Tippmix eredmények - 2018. április 23-29.

2018-04-23
Tippmix eredmények - 2018. április 23-29.
2018.04.29.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Richmond 70 - 113  
Essendon - Melbourne Demons 72 - 108  
Fremantle - West Coast Eagles 81 - 89  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 2 - 4  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 5 - 2  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 11 - 8  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Generales de Durango - Acereros de Monclova 11 - 14  
Leones de Yucatan - Pericos de Puebla 12 - 6  
Olmecas de Tabasco - Diablos Rojos del Mexico 3 - 1  
Piratas de Campeche - Bravos de Leon 2 - 7  
Saraperos de Saltillo - Toros de Tijuana 1 - 3  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Rieleros de Aguascaliente 1 - 6  
Tigres de Quintana Roo - Guerreros de Oaxaca 3 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Detroit 5 - 9  
Baltimore - Detroit (19:05) 5 - 3  
Boston - Tampa Bay 4 - 3  
Chicago Cubs - Milwaukee 2 - 0  
Cleveland - Seattle 4 - 10  
Houston - Oakland 11 - 0  
Houston - Oakland (20:10) 8 - 4  
Kansas City - Chicago WS (20:15) 5 - 4  
LA Angels - NY Yankees 1 - 11  
Miami - Colorado 4 - 1  
Minnesota - Cincinnati 2 - 8  
Philadelphia - Atlanta 1 - 4  
Philadelphia - Atlanta (19:35) 1 - 10  
Pittsburgh - St. Louis 6 - 2  
Pittsburgh - St. Louis (19:35) 5 - 0  
San Diego - NY Mets 12 - 2  
San Diego - NY Mets (22:10) 2 - 14  
San Francisco - LA Dodgers (23:05) 4 - 2  
Toronto - Texas 7 - 2  
Washington - Arizona 3 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - Szinara Jekatyerinburg 2 - 2  
Uhta - Novaja Gener. Sziktivkar 2 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Belenenses 4 - 2  
Golf (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
China Open 2018    
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lehigh Valley - Providence (4.m.) 3 - 3  
Toronto Marlies - Utica (5.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Csehország 4 - 2  
Svédország - Finnország 1 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - San Jose (2.m.) 3 - 3  
Washington - Pittsburgh (2.m.) 4 - 1  
Kerékpár (Tour de Romandie)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de Romandie 2018    
Tour de Romandie 2018 - Top 3    
Kerékpár (Tour de Romandie - 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wyss - S. Geschke 1 - 0  
M. Morkov - M. Albasini 1 - 0  
P. Ackerman - R. Ferrari 1 - 0  
T. Dupont - B. Planckaert 1 - 0  
Tour de Romandie 2018 - 5. szakasz    
X. Meurisse - E. Gasparotto 1 - 0  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Mons 69 - 72  
Basic-Fit Brussels - Oostende 62 - 78  
Charleroi Spirou - Liege 102 - 61  
Okapi Aalstar - Leuven 95 - 57  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Strasbourg 76 - 103  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Alaska Aces 74 - 93  
RS Elasto Painters - Ginebra SM 108 - 89  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni - Eszperidesz Kallithea 57 - 66  
Panioniosz - Farosz Keracini 69 - 67  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi Haifa 77 - 75  
Hapoel TA - Hapoel Holon 89 - 65  
Maccabi Ashdod - Maccabi TA 86 - 79  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Toyohashi Neophoenix 84 - 81  
Chiba - Hokkaido 97 - 84  
Osaka - Shiga 79 - 61  
Ryukyu Okinawa - Tokyo Alvark 61 - 75  
Shimane - Nishinomiya 92 - 72  
Tochigi - Tokyo Sunrockers 74 - 61  
Toyama - Mikawa Kariya 95 - 92  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Sleza Wroclaw (3.m.) 58 - 62  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Szczecin (2.m.) 88 - 79  
Torun - Dabrowa Gornicza (2.m.) 73 - 63  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Juventus Utena 68 - 73  
Lietuvos Rytas - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 110 - 68  
Siauliai - Lietkabelis 87 - 65  
Zalgiris Kaunas - Nevezis Kedainiai 91 - 72  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Szekszárd (2.m.) 70 - 55  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Milwaukee (7.m.) 112 - 96  
Cleveland - Indiana (7.m.) 105 - 101  
Golden State - New Orleans (1.m.) 123 - 101  
Houston - Utah (1.m.) 110 - 96  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trier - Crailsheim (4.m.) 75 - 97  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Bremerhaven 98 - 95  
Bayreuth - Ludwigsburg 70 - 73  
Brose Bamberg - Braunschweig 82 - 55  
Giessen - Alba Berlin 102 - 87  
Göttingen - Mitteldeutscher 96 - 90  
Skyliners Frankfurt - Jena 67 - 65  
Tübingen - S. Oliver Würzburg 57 - 73  
Ulm - Oldenburg 70 - 87  
Öttinger Gotha - Telekom Bonn 70 - 93  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biella - Montegranaro (1.m.) 70 - 73  
Scafati - Ferrara (1.m.) 73 - 70  
Trieste - Treviglio (1.m.) 86 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajn.,női,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Vigarano (4.m.) 72 - 58  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Sassari 67 - 80  
Cantu - Reggio Emilia 90 - 79  
Milano - VL Pesaro 70 - 75  
Pistoia - Virtus Bologna 61 - 74  
Torino - Trento 88 - 92  
Varese - Brindisi 69 - 65  
Venezia - Capo D'Orlando 104 - 85  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Dinamo Kurszk (2.m.) 82 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - P. Avenida (2.m.) 61 - 77  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Murcia 87 - 85  
Estudiantes - Real Madrid 75 - 92  
Gipuzkoa - San Pablo Burgos 63 - 71  
Gran Canaria - Iberostar Tenerife 68 - 76  
Joventut Badalona - Valencia 77 - 75  
Unicaja Malaga - Bilbao 93 - 78  
Zaragoza - Betis 81 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Anadolu Efes 82 - 90  
Tofas Bursa - Eskisehirspor 73 - 69  
Trabzonspor - Darussafaka 82 - 104  
Yesilgiresun - Buyukcekmece 95 - 80  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Tsmoki-Minszk 91 - 80  
Parma Permszkij Kraj - Avtodor Szaratov 86 - 86, h.u. 94 - 96  
UNIKSZ Kazany - Nyizsnyij Novgorod 84 - 84, h.u. 99 - 93  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Flensburg 29 - 17  
Skjern - Nantes 27 - 27  
Vardar Pro Skopje - Kiel 27 - 28  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Dukla Praha 27 - 31  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Lovosice (2.m.) 24 - 18  
Zubri - Plzen (2.m.) 22 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - St. Raphael 40 - 30  
Göppingen - Chambery 31 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porec - RK Zagreb 23 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Koscierzyna 22 - 25  
Piotrcovia Piotrkow - Kobierzyce 26 - 20  
Ruch Chorzow - Jelenia Gora 24 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Lublin 25 - 32  
Koszalin - Gdynia 27 - 15  
Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin 23 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Gornik Zabrze 28 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Siófok 31 - 31  
Kisvárda - Dunaújváros 23 - 24  
Kézilabda (Norvég bajn., női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sola - Raelingen 25 - 17  
Kézilabda (Norvég bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Gjerpen 27 - 27  
Kristiansand - Oppsal 38 - 18  
Larvik - Fredrikstad 36 - 25  
Storhamar - Tertnes Bergen 28 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Haslum (1.m.) 32 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Saarlouis 25 - 24  
Elbflorenz - Hamm-Westfalen 24 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Wetzlar 25 - 25  
Ludwigshafen-Friesenheim - Hüttenberg 32 - 28  
Magdeburg - Burgdorf-Hannover 31 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Oldenburg 27 - 31  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - UOR Moszkva 35 - 22  
Kausztik Volgográd - UGNTU Ufa 35 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaslui - Focsani 27 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - Magura Cisnadiei 19 - 19  
Ramnicu Valcea - Unirea Slobozia 25 - 19  
Kézilabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Dobrogea Constanta (3.m.) 31 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Schaffhausen (3.m.) 29 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Skuru (4.m.) 30 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Malmö (4.m.) 22 - 24  
Lugi - Kristianstad (4.m.) 23 - 27  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Metaloplastika 27 - 25  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Gorenje Velenje 20 - 26  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Arsenal 3 - 0  
Liverpool - Everton 1 - 1  
Sunderland - Reading 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Colón 1 - 0  
Huracan - Atl. Tucuman 3 - 2  
Patronato Parana - San Lorenzo 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumqayit - Sabayil 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Saint-Gilloise 1 - 0  
Westerlo - Tubize 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Charleroi 3 - 1  
Gent - Standard Liege 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Antwerpen 0 - 0  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Manchester City 1 - 0  
Wolfsburg - Chelsea 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Levszki Szófia 0 - 4  
Botev Plovdiv - CSZKA Szófia 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Guabiro Montero 4 - 4  
Real Potosi - Jorge Wilstermann 0 - 6  
Universitario de Sucre - San Jose de Oruro 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Londrina 0 - 1  
Sao Bento - Goiás 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Corinthians 1 - 0  
Bahia - Atlético PR 0 - 0  
Ceara - Flamengo 0 - 3  
Fluminense - Sao Paulo 1 - 1  
Palmeiras - Chapecoense 0 - 0  
Parana - Sport Recife 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Dortmund 1 - 1  
Mainz - RB Leipzig 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Regensburg 4 - 1  
Heidenheim - Sandhausen 2 - 0  
Ingolstadt - Holstein Kiel 1 - 5  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Münster 1 - 2  
Erfurt - Bremen Amatőr 0 - 3  
Sonnenhof Grossaspach - Meppen 2 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Antofagasta 0 - 0  
Dep. Temuco - Dep. Union La Calera 0 - 2  
Palestino - O'Higgins 2 - 3  
Universidad de Chile - Universidad de Concepcion 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEA Szalamina Famaguszta - Olympiakosz Nicosia 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Omonia Nicosia 2 - 0  
APOEL Nicosia - Apollon Limasszol 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Znojmo 3 - 2  
FC Hradec Kralove - Frydek Mistek 4 - 0  
Pribram - Vitkovice 2 - 1  
Varnsdorf - Opava 1 - 2  
Zizkov - Usti nad Labem 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Liberec 2 - 0  
Slavia Praha - Slovacko 0 - 0  
Teplice - Olomouc 1 - 2  
Zlín - Bohemians 1905 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Esbjerg 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Randers 1 - 3  
Sönderjyske - OB Odense 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Nordsjaelland 3 - 1  
Midtjylland - Aalborg 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Gwangju 1 - 2  
Seoul E-Land - Ansan Greeners 2 - 1  
Suwon FC - Daejeon Citizen 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Pohang 0 - 0  
Incheon - Gyeongnam 2 - 3  
Jeonbuk - Suwon Bluewings 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Delfin Manta 0 - 1  
LDU Quito - Barcelona Guayaquil 2 - 1  
Tecnico Univ. Ambato - El Nacional Quito 2 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Dhafra 5 - 0  
Al-Wahda - Al-Jazeera (UAE) 4 - 1  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Nasr (UAE) 2 - 2  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Wasl 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Daklyeh - Al-Masry 0 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Torpedo Zogyino 1 - 1  
Szmolevicsi - Vityebszk 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Seinäjoen JK 1 - 1  
Kuopio PS - Lahti 1 - 1  
PS Kemi - Mariehamn 2 - 3  
Vaasa PS - Helsinki JK 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Marseille 1 - 1  
Paris SG - Guingamp 2 - 2  
Rennes - Toulouse 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Apollon Szmirnisz 2 - 1  
Kassziopi Kerkyra - AEK Athén 0 - 0  
Lamia - Giannina 2 - 1  
Levadiakosz - Atromitosz Periszteri 0 - 1  
Olympiakosz - Panetolikosz 4 - 0  
Panathinaikosz - PAOK 0 - 3  
Plataniasz - Panioniosz 1 - 2  
Xanthi - Larissza 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - PSV 3 - 3  
Ajax - AZ Alkmaar 3 - 0  
Feyenoord - Sparta Rotterdam 3 - 1  
Groningen - Excelsior 4 - 0  
Heracles - Utrecht 2 - 2  
NAC Breda - Heerenveen 3 - 0  
Venlo - Roda 1 - 4  
Vitesse - Twente 5 - 0  
Zwolle - Willem II 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Cibalia 3 - 2  
Slaven Belupo - Hajduk Split 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Ashkelon 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Maccabi TA 2 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Sagan Tosu 3 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobe Leonessa - Nojima Sagamihara 4 - 0  
Urawa RD - JEF United Chiba 0 - 1  
Vegalta Sendai - Nagano Parceiro 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kyzylzhar Petropavlovsk 2 - 0  
FC Asztana - Tobol Kostanay 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Independiente SF 0 - 0  
Independiente Medellin - Dep. Pasto 1 - 0  
Itagui Leones - Boyaca Patriotas 1 - 1  
Millonarios - Atl. Huila 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Lava Spring - Meizhou Meixian Techand 1 - 2  
Qingdao Huanghai - Wuhan Zall 1 - 1  
Shanghai Shenxin - Nei Mongol Zhongyou 2 - 1  
Shenzhen Hongzuan - Shijiazhuang 4 - 1  
Wuhan Zall - Qingdao Huanghai 1 - 1  
Xinjiang Tianshan - Dalian Transcendence 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Guizhou Zhicheng 4 - 3  
Changchun Yatai - Shanghai SIPG 2 - 1  
Chongqing Lifan - Guangzhou R&F 0 - 1  
Shandong Luneng - Henan Jianye 2 - 1  
Shanghai Shenhua - Dalian Yifang 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwalki 3 - 0  
GKS Katowice - Bytovia Bytow 0 - 0  
Puszcza Niepolomice - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 3  
Rakow Czestochowa - Olsztyn 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - TBB Nieciecza 4 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Wisla Krakkó 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - Riga FC 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Trakai 0 - 2  
Zalgiris Kaunas - Atlantas Klaipeda 2 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Chabab Atlas Khenifra 1 - 2  
Hassania Agadir - Rapide Oued Zem 1 - 0  
Ittihad Tanger - Wydad Casablanca 0 - 0  
Racing de Casablanca - RSB Berkane 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Santos Laguna 1 - 0  
Chivas Guadalajara - Leon 0 - 2  
Lobos BUAP - Puebla 0 - 1  
Pachuca - Atlas de Guadalajara 0 - 0  
Tigres - Monterrey 2 - 2  
UNAM Pumas - Queretaro 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Orlando 1 - 2  
Columbus - San Jose 2 - 1  
Los Angeles Galaxy - New York 2 - 3  
Minnesota - Houston 2 - 1  
New England - Kansas City 1 - 0  
Labdarúgás (NB I, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Győr 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Vác 1 - 0  
Cegléd - Szolnok 3 - 0  
Csákvár - Budafok 1 - 3  
Győr - Soroksár 2 - 0  
Kisvárda - Nyíregyháza 2 - 2  
Mosonmagyaróvár - Kazincbarcika 0 - 0  
MTK - Gyirmót 1 - 0  
Siófok - Budaörs 2 - 1  
Sopron - Szeged 2011 2 - 2  
ZTE - Dorog 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Florö 3 - 1  
Levanger - Ham-Kam 4 - 3  
Mjöndalen - Tromsdalen 0 - 0  
Notodden - Sogndal 0 - 2  
Sandnes Ulf - Jerv 0 - 0  
Strömmen - Nest-Sotra 1 - 2  
Ullensaker/Kisa - Viking Stavanger 4 - 5  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Odd Grenland 0 - 1  
Sandefjord - Brann Bergen 0 - 1  
Sarpsborg - Bodö/Glimt 0 - 0  
Start - Haugesund 0 - 1  
Strömsgodset - Rosenborg 0 - 1  
Tromsö - Kristiansund 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - LSK Kvinner 0 - 5  
Röa - Grand Bodö 4 - 1  
Trondheims-Örn - Klepp 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Seattle 1 - 1  
Utah - Portland 1 - 1  
Washington - Chicago 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Frankfurt 0 - 1  
Duisburg - Bayern München 1 - 3  
Jena - 1. FC Köln 0 - 0  
Potsdam - Essen-Schönebeck 1 - 2  
Sand - Hoffenheim 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Genoa 3 - 1  
Benevento - Udinese 3 - 3  
Bologna - Milan 1 - 2  
Crotone - Sassuolo 4 - 1  
Fiorentina - Napoli 3 - 0  
Sampdoria - Cagliari 4 - 1  
Torino - Lazio 0 - 1  
Verona - SPAL Ferrara 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Teramo 0 - 0  
Feralpisalo - Triestina 4 - 1  
Mestre - Santarcangelo 0 - 4  
Ravenna - Südtirol 1 - 2  
Reggiana - Padova 1 - 1  
Renate - Fermana 2 - 0  
Sambenedettese - Albinoleffe 0 - 1  
Vicenza - Bassano 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Fondi 0 - 3  
Bisceglie - Casertana 2 - 1  
Juve Stabia - Siracusa 1 - 0  
Lecce - Paganese 1 - 0  
Matera - Catania 2 - 1  
Rende - Andria 1 - 1  
Sicula Leonzio - Reggina 1 - 1  
Trapani - Monopoli 2 - 2  
Virtus Francavilla - Cosenza 1 - 5  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Szpartak Moszkva 0 - 2  
Rosztov - Toszno 2 - 0  
Zenit Szentpétervár - CSZKA Moszkva 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pölten - Salzburg 0 - 2  
Sturm Graz - Rapid Wien 4 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Guarani Asuncion 0 - 1  
Olimpia Asuncion - Sp. Luqueno 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Penafiel 1 - 4  
Benfica B - Guimaraes B 0 - 1  
Covilha - Académica 0 - 1  
Famalicao - Uniao Madeira 1 - 2  
Porto B - Braga B 0 - 4  
Real SC Massama - Cova Piedade 2 - 3  
Uniao Oliveirense - Santa Clara 1 - 2  
Varzim - Sporting CP B 2 - 0  
Viseu - Gil Vicente 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Braga 0 - 1  
Boavista - Pacos Ferreira 1 - 0  
Marítimo - Porto 0 - 1  
Rio Ave - Chaves 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Arsenal 2 - 1  
West Ham - Manchester City 1 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Botosani 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - CFR Cluj 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Rangers 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Cordoba 2 - 1  
La Hoya Lorca - Gimnastic 1 - 0  
Numancia - Oviedo 3 - 0  
Rayo Vallecano - Tenerife 3 - 1  
Sp. Gijón - Albacete 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Navalcarnero 0 - 1  
Celta Vigo B - Talavera de la Reina 1 - 1  
Cerceda - Ponferradina 1 - 1  
Ferrol - Valladolid B 2 - 2  
Fuenlabrada - Majadahonda 0 - 0  
Gimn. Segoviana - Pontevedra 3 - 0  
Rapido de Bouzas - Deportivo B 0 - 2  
San Sebastian Reyes - Real Madrid B 1 - 1  
Toledo - Coruxo 1 - 0  
Union Adarve - Guijuelo 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Burgos 2 - 2  
Gernika - Arenas de Getxo 2 - 1  
R. Santander - UD Logrones 2 - 1  
Sp. Gijón B - Real Sociedad B 0 - 1  
Vitoria - Caudal Deportivo 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Alcoyano 1 - 0  
Badalona - Formentera 1 - 1  
Elche - Lleida 2 - 0  
Olot - Valencia B 1 - 0  
Ontinyent - Hercules 1 - 0  
Pena Deportiva - Cornella 1 - 1  
Peralada - Ebro 1 - 2  
Sabadell - Mallorca 1 - 0  
Zaragoza B - Villarreal B 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - UD Extremadura 1 - 0  
Cartagena - Lorca Deportiva 2 - 0  
Marbella - Melilla 1 - 0  
Merida - Villanovense 0 - 1  
Real Murcia - Betis B 0 - 1  
San Fernando - El Ejido 4 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Atl. Madrid 0 - 1  
Deportivo - Barcelona 2 - 4  
Getafe - Girona 1 - 1  
Valencia - Eibar 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Santa Teresa 4 - 0  
Betis - Tenerife 0 - 1  
Rayo Vallecano - Atl. Madrid 1 - 4  
Real Sociedad - Huelva 0 - 1  
Sevilla - Madrid CCF 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Wohlen 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Thun 6 - 1  
FC Zürich - Sion 3 - 3  
Lugano - St. Gallen 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Helsingborg 1 - 1  
Frej Täby - Varberg 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Hammarby 1 - 2  
Kalmar - FF Malmö 3 - 0  
Norrköping - Trelleborg 1 - 2  
Sundsvall - Elfsborg 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Limhamn Bunkeflo 3 - 1  
Pitea - Djurgarden 2 - 0  
Vittsjö - IFK Kalmar 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Matis - Borac 3 - 0  
Macsva Sabacs - Radnik Surdulica 2 - 1  
RAD Belgrád - Bacska Palanka 2 - 0  
Zemun - Mladost Lucani 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Spartak Subotica 3 - 0  
Napredak Krusevac - Crvena zvezda 0 - 2  
Radnicki Nis - Vozdovac 3 - 0  
Vojvodina - Partizan Belgrád 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - Aluminij Kidricevo 1 - 2  
Olimpija Ljubljana - ND Gorica 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Besiktas 2 - 0  
Osmanlispor - Istanbul Basaksehir 1 - 4  
Yeni Malatyaspor - Akhisar 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorszkla Poltava - Dinamo Kijev 0 - 1  
Zorya Luganszk - Veresz Rivne 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Liverpool Montevideo 5 - 0  
Progreso - Penarol 0 - 1  
Rampla Juniors - Torque 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Portuguesa Acarigua 1 - 2  
Dep. La Guaira - Aragua Maracay 0 - 0  
Dep. Lara - Puerto Cabello 1 - 0  
Estudiantes de Caracas - Metropolitanos Caracas 1 - 0  
Zulia Maracaibo - Estudiantes de Merida 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viljandi Tulevik - Parnu JK Vaprus 2 - 1  
MMA (Bellator 198)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Danis - K. Walker 1 - 0  
E. Sanchez - S. Sicilia 1 - 0  
F. Emelianenko - F. Mir 1 - 0  
Ger. Harris - R. Lovato 0 - 1  
N. Gracie - J. Torres 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - K. Räikkönen (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - D. Ricciardo (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Ericsson - C. Leclerc (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Azeri Nagydíj, futam)    
M. Verstappen - K. Räikkönen (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - F. Alonso (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
P. Gasly - B. Hartley (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
R. Grosjean - K. Magnussen (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
R. Grosjean - S. Vandoorne (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - D. Ricciardo (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - M. Verstappen (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - D. Ricciardo (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - M. Verstappen (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1, Azeri ND (futam) - Hány versenyző ér el helyezést?    
Forma-1., Azeri Nagydíj 2018    
Forma-1., Azeri Nagydíj 2018 - Győztes konstruktőr (futam)    
Forma-1., Azeri Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Azeri Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Talladega I. 2018    
Nascar, Talladega I. 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - D. Hamlin (Talladega I.,futam) 0 - 1  
J. Logano - K. Harvick (Talladega I.,futam) 1 - 0  
Ku. Busch - Jim. Johnson (Talladega I.,futam) 1 - 0  
Ky. Busch - C. Elliott (Talladega I.,futam) 0 - 1  
R. Blaney - R. Stenhouse Jr. (Talladega I.,futam) 0 - 1  
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Argentin verseny 2018    
WRC Rali, Argentin verseny 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Irish - Saracens 14 - 51  
London Wasps - Northampton Saints 36 - 29  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Leeds Rhinos 18 - 20  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Racing-Metro 15 - 39  
Toulouse - La Rochelle 19 - 14  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Wests Tigers 24 - 22  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Szamoa 12 - 5  
Ausztrália - Anglia 15 - 7  
Ausztrália - Spanyolország 7 - 5  
Dél-Afrika - Anglia 24 - 26  
Dél-Afrika - Kenya 24 - 12  
Fidzsi-szigetek - Ausztrália 28 - 22  
Fidzsi-szigetek - Dél-Afrika 12 - 10  
Fidzsi-szigetek - Új-Zéland 24 - 19  
Japán - Argentína 31 - 24  
Japán - Franciaország 29 - 14  
Japán - Wales 19 - 28  
Kanada - Franciaország 26 - 7  
Kanada - USA 12 - 26  
Oroszország - Argentína 7 - 12  
Skócia - Oroszország 19 - 14  
Skócia - USA 12 - 33  
Spanyolország - Szamoa 7 - 24  
USA - Argentína 36 - 12  
Wales - Kanada 10 - 17  
Új-Zéland - Kenya 17 - 7  
Új-Zéland - Szamoa 36 - 17  
Röplabda (Lengyel bajn., női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MKS Kalisz - Legionowo (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Resovia Rzeszow - Jastrzebski Wegiel (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Czestochowa (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Friedrichshafen (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Monza 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Novara (4.m.) 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Fakel Novij Urengoj (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaroszlavl - Dinamo Chelyabinsk 3 - 0  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Dinamo-LO 0 - 3  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui - A. McGill(13 nyert fr.-ig)    
J. Higgins - J. Lisowski (13 nyert frame-ig) 13 - 1  
Strandröplabda (Langkawi)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakhnar P / Myskiv T - Fruehbauer S / Wutzl J 1 - 2  
Bakhnar P / Myskiv T - Nuttanon I / Sedtawat P 2 - 0  
Fruehbauer S / Wutzl J - Becker P / Stadie E 2 - 0  
Nuttanon I / Sedtawat P - Becker P / Stadie E 2 - 0  
Strandröplabda (Langkawi, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bell P / Ngauamo J - Bonnerova M / Pluharova T 2 - 0  
Dabizha K / Mastikova D - Bell P / Ngauamo J 2 - 1  
Dabizha K / Mastikova D - Wouters J / Stam K 2 - 0  
Wouters J / Stam K - Bonnerova M / Pluharova T 2 - 0  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Gunneswaran - M. Safwat 2 - 1  
Tenisz (Anning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Z - Bury A / Harris L 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Nadal - S. Tsitsipas 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qureshi A U H / Rojer J J - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Millman - M. Cecchinato 0 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Skugor F - Middelkoop M / Molteni A 2 - 1  
Tenisz (Estoril-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - R. Ojeda Lara 0 - 2  
F. Gil - K. De Schepper 2 - 1  
J. Monteiro - S. Robert 2 - 1  
S. Bolelli - F. Auger Alliassime 2 - 0  
T. Cacao - J.A. Munar Clar 0 - 2  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Quinzi - C. Ruud 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Parmentier - P. Hercog 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knoll X / Smith A - Liang C / Zhang S 0 - 2  
Tenisz (Isztambul-selej., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - S. Napolitano 2 - 0  
E. Ymer - H. Hurkacz 2 - 1  
R. Ramanathan - M. Trungelliti 0 - 2  
T. Monteiro - T. Robredo 2 - 0  
Tenisz (Leon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - R. Quiroz 2 - 1  
J-P. Smith - C. Eubanks 1 - 2  
Tenisz (Leon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Escobar G / Sanchez M - Mousley B / Smith J-P 2 - 0  
Tenisz (München-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - N. Gombos 2 - 1  
D. Novak - D. Brown 1 - 2  
M. Copil - An. Martin 2 - 1  
M. Klizan - J. Kovalik 2 - 0  
Tenisz (Prága-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Stefkova - A. Lottner 0 - 2  
J. Paolini - U. Eikeri 2 - 0  
M. Melnikova - P. Schnyder 0 - 2  
P. Hon - A. Zarycka 0 - 2  
S. Vögele - M. Doi 2 - 0  
T. Korpatsch - R. Sramkova 2 - 1  
T. Martincova - D. Chiesa 2 - 0  
V. Tomova - E.G. Ruse 0 - 2  
Tenisz (Rabat-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - S. Soler-Espinosa 0 - 2  
A. Dulgheru - J.B. Teichmann 2 - 0  
A. Rus - P. Badosa Gibert 1 - 2  
F. Ferro - J. Ponchet 2 - 0  
I. Soylu - M. Frech    
M. Benoit - T. Zidansek 0 - 2  
M. Trevisan - B. Krejcikova 2 - 0  
Stollár F. - M. Zanevska 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - Ka. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Melichar N / Peschke K 2 - 1  
Tollaslabda (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Axelsen - R. Ouseph 2 - 0  
Tollaslabda (Eb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Conrad-Peterson/Kolding    
Tollaslabda (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - E. Kosetskaya 2 - 0  
Tollaslabda (Eb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lefel E / Tran A - Stoeva G / Stoeva S 0 - 2  
Tollaslabda (Eb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Christiansen M / Pedersen 2 - 1  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Momota - Long Chen 2 - 0  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junhui L / Yuchen L - Kamura T / Sonoda K 2 - 1  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tzu Ying Tai - Yufei Chen 2 - 0  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Matsutomo M / Takahashi A 2 - 1  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabadell - Spandau Berlin 9 - 11  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jacobs - M. Sulecki 1 - 0  
Ja. Miller - J. Duhaupas 1 - 0  

 

2018.04.28.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Gold Coast Suns 110 - 62  
Geelong - Sydney Swans 69 - 86  
Greater Western Sydney - Brisbane Lions 77 - 43  
Hawthorn - St. Kilda 89 - 54  
North Melbourne Kangaroos - Port Adelaide 69 - 102  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - Kia Tigers 9 - 2  
LG Twins - Samsung Lions 6 - 4  
Lotte Giants - Hanwha Eagles 2 - 4  
NC Dinos - Doosan Bears 5 - 1  
Nexen Heroes - SK Wyverns 4 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 3 - 1  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 7 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 1 - 6  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 7 - 5  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 3 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Generales de Durango - Acereros de Monclova 4 - 5  
Leones de Yucatan - Pericos de Puebla 7 - 0  
Olmecas de Tabasco - Diablos Rojos del Mexico 1 - 2  
Piratas de Campeche - Bravos de Leon 0 - 6  
Saraperos de Saltillo - Toros de Tijuana 12 - 9  
Sultanes de Monterrey - Algodoneros Union Laguna 5 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Rieleros de Aguascaliente 4 - 7  
Tigres de Quintana Roo - Guerreros de Oaxaca 6 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Detroit 6 - 0  
Boston - Tampa Bay 3 - 4  
Boston - Tampa Bay (22:05) 6 - 12  
Chicago Cubs - Milwaukee 3 - 0  
Cleveland - Seattle 6 - 5  
Cleveland - Seattle (22:10) 4 - 12  
Houston - Oakland 1 - 8  
Kansas City - Chicago WS 4 - 7  
LA Angels - NY Yankees 3 - 4  
Miami - Colorado 0 - 1  
Minnesota - Cincinnati 9 - 15  
Minnesota - Cincinnati (20:10) 3 - 1  
Philadelphia - Atlanta 7 - 3  
Pittsburgh - St. Louis 6 - 5  
San Diego - NY Mets 1 - 5  
San Francisco - LA Dodgers 6 - 4  
Toronto - Texas 4 - 6  
Toronto - Texas (22:07) 4 - 7  
Washington - Arizona 4 - 5  
Washington - Arizona (22:05) 3 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Szibirjak Novoszibirszk 4 - 4  
Progressz Glazov - Avtodor Szmolenszk 4 - 3  
Tyumeny - Szinara Jekatyerinburg 2 - 2  
Uhta - Novaja Gener. Sziktivkar 2 - 1  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Burinhosa 1 - 4  
Braga - Quinta dos Lombos 0 - 1  
Fundao - Pinheirense 5 - 1  
Leoes Porto Salvo - Fabril Barreiro 10 - 2  
Modicus Sandim - Rio Ave 4 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Gran Canaria - Barcelona 4 - 7  
Inter Movistar - Levante 5 - 3  
Magna Gurpea - Parrulo Ferrol 2 - 2  
Palma Futsal - Cartagena 3 - 2  
Ribera Navarra - Jaen 1 - 4  
Santa Coloma - Zaragoza 3 - 5  
Santiago Futsal - Peniscola 2 - 2  
Segovia - Murcia 4 - 9  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lehigh Valley - Providence (3.m.) 4 - 1  
Tucson - San Jose Barracuda (4.m.) 3 - 0  
Utica - Toronto Marlies (4.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 5 - 2  
Svédország - Oroszország 3 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - Winnipeg (1.m.) 1 - 4  
Tampa Bay - Boston (1.m.) 2 - 6  
Jégkorong (vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Lengyelország 6 - 1  
Magyarország - Hányadik helyen végez?    
Magyarország - Nagy-Britannia 2 - 2  
Szlovénia - Olaszország 3 - 4  
vb, Divízió I/A 2018    
Jégkorong (vb, Divízió I/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Románia 3 - 7  
Litvánia - Észtország 4 - 1  
Ukrajna - Japán 1 - 7  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Norvégia 2 - 2  
Szlovákia - Franciaország 2 - 3  
Kerékpár (Tour de Romandie - 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de Romandie 2018 - 4. szakasz    
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Willebroek - Limburg 97 - 91  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Flamengo (1.m.) 79 - 62  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Ostrava 84 - 74  
USK Praha - MMCITE Brno 70 - 68  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Nancy 71 - 75  
Poitiers - Blois 67 - 51  
Quimper - Roanne 68 - 80  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Flammes Carolo Ardennes (2.m.) 57 - 63  
Lyon - Landes (2.m.) 76 - 65  
Nantes Reze - Bourges (2.m.) 54 - 63  
Tarbes - Villeneuve d'Ascq Lille (2.m.) 63 - 62  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Gravelines 78 - 74  
Antibes - Bourg 77 - 75  
Chalon sur Saone - Monaco 73 - 99  
Le Mans - Boulazac 94 - 69  
Nanterre - Cholet 77 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mondeville - Cavigal Nice 66 - 56  
Union Hainaut - Roche Vendee 78 - 64  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Columbian Dyip 103 - 123  
Tropang Texters - Phoenix Fuelmasters 106 - 98  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Pszihiko 72 - 69  
Arkadikosz Tripoli - Holargosz 67 - 82  
Papagou - Ethnikosz Pireusz 68 - 75  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Promitheasz Patra 75 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Gilboa Galil 86 - 90  
Maccabi Rishon - Ironi Ness Ziona 91 - 101  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Toyohashi Neophoenix 75 - 55  
Chiba - Hokkaido 89 - 86  
Kawasaki Brave Thunders - Kyoto 77 - 73  
Osaka - Shiga 81 - 88  
Ryukyu Okinawa - Tokyo Alvark 77 - 60  
Shimane - Nishinomiya 68 - 79  
Tochigi - Tokyo Sunrockers 71 - 55  
Toyama - Mikawa Kariya 74 - 75  
Yokohama - Nagoya Dolphins 70 - 70, h.u. 81 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Turow Zgorzelec (2.m.) 86 - 72  
Zielona Gora - Rosa Radom (2.m.) 79 - 79, h.u. 86 - 94  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vytautas Prienai - Neptunas Klaipeda 76 - 89  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - MAFC 103 - 81  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Szombathely 93 - 88  
Körmend - Alba Fehérvár 78 - 78, h.u. 92 - 87  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - ZTE 81 - 83  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Cleveland (6.m.) 121 - 87  
NBA 2017/18 - Toronto vagy Washington jut tovább?    
NBA 2017/18 - Utah vagy Oklahoma City jut tovább?    
