Tippmix eredmények - 2018. december 17-23.

2018-12-17
Tippmix eredmények - 2018. december 17-23.
2018.12.25.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oakland - Denver 27 - 14  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Busan Sonicboom    
Wonju Dongbu - Jeonju KCC Egis  

 

2018.12.24.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Kansas City 38 - 31  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szibir Novoszibirszk 3 - 1  
Barisz Asztana - Admiral Vlagyivosztok 4 - 3  
CSZKA Moszkva - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 3  
Dinamo Minszk - Barsz Kazany 3 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 3  
Szocsi - Torp. Nyizsnyij Novgorod 5 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Florida 3 - 6  
Dallas - NY Islanders 1 - 3  
Las Vegas - Los Angeles 3 - 3  
NY Rangers - Philadelphia 2 - 2  
San Jose - Arizona 3 - 3  
Toronto - Detroit 4 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Szarov 6 - 2  
Chengdu - Metallurg Novokuznyeck 4 - 2  
Heilongjiang - Ermak Angarszk 2 - 5  
Rjazany - Tambov 3 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Buducnost Podgorica 69 - 64  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Cheongju Stars 48 - 61  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sichuan Jinqiang - Jiangsu Phoenix 66 - 58  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Charlotte 119 - 103  
Brooklyn - Phoenix 111 - 103  
Cleveland - Chicago 92 - 112  
Golden State - LA Clippers 129 - 127  
LA Lakers - Memphis 99 - 107  
Oklahoma City - Minnesota 112 - 114  
Orlando - Miami 91 - 115  
Portland - Dallas 107 - 107, h.u. 121 - 118  
Sacramento - New Orleans 122 - 117  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Sakaryaspor 82 - 57  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Zenit Szentpétervár 90 - 67  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Kubany Krasznodar 30 - 40  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Lod 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapide Oued Zem - FAR Rabat 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Giresunspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Konyaspor 0 - 0  
Antalyaspor - Fenerbahce 0 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Ansan Rush&Cash 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Daejeon KGC 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canakkale Bld. Spor - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Fenerbahce - Halkbank Ankara 3 - 0

 

2018.12.23.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Rams 9 - 31  
Carolina - Atlanta 10 - 24  
Cleveland - Cincinnati 26 - 18  
Dallas - Tampa Bay 27 - 20  
Detroit - Minnesota 9 - 27  
Indianapolis - NY Giants 28 - 27  
LA Chargers - Baltimore 10 - 22  
Miami - Jacksonville 7 - 17  
New England - Buffalo 24 - 12  
New Orleans - Pittsburgh 31 - 28  
NY Jets - Green Bay 38 - 38  
Philadelphia - Houston 32 - 30  
San Francisco - Chicago 9 - 14  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Heat - Sydney Blue Sox 4 - 6  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - D. Labanauskas 4 - 0  
B. Dolan - Mer. King 4 - 2  
J. Wade - Kee. Brown 4 - 3  
N. Aspinall - K. Anderson 4 - 1  
R. Cross - C. Reyes 4 - 0  
V. van der Voort - C. Dobey 3 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten-Bülach - Chur 6 - 10  
Malans - Zug 14 - 6  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Benfica 0 - 7  
Viseu - Modicus Sandim 3 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Bridgeport 3 - 1  
Cleveland - Belleville 3 - 2  
Colorado Eagles - Bakersfield 2 - 2  
Hershey - Lehigh Valley 1 - 6  
Iowa - Stockton 1 - 5  
Ontario Reign - San Diego 6 - 6  
San Antonio - Texas Stars 1 - 1  
San Jose Barracuda - Tucson 3 - 4  
Springfield - Providence 4 - 5  
Syracuse - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 3  
Utica - Binghamton 3 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Milton Keynes 4 - 4  
Dundee - Nottingham 0 - 3  
Glasgow - Sheffield 6 - 3  
Guildford - Cardiff 2 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - FTC 1 - 6  
KMH Budapest - Dunaújváros 1 - 7  
Vienna Capitals 2 - Debrecen 0 - 6  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Lyon 2 - 1  
Anglet - Grenoble 1 - 5  
Chamonix-Morzine - Amiens 4 - 5  
Rouen - Gap 5 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Traktor Cseljabinszk 3 - 2  
Red Star Kunlun - Vityaz Podolszk 1 - 3  
Slovan Bratislava - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 6 - 4  
Buffalo - Anaheim 3 - 0  
Carolina - Boston 5 - 3  
Carolina - Pittsburgh 0 - 3  
Edmonton - Tampa Bay 3 - 6  
Minnesota - Dallas 1 - 1  
New Jersey - Columbus 0 - 3  
Ottawa - Washington 0 - 4  
Toronto - NY Rangers 5 - 3  
Vancouver - Winnipeg 0 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Dresden 6 - 2  
Bietigheim/Bissingen - Kaufbeuren 3 - 5  
Frankfurt Löwen - Kassel 1 - 2  
Heilbronn - Bayreuth 6 - 1  
Lausitzer Füchse - Deggendorf 4 - 1  
Ravensburg - Freiburg 3 - 0  
Tölzer Löwen - Crimmitschau 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Ingolstadt 6 - 3  
Bremerhaven - München 3 - 3  
Düsseldorf - Eisbären Berlin 4 - 4  
Köln - Krefeld 3 - 0  
Mannheim - Nürnberg 4 - 3  
Schwenningen - Iserlohn 4 - 3  
Wolfsburg - Straubing 6 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Villach 3 - 1  
Klagenfurt - Vienna Capitals 1 - 2  
Linz - Graz 4 - 4  
Salzburg - Znojmo 2 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Thurgau 1 - 3  
Kloten - Ajoie 5 - 3  
Langenthal - GCK Lions 4 - 4  
Olten - Visp 4 - 4  
Zug 2 - Winterthur 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lausanne 3 - 0  
Davos - Ambri 2 - 2  
Lugano - Biel 5 - 5  
Zürich Lions - Fribourg 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Zilina 4 - 3  
Diósgyőr - Nitra 2 - 0  
Liptovsky Mikulas - B. Bystrica 3 - 4  
Nove Zamky - MAC 3 - 1  
Poprad - Trencin 1 - 5  
Zvolen - Kosice 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Dinamo Szentpétervár 2 - 3  
Gornyak Ucsali - Rubin Tyumeny 4 - 2  
Heilongjiang - Szokol Krasznojarszk 2 - 2  
Himik Voszkreszenszk - Dizel Penza 3 - 4  
Izssztal Izsevszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 0 - 6  
Juzsnij Ural Orszk - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 1  
Molot Perm - Torosz Nyeftekamszk 1 - 2  
Szarjarka Karaganda - CSZK Szamara 5 - 0  
Torpedo Kamenogorszk - Lada Toljatti 3 - 5  
Zauralje Kurgan - SZKA-Neva 2 - 7  
Zvezda Csehov - Barsz Kazany B 2 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Daemyung 0 - 2  
Oji Eagles - Goyang High1 0 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Olimpija Ljubljana 80 - 75  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Perth 81 - 77  
Sydney Kings - Melbourne Utd. 70 - 75  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Dandenong 79 - 55  
Perth - Sydney Flames 88 - 84  
Townsville - Canberra Capitals 55 - 81  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Seoul Knights 87 - 65  
Goyang - Anyang 96 - 86  
Jeonju KCC Egis - Seoul Thunders 83 - 83, h.u. 100 - 92  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Yongin Blue Minx 73 - 69  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Paris BC 71 - 82  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Strasbourg 83 - 79  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Periszteri 92 - 69  
Panathinaikosz - AEK Athén 111 - 79  
Panioniosz - PAOK 69 - 73  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Chiba 65 - 85  
Mikawa Kariya - Albirex Niigata 86 - 73  
Osaka - Tochigi 76 - 73  
Rizing Fukuoka - Hokkaido 79 - 57  
Ryukyu Okinawa - Tokyo Sunrockers 71 - 59  
Shiga - Kyoto 68 - 71  
Toyohashi Neophoenix - Toyama 78 - 83  
Yokohama - Tokyo Alvark 68 - 89  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Shanghai Sharks 106 - 95  
Guangdong - Shenzhen 102 - 87  
Jilin - Guangzhou 121 - 95  
Qingdao - Xinjiang 106 - 132  
Sichuan - Zhejiang Chouzhou 97 - 80  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanxi XR - Liaoning 43 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Rosa Radom 82 - 74  
Spojnia Stargard - Gliwice 78 - 78, h.u. 89 - 83  
Trefl Sopot - Start Lublin 77 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Rytas Vilnius 73 - 95  
Neptunas Klaipeda - Siauliai 80 - 76  
Zalgiris Kaunas - Juventus Utena 72 - 69  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Szombathely 73 - 67  
ZTE - Alba Fehérvár 89 - 83  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Atlanta 95 - 98  
Golden State - Dallas 120 - 116  
Houston - San Antonio 108 - 101  
Indiana - Washington 105 - 89  
Miami - Milwaukee 94 - 87  
Philadelphia - Toronto 126 - 101  
Utah - Oklahoma City 106 - 107  
Washington - Phoenix 109 - 109, h.u. 149 - 146  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Nürnberg 75 - 69  
Schalke - Heidelberg 54 - 69  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin 70 - 78  
Jena - Telekom Bonn 86 - 89  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Ferrara 89 - 93  
Cagliari - Jesi 89 - 85  
Fortitudo Bologna - Forli 88 - 88, h.u. 97 - 95  
GSA Udine - Bakery Piacenza 92 - 77  
Imola - Cento 69 - 81  
Mantova - Montegranaro 65 - 70  
Verona - Roseto 81 - 81, h.u. 105 - 97  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cassino - Axpo Legnano 70 - 83  
Latina - Biella 80 - 80, h.u. 90 - 85  
Rieti - Scafati 74 - 68  
Siena - Azimut Bergamo 66 - 88  
Tortona - Capo D'Orlando 73 - 77  
Trapani - Agrigento 90 - 70  
Virtus Roma - Treviglio 89 - 70  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Sassari 86 - 78  
Cantu - Venezia 71 - 93  
Olimpia Milano - Varese 72 - 67  
Reggio Emilia - Trieste 71 - 84  
Torino - Pistoia 86 - 80  
VL Pesaro - Trento 65 - 77  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Valencia 79 - 83  
Joventut Badalona - Iberostar Tenerife 84 - 64  
Obradoiro Monbus - Manresa 90 - 97  
Real Madrid - Murcia 80 - 74  
Unicaja Malaga - Baskonia Vitoria 64 - 81  
Zaragoza - Gran Canaria 71 - 69  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Dynamic Belgrád 88 - 82  
Mladost Zemun - Zlatibor Cajetina 83 - 91  
Vojvodina - Novi Pazar 72 - 96  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Türk Telekom 77 - 79  
Galatasaray - Fenerbahce 84 - 74  
Tofas Bursa - Anadolu Efes 81 - 93  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Galatasaray 85 - 70  
Besiktas - Fenerbahce 61 - 77  
Istanbul Univ. - Kircicegi Bodrum 75 - 61  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Avtodor Szaratov 78 - 78, h.u. 100 - 83  
Nyizsnyij Novgorod - Parma Permszkij Kraj 74 - 74, h.u. 100 - 98  
UNIKSZ Kazany - Tsmoki-Minszk 88 - 69  
VEF Riga - CSZKA Moszkva 80 - 107  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekabpils - Valga 61 - 79  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edessza - Diomidisz Argosz 29 - 21  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Coburg 25 - 28  
Hamburg - TUSEM Essen 33 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Göppingen 29 - 30  
Lemgo - Bergischer HC 22 - 22  
Magdeburg - Füchse Berlin 25 - 27  
Wetzlar - DHfK Leipzig 23 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - Csehovszkije Medvegyi 25 - 25  
SZKIF Krasznodar - Dinamo-Viktor Sztavropol 25 - 23  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Ribnica 29 - 23  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (SUD) - Club Africain 1 - 0  
Bantu - Vita Club 1 - 1  
Ittihad Tanger - JS Saoura 1 - 0  
Jimma Aba Jifar - Al-Ahly (EGY) 1 - 0  
Mimosas Abidjan - Stade Malien de Bamako 1 - 0  
Simba - Nkana 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Leeds 2 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Newcastle Jets 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Saint-Gilloise 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Genk 0 - 2  
FC Bruges - Antwerpen 5 - 1  
Zulte Waregem - Charleroi 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Wolfsburg 2 - 3  
Hoffenheim - Mainz 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Dynamo Dresden 1 - 3  
Erzgebirge Aue - Union Berlin 3 - 0  
Holstein Kiel - Hamburg 3 - 1  
Paderborn - Darmstadt 6 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sonnenhof Grossaspach - Jena 0 - 0  
Unterhaching - Uerdingen 4 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 3  
Alki Oroklini - Doxa Katokopia 2 - 1  
Paralimni - Omonia Nicosia 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Highlands Park - Supersport Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - Nogoom El Mostakbal 2 - 1  
Haras El Hodood - El Entag El Harby 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Amiens 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Levadiakosz    
Lamia - Apollon Szmirnisz    
Olympiakosz - Larissza    
PAOK - Giannina    
Xanthi - Arisz    
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maastricht - Cambuur 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Feyenoord 2 - 2  
De Graafschap - Vitesse 2 - 2  
Emmen - Willem II 0 - 2  
Utrecht - Ajax 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mohun Bagan - Shilong Lajong 2 - 0  
NEROCA - Minerva Punjab 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Hapoel TA 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - Olympique de Khouribga 2 - 1  
Youssoufia Berrechid - Kawkab Marrakesh 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Crotone 3 - 0  
Cittadella - Perugia 2 - 2  
Lecce - Padova 3 - 2  
Salernitana - Foggia 1 - 0  
Spezia - Palermo 1 - 1  
Venezia - Cosenza 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Pontedera 1 - 1  
Cuneo - Carrarese 2 - 0  
Entella - U23Juventus 1 - 0  
Gozzano - Arezzo 0 - 1  
Lucchese - Albissola 2 - 2  
Olbia - Piacenza 0 - 1  
Pisa - Pro Patria 0 - 2  
Pistoiese - Arzachena 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Virtus Francavilla 0 - 0  
Catania - Cavese 5 - 0  
Catanzaro - Siracusa 3 - 1  
Juve Stabia - Matera 4 - 0  
Monopoli - Rieti 1 - 0  
Paganese - Trapani 1 - 3  
Potenza - Casertana 1 - 0  
Reggina - Vibonese 2 - 0  
Rende - Viterbese 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leixoes - Cova Piedade 1 - 2  
Mafra - Académica 2 - 3  
Penafiel - Farense 2 - 3  
Viseu - Pacos Ferreira 0 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Braga 6 - 2  
Guimaraes - Sporting CP 1 - 0  
Nacional Madeira - Chaves 2 - 0  
Porto - Rio Ave 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Tottenham 2 - 6  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - Rangers 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Majadahonda 1 - 0  
Alcorcon - Numancia 1 - 1  
Reus - Osasuna 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Sevilla 1 - 1  
Rayo Vallecano - Levante 2 - 1  
Valencia - Huesca 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla - Betis 2 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Genclerbirligi 2 - 3  
Eskisehirspor - Boluspor 1 - 1  
Hatayspor - Balikesirspor 3 - 0  
Osmanlispor - Adanaspor 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Yeni Malatyaspor 1 - 1  
Erzurum Bld. Spor - Kayserispor 1 - 1  
Galatasaray - Sivasspor 4 - 2  
Trabzonspor - Rizespor 4 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Bath 14 - 24  
Newcastle - Gloucester 17 - 20  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Bordeaux 13 - 32  
Clermont - Toulouse 20 - 20  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zebre - Benetton Treviso 8 - 10  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesi SP - Sada Cruzeiro 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Seoul Woori 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Seoul Caltex 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Shandong 3 - 1  
Jiangsu - Henan 3 - 0  
Shanghai - Sichuan 3 - 0  
Zhejiang - Bayi 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - MKS Kalisz 3 - 0  
Chemik Police - LKS Lodz 3 - 0  
Röplabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Újpest 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Lüneburg 3 - 2  
United Rhein-Main - Haching 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Argos Sora 1 - 3  
Latina - Padova 3 - 1  
Modena - Verona 3 - 1  
Monza - Trentino 2 - 3  
Perugia - Revivre Milano 3 - 0  
Ravenna - Siena 3 - 2  
Vibo Valentia - Cucine Lube Civitanova 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Novara 2 - 3  
Club Italia Roma - Casalmaggiore 1 - 3  
Conegliano - San Bernardo Cuneo 3 - 0  
Filottrano - Monza 0 - 3  
Scandicci - Bisonte Firenze 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Novoszibirszk - Zenit Szentpétervár 3 - 1  
Zenit Kazany - Nova Novokujbisevszk 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Leningradka Szentpétervár 3 - 0  
Mincsanka Minszk - Dinamo Krasznodar 0 - 3  
Szahalin - Dinamo Kazany 0 - 3  
Sílövészet (12,5 km, női, Nove Mesto)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, női, Nove Mesto 2018    
12,5 km, női, Nove Mesto 2018 - Top 3    
A. Chevalier - L. Haecki 1 - 0  
E. Yurlova-Percht - F. Hildebrand 1 - 0  
F. Preuss - I. Kryuko 1 - 0  
K. Mäkäräinen - A. Kuzmina 0 - 1  
L. Dahlmeier - D. Wierer    
M. Olsbu Roeiseland - H. Öberg 0 - 1  
P. Fialkova - L. Vittozzi 1 - 0  
Sílövészet (15 km, Nove Mesto)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Nove Mesto 2018    
15 km, Nove Mesto 2018 - Top 3    
A. Loginov - A. Guigonnat 1 - 0  
B. Doll - J. Eberhard 1 - 0  
J. Fak - A. Peiffer 0 - 1  
L. Hofer - E.O. Bjöntegaard 0 - 1  
M. Fourcade - J.T. Bö 0 - 1  
S. Desthieux - T. Bö 1 - 0  
S. Samuelsson - H. L'Abeé-Lund 0 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jermall Charlo - M. Korobov 1 - 0  
Jermell Charlo - T. Harrison 0 - 1  

