Tippmix eredmények - 2017. szeptember 4-10.

2017-09-04
Tippmix eredmények - 2017. szeptember 4-10.
2017.09.10.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - NY Jets 21 - 12  
Chicago - Atlanta 17 - 23  
Cincinnati - Baltimore 0 - 20  
Cleveland - Pittsburgh 18 - 21  
Detroit - Arizona 35 - 23  
Green Bay - Seattle 17 - 9  
Houston - Jacksonville 7 - 29  
LA Rams - Indianapolis 46 - 9  
San Francisco - Carolina 3 - 23  
Tennessee - Oakland 16 - 26  
Washington - Philadelphia 17 - 30  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 3 - 6  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 8 - 7  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 3 - 4  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 7 - 6  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 6 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 7 - 8  
Arizona - San Diego (22:10) 3 - 2  
Atlanta - Miami 6 - 5  
Atlanta - Miami (19:35) 10 - 8  
Boston - Tampa Bay 9 - 0  
Boston - Tampa Bay (19:35) 1 - 4  
Chicago Cubs - Milwaukee 1 - 3  
Chicago WS - San Francisco 13 - 1  
Chicago WS - San Francisco (20:10) 8 - 1  
Kansas City - Minnesota 5 - 2  
Kansas City - Minnesota (20:15) 11 - 3  
LA Dodgers - Colorado 5 - 6  
LA Dodgers - Colorado (22:10) 1 - 8  
NY Mets - Cincinnati 6 - 1  
NY Mets - Cincinnati (19:10) 5 - 10  
Oakland - Houston (22:05) 10 - 2  
Seattle - LA Angels 8 - 1  
Seattle - LA Angels (22:10) 3 - 5  
St. Louis - Pittsburgh 4 - 3  
St. Louis - Pittsburgh (20:15) 7 - 0  
Texas - NY Yankees 7 - 16  
Toronto - Detroit 8 - 2  
Washington - Philadelphia 4 - 5  
Washington - Philadelphia (19:35) 3 - 2  
Darts (German Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - V. van der Voort 6 - 5  
D. Gurney - I. White 5 - 6  
D. Webster - B. van de Pas 2 - 6  
German Grand Prix 2017    
J. Klaasen - M. van Gerwen 1 - 6  
K. Anderson - J. Klaasen 1 - 6  
M. Smith - J. Cullen 6 - 1  
M. Suljovic - R. Cross 2 - 6  
M. van Gerwen - G. Price 6 - 2  
R. Cross - I. White 6 - 2  
R. Cross - M. van Gerwen 3 - 6  
R. Huybrechts - V. van der Voort 0 - 6  
S. Whitlock - M. Smith 6 - 1  
S. Whitlock - M. van Gerwen 0 - 6  
S. Whitlock - N. Aspinall 6 - 3  
Golf (Japan Airlines Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japan Airlines Championship 2017    
Golf (Omega European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omega European Masters 2017    
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvínov - Liberec 2 - 0  
Mladá Boleslav - Chomutov 1 - 2  
Mountfield HK - Brno 2 - 4  
Olomouc - Vítkovice 2 - 4  
Sparta Praha - Jihlava 4 - 3  
Trinec - Plzen 5 - 2  
Zlín - Pardubice 0 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - Frederikshavn 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - MAC Budapest 2 - 4  
FTC - Vienna Capitals 2 6 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Gap 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szibir Novoszibirszk - Avangard Omszk 1 - 1  
Vityaz Podolszk - Barisz Asztana 1 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Manglerud 3 - 3  
Stjernen - Sparta Sarpsborg 3 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Eisbären Berlin 2 - 7  
Krefeld - Augsburg 5 - 7  
München - Ingolstadt 0 - 4  
Nürnberg - Iserlohn 4 - 1  
Schwenningen - Mannheim 2 - 4  
Straubing - Düsseldorf 3 - 6  
Wolfsburg - Köln 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Südtirol Bolzano 4 - 1  
Medvescak Zagreb - Fehérvár 3 - 3  
Vienna Capitals - Klagenfurt 4 - 1  
Villach - Graz 4 - 3  
Znojmo - Salzburg 4 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zilina 4 - 3  
Detva - Nove Zamky 2 - 2  
Kosice - Liptovsky Mikulas 2 - 2  
Nitra - Zvolen 6 - 1  
Poprad - Trencin 2 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Heilongjiang 5 - 4  
Szarjarka Karaganda - Zauralje Kurgan 1 - 0  
Torpedo Kamenogorszk - Rubin Tyumeny 3 - 6  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Anyang 0 - 4  
Nippon Cranes - Nikko 2 - 2  
Szahalin - Daemyung 1 - 1  
Tohoku Blades - Oji Eagles 5 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Trentin - E. Theuns (21. szakasz) 1 - 0  
M.C. Nielsen - J.J. Lobato Del Valle (21. szakasz) 1 - 0  
S. Modolo - A. Blythe (21. szakasz) 1 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2017    
Vuelta a Espana 2017 - 21. szakasz    
Kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Oroszország 78 - 101  
Lettország - Montenegró 100 - 68  
Spanyolország - Törökország (Helyszín: Törökország) 73 - 56  
Szerbia - Magyarország 86 - 78  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - SM Beermen 103 - 107  
KIA Picanto - Alaska Aces 94 - 102  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Phoenix 83 - 88  
New York - Washington 68 - 82  
Kézilabda (BL-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Kastamonu Belediyesi 29 - 28  
Kristiansand - Podravka Koprivnica 42 - 14  
Kézilabda (BL-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mecalia Atl. Guardes - Hypo Niederösterreich 24 - 24  
Thüringer HC - Höör 33 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beykoz Bld - Famiglia Peja 35 - 23  
Vojvodina - Doukas 26 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galytchanka-Lviv - Dalfsen 26 - 22  
Zug - Zaglebie Lubin (Helyszín: Lubin) 23 - 43  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Wisla Plock 20 - 29  
Zaglebie Lubin - Kalisz 32 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Budakalász 30 - 26  
Vác - Gyöngyös 24 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Halden 35 - 35  
Nötteröy - Bodö 24 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Sola 30 - 25  
Gjerpen - Larvik 20 - 40  
Oppsal - Stabaek 33 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Flensburg 25 - 22  
Ludwigshafen-Friesenheim - Lemgo 24 - 20  
Lübbecke - Burgdorf-Hannover 21 - 25  
Magdeburg - Stuttgart 34 - 26  
Melsungen - Kiel 29 - 25  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Nexe Nasice 29 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Malmö 17 - 24  
Redbergslids - Hammarby 33 - 17  
Ricoh HK - Alingsas 23 - 26  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Tigre 1 - 1  
Godoy Cruz - Talleres Cordoba 2 - 1  
Racing Club - Atl. Temperley 4 - 1  
River Plate - Banfield 3 - 1  
Rosario Central - San Lorenzo 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumqayit - Neftcsi Baku 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Beerschot Wilrijk 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Genk 1 - 1  
Mechelen - Oostende 1 - 1  
Standard Liege - Charleroi 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Levszki Szófia 2 - 1  
Dunav Ruse - Vitosa Bistritsa 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Santa Cruz PE 0 - 0  
CRB - Oeste 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Coritiba 1 - 1  
Santos - Corinthians 2 - 0  
Sao Paulo - Ponte Preta 2 - 2  
Sport Recife - Avai 0 - 1  
Vitória - Fluminense 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Bremen 1 - 1  
Schalke - VfB Stuttgart 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Sandhausen 1 - 1  
Darmstadt - Bochum 1 - 2  
Düsseldorf - Union Berlin 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meppen - Aalen 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Huachipato 1 - 0  
Audax Italiano - Universidad Catolica 2 - 2  
Curico Unido - Dep. Temuco 1 - 1  
Everton Vina Del Mar - Palestino 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Arisz Limasszol 1 - 0  
Omonia Nicosia - Ethnikosz Ahnasz 2 - 1  
Pafosz - Alki Oroklini 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokolov - Znojmo 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Dukla Praha 3 - 2  
Mladá Boleslav - Brno 3 - 0  
Sparta Praha - Karvina 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Köge 1 - 3  
Esbjerg - Roskilde 2 - 2  
Fredericia - Nyköbing 2 - 0  
Fremad Amager - Thisted 0 - 2  
Vendsyssel - Vejle 1 - 1  
Viborg - Skive 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Midtjylland 4 - 3  
Lyngby - Helsingor 3 - 1  
OB Odense - Bröndby 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Daejeon Citizen 1 - 2  
Bucheon - Seongnam 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Pohang 2 - 1  
Incheon - Gwangju 0 - 0  
Jeonbuk - Gangwon 4 - 3  
Suwon Bluewings - Jeonnam 3 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Isloch 4 - 1  
FK Minszk - Szluck 1 - 1  
Gorodeja - Vityebszk 3 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Turku PS 1 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Rovaniemi PS 3 - 2  
PS Kemi - JJK Jyväskylä 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Guingamp 2 - 1  
Marseille - Rennes 1 - 3  
St-Etienne - Angers 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Albi 3 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Larissza 4 - 0  
Kassziopi Kerkyra - Panathinaikosz 1 - 0  
Levadiakosz - Plataniasz 1 - 1  
Panioniosz - Panetolikosz 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - NAC Breda 2 - 1  
Groningen - Venlo 1 - 1  
Heerenveen - PSV 2 - 0  
Sparta Rotterdam - Twente 1 - 0  
Utrecht - Roda 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Rudes 3 - 2  
Lokomotív Zagreb - Inter Zapresic 3 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Grindavik 1 - 0  
Valur - Breidablik 1 - 0  
Vikingur Reykjavik - Stjarnan 2 - 2  
ÍA Akranes - KA Akureyri 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Maccabi Haifa 2 - 0  
Hapoel Raanana - Maccabi Netanya 0 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamatamare Sanuki - Roasso Kumamoto 0 - 0  
Nagasaki - Tokushima 2 - 1  
Okayama - Machida Zelvia 1 - 1  
Thespakusatsu Gunma - JEF United Chiba 2 - 0  
Tokyo Verdi - Matsumoto Yamaga 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vegalta Sendai - Sagan Tosu 4 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Sahtar Karagandy 2 - 0  
Irtis Pavlodar - Tobol Kostanay 1 - 2  
Kairat Almaty - Kaisar Kyzylorda 3 - 1  
Ordabasy Shymkent - Taraz 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Yanbian 4 - 4  
Chongqing Lifan - Liaoning Hongyun 2 - 0  
Hebei - Guangzhou R&F 2 - 1  
Shanghai Shenhua - Henan Jianye 1 - 2  
Tianjin Quanjian - Guizhou Zhicheng 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Lech Poznan 0 - 0  
TBB Nieciecza - Gornik Zabrze 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Jelgava 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Veracruz 2 - 0  
Lobos BUAP - Monarcas Morelia 1 - 3  
Monterrey - Necaxa 1 - 0  
Pachuca - Chivas Guadalajara 1 - 3  
Queretaro - Leon 1 - 2  
