Tippmix eredmények - 2018. április 2-8.

2018-04-02
Tippmix eredmények - 2018. április 2-8.
2018.04.08.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Hawthorn 102 - 89  
West Coast Eagles - Geelong 95 - 80  
Western Bulldogs - Essendon 104 - 83  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 7 - 9  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 3 - 5  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 7 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 2 - 5  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 7 - 4  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 4 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Pericos de Puebla 9 - 13  
Algodoneros Union Laguna - Leones de Yucatan 7 - 8  
Bravos de Leon - Saraperos de Saltillo 7 - 3  
Bravos de Leon - Saraperos de Saltillo (20:15) 3 - 6  
Diablos Rojos del Mexico - Toros de Tijuana (20:00) 3 - 1  
Generales de Durango - Tigres de Quintana Roo 13 - 14  
Generales de Durango - Tigres de Quintana Roo (20:00) 6 - 12  
Olmecas de Tabasco - Rieleros de Aguascaliente 4 - 3  
Piratas de Campeche - Sultanes de Monterrey 1 - 7  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Guerreros de Oaxaca 3 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 8 - 7  
Chicago WS - Detroit 0 - 1  
Cleveland - Kansas City 3 - 1  
Colorado - Atlanta 3 - 2  
Colorado - Atlanta (21:10) 0 - 4  
Houston - San Diego 1 - 0  
Houston - San Diego (20:10) 4 - 1  
LA Angels - Oakland 3 - 7  
LA Angels - Oakland (22:07) 6 - 1  
Milwaukee - Chicago Cubs 0 - 3  
Minnesota - Seattle    
NY Yankees - Baltimore 7 - 8  
Philadelphia - Miami 20 - 1  
Philadelphia - Miami (19:35) 3 - 6  
Pittsburgh - Cincinnati 4 - 7  
Pittsburgh - Cincinnati (19:35) 5 - 0  
San Francisco - LA Dodgers 7 - 5  
San Francisco - LA Dodgers (22:05) 1 - 2  
St. Louis - Arizona 1 - 4  
Texas - Toronto 5 - 1  
Texas - Toronto (21:05) 4 - 7  
Curling (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Skócia 4 - 11  
Kanada - Skócia 9 - 5  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Brno Bulldogs (4.m.) 3 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Mladá Boleslav (3.m.) 3 - 3  
Vitkovice - Chodov (4.m.) 4 - 4  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Happee Jyväskylä (3.m.) 5 - 2  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Grasshoppers (5.m.) 5 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Pinheirense 11 - 0  
Golf (US Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
US Masters 2018    
Gyeplabda (Nemzetközösségi Ját.,női,A cs )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - India 1 - 2  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Ját.,női,B cs )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Kanada 0 - 0  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Játékok, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Skócia 6 - 1  
Új-Zéland - Dél-Afrika 6 - 0  
Gyeplabda (Nemzetközösségi játékok, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Pakisztán 2 - 2  
India - Wales 4 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Laval 2 - 2  
Bridgeport - Providence 2 - 4  
Bridgeport - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 5  
Charlotte - Hershey 3 - 1  
Charlotte - Hershey 7 - 3  
Chicago Wolves - Milwaukee 5 - 1  
Hartford - Lehigh Valley 2 - 2  
Hartford - Springfield 0 - 2  
Manitoba - Bakersfield 3 - 4  
Milwaukee - Iowa 2 - 2  
Providence - Lehigh Valley 3 - 6  
Rochester - Toronto Marlies 5 - 5  
San Diego - Ontario Reign 3 - 2  
Syracuse - Binghamton 2 - 4  
Syracuse - Utica 1 - 0  
Texas Stars - Rockford 4 - 3  
Tucson - Grand Rapids 1 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Binghamton 7 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Asiago (4.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Sheffield 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Karlovy Vary 1 - 2  
Litvínov - Kladno 1 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Mountfield HK (6.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aalborg (6.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuto - Keupa (2.m.) 2 - 5  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár (6.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Anaheim 0 - 3  
Boston - Ottawa 5 - 2  
Calgary - Las Vegas 7 - 1  
Carolina - Tampa Bay 2 - 2  
Colorado - St. Louis 5 - 2  
Detroit - NY Islanders 3 - 3  
Edmonton - Vancouver 2 - 2  
Florida - Buffalo 4 - 3  
Los Angeles - Dallas 2 - 4  
Nashville - Columbus 4 - 2  
San Jose - Minnesota 3 - 6  
Toronto - Montreal 4 - 2  
Washington - New Jersey 5 - 3  
Winnipeg - Chicago 4 - 1  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt Löwen - Bietigheim/Bissingen (6.m.) 2 - 3  
Kaufbeuren - Riessersee (6.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Eisbären Berlin (6.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Südtirol Bolzano (1.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Växjö (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Liptovsky Mikulas 4 - 6  
Dukla Michalovce - Skalica 3 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió I./A, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Dánia 3 - 2  
Magyarország - Norvégia 5 - 4  
Szlovákia - Ausztria 3 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió I./B, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kazahsztán 1 - 1  
Lengyelország - Kína 0 - 4  
Olaszország - Lettország 5 - 1  
Kerékpár (Párizs-Roubaix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - A. Kristoff 0 - 1  
J. Degenkolb - E. Boasson Hagen 1 - 0  
N. Terpstra - P. Gilbert 1 - 0  
P. Sagan - G. van Avermaet 1 - 0  
Párizs-Roubaix 2018    
S. Vanmarcke - W. van Aert 1 - 0  
Z. Stybar - O. Naesen 1 - 0  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Willebroek 73 - 94  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Technic Brno - Trutnov 65 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wonju Dongbu - Seoul Knights (1.m.) 93 - 90  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Adecco ASVEL 90 - 92  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KK Zagreb - Split 82 - 103  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Bnei Herzeliya 71 - 71, h.u. 78 - 86  
Maccabi Ashdod - Ironi Ness Ziona 97 - 79  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Nagoya Dolphins 74 - 82  
Chiba - Mikawa Kariya 84 - 102  
Ryukyu Okinawa - Kawasaki Brave Thunders 67 - 67, h.u. 79 - 77  
Shiga - Kyoto 74 - 72  
Shimane - Osaka 55 - 62  
Tochigi - Hokkaido 77 - 83  
Tokyo Sunrockers - Tokyo Alvark 79 - 72  
Toyama - Toyohashi Neophoenix 81 - 72  
Yokohama - Nishinomiya 89 - 80  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Szczecin 69 - 74  
Asseco Gdynia - Torun 69 - 87  
Gliwice - Trefl Sopot 83 - 94  
Start Lublin - Starogard Gdanski 96 - 75  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Bydgoszcz (4.m.) 52 - 83  
Sleza Wroclaw - Torun (4.m.) 83 - 68  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Zalgiris Kaunas 60 - 82  
Siauliai - Nevezis Kedainiai 90 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Atlanta 106 - 112  
Charlotte - Indiana 117 - 123  
Chicago - Brooklyn 96 - 124  
Golden State - New Orleans 120 - 126  
Houston - Oklahoma City 102 - 108  
Memphis - Detroit 130 - 117  
New York - Milwaukee 102 - 115  
Philadelphia - Dallas 109 - 97  
San Antonio - Portland 116 - 105  
Kosárlabda (Nemzetközös. Játékok,női,Acs )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 100 - 61  
Mozambik - Anglia 51 - 78  
Kosárlabda (Nemzetközös. Játékok,női,Bcs )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamaika - Malajzia 81 - 58  
Kosárlabda (Nemzetközösségi Játékok, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Anglia 54 - 81  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Brose Bamberg 76 - 83  
Mitteldeutscher - Ulm 80 - 69  
Telekom Bonn - Alba Berlin 76 - 84  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Trieste 66 - 69  
Jesi - Forli 87 - 83  
Montegranaro - GSA Udine 81 - 65  
Roseto - Fortitudo Bologna 82 - 84  
Treviso - Imola 96 - 85  
Verona - Orzinuovi 100 - 73  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Cuore Napoli 77 - 77, h.u. 93 - 86  
Biella - Casale Monferrato 84 - 69  
Eurobasket Roma - Virtus Roma 63 - 54  
Latina - Treviglio 65 - 92  
Reggio Calabria - Trapani 79 - 71  
Scafati - Tortona 98 - 91  
Siena - Legnano 90 - 85  
Kosárlabda (Olasz bajn.,női,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vigarano - Battipaglia (1.m.) 63 - 67  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Cremona 95 - 72  
Capo D'Orlando - Varese 73 - 75  
Milano - Torino 90 - 78  
Reggio Emilia - Venezia 76 - 81  
Sassari - Brescia 76 - 80  
Trento - Brindisi 85 - 68  
VL Pesaro - Pistoia 69 - 69, h.u. 80 - 72  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Famila Schio (2.m.) 54 - 80  
Lucca - Dike Napoli (2.m.) 60 - 60, h.u. 64 - 70  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraurgi - Huesca 64 - 64, h.u. 76 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Ferrol (2.m.) 68 - 68, h.u. 72 - 74  
Vasco Gipuzkoa - Zaragoza (2.m.) 58 - 62  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Murcia 87 - 102  
Estudiantes - Bilbao 96 - 84  
Fuenlabrada - San Pablo Burgos 69 - 79  
Gipuzkoa - Valencia 77 - 95  
Gran Canaria - Barcelona 77 - 93  
Real Madrid - Obradoiro Monbus 78 - 65  
Unicaja Malaga - Iberostar Tenerife 72 - 62  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - B. Bystrica (2.m.) 59 - 55  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Kosice (2.m.) 52 - 60  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Sentjur 74 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Besiktas 78 - 69  
Karsiyaka - Yesilgiresun 77 - 71  
RH Gaziantepspor - Usak Sportif 68 - 65  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Galatasaray 75 - 68  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Asztana 90 - 76  
Kalev/Cramo - Tsmoki-Minszk 73 - 73, h.u. 80 - 85  
UNIKSZ Kazany - VEF Riga 89 - 81  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Koscierzyna 30 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Gdynia 30 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Molde 24 - 26  
Sola - Tertnes Bergen 23 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Dortmund 22 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Porrino 33 - 21  
Valladolid - Santa Eularia Puig Valls 23 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság,női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Tyresö (2.m.) 17 - 15  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Franciaország 26 - 28  
Magyarország - Brazília 30 - 22  
Norvégia - Dánia 23 - 33  
Szlovénia - Fehéroroszország 27 - 23  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln - Shrewsbury 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Independiente de Mendoza 0 - 2  
Estudiantes San Luis - Brown de Adrogue 0 - 0  
Gimnasia Jujuy - Aldosivi 1 - 2  
San Martin de Tucuman - Agropecuario Argentino 4 - 2  
Villa Dalmine - Atl. All Boys 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Newell's 1 - 1  
Boca Juniors - Defensa Justicia 1 - 2  
San Lorenzo - Godoy Cruz 0 - 5  
San Martin SJ - Huracan 0 - 1  
Talleres Cordoba - Independiente 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Wellington Phoenix 2 - 1  
Sydney FC - Adelaide Utd. 3 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Sumqayit 2 - 2  
Zira - Gabala 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - Roeselare 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - FC Bruges 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Kortrijk 2 - 1  
Waasland Beveren - Zulte Waregem 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - The Strongest 3 - 0  
Destroyers Santa Cruz - Real Potosi 2 - 0  
San Jose de Oruro - Sport Boys Warnes 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - VfB Stuttgart 3 - 0  
E. Frankfurt - Hoffenheim 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Dynamo Dresden 1 - 1  
Ingolstadt - Bielefeld 2 - 2  
Kaiserslautern - Regensburg 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erfurt - Chemnitz 0 - 5  
Meppen - Hallescher FC 2 - 2  
Zwickau - Osnabrück 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - Colo Colo 1 - 0  
Univ.Catolica de Santiago - Palestino 2 - 1  
Universidad de Concepcion - Audax Italiano 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Pribram 1 - 2  
Pardubice - Opava 0 - 1  
Varnsdorf - Olympia Praha 2 - 1  
Vlasim - FC Hradec Kralove 1 - 4  
Zizkov - Frydek Mistek 1 - 2  
Znojmo - Sokolov 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Plzen 5 - 2  
Karvina - Slovacko 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Esbjerg 0 - 1  
Nyköbing - Viborg    
Roskilde - Vendsyssel 2 - 2  
Skive - Fredericia 0 - 1  
Thisted - Köge 0 - 1  
Vejle - Brabrand 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Silkeborg 2 - 1  
Helsingor - Hobro 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Randers 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Horsens 5 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Mamelodi Sundowns 1 - 2  
Bloemfontein Celtic - AmaZulu 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Gwangju 0 - 1  
Seoul E-Land - Seongnam 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Sangju Sangmu 0 - 0  
Pohang - Jeonbuk 0 - 2  
Suwon Bluewings - FC Seoul 0 - 0  
Ulsan - Gangwon 3 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Dep. Cuenca 4 - 0  
Independiente del Valle - Tecnico Univ. Ambato 3 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Misr Lel Makasa - El Zamalek 1 - 0  
Smouha - Al-Ahly (EGY) 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Ilves 3 - 1  
Kuopio PS - Honka 1 - 1  
Lahti - Turku PS 3 - 2  
Rovaniemi PS - Mariehamn 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Montpellier 0 - 0  
Metz - Lyon 0 - 5  
Nice - Rennes 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Heracles 1 - 0  
Heerenveen - Groningen 1 - 1  
Twente - Feyenoord 1 - 3  
Utrecht - ADO Den Haag 3 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Dinamo Zagreb 0 - 4  
Slaven Belupo - Rijeka 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - East Bengal 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Bnei Yehuda TA 1 - 1  
Hapoel Haifa - Maccabi Netanya 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Okayama 0 - 1  
Ehime - Yamagata 0 - 2  
Machida Zelvia - Roasso Kumamoto 2 - 2  
Matsumoto Yamaga - Kamatamare Sanuki 1 - 1  
Tochigi - Tokushima 1 - 1  
Yokohama FC - Avispa Fukuoka 2 - 2  
Zweigen Kanazawa - JEF United Chiba 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Vissel Kobe 0 - 1  
Kashiwa R. - Sanfrecce Hiroshima 0 - 1  
Nagasaki - FC Tokyo 2 - 5  
Yokohama FM - Kawasaki Frontale 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Qatar SC 3 - 0  
Al-Khor - Al-Arabi (QAT) 2 - 1  
Al-Rayyan - Al-Ahli (QAT) 4 - 1  
Umm-Salal - Al-Markhiya 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Atl. Huila 2 - 1  
América de Cali - Boyaca Chico 3 - 0  
Dep. La Equidad - Millonarios 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Enterprises Group - Xinjiang Tianshan 1 - 0  
Meizhou Hakka - Nei Mongol Zhongyou 3 - 1  
Qingdao Huanghai - Liaoning Hongyun 2 - 1  
Shijiazhuang - Zhejiang Yiteng 1 - 1  
Wuhan Zall - Shenzhen Hongzuan 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Shanghai Shenhua 0 - 2  
Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng 1 - 0  
Guizhou Zhicheng - Tianjin Quanjian 0 - 1  
Henan Jianye - Shanghai SIPG 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Sosnowiec - Odra Opole 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Valmiera 4 - 0  
Riga FC - Rigas FS 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - FAR Rabat 1 - 1  
Difaa El Jadidi - Racing de Casablanca 1 - 1  
FUS Rabat - Kawkab Marrakesh 2 - 1  
Wydad Casablanca - Olympique de Khouribga 5 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Veracruz 0 - 1  
Cruz Azul - Lobos BUAP 1 - 0  
Dep. Toluca - Tigres 1 - 0  
Leon - Monarcas Morelia 2 - 3  
Monterrey - UNAM Pumas 2 - 1  
Necaxa - América 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Columbus 1 - 0  
Dallas - Colorado 1 - 1  
Orlando - Portland 3 - 2  
Philadelphia - San Jose 1 - 1  
Salt Lake - Vancouver 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - ZTE 0 - 0  
Budaörs - Győr 5 - 2  
Békéscsaba - Csákvár 1 - 1  
Dorog - Sopron 1 - 1  
Gyirmót - Cegléd 0 - 0  
Kazincbarcika - Szeged 2011 1 - 1  
Nyíregyháza - Mosonmagyaróvár 0 - 1  
Soroksár - MTK 4 - 2  
Szolnok - Kisvárda 0 - 1  
Vác - Siófok 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florö - Kongsvinger 1 - 0  
Ham-Kam - Notodden 1 - 3  
Jerv - Ullensaker/Kisa 1 - 1  
Levanger - Aalesund 1 - 2  
Nest-Sotra - Sandnes Ulf 2 - 3  
Sogndal - Tromsdalen 1 - 1  
Strömmen - Asane 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Kristiansund 1 - 0  
Haugesund - Sarpsborg 1 - 1  
Odd Grenland - Bodö/Glimt 1 - 0  
Rosenborg - Molde 4 - 0  
Sandefjord - Stabaek 1 - 1  
Tromsö - Ranheim 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Bologna 1 - 0  
Milan - Sassuolo 1 - 1  
Napoli - Chievo 2 - 1  
Torino - Internazionale 1 - 0  
Udinese - Lazio 1 - 2  
Verona - Cagliari 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Entella 3 - 0  
Venezia - Brescia 1 - 2  
