Tippmix eredmények - 2018. december 3-9.

2018-12-03
Tippmix eredmények - 2018. december 3-9.
2018.12.09.
Alpesi sí (Műlesiklás, Val d'Isere)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myhrer - R. Zenhausern    
C. Noel - Mi. Matt    
D. Yule - S-F. Solevaag    
M. Feller - J-B. Grange    
M. Hirscher - H. Kristoffersen    
M. Mölgg - M. Hargin    
Műlesiklás, Val d'Isere 2018    
Műlesiklás, Val d'Isere 2018 - Top 3    
V. Muffat Jeandet - A. Pinturault    
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Detroit 3 - 17  
Buffalo - NY Jets 23 - 27  
Cleveland - Carolina 26 - 20  
Dallas - Philadelphia 23 - 23  
Green Bay - Atlanta 34 - 20  
Houston - Indianapolis 21 - 24  
Kansas City - Baltimore 24 - 24  
LA Chargers - Cincinnati 26 - 21  
Miami - New England 34 - 33  
Oakland - Pittsburgh 24 - 21  
San Francisco - Denver 20 - 14  
Tampa Bay - New Orleans 14 - 28  
Washington - NY Giants 16 - 40  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Heat - Melbourne Aces 7 - 1  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 5 - 9  
Németország - Lettország 3 - 5  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 2 - 4  
Finnország - Svédország 6 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BLIK Neftejuganszk - Szinara Jekatyerinburg 1 - 8  
KPRF Moszkva - Jugra 5 - 2  
Szibirjak Novoszibirszk - Norilszkij Nikel 3 - 3  
Uhta - Tyumeny 2 - 8  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Braga 7 - 1  
Sporting CP - Rio Ave 2 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valdepenas - Barcelona 2 - 9  
Golf (South African Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South African Open 2018    
Gyeplabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Pakisztán 5 - 1  
Malajzia - Németország 3 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 2 - 4  
Belleville - Providence 3 - 2  
Binghamton - Utica 4 - 7  
Colorado Eagles - San Diego 4 - 3  
Hershey - Hartford 6 - 3  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 4  
Iowa - Grand Rapids 5 - 2  
Lehigh Valley - Cleveland 2 - 4  
Rockford - Chicago Wolves 0 - 4  
San Antonio - Milwaukee 1 - 1  
Springfield - Binghamton 5 - 1  
Springfield - Charlotte 4 - 4  
Stockton - Manitoba 2 - 2  
Syracuse - Rochester 3 - 4  
Toronto Marlies - Belleville 0 - 0  
Tucson - Ontario Reign 5 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Cardiff 2 - 2  
Coventry - Nottingham 3 - 3  
Dundee - Sheffield 2 - 2  
Glasgow - Manchester 2 - 4  
Milton Keynes - Fife 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Olomouc 3 - 3  
Liberec - Sparta Praha 4 - 1  
Mladá Boleslav - Trinec 1 - 4  
Pardubice - Mountfield HK 1 - 4  
Plzen - Karlovy Vary 6 - 3  
Vítkovice - Litvínov 0 - 3  
Zlín - Brno 1 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Odense 4 - 1  
Herning - Herlev Eagles 5 - 2  
Rungsted - Sönderjyske 2 - 5  
Rödovre - Aalborg 4 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Dunaújváros 4 - 1  
KMH Budapest - Csíkszereda 2 - 4  
Vienna Capitals 2 - FTC 2 - 8  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Metallurg Zslobin 1 - 1  
Junoszt Minszk - Nyeman Grodno 6 - 3  
Sahtar Szoligorszk - Lida 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Red Star Kunlun 5 - 3  
CSZKA Moszkva - Szalavat Julajev Ufa 3 - 0  
Szeversztal Cserepovec - Jokerit 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Jose 3 - 5  
Boston - Toronto 6 - 3  
Calgary - Nashville 5 - 2  
Columbus - Washington 0 - 4  
Detroit - NY Islanders 2 - 3  
Florida - NY Rangers 4 - 4  
Ottawa - Boston 1 - 1  
Ottawa - Pittsburgh 1 - 1  
St. Louis - Vancouver 1 - 6  
Tampa Bay - Colorado 7 - 1  
Winnipeg - Philadelphia 7 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Sparta Sarpsborg 4 - 0  
Ringerike - Storhamar 2 - 2  
Stjernen - Manglerud 1 - 4  
Valerenga - Frisk/Asker 4 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Crimmitschau 5 - 0  
Bayreuth - Frankfurt Löwen 1 - 2  
Deggendorf - Kaufbeuren 1 - 4  
Freiburg - Heilbronn 4 - 6  
Kassel - Dresden 0 - 2  
Ravensburg - Tölzer Löwen 4 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Iserlohn 4 - 2  
Düsseldorf - Ingolstadt 2 - 2  
Eisbären Berlin - Wolfsburg 1 - 4  
Krefeld - Köln 4 - 5  
München - Mannheim 0 - 0  
Schwenningen - Bremerhaven 2 - 5  
Straubing - Nürnberg 5 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Innsbruck 5 - 2  
Klagenfurt - Südtirol Bolzano 2 - 2  
Linz - Salzburg 3 - 7  
Villach - Fehérvár 1 - 4  
Znojmo - Medvescak Zagreb 6 - 6  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Visp 2 - 5  
Olten - Langenthal 4 - 1  
Thurgau - Kloten 3 - 4  
Zug 2 - Biasca Ticino 2 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Zug 3 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - MODO 2 - 1  
Karlskoga - Tingsryd 3 - 5  
Södertälje - Almtuna 0 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Trencin 2 - 2  
Diósgyőr - B. Bystrica 1 - 0  
Nitra - Kosice 5 - 3  
Nove Zamky - Poprad 5 - 5  
Zilina - Liptovsky Mikulas 1 - 2  
Zvolen - MAC 1 - 6  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztria - U20Németország (Helyszín: Németország) 2 - 2  
U20Franciaország - U20Lettország 3 - 1  
U20Norvégia - U20Fehéroroszország 3 - 5  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Olaszország 1 - 3  
U20Magyarország - U20Ukrajna 9 - 3  
U20Szlovénia - U20Japán 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Metallurg Novokuznyeck 1 - 6  
Cselmet Cseljabinszk - Lada Toljatti 2 - 3  
Dinamo Szentpétervár - Szarov 3 - 2  
Ermak Angarszk - Juzsnij Ural Orszk 0 - 5  
Izssztal Izsevszk - Szarjarka Karaganda 3 - 3  
Molot Perm - Torpedo Kamenogorszk 2 - 3  
SZKA-Neva - Tambov 8 - 1  
Zauralje Kurgan - CSZK Szamara 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Zadar 97 - 70  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Illawarra 86 - 87  
NZ Breakers - Sydney Kings 70 - 71  
Perth - Cairns 94 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Bendigo 94 - 63  
Dandenong - Perth 96 - 76  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Svitavy 73 - 83  
Usti nad Labem - USK Praha 82 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovanka MB - Ostrava 71 - 66  
Trutnov - Hradec Kralove 59 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Busan Sonicboom 93 - 88  
Seoul Thunders - Changwon Sakers 81 - 84  
Ulsan Mobis Phoebus - Anyang 87 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Asan Woori Wibee 60 - 59  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - ASVEL Lyon-Villeurbanne 69 - 72  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - Alaska Aces (3.m.) 71 - 100  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - Holargosz 57 - 66  
Olympiakosz - Rethymno 84 - 60  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eleftheria Moszhato - Iraklisz 72 - 51  
PAOK - Dafni 69 - 69, h.u. 84 - 78  
Proteasz Voula - Sporting Athén 55 - 60  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrijednosnice Osijek - Split 75 - 78  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Maccabi TA 83 - 81  
Maccabi Rishon - Hapoel Holon 70 - 78  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tokyo Alvark 83 - 87  
Hokkaido - Toyama 94 - 91  
Kawasaki Brave Thunders - Yokohama 87 - 75  
Kyoto - Akita 79 - 78  
Nagoya Dolphins - Chiba 76 - 94  
Shiga - Toyohashi Neophoenix 74 - 74, h.u. 84 - 85  
Tochigi - Ryukyu Okinawa 77 - 67  
Tokyo Sunrockers - Osaka 64 - 58  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Beijing Dragons 100 - 94  
Liaoning - Jiangsu Dragons 104 - 84  
Nanjing Tongxi - Sichuan 88 - 83  
Shanxi - Guangzhou 99 - 111  
Tianjin - Shandong 105 - 113  
Xinjiang - Fujian 122 - 115  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Legia Varsó 87 - 82  
Spojnia Stargard - Dabrowa Gornicza 61 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Wisla Krakkó 70 - 60  
Gdansk - Gdynia 65 - 79  
Polkowice - Gorzow 78 - 73  
Widzew Lodz - Sleza Wroclaw 92 - 80  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Rytas Vilnius 95 - 86  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Szekszárd 83 - 73  
PEAC-Pécs - Győr 64 - 71  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Denver 106 - 98  
Chicago - Boston 77 - 133  
Cleveland - Washington 116 - 101  
Dallas - Houston 107 - 104  
Detroit - New Orleans 108 - 116  
Indiana - Sacramento 107 - 97  
LA Clippers - Miami 98 - 121  
Memphis - LA Lakers 88 - 111  
New York - Brooklyn 104 - 112  
Portland - Minnesota 113 - 105  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Rostock 81 - 82  
Schalke - Hanau 86 - 80  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Ludwigsburg 87 - 87, h.u. 100 - 99  
Bremerhaven - S. Oliver Würzburg 85 - 87  
Jena - Bayern München 66 - 82  
Telekom Bonn - Oldenburg 78 - 98  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Roseto 61 - 61, h.u. 76 - 82  
Imola - Bakery Piacenza 79 - 70  
Mantova - Cagliari 86 - 85  
Treviso - Forli 84 - 52  
Verona - Montegranaro 72 - 71  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Agrigento 66 - 56  
Cassino - Treviglio 91 - 85  
Rieti - Azimut Bergamo 72 - 68  
Siena - Virtus Roma 79 - 74  
Tortona - Biella 73 - 85  
Trapani - Scafati 95 - 87  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - VL Pesaro 82 - 81  
Brindisi - Reggio Emilia 67 - 75  
Cantu - Olimpia Milano 74 - 101  
Cremona - Trieste 87 - 78  
Pistoia - Brescia 73 - 70  
Venezia - Varese 61 - 66  
Virtus Bologna - Sassari 74 - 86  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - GEAS San Giovanni 76 - 70  
Dike Napoli - Lucca 73 - 82  
Torino - Eirene Ragusa 48 - 77  
UR Venezia - San Martino di Lupari 62 - 58  
Vigarano - Broni 58 - 75  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inventa Kurszk - Dinamo Novoszibirszk 75 - 54  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ourense - Prat Joventut 74 - 59  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Iberostar Tenerife 77 - 73  
Baskonia Vitoria - Breogan Lugo 100 - 78  
Estudiantes - Burgos 80 - 79  
Fuenlabrada - Manresa 94 - 89  
Real Madrid - Gran Canaria 87 - 63  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamarat - Sant Adria 90 - 73  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Dynamic Belgrád 70 - 85  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Sakaryaspor 91 - 70  
Besiktas - Darussafaka 81 - 72  
Istanbul BB - Fenerbahce 86 - 103  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Ormanspor 73 - 70  
Besiktas - Kayserispor 66 - 62  
Botas Adana - Fenerbahce 46 - 62  
Canik - Izmit Bld. Spor 58 - 70  
Istanbul Univ. - Adana Gundogdu 69 - 78  
Mersin BB - Cukurova 70 - 80  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Asztana 71 - 90  
Zielona Gora - Himki Moszkva 74 - 97  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Liepajas Lauvas 78 - 70  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Bjerringbro-Silkeborg 33 - 26  
Sönderjyske - Aarhus 27 - 28  
Kézilabda (Eb, női, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 21 - 21  
Szerbia - Oroszország 25 - 29  
Kézilabda (Eb, női, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Románia 29 - 24  
Magyarország - Németország 26 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Paris SG 24 - 32  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edessza - Pylea 24 - 20  
Fivosz Szikiesz - Arisz Nikea 27 - 23  
Olympiakosz - PAOK 21 - 16  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Vinkovci 28 - 32  
Gorica - Umag 29 - 34  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Stjarnan 33 - 27  
Valur - Fram 34 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Gdynia - Gornik Zabrze 19 - 31  
Zaglebie Lubin - Azoty Pulawy 31 - 28  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Tatabánya 32 - 39  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Budakalász 32 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Bodö 30 - 29  
Naerbö - Elverum 30 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Wilhelmshaven 27 - 27  
Nordhorn-Lingen - Aue 34 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Minden 26 - 21  
DHfK Leipzig - Lemgo 22 - 22  
Erlangen - Stuttgart 31 - 25  
Wetzlar - Burgdorf-Hannover 29 - 28  
Kézilabda (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Calarasi 34 - 28  
Focsani - Buzau 32 - 27  
SM Dedeman Bacau - Politehnica Timisoara 24 - 27  
Steaua Bukarest - Dobrogea Constanta 27 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Breszt Meskov 28 - 34  
Nexe Nasice - Izvidac Ljubuski 22 - 17  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Ciudad Encantada 26 - 32  
AX Puente Genil - Barcelona 28 - 46  
Granollers - Benidorm 30 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Suhr Aarau 32 - 19  
Schaffhausen - Thun 32 - 26  
St. Gallen - Kriens 30 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Guif 29 - 24  
Skövde - Lugi 29 - 25  
Sävehof - IFK Ystad 24 - 23  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Gorenje Velenje 27 - 31  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Chelsea 0 - 4  
Everton - Bristol City 0 - 2  
Manchester City - Birmingham 1 - 0  
Reading - Liverpool 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Guillermo Brown 0 - 0  
Gimnasia Jujuy - Brown de Adrogue 2 - 0  
Gimnasia Mendoza - Atl. Rafaela 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Aldosivi 1 - 2  
Gimnasia LP - Huracan 2 - 2  
Godoy Cruz - Independiente 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Brisbane Roar 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Melbourne City 1 - 3  
Sydney FC - Brisbane Roar 5 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Sumqayit 0 - 0  
Sabah - Keshla 1 - 2  
Sabayil - Gabala 0 - 0  
Zira - Qarabag Baku 0 - 6  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Saint-Gilloise 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Charleroi 1 - 1  
Cercle Bruges - Antwerpen 0 - 3  
Gent - Eupen 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Slavia Szófia 2 - 0  
Szeptemvri Szófia - Dunav Ruse 2 - 1  
Vereja - CSZKA Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Potosi - Royal Pari Santa Cruz 1 - 2  
