Tippmix eredmények - 2018. augusztus 13-19.

2018-08-13
Tippmix eredmények - 2018. augusztus 13-19.
2018.08.19.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Montreal 40 - 24  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kenta Matsudaira - Xin Xu 1 - 4  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morizono M / Oshima Y - Ma L / Xu X 1 - 3  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ning Ding - Yidi Wang 4 - 3  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu G / Zhang R - Ishikawa K / Ito M 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - North Melbourne Kangaroos 86 - 77  
Carlton - Western Bulldogs 49 - 66  
West Coast Eagles - Melbourne Demons 91 - 108  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 8 - 5  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 7 - 9  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 6 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 4 - 8  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 7 - 4  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 7 - 8  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Algodoneros Union Laguna 6 - 2  
Bravos de Leon - Tigres de Quintana Roo 2 - 7  
Bravos de Leon - Tigres de Quintana Roo (23:15) 4 - 12  
Diablos Rojos del Mexico - Leones de Yucatan (20:00) 6 - 5  
Sultanes de Monterrey - Saraperos de Saltillo 6 - 5  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Generales de Durango 2 - 1  
Toros de Tijuana - Rieleros de Aguascaliente 2 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Colorado 3 - 5  
Atlanta - Colorado (19:35) 2 - 4  
Boston - Tampa Bay 5 - 2  
Boston - Tampa Bay (19:05) 0 - 2  
Chicago WS - Kansas City 1 - 3  
Chicago WS - Kansas City (20:10) 7 - 6  
Cincinnati - San Francisco 7 - 1  
Cincinnati - San Francisco (19:10) 11 - 4  
Cleveland - Baltimore 8 - 0  
Minnesota - Detroit 5 - 7  
Minnesota - Detroit (20:10) 5 - 4  
NY Yankees - Toronto 10 - 2  
Oakland - Houston 4 - 9  
Pittsburgh - Chicago Cubs 3 - 1  
Pittsburgh - Chicago Cubs (19:35) 2 - 1  
San Diego - Arizona 7 - 6  
San Diego - Arizona (22:10) 3 - 4  
Seattle - LA Dodgers 5 - 4  
Seattle - LA Dodgers (22:10) 1 - 12  
St. Louis - Milwaukee 7 - 2  
St. Louis - Milwaukee (20:15) 1 - 2  
Texas - LA Angels 7 - 11  
Texas - LA Angels (21:05) 4 - 2  
Washington - Miami 5 - 7  
Washington - Miami (19:35) 1 - 12  
Darts (Brisbane Masters )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Masters 2018    
M. van Gerwen - R. van Barneveld 11 - 9  
P. Wright - R. Cross 8 - 11  
R. Cross - M. van Gerwen    
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas Belo Horizonte - Joinville 1 - 5  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F-League Selection - Sendai 2 - 3  
Nagoya - Urayasu 4 - 1  
Golf (Nordea Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordea Masters 2018    
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brave - Sydney Ice Dogs 5 - 2  
Melbourne Ice - Perth Thunder 3 - 6  
Sydney Bears - Adelaide Adrenaline 9 - 0  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Rögle 1 - 3  
Pardubice - Admiral Vlagyivosztok 4 - 3  
Kerékpár (Binckbank Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binckbank Tour 2018    
Binckbank Tour 2018 - Top 3    
Kerékpár (Binckbank Tour - 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binckbank Tour 2018 - 7. szakasz    
Dion Smith - J. Sütterlin 1 - 0  
J. Stuyven - O. Naesen 0 - 1  
M. Mohoric - C. Juul Jensen 1 - 0  
Mic. Matthews - G. van Avermaet 1 - 0  
S. Kragh Andersen - M. Schachmann 0 - 1  
S. Langeveld - A. Grivko 0 - 1  
T. Roosen - T. van Asbroeck 0 - 1  
T. Wellens - D. van Baarle 1 - 0  
T.J. Slagter - D. Ulissi 0 - 1  
Z. Stybar - N. Terpstra 1 - 0  
Kerékpár (Euroeyes Cyclassics)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - A. Greipel 1 - 0  
A. Kristoff - J. Degenkolb 1 - 0  
C. Barbero - J. Rölandts 0 - 1  
C. Venturini - M. Kump 1 - 0  
D. van Poppel - S. Modolo 0 - 1  
Euroeyes Cyclassics 2018    
Euroeyes Cyclassics 2018 - Top 3    
M. Teunissen - E. Battaglin    
M. Trentin - S. Colbrelli 1 - 0  
P. Ackerman - E. Viviani 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NorthPort Batang Pier - NLEX Road Warriors 107 - 123  
TNT KaTropa - Meralco Bolts 92 - 90  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Los Angeles 89 - 86  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Wetzlar 18 - 28  
Balingen-Weilstetten - Göppingen 24 - 25  
Burgdorf-Hannover - Altenholz (Helyszín: Altenholz) 42 - 27  
Coburg - Gummersbach 23 - 27  
DHfK Leipzig - Dessau-Rosslauer 26 - 25  
Eisenach - Melsungen (Helyszín: Melsungen) 19 - 37  
Erlangen - Bietigheim-Metterzimmern 34 - 20  
Flensburg - Ferndorf 30 - 22  
Füchse Berlin - Lübbecke 33 - 26  
Hamm-Westfalen - Lemgo 25 - 31  
Heilbronn-Horkheim - Rimpar 23 - 25  
Hildesheim - Magdeburg 18 - 35  
Hüttenberg - R-N. Löwen Kronau 29 - 38  
Kiel - Dormagen 44 - 27  
Minden - Wilhelmshaven (Helyszín: Wilhelmshaven) 27 - 23  
Pfullingen - Bergischer HC 22 - 35  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunderland - Scunthorpe 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Sheffield Wed. 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Huracan 2 - 1  
Colón - Tigre 2 - 2  
River Plate - Belgrano de Cordoba 0 - 0  
San Lorenzo - Lanus 2 - 2  
San Martin SJ - Patronato Parana 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cipolletti - Club Almagro    
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Gabala 2 - 1  
Sabah - Sumqayit 1 - 4  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Beerschot Wilrijk 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - FC Bruges 1 - 1  
Eupen - Gent 2 - 3  
Genk - Charleroi 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Szeptemvri Szófia 2 - 0  
Ludogorec Razgrad - CSZKA Szófia 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Blooming Santa Cruz 3 - 0  
Destroyers Santa Cruz - San Jose de Oruro 3 - 0  
Royal Pari Santa Cruz - The Strongest 1 - 0  
Universitario de Sucre - Sport Boys Warnes 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Sao Bento 1 - 0  
Sampaio Correa - Guarani 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Cruz PE - Operario PR 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Flamengo 3 - 0  
Botafogo RJ - Atlético MG 0 - 3  
Corinthians - Gremio 0 - 1  
Cruzeiro - Bahia 1 - 1  
Internacional - Parana 1 - 0  
Vitória - Palmeiras 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Colo Colo 2 - 1  
Everton Vina Del Mar - Huachipato 0 - 0  
Univ.Catolica de Santiago - Curico Unido 2 - 1  
Universidad de Concepcion - Dep. Temuco 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Vlasim 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Plzen 0 - 1  
Sparta Praha - Pribram 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingör - Fredericia 0 - 1  
Hvidovre - Naestved 2 - 1  
Köge - Nyköbing 1 - 0  
Roskilde - Silkeborg 0 - 1  
Thisted - Lyngby 4 - 0  
Viborg - Fremad Amager 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Jammerbugt 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Slagelse BI 0 - 1  
Avarta - Middelfart 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - FC Köbenhavn 1 - 1  
Bröndby - Esbjerg 0 - 1  
Nordsjaelland - Vejle 2 - 0  
OB Odense - Midtjylland 1 - 1  
Randers - Hobro 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Free State Stars 2 - 1  
Bloemfontein Celtic - Orlando Pirates 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Seoul E-Land 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Jeonbuk 0 - 2  
Gangwon - Incheon 7 - 0  
Jeonnam - Suwon Bluewings 6 - 4  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Univ. Catolica de Quito 2 - 0  
Delfin Manta - Independiente del Valle 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Gorodeja 0 - 2  
Szluck - Sahtar Szoligorszk 1 - 3  
Vityebszk - Lucs Minszk 2 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - B36 Torshavn 1 - 1  
HB Torshavn - FC Suduroy/Royn 4 - 0  
KI Klaksvik - EB Streymur 3 - 0  
NSI Runavik - Skala IF 2 - 0  
Vikingur Gota - Vestur Sorvagur 1 - 4  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Klubi 04 5 - 0  
HIFK - Kajaani 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - PS Kemi 0 - 0  
Mariehamn - Honka 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Marseille 3 - 1  
Strasbourg - St-Etienne 1 - 1  
Toulouse - Bordeaux 2 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stallion Laguna - Kaya Iloilo 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saburtalo Tbiliszi - Dila Gori 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - AZ Alkmaar 1 - 4  
Feyenoord - Excelsior 3 - 0  
Heerenveen - Vitesse 1 - 1  
Utrecht - Zwolle 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - HNK Gorica 0 - 2  
Rudes - Rijeka 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Njardvik 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - FH 1 - 1  
Grindavik - Stjarnan 2 - 2  
KA Akureyri - KR 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel TA 4 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Roasso Kumamoto 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Kashiwa R. 2 - 0  
Kashima A. - Yokohama FM 1 - 0  
Nagasaki - Cerezo Osaka 0 - 2  
Nagoya GE - Sagan Tosu 3 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale 1 - 2  
Sapporo - FC Tokyo 3 - 2  
Shimizu SP - Urawa RD 3 - 3  
Shonan Bellmare - Vissel Kobe 0 - 2  
Vegalta Sendai - Gamba Osaka 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Rayyan 0 - 0  
Al-Sadd - Al-Gharafa 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaisar Kyzylorda - Ordabasy Shymkent 2 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - Irtis Pavlodar 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Atl. Nacional Medellin 0 - 2  
Atl. Bucaramanga - Dep. Tolima 0 - 2  
Boyaca Chico - Junior de Barranquilla 2 - 1  
Independiente Medellin - Rionegro Aguilas 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Transcendence - Meizhou Meixian Techand 2 - 2  
Heilongjiang Lava Spring - Hangzhou Greentown 1 - 2  
Shanghai Shenxin - Yanbian 1 - 1  
Shenzhen Hongzuan - Wuhan Zall 3 - 2  
Xinjiang Tianshan - Beijing Enterprises Group 1 - 1  
Zhejiang Yiteng - Shijiazhuang 3 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Tianjin Quanjian 5 - 0  
Hebei - Shanghai Shenhua 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Piast Gliwice 2 - 1  
Lech Poznan - Wisla Krakkó 2 - 5  
Legia Varsó - Zaglebie Sosnowiec 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - Ventspils 1 - 2  
Valmiera - Rigas FS 2 - 4  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Trakai 0 - 2  
VMFD Zalgiris - Zalgiris Kaunas 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Leon 3 - 0  
Dep. Toluca - Tijuana 3 - 0  
Monterrey - UNAM Pumas 1 - 0  
Necaxa - Puebla 2 - 2  
Pachuca - Lobos BUAP 3 - 0  
Queretaro - América 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Columbus 3 - 1  
Dallas - Minnesota 2 - 0  
Houston - Salt Lake 1 - 2  
Kansas City - Portland 3 - 0  
Montreal - Chicago 2 - 1  
Philadelphia - New York City FC 2 - 0  
San Jose - Toronto FC 1 - 1  
Vancouver - New York RB 2 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sfintul Gheorghe - Petrocub Hincesti 1 - 0  
Speranta Nisporeni - Dinamo-Auto Tiraspol 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Kaposvár 2 - 3  
Cegléd - Nyíregyháza 0 - 0  
Gyirmót - Vác 3 - 0  
Kazincbarcika - Balmazújváros 0 - 0  
Monor - Győr 2 - 3  
Mosonmagyaróvár - Tiszakécske 0 - 0  
Siófok - Budafok 0 - 0  
Soroksár - Dorog 1 - 3  
Vasas - Csákvár 3 - 3  
ZTE - Békéscsaba 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jerv - Sandnes Ulf 1 - 1  
Kongsvinger - Notodden 2 - 0  
Nest-Sotra - Ham-Kam 1 - 0  
Sogndal - Florö 2 - 3  
Tromsdalen - Aalesund 2 - 2  
Ullensaker/Kisa - Levanger 3 - 2  
Viking Stavanger - Strömmen 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moss - Mjölner 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flekkeröy - Nardo 1 - 1  
Skeid - Stjördals/Blink 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Sarpsborg 2 - 0  
Kristiansund - Rosenborg 0 - 2  
Lilleström - Haugesund 1 - 1  
Ranheim - Sandefjord 1 - 1  
Stabaek - Molde 3 - 1  
Strömsgodset - Start 1 - 1  
Valerenga - Tromsö 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Grand Bodö 3 - 3  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Orlando 3 - 0  
Portland - Chicago 2 - 2  
Sky Blue - Utah 2 - 2  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Holstein Kiel 1 - 3  
Chemie Leipzig - Regensburg 2 - 1  
Dynamo Berlin - 1. FC Köln 1 - 9  
Hastedt - Mönchengladbach 1 - 11  
Jeddeloh - Heidenheim 2 - 5  
Jena - Union Berlin 2 - 4  
Karlsruhe - Hannover 0 - 6  
Lok Stendal - Bielefeld 0 - 5  
RW Koblenz - Düsseldorf 0 - 5  
TSV Steinbach - Augsburg 1 - 2  
Viktoria Köln - RB Leipzig 1 - 3  
Weiche Flensburg - Bochum 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - SPAL Ferrara 0 - 1  
Empoli - Cagliari 2 - 0  
Milan - Genoa    
Parma - Udinese 2 - 2  
Sampdoria - Fiorentina    
Sassuolo - Internazionale 1 - 0  
Torino - Roma 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva 2 - Rotor Volgográd 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Lokomotív Moszkva 0 - 1  
Rosztov - Jenyiszej Krasznojarszk 4 - 0  
Zenit Szentpétervár - Ural Jekatyerinburg 4 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Vorwärts Steyr 3 - 1  
Lafnitz - Horn 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Admira Wacker 4 - 0  
