Tippmix eredmények - 2018. december 24-30.

2018-12-24
Tippmix eredmények - 2018. december 24-30.
2018.12.30.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Cleveland 26 - 24  
Buffalo - Miami 42 - 17  
Denver - LA Chargers 9 - 23  
Green Bay - Detroit 0 - 31  
Houston - Jacksonville 20 - 3  
Kansas City - Oakland 35 - 3  
LA Rams - San Francisco 48 - 32  
Minnesota - Chicago 10 - 24  
New England - NY Jets 38 - 3  
New Orleans - Carolina 14 - 33  
NY Giants - Dallas 35 - 36  
Pittsburgh - Cincinnati 16 - 13  
Seattle - Arizona 27 - 24  
Tampa Bay - Atlanta 32 - 34  
Washington - Philadelphia 0 - 24  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LRK Tornio - JPS 6 - 4  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Ready Oslo 6 - 5  
Hövik - Mjöndalen 3 - 10  
Solberg - Ulleval 9 - 3  
Ullern - Sarpsborg 0 - 6  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - Frillesas 9 - 2  
Broberg/Söderhamn - Falu BS 3 - 3  
Sandviken - Villa Lidköping 2 - 8  
Sirius - Motala 5 - 4  
Tellus - Edsbyn 0 - 8  
Vetlanda - Vanersborg 3 - 12  
Västeräs - Hammarby 7 - 5  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Cavalry - Auckland Tuatara 2 - 3  
Geelong-Korea - Melbourne Aces 8 - 11  
Perth Heat - Adelaide Bite 9 - 0  
Sydney Blue Sox - Brisbane Bandits 4 - 3  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - G. Anderson 6 - 1  
Michael Smith - N. Aspinall 6 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Stresovice 5 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Viikingit Helsinki 9 - 3  
LaSB - Karhut Pori 12 - 1  
Nokian KrP - Indians Espoo 5 - 4  
Seinäjoki - Oilers Espoo 8 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego 2 - 2  
Belleville - Binghamton 3 - 2  
Chicago Wolves - Rockford 1 - 1  
Grand Rapids - Cleveland 3 - 3  
Hartford - Bridgeport 2 - 2  
Hartford - Springfield 5 - 5  
Hershey - Providence 1 - 4  
Hershey - Providence (23:00) 2 - 1  
Iowa - Milwaukee 3 - 1  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 7  
Manitoba - Colorado Eagles 4 - 0  
Syracuse - Springfield 3 - 3  
Texas Stars - Ontario Reign 5 - 1  
Tucson - Stockton 2 - 3  
Utica - Rochester 4 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Fassa 4 - 3  
Kitzbühel - Lustenau 3 - 5  
Renon/Ritten - Asiago 5 - 2  
Salzburg 2 - Olimpija Ljubljana 1 - 1  
Val Pusteria - Cortina 3 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Milano 6 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Dundee 2 - 3  
Guildford - Cardiff 2 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Plzen 2 - 3  
Karlovy Vary - Litvínov 2 - 3  
Olomouc - Vítkovice 2 - 5  
Pardubice - Brno 1 - 4  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 1 - 0  
Zlín - Liberec 2 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Fehérvári Titánok 5 - 3  
FTC - KMH Budapest 8 - 2  
Vasas - Dunaújváros 1 - 5  
Újpest - Vienna Capitals 2 4 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee - LeKi 2 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Rouen 3 - 3  
Bordeaux - Nice 5 - 2  
Chamonix-Morzine - Angers 3 - 6  
Gap - Mulhouse 3 - 2  
Lyon - Grenoble 3 - 4  
Strasbourg - Anglet 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Barisz Asztana 3 - 3  
Barsz Kazany - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 0  
CSZKA Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 1  
Dinamo Riga - Dinamo Moszkva 5 - 4  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Minszk 0 - 3  
Slovan Bratislava - Jokerit 1 - 3  
Szocsi - Szpartak Moszkva 1 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Red Star Kunlun 0 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Orlik Opole 8 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Arizona 4 - 4  
Buffalo - Boston 2 - 2  
Calgary - Vancouver 2 - 2  
Colorado - Chicago 2 - 2  
Dallas - Detroit 5 - 1  
Florida - Philadelphia 2 - 1  
Nashville - NY Rangers 3 - 4  
Ottawa - Washington 2 - 3  
St. Louis - Pittsburgh 1 - 6  
Tampa Bay - Montreal 6 - 5  
Toronto - NY Islanders 0 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Manglerud 5 - 2  
Lillehammer - Stjernen 6 - 0  
Sparta Sarpsborg - Storhamar 3 - 4  
Valerenga - Stavanger 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Kassel 3 - 0  
Deggendorf - Crimmitschau 5 - 5  
Frankfurt Löwen - Heilbronn 6 - 2  
Kaufbeuren - Freiburg 3 - 4  
Lausitzer Füchse - Dresden 6 - 2  
Ravensburg - Bayreuth 2 - 3  
Tölzer Löwen - Bad Nauheim 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Schwenningen 8 - 1  
Eisbären Berlin - Ingolstadt 2 - 4  
Iserlohn - Krefeld 2 - 2  
Mannheim - Bremerhaven 4 - 1  
Straubing - Köln 3 - 1  
Wolfsburg - München 0 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Salzburg 4 - 3  
Fehérvár - Linz 2 - 4  
Südtirol Bolzano - Innsbruck 3 - 1  
Vienna Capitals - Znojmo 3 - 0  
Villach - Graz 1 - 4  
Jégkorong (Spengler Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Davos (Helyszín: Davos) 2 - 1  
Kanada - Nürnberg 4 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Thurgau 2 - 1  
Chaux-de-Fonds - Visp 3 - 3  
Kloten - Biasca Ticino 5 - 0  
Langenthal - Zug 2 4 - 1  
Winterthur - GCK Lions 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Växjö 4 - 2  
Frölunda - Rögle 2 - 2  
Färjestad - Brynäs 3 - 3  
Malmö - Skelleftea 3 - 2  
Mora - Lulea 4 - 7  
Timra - Linköping 3 - 4  
Örebro - HV 71 1 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Liptovsky Mikulas 4 - 2  
Kosice - Nove Zamky 3 - 1  
Liptovsky Mikulas - Detva 2 - 4  
MAC - Trencin 3 - 1  
Nitra - B. Bystrica 3 - 6  
Zilina - Poprad 2 - 3  
Zvolen - Diósgyőr 2 - 0  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kanada - U20Csehország 5 - 1  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svédország - U20USA 4 - 4  
U20Szlovákia - U20Finnország 1 - 5  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Blades - Nikko 5 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Buducnost Podgorica 86 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - NZ Breakers 109 - 98  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Perth 74 - 67  
Dandenong - Canberra Capitals 43 - 86  
Sydney Flames - Townsville 80 - 93  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Knights 83 - 78  
Goyang - Ulsan Mobis Phoebus 80 - 70  
Incheon Elephants - Seoul Thunders 102 - 85  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Incheon S-Birds 77 - 65  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Olympiakosz 68 - 78  
Promitheasz Patra - Panathinaikosz 69 - 86  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Toyohashi Neophoenix 73 - 59  
Albirex Niigata - Toyama 90 - 83  
Chiba - Kyoto 87 - 84  
Hokkaido - Tokyo Alvark 78 - 76  
Nagoya Dolphins - Tochigi 85 - 89  
Osaka - Shiga 64 - 60  
Ryukyu Okinawa - Yokohama 83 - 42  
Tokyo Sunrockers - Rizing Fukuoka 72 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Tianjin 107 - 86  
Jilin - Shanxi 119 - 114  
Liaoning - Shanghai Sharks 126 - 120  
Shenzhen - Beijing Dragons 108 - 80  
Sichuan - Guangdong 101 - 108  
Zhejiang Chouzhou - Xinjiang 111 - 105  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Legia Varsó 74 - 80  
Gliwice - Anwil Wloclawek 81 - 86  
Koszalin - Krosno 87 - 87, h.u. 99 - 94  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Neptunas Klaipeda 88 - 80  
Zalgiris Kaunas - Prienai 93 - 48  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Kecskemét 81 - 75  
Debrecen - Pécs 74 - 58  
Jászberény - Kaposvár 91 - 70  
Sopron - Alba Fehérvár 70 - 80  
Szeged - Szombathely 77 - 85  
ZTE - Körmend 83 - 94  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Cleveland 111 - 108  
LA Clippers - San Antonio 111 - 122  
Memphis - Boston 103 - 112  
New Orleans - Houston 104 - 108  
Orlando - Detroit 109 - 107  
Phoenix - Denver 118 - 122  
Portland - Golden State 105 - 115  
Utah - New York 129 - 97  
Washington - Charlotte 130 - 126  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Jena 90 - 66  
Brose Bamberg - Bayern München 75 - 80  
Ludwigsburg - Giessen 83 - 68  
Mitteldeutscher - Telekom Bonn 80 - 67  
S. Oliver Würzburg - Oldenburg 78 - 88  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakery Piacenza - Ravenna 69 - 69, h.u. 89 - 80  
Forli - Mantova 71 - 71, h.u. 92 - 85  
Fortitudo Bologna - Cagliari 80 - 65  
Jesi - Cento 92 - 83  
Montegranaro - Imola 82 - 69  
Treviso - Assigeco Piacenza 87 - 93  
Verona - GSA Udine 77 - 66  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Rieti 70 - 66  
Axpo Legnano - Trapani 80 - 90  
Biella - Cassino 92 - 63  
Capo D'Orlando - Latina 80 - 85  
Scafati - Virtus Roma 88 - 88, h.u. 100 - 98  
Treviglio - Tortona 69 - 60  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Olimpia Milano 85 - 81  
Brescia - Sassari 71 - 95  
Cantu - Pistoia 100 - 79  
Cremona - Torino 100 - 87  
Reggio Emilia - Venezia 82 - 74  
Trento - Virtus Bologna 71 - 65  
Trieste - Brindisi 71 - 92  
VL Pesaro - Varese 78 - 98  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Granada 93 - 68  
Palencia - Ourense 76 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Real Madrid 74 - 91  
Fuenlabrada - Breogan Lugo 73 - 73, h.u. 95 - 98  
Gran Canaria - Burgos 74 - 81  
Murcia - Joventut Badalona 73 - 78  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Cadi La Seu d'Urgell 55 - 69  
Ensino Lugo - Al-Qazeres Extremadura 94 - 76  
Gernika Bizkaia - SC Zaragoza 73 - 57  
IDK Gipuzkoa - Girona 60 - 74  
P. Avenida - Sant Adria 79 - 54  
Univ. Ferrol - Valencia 46 - 75  
Zamarat - Bembibre 78 - 74  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Dynamic Belgrád 72 - 82  
Vrsac - Vojvodina 103 - 87  
Zlatibor Cajetina - Borac Cacak 64 - 86  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polzela - Olimpija Ljubljana 76 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Karsiyaka 104 - 76  
Fenerbahce - Darussafaka 91 - 61  
RH Gaziantepspor - Istanbul BB 80 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Ormanspor 76 - 78  
Canik - Adana Gundogdu 85 - 96  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - CSZKA Moszkva 80 - 85  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Odense 28 - 26  
Randers - Esbjerg (Helyszín: Esbjerg) 26 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Bourg de Peage 29 - 27  
Fleury Loiret - Dijon 31 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Budaörs 32 - 22  
Dunaújváros - Fehérvár 32 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Leverkusen 29 - 24  
Neckarsulm - Dortmund 27 - 33  
Thüringer HC - Göppingen 26 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zuazo Barakaldo - Bera Bera 24 - 34  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Skövde 23 - 30  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Tunézia 29 - 25  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beni Douala - Paradou 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Adelaide Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Adelaide Utd. 2 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Smouha - Al-Masry 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indian Arrows - Churchill Brothers 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Maccabi Petah Tikva 3 - 0  
Hapoel TA - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - FUS Rabat 0 - 0  
Raja Casablanca - RSB Berkane 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Crotone 3 - 2  
Benevento - Brescia 1 - 1  
Cittadella - Palermo 0 - 1  
Cremonese - Perugia 4 - 0  
Foggia - Hellas Verona 2 - 2  
Livorno - Padova 1 - 1  
Salernitana - Pescara 2 - 4  
Spezia - Lecce 1 - 1  
Venezia - Carpi 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - U23Juventus 0 - 1  
Arezzo - Lucchese 0 - 0  
Carrarese - Arzachena 2 - 0  
Cuneo - Pisa 0 - 0  
Entella - Gozzano 0 - 0  
Novara - Pontedera 1 - 0  
Olbia - Albissola 1 - 1  
Piacenza - Vercelli 0 - 1  
Pistoiese - Pro Patria 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teramo - Südtirol 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Monopoli 2 - 0  
Cavese - Casertana 1 - 2  
Juve Stabia - Siracusa 1 - 0  
Potenza - Catanzaro 1 - 5  
Reggina - Trapani 1 - 1  
Rende - Paganese 1 - 2  
Sicula Leonzio - Viterbese 0 - 2  
Vibonese - Bisceglie 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Leixoes 2 - 1  
Farense - Uniao Oliveirense 5 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Porto 1 - 2  
Chaves - Varzim 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - West Ham 2 - 0  
Crystal Palace - Chelsea 0 - 1  
Manchester Utd. - Bournemouth 4 - 1  
Southampton - Manchester City 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Taawon - Al-Hilal (KSA) 2 - 2  
Ohud Medina - Al-Raed 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omán - Ausztrália 0 - 5  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newtown - Aberystwyth 2 - 1  
MMA (UFC 232, Los Angeles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arlovski - Walt Harris 0 - 1  
B. Kelleher - Mon. Jackson 0 - 1  
B.J. Penn - Ryan Hall 0 - 1  
C. Condit - M. Chiesa 0 - 1  
C. Justino - A. Nunes (női) 0 - 1  
C. Millender - S. Bahadurzada 1 - 0  
Cat Zingano - Meg. Anderson (női) 0 - 1  
Chad Mendes - A. Volkanovski 0 - 1  
D.S. de Andrade - Petr Yan 0 - 1  
I. Latifi - Cor. Anderson 0 - 1  
Jon Jones - Ale. Gustafsson 1 - 0  
N. Wood - A. Ewell 1 - 0  
Uri. Hall - Bev. Lewis 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Leicester 23 - 16  
Bristol - Newcastle 35 - 28  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Racing-Metro 40 - 7  
Montpellier - Section Paloise 41 - 13  
Toulouse - Toulon 39 - 0  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Ospreys 23 - 22  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Suwon Kepco 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Incheon Heungkuk 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Shandong 3 - 2  
Henan - Beijing 1 - 3  
Jiangsu - Sichuan 3 - 1  
Zhejiang - Shanghai 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Wiesbaden 3 - 0  
Suhl Thüringen - Potsdam 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Castellana Grotte 3 - 0  
Monza - Latina 3 - 1  
Padova - Revivre Milano 1 - 3  
Perugia - Verona 3 - 2  
Ravenna - Cucine Lube Civitanova 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Leningradka Szentpétervár 3 - 1  
Uralocska Jekatyerinburg - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 3  
Sífutás (10 km, női, Toblach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Toblach 2018    
10 km, női, Toblach 2018 - Top 3    
A. Sedova - T. Stadlober 1 - 0  
I.F. Östberg - J. Diggins 1 - 0  
J. Diggins - K. Parmakoski 0 - 1  
K. Parmakoski - I.F. Östberg 0 - 1  
S. Björnsen - Heidi Weng 0 - 1  
Sífutás (15 km, Toblach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Toblach 2018    
15 km, Toblach 2018 - Top 3    
A. Melnichenko - S. Ustiugov 0 - 1  
A. Musgrave - J.H. Klaebo 0 - 1  
E. Belov - D. Spitsov 0 - 1  
M. Manificat - M.J. Sundby 0 - 1  
S.H. Krüger - D. Cologna 1 - 0  
Síugrás (Négysáncverseny, Oberstdorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wellinger - J.A. Forfang 0 - 1  
D. Siegel - R. Koudelka 0 - 1  
K. Stoch - Ryo. Kobayashi 0 - 1  
K. Stoch - S. Kraft 0 - 1  
M. Eisenbichler - R. Freitag 1 - 0  
Négysáncverseny, Oberstdorf 2018    
Négysáncverseny, Oberstdorf 2018 - Top 3    
P. Zyla - K. Geiger 1 - 0  
Rob. Johansson - S. Leyhe 1 - 0  
Tenisz (Auckland-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asia Muhammad - Dan. Lao 1 - 2  
I. Swiatek - J. Cepelova 1 - 2  
J. Loeb - J. Cepelova 0 - 2  
L. Siegemund - B.V. Andreescu 1 - 2  
S. Soler-Espinosa - Ale. Panova 2 - 1  
Val. Ivanov - B. Schoofs 0 - 2  
Y. Bonaventure - B. Haddad Maia 1 - 2  
Tenisz (Brisbane-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - H. Dart 0 - 2  
C. McHale - D. Aiava 0 - 2  
K. Muchova - A. Potapova 1 - 2  
V. Golubic - M. Bouzkova 1 - 2  
Tenisz (Brisbane-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - U. Humbert 0 - 2  
C. Garin - T. Kokkinakis 0 - 2  
M. Polmans - Yas. Uchiyama 0 - 2  
T. Daniel - M. Kecmanovic 1 - 2  
Tenisz (Doha-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - M. Baghdatis 2 - 1  
M. Basic - S. Stakhovsky 1 - 2  
M. Marterer - M. Trungelliti 2 - 1  
P. Lorenzi - R. Berankis 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Spanyolország 3 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Svájc 0 - 3  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - D. Ferrer 2 - 1  
C. Norrie - R. Federer 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - G. Muguruza Blanco 2 - 1  
K. Boulter - B. Bencic 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulter K / Norrie C - Bencic/Federer 0 - 2  
Kerber/A. Zverev - Muguruza G / Ferrer D 2 - 0  
Tenisz (Pune-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - G. Quinzi 2 - 0  
S. Myneni - E. Gerasimov 2 - 1  
S. Ofner - S. Bolelli 0 - 2  
T. Monteiro - Ant. Hoang 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - Yafan Wang 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - A. Bogdan 2 - 0  
E. Rodina - Z. Diyas 2 - 1  
L. Kumkhum - V. Zvonareva 0 - 2  
S. Cirstea - M. Linette 2 - 0  
Saisai Zheng - P. Parmentier 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Chen J / Wang D N 2 - 0  
Kovinic D / Sizikova Y - Bara I / Kalashnikova O 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - V. Kudermetova 1 - 2  
A. Kalinina - I. Jorovic 1 - 2  
Fang Ying Xun - Lin Zhu 2 - 1  
M. Niculescu - N. Hibino 2 - 0  

 

2018.12.29.
