Tippmix eredmények - 2018. december 10-16.

2018-12-10
Tippmix eredmények - 2018. december 10-16.
2018.12.17.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Rams - Philadelphia 23 - 30  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. van der Voort - L. Ilagen    
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Sparta Praha 8 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Steelers Hämeenlinna 6 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dosson - Latina    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 2 - 5  
Rockford - Grand Rapids 2 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slovan Ustecti Lvi 6 - 1  
Jihlava - Havirov 2 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Prostejov 7 - 1  
Poruba - Litomerice 4 - 6  
Slavia Praha - Kladno 5 - 3  
Vsetin - Slavia Trebic 4 - 3  
Zubr Prerov - Kadan 8 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Jokerit 2 - 2  
Barsz Kazany - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Traktor Cseljabinszk 0 - 1  
Red Star Kunlun - Amur Habarovszk 3 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - San Jose 3 - 7  
Vancouver - Edmonton 4 - 2  
Winnipeg - Tampa Bay 4 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Lugano    
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Pantern Malmö    
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk - Burany Voronyezs 0 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Cselmet Cseljabinszk 5 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Zvezda Csehov 3 - 2  
Rubin Tyumeny - Rjazany 2 - 2  
Szarjarka Karaganda - Barsz Kazany B 9 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Zauralje Kurgan 2 - 5  
Torosz Nyeftekamszk - Himik Voszkreszenszk 3 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Dizel Penza 9 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Szahalin 2 - 5  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Perth 82 - 65  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Yongin Blue Minx 46 - 60  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Gorica 71 - 66  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Rishon    
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Eilat    
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Daqing - Sichuan Jinqiang 53 - 81  
Liaoning - Fujian 64 - 63  
Shandong - Hebei 84 - 66  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Sacramento 113 - 120  
Denver - Toronto 95 - 86  
New Orleans - Miami 96 - 102  
Washington - LA Lakers 128 - 110  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Sloboda Uzice 98 - 66  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - Afturelding    
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Vojvodina 25 - 23  
Steaua Bukarest - Vardar Pro Skopje 30 - 34  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Alingsas 33 - 28  
Malmö - AIK 22 - 22  
Skövde - HIF Karlskrona 34 - 23  
Sävehof - Lugi 29 - 25  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southport - Tranmere    
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wehen - Uerdingen 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - AEK Larnaka 3 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Slavia Praha 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Hobro 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Highlands Park 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Nogoom El Mostakbal 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - PAOK 1 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Maccabi Ahi Nazareth 0 - 0  
Hapoel Iksal - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 3  
Hapoel Kfar Saba - Sektzia Nes Tziona 1 - 5  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi TA    
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Lechia Gdansk 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - América 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Lazio    
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matera - Catanzaro    
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - CFR Cluj 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ohud Medina - Al-Qadisiyah 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Rad Belgrád 0 - 0  
Napredak Krusevac - Radnicki Nis 1 - 2  
Zemun - Dinamo Vranje 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Erzurum Bld. Spor 2 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Seoul Woori 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Bedzin 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rzeszow - Bielsko-Biala  

 

2018.12.16.
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, Alta Badia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pinturault - M. Olsson 1 - 0  
H. Kristoffersen - S. Luitz 1 - 0  
L. Meillard - Z. Kranjec 1 - 0  
M. Faivre - M. Feller 0 - 1  
R. Tonetti - M. Odermatt 0 - 1  
V. Muffat Jeandet - T. Ford 0 - 1  
Óriásműlesiklás, Alta Badia 2018    
Óriásműlesiklás, Alta Badia 2018 - Top 3    
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Arizona 40 - 14  
Baltimore - Tampa Bay 20 - 12  
Buffalo - Detroit 14 - 13  
Chicago - Green Bay 24 - 17  
Cincinnati - Oakland 30 - 16  
Denver - Cleveland 16 - 17  
Indianapolis - Dallas 23 - 0  
Jacksonville - Washington 13 - 16  
Minnesota - Miami 41 - 17  
NY Giants - Tennessee 0 - 17  
Pittsburgh - New England 17 - 10  
San Francisco - Seattle 23 - 23  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaoyuan Lin - Tom. Harimoto 1 - 4  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jang W / Lim J - Ho K K / Wong C T 3 - 2  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meng Chen - Zhuojia He 4 - 1  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hayata H / Ito M - Chen X / Sun Y 3 - 0  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veitera Lappeenranta - HIFK 9 - 3  
WP-35 - LRK Tornio 5 - 2  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hövik - Ready Oslo 4 - 3  
Konnerud - Ullern 2 - 5  
Mjöndalen - Ulleval 3 - 6  
Sarpsborg - Drammen 4 - 4  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Bollnäs 3 - 3  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Bite - Canberra Cavalry 2 - 3  
Geelong-Korea - Auckland Tuatara 2 - 11  
Sydney Blue Sox - Melbourne Aces 5 - 1  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dolan - Yuanjun Liu 3 - 0  
D. Chisnall - J. Payne 3 - 2  
G. Clemens - A. Kirk 3 - 0  
L. Humphries - A. Hunt 3 - 0  
M. Edgar - D. Labanauskas 1 - 3  
P. Wright - A. Alcinas 1 - 3  
Ross Smith - P. Lim 3 - 1  
W. O'Connor - Y. Meeuwisse 3 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Ostrava 5 - 5  
Liberec - Znojmo 6 - 4  
Mladá Boleslav - Vitkovice 3 - 3  
Otrokovice - Chodov 4 - 5  
Pardubice - Brno Bulldogs 6 - 9  
SK Vinohrady - Stresovice 6 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Welhot Kuopio 9 - 2  
Koovee Tampere - Turku PS 2 - 9  
LaSB - Indians Espoo 9 - 4  
Oilers Espoo - OLS Oulu 17 - 8  
Seinäjoki - Karhut Pori 13 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NOR 92 Mjöndalen - Akerselva 6 - 8  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau - Rychenberg Winterthur 12 - 5  
St. Gallen - Kloten-Bülach 9 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Storvreta 6 - 9  
Lindas Hovas - Örebro 5 - 11  
Mullsjö - Jönköping 2 - 7  
Sirius - Falun 3 - 8  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - BLIK Neftejuganszk 5 - 2  
Norilszkij Nikel - Novaja Gener. Sziktivkar 8 - 2  
Szibirjak Novoszibirszk - KPRF Moszkva 2 - 6  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Sporting CP 1 - 6  
Benfica - Leoes Porto Salvo 5 - 1  
Pinheirense - Viseu 3 - 2  
Golf (Alfred Dunhill Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfred Dunhill Championship 2018    
Golf (Indonesian Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indonesian Masters 2018    
Gyeplabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztrália 1 - 8  
Belgium - Hollandia 0 - 0  
vb 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Belleville 3 - 1  
Bridgeport - Springfield 5 - 3  
Bridgeport - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 0  
Charlotte - Hartford 3 - 2  
Charlotte - Utica 1 - 1  
Chicago Wolves - Tucson 4 - 2  
