Tippmix eredmények - 2018. augusztus 27. - szeptember 2.

2018-08-27
Tippmix eredmények - 2018. augusztus 27. - szeptember 2.
2018.09.02.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saskatchewan - Winnipeg 31 - 23  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 2 - 3  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 5 - 1  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 0 - 12  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 9 - 13  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 12 - 3  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 3 - 7  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Toros de Tijuana 5 - 10  
Generales de Durango - Sultanes de Monterrey 7 - 10  
Leones de Yucatan - Olmecas de Tabasco 5 - 0  
Pericos de Puebla - Diablos Rojos del Mexico 1 - 0  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova 3 - 7  
Tigres de Quintana Roo - Piratas de Campeche 6 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Pittsburgh 5 - 3  
Atlanta - Pittsburgh (23:05) 5 - 1  
Chicago WS - Boston 1 - 6  
Chicago WS - Boston (20:10) 8 - 0  
Cleveland - Tampa Bay 3 - 5  
Cleveland - Tampa Bay (22:10) 4 - 6  
Houston - LA Angels 7 - 3  
Kansas City - Baltimore 5 - 4  
Kansas City - Baltimore (20:15) 9 - 1  
LA Dodgers - Arizona 3 - 2  
LA Dodgers - Arizona (22:10) 3 - 2  
Miami - Toronto 6 - 3  
Miami - Toronto (19:10) 1 - 6  
NY Yankees - Detroit 7 - 11  
Oakland - Seattle 7 - 8  
Oakland - Seattle (22:05) 8 - 2  
Philadelphia - Chicago Cubs 1 - 7  
Philadelphia - Chicago Cubs (19:35) 1 - 8  
San Diego - Colorado 2 - 4  
San Diego - Colorado (22:10) 3 - 7  
San Francisco - NY Mets (22:05) 1 - 4  
St. Louis - Cincinnati 0 - 4  
St. Louis - Cincinnati (20:15) 4 - 6  
Texas - Minnesota 7 - 4  
Texas - Minnesota (21:05) 18 - 4  
Washington - Milwaukee 5 - 4  
Washington - Milwaukee (19:35) 4 - 9  
Darts (German Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - Joe Cullen 1 - 6  
D. Chisnall - M. van Gerwen 1 - 6  
D. Gurney - Adr. Lewis 5 - 6  
Jam. Wilson - M. van Gerwen    
Jam. Wilson - R. Meulenkamp 6 - 2  
Jam. Wilson - R. Thornton 6 - 3  
Joe Cullen - J. Dekker 6 - 5  
Joe Cullen - M. van Gerwen    
M. Smith - R. Meulenkamp 4 - 6  
M. Suljovic - D. Webster 6 - 2  
M. Suljovic - Jam. Wilson    
M. van Gerwen - M. Schindler 6 - 0  
R. Cross - M. Rasztovits 6 - 4  
R. Cross - M. Suljovic 2 - 6  
T. Jenkins - D. Chisnall 4 - 6  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Norilszkij Nikel 4 - 2  
KPRF Moszkva - Novaja Gener. Sziktivkar 4 - 2  
Szibirjak Novoszibirszk - BLIK Neftejuganszk 10 - 6  
Tyumeny - Szinara Jekatyerinburg 3 - 3  
Uhta - Jugra 2 - 6  
Golf (DAP Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DAP Championship 2018    
Golf (Made in Denmark)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Made in Denmark 2018    
Jégkorong (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brave - Sydney Bears 3 - 3  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Junoszt Minszk 4 - 1  
München - Turku PS 5 - 1  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Skelleftea 1 - 8  
Südtirol Bolzano - HIFK 4 - 1  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Brno 2 - 3  
Nyeman Grodno - Zug 2 - 4  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Djurgarden 2 - 2  
Trinec - Tappara 2 - 8  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Nürnberg 9 - 3  
Mountfield HK - Rouen 3 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwenningen - Mannheim 2 - 5  
Straubing - Augsburg 4 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Riga 4 - 2  
Dinamo Moszkva - Szalavat Julajev Ufa 2 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Avangard Omszk 0 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - Slovan Bratislava 5 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Szibir Novoszibirszk 3 - 2  
Szpartak Moszkva - Amur Habarovszk 6 - 3  
Traktor Cseljabinszk - CSZKA Moszkva 0 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Cranes - Nikko 5 - 0  
Tohoku Blades - Oji Eagles 3 - 6  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 9. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mas Nicolau - F. Aru 0 - 1  
Jes. Herrada Lopez - N. Roche 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - S. Kruijswijk 1 - 0  
R. Majka - D. Formolo 1 - 0  
R. Uran - T. Pinot 1 - 0  
S. Kuss - R. Carapaz 0 - 1  
S. Yates - M.A. Lopez Moreno 0 - 1  
Vuelta a Espana 2018 - 9. szakasz    
W. Kelderman - J. Izaguirre Insausti 1 - 0  
Kosárlabda (Dél-Amerika bajn.,női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Argentína 61 - 67  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Unicaja Malaga 92 - 75  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Ginebra SM 101 - 109  
Columbian Dyip - TNT KaTropa 107 - 107, h.u. 114 - 118  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Seattle (4.m.) 86 - 84  
Washington - Atlanta (4.m.) 97 - 76  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Skjern 35 - 34  
Holstebro - Skanderborg 37 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Skanderborg 23 - 23  
Nyköbing F. - EH Aalborg 34 - 13  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Gorenje Velenje 26 - 23  
Plzen - Glasgow HC 39 - 12  
Porto - Potaissa Turda 41 - 21  
SG Westwien - Limburg Lions 26 - 25  
Varazdin - Steaua Bukarest 25 - 26  
Kézilabda (Francia Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - St. Raphael 32 - 27  
Paris SG - Nantes 34 - 34  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Spojnia Gdynia 38 - 24  
Kalisz - Wisla Plock 26 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Balatonfüred 22 - 18  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Mosonmagyaróvár 19 - 16  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Dormagen 32 - 27  
Dessau-Rosslauer - TUSEM Essen 35 - 29  
Nordhorn-Lingen - Hüttenberg 34 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Melsungen 24 - 33  
Burgdorf-Hannover - Bergischer HC 29 - 26  
Erlangen - Gummersbach 30 - 22  
Ludwigshafen-Friesenheim - Kiel 19 - 26  
Magdeburg - DHfK Leipzig 28 - 20  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Univ. Izsevszk 30 - 23  
Zvezda Zvenyigorod - Lada Toljatti 26 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Roman Neamt 30 - 25  
Gloria Buzau - Ramnicu Valcea 14 - 24  
Minaur Baia Mare - Danubius Galati 25 - 21  
Slatina - Magura Cisnadiei 19 - 22  
Univ. Cluj - Corona Brassó 28 - 30  
Kézilabda (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Logrono La Rioja - Barcelona 27 - 35  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Gossau 27 - 27  
St. Gallen - Amicitia Zürich 36 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Blackburn 4 - 1  
Ipswich - Norwich 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Jujuy - Defensores de Belgrano 0 - 0  
Independiente de Mendoza - Central Cordoba SDE 2 - 0  
Mitre Santiago del Estero - Gimnasia Mendoza 2 - 0  
Santamarina Tandil - Arsenal Sarandí 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Tigre 0 - 2  
Colón - Union SF 0 - 0  
Estudiantes LP - Independiente 2 - 2  
Racing Club - Rosario Central 2 - 0  
San Lorenzo - River Plate 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Tubize 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Antwerpen 1 - 1  
Cercle Bruges - Gent 0 - 3  
Kortrijk - Genk 3 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Lokomotív Plovdiv 0 - 0  
Ludogorec Razgrad - Dunav Ruse 3 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Potosi - San Jose de Oruro 0 - 5  
Universitario de Sucre - Blooming Santa Cruz 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - CSA 3 - 0  
Goiás - Fortaleza 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Bahia 2 - 0  
Corinthians - Atlético MG 1 - 1  
Flamengo - Ceara 0 - 1  
Sao Paulo - Fluminense 1 - 1  
Sport Recife - Parana 1 - 0  
Vasco da Gama - Santos 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RB Leipzig - Düsseldorf 1 - 1  
Schalke - Hertha BSC 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Darmstadt 0 - 1  
Sandhausen - Union Berlin 0 - 0  
St. Pauli - 1. FC Köln 3 - 5  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Jena 2 - 0  
Zwickau - Kaiserslautern 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Palestino 1 - 0  
Everton Vina Del Mar - Colo Colo 4 - 2  
Huachipato - Curico Unido 1 - 0  
Universidad de Concepcion - Dep. Union La Calera 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - Ermisz Aradippou 0 - 2  
Paralimni - NEA Szalamina Famaguszta 3 - 5  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Vlasim 3 - 1  
MAS Taborsko - Chrudim 0 - 1  
Varnsdorf - Jihlava 1 - 0  
Znojmo - Prostejov 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Slovacko 2 - 1  
Olomouc - Bohemians 1905 2 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Silkeborg 2 - 0  
Nyköbing - Helsingör 0 - 0  
Thisted - Hvidovre 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kjellerup - Ringköbing 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Vendsyssel 1 - 1  
Bröndby - Midtjylland 2 - 2  
Esbjerg - FC Köbenhavn 0 - 2  
OB Odense - Nordsjaelland 0 - 0  
Randers - Aalborg 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai MTN Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Cape Town City 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Ansan Greeners 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Suwon Bluewings 4 - 2  
Gyeongnam - Jeonbuk 0 - 3  
Incheon - Ulsan 3 - 2  
Pohang - Jeju 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Delfin Manta 2 - 0  
Dep. Cuenca - LDU Quito 2 - 2  
Independiente del Valle - Tecnico Univ. Ambato 1 - 1  
Macara Ambato - Emelec Guayaquil 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - El Entag El Harby 0 - 0  
Smouha - Pyramids FC 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Nyeman Grodno 1 - 0  
Szluck - BATE Boriszov 0 - 1  
Torpedo Minszk - Sahtar Szoligorszk 2 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Haka 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Inter Turku 3 - 0  
Mariehamn - Ilves 3 - 6  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Marseille 2 - 3  
Rennes - Bordeaux 2 - 0  
St-Etienne - Amiens 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sioni Bolnisi - FC Rustavi 0 - 4  
Torpedo Kutaisi - FC Samtredia 5 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Larissza 2 - 0  
Olympiakosz - Giannina 5 - 0  
Panioniosz - PAOK 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - NAC Breda 4 - 2  
Groningen - Zwolle 0 - 1  
Heracles - AZ Alkmaar 3 - 2  
Vitesse - Ajax 0 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Rijeka 1 - 1  
Istra - HNK Gorica 0 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Olafsvik - Thor Akureyri 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Grindavik 1 - 1  
FH - KR 4 - 0  
Fjölnir - Stjarnan 1 - 3  
KA Akureyri - Valur 3 - 3  
ÍBV - Vikingur Reykjavik 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Maccabi Petah Tikva 2 - 2  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi TA 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Sagan Tosu 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Shahaniya 4 - 0  
Qatar SC - Al-Duhail 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - América de Cali 2 - 2  
Atl. Bucaramanga - Boyaca Patriotas 2 - 1  
Dep. Pasto - Independiente SF 1 - 1  
Envigado - Dep. Tolima 1 - 3  
Millonarios - Rionegro Aguilas 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Transcendence - Nei Mongol Zhongyou 0 - 0  
Shenzhen Hongzuan - Hangzhou Greentown 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Shanghai Shenhua 2 - 1  
Guizhou Zhicheng - Beijing Renhe 1 - 1  
Henan Jianye - Changchun Yatai 1 - 1  
Jiangsu - Tianjin Quanjian 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Legia Varsó 0 - 0  
Miedz Legnica - Zaglebie Lubin 2 - 0  
Wisla Plock - Jagiellonia Bialystok 1 - 1  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - VMFD Zalgiris 1 - 4  
Zalgiris Kaunas - Palanga 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Sale - FUS Rabat 1 - 2  
Chabab Atlas Khenifra - Raja Casablanca 0 - 1  
CRA de Hoceima - KAC Kenitra 0 - 4  
Ittihad Tanger - Moghreb Tetouan 1 - 0  
Kawkab Marrakesh - Wydad Casablanca 1 - 2  
RSB Berkane - Union Touarga 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Pachuca 1 - 3  
Cruz Azul - Veracruz 4 - 1  
Dep. Toluca - Santos Laguna 2 - 1  
Leon - UNAM Pumas 1 - 2  
Lobos BUAP - América 0 - 2  
Tigres - Atlas de Guadalajara 3 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - New York City FC 2 - 1  
Dallas - Houston 4 - 2  
Montreal - New York RB 3 - 0  
New England - Portland 1 - 1  
Orlando - Philadelphia 2 - 2  
Salt Lake - Los Angeles Galaxy 6 - 2  
Toronto FC - Los Angeles FC 2 - 4  
Vancouver - San Jose 2 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sfintul Gheorghe - Sheriff Tiraspol 1 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Vidi 2 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Cegléd 2 - 2  
Budafok - Gyirmót 1 - 0  
Békéscsaba - Siófok 2 - 0  
Dorog - Mosonmagyaróvár 0 - 2  
Győr - Csákvár 1 - 3  
Kaposvár - Monor 3 - 2  
Nyíregyháza - Vasas 3 - 3  
Soroksár - Kazincbarcika 4 - 3  
Tiszakécske - ZTE 1 - 2  
Vác - Budaörs 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - Asane 2 - 1  
Jerv - Florö 1 - 0  
Kongsvinger - Sogndal 1 - 3  
Mjöndalen - Notodden 1 - 1  
Nest-Sotra - Strömmen 0 - 2  
Tromsdalen - Sandnes Ulf 2 - 2  
Ullensaker/Kisa - Aalesund 3 - 0  
Viking Stavanger - Levanger 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Hönefoss 3 - 1  
Mjölner - Baerum 0 - 0  
Stabaek 2 - Nybergsund 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Vidar 4 - 1  
Nardo - Bryne 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Sarpsborg 3 - 1  
Brann Bergen - Ranheim 1 - 0  
Kristiansund - Start 1 - 1  
Lilleström - Valerenga 0 - 1  
Odd Grenland - Molde 1 - 1  
Rosenborg - Haugesund 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Sky Blue 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Cagliari 0 - 1  
Chievo - Empoli 0 - 0  
Fiorentina - Udinese 1 - 0  
Lazio - Frosinone 1 - 0  
Sampdoria - Napoli 3 - 0  
Sassuolo - Genoa 5 - 3  
Torino - SPAL Ferrara 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Foggia 4 - 1  
Lecce - Salernitana 2 - 2  
Perugia - Ascoli 2 - 0  
Pescara - Livorno 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Ufa 2 - 1  
Dinamo Moszkva - Orenburg 2 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Arszenál Tula 0 - 0  
