Tippmix eredmények - 2017. szeptember 18-24.

2017-09-18
Tippmix eredmények - 2017. szeptember 18-24.
2017.09.24.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Denver 26 - 16  
Carolina - New Orleans 13 - 34  
Chicago - Pittsburgh 17 - 17  
Detroit - Atlanta 26 - 30  
Green Bay - Cincinnati 24 - 24  
Indianapolis - Cleveland 31 - 28  
Jacksonville - Baltimore 44 - 7  
LA Chargers - Kansas City 10 - 24  
Minnesota - Tampa Bay 34 - 17  
New England - Houston 36 - 33  
NY Jets - Miami 20 - 6  
Philadelphia - NY Giants 27 - 24  
Tennessee - Seattle 33 - 27  
Asztalitenisz (Austria Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An Yan - Gao. Lin 1 - 4  
Asztalitenisz (Austria Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Man. Wang - Yut. Gu 4 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 3 - 2  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 0 - 2  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 3 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 4 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 4 - 3  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 8 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Miami 6 - 12  
Arizona - Miami (22:10) 3 - 2  
Atlanta - Philadelphia 4 - 2  
Atlanta - Philadelphia (19:35) 0 - 2  
Baltimore - Tampa Bay 6 - 9  
Baltimore - Tampa Bay (19:35) 9 - 4  
Chicago WS - Kansas City 2 - 8  
Chicago WS - Kansas City (20:10) 8 - 1  
Cincinnati - Boston 4 - 5  
Detroit - Minnesota 4 - 10  
Detroit - Minnesota (18:10) 4 - 10  
LA Dodgers - San Francisco 1 - 2  
LA Dodgers - San Francisco (22:10) 3 - 1  
Milwaukee - Chicago Cubs 0 - 5  
NY Mets - Washington (19:10) 2 - 3  
Oakland - Texas 1 - 0  
Oakland - Texas (22:05) 8 - 1  
Pittsburgh - St. Louis 11 - 6  
Pittsburgh - St. Louis (19:35) 4 - 1  
San Diego - Colorado 5 - 0  
San Diego - Colorado (22:40) 4 - 8  
Seattle - Cleveland 2 - 4  
Toronto - NY Yankees 9 - 5  
Darts (International Darts Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - J. Cullen 3 - 6  
D. Nilsson - D. Chisnall 6 - 5  
D. Nilsson - R. Meulenkamp 2 - 6  
G. Price - K. Huybrechts 4 - 6  
International Darts Open 2017    
J. Cullen - S. Whitlock 6 - 3  
J. Klaasen - P. Jacques 6 - 4  
K. Huybrechts - I. White 6 - 5  
K. Huybrechts - J. Cullen 6 - 2  
M. Suljovic - G. Price 5 - 6  
P. Wright - J. Klaasen 6 - 4  
P. Wright - K. Huybrechts 6 - 5  
P. Wright - R. Huybrechts 6 - 4  
P. Wright - R. Meulenkamp 6 - 3  
R. Meulenkamp - J. Payne 6 - 3  
S. Whitlock - M. King 6 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Welhot 1 - 0  
OLS Oulu - Koovee Tampere 6 - 4  
Salba - Viikingit Helsinki 4 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Dalen 2 - 7  
Höllviken - Pixbo Wallenstam 4 - 7  
Linköping - Växjö 4 - 7  
Sirius - Falun 5 - 5  
Thorengruppen - Storvreta 4 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Dosson 3 - 4  
Golf (Portugal Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugal Masters 2017    
Golf (TOUR Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TOUR Championship 2017    
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zell am See - Bregenzerwald 6 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Jihlava 4 - 2  
Liberec - Chomutov 1 - 4  
Mountfield HK - Sparta Praha 2 - 3  
Olomouc - Zlín 3 - 3  
Plzen - Pardubice 10 - 2  
Vítkovice - Mladá Boleslav 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - SönderjyskE 2 - 1  
Frederikshavn - Odense 2 - 3  
Gentofte - Herlev Eagles 4 - 1  
Hvidovre - Rungsted 1 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Vienna Capitals 2 7 - 2  
Fehérvári Titánok - Diósgyőr 3 - 3  
FTC - Brassó 5 - 4  
Újpest - Csíkszereda 4 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix-Morzine - Lyon 0 - 8  
Mulhouse - Gap 4 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szalavat Julajev Ufa 4 - 0  
Lada Toljatti - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Szocsi 6 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Barsz Kazany 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Lorenskog 2 - 3  
Stjernen - Kongsvinger 4 - 2  
Storhamar - Stavanger 4 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Kassel 1 - 1  
Bietigheim/Bissingen - Freiburg 3 - 1  
Dresden - Riessersee 3 - 1  
Heilbronn - Kaufbeuren 3 - 5  
Lausitzer Füchse - Crimmitschau 4 - 4  
Ravensburg - Frankfurt Löwen 2 - 2  
Tölzer Löwen - Bad Nauheim 2 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Ingolstadt 1 - 5  
Krefeld - Düsseldorf 4 - 2  
Köln - Augsburg 6 - 3  
München - Eisbären Berlin 4 - 2  
Nürnberg - Mannheim 1 - 1  
Schwenningen - Straubing 5 - 3  
Wolfsburg - Iserlohn 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Dornbirn 4 - 3  
Salzburg - Innsbruck 6 - 3  
Südtirol Bolzano - Fehérvár 7 - 2  
Vienna Capitals - Graz 5 - 3  
Znojmo - Medvescak Zagreb 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Ambri 4 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zvolen 4 - 2  
Nitra - Liptovsky Mikulas 3 - 2  
Poprad - Detva 4 - 1  
Trencin - Kosice 3 - 1  
Zilina - Nove Zamky 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Dizel Penza 0 - 0  
Burany Voronyezs - Molot Perm 2 - 2  
CSZK Szamara - Szarov 1 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Izssztal Izsevszk 5 - 0  
Gornyak Ucsali - Heilongjiang 4 - 3  
Juzsnij Ural Orszk - Chengdu 7 - 0  
Rjazany - Torosz Nyeftekamszk 1 - 3  
SZKA-Neva - Nyeftyanyik Almetyevszk 3 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Blades - Szahalin 3 - 5  
Kerékpár (Országúti vb - mezőnyverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grivko - N. Roche 0 - 1  
A. Kristoff - F. Gaviria 1 - 0  
D. Teuns - T. Wellens 1 - 0  
E. Boasson Hagen - M. Trentin 0 - 1  
G. Moscon - D. Ulissi 1 - 0  
J. Alaphilippe - M. Albasini 0 - 1  
M. Kwiatkowski - G. van Avermaet 0 - 1  
M.V. Andersen - L.L. Sanchez Gil 1 - 0  
P. Gilbert - T. Gallopin 0 - 1  
P. Sagan - M. Matthews 1 - 0  
T. Dumoulin - B. Jungels 1 - 0  
Kerékpár (Országúti vb 2017)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Országúti vb - mezőnyverseny    
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Nyizsnyij Novgorod 90 - 87  
Avtodor Szaratov - Mornar 88 - 70  
Benfica - Lukoil Academic 82 - 91  
Donar Groningen - Bakken Aarhus 78 - 80  
Joventut Badalona - Joensuun Kataja 75 - 79  
Kalev/Cramo - Alba Fehérvár 78 - 71  
Ludwigsburg - U-Banca Cluj 78 - 72  
Tsmoki-Minszk - Budivelnik 69 - 64  
Kosárlabda (FIBA Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Ostrow Wielkopolski 84 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Limoges 71 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - SM Beermen 104 - 101  
Star Hotshots - NLEX Road Warriors 101 - 93  
Kosárlabda (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Guaros De Lara 76 - 71  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Nevezis Kedainiai 92 - 73  
Vytautas Prienai - Siauliai 59 - 61  
Kosárlabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Venezia 82 - 77  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Los Angeles (1.m.) 84 - 85  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Celje 32 - 30  
Kielce - Kiel 32 - 21  
Paris SG - Breszt Meskov 32 - 28  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Schaffhausen 29 - 28  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Besiktas 27 - 31  
Sporting CP - Motor Zaporozsje 23 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Ribe-Esbjerg 29 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Kwidzyn 29 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Byasen 23 - 33  
Oppsal - Tertnes Bergen 26 - 29  
Sola - Gjerpen 20 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Burgdorf-Hannover 25 - 23  
Göppingen - Stuttgart 21 - 23  
Magdeburg - Minden 34 - 25  
R-N. Löwen Kronau - Lübbecke 36 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Bietigheim 28 - 40  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Suhr Aarau 26 - 23  
St. Gallen - Gossau 29 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Helsingborg 32 - 24  
Malmö - HIF Karlskrona 33 - 22  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahel (TUN) - Al-Ahli (LBY) 2 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Birmingham 3 - 2  
Chelsea - Bristol City 6 - 0  
Reading - Sunderland 0 - 1  
Yeovil - Manchester City 0 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Wed. - Sheffield Utd. 2 - 4  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Santamarina Tandil 1 - 0  
Boca Unidos - Gimnasia Jujuy 0 - 2  
Dep. Flandria - Agropecuario Argentino 0 - 1  
Guillermo Brown - Juventud Un. Gualeguaychu 3 - 0  
Mitre Santiago del Estero - Estudiantes San Luis 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Defensa Justicia 3 - 1  
Godoy Cruz - Independiente 1 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Gimnasia LP 0 - 1  
River Plate - Argentinos Juniors 1 - 1  
Rosario Central - Banfield 0 - 4  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Neftcsi Baku 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Beerschot Wilrijk 1 - 1  
Westerlo - Roeselare 4 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - FC Bruges 1 - 2  
Gent - Zulte Waregem 0 - 1  
Standard Liege - Lokeren 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Lokomotív Plovdiv 3 - 0  
Szeptemvri Szófia - Ludogorec Razgrad 1 - 4  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Brasil de Pelotas 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Cruzeiro 1 - 2  
Chapecoense - Ponte Preta 1 - 0  
Coritiba - Botafogo 2 - 3  
Flamengo - Avai 1 - 1  
Fluminense - Palmeiras 0 - 1  
Santos - Atlético PR 1 - 0  
Sao Paulo - Corinthians 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - 1. FC Köln 0 - 0  
Leverkusen - Hamburg 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Ingolstadt 2 - 0  
Darmstadt - Dynamo Dresden 3 - 3  
Fürth - Nürnberg 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Magdeburg 0 - 1  
Karlsruhe - Erfurt 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - Universidad Catolica 1 - 0  
O'Higgins - Palestino 2 - 1  
Santiago Wanderers - Audax Italiano 1 - 3  
Universidad de Concepcion - Curico Unido 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Ethnikosz Ahnasz 2 - 0  
Olympiakosz Nicosia - Pafosz 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokolov - Ceske Budejovice 0 - 1  
Znojmo - MAS Taborsko 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Ostrava 2 - 1  
Karvina - Brno 2 - 1  
Sparta Praha - Teplice 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Köge 1 - 1  
Fredericia - Brabrand 5 - 1  
Fremad Amager - Skive 1 - 0  
Thisted - Vejle 1 - 1  
Vendsyssel - Nyköbing 4 - 2  
Viborg - Roskilde 4 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Lyngby 3 - 1  
Hobro - Bröndby 1 - 2  
OB Odense - Randers 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seongnam - Asan Mugunghwa 1 - 0  
Seoul E-Land - Busan I'Park 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Pohang 1 - 1  
Gwangju - Gangwon 1 - 1  
Jeonbuk - Daegu 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Vityebszk 0 - 0  
Gorodeja - Naftan 2 - 0  
Nyeman Grodno - Torpedo Zogyino 0 - 1  
Slavia Mozír - Krumkacsi Minszk 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Gnistan 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - HIFK 3 - 2  
Lahti - Rovaniemi PS 1 - 1  
PS Kemi - Vaasa PS 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Toulouse 2 - 0  
St-Etienne - Rennes 2 - 2  
Strasbourg - Nantes 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albi - Soyaux 0 - 1  
Marseille - Montpellier 1 - 4  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz 3 - 2  
Kassziopi Kerkyra - Levadiakosz 1 - 1  
Panioniosz - Larissza 4 - 1  
PAOK - Giannina 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Vitesse 1 - 2  
AZ Alkmaar - Excelsior 0 - 2  
Groningen - Twente 1 - 0  
Utrecht - PSV 1 - 7  
Venlo - Zwolle 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Lokomotív Zagreb 2 - 2  
Istra - Dinamo Zagreb 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - ÍBV 3 - 2  
Fjölnir - KR 2 - 2  
KA Akureyri - Grindavik 2 - 1  
Stjarnan - Valur 1 - 2  
Vikingur Olafsvik - FH 1 - 1  
Vikingur Reykjavik - ÍA Akranes 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 0  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Yokohama FC 2 - 3  
Gifu - Avispa Fukuoka 1 - 2  
Matsumoto Yamaga - Yamaguchi 2 - 3  
Mito - Thespakusatsu Gunma 4 - 0  
Nagasaki - JEF United Chiba 2 - 1  
Nagoya GE - Tokyo Verdi 4 - 1  
Yamagata - Roasso Kumamoto 0 - 1  
Zweigen Kanazawa - Oita Trinita 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kaisar Kyzylorda 0 - 1  
Akzhayik Ural - Sahtar Karagandy 1 - 2  
Kairat Almaty - Tobol Kostanay 2 - 0  
Okzhetpes Kokshetau - Atyrau 1 - 2  
Ordabasy Shymkent - Irtis Pavlodar 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Independiente SF 2 - 1  
Once Caldas - América de Cali 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Hebei 0 - 0  
Henan Jianye - Shandong Luneng 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Siedlce - Ruch Chorzow 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Legia Varsó 1 - 0  
Zaglebie Lubin - Sandecja Nowy Sacz 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - METTA/LU 3 - 1  
Ventspils - Riga FC 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Chivas Guadalajara    
Lobos BUAP - Tijuana    
Pachuca - Dep. Toluca    
Queretaro - Cruz Azul    
Tigres - Veracruz    
UNAM Pumas - Leon    
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Montreal 2 - 0  
Columbus - New York 3 - 2  
D.C. United - San Jose 4 - 0  
Kansas City - Los Angeles 2 - 1  
Minnesota - Dallas 4 - 1  
Philadelphia - Chicago 3 - 1  
Salt Lake - Seattle 2 - 0  
Vancouver - Colorado 2 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville - FC Miami 0 - 3  
New York Cosmos - North Carolina 0 - 2  
San Francisco - Edmonton 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Gyirmót 0 - 4  
Csákvár - Békéscsaba 0 - 6  
Győr - Budaörs 1 - 2  
Kisvárda - Szolnok 2 - 3  
Mosonmagyaróvár - Nyíregyháza 2 - 2  
MTK - Soroksár 5 - 2  
Siófok - Vác 0 - 2  
Sopron - Dorog 1 - 2  
Szeged 2011 - Kazincbarcika 0 - 1  
ZTE - Budafok 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Arendal 5 - 0  
Florö - Ranheim 1 - 1  
Kongsvinger - Fredrikstad 3 - 2  
Mjöndalen - Asane 3 - 0  
Sandnes Ulf - Strömmen 2 - 0  
Start - Levanger 1 - 1  
Tromsdalen - Jerv 1 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Sogndal 0 - 1  
Kristiansund - Stabaek 1 - 0  
Lilleström - Rosenborg 0 - 3  
Molde - Sandefjord 3 - 1  
Strömsgodset - Tromsö 2 - 1  
Valerenga - Brann Bergen 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Röa - Grand Bodö 4 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Chicago 2 - 3  
Washington - Boston 0 - 3  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - 1. FC Köln 2 - 0  
Bremen - Duisburg 2 - 1  
Essen-Schönebeck - Hoffenheim 1 - 2  
Frankfurt - Sand 1 - 2  
Freiburg - Potsdam 1 - 1  
Wolfsburg - Jena 5 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Chievo 0 - 2  
Crotone - Benevento 2 - 0  
Fiorentina - Atalanta 1 - 1  
Internazionale - Genoa 1 - 0  
Sampdoria - Milan 2 - 0  
Sassuolo - Bologna 0 - 1  
Verona - Lazio 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Ascoli 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuneo - Pisa 0 - 1  
Livorno - Pistoiese 2 - 0  
Monza - Carrarese 4 - 0  
Olbia - Pontedera 2 - 0  
Piacenza - Arzachena 2 - 1  
Prato - Gavorrano 1 - 0  
Robur Siena - Alessandria 0 - 0  
Viterbese - Giana Erminio 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Gubbio 2 - 1  
Mestre - Triestina 2 - 1  
Pordenone - Teramo 4 - 2  
Renate - Reggiana 1 - 0  
Sambenedettese - Padova 0 - 1  
Santarcangelo - Fermana 1 - 5  
Südtirol - Bassano 1 - 2  
Vicenza - Feralpisalo 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Tom Tomszk 2 - 1  
Gazovik Orenburg - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Fakel Voronyezs 0 - 0  
Rotor Volgográd - Kubany Krasznodar 2 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Szentpétervár 1 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Himki 0 - 1  
Tambov - Volgar Asztrahan 3 - 1  
Tyumeny - Kurszk 4 - 0  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Olimp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Zenit Szentpétervár 0 - 2  
Rosztov - Lokomotív Moszkva 0 - 1  
Ufa - Arszenál Tula 1 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Toszno 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Austria Wien 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sol de America 3 - 0  
Libertad Asuncion - Olimpia Asuncion 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Rio Ave 0 - 0  
Feirense - Belenenses 1 - 4  
Guimaraes - Marítimo 2 - 1  
Tondela - Braga 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amarante - Varzim 1 - 0  
Clube Condeixa - Nacional Madeira 1 - 3  
Lusitano FCV - Viseu 0 - 1  
Moura - Gil Vicente 1 - 0  
Sacavenense - Arouca 0 - 1  
Sertanense - Uniao Madeira 0 - 2  
Sourense - Leixoes 0 - 0  
Vila Real - Uniao Oliveirense 1 - 0  
Vilafranquense - Penafiel 1 - 0  
Vizela - Covilha 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Newcastle 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Poli Timisoara 1 - 1  
FCS Bukarest - Dinamo Bukarest 1 - 0  
Juventus Bukarest - Gaz Metan Medias 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Aberdeen 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Queen of South 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Oviedo 2 - 1  
Cadiz - Numancia 0 - 0  
Huesca - Valladolid 1 - 0  
Rayo Vallecano - Cultural Leonesa 3 - 1  
Zaragoza - Gimnastic 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Cerceda 3 - 0  
Deportivo B - Coruxo 3 - 1  
Gimn. Segoviana - Fuenlabrada 1 - 2  
Guijuelo - Ferrol 0 - 1  
Navalcarnero - Real Madrid B 2 - 1  
Ponferradina - Valladolid B 1 - 1  
Pontevedra - San Sebastian Reyes 3 - 0  
Talavera de la Reina - Majadahonda 0 - 3  
Union Adarve - Toledo 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika - Vitoria 2 - 2  
Mirandes - Ath. Bilbao B 1 - 1  
Osasuna B - Leioa 2 - 1  
R. Santander - Pena Sport 2 - 0  
Real Union Irun - Amorebieta 3 - 1  
Sp. Gijón B - Izarra 3 - 1  
Tudelano - Lealtad de Villaviciosa 0 - 0  
UD Logrones - Caudal Deportivo 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Zaragoza B 5 - 2  
Ebro - Hercules 1 - 0  
Elche - Atl. Baleares 3 - 3  
Formentera - Alcoyano 0 - 0  
Lleida - Atl. Saguntino 0 - 1  
Mallorca - UE Llagostera 4 - 0  
Olot - Pena Deportiva 1 - 1  
Sabadell - Peralada 2 - 2  
Villarreal B - Cornella 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Jumilla 2 - 2  
Ecija Balompie - UD Extremadura 1 - 1  
El Ejido - Lorca Deportiva 5 - 1  
Marbella - Las Palmas B 2 - 1  
Melilla - Betis B 4 - 0  
Merida - Cartagena 2 - 1  
Rec. Huelva - Linense 1 - 1  
San Fernando - Granada B 2 - 2  
UCAM Murcia - Badajoz 1 - 1  
Villanovense - Real Murcia 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Celta Vigo 0 - 4  
Espanyol - Deportivo 4 - 1  
Getafe - Villarreal 4 - 0  
Las Palmas - Leganes 0 - 2  
Real Sociedad - Valencia 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Madrid CCF 1 - 1  
Ath. Bilbao - Valencia 3 - 2  
Huelva - Espanyol 2 - 0  
Rayo Vallecano - Sevilla 1 - 1  
Real Sociedad - Barcelona 0 - 1  
Zaragoza - Tenerife 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Wohlen 5 - 1  
Vaduz - Chiasso 1 - 0  
Winterthur - Xamax 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Grasshoppers 0 - 3  
Sion - Young Boys 0 - 1  
St. Gallen - Thun 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Falkenberg 0 - 0  
Norrby - Öster 0 - 2  
Syrianska - Gefle 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Hammarby 1 - 1  
Häcken - AIK Stockholm 1 - 6  
Jönköping Södra - Sundsvall 2 - 2  
Kalmar - Östersund 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Kristianstad 1 - 2  
Linköping - Vittsjö 1 - 0  
Pitea - Hammarby 2 - 0  
Örebro - Rosengard 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Vojvodina 2 - 0  
Cukaricki - Borac 2 - 0  
Mladost Lucani - Vozdovac 1 - 3  
Napredak Krusevac - Macsva Sabacs 3 - 1  
RAD Belgrád - Partizan Belgrád 2 - 4  
Radnicki Nis - Javor Matis 1 - 0  
Radnik Surdulica - Bacska Palanka 3 - 1  
Zemun - Spartak Subotica 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Trencin 0 - 7  
Zemplin Michalovce - Dunajska Streda 1 - 2  
Zilina - Slovan Bratislava 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Rudar Velenje 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Samsunspor 1 - 0  
Erzurum Bld. Spor - Boluspor 0 - 2  
Gaziantep Bld. Spor - Eskisehirspor 2 - 2  
Giresunspor - Elazigspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Galatasaray 1 - 2  
Karabukspor - Yeni Malatyaspor 2 - 4  
Kasimpasa - Kayserispor 1 - 1  
Sivasspor - Göztepe Izmír 2 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Csernomorec Odessza 1 - 1  
Mariupol - Olekszandria 1 - 1  
Sztal Kamjanszke - Olimpik Doneck 1 - 1  
Vorszkla Poltava - Zorya Luganszk 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Montevideo - Nacional 0 - 1  
MMA (Bellator 183)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Yamauchi - A. Piccolotti 1 - 0  
J. Ayala - R. Nelson 0 - 1  
J. Linn - A. Pico 0 - 1  
L. Larkin - P. Daley 0 - 1  
Patricky Freire - B. Henderson 1 - 0  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Iannone - D. Petrucci (Aragón Nagydíj) 1 - 0  
C. Crutchlow - A. Bautista (Aragón Nagydíj) 0 - 1  
D. Pedrosa - A. Dovizioso (Aragón Nagydíj) 1 - 0  
J. Zarco - A. Espargaro (Aragón Nagydíj) 0 - 1  
M. Marquez - M. Vinales (Aragón Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - J. Lorenzo (Aragón Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Aragón Nagydíj 2017    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - London Wasps 31 - 17  
London Irish - Northampton Saints 25 - 40  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Castres 31 - 12  
Stade de France - Toulon 15 - 19  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Counties Manukau 31 - 31  
Tasman - Southland 50 - 17  
Röplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Lengyelország 3 - 0  
Németország - Magyarország 3 - 1  
Röplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Fehéroroszország 0 - 3  
Horvátország - Olaszország 2 - 3  
Röplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Törökország 3 - 2  
Röplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szerbia 1 - 3  
Csehország - Hollandia 1 - 3  
Sakk (Világkupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lir. Ding - L. Aronian (2.m.) 0.5 - 0.5  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - K. Wilson (10 nyert frame-ig) 10 - 3  
World Open 2017    
Strandröplabda (Szatmárnémeti, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Kozuch M - Davidova V / Shchypkova I 2 - 1  
Borger K / Kozuch M - Makhno IN / Makhno IR 2 - 1  
Davidova V / Shchypkova I - Matei A M / Vaida B 2 - 1  
Kociolek K / Kolosinska K - Makhno IN / Makhno IR 1 - 2  
Makhno IN / Makhno IR - Motrich O / Kholomina S 2 - 1  
Motrich O / Kholomina S - Davidova V / Shchypkova I 0 - 2  
Tenisz (Chengdu-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - C. Wang 2 - 0  
S. Tsitsipas - M. Giron 2 - 0  
T.H. Fritz - M. Chiudinelli 2 - 0  
Z. Xia - M. Pavic 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ward - A. Pavic 1 - 2  
Tenisz (Izmir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Marchenko - S. Robert 2 - 0  
Tenisz (Laver Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - S. Querrey 2 - 0  
R. Federer - N. Kyrgios 2 - 1  
R. Nadal - J. Isner 0 - 2  
Tenisz (Laver Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berdych T / Cilic M - Isner J / Sock J 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Gojowczyk - B. Paire 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BenneteauJ/Roger-Vasselin - Koolhof W / Sitak A 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Lacko - M. Polmans 2 - 0  
M. Purcell - M. Ebden 1 - 2  
N. Jarry - L.G.M. Harris 1 - 2  
Zh. Zhang - H. Moriya 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - D. Dzumhur 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peralta J / Zeballos H - Jebavy R / Middelkoop M 0 - 2  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ostapenko - B. Haddad Maia 2 - 1  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Kumkhum L / Plipuech P 2 - 0  
Tenisz (Taskent-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - L. Cabrera 1 - 2  
J. Fett - I. Soylu    
J. Paolini - V. Zvonareva 0 - 2  
Tenisz (Tokió II., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - E. Makarova 0 - 2  
C. McHale - R. Vinci 2 - 0  
C. Suarez Navarro - L. Tsurenko 0 - 2  
C.C. Bellis - A. Barty 0 - 2  
E. Vesnina - Y-Y. Duan 2 - 0  
K. Siniakova - K. Mladenovic 2 - 0  
M. Linette - A. Kontaveit 2 - 0  
M. Puig - M. Barthel 2 - 1  
M. Sakkari - Y. Putintseva 2 - 1  
Yaf. Wang - S. Cirstea 0 - 2  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davis L / Riske A - Aoyama S / Yang Z 0 - 2  
Kichenok L / Olaru R - Jurak D/Atawo R 1 - 2  
Savchuk O / Srebotnik K - Groenefeld/Peschke 1 - 2  
Tollaslabda (Japan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Axelsen - Ch-We. Lee 2 - 1  
Tollaslabda (Japan Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi.Ji. He - C. Marin 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Linares - L. Campbell 1 - 0  
Y. Dorticos - D. Kudryashov 1 - 0  

 

2017.09.23.
Asztalitenisz (Austria Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An Yan - B. Fang 4 - 3  
Gao. Lin - K. Niwa 4 - 1  
Kenta Matsudaira - B. Fang 3 - 4  
O. Assar - An Yan 1 - 4  
S. Gauzy - Gao. Lin 1 - 4  
S. Gauzy - H. Calderano 4 - 0  
Asztalitenisz (Austria Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hayata - Yut. Gu 2 - 4  
H.K. Doo - Yin. Sun 0 - 4  
Man. Wang - Yin. Sun 4 - 2  
Meng Chen - Man. Wang 2 - 4  
R. Zhang - Ruo. Gu 2 - 4  
Ruo. Gu - Yut. Gu 2 - 4  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Greater Western Sydney 103 - 67  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 5 - 13  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 3 - 2  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 1 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 3 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 1 - 3  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 5 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Miami 13 - 11  
Atlanta - Philadelphia 7 - 2  
Baltimore - Tampa Bay 3 - 8  
Chicago WS - Kansas City 7 - 6  
Cincinnati - Boston 4 - 5  
Cincinnati - Boston (22:10) 0 - 5  
Detroit - Minnesota 3 - 7  
Houston - LA Angels 3 - 0  
Houston - LA Angels (19:05) 6 - 2  
LA Dodgers - San Francisco 4 - 2  
Milwaukee - Chicago Cubs 4 - 5  
Milwaukee - Chicago Cubs (19:05) 4 - 3  
NY Mets - Washington 7 - 6  
Oakland - Texas 4 - 1  
Pittsburgh - St. Louis 3 - 4  
San Diego - Colorado 1 - 4  
Seattle - Cleveland 3 - 1  
Seattle - Cleveland (22:10) 4 - 11  
Toronto - NY Yankees 8 - 1  
Toronto - NY Yankees (22:07) 1 - 5  
Darts (International Darts Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - M. Hopp 6 - 1  
B. van de Pas - P. Jacques 2 - 6  
C. Reyes - R. Huybrechts 4 - 6  
D. Chisnall - D. Webster 6 - 4  
D. Gurney - D. Nilsson 5 - 6  
G. Price - S. Lennon 6 - 4  
I. White - K. Brown 6 - 3  
J. Cullen - R. Corner 6 - 1  
J. Klaasen - B. Dolan 6 - 4  
K. Huybrechts - C. Kist 6 - 1  
M. King - J. Michael 6 - 2  
M. Smith - R. Meulenkamp 3 - 6  
M. Suljovic - W. O'Connor 6 - 3  
P. Wright - C. Quantock 6 - 2  
R. Cross - J. Payne 4 - 6  
S. Whitlock - K. Anderson 6 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - OLS Oulu 7 - 2  
Koovee Tampere - Indians Espoo 8 - 8  
Salba - SPV Seinäjoki 2 - 10  
Welhot - Steelers Hämeenlinna 10 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Latina 8 - 5  
Milano - Feldi Eboli 3 - 1  
Napoli - Acqua & Sapone 4 - 1  
Pescara - Futsal Cisternino 2 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Santa Coloma 6 - 3  
Murcia - Magna Gurpea 1 - 3  
Peniscola - CA Gran Canaria 5 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Cortina 3 - 2  
Fassa - Kitzbühel 1 - 1  
Feldkirch - Renon/Ritten 2 - 5  
Gherdeina/Gröden - Olimpija Ljubljana 0 - 5  
Jesenice - Salzburg 2 3 - 2  
Klagenfurt 2 - Bregenzerwald 0 - 3  
Lustenau - Vipiteno/Sterzing 2 - 2  
Zell am See - Val Pusteria 2 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Kadan 4 - 1  
Karlovy Vary - Benatky nad Jizerou 8 - 1  
Kladno - Slovan Ustecti Lvi 1 - 1  
Litomerice - Vsetin 3 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Prostejov 5 - 3  
Slavia Praha - Frydek Mistek 0 - 2  
Zubr Prerov - Slavia Trebic 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Litvínov 5 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herning 4 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kärpät 3 - 1  
Jukurit - Ilves 2 - 2  
JYP - Turku PS 2 - 3  
Kookoo - Lukko 3 - 2  
SaiPa - HIFK 1 - 1  
Tappara - Vaasan Sport 4 - 4  
Ässät - Kalpa 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Lokomotív Jaroszlavl 6 - 1  
Barisz Asztana - Dinamo Moszkva 3 - 5  
Jugra Hanti-Manszijszk - SZKA Szentpétervár 1 - 9  
Szeversztal Cserepovec - Admiral Vlagyivosztok 2 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Minszk 2 - 1  
Szpartak Moszkva - Red Star Kunlun 6 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Amur Habarovszk 0 - 0  
Vityaz Podolszk - Slovan Bratislava 4 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Valerenga 1 - 1  
Sparta Sarpsborg - Frisk/Asker 1 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Fehérvár 4 - 2  
Znojmo - Dornbirn 5 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Zug 2 4 - 3  
Visp - Olten 3 - 3  
Winterthur - Thurgau 5 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zürich Lions 4 - 4  
Biel - Bern 2 - 5  
Kloten - Langnau Tigers 4 - 0  
Lausanne - Lugano 4 - 1  
Servette - Fribourg 2 - 4  
Zug - Davos 5 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Västervik 3 - 1  
Södertälje - Tingsryd 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Frölunda 7 - 4  
HV 71 - Linköping 0 - 2  
Karlskrona - Mora 3 - 0  
Lulea - Djurgarden 1 - 1  
Malmö - Brynäs 5 - 1  
Rögle - Skelleftea 2 - 7  
Växjö - Örebro 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Himik Voszkreszenszk 1 - 3  
Rubin Tyumeny - Szokol Krasznojarszk 0 - 0  
Szarjarka Karaganda - Ermak Angarszk 2 - 3  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Zvezda Csehov 3 - 7  
Torpedo Kamenogorszk - Metallurg Novokuznyeck 3 - 2  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Bayern München 80 - 70  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Pau Orthez 62 - 82  
Hyeres-Toulon - Boulazac 70 - 63  
Le Mans - Gravelines 103 - 63  
Nanterre - Bourg 92 - 86  
Paris Levallois - Monaco 71 - 77  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - RS Elasto Painters 98 - 122  
Tropang Texters - Ginebra SM 121 - 92  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Lietkabelis 55 - 69  
Juventus Utena - Lietuvos Rytas 75 - 82  
Kosárlabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Trento 74 - 65  
Venezia - Sassari 86 - 79  
Kosárlabda (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Valencia 63 - 69  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Kristianstad 31 - 29  
RK Zagreb - Szeged 23 - 28  
Vardar Pro Skopje - Nantes 27 - 23  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Flensburg 28 - 27  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Gorenje Velenje 26 - 27  
Elverum - Skjern 27 - 32  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Montpellier 24 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Tonder 29 - 22  
GOG - Nordsjaelland 24 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Köbenhavn 26 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Spojnia Gdynia 38 - 25  
Gwardia Opole - Wisla Plock 20 - 32  
MW Elblag - Legionowo 29 - 20  
Piotrkow Trybunalski - Kalisz 33 - 26  
Pogon Szczecin - Gornik Zabrze 20 - 30  
Wybrzeze Gdansk - Azoty Pulawy 25 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Tatabánya 23 - 19  
FTC - Budakalász 23 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falk Horten - Nötteröy 26 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Leverkusen 19 - 22  
Blomberg-Lippe - Metzingen 19 - 26  
Buxtehude - Dortmund 30 - 21  
Nellingen - Göppingen 28 - 26  
Rödertal - Bad Wildungen 17 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Teucro 33 - 32  
Ciudad Encantada - Benidorm 24 - 18  
Granollers - Valladolid 28 - 33  
Morrazo Cangas - Naturhouse La Rioja 30 - 28  
Zamora - Huesca 27 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Thun 31 - 31  
Endingen - Amacitia Zürich 23 - 28  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Al-Ahly (EGY) 1 - 2  
USM Alger - Ferroviario da Beira 0 - 0  
Wydad Casablanca - Mamelodi Sundowns 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Blackpool 3 - 1  
Charlton - Bury 1 - 1  
Fleetwood - Southend 2 - 4  
Northampton - Bradford 0 - 1  
Oxford Utd. - Walsall 1 - 2  
Peterborough - Wigan 3 - 2  
Plymouth - Doncaster 0 - 3  
Rochdale - Gillingham 3 - 0  
Rotherham - Oldham 5 - 1  
Scunthorpe - Portsmouth 2 - 0  
Shrewsbury - Blackburn 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Cheltenham 1 - 1  
Barnet - Crawley 1 - 2  
Colchester - Wycombe 1 - 2  
Coventry - Exeter 2 - 0  
Crewe - Carlisle 0 - 5  
Luton - Chesterfield 1 - 0  
Mansfield - Cambridge Utd. 2 - 1  
Newport - Grimsby 1 - 0  
Notts County - Lincoln 4 - 1  
Stevenage - Morecambe 2 - 1  
Yeovil - Port Vale 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Nottingham 2 - 1  
Bolton - Brentford 0 - 3  
Derby County - Birmingham 1 - 1  
Fulham - Middlesbrough 1 - 1  
Leeds - Ipswich 3 - 2  
Norwich - Bristol City 0 - 0  
Preston - Millwall 0 - 0  
QPR - Burton 0 - 0  
Reading - Hull City 1 - 1  
Sunderland - Cardiff 1 - 2  
Wolverhampton - Barnsley 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Leyton 2 - 2  
Boreham - Ebbsfleet Utd. 0 - 1  
Chester - Maidenhead Utd. 2 - 0  
Fylde - Woking 1 - 2  
Guiseley - Dover 1 - 1  
Halifax - Bromley 2 - 1  
Hartlepool - Eastleigh 1 - 2  
Maidstone Utd. - Gateshead 2 - 2  
Solihull Moors - Dag & Red 2 - 2  
Sutton Utd. - Barrow 3 - 2  
Torquay - Macclesfield 0 - 1  
Tranmere - Wrexham 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Atl. Los Andes 0 - 1  
Brown de Adrogue - Instituto Cordoba 1 - 0  
Dep. Moron - Dep. Riestra 1 - 3  
Ferro Carril Oeste - Club Almagro 1 - 0  
Independiente de Mendoza - San Martin de Tucuman 0 - 0  
Quilmes - Villa Dalmine 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Atl. Temperley 0 - 1  
Belgrano de Cordoba - Tigre 0 - 0  
Chacarita Juniors - Talleres Cordoba 0 - 1  
Huracan - Union SF 0 - 0  
Patronato Parana - Atl. Tucuman 2 - 1  
Vélez Sarsfield - Boca Juniors 0 - 4  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabayil - Kapaz 1 - 0  
Zira - Inter Baku 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Tubize 4 - 0  
Lierse - Saint-Gilloise 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Oostende 1 - 1  
Mechelen - St. Truiden 2 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Eupen 3 - 2  
Waasland Beveren - Anderlecht 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Etar Veliko Tarnovo 0 - 0  
Pirin Blagoevgrad - Vereja 1 - 2  
Slavia Szófia - Vitosa Bistritsa 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Criciuma 1 - 2  
Figueirense - ABC 2 - 0  
Goiás - Paysandu 2 - 1  
Juventude - Boa 0 - 0  
Londrina - Santa Cruz PE 1 - 1  
Luverdense - Oeste 0 - 0  
Nautico - Internacional 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Freiburg 0 - 0  
Dortmund - Mönchengladbach 6 - 1  
Hoffenheim - Schalke 2 - 0  
Mainz - Hertha BSC 1 - 0  
RB Leipzig - E. Frankfurt 2 - 1  
VfB Stuttgart - Augsburg 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Heidenheim 1 - 1  
Regensburg - Braunschweig 2 - 1  
St. Pauli - Düsseldorf 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Lotte 0 - 3  
Hallescher FC - Chemnitz 0 - 3  
Jena - Münster 2 - 0  
Osnabrück - Würzburg 1 - 1  
Unterhaching - Meppen 4 - 0  
Wehen - Sonnenhof Grossaspach 5 - 0  
Zwickau - Bremen Amatőr 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Union Espanola 0 - 0  
Colo Colo - San Luis de Quillota 3 - 0  
Universidad de Chile - Everton Vina Del Mar 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Apollon Limasszol 1 - 1  
NEA Szalamina - AEK Larnaca 1 - 0  
Omonia Nicosia - Alki Oroklini 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Vlasim 3 - 1  
Pardubice - Zizkov 3 - 1  
Vitkovice - Trinec 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Jablonec 0 - 1  
Mladá Boleslav - Plzen 0 - 2  
Olomouc - Dukla Praha 3 - 0  
Zlín - Slavia Praha 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Silkeborg 4 - 0  
Horsens - Helsingor 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Hjörring 1 - 6  
Vejle - Kolding 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ansan Greeners 2 - 0  
Gyeongnam - Bucheon 2 - 1  
Suwon City - Daejeon Citizen 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Suwon Bluewings 1 - 1  
Sangju Sangmu - Jeju 2 - 2  
Ulsan - Jeonnam 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Shabab Al-Ahli (UAE) 1 - 3  
Hatta - Al-Ain 0 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Szluck 6 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Isloch 4 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - Helsinki JK 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Nancy 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Cholet 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Guingamp 3 - 1  
Caen - Amiens 1 - 0  
Lyon - Dijon 3 - 3  
Metz - Troyes 0 - 1  
Montpellier - Paris SG 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Plataniasz 0 - 1  
Atromitosz Periszteri - Lamia 3 - 0  
Panetolikosz - Panathinaikosz 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Sparta Rotterdam 1 - 0  
Feyenoord - NAC Breda 0 - 2  
Heracles - Roda 2 - 1  
Willem II - Heerenveen 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Inter Zapresic 1 - 2  
Slaven Belupo - Rijeka 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Throttur Reykjavik 0 - 4  
Fylkir - IR 2 - 1  
HK Kopavogs - Keflavík 2 - 1  
Leiknir F. - Thor Akureyri 0 - 3  
Leiknir R. - Grotta 2 - 1  
Selfoss - Haukar 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi Netanya 0 - 3  
Hapoel Akko - Bnei Yehuda TA 1 - 1  
Hapoel Haifa - Hapoel Beer Sheva 1 - 1  
Hapoel Raanana - Hapoel Ashkelon 0 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Shonan Bellmare 0 - 0  
Okayama - Kamatamare Sanuki 0 - 1  
Tokushima - Machida Zelvia 2 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Vegalta Sendai 1 - 4  
Jubilo Iwata - Omiya Ardija 2 - 1  
Kashima A. - Gamba Osaka 2 - 1  
Kashiwa R. - FC Tokyo 4 - 1  
Kofu - Yokohama FM 3 - 2  
Sapporo - Albirex Niigata 2 - 2  
Shimizu SP - Sanfrecce Hiroshima 1 - 3  
Urawa RD - Sagan Tosu 2 - 2  
Vissel Kobe - Kawasaki Frontale 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Ahli (QAT) 2 - 0  
Lekhwiya - Al-Arabi (QAT) 2 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Taraz 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Jaguares de Cordoba 1 - 3  
Independiente Medellin - Rionegro Aguilas 1 - 2  
Tigres FC - Dep. La Equidad 0 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Guizhou Zhicheng 0 - 1  
Shanghai Shenhua - Guangzhou R&F 3 - 1  
Tianjin Teda - Tianjin Quanjian 4 - 1  
Yanbian - Liaoning Hongyun 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziadz 0 - 0  
Gornik Leczna - GKS Tychy 1 - 0  
Miedz Legnica - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 2  
Odra Opole - Stal Mielec 1 - 0  
Puszcza Niepolomice - Olsztyn 3 - 1  
Rakow Czestochowa - Bytovia Bytow 3 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Wigry Suwalki 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Wisla Krakkó 2 - 1  
Pogon Szczecin - Gornik Zabrze 1 - 2  
TBB Nieciecza - Lechia Gdansk 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Monarcas Morelia    
Puebla - Monterrey    
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Toronto 2 - 1  
New York City FC - Houston 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Puskás Akadémia 3 - 0  
FTC - Diósgyőr 2 - 0  
Mezőkövesd - Újpest 2 - 4  
Paks - Balmazújváros 1 - 0  
Videoton - Honvéd 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Viking Stavanger 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - LSK Kvinner 0 - 2  
Kolbotn - Trondheims-Örn 0 - 1  
Valerenga - Avaldsnes 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Portland 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Torino 4 - 0  
Roma - Udinese 3 - 1  
SPAL Ferrara - Napoli 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Ternana 3 - 0  
Brescia - Foggia 2 - 2  
Cremonese - Pescara 0 - 0  
Empoli - Cittadella 0 - 1  
Entella - Carpi 0 - 0  
Novara - Avellino 1 - 2  
Perugia - Frosinone 1 - 0  
Salernitana - Spezia 2 - 0  
Venezia - Parma 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Sicula Leonzio 1 - 1  
Casertana - Akragas 0 - 1  
Catania - Andria 1 - 0  
Catanzaro - Lecce 1 - 3  
Fondi - Reggina 0 - 1  
Monopoli - Matera 2 - 0  
Paganese - Juve Stabia 1 - 2  
Rende - Virtus Francavilla 0 - 1  
Siracusa - Cosenza 4 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 0 - 0  
Szpartak Moszkva - Anzsi Mahacskala 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Mattersburg 2 - 2  
Rapid Wien - Wolfsberg 4 - 2  
St. Pölten - Admira Wacker 1 - 1  
Sturm Graz - Altach 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Sp. Luqueno 1 - 1  
Sp. Trinidense - Rubio 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Pacos Ferreira 2 - 0  
Estoril - Chaves 0 - 2  
Moreirense - Sporting CP 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gondomar - Santa Clara 0 - 1  
Mirandela - Académica 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Huddersfield 0 - 0  
Everton - Bournemouth 2 - 1  
Leicester - Liverpool 2 - 3  
Manchester City - Crystal Palace 5 - 0  
Southampton - Manchester Utd. 0 - 1  
Stoke - Chelsea 0 - 4  
Swansea - Watford 1 - 2  
West Ham - Tottenham 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Sepsi OSK 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Dundee 1 - 1  
Partick Thistle - Hearts 1 - 1  
Rangers - Celtic 0 - 2  
Ross County - Hibernian 0 - 1  
St. Johnstone - Hamilton 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Albion Rovers 2 - 5  
East Fife - Forfar 3 - 0  
Queens Park - Ayr Utd. 0 - 2  
Raith Rovers - Airdrieonians 2 - 0  
Stranraer - Arbroath 2 - 6  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Cowdenbeath 1 - 1  
Edinburgh City - Peterhead 0 - 3  
Elgin - Montrose 3 - 0  
Stenhousemuir - Berwick 3 - 0  
Stirling - Annan 3 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Dunfermline 0 - 3  
Dumbarton - Inverness CT 2 - 1  
Dundee Utd. - Greenock Morton 2 - 1  
Falkirk - Livingston 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Cordoba 3 - 1  
Reus - Osasuna 0 - 0  
Sp. Gijón - La Hoya Lorca 1 - 0  
Tenerife - Alcorcon 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Rapido de Bouzas 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Barakaldo 1 - 1  
Real Sociedad B - Burgos 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia B - Ontinyent 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Real Madrid 1 - 2  
Atl. Madrid - Sevilla 2 - 0  
Girona - Barcelona 0 - 3  
Malaga - Ath. Bilbao 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Betis 0 - 1  
Santa Teresa - Atl. Madrid 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Rapperswil 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - FC Zürich 1 - 0  
Luzern - Lausanne 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Atvidaberg 3 - 1  
Degerfors - Frej Täby 3 - 1  
Varberg - Dalkurd 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Norrköping 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Limhamn Bunkeflo 2 - 1  
Kvarnsveden - Eskilstuna Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Shabab (KSA) 2 - 3  
Al-Qadisiyah - Al-Faisaly 1 - 1  
Al-Raed - Al-Taawon 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Ruzomberok 0 - 0  
Senica - Trnava 1 - 3  
Zlate Moravce - Podbrezova 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Olimpija Ljubljana 0 - 0  
ND Gorica - Krsko Posavlje 2 - 1  
Triglav Kranj - Ankaran Hrvatini 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Gaziantepspor 3 - 0  
Manisaspor - Istanbulspor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Besiktas 2 - 1  
Genclerbirligi - Istanbul Basaksehir 1 - 0  
Konyaspor - Akhisar 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Veresz Rivne 0 - 0  
Zirka Kropivnickij - Sahtar Doneck 2 - 4  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Rampla Juniors 3 - 1  
Liverpool Montevideo - Boston River 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Bangor City 2 - 3  
Connah's Quay - Cardiff Met University 1 - 0  
Prestatyn - Newtown 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dergview - Ballyclare Comrades 1 - 1  
Limavady Utd. - PSNI 2 - 1  
Loughgall - Larne 2 - 1  
Lurgan Celtic - HW Welders 2 - 2  
Newry City - Institute 0 - 1  
Portadown - Knockbreda 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Ballymena Utd. 1 - 3  
Carrick - Cliftonville 1 - 2  
Crusaders - Dungannon 1 - 1  
Glenavon - Ards 3 - 0  
Glentoran - Coleraine 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 3 - 1  
Paide Linnameeskond - Viljandi Tulevik 4 - 2  
Sillamae Kalev - Flora Tallinn 1 - 2  
MMA (UFC Fight Night, Saitama)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Abe - H.G. Lim 1 - 0  
G. Saki - L.H. Da Silva 1 - 0  
J. Formiga - Y. Sasaki 1 - 0  
K. Nakamura - A. Morono 1 - 0  
O. Saint Preux - Y. Okami 1 - 0  
S. Anzai - L. Jumeau 1 - 0  
T. Gomi - D.H. Kim 0 - 1  
T. Ishihara - Rol. Dy 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Saitama, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gadelha - J. Andrade 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Newcastle 32 - 33  
Harlequin - Leicester 28 - 31  
Saracens - Sale 41 - 13  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Wigan 32 - 0  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Section Paloise 14 - 20  
Bordeaux - Montpellier 47 - 17  
Brive - Toulouse 19 - 22  
Clermont - Racing-Metro 23 - 21  
La Rochelle - Oyonnax 57 - 12  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke'S Bay - Taranaki 17 - 48  
North Harbour - Canterbury 28 - 41  
Waikato - Wellington 10 - 34  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - North Queensland Cowboys 16 - 29  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Cardiff 15 - 17  
Llanelli Scarlets - Edinburgh 28 - 8  
Port Elizabeth S. Kings - Zebre 17 - 43  
Röplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Magyarország 3 - 1  
Röplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Horvátország 1 - 3  
Olaszország - Fehéroroszország 3 - 1  
Röplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Ukrajna 3 - 2  
Törökország - Oroszország 1 - 3  
Röplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Belgium 3 - 1  
Szerbia - Hollandia 3 - 0  
Sakk (Világkupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Aronian - Lir. Ding (1.m.) 0.5 - 0.5  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Wilson - M. Allen (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
L. Brecel - D. Junhui (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Strandröplabda (Szatmárnémeti, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Kozuch M - Matei A M / Vaida B 2 - 0  
De Beule J / Coolman N - Placette L / Chamereau A 0 - 2  
Eiholzer N / Caluori L - Carrere M / Richard A 1 - 2  
Eiholzer N / Caluori L - Lakatos E / Lutter E 2 - 0  
Jancar T / Kotnik T - Jupiter A / Lusson O 1 - 2  
Kociolek K / Kolosinska K - Jupiter A / Lusson O 2 - 0  
Motrich O / Kholomina S - Makhno IN / Makhno IR 2 - 0  
Navarro A F / Herrero A L - Jancar T / Kotnik T 1 - 2  
Placette L / Chamereau A - Kociolek K / Kolosinska K 1 - 2  
Rehackova K / Stochlova M - Simonsson S / Yoken T 1 - 2  
Simonsson S / Yoken T - Davidova V / Shchypkova I 0 - 2  
Tenisz (Chengdu-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - Rig. Te 2 - 0  
C. Wang - J. Statham 2 - 0  
M. Pavic - Y. Uchiyama 2 - 1  
M. Venus - Z. Xia 0 - 2  
P. Kobelt - M. Chiudinelli    
S. Tsitsipas - Faj. Sun 2 - 0  
T. Niki - M. Giron 0 - 2  
T.H. Fritz - W. Trongcharoenchaikul    
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novikov - A. Ward 0 - 2  
F. Dancevic - A. Pavic 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - Shu. Zhang 1 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mertens E / Schuurs D - Adamczak M / Sanders S 2 - 0  
Tenisz (Izmir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Nedovyesov - I. Marchenko    
S. Robert - D. Petrovic 2 - 0  
Tenisz (Laver Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - S. Querrey 2 - 0  
R. Nadal - J. Sock 2 - 1  
T. Berdych - N. Kyrgios 1 - 2  
Tenisz (Laver Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Federer R / Nadal R - Querrey S / Sock J 2 - 1  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Zverev - P. Gojowczyk    
N. Basilashvili - B. Paire 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mathieu P-H / Paire B - BenneteauJ/Roger-Vasselin 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Skugor - M. Ebden 0 - 2  
H. Moriya - Y. Hanfmann 2 - 0  
L. Lacko - Y. Takahashi 2 - 0  
L.G.M. Harris - R. Opelka 2 - 1  
M. Polmans - L. Rosol 2 - 0  
N. Jarry - A. Sa 2 - 0  
R. Albot - M. Purcell    
T. Monteiro - Zh. Zhang    
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - J-L. Struff 2 - 0  
R. Bautista-Agut - F. Fognini 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy R / Middelkoop M - Monroe N / Smith J-P 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - R. Hogenkamp 2 - 0  
J. Ostapenko - L. Kumkhum 2 - 1  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Dunne K / Hon P 2 - 0  
Hibino N / Kalashnikova O - Kumkhum L / Plipuech P 0 - 2  
Tenisz (Taskent-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - G. Ainitdinova 2 - 0  
I. Khromacheva - A. Panova    
J. Fett - A. Kudryavtseva 2 - 0  
J. Paolini - K. Zavatska 2 - 1  
O. Kim - A. Kalinskaya 0 - 2  
S. Yuldasheva - I. Soylu 0 - 2  
V. Grammatikopoulou - L. Cabrera 1 - 2  
V. Zvonareva - A. Kalinina    
Tenisz (Tokió II., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - A. Kerber 2 - 1  
G. Muguruza Blanco - C. Wozniacki 0 - 2  
Tenisz (Tokió II., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavrilova D / Kasatkina D - Klepac A / Martinez Sanch 0 - 2  
Tenisz (Wuhan-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - A. Sasnovich 2 - 0  
B. Pera - C. McHale    
C. Witthöft - V. Lepchenko 0 - 2  
Fa. Liu - An. Rodionova    
H. Watson - O. Jabeur 1 - 2  
Lin Zhu - A. Sasnovich 0 - 2  
M. Linette - Jin.J. Lu 2 - 1  
M. Niculescu - Fa. Liu 2 - 1  
M. Puig - K-C. Chang 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - M. Sakkari 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - Yu. Shi 2 - 0  
W.H. Son - V. Axelsen 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Okuhara - C. Marin    
Y.F. Chen - Bi.Ji. He 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jo. Parker - H. Fury 1 - 0  

 

2017.09.22.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - LA Rams 39 - 41  
Asztalitenisz (Austria Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gao. Lin - R. Gárdos 4 - 3  
H. Calderano - B. Steger 4 - 2  
Kenta Matsudaira - E. Lebesson 4 - 2  
O. Assar - Kr. Karlsson 4 - 2  
Pak Nam Ng - B. Fang 3 - 4  
R. Filus - K. Niwa 3 - 4  
S. Fegerl - An Yan 2 - 4  
S. Gauzy - M. Yoshida 4 - 1  
Asztalitenisz (Austria Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kato - H.K. Doo 0 - 4  
Ke Chen - Man. Wang 2 - 4  
Meng Chen - H.Ch. Lee 4 - 1  
X.L. Ni - H. Hayata 2 - 4  
Xing. Chen - Yin. Sun 3 - 4  
Y. Hamamoto - Yut. Gu 0 - 4  
Yi. Wang - R. Zhang 2 - 4  
Yu Fu - Ruo. Gu 0 - 4  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Geelong 136 - 75  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 5 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 3 - 2  
Baltimore - Tampa Bay 3 - 1  
Cincinnati - St. Louis 5 - 8  
Detroit - Minnesota 1 - 12  
Houston - Chicago WS 1 - 3  
Milwaukee - Chicago Cubs 3 - 5  
San Diego - Colorado 3 - 0  
Seattle - Texas 2 - 4  
Toronto - Kansas City 0 - 1  
Darts (International Darts Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dolan - A. Hamilton 6 - 0  
B. Roith - J. Payne 4 - 6  
D. Horvat - C. Quantock 3 - 6  
D. Nilsson - S. Beaton 6 - 5  
D. van den Bergh - W. O'Connor 4 - 6  
D. Webster - L. Woodhouse 6 - 4  
J. Hendriks - K. Anderson 1 - 6  
J. Michael - Bezzeg N. 6 - 3  
J. Pipe - C. Kist 5 - 6  
K. Brown - M. Plooy 6 - 4  
M. Hopp - M. Webster 6 - 4  
M. Schindler - R. Corner 3 - 6  
R. Meulenkamp - M. McGowan 6 - 1  
S. Lennon - S. Stevenson 6 - 2  
T. Evetts - R. Huybrechts 4 - 6  
V. van der Voort - P. Jacques 4 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Nokian KrP 7 - 4  
Oilers Espoo - Classic Tampere 4 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Jönköping 9 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Lazio 4 - 3  
Pesarofano - Imola Castello 7 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Palma Futsal 6 - 3  
Cartagena - Segovia Futsal 5 - 2  
Levante - Ribera Navarra 3 - 2  
Santiago Futsal - Inter Movistar 2 - 5  
Zaragoza - Parrulo Ferrol 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Vítkovice 1 - 1  
Mladá Boleslav - Plzen 2 - 2  
Olomouc - Mountfield HK 1 - 3  
Pardubice - Jihlava 7 - 5  
Zlín - Litvínov 3 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Aalborg 2 - 5  
Herning - Esbjerg 5 - 3  
Hvidovre - Gentofte 2 - 4  
Odense - Frederikshavn 5 - 2  
SönderjyskE - Rödovre 4 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Csíkszereda 4 - 1  
Fehérvári Titánok - Újpest 5 - 2  
MAC Budapest - FTC 6 - 1  
Vienna Capitals 2 - Brassó 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Jukurit 2 - 3  
Lahti Pelicans - SaiPa 7 - 2  
Lukko - Kalpa 4 - 0  
Turku PS - Kärpät 4 - 2  
Vaasan Sport - Ässät 4 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Rouen 1 - 1  
Angers - Strasbourg 5 - 4  
Bordeaux - Lyon 1 - 4  
Epinal - Gap 2 - 4  
Grenoble - Chamonix-Morzine 4 - 0  
Nice - Mulhouse 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szocsi 0 - 2  
Lada Toljatti - Barsz Kazany 1 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Szalavat Julajev Ufa 3 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 0 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bietigheim/Bissingen 2 - 2  
Crimmitschau - Ravensburg 2 - 1  
Frankfurt Löwen - Dresden 4 - 2  
Freiburg - Heilbronn 4 - 4  
Kassel - Lausitzer Füchse 4 - 4  
Riessersee - Tölzer Löwen 9 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Nürnberg 4 - 0  
Eisbären Berlin - Köln 3 - 2  
Iserlohn - München 3 - 6  
Schwenningen - Ingolstadt 0 - 0  
Straubing - Mannheim 3 - 2  
Wolfsburg - Düsseldorf 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Südtirol Bolzano 2 - 1  
Medvescak Zagreb - Graz 5 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug 2 - Rapperswil 2 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lausanne 4 - 1  
Fribourg - Kloten 2 - 1  
Langnau Tigers - Servette 2 - 2  
Zürich Lions - Biel 2 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - AIK 2 - 4  
Björklöven - Leksand 6 - 3  
Pantern Malmö - Timra 1 - 0  
Troja/Ljungby - Karlskoga 1 - 1  
Vita Hasten - Oskarshamn 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Liptovsky Mikulas 1 - 5  
Kosice - Zilina 6 - 3  
Nove Zamky - B. Bystrica 2 - 2  
Trencin - Nitra 4 - 0  
Zvolen - Poprad 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Izssztal Izsevszk 3 - 4  
Rjazany - Nyeftyanyik Almetyevszk 1 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Szahalin 0 - 3  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Strasbourg 79 - 57  
Dijon - Reims 86 - 61  
Le Portel - Cholet 73 - 62  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Meralco Bolts 93 - 100  
KIA Picanto - Star Hotshots 81 - 128  
Kosárlabda (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Real Madrid 73 - 64  
Valencia - Unicaja Malaga 83 - 78  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Randers 21 - 24  
Nyköbing F. - Silkeborg 28 - 25  
Ringköbing - Ajax Köbenhavn 26 - 19  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Dabas 20 - 21  
Eger - Vác 23 - 21  
Komló - Csurgó 23 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Alingsas 22 - 25  
Redbergslids - Guif 34 - 37  
Sävehof - Ricoh HK 26 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Boden 19 - 18  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Liverpool 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wimbledon - Milton Keynes Dons 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forest Green - Swindon 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Sumqayit 4 - 1  
Sumqayit - Qarabag Baku 1 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Kortrijk 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Dunav Ruse 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Wolfsburg 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Holstein Kiel 1 - 3  
Erzgebirge Aue - Sandhausen 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paderborn - Rostock 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - APOEL Nicosia 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Fluminense 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Varnsdorf 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Sönderjyske 2 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (UAE) - Al-Wahda 1 - 2  
Dibba Al-Fujairah - Al-Jazeera (UAE) 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Dinamo Minszk 1 - 0  
Gomel - Dnyepr Mogiljev 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Honka 1 - 2  
Oulu - KPV Kokkola 2 - 1  
Turku PS - Jaro 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Chateauroux 2 - 1  
Bourg-Peronnas - Le Havre 2 - 1  
Brest - Paris FC 1 - 1  
Nimes - Niort 1 - 5  
Orleans - Tours 1 - 1  
Quevilly Rouen - Reims 1 - 2  
Sochaux - Ajaccio 1 - 6  
Valenciennes - Auxerre 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Red Star 93 1 - 0  
Chambly - Creteil 3 - 0  
Concarneau - Boulogne 1 - 0  
Laval - Pau 2 - 0  
Les Herbiers - Dunkerque 1 - 1  
Lyon Duchere - Avranches 1 - 0  
Sannois St-Gratien - Rodez Aveyron 1 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Monaco 0 - 4  
Nice - Angers 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Oss 2 - 2  
Emmen - Go Ahead Eagles 0 - 0  
F. Sittard - AZ Alkmaar 2 5 - 1  
FC Eindhoven - Den Bosch 0 - 1  
Helmond - Dordrecht 1 - 2  
Maastricht - Cambuur 1 - 1  
RKC Waalwijk - Utrecht 2 2 - 2  
Volendam - De Graafschap 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - ADO Den Haag 0 - 0  
Heerenveen - Achilles'29 3 - 0  
PSV - VV Alkmaar 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paykan - Naft Tehran 3 - 1  
Saipa Karaj - Pars Jonoubi Jam 1 - 1  
Sanat Naft Abadan - Foolad Khuzestan 0 - 1  
Tractor Tabriz - Padideh Mashhad 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kharaitiyat - Al-Rayyan 1 - 3  
Al-Sailiya - Al-Sadd 2 - 3  
Qatar SC - Al-Markhiya 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Shanghai SIPG 0 - 1  
Chongqing Lifan - Guangzhou Evergrande 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Chrobry Glogow 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Arka Gdynia 0 - 1  
Slask Wroclaw - Lech Poznan 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - San Lorenzo 2 - 0  
River Plate - Jorge Wilstermann 8 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Necaxa    
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Modena 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Ried 1 - 4  
Kapfenberg - WSG Wattens 1 - 1  
Liefering - BW Linz 3 - 0  
Wacker Innsbruck - Hartberg 0 - 0  
Wiener Neustadt - Austria Lustenau 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Portimonense 5 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - Voluntari 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Sevilla B 3 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Ahli (KSA) 1 - 2  
Al-Nassr - Al-Faiha 2 - 2  
Ohud Medina - Al-Fateh 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Maribor 2 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Alanyaspor 3 - 4  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Llandudno FC 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrenpoint - Linfield 1 - 4  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Trans Narva 1 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Athlone 6 - 2  
UC Dublin - Cobh Ramblers 1 - 0  
Waterford Utd. - Longford Town 1 - 0  
Wexford Youths - Shelbourne 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - St. Patrick's 3 - 2  
Derry City - Bray 0 - 5  
Dundalk - Drogheda Utd. 3 - 0  
Galway - Sligo 3 - 1  
Limerick - Cork City 2 - 1  
Shamrock Rovers - Finn Harps 4 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Saitama)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Hirota - C. Rosa    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Worcester 24 - 19  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Hull FC 16 - 48  
Huddersfield - Leeds Rhinos 12 - 36  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu - Northland 39 - 25  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Brisbane Broncos 30 - 0  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Ospreys 16 - 6  
Bloemfontein Cheetahs - Leinster 38 - 19  
Glasgow Warriors - Munster 37 - 10  
Ulster - Newport Dragons 52 - 25  
Röplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Németország 3 - 2  
Magyarország - Azerbajdzsán (Helyszín: Azerbajdzsán) 0 - 3  
Röplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Horvátország 3 - 2  
Olaszország - Grúzia (Helyszín: Grúzia) 3 - 0  
Röplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Oroszország 2 - 3  
Röplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Belgium 3 - 1  
Szerbia - Csehország 3 - 0  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - L. Brecel (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
L. Hang - D. Junhui (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
M. Allen - D.B. Gilbert (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M.J. Williams - K. Wilson (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
Strandröplabda (Szatmárnémeti, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Kozuch M - Jupiter A / Lusson O 2 - 0  
Carrere M / Richard A - Navarro A F / Herrero A L 2 - 1  
De Beule J / Coolman N - Davidova V / Shchypkova I 1 - 2  
Jupiter A / Lusson O - Eiholzer N / Caluori L 2 - 1  
Kociolek K / Kolosinska K - Matei A M / Vaida B 0 - 2  
Kociolek K / Kolosinska K - Simonsson S / Yoken T 2 - 0  
Makhno IN / Makhno IR - Davidova V / Shchypkova I 2 - 1  
Makhno IN / Makhno IR - Placette L / Chamereau A 2 - 0  
Motrich O / Kholomina S - Carrere M / Richard A 2 - 1  
Motrich O / Kholomina S - Jancar T / Kotnik T 2 - 0  
Rehackova K / Stochlova M - Matei A M / Vaida B 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - A. Ward 1 - 2  
Q. Halys - D. Novikov 1 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rodina - Shu. Zhang 0 - 2  
Y. Wickmayer - A. Krunic 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerkhove/Marozava - Adamczak M / Sanders S 0 - 2  
Tenisz (Izmir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Petrovic - A. Bublik 2 - 0  
S. Robert - M. Berrettini 2 - 0  
Tenisz (Izmir, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molchanov D / Stakhovsky - Bonzi B / Jankovits Y 2 - 1  
Tenisz (Laver Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - D. Shapovalov 2 - 0  
D. Thiem - J. Isner 2 - 1  
M. Cilic - F. Tiafoe 2 - 0  
Tenisz (Laver Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nadal R / Berdych T - Kyrgios N / Sock J 1 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - D. Goffin 2 - 1  
D. Istomin - N. Basilashvili 0 - 2  
K. De Schepper - M. Zverev 0 - 2  
M. Copil - P. Gojowczyk 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Sitak A - Mirnyi M / Oswald P 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - L. Broady 2 - 1  
F. Fognini - R. Berankis 2 - 0  
J-L. Struff - J-W. Tsonga 2 - 1  
R. Bautista-Agut - V. Troicki 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donskoy E / Youzhny M - Monroe N / Smith J-P 0 - 2  
Peralta J / Zeballos H - Paes L / Raja P 2 - 1  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
J. Ostapenko - V. Cepede Royg 2 - 0  
P. Hon - R. Hogenkamp 0 - 2  
S. Cirstea - L. Kumkhum 0 - 2  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cirstea S / Ostapenko J - Dunne K / Hon P    
Tjandramulia O / Wongtean - Hibino N / Kalashnikova O 0 - 2  
Tenisz (Tokió II., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - Ka. Pliskova 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - B. Strycova 2 - 1  
C. Wozniacki - D. Cibulkova    
G. Muguruza Blanco - C. Garcia 2 - 0  
Tenisz (Tokió II., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavrilova D / Kasatkina D - Ninomiya M / Voracova R 2 - 1  
Tenisz (Wuhan-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - G. Dabrowski    
C. Witthöft - S. Aoyama 2 - 0  
Fa. Liu - S. Sorribes Tormo    
H. Watson - Xin. Han 2 - 1  
Jin.J. Lu - D. Kovinic 2 - 1  
K-C. Chang - M. Brengle 2 - 1  
K. Ahn - V. Lepchenko 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - B. Pera 0 - 2  
M. Linette - Ar. Rodionova 2 - 0  
M. Niculescu - Jia-J. Lu 2 - 0  
M. Puig - L. Hradecka    
N. Gibbs - C. McHale 1 - 2  
N. Vikhlyantseva - Xinyu Gao 2 - 0  
P.M. Tig - M. Sakkari    
S. Guo - O. Jabeur 0 - 2  
S. Rogers - A. Petkovic    
Tollaslabda (Japan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - T.C. Chou 2 - 1  
H.S. Prannoy - Yu. Shi 0 - 2  
V. Axelsen - N.K. Srikanth 2 - 0  
W.H. Son - Dan Lin 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Y.F. Chen 1 - 2  
Bei. Zhang - N. Okuhara 0 - 2  
C. Marin - A. Yamaguchi 2 - 0  
S. Takahashi - Bi.Ji. He 1 - 2  
 
2017.09.21.
Asztalitenisz (Austria Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gacina - B. Fang 3 - 4  
A. Robles - M. Yoshida 2 - 4  
B. Duda - Kr. Karlsson 3 - 4  
B. Steger - Y. Oshima 4 - 1  
C.T. Wong - O. Assar 1 - 4  
F. Lambiet - An Yan 2 - 4  
H. Calderano - Mas. Morizono 4 - 2  
J. Monteiro - K. Niwa 1 - 4  
Jin. Liang - R. Gárdos 2 - 4  
Kenta Matsudaira - J. Groth 4 - 3  
M. Freitas - Gao. Lin 2 - 4  
M. Yoshimura - Pak Nam Ng 2 - 4  
P. Sirucek - E. Lebesson 0 - 4  
R. Filus - A. Cassin 4 - 1  
S. Fegerl - Kw.K. Ho 4 - 2  
S. Gauzy - R. Walther 4 - 3  
Asztalitenisz (Austria Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ecseki N / Szudi A - HO K K / Wong C T 1 - 3  
Morizono M / Oshima Y - Lakatos T / Majoros B 3 - 0  
Asztalitenisz (Austria Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hashimoto - X.L. Ni 3 - 4  
Jia Liu - K. Kato 0 - 4  
K. Ishikawa - Yi. Wang 1 - 4  
M. Matsuzawa - H.K. Doo 2 - 4  
M. Nagasaki - H.Ch. Lee 2 - 4  
M. Shiomi - Yu Fu 1 - 4  
Mel. Hu - Y. Hamamoto 0 - 4  
Meng Chen - M. Maeda 4 - 2  
Qian Li - H. Hayata 1 - 4  
R. Zhang - Mi. Kato 4 - 3  
Ruo. Gu - H. Sato 4 - 3  
S. Mori - Xing. Chen 0 - 4  
S. Polcanova - Ke Chen 0 - 4  
S. Shibata - Yin. Sun 1 - 4  
W.Y.M. Soo - Man. Wang 1 - 4  
Yut. Gu - M. Hirano 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 5 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 6 - 4  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 3 - 4  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 4 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 3 - 7  
Baltimore - Boston 0 - 9  
Cincinnati - St. Louis 2 - 9  
Houston - Chicago WS 4 - 3  
LA Angels - Cleveland 5 - 6  
LA Angels - Cleveland (22:07) 1 - 4  
Philadelphia - LA Dodgers 7 - 5  
Philadelphia - LA Dodgers (19:05) 4 - 5  
Pittsburgh - Milwaukee 6 - 4  
San Diego - Arizona 7 - 13  
Seattle - Texas 6 - 8  
Tampa Bay - Chicago Cubs 8 - 1  
Toronto - Kansas City 5 - 15  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Liberec 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - JYP 3 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - SZKA Szentpétervár 1 - 3  
Barisz Asztana - Dinamo Minszk 4 - 1  
Jokerit - CSZKA Moszkva 4 - 0  
Jugra Hanti-Manszijszk - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Red Star Kunlun 5 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Moszkva 0 - 2  
Szpartak Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 6 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Lillehammer 2 - 0  
Lorenskog - Sparta Sarpsborg 2 - 2  
Stavanger - Stjernen 2 - 0  
Storhamar - Frisk/Asker 3 - 3  
Valerenga - Manglerud 2 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krefeld - Bremerhaven 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Linz 2 - 1  
Villach - Salzburg 1 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Ajoie 6 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - HV 71 2 - 4  
Djurgarden - Malmö 3 - 3  
Frölunda - Karlskrona 3 - 0  
Linköping - Växjö 4 - 4  
Mora - Rögle 5 - 1  
Skelleftea - Färjestad 2 - 5  
Örebro - Lulea 2 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Zvezda Csehov 0 - 7  
Juzsnij Ural Orszk - Himik Voszkreszenszk 2 - 2  
Szarjarka Karaganda - Szokol Krasznojarszk 4 - 3  
Torpedo Kamenogorszk - Ermak Angarszk 1 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Szahalin 2 - 3  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Lulea 83 - 74  
Avtodor Szaratov - Keravnos 63 - 67  
Benfica - Kapfenberg 67 - 62  
Joventut Badalona - Dinamo Tbiliszi 86 - 66  
Kalev/Cramo - Karpos Sokoli 78 - 81  
Tsmoki-Minszk - Sigal Prishtina 89 - 74  
Vytautas Prienai - Donar Groningen 61 - 84  
Kosárlabda (FIBA Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boras - Körmend 61 - 78  
CSU Atlassib Sibiu - Pardubice 78 - 79  
Parma Permszkij Kraj - Rabotnicki 88 - 63  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Neptunas Klaipeda 73 - 82  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Midtjylland 29 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Holstebro 26 - 20  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - St. Raphael 24 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Vác 29 - 28  
Győr - Siófok 31 - 20  
Kisvárda - Budaörs 22 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Hüttenberg 26 - 26  
Füchse Berlin - Stuttgart 26 - 24  
Göppingen - Lemgo 27 - 27  
Melsungen - Flensburg 25 - 30  
Wetzlar - Kiel 30 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Winterthur 29 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Kristianstad 22 - 23  
Önnereds - Skuru 26 - 32  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - La Louviere 4 - 0  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorna Orjahovica - Botev Plovdiv 1 - 3  
Maritsa Plovdiv - Lokomotív Plovdiv 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Bