Tippmix eredmények - 2018. augusztus 20-26.

2018-08-20
Tippmix eredmények - 2018. augusztus 20-26.
2018.08.26.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Saskatchewan 21 - 24  
Asztalitenisz (Czech Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peifeng Zheng - M. Freitas 4 - 2  
Asztalitenisz (Czech Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franziska/Groth - Falck M / Karlsson K 3 - 1  
Asztalitenisz (Czech Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kas. Ishikawa - Jia Wen 4 - 2  
Asztalitenisz (Czech Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sun J / Zeng J - Liu G / Zhang R 0 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - West Coast Eagles 72 - 98  
Melbourne Demons - Greater Western Sydney 102 - 57  
St. Kilda - North Melbourne Kangaroos 94 - 117  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 1 - 11  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 7 - 3  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 8 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 1 - 8  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 12 - 8  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 4 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Guerreros de Oaxaca (23:15) 3 - 2  
Diablos Rojos del Mexico - Pericos de Puebla 9 - 4  
Olmecas de Tabasco - Leones de Yucatan 1 - 2  
Piratas de Campeche - Tigres de Quintana Roo 2 - 5  
Sultanes de Monterrey - Generales de Durango 2 - 5  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Saraperos de Saltillo 9 - 8  
Toros de Tijuana - Algodoneros Union Laguna 5 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Seattle 3 - 4  
Arizona - Seattle (22:10) 5 - 2  
Chicago Cubs - Cincinnati 9 - 0  
Colorado - St. Louis 9 - 1  
Colorado - St. Louis (21:10) 3 - 12  
Detroit - Chicago WS 1 - 6  
Detroit - Chicago WS (19:10) 2 - 7  
Kansas City - Cleveland 7 - 1  
Kansas City - Cleveland (20:15) 5 - 12  
LA Angels - Houston 3 - 8  
LA Angels - Houston (22:07) 1 - 3  
LA Dodgers - San Diego 5 - 4  
LA Dodgers - San Diego (22:10) 7 - 3  
Miami - Atlanta 3 - 1  
Miami - Atlanta (19:10) 0 - 4  
Milwaukee - Pittsburgh 1 - 9  
Milwaukee - Pittsburgh (20:10) 7 - 4  
Minnesota - Oakland 2 - 6  
Minnesota - Oakland (20:10) 2 - 6  
NY Mets - Washington 0 - 15  
San Francisco - Texas 3 - 1  
Tampa Bay - Boston 5 - 1  
Tampa Bay - Boston (19:10) 9 - 1  
Toronto - Philadelphia 3 - 8  
Golf (D+D Real Czech Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D+D Real Czech Masters 2018    
Golf (The Northern Trust)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The Northern Trust 2018    
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Ice - Canberra Brave 2 - 6  
Perth Thunder - Newcastle North Stars 5 - 3  
Sydney Ice Dogs - Melbourne Mustangs 2 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Barisz Asztana 2 - 0  
Dinamo Riga - Davos 6 - 1  
Ingolstadt - Klagenfurt 1 - 1  
Jokerit - Red Star Kunlun 1 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Minszk 2 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Szibir Novoszibirszk 4 - 1  
Nürnberg - Mladá Boleslav 3 - 3  
SZKA Szentpétervár - Szocsi 2 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Traktor Cseljabinszk 2 - 1  
Kajak-kenu (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balla/Takács - Női C2 500 m    
Balla/Takács - Shixiao Xu/Zheyi Xu (női C2 500 m) 1 - 0  
Birkás B. - A. Seja (K1 200 m) 0 - 1  
Birkás B. - K1 200 m    
Lucz D. - Női K1 200 m    
Magyar K4 - K4 500 m    
Magyar női K4 - Női K4 500 m    
Magyarország - Új-Zéland (női K4 500 m) 1 - 0  
Portugália - Magyarország (K4 500 m) 0 - 1  
Kerékpár (Bretagne Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - J. Degenkolb 1 - 0  
A. Vichot - E. Battaglin 0 - 1  
Bretagne Classic 2018    
Bretagne Classic 2018 - Top 3    
E. Gasparotto - Z. Stybar 0 - 1  
F. Gaviria - S. Bennett    
Mic. Matthews - E. Boasson Hagen 1 - 0  
R. Kreuziger - C. Verona Quintanilla 0 - 1  
S. Kragh Andersen - D. Ulissi 0 - 1  
S. Modolo - C. Laporte 0 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Viviani - G. Nizzolo 1 - 0  
G. Izaguirre Insausti - D. Teuns 0 - 1  
J. Bol - E. Prades 0 - 1  
J. McCarthy - F. Felline 0 - 1  
N. Bouhanni - D. van Poppel 1 - 0  
R. Majka - D. Formolo 0 - 1  
R. Uran - T. Pinot 1 - 0  
S. Yates - Dan. Martin 1 - 0  
T. Gallopin - T. Benoot 1 - 0  
Vuelta a Espana 2018 - 2. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - TNT KaTropa 125 - 96  
NorthPort Batang Pier - Phoenix Fuelmasters 91 - 132  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington (1.m.) 84 - 87  
Seattle - Phoenix (1.m.) 91 - 87  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Kolding 27 - 26  
Kézilabda (Dán Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Skjern 26 - 23  
Kézilabda (Dán Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Köbenhavn (Helyszín:Koppenhága) 26 - 30  
Kézilabda (Euro Tournoi )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Paris SG 30 - 33  
Nantes - Vardar Pro Skopje 29 - 27  
Veszprém - Breszt Meskov 26 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emsdetten - Nordhorn-Lingen 20 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Ludwigshafen-Friesenheim 27 - 23  
Gummersbach - Burgdorf-Hannover 25 - 26  
R-N. Löwen Kronau - Lemgo 28 - 21  
Wetzlar - Bietigheim-Metterzimmern 24 - 21  
Kézilabda (Portugál Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Benfica 24 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rotherham - Millwall 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Platense - Mitre Santiago del Estero 0 - 1  
Central Cordoba SDE - Dep. Moron 1 - 1  
Gimnasia Mendoza - Atl. Temperley 2 - 1  
Guillermo Brown - Brown de Adrogue 0 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Sarmiento 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Aldosivi 0 - 1  
River Plate - Argentinos Juniors 0 - 0  
Rosario Central - San Martin de Tucuman 2 - 0  
Vélez Sarsfield - Banfield 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Sabayil 1 - 2  
Qarabag Baku - Neftcsi Baku 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Anderlecht 2 - 1  
Genk - Waasland Beveren 3 - 2  
Gent - Lokeren 2 - 1  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duffel - Westerlo 3 - 0  
Geel - Beerschot Wilrijk 0 - 2  
ROC Charleroi - Roeselare 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Vereja 4 - 0  
Slavia Szófia - Ludogorec Razgrad 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Oriente Petrolero 0 - 1  
Nacional Potosi - Universitario de Sucre 2 - 0  
The Strongest - Bolivar La Paz 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - Londrina 2 - 1  
Juventude - Boa 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nautico - Bragantino 1 - 1  
Operario PR - Santa Cruz PE 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Flamengo 2 - 2  
Atlético PR - Gremio 2 - 1  
Botafogo RJ - Sport Recife 2 - 0  
Corinthians - Parana 1 - 0  
Cruzeiro - Fluminense 2 - 1  
Internacional - Palmeiras 0 - 0  
Sao Paulo - Ceara 1 - 0  
Vitória - Atlético MG 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - RB Leipzig 4 - 1  
Mainz - VfB Stuttgart 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Heidenheim 1 - 3  
Regensburg - Holstein Kiel 0 - 0  
Union Berlin - St. Pauli 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Fortuna Köln 0 - 2  
Lotte - Hallescher FC 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Dep. Iquique 1 - 0  
O'Higgins - Union Espanola 1 - 1  
Palestino - San Luis de Quillota 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopiasz - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Usti nad Labem 2 - 0  
Varnsdorf - FC Hradec Kralove 1 - 0  
Vlasim - Pardubice 2 - 0  
Zizkov - Znojmo 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Olomouc 3 - 0  
Plzen - Mladá Boleslav 6 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingör - Lyngby 2 - 1  
Köge - Hvidovre 4 - 3  
Nyköbing - Fremad Amager 0 - 1  
Roskilde - Thisted 2 - 2  
Silkeborg - Naestved 3 - 1  
Viborg - Fredericia 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Hilleröd 1 - 1  
Avarta - B93 Köbenhavn 0 - 1  
Slagelse BI - Skovshoved 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Sönderjyske 3 - 2  
Midtjylland - Randers 3 - 0  
Nordsjaelland - Horsens 0 - 1  
Vejle - OB Odense 0 - 2  
Vendsyssel - Bröndby 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai MTN Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Supersport Utd. - Kaizer Chiefs 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Ansan Greeners 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Gangwon 2 - 0  
Jeonnam - Pohang 3 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Barcelona Guayaquil 0 - 0  
Independiente del Valle - El Nacional Quito 4 - 2  
Univ. Catolica de Quito - Emelec Guayaquil 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Entag El Harby - El Gouna 0 - 0  
Pyramids FC - El Daklyeh 3 - 1  
Smouha - El Gaish Talaea 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Minszk 0 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Dnyepr Mogiljev 3 - 1  
Szmolevicsi - Dinamo Breszt 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Helsinki JK 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Monaco 2 - 1  
Lille - Guingamp 3 - 0  
Marseille - Rennes 2 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Sioni Bolnisi 0 - 0  
FC Samtredia - Kolkheti Poti 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Levadiakosz 1 - 0  
Panioniosz - OFI 2 - 2  
Xanthi - Panathinaikosz 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Vitesse 0 - 0  
Heerenveen - Feyenoord 3 - 5  
Utrecht - Venlo 1 - 1  
Willem II - Heracles 5 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Hajduk Split 2 - 2  
Rijeka - Istra 3 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - FH 1 - 3  
KR - ÍBV 4 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Raanana 0 - 0  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Avispa Fukuoka 0 - 3  
Machida Zelvia - Gifu 1 - 0  
Okayama - Mito 0 - 1  
Omiya Ardija - Yamaguchi 4 - 4  
Roasso Kumamoto - Tochigi 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - Urawa RD 4 - 1  
Sagan Tosu - Gamba Osaka 3 - 0  
Shonan Bellmare - FC Tokyo 0 - 0  
Vissel Kobe - Yokohama FM 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Kyzylzhar Petropavlovsk 3 - 0  
Kairat Almaty - Atyrau 4 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Millonarios 0 - 2  
Junior de Barranquilla - Independiente Medellin 2 - 1  
Once Caldas - Boyaca Chico 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Transcendence - Meizhou Hakka 2 - 1  
Qingdao Huanghai - Shenzhen Hongzuan 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Hebei 2 - 2  
Jiangsu - Guangzhou R&F 2 - 0  
Shanghai Shenhua - Beijing Renhe 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Chojniczanka Chojnice 2 - 0  
Garbarnia Krakkó - Sandecja Nowy Sacz 0 - 1  
Odra Opole - Puszcza Niepolomice 1 - 1  
TBB Nieciecza - Rakow Czestochowa 0 - 1  
Wigry Suwalki - Olsztyn 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Miedz Legnica 2 - 3  
Legia Varsó - Wisla Plock 1 - 4  
Zaglebie Lubin - Lech Poznan 2 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Khouribga - Moghreb Tetouan 2 - 1  
Youssoufia Berrechid - Hassania Agadir 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - UNAM Pumas 2 - 2  
Dep. Toluca - Leon 1 - 2  
Monterrey - Monarcas Morelia 2 - 2  
Necaxa - Tigres 1 - 1  
Pachuca - Puebla 2 - 0  
Queretaro - Lobos BUAP 2 - 0  
Veracruz - Tijuana 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Salt Lake 0 - 6  
Kansas City - Minnesota 2 - 0  
Philadelphia - New England 1 - 0  
San Jose - Vancouver 2 - 3  
Toronto FC - Montreal 3 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Sfintul Gheorghe 3 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Mosonmagyaróvár 2 - 0  
Budafok - Soroksár 1 - 3  
Békéscsaba - Monor 2 - 1  
Csákvár - Siófok 1 - 1  
Dorog - Gyirmót 1 - 2  
Győr - Vasas 2 - 2  
Kaposvár - Cegléd 2 - 0  
Nyíregyháza - ZTE 1 - 2  
Tiszakécske - Budaörs 2 - 1  
Vác - Kazincbarcika 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Nest-Sotra 0 - 1  
Asane - Tromsdalen 3 - 1  
Florö - Ham-Kam 0 - 1  
Levanger - Kongsvinger 1 - 1  
Notodden - Jerv 0 - 1  
Strömmen - Ullensaker/Kisa 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram Larvik - Alta 1 - 2  
Mjölner - Fredrikstad 2 - 3  
Raufoss - Grorud 4 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Vidar 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Stabaek 2 - 0  
Molde - Ranheim 2 - 3  
Rosenborg - Strömsgodset 4 - 3  
Sandefjord - Lilleström 1 - 3  
Sarpsborg - Kristiansund 1 - 2  
Valerenga - Brann Bergen 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Bodö - Valerenga 1 - 2  
Klepp - Sandviken 1 - 1  
LSK Kvinner - Kolbotn 5 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Sky Blue 6 - 1  
Orlando - Chicago 1 - 3  
Washington - Portland 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Sassuolo 2 - 2  
Fiorentina - Chievo 6 - 1  
Frosinone - Bologna 0 - 0  
Genoa - Empoli 2 - 1  
Internazionale - Torino 2 - 2  
SPAL Ferrara - Parma 1 - 0  
Udinese - Sampdoria 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Cosenza 1 - 1  
Cittadella - Crotone 3 - 0  
Foggia - Carpi 4 - 2  
Verona - Padova 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Szocsi 0 - 3  
Baltika Kalinyingrád - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 0  
FK Krasznodar 2 - Tom Tomszk 1 - 1  