Zenit Szentpétervár - Szpartak Moszkva 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Austria Wien Amatőr 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Wolfsberg 2 - 0  
Salzburg - Admira Wacker 3 - 1  
Sturm Graz - Rapid Wien 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Olimpia Asuncion 0 - 3  
Independiente FBC - General Diaz 2 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Union Comercio 2 - 1  
Alianza Lima - Sport Rosario 1 - 0  
Dep. Municipal - Dep. Binacional 1 - 0  
Melgar - Universitario de Deportes 2 - 1  
Real Garcilaso - Huancayo 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Guimaraes B 1 - 2  
Famalicao - Arouca 2 - 0  
Leixoes - Farense 2 - 1  
Varzim - Pacos Ferreira 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Marítimo 0 - 1  
Nacional Madeira - Benfica 0 - 4  
Porto - Moreirense 3 - 0  
Rio Ave - Portimonense 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Manchester Utd. 0 - 2  
Cardiff - Arsenal 2 - 3  
Watford - Tottenham 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Viitorul Constanta 1 - 2  
FCS Bukarest - Botosani 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Rangers 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Cordoba 3 - 0  
Gimnastic - Majadahonda 0 - 1  
Granada - Osasuna 2 - 0  
Sp. Gijón - UD Extremadura 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Real Madrid B 2 - 2  
Burgos - Union Adarve 1 - 1  
Coruxo - Valladolid B 1 - 0  
Deportivo B - Celta Vigo B 0 - 1  
Las Palmas B - Unionistas de Salamanca 1 - 0  
Pontevedra - Cultural Leonesa 2 - 1  
Salmantino - Ponferradina 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Real Union Irun 0 - 3  
Oviedo B - Langreo 2 - 2  
Tudelano - CD Vitoria 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Alcoyano 1 - 0  
Espanyol B - Lleida 1 - 1  
Peralada - Olot 0 - 1  
Teruel - Valencia B 1 - 0  
Villarreal B - Hercules 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Rec. Huelva 0 - 1  
Don Benito - Cartagena 0 - 0  
El Ejido - Sevilla B 1 - 0  
Granada B - UCAM Murcia 0 - 1  
Ibiza Eivissa - Atl. Sanluqueno 0 - 1  
Linense - Jumilla 1 - 1  
Marbella - Malaga B 3 - 1  
Real Murcia - Villanovense 0 - 0  
San Fernando - Melilla 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Espanyol 2 - 1  
Barcelona - Huesca 8 - 2  
Betis - Sevilla 1 - 0  
Levante - Valencia 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Wil 0 - 2  
Vaduz - Kriens 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Thun 1 - 1  
Luzern - Grasshoppers 2 - 1  
Xamax - St. Gallen 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Jönköping Södra 1 - 0  
Landskrona - Norrby 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Husqvarna - Angelholm 4 - 2  
Oddevold - FK Karlskrona 0 - 0  
Torn - Mjällby 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis - Carlstad Utd. 2 - 2  
Assyriska FF - Rynninge 2 - 3  
Skelleftea - Sollentuna 1 - 2  
Team TG - Nyköping 3 - 0  
Västeras SK - Umea FC 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - FF Malmö 0 - 3  
Dalkurd - Göteborg 1 - 1  
Elfsborg - Kalmar 1 - 1  
Hammarby - Djurgarden 1 - 3  
Sundsvall - Sirius 4 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Bacska Palanka 1 - 0  
Spartak Subotica - Dinamo Vranje 2 - 0  
Vojvodina - Crvena zvezda 1 - 4  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Trnava 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ND Gorica - Mura 2 - 2  
Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 5 - 0  
Triglav Kranj - Maribor 1 - 5  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Istanbulspor 2 - 2  
Altinordu - Denizlispor 4 - 0  
Hatayspor - Gazisehir Gaziantep 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Rizespor 2 - 1  
Bursaspor - Besiktas 1 - 1  
Erzurumspor - Istanbul Basaksehir 0 - 1  
Kasimpasa - Ankaragücü 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzenal Kijev - Zorya Luganszk 0 - 5  
Deszna Csernigov - Olimpik Doneck 0 - 1  
Dinamo Kijev - Kárpáti Lviv 0 - 2  
FC Lviv - Olekszandria 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas De San Carlos - Boston River 1 - 0  
Penarol - CA Cerro 3 - 2  
Progreso - Defensor 0 - 0  
Torque - Liverpool Montevideo 2 - 2  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - Penn FC 1 - 3  
Charlotte Independence - Nashville SC 1 - 0  
FC Cincinnati - Pittsburgh 2 - 1  
Fresno - Reno 1 - 1  
Indy Eleven - Richmond 1 - 1  
Los Angeles Galaxy 2 - Colorado Springs 3 - 1  
North Carolina - Tampa Bay 0 - 3  
Portland 2 - St. Louis FC 1 - 0  
Seattle 2 - Orange County SC 1 - 1  
Swope Park - Oklahoma City Energy 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Dep. Tachira 0 - 0  
Carabobo - Dep. Lara 0 - 2  
Caracas FC - Metropolitanos Caracas 3 - 0  
Estudiantes de Merida - Portuguesa Acarigua 2 - 1  
Monagas Maturin - Trujillanos Valera 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Brazília 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Flora Tallinn 1 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hartley - S. Vandoorne (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
C. Leclerc - N. Hülkenberg (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Ricciardo - R. Grosjean (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
E. Ocon - C. Sainz Jr. (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
E. Ocon - R. Grosjean (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - C. Leclerc (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - N. Hülkenberg (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - P. Gasly (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Magnussen - L. Stroll (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Ericsson - C. Leclerc (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - K. Räikkönen (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - S. Sirotkin (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
P. Gasly - B. Hartley (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - L. Stroll (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
R. Grosjean - C. Sainz Jr. (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
R. Grosjean - K. Magnussen (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - F. Alonso (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - K. Magnussen (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - P. Gasly (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Sirotkin - M. Ericsson (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vandoorne - F. Alonso (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - V. Bottas (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - D. Ricciardo (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - M. Verstappen (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma 1., Olasz Nagydíj 2018 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma 1., Olasz Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma 1.,Olasz ND (futam) - Hány versenyző ér el helyezést?    
Forma-1., Olasz Nagydíj 2018    
Forma-1., Olasz Nagydíj 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Saracens 21 - 32  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Perpignan 25 - 23  
Racing-Metro - Clermont 17 - 40  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke'S Bay - Counties Manukau 25 - 29  
Northland - Taranaki 18 - 17  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Manly-Warringah SeaEagles 48 - 16  
Canterbury Bulldogs - Cronulla Sharks 18 - 30  
Strandröplabda (Timmendorfer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Ehlers N / Fluggen L 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Thole J / Wickler C 1 - 2  
Thole J / Wickler C - Holler T / Lückemeier L 2 - 0  
Strandröplabda (Timmendorfer, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Ittlinger S - Bieneck V / Schneider I 0 - 2  
Kortzinger L / Sude J - Mersmann T / Tillmann C 1 - 2  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - S. Caruso 0 - 2  
M. Donati - S. Caruso 0 - 2  
V. Galovic - C. Garin 0 - 2  
Tenisz (Como, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Brown D - Klizan M / Polasek F 2 - 1  
Tenisz (Mallorca, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bachinger - B. Tomic 1 - 2  
Tenisz (Székesfehérvár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valkusz M. - K-M. Maamoun 2 - 1  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - K. Anderson 3 - 0  
J-L. Struff - D. Goffin 0 - 3  
J. Isner - M. Raonic 3 - 2  
M. Cilic - A. De Minaur 3 - 2  
N. Djokovic - R. Gasquet 3 - 0  
R. Nadal - N. Basilashvili 3 - 1  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez M / Jarry N - Jebavy R / Molteni A 2 - 0  
Herbert P-H / Mahut N - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Mektic N / Melzer J - Krajicek A / Sandgren T 0 - 2  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - Ka. Pliskova 0 - 2  
A. Sevastova - E. Svitolina 2 - 1  
K. Kanepi - S. Williams 1 - 2  
M. Sharapova - J. Ostapenko 2 - 0  
P. Kvitova - A. Sabalenka 0 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Babos/Mladenovic 0 - 2  
Bacsinszky T / Zvonareva - Stosur/Zhang 0 - 2  
Hibino/Kalashnikova - Jakupovic D / Khromacheva 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Kichenok L / Siegemund L 2 - 0  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-Sands B / Murray J - Spears A / Cabal J-S 2 - 0  
Peschke K / Ram R - Ses.Hlavackova/Roger-Vass 0 - 2  
Srebotnik K / Venus M - Olaru R / Skugor F 1 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Avihingsanon - R. Gemke 1 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim G J / Lee Y D - Isara B / Jongjit M 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Blichfeldt - Min. Mitani 1 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto M / Nagahara W - Takahata Y / Sakuramoto A 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Nohr N / Thygesen S 0 - 2  
Vízilabda (U19 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Oroszország 9 - 6  
U19Montenegró - U19Görögország 12 - 14  
U19Spanyolország - U19Horvátország 9 - 8  
U19Szerbia - U19Olaszország 4 - 8  

 

 

2018.09.01.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Montreal 11 - 21  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 5 - 5  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 8 - 3  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 3 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 3 - 4  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 10 - 8  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 3 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Toros de Tijuana 4 - 13  
Generales de Durango - Sultanes de Monterrey 9 - 6  
Guerreros de Oaxaca - Bravos de Leon    
Leones de Yucatan - Olmecas de Tabasco 9 - 1  
Pericos de Puebla - Diablos Rojos del Mexico 9 - 4  
Pericos de Puebla - Diablos Rojos del Mexico (23:00) 2 - 7  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova 3 - 2  
Tigres de Quintana Roo - Piratas de Campeche 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Pittsburgh 2 - 3  
Chicago WS - Boston 6 - 1  
Cleveland - Tampa Bay 3 - 0  
Houston - LA Angels 0 - 3  
Kansas City - Baltimore 9 - 2  
LA Dodgers - Arizona 3 - 2  
Miami - Toronto 5 - 6  
NY Yankees - Detroit 7 - 5  
NY Yankees - Detroit (22:05) 2 - 1  
Oakland - Seattle 7 - 5  
Philadelphia - Chicago Cubs 2 - 1  
San Diego - Colorado 7 - 0  
San Francisco - NY Mets 7 - 0  
San Francisco - NY Mets (22:05) 1 - 2  
St. Louis - Cincinnati 12 - 5  
Texas - Minnesota 7 - 10  
Washington - Milwaukee 1 - 4  
Darts (German Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - M. Webster 6 - 0  
D. Gurney - Dar. Johnson 6 - 3  
D. Webster - Ric. Evans 6 - 2  
G. Price - J. Dekker 4 - 6  
Ian White - T. Jenkins 5 - 6  
J. Clayton - Jam. Wilson 5 - 6  
J. Wade - R. Thornton 3 - 6  
Joe Cullen - J. Payne 6 - 4  
M. Smith - K. Ratajski 6 - 1  
M. Suljovic - A. Gilding 6 - 2  
M. van Gerwen - C. Reyes 6 - 0  
Mer. King - Adr. Lewis 5 - 6  
R. Cross - K. Anderson 6 - 5  
S. Beaton - M. Schindler 2 - 6  
S. Bunting - R. Meulenkamp 5 - 6  
S. Whitlock - M. Rasztovits 3 - 6  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Thunder - Sydney Bears 0 - 3  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Aalborg 2 - 2  
Zürich Lions - Frölunda 2 - 2  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Bern 2 - 2  
Växjö - Salzburg 5 - 2  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Lugano 5 - 2  
Plzen - JYP 4 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Düsseldorf 4 - 1  
Fehérvár - Asiago 6 - 3  
Fribourg - Lulea 1 - 2  
Lausanne - Liberec 3 - 2  
Poprad - Vítkovice 5 - 5  
Rapperswil - Ambri 0 - 3  
Servette - Iserlohn 7 - 4  
Villach - Kookoo 1 - 2  
Ässät - Lukko 6 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - SZKA Szentpétervár 1 - 6  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 8. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - M. Kwiatkowski 1 - 0  
D. van Poppel - S. Consonni 1 - 0  
E. Buchmann - E. Mas Nicolau 1 - 0  
E. Viviani - P. Sagan 0 - 1  
F. Aru - N.A. Quintana Rojas 0 - 1  
M. Trentin - I.G. Cortina 0 - 1  
N. Bouhanni - G. Nizzolo 0 - 1  
R. Gibbons - T. van Asbroeck 1 - 0  
R. Uran - W. Kelderman 1 - 0  
T. Pinot - S. Yates 0 - 1  
Vuelta a Espana 2018 - 8. szakasz    
Kosárlabda (Dél-Amerika bajn.,női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Chile 99 - 66  
Chile - Venezuela 60 - 77  
Paraguay - Venezuela 81 - 73  
Kosárlabda (Dél-Amerika bajn.,női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ecuador - Peru 58 - 51  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - NorthPort Batang Pier 104 - 87  
NLEX Road Warriors - SM Beermen 112 - 125  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Seattle (3.m.) 86 - 66  
Washington - Atlanta (3.m.) 76 - 81  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Ringsted 31 - 26  
Mors-Thy - Ribe-Esbjerg 29 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Randers 17 - 18  
Esbjerg - Herning-Ikast 25 - 23  
Odense - Köbenhavn 24 - 19  
Silkeborg - Ringköbing 27 - 15  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - FH 29 - 33  
Koper - Schaffhausen 25 - 25  
Selfoss - Dragunas Klaipeda 34 - 28  
Zeleznicar Nis - Kaerjeng 30 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Issy Paris 23 - 32  
Chambray Touraine - Metz 22 - 39  
Fleury Loiret - Nantes 28 - 25  
Nice - Saint-Amand 35 - 17  
Toulon - Bourg de Peage 28 - 25  
Kézilabda (Francia Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Nantes 29 - 29  