LASK Linz - Rapid Wien 2 - 1  
Sturm Graz - Altach 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Olimpia Asuncion 0 - 2  
Guarani Asuncion - Sol de America 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Melgar 1 - 1  
Huancayo - Alianza Lima 1 - 1  
Univ. San Martin - Comerciantes Unidos 2 - 0  
Universitario de Deportes - Real Garcilaso 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Benfica B 1 - 2  
Famalicao - Penafiel 2 - 0  
Leixoes - Varzim 0 - 1  
Viseu - Uniao Oliveirense 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Porto 2 - 3  
Nacional Madeira - Moreirense 1 - 2  
Rio Ave - Marítimo 3 - 1  
Santa Clara - Braga 3 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Manchester Utd. 3 - 2  
Burnley - Watford 1 - 3  
Manchester City - Huddersfield 6 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Dinamo Bukarest 3 - 1  
FCS Bukarest - Sepsi OSK 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Ross County 3 - 2  
Kilmarnock - Rangers 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Reus 2 - 0  
Mallorca - Osasuna 1 - 0  
Oviedo - UD Extremadura 1 - 1  
Zaragoza - Majadahonda 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Huesca 1 - 2  
Rayo Vallecano - Sevilla 1 - 4  
Real Madrid - Getafe 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buochs - Grasshoppers 0 - 2  
Dietikon - Lugano 0 - 4  
Freienbach - Schaffhausen 0 - 5  
Gland - Luzern 1 - 9  
Ueberstorf - St. Gallen 0 - 6  
Yverdon - Xamax 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Varberg 0 - 2  
Helsingborg - Landskrona 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Tvaaker 4 - 0  
FK Karlskrona - Angelholm 0 - 0  
Oddevold - Eskilsminne 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arameisk-Syrianska - Umea FC 0 - 1  
Assyriska FF - Karlslund 2 - 4  
Skelleftea - Carlstad Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - AIK Stockholm 0 - 2  
Djurgarden - Kalmar 0 - 2  
Elfsborg - Norrköping 0 - 1  
Sundsvall - Häcken 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Djurgarden 3 - 0  
Linköping - Limhamn Bunkeflo 5 - 2  
Vittsjö - Pitea 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Rad Belgrád    
Radnik Surdulica - Macsva Sabacs 0 - 1  
Spartak Subotica - Radnicki Nis 1 - 4  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - Warriors FC 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Slovan Bratislava 0 - 2  
Trencin - Dunajska Streda 3 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mura - Krsko 0 - 1  
ND Gorica - Domzale 1 - 0  
Olimpija Ljubljana - Maribor 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Denizlispor 0 - 1  
Afjet Afyonspor - Altay Izmir 1 - 1  
Eskisehirspor - Balikesirspor 2 - 2  
Gazisehir Gaziantep - Istanbulspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Rizespor 1 - 1  
Alanyaspor - Ankaragücü 0 - 2  
Erzurumspor - Besiktas 1 - 3  
Galatasaray - Göztepe Izmír 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernigov - Kárpáti Lviv 2 - 2  
Vorszkla Poltava - Mariupol 2 - 1  
Zorya Luganszk - Olimpik Doneck 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - CA Cerro 2 - 3  
Fenix Montevideo - Defensor 1 - 2  
Nacional - Progreso 1 - 0  
Rampla Juniors - Racing Montevideo 2 - 0  
Torque - Atl. River Plate 3 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Cincinnati - Charleston 3 - 0  
Fresno - St. Louis FC 1 - 0  
Las Vegas - Phoenix 0 - 2  
Louisville City - Nashville SC 0 - 0  
Pittsburgh - Charlotte Independence 0 - 0  
Real Monarchs - Tulsa 3 - 2  
Richmond - Penn FC 3 - 2  
Rio Grande Valley - Oklahoma City Energy 2 - 4  
Sacramento - Los Angeles Galaxy 2 1 - 4  
Swope Park - Reno 3 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Dep. Lara 1 - 1  
Dep. Tachira - Monagas Maturin 0 - 1  
Metropolitanos Caracas - Portuguesa Acarigua 1 - 0  
Mineros de Guayana - Estudiantes de Merida 2 - 1  
Zulia Maracaibo - Carabobo 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Bala Town 3 - 2  
Connah's Quay - TNS 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Kalev Tallinn 3 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - St. Patrick's 1 - 1  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Bristol II 2018    
Nascar, Bristol II 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - J. Logano (Bristol II, futam) 0 - 1  
C. Bowyer - D. Hamlin (Bristol II, futam) 1 - 0  
C. Elliott - Er. Jones (Bristol II, futam) 1 - 0  
K. Harvick - K. Larson (Bristol II, futam) 0 - 1  
K. Larson - B. Keselowski (Bristol II, futam) 1 - 0  
K. Larson - M. Truex Jr. (Bristol II, futam) 1 - 0  
Ky. Busch - K. Harvick (Bristol II, futam) 0 - 1  
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Német verseny 2018    
WRC Rali, Német verseny 2018 - Top 3    
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southland - Hawke'S Bay 10 - 31  
Wellington - Otago 34 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Sydney Roosters 14 - 12  
Canterbury Bulldogs - New Zealand Warriors 27 - 26  
Röplabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Észtország 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Moldova 0 - 3  
Montenegró - Szlovákia 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Ausztria 3 - 2  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Spanyolország 3 - 2  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Magyarország 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Szlovénia 0 - 3  
Izrael - Belgium 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Ausztria 0 - 3  
Svájc - Horvátország 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Ukrajna 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Franciaország 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Észtország 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Románia 0 - 3  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Hollandia 3 - 0  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - USA 1 - 3  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
F. Caruana - L. Aronian 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - S. Karjakin 1 - 0  
V. Anand - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Wes. So - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
Snooker (China Championship-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Songsermsawad - R. Hull 5 - 2  
J. Lisowski - I. Burns 5 - 4  
J. Perry - A. Hugill (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
K. Maflin - S. Lam 5 - 1  
Lyu Haotian - Li Yuan 5 - 4  
M. Allen - S. O'Sullivan (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. Davis - H. Akbar 5 - 1  
M. Fu - S. Baird (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. Georgiou - J. Astley 4 - 5  
M. Holt - N. Bond 3 - 5  
M. O'Donnell - E. Slessor 5 - 3  
N. Robertson - R. Muir (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
R. Day - Jak. Jones (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
S. Murphy - Jo. Brown (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
T. Ford - P.S. Davison 5 - 0  
Strandfoci (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Japán 4 - 8  
USA - Csehország 8 - 1  
Strandröplabda (Hamburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Artacho M / Clancy T 1 - 2  
Antonelli/Solberg Salgado - Bednarczuk/Santos Lisboa 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Hermannova B / Slukova M 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Artacho M / Clancy T 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - R. Federer    
N. Djokovic - R. Federer 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Murray J / Soares B 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Halep - K. Bertens 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mertens E / Schuurs D - Hradecka L / Makarova E 0 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Lorenzi - Valkusz M. 2 - 1  
Tenisz (Gwangju, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Banes - J.S. Nam 2 - 1  
Tenisz (Gwangju, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lock B / Statham R - Nam J S / Song M-K 1 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Choinski - F. Horansky 1 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perez Sanz D / Vervoort M - Panfil G / Uzhylovskyi V 2 - 1  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - C. Suarez Navarro 0 - 2  
D. Cibulkova - J. Görges 0 - 2  
I-C. Begu - A. Barty    
I-C. Begu - D. Gavrilova 0 - 2  
M. Rybarikova - C. Vandeweghe    
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosolska A / Spears A - Atawo R / Groenefeld A L 2 - 0  
Tenisz (New Haven-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - P. Parmentier 2 - 0  
B. Bencic - D. Yastremska 0 - 2  
C. Giorgi - S. Stosur 2 - 0  
M. Gasparyan - M. Puig 1 - 2  
Tenisz (Vancouver, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evans - J. Kubler 2 - 1  
Tenisz (Vancouver, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polmans M / Purcell M - Bambridge L / Skupski N 1 - 2  
Tenisz (Winston Salem-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Skugor - H. Zeballos 0 - 2  
G. Andreozzi - Tom. Paul 0 - 2  
L. Saville - B. Schnur 1 - 2  
R. Albot - D. Köpfer 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Br. Jennings - A. Dimitrenko 1 - 0  
J. Hart - M. Gavronski 1 - 0  

 

2018.08.18.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - British Columbia 24 - 23  
Winnipeg - Ottawa 21 - 44  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kenta Matsudaira - Tom. Harimoto 4 - 2  
Koki Niwa - Xin Xu 0 - 4  
Peifeng Zheng - Kenta Matsudaira 3 - 4  
Te Ma - D. Habesohn 4 - 0  
Te Ma - Xin Xu 0 - 4  
V. Samsonov - Tom. Harimoto 2 - 4  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaoyang Liu - Miu Hirano 4 - 1  
Hitomi Sato - Yidi Wang 2 - 4  
Kas. Ishikawa - Ning Ding 2 - 4  
Ning Ding - Gaoyang Liu 4 - 1  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baji B. - A. Pozzi (110 m gátfutás, Birmingham) 0 - 1  
C. Kipruto - S. El Bakkali (3000 m akadályfutás, Birmingham)    
C. Schwanitz - P. Guba (női súlylökés, Birmingham) 1 - 0  
E.K. Korir - J. Kitilit (800 m, Birmingham) 1 - 0  
G. Moline - L. Sprunger (női 400 m gátfutás, Birmingham) 0 - 1  
K. Stefanidi - S. Morris (női rúdugrás, Birmingham) 0 - 1  
L. Manyonga - M. Tentoglou (távolugrás, Birmingham) 1 - 0  
M. Mihambo - S. Proctor (női távolugrás, Birmingham) 1 - 0  
M. Przybylko - B. Starc (magasugrás, Birmingham) 0 - 1  
N. Lyles - C. Coleman (100 m, Birmingham) 0 - 1  
P. Dedewo - F. Kerley (400 m síkfutás, Birmingham) 0 - 1  
P. Dutkiewicz - C. Roleder (női 100 m gátfutás, Birmingham)    
S. Hassan - G. Tsegay (női 1500 m, Birmingham) 1 - 0  
S. Little - J. Russell (női 400 m gátfutás, Birmingham)    
S. Miller-Uibo - D. Asher-Smith (női 200 m, Birmingham) 1 - 0  
T. Röhler - A. Hofmann (gerelyhajítás, Birmingham) 0 - 1  
Y. Thompson - Kozák L. (női 100 m gátfutás, Birmingham)    
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Port Adelaide 115 - 64  
Geelong - Fremantle 158 - 25  
Gold Coast Suns - Brisbane Lions 74 - 78  
Greater Western Sydney - Sydney Swans 60 - 80  
St. Kilda - Hawthorn 76 - 80  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 2 - 7  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 7 - 6  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 3 - 4  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 1 - 4  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 10 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Algodoneros Union Laguna 8 - 1  
Bravos de Leon - Tigres de Quintana Roo 5 - 8  
Diablos Rojos del Mexico - Leones de Yucatan    
Olmecas de Tabasco - Guerreros de Oaxaca    
Piratas de Campeche - Pericos de Puebla    
Sultanes de Monterrey - Saraperos de Saltillo 8 - 7  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Generales de Durango 0 - 4  
Toros de Tijuana - Rieleros de Aguascaliente 2 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Colorado 5 - 11  
Boston - Tampa Bay 7 - 3  
Chicago WS - Kansas City 9 - 3  
Cincinnati - San Francisco 2 - 1  
Cleveland - Baltimore 2 - 1  
Cleveland - Baltimore (22:05) 2 - 4  
Minnesota - Detroit 5 - 4  
NY Yankees - Toronto 7 - 5  
NY Yankees - Toronto (19:05) 11 - 6  
Oakland - Houston 4 - 3  
Oakland - Houston (22:05) 7 - 1  
Philadelphia - NY Mets 4 - 2  
Philadelphia - NY Mets (22:05) 1 - 3  
Pittsburgh - Chicago Cubs 0 - 1  
San Diego - Arizona 4 - 9  
Seattle - LA Dodgers 1 - 11  
St. Louis - Milwaukee 5 - 2  
Texas - LA Angels 6 - 4  
Washington - Miami 8 - 2  
Darts (Brisbane Masters )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - R. van Barneveld 8 - 10  
M. van Gerwen - K. Anderson 10 - 3  
P. Wright - Ray. Smith 10 - 4  
R. Cross - C. Cadby 10 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foz Cataratas - Corinthians 3 - 5  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osaka - Fuchu 2 - 4  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Mustangs - Perth Thunder 5 - 2  
Newcastle North Stars - Adelaide Adrenaline 10 - 4  
Sydney Ice Dogs - Canberra Brave 1 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Mannheim 1 - 5  
Düsseldorf - Zug 1 - 2  
Jukurit - SaiPa 1 - 2  
Kosice - Klagenfurt 4 - 1  
Köln - Örebro 1 - 3  
Pardubice - Eisbären Berlin 2 - 3  
Rögle - Langnau Tigers 3 - 1  
Slovan Bratislava - Admiral Vlagyivosztok 2 - 2  
Växjö - Linköping 2 - 2  
Zvolen - Graz 4 - 4  
Kerékpár (Binckbank Tour - 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Swift - J. McCarthy 0 - 1  