Chicago Wolves - Tucson (22:00) 5 - 1  
Cleveland - Rochester 1 - 1  
Grand Rapids - Milwaukee 4 - 4  
Manitoba - Toronto Marlies 1 - 5  
Ontario Reign - Colorado Eagles 3 - 3  
Providence - Hershey 6 - 2  
Rockford - Texas Stars 2 - 2  
San Antonio - Iowa 5 - 2  
San Diego - San Jose Barracuda 3 - 3  
Springfield - Hershey 4 - 1  
Stockton - Bakersfield 0 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 5 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Dundee 2 - 5  
Manchester - Belfast 4 - 6  
Nottingham - Guildford 2 - 6  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - Frederikshavn 3 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország 2 - 3  
Oroszország - Finnország 5 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Buffalo 2 - 4  
Carolina - Arizona 3 - 0  
Colorado - Dallas 6 - 4  
Columbus - Anaheim 1 - 1  
Florida - Toronto 3 - 3  
Montreal - Ottawa 5 - 2  
Nashville - New Jersey 1 - 1  
NY Islanders - Detroit 3 - 3  
NY Rangers - Las Vegas 3 - 3  
Pittsburgh - Los Angeles 3 - 3  
St. Louis - Calgary 2 - 7  
Vancouver - Philadelphia 5 - 1  
Washington - Buffalo 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kassel 1 - 0  
Bietigheim/Bissingen - Deggendorf 4 - 4  
Frankfurt Löwen - Kaufbeuren 2 - 2  
Heilbronn - Crimmitschau 7 - 4  
Lausitzer Füchse - Freiburg 4 - 1  
Ravensburg - Dresden 2 - 2  
Tölzer Löwen - Bayreuth 5 - 6  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - München 3 - 2  
Bremerhaven - Krefeld 5 - 3  
Köln - Eisbären Berlin 2 - 5  
Mannheim - Ingolstadt 7 - 2  
Schwenningen - Nürnberg 3 - 8  
Straubing - Düsseldorf 2 - 3  
Wolfsburg - Iserlohn 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol Bolzano - Graz 7 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tingsryd - Vita Hasten 4 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Chengdu 2 - 2  
Lada Toljatti - Heilongjiang 6 - 6  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Szahalin 3 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Buducnost Podgorica 83 - 77  
Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto 70 - 69  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - NZ Breakers 78 - 89  
Illawarra - Sydney Kings 68 - 83  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Perth 92 - 60  
Dandenong - Bendigo 87 - 63  
Melbourne Boomers - Adelaide 83 - 78  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Antwerpen 63 - 63, h.u. 86 - 79  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Opava 93 - 68  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Changwon Sakers 91 - 76  
Incheon Elephants - Jeonju KCC Egis 88 - 81  
Wonju Dongbu - Ulsan Mobis Phoebus 75 - 91  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Suwon OK Savingbank 65 - 60  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Le Mans 79 - 79, h.u. 91 - 90  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Lattes Montpellier 76 - 76, h.u. 81 - 86  
Lyon - Flammes Carolo Ardennes 77 - 65  
Tarbes - Bourges 49 - 61  
Villeneuve d'Ascq Lille - St-Amand Hainaut 70 - 77  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holargosz - Ifesztosz Limnosz 65 - 62  
PAOK - Panathinaikosz 83 - 93  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni - Eleftheria Moszhato 69 - 57  
Eszperidesz Kallithea - Proteasz Voula 80 - 64  
Iraklisz - Athinaikosz 65 - 74  
Kalyvia Thorikosz - PAOK 74 - 65  
Sporting Athén - Panioniosz 53 - 66  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Ironi Naharia 76 - 90  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tochigi 62 - 68  
Kyoto - Mikawa Kariya 77 - 73  
Nagoya Dolphins - Ryukyu Okinawa 88 - 91  
Rizing Fukuoka - Shiga 65 - 56  
Tokyo Alvark - Chiba 71 - 76  
Tokyo Sunrockers - Toyohashi Neophoenix 80 - 57  
Toyama - Kawasaki Brave Thunders 84 - 71  
Yokohama - Osaka 60 - 58  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Tianjin 88 - 97  
Fujian - Beijing Ducks 83 - 76  
Guangzhou - Shanghai Sharks 117 - 111  
Sichuan - Beijing Dragons 95 - 84  
Xinjiang - Shanxi 114 - 101  
Zhejiang Chouzhou - Shenzhen 107 - 111  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Ostrow Wielkopolski 86 - 73  
Spojnia Stargard - Zielona Gora 59 - 85  
Starogard Gdanski - Trefl Sopot 100 - 90  
Start Lublin - Szczecin 71 - 80  
Torun - Gliwice 113 - 98  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorzow - Torun 84 - 76  
Sleza Wroclaw - Bydgoszcz 63 - 67  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Lietkabelis 70 - 76  
Nevezis Kedainiai - Zalgiris Kaunas 55 - 79  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Siauliai 96 - 86  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Atlanta 144 - 127  
Charlotte - LA Lakers 100 - 128  
Cleveland - Philadelphia 105 - 128  
Detroit - Boston 113 - 104  
Indiana - New York 110 - 99  
Memphis - Houston 97 - 105  
Oklahoma City - LA Clippers 110 - 104  
Phoenix - Minnesota 107 - 99  
San Antonio - Chicago 93 - 98  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Baunach 85 - 63  
Heidelberg - Hamburg 85 - 70  
Karlsruhe - Hanau 85 - 75  
Kirchheim - Chemnitz 60 - 66  
Nürnberg - Paderborn 69 - 77  
Rostock - Tübingen 78 - 70  
Trier - Schalke 81 - 82  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin 83 - 81  
Brose Bamberg - Telekom Bonn 77 - 70  
Oldenburg - Göttingen 86 - 70  
S. Oliver Würzburg - Jena 80 - 65  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakery Piacenza - Cagliari 74 - 77  
Cento - Mantova 65 - 70  
Ferrara - Fortitudo Bologna 75 - 91  
Forli - GSA Udine 88 - 82  
Jesi - Imola 97 - 97, h.u. 113 - 107  
Montegranaro - Assigeco Piacenza 76 - 70  
Ravenna - Verona 76 - 88  
Roseto - Treviso 58 - 67  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Virtus Roma 83 - 87  
Axpo Legnano - Tortona 57 - 77  
Biella - Trapani 84 - 76  
Capo D'Orlando - Siena 93 - 78  
Scafati - Casale Monferrato 101 - 89  
Treviglio - Latina 102 - 84  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Cantu 81 - 63  
Pistoia - Virtus Bologna 71 - 81  
Sassari - Olimpia Milano 91 - 91, h.u. 106 - 107  
Trieste - Avellino 110 - 64  
Varese - Torino 77 - 60  
Venezia - Brindisi 70 - 59  
VL Pesaro - Cremona 106 - 122  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Famila Schio 55 - 67  
Eirene Ragusa - Dike Napoli 63 - 61  
Empoli - Vigarano 85 - 89  
GEAS San Giovanni - UR Venezia 53 - 77  
Lucca - Battipaglia 79 - 68  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Jekatyerinburg 64 - 96  
Dinamo Novoszibirszk - MBA Moszkva 61 - 82  
Inventa Kurszk - Szpartak Moszkva 84 - 57  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Ourense 73 - 60  
Iberojet Palma - Granada 60 - 78  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Real Madrid 84 - 71  
Gran Canaria - Joventut Badalona 83 - 68  
Manresa - Zaragoza 94 - 73  
Murcia - Fuenlabrada 75 - 65  
Unicaja Malaga - Barcelona 78 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - P. Avenida 79 - 53  
Sant Adria - Araski AES 78 - 64  
SC Zaragoza - Ensino Lugo 61 - 67  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrsac - Zlatibor Cajetina 90 - 82  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Piestanske Cajky 87 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Darussafaka 65 - 82  
Sakaryaspor - Galatasaray 56 - 89  
Türk Telekom - Istanbul BB 89 - 84  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Gundogdu - Antakya Hatay 70 - 83  
Cukurova - Botas Adana 78 - 56  
Fenerbahce - Canik 90 - 62  
Izmit Bld. Spor - Besiktas 68 - 63  
Ormanspor - Mersin BB 73 - 69  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Kalev/Cramo 105 - 78  
Himki Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 80 - 93  
Jenyiszej Krasznojarszk - VEF Riga 75 - 67  
Lok.Kubany Krasznodar - Tsmoki-Minszk 80 - 69  
Parma Permszkij Kraj - UNIKSZ Kazany 68 - 66  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Valmiera 80 - 71  
Kézilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb, női 2018    
Eb, női 2018 - Top 3    
Oroszország - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 21 - 24  
Románia - Hollandia 20 - 24  
Kézilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb, női 2018 - Dánia vagy Románia végez előrébb?    