Paris SG - St. Raphael 25 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Zaglebie Lubin 35 - 24  
Chrobry Glogow - Piotrkow Trybunalski 29 - 23  
Stal Mielec - Kwidzyn 27 - 27  
Wybrzeze Gdansk - Pogon Szczecin 25 - 20  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobierzyce - Pogon Szczecin 23 - 25  
Koscierzyna - Kielce 26 - 30  
Koszalin - Ruch Chorzow 30 - 25  
Piotrcovia Piotrkow - Elblag 24 - 24  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Eger 30 - 18  
Mezőkövesd - Cegléd 22 - 24  
Vecsés - Dabas 20 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Budaörs 31 - 29  
Siófok - Debrecen 35 - 18  
Vác - Dunaújváros 29 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Gjerpen 43 - 30  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elbflorenz - Hagen 26 - 26  
Ferndorf - Lübeck-Schwartau 27 - 17  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Avanca 26 - 23  
Aguas Santas - Boa Hora 34 - 22  
Belenenses - Arsenal da Devesa 38 - 23  
Horta - Sporting CP 23 - 35  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - Dunarea Braila 30 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Winterthur 34 - 33  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - JS Kabylie 0 - 0  
Bejaia - Constantine 1 - 0  
Bel-Abbes - Oran 3 - 1  
Belouizdad - Tadjenanet 2 - 1  
Bordj Bou Arreridj - Hussein Dey 0 - 0  
JS Saoura - USM Alger 3 - 0  
MC Alger - Setif 0 - 1  
Paradou - Medea 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Scunthorpe 1 - 1  
Barnsley - Gillingham 2 - 1  
Burton - Wimbledon 3 - 0  
Coventry - Rochdale 0 - 1  
Fleetwood - Bradford 2 - 1  
Peterborough - Doncaster 1 - 1  
Portsmouth - Plymouth 3 - 0  
Shrewsbury - Bristol Rovers 1 - 1  
Southend - Charlton 1 - 2  
Sunderland - Oxford Utd. 1 - 1  
Walsall - Blackpool 0 - 0  
Wycombe - Luton 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Morecambe 3 - 2  
Cheltenham - Colchester 1 - 3  
Crewe - Macclesfield 3 - 0  
Exeter - Lincoln 0 - 3  
Grimsby - Yeovil 0 - 1  
Mansfield - Carlisle 1 - 0  
Northampton - Tranmere 1 - 1  
Notts County - Forest Green 1 - 3  
Oldham - Crawley 2 - 1  
Port Vale - Newport 1 - 2  
Stevenage - Cambridge Utd. 0 - 1  
Swindon - Milton Keynes Dons 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - QPR 0 - 0  
Brentford - Nottingham 2 - 1  
Hull City - Derby County 1 - 2  
Millwall - Swansea 1 - 2  
Preston - Bolton 2 - 2  
Reading - Sheffield Wed. 1 - 2  
Sheffield Utd. - Aston Villa 4 - 1  
West Bromwich - Stoke 2 - 1  
Wigan - Rotherham 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Solihull Moors 1 - 2  
Boreham - Braintree 1 - 1  
Chesterfield - Leyton 0 - 1  
Dag & Red - Salford City 0 - 0  
Dover - Barnet 1 - 2  
Ebbsfleet Utd. - Fylde 1 - 3  
Gateshead - Maidstone Utd. 1 - 0  
Harrogate Town - Eastleigh 4 - 0  
Havant & Waterlooville - Hartlepool 1 - 2  
Maidenhead Utd. - Bromley 2 - 2  
Sutton Utd. - Halifax 1 - 1  
Wrexham - Aldershot 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Villa Dalmine 0 - 2  
Brown de Adrogue - Olimpo Bahia Blanca 3 - 0  
Chacarita Juniors - Atl. Platense 0 - 2  
Ferro Carril Oeste - Guillermo Brown 2 - 0  
Instituto Cordoba - Agropecuario Argentino 0 - 1  
Sarmiento - Atl. Rafaela 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Lanus 2 - 0  
Banfield - Patronato Parana 1 - 0  
Defensa Justicia - Belgrano de Cordoba 1 - 1  
San Martin SJ - Huracan 1 - 2  
Talleres Cordoba - Godoy Cruz 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Westerlo 1 - 3  
Roeselare - Lommel 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Mouscron-Peruwelz 3 - 1  
Eupen - Standard Liege 2 - 1  
Lokeren - Waasland Beveren 1 - 0  
St. Truiden - Oostende 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - CSZKA Szófia 0 - 0  
Levszki Szófia - Beroe Stara Zagora 1 - 0  
Szeptemvri Szófia - Etar Veliko Tarnovo 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - The Strongest 1 - 2  
Bolivar La Paz - Jorge Wilstermann 2 - 1  
Royal Pari Santa Cruz - Guabira Montero 2 - 1  
Sport Boys Warnes - Nacional Potosi 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Figueirense 0 - 1  
CRB - Sampaio Correa 2 - 1  
Londrina - Atlético GO 4 - 1  
Paysandu - Juventude 3 - 3  
Ponte Preta - Vila Nova 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Operario PR 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Botafogo RJ 4 - 0  
Vitória - America MG 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Mönchengladbach 1 - 1  
E. Frankfurt - Bremen 1 - 2  
Hoffenheim - Freiburg 3 - 1  
Leverkusen - Wolfsburg 1 - 3  
Nürnberg - Mainz 1 - 1  
VfB Stuttgart - Bayern München 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Regensburg 5 - 3  
Duisburg - Fürth 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Osnabrück 1 - 1  
Karlsruhe - Lotte 1 - 3  
Meppen - Rostock 1 - 3  
Münster - Uerdingen 0 - 1  
Unterhaching - Braunschweig 3 - 0  
Würzburg - Wehen 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - O'Higgins 3 - 1  
San Luis de Quillota - Audax Italiano 0 - 0  
Union Espanola - Univ.Catolica de Santiago 1 - 1  
Universidad de Chile - Dep. Temuco 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Doxa Katokopiasz 2 - 0  
Pafosz - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Ceske Budejovice 2 - 0  
Sokolov - Zizkov 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Ostrava 0 - 0  
Mladá Boleslav - Teplice 1 - 1  
Opava - Jablonec 2 - 0  
Slavia Praha - Plzen 4 - 0  
Zlín - Pribram 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Köge 3 - 1  
Lyngby - Viborg 0 - 5  
Naestved - Roskilde 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Kolding IF 1 - 1  
Dalum - Brabrand 0 - 1  
Jammerbugt - Skive 2 - 0  
Odder - Sydvest 1 - 1  
Vejgaard - Tarup-Paarup 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - AB Gladsaxe 1 - 4  
Hellerup - Slagelse BI 3 - 3  
Hilleröd - Frem 2 - 1  
Marienlyst - Avarta 1 - 4  
Middelfart - Brönshöj 3 - 1  
Skovshoved - Vanlöse 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Hobro 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai MTN Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Supersport Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Asan Mugunghwa 3 - 0  
Gwangju - Busan I'Park 3 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - FC Seoul 0 - 0  
Sangju Sangmu - Jeonnam 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Catolica de Quito - El Nacional Quito 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ENPPI - El Zamalek 1 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - FK Minszk 2 - 1  
Dnyepr Mogiljev - Lucs Minszk 0 - 0  
Isloch - Gomel 0 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Suduroy/Royn - EB Streymur 2 - 1  
HB Torshavn - AB Argir 3 - 0  
NSI Runavik - B36 Torshavn 1 - 2  
Skala IF - Vestur Sorvagur 5 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - KPV Kokkola 3 - 0  
Kajaani - KTP 3 - 1  
Klubi 04 - JJK Jyväskylä 2 - 2  
Oulu - HIFK 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - Kuopio PS 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Lens 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laval - Concarneau 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Lille 1 - 0  
Dijon - Caen 0 - 2  
Guingamp - Toulouse 1 - 2  
Nimes - Paris SG 2 - 4  
Reims - Montpellier 0 - 1  
Strasbourg - Nantes 2 - 3  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolkheti Poti - Dila Gori 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - AEK Athén 0 - 1  
Atromitosz Periszteri - Xanthi 0 - 0  
Panathinaikosz - Lamia 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - ADO Den Haag 2 - 4  
F. Sittard - Utrecht 1 - 1  
PSV - Willem II 6 - 1  
Venlo - Heerenveen 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Lokomotív Zagreb 2 - 1  
Slaven Belupo - Hajduk Split 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magni - ÍA Akranes 2 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Ironi Kiryat Shmona 2 - 1  
Hapoel TA - Hapoel Haifa 1 - 0  
Maccabi Haifa - Ashdod 2 - 0  
Maccabi Netanya - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Oita Trinita 1 - 0  
Ehime - Albirex Niigata 0 - 0  
Gifu - Omiya Ardija 0 - 1  
Kamatamare Sanuki - Tokushima 0 - 4  
Kofu - Machida Zelvia 0 - 2  
Mito - Matsumoto Yamaga 1 - 1  
Tochigi - Okayama 0 - 1  
Yamagata - Roasso Kumamoto 2 - 1  
Yamaguchi - JEF United Chiba 0 - 4  
Yokohama FC - Kyoto 3 - 1  
Zweigen Kanazawa - Tokyo Verdi 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Kawasaki Frontale 2 - 0  
Jubilo Iwata - Nagoya GE 1 - 6  
Sanfrecce Hiroshima - Kashima A. 3 - 1  
Sapporo - Vissel Kobe 3 - 1  
Urawa RD - Cerezo Osaka 1 - 2  
Vegalta Sendai - Shimizu SP 2 - 1  
Yokohama FM - Kashiwa R. 3 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Umm-Salal 5 - 1  
Al-Rayyan - Al-Kharaitiyat 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Itagui Leones 2 - 3  
Boyaca Chico - Dep. La Equidad 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Lava Spring - Yanbian 2 - 0  
Liaoning Hongyun - Shijiazhuang 2 - 1  
Meizhou Hakka - Shanghai Shenxin 2 - 1  
Xinjiang Tianshan - Wuhan Zall 0 - 5  
Zhejiang Yiteng - Meizhou Meixian Techand 3 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Yifang - Shandong Luneng 4 - 3  
Guangzhou R&F - Tianjin Teda 2 - 0  
Hebei - Shanghai SIPG 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2 - 1  
GKS Jastrzebie - TBB Nieciecza 4 - 2  
GKS Tychy - Warta Poznan 1 - 0  
LKS Lodz - Bytovia Bytow 2 - 3  
Puszcza Niepolomice - Podbeskidzie Bielsko-B. 3 - 2  
Rakow Czestochowa - Olsztyn 2 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - Stal Mielec 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Zaglebie Sosnowiec 2 - 2  
Lech Poznan - Piast Gliwice 1 - 1  
Slask Wroclaw - Wisla Krakkó 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Jelgava 3 - 0  
Riga FC - Valmiera 3 - 0  
Spartaks Jurmala - Liepaja 2 - 2  
Ventspils - Rigas FS 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Khemisset - FAR Rabat 1 - 0  
Nasma Sportif Settat - Rapide Oued Zem 0 - 1  
Raja de Beni Mellal - Olympique de Safi 0 - 1  
Renaissance Ezzmamra - Hassania Agadir 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Queretaro 1 - 4  
Puebla - Monterrey 2 - 1  
Tijuana - Necaxa 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Kansas City 3 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Haladás 1 - 1  
Diósgyőr - Paks 0 - 0  
Mezőkövesd - Puskás Akadémia 2 - 0  
MTK - Kisvárda 0 - 1  
Újpest - Honvéd 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Raufoss 1 - 2  
Asker - Fram Larvik 3 - 1  
Grorud - Elverum 3 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flekkeröy - Vard Haugesund 2 - 1  
Hödd - Egersund 2 - 2  
Kjelsas - Stjördals/Blink 1 - 1  
Skeid - KFUM Oslo 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Sandefjord 3 - 3  
Strömsgodset - Tromsö 2 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Internazionale 0 - 3  
Parma - Juventus 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Cittadella 0 - 1  
Padova - Venezia 1 - 0  
Spezia - Brescia 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Tyumeny 4 - 0  
Fakel Voronyezs - Zenit Sz'tpétervár 2 2 - 2  
Kurszk - Armavir 1 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Mordovija Szaranszk 0 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Nyizsnyij Novgorod 1 - 0  
Szocsi - FK Krasznodar 2 1 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Baltika Kalinyingrád 2 - 1  
Tambov - Szibir Novoszibirszk 3 - 1  
Tom Tomszk - SZKA Habarovszk 4 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Ural Jekatyerinburg 4 - 0  
FK Krasznodar - Lokomotív Moszkva 2 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Anzsi Mahacskala 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Liefering 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - St. Pölten 1 - 2  
Austria Wien - Mattersburg 2 - 1  
Wacker Innsbruck - Hartberg 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sp. Luqueno 2 - 1  
Sol de America - Nacional Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - Sport Boys Callao 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Benfica B 1 - 1  
Braga B - Penafiel 0 - 3  
Cova Piedade - Estoril 0 - 4  
Mafra - Uniao Oliveirense 1 - 1  
Porto B - Viseu 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Setúbal 0 - 0  
Santa Clara - Boavista 4 - 2  
Sporting CP - Feirense 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Fulham 2 - 2  
Chelsea - Bournemouth 2 - 0  
Crystal Palace - Southampton 0 - 2  
Everton - Huddersfield 1 - 1  
Leicester - Liverpool 1 - 2  
Manchester City - Newcastle 2 - 1  
West Ham - Wolverhampton 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Voluntari 0 - 0  
Hermannstadt - Gaz Metan Medias 0 - 1  
Univ. Craiova 1948 - Dinamo Bukarest 3 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Kilmarnock 0 - 2  
Dundee - Motherwell 1 - 3  
Hamilton - St. Johnstone 1 - 2  
Hearts - St. Mirren 4 - 1  
Livingston - Hibernian 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Stranraer 2 - 0  
Arbroath - Brechin 2 - 2  
Montrose - East Fife 0 - 2  
Raith Rovers - Forfar 4 - 0  
Stenhousemuir - Dumbarton 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Berwick 3 - 5  
Annan - Clyde 1 - 2  
Elgin - Stirling 0 - 3  
Peterhead - Edinburgh City 0 - 1  
Queens Park - Cowdenbeath 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Dundee Utd. 1 - 1  
Dunfermline - Inverness CT 0 - 3  
Partick Thistle - Greenock Morton 1 - 0  
Queen of South - Ayr Utd. 5 - 0  
Ross County - Falkirk 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Oviedo 1 - 1  
Elche - Reus 0 - 2  
Lugo - Numancia 3 - 2  
Tenerife - Deportivo 2 - 2  
Zaragoza - Las Palmas 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guijuelo - Fuenlabrada 1 - 0  
Rapido de Bouzas - Navalcarnero 0 - 3  
San Sebastian Reyes - Internacional de Madrid 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Izarra 0 - 1  
Gernika - Sp. Gijón B 0 - 0  
Gimn. Torrelavega - Ath. Bilbao B 0 - 0  
Leioa - Calahorra 1 - 1  
Mirandes - R. Santander 1 - 1  
Real Sociedad B - Durango 3 - 0  
UD Logrones - Barakaldo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Ejea 0 - 1  
Conquense - Sabadell 2 - 0  
Cornella - Levante B 1 - 0  
Ebro - Badalona 0 - 0  
Ontinyent - Castellon 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Talavera de la Reina - Almería B 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Atl. Madrid 2 - 0  
Real Madrid - Leganes 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Aarau 2 - 1  
Winterthur - Schaffhausen 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - FC Zürich 1 - 0  