Binckbank Tour 2018 - 6. szakasz    
D. Grönewegen - C. Ewan 1 - 0  
G. van Avermaet - O. Naesen 1 - 0  
J. Stuyven - Z. Stybar 0 - 1  
M. Mohoric - J. Sütterlin 1 - 0  
Mic. Matthews - M.C. Nielsen 1 - 0  
N. Terpstra - S. Kung 1 - 0  
S. Kragh Andersen - D. Ulissi 1 - 0  
T. Wellens - M. Valgren Andersen 1 - 0  
Y. Lampaert - M. Schachmann 0 - 1  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Minnesota 96 - 79  
Dallas - Las Vegas 107 - 102  
Indiana - Chicago 91 - 91, h.u. 106 - 115  
Phoenix - Atlanta 104 - 95  
Seattle - New York 85 - 77  
Washington - Los Angeles 69 - 67  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Nieder-Roden 23 - 21  
Bietigheim-Metterzimmern - Hanau 33 - 32  
Burgdorf-Hannover - Hagen 30 - 23  
Dessau-Rosslauer - Spenge 29 - 26  
Dormagen - Northeim 36 - 25  
Emsdetten - Lübbecke 29 - 29  
Erlangen - Gross-Bieberau/Modau 38 - 18  
Ferndorf - Schalksmühle-Halver 26 - 23  
Grosswallstadt - Wetzlar 24 - 30  
Gummersbach - Leutershausen 29 - 15  
Göppingen - Konstanz 34 - 23  
Hamburg - Minden 24 - 37  
Hüttenberg - Elbflorenz 29 - 26  
Kiel - TUSEM Essen 39 - 23  
Kornwestheim - Coburg 27 - 35  
Krefeld - Hamm-Westfalen 25 - 29  
Leichlinger TV - DHfK Leipzig 26 - 45  
Longerich - Eisenach 25 - 33  
Ludwigshafen-Friesenheim - Pfullingen 28 - 29  
Magdeburg - Lübeck-Schwartau 31 - 17  
Nordhorn-Lingen - Flensburg 19 - 28  
Oranienburg - Füchse Berlin 23 - 37  
Ostsee Neustadt/Grömitz - Lemgo 26 - 37  
R-N. Löwen Kronau - Fürstenfeldbruck 43 - 19  
Rhein Vikings Neuss - Melsungen 22 - 33  
Saarlouis - Bergischer HC 11 - 36  
Stuttgart - Rimpar 26 - 29  
TSG Hassloch - Balingen-Weilstetten 18 - 28  
VfL Potsdam - Wilhelmshaven 30 - 34  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kampala - Township Rollers 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - MC Alger 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mbabane Swallows - Zesco Utd. 0 - 3  
Sahel (TUN) - Primeiro de Agosto 1 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paradou - Belouizdad 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Charlton 1 - 1  
Barnsley - Wimbledon 0 - 0  
Burton - Doncaster 1 - 0  
Coventry - Plymouth 1 - 0  
Fleetwood - Rochdale 2 - 2  
Peterborough - Luton 3 - 1  
Portsmouth - Oxford Utd. 4 - 1  
Shrewsbury - Blackpool 0 - 0  
Southend - Bradford 2 - 0  
Walsall - Gillingham 2 - 1  
Wycombe - Bristol Rovers 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Forest Green 1 - 1  
Cheltenham - Carlisle 0 - 1  
Crewe - Milton Keynes Dons 0 - 0  
Exeter - Newport 1 - 1  
Grimsby - Lincoln 1 - 1  
Mansfield - Colchester 1 - 1  
Northampton - Cambridge Utd. 2 - 2  
Oldham - Macclesfield 3 - 1  
Port Vale - Crawley 1 - 0  
Stevenage - Morecambe 1 - 0  
Swindon - Tranmere 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Middlesbrough 0 - 2  
Hull City - Blackburn 0 - 1  
Ipswich - Aston Villa 1 - 1  
Leeds - Rotherham 2 - 0  
Millwall - Derby County 2 - 1  
Preston - Stoke 2 - 2  
Reading - Bolton 0 - 1  
Sheffield Utd. - Norwich 2 - 1  
West Bromwich - QPR 7 - 1  
Wigan - Nottingham 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Harrogate Town 0 - 2  
Barnet - Ebbsfleet Utd. 0 - 3  
Braintree - Havant & Waterlooville 3 - 4  
Bromley - Gateshead 1 - 0  
Eastleigh - Wrexham 1 - 3  
Fylde - Dover 4 - 0  
Halifax - Dag & Red 2 - 1  
Hartlepool - Maidenhead Utd. 2 - 1  
Leyton - Boreham 1 - 0  
Maidstone Utd. - Barrow 1 - 0  
Salford City - Chesterfield 3 - 2  
Solihull Moors - Sutton Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Godoy Cruz 0 - 0  
Banfield - Gimnasia LP 1 - 0  
Defensa Justicia - Atl. Tucuman 1 - 1  
Newell's - Independiente 2 - 2  
Talleres Cordoba - Rosario Central 0 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabayil - Qarabag Baku 0 - 2  
Zira - Keshla 2 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Roeselare 0 - 0  
Westerlo - Saint-Gilloise 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Zulte Waregem 3 - 1  
Kortrijk - Oostende 1 - 2  
Lokeren - Standard Liege 0 - 3  
Waasland Beveren - St. Truiden 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Lokomotív Plovdiv 0 - 1  
Botev Vraca - Etar Veliko Tarnovo 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Nacional Potosi 1 - 0  
Real Potosi - Guabira Montero 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Coritiba 1 - 0  
Figueirense - Goiás 1 - 2  
Fortaleza - Boa 2 - 1  
Londrina - Paysandu 2 - 1  
Oeste - Juventude 0 - 0  
Vila Nova - CRB 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Nautico 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Sport Recife 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Dep. Union La Calera 0 - 2  
Audax Italiano - Palestino 3 - 1  
San Luis de Quillota - Union Espanola 0 - 2  
Universidad de Chile - O'Higgins 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Chrudim 4 - 0  
Prostejov - FC Hradec Kralove 0 - 0  
Sokolov - Jihlava 2 - 2  
Vitkovice - Varnsdorf 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Bohemians 1905 1 - 1  
Mladá Boleslav - Opava 6 - 1  
Slavia Praha - Jablonec 0 - 2  
Zlín - Teplice 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Tarup-Paarup 4 - 0  
Brabrand - Odder 4 - 1  
Kjellerup - Dalum 0 - 0  
Vejgaard - Sydvest 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frem - Vanlöse 1 - 1  
Hellerup - Skovshoved 2 - 0  
Hilleröd - Brönshöj 0 - 1  
Marienlyst - B93 Köbenhavn 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - B93 Köbenhavn 2 - 1  
VSK Aarhus - Thy-Thisted 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidvest Wits - Supersport Utd. 0 - 1  
Cape Town City - Lamontville Golden Arrows 0 - 0  
Chippa Utd. - Black Leopards 2 - 2  
Polokwane City - Baroka 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Asan Mugunghwa 0 - 1  
Suwon FC - Anyang 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Ulsan 0 - 2  
Pohang - Gyeongnam 0 - 3  
Sangju Sangmu - Jeju 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Tecnico Univ. Ambato 1 - 1  
Macara Ambato - Aucas Quito 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Szmolevicsi 0 - 0  
Torpedo Zogyino - Isloch 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - Oulu 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Kuopio PS 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Troyes 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marignane - Tours 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Montpellier 1 - 2  
Caen - Nice 1 - 1  
Dijon - Nantes 2 - 0  
Guingamp - Paris SG 1 - 3  
Monaco - Lille 0 - 0  
Rennes - Angers 1 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - FC Rustavi 0 - 0  
Dinamo Tbiliszi - FC Samtredia 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - PSV 1 - 2  
Heracles - ADO Den Haag 4 - 2  
NAC Breda - De Graafschap 3 - 0  
Venlo - Ajax 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Lokomotív Zagreb 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Thor Akureyri 4 - 1  
IR - ÍA Akranes 0 - 2  
Magni - Leiknir R. 0 - 1  
Selfoss - Haukar 5 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - Keflavík 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kofu - Ehime 0 - 1  
Matsumoto Yamaga - Machida Zelvia 0 - 1  
Mito - JEF United Chiba 1 - 0  
Omiya Ardija - Albirex Niigata 2 - 1  
Tochigi - Avispa Fukuoka 1 - 0  
Tokushima - Yamagata 5 - 1  
Tokyo Verdi - Oita Trinita 0 - 0  
Yamaguchi - Kyoto 1 - 2  
Yokohama FC - Kamatamare Sanuki 2 - 0  
Zweigen Kanazawa - Okayama 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kharaitiyat - Al-Arabi (QAT) 0 - 1  
Al-Khor - Al-Shahaniya 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhayik Ural - Aktobe 0 - 0  
Atyrau - Tobol Kostanay 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Boyaca Patriotas 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning Hongyun - Qingdao Huanghai 2 - 2  
Nei Mongol Zhongyou - Meizhou Hakka 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Beijing Guoan 3 - 0  
Chongqing Lifan - Shanghai SIPG 2 - 3  
Dalian Yifang - Henan Jianye 2 - 1  
Guangzhou R&F - Changchun Yatai 5 - 2  
Guizhou Zhicheng - Shandong Luneng 3 - 1  
Tianjin Teda - Jiangsu 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Rakow Czestochowa 0 - 1  
Garbarnia Krakkó - LKS Lodz 3 - 2  
GKS Katowice - Wigry Suwalki 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Lechia Gdansk 0 - 2  
Wisla Plock - Arka Gdynia 1 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Riga FC 0 - 3  
Liepaja - METTA/LU 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Palanga 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Monarcas Morelia 0 - 1  
Veracruz - Chivas Guadalajara 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Los Angeles Galaxy 5 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Haladás 1 - 0  
FTC - Paks 1 - 1  
Honvéd - Vidi 0 - 3  
Puskás Akadémia - Kisvárda 1 - 1  
Újpest - Mezőkövesd 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Hönefoss 4 - 0  
Fredrikstad - Baerum 3 - 0  
Grorud - Fram Larvik 1 - 0  
Nybergsund - Elverum 0 - 5  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Vard Haugesund 2 - 0  
Hödd - KFUM Oslo 2 - 1  
Kjelsas - Bryne 2 - 2  
Vidar - Egersund 2 - 6  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Trondheims-Örn 3 - 3  
LSK Kvinner - Arna-Björnar 2 - 0  
Lyn - Klepp 0 - 1  
Sandviken - Röa 5 - 3  
Stabaek - Valerenga 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Washington 4 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dassendorf - Duisburg 0 - 1  
Drochtersen/Assel - Bayern München 0 - 1  
Elversberg - Wolfsburg 0 - 1  
Erndtebrück - Hamburg 3 - 5  
Erzgebirge Aue - Mainz 1 - 3  
Kaiserslautern - Hoffenheim 1 - 6  
Linx - Nürnberg 1 - 2  
Oberhausen - Sandhausen 0 - 6  
Pforzheim - Leverkusen 0 - 1  
Rostock - VfB Stuttgart 2 - 0  
Rödinghausen - Dynamo Dresden 2 - 2  
SSV Ulm - E. Frankfurt 2 - 1  
Worms - Bremen 1 - 6  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Juventus 2 - 3  
Lazio - Napoli 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - SZKA Habarovszk 2 - 2  
Fakel Voronyezs - Himki 2 - 0  
Kurszk - Baltika Kalinyingrád 0 - 2  
Lucs Vlagyivosztok - FK Krasznodar 2 0 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 0  
Szocsi - Nyizsnyij Novgorod 0 - 1  
Tambov - Mordovija Szaranszk 2 - 2  
Tom Tomszk - Armavir 3 - 0  
Tyumeny - Szibir Novoszibirszk 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Rubin Kazany 1 - 1  
CSZKA Moszkva - Arszenál Tula 3 - 0  
FK Krasznodar - Szpartak Moszkva 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - FC Juniors Pasching 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Wolfsberg 0 - 6  
Salzburg - Hartberg 2 - 0  
Wacker Innsbruck - St. Pölten 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - CA 3 de Febrero 1 - 4  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Dep. Municipal 1 - 2  
Dep. Binacional - Sporting Cristal 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Pacos Ferreira 0 - 1  
Braga B - Estoril 0 - 1  
Cova Piedade - Covilha 2 - 4  
Mafra - Guimaraes B 2 - 0  
Porto B - Farense 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Benfica 0 - 2  
Chaves - Portimonense 2 - 0  
Sporting CP - Setúbal 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Newcastle 0 - 0  
Chelsea - Arsenal 3 - 2  
Everton - Southampton 2 - 1  
Leicester - Wolverhampton 2 - 0  
Tottenham - Fulham 3 - 1  
West Ham - Bournemouth 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Dunarea Calarasi 1 - 1  
Viitorul Constanta - Gaz Metan Medias 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Arbroath 1 - 1  
Forfar - Stranraer 0 - 0  
Montrose - Brechin 2 - 1  
Raith Rovers - East Fife 2 - 2  
Stenhousemuir - Airdrieonians 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Elgin 0 - 1  
Annan - Queens Park 3 - 1  
Cowdenbeath - Berwick 4 - 0  
Edinburgh City - Stirling 3 - 1  
Peterhead - Clyde 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - St. Mirren 4 - 0  
Dundee - Ayr Utd. 0 - 3  
Dunfermline - Hearts 0 - 1  
Livingston - Motherwell 0 - 1  
Partick Thistle - Celtic 1 - 3  
Queen of South - St. Johnstone 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Sp. Gijón 1 - 1  
Cordoba - Numancia 3 - 3  
Elche - Granada 0 - 0  
Lugo - Malaga 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Alavés 3 - 0  
Celta Vigo - Espanyol 1 - 1  
Villarreal - Real Sociedad 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amriswil - Aarau 1 - 1  
Biel - Young Boys 2 - 2  
Concordia - FC Zürich 0 - 6  
Frauenfeld - Rapperswil 0 - 5  
Kosova Zürich - Lausanne 0 - 4  
Köniz - Sion 0 - 3  
Montlingen - Basel 0 - 3  
Veyrier Sports - Thun 1 - 5  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Jönköping Södra 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grebbestad - Lund 2 - 1  
Oskarshamn - Kristianstad 4 - 1  
Skövde - Mjällby 1 - 3  
Torn - Utsikten 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis - Linköping City 3 - 1  
Forward Örebro - Syrianska FC 0 - 1  
Rynninge - Nyköping 2 - 0  
Team TG - Sollentuna 0 - 1  
Västeras SK - Sandviken 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Trelleborg 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Eskilstuna Utd. 0 - 2  
Kristianstad - Växjö 1 - 0  
Rosengard - IFK Kalmar 10 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Proleter Novi Sad 1 - 0  
Mladost Lucani - Zemun 2 - 1  
Vojvodina - Bacska Palanka 2 - 0  