 

 

2018.12.22.
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Courchevel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Costazza - C. Geiger 1 - 0  
E. Mielzynski - E. Alphand    
F. Hansdötter - B. Schild 1 - 0  
K. Truppe - I. Curtoni 1 - 0  
M. Skjöld - A. Baud-Mugnier 0 - 1  
Műlesiklás, női, Courchevel 2018    
Műlesiklás, női, Courchevel 2018 - Top 3    
P. Vlhova - W. Holdener 1 - 0  
Alpesi sí (Műlesiklás,Madonna diCampiglio)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Noel - L. Meillard 0 - 1  
D. Ryding - J. Lizeroux 1 - 0  
H. Kristoffersen - A. Myhrer 1 - 0  
M. Feller - R. Zenhausern 0 - 1  
Mi. Matt - F. Neureuther 1 - 0  
Műlesiklás, Madonna di Campiglio 2018    
Műlesiklás, Madonna di Campiglio 2018 - Top 3    
S. Foss-Solevaag - A. Pinturault 0 - 1  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tennessee - Washington 25 - 16  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akilles Porvoo - JPS 2 - 4  
HIFK - WP-35 4 - 3  
Narukera Pori - Mikkelin Kampparit 4 - 8  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 6  
Murman Murmanszk - Dinamo Moszkva 2 - 5  
Rogyina Kirov - Vodnyik Arhangelszk 5 - 5  
Start Nyizsnyij Novgorod - Sztroitel Sziktivkar 4 - 3  
Szibszelmas Novoszibirszk - Bajkal Irkutszk 6 - 6  
Ural Trubnyik - SZKA Nyeftjanyik 3 - 10  
Volga Uljanovszk - Zorkij Krasznogorszk 7 - 2  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Cavalry - Geelong-Korea 6 - 0  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - K. Huybrechts 4 - 0  
D. Gurney - Jam. Lewis 3 - 4  
G. Anderson - J. Wattimena 4 - 3  
M. van Gerwen - M. Hopp 4 - 1  
R. Joyce - A. Norris 4 - 3  
R. Searle - W. O'Connor 4 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno Bulldogs - Otrokovice 2 - 6  
Chodov - Ostrava 8 - 3  
Vitkovice - Ceska Lipa 16 - 7  
Znojmo - SK Vinohrady 4 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Thun 3 - 3  
Rychenberg Winterthur - Grasshoppers 2 - 7  
Uster - Langnau 8 - 3  
Wiler-Ersigen - St. Gallen 3 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Electrico FC - Quinta dos Lombos 1 - 2  
Fundao - Burinhosa 2 - 0  
Leoes Porto Salvo - Braga 1 - 2  
Rio Ave - Belenenses 3 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Parrulo Ferrol 4 - 1  
Jaen - Antequera 4 - 0  
Murcia - Santa Coloma 3 - 2  
Peniscola - Magna Gurpea 1 - 3  
Ribera Navarra - Barcelona 2 - 3  
Segovia - Inter Movistar 1 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Providence 6 - 3  
Charlotte - Bridgeport 1 - 6  
Chicago Wolves - Rockford 4 - 4  
Cleveland - Belleville 6 - 3  
Colorado Eagles - Bakersfield 3 - 5  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 2  
Iowa - Stockton 7 - 7  
Laval - Toronto Marlies 2 - 1  
Laval - Toronto Marlies (19:00) 0 - 2  
Lehigh Valley - Syracuse 2 - 2  
Manitoba - Grand Rapids 1 - 4  
Manitoba - Grand Rapids (21:00) 1 - 3  
Milwaukee - Chicago Wolves 1 - 3  
Rochester - Hartford 2 - 4  
Rochester - Hartford (23:05) 1 - 5  
San Diego - Ontario Reign 5 - 3  
San Jose Barracuda - Tucson 3 - 3  
Springfield - Utica 1 - 2  
Texas Stars - San Antonio 5 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Zell am See 3 - 0  
Gherdeina/Gröden - Renon/Ritten 0 - 4  
Milano - Val Pusteria 3 - 2  
Olimpija Ljubljana - Jesenice 4 - 3  
Salzburg 2 - Lustenau 3 - 3  
Vipiteno/Sterzing - Cortina 2 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Manchester 4 - 0  
Cardiff - Dundee 4 - 2  
Fife - Glasgow 2 - 3  
Nottingham - Milton Keynes 6 - 2  
Sheffield - Guildford 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Litomerice 2 - 4  
Jihlava - Slavia Trebic 2 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Kladno 7 - 3  
Prostejov - Kadan 11 - 1  
Slavia Praha - Slovan Ustecti Lvi 5 - 1  
Vsetin - Frydek Mistek 6 - 2  
Zubr Prerov - Havirov 4 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Vasas 5 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Metallurg Zslobin 3 - 0  
Junoszt Minszk - Sahtar Szoligorszk 2 - 1  
Nyeman Grodno - Lida 1 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Mulhouse 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Dinamo Moszkva 0 - 2  
Avangard Omszk - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 2  
Jokerit - Dinamo Riga 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Szeversztal Cserepovec 3 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Admiral Vlagyivosztok 1 - 4  
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva 1 - 4  
Szpartak Moszkva - Szocsi 2 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Nesta Torun 0 - 3  
Polonia Bytom - Comarch Cracovia 2 - 10  
Stoczniowiec Gdansk - Podhale Nowy Targ 1 - 3  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 2 - 4  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Kurbads Riga 1 - 3  
Lido Riga - Mogo Riga 1 - 11  
Prizma Riga - Liepaja 0 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Nashville 5 - 2  
Calgary - St. Louis 1 - 3  
Colorado - Chicago 1 - 2  
Detroit - Florida 1 - 2  
Las Vegas - Montreal 3 - 3  
New Jersey - Ottawa 5 - 2  
Philadelphia - Columbus 3 - 4  
San Jose - Los Angeles 2 - 2  
Washington - Buffalo 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Innsbruck 8 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Bern 4 - 1  
Biel - Servette 5 - 3  
Fribourg - Davos 2 - 3  
Langnau Tigers - Lugano 0 - 3  
Lausanne - Zürich Lions 4 - 3  
Zug - Rapperswil 5 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Daemyung 5 - 4  
Oji Eagles - Goyang High1 5 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Crvena zvezda 54 - 76  
Mega Bemax - Igokea 93 - 88  
Partizan Belgrád - Cedevita Zagreb 71 - 76  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Cairns 87 - 82  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Mons 74 - 78  
Okapi Aalstar - Limburg 94 - 90  
Oostende - Basic-Fit Brussels 58 - 59  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Usti nad Labem 90 - 92  
Pardubice - Svitavy 93 - 85  
Sokoli Hradec Kralove - Opava 64 - 89  
USK Praha - Olomoucko 89 - 99  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Jeonju KCC Egis 98 - 63  
Ulsan Mobis Phoebus - Incheon Elephants 79 - 59  
Wonju Dongbu - Busan Sonicboom 92 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Cheongju Stars 63 - 62  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Gries-Oberhoffen 87 - 91  
Nancy - Denain 68 - 82  
Poitiers - St-Chamond 89 - 77  
Vichy-Clermont - Caen 96 - 81  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Bourg 81 - 66  
Boulazac - Paris Levallois 72 - 75  
Chalon sur Saone - Le Mans 85 - 74  
Dijon - Cholet 76 - 72  
Fos-sur-Mer - Antibes 80 - 87  
Nanterre - Le Portel 99 - 93  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Mondeville 64 - 64, h.u. 74 - 65  
Lattes Montpellier - Tarbes 86 - 74  
Nantes Reze - Lyon 74 - 72  
St-Amand Hainaut - Landes 72 - 71  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Marouszi 65 - 57  
Ermisz Agiasz - Iraklisz 76 - 76, h.u. 91 - 86  
Kasztoria - Kardica 70 - 65  
Kavala - Diagorasz Egaleo 68 - 66  
Korivosz Amaliada - Ippokratisz Kosz 77 - 77, h.u. 79 - 86  
Pefkohori - Pszihiko 78 - 78, h.u. 85 - 83  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Holargosz 58 - 59  
Ifesztosz Limnosz - Kymi 81 - 74  
Koloszosz Rodosz - Rethymno 74 - 63  
Lavrio - Promitheasz Patra 73 - 85  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosco Zagreb - Zabok 81 - 94  
Gorica - Skrljevo 91 - 82  
Split - Alkar Sinj 97 - 49  
Vrijednosnice Osijek - Hermes Zagreb 79 - 77  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Hapoel Jerusalem 64 - 87  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Chiba 86 - 89  
Kawasaki Brave Thunders - Nagoya Dolphins 84 - 84, h.u. 101 - 91  
Mikawa Kariya - Albirex Niigata 77 - 86  
Osaka - Tochigi 70 - 74  
Rizing Fukuoka - Hokkaido 80 - 82  
Ryukyu Okinawa - Tokyo Sunrockers 77 - 71  
Shiga - Kyoto 68 - 62  
Toyohashi Neophoenix - Toyama 79 - 83  
Yokohama - Tokyo Alvark 56 - 88  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Shandong 113 - 100  
Jiangsu Dragons - Bayi Rockets 100 - 85  
Shanxi - Beijing Ducks 96 - 107  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong - Henan Elephants 72 - 72, h.u. 77 - 79  
Sichuan Jinqiang - Shanghai 78 - 89  
Wuhan Shengfan - Tianjin 81 - 61  
Xinjiang - Guangdong 58 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Koszalin 77 - 72  
Legia Varsó - Krosno 86 - 78  
Szczecin - Ostrow Wielkopolski 76 - 86  
Torun - Starogard Gdanski 96 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdansk - Ostrow Wielkopolski 74 - 40  
Polkowice - Sleza Wroclaw 51 - 54  
Poznan - Gorzow 71 - 94  
Torun - Wisla Krakkó 80 - 80, h.u. 94 - 86  
Widzew Lodz - Bydgoszcz 67 - 80  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 77 - 86  
Prienai - Nevezis Kedainiai 65 - 65, h.u. 96 - 93  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Pécs 84 - 75  
Kaposvár - Körmend 87 - 92  
Sopron - Debrecen 102 - 85  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - NKE-Csata 88 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Milwaukee 107 - 120  