Sion - Young Boys 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Frej Täby 1 - 0  
Degerfors - Helsingborg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Utsikten 2 - 1  
Grebbestad - Eskilsminne 2 - 2  
Oskarshamn - Lund 2 - 2  
Skövde - Kristianstad 0 - 0  
Tvaaker - Ljungskile 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arameisk-Syrianska - Sandviken 1 - 2  
Forward Örebro - Linköping City 3 - 1  
Karlslund - Syrianska FC 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Häcken 3 - 0  
Örebro - Östersund 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Taawon 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Radnicki Nis 1 - 1  
Napredak Krusevac - Vozdovac 0 - 0  
Radnik Surdulica - Proleter Novi Sad 0 - 0  
Zemun - Rad Belgrád 1 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Hougang Utd. 2 - 0  
Balestier Khalsa - Geylang 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Sered 5 - 0  
Nitra - Zlate Moravce 4 - 1  
Ruzomberok - Senica 4 - 0  
Zemplin Michalovce - Podbrezova 2 - 0  
Zilina - Slovan Bratislava 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Adanaspor 2 - 2  
Elazigspor - Balikesirspor 1 - 2  
Eskisehirspor - Karabukspor 2 - 0  
Ümraniyespor - Giresunspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Sivasspor 1 - 1  
Alanyaspor - Göztepe Izmír 1 - 0  
Fenerbahce - Kayserispor 2 - 3  
Trabzonspor - Galatasaray 4 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Mariupol 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Atl. River Plate 1 - 3  
Nacional - Racing Montevideo 1 - 0  
Rampla Juniors - Montevideo Wanderers 0 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Louisville City - Charleston 2 - 2  
New York RB 2 - Ottawa 1 - 0  
Toronto FC 2 - Atlanta Utd. 2 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Németország 0 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Dep. Anzoategui 0 - 0  
Estudiantes de Caracas - Dep. La Guaira 2 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Mexikó 4 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Connah's Quay 2 - 0  
Carmarthen - Cardiff Met Univ. 2 - 0  
Cefn Druids - Llandudno FC 2 - 1  
Newtown - Bala Town 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glenavon - Glentoran 1 - 1  
Institute - Dungannon 0 - 0  
Linfield - Ards 0 - 0  
Newry City - Cliftonville 1 - 0  
Warrenpoint - Ballymena Utd. 1 - 6  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Viljandi Tulevik 1 - 4  
Levadia Tallinn - Kalev Tallinn 3 - 2  
Paide Linnameeskond - Jalgpallikool Tammeka 2 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Cabinteely 4 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ocon - R. Grosjean (Olasz Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Olasz Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Magnussen - C. Sainz Jr. (Olasz Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Olasz Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Hamilton - S. Vettel (Olasz Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Olasz Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Olasz Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Ericsson - C. Leclerc (Olasz Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Olasz Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Olasz Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
P. Gasly - F. Alonso (Olasz Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Olasz Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - C. Leclerc (Olasz Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Olasz Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Olasz Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
V. Bottas - K. Räikkönen (Olasz Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma 1., Olasz Nagydíj, időmérő, 2018 - Top 3    
Forma-1., Olasz Nagydíj, időmérő, 2018    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Leicester 40 - 6  
Gloucester - Northampton Saints 27 - 16  
Harlequin - Sale 51 - 23  
Worcester - London Wasps 20 - 21  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Catalan Dragons 36 - 4  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Lyon 19 - 16  
Grenoble - Toulouse 20 - 23  
Montpellier - La Rochelle 36 - 14  
Section Paloise - Toulon 20 - 10  
Stade de France - Bordeaux 20 - 8  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Canterbury 19 - 31  
Manawatu - Otago 17 - 50  
North Harbour - Tasman 20 - 32  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - North Queensland Cowboys 26 - 30  
Newcastle Knights - St. George Illawarra 14 - 24  
Parramatta Eels - Sydney Roosters 10 - 44  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Glasgow Warriors 26 - 27  
Munster - Bloemfontein Cheetahs 38 - 0  
Newport Dragons - Benetton Treviso 17 - 21  
Ulster - Llanelli Scarlets 15 - 13  
Strandröplabda (Montpellier)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krou Y / Aye Q - Breer F / Haussener Y 2 - 1  
Krou Y / Aye Q - Rowlandson E / Barthelemy 0 - 2  
Rowlandson E / Barthelemy - Di Giantommaso/Silvestre 2 - 1  
Strandröplabda (Montpellier, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Jupiter A / Placette L 1 - 2  
Eiholzer N / Steinemann E - Jupiter A / Placette L 0 - 2  
Lusson O / Longuet L - Boebner E / Verge-Depre Z 0 - 2  
Lusson O / Longuet L - Eiholzer N / Steinemann E 1 - 2  
Strandröplabda (Timmendorfer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Ehlers N / Fluggen L 1 - 2  
Becker P / Schröder J - Poniewaz B / Poniewaz D 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Maurer L / Westphal D 2 - 1  
Ehlers N / Fluggen L - Fuchs S / Urbatzka M 2 - 0  
Holler T / Lückemeier L - Betzien M / Erdmann J 2 - 0  
Poniewaz B / Poniewaz D - Walkenhorst A / Winter S 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Walkenhorst A / Winter S 2 - 0  
Walkenhorst A / Winter S - Karpa M / Sievers M 2 - 0  
Strandröplabda (Timmendorfer, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Ittlinger S - Krebs A / Krohn A 2 - 1  
Bieneck V / Schneider I - Behlen A / Schneider S 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Mersmann T / Tillmann C 2 - 0  
Borger K / Kozuch M - Kortzinger L / Sude J 0 - 2  
Kortzinger L / Sude J - Behrens K / Ittlinger S 0 - 2  
Mersmann T / Tillmann C - Gernert M / Kiesling E 2 - 0  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - J.I. Londero 2 - 0  
M. Klizan - V. Galovic 0 - 2  
S. Caruso - F. Arguello 2 - 0  
Tenisz (Como, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baldi F / Caruso S - Begemann A / Brown D 0 - 2  
Klizan M / Polasek F - Brkic T / Pavic A 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. de Schepper - B. Tomic 0 - 2  
M. Bachinger - E. Lopez-Perez 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Evans D / Granollers G - Behar A / Lopez-Perez E    
Tenisz (Székesfehérvár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valkusz M. - S. Doumbia 2 - 0  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - D. Medvedev 3 - 0  
D.S. Schwartzman - K. Nishikori 1 - 3  
J. Millman - M. Kukushkin 3 - 1  
J.M. Del Potro - F. Verdasco 3 - 0  
L. Pouille - J. Sousa 1 - 3  
M. Raonic - S. Wawrinka 3 - 0  
N. Kyrgios - R. Federer 0 - 3  
P. Kohlschreiber - A. Zverev 3 - 1  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Demoliner M / Gonzalez S 2 - 0  
Chardy J / Martin F - Kontinen H / Peers J 2 - 1  
Herbert P-H / Mahut N - Bolelli S / Fognini F 2 - 0  
Inglot D / Skugor F - Lajovic D / Tsitsipas S 2 - 1  
Mcdonald M / Nishioka Y - Bryan M / Sock J 0 - 2  
Murray J / Soares B - Daniell M / Koolhof W 2 - 0  
Sharan D / Sitak A - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - C. Suarez Navarro 1 - 2  
D. Cibulkova - A. Kerber 2 - 1  
K. Bertens - M. Vondrousova 1 - 2  
K. Muchova - A. Barty 0 - 2  
K. Siniakova - L. Tsurenko 0 - 2  
M. Keys - A. Krunic 2 - 1  
N. Osaka - A. Sasnovich 2 - 0  
S. Kenin - Ka. Pliskova 0 - 2  
S. Williams - V. Williams 2 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Krawczyk D - Barty A / Vandeweghe C 0 - 2  
Atawo R / Groenefeld A L - Azarenka V / Chan L    
Broady N / Collins D - Bacsinszky T / Zvonareva 0 - 2  
Diatchenko V / Gasparyan - Mertens E / Schuurs D 0 - 2  
Hradecka L / Makarova E - Aoyama S / Duan Y 2 - 1  
Pavlyuchenkova A / Sevast - Kuzmova V / Rybarikova M 2 - 1  
Sest. Hlavackova/Strycova - Han X / Olaru R 2 - 0  
Stosur/Zhang - Dabrowski G / Xu Y 2 - 0  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan L / Dodig I - Kichenok L / Sitak A 2 - 1  
Dabrowski G / Pavic M - Mchale C / Harrison C 0 - 2  
Groenefeld A / Gonzalez S - Melichar N / Marach O 0 - 2  
Mattek-Sands B / Murray J - Anisimova A / Mmoh M 2 - 0  
Mchale C / Harrison C - King V / Monroe N 2 - 1  
Rosolska A / Mektic N - Gauff C / Eubanks C 2 - 0  
Svitolina E / Soares B - Hradecka L / Jebavy R 2 - 1  
Zhang S / Peers J - Svitolina E / Soares B 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Avihingsanon - Yu Igarashi 2 - 0  
T. Penty - R. Gemke 0 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isara B / Jongjit M - Koga A / Saito T 2 - 1  
Kim G J / Lee Y D - Chen T J / Man W C 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Kjaersfeldt - M. Blichfeldt 1 - 2  
Min. Mitani - K. Gilmour 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aratama M / Watanabe A - Takahata Y / Sakuramoto A 0 - 2  
Matsumoto M / Nagahara W - Fruergaard M / Thygesen S 2 - 1  
Tollaslabda (Spain Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Gondo K / Kurihara A 2 - 0  
Nohr N / Thygesen S - Chen T J / Peck Y W 2 - 0  
Vízilabda (U19 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Görögország - U19Horvátország 8 - 0  
U19Olaszország - U19Oroszország 11 - 4  
U19Spanyolország - U19Montenegró 7 - 7  
U19Szerbia - U19Magyarország 14 - 10  

 

2018.08.31.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duplantis - R. Lavillenie (rúdugrás, Brüsszel) 0 - 1  
B. Starc - G. Tamberi (magasugrás, Brüsszel) 1 - 0  
Baji B. - Dev. Allen (110 m gátfutás, Brüsszel) 0 - 1  
C. Taylor - P. Pichardo (hármasugrás, Brüsszel) 0 - 1  
C.C. Chespol - N. Jeruto (női 3000 m akadályfutás, Brüsszel) 0 - 1  
D. Schippers - She. Jackson (női 200 m, Brüsszel) 1 - 0  
D. Stahl - A. Gudzius (diszkoszvetés, Brüsszel) 0 - 1  
Ken. Harrison - B. McNeal (női 100 m gátfutás, Brüsszel) 0 - 1  
L. Muir - S. Houlihan (női 1500 m, Brüsszel) 1 - 0  
M. Lewandowski - J. Wightman (800 m, Brüsszel) 1 - 0  
M. Mihambo - S. Proctor (női távolugrás, Brüsszel) 0 - 1  
Ron. Baker - C. Coleman (100 m síkfutás, Brüsszel) 0 - 1  
S. Shubenkov - O. Ortega (110 m gátfutás, Brüsszel) 1 - 0  
S.E. Naser - S. Wimbley (női 400 m síkfutás, Brüsszel) 1 - 0  
Yai. Perez - D. Caballero (női diszkoszvetés, Brüsszel) 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 2 - 7  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 0 - 1  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 1 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 3 - 5  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars    
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 5 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Saraperos de Saltillo 6 - 2  
Algodoneros Union Laguna - Generales de Durango 8 - 0  
Diablos Rojos del Mexico - Bravos de Leon    
Leones de Yucatan - Tigres de Quintana Roo    
Pericos de Puebla - Guerreros de Oaxaca 5 - 3  
Piratas de Campeche - Olmecas de Tabasco 5 - 3  
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana 6 - 9  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Rieleros de Aguascaliente 3 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago Cubs 4 - 5  
Chicago WS - Boston 4 - 9  
Houston - LA Angels 2 - 5  
LA Dodgers - Arizona 1 - 3  
NY Yankees - Detroit 7 - 8  
Oakland - Seattle 1 - 7  
San Diego - Colorado 3 - 2  
St. Louis - Pittsburgh 5 - 0  
Darts (German Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boulton - J. Payne 3 - 6  
A. Gilding - M. Hopp 6 - 2  
Adr. Lewis - A. Alcinas 6 - 5  
C. Reyes - N. Blum 6 - 3  
D. Labanauskas - J. Dekker 3 - 6  
Dar. Johnson - C. Hansch 6 - 0  
J. Wattimena - Jam. Wilson 5 - 6  
K. Ratajski - V. van der Voort 6 - 4  
L. Bryant - K. Anderson 4 - 6  
M. Rasztovits - D. Pallett 6 - 4  
M. Schindler - J. Pipe 6 - 4  
R. North - R. Meulenkamp 2 - 6  
R. Thornton - R. Marijanovic 6 - 5  
Ric. Evans - D. Noppert 6 - 3  
T. Evetts - M. Webster 5 - 6  
T. Jenkins - Ross Smith 6 - 3  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Turku PS 8 - 4  
München - Junoszt Minszk 4 - 3  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - HIFK 3 - 5  
Südtirol Bolzano - Skelleftea 3 - 3  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Zug 3 - 5  
Nyeman Grodno - Brno 4 - 2  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Tappara 2 - 2  
Trinec - Djurgarden 1 - 6  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Rouen 4 - 0  
Mountfield HK - Nürnberg 1 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Mannheim 3 - 3  
Brynäs - Färjestad 1 - 5  
Diósgyőr - Vítkovice 3 - 1  
Fribourg - Liberec 5 - 3  
Ingolstadt - Augsburg 1 - 3  
Köln - Wolfsburg 4 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - M. Kwiatkowski 1 - 0  
E. Viviani - G. Nizzolo 1 - 0  
F. Aru - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
G. Bennett - S. Kruijswijk 0 - 1  
N. Bouhanni - P. Sagan 0 - 1  
S. Consonni - D. van Poppel 1 - 0  
T. Pinot - J. Izaguirre Insausti 0 - 1  
Vuelta a Espana 2018 - 7. szakasz    
Kosárlabda (Dél-Amerika bajn.,női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezuela - Brazília 42 - 77  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Columbian Dyip 96 - 84  
TNT KaTropa - Phoenix Fuelmasters 82 - 112  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Lettország 80 - 73  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske 29 - 24  
Bjerringbro-Silkeborg - Nordsjaelland 25 - 25  
Lemvig - Kolding 31 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Viborg 26 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Kielce 26 - 36  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Komló 32 - 22  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Hamburg 32 - 29  
Hamm-Westfalen - Grosswallstadt 30 - 26  
Rhein Vikings Neuss - Coburg 25 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Middlesbrough 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Saint-Gilloise 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - FC Bruges 2 - 5  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Vitosa Bistritsa 1 - 0  