Mordovija Szaranszk - Csertanovo Moszkva 1 - 2  
Nyizsnyij Novgorod - Kurszk 0 - 1  
Rotor Volgográd - Fakel Voronyezs 1 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Himki 1 - 2  
SZKA Habarovszk - Lucs Vlagyivosztok 0 - 0  
Tyumeny - Tambov 1 - 3  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Szpartak Moszkva 2 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Anzsi Mahacskala 2 - 1  
Orenburg - FK Krasznodar 1 - 1  
Ufa - Zenit Szentpétervár 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Ried 1 - 1  
FC Juniors Pasching - Austria Klagenfurt 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Mattersburg 0 - 0  
Hartberg - LASK Linz 0 - 1  
Rapid Wien - Wacker Innsbruck 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Dep. Capiata 0 - 1  
Nacional Asuncion - Sp. Luqueno 3 - 1  
Olimpia Asuncion - Independiente FBC 3 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Dep. Binacional 2 - 1  
Comerciantes Unidos - Universitario de Deportes 3 - 4  
Dep. Municipal - Huancayo 1 - 0  
Real Garcilaso - Ayacucho 2 - 1  
Sport Boys Callao - Union Comercio 2 - 4  
Sporting Cristal - Sport Rosario 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Mafra 1 - 0  
Estoril - Leixoes 1 - 2  
Farense - Braga B 0 - 0  
Guimaraes B - Académica 0 - 0  
Pacos Ferreira - Famalicao 1 - 2  
Uniao Oliveirense - Cova Piedade 1 - 1  
Viseu - Arouca 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Aves 3 - 1  
Feirense - Boavista 1 - 1  
Setúbal - Nacional Madeira 1 - 2  
Tondela - Rio Ave 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Burnley 4 - 2  
Newcastle - Chelsea 1 - 2  
Watford - Crystal Palace 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - CFR Cluj 0 - 0  
Viitorul Constanta - FCS Bukarest 1 - 4  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hamilton 1 - 0  
Motherwell - Rangers 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Tenerife 1 - 1  
Granada - Lugo 1 - 1  
Osasuna - Elche 1 - 1  
Sp. Gijón - Gimnastic 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Guijuelo 3 - 0  
Fuenlabrada - Salmantino 5 - 1  
Internacional de Madrid - Deportivo B 2 - 2  
Navalcarnero - Coruxo 1 - 1  
Real Madrid B - Las Palmas B 2 - 0  
Union Adarve - Atl. Madrid B 1 - 1  
Valladolid B - San Sebastian Reyes 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Oviedo B 2 - 1  
Calahorra - Amorebieta 2 - 0  
CD Vitoria - Arenas de Getxo 0 - 0  
Izarra - Mirandes 1 - 1  
Langreo - Gernika 1 - 0  
R. Santander - Real Sociedad B 1 - 0  
Real Union Irun - Gimn. Torrelavega 1 - 1  
Sp. Gijón B - Leioa 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Barcelona B 3 - 1  
Badalona - Espanyol B 1 - 3  
Ejea - Conquense 0 - 1  
Hercules - Ontinyent 2 - 1  
Levante B - Teruel 3 - 0  
Lleida - Villarreal B 2 - 1  
Olot - Cornella 1 - 1  
Sabadell - Peralada 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Real Murcia 1 - 2  
Jumilla - Talavera de la Reina 1 - 0  
Malaga B - San Fernando 0 - 1  
Rec. Huelva - Don Benito 1 - 0  
Sevilla B - Ibiza Eivissa 0 - 1  
UCAM Murcia - Linense 0 - 1  
Villanovense - Badajoz 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Valencia 2 - 0  
Girona - Real Madrid 1 - 4  
Sevilla - Villarreal 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Wil 1 - 1  
Rapperswil - Vaduz 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Basel 1 - 1  
St. Gallen - Luzern 0 - 1  
Thun - Lugano 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Landskrona 5 - 1  
Falkenberg - Degerfors 4 - 1  
Frej Täby - Halmstad 1 - 5  
Norrby - AFC Eskilstuna 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelholm - Grebbestad 2 - 1  
Eskilsminne - Torn 3 - 0  
Husqvarna - Oskarshamn 0 - 3  
Kristianstad - Ljungskile 1 - 1  
Utsikten - Skövde 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlstad Utd. - Västeras SK 2 - 3  
Nyköping - Akropolis 1 - 1  
Sandviken - Team TG 2 - 1  
Sollentuna - Assyriska FF 1 - 1  
Syrianska FC - Rynninge 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Trelleborg 2 - 0  
Djurgarden - Elfsborg 2 - 2  
FF Malmö - Sirius 5 - 0  
Häcken - Brommapojkarna 6 - 0  
Östersund - Sundsvall 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pitea - Kristianstad 0 - 1  
Växjö - Vittsjö 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Vranje - Zemun 1 - 0  
Macsva Sabacs - Partizan Belgrád 1 - 3  
Vozdovac - Spartak Subotica 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Trencin 3 - 3  
Trnava - Ruzomberok 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Olimpija Ljubljana 1 - 2  
Maribor - Celje 1 - 1  
Mura - Aluminij Kidricevo 3 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Afjet Afyonspor 0 - 2  
Balikesirspor - Osmanlispor 0 - 3  
Genclerbirligi - Eskisehirspor 5 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Antalyaspor 2 - 3  
Konyaspor - Bursaspor 1 - 1  
Sivasspor - Kasimpasa 0 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Arzenal Kijev 1 - 2  
Mariupol - FC Lviv 2 - 2  
Zorya Luganszk - Deszna Csernigov 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Rampla Juniors 3 - 4  
Boston River - Penarol 1 - 2  
Defensor - Nacional 2 - 0  
Liverpool Montevideo - Danubio 3 - 0  
Montevideo Wanderers - Torque 1 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston - New York RB 2 4 - 4  
Las Vegas - Fresno 2 - 2  
Nashville SC - Bethlehem Steel 1 - 2  
North Carolina - Charlotte Independence 6 - 2  
Oklahoma City Energy - Seattle 2 3 - 0  
Orange County SC - Rio Grande Valley 0 - 2  
Ottawa - Penn FC 0 - 2  
Phoenix - Colorado Springs 4 - 0  
Real Monarchs - Los Angeles Galaxy 2 4 - 0  
Reno - Sacramento 1 - 2  
Richmond - Louisville City 0 - 6  
San Antonio - Swope Park 1 - 2  
St. Louis FC - Tulsa 3 - 2  
Tampa Bay - FC Cincinnati 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Carabobo 2 - 1  
Dep. Tachira - Estudiantes de Caracas 3 - 1  
Metropolitanos Caracas - Estudiantes de Merida 0 - 1  
Mineros de Guayana - Aragua Maracay 1 - 0  
Puerto Cabello - Zamora Barinas 2 - 1  
Zulia Maracaibo - Atl. Venezuela 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Caernarfon 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Lincoln)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sanchez - Mar. Perez 1 - 0  
C. Casey-Sanchez - An. Hill 1 - 0  
C. Sandhagen - I. Alcantara 1 - 0  
D. Dober - J. Tuck 1 - 0  
E. Anders - T. Williams 1 - 0  
J. Calderwood - K. Faria 1 - 0  
J. Ellenberger - B. Barberena 0 - 1  
J. Gaethje - J. Vick 1 - 0  
J. Krause - War. Alves 1 - 0  
J. Moraga - D. Alcantara Figueiredo 0 - 1  
M. Gall - G. Sullivan 1 - 0  
Mic. Johnson - A. Fili 1 - 0  
R. Yahya - L. Sanders 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - P. Gasly (Belga Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Ricciardo - K. Räikkönen (Belga Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Belga Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Magnussen - R. Grosjean (Belga Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - D. Ricciardo (Belga Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Belga Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Belga Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Belga Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Belga Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Belga Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Ericsson - C. Leclerc (Belga Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Belga Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - K. Räikkönen (Belga Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Belga Nagydíj, futam) 0 - 1  
P. Gasly - B. Hartley (Belga Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Belga Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Belga Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Belga Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Belga Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - D. Ricciardo (Belga Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Belga Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Belga Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma 1., Belga Nagydíj 2018 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma 1., Belga Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma 1.,Belga ND (futam) - Hány versenyző ér el helyezést?    
Forma-1., Belga Nagydíj 2018    
Forma-1., Belga Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marquez - S. Lowes (Brit Nagydíj, futam)    
F. Bagnaia - M. Pasini (Brit Nagydíj, futam)    
F. Quartararo - L. Baldassarri (Brit Nagydíj, futam)    
L. Marini - M. Schrotter (Brit Nagydíj, futam)    
S. Lowes - R. Gardner (Brit Nagydíj, futam)    
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Brit Nagydíj 2018    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bastianini - A. Canet (Brit Nagydíj, futam)    
J. Kornfeil - P. Öttl (Brit Nagydíj, futam)    
J. Martin - M. Bezzecchi (Brit Nagydíj, futam)    
J. Masia - F. Di Giannantonio (Brit Nagydíj, futam)    
J. Masia - L. Dalla Porta (Brit Nagydíj, futam)    
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Brit Nagydíj 2018    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bautista - A. Espargaro (Brit Nagydíj, futam)    
A. Rins - A. Iannone (Brit Nagydíj, futam)    
B. Smith - J. Zarco (Brit Nagydíj, futam)    
D. Pedrosa - A. Bautista (Brit Nagydíj, futam)    
D. Petrucci - J. Miller (Brit Nagydíj, futam)    
F. Morbidelli - T. Nakagami (Brit Nagydíj, futam)    
J. Lorenzo - A. Dovizioso (Brit Nagydíj, futam)    
K. Abraham - X. Simeon (Brit Nagydíj, futam)    
M. Marquez - C. Crutchlow (Brit Nagydíj, futam)    
V. Rossi - M. Vinales (Brit Nagydíj, futam)    
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Brit Nagydíj 2018    
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Castres 20 - 25  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northland - Auckland 12 - 28  
Tasman - Southland 45 - 24  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Newcastle Knights 38 - 12  
St. George Illawarra - Canterbury Bulldogs 0 - 38  
Röplabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Finnország 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Észtország 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Montenegró 0 - 3  
Moldova - Szlovákia 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Horvátország 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Görögország 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Izrael 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Svájc 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Spanyolország 1 - 3  
Lettország - Románia 0 - 3  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - Wes. So 0.5 - 0.5  
F. Caruana - V. Anand 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - L. Aronian 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
Snooker (Paul Hunter Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wells - B.J. Castle 4 - 2  
J. Lisowski - J. Robertson 4 - 0  
J. Lisowski - P. Lines (4 nyert frame-ig)    
J. Page - S. Donaldson 2 - 4  
K. Wilson - D. Wells (4 nyert frame-ig)    
K. Wilson - H. Miah (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
K. Wilson - P. Lines (4 nyert frame-ig)    
L. Walker - C. Wakelin 4 - 2  
M. Davis - P. Lines 2 - 4  
P. Ebdon - K. Wilson (4 nyert frame-ig)    
P. Ebdon - T. Un-Nooh (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Paul Hunter Classic 2018    
S. Donaldson - P. Ebdon (4 nyert frame-ig)    
Zhang Anda - H. Chandler 4 - 0  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Oroszország 0 - 4  
Spanyolország - Franciaország 3 - 2  
Strandfoci (EBSL, Div. B, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Anglia 6 - 7  
Strandröplabda (Coop Beachtour Rorschach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Thiercy M /Gauthier-Rat A 2 - 0  
Hagenbuch S / Metral Q - Thiercy M /Gauthier-Rat A 1 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Beeler N / Krattiger M 1 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Hagenbuch S / Metral Q 2 - 0  
Strandröplabda (Coop Beachtour Rorschach, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Mersmann T / Tillmann C 0 - 2  
Piersma E / Weiler S - Eiholzer N / Steinemann E 1 - 2  
Strandröplabda (Siófok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Giantommaso/Silvestre - Sowa R / Stadie E 2 - 0  
Di Giantommaso/Silvestre - Stankevicius P / Navickas 2 - 1  
Stankevicius P / Navickas - Klasnic D / Plavsic M 2 - 0  
Strandröplabda (Siófok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ishitsubo S / Shiba A - Ceynowa A / Kloda M 2 - 0  
Jancar T / Kotnik T - Wahlen S / Cavretti S 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Dogboe - Hid. Otake 1 - 0  
R. Beltran - J. Pedraza Gonzalez 0 - 1  

 

2018.08.25.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Winnipeg 39 - 26  
Montreal - Toronto 25 - 22  
Asztalitenisz (Czech Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Steger - Peifeng Zheng 2 - 4  
D. Ovtcharov - L. Pitchford 1 - 4  
L. Pitchford - Peifeng Zheng 1 - 4  
M. Freitas - D. Habesohn 4 - 1  
M. Freitas - Tom. Harimoto 4 - 0  
P. Franziska - Tom. Harimoto 2 - 4  
Asztalitenisz (Czech Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jia Wen - Mima Ito 4 - 3  
Kas. Ishikawa - Adr. Diaz 4 - 2  
Kas. Ishikawa - Saki Shibata 4 - 1  
S. Winter - Yang Wu 1 - 4  
Saki Shibata - Miu Hirano 4 - 3  
Yang Wu - Jia Wen    
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Adelaide Crows 61 - 165  
Fremantle - Collingwood 67 - 76  