Brooklyn - Indiana 106 - 114  
Charlotte - Detroit 98 - 86  
Chicago - Orlando 90 - 80  
LA Clippers - Denver 132 - 111  
LA Lakers - New Orleans 112 - 104  
New York - Atlanta 107 - 114  
Portland - Utah 90 - 120  
Sacramento - Memphis 102 - 99  
San Antonio - Minnesota 124 - 98  
Toronto - Cleveland 126 - 110  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baunach - Hagen 67 - 75  
Hanau - Karlsruhe 79 - 80  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - Brose Bamberg 64 - 83  
Skyliners Frankfurt - Braunschweig 80 - 70  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviso - Ravenna 85 - 62  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Eurobasket Roma 80 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Virtus Bologna 89 - 81  
Cremona - Brescia 88 - 91  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Eirene Ragusa 63 - 79  
Dike Napoli - Broni 97 - 82  
Famila Schio - GEAS San Giovanni 73 - 42  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Betis 73 - 82  
Granada - Prat Joventut 85 - 54  
Oviedo - Valladolid 78 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - MoraBanc Andorra 85 - 79  
Fuenlabrada - Burgos 80 - 89  
Gipuzkoa - Barcelona 71 - 104  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Cadi La Seu d'Urgell 56 - 63  
Ensino Lugo - Sant Adria 82 - 65  
Gernika Bizkaia - Girona 68 - 73  
P. Avenida - IDK Gipuzkoa 58 - 54  
Univ. Ferrol - SC Zaragoza 58 - 70  
Zamarat - Al-Qazeres Extremadura 69 - 69, h.u. 80 - 87  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Tamis Pancevo 87 - 106  
OKK Belgrád - Dunav Stari Banovci 84 - 77  
Vrsac - Spartak Subotica 88 - 87  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Sentjur 88 - 74  
Sencur Kranj - Primorska Koper 77 - 89  
Zlatorog Lasko - Polzela 57 - 101  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Banvitspor 95 - 75  
Istanbul BB - Buyukcekmece 78 - 97  
Karsiyaka - RH Gaziantepspor 82 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botas Adana - Ormanspor 71 - 64  
Izmit Bld. Spor - Kayserispor 77 - 69  
Mersin BB - Adana Gundogdu 89 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kalev/Cramo 80 - 88  
Zielona Gora - Lok.Kubany Krasznodar 67 - 73  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapla - Kalev Tallinn 69 - 87  
Tartu Ulikool - Ventspils 59 - 85  
TTU Tallinn - Latvijas Univ. 84 - 78  
Valmiera - Liepajas Lauvas 87 - 93  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Holstebro 27 - 23  
Mors-Thy - Bjerringbro-Silkeborg 26 - 29  
Nordsjaelland - Aarhus 28 - 29  
Ribe-Esbjerg - Lemvig 29 - 27  
Ringsted - Sönderjyske 27 - 27  
Skanderborg - Kolding 33 - 28  
Skjern - Aalborg 35 - 31  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drama - Pylea 29 - 29  
Fivosz Szikiesz - Doukasz 24 - 32  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Grosswallstadt 30 - 19  
Elbflorenz - Emsdetten 33 - 34  
Ferndorf - Hagen 21 - 22  
Lübbecke - Aue 35 - 26  
Nordhorn-Lingen - Wilhelmshaven 27 - 23  
Rimpar - Hüttenberg 25 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Kiel 21 - 32  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Zvezda Zvenyigorod 25 - 25  
Sztavropol - AGU-Adjif 33 - 30  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Sporting CP 21 - 32  
Aguas Santas - Avanca 26 - 22  
Belenenses - Maia 28 - 22  
Fafe - Boa Hora 17 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Elche 20 - 26  
Atl. Guardes - Valladolid 26 - 20  
Morvedre - Porrino 21 - 22  
Zuazo Barakaldo - Gijon 25 - 25  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Atl. Valladolid 25 - 22  
Puerto Sagunto - AX Puente Genil 27 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Alingsas 22 - 27  
IFK Ystad - Redbergslids 25 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungalv - Sävehof 21 - 26  
Lugi - Höör 19 - 26  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Trebnje 28 - 26  
Koper - Gorenje Velenje 25 - 24  
Krka Novo Mesto - Dol TKI Hrastnik 33 - 23  
Maribor - Loka 26 - 24  
Ormoz - SVIS Ivancna Gorica 29 - 27  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
African Stars - Orlando Pirates 0 - 1  
Coton Sport de Garoua - Ismaily 2 - 1  
Diaraf - Wydad Casablanca 3 - 1  
Lobi Stars - Gor Mahia Nairobi 2 - 0  
Mamelodi Sundowns - AL Ahly (LBY) 4 - 0  
Platinum - AS Otoho 0 - 0  
Vipers - Constantine 0 - 2  
Zesco Utd. - TP Mazembe 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Barnsley 0 - 1  
Bradford - Scunthorpe 2 - 0  
Bristol Rovers - Fleetwood 2 - 1  
Charlton - Gillingham 2 - 0  
Doncaster - Oxford Utd. 2 - 2  
Luton - Burton 2 - 0  
Peterborough - Walsall 1 - 1  
Plymouth - Accrington 0 - 3  
Portsmouth - Sunderland 3 - 1  
Shrewsbury - Coventry 1 - 0  
Southend - Rochdale 1 - 2  
Wycombe - Wimbledon 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Tranmere 2 - 1  
Crawley - Carlisle 2 - 3  
Forest Green - Crewe 1 - 0  
Grimsby - Notts County 4 - 0  
Lincoln - Newport 3 - 2  
Macclesfield - Port Vale 0 - 0  
Milton Keynes Dons - Colchester 0 - 1  
Morecambe - Cambridge Utd. 3 - 0  
Oldham - Exeter 2 - 3  
Stevenage - Mansfield 1 - 3  
Swindon - Cheltenham 0 - 0  
Yeovil - Northampton 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Norwich 0 - 1  
Brentford - Bolton 1 - 0  
Derby County - Bristol City 1 - 1  
Hull City - Swansea 3 - 2  
Ipswich - Sheffield Utd. 1 - 1  
Nottingham - QPR 0 - 1  
Reading - Middlesbrough 0 - 1  
Rotherham - West Bromwich 0 - 4  
Sheffield Wed. - Preston 1 - 0  
Stoke - Millwall 1 - 0  
Wigan - Birmingham 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Wrexham 0 - 0  
Barnet - Dover 2 - 0  
Braintree - Boreham 1 - 1  
Bromley - Maidenhead Utd. 1 - 0  
Eastleigh - Harrogate Town 2 - 1  
Fylde - Ebbsfleet Utd. 2 - 0  
Halifax - Sutton Utd. 0 - 1  
Hartlepool - Havant & Waterlooville 1 - 1  
Leyton - Chesterfield 3 - 1  
Maidstone Utd. - Gateshead 2 - 3  
Salford City - Dag & Red 1 - 2  
Solihull Moors - Barrow 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Melbourne Victory 1 - 1  
Wellington Phoenix - Brisbane Roar 4 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Canberra Utd. 3 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Lommel 3 - 0  
Mechelen - Tubize 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Anderlecht 3 - 1  
St. Truiden - Kortrijk 0 - 0  
Standard Liege - Oostende 3 - 1  
Waasland Beveren - Lokeren 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Bayern München 0 - 3  
Hannover - Düsseldorf 0 - 1  
Leverkusen - Hertha BSC 3 - 1  
Nürnberg - Freiburg 0 - 1  
RB Leipzig - Bremen 3 - 2  
VfB Stuttgart - Schalke 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Heidenheim 1 - 2  
Ingolstadt - Regensburg 1 - 2  
St. Pauli - Magdeburg 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Kaiserslautern 2 - 1  
Hallescher FC - Zwickau 2 - 0  
Karlsruhe - Braunschweig 1 - 1  
Meppen - Lotte 2 - 0  
Münster - Fortuna Köln 0 - 2  
Rostock - Cottbus 0 - 2  
Würzburg - Osnabrück 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Nea Szalamina Famaguszta 0 - 1  
APOEL Nicosia - Ermisz Aradippou 2 - 0  
Pafosz - Apollon Limasszol 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Lamontville Golden Arrows 2 - 0  
Cape Town City - Bloemfontein Celtic 3 - 2  
Maritzburg Utd. - Baroka 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pyramids FC - ENPPI 1 - 1  
Smouha - Misr Lel Makasa 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Valenciennes    
Lens - AC Ajaccio 1 - 2  
Sochaux - Lorient 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Marseille 1 - 1  
Lille - Toulouse 1 - 2  
Monaco - Guingamp 0 - 2  
Montpellier - Lyon 1 - 1  
Paris SG - Nantes 1 - 0  
Reims - Caen 2 - 2  
Rennes - Nimes 4 - 0  
St-Etienne - Dijon 3 - 0  
Strasbourg - Nice 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Roda 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Heracles 0 - 3  
F. Sittard - Groningen 0 - 0  
NAC Breda - Heerenveen 4 - 2  
PSV - AZ Alkmaar 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - Real Kashmir 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi TA 1 - 2  
Hapoel Beer Sheva - Beitar TA Ramla 0 - 0  
Maccabi Haifa - Hapoel Marmorek 5 - 0  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - River Plate 0 - 4  
Klubcsapat vb 2018    
Real Madrid - Al-Ain (Helyszín: Al-Ain City) 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Miedz Legnica 0 - 0  
Lechia Gdansk - Gornik Zabrze 4 - 0  
Zaglebie Lubin - Cracovia Krakkó 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - CRA de Hoceima 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Internazionale 1 - 1  
Empoli - Sampdoria 2 - 4  
Genoa - Atalanta 3 - 1  
Juventus - Roma 1 - 0  
Lazio - Cagliari 3 - 1  
Milan - Fiorentina 0 - 1  
Napoli - SPAL Ferrara 1 - 0  
Parma - Bologna 0 - 0  
Sassuolo - Torino 1 - 1  
Udinese - Frosinone 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Carpi 1 - 2  
Livorno - Hellas Verona 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Robur Siena - Novara 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Virtus Verona 1 - 0  