Vereja - Slavia Szófia 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Dortmund 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Erzgebirge Aue 3 - 2  
Paderborn - Bochum 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Cottbus 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Dukla Praha 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Vejle 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fujairah - Bani Yas 1 - 1  
Al-Wahda - Al-Ittihad (UAE) 6 - 2  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Ain 1 - 3  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Jazeera (UAE) 4 - 5  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - Al-Mokawloon Arab 3 - 1  
El Gouna - El Daklyeh 3 - 2  
Nogoom El Mostakbal - Ismaily 1 - 1  
Petrojet - Haras El Hodood 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Zogyino - Gorodeja 0 - 1  
Vityebszk - Szmolevicsi 4 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KI Klaksvik - Vikingur Gota 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Vaasa PS 1 - 1  
Rovaniemi PS - Honka 2 - 1  
Turku PS - PS Kemi 4 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Red Star 93 2 - 1  
Auxerre - Brest 0 - 2  
Chateauroux - Nancy 1 - 0  
Le Havre - Orleans 3 - 1  
Niort - AC Ajaccio 2 - 0  
Paris FC - Troyes 2 - 0  
Sochaux - Beziers 1 - 0  
Valenciennes - Clermont 0 - 4  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Tours 0 - 0  
Chambly - Rodez Aveyron 2 - 1  
Cholet - Bourg-Peronnas 0 - 0  
Dunkerque - Villefranche sur Saone 1 - 1  
L'Entente Sannois - Boulogne 0 - 2  
Le Mans - Pau 2 - 1  
Lyon Duchere - Jeanne D'Arc de Drancy 3 - 0  
Marignane - Quevilly Rouen 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Nice 0 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Dinamo Tbiliszi 1 - 2  
Saburtalo Tbiliszi - Lokomotív Tbiliszi 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Ajax 2 1 - 1  
FC Eindhoven - Almere City 0 - 2  
Maastricht - Go Ahead Eagles 1 - 2  
Nijmegen - Dordrecht 1 - 0  
Oss - Cambuur 1 - 3  
PSV 2 - Helmond 1 - 1  
RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam 0 - 1  
Telstar - Utrecht 2 2 - 0  
Twente - Roda 3 - 1  
Volendam - AZ Alkmaar 2 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - De Graafschap 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Rudes 3 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Njardvik 1 - 0  
Throttur Reykjavik - Haukar 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - Fylkir 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagasaki - Shonan Bellmare 1 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Gharafa 0 - 4  
Al-Sailiya - Al-Khor 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Jaguares de Cordoba 1 - 0  
Dep. Quindio - Junior de Barranquilla 1 - 3  
Once Caldas - Independiente Medellin 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Enterprises Group - Qingdao Huanghai 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odra Opole - Chrobry Glogow 3 - 0  
Wigry Suwalki - Garbarnia Krakkó 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Pogon Szczecin 1 - 1  
Lechia Gdansk - Korona Kielce 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Boca Juniors 2 - 4  
Palmeiras - Cerro Porteno 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Roma 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palermo - Cremonese 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - Rotor Volgográd 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Rubin Kazany 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - FAC Wien 5 - 1  
Kapfenberg - WSG Wattens 2 - 2  
Lafnitz - Wacker Innsbruck Amatőr 0 - 0  
Ried - Horn 3 - 0  
Vorwärts Steyr - Amstetten 1 - 4  
Wiener Neustadt - FC Juniors Pasching 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UTC de Cajamarca - Univ. San Martin 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Braga 0 - 1  
Guimaraes - Tondela 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Dunarea Calarasi 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Mallorca 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Real Sociedad 2 - 1  
Getafe - Valladolid 0 - 0  
Villarreal - Girona 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Lausanne 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trelleborg - Norrköping 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Baten 2 - 2  
Al-Hilal (KSA) - Al-Faiha 1 - 0  
Al-Qadisiyah - Al-Fateh 0 - 0  
Al-Shabab (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Macsva Sabacs 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Krsko 1 - 0  
Celje - Domzale 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afjet Afyonspor - Boluspor 0 - 1  
Osmanlispor - Genclerbirligi 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yeni Malatyaspor - Konyaspor 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorszkla Poltava - Csernomorec Odessza 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Anglia 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Lengyelország 1 - 4  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Norvégia 0 - 4  
Írország - Észak-Írország 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szlovénia 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Belgium 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Finnország 5 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Llanelli 3 - 1  
Caernarfon - TNS 0 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - UC Dublin 0 - 3  
Finn Harps - Galway 2 - 0  
Shelbourne - Athlone 2 - 2  
Wexford Youths - Cobh Ramblers 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Shamrock Rovers 0 - 3  
Cork City - Sligo 1 - 2  
Derry City - Bohemians 0 - 2  
Limerick - Dundalk 0 - 1  
St. Patrick's - Waterford FC 3 - 0  
MMA (PFL 7)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Alencar - M. Kyle 1 - 0  
E. Sordi - Jas. Butcher 1 - 0  
J. High - J. Case    
M. Dereese - Ler. Johnson 1 - 0  
M. Idrisov - A. Bezerra 0 - 1  
P. Bradley - F. Handesson 0 - 1  
S. Rama - Jam. Abdallah 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Bath 17 - 10  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Wakefield 16 - 42  
St. Helens - Wigan 10 - 30  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington - Southland 52 - 7  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Penrith Panthers 16 - 22  
New Zealand Warriors - Canberra Raiders 20 - 16  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Leinster 32 - 33  
Ospreys - Edinburgh 17 - 13  
Zebre - Port Elizabeth S. Kings 32 - 16  
Strandröplabda (Montpellier)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blom M / De Groot Y - Bello/Bello 2 - 0  
Breer F / Haussener Y - Molin J / Tholse L 2 - 0  
Di Giantommaso/Silvestre - Penninga R / Van Steenis 2 - 0  
Di Giantommaso/Silvestre - Thiercy M /Gauthier-Rat A 2 - 0  
Krou Y / Aye Q - Blom M / De Groot Y 2 - 0  
Naidoo J / Williams L - Breer F / Haussener Y 0 - 2  
Rowlandson E / Barthelemy - Gregory C / Batrane I 2 - 0  
Strandröplabda (Montpellier, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caluori L / Gerson D - Lusson O / Longuet L 0 - 2  
Eiholzer N / Steinemann E - Huber K / Greber T 2 - 1  
Huber K / Greber T - Driessen A / Meertens I    
Ishitsubo S / Shiba A - Jupiter A / Placette L 0 - 2  
Ishitsubo S / Shiba A - Wouters J / Ypma P 2 - 0  
Lusson O / Longuet L - Guyot Polverini M S / Vieira C 2 - 0  
Tsopoulou K / Manavi D - Berntsen F / Olimstad E 2 - 0  
Tsopoulou K / Manavi D - Boebner E / Verge-Depre Z 0 - 2  
Strandröplabda (Timmendorfer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Gluckslederer F / Rudolf 2 - 1  
Bergmann P A / Harms Y - Wolf G / Wolf P 2 - 0  
Bevers L / Geukes L - Betzien M / Erdmann J 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Bevers L / Geukes L 2 - 0  
Thole J / Wickler C - Ehlers N / Fluggen L 2 - 1  
Walkenhorst A / Winter S - Maurer L / Westphal D 0 - 2  
Strandröplabda (Timmendorfer, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Ittlinger S - Behlen A / Schneider S 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - Kotzan L-S / Klinke L 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Claassen L / Interwies N 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Karnbaum S / Niemczyk N 2 - 0  
Borger K / Kozuch M - Arnholdt L / Welsch L 2 - 0  
Borger K / Kozuch M - Gernert M / Kiesling E 2 - 0  
Kortzinger L / Sude J - Mersmann T / Tillmann C 0 - 2  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Donati - F. Baldi 2 - 1  
M. Klizan - V. Galovic    
Tenisz (Mallorca, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - N. Gombos 2 - 0  
D. Brands - K. de Schepper 0 - 2  
N. Kuhn - E. Lopez-Perez 0 - 2  
T. Fabbiano - M. Bachinger 1 - 2  
Tenisz (Mallorca, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Evans D / Granollers G - Margaroli L / Vega Hernandez D 2 - 1  
Fabbiano T / Vanni L - Behar A / Lopez-Perez E 0 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - K. Anderson 2 - 3  
D. Thiem - T.H. Fritz 3 - 1  
G. Monfils - K. Nishikori    
J. Isner - D. Lajovic 3 - 1  
L. Djere - R. Gasquet 0 - 3  
M. Cilic - H. Hurkacz 3 - 0  
N. Basilashvili - G. Pella 3 - 1  
N. Djokovic - T. Sandgren 3 - 1  
R. Nadal - K. Khachanov 3 - 1  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Jaziri M - Rojer J-J / Tecau H 2 - 1  
Berrettini M / Seppi A - Mclachlan B / Struff J-L 2 - 1  
Bopanna R / Roger-Vasseli - Ebden M / Withrow J 2 - 0  
Galloway R / Lammons N - Dodig I / Granollers M 0 - 2  
Jebavy R / Molteni A - Berrettini M / Seppi A 2 - 0  
Klaasen R / Venus M - Gonzalez M / Jarry N 0 - 2  
Krajicek A / Sandgren T - Peralta J / Zeballos H 2 - 0  
Lopez F / Lopez M - Harrison C / Harrison R 1 - 2  
Mayer L / Sousa J - Mektic N / Melzer J 0 - 2  
Norrie C / Schwartzman D - Lajovic D / Tsitsipas S 1 - 2  
Petzschner P / Puetz T - Haase R / Middelkoop M 1 - 2  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - E. Mertens 0 - 2  
E. Makarova - A. Sevastova 1 - 2  
K. Kanepi - R. Peterson 2 - 0  
K. Siniakova - A. Tomljanovic 2 - 1  
L. Tsurenko - C. Wozniacki 2 - 0  
M. Sharapova - S. Cirstea 2 - 0  
Qiang Wang - E. Svitolina 0 - 2  
S. Stephens - V. Azarenka 2 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Hibino/Kalashnikova 0 - 2  
Dolehide C / Mchale C - Chan H-C / Yang Z 2 - 1  
Dzalamidze N / Ostapenko - Begu I-C / Niculescu M 0 - 2  
Gibbs N / Santamaria S - Babos/Mladenovic 0 - 2  
Jakupovic D / Khromacheva - Brady J / Muhammad A 2 - 0  
Kichenok L / Siegemund L - Begu I-C / Niculescu M 2 - 1  
King V / Srebotnik K - Stojanovic N / Stollár F 1 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Mattek-S./Safarova 2 - 0  
Linette M / Tomljanovic A - Kerkhove L / Marozava L 2 - 1  
Stojanovic N / Stollár F - Hsieh S-W / Sabalenka A 0 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Cerretani J - Spears A / Cabal J-S 1 - 2  
Ninomiya M / Mclachlan B - Rosolska A / Mektic N 1 - 2  
Osuigwe W / Tiafoe F - Melichar N / Marach O 0 - 2  
Srebotnik K / Venus M - Siegemund L / Bopanna R 2 - 0  
Townsend T / Young D - Kichenok N / Koolhof W 0 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - R. Gemke 1 - 2  
J.O. Jörgensen - Yu Igarashi 0 - 2  
S. Avihingsanon - M. Zilberman 2 - 0  
T. Penty - V. Svendsen 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay J / Mikkelsen M - Isara B / Jongjit M 0 - 2  
Chen T J / Man W C - Colberg F / Fischer Niels 2 - 1  
Koga A / Saito T - Magee J / Reynolds P 2 - 1  
Tollaslabda (Spain Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - Min. Mitani 0 - 2  
K. Gilmour - Say. Takahashi 2 - 1  
M. Blichfeldt - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
Yvonne Li - L. Kjaersfeldt 0 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aratama M / Watanabe A - Piek S / Seinen C 2 - 0  
Fruergaard M / Thygesen S - Lim C S / Tan S J 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T J / Peck Y W - Kargaev R / Vorobeva V 2 - 0  
Dimova E / Dremin E - Gondo K / Kurihara A 0 - 2  
Ellis M / Smith L - Moelhede L / Lundgaard S 2 - 0  
Hall A / Macpherson J - Nohr N / Thygesen S 0 - 2  

 

2018.08.30.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hofmann - T. Röhler (gerelyhajítás, Zürich) 1 - 0  
D. Asher-Smith - M-J. Ta Lou (női 100 m síkfutás, Zürich) 1 - 0  
E.M. Manangoi - T. Cheruiyot (1500 m, Zürich) 0 - 1  
F. Niyonsaba - A. Wilson (női 800 m, Zürich) 0 - 1  
K. Stefanidi - S. Morris (női rúdugrás, Zürich) 1 - 0  
K. Warholm - K. McMaster (400 m gátfutás, Zürich) 0 - 1  
L. Manyonga - R. Samaai (távolugrás, Zürich) 1 - 0  
Lijiao Gong - C. Schwanitz (női súlylökés, Brüsszel) 1 - 0  
M. Demireva - E. Vallortigara (női magasugrás, Zürich)    
R. Crouser - T. Walsh (súlylökés, Zürich) 0 - 1  
R. Guliyev - N. Lyles (200 m, Zürich) 0 - 1  
S. Gardiner - F. Kerley (400 m síkfutás, Zürich) 0 - 1  
S. Hassan - H. Obiri (női 5000 m, Zürich) 0 - 1  
S. Little - J. Russell (női 400 m gátfutás, Zürich) 1 - 0  
T. Franklin - K. Williams (női hármasugrás, Zürich) 0 - 1  
T. Khaladovich - Shiying Liu (női gerelyhajítás, Zürich) 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 6 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 1 - 3  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 4 - 1  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 2 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Saraperos de Saltillo 13 - 0  
Algodoneros Union Laguna - Generales de Durango 3 - 5  
Leones de Yucatan - Tigres de Quintana Roo 6 - 11  
Pericos de Puebla - Guerreros de Oaxaca 7 - 12  
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana 4 - 5  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Rieleros de Aguascaliente 0 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Tampa Bay 5 - 8  
Baltimore - Toronto 10 - 5  
Boston - Miami 14 - 6  
Cincinnati - Milwaukee 12 - 13  
Cincinnati - Milwaukee (18:35) 1 - 2  
Cleveland - Minnesota 3 - 4  
Cleveland - Minnesota (19:10) 5 - 3  
NY Yankees - Chicago WS 1 - 4  
Philadelphia - Washington 8 - 6  
San Francisco - Arizona 1 - 3  
St. Louis - Pittsburgh 0 - 2  
Texas - LA Dodgers 1 - 3  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Frölunda 1 - 4  
Zürich Lions - Aalborg 5 - 5  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Salzburg 2 - 5  
Växjö - Bern 1 - 2  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - JYP 1 - 6  
Plzen - Lugano 3 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Schwenningen 5 - 1  
Chomutov - Litvínov 4 - 1  
Jukurit - Lahti Pelicans 4 - 0  
Kookoo - Graz 3 - 3  
Lausanne - Iserlohn 3 - 1  