Geelong - Gold Coast Suns 142 - 40  
Richmond - Western Bulldogs 98 - 95  
Sydney Swans - Hawthorn 74 - 83  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 6 - 5  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 5 - 1  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 3 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 6 - 2  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 9 - 7  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 6 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Guerreros de Oaxaca    
Diablos Rojos del Mexico - Pericos de Puebla 5 - 4  
Diablos Rojos del Mexico - Pericos de Puebla (23:00) 12 - 7  
Olmecas de Tabasco - Leones de Yucatan 4 - 5  
Piratas de Campeche - Tigres de Quintana Roo 3 - 5  
Sultanes de Monterrey - Generales de Durango 14 - 3  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Saraperos de Saltillo 3 - 9  
Toros de Tijuana - Algodoneros Union Laguna 10 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Seattle 3 - 6  
Baltimore - NY Yankees 5 - 7  
Chicago Cubs - Cincinnati 10 - 6  
Colorado - St. Louis 5 - 7  
Detroit - Chicago WS 3 - 6  
Kansas City - Cleveland 5 - 4  
LA Angels - Houston 3 - 9  
LA Dodgers - San Diego 11 - 1  
Miami - Atlanta 1 - 0  
Milwaukee - Pittsburgh 7 - 6  
Minnesota - Oakland 1 - 7  
NY Mets - Washington 3 - 0  
NY Mets - Washington (22:05) 3 - 0  
San Francisco - Texas 6 - 7  
San Francisco - Texas (22:05) 5 - 3  
Tampa Bay - Boston 10 - 3  
Toronto - Philadelphia 4 - 2  
Toronto - Philadelphia (22:07) 8 - 6  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Ice - Canberra Brave 0 - 7  
Sydney Bears - Melbourne Mustangs 5 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Szpartak Moszkva 3 - 0  
Dinamo Moszkva - Vityaz Podolszk 4 - 3  
Dinamo Riga - Barsz Kazany 1 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Davos 5 - 3  
Lugano - Mannheim 1 - 4  
Kajak-kenu (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balla V. - A. Nazdrova (női C1 200 m) 0 - 1  
Balla V. - Női C1 200 m    
Bodonyi A. - A. Bart (C1 1000 m) 0 - 1  
Bodonyi A. - C1 1000 m    
Kopasz B. - F. Pimenta (K1 1000 m) 0 - 1  
Kopasz B. - K1 1000 m    
Kozák D. - L. Carrington (női K1 500 m) 1 - 0  
Kozák D. - Női K1 500 m    
Kárász/Kozák - Carrington/Ryan (női K2, 500 m) 1 - 0  
Kárász/Kozák - Női K2 500 m    
Kerékpár (Vuelta a Espana - 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Amador - G. Izaguirre Insausti 1 - 0  
B. Bookwalter - J. Rosskopf 1 - 0  
D. de la Cruz Melgarejo - N.F. Oliveira 0 - 1  
D. van Baarle - M. Teunissen 1 - 0  
J. Izaguirre Insausti - W. Kelderman 1 - 0  
K. Asgreen - R. Hollenstein 1 - 0  
L. Boom - M. Brandle 0 - 1  
M. Kwiatkowski - V. Campenaerts 1 - 0  
N.J. Castroviejo - S. Cummings 1 - 0  
Vuelta a Espana 2018 - 1. szakasz    
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Bjerringbro-Silkeborg 27 - 36  
Kézilabda (Euro Tournoi )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Veszprém 30 - 26  
Vardar Pro Skopje - Breszt Meskov 22 - 32  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Elbflorenz 30 - 23  
Hüttenberg - Aue 23 - 23  
Lübeck-Schwartau - Balingen-Weilstetten 25 - 22  
Wilhelmshaven - Rhein Vikings Neuss 35 - 34  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minden - Flensburg 28 - 31  
Kézilabda (Román Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Dobrogea Constanta 31 - 26  
Kézilabda (Román Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Ramnicu Valcea 21 - 21  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - Setif 1 - 0  
Hussein Dey - USM Alger 0 - 1  
Tadjenanet - MC Alger 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Accrington 1 - 1  
Bradford - Wycombe 1 - 2  
Bristol Rovers - Southend 0 - 1  
Charlton - Fleetwood 0 - 0  
Doncaster - Portsmouth 0 - 0  
Gillingham - Coventry 1 - 1  
Luton - Shrewsbury 3 - 2  
Oxford Utd. - Burton 3 - 1  
Plymouth - Peterborough 1 - 5  
Rochdale - Walsall 1 - 2  
Scunthorpe - Barnsley 2 - 2  
Wimbledon - Sunderland 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Cheltenham 0 - 1  
Carlisle - Crewe 1 - 0  
Colchester - Northampton 1 - 2  
Crawley - Bury 3 - 2  
Forest Green - Swindon 1 - 1  
Lincoln - Notts County 3 - 1  
Macclesfield - Mansfield 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Exeter 1 - 0  
Morecambe - Oldham 0 - 2  
Newport - Grimsby 1 - 0  
Tranmere - Port Vale 1 - 0  
Yeovil - Stevenage 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Reading 1 - 1  
Blackburn - Brentford 1 - 0  
Bolton - Sheffield Utd. 0 - 3  
Derby County - Preston 2 - 0  
Norwich - Leeds 0 - 3  
Nottingham - Birmingham 2 - 2  
QPR - Wigan 1 - 0  
Sheffield Wed. - Ipswich 2 - 1  
Stoke - Hull City 2 - 0  
Swansea - Bristol City 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Braintree 1 - 0  
Boreham - Halifax 2 - 1  
Chesterfield - Barnet 0 - 1  
Dag & Red - Hartlepool 1 - 2  
Dover - Eastleigh 1 - 2  
Ebbsfleet Utd. - Aldershot 3 - 1  
Gateshead - Leyton 1 - 1  
Harrogate Town - Solihull Moors 3 - 1  
Havant & Waterlooville - Salford City 1 - 1  
Maidenhead Utd. - Maidstone Utd. 3 - 2  
Sutton Utd. - Fylde 0 - 0  
Wrexham - Bromley 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Santamarina Tandil 2 - 1  
Arsenal Sarandí - Gimnasia Jujuy 1 - 1  
Atl. Los Andes - Independiente de Mendoza 0 - 1  
Nueva Chicago - Ferro Carril Oeste 2 - 0  
Villa Dalmine - Instituto Cordoba 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Colón 2 - 1  
Belgrano de Cordoba - Estudiantes LP 2 - 1  
Gimnasia LP - Talleres Cordoba 0 - 2  
Independiente - Defensa Justicia 0 - 1  
Patronato Parana - Racing Club 0 - 3  
Tigre - San Martin SJ 2 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sumqayit 1 - 1  
Zira - Sabah 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Cercle Bruges 1 - 0  
Charleroi - Kortrijk 0 - 2  
Mouscron-Peruwelz - Eupen 0 - 1  
Standard Liege - St. Truiden 3 - 2  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Lommel 2 - 3  
Saint-Gilloise - City Pirates Antwerpen 3 - 0  
Tubize - Royal Stade Brainois 7 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Levszki Szófia 1 - 2  
Vitosa Bistritsa - Botev Plovdiv 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Real Potosi 2 - 1  
Jorge Wilstermann - Royal Pari Santa Cruz 1 - 0  
San Jose de Oruro - Sport Boys Warnes 6 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - CRB 1 - 0  
Coritiba - Oeste 0 - 2  
CSA - Criciuma 3 - 0  
Figueirense - Brasil de Pelotas 1 - 1  
Paysandu - Sampaio Correa 0 - 1  
Ponte Preta - Guarani 0 - 0  
Sao Bento - Avai 0 - 1  
Vila Nova - Goiás 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Bahia 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Hannover 1 - 1  
Düsseldorf - Augsburg 1 - 2  
Freiburg - E. Frankfurt 0 - 2  
Hertha BSC - Nürnberg 1 - 0  
Mönchengladbach - Leverkusen 2 - 0  
Wolfsburg - Schalke 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Erzgebirge Aue 3 - 1  
Fürth - Paderborn 2 - 2  
Magdeburg - Ingolstadt 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - 1860 München 1 - 4  
Cottbus - Meppen 1 - 1  
Kaiserslautern - Karlsruhe 0 - 0  
Osnabrück - Münster 3 - 0  
Rostock - Würzburg 0 - 4  
Wehen - Unterhaching 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Universidad de Chile 1 - 0  
Curico Unido - Universidad de Concepcion 1 - 0  
Dep. Temuco - Everton Vina Del Mar 1 - 1  
Huachipato - Antofagasta 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - AEL Limasszol 0 - 1  
Omonia Nicosia - Alki Oroklini 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Sokolov 1 - 2  
Prostejov - Brno 2 - 1  
Trinec - MAS Taborsko 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Karvina 1 - 3  
Ostrava - Dukla Praha 2 - 0  
Pribram - Liberec 1 - 3  
Teplice - Slavia Praha 0 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Aarhus Fremad 1 - 1  
Kolding IF - Dalum 1 - 0  
Odder - Jammerbugt 1 - 3  
Skive - Vejgaard 6 - 2  
Sydvest - Kjellerup 4 - 1  
Tarup-Paarup - Ringköbing 2 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brönshöj - Hellerup 2 - 1  
Middelfart - Frem 0 - 1  
Vanlöse - Marienlyst 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai MTN Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town City - Mamelodi Sundowns 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Seoul E-Land 3 - 1  
Busan I'Park - Suwon FC 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Incheon 0 - 0  
Sangju Sangmu - Jeonbuk 2 - 2  
Suwon Bluewings - Gyeongnam 1 - 0  
Ulsan - FC Seoul 4 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - LDU Quito 1 - 4  
Macara Ambato - Tecnico Univ. Ambato 0 - 3  
Labdarúgás (Egyesült Arab E., Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Wahda 3 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Al-Ittihad (EGY) 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Vityebszk 1 - 1  
Gorodeja - Isloch 2 - 0  
Nyeman Grodno - Torpedo Minszk 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - HB Torshavn 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - JJK Jyväskylä 4 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Lahti 2 - 0  
Ilves - Turku PS 2 - 0  
Inter Turku - Rovaniemi PS 0 - 0  
PS Kemi - Seinäjoen JK 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concarneau - Le Mans 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Reims 4 - 1  
Montpellier - St-Etienne 0 - 0  
Nantes - Caen 1 - 1  
Nice - Dijon 0 - 4  
Paris SG - Angers 3 - 1  
Toulouse - Nimes 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Montpellier 0 - 1  
Fleury 91 - Paris SG 0 - 1  
Paris FC - Guingamp 2 - 0  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceres-Negros - Stallion Laguna 4 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Saburtalo Tbiliszi 0 - 2  
Lokomotív Tbiliszi - Chikhura Sachkhere 3 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Giannina 2 - 0  
Apollon Szmirnisz - Larissza 0 - 1  
Panetolikosz - Atromitosz Periszteri 1 - 2  
PAOK - Aszterasz Tripolisz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Emmen 5 - 0  
De Graafschap - Groningen 0 - 1  
NAC Breda - Excelsior 0 - 2  
Zwolle - PSV 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Lokomotív Zagreb 1 - 0  
HNK Gorica - Rudes 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Throttur Reykjavik - Selfoss 3 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Breidablik 2 - 1  
Valur - Fjölnir 5 - 3  
Vikingur Reykjavik - KA Akureyri 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Bnei Yehuda TA 1 - 0  
Hapoel Hadera - Hapoel TA 2 - 1  
Hapoel Haifa - Maccabi Netanya 5 - 0  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Beer Sheva 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Tokyo Verdi 2 - 3  
Kamatamare Sanuki - Zweigen Kanazawa 0 - 2  
Kyoto - Kofu 1 - 1  
Matsumoto Yamaga - Yokohama FC 1 - 3  
Oita Trinita - Tokushima 0 - 1  
Yamagata - Ehime 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Sanfrecce Hiroshima 0 - 1  
Kashiwa R. - Nagasaki 5 - 1  
Kawasaki Frontale - Vegalta Sendai 1 - 0  
Shimizu SP - Sapporo 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Zhetysu Taldykorgan 2 - 3  
Irtis Pavlodar - Sahtar Karagandy 1 - 1  
Ordabasy Shymkent - Akzhayik Ural 1 - 0  
Tobol Kostanay - Kaisar Kyzylorda 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Alianza Petrolera 3 - 2  
Dep. La Equidad - Atl. Huila 1 - 0  
Independiente SF - Atl. Bucaramanga 1 - 1  
Itagui Leones - Envigado 1 - 1  
Rionegro Aguilas - Dep. Cali 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hangzhou Greentown - Liaoning Hongyun 2 - 2  
Heilongjiang Lava Spring - Shijiazhuang 2 - 2  
Meizhou Meixian Techand - Shanghai Shenxin 1 - 0  
Nei Mongol Zhongyou - Xinjiang Tianshan 3 - 2  
Wuhan Zall - Beijing Enterprises Group 3 - 3  
Yanbian - Zhejiang Yiteng 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Dalian Yifang 1 - 1  
Shandong Luneng - Guangzhou Evergrande 1 - 4  
Shanghai SIPG - Henan Jianye 2 - 1  
Tianjin Teda - Beijing Guoan 2 - 5  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 1  
GKS Katowice - GKS Jastrzebie 0 - 1  
Warta Poznan - LKS Lodz 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Lechia Gdansk 2 - 3  
Wisla Krakkó - Gornik Zabrze 3 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Valmiera 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Atlantas Klaipeda 2 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja Casablanca - CRA de Hoceima 6 - 0  
RSB Berkane - Mouloudia Oujda 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Chivas Guadalajara 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC 1 - 1  
Orlando - Atlanta Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrocub Hincesti - Zaria Balti 1 - 1  
Zimbru Chisinau - Speranta Nisporeni 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - MTK 1 - 2  
Honvéd - Debrecen 3 - 0  
Kisvárda - Diósgyőr 1 - 1  
Mezőkövesd - FTC 0 - 1  
Paks - Puskás Akadémia 3 - 2  
Vidi - Újpest    
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandnes Ulf - Viking Stavanger 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Nybergsund 2 - 1  
Hönefoss - Moss 2 - 3  
Odd Grenland 2 - Asker 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egersund - Brattvag 3 - 0  
KFUM Oslo - Arendal 0 - 2  
Nardo - Kjelsas 3 - 1  
Stjördals/Blink - Flekkeröy 3 - 2  
Valerenga 2 - Hödd 1 - 1  
Vard Haugesund - Skeid 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tromsö - Bodö/Glimt 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Lyn 2 - 1  
Röa - Stabaek 2 - 0  