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Semmering)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Swenn-Larsson - E. Mielzynski 1 - 0  
B. Schild - W. Holdener 0 - 1  
K. Liensberger - N. Haver-Löseth 1 - 0  
K. Truppe - C. Costazza 1 - 0  
Műlesiklás, női, Semmering 2018    
Műlesiklás, női, Semmering 2018 - Top 3    
P. Vlhova - F. Hansdötter 1 - 0  
Alpesi sí (Szuper-óriásműlesiklás, Bormio)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Kilde - B. Feuz 1 - 0  
A.L. Svindal - K. Jansrud 1 - 0  
D. Paris - C. Innerhofer 1 - 0  
H. Reichelt - J. Ferstl 0 - 1  
Max Franz - M. Caviezel 1 - 0  
Szuper-óriásműlesiklás, Bormio 2018    
Szuper-óriásműlesiklás, Bormio 2018 - Top 3    
V. Kriechmayr - Mat. Mayer 0 - 1  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akilles Porvoo - Veitera Lappeenranta 5 - 9  
Narukera Pori - Botnia Helsinki 5 - 4  
OLS - JPS 4 - 8  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Cavalry - Auckland Tuatara 9 - 0  
Geelong-Korea - Melbourne Aces 1 - 8  
Perth Heat - Adelaide Bite 13 - 6  
Sydney Blue Sox - Brisbane Bandits 4 - 3  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - G. Anderson 2 - 5  
L. Humphries - Michael Smith 1 - 5  
M. van Gerwen - R. Joyce 5 - 1  
N. Aspinall - B. Dolan 5 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karhut Pori - Viikingit Helsinki 8 - 8  
Seinäjoki - Turku PS 7 - 7  
Steelers Hämeenlinna - OLS Oulu 3 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Mullsjö 3 - 4  
Örebro - Storvreta 4 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Grand Rapids 2 - 2  
Laval - Charlotte 4 - 2  
Laval - Charlotte (21:00) 4 - 4  
Lehigh Valley - Providence 3 - 1  
Rochester - Toronto Marlies 5 - 1  
Rockford - Chicago Wolves 2 - 4  
San Antonio - Ontario Reign 3 - 2  
Springfield - Bridgeport 3 - 4  
Syracuse - Utica 10 - 1  
Tucson - Stockton 5 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 1 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Feldkirch 3 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Glasgow 5 - 4  
Coventry - Nottingham 5 - 4  
Sheffield - Manchester 6 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Frydek Mistek 3 - 3  
Kadan - Kladno 1 - 7  
Motor Ceske Budejovice - Slovan Ustecti Lvi 2 - 3  
Prostejov - Havirov 3 - 0  
Slavia Praha - Litomerice 2 - 2  
Zubr Prerov - Slavia Trebic 1 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Olomouc 1 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Frederikshavn 3 - 3  
Esbjerg - Herning 3 - 3  
Rödovre - Rungsted 1 - 1  
Sönderjyske - Odense 5 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Lida 0 - 1  
Metallurg Zslobin - Nyeman Grodno 3 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Molodecsno 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Jokipojat 5 - 8  
IPK - RoKi 2 - 5  
Kokkolan Hermes - KeuPa 4 - 3  
LeKi - Koovee 5 - 2  
SaPKo - Kiekko-Vantaa 6 - 3  
TUTO - Heinolan Peliitat 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - SaiPa 2 - 1  
JYP - Ässät 3 - 1  
Kookoo - Jukurit 1 - 4  
Kärpät - HIFK 3 - 1  
Lukko - Turku PS 2 - 3  
Vaasan Sport - Tappara 5 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - SZKA Szentpétervár 2 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Lido Riga 5 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Toronto 2 - 4  
Edmonton - San Jose 4 - 7  
Florida - Montreal 3 - 5  
Los Angeles - Las Vegas 1 - 4  
New Jersey - Carolina 2 - 0  
NY Islanders - Ottawa 6 - 3  
Winnipeg - Minnesota 1 - 3  
Jégkorong (Spengler Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Trinec 3 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Nürnberg 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Karlskoga 3 - 2  
Karlskrona - Leksand 1 - 3  
MODO - Pantern Malmö 2 - 0  
Oskarshamn - Vita Hasten 1 - 0  
Södertälje - Västeras 3 - 1  
Västervik - Björklöven 3 - 3  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Oroszország 1 - 2  
U20Dánia - U20Svájc 0 - 4  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kazahsztán - U20USA 2 - 8  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Torosz Nyeftekamszk 2 - 2  
Zauralje Kurgan - Rubin Tyumeny 3 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Blades - Nikko 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Zadar 83 - 72  
Mornar - Krka Novo Mesto 86 - 77  
Olimpija Ljubljana - Partizan Belgrád 66 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Brisbane 75 - 68  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Melbourne Boomers 64 - 64, h.u. 67 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - USK Praha 87 - 69  
Olomoucko - Pardubice 99 - 76  
Ostrava - Decin 85 - 85, h.u. 96 - 101  
Sokoli Hradec Kralove - Kolin 88 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Wonju Dongbu 71 - 87  
Goyang - Seoul Thunders 84 - 81  
Jeonju KCC Egis - Ulsan Mobis Phoebus 86 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Cheongju Stars 46 - 48  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panioniosz 73 - 62  
Holargosz - Lavrio 82 - 71  
Kymi - Arisz 75 - 57  
Periszteri - Koloszosz Rodosz 73 - 70  
Rethymno - Ifesztosz Limnosz 82 - 85  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Toyohashi Neophoenix 45 - 65  
Albirex Niigata - Toyama 81 - 67  
Chiba - Kyoto 98 - 46  
Hokkaido - Tokyo Alvark 67 - 83  
Kawasaki Brave Thunders - Mikawa Kariya 93 - 67  
Nagoya Dolphins - Tochigi 75 - 82  
Osaka - Shiga 76 - 71  
Tokyo Sunrockers - Rizing Fukuoka 67 - 61  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Shandong 100 - 106  
Fujian - Jiangsu Dragons 103 - 95  
Guangzhou - Qingdao 111 - 102  
Nanjing Tongxi - Zhejiang Guangsha 108 - 92  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Spojnia Stargard 93 - 90  
Start Lublin - Torun 93 - 91  
Zielona Gora - Rosa Radom 99 - 71  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Lietkabelis 85 - 68  
Rytas Vilnius - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 89 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Brooklyn 100 - 87  
Denver - San Antonio 102 - 99  
Indiana - Detroit 125 - 88  
LA Lakers - LA Clippers 107 - 118  
Miami - Cleveland 118 - 94  
Milwaukee - Brooklyn 129 - 115  
Minnesota - Atlanta 112 - 112, h.u. 120 - 123  
New Orleans - Dallas 114 - 112  
Orlando - Toronto 116 - 87  
Phoenix - Oklahoma City 102 - 118  
Washington - Chicago 92 - 101  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Crailsheim 102 - 85  
Bremerhaven - Alba Berlin 86 - 94  
Ulm - Skyliners Frankfurt 82 - 72  
Vechta - Göttingen 82 - 60  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Siena 76 - 73  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberojet Palma - Barcelona B 83 - 76  
Prat Joventut - Real Canoe 63 - 63, h.u. 72 - 75  
Saenz Horeca Araberri - Huesca 81 - 87  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Obradoiro Monbus 79 - 73  
Gipuzkoa - Unicaja Malaga 80 - 94  
Iberostar Tenerife - Manresa 77 - 75  
MoraBanc Andorra - Estudiantes 96 - 82  
Valencia - Zaragoza 89 - 74  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sloboda Uzice - Metalac Farmakom 96 - 91  
Spartak Subotica - Mladost Zemun 70 - 99  
Tamis Pancevo - OKK Belgrád 71 - 82  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Rogaska 87 - 79  
Sencur Kranj - Ilirija Ljubljana 81 - 85  
Zlatorog Lasko - Sentjur 65 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Tofas Bursa 79 - 77  
Sakaryaspor - Banvitspor 67 - 75  
Türk Telekom - Galatasaray 87 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botas Adana - Galatasaray 60 - 68  
Fenerbahce - Kayserispor 89 - 63  
Izmit Bld. Spor - Cukurova 65 - 87  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - VEF Riga 61 - 59  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Odense 25 - 27  
Randers - Nyköbing F. 18 - 37  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Metz 20 - 35  
Chambray Touraine - Toulon 34 - 17  
Saint-Amand - Nantes 20 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Érd 23 - 26  
Vác - Mosonmagyaróvár 28 - 17  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Metzingen 21 - 34  
Bietigheim - Oldenburg 42 - 28  
Blomberg-Lippe - Halle-Neustadt 27 - 26  
Nellingen - Bad Wildungen 32 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Malaga 29 - 23  
Granollers - Morvedre 30 - 21  
Porrino - Atl. Guardes 20 - 29  
Valladolid - Castellon 34 - 18  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungalv - Skövde 28 - 25  
Lugi - Sävehof 16 - 25  
Skara - Heid 23 - 19  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Csehország 27 - 25  
Lengyelország - Románia 24 - 24  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Batna - Belouizdad 0 - 1  
El Harrach - MO Bejaia 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Peterborough 0 - 4  
Barnsley - Charlton 2 - 1  
Burton - Plymouth 1 - 1  
Coventry - Southend 1 - 0  
Fleetwood - Portsmouth 2 - 5  
Gillingham - Doncaster 1 - 3  
Oxford Utd. - Bristol Rovers 0 - 2  
Rochdale - Bradford 0 - 4  
Scunthorpe - Wycombe 1 - 0  
Sunderland - Shrewsbury 1 - 1  
Walsall - Luton 2 - 2  
Wimbledon - Blackpool 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Lincoln 1 - 2  
Carlisle - Macclesfield 2 - 1  
Cheltenham - Forest Green 2 - 2  
Colchester - Morecambe 0 - 0  