Olomouc - Trencin 4 - 0  
Poprad - Diósgyőr 3 - 1  
Rögle - Linköping 4 - 4  
Servette - Lulea 4 - 5  
Timra - Mora 4 - 4  
Vityaz Podolszk - Admiral Vlagyivosztok 2 - 0  
Znojmo - Kosice 3 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - M. Kwiatkowski 0 - 1  
D. van Poppel - S. Consonni 1 - 0  
E. Buchmann - G. Bennett 1 - 0  
E. Prades - Sim. Clarke 0 - 1  
E. Viviani - P. Sagan 1 - 0  
F. Aru - N.A. Quintana Rojas 0 - 1  
G. Nizzolo - N. Bouhanni 0 - 1  
I.G. Cortina - J. Aberasturi Izaga 1 - 0  
J. McCarthy - F. Felline 1 - 0  
M. Trentin - M. Sarreau 1 - 0  
M. Walscheid - N.A. Soto Martinez 1 - 0  
R. Gibbons - T. van Asbroeck 0 - 1  
S. Kruijswijk - D. de la Cruz Melgarejo 1 - 0  
T. Gallopin - T. Pinot 1 - 0  
Vuelta a Espana 2018 - 6. szakasz    
Kosárlabda (Dél-Amerika bajn.,női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paraguay - Chile 73 - 66  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Göppingen 26 - 15  
Füchse Berlin - Minden 29 - 27  
Lemgo - Wetzlar 25 - 24  
Stuttgart - R-N. Löwen Kronau 20 - 26  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - RK Zagreb 23 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Thun 27 - 27  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Vasco da Gama 1 - 0  
Ceara - Bahia 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Brno 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Macara Ambato 1 - 1  
El Nacional Quito - Dep. Cuenca 3 - 1  
Emelec Guayaquil - Aucas Quito 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Sharjah 0 - 4  
Al-Nasr (UAE) - Ajman 0 - 1  
Al-Wasl - Dibba Al-Fujairah 3 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Trencin 3 - 0  
Apollon Limasszol - Basel 1 - 0  
Besiktas - Partizan Belgrád 3 - 0  
Bordeaux - Gent 2 - 0  
Bröndby - Genk 2 - 4  
Burnley - Olympiakosz 1 - 1  
Celtic - Suduva Marijampole 3 - 0  
CFR Cluj - Dudelange 2 - 3  
FC Asztana - APOEL Nicosia 1 - 0  
FC Köbenhavn - Atalanta 0 - 0  
FCS Bukarest - Rapid Wien 2 - 1  
Ludogorec Razgrad - Torpedo Kutaisi 4 - 0  
Maccabi TA - Sarpsborg 2 - 1  
Midtjylland - FF Malmö 0 - 2  
Molde - Zenit Szentpétervár 2 - 1  
Qarabag Baku - Sheriff Tiraspol 3 - 0  
RB Leipzig - Zorya Luganszk 3 - 2  
Sevilla - Olomouc 3 - 0  
Shkendija Tetovo - Rosenborg 0 - 2  
Trnava - Olimpija Ljubljana 1 - 1  
Ufa - Rangers 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Saipa Karaj 1 - 2  
Pars Jonoubi Jam - Sepahan 2 - 2  
Paykan - Esteghlal K. 1 - 0  
Sepidrood Rasht - Sanat Naft Abadan 0 - 0  
Tractor Tabriz - Machine Sazi Tabriz 2 - 1  
Zob Ahan - Padideh Mashhad 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - Fram 2 - 3  
Selfoss - Leiknir R. 1 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Ramat Hasharon 2 - 2  
Hapoel Acre - Hapoel Bnei Lod 2 - 0  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Ashkelon 0 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan 1 - 0  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Afula 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Millonarios 0 - 2  
Dep. La Equidad - Dep. Cali 1 - 0  
Itagui Leones - América de Cali 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Chongqing Lifan 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Colo Colo 2 - 1  
Cruzeiro - Flamengo 0 - 1  
River Plate - Racing Club 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Dep. Toluca 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Pachuca 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Cruz Azul 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cafetaleros de Tapachula - Tigres 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Philadelphia 0 - 2  
New York RB - Houston 1 - 0  
Portland - Toronto FC 2 - 0  
San Jose - Dallas 4 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Raed 1 - 1  
Al-Wehda - Al Hazm 0 - 0  
Ohud Medina - Al-Nassr 1 - 2  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Springs - Real Monarchs 1 - 0  
Indy Eleven - Pittsburgh 2 - 2  
Rio Grande Valley - San Antonio 1 - 3  
Seattle 2 - St. Louis FC 1 - 1  
Swope Park - Tulsa 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Kazahsztán 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Svájc 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Horvátország 1 - 1  
Svédország - Ukrajna 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Portugália 0 - 7  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monagas Maturin - Dep. La Guaira 1 - 2  
Zamora Barinas - Dep. Tachira 2 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Hull FC 80 - 10  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Waikato 35 - 17  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Wests Tigers 51 - 10  
Strandröplabda (Montpellier)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bialokoz F / Garcia-Kidd - Blom M / De Groot Y 0 - 2  
Breer F / Haussener Y - Rowlandson E / Barthelemy O 1 - 2  
Caravano A / Loiseau A - Penninga R / Van Steenis 0 - 2  
Di Giantommaso/Silvestre - Molin J / Tholse L 1 - 2  
Krou Y / Aye Q - Gregory C / Batrane I 2 - 0  
Naidoo J / Williams L - Malinauskas M / Vasiljev A 2 - 0  
Sramek M / Samec D - Koshikawa Y / Kurokawa H 1 - 2  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Bello J / Bello J 2 - 0  
Strandröplabda (Montpellier, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Guyot Polverini M S / Vieira C 2 - 0  
Caluori L / Gerson D - Berntsen F / Olimstad E 2 - 0  
Dunn-Suen A / Lenarduzzi - Driessen A / Meertens I 0 - 2  
Eiholzer N / Steinemann E - Ishitsubo S / Shiba A 2 - 0  
Jupiter A / Placette L - Huber K / Greber T 2 - 0  
Lusson O / Longuet L - Granberg F / Wikberg J 2 - 0  
Nevot M / Szewczyk P - Wouters J / Ypma P 0 - 2  
Nourse A / Nourse N - Tsopoulou K / Manavi D 0 - 2  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - T. Brkic 2 - 0  
D. Brown - J.I. Londero 0 - 2  
R. Marcora - F. Arguello 1 - 2  
S. Caruso - F. Horansky 2 - 1  
Tenisz (Como, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blancaneaux G / Robert S - Brkic T / Pavic A 0 - 2  
Dutra Silva R / Monteiro - Klizan M / Polasek F 1 - 2  
Tenisz (Mallorca, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - P. Cachin 2 - 0  
D. Brands - D. Evans 2 - 0  
K. de Schepper - S. Stakhovsky 2 - 0  
M. Bachinger - T. Simon    
N. Gombos - P. Andujar 2 - 0  
R. Ramanathan - N. Kuhn 1 - 2  
T. Fabbiano - O. Otte 2 - 0  
T. Gabashvili - E. Lopez-Perez 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Evans D / Granollers G - Bednarek T / Walkow S 2 - 1  
Fabbiano T / Vanni L - Reid M / Stakhovsky S 2 - 1  
Gutierrez-Ferrol S / Mart - Behar A / Lopez-Perez E 0 - 2  
Margaroli L / Vega Hernan - Panfil G / Uzhylovskyi V 2 - 1  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - F. Tiafoe 3 - 1  
B. Paire - R. Federer 0 - 3  
D.S. Schwartzman - J.A. Munar Clar 3 - 1  
F. Fognini - J. Millman 1 - 3  
J. Benneteau - J-L. Struff 2 - 3  
J. Sock - N. Basilashvili 1 - 3  
J. Sousa - P. Carreno-Busta    
L. Pouille - M. Baghdatis 3 - 1  
M. Ebden - P. Kohlschreiber 1 - 3  
M. Kukushkin - Hyeon Chung 3 - 0  
N. Kyrgios - P-H. Herbert 3 - 1  
N. Mahut - A. Zverev 0 - 3  
R. Haase - D. Goffin 1 - 3  
R. Nadal - V. Pospisil 3 - 0  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Kontinen H / Peers J 1 - 2  
Bracciali D / Cecchinato - Bryan M / Sock J 0 - 2  
Cabal J S / Farah R - Istomin D / Nedunchezhiyan J 2 - 0  
Cabal J S / Farah R - Rublev A / Shapovalov D    
Chardy J / Martin F - Cerretani J / Paes L 2 - 0  
Galloway R / Lammons N - King K / Opelka R 2 - 0  
Gonzalez M / Jarry N - Marrero D / Matkowski M 2 - 0  
Hach Verdugo/Siljestrom - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Inglot D / Skugor F - Lindstedt R / Ram R 2 - 0  
Johnson S / Kudla D - King K / Opelka R    
King E / Pasha N - Jebavy R / Molteni A 0 - 2  
Klahn B / Nestor D - Harrison C / Harrison R 0 - 2  
Murray J / Soares B - Pella G / Ramos-Vinolas A 2 - 0  
Nielsen F / Salisbury J - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Pospisil V / Verdasco F - Kubot L / Melo M    
Sharan D / Sitak A - Redlicki MA / Zhu E 2 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - K. Flipkens 2 - 0  
A. Sasnovich - D. Kasatkina 2 - 0  
C. Garcia - M. Puig 2 - 1  
D. Cibulkova - Su-Wei Hsieh 2 - 1  
E. Bouchard - M. Vondrousova 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - K. Muchova 1 - 2  
J. Larsson - A. Kerber 1 - 2  
K. Bertens - F. di Lorenzo 2 - 0  
K. Mladenovic - C. Suarez Navarro 1 - 2  
L. Safarova - A. Barty 0 - 2  
M. Keys - B. Pera 2 - 0  
M. Sakkari - S. Kenin 1 - 2  
N. Osaka - J. Glushko 2 - 0  
P. Kvitova - Yafan Wang 2 - 0  
S. Williams - C. Witthöft 2 - 0  
T. Townsend - J. Ostapenko 1 - 2  
V. King - R. Peterson 0 - 2  
V. Zvonareva - A. Sabalenka 0 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Voracova - Dabrowski G / Xu Y 1 - 2  
Azarenka V / Chan L - Bogdan A / Putintseva Y 2 - 1  
Bertens/Larsson - Kanepi K / Petkovic A 2 - 0  
Diatchenko V / Gasparyan - Kenin S / Vickery S 2 - 1  
Diyas Z / Zheng S - Mattek-S./Safarova 0 - 2  
Gavrilova D / Martic P - Mertens E / Schuurs D 1 - 2  
Guarachi A / Lapko V - Gibbs N / Santamaria S 1 - 2  
Han X / Olaru R - Maria T / Watson H 2 - 0  
Hradecka L / Makarova E - Christian K / Peterson R 2 - 0  
Kato M / Ninomiya M - Broady N / Collins D 0 - 2  
Klepac A / Martinez S - Pavlyuchenkova A / Sevast 0 - 2  
Savchuk O / Svitolina E - Kuzmova V / Rybarikova M 0 - 2  
Sest. Hlavackova/Strycova - Kiick A / Loeb J 2 - 0  
Wang Q / Wang Y - Barty A / Vandeweghe C 0 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Qureshi A-U-h - Groenefeld A / Gonzalez S 0 - 2  
Dabrowski G / Pavic M - Loeb J / Rubin N 2 - 0  
Gauff C / Eubanks C - Chan H / Kontinen H 2 - 0  
MartinezSanchez/Demoliner - Ses.Hlavackova/Roger-Vass 0 - 2  
Olaru R / Skugor F - Collins D / Fawcett T 2 - 1  
Peschke K / Ram R - Arruabarrena L / Lopez M 2 - 0  
Schuurs D / Middelkoop M - Zhang S / Peers J 1 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Aarnio - T. Penty 1 - 2  
J.O. Jörgensen - Rii. Takeshita 2 - 1  
K. Koljonen - V. Svendsen 1 - 2  
L.E. Penalver - R. Gemke 0 - 2  
M. Zilberman - R. Messerschmidt 2 - 1  
S. Avihingsanon - T. Rouxel 2 - 0  
Yu Igarashi - T.J. Popov 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abramov K / Zinchenko A - Isara B / Jongjit M 0 - 2  
Antonsen K / Nohr N - Kim G J / Lee Y D 0 - 2  
Bay J / Mikkelsen M - Arends J / Jille R 2 - 0  
Koga A / Saito T - Goh S F / Izzuddin N 2 - 1  
Tollaslabda (Spain Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Ayu. Mine 2 - 1  
L. Kjaersfeldt - C. Azurmendi 2 - 0  
L. Zetchiri - B. Corrales 0 - 2  
M. Blichfeldt - Bri. Tam 2 - 0  
M. Skodstrup - Say. Takahashi 0 - 2  
Met. Poulsen - K. Gilmour 1 - 2  
S. Penalver Pereira - Yvonne Li 1 - 2  
Xuefei Qi - Min. Mitani 0 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aratama M / Watanabe A - Boje A / Lundgaard S 2 - 0  
Bauer S / Le Turdu M - Morozova O / Vorobeva V 0 - 2  
Fruergaard M / Thygesen S - Karlsson E / Magnusson J 2 - 0  
Jille D / Van Der Aar I - Piek S / Seinen C 0 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dimova E / Dremin E - Briot M / Bauer S 2 - 0  
Ellis M / Smith L - Hoo P R / Cheah Y S 2 - 1  
Gondo K / Kurihara A - Knudsen K / Nielsen I 2 - 0  
Kargaev R / Vorobeva V - Arends J / Piek S 2 - 1  
Man W C / Tan S J - Nohr N / Thygesen S 0 - 2  
Mikkelsen M / Surrow M - Chen T J / Peck Y W 0 - 2  
Moelhede L / Lundgaard S - Mairs G / Moore J 2 - 1  
Tabeling R / Seinen C - Hall A / Macpherson J 1 - 2  
Vízilabda (U19 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Montenegró - U19Magyarország 11 - 9  
U19Olaszország - U19Görögország 8 - 9  
U19Oroszország - U19Horvátország 4 - 5  
U19Spanyolország - U19Szerbia 7 - 7  

 

2018.08.29.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 7 - 0  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 2 - 4  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 3 - 7  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 4 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Saraperos de Saltillo 5 - 6  
Algodoneros Union Laguna - Generales de Durango 7 - 6  
Diablos Rojos del Mexico - Bravos de Leon    
Leones de Yucatan - Tigres de Quintana Roo 3 - 5  
Pericos de Puebla - Guerreros de Oaxaca 0 - 4  
Piratas de Campeche - Olmecas de Tabasco    
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana 3 - 6  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Rieleros de Aguascaliente 9 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Tampa Bay 9 - 5  
Baltimore - Toronto 12 - 5  
Boston - Miami 8 - 7  
Chicago Cubs - NY Mets 1 - 1  
Cincinnati - Milwaukee 9 - 7  
Cleveland - Minnesota 8 - 1  
Houston - Oakland 3 - 4  
Houston - Oakland (20:10) 5 - 4  
Kansas City - Detroit 6 - 2  
Kansas City - Detroit (20:15) 9 - 2  
LA Angels - Colorado 2 - 3  
NY Yankees - Chicago WS 5 - 4  
Philadelphia - Washington 4 - 5  
San Diego - Seattle 2 - 1  
San Diego - Seattle (21:40) 8 - 3  
San Francisco - Arizona 1 - 0  
St. Louis - Pittsburgh 5 - 2  
Texas - LA Dodgers 4 - 8  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Iserlohn 3 - 2  
Lahti Pelicans - HV 71 1 - 2  
Servette - Liberec 1 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - M. Kwiatkowski 0 - 1  
E. Viviani - G. Nizzolo 1 - 0  
J. McCarthy - F. Felline 1 - 0  
M. Trentin - I.G. Cortina 0 - 1  
N. Bouhanni - P. Sagan 0 - 1  
T. Gallopin - T. Pinot 1 - 0  
Vuelta a Espana 2018 - 5. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbian Dyip - NLEX Road Warriors 104 - 116  
Phoenix Fuelmasters - Alaska Aces 97 - 108  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington (2.m.) 78 - 75  
Seattle - Phoenix (2.m.) 79 - 79, h.u. 91 - 87  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Holstebro 19 - 23  
Herning-Ikast - Aarhus Utd. 32 - 21  
Köbenhavn - Esbjerg 30 - 23  
Randers - Odense 20 - 28  
Ringköbing - Ajax Köbenhavn 26 - 24  
Skanderborg - Silkeborg 23 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Brest 19 - 32  
Dijon - Besancon 21 - 27  
Issy Paris - Fleury Loiret 26 - 22  
Metz - Toulon 28 - 20  
Nantes - Nice 22 - 21  
Saint-Amand - Chambray Touraine 22 - 24  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Madeira SAD 27 - 19  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izvidac Ljubuski - Breszt Meskov 29 - 33  
Vardar Pro Skopje - Metalurg Skopje 34 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Suhr Aarau 26 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Rotherham 3 - 1  
Millwall - Plymouth 3 - 2  
Nottingham - Newcastle 3 - 1  