Vercelli - Novara 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Feralpisalo 3 - 1  
Bassano - Sambenedettese 2 - 0  
Fermana - Gubbio 1 - 0  
Mestre - Vicenza 0 - 0  
Ravenna - Reggiana 1 - 2  
Südtirol - Fano 2 - 0  
Teramo - Renate 1 - 1  
Triestina - Padova 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Akragas 1 - 0  
Casertana - Sicula Leonzio 1 - 1  
Cosenza - Catanzaro 0 - 0  
Fondi - Paganese 4 - 5  
Matera - Rende 0 - 1  
Monopoli - Bisceglie 2 - 0  
Reggina - Lecce 0 - 1  
Virtus Francavilla - Trapani 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Szpartak Moszkva 1 - 4  
Lokomotív Moszkva - Rosztov 1 - 0  
Toszno - Ural Jekatyerinburg 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Salzburg 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Dep. Santani 0 - 0  
Libertad Asuncion - General Diaz 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Belenenses 1 - 1  
Porto - Aves 2 - 0  
Sporting CP - Pacos Ferreira 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Southampton 3 - 2  
Chelsea - West Ham 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Astra Giurgiu 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Celtic 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - La Hoya Lorca 1 - 0  
Gimnastic - Valladolid 1 - 0  
Lugo - Oviedo 0 - 1  
Sp. Gijón - Reus 2 - 1  
Tenerife - Sevilla B 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Celta Vigo B 0 - 1  
Majadahonda - Rapido de Bouzas 1 - 0  
Navalcarnero - Pontevedra 0 - 2  
Ponferradina - Atl. Madrid B 1 - 1  
San Sebastian Reyes - Fuenlabrada 1 - 1  
Talavera de la Reina - Gimn. Segoviana 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Vitoria 1 - 1  
Burgos - Izarra 2 - 0  
Caudal Deportivo - Pena Sport 0 - 2  
Lealtad de Villaviciosa - R. Santander 1 - 2  
Osasuna B - Sp. Gijón B 0 - 1  
Tudelano - Mirandes 1 - 0  
UD Logrones - Gernika 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Saguntino - Atl. Baleares 0 - 1  
Cornella - Badalona 1 - 0  
Ebro - Sabadell 1 - 0  
Formentera - Elche 0 - 1  
Hercules - Valencia B 4 - 0  
Mallorca - Lleida 3 - 2  
Ontinyent - Pena Deportiva 1 - 0  
UE Llagostera - Peralada 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Jumilla 2 - 0  
Betis B - Las Palmas B 0 - 0  
Ecija Balompie - Marbella 1 - 0  
El Ejido - Merida 1 - 0  
Linense - San Fernando 0 - 0  
Melilla - Villanovense 3 - 0  
Real Murcia - Cartagena 2 - 1  
Rec. Huelva - Cordoba B 2 - 0  
UD Extremadura - UCAM Murcia 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Las Palmas 2 - 1  
Real Madrid - Atl. Madrid 1 - 1  
Real Sociedad - Girona 5 - 0  
Valencia - Espanyol 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Aarau 5 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Sion 0 - 2  
Lugano - Basel 0 - 1  
St. Gallen - Young Boys 2 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Öster 3 - 1  
Norrby - Varberg 2 - 1  
Örgryte - Frej Täby 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Östersund 3 - 0  
Djurgarden - Trelleborg 1 - 1  
Kalmar - Elfsborg 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Dunajska Streda 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Triglav Kranj 3 - 0  
Krsko Posavlje - Olimpija Ljubljana 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Ümraniyespor 1 - 2  
Boluspor - Elazigspor 2 - 0  
Rizespor - Eskisehirspor 4 - 1  
Samsunspor - Istanbulspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Akhisar 3 - 1  
Bursaspor - Kasimpasa 0 - 1  
Fenerbahce - Osmanlispor 2 - 0  
Konyaspor - Sivasspor 5 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Racing Montevideo 1 - 1  
Liverpool Montevideo - Progreso 1 - 1  
Montevideo Wanderers - Defensor 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Carabobo 0 - 1  
Estudiantes de Merida - Dep. Lara 2 - 1  
Metropolitanos Caracas - Zulia Maracaibo 1 - 1  
Trujillanos Valera - Dep. La Guaira 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newtown - Aberystwyth 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Kalev Tallinn 3 - 0  
MMA (UFC 223)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Caceres - A. Lobov    
A. Iaquinta - P. Felder    
De. Clark - Mi. Rodriguez 1 - 0  
E. Dunham - O. Aubin-Mercier 0 - 1  
J. Lauzon - C. Gruetzemacher 0 - 1  
K. Nurmagomedov - A. Iaquinta 1 - 0  
M. Chiesa - A. Pettis    
M. Holloway - K. Nurmagomedov    
R. Borg - B. Moreno    
R. Carneiro - C. Kattar 1 - 0  
T. Ferguson - K. Nurmagomedov    
Z. Magomedsharipov - K. Bochniak 1 - 0  
MMA (UFC 223, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rawlings - A. Evans-Smith 0 - 1  
K. Kowalkiewicz - F. Herrig 1 - 0  
R. Namajunas - J. Jedrzejczyk 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - K. Räikkönen (Bahreini Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - D. Ricciardo (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Bahreini Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Bahreini Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Stroll - S. Sirotkin (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Ericsson - C. Leclerc (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Bahreini Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Bahreini Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - D. Ricciardo (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - D. Ricciardo (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma 1., Bahreini Nagydíj 2018 - Top 3    
Forma-1,Bahreini ND (futam)-Hány versenyző ér el helyezést?    
Forma-1., Bahreini Nagydíj 2018    
Forma-1., Bahreini Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Bahreini Nagydíj 2018-Győztes konstruktőr (futam)    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Binder - F. Bagnaia (Argentín Nagydíj) 0 - 1  
D. Aegerter - L. Marini (Argentín Nagydíj) 1 - 0  
J. Navarro - S. Lowes (Argentín Nagydíj) 0 - 1  
M. Oliveira - A. Marquez (Argentín Nagydíj) 1 - 0  
M. Pasini - L. Baldassarri (Argentín Nagydíj) 1 - 0  
R. Gardner - X. Vierge (Argentín Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Argentin Nagydíj 2018    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bastianini - J. Martin (Argentín Nagydíj) 1 - 0  
G. Rodrigo - F. Di Giannantonio (Argentín Nagydíj) 0 - 1  
J. Kornfeil - A. Migno (Argentín Nagydíj) 0 - 1  
L. Dalla Porta - A. Norrodin (Argentín Nagydíj) 0 - 1  
M. Bezzecchi - T. Arbolino (Argentín Nagydíj) 1 - 0  
N. Antonelli - A. Canet (Argentín Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Argentin Nagydíj 2018    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Espargaro - A. Iannone (Argentín Nagydíj) 0 - 1  
A. Rins - C. Crutchlow (Argentín Nagydíj) 0 - 1  
J. Lorenzo - D. Petrucci (Argentín Nagydíj) 0 - 1  
J. Zarco - D. Pedrosa (Argentín Nagydíj) 1 - 0  
M. Marquez - A. Dovizioso (Argentín Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - A. Dovizioso (Argentín Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - M. Vinales (Argentín Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Argentin Nagydíj 2018    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Texas I. 2018    
Texas I. 2018 - Top3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - K. Larson (Texas I., futam) 1 - 0  
C. Bowyer - Er. Jones (Texas I., futam) 0 - 1  
D. Hamlin - J. Logano (Texas I., futam) 0 - 1  
K. Busch - M. Truex Jr. (Texas I., futam) 1 - 0  
R. Blaney - C. Elliott (Texas I., futam) 1 - 0  
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Francia verseny 2018    
WRC Rali, Francia verseny 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Gloucester 46 - 10  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Castleford 28 - 40  
Wakefield - Leeds Rhinos 26 - 28  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - La Rochelle 40 - 24  
Racing-Metro - Toulon 17 - 13  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Manly-Warringah SeaEagles 32 - 20  
Parramatta Eels - Penrith Panthers 6 - 12  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Spanyolország 14 - 12  
Argentína - USA 14 - 12  
Fidzsi-szigetek - Dél-Afrika 26 - 24  
Fidzsi-szigetek - Kenya 24 - 12  
Franciaország - Ausztrália 24 - 12  
Franciaország - Kanada 33 - 7  
Kanada - Dél-Korea 45 - 0  
Oroszország - Kanada 12 - 19  
Szamoa - Franciaország 0 - 38  
USA - Skócia 19 - 15  
Wales - Oroszország 7 - 15  
Új-Zéland - Kenya 12 - 21  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesi SP - Sesc RJ (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Poitevin Poitiers (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Shanghai (3.m.) 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Resovia Rzeszow 1 - 3  
Politechnika Varsó - Cuprum Lubin 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - LKS Lodz 3 - 0  
Röplabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Jászberény (3.m.) 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Lüneburg (3.m.) 3 - 0  
Düren - Haching (3.m.) 1 - 3  
United Rhein-Main - Herrsching (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Latina (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Modena (3.m.) 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Busto Arsizio (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fachadas Dimurol - Arona Tenerife (2.m.) 3 - 1  
Logrono - IBSA Gran Canaria (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teruel - Rio Duero Soria (2.m.) 3 - 0  
Uriba Palma - Almería (2.m.) 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Bursa Bld. Spor (1.m.) 1 - 3  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Naiditsch - V. Anand 0.5 - 0.5  
F. Caruana - L. Aronian 0.5 - 0.5  
G. Meier - Yifan Hou 0.5 - 0.5  
M. Bluebaum - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - N. Vitiugov 0.5 - 0.5  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - B. Hawkins (11 nyert frame-ig) 11 - 3  
Strandröplabda (Zürich)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouter J / Varenhorst C - Brouwer A / Meeuwsen R 1 - 2  
Bouter J / Varenhorst C - Heidrich A / Gerson M 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Beeler N / Krattiger M 2 - 1  
Heidrich A / Gerson M - Beeler N / Krattiger M 1 - 2  
Strandröplabda (Zürich, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huberli T / Betschart N - Heidrich/Verge-Depre 0 - 2  
Lobato Herrero A / Fernan - Caluori L / Gerson D 1 - 2  
Tenisz (Bogota-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Perrin - V. Rodriguez 0 - 2  
L. Cabrera - Y. Sizikova 2 - 0  
M. Zanevska - D. Seguel 0 - 2  
N. Podoroska - E. Kostova 0 - 2  
P. Hon - R. Zarazua 0 - 2  
V. Grammatikopoulou - I. Khromacheva 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Görges - A. Sevastova 2 - 0  
K. Bertens - J. Görges 2 - 0  
K. Bertens - M. Keys 2 - 1  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Krunic A - Kudryavtseva / Srebotnik 0 - 2  
Klepac A / Martinez S - Kudryavtseva / Srebotnik 0 - 2  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - C. Ilkel 2 - 0  
C. Ruud - P. Bothwell 2 - 0  
D.E. Galan Riveros - T. Monteiro 2 - 0  
F. Llanes - Perez, Brandon 2 - 1  
G. Pella - C. Garin 2 - 0  
H. Heliovaara - R. Berankis 0 - 2  
J. Zopp - M. Jaziri 2 - 0  
K. Majchrzak - B. Lock 2 - 0  
P. Cuevas - R. Rodriguez-Pace 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - P. Kohlschreiber 3 - 2  
F. Fognini - L. Pouille 1 - 3  
M. Cilic - M. Kukushkin 3 - 0  
R. Nadal - A. Zverev 3 - 0  
Tenisz (Houston-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - M. Krueger 2 - 0  
M. Kecmanovic - D. Novikov 2 - 1  
S. Kozlov - A. Santillan 2 - 0  
Y. Nishioka - B. Klahn 2 - 0  
Tenisz (Lugano-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - V. Kudermetova 2 - 1  
A. Rus - Jani R-L. 2 - 0  
D. Kovinic - A. Sadikovic 2 - 0  
D. Marcinkevica - A. Cadantu 0 - 2  
J. Pieri - D. Chiesa 2 - 1  
K. von Deichmann - R. Vinci 2 - 0  
Le. Kung - C. Buyukakcay 1 - 2  
M. Frech - A. Hesse 2 - 0  
M. Trevisan - M. Bouzkova 0 - 2  
R. Hogenkamp - A. Schaefer 2 - 0  
V. Lapko - S. Waltert 2 - 0  
Y. In-Albon - T. Korpatsch 0 - 2  
Tenisz (Marrakech-selejtező, férfi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - S. Caruso 2 - 1  
A. De Minaur - G. Blancaneaux    
C. Hemery - E. Gerasimov 2 - 0  
C. Moutet - N. Rubin 0 - 2  
E. Lopez-Perez - A. Vatutin 0 - 2  
I. Ivashka - I. Saadi 2 - 0  
P. Martinez Portero - E. Gulbis 2 - 1  
V. Millot - T. Robredo 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - Babos T. 2 - 1  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duque-Marino M / Rodina E - Broady N / Sorribes Tormo S 0 - 2  
Krawczyk D / Olmos G - Broady N / Sorribes Tormo S 1 - 2  
Tenisz (Panama City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - B. Rola 2 - 0  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Spanyolország 12 - 9  
Magyarország - Montenegró 7 - 15  
Olaszország - Szerbia 10 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Truax - J. Degale 0 - 1  
E. Lara - J. Hurd 0 - 1  
 
2018.04.07.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - Fremantle 68 - 96  
Melbourne Demons - North Melbourne Kangaroos 123 - 86  
Port Adelaide - Brisbane Lions 97 - 92  
St. Kilda - Adelaide Crows 55 - 104  
Sydney Swans - Greater Western Sydney 103 - 87  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 6 - 3  
Kia Tigers - Nexen Heroes 5 - 1  
KT Wiz - Hanwha Eagles 10 - 2  
Lotte Giants - LG Twins 7 - 2  
SK Wyverns - Samsung Lions 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 3 - 1  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 2 - 4  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 15 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 9 - 6  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 6 - 3  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 3 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Pericos de Puebla 10 - 6  
Algodoneros Union Laguna - Leones de Yucatan 2 - 5  
Bravos de Leon - Saraperos de Saltillo 9 - 3  
Diablos Rojos del Mexico - Toros de Tijuana 8 - 6  
Diablos Rojos del Mexico - Toros de Tijuana (23:00) 8 - 9  
Generales de Durango - Tigres de Quintana Roo 2 - 4  
Olmecas de Tabasco - Rieleros de Aguascaliente 4 - 6  
Piratas de Campeche - Sultanes de Monterrey 6 - 10  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Guerreros de Oaxaca 4 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 10 - 3  
Chicago WS - Detroit 1 - 6  
Cleveland - Kansas City 0 - 1  
Houston - San Diego 1 - 4  
LA Angels - Oakland 13 - 9  
Milwaukee - Chicago Cubs 5 - 4  
Milwaukee - Chicago Cubs (22:05) 2 - 5  
Minnesota - Seattle 4 - 11  
NY Yankees - Baltimore 3 - 7  
NY Yankees - Baltimore (19:05) 8 - 3  
Pittsburgh - Cincinnati 14 - 3  
San Francisco - LA Dodgers    
St. Louis - Arizona 5 - 3  
Texas - Toronto 5 - 8  
Washington - NY Mets 2 - 3  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Kanada 1 - 8  
Olaszország - Hollandia 6 - 5  
Oroszország - Dél-Korea 4 - 9  
Svájc - USA 3 - 5  
Curling (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Norvégia 7 - 5  
Kanada - USA (Helyszín: USA) 6 - 4  
Svédország - Dél-Korea 9 - 8  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Brno Bulldogs (3.m.) 2 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitkovice - Chodov (3.m.) 6 - 6  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Indians Espoo (3.m.) 6 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Köniz (4.m.) 4 - 1  
Rychenberg Winterthur - Wiler-Ersigen (4.m.) 4 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Mullsjö (3.m.) 10 - 7  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville - ACBF Carlos Barbosa 1 - 1  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Litomerice (3.m.) 3 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Imola Castello 4 - 3  
Kaos Futsal - Dosson 5 - 3  
Luparense - Cisternino 4 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szibirjak Novoszibirszk - Tyumeny 5 - 6  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Aves 4 - 2  
Belenenses - Fabril Barreiro 6 - 4  
Braga - Modicus Sandim 3 - 2  
Fundao - Quinta dos Lombos 3 - 2  
Leoes Porto Salvo - Burinhosa 1 - 3  
Rio Ave - Benfica 3 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Inter Movistar 4 - 5  
Jaen - Santiago Futsal 4 - 1  
Parrulo Ferrol - Palma Futsal 2 - 3  
Segovia - Santa Coloma 6 - 5  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Ját.,női,A cs )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Malajzia 1 - 1  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Játékok, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Dél-Afrika 4 - 0  
Kanada - Skócia 1 - 0  
Gyeplabda (Nemzetközösségi játékok, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Pakisztán 2 - 2  
Malajzia - Wales 3 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Syracuse 3 - 3  
Cleveland - San Antonio 6 - 3  
Iowa - Chicago Wolves 7 - 3  
Laval - Springfield 1 - 5  
Manitoba - Bakersfield 4 - 1  
Ontario Reign - San Diego 3 - 2  
Providence - Hartford 6 - 3  
Rochester - Belleville 1 - 5  
San Jose Barracuda - Stockton 7 - 3  
Stockton - San Jose Barracuda 2 - 6  
Texas Stars - Rockford 2 - 2  
Tucson - Grand Rapids 3 - 0  
Utica - Toronto Marlies 2 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport 3 - 4  
Jégkorong (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Fife 4 - 0  
Sheffield - Nottingham (Helyszín: Nottingham) 4 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Brno (5.m.) 2 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - HIFK (3.m.) 3 - 0  