Utah - Oklahoma City (6.m.) 96 - 91  
Washington - Toronto (6.m.) 92 - 102  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Brescia 88 - 86  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - UR Venezia (4.m.) 61 - 58  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Nagyezsda Orenburg (3.m.) 81 - 83  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Barcelona 75 - 93  
MoraBanc Andorra - Obradoiro Monbus 93 - 96  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Dynamic Belgrád 84 - 71  
Vojvodina - Metalac Farmakom 81 - 76  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Rogaska 73 - 71  
Krka Novo Mesto - Sencur Kranj 108 - 75  
Primorska Koper - Olimpija Ljubljana 71 - 78  
Sentjur - Ilirija Ljubljana 62 - 73  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Karsiyaka 77 - 63  
Istanbul BB - RH Gaziantepspor 82 - 82, h.u. 92 - 86  
Sakaryaspor - Galatasaray 75 - 73  
Usak Sportif - Fenerbahce Ülker 81 - 90  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Adana Botas (2.m.) 61 - 59  
Galatasaray - Yakin Dogu Univ. (2.m.) 81 - 87  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Kielce 35 - 32  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jicin - Koprivnice 31 - 24  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Veseli - Strakonice 32 - 15  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Lovosice (1.m.) 28 - 25  
Zubri - Plzen (1.m.) 27 - 27  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Randers 30 - 25  
Köbenhavn - Nyköbing F. 31 - 26  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Midtjylland 31 - 22  
Viborg - Silkeborg 30 - 18  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Sönderjyske (3.m.) 38 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Nexe Nasice 25 - 16  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Issy Paris 20 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Brest 25 - 21  
Nantes - Metz 25 - 32  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - Diomidisz Argosz (3.m.) 27 - 24  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovac - Umag 25 - 29  
Metalac - Zamet 24 - 28  
Sesvete - Gorica 24 - 28  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vinkovci - Dubrava 27 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Selfoss (2.m.) 37 - 33  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Azoty Pulawy 25 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Balatonfüred 36 - 39  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Schwartau - Emsdetten 24 - 25  
Balingen-Weilstetten - Nordhorn-Lingen 28 - 23  
Bergischer HC - Konstanz 38 - 24  
Bietigheim-Metterzimmern - Wilhelmshaven 36 - 29  
Coburg - Hildesheim 32 - 29  
Hagen - Eisenach 29 - 28  
Rhein Vikings Neuss - Rimpar 24 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Blomberg-Lippe 20 - 29  
Bensheim/Auerbach - Nellingen 26 - 28  
Buxtehude - Bietigheim 23 - 23  
Dortmund - Neckarsulm 28 - 18  
Göppingen - Metzingen 24 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal da Devesa - Xico Guimaraes 31 - 29  
Boa Hora - Aguas Santas 28 - 29  
Maia - Belenenses 28 - 28  
Sao Bernardo - Fafe 28 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Sporting CP 30 - 32  
Porto - Avanca 31 - 35  
Kézilabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suceava - Fagaras 30 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corona Brassó - Rapid Bukarest 29 - 27  
Slatina - Danubius Galati 24 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Politehnica Timisoara (3.m.) 29 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Quabit Guadalajara 33 - 17  
Benidorm - Ademar Leon 24 - 29  
Bidasoa Irun - Anaitasuna 26 - 30  
Ciudad Encantada - Teucro 28 - 27  
Morrazo Cangas - Puerto Sagunto 28 - 20  
Naturhouse La Rioja - AX Puente Genil 30 - 25  
Valladolid - Huesca 34 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canyamelar Valencia - Mavi Nuevas Tecnologias 19 - 21  
Castellon - Rincon Malaga 19 - 25  
Rocasa Gran Canaria - Granollers 26 - 26  
Valladolid - Porrino 32 - 22  
Zuazo Barakaldo - Mecalia Atl. Guardes 26 - 36  
Kézilabda (Svájci bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Endingen - Amicitia Zürich (4.m.) 17 - 21  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Bern (3.m.) 38 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Höör (4.m.) 19 - 24  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda 32 - 28  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Ribnica 29 - 28  
Loka - Celje 24 - 28  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USM Alger - Oran 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Shrewsbury 1 - 1  
Bradford - Southend 0 - 2  
Bristol Rovers - Gillingham 1 - 1  
Bury - Portsmouth 1 - 0  
Charlton - Blackburn 1 - 0  
Milton Keynes Dons - Scunthorpe 0 - 2  
Oldham - Doncaster 0 - 0  
Oxford Utd. - Rochdale 2 - 1  
Peterborough - Fleetwood 2 - 0  
Plymouth - Rotherham 2 - 1  
Walsall - Northampton 1 - 0  
Wigan - Wimbledon 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Lincoln 1 - 0  
Cheltenham - Coventry 1 - 6  
Chesterfield - Wycombe 1 - 2  
Colchester - Swindon 0 - 0  
Crawley - Crewe 1 - 2  
Grimsby - Notts County 2 - 1  
Luton - Forest Green 3 - 1  
Morecambe - Barnet 0 - 1  
Newport - Cambridge Utd. 2 - 1  
Port Vale - Carlisle 1 - 2  
Stevenage - Exeter 3 - 1  
Yeovil - Mansfield 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Derby County 1 - 1  
Barnsley - Brentford 2 - 0  
Burton - Bolton 2 - 0  
Hull City - Cardiff 0 - 2  
Middlesbrough - Millwall 2 - 0  
Norwich - Leeds 2 - 1  
Nottingham - Bristol City 0 - 0  
QPR - Birmingham 3 - 1  
Reading - Ipswich 0 - 4  
Sheffield Utd. - Preston 0 - 1  
Wolverhampton - Sheffield Wed. 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Chester 1 - 2  
Boreham - Guiseley 3 - 1  
Gateshead - Leyton 1 - 3  
Macclesfield - Dag & Red 2 - 0  
Maidenhead Utd. - Bromley 5 - 2  
Maidstone Utd. - Halifax 0 - 0  
Solihull Moors - Eastleigh 1 - 4  
Sutton Utd. - Aldershot 2 - 1  
Torquay - Ebbsfleet Utd. 1 - 1  
Tranmere - Hartlepool 1 - 2  
Woking - Dover 1 - 2  
Wrexham - Fylde 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Atl. Temperley 1 - 2  
Defensa Justicia - Rosario Central 3 - 1  
Godoy Cruz - San Martin SJ 2 - 0  
Lanus - Argentinos Juniors 0 - 0  
Newell's - Independiente 0 - 1  
Vélez Sarsfield - Banfield 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Melbourne Victory 2 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Kapaz 3 - 0  
Keshla - Neftcsi Baku 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Lierse 2 - 1  
Mouscron-Peruwelz - Zulte Waregem 1 - 2  
OH Leuven - Waasland Beveren 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Lokeren 0 - 2  
St. Truiden - Oostende 4 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Pirin Blagoevgrad 2 - 1  
Vitosa Bistritsa - Cserno More Várna 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Nacional Potosi 2 - 0  
Bolivar La Paz - Oriente Petrolero 0 - 0  
Sport Boys Warnes - Royal Pari Santa Cruz 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Criciuma 2 - 1  
CSA - Oeste 5 - 1  
Figueirense - Boa 2 - 0  
Juventude - Avai 1 - 3  
Paysandu - Brasil de Pelotas 2 - 1  
Vila Nova - Sampaio Correa 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Gremio 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - E. Frankfurt 4 - 1  
Freiburg - 1. FC Köln 3 - 2  
Hertha BSC - Augsburg 2 - 2  
Leverkusen - VfB Stuttgart 0 - 1  
Schalke - Mönchengladbach 1 - 1  
Wolfsburg - Hamburg 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Union Berlin 3 - 1  
Dynamo Dresden - Düsseldorf 1 - 2  
St. Pauli - Fürth 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Rostock 0 - 0  
Hallescher FC - Magdeburg 0 - 2  
Karlsruhe - Paderborn 0 - 0  
Lotte - Würzburg 1 - 3  
Osnabrück - Jena 1 - 2  
Wehen - Zwickau 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - Colo Colo 0 - 0  
Everton Vina Del Mar - Union Espanola 1 - 1  
Huachipato - Dep. Iquique 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopiasz - Ermisz Aradippou 2 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - AEL Limasszol 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympia Praha - Sokolov 0 - 1  
Trinec - MAS Taborsko 5 - 1  
Vlasim - Pardubice 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Sparta Praha 3 - 2  
Plzen - Karvina 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Skive 0 - 0  
Nyköbing - Fremad Amager 3 - 2  
Roskilde - Thisted 3 - 1  
Vendsyssel - Brabrand 1 - 1  
Viborg - Vejle 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Bloemfontein Celtic 2 - 2  
Bidwest Wits - AmaZulu 3 - 2  
Cape Town City - Orlando Pirates 1 - 0  
Chippa Utd. - Supersport Utd. 1 - 1  
Free State Stars - Polokwane City 0 - 0  
Kaizer Chiefs - Maritzburg Utd. 2 - 0  
Lamontville Golden Arrows - Platinium Stars 3 - 2  
Mamelodi Sundowns - Ajax Cape Town 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seongnam 2 - 3  
Bucheon - Busan I'Park 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Jeju 1 - 4  
FC Seoul - Sangju Sangmu 0 - 0  
Ulsan - Jeonnam 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Guayaquil City 1 - 1  
Univ. Catolica de Quito - Macara Ambato 3 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Dibba Al-Fujairah 2 - 1  
Hatta - Ajman 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Szluck 3 - 1  
Lucs Minszk - Dnyepr Mogiljev 2 - 0  
Nyeman Grodno - Dinamo Minszk 0 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Torpedo Minszk 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - KTP 1 - 0  
Haka - HIFK 1 - 2  
JJK Jyväskylä - KPV Kokkola 0 - 0  
Kajaani - Oulu 2 - 1  
Klubi 04 - Jaro 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Inter Turku 2 - 2  
Turku PS - Rovaniemi PS 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Nimes 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star 93 - Creteil 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Dijon 3 - 1  
Lille - Metz 3 - 1  
Lyon - Nantes 2 - 0  
Monaco - Amiens 0 - 0  
Strasbourg - Nice 1 - 1  
Troyes - Caen 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Fleury 91 4 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Maastricht 2 - 1  
Almere City - Volendam 2 - 0  
AZ Alkmaar 2 - De Graafschap 2 - 2  
Dordrecht - Nijmegen 3 - 3  
Emmen - Utrecht 2 0 - 0  
F. Sittard - PSV 2 1 - 0  
Go Ahead Eagles - Den Bosch 1 - 2  
Helmond - RKC Waalwijk 2 - 2  
Oss - FC Eindhoven 1 - 1  
Telstar - Cambuur 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Rijeka 0 - 1  
Osijek - Lokomotív Zagreb 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - ÍBV 4 - 1  
Fjölnir - KA Akureyri 2 - 2  
Grindavik - FH 0 - 1  
Vikingur Reykjavik - Fylkir 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Maccabi Petah Tikva 2 - 1  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Raanana 1 - 3  
Maccabi Haifa - Ironi Kiryat Shmona 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Beer Sheva 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Matsumoto Yamaga 1 - 1  
Gifu - Zweigen Kanazawa 0 - 1  
Kamatamare Sanuki - Avispa Fukuoka 1 - 1  
Kofu - JEF United Chiba 1 - 1  
Mito - Kyoto 1 - 2  
Oita Trinita - Machida Zelvia 4 - 3  
Okayama - Roasso Kumamoto 3 - 1  
Omiya Ardija - Tokyo Verdi 2 - 0  
Yamagata - Tochigi 0 - 1  
Yamaguchi - Albirex Niigata 1 - 2  
Yokohama FC - Tokushima 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Nagoya GE 3 - 2  
Jubilo Iwata - Cerezo Osaka 1 - 1  
Nagasaki - Sanfrecce Hiroshima 0 - 2  
Shimizu SP - Kashiwa R. 2 - 1  
Urawa RD - Shonan Bellmare 0 - 1  
Vegalta Sendai - Sapporo 2 - 2  
Vissel Kobe - Kawasaki Frontale 1 - 2  
Yokohama FM - Kashima A. 3 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beleza Inagi - Albirex Niigata 3 - 1  
Nippon Sport Univ. - Cerezo Osaka 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhayik Ural - Sahtar Karagandy 1 - 1  
Atyrau - Zhetysu Taldykorgan 1 - 0  
Irtis Pavlodar - Kairat Almaty 1 - 2  
Kaisar Kyzylorda - Ordabasy Shymkent 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Envigado 0 - 1  
Dep. Cali - Atl. Bucaramanga 0 - 1  
Rionegro Aguilas - Jaguares de Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Enterprises Group - Hangzhou Greentown 1 - 1  
Liaoning Hongyun - Yanbian 1 - 0  
Meizhou Hakka - Zhejiang Yiteng 3 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Tianjin Teda 1 - 0  
Guangzhou Evergrande - Jiangsu 1 - 0  
Tianjin Quanjian - Hebei 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Olimpia Grudziadz 2 - 0  
Miedz Legnica - Ruch Chorzow 6 - 1  
Pogon Siedlce - GKS Tychy 0 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Stal Mielec 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Sandecja Nowy Sacz 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Gornik Zabrze 2 - 4  
Wisla Plock - Zaglebie Lubin 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Valmiera 2 - 2  
Rigas FS - Spartaks Jurmala 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Suduva Marijampole 0 - 0  
Palanga - VMFD Zalgiris 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawkab Marrakesh - Difaa El Jadidi 2 - 5  
Olympique de Khouribga - CRA de Hoceima 1 - 1  
Raja Casablanca - Moghreb Tetouan 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Necaxa 2 - 2  
Tijuana - Dep. Toluca 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Montreal 4 - 1  
Philadelphia - D.C. United 3 - 2  
Toronto - Chicago 2 - 2  
Vancouver - Salt Lake 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Vasas 2 - 3  
FTC - Haladás 2 - 1  
Mezőkövesd - Honvéd 1 - 2  
Paks - Videoton 1 - 0  
Puskás Akadémia - Balmazújváros 3 - 1  
Újpest - Diósgyőr 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Aalesund 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ranheim - Valerenga 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyn - Arna-Björnar 2 - 1  
Sandviken - Avaldsnes 1 - 0  
Valerenga - Stabaek 5 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - North Carolina 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Juventus 2 - 3  
Roma - Chievo 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Perugia 2 - 2  
Carpi - Avellino 0 - 0  
Cesena - Frosinone 1 - 0  
Cittadella - Foggia 3 - 1  
Empoli - Novara 1 - 1  
Salernitana - Brescia 4 - 2  
Spezia - Cremonese 1 - 0  
Ternana - Pescara 0 - 3  
Vercelli - Parma 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Pisa 1 - 0  
Cuneo - Monza 0 - 1  
Giana Erminio - Gavorrano 4 - 3  
Livorno - Carrarese 1 - 1  
Olbia - Viterbese 0 - 1  
Pistoiese - Alessandria 2 - 1  
Pontedera - Prato 2 - 0  
Pro Piacenza - Arzachena 4 - 1  
Robur Siena - Piacenza 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Tambov 1 - 1  
Himki - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Fakel Voronyezs 2 - 1  
Kurszk - Szibir Novoszibirszk 0 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Kubany Krasznodar 2 - 2  
Olimp. Nyizsnyij Novgorod - Rotor Volgográd 1 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Szpartak Moszkva 2 1 - 0  
Tom Tomszk - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 2  
Tyumeny - Gazovik Orenburg 1 - 2  
Volgar Asztrahany - Baltika Kalinyingrád 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Anzsi Mahacskala 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Wolfsberg 4 - 2  
Altach - LASK Linz 0 - 2  
Austria Wien - Mattersburg 2 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
3 de Febrero Ciudad - Nacional Asuncion 1 - 1  
Sol de America - Cerro Porteno 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Leixoes 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Tondela 2 - 3  
Portimonense - Sporting CP 1 - 2  
Setúbal - Feirense 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Brighton 0 - 0  
Crystal Palace - Leicester 5 - 0  
Huddersfield - Everton 0 - 2  
Liverpool - Stoke 0 - 0  
Newcastle - West Bromwich 0 - 1  
Southampton - Bournemouth 2 - 1  
Swansea - Chelsea 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACS Poli Timisoara - Concordia Chiajna 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - Viitorul Constanta 3 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Ross County 2 - 0  
Hibernian - Kilmarnock 5 - 3  
Motherwell - Dundee 2 - 1  
St. Johnstone - Partick Thistle 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Forfar 1 - 2  
Ayr Utd. - Albion Rovers 2 - 0  
East Fife - Stranraer 2 - 3  
Queens Park - Arbroath 3 - 0  
Raith Rovers - Alloa 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Berwick 1 - 2  
Cowdenbeath - Annan 0 - 2  
Montrose - Elgin 1 - 1  
Peterhead - Edinburgh City 2 - 1  
Stirling - Stenhousemuir 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Queen of South 1 - 5  
Dundee Utd. - Livingston 2 - 0  
Dunfermline - Dumbarton 4 - 0  
Falkirk - St. Mirren 1 - 0  
Greenock Morton - Inverness CT 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Barcelona B 1 - 0  
Huesca - Granada 2 - 1  
Osasuna - Lugo 1 - 1  
Sevilla B - Alcorcon 1 - 0  
Valladolid - Cadiz 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Leioa 3 - 2  
Ath. Bilbao B - Lealtad de Villaviciosa 8 - 0  
Izarra - Osasuna B 3 - 0  
Mirandes - Real Union Irun 1 - 0  