Reading - Watford 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonnyrigg White Eagles - Western Sydney Wanderers 1 - 2  
Melbourne City - Newcastle Jets 1 - 0  
Queensland Lions - Adelaide Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Benfica 1 - 4  
PSV - BATE Boriszov 3 - 0  
Salzburg - Crvena zvezda 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Guarani 0 - 0  
Oeste - Sao Bento 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitkovice - Trinec 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Praha - Teplice 0 - 6  
Benatky nad Jizerou - Pardubice 0 - 2  
Dobrovice - Bohemians 1905 0 - 3  
Dvur Kralove - Vlasim 0 - 2  
Kladno - Usti nad Labem    
Lisen - Karvina 0 - 4  
Litomerice - Ceske Budejovice 0 - 2  
Olympia Radotin - FC Hradec Kralove 2 - 1  
Prevysov - Mladá Boleslav 1 - 2  
Slavicin - Znojmo 2 - 2  
Slovan Rosice - Brno    
Sokol Brozany - Chrudim 1 - 2  
Usti nad Orlici - Zizkov 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Highlands Park 1 - 1  
Bidvest Wits - AmaZulu 3 - 0  
Free State Stars - Cape Town City 2 - 2  
Kaizer Chiefs - Bloemfontein Celtic 2 - 2  
Lamontville Golden Arrows - Polokwane City 1 - 1  
Supersport Utd. - Chippa Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Univ. Catolica de Quito 1 - 2  
LDU Quito - Independiente del Valle 1 - 0  
Tecnico Univ. Ambato - Guayaquil City 3 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Mariehamn 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Valur 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama FM - Shimizu SP 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Independiente SF 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Atl. Tucuman 1 - 0  
Gremio - Estudiantes LP 2 - 1  
Santos - Independiente    
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - VMFD Zalgiris 0 - 5  
Trakai - Stumbras Kaunas 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Venados Merida 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Leon 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - UNAM Pumas 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Dorados de Sinaloa 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Chivas Guadalajara 1 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Balmazújváros 0 - 0  
Csákvár - Budafok 0 - 0  
Gyirmót - Soroksár 0 - 3  
Kazincbarcika - Dorog 1 - 4  
Monor - Nyíregyháza 1 - 1  
Mosonmagyaróvár - Vác 1 - 1  
Siófok - Győr 2 - 1  
Tiszakécske - Cegléd 0 - 0  
Vasas - Békéscsaba 0 - 0  
ZTE - Kaposvár 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jerv - Aalesund 0 - 3  
Labdarúgás (Szingapúri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Balestier Khalsa 0 - 0  
Hougang Utd. - Albirex Niigata Singapore 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - ND Gorica 0 - 2  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Louisville City - Toronto FC 2 1 - 4  
Nashville SC - Richmond 4 - 0  
Reno - Las Vegas 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angostura - Dep. Anzoategui 0 - 2  
Caracas FC - Aragua Maracay 0 - 2  
Deportivo Jbl Del Zulia - Zulia Maracaibo 0 - 1  
Metropolitanos Caracas - Atl. Venezuela 1 - 1  
Mineros de Guayana - Dep. Anzoategui    
Yaracuy FC - Carabobo 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Suwon Bluewings 0 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Levadia Tallinn 3 - 0  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Counties Manukau - Taranaki 19 - 26  
Strandröplabda (Montpellier)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bello/Bello - Koshikawa Y / Kurokawa H 2 - 1  
Breer F / Haussener Y - Caravano A / Loiseau A 2 - 1  
Di Giantommaso/Silvestre - Bialokoz F / Garcia-Kidd 2 - 0  
Gregory C / Batrane I - Malinauskas M / Vasiljev A 2 - 0  
Krou Y / Aye Q - Naidoo J / Williams L 2 - 0  
Molin J / Tholse L - Blom M / De Groot Y    
Penninga R / Van Steenis - Rowlandson E / Barthelemy O 0 - 2  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Sramek M / Samec D 2 - 0  
Strandröplabda (Montpellier, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen F / Olimstad E - Wouters J / Ypma P 2 - 1  
Boebner E / Verge-Depre Z - Dunn-Suen A / Lenarduzzi R 2 - 0  
Caluori L / Gerson D - Nevot M / Szewczyk P 2 - 0  
Driessen A / Meertens I - Guyot Polverini M S / Vieira C 0 - 2  
Eiholzer N / Steinemann E - Lusson O / Longuet L 2 - 0  
Ishitsubo S / Shiba A - Granberg F / Wikberg J 2 - 0  
Jupiter A / Placette L - Nourse A / Nourse N 2 - 1  
Tsopoulou K / Manavi D - Huber K / Greber T 0 - 2  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G.M. Moroni - F. Baldi 0 - 2  
M. Donati - F. Coria    
M. Klizan - And. Martin    
V. Galovic - L. Giustino 2 - 1  
Tenisz (Como, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Brown D - Cuevas M / Dellien H    
Duran G / Giannessi A - Brkic T / Pavic A 0 - 2  
Dutra Silva R / Monteiro - Martin A / Weissborn T S 2 - 0  
Gille S / Vliegen J - Baldi F / Caruso S 1 - 2  
Tenisz (Mallorca, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - M. Vilella Martinez 2 - 0  
Em. Gomez - S. Stakhovsky 0 - 2  
J. Menezes - P. Cachin 1 - 2  
J. Ward - N. Kuhn 1 - 2  
L. Vanni - T. Gabashvili 0 - 2  
O. Otte - T. Griekspoor 2 - 0  
R. Ojeda Lara - M. Bachinger 0 - 2  
R. Ortega-Olmedo - K. de Schepper 0 - 2  
R. Ramanathan - E. Couacaud 2 - 0  
T. Fabbiano - T. van Rijthoven 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artunedo Mart/Perez Sanz - Behar A / Lopez-Perez E 0 - 2  
Goransson A / Zeballos F - Fabbiano T / Vanni L 1 - 2  
Reid M / Stakhovsky S - Martinez L / Oliveira G 2 - 0  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - T. Daniel 3 - 0  
A. Murray - F. Verdasco 1 - 3  
B. Coric - R. Carballes Baena 3 - 0  
C. Norrie - D. Lajovic 1 - 3  
D. Medvedev - S. Tsitsipas 3 - 1  
D. Shapovalov - A. Seppi 3 - 2  
D. Thiem - S. Johnson 3 - 2  
G. Pella - P. Lorenzi 3 - 0  
J. Chardy - K. Anderson 0 - 3  
J. Isner - N. Jarry 3 - 2  
J.M. Del Potro - D. Kudla 3 - 0  
L. Sonego - K. Khachanov 0 - 3  
M. Marterer - K. Nishikori 0 - 3  
M. Raonic - G. Simon 3 - 0  
N. Kyrgios - R. Albot 3 - 1  
T.H. Fritz - J. Kubler    
U. Humbert - S. Wawrinka 1 - 3  
Y. Bhambri - P-H. Herbert 0 - 3  
Y. Nishioka - R. Federer 0 - 3  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Jaziri M - Skupski/Skupski 2 - 0  
Arends S / Sancic A - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Arneodo R / Bambridge L - Dodig I / Granollers M 1 - 2  
Bolelli S / Fognini F - Krawietz K / Marterer M 2 - 1  
Bopanna R / RogerVasselin - Baghdatis M / Zverev M 2 - 1  
CarrenoBusta/Garcia-Lopez - Skupski/Skupski    
Daniell M / Koolhof W - Mirnyi M / Oswald P 2 - 0  
Demoliner M / Gonzalez S - Nys H / Paire B 2 - 0  
Erlich J / Qureshi A U H - Krajicek A / Sandgren T 0 - 2  
Eubanks C / Young D - Haase R / Middelkoop M 1 - 2  
Gojowczyk P / Raja P - Mektic N / Melzer J 0 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Monroe N / Smith J-P 2 - 1  
Klaasen R / Venus M - Lacko L / Millman J 2 - 0  
Krajinovic F / Troicki V - Ebden M / Withrow J 0 - 2  
Lopez F / Lopez M - Kypson P / Thomas D 2 - 1  
Mannarino A / Vesely J - Dodig I / Granollers M    
Marach O / Pavic M - Mayer L / Sousa J 1 - 2  
Mcdonald M / Nishioka Y - Basic M / Dzumhur D 2 - 0  
Petzschner P / Puetz T - Eysseric J / Fucsovics M 2 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - Ka. Pliskova 0 - 2  
A. Kontaveit - K. Siniakova 1 - 2  
B. Strycova - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
C. Giorgi - V. Williams 0 - 2  
Claire Liu - A. Sevastova 0 - 2  
H. Tan - E. Bouchard 0 - 2  
J. Görges - E. Makarova 0 - 2  
K. Kanepi - J.B. Teichmann 2 - 0  
K. Mladenovic - T. Zidansek 2 - 0  
L. Cabrera - A. Tomljanovic 0 - 2  
M. Keys - P. Parmentier 2 - 0  
M. Sharapova - P. Schnyder 2 - 0  
N. Gibbs - C. Suarez Navarro 1 - 2  
Qiang Wang - I-C. Begu 2 - 0  
S. Cirstea - A. Riske 2 - 1  
S. Stephens - A. Kalinina 2 - 1  
T. Maria - E. Svitolina 0 - 2  
V. Azarenka - D. Gavrilova 2 - 0  
V. Lapko - E. Mertens 0 - 2  
V. Zvonareva - A. Blinkova 2 - 1  
Y. Putintseva - B. Pera 0 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Duan Y - Sasnovich A / Voskoboeva 2 - 0  
Atawo R / Groenefeld A L - Krajicek M / Parmentier P 2 - 0  
Bacsinszky T / Zvonareva - Bara I M / Cornet A 2 - 1  
Brady J / Muhammad A - Melichar N / Peschke K 2 - 1  
Cirstea S / Sorribes Torm - Kichenok L / Siegemund L 0 - 2  
Dolehide C / Mchale C - Lepchenko V / Pera B 2 - 0  
Flipkens K / Van Uytvanck - Babos/Mladenovic 0 - 2  
Hibino/Kalashnikova - Bencic B / Kozlova K 2 - 1  
Hozumi E / Kudermetova V - Stosur/Zhang 1 - 2  
Jakupovic D / Khromacheva - Medina G./Parra Santonja 2 - 0  
Jurak D / Knoll X - Hsieh S-W / Sabalenka A 0 - 2  
Kerkhove L / Marozava L - Rosolska A / Spears A 2 - 0  
Kichenok N / Rodionova An - Linette M / Tomljanovic A 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Bondarenko K / Krunic A 2 - 0  
Mcnally C / Osuigwe W - Adamczak M / Krawczyk D 1 - 2  
Riske A / Townsend T - Chan H-C / Yang Z 0 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - P. Abian 2 - 1  
A. Mendrek - T. Penty 0 - 2  
A. Vazquez - T.J. Popov 0 - 2  
F. Burestedt - K. Koljonen 0 - 2  
H. Aarnio - K. Bruun 2 - 1  
J.O. Jörgensen - L. Claerbout 2 - 0  
K.R. Rajarajan - Rii. Takeshita 0 - 2  
Krausz G. - R. Gemke 0 - 2  
L.E. Penalver - R. Must 2 - 1  
M. Zilberman - Sub. Dey 2 - 1  
R. Messerschmidt - A. Roovers 2 - 0  
S. Avihingsanon - L. Schaenzler 2 - 0  
T. Rouxel - C.J. Nilsson 2 - 0  
V. Svendsen - M. Caljouw 2 - 0  
Yu Igarashi - K. Schaefer 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arjun M R / Shlok R - Magee J / Reynolds P    
Bay J / Mikkelsen M - Popov C / Popov T J 2 - 0  
Daugaard D / Sogaard F - Chen T J / Man W C 0 - 2  
Delrue F / Villeger W - Arends J / Jille R 0 - 2  
Dunn A / Hall A - Antonsen K / Nohr N 0 - 2  
Isara B / Jongjit M - Ivanov V / Sozonov I    
Lane B / Vendy S - Abramov K / Zinchenko A    
Maas J / Tabeling R - Kim G J / Lee Y D 0 - 2  
Shia C K / Tan W G - Koga A / Saito T 0 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Prabhudesai - Xuefei Qi 1 - 2  
Ayu. Mine - E. Kosetskaya 2 - 0  
C. Azurmendi - M. Le Turdu 2 - 1  
D. Jille - L. Zetchiri 1 - 2  
J.D. Jakobsen - Say. Takahashi 0 - 2  
L. Heim - B. Corrales 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - F. Deprez 2 - 0  
M. Agrey - Bri. Tam 0 - 2  
M. Blichfeldt - N. Perminova 2 - 1  
M. Skodstrup - R. Stern 2 - 0  
Min. Mitani - P. Chochuwong 2 - 0  
S. Penalver Pereira - L. Lam 2 - 1  
Yvonne Li - C. Birch 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauer S / Le Turdu M - Kan E / Zhong I 2 - 1  
Birch C / Moore J - Aratama M / Watanabe A 0 - 2  
Jille D / Van Der Aar I - Goliszewski J / Kaepplein L 2 - 0  

 

2018.08.28.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 1 - 2  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 0 - 4  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 6 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 0 - 1  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 5 - 3  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 5 - 10  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Toronto 7 - 0  
Chicago Cubs - NY Mets 7 - 4  
Houston - Oakland 11 - 4  
LA Angels - Colorado 10 - 7  
NY Yankees - Chicago WS 2 - 6  
Philadelphia - Washington 3 - 5  
San Francisco - Arizona 2 - 0  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 1  
Lausanne - Lulea 3 - 1  
Litvínov - Chomutov 5 - 1  
Nove Zamky - Nitra 4 - 0  
Slovan Bratislava - Mladá Boleslav 3 - 3  
Sparta Praha - Pardubice 1 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Barisz Asztana 4 - 0  
Zlín - Olomouc 6 - 0  
Örebro - Färjestad 0 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Formolo - L. de Plus 0 - 1  
E. Mas Nicolau - B. Mollema 1 - 0  
G. Bennett - E. Buchmann 0 - 1  
Jes. Herrada Lopez - N. Roche 1 - 0  
M. Woods - P. Bilbao 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - M.A. Lopez Moreno 0 - 1  
R. Majka - J. Haig 1 - 0  
R. Uran - W. Kelderman 0 - 1  
S. Kruijswijk - F. Aru 1 - 0  
V. Conti - G. Brambilla 1 - 0  
Vuelta a Espana 2018 - 4. szakasz    
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Nyköbing F. 22 - 32  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Tatran Presov 26 - 25  
Zeleznicar - Vojvodina 20 - 27  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Kampala 4 - 3  
Township Rollers - Esperance de Tunis 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Alger - Setif 1 - 2  
TP Mazembe - Difaa El Jadidi 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Togo-Port - Wydad Casablanca 0 - 0  
Mamelodi Sundowns - Horoya Conakry 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primeiro de Agosto - Mbabane Swallows 2 - 1  
Zesco Utd. - Sahel (TUN) 1 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - JS Saoura 1 - 0  
JS Kabylie - Bel-Abbes 3 - 1  
Medea - Ain M'Lila 0 - 0  
Oran - Bejaia 0 - 0  
Tadjenanet - Hussein Dey 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Lincoln 4 - 1  
Bournemouth - Milton Keynes Dons 3 - 0  
Brentford - Cheltenham 1 - 0  
Brighton - Southampton 0 - 1  
Burton - Aston Villa 1 - 0  
Cardiff - Norwich 1 - 3  
Doncaster - Blackpool 1 - 2  
Fulham - Exeter 2 - 0  
Hull City - Derby County 0 - 4  
Leeds - Preston 0 - 2  
Leicester - Fleetwood 4 - 0  
Middlesbrough - Rochdale 2 - 1  
Newport - Oxford Utd. 0 - 3  
QPR - Bristol Rovers 3 - 1  
Sheffield Wed. - Wolverhampton 0 - 2  
Stoke - Huddersfield 2 - 0  
Swansea - Crystal Palace 0 - 1  
Walsall - Macclesfield 3 - 3  
West Bromwich - Mansfield 2 - 1  
Wimbledon - West Ham 1 - 3  
Wycombe - Forest Green 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Quilmes 2 - 1  
Club Almagro - Chacarita Juniors 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Newell's 2 - 1  
Union SF - San Lorenzo 1 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Vidi 1 - 1  
Dinamo Kijev - Ajax 0 - 0  
Dinamo Zagreb - Young Boys 1 - 2  
Vidi - AEK Athén (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Aurora Cochabamba 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Coritiba 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético Acreano - Cuiaba 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dolni Benesov - Jihlava 2 - 2  
Domazlice - MAS Taborsko 1 - 1  
Frydek Mistek - Opava 0 - 5  
Slovan Velvary - Sokolov 0 - 1  
Unicov - Ostrava 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Orlando Pirates 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stevenage - Swansea 2 5 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shrewsbury - Manchester City 2 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Lorient 0 - 1  
