Tippmix eredmények - 2017. szeptember 25. - október 1.

2017-09-25
Tippmix eredmények - 2017. szeptember 25. - október 1.
2017.10.01.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 12 - 12  
Atlanta - Buffalo 17 - 23  
Baltimore - Pittsburgh 9 - 26  
Cleveland - Cincinnati 7 - 31  
Dallas - LA Rams 30 - 35  
Denver - Oakland 16 - 10  
Houston - Tennessee 57 - 14  
LA Chargers - Philadelphia 24 - 26  
Miami - New Orleans 0 - 20  
Minnesota - Detroit 7 - 14  
New England - Carolina 30 - 33  
NY Jets - Jacksonville 20 - 20  
Tampa Bay - NY Giants 25 - 23  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 4 - 6  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 13 - 7  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 4 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 0 - 5  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 0 - 2  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 2 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Houston 3 - 4  
Chicago Cubs - Cincinnati 1 - 3  
Cleveland - Chicago WS 3 - 1  
Cleveland - Chicago WS 1 - 2  
Colorado - LA Dodgers 3 - 5  
Colorado - LA Dodgers (21.10) 3 - 6  
Kansas City - Arizona 4 - 3  
Kansas City - Arizona (21:15) 2 - 14  
LA Angels - Seattle 4 - 6  
LA Angels - Seattle (21:07) 6 - 2  
Miami - Atlanta 10 - 2  
Miami - Atlanta (21:10) 5 - 8  
Minnesota - Detroit 2 - 3  
Minnesota - Detroit (21:10) 5 - 1  
NY Yankees - Toronto 1 - 2  
Philadelphia - NY Mets 4 - 7  
Philadelphia - NY Mets (21:05) 11 - 0  
San Francisco - San Diego 5 - 4  
St. Louis - Milwaukee 1 - 6  
Tampa Bay - Baltimore 4 - 3  
Tampa Bay - Baltimore (21:10) 6 - 0  
Texas - Oakland 8 - 4  
Texas - Oakland (21:05) 2 - 5  
Washington - Pittsburgh 1 - 4  
Washington - Pittsburgh (21:05) 8 - 11  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - D. Gurney 1 - 2  
A. Norris - J. Pipe 2 - 1  
J. Cullen - D. Webster 2 - 1  
M. van Gerwen - J. Henderson 1 - 2  
R. Thornton - K. Huybrechts 2 - 1  
R. van Barneveld - K. Anderson 2 - 0  
S. Beaton - R. Cross 2 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SPV Seinäjoki - Happee Jyväskylä 5 - 5  
Turku PS - OLS Oulu 5 - 2  
Viikingit Helsinki - Welhot 8 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Helsingborg 4 - 8  
Linköping - Mullsjö 11 - 7  
Thorengruppen - AIK 2 - 8  
Växjö - Pixbo Wallenstam 5 - 2  
Örebro - Sirius 10 - 9  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Rieti 1 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Gran Canaria - Santiago Futsal 4 - 3  
Golf (British Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
British Masters 2017    
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Lustenau 5 - 1  
Val Pusteria - Salzburg 2 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Vítkovice 5 - 1  
Liberec - Pardubice 4 - 1  
Litvínov - Chomutov 2 - 3  
Mountfield HK - Mladá Boleslav 2 - 1  
Olomouc - Sparta Praha 2 - 2  
Plzen - Jihlava 1 - 1  
Zlín - Trinec 4 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rödovre 1 - 3  
Gentofte - Aalborg 2 - 1  
Herning - Odense 2 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix-Morzine - Amiens 1 - 4  
Grenoble - Bordeaux 6 - 5  
Mulhouse - Epinal 5 - 6  
Nice - Angers 3 - 3  
Rouen - Gap 7 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod 4 - 0  
Jokerit - Szeversztal Cserepovec 3 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Lada Toljatti 2 - 0  
Slovan Bratislava - Szpartak Moszkva 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Frisk/Asker 6 - 1  
Manglerud - Sparta Sarpsborg 5 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Frankfurt Löwen 2 - 2  
Heilbronn - Kassel 1 - 2  
Lausitzer Füchse - Bietigheim/Bissingen 2 - 3  
Ravensburg - Freiburg 4 - 3  
Riessersee - Crimmitschau 5 - 1  
Tölzer Löwen - Dresden 2 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Schwenningen 1 - 0  
Eisbären Berlin - Mannheim 3 - 4  
Ingolstadt - Nürnberg 3 - 2  
Iserlohn - Düsseldorf 1 - 5  
München - Augsburg 5 - 2  
Straubing - Köln 6 - 3  
Wolfsburg - Krefeld 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Graz 3 - 4  
Klagenfurt - Innsbruck 3 - 2  
Linz - Fehérvár 3 - 2  
Salzburg - Medvescak Zagreb 3 - 1  
Südtirol Bolzano - Znojmo 2 - 4  
Vienna Capitals - Villach 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Mora 4 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Liptovsky Mikulas 5 - 2  
Kosice - Nove Zamky 4 - 3  
Nitra - Poprad 3 - 3  
Trencin - Zvolen 3 - 1  
Zilina - Detva 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Juzsnij Ural Orszk 2 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Gornyak Ucsali 2 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Cranes - Anyang 3 - 3  
Oji Eagles - Daemyung 4 - 1  
Szahalin - Goyang High1 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mornar 88 - 77  
Mega Bemax - Cibona Zagreb 95 - 88  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Star Hotshots (1.m.) 72 - 66  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Shimane 87 - 55  
Kyoto - Toyohashi Neophoenix 65 - 63  
Nishinomiya - Chiba 72 - 93  
Osaka - Tokyo Alvark 65 - 68  
Toyama - Hokkaido 83 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Koszalin 93 - 85  
Dabrowa Gornicza - Torun 89 - 76  
Start Lublin - Turow Zgorzelec 91 - 83  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Siauliai 85 - 73  
Nevezis Kedainiai - Zalgiris Kaunas 66 - 77  
Vytautas Prienai - Neptunas Klaipeda 78 - 94  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Torino 67 - 72  
Cremona - Milano 60 - 76  
Sassari - Cantu 94 - 80  
Varese - Venezia 62 - 80  
VL Pesaro - Brescia 70 - 73  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Lucca 67 - 55  
Torino - Ragusa 56 - 54  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis Sevilla - Valencia 80 - 90  
Gran Canaria - Gipuzkoa 84 - 76  
Murcia - Unicaja Malaga 64 - 74  
Real Madrid - MoraBanc Andorra 94 - 88  
San Pablo Burgos - Iberostar Tenerife 65 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Zamarat 63 - 54  
Ferrol - Zaragoza 90 - 81  
Vasco Gipuzkoa - Cadi La Seu d'Urgell 72 - 68  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Kristianstad 36 - 27  
Vardar Pro Skopje - RK Zagreb 28 - 21  
Wisla Plock - Barcelona 30 - 37  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Skjern 31 - 29  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Motor Zaporozsje 28 - 20  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonder - Aalborg 26 - 30  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Norvégia 12 - 29  
Ukrajna - Horvátország 26 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Montenegró 16 - 23  
Szlovákia - Lengyelország 20 - 29  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Svédország 15 - 33  
Macedónia - Szerbia 27 - 33  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Románia 16 - 32  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Dánia 14 - 29  
Szlovénia - Csehország 28 - 28  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Spanyolország 17 - 24  
Törökország - Németország 16 - 30  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Magyarország 18 - 25  
Koszovó - Hollandia 12 - 40  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Kwidzyn 23 - 25  
Zaglebie Lubin - Stal Mielec 40 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falk Horten - Haslum 26 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hüttenberg - Göppingen 28 - 28  
Lemgo - Stuttgart 24 - 21  
Ludwigshafen-Friesenheim - Gummersbach 28 - 24  
Minden - Melsungen 26 - 30  
R-N. Löwen Kronau - Kiel 30 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Lugi 29 - 32  
Ystad IF - HIF Karlskrona 40 - 23  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Brazília 22 - 22  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahel (TUN) - Al-Ahly (EGY) 2 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Everton 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Wed. - Leeds 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Jujuy - Quilmes 2 - 0  
Juventud Un. Gualeguaychu - Brown de Adrogue 1 - 1  
San Martin de Tucuman - Aldosivi 0 - 0  
Santamarina Tandil - Mitre Santiago del Estero 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Racing Club 2 - 0  
Boca Juniors - Chacarita Juniors 1 - 0  
Independiente - Vélez Sarsfield 1 - 0  
San Martin SJ - Rosario Central 3 - 1  
Talleres Cordoba - Patronato Parana 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Zira 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Lierse 4 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Standard Liege 1 - 0  
FC Bruges - Gent 2 - 1  
Zulte Waregem - Lokeren 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Cserno More Várna 1 - 0  
Ludogorec Razgrad - Beroe Stara Zagora 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Oeste 1 - 2  
Guarani - Criciuma 0 - 0  
Luverdense - Ceara 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Atlético GO 0 - 2  
Botafogo - Vitória 2 - 3  
Cruzeiro - Corinthians 1 - 1  
Gremio - Fluminense 1 - 0  
Palmeiras - Santos 0 - 1  
Sao Paulo - Sport Recife 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - RB Leipzig 1 - 2  
Freiburg - Hoffenheim 3 - 2  
Hertha BSC - Bayern München 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - St. Pauli 0 - 2  
Heidenheim - Dynamo Dresden 0 - 2  
Sandhausen - Regensburg 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Jena 2 - 0  
Meppen - Karlsruhe 2 - 0  
Zwickau - Paderborn 1 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Everton Vina Del Mar 3 - 0  
Palestino - Dep. Temuco 2 - 2  
San Luis de Quillota - O'Higgins 2 - 1  
Universidad Catolica - Colo Colo 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - APOEL Nicosia 0 - 1  
Apollon Limasszol - NEA Szalamina 5 - 0  
Doxa Katokopiasz - Arisz Limasszol 2 - 1  
Ethnikosz Ahnasz - AEL Limasszol 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Vitkovice 6 - 0  
Varnsdorf - Sokolov 0 - 1  
Vlasim - Usti nad Labem 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Mladá Boleslav 3 - 1  
Jihlava - Olomouc 0 - 1  
Ostrava - Zlín 2 - 2  
Plzen - Bohemians 1905 2 - 1  
Slavia Praha - Brno 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Fredericia 0 - 0  
Roskilde - Nyköbing 2 - 0  
Skive - Thisted 1 - 2  
Vejle - Fremad Amager 1 - 0  
Viborg - Brabrand 4 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Sönderjyske 4 - 0  
Lyngby - FC Köbenhavn 3 - 1  
Midtjylland - Aalborg 4 - 1  
Silkeborg - Nordsjaelland 2 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Ballerup 0 - 2  
VSK Aarhus - Hjörring 0 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Gyeongnam 1 - 0  
Busan I'Park - Seongnam 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Ulsan 1 - 1  
Jeju - Gwangju 1 - 1  
Suwon Bluewings - Jeonbuk 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - BATE Boriszov 0 - 1  
Szluck - Sahtar Szoligorszk 0 - 2  
Torpedo Zogyino - Gorodeja 3 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Seinäjoen JK 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Lyon 3 - 3  
Nice - Marseille 2 - 4  
Troyes - St-Etienne 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Rodez Aveyron 4 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - AEK Athén 2 - 0  
Kassziopi Kerkyra - Xanthi 0 - 2  
Levadiakosz - Apollon Szmirnisz 2 - 1  
Olympiakosz - Atromitosz Periszteri 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Feyenoord 0 - 4  