Pena Sport - Tudelano 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Saguntino - UE Llagostera 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - UCAM Murcia 1 - 0  
Granada B - Rec. Huelva 0 - 1  
Jumilla - Linense 1 - 0  
Las Palmas B - Ecija Balompie 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Las Palmas 1 - 1  
Real Madrid - Leganes 2 - 1  
Real Sociedad - Ath. Bilbao 3 - 1  
Villarreal - Celta Vigo 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Barcelona 1 - 3  
Levante - Valencia 0 - 1  
Zaragoza - Ath. Bilbao 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Servette 1 - 2  
Wil - Schaffhausen 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Grasshoppers 0 - 1  
Young Boys - Luzern 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landskrona - Värnamo 2 - 0  
Öster - Örgryte 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Häcken 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Växjö 1 - 2  
Kristianstad - Linköping 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Nitra 1 - 0  
Zemplin Michalovce - Senica 1 - 2  
Zlate Moravce - Tatran Presov 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Trencin 0 - 3  
Slovan Bratislava - Trnava 2 - 1  
Zilina - Ruzomberok 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaran Hrvatini - Rudar Velenje 3 - 2  
Celje - Domzale 2 - 1  
Maribor - Triglav Kranj 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Altinordu 1 - 0  
Erzurum Bld. Spor - Elazigspor 4 - 1  
Eskisehirspor - Boluspor 2 - 2  
Gaziantep Bld. Spor - Balikesirspor 0 - 1  
Giresunspor - Samsunspor 2 - 1  
Istanbulspor - Adanaspor 4 - 0  
Manisaspor - Ankaragücü 0 - 3  
Ümraniyespor - Rizespor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Trabzonspor 1 - 2  
Kasimpasa - Fenerbahce 1 - 4  
Kayserispor - Alanyaspor 1 - 2  
Sivasspor - Genclerbirligi 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Olekszandria 1 - 2  
Sztal Kamjanszke - Csernomorec Odessza 1 - 2  
Zirka Kropivnickij - Olimpik Doneck 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Danubio 0 - 1  
Montevideo Wanderers - CA Cerro 0 - 1  
Nacional - Atenas De San Carlos 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Dep. Anzoategui 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Dungannon 3 - 4  
Ballymena Utd. - Crusaders 1 - 2  
Glenavon - Coleraine 0 - 0  
Glentoran - Ballinamallard Utd. 1 - 3  
Linfield - Cliftonville 1 - 2  
Warrenpoint - Carrick 2 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Kalev Tallinn 1 - 0  
Levadia Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 3 - 1  
Paide Linnameeskond - Flora Tallinn 0 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Athlone    
Longford Town - Finn Harps 1 - 2  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hartley - P. Gasly (Azeri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
D. Ricciardo - K. Räikkönen (Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Azeri Nagydíj, időmé) 1 - 0  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Azeri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Ericsson - C. Leclerc (Azeri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Azeri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Verstappen - K. Räikkönen (Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen(Azeri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon(Azeri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vettel - D. Ricciardo (Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen(Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
V. Bottas - D. Ricciardo (Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Azeri Nagydíj, időmérő, 2018    
Forma-1., Azeri Nagydíj, időmérő, 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Sale 34 - 19  
Gloucester - Bath 20 - 43  
Worcester - Harlequin 44 - 13  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Hull FC 25 - 24  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Clermont 27 - 17  
Montpellier - Section Paloise 45 - 13  
Oyonnax - Lyon 39 - 18  
Stade de France - Brive 30 - 22  
Toulon - Castres 59 - 13  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Cronulla Sharks 9 - 10  
North Queensland Cowboys - Canberra Raiders 8 - 18  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Zebre 17 - 22  
Cardiff - Ospreys 23 - 26  
Connacht - Leinster 47 - 10  
Edinburgh - Glasgow Warriors 24 - 19  
Munster - Ulster 24 - 24  
Newport Dragons - Llanelli Scarlets 8 - 33  
Port Elizabeth S. Kings - Bloemfontein Cheetahs 20 - 29  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Buenos Aires Jaguares 13 - 20  
Canberra Brumbies - Canterbury Crusaders 8 - 21  
Pretoria Bulls - Dunedin Highlanders 28 - 29  
Queensland Reds - Johannesburg Lions 27 - 22  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kanada 14 - 26  
Argentína - Szamoa 14 - 31  
Ausztrália - Wales 38 - 0  
Dél-Afrika - Argentína 26 - 12  
Dél-Afrika - Kanada 26 - 12  
Dél-Afrika - Szamoa 26 - 5  
Fidzsi-szigetek - Japán 45 - 12  
Fidzsi-szigetek - Oroszország 29 - 7  
Fidzsi-szigetek - Spanyolország 33 - 5  
Franciaország - Anglia 0 - 39  
Kanada - Szamoa 19 - 22  
Kenya - Anglia 19 - 28  
Kenya - Franciaország 34 - 0  
Kenya - USA 33 - 14  
Oroszország - Japán 19 - 26  
Skócia - Ausztrália 20 - 24  
Skócia - Wales 33 - 14  
Spanyolország - Japán 22 - 12  
Spanyolország - Oroszország 38 - 5  
USA - Anglia 14 - 19  
USA - Franciaország 33 - 12  
Új-Zéland - Ausztrália 12 - 19  
Új-Zéland - Skócia 22 - 12  
Új-Zéland - Wales 32 - 7  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesi SP - Sada Cruzeiro (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Rzeszow (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Resovia Rzeszow - Jastrzebski Wegiel (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Czestochowa (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Trefl Gdansk (2.m.) 3 - 2  
Kedzierzyn-Kozle - Olsztyn (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Schwerin (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Cucine Lube Civitanova (3.m.) 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Chelyabinsk - Jugra Nyizsnyevartovszk 0 - 3  
Dinamo-LO - Jaroszlavl 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Zenit Kazany (3.m.) 0 - 3  
Sakk (Shamkir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Navara - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - Liren Ding 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - A. Giri 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - V. Topalov 1 - 0  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - R. O'Sullivan (13 nyert frame-ig) 13 - 9  
K. Wilson - Jam. Jones (13 nyert frame-ig) 13 - 5  
Lyu Haotian - B. Hawkins (13 nyert frame-ig) 10 - 13  
Strandröplabda (Langkawi)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Stadie E - Jongklang S / Khaolumtarn A 2 - 0  
Becker P / Stadie E - Rachmawan A C / Ashfiya M 2 - 1  
Fruehbauer S / Wutzl J - Ramadhan G / Pribadi D 2 - 0  
Nuttanon I / Sedtawat P - Karpa M / Sievers M 2 - 1  
Pokersnik D / Bozenk T - Nuttanon I / Sedtawat P 1 - 2  
Strandröplabda (Langkawi, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabizha K / Mastikova D - Suzuki C / Murakami R 2 - 0  
Juliana D / Utami P - Bell P / Ngauamo J 0 - 2  
Juliana D / Utami P - Tilley J / Bain A 2 - 1  
Ozolina M / Caica A - Kotzan L-S / Klinke L 0 - 2  
Valiente Amarilla/Mongelo - Bonnerova M / Pluharova T 1 - 2  
Valiente Amarilla/Mongelo - KOU N-H / Liu P H 2 - 1  
Wouters J / Stam K - Kotzan L-S / Klinke L 2 - 0  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jor. Thompson - M. Safwat 1 - 2  
K. Majchrzak - P. Gunneswaran 1 - 2  
Tenisz (Anning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Z - Bai Y / Li Z 2 - 1  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Nadal - D. Goffin 2 - 0  
S. Tsitsipas - P. Carreno-Busta 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez F / Lopez M - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - M. Cecchinato 1 - 2  
J. Millman - Al. Bedene    
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matkowski M / Monroe N - Inglot D / Skugor F 1 - 2  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - A. Hoang 2 - 0  
T. Griekspoor - G. Quinzi 0 - 2  
Tenisz (Francavilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ocleppo J / Vavassori A - Behar A / Gonzalez M 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Sakkari - P. Hercog 0 - 2  
P. Parmentier - I-C. Begu 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irigoyen M / Perez E - Knoll X / Smith A 0 - 2  
Tenisz (Isztambul-selej., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - V. Safranek 2 - 0  
I. Ivashka - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
M. Trungelliti - S. Ofner 2 - 0  
R. Ramanathan - A. Setkic 2 - 0  
S. Agabigun - H. Hurkacz 0 - 2  
T. Kamke - S. Napolitano 0 - 2  
T. Monteiro - M. Alkaya 2 - 0  
T. Robredo - V. Galovic 2 - 0  
Tenisz (Leon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-P. Smith - Ale. Gonzalez 2 - 0  
R. Cid Subervi - C. Eubanks 0 - 2  
Tenisz (Leon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Escobar G / Sanchez M - Menendez-Maceiras A / Quiroz R 2 - 0  
Maytin R / Novikov D - Mousley B / Smith J-P 1 - 2  
Tenisz (München-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - D. Masur 1 - 2  
J. Melzer - An. Martin 1 - 2  
J. Zopp - D. Novak 0 - 2  
M. Bachinger - D. Brown    
M. Copil - T. Puetz 2 - 0  
M. Klizan - E. Gulbis 2 - 1  
R. Molleker - N. Gombos 1 - 2  
S. Gutierrez-Ferrol - J. Kovalik 0 - 2  
Tenisz (Prága-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kladivova - M. Melnikova 0 - 2  
A. Zarycka - A. Kalinskaya    
C. Skamlova - U. Eikeri 0 - 2  
D. Chiesa - M. Kolodziejova 2 - 1  
D. Marcinkevica - M. Doi 1 - 2  
E.G. Ruse - M. Kostyuk 2 - 1  
J. Maleckova - B. Stefkova 0 - 2  
J. Paolini - S. Aoyama 2 - 0  
Jani R-L. - P. Hon 0 - 2  
K. Berankova - V. Tomova 0 - 2  
M. Bouzkova - P. Schnyder 0 - 2  
Miyu Kato - T. Martincova 0 - 2  
P. Krejsova - A. Lottner 0 - 2  
S. Vögele - V. Ivakhnenko 2 - 0  
T. Andrianjafitrimo - R. Sramkova 0 - 2  
T. Korpatsch - M. Honcova 2 - 1  
Tenisz (Rabat-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aksu - B. Krejcikova 0 - 2  
A. Blinkova - D. Seguel 2 - 0  
A. Dulgheru - S. Charif 2 - 0  
A. Rus - O. Jabeur 2 - 0  
B. Schoofs - T. Zidansek 1 - 2  
C. Dolehide - F. Ferro 1 - 2  
C. Perrin - M. Frech 0 - 2  
D. Kovinic - Stollár F. 0 - 2  
G. Garcia Perez - M. Trevisan 0 - 2  
I. Soylu - L. Cabrera 2 - 0  
I. Wallace - M. Zanevska 0 - 2  
M. Benoit - H. Tan 2 - 0  
M. Georges - J. Ponchet    
P. Badosa Gibert - B. Eraydin 2 - 1  
S. Soler-Espinosa - S. Samir 2 - 0  
Udvardy P. - J.B. Teichmann 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - C. Garcia 2 - 0  
Ka. Pliskova - A. Kontaveit 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Martinez S - Atawo R / Groenefeld A L 0 - 2  
Kudermetova V / Marozava - Melichar N / Peschke K 0 - 2  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Polmans - M. Purcell 2 - 0  
N. Rubin - M. Polmans 2 - 1  
Tenisz (Tallahassee, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Lopez-Perez E / Nedunchezhiyan J 0 - 2  
Lopez-Perez E / Nedunchez - Galloway R / Kudla D 0 - 2  
Tollaslabda (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Ouseph - J.O. Jörgensen 2 - 1  
V. Axelsen - B. Leverdez 2 - 0  
Tollaslabda (Eb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivanov V / Sozonov I - Conrad-Peterson/Kolding 1 - 2  
Maas J / Tabeling R - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 0 - 2  
Tollaslabda (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - M. Blichfeldt 2 - 0  
E. Kosetskaya - L. Kjaersfeldt 2 - 0  
Tollaslabda (Eb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fruergaard M / Thygesen S - Stoeva G / Stoeva S 0 - 2  
Lefel E / Tran A - Piek S / Seinen C 2 - 1  
Tollaslabda (Eb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Lamsfuss M / Herttrich I 2 - 1  
Ellis M / Smith L - Christiansen M / Pedersen 1 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chong-Wei Lee - K. Momota 0 - 2  
Long Chen - H.S. Prannoy 2 - 0  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junhui L / Yuchen L - Huang K / Wang Y 2 - 1  
Kamura T / Sonoda K - Liu C / Zhang N 2 - 1  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji Hyun Sung - Yufei Chen 0 - 2  
Tzu Ying Tai - S. Nehwal 2 - 0  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haris D D / Pradipta R A - Fukushima Y / Hirota S 1 - 2  
Kim S Y / Kong H Y - Matsutomo M / Takahashi A 1 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Zheng S / Huang Y 2 - 0  
Zhang N / Li Y - Wang Y / Huang D 1 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Brescia 5 - 7  
Dinamo Moszkva - Olympiakosz 9 - 13  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Recco - Eger 14 - 6  
Steaua Bukarest - Szolnok 9 - 17  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Savona 12 - 7  
Canottieri Napoli - Lazio 12 - 9  
Catania - Florentia 10 - 9  
Trieste - Torino 12 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Nielsen - A. Abraham 0 - 1  

 

2018.04.27.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Bulldogs - Carlton 80 - 59  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - Kia Tigers 3 - 8  
LG Twins - Samsung Lions 9 - 2  
Lotte Giants - Hanwha Eagles 5 - 3  
NC Dinos - Doosan Bears 2 - 6  
Nexen Heroes - SK Wyverns 3 - 8  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca 2 - 3  
Olmecas de Tabasco - Bravos de Leon 2 - 6  
Piratas de Campeche - Diablos Rojos del Mexico 6 - 8  
Sultanes de Monterrey - Generales de Durango 3 - 1  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova 3 - 4  
Tigres de Quintana Roo - Pericos de Puebla    
Toros de Tijuana - Algodoneros Union Laguna 3 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Tampa Bay 5 - 9  
Chicago Cubs - Milwaukee 1 - 0  
Chicago Cubs - Milwaukee (20:20) 3 - 2  
Cleveland - Seattle 4 - 5  
Kansas City - Chicago WS 3 - 6  
Toronto - Boston 4 - 5  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Sparta Praha (3.m.) 4 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Szibirjak Novoszibirszk 5 - 7  
Norilszkij Nikel - Jugra 5 - 6  
Progressz Glazov - Avtodor Szmolenszk 5 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Rockford (3.m.) 3 - 3  
Grand Rapids - Manitoba (4.m.) 3 - 0  
Wilkes-Barre/Scranton - Charlotte (3.m.) 3 - 7  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - San Jose (1.m.) 7 - 0  
Washington - Pittsburgh (1.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Zürich Lions (7.m.) 0 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Szlovénia 3 - 5  
Olaszország - Nagy-Britannia 3 - 4  
Jégkorong (vb, Divízió I/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Románia 2 - 2  
Litvánia - Ukrajna 4 - 4  
Észtország - Horvátország 5 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA-Neva - Dinamo Szentpétervár (6.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Norvégia 1 - 2  
Lettország - Svájc 0 - 3  
Németország - Dél-Korea 4 - 3  
Szlovákia - Franciaország 4 - 0  
Kerékpár (Tour de Romandie - 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de Romandie 2018 - 3. szakasz    
Kerékpár (Tour de Romandie - 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Rosa - P. Rolland 1 - 0  
J. Fuglsang - D. Martin 0 - 1  
P-R. Latour - G. Izaguirre Insausti 1 - 0  
P. Roglic - Ger. Thomas 1 - 0  
R. Porte - E. Bernal 0 - 1  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Okapi Aalstar 76 - 74  
Liege - Charleroi Spirou 92 - 97  
Limburg - Willebroek 94 - 95  
Mons - Antwerpen 67 - 68  
Oostende - Basic-Fit Brussels 80 - 62  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - CSZKA Moszkva (4.m.) 88 - 89  
Real Madrid - Panathinaikosz (4.m.) 89 - 82  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Vichy-Clermont 86 - 83  
Caen - Fos-sur-Mer 71 - 74  
Denain - Charleville-Mezieres 108 - 63  
Evreux - Lille 75 - 68  
Orleans - Nantes 79 - 66  
St-Chamond - Rouen 81 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Le Portel 79 - 69  
Hyeres-Toulon - Reims 62 - 85  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - RS Elasto Painters 94 - 94, h.u. 103 - 109  
Meralco Bolts - Globalport Batang Pier 85 - 86  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Kyoto 85 - 80  
Yokohama - Nagoya Dolphins 71 - 77  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Polkowice (2.m.) 58 - 63  
Sleza Wroclaw - Wisla Krakkó (2.m.) 58 - 88  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Szczecin (1.m.) 78 - 71  
Torun - Dabrowa Gornicza (1.m.) 83 - 72  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Pécs 73 - 78  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Győr (2.m.) 61 - 75  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Boston (6.m.) 97 - 86  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Trier (3.m.) 82 - 67  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Skyliners Frankfurt 106 - 69  
Bremerhaven - Ulm 82 - 89  
Brose Bamberg - Öttinger Gotha 85 - 80  
Jena - Giessen 86 - 65  
Ludwigsburg - S. Oliver Würzburg 87 - 77  
Mitteldeutscher - Bayreuth 80 - 93  