Crewe - Stevenage 1 - 0  
Exeter - Grimsby 1 - 2  
Mansfield - Swindon 0 - 0  
Newport - Crawley 0 - 0  
Northampton - Milton Keynes Dons 2 - 2  
Notts County - Bury 0 - 0  
Port Vale - Oldham 1 - 4  
Tranmere - Yeovil 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Brentford 0 - 0  
Bolton - Stoke 0 - 0  
Bristol City - Rotherham 1 - 0  
Leeds - Hull City 0 - 2  
Middlesbrough - Ipswich 2 - 0  
Millwall - Nottingham 1 - 0  
Norwich - Derby County 3 - 4  
Preston - Aston Villa 1 - 1  
QPR - Reading 0 - 0  
Sheffield Utd. - Blackburn 3 - 0  
Swansea - Wigan 2 - 2  
West Bromwich - Sheffield Wed. 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Salford City 3 - 2  
Boreham - Maidstone Utd. 0 - 1  
Chesterfield - Hartlepool 1 - 1  
Dag & Red - Barnet 0 - 1  
Dover - Leyton 0 - 0  
Ebbsfleet Utd. - Eastleigh 3 - 0  
Gateshead - Halifax 1 - 1  
Harrogate Town - Fylde 1 - 2  
Havant & Waterlooville - Bromley 0 - 3  
Maidenhead Utd. - Braintree 0 - 1  
Sutton Utd. - Aldershot 2 - 1  
Wrexham - Solihull Moors 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Brisbane Roar 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Daklyeh - Al-Ahly (EGY) 2 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - Gokulam Kerala 3 - 2  
Chennai City - Shilong Lajong 6 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Ashdod 1 - 0  
Hapoel Raanana - Maccabi TA 0 - 2  
Maccabi Haifa - Bnei Yehuda TA 1 - 0  
Maccabi Netanya - Ironi Kiryat Shmona 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Frosinone 1 - 0  
Empoli - Internazionale 0 - 1  
Genoa - Fiorentina 0 - 0  
Juventus - Sampdoria 2 - 1  
Lazio - Torino 1 - 1  
Milan - SPAL Ferrara 2 - 1  
Napoli - Bologna 3 - 2  
Parma - Roma 0 - 2  
Sassuolo - Atalanta 2 - 6  
Udinese - Cagliari 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Imolese 1 - 1  
Fano - Pordenone 0 - 2  
Feralpisalo - Monza 0 - 0  
Giana Erminio - Vicenza 0 - 1  
Pesaro - Triestina 0 - 1  
Ravenna - Gubbio 0 - 2  
Renate - Sambenedettese 1 - 1  
Virtus Verona - Fermana 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Mafra 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Sporting CP 1 - 4  
Marítimo - Estoril 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Everton 1 - 0  
Fulham - Huddersfield 1 - 0  
Leicester - Cardiff 0 - 1  
Liverpool - Arsenal 5 - 1  
Tottenham - Wolverhampton 1 - 3  
Watford - Newcastle 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - St. Johnstone 0 - 2  
Hamilton - Motherwell 1 - 2  
Hibernian - Hearts 0 - 1  
Kilmarnock - St. Mirren 2 - 1  
Livingston - Aberdeen 1 - 2  
Rangers - Celtic 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Stranraer 3 - 0  
Forfar - Brechin 2 - 0  
Montrose - Arbroath 1 - 1  
Raith Rovers - East Fife 1 - 2  
Stenhousemuir - Dumbarton 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Annan 1 - 1  
Berwick - Edinburgh City 2 - 2  
Clyde - Queens Park 2 - 0  
Elgin - Peterhead 0 - 3  
Stirling - Cowdenbeath 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Dundee Utd. 2 - 1  
Falkirk - Dunfermline 2 - 4  
Partick Thistle - Greenock Morton 1 - 2  
Queen of South - Ayr Utd. 1 - 1  
Ross County - Inverness CT 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - Llandudno FC 3 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dergview - Portadown 1 - 2  
HW Welders - Knockbreda 1 - 3  
Loughgall - Dundela 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Newry City 3 - 1  
Cliftonville - Linfield 0 - 2  
Dungannon - Ards 0 - 3  
Glenavon - Institute 3 - 3  
Glentoran - Crusaders 0 - 1  
Warrenpoint - Coleraine 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Sale 15 - 30  
Harlequin - London Wasps 20 - 13  
Saracens - Worcester 25 - 17  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Castres 53 - 27  
Lyon - Agen 52 - 20  
Perpignan - Clermont 16 - 37  
Stade de France - Grenoble 23 - 20  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Zebre 28 - 10  
Glasgow Warriors - Edinburgh 8 - 16  
Llanelli Scarlets - Cardiff 5 - 34  
Munster - Leinster 26 - 17  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Uijeongbu KB Stars 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Daejeon KGC 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Zhejiang 0 - 3  
Henan - Bayi 0 - 3  
Sichuan - Yunnan 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Tianjin 3 - 0  
Jiangsu - Shangdong 3 - 0  
Liaoning - Guangdong 3 - 0  
Shanghai - Fujian 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Czarni Radom 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - MKS Kalisz 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Giesen 3 - 1  
Düren - Haching 1 - 3  
Lüneburg - Herrsching 3 - 0  
Netzhoppers Bestensee - Friedrichshafen 1 - 3  
Rottenburg - Berlin RV 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SW Erfurt - Straubing 0 - 3  
Vilsbiburg - Münster 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Argos Sora 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Monza 1 - 3  
Brescia - Scandicci 0 - 3  
Busto Arsizio - Conegliano 0 - 3  
Club Italia Roma - San Bernardo Cuneo 0 - 3  
Filottrano - Chieri 3 - 2  
Novara - Casalmaggiore 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Zenit Szentpétervár 2 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Moszkva 2 - 3  
Jugra Szurgut - Kuzbassz Kemerovo 0 - 3  
Lokomotív Novoszibirszk - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 0  
Nova Novokujbisevszk - Fakel Novij Urengoj 2 - 3  
Ural Ufa - Belogorje Belgorod 0 - 3  
Zenit Kazany - Jaroszlavl 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Zarecsje-Odincovo Moszkva 3 - 0  
Dinamo Moszkva - Proton Szaratov 3 - 0  
Mincsanka Minszk - Metar Cseljabinszk 3 - 0  
Sífutás (Sprint, női, Toblach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Laurent - N. Faehndrich 0 - 1  
I.F. Östberg - K. Parmakoski 0 - 1  
M.C. Falla - Sti. Nilsson 0 - 1  
N. Nepryaeva - K. Visnar 1 - 0  
S. Björnsen - H. Falk    
S. Ringwald - I. Ingemarsdotter 0 - 1  
Sprint, női, Toblach 2018    
Sprint, női, Toblach 2018 - Top 3    
Tiril Udnes Weng - Lotte Udnes Weng 0 - 1  
Sífutás (Sprint, Toblach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harvey - Teo. Peterson 0 - 1  
Bap. Gros - Sim. Hamilton 1 - 0  
C. Halfvarsson - R. Hakola 1 - 0  
E. Brandsdal - G. Retivykh 1 - 0  
J. Hediger - Vik. Thorn 0 - 1  
J.H. Klaebo - F. Pellegrino 1 - 0  
L. Chanavat - Bap. Gros 1 - 0  
Sprint, Toblach 2018    
Sprint, Toblach 2018 - Top 3    
Tenisz (Abu Dhabi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Anderson - N. Djokovic 1 - 2  
K. Khachanov - D. Thiem 2 - 1  
Tenisz (Auckland-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - Dan. Lao 1 - 2  
Ale. Panova - E. Routliffe 2 - 0  
Asia Muhammad - L. Kerkhove 2 - 1  
B. Haddad Maia - K. Juvan 2 - 1  
B. Schoofs - Ari. Rodionova 2 - 0  
Claire Liu - I. Swiatek 1 - 2  
J. Cepelova - Xinyun Han 2 - 0  
J. Fourlis - B.V. Andreescu 0 - 2  
J. Loeb - A. Spears 2 - 0  
J.B. Teichmann - S. Soler-Espinosa 0 - 2  
L. Siegemund - Ell. Perez 2 - 1  
Val. Ivanov - P.M. Hourigan 2 - 1  
Y. Bonaventure - K. Sebov 2 - 1  
Tenisz (Brisbane-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - L. Hradecka 2 - 0  
C. McHale - V. Tomova 2 - 0  
D. Aiava - M. Minella 2 - 1  
D. Yastremska - K. Muchova    
H. Dart - Kat. Kozlova 2 - 1  
M. Bouzkova - M. Kostyuk 2 - 0  
M. Frech - V. Golubic 0 - 2  
Z. Hives - A. Potapova 1 - 2  
Tenisz (Brisbane-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ellis - U. Humbert 0 - 2  
B. Klahn - C. Eubanks 1 - 2  
C. Garin - C. O'Connell 2 - 0  
M. Banes - M. Kecmanovic 0 - 2  
R. Opelka - M. Polmans 1 - 2  
T. Daniel - J-P. Smith 2 - 1  
T. Kokkinakis - P. Polansky 2 - 0  
Yas. Uchiyama - B. Fratangelo 2 - 0  
Tenisz (Doha-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Novak - R. Berankis 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - Y. Maden    
L. Rosol - M. Baghdatis 0 - 2  
M. Basic - M. Bachinger 2 - 0  
M. Marterer - A. Arnaboldi 2 - 1  
M.S. Zayed - M. Trungelliti 0 - 2  
P. Lorenzi - J.M. Ali Mutawa 2 - 0  
S. Stakhovsky - E. Ymer    
Tenisz (Hopman Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Franciaország 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Görögország 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - S. Tsitsipas 2 - 0  
M. Ebden - L. Pouille 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Cornet 2 - 0  
K. Boulter - M. Sakkari 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Ebden M - Cornet A / Pouille L 0 - 2  
Boulter K / Norrie C - Sakkari M / Tsitsipas S 2 - 1  
Tenisz (Pune-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - Ant. Hoang 0 - 2  
B. Schnur - S. Bolelli 0 - 2  
D. Gimeno-Traver - E. Gerasimov 1 - 2  
F. Auger Alliassime - M. Arevalo    
Jas. Jung - S. Myneni 1 - 2  
R. Bemelmans - S. Ofner 1 - 2  
S.K. Mukund - G. Quinzi 0 - 2  
T. Monteiro - D. Brands 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - Ying-Ying Duan 2 - 0  
A. Kalinina - Fangzhou Liu 2 - 0  
D. Kovinic - V. Kudermetova 0 - 2  
F. Ferro - Zhaoxuan Yang    
G. Garcia Perez - Lin Zhu 0 - 2  
I.M. Bara - I. Jorovic 0 - 2  
M. Niculescu - I. Khromacheva 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - N. Hibino 0 - 2  

 

2018.12.28.