Trondheims-Örn - Avaldsnes 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - North Carolina 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Lazio 2 - 0  
Napoli - Milan 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Pescara 1 - 1  
Salernitana - Palermo 0 - 0  
Venezia - Spezia 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Kazany - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Szpartak Moszkva - Dinamo Moszkva 2 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Akhmat Groznij 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wacker Innsbruck Amatőr - Wiener Neustadt 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Salzburg 2 - 3  
St. Pölten - Austria Wien 0 - 0  
Wolfsberg - Sturm Graz 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA 3 de Febrero - Guarani Asuncion 2 - 1  
General Diaz - Cerro Porteno 1 - 4  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Univ. San Martin 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penafiel - Porto B 2 - 0  
Varzim - Covilha 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sporting CP 1 - 1  
Portimonense - Santa Clara 2 - 2  
Porto - Guimaraes 2 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - West Ham 3 - 1  
Bournemouth - Everton 2 - 2  
Huddersfield - Cardiff 0 - 0  
Liverpool - Brighton 1 - 0  
Southampton - Leicester 1 - 2  
Wolverhampton - Manchester City 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Hermannstadt 2 - 1  
Dunarea Calarasi - CSM Politechnika Iasi 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Aberdeen 1 - 1  
Kilmarnock - Hearts 0 - 1  
St. Johnstone - Dundee 1 - 0  
St. Mirren - Livingston 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Raith Rovers 3 - 4  
Brechin - Dumbarton 3 - 2  
East Fife - Arbroath 0 - 3  
Forfar - Stenhousemuir 2 - 0  
Stranraer - Montrose 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Annan 0 - 3  
Clyde - Edinburgh City 0 - 2  
Queens Park - Albion Rovers 2 - 0  
Stirling - Peterhead 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Dunfermline 4 - 1  
Dundee Utd. - Partick Thistle 3 - 1  
Falkirk - Queen of South 0 - 3  
Greenock Morton - Ross County 2 - 1  
Inverness CT - Alloa 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Oviedo 2 - 4  
Las Palmas - Albacete 1 - 1  
Numancia - Cadiz 1 - 1  
Reus - Zaragoza 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Rapido de Bouzas 4 - 0  
Ponferradina - Burgos 2 - 0  
Unionistas de Salamanca - Pontevedra 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Tudelano 2 - 0  
Durango - UD Logrones 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellon - Atl. Baleares 1 - 1  
Valencia B - Ebro 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Granada B 2 - 3  
Melilla - El Ejido 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Betis 0 - 0  
Atl. Madrid - Rayo Vallecano 1 - 0  
Valladolid - Barcelona 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Chiasso 1 - 2  
Schaffhausen - Lausanne 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Sion 2 - 1  
Young Boys - Xamax 5 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Gefle 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lund - Oddevold 3 - 0  
Mjällby - Atvidaberg 3 - 0  
Tvaaker - FK Karlskrona 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlslund - Forward Örebro 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - IFK Kalmar 2 - 0  
Limhamn Bunkeflo - Kopparbergs/Göteborg 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Radnik Surdulica 1 - 0  
Crvena zvezda - Cukaricki 2 - 1  
Rad Belgrád - Mladost Lucani 1 - 1  
Radnicki Nis - Napredak Krusevac 3 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Zilina 0 - 0  
Senica - Nitra 1 - 1  
Sered - Podbrezova 1 - 2  
Zlate Moravce - Zemplin Michalovce 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko - Triglav Kranj 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Hatayspor 0 - 0  
Gazisehir Gaziantep - Adana Demirspor 0 - 1  
Giresunspor - Elazigspor 2 - 0  
Istanbulspor - Altay Izmir 0 - 5  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Trabzonspor 2 - 2  
Göztepe Izmír - Fenerbahce 1 - 0  
Kayserispor - Yeni Malatyaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Dinamo Kijev 1 - 1  
Olekszandria - Vorszkla Poltava 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Progreso 5 - 2  
Racing Montevideo - Fenix Montevideo 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Anzoategui - Caracas FC 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llandudno FC - Newtown 0 - 0  
TNS - Carmarthen 6 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSNI - Dundela 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Linfield 1 - 1  
Glentoran - Dungannon 2 - 1  
Warrenpoint - Crusaders 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Trans Narva 0 - 1  
Viljandi Tulevik - Paide Linnameeskond 0 - 3  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Shelbourne 2 - 0  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - K. Magnussen (Belga Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
C. Sainz Jr. - E. Ocon (Belga Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
C. Sainz Jr. - R. Grosjean (Belga Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
F. Alonso - M. Ericsson (Belga Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Belga Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Belga Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Belga Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Belga Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Belga Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Ericsson - C. Leclerc (Belga Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Belga Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Belga Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Belga Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Belga Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Belga Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma 1., Belga Nagydíj, időmérő, 2018 - Top 3    
Forma-1., Belga Nagydíj, időmérő, 2018    
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Section Paloise 41 - 19  
Clermont - Agen 67 - 23  
La Rochelle - Grenoble 28 - 21  
Lyon - Toulouse 16 - 16  
Perpignan - Stade de France 15 - 46  
Toulon - Racing-Metro 9 - 25  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - Wellington 27 - 20  
Waikato - North Harbour 28 - 29  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Dél-Afrika 32 - 19  
Új-Zéland - Ausztrália 40 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - South Sydney Rabbitohs 24 - 12  
Gold Coast Titans - Melbourne Storm 8 - 10  
Sydney Roosters - Brisbane Broncos 8 - 22  
Röplabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Portugália 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Fehéroroszország 0 - 3  
Norvégia - Spanyolország 3 - 2  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ukrajna 1 - 3  
Svájc - Macedónia 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Svédország 3 - 2  
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Belgium 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Horvátország 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Ukrajna 3 - 0  
Norvégia - Montenegró 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Portugália 0 - 3  
Grúzia - Franciaország 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Finnország 0 - 3  
Észtország - Csehország 3 - 2  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Aronian - Wes. So 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - F. Caruana 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
V. Anand - A. Grischuk 0.5 - 0.5  
Snooker (Paul Hunter Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - M. Nitschke 4 - 3  
A. Carty - J. Nicholson 3 - 4  
A. Higginson - F. Monnin 4 - 1  
A. Hugill - A. Pagett 1 - 4  
A. Stefanow - B. Mertens 1 - 4  
B.J. Castle - I. Boiko 4 - 1  
D. Wells - J. Kesseler 4 - 0  
E. Sharav - D. Holoyda 4 - 1  
G. Greene - S. Sari 4 - 0  
G. Wilson - J. Astley(4 nyert frame-ig) 4 - 2  
H. Miah - G. Greene 4 - 2  
H. Miah - J. Heusdens 4 - 1  
J. Lisowski - D. Emery 4 - 0  
J. Lisowski - Lu Ning (4 nyert frame-ig)    
J. Lisowski - Zhang Jiankang (4 nyert frame-ig)    
J. O'Connor - Saetang, Sompol 4 - 0  
J. Robertson - C. Totten    
J. Robertson - J. Swail (4 nyert frame-ig)    
J. Swail - P.S. Davison 4 - 1  
Jo. Brown - P. Ciantar 4 - 1  
K. Baur-Pantoulier - R. Davies 0 - 4  
K. Maflin - D. Grace 4 - 2  
K. Wilson - Chen Feilong(4 nyert frame-ig) 4 - 2  
K. Wilson - J. Nicholson (4 nyert frame-ig)    
K. Wilson - L. Highfield (4 nyert frame-ig)    
L. Highfield - R. Davies 4 - 1  
L. Highfield - S. Isayenko 4 - 0  
L. Kleckers - N.O. Yee 4 - 1  
Lu Ning - D. Williams 4 - 1  
M. Davis - M. Hertle 4 - 0  
M. Selt - J. O'Connor 3 - 4  
M. Selt - V. Luis 4 - 3  
N. Saengkham - R. Williams (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
P. Lines - Yun Fung Tam 4 - 1  
R. Lawler - F. Nuessle 4 - 0  
R. Milkins - S. Lam 4 - 2  
S. Lichtenberg - W. Brown 4 - 3  
S. Murphy - F. O'Brien (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Zhang Jiankang - F. Frede 4 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Franciaország 6 - 1  
Spanyolország - Németország (Helyszín: Németország) 9 - 5  
Strandfoci (EBSL, Div. B, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Dánia 7 - 4  
Strandröplabda (Coop Beachtour Rorschach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kissling J / Strasser A - Dollinger A / Kulzer S 2 - 0  
Kissling J / Strasser A - Hagenbuch S / Metral Q 0 - 2  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Breer F / Haussener Y 2 - 0  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Kissling G / Zandbergen M 2 - 1  
Strandröplabda (Coop Beachtour Rorschach, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eiholzer N / Steinemann E - Betschart N / Kiesling E    
Piersma E / Weiler S - Caluori L / Gerson D 2 - 1  
Strandröplabda (Siófok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiniewicz M / Korycki M - Hajós A / Stréli B A 2 - 0  
Di Giantommaso/Silvestre - Sowa R / Stadie E 2 - 0  
Hajós A / Stréli B A - Silic F / Pribanic J 0 - 2  
Jánossy B / Takács G - Silic F / Pribanic J 0 - 2  
Klasnic D / Plavsic M - Nishimura K / Hatabe J 2 - 1  
Lysikowski M / Paszkowski - Bello Fernandez Echevarria L J / 2 - 0  
Mohajer S / Tellnes K - Sowa R / Stadie E 0 - 2  
Oláh/Benkő - Pulkkinen T / Piippo P 0 - 2  
Pokersnik D / Bozenk T - Nishimura K / Hatabe J 1 - 2  
Pulkkinen T / Piippo P - Bello Fernandez Echevarria L J / Be 2 - 1  
Rozgonyi B / Bán - Mohajer S / Tellnes K 1 - 2  
Stankevicius P / Navickas - Klasnic D / Plavsic M 2 - 0  
Strandröplabda (Siófok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceynowa A / Kloda M - Olsen Koellner C / Norage 2 - 0  
Huber K / Greber T - Jancar T / Kotnik T 1 - 2  
Simanicova J / Kovacikova - Wahlen S / Cavretti S 0 - 2  
Wahlen S / Cavretti S - Lovsin N / Lovsin T 2 - 1  
Zolnercikova D / Klimesov - Ceynowa A / Kloda M 1 - 2  
Tenisz (Braunschweig, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Niemeier - Arn G. 2 - 1  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - C. Suarez Navarro 2 - 0  
C. Suarez Navarro - M. Puig    
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sest. Hlavackova/Strycova - Hsieh S / Siegemund L 2 - 1  
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - S. Johnson 2 - 0  
D. Medvedev - T. Daniel 2 - 0  
S. Johnson - P. Carreno-Busta 2 - 0  

 

2018.08.24.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Edmonton 25 - 24  
Asztalitenisz (Czech Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - Ganghyeon Park 4 - 1  
J. Groth - P. Franziska 2 - 4  
K. Gerassimenko - D. Habesohn 1 - 4  
M. Freitas - Mah. Yoshimura 4 - 0  
Peifeng Zheng - Miz. Oikawa 4 - 3  
R. Walther - B. Steger 3 - 4  
V. Samsonov - Tom. Harimoto 3 - 4  
Yudong Zhang - L. Pitchford 3 - 4  
Asztalitenisz (Czech Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badowski M / Zatowka P - Filus R / Walther R 0 - 3  
Falck M / Karlsson K - Cho E / Kim M 3 - 0  
Falck M / Karlsson K - Filus R / Walther R 3 - 0  
Franziska/Groth - Harimoto T / Kizukuri Y 3 - 1  
Franziska/Groth - Lind A / Majoros B 3 - 0  
Lind A / Majoros B - Ecseki N / Szudi Á 3 - 1  
Asztalitenisz (Czech Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaoyang Liu - Mima Ito 1 - 4  
Jia Wen - Yu Fu 4 - 0  
Kas. Ishikawa - Hon. Hashimoto 4 - 2  
Mat. Ekholm - Adr. Diaz 3 - 4  
Mingyang Sun - Yang Wu 0 - 4  
Miyu Nagasaki - Miu Hirano 0 - 4  
S. Winter - Qian Li 4 - 0  
Saki Shibata - B. Szőcs 4 - 0  
Asztalitenisz (Czech Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Nutte S / Galic A - Sun J / Zeng J 2 - 3  
Hayata H / Hirano M - Chen K / Wang Y 3 - 2  
Hayata H / Hirano M - Sun J / Zeng J 1 - 3  
Liu G / Zhang R - Ishikawa K / Ito M 3 - 2  
Liu G / Zhang R - Li J / Li Q 3 - 1  
Samara E / Szőcs B - Ishikawa K / Ito M 0 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Adelaide - Essendon 89 - 111  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 3 - 5  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 3 - 6  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 2 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 1 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 3 - 2  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 7 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Sultanes de Monterrey 7 - 10  
Generales de Durango - Toros de Tijuana 15 - 20  