Auxerre - Chateauroux 2 - 1  
Le Havre - Brest 3 - 3  
Lens - Metz 1 - 1  
Nancy - Orleans 1 - 1  
Troyes - Clermont 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Jaguares de Cordoba 4 - 0  
Dep. Tolima - Dep. Pasto 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Liepaja 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Atlantas Klaipeda 4 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sogndal - Mjöndalen 3 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - GAIS 1 - 3  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Llandudno FC 0 - 1  
Carmarthen - FC Goytre 5 - 0  
Cefn Druids - Airbus 2 - 2  
Haverfordwest - Llanelli 3 - 0  
Rhyl - Caernarfon 4 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Persepolis 1 - 0  
Kashima A. - Tianjin Quanjian 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annagh Utd. - Warrenpoint 1 - 3  
Ards - Newington YC 3 - 2  
Ballinamallard Utd. - Lurgan Celtic 4 - 1  
Ballymena Utd. - Dollingstown 5 - 1  
Carrick - Sport & Leisure Swifts 6 - 0  
Cliftonville - Lisburn 5 - 1  
Coleraine - Ballyclare Comrades 2 - 1  
Crusaders - PSNI 4 - 1  
Dungannon - Limavady Utd. 1 - 1  
Glentoran - Larne 2 - 2  
HW Welders - Portstewart    
Institute - Loughgall 5 - 1  
Newry City - Knockbreda 1 - 0  
Portadown - Tobermore Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Kalev Tallinn 1 - 0  
Kuressaare - Trans Narva 0 - 3  
Parnu JK Vaprus - Paide Linnameeskond 0 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Shamrock Rovers 1 - 2  
Strandröplabda (Montpellier-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bialokoz F / Garcia-Kidd - Necula B / Farcas T 2 - 1  
Bialokoz F / Garcia-Kidd - Zurcher I / Jordan J 2 - 1  
Bouchard R / Thompson A - Sramek M / Samec D 0 - 2  
Lundgren P / Wijk Tegenro - Henriksveen E / Loekken V 0 - 2  
Oláh/Benkő - Sramek M / Samec D 1 - 2  
Panerati L / Labate E - Naidoo J / Williams L 0 - 2  
Zurcher I / Jordan J - Broch N / Gysin T 2 - 1  
Strandröplabda (Montpellier-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Cencova L / Liskova M 2 - 0  
Dunn-Suen A / Lenarduzzi - Fuchs M / Spurrier A 2 - 0  
Dunn-Suen A / Lenarduzzi - Huber K / Greber T 1 - 2  
Filina E / Lubenets E - Nourse A / Nourse N 0 - 2  
Matsuyama H / Wada M - Granberg F / Wikberg J 0 - 2  
Nourse A / Nourse N - Vuorinen A / Prihti V 2 - 1  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - R. Marcora 1 - 2  
A. Pavic - D. Brown 0 - 2  
F. Arguello - H. Dellien 2 - 0  
F. Baldi - T. Monteiro 2 - 1  
F. Coria - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
F. Horansky - F. Forti 2 - 0  
G. Elias - S. Caruso 1 - 2  
G. Mager - J.I. Londero 1 - 2  
L. Giustino - S. Robert 2 - 0  
N. Serdarusic - J.I. Londero    
P. Sousa - C. Garin 0 - 2  
R. Dutra da Silva - M. Donati 0 - 2  
T. Brkic - I. Nedelko    
Tenisz (Como, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Junaid R / Pel D 2 - 1  
Klizan M / Polasek F - Ocleppo J / Vavassori A 2 - 1  
Tenisz (Mallorca, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gon. Oliveira - P. Andujar 0 - 2  
J. Domingues - D. Evans 0 - 2  
L. Miedler - E. Lopez-Perez 1 - 2  
M. Moraing - D. Brands 0 - 2  
N. Gombos - A. Davidovich Fokina 2 - 0  
T. Simon - S. Gutierrez-Ferrol 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Miedler L - Bednarek T / Walkow S 1 - 2  
Elgin M / Vasilevski A - Evans D / Granollers G 0 - 2  
Hersey J / Kalyanpur A - Gutierrez-Ferrol S / Martos Gornes 0 - 2  
Margaroli L / Vega Hernan - Altuna T / Ramanathan R 2 - 0  
Schelcher Muro P / Vives - Panfil G / Uzhylovskyi V 1 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - D. Novak 3 - 1  
D. Istomin - S. Johnson 0 - 3  
D. Kudla - M. Berrettini 3 - 0  
D. Thiem - M. Basic 3 - 0  
D.S. Schwartzman - F. Delbonis 3 - 0  
F. Bagnis - G. Monfils 1 - 3  
F. Fognini - M. Mmoh 3 - 1  
F. Gaio - D. Goffin 0 - 3  
F. Krajinovic - M. Ebden    
F. Tiafoe - A. Mannarino 3 - 1  
G. Garcia-Lopez - J.A. Munar Clar    
J. Brooksby - J. Millman 0 - 3  
J. Sousa - M. Granollers 3 - 0  
J. Vesely - C. Moutet    
J.M. Del Potro - D. Young 3 - 0  
L. Djere - L. Mayer    
L. Pouille - Y. Maden 3 - 0  
M. Baghdatis - M. Youzhny    
M. Cecchinato - J. Benneteau 1 - 3  
M. Cilic - M. Copil    
M. Jaziri - P. Carreno-Busta 0 - 3  
M. Kukushkin - N. Rubin 3 - 1  
M. McDonald - R. Haase 2 - 3  
N. Djokovic - Fucsovics M. 3 - 1  
N. Mahut - C. Moutet 3 - 1  
P. Polansky - A. Zverev 0 - 3  
R. Bemelmans - J.A. Munar Clar 2 - 3  
R. Berankis - Hyeon Chung    
R. Nadal - D. Ferrer    
S. Travaglia - H. Hurkacz    
T. Smyczek - J-L. Struff 0 - 3  
V. Troicki - T. Sandgren 0 - 3  
Y. Hanfmann - P. Kohlschreiber 1 - 3  
Y. Sugita - R. Gasquet 0 - 3  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - J. Larsson 1 - 2  
A. Petkovic - J. Ostapenko 1 - 2  
A. Sasnovich - B. Bencic 2 - 1  
A. van Uytvanck - L. Tsurenko 0 - 2  
Babos T. - D. Kasatkina 1 - 2  
C. Dolehide - C. Witthöft 0 - 2  
C. Garcia - J. Konta 2 - 0  
D. Cibulkova - A. Rus 2 - 1  
D.R. Collins - A. Sabalenka 1 - 2  
E. Alexandrova - Su-Wei Hsieh 1 - 2  
F. di Lorenzo - C. McHale 2 - 0  
J. Görges - A. Kalinskaya 2 - 1  
K. Bertens - Kr. Pliskova 2 - 0  
K. Flipkens - C. Vandeweghe 2 - 0  
M. Bouzkova - A. Bogdan 0 - 2  
M. Gasparyan - A. Kerber 0 - 2  
M. Niculescu - J. Glushko 1 - 2  
M. Puig - S. Vögele 2 - 0  
M. Vondrousova - M. Barthel 2 - 0  
M. Vondrousova - M. Buzarnescu    
N. Osaka - L. Siegemund 2 - 0  
P. Kvitova - Y. Wickmayer 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - D. Gavrilova 0 - 2  
S. Stosur - C. Wozniacki 0 - 2  
S. Williams - M. Linette 2 - 0  
T. Bacsinszky - A. Krunic 1 - 2  
T. Townsend - A. Anisimova 2 - 1  
V. Azarenka - V. Kuzmova 2 - 0  
Yafan Wang - A-Ka. Schmiedlova 2 - 1  
Tollaslabda (Spain Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay-Smidt M / Soby R - Chen T J / Peck Y W 1 - 2  
Hoo P R / Cheah Y S - Fischer Nielsen J / Boje 2 - 1  
Jille R / Van Der Aar I - Nohr N / Thygesen S 1 - 2  
Kargaev R / Vorobeva V - Villeger W / Desmons A 2 - 0  
Knudsen K / Nielsen I - Delrue F / Moinard J 2 - 1  
Lovang K / Le Turdu M - Man W C / Tan S J 0 - 2  
Prasad V / Dewangan J - Hall A / Macpherson J    
Tabeling R / Seinen C - Zurwonne J / Janssens E 2 - 0  
Zinchenko A / Morozova O - Moelhede L / Lundgaard S 0 - 2  

 

2018.08.27.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Rieleros de Aguascaliente 2 - 1  
Olmecas de Tabasco - Leones de Yucatan 4 - 1  
Piratas de Campeche - Tigres de Quintana Roo 1 - 6  
Sultanes de Monterrey - Generales de Durango 3 - 1  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Saraperos de Saltillo 3 - 5  
Toros de Tijuana - Algodoneros Union Laguna 7 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Yankees 3 - 5  
Golf (Boeing Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeing Classic 2018    
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szocsi 2 - 1  
SZKA Szentpétervár - Jokerit 4 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - M. Kwiatkowski 1 - 0  
E. Viviani - P. Sagan 1 - 0  
F. Aru - M.A. Lopez Moreno 1 - 0  
G. Nizzolo - M. Trentin 1 - 0  
J. Aberasturi Izaga - N.A. Soto Martinez 1 - 0  
J. McCarthy - F. Felline 0 - 1  
M. Sarreau - S. Consonni 0 - 1  
M. Walscheid - D. van Poppel 0 - 1  
N. Bouhanni - I.G. Cortina 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - E. Buchmann 0 - 1  
R. Gibbons - T. van Asbroeck 1 - 0  
R. Majka - D. Formolo 0 - 1  
R. Uran - T. Pinot 0 - 1  
S. Yates - G. Bennett 0 - 1  
T. van der Sande - J. Restrepo Valencia 0 - 1  
Vuelta a Espana 2018 - 3. szakasz    
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Sutton Utd. 2 - 1  
Barnet - Dag & Red 2 - 1  
Braintree - Maidenhead Utd. 0 - 2  
Bromley - Havant & Waterlooville 4 - 0  
Eastleigh - Ebbsfleet Utd. 0 - 1  
Fylde - Harrogate Town 0 - 0  
Halifax - Gateshead 1 - 0  
Hartlepool - Chesterfield 1 - 0  
Leyton - Dover 3 - 0  
Maidstone Utd. - Boreham 1 - 2  
Salford City - Barrow 3 - 1  
Solihull Moors - Wrexham 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Boca Juniors 0 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - RA Quevy-Mons 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Botev Vraca 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Botafogo PB 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Chapecoense 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Bielefeld 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Zwickau 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Univ.Catolica de Santiago 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovacko - Zlín 0 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Gwangju 0 - 0  
Seongnam - Bucheon 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Delfin Manta 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Nogoom El Mostakbal 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szluck - Lucs Minszk 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Haka 2 - 0  
Jaro - Klubi 04 2 - 0  
KTP - EIF 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valenciennes - Ajaccio GFC 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Arisz 0 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht 2 - Nijmegen 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Grindavik 3 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Iksal 2 - 1  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Petah Tikva 0 - 2  
Maccabi Ahi Nazareth - Sektzia Nes Tziona 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Petah Tikva - Beitar Jerusalem 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - GKS Tychy 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Sosnowiec - Slask Wroclaw 3 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Rapide Oued Zem 1 - 1  
Kawkab Marrakesh - FUS Rabat 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Cruz Azul 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York RB - D.C. United 1 - 0  
Portland - Seattle 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Stabaek 2 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start - Odd Grenland 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Atalanta 3 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Lecce 3 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UTC de Cajamarca - AD Cantolao 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Belenenses 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Tottenham 0 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Sepsi OSK 0 - 0  
Voluntari - Univ. Craiova 1948 1 - 5  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Majadahonda - Mallorca 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Marbella 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Huesca 2 - 2  
Levante - Celta Vigo 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Varberg 4 - 2  
Värnamo - Öster 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping City - Arameisk-Syrianska 1 - 2  
Umea FC - Skelleftea 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Hammarby 2 - 3  
Kalmar - Örebro 0 - 1  
Norrköping - Göteborg 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karabukspor - Altinordu 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Alanyaspor 6 - 0  
Istanbul Basaksehir - Akhisar 3 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Monagas Maturin 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Al-Sadd 1 - 3  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Aronian - A. Grischuk 1 - 0  
M. Carlsen - H. Nakamura 1 - 0  
S. Karjakin - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
V. Anand - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
Wes. So - F. Caruana 0.5 - 0.5  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Coppini - V. Galovic 0 - 2  
And. Martin - J. Sinner 2 - 0  
G.M. Moroni - Z. Kolar 2 - 0  
M. Klizan - A. Giannessi 2 - 0  
Tenisz (Como, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Brown D - Forti F / Iannaccone F 2 - 0  
Blancaneaux G / Robert S - Motti A / Sousa P 2 - 0  
Cuevas M / Dellien H - Romboli F / Trusendi W 2 - 0  
Garin C / Londero J I - Baldi F / Caruso S 0 - 2  
Tenisz (Como-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - Mar.Eriksson 2 - 0  
F. Coria - R. Marcora 2 - 1  
Tenisz (Manacor-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Menezes - T. Gabashvili 0 - 2  
L. Glasspool - T. van Rijthoven 0 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - J. Duckworth 3 - 1  
A. Ramos - K. Khachanov 0 - 3  
Al. Bedene - N. Basilashvili 2 - 3  
B. Coric - F. Mayer 3 - 1  
C. Altamirano - U. Humbert 0 - 3  
C. Norrie - Jor. Thompson 3 - 1  
C. Ruud - G. Pella 0 - 3  
D. Lajovic - D. Dzumhur 3 - 1  
D. Medvedev - E. Donskoy 3 - 0  
D. Shapovalov - F. Auger Alliassime    
F. Lopez - F. Verdasco 0 - 3  
G. Müller - L. Sonego 2 - 3  
J. Chardy - A. Rublev 3 - 1  
J. Isner - B. Klahn 3 - 0  
J. Kubler - R. Bautista-Agut 3 - 0  
J. Sock - G. Andreozzi 3 - 0  
L.G.M. Harris - G. Simon 0 - 3  
M. Raonic - C. Berlocq 3 - 1  
M. Raonic - J. Donaldson    
M. Zverev - T.H. Fritz 2 - 3  
N. Jarry - P. Gojowczyk 3 - 1  
P. Lorenzi - K. Edmund 3 - 1  
R. Carballes Baena - M. Krueger 3 - 1  
R. Harrison - K. Anderson 2 - 3  
S. Querrey - A. Seppi    
S. Wawrinka - G. Dimitrov 3 - 0  
T. Robredo - S. Tsitsipas 0 - 3  
V. Pospisil - L. Lacko 3 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - T. Maria 0 - 2  
B. Strycova - Dan. Lao 2 - 0  
C. Giorgi - W. Osuigwe 2 - 0  
D. Vekic - A. Sevastova 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - Shuai Zhang 2 - 0  
H. Watson - E. Makarova 1 - 2  
J. Brady - I-C. Begu 0 - 2  
J.B. Teichmann - D. Jakupovic 2 - 0  
K. Muchova - D. Yastremska 2 - 0  
K. Nara - E. Mertens 1 - 2  
K. von Deichmann - A. Kalinina    
Kat. Kozlova - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
L. Kumkhum - S. Kenin    
M. Brengle - S. Kenin 1 - 2  
M. Rybarikova - Qiang Wang 0 - 2  
M. Sakkari - A. Muhammad 2 - 0  
O. Jabeur - A. Barty 0 - 2  
P. Hercog - Claire Liu 1 - 2  
P. Martic - L. Safarova 0 - 2  
R. Peterson - A. Pavlyuchenkova 2 - 1  
S. Halep - K. Kanepi 0 - 2  
S. Kuznetsova - V. Williams 1 - 2  
S. Stephens - E. Rodina 2 - 0  
S. Vickery - E. Svitolina 1 - 2  
V. King - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
V. Lapko - K. Bondarenko 2 - 0  
Z. Diyas - Ka. Pliskova 0 - 2  
Vízilabda (U19 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Olaszország 7 - 6  
Címkék: eredmények, tippmix,