Tippmix eredmények - 2018. április 30. - május 6.

2018-04-30
Tippmix eredmények - 2018. április 30. - május 6.
2018.05.08.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Miami 14 - 2  
Cincinnati - NY Mets 6 - 7  
Oakland - Houston 2 - 16  
Philadelphia - San Francisco 11 - 0  
San Diego - Washington    
St. Louis - Minnesota 0 - 6  
Texas - Detroit 7 - 6  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Texas Stars - Tucson (3.m.) 4 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2017/18 - Pittsburgh vagy Washington jut tovább?    
Pittsburgh - Washington (6.m.) 1 - 1  
Winnipeg - Nashville (6.m.) 0 - 4  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Mogi das Cruzes (3.m.) 71 - 64  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Toronto (4.m.) 128 - 93  
Philadelphia - Boston (4.m.) 103 - 92  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Chacarita Juniors 2 - 1  
Colón - River Plate 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampaio Correa - CRB 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Parana 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Tecnico Univ. Ambato 3 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Peliwo - Di Wu 2 - 0  
J. Kubler - M. Giron 2 - 0  
J. Statham - G. Soeda 1 - 2  
Jor. Thompson - Yunseong Chung    
M. Ebden - Zhe Li    
M. McDonald - Ze Zhang 2 - 0

 