Oldenburg - Göttingen 97 - 75  
Telekom Bonn - Braunschweig 87 - 56  
Tübingen - Bayern München 72 - 87  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - Famila Schio (4.m.) 65 - 73  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazanocska Kazany - Inventa Kurszk (3.m.) 76 - 81  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Dinamo Kurszk (1.m.) 74 - 64  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Prat Joventut 78 - 71  
Breogan Lugo - Oviedo 91 - 65  
Castello - Melilla 88 - 76  
Clavijo Calzados Robusta - Leyma Coruna 85 - 66  
Huesca - Ourense 72 - 69  
Iberostar Palma - Valladolid 74 - 62  
Manresa - Lleida 68 - 74  
Palencia - Caceres 71 - 80  
Saenz Horeca Araberri - Iraurgi 112 - 92  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Borac Cacak 81 - 88  
Mladost Zemun - Tamis Pancevo 79 - 84  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Fenerbahce (2.m.) 64 - 79  
Mersin BB - Antakya Hatay (2.m.) 64 - 72  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Hranice 36 - 32  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Istres 28 - 27  
Chartres - Vernon St-Marcel 31 - 25  
Creteil - Nancy 29 - 31  
Limoges - Selestat 27 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Nice 25 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Bourg de Peage 31 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TUSEM Essen - Aue 27 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Univ. Izsevszk (1.m.) 34 - 29  
Sztavropol - Zvezda Zvenyigorod (1.m.) 22 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Asztrahanocska (1.m.) 20 - 28  
Rosztov - Lada Toljatti (1.m.) 27 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalau - Dunarea Braila 29 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Santa Eularia Puig Valls 20 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Lugi (3.m.) 31 - 23  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Trebnje 27 - 29  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Alger - Bel-Abbes 1 - 2  
Setif - Hussein Dey 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Sunderland 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Melbourne City 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zira - Qarabag Baku 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - FC Bruges 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeptemvri Szófia - Dunav Ruse 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Ludogorec Razgrad 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Hannover 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Kaiserslautern 3 - 2  
Bochum - Erzgebirge Aue 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unterhaching - Aalen 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Brno 2 - 1  
Jihlava - Mladá Boleslav 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - FC Köbenhavn 2 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Misr Lel Makasa 0 - 1  
El Entag El Harby - Petrojet 2 - 1  
El Raja Matrouh - Al-Ittihad (EGY) 2 - 2  
Ismaily - Al-Nasr (EGY) 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Dinamo Breszt 3 - 3  
Gomel - Isloch 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Orleans 1 - 0  
Bourg-Peronnas - Brest 2 - 4  
Chateauroux - Auxerre 1 - 2  
Le Havre - Ajaccio 2 - 0  
Nancy - Tours 3 - 1  
Quevilly Rouen - Valenciennes 2 - 2  
Reims - Niort 3 - 1  
Sochaux - Lorient 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Sannois St-Gratien 2 - 1  
Beziers - Lyon Duchere 1 - 0  
Cholet - Boulogne 1 - 2  
Grenoble - Les Herbiers 1 - 0  
Laval - Chambly 0 - 1  
Marseille Consolat - Rodez Aveyron 2 - 0  
Pau - Dunkerque 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - St-Etienne 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Inter Zapresic 2 - 4  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Tractor Tabriz 0 - 1  
Gostaresh Tabriz - Padideh Mashhad 0 - 0  
Naft Tehran - Zob Ahan 0 - 1  
Paykan - Saipa Karaj 1 - 2  
Persepolis - Sepidrood Rasht 3 - 0  
Sanat Naft Abadan - Esteghlal K. 3 - 3  
Sepahan - Esteghlal T. 0 - 1  
Siah Jamegan Mashhad - Pars Jonoubi Jam 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Keflavík 2 - 2  
Valur - KR 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Marmorek 2 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ramat Hasharon 0 - 1  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan 2 - 1  
Maccabi Herzliya - Ironi Nesher 5 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Nazareth Illit 0 - 1  
Labdarúgás (Katari Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Duhail 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Alianza Petrolera 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucuta Deportivo - Real Cartagena 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odra Opole - Chrobry Glogow 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Piast Gliwice 1 - 5  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Korona Kielce 3 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Libertad Asuncion 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Emelec Guayaquil 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Universidad de Chile 7 - 0  
Vasco da Gama - Racing Club 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Alianza Lima 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Safi - FUS Rabat 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Entella 1 - 0  
Venezia - Palermo 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Wacker Innsbruck 1 - 2  
BW Linz - Kapfenberg 0 - 2  
Hartberg - Wiener Neustadt 2 - 1  
Ried - Liefering 1 - 0  
WSG Wattens - FAC Wien 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - General Diaz 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Moreirense 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Juventus Bukarest 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hearts 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reus - Zaragoza 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Sevilla 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Winterthur 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Gefle 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Sirius 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göztepe Izmír - Karabukspor 5 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariupol - Sahtar Doneck 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Newtown 5 - 3  
Barry Town - Carmarthen 1 - 0  
Prestatyn - Llandudno FC 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Bangor City 1 - 2  
Cefn Druids - Connah's Quay 2 - 0  
TNS - Cardiff Met University 3 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Trans Narva 5 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Shelbourne 1 - 1  
Galway - Cobh Ramblers 3 - 0  
UC Dublin - Wexford Youths 3 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Limerick 0 - 1  
Cork City - Dundalk 1 - 0  
Derry City - Shamrock Rovers 0 - 0  
St. Patrick's - Bohemians 2 - 2  
Waterford Utd. - Sligo 1 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Newcastle 23 - 25  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Wakefield 24 - 4  
Warrington - Huddersfield 38 - 4  
Widnes - Wigan 24 - 32  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Newcastle Knights 12 - 18  
Penrith Panthers - Canterbury Bulldogs 22 - 14  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town Stormers - Melbourne Rebels 34 - 18  
Wellington Hurricanes - Tokyo Sunwolves 43 - 15  
Röplabda (Orosz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Dinamo Chelyabinsk 3 - 1  
Jaroszlavl - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fachadas Dimurol - Logrono (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Teruel (3.m.) 1 - 3  
Sakk (Shamkir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - M. Carlsen 0 - 1  
Liren Ding - R. Mamedov 1 - 0  
S. Mamedyarov - D. Navara 1 - 0  
T. Radjabov - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
V. Topalov - R. Wojtaszek 0 - 1  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Perry - M. Allen (13 nyert frame-ig) 8 - 13  
Strandröplabda (Langkawi)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ANG H J / Wei G J - Jongklang S / Khaolumtarn A 0 - 2  
Appelgren M / Boman S - Karpa M / Sievers M 1 - 2  
Asruki Nordin R / Saifudd - Pokersnik D / Bozenk T 0 - 2  
Fruehbauer S / Wutzl J - Becker P / Stadie E 2 - 1  
Jongklang S / Khaolumtarn - Bakhnar P / Myskiv T 0 - 2  
Nuttanon I / Sedtawat P - Bakhnar P / Myskiv T 1 - 2  
Pokersnik D / Bozenk T - Becker P / Stadie E 1 - 2  
Ramadhan G / Pribadi D - Karpa M / Sievers M 1 - 2  
Wong P L / Lau Kelvin T H - Humana-Paredes F / Wheelan C 0 - 2  
Strandröplabda (Langkawi, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bell P / Ngauamo J - KOU N-H / Liu P H 2 - 0  
Bell P / Ngauamo J - Suzuki C / Murakami R 2 - 1  
Bonnerova M / Pluharova T - AU Yeung W Y / Yuen T C 2 - 0  
Dabizha K / Mastikova D - Olivova S / Rehackova K 2 - 0  
Jessie L / Shu Woon J - Kendall B / Weiler S 0 - 2  
Juliana D / Utami P - AU Yeung W Y / Yuen T C 2 - 0  
Juliana D / Utami P - Ozolina M / Caica A 1 - 2  
Kotzan L-S / Klinke L - Olivova S / Rehackova K 2 - 1  
Ozolina M / Caica A - Bonnerova M / Pluharova T 1 - 2  
Tilley J / Bain A - Kendall B / Weiler S 2 - 1  
Valiente Amarilla/Mongelo - Dabizha K / Mastikova D 0 - 2  
Wouters J / Stam K - Tilley J / Bain A 2 - 1  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L.G.M. Harris - K. Majchrzak 0 - 2  
P. Gunneswaran - Soon Woo Kwon 2 - 0  
S.K. Mukund - Jor. Thompson 0 - 2  
Yan Bai - M. Safwat 0 - 2  
Tenisz (Anning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reid M / Whittington A - Bury A / Harris L 1 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - R. Bautista-Agut 2 - 1  
P. Carreno-Busta - G. Dimitrov 2 - 0  
R. Nadal - M. Klizan 2 - 0  
S. Tsitsipas - D. Thiem 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez F / Lopez M - Marach O / Pavic M    
Qureshi A U H / Rojer J J - Jarry N / Pella G 2 - 1  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - N. Basilashvili 2 - 0  
J-L. Struff - M. Cecchinato 1 - 2  
J. Millman - Y. Maden    
L. Sonego - Al. Bedene 1 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middelkoop M / Molteni A - Mclachlan B / Struff J-L 2 - 1  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - M. Donati 2 - 1  
F. Baldi - A. Hoang 0 - 2  
G. Quinzi - A. Pellegrino 2 - 1  
K. Coppejans - T. Griekspoor 0 - 2  
Tenisz (Francavilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Mies A - Ocleppo J / Vavassori A 1 - 2  
Molchanov D / Zelenay I - Behar A / Gonzalez M 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - P. Parmentier    
D. Vekic - I-C. Begu 1 - 2  
M. Sakkari - A. Rus 2 - 0  
P. Hercog - S. Kuznetsova 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Kalinskaya - Liang C / Zhang S 0 - 2  
Knoll X / Smith A - Geuer N / Hon P 2 - 0  
Tenisz (Leon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - A. Pavic 2 - 1  
J-P. Smith - F. Peliwo 2 - 0  
J. Ward - F. Peliwo 0 - 2  
R. Cid Subervi - U. Humbert 2 - 1  
R. Quiroz - A. Sarkissian 2 - 0  
Tenisz (Leon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Escobar G / Sanchez M 1 - 2  
Hach Verdugo H / Schnur B - Mousley B / Smith J-P 0 - 2  
Menendez-Maceiras A / Qui - Martinez L D / Ramirez C 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - A. Pavlyuchenkova 2 - 1  
E. Svitolina - C. Garcia 1 - 2  
Ka. Pliskova - J. Ostapenko 2 - 1  
S. Halep - C. Vandeweghe 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Martinez S - Mattek-Sands B / Vandeweg 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Polmans - M. Mmoh 2 - 1  
N. Rubin - H. Dellien 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krueger M / Reese H - Galloway R / Kudla D 1 - 2  
Krueger M / Reese H - King E / Pasha N 2 - 1  
Tollaslabda (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - N. Fransman 2 - 1  
J.O. Jörgensen - A. Antonsen    
L. Corvee - R. Ouseph 1 - 2  
V. Axelsen - R. Gemke 2 - 0  
Tollaslabda (Eb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Ellis M / Langridge C 2 - 1  
Christiansen M / Daugaard - Ivanov V / Sozonov I 0 - 2  
Lamsfuss M / Seidel M E - Conrad-Peterson/Kolding 1 - 2  
Maas J / Tabeling R - Jansen J R / Zurwonne J 2 - 0  
Tollaslabda (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Birch - E. Kosetskaya 0 - 2  
C. Marin - N. Koch Rohde 2 - 0  
L. Kjaersfeldt - K. Gilmour 2 - 0  
M. Blichfeldt - Yvonne Li 2 - 0  
Tollaslabda (Eb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birch C / Pugh J - Fruergaard M / Thygesen S 0 - 2  
Bolotova E / Davletova A - Lefel E / Tran A 0 - 2  
Jille D / Van Der Aar I - Stoeva G / Stoeva S 0 - 2  
Smith L / Walker S - Piek S / Seinen C 0 - 2  
Tollaslabda (Eb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Dimova E / Dremin E 2 - 0  
Arends J / Piek S - Lamsfuss M / Herttrich I 1 - 2  
Labar R / Fontaine A - Christiansen M / Pedersen 0 - 2  
Seidel M E / Linda E - Ellis M / Smith L 0 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.S. Prannoy - Wan Ho Son 2 - 1  
K. Momota - Tien Chen Chou 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - Long Chen 1 - 2  
Srikanth Kidambi - Chong-Wei Lee 0 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh V S / Tan W K - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Huang K / Wang Y - Endo H / Watanabe Y 2 - 0  
Junhui L / Yuchen L - Inoue T / Kaneko Y 2 - 1  
Lee J-H / Lee Y - Liu C / Zhang N 1 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jang Mi Lee - S. Nehwal 0 - 2  
Ji Hyun Sung - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
Tzu Ying Tai - Bing Jiao He 2 - 0  
Yufei Chen - Ngan Yi Cheung 2 - 0  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Du Y / Li Y H - Kim S Y / Kong H Y 1 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Kittiharakul J / Prajongj 2 - 0  
Haris D D / Pradipta R A - Fukuman N / Yonao K 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Matsutomo M / Takahashi A 0 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - He J / Du Y 2 - 1  
Karandasuwardi R / Susant - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Puavaranukroh D / Taeratt - Zhang N / Li Y 0 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Zheng S / Huang Y 0 - 2  

 

2018.04.26.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kia Tigers - Hanwha Eagles 1 - 3  
KT Wiz - Lotte Giants 5 - 2  
LG Twins - Nexen Heroes 11 - 1  
Samsung Lions - NC Dinos 2 - 5  
SK Wyverns - Doosan Bears 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 4 - 1  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 3 - 2  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 0 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 3 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca 6 - 3  
Olmecas de Tabasco - Bravos de Leon 0 - 5  
Piratas de Campeche - Diablos Rojos del Mexico 1 - 5  
Saraperos de Saltillo - Rieleros de Aguascaliente    
Sultanes de Monterrey - Generales de Durango 5 - 1  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova 0 - 2  
Tigres de Quintana Roo - Pericos de Puebla 8 - 7  
Toros de Tijuana - Algodoneros Union Laguna 2 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Tampa Bay 4 - 8  
Cincinnati - Atlanta 4 - 5  
Cincinnati - Atlanta (18:35) 4 - 7  
Cleveland - Chicago Cubs 4 - 1  
Kansas City - Milwaukee 2 - 6  
LA Dodgers - Miami 6 - 8  
NY Yankees - Minnesota 7 - 4  
NY Yankees - Minnesota (19:05) 4 - 3  
Philadelphia - Arizona 5 - 3  
Philadelphia - Arizona (19:05) 2 - 8  
Pittsburgh - Detroit (18:35) 1 - 0  
St. Louis - NY Mets 9 - 1  
St. Louis - NY Mets (19:15) 4 - 3  
Texas - Oakland 4 - 2  
Toronto - Boston 3 - 4  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - M. van Gerwen 6 - 6  
M. Smith - M. van Gerwen 1 - 7  
P. Wright - M. Smith 1 - 7  
R. van Barneveld - R. Cross 6 - 6  
S. Whitlock - G. Anderson 7 - 5  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Haladás 7 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norilszkij Nikel - Jugra 6 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Manitoba (3.m.) 3 - 6  
Rochester - Syracuse (3.m.) 3 - 6  
Tucson - San Jose Barracuda (3.m.) 6 - 0  
Utica - Toronto Marlies (3.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn bajnokság 2017/18    
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Kärpät (6.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország (Helyszín: Svédország) 1 - 3  
Finnország - Oroszország 2 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto (7.m.) 7 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Eisbären Berlin (7.m.) 6 - 3  
Jégkorong (vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Magyarország (Helyszín: Budapest) 2 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Svájc 1 - 1  
Kerékpár (Tour de Romandie - 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ger. Thomas - P. Roglic 1 - 0  
M. Matthews - S. Colbrelli 0 - 1  
R. Ferrari - D. Cimolai 1 - 0  
S. Dumoulin - B. van Poppel 1 - 0  
Tour de Romandie 2018 - 2. szakasz    