UNAM Pumas - Tijuana 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Dallas 3 - 0  
Columbus - Kansas City 1 - 1  
D.C. United - Orlando 1 - 2  
Houston - Colorado 0 - 1  
Minnesota - Philadelphia 1 - 1  
New England - Montreal 1 - 0  
Vancouver - Salt Lake 3 - 2  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - North Carolina 0 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paks - Honvéd 2 - 2  
Videoton - Haladás 3 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csákvár - Gyirmót 1 - 5  
Győr - Szolnok 0 - 0  
Kazincbarcika - Soroksár 1 - 0  
Kisvárda - Békéscsaba 3 - 2  
Mosonmagyaróvár - Budafok 0 - 0  
MTK - Nyíregyháza 2 - 0  
Siófok - Cegléd 0 - 0  
Sopron - Budaörs 3 - 3  
Szeged 2011 - Dorog 2 - 1  
ZTE - Vác 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Jerv 1 - 1  
Elverum - Fredrikstad 1 - 1  
Florö - Arendal 0 - 1  
Kongsvinger - Strömmen 0 - 0  
Mjöndalen - Ranheim 3 - 0  
Sandnes Ulf - Levanger 2 - 2  
Tromsdalen - Ullensaker/Kisa 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Stabaek 1 - 1  
Haugesund - Lilleström 1 - 1  
Kristiansund - Tromsö 4 - 1  
Sandefjord - Viking Stavanger 3 - 1  
Strömsgodset - Rosenborg 0 - 2  
Valerenga - Sarpsborg 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Sandviken 6 - 0  
Trondheims-Örn - Klepp 3 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Houston 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Sassuolo 2 - 1  
Benevento - Torino 0 - 1  
Bologna - Napoli 0 - 3  
Cagliari - Crotone 1 - 0  
Internazionale - SPAL Ferrara 2 - 0  
Lazio - Milan    
Udinese - Genoa 1 - 0  
Verona - Fiorentina 0 - 5  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma - Brescia 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuneo - Prato 1 - 1  
Monza - Pisa 0 - 0  
Olbia - Piacenza 1 - 1  
Pontedera - Giana Erminio 1 - 1  
Pro Piacenza - Alessandria 1 - 1  
Robur Siena - Arzachena 3 - 2  
Viterbese - Carrarese 4 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Pordenone 0 - 1  
Mestre - Gubbio 1 - 1  
Ravenna - Triestina 1 - 5  
Renate - Albinoleffe 0 - 1  
Sambenedettese - Feralpisalo 3 - 2  
Santarcangelo - Bassano 0 - 3  
Südtirol - Fermana 2 - 2  
Vicenza - Teramo 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Olimp. Nyizsnyij Novgorod 0 - 0  
Dinamo Szentpétervár - Kurszk 1 - 2  
Fakel Voronyezs - Rotor Volgográd 2 - 0  
Gazovik Orenburg - Himki 5 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - Lucs Vlagyivosztok 4 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Volgar Asztrahan 1 - 1  
Tambov - Tom Tomszk 3 - 1  
Tyumeny - Sinnyik Jaroszlavl 2 - 0  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Kubany Krasznodar 3 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Lokomotív Moszkva 1 - 1  
Dinamo Moszkva - Zenit Szentpétervár 0 - 0  
Ufa - FK Krasznodar 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Rapid Wien 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Nacional Asuncion 1 - 1  
Sp. Trinidense - Olimpia Asuncion 0 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Braga B 0 - 0  
Famalicao - Varzim 3 - 1  
Leixoes - Covilha 2 - 1  
Nacional Madeira - Viseu 2 - 0  
Penafiel - Cova Piedade 1 - 0  
Sporting CP B - Gil Vicente 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Moreirense 0 - 2  
Guimaraes - Boavista 1 - 0  
Setúbal - Braga 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Crystal Palace 1 - 0  
Swansea - Newcastle 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Universitatea Craiova 2 - 1  
Sepsi OSK - Voluntari 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Lugo 0 - 1  
Cultural Leonesa - Valladolid 4 - 4  
Rayo Vallecano - Osasuna 0 - 3  
Tenerife - Granada 2 - 2  
Zaragoza - Alcorcon 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Celta Vigo B 1 - 1  
Deportivo B - Real Madrid B 3 - 0  
Gimn. Segoviana - Cerceda 1 - 2  
Guijuelo - Fuenlabrada 0 - 2  
Navalcarnero - San Sebastian Reyes 2 - 4  
Ponferradina - Majadahonda 4 - 0  
Pontevedra - Toledo 3 - 3  
Talavera de la Reina - Ferrol 0 - 1  
Union Adarve - Rapido de Bouzas 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lealtad de Villaviciosa - Leioa 0 - 3  
Mirandes - Pena Sport 1 - 0  
Sp. Gijón B - R. Santander 3 - 1  
Tudelano - Burgos 0 - 0  
UD Logrones - Amorebieta 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - Alcoyano 0 - 0  
Elche - Peralada 4 - 1  
Formentera - Ontinyent 1 - 2  
Lleida - Pena Deportiva 2 - 1  
Mallorca - Atl. Saguntino 3 - 2  
Olot - Zaragoza B 1 - 1  
Sabadell - Badalona 0 - 0  
Valencia B - Atl. Baleares 1 - 2  
Villarreal B - UE Llagostera 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Granada B 0 - 1  
El Ejido - Badajoz 1 - 1  
Linense - UD Extremadura 2 - 0  
Marbella - San Fernando 1 - 0  
Melilla - Real Murcia 0 - 0  
Merida - Las Palmas B 4 - 0  
Rec. Huelva - Betis B 1 - 0  
Villanovense - Jumilla 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Girona 2 - 0  
Celta Vigo - Alavés 1 - 0  
Deportivo - Real Sociedad 2 - 4  
Villarreal - Betis 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Huelva 2 - 0  
Atl. Madrid - Real Sociedad 1 - 0  
Madrid CCF - Zaragoza 3 - 2  
Sevilla - Espanyol 1 - 3  
Tenerife - Levante 1 - 2  
Valencia - Santa Teresa 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Schaffhausen 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Sion 3 - 2  
Luzern - Thun 2 - 2  
Young Boys - Lugano 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Norrby 3 - 2  
Örgryte - Syrianska 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Kalmar 2 - 2  
Halmstad - Häcken 0 - 3  
Hammarby - AIK Stockholm 1 - 1  
Jönköping Södra - Norrköping 1 - 2  
Sirius - Sundsvall 0 - 1  
Örebro - FF Malmö 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Djurgarden 1 - 1  
Rosengard - Linköping 2 - 2  
Vittsjö - Pitea 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vozdovac - Vojvodina 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Nitra 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - Olimpija Ljubljana 2 - 4  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzurum Bld. Spor - Samsunspor 1 - 1  
Giresunspor - Eskisehirspor 3 - 1  
Manisaspor - Boluspor 2 - 1  
Ümraniyespor - Istanbulspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Galatasaray 1 - 1  
Bursaspor - Akhisar 3 - 0  
Osmanlispor - Göztepe Izmír 0 - 2  
Trabzonspor - Genclerbirligi 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Olekszandria 3 - 0  
Kárpáti Lviv - Veresz Rivne 1 - 6  
Sztal Kamjanszke - Mariupol 0 - 1  
Zirka Kropivnickij - Csernomorec Odessza 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Montevideo Wanderers 2 - 0  
MMA (UFC 215)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De. Johnson - R. Borg    
G. Tucker - R. Glenn 0 - 1  
H. Cejudo - W. Reis 1 - 0  
I. Latifi - T. Pedro 1 - 0  
Je. Stephens - G. Melendez 1 - 0  
K. Johnson - A. Martins 1 - 0  
L. Henrique - A. Bhullar 0 - 1  
M. Clarke - A. White 0 - 1  
N. Magny - R. Dos Anjos 0 - 1  
MMA (UFC 215, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Nunes - V. Shevchenko 1 - 0  
S. McMann - K. Vieira 0 - 1  
S. Moras - A. Evans-Smith 1 - 0  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bautista - L. Baz (San Marinó-i Nagydíj) 1 - 0  
A. Espargaro - J. Folger (San Marinó-i Nagydíj) 0 - 1  
D. Pedrosa - A. Dovizioso (San Marinó-i Nagydíj) 0 - 1  
J. Lorenzo - D. Petrucci (San Marinó-i Nagydíj) 0 - 1  
J. Zarco - J. Miller (San Marinó-i Nagydíj) 0 - 1  
M. Marquez - M. Vinales (San Marinó-i Nagydíj) 1 - 0  
M. Pirro - S. Redding (San Marinó-i Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, San Marinó-i Nagydíj 2017    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - London Wasps 10 - 24  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Lyon 30 - 14  
Toulon - Toulouse 20 - 16  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke'S Bay - Otago 21 - 64  
Tasman - Wellington 37 - 35  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - North Queensland Cowboys 14 - 14  
Röplabda (Bajnokok Kupája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Oroszország 0 - 3  
Kína - Japán (Helyszín: Japán) 3 - 1  
USA - Brazília 0 - 3  
Sakk (Világkupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Najer - F. Caruana (2. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
M. Matlakov - L. Aronian (2. mérkőzés) 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - A. Lenderman (2. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Rapport R. - Chao Li (2. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
V. Fedoseev - H. Nakamura (2. mérkőzés) 1 - 0  
V. Kramnik - V. Ivanchuk (2. mérkőzés) 0 - 1  
W. So - F. Vallejo Pons (2. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Xiang. Bu - M. Carlsen (2. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Tenisz (Alphen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Zopp - T. Robredo 2 - 0  
Tenisz (Bogota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Arevalo - D.E. Galan Riveros 2 - 0  
Tenisz (Dalian, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ka. Kozlova - V. Zvonareva 2 - 0  
Tenisz (Dalian, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lu J J / You X - Guo H / Ye Q Y 2 - 1  
Tenisz (Genova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Tsitsipas - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
Tenisz (Genova, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Behar A - PUETZ T / STRUFF J-L 0 - 2  
Tenisz (Quebec-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - A. Kudryavtseva 0 - 2  
C. Dolehide - V. Rodriguez 2 - 0  
C. Perrin - C. Robillard-Millette 1 - 2  
I. Falconi - G. Dabrowski 1 - 2  
Stollár F. - D. Khazaniuk 2 - 0  
U.M. Arconada - A. Hlavackova 0 - 2  
U.M. Arconada - T. Moore 2 - 1  
Tenisz (Tokió I.-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - E. Sema 2 - 1  
J. Fett - K. Muchova 2 - 1  
L. Kerkhove - Q. Lemoine 2 - 0  
L. Kumkhum - S.J. Jang 2 - 0  
M. Frech - Ar. Rodionova 2 - 1  
M. Imanishi - L. Cabrera 2 - 1  
Mi. Kato - B. Eraydin 2 - 0  
Z. Diyas - D.R. Collins 2 - 0  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Nadal - K. Anderson 3 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradecka/Siniakova - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ze Zhang - J. Jung 1 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Phetpradab - S. Avihingsanon 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Takahashi - T.T. Vu 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.F. Estrada - C. Cuadras 1 - 0  
N. Inoue - A. Nieves 1 - 0  
W. Wangek - R. Gonzalez 1 - 0  

 

2017.09.09.