Heerenveen - Ajax 0 - 4  
Sparta Rotterdam - Roda 1 - 2  
Vitesse - Utrecht 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Istra 2 - 1  
Rudes - Rijeka 1 - 5  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Raanana 1 - 0  
Hapoel Ashkelon - Maccabi TA 2 - 2  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Haifa 0 - 1  
Maccabi Haifa - Ashdod 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Nagoya GE 2 - 6  
Kamatamare Sanuki - Tokushima 0 - 0  
Okayama - Oita Trinita 0 - 3  
Roasso Kumamoto - Ehime 2 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Yokohama FC 1 - 1  
Tokyo Verdi - Machida Zelvia 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vegalta Sendai - Urawa RD 2 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taraz - Aktobe 1 - 0  
Tobol Kostanay - FC Asztana 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Atl. Huila 1 - 0  
Junior de Barranquilla - Dep. Cali 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Grudziadz - Gornik Leczna 1 - 0  
Wigry Suwalki - Chojniczanka Chojnice 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Piast Gliwice 1 - 0  
Lech Poznan - Legia Varsó 3 - 0  
Wisla Plock - TBB Nieciecza 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - América 1 - 2  
Lobos BUAP - Leon 0 - 3  
Pachuca - Necaxa 0 - 0  
Queretaro - Monterrey 2 - 2  
Tigres - Chivas Guadalajara 1 - 0  
UNAM Pumas - Cruz Azul 1 - 4  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New York City FC 1 - 1  
Colorado - Montreal 2 - 1  
Columbus - D.C. United 2 - 0  
Houston - Minnesota 2 - 1  
Kansas City - Vancouver 0 - 1  
Los Angeles - Salt Lake 1 - 1  
New England - Atlanta Utd. 0 - 0  
Philadelphia - Seattle 2 - 0  
San Jose - Portland 2 - 1  
Toronto - New York 4 - 2  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - San Francisco 0 - 1  
New York Cosmos - FC Puerto Rico 1 - 0  
North Carolina - Indy Eleven 5 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Kisvárda 0 - 3  
Budaörs - ZTE 1 - 2  
Békéscsaba - Cegléd 6 - 2  
Dorog - Mosonmagyaróvár 0 - 0  
Gyirmót - Szeged 2011 1 - 0  
Kazincbarcika - MTK 0 - 1  
Nyíregyháza - Győr 0 - 1  
Soroksár - Sopron 1 - 0  
Vác - Csákvár 5 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Kongsvinger 3 - 0  
Asane - Elverum 1 - 0  
Bodö/Glimt - Florö 4 - 1  
Jerv - Mjöndalen 0 - 1  
Levanger - Tromsdalen 0 - 3  
Ranheim - Sandnes Ulf 0 - 1  
Strömmen - Start 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland - Haugesund 1 - 0  
Rosenborg - Sarpsborg 1 - 1  
Sandefjord - Aalesund 2 - 0  
Sogndal - Molde 2 - 2  
Tromsö - Lilleström 2 - 1  
Viking Stavanger - Strömsgodset 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Sky Blue 3 - 4  
North Carolina - Orlando 2 - 3  
Washington - Seattle 2 - 3  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Freiburg 0 - 7  
Duisburg - Wolfsburg 0 - 1  
Hoffenheim - Bayern München 0 - 4  
Jena - Frankfurt 0 - 1  
Sand - Essen-Schönebeck 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Juventus 2 - 2  
Benevento - Internazionale 1 - 2  
Chievo - Fiorentina 2 - 1  
Lazio - Sassuolo 6 - 1  
Milan - Roma 0 - 2  
Napoli - Cagliari 3 - 0  
SPAL Ferrara - Crotone 1 - 1  
Torino - Verona 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Novara 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Arezzo 0 - 1  
Arzachena - Monza 1 - 0  
Carrarese - Robur Siena 1 - 2  
Gavorrano - Viterbese 0 - 3  
Lucchese - Piacenza 0 - 1  
Pisa - Prato 2 - 0  
Pistoiese - Cuneo 1 - 1  
Pontedera - Livorno 2 - 3  
Pro Piacenza - Olbia 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Albinoleffe 1 - 0  
Fano - Ravenna 0 - 1  
Gubbio - Südtirol 1 - 0  
Padova - Santarcangelo 3 - 0  
Teramo - Fermana 0 - 0  
Triestina - Renate 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Zenit Szentpétervár 2 - 2  
CSZKA Moszkva - Ufa 0 - 0  
Lokomotív Moszkva - Dinamo Moszkva 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Altach 2 - 0  
Salzburg - Wolfsberg 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Libertad Asuncion 2 - 1  
Olimpia Asuncion - Dep. Capiata 1 - 2  
Sp. Luqueno - Sp. Trinidense 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Nacional Madeira 5 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Guimaraes 1 - 0  
Braga - Estoril 6 - 0  
Marítimo - Benfica 1 - 1  
Sporting CP - Porto 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Brighton 2 - 0  
Everton - Burnley 0 - 1  
Newcastle - Liverpool 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Juventus Bukarest 2 - 0  
Sepsi OSK - FCS Bukarest 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Granada 1 - 2  
Huesca - Rayo Vallecano 2 - 1  
Lugo - Tenerife 1 - 0  
Osasuna - Sp. Gijón 2 - 0  
Sevilla B - Reus 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Talavera de la Reina 0 - 0  
Ferrol - Pontevedra 1 - 2  
Fuenlabrada - Union Adarve 1 - 1  
Majadahonda - Navalcarnero 2 - 1  
Ponferradina - Deportivo B 0 - 1  
San Sebastian Reyes - Gimn. Segoviana 0 - 2  
Toledo - Atl. Madrid B 1 - 0  
Valladolid B - Rapido de Bouzas 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Sp. Gijón B 1 - 1  
Barakaldo - Gernika 2 - 0  
Burgos - Real Union Irun 0 - 0  
Caudal Deportivo - Real Sociedad B 0 - 0  
Lealtad de Villaviciosa - UD Logrones 2 - 1  
Vitoria - Mirandes 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Mallorca 0 - 2  
Atl. Baleares - Olot 1 - 1  
Cornella - Formentera 4 - 1  
Ebro - Villarreal B 2 - 2  
Hercules - Zaragoza B 3 - 1  
Pena Deportiva - Sabadell 1 - 1  
Peralada - Badalona 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Villanovense 1 - 1  
Betis B - UCAM Murcia 1 - 0  
Cartagena - Cordoba B 0 - 0  
Ecija Balompie - Rec. Huelva 0 - 0  
Jumilla - Marbella 1 - 1  
Las Palmas B - San Fernando 0 - 1  
Linense - El Ejido 2 - 0  
Lorca Deportiva - Melilla 0 - 0  
Real Murcia - Merida 1 - 1  
UD Extremadura - Granada B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Las Palmas 3 - 0  
Real Madrid - Espanyol 2 - 0  
Real Sociedad - Betis 4 - 4  
Valencia - Ath. Bilbao 3 - 2  
Villarreal - Eibar 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Zaragoza 1 - 0  
Espanyol - Rayo Vallecano 0 - 1  
Sevilla - Levante 5 - 5  
Tenerife - Albacete 0 - 5  
Valencia - Huelva 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Wil 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Lugano 3 - 0  
Thun - Luzern 2 - 0  
Young Boys - St. Gallen 6 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Degerfors 1 - 3  
Dalkurd - Syrianska 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Elfsborg 5 - 2  
FF Malmö - Halmstad 2 - 0  
Hammarby - Norrköping 0 - 2  
Sundsvall - Djurgarden 0 - 5  
Örebro - Kalmar 1 - 0  
Östersund - Häcken 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Linköping 1 - 2  
Hammarby - Eskilstuna Utd. 1 - 0  
Kopparbergs/Göteborg - Kvarnsveden 2 - 2  
Pitea - Örebro 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - Crvena zvezda 1 - 0  
Partizan Belgrád - Cukaricki 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Tatran Presov 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - ND Gorica 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Erzurum Bld. Spor 2 - 1  
Elazigspor - Rizespor 3 - 1  
Giresunspor - Ümraniyespor 1 - 1  
Samsunspor - Balikesirspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Genclerbirligi 4 - 1  
Besiktas - Trabzonspor 2 - 2  
Göztepe Izmír - Istanbul Basaksehir 1 - 2  
Yeni Malatyaspor - Konyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Vorszkla Poltava 0 - 3  
Sahtar Doneck - Kárpáti Lviv 2 - 0  
Veresz Rivne - Sztal Kamjanszke 1 - 1  
Zorya Luganszk - Dinamo Kijev 4 - 4  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Shamrock Rovers 1 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - D. Kvyat (Maláj Nagydíj)    
C. Sainz Jr. - P. Gasly (Maláj Nagydíj) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Maláj Nagydíj) 0 - 1  
F. Massa - L. Stroll (Maláj Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Maláj Nagydíj)    
L. Hamilton - S. Vettel (Maláj Nagydíj) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Maláj Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - J. Palmer (Maláj Nagydíj) 0 - 1  
P. Wehrlein - M. Ericsson (Maláj Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Maláj Nagydíj) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Maláj Nagydíj) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Maláj Nagydíj)    
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Maláj Nagydíj    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Bath 9 - 25  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Clermont 29 - 23  
Montpellier - Brive 54 - 10  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Új-Zéland 10 - 36  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Counties Manukau - Northland 25 - 16  
Wellington - Otago 27 - 24  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - North Queensland Cowboys 34 - 6  
Röplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Törökország 1 - 3  
Eb, női 2017    
Hollandia - Szerbia 1 - 3  
Sakk (Isle of Man)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lenderman - Lékó P. 0.5 - 0.5  
Ga. Jones - V. Kramnik 0 - 1  
M. Adams - Jeff. Xiong 1 - 0  
M. Carlsen - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
Rapport R. - S.G. Vidit 0.5 - 0.5  
V. Akobian - F. Caruana 0 - 1  
V. Anand - Yifan Hou 1 - 0  
Tenisz (Almaty-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Safiullin - Borsos G.    
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Baghdatis - D. Istomin    
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Qureshi A U H - Daniell M / Demoliner M 2 - 0  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Benneteau - N. Gombos 1 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - K. Bertens 2 - 0  
C. Suarez Navarro - Ka. Pliskova 0 - 2  
C. Witthöft - A. Radwanska 0 - 2  
E. Svitolina - Lin Zhu 2 - 0  
J. Brady - E. Makarova 0 - 2  
J. Konta - M. Niculescu 0 - 2  
K. Siniakova - S. Stosur 0 - 2  
M. Brengle - J. Görges 0 - 2  
M. Rybarikova - E. Bouchard 2 - 0  
Qia. Wang - C. Wozniacki 1 - 2  
S. Kuznetsova - L. Arruabarrena-Vecino 1 - 2  
Shu. Zhang - Y. Putintseva 2 - 0  
Yaf. Wang - A. Cornet 0 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld/Peschke - Melichar N / Smith A 2 - 1  
Kudryavtseva A / Rosolska - Siniakova K / Strycova B 0 - 2  
Mladenovic K / Pavlyuchen - Kichenok L / Olaru R    
Sevastova A / Vekic D - Stephens S / Watson H 1 - 2  
Spears A / Vandeweghe C - Mertens E / Schuurs D 1 - 2  
Tenisz (Peking-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - M. Granollers 0 - 2  
M. Jaziri - S. Stakhovsky 2 - 0  
R. Dutra da Silva - D. Lajovic 1 - 2  
S. Darcis - P. Polansky 2 - 1  
Tenisz (Róma II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - D. Goffin 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mektic N / Monroe N - Peya A / Ram R 0 - 2  
Tenisz (Tokió-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - S. Tsitsipas 0 - 2  
M. Ebden - Y. Hanfmann 2 - 0  
R. Albot - F. Skugor 1 - 2  
V. Pospisil - Y. Takahashi 0 - 2  
Téli sportok (Rövidp.gyorskorcsolya, VK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászapáti P. - J. Kooreman (női 1000 m, Budapest) 1 - 0  
Téli sportok (Rövidpályás gyorskorcsolya, VK)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu Shaoang - C. Hamelin (1000 m, Budapest) 0 - 1  

 

2017.09.30.