Eb, női 2018 - Hollandia vagy Oroszország végez előrébb?    
Eb, női 2018 - Magyarország vagy Szerbia végez előrébb?    
Eb, női 2018 - Montenegró vagy Spanyolország végez előrébb?    
Eb, női 2018 - Norvégia vagy Franciaország végez előrébb?    
Eb, női 2018 - Svédország vagy Németország végez előrébb?    
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Nantes 23 - 31  
Dijon - Paris SG 25 - 29  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - Edessza 23 - 20  
PAOK - AEK Athén 23 - 17  
Pylea - Fivosz Szikiesz 30 - 19  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Umag - Sesvete 29 - 27  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - FH 25 - 27  
Grotta - Valur 9 - 21  
Haukar - KA Akureyri 33 - 28  
Selfoss - Akureyri Handboltafelag 28 - 34  
Stjarnan - ÍBV 27 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Veszprém 23 - 41  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Haslum 30 - 21  
Drammen - Runar Sandefjord 31 - 41  
Fyllingen - Arendal 28 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - Nordhorn-Lingen 23 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Bergischer HC 25 - 23  
Füchse Berlin - DHfK Leipzig 26 - 23  
Lemgo - Melsungen 28 - 26  
Minden - Göppingen 28 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - UGNTU Ufa 30 - 21  
Dinamo Asztrahany - Szpartak Moszkva 24 - 29  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa Hora - Sporting CP 24 - 38  
Kézilabda (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - CSM Bukarest 22 - 22  
Universitatea Craiova - Focsani 23 - 34  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Metalurg Skopje 26 - 23  
Kézilabda (Spanyol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Barcelona 23 - 37  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - Basel 24 - 30  
Kriens - Amicitia Zürich 33 - 30  
Schaffhausen - Winterthur 33 - 24  
Suhr Aarau - St. Gallen 33 - 26  
Thun - Bern 40 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Kristianstad 24 - 27  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Celje 21 - 27  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AL Ahly (LBY) - Mamelodi Sundowns 0 - 0  
Club Africain - Al-Hilal (SUD) 3 - 1  
Gor Mahia Nairobi - Lobi Stars 3 - 1  
Ismaily - Coton Sport de Garoua 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Melbourne City 0 - 2  
Newcastle Jets - Perth Glory 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne Victory 4 - 3  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sabah 1 - 0  
Qarabag Baku - Keshla 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Beerschot Wilrijk 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Anderlecht 2 - 1  
Genk - Oostende 2 - 0  
Standard Liege - Zulte Waregem 4 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Botev Plovdiv 2 - 1  
Dunav Ruse - Ludogorec Razgrad 0 - 2  
Etar Veliko Tarnovo - Szeptemvri Szófia 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Destroyers Santa Cruz 5 - 0  
Blooming Santa Cruz - San Jose de Oruro 1 - 3  
Bolivar La Paz - Real Potosi 8 - 0  
Nacional Potosi - The Strongest 2 - 3  
Royal Pari Santa Cruz - Oriente Petrolero 1 - 0  
Sport Boys Warnes - Jorge Wilstermann 2 - 1  
Universitario de Sucre - Guabira Montero 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Leverkusen 2 - 1  
RB Leipzig - Mainz 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Darmstadt 2 - 2  
Ingolstadt - Heidenheim 1 - 1  
Sandhausen - Regensburg 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Jena 1 - 3  
Würzburg - Lotte 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nea Szalamina Famaguszta - Paralimni 0 - 0  
Omonia Nicosia - APOEL Nicosia 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Karvina 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Vendsyssel 2 - 3  
Esbjerg - Nordsjaelland 3 - 0  
Horsens - Midtjylland 1 - 3  
Sönderjyske - FC Köbenhavn 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Bidvest Wits 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Emelec Guayaquil 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Rennes    
Lyon - Monaco 3 - 0  
Nice - St-Etienne    
Nimes - Lille 2 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Lyon 0 - 5  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Xanthi 1 - 0  
Larissza - AEK Athén 0 - 0  
Olympiakosz - Lamia 3 - 0  
Panathinaikosz - Atromitosz Periszteri 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - De Graafschap 8 - 0  
Feyenoord - F. Sittard 0 - 2  
Groningen - Emmen 1 - 2  
Heerenveen - Utrecht 2 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Hajduk Split 1 - 0  
Istra - Rudes 1 - 0  
Osijek - Inter Zapresic 6 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - Mohun Bagan 3 - 2  
Minerva Punjab - Chennai City 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Kerala Blasters 6 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva 0 - 0  
Bnei Yehuda TA - Ashdod 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Junior de Barranquilla 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Korona Kielce 1 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Lech Poznan 0 - 6  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Youssoufia Berrechid 0 - 1  
FAR Rabat - FUS Rabat 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vidi - FTC 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Budaörs 2 - 0  
Csákvár - ZTE 2 - 1  
Győr - Cegléd 1 - 0  
Kaposvár - Kazincbarcika 2 - 0  
Nyíregyháza - Mosonmagyaróvár 1 - 1  
Siófok - Monor 1 - 0  
Soroksár - Balmazújváros 4 - 0  
Tiszakécske - Gyirmót 3 - 4  
Vasas - Budafok 4 - 2  
Vác - Dorog 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Bayern München 0 - 4  
Leverkusen - Bremen 1 - 0  
Mönchengladbach - Freiburg 0 - 2  
Wolfsburg - Essen-Schönebeck 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Napoli 0 - 1  
Fiorentina - Empoli 3 - 1  
Frosinone - Sassuolo 0 - 2  
Roma - Genoa 3 - 2  
Sampdoria - Parma 2 - 0  
SPAL Ferrara - Chievo 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Lecce 2 - 1  
Carpi - Salernitana 3 - 2  
Cosenza - Benevento 0 - 0  
Crotone - Venezia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - Cuneo 2 - 0  
Arezzo - Entella 2 - 2  
Arzachena - Pro Piacenza 3 - 0  
Carrarese - Robur Siena 1 - 2  
Novara - Olbia 4 - 0  
Piacenza - Lucchese 1 - 0  
Pontedera - Pisa 0 - 2  
Pro Patria - Alessandria 0 - 0  
U23Juventus - Gozzano 0 - 0  
Vercelli - Pistoiese 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renate - Südtirol 0 - 1  
Ternana - Giana Erminio 3 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Reggina 0 - 1  
Cavese - Monopoli 1 - 1  
Rieti - Bisceglie 1 - 0  
Sicula Leonzio - Catania 0 - 0  
Trapani - Rende 1 - 0  
Vibonese - Juve Stabia 1 - 1  
Virtus Francavilla - Paganese 1 - 0  
Viterbese - Potenza 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Hartberg 6 - 1  
Austria Wien - Rapid Wien 6 - 1  
Salzburg - St. Pölten 5 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - Alianza Lima 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Braga B 2 - 1  
Covilha - Arouca 2 - 2  
Estoril - Farense 1 - 0  
Guimaraes B - Viseu 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Benfica 0 - 1  
Rio Ave - Belenenses 2 - 2  
Sporting CP - Nacional Madeira 5 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Chelsea 1 - 2  
Liverpool - Manchester Utd. 3 - 1  
Southampton - Arsenal 3 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - FCS Bukarest 1 - 3  