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Paulistano (4.m.) 57 - 98  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Hradec Kralove (3.m.) 96 - 81  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Fenerbahce Ülker (4.m.) 83 - 92  
Zalgiris Kaunas - Olympiakosz (4.m.) 101 - 91  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Zadar 81 - 103  
Skrljevo - Cibona Zagreb 66 - 94  
Zabok - Hermes Zagreb 80 - 51  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi TA 82 - 86  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Polkowice (1.m.) 66 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Turow Zgorzelec (1.m.) 86 - 76  
Zielona Gora - Rosa Radom (1.m.) 104 - 97  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 103 - 85  
Lietkabelis - Lietuvos Rytas 83 - 104  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Sopron (1.m.) 53 - 63  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Indiana (5.m.) 98 - 95  
Houston - Minnesota (5.m.) 122 - 104  
Oklahoma City - Utah (5.m.) 107 - 99  
Toronto - Washington (5.m.) 108 - 98  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - UR Venezia (3.m.) 63 - 71  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Girona (1.m.) 71 - 70  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zenit Szentpétervár 84 - 104  
VEF Riga - Lok.Kubany Krasznodar 69 - 71  
Kézilabda (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Skanderborg 29 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Toulon 31 - 18  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Kiel 16 - 28  
Gummersbach - Minden 22 - 24  
Lemgo - Göppingen 29 - 27  
Stuttgart - Flensburg 28 - 35  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramnicu Valcea - CSM Bukarest 26 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Winterthur (2.m.) 29 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Sävehof (3.m.) 25 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Alingsas (3.m.) 21 - 24  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Vojvodina 28 - 24  
Metaloplastika - Partizan Belgrád 25 - 21  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormoz - Slovan Ljubljana 25 - 25  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Gremio 0 - 2  
Vitória - Corinthians 0 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Toronto 1 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Midtjylland 3 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - El Zamalek 1 - 2  
Al-Assiouty - El Gaish Talaea 1 - 1  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Atl. Madrid 1 - 1  
Marseille - Salzburg 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Maccabi Ahi Nazareth 0 - 0  
Hapoel Katamon - Hapoel TA 3 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Beitar TA Ramla 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Jaguares de Cordoba 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monagas Maturin - Defensor 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - The Strongest 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Flamengo 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Real Garcilaso 4 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Palmeiras 0 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - FTC 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Rosenborg 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Astra Giurgiu 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosengard - Eskilstuna Utd. 9 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Radnicki Nis 3 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - St. Helens 10 - 60  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Brisbane Broncos 20 - 24  
Röplabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mulhouse - Cannes (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Tours (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - LKS Lodz (1.m.) 3 - 0  
Rzeszow - Budowlani Lodz (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Berlin RV (1.m.) 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Vakifbank Istanbul (5.m.) 0 - 3  
Sakk (Shamkir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Navara - Liren Ding 0 - 1  
M. Carlsen - V. Topalov 1 - 0  
R. Mamedov - A. Giri 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - R. Day (10 nyert frame-ig) 10 - 8  
J. Trump - C. Wakelin (10 nyert frame-ig) 10 - 9  
Strandröplabda (Langkawi-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Stadie E - Frantzich L / Simonsson L 2 - 0  
Friedl F / Trummer M - Fruehbauer S / Wutzl J 0 - 2  
Fruehbauer S / Wutzl J - Kissling G / Zandbergen M 2 - 0  
Hagenbuch S / Metral Q - Karpa M / Sievers M 0 - 2  
Kindl M F / Klaffinger M - Bakhnar P / Myskiv T 0 - 2  
Kindl M F / Klaffinger M - Chiya F / Williams L    
Kopp L / Hoey W - Becker P / Stadie E 0 - 2  
Niewold J / Nijeboer T - Karpa M / Sievers M 0 - 2  
Strandröplabda (Langkawi-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kendall B / Weiler S - Trans Hansen L / Tyndeskov M E 2 - 1  
Nagata Y / Kumada M - Suzuki C / Murakami R 0 - 2  
Pahlsson I / Tivefalt J - Arnholdt L / Welsch L 0 - 2  
Simonsson S / Yoken T - Kloda M / Ceynowa A 2 - 0  
Sondergard H / Okholm Han - Wouters J / Stam K 0 - 2  
Suzuki C / Murakami R - Tsopoulou K / Manavi D 2 - 1  
Trans Hansen L / Tyndesko - Nagy M / Cruickshank C 2 - 0  
Wouters J / Stam K - Arnholdt L / Welsch L 2 - 0  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - Yan Bai 0 - 2  
M. Safwat - Yibing Wu 2 - 1  
S.K. Mukund - Duck Hee Lee 2 - 0  
Yunseong Chung - Jor. Thompson 0 - 2  
Tenisz (Anning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Gong M-X / Zhang Z 1 - 2  
Bury A / Harris L - Bolt A / Saville L 2 - 0  
Chen T / Yi C-H - Reid M / Whittington A 0 - 2  
Wang R / Wang R - Bai Y / Li Z 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - K. Khachanov 2 - 1  
F. Lopez - M. Klizan 0 - 2  
J. Kovalik - D. Thiem 0 - 2  
M. Jaziri - G. Dimitrov 1 - 2  
P. Andujar - R. Bautista-Agut 0 - 2  
P. Carreno-Busta - A. Mannarino 2 - 1  
R. Nadal - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
S. Tsitsipas - A. Ramos 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carballes-Baena R / Ramos - Marach O / Pavic M 1 - 2  
Dodig I / Ram R - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Jarry N / Pella G - Cuevas P / Granollers M 2 - 1  
Kubot L / Melo M - Qureshi A U H / Rojer J J 1 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - M. Youzhny 2 - 0  
L. Pouille - J. Millman 0 - 2  
M. Marterer - Y. Maden 0 - 2  
N. Basilashvili - D. Shapovalov 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A / Fucsovics M - Mclachlan B / Struff J-L 0 - 2  
Inglot D / Skugor F - Demoliner M / Gonzalez S 2 - 0  
Koolhof W / Sitak A - Matkowski M / Monroe N 0 - 2  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - V. Galovic 2 - 1  
K. Coppejans - A. Collarini 2 - 1  
L. Vanni - G. Quinzi 0 - 2  
T. Griekspoor - R. Olivo 2 - 0  
Tenisz (Francavilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Hoang A - Molchanov D / Zelenay I 0 - 2  
Duran G / Salisbury J - Krawietz K / Mies A 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - M. Sakkari 0 - 2  
C. Wozniacki - S. Errani 2 - 1  
D. Kovinic - A. Rus 1 - 2  
D. Vekic - A. Tomljanovic 2 - 0  
P. Hercog - K. Bondarenko    
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Krunic A - Irigoyen M / Perez E    
Kalashnikova O / Voskoboe - Dzalamidze N / Kalinskaya A 0 - 2  
Knoll X / Smith A - Olaru R / Sizikova Y 2 - 1  
Liang C / Zhang S - Aksu A / Dart H 2 - 0  
Tenisz (Leon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - J-P. Smith 1 - 2  
C. Eubanks - D. Novikov 2 - 0  
D.E. Galan Riveros - Ale. Gonzalez 1 - 2  
Tenisz (Leon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agamenone F / Zeballos F - Maytin R / Novikov D 0 - 2  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Gomez A / Patino L 2 - 1  
King D / Statham R - Mousley B / Smith J-P 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - A. Kontaveit    
A. Pavlyuchenkova - G. Muguruza Blanco    
E. Svitolina - M. Vondrousova    
Ka. Pliskova - V. Kudermetova 2 - 0  
L. Siegemund - C. Vandeweghe 1 - 2  
M. Kostyuk - C. Garcia 1 - 2  
Z. Diyas - J. Ostapenko 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Ostapenko J / Savchuk O 2 - 0  
Kudermetova V / Marozava - Bertens K / Schuurs D 2 - 0  
Rosolska A / Spears A - Melichar N / Peschke K 0 - 2  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dellien - T. Bellucci 2 - 0  
J. Clarke - M. Mmoh 0 - 2  
M. Purcell - J.I. Londero 2 - 1  
N. Rubin - C. Garin 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Harrison C / Polansky P 2 - 0  
Galloway R / Kudla D - Polmans M / Purcell M 2 - 0  
Garin C / Santillan A - Galloway R / Kudla D    
Lopez-Perez E / Nedunchez - Cuevas M / Dellien H 2 - 1  
Tollaslabda (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - R. Must 2 - 0  
C.J. Nilsson - L. Corvee 1 - 2  
J.O. Jörgensen - M. Caljouw 2 - 0  
M. Zilberman - A. Antonsen 1 - 2  
N. Nguyen - N. Fransman 1 - 2  
R. Gemke - V. Malkov 2 - 0  
V. Axelsen - S. Parsons 2 - 0  
Tollaslabda (Eb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochat M / Cwalina A - Ivanov V / Sozonov I 0 - 2  
Briggs P / Wolfenden T - Conrad-Peterson/Kolding 0 - 2  
Ellis M / Langridge C - Abramov K / Zinchenko A 2 - 0  
Gicquel T / Labar R - Lamsfuss M / Seidel M E 0 - 2  
Jansen J R / Zurwonne J - Dremin E / Grachev D 2 - 1  
Lane B / Vendy S - Maas J / Tabeling R 0 - 2  
Tollaslabda (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demirbag - L. Kjaersfeldt 0 - 2  
C. Marin - S. Jaquet 2 - 0  
G. Mahulette - K. Gilmour 0 - 2  
K. Kuuba - E. Kosetskaya 0 - 2  
L. Heim - C. Birch    
M. Blichfeldt - A. Mikkela 2 - 0  
N. Koch Rohde - S. Penalver Pereira 2 - 0  
N. Yigit - Yvonne Li 0 - 2  
Tollaslabda (Eb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delrue D / Palermo L - Fruergaard M / Thygesen S 0 - 2  
Ercetin B / Inci N - Bolotova E / Davletova A 0 - 2  
Hogstrom A / Nistad C - Stoeva G / Stoeva S 0 - 2  
Lefel E / Tran A - Finne-Ipsen J / Soby R 2 - 0  
Nystrom J / Pekkola S - Jille D / Van Der Aar I 0 - 2  
Piek S / Seinen C - Goliszewski J / Kaepplein L 2 - 0  
Smith L / Walker S - Karlsson E / Magnusson J 2 - 1  
Tollaslabda (Eb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Fischer Nielsen J / Boje 2 - 0  
Alimov R / Davletova A - Christiansen M / Pedersen 1 - 2  
Dimova E / Dremin E - Kersaudy B / Palermo L 2 - 0  
Eidestedt R / Nistad C - Ellis M / Smith L 0 - 2  
Kaisti A / Nystrom J - Seidel M E / Linda E 1 - 2  
Lamsfuss M / Herttrich I - Nohr N / Thygesen S 2 - 0  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - Long Chen 0 - 2  
C. Jonatan - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
Chong-Wei Lee - G. Anthony 2 - 1  
H.S. Prannoy - Tzu Wei Wang 2 - 1  
K. Tsuneyama - Wan Ho Son 0 - 2  
Srikanth Kidambi - W.K.V. Wong    
Tien Chen Chou - K. Phetpradab 2 - 1  
Yuqi Shi - K. Momota 1 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Lee J-H / Lee Y 1 - 2  
Alfian F / Ardianto M R - Endo H / Watanabe Y 1 - 2  
Berry A / Hardianto H - Goh V S / Tan W K 0 - 2  
He J / Tan Q - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Huang K / Wang Y - Pratama A / Saputra R A    
Inoue T / Kaneko Y - Yao C L / Han Y P 2 - 0  
Issara B / Puangpuapech N - Liu C / Zhang N 0 - 2  
Junhui L / Yuchen L - Arjun M R / Shlok R 2 - 0  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Ji Hyun Sung 0 - 2  
Bing Jiao He - P. Chochuwong 2 - 0  
Fangjie Gao - S. Nehwal 0 - 2  
N. Jindapon - Yufei Chen 0 - 2  
Ngan Yi Cheung - Thi Trang Vu 2 - 0  
R. Intanon - Jang Mi Lee 1 - 2  
Tzu Ying Tai - Hyo Min Kim 2 - 0  
Xiaoxin Chen - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Lee Y R - Polii G / Rahayu A 1 - 2  
Chen Q / Jia Y F - Haris D D / Pradipta R A 0 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Huang Y / Tang J 2 - 0  
Lin X M / Wu F C - Kim S Y / Kong H Y 0 - 2  
Soong F C / Tee J Y - Du Y / Li Y H 0 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Isriyanet T / Chochuwong 2 - 0  
He J / Du Y - Kim W H / Shin S C 2 - 0  
Karandasuwardi R / Susant - Goh S H / Lai S J 2 - 0  
Lee C H R / Chau H W - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Kititharakul J / Phuangphuapet N 2 - 0  
Wang C-L / Lee C H - Puavaranukroh D / Taeratt 1 - 2  
Zhang N / Li Y - Higashino A / Watanabe Y 2 - 1  
Zheng S / Huang Y - Choi S G / Chae Y J 2 - 0  

 

2018.04.25.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Essendon 101 - 52  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kia Tigers - Hanwha Eagles 2 - 3  
KT Wiz - Lotte Giants 4 - 5  
LG Twins - Nexen Heroes 2 - 1  
Samsung Lions - NC Dinos 2 - 9  
SK Wyverns - Doosan Bears 7 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 6 - 12  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 4 - 1  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 3 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 2 - 4  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 5 - 11  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 20 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca 7 - 0  
Olmecas de Tabasco - Bravos de Leon 1 - 5  
Piratas de Campeche - Diablos Rojos del Mexico 4 - 1  
Saraperos de Saltillo - Rieleros de Aguascaliente 1 - 8  
Sultanes de Monterrey - Generales de Durango 5 - 7  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova 9 - 3  
Tigres de Quintana Roo - Pericos de Puebla 10 - 0  
Toros de Tijuana - Algodoneros Union Laguna 7 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Tampa Bay    
Chicago WS - Seattle 3 - 4  
Cincinnati - Atlanta 9 - 7  
Cleveland - Chicago Cubs 3 - 10  
Colorado - San Diego 8 - 0  
Colorado - San Diego (21:10) 5 - 2  
Houston - LA Angels 7 - 8  
Houston - LA Angels (20:10) 5 - 2  
Kansas City - Milwaukee 2 - 5  
LA Dodgers - Miami 2 - 3  
NY Yankees - Minnesota 8 - 3  
Philadelphia - Arizona 4 - 8  
Pittsburgh - Detroit    
San Francisco - Washington 4 - 3  
San Francisco - Washington (21:45) 2 - 15  
St. Louis - NY Mets 5 - 6  
Texas - Oakland 2 - 3  
Toronto - Boston 4 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Imola Castello 7 - 3  
Latina - Acqua & Sapone 0 - 1  
Luparense - Dosson 4 - 3  
Milano - Cisternino 9 - 1  
Pesarofano - Lazio 10 - 5  
Rieti - Feldi Eboli 4 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Aves 7 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - Texas Stars (4.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Rapperswil (7.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Lugano (6.m.) 2 - 3  
Jégkorong (vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Lengyelország 5 - 3  
Olaszország - Kazahsztán 3 - 0  
Szlovénia - Magyarország (Helyszín: Budapest) 4 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió I/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Litvánia (Helyszín: Litvánia) 1 - 6  
Románia - Észtország 0 - 1  
Ukrajna - Horvátország 2 - 4  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - SZKA-Neva (5.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Németország 3 - 3  
Szlovákia - Dél-Korea 2 - 1  
Kerékpár (Tour de Romandie - 1. szakasz )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Martin - R. Dennis 0 - 1  
G. Izaguirre Insausti - E. Bernal 1 - 0  
J. Fuglsang - E. Buchmann 0 - 1  
J.J. Rojas - E. Gasparotto    
M. Matthews - M. Albasini 1 - 0  
R. Faria da Costa - J. Izaguirre Insausti 1 - 0  
S. Colbrelli - S. Dumoulin 1 - 0  
Tour de Romandie 2018 - 1. szakasz    
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Ostrava 120 - 68  
USK Praha - Jindrichuv Hradec 91 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chance Strakonice - Ostrava 60 - 54  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Usti nad Labem (7.m.) 70 - 60  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - CSZKA Moszkva (3.m.) 79 - 73  
Real Madrid - Panathinaikosz (3.m.) 81 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Venezia 69 - 77  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Lattes Montpellier (1.m.) 84 - 64  
Landes - Lyon (1.m.) 63 - 60  
Villeneuve d'Ascq Lille - Tarbes (1.m.) 56 - 59  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Union Hainaut 73 - 76  
Roche Vendee - Mondeville 69 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbian Dyip - Meralco Bolts 103 - 116  
Phoenix Fuelmasters - Blackwater Elite 107 - 102  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kastela - Split 77 - 89  
KK Zagreb - GKK Sibenik 77 - 97  
Vrijednosnice Osijek - Cedevita Zagreb 54 - 74  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Ironi Naharia 81 - 77  
Maccabi Haifa - Hapoel Jerusalem 68 - 71  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Sleza Wroclaw (1.m.) 62 - 66  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Neptunas Klaipeda 74 - 67  
Vytautas Prienai - Siauliai 69 - 73  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Körmend 89 - 80  
Szombathely - Szolnok 85 - 86  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Atomerőmű 106 - 90  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Milwaukee (5.m.) 92 - 87  
Golden State - San Antonio (5.m.) 99 - 91  
NBA 2017/18 - Miami vagy Philadelphia jut tovább?    