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Richmond 60 - 108  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 7 - 5  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 1 - 5  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 1 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 4 - 3  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 9 - 7  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 3 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Houston 2 - 3  
Boston - Houston (19:05) 6 - 3  
Chicago Cubs - Cincinnati 9 - 0  
Cleveland - Chicago WS 10 - 1  
Colorado - LA Dodgers 9 - 1  
Kansas City - Arizona 2 - 1  
LA Angels - Seattle 6 - 5  
Miami - Atlanta 6 - 5  
Minnesota - Detroit 6 - 3  
NY Yankees - Toronto 2 - 1  
Philadelphia - NY Mets 6 - 2  
San Francisco - San Diego 8 - 0  
St. Louis - Milwaukee 3 - 5  
Tampa Bay - Baltimore 7 - 0  
Texas - Oakland 5 - 3  
Washington - Pittsburgh 6 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - OLS Oulu 3 - 6  
LaSB - Koovee Tampere 3 - 6  
Steelers Hämeenlinna - Classic Tampere 3 - 16  
Welhot - Oilers Espoo 3 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Dalen 6 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Kaos Futsal 5 - 4  
Dosson - Milano 6 - 3  
Imola Castello - Luparense 3 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parrulo Ferrol - Cartagena 2 - 2  
Ribera Navarra - Peniscola 3 - 1  
Santa Coloma - Barcelona 2 - 3  
Segovia Futsal - Jaen 4 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Renon/Ritten 4 - 3  
Bregenzerwald - Salzburg 2 4 - 8  
Cortina - Olimpija Ljubljana 0 - 3  
Fassa - Zell am See 4 - 3  
Feldkirch - Neumarkt Riwega 1 - 0  
Jesenice - Lustenau 2 - 1  
Kitzbühel - Gherdeina/Gröden 3 - 2  
Klagenfurt 2 - Vipiteno/Sterzing 0 - 7  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Kadan 3 - 5  
Frydek Mistek - Prostejov 4 - 1  
Karlovy Vary - Litomerice 3 - 0  
Kladno - Zubr Prerov 3 - 3  
Slavia Trebic - Havirov 4 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Praha 1 - 2  
Vsetin - Motor Ceske Budejovice 1 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - SaPKo 3 - 2  
Jokipojat - Roki 2 - 1  
Kiekko-Vantaa - Keupa 4 - 5  
Kokkolan Hermes - Heinolan Peliitat 4 - 5  
Leki - Tuto 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kookoo 5 - 1  
Jukurit - Vaasan Sport 4 - 3  
JYP - Hämeenlinna 4 - 1  
Kärpät - Ilves 4 - 3  
Lahti Pelicans - Kalpa 1 - 0  
SaiPa - Tappara 3 - 2  
Turku PS - Lukko 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Avangard Omszk 2 - 3  
Red Star Kunlun - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 1  
Szocsi - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Barisz Asztana 2 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Storhamar 1 - 6  
Stavanger - Valerenga 3 - 3  
Stjernen - Lorenskog 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Znojmo 7 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Langenthal 0 - 5  
Olten - Rapperswil 1 - 3  
Visp - GCK Lions 4 - 3  
Winterthur - Chaux-de-Fonds 4 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Ambri 6 - 2  
Davos - Fribourg 3 - 0  
Lugano - Langnau Tigers 3 - 1  
Zug - Bern 3 - 6  
Zürich Lions - Kloten 3 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Oskarshamn 2 - 2  
MODO - Leksand 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Skelleftea 4 - 2  
Karlskrona - HV 71 0 - 1  
Lulea - Linköping 3 - 3  
Mora - Färjestad 2 - 5  
Rögle - Malmö 7 - 7  
Växjö - Frölunda 3 - 1  
Örebro - Brynäs 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Chengdu 3 - 4  
Dinamo Szentpétervár - Molot Perm 3 - 0  
Dizel Penza - Burany Voronyezs 4 - 2  
Himik Voszkreszenszk - Szarjarka Karaganda 0 - 2  
Szarov - Rjazany 4 - 1  
SZKA-Neva - Torosz Nyeftekamszk 5 - 3  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Heilongjiang 0 - 4  
Zvezda Csehov - Torpedo Kamenogorszk 4 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Tohoku Blades 2 - 0  
Nippon Cranes - Anyang 2 - 1  
Oji Eagles - Daemyung 4 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Zadar 87 - 85  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrijednosnice Osijek - Klosterneuburg 85 - 82  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Cholet 77 - 59  
Chalon sur Saone - Paris Levallois 77 - 79  
Hyeres-Toulon - Limoges 85 - 70  
Le Mans - Pau Orthez 73 - 58  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Union Hainaut 53 - 67  
Lattes Montpellier - Flammes Carolo Ardennes 83 - 73  
Lyon - Tarbes 74 - 45  
Roche Vendee - Mondeville 62 - 72  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Shimane 82 - 75  
Kawasaki Brave Thunders - Nagoya Dolphins 73 - 73, h.u. 87 - 85  
Kyoto - Toyohashi Neophoenix 80 - 62  
Nishinomiya - Chiba 70 - 86  
Osaka - Tokyo Alvark 60 - 81  
Ryukyu Okinawa - Tokyo Sunrockers 65 - 53  
Tochigi - Mikawa Kariya 70 - 85  
Toyama - Hokkaido 83 - 78  
Yokohama - Shiga 76 - 45  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Czarni Slupsk 66 - 66, h.u. 81 - 77  
Krosno - Gliwice 82 - 76  
Trefl Sopot - Zielona Gora 77 - 84  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Alytaus Dzukija 78 - 54  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Szombathely 84 - 68  
Jászberény - Körmend 71 - 85  
Pécs - Szolnok 72 - 91  
Sopron - MAFC 69 - 70  
ZTE - Kecskemét 60 - 91  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - PEAC-Pécs 85 - 65  
PINKK-Pécs - Győr 64 - 97  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Bayern München 53 - 87  
Göttingen - Oldenburg 85 - 93  
Mitteldeutscher - Öttinger Gotha 82 - 69  
Tübingen - Bayreuth 77 - 87  
Ulm - Alba Berlin 68 - 72  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Virtus Bologna 78 - 74  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martino di Lupari - Dike Napoli 58 - 64  
UR Venezia - Vigarano 58 - 52  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Bilbao 82 - 68  
Obradoiro Monbus - Zaragoza 80 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Al-Qazeres Extremadura 55 - 83  
Gernika Bizkaia - Sant Adria 73 - 80  
Girona - Bembibre 71 - 53  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Minnesota (3.m.) 75 - 64  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Veszprém 26 - 29  
Celje - Kielce 31 - 27  
Flensburg - Paris SG 33 - 29  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Elverum 26 - 30  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Besiktas 27 - 29  
Metalurg Skopje - Sporting CP 28 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Silkeborg 25 - 35  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Oroszország 27 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Nantes 25 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Gwardia Opole 36 - 23  
Kalisz - MW Elblag 25 - 21  
Legionowo - Wybrzeze Gdansk 26 - 31  
Spojnia Gdynia - Pogon Szczecin 24 - 18  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Balatonfüred 24 - 34  
Dabas - Budakalász 34 - 31  
Eger - FTC 26 - 21  
Orosháza - Komló 24 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Zamora 23 - 18  
Benidorm - Bidasoa Irun 24 - 27  
Huesca - Quabit Guadalajara 27 - 28  
Naturhouse La Rioja - Ciudad Encantada 29 - 33  
Puerto Sagunto - Anaitasuna 20 - 23  
Teucro - Granollers 26 - 27  
Valladolid - Morrazo Cangas 23 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - St. Gallen 31 - 24  
Endingen - Gossau 35 - 31  
Thun - Schaffhausen 29 - 33  
Winterthur - Kriens 23 - 16  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Skövde 25 - 24  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Yeovil 1 - 0  
Manchester City - Arsenal 5 - 2  
Sunderland - Chelsea 0 - 6  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Gillingham 1 - 0  
Bradford - Doncaster 2 - 0  
Bristol Rovers - Plymouth 2 - 1  
Bury - Milton Keynes Dons 0 - 2  
Fleetwood - Charlton 1 - 3  
Peterborough - Oxford Utd. 1 - 4  
Portsmouth - Oldham 1 - 2  
Rotherham - Northampton 1 - 0  
Shrewsbury - Scunthorpe 2 - 0  
Southend - Blackpool 2 - 1  
Wigan - Walsall 2 - 0  
Wimbledon - Rochdale 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chesterfield - Cheltenham 0 - 2  
Coventry - Crewe 1 - 0  
Crawley - Carlisle 0 - 1  
Exeter - Morecambe 4 - 1  
Forest Green - Accrington 0 - 1  
Grimsby - Lincoln 0 - 0  
Luton - Newport 3 - 1  
Mansfield - Notts County 3 - 1  
Stevenage - Port Vale 2 - 0  
Swindon - Cambridge Utd. 2 - 0  
Wycombe - Barnet 3 - 1  
Yeovil - Colchester 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Bolton 1 - 0  
Burton - Wolverhampton 0 - 4  
Cardiff - Derby County 0 - 0  
Hull City - Birmingham 6 - 1  
Ipswich - Bristol City 1 - 3  
Middlesbrough - Brentford 2 - 2  
Millwall - Barnsley 1 - 3  
Nottingham - Sheffield Utd. 2 - 1  
Preston - Sunderland 2 - 2  
Reading - Norwich 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Maidstone Utd. 0 - 1  
Bromley - Tranmere 0 - 1  
Dag & Red - Torquay 1 - 0  
Dover - Solihull Moors 1 - 0  
Ebbsfleet Utd. - Halifax 2 - 0  
Gateshead - Boreham 1 - 1  
Leyton - Fylde 1 - 2  
Macclesfield - Aldershot 2 - 0  
Maidenhead Utd. - Guiseley 3 - 0  
Woking - Hartlepool 1 - 1  
Wrexham - Sutton Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Guillermo Brown 2 - 0  
Atl. Los Andes - Boca Unidos 1 - 1  
Club Almagro - Independiente de Mendoza 2 - 1  
Estudiantes San Luis - Dep. Moron 0 - 0  
Instituto Cordoba - Ferro Carril Oeste 3 - 1  
Villa Dalmine - Sarmiento 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Estudiantes LP 0 - 3  
Atl. Tucuman - Belgrano de Cordoba 0 - 0  
Defensa Justicia - Huracan 0 - 0  
Gimnasia LP - Lanus 1 - 3  
San Lorenzo - Colón 0 - 0  
Union SF - Olimpo Bahia Blanca 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabayil - Sumqayit 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Roeselare 2 - 0  
Tubize - Westerlo 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Genk 3 - 3  
Kortrijk - Oostende 1 - 2  
Mouscron-Peruwelz - Mechelen 2 - 2  
Waasland Beveren - Antwerpen 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Pirin Blagoevgrad 0 - 0  
Etar Veliko Tarnovo - CSZKA Szófia 2 - 2  
Vitosa Bistritsa - Botev Plovdiv 2 - 4  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Goiás 0 - 1  
Figueirense - Parana 1 - 0  
Internacional - Santa Cruz PE 2 - 0  
Juventude - Paysandu 1 - 0  
Londrina - CRB 4 - 1  
Nautico - Boa 2 - 0  
Vila Nova - Brasil de Pelotas 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Coritiba 1 - 1  
Vasco da Gama - Chapecoense 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Dortmund 1 - 2  
E. Frankfurt - VfB Stuttgart 2 - 1  
Hamburg - Bremen 0 - 0  
Mönchengladbach - Hannover 2 - 1  
Wolfsburg - Mainz 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Union Berlin 1 - 2  
Holstein Kiel - Bochum 3 - 0  
Nürnberg - Bielefeld 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Chemnitz 1 - 1  
Erfurt - Wehen 1 - 3  
Münster - Osnabrück 4 - 1  
Rostock - Aalen 1 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Fortuna Köln 1 - 3  
Würzburg - Unterhaching 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - Antofagasta 0 - 1  
Dep. Iquique - Universidad de Concepcion 0 - 4  
Huachipato - Santiago Wanderers 1 - 0  
Union Espanola - Universidad de Chile 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 1  
Omonia Nicosia - Olympiakosz Nicosia 1 - 1  
Pafosz - Ermisz Aradippou 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Pardubice 0 - 3  
Pribram - Frydek Mistek 2 - 1  
Trinec - Znojmo 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Sparta Praha 0 - 0  
Slovacko - Karvina 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - OB Odense 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Kolding 2 - 2  
Varde - Vejle 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Suwon FC 2 - 1  
Bucheon - Anyang 0 - 0  
Seoul E-Land - Daejeon Citizen 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Incheon 1 - 1  
Jeonnam - FC Seoul 0 - 1  
Pohang - Sangju Sangmu 2 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Nasr (UAE) 2 - 4  
Al-Sharjah - Al-Wasl 1 - 2  
Dibba Al-Fujairah - Ajman 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - FK Minszk 1 - 1  
Krumkacsi Minszk - Nyeman Grodno 2 - 2  
Naftan - Gomel 0 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Oulu 4 - 1  
Jaro - Haka 4 - 2  
KPV Kokkola - EIF 3 - 0  
OPS - Turku PS 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - PS Kemi 4 - 0  
Ilves - Lahti 2 - 1  
Rovaniemi PS - JJK Jyväskylä 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Clermont 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rodez Aveyron - Lyon Duchere 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lille    
Dijon - Strasbourg 1 - 1  
Guingamp - Toulouse 1 - 1  
Nantes - Metz 1 - 0  
Paris SG - Bordeaux 6 - 2  
Rennes - Caen 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille Losc - Albi 1 - 1  
Montpellier - Lyon 0 - 5  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - PAOK 1 - 1  
Panathinaikosz - Giannina 2 - 0  
Plataniasz - Panetolikosz 0 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Venlo 0 - 2  
NAC Breda - ADO Den Haag 0 - 1  
PSV - Willem II 4 - 0  