Fano - Vicenza 0 - 0  
Feralpisalo - Renate 0 - 0  
Fermana - Monza 0 - 1  
Giana Erminio - Pordenone 1 - 1  
Gubbio - Sambenedettese 0 - 0  
Ravenna - Ternana 3 - 2  
Rimini - Pesaro 1 - 1  
Südtirol - Imolese 1 - 1  
Teramo - Triestina 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Guimaraes B 2 - 2  
Braga B - Varzim 0 - 1  
Famalicao - Benfica B 0 - 0  
Porto B - Covilha 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Aves 5 - 2  
Feirense - Portimonense 0 - 1  
Moreirense - Boavista 2 - 1  
Setúbal - Santa Clara 0 - 2  
Tondela - Marítimo 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Burnley 3 - 1  
Bournemouth - Brighton 2 - 0  
Cardiff - Manchester Utd. 1 - 5  
Chelsea - Leicester 0 - 1  
Huddersfield - Southampton 1 - 3  
Manchester City - Crystal Palace 2 - 3  
Newcastle - Fulham 0 - 0  
West Ham - Watford 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - CFR Cluj 0 - 2  
Hermannstadt - Viitorul Constanta 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hearts 2 - 0  
Celtic - Dundee 3 - 0  
Hamilton - Kilmarnock 1 - 1  
Hibernian - Livingston 1 - 1  
Motherwell - St. Mirren 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Raith Rovers 0 - 2  
Brechin - Airdrieonians 0 - 1  
Dumbarton - Stranraer 0 - 1  
East Fife - Forfar 1 - 0  
Montrose - Stenhousemuir 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Clyde 0 - 3  
Annan - Berwick 4 - 0  
Cowdenbeath - Edinburgh City 0 - 2  
Peterhead - Stirling 4 - 1  
Queens Park - Elgin 0 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Queen of South 2 - 0  
Dundee Utd. - Falkirk 2 - 1  
Dunfermline - Ayr Utd. 0 - 0  
Greenock Morton - Inverness CT 1 - 2  
Ross County - Partick Thistle 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Deportivo 3 - 0  
Cordoba - Las Palmas 4 - 1  
Elche - Almería 2 - 2  
Lugo - Sp. Gijón 0 - 0  
Oviedo - Malaga 0 - 0  
Zaragoza - UD Extremadura 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Burgos 0 - 1  
Cultural Leonesa - San Sebastian Reyes 0 - 0  
Fuenlabrada - Ponferradina 3 - 0  
Internacional de Madrid - Salmantino 0 - 2  
Navalcarnero - Deportivo B 2 - 0  
Union Adarve - Las Palmas B 1 - 1  
Unionistas de Salamanca - Coruxo 4 - 0  
Valladolid B - Guijuelo 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Real Sociedad B 0 - 2  
Barakaldo - Leioa 0 - 0  
Calahorra - Tudelano 1 - 1  
CD Vitoria - Mirandes 0 - 2  
Durango - Gernika 0 - 1  
Izarra - UD Logrones 0 - 0  
Langreo - Amorebieta 3 - 0  
R. Santander - Oviedo B 1 - 1  
Real Union Irun - Ath. Bilbao B 1 - 0  
Sp. Gijón B - Gimn. Torrelavega 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Peralada 0 - 0  
Badalona - Ontinyent 4 - 1  
Castellon - Conquense 1 - 0  
Cornella - Ebro 3 - 1  
Ejea - Sabadell 2 - 1  
Hercules - Barcelona B 0 - 0  
Levante B - Espanyol B 2 - 2  
Lleida - Atl. Baleares 3 - 2  
Olot - Teruel 4 - 1  
Valencia B - Villarreal B 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - El Ejido 2 - 0  
Atl. Sanluqueno - Villanovense 2 - 2  
Cartagena - Talavera de la Reina 1 - 0  
Don Benito - Linense 2 - 2  
Jumilla - San Fernando 0 - 1  
Malaga B - Ibiza Eivissa 1 - 1  
Melilla - Real Murcia 1 - 2  
Rec. Huelva - Granada B 2 - 1  
Sevilla B - Badajoz 2 - 1  
UCAM Murcia - Marbella 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Valladolid 1 - 1  
Atl. Madrid - Espanyol 1 - 0  
Barcelona - Celta Vigo 2 - 0  
Betis - Eibar 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Albacete 2 - 0  
Atl. Madrid - Huelva 3 - 1  
CDEF Logrono - Levante 2 - 4  
Espanyol - Rayo Vallecano 1 - 1  
Malaga - Barcelona 0 - 4  
Tenerife - Madrid CCF 2 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fayha - Ohud Medina 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Altay Izmir 1 - 1  
Ümraniyespor - Afjet Afyonspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Istanbul Basaksehir 1 - 1  
Ankaragücü - Göztepe Izmír 0 - 3  
Kasimpasa - Besiktas 4 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Caernarfon 2 - 1  
Connah's Quay - Cardiff Met Univ. 6 - 1  
Llandudno FC - TNS 0 - 4  
Llanelli - Bala Town 1 - 7  
Newtown - Carmarthen 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Portadown 2 - 0  
Knockbreda - PSNI 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Ards 2 - 0  
Coleraine - Dungannon 2 - 1  
Crusaders - Warrenpoint 3 - 1  
Institute - Cliftonville 6 - 4  
Linfield - Glenavon 0 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Saracens 31 - 13  
Leicester - Harlequin 35 - 24  
Sale - Bristol 27 - 10  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Stade de France 6 - 19  
Grenoble - Montpellier 17 - 16  
Racing-Metro - Perpignan 64 - 28  
Section Paloise - La Rochelle 23 - 28  
Toulon - Lyon 40 - 7  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Glasgow Warriors 23 - 7  
Leinster - Connacht 33 - 29  
Ospreys - Llanelli Scarlets 19 - 12  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maringa - Taubate Funvic 0 - 3  
Minas - Caramuru 1 - 3  
Renata Campinas - Itapetininga 3 - 0  
Sao Judas - Corinthians-Guarulhos 2 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Sesc RJ 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Suwon Kepco 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Suwon Hyundai 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Montpellier 0 - 3  
Chaumont - Tourcoing 3 - 1  
Nantes - Rennes 1 - 3  
Poitevin Poitiers - Toulouse 3 - 1  
Tours - Nice 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Marcq-en-Baroeul 3 - 1  
Chamalieres - St-Raphael 1 - 3  
Institut Federal De Volle - Paris SC 0 - 3  
Le Cannet - Mulhouse 1 - 3  
Nantes - Quimper 3 - 0  
Vandoeuvre-Nancy - Cannes 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Sichuan 1 - 3  
Yunnan - Henan 1 - 3  
Zhejiang - Bayi 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Guangdong 2 - 3  
Jiangsu - Beijing 3 - 2  
Shanghai - Liaoning 3 - 2  
Tianjin - Shangdong 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Trefl Gdansk 0 - 3  
Belchatow - Kedzierzyn-Kozle 1 - 3  
Jastrzebski Wegiel - GKS Katowice 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Legionowo 3 - 1  
Bydgoszcz - Radomka Radom 3 - 1  
Ostrowiec Swietokrzyski - Pila 1 - 3  
Rzeszow - Impel Wroclaw 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düren - Bühl 3 - 0  
Giesen - Rottenburg 3 - 0  
Herrsching - Netzhoppers Bestensee 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Schwerin 0 - 3  
Stuttgart - Dresden 3 - 0  
Suhl Thüringen - Vilsbiburg 3 - 1  
Wiesbaden - Aachen 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Chieri 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaroszlavl - Ural Ufa 0 - 3  
Jugra Szurgut - Dinamo-LO 3 - 0  
Kuzbassz Kemerovo - Belogorje Belgorod 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zarecsje-Odincovo Moszkva 2 - 3  
Lokomotív Kalinyingrád - Metar Cseljabinszk 3 - 0  
Uralocska Jekatyerinburg - Proton Szaratov 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Melilla 3 - 1  
Conectabalear Manacor - Ushuaia Ibiza 0 - 3  
L'Illa Grau - San Sadurnino 3 - 0  
Rio Duero Soria - Uriba Palma 3 - 2  
Santanderina - Almería 0 - 3  
Vecindario Gran Canaria - Teruel 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Sant Cugat 3 - 0  
Avarca de Menorca - Emeve Lugo 3 - 0  
Barcelona - Haro Rioja 3 - 1  
Cajasol Juvasa - IBSA Las Palmas 1 - 3  
Granadas de Elche - Madrid Chamberi 2 - 3  
Logrono - Haris Dimurol 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Fenerbahce 0 - 3  
Aydin Bld. Spor - Beylikduzu Ihtisas 2 - 3  
Besiktas - Canakkale Bld. Spor 3 - 0  
Galatasaray - Eczacibasi Istanbul 2 - 3  
Nilufer Bld. Spor - Halkbank Ankara 3 - 2  
Vakifbank Istanbul - THY Istanbul 3 - 1  
Sílövészet (10 km,női,üldözéses,Nove Mesto)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, üldözéses, Nove Mesto 2018    
10 km, női, üldözéses, Nove Mesto 2018 - Top 3    
A. Chevalier - Vita Semerenko 1 - 0  
A. Kuzmina - L. Vittozzi 0 - 1  
D. Wierer - H. Öberg 1 - 0  
F. Preuss - O. Pidhrushna 1 - 0  
P. Fialkova - M. Olsbu Roeiseland 0 - 1  
Sílövészet (12,5 km, üldözéses, Nove Mesto)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, üldözéses, Nove Mesto - Top 3    
12,5 km, üldözéses, Nove Mesto 2018    
J. Eberhard - M. Ponsiluoma 0 - 1  
J.T. Bö - A. Loginov 1 - 0  
M. Fourcade - L. Hofer 1 - 0  
Q. Fillon Maillet - A. Peiffer 1 - 0  
S. Desthieux - A. Guigonnat 1 - 0  
S. Eder - J. Fak 1 - 0  
T. Bö - B. Weger 1 - 0  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Sport Management 4 - 8  
Catania - Ortigia 11 - 11  
Lazio - Florentia 11 - 7  
Posillipo Napoli - Bogliasco 11 - 6  
Recco - Brescia 12 - 11  
Roma - Quinto 11 - 13  
Trieste - Savona 5 - 4  
Vízilabda (Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Szolnok 14 - 9  
Vízilabda (Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - Dunaújváros 10 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Rosales - Cha. Edwards 0 - 1  
Dil. Whyte - D. Chisora 1 - 0  
J. Warrington - C. Frampton 1 - 0  
M. Heffron - Liam Williams 0 - 1  
Mar. Murray - H. Ndam Njikam 0 - 1  
Ryan Walsh - R. Bellotti 1 - 0  