Vozdovac - Dinamo Vranje 2 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Geylang 4 - 0  
DPMM Brunei - Hougang Utd. 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Trnava 0 - 0  
Podbrezova - Zlate Moravce 3 - 0  
Zemplin Michalovce - Senica 1 - 1  
Zilina - Sered 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Rudar Velenje 3 - 0  
Celje - Triglav Kranj 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Genclerbirligi 1 - 2  
Hatayspor - Karabukspor 3 - 1  
Osmanlispor - Giresunspor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Konyaspor 3 - 3  
Bursaspor - Kayserispor 0 - 0  
Yeni Malatyaspor - Fenerbahce 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Olekszandria 1 - 0  
FC Lviv - Sahtar Doneck 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas De San Carlos - Liverpool Montevideo 0 - 1  
Danubio - Montevideo Wanderers 2 - 2  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Indy Eleven 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Atl. Venezuela 2 - 0  
Dep. Anzoategui - Trujillanos Valera 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Llandudno FC 0 - 0  
Cefn Druids - Llanelli 2 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Dundela 0 - 5  
Dergview - HW Welders 2 - 1  
Portadown - PSNI 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Ballymena Utd. 1 - 2  
Crusaders - Linfield 0 - 2  
Dungannon - Cliftonville 1 - 1  
Glentoran - Coleraine 2 - 2  
Institute - Warrenpoint 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Nomme Kalju 0 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - UC Dublin 2 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pakhtakor - Nasaf Qarshi 4 - 0  
Qizilqum - Navbahor Namangan 2 - 0  
MMA (Bellator 204)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Caldwell - N. Lahat 1 - 0  
J. Gallagher - R. Bandejas 0 - 1  
L. Storley - A.J. Matthews 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Wigan 6 - 35  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Counties Manukau 23 - 19  
Bay of Plenty - Taranaki 30 - 10  
Manawatu - Waikato 24 - 19  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 13 - 38  
Dél-Afrika - Argentína 34 - 21  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - North Queensland Cowboys 28 - 16  
Penrith Panthers - Newcastle Knights 12 - 20  
Wests Tigers - St. George Illawarra 10 - 20  
Röplabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Finnország 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Portugália 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Grúzia 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Ukrajna 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Azerbajdzsán 2 - 3  
Svédország - Görögország 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Görögország 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Grúzia 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 3 - 2  
Röplabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Lettország 3 - 0  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - A. Grischuk 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - V. Anand 0.5 - 0.5  
L. Aronian - S. Karjakin 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - Wes. So 1 - 0  
Snooker (European Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - Xu Si (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
A. Hicks - F. O'Brien 1 - 4  
A. Hugill - K. Hirani 4 - 2  
A. McGill - Lu Ning (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
B. Hawkins - S. Lam (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
B. Woollaston - E. Slessor 0 - 4  
C. Steadman - A. Stefanow 4 - 2  
Chun Wai Lee - J. Robertson 3 - 4  
G. Dott - Jak. Jones 2 - 4  
J. Cahill - C. Totten 3 - 4  
J. Lisowski - J. Wattana (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
J. O'Connor - C. Wakelin 0 - 4  
J.R. Clarke - S. Carrington 1 - 4  
K. Doherty - K. Maflin 4 - 2  
L. Walker - Fan Zhengyi 4 - 0  
Liang Wenbo - Li Yuan (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Allen - D. Lilley (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. Davis - S. Baird 4 - 2  
M. Gould - R. Muir 2 - 4  
M. King - I. Burns 4 - 2  
M. Stevens - Zhao Xintong 1 - 4  
P. Ebdon - Jo. Brown 4 - 2  
R. McLeod - L. Kleckers 4 - 3  
R. Walden - H. Miah 4 - 3  
S. Bingham - Jam. Jones (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
S. Lichtenberg - A. Duffy 0 - 4  
S. Murphy - G. Wilson (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Yuan Sijun - G. Greene 4 - 2  
Zhou Yuelong - M. Dunn 4 - 2  
Strandröplabda (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Filjalek G - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Bryl M / Filjalek G 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Thole J / Wickler C 2 - 1  
Thole J / Wickler C - Berntsen M / Sorum C S 1 - 2  
Strandröplabda (Hamburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Hermannova B / Slukova M 1 - 2  
Bieneck V / Schneider I - Artacho M / Clancy T 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Bednarczuk/Santos Lisboa 1 - 2  
Laboureur C / Sude J - Antonelli/Solberg Salgado 0 - 2  
Laboureur C / Sude J - Bednarczuk/Santos Lisboa 1 - 2  
Ross S / Hughes S - Keizer S / Meppelink M 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - J.M. Del Potro 2 - 0  
N. Djokovic - M. Cilic 2 - 1  
S. Wawrinka - R. Federer 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Kohlschreiber P / Verdasco F 1 - 2  
Kubot L / Melo M - Murray J / Soares B 1 - 2  
Mektic N / Peya A - Cabal J S / Farah R    
Murray J / Soares B - Rojer J-J / Tecau H 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Lopez F / Lopez M 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - K. Bertens 0 - 2  
M. Keys - A. Sabalenka 0 - 2  
P. Kvitova - K. Bertens 1 - 2  
S. Halep - A. Sabalenka 2 - 0  
S. Halep - L. Tsurenko 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradecka L / Makarova E - Babos/Mladenovic 2 - 1  
Krejcikova/Siniakova - Mertens E / Schuurs D 0 - 2  
Mertens E / Schuurs D - Christian K / Santamaria 2 - 0  
Pavlyuchenkova A / Sevast - Hradecka L / Makarova E 0 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Lorenzi - J. Domingues 2 - 0  
Valkusz M. - G. Clezar 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molchanov D / Zelenay I - Martin A / Munoz De La Nava D 2 - 1  
Tenisz (Gwangju, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - J.S. Nam 0 - 2  
M. Banes - Mak. Ochi 2 - 0  
Tenisz (Gwangju, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ochi M / Tokuda R - Nam J S / Song M-K    
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Horansky - R. Molleker 2 - 0  
J. Choinski - D. Brown 2 - 0  
Tenisz (New Haven-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - A. Bogdan 0 - 2  
A. Petkovic - M. Puig    
A. Sasnovich - Kr. Pliskova 2 - 1  
B. Bencic - W. Osuigwe 2 - 1  
D. Yastremska - M. Linette 2 - 0  
P. Parmentier - C. Witthöft 2 - 0  
S. Stosur - S. Vögele    
Su-Wei Hsieh - M. Gasparyan 1 - 2  
V. Lapko - Z. Diyas 1 - 2  
Tenisz (Vancouver, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evans - I. Ivashka 2 - 0  
J. Kubler - G. Barrere 2 - 1  
V. Pospisil - D. Evans 1 - 2  
Tenisz (Vancouver, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fabbiano T / Reid M - Bambridge L / Skupski N 0 - 2  
Krajicek A / Raja P - Polmans M / Purcell M 1 - 2  
Lawson A / Reese H - Polmans M / Purcell M 0 - 2  
Tenisz (Winston Salem-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - F. Skugor 0 - 2  
G. Andreozzi - K. Sell 2 - 1  
J. Duckworth - B. Schnur 0 - 2  
Jor. Thompson - J. Zlobinsky    
R. Albot - P. Chrysochos 2 - 0  
S. Mansouri - H. Zeballos 1 - 2  
T. Bellucci - D. Köpfer 1 - 2  
Tom. Paul - M. Neuchrist 2 - 0  
Tenisz (Újvidék, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kirkin - Nagy P. 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Rosales - P. Barnes 1 - 0  

 

2018.08.17.
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chih-Yuan Chuang - V. Samsonov 1 - 4  
D. Ovtcharov - Peifeng Zheng 2 - 4  
E. Lebesson - Tom. Harimoto 1 - 4  
K. Gerassimenko - Kenta Matsudaira 2 - 4  
Koki Niwa - M. Falck 4 - 2  
L. Pitchford - Te Ma 1 - 4  
Mas. Morizono - D. Habesohn 2 - 4  
Yuya Oshima - Xin Xu 3 - 4  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drinkhall/Pitchford - Niwa K / Ueda J 3 - 1  
Ecseki N / Szudi Á - Liao C-T / Lin Y-J 1 - 3  
Jancarik L / Reitspies D - Ma L / Xu X 0 - 3  
Morizono M / Oshima Y - Zheng P / Zhu L 3 - 2  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Diaz - Yidi Wang 1 - 4  
Gaoyang Liu - Xiang Li 4 - 2  
Hitomi Sato - Hon. Hashimoto 4 - 0  
Hitomi Sato - Póta G. 4 - 0  
Jia Wen - Ning Ding 0 - 4  
Kas. Ishikawa - B. Szőcs 4 - 1  
N. Mittelham - Miu Hirano 0 - 4  
Póta G. - Saki Shibata 4 - 2  
Xi Liu - Han Ying 4 - 1  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hashimoto H / Sato H - Grzybowska K / Partyka N 3 - 2  
Ilieva I / Hristova K - Hayata H / Hirano M 0 - 3  
Ishikawa K / Ito M - Chen K / Wang Y 3 - 2  
Ishikawa K / Ito M - Hayata H / Hirano M 3 - 2  
Liu G / Zhang R - Mittelham N / Winter S 3 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Essendon 81 - 73  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 3 - 2  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 7 - 5  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 1 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 0 - 9  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 3 - 5  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 0 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Tecolotes de Nuevo Laredo 5 - 10  
Bravos de Leon - Leones de Yucatan 3 - 24  
Generales de Durango - Acereros de Monclova    
Sultanes de Monterrey - Rieleros de Aguascaliente 6 - 4  
Toros de Tijuana - Saraperos de Saltillo 5 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Colorado 3 - 5  
Kansas City - Toronto 6 - 2  
Minnesota - Detroit 15 - 8  
Pittsburgh - Chicago Cubs 0 - 1  
San Diego - Arizona 1 - 5  
St. Louis - Washington 4 - 5  
Texas - LA Angels 8 - 6  
Darts (Brisbane Masters )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - D. Heta 6 - 5  
K. Anderson - B. Gardner 6 - 2  
M. Smith - Ray. Smith 1 - 6  
M. van Gerwen - M. Cleaver 6 - 2  
P. Wright - Jus. Thompson 6 - 2  
R. Cross - T. Pusey 6 - 2  
R. van Barneveld - G. Mathers 6 - 1  
S. Whitlock - C. Cadby 5 - 6  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamamatsu - Oita 1 - 3  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Ice - Melbourne Mustangs 0 - 7  
Sydney Bears - Newcastle North Stars 9 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Vityaz Podolszk 2 - 2  
Augsburg - Südtirol Bolzano 3 - 0  
B. Bystrica - Klagenfurt 7 - 2  
Eisbären Berlin - Slovan Bratislava 4 - 0  
Iserlohn - Krefeld 2 - 2  
Karlovy Vary - Trencin 4 - 5  
Kosice - Graz 6 - 4  
Langnau Tigers - Örebro 3 - 5  
Metallurg Magnyitogorszk - Avangard Omszk 0 - 3  
München - Bern 1 - 4  
SaiPa - Kookoo 5 - 3  
Salzburg - Sparta Praha 2 - 2  
Straubing - Nürnberg 4 - 3  
Vítkovice - Szocsi 4 - 6  
Zilina - Fehérvár 3 - 5  
Kerékpár (Binckbank Tour - 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binckbank Tour 2018 - 5. szakasz    
D. Grönewegen - C. Ewan 0 - 1  
D. Grönewegen - M. Kittel 0 - 1  
J. Stuyven - Z. Stybar 1 - 0  
K. Dehaes - C. Vermeltfoort 0 - 1  
M. Kittel - C. Ewan 0 - 1  
M. Menten - Z. Waeytens 1 - 0  
M. Mohoric - J. Sütterlin 1 - 0  
M. Walscheid - K. Halvorsen 0 - 1  
R. Gibbons - T. van Asbroeck 1 - 0  
R. Minali - D. Hoelgaard 1 - 0  
T. Dupont - J.P. Drucker 1 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbian Dyip - Meralco Bolts 106 - 109  
NLEX Road Warriors - TNT KaTropa 103 - 90  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Al-Ahly (EGY) 0 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setif - TP Mazembe 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horoya Conakry - AS Togo-Port 2 - 1  
Wydad Casablanca - Mamelodi Sundowns 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bejaia - JS Kabylie 1 - 1  
Bel-Abbes - Medea 1 - 2  
Bordj Bou Arreridj - Constantine 0 - 0  
JS Saoura - Oran 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Notts County - Yeovil 0 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Swansea 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Maipu - Atl. Temperley 0 - 4  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Lommel 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Mouscron-Peruwelz 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Beroe Stara Zagora 0 - 0  
Slavia Szófia - Dunav Ruse 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Bahia 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Nacional Asuncion 2 - 0  
Colón - Sao Paulo 0 - 1  
Defensor - Fluminense 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Ceske Budejovice 2 - 1  
Usti nad Labem - Zizkov 4 - 1  
Znojmo - Trinec 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Slovacko 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Kolding IF 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Vendsyssel 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Kaizer Chiefs 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Ismaily 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Nyeman Grodno 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Jaro 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Vaasa PS 4 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Grenoble 2 - 0  
Auxerre - Nancy 1 - 0  