Zwolle - Groningen 3 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Dinamo Zagreb 2 - 5  
Hajduk Split - Inter Zapresic 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Breidablik 0 - 1  
Grindavik - Fjölnir 2 - 1  
KR - Stjarnan 0 - 1  
Valur - Vikingur Reykjavik 4 - 3  
ÍA Akranes - Vikingur Olafsvik 0 - 0  
ÍBV - KA Akureyri 3 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Yamaguchi 2 - 1  
Kyoto - JEF United Chiba 2 - 0  
Mito - Matsumoto Yamaga 0 - 1  
Shonan Bellmare - Zweigen Kanazawa 4 - 2  
Yamagata - Nagasaki 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Vissel Kobe 0 - 2  
FC Tokyo - Jubilo Iwata 0 - 0  
Gamba Osaka - Yokohama FM 1 - 2  
Kashiwa R. - Kofu 0 - 1  
Kawasaki Frontale - Cerezo Osaka 5 - 1  
Omiya Ardija - Shimizu SP 0 - 0  
Sagan Tosu - Kashima A. 1 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Sapporo 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Umm-Salal 0 - 2  
Al-Arabi (QAT) - Qatar SC 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Sahtar Karagandy 3 - 1  
Irtis Pavlodar - Kairat Almaty 1 - 1  
Kaisar Kyzylorda - Okzhetpes Kokshetau 2 - 1  
Ordabasy Shymkent - Akzhayik Ural 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Envigado 1 - 0  
Rionegro Aguilas - Independiente SF 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Shanghai SIPG 1 - 4  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - GKS Katowice 1 - 2  
Chrobry Glogow - Odra Opole 2 - 0  
GKS Tychy - Pogon Siedlce 2 - 3  
Olsztyn - Rakow Czestochowa 1 - 3  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Puszcza Niepolomice 2 - 1  
Stal Mielec - Zaglebie Sosnowiec 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Zaglebie Lubin 1 - 0  
Pogon Szczecin - Korona Kielce 0 - 0  
Wisla Krakkó - Jagiellonia Bialystok 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Ventspils 0 - 1  
METTA/LU - Rigas FS 2 - 0  
Riga FC - Spartaks Jurmala 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Veracruz 2 - 0  
Monarcas Morelia - Tijuana 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Dallas 0 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - FTC 2 - 3  
Diósgyőr - Videoton 2 - 3  
Haladás - Mezőkövesd 2 - 2  
Honvéd - Vasas 1 - 4  
Puskás Akadémia - Paks 1 - 2  
Újpest - Debrecen 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Siófok 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Valerenga 4 - 2  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Arna-Björnar 1 - 0  
Valerenga - LSK Kvinner 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Chicago 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Bologna 0 - 1  
Udinese - Sampdoria 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Palermo 0 - 0  
Avellino - Empoli 3 - 2  
Brescia - Perugia 2 - 1  
Carpi - Pescara 0 - 1  
Cittadella - Entella 0 - 1  
Spezia - Bari 1 - 0  
Ternana - Venezia 2 - 3  
Vercelli - Cesena 5 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggiana - Sambenedettese 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Siracusa 0 - 3  
Andria - Monopoli 1 - 1  
Cosenza - Catania 0 - 1  
Juve Stabia - Fondi 2 - 0  
Lecce - Bisceglie 3 - 1  
Trapani - Casertana 2 - 1  
Virtus Francavilla - Reggina 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Gazovik Orenburg 0 - 1  
Himki - Baltika Kalinyingrád 1 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 0  
Kurszk - Kubany Krasznodar 0 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Rotor Volgográd 1 - 1  
Olimp. Nyizsnyij Novgorod - Fakel Voronyezs 2 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Tambov 1 - 0  
Tom Tomszk - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 1  
Tyumeny - Szibir Novoszibirszk 0 - 0  
Volgar Asztrahan - Szpartak Moszkva 2 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Kazany - Amkar Perm 0 - 1  
SZKA Habarovszk - Rosztov 2 - 1  
Szpartak Moszkva - Ural Jekatyerinburg 2 - 0  
Toszno - Akhmat Groznij 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - LASK Linz 4 - 2  
Mattersburg - Rapid Wien 0 - 1  
St. Pölten - Sturm Graz 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - General Diaz 0 - 1  
Rubio - Independiente FBC 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Benfica B 1 - 2  
Cova Piedade - Leixoes 2 - 0  
Covilha - Arouca 1 - 0  
Gil Vicente - Guimaraes B 3 - 0  
Real SC Massama - Famalicao 1 - 1  
Sporting CP B - Santa Clara 4 - 3  
Uniao Madeira - Penafiel 0 - 0  
Varzim - Uniao Oliveirense 0 - 1  
Viseu - Porto B 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Feirense 1 - 0  
Pacos Ferreira - Moreirense 3 - 2  
Portimonense - Aves 2 - 2  
Rio Ave - Setúbal 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Leicester 0 - 0  
Chelsea - Manchester City 0 - 1  
Huddersfield - Tottenham 0 - 4  
Manchester Utd. - Crystal Palace 4 - 0  
Stoke - Southampton 2 - 1  
West Bromwich - Watford 2 - 2  
West Ham - Swansea 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Astra Giurgiu 1 - 1  
Viitorul Constanta - CSM Politechnika Iasi 5 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - St. Johnstone 3 - 0  
Celtic - Hibernian 2 - 2  
Dundee - Hearts 2 - 1  
Kilmarnock - Ross County 0 - 2  
Motherwell - Partick Thistle 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Queens Park 4 - 2  
Albion Rovers - Raith Rovers 2 - 1  
Arbroath - Alloa 1 - 1  
Ayr Utd. - East Fife 3 - 0  
Forfar - Stranraer 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Cowdenbeath 1 - 0  
Montrose - Clyde 3 - 2  
Peterhead - Berwick 0 - 2  
Stenhousemuir - Edinburgh City 3 - 0  
Stirling - Elgin 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Dundee Utd. 1 - 3  
Greenock Morton - Falkirk 0 - 1  
Inverness CT - Queen of South 0 - 0  
Livingston - Dumbarton 2 - 1  
St. Mirren - Brechin 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Hoya Lorca - Cadiz 3 - 0  
Numancia - Albacete 5 - 1  
Valladolid - Cordoba 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerceda - Celta Vigo B 0 - 0  
Real Madrid B - Guijuelo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Arenas de Getxo 3 - 1  
Izarra - R. Santander 0 - 0  
Leioa - Pena Sport 3 - 0  
Osasuna B - Tudelano 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Saguntino - Elche 1 - 1  
Ontinyent - Lleida 0 - 1  
UE Llagostera - Valencia B 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Getafe 2 - 1  
Leganes - Atl. Madrid 0 - 0  
Levante - Alavés 0 - 2  
Sevilla - Malaga 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Ath. Bilbao 6 - 0  
Madrid CCF - Real Sociedad 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Schaffhausen 5 - 0  
Wohlen - Winterthur 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Basel 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Värnamo 5 - 0  
GAIS - Brommapojkarna 0 - 0  
Öster - Örgryte 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Jönköping Södra 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Rosengard 2 - 1  
Limhamn Bunkeflo - Vittsjö 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Raed 5 - 3  
Al-Faisaly - Al-Ittifaq (KSA) 3 - 0  
Al-Hilal (KSA) - Al-Qadisiyah 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Radnik Surdulica 3 - 1  
Javor Matis - RAD Belgrád 3 - 2  
Macsva Sabacs - Bacska Palanka 1 - 1  
Spartak Subotica - Radnicki Nis 4 - 2  
Vozdovac - Zemun 6 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Senica 1 - 0  
Slovan Bratislava - Nitra 1 - 1  
Trencin - Zlate Moravce 3 - 0  
Trnava - Dunajska Streda 2 - 0  
Zilina - Zemplin Michalovce 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaran Hrvatini - Rudar Velenje 0 - 3  
Krsko Posavlje - Aluminij Kidricevo 2 - 0  
Maribor - Triglav Kranj 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Gaziantep Bld. Spor 1 - 0  
Eskisehirspor - Manisaspor 3 - 2  
Gaziantepspor - Ankaragücü 1 - 2  
Istanbulspor - Adana Demirspor 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Karabukspor 3 - 2  
Kayserispor - Bursaspor 3 - 1  
Osmanlispor - Kasimpasa 3 - 0  
Sivasspor - Antalyaspor 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olekszandria - Zirka Kropivnickij 0 - 0  
Olimpik Doneck - Mariupol 3 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Barry Town 0 - 1  
Cardiff Met University - Prestatyn 2 - 1  
Carmarthen - TNS 0 - 5  
Llandudno FC - Cefn Druids 1 - 2  
Newtown - Connah's Quay 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HW Welders - Portadown 3 - 2  
Knockbreda - Dergview 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Ards 0 - 2  
Ballymena Utd. - Coleraine 0 - 2  
Cliftonville - Linfield 3 - 2  
Warrenpoint - Carrick 2 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Infonet Tallinn 3 - 2  
Parnu JK Vaprus - Sillamae Kalev 2 - 7  
Trans Narva - Paide Linnameeskond 0 - 1  
Viljandi Tulevik - Flora Tallinn 2 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Exeter 20 - 13  
Northampton Saints - Harlequin 30 - 22  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oyonnax - Bordeaux 9 - 39  
Racing-Metro - Lyon 17 - 20  
Section Paloise - Stade de France 23 - 25  
Toulon - La Rochelle 26 - 20  
Toulouse - Agen 30 - 10  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Ausztrália 27 - 27  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Bay of Plenty 38 - 19  
Canterbury - Waikato 37 - 17  
Southland - Manawatu 20 - 25  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Cardiff 39 - 16  
Newport Dragons - Port Elizabeth S. Kings 29 - 13  
Zebre - Ulster 27 - 23  
Röplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Azerbajdzsán (Helyszín: Azerbajdzsán) 3 - 2  
Szerbia - Törökország 3 - 0  
Sakk (Isle of Man)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - M. Carlsen 0 - 1  
H. Nakamura - E. Sutovsky 1 - 0  
I. Sokolov - Rapport R. 0 - 1  
L. Fressinet - V. Anand 0 - 1  
V. Kramnik - S.P. Sethuraman 1 - 0  
Tenisz (Almaty-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borsos G. - L. Margaroli 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - Y. Sugita 2 - 1  
G. Pella - M. Baghdatis 1 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LU Y-H / Sharan D - Daniell M / Demoliner M 0 - 2  
Tenisz (Orleans, France, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duran G / Molteni A - Berankis R / Kuznetsov A 2 - 1  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - J. Benneteau 1 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - J. Benneteau 1 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - N. Osaka 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - L. Davis 2 - 0  
A. Riske - S. Halep 1 - 2  
A. Sevastova - M. Sharapova 1 - 2  
D. Gavrilova - A. Kontaveit 2 - 0  
M. Barthel - S. Cirstea 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - D. Kasatkina 0 - 2  
P. Kvitova - Kr. Pliskova 2 - 0  
Y-Y. Duan - K. Mladenovic 2 - 0  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HAN X / Liang C - Jurak D/Atawo R 2 - 0  
Wang Q / Wang Y - Bertens K / Goerges J 0 - 2  
Tenisz (Peking-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - D. Lajovic 1 - 2  
B. Coric - M. Giron 2 - 0  
I. Dodig - P. Polansky    
M. Granollers - J. Chardy 2 - 0  
M. Jaziri - Zh. Zhang 2 - 0  
R. Dutra da Silva - Rig. Te 2 - 0  
S. Darcis - Faj. Sun 2 - 0  
T. Monteiro - S. Stakhovsky 1 - 2  
Tenisz (Peking-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
A. Sabalenka - C. McHale 1 - 2  
A. Sasnovich - V. Lepchenko 1 - 2  
C. Witthöft - O. Jabeur 2 - 0  
J. Brady - M. Puig 2 - 0  
N. Gibbs - C. McHale 1 - 2  
S-W. Hsieh - M. Brengle 0 - 2  
Xinyu Gao - M. Linette 1 - 2  
Z. Diyas - L. Arruabarrena-Vecino 1 - 2  
Tenisz (Róma II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - F. Krajinovic 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - A. Dolgopolov 0 - 2  
H. Laaksonen - D. Goffin 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mektic N / Monroe N - Sa A / Sela D 2 - 0  
Tenisz (Taskent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bondarenko - Babos T. 2 - 0  
Tenisz (Taskent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Hibino/Kalashnikova 2 - 0  
Tenisz (Tokió-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Skugor - N. Jarry 2 - 0  
F. Tiafoe - K. Uesugi 2 - 0  
N. Kicker - M. Ebden 0 - 2  
R. Albot - R. Opelka 2 - 1  
S. Shimabukuro - Y. Hanfmann 0 - 2  
T. Ito - S. Tsitsipas 1 - 2  
V. Pospisil - Y. Watanuki 2 - 0  
Y. Takahashi - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - C. Garcia 1 - 2  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Hingis M - Aoyama S / Yang Z 2 - 1  
Téli sportok (Rövidp.gyorskorcsolya, VK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászapáti P. - T. Huot Marchand (női 1500 m, Budapest) 1 - 0  
Keszler A. - L. Peretti (női 500 m, Budapest) 0 - 1  
Téli sportok (Rövidpályás gyorskorcsolya, VK)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu Shaoang - K. Watanabe (1500 m, Budapest) 1 - 0  
Liu Shaolin S. - S. Girard (500 m, Budapest) 1 - 0  

 

2017.09.29.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Bay - Chicago 35 - 14  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 0 - 4  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 0 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 6 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Houston 2 - 12  