Guerreros de Oaxaca - Diablos Rojos del Mexico 4 - 7  
Leones de Yucatan - Piratas de Campeche 3 - 4  
Pericos de Puebla - Bravos de Leon 9 - 6  
Rieleros de Aguascaliente - Acereros de Monclova 2 - 6  
Saraperos de Saltillo - Tecolotes de Nuevo Laredo 7 - 8  
Tigres de Quintana Roo - Olmecas de Tabasco 5 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Cincinnati 7 - 1  
Chicago Cubs - Cincinnati (20:20) 3 - 2  
Miami - Atlanta 0 - 5  
Minnesota - Oakland 6 - 4  
Tampa Bay - Kansas City 4 - 3  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Ice Dogs - Sydney Bears 7 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Graz 0 - 1  
B. Bystrica - Slovan Bratislava 4 - 3  
Barsz Kazany - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 3  
Eisbären Berlin - Litvínov 3 - 1  
Färjestad - Frölunda 3 - 1  
Ilves - Ässät 2 - 1  
Jukurit - HIFK 5 - 7  
Kookoo - Lahti Pelicans 3 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 5 - 5  
Nürnberg - Vienna Capitals 5 - 0  
Olomouc - Admiral Vlagyivosztok 4 - 2  
Rögle - HV 71 1 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Jokerit 1 - 2  
SZKA Szentpétervár - Avangard Omszk 4 - 2  
Tappara - Växjö 0 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Szibir Novoszibirszk 4 - 1  
Villach - Karlovy Vary 2 - 6  
Kajak-kenu (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korisánszky/Mike - C2 1000 m    
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Bayern München 57 - 91  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - TNT KaTropa 86 - 86, h.u. 104 - 98  
Meralco Bolts - Alaska Aces 72 - 80  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Phoenix 86 - 96  
Washington - Los Angeles 96 - 64  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raekker Moelle KFUM - Aarhus 19 - 28  
SUS Nyborg - Aalborg 17 - 37  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Viborg 26 - 31  
Kézilabda (Euro Tournoi )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Veszprém 24 - 28  
Paris SG - Vardar Pro Skopje 33 - 33  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - Lübbecke 21 - 29  
Grosswallstadt - Ferndorf 26 - 26  
Hagen - Dessau-Rosslauer 25 - 21  
TUSEM Essen - Rimpar 34 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough - West Bromwich 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Zulte Waregem 3 - 1  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessel - OH Leuven 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Szeptemvri Szófia 2 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Cserno More Várna 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Vasco da Gama 0 - 0  
Flamengo - Vitória 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hoffenheim 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Sandhausen 1 - 0  
Darmstadt - Duisburg 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uerdingen - Sonnenhof Grossaspach 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Vitkovice 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Sparta Praha 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Aarhus GF 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - ENPPI 1 - 2  
Haras El Hodood - Al-Ahly (EGY) 0 - 2  
Ismaily - Misr Lel Makasa 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Torpedo Zogyino 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - Kajaani 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasa PS - Mariehamn 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Lorient 0 - 0  
Brest - Le Havre 1 - 0  
Clermont - Sochaux 1 - 0  
Grenoble - Chateauroux 0 - 0  
Nancy - Niort 0 - 1  
Orleans - Paris FC 4 - 0  
Red Star 93 - Auxerre 1 - 0  
Troyes - Metz 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Cholet 1 - 0  
Bourg-Peronnas - Lyon Duchere 2 - 3  
Jeanne D'Arc de Drancy - Laval 0 - 1  
Pau - Dunkerque 0 - 0  
Quevilly Rouen - L'Entente Sannois 1 - 0  
Rodez Aveyron - Marignane 1 - 0  
Tours - Chambly 0 - 0  
Villefranche sur Saone - Avranches 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Strasbourg 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Dordrecht 5 - 2  
Almere City - Roda 1 - 2  
Cambuur - AZ Alkmaar 2 2 - 1  
Den Bosch - RKC Waalwijk 2 - 3  
FC Eindhoven - Go Ahead Eagles 1 - 2  
Helmond - Twente 2 - 2  
Oss - PSV 2 4 - 1  
Sparta Rotterdam - Volendam 2 - 0  
Telstar - Maastricht 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - F. Sittard 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Slaven Belupo 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Sepidrood Rasht 2 - 0  
Padideh Mashhad - Paykan 2 - 1  
Saipa Karaj - Pars Jonoubi Jam 1 - 0  
Sepahan - Tractor Tabriz 2 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir R. - Vikingur Olafsvik 1 - 2  
ÍA Akranes - HK Kopavogs 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Jubilo Iwata 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Quanjian - Guizhou Zhicheng 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Arka Gdynia 2 - 1  
Piast Gliwice - Cracovia Krakkó 3 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Liepaja 0 - 2  
Rigas FS - Spartaks Jurmala 0 - 1  
Ventspils - Riga FC 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Columbus 1 - 1  
Houston - Dallas 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Perugia 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Rosztov 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Rjazany 0 - 1  
Torpedo Izsevszk - Kubanocska Krasznodar 1 - 4  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - Lafnitz 1 - 3  
FAC Wien - Austria Lustenau 1 - 1  
Horn - Vorwärts Steyr 1 - 2  
Liefering - Kapfenberg 0 - 0  
WSG Wattens - BW Linz 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Libertad Asuncion 0 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - UTC de Cajamarca 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Chaves 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Astra Giurgiu 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Alcorcon 1 - 0  
UD Extremadura - Deportivo 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Eibar 2 - 0  
Leganes - Real Sociedad 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Winterthur 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Hammarby 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Proleter Novi Sad - Vojvodina 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Ümraniyespor 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rizespor - Erzurumspor 0 - 0  
Labdarúgás (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Anglia 1 - 1  
U20Spanyolország - U20Japán 1 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Sahtar Doneck 2 - 5  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Cefn Druids 2 - 1  
Connah's Quay - Aberystwyth 2 - 1  
Llanelli - Barry Town 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - Limavady Utd. 1 - 1  
Loughgall - Larne 2 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Newry City 4 - 0  
Coleraine - Institute 2 - 2  
Glenavon - Ballymena Utd. 4 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 5 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Cobh Ramblers 0 - 0  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cie Ranch - UC Dublin 2 - 2  
Cork City - Maynooth Univ. 4 - 0  
Derry City - St. Patrick's 1 - 0  
Drogheda Utd. - Waterford FC 0 - 1  
Dundalk - Finn Harps 2 - 0  
Galway - Bohemians 0 - 2  
Limerick - Cabinteely 2 - 1  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Otago - Hawke'S Bay 25 - 31  
Taranaki - Manawatu 41 - 21  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Penrith Panthers 36 - 16  
North Queensland Cowboys - Parramatta Eels 44 - 6  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
F. Caruana - S. Karjakin 1 - 0  
H. Nakamura - L. Aronian 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Wes. So - V. Anand 0.5 - 0.5  
Snooker (Paul Hunter Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ursenbacher - B. Pinches 4 - 0  
A. Ursenbacher - H. Chandler 1 - 4  
B. Eltahhan - A. Ploner 2 - 4  
B. Woollaston - A. Taubmann 4 - 2  
B. Woollaston - T. Un-Nooh ( 4 nyert frame-ig)    
C. Steadman - O. Lines (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
C. Wakelin - L. Simmonds 4 - 1  
Chen Zifan - D. Bezzina 4 - 0  
Chen Zifan - L. Brecel (4 nyert frame-ig)    
Chun Wai Lee - R. Edwards 3 - 4  
D. Dale - I. Santos (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
E. Slessor - Zhang Yong 3 - 4  
I. Burns - J. Page (4 nyert frame-ig)    
I. Burns - O. Brown (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Jam. Jones - N. Bond (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
K. Hirani - J.R. Clarke 4 - 3  
L. Brecel - C. Daher (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
L. Walker - R. D'Anna 4 - 0  
M. Georgiou - U. Dikme 4 - 2  
M. Joyce - M. Wild 4 - 3  
M. King - M. O'Donnell 4 - 3  
M. White - R.T. Chuan Leong (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. White - Zhang Anda    
Niu Zhuang - J. Cahill 4 - 1  
P. Ebdon - B. Jones (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
R. McLeod - A. Taylor 0 - 4  
R. Muir - P. Einsle (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
S. Donaldson - S. Craigie 4 - 2  
S. Joachim - A. Busuttil 0 - 4  
S. O'Sullivan - B. Cini 0 - 4  
T. Ford - L. Pinches 4 - 0  
T. Un-Nooh - C. Watts 4 - 0  
Zhou Yuelong - J. Page 0 - 4  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Németország (Helyszín:Németország) 4 - 1  
Oroszország - Spanyolország 2 - 6  
Strandröplabda (Coop Beachtour Rorschach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Breer F / Haussener Y 2 - 0  
Hagenbuch S / Metral Q - Beeler N / Krattiger M 0 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Kissling G / Zandbergen M 2 - 0  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Hagenbuch S / Metral Q 0 - 2  
Strandröplabda (Coop Beachtour Rorschach, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betschart N / Kiesling E - Boebner E / Verge-Depre Z 1 - 2  
Caluori L / Gerson D - Graessli M / Licka A 2 - 0  
Eiholzer N / Steinemann E - Graessli M / Licka A 2 - 1  
Gilardi S / Kolbow Sosres - Piersma E / Weiler S 0 - 2  
Mersmann T / Tillmann C - Caluori L / Gerson D 2 - 0  
Mersmann T / Tillmann C - Eiholzer N / Steinemann E 2 - 0  
Strandröplabda (Siófok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bello Fernandez Echevarri - Mohajer S / Tellnes K 2 - 1  
Di Giantommaso/Silvestre - Jánossy B / Takács G 2 - 0  
Klasnic D / Plavsic M - Pulkkinen T / Piippo P 2 - 0  
Lysikowski M / Paszkowski - Rozgonyi B / Bán 2 - 0  
Nishimura K / Hatabe J - Hajós A / Stréli B A 1 - 2  
Oláh/Benkő - Stankevicius P / Navickas 0 - 2  
Pokersnik D / Bozenk T - Chiniewicz M / Korycki M 0 - 2  
Sowa R / Stadie E - Silic F / Pribanic J 2 - 0  
Strandröplabda (Siófok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceynowa A / Kloda M - Dénesi B / Győri P 2 - 0  
Ceynowa A / Kloda M - Lovsin N / Lovsin T 1 - 2  
Dénesi B / Győri P - Huber K / Greber T 0 - 2  
Huber K / Greber T - Lovsin N / Lovsin T 0 - 2  
Ishitsubo S / Shiba A - Jancar T / Kotnik T 2 - 0  
Ishitsubo S / Shiba A - Olsen Koellner C / Norage 2 - 1  
Jancar T / Kotnik T - Háfra D / Szabó D 2 - 0  
Lutter E / Szombathelyi S - Maixnerova M / Stochlova M S 1 - 2  
Lutter E / Szombathelyi S - Simanicova J / Kovacikova 0 - 2  
Maixnerova M / Stochlova - Zolnercikova D / Klimesov 0 - 2  
Makhno In / Makhno Ir - Papp L / Tátrai N 2 - 0  
Olsen Koellner C / Norage - Háfra D / Szabó D 2 - 0  
Papp L / Tátrai N - Wahlen S / Cavretti S    
Simanicova J / Kovacikova - Zolnercikova D / Klimesov 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - J. Görges 2 - 0  
C. Suarez Navarro - P. Kvitova    
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sest. Hlavackova/Strycova - Rosolska A / Spears A 2 - 1  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Nakashima - U. Humbert 0 - 2  
C. Berlocq - U. Ignatik 2 - 0  
C. Hemery - M. Krueger 1 - 2  
D.E. Galan Riveros - C. Ruud 0 - 2  
F. Auger Alliassime - C. Eubanks 2 - 0  
F. Auger Alliassime - G. Melzer 2 - 0  
F. Bagnis - R. Bemelmans 2 - 1  
F. Gaio - M. Trungelliti 2 - 1  
H. Hurkacz - P. Martinez Portero 2 - 0  
J.C. Aragone - L.G.M. Harris 0 - 2  
K. de Schepper - G. Melzer 1 - 2  
L. Giustino - D. Novak 0 - 2  
L. Sonego - C. Altamirano 0 - 2  
M. Granollers - N. Milojevic 2 - 0  
M. Krueger - T-S. Kwiatkowski 2 - 1  
M. Polmans - U. Humbert 0 - 2  
P. Polansky - D. Young 1 - 2  
T. Monteiro - C. Hemery 0 - 2  
T. Robredo - N. Mahut 2 - 1  
V. Estrella Burgos - S. Travaglia 0 - 2  
Y. Maden - A. Bolt 2 - 0  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - A. Bolsova Zadoinov 2 - 1  
Dan. Lao - J. Fett 2 - 0  
E. Bouchard - J. Loeb 2 - 0  
G. Garcia Perez - M. Bouzkova 1 - 2  
H. Watson - Aya. Shimizu 2 - 0  
H. Watson - K. Swan 2 - 0  
J. Fourlis - A. Kalinina 1 - 2  
J. Glushko - A. Potapova 2 - 0  
J. Pegula - P. Schnyder 0 - 2  
J.B. Teichmann - S. Zhuk 2 - 0  
K. Muchova - F. Abanda 2 - 0  
Lin Zhu - V. Zvonareva 1 - 2  
M. Barthel - F. di Lorenzo 0 - 2  
M. Brengle - A. Kalinskaya 0 - 2  
M. Trevisan - K. von Deichmann 0 - 2  
N. Gibbs - O. Govortsova 2 - 0  
O. Jabeur - A. Dulgheru 2 - 0  
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - R. Harrison (4 nyert frame-ig) 2 - 0  
N. Jarry - T. Daniel 1 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Paes L - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Qureshi A / Sitak A - Cerretani J / Paes L 1 - 2  

 

2018.08.23.