2018.05.07.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Algodoneros Union Laguna 5 - 2  
Guerreros de Oaxaca - Tigres de Quintana Roo 1 - 3  
Rieleros de Aguascaliente - Generales de Durango 9 - 3  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Sultanes de Monterrey 4 - 8  
Toros de Tijuana - Saraperos de Saltillo 0 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - Chicago Cubs 4 - 3  
Golf (Insperity Invitational)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Insperity Invitational 2018    
Golf (Wells Fargo Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wells Fargo Championship 2018    
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Syracuse - Toronto Marlies (3.m.) 1 - 7  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2017/18 - San Jose vagy Las Vegas jut tovább?    
San Jose - Las Vegas (6.m.) 0 - 3  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Oroszország 0 - 6  
Svédország - Franciaország 4 - 0  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Dánia (Helyszín: Dánia) 7 - 1  
USA - Németország 3 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Pardubice (4.m.) 83 - 65  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Nanterre 81 - 85  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi TA 73 - 69  
Ironi Naharia - Hapoel Holon 75 - 86  
Maccabi Rishon - Maccabi Haifa 79 - 92  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Albirex Niigata 74 - 72  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Juventus Utena 82 - 56  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utah - Houston (4.m.) 87 - 100  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tortona - GSA Udine (4.m.) 64 - 64, h.u. 73 - 74  
Trapani - Treviso (4.m.) 78 - 99  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Partizan Belgrád 87 - 82  
Vrsac - Vojvodina 103 - 85  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - SZGAU-Szaratov (2.m.) 23 - 22  
SZKIF Krasznodar - Szungul Sznyezsinszk (2.m.) 25 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Dinamo-Viktor Sztavropol (2.m.) 32 - 29  
Szpartak Moszkva - Néva Szentpétervár (2.m.) 25 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Steaua Bukarest (2.m.) 24 - 24  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Racing Club 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, bennmaradás.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Pirin Blagoevgrad 2 - 1  
Labdarúgás (Bolivíai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - San Jose de Oruro 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Santos 5 - 1  
Sport Recife - Bahia 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - NEA Szalamina Famaguszta 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Nordsjaelland 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ismaily - El Zamalek 1 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - BATE Boriszov 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Mariehamn 1 - 1  
Ilves - Rovaniemi PS 1 - 0  
Kuopio PS - Inter Turku 5 - 1  
Lahti - Seinäjoen JK 1 - 0  
PS Kemi - Helsinki JK 1 - 2  
Turku PS - Vaasa PS 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Xanthi (Folytatás a 7. perctől)    
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Breidablik 1 - 3  
Keflavík - Grindavik 0 - 2  
Vikingur Reykjavik - Valur 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel TA 0 - 3  
Hapoel Katamon - Maccabi Ahi Nazareth 1 - 2  
Hapoel Nazareth Illit - Beitar TA Ramla 1 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Hadera 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Maccabi Netanya 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Once Caldas 4 - 1  
América de Cali - Dep. La Equidad 1 - 1  
Atl. Bucaramanga - Rionegro Aguilas 2 - 2  
Atl. Nacional Medellin - Itagui Leones 1 - 0  
Boyaca Patriotas - Dep. Tolima 0 - 0  
Dep. Pasto - Dep. Cali 0 - 0  
Independiente SF - Millonarios 1 - 0  
Jaguares de Cordoba - Junior de Barranquilla 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Tigres 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Molde 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Cremonese 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Akhmat Groznij 0 - 2  
Rubin Kazany - Ufa 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Libertad Asuncion 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Rio Ave 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Concordia Chiajna 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - FCS Bukarest 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Livingston 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Rayo Vallecano 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Levante 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wohlen - Aarau 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Halmstad 1 - 3  
Värnamo - Norrby 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Göteborg 1 - 2  
Sirius - Örebro 2 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Kopparbergs/Göteborg 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Adana Demirspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Kayserispor 2 - 0  
Göztepe Izmír - Yeni Malatyaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Dep. Lara 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Persepolis 3 - 2  
Al-Sadd - Al-Ahli (KSA) 2 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Galway 1 - 0  
Wexford Youths - UC Dublin 0 - 8  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Shelbourne 7 - 3  
Röplabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Nyíregyháza (3.m.) 3 - 0  
Újpest - Jászberény (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kazincbarcika (2.m.) 1 - 3  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - M.J. Williams (18 nyert frame-ig) 16 - 18  
Strandröplabda (Huntington Beach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Goncalves Oliv. / Stein 2 - 0  
Strandröplabda (Huntington Beach, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seixas De Freitas/Alves - Antonelli/Solberg Salgado 2 - 1  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - B. Klahn 0 - 2  
B. Bonzi - E. Ymer 0 - 2  
N. Gombos - T. Robredo 2 - 0  
Tenisz (Aix en Provence, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / De Schepper - Albot R / Vasilevski A 2 - 1  
Blancaneaux G / Lestienne - Moraing M / Otte O 0 - 2  
Erlich J / Lipsky S - Millman J / Monteiro T 1 - 2  
Tenisz (Braga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - A. Hoang 2 - 0  
J. Monteiro - G. Sakharov 1 - 2  
L. Giustino - S. Griekspoor 2 - 1  
M. Bourgue - A. Collarini 2 - 0  
Tenisz (Braga, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Shamasdin A - Kamke T / Novak D 2 - 0  
Cabral F / Cacao T - Elias G / Sousa P 0 - 2  
Ferreira G / Maia H - Martinez Portero P / Vega Hernandez D 0 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Banes - D. Sela 0 - 2  
Soon Woo Kwon - Da. Kelly 2 - 1  
Uisung Park - Y. Takahashi 0 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim Y-S / Lim H-C - Wu D / Zhang Ze 0 - 2  
Roelofse R / Smith J-P - Gong M / Uchiyama Y 2 - 0  
Tenisz (Gimcheon, South Korea, Qualify)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Watanuki - W. Trongcharoenchaikul 1 - 2  
Tenisz (Karshi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - M. Vilella Martinez    
K. Kravchuk - K. Sultonov 0 - 2  
K. Uchida - H. Moriya 2 - 1  
R. Safiullin - N. Milojevic 0 - 2  
U. Ignatik - S. Fomin 2 - 0  
Tenisz (Karshi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celikbilek A / Ilkel C - Dustov F / Shofayziyev S 2 - 0  
Fayziev S / Karimov D - Betov S / Lamasine T 2 - 0  
Tenisz (Karshi, Uzbekistan, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Betov - S. Shofayziyev 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - D.S. Schwartzman 0 - 2  
F. Delbonis - M. Zverev 2 - 1  
G. Monfils - N. Basilashvili 2 - 1  
J. Benneteau - D. Dzumhur 0 - 2  
K. Khachanov - D. Lajovic 0 - 2  
K. Nishikori - N. Djokovic 0 - 2  
L. Pouille - B. Paire 0 - 2  
M. Kukushkin - R. Carballes Baena 2 - 0  
N. Kicker - M. Raonic 0 - 2  
P. Andujar - F. Lopez 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Granollers M - Del Potro J M / Thiem D 2 - 0  
Haase R / Rojer J-J - Gonzalez S / Qureshi A 2 - 0  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - C. Wozniacki 1 - 2  
A. Sevastova - K. Bertens 0 - 2  
C. Garcia - P. Martic 2 - 0  
I-C. Begu - M. Sharapova 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - J. Görges 1 - 2  
S. Stephens - S. Stosur 2 - 0  
Shuai Zhang - K. Mladenovic 1 - 2  
V. Azarenka - Ka. Pliskova 1 - 2  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Cornet A - Klepac A / Martinez S 0 - 2  
Chan L / Mattek-Sands B - Bondarenko K / Krunic A    
Chan L / Mattek-Sands B - McHale C / Peng S 2 - 0  
Medina G./Parra Santonja - Konta J / Zhang S 1 - 2  
Melichar N / Peschke K - Begu I C / Halep S 2 - 1  
Mertens E / Schuurs D - Pavlyuchenkova A / Savchuk O    
Tenisz (Rome, Italy, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - C. Summaria 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Balzerani - V. Galovic 1 - 2  
R. Bemelmans - A. Arnaboldi 2 - 0  
T. Brkic - Z. Kolar 2 - 1  
V. Millot - R. Dutra da Silva 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bracciali D / Quinzi G - Bolelli S / Donati M 2 - 0  
Brkic T / Heras P - Martin A / Podlipnik-Castillo H 0 - 2  
Coppejans K / Halys Q - Krawietz K / Mies A 0 - 2  
Dalla Valle E / Fonio G - Giannessi A / Motti A 0 - 2  
Draganja/Draganja - Kolar Z / Pavlasek A 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,