  
S. Ammann - A. Aalto 1 - 0  
S. Kraft - R. Freitag 1 - 0  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - V. Kuzmova 1 - 2  
B.V. Andreescu - V. Williams 2 - 1  
E. Bouchard - J. Görges 1 - 2  
Su-Wei Hsieh - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouchard E / Kenin S - Han X / Jurak D 2 - 1  
Tenisz (Auckland-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - M. Mmoh    
S. Robert - P. Cuevas 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - M. Raonic 2 - 1  
J-W. Tsonga - A. De Minaur 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Koolhof W - Millman J / Smith J 2 - 1  
Duckworth J / Thompson J - Ram R / Salisbury J 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - D. Vekic 0 - 2  
A. Tomljanovic - Kar. Pliskova 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Dabrowski G / Xu Y 2 - 1  
Krejcikova/Siniakova - Melichar N / Peschke K 0 - 2  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cecchinato - T. Berdych 0 - 2  
N. Djokovic - R. Bautista-Agut 1 - 2  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goffin D / Herbert P-H - Haase R / Middelkoop M 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Németország 1 - 2  
Spanyolország - Franciaország 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - L. Pouille 2 - 1  
M. Ebden - A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Kerber 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - A. Cornet 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Ebden M - Kerber/A. Zverev 2 - 0  
Muguruza G / Ferrer D - Cornet A / Pouille L    
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - G. Barrere 2 - 0  
G. Sakharov - Don. Young 1 - 2  
J. Rodionov - M. Ymer 0 - 2  
T-S. Kwiatkowski - N. Rubin 0 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown D / Young D - Blancaneaux G / Coppejans K 2 - 0  
Goransson A / Verbeek S - Kwiatkowski T / Rubin N 2 - 1  
Tenisz (Orlando, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dar. King - N. Gombos 2 - 1  
G. Elias - N. Serdarusic 2 - 0  
M. Giron - M. Bourgue 2 - 0  
U. Blanch - M. Redlicki 1 - 2  
Tenisz (Orlando, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Vasilevski A - King E / Reese H 2 - 0  
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Sonego - M. Moraing 1 - 2  
L.G.M. Harris - C. Lestienne    
R. Dutra da Silva - C. Ruud 2 - 0  
Tom. Paul - Zhe Li    
Tenisz (Playford City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Lopez-Perez E - Moraing M / Otte O 2 - 0  
Gille S / Vliegen J - Koepfer D / Ruud C    
Purcell M / Saville L - Harris A / Santillan A 2 - 1  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Anderson - G. Simon 2 - 0  
S. Darcis - I. Karlovic 1 - 2  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Sharan D - Bolelli S / Dodig I 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - M. Sharapova    
M. Niculescu - Yafan Wang 1 - 2  
S. Cirstea - A. Riske 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacsinszky T / Zvonareva - Pavlyuchenkova A / Vikhlyantseva    
Bacsinszky T / Zvonareva - Peng S / Yang Z 0 - 2  
Hibino N / Kalinina A - Duan Y / Voracova R 1 - 2  

 

 

2019.01.03.
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Bite - Geelong-Korea 13 - 7  
Brisbane Bandits - Auckland Tuatara 15 - 4  
Canberra Cavalry - Sydney Blue Sox 6 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pixbo Wallenstam - Sirius 5 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego 1 - 2  
Chicago Wolves - Iowa 1 - 3  
Laval - Belleville 4 - 2  
Rochester - Bridgeport 4 - 4  
Rockford - Milwaukee 1 - 2  
San Antonio - Manitoba 3 - 1  
Utica - Syracuse 4 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Val Pusteria 4 - 7  
Cortina - Renon/Ritten 1 - 1  
Fassa - Milano 2 - 6  
Feldkirch - Kitzbühel 4 - 0  
Klagenfurt 2 - Jesenice 7 - 3  
Lustenau - Bregenzerwald 7 - 3  
Zell am See - Olimpija Ljubljana 1 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Milton Keynes 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Slavia Praha 1 - 2  
Poruba - Jihlava 1 - 2  
Slavia Trebic - Motor Ceske Budejovice 3 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Prostejov 4 - 3  
Vsetin - Benatky nad Jizerou 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti Pelicans - Jukurit 4 - 2  
Lukko - JYP 2 - 3  
Turku PS - Vaasan Sport 0 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Avangard Omszk 3 - 3  
Jokerit - Szibir Novoszibirszk 4 - 1  
Red Star Kunlun - Admiral Vlagyivosztok 2 - 3  
Szpartak Moszkva - Barisz Asztana 2 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podhale Nowy Targ - Stoczniowiec Gdansk 1 - 0  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Diósgyőr 3 - 3  
MAC - FTC 5 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Edmonton 1 - 3  
Colorado - San Jose 4 - 5  
Dallas - New Jersey 5 - 4  
Detroit - Calgary 3 - 5  
NY Rangers - Pittsburgh 2 - 7  
Ottawa - Vancouver 3 - 3  
Toronto - Minnesota 3 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stavanger 2 - 2  
Manglerud - Sparta Sarpsborg 3 - 4  
Ringerike - Lillehammer 4 - 9  
Stjernen - Valerenga 0 - 9  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug 2 - Kloten 2 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Pantern Malmö 2 - 3  
Tingsryd - Björklöven 6 - 2  
Jégkorong (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kanada - U20Finnország 1 - 1  
U20Oroszország - U20Szlovákia 8 - 3  
U20USA - U20Csehország 3 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Brisbane 109 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Incheon Elephants 59 - 66  
Ulsan Mobis Phoebus - Wonju Dongbu 76 - 70  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Bucheon KEB 60 - 73  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Bayern München 92 - 77  
Gran Canaria - Himki Moszkva 70 - 99  
Olimpia Milano - Buducnost Podgorica 111 - 94  
Real Madrid - Maccabi TA 91 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Monaco 83 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - Skyliners Frankfurt 70 - 63  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Ormanspor 83 - 59  
Gernika Bizkaia - Galatasaray 84 - 69  
Landes - UR Venezia 68 - 77  
MBA Moszkva - Botas Adana 77 - 76  
Nantes Reze - Torun 86 - 79  
Nymburk - Bydgoszcz 66 - 72  
Ruzomberok - Jenyiszej Krasznojarszk 80 - 74  
Szpartak Moszkva - Lyon 52 - 83  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Bnei Herzeliya 98 - 77  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanxi - Qingdao 107 - 101  
Sichuan - Shenzhen 116 - 123  
Tianjin - Nanjing Tongxi 110 - 102  
Xinjiang - Guangzhou 100 - 89  
Zhejiang Guangsha - Beijing Ducks 110 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krosno - Dabrowa Gornicza 86 - 97  
Rosa Radom - Gliwice 91 - 72  
Spojnia Stargard - Start Lublin 75 - 87  
Torun - Ostrow Wielkopolski 87 - 70  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prienai - Neptunas Klaipeda 85 - 85  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Minnesota 115 - 102  
Brooklyn - New Orleans 126 - 121  
Charlotte - Dallas 84 - 122  
Chicago - Orlando 84 - 112  
Cleveland - Miami 92 - 117  
LA Lakers - Oklahoma City 100 - 107  
Memphis - Detroit 94 - 101  
Phoenix - Philadelphia 127 - 132  
Washington - Atlanta 114 - 98  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Bayreuth 84 - 94  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Estudiantes 73 - 88  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Odense 24 - 26  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Magyarország 33 - 19  
Hollandia - Brazília 32 - 35  
Lengyelország - Fehéroroszország 28 - 30  
Norvégia - Izland 31 - 25  
Spanyolország - Szaúd-Arábia 42 - 25  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Canberra Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - El Gouna 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrojet - ENPPI 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Porto 0 - 1  
Chaves - Feirense 0 - 0  
Sporting CP - Belenenses 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Liverpool 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal - Real Madrid 2 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Cheonan Skywalkers 2 - 3  
Snooker (Championship League,2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hamilton - J. Trump (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
J. Lisowski - Ant. Hamilton (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
J. Lisowski - Jim. Robertson (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
J. Trump - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
J. Trump - L. Brecel (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
Jim. Robertson - R. Walden (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
K. Wilson - Jim. Robertson (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
K. Wilson - L. Brecel (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
L. Brecel - Ant. Hamilton (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
L. Brecel - Jim. Robertson (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
R. Walden - Ant. Hamilton (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
R. Walden - J. Lisowski (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
Strandröplabda (Hága, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Voronina M / Bocharova M 2 - 1  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Brzostek M / Wachowicz A 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Plesiutsching/Schutzenhof 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - Kusano A / Nishibori T 2 - 0  
Bloem L / Sinnema J - Kravcenoka A / Lece A 2 - 1  
Brzostek M / Wachowicz A - Stubbe J / Van Iersel M 0 - 2  
Davidova V / Shchypkova I - Kusano A / Nishibori T 1 - 2  
Day E / Flint B - Kravcenoka A / Lece A 2 - 0  
Harnett A / Lapointe M-C - Lobato Herrero/Fernandez 0 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Howard B / Reeves K 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Baquerizo/Fernandez Ste. 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Van Driel E / Schoon R 2 - 0  
Jupiter A / Chamereau A - Futami A / Hasegawa A 2 - 1  
Keizer S / Meppelink M - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Keizer S / Meppelink M - Harnett A / Lapointe M-C 2 - 0  
Kubickova M / Kvapilova M - Howard B / Reeves K 1 - 2  
Lahti T / Parkkinen A - Futami A / Hasegawa A 2 - 0  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Lunde I / Ulveseth O J 1 - 2  
Lobato Herrero/Fernandez - Dubovcova N / Strbova A 0 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Jupiter A / Chamereau A 2 - 1  
Makroguzova N / Kholomina - Lahti T / Parkkinen A 1 - 2  
Murakami M / Ishii M - Bloem L / Sinnema J 2 - 0  
Murakami M / Ishii M - Day E / Flint B 1 - 2  
Ross A / Klineman A - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Stubbe P / Piersma E 2 - 0  
Sponcil S / Claes K - Behrens K / Ittlinger S 1 - 2  
Sponcil S / Claes K - Davidova V / Shchypkova I 2 - 0  
Stubbe J / Van Iersel M - Plesiutsching/Schutzenhof 0 - 2  
Stubbe P / Piersma E - Lehtonen R / Ahtiainen N 0 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Heidrich/Verge-Depre 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Kubickova M / Kvapilova M 2 - 0  
Van Driel E / Schoon R - Voronina M / Bocharova M 1 - 2  
Strandröplabda (Hága-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbiati A / Andreatta T - Sekerci S / Urlu S 2 - 1  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Raoufi R / Mirzaali A 2 - 0  
Dziadkou A / Piatrushka P - Gabdullins M / Samoilovs 1 - 2  
Ertl F / Kindl M F - Krou Y / Rowlandson E 0 - 2  
Gabdullins M / Samoilovs - Krou Y / Rowlandson E 2 - 0  
Gladun M / Popov S - Haussener Y / Metral Q 0 - 2  
Gregory C / Batrane I - Juchnevic R / Vasiljev A 0 - 2  
Horl J / Winter T - Haussener Y / Metral Q 2 - 0  
Horl J / Winter T - Pala T / Sotola O 2 - 0  
Juchnevic R / Vasiljev A - Vakili A / Salemiinjehbor 2 - 0  
Kruk M / Prudel M - Gregory C / Batrane I 0 - 2  
Loiseau A / Barthelemy O - Di Giantommaso/Silvestre 2 - 1  
Rumsevicius A / Kazdailis - Becker P / Stadie E 1 - 2  
Tschaffon Gaudie Ley M / - Nurminen J / Siren S 0 - 2  
Sífutás (10 km üldözéses,női,Oberstdorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km üldözéses, női, Oberstdorf 2019    
10 km üldözéses, női, Oberstdorf 2019 - Top 3    
A. Sedova - A.U. Jacobsen    
I.F. Östberg - N. Nepryaeva 1 - 0  
J. Diggins - K. Parmakoski 1 - 0  
Sífutás (15 km üldözéses, Oberstdorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km üldözéses, Oberstdorf 2019    
15 km üldözéses, Oberstdorf 2019 - Top 3    
A. Bolshunov - S.H. Krüger 1 - 0  
A. Harvey - D. Cologna 0 - 1  
C. Halfvarsson - F. de Fabiani 0 - 1  
J.H. Klaebo - S. Ustiugov 1 - 0  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - A. Anisimova 0 - 2  
C. Wozniacki - B.V. Andreescu 0 - 2  
L. Davis - V. Williams 0 - 2  
V. Kuzmova - S. Kenin 2 - 1  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han/Jurak - Babos/Görges 2 - 0  
Parra Santonja A / Teichm - Flipkens K / Larsson J 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - K. Nishikori 0 - 2  
J. Chardy - Yas. Uchiyama 2 - 1  
R. Nadal - J-W. Tsonga    
Taro Daniel - J-W. Tsonga 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindstedt R / Raonic M - Duckworth J / Thompson J 0 - 2  
Ram R / Salisbury J - Krajicek A / Sitak A 2 - 1  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - N. Osaka 1 - 2  
L. Tsurenko - A. Kontaveit 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Rosolska A - Dabrowski G / Xu Y 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Hradecka L / Klepac A 2 - 0  
Melichar N / Peschke K - Danilovic O / Potapova A 2 - 0  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - M. Cecchinato 0 - 2  
N. Djokovic - N. Basilashvili 2 - 1  
S. Wawrinka - R. Bautista-Agut 0 - 2  
T. Berdych - P-H. Herbert 2 - 0  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djokovic M / Djokovic N - Goffin D / Herbert P-H 1 - 2  
Haase R / Middelkoop M - Gonzalez S / Qureshi A 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Svájc 2 - 1  
Nagy-Britannia - USA 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - F. Tiafoe 2 - 0  
S. Tsitsipas - R. Federer 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Boulter - S. Williams 0 - 2  
M. Sakkari - B. Bencic 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulter K / Norrie C - Williams S / Tiafoe F 2 - 1  
Sakkari M / Tsitsipas S - Bencic/Federer 2 - 1  
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sinclair - M. Ymer 0 - 2  
Don. Young - R.J. Statham 2 - 0  
Dus. Brown - G. Barrere 0 - 2  
F. Delbonis - E. Benchetrit 2 - 0  
H. Nys - N. Rubin 0 - 2  
M.T. Barrios Vera - T-S. Kwiatkowski 0 - 2  
S. Caruso - G. Sakharov 1 - 2  
Yui. Sugita - J. Rodionov 0 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blancaneaux G / Coppejans - Caruso S / De Schepper K 2 - 1  
Chazal M / Sakharov G - Kwiatkowski T / Rubin N 0 - 2  
Fruttero J P / Huesler M - Brown D / Young D 0 - 2  
Nielsen F / Reid M - Goransson A / Verbeek S 1 - 2  
Tenisz (Orlando, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dar. King - J.S. Tatlot 2 - 0  
Evan Song - N. Gombos 1 - 2  
Kev. King - M. Redlicki 1 - 2  
M. Bourgue - S. Riffice 2 - 1  
M. Giron - D. Novikov 2 - 0  
N. Serdarusic - S. Kozlov 2 - 0  
R. Cid Subervi - G. Elias 0 - 2  
U. Blanch - G. Brouwer 2 - 1  
Tenisz (Orlando, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Vasilevski A - Escobar G / Maytin R 2 - 1  
Grigelis L / Ignatik U - Oliveira G / Vavassori A 0 - 2  
King E / Reese H - Blanch U / Riffice S 2 - 0  
Martinez L D / Siljestrom - Aragone JC / Lawson A 2 - 1  
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - E. Lopez-Perez 2 - 0  
D. Köpfer - M. Moraing 0 - 2  
H. Laaksonen - C. Ruud 0 - 2  
Hir. Moriya - Tom. Paul 1 - 2  
L. Sonego - O. Otte 2 - 0  
L. Vanni - Zhe Li 1 - 2  
L.G.M. Harris - T. Kamke 2 - 0  
O. Nedovyesov - R. Dutra da Silva 1 - 2  
Tenisz (Playford City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bublik A / Travaglia S - Behar A / Lopez-Perez E 1 - 2  
Moraing M / Otte O - Gong M-X / Zhang Ze 2 - 1  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Simon - B. Paire 2 - 1  
I. Karlovic - E. Gulbis 2 - 0  
K. Anderson - J.A. Munar Clar 2 - 0  
S. Darcis - M. Jaziri 2 - 0  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Dodig I - Krawietz K / Mies A 2 - 0  
Bopanna R / Sharan D - Paes L / Reyes-Varela M 2 - 1  
Granollers/Granollers - Bambridge L / O'Mara J 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Kudermetova - V. Zvonareva    

 

 

2019.01.02.
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Akilles Porvoo 5 - 2  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Sarpsborg 6 - 5  
Ullern - Drammen 3 - 9  
Ulleval - Konnerud 4 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Glasgow 1 - 4  
Fife - Milton Keynes 4 - 3  
Nottingham - Guildford 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Chomutov 3 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Vaasan Sport 4 - 4  
Jukurit - Tappara 3 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Strasbourg 3 - 6  
Anglet - Gap 6 - 3  
Grenoble - Bordeaux 2 - 2  
Mulhouse - Lyon 1 - 2  
Nice - Amiens 3 - 3  
Rouen - Chamonix-Morzine 3 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Jastrzebie 1 - 4  
Podhale Nowy Targ - Unia Oswiecim 4 - 3  
Zaglebie Sosnowiec - Stoczniowiec Gdansk 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Los Angeles 2 - 0  
Nashville - Philadelphia 4 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Freiburg 4 - 0  
Bietigheim/Bissingen - Crimmitschau 6 - 6  
Frankfurt Löwen - Dresden 6 - 1  
Heilbronn - Kaufbeuren 3 - 4  
Lausitzer Füchse - Bayreuth 1 - 1  
Ravensburg - Deggendorf 3 - 3  
Tölzer Löwen - Kassel 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Augsburg 5 - 0  
Eisbären Berlin - Iserlohn 3 - 3  
Köln - Ingolstadt 5 - 2  
Mannheim - Wolfsburg 5 - 1  
München - Nürnberg 4 - 1  
Schwenningen - Düsseldorf 0 - 1  
Straubing - Krefeld 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Olten 4 - 4  
Chaux-de-Fonds - Winterthur 3 - 1  
Thurgau - GCK Lions 2 - 0  
Visp - Ajoie 2 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Lausanne 3 - 2  
Davos - Lugano 3 - 4  
Langnau Tigers - Bern 1 - 4  
Zug - Ambri 6 - 2  
Zürich Lions - Rapperswil 1 - 0  
Jégkorong (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svédország - U20Svájc 0 - 2  
Jégkorong (U20 vb, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kazahsztán - U20Dánia (1.m.) 4 - 3  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Anyang 85 - 94  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Suwon OK Savingbank 52 - 52, h.u. 65 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Partizan Belgrád 80 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - ASVEL Lyon-Villeurbanne 65 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Limoges 83 - 71  
Valencia - Unicaja Malaga 85 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - MoraBanc Andorra 81 - 87  
UNIKSZ Kazany - Zenit Szentpétervár 68 - 67  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel TA 95 - 89  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Beer Sheva 68 - 82  
Hapoel Holon - Ironi Naharia 78 - 72  
Ironi Ness Ziona - Maccabi Rishon 82 - 82, h.u. 93 - 95  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Beijing Dragons 102 - 76  
Jilin - Shanghai Sharks 122 - 109  
Zhejiang Chouzhou - Shandong 82 - 73  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Shanghai 63 - 89  
Jiangsu Phoenix - Tianjin 107 - 52  
Liaoning - Henan Elephants 74 - 64  
Shanxi XR - Xinjiang 75 - 83  
Sichuan Jinqiang - Guangdong 55 - 56  
Zhejiang - Heilongjiang Daqing 73 - 48  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Starogard Gdanski 99 - 99, h.u. 122 - 115  
Legia Varsó - Zielona Gora 59 - 76  
Szczecin - Koszalin 87 - 87, h.u. 99 - 94  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Nevezis Kedainiai 78 - 81  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Lietkabelis 68 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - New York 115 - 108  
LA Clippers - Philadelphia 113 - 119  
Milwaukee - Detroit 121 - 98  
Sacramento - Portland 103 - 103, h.u. 108 - 113  
Toronto - Utah 122 - 116  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Telekom Bonn 92 - 99  
Göttingen - Braunschweig 76 - 80  
Jena - Vechta 76 - 89  
Ludwigsburg - Mitteldeutscher 93 - 86  
Oldenburg - Bremerhaven 99 - 76  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sencur Kranj - Krka Novo Mesto 90 - 86  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Jurmala/Fenikss 81 - 59  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Nyköbing F. 21 - 28  
Herning-Ikast - Esbjerg 23 - 26  
Viborg - Aarhus Utd. 25 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - FTC 39 - 33  
Siófok - Mosonmagyaróvár 32 - 16  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Kungalv 20 - 23  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Brisbane Roar 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Pafosz 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Doxa Katokopia 2 - 1  
Apollon Limasszol - Omonia Nicosia 1 - 0  
Ermisz Aradippou - Asil Lysis 3 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Ismaily 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moghreb Tetouan - Hassania Agadir 1 - 2  
Mouloudia Oujda - Raja Casablanca 1 - 1  
Wydad Casablanca - RSB Berkane 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Braga B 1 - 0  
Estoril - Penafiel 0 - 1  
Guimaraes B - Famalicao 0 - 1  
Pacos Ferreira - Arouca 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Setúbal 1 - 0  
Braga - Marítimo 2 - 0  
Nacional Madeira - Guimaraes 1 - 0  
Portimonense - Benfica 2 - 0  
Rio Ave - Moreirense 1 - 2  
Santa Clara - Tondela 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Watford 3 - 3  
Chelsea - Southampton 0 - 0  
Huddersfield - Burnley 1 - 2  
Newcastle - Manchester Utd. 0 - 2  
West Ham - Brighton 2 - 2  
Wolverhampton - Crystal Palace 0 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omán - Thaiföld 2 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Seoul Caltex 0 - 3  
Suwon Hyundai - Gimcheon Expressway 3 - 1  
Snooker (Championship League, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lisowski - Ant. Hamilton (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
J. Lisowski - Mark King (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
J. Lisowski - R. Walden (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
Jim. Robertson - Mark King (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
Jim. Robertson - R. Walden (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
Neil Robertson - Mark King (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
Neil Robertson - R. Milkins (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
Neil Robertson - R. Walden (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
R. Milkins - Ant. Hamilton (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
Strandröplabda (Hága-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abell K / Thomsen D - Loiseau A / Barthelemy O 0 - 2  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Nijeboer T / Van Der Ham J 2 - 1  
Becker P / Stadie E - Casebeer J / Zaun E 2 - 0  
Bello/Bello - Raoufi R / Mirzaali A 0 - 2  
Denysenko D / Iemelianchy - Sekerci S / Urlu S 0 - 2  
Immers M / Vismans S - Nurminen J / Siren S 0 - 2  
Jongklang S / Khaolumtarn - Tschaffon Gaudie Ley M / Rezende 1 - 2  
Kurokawa K / Sato R - Di Giantommaso/Silvestre 0 - 2  
Rumsevicius A / Kazdailis - Fecteau-Boutin S / Reka I 2 - 0  
Strandröplabda (Hága-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andriukaityte U / Vitkaus - Syrtseva E / Moiseeva A 2 - 0  
Arvaniti V / Karagkouni P - Van Driel E / Schoon R 1 - 2  
Brzostek M / Wachowicz A - Driessen A / Van Esch S 2 - 0  
Brzostek M / Wachowicz A - OlsenKoellner/NorageBisga 2 - 0  
Dabizha K / Rudykh D - Bukovec S / Poletto A 2 - 1  
Dabizha K / Rudykh D - Davidova V / Shchypkova I 1 - 2  
Day E / Flint B - Andriukaityte U / Vitkaus 2 - 1  
Friedl F / Pfeffer E - Graudina T / Jaudzema J    
Fujii S / Kumada M - Arvaniti V / Karagkouni P 0 - 2  
Jupiter A / Chamereau A - Cools S / Van Den Vonder 2 - 1  
Kaczmarek A / Legieta K - Davidova V / Shchypkova I 0 - 2  
Kubickova M / Kvapilova M - Allegretti D / Annibalini E 2 - 0  
OlsenKoellner/NorageBisga - Gromadowska A / Gruszczynska J 2 - 1  
Placette L / Richard A - Stubbe P / Piersma E 1 - 2  
Strauss N / Strauss T - Trans Hansen L / Tyndesko 0 - 2  
Stubbe P / Piersma E - Friedl F / Pfeffer E 2 - 0  
Trans Hansen L / Tyndesko - Howard B / Reeves K 0 - 2  
Tsopoulou K / Manavi D - Lunina D / Samoday M 0 - 2  
Van Driel E / Schoon R - Traballi G / Zuccarelli A 2 - 1  
Wouters J / Ypma P - Tveit Hjortland/Kjolberg 2 - 1  
Sífutás (10 km, női, Oberstdorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Oberstdorf 2019    
10 km, női, Oberstdorf 2019 - Top 3    
K. Parmakoski - I.F. Östberg 0 - 1  
K. Parmakoski - N. Nepryaeva 0 - 1  
N. Nepryaeva - Y. Belorukova 1 - 0  
Sti. Nilsson - J. Diggins 1 - 0  
T. Stadlober - A.U. Jacobsen 0 - 1  
Sífutás (15 km, Oberstdorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Oberstdorf 2019    
15 km, Oberstdorf 2019 - Top 3    
A. Harvey - C. Halfvarsson 0 - 1  
D. Tönseth - F. de Fabiani 0 - 1  
J.H. Klaebo - Emil Iversen 0 - 1  
M.J. Sundby - D. Cologna 0 - 1  
S. Ustiugov - A. Bolshunov 1 - 0  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schoofs - E. Bouchard 1 - 2  
C. Wozniacki - L. Siegemund 2 - 0  
M. Barthel - J. Görges 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - K. Flipkens 2 - 1  
Su-Wei Hsieh - M. Puig 2 - 0  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han X / Jurak D - Krawczyk D / Schoofs B 2 - 0  
Hourigan P M / Townsend T - Adamczak M / Moore J 2 - 1  
Kuzmova V / Voegele S - Flipkens K / Larsson J 0 - 2  
Panova A / Siegemund L - Bouchard E / Kenin S    
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - K. Nishikori 0 - 2  
D. Medvedev - A. Murray 2 - 0  
G. Dimitrov - J. Millman 2 - 0  
Jor. Thompson - A. De Minaur 0 - 2  
M. Kecmanovic - M. Raonic 0 - 2  
N. Kyrgios - J. Chardy 1 - 2  
Yas. Uchiyama - K. Edmund 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Koolhof W - Edmund K / Skupski N 2 - 0  
Millman J / Smith J - Mclachlan B / Struff J-L 2 - 0  
Ram R / Salisbury J - Dimitrov G / Harrison R 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - P. Kvitova 2 - 0  
A. Sevastova - H. Dart 2 - 0  
D. Vekic - K. Bertens 2 - 1  
E. Svitolina - A. Sasnovich 1 - 2  
J. Konta - A. Tomljanovic 0 - 2  
M. Bouzkova - Kar. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Srebotnik K - Dabrowski G / Xu Y 1 - 2  
Melichar N / Peschke K - Kasatkina D / Kontaveit A 2 - 0  
Mladenovic K / Voskoboeva - Chan H-C / Chan L 0 - 2  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - N. Basilashvili 0 - 2  
F. Verdasco - T. Berdych 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - R. Bautista-Agut 0 - 2  
G. Pella - M. Cecchinato    
M. Marterer - P-H. Herbert 1 - 2  
N. Djokovic - Fucsovics M. 2 - 1  
R. Berankis - D. Lajovic 1 - 2  
S. Wawrinka - N. Jarry 2 - 0  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzumhur D / Lajovic D - Djokovic M / Djokovic N 1 - 2  
Gonzalez M / Jarry N - Haase R / Middelkoop M 0 - 2  
Gonzalez S / Qureshi A - Fucsovics M / Pella G    
Mektic N / Peya A - Goffin D / Herbert P-H 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Spanyolország 2 - 1  
Franciaország - Németország 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Pouille - A. Zverev 1 - 2  
M. Ebden - D. Ferrer 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
A. Cornet - A. Kerber 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Ebden M - Muguruza G / Ferrer D 2 - 1  
Cornet A / Pouille L - Kerber/A. Zverev 2 - 0  
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - C. Sinclair 0 - 2  
E. Benchetrit - T. Robredo 2 - 0  
F. Delbonis - S. Verbeek 2 - 0  
G. Sakharov - K. de Schepper 2 - 0  
K. Coppejans - Don. Young 1 - 2  
M. Ymer - N. Milojevic 2 - 1  
R.J. Statham - Q. Halys 2 - 1  
S. Caruso - Tak Khunn Wang 2 - 0  
S. Robert - Dus. Brown 1 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blancaneaux G / Coppejans - Barrere G / Lamasine T 2 - 1  
Caruso S / De Schepper K - Benchetrit E / Nys H 2 - 1  
Fruttero J P / Huesler M - Galovic V / Rola B 2 - 1  
Olivo R / Statham R - Brown D / Young D 1 - 2  
Tenisz (Orlando, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Couacaud - G. Elias 0 - 2  
G. Brouwer - B. Zapata Miralles 2 - 1  
Kev. King - T. Jomby 2 - 0  
M. Bourgue - L. Miedler 2 - 1  
M. Redlicki - J.C. Aragone 2 - 1  
N. Serdarusic - S. Griekspoor 2 - 0  
R. Cid Subervi - Gon. Oliveira 2 - 0  
S. Kozlov - M. Krueger 2 - 1  
T. de Bakker - U. Blanch 1 - 2  
Tenisz (Orlando, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Eysseric J - Martinez L D / Siljestrom A 1 - 2  
Hach Verdugo H / Pavic A - Grigelis L / Ignatik U 1 - 2  
King E / Reese H - King K / Pasha N 2 - 1  
Mager G / Novikov D - Escobar G / Maytin R 0 - 2  
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - A. Vukic 2 - 0  
D. Köpfer - Go Soeda 2 - 0  
E. Escobedo - M. Moraing 0 - 2  
E. Lopez-Perez - S. Travaglia 2 - 1  
L. Sonego - Z. Kolar 2 - 0  
L. Vanni - K. Majchrzak 2 - 1  
V. Troicki - O. Otte 1 - 2  
Zhe Li - A. Menendez-Maceiras 2 - 1  
Tenisz (Playford City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Mousley B / Whittington A 2 - 0  
Harris A / Santillan A - Harris L / LI Z 2 - 0  
Menendez-Maceiras A / Ned - Koepfer D / Ruud C 0 - 2  
Moutet C / Vanni L - Bublik A / Travaglia S 0 - 2  
Purcell M / Saville L - Doumbia S / Zhurbin A 2 - 0  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - I. Karlovic 0 - 2  
E. Gulbis - Hyeon Chung 2 - 0  
G. Simon - I. Ivashka 2 - 1  
J. Vesely - B. Paire 0 - 2  
K. Anderson - L. Djere 2 - 0  
R. Ramanathan - M. Jaziri 1 - 2  
S. Bolelli - J.A. Munar Clar 0 - 2  
S. Darcis - M. Mmoh 2 - 1  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Balaji N S / Kadhe A 2 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Granollers/Granollers 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - E. Alexandrova 2 - 0  
M. Niculescu - Kri. Pliskova 2 - 1  
Xinyu Wang - M. Sharapova    
Yafan Wang - O. Jabeur 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Hibino N / Kalinina A 1 - 2  
Bara I / Kalashnikova O - Peng S / Yang Z 0 - 2  
Jakupovic D / Khromacheva - Duan Y / Voracova R 0 - 2  
Pavlyuchenkova A / Vikhly - Wang Y / Zhang S    

 

2019.01.01.
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - Michael Smith 7 - 3  
PDC vb 2019    
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PDC vb - 9 nyilas kiszálló    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 5  
Grand Rapids - Rockford 2 - 1  
Ontario Reign - Bakersfield 1 - 3  
Stockton - San Jose Barracuda 5 - 6  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Fassa 2 - 1  
Gherdeina/Gröden - Renon/Ritten 1 - 4  
Klagenfurt 2 - Zell am See 7 - 1  
Renon/Ritten - Gherdeina/Gröden 4 - 1  
Val Pusteria - Vipiteno/Sterzing 2 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Guildford 3 - 2  
Manchester - Sheffield 5 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Fehérvári Titánok 2 - 2  
Vasas - Újpest 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Tampa Bay 1 - 1  
Buffalo - NY Islanders 1 - 3  
Calgary - San Jose 8 - 5  
Carolina - Philadelphia 3 - 1  
Chicago - Boston 2 - 4  
Colorado - Los Angeles 2 - 2  
Columbus - Ottawa 6 - 3  
Dallas - Montreal 2 - 2  
Detroit - Florida 3 - 3  
Edmonton - Winnipeg 3 - 4  
Minnesota - Pittsburgh 2 - 3  
St. Louis - NY Rangers 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Südtirol Bolzano 3 - 2  
Salzburg - Innsbruck 2 - 2  
Vienna Capitals - Fehérvár 4 - 2  
Villach - Klagenfurt 1 - 2  
Znojmo - Linz 5 - 8  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Kanada (Helyszín: Kanada) 2 - 1  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svédország - U20Kazahsztán 4 - 1  
U20USA - U20Finnország 4 - 1  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Goyang 76 - 70  
Jeonju KCC Egis - Seoul Knights 86 - 84  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Liaoning 86 - 89  
Fujian - Nanjing Tongxi 115 - 101  
Jiangsu Dragons - Zhejiang Guangsha 93 - 118  
Shanxi - Tianjin 101 - 109  
Shenzhen - Qingdao 121 - 105  
Sichuan - Guangzhou 99 - 113  
Xinjiang - Guangdong 130 - 126  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Sopot - Asseco Gdynia 84 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Orlando 125 - 100  
Houston - Memphis 113 - 101  
New Orleans - Minnesota 123 - 114  
Oklahoma City - Dallas 122 - 102  
Phoenix - Golden State 109 - 132  
San Antonio - Boston 120 - 111  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Sunderland 0 - 1  
Bradford - Accrington 3 - 0  
Bristol Rovers - Burton 0 - 0  
Charlton - Walsall 2 - 1  
Doncaster - Rochdale 5 - 0  
Luton - Barnsley 0 - 0  
Peterborough - Scunthorpe 0 - 2  
Plymouth - Oxford Utd. 3 - 0  
Portsmouth - Wimbledon 2 - 1  
Shrewsbury - Fleetwood 0 - 0  
Southend - Gillingham 2 - 0  
Wycombe - Coventry 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Crewe 3 - 1  
Crawley - Colchester 2 - 0  
Forest Green - Northampton 2 - 1  
Grimsby - Mansfield 0 - 1  
Lincoln - Port Vale 1 - 1  
Macclesfield - Tranmere 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Cambridge Utd. 6 - 0  
Morecambe - Carlisle 0 - 2  
Oldham - Notts County 2 - 0  
Stevenage - Newport 1 - 0  
Swindon - Exeter 0 - 2  
Yeovil - Cheltenham 1 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - QPR 2 - 2  
Blackburn - West Bromwich 2 - 1  
Brentford - Norwich 1 - 1  
Derby County - Middlesbrough 1 - 1  
Hull City - Bolton 6 - 0  
Ipswich - Millwall 2 - 3  
Nottingham - Leeds 4 - 2  
Reading - Swansea 1 - 4  
Rotherham - Preston 2 - 1  
Sheffield Wed. - Birmingham 1 - 1  
Stoke - Bristol City 0 - 2  
Wigan - Sheffield Utd. 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Maidenhead Utd. 0 - 0  
Barnet - Boreham 1 - 1  
Braintree - Ebbsfleet Utd. 0 - 4  
Bromley - Sutton Utd. 2 - 1  
Eastleigh - Havant & Waterlooville 2 - 1  
Fylde - Barrow 0 - 0  
Halifax - Harrogate Town 1 - 1  
Hartlepool - Gateshead 2 - 1  
Leyton - Dag & Red 1 - 0  
Maidstone Utd. - Dover 0 - 1  
Salford City - Wrexham 2 - 0  
Solihull Moors - Chesterfield 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Melbourne City 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Melbourne City 1 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Hapoel Rishon Lezion 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Fulham 4 - 1  
Cardiff - Tottenham 0 - 3  
Everton - Leicester 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Llanelli 2 - 0  
Cefn Druids - TNS 0 - 3  
Connah's Quay - Bala Town 4 - 1  
Llandudno FC - Caernarfon 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Linfield 0 - 2  
Coleraine - Cliftonville 4 - 1  
Crusaders - Ballymena Utd. 3 - 2  
Glenavon - Warrenpoint 1 - 3  
Glentoran - Dungannon 2 - 4  
Newry City - Institute 1 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Ansan Rush&Cash 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Hwaseong IBK 0 - 3  
Snooker (Championship League, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hamilton - Neil Robertson (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
J. Lisowski - Jim. Robertson (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
J. Lisowski - R. Milkins (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
Jim. Robertson - Ant. Hamilton (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
Jim. Robertson - R. Milkins (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
Mark King - Ant. Hamilton (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
Mark King - R. Walden (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
Neil Robertson - J. Lisowski (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
Neil Robertson - Jim. Robertson (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
R. Milkins - Mark King (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
R. Walden - Ant. Hamilton (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
R. Walden - R. Milkins (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
Sífutás (Sprint, női, Val Müstair)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ingemarsdotter - S. Björnsen 1 - 0  
J. Diggins - S. Caldwell 0 - 1  
K. Parmakoski - I.F. Östberg 0 - 1  
M.C. Falla - Sti. Nilsson 0 - 1  
Sprint, női, Val Müstair 2019    
Sprint, női, Val Müstair 2019 - Top 3    
Y. Belorukova - N. Nepryaeva 1 - 0  
Sífutás (Sprint, Val Müstair)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F.H. Krogh - E. Brandsdal 1 - 0  
G. Retivykh - Sim. Hamilton 0 - 1  
J.H. Klaebo - F. Pellegrino 1 - 0  
R. Jouve - L. Chanavat 1 - 0  
S.B. Skar - Emil Iversen 0 - 1  
Sprint, Val Müstair 2019    
Sprint, Val Müstair 2019 - Top 3    
Síugrás (Négysáncverseny, Garmisch-Par.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fannemel - Jun. Kobayashi 0 - 1  
J.A. Forfang - H.E. Granerud 0 - 1  
K. Stoch - D. Kubacki 0 - 1  
M. Eisenbichler - A. Stjernen 1 - 0  
Négysáncverseny, Garmisch-Partenkirchen 2019    
Négysáncverseny, Garmisch-Partenkirchen 2019 - Top 3    
P. Zyla - Rob. Johansson 1 - 0  
S. Kraft - D. Huber 0 - 1  
S. Leyhe - K. Geiger 1 - 0  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - J. Cepelova    
A. van Uytvanck - B. Schoofs 0 - 1  
B. Strycova - T. Townsend 2 - 1  
Babos T. - B.V. Andreescu 0 - 2  
J. Larsson - J. Görges 0 - 2  
M. Barthel - S. Soler-Espinosa 2 - 0  
S. Kenin - P. Martic 2 - 1  
S. Vickery - K. Flipkens 0 - 2  
Su-Wei Hsieh - P. Hercog 2 - 0  
V. Azarenka - V. Williams 1 - 2  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Moore J - Christian K / Muhammad A 2 - 1  
Kerkhove L / Santamaria S - Bouchard E / Kenin S 1 - 2  
Olaru R / Spears A - Panova A / Siegemund L 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Jor. Thompson 0 - 2  
A. Popyrin - A. De Minaur 0 - 2  
J. Chardy - J-L. Struff 2 - 1  
J. Duckworth - A. Murray 0 - 2  
N. Kyrgios - Ryan Harrison 2 - 1  
T. Kokkinakis - J-W. Tsonga 0 - 2  
T.H. Fritz - D. Kudla 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Lindstedt R / Raonic M 1 - 2  
Edmund K / Skupski N - Kontinen H / Peers J 2 - 0  
Millman J / Smith J - Demoliner M / Medvedev D 2 - 1  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - A. Potapova 2 - 0  
A. Sevastova - D. Gavrilova 2 - 0  
D. Aiava - N. Osaka 0 - 2  
D.R. Collins - P. Kvitova 1 - 2  
K. Birrell - L. Tsurenko 0 - 2  
K. Siniakova - A. Tomljanovic 1 - 2  
S. Stephens - J. Konta 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens K / Schuurs D - Mladenovic K / Voskoboeva G 0 - 2  
Groenefeld A L / King V - Gavrilova D / Pliskova Ka    
Hradecka L / Klepac A - Mertens E / Stosur S 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Buzarnescu M / Kichenok N 2 - 0  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - R. Berankis 1 - 2  
D. Lajovic - A. Mannarino 2 - 0  
Fucsovics M. - M. Copil 2 - 0  
G. Pella - C. Ilkel 2 - 0  
K. Khachanov - S. Wawrinka 0 - 2  
M.S. Zayid - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
N. Djokovic - D. Dzumhur 2 - 0  
P-H. Herbert - D. Thiem 2 - 0  
S. Stakhovsky - M. Cecchinato 0 - 2  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cecchinato M / Seppi A - Gonzalez S / Qureshi A 0 - 2  
Gonzalez M / Jarry N - Ramos-Vinolas A / Verdasco F 2 - 0  
Haase R / Middelkoop M - Inglot D / Skugor F 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Svájc 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - R. Federer 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Williams - B. Bencic 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Williams S / Tiafoe F - Bencic/Federer 0 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duck Hee Lee - H. Nys 1 - 2  
F. Baldi - M.T. Barrios Vera 0 - 2  
M-A. Hüsler - N. Rubin 0 - 2  
M. Ymer - T. Lamasine 2 - 1  
R.J. Statham - G. Blancaneaux 2 - 1  
T-S. Kwiatkowski - M. Janvier 2 - 0  
Tak Khunn Wang - A. Goransson 2 - 1  
Tob. Simon - S. Verbeek 1 - 2  
V. Galovic - G. Barrere 1 - 2  
Yui. Sugita - D. Masur 2 - 1  
Yunseong Chung - J. Rodionov 0 - 2  
Tenisz (Orlando, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - J.S. Tatlot 0 - 2  
B. Bonzi - Evan Song 0 - 2  
Dar. King - Evan King 2 - 0  
J. Menezes - E. Couacaud 0 - 2  
J. Souza - D. Novikov 0 - 2  
L. Broady - N. Gombos 0 - 2  
L. Grigelis - U. Blanch 0 - 2  
L. Miedler - J.J. Wolf 2 - 1  
R. Ojeda Lara - G. Brouwer 1 - 2  
S. Riffice - F. Peliwo 2 - 1  
T. Jomby - C. Taberner 2 - 0  
U. Ignatik - M. Giron 0 - 2  
V. Safranek - M. Redlicki 0 - 2  
Tenisz (Orlando, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone JC / Lawson A - Galloway R / Lammons N 2 - 0  
Arneodo R / Vasilevski A - Reboul F / Saraiva B 2 - 1  
Cacic N / Romboli F - Oliveira G / Vavassori A 0 - 2  
Menezes J / Souza J - Blanch U / Riffice S 0 - 2  
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - C. Ruud 0 - 2  
A. Harris - Zhe Li 0 - 2  
C. Moutet - Hir. Moriya 0 - 2  
Chun Hsin Tseng - A. Vukic 0 - 2  
E. Escobedo - M. Donati 2 - 0  
E. Lopez-Perez - R. Hijikata 2 - 0  
H. Laaksonen - C. Hemery 2 - 1  
L.G.M. Harris - M. Safwat 2 - 1  
S. Doumbia - R. Dutra da Silva 0 - 2  
T. Kamke - P. Krstin 2 - 0  
Tat. Ito - O. Nedovyesov 0 - 2  
Tom. Paul - A. Bublik 2 - 1  
Tenisz (Playford City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moraing M / Otte O - Donati M / Sonego L 2 - 1  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - J. Vesely 1 - 2  
F. Auger Alliassime - I. Karlovic 0 - 2  
I. Ivashka - H. Hurkacz 2 - 1  
L. Djere - A. Kadhe 2 - 0  
M. Granollers - R. Ramanathan 1 - 2  
S. Bolelli - D. Istomin 2 - 0  
S. Myneni - B. Paire    
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Cerretani J - Bolelli S / Dodig I 1 - 2  
Bopanna R / Sharan D - Albot R / Jaziri M 2 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Andujar P / Carballes Baena R 2 - 0  
Paes L / Reyes-Varela M - Marrero D / Podlipnik-Castillo H 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - V. Kudermetova 1 - 2  
E. Rodina - A. Riske 1 - 2  
J. Ostapenko - M. Niculescu 0 - 2  
P. Parmentier - S. Cirstea 0 - 2  
Shuai Peng - Kr. Pliskova 1 - 2  
V. Zvonareva - I. Jorovic 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacsinszky T / Zvonareva - Wang X / Xun F Y 2 - 1  
Begu I / Zheng S - Wang Y / Zhang S    
Hibino N / Kalinina A - Maria T / Parmentier P 2 - 0  
Jakupovic D / Khromacheva - Jiang X / Tang Q 2 - 1  

 

2018.12.31.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tennessee - Indianapolis 17 - 33  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Heat - Adelaide Bite 2 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Chicago Wolves 3 - 1  
Manitoba - Colorado Eagles 4 - 1  
San Antonio - Texas Stars 4 - 2  
San Jose Barracuda - San Diego 1 - 5  
Toronto Marlies - Charlotte 4 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - Fife 5 - 2  
Nottingham - Coventry 5 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Las Vegas 1 - 5  
New Jersey - Vancouver 4 - 0  
Washington - Nashville 3 - 6  
Jégkorong (Spengler Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Kalpa 1 - 1  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Csehország 0 - 4  
U20Svájc - U20Oroszország 4 - 7  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kazahsztán - U20Szlovákia 2 - 11  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Perth 78 - 93  
Illawarra - Brisbane 74 - 100  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Busan Sonicboom 70 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Yongin Blue Minx 66 - 58  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ryukyu Okinawa - Yokohama 66 - 69  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Shandong 64 - 70  
Heilongjiang Daqing - Henan Elephants 64 - 67  
Jiangsu Phoenix - Beijing Great Wall 54 - 76  
Liaoning - Hebei 74 - 48  
Tianjin - Shanghai 65 - 87  
Wuhan Shengfan - Zhejiang 65 - 67  
Xinjiang - Sichuan Jinqiang 108 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Oklahoma City 105 - 103  
Indiana - Atlanta 116 - 108  
LA Lakers - Sacramento 121 - 114  
Miami - Minnesota 104 - 113  
Portland - Philadelphia 129 - 95  
Toronto - Chicago 95 - 89  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IRB Lakhdaria - Constantine 0 - 1  
USM Alger - Bel-Abbes 1 - 1  
USM Khenchela - Hussein Dey 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Perth Glory 1 - 4  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Marmorek - Hapoel Kfar Saba 0 - 4  
Hapoel Ramat Hasharon - Beitar TA Ramla 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Haifa 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Szaúd-Arábia 0 - 0  
Katar - Irán 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Barry Town 3 - 0  
MMA (Rizin FF 14, Saitama)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Halsey - J. Prochazka 0 - 1  
D. Cruickshank - Dam. Brown 0 - 1  
F. Mayweather - Ten. Nasukawa 1 - 0  
K. Horiguchi - D. Caldwell 1 - 0  
Yuki Motoya - J. Scoggins 1 - 0  
Yus. Yachi - Joh. Case 0 - 1  
Yuta Sasaki - Man. Kape 1 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Deajeon Blue Fangs 3 - 1  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bouchard - M. Brengle 2 - 0  
L. Davis - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
M. Barthel - M. Gasparyan    
M. Puig - B. Mattek-Sands 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - S. Vögele 2 - 0  
V. Kuzmova - T. Zidansek 2 - 0  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Görges - Guarachi Mathis/Routliffe 2 - 1  
Ivanov V / Ventura E - Hourigan P M / Townsend T 0 - 2  
Parra Santonja A / Teichm - Perez E / Rodionova Ar 2 - 1  
Tenisz (Auckland-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - B. Schoofs 0 - 2  
S. Soler-Espinosa - Dan. Lao 2 - 1  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - M. Raonic 0 - 2  
G. Dimitrov - Y. Nishioka 2 - 0  
J. Millman - T. Sandgren 2 - 1  
L. Mayer - M. Kecmanovic 0 - 2  
Yas. Uchiyama - U. Humbert 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Koolhof W - Jebavy R / Molteni A 2 - 1  
De Minaur A / Hewitt L - Mclachlan B / Struff J-L 0 - 2  
Krajicek A / Sitak A - Fritz T/ Kyrgios N 2 - 0  
Nishikori K / Nishioka Y - Duckworth J / Thompson J 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - C. Suarez Navarro 2 - 0  
D. Kasatkina - K. Birrell 1 - 2  
D. Vekic - M. Rybarikova 2 - 0  
E. Mertens - K. Bertens 1 - 2  
H. Dart - P. Hon 2 - 1  
K. Mladenovic - D. Aiava 0 - 2  
M. Bouzkova - S. Stosur 2 - 1  
M. Buzarnescu - L. Tsurenko 0 - 2  
Y. Putintseva - Ka. Pliskova 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kato M / Ninomiya M - Chan H-C / Chan L 0 - 2  
Sevastova A / Svitolina E - Hozumi E / Rosolska A 0 - 2  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - N. Basilashvili 1 - 2  
A. Rublev - A. Seppi 2 - 0  
F. Verdasco - P. Lorenzi 2 - 0  
M. Berrettini - R. Bautista-Agut 0 - 2  
M. Marterer - P. Gojowczyk 2 - 0  
P. Kohlschreiber - T. Berdych 0 - 2  
R. Haase - N. Jarry 1 - 2  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djokovic M / Djokovic N - Ilkel C / Zayid M S 2 - 1  
Fucsovics M / Pella G - Murray J / Soares B 2 - 0  
Goffin D / Herbert P-H - Khachanov K / Wawrinka S 2 - 0  
Marach O / Pavic M - Dzumhur D / Lajovic D 1 - 2  
Mektic N / Peya A - Copil M / Tecau H 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Görögország 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - S. Tsitsipas 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Williams - M. Sakkari 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Williams S / Tiafoe F - Sakkari M / Tsitsipas S 1 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - E. Benchetrit 0 - 2  
Chr. Harrison - V. Galovic 0 - 2  
D. Masur - F. Nielsen 2 - 1  
Don. Young - R. Olivo 2 - 0  
Dus. Brown - H. Grenier 2 - 0  
G. Sakharov - Yus. Takahashi 2 - 0  
L. Giustino - T-S. Kwiatkowski 0 - 2  
M-A. Hüsler - Roy Smith 2 - 0  
M. Chazal - C. Sinclair 0 - 2  
M.T. Barrios Vera - G. Clezar 2 - 1  
R. Marcora - H. Nys 0 - 2  
Yunseong Chung - T. Brkic 2 - 0  
Tenisz (Orlando, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - M. Giron 1 - 2  
A. Rybakov - Gon. Oliveira 1 - 2  
A. Sarkissian - G. Mager 2 - 1  
Ale. Gonzalez - S. Kozlov 1 - 2  
Ale. Gonzalez - S. Kozlov 1 - 2  
Evan King - F. Coria 2 - 0  
J. Hiltzik - J. Souza 1 - 2  
J. Sels - L. Broady 0 - 2  
Kai. Uchida - Evan Song 0 - 2  
L. Miedler - A. Pavic    
S. Griekspoor - F. Reboul 2 - 0  
S. Riffice - J. Choinski 2 - 1  
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - C. Hemery 1 - 2  
Go Soeda - F. Gaio 2 - 1  
Hir. Moriya - Yos. Watanuki 2 - 0  
K. Majchrzak - Dan. Evans 2 - 0  
L. Saville - T. Kamke 1 - 2  
M. Safwat - A. Santillan 2 - 1  
O. Nedovyesov - Ze Zhang 2 - 0  
R. Molleker - V. Troicki 0 - 2  
S. Doumbia - M. Purcell 2 - 1  
S. Napolitano - A. de Greef 1 - 2  
Tom. Paul - A. Zhurbin 2 - 0  
Z. Kolar - S. Gutierrez-Ferrol 2 - 0  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gulbis - P. Sousa 2 - 1  
M. Mmoh - P. Gunneswaran 2 - 0  
P. Andujar - E. Donskoy 1 - 2  
R. Albot - J.A. Munar Clar 0 - 2  
R. Carballes Baena - S. Darcis 0 - 2  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Kadhe A - Oswald P / Puetz T 2 - 1  
Bambridge L / O'Mara J - Raja P / Ramanathan R 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Hurkacz H / Paire B 2 - 0  
Monroe N / Nedunchezhiyan - Granollers/Granollers 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - Qiang Wang 2 - 0  
A. Sabalenka - T. Maria 2 - 1  
E. Alexandrova - D. Jakupovic 2 - 0  
I-C. Begu - V. Kudermetova 1 - 2  
I. Jorovic - Car. Garcia 2 - 0  
O. Jabeur - Shuai Zhang 2 - 0  
T. Bacsinszky - M. Sharapova 0 - 2  
Xin Yu Wang - Fang Ying Xun 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y / Voracova R - Cirstea S / Ostapenko J 2 - 0  
Garcia Perez G / Kudermet - Peng S / Yang Z 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,