Chicago Cubs - Cincinnati 5 - 4  
Chicago WS - LA Angels 5 - 4  
Kansas City - Detroit 1 - 4  
Miami - Atlanta 7 - 1  
NY Yankees - Tampa Bay 6 - 9  
NY Yankees - Toronto 4 - 0  
St. Louis - Chicago Cubs 1 - 2  
Texas - Oakland 1 - 4  
Washington - Pittsburgh 5 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Höllviken 5 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Futsal Cisternino - Napoli 2 - 2  
Latina - Pesarofano    
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magna Gurpea - Inter Movistar 2 - 2  
Murcia - Zaragoza 8 - 1  
Palma Futsal - Levante 4 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Plzen 1 - 4  
Jihlava - Vítkovice 4 - 2  
Mladá Boleslav - Litvínov 2 - 0  
Pardubice - Brno 4 - 5  
Sparta Praha - Liberec 7 - 1  
Trinec - Olomouc 3 - 3  
Zlín - Mountfield HK 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Hvidovre 3 - 2  
Gentofte - Herning 3 - 3  
Odense - Esbjerg 7 - 3  
Rungsted - Frederikshavn 6 - 0  
Rödovre - Herlev Eagles 5 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Tuto 4 - 3  
Heinolan Peliitat - Leki 2 - 4  
Imatran Ketterä - Kiekko-Vantaa 2 - 5  
Keupa - Kokkolan Hermes 9 - 2  
Roki - IPK 6 - 3  
SaPKo - Jokipojat 0 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Vaasan Sport 2 - 5  
Kookoo - Ässät 1 - 4  
Tappara - HIFK 2 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Mulhouse 2 - 1  
Angers - Gap 4 - 5  
Nice - Grenoble 2 - 4  
Strasbourg - Rouen 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Amur Habarovszk 2 - 3  
Jokerit - Szpartak Moszkva 5 - 1  
Vityaz Podolszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 0 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bayreuth 2 - 1  
Bietigheim/Bissingen - Ravensburg 7 - 5  
Crimmitschau - Kaufbeuren 0 - 4  
Dresden - Heilbronn 3 - 3  
Frankfurt Löwen - Lausitzer Füchse 9 - 2  
Freiburg - Tölzer Löwen 6 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Iserlohn 2 - 4  
Bremerhaven - Wolfsburg 2 - 2  
Düsseldorf - München 6 - 4  
Mannheim - Köln 2 - 6  
Nürnberg - Schwenningen 3 - 0  
Straubing - Krefeld 0 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Villach 4 - 3  
Fehérvár - Salzburg 2 - 1  
Graz - Südtirol Bolzano 7 - 7  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Thurgau 0 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lugano 1 - 4  
Bern - Davos 3 - 2  
Fribourg - Zug 0 - 3  
Kloten - Lausanne 2 - 1  
Langnau Tigers - Biel 2 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pantern Malmö - Västervik 4 - 3  
Södertälje - AIK 1 - 2  
Tingsryd - Timra 2 - 2  
Troja/Ljungby - Björklöven 1 - 4  
Vita Hasten - Karlskoga 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - B. Bystrica 0 - 3  
Kosice - Nitra 4 - 1  
Liptovsky Mikulas - Poprad 1 - 1  
Nove Zamky - Trencin 1 - 3  
Zvolen - Zilina 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zauralje Kurgan - Metallurg Novokuznyeck 3 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - FMP 74 - 67  
Skopje - Partizan Belgrád 92 - 89  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Karsiyaka 92 - 90  
Antwerpen - Rosa Radom 75 - 69  
Avtodor Szaratov - Capo D'Orlando 70 - 69  
Donar Groningen - Estudiantes 76 - 76  
Joensuun Kataja - Telekom Bonn 70 - 90  
Ludwigsburg - Basic-Fit Brussels 85 - 59  
Lukoil Academic - Juventus Utena 81 - 82  
Tsmoki-Minszk - Nanterre 68 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Le Portel 70 - 63  
Dijon - Bourg 74 - 87  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Nantes Reze 69 - 44  
Kosárlabda (Francia Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villeneuve d'Ascq Lille - Bourges 48 - 71  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tropang Texters - RS Elasto Painters (2.m.) 118 - 114  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Nagoya Dolphins 76 - 77  
Ryukyu Okinawa - Tokyo Sunrockers 54 - 73  
Tochigi - Mikawa Kariya 78 - 64  
Yokohama - Shiga 56 - 73  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Szeged 66 - 78  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Bremerhaven 81 - 68  
Jena - Skyliners Frankfurt 70 - 82  
S. Oliver Würzburg - Brose Bamberg 76 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Baskonia Vitoria 87 - 82  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Cegléd 28 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Halden 33 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Aranäs 26 - 32  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Brazília 23 - 21  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USM Alger - Wydad Casablanca 0 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Reading 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
QPR - Fulham 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Riestra - Atl. Rafaela 2 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Kapaz 0 - 2  
Inter Baku - Neftcsi Baku 0 - 2  
Kapaz - Gabala 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Cercle Bruges 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Truiden - Charleroi 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Szeptemvri Szófia 1 - 0  
Vereja - Slavia Szófia 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - Leverkusen 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Darmstadt 3 - 0  
Kaiserslautern - Fürth 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotte - Hallescher FC 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teplice - Liberec 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Aarhus GF 1 - 5  
Randers - Horsens 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Shabab Al-Ahli (UAE) 2 - 1  
Al-Wahda - Al-Dhafra 3 - 1  
Emirates Ras Al-Khaimah - Hatta 4 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch - Slavia Mozír 1 - 0  
Vityebszk - Dinamo Breszt 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - GrIFK 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Kuopio PS 1 - 2  
Vaasa PS - HIFK 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Bourg-Peronnas 2 - 0  
Auxerre - Sochaux 2 - 0  
Lens - Ajaccio GFC 2 - 0  
Nancy - Chateauroux 4 - 1  
Niort - Quevilly Rouen 2 - 1  
Orleans - Valenciennes 3 - 4  
Paris FC - Nimes 2 - 1  
Tours - Brest 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Sannois St-Gratien 2 - 2  
Cholet - Laval 2 - 2  
Creteil - Les Herbiers 3 - 1  
Dunkerque - Concarneau 2 - 0  
Marseille Consolat - Grenoble 1 - 2  
Red Star 93 - Chambly 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Montpellier 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - FC Eindhoven 1 - 2  
Cambuur - RKC Waalwijk 1 - 1  
De Graafschap - Emmen 2 - 2  
Den Bosch - PSV 2 5 - 0  
Dordrecht - Volendam 2 - 2  
Go Ahead Eagles - Almere City 2 - 1  
Nijmegen - Maastricht 4 - 1  
Oss - Ajax 2 0 - 3  
Telstar - F. Sittard 0 - 6  
Utrecht 2 - Helmond 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - Heracles 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - PSV 1 - 1  
ADO Den Haag - Excelsior/Barendrecht 3 - 1  
Twente - Heerenveen 1 - 1  
VV Alkmaar - Zwolle 1 - 7  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Slaven Belupo 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kharaitiyat - Al-Khor 1 - 1  
Al-Rayyan - Al-Duhail 3 - 5  
Al-Sadd - Al-Gharafa 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenxin - Shanghai Shenhua 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Miedz Legnica 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Cracovia Krakkó 1 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Slask Wroclaw 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Kristiansund 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma - Salernitana 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matera - Paganese 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - FK Krasznodar 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Wacker Innsbruck 0 - 4  
BW Linz - Kapfenberg 0 - 2  
Hartberg - Wiener Neustadt 0 - 1  
Ried - Liefering 6 - 1  
WSG Wattens - FAC Wien 5 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Tondela 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Botosani 1 - 0  
Poli Timisoara - Universitatea Craiova 0 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Rangers 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Almería 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Girona 3 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Xamax 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Norrby 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Sirius 4 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faiha - Ohud Medina 1 - 0  
Al-Shabab (KSA) - Al-Nassr 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Mladost Lucani 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Domzale 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Altinordu 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Fenerbahce 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Aberystwyth 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - Larne 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glenavon - Dungannon 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Nomme Kalju 0 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Drogheda Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Limerick 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - London Irish 29 - 17  
Sale - Gloucester 57 - 10  
Worcester - Saracens 3 - 25  
Rögbi (Angol Szuper Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Hull FC 18 - 16  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Harbour - Hawke'S Bay 33 - 30  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Ospreys 44 - 25  
Glasgow Warriors - Benetton Treviso 37 - 21  
Leinster - Edinburgh 21 - 13  
Llanelli Scarlets - Connacht 36 - 27  
Röplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Németország 3 - 0  
Oroszország - Törökország 0 - 3  
Sakk (Isle of Man)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lenderman - V. Anand 0.5 - 0.5  
F. Caruana - Ga. Jones 1 - 0  
M. Carlsen - S.G. Vidit 0.5 - 0.5  
Snooker (International Championship-sel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - S. Lam    
B. Woollaston - Jak. Jones 6 - 2  
D. Dale - J. Page 6 - 2  
H. Vafaei Ayouri - D. Jones 6 - 4  
J. Lisowski - L. Kleckers 6 - 2  
J. Trump - C. Totten 6 - 0  
K. Wilson - Rh. Clark 6 - 2  
L. Brecel - A. Taylor (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
L. Hang - S. Vahedi 6 - 5  
M. King - C. Keogan 6 - 4  
M. White - E. Sharav (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
N. Saengkham - N. Zhuang 4 - 6  
O. Lines - H. Akbar 6 - 1  
R. O'Sullivan - G. Greene 6 - 0  
S. Baird - Y. Li 4 - 6  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Pella - T.H. Fritz 2 - 0  
J. Donaldson - D. Istomin 1 - 2  
Y-H. Lu - M. Baghdatis 0 - 2  
Y. Sugita - D. Lajovic 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Qureshi A U H - Gonzalez S / Zimonjic N 2 - 0  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Zeballos - Fucsovics M. 0 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - N. Gombos 1 - 2  
H. Zeballos - Fucsovics M. 0 - 2  
N. Mahut - I. Marchenko 0 - 2  
P-H. Mathieu - J. Benneteau 0 - 2  
Tenisz (Peking-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - A. Petkovic 0 - 2  
C. Witthöft - L. Cabrera 2 - 0  
Fa. Liu - V. Lepchenko 1 - 2  
H. Watson - N. Gibbs 1 - 2  
J. Brady - D. Kovinic 2 - 0  
J.B. Teichmann - M. Puig 0 - 2  
K-C. Chang - M. Linette 0 - 2  
K. Ahn - S. Sorribes Tormo 1 - 2  
S. Rogers - A. Kudryavtseva    
V. Cepede Royg - Xinyu Gao 1 - 2  
Xin. Han - M. Brengle 0 - 2  
Tenisz (Róma II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - F. Krajinovic 0 - 2  
R. Carballes Baena - L. Djere 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - D. Dzumhur 0 - 2  
D. Sela - A. Dolgopolov    
D. Young - D. Goffin 0 - 2  
H. Laaksonen - Zh. Zhang 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirnyi M / Oswald P - Peya A / Ram R 1 - 2  
Tenisz (Taskent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - Babos T. 0 - 2  
K. Bondarenko - V. Zvonareva    
K. Nara - K. Bondarenko 1 - 2  
V. Zvonareva - A. Krunic 2 - 0  
Tenisz (Taskent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Khromacheva I / Soylu I 2 - 0  
Bogdan A / Voegele S - Hibino/Kalashnikova 0 - 2  
Bondarenko K / Krunic A - Hibino/Kalashnikova 1 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ostapenko - A. Barty 0 - 2  
M. Sakkari - C. Garcia 0 - 2  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty/Dellacqua - Aoyama S / Yang Z    
Chan Y-J / Hingis M - Mirza S / Peng S 2 - 0  

 

2017.09.28.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes    
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 8 - 5  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 2 - 11  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 10 - 7  
Chicago WS - LA Angels 6 - 4  
Cleveland - Minnesota 4 - 2  
Cleveland - Minnesota (18:10) 5 - 2  
Kansas City - Detroit 7 - 4  
LA Dodgers - San Diego 10 - 0  
Milwaukee - Cincinnati 0 - 6  
Milwaukee - Cincinnati (22:10) 4 - 3  
NY Mets - Atlanta 7 - 1  
NY Yankees - Tampa Bay 6 - 1  
Philadelphia - Washington 7 - 5  