Turku PS - Tappara (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Dallas 5 - 3  
Chicago - St. Louis 1 - 4  
Philadelphia - NY Rangers 5 - 0  
Pittsburgh - Ottawa 4 - 0  
Tampa Bay - Buffalo 7 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Lillehammer (3.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Biel (6.m.) 6 - 2  
Zürich Lions - Bern (6.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Skelleftea (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Trencin (5.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Dánia 4 - 0  
Norvégia - Lettország 6 - 2  
Oroszország - Németország 3 - 3  
Kerékpár (Vuelta al Pais Vasco)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta al Pais Vasco 2018    
Kerékpár (Vuelta al Pais Vasco,6.szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mollema - R. Uran 1 - 0  
J. Alaphilippe - P. Konrad 0 - 1  
J. Izaguirre Insausti - P. Roglic 1 - 0  
M. Landa Meana - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
R. Bardet - I. Zakarin 1 - 0  
Vuelta al Pais Vasco, 6. szakasz 2018    
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Oostende 77 - 64  
Mons - Liege 94 - 74  
Okapi Aalstar - Limburg 91 - 73  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Vasco da Gama (3.m.) 83 - 79  
Pinheiros - Cearense (2.m.) 60 - 64  
Universo/Vitória - Minas (3.m.) 74 - 65  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Nymburk (2.m.) 73 - 75  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Vichy-Clermont 74 - 64  
Nancy - Denain 63 - 70  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Boulazac 79 - 87  
Limoges - Dijon 82 - 60  
Monaco - Reims 92 - 83  
Nanterre - Pau Orthez 69 - 87  
Strasbourg - Paris Levallois 95 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Tarbes 92 - 50  
Landes - Villeneuve d'Ascq Lille 65 - 58  
Lattes Montpellier - Lyon 81 - 78  
Nantes Reze - Mondeville 83 - 55  
Union Hainaut - Cavigal Nice 68 - 55  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Cibona Zagreb 85 - 85, h.u. 88 - 99  
Kastela - Skrljevo 73 - 81  
Zabok - Jazine Arbanasi 96 - 78  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Nagoya Dolphins 78 - 65  
Chiba - Mikawa Kariya 96 - 77  
Ryukyu Okinawa - Kawasaki Brave Thunders 69 - 83  
Shiga - Kyoto 75 - 77  
Shimane - Osaka 69 - 78  
Tochigi - Hokkaido 73 - 69  
Tokyo Sunrockers - Tokyo Alvark 69 - 74  
Toyama - Toyohashi Neophoenix 73 - 74  
Yokohama - Nishinomiya 88 - 50  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Liaoning (5.m.) 97 - 111  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Zielona Gora 78 - 70  
Turow Zgorzelec - Rosa Radom 83 - 80  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Bydgoszcz (3.m.) 65 - 59  
Gorzow - Wisla Krakkó (3.m.) 84 - 85  
Lublin - Polkowice (3.m.) 61 - 95  
Sleza Wroclaw - Torun (3.m.) 87 - 65  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Lietkabelis 105 - 95  
Lietuvos Rytas - Vytautas Prienai 104 - 71  
Neptunas Klaipeda - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 90 - 71  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Körmend 88 - 69  
Szombathely - Kecskemét 87 - 74  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Kaposvár 94 - 91  
ZTE - Szeged 82 - 55  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - ZTE (2.m.) 61 - 48  
PINKK-Pécs - Szekszárd (2.m.) 47 - 64  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago 111 - 104  
Detroit - Dallas 101 - 101, h.u. 113 - 106  
LA Clippers - Denver 115 - 134  
LA Lakers - Minnesota 96 - 113  
Memphis - Sacramento 93 - 94  
New York - Miami 122 - 98  
Orlando - Charlotte 100 - 137  
Philadelphia - Cleveland 132 - 130  
Phoenix - New Orleans 103 - 122  
Toronto - Indiana 92 - 73  
Washington - Atlanta 97 - 103  
Kosárlabda (Nemzetközös. Játékok,női,Bcs )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malajzia - India 85 - 72  
Új-Zéland - Jamaika 80 - 49  
Kosárlabda (Nemzetközösségi Játékok, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Nigéria 82 - 67  
Új-Zéland - Ausztrália (Helyszín: Ausztrália) 73 - 79  
Kosárlabda (Nemzetközösségi Játékok, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - India 100 - 54  
Skócia - Kamerun 63 - 52  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Karlsruhe (1.m.) 67 - 85  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Giessen 107 - 83  
Göttingen - Öttinger Gotha 75 - 88  
Ludwigsburg - Oldenburg 90 - 86  
S. Oliver Würzburg - Braunschweig 72 - 45  
Tübingen - Jena 64 - 91  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Ferrara 85 - 74  
Mantova - Ravenna 71 - 75  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Rieti 84 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Bologna - Cantu 83 - 88  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leyma Coruna - Iberostar Palma 79 - 90  
Oviedo - Barcelona B 87 - 79  
Prat Joventut - Castello 68 - 69  
Saenz Horeca Araberri - Caceres 78 - 91  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - MoraBanc Andorra 88 - 75  
Zaragoza - Joventut Badalona 86 - 92  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Spartak Subotica 85 - 55  
Sloga Kraljevo - Radnicki Kragujevac 82 - 92  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Sencur Kranj 87 - 84  
Krka Novo Mesto - Ilirija Ljubljana 100 - 74  
Olimpija Ljubljana - Rogaska 88 - 81  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LTHcast Skofja Loka - Podcetrtek 66 - 80  
Sezana - Zlatorog Lasko 95 - 97  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Sakaryaspor 75 - 66  
Eskisehirspor - Buyukcekmece 76 - 72  
Fenerbahce Ülker - Trabzonspor 112 - 83  
Galatasaray - Tofas Bursa 83 - 90  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Antakya Hatay 60 - 73  
Istanbul Univ. - Adana Botas 74 - 66  
Ormanspor - AGÜ Kayserispor 69 - 67  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Lok.Kubany Krasznodar 79 - 78  
Kézilabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Győr 20 - 26  
FTC - Rosztov 29 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kastamonu - Municipal Craiova 22 - 23  
Viborg - Kristiansand 34 - 31  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vinkovci - Nexe Nasice 22 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Kobierzyce 32 - 36  
Piotrcovia Piotrkow - Jelenia Gora 27 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Zaglebie Lubin 23 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Budaörs 29 - 28  
Kecskemét - Vasas 25 - 24  
Siófok - Dunaújváros 21 - 23  
Vác - Békéscsaba 48 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Bensheim/Auerbach 32 - 28  
Göppingen - Bad Wildungen 26 - 21  
Metzingen - Bietigheim 20 - 21  
Neckarsulm - Buxtehude 28 - 34  
Rödertal - Oldenburg 19 - 22  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal da Devesa - Sao Bernardo 22 - 21  
Boa Hora - Xico Guimaraes 38 - 30  
Fafe - Belenenses 25 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Base Villaverde - Mavi Nuevas Tecnologias 22 - 37  
Canyamelar Valencia - Mecalia Atl. Guardes 24 - 31  
Elche - Rincon Malaga 17 - 21  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Lengyelország 36 - 37  
Dánia - Izland 31 - 28  
Norvégia - Franciaország 29 - 29  
Németország - Szerbia 29 - 23  
Spanyolország - Tunézia 33 - 18  
Svédország - Horvátország 28 - 29  
Szlovénia - Fehéroroszország 35 - 29  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blida - Biskra 0 - 0  
Hussein Dey - El Harrach 1 - 1  
JS Kabylie - Setif 1 - 0  
Paradou - MC Alger 1 - 5  
Tadjenanet - Bel-Abbes 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Southend 1 - 0  
Blackpool - Bradford 5 - 0  
Bristol Rovers - Charlton 1 - 1  
Gillingham - Doncaster 0 - 0  
Oxford Utd. - Oldham 0 - 0  
Plymouth - Peterborough 2 - 1  
Rochdale - Portsmouth 3 - 3  
Rotherham - Fleetwood 3 - 2  
Walsall - Bury 1 - 0  
Wigan - Milton Keynes Dons 5 - 1  
Wimbledon - Scunthorpe 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Forest Green 1 - 0  
Cambridge Utd. - Exeter 2 - 3  
Cheltenham - Morecambe 3 - 0  
Colchester - Accrington 0 - 1  
Grimsby - Chesterfield 1 - 0  
Mansfield - Crewe 3 - 4  
Newport - Stevenage 0 - 1  
Notts County - Coventry 2 - 1  
Port Vale - Crawley 1 - 2  
Swindon - Carlisle 0 - 0  
Yeovil - Luton 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Sheffield Utd. 3 - 2  
Birmingham - Burton 1 - 1  
Brentford - Ipswich 1 - 0  
Derby County - Bolton 3 - 0  
Hull City - QPR 4 - 0  
Leeds - Sunderland 1 - 1  
Middlesbrough - Nottingham 2 - 0  
Millwall - Bristol City 2 - 0  
Norwich - Aston Villa 3 - 1  
Reading - Preston 1 - 0  
Sheffield Wed. - Fulham 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Maidenhead Utd. 1 - 0  
Bromley - Gateshead 0 - 0  
Chester - Tranmere 0 - 2  
Dag & Red - Woking 1 - 1  
Dover - Torquay 1 - 0  
Eastleigh - Wrexham 1 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Macclesfield 2 - 2  
Fylde - Sutton Utd. 2 - 1  
Guiseley - Maidstone Utd. 0 - 0  
Halifax - Boreham 2 - 1  
Hartlepool - Solihull Moors 0 - 1  
Leyton - Barrow 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nueva Chicago - Dep. Flandria 2 - 5  
Sarmiento - Mitre Santiago del Estero 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Union SF 3 - 1  
Atl. Temperley - Lanus 2 - 2  
Banfield - Olimpo Bahia Blanca 3 - 0  
Rosario Central - Belgrano de Cordoba 2 - 1  
Tigre - Gimnasia LP 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Central Coast Mariners 1 - 0  
Western Sydney Wanderers - Brisbane Roar 3 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Keshla 1 - 1  
Qarabag Baku - Sabayil 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Standard Liege 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Lierse 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Lokeren 2 - 2  
Oostende - Eupen 1 - 1  
St. Truiden - Antwerpen 4 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Blooming Santa Cruz 0 - 2  
Nacional Potosi - Royal Pari Santa Cruz 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Mainz 1 - 1  
Augsburg - Bayern München 1 - 4  
Freiburg - Wolfsburg 0 - 2  
Hamburg - Schalke 3 - 2  
Mönchengladbach - Hertha BSC 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - St. Pauli 2 - 1  
Holstein Kiel - Darmstadt 0 - 0  
Nürnberg - Heidenheim 3 - 2  
Union Berlin - Duisburg 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Karlsruhe 2 - 0  
Münster - Wehen 1 - 0  
Paderborn - Jena 6 - 0  
Rostock - Unterhaching 1 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Lotte 1 - 1  
Würzburg - Fortuna Köln 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Huachipato 0 - 0  
Dep. Temuco - Dep. Iquique 0 - 4  
Everton Vina Del Mar - Dep. Union La Calera 1 - 3  
Universidad de Chile - Curico Unido 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Vitkovice 1 - 0  
Trinec - Usti nad Labem 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Slavia Praha 0 - 1  
Liberec - Teplice 1 - 2  
Mladá Boleslav - Jablonec 1 - 1  
Olomouc - Jihlava 1 - 1  
Sparta Praha - Dukla Praha 3 - 0  
Zlín - Ostrava 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - OB Odense 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Chippa Utd. 0 - 3  
Lamontville Golden Arrows - Free State Stars 1 - 1  
Maritzburg Utd. - Cape Town City 1 - 1  
Platinium Stars - Polokwane City 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Suwon FC 1 - 0  
Anyang - Daejeon Citizen 1 - 1  
Asan Mugunghwa - Bucheon 4 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Daegu 1 - 1  
Incheon - Jeonnam 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Univ. Catolica de Quito 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Wasl 0 - 2  
Al-Sharjah - Al-Wahda 2 - 3  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Jazeera (UAE) 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - Ismaily 1 - 1  
Tanta - El Entag El Harby 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Isloch 0 - 0  
Torpedo Minszk - Gorodeja 1 - 0  
Vityebszk - Sahtar Szoligorszk 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - PS Kemi 0 - 1  
Vaasa PS - Inter Turku 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambly - Avranches 0 - 1  
Laval - Grenoble 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Caen 3 - 0  
Angers - Strasbourg 1 - 1  
Bordeaux - Lille 2 - 1  
Guingamp - Troyes 4 - 0  
Monaco - Nantes 2 - 1  
Toulouse - Dijon 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - PSV 2 - 3  
NAC Breda - Vitesse 1 - 0  
Roda - Zwolle 3 - 2  
Sparta Rotterdam - Venlo 3 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Lokomotív Zagreb 1 - 0  
Rudes - Osijek 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padideh Mashhad - Persepolis 0 - 1  
Tractor Tabriz - Sepahan 1 - 1  
Zob Ahan - Sepidrood Rasht 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi Haifa 2 - 1  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 0  
Hapoel Raanana - Hapoel Akko 1 - 1  
Maccabi Petah Tikva - Ironi Kiryat Shmona 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kofu - Mito 1 - 1  
Kyoto - Oita Trinita 0 - 1  
Tokyo Verdi - Gifu 0 - 0  
Yamaguchi - Omiya Ardija 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Sagan Tosu 2 - 1  
Jubilo Iwata - Shimizu SP 0 - 0  
Sapporo - Nagoya GE 3 - 0  
Shonan Bellmare - Kashima A. 2 - 1  
Urawa RD - Vegalta Sendai 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Sailiya 5 - 2  
Al-Sadd - Al-Kharaitiyat 9 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - FC Asztana 1 - 6  
Kairat Almaty - Akzhayik Ural 3 - 0  
Ordabasy Shymkent - Aktobe 3 - 1  
Sahtar Karagandy - Kyzylzhar Petropavlovsk 2 - 1  
Tobol Kostanay - Atyrau 3 - 2  
Zhetysu Taldykorgan - Kaisar Kyzylorda 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Dep. Pasto 3 - 1  
Boyaca Patriotas - Dep. Cali 1 - 3  
Itagui Leones - Once Caldas 0 - 1  
Jaguares de Cordoba - Envigado 2 - 4  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hangzhou Greentown - Heilongjiang Lava Spring 2 - 1  
Meizhou Meixian Techand - Dalian Transcendence 3 - 1  
Yanbian - Shanghai Shenxin 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Yifang - Chongqing Lifan 2 - 2  
Hebei - Changchun Yatai 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Miedz Legnica 0 - 2  
Chrobry Glogow - Puszcza Niepolomice 3 - 1  
GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 2 - 2  
Olsztyn - Pogon Siedlce 0 - 2  
Ruch Chorzow - Olimpia Grudziadz 0 - 0  
Wigry Suwalki - GKS Katowice 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Zaglebie Lubin 2 - 2  
Jagiellonia Bialystok - Wisla Plock 1 - 3  
Lech Poznan - Gornik Zabrze 3 - 1  
Lechia Gdansk - Arka Gdynia 4 - 2  
Legia Varsó - Pogon Szczecin 3 - 0  
Piast Gliwice - TBB Nieciecza 1 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Wisla Krakkó 0 - 0  
Slask Wroclaw - Korona Kielce 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - METTA/LU 3 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Trakai 3 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chabab Atlas Khenifra - Ittihad Tanger 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Pachuca 2 - 6  
Tijuana - Atlas de Guadalajara 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Los Angeles FC 5 - 0  
New England - Montreal 4 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Haladás 1 - 2  
FTC - Mezőkövesd 3 - 0  
Honvéd - Balmazújváros 2 - 0  
Paks - Debrecen 2 - 5  
Vasas - Puskás Akadémia 1 - 2  
Videoton - Újpest 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Strömsgodset 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Juventus 2 - 4  
Roma - Fiorentina 0 - 2  
Sampdoria - Genoa 0 - 0  
SPAL Ferrara - Atalanta 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Carpi 2 - 0  
Bari - Salernitana 1 - 1  
Cremonese - Foggia 0 - 4  
Palermo - Pescara 1 - 1  
Parma - Frosinone 2 - 0  
Spezia - Empoli 1 - 1  
Ternana - Cittadella 5 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Gavorrano 2 - 0  
Cuneo - Arezzo 0 - 0  
Lucchese - Arzachena 2 - 2  
Monza - Pontedera 0 - 1  
Olbia - Livorno 4 - 2  
Piacenza - Pistoiese 2 - 2  
Pisa - Pro Piacenza 3 - 2  
Prato - Giana Erminio 3 - 2  
Viterbese - Alessandria 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - Gazovik Orenburg 0 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Szpartak Moszkva 2 5 - 1  
Kubany Krasznodar - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 0  
Kurszk - Dinamo Szentpétervár 0 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 1  
Olimp. Nyizsnyij Novgorod - Baltika Kalinyingrád 1 - 2  
Rotor Volgográd - Fakel Voronyezs 0 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Tyumeny 2 - 0  
Tom Tomszk - Tambov 0 - 0  
Volgar Asztrahany - Szibir Novoszibirszk 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Ufa 2 - 1  
Rubin Kazany - Akhmat Groznij 3 - 2  
SZKA Habarovszk - Amkar Perm 0 - 2  
Zenit Szentpétervár - FK Krasznodar 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Admira Wacker 1 - 2  
Rapid Wien - St. Pölten 2 - 1  
Sturm Graz - Austria Wien 0 - 2  
Wolfsberg - Mattersburg 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
3 de Febrero Ciudad - Guarani Asuncion 1 - 2  
Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Guimaraes B 0 - 1  
Covilha - Varzim 2 - 0  
Famalicao - Gil Vicente 2 - 0  
Leixoes - Santa Clara 1 - 0  
Nacional Madeira - Académica 1 - 0  
Penafiel - Benfica B 1 - 1  
Porto B - Uniao Madeira 2 - 1  