 

2018.12.21.
Alpesi sí (Óriásműlesiklás,női,Courchevel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veith - L. Gut-Behrami 1 - 0  
M. Bassino - P. Vlhova 0 - 1  
M. Shiffrin - F. Brignone 1 - 0  
N. Haver-Löseth - L. Gut-Behrami 1 - 0  
R. Mowinckel - V. Rebensburg 0 - 1  
S. Brunner - W. Holdener 1 - 0  
S. Hector - F. Hansdötter 0 - 1  
Óriásműlesiklás, női, Courchevel 2018    
Óriásműlesiklás, női, Courchevel 2018 - Top 3    
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botnia Helsinki - JPS 5 - 5  
Veitera Lappeenranta - WP-35 15 - 2  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - Motala 3 - 3  
Frillesas - Villa Lidköping 1 - 5  
Hammarby - Västeräs 5 - 8  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Tuatara - Adelaide Bite 2 - 7  
Canberra Cavalry - Geelong-Korea 4 - 3  
Melbourne Aces - Brisbane Bandits    
Perth Heat - Sydney Blue Sox 4 - 7  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - Jim Long 3 - 2  
G. Price - N. Aspinall 2 - 3  
Ian White - Dev. Petersen 2 - 3  
J. Clayton - D. van den Bergh 1 - 3  
J. Klaasen - Kee. Brown 1 - 3  
John Henderson - G. Clemens 3 - 2  
K. Anderson - N. Malicdem 3 - 1  
Ste. West - Ric. North 3 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Mladá Boleslav 6 - 12  
Pardubice - Liberec 8 - 8  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Oilers Espoo 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Linköping 6 - 8  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uherske Hradiste - VSB Ostrava 10 - 2  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machida - Sendai 1 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Feldi Eboli 2 - 2  
Augusta - Rieti 1 - 2  
Civitella Casanova - Pesarofano 1 - 6  
Latina - Meta Catania 3 - 1  
Lazio - Acqua & Sapone Pescara 0 - 10  
Napoli - Dosson 2 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Valdepenas 7 - 4  
Palma Futsal - Zaragoza 2 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Manchester 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Plzen 3 - 2  
Karlovy Vary - Mladá Boleslav 1 - 3  
Liberec - Pardubice 3 - 1  
Litvínov - Zlín 5 - 3  
Mountfield HK - Chomutov 5 - 0  
Trinec - Olomouc 4 - 2  
Vítkovice - Sparta Praha 4 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aalborg 3 - 0  
Herning - Sönderjyske 3 - 3  
Rungsted - Odense 3 - 0  
Rödovre - Herlev Eagles 2 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Vienna Capitals 2 3 - 5  
FTC - Újpest 5 - 2  
KMH Budapest - Fehérvári Titánok 4 - 6  
Vasas - Debrecen 4 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Tappara 3 - 1  
Ilves - Turku PS 5 - 2  
JYP - Vaasan Sport 2 - 2  
Kalpa - Ässät 4 - 1  
Lahti Pelicans - Kookoo 2 - 1  
SaiPa - Hämeenlinna 3 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Gap 2 - 2  
Grenoble - Chamonix-Morzine 3 - 1  
Strasbourg - Bordeaux 5 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Traktor Cseljabinszk 5 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Montreal 1 - 2  
Boston - Anaheim 3 - 1  
Calgary - Tampa Bay 4 - 4  
Carolina - Detroit 1 - 4  
Columbus - New Jersey 2 - 1  
Dallas - Chicago 2 - 5  
Las Vegas - NY Islanders 4 - 2  
Philadelphia - Nashville 2 - 1  
Pittsburgh - Minnesota 2 - 1  
San Jose - Winnipeg 3 - 5  
Toronto - Florida 6 - 1  
Vancouver - St. Louis 5 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Lausitzer Füchse 2 - 4  
Crimmitschau - Bietigheim/Bissingen 4 - 7  
Deggendorf - Ravensburg 2 - 7  
Dresden - Frankfurt Löwen 6 - 3  
Freiburg - Bad Nauheim 0 - 2  
Kassel - Tölzer Löwen 5 - 1  
Kaufbeuren - Heilbronn 1 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Augsburg 1 - 2  
Ingolstadt - Wolfsburg 2 - 2  
Iserlohn - Bremerhaven 3 - 5  
Krefeld - Düsseldorf 2 - 4  
München - Mannheim 1 - 3  
Nürnberg - Köln 1 - 2  
Straubing - Schwenningen 5 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Dornbirn 0 - 4  
Klagenfurt - Linz 3 - 2  
Südtirol Bolzano - Znojmo 4 - 3  
Vienna Capitals - Innsbruck 5 - 3  
Villach - Salzburg 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Olten 2 - 4  
GCK Lions - Kloten 1 - 3  
Thurgau - Chaux-de-Fonds 1 - 3  
Visp - Langenthal 7 - 1  
Winterthur - Biasca Ticino 6 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Langnau Tigers 0 - 6  
Servette - Zug 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Växjö 3 - 1  
Frölunda - Timra 3 - 2  
HV 71 - Färjestad 4 - 3  
Malmö - Lulea 4 - 0  
Mora - Djurgarden 2 - 2  
Örebro - Skelleftea 2 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Nitra 3 - 4  
Diósgyőr - MAC 2 - 0  
Kosice - Liptovsky Mikulas 1 - 0  
Nove Zamky - Trencin 3 - 1  
Poprad - B. Bystrica 5 - 2  
Zvolen - Zilina 2 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Szokol Krasznojarszk 0 - 1  
Gornyak Ucsali - SZKA-Neva 2 - 5  
Himik Voszkreszenszk - Barsz Kazany B 0 - 3  
Juzsnij Ural Orszk - Dinamo Szentpétervár 1 - 1  
Szarjarka Karaganda - Lada Toljatti 3 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - CSZK Szamara 5 - 4  
Zvezda Csehov - Dizel Penza 4 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - FMP 79 - 85  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Perth 93 - 86  
NZ Breakers - Illawarra 96 - 79  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Sydney Flames 95 - 52  
Bendigo - Townsville 75 - 67  
Canberra Capitals - Dandenong 87 - 60  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Liege 109 - 60  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Knights 78 - 63  
Goyang - Seoul Thunders 88 - 98  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Asan Woori Wibee 52 - 78  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Real Madrid 72 - 82  
Himki Moszkva - Darussafaka 85 - 84  
Panathinaikosz - Olimpia Milano 83 - 86  
Zalgiris Kaunas - Maccabi TA 80 - 73  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Rouen 77 - 70  
Evreux - Lille 82 - 75  
Quimper - Nantes 68 - 76  
Roanne - Orleans 82 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Pau Orthez 52 - 80  
Reims - Limoges 83 - 106  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Villeneuve d'Ascq Lille 76 - 65  
Roche Vendee - Landerneau Bretagne 64 - 81  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Holon 74 - 92  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Nagoya Dolphins 78 - 80  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jilin - Qingdao 124 - 116  
Liaoning - Guangdong 106 - 103  
Shenzhen - Zhejiang Guangsha 113 - 103  
Zhejiang Chouzhou - Guangzhou 91 - 98  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Gdynia 56 - 66  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers - Dallas 125 - 121  
Miami - Houston 101 - 99  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paderborn - Kirchheim 73 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vigarano - San Martino di Lupari 61 - 53  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castello - Leyma Coruna 59 - 72  
Lleida - Huesca 85 - 89  
Melilla - Bilbao 63 - 76  
Palencia - Saenz Horeca Araberri 92 - 87  
Real Canoe - Iberojet Palma 67 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Valencia 59 - 79  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Poprad 57 - 48  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija Ljubljana - Helios Domzale 76 - 85  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovosice - Hranice 30 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamm-Westfalen - Lübeck-Schwartau 28 - 28  
Rhein Vikings Neuss - Dormagen 23 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Permszkije Medvegyi 26 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Breszt Meskov 21 - 35  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Granollers 19 - 29  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agustinos Alicante - Benidorm 21 - 31  
Teucro - Torrelavega 29 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Skövde 25 - 28  
Guif - Hammarby 26 - 24  
Lugi - Kristianstad 26 - 35  
Ystad IF - Malmö 26 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Önnereds 20 - 24  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Sydney FC 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Melbourne Victory 3 - 2  
Perth Glory - Sydney FC 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - OH Leuven 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Cercle Bruges 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Mönchengladbach 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Bochum 2 - 3  
Sandhausen - Fürth 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wehen - Aalen 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidvest Wits - Chippa Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Jazeera (UAE) 0 - 2  
Al-Fujairah - Al-Nasr (UAE) 3 - 2  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Sharjah 3 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Al-Ittihad (EGY) 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Grenoble 4 - 0  
Beziers - Orleans 1 - 2  
Chateauroux - Ajaccio GFC 0 - 1  
Niort - Brest 1 - 1  
Paris FC - Red Star 93 1 - 1  
Troyes - Clermont 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Chambly 1 - 2  
Le Mans - Marignane 2 - 0  
Pau - L'Entente Sannois 0 - 0  
Quevilly Rouen - Jeanne D'Arc de Drancy 0 - 0  
Tours - Lyon Duchere 0 - 1  
Villefranche sur Saone - Cholet 2 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Sparta Rotterdam 2 - 0  
AZ Alkmaar 2 - FC Eindhoven 1 - 2  
Dordrecht - Oss 0 - 1  
Helmond - Utrecht 2 2 - 0  
PSV 2 - Almere City 5 - 2  
RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles 1 - 3  
Twente - Nijmegen 2 - 0  
Volendam - Telstar 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venlo - Zwolle 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - PSV 1 - 2  
VV Alkmaar - Heerenveen 0 - 7  
Zwolle - Achilles'29 10 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indian Arrows - Gokulam Kerala 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Ahi Nazareth 1 - 0  
Hapoel Hadera - Sektzia Nes Tziona 1 - 0  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Iksal 3 - 0  
Hapoel Raanana - Hakoah Ramat Gan 0 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Kfar Qasem 0 - 1  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Kfar Saba 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Wisla Plock 3 - 3  
Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok 1 - 1  
Wisla Krakkó - Lech Poznan 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Brescia 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uniao Oliveirense - Estoril 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolverhampton - Liverpool 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Voluntari 2 - 2  
Sepsi OSK - Concordia Chiajna 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mallorca - Gimnastic 2 - 0  
Tenerife - Granada 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Pontevedra 2 - 0  
Real Madrid B - Rapido de Bouzas 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Getafe 1 - 1  
Real Sociedad - Alavés 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Real Sociedad 0 - 4  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Ittifaq (KSA) 0 - 0  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ahli (KSA) 4 - 3  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Nassr 1 - 2  
Al-Qadisiyah - Al-Taawon 3 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Al-Baten 4 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Istanbulspor 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Cefn Druids 0 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - Northampton Saints 6 - 32  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Newport Dragons 19 - 16  
Ulster - Munster 19 - 12  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesc RJ - Ribeirao Preto 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Curitiba Volei 3 - 0  
Fluminense - BRB/Brasilia 3 - 0  
Osasco Nestle - Praia 0 - 3  
Pinheiros - Sao Caetano 3 - 1  
Sesi Volleyball Bauru - Balneario Camboriu 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Deajeon Blue Fangs 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Cannes 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mougins - Venelles 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - ONICO Varsó 1 - 3  
Zawiercie - Cuprum Lubin 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Fakel Novij Urengoj 1 - 3  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 3  
Snooker (German Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - S. Carrington (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
B. Woollaston - M. Selt 5 - 1  
C. Steadman - D.B. Gilbert 4 - 5  
F. O'Brien - Liang Wenbo 5 - 1  
G. Dott - M. Georgiou (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
J. Astley - M. Selby (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
J. Higgins - C. Wakelin (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
J. Lisowski - G. Wilson 5 - 4  
J. Robertson - J. Swail 5 - 1  
Jor. Brown - Dua. Jones 2 - 5  
K. Doherty - M. Stevens (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
K. Johal - Ding Junhui (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
L. Kleckers - J. Trump (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
Li Hang - Luo Honghao 5 - 3  
Lu Ning - Yan Bingtao 4 - 5  
N. Robertson - J. Cahill (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
O. Lines - K. Wilson (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
P. Ebdon - Mark King 5 - 4  
R. Milkins - E. Sharav 5 - 2  
R. Muir - R. Walden 2 - 5  
S. Bingham - Niu Zhuang (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
S. Maguire - G. Greene (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
T. Ford - K. Maflin 4 - 5  
Zhao Xintong - Xiao Guodong 2 - 5  
Sílövészet (7,5 km, női, Nove Mesto)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, női, Nove Mesto 2018    
7,5 km, női, Nove Mesto 2018 - Top 3    
A. Kuzmina - T. Eckhoff 1 - 0  
E. Yurlova-Percht - A. Chevalier 0 - 1  
H. Öberg - I. Landmark Tandrevold 1 - 0  
J. Braisaz - D. Herrmann 0 - 1  
K. Mäkäräinen - D. Wierer 0 - 1  
M. Olsbu Roeiseland - A. Bescond 1 - 0  
P. Fialkova - L. Vittozzi 1 - 0  