Dunarea Calarasi - Sepsi OSK 0 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Celtic 2 - 0  
Rangers - Hamilton 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Lugo 1 - 1  
Deportivo - Zaragoza 3 - 1  
Las Palmas - Tenerife 1 - 1  
Majadahonda - Elche 1 - 3  
Osasuna - Alcorcon 2 - 1  
UD Extremadura - Gimnastic 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Internacional de Madrid 2 - 2  
Coruxo - Real Madrid B 2 - 1  
Deportivo B - Cultural Leonesa 1 - 2  
Guijuelo - Navalcarnero 1 - 1  
Pontevedra - Las Palmas B 1 - 0  
Rapido de Bouzas - Atl. Madrid B 0 - 1  
Salmantino - Valladolid B 0 - 0  
San Sebastian Reyes - Unionistas de Salamanca 1 - 2  
Union Adarve - Fuenlabrada 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Vitoria - Real Union Irun 2 - 1  
Gernika - R. Santander 0 - 0  
Gimn. Torrelavega - Langreo 0 - 2  
Oviedo B - Izarra 2 - 1  
Real Sociedad B - Mirandes 0 - 1  
Tudelano - Sp. Gijón B 1 - 0  
UD Logrones - Arenas de Getxo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Badalona 1 - 0  
Conquense - Hercules 1 - 1  
Ebro - Teruel 2 - 1  
Espanyol B - Cornella 0 - 0  
Olot - Ejea 1 - 0  
Ontinyent - Valencia B 2 - 2  
Sabadell - Alcoyano 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Melilla 1 - 0  
El Ejido - Jumilla 2 - 2  
Ibiza Eivissa - Almería B 2 - 1  
Linense - Granada B 1 - 0  
Marbella - Cartagena 0 - 2  
Real Murcia - Malaga B 2 - 0  
Rec. Huelva - Atl. Sanluqueno 1 - 1  
San Fernando - UCAM Murcia 2 - 0  
Talavera de la Reina - Don Benito 0 - 0  
Villanovense - Sevilla B 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Betis 1 - 3  
Huesca - Villarreal 2 - 2  
Levante - Barcelona 0 - 5  
Sevilla - Girona 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Malaga 1 - 1  
Betis - Atl. Madrid 1 - 2  
Huelva - Tenerife 1 - 1  
Madrid CCF - Sevilla 0 - 1  
Real Sociedad - Espanyol 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Winterthur 1 - 3  
Vaduz - Schaffhausen 1 - 1  
Wil - Lausanne 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Lugano 0 - 0  
Luzern - St. Gallen 2 - 1  
Xamax - Young Boys 1 - 4  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Crvena zvezda 1 - 2  
Spartak Subotica - Vozdovac 3 - 2  
Vojvodina - Proleter Novi Sad 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Eskisehirspor 2 - 0  
Altay Izmir - Osmanlispor 0 - 1  
Boluspor - Altinordu 1 - 1  
Giresunspor - Hatayspor 0 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Trabzonspor 2 - 2  
Kayserispor - Akhisar 1 - 0  
Yeni Malatyaspor - Antalyaspor 2 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay Utd. - Eastern Suburbs 1 - 4  
Southern Utd. - Canterbury Utd. 0 - 1  
Tasman Utd. - Auckland City 1 - 3  
Waitakere Utd. - Hamilton Wanderers 3 - 4  
MMA (Bellator 213, Honolulu)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I-L. Macfarlane - V. Letourneau (női) 1 - 0  
Lyo. Machida - Raf. Carvalho 1 - 0  
M. Lawal - L. McGeary 0 - 1  
N. Gracie - Ed Ruth 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Milwaukee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bob. Green - Dra. Klose 0 - 1  
Eds. Barboza - Dan. Hooker 1 - 0  
J-R. Clark - And. Lee (női)    
Jar. Gordon - Joa. Silva 0 - 1  
Jim Miller - Cha. Oliveira 0 - 1  
Kev. Lee - A. Iaquinta 0 - 1  
R. Font - S. Pettis 1 - 0  
Z. Ottow - Dwi. Grant 1 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Racing-Metro 11 - 34  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Toulon 34 - 13  
Newcastle - Edinburgh 8 - 21  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribeirao Preto - Taubate Funvic 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Caetano - Sesi Volleyball Bauru 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Ansan Rush&Cash 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Seoul Caltex 0 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Jászberény 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Sichuan 3 - 1  
Shandong - Jiangsu 2 - 3  
Shanghai - Bayi 3 - 1  
Zhejiang - Henan 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - ONICO Varsó 2 - 3  
Resovia Rzeszow - Cuprum Lubin 3 - 0  
Trefl Gdansk - Czarni Radom 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radomka Radom - Budowlani Lodz 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Friedrichshafen 3 - 2  
United Rhein-Main - Herrsching 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Perugia 1 - 3  
Padova - Ravenna 3 - 0  
Revivre Milano - Vibo Valentia 3 - 0  
Siena - Monza 1 - 3  
Trentino - Modena 3 - 1  
Verona - Latina 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Brescia 3 - 1  
San Bernardo Cuneo - Scandicci 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inegol Bld. Spor - Fenerbahce 1 - 3  
Jeopark Kula - Ziraat Bankasi Ankara 0 - 3  
Maliye Piyango Ankara - Plevne 3 - 0  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Murphy - M. Allen (9 nyert frame-ig) 7 - 9  
Scottish Open 2018    
Sífutás (10 km, női, Davos)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Davos 2018    
10 km, női, Davos 2018 - Top 3    
Ebba Andersson - I.F. Östberg 0 - 1  
J. Diggins - A. Sedova 1 - 0  
N. von Siebenthal - T. Stadlober 0 - 1  
Sífutás (15 km, Davos)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Davos 2018    
15 km, Davos 2018 - Top 3    
A. Bolshunov - A. Melnichenko    
D. Cologna - D. Spitsov 0 - 1  
E. Belov - H.C. Holund 1 - 0  
Sílövészet (4x6 km, női váltó, Hochfilzen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
4x6 km váltó, női, Hochfilzen 2018    
4x6 km váltó, női, Hochfilzen 2018 - Top 3    
Csehország - USA 1 - 0  
Franciaország - Németország 1 - 0  
Norvégia - Szlovákia 1 - 0  
Olaszország - Svédország 1 - 0  
Oroszország - Ukrajna 1 - 0  
Svájc - Ausztria 0 - 1  
Sílövészet (4x7,5 km váltó, Hochfilzen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
4x7,5 km váltó, Hochfilzen 2018    
4x7,5 km váltó, Hochfilzen 2018 - Top 3    
Norvégia - Franciaország 1 - 0  
Németország - Ausztria 1 - 0  
Olaszország - Svájc 1 - 0  
Svédország - Oroszország 1 - 0  
Ukrajna - Csehország 0 - 1  
Síugrás (Engelberg, 2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Klimov - D. Prevc 1 - 0  
Engelberg, 2. verseny 2018    
Engelberg, 2. verseny 2018 - Top 3    
K. Geiger - S. Leyhe 1 - 0  
R. Freitag - P. Prevc    
Rob. Johansson - A. Wellinger 1 - 0  
Ryo. Kobayashi - P. Zyla 1 - 0  
S. Kraft - K. Stoch 0 - 1  
Tollaslabda (World Tour Finals, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yuqi Shi - Ken. Momota 2 - 0  
Tollaslabda (World Tour Finals, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junhui L / Yuchen L - Endo H / Watanabe Y 2 - 0  
Tollaslabda (World Tour Finals, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Pusarla Venkata - Noz. Okuhara 2 - 0  
Tollaslabda (World Tour Finals, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Lee S H / Shin S C 2 - 0  
Tollaslabda (World Tour Finals,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Wang Y / Huang D 1 - 2  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Miskolc 10 - 4  
Magyar Kupa 2018/19    
Vízilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyar Kupa, női 2018/19    
UVSE - BVSC 10 - 5  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saul Alvarez - R. Fielding 1 - 0  
Úszás (Rövidpályás vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmár Á. - J. Micka (1500 m gyors)    

 

2018.12.15.