Pittsburgh - Baltimore 5 - 3  
St. Louis - Chicago Cubs 1 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - LaSB 6 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Linköping 3 - 8  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vipiteno/Sterzing - Fassa 8 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Ilves 5 - 3  
Kärpät - SaiPa 6 - 1  
Lukko - Lahti Pelicans 1 - 1  
Turku PS - Hämeenlinna 3 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Chamonix-Morzine 7 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Szalavat Julajev Ufa 2 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Manglerud 4 - 1  
Kongsvinger - Stavanger 1 - 5  
Lorenskog - Lillehammer 0 - 5  
Valerenga - Stjernen 5 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Eisbären Berlin 2 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Linz 0 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Zürich Lions 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Djurgarden 1 - 3  
Karlskrona - Linköping 4 - 2  
Lulea - HV 71 0 - 3  
Skelleftea - Växjö 0 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Heilongjiang 5 - 7  
Dinamo Szentpétervár - Torosz Nyeftekamszk 1 - 2  
SZKA-Neva - Molot Perm 3 - 5  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Chengdu 2 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Cranes - Daemyung 2 - 0  
Oji Eagles - Anyang 2 - 2  
Kosárlabda (FIBA Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Bnei Herzeliya 65 - 64  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Blackwater Elite (2.m.) 104 - 96  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 73 - 64  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - GOG 23 - 29  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Szlovákia 24 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Macedónia 38 - 26  
Szerbia - Feröer-szigetek 36 - 20  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Portugália 32 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Chambery 26 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Erlangen 25 - 19  
Gummersbach - Füchse Berlin 29 - 31  
Lübbecke - Magdeburg 20 - 31  
Wetzlar - DHfK Leipzig 22 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Suhr Aarau 15 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Ystad IF 28 - 33  
Lugi - Malmö 27 - 24  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Banfield 2 - 1  
Rosario Central - Boca Juniors 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - America MG 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Flamengo 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zizkov - Opava 1 - 5  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Slavia Praha 1 - 1  
Maccabi TA - Villarreal 0 - 0  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Dinamo Kijev 2 - 3  
Skenderbeu - Young Boys 1 - 1  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Istanbul Basaksehir 2 - 1  
Ludogorec Razgrad - Hoffenheim 2 - 1  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Austria Wien 2 - 2  
Milan - Rijeka 3 - 2  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Apollon Limasszol 2 - 2  
Lyon - Atalanta 1 - 1  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Zlín 3 - 0  
Sheriff Tiraspol - FC Köbenhavn 0 - 0  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - FCS Bukarest 1 - 2  
Plzen - Hapoel Beer Sheva 3 - 1  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Crvena zvezda 0 - 1  
BATE Boriszov - Arsenal 2 - 4  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Guimaraes 2 - 1  
Salzburg - Marseille 1 - 0  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Zorya Luganszk 0 - 1  
Östersund - Hertha BSC 1 - 0  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Zulte Waregem 2 - 0  
Nice - Vitesse 3 - 0  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Vardar Skopje 3 - 1  
Zenit Szentpétervár - Real Sociedad 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau - Beziers 2 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gostaresh Tabriz - Tractor Tabriz 1 - 2  
Pars Jonoubi Jam - Padideh Mashhad 1 - 1  
Siah Jamegan Mashhad - Paykan 0 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Markhiya - Al-Sailiya 2 - 5  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Cortulua 3 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Tianjin Quanjian 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Zalgiris Kaunas 2 - 1  
Suduva Marijampole - Utenis Utena 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - UNAM Pumas 2 - 1  
Leon - América 2 - 1  
Necaxa - Queretaro 1 - 0  
Pachuca - Cruz Azul 4 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Philadelphia 3 - 0  
Dallas - Colorado 2 - 0  
Houston - Los Angeles 3 - 3  
Montreal - New York City FC 0 - 1  
New York - D.C. United 3 - 3  
Orlando - New England 6 - 1  
San Jose - Chicago 1 - 4  
Seattle - Vancouver 3 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville - Indy Eleven 0 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - North Carolina 0 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Cerro Porteno 2 - 1  
Sp. Trinidense - Libertad Asuncion 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Fateh 0 - 0  
Al-Taawon - Al-Ittihad (KSA) 1 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - St. Helens 22 - 22  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taranaki - Tasman 40 - 26  
Röplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Hollandia 0 - 3  
Szerbia - Fehéroroszország 3 - 0  
Sakk (Isle of Man)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Sutovsky - F. Caruana 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - A. Lenderman 0.5 - 0.5  
P. Eljanov - M. Carlsen 0 - 1  
V. Anand - S.P. Sethuraman 1 - 0  
Snooker (International Championship-sel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - J. Barrett 6 - 0  
B. Hawkins - H. Miah 6 - 3  
C. Wakelin - C. Yupeng 2 - 6  
F. O'Brien - Z. Yong 5 - 6  
J. Robertson - M. Georgiou 6 - 3  
K. Maflin - J. Swail 6 - 2  
M. Allen - P. Lines (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
M. Davis - I. Preece 4 - 6  
M. Joyce - K. Dunham 6 - 4  
M. Selt - A. Ursenbacher (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
P. Ebdon - F. Xiongman 6 - 4  
R. McLeod - R. Muir 6 - 4  
R. Walden - B.J. Castle 6 - 5  
S. Carrington - L. Walker 5 - 6  
S. Murphy - M. Bolton 6 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - Y-H. Lu 0 - 2  
D. Thiem - G. Pella 0 - 2  
M. Baghdatis - P. Gojowczyk 2 - 1  
T.H. Fritz - N. Basilashvili 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Demoliner M - Peralta J / Venus M 2 - 1  
Erlich J / Qureshi A U H - Mayer L / Ramos-Vinolas A 2 - 1  
Gonzalez S / Zimonjic N - Huey T / Martin F 2 - 1  
LU Y-H / Sharan D - Inglot D / Nestor D 2 - 0  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - A. Bublik 2 - 1  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - A. Bublik 2 - 1  
H. Zeballos - G. Blancaneaux 2 - 0  
I. Marchenko - P-H. Herbert 2 - 1  
K. De Schepper - J. Benneteau 0 - 2  
M. Kukushkin - P-H. Mathieu 0 - 2  
N. Mahut - R. Berankis 2 - 0  
Tenisz (Róma II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - E. Benchetrit 2 - 0  
G.M. Moroni - F. Krajinovic 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - S. Darcis 2 - 1  
L. Lacko - D. Dzumhur 0 - 2  
M. Zverev - D. Sela 1 - 2  
S. Stakhovsky - A. Dolgopolov 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grannolers M / Jaziri M - Peya A / Ram R 0 - 2  
Mektic N / Monroe N - Lipsky S / Shamasdin A 2 - 0  
Melo M / Zverev A - Sa A / Sela D    
Mirnyi M / Oswald P - Begemann A / Skugor F 2 - 0  
Tenisz (Taskent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ka. Kozlova - A. Sabalenka 1 - 2  
S. Vögele - Babos T. 0 - 2  
Tenisz (Taskent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalinskaya A / Rodina E - Bondarenko K / Krunic A    
Tenisz (Tiburon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Choinski - C. Harrison 0 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - M. Sakkari 0 - 2  
C. Garcia - E. Makarova 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - J. Ostapenko 1 - 2  
Ka. Pliskova - A. Barty 1 - 2  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Yang Z - Makarova E / Vesnina E    
Chan Y-J / Hingis M - Groenefeld/Peschke 2 - 0  
Dabrowski/Xu - Barty/Dellacqua 0 - 2  
Mirza S / Peng S - Rosolska A / Spears A 2 - 1  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - Sturm Csehov 16 - 6  

 

2017.09.27.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult    
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 4 - 4  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 2 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 11 - 4  
Arizona - San Francisco (21:40) 4 - 3  
Boston - Toronto 4 - 9  
Chicago WS - LA Angels 3 - 9  
Cleveland - Minnesota 6 - 8  
Colorado - Miami 6 - 0  
Colorado - Miami (21:10) 15 - 9  
Kansas City - Detroit 2 - 1  
LA Dodgers - San Diego 9 - 2  
Milwaukee - Cincinnati 7 - 6  
NY Mets - Atlanta 4 - 3  
NY Yankees - Tampa Bay 6 - 1  
Oakland - Seattle 3 - 6  
Oakland - Seattle (21:35) 6 - 5  
Philadelphia - Washington 4 - 1  
Pittsburgh - Baltimore 10 - 1  
St. Louis - Chicago Cubs 8 - 7  
Texas - Houston 3 - 14  
Texas - Houston (20:05) 2 - 12  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Steelers Hämeenlinna 9 - 4  
Oilers Espoo - Turku PS 4 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pixbo Wallenstam - Mullsjö 4 - 4  
Storvreta - Örebro 4 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Feldkirch 3 - 3  
Kitzbühel - Neumarkt Riwega 4 - 0  
Renon/Ritten - Klagenfurt 2 6 - 1  
Salzburg 2 - Gherdeina/Gröden 8 - 3  
Val Pusteria - Jesenice 0 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Vsetin 3 - 3  
Kladno - Benatky nad Jizerou 5 - 3  
Litomerice - Slovan Ustecti Lvi 2 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Frydek Mistek 0 - 0  
Prostejov - Kadan 5 - 1  
Slavia Praha - Slavia Trebic 2 - 3  
Zubr Prerov - Karlovy Vary 1 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Lukko 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Dinamo Minszk 4 - 1  
Barisz Asztana - Lokomotív Jaroszlavl 6 - 1  
Dinamo Riga - Admiral Vlagyivosztok 2 - 5  
Jugra Hanti-Manszijszk - Dinamo Moszkva 2 - 3  
Slovan Bratislava - Vityaz Podolszk 4 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Amur Habarovszk 2 - 1  
Szibir Novoszibirszk - SZKA Szentpétervár 0 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thurgau - Visp 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Tingsryd 4 - 1  
Björklöven - Södertälje 4 - 1  
Karlskoga - MODO 0 - 4  
Leksand - Troja/Ljungby 2 - 1  
Oskarshamn - Pantern Malmö 6 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Metallurg Novokuznyeck 3 - 2  
Zauralje Kurgan - Ermak Angarszk 0 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Cranes - Daemyung 3 - 3  
Oji Eagles - Anyang 1 - 2  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Joventut Badalona 71 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - Balkan Botevgrad 85 - 70  
Dnipro - Buyukcekmece 67 - 83  
Pardubice - CSU Atlassib Sibiu 77 - 64  
Rabotnicki - Parma Permszkij Kraj 73 - 95  
Rilski Sportist - Nevezis Kedainiai 62 - 91  
Trabzonspor - Szolnok 77 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Chalon sur Saone 90 - 65  
Monaco - Le Mans 66 - 67  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Tropang Texters (1.m.) 106 - 102  
SM Beermen - Ginebra SM (1.m.) 84 - 104  
Kosárlabda (Lengyel Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Zielona Gora 79 - 79, h.u. 92 - 89  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Lietkabelis 81 - 97  
Vytautas Prienai - Alytaus Dzukija 80 - 84  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Los Angeles (2.m.) 70 - 68  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - R-N. Löwen Kronau 26 - 26  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Aalborg 27 - 26  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Schaffhausen 29 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Skanderborg 33 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Svájc 32 - 28  
Norvégia - Ukrajna 35 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Olaszország 40 - 13  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Ausztria 36 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Izland 30 - 23  
Dánia - Szlovénia 28 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Litvánia 26 - 26  
Spanyolország - Törökország 35 - 16  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Fehéroroszország 33 - 21  
Magyarország - Koszovó 37 - 12  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Nimes 23 - 24  
Ivry - Saran 32 - 27  
Montpellier - Tremblay 28 - 25  
Pays d'Aix - Massy Essonne 33 - 19  
Toulouse - Paris SG 27 - 34  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Nötteröy 26 - 22  
Elverum - Fyllingen 32 - 28  
Kolstad - Baekkelaget 25 - 25  
Sandnes - Bodö 27 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Ludwigshafen-Friesenheim 32 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Barcelona 21 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Sävehof 30 - 29  