Chateauroux - Red Star 93 1 - 1  
Le Havre - Clermont 0 - 0  
Lorient - Valenciennes 3 - 1  
Niort - Orleans 1 - 1  
Paris FC - Beziers 1 - 0  
Sochaux - Brest 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Pau 1 - 0  
Chambly - Villefranche sur Saone 0 - 0  
Cholet - Quevilly Rouen 2 - 1  
Dunkerque - Le Mans 1 - 2  
Jeanne D'Arc de Drancy - Concarneau 1 - 2  
L'Entente Sannois - Rodez Aveyron 0 - 0  
Laval - Bourg-Peronnas 1 - 0  
Lyon Duchere - Boulogne 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Lyon 1 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sioni Bolnisi - Kolkheti Poti 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dordrecht - Helmond 0 - 0  
Go Ahead Eagles - Utrecht 2 5 - 0  
Maastricht - Oss 0 - 2  
Nijmegen - Cambuur 2 - 2  
PSV 2 - FC Eindhoven 2 - 1  
RKC Waalwijk - Telstar 1 - 0  
Roda - Ajax 2 2 - 1  
Twente - Sparta Rotterdam 2 - 1  
Volendam - Den Bosch 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Willem II 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Osijek 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Naft Masjed Soleyman 0 - 0  
Sanat Naft Abadan - Esteghlal K. 2 - 2  
Tractor Tabriz - Saipa Karaj 1 - 0  
Zob Ahan - Sepahan 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qatar SC - Al-Sailiya 0 - 2  
Umm-Salal - Al-Ahli (QAT) 4 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Dep. La Equidad 0 - 2  
Independiente Medellin - Once Caldas 0 - 1  
Independiente SF - Envigado 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepolomice 1 - 1  
GKS Tychy - Olsztyn 0 - 3  
Odra Opole - GKS Jastrzebie 1 - 2  
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 1  
TBB Nieciecza - Sandecja Nowy Sacz 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Zaglebie Lubin 0 - 1  
Miedz Legnica - Korona Kielce 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - MTK 3 - 3  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Darmstadt 0 - 1  
Schweinfurt - Schalke 0 - 2  
Wehen - St. Pauli 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Orenburg 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Wacker Innsbruck Amatőr 0 - 1  
BW Linz - Amstetten 1 - 2  
FAC Wien - WSG Wattens 0 - 2  
Ried - Liefering 3 - 0  
Wiener Neustadt - Austria Wien Amatőr 0 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - UTC de Cajamarca 3 - 3  
Sport Rosario - Union Comercio 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Tondela 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Botosani 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Deportivo 1 - 1  
Cadiz - Almería 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Levante 0 - 3  
Girona - Valladolid 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Halmstad 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Dalkurd 2 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Boluspor 1 - 2  
Ümraniyespor - Adanaspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Sivasspor 3 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Hollandia 2 - 1  
U20Németország - U20Japán 1 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzenal Kijev - Csernomorec Odessza 1 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto FC 2 - Bethlehem Steel 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Cardiff Met Univ. 1 - 4  
Newtown - Caernarfon 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - Glenavon 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Jalgpallikool Tammeka 1 - 3  
Trans Narva - Viljandi Tulevik 4 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Finn Harps 1 - 3  
Cabinteely - Drogheda Utd. 2 - 2  
Galway - Longford Town 1 - 4  
Wexford Youths - Shelbourne 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Dundalk 1 - 3  
Derry City - Waterford FC 1 - 2  
Limerick - Sligo 1 - 3  
Shamrock Rovers - Bohemians 0 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Metallurg Bekobod 2 - 3  
Bukhoro - Lokomotív Taskent 0 - 1  
Bunyodkor - Sogdiana 2 - 2  
Neftcsi Fargona - Kokand 1 - 0  
MMA (PFL 6, Atlantic City)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Nurmagomedov - J. Westin 1 - 0  
J. Zeferino - Y. Villefort 1 - 0  
K. Harrison - J. Cotton 1 - 0  
M. Kerimov - B. Velickovic 1 - 0  
R. Cooper - P. Kusch 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Warrington 28 - 18  
Huddersfield - Hull FC 26 - 6  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman - Canterbury 25 - 17  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Gold Coast Titans 34 - 42  
Melbourne Storm - Parramatta Eels 20 - 4  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - USA 2 - 3  
Snooker (European Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carty - S. Craigie 1 - 4  
A. Hamilton - R. Hull 4 - 0  
A. McManus - S. Vahedi 4 - 1  
B.J. Castle - P. Lines 2 - 4  
D. Jones - M. Joyce 4 - 2  
D. Poomjaeng - A. Higginson 2 - 4  
D.B. Gilbert - R. Williams 4 - 3  
H. Chandler - T. Un-Nooh 2 - 4  
H. Vafaei Ayouri - R. Lawler 4 - 2  
J. Higgins - Chen Feilong (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
J. Perry - S. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
J. Swail - A. Burden 0 - 4  
L. Highfield - J. Astley 4 - 1  
Li Hang - A. Songsermsawad 4 - 0  
Lyu Haotian - Zhang Anda 0 - 4  
M. Fu - N. Bond (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Georgiou - J. White (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Selby - Mei Xiwen (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. White - A. Ursenbacher 1 - 4  
N. Robertson - D. Dale (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Niu Zhuang - Luo Honghao 3 - 4  
O. Lines - M. Selt 4 - 2  
R. Day - H. Akbar (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
R. Milkins - S. Donaldson 2 - 4  
R.T. Chuan Leong - N. Saengkham 4 - 1  
S. Bedford - A. Taylor 2 - 4  
S. Maguire - P.S. Davison 1 - 4  
T. Ford - Tian Pengfei 2 - 4  
Yan Bingtao - Chen Zifan 4 - 1  
Zhang Jiankang - M. Holt 4 - 2  
Strandröplabda (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Brouwer A / Meeuwsen R 1 - 2  
Bryl M / Filjalek G - Lupo D / Nicolai P 2 - 0  
Bryl M / Filjalek G - Plavins M / Tocs E 2 - 1  
Stoyanovskiy O / Velichko - Lupo D / Nicolai P 2 - 1  
Thole J / Wickler C - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Plavins M / Tocs E 2 - 1  
Strandröplabda (Hamburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Keizer S / Meppelink M 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Artacho M / Clancy T 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Humana-Paredes/Pavan 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Bansley H / Wilkerson B 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Bansley H / Wilkerson B 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - S. Wawrinka 0 - 2  
K. Anderson - D. Goffin 0 - 2  
K. Khachanov - M. Cilic 1 - 2  
L. Mayer - R. Federer 0 - 2  
M. Raonic - N. Djokovic 1 - 2  
N. Djokovic - G. Dimitrov 2 - 1  
N. Kyrgios - J.M. Del Potro 1 - 2  
P. Carreno-Busta - M. Cilic 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Dodig I / Haase R 2 - 1  
Marach O / Pavic M - Mektic N / Peya A 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Querrey S / Ram R 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - K. Bertens 1 - 2  
E. Svitolina - A. Anisimova 2 - 0  
P. Kvitova - E. Mertens 2 - 1  
S. Halep - A. Barty 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Babos/Mladenovic 0 - 2  
Hradecka L / Makarova E - Konta J / Ostapenko J 2 - 1  
Klepac A / Martinez S - Christian K / Santamaria 0 - 2  
Pavlyuchenkova A / Sevast - Sest. Hlavackova/Strycova 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clezar - F. Bagnis 2 - 1  
J. Domingues - E. Couacaud 2 - 0  
P. Lorenzi - T. Robredo 2 - 0  
Z. Kolar - Valkusz M. 0 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martinez L / Oliveira G - Martin A / Munoz De La Nava D 0 - 2  
Molchanov D / Zelenay I - Clezar G / Domingues J    
Tenisz (Gwangju, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - M. Banes 0 - 2  
A. Santillan - J.S. Nam 0 - 2  
Duck Hee Lee - Mak. Ochi 0 - 2  
R. Tokuda - A. Bublik    
Tenisz (Gwangju, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catarina L / Safiullin R - Lock B / Statham R 0 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - K. Krawietz 2 - 1  
F. Horansky - N. Kuhn 2 - 1  
J. Choinski - B. Zapata Miralles 2 - 1  
R. Molleker - P. Sousa 2 - 0  
Tenisz (Meerbusch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panfil G / Uzhylovskyi V - Janvier M / Kuzmanov D 2 - 0  
Perez Sanz D / Vervoort M - Gabashvili T / Marrero D 2 - 0  
Tenisz (New Haven-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - V. Kuzmova 2 - 0  
A. Petkovic - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
A. Sasnovich - J. Larsson 2 - 0  
A. van Uytvanck - R. Peterson 1 - 2  
B. Bencic - K. Nara 2 - 1  
C. Dunleavy - A. Blinkova 0 - 2  
C. Giorgi - Claire Liu 2 - 1  
C. Witthöft - P. Martic    
D. Jakupovic - M. Vondrousova    
D. Yastremska - B. Pera 2 - 1  
K. Flipkens - E. Davis 2 - 0  
Kr. Pliskova - M. Mateas 2 - 0  
M. Gasparyan - P. Hercog 2 - 0  
M. Puig - M. Niculescu 2 - 0  
P. Parmentier - E. Rodina 2 - 0  
S. Kenin - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
S. Stosur - C. McHale 2 - 0  
S. Vickery - M. Linette 1 - 2  
S. Vögele - K. Siniakova    
Su-Wei Hsieh - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
T. Zidansek - M. Sanchez 2 - 0  
V. Lapko - E. Bektas 2 - 0  
W. Osuigwe - A. Muhammad 2 - 0  
Z. Diyas - Y. Putintseva 2 - 0  
Tenisz (Vancouver, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.C. Aragone - J. Kubler 1 - 2  
V. Pospisil - L.G.M. Harris 2 - 1  
V. Pospisil - M. Polmans 2 - 1  
Y. Maden - G. Barrere 0 - 2  
Tenisz (Vancouver, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Qureshi A U H - Lawson A / Reese H 0 - 2  
Hach Verdugo/Siljestrom - Bambridge L / Skupski N 0 - 2  

 

2018.08.16.
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tokic - Kenta Matsudaira 0 - 4  
Chih-Yuan Chuang - D. Jorgic 4 - 3  
D. Habesohn - J. Groth 4 - 3  
D. Ovtcharov - P. Drinkhall 4 - 1  
E. Lebesson - A. Khanin 4 - 1  
Hogyun Baek - Tom. Harimoto 0 - 4  
Jin Ueda - Mas. Morizono 2 - 4  
K. Gerassimenko - K. Skachkov 4 - 3  
Koki Niwa - Dang Qiu 4 - 1  
Long Ma - L. Pitchford 3 - 4  
O. Ionescu - M. Falck 1 - 4  
Peifeng Zheng - Cheng-Ting Liao 4 - 0  
S. Golovanov - Yuya Oshima 0 - 4  
Te Ma - Mah. Yoshimura 4 - 2  
Yang Wang - Xin Xu 1 - 4  
Yun-Ju Lin - V. Samsonov 3 - 4  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alexandrov T / Kodjabashe - Jancarik L / Reitspies D 1 - 3  
Baek H / Kim D - Ma L / Xu X 0 - 3  
Cnudde F / Darcis T - Liao C-T / Lin Y-J 0 - 3  
Ecseki N / Szudi Á - Gunduz I / Yigenler A 3 - 0  
Gerell P / Falck M - Drinkhall/Pitchford 0 - 3  
Morizono M / Oshima Y - Devos R / Olah B 3 - 2  
Nuytinck C / Robinot Q - Niwa K / Ueda J 2 - 3  
Zheng P / Zhu L - Badowski M / Zatowka P 3 - 1  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Diaz - I. Ciobanu 4 - 1  
Chia-Hsuan Lin - Han Ying 1 - 4  
E. Samara - Jia Wen 1 - 4  
Hina Hayata - Xi Liu 1 - 4  
Hitomi Sato - J. Park 4 - 2  
M. Ekholm - N. Mittelham 2 - 4  
M. Shiomi - B. Szőcs 2 - 4  
Miyu Kato - Gao. Liu 3 - 4  
N. Partyka - Hon. Hashimoto 0 - 4  
P. Mikhaylova - Miu Hirano 0 - 4  
Póta G. - Hayeong Kim 4 - 3  
Rui Zhang - Ning Ding 0 - 4  
S. de Nutte - Saki Shibata 0 - 4  
Yidi Wang - Mima Ito 4 - 2  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajor N / Sikorska M - Hayata H / Hirano M    
Balazova B / Matelova H - Liu G / Zhang R 2 - 3  
Cechova D / Eerland B - Chen K / Wang Y 0 - 3  
Hashimoto H / Sato H - Lee Y / Park J 3 - 0  
Ilieva I / Hristova K - Lin C-H / Lung L 3 - 1  
Ishikawa K / Ito M - Samara E / Szocs B 3 - 1  
Mittelham N / Winter S - Ekholm/Póta 3 - 1  
Shcherbatykh V / Tailakov - Grzybowska K / Partyka N    
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Nexen Heroes 8 - 2  
KT Wiz - NC Dinos 5 - 3  
Lotte Giants - KIA Tigers 8 - 6  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 5 - 2  
SK Wyverns - LG Twins 3 - 14  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 2 - 3  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 2 - 6  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 1 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 11 - 5  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 3 - 2  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 7 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Tecolotes de Nuevo Laredo 6 - 18  
Bravos de Leon - Leones de Yucatan 4 - 3  
Diablos Rojos del Mexico - Tigres de Quintana Roo    
Generales de Durango - Acereros de Monclova 6 - 14  
Sultanes de Monterrey - Rieleros de Aguascaliente 14 - 8  
Toros de Tijuana - Saraperos de Saltillo 7 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 5 - 2  
Baltimore - NY Mets 5 - 16  
Cincinnati - Cleveland 3 - 4  
Houston - Colorado 12 - 1  
Kansas City - Toronto 5 - 6  
LA Dodgers - San Francisco 4 - 3  
NY Yankees - Tampa Bay 1 - 6  
NY Yankees - Tampa Bay (19:05) 1 - 3  
Philadelphia - Boston 7 - 4  
San Diego - LA Angels 2 - 3  
St. Louis - Washington 4 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Eisbären Berlin 2 - 3  
B. Bystrica - Graz 1 - 1  
Barsz Kazany - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 2  
Brno - Szpartak Moszkva 4 - 2  
Frölunda - HV 71 2 - 3  
Jokerit - SZKA Szentpétervár 1 - 3  
Köln - Langnau Tigers 2 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Szeversztal Cserepovec 5 - 3  