 

2018.12.20.
Alpesi sí (Műlesiklás,Saalbach-Hinterglem)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myhrer - R. Zenhausern 0 - 1  
C. Noel - Mi. Matt 0 - 1  
D. Yule - S. Foss-Solevaag 1 - 0  
M. Feller - J-B. Grange 1 - 0  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
M. Mölgg - M. Hargin 1 - 0  
Műlesiklás, Saalbach-Hinterglemm 2018    
Műlesiklás, Saalbach-Hinterglemm 2018 - Top 3    
V. Muffat Jeandet - A. Pinturault 0 - 1  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Cavalry - Geelong-Korea 6 - 4  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - Ste. Lennon 3 - 2  
Adr. Lewis - T. Evetts 3 - 0  
C. Reyes - Ro.-Jo. Rodriguez 3 - 2  
J. Wattimena - M. Barnard 3 - 0  
M. Suljovic - R. Searle 1 - 3  
Mer. King - J. Dekker 3 - 2  
S. Beaton - C. Dobey 0 - 3  
S. Bunting - L. Humphries 1 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - SK Vinohrady 13 - 4  
Sparta Praha - Stresovice 2 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Koovee Tampere 5 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Tunet 5 - 9  
Slevik - Sarpsborg 5 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Pixbo Wallenstam 6 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Cleveland 1 - 3  
Hartford - Providence 3 - 0  
Lehigh Valley - Hershey 5 - 0  
Rochester - Belleville 4 - 5  
Rockford - Milwaukee 3 - 3  
San Diego - San Jose Barracuda 6 - 1  
Springfield - Syracuse 3 - 2  
Stockton - Bakersfield 2 - 2  
Toronto Marlies - Binghamton 3 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Milano 5 - 3  
Klagenfurt 2 - Kitzbühel 5 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milton Keynes - Cardiff 0 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Ustecti Lvi - Jihlava 4 - 8  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Junoszt Minszk 3 - 3  
Metallurg Zslobin - Sahtar Szoligorszk 2 - 2  
Nyeman Grodno - Dinamo Molodecsno 1 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kookoo - Kalpa 2 - 4  
Lukko - Tappara 4 - 2  
Turku PS - Kärpät 2 - 1  
Vaasan Sport - Jukurit 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szeversztal Cserepovec 7 - 3  
Barisz Asztana - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 2  
Dinamo Minszk - Slovan Bratislava 2 - 1  
Jokerit - CSZKA Moszkva 4 - 1  
Red Star Kunlun - Dinamo Moszkva 2 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Amur Habarovszk 4 - 3  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Riga 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Szalavat Julajev Ufa 1 - 1  
Vityaz Podolszk - Szocsi 3 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Orlik Opole 6 - 0  
Jastrzebie - Unia Oswiecim 5 - 1  
Nesta Torun - GKS Tychy 1 - 5  
Podhale Nowy Targ - Polonia Bytom 8 - 1  
Stoczniowiec Gdansk - GKS Katowice 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Montreal 2 - 1  
Washington - Pittsburgh 1 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Sparta Sarpsborg 3 - 3  
Lillehammer - Manglerud 4 - 3  
Ringerike - Stavanger 2 - 5  
Valerenga - Storhamar 3 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Västeras 4 - 3  
Björklöven - AIK 3 - 2  
MODO - Västervik 2 - 4  
Oskarshamn - Karlskrona 7 - 0  
Södertälje - Tingsryd 2 - 3  
Vita Hasten - Karlskoga 1 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Sydney Kings 70 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Brno 69 - 63  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Jeonju KCC Egis 76 - 93  
Wonju Dongbu - Incheon Elephants 81 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Suwon OK Savingbank 77 - 88  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Barcelona 70 - 77  
Buducnost Podgorica - Fenerbahce 65 - 89  
CSZKA Moszkva - Anadolu Efes 102 - 84  
Olympiakosz - Gran Canaria 98 - 77  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - TTT Riga 68 - 55  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Cedevita Zagreb 94 - 73  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Shandong 96 - 76  
Fujian - Jiangsu Dragons 86 - 112  
Nanjing Tongxi - Shanghai Sharks 105 - 113  
Shanxi - Beijing Dragons 111 - 110  
Sichuan - Bayi Rockets 98 - 92  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Phoenix 103 - 111  
Charlotte - Cleveland 110 - 99  
Chicago - Brooklyn 93 - 96  
Houston - Washington 136 - 118  
Milwaukee - New Orleans 123 - 115  
Minnesota - Detroit 118 - 118, h.u. 123 - 129  
Orlando - San Antonio 90 - 129  
Philadelphia - New York 131 - 109  
Portland - Memphis 99 - 92  
Sacramento - Oklahoma City 113 - 132  
Toronto - Indiana 99 - 96  
Utah - Golden State 108 - 103  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto 76 - 92  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - Jekabpils 76 - 67  
VEF Riga - Ogre 87 - 87, h.u. 111 - 108  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Strasbourg Schiltigheim 30 - 30  
Chartres - Cherbourg Manche 32 - 27  
Grenoble - Nancy 25 - 30  
Limoges - Cavigal Nice 34 - 25  
Massy Essonne - Creteil 22 - 24  
Saran - Vernon St-Marcel 33 - 32  
Selestat - Dijon 25 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Paris SG 29 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Ludwigshafen-Friesenheim 26 - 22  
Flensburg - Minden 35 - 28  
Gummersbach - Melsungen 23 - 28  
R-N. Löwen Kronau - Stuttgart 34 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Zvezda Zvenyigorod 28 - 25  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Steaua Bukarest 28 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Sävehof 28 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - VästerasIrsta 32 - 19  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RC Kouba - MC Alger 0 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Western Sydney Wanderers 3 - 1  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Qarabag Baku 1 - 1  
Sabah - Gabala 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Sport Boys Warnes 2 - 3  
Jorge Wilstermann - Nacional Potosi 2 - 2  
Oriente Petrolero - Bolivar La Paz 2 - 1  
San Jose de Oruro - Royal Pari Santa Cruz 1 - 1  
The Strongest - Blooming Santa Cruz 8 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Shabab Al-Ahli (UAE) 0 - 0  
Bani Yas - Al-Wasl 1 - 1  
Dibba Al-Fujairah - Ajman 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wadi Degla - El Daklyeh 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rodez Aveyron - Laval 2 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Utrecht 1 - 0  
Kozakken Boys - Vitesse 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - East Bengal 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Ramat Gan 2 - 0  
Hapoel Afula - Hapoel Bnei Lod 4 - 2  
Hapoel Haifa - Hapoel Acre 0 - 1  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Migdal Haemeq 1 - 0  
Maccabi Netanya - Daburiya Osama 5 - 1  
Nordia Jerusalem - Bnei Yehuda TA 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Slask Wroclaw 2 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Legia Varsó 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Dinamo Bukarest 4 - 1  
Botosani - Dunarea Calarasi 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Wehda 3 - 0  
Al-Raed - Al-Hazm 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Karagümrük 2 - 0  
Darica Genclerbirligi - Antalyaspor 0 - 1  
Giresunspor - Fenerbahce 2 - 5  
Hatayspor - Genclerbirligi 2 - 0  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Zenit Kazany 1 - 3  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marica Plovdiv - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Cannes 3 - 0  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scandicci - LKS Lodz 3 - 0  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Judas - Sada Cruzeiro 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Valepa Sastamala 2 - 3  
Trentino - Haching 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aesch Pfeffingen - Békéscsaba 2 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Le Cannet 0 - 3  
NUC Neuchatel - Schaffhausen 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Seoul Woori 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Resovia Rzeszow 1 - 3  
Snooker (German Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - O. Lines 3 - 5  
A. Higginson - J. Astley (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
A. Songsermsawad - R. Day (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
C. Steadman - H. Akbar 5 - 2  
D.B. Gilbert - A. Hugill 5 - 2  
J. Higgins - S. Vahedi (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
J. Perry - C. Totten 5 - 0  
J. Robertson - D. Poomjaeng (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
J. Swail - R. Wienold 5 - 2  
J. White - S. Murphy (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
M. Dunn - B. Woollaston 2 - 5  
M. Fu - M. Selt (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
M. Selby - B.J. Castle (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M.J. Williams - Jak Jones (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Mark King - R. Lawler (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
N. Saengkham - Yuan Sijun 4 - 5  
Niu Zhuang - S. Lichtenberg 5 - 4  
P.S. Davison - K. Maflin 0 - 5  
R. McLeod - M. Gould 5 - 4  
R. Muir - Li Yuan 5 - 1  
R. Walden - Sco. Donaldson (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
S. Bingham - Chen Feilong (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
S. Craigie - S. Baird 3 - 5  
Zhou Yuelong - D. Dale (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Sílövészet (10 km, Nove Mesto)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, Nove Mesto 2018    
10 km, Nove Mesto 2018 - Top 3    
A. Guigonnat - A. Loginov 0 - 1  
A. Peiffer - S. Eder 0 - 1  
J. Eberhard - B. Doll 1 - 0  
J. Fak - D. Landertinger 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 0 - 1  
S. Samuelsson - J. Fak 0 - 1  
T. Bö - B. Weger 0 - 1  

 

2018.12.19.
Alpesi sí (Sz.-óriásműl.,női,Val Gardena)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veith - R. Siebenhofer 0 - 1  
I. Stuhec - L. Gut-Behrami 1 - 0  
N. Delago - E. Ledecka 0 - 1  
N. Schmidhofer - M. Gisin 1 - 0  
Szuper-óriásműlesiklás, női, Val Gardena 2018    
Szuper-óriásműlesiklás, női, Val Gardena 2018 - Top 3    
T. Weirather - R. Mowinckel 1 - 0  
V. Rebensburg - F. Brignone 1 - 0  
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, Saalbach-Hint)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Kristoffersen - A. Pinturault 0 - 1  
L.K. Haugen - M. Mölgg 1 - 0  
M. Faivre - T. Ligety 1 - 0  
M. Feller - T. Fanara 0 - 1  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
M. Olsson - L. Meillard 0 - 1  
Óriásműlesiklás, Saalbach-Hinterglemm 2018    
Óriásműlesiklás, Saalbach-Hinterglemm 2018 - Top 3    
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Solberg 2 - 4  
Mjöndalen - Konnerud 3 - 1  
Ready Oslo - Sarpsborg 2 - 1  
Ullern - Hövik 10 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edsbyn - Vanersborg 5 - 4  
Motala - Vetlanda 2 - 4  
Sirius - Broberg/Söderhamn 4 - 5  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. de Graaf - N. Malicdem 2 - 3  
J. Wade - S. Asada 3 - 2  
Jam. Wilson - W. O'Connor 2 - 3  
Joe Cullen - B. Dolan 0 - 3  
K. Huybrechts - Dan. Larsson 3 - 0  
Michael Smith - R. Meulenkamp 3 - 1  
N. Aspinall - G. Nentjes 3 - 0  
S. Whitlock - R. Joyce 0 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Welhot Kuopio - Nokian KrP 5 - 12  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Dalen 5 - 5  
Kalmarsund - Mullsjö 6 - 4  
Örebro - Sirius 4 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Utica 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Renon/Ritten 7 - 4  
Olimpija Ljubljana - Salzburg 2 4 - 2  
Zell am See - Val Pusteria 2 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Poruba 2 - 1  
Havirov - Slavia Praha 5 - 1  
Kadan - Motor Ceske Budejovice 1 - 4  
Kladno - Zubr Prerov 5 - 2  
Litomerice - Vsetin 3 - 5  
Slavia Trebic - Benatky nad Jizerou 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Litvínov 5 - 2  
Olomouc - Karlovy Vary    
Pardubice - Vítkovice 2 - 5  
Plzen - Liberec 7 - 3  
Zlín - Trinec 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC 5 - 3  
Dunaújváros - Újpest 2 - 3  
Fehérvári Titánok - Vasas 2 - 0  
Vienna Capitals 2 - KMH Budapest 5 - 1  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix-Morzine - Angers 4 - 3  
Nice - Lyon 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Traktor Cseljabinszk 2 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - HS Riga 0 - 1  
Mogo Riga - Prizma Riga 7 - 5  
Zemgale/LLU - Lido Riga 7 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Islanders 1 - 3  
Buffalo - Florida 2 - 5  
Chicago - Nashville 2 - 1  
Dallas - Calgary 2 - 0  
Edmonton - St. Louis 1 - 4  
Los Angeles - Winnipeg 4 - 1  
Minnesota - San Jose 0 - 4  
New Jersey - Toronto 2 - 7  
NY Rangers - Anaheim 3 - 1  
Philadelphia - Detroit 3 - 2  
Vancouver - Tampa Bay 2 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Bremerhaven 2 - 2  
Iserlohn - München 3 - 5  
Wolfsburg - Augsburg 4 - 2  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zug 2 - 2  
Rapperswil - Langnau Tigers 3 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - HV 71 2 - 2  
Färjestad - Örebro 3 - 3  
Lulea - Mora 5 - 2  
Rögle - Brynäs 0 - 4  
Skelleftea - Linköping 6 - 2  
Timra - Frölunda 2 - 4  
Växjö - Malmö 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nove Zamky 6 - 3  
Liptovsky Mikulas - Poprad 4 - 4  
MAC - Detva 3 - 4  
Nitra - Zvolen 5 - 2  
Trencin - Diósgyőr 4 - 1  
Zilina - Kosice 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Dinamo Szentpétervár 2 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Rjazany 2 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - SZKA-Neva 2 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Zauralje Kurgan 2 - 2  
Rubin Tyumeny - Burany Voronyezs 1 - 0  
Szarjarka Karaganda - Dizel Penza 2 - 2  
Torpedo Kamenogorszk - Barsz Kazany B 2 - 2  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Ludwigsburg 82 - 76  
Ventspils - Murcia 61 - 67  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Fribourg 76 - 77  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Nymburk 80 - 76  
Dijon - Brose Bamberg 84 - 84, h.u. 97 - 101  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Strasbourg 76 - 84  
Oostende - Virtus Bologna 77 - 76  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Thunders 101 - 78  
Busan Sonicboom - Goyang 91 - 90  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Asan Woori Wibee 57 - 70  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Zalgiris Kaunas 71 - 75  
Maccabi TA - Himki Moszkva 79 - 63  
Olimpia Milano - Bayern München 78 - 80  
Real Madrid - Panathinaikosz 89 - 68  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Villeneuve d'Ascq Lille 83 - 62  
Jekatyerinburg - Castors Braine 103 - 53  
Nagyezsda Orenburg - Famila Schio 67 - 51  
USK Praha - Polkowice 78 - 53  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Antakya Hatay 85 - 71  
Fenerbahce - Flammes Carolo Ardennes 84 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Ulm 80 - 97  
Galatasaray - Crvena zvezda 83 - 100  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Lok.Kubany Krasznodar 82 - 92  
Limoges - Asseco Gdynia 104 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Türk Telekom 87 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Mornar 71 - 67  
Skyliners Frankfurt - UNIKSZ Kazany 65 - 72  
Unicaja Malaga - Torino 89 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - S. Oliver Würzburg 82 - 82, h.u. 87 - 96  
KB Prishtina - Szolnok 81 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Levszki Szófia 89 - 56  
Ironi Ness Ziona - Balkan Botevgrad 100 - 73  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Donar Groningen 56 - 78  
Sassari - Varese 87 - 90  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Bakken Aarhus 89 - 104  
ZZ Leiden - Avtodor Szaratov 72 - 97  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Magnolia Hotshots (6.m.) 86 - 102  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Zhejiang Guangsha 88 - 102  
Liaoning - Qingdao 124 - 113  
Zhejiang Chouzhou - Guangdong 97 - 103  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Jiangsu Phoenix 86 - 71  
Fujian - Shanghai 73 - 106  
Henan Elephants - Hebei 65 - 50  
Liaoning - Sichuan Jinqiang 66 - 40  
Shanxi XR - Heilongjiang Daqing 83 - 51  
Xinjiang - Shandong 83 - 73  
Zhejiang - Tianjin 98 - 55  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Zielona Gora 78 - 102  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Bydgoszcz 77 - 70  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - ZTE 83 - 92  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 118 - 110  
Brooklyn - LA Lakers 115 - 110  
Denver - Dallas 126 - 118  
Indiana - Cleveland 91 - 92  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ourense - Caceres 85 - 73  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - GOG 35 - 30  
Skanderborg - Nordsjaelland 33 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Cesson 31 - 22  
Dunkerque - Tremblay 24 - 24  
Montpellier - Nimes 33 - 27  
Pays d'Aix - Ivry 30 - 19  
St. Raphael - Istres 32 - 30  
Toulouse - Pontault-Combault 30 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Fyllingen 20 - 27  
Falk Horten - Arendal 24 - 39  
Haslum - Baekkelaget 32 - 26  
Kolstad - Halden 37 - 29  
Runar Sandefjord - Elverum 20 - 27  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Göppingen 40 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZGAU-Szaratov - UGNTU Ufa 30 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa Hora - Porto 20 - 32  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zeleznicar Nis - Nexe Nasice 18 - 25  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Bidasoa Irun 28 - 28  
AX Puente Genil - Puerto Sagunto 31 - 28  
Torrelavega - Teucro 24 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - IFK Ystad 30 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Boden 25 - 26  
Skövde - Skara 22 - 33  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ES Setif - Medea 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Tottenham 0 - 2  
Chelsea - Bournemouth 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabayil - Zira 2 - 3  
Sumqayit - Neftcsi Baku 0 - 1  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Oostende 0 - 1  
Mechelen - Kortrijk 3 - 0  
Saint-Gilloise - Genk 2 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Universitario de Sucre 1 - 1  
Real Potosi - Aurora Cochabamba 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - RB Leipzig 1 - 0  
Bremen - Hoffenheim 1 - 1  
Freiburg - Hannover 1 - 1  
Mainz - E. Frankfurt 2 - 2  
Schalke - Leverkusen 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Agia Napa 5 - 0  
PAEEK - Nea Szalamina Famaguszta 0 - 4  
Paralimni - Digenisz Voroklini 5 - 1  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lyon 2 - 3  
Dijon - Bordeaux 0 - 1  
Le Havre - Nimes 2 - 1  
Marseille - Strasbourg 1 - 1  
Monaco - Lorient 1 - 0  
Nice - Guingamp 0 - 0  
Rennes - Nantes 2 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - Cambuur 2 - 1  
Odin 59 - Heerenveen 1 - 3  
Roda - Ajax 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minerva Punjab - Mohun Bagan 0 - 1  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Real Madrid 1 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Kawkab Marrakesh 1 - 1  
Olympique de Khouribga - Wydad Casablanca 0 - 1  
Raja Casablanca - Rapide Oued Zem 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Chaves 2 - 0  
Boavista - Guimaraes 0 - 1  
Feirense - Pacos Ferreira 0 - 0  
Montalegre - Benfica 0 - 1  
Sporting CP - Rio Ave 5 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova 1948 - Gaz Metan Medias 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Motherwell 3 - 0  
Hibernian - Rangers 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peralada - Valencia B 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etimesgut Bld. Spor - Yeni Malatyaspor 0 - 2  
Kahramanmarasspor - Alanyaspor 2 - 1  
Kasimpasa - Menemen Bld. Spor 4 - 1  
Kayserispor - Altay Izmir 4 - 1  
Trabzonspor - Sivas Bld. Spor 5 - 0  
Van Bld. Spor - Boluspor 2 - 2  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovarsko - Cucine Lube Civitanova 0 - 3  
Modena - Kedzierzyn-Kozle 3 - 1  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Gdansk - Berlin RV 3 - 0  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tours - Perugia 1 - 3  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Beziers 3 - 0  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Eczacibasi Istanbul 0 - 3  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mincsanka Minszk - Novara 0 - 3  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Chemik Police 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Itapetininga - Taubate Funvic 3 - 1  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amriswil - Mladost Brcko 3 - 0  
Istanbul BB - Olympiakosz 1 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Olsztyn 3 - 2  
Lindemans Aalst - Teruel 3 - 2  
Viking Tif Bergen - Neftocsimik Burgasz 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Prostejov 3 - 0  
Holding Graz - Busto Arsizio 0 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Galatasaray 3 - 2  
Kieldrecht - Olomouc 1 - 3  
Stiinta Bacau - Sliedrecht 3 - 2  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Omonia Nicosia 3 - 0  
Fonte Bastardo - Draisma Apeldoorn 3 - 0  
Maliye Piyango Ankara - Sporting CP 3 - 0  
VC Haasrode Leuven - Hapoel Kfar Saba 3 - 2  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydin Bld. Spor - Hermes Oostende 3 - 0  
Gent - Monza 0 - 3  
Kuusamo - Thira 1 - 3  
Vasas - HIT Gorica 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Hwaseong IBK 3 - 1  
Suwon Hyundai - Seoul Caltex 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Straubing - Münster 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Lokomotív Kalinyingrád 1 - 3  
Snooker (German Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - Luo Honghao (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
A. McGill - Jor. Brown 4 - 5  
A. Stefanow - S. Carrington 1 - 5  
A. Ursenbacher - Dua. Jones 3 - 5  
B. Hawkins - M. White (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Ding Junhui - N. Bond (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
F. O'Brien - Tian Pengfei 5 - 1  
G. Wilson - Chen Zifan (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
H. Miah - L. Kleckers 2 - 5  
J. Cahill - B. Eltahhan 5 - 3  
J. Lisowski - M. Joyce (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
J. White - H. Chandler (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
K. Johal - Zhang Yong 5 - 2  
Li Hang - Lyu Haotian (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Liang Wenbo - T. Un-Nooh 5 - 4  
M.J. Williams - Fan Zhengyi (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
N. Robertson - J.R. Clarke (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
N. Saengkham - L. Highfield 5 - 1  
S. Murphy - M. O'Donnell (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
T. Ford - J. O'Connor (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Xiao Guodong - R.T. Chuan Leong (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Yuan Sijun - B. Mertens 5 - 0  
Zhang Jiankang - C. Wakelin 3 - 5  
Zhao Xintong - S. Lam 5 - 0  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Recco 11 - 15  
Brescia - Dinamo Moszkva 10 - 8  
FTC - Eger 16 - 9  
Steaua Bukarest - Crvena zvezda 8 - 3  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Sport Management 7 - 7  
Spandau Berlin - Jadran Split 12 - 11  
Szolnok - Olympiakosz 9 - 9  
Waspo Hannover - Jug Dubrovnik 7 - 14  

 

2018.12.18.
Alpesi sí (Lesiklás, női, Val Gardena)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veith - N. Fanchini 0 - 1  
I. Stuhec - N. Schmidhofer 1 - 0  
L. Gut-Behrami - M. Gisin 1 - 0  
Lesiklás, női, Val Gardena 2018    
Lesiklás, női, Val Gardena 2018 - Top 3    
R. Mowinckel - R. Siebenhofer 0 - 1  
T. Weirather - E. Ledecka 1 - 0  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - New Orleans 9 - 12  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Volga Uljanovszk 6 - 2  
Dinamo Kazany - Szibszelmas Novoszibirszk 4 - 3  
Dinamo Moszkva - Kuzbassz Kemerovo 4 - 3  
Murman Murmanszk - Ural Trubnyik 2 - 1  
SZKA Nyeftjanyik - Start Nyizsnyij Novgorod 10 - 1  
Zorkij Krasznogorszk - Vodnyik Arhangelszk 4 - 5  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falu BS - Västeräs 1 - 7  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - Ross Smith 3 - 0  
D. van den Bergh - C. Puleo 3 - 0  
D. Webster - V. van der Voort 0 - 3  
K. Ratajski - S. Asada 2 - 3  
R. Meulenkamp - D. Portela 3 - 2  
R. Thornton - Dan. Larsson 1 - 3  
Ric. Evans - Ro.-Jo. Rodriguez 1 - 3  
Ste. Lennon - Jam. Bailey 3 - 0  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Gjellerasen 5 - 6  
Sveiva - Greaker 3 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Höllviken 4 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Acqua & Sapone Pescara 3 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Texas Stars 6 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Vipiteno/Sterzing 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Brno 6 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rödovre 5 - 1  
Herlev Eagles - Herning 4 - 1  
Odense - Esbjerg 0 - 4  
Sönderjyske - Rungsted 3 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Sahtar Szoligorszk 0 - 0  
Lida - Dinamo Molodecsno 3 - 0  
Metallurg Zslobin - Junoszt Minszk 1 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Lukko 3 - 3  
Jukurit - JYP 1 - 1  
Kalpa - HIFK 2 - 5  
Kärpät - Ilves 1 - 1  
SaiPa - Turku PS 0 - 2  
Tappara - Lahti Pelicans 2 - 3  
Ässät - Kookoo 5 - 2  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Amiens 0 - 7  
Dunkerque - Strasbourg 3 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Dinamo Moszkva 1 - 2  
Barisz Asztana - Szeversztal Cserepovec 3 - 0  
Dinamo Minszk - Dinamo Riga 2 - 1  
Red Star Kunlun - Amur Habarovszk 2 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Lokomotív Jaroszlavl 4 - 2  
SZKA Szentpétervár - Slovan Bratislava 4 - 1  
Szocsi - Szalavat Julajev Ufa 5 - 2  
Szpartak Moszkva - Jokerit 5 - 0  
Vityaz Podolszk - CSZKA Moszkva 2 - 0  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nesta Torun - Zaglebie Sosnowiec 3 - 0  
Orlik Opole - Podhale Nowy Targ 2 - 4  
Polonia Bytom - GKS Katowice 2 - 12  
Stoczniowiec Gdansk - GKS Tychy 1 - 3  
Unia Oswiecim - Comarch Cracovia 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - NY Islanders 1 - 4  
Columbus - Las Vegas 1 - 0  
Montreal - Boston 0 - 4  
Ottawa - Nashville 3 - 3  
Pittsburgh - Anaheim 2 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Ringerike 1 - 1  
Sparta Sarpsborg - Valerenga 4 - 4  
Stavanger - Stjernen 5 - 2  
Storhamar - Lillehammer 4 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Nürnberg 2 - 5  
Ingolstadt - Straubing 1 - 4  
Krefeld - Schwenningen 3 - 5  
Köln - Mannheim 1 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Linz 4 - 2  
Fehérvár - Klagenfurt 5 - 4  
Innsbruck - Medvescak Zagreb 3 - 2  
Salzburg - Vienna Capitals 3 - 3  
Znojmo - Villach 2 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Olten 3 - 7  
GCK Lions - Zug 2 4 - 2  
Kloten - Winterthur 3 - 1  
Langenthal - Thurgau 2 - 3  
Visp - Ajoie 0 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Lausanne 4 - 2  
Zürich Lions - Ambri 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molot Perm - Izssztal Izsevszk 4 - 4  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Banvitspor 85 - 71  
Nyizsnyij Novgorod - Anwil Wloclawek 86 - 62  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Venezia 69 - 70  
Iberostar Tenerife - Nanterre 79 - 68  
Telekom Bonn - PAOK 94 - 77  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Fuenlabrada 102 - 78  
Lietkabelis - Hapoel Jerusalem 70 - 97  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Neptunas Klaipeda 77 - 70  
Olimpija Ljubljana - Promitheasz Patra 76 - 80  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville/AABJ - Franca 80 - 95  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Wonju Dongbu 79 - 105  
Seoul Knights - Ulsan Mobis Phoebus 69 - 88  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Buducnost Podgorica 106 - 68  
Barcelona - Olympiakosz 60 - 69  
Fenerbahce - CSZKA Moszkva 79 - 75  
Gran Canaria - Baskonia Vitoria 71 - 84  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - P. Avenida 68 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Monaco 87 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Tofas Bursa 92 - 96  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Valencia 83 - 95  
Zenit Szentpétervár - ASVEL Lyon-Villeurbanne 74 - 74, h.u. 83 - 84  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Lille 74 - 68  
Caen - St-Chamond 77 - 85  
Chartres - Nancy 77 - 95  
Denain - Roanne 87 - 81  
Gries-Oberhoffen - Nantes 83 - 71  
Orleans - Poitiers 111 - 85  
Rouen - Evreux 98 - 79  
Vichy-Clermont - Aix Maurienne 92 - 76  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - GKK Sibenik 94 - 72  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Jiangsu Dragons 74 - 82  
Beijing Ducks - Jilin 101 - 88  
Fujian - Beijing Dragons 123 - 112  
Nanjing Tongxi - Tianjin 95 - 87  
Shandong - Shanxi 96 - 106  
Shenzhen - Shanghai Sharks 112 - 106  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Milwaukee 104 - 107  
Golden State - Memphis 110 - 93  
Houston - Utah 102 - 97  
LA Clippers - Portland 127 - 131  
Minnesota - Sacramento 132 - 105  
New York - Phoenix 110 - 128  
Oklahoma City - Chicago 121 - 96  
San Antonio - Philadelphia 123 - 96  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azimut Bergamo - Latina 106 - 109  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - Castello 70 - 56  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sencur Kranj - Sentjur 74 - 71  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Aarhus 25 - 29  
Mors-Thy - Aalborg 25 - 32  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Erlangen 33 - 29  
Füchse Berlin - R-N. Löwen Kronau 30 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - Permszkije Medvegyi 22 - 25  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izvidac Ljubuski - Metalurg Skopje 30 - 31  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Agustinos Alicante 30 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Guif 23 - 23  
Ystad IF - Önnereds 30 - 24  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blida - Paradou 2 - 2  
Mascara - Bordj Bou Arreridj 0 - 1  
MC Oran - ASB Maghnia 3 - 2  
MO Bejaia - O. Magran 2 - 0  
Tadjenanet - Belouizdad 0 - 2  
USM Alger - ASM Oran 2 - 0  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oxford Utd. - U21Tottenham 3 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Solihull Moors 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Manchester City 1 - 1  
Middlesbrough - Burton 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halifax - Boreham 1 - 1  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Truiden - Gent 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Dortmund 2 - 1  
Hertha BSC - Augsburg 2 - 2  
Mönchengladbach - Nürnberg 2 - 0  
Wolfsburg - VfB Stuttgart 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera Matrouh - Petrojet 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Toulouse 2 - 1  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Paris SG 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Zwolle 3 - 3  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Zwolle 5 - 0  
Twente - RKC Waalwijk 2 - 0  
Willem II - FC Amszterdam 3 - 0  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Al-Ain 2 - 2  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Chivas Guadalajara 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - Mouloudia Oujda 1 - 0  
RSB Berkane - Olympique de Safi 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Milan 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leixoes - Tondela 2 - 2  
Porto - Moreirense 4 - 3  
Setúbal - Braga 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Dundee 5 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Ümraniyespor 3 - 1  
Ankaragücü - Bodrumspor 3 - 2  
Balikesirspor - Rizespor 1 - 1  
Galatasaray - Keciörengücü 1 - 1  
Göztepe Izmír - Nazilli Bld. Spor 2 - 1  
Istanbul Basaksehir - Adana Demirspor 2 - 0  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
United Rhein-Main - Halkbank Ankara 3 - 0  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Zenit Szentpétervár 2 - 3  
Chaumont - Friedrichshafen 3 - 0  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Noliko Maaseik - Belchatow 3 - 0  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Arkas Izmir 3 - 0  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uralocska Jekatyerinburg - Dinamo Kazany 3 - 2  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Conegliano 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Praia 0 - 3  
Osasco Nestle - Minas 0 - 3  
Sesi Volleyball Bauru - Pinheiros 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Galatasaray 2 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jedinstvo Brcko - St-Raphael 1 - 3  
Mulhouse - Nyíregyháza 3 - 1  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Municipal Zalau 3 - 0  
Crvena zvezda - Monza 0 - 3  
Poitevin Poitiers - Perungan Rovaniemi 3 - 1  
Savo Kuopio - Kamnik 3 - 2  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calcit Ljubljana - Aachen 3 - 1  
Liberec - Hapoel Kfar Saba 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Uijeongbu KB Stars 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Henan 0 - 3  
Yunnan - Bayi 0 - 3  
Zhejiang - Sichuan 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Shangdong 1 - 3  
Guangdong - Beijing 0 - 3  
Liaoning - Jiangsu 3 - 2  
Tianjin - Shanghai 3 - 0  
Snooker (German Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - S. Craigie (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
A. McManus - K. Doherty 0 - 5  
A. Songsermsawad - K. Hirani 5 - 0  
Chun Wai Lee - C. Totten 1 - 5  
E. Sharav - All. Taylor 5 - 2  
F. Ajaib - P. Ebdon 2 - 5  
G. Dott - S. O'Sullivan (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
H. Vafaei Ayouri - Jak Jones 2 - 5  
J. Perry - A. Carty (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
J. Trump - R. Williams (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
K. Wilson - I. Burns (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
L. Brecel - M. Stevens (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
Lu Ning - P. Lines 5 - 2  
M. Georgiou - Mei Xiwen 5 - 2  
M. Gould - A. Duffy (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
M. Holt - D. Dale 1 - 5  
Mark Davis - R. McLeod (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
R. Day - L. Walker (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
R. Milkins - E. Slessor (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
S. Baird - D. Lilley 5 - 1  
S. Maguire - D. Wells (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
Xu Si - G. Greene 0 - 5  
Yan Bingtao - R. Hull (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
Zhou Yuelong - Zhang Anda (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
Vízilabda (Világ Liga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Oroszország 10 - 10  

 

2018.12.17.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Rams - Philadelphia 23 - 30  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Joyce - A. Dobromyslova 3 - 0  
R. van Barneveld - D. Labanauskas 2 - 3  
V. van der Voort - L. Ilagen 3 - 1  
Way. Jones - D. Petersen 2 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Sparta Praha 8 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Steelers Hämeenlinna 6 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dosson - Latina 5 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 2 - 5  
Rockford - Grand Rapids 2 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slovan Ustecti Lvi 6 - 1  
Jihlava - Havirov 2 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Prostejov 7 - 1  
Poruba - Litomerice 4 - 6  
Slavia Praha - Kladno 5 - 3  
Vsetin - Slavia Trebic 4 - 3  
Zubr Prerov - Kadan 8 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Jokerit 2 - 2  
Barsz Kazany - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Traktor Cseljabinszk 0 - 1  
Red Star Kunlun - Amur Habarovszk 3 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - San Jose 3 - 7  
Vancouver - Edmonton 4 - 2  
Winnipeg - Tampa Bay 4 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Lugano 4 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Pantern Malmö 1 - 4  
Karlskrona - Vita Hasten 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk - Burany Voronyezs 0 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Cselmet Cseljabinszk 5 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Zvezda Csehov 3 - 2  
Rubin Tyumeny - Rjazany 2 - 2  
Szarjarka Karaganda - Barsz Kazany B 9 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Zauralje Kurgan 2 - 5  
Torosz Nyeftekamszk - Himik Voszkreszenszk 3 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Dizel Penza 9 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Szahalin 2 - 5  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Perth 82 - 65  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Yongin Blue Minx 46 - 60  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Chalon sur Saone 90 - 81  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Gorica 71 - 66  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Rishon 74 - 67  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Ashdod 87 - 70  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Eilat 70 - 88  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Daqing - Sichuan Jinqiang 53 - 81  
Liaoning - Fujian 64 - 63  
Shandong - Hebei 84 - 66  
Xinjiang - Shaanxi Tianze 87 - 70  
Zhejiang - Beijing Great Wall 76 - 95  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Sacramento 113 - 120  
Denver - Toronto 95 - 86  
New Orleans - Miami 96 - 102  
Washington - LA Lakers 128 - 110  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artland - Ehingen 81 - 72  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Sloboda Uzice 98 - 66  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - Afturelding 31 - 25  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Vojvodina 25 - 23  
Steaua Bukarest - Vardar Pro Skopje 30 - 34  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Alingsas 33 - 28  
Malmö - AIK 22 - 22  
Skövde - HIF Karlskrona 34 - 23  
Sävehof - Lugi 29 - 25  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southport - Tranmere 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Nottingham 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Magdeburg 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wehen - Uerdingen 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - AEK Larnaka 3 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Slavia Praha 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Hobro 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Highlands Park 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Nogoom El Mostakbal 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valenciennes - Metz 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - PAOK 1 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Maccabi Ahi Nazareth 0 - 0  
Hapoel Iksal - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 3  
Hapoel Kfar Saba - Sektzia Nes Tziona 1 - 5  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi TA 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Lechia Gdansk 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - América 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Lazio 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellas Verona - Pescara 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matera - Catanzaro 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Famalicao 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - CFR Cluj 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Ath. Bilbao 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ohud Medina - Al-Qadisiyah 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Rad Belgrád 0 - 0  
Napredak Krusevac - Radnicki Nis 1 - 2  
Zemun - Dinamo Vranje 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Erzurum Bld. Spor 2 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Seoul Woori 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Bedzin 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rzeszow - Bielsko-Biala 3 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,