Asztalitenisz (Czech Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Duda - Yudong Zhang 3 - 4  
C. Nuytinck - B. Steger 1 - 4  
D. Habesohn - M. Falck 4 - 3  
D. Jorgic - Tom. Harimoto 0 - 4  
D. Ovtcharov - Taku Takakiwa 4 - 0  
Ganghyeon Park - Lei Kou 4 - 1  
J. Groth - J. Dyjas 4 - 2  
K. Gerassimenko - K. Skachkov 4 - 3  
L. Pitchford - Kri. Karlsson 4 - 1  
M. Freitas - Yuki Hirano 4 - 0  
Miz. Oikawa - Koki Niwa 4 - 1  
P. Sirucek - Peifeng Zheng 2 - 4  
R. Filus - R. Walther 2 - 4  
T. Pucar - P. Franziska 1 - 4  
V. Burov - Mah. Yoshimura 1 - 4  
V. Samsonov - M. Badowski 4 - 1  
Asztalitenisz (Czech Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H / Kim D - Filus R / Walther R 1 - 3  
Cho E / Kim M - Sirucek P / Tregler T 3 - 2  
Devos R / Pistej L - Harimoto T / Kizukuri Y 1 - 3  
Falck M / Karlsson K - Dyjas J Kotowski T 3 - 0  
Franziska/Groth - Akkuzu C / Seyfried J 3 - 1  
Gardos R / Habesohn D - Badowski M / Zatowka P 1 - 3  
Platonov P / Samsonov V - Lind A / Majoros B 1 - 3  
Sidorenko V / Vlasov G - Ecseki N / Szudi Á 0 - 3  
Asztalitenisz (Czech Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Diaz - S. Polcanova 4 - 2  
Eli. Samara - Jia Wen 1 - 4  
H. Matelova - Miyu Nagasaki 3 - 4  
Han Ying - Mingyang Sun 2 - 4  
Hitomi Sato - S. Winter 2 - 4  
Jie Li - Hon. Hashimoto 2 - 4  
Kas. Ishikawa - Kri. Lang 4 - 2  
Mat. Ekholm - Xiaoxin Yang 4 - 0  
Miz. Morizono - Miu Hirano 2 - 4  
Póta G. - Gaoyang Liu 2 - 4  
Rui Zhang - Mima Ito 3 - 4  
Saki Shibata - Yue Wu 4 - 3  
Yang Wu - Hina Hayata 4 - 0  
Yidi Wang - Qian Li 2 - 4  
Yu Fu - D. Cechova 4 - 0  
Yum. Soma - B. Szőcs 2 - 4  
Asztalitenisz (Czech Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balazova B / Matelova H - Liu G / Zhang R 1 - 3  
Grzybowska K / Partyka N - De Nutte S / Galic A 1 - 3  
Guisnel O / Loeuillette S - Ishikawa K / Ito M 0 - 3  
Hayata H / Hirano M - Noskova Y / Polcanova S 3 - 0  
Li J / Li Q - Madarász/Pergel 3 - 1  
Samara E / Szőcs B - Bergand F / Bergstrom L 3 - 0  
Solja P / Winter S - Chen K / Wang Y 1 - 3  
Sun J / Zeng J - Ekholm/Póta 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 4 - 3  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 9 - 8  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 6 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 2 - 4  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 2 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Sultanes de Monterrey 1 - 7  
Generales de Durango - Toros de Tijuana 5 - 11  
Guerreros de Oaxaca - Diablos Rojos del Mexico 10 - 4  
Leones de Yucatan - Piratas de Campeche 5 - 12  
Pericos de Puebla - Bravos de Leon 7 - 4  
Rieleros de Aguascaliente - Acereros de Monclova 5 - 8  
Saraperos de Saltillo - Tecolotes de Nuevo Laredo 10 - 7  
Tigres de Quintana Roo - Olmecas de Tabasco 4 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Angels 5 - 1  
Boston - Cleveland 10 - 4  
Boston - Cleveland (19:05) 7 - 0  
Colorado - San Diego 6 - 2  
Colorado - San Diego (21:10) 4 - 3  
Detroit - Chicago Cubs 2 - 8  
Detroit - Chicago WS (19:10) 7 - 2  
LA Dodgers - St. Louis 1 - 3  
Miami - NY Yankees 9 - 3  
NY Mets - San Francisco 5 - 3  
NY Mets - San Francisco (19:10) 1 - 3  
Pittsburgh - Atlanta 1 - 2  
Tampa Bay - Kansas City 6 - 3  
Washington - Philadelphia 8 - 7  
Washington - Philadelphia (19:05) 0 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Jokerit 4 - 0  
Brno - Amur Habarovszk 1 - 5  
Brynäs - Mora 3 - 1  
Dinamo Minszk - Barsz Kazany 2 - 2  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 2 - 3  
Diósgyőr - Kosice 3 - 1  
Kärpät - Vaasan Sport 6 - 2  
Linköping - Djurgarden 2 - 2  
Lugano - Linz 3 - 1  
Medvescak Zagreb - Villach 2 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Traktor Cseljabinszk 2 - 2  
Poprad - Zvolen 2 - 4  
Rapperswil - Düsseldorf 1 - 1  
SaiPa - Kalpa 5 - 4  
Szeversztal Cserepovec - Szocsi 4 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 2  
Trinec - Trencin 3 - 1  
Turku PS - Växjö 2 - 5  
Vityaz Podolszk - CSZKA Moszkva 1 - 3  
Zlín - Znojmo 3 - 2  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Give Fremad - GOG 23 - 39  
Sydhavsoerne - Nordsjaelland 22 - 25  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Köbenhavn 13 - 28  
Sönderjyske - Odense 14 - 33  
Kézilabda (Euro Tournoi )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Montpellier 27 - 31  
Paris SG - Breszt Meskov 35 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Stuttgart 26 - 27  
Göppingen - Füchse Berlin 21 - 18  
Melsungen - Magdeburg 23 - 28  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Atl. Rafaela 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Internacional 0 - 1  
Chapecoense - Atlético PR    
Fluminense - Corinthians 1 - 0  
Gremio - Cruzeiro 1 - 1  
Palmeiras - Botafogo RJ 2 - 0  
Parana - Sao Paulo 1 - 1  
Sport Recife - America MG 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Dep. Cali 1 - 0  
San Lorenzo - Nacional 3 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - FC Asztana 1 - 0  
Apollon Limasszol - Basel    
Atalanta - FC Köbenhavn 0 - 0  
Basel - Apollon Limasszol 3 - 2  
Dudelange - CFR Cluj 2 - 0  
FF Malmö - Midtjylland 2 - 2  
Genk - Bröndby 5 - 2  
Gent - Bordeaux 0 - 0  
Olimpija Ljubljana - Trnava 0 - 2  
Olomouc - Sevilla 0 - 1  
Olympiakosz - Burnley 3 - 1  
Partizan Belgrád - Besiktas 1 - 1  
Rangers - Ufa 1 - 0  
Rapid Wien - FCS Bukarest 3 - 1  
Rosenborg - Shkendija Tetovo 3 - 1  
Sarpsborg - Maccabi TA 3 - 1  
Sheriff Tiraspol - Qarabag Baku 1 - 0  
Suduva Marijampole - Celtic 1 - 1  
Torpedo Kutaisi - Ludogorec Razgrad 0 - 1  
Trencin - AEK Larnaca 1 - 1  
Zenit Szentpétervár - Molde 3 - 1  
Zorya Luganszk - RB Leipzig 0 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - NSI Runavik 0 - 2  
EB Streymur - Skala IF 1 - 1  
Vikingur Gota - FC Suduroy/Royn 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klubi 04 - HIFK 1 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gostaresh Tabriz - Zob Ahan 1 - 2  
Nassaji Mazandaran - Naft Masjed Soleyman 1 - 0  
Sanat Naft Abadan - Persepolis 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Fram 2 - 1  
Njardvik - IR 1 - 1  
Thor Akureyri - Magni 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Kfar Saba 1 - 1  
Hapoel Katamon - Beitar TA Ramla 1 - 0  
Hapoel Marmorek - Hapoel Acre 0 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Rishon Lezion 0 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Nazareth Illit 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Boyaca Chico 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - Zalgiris Kaunas 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Dep. Toluca 1 - 0  
Leon - América 2 - 0  
Lobos BUAP - Monterrey 1 - 2  
Tigres - Veracruz 4 - 0  
Tijuana - Santos Laguna 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - New York RB 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Sky Blue 2 - 1  
Washington - Utah 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Rosengard 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Öster 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis - Örebro 1 - 2  
Arameisk-Syrianska - Frej Täby 1 - 2  
Assyriska BK - Värnamo 0 - 5  
Brottby - Norrköping 0 - 10  
Carlstad Utd. - Hammarby 0 - 3  
Enskede - Degerfors 1 - 1  
Friska Viljor - Brommapojkarna 1 - 1  
Gute - Östersund 2 - 5  
Hisingsbacka - Örgryte 1 - 5  
Lindome - Norrby 0 - 1  
Sandviken - AIK Stockholm 0 - 2  
Smedby - GAIS 0 - 3  
Torn - Göteborg 0 - 4  
Västeras SK - Brage 1 - 3  
Labdarúgás (Szingapúri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DPMM Brunei - Warriors FC 2 - 2  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - FC Cincinnati 1 - 5  
Charlotte Independence - Louisville City 0 - 3  
Indy Eleven - Toronto FC 2 3 - 2  
Los Angeles Galaxy 2 - Rio Grande Valley 1 - 1  
Phoenix - San Antonio 4 - 0  
Pittsburgh - Tampa Bay 1 - 1  
Portland 2 - Orange County SC 2 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Merida - Dep. Anzoategui 2 - 0  
Monagas Maturin - Dep. La Guaira 2 - 3  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Counties Manukau - Bay of Plenty 17 - 22  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wests Tigers - Manly-Warringah SeaEagles 22 - 20  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Hollandia 3 - 0  
Strandröplabda (Coop Beach.Rorschach-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kissling J / Strasser A - Berta F / Licka R 2 - 0  
Strandröplabda (Coop Beachtour Rorschach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich A / Gerson M - Kissling J / Strasser A 2 - 1  
Kissling G / Zandbergen M - Dollinger A / Kulzer S 2 - 0  
Strandröplabda (Coop Beachtour Rorschach, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Piersma E / Weiler S 2 - 0  
Strandröplabda (Siófok-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dulai A / Grunvald M - Jones H / Batrane I 0 - 2  
Gala J / Kufa D - Chiniewicz M / Korycki M 0 - 2  
Gavrilov A / Milic M - Silic F / Pribanic J 0 - 2  
Koshikawa Y / Kurokawa H - Bouchard R / Thompson A 2 - 1  
Koshikawa Y / Kurokawa H - Stankevicius P / Navickas 0 - 2  
Naidoo J / Williams L - Pala T / Sramek M 2 - 1  
Pulkkinen T / Piippo P - Jones H / Batrane I 2 - 0  
Pulkkinen T / Piippo P - Kaczmarek S / Sdebel A 2 - 0  
Stankevicius P / Navickas - Bialokoz F / Garcia-Kidd 2 - 0  
Vala J / Salava T - Sedlak J / Manas P 1 - 2  
Strandröplabda (Siófok-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinova A / Mishonova I - Simanicova J / Kovacikova 0 - 2  
Granberg F / Wikberg J - Macdonald O / Kirwan F 0 - 2  
Harmat B / Czene A - Zolnercikova D / Klimesov 0 - 2  
Kubickova M / Zolnercikov - Olsen Koellner C / Norage 0 - 2  
Lovsin N / Lovsin T - Fabjan K / Kregar K 2 - 0  
Lovsin N / Lovsin T - Lutter L / Szombathelyi K 2 - 0  
Lutter L / Szombathelyi K - Matsuyama H / Wada M 2 - 1  
Olsen Koellner C / Norage - Raicevic K / Savovic N 2 - 0  
Radstrom A / Pahlsson I - Angelova S / Koleva S    
Raicevic K / Savovic N - Filina E / Lubenets E 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - M. Puig 0 - 2  
B. Bencic - A. Sabalenka 0 - 2  
E. Makarova - J. Görges 0 - 2  
M. Puig - C. Garcia 2 - 1  
Z. Diyas - P. Kvitova 1 - 2  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Rosolska A / Spears A 1 - 2  
Hsieh S / Siegemund L - Arruabarrena L / Kichenok L 2 - 1  
Pliskova/Pliskova - Kichenok N / Rodionova An 2 - 1  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - M. Arevalo 2 - 1  
A. Vatutin - D. Novak 0 - 2  
C. Altamirano - I. Karlovic 2 - 0  
C. Berlocq - E. Lopez-Perez 2 - 1  
C. Lestienne - R. Bemelmans 0 - 2  
D. Petrovic - L. Giustino 1 - 2  
D. Young - S. Bolelli 2 - 1  
D.E. Galan Riveros - D. Brands 2 - 0  
Dar. King - G. Melzer 1 - 2  
E. Escobedo - M. Polmans 1 - 2  
E. Karlovskiy - M. Trungelliti 0 - 2  
E. King - S. Travaglia 1 - 2  
F. Bagnis - S. Korda 2 - 0  
H. Hurkacz - E. Gerasimov 2 - 0  
H. Moriya - F. Gaio 0 - 2  
L. Broady - U. Ignatik 1 - 2  
L. Sonego - G. Clezar 2 - 1  
L. Sonego - R. Dutra da Silva 2 - 1  
M. Granollers - K. Majchrzak 2 - 0  
M. Kecmanovic - N. Milojevic 1 - 2  
M. Purcell - C. Ruud 0 - 2  
N. Gombos - N. Mahut 1 - 2  
P. Martinez Portero - C. Harrison 2 - 1  
P. Polansky - S. Giraldo 2 - 0  
R. Ojeda Lara - G. Clezar 0 - 2  
S. Ofner - L.G.M. Harris 0 - 2  
T. Brkic - C. Altamirano 0 - 2  
T. Fabbiano - J.C. Aragone 0 - 2  
T. Robredo - G. Barrere 2 - 0  
V. Estrella Burgos - B. Fratangelo 2 - 0  
Y. Maden - T. Kokkinakis 2 - 0  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - Fangzhou Liu 2 - 0  
A. Rus - E. Rybakina 2 - 0  
Ar. Rodionova - J. Pegula 0 - 2  
B. Jovanovski Petrovic - A. Potapova 0 - 2  
B. Mattek-Sands - T. Smitkova 1 - 2  
Dan. Lao - C. Perrin 2 - 0  
E. Bouchard - E. Gorgodze 2 - 0  
E.G. Ruse - A. Kalinina 0 - 2  
F. Abanda - B. Haddad Maia 2 - 0  
F. di Lorenzo - A. Lottner 2 - 0  
G. Min - A. Kalinskaya 0 - 2  
H. Dart - J. Fourlis 0 - 2  
J. Loeb - Y. Bonaventure 2 - 0  
J.B. Teichmann - M. Hibi 2 - 0  
K. Muchova - J. Paolini 2 - 0  
K. Swan - N. Hibino 2 - 0  
K. von Deichmann - G. Brodsky 2 - 0  
L. Gjorcheska - J. Fett 1 - 2  
L. Kerkhove - S. Zhuk 1 - 2  
Lin Zhu - J. Pieri 2 - 1  
M. Barthel - S. Soler-Espinosa 2 - 1  
M. Bouzkova - M. Kostyuk 2 - 0  
M. Brengle - G. Taylor 2 - 0  
M. Brengle - T. Smitkova 2 - 1  
M. Minella - A. Kalinskaya 0 - 2  
M. Minella - D. Radanovic 2 - 0  
N. Broady - G. Garcia Perez 0 - 2  
N. Gibbs - T. Korpatsch 2 - 0  
O. Danilovic - B.V. Andreescu 2 - 0  
O. Danilovic - J. Fourlis 1 - 2  
O. Govortsova - F. Ferro 2 - 1  
O. Jabeur - K. Ahn 2 - 0  
P. Badosa Gibert - A. Dulgheru 0 - 2  
P. Schnyder - V. Kudermetova 2 - 1  
R. Sramkova - T. Martincova 0 - 2  
Stollár F. - V. Zvonareva 0 - 2  
T. Martincova - A. Kalinina 0 - 2  
V. Golubic - J. Glushko 0 - 2  
V. Lepchenko - M. Trevisan 1 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeon Chung - P. Carreno-Busta 0 - 2  