Uniao Oliveirense - Sporting CP B 4 - 2  
Viseu - Real SC Massama 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Marítimo 1 - 1  
Feirense - Braga 2 - 2  
Setúbal - Benfica 1 - 2  
Tondela - Portimonense 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Crystal Palace 2 - 2  
Brighton - Huddersfield 1 - 1  
Everton - Liverpool 0 - 0  
Leicester - Newcastle 1 - 2  
Manchester City - Manchester Utd. 2 - 3  
Stoke - Tottenham 1 - 2  
Watford - Burnley 1 - 2  
West Bromwich - Swansea 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Voluntari 1 - 0  
Dinamo Bukarest - Concordia Chiajna 3 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Aberdeen 2 - 0  
Partick Thistle - Kilmarnock 0 - 1  
Rangers - Dundee 4 - 0  
Ross County - Hibernian 1 - 1  
St. Johnstone - Motherwell 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Ayr Utd. 1 - 2  
Albion Rovers - Forfar 0 - 1  
Alloa - Stranraer 0 - 1  
Arbroath - Raith Rovers 1 - 1  
Queens Park - East Fife 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Elgin 4 - 1  
Berwick - Peterhead 1 - 3  
Cowdenbeath - Clyde 1 - 0  
Edinburgh City - Stenhousemuir 1 - 4  
Stirling - Montrose 0 - 5  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - St. Mirren 0 - 1  
Dumbarton - Dundee Utd. 3 - 2  
Falkirk - Dunfermline 1 - 2  
Livingston - Greenock Morton 3 - 2  
Queen of South - Inverness CT 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Rayo Vallecano 0 - 1  
Alcorcon - Numancia 0 - 1  
Barcelona B - Cultural Leonesa 0 - 1  
Granada - Osasuna 1 - 1  
Zaragoza - Huesca 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo B - Union Adarve 2 - 1  
Ferrol - Toledo 1 - 0  
Real Madrid B - Cerceda 4 - 2  
Valladolid B - Guijuelo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Ath. Bilbao B 0 - 3  
Leioa - Real Union Irun 0 - 0  
Real Sociedad B - Arenas de Getxo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Zaragoza B 3 - 2  
Villarreal B - Olot 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorca Deportiva - Granada B 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Getafe 2 - 0  
Barcelona - Leganes 3 - 1  
Betis - Eibar 2 - 0  
Celta Vigo - Sevilla 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Servette 2 - 0  
Wohlen - Chiasso 3 - 4  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Grasshoppers 1 - 1  
Thun - Luzern 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Halmstad 1 - 2  
Falkenberg - AFC Eskilstuna 2 - 0  
Jönköping Södra - Landskrona 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Norrköping 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Hilal (KSA) 0 - 0  
Al-Baten - Al-Faisaly 3 - 1  
Al-Fateh - Al-Nassr 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Podbrezova 0 - 0  
Senica - Zemplin Michalovce 0 - 2  
Tatran Presov - Zlate Moravce 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Zilina 1 - 2  
Trnava - Slovan Bratislava 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaran Hrvatini - ND Gorica 0 - 2  
Maribor - Celje 3 - 2  
Rudar Velenje - Aluminij Kidricevo 4 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Manisaspor 2 - 1  
Ankaragücü - Giresunspor 3 - 2  
Erzurum Bld. Spor - Gaziantep Bld. Spor 2 - 1  
Gaziantepspor - Adanaspor 0 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Göztepe Izmír 5 - 1  
Karabukspor - Antalyaspor 1 - 2  
Trabzonspor - Kayserispor 4 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Olimpik Doneck 3 - 1  
Olekszandria - Sztal Kamjanszke 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Zorya Luganszk 4 - 0  
Veresz Rivne - Sahtar Doneck 0 - 2  
Vorszkla Poltava - Mariupol 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas De San Carlos - Torque 2 - 0  
CA Cerro - Danubio 3 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Anzoategui - Zamora Barinas 0 - 1  
Puerto Cabello - Estudiantes de Caracas 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Észtország 3 - 0  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Bangor City 6 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HW Welders - Portadown 1 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Glentoran 1 - 4  
Ballinamallard Utd. - Warrenpoint 2 - 0  
Coleraine - Cliftonville 2 - 1  
Crusaders - Glenavon 1 - 1  
Dungannon - Carrick 2 - 0  
Linfield - Ballymena Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Trans Narva 0 - 0  
Paide Linnameeskond - Kuressaare 3 - 1  
Viljandi Tulevik - Jalgpallikool Tammeka 0 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Cabinteely 3 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Derry City 0 - 2  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Alonso - S. Vandoorne (Bahreini Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Bahreini Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Bahreini Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Stroll - S. Sirotkin (Bahreini Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Ericsson - C. Leclerc (Bahreini Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Bahreini Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Bahreini Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Bahreini Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Bahreini Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Bahreini Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Bahreini Nagydíj, időmérő 2018    
Forma-1., Bahreini Nagydíj, időmérő 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Leicester 19 - 34  
Harlequin - London Irish 5 - 35  
Northampton Saints - Saracens 13 - 63  
Worcester - Newcastle 27 - 13  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Wigan 23 - 32  
Hull KR - Widnes 31 - 12  
Salford - Warrington 6 - 22  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Oyonnax 36 - 21  
Bordeaux - Section Paloise 19 - 18  
Brive - Lyon 25 - 27  
Castres - Toulouse 28 - 23  
Stade de France - Clermont 50 - 13  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - North Queensland Cowboys 22 - 12  
Newcastle Knights - Brisbane Broncos 15 - 10  
Wests Tigers - Melbourne Storm 11 - 10  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Newport Dragons 29 - 27  
Bloemfontein Cheetahs - Cardiff 29 - 27  
Leinster - Zebre 41 - 6  
Llanelli Scarlets - Glasgow Warriors 26 - 8  
Port Elizabeth S. Kings - Munster 22 - 39  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Canterbury Crusaders 14 - 40  
Canberra Brumbies - Queensland Reds 45 - 21  
Johannesburg Lions - Cape Town Stormers 52 - 31  
Tokyo Sunwolves - Sydney Waratahs 29 - 50  
Waikato Chiefs - Auckland Blues 21 - 19  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Franciaország 31 - 14  
Ausztrália - Kanada 14 - 34  
Dél-Afrika - Anglia 33 - 15  
Dél-Afrika - Skócia 31 - 17  
Fidzsi-szigetek - Új-Zéland 50 - 7  
Kenya - Ausztrália 26 - 28  
Kenya - Spanyolország 26 - 0  
Oroszország - Szamoa 19 - 28  
Spanyolország - Kanada 17 - 12  
USA - Argentína 31 - 17  
USA - Wales 47 - 5  
Wales - Franciaország 19 - 7  
Új-Zéland - Szamoa 19 - 12  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Taubate Funvic (1.m.) 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Praia - Osasco Nestle (5.m.) 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Tourcoing (1.m.) 2 - 3  
Paris Volley - Montpellier (1.m.) 3 - 2  
Tours - Arago de Sete (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Belchatow 1 - 3  
GKS Katowice - Olsztyn 2 - 3  
Kedzierzyn-Kozle - Trefl Gdansk 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Muszynianka Muszyna - Rzeszow 0 - 3  
Pila - Ostrowiec Swietokrzyski 3 - 1  
Proxima Krakkó - Impel Wroclaw 3 - 1  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kecskemét (2.m.) 3 - 1  
Pénzügyőr - Kazincbarcika (2.m.) 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Stuttgart (2.m.) 0 - 3  
Schwerin - Dresden (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Monza (2.m.) 2 - 3  
Ravenna - Padova (2.m.) 3 - 2  
Verona - Vibo Valentia (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Trentino (3.m.) 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Scandicci (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Logrono - IBSA Gran Canaria (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teruel - Rio Duero Soria (1.m.) 3 - 0  
Uriba Palma - Almería (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ziraat Bankasi Ankara - Maliye Piyango Ankara (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Arkas Izmir (3.m.) 3 - 2  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Naiditsch - M. Carlsen 0 - 1  
L. Aronian - N. Vitiugov 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - F. Caruana 0 - 1  
V. Anand - G. Meier 0.5 - 0.5  
Yifan Hou - M. Bluebaum 0.5 - 0.5  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - K. Wilson (10 nyert frame-ig) 10 - 8  
N. Robertson - B. Hawkins (10 nyert frame-ig) 6 - 10  
Strandröplabda (Zürich)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breer F / Haussener Y - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Hagenbuch S / Metral Q - Beeler N / Krattiger M 0 - 2  
Kovatsch M / Kissling J - Breer F / Haussener Y 0 - 2  
Zandbergen M / Berta F - Hagenbuch S / Metral Q 0 - 2  
Strandröplabda (Zürich, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Ittlinger S - Caluori L / Gerson D 0 - 2  
Behrens K / Ittlinger S - Huber K / Greber T 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Caluori L / Gerson D 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Lobato Herrero A / Fernandez A 2 - 1  
Lobato Herrero A / Fernan - Eiholzer N / Steinemann E 2 - 1  
Tenisz (Alicante, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - P. Andujar 0 - 2  
Tenisz (Bogota-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gamiz - R. Zarazua 0 - 2  
C. Perrin - L.S. Rico Garcia 2 - 0  
J. Cako - E. Kostova 0 - 2  
J. Plazas - D. Seguel 0 - 2  
L. Cabrera - S. Santamaria 2 - 0  
L. Sun - I. Khromacheva 0 - 2  
M. Zanevska - C. Lister 2 - 0  
P. Hon - A. Samudio 2 - 0  
V. Grammatikopoulou - T. Mrdeza 2 - 1  
V. Rodriguez - M. Imanishi 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - K. Bertens 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Watson H - Klepac A / Martinez S 0 - 2  
Kichenok N / Rodionova An - Bondarenko K / Krunic A 0 - 2  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Querrey - R. Bemelmans 3 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ungur - L. Ouahab 2 - 0  
Al. Bedene - A. Celikbilek 2 - 0  
Aq. Khan - D. Istomin 0 - 2  
C. Ruud - S. Carr 2 - 0  
D.S. Schwartzman - N. Jarry 2 - 0  
E. Ruusuvuori - R. Berankis 1 - 2  
E. Ymer - J. Sousa 0 - 2  
F. Nielsen - K-M. Maamoun 1 - 2  
H. Heliovaara - L. Grigelis 2 - 1  
J. Zopp - M. Echargui 2 - 0  
K. Raisma - M. Jaziri 0 - 2  
M. Copil - A. Ahouda 2 - 0  
M. Klizan - D. Dzumhur 2 - 0  
M. Przysiezny - B. Lock 0 - 2  
M. Urbanija - C. Ilkel 0 - 2  
P. Cuevas - D. Souto 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Fognini F - Herbert P-H / Mahut N 0 - 3  
Dodig I / Mektic N - Khabibulin T / Nedovyesov A 3 - 1  
Lopez F / Lopez M - Puetz T / Struff J-L 2 - 3  
Tenisz (Houston-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - B. Klahn 1 - 2  
C. Norrie - Y. Nishioka 0 - 2  
D. Kudla - R. Opelka 2 - 0  
D. Köpfer - A. Santillan 0 - 2  
E. King - D. Novikov 1 - 2  
M. Krueger - D. King 2 - 0  
M. Mmoh - M. Kecmanovic 0 - 2  
T. Bellucci - S. Kozlov 1 - 2  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - S. Vickery 2 - 1  
D.R. Collins - A. Bogdan 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - A. Bogdan 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - A. Tomljanovic 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Sorribes Tormo - Irigoyen M / Kato M 2 - 0  
Tenisz (Panama City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - A. Collarini 2 - 0  
Tenisz (Panama City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pasha N / Quiroz R - Hanfmann Y / Krawietz K 0 - 2  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Szerbia 8 - 7  
Magyarország - Spanyolország 13 - 7  
Olaszország - Görögország 10 - 7  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - FTC (1.m.) 11 - 4  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Hogan - Ji. Kelly 1 - 0  

 

2018.04.06.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Collingwood 76 - 100  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos    
Kia Tigers - Nexen Heroes 11 - 5  
KT Wiz - Hanwha Eagles    
Lotte Giants - LG Twins 6 - 14  
SK Wyverns - Samsung Lions    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 3 - 2  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 5 - 1  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 7 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 2 - 3  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 7 - 3  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 6 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Guerreros de Oaxaca 6 - 10  
Algodoneros Union Laguna - Tigres de Quintana Roo 4 - 3  
Bravos de Leon - Toros de Tijuana 4 - 6  
Diablos Rojos del Mexico - Saraperos de Saltillo 9 - 8  
Generales de Durango - Leones de Yucatan 5 - 16  
Olmecas de Tabasco - Sultanes de Monterrey 6 - 5  
Piratas de Campeche - Rieleros de Aguascaliente 5 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Pericos de Puebla 5 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Kansas City 3 - 2  
Colorado - Atlanta 3 - 8  
Milwaukee - Chicago Cubs 0 - 8  
NY Yankees - Baltimore 2 - 5  
Pittsburgh - Cincinnati 5 - 2  
St. Louis - Arizona 1 - 3  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Norvégia 9 - 5  
Hollandia - Norvégia 6 - 7  
Japán - Svédország 3 - 7  
Kanada - Svédország 5 - 6  
Kína - Skócia 4 - 9  
Olaszország - Németország 11 - 4  
Oroszország - Hollandia 6 - 8  
Skócia - Svájc 8 - 6  
USA - Kína 7 - 4  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Nokian KrP (2.m.) 9 - 0  
Floorball (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sveiva - Slevik (2.m.) 3 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Linköping (3.m.) 6 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Lazio 6 - 4  
Pesarofano - Feldi Eboli 3 - 0  
Rieti - Napoli 1 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szmolenszk - Novaja Gener. Sziktivkar 4 - 3  
KPRF Moszkva - Politeh Szentpétervár 6 - 0  
Norilszkij Nikel - Progressz Glazov 5 - 2  
Szinara Jekatyerinburg - Uhta 8 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Peniscola 6 - 1  
Magna Gurpea - Levante 6 - 3  
Murcia - Ribera Navarra 3 - 1  
Zaragoza - CA Gran Canaria 2 - 4  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Ját.,női,A cs )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Wales 5 - 1  
India - Malajzia 4 - 1  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Ját.,női,B cs )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Skócia 0 - 0  
Új-Zéland - Ghána 12 - 0  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Játékok, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Kanada 6 - 2  
Gyeplabda (Nemzetközösségi játékok, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Malajzia 7 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Renon/Ritten (3.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Litvínov 3 - 3  
Kladno - Jihlava 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Trinec (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg (5.m.) 4 - 2  
Herning - Rungsted (5.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Nyeman Grodno (6.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keupa - Tuto (1.m.) 2 - 4  
SaPKo - Jokipojat 3 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Turku PS (2.m.) 3 - 0  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva (5.m.) 0 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Pittsburgh 4 - 4  
Detroit - Montreal 3 - 4  
Edmonton - Las Vegas 4 - 3  
Florida - Boston 3 - 2  
Los Angeles - Minnesota 4 - 4  
New Jersey - Toronto 2 - 1  
NY Islanders - NY Rangers 2 - 1  
Philadelphia - Carolina 4 - 3  
San Jose - Colorado 4 - 2  
Vancouver - Arizona 3 - 3  
Washington - Nashville 3 - 4  
Winnipeg - Calgary 2 - 1  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Frankfurt Löwen (5.m.) 5 - 2  
Riessersee - Kaufbeuren (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Nürnberg (5.m.) 4 - 4  
München - Mannheim (5.m.) 5 - 0  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Olten (5.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Timra (7.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Malmö (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Michalovce - Detva 0 - 2  
Skalica - Liptovsky Mikulas 1 - 5  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA-Neva - Nyeftyanyik Almetyevszk (5.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Fehéroroszország 3 - 3  
Franciaország - Dánia 4 - 2  
Norvégia - Lettország 3 - 2  
Oroszország - Németország 4 - 1  
Svédország - Szlovákia 7 - 1  
Kerékpár (Vuelta al Pais Vasco, 5. sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mollema - R. Uran 1 - 0  
J. Alaphilippe - P. Konrad 1 - 0  
M. Matthews - J. McCarthy 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - M. Landa Meana 0 - 1  
P. Roglic - G. Izaguirre Insausti 1 - 0  
Vuelta al Pais Vasco, 5. szakasz 2018    
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Antwerpen 79 - 75  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Vasco da Gama (2.m.) 89 - 92  