MAC - Vienna Capitals 1 - 3  
Malmö - Linköping 2 - 4  
Pardubice - Slovan Bratislava 1 - 3  
Rögle - Örebro 6 - 2  
Turku PS - Tappara 2 - 5  
Znojmo - Karlovy Vary 3 - 2  
Zvolen - Klagenfurt 4 - 2  
Kerékpár (Binckbank Tour - 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binckbank Tour 2018 - 4. szakasz    
C. Vermeltfoort - K. Dehaes 0 - 1  
D. Grönewegen - M. Kittel 1 - 0  
F. Jakobsen - C. Ewan 0 - 1  
K. Halvorsen - T. Dupont 0 - 1  
M. Walscheid - M. Pelucchi 0 - 1  
R. Minali - D. Hoelgaard 0 - 1  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Washington 62 - 76  
Las Vegas - New York 85 - 72  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunderland - Sheffield Wed. 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Corinthians 0 - 1  
Cruzeiro - Santos 1 - 2  
Flamengo - Gremio 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - San Lorenzo 1 - 0  
Millonarios - General Diaz 4 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Misr Lel Makasa - El Zamalek 0 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Sturm Graz 5 - 0  
APOEL Nicosia - Hapoel Beer Sheva 3 - 1  
Atalanta - Hapoel Haifa 2 - 0  
Basel - Vitesse 1 - 0  
Bordeaux - Mariupol 2 - 1  
Braga - Zorya Luganszk 2 - 2  
Bröndby - Spartak Subotica 2 - 1  
Burnley - Istanbul Basaksehir 0 - 0  
CFR Cluj - Alashkert 5 - 0  
Dinamo Breszt - Apollon Limasszol 1 - 0  
Dudelange - Legia Varsó 2 - 2  
FC Köbenhavn - CSZKA Szófia 2 - 1  
FCS Bukarest - Hajduk Split 2 - 1  
Feyenoord - Trencin 1 - 1  
Gent - Jagiellonia Bialystok 3 - 1  
Helsinki JK - Olimpija Ljubljana 1 - 4  
Kairat Almaty - Olomouc 1 - 2  
Kukesi - Torpedo Kutaisi 2 - 0  
LASK Linz - Besiktas 2 - 1  
Lech Poznan - Genk 1 - 2  
Luzern - Olympiakosz 1 - 3  
Maccabi TA - Pjunyik Jereván 2 - 1  
Maribor - Rangers 0 - 0  
Midtjylland - TNS 3 - 1  
Molde - Hibernian 3 - 0  
Partizan Belgrád - Nordsjaelland 3 - 2  
Progres Niederkorn - Ufa 2 - 2  
Rapid Wien - Slovan Bratislava 4 - 0  
Rijeka - Sarpsborg 0 - 1  
Rosenborg - Cork City 3 - 0  
Suduva Marijampole - Spartaks Jurmala 0 - 0  
Univ. Craiova 1948 - RB Leipzig 1 - 1  
Valur - Sheriff Tiraspol 2 - 1  
VMFD Zalgiris - Sevilla 0 - 5  
Zenit Szentpétervár - Dinamo Minszk 4 - 0  
Zrinjski Mostar - Ludogorec Razgrad 1 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - KI Klaksvik 2 - 1  
Vestur Sorvagur - HB Torshavn 1 - 4  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Nassaji Mazandaran 2 - 1  
Pars Jonoubi Jam - Esteghlal T. 1 - 0  
Paykan - Gostaresh Tabriz 1 - 1  
Sepidrood Rasht - Padideh Mashhad 0 - 2  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Vikingur Olafsvik 1 - 1  
Labdarúgás (Kanadai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto FC - Vancouver 5 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Itagui Leones 2 - 0  
Atl. Nacional Medellin - Boyaca Patriotas 1 - 0  
Jaguares de Cordoba - Atl. Bucaramanga 2 - 1  
Junior de Barranquilla - Dep. Quindio 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Juarez 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celaya FC - Santos Laguna 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Zacatepec 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Atl. San Luis 5 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Portland 4 - 1  
Los Angeles FC - Salt Lake 2 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Chicago 0 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Municipal - Universitario de Deportes 0 - 2  
Real Garcilaso - Univ. San Martin 3 - 3  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NK Rogaska - Mura 1 - 3  
Labdarúgás (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Koreai NDK 1 - 0  
U20Spanyolország - U20Nigéria 2 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indy Eleven - North Carolina 3 - 2  
Orange County SC - Las Vegas 3 - 1  
Ottawa - Richmond 2 - 0  
Portland 2 - San Antonio 2 - 1  
St. Louis FC - Sacramento 2 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - St. Helens 16 - 36  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Harbour - Northland 21 - 20  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - South Sydney Rabbitohs 38 - 18  
Snooker (Indian Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - F. Ajaib (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
A. Higginson - H. Chandler 4 - 1  
A. McGill - R.T. Chuan Leong (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
A. Songsermsawad - Mei Xiwen 0 - 4  
A. Taylor - L. Walker 1 - 4  
A. Ursenbacher - S. Lichtenberg 4 - 2  
C. Wakelin - Jak. Jones 4 - 2  
D.B. Gilbert - Niu Zhuang (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
F. O'Brien - D. Poomjaeng 4 - 2  
G. Dott - K. Hirani (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
I. Burns - Chen Feilong 4 - 2  
J. Robertson - D. Lilley 4 - 3  
K. Doherty - S. Baird 1 - 4  
K. Maflin - E. Sharav (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
L. Brecel - S. Bedford (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Lyu Haotian - Tian Pengfei 4 - 3  
M. Davis - S. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Holt - Chen Zifan (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. King - C. Steadman (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
N. Saengkham - P.S. Davison 2 - 4  
R. McLeod - R. Lawler (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
R. Walden - Zhao Xintong 3 - 4  
S. Carrington - Luo Honghao 4 - 1  
S. Donaldson - L. Kleckers 4 - 3  
T. Un-Nooh - A. Duffy (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Xiao Guodong - L. Simmonds    
Yuan Sijun - H. Miah 4 - 0  
Zhang Yong - Fan Zhengyi 4 - 2  
Strandröplabda (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - HerreraAlepuz/Gav.Collado 2 - 0  
Berntsen M / Sorum C S - Plavins M / Tocs E 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Plavins M / Tocs E 1 - 2  
Bryl M / Filjalek G - HerreraAlepuz/Gav.Collado 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Lupo D / Nicolai P 1 - 2  
Stoyanovskiy O / Velichko - Samoilovs A / Smedins J 2 - 1  
Thole J / Wickler C - Lupo D / Nicolai P 2 - 1  
Thole J / Wickler C - Samoilovs A / Smedins J 2 - 1  
Strandröplabda (Hamburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Bansley H / Wilkerson B 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Humana-Paredes/Pavan 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Artacho M / Clancy T 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Keizer S / Meppelink M 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Ross S / Hughes S 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - Fucsovics M. 1 - 2  
Hyeon Chung - J.M. Del Potro 0 - 2  
K. Nishikori - S. Wawrinka 0 - 2  
M. Raonic - D. Shapovalov 2 - 0  
N. Kyrgios - B. Coric 2 - 1  
R. Haase - P. Carreno-Busta 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kohlschreiber P / Verdasc - Mahut/Roger-Vasselin 2 - 1  
Kubot L / Melo M - Klaasen R / Venus M 2 - 0  
Lopez F / Lopez M - Bryan M / Sock J 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - P. Martic 2 - 0  
A. Kerber - M. Keys 1 - 2  
A. Sabalenka - C. Garcia 2 - 1  
E. Makarova - L. Tsurenko 0 - 2  
E. Mertens - S. Stephens 2 - 0  
K. Bertens - C. Wozniacki    
P. Kvitova - K. Mladenovic 2 - 0  
S. Halep - A. Tomljanovic 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han X / Jurak D - Christian K / Santamaria 1 - 2  
Klepac A / Martinez S - Cornet A / Krunic A 2 - 1  
Melichar N / Peschke K - Pavlyuchenkova A / Sevast    
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - E. Couacaud 1 - 2  
And. Martin - J. Domingues 1 - 2  
E. Dalla Valle - T. Robredo    
P. Lorenzi - A. Bega 2 - 0  
Valkusz M. - Mar.Eriksson 2 - 0  
Z. Kolar - F. Forti 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agamenone F / Trusendi W - Martinez L / Oliveira G 0 - 2  
Clezar G / Domingues J - Balzerani R / Forti F 2 - 1  
Martin A / Munoz De La Na - Grigelis L / Motti A 2 - 1  
Tenisz (Gwangju, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - B. Mousley 2 - 0  
A. Santillan - K-M. Maamoun 2 - 0  
S. Rawat - M. Banes 0 - 2  
Zihao Xia - J.S. Nam 0 - 2  
Tenisz (Gwangju, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehara H / Takahashi Y - Catarina L / Safiullin R 0 - 2  
Gao X / Sun F - Nam J S / Song M-K 0 - 2  
Kadhe A / Matsui T - Lock B / Statham R 0 - 2  
Kim C-E / Na J-W - Ochi M / Tokuda R 0 - 2  
Ochi M / Tokuda R - Chung Y / Imai S 2 - 0  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Hassan - K. Krawietz 1 - 2  
D. Brown - A. Muller 2 - 0  
J. Sels - P. Sousa 0 - 2  
R. Molleker - J.S. Tatlot 2 - 0  
Tenisz (Meerbusch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluda-Purkiss C / Vilell - Janvier M / Kuzmanov D 0 - 2  
Manafov V / Walkow S - Gabashvili T / Marrero D 0 - 2  
Panfil G / Uzhylovskyi V - Junaid R / Pel D 2 - 1  
Tenisz (Vancouver, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L.G.M. Harris - R. Bemelmans 2 - 0  
Q. Halys - I. Ivashka 0 - 2  
T. Fabbiano - D. Evans 1 - 2  
Tenisz (Vancouver, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Thompson J - Fabbiano T / Reid M 0 - 2  
Broady L / O'Mara J - Hach Verdugo/Siljestrom 0 - 2  
Erlich J / Qureshi A U H - Kokkinakis T / Polansky P    
Fabbiano T / Reid M - King E / Pasha N 2 - 1  
Maden Y / Travaglia S - Bambridge L / Skupski N 0 - 2  
Polmans M / Purcell M - Aragone J / Sigouin B 2 - 1  

 

2018.08.15.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 2 - 12  
KIA Tigers - LG Twins 4 - 13  
KT Wiz - NC Dinos 9 - 13  
Lotte Giants - Hanwha Eagles    
Samsung Lions - Nexen Heroes 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 6 - 3  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 4 - 1  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 3 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 5 - 1  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 4 - 6  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 5 - 11  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Tecolotes de Nuevo Laredo 0 - 4  
Bravos de Leon - Leones de Yucatan 6 - 7  
Diablos Rojos del Mexico - Tigres de Quintana Roo 17 - 3  
Generales de Durango - Acereros de Monclova 4 - 13  
Guerreros de Oaxaca - Piratas de Campeche 1 - 0  
Pericos de Puebla - Olmecas de Tabasco 8 - 2  
Sultanes de Monterrey - Rieleros de Aguascaliente 2 - 4  
Toros de Tijuana - Saraperos de Saltillo 9 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 10 - 6  
Baltimore - NY Mets 6 - 3  
Chicago Cubs - Milwaukee 8 - 4  
Cincinnati - Cleveland 1 - 8  
Detroit - Chicago WS 3 - 6  
Detroit - Chicago WS (19:10) 5 - 6  
Houston - Colorado 1 - 5  
Kansas City - Toronto 5 - 6  
LA Dodgers - San Francisco 1 - 2  
Minnesota - Pittsburgh 5 - 2  
Minnesota - Pittsburgh(19:10) 6 - 4  
NY Yankees - Tampa Bay 4 - 1  
Oakland - Seattle 3 - 2  
Oakland - Seattle (21:35) 0 - 2  
Philadelphia - Boston 1 - 2  
San Diego - LA Angels 3 - 7  
St. Louis - Washington 6 - 4  
Texas - Arizona 4 - 6  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa 2 - 2  
Brynäs - Djurgarden 2 - 3  
Davos - CSZKA Moszkva 2 - 4  
Dinamo Moszkva - Amur Habarovszk 3 - 3  
Innsbruck - Vityaz Podolszk 3 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Metallurg Magnyitogorszk 6 - 4  
Trinec - Vítkovice 3 - 1  
Kerékpár (Binckbank Tour - 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binckbank Tour 2018 - 3. szakasz    
D. Grönewegen - M. Kittel 1 - 0  
F. Jakobsen - C. Ewan 1 - 0  
M. Pelucchi - R. Minali 1 - 0  
M. Walscheid - K. Halvorsen 1 - 0  
R. Gibbons - J. Debusschere 1 - 0  
T. Roosen - R. Selig 0 - 1  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Dallas 96 - 76  
Los Angeles - New York 74 - 66  
Minnesota - Chicago 88 - 91  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Guabira Montero 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Avai 1 - 1  
Ponte Preta - Criciuma 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Sao Jose dos Campos 0 - 0  
Pinheirense - Sao Francisco 0 - 3  
Sport Recife - Iranduba 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio Audax - Vitória 0 - 0  
Ponte Preta - Flamengo 2 - 1  
Portuguesa - Foz Cataratas 2 - 3  
Santos - Rio Preto 3 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Sol de America 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lisen - Prostejov 2 - 2  
Litomerice - Varnsdorf 2 - 0  
SK Rakovnik - Sokolov 0 - 4  
Zenit Caslav - Vlasim 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Ballerup 0 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greve - Roskilde 0 - 4  
Hvidovre - Fremad Amager 1 - 4  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando Pirates - Bidvest Wits 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul E-Land - Daejeon Citizen 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Ulsan 3 - 3  
Incheon - Sangju Sangmu 0 - 0  
Jeju - Daegu 2 - 3  
Jeonnam - Gangwon 0 - 1  
Pohang - Jeonbuk 5 - 2  
Suwon Bluewings - FC Seoul 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nogoom El Mostakbal - Al-Mokawloon Arab 0 - 2  
Labdarúgás (Európai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Atl. Madrid 2 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Boca Juniors 3 - 0  
Hamburg - Bayern München 1 - 4  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stallion Laguna - JPV Marikina 4 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - FH 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Shimizu SP 3 - 1  