Alpesi sí (Lesiklás, Val Gardena/Gröden)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Innerhofer - V. Kriechmayr 1 - 0  
J. Clarey - C. Janka 1 - 0  
K. Jansrud - B. Feuz 0 - 1  
Lesiklás, Val Gardena/Gröden 2018    
Lesiklás, Val Gardena/Gröden 2018 - Top 3    
M. Franz - A.L. Svindal 1 - 0  
S. Nyman - T. Ganong 1 - 0  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Jets - Houston 22 - 29  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaoyuan Lin - Jun Mizutani 4 - 0  
H. Calderano - Zhendong Fan 4 - 2  
Jun Mizutani - Jingkun Liang 4 - 2  
Tom. Harimoto - H. Calderano 4 - 0  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meng Chen - Yuling Zhu 4 - 2  
Ning Ding - Zhuojia He 2 - 4  
Yuling Zhu - Shiwen Liu 4 - 0  
Zhuojia He - Kas. Ishikawa 4 - 3  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wong C T / Doo H K - Jang W / Cha H S 3 - 0  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akilles Porvoo - LRK Tornio 10 - 3  
Mikkelin Kampparit - Botnia Helsinki 6 - 4  
Veitera Lappeenranta - Narukera Pori 5 - 1  
WP-35 - OLS 5 - 2  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Solberg - Stabaek 2 - 5  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Kuzbassz Kemerovo 7 - 3  
Dinamo Moszkva - Ural Trubnyik 3 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - Start Nyizsnyij Novgorod 6 - 5  
Murman Murmanszk - Szibszelmas Novoszibirszk 4 - 4  
Sztroitel Sziktivkar - Zorkij Krasznogorszk 2 - 1  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tellus - Sandviken 4 - 2  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Bite - Canberra Cavalry 1 - 0  
Geelong-Korea - Auckland Tuatara 5 - 3  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alcinas - Cr. Ross 3 - 0  
J. Payne - Jeff Smith 3 - 2  
Kee. Brown - K. Sedlacek 3 - 0  
M. Hopp - D. Noppert 3 - 0  
M. van Gerwen - A. Tabern 3 - 1  
Mic. Mansell - Jim Long 1 - 3  
R. North - R. Marijanovic 3 - 2  
R. Searle - S. Burton 3 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Classic Tampere 3 - 8  
Viikingit Helsinki - OLS Oulu 7 - 3  
Welhot Kuopio - Happee Jyväskylä 2 - 2  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Tunet 5 - 20  
Harstad - Sandnes 6 - 11  
Slevik - Greaker 4 - 6  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Köniz 9 - 4  
Malans - Uster 9 - 2  
Thun - Wiler-Ersigen 6 - 9  
Zug - Chur 10 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Kalmarsund 3 - 5  
Linköping - Växjö 4 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Augusta 6 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - BLIK Neftejuganszk 6 - 0  
Norilszkij Nikel - Novaja Gener. Sziktivkar 8 - 3  
Szibirjak Novoszibirszk - KPRF Moszkva 4 - 3  
Szinara Jekatyerinburg - Uhta 4 - 0  
Tyumeny - Dinamo Szamara 4 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Rio Ave 2 - 1  
Burinhosa - Electrico FC 5 - 3  
Modicus Sandim - Fundao 4 - 1  
Quinta dos Lombos - Azemeis 1 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Inter Movistar 4 - 4  
Cartagena - Palma Futsal 5 - 1  
Jaen - Santa Coloma 4 - 1  
Levante - Magna Gurpea 2 - 3  
Murcia - Parrulo Ferrol 6 - 2  
Peniscola - Antequera 4 - 3  
Ribera Navarra - Zaragoza 6 - 3  
Segovia - Valdepenas 6 - 6  
Gyeplabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Belgium 0 - 6  
Ausztrália - Hollandia 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego 3 - 3  
Grand Rapids - Rockford 2 - 2  
Laval - Syracuse 2 - 2  
Laval - Syracuse (21:00) 4 - 0  
Lehigh Valley - Belleville 4 - 1  
Manitoba - Toronto Marlies 2 - 7  
Milwaukee - Texas Stars 2 - 2  
Providence - Bridgeport 3 - 3  
Rochester - Cleveland 3 - 1  
San Antonio - Iowa 3 - 3  
Utica - Binghamton 5 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Cortina 4 - 1  
Fassa - Milano 7 - 3  
Kitzbühel - Zell am See 4 - 6  
Lustenau - Feldkirch 4 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Gherdeina/Gröden 4 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fife - Guildford 3 - 1  
Glasgow - Belfast 4 - 2  
Manchester - Cardiff 2 - 5  
Milton Keynes - Dundee 3 - 0  
Sheffield - Coventry 0 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Benatky nad Jizerou 6 - 3  
Kadan - Slavia Praha 2 - 7  
Kladno - Jihlava 2 - 5  
Litomerice - Frydek Mistek 1 - 3  
Prostejov - Zubr Prerov 2 - 2  
Slavia Trebic - Poruba 5 - 4  
Slovan Ustecti Lvi - Vsetin 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Herlev Eagles 5 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Zslobin - Gomel 1 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - LeKi 4 - 4  
Kiekko-Vantaa - IPK 6 - 1  
RoKi - Koovee 3 - 2  
TUTO - Imatra Ketterä 0 - 0  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svédország 3 - 2  
Oroszország - Csehország 7 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Washington 5 - 5  
Chicago - Winnipeg 3 - 3  
Detroit - Ottawa 2 - 4  
Edmonton - Philadelphia 4 - 1  
Minnesota - Calgary 1 - 2  
New Jersey - Las Vegas 4 - 4  
NY Rangers - Arizona 3 - 3  
Pittsburgh - Boston 5 - 3  
St. Louis - Colorado 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - MODO 1 - 0  
Västeras - Västervik 1 - 6  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztria - U20Norvégia 2 - 2  
U20Fehéroroszország - U20Lettország 1 - 3  
U20Németország - U20Franciaország 6 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Rjazany 2 - 3  
Ermak Angarszk - Zauralje Kurgan 2 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Tambov 6 - 0  
Metallurg Novokuznyeck - Gornyak Ucsali 3 - 8  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Himik Voszkreszenszk 2 - 2  
Rubin Tyumeny - Szarov 2 - 0  
SZKA-Neva - Burany Voronyezs 3 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Cselmet Cseljabinszk 2 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Zvezda Csehov 1 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Magyarország 8 - 1  
Norvégia - Franciaország 4 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Crvena zvezda 68 - 78  
Mornar - Cedevita Zagreb 102 - 103  
Partizan Belgrád - FMP 83 - 77  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Adelaide 91 - 101  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Oostende    
Mons - Okapi Aalstar 91 - 81  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians Paulista - Bauru 87 - 83  
Minas - Flamengo 80 - 91  
Paulistano - BC Brasilia 83 - 82  
Vasco da Gama - Mogi das Cruzes 75 - 88  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko - Decin 88 - 67  
Ostrava - Brno 75 - 81  
Sokoli Hradec Kralove - Pardubice 75 - 85  
Svitavy - USK Praha 85 - 70  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovanka MB - Hradec Kralove 58 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Seoul Knights 89 - 84  
Jeonju KCC Egis - Busan Sonicboom 88 - 69  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Thunders 81 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Incheon S-Birds 80 - 78  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Rouen 81 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Reims 81 - 81, h.u. 91 - 84  
Cholet - Nanterre 77 - 77, h.u. 98 - 92  
Limoges - Fos-sur-Mer 92 - 87  
Monaco - Dijon 89 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landerneau Bretagne - Nantes Reze 68 - 76  
Mondeville - Roche Vendee 72 - 75  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Har. Trikoupisz Meszologi 68 - 83  
Diagorasz Egaleo - Ionikosz Nikea 78 - 89  
Ethnikosz Pireusz - Pefkohori 84 - 80  
Ippokratisz Kosz - Kavala 77 - 63  
Iraklisz - Korivosz Amaliada 78 - 68  
Kardica - Apollon Patra 91 - 84  
Marouszi - Ermisz Agiasz 74 - 82  
Pszihiko - Kasztoria 62 - 65  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Lavrio 83 - 64  
Koloszosz Rodosz - Olympiakosz 67 - 86  
Periszteri - Panioniosz 74 - 71  
Promitheasz Patra - Arisz 71 - 61  
Rethymno - Kymi 78 - 64  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Vrijednosnice Osijek 82 - 78  
GKK Sibenik - Bosco Zagreb 81 - 68  
Skrljevo - Zadar 87 - 88  
Zabok - Split 79 - 79, h.u. 86 - 91  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Ironi Ness Ziona 78 - 88  
Maccabi TA - Hapoel Jerusalem 91 - 78  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tochigi 73 - 75  
Hokkaido - Akita 84 - 79  
Kyoto - Mikawa Kariya 82 - 82, h.u. 107 - 100  
Nagoya Dolphins - Ryukyu Okinawa 70 - 84  
Rizing Fukuoka - Shiga 70 - 78  
Tokyo Alvark - Chiba 76 - 72  
Tokyo Sunrockers - Toyohashi Neophoenix 93 - 85  
Toyama - Kawasaki Brave Thunders 92 - 92, h.u. 107 - 108  
Yokohama - Osaka 60 - 59  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Zhejiang Guangsha 113 - 100  
Jiangsu Dragons - Nanjing Tongxi 111 - 98  
Liaoning - Jilin 120 - 104  
Shandong - Qingdao 92 - 121  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Anwil Wloclawek 81 - 101  
Koszalin - Legia Varsó 90 - 67  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Widzew Lodz 64 - 38  
Ostrow Wielkopolski - Poznan 74 - 72  
Polkowice - Wisla Krakkó 82 - 70  
Siedlce - Gdansk 102 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prienai - Neptunas Klaipeda 72 - 83  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Atomerőmű 74 - 88  
Pécs - Kaposvár 82 - 67  
Szeged - Jászberény 74 - 82  
Szolnok - Körmend 95 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Atlanta 129 - 108  
Brooklyn - Washington 125 - 118  
Charlotte - New York 113 - 113, h.u. 124 - 126  
Cleveland - Milwaukee 102 - 114  
Denver - Oklahoma City 109 - 98  
Memphis - Miami 97 - 100  
Orlando - Utah 96 - 89  
Philadelphia - Indiana 101 - 113  
Portland - Toronto 128 - 122  
Sacramento - Golden State 125 - 130  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Braunschweig 69 - 87  
Giessen - Bayreuth 90 - 95  
Ludwigsburg - Crailsheim 82 - 70  
Mitteldeutscher - Skyliners Frankfurt 79 - 79, h.u. 89 - 95  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Rieti 73 - 73, h.u. 87 - 80  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Reggio Emilia 68 - 60  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Real Canoe 99 - 68  
Leyma Coruna - Oviedo 98 - 76  
Prat Joventut - Melilla 73 - 77  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Valencia 77 - 87  
Iberostar Tenerife - Baskonia Vitoria 70 - 63  
MoraBanc Andorra - Gipuzkoa 76 - 87  
Obradoiro Monbus - Estudiantes 91 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Bembibre 80 - 60  
IDK Gipuzkoa - Univ. Ferrol 50 - 56  
Valencia - Zamarat 63 - 47  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Tamis Pancevo 86 - 64  
Dynamic Belgrád - Novi Pazar 80 - 72  
Metalac Farmakom - Dunav Stari Banovci 82 - 73  
Spartak Subotica - Vojvodina 68 - 87  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Samorin 52 - 56  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Polzela 69 - 85  
Sencur Kranj - Sentjur 78 - 66  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Besiktas 83 - 57  
Buyukcekmece - Karsiyaka 91 - 79  
Fenerbahce - Afyon Bld. Spor 92 - 68  
RH Gaziantepspor - Tofas Bursa 66 - 79  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Zenit Szentpétervár 95 - 94  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Parnu 89 - 93  
Liepajas Lauvas - Tartu Ulikool 89 - 78  
Ogre - Rapla 84 - 77  
Valga - TTU Tallinn 64 - 87  
Ventspils - Kalev Tallinn 80 - 68  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Nove Veseli 24 - 25  
Zubri - Koprivnice 29 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Skanderborg 24 - 22  
Bjerringbro-Silkeborg - GOG 19 - 24  
Kolding - Sönderjyske 29 - 32  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Nikea - Drama 24 - 26  
Diomidisz Argosz - HAN Szaloniki 35 - 30  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladi Rudar Labin - Dubrava 27 - 27  
Porec - Varazdin 23 - 24  
Vinkovci - Gorica 33 - 27  
Zamet - Rudar Rude 29 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - FTC 25 - 17  
Budakalász - Tatabánya 22 - 33  
Csurgó - Szeged 25 - 36  
Dabas - Mezőkövesd 26 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Falk Horten 27 - 15  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Rhein Vikings Neuss 29 - 26  
Coburg - Lübbecke 36 - 33  
Emsdetten - Ferndorf 26 - 29  
Grosswallstadt - Hamburg 31 - 25  
Hüttenberg - Dessau-Rosslauer 23 - 22  
Wilhelmshaven - Rimpar 22 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Wetzlar 27 - 20  
R-N. Löwen Kronau - Burgdorf-Hannover 29 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Cseljabinszk - Dinamo-Viktor Sztavropol 23 - 19  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avanca - ABC Braga 19 - 29  
Boa Hora - Aguas Santas 25 - 25  
Fermentoes - Fafe 20 - 19  
Madeira SAD - Porto 20 - 31  
Maia - Benfica 29 - 30  
Kézilabda (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Politehnica Timisoara 26 - 28  
Vaslui - Steaua Bukarest 28 - 31  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izvidac Ljubuski - RK Zagreb 21 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canyamelar Valencia - Alcobendas 21 - 21  
Kézilabda (Spanyol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Ademar Leon 28 - 21  
Bidasoa Irun - Granollers 30 - 25  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dol TKI Hrastnik - Ormoz 24 - 25  
Loka - SVIS Ivancna Gorica 27 - 23  
Ribnica - Koper 28 - 25  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Saoura - Ittihad Tanger 2 - 0  
Nkana - Simba 2 - 1  
Orlando Pirates - African Stars 0 - 0  
Stade Malien de Bamako - Mimosas Abidjan 0 - 1  
Wydad Casablanca - Diaraf 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Portsmouth 1 - 1  
Bradford - Walsall 4 - 0  
Charlton - Wimbledon 2 - 0  
Coventry - Luton 1 - 2  
Doncaster - Scunthorpe 3 - 0  
Fleetwood - Burton 1 - 0  
Gillingham - Wycombe 2 - 2  
Oxford Utd. - Blackpool 2 - 0  
Rochdale - Plymouth 1 - 2  
Shrewsbury - Peterborough 2 - 2  
Southend - Accrington 3 - 0  
Sunderland - Bristol Rovers 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Yeovil 0 - 0  
Carlisle - Colchester 4 - 0  
Exeter - Crewe 1 - 0  
Forest Green - Mansfield    
Grimsby - Swindon 2 - 1  
Lincoln - Morecambe 3 - 1  
Macclesfield - Crawley 2 - 0  
Northampton - Stevenage 1 - 1  
Notts County - Tranmere 3 - 2  
Oldham - Bury 4 - 2  
Port Vale - Cheltenham 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Stoke 2 - 2  
Blackburn - Birmingham 2 - 2  
Bolton - Leeds 0 - 1  
Bristol City - Norwich 2 - 2  
Hull City - Brentford 2 - 0  
Ipswich - Wigan 1 - 0  
Preston - Millwall 3 - 2  
QPR - Middlesbrough 2 - 1  
Rotherham - Reading 1 - 1  
Swansea - Sheffield Wed. 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix - Central Coast Mariners 2 - 0  
Western Sydney Wanderers - Sydney FC 1 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Newcastle Jets 2 - 2  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Sumqayit 0 - 2  
Zira - Sabayil 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Roeselare 0 - 1  
Tubize - Westerlo 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Waasland Beveren 0 - 2  
Eupen - Mouscron-Peruwelz 1 - 0  
Kortrijk - FC Bruges 0 - 0  
Lokeren - St. Truiden 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Levszki Szófia 2 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Botev Vraca 4 - 0  
Vitosa Bistritsa - Cserno More Várna 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Schalke 1 - 1  
Dortmund - Bremen 2 - 1  
Düsseldorf - Freiburg 2 - 0  
Hannover - Bayern München 0 - 4  
Hoffenheim - Mönchengladbach 0 - 0  
VfB Stuttgart - Hertha BSC 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paderborn - Dynamo Dresden 3 - 0  
St. Pauli - Fürth 2 - 0  
Union Berlin - Bochum 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Braunschweig 0 - 1  
Hallescher FC - Karlsruhe 0 - 3  
Meppen - Kaiserslautern 0 - 1  
Münster - Zwickau 0 - 2  
Rostock - Aalen 1 - 1  
Unterhaching - Osnabrück 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Pafosz 2 - 2  
Doxa Katokopia - AEL Limasszol 3 - 4  
Ermisz Aradippou - Alki Oroklini 2 - 4  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Liberec 0 - 0  
Opava - Mladá Boleslav 2 - 1  
Pribram - Sparta Praha 1 - 1  
Slovacko - Dukla Praha 1 - 0  
Teplice - Zlín 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Vejle 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - AmaZulu 3 - 1  
Supersport Utd. - Maritzburg Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajn.,ráját.CopaSudAm)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Mushuc Runa 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Lens 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Toulouse    
Reims - Strasbourg 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury 91 - Lille 4 - 1  
Guingamp - Bordeaux 0 - 1  
Rodez Aveyron - Paris FC 1 - 0  
Soyaux - Dijon 4 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sioni Bolnisi - Gagra 3 - 0  
WIT Georgia Tbiliszi - FC Samtredia 4 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Panetolikosz 1 - 2  
Aszterasz Tripolisz - OFI 2 - 1  
Giannina - Panioniosz 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Excelsior 2 - 1  
Heracles - PSV 0 - 4  
Vitesse - Venlo 2 - 1  
Zwolle - NAC Breda 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gokulam Kerala - Real Kashmir 1 - 1  
NEROCA - Churchill Brothers 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Delhi 1 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Sepahan 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Ironi Kiryat Shmona 2 - 1  
Hapoel Raanana - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 1  
Hapoel TA - Hapoel Hadera 1 - 1  
Maccabi Netanya - Hapoel Haifa 1 - 2  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Al-Ain (Helyszín: Al-Ain City) 0 - 3  
Kashima A. - Chivas Guadalajara 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Pogon Szczecin 2 - 1  
Gornik Zabrze - Arka Gdynia 1 - 1  
Legia Varsó - Piast Gliwice 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Moghreb Tetouan 1 - 4  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Debrecen 0 - 2  
Honvéd - Újpest 2 - 2  
Kisvárda - MTK 1 - 0  
Paks - Diósgyőr 1 - 2  
Puskás Akadémia - Mezőkövesd 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Udinese 1 - 0  
Torino - Juventus 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Cittadella 1 - 1  
Palermo - Livorno 1 - 1  
Perugia - Spezia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imolese - Fermana 0 - 0  
Monza - Albinoleffe 1 - 1  
Pesaro - Teramo 0 - 0  
Pordenone - Gubbio 1 - 0  
Sambenedettese - Rimini 1 - 0  
Triestina - Feralpisalo 2 - 0  
Vicenza - Ravenna 1 - 2  
Virtus Verona - Fano 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Mattersburg 2 - 1  
Sturm Graz - Admira Wacker 3 - 0  
Wacker Innsbruck - Wolfsberg 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Uniao Oliveirense 3 - 0  
Mafra - Leixoes 1 - 0  
Pacos Ferreira - Porto B 0 - 1  
Varzim - Penafiel 3 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Guimaraes 1 - 1  
Boavista - Tondela 2 - 0  
Chaves - Moreirense 1 - 2  
Santa Clara - Porto 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Leicester 1 - 0  
Fulham - West Ham 0 - 2  
Huddersfield - Newcastle 0 - 1  
Manchester City - Everton 3 - 1  
Tottenham - Burnley 1 - 0  
Watford - Cardiff 3 - 2  
Wolverhampton - Bournemouth 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Univ. Craiova 1948 3 - 0  
Gaz Metan Medias - Hermannstadt 0 - 2  
Voluntari - Astra Giurgiu 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Dundee 3 - 1  
St. Johnstone - Motherwell 1 - 2  
St. Mirren - Aberdeen 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Arbroath 0 - 1  
Forfar - Montrose 2 - 1  
Raith Rovers - Dumbarton 4 - 2  
Stenhousemuir - East Fife 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Annan 1 - 0  
Edinburgh City - Elgin 4 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Ross County 3 - 3  
Falkirk - Greenock Morton 0 - 0  
Inverness CT - Dundee Utd. 1 - 1  
Partick Thistle - Alloa 2 - 2  
Queen of South - Dunfermline 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Oviedo 1 - 0  
Numancia - Albacete 1 - 2  
Reus - Cordoba 1 - 1  
Sp. Gijón - Mallorca 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponferradina - Celta Vigo B 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Barakaldo 2 - 0  
Ath. Bilbao B - Calahorra 3 - 2  
Leioa - Durango 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Lleida 2 - 1  
Peralada - Castellon 2 - 1  
Villarreal B - Levante B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Valencia 1 - 1  
Getafe - Real Sociedad 1 - 0  
Real Madrid - Rayo Vallecano 1 - 0  
Valladolid - Atl. Madrid 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Ath. Bilbao 2 - 0  
Rayo Vallecano - Valencia 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Aarau 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Basel 1 - 2  
Thun - Grasshoppers 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Shabab (KSA) 0 - 1  
Al-Hilal (KSA) - Al-Hazm 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnik Surdulica - Bacska Palanka 3 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afjet Afyonspor - Elazigspor 0 - 4  
Balikesirspor - Adana Demirspor 2 - 1  
Genclerbirligi - Gazisehir Gaziantep 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Galatasaray 1 - 1  
Konyaspor - Kasimpasa 3 - 2  
Rizespor - Alanyaspor 1 - 1  