Caxias do Sul - Botafogo (3.m.) 80 - 64  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chance Strakonice - Technic Brno 80 - 55  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Zalgiris Kaunas 80 - 80, h.u. 85 - 86  
Real Madrid - Brose Bamberg 106 - 86  
Valencia - Maccabi TA 87 - 84  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Aix Maurienne 72 - 74  
Fos-sur-Mer - Le Havre 82 - 81  
Nantes - Quimper 64 - 65  
Orleans - Charleville-Mezieres 80 - 64  
Roanne - Lille 77 - 53  
Rouen - Evreux 103 - 73  
St-Chamond - Poitiers 84 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Chalon sur Saone 76 - 91  
Hyeres-Toulon - Bourg 61 - 82  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Star Hotshots (5.m.) 86 - 86, h.u. 108 - 99  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong - Zhejiang Guangsha (5.m.) 113 - 103  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Koszalin 103 - 68  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Győr (2.m.) 61 - 63  
PEAC-Pécs - Sopron (2.m.) 67 - 83  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Washington 119 - 115  
Denver - Minnesota 100 - 96  
Houston - Portland 96 - 94  
Indiana - Golden State 126 - 106  
Milwaukee - Brooklyn 111 - 119  
Utah - LA Clippers 117 - 95  
Kosárlabda (Nemzetközös. Játékok,női,Acs )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Anglia 80 - 54  
Kosárlabda (Nemzetközösségi Játékok, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 95 - 55  
Nigéria - Új-Zéland 65 - 110  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Skyliners Frankfurt 69 - 62  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - UR Venezia (2.m.) 44 - 67  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clavijo Calzados Robusta - Breogan Lugo 76 - 92  
Lleida - Melilla 60 - 68  
Ourense - Manresa 86 - 78  
Valladolid - Palencia 67 - 72  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beovuk Belgrád - Mladost Zemun 90 - 79  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Istanbul BB 79 - 77  
Kézilabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Metz 34 - 21  
Midtjylland - Vardar SCBT 23 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Érd 21 - 24  
Kisvárda - MTK 26 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellon - Granollers 21 - 34  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ausztria 33 - 22  
Portugália - Svájc 22 - 23  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Saoura - Constantine 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Wolverhampton 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Riestra - Ferro Carril Oeste 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Perth Glory 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Tubize 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Anderlecht 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Levszki Szófia 1 - 0  
Ludogorec Razgrad - CSZKA Szófia 3 - 2  
Vereja - Beroe Stara Zagora 0 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabiro Montero - Universitario de Sucre 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Bremen 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Bochum 1 - 2  
Sandhausen - Fürth 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Aalen 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Aalborg 3 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Dibba Al-Fujairah 4 - 0  
Hatta - Al-Dhafra 1 - 2  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Nasr (UAE) 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ENPPI - El Daklyeh 3 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Gomel 1 - 0  
FK Minszk - BATE Boriszov 0 - 2  
Torpedo Zogyino - Szmolevicsi 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Auxerre 3 - 1  
Bourg-Peronnas - Tours 1 - 1  
Brest - Valenciennes 3 - 1  
Chateauroux - Ajaccio 0 - 2  
Clermont - Niort 2 - 2  
Lorient - Paris FC 2 - 0  
Quevilly Rouen - Nimes 1 - 3  
Sochaux - Orleans 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Creteil 2 - 1  
Les Herbiers - Marseille Consolat 3 - 2  
Lyon Duchere - Dunkerque 0 - 1  
Rodez Aveyron - Red Star 93 1 - 2  
Sannois St-Gratien - Pau 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Etienne - Paris SG 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Nijmegen 2 - 0  
Almere City - Utrecht 2 2 - 1  
AZ Alkmaar 2 - Dordrecht 3 - 1  
Den Bosch - Cambuur 1 - 2  
Emmen - Volendam 2 - 3  
FC Eindhoven - De Graafschap 2 - 4  
Go Ahead Eagles - F. Sittard 0 - 1  
Helmond - Maastricht 2 - 3  
Oss - RKC Waalwijk 3 - 1  
Telstar - PSV 2 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Willem II 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Inter Zapresic 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neroca FC - Kerala Blasters 3 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Gostaresh Tabriz 1 - 2  
Esteghlal T. - Siah Jamegan Mashhad 4 - 1  
Pars Jonoubi Jam - Foolad Khuzestan 0 - 0  
Saipa Karaj - Naft Tehran 4 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Tianjin Teda 1 - 1  
Guangzhou R&F - Jiangsu 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Gornik Leczna 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Ventspils 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Atl. Nacional Medellin 1 - 0  
Colo Colo - Delfin Manta 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Independiente SF 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Santos 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Hartberg 0 - 4  
FAC Wien - Wacker Innsbruck 0 - 2  
Kapfenberg - Ried 0 - 0  
Wiener Neustadt - Liefering 0 - 2  
WSG Wattens - BW Linz 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Independiente FBC 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Cova Piedade 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Rio Ave 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Viitorul Constanta 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Almería 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Malaga 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Schaffhausen 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faiha - Al-Raed 3 - 3  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Ittifaq (KSA) 4 - 2  
Al-Qadisiyah - Ohud Medina 4 - 1  
Al-Taawon - Al-Shabab (KSA) 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Yeni Malatyaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Fenix Montevideo 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Wales 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Albánia 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Észak-Írország 7 - 0  
Írország - Szlovákia 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Izland 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Portugália 1 - 1  
Moldova - Olaszország 1 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Spanyolország 0 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Caracas FC 0 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - UC Dublin 2 - 0  
Shelbourne - Athlone 7 - 0  
Wexford Youths - Cobh Ramblers 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Limerick 0 - 0  
Dundalk - Shamrock Rovers 2 - 1  
St. Patrick's - Bray 5 - 0  
Waterford Utd. - Cork City 2 - 1  
MMA (Bellator 196)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Henderson - R. Huerta 1 - 0  
B. Moore - G. Belsanti 1 - 0  
Borics Á. - T. Nikolov 1 - 0  
E. Ruth - I. Pascu 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - London Wasps 28 - 27  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Hull FC 26 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Sydney Roosters 10 - 28  
St. George Illawarra - South Sydney Rabbitohs 16 - 12  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Ulster 20 - 32  
Ospreys - Connacht 39 - 10  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Hurricanes - Durban Sharks 38 - 37  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Skócia 19 - 22  
Argentína - Wales 31 - 10  
Ausztrália - Spanyolország 12 - 17  
Dél-Afrika - Dél-Korea 45 - 0  
Fidzsi-szigetek - Szamoa 31 - 12  
Kenya - Kanada 33 - 10  
USA - Franciaország 24 - 24  
Új-Zéland - Oroszország 36 - 5  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Jastrzebski Wegiel 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Torun - Dabrowa Gornicza 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nova Novokujbisevszk - Belogorje Belgorod (2.m) 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - Zenit Kazany (2.m) 2 - 3  
Zenit Szentpétervár - Dinamo Moszkva (2.m) 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fachadas Dimurol - Arona Tenerife (1.m.) 2 - 3  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - Yifan Hou 0.5 - 0.5  
G. Meier - A. Naiditsch 0 - 1  
M. Bluebaum - V. Anand 1 - 0  
M. Carlsen - L. Aronian 0.5 - 0.5  
N. Vitiugov - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - T. Ford (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
J. Lisowski - K. Wilson (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
M. Selby - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
N. Robertson - S. Bingham (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
Strandröplabda (Zürich)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Bouter J / Varenhorst C 0 - 2  
Beeler N / Krattiger M - Kovatsch M / Kissling J 2 - 1  
Breer F / Haussener Y - Bouter J / Varenhorst C 0 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Heidrich A / Gerson M 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Zandbergen M / Berta F 2 - 1  
Heidrich A / Gerson M - Hagenbuch S / Metral Q 2 - 0  
Strandröplabda (Zürich, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Ittlinger S - Eiholzer N / Steinemann E 1 - 2  
Eiholzer N / Steinemann E - Heidrich/Verge-Depre 0 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Huber K / Greber T 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Caluori L / Gerson D 2 - 0  
Tenisz (Alicante, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Andujar - M. Cecchinato 2 - 1  
R. Carballes Baena - A. De Minaur 0 - 2  
Tenisz (Alicante, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Sitak A - Andreozzi G / Behar A 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - Kr. Pliskova 2 - 0  
B. Pera - M. Keys 1 - 2  
C. Garcia - A. Cornet 1 - 2  
J. Görges - D. Kasatkina 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Buzarnescu M / Watson H 1 - 2  
Kudryavtseva / Srebotnik - Mattek-Sands B / Sestini Hlavacko 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-U-H. Qureshi - D. Istomin    
A. Pavlasek - D. Sela 2 - 1  
A. Rublev - D. Novak 0 - 2  
Aq. Khan - S. Fayziev 2 - 1  
D. Medvedev - S. Ofner 2 - 0  
D.E. Galan Riveros - G. Clezar 2 - 1  
D.S. Schwartzman - C. Garin 2 - 1  
E. Ymer - G. Elias 2 - 0  
J. Vesely - E. Leshem 2 - 0  
M. Klizan - M. Basic 2 - 0  
M. Ymer - J. Sousa 0 - 2  
N. Gombos - D. Dzumhur 0 - 2  
N. Kicker - N. Jarry 1 - 2  
R. Cid Subervi - H. Lewis    
S. Giraldo - T. Monteiro 0 - 2  
V. Estrella Burgos - X. Lawrence 2 - 0  
Yi. Wu - R. Ramanathan 2 - 0  
Ze Zhang - S. Nagal 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - L. Pouille 2 - 3  
B. Coric - M. Kukushkin 1 - 3  
D. Ferrer - A. Zverev 0 - 3  
F. Fognini - J. Chardy 3 - 1  
J. Isner - J. De Loore 3 - 1  
M. Cilic - D. Popko 3 - 0  
R. Nadal - P. Kohlschreiber 3 - 0  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - A. Riske 2 - 0  
M. Puig - Babos T. 0 - 2  
M. Puig - S. Vögele 2 - 0  
N. Broady - Babos T. 1 - 2  
S. Vickery - M. Rybarikova 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino N / Jurak D - Savinykh V / Sizikova Y 0 - 2  
Jaksic J / Sanchez A S - Irigoyen M / Kato M 1 - 2  
Savinykh V / Sizikova Y - Krawczyk D / Olmos G 1 - 2  
Tenisz (Panama City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Choinski - J.I. Londero 0 - 2  
J.I. Londero - C. Berlocq 1 - 2  
Tenisz (Panama City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agamenone F / Galdos S - Rodriguez C / Statham R 1 - 2  
Rodriguez C / Statham R - Pasha N / Quiroz R 0 - 2  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Montenegró 10 - 5  
Magyarország - Olaszország 5 - 10  
Spanyolország - Görögország 7 - 6  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Dunaújváros (2.m.) 9 - 8  

 

2018.04.05.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NC Dinos - Samsung Lions 1 - 4  
Nexen Heroes - KT Wiz 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 5 - 9  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 1 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 2 - 3  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 4 - 5  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 0 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Guerreros de Oaxaca 11 - 10  
Algodoneros Union Laguna - Tigres de Quintana Roo 1 - 2  
Bravos de Leon - Toros de Tijuana 4 - 7  
Diablos Rojos del Mexico - Saraperos de Saltillo 10 - 3  
Generales de Durango - Leones de Yucatan 4 - 3  
Olmecas de Tabasco - Sultanes de Monterrey 4 - 10  
Piratas de Campeche - Rieleros de Aguascaliente 4 - 1  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Pericos de Puebla 2 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 3 - 2  
Chicago WS - Detroit 7 - 9  
Milwaukee - St. Louis 0 - 6  
Minnesota - Seattle 4 - 2  
Oakland - Texas 6 - 2  
Oakland - Texas 3 - 6  
Philadelphia - Miami 5 - 0  
Pittsburgh - Minnesota 3 - 7  
San Diego - Colorado 2 - 5  
San Diego - Colorado 1 - 3  
San Francisco - Seattle 10 - 1  
Toronto - Chicago WS 3 - 4  
Washington - NY Mets 2 - 8  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Svájc 8 - 6  
Kanada - Kína 7 - 4  
Norvégia - Skócia 6 - 8  
Németország - Japán 3 - 8  
Olaszország - Dél-Korea 5 - 6  
Olaszország - USA (Helyszín:USA) 3 - 5  
Svédország - Kína 10 - 2  
Svédország - Oroszország 7 - 3  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - P. Wright 6 - 6  
G. Anderson - R. Cross 5 - 7  
M. Suljovic - M. van Gerwen 4 - 7  
R. van Barneveld - M. Smith 0 - 7  
S. Whitlock - G. Price 7 - 3  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Classic Tampere (2.m.) 5 - 11  
Floorball (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Greaker (2.m.) 2 - 8  
Slevik - Sveiva (1.m.) 3 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Storvreta (2.m.) 8 - 9  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Interobal Plzen (2.m.) 4 - 1  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Ját.,női,A cs )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Dél-Afrika 2 - 0  
India - Wales 2 - 3  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Ját.,női,B cs )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 1 - 0  
Skócia - Új-Zéland 1 - 6  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Játékok, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Skócia 2 - 4  
Gyeplabda (Nemzetközösségi játékok, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pakisztán - Wales 1 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 2 - 2  
Belleville - Springfield 1 - 2  
Charlotte - Lehigh Valley 6 - 1  
Laval - Rochester 2 - 3  
Milwaukee - Cleveland 6 - 3  
San Antonio - Rockford 2 - 4  
San Jose Barracuda - San Diego 4 - 0  
Texas Stars - Stockton 3 - 3  
Toronto Marlies - Utica 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Plzen (4.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Traktor Cseljabinszk - Barsz Kazany (4.m.) 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Minnesota 3 - 1  
Buffalo - Ottawa 2 - 4  
St. Louis - Chicago 3 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Storhamar (2.m.) 5 - 4  
Jégkorong (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Csíkszereda (6.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Kloten (5.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zürich Lions (5.m.) 4 - 3  
Biel - Lugano (5.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Djurgarden (2.m.) 6 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Zvolen (4.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Magyarország 1 - 3  
Csehország - Svájc 4 - 1  
Finnország - Fehéroroszország 2 - 2  
Svédország - Szlovákia 6 - 3  
Kerékpár (Vuelta al Pais Vasco)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta al Pais Vasco - 4. szakasz 2018    
Kerékpár (Vuelta al Pais Vasco - 4. sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mollema - R. Uran 1 - 0  
G. Izaguirre Insausti - J. Alaphilippe 0 - 1  
M. Kwiatkowski - V. De La Parte 1 - 0  
P. Bevin - C. Haga 1 - 0  
P. Roglic - N.J. Castroviejo 1 - 0  
V. Kiryienka - M. Matthews 1 - 0  
Kosárlabda (Balti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Jurmala/Fenikss 76 - 68  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universo/Vitória - Minas (2.m.) 71 - 63  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Himki Moszkva 86 - 82  
Baskonia Vitoria - Anadolu Efes 79 - 81  
CSZKA Moszkva - Crvena zvezda 92 - 81  
Fenerbahce Ülker - Unicaja Malaga 83 - 83, h.u. 91 - 99  
Milano - Panathinaikosz 87 - 87, h.u. 95 - 96  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Hermes Zagreb 83 - 74  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Liaoning (4.m.) 110 - 102  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Anwil Wloclawek 73 - 73, h.u. 97 - 100  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 86 - 115  
Detroit - Philadelphia 108 - 115  
LA Lakers - San Antonio 108 - 108, h.u. 122 - 112  