FC Tokyo - Kashiwa R. 0 - 1  
Gamba Osaka - Sapporo 1 - 1  
Kawasaki Frontale - Sagan Tosu 0 - 0  
Nagasaki - Kashima A. 1 - 2  
Urawa RD - Jubilo Iwata 4 - 0  
Vegalta Sendai - Shonan Bellmare 4 - 1  
Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima 1 - 1  
Yokohama FM - Nagoya GE 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Enterprises Group - Shenzhen Hongzuan 1 - 1  
Hangzhou Greentown - Zhejiang Yiteng 2 - 2  
Heilongjiang Lava Spring - Qingdao Huanghai 1 - 1  
Liaoning Hongyun - Wuhan Zall 0 - 2  
Nei Mongol Zhongyou - Meizhou Meixian Techand 1 - 0  
Shijiazhuang - Shanghai Shenxin 2 - 3  
Xinjiang Tianshan - Meizhou Hakka 3 - 2  
Yanbian - Dalian Transcendence 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Changchun Yatai 1 - 3  
Henan Jianye - Guangzhou Evergrande 0 - 5  
Jiangsu - Chongqing Lifan 0 - 0  
Shandong Luneng - Hebei 3 - 1  
Shanghai Shenhua - Guizhou Zhicheng 3 - 1  
Shanghai SIPG - Guangzhou R&F 3 - 1  
Tianjin Quanjian - Tianjin Teda 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Monterrey 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Mineros de Zacatecas 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampico Madero - Necaxa 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - América 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Alebrijes de Oaxaca 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Lyn 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Ayacucho 1 - 0  
Comerciantes Unidos - AD Cantolao 0 - 4  
Sport Boys Callao - Dep. Binacional 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cove Rangers - Montrose 2 - 2  
Elgin - Arbroath 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad BK - Gefle 1 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Home Utd. 1 - 5  
Hougang Utd. - Balestier Khalsa 1 - 2  
Warriors FC - Tampines Rovers 2 - 1  
Young Lions - DPMM Brunei 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilje - Celje 0 - 2  
NK Grad - Aluminij Kidricevo 1 - 2  
Plama Podgrad - ND Gorica 0 - 5  
SD Videm - Triglav Kranj 1 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Dánia 3 - 2  
Röplabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Lettország 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Montenegró 3 - 2  
Szlovákia - Izland 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Horvátország 3 - 1  
Portugália - Albánia 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Norvégia 3 - 1  
Spanyolország - Grúzia 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Macedónia 2 - 3  
Ukrajna - Svájc 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Svédország 3 - 2  
Görögország - Luxemburg 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Izland 3 - 0  
Szlovénia - Izrael 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Svájc 1 - 3  
Horvátország - Albánia 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Montenegró 3 - 0  
Ukrajna - Norvégia 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Dánia 3 - 0  
Grúzia - Portugália 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország 2 - 3  
Észtország - Finnország 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Spanyolország 0 - 3  
Románia - Bosznia-Hercegovina 2 - 3  
Snooker (Indian Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - J. Cahill 3 - 4  
D. Jones - A. Stefanow 4 - 1  
D. Wells - E. Slessor (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
G. Greene - Chun Wai Lee 4 - 1  
G. Wilson - S. Hallworth 4 - 2  
H. Vafaei Ayouri - S. Lam (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
J. Perry - J. O'Connor (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
J. White - S. Craigie (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
L. Highfield - B.J. Castle 4 - 2  
Li Hang - B. Eltahhan (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Li Yuan - R. Muir 4 - 3  
Liang Wenbo - M. Mann (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
M. Dunn - J. Astley 3 - 4  
M. Georgiou - B. Hancorn 4 - 1  
M. Joyce - O. Lines (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M. O'Donnell - J. Swail 2 - 4  
M. Selt - Zhang Jiankang 4 - 2  
M. White - N. Bond (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
P. Ebdon - J.R. Clarke 4 - 3  
P. Lines - Zhang Anda 4 - 3  
R. Hull - A. Burden 4 - 2  
R. Milkins - Lu Ning (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
R. Williams - H. Akbar (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
S. Bingham - C. Totten (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
T. Ford - Jo. Brown (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Xu Si - A. Carty 0 - 4  
Yan Bingtao - L. Fernandez (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Strandröplabda (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Bryl M / Filjalek G 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Bryl M / Filjalek G 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - HerreraAlepuz/Gav.Collado 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Plavins M / Tocs E 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Samoilovs A / Smedins J 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Stoyanovskiy O / Velichko 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Lupo D / Nicolai P 1 - 2  
Thole J / Wickler C - Stoyanovskiy O / Velichko 2 - 0  
Strandröplabda (Hamburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Ross S / Hughes S 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Keizer S / Meppelink M 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Artacho M / Clancy T 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - R. Haase 1 - 2  
B. Klahn - P. Carreno-Busta 0 - 2  
B. Paire - D. Goffin 1 - 2  
D. Shapovalov - K. Edmund 2 - 0  
K. Anderson - J. Chardy 2 - 0  
M. Copil - M. Cilic 1 - 2  
M. Jaziri - M. Raonic 0 - 2  
M. Zverev - G. Dimitrov 0 - 2  
N. Djokovic - A. Mannarino 2 - 1  
P. Gojowczyk - R. Federer 0 - 2  
S. Querrey - K. Khachanov 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno-Busta P / Sousa J - Mektic N / Peya A 1 - 2  
Dodig I / Haase R - Sitak A / Tsitsipas S 2 - 1  
Harrison R / Monroe N - Murray J / Soares B 0 - 2  
Mclachlan B / Middelkoop - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Querrey S / Ram R - Johnson S / Tiafoe F 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - E. Makarova 0 - 2  
A. Kerber - A. Pavlyuchenkova 2 - 1  
C. Giorgi - M. Keys 0 - 2  
E. Mertens - R. Peterson 2 - 1  
E. Svitolina - S. Kuznetsova 2 - 1  
K. Kanepi - A. Barty 0 - 2  
Ka. Pliskova - A. Sabalenka 1 - 2  
L. Tsurenko - G. Muguruza Blanco 2 - 1  
M. Sakkari - A. Kontaveit 0 - 2  
P. Kvitova - S. Williams 2 - 1  
P. Martic - D. Kasatkina 2 - 1  
T. Maria - S. Stephens 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Gavrilova D / Kontaveit A 2 - 0  
Brady J / Dolehide C - Mertens E / Schuurs D 1 - 2  
Kichenok N / Rodionova An - Sest. Hlavackova/Strycova    
Melichar N / Peschke K - Adamczak M / Kichenok L 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - D. Munoz-De La Nava 2 - 0  
A. Pellegrino - F. Bagnis 0 - 2  
G. Clezar - P. Cachin 2 - 0  
L. Giustino - T. Robredo 0 - 2  
Mar.Eriksson - N. Serdarusic 2 - 0  
P. Lorenzi - S. Diez 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bracciali D / Ocleppo J - Clezar G / Domingues J 0 - 2  
Eriksson M / Goransson A - Martinez L / Oliveira G 1 - 2  
Grigelis L / Motti A - Draganja T / Romboli F 2 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Cacic N / Margaroli L 2 - 0  
Saraiva B / Verbeek S - Agamenone F / Trusendi W 1 - 2  
Tenisz (Gwangju, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lock - A. Bublik 0 - 2  
Duck Hee Lee - J. Statham 2 - 0  
Mak. Ochi - B. Ellis 2 - 0  
R. Tokuda - R. Safiullin 2 - 0  
Tenisz (Gwangju, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blanch U / Popyrin A - Lock B / Statham R    
Granollers G / Mousley B - Ehara H / Takahashi Y 1 - 2  
Hsu Y H / Mladenov V - Lock B / Statham R 0 - 2  
Kadhe A / Matsui T - Chung H / Noh S-W 2 - 0  
Nam J S / Song M-K - Elgin M / Shyla Y 2 - 1  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kuzmanov - N. Kuhn 0 - 2  
E. Benchetrit - B. Zapata Miralles 0 - 2  
F. Horansky - M. Vilella Martinez 2 - 1  
Z. Bergs - J. Choinski 0 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benchetrit E / Molleker R - Panfil G / Uzhylovskyi V 0 - 2  
Boluda-Purkiss C / Vilell - Masur D / Ofner S    
Janvier M / Kuzmanov D - Begemann A / Brown D 2 - 1  
Krawietz K / Mies A - Perez Sanz D / Vervoort M 0 - 2  
Manafov V / Walkow S - Cuevas M / Olivo R 2 - 1  
Tenisz (Vancouver, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - J. Kubler 0 - 2  
E. Escobedo - D. Evans 0 - 2  
F. Auger Alliassime - R. Bemelmans 0 - 2  
G. Barrere - T. Kokkinakis    
G. Müller - Y. Maden 0 - 2  
M. Polmans - E. King 2 - 0  
P. Polansky - J.C. Aragone 0 - 2  
T. Fabbiano - F. Peliwo 2 - 0  
T. Kokkinakis - Jor. Thompson 2 - 1  
V. Pospisil - B. Sigouin 2 - 1  
Tenisz (Vancouver, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrere G / Halys Q - Lawson A / Reese H 1 - 2  
Krajicek A / Raja P - Roelofse R / Saville L 2 - 0  

 

2018.08.14.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 6 - 3  
KIA Tigers - LG Twins 14 - 8  
KT Wiz - NC Dinos 10 - 0  
Lotte Giants - Hanwha Eagles 9 - 4  
Samsung Lions - Nexen Heroes 10 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 2 - 1  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 1 - 3  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 7 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 5 - 6  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 7 - 4  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 6 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Milwaukee 0 - 7  
Cincinnati - Cleveland 3 - 10  
Detroit - Chicago WS 9 - 5  
Kansas City - Toronto 3 - 1  
LA Dodgers - San Francisco 2 - 5  
NY Yankees - NY Mets 5 - 8  
Oakland - Seattle 7 - 6  
San Diego - LA Angels 3 - 6  
St. Louis - Washington 7 - 6  
Texas - Arizona 5 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Znojmo 3 - 1  
Litvínov - Karlovy Vary 5 - 4  
Mladá Boleslav - Slovan Bratislava 1 - 1  
Servette - CSZKA Moszkva 1 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Avangard Omszk 5 - 2  
Vítkovice - Trinec 0 - 3  
Zlín - Nove Zamky 1 - 2  
Kerékpár (BinckBank Tour - 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binckbank Tour 2018 - 2. szakasz    
D. van Baarle - N. Terpstra 1 - 0  
F. Ganna - A. Gougeard 1 - 0  
G. van Avermaet - M. Valgren Andersen 1 - 0  
J. van Emden - S. Kung 0 - 1  
L. Boom - M. Scotson 0 - 1  
L. Wisniowski - M. Mathis 0 - 1  
M. Bodnar - M. Brandle 1 - 0  
M. Schachmann - M. Pedersen 1 - 0  
Mic. Matthews - R. Mullen 1 - 0  
T. Roosen - M. Würtz Schmidt 0 - 1  
T. Wellens - J. Sütterlin 0 - 1  
V. Campenaerts - S. Kragh Andersen 1 - 0  
Y. Lampaert - A. Dowsett 0 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USM Alger - Tadjenanet 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Barnsley 3 - 1  
Bristol City - Plymouth 0 - 1  
Bristol Rovers - Crawley 2 - 1  
Cambridge Utd. - Newport 1 - 4  
Carlisle - Blackburn 1 - 5  
Cheltenham - Colchester 2 - 2  
Crewe - Fleetwood 1 - 1  
Exeter - Ipswich 1 - 1  
Grimsby - Rochdale 0 - 2  
Leeds - Bolton 2 - 1  
Macclesfield - Bradford 1 - 1  
Mansfield - Accrington 6 - 1  
Middlesbrough - Notts County 3 - 3  
Millwall - Gillingham 0 - 0  
Milton Keynes Dons - Charlton 3 - 0  
Norwich - Stevenage 3 - 1  
Nottingham - Bury 1 - 1  
Oldham - Derby County 0 - 2  
Oxford Utd. - Coventry 2 - 0  
Port Vale - Lincoln 0 - 4  
Portsmouth - Wimbledon 1 - 2  
Preston - Morecambe 3 - 1  
QPR - Peterborough 2 - 0  
Reading - Birmingham 2 - 0  
Rotherham - Wigan 3 - 1  
Scunthorpe - Doncaster 1 - 2  
Sheffield Utd. - Hull City 1 - 1  
Shrewsbury - Burton 1 - 2  
Southend - Brentford 2 - 4  
Swindon - Forest Green 0 - 1  
Tranmere - Walsall 1 - 3  
West Bromwich - Luton 1 - 0  
Wycombe - Northampton 1 - 1  
Yeovil - Aston Villa 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Dag & Red 2 - 1  
Barrow - Chesterfield 3 - 2  
Boreham - Gateshead 1 - 1  
Braintree - Hartlepool 1 - 1  
Dover - Havant & Waterlooville 4 - 3  
Eastleigh - Bromley 1 - 0  
Ebbsfleet Utd. - Sutton Utd. 0 - 1  
Fylde - Solihull Moors 3 - 1  
Harrogate Town - Barnet 2 - 0  
Maidenhead Utd. - Wrexham 0 - 2  
Maidstone Utd. - Leyton 1 - 2  
Salford City - Halifax 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Racing Club 2 - 2  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Celtic 2 - 1  
Ajax - Standard Liege 3 - 0  
BATE Boriszov - Qarabag Baku 1 - 1  
Dinamo Kijev - Slavia Praha 2 - 0  
Dinamo Zagreb - FC Asztana 1 - 0  
Fenerbahce - Benfica 1 - 1  
Shkendija Tetovo - Salzburg 0 - 1  
Szpartak Moszkva - PAOK 0 - 0  
Trnava - Crvena zvezda 1 - 1  
Vidi - FF Malmö 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Warnes - Aurora Cochabamba 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Internacional 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kindermann - Ferroviaria 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiskra Rymarov - Trinec 0 - 1  
Klatovy - MAS Taborsko 1 - 2  
Novy Jicin - Vitkovice 1 - 4  
Spartak Slatinany - FC Hradec Kralove 2 - 2  
Vrchovina - Jihlava 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Thy-Thisted 5 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nakskov - Avarta 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Kaizer Chiefs 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Aucas Quito 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Daklyeh - El Entag El Harby 0 - 1  