Philadelphia - Miami (5.m.) 104 - 91  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - Famila Schio (3.m.) 49 - 74  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Jenyiszej Krasznojarszk (2.m.) 78 - 65  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Joventut Badalona 75 - 92  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Partizan Belgrád 82 - 93  
FMP - Vojvodina 94 - 71  
Vrsac - Metalac Farmakom 109 - 79  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija Ljubljana - Primorska Koper 89 - 102  
Olimpija Ljubljana - Helios Domzale 93 - 66  
Rogaska - Krka Novo Mesto 88 - 78  
Sencur Kranj - Sentjur 80 - 76  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - LTHcast Skofja Loka 92 - 77  
Podcetrtek - Sezana 68 - 69  
Polzela - Zlatorog Lasko 72 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Cukurova (1.m.) 61 - 67  
Yakin Dogu Univ. - Galatasaray (1.m.) 90 - 53  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Skjern 32 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - GOG 33 - 32  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Ajax Köbenhavn (2.m.) 22 - 35  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Cesson 32 - 24  
Pays d'Aix - Ivry 30 - 25  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - Doukasz (2.m.) 28 - 18  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobierzyce - Jelenia Gora 30 - 22  
Koscierzyna - Piotrcovia Piotrkow 32 - 30  
Ruch Chorzow - Kielce 30 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Lublin 17 - 26  
Koszalin - Pogon Szczecin 23 - 22  
Zaglebie Lubin - Elblag 24 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Zaglebie Lubin 36 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - FTC 25 - 35  
Siófok - Vác 34 - 31  
Érd - Kisvárda 31 - 25  
Kézilabda (Norvég bajn., női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raelingen - Sola 30 - 20  
Kézilabda (Norvég bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Larvik 20 - 37  
Gjerpen - Byasen 27 - 29  
Oppsal - Kristiansand 22 - 36  
Tertnes Bergen - Storhamar 28 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Szungul Sznyezsinszk (2.m.) 29 - 24  
Néva Szentpétervár - Permszkije Medvegyi (2.m.) 26 - 25  
SZKIF Krasznodar - Dinamo-Viktor Sztavropol (2.m.) 24 - 25  
Szpartak Moszkva - SZGAU-Szaratov (2.m.) 32 - 27  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Sao Bernardo 30 - 30  
Belenenses - Boa Hora 34 - 31  
Fafe - Arsenal da Devesa 24 - 24  
Xico Guimaraes - Maia 23 - 30  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roman Neamt - Municipal Craiova 19 - 18  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Thun (2.m.) 26 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Lugi (3.m.) 20 - 24  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Zeleznicar 27 - 31  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Koper 30 - 25  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Real Madrid 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - CSZKA Szófia 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Guarani 3 - 2  
Fortaleza - CRB 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - AEK Larnaca 1 - 2  
Pafosz - Apollon Limasszol 1 - 4  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Pribram 2 - 1  
Opava - Zizkov 3 - 0  
Pardubice - MAS Taborsko 3 - 0  
Sokolov - Varnsdorf 2 - 0  
Usti nad Labem - Vlasim 2 - 1  
Vitkovice - Ceske Budejovice 2 - 0  
Znojmo - Trinec 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Jablonec 0 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Silkeborg 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Mamelodi Sundowns 2 - 2  
Orlando Pirates - Bidwest Wits 4 - 0  
Platinium Stars - AmaZulu 1 - 2  
Polokwane City - Cape Town City 1 - 1  
Supersport Utd. - Free State Stars 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Sangju Sangmu 1 - 2  
Gangwon - Jeonbuk 0 - 2  
Jeonnam - FC Seoul 2 - 1  
Pohang - Jeju 0 - 1  
Suwon Bluewings - Gyeongnam 3 - 1  
Ulsan - Incheon 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Al-Wasl 2 - 2  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Ain 0 - 6  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Smouha 2 - 1  
El Daklyeh - Wadi Degla 1 - 1  
ENPPI - Tanta 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Helsinki JK 0 - 0  
Mariehamn - Kuopio PS 1 - 4  
Rovaniemi PS - Lahti 2 - 0  
Vaasa PS - Ilves 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Toulouse 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Vegalta Sendai 2 - 1  
FC Tokyo - Sanfrecce Hiroshima 3 - 1  
Jubilo Iwata - Nagasaki 1 - 2  
Kashima A. - Vissel Kobe 1 - 1  
Kashiwa R. - Urawa RD 1 - 0  
Nagoya GE - Shimizu SP 1 - 3  
Sagan Tosu - Kawasaki Frontale 0 - 2  
Sapporo - Yokohama FM 2 - 1  
Shonan Bellmare - Gamba Osaka 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyzylzhar Petropavlovsk - FC Asztana 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hainan Boying - Beijing Renhe 2 - 2  
Hefei Guiguan - Chongqing Lifan 0 - 2  
Heilongjiang Lava Spring - Guizhou Zhicheng 1 - 2  
Nantong Zhiyun - Shanghai Shenhua 3 - 2  
Shaanxi Chang'an - Shanghai SIPG 0 - 1  
Shanghai Shenxin - Beijing Guoan 0 - 1  
Sichuan Annapurna - Jiangsu 0 - 1  
Wuhan Zall - Tianjin Teda 2 - 2  
Yanbian Beiguo - Shandong Luneng 0 - 6  
Yinchuan Helanshan - Guangzhou Evergrande 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - GKS Tychy 1 - 0  
Chojniczanka Chojnice - Rakow Czestochowa 0 - 1  
Puszcza Niepolomice - GKS Katowice 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Bolivar La Paz 4 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Estudiantes LP 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Millonarios 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Lietava Jonava 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chabab Atlas Khenifra - Raja Casablanca 2 - 3  
Wydad Casablanca - RSB Berkane 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Szeged 2011 0 - 0  
Cegléd - ZTE 2 - 0  
Csákvár - Kisvárda 0 - 3  
Dorog - Soroksár 2 - 2  
Gyirmót - Siófok 0 - 0  
Nyíregyháza - Kazincbarcika 2 - 0  
Szolnok - Sopron 1 - 2  
Vác - Mosonmagyaróvár 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ranheim - Brann Bergen 0 - 2  
Stabaek - Start 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Wolfsburg 0 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Porto B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toledo - Real Madrid B 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Cordoba B 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macsva Sabacs - RAD Belgrád 0 - 0  
Mladost Lucani - Javor Matis 3 - 1  
Radnik Surdulica - Bacska Palanka 2 - 0  
Zemun - Borac 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Cukaricki 3 - 0  
Spartak Subotica - Napredak Krusevac 2 - 1  
Vozdovac - Vojvodina 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Krsko Posavlje 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Németország 2 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Horvátország 3 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - New Zealand Warriors 50 - 10  
St. George Illawarra - Sydney Roosters 24 - 8  
Röplabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Raphael - Beziers (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Volley - Chaumont (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Resovia Rzeszow (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Kedzierzyn-Kozle (1.m.) 2 - 3  
Trefl Gdansk - Belchatow (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Stuttgart (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Perugia (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Conegliano (3.m.) 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Belogorje Belgorod (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - Dinamo Moszkva (2.m.) 0 - 3  
Sakk (Shamkir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - D. Navara 1 - 0  
Liren Ding - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
V. Topalov - R. Mamedov 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - T. Un-Nooh (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
M.J. Williams - J. Robertson (10 nyert frame-ig) 10 - 5  
N. Robertson - R. Milkins (10 nyert frame-ig) 5 - 10  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Whittington - P. Gunneswaran 0 - 2  
N.S. Balaji - Soon Woo Kwon 0 - 2  
Tsung-Hua Yang - K. Majchrzak 1 - 2  
V. Pospisil - L.G.M. Harris 0 - 2  
Tenisz (Anning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzales R / Matsui T - Wang R / Wang R 0 - 2  
Ortega-Olmedo R / Ramanat - Gong M-X / Zhang Z    
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - S. Tsitsipas 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - K. Nishikori    
G. Simon - G. Dimitrov 0 - 2  
Hyeon Chung - B. Fratangelo    
J. Kovalik - G. Pella 2 - 0  
J.A. Munar Clar - D. Thiem 0 - 2  
L. Mayer - K. Khachanov 0 - 2  
M. Klizan - N. Djokovic 2 - 1  
P. Andujar - B. Fratangelo 2 - 0  
P. Carreno-Busta - B. Paire 2 - 0  
R. Dutra da Silva - A. Ramos 1 - 2  
R. Nadal - R. Carballes Baena 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Bopanna R / Roger-Vasseli 2 - 1  
Cerretani J / Garcia-Lope - Cuevas P / Granollers M 0 - 2  
Chung H / Thiem D - Cuevas P / Granollers M    
Munar J / Robredo T - Qureshi A U H / Rojer J J 0 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - A. Bublik 2 - 0  
M. Berrettini - Al. Bedene 1 - 2  
M. Cecchinato - D. Dzumhur 2 - 0  
R. Gasquet - L. Sonego 0 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin F / Raja P - Balázs A / Fucsovics M 1 - 2  
Mektic N / Peya A - Koolhof W / Sitak A 1 - 2  
Nys H / Shapovalov D - Middelkoop M / Molteni A 0 - 2  
Sharan D / Skupski N - Matkowski M / Monroe N 0 - 2  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - Gon. Oliveira 2 - 1  
F. Auger Alliassime - C. Ruud 0 - 2  
L. Broady - F. Baldi 0 - 2  
M. Bourgue - M. Donati 1 - 2  
Tenisz (Francavilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Hoang A - Baldi F / Pellegrino A 2 - 1  
Bemelmans R / Griekspoor - Behar A / Gonzalez M 1 - 2  
Draganja/Draganja - Molchanov D / Zelenay I 0 - 2  
Duran G / Salisbury J - Junaid R / Pel D 2 - 0  
Gille S / Vliegen J - Ocleppo J / Vavassori A 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - A. van Uytvanck 2 - 0  
C. McHale - I-C. Begu 0 - 2  
E. Makarova - A. Krunic 1 - 2  
I. Oz - K. Bondarenko 1 - 2  
P. Parmentier - Y. Putintseva 2 - 1  
S. Errani - K. Flipkens 2 - 0  
V. Tomova - S. Kuznetsova 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aksu A / Dart H - Schoofs B / Voracova R 2 - 1  
Dzalamidze N / Kalinskaya - Jakupovic D / Khromacheva 2 - 1  
Sabalenka A / Sakkari M - Geuer N / Hon P 1 - 2  
Tenisz (Leon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - A. Setkic 2 - 0  
A. Pavic - D. King 2 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - A. Sarkissian 0 - 2  
J. Statham - R. Quiroz 1 - 2  
Tenisz (Leon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arias B / Peliwo F - Agamenone F / Zeballos F 0 - 2  
Escobar G / Sanchez M - Lock B / Romboli F 2 - 0  
Hach Verdugo H / Schnur B - Estrella Burgos V / Galdos S 2 - 0  
Maytin R / Novikov D - Klein B / Roelofse R 2 - 1  
Moraing M / Willis M - Agamenone F / Zeballos F    
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - S. Stephens 2 - 0  
C. Witthöft - Z. Diyas 0 - 2  
K. Mladenovic - A. Kontaveit 1 - 2  
M. Keys - A. Pavlyuchenkova 1 - 2  
P. Kvitova - A. Kerber 0 - 2  
S. Halep - M. Rybarikova 2 - 1  
V. Kudermetova - C. Suarez Navarro 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Kato M - Bertens K / Schuurs D 0 - 2  
Atawo R / Groenefeld A L - Adamczak M / Kichenok L 2 - 1  
Lottner A / Rueffer L - Ostapenko J / Savchuk O 1 - 2  
Mattek-Sands B / Vandeweg - Parra Santonja A / Srebotnik K 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - F. Bagnis 2 - 1  
D. Kudla - N. Rubin 0 - 2  
G. Clezar - C. Garin 0 - 2  
J.C. Aragone - M. Purcell 0 - 2  
J.I. Londero - P. Polansky 2 - 0  
M. Krueger - H. Dellien 0 - 2  
M. Polmans - F. Coria    
T. Bellucci - M. Kecmanovic 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas M / Dellien H - Aragone J / Riba P 2 - 0  
Garin C / Santillan A - Iradukunda G O / Poullain L 2 - 0  
Harrison C / Polansky P - Clezar G / Sorgi J P 2 - 1  
Reed A / Rola B - King E / Pasha N 0 - 2  
Tollaslabda (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pochtarev - E. Heino 2 - 1  
J.O. Jörgensen - M. Rogalski 2 - 0  
L.E. Penalver - R. Ouseph 0 - 2  
M. Ivanic - M. Zilberman 0 - 2  
P. Abian - N. Nguyen 0 - 2  
R. Gemke - A. Roovers 2 - 0  
R. Must - E. Lale 2 - 0  
S. Sirant - M. Caljouw 0 - 2  
T. Penty - A. Antonsen 1 - 2  
Tollaslabda (Eb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Jille R - Christiansen M / Daugaard D 1 - 2  
Dremin E / Grachev D - Adam E / Corvee S 2 - 1  
Gicquel T / Labar R - Benz D / Heinz A 2 - 0  
Kaljurand K / Kasner R - Nguyen N / Reynolds P 1 - 2  
Maas J / Tabeling R - Dunn A / Hall A 2 - 1  
Tollaslabda (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Birch - B. Corrales 2 - 0  
M. Poulsen - K. Gilmour 0 - 2  
M. Ulitina - E. Kosetskaya 0 - 2  
N. Koch Rohde - M. Mitsova 2 - 0  
N. Yigit - F. Deprez 2 - 0  
S. De Visch Eijbergen - S. Jaquet 1 - 2  
S. Penalver Pereira - Lia. Tan 2 - 0  
Tollaslabda (Eb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basova A / Fuchsova M - Goliszewski J / Kaepplein L 0 - 2  
Jaques L / Vandenhoucke F - Delrue D / Palermo L 0 - 2  
Jille D / Van Der Aar I - Herttrich I / Nelte C 2 - 0  
Kuuba K / Ruutel H - Fruergaard M / Thygesen S 0 - 2  
Nystrom J / Pekkola S - Boyle S M / Darragh R 2 - 1  
Smith L / Walker S - Ilyinskaya M / Zharka Y 2 - 0  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chong-Wei Lee - Bin Qiao 2 - 0  
H.S. Prannoy - K. Wangcharoen 2 - 1  
I.M. Mustofa - Wan Ho Son 0 - 2  
Jen Hao Hsu - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
K. Sakai - C. Jonatan 0 - 2  
K. Tsuneyama - Ng Zin Rei Ryan 2 - 0  
N.K. Srikanth - K. Nishimoto 2 - 1  
S. Avihingsanon - B. Sai Praneeth 1 - 2  
T.M. Nguyen - K. Momota 0 - 2  
Tien Chen Chou - Sa. Verma 2 - 0  
Tzu Wei Wang - Dan Lin 2 - 1  
Yun Hu - K. Phetpradab 0 - 2  
Yuqi Shi - Dong Keun Lee    
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Choi H G / Park K H 2 - 0  
Berry A / Hardianto H - Choi S / Kim J H 2 - 1  
Chen H L / Wang C-L - Huang K / Wang Y 0 - 2  
Chung E S / Kim D Y - Arjun M R / Shlok R 0 - 2  
He J / Tan Q - Isriyanate T / Namdash K 2 - 0  
Inoue T / Kaneko Y - Or C C / Tang C M 2 - 0  
Issara B / Puangpuapech N - Attri M / Sumeeth R B 2 - 0  
Kah M C / Low J S - Lee J-H / Lee Y 1 - 2  
Kim W H / Seo S J - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Kittinupong K / Dechapol - Endo H / Watanabe Y 0 - 2  
Liao M C / Su C H - Goh V S / Tan W K 0 - 2  
Ong Y S / Teo E Y - Pratama A / Saputra R A 0 - 2  
Yao C L / Han Y P - Goh S F / Izzuddin N 2 - 1  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - P. Chochuwong 1 - 2  
Bing Jiao He - Pui Yin Yip 2 - 0  
H. Ramadhini - Jang Mi Lee 1 - 2  
H.Z.G. Chua - Thi Trang Vu 0 - 2  
Hyo Min Kim - L.A. Mainaky 2 - 0  
J.M. Yeo - S. Nehwal 0 - 2  
Jin Wei Goh - B. Ongbumrungpan 1 - 2  
Mei Hui Chiang - Yufei Chen 0 - 2  
N. Okuhara - Fangjie Gao 0 - 2  
Ngan Yi Cheung - D.D. Ayustine 2 - 0  
R. Intanon - Chia Hsin Lee 2 - 0  
Sayaka Sato - Ji Hyun Sung 0 - 2  
Tzu Ying Tai - Jui Jeon 2 - 0  
Xiaoxin Chen - T.L. Nguyen 2 - 0  
Ying Ying Lee - N. Jindapon 1 - 2  
Yu Po Pai - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chayanit C / Muenwong P - Du Y / Li Y H 0 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Chow M K / Lee M Y 2 - 0  
Haris D D / Pradipta R A - Hsu Y C / Wu T J 2 - 0  
Kim S Y / Kong H Y - Tanaka S / Yonemoto K 2 - 1  
Lee S H / Shin S C - Fukuman N / Yonao K    
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Kaneko Y / Yonemoto K 2 - 0  
Chang T C / Ng W Y - Puavaranukroh D / Taeratt 1 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Seo S J / Na K H 2 - 0  
Isriyanet T / Chochuwong - Lu C Y / Chiang K H 2 - 1  
Kititharakul J / Phuangph - Chrisnanta D B / Wong J Y C 2 - 1  
Lee Y / Hsu Y C - Goh S H / Lai S J 0 - 2  
Liao M C / Chen H H - Choi S G / Chae Y J 0 - 2  
Tan K M / Lai P J - He J / Du Y 1 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Jordan P / Oktavianti M D 2 - 0  
Wang C-L / Lee C H - Hee Y K T / Ong R-N 2 - 0  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - FTC (1.m.) 11 - 8  
UVSE - Dunaújváros (1.m.) 7 - 5  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Debrecen (1.m.) 10 - 4  
Miskolc - Honvéd (1.m.) 8 - 3  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - OSC (1.m.) 8 - 4  
Szolnok - Eger (1.m.) 3 - 3  
Tatabánya - UVSE (1.m.) 7 - 6  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - SM Verona 8 - 6  

 

2018.04.24.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Demons - Richmond 56 - 102  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kia Tigers - Hanwha Eagles    
KT Wiz - Lotte Giants 8 - 14  
LG Twins - Nexen Heroes 8 - 2  
Samsung Lions - NC Dinos 7 - 2  
SK Wyverns - Doosan Bears 9 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers    
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 2 - 7  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 3 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu    
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 5 - 3  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Cleveland 1 - 2  
Chicago WS - Seattle 10 - 4  
Chicago WS - Seattle (23:10) 0 - 1  
Cincinnati - Atlanta 10 - 4  
Colorado - San Diego 5 - 13  
Houston - LA Angels 0 - 2  
LA Dodgers - Miami 2 - 1  
NY Yankees - Minnesota 14 - 1  
San Francisco - Washington 4 - 2  
Texas - Oakland 4 - 9  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Berettyóújfalu 1 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dán bajnokság 2017/18    
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herning (6.m.) 6 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Tappara (5.m.) 4 - 5  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Washington (6.m.) 3 - 6  
NHL 2017/18 - Washington vagy Columbus jut tovább?    
Toronto - Boston (6.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - München (6.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - B. Bystrica (7.m.) 1 - 5  
Jégkorong (vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Nagy-Britannia 6 - 1  
Kerékpár (Tour de Romandie, Prológ)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dowsett - V. Campenaerts 0 - 1  
Ger. Thomas - P. Roglic 0 - 1  
M. Matthews - R. Dennis 1 - 0  
T. van Garderen - P-R. Latour 0 - 1  
Tour de Romandie 2018 - Prológ    
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Antwerpen 62 - 77  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caxias do Sul - Mogi das Cruzes (4.m.) 70 - 80  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Nymburk (2.m.) 61 - 79  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Fenerbahce Ülker (3.m.) 88 - 83  
Zalgiris Kaunas - Olympiakosz (3.m.) 80 - 60  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Le Havre 93 - 62  
Charleville-Mezieres - Evreux 68 - 81  
Denain - Rouen 78 - 94  
Fos-sur-Mer - Quimper 90 - 56  
Lille - Aix Maurienne 67 - 59  
Nantes - Caen 68 - 68, h.u. 81 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Nanterre 83 - 71  
Cholet - Pau Orthez 86 - 76  
Gravelines - Le Mans 68 - 76  
Le Portel - Antibes 84 - 82  
Monaco - Hyeres-Toulon 92 - 70  
Reims - Adecco ASVEL 90 - 99  
Strasbourg - Limoges 100 - 70  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Szeged 94 - 78  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Diósgyőr (2.m.) 93 - 78  
Győr - ZTE (1.m.) 72 - 56  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Houston (4.m.) 100 - 119  
Utah - Oklahoma City (4.m.) 113 - 96  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Vechta (2.m.) 90 - 80  
Trier - Crailsheim (2.m.) 90 - 103  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Öttinger Gotha - Tübingen 100 - 82  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inventa Kurszk - Kazanocska Kazany (2.m.) 80 - 68  
MBA Moszkva - Szpartak Moszkva (2.m.) 78 - 74  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Jenyiszej Krasznojarszk (1.m.) 109 - 70  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Crvena zvezda 70 - 63  
Zlatibor Cajetina - Tamis Pancevo 83 - 98  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Mersin BB (1.m.) 75 - 78  
Fenerbahce - Besiktas (1.m.) 79 - 45  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Aalborg 29 - 35  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - RK Zagreb 23 - 30  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - Haukar (1.m.) 24 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Wybrzeze Gdansk 30 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rimpar - Bietigheim-Metterzimmern 25 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Kristianstad (2.m.) 26 - 25  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - El Harrach 1 - 0  
Blida - Belouizdad 2 - 2  
Hussein Dey - Biskra 2 - 1  
JS Kabylie - Medea 3 - 0  
JS Saoura - USM Alger 3 - 2  
Oran - Constantine 1 - 1  
Paradou - Setif 4 - 2  
Tadjenanet - MC Alger 1 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Liverpool 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Milton Keynes Dons 2 - 0  
Bristol Rovers - Wigan 1 - 1  
Doncaster - Blackburn 0 - 1  
Oldham - Southend 0 - 3  
Rochdale - Plymouth 1 - 1  
Shrewsbury - Peterborough 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Lincoln 2 - 4  
Morecambe - Cambridge Utd. 0 - 0  
Newport - Accrington 2 - 1  
Yeovil - Forest Green 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Cardiff 3 - 1  
Nottingham - Barnsley 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Barrow 0 - 0  
Gateshead - Ebbsfleet Utd. 2 - 5  
Leyton - Maidenhead Utd. 0 - 1  
Torquay - Guiseley 3 - 4  
Tranmere - Solihull Moors 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santamarina Tandil - Ferro Carril Oeste 2 - 1  
Sarmiento - Atl. Rafaela 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Patronato Parana 4 - 0  
Independiente - Defensa Justicia 0 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Roma 5 - 2  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Botev Plovdiv 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Botafogo 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Olympia Praha 4 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Vejle 0 - 1  
Nyköbing - Viborg 3 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Cape Town - Baroka 1 - 0  
Bloemfontein Celtic - Chippa Utd. 0 - 0  
Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Reims 1 - 4  
Brest - Clermont 1 - 0  
Le Havre - Nancy 3 - 0  
Nimes - Lorient 1 - 0  
Niort - Ajaccio GFC 4 - 1  
Orleans - Bourg-Peronnas 5 - 1  
Paris FC - Chateauroux 0 - 0  
Tours - Quevilly Rouen 2 - 2  
Valenciennes - Sochaux 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Excelsior/Barendrecht 3 - 1  
VV Alkmaar - Achilles'29 4 - 2  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Ajax 2 - 6  
Twente - Heerenveen 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Petah Tikva 0 - 2  
Hapoel Marmorek - Maccabi Herzliya 1 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Bnei Lod 3 - 1  
Ironi Nesher - Hapoel Ramat Gan 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Boyaca Chico 3 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Boyang - Tianjin Quanjian 0 - 3  
Liaoning Hongyun - Dalian Yifang 1 - 4  
Shenyang City - Henan Jianye 2 - 1  
Sichuan Jiuniu - Changchun Yatai 1 - 1  
Suzhou Dongwu - Hebei 0 - 4  
Wuhan Hongxing - Guangzhou R&F 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Chrobry Glogow 2 - 1  
Olimpia Grudziadz - Stal Mielec 2 - 2  
Olsztyn - Ruch Chorzow 2 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Suduva Marijampole 0 - 2  
Trakai - Zalgiris Kaunas 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - Sandnes Ulf 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - WSG Wattens 2 - 3  
Liefering - BW Linz 1 - 1  
Wacker Innsbruck - Hartberg 0 - 0  
Wiener Neustadt - Austria Lustenau 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Dep. Capiata 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Stenhousemuir 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Inverness CT 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - AFC Eskilstuna 0 - 2  
Värnamo - Varberg 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Carabobo 3 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prestatyn - Barry Town 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - HW Welders 0 - 3  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shamrock Rovers - Longford Town 0 - 1  
Shelbourne - Drogheda Utd. 7 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai - Beijing (6.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Vakifbank Istanbul (4.m.) 0 - 3  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui - Xiao Guodong (10 nyert frame-ig) 10 - 3  
L. Brecel - R. Walden (10 nyert frame-ig) 6 - 10  
S. Bingham - J. Lisowski (10 nyert frame-ig) 7 - 10  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - Ze Zhang 2 - 0  
Di Wu - Yunseong Chung 0 - 2  
Duck Hee Lee - Ruixuan Wang 2 - 0  
H. Grenier - P. Gunneswaran 0 - 2  
K. Majchrzak - A. Bolt 2 - 0  
M. Safwat - V. Vardhan 2 - 1  
N.S. Balaji - Zhe Li 2 - 1  
Q. Halys - S.K. Mukund 1 - 2  
R. Ortega-Olmedo - Jor. Thompson 0 - 2  
Tsung-Hua Yang - O. Nedovyesov 2 - 1  
Yibing Wu - E. Donskoy 2 - 1  
Yuanfeng Li - Yan Bai 0 - 2  
Tenisz (Anning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Li Y / Safranek V - Reid M / Whittington A 1 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haider-Maurer - R. Carballes Baena 0 - 2  
A. Rublev - M. Jaziri    
B. Fratangelo - A. Vatutin 2 - 1  
D. Goffin - M. Granollers 2 - 1  
E. Escobedo - M. Jaziri 0 - 2  
F. Lopez - D. Lajovic 2 - 1  
I. Ivashka - G. Simon 0 - 2  
I. Karlovic - R. Bautista-Agut 1 - 2  
J.A. Munar Clar - J. Sousa 2 - 1  
M. Klizan - F. Delbonis 2 - 1  
P. Cuevas - A. Mannarino 0 - 2  
P. Gojowczyk - G. Pella 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Roger-Vasseli - Kontinen H / Peers J 2 - 0  
Bryan B / Bryan M - Murray J / Soares B    
Kubot L / Melo M - Khachanov K / Schwartzman D 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - D. Istomin 2 - 1  
A. Seppi - T. Fabbiano 2 - 1  
Balázs A. - M. Berrettini 1 - 2  
J-L. Struff - J. Zopp 2 - 1  
M. Marterer - V. Troicki 2 - 1  
N. Basilashvili - P. Lorenzi 2 - 0  
Piros Zs. - M. Youzhny    
Y. Maden - Fucsovics M. 2 - 1  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Gonzalez S - Copil M / Mergea F 2 - 0  
Dzumhur D / Jebavy R - Nys H / Shapovalov D 0 - 2  
Eysseric J / Pouille L - Middelkoop M / Molteni A 0 - 2  
Mirnyi M / Oswald P - Inglot D / Skugor F 1 - 2  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - G.M. Moroni 2 - 0  
E. Benchetrit - A. Pellegrino 1 - 2  
F. Auger Alliassime - D. Kuzmanov 2 - 0  
L. Rosol - R. Olivo 1 - 2  
L. Vanni - M. Viola 2 - 1  
M. Donati - S. Caruso 2 - 0  
N. Serdarusic - M. Bourgue 0 - 2  
R. Bemelmans - K. Coppejans 0 - 2  
S. Nagal - A. Hoang 0 - 2  
T. Griekspoor - T. Brkic 2 - 1  
Zhizhen Zhang - V. Galovic 0 - 2  
Tenisz (Francavilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady L / Clayton S - Krawietz K / Mies A 0 - 2  
Ocleppo J / Vavassori A - Nagal S / Oliveira G 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aksu - P. Parmentier 0 - 2  
A. Radwanska - D. Vekic    
A. Rus - Shuai Zhang 2 - 0  
A. Sabalenka - P. Hercog 0 - 2  
C. Wozniacki - E. Alexandrova 2 - 0  
D. Jakupovic - I-C. Begu 0 - 2  
D. Kovinic - A. Kalinskaya 2 - 0  
M. Sakkari - C. Buyukakcay 2 - 0  
V. Tomova - V. Ivakhnenko 2 - 0  
Y. Putintseva - S. Cirstea 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Krunic A - Krawczyk D / Olmos G 2 - 0  
Jani R-L / Kostova E - Liang C / Zhang S 0 - 2  
Tenisz (Leon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - L. Patino 2 - 0  
Ale. Gonzalez - B. Schnur 2 - 0  
B. Mousley - D. Novikov 1 - 2  
C. Gomez-Herrera - R. Quiroz 0 - 2  
E. Leshem - J-P. Smith 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - D. Petrovic 2 - 1  
J. Ward - J.A. Rodriguez Rodriguez 2 - 0  
K. King - R. Cid Subervi 0 - 2  
M. Arevalo - J. Statham 1 - 2  
T. Hank - F. Peliwo 0 - 2  
T. Simon - C. Eubanks 0 - 2  
U. Humbert - P. Krstin    
V. Estrella Burgos - D.E. Galan Riveros 1 - 2  
Tenisz (Leon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomez L / Hank T - Martinez L D / Ramirez C 0 - 2  
Menendez-Maceiras A / Qui - Barrientos N / Petrovic D 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - L. Siegemund 0 - 2  
J. Görges - A. Sevastova    
J. Görges - M. Vondrousova 0 - 2  
Ka. Pliskova - K. Bertens 2 - 0  
M. Kostyuk - A. Lottner 2 - 0  
M. Sharapova - C. Garcia 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Cornet A - Kudermetova V / Marozava L 1 - 2  
Klepac A / Martinez S - Kichenok N / Rodionova An 2 - 1  
Rosolska A / Spears A - Witthoeft C / Zaja A 2 - 1  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - M. Kecmanovic 0 - 2  
B. Rola - M. Polmans 0 - 2  
C. Garin - E. King 2 - 0  
C. Harrison - J. Clarke 1 - 2  
D. Köpfer - N. Rubin 0 - 2  
E. Lopez-Perez - H. Dellien 0 - 2  
G. Clezar - A. Arnaboldi 2 - 0  
H. Laaksonen - M. Krueger 0 - 2  
J. Choinski - J.I. Londero 1 - 2  
J. Hiltzik - M. Mmoh 0 - 2  
J.P. Sorgi - P. Polansky 0 - 2  
Tenisz (Tallahassee, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Arnaboldi A / Siljestrom 2 - 0  
Lammons N / Lawson A - Krueger M / Reese H 1 - 2  
Tollaslabda (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Kirchmayr - C. Savin 2 - 0  
C.J. Nilsson - K. Schaefer 2 - 0  
D.N. Anjo - A. Mendrek 0 - 2  
I. Rusev - A. Pochtarev 0 - 2  
I. Xanthou - M. Ivanic 0 - 2  
K. Koljonen - A. Roovers 1 - 2  
Krausz G. - R. Maddaloni 2 - 0  
S. Parsons - L. Wraber 2 - 0  
S. Sirant - M. Ludik 2 - 0  
T. Penty - L. Claerbout 2 - 0  
Z. Durkinjak - L.E. Penalver 1 - 2  
Tollaslabda (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Hart - M. Ulitina 1 - 2  
L. Zetchiri - L. Heim 0 - 2  
Lia. Tan - Kőrösi Á. 2 - 0  
M. Repiska - A. Mikkela 0 - 2  
N. Perminova - S. Jaquet 1 - 2  
Tollaslabda (Eb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Piek S - Schaller O / Burkart C 2 - 0  
Bitman J / Basova A - Labar R / Fontaine A 0 - 2  
Dratva M / Repiska M - Stipsits D / Meinke A 2 - 1  
Gicquel T / Delrue D - Fischer Nielsen J / Boje 0 - 2  
Lane B / Pugh J - Alimov R / Davletova A 0 - 2  
Maas J / Van Der Aar I - Kersaudy B / Palermo L 0 - 2  
Magee S / Magee C - Christiansen M / Pedersen 0 - 2  
Tabeling R / Seinen C - Ellis M / Smith L 1 - 2  

 

2018.04.23.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Saraperos de Saltillo 3 - 2  
Algodoneros Union Laguna - Tecolotes de Nuevo Laredo 5 - 23  
Rieleros de Aguascaliente - Sultanes de Monterrey 5 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Washington 4 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Chrudim (2.m.) 0 - 3  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - Texas Stars (3.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Kärpät (4.m.) 2 - 0  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Nashville (6.m.) 0 - 5  
NHL 2017/18 - Nashville vagy Colorado jut tovább?    
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Kloten (6.m.) 2 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Magyarország (Helyszín: Budapest) 2 - 3  
Szlovénia - Lengyelország 2 - 4  
Jégkorong (vb, Divízió I/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Horvátország 4 - 3  
Litvánia - Románia 8 - 3  
Ukrajna - Észtország 0 - 2  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Chalon sur Saone 96 - 90  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Zabok 72 - 65  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Eilat 78 - 73  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Cleveland (4.m.) 100 - 104  
Washington - Toronto (4.m.) 106 - 98  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Torino 89 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UR Venezia - Eirene Ragusa (2.m.) 64 - 77  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Silkeborg 24 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Univ. Izsevszk (3.m.) 25 - 21  
Zvezda Zvenyigorod - Dinamo Volgográd (3.m.) 28 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Focsani - Suceava 25 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Skuru (2.m.) 28 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Malmö (2.m.) 23 - 28  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Riestra - Aldosivi 1 - 0  
Estudiantes San Luis - Independiente de Mendoza 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Newell's 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Lokeren 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Szeptemvri Szófia 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Royal Pari Santa Cruz 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Atlético PR 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstein Kiel - Nürnberg 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwickau - Karlsruhe 2 - 4  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - San Luis de Quillota 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz Nicosia - Alki Oroklini 0 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Hobro 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Dep. Cuenca 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - Al-Mokawloon Arab 4 - 5  
Misr Lel Makasa - Al-Ittihad (EGY) 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Sahtar Szoligorszk 1 - 1  
Vityebszk - BATE Boriszov 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Lens 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Emmen 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Slaven Belupo 1 - 3  
Inter Zapresic - Rudes 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - Augnablik Kopavogur 1 - 0  
Thor Akureyri - Dalvik/Reynir 3 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Katamon 3 - 0  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Rishon Lezion 1 - 2  
Hapoel TA - Hapoel Hadera 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Ashdod 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Beitar Jerusalem 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Rionegro Aguilas 2 - 0  
América de Cali - Junior de Barranquilla 2 - 2  
Independiente SF - Itagui Leones 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Cracovia Krakkó 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Liepaja 0 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapide Oued Zem - Ittihad Tanger 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - UNAM Pumas 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - New York City FC 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland - Sarpsborg 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Verona 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Empoli 2 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Reggiana 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Trapani 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Akhmat Groznij 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Ried 2 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Sol de America 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP B - Benfica B 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Setúbal 5 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Newcastle 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Sepsi OSK 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Universitatea Craiova 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Levante 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Xamax 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Djurgarden 2 - 2  
FF Malmö - Brommapojkarna 3 - 1  
Norrköping - Sirius 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Antalyaspor 4 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Chelsea - U19Barcelona 0 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portuguesa Acarigua - Zamora Barinas 0 - 3  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waterford Utd. - Cork City 0 - 0  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rzeszow - LKS Lodz (3.m.) 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Politechnika Varsó - Cuprum Lubin 1 - 3  
Sakk (Shamkir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Navara - V. Topalov 0 - 1  
Liren Ding - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - R. Wojtaszek 1 - 0  
R. Mamedov - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - A. Giri 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - S. Carrington (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
M. Allen - L. Highfield (10 nyert frame-ig) 10 - 5  
S. Murphy - Jam. Jones (10 nyert frame-ig) 9 - 10  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Ramanathan - A. Whittington 0 - 2  
Ruikai Wang - Soon Woo Kwon 0 - 2  
V. Pospisil - C. Ilkel 2 - 0  
V. Safranek - L.G.M. Harris 1 - 2  
Tenisz (Anning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai Y / Li Z - Escoffier A / Grenier H 2 - 0  
Bury A / Harris L - Wu D / Wu Y 2 - 0  
Chen T / Yi C-H - Safwat M / Yang T-H 2 - 0  
Donskoy E / Nedovyesov A - Bolt A / Saville L 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - N. Jarry 2 - 1  
C. Moutet - S. Tsitsipas 0 - 2  
J. Donaldson - R. Dutra da Silva 0 - 2  
L. Mayer - M. Zverev 2 - 0  
M. Kukushkin - M. Granollers 0 - 2  
P. Martinez Portero - D. Lajovic 1 - 2  
R. Ojeda Lara - P. Cuevas 0 - 2  
T. Robredo - I. Karlovic 1 - 2  
T. Sandgren - M. Jaziri 0 - 2  
Y. Sugita - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Cervantes I / Marrero D 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - L. Sonego 1 - 2  
J-L. Struff - L. Djere    
J. Millman - R. Albot 2 - 0  
M. Basic - M. Cecchinato 0 - 2  
M. Copil - Al. Bedene 1 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podlipnik-Castil/Vasilevs - Mclachlan B / Struff J-L 0 - 2  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - A. De Greef 2 - 1  
F. Baldi - J. Domingues 2 - 1  
Gon. Oliveira - S. Travaglia 2 - 0  
L. Broady - Z. Kolar 2 - 1  
Tenisz (Francavilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Del Federico A / Kuzmanov - Behar A / Gonzalez M 0 - 2  
Gille S / Vliegen J - Altuna T / Kolar Z 2 - 1  
Motti A / Vega Hernandez - Bemelmans R / Griekspoor T 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Barthel - C. McHale 1 - 2  
Qiang Wang - S. Kuznetsova 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurak D / Moore J - Irigoyen M / Perez E 1 - 2  
Kalashnikova O / Voskoboe - Oz I / Sezer M 2 - 1  
Tenisz (Isztambul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - E. Kostova 2 - 0  
D. Jakupovic - B. Krejcikova 2 - 0  
D. Kovinic - B. Schoofs 2 - 1  
H. Dart - V. Ivakhnenko 0 - 2  
R. Hogenkamp - V. Tomova 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - A. Kalinskaya 1 - 2  
Tenisz (Leon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - M. Moraing    
M. Sanchez Montemayor - D. King 0 - 2  
Tenisz (Leon-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Statham - T. Simon 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - M. Rybarikova 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Peschke K - Kudryavtseva A / Sestini Hlavackova 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - M. Kostyuk 1 - 2  
C. Witthöft - M. Vondrousova 1 - 2  
V. Kudermetova - V. Lepchenko 2 - 0  
Z. Diyas - K. Kanepi 2 - 1  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - J.C. Aragone 1 - 2  
D. Thomas - T. Bellucci 0 - 2  
F. Coria - T. Bryde 2 - 0  
M. Purcell - Y. Nishioka 2 - 1  
Tenisz (Tallahassee, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez-Perez E / Nedunchez - Crepaldi E / Torebko P 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,