New Orleans - Memphis 123 - 95  
Orlando - Dallas 105 - 100  
Toronto - Boston 96 - 78  
Kosárlabda (Nemzetközös. Játékok,női,Bcs )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamaika - India 66 - 57  
Új-Zéland - Malajzia 86 - 44  
Kosárlabda (Nemzetközösségi Játékok, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Skócia 65 - 78  
Kamerun - India 96 - 87  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - San Martino di Lupari (1.m.) 70 - 59  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szpartak Moszkva (3.m.) 73 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Gernika Bizkaia (1.m.) 75 - 57  
Zaragoza - Vasco Gipuzkoa (1.m.) 51 - 55  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OKK Belgrád - Metalac Farmakom 77 - 111  
Tamis Pancevo - Vrsac 96 - 68  
Vojvodina - Dunav Stari Banovci 70 - 75  
Zlatibor Cajetina - Dynamic Belgrád 83 - 76  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Mersin BB 74 - 67  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - UNIKSZ Kazany 78 - 80  
Parma Permszkij Kraj - Nyizsnyij Novgorod 80 - 82  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Bukarest - Magura Cisnadiei 21 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Kristianstad (3.m.) 20 - 18  
Sävehof - Boden (3.m.) 29 - 23  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Dánia 35 - 29  
Lengyelország - Csehország 21 - 25  
Norvégia - Izland 31 - 29  
Svédország - Horvátország 32 - 25  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - San Lorenzo    
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Cserno More Várna 1 - 1  
Vitosa Bistritsa - Pirin Blagoevgrad 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Ferroviario CE 4 - 0  
Atlético PR - Sao Paulo 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Olympiakosz Nicosia 3 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - New York 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Köge 0 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Bröndby 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrojet - Al-Mokawloon Arab 1 - 1  
Wadi Degla - Al-Assiouty 0 - 2  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - CSZKA Moszkva 4 - 1  
Atl. Madrid - Sporting CP 2 - 0  
Lazio - Salzburg 4 - 2  
RB Leipzig - Marseille 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Lucs Minszk 2 - 1  
Szluck - Nyeman Grodno 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - Mumbai City 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanat Naft Abadan - Paykan 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Afula 2 - 1  
Hapoel Bnei Lod - Maccabi Ahi Nazareth 1 - 1  
Hapoel Hadera - Maccabi Herzliya 3 - 0  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Kfar Saba 3 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel TA 1 - 2  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Katamon 2 - 2  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Marmorek 4 - 1  
Hapoel Rishon Lezion - Ironi Nesher 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Dep. Tolima 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meizhou Hakka - Xinjiang Tianshan 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Monagas Maturin 4 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Atl. Tucuman 3 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Vasco da Gama 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Junior de Barranquilla 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Zalgiris Kaunas 1 - 0  
Suduva Marijampole - Atlantas Klaipeda 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - Santos Laguna 2 - 1  
Zacatepec - Dep. Toluca 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Zemun 3 - 1  
Javor Matis - Bacska Palanka 2 - 1  
Macsva Sabacs - Mladost Lucani 2 - 1  
Napredak Krusevac - Radnicki Nis 3 - 1  
Partizan Belgrád - Borac 5 - 0  
Spartak Subotica - Radnik Surdulica 3 - 1  
Vojvodina - RAD Belgrád 2 - 1  
Vozdovac - Cukaricki 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Oroszország 1 - 6  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Skócia 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Ukrajna 0 - 3  
Magyarország - Svédország 1 - 4  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szerbia 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Metropolitanos Caracas 3 - 1  
Zamora Barinas - Mineros de Guayana 1 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Canterbury Bulldogs 26 - 10  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Galatasaray 1 - 3  
Vakifbank Istanbul - Volero Zürich 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Shanghai (2.m.) 3 - 0  
Sichuan - Bayi 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Bielsko-Biala 3 - 1  
Legionowo - Budowlani Lodz 1 - 3  
Röplabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Békéscsaba (2.m.) 2 - 3  
Nyíregyháza - Újpest (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leningradka Szentpétervár - Zarecsje-Odincovo Moszkva 1 - 3  
Proton Szaratov - Szahalin 3 - 1  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Naiditsch - M. Bluebaum 0.5 - 0.5  
G. Meier - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - L. Aronian 0.5 - 0.5  
V. Anand - F. Caruana 0.5 - 0.5  
Yifan Hou - N. Vitiugov 0.5 - 0.5  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - Cao Yupeng (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
J. Lisowski - G. Wilson (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
K. Wilson - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Luo Honghao - T. Ford (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
M. Selby - Lyu Haotian (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
M.J. Williams - M. Allen (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
S. Bingham - G. Dott (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Zhou Yuelong - N. Robertson (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
Strandröplabda (Zürich, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huberli T / Betschart N - Boebner E / Verge-Depre Z 2 - 0  
Strandröplabda (Zürich-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chevallier S / Strasser A - Kovatsch M / Kissling J 1 - 2  
Tenisz (Alicante, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - M. Granollers 2 - 0  
G.M. Moroni - M. Cecchinato 0 - 2  
P. Andujar - G. Andreozzi 2 - 1  
R. Carballes Baena - M. Vilella Martinez 2 - 1  
Tenisz (Alicante, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Behar A - Motti A / Travaglia S 2 - 0  
Koolhof W / Sitak A - Martinez Portero P / Vega Hernandez D 2 - 1  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - A. Barty 2 - 0  
B. Pera - S. Errani 2 - 1  
C. Giorgi - M. Keys 0 - 2  
E. Vesnina - Kr. Pliskova 1 - 2  
I-C. Begu - D. Kasatkina 0 - 2  
J. Görges - N. Osaka 2 - 0  
K. Bertens - Stollár F. 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - M. Keys 1 - 2  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Krunic A - Krejcikova/Siniakova 2 - 1  
Doi M / Mchale C - Buzarnescu M / Watson H 1 - 2  
Klepac A / Martinez S - Arruabarrena L / Errani S    
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - A. Tomljanovic 1 - 2  
J. Fett - M. Rybarikova 0 - 2  
L. Tsurenko - D.R. Collins    
S. Vickery - A.S. Sanchez 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bektas E / Hon P - Duque-Marino M / Rodina E 1 - 2  
Jakupovic D / Khromacheva - Krawczyk D / Olmos G 0 - 2  
Tenisz (Panama City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - Y. Hanfmann 2 - 1  
C. Berlocq - J. Hernandez-Fernandez 2 - 0  
C. Rodriguez - A. Collarini 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - M. Krueger 2 - 1  
Tenisz (Panama City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanfmann Y / Krawietz K - Korda S / Mejia N 2 - 0  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Görögország 9 - 9  
Olaszország - Spanyolország 4 - 11  
Szerbia - Montenegró 9 - 5  

 

2018.04.04.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 6 - 3  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 7 - 6  
NC Dinos - Samsung Lions 4 - 1  
Nexen Heroes - KT Wiz 10 - 2  
SK Wyverns - Kia Tigers 6 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 4 - 1  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 8 - 5  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 1 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 7 - 1  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 2 - 1  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 2 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Guerreros de Oaxaca 7 - 10  
Algodoneros Union Laguna - Tigres de Quintana Roo 0 - 1  
Bravos de Leon - Toros de Tijuana 16 - 10  
Diablos Rojos del Mexico - Saraperos de Saltillo 2 - 4  
Generales de Durango - Leones de Yucatan 24 - 7  
Olmecas de Tabasco - Sultanes de Monterrey 3 - 2  
Piratas de Campeche - Rieleros de Aguascaliente 3 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Pericos de Puebla 6 - 11  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 6 - 1  
Arizona - LA Dodgers (21:40) 3 - 0  
Atlanta - Washington 13 - 6  
Atlanta - Washington (18:10) 7 - 1  
Cincinnati - Chicago Cubs    
Detroit - Kansas City    
Houston - Baltimore 10 - 6  
Houston - Baltimore (20:10) 3 - 2  
LA Angels - Cleveland 13 - 2  
LA Angels - Cleveland (22:07) 3 - 2  
Miami - Boston 2 - 4  
Milwaukee - St. Louis 5 - 4  
NY Mets - Philadelphia 2 - 0  
NY Mets - Philadelphia (19:10) 4 - 2  
NY Yankees - Tampa Bay 7 - 2  
Oakland - Texas 1 - 4  
San Diego - Colorado 8 - 4  
Toronto - Chicago WS 14 - 5  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Skócia 2 - 7  
Hollandia - Kína 6 - 5  
Japán - Olaszország 6 - 10  
Kína - Olaszország 5 - 11  
Norvégia - Kanada 2 - 8  
Németország - Oroszország 6 - 8  
Svájc - Dél-Korea 12 - 11  
Svájc - Oroszország 7 - 6  
Svédország - Norvégia 3 - 5  
Svédország - Olaszország 9 - 4  
USA - Németország 8 - 5  
USA - Oroszország 6 - 7  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Happee Jyväskylä (1.m.) 7 - 7  
Floorball (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - Sarpsborg (1.m.) 6 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Falun (2.m.) 2 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Lehigh Valley 3 - 1  
Chicago Wolves - Milwaukee 3 - 3  
Iowa - Cleveland 0 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 5 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Asiago (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Plzen (3.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Junoszt Minszk (5.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Tappara (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár (4.m.) 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Arizona 1 - 4  
Columbus - Detroit 4 - 4  
Florida - Nashville 2 - 1  
Montreal - Winnipeg 4 - 4  
New Jersey - NY Rangers 5 - 2  
NY Islanders - Philadelphia 5 - 4  
San Jose - Dallas 2 - 4  
Tampa Bay - Boston 4 - 0  
Vancouver - Las Vegas 4 - 4  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt Löwen - Bietigheim/Bissingen (4.m) 1 - 4  
Kaufbeuren - Riessersee (4.m.) 0 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - München (4.m.) 3 - 6  
Nürnberg - Eisbären Berlin (4.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Salzburg (6.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olten - Rapperswil (4.m.) 0 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Karlskrona (6.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Växjö (2.m.) 0 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Zvolen (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 5 - 2  
Magyarország - Ausztria 3 - 3  
Kerékpár (Vuelta al Pais Vasco)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta al Pais Vasco - 3. szakasz 2018    
Kerékpár (Vuelta al Pais Vasco - 3. sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Alaphilippe - P. Bilbao 1 - 0  
J. McCarthy - M. Kwiatkowski 1 - 0  
J.J. Rojas - E. Battaglin 0 - 1  
M. Matthews - M. Albasini 0 - 1  
T. van der Sande - F. Felline 1 - 0  
Kosárlabda (Balti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Tartu Ulikool 70 - 78  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Ludwigsburg 77 - 89  
Murcia - Karsiyaka 81 - 72  
Strasbourg - AEK Athén 83 - 83  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caxias do Sul - Botafogo (2.m.) 79 - 52  
Cearense - Pinheiros (1.m.) 73 - 82  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Usti nad Labem 90 - 98  
Kolin - MMCITE Brno 90 - 80  
Ostrava - USK Praha 71 - 89  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Pardubice 65 - 71  
Svitavy - Opava 87 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chance Strakonice - Trutnov 62 - 43  
Technic Brno - Ostrava 64 - 55  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - KP Brno (1.m.) 66 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Seoul Knights (4.m.) 114 - 117  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Nanterre 84 - 70  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Star Hotshots - SM Beermen (4.m.) 80 - 84  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AE Larissza - Ethnikosz Pireusz 93 - 91  
Arkadikosz Tripoli - Pszihiko 72 - 72, h.u. 83 - 82  
Ermisz Agiasz - Amintasz Dafni 68 - 63  
Iraklisz - Doukasz 91 - 82  
Kardica - Kasztoria 73 - 67  
Marouszi - Lefkada 81 - 85  
Papagou - Apollon Patra 75 - 77  
Periszteri - Holargosz 78 - 82  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Cedevita Zagreb 63 - 108  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong - Zhejiang Guangsha (4.m.) 119 - 116  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Dabrowa Gornicza 89 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Gdynia (2.m.) 77 - 77, h.u. 91 - 86  
Polkowice - Lublin (2.m.) 72 - 59  
Torun - Sleza Wroclaw (2.m.) 65 - 49  
Wisla Krakkó - Gorzow (2.m.) 90 - 66  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Jászberény 66 - 74  
Debrecen - ZTE 83 - 71  
Kaposvár - Szolnok 97 - 89  
Kecskemét - Körmend 93 - 77  
Sopron - Alba Fehérvár 77 - 80  
Szeged - MAFC 108 - 85  
Szombathely - Pécs 80 - 61  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Diósgyőr (1.m.) 68 - 64  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Charlotte 120 - 114  
Cleveland - Toronto 112 - 106  
Dallas - Portland 115 - 109  
Denver - Indiana 107 - 104  
Houston - Washington 120 - 104  
LA Clippers - San Antonio 113 - 110  
Miami - Atlanta 101 - 98  
Milwaukee - Boston 106 - 102  
New York - Orlando 73 - 97  
Oklahoma City - Golden State 107 - 111  
Philadelphia - Brooklyn 121 - 95  
Phoenix - Sacramento 97 - 94  
Utah - LA Lakers 117 - 110  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Ulm 100 - 95  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Brescia 71 - 75  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - Lucca (1.m.) 55 - 64  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szpartak Moszkva (2.m.) 67 - 69  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Slovan Bratislava (1.m.) 59 - 48  
Poprad - Nitra (1.m.) 67 - 62  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Ruzomberok (1.m.) 82 - 58  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Fenerbahce 57 - 71  
Canik - Ormanspor 66 - 77  
Galatasaray - Adana ASKI 73 - 62  
Yakin Dogu Univ. - Besiktas 72 - 59  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Odense 21 - 27  
Silkeborg - Viborg 29 - 36  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Filipposz Veria 33 - 23  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamet - Umag 25 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Lublin 28 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Stabaek 29 - 20  
Fredrikstad - Kristiansand 18 - 26  
Larvik - Oppsal 30 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Zvezda Zvenyigorod (3.m.) 26 - 20  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Danubius Galati 24 - 18  
Corona Brassó - Roman Neamt 24 - 29  
Slatina - Zalau 24 - 25  
U Cluj - Dunarea Braila 29 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zuazo Barakaldo - Rocasa Gran Canaria 22 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - VästerasIrsta (3.m.) 24 - 24  
Skuru - Önnereds (3.m.) 30 - 23  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Szerbia 26 - 19  
Portugália - Svájc 27 - 28  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Moron - Boca Unidos 1 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Roma 4 - 1  
Liverpool - Manchester City 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meppen - Jena 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pafosz - Doxa Katokopiasz 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - APOEL Nicosia 0 - 0  
Apollon Limasszol - Omonia Nicosia 3 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - América 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Varnsdorf 2 - 2  
Pardubice - Vitkovice 4 - 1  
Vlasim - Pribram 0 - 4  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Plzen 0 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Aalborg    
Randers - Silkeborg 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town City - Lamontville Golden Arrows 0 - 1  
Free State Stars - Kaizer Chiefs 0 - 1  
Mamelodi Sundowns - Chippa Utd. 2 - 0  
Orlando Pirates - Bloemfontein Celtic 2 - 1  
Platinium Stars - Baroka 0 - 0  