El Gaish Talaea - Pyramids FC 1 - 2  
El Gouna - Haras El Hodood 1 - 1  
ENPPI - Smouha 2 - 3  
Petrojet - Al-Masry 2 - 2  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Ajaccio GFC 3 - 1  
Chateauroux - Niort 1 - 0  
Laval - Clermont 0 - 3  
Le Havre - Bourg-Peronnas 2 - 0  
Metz - Grenoble 2 - 1  
Nancy - Red Star 93 1 - 0  
Orleans - Beziers 1 - 1  
Paris FC - AC Ajaccio 0 - 0  
Quevilly Rouen - Troyes 1 - 2  
Sochaux - Brest 1 - 1  
Tours - Lens 0 - 1  
Valenciennes - Lorient 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Njardvik 1 - 2  
Leiknir R. - HK Kopavogs 0 - 2  
Thor Akureyri - IR 5 - 2  
Throttur Reykjavik - Magni 5 - 3  
ÍA Akranes - Fram 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Dalian Yifang 5 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömmen - Sogndal 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga 2 - Vidar 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA 3 de Febrero - Cerro Porteno 1 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - Huancayo 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Stirling 3 - 1  
Berwick - Airdrieonians 0 - 3  
Cowdenbeath - East Fife 1 - 3  
Dumbarton - Greenock Morton 2 - 1  
Edinburgh City - Albion Rovers 3 - 1  
Inverness CT - Dunfermline 1 - 2  
Peterhead - Brechin 2 - 1  
Queens Park - Ayr Utd. 0 - 0  
Stenhousemuir - Queen of South 0 - 3  
Stranraer - Partick Thistle 0 - 5  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Helsingborg 3 - 4  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turnisce - Krsko 0 - 8  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Horvátország 3 - 2  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Nomme Kalju 2 - 3  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - D. Medvedev 2 - 0  
D. Dzumhur - M. Zverev 0 - 2  
D. Lajovic - M. Raonic 0 - 2  
Fucsovics M. - H. Hurkacz 2 - 1  
Hyeon Chung - J. Sock 2 - 1  
K. Khachanov - A. Ramos 2 - 1  
L. Pouille - L. Mayer 0 - 2  
N. Djokovic - S. Johnson 2 - 0  
N. Kyrgios - D. Kudla 2 - 1  
P. Kohlschreiber - M. Copil 0 - 2  
R. Haase - F. Krajinovic 2 - 1  
S. Tsitsipas - D. Goffin 0 - 2  
S. Wawrinka - D.S. Schwartzman 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasquet R / Mannarino A - Klaasen R / Venus M 0 - 2  
Lopez F / Lopez M - Khachanov K / Pouille L 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - E. Makarova 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - A. Krunic 2 - 0  
A. Sevastova - C. Giorgi 0 - 2  
Babos T. - A. Anisimova 0 - 2  
D. Gavrilova - S. Williams 0 - 2  
E. Mertens - M. Rybarikova 2 - 0  
J. Ostapenko - A. Cornet 1 - 2  
K. Bertens - C. Vandeweghe 2 - 0  
K. Kanepi - V. Lepchenko 2 - 1  
Ka. Pliskova - A. Radwanska 2 - 0  
M. Vondrousova - A. Barty 0 - 2  
N. Osaka - M. Sakkari 0 - 2  
R. Peterson - K. Siniakova 2 - 1  
T. Maria - A. Kiick 2 - 1  
V. Azarenka - C. Garcia 0 - 2  
V. Kuzmova - K. Mladenovic 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Vandeweghe C - Begu I-C / Niculescu M    
Davis L / Gibbs N - Cornet A / Krunic A 0 - 2  
Hradecka L / Makarova E - Mattek-S./Safarova    
Kichenok N / Rodionova An - Jakupovic D / Voracova R 2 - 0  
Konta J / Ostapenko J - Atawo R / Groenefeld A L 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Olaru R / Zvonareva V 2 - 1  
Pavlyuchenkova A / Sevast - Hsieh S-W / Sabalenka A 2 - 1  
Tomljanovic A / Zheng S - Mertens E / Schuurs D 0 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - L. Grigelis 2 - 1  
D. Dutra da Silva - F. Forti    
E. Dalla Valle - M. Zekic 2 - 0  
G. Mager - E. Couacaud 0 - 2  
H. Casanova - J. Domingues 0 - 2  
M. Viola - F. Bagnis 0 - 2  
P. Cachin - J. Berrettini 2 - 1  
R. Bonadio - A. Bega 1 - 2  
Z. Kolar - C. Gomez-Herrera 2 - 0  
Tenisz (Gwangju, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kadhe - A. Bublik 1 - 2  
A. Santillan - G. Granollers    
B. Mousley - Ji Hoon Son 2 - 0  
Cheong-Eui Kim - S. Rawat 1 - 2  
Dong-Hak Sin - M. Banes 0 - 2  
Duck Hee Lee - Hong Chung 2 - 0  
H. Ehara - K-M. Maamoun 0 - 2  
J.S. Nam - H. Laaksonen 2 - 0  
M. Granollers - A. Popyrin 0 - 2  
R. Safiullin - Yecong He    
Yunseong Chung - B. Lock 1 - 2  
Yus. Takahashi - Zihao Xia 1 - 2  
Tenisz (Gwangju, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bublik A / Pavlioutchenko - Catarina L / Safiullin R 0 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haider-Maurer - J. Choinski 0 - 2  
A. Muller - M. Cuevas 2 - 1  
J. Sels - C. Boluda-Purkiss 2 - 0  
K. Krawietz - I. Nedelko 2 - 1  
L. Wessels - P. Sousa 0 - 2  
M. Janvier - N. Kuhn 0 - 2  
M. Sieber - J.S. Tatlot 1 - 2  
R. Molleker - O. Styler 2 - 0  
R. Olivo - Ben. Hassan 1 - 2  
S. Gutierrez-Ferrol - Z. Bergs 1 - 2  
S. Ofner - D. Brown 1 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Mies A - Squire H / Wessels L 2 - 1  
Lamasine T / Sakharov G - Gabashvili T / Marrero D 0 - 2  
Perez Sanz D / Vervoort M - Gutierrez-Ferrol S / Zapata Mira 2 - 0  
Tenisz (Vancouver, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - K. King 2 - 0  
B. Schnur - Y. Maden 0 - 2  
G. Barrere - M. Safwat 2 - 1  
G. Müller - C. Eubanks 2 - 1  
I. Marchenko - I. Ivashka 1 - 2  
J.C. Aragone - A. Bolt 2 - 1  
L. Broady - Q. Halys 0 - 2  
L.G.M. Harris - T-S. Kwiatkowski 2 - 0  
P. Polansky - S. Giraldo 2 - 1  
S. Travaglia - J. Kubler 0 - 2  

 

2018.08.13.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Acereros de Monclova 1 - 4  
Generales de Durango - Tecolotes de Nuevo Laredo 2 - 8  
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca 3 - 2  
Olmecas de Tabasco - Bravos de Leon 3 - 10  
Piratas de Campeche - Diablos Rojos del Mexico 4 - 3  
Rieleros de Aguascaliente - Toros de Tijuana    
Saraperos de Saltillo - Sultanes de Monterrey 7 - 6  
Tigres de Quintana Roo - Pericos de Puebla 0 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Washington 4 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - CSZKA Moszkva 3 - 3  
Kerékpár (BinckBank Tour - 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binckbank Tour 2018 - 1. szakasz    
C. Ewan - M. Walscheid 1 - 0  
D. Grönewegen - M. Kittel 0 - 1  
F. Jakobsen - M. Pelucchi 1 - 0  
J. Debusschere - M.C. Nielsen 1 - 0  
J. Rickaert - Dion Smith 0 - 1  
M. Pedersen - S. Kragh Andersen 1 - 0  
R. Barbier - J.P. Drucker 0 - 1  
R. Minali - K. Halvorsen 0 - 1  
T. Dupont - K. De Haes 1 - 0  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Seattle 72 - 81  
Phoenix - Los Angeles 86 - 78  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Alger - Paradou 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - River Plate 0 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linfield - Wexford Youths 2 - 3  
Labdarúgás (BL, női, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Avaldsnes 2 - 2  
Labdarúgás (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - FK Minszk 2 - 0  
Slovan Bratislava - Olimpija Ljubljana (Helyszín: Ljubljana) 1 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Glasgow (Helyszín: Glasgow) 0 - 2  
Labdarúgás (BL, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitrovica - Atasehir Bld. 1 - 6  
MTK - Slavia Praha 1 - 4  
Labdarúgás (BL, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Spartak Subotica 0 - 5  
Breznica - Kiryat Gat 4 - 4  
Labdarúgás (BL, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birkirkara - Cardiff Met Univ. 2 - 2  
Harkiv - Olimpia Cluj 3 - 1  
Labdarúgás (BL, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landhaus - BIIK-Kazygurt 0 - 2  
Rigas FS - Elpidesz Kardica 1 - 2  
Labdarúgás (BL, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agarista Anenii Noi - Vllaznia 1 - 4  
Parnu - Sarajevo (Helyszín: Szarajevó) 1 - 2  
Labdarúgás (BL, női, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NSA Szófia - Gintra Univ. (Helyszin: Litvánia) 0 - 9  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeptemvri Szófia - Botev Vraca 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Royal Pari Santa Cruz 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Vitória 4 - 0  
Palmeiras - Vasco da Gama 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Union Berlin 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Lotte 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Audax Italiano 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Ostrava 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Sönderjyske 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Asan Mugunghwa 1 - 1  
Suwon FC - Bucheon 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - Delfin Manta 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - EIF 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSIS Semarang - Bhayangkara Jakarta 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Olafsvik - Selfoss 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - Grindavik 4 - 0  
Vikingur Reykjavik - Breidablik 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Millonarios 1 - 1  
Junior de Barranquilla - Atl. Huila 3 - 0  
Once Caldas - Envigado 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Slask Wroclaw 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Jelgava 1 - 0  
Ventspils - Liepaja 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Santos Laguna 1 - 2  
Tijuana - Cruz Azul 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Orlando 3 - 2  
Seattle - Dallas 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram Larvik - Stabaek 2 1 - 3  
Odd Grenland 2 - Grorud 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Valerenga 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Kazany - Zenit Szentpétervár 0 - 1  
Ufa - FK Krasznodar    
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Comercio - Melgar 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Boavista 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Viitorul Constanta 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Värnamo 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Hammarby 0 - 0  
Trelleborg - Sundsvall 1 - 6  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Mura 3 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbulspor - Afjet Afyonspor 4 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Antalyaspor 2 - 0  
Labdarúgás (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Japán - U20Paraguay 6 - 0  
U20Spanyolország - U20USA 2 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kína - U20Nigéria 1 - 1  
U20Németország - U20Haiti 3 - 2  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Cincinnati - Penn FC 1 - 0  
Toronto FC 2 - Richmond 1 - 0  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - B. Paire 0 - 2  
F. Tiafoe - D. Shapovalov 1 - 2  
J. Chardy - F. Verdasco 2 - 0  
J. Isner - S. Querrey 1 - 2  
K. Nishikori - A. Rublev 2 - 0  
L. Pouille - A. Murray 2 - 1  
M. Marterer - B. Klahn 0 - 2  
M. McDonald - K. Edmund 0 - 2  
M. Mmoh - L. Mayer 1 - 2  
P. Gojowczyk - J. Sousa 2 - 1  
R. Gasquet - P. Carreno-Busta 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cecchinato M / Dzumhur D - Mclachlan B / Middelkoop M 1 - 2  
Harrison R / Monroe N - Mcdonald M / Nestor D 2 - 1  
Kohlschreiber P / Verdasc - Mayer L / Ramos-Vinolas A 2 - 1  
Kohlschreiber P / Verdasc - Schwartzman D / Thiem D    
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - B. Strycova 2 - 0  
A. Sasnovich - V. Kuzmova 1 - 2  
B. Mattek-Sands - M. Keys 1 - 2  
D.R. Collins - L. Tsurenko 0 - 2  
I-C. Begu - A. Tomljanovic 1 - 2  
J. Konta - A. Sabalenka 1 - 2  
K. Mladenovic - J. Görges    
N. Osaka - E. Makarova    
S. Kuznetsova - S. Vögele 2 - 1  
V. Azarenka - C. Suarez Navarro 2 - 1  
V. Williams - M. Sakkari    
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Flipkens - Brady J / Dolehide C 0 - 2  
Han X / Jurak D - Rosolska A / Spears A 2 - 0  
Olaru R / Zvonareva V - King V / Srebotnik K 2 - 1  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clezar - R. Balzerani 2 - 0  
G. Mager - V. Galovic    
Tenisz (Cordenons, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Margaroli L - Kolar Z / Setkic A 2 - 0  
Martin A / Munoz De La Na - Marfia M / Serena L 2 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Cachin P / Gomez-Herrera C 2 - 0  
Tenisz (Cordenons-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dutra da Silva - J.P. Ficovich 2 - 0  
R. Bonadio - Mar.Eriksson 2 - 1  
Tenisz (Gwangju, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ellis - U. Blanch    
L. Catarina - Mak. Ochi 0 - 2  
R. Tokuda - S.K. Mukund 2 - 1  
Yeongseok Jeong - J. Statham 0 - 2  
Tenisz (Gwangju, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung Y / Imai S - Sabanov I / Sabanov M 2 - 1  
Granollers M / Mukund S - Gao X / Sun F 0 - 2  
Tenisz (Gwangju-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Na - Yecong He 1 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - A. De Greef 2 - 0  
E. Benchetrit - R. Bellotti 2 - 0  
F. Baldi - M. Vilella Martinez 0 - 2  
F. Horansky - J. Rodionov 2 - 0  
G. Sakharov - D. Kuzmanov 0 - 2  
M. Janvier - A. Vatutin    
Tenisz (Meerbusch-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kuhn - Y. Oliel 2 - 1  
Tenisz (Vancouver, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Thompson J - Peck J / Vukovic L 2 - 1  
Tenisz (Vancouver-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Millot - T-S. Kwiatkowski 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,