P. Gojowczyk - P. Carreno-Busta 0 - 2  
R. Harrison - F. Krajinovic 2 - 0  
S. Johnson - K. Edmund 2 - 0  
T. Daniel - D. Köpfer 2 - 0  
Tenisz (Winston Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Paes L - Gonzalez M / Lopez M 2 - 1  
Demoliner M / Gonzalez S - Qureshi A / Sitak A 0 - 2  
Salisbury J / Skupski N - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  

 

2018.08.22.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 3 - 8  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 6 - 9  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 1 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 2 - 5  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 7 - 4  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 2 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Sultanes de Monterrey 6 - 7  
Generales de Durango - Toros de Tijuana 4 - 2  
Guerreros de Oaxaca - Diablos Rojos del Mexico 12 - 5  
Leones de Yucatan - Piratas de Campeche 1 - 0  
Pericos de Puebla - Bravos de Leon 2 - 6  
Rieleros de Aguascaliente - Acereros de Monclova 0 - 8  
Saraperos de Saltillo - Tecolotes de Nuevo Laredo 4 - 1  
Tigres de Quintana Roo - Olmecas de Tabasco 6 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Angels 5 - 4  
Boston - Cleveland 3 - 6  
Chicago WS - Minnesota 2 - 5  
Chicago WS - Minnesota (20:10) 7 - 3  
Colorado - San Diego 3 - 4  
Detroit - Chicago Cubs 2 - 1  
LA Dodgers - St. Louis 2 - 5  
Miami - NY Yankees 1 - 2  
Milwaukee - Cincinnati 7 - 9  
Milwaukee - Cincinnati (20:10) 4 - 0  
NY Mets - San Francisco 6 - 3  
Oakland - Texas 6 - 0  
Oakland - Texas (21:35) 2 - 4  
Pittsburgh - Atlanta 1 - 6  
Seattle - Houston 2 - 3  
Seattle - Houston (22:10) 7 - 10  
Tampa Bay - Kansas City 4 - 1  
Toronto - Baltimore 8 - 2  
Toronto - Baltimore (18:37) 6 - 0  
Washington - Philadelphia 10 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Bern 3 - 2  
Davos - Dinamo Minszk 6 - 4  
Dinamo Riga - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 1  
Lahti Pelicans - JYP 5 - 8  
Skelleftea - Lulea 2 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Magnolia Hotshots 72 - 102  
Phoenix Fuelmasters - Columbian Dyip 113 - 107  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Minnesota 75 - 68  
Phoenix - Dallas 101 - 83  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Skjern 28 - 26  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Silkeborg 24 - 24  
Ajax Köbenhavn - Midtjylland 17 - 20  
Hadsten - Esbjerg 16 - 37  
Skanderborg - Nyköbing F. 21 - 26  
Kézilabda (Német Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - R-N. Löwen Kronau 26 - 33  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gillingham - Sunderland 1 - 4  
Scunthorpe - Fleetwood 0 - 5  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Brentford 2 - 2  
Blackburn - Reading 2 - 2  
Bolton - Birmingham 1 - 0  
Norwich - Preston 2 - 0  
Sheffield Wed. - Millwall 2 - 1  
Stoke - Wigan 0 - 3  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Dinamo Kijev 3 - 1  
Vidi - AEK Athén 1 - 2  
Young Boys - Dinamo Zagreb 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Juventude 1 - 0  
Boa - Figueirense 0 - 2  
Brasil de Pelotas - Paysandu 0 - 0  
CRB - Fortaleza 2 - 1  
Criciuma - Coritiba 2 - 2  
Goiás - Sao Bento 2 - 1  
Guarani - Atlético GO 2 - 0  
Londrina - Ponte Preta 1 - 0  
Oeste - CSA 2 - 1  
Sampaio Correa - Vila Nova 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iranduba - Kindermann 1 - 0  
Sao Francisco - Corinthians 0 - 0  
Sao Jose dos Campos - Sport Recife 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Santos 4 - 0  
Foz Cataratas - Gremio Audax 1 - 2  
Rio Preto - Portuguesa 3 - 0  
Vitória - Ponte Preta 3 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Banfield 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandys Nad Labem - Zizkov 1 - 4  
Kozlovice - Znojmo 0 - 4  
Prepere - Chrudim 2 - 4  
Zdar nad Sazavou - Brno 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Thisted 1 - 2  
Fremad Amager - Roskilde 1 - 1  
Hvidovre - Helsingör 1 - 0  
Lyngby - Nyköbing 4 - 1  
Naestved - Köge 1 - 0  
Silkeborg - Viborg 2 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Odder 0 - 0  
Dalum - Tarup-Paarup 1 - 1  
Jammerbugt - Vejgaard 1 - 1  
Kjellerup - Brabrand 1 - 2  
Kolding IF - Sydvest 1 - 1  
Ringköbing - Skive 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Vanlöse 0 - 2  
Frem - Brönshöj 2 - 0  
Hellerup - AB Gladsaxe 1 - 1  
Marienlyst - Middelfart 1 - 2  
Skovshoved - Hilleröd 1 - 3  
Slagelse BI - Avarta 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Highlands Park 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Pohang 0 - 1  
Gyeongnam - Gangwon 2 - 1  
Incheon - Jeonnam 3 - 1  
Jeonbuk - Daegu 2 - 1  
Ulsan - Sangju Sangmu 4 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davao Aguilas - Stallion Laguna 2 - 2  
JPV Marikina - Kaya Iloilo 1 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Foolad Khuzestan 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Okayama - Tokushima 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Kofu (Helyszín: Kofu) 0 - 0  
Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare 3 - 1  
Sagan Tosu - Vissel Kobe 3 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Nagoya GE 1 - 1  
Urawa RD - Tokyo Verdi 1 - 0  
Yamagata - FC Tokyo 1 - 1  
Yokohama FM - Vegalta Sendai 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Itagui Leones 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Guangzhou R&F 5 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 4 - 1  
GKS Jastrzebie - Chrobry Glogow 0 - 0  
GKS Tychy - Garbarnia Krakkó 5 - 0  
LKS Lodz - Stal Mielec 0 - 2  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Warta Poznan 4 - 1  
Puszcza Niepolomice - Bytovia Bytow 1 - 3  
Rakow Czestochowa - GKS Katowice 2 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - Olsztyn 1 - 0  
Wigry Suwalki - TBB Nieciecza 3 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Santos 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Lietava Jonava 1 - 1  
Stumbras Kaunas - VMFD Zalgiris 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Necaxa 1 - 0  
Monarcas Morelia - Pachuca 1 - 1  
Puebla - Atlas de Guadalajara 2 - 0  
UNAM Pumas - Queretaro 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LSK Kvinner - Valerenga 4 - 1  
Röa - Arna-Björnar 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Houston 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Zvezda-2005 Perm 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chayka Peschanokopskoye - Armavir 2 - 0  
Cseljabinszk - Nyizsnyij Novgorod 0 - 1  
Cser. Novorosszijszk - Szocsi 2 - 1  
Dinamo Barnaul - Tom Tomszk 0 - 0  
Dinamo Brjanszk - Kurszk 1 - 3  
Kaluga - Tambov 3 - 3  
Lucs Vlagyivosztok - SZKA Habarovszk 0 - 2  
Luki-Energiya V.Luki - Csertanovo Moszkva 0 - 0  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Mordovija Szaranszk 1 - 0  
Szizran - Rotor Volgográd 0 - 0  
Teksztilsik Ivanovo - Himki 2 - 3  
Torpedo Moszkva - Sinnyik Jaroszlavl 2 - 0  
Tyumeny - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Volgar Asztrahany - Fakel Voronyezs 0 - 0  
Znamja Truda - Baltika Kalinyingrád 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turab. IK - Kalmar 3 - 1  
Eskilsminne - Helsingborg 1 - 0  
Hudiksvall - Jönköping Södra 1 - 3  
Karlskrona UF - Varberg 0 - 6  
Motala AIF - Elfsborg 0 - 4  
Nyköping - Sundsvall 1 - 1  
Rosengaard - Landskrona 2 - 0  
Sylvia Norrköping - Djurgarden 0 - 4  
Sävedalen - Halmstad 0 - 2  
Vaxjo United FC - Häcken 0 - 5  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - Ottawa 2 - 0  
New York RB 2 - North Carolina 2 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Puerto Cabello 0 - 0  
Atl. Venezuela - Zamora Barinas 0 - 2  
Carabobo - Dep. Tachira 0 - 1  
Caracas FC - Mineros de Guayana 0 - 0  
Estudiantes de Caracas - Zulia Maracaibo 1 - 1  
Portuguesa Acarigua - Dep. Lara 0 - 0  
Trujillanos Valera - Metropolitanos Caracas 2 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Románia 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Izrael 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Izland 3 - 0  
Szlovákia - Moldova 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Albánia 3 - 1  
Portugália - Ausztria 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Grúzia 3 - 0  
Spanyolország - Norvégia 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Svájc 2 - 3  
Ukrajna - Magyarország 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Azerbajdzsán 3 - 0  
Svédország - Luxemburg 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szlovénia 3 - 0  
Izrael - Izland 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Ausztria 3 - 0  
Svájc - Albánia 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Norvégia 3 - 1  
Ukrajna - Görögország 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Grúzia 3 - 0  
Portugália - Dánia 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Észtország 3 - 0  
Finnország - Svédország 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Lettország 3 - 0  
Spanyolország - Bosznia-Hercegovina 3 - 0  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
L. Aronian - V. Anand 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - Wes. So 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - F. Caruana 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - A. Grischuk 0.5 - 0.5  
Snooker (China Championship-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - Chun Wai Lee (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
K. Doherty - Tian Pengfei (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
M. Gould - Xu Si (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
M. Stevens - Zhao Xintong (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
N. Saengkham - Lu Ning (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
R. McLeod - A. Carty 3 - 5  
R. Walden - Yuan Sijun (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
R. Williams - G. Greene (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
Zhou Yuelong - Luo Honghao (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - D. Gavrilova 2 - 1  
A. Sasnovich - C. Garcia 1 - 2  
D. Yastremska - J. Görges 1 - 2  
E. Makarova - M. Rybarikova 2 - 1  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Konta J / Melichar N    
Sest. Hlavackova/Strycova - Jurak D / Olaru R 2 - 0  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - C. Ruud 0 - 2  
A. Hoang - C. Eubanks 1 - 2  
A. Pavic - B. Nakashima 1 - 2  
B. Rola - M. Purcell 0 - 2  
C. Hemery - M. Bachinger 2 - 0  
D. Brands - V. Safranek 2 - 0  
D. Gimeno-Traver - M. Trungelliti 1 - 2  
E. Karlovskiy - M. Redlicki 2 - 0  
E. King - C. Garin 2 - 1  
E. Lopez-Perez - U. Blanch 2 - 0  
E. Ymer - C. Berlocq 1 - 2  
F. Auger Alliassime - T. Griekspoor 2 - 0  
F. Gaio - L. Rosol 2 - 0  
H. Dellien - D.E. Galan Riveros 0 - 2  
I. Ivashka - H. Moriya 1 - 2  
I. Marchenko - I. Karlovic 0 - 2  
J. Kovalik - E. Escobedo 1 - 2  
J. Melzer - K. de Schepper 0 - 2  
K. Majchrzak - A. Pavlasek 2 - 1  
L. Broady - J. Clarke 2 - 0  
M. Donati - S. Travaglia 0 - 2  
M. Granollers - F. Peliwo 2 - 0  
M. Kecmanovic - R. Opelka 2 - 1  
M. Krueger - G. Soeda 2 - 0  
M. Moraing - D. Young 0 - 2  
M. Neuchrist - S. Bolelli 1 - 2  
M. Polmans - O. Otte 2 - 1  
N. Milojevic - G. Elias 2 - 0  
P. Krstin - U. Humbert 1 - 2  
P. Polansky - S. Gutierrez-Ferrol 2 - 0  
T-S. Kwiatkowski - S. Stakhovsky 2 - 1  
T. Monteiro - T. Ito 2 - 1  
U. Ignatik - S. Robert 2 - 0  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - C. Perrin 0 - 2  
A. Rus - I. Khromacheva 2 - 0  
Aya. Shimizu - Xinyun Han 2 - 1  
B. Jovanovski Petrovic - D. Aiava 2 - 0  
C. Buyukakcay - Fangzhou Liu 1 - 2  
C. McNally - E. Gorgodze 1 - 2  
D. Kovinic - J. Pieri 0 - 2  
E. Bouchard - Carol Zhao 2 - 0  
F. Abanda - J. Ponchet 2 - 1  
G. Brodsky - I.M. Bara 2 - 0  
H. Watson - C. Gauff 2 - 0  
I. Falconi - E. Rybakina 0 - 2  
J.A. Cristian - V. Zvonareva 0 - 2  
Jia-Jing Lu - J. Paolini 0 - 2  
K. Swan - D. Chiesa 2 - 1  
K. von Deichmann - P. Hon 2 - 0  
L. Davis - L. Gjorcheska 1 - 2  
Lin Zhu - A. Zaja 2 - 0  
M. Di Giuseppe - A. Potapova 0 - 2  
M. Doi - N. Hibino 0 - 2  
M. Frech - Dan. Lao 0 - 2  
N. Stojanovic - A. Bolsova Zadoinov 0 - 2  
O. Rogowska - B. Haddad Maia 0 - 2  
R. Zarazua - J. Glushko 1 - 2  
Stollár F. - B. Krejcikova 2 - 1  
V. Diatchenko - K. Muchova 1 - 2  
V. Golubic - A. Kratzer 2 - 0  
Yuxuan Zhang - J. Fett 1 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Andreozzi - D. Medvedev 0 - 2  
G. Simon - R. Harrison    
Hyeon Chung - M. Berrettini 2 - 1  
J-L. Struff - N. Jarry 0 - 2  
L. Mayer - K. Edmund 0 - 2  
R. Carballes Baena - K. Edmund 0 - 2  
S. Johnson - J.A. Munar Clar 2 - 0  
S. Querrey - T. Daniel 1 - 2  