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Adelaide - West Coast Eagles 60 - 60  
Sydney Swans - Essendon 121 - 56  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 5 - 9  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 2 - 1  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 0 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 1 - 2  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 0 - 1  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 3 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 6 - 10  
Atlanta - Miami 1 - 7  
Boston - Tampa Bay 9 - 3  
Chicago Cubs - Milwaukee 0 - 2  
Chicago Cubs - Milwaukee (22:05) 2 - 15  
Chicago WS - San Francisco 2 - 9  
Cleveland - Baltimore 5 - 0  
Cleveland - Baltimore (19:05) 4 - 2  
Kansas City - Minnesota 5 - 8  
LA Dodgers - Colorado 4 - 5  
NY Mets - Cincinnati 5 - 1  
Oakland - Houston 9 - 8  
Seattle - LA Angels 4 - 3  
St. Louis - Pittsburgh 4 - 1  
Texas - NY Yankees 11 - 5  
Texas - NY Yankees (19:05) 1 - 3  
Toronto - Detroit 4 - 5  
Toronto - Detroit (22:07) 5 - 4  
Washington - Philadelphia 11 - 10  
Darts (German Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - D. Webster 3 - 6  
B. van de Pas - J. Caven 6 - 2  
D. Chisnall - N. Aspinall 2 - 6  
D. Gurney - K. Brown 6 - 1  
G. Price - K. Ratajski 6 - 3  
I. White - J. Wattimena 6 - 4  
J. Cullen - T. Martinez 6 - 3  
J. Klaasen - J. Bain 6 - 4  
K. Huybrechts - K. Anderson 4 - 6  
M. King - V. van der Voort 5 - 6  
M. Smith - J. Lewis 6 - 5  
M. Suljovic - M. McGowan 6 - 1  
M. van Gerwen - R. North 6 - 0  
P. Wright - R. Huybrechts 2 - 6  
R. Cross - J. Dekker 6 - 3  
S. Whitlock - D. Larsson 6 - 2  
Futsal (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Murcia 5 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Zell am See 2 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Frydek Mistek 1 - 1  
Kladno - Kadan 3 - 2  
Litomerice - Motor Ceske Budejovice 2 - 5  
Slavia Praha - Havirov 5 - 1  
Slavia Trebic - Benatky nad Jizerou 1 - 3  
Vsetin - Slovan Ustecti Lvi 5 - 2  
Zubr Prerov - Prostejov 2 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Diósgyőr 2 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JYP 3 - 3  
Jukurit - Lahti Pelicans 0 - 3  
Kookoo - SaiPa 4 - 2  
Kärpät - Hämeenlinna 2 - 2  
Turku PS - Tappara 6 - 2  
Vaasan Sport - Lukko 3 - 5  
Ässät - Ilves 6 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star Kunlun - Jokerit 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Lorenskog 2 - 3  
Stavanger - Frisk/Asker 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Davos 1 - 2  
Bern - Fribourg 6 - 1  
Biel - Langnau Tigers 6 - 3  
Zug - Lugano 2 - 4  
Zürich Lions - Kloten 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 3 - 1  
CSZK Szamara - Barsz Kazany B 1 - 2  
Himik Voszkreszenszk - Burany Voronyezs 4 - 0  
Izssztal Izsevszk - Dizel Penza 2 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szarov 3 - 3  
SZKA-Neva - Dinamo Szentpétervár 0 - 5  
Szokol Krasznojarszk - Juzsnij Ural Orszk 1 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Molot Perm 2 - 4  
Zvezda Csehov - Rjazany 3 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Anyang 3 - 4  
Nippon Cranes - Nikko 3 - 3  
Tohoku Blades - Oji Eagles 4 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2017 - 20. szakasz    
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - R. Majka (20. szakasz) 1 - 0  
I. Zakarin - V. Nibali (20. szakasz) 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - A. Contador (20. szakasz) 0 - 1  
R. Bardet - N. Roche (20. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Olaszország 57 - 70  
Litvánia - Görögország 64 - 77  
Németország - Franciaország 84 - 81  
Szlovénia - Ukrajna 79 - 55  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Star Hotshots - Meralco Bolts 90 - 96  
Kézilabda (BL-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Gomel 43 - 19  
Podravka Koprivnica - Kastamonu Belediyesi 21 - 17  
Kézilabda (BL-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Hypo Niederösterreich 32 - 19  
Thüringer HC - Mecalia Atl. Guardes 31 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Midtjylland 27 - 28  
Skanderborg - Tonder 29 - 19  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Esbjerg 19 - 26  
Nyköbing F. - Odense 28 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenz - SG Westwien 27 - 27  
Doukas - Vojvodina (Helyszín: Újvidék) 13 - 33  
Dubrava - Dragunas Klaipeda 36 - 35  
Maccabi Rishon - Olimpus Chisinau 45 - 28  
Zaporozsje - Kriens 23 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grude - Roman Neamt (Helyszín: Románvásár) 19 - 42  
KHF Prishtina - Brühl 11 - 34  
Zaglebie Lubin - Zug 37 - 24  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Ivry 27 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MW Elblag - Gwardia Opole 20 - 23  
Piotrkow Trybunalski - Azoty Pulawy 28 - 28  
Pogon Szczecin - Wybrzeze Gdansk 22 - 24  
Spojnia Gdynia - Gornik Zabrze 25 - 28  
Stal Mielec - Legionowo 32 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Orosháza 27 - 25  
Komló - Dabas 25 - 26  
Veszprém - Csurgó 31 - 15  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Budaörs 33 - 22  
FTC - Fehérvár 32 - 18  
Kecskemét - Debrecen 25 - 26  
Siófok - MTK 34 - 18  
Érd - Békéscsaba 35 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Falk Horten 32 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Gummersbach 25 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Bad Wildungen 26 - 29  
Buxtehude - Rödertal 29 - 22  
Neckarsulm - Metzingen 24 - 36  
Nellingen - Dortmund 27 - 28  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Celje 25 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Puerto Sagunto 34 - 18  
Bidasoa Irun - Huesca 25 - 27  
Ciudad Encantada - AX Puente Genil 25 - 22  
Morrazo Cangas - Ademar Leon 26 - 30  
Quabit Guadalajara - Anaitasuna 24 - 30  
Valladolid - Benidorm 25 - 25  
Zamora - Teucro 28 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Skövde 24 - 26  
Ystad IF - Kristianstad 27 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Walsall 2 - 1  
Charlton - Southend 2 - 1  
Fleetwood - Oldham 2 - 2  
Northampton - Doncaster 1 - 0  
Oxford Utd. - Gillingham 3 - 0  
Peterborough - Bradford 1 - 3  
Plymouth - Milton Keynes Dons 0 - 1  
Rochdale - Blackburn 0 - 3  
Rotherham - Bury 3 - 2  
Scunthorpe - Blackpool 0 - 0  
Shrewsbury - Wigan 1 - 0  
Wimbledon - Portsmouth 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Carlisle 3 - 0  
Barnet - Cambridge Utd. 3 - 1  
Colchester - Crawley 3 - 1  
Coventry - Port Vale 1 - 0  
Crewe - Chesterfield 5 - 1  
Forest Green - Exeter 1 - 3  
Luton - Swindon 0 - 3  
Mansfield - Grimsby 4 - 1  
Newport - Wycombe 0 - 0  
Notts County - Morecambe 2 - 0  
Stevenage - Lincoln 1 - 2  
Yeovil - Cheltenham 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Brentford 0 - 0  
Bolton - Middlesbrough 0 - 3  
Fulham - Cardiff 1 - 1  
Leeds - Burton 5 - 0  
Norwich - Birmingham 1 - 0  
Preston - Barnsley 1 - 1  
QPR - Ipswich 2 - 1  
Reading - Bristol City 0 - 1  
Sheffield Wed. - Nottingham 3 - 1  
Sunderland - Sheffield Utd. 1 - 2  
Wolverhampton - Millwall 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Dover 0 - 2  
Boreham - Leyton 2 - 0  
Chester - Ebbsfleet Utd. 1 - 1  
Fylde - Bromley 2 - 2  
Guiseley - Eastleigh 0 - 0  
Halifax - Maidenhead Utd. 3 - 2  
Hartlepool - Dag & Red 1 - 0  
Maidstone Utd. - Woking 3 - 1  
Solihull Moors - Macclesfield 0 - 1  
Sutton Utd. - Gateshead 1 - 1  
Torquay - Wrexham 0 - 0  
Tranmere - Barrow 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Colón 0 - 1  
Belgrano de Cordoba - San Martin SJ 1 - 0  
Estudiantes LP - Defensa Justicia 0 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Independiente 1 - 1  
Patronato Parana - Argentinos Juniors 2 - 1  
Vélez Sarsfield - Atl. Tucuman 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Zira 1 - 1  
Inter Baku - Kapaz 3 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Westerlo 2 - 2  
Saint-Gilloise - Roeselare 4 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - St. Truiden 1 - 1  
Mouscron-Peruwelz - FC Bruges 2 - 1  
Waasland Beveren - Eupen 5 - 1  
Zulte Waregem - Kortrijk 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Lokomotív Plovdiv 5 - 0  
Slavia Szófia - Ludogorec Razgrad 0 - 4  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Figueirense 1 - 1  
Criciuma - Luverdense 2 - 1  
Juventude - Internacional 2 - 1  
Londrina - Ceara 3 - 2  
Paysandu - America MG 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Palmeiras 1 - 1  
Vasco da Gama - Gremio 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - 1. FC Köln 3 - 0  
Freiburg - Dortmund 0 - 0  
Hoffenheim - Bayern München 2 - 0  
Mainz - Leverkusen 3 - 1  
Mönchengladbach - E. Frankfurt 0 - 1  
Wolfsburg - Hannover 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Duisburg 0 - 4  
Holstein Kiel - Kaiserslautern 2 - 1  
Ingolstadt - Erzgebirge Aue 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Karlsruhe 0 - 0  
Erfurt - Jena 1 - 0  
Hallescher FC - Wehen 2 - 1  
Lotte - Unterhaching 2 - 1  
Magdeburg - Rostock 2 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Osnabrück 0 - 1  