Polokwane City - Supersport Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Bucheon 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - Monaco 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Apollon Szmirnisz 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Rijeka 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Shilong Lajong 2 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Haifa 3 - 0  
Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem 3 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yokohama FM 1 - 3  
Vegalta Sendai - FC Tokyo 3 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Kofu 3 - 2  
Shimizu SP - Sapporo 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - Gamba Osaka 1 - 4  
Sanfrecce Hiroshima - Urawa RD 0 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagasaki - Sagan Tosu 3 - 2  
Shonan Bellmare - Vissel Kobe 0 - 3  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Transcendence - Yanbian 0 - 1  
Meizhou Meixian Techand - Nei Mongol Zhongyou 1 - 3  
Qingdao Huanghai - Heilongjiang Lava Spring 3 - 0  
Shanghai Shenxin - Shijiazhuang 1 - 1  
Shenzhen Hongzuan - Beijing Enterprises Group 1 - 2  
Wuhan Zall - Liaoning Hongyun 4 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Wigry Suwalki 1 - 2  
Rakow Czestochowa - Odra Opole 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Arka Gdynia 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - The Strongest 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Chile - Racing Club 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - Nacional 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Alianza Lima 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Lietava Jonava 4 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Balmazújváros 1 - 2  
Diósgyőr - Puskás Akadémia 0 - 3  
MTK - Újpest 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Verona 3 - 0  
Chievo - Sassuolo 1 - 1  
Milan - Internazionale 0 - 0  
Torino - Crotone 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Gubbio 0 - 1  
Feralpisalo - Ravenna 0 - 1  
Vicenza - Fermana 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Szpartak Moszkva 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varzim - Porto B 3 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Dundee 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lealtad de Villaviciosa - Mirandes 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Trnava 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Domzale 1 - 4  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Celje 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Trujillanos Valera 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Jeonbuk 0 - 2  
Kitchee - Tianjin Quanjian 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai SIPG - Kawasaki Frontale 1 - 1  
Ulsan - Melbourne Victory 6 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Parnu JK Vaprus 4 - 2  
Kuressaare - Flora Tallinn 0 - 7  
Levadia Tallinn - Nomme Kalju 2 - 2  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Conegliano 3 - 2  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Trentino 3 - 1  
Kedzierzyn-Kozle - Friedrichshafen 3 - 2  
Perugia - Lokomotív Novoszibirszk 3 - 1  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Olympiakosz 3 - 1  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Bursa Bld. Spor 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Trefl Gdansk 1 - 3  
Bydgoszcz - Czarni Radom 0 - 3  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Pénzügyőr (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Leningradka Szentpétervár 3 - 2  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Proton Szaratov 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Afyon Bld. Spor (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Galatasaray (2.m.) 3 - 1  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - A. Naiditsch 1 - 0  
L. Aronian - Yifan Hou 0.5 - 0.5  
M. Bluebaum - G. Meier 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
N. Vitiugov - V. Anand 0.5 - 0.5  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - M. White 6 - 1  
Cao Yupeng - D.B. Gilbert 6 - 2  
D. Jones - Luo Honghao 5 - 6  
G. Dott - C. Wakelin 6 - 3  
G. Wilson - J. Perry (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
J. Higgins - J. Lisowski (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
Jak. Jones - Zhou Yuelong 2 - 6  
Lyu Haotian - F. O'Brien 6 - 5  
M. Holt - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
M. King - K. Wilson 4 - 6  
M. Selby - B. Woollaston (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
N. Robertson - S. Craigie (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
R. Walden - S. Bingham (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
T. Ford - E. Slessor 6 - 4  
Xiao Guodong - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
Yan Bingtao - M. Allen (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Tenisz (Alicante, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - C. Boluda-Purkiss 2 - 1  
D. Gimeno-Traver - M. Granollers 0 - 2  
F. Auger Alliassime - G. Andreozzi 1 - 2  
J.A. Munar Clar - P. Andujar 1 - 2  
L. Giustino - M. Cecchinato 0 - 2  
M. Vilella Martinez - A. Giannessi    
R. Carballes Baena - A. Arnaboldi 2 - 0  
Tenisz (Alicante, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluda-Purkiss C / Vilell - Andreozzi G / Behar A 0 - 2  
Koolhof W / Sitak A - Arnaboldi A / Giannessi A    
Martinez Portero P / Vega - Shyla Y / Vasilevski A 2 - 1  
Motti A / Travaglia S - Clayton S / Pel D 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - C. Dolehide 2 - 1  
C. McHale - D. Kasatkina 1 - 2  
D. Gavrilova - C. Giorgi 1 - 2  
D. Yastremska - B. Pera 1 - 2  
E. Vesnina - T. Townsend 2 - 0  
I-C. Begu - Cl. Liu 2 - 0  
J. Görges - K. Ahn 2 - 1  
K. Bertens - A. Krunic 2 - 0  
Kr. Pliskova - P. Kvitova 2 - 1  
L. Siegemund - N. Osaka 0 - 2  
P. Hercog - A. Cornet 0 - 2  
S. Errani - M. Buzarnescu 2 - 1  
Stollár F. - J. Konta 2 - 0  
T. Maria - A. Barty 1 - 2  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Atawo R / Groenefeld A L 1 - 2  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - R. Zarazua 2 - 0  
M. Bouzkova - Babos T. 0 - 2  
M. Duque Marino - D.R. Collins 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - A. Bogdan    
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino N / Jurak D - Bonaventure Y / Rodriguez V 2 - 0  
Jakupovic D / Khromacheva - Podoroska N / Thombare P 2 - 0  
Tenisz (Panama City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - E. Song    
B. Rola - P. Torebko 2 - 0  
C. Berlocq - A. Basso 2 - 0  
F. Bagnis - Y. Hanfmann 0 - 2  
J. Choinski - J. Clarke 2 - 0  
J.I. Londero - A. Pavic 2 - 0  
R. Olivo - C. Rodriguez 0 - 2  
Tenisz (Panama City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanfmann Y / Krawietz K - Hach Verdugo H / Martinez L D 2 - 0  
Korda S / Mejia N - Arguello F / Bagnis F 2 - 1  
Pasha N / Quiroz R - Collarini A / Londero J I 2 - 0  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Szentes 9 - 9  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - BVSC (1.m.) 11 - 9  

 

2018.04.03.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 5 - 4  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 17 - 11  
NC Dinos - Samsung Lions 4 - 3  
Nexen Heroes - KT Wiz 1 - 7  
SK Wyverns - Kia Tigers 13 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 1 - 4  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 7 - 4  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 0 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 3 - 10  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 3 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 8 - 7  
Atlanta - Washington 1 - 8  
Detroit - Kansas City 0 - 1  
Houston - Baltimore 6 - 1  
LA Angels - Cleveland 0 - 6  
Miami - Boston 3 - 7  
NY Mets - Philadelphia    
NY Yankees - Tampa Bay 11 - 4  
Oakland - Texas 3 - 1  
San Diego - Colorado 4 - 7  
San Francisco - Seattle 4 - 6  
Toronto - Chicago WS 4 - 2  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kanada 6 - 7  
Japán - Oroszország 5 - 6  
Kanada - Japán 9 - 2  
Kína - Norvégia 5 - 6  
Németország - Skócia 4 - 9  
Skócia - Hollandia 8 - 3  
Svájc - Olaszország 6 - 5  
USA - Svédország 2 - 7  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Indians Espoo (1.m.) 6 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Mullsjö (1.m.) 7 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Providence 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Kladno 3 - 1  
Litvínov - Jihlava 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Mountfield HK (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aalborg (4.m.) 4 - 2  
Rungsted - Herning (4.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SaPKo - Tuto (7.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - HIFK (1.m.) 1 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Traktor Cseljabinszk - Barsz Kazany (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida - Carolina 3 - 2  
Los Angeles - Colorado 3 - 1  
Minnesota - Edmonton 3 - 0  
Ottawa - Winnipeg 5 - 6  
St. Louis - Washington 2 - 4  
Toronto - Buffalo 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Lillehammer (1.m.) 7 - 0  
Jégkorong (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Brassó (5.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Leksand (5.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Skelleftea (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Skalica 2 - 3  
Dukla Michalovce - Liptovsky Mikulas 2 - 6  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra (4.m.) 5 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - SZKA-Neva (4.m.) 2 - 2  
Zauralje Kurgan - Dinamo Szentpétervár (4.m.) 0 - 6  
Kerékpár (Vuelta al Pais Vasco,2.szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mollema - R. Uran 0 - 1  
G. Izaguirre Insausti - P. Konrad 1 - 0  
J. Alaphilippe - P. Roglic 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - M. Landa Meana 0 - 1  
R. Bardet - J. Vanendert 1 - 0  
Vuelta al Pais Vasco, 2. szakasz 2018    
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levicki Patrioti - Zlatorog Lasko 79 - 89  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Banvitspor 74 - 75  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Bauru (1.m.) 84 - 93  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Limoges 72 - 66  
Paris Levallois - Hyeres-Toulon 93 - 75  
Pau Orthez - Le Portel 77 - 72  
Reims - Cholet 89 - 73  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Ironi Ness Ziona 86 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Liaoning (3.m.) 84 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Gdynia (1.m.) 67 - 72  
Polkowice - Lublin (1.m.) 100 - 66  
Torun - Sleza Wroclaw (1.m.) 61 - 71  
Wisla Krakkó - Gorzow (1.m.) 73 - 61  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Cegléd (1.m.) 66 - 62  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UR Venezia - Torino (1.m.) 74 - 57  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Köbenhavn 22 - 23  
Randers - Esbjerg 20 - 22  
Kézilabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Metz 19 - 19  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Zvezda Zvenyigorod (2.m.) 28 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Sävehof (2.m.) 23 - 26  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Kabylie - MC Alger 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Rochdale 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Reading 3 - 0  
Bolton - Birmingham 0 - 1  
Fulham - Leeds 2 - 0  
Wolverhampton - Hull City 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Fylde 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Villa Dalmine 1 - 0  
Instituto Cordoba - Club Almagro 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Colón 2 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Atl. Temperley 1 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Real Madrid    
Sevilla - Bayern München    
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Warnes - Aurora Cochabamba 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - NEA Szalamina Famaguszta 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - AEK Larnaca 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Frydek Mistek 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Midtjylland 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Ajax Cape Town 2 - 1  
Bidwest Wits - Maritzburg Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Smouha - Misr Lel Makasa 1 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Inter Turku 0 - 5  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tours - Valenciennes 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Chambly 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Osijek 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Atl. Kolkata 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Maccabi TA 4 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Alianza Petrolera 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Legia Varsó 1 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Honvéd 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Sogndal 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Sampdoria 1 - 2  
Genoa - Cagliari 2 - 1  
Udinese - Fiorentina 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Entella 0 - 0  
Vercelli - Perugia 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Arzachena 0 - 0  
Arezzo - Livorno 1 - 0  
Lucchese - Pistoiese 1 - 1  
Monza - Prato 2 - 1  
Pro Piacenza - Robur Siena 0 - 1  
Viterbese - Piacenza 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - FAC Wien 1 - 0  
Hartberg - Kapfenberg 4 - 0  
Liefering - Austria Lustenau 1 - 1  
Ried - WSG Wattens 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - 3 de Febrero Ciudad 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Dinamo Bukarest 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Hamilton 3 - 1  
Motherwell - Aberdeen 0 - 2  
Ross County - Partick Thistle 4 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Stenhousemuir    
Cowdenbeath - Montrose    
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Dumbarton    
Dunfermline - Livingston 1 - 0  
Inverness CT - Brechin 4 - 0  
Queen of South - Falkirk 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Örgryte 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Zilina 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - Triglav Kranj 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ND Gorica - Aluminij Kidricevo 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Portuguesa Acarigua 1 - 1  
Zulia Maracaibo - Dep. Anzoategui 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Tractor Tabriz 2 - 0  
Al-Gharafa - Al-Jazeera (UAE) 2 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Lokomotív Taskent 1 - 4  
Zob Ahan - Al-Duhail 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Guangzhou Evergrande 1 - 1  
Cerezo Osaka - Jeju 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenhua - Kashima A. 2 - 2  
Suwon Bluewings - Sydney FC 1 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Warrenpoint 4 - 2  
Ballymena Utd. - Cliftonville 0 - 3  
Crusaders - Coleraine 1 - 1  
Glenavon - Linfield 2 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Paide Linnameeskond 5 - 2  
Trans Narva - Viljandi Tulevik 2 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasco Nestle - Praia (4.m.) 3 - 1  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Ziraat Bankasi Ankara 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mincsanka Minszk - Eczacibasi Istanbul 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai - Tianjin (7.m.) 2 - 3  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Kaposvár (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Schwerin (1.m.) 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Proton Szaratov - Leningradka Szentpétervár 3 - 0  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Szahalin 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Halkbank Ankara (2.m.) 3 - 2  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - K. Wilson (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
B. Hawkins - S. Baird (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
C. Steadman - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
C. Wakelin - S. Murphy 6 - 0  
D. Jones - Liang Wenbo 6 - 5  
D.B. Gilbert - M. Dunn (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
E. Slessor - R. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
J. Higgins - M. O'Donnell (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
J. Robertson - Xiao Guodong 5 - 6  
K. Maflin - Yan Bingtao (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
Luo Honghao - A. McGill (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. Davis - M. Holt 4 - 6  
M. Joyce - G. Dott 2 - 6  
M. Selby - S. Donaldson (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. White - P.S. Davison 6 - 5  
N. Robertson - R. Williams (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
P. Ebdon - M. King (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
S. Maguire - F. O'Brien (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
T. Ford - Yuan Sijun 6 - 2  
Zhou Yuelong - Chen Zhe 6 - 2  
Tenisz (Alicante, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - M. Granollers 0 - 2  
C. Boluda-Purkiss - Z. Kolar 2 - 0  
F. Gaio - M. Cecchinato 0 - 2  
G. Andreozzi - S. Travaglia 2 - 0  
I. Gakhov - A. Giannessi 0 - 2  
J. Marti - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
J. Marti - N. Almagro    
L. Giustino - C. Taberner    
M. Viola - M. Vilella Martinez 0 - 2  
P. Martinez Portero - G.M. Moroni 0 - 2  
R. Carballes Baena - N. Rubin 2 - 0  
Tenisz (Alicante, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andujar P / Granollers M - Junaid R / Oliveira G    
Arnaboldi A / Giannessi A - Junaid R / Oliveira G 2 - 0  
Bednarek T / Panfil G - Andreozzi G / Behar A 1 - 2  
Boluda-Purkiss C / Vilell - De Schepper K / Lopez Perez E 2 - 0  
Clayton S / Pel D - Begeman A / Sharan D 2 - 1  
De Minaur A / Gutierrez-F - Shyla Y / Vasilevski A 0 - 2  
Eysseric J / Nys H - Martinez Portero P / Vega Hernandez D 0 - 2  
Motti A / Travaglia S - Kolar Z / Siljestrom A 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - L. Arruabarrena-Vecino    
C. Garcia - V. Lepchenko 2 - 0  
Cl. Liu - M. Linette 2 - 1  
E. Bouchard - S. Errani 0 - 2  
E. Vesnina - M. Brengle 2 - 1  
H. Watson - T. Townsend 0 - 2  
I-C. Begu - G. Garcia Perez 2 - 0  
K. Ahn - S. Stosur 2 - 0  
K. Siniakova - Kr. Pliskova 0 - 2  
L. Davis - T. Maria 0 - 2  
S. Kenin - A. Barty 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Kichenok L - Kichenok N / Rodionova An 1 - 2  
Aoyama S / Yang Z - Mattek-Sands B / Sestini Hlavackova A 0 - 2  
Melichar N / Peschke K - Kudryavtseva / Srebotnik 1 - 2  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - R. Peterson 2 - 1  
L. Tsurenko - N. Hibino 2 - 1  
M. Puig - N. Gibbs 2 - 0  
N. Broady - Car. Zhao 2 - 1  
R. Ozaki - M. Rybarikova 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - T. Martincova 2 - 0  
S. Vögele - D. Jakupovic 2 - 0  
U.M. Arconada - A.S. Sanchez 1 - 2  
V. Grammatikopoulou - J. Fett 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Santamaria - Krawczyk D / Olmos G 1 - 2  
Falconi I / Tsurenko L - Blinkova A / Marozava L 2 - 1  
Tenisz (Panama City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - D. King 2 - 0  
D. Köpfer - C. Rodriguez 1 - 2  
D. Lajovic - J. Choinski    
E. Song - R. Dutra da Silva 2 - 1  
F. Mantilla - J. Choinski 1 - 2  
J.G. Gomez - J.I. Londero 0 - 2  
P. Krstin - J. Clarke 0 - 2  
P. Sakamoto - A. Basso 0 - 2  
S. Korda - P. Torebko 0 - 2  
Tenisz (Panama City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agamenone F / Galdos S - Berlocq C / Zukas M 2 - 0  
Arguello F / Bagnis F - Lammons N / Lawson A 2 - 0  
Basso A / Bortolotti M - Collarini A / Londero J I 0 - 2  
Coria F / Olivo R - Hach Verdugo H / Martinez L D 0 - 2  
Gomez E / Hernandez-Ferna - Rodriguez C / Statham R 0 - 2  
Pasha N / Quiroz R - Maytin R / Munoz De La Nava D 2 - 0  
Pavic A / Romboli F - Hanfmann Y / Krawietz K 0 - 2  

 

 

2018.04.02.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Hawthorn 117 - 118  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guerreros de Oaxaca - Diablos Rojos del Mexico 4 - 8  
Leones de Yucatan - Piratas de Campeche 1 - 0  
Rieleros de Aguascaliente - Algodoneros Union Laguna 3 - 5  
Saraperos de Saltillo - Tecolotes de Nuevo Laredo 3 - 2  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova 5 - 0  
Tigres de Quintana Roo - Olmecas de Tabasco 4 - 2  
Toros de Tijuana - Generales de Durango 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - Chicago Cubs 1 - 0  
Detroit - Kansas City 6 - 1  
LA Dodgers - San Francisco 9 - 0  
Milwaukee - St. Louis 4 - 8  
Pittsburgh - Minnesota 5 - 4  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kína 4 - 9  
Japán - Hollandia 7 - 6  
Kanada - Svájc 7 - 2  
Kína - Németország 6 - 5  
Norvégia - USA (Helyszín: USA) 7 - 5  
Olaszország - Kanada 7 - 8  
Skócia - USA (Helyszín: USA) 7 - 6  
Svájc - Németország 7 - 4  
Darts (German Darts Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - I. White 6 - 4  
D. Gurney - M. van Gerwen (7 nyert leg-ig) 3 - 7  
German Darts Grand Prix 2018    
J. Cullen - P. Wright 1 - 6  
J. Cullen - S. West 6 - 0  
J. Wade - M. Hopp 6 - 3  
J. Wade - P. Wright (7 nyert leg-ig) 3 - 7  
K. Brown - D. Webster 6 - 5  
K. Brown - M. van Gerwen 0 - 6  
M. Smith - J. Wade 1 - 6  
M. Suljovic - M. Hopp 2 - 6  
M. van Gerwen - A. Norris 6 - 1  
P. Wright - A. Tabern 6 - 0  
P. Wright - M. van Gerwen (8 nyert leg-ig) 5 - 8  
R. Cross - D. Gurney 3 - 6  
R. Cross - L. Humphries 6 - 5  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Vitkovice (2.m.) 3 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Linköping (1.m.) 5 - 9  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Sparta Praha (1.m.) 6 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Renon/Ritten (1.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Mountfield HK (3.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Nyeman Grodno (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár (3.m.) 2 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Colorado 3 - 3  
Montreal - New Jersey 1 - 2  
Pittsburgh - Washington 1 - 3  
Tampa Bay - Nashville 1 - 4  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Frankfurt Löwen (3.m.) 4 - 6  
Riessersee - Kaufbeuren (3.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Nürnberg (3.m.) 3 - 3  
München - Mannheim (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Linz (5.m.) 3 - 3  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano (5.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Olten (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Ambri (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Biel (4.m.) 5 - 1  
Zürich Lions - Bern (4.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Timra (5.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Malmö (1.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra (3.m.) 6 - 3  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - SZKA-Neva (3.m.) 0 - 2  
Zauralje Kurgan - Dinamo Szentpétervár (3.m.) 2 - 2  
Kerékpár (Vuelta al Pais Vasco,1.szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. De la Cruz Melgarejo - J. Izaguirre Insausti 0 - 1  
D. Ulissi - D. Moreno Fernandez    
J. Alaphilippe - D. Teuns 1 - 0  
J. Haig - C. Verona Quintanilla 1 - 0  
M. Landa Meana - N.A. Quintana Rojas 0 - 1  
M. Matthews - J. McCarthy 0 - 1  
P. Konrad - P-R. Latour 1 - 0  
P. Roglic - I. Zakarin 1 - 0  
R. Porte - A. Vuillermoz 0 - 1  
R. Uran - R. Bardet 0 - 1  
Vuelta al Pais Vasco, 1. szakasz 2018    
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mornar (3.m.) 88 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Seoul Knights (3.m.) 90 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Antibes 77 - 77, h.u. 90 - 86  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Arisz 84 - 63  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi TA 85 - 80  
Maccabi Haifa - Hapoel Jerusalem 82 - 94  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong - Zhejiang Guangsha (3.m.) 90 - 98  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Anwil Wloclawek 89 - 80  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 77 - 61  
Siauliai - Zalgiris Kaunas 93 - 90  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Orlando 94 - 88  
Brooklyn - Detroit 96 - 108  
Cleveland - Dallas 98 - 87  
Denver - Milwaukee 111 - 111, h.u. 128 - 125  
Golden State - Phoenix 117 - 107  
LA Lakers - Sacramento 83 - 84  
Minnesota - Utah 97 - 121  
New Orleans - Oklahoma City 104 - 109  
Portland - Memphis 113 - 98  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Tübingen 94 - 77  
Skyliners Frankfurt - Mitteldeutscher 83 - 67  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Treviso 75 - 73  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - UNIKSZ Kazany 80 - 63  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emsdetten - Nordhorn-Lingen 30 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Lugi (2.m.) 18 - 25  
VästerasIrsta - Höör (2.m.) 21 - 23  
Önnereds - Skuru (2.m.) 21 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság,női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyresö - Skara (1.m.) 29 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Rotherham 3 - 1  
Fleetwood - Bristol Rovers 2 - 0  
Milton Keynes Dons - Blackburn 1 - 2  
Oldham - Blackpool 2 - 1  
Peterborough - Northampton 2 - 0  
Portsmouth - Wigan 2 - 1  
Shrewsbury - Oxford Utd. 3 - 2  
Southend - Gillingham 4 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Notts County 1 - 0  
Carlisle - Lincoln 0 - 1  
Coventry - Yeovil 2 - 6  
Crawley - Swindon 1 - 1  
Crewe - Port Vale 2 - 2  
Exeter - Cheltenham 2 - 1  
Forest Green - Colchester 1 - 2  
Luton - Mansfield 2 - 1  
Stevenage - Barnet 4 - 1  
Wycombe - Grimsby 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Brentford 0 - 1  
Burton - Middlesbrough 1 - 1  
Ipswich - Millwall 2 - 2  
Preston - Derby County 0 - 1  
QPR - Norwich 4 - 1  
Sheffield Utd. - Cardiff 1 - 1  
Sunderland - Sheffield Wed. 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Eastleigh 0 - 2  
Dag & Red - Maidstone Utd. 2 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Dover 2 - 1  
Hartlepool - Guiseley 0 - 1  
Macclesfield - Chester 1 - 0  
Sutton Utd. - Bromley 0 - 3  
Torquay - Woking 2 - 1  
Wrexham - Boreham 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente de Mendoza - Gimnasia Jujuy 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - San Lorenzo 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sumqayit 1 - 1  
Neftcsi Baku - Sabayil 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Roeselare 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Genk 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Oostende 3 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeptemvri Szófia - Etar Veliko Tarnovo 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Blooming Santa Cruz 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Düsseldorf 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Nyköbing 5 - 2  
Fredericia - Brabrand 1 - 1  
Köge - Vejle 1 - 1  
Skive - Thisted 1 - 1  
Vendsyssel - Fremad Amager 0 - 0  
Viborg - Roskilde 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Sönderjyske 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Bröndby 0 - 3  
FC Köbenhavn - Nordsjaelland 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Macara Ambato 4 - 1  
Guayaquil City - Aucas Quito 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Tanta 2 - 1  
Ismaily - El Zamalek 3 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Honka 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Chateauroux 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Plataniasz 4 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - FC Eindhoven 3 - 2  
De Graafschap - Den Bosch 2 - 1  
Dordrecht - Ajax 2 2 - 3  
F. Sittard - Helmond 3 - 0  
Maastricht - Emmen 0 - 1  
Nijmegen - Telstar 3 - 0  
PSV 2 - Oss 5 - 1  
RKC Waalwijk - Almere City 0 - 4  
Utrecht 2 - Go Ahead Eagles 1 - 0  
Volendam - AZ Alkmaar 2 4 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minerva Punjab - Jamshedpur 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Atl. Nacional Medellin 1 - 1  
Independiente Medellin - Boyaca Patriotas 4 - 1  
Millonarios - Atl. Bucaramanga 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Slask Wroclaw 3 - 2  
Wisla Krakkó - Lech Poznan 1 - 3  
Wisla Plock - Piast Gliwice 1 - 0  
Zaglebie Lubin - Jagiellonia Bialystok 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Moghreb Tetouan 0 - 2  
Racing de Casablanca - Wydad Casablanca 0 - 1  
RSB Berkane - Difaa El Jadidi 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Tijuana 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Nest-Sotra 3 - 1  
Kongsvinger - Viking Stavanger 0 - 2  
Mjöndalen - Florö 1 - 1  
Notodden - Levanger 1 - 1  
Sandnes Ulf - Strömmen 2 - 1  
Ullensaker/Kisa - Ham-Kam 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Haugesund 0 - 3  
Kristiansund - Lilleström 2 - 1  
Molde - Tromsö 2 - 1  
Odd Grenland - Rosenborg 1 - 1  
Ranheim - Stabaek 4 - 1  
Sarpsborg - Valerenga 3 - 0  
Start - Sandefjord 1 - 4  
Strömsgodset - Brann Bergen 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Bari 1 - 2  
Carpi - Venezia 0 - 0  
Foggia - Empoli 0 - 3  
Parma - Palermo 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggiana - Südtirol 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wacker Innsbruck - Wiener Neustadt 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Sol de America 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Porto 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACS Poli Timisoara - Sepsi OSK 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Betis 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Winterthur 2 - 1  
Chiasso - Vaduz 1 - 6  
Servette - Wil 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Lugano 2 - 1  
Luzern - St. Gallen 3 - 1  
Young Boys - Basel 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Norrby 2 - 2  
Gefle - Värnamo 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Dalkurd 2 - 0  
Elfsborg - FF Malmö 1 - 2  
Norrköping - Brommapojkarna 2 - 1  
Sundsvall - Örebro 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Samsunspor 2 - 1  
Gaziantep Bld. Spor - Adana Demirspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Fenerbahce 0 - 5  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Puerto Cabello 1 - 0  
Estudiantes de Caracas - Aragua Maracay 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Wasl 2 - 1  
Nasaf Qarshi - Persepolis 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Hilal (KSA) 2 - 1  
Esteghlal T. - Al-Rayyan 2 - 0  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Derry City 1 - 2  
Galway - Sligo 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Warrington 6 - 18  
Catalan Dragons - Huddersfield 27 - 6  
Hull FC - Wakefield 27 - 26  
Leeds Rhinos - Salford 20 - 0  
Widnes - St. Helens 6 - 28  
Wigan - Hull KR 44 - 6  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wests Tigers - Parramatta Eels 30 - 20  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Busto Arsizio (1.m.) 3 - 0  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Naiditsch - N. Vitiugov 0.5 - 0.5  
G. Meier - F. Caruana 0 - 1  
M. Bluebaum - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
V. Anand - L. Aronian 0.5 - 0.5  
Yifan Hou - M. Vachier-Lagrave 0 - 1  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - G. Wilson 4 - 6  
A. Hamilton - J. Lisowski 1 - 6  
B. Woollaston - L. Walker 6 - 5  
Ding Junhui - M. Georgiou (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
H. Akbar - R. Walden (6 nyert frame-ig) 0 - 6  
J. Perry - C. Totten 6 - 0  
Jak. Jones - N. Bond 6 - 5  
L. Brecel - Cao Yupeng (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Liang Wenbo - Rh. Clark(6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Lyu Haotian - L. Highfield (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. Gould - S. Craigie (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
M. Selby - Wang Yuchen (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. Stevens - S. Bingham 5 - 6  
N. Saengkham - M. Allen(6 nyert frame-ig) 1 - 6  
R. O'Sullivan - R. Muir (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
T. Un-Nooh - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
Tenisz (Alicante, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - R. Ojeda Lara 2 - 0  
E. Lopez-Perez - A. Arnaboldi 0 - 2  
F. Auger Alliassime - A. Davidovich Fokina 2 - 0  
K. De Schepper - J.A. Munar Clar 0 - 2  
P. Andujar - Gon. Oliveira 2 - 0  
Tenisz (Alicante, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Sitak A - Cervantes I / Marrero D 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - B. Mattek-Sands 2 - 0  
B. Pera - J. Cepelova 2 - 0  
C. McHale - Z. Diyas 2 - 0  
D. Gavrilova - O. Jabeur 2 - 1  
J. Brady - N. Osaka 0 - 2  
J. Larsson - C. Dolehide 1 - 2  
K. Bertens - V. Cepede Royg 2 - 0  
K. Bondarenko - A. Cornet 0 - 2  
L. Siegemund - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
P. Hercog - M. Zanevska 2 - 0  
S. Soler-Espinosa - C. Giorgi 0 - 2  
Stollár F. - F. Di Lorenzo 2 - 0  
V. Lapko - M. Buzarnescu    
V. Lepchenko - A. Petkovic 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Martinez S - Rosolska A / Spears A 2 - 0  
Maria T / Pliskova K - Arruabarrena L / Errani S 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - A. Tomljanovic 1 - 2  
E. Rodina - A. Riske 0 - 2  
S. Vickery - I. Falconi 2 - 0  
V. Rodriguez - A. Bogdan 1 - 2  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Lister C - Broady N / Sorribes Tormo S 0 - 2  
Zacarias M / Zarazua R - Savinykh V / Sizikova Y 0 - 2  
Tenisz (Monterrey-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Khazaniuk - M. Bouzkova 1 - 2  
J. Paolini - U.M. Arconada 1 - 2  
S. Santamaria - D. Jakupovic 0 - 2  
V. Grammatikopoulou - C. Perrin 2 - 0  
Tenisz (Panama City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - F. Arguello 2 - 1  
C. Berlocq - F. Coria 2 - 0  
F. Bagnis - I. Nedelko 2 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - E. Gomez 2 - 1  
J. Statham - Y. Hanfmann 1 - 2  
R. Olivo - D. Munoz-De La Nava 2 - 0  
R. Opelka - B. Rola 0 - 2  
R. Quiroz - M. Krueger 1 - 2  
Tenisz (Panama City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomez J G / Gomez L - Korda S / Mejia N 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,