Alpesi sí (Lesiklás, Bormio)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Theaux - B. Bennett 0 - 1  
A.L. Svindal - B. Feuz 0 - 1  
C. Innerhofer - A.A. Kilde 1 - 0  
H. Reichelt - M. Mayer 0 - 1  
K. Jansrud - S. Nyman 0 - 1  
Lesiklás, Bormio 2018    
Lesiklás, Bormio 2018 - Top 3    
M. Franz - J. Clarey 0 - 1  
V. Kriechmayr - D. Paris 0 - 1  
Alpesi sí (Óriásműlesiklás,női,Semmering)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Brignone - T. Worley 0 - 1  
F. Hansdötter - A. Baud-Mugnier 1 - 0  
K. Liensberger - T.L. Stjernesund 1 - 0  
M. Bassino - S. Hector 1 - 0  
M. Shiffrin - V. Rebensburg 0 - 1  
P. Vlhova - A. Veith 1 - 0  
R. Mowinckel - S. Brunner 0 - 1  
Óriásműlesiklás, női, Semmering 2018    
Óriásműlesiklás, női, Semmering 2018 - Top 3    
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WP-35 - Akilles Porvoo 3 - 10  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Murman Murmanszk 3 - 4  
Kuzbassz Kemerovo - Bajkal Irkutszk 3 - 5  
Rogyina Kirov - Zorkij Krasznogorszk 6 - 4  
Start Nyizsnyij Novgorod - Vodnyik Arhangelszk 1 - 6  
Szibszelmas Novoszibirszk - SZKA Nyeftjanyik 1 - 7  
Ural Trubnyik - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 1  
Volga Uljanovszk - Sztroitel Sziktivkar 3 - 7  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edsbyn - Västeräs 6 - 3  
Falu BS - Tellus 4 - 1  
Frillesas - Vanersborg 4 - 11  
Hammarby - Broberg/Söderhamn 6 - 3  
Motala - Bollnäs 0 - 3  
Villa Lidköping - Vetlanda 4 - 2  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Cavalry - Auckland Tuatara 6 - 10  
Geelong-Korea - Melbourne Aces 3 - 8  
Perth Heat - Adelaide Bite 3 - 1  
Sydney Blue Sox - Brisbane Bandits 4 - 5  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - B. Dolan 1 - 4  
Jam. Lewis - D. Chisnall 0 - 4  
N. Aspinall - Dev. Petersen 4 - 3  
R. Cross - L. Humphries 2 - 4  
R. Joyce - J. Wade 4 - 3  
R. Searle - Michael Smith 1 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Classic Tampere 9 - 10  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pixbo Wallenstam - Lindas Hovas 6 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Laval 6 - 4  
Bridgeport - Hartford 3 - 2  
San Diego - Bakersfield 4 - 3  
Texas Stars - San Antonio 5 - 2  
Utica - Binghamton 0 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Vipiteno/Sterzing 4 - 4  
Cortina - Milano 3 - 1  
Fassa - Renon/Ritten 0 - 4  
Jesenice - Klagenfurt 2 6 - 0  
Kitzbühel - Salzburg 2 0 - 7  
Olimpija Ljubljana - Zell am See 5 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Milton Keynes 5 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poruba - Benatky nad Jizerou 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mladá Boleslav 0 - 2  
Karlovy Vary - Zlín 3 - 3  
Litvínov - Chomutov 0 - 1  
Sparta Praha - Pardubice 1 - 3  
Vítkovice - Plzen 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Aalborg 3 - 3  
Herning - Esbjerg 1 - 5  
Odense - Sönderjyske 1 - 1  
Rungsted - Rödovre 7 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - FTC 5 - 3  
KMH Budapest - Debrecen 1 - 4  
Vienna Capitals 2 - Vasas 4 - 2  
Újpest - Fehérvári Titánok 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Imatra Ketterä 3 - 3  
Jokipojat - IPK 6 - 1  
KeuPa - SaPKo 3 - 4  
Kiekko-Vantaa - TUTO 4 - 4  
RoKi - Kokkolan Hermes 2 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JYP 1 - 0  
Hämeenlinna - Vaasan Sport 4 - 4  
Jukurit - Ilves 4 - 3  
SaiPa - Lahti Pelicans 2 - 1  
Tappara - Kärpät 1 - 5  
Turku PS - Kookoo 4 - 3  
Ässät - Lukko 0 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Amiens 3 - 1  
Anglet - Mulhouse 5 - 2  
Grenoble - Gap 5 - 3  
Nice - Lyon 4 - 2  
Rouen - Bordeaux 5 - 2  
Strasbourg - Chamonix-Morzine 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Minszk 2 - 1  
CSZKA Moszkva - Barsz Kazany 4 - 2  
Dinamo Riga - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Szpartak Moszkva 3 - 1  
Slovan Bratislava - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Red Star Kunlun 5 - 0  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Moszkva 3 - 5  
Szibir Novoszibirszk - Avangard Omszk 3 - 0  
Szocsi - Jokerit 3 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Barisz Asztana 0 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - New Jersey 2 - 5  
Chicago - Minnesota 5 - 2  
Edmonton - Vancouver 2 - 4  
Las Vegas - Colorado 2 - 1  
Los Angeles - Arizona 2 - 1  
Nashville - Dallas 0 - 2  
NY Rangers - Columbus 3 - 3  
Pittsburgh - Detroit 5 - 2  
San Jose - Anaheim 4 - 2  
St. Louis - Buffalo 4 - 1  
Tampa Bay - Philadelphia 5 - 5  
Washington - Carolina 3 - 1  
Winnipeg - Calgary 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Valerenga 3 - 8  
Stavanger - Lillehammer 6 - 1  
Stjernen - Ringerike 3 - 1  
Storhamar - Frisk/Asker 5 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Lausitzer Füchse 5 - 3  
Bayreuth - Kaufbeuren 4 - 2  
Crimmitschau - Ravensburg 4 - 1  
Dresden - Bietigheim/Bissingen 2 - 5  
Freiburg - Frankfurt Löwen 4 - 6  
Heilbronn - Tölzer Löwen 2 - 1  
Kassel - Deggendorf 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Straubing 2 - 5  
Bremerhaven - Wolfsburg 8 - 1  
Ingolstadt - Düsseldorf 1 - 0  
Krefeld - Mannheim 5 - 4  
München - Eisbären Berlin 3 - 3  
Schwenningen - Köln 1 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Vienna Capitals 5 - 2  
Innsbruck - Dornbirn 5 - 1  
Klagenfurt - Villach 1 - 0  
Linz - Znojmo 2 - 6  
Salzburg - Südtirol Bolzano 4 - 2  
Jégkorong (Spengler Kupa, Cattini csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Nürnberg 6 - 2  
Jégkorong (Spengler Kupa,Torriani csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - Kalpa 0 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Langenthal 2 - 6  
GCK Lions - Chaux-de-Fonds 2 - 6  
Thurgau - Olten 5 - 2  
Visp - Kloten 2 - 4  
Zug 2 - Ajoie 6 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Tingsryd 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Örebro 3 - 3  
HV 71 - Malmö 3 - 1  
Linköping - Färjestad 5 - 4  
Lulea - Timra 1 - 1  
Rögle - Djurgarden 1 - 1  
Skelleftea - Frölunda 3 - 5  
Växjö - Mora 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - MAC 7 - 2  
Detva - Zvolen 5 - 5  
Diósgyőr - Kosice 5 - 4  
Liptovsky Mikulas - Trencin 3 - 1  
Nove Zamky - Zilina 6 - 0  
Poprad - Nitra 1 - 6  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svájc - U20Kanada (Helyszín: Kanada) 2 - 3  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Finnország - U20Kazahsztán 5 - 0  
U20Szlovákia - U20Svédország 2 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarov - Tambov 3 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Szarjarka Karaganda 0 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Mega Bemax 106 - 89  
Igokea - Cibona Zagreb 87 - 69  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Townsville 104 - 75  
Perth - Dandenong 95 - 80  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Opava 96 - 58  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Anyang 101 - 73  
Seoul Knights - Busan Sonicboom 73 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Yongin Blue Minx 73 - 80  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Buducnost Podgorica 93 - 88  
Fenerbahce - Real Madrid 65 - 63  
Gran Canaria - Zalgiris Kaunas 73 - 66  
Panathinaikosz - CSZKA Moszkva 96 - 84  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Mikawa Kariya 98 - 106  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Shenzhen 83 - 93  
Liaoning - Shanxi 112 - 102  
Zhejiang Chouzhou - Sichuan 97 - 92  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Bayi Kylins 91 - 95  
Heilongjiang Daqing - Hebei 71 - 55  
Jiangsu Phoenix - Shanxi XR 82 - 77  
Shaanxi Tianze - Sichuan Jinqiang 73 - 95  
Shanghai - Beijing Great Wall 81 - 84  
Tianjin - Liaoning 82 - 62  
Xinjiang - Fujian 91 - 74  
Zhejiang - Shandong 60 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Trefl Sopot 91 - 77  
Szczecin - Asseco Gdynia 94 - 105  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Portland 102 - 102, h.u. 109 - 110  
Houston - Boston 127 - 113  
Milwaukee - New York 112 - 96  
Sacramento - LA Lakers 117 - 116  
Utah - Philadelphia 97 - 114  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrara - Roseto 59 - 89  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azimut Bergamo - Casale Monferrato 99 - 85  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Oviedo 85 - 69  
Caceres - Melilla 60 - 71  
Leyma Coruna - Lleida 73 - 61  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sant Adria - Univ. Ferrol 68 - 64  
Valencia - Ensino Lugo 72 - 56  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Afyon Bld. Spor 84 - 94  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Issy Paris 23 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gijon - Rocasa Gran Canaria 22 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Malmö 19 - 31  
Alingsas - Hammarby 32 - 20  
Guif - Redbergslids 23 - 27  
IFK Ystad - Kristianstad 23 - 29  
Lugi - Sävehof 32 - 28  
Önnereds - Ystad IF 17 - 34  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Románia 26 - 27  
Lengyelország - Japán 25 - 25  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain Defla - MC Oran 1 - 2  
Ain M'Lila - JSM Bejaia 1 - 1  
Bordj Bou Arreridj - WA Tlemcen 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Wellington Phoenix 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Perth Glory 2 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Bani Yas 0 - 1  
Al-Nasr (UAE) - Al-Wasl 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Petrojet 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - Real Kashmir 1 - 1  
NEROCA - Mohun Bagan 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Sektzia Nes Tziona 3 - 1  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Nazareth Illit 0 - 1  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Acre 0 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Petah Tikva 2 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Iksal 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Benfica 1 - 1  
Rio Ave - Pacos Ferreira 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Braga 0 - 4  
Tondela - Nacional Madeira 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Nassr 0 - 0  
Al-Hazm - Al-Shabab (KSA) 1 - 3  
Al-Wehda - Al-Ahli (KSA) 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Kuvait 0 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Exeter 31 - 28  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Ulster 21 - 12  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Seoul Woori 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Bydgoszcz 3 - 0  
Olsztyn - GKS Katowice 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Eczacibasi Istanbul 0 - 3  
Tenisz (Abu Dhabi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeon Chung - D. Thiem 2 - 0  
K. Khachanov - N. Djokovic 0 - 2  
R. Nadal - K. Anderson 1 - 2  
Tenisz (Auckland-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Claire Liu - A. Zaja 2 - 0  
E. Perez - A. Guarachi Mathison 2 - 0  
E. Ventura - I. Swiatek 0 - 2  
K. Kucova - B.V. Andreescu 0 - 2  
L. Siegemund - S. Santamaria 2 - 0  
V. Flink - J. Fourlis 0 - 2  
Tenisz (Brisbane-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - Kat. Kozlova 0 - 2  
A. Krunic - C. McHale 0 - 2  
A. Petkovic - S. Zhuk 2 - 1  
B. Pera - M. Frech 0 - 2  
D. Aiava - V. King 2 - 0  
D. Yastremska - V. Lepchenko 2 - 1  
H. Dart - C. Dolehide 2 - 0  
K. Nara - M. Minella 1 - 2  
L. Cabrera - K. Muchova 0 - 2  
L. Hradecka - O. Danilovic 2 - 0  
M. Bouzkova - C. Perrin 2 - 0  
M. Kostyuk - H. Watson 2 - 1  
N. Bains - V. Golubic 0 - 2  
N. Gibbs - A. Potapova 1 - 2  
V. Tomova - J. Brady 2 - 1  
Y. Wickmayer - Z. Hives 1 - 2  

 

2018.12.27.
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Cavalry - Auckland Tuatara 21 - 4  
Geelong-Korea - Melbourne Aces 6 - 4  
Sydney Blue Sox - Brisbane Bandits 11 - 2  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alcinas - B. van de Pas 2 - 4  
D. van den Bergh - L. Humphries 1 - 4  
Dev. Petersen - Ste. West 4 - 2  
G. Anderson - C. Dobey 4 - 3  
M. van Gerwen - Adr. Lewis 4 - 1  
Michael Smith - John Henderson 4 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Nokian KrP 4 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Sirius 4 - 5  
Växjö - Kalmarsund 7 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Syracuse 3 - 6  
Cleveland - Rochester 0 - 4  
Iowa - Rockford 4 - 0  
Milwaukee - Chicago Wolves 1 - 4  
San Jose Barracuda - Colorado Eagles 3 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 3 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Coventry 6 - 2  
Fife - Dundee 3 - 0  
Glasgow - Manchester 3 - 4  
Guildford - Milton Keynes 6 - 3  
Sheffield - Nottingham 5 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Benatky nad Jizerou 6 - 5  
Havirov - Motor Ceske Budejovice 4 - 0  
Kladno - Prostejov 7 - 3  
Litomerice - Jihlava 1 - 7  
Slavia Trebic - Slavia Praha 2 - 2  
Vsetin - Poruba 5 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Nyeman Grodno 0 - 5  
Junoszt Minszk - Dinamo Molodecsno 1 - 2  
Metallurg Zslobin - Lida 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Vityaz Podolszk 4 - 2  
Amur Habarovszk - SZKA Szentpétervár 0 - 2  
Jégkorong (Spengler Kupa, Cattini csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Davos 2 - 3  
Jégkorong (Spengler Kupa,Torriani csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Trinec 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Björklöven 1 - 1  
Vita Hasten - MODO 0 - 1  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kanada - U20Dánia 14 - 0  
U20Oroszország - U20Dánia 4 - 0  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Finnország - U20Svédország 1 - 2  
U20USA - U20Szlovákia 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Rubin Tyumeny 2 - 5  
Himik Voszkreszenszk - CSZK Szamara 1 - 3  
Zauralje Kurgan - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 5  
Zvezda Csehov - Lada Toljatti 3 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Blades - Nikko 4 - 1  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Goyang 94 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Incheon S-Birds 50 - 34  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Anadolu Efes 80 - 65  
Darussafaka - Olympiakosz 79 - 75  
Himki Moszkva - Baskonia Vitoria 77 - 85  
Maccabi TA - Olimpia Milano 94 - 92  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Aix Maurienne 77 - 62  
Denain - Quimper 78 - 88  
Gries-Oberhoffen - Vichy-Clermont 91 - 65  
Lille - Chartres 90 - 77  
Nantes - Poitiers 79 - 89  
Orleans - Blois 93 - 68  
Paris BC - Evreux 82 - 64  
Rouen - Roanne 81 - 89  
St-Chamond - Nancy 72 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Gravelines 66 - 78  
Bourg - Monaco 100 - 90  
Cholet - Chalon sur Saone 89 - 89, h.u. 98 - 94  
Le Mans - Fos-sur-Mer 108 - 84  
Le Portel - Dijon 90 - 69  
Limoges - Boulazac 89 - 84  
Pau Orthez - Nanterre 84 - 75  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Hapoel Gilboa Galil 88 - 88, h.u. 107 - 99  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Chiba 76 - 83  
Tochigi - Akita 84 - 59  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Fujian 102 - 103  
Guangdong - Beijing Dragons 129 - 101  
Guangzhou - Tianjin 144 - 104  
Nanjing Tongxi - Xinjiang 118 - 125  
Qingdao - Jiangsu Dragons 100 - 95  
Shandong - Jilin 112 - 102  
Shanghai Sharks - Zhejiang Guangsha 112 - 112, h.u. 119 - 127  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Alytaus Dzukija 89 - 79  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Alba Fehérvár 91 - 78  
Kaposvár - Kecskemét 78 - 79  
Körmend - Atomerőmű 93 - 84  
Szeged - Sopron 96 - 89  
Szolnok - Jászberény 76 - 71  
Szombathely - TF-Budapest 91 - 48  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Indiana 121 - 129  
Brooklyn - Charlotte 114 - 114, h.u. 134 - 132  
Chicago - Minnesota 94 - 119  
Dallas - New Orleans 122 - 119  
Detroit - Washington 106 - 95  
LA Clippers - Sacramento 127 - 118  
Memphis - Cleveland 95 - 87  
Miami - Toronto 104 - 106  
Orlando - Phoenix 118 - 118, h.u. 120 - 122  
San Antonio - Denver 111 - 103  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Giessen 108 - 96  
Bayreuth - Oldenburg 70 - 90  
Jena - Ludwigsburg 81 - 81, h.u. 89 - 91  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Araski AES 71 - 65  
Cadi La Seu d'Urgell - Zamarat 70 - 57  
IDK Gipuzkoa - Gernika Bizkaia 65 - 64  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Hüttenberg 26 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Magdeburg 24 - 25  
Kiel - R-N. Löwen Kronau 31 - 28  
Melsungen - Wetzlar 26 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Blomberg-Lippe 29 - 21  
Göppingen - Buxtehude 28 - 34  
Halle-Neustadt - Thüringer HC 30 - 35  
Leverkusen - Bensheim/Auerbach 30 - 23  
Oldenburg - Bad Wildungen 22 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - VästerasIrsta 23 - 23  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IRB Lakhdaria - JS Saoura 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Utd. - Brisbane Roar 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Waasland Beveren 3 - 0  
Lokeren - FC Bruges 0 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Emirates Ras Al-Khaimah 5 - 0  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Jazeera (UAE) 4 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Katamon 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Beitar Jerusalem 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Salernitana 0 - 0  
Crotone - Spezia 0 - 3  
Hellas Verona - Cittadella 4 - 0  
Padova - Benevento 0 - 1  
Palermo - Ascoli 3 - 0  
Perugia - Foggia 3 - 0  
Pescara - Venezia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzachena - Gozzano 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ternana - Teramo 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Catania 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southampton - West Ham 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Qadisiyah 2 - 0  
Al-Faisaly - Al-Fayha 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omán - India 0 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Cheonan Skywalkers 3 - 1  
Tenisz (Abu Dhabi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - K. Khachanov 0 - 2  
Hyeon Chung - K. Anderson 1 - 2  
Tenisz (Abu Dhabi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Williams - V. Williams 1 - 2  

 

2018.12.26.