Würzburg - Paderborn 2 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Colo Colo 1 - 1  
San Luis de Quillota - Santiago Wanderers 0 - 2  
Union Espanola - Universidad de Concepcion 1 - 0  
Universidad de Chile - O'Higgins 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Doxa Katokopiasz 1 - 0  
NEA Szalamina - APOEL Nicosia 1 - 4  
Olympiakosz Nicosia - Apollon Limasszol 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Zizkov 0 - 2  
Opava - Pardubice 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Slovacko 1 - 0  
Liberec - Plzen 0 - 3  
Olomouc - Slavia Praha 1 - 1  
Ostrava - Jablonec 2 - 2  
Zlín - Teplice 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Randers 1 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Busan I'Park 0 - 1  
Gyeongnam - Suwon City 2 - 2  
Seoul E-Land - Anyang 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Jeju 0 - 0  
Ulsan - Sangju Sangmu 4 - 2  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (UAE) - Ajman Club 3 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Emirates Ras Al-Khaimah 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Slavia Mozír 2 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Krumkacsi Minszk 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - EIF 4 - 2  
KPV Kokkola - Jaro 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Lorient 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Red Star 93 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Dijon 2 - 1  
Montpellier - Nantes 0 - 1  
Nice - Monaco 4 - 0  
Strasbourg - Amiens 0 - 1  
Troyes - Toulouse 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Lamia 1 - 3  
Atromitosz Periszteri - Giannina 0 - 0  
Xanthi - Olympiakosz 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Zwolle 3 - 0  
Excelsior - Vitesse 0 - 3  
Heracles - Feyenoord 2 - 4  
Willem II - ADO Den Haag 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Hajduk Split 2 - 1  
Rijeka - Cibalia 7 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Thor Akureyri 2 - 0  
Leiknir F. - Haukar 6 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - ÍBV 0 - 3  
Vikingur Olafsvik - Fjölnir 4 - 4  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Ironi Kiryat Shmone 0 - 2  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Ashkelon 1 - 0  
Hapoel Haifa - Bnei Yehuda TA 2 - 1  
Maccabi TA - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Ehime 0 - 1  
Mito - Gifu 1 - 2  
Nagoya GE - Oita Trinita 0 - 1  
Yamagata - Kyoto 2 - 2  
Yamaguchi - Shonan Bellmare 3 - 5  
Yokohama FC - Zweigen Kanazawa 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Sanfrecce Hiroshima 0 - 0  
FC Tokyo - Cerezo Osaka 1 - 4  
Gamba Osaka - Vissel Kobe 1 - 2  
Kashima A. - Omiya Ardija 1 - 0  
Kawasaki Frontale - Yokohama FM 3 - 0  
Kofu - Shimizu SP 0 - 1  
Sapporo - Jubilo Iwata 2 - 1  
Urawa RD - Kashiwa R. 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhayik Ural - Okzhetpes Kokshetau 2 - 0  
FC Asztana - Atyrau 7 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong Luneng - Jiangsu 0 - 0  
Shanghai SIPG - Tianjin Teda 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Wigry Suwalki 0 - 1  
Gornik Leczna - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 0  
Odra Opole - Zaglebie Sosnowiec 1 - 0  
Pogon Siedlce - Olsztyn 1 - 0  
Rakow Czestochowa - Stal Mielec 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Jagiellonia Bialystok 1 - 1  
Korona Kielce - Sandecja Nowy Sacz 1 - 0  
Slask Wroclaw - Legia Varsó 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Liepaja 2 - 5  
Spartaks Jurmala - Ventspils 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Cruz Azul 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New York 1 - 1  
New York City FC - Portland 0 - 1  
Toronto - San Jose 4 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Diósgyőr 3 - 1  
FTC - Vasas 5 - 2  
Mezőkövesd - Balmazújváros 2 - 2  
Újpest - Puskás Akadémia 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Sogndal 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Bodö - Medkila 4 - 0  
LSK Kvinner - Röa 6 - 1  
Stabaek - Arna-Björnar 3 - 3  
Valerenga - Kolbotn 2 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Chicago 0 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Essen-Schönebeck 2 - 5  
Bayern München - Freiburg 0 - 1  
Duisburg - Potsdam 0 - 1  
Hoffenheim - Frankfurt 0 - 1  
Jena - Bremen 2 - 2  
Sand - Wolfsburg 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Chievo 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Novara 1 - 2  
Avellino - Foggia 5 - 1  
Bari - Venezia 0 - 2  
Carpi - Salernitana 1 - 0  
Palermo - Empoli 3 - 3  
Spezia - Entella 2 - 1  
Ternana - Cesena 1 - 0  
Vercelli - Cremonese 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Casertana 1 - 1  
Catania - Lecce 3 - 0  
Catanzaro - Juve Stabia 0 - 0  
Matera - Cosenza 0 - 0  
Monopoli - Akragas 0 - 0  
Paganese - Reggina 1 - 1  
Rende - Siracusa 0 - 1  
Trapani - Sicula Leonzio 0 - 0  
Virtus Francavilla - Fondi 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Arszenál Tula 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Rubin Kazany 1 - 0  
Toszno - Anzsi Mahacskala 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Wolfsberg 2 - 2  
LASK Linz - Sturm Graz 2 - 1  
Mattersburg - Admira Wacker 0 - 5  
St. Pölten - Altach 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Rubio 1 - 0  
Libertad Asuncion - Sol de America 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes B - Académica 0 - 3  
Santa Clara - Uniao Madeira 2 - 1  
Uniao Oliveirense - Porto B 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Rio Ave 1 - 0  
Porto - Chaves 3 - 0  
Tondela - Pacos Ferreira 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Bournemouth 3 - 0  
Brighton - West Bromwich 3 - 1  
Everton - Tottenham 0 - 3  
Leicester - Chelsea 1 - 2  
Manchester City - Liverpool 5 - 0  
Southampton - Watford 0 - 2  
Stoke - Manchester Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Bukarest - CSM Politechnika Iasi 2 - 2  
Viitorul Constanta - FCS Bukarest 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Aberdeen 0 - 0  
Motherwell - Kilmarnock 2 - 0  
Rangers - Dundee 4 - 1  
Ross County - Partick Thistle 1 - 1  
St. Johnstone - Hibernian 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Forfar 2 - 1  
Arbroath - Albion Rovers 1 - 4  
East Fife - Queens Park 0 - 1  
Raith Rovers - Ayr Utd. 2 - 1  
Stranraer - Airdrieonians 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - Berwick 1 - 0  
Elgin - Annan 0 - 1  
Peterhead - Montrose 1 - 1  
Stenhousemuir - Cowdenbeath 1 - 0  
Stirling - Clyde 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Falkirk 1 - 1  
Dundee Utd. - Dumbarton 1 - 1  
Greenock Morton - Dunfermline 3 - 2  
Livingston - Queen of South 2 - 2  
St. Mirren - Inverness CT 4 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - La Hoya Lorca 2 - 1  
Barcelona B - Cordoba 4 - 0  
Huesca - Sevilla B 0 - 0  
Sp. Gijón - Oviedo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Valladolid B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Ath. Bilbao B 2 - 2  
Gernika - Izarra 2 - 0  
Osasuna B - Caudal Deportivo 0 - 0  
Real Sociedad B - Barakaldo 3 - 1  
Real Union Irun - Vitoria 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornella - Hercules 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ecija Balompie - Lorca Deportiva 2 - 0  
UCAM Murcia - Cartagena 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Espanyol 5 - 0  
Real Madrid - Levante 1 - 1  
Sevilla - Eibar 3 - 0  
Valencia - Atl. Madrid 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Rayo Vallecano 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Rapperswil 2 - 2  
Winterthur - Chiasso 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Lausanne 1 - 2  
FC Zürich - St. Gallen 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Falkenberg 1 - 1  
Frej Täby - Atvidaberg 1 - 0  
Varberg - Värnamo 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Östersund - AFC Eskilstuna 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Kvarnsveden 2 - 1  
Kristianstad - Örebro 3 - 2  
Limhamn Bunkeflo - Kopparbergs/Göteborg 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi Crown Prince Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faiha - Al-Taawon 1 - 0  
Al-Shabab (KSA) - Al-Baten 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Radnicki Nis 1 - 1  
Borac - Zemun 0 - 0  
Javor Matis - Crvena zvezda 0 - 2  
Partizan Belgrád - Mladost Lucani 3 - 0  
Radnik Surdulica - RAD Belgrád 3 - 1  
Spartak Subotica - Napredak Krusevac 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Tatran Presov 0 - 0  
Podbrezova - Zilina 2 - 4  
Ruzomberok - Zemplin Michalovce 2 - 1  
Senica - Zlate Moravce 0 - 1  
Trencin - Slovan Bratislava 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaran Hrvatini - ND Gorica 0 - 2  
Domzale - Triglav Kranj 6 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Rizespor 3 - 4  
Ankaragücü - Balikesirspor 1 - 2  
Denizlispor - Elazigspor 2 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Istanbul Basaksehir 2 - 3  
Karabukspor - Besiktas 0 - 1  
Konyaspor - Alanyaspor 0 - 2  
Sivasspor - Kayserispor 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Zorya Luganszk 3 - 1  
Vorszkla Poltava - Olimpik Doneck 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Rampla Juniors 1 - 1  
Juventud - Defensor 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Cardiff Met University 0 - 2  
Bangor City - Carmarthen 1 - 0  
Barry Town - Newtown 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HW Welders - Institute 3 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Coleraine 0 - 3  
Ballinamallard Utd. - Crusaders 1 - 5  
Cliftonville - Dungannon 2 - 1  
Linfield - Glentoran 1 - 0  
Warrenpoint - Ballymena Utd. 1 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Flora Tallinn 1 - 3  
Sillamae Kalev - Trans Narva 3 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Cork City 1 - 4  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Saracens 31 - 21  
Exeter - London Irish 37 - 7  
Harlequin - Gloucester 28 - 17  
Northampton Saints - Leicester 24 - 11  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Huddersfield 52 - 14  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Stade de France 30 - 10  
Brive - Racing-Metro 6 - 25  
Castres - Montpellier 17 - 22  
La Rochelle - Clermont 51 - 20  
Oyonnax - Agen 12 - 10  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Dél-Afrika 23 - 23  
Új-Zéland - Argentína 39 - 22  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Taranaki 38 - 49  
Northland - Waikato 37 - 7  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Penrith Panthers 10 - 22  
Melbourne Storm - Parramatta Eels 18 - 16  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Ulster 14 - 21  
Connacht - Port Elizabeth S. Kings 32 - 10  
Glasgow Warriors - Ospreys 31 - 10  
Munster - Bloemfontein Cheetahs 51 - 18  
Zebre - Llanelli Scarlets 10 - 41  
Röplabda (Bajnokok Kupája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Dél-Korea 3 - 0  
Japán - USA 2 - 3  
Oroszország - Kína 0 - 3  
Sakk (Világkupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lenderman - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Chao Li - Rapport R. 0.5 - 0.5  
F. Caruana - E. Najer 0.5 - 0.5  
F. Vallejo Pons - W. So 0 - 1  
H. Nakamura - V. Fedoseev 0.5 - 0.5  
L. Aronian - M. Matlakov 1 - 0  
M. Carlsen - Xiang. Bu 0 - 1  
V. Ivanchuk - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
Snooker (6 pirosas vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
6 pirosas vb 2017    
Strandröplabda (Montpellier)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krou Y / Aye Q - Kolaric L / Klasnic D 2 - 1  
Perusic O / Schweiner D - Krou Y / Aye Q 2 - 1  
Perusic O / Schweiner D - Zemljak N / Pokersnik J 0 - 2  
Zemljak N / Pokersnik J - Kolaric L / Klasnic D 2 - 1  
Tenisz (Alphen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Zopp - O. Otte 2 - 1  
O. Otte - Y. Maden 2 - 1  
T. Robredo - J. Cagnina 2 - 0  
T. Robredo - T. Griekspoor 2 - 1  
Tenisz (Bogota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - A. Velotti 2 - 0  
V. Estrella Burgos - M. Arevalo 0 - 2  
Tenisz (Dalian, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ka. Kozlova - Z. Diyas 2 - 0  
V. Zvonareva - V. Diatchenko 2 - 0  
Tenisz (Dalian, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gao X / Xun F-Y - Guo H / Ye Q Y 0 - 2  
Gao X / Xun F-Y - Kozlova K / Rodionova A    
Tenisz (Genova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Tsitsipas - Fucsovics M.    
Tenisz (Genova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - S. Napolitano 2 - 1  
Tenisz (Quebec-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hlavackova - A. Sadikovic 2 - 0  
A. Kudryavtseva - J. Glushko 2 - 0  
A. Tomljanovic - C. Branstine 2 - 1  
C. Dolehide - A. Guarachi Mathison 2 - 1  
C. Perrin - G. Olmos 2 - 1  
C. Robillard-Millette - C. Rosatello 2 - 0  
G. Dabrowski - Cl. Liu 2 - 0  
I. Falconi - M. Moreau 2 - 0  
K. Christian - V. Rodriguez 0 - 2  
P. Januskova - D. Khazaniuk 0 - 2  
Stollár F. - C. Leduc 2 - 0  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Cervantes-Huegun - F. Auger Alliassime 1 - 2  
Tenisz (Tokió I.-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Eraydin - R. Sawayanagi 2 - 1  
D. Kovinic - J. Elie 2 - 1  
H. Kuwata - K. Muchova 0 - 2  
Hi. Sato - S.J. Jang 0 - 2  
I. Soylu - M. Imanishi 0 - 2  
J. Fett - E. Hozumi 2 - 0  
J. Namigata - L. Kerkhove 0 - 2  
K. Ahn - Mi. Kato 1 - 2  
L. Cabrera - A. Rus 2 - 1  
M. Hibi - L. Kumkhum 1 - 2  
M. Osaka - Ar. Rodionova 1 - 2  
Pe. Plipuech - Q. Lemoine 0 - 2  
R. Peterson - M. Frech 1 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Nadal - J.M. Del Potro 3 - 1  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Keys - S. Stephens 0 - 2  
WTA - US Open 2017    
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Hingis M - Chan H-C / Venus M 2 - 1  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jung - G. Soeda 2 - 1  
Ze Zhang - H. Moriya 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G.C. Goh - S. Avihingsanon 0 - 2  
K. Naraoka - K. Phetpradab 1 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Takahashi - D.D. Ayustine 2 - 0  
T.T. Vu - H. Ramadhini 2 - 0  
Vízilabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Oroszország 9 - 9  
U20Spanyolország - U20Hollandia 6 - 9  
U20USA - U20Magyarország 4 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Benavidez - R. Gavril 1 - 0  

 

2017.09.08.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Kansas City 27 - 42  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Richmond 40 - 91  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 0 - 3  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 8 - 3  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 4 - 6  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 2 - 9  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 2 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 6 - 5  
Chicago WS - Cleveland 2 - 11  
Kansas City - Minnesota 2 - 4  
LA Dodgers - Colorado 1 - 9  
NY Mets - Cincinnati 7 - 2  
Pittsburgh - Chicago Cubs 2 - 8  
San Diego - St. Louis 3 - 0  
Washington - Philadelphia 4 - 3  
Darts (German Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van Duijvenbode - K. Anderson 4 - 6  
D. Webster - R. Meikle 6 - 5  
J. Bain - S. Beaton 6 - 4  
J. Caven - M. Hopp 6 - 4  
J. Dekker - M. Mansell 6 - 3  
J. Lewis - A. Boulton 6 - 5  
J. Richardson - K. Brown 2 - 6  
K. Ratajski - R. Owen 6 - 4  
M. Hurtz - D. Larsson 1 - 6  
M. Plooy - J. Wattimena 4 - 6  
M. Schindler - M. McGowan 3 - 6  
M. Todd - R. North 3 - 6  
N. Aspinall - B. Roith 6 - 3  
P. Rowley - T. Martinez 3 - 6  
R. Huybrechts - Z. Lerchbacher 6 - 3  
V. van der Voort - A. Gilding 6 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Trinec 4 - 4  
Chomutov - Olomouc 4 - 2  
Jihlava - Mladá Boleslav 3 - 3  
Liberec - Mountfield HK 3 - 0  
Pardubice - Sparta Praha 2 - 3  
Plzen - Litvínov 5 - 1  
Vítkovice - Zlín 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Esbjerg 3 - 4  
Herlev Eagles - Hvidovre 4 - 3  
Odense - Aalborg 5 - 1  
Rungsted - Gentofte 1 - 3  
SönderjyskE - Herning 0 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Diósgyőr 0 - 3  
Dunaújváros - MAC Budapest 3 - 5  
FTC - Fehérvári Titánok 8 - 1  
Vienna Capitals 2 - Újpest 1 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Örebro 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kärpät 1 - 2  
Ilves - Tappara 0 - 3  
Jukurit - Kalpa 0 - 3  
JYP - HIFK 4 - 2  
Lahti Pelicans - Vaasan Sport 3 - 5  
Lukko - Turku PS 0 - 0  
SaiPa - Kookoo 1 - 7  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Amur Habarovszk 8 - 1  
CSZKA Moszkva - Dinamo Moszkva 3 - 1  
Dinamo Riga - Barisz Asztana 0 - 6  
Jugra Hanti-Manszijszk - Barsz Kazany 2 - 4  
Lada Toljatti - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 5  
Slovan Bratislava - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 3  
Szeversztal Cserepovec - SZKA Szentpétervár 2 - 7  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Minszk 2 - 1  
Vityaz Podolszk - Szalavat Julajev Ufa 2 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Storhamar 3 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Augsburg 2 - 4  
Eisbären Berlin - Nürnberg 2 - 4  
Ingolstadt - Straubing 2 - 4  
Iserlohn - Schwenningen 1 - 1  
Krefeld - München 2 - 2  
Köln - Bremerhaven 4 - 4  
Mannheim - Wolfsburg 6 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Vienna Capitals 1 - 9  
Innsbruck - Südtirol Bolzano 5 - 3  
Klagenfurt - Graz 2 - 4  
Salzburg - Dornbirn 3 - 4  
Villach - Medvescak Zagreb 6 - 1  
Znojmo - Linz 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Zug 2 - 2  
Fribourg - Servette 2 - 1  
Kloten - Biel 0 - 3  
Langnau Tigers - Zürich Lions 3 - 3  
Lugano - Ambri 3 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra 2 - 2  
Kosice - Detva 1 - 0  
Nove Zamky - Zvolen 5 - 1  
Trencin - Liptovsky Mikulas 4 - 1  
Zilina - Poprad 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Kamenogorszk - Zauralje Kurgan 3 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2017 - 19. szakasz    
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Moreno Fernandez - N. Roche (19.sz.) 0 - 1  
M. Woods - A. Contador Velasco (19.sz.) 0 - 1  
V. Nibali - C. Froome (19.sz.) 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Globalport Batang Pier 101 - 88  
Blackwater Elite - Ginebra SM 81 - 98  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Nordsjaelland 33 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Holstebro 19 - 22  
Köbenhavn - Silkeborg 26 - 21  
Viborg - Midtjylland 23 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpus Chisinau - Maccabi Rishon (Helyszín: Izrael) 20 - 39  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roman Neamt - Grude 40 - 15  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Toulouse 29 - 32  
Billere - Dunkerque 16 - 24  
Caen - Pays d'Aix 21 - 28  
Grand Nancy Metropole - Tremblay 29 - 37  
Limoges - Massy Essonne 23 - 34  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - FTC 34 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - Breszt Meskov 31 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Lugi 22 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Hull City 5 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Tubize 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Lokeren 3 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Cserno More Várna 2 - 0  
CSZKA Szófia - Vereja 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Cruzeiro 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - RB Leipzig 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Fürth 1 - 1  
Heidenheim - Regensburg 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Fortuna Köln 1 - 2  
Münster - Zwickau 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Vlasim 2 - 1  
Usti nad Labem - Trinec 0 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Sönderjyske 3 - 2  
Horsens - Nordsjaelland 2 - 2  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Jazeera (UAE) 1 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Shabab Al-Ahli (UAE) 1 - 1  
Al-Wasl - Dibba Al-Fujairah 3 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Minszk 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - Haka 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Mariehamn 0 - 0  
Kuopio PS - Seinäjoen JK 2 - 1  
Vaasa PS - Helsinki JK 0 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Nimes 1 - 4  
Ajaccio GFC - Sochaux 0 - 1  
Auxerre - Tours 1 - 1  
Chateauroux - Quevilly Rouen 3 - 2  
Clermont - Bourg-Peronnas 4 - 1  
Le Havre - Orleans 1 - 1  
Nancy - Valenciennes 3 - 0  
Niort - Paris FC 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Cholet 2 - 3  
Beziers - Dunkerque 0 - 0  
Chambly - Boulogne 2 - 2  
Concarneau - Sannois St-Gratien 1 - 1  
Laval - Creteil 2 - 0  
Les Herbiers - Rodez Aveyron 2 - 3  
Lyon Duchere - Marseille Consolat 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Bordeaux 0 - 0  
Metz - Paris SG 1 - 5  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Helmond 3 - 1  
Cambuur - Utrecht 2 2 - 2  
De Graafschap - Maastricht 1 - 2  
Den Bosch - Nijmegen 3 - 0  
Emmen - F. Sittard 0 - 0  
FC Eindhoven - PSV 2 1 - 2  
Go Ahead Eagles - Volendam 1 - 1  
Oss - Dordrecht 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Excelsior/Barendrecht 4 - 2  
ADO Den Haag - Zwolle 2 - 2  
PSV - Heerenveen 1 - 1  
Twente - Ajax 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Slaven Belupo 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Maccabi Ahi Nazareth 1 - 1  
Hapoel Katamon - Beitar TA Ramla 1 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Bnei Lod 2 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Petah Tikva 1 - 2  
Hapoel TA - Maccabi Herzliya 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Changchun Yatai 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Bytovia Bytow 2 - 1  
Olimpia Grudziadz - Ruch Chorzow 1 - 0  
Puszcza Niepolomice - Chrobry Glogow 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Wisla Krakkó 3 - 1  
Zaglebie Lubin - Wisla Plock 2 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Seattle 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Frosinone 3 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Pistoiese 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - CSZKA Moszkva 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Hartberg 1 - 2  
FAC Wien - Wacker Innsbruck 1 - 1  
Kapfenberg - Ried 2 - 1  
Wiener Neustadt - Liefering 2 - 0  
WSG Wattens - BW Linz 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Real SC Massama 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Portimonense 2 - 1  
Feirense - Sporting CP 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Astra Giurgiu 1 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Celtic 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Gimnastic 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Getafe 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Wohlen 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Öster 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi Crown Prince Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Raed - Al-Faisaly 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macsva Sabacs - Cukaricki 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Celje 0 - 0  
Rudar Velenje - Aluminij Kidricevo 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantep Bld. Spor - Adanaspor 4 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Bala Town 1 - 0  
TNS - Cefn Druids 4 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - Portadown 1 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glenavon - Carrick 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Paide Linnameeskond 1 - 1  
Nomme Kalju - Levadia Tallinn 1 - 1  
Parnu JK Vaprus - Viljandi Tulevik 2 - 3  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bluebell Utd. - Shamrock Rovers 2 - 4  
Dundalk - Drogheda Utd. 4 - 0  
Galway - Limerick 1 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Newcastle 12 - 13  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Leeds Rhinos 38 - 24  
Hull FC - Wigan 22 - 30  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - Southland 78 - 20  
Manawatu - Bay of Plenty 17 - 20  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - Brisbane Broncos 24 - 22  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Newport Dragons 35 - 18  
Leinster - Cardiff 37 - 9  
Röplabda (Bajnokok Kupája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Brazília 3 - 2  
Kína - Dél-Korea 3 - 0  
USA - Oroszország 3 - 2  
Strandröplabda (Montpellier)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bykanov R / Hudyakov M - Zemljak N / Pokersnik J 1 - 2  
Caminati M / Rossi E - Krou Y / Aye Q 1 - 2  
DiGiantommaso/Thiercy - Berntsen M / Solhaug S O 0 - 2  
Kolaric L / Klasnic D - Berntsen M / Solhaug S O 2 - 1  
Loiseau/GauthierRat - Kolaric L / Klasnic D 1 - 2  
Lomba T / Barthelemy O - Zemljak N / Pokersnik J 1 - 2  
Mol A B / Sorum C S - Caravano A / Faure Y 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Perusic O / Schweiner D 1 - 2  
Muellner D / Schnetzer F - Koshikawa Y / Hasegawa Y 2 - 0  
Muellner D / Schnetzer F - Krou Y / Aye Q 1 - 2  
Penninga R / Van Steenis - Perusic O / Schweiner D 1 - 2  
Sheaf J / Gregory C - Bykanov R / Hudyakov M 0 - 2  
Tenisz (Bogota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - D.E. Galan Riveros 0 - 2  
V. Estrella Burgos - J.I. Londero (Esőszünet)    
Tenisz (Dalian, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K.L. Zhang - V. Diatchenko 0 - 2  
S. Sharipova - V. Zvonareva 0 - 2  
Y-Y. Duan - Ka. Kozlova 0 - 2  
Z. Diyas - Xin. Han 2 - 0  
Tenisz (Dalian, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Sharipova S - Lu J J / You X 1 - 2  
Guo H / Ye Q Y - Han X / Moore J 2 - 0  
Tenisz (Genova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - S. Tsitsipas 0 - 2  
M. Donati - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
S. Napolitano - A. Basso 2 - 0  
Tenisz (Genova, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunstrom J / Zelenay I - Duran G / Marrero D 2 - 0  
CARUSO S / EYSSERIC J - BROWN D / MIES A 1 - 2  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rojer J-J / Tecau H - Lopez F / Lopez M 2 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - M. Keys 0 - 2  
V. Williams - S. Stephens 1 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradecka/Siniakova - Safarova L / Strycova B 2 - 0  
Mirza S / Peng S - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Venus M - Rodionova AN / Marach O 2 - 0  
Murray J / Hingis M - Vandeweghe C / Tecau H 2 - 0  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ze Zhang - M. Safwat 2 - 0  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T / Yi C-H - Kelly D / Takashi Y 2 - 0  
Hsieh C-P / Peng H-Y - McLachlan B / Uchiyama Y 2 - 0  
Nedunchezhiyan J / Prasha - Li Z / Wu D 2 - 1  
Tollaslabda (Vietnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Liew - G.C. Goh 1 - 2  
K. Naraoka - L. Sen 2 - 1  
K. Phetpradab - S.H. Rhustavito 2 - 1  
T. Sitthikom - S. Avihingsanon 1 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.D. Ayustine - S.R. Gadde 2 - 1  
Hs.H. Chen - H. Ramadhini 1 - 2  
S. Takahashi - Su Yu Chen 2 - 0  
Y.P. Pai - T.T. Vu 0 - 2  
Vízilabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Hollandia 7 - 6  
U20Olaszország - U20Magyarország 3 - 4  
U20Oroszország - U20Spanyolország 9 - 6  

 

2017.09.07.
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Greater Western Sydney 84 - 48  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 6 - 4  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 1 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 4 - 6  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 3 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Yankees 1 - 9  
Baltimore - NY Yankees    
Boston - Toronto 6 - 1  
Chicago WS - Cleveland 1 - 5  
Colorado - San Francisco 3 - 11  
Detroit - Kansas City 2 - 13  
LA Dodgers - Arizona 1 - 3  
Miami - Washington 1 - 8  
NY Mets - Philadelphia 6 - 3  
Pittsburgh - Chicago Cubs 0 - 1  
San Diego - St. Louis 1 - 3  
Seattle - Houston 3 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Lausanne 3 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Woods - J.E. Chaves Rubio (18. szakasz) 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - A. Contador Velasco (18. szakasz) 0 - 1  
R. Bardet - J.D. Atapuma (18. szakasz) 0 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2017 - 18. szakasz    
Kosárlabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Horvátország 69 - 107  
Magyarország - Spanyolország 64 - 87  
Montenegró - Románia (Helyszín: Románia) 86 - 69  
Kosárlabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szerbia 54 - 74  
Lettország - Törökország (Helyszín: Törökország) 89 - 79  
Oroszország - Nagy-Britannia 82 - 70  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Seattle 79 - 69  
Washington - Dallas 86 - 76  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Skjern 29 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Ringköbing 21 - 20  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Chambery 24 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Tatabánya 28 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Burgdorf-Hannover 29 - 31  
Magdeburg - Füchse Berlin 26 - 30  
R-N. Löwen Kronau - Minden 37 - 22  
Wetzlar - Hüttenberg 23 - 23  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarmiento - Sacachispas 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Parana 0 - 1  
Nautico - Brasil de Pelotas 1 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Aalborg 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OPS - Oulu 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Ilves 2 - 2  
JJK Jyväskylä - Lahti 2 - 4  
Rovaniemi PS - PS Kemi 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gostaresh Tabriz - Persepolis 0 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Selfoss 0 - 0  
Fylkir - Throttur Reykjavik 3 - 1  
Keflavík - Grotta 3 - 0  
Leiknir R. - IR 4 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - Kansas City 1 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Miami - New York Cosmos 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Cultural Leonesa 2 - 4  
Osasuna - Albacete 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi Crown Prince Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ohud Medina - Al-Fateh 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llandudno FC - Prestatyn 2 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - St. Helens 16 - 18  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Counties Manukau - North Harbour 18 - 27  
Sakk (Világkupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demchenko - V. Kramnik (2. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
A. Kovalyov - V. Anand (2. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
D. Dubov - S. Karjakin (2. mérkőzés) 1 - 0  
Erdős V. - P. Svidler (2. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
F. Caruana - L. Lenic (2. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
L. Aronian - Yifan Hou (2. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - A. Dreev (2. mérkőzés) 1 - 0  
Rapport R. - Y. Wei (2. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Montpellier-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Appelgren M / Herrmann A - Caravano A / Faure Y 0 - 2  
Bykanov R / Hudyakov M - Mesa R / Garcia C 2 - 1  
Matteoni F / Monduzzi E - Hunter M / Garcia-Kidd M 0 - 2  
Penninga R / Van Steenis - Heurman P / Nijeboer T 2 - 0  
Penninga R / Van Steenis - Nolvak K / Tiisaar M 2 - 1  
Tenisz (Alphen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Westerhof - J. Cagnina 0 - 2  
C. Berlocq - K. Majchrzak 1 - 2  
G. Sakharov - K. Krawietz 1 - 2  
O. Otte - C. Lestienne 2 - 0  
T. De Bakker - Y. Maden 1 - 2  
T. Griekspoor - P. Sousa 2 - 1  
T. Robredo - J. Jahn 2 - 0  
Tenisz (Alphen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K/Satschko A - Pichler D/Sakharov G 2 - 0  
Tenisz (Bogota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Velotti - C. Rodriguez 2 - 1  
Tenisz (Dalian, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ar. Rodionova - K.L. Zhang 0 - 2  
J. Fett - S. Sharipova 1 - 2  
Jia-J. Lu - Ka. Kozlova 0 - 2  
Jin.J. Lu - Xin. Han 1 - 2  
V. Diatchenko - D. Kovinic 2 - 1  
Xinyu Gao - V. Zvonareva 0 - 2  
Y-Y. Duan - Fa. Liu 2 - 1  
Z. Diyas - M. Wang 2 - 0  
Tenisz (Dalian, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Sharipova S - Gumulya B / Lertpitaksinchai N 2 - 0  
Guo H / Ye Q Y - Meng R / Zang J 2 - 0  
Jiang X / LU Jia-Jing - Lu J J / You X 0 - 2  
Plipuech P / Sawayanagi R - Gao X / Xun F-Y 0 - 2  
Tenisz (Genova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Puetz - Fucsovics M. 0 - 2  
Tenisz (Genova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - S. Napolitano 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - A. Giannessi 2 - 0  
J-L. Struff - U. Ignatik 2 - 0  
J. Kovalik - A. Basso 1 - 2  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - T. Daniel 2 - 0  
F. Krajinovic - R. Carballes Baena 2 - 0  
I. Cervantes-Huegun - J.A. Munar Clar 2 - 1  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - J.M. Del Potro 1 - 3  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Rojer J-J / Tecau H 1 - 2  
Lopez F / Lopez M - Bryan B / Bryan M 2 - 1  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Keys - K. Kanepi 2 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Mirza S / Peng S 0 - 2  
Chan H-C / Zhang S - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Wu - A. Kudryavtsev 2 - 0  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nedunchezhiyan J / Prasha - Moriya H / Zhang Z 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G.C. Goh - Ch.Hs. Lin 2 - 1  
J.H. Hsu - K. Naraoka 1 - 2  
K. Phetpradab - Y. Igarashi 2 - 0  
P.A. Maulana - T. Sitthikom 0 - 2  
S. Avihingsanon - Yu-H. Lai 2 - 0  
T.L. Truong - L. Sen 0 - 2  
T.M. Nguyen - D. Liew 0 - 2  
W.F. Chong - S.H. Rhustavito 0 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.D. Ayustine - P. Shreyanshi 2 - 1  
Hs.H. Chen - Sh.Y. Sung 2 - 0  
J.M. Yeo - H. Ramadhini 0 - 2  
S. Sarita - T.T. Vu 0 - 2  
S. Takahashi - T.L. Nguyen 2 - 0  
Su Yu Chen - V. Gummadi 2 - 1  
T.Y. Liang - Y.P. Pai 0 - 2  
W. Yi Tang - S.R. Gadde 0 - 2  
Vízilabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20USA 4 - 3  
U20Olaszország - U20Oroszország 4 - 5  
U20Spanyolország - U20Magyarország 15 - 8  

 

2017.09.06.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 4 - 3  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 1 - 0  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 0 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 0 - 8  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 7 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Texas    
Baltimore - NY Yankees 7 - 6  
Boston - Toronto 3 - 2  
Chicago WS - Cleveland 4 - 9  
Cincinnati - Milwaukee 9 - 3  
Cincinnati - Milwaukee (18:35) 7 - 1  
Colorado - San Francisco 9 - 6  
Detroit - Kansas City 13 - 2  
LA Dodgers - Arizona 1 - 3  
Miami - Washington 1 - 2  
NY Mets - Philadelphia 1 - 9  
Oakland - LA Angels 7 - 8  
Oakland - LA Angels (21:35) 3 - 1  
Pittsburgh - Chicago Cubs 4 - 3  
San Diego - St. Louis 4 - 8  
Seattle - Houston 1 - 3  
Tampa Bay - Minnesota 2 - 1  
Tampa Bay - Minnesota (19:10) 6 - 10  
Futsal (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Inter Movistar 2 - 5  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Mora 0 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Barsz Kazany 3 - 2  
Dinamo Riga - SZKA Szentpétervár 1 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Moszkva 1 - 5  
Szocsi - Dinamo Minszk 2 - 4  
Szpartak Moszkva - Jokerit 3 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2017 - 17. szakasz    
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - V. Nibali (17. szakasz) 0 - 1  
J.D. Atapuma - A. Yates (17. szakasz) 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - A. Contador Velasco (17. szakasz) 0 - 1  
R. Majka - R. Bardet (17. szakasz) 1 - 0  
W. Kelderman - I. Zakarin (17. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Izland 83 - 79  
Görögország - Lengyelország 95 - 77  
Szlovénia - Franciaország 95 - 78  
Kosárlabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Olaszország 69 - 71  
Izrael - Ukrajna 64 - 88  
Németország - Litvánia 72 - 89  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - RS Elasto Painters 103 - 96  
Tropang Texters - Meralco Bolts 113 - 107  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Fyllingen 31 - 24  
Kolstad - Haslum 26 - 30  
Sandnes - Baekkelaget 24 - 30  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Breszt Meskov 24 - 29  
Dinamo Pancevo - Metalurg Skopje 20 - 25  
Tatran Presov - RK Zagreb 33 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Naturhouse La Rioja 30 - 27  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Ludogorec Razgrad 0 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Brabrand 0 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paks - Videoton 1 - 4  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Sandnes Ulf 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Kolbotn 4 - 1  
LSK Kvinner - Arna-Björnar 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Lucs Vlagyivosztok 2 - 1  
Himki - Szibir Novoszibirszk 0 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Tambov 1 - 0  
Kubany Krasznodar - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 1  
Kurszk - Fakel Voronyezs 2 - 0  
Olimp. Nyizsnyij Novgorod - Szpartak Moszkva 2 1 - 3  
Rotor Volgográd - Zenit Sz'tpétervár 2 4 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Dinamo Szentpétervár 1 - 2  
Tom Tomszk - Gazovik Orenburg 0 - 0  
Volgar Asztrahan - Tyumeny 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calahorra - Leioa 0 - 0  
Cartagena - Mirandes 2 - 1  
Elche - Durango 1 - 1  
Formentera - Tarazona 1 - 1  
Fuenlabrada - Merida 2 - 0  
Hercules - Lorca Deportiva 1 - 1  
Huesca - Valladolid 0 - 2  
La Hoya Lorca - Cordoba 2 - 4  
Mallorca - Lleida 0 - 0  
Marbella - Gimn. Segoviana 1 - 2  
Olot - Alcoyano 0 - 0  
Oviedo - Numancia 0 - 1  
Ponferradina - Atl. Baleares 1 - 0  
Rayo Vallecano - Tenerife 0 - 3  
Real Murcia - Ferrol 4 - 1  
Reus - Sp. Gijón 0 - 1  
Talavera de la Reina - Antequera 3 - 1  
UD Logrones - Union Adarve 0 - 0  
Zaragoza - Granada 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Triglav Kranj 1 - 4  
Krka Novo Mesto - Krsko Posavlje 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Mexikó 1 - 1  
Panama - Trinidad és Tobago 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Venezuela 1 - 1  
Paraguay - Uruguay 1 - 2  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington - Hawke'S Bay 40 - 27  
Röplabda (Bajnokok Kupája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kína 2 - 3  
Dél-Korea - USA 0 - 3  
Oroszország - Japán (Helyszín: Japán) 3 - 1  
Sakk (Világkupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dreev - M. Carlsen (1.mérkőzés) 0 - 1  
L. Lenic - F. Caruana (1. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
P. Svidler - Erdős V. (1. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - D. Dubov (1. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
V. Anand - A. Kovalyov (1. mérkőzés) 0 - 1  
V. Kramnik - A. Demchenko (1.mérkőzés) 1 - 0  
Y. Wei - Rapport R. (1. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Yifan Hou - L. Aronian (1. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Tenisz (Alphen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Westerhof - M. Viola 2 - 1  
R. Ramirez Hidalgo - K. Majchrzak 0 - 2  
T. Robredo - B. Van De Zandschulp 2 - 1  
Tenisz (Alphen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer G / Sels J - Pichler D / Sakharov G 1 - 2  
Tenisz (Bogota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Salamanca Caicedo - G. Melzer 0 - 2  
D.E. Galan Riveros - F. Skugor 2 - 0  
Tenisz (Dalian, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ar. Rodionova - S.J. Jang 2 - 0  
D. Jakupovic - D. Kovinic 1 - 2  
Fa. Liu - H. Kuwata 2 - 0  
Jia-J. Lu - Xia. You 2 - 0  
K.L. Zhang - E. Sema 2 - 0  
K.L. Zhang - Shi. Xu    
Pe. Plipuech - Ka. Kozlova 0 - 2  
R. Sawayanagi - V. Diatchenko 0 - 2  
Y-Y. Duan - B. Gumulya 2 - 0  
Tenisz (Dalian, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Sanders S - Cako J / Sharipova S 0 - 2  
Kang J-Q / Liu F - LU J J / You X 0 - 2  
Sema E / Takahata K - Han X / Moore J 0 - 2  
Tenisz (Genova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - A. Seppi 2 - 1  
A. Setkic - M. Cecchinato 2 - 1  
G. Andreozzi - S. Tsitsipas 0 - 2  
J-L. Struff - M. Zekic 2 - 0  
J. Ocleppo - A. Giannessi 0 - 2  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - F. Auger Alliassime 0 - 2  
B. Zapata Miralles - R. Carballes Baena 0 - 2  
D. Gimeno-Traver - T. Daniel    
F. Krajinovic - A. Davidovich Fokina 2 - 0  
I. Cervantes-Huegun - R. Ojeda Lara 2 - 0  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Nadal - A. Rublev 3 - 0  
S. Querrey - K. Anderson 1 - 3  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ka. Pliskova - C. Vandeweghe 0 - 2  
V. Williams - P. Kvitova 2 - 1  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Safarova L / Strycova B - Dabrowski/Xu 2 - 1  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Wu - E. Karlovskiy (esőszünet) 2 - 0  
L. Frigerio - Y. Kibi (esőszünet) 2 - 0  
Zhe Li - G. Soeda 0 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yelegar - L. Sen 0 - 2  
H. Shimono - G.C. Goh 0 - 2  
I.M. Mustofa - T.L. Truong    
J.H. Hsu - R. Yadav Chittaboina 2 - 1  
K. Naraoka - Du.Ph. Le 2 - 0  
K.G. Kumar - S. Avihingsanon 0 - 2  
N. Singrueang - Ch.Hs. Lin 0 - 2  
P. Joshi - P.A. Maulana 0 - 2  
T. Sitthikom - Yu Hs. Lin 2 - 0  
Zulh. Zulkiffli - Yu-H. Lai 0 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.D. Ayustine - S. Kisona 2 - 0  
J. Muljati - V. Gummadi 0 - 2  
Li.F. Hu - T.T. Vu 0 - 2  
M.H. Yen - H. Ramadhini 0 - 2  
R. Karthik - J.M. Yeo 1 - 2  
S. Saito - Sh.Y. Sung 1 - 2  
S. Sarita - T. Lad 2 - 0  
S. Takahashi - Yee Yap 2 - 0  
S.R. Gadde - Lia. Tan 2 - 0  
Su Yu Chen - P. Chaiwan 2 - 1  
T.L. Nguyen - H.Z.G. Chua 2 - 0  
Y.Y. Lee - W. Yi Tang 0 - 2  
Vízilabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kanada - U20Új-Zéland 9 - 6  
U20Magyarország - U20Ausztrália 8 - 5  

 

2017.09.04.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Yankees 4 - 7  
Chicago WS - Cleveland 3 - 5  
Cincinnati - Milwaukee 5 - 4  
Colorado - San Francisco 4 - 3  
Detroit - Kansas City 6 - 7  
NY Mets - Philadelphia 11 - 7  
NY Yankees - Boston 9 - 2  
Oakland - LA Angels 9 - 11  
Pittsburgh - Chicago Cubs 12 - 0  
San Diego - St. Louis 0 - 2  
Golf (Dell Technologies Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dell Technologies Championship 2017    
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Minszk 2 - 1  
Szpartak Moszkva - SZKA Szentpétervár 0 - 5  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Moszkva 2 - 4  
Kosárlabda (Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Argentína (Helyszín: Argentína) 81 - 76  
Kosárlabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Csehország 85 - 73  
Montenegró - Horvátország 72 - 76  
Spanyolország - Románia (Helyszín: Románia) 91 - 50  
Kosárlabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Oroszország 67 - 76  
Lettország - Nagy-Britannia 97 - 92  
Szerbia - Törökország (Helyszín: Törökország) 80 - 74  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Seattle 80 - 85  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Nyköbing F. 24 - 26  
Holstebro - Köbenhavn 28 - 20  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wybrzeze Gdansk - Chrobry Glogow 26 - 31  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Vélez Sarsfield 0 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Hatta 2 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Maccabi Ahi Nazareth 0 - 2  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Katamon 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Junior de Barranquilla 1 - 0  
Independiente Medellin - Independiente SF 0 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York Cosmos - Jacksonville 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levanger - Arendal 3 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - North Carolina 2 - 1  
Houston - Seattle 0 - 1  
Kansas City - Sky Blue 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salernitana - Ternana 3 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Vicenza 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Independiente FBC 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Albacete 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Värnamo 1 - 3  
GAIS - Örgryte 1 - 1  
Norrby - Varberg 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Portugália 1 - 3  
U19Fehéroroszország - U19Észtország 0 - 1  
U19Finnország - U19Hollandia 0 - 9  
U19Görögország - U19Lettország 5 - 0  
U19Skócia - U19Montenegró 2 - 2  
U19Ukrajna - U19Magyarország 2 - 1  
U19Wales - U19Izland 0 - 1  
U19Írország - U19Csehország 2 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Németország 2 - 2  
U20Hollandia - U20Portugália 1 - 0  
U20Svájc - U20Anglia 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Görögország - U21Moldova 5 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izland - U21Albánia 2 - 3  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Horvátország 1 - 1  
U21Olaszország - U21Szlovénia 4 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Penarol 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Líbia - Guinea 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Nigéria 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - San Marino 5 - 1  
Németország - Norvégia 6 - 0  
Észak-Írország - Csehország 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Kazahsztán 3 - 0  
Montenegró - Románia 1 - 0  
Örményország - Dánia 1 - 4  
Labdarúgás (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Szlovákia 2 - 1  
Skócia - Málta 2 - 0  
Szlovénia - Litvánia 4 - 0  
Sakk (Világkupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cawdery - L. Aronian (2.m.) 0 - 1  
E. Cordova - Rapport R. (2.m.) 0 - 1  
Erdős V. - B. Amin (2.m.) 0.5 - 0.5  
K. Solomon - F. Caruana (2.m.) 0 - 1  
P. Svidler - J. Vakhidov (2.m.) 1 - 0  
S. Karjakin - A. Smirnov (2.m.) 0.5 - 0.5  
V. Anand - L.T. Yeoh (2.m.) 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - C. Dai (2.m.) 0.5 - 0.5  
Tenisz (Dalian-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Sema - B. Gumulya 1 - 2  
H. Kuwata - Yux. Zhang 0 - 2  
J-Q. Kang - Xia. You 0 - 2  
X. Jiang - M. Wang 0 - 2  
Tenisz (Seville, Spain)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - M. Janvier 2 - 1  
J.A. Munar Clar - G. Elias 2 - 0  
T. Gabashvili - D. Gimeno-Traver 1 - 2  
Tenisz (Seville, Spain, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOMEZ-HERRERA C / ZAPATA - AUGER-ALIASSIME F / RUUD 2 - 0  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - A. Rublev 0 - 3  
J.M. Del Potro - D. Thiem 3 - 2  
R. Nadal - A. Dolgopolov 3 - 0  
S. Querrey - M. Zverev 3 - 0  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Marach O / Pavic M 2 - 1  
Chardy/Martin - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Darcis S / Sela D - Haase R / Middelkoop M 0 - 2  
Khachanov K / Rublev A - BenneteauJ/Roger-Vasselin 1 - 2  
Kontinen H / Peers J - Cabal J S / Mayer L 2 - 0  
Murray J / Soares B - Lindstedt R / Thompson J 2 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - L. Safarova 2 - 0  
D. Kasatkina - K. Kanepi 0 - 2  
Ka. Pliskova - J. Brady 2 - 0  
P. Kvitova - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Hsieh S-W / Niculescu M 2 - 1  
Bertens/Larsson - Hradecka/Siniakova 0 - 2  
Cirstea S / Sorribes Torm - Mirza S / Peng S 1 - 2  
Makarova E / Vesnina E - Klepac A / Martinez Sanch 0 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Soares B - Olaru R / Mektic N 2 - 0  
Chan Y-J / Zimonjic N - Vandeweghe C / Tecau H 0 - 2  
Dabrowski G / Bopanna R - Martinez Sanchez M J / Monroe N 2 - 0  
Rodionova AN / Marach O - Ostapenko J / Martin F 2 - 0  
Rosolska A / Gonzalez S - Chan H-C / Venus M 1 - 2  
Vízilabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Magyarország 14 - 4  
U20Japán - U20Oroszország 8 - 20  
U20Kína - U20Ausztrália 8 - 9  
U20Olaszország - U20Kanada 8 - 5  
Címkék: eredmények, tippmix,