T.H. Fritz - F. Krajinovic 0 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cecchinato M / Seppi A - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Hewitt L / Peers J - Qureshi A / Sitak A    
Kubot L / Melo M - Demoliner M / Gonzalez S 1 - 2  
Mclachlan B / Struff J-L - Cerretani J / Paes L 1 - 2  
Mirnyi M / Oswald P - Qureshi A / Sitak A 1 - 2  
Salisbury J / Skupski N - Peralta J / Zeballos H 2 - 0  

 

2018.08.21.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 6 - 4  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 5 - 10  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 6 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 4 - 1  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 5 - 10  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 1 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland 4 - 5  
LA Dodgers - St. Louis 3 - 5  
Milwaukee - Cincinnati 5 - 2  
Minnesota - Chicago WS 5 - 8  
NY Mets - San Francisco 1 - 2  
Oakland - Texas 9 - 0  
Pittsburgh - Atlanta 0 - 1  
Seattle - Houston 7 - 4  
Tampa Bay - Kansas City 1 - 0  
Toronto - Baltimore 5 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Davos 4 - 2  
Chomutov - Liberec 3 - 3  
Dinamo Riga - Dinamo Minszk 2 - 1  
Karlovy Vary - Litvínov 2 - 2  
Mountfield HK - Znojmo 4 - 2  
Nitra - MAC 9 - 3  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Holstebro 25 - 36  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Burton    
Luton - Southend    
Oxford Utd. - Accrington    
Plymouth - Wycombe    
Rochdale - Barnsley    
Wimbledon - Walsall    
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colchester - Crewe    
Crawley - Swindon    
Lincoln - Bury    
Macclesfield - Cheltenham    
Newport - Notts County    
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rotherham - Hull City    
Swansea - Leeds    
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apia Leichhardt Tigers - Melbourne Victory 3 - 2  
Cairns FC - Sydney FC 1 - 2  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - PSV    
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuiaba - Atlético Acreano 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Ceara 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Ceske Budejovice 1 - 4  
Lanskroun - Pardubice 0 - 1  
Marianske Lazne - Usti nad Labem 1 - 4  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Guayaquil City 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Wadi Degla    
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Dep. La Equidad 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Yifang - Shandong Luneng 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Asane 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Odd Grenland 2 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Klepp 1 - 3  
Trondheims-Örn - Sandviken 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Lokomotív Moszkva 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Nacional Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hässleholms IF - Trelleborg 2 - 2  
Karlberg - Dalkurd 1 - 1  
Skoftebyns - Falkenberg 1 - 4  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zemplin Michalovce - Zilina 0 - 1  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Hollandia 3 - 1  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Mamedyarov - L. Aronian 0.5 - 0.5  
Snooker (China Championship-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - S. Vahedi (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
A. McGill - J. Swail (5 nyert frame-ig)    
A. McManus - A. Taylor 1 - 5  
B. Hawkins - S. Lichtenberg (5 nyert frame-ig)    
B. Woollaston - A. Ursenbacher (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
D. Dale - S. Craigie (5 nyert frame-ig)    
D.B. Gilbert - K. Hirani (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
G. Wilson - Fan Zhengyi (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
H. Vafaei Ayouri - Chen Zifan (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
J. Higgins - D. Jones (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Jam. Jones - A. Stefanow (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. King - Zhang Jiankang (5 nyert frame-ig)    
M. White - O. Lines (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
P. Ebdon - H. Chandler 5 - 3  
R. Milkins - C. Totten (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - P. Kvitova 0 - 2  
B. Bencic - C. Giorgi    
D. Gavrilova - K. Mladenovic    
K. Bertens - A. Kontaveit    
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S / Siegemund L - Krawczyk D / Vickery S 2 - 1  
Kichenok N / Rodionova An - Begu I-C / Niculescu M    
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - D. Petrovic 0 - 2  
A. Vatutin - T. Fawcett 2 - 1  
H. Laaksonen - T. Robredo 0 - 2  
K. King - R. Bemelmans 0 - 2  
L. Vanni - G. Barrere 1 - 2  
N. Gombos - S. Griekspoor 2 - 1  
Q. Halys - D. Novak 0 - 2  
S. Caruso - L. Giustino 0 - 2  
T. Fabbiano - L. Miedler 2 - 0  
Z. Kolar - N. Mahut 0 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - V. Tomova 2 - 0  
Ann Li - M. Bouzkova 0 - 2  
E. Kostova - F. Ferro 1 - 2  
G. Garcia Perez - A. Schaefer 2 - 0  
J. Pegula - K. Day    
K. Boulter - N. Broady 1 - 2  
L. Kerkhove - Su Jeong Jang 2 - 0  
M. Barthel - L. Hradecka 2 - 1  
M. Georges - M. Hibi 0 - 2  
N. Gibbs - T. Mrdeza 2 - 0  
O. Govortsova - S. Lisicki 2 - 0  
Saisai Zheng - J.B. Teichmann 1 - 2  
V. Cepede Royg - F. di Lorenzo 0 - 2  
V. Duval - S. Zhuk 0 - 2  
V. Grammatikopoulou - S. Soler-Espinosa 0 - 2  
V. Ivakhnenko - M. Kostyuk 1 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - N. Jarry 0 - 2  
Hyeon Chung - G. Garcia-Lopez    
M. Cecchinato - J-L. Struff 0 - 2  
R. Harrison - B. Gojo 2 - 0  
Tenisz (Winston Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Koolhof W - Monroe N / Reyes-Varela M 2 - 1  
Gonzalez M / Lopez M - Jebavy R / Middelkoop M 2 - 1  
Lindstedt R / Ram R - Inglot D / Skugor F 2 - 0

 

 

2018.08.20.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saskatchewan - Calgary 40 - 27  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Algodoneros Union Laguna 6 - 2  
Sultanes de Monterrey - Saraperos de Saltillo 7 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Generales de Durango 5 - 0  
Toros de Tijuana - Rieleros de Aguascaliente 7 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - NY Mets 2 - 8  
Golf (Dick's Sporting Goods Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dick's Sporting Goods Open 2018    
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Vienna Capitals 2 - 2  
Slovan Bratislava - Brno 1 - 5  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Indiana 92 - 97  
Las Vegas - Atlanta 78 - 93  
Minnesota - Washington 88 - 83  
Phoenix - New York 96 - 85  
Seattle - Dallas 84 - 68  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Boca Juniors 2 - 0  
Racing Club - Vélez Sarsfield 2 - 0  
San Martin de Tucuman - Union SF 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Vitosa Bistritsa 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Jorge Wilstermann 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Botafogo SP 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Fluminense 0 - 0  
Sao Paulo - Chapecoense 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Ostrava 1 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Aalborg 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Daejeon Citizen 1 - 1  
Busan I'Park - Seongnam 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Dep. Cuenca 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Minszk - Gomel 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - KPV Kokkola 1 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Rovaniemi PS 1 - 2  
Seinäjoen JK - Ilves 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - AC Ajaccio 3 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Almere City 2 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Olafsvik - Throttur Reykjavik 3 - 4  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Valur 1 - 3  
Fjölnir - Vikingur Reykjavik 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Maccabi Haifa 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Once Caldas 1 - 2  
Jaguares de Cordoba - Independiente SF 0 - 0  
Millonarios - Dep. Cali 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Pogon Szczecin 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Tigres 3 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - New England 2 - 0  
Los Angeles FC - Colorado Rapids 2 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Sheriff Tiraspol 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek 2 - Raufoss 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Valerenga 2 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Odd Grenland 1 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Hertha BSC 1 - 2  
Cottbus - Freiburg 1 - 1  
Fürth - Dortmund 1 - 1  
Paderborn - Ingolstadt 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Frosinone 4 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Ufa 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - General Diaz 3 - 1  
Sp. Luqueno - Dep. Santani 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Rosario - Sport Boys Callao 1 - 1  
Union Comercio - UTC de Cajamarca 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Feirense 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Liverpool 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannstadt - Voluntari 4 - 0  
Univ. Craiova 1948 - Concordia Chiajna 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Tenerife 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Leganes 2 - 1  
Valencia - Atl. Madrid 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Norrby 2 - 1  
Gefle - Brage 0 - 2  
Värnamo - Örgryte 2 - 1  
Öster - Frej Täby 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ljungskile - Husqvarna 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Östersund 2 - 1  
Hammarby - Örebro 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Istanbul Basaksehir 2 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Japán 0 - 2  
U20Franciaország - U20Spanyolország 0 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland 2 - Seattle 2 4 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Cabello - Caracas FC 2 - 0  
Zamora Barinas - Estudiantes de Caracas 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Dundalk 0 - 2  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - A. Grischuk 0 - 1  
L. Aronian - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - Wes. So 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - V. Anand 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - F. Caruana 0.5 - 0.5  
Snooker (China Championship-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - Zhang Anda 3 - 5  
C. Wakelin - R.T. Chuan Leong (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
D. Wells - B.J. Castle 5 - 4  
F. O'Brien - P. Lines (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
J. Trump - E. Sharav (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
K. Wilson - L. Kleckers (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
L. Highfield - H. Miah 5 - 2  
Li Hang - Mei Xiwen (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
M. Joyce - J. Wattana (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. Selby - J. White (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
S. Bingham - C. Steadman (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
S. Donaldson - B. Eltahhan (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
S. Maguire - Chen Feilong (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
T. Un-Nooh - Rh. Clark 4 - 5  
Xiao Guodong - Zhang Yong (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Yan Bingtao - Niu Zhuang (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - C. Giorgi 0 - 2  
A. Sasnovich - K. Mladenovic 2 - 1  
D. Yastremska - D.R. Collins 2 - 0  
Ka. Pliskova - E. Makarova 0 - 2  
L. Siegemund - J. Konta 0 - 2  
M. Puig - T. Bacsinszky 2 - 0  
M. Sakkari - Z. Diyas 0 - 2  
S. Stosur - A. Sabalenka 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacsinszky T / Vandeweghe - Pliskov/Pliskova    
Flipkens K / Van Uytvanck - Pliskov/Pliskova 1 - 2  
Jurak D / Olaru R - Jakupovic D / Voracova R 2 - 1  
Sest. Hlavackova/Strycova - Aoyama S / Marozava L 2 - 0  
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - J.A. Munar Clar 0 - 2  
G. Andreozzi - Fucsovics M. 2 - 1  
G. Pella - R. Carballes Baena 0 - 2  
H. Zeballos - L. Lacko 2 - 0  
J-L. Struff - B. Paire 2 - 0  
J. Millman - T. Daniel 0 - 2  
J. Sousa - A. Seppi 0 - 2  
L. Djere - Tom. Paul 0 - 2  
L. Mayer - Y. Sugita 2 - 0  
M. Baghdatis - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
M. Basic - D. Medvedev 0 - 2  
M. Berrettini - J. Benneteau 2 - 0  
M. Jaziri - T.H. Fritz 0 - 2  
P-H. Herbert - F. Skugor 0 - 2  
P. Lorenzi - Fucsovics M.    
R. Berankis - T. Sandgren 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,