San Jose de Oruro - Oriente Petrolero 5 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Hannover 1 - 1  
Mönchengladbach - VfB Stuttgart 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Sandhausen 1 - 1  
Dynamo Dresden - Holstein Kiel 0 - 2  
Magdeburg - Union Berlin 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Cottbus 3 - 3  
Lotte - Unterhaching 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Doxa Katokopia 3 - 1  
APOEL Nicosia - Nea Szalamina Famaguszta 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Teplice 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Horsens 2 - 4  
FC Köbenhavn - Esbjerg 3 - 0  
Vejle - Bröndby 1 - 2  
Vendsyssel - Randers 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Busan I'Park 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bani Yas - Al-Nasr (UAE) 0 - 1  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Ittihad (UAE) 3 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - El Gaish Talaea 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Reims 1 - 1  
St-Etienne - Marseille    
Strasbourg - Caen 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Paris SG 1 - 3  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Challans - Niort 0 - 1  
Oissel - Metz 0 - 1  
Sete - Rodez Aveyron 2 - 0  
Thaon - Valenciennes 3 - 3  
Vannes - Brest 2 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Arisz 4 - 2  
OFI - Panathinaikosz 3 - 1  
PAOK - Larissza 2 - 1  
Xanthi - Olympiakosz 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Feyenoord 1 - 4  
NAC Breda - Vitesse 2 - 1  
Utrecht - Heracles 3 - 1  
Venlo - Groningen 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Osijek 1 - 2  
Inter Zapresic - Dinamo Zagreb 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - Aizawl 4 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Mumbai City 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema FC - Sriwijaya Palembang 2 - 1  
Persija Jakarta - Mitra Kukar 2 - 1  
Persipura Jayapura - Perseru Serui 0 - 2  
PSM Makassar - PSMS Medan 5 - 1  
Pusamania Borneo - PS Tira Bantul 1 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepahan - Persepolis 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Hapoel Haifa 0 - 3  
Maccabi Netanya - Hapoel Hadera 1 - 0  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Vegalta Sendai 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Independiente Medellin 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Miedz Legnica 1 - 3  
Lechia Gdansk - Legia Varsó 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertadores Kupa 2018    
River Plate - Boca Juniors 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapide Oued Zem - Hassania Agadir 0 - 1  
Wydad Casablanca - FAR Rabat 1 - 0  
Youssoufia Berrechid - Ittihad Tanger 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Monterrey 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Portland 2 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Vác 2 - 1  
Budaörs - Győr 3 - 1  
Cegléd - Csákvár 2 - 1  
Dorog - Balmazújváros 0 - 0  
Gyirmót - Kaposvár 0 - 1  
Kazincbarcika - Nyíregyháza 1 - 2  
Monor - Vasas 0 - 2  
Mosonmagyaróvár - Békéscsaba 3 - 0  
Soroksár - Tiszakécske 1 - 1  
ZTE - Siófok 6 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Stabaek 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Mönchengladbach 5 - 0  
Essen-Schönebeck - Duisburg 6 - 0  
Frankfurt - Wolfsburg 2 - 6  
Freiburg - Sand 2 - 2  
Potsdam - Hoffenheim 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Bologna 2 - 1  
Genoa - SPAL Ferrara 1 - 1  
Milan - Torino 0 - 0  
Parma - Chievo 1 - 1  
Sassuolo - Fiorentina 3 - 3  
Udinese - Atalanta 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Hellas Verona 0 - 1  
Cremonese - Cittadella 0 - 0  
Livorno - Foggia 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - Entella 0 - 1  
Arezzo - Alessandria 1 - 1  
Carrarese - Pistoiese 2 - 1  
Novara - Lucchese 2 - 2  
Piacenza - Arzachena 3 - 1  
Pontedera - Pro Piacenza 2 - 1  
Pro Patria - Gozzano 1 - 1  
U23Juventus - Pisa 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sambenedettese - Südtirol 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Catania 1 - 0  
Casertana - Monopoli 0 - 1  
Cavese - Potenza 1 - 1  
Matera - Rende 3 - 1  
Sicula Leonzio - Reggina 1 - 2  
Vibonese - Siracusa 1 - 1  
Virtus Francavilla - Catanzaro 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Ural Jekatyerinburg 4 - 0  
FK Krasznodar - Ufa 1 - 1  
Zenit Szentpétervár - Rubin Kazany 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Wacker Innsbruck 2 - 2  
Mattersburg - Austria Wien 2 - 1  
Rapid Wien - Sturm Graz 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA 3 de Febrero - Olimpia Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Varzim 0 - 1  
Braga B - Mafra 6 - 1  
Penafiel - Guimaraes B 3 - 2  
Uniao Oliveirense - Pacos Ferreira 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Rio Ave 3 - 2  
Moreirense - Santa Clara 0 - 1  
Nacional Madeira - Boavista 0 - 0  
Sporting CP - Aves 4 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Wolverhampton 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Concordia Chiajna 3 - 1  
CSM Politechnika Iasi - Dunarea Calarasi 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Rangers 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Reus 0 - 1  
Cadiz - Majadahonda 1 - 0  
Elche - Sp. Gijón 0 - 0  
Lugo - Las Palmas 4 - 2  
Zaragoza - Cordoba 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Coruxo 1 - 1  
Celta Vigo B - Fuenlabrada 1 - 0  
Cultural Leonesa - Guijuelo 1 - 0  
Internacional de Madrid - Ponferradina 0 - 2  
Las Palmas B - Rapido de Bouzas 2 - 2  
Navalcarnero - Salmantino 1 - 1  
Pontevedra - Union Adarve 3 - 1  
Valladolid B - Burgos 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Gimn. Torrelavega 1 - 0  
Izarra - Gernika 3 - 2  
Langreo - Tudelano 2 - 0  
Mirandes - UD Logrones 1 - 0  
R. Santander - Leioa 2 - 0  
Real Sociedad B - CD Vitoria 4 - 2  
Sp. Gijón B - Ath. Bilbao B 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Ejea 0 - 0  
Badalona - Barcelona B 1 - 2  
Castellon - Sabadell 0 - 1  
Cornella - Villarreal B 2 - 0  
Ebro - Olot 0 - 0  
Hercules - Peralada 1 - 0  
Lleida - Conquense 3 - 0  
Teruel - Espanyol B 0 - 4  
Valencia B - Atl. Baleares 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Real Murcia 1 - 3  
Cartagena - San Fernando 2 - 0  
Don Benito - Marbella 0 - 1  
Granada B - Talavera de la Reina 4 - 1  
Jumilla - Ibiza Eivissa 0 - 0  
Linense - Rec. Huelva 2 - 0  
Malaga B - Badajoz 2 - 2  
Melilla - Villanovense 0 - 0  
Sevilla B - Atl. Sanluqueno 0 - 0  
UCAM Murcia - El Ejido 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Rayo Vallecano 2 - 0  
Eibar - Levante 4 - 4  
Huesca - Real Madrid 0 - 1  
Real Sociedad - Valladolid 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Tenerife 1 - 3  
Ath. Bilbao - Sevilla 6 - 0  
Betis - Real Sociedad 2 - 1  
Huelva - Malaga 2 - 0  
Levante - Valencia 0 - 0  
Rayo Vallecano - CDEF Logrono 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Wil 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - FC Zürich 2 - 0  
Grasshoppers - Luzern 2 - 3  
Lugano - Sion 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Vojvodina 0 - 0  
Dinamo Vranje - Vozdovac 1 - 2  
Macsva Sabacs - Radnik Surdulica 1 - 2  
Proleter Novi Sad - Cukaricki 0 - 0  
Rad Belgrád - Partizan Belgrád 0 - 3  
Radnicki Nis - Spartak Subotica 3 - 0  
Zemun - Mladost Lucani 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Celje 4 - 1  
Mura - Triglav Kranj 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Genclerbirligi 0 - 0  
Eskisehirspor - Altay Izmir 1 - 0  
Hatayspor - Boluspor 2 - 0  
Ümraniyespor - Elazigspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Fenerbahce 3 - 0  
Bursaspor - Antalyaspor 0 - 2  
Erzurum Bld. Spor - Yeni Malatyaspor 1 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olekszandria - FC Lviv 1 - 2  
Olimpik Doneck - Deszna Csernigov 1 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Waitakere Utd. 2 - 1  
Eastern Suburbs - Tasman Utd. 0 - 0  
Hamilton Wanderers - Wellington Phoenix 2 3 - 1  
Hawke's Bay Utd. - Southern Utd. 3 - 2  
MMA (UFC 231 - Toronto)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Oliveira - G. Nelson 0 - 1  
B. Katona - Mat. Lopez 1 - 0  
C. Gadelha - N. Ansaroff (női) 0 - 1  
C. Laprise - D. Lima 0 - 1  
D. Ferreira - K. Nelson 1 - 0  
De. Clark - A. Rakic 0 - 1  
E. Anders - E. Theodorou 0 - 1  
H. Dawodu - K. Bochniak 1 - 0  
J. Jedrzejczyk - V. Shevchenko (női) 0 - 1  
J. Manuwa - Th. Santos 0 - 1  
K. Chookagain - J. Eye (női) 0 - 1  
M. Holloway - B. Ortega 1 - 0  
O. Aubin-Mercier - G. Burns 0 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Castres 30 - 5  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saracens - Cardiff 51 - 25  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Leicester 36 - 26  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kenya 34 - 31  
Ausztrália - Anglia 21 - 24  
Ausztrália - Új-Zéland 17 - 26  
Dél-Afrika - Fidzsi-szigetek 12 - 17  
Dél-Afrika - Skócia 21 - 12  
Dél-Afrika - Új-Zéland 10 - 5  
Fidzsi-szigetek - Spanyolország 46 - 7  
Fidzsi-szigetek - USA 29 - 15  
Franciaország - Japán 31 - 0  
Kanada - Argentína 14 - 24  
Kanada - Zimbabwe 28 - 24  
Skócia - Spanyolország 7 - 12  
Spanyolország - Anglia 7 - 14  
Szamoa - Argentína 14 - 38  
Szamoa - Franciaország 31 - 7  
Szamoa - Wales 31 - 26  
USA - Anglia 19 - 12  
Wales - Japán 28 - 7  
Wales - Kenya 26 - 33  
Zimbabwe - Kenya 19 - 31  
Új-Zéland - USA 12 - 31  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Incheon Air Jumbos 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Gimcheon Expressway 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vandoeuvre-Nancy - Marcq-en-Baroeul 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gosei Trefuerza - Nagano Tridents 3 - 0  
JT Thunders - Suntory Sunbirds 2 - 3  
Oita Miyoshi - Toray Arrows 3 - 2  
Osaka Blazers - FC Tokyo 3 - 0  
Panasonic Panthers - JTEKT Stings 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - NEC Red Rockets 0 - 3  
Hisamitsu Springs - Toray Arrows 3 - 1  
Hitachi Rivale - Saitama Ageo Medics 3 - 2  
Kurobe Aqua Fairies - Ishikawa Blue Cats 3 - 1  
Toyota Body Queenseis - Okayama Seagulls 1 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Praia 3 - 0  
Minas - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altai - Le Cannet 3 - 0  
Zhejiang - Supreme Chonburi 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Shanghai 3 - 1  
Jiangsu - Bayi 3 - 2  
Shandong - Henan 3 - 0  
Zhejiang - Sichuan 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Czarni Radom 3 - 1  
Olsztyn - Cuprum Lubin 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Ostrowiec Swietokrzyski 3 - 0  
Chemik Police - Budowlani Lodz 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düren - Rottenburg 3 - 0  
Friedrichshafen - United Rhein-Main 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VCO Berlin - Aachen 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Argos Sora 3 - 1  
Padova - Perugia 3 - 1  
Ravenna - Trentino 1 - 3  
Revivre Milano - Cucine Lube Civitanova 3 - 0  
Vibo Valentia - Verona 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Busto Arsizio 1 - 3  
Chieri - Bergamo 2 - 3  
Club Italia Roma - Bisonte Firenze 0 - 3  
Scandicci - Conegliano 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mincsanka Minszk - Szahalin 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Vecindario Gran Canaria 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cajasol Juvasa - Sant Cugat 3 - 0  
IBSA Las Palmas - Haris Dimurol 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Ziraat Bankasi Ankara 2 - 3  
Halkbank Ankara - Arkas Izmir 3 - 0  
Inegol Bld. Spor - Arhavi Bld. Spor 3 - 1  
Maliye Piyango Ankara - Istanbul BB 3 - 0  
Rövp. gyorskorcsolya (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burján Cs. - A. Azhgaliyev (500 m, Almaty) 0 - 1  
Burján Cs. - C. Blais (500 m, Almaty) 1 - 0  
Bácskai S.L. - H. Desmet (női 1500 m, 2.ver., Almaty)    
Bácskai S.L. - Ji Yoo Kim (női 1500 m 2. verseny, Almaty) 0 - 1  
Jászapáti P. - E. Malagich (női 500 m, Almaty) 1 - 0  
Jászapáti P. - L. van Ruijven (női 500 m, Almaty) 1 - 0  
Liu Shaoang - S. Girard (500 m, Almaty) 0 - 1  
Liu Shaolin S. - Hyo Jun Lim (500 m, Almaty) 1 - 0  
Magyarország - Kína (5000 m váltó, Almaty) 0 - 1  
Magyarország - Oroszország (5000 m váltó, B döntő, Almaty) 1 - 0  
V. Grigorev - C.W.I. Krueger (1500 m, 2.ver., Almaty) 1 - 0  
Varnyú A. - A. Galiakhmetov (1500 m, 2.ver., Almaty) 0 - 1  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. O'Sullivan - M. Allen (10 nyert frame-ig) 10 - 6  
Sífutás (4x5 km váltó, női, Beitostolen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
4x5 km váltó, női, Beitostolen 2018    
4x5 km váltó, női, Beitostolen 2018 - Top 3    
Finnország - Norvégia 2 1 - 0  
Norvégia - Svédország 1 - 0  
USA - Oroszország 0 - 1  
Sífutás (4x7,5 km váltó, Beitostolen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
4x7,5 km váltó, Beitostolen 2018    
4x7,5 km váltó, Beitostolen 2018 - Top 3    
Franciaország - Olaszország 1 - 0  
Norvégia - Oroszország 1 - 0  
Svájc - Németország 1 - 0  
Svédország - Finnország 0 - 1  
Sílövészet (10 km, női, üldözéses,Pokljuka)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, üldözéses, Pokljuka 2018    
10 km, női, üldözéses, Pokljuka 2018 - Top 3    
A. Kuzmina - A. Bescond 0 - 1  
J. Simon - E. Pavlova 0 - 1  
K. Mäkäräinen - D. Wierer 1 - 0  
L. Vittozzi - P. Fialkova 0 - 1  
O. Pidhrushna - F. Preuss 0 - 1  
Sílövészet (12,5 km üldözéses, Pokljuka)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12.5 km üldözéses, Pokljuka 2018    
12.5 km üldözéses, Pokljuka 2018 - Top 3    
A. Loginov - A. Guigonnat 1 - 0  
B. Doll - S. Desthieux 0 - 1  
E. Garanichev - O. Moravec 0 - 1  
H. L'Abeé-Lund - Q. Fillon Maillet 0 - 1  
J.T. Bö - T. Bö 1 - 0  
M. Fourcade - L.H. Birkeland 0 - 1  
M. Krcmar - S. Eder 0 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Dogboe - E. Navarrete 0 - 1  

 

2018.12.08.
Alpesi sí (Sz-Óműlesiklás,nő,St.Moritz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Gut-Behrami - A. Veith 1 - 0  
M. Gisin - I. Stuhec 1 - 0  
M. Shiffrin - T. Weirather 1 - 0  
N. Schmidhofer - F. Brignone 1 - 0  
R. Mowinckel - V. Rebensburg 1 - 0  
Szuper-óriásműlesiklás, női, St.Moritz 2018    
Szuper-óriásműlesiklás, női, St.Moritz 2018 - Top 3    
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, Val d'Isere)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Kristoffersen - A. Pinturault 1 - 0  
M. Hirscher - S. Luitz 1 - 0  
M. Olsson - L. Meillard 1 - 0  
T. Fanara - M. Mölgg 0 - 1  
V. Muffat Jeandet - L.K. Haugen 1 - 0  
Óriásműlesiklás, Val d´Isere 2018    
Óriásműlesiklás, Val d´Isere 2018 - Top3    
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Cavalry - Brisbane Bandits 3 - 5  
Geelong-Korea - Adelaide Bite 2 - 7  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Németország 2 - 4  
Lettország - Norvégia 5 - 5  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Finnország 2 - 7  
Svédország - Svájc 4 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Acqua & Sapone Pescara 2 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BLIK Neftejuganszk - Szinara Jekatyerinburg 3 - 9  
Szibirjak Novoszibirszk - Norilszkij Nikel 5 - 2  
Uhta - Tyumeny 1 - 6  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Viseu 4 - 3  
Burinhosa - Azemeis 6 - 3  
Modicus Sandim - Electrico FC 2 - 3  
Pinheirense - Fundao 1 - 3  
Quinta dos Lombos - Leoes Porto Salvo 4 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Ribera Navarra 5 - 3  
Parrulo Ferrol - Jaen 3 - 3  
Santa Coloma - Peniscola 1 - 3  
Gyeplabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Dél-Afrika 5 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Laval 7 - 2  
Colorado Eagles - San Diego 2 - 0  
Hartford - Charlotte 4 - 7  
Iowa - Chicago Wolves 4 - 5  
Lehigh Valley - Hershey 1 - 0  
Rochester - Providence 2 - 1  
Rockford - Grand Rapids 2 - 2  
Stockton - Manitoba 1 - 2  
Syracuse - Binghamton 5 - 0  
Texas Stars - Milwaukee 3 - 2  
Toronto Marlies - Laval 3 - 3  
Tucson - Ontario Reign 3 - 3  
Utica - Springfield 5 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport 3 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Cleveland 1 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Gherdeina/Gröden 5 - 4  
Fassa - Val Pusteria 0 - 3  
Feldkirch - Kitzbühel 2 - 3  
Lustenau - Zell am See 5 - 2  
Renon/Ritten - Milano 7 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Milton Keynes 5 - 2  
Fife - Coventry 5 - 2  
Guildford - Belfast 1 - 3  
Manchester - Nottingham 2 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Prostejov 1 - 3  
Frydek Mistek - Havirov 3 - 7  
Jihlava - Motor Ceske Budejovice 0 - 2  
Kladno - Poruba 3 - 1  
Litomerice - Slovan Ustecti Lvi 6 - 2  
Slavia Praha - Zubr Prerov 2 - 3  
Vsetin - Kadan 5 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Kokkolan Hermes 1 - 9  
KeuPa - Jokipojat 5 - 1  
RoKi - Kiekko-Vantaa 4 - 5  
TUTO - Imatra Ketterä 3 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kookoo - Turku PS 5 - 2  
Kärpät - HIFK 6 - 1  
Lahti Pelicans - Ässät 4 - 4  
Lukko - Kalpa 6 - 3  
SaiPa - Tappara 2 - 0  
Vaasan Sport - Hämeenlinna 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Barisz Asztana 1 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Szpartak Moszkva 7 - 3  
Slovan Bratislava - Barsz Kazany 1 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Traktor Cseljabinszk 1 - 1  
Szocsi - Avangard Omszk 3 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 5 - 3  
Vityaz Podolszk - Dinamo Moszkva 2 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lido Riga - HS Riga 1 - 1  
Liepaja - Kurbads Riga 0 - 4  
Zemgale/LLU - Mogo Riga 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Carolina 1 - 4  
Buffalo - Philadelphia 2 - 6  
Dallas - San Jose 3 - 2  
Edmonton - Minnesota 7 - 2  
Los Angeles - Las Vegas 5 - 1  
Winnipeg - St. Louis 0 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Dornbirn 4 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lugano 3 - 1  
Bern - Rapperswil 2 - 1  
Biel - Fribourg 1 - 4  
Zug - Davos 2 - 0  
Zürich Lions - Servette 0 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Timra 5 - 1  
Frölunda - Växjö 0 - 0  
Linköping - Färjestad 0 - 1  
Lulea - Djurgarden 4 - 1  
Mora - HV 71 2 - 1  
Rögle - Skelleftea 4 - 1  
Örebro - Malmö 1 - 3  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Japán - U20Magyarország 1 - 3  
U20Olaszország - U20Szlovénia 0 - 3  
U20Ukrajna - U20Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 2 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Goyang High1 0 - 2  
Daemyung - Szahalin 1 - 1  
Nippon Cranes - Oji Eagles 4 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Mornar 82 - 84  
Igokea - Partizan Belgrád 84 - 97  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Melbourne Utd. 97 - 94  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Sydney Flames 62 - 65  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Botafogo 102 - 73  
Mogi das Cruzes - Corinthians Paulista 86 - 86, h.u. 102 - 96  
Sao Jose dos Campos - Joinville/AABJ 102 - 100  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Opava 80 - 91  
Ostrava - Olomoucko 81 - 91  
Pardubice - Nymburk 70 - 90  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Slavia Praha 87 - 54  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Incheon Elephants 84 - 80  
Jeonju KCC Egis - Seoul Knights 68 - 77  
Seoul Thunders - Wonju Dongbu 83 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Bucheon KEB 76 - 67  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Nancy 80 - 71  
Orleans - Lille 70 - 76  
Quimper - Chartres 94 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Strasbourg 62 - 79  
Bourg - Cholet 95 - 86  
Chalon sur Saone - Gravelines 100 - 102  
Dijon - Paris Levallois 79 - 75  
Le Mans - Limoges 60 - 68  
Nanterre - Antibes 78 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Landerneau Bretagne 80 - 75  
Lattes Montpellier - St-Amand Hainaut 83 - 68  
Nantes Reze - Roche Vendee 62 - 78  
Tarbes - Villeneuve d'Ascq Lille 62 - 79  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Pszihiko 64 - 65  
Ermisz Agiasz - Korivosz Amaliada 88 - 88, h.u. 99 - 97  
Har. Trikoupisz Meszologi - Diagorasz Egaleo 66 - 71  
Ionikosz Nikea - Ippokratisz Kosz 114 - 64  
Kavala - Iraklisz 69 - 79  
Marouszi - Kardica 84 - 81  
Pefkohori - Amintasz Dafni 69 - 65  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - AEK Athén 77 - 81  
Ifesztosz Limnosz - Promitheasz Patra 82 - 67  
Lavrio - PAOK 64 - 77  
Panioniosz - Koloszosz Rodosz 88 - 80  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Kalyvia Thorikosz 58 - 65  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosco Zagreb - Skrljevo 88 - 93  
GKK Sibenik - Zabok 72 - 73  
Gorica - Hermes Zagreb 98 - 99  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Gilboa Galil 105 - 78  
Hapoel Jerusalem - Hapoel TA 87 - 75  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tokyo Alvark 68 - 63  
Hokkaido - Toyama 80 - 85  
Kawasaki Brave Thunders - Yokohama 94 - 55  
Kyoto - Akita 71 - 80  
Mikawa Kariya - Rizing Fukuoka 69 - 62  
Nagoya Dolphins - Chiba 66 - 95  
Shiga - Toyohashi Neophoenix 60 - 69  
Tochigi - Ryukyu Okinawa 70 - 70, h.u. 90 - 93  
Tokyo Sunrockers - Osaka 62 - 50  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jilin - Bayi Rockets 113 - 92  
Shanghai Sharks - Zhejiang Guangsha 99 - 102  
Shenzhen - Qingdao 111 - 101  
Zhejiang Chouzhou - Guangdong 103 - 107  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Zhejiang 77 - 73  
Henan Elephants - Sichuan Jinqiang 67 - 49  
Shandong - Jiangsu Phoenix 68 - 82  
Xinjiang - Liaoning 81 - 58  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krosno - Anwil Wloclawek 88 - 93  
Ostrow Wielkopolski - Koszalin 100 - 76  
Szczecin - Starogard Gdanski 91 - 101  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poznan - Siedlce 85 - 88  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Alytaus Dzukija 89 - 67  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Prienai 96 - 92  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Toronto 98 - 98, h.u. 106 - 105  
Charlotte - Denver 113 - 107  
Chicago - Oklahoma City 114 - 112  
Cleveland - Sacramento 110 - 129  
Detroit - Philadelphia 111 - 117  
Milwaukee - Golden State 95 - 105  
New Orleans - Memphis 103 - 107  
Orlando - Indiana 90 - 112  
Phoenix - Miami 98 - 115  
San Antonio - LA Lakers 133 - 120  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trier - Baunach 93 - 85  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Mitteldeutscher 95 - 92  
Crailsheim - Brose Bamberg 77 - 93  
Giessen - Vechta 83 - 84  
Ulm - Göttingen 86 - 74  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GSA Udine - Ferrara 88 - 70  
Ravenna - Jesi 107 - 101  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Capo D'Orlando 81 - 93  
Latina - Axpo Legnano 84 - 81  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Trento 86 - 84  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Leyma Coruna 65 - 88  
Granada - Betis 60 - 81  
Oviedo - Huesca 73 - 58  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Murcia 67 - 81  
Joventut Badalona - Unicaja Malaga 93 - 86  
Valencia - MoraBanc Andorra 91 - 72  
Zaragoza - Obradoiro Monbus 78 - 86  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - SC Zaragoza 68 - 52  
Bembibre - Al-Qazeres Extremadura 58 - 64  
Ensino Lugo - IDK Gipuzkoa 66 - 69  
P. Avenida - Gernika Bizkaia 78 - 71  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beovuk Belgrád - Metalac Farmakom 75 - 81  
Tamis Pancevo - Mladost Zemun 80 - 71  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Zlatorog Lasko 87 - 65  
Krka Novo Mesto - Rogaska 81 - 60  
Polzela - Sencur Kranj 99 - 76  
Sentjur - Primorska Koper 88 - 94  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Banvitspor 86 - 76  
Karsiyaka - Türk Telekom 86 - 89  
Tofas Bursa - Buyukcekmece 97 - 83  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - VEF Riga 91 - 84  
Zenit Szentpétervár - UNIKSZ Kazany 74 - 77  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Ventspils 62 - 72  
Kalev Tallinn - TTU Tallinn 76 - 81  
Parnu - Rapla 62 - 73  
Valga - Tartu Ulikool 79 - 83  
Valmiera - Ogre 71 - 86  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Karvina 16 - 29  
Jicin - Lovosice 31 - 23  
Nove Veseli - Zubri 25 - 21  
Tatran Litovel - KP Brno 23 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Mors-Thy 31 - 26  
Nordsjaelland - Aalborg 25 - 29  
Ribe-Esbjerg - Holstebro 28 - 25  
Ringsted - Kolding 25 - 26  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - Diomidisz Argosz 22 - 23  
Drama - Filipposz Veria 34 - 25  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Rude - Mladi Rudar Labin 23 - 21  
Sesvete - Porec 26 - 30  
Varazdin - Zamet 29 - 27  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akureyri Handboltafelag - KA Akureyri 25 - 26  
Grotta - ÍBV 24 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Stal Mielec 29 - 20  
Piotrkow Trybunalski - Chrobry Glogow 30 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Gyöngyös 25 - 35  
Vecsés - Komló 21 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Emsdetten 31 - 29  
Lübbecke - Hüttenberg 27 - 27  
Rimpar - Dormagen 31 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - R-N. Löwen Kronau 25 - 28  
Kézilabda (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potaissa Turda - CSM Bukarest 26 - 27  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Vojvodina 31 - 24  
Zeleznicar Nis - Vardar Pro Skopje 22 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Sinfin 26 - 23  
Anaitasuna - Quabit Guadalajara 31 - 29  
Bidasoa Irun - Logrono La Rioja 30 - 32  
Huesca - Atl. Valladolid 32 - 28  
Teucro - Morrazo Cangas 28 - 34  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Gossau 29 - 29  
Winterthur - Basel 41 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Redbergslids 29 - 18  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Ribnica 24 - 34  
Koper - Maribor 30 - 30  
Loka - Celje 28 - 30  
Ormoz - Trebnje 26 - 28  
SVIS Ivancna Gorica - Dol TKI Hrastnik 25 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Sunderland    
Blackpool - Charlton 2 - 1  
Bristol Rovers - Doncaster 0 - 4  
Burton - Shrewsbury 2 - 1  
Luton - Fleetwood 2 - 0  
Peterborough - Oxford Utd. 2 - 2  
Plymouth - Bradford 3 - 3  
Portsmouth - Southend 2 - 0  
Scunthorpe - Gillingham 0 - 2  
Walsall - Coventry 2 - 1  
Wimbledon - Rochdale 1 - 1  
Wycombe - Barnsley 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Exeter 2 - 0  
Cheltenham - Grimsby 2 - 1  
Colchester - Macclesfield 1 - 0  
Crawley - Northampton 0 - 1  
Crewe - Oldham 0 - 2  
Mansfield - Notts County 2 - 0  
Milton Keynes Dons - Carlisle 2 - 0  
Morecambe - Port Vale 2 - 2  
Stevenage - Lincoln 0 - 1  
Swindon - Newport 2 - 1  
Tranmere - Cambridge Utd. 1 - 0  
Yeovil - Forest Green 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Bristol City 0 - 1  
Brentford - Swansea 2 - 3  
Leeds - QPR 2 - 1  
Middlesbrough - Blackburn 1 - 1  
Millwall - Hull City 2 - 2  
Norwich - Bolton 3 - 2  
Nottingham - Preston 0 - 1  
Reading - Sheffield Utd. 0 - 2  
Sheffield Wed. - Rotherham 2 - 2  
Stoke - Ipswich 2 - 0  
Wigan - Derby County 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Maidstone Utd. 1 - 0  
Boreham - Leyton 1 - 0  
Chesterfield - Salford City 2 - 0  
Dag & Red - Halifax 1 - 1  
Dover - Fylde 2 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Barnet 1 - 0  
Gateshead - Bromley 2 - 0  
Harrogate Town - Aldershot 4 - 1  
Havant & Waterlooville - Braintree 2 - 1  
Maidenhead Utd. - Hartlepool 0 - 1  
Sutton Utd. - Solihull Moors 2 - 2  
Wrexham - Eastleigh 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Platense - Atl. Los Andes 0 - 1  
Defensores de Belgrano - Ferro Carril Oeste 2 - 0  
Villa Dalmine - Olimpo Bahia Blanca 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Colón 3 - 0  
Lanus - Talleres Cordoba 2 - 1  
San Lorenzo - Estudiantes LP 1 - 1  
San Martin de Tucuman - Newell's 0 - 3  
Union SF - Banfield 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Adelaide Utd. 2 - 0  
Perth Glory - Melbourne City 1 - 0  
Sydney FC - Wellington Phoenix 1 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Tubize 5 - 2  
Westerlo - Mechelen 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Kortrijk 1 - 1  
Mouscron-Peruwelz - Zulte Waregem 0 - 0  
Oostende - Lokeren 1 - 0  
St. Truiden - Standard Liege 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Beroe Stara Zagora 0 - 1  
Cserno More Várna - Lokomotív Plovdiv 2 - 0  
Levszki Szófia - Etar Veliko Tarnovo 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Universitario de Sucre 2 - 0  
The Strongest - Sport Boys Warnes 6 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Nürnberg 3 - 0  
Freiburg - RB Leipzig 3 - 0  
Hertha BSC - E. Frankfurt 1 - 0  
Leverkusen - Augsburg 1 - 0  
Schalke - Dortmund 1 - 2  
Wolfsburg - Hoffenheim 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Ingolstadt 1 - 1  
Fürth - Erzgebirge Aue 0 - 5  
Heidenheim - Duisburg 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Hallescher FC 0 - 1  
Fortuna Köln - 1860 München 0 - 0  
Kaiserslautern - Würzburg 0 - 0  
Karlsruhe - Münster 5 - 0  
Osnabrück - Wehen 2 - 1  
Uerdingen - Rostock 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - Omonia Nicosia 0 - 2  
Pafosz - AEK Larnaka 1 - 0  
Paralimni - Apollon Limasszol 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Jablonec 2 - 1  
Olomouc - Slovacko 1 - 0  
Ostrava - Bohemians 1905 2 - 0  
Slavia Praha - Mladá Boleslav 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Sönderjyske 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando Pirates - Baroka 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Ulsan 3 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Aucas Quito 0 - 1  
El Nacional Quito - Barcelona Guayaquil 0 - 0  
Guayaquil City - Univ. Catolica de Quito 2 - 1  
Independiente del Valle - Macara Ambato 0 - 1  
LDU Quito - Delfin Manta 0 - 0  
Tecnico Univ. Ambato - Emelec Guayaquil 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Dubba Al-Husun 2 - 1  
Al-Fujairah - Ajman 1 - 0  
Al-Sharjah - Al-Jazeera (UAE) 1 - 0  
Hatta - Emirates Ras Al-Khaimah 1 - 4  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Amiens 1 - 2  
Rennes - Dijon 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Montpellier 2 - 2  
Dijon - Guingamp 1 - 1  
Fleury 91 - Metz 2 - 1  
Lille - Rodez Aveyron 0 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ales - Marignane 0 - 2  
Avion - Red Star 93 0 - 1  
Beaucaire - Ajaccio GFC 0 - 0  
Besancon FC - Tours 1 - 2  
Bobigny - Clermont 0 - 2  
Boulogne - Croix 2 - 2  
Chateauroux - Pau 4 - 0  
Concarneau - St-Malo 2 - 0  
Cote Bleue - Lyon Duchere 1 - 2  
Hyeres - Grenoble 1 - 1  
Illkirch Graffenstaden - Sochaux 0 - 1  
L'Entente Sannois - Sedan 1 - 0  
Paray Le Monial - Orleans 0 - 4  
St-Louis-Neuweg - Nancy 0 - 2  
St. Pryve St. Hilare FC - Troyes 3 - 2  
Stade Pontivyen - Avranches 1 - 0  
Versailles - Lens 2 - 4  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Sioni Bolnisi 2 - 1  
Dinamo Tbiliszi - Dila Gori 1 - 2  
FC Samtredia - Saburtalo Tbiliszi 1 - 4  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Lamia 2 - 0  
Aszterasz Tripolisz - Giannina 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - De Graafschap 0 - 0  
Willem II - Heerenveen 1 - 5  
Zwolle - Ajax 1 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Istra 3 - 1  
Rijeka - Lokomotív Zagreb 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - Gokulam Kerala 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Atl. Kolkata 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - Bali Utd. 2 - 0  
Madura Utd. - Persela Lamongan 2 - 1  
Persebaya Surabaya - PSIS Semarang 1 - 0  
Persib Bandung - Barito Putera 3 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi Petah Tikva 1 - 1  
Bnei Yehuda TA - Maccabi TA 1 - 3  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 1  
Maccabi Haifa - Ironi Kiryat Shmona 2 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Tokyo Verdi 2 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Sailiya 1 - 2  
Umm-Salal - Al-Arabi (QAT) 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Wisla Plock 2 - 2  
Pogon Szczecin - Zaglebie Sosnowiec 1 - 0  
Wisla Krakkó - Jagiellonia Bialystok 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawkab Marrakesh - RSB Berkane 0 - 0  
Olympique de Safi - Olympique de Khouribga 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Honvéd 2 - 0  
Diósgyőr - Kisvárda 1 - 1  
FTC - Mezőkövesd 3 - 2  
MTK - Haladás 4 - 0  
Puskás Akadémia - Paks 1 - 1  
Újpest - Vidi 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Roma 2 - 2  
Lazio - Sampdoria 2 - 2  
Napoli - Frosinone 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Perugia 0 - 0  
Padova - Palermo 1 - 3  
Spezia - Cosenza 4 - 0  
Venezia - Ascoli 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imolese - Virtus Verona 3 - 1  
Monza - Giana Erminio 3 - 0  
Pesaro - Feralpisalo 1 - 0  
Pordenone - Ravenna 2 - 1  
Renate - Fano 0 - 1  
Rimini - Albinoleffe 3 - 2  
Ternana - Fermana 2 - 0  
Triestina - Gubbio 2 - 2  
Vicenza - Teramo 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Paganese 4 - 1  
Trapani - Juve Stabia 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Szpartak Moszkva 0 - 3  
CSZKA Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Rosztov 1 - 0  
Lokomotív Moszkva - Orenburg 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Salzburg 2 - 2  
St. Pölten - Altach 2 - 1  
Wolfsberg - LASK Linz 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Sp. Luqueno 3 - 0  
Independiente FBC - Dep. Capiata 2 - 0  
Sol de America - General Diaz 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Covilha 1 - 0  
Famalicao - Leixoes 1 - 0  
Porto B - Académica 3 - 0  
Viseu - Cova Piedade 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Chaves 1 - 0  
Setúbal - Benfica 0 - 1  
Tondela - Braga 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Huddersfield 1 - 0  
Bournemouth - Liverpool 0 - 4  
Burnley - Brighton 1 - 0  
Cardiff - Southampton 1 - 0  
Chelsea - Manchester City 2 - 0  
Leicester - Tottenham 0 - 2  
Manchester Utd. - Fulham 4 - 1  
West Ham - Crystal Palace 3 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Gaz Metan Medias 2 - 2  
Hermannstadt - Dinamo Bukarest 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - St. Johnstone 0 - 2  
Celtic - Kilmarnock 5 - 1  
Hamilton - Hibernian 0 - 1  
Hearts - Motherwell 1 - 0  
Livingston - St. Mirren 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Stenhousemuir 1 - 2  
Dumbarton - Airdrieonians 1 - 1  
East Fife - Stranraer 3 - 3  
Forfar - Arbroath 2 - 3  
Montrose - Raith Rovers 3 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Edinburgh City 1 - 2  
Berwick - Peterhead 0 - 5  
Cowdenbeath - Clyde 1 - 1  
Elgin - Albion Rovers 4 - 2  
Queens Park - Stirling 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Alloa 2 - 2  
Greenock Morton - Dundee Utd. 1 - 1  
Partick Thistle - Dunfermline 2 - 0  
Ross County - Queen of South 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Osasuna 2 - 2  
Deportivo - Numancia 2 - 2  
Gimnastic - Granada 0 - 1  
Mallorca - Malaga 1 - 2  
Oviedo - Almería 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid B - San Sebastian Reyes 3 - 2  
Unionistas de Salamanca - Deportivo B 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Oviedo B 0 - 3  
Calahorra - Real Union Irun 1 - 1  
Durango - Amorebieta 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante B - Ontinyent 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Alavés 3 - 0  
Espanyol - Barcelona 0 - 4  
Valencia - Sevilla 1 - 1  
Villarreal - Celta Vigo 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Servette 1 - 1  
Rapperswil - Chiasso 0 - 2  
Schaffhausen - Kriens 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Xamax 3 - 2  
Young Boys - Thun 3 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Hazm 3 - 2  
Al-Hilal (KSA) - Al-Nassr 2 - 2  
Al-Raed - Al-Ahli (KSA) 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Napredak Krusevac 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Zemplin Michalovce 0 - 1  
Senica - Ruzomberok 1 - 1  
Sered - Dunajska Streda 0 - 1  
Slovan Bratislava - Zilina 5 - 2  
Trnava - Trencin 3 - 1  
Zlate Moravce - Nitra 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Krsko 2 - 1  
ND Gorica - Olimpija Ljubljana 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Adanaspor 2 - 0  
Osmanlispor - Afjet Afyonspor 3 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Rizespor 2 - 2  
Sivasspor - Göztepe Izmír 2 - 0  
Trabzonspor - Konyaspor 3 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Vorszkla Poltava 0 - 1  
Kárpáti Lviv - Dinamo Kijev 0 - 4  
Zorya Luganszk - Arzenal Kijev 3 - 0  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cwmamman United - Aberystwyth 3 - 4  
Cwmbran Celtic - TNS 0 - 3  
Goytre Utd. - Carmarthen 0 - 3  
Guilsfield Athletic - Connah's Quay 2 - 2  
Llangefni Town - Llanelli 1 - 0  
Newtown - Rhyl 1 - 2  
Ynysddu Welfare - Cefn Druids 1 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - Dergview 2 - 2  
Carrick - HW Welders 1 - 4  
Limavady Utd. - PSNI 3 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Glenavon 4 - 2  
Coleraine - Ards 1 - 0  
Dungannon - Newry City 1 - 1  
Institute - Glentoran 3 - 3  
Linfield - Crusaders 4 - 1  
Warrenpoint - Ballymena Utd. 2 - 4  
MMA (Cage Warriors 100 - Cardiff)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lohore - T. Barnett 1 - 0  
Aiden Lee - D. Trueman 0 - 1  
H. Foss - A. Khalid 0 - 1  
J. Herbert - J. McColgan 1 - 0  
J. Reed - S. Malone 0 - 1  
J. Shore - M. Ekundayo 1 - 0  
N. Dalby - Ph. Mulpeter 1 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Leinster 10 - 17  
London Wasps - Toulouse 16 - 24  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Gloucester 19 - 27  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Glasgow Warriors 22 - 42  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Montpellier 38 - 28  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Newport Dragons 48 - 14  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ospreys - Stade de France 51 - 20  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Sale 24 - 50  
Connacht - Perpignan 22 - 10  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - La Rochelle 22 - 35  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zebre 14 - 31  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Harlequin 26 - 21  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Fidzsi-szigetek 19 - 21  
Anglia - Franciaország 26 - 12  
Anglia - Kenya 29 - 12  
Argentína - Japán 35 - 7  
Argentína - Spanyolország 12 - 35  
Ausztrália - Kanada 29 - 15  
Ausztrália - Skócia 26 - 14  
Ausztrália - Wales 21 - 14  
Dél-Afrika - Szamoa 22 - 12  
Dél-Afrika - Zimbabwe 43 - 0  
Fidzsi-szigetek - Franciaország 50 - 0  
Fidzsi-szigetek - Kenya 38 - 7  
Franciaország - Kenya 19 - 12  
Kanada - Wales 28 - 7  
Skócia - Kanada 21 - 14  
Skócia - Wales 28 - 7  
Spanyolország - Japán 52 - 0  
Szamoa - Zimbabwe 33 - 12  
USA - Argentína 31 - 14  
USA - Japán 54 - 0  
USA - Spanyolország 38 - 17  
Új-Zéland - Dél-Afrika (Helyszín: Dél-Afrika) 26 - 21  
Új-Zéland - Szamoa 17 - 21  
Új-Zéland - Zimbabwe 35 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru - Corinthians-Guarulhos 2 - 3  
Itapetininga - Sesc RJ 1 - 3  
Maringa - Renata Campinas 3 - 0  
Minas - Sada Cruzeiro 2 - 3  
Sesi SP - Taubate Funvic 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Uijeongbu KB Stars 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Hwaseong IBK 2 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Jászberény 2 - 3  
Újpest - Békéscsaba 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Tourcoing 2 - 3  
Chaumont - Ajaccio GFC 3 - 2  
Poitevin Poitiers - Montpellier 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamalieres - Quimper 3 - 0  
Mougins - Paris SC 2 - 3  
St-Raphael - Venelles 2 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gosei Trefuerza - FC Tokyo 3 - 0  
JTEKT Stings - Suntory Sunbirds 1 - 3  
Osaka Blazers - Nagano Tridents 3 - 0  
Panasonic Panthers - JT Thunders 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Ishikawa Blue Cats 3 - 0  
Hisamitsu Springs - Toyota Body Queenseis 3 - 0  
Hitachi Rivale - Kurobe Aqua Fairies 3 - 0  
JT Marvelous - Okayama Seagulls 3 - 0  
Saitama Ageo Medics - NEC Red Rockets 3 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Supreme Chonburi - Le Cannet 1 - 3  
Zhejiang - Altai 2 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Minas 2 - 3  
Vakifbank Istanbul - Praia 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Tianjin 1 - 3  
Jiangsu - Guangdong 3 - 0  
Liaoning - Beijing 0 - 3  
Shangdong - Shanghai 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Resovia Rzeszow 3 - 1  
Kedzierzyn-Kozle - Zawiercie 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Impel Wroclaw 2 - 3  
LKS Lodz - Bielsko-Biala 3 - 0  
Rzeszow - Pila 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Lüneburg 0 - 3  
Düren - VCO Berlin 3 - 0  
Giesen - Netzhoppers Bestensee 1 - 3  
Herrsching - Haching 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Aachen 3 - 1  
Stuttgart - SW Erfurt 3 - 0  
Suhl Thüringen - Dresden 0 - 3  
Wiesbaden - Münster 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Monza 2 - 3  
Modena - Siena 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Filottrano - San Bernardo Cuneo 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Ural Ufa 3 - 1  
Fakel Novij Urengoj - Zenit Szentpétervár 3 - 2  
Jugra Szurgut - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 0  
Lokomotív Novoszibirszk - Zenit Kazany 0 - 3  
Nova Novokujbisevszk - Jaroszlavl 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 0  
Dinamo Moszkva - Dinamo Kazany 3 - 1  
Leningradka Szentpétervár - Proton Szaratov 3 - 0  
Lokomotív Kalinyingrád - Uralocska Jekatyerinburg 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Ushuaia Ibiza 3 - 1  
Conectabalear Manacor - Uriba Palma 1 - 3  
L'Illa Grau - Melilla 1 - 3  
Rio Duero Soria - Teruel 0 - 3  
Santanderina - San Sadurnino 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Madrid Chamberi 3 - 0  
Barcelona - Emeve Lugo 3 - 1  
Granadas de Elche - Avarca de Menorca 1 - 3  
Logrono - Haro Rioja 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Fenerbahce 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - THY Istanbul 1 - 3  
Aydin Bld. Spor - Nilufer Bld. Spor 2 - 3  
Canakkale Bld. Spor - Fenerbahce 0 - 3  
Galatasaray - Halkbank Ankara 3 - 0  
Rövp. gyorskorcsolya (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burján Cs. - S. Elistratov (1500 m, 1. verseny, Almaty) 0 - 1  
Jászapáti P. - E. Konstantinova (női 1500 m, 1.ver., Almaty) 1 - 0  
Liu Shaoang - Ji Won Park (1000 m, Almaty) 1 - 0  
Liu Shaoang - S. Knegt (1000 m, Almaty) 1 - 0  
Liu Shaolin S. - S. Girard (1500 m, 1. verseny, Almaty) 0 - 1  
Varnyú A. - A. Shulginov (1000 m, Almaty) 1 - 0  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. O'Sullivan - T. Ford (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
S. Bingham - M. Allen (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
Sífutás (15 km, női, Beitostolen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, női, Beitostolen 2018    
15 km, női, Beitostolen 2018 - Top 3    
Ebba Andersson - K. Parmakoski 1 - 0  
R. Haga - I.F. Östberg 0 - 1  
T. Johaug - C. Kalla 1 - 0  
T. Stadlober - N. von Siebenthal 1 - 0  
Sífutás (30 km, Beitostolen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
30 km, Beitostolen 2018    
30 km, Beitostolen 2018 - Top 3    
D. Spitsov - H.C. Holund 0 - 1  
S. Röthe - D. Tönseth 1 - 0  
S.H. Krüger - M.J. Sundby 0 - 1  
Sílövészet (7,5 km, női, Pokljuka)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, női, Pokljuka 2018    
7,5 km, női, Pokljuka 2018 - Top 3    
A. Kuzmina - A. Bescond 1 - 0  
D. Wierer - L. Vittozzi 1 - 0  
H. Öberg - I. Tandrevold    
K. Mäkäräinen - D. Herrmann 1 - 0  
O. Pidhrushna - A. Chevalier 1 - 0  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Dema - Lukács V. 2 - 1  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Quinto 9 - 11  
Catania - Savona 9 - 3  
Lazio - Sport Management 8 - 15  
Posillipo Napoli - Ortigia 5 - 5  
Trieste - Canottieri Napoli 9 - 10  

 

2018.12.07.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tennessee - Jacksonville 30 - 9  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Narukera Pori 5 - 5  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Tuatara - Sydney Blue Sox 1 - 9  
Canberra Cavalry - Brisbane Bandits 2 - 1  
Geelong-Korea - Adelaide Bite 3 - 10  
Perth Heat - Melbourne Aces 2 - 1  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Németország 6 - 1  
Svédország - Lettország 14 - 1  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szingapúr - Japán 2 - 4  
Thaiföld - Lengyelország 1 - 9  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 5 - 6  
Szlovákia - Észtország 7 - 5  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTZS Liberec - Helas Brno 5 - 1  
Interobal Plzen - Ceska Lipa 7 - 0  
Melnik - Sparta Praha 7 - 5  
Svarog Teplice - Uherske Hradiste 5 - 1  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumida - Shonan Bellmare 2 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Civitella Casanova - Dosson 1 - 6  
Feldi Eboli - Rieti 7 - 3  
Latina - Napoli 3 - 9  
Lazio - Meta Catania 1 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Levante 3 - 6  
Magna Gurpea - Segovia 3 - 0  
Palma Futsal - Murcia 2 - 3  
Zaragoza - Cartagena 4 - 7  
Gyeplabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kína 11 - 0  
Írország - Anglia 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Pardubice 4 - 3  
Liberec - Vítkovice 4 - 0  
Litvínov - Plzen 1 - 1  
Mountfield HK - Mladá Boleslav 1 - 1  
Olomouc - Zlín 2 - 1  
Trinec - Chomutov 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Rödovre 1 - 1  
Sönderjyske - Herning 1 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Vienna Capitals 2 4 - 0  
FTC - Vasas 2 - 0  
Gyergyói HK - Dunaújváros 1 - 3  
Újpest - Csíkszereda 2 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Gomel 3 - 1  
Junoszt Minszk - Lida 2 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno 0 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - TUTO 0 - 1  
Imatra Ketterä - Koovee 7 - 4  
Kokkolan Hermes - Jokipojat 8 - 1  
RoKi - Kiekko-Vantaa 4 - 2  
SaPKo - IPK 8 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Vaasan Sport 4 - 4  
Hämeenlinna - Kärpät 3 - 1  
Jukurit - Ilves 3 - 6  
JYP - Lahti Pelicans 2 - 1  
Turku PS - Kalpa 1 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Amiens 2 - 6  
Bordeaux - Chamonix-Morzine 4 - 1  
Gap - Angers 3 - 3  
Grenoble - Nice 4 - 2  
Mulhouse - Rouen 2 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Amur Habarovszk 4 - 4  
Dinamo Riga - Szalavat Julajev Ufa 2 - 4  
Lokomotív Jaroszlavl - Jokerit 0 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Red Star Kunlun 1 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Podhale Nowy Targ 1 - 2  
Orlik Opole - GKS Tychy 1 - 8  
Polonia Bytom - Zaglebie Sosnowiec 2 - 4  
Stoczniowiec Gdansk - Nesta Torun 3 - 1  
Unia Oswiecim - GKS Katowice 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 2 - 4  
Calgary - Minnesota 2 - 0  
Florida - Colorado 2 - 5  
Las Vegas - Chicago 4 - 3  
Los Angeles - New Jersey 3 - 6  
Ottawa - Montreal 2 - 5  
Philadelphia - Columbus 3 - 3  
Pittsburgh - NY Islanders 6 - 2  
Tampa Bay - Boston 3 - 2  
Toronto - Detroit 4 - 4  
Vancouver - Nashville 5 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crimmitschau - Bayreuth 1 - 6  
Dresden - Freiburg 6 - 3  
Frankfurt Löwen - Bietigheim/Bissingen 2 - 3  
Heilbronn - Bad Nauheim 3 - 2  
Kaufbeuren - Kassel 1 - 1  
Lausitzer Füchse - Ravensburg 5 - 4  
Tölzer Löwen - Deggendorf 5 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Straubing 1 - 3  
Ingolstadt - Augsburg 2 - 2  
Iserlohn - Eisbären Berlin 3 - 2  
Mannheim - Düsseldorf 2 - 5  
Nürnberg - München 4 - 1  
Wolfsburg - Krefeld 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dornbirn 5 - 2  
Innsbruck - Linz 0 - 5  
Salzburg - Graz 3 - 2  
Südtirol Bolzano - Villach 3 - 1  
Vienna Capitals - Medvescak Zagreb 5 - 0  
Znojmo - Klagenfurt 8 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-Fonds 0 - 1  
Biasca Ticino - GCK Lions 1 - 5  
Langenthal - Olten 1 - 5  
Winterthur - Thurgau 1 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Biel 0 - 4  
Langnau Tigers - Zürich Lions 3 - 3  
Lausanne - Servette 7 - 1  
Lugano - Ambri 5 - 3  
Rapperswil - Bern 1 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Leksand 3 - 2  
Oskarshamn - Björklöven 3 - 1  
Vita Hasten - AIK 0 - 1  
Västeras - Pantern Malmö 4 - 1  
Västervik - Karlskrona 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Detva 5 - 2  
Liptovsky Mikulas - Nove Zamky 1 - 2  
MAC - Kosice 3 - 5  
Nitra - Zilina 9 - 3  
Poprad - Diósgyőr 4 - 4  
Trencin - Zvolen 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Szokol Krasznojarszk 3 - 1  
Cselmet Cseljabinszk - CSZK Szamara 2 - 5  
Izssztal Izsevszk - Torpedo Kamenogorszk 0 - 4  
Molot Perm - Szarjarka Karaganda 1 - 4  
Rjazany - Metallurg Novokuznyeck 3 - 3  
Zauralje Kurgan - Lada Toljatti 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Olimpija Ljubljana 95 - 82  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Illawarra 84 - 95  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Bendigo 86 - 68  
Townsville - Adelaide 70 - 85  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Vasco da Gama 66 - 60  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Changwon Sakers 100 - 92  
Busan Sonicboom - Ulsan Mobis Phoebus 96 - 97  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Yongin Blue Minx 57 - 65  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Real Madrid 82 - 84  
Baskonia Vitoria - CSZKA Moszkva 76 - 73  
Panathinaikosz - Fenerbahce 69 - 81  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Poitiers 86 - 85  
Denain - St-Chamond 73 - 79  
Gries-Oberhoffen - Evreux 85 - 79  
Nantes - Aix Maurienne 76 - 77  
Paris BC - Rouen 69 - 79  
Vichy-Clermont - Roanne 68 - 94  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fos-sur-Mer - Monaco 80 - 77  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Magnolia Hotshots (2.m.) 71 - 77  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikawa Kariya - Rizing Fukuoka 99 - 74  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Guangzhou 112 - 98  
Liaoning - Nanjing Tongxi 134 - 99  
Xinjiang - Shanxi 107 - 80  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Start Lublin 83 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Lietkabelis 68 - 83  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Szolnok 70 - 71  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - New York 128 - 100  
Portland - Phoenix 108 - 86  
Utah - Houston 118 - 91  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Skyliners Frankfurt 87 - 74  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Saenz Horeca Araberri 77 - 64  
Castello - Lleida 70 - 66  
Melilla - Iberojet Palma 75 - 63  
Palencia - Bilbao 78 - 71  
Real Canoe - Valladolid 83 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - Valencia 72 - 63  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - OKK Belgrád 104 - 79  
Zlatibor Cajetina - Spartak Subotica 67 - 56  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Parma Permszkij Kraj 93 - 82  
Nyizsnyij Novgorod - Avtodor Szaratov 75 - 98  
Kézilabda (Eb, női, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Norvégia 25 - 38  
Spanyolország - Németország 23 - 29  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Massy Essonne 28 - 21  
Cherbourg Manche - Limoges 30 - 33  
Creteil - Grenoble 30 - 21  
Dijon - Cavigal Nice 33 - 25  
Nancy - Selestat 28 - 25  
Strasbourg Schiltigheim - Saran 32 - 30  
Vernon St-Marcel - Caen 26 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Wybrzeze Gdansk 34 - 27  
Wisla Plock - Kalisz 30 - 18  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Balatonfüred 25 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elbflorenz - Grosswallstadt 31 - 26  
Hamburg - Lübeck-Schwartau 18 - 21  
Hamm-Westfalen - Coburg 23 - 28  
Rhein Vikings Neuss - Hagen 23 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - Néva Szentpétervár 23 - 32  
Szpartak Moszkva - Csehovszkije Medvegyi 24 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Bromwich - Aston Villa 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Independiente de Mendoza 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - Gimnasia LP 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Central Coast Mariners 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Canberra Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - OH Leuven 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waasland Beveren - FC Bruges 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Potosi - San Jose de Oruro 2 - 5  
Oriente Petrolero - Real Potosi 7 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Düsseldorf 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Paderborn 1 - 0  
Regensburg - 1. FC Köln 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Meppen 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Pribram 1 - 2  
Zlín - Plzen 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - OB Odense 3 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Wasl 3 - 5  
Dibba Al-Fujairah - Al-Wahda 6 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Smouha - Al-Ittihad (EGY) 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Oss 1 - 0  
Den Bosch - Nijmegen 3 - 2  
FC Eindhoven - Utrecht 2 0 - 0  
Go Ahead Eagles - Helmond 1 - 0  
RKC Waalwijk - Maastricht 3 - 1  
Roda - Dordrecht 2 - 2  
Sparta Rotterdam - Almere City 6 - 1  
Volendam - Twente 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - AZ Alkmaar 0 - 3  
PSV - Excelsior 6 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior/Barendrecht - PSV 0 - 3  
Twente - ADO Den Haag 5 - 1  
VV Alkmaar - Ajax 2 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEROCA - Indian Arrows 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Pune 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padideh Mashhad - Machine Sazi Tabriz 2 - 2  
Sepidrood Rasht - Esteghlal T. 0 - 5  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanat Naft Abadan - Saipa Karaj 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Beitar TA Ramla 3 - 0  
Hapoel Marmorek - Hapoel Rishon Lezion 1 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Nazareth Illit 1 - 2  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Kfar Saba 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Qatar SC 1 - 1  
Al-Shahaniya - Al-Sadd 1 - 4  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Slask Wroclaw 2 - 0  
Zaglebie Lubin - Piast Gliwice 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - Raja Casablanca 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - América 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Internazionale 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Carpi 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Nacional Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Alianza Lima 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Portimonense 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenerife - UD Extremadura 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Getafe 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Vaduz 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wehda - Al-Taawon 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Maribor 1 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Besiktas 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariupol - Sahtar Doneck 0 - 3  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Penybont 1 - 1  
Prestatyn - Caernarfon 0 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Ulster 24 - 25  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Newcastle 31 - 13  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Worcester 21 - 6  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Agen 22 - 15  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balneario Camboriu - Osasco Nestle 0 - 3  
BRB/Brasilia - Sao Caetano 3 - 2  
Sesc RJ - Fluminense 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Ansan Rush&Cash 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Rennes 0 - 3  
Nantes - Nice 0 - 3  
Tours - Narbonne 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Cannes 1 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Minas 3 - 0  
Zhejiang - Le Cannet 3 - 2  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Praia - Eczacibasi Istanbul 1 - 3  
Supreme Chonburi - Altai 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Gdansk - ONICO Varsó 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radomka Radom - MKS Kalisz 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Dinamo Moszkva 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metar Cseljabinszk - Zarecsje-Odincovo Moszkva 0 - 3  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Perry - T. Ford (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
M. Allen - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
R. O Sullivan - M. O Donnel (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
S. Bingham - K. Wilson (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Sílövészet (10 km, Pokljuka)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, Pokljuka 2018    
10 km, Pokljuka 2018 - Top 3    
B. Weger - L. Hofer 1 - 0  
J. Eberhard - B. Doll 0 - 1  
J. Fak - D. Landertinger 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 0 - 1  
S. Schempp - S. Samuelsson 0 - 1  

 

2018.12.06.
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Cavalry - Brisbane Bandits 4 - 6  
Geelong-Korea - Adelaide Bite 0 - 6  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Japán 6 - 2  
Szingapúr - Thaiföld 3 - 4  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Dánia 10 - 1  
Svájc - Norvégia 2 - 2  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Szlovákia 3 - 12  
Kanada - Észtország 2 - 9  
Gyeplabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Franciaország 3 - 5  
Spanyolország - Új-Zéland 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Manitoba 4 - 3  
Bridgeport - Hartford 2 - 1  
Grand Rapids - San Antonio 4 - 2  
Iowa - Chicago Wolves 3 - 3  
Lehigh Valley - Cleveland 1 - 5  
Rochester - Utica 5 - 2  
San Diego - Tucson 2 - 5  
Texas Stars - Milwaukee 5 - 1  
Toronto Marlies - Providence 0 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fassa - Asiago 3 - 3  
Vipiteno/Sterzing - Lustenau 1 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Sparta Praha 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 0 - 1  
Odense - Rungsted 4 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Csíkszereda 6 - 0  
Gyergyói HK - Brassó 2 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Strasbourg 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Traktor Cseljabinszk 3 - 1  
CSZKA Moszkva - Avangard Omszk 3 - 2  
Dinamo Minszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 6  
SZKA Szentpétervár - Barsz Kazany 5 - 1  
Vityaz Podolszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Chicago 4 - 2  
San Jose - Carolina 5 - 1  
St. Louis - Edmonton 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Valerenga 1 - 2  
Ringerike - Frisk/Asker 1 - 7  
Stavanger - Storhamar 7 - 3  
Stjernen - Sparta Sarpsborg 6 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Schwenningen 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Linköping 2 - 5  
Djurgarden - Skelleftea 2 - 2  
Färjestad - Lulea 1 - 0  
HV 71 - Mora 6 - 0  
Malmö - Rögle 1 - 1  
Växjö - Timra 2 - 1  
Örebro - Frölunda 7 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Torosz Nyeftekamszk 1 - 2  
Heilongjiang - Nyeftyanyik Almetyevszk 1 - 5  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Perth 77 - 72  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Paulistano 85 - 64  
Mogi das Cruzes - Joinville/AABJ 81 - 67  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Nymburk 79 - 81  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Seoul Knights 88 - 58  
Wonju Dongbu - Goyang 92 - 85  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Suwon OK Savingbank 82 - 85  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Himki Moszkva 72 - 65  
Buducnost Podgorica - Barcelona 67 - 64  
Darussafaka - Maccabi TA 71 - 73  
Olimpia Milano - Gran Canaria 86 - 94  
Zalgiris Kaunas - Olympiakosz 83 - 75  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Dinamo Kurszk 58 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Södertälje 79 - 43  
Szpartak Moszkva - Gorzow 68 - 83  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Lefkada 93 - 59  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Inventa Kurszk 94 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Botas Adana 84 - 63  
Udominate Umea - Beroe Stara Zagora 72 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Lyon 73 - 95  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Cedevita Zagreb 69 - 63  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Shenzhen 97 - 114  
Fujian - Tianjin 114 - 109  
Guangdong - Shanghai Sharks 138 - 101  
Jiangsu Dragons - Sichuan 112 - 107  
Jilin - Qingdao 110 - 117  
Shandong - Beijing Dragons 104 - 107  
Zhejiang Chouzhou - Zhejiang Guangsha 99 - 104  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Zielona Gora 93 - 89  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Alba Fehérvár 72 - 70  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 117 - 131  
Brooklyn - Oklahoma City 112 - 114  
Cleveland - Golden State 105 - 129  
LA Lakers - San Antonio 121 - 113  
Memphis - LA Clippers 96 - 86  
Milwaukee - Detroit 115 - 92  
Minnesota - Charlotte 121 - 104  
New Orleans - Dallas 132 - 106  
Orlando - Denver 112 - 112, h.u. 118 - 124  
Toronto - Philadelphia 113 - 102  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Bahcesehir Koleji 65 - 63  
Kézilabda (Eb, női, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 23 - 29  
Svédország - Montenegró 28 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - St. Raphael 30 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Szeged 22 - 27  
Tatabánya - Csurgó 28 - 26  
Veszprém - FTC 36 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Erlangen 24 - 26  
Gummersbach - Füchse Berlin 20 - 29  
Göppingen - Ludwigshafen-Friesenheim 30 - 26  
Kiel - Stuttgart 32 - 19  
Melsungen - Flensburg 18 - 24  
R-N. Löwen Kronau - Magdeburg 28 - 22  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Belenenses 33 - 30  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Calarasi 27 - 30  
Dinamo Bukarest - Baia Mare 31 - 31  
SM Dedeman Bacau - Fagaras 23 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Kristianstad 27 - 36  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Perth Glory 2 - 2  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agsu - Sabah 0 - 3  
Kapaz - Sabayil 0 - 4  
Qaradag Lokbatan - Sumqayit 0 - 4  
Shuvalan - Keshla 0 - 3  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Royal Knokke 3 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Ludogorec Razgrad 1 - 1  
Dunav Ruse - Slavia Szófia 1 - 1  
Vitosa Bistritsa - Vereja 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitario de Sucre - The Strongest 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Atlético PR 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - FC Seoul 1 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Al-Masry 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Venlo 4 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Chennaiyin 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paykan - Nassaji Mazandaran 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Ahli (QAT) 1 - 3  
Al-Kharaitiyat - Al-Rayyan 0 - 6  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rozwoj Katowice - Gornik Zabrze 1 - 1  
Wigry Suwalki - Rakow Czestochowa 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Cruz Azul 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Entella 2 - 2  
Torino - Südtirol 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Dep. Santani 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Farense - Benfica B 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - CSM Politechnika Iasi 1 - 2  
Concordia Chiajna - Univ. Craiova 1948 1 - 3  
Dunarea Calarasi - Astra Giurgiu 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Albacete 2 - 4  
Malaga - Ath. Bilbao 0 - 2  
Real Sociedad - Huelva 0 - 1  
Tenerife - Rayo Vallecano 2 - 3  
Valencia - Atl. Madrid 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - R. Santander 4 - 0  
Eibar - Sp. Gijón 2 - 2  
Huesca - Ath. Bilbao 0 - 4  
Levante - Lugo 2 - 0  
Real Madrid - Melilla 6 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Fayha 1 - 0  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Faisaly 1 - 2  
Al-Qadisiyah - Al-Ittifaq (KSA) 2 - 0  
Al-Shabab (KSA) - Ohud Medina 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodrumspor - Ankaragücü 4 - 2  
Fenerbahce - Giresunspor 1 - 0  
Karagümrük - Akhisar 1 - 4  
Menemen Belediyespor - Kasimpasa 1 - 2  
Yeni Malatyaspor - Etimesgut Bld. Spor 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn., Szuperdöntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Dep. Lara 4 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribeirao Preto - Sao Judas 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curitiba Volei - Sesi Volleyball Bauru 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Kladno 2 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Jedinstvo Bijelo Polje 3 - 0  
Posojilnica Aich/Dob - Liberec 1 - 3  
Trentino - Lausanne 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holding Graz - Ostrava 3 - 1  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Fonte Bastardo 1 - 3  
Draisma Apeldoorn - SC Caldas 1 - 3  
Iraklisz - Benfica 0 - 3  
Lakkapää Rovaniemi - Levszki Ball 3 - 2  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agroland Timisoara - Vasas 0 - 3  
Orbita-Znu-zodush Zaporiz - NUC Neuchatel 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Deajeon Blue Fangs 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Düren 3 - 1  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Songsermsawad - S. Bingham (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
J. Trump - J. Perry (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
K. Wilson - B. Hawkins (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M. O'Donnell - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Sílövészet (15 km, női, Pokljuka)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, női, Pokljuka 2018    
15 km, Pokljuka 2018 - Top3    
A. Chevalier - F. Preuss 0 - 1  
D. Wierer - A. Bescond 1 - 0  
J. Dzhyma - Va. Semerenko    
K. Mäkäräinen - A. Kuzmina 0 - 1  
L. Vittozzi - F. Hildebrand 1 - 0  
V. Vitkova - O. Pidhrushna 0 - 1  
Sílövészet (20 km, Pokljuka)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
20 km, Pokljuka 2018    
20 km, Pokljuka 2018 - Top3    
D. Landertinger - T. Bö 1 - 0  
F. Lindström - B. Weger    
J. Fak - L.S. Birkeland 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 1 - 0  
S. Eder - M. Krcmar 1 - 0  
S. Schempp - E. Lesser 1 - 0  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - BVSC 10 - 9  

 

2018.12.05.
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murman Murmanszk - Zorkij Krasznogorszk 6 - 2  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frillesas - Tellus 5 - 2  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Észtország 3 - 2  
Lettország - Szlovákia 6 - 1  
Norvégia - Ausztrália 10 - 0  
Németország - Kanada 7 - 2  
Gyeplabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malajzia - Pakisztán 1 - 1  
Németország - Hollandia 4 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Guildford 3 - 3  
Dundee - Belfast 6 - 4  
Glasgow - Sheffield 5 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Litomerice 1 - 2  
Kadan - Poruba 3 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Benatky nad Jizerou 6 - 6  
Prostejov - Vsetin 4 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Trebic 0 - 2  
Zubr Prerov - Jihlava 2 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Nyeman Grodno 3 - 4  
Junoszt Minszk - Gomel 2 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Metallurg Zslobin 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - KeuPa 3 - 3  
Jokipojat - Heinolan Peliitat 4 - 4  
LeKi - SaPKo 5 - 2  
TUTO - Kiekko-Vantaa 2 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Kookoo 4 - 2  
Lahti Pelicans - Hämeenlinna 5 - 2  
Lukko - Jukurit 2 - 1  
Ässät - SaiPa 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Red Star Kunlun 4 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Amur Habarovszk 3 - 0  
Slovan Bratislava - Szalavat Julajev Ufa 2 - 5  
Szibir Novoszibirszk - Metallurg Magnyitogorszk 0 - 0  
Szocsi - Dinamo Riga 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Jokerit 5 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nesta Torun - Polonia Bytom 8 - 3  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Prizma Riga 2 - 4  
Liepaja - Lido Riga 8 - 3  
Zemgale/LLU - Kurbads Riga 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Toronto 3 - 3  
Columbus - Calgary 6 - 9  
Detroit - Tampa Bay 5 - 5  
Florida - Boston 5 - 0  
Las Vegas - Washington 5 - 3  
Los Angeles - Arizona 1 - 2  
Montreal - Ottawa 5 - 2  
NY Islanders - Winnipeg 1 - 3  
Pittsburgh - Colorado 6 - 3  
Vancouver - Minnesota 2 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Chaux-de-Fonds 4 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Vita Hasten 2 - 0  
Björklöven - Södertälje 3 - 0  
Karlskrona - Karlskoga 3 - 5  
Pantern Malmö - Oskarshamn 2 - 3  
Tingsryd - Västeras 2 - 5  
Västervik - Leksand 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Ermak Angarszk 5 - 2  
Cselmet Cseljabinszk - Barsz Kazany B 1 - 2  
Gornyak Ucsali - Lada Toljatti 3 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - CSZK Szamara 3 - 0  
Rjazany - Szokol Krasznojarszk 3 - 0  
Szarov - Metallurg Novokuznyeck 2 - 4  
Zauralje Kurgan - Dizel Penza 3 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Flames - Adelaide 72 - 82  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - BC Brasilia 76 - 63  
Corinthians Paulista - Sao Jose dos Campos 74 - 82  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Trutnov 60 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Incheon S-Birds 73 - 49  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Jekatyerinburg 63 - 63, h.u. 70 - 74  
Nagyezsda Orenburg - Villeneuve d'Ascq Lille 72 - 49  
Polkowice - Famila Schio 67 - 61  
USK Praha - Castors Braine 82 - 63  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Antakya Hatay 87 - 74  
Flammes Carolo Ardennes - P. Avenida 62 - 75  
Olympiakosz - TTT Riga 51 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Torun 56 - 50  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Tsmoki-Minszk 77 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Ormanspor 84 - 63  
Mersin BB - Sepsi 71 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Uniao Sportiva Azores 65 - 51  
Győr - Gernika Bizkaia 79 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Nantes Reze 79 - 56  
UR Venezia - KP Brno 76 - 53  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Celje 65 - 61  
Szekszárd - Ruzomberok 87 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Keltern 83 - 58  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Sint Katelijne Waver 68 - 75  
Landes - Tarbes 73 - 84  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - Alaska Aces (1.m.) 100 - 84  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Daqing - Xinjiang 70 - 78  
Liaoning - Shaanxi Tianze 66 - 57  
Shandong - Beijing Great Wall 78 - 69  
Shanghai - Jiangsu Phoenix 75 - 89  
Sichuan Jinqiang - Hebei 80 - 51  
Zhejiang - Bayi Kylins 66 - 88  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Lietkabelis 83 - 94  
Siauliai - Juventus Utena 98 - 94  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Portland 111 - 102  
Indiana - Chicago 96 - 90  
Miami - Orlando 90 - 105  
Phoenix - Sacramento 105 - 122  
Utah - San Antonio 139 - 105  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cento - Montegranaro 63 - 70  
Forli - Assigeco Piacenza 83 - 79  
Treviso - Imola 89 - 70  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Dinamo Novoszibirszk 39 - 67  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Piestanske Cajky 44 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Afyon Bld. Spor 72 - 71  
Sakaryaspor - Istanbul BB 82 - 77  
Türk Telekom - Tofas Bursa 85 - 72  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Dukla Praha 24 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Skanderborg 25 - 29  
Aarhus - Kolding 28 - 21  
Bjerringbro-Silkeborg - Ribe-Esbjerg 26 - 30  
GOG - Ringsted 27 - 24  
Holstebro - Nordsjaelland 28 - 28  
Lemvig - Sönderjyske 30 - 27  
Mors-Thy - Skjern 26 - 33  
Kézilabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Horvátország 34 - 23  
Magyarország - Spanyolország 32 - 26  
Kézilabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Románia 23 - 31  
Németország - Csehország 30 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Pays d'Aix 21 - 28  
Istres - Toulouse 22 - 27  
Ivry - Tremblay 28 - 28  
Nimes - Nantes 25 - 30  
Paris SG - Chambery 26 - 22  
Pontault-Combault - Dunkerque 28 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Szeged 30 - 36  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Falk Horten 31 - 26  
Bodö - Naerbö 29 - 30  
Halden - Runar Sandefjord 33 - 31  
Haslum - Arendal 23 - 31  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferndorf - TUSEM Essen 29 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UGNTU Ufa - Permszkije Medvegyi 19 - 30  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa Hora - ABC Braga 26 - 32  
Fermentoes - Aguas Santas 20 - 32  
Madeira SAD - Fafe 30 - 25  
Maia - Porto 27 - 34  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Focsani - Suceava 32 - 20  
Potaissa Turda - Dobrogea Constanta 29 - 26  
Universitatea Cluj - Steaua Bukarest 25 - 37  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Vardar Pro Skopje 26 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - AX Puente Genil 29 - 27  
Bidasoa Irun - Alcobendas 29 - 19  
Ciudad Encantada - Huesca 26 - 32  
Morrazo Cangas - Granollers 26 - 26  
Quabit Guadalajara - Logrono La Rioja 28 - 27  
Sinfin - Anaitasuna 26 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Skövde 31 - 23  
IFK Ystad - Malmö 23 - 22  
Lugi - Ystad IF 32 - 21  
Redbergslids - Alingsas 24 - 23  
Önnereds - AIK 23 - 27  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
African Stars - Volcan De Moroni 2 - 1  
Big Bullets - Gor Mahia Nairobi 1 - 0  
Gagnoa - JS Saoura 0 - 0  
Ismaily - Le Messager Ngozi 2 - 1  
Lobi Stars - UMS De Loum 2 - 0  
Mamelodi Sundowns - Vegetarianos 5 - 1  
Mangasport - Mimosas Abidjan 0 - 0  
Nkana - UD Songo 1 - 0  
Platinum - Cnaps Sport 1 - 0  
Stade Malien de Bamako - Scaf Tocages 4 - 0  
Vipers - Al-Merrikh 1 - 0  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luton - Southend 1 - 1  
Shrewsbury - Walsall 2 - 1  
U21Swansea - Bristol Rovers 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Mitre Santiago del Estero 0 - 2  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Genk 1 - 3  
Deinze - Eupen 1 - 3  
Mechelen - Lokeren 2 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Oostende 2 - 2  
St. Truiden - Mandel Utd. 3 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Botev Vraca 2 - 1  
Szeptemvri Szófia - Levszki Szófia 2 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Warnes - Blooming Santa Cruz 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akritas Chlorakas - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 7  
Arisz Limasszol - Alki Oroklini 4 - 1  
Olympiakosz Nicosia - Pafosz 0 - 5  
Omonia Aradippou - AEL Limasszol 0 - 3  
Omonia Nicosia - Onisilos Sotira 3 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Vendsyssel 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan - Daegu 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - El Gouna 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - St-Etienne 3 - 2  
Caen - Nimes 1 - 2  
Dijon - Guingamp 2 - 1  
Lyon - Rennes 0 - 2  
Nantes - Marseille 3 - 2  
Reims - Toulouse 0 - 1  
Strasbourg - Paris SG 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Slaven Belupo 1 - 0  
Osijek - Hajduk Split 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Kashmir - Aizawl 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Bengaluru 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSMS Medan - PS Tira Bantul 2 - 4  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya 1 - 1  
Hapoel Hadera - Hapoel Raanana 0 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel TA 0 - 0  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Kashima A. 1 - 0  
Vegalta Sendai - Yamagata 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Legia Varsó 0 - 3  
TBB Nieciecza - Lechia Gdansk 1 - 3  
Wisla Sandomierz - Odra Opole 0 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - MTK 2 - 1  
Budafok - Vidi 1 - 2  
Budaörs - Diósgyőr 5 - 3  
Füzesgyarmat - Tiszakécske 0 - 1  
Iváncsa - Haladás 2 - 4  
Kaposvár - Újpest 1 - 0  
Siófok - Paks 2 - 2  
Soroksár - Békéscsaba 2 - 0  
Sényő - FTC 0 - 4  
Tiszaújváros - Honvéd 0 - 4  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - Difaa El Jadidi 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Aalesund 1 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Mönchengladbach 9 - 0  
Bremen - Freiburg 0 - 3  
Essen-Schönebeck - Leverkusen 5 - 0  
Frankfurt - Duisburg 0 - 0  
Hoffenheim - Sand 4 - 0  
Potsdam - Wolfsburg 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viterbese - Bisceglie 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Cagliari 1 - 2  
Novara - Pisa 3 - 2  
Sassuolo - Catania 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Rosztov 2 - 2  
Lokomotív Moszkva - Rubin Kazany 1 - 0  
Szpartak Moszkva - Ural Jekatyerinburg 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Pacos Ferreira 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Liverpool 1 - 3  
Everton - Newcastle 1 - 1  
Fulham - Leicester 1 - 1  
Manchester Utd. - Arsenal 2 - 2  
Tottenham - Southampton 3 - 1  
Wolverhampton - Chelsea 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Viitorul Constanta 2 - 2  
Sepsi OSK - FCS Bukarest 4 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Hamilton 4 - 0  
Hibernian - St. Mirren 2 - 2  
Kilmarnock - Livingston 2 - 0  
Motherwell - Celtic 1 - 1  
Rangers - Aberdeen 0 - 1  
St. Johnstone - Hearts 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CDEF Logrono - Betis 1 - 0  
Madrid CCF - Levante 2 - 3  
Sevilla - Barcelona 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Sant Andreu 4 - 0  
Barcelona - Cultural Leonesa 4 - 1  
Girona - Alavés 2 - 1  
Real Sociedad - Celta Vigo 2 - 0  
Sevilla - Villanovense 1 - 0  
Valladolid - Mallorca 2 - 1  
Villarreal - Almería 8 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Bacska Palanka 3 - 0  
Mladost Lucani - Dinamo Vranje 2 - 0  
Napredak Krusevac - Proleter Novi Sad 1 - 1  
Partizan Belgrád - Zemun 1 - 0  
Radnik Surdulica - Rad Belgrád 1 - 0  
Spartak Subotica - Crvena zvezda 1 - 3  
Vojvodina - Macsva Sabacs 1 - 1  
Vozdovac - Radnicki Nis 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Istanbul Basaksehir 1 - 1  
Altay Izmir - Kayserispor 1 - 2  
Boluspor - Belediye Vanspor 5 - 1  
Keciörengücü - Galatasaray 1 - 2  
Ümraniyespor - 1461 Trabzon 4 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Grúzia - U19Olaszország 2 - 1  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Ajaccio GFC 0 - 3  
Lindemans Aalst - Arcada Galati 3 - 1  
Mladost Brcko - Orion Doetinchem 3 - 1  
Mladost Zagreb - Galatasaray 0 - 3  
PAOK - Olsztyn 3 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Olympiakosz 2 - 3  
Teruel - Tourcoing 0 - 3  
Viking Tif Bergen - Forde 3 - 1  
Vojvodina - Haching 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aesch Pfeffingen - Oudegem 3 - 0  
Békéscsaba - Himik Juzsnij 3 - 0  
Dresden - Busto Arsizio 0 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Branik Maribor 3 - 0  
Kieldrecht - Viesti Salo 3 - 0  
Nyíregyháza - Düdingen 3 - 0  
Prostejov - Levszki Szófia 3 - 0  
St-Raphael - Forde Vbk 3 - 0  
Stiinta Bacau - Zeleznicar Lajkovac 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Radnik Bijeljina 3 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Holding Graz 3 - 0  
Maliye Piyango Ankara - Ziraat Bankasi Ankara 3 - 0  
Monza - Parnu 3 - 0  
Naefels - Kamnik 3 - 2  
Steaua Bukarest - Remat Zalau 0 - 3  
Sztroitel Minszk - Sporting CP 3 - 2  
VC Haasrode Leuven - CSZKA Szófia 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Famalicao 3 - 2  
Aydin Bld. Spor - Besiktas 3 - 0  
Calcit Ljubljana - Slavia Bratislava 2 - 3  
Gent - Liigaploki 3 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Gacko 3 - 0  
LP Kangasala - HIT Gorica 0 - 3  
Proton Szaratov - Dukla Liberec 3 - 2  
VC Kanti Schaffhausen - Mladost Zagreb 3 - 1  
Újpest - Kuusamo 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Hwaseong IBK 0 - 3  
Suwon Hyundai - Daejeon KGC 3 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Le Cannet 3 - 0  
Zhejiang - Minas 1 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Praia - Altai 3 - 0  
Supreme Chonburi - Eczacibasi Istanbul 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Budowlani Lodz 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Vilsbiburg 3 - 0  
Stuttgart - Straubing 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Verona 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Zenit Kazany 0 - 3  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lu Ning - T. Ford (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
M. Allen - N. Robertson (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
R. O'Sullivan - J. Lisowski (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
S. Maguire - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Crvena zvezda 14 - 4  
Eger - Brescia 8 - 11  
FTC - Barceloneta 8 - 9  
Recco - Steaua Bukarest 19 - 7  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Sport Management 9 - 8  
Olympiakosz - Mladost Zagreb 13 - 8  
Spandau Berlin - Szolnok 9 - 9  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Primorac Kotor 15 - 6  
Marseille - Strasbourg 12 - 6  
OSC - Terrassa 10 - 7  
Vouliagmeni - Ortigia 6 - 9  

 

2018.12.04.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Washington 28 - 13  
Floorball (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 6 - 4  
Floorball (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Dánia 25 - 0  
Floorball (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thaiföld - Ausztrália 3 - 4  
Floorball (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Kanada 2 - 14  
Szlovákia - Szingapúr 18 - 2  
Gyeplabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztrália 0 - 3  
Írország - Kína 1 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - San Diego 5 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Gherdeina/Gröden 3 - 1  
Renon/Ritten - Vipiteno/Sterzing 4 - 1  
Val Pusteria - Kitzbühel 3 - 0  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Frölunda 1 - 4  
Kärpät - Salzburg    
München - Malmö 2 - 1  
Salzburg - Kärpät 3 - 2  
Skelleftea - Plzen 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Trinec 4 - 2  
Vítkovice - Mladá Boleslav 2 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rödovre 4 - 4  
Rungsted - Aalborg 1 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Bordeaux 0 - 1  
Angers - Mulhouse 3 - 5  
Chamonix-Morzine - Lyon 3 - 2  
Nice - Anglet 5 - 2  
Rouen - Grenoble 4 - 2  
Strasbourg - Gap 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Traktor Cseljabinszk 2 - 2  
Dinamo Minszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 2  
SZKA Szentpétervár - Torp. Nyizsnyij Novgorod 6 - 0  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Unia Oswiecim 4 - 2  
Jastrzebie - GKS Katowice 3 - 4  
Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 3 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Orlik Opole 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Edmonton 4 - 1  
Nashville - Buffalo 2 - 1  
New Jersey - Tampa Bay 1 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lillehammer 5 - 4  
Manglerud - Stavanger 3 - 5  
Sparta Sarpsborg - Ringerike 2 - 1  
Storhamar - Stjernen 6 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Lausitzer Füchse 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Zug 2 4 - 2  
Biasca Ticino - Winterthur 2 - 0  
GCK Lions - Thurgau 2 - 5  
Olten - Kloten 2 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau Tigers - Servette 3 - 0  
Zürich Lions - Fribourg 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra 2 - 2  
Liptovsky Mikulas - Zvolen 1 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Nyeftyanyik Almetyevszk 0 - 2  
Heilongjiang - Torosz Nyeftekamszk 2 - 6  
Jugra Hanti-Manszijszk - Dinamo Szentpétervár 2 - 3  
Rubin Tyumeny - SZKA-Neva 0 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oji Eagles - Tohoku Blades 1 - 1  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Botafogo 85 - 77  
Pinheiros - Franca 91 - 79  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Cibona Zagreb 70 - 67  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Asseco Gdynia 100 - 104  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Golden State 111 - 128  
Brooklyn - Cleveland 97 - 99  
Detroit - Oklahoma City 83 - 110  
Minnesota - Houston 103 - 91  
New Orleans - LA Clippers 126 - 129  
New York - Washington 107 - 110  
Toronto - Denver 103 - 106  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Novi Pazar 71 - 81  
Mladost Zemun - Dunav Stari Banovci 77 - 95  
Vrsac - Tamis Pancevo 68 - 100  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija Ljubljana - Olimpija Ljubljana 74 - 104  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Besiktas 86 - 90  
Darussafaka - Galatasaray 79 - 84  
Fenerbahce - Karsiyaka 80 - 72  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Dominikai Köztársaság 65 - 74  
Kézilabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Szerbia 25 - 30  
Eb, női 2018 - A csoport    
Svédország - Lengyelország 23 - 22  
Kézilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb, női 2018 - B csoport    
Franciaország - Montenegró 25 - 20  
Oroszország - Szlovénia 27 - 29  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Izvidac Ljubuski 40 - 22  
RK Zagreb - Nexe Nasice 20 - 17  
Vojvodina - Zeleznicar Nis 27 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Teucro 41 - 26  
Benidorm - Ademar Leon 23 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Sävehof 29 - 27  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Dobova 29 - 23  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - APR 3 - 1  
Coton Sport de Garoua - ASF Bobo Dioulasso 3 - 1  
Jimma Aba Jifar - AS Djibouti Telecom 2 - 2  
Koroki - Diaraf 1 - 0  
Zesco Utd. - AS Sonidep 3 - 0  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Lincoln 2 - 2  
Barnsley - U21Manchester City 3 - 3  
Cambridge Utd. - Northampton 1 - 1  
Cheltenham - Newport 1 - 1  
Exeter - Peterborough 0 - 2  
Mansfield - Bury 0 - 1  
Port Vale - U21Stoke 4 - 0  
Portsmouth - U21Arsenal 2 - 1  
Sunderland - Notts County 2 - 0  
U21Chelsea - Wimbledon 2 - 1  
U21Newcastle - Macclesfield 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Solihull Moors - Harrogate Town 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Defensa Justicia 1 - 1  
Talleres Cordoba - Racing Club 1 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Lommel 1 - 2  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Beerschot Wilrijk 3 - 0  
Kortrijk - Zulte Waregem 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Cserno More Várna 0 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Botev Plovdiv 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Oriente Petrolero 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Jazeera (UAE) 3 - 2  
Al-Nasr (UAE) - Al-Fujairah 2 - 0  
Bani Yas - Shabab Al-Ahli (UAE) 3 - 0  
Emirates Ras Al-Khaimah - Ajman 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Nancy 1 - 1  
Beziers - Grenoble 0 - 3  
Le Havre - Chateauroux 2 - 1  
Lens - Brest 2 - 1  
Metz - Red Star 93 2 - 0  
Niort - Valenciennes 1 - 0  
Paris FC - Clermont 3 - 0  
Sochaux - Ajaccio GFC 2 - 0  
Troyes - Orleans 3 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Monaco 0 - 2  
Montpellier - Lille 0 - 1  
Nice - Angers 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Lokomotív Tbiliszi 4 - 0  
Kolkheti Poti - Dinamo Tbiliszi 0 - 2  
Saburtalo Tbiliszi - Chikhura Sachkhere 0 - 0  
Sioni Bolnisi - Torpedo Kutaisi 0 - 3  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Vinogradar 3 - 0  
Lokomotív Zagreb - Rijeka 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - Minerva Punjab 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Jamshedpur 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Zob Ahan 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Haifa 0 - 2  
Hapoel Haifa - Hapoel Beer Sheva 4 - 4  
Ironi Kiryat Shmona - Bnei Yehuda TA 0 - 2  
Maccabi TA - Ashdod 4 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Jagiellonia Bialystok 0 - 2  
Puszcza Niepolomice - Wisla Plock 3 - 1  
Slask Wroclaw - Miedz Legnica 0 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
III. kerületi TVE - Mezőkövesd 0 - 6  
Pénzügyőr - Puskás Akadémia 0 - 6  
Szentlőrinc - Kisvárda 1 - 1  
Vasas - Debrecen 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Rapide Oued Zem 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ternana - Rimini 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Cittadella 1 - 0  
Bologna - Crotone 3 - 0  
Sampdoria - SPAL Ferrara 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Huddersfield 2 - 1  
Brighton - Crystal Palace 3 - 1  
Watford - Manchester City 1 - 2  
West Ham - Cardiff 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - CFR Cluj 0 - 3  
Voluntari - Hermannstadt 2 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Edinburgh City 6 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Cadiz 1 - 0  
Getafe - Cordoba 5 - 1  
Rayo Vallecano - Leganes 0 - 1  
Valencia - Ebro 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Kahramanmarasspor 7 - 2  
Antalyaspor - Darica Genclerbirligi 2 - 2  
Genclerbirligi - Hatayspor 2 - 1  
Nazilli Bld. Spor - Göztepe Izmír 0 - 3  
Rizespor - Balikesirspor 0 - 2  
Sivas Bld. Spor - Trabzonspor 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - Knockbreda 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portadown - Linfield 1 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BRB/Brasilia - Pinheiros 3 - 0  
Sao Caetano - Fluminense 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Amriswil 1 - 3  
Neftocsimik Burgasz - Menen 3 - 2  
Valepa Sastamala - Waldviertel 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Targoviste 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Pénzügyőr 3 - 0  
Hypo Amstetten - Savo Volley 0 - 3  
Poitevin Poitiers - Saaremaa 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Beroe Stara Zagora 3 - 2  
KP Brno - Thira 0 - 3  
Monza - Prinz Brunnenbau Volleys 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Cheonan Skywalkers 0 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Le Cannet 3 - 2  
Zhejiang - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Altai 3 - 0  
Supreme Chonburi - Praia 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ONICO Varsó - GKS Katowice 3 - 1  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Songsermsawad - Jak Jones (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
G. Wilson - B. Hawkins (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
J. Trump - Mark King (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M. Allen - H. Vafaei Ayouri (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M. Fu - J. Lisowski (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
N. Robertson - G. Dott (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
S. Bingham - D.B. Gilbert (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Xiao Guodong - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Waspo Hannover 15 - 10  

 

2018.12.03.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - LA Chargers 30 - 33  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motala - Edsbyn 5 - 3  
Floorball (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Németország 4 - 5  
Floorball (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Dánia 7 - 1  
Svédország - Norvégia 9 - 1  
Floorball (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Lengyelország 4 - 2  
Észtország - Thaiföld 11 - 4  
Floorball (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szingapúr - Japán 9 - 5  
Golf (Hero World Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hero World Challenge 2018    
Gyeplabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Franciaország 1 - 1  
Új-Zéland - Argentína 0 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - Tucson 4 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Brassó 0 - 3  
KMH Budapest - Gyergyói HK 0 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Ässät 2 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa 1 - 0  
Barisz Asztana - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 2  
Barsz Kazany - Szeversztal Cserepovec 4 - 2  
Dinamo Moszkva - Amur Habarovszk 2 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Red Star Kunlun 1 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Admiral Vlagyivosztok 3 - 1  
Szocsi - CSZKA Moszkva 1 - 3  
Szpartak Moszkva - Dinamo Riga 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Calgary 2 - 3  
Detroit - Colorado 0 - 2  
Los Angeles - Carolina 2 - 0  
Montreal - San Jose 1 - 3  
NY Rangers - Winnipeg 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Dizel Penza 0 - 5  
Gornyak Ucsali - CSZK Szamara 4 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Lada Toljatti 2 - 5  
Rjazany - Ermak Angarszk 3 - 0  
Szarov - Szokol Krasznojarszk 1 - 1  
Tambov - Metallurg Novokuznyeck 4 - 4  
Zauralje Kurgan - Barsz Kazany B 2 - 2  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Yongin Blue Minx 64 - 82  
Kosárlabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Nagy-Britannia 61 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Shanxi XR 75 - 55  
Heilongjiang Daqing - Shaanxi Tianze 71 - 67  
Shandong - Shanghai 75 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - LA Clippers 114 - 110  
Miami - Utah 102 - 100  
Philadelphia - Memphis 103 - 95  
San Antonio - Portland 131 - 118  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Noginszk - Inventa Kurszk 54 - 88  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OKK Belgrád - Dynamic Belgrád 70 - 84  
Spartak Subotica - Sloboda Uzice 86 - 91  
Zlatibor Cajetina - Vojvodina 93 - 64  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Irán 70 - 78  
Japán - Kazahsztán 86 - 70  
Kosárlabda (vb-selejtező, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Finnország 77 - 81  
Franciaország - Bulgária 77 - 53  
Oroszország - Csehország 81 - 61  
Kosárlabda (vb-selejtező, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Izrael 64 - 64, h.u. 71 - 69  
Németország - Észtország 87 - 70  
Szerbia - Görögország 84 - 61  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Mexikó 85 - 71  
Uruguay - USA 70 - 78  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kanada 67 - 94  
Virgin-szigetek - Venezuela 76 - 77  
Kézilabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Spanyolország 28 - 27  
Horvátország - Magyarország 18 - 24  
Kézilabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Norvégia 17 - 31  
Németország - Románia 24 - 29  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - Haukar 26 - 24  
ÍBV - Fram 29 - 28  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Dabas 26 - 26  
Eger - Dabas 26 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKIF Krasznodar - Dinamo Asztrahany 26 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - Dinamo Bukarest 33 - 29  
CSM Bukarest - Politehnica Timisoara 22 - 20  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Steaua Bukarest 26 - 19  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guiseley - Fleetwood 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Bromwich - Brentford 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Gimnasia LP 3 - 1  
San Martin SJ - Union SF 2 - 0  
Tigre - Godoy Cruz 1 - 3  
Vélez Sarsfield - Rosario Central 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Keshla 5 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Universitario de Sucre 7 - 1  
Jorge Wilstermann - Bolivar La Paz 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Leverkusen 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rostock - Osnabrück 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Apollon Limasszol 5 - 1  
Paralimni - AEK Larnaka 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Zlín 4 - 0  
Opava - Slavia Praha 2 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Vejle 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Al-Sharjah 2 - 3  
Al-Wasl - Al-Ain 1 - 3  
Dibba Al-Fujairah - Al-Ittihad (UAE) 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Lorient 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - FC Samtredia 3 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - PAOK 0 - 1  
Olympiakosz - Panetolikosz 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - Go Ahead Eagles 5 - 1  
Utrecht 2 - Den Bosch 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - ADO Den Haag 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Mumbai City 2 - 4  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - PSM Makassar 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Marmorek 2 - 0  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Katamon 2 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Sektzia Nes Tziona 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - GKS Jastrzebie 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Pogon Szczecin 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Dep. Toluca 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Napoli 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Venezia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Piacenza 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Zenit Szentpétervár 4 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Sporting CP 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Botosani 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Ath. Bilbao 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afjet Afyonspor - Eskisehirspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Kasimpasa 2 - 2  
Yeni Malatyaspor - Akhisar 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Csernomorec Odessza 2 - 0  
Vorszkla Poltava - Olekszandria 0 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Incheon Air Jumbos 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pila - Radomka Radom 3 - 1  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
J. O'Connor - J. Perry (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
Lu Ning - L. Brecel(6 nyert frame-ig) 6 - 4  
N. Saengkham - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
R. O'Sullivan - Zhou Yuelong(6 nyert frame-ig) 6 - 0  
T. Ford - A. McManus(6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Tian Pengfei - M. O'Donnell (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Yan Bingtao - K. Wilson(6 nyert frame-ig) 2 - 6  
Vízilabda (Világ Liga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Magyarország 13 - 12  
Címkék: eredmények, tippmix,