Sivasspor - Ankaragücü 4 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newtown - Llandudno FC 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Cliftonville 1 - 3  
Crusaders - Dungannon 1 - 0  
MMA (Bellator 212, Honolulu)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lara - J. Velasquez (női) 0 - 1  
B. Primus - Mic. Chandler 0 - 1  
Fra. Mir - Javy Ayala 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Milwaukee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Milstead - Mike Rodriguez 0 - 1  
C. De La Rocha - Juan Adams 0 - 1  
Dan Ige - Jor. Griffin 1 - 0  
G. Meerschaert - J. Hermansson 0 - 1  
Tre. Smith - Zak Cummings 0 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Bath 42 - 15  
Toulouse - London Wasps 42 - 27  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Munster 13 - 12  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Saracens 14 - 26  
Glasgow Warriors - Lyon 21 - 10  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Newport Dragons 49 - 24  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - Section Paloise 23 - 7  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Bordeaux 14 - 17  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Bristol 3 - 13  
Zebre - Jenyiszej Krasznojarszk 58 - 14  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Benetton Treviso 20 - 9  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru - Sao Judas 3 - 0  
Corinthians-Guarulhos - Renata Campinas 3 - 0  
Itapetininga - Sesi SP 0 - 3  
Maringa - Minas 2 - 3  
Sada Cruzeiro - Sesc RJ 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balneario Camboriu - Minas 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Deajeon Blue Fangs 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Suwon Hyundai 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Nyíregyháza 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Chaumont 1 - 3  
Montpellier - Tours 2 - 3  
Narbonne - Arago de Sete 3 - 0  
Toulouse - Nantes 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marcq-en-Baroeul - St-Raphael 0 - 3  
Paris SC - Vandoeuvre-Nancy 1 - 3  
Quimper - Beziers 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - GKS Katowice 3 - 1  
Olsztyn - Zawiercie 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Impel Wroclaw 3 - 0  
Legionowo - Bydgoszcz 3 - 2  
LKS Lodz - Ostrowiec Swietokrzyski 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lüneburg - Giesen 3 - 1  
Netzhoppers Bestensee - Berlin RV 0 - 3  
Rottenburg - Bühl 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Stuttgart 0 - 3  
Dresden - Potsdam 3 - 0  
Schwerin - Suhl Thüringen 3 - 0  
SW Erfurt - Wiesbaden 1 - 3  
Vilsbiburg - Straubing 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Castellana Grotte 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Club Italia Roma 3 - 0  
Bisonte Firenze - Conegliano 1 - 3  
Busto Arsizio - Filottrano 3 - 1  
Novara - Chieri 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Vecindario Gran Canaria 3 - 1  
Melilla - Rio Duero Soria 3 - 2  
San Sadurnino - Conectabalear Manacor 0 - 3  
Teruel - Barcelona 3 - 0  
Uriba Palma - L'Illa Grau 3 - 2  
Ushuaia Ibiza - Santanderina 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emeve Lugo - Granadas de Elche 1 - 3  
Haris Dimurol - Cajasol Juvasa 3 - 0  
Haro Rioja - Alcobendas 0 - 3  
IBSA Las Palmas - Avarca de Menorca 3 - 1  
Madrid Chamberi - Barcelona 0 - 3  
Sant Cugat - Logrono 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Galatasaray 3 - 1  
Halkbank Ankara - Arhavi Bld. Spor 3 - 0  
Istanbul BB - Arkas Izmir 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canakkale Bld. Spor - Ankara Karayollari 2 - 3  
Eczacibasi Istanbul - Vakifbank Istanbul 3 - 1  
Halkbank Ankara - Aydin Bld. Spor 0 - 3  
THY Istanbul - Besiktas 3 - 1  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Allen - D. Wells(6 nyert frame-ig) 6 - 5  
S. Murphy - J. Trump (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Sífutás (Sprint, Davos)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harvey - Teo. Peterson 1 - 0  
Bap. Gros - M. Jylhae 1 - 0  
E. Brandsdal - G. Retivykh 1 - 0  
J.H. Klaebo - F. Pellegrino 1 - 0  
L. Chanavat - R. Jouve 1 - 0  
R. Hakola - C. Halfvarsson 0 - 1  
S.B. Skar - F.H. Krogh 0 - 1  
Sprint, Davos 2018    
Sprint, Davos 2018 - Top 3    
Sífutás (Sprint, női, Davos)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Falk - M. Dahlqvist 0 - 1  
I.F. Östberg - K. Parmakoski 0 - 1  
J. Sundling - J. Diggins 1 - 0  
L. van der Graaff - S. Caldwell 0 - 1  
S. Björnsen - N. Matveeva 1 - 0  
S. Ringwald - I. Ingemarsdotter 0 - 1  
Sprint, női, Davos 2018    
Sprint, női, Davos 2018 - Top 3    
Sti. Nilsson - M.C. Falla 1 - 0  
Sílövészet (10 km, üldöz., női, Hochfilzen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, üldözéses, női, Hochfilzen 2018    
10 km, üldözéses, női, Hochfilzen 2018 - Top 3    
A. Chevalier - F. Hildebrand 0 - 1  
D. Wierer - K. Mäkäräinen 0 - 1  
E. Yurlova - M. Hojnisz 0 - 1  
I. Kryuko - I. Starykh 0 - 1  
L. Vittozzi - P. Fialkova 0 - 1  
T. Eckhoff - A. Kuzmina 0 - 1  
Sílövészet (12,5 km, üldözéses, Hochfilzen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, üldözéses, Hochfilzen 2018    
12,5 km, üldözéses, Hochfilzen 2018 - Top 3    
B. Doll - J. Eberhard 0 - 1  
M. Fourcade - J.T. Bö 1 - 0  
S. Desthieux - A. Loginov 0 - 1  
S. Eder - L. Hofer 0 - 1  
S. Schempp - T. Bö 1 - 0  
Síugrás (Engelberg, 1. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Engelberg, 1. verseny 2018    
Engelberg, 1. verseny 2018 - Top 3    
J.A. Forfang - P. Zyla 0 - 1  
K. Geiger - E. Klimov 1 - 0  
P. Prevc - M. Hayböck 0 - 1  
R. Freitag - S. Leyhe 0 - 1  
Ryo. Kobayashi - K. Stoch 1 - 0  
S. Kraft - Rob. Johansson 1 - 0  
Tenisz (Dubaj, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shuai Peng - V. Kuzmova 2 - 0  
Tollaslabda (World Tour Finals, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wan Ho Son - Ken. Momota 0 - 2  
Tollaslabda (World Tour Finals, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Endo H / Watanabe Y 0 - 2  
Junhui L / Yuchen L - Chen H L / Wang C-L 2 - 1  
Tollaslabda (World Tour Finals, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S H / Shin S C - Matsumoto Ma / Nagahara W 2 - 0  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Du Y / Li Y H    
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabac - Crvena zvezda 8 - 9  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Miskolc 8 - 9  
OSC - FTC 7 - 11  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Lazio 14 - 9  
Florentia - Trieste 13 - 9  
Ortigia - Roma 9 - 4  
Quinto - Posillipo Napoli 9 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Hogan - J. Weetch 1 - 0  
G. Ramirez Sanchez - Jes. Hart 1 - 0  
Kat. Taylor - E. Wahlstrom (női) 1 - 0  
Sad. Ali - Mau. Herrera 1 - 0  
Sun. Edwards - J. Granados 1 - 0  
Úszás (Rövidpályás vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bernek P. - 400 m vegyes    
Gyurta G. - 400 m vegyes    
Hosszú K. - Női 200 m vegyes    
Hosszú K. - Ye Shiwen (női 200 m vegyes) 1 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,