Ricoh HK - Redbergslids 27 - 30  
Skövde - Hammarby 30 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Sheffield Wed. 1 - 0  
Sheffield Utd. - Wolverhampton 2 - 0  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Benfica 5 - 0  
CSZKA Moszkva - Manchester Utd. 1 - 4  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Celtic 0 - 3  
Paris SG - Bayern München 3 - 0  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Chelsea 1 - 2  
Qarabag Baku - Roma 1 - 2  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Olympiakosz 2 - 0  
Sporting CP - Barcelona 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Juventude 1 - 1  
Boa - Goiás 2 - 0  
Brasil de Pelotas - Luverdense 0 - 1  
Criciuma - Figueirense 1 - 1  
Oeste - Londrina 4 - 1  
Parana - Nautico 3 - 0  
Paysandu - Guarani 2 - 1  
Santa Cruz PE - Ceara 0 - 0  
Vila Nova - CRB 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympia Praha - Varnsdorf 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valasske Mezirici - Ostrava 0 - 6  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Sönderjyske 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Daejeon Citizen 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan - Mokpo City 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Mariehamn 1 - 0  
Seinäjoen JK - Ilves 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Raanana 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Teda - Guizhou Zhicheng 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigry Suwalki - Rakow Czestochowa 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - TBB Nieciecza 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - Rigas FS 1 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - VMFD Zalgiris 1 - 1  
Trakai - Stumbras Kaunas 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Lobos BUAP 1 - 2  
Puebla - Atlas de Guadalajara 1 - 2  
Tijuana - Tigres 0 - 1  
Veracruz - Monarcas Morelia 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Avaldsnes 1 - 0  
Valerenga - Stabaek 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Covilha 1 - 1  
Famalicao - Braga B 1 - 1  
Guimaraes B - Uniao Madeira 1 - 1  
Porto B - Cova Piedade 2 - 0  
Santa Clara - Varzim 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Concordia Chiajna 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Lausanne 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jitex BK - Kopparbergs/Göteborg 0 - 5  
Västeraas BK 30 - Eskilstuna Utd. 0 - 6  
Växjö - Vittsjö 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Druzstevnik Bela Dulice - Ruzomberok 0 - 7  
MSK Namestovo - Trnava 0 - 1  
Myjava - Slovan Bratislava 0 - 1  
Novohrad Lucenec - Nitra 0 - 3  
Odeva Lipany - Zilina 1 - 2  
Spartak Medzev - Trencin 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Basel - U19Benfica 2 - 2  
U19CSZKA Moszkva - U19Manchester Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anderlecht - U19Celtic 1 - 2  
U19Paris SG - U19Bayern München 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Breidablik - U19Legia Varsó 1 - 3  
U19Brodarac - U19Maccabi Haifa 1 - 1  
U19Bursaspor - U19Saburtalo Tbiliszi 0 - 1  
U19Internazionale - U19Dinamo Kijev 2 - 2  
U19Kairat Almaty - U19FK Krasnodar 2 - 2  
U19Kapa - U19Esbjerg 1 - 2  
U19Liepaja - U19Sahtar Szoligorszk 2 - 1  
U19Ludogorec Razgrad - U19Zeljeznicar 1 - 1  
U19Nitra - U19Shkendija Tetovo 1 - 0  
U19Sutjeska Niksic - U19Honvéd 2 - 2  
U19UC Dublin - U19Molde 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Atl. Madrid - U19Chelsea 1 - 3  
U19Qarabag Baku - U19Roma 0 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Juventus - U19Olympiakosz 3 - 1  
U19Sporting CP - U19Barcelona 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai SIPG - Urawa RD 1 - 1  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Rakvere Tarvas 0 - 0  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northland - Otago 32 - 30  
Röplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Németország 2 - 3  
Lengyelország - Törökország 1 - 3  
Sakk (Isle of Man)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - Jeff. Xiong 1 - 0  
M. Adams - A. Shirov 1 - 0  
M. Carlsen - J. Granda 1 - 0  
V. Anand - N. Grandelius 0.5 - 0.5  
Snooker (International Championship-sel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - A. Mehta 6 - 3  
D. Grace - X. Si 6 - 2  
D. Wells - I. Burns 4 - 6  
D.B. Gilbert - L. Highfield (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
G. Dott - N. Bond 6 - 2  
M. Dunn - M. O'Donnell 0 - 6  
M. Fu - A. Songsermsawad 4 - 6  
M. Gould - M. Mann (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M.J. Williams - B. Kaettikun (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
N. Robertson - C. Steadman 6 - 2  
R. Milkins - Y. Sijun 6 - 4  
S. Maguire - A. Borg (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
X. Guodong - J. White 6 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - K. Khachanov 2 - 0  
D. Lajovic - A. Ramos 2 - 0  
K. Edmund - J. Donaldson 1 - 2  
P. Gojowczyk - L. Mayer 2 - 0  
Y. Sugita - T. Monteiro 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basilashvili N / Istomin - Daniell M / Demoliner M 1 - 2  
Coric B / Pella G - Peralta J / Venus M 0 - 2  
Marach O / Pavic M - Erlich J / Qureshi A U H 0 - 2  
Mayer L / Ramos-Vinolas A - Struff J-L / Thiem D 2 - 0  
Ratiwatana S / Sugita Y - LU Y-H / Sharan D 1 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sancic - J. Benneteau 0 - 2  
A. Setkic - I. Marchenko 0 - 2  
An. Kuznetsov - D. Petrovic 2 - 1  
F. Reboul - P-H. Herbert    
H. Zeballos - S. Robert 2 - 0  
P-H. Mathieu - G. Sakharov 2 - 0  
Y. Maden - N. Gombos 1 - 2  
Tenisz (Róma II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - P. Heras 0 - 2  
R. Carballes Baena - T. Robredo    
S. Caruso - L. Djere 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Young - J. Chardy 2 - 0  
E. Donskoy - D. Goffin 0 - 2  
H. Laaksonen - M. Copil 2 - 1  
J. Millman - D. Dzumhur 0 - 2  
Zh. Zhang - P. Lorenzi 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Skugor F - Koolhof W / Sitak A 2 - 0  
Jebavy R / Middelkoop M - Sa A / Sela D 1 - 2  
Mektic N / Monroe N - Marrero D / Sousa J 2 - 1  
Melo M / Zverev A - Podlipnik-Castil/Vasilevs 2 - 0  
Paes L / Raja P - Peya A / Ram R    
Tenisz (Taskent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - T. Maria 2 - 0  
D. Allertova - Babos T. 0 - 2  
E. Alexandrova - Ka. Kozlova 0 - 2  
J. Cepelova - A. Krunic 1 - 2  
K. Bondarenko - N. Hibino 2 - 0  
Kr. Pliskova - K. Nara 0 - 2  
M. Vondrousova - S. Vögele 1 - 2  
V. Zvonareva - P. Parmentier 2 - 0  
Tenisz (Taskent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Adamczak M / Cabrera L 2 - 1  
Cepelova J / Eguchi M - Bondarenko K / Krunic A 0 - 2  
Khromacheva I / Soylu I - Geuer N / Wacanno E 2 - 0  
Tenisz (Tiburon, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Krueger - C. Norrie 1 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - V. Lepchenko (esőszünet) 2 - 1  
A. Radwanska - A. Barty 1 - 2  
D. Cibulkova - C. Garcia 0 - 2  
E. Makarova - D. Kasatkina 2 - 0  
E. Vesnina - M. Sakkari 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - M. Linette 2 - 1  
Ka. Pliskova - Qia. Wang 2 - 0  
M. Puig - J. Ostapenko 1 - 2  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthel M / Witthoeft C - Makarova E / Vesnina E    
Dabrowski/Xu - Melichar N / Smith A 2 - 1  
Kasatkina D / Siniakova K - Rosolska A / Spears A 0 - 2  
Kichenok N / Rodionova A - Aoyama S / Yang Z 0 - 2  
Klepac A / Martinez Sanch - Barty/Dellacqua 1 - 2  
Ninomiya M / Voracova R - Groenefeld/Peschke 0 - 2  

 

2017.09.26.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Dallas 17 - 28  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 3 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 3 - 4  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 2 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 2 - 9  
Boston - Toronto 4 - 6  
Chicago WS - LA Angels 4 - 2  
Colorado - Miami 4 - 5  
LA Dodgers - San Diego 9 - 3  
NY Mets - Atlanta 3 - 2  
Oakland - Seattle 1 - 7  
Philadelphia - Washington 1 - 3  
St. Louis - Chicago Cubs 2 - 10  
Texas - Houston 2 - 11  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Sirius 6 - 4  
Falun - Thorengruppen 6 - 5  
Futsal (Eb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Románia 4 - 7  
Horvátország - Franciaország 4 - 5  
Lengyelország - Magyarország 6 - 4  
Szerbia - Csehország 4 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Sparta Praha 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Gentofte 3 - 0  
Herlev Eagles - Odense 4 - 4  
Herning - Aalborg 3 - 3  
Hvidovre - Rödovre 1 - 4  
SönderjyskE - Rungsted 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ässät 4 - 1  
Hämeenlinna - Lahti Pelicans 1 - 3  
Ilves - Kookoo 4 - 3  
Kalpa - Jukurit 1 - 0  
Vaasan Sport - SaiPa 1 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lyon 1 - 3  
Chamonix-Morzine - Nice 0 - 1  
Gap - Strasbourg 7 - 4  
Grenoble - Angers 5 - 6  
Mulhouse - Bordeaux 1 - 3  
Rouen - Epinal 6 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 3  
Lada Toljatti - Szocsi 1 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Barsz Kazany 1 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Szalavat Julajev Ufa 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Storhamar 3 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Krefeld 4 - 1  
München - Köln 3 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Olten 3 - 4  
GCK Lions - Winterthur 4 - 4  
Langenthal - Zug 2 7 - 3  
Rapperswil - Biasca Ticino 4 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Zug 2 - 3  
Zürich Lions - Lausanne 6 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Almtuna 4 - 2  
Västervik - Vita Hasten 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Karlskrona 2 - 2  
Linköping - Lulea 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Szarov 3 - 2  
Burany Voronyezs - Torosz Nyeftekamszk 2 - 2  
CSZK Szamara - Dizel Penza 1 - 0  
Dinamo Szentpétervár - Nyeftyanyik Almetyevszk 6 - 1  
Gornyak Ucsali - Chengdu 3 - 6  
Juzsnij Ural Orszk - Heilongjiang 5 - 1  
Rjazany - Molot Perm 5 - 3  
SZKA-Neva - Izssztal Izsevszk 4 - 2  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Levicki Patrioti 74 - 81  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Kalev/Cramo 79 - 66  
Bakken Aarhus - Donar Groningen 83 - 91  
Budivelnik - Tsmoki-Minszk 53 - 60  
Lukoil Academic - Benfica 87 - 71  
Mornar - Avtodor Szaratov 62 - 70  
Nyizsnyij Novgorod - Antwerpen 62 - 66  
U-Banca Cluj - Ludwigsburg 77 - 88  
Kosárlabda (Euroliga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Lattes Montpellier 80 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - S. Oliver Würzburg 65 - 76  
Körmend - Boras 85 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Adecco ASVEL 67 - 76  
Bourg - Le Portel 91 - 53  
Cholet - Hyeres-Toulon 73 - 79  
Gravelines - Dijon 70 - 80  
Paris Levallois - Strasbourg 81 - 83  
Pau Orthez - Nanterre 89 - 75  
Reims - Antibes 86 - 78  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Meralco Bolts (1.m.) 92 - 91  
NLEX Road Warriors - Star Hotshots (1.m.) 77 - 89  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Juventus Utena 82 - 73  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Aarhus 26 - 30  
Skjern - Holstebro 34 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Wisla Plock 24 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Rotherham 2 - 0  
Blackpool - Rochdale 0 - 0  
Bradford - Fleetwood 0 - 3  
Bury - Oxford Utd. 3 - 0  
Doncaster - Shrewsbury 1 - 2  
Gillingham - Scunthorpe 0 - 0  
Milton Keynes Dons - Northampton 0 - 0  
Oldham - Peterborough 3 - 2  
Portsmouth - Bristol Rovers 3 - 0  
Southend - Wimbledon 1 - 0  
Walsall - Charlton 2 - 2  
Wigan - Plymouth 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Forest Green 3 - 0  
Carlisle - Stevenage 0 - 2  
Cheltenham - Mansfield 3 - 0  
Chesterfield - Yeovil 2 - 3  
Crawley - Newport 1 - 2  
Exeter - Notts County 0 - 3  
Grimsby - Colchester 2 - 2  
Lincoln - Barnet 2 - 1  
Morecambe - Luton 0 - 0  
Port Vale - Accrington 1 - 2  
Swindon - Coventry 1 - 2  
Wycombe - Crewe 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - QPR 1 - 1  
Brentford - Derby County 1 - 1  
Bristol City - Bolton 2 - 0  
Burton - Aston Villa 0 - 4  
Cardiff - Leeds 3 - 1  
Hull City - Preston 1 - 2  
Ipswich - Sunderland 5 - 2  
Middlesbrough - Norwich 0 - 1  
Millwall - Reading 2 - 1  
Nottingham - Fulham 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Nueva Chicago 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - San Lorenzo 1 - 3  
Lanus - Newell's 1 - 0  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla - Maribor 3 - 0  
Szpartak Moszkva - Liverpool 1 - 1  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Sahtar Doneck 2 - 0  
Napoli - Feyenoord 3 - 1  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - RB Leipzig 2 - 0  
Monaco - Porto 0 - 3  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Tottenham 0 - 3  
Dortmund - Real Madrid 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Vasco da Gama 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Esteghlal K. 1 - 1  
Naft Tehran - Sepahan 1 - 0  
Sepidrood Rasht - Esteghlal T. 1 - 2  
Zob Ahan - Saipa Karaj 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Ironi Nesher 4 - 3  
Hapoel Katamon - Hapoel Afula 0 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Herzliya 4 - 0  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Rishon Lezion 1 - 2  
Hapoel TA - Maccabi Ahi Nazareth 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Piast Gliwice 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ullensaker/Kisa - Bodö/Glimt 2 - 5  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siracusa - Andria 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Kapfenberg 3 - 0  
Bad Gleichenberg - Admira Wacker 3 - 1  
Parndorf - Mattersburg 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Trelleborg 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Djurgarden 0 - 4  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bordeaux - U19Salzburg 0 - 1  
U19Dinamo Bukarest - U19Lokomotív Zagreb 0 - 2  
U19Hammarby - U19Ajax 0 - 4  
U19Zimbru Chisinau - U19Vllaznia 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Sevilla - U19Maribor 1 - 0  
U19Szpartak Moszkva - U19Liverpool 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Manchester City - U19Sahtar Doneck 3 - 1  
U19Napoli - U19Feyenoord 2 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Besiktas - U19RB Leipzig 1 - 1  
U19Monaco - U19Porto 3 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19APOEL Nicosia - U19Tottenham 1 - 0  
U19Dortmund - U19Real Madrid 5 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Connah's Quay 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Persepolis 4 - 0  
Röplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Csehország 3 - 2  
Hollandia - Horvátország 3 - 0  
Sakk (Isle of Man)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shirov - V. Anand 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - S.P. Sethuraman 0.5 - 0.5  
N. Grandelius - F. Caruana 0.5 - 0.5  
R. Kasimdzhanov - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
Sakk (Világkupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lir. Ding - L. Aronian (4.m.) 0.5 - 0.5  
Snooker (International Championship-sel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - M. Xiwen 1 - 6  
A. Higginson - J. Boileau 6 - 2  
A. McManus - R. Lawler 6 - 2  
G. Wilson - R.T. Chuan Leong 6 - 3  
J. Perry - P.S. Davison 6 - 3  
Jam. Jones - J. Astley 3 - 6  
M. Holt - L. Fernandez 6 - 1  
R. Day - C. Zifan(6 nyert frame-ig) 6 - 1  
R. Williams - A. Zhang(6 nyert frame-ig) 6 - 5  
S. Bingham - S. O'Sullivan 6 - 1  
T. Ford - S. Donaldson 6 - 5  
T. Pengfei - J. Wattana 6 - 3  
T. Un-Nooh - S. Craigie 5 - 6  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - J-L. Struff 2 - 0  
D. Lajovic - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
G. Pella - B. Coric 2 - 0  
K. Edmund - B. Tomic 2 - 0  
M. Baghdatis - V. Pospisil 2 - 1  
N. Basilashvili - V. Troicki 2 - 1  
Y-H. Lu - M. Ymer 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Zimonjic N - SUN F / TE R 2 - 0  
Wu D / Wu Y - Inglot D / Nestor D 0 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bourgue - G. Blancaneaux 0 - 2  
M. Kukushkin - G. Duran 2 - 0  
N. Mahut - B. Bonzi 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - E. Donskoy 1 - 2  
D. Young - N. Kuhn 2 - 0  
J. Sousa - H. Laaksonen 0 - 2  
L. Lacko - M. Granollers 2 - 0  
L.G.M. Harris - A. Dolgopolov 0 - 2  
M. Jaziri - M. Copil 1 - 2  
N. Kicker - S. Stakhovsky 0 - 2  
R. Dutra da Silva - Zh. Zhang 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Z - Mirnyi M / Oswald P 0 - 2  
Tenisz (Taskent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - E. Rodina 2 - 0  
I. Khromacheva - N. Hibino 0 - 2  
J. Cepelova - T. Martincova 2 - 1  
J. Larsson - Babos T. 0 - 2  
Kr. Pliskova - S-W. Hsieh 2 - 1  
N. Abduraimova - K. Nara 0 - 2  
R. Hogenkamp - A. Krunic 0 - 2  
V. Diatchenko - T. Maria 0 - 2  
Tenisz (Taskent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diatchenko V / Kozlova K - Adamczak M / Cabrera L 1 - 2  
KIM O / Yuldasheva S - Kalinskaya A / Rodina E 0 - 2  
Marozava L / Sharipova S - Hibino N / Kalashnikova O 0 - 2  
Tenisz (Tiburon, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Dancevic - A. Sarkissian 2 - 0  
R. Bemelmans - T. Fawcett 1 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - J. Görges 2 - 0  
B. Strycova - J. Ostapenko 1 - 2  
C. McHale - C. Garcia 0 - 2  
D. Cibulkova - J.B. Teichmann 2 - 0  
D. Kasatkina - S. Halep 2 - 0  
E. Makarova - L. Davis 2 - 0  
E. Vesnina - E. Mertens 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - L. Tsurenko 2 - 0  
K. Bertens - V. Lepchenko 0 - 2  
Ka. Pliskova - Shu. Zhang 2 - 1  
M. Linette - K. Siniakova 2 - 0  
M. Sakkari - C. Wozniacki 2 - 0  
S. Cirstea - Qia. Wang 0 - 2  
S. Kuznetsova - A. Cornet 0 - 2  
S. Peng - M. Puig 1 - 2  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Zhang S - Ninomiya M / Voracova R 0 - 2  
Chan Y-J / Hingis M - Jurak D/Atawo R 2 - 0  
Cirstea S / Ostapenko J - Barthel M / Witthoeft C    
Cirstea S / Ostapenko J - Halep S / Niculescu M    
Klepac A / Martinez Sanch - Chuang C-J / Liang C 2 - 0  
Mladenovic K / Pavlyuchen - Kichenok N / Rodionova A    
Sevastova A / Vekic D - Bertens K / Goerges J 2 - 1  

 

2017.09.25.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Oakland 27 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 0 - 7  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 5 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 2 - 10  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - LA Angels 5 - 7  
NY Mets - Atlanta 2 - 9  
NY Yankees - Kansas City 11 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Indians Espoo 9 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Prostejov 4 - 2  
Frydek Mistek - Havirov 2 - 3  
Kadan - Motor Ceske Budejovice 1 - 2  
Karlovy Vary - Kladno 6 - 2  
Slavia Trebic - Litomerice 2 - 3  
Vsetin - Slavia Praha 2 - 5  
Zubr Prerov - Slovan Ustecti Lvi 7 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Csíkszereda 1 - 4  
MAC Budapest - Brassó 4 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Dinamo Moszkva 0 - 1  
Barisz Asztana - SZKA Szentpétervár 1 - 4  
CSZKA Moszkva - Slovan Bratislava 3 - 2  
Dinamo Riga - Red Star Kunlun 1 - 2  
Jokerit - Vityaz Podolszk 5 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Dinamo Minszk 1 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 3  
Szpartak Moszkva - Amur Habarovszk 4 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Admiral Vlagyivosztok 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Zvezda Csehov 1 - 3  
Rubin Tyumeny - Ermak Angarszk 3 - 2  
Szarjarka Karaganda - Metallurg Novokuznyeck 3 - 0  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Himik Voszkreszenszk 2 - 3  
Zauralje Kurgan - Szokol Krasznojarszk 3 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Blades - Szahalin 2 - 1  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 106 - 64  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Kolding 31 - 28  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - San Martin SJ 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Levszki Szófia 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Vitória 1 - 3  
Bahia - Gremio 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Berlin - Kaiserslautern 5 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Dep. Iquique 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Doxa Katokopiasz 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Pribram 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Slovacko 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Midtjylland 0 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - Inter Turku 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Lens 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xanthi - Aszterasz Tripolisz 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Telstar 1 - 1  
PSV 2 - Nijmegen 3 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Osijek 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Marmorek - Beitar TA Ramla 2 - 3  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Petah Tikva 1 - 1  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Bnei Lod 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Ironi Kiryat Shmone 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Dep. Tolima 1 - 2  
Envigado - Atl. Nacional Medellin 0 - 2  
Millonarios - Dep. Pasto 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Wisla Plock 1 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Jelgava 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Necaxa    
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Orlando 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Odd Grenland 2 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Kansas City 0 - 1  
Sky Blue - North Carolina 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palermo - Vercelli 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Lucchese 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Rubin Kazany 1 - 0  
Amkar Perm - SZKA Habarovszk 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Guarani Asuncion 4 - 0  
Independiente FBC - Nacional Asuncion 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Boavista 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - West Bromwich 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - CFR Cluj 2 - 3  
Botosani - Viitorul Constanta 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Lugo 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Levante 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Schaffhausen 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Värnamo - GAIS 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Göteborg 1 - 0  
FF Malmö - Elfsborg 6 - 0  
Sirius - Örebro 3 - 4  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Adanaspor 1 - 0  
Balikesirspor - Rizespor 1 - 1  
Ümraniyespor - Denizlispor 4 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Osmanlispor 3 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Dundalk 1 - 1  
St. Patrick's - Shamrock Rovers 2 - 0  
Röplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Azerbajdzsán (Helyszín: Azerbajdzsán) 1 - 3  
Röplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Bulgária 3 - 2  
Törökország - Ukrajna 3 - 1  
Sakk (Világkupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Aronian - Lir. Ding (3. m.) 0.5 - 0.5  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Wu - T.H. Fritz 0 - 2  
J. Donaldson - S. Tsitsipas 2 - 1  
T. Monteiro - Yi. Wu 2 - 1  
Y. Sugita - M. Pavic    
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Khachanov K / Rublev A - Huey T / Martin F 0 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - J. Janowicz 2 - 0  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - A. Vatutin 2 - 0  
D. Brown - N. Gombos 0 - 2  
K. De Schepper - E. Gulbis 2 - 0  
Tenisz (Róma II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Travaglia - A. Arnaboldi 1 - 2  
T. Robredo - J. Domingues 2 - 1  
Tenisz (Róma II-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Giacalone - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - J. Chardy 0 - 2  
D. Sela - M. Ebden 2 - 0  
S. Darcis - Ze Zhang 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dutra Silva R / Lorenzi P - Grannolers M / Jaziri M 0 - 2  
Lipsky S / Shamasdin A - Bai Y / Zhang Z 2 - 1  
Tenisz (Taskent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - K. Bondarenko 0 - 2  
D. Allertova - J. Fett 2 - 1  
E. Alexandrova - L. Cabrera 2 - 0  
I-C. Begu - V. Zvonareva 1 - 2  
Ka. Kozlova - A. Amanmuradova 2 - 0  
M. Vondrousova - M. Eguchi 2 - 0  
P. Parmentier - R. Ozaki 2 - 0  
S. Sharipova - S. Vögele 0 - 2  
Tenisz (Taskent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abduraimova N / Amanmurad - Bogdan A / Voegele S 1 - 2  
Babos/Hlavackova - Blinkova A / Kudryavtseva 2 - 0  
Geuer N / Wacanno E - Alexandrova E / Sabalenka A 2 - 0  
Khromacheva I / Soylu I - Pliskova K / Tulyaganova I 2 - 0  
Tenisz (Tiburon, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - T. Kamke 0 - 2  
S. Groth - M. Krueger 0 - 2  
Tenisz (Tiburon-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. King - F. Peliwo 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - J. Konta 2 - 1  
A. Pavlyuchenkova - A. Cornet 0 - 2  
A. Petkovic - L. Davis 0 - 2  
A. Radwanska - M. Rybarikova 2 - 0  
C. Garcia - A. Kerber 2 - 1  
D. Gavrilova - J. Görges 1 - 2  
D. Kasatkina - A. Riske 2 - 1  
E. Mertens - N. Osaka 2 - 1  
K. Bertens - M. Niculescu 2 - 0  
O. Jabeur - B. Strycova 0 - 2  
P. Kvitova - S. Peng 1 - 2  
Qia. Wang - S. Stephens 2 - 0  
Qia. Wang - S. Stephens 2 - 0  
S. Stosur - J.B. Teichmann 1 - 2  
Shu. Zhang - D. Vekic 2 - 1  
V. Lepchenko - M. Keys 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski/Xu - Wang Q / Wang Y    
GUO S / YE Q Y - Kasatkina D / Siniakova K 0 - 2  
Melichar N / Smith A - Gavrilova D / Strycova B 2 - 0  
Mertens E / Schuurs D - Rosolska A / Spears A 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,