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botnia Helsinki - HIFK 1 - 4  
JPS - WP-35 11 - 3  
LRK Tornio - OLS 7 - 1  
Mikkelin Kampparit - Veitera Lappeenranta 7 - 2  
Narukera Pori - Akilles Porvoo 5 - 6  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hövik - Sarpsborg 2 - 7  
Konnerud - Drammen 4 - 5  
Solberg - Mjöndalen 6 - 1  
Stabaek - Ullern 6 - 2  
Ulleval - Ready Oslo 1 - 2  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - Edsbyn 3 - 5  
Broberg/Söderhamn - Sandviken 2 - 4  
Sirius - Falu BS 9 - 5  
Tellus - Hammarby 2 - 6  
Vanersborg - Villa Lidköping 2 - 7  
Vetlanda - Frillesas 8 - 2  
Västeräs - Motala 6 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Helsingborg 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - Belleville 1 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Gherdeina/Gröden 2 - 2  
Bregenzerwald - Kitzbühel 1 - 4  
Klagenfurt 2 - Olimpija Ljubljana 2 - 3  
Lustenau - Feldkirch 2 - 3  
Milano - Cortina 2 - 6  
Renon/Ritten - Fassa 5 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Val Pusteria 1 - 3  
Zell am See - Salzburg 2 2 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Cardiff 4 - 3  
Dundee - Fife 5 - 4  
Manchester - Glasgow 3 - 5  
Milton Keynes - Guildford 0 - 1  
Nottingham - Sheffield 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Liberec 2 - 4  
Mladá Boleslav - Vítkovice 4 - 1  
Olomouc - Brno 4 - 4  
Pardubice - Litvínov 2 - 3  
Plzen - Sparta Praha 5 - 2  
Zlín - Mountfield HK 6 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Újpest 2 - 5  
Fehérvári Titánok - Dunaújváros 9 - 6  
FTC - Vienna Capitals 2 9 - 1  
Vasas - KMH Budapest 5 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Tappara 2 - 2  
Jukurit - Hämeenlinna 2 - 2  
Kookoo - SaiPa 1 - 0  
Kärpät - JYP 6 - 2  
Lahti Pelicans - HIFK 4 - 2  
Turku PS - Ässät 1 - 1  
Vaasan Sport - Lukko 2 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Strasbourg 5 - 1  
Bordeaux - Angers 4 - 4  
Chamonix-Morzine - Anglet 5 - 1  
Gap - Nice 7 - 3  
Lyon - Rouen 3 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Avangard Omszk 3 - 2  
Dinamo Riga - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 0  
Jokerit - Dinamo Moszkva 3 - 3  
Slovan Bratislava - Torp. Nyizsnyij Novgorod 4 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - Szibir Novoszibirszk 1 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Szpartak Moszkva 4 - 2  
Szocsi - Barsz Kazany 3 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Dinamo Minszk 2 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bad Nauheim 2 - 3  
Crimmitschau - Frankfurt Löwen 2 - 2  
Deggendorf - Heilbronn 7 - 5  
Dresden - Tölzer Löwen 3 - 1  
Freiburg - Bietigheim/Bissingen 2 - 4  
Kassel - Lausitzer Füchse 5 - 2  
Kaufbeuren - Ravensburg 1 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Iserlohn 3 - 2  
Eisbären Berlin - Bremerhaven 5 - 3  
Ingolstadt - München 2 - 4  
Krefeld - Augsburg 3 - 2  
Köln - Wolfsburg 0 - 3  
Mannheim - Schwenningen 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Klagenfurt 5 - 2  
Innsbruck - Salzburg 5 - 3  
Südtirol Bolzano - Dornbirn 0 - 0  
Vienna Capitals - Linz 2 - 2  
Znojmo - Fehérvár 5 - 7  
Jégkorong (Spengler Kupa, Cattini csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Kanada 1 - 2  
Jégkorong (Spengler Kupa,Torriani csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Biasca Ticino 5 - 3  
Chaux-de-Fonds - Zug 2 3 - 0  
Olten - GCK Lions 5 - 2  
Winterthur - Visp 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Oskarshamn 1 - 3  
Leksand - Almtuna 3 - 2  
Tingsryd - Pantern Malmö 1 - 4  
Västeras - AIK 2 - 2  
Västervik - Södertälje 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - HV 71 0 - 2  
Frölunda - Lulea 5 - 3  
Färjestad - Växjö 3 - 2  
Malmö - Linköping 2 - 2  
Mora - Skelleftea 3 - 1  
Timra - Brynäs 2 - 2  
Örebro - Rögle 5 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Detva 2 - 0  
MAC - Poprad 1 - 3  
Nitra - Nove Zamky 3 - 3  
Trencin - B. Bystrica 4 - 3  
Zilina - Diósgyőr 5 - 3  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Svájc 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Tambov 1 - 4  
Chengdu - Ermak Angarszk 3 - 0  
Heilongjiang - Metallurg Novokuznyeck 3 - 1  
Rjazany - Szarov 4 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Cranes - Goyang High1 1 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Adelaide 101 - 103  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Okapi Aalstar 78 - 78, h.u. 88 - 87  
Leuven - Antwerpen 63 - 90  
Limburg - Mechelen 98 - 83  
Mons - Liege 101 - 78  
Oostende - Charleroi Spirou 88 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Changwon Sakers 83 - 67  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Bucheon KEB 78 - 51  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - ASVEL Lyon-Villeurbanne 79 - 88  
Strasbourg - Reims 90 - 97  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Beer Sheva 88 - 66  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Holon 94 - 74  
Ironi Ness Ziona - Bnei Herzeliya 81 - 79  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yokohama 97 - 68  
Kyoto - Rizing Fukuoka 73 - 78  
Nagoya Dolphins - Shiga 85 - 71  
Osaka - Ryukyu Okinawa 85 - 44  
Tokyo Alvark - Tokyo Sunrockers 77 - 74  
Toyama - Mikawa Kariya 88 - 82  
Toyohashi Neophoenix - Kawasaki Brave Thunders 64 - 82  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sichuan - Shanxi 103 - 95  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Zielona Gora 93 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - LA Lakers 101 - 127  
Utah - Portland 117 - 96  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - S. Oliver Würzburg 87 - 69  
Braunschweig - Ulm 82 - 77  
Crailsheim - Mitteldeutscher 70 - 89  
Göttingen - Brose Bamberg 77 - 78  
Skyliners Frankfurt - Bremerhaven 84 - 77  
Telekom Bonn - Vechta 81 - 81, h.u. 87 - 92  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Cremona 80 - 86  
Pistoia - Trento 70 - 78  
Sassari - VL Pesaro 114 - 73  
Torino - Avellino 79 - 96  
Venezia - Trieste 75 - 83  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija Ljubljana - Krka Novo Mesto 83 - 85  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Gundogdu - Botas Adana 53 - 79  
Cukurova - Besiktas 77 - 69  
Fenerbahce - Izmit Bld. Spor 94 - 66  
Galatasaray - Mersin BB 65 - 65, h.u. 71 - 78  
Istanbul Univ. - Kayserispor 66 - 66, h.u. 70 - 72  
Ormanspor - Canik 94 - 55  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Parnu 91 - 56  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Lübeck-Schwartau 25 - 22  
Dessau-Rosslauer - Hagen 32 - 28  
Elbflorenz - Coburg 35 - 27  
Ferndorf - Grosswallstadt 26 - 35  
Hamm-Westfalen - Hamburg 34 - 29  
Lübbecke - Dormagen 33 - 29  
Nordhorn-Lingen - Emsdetten 34 - 30  
Rhein Vikings Neuss - Wilhelmshaven 35 - 34  
Rimpar - TUSEM Essen 28 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Burgdorf-Hannover 25 - 22  
Füchse Berlin - Erlangen 26 - 25  
Göppingen - Bietigheim-Metterzimmern 31 - 27  
Ludwigshafen-Friesenheim - Flensburg 18 - 30  
Minden - Lemgo 27 - 30  
Stuttgart - Gummersbach 31 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Nellingen 46 - 19  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Kubany Krasznodar 31 - 28  
Lada Toljatti - Zvezda Zvenyigorod 36 - 34  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - HIF Karlskrona 32 - 21  
Hammarby - Guif 20 - 23  
Kristianstad - Lugi 37 - 29  
Malmö - Ystad IF 29 - 23  
Redbergslids - IFK Ystad 28 - 26  
Skövde - AIK 34 - 25  
Sävehof - Önnereds 25 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Lugi 24 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Shrewsbury 2 - 1  
Barnsley - Peterborough 2 - 0  
Burton - Wycombe 3 - 1  
Coventry - Charlton 2 - 1  
Fleetwood - Doncaster 3 - 0  
Gillingham - Portsmouth 2 - 0  
Oxford Utd. - Southend 0 - 1  
Rochdale - Blackpool 2 - 1  
Scunthorpe - Luton 0 - 2  
Sunderland - Bradford 1 - 0  
Walsall - Bristol Rovers 1 - 3  
Wimbledon - Plymouth 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Crawley 2 - 1  
Carlisle - Oldham 6 - 0  
Cheltenham - Milton Keynes Dons 3 - 1  
Colchester - Stevenage 1 - 2  
Crewe - Lincoln 2 - 1  
Exeter - Yeovil 2 - 1  
Mansfield - Bury 2 - 1  
Newport - Forest Green 1 - 4  
Northampton - Swindon 1 - 1  
Notts County - Macclesfield 1 - 2  
Port Vale - Grimsby 0 - 1  
Tranmere - Morecambe 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Stoke 2 - 0  
Bolton - Rotherham 2 - 1  
Bristol City - Brentford 1 - 1  
Leeds - Blackburn 3 - 2  
Middlesbrough - Sheffield Wed. 0 - 1  
Millwall - Reading 1 - 0  
Norwich - Nottingham 3 - 3  
Preston - Hull City 1 - 2  
QPR - Ipswich 3 - 0  
Sheffield Utd. - Derby County 3 - 1  
Swansea - Aston Villa 0 - 1  
West Bromwich - Wigan 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Fylde 1 - 1  
Boreham - Barnet 1 - 0  
Chesterfield - Solihull Moors 0 - 4  
Dag & Red - Leyton 2 - 1  
Dover - Maidstone Utd. 3 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Braintree 4 - 2  
Gateshead - Hartlepool 2 - 1  
Harrogate Town - Halifax 1 - 2  
Havant & Waterlooville - Eastleigh 2 - 2  
Maidenhead Utd. - Aldershot 4 - 3  
Sutton Utd. - Bromley 1 - 0  
Wrexham - Salford City 5 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Western Sydney Wanderers 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Mouscron-Peruwelz 2 - 1  
Cercle Bruges - Eupen 0 - 1  
Charleroi - Standard Liege 0 - 1  
Genk - Gent 3 - 1  
Kortrijk - Zulte Waregem 4 - 2  
Oostende - St. Truiden 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gouna - Wadi Degla 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi Haifa 0 - 1  
Hapoel Haifa - Hapoel TA 1 - 1  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Raanana 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Safi - Ittihad Tanger 1 - 0  
RSB Berkane - Difaa El Jadidi 1 - 1  
Wydad Casablanca - Hassania Agadir 2 - 1  
Youssoufia Berrechid - Raja Casablanca 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Juventus 2 - 2  
Bologna - Lazio 0 - 2  
Cagliari - Genoa 1 - 0  
Fiorentina - Parma 0 - 1  
Frosinone - Milan 0 - 0  
Internazionale - Napoli 1 - 0  
Roma - Sassuolo 3 - 1  
Sampdoria - Chievo 2 - 0  
SPAL Ferrara - Udinese 0 - 0  
Torino - Empoli 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Cremonese 3 - 2  
Carpi - Livorno 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - Alessandria 1 - 2  
Arezzo - Pistoiese 2 - 1  
Carrarese - Entella 0 - 2  
Novara - Pisa 2 - 2  
Piacenza - Robur Siena 0 - 1  
Pontedera - Lucchese 3 - 3  
Pro Patria - Cuneo 2 - 0  
Vercelli - Olbia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imolese - Ravenna 2 - 2  
Monza - Südtirol 1 - 1  
Pesaro - Giana Erminio 1 - 1  
Pordenone - Feralpisalo 2 - 2  
Renate - Rimini 1 - 0  
Sambenedettese - Fermana 2 - 0  
Triestina - Fano 0 - 1  
Vicenza - Albinoleffe 1 - 1  
Virtus Verona - Gubbio 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Sicula Leonzio 1 - 1  
Cavese - Bisceglie 2 - 0  
Matera - Reggina 0 - 6  
Siracusa - Monopoli 1 - 1  
Trapani - Catanzaro 2 - 1  
Vibonese - Potenza 1 - 0  
Virtus Francavilla - Juve Stabia 1 - 1  
Viterbese - Paganese 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Arsenal 1 - 1  
Burnley - Everton 1 - 5  
Crystal Palace - Cardiff 0 - 0  
Fulham - Wolverhampton 1 - 1  
Leicester - Manchester City 2 - 1  
Liverpool - Newcastle 4 - 0  
Manchester Utd. - Huddersfield 3 - 1  
Tottenham - Bournemouth 5 - 0  
Watford - Chelsea 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Celtic 3 - 4  
Dundee - Livingston 0 - 0  
Hearts - Hamilton 2 - 0  
Motherwell - Kilmarnock 0 - 1  
Rangers - Hibernian 1 - 1  
St. Mirren - St. Johnstone 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Newtown 0 - 2  
Bala Town - Connah's Quay 2 - 1  
Barry Town - Cardiff Met Univ. 2 - 1  
Caernarfon - Llandudno FC    
Llanelli - Carmarthen 1 - 1  
TNS - Cefn Druids 7 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Limavady Utd. 3 - 1  
Dergview - Ballinamallard Utd. 1 - 2  
Portadown - Loughgall 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Coleraine 3 - 3  
Cliftonville - Crusaders 1 - 5  
Dungannon - Glenavon 1 - 1  
Institute - Ards 1 - 0  
Linfield - Glentoran 4 - 0  
Warrenpoint - Newry City 2 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Seoul Caltex 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Beijing 1 - 3  
Shanghai - Shandong 3 - 1  
Sichuan - Henan 3 - 2  
Zhejiang - Jiangsu 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Stuttgart 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Modena 2 - 3  
Castellana Grotte - Vibo Valentia 2 - 3  
Cucine Lube Civitanova - Padova 3 - 0  
Latina - Perugia 0 - 3  
Revivre Milano - Ravenna 3 - 2  
Siena - Trentino 1 - 3  
Verona - Monza 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Filottrano 3 - 1  
Casalmaggiore - Busto Arsizio 3 - 1  
Chieri - Club Italia Roma 3 - 2  
Conegliano - Brescia 2 - 3  
San Bernardo Cuneo - Novara 3 - 2  
Scandicci - Bergamo 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Fakel Novij Urengoj 3 - 2  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Dinamo-LO 0 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Lokomotív Novoszibirszk 3 - 0  
Ural Ufa - Zenit Szentpétervár 0 - 3  
Zenit Kazany - Jugra Szurgut 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Proton Szaratov 3 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Mincsanka Minszk 3 - 0  
Leningradka Szentpétervár - Lokomotív Kalinyingrád 1 - 3  
Metar Cseljabinszk - Dinamo Krasznodar 1 - 3  
Szahalin - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Uralocska Jekatyerinburg 1 - 3  
 

 

2018.12.25.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oakland - Denver 27 - 14  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Dinamo Kazany 5 - 6  
Kuzbassz Kemerovo - SZKA Nyeftjanyik 0 - 2  
Rogyina Kirov - Sztroitel Sziktivkar 1 - 4  
Start Nyizsnyij Novgorod - Zorkij Krasznogorszk 4 - 2  
Szibszelmas Novoszibirszk - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 4  
Ural Trubnyik - Bajkal Irkutszk 3 - 2  
Volga Uljanovszk - Vodnyik Arhangelszk 2 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Vityaz Podolszk 2 - 1  
Red Star Kunlun - SZKA Szentpétervár 3 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - SZKA-Neva 2 - 5  
Gornyak Ucsali - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 5  
Himik Voszkreszenszk - Lada Toljatti 2 - 1  
Izssztal Izsevszk - Torosz Nyeftekamszk 3 - 3  
Juzsnij Ural Orszk - Rubin Tyumeny 2 - 2  
Molot Perm - Nyeftyanyik Almetyevszk 3 - 0  
Zauralje Kurgan - Dinamo Szentpétervár 6 - 2  
Zvezda Csehov - CSZK Szamara 5 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Cranes - Goyang High1 1 - 3  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Busan Sonicboom 110 - 83  
Seoul Knights - Seoul Thunders 93 - 106  
Wonju Dongbu - Jeonju KCC Egis 71 - 71, h.u. 84 - 81  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Zhejiang Chouzhou 95 - 84  
Guangdong - Beijing Ducks 96 - 87  
Guangzhou - Shenzhen 113 - 121  
Jiangsu Dragons - Xinjiang 99 - 101  
Qingdao - Nanjing Tongxi 121 - 115  
Shandong - Liaoning 84 - 102  
Shanghai Sharks - Bayi Rockets 103 - 82  
Tianjin - Jilin 110 - 105  
Zhejiang Guangsha - Fujian 121 - 116  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Liaoning 70 - 66  
Hebei - Wuhan Shengfan 75 - 63  
Heilongjiang Daqing - Tianjin 74 - 54  
Henan Elephants - Zhejiang 82 - 62  
Shaanxi Tianze - Fujian 87 - 79  
Shandong - Guangdong 63 - 75  
Shanghai - Shanxi XR 79 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 108 - 108, h.u. 121 - 114  
Houston - Oklahoma City 113 - 109  
New York - Milwaukee 95 - 109  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Brescia 87 - 75  
Varese - Cantu 89 - 71  
Virtus Bologna - Reggio Emilia 81 - 69  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Marmorek 5 - 1  
Hapoel Iksal - Hapoel Ashkelon 2 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Afula 1 - 1  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Ramat Hasharon 0 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Ramat Gan 1 - 1  
Sektzia Nes Tziona - Maccabi Ahi Nazareth 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Netanya 0 - 2  
Maccabi Petah Tikva - Bnei Yehuda TA 1 - 1  
Maccabi TA - Hapoel Beer Sheva 3 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Raed - Al-Taawon 2 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Incheon Air Jumbos 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Gimcheon Expressway 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Bayi 0 - 3  
Henan - Sichuan 3 - 2  
Zhejiang - Yunnan 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Shangdong 3 - 2  
Guangdong - Shanghai 1 - 3  
Jiangsu - Tianjin 3 - 0  
Liaoning - Fujian 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Nova Novokujbisevszk 3 - 0  
Jaroszlavl - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Besiktas 3 - 2  
Beylikduzu Ihtisas - Nilufer Bld. Spor 1 - 3  
Eczacibasi Istanbul - Aydin Bld. Spor 3 - 1  
THY Istanbul - Galatasaray 0 - 3  

 

2018.12.24.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Kansas City 38 - 31  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szibir Novoszibirszk 3 - 1  
Barisz Asztana - Admiral Vlagyivosztok 4 - 3  
CSZKA Moszkva - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 3  
Dinamo Minszk - Barsz Kazany 3 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 3  
Szocsi - Torp. Nyizsnyij Novgorod 5 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Florida 3 - 6  
Dallas - NY Islanders 1 - 3  
Las Vegas - Los Angeles 3 - 3  
NY Rangers - Philadelphia 2 - 2  
San Jose - Arizona 3 - 3  
Toronto - Detroit 4 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Szarov 6 - 2  
Chengdu - Metallurg Novokuznyeck 4 - 2  
Heilongjiang - Ermak Angarszk 2 - 5  
Rjazany - Tambov 3 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Buducnost Podgorica 69 - 64  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Cheongju Stars 48 - 61  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sichuan Jinqiang - Jiangsu Phoenix 66 - 58  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Charlotte 119 - 103  
Brooklyn - Phoenix 111 - 103  
Cleveland - Chicago 92 - 112  
Golden State - LA Clippers 129 - 127  
LA Lakers - Memphis 99 - 107  
Oklahoma City - Minnesota 112 - 114  
Orlando - Miami 91 - 115  
Portland - Dallas 107 - 107, h.u. 121 - 118  
Sacramento - New Orleans 122 - 117  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Sakaryaspor 82 - 57  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Zenit Szentpétervár 90 - 67  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Kubany Krasznodar 30 - 40  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Lod 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapide Oued Zem - FAR Rabat 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Giresunspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Konyaspor 0 - 0  
Antalyaspor - Fenerbahce 0 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Ansan Rush&Cash 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Daejeon KGC 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canakkale Bld. Spor - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Fenerbahce - Halkbank Ankara 3 - 0
Címkék: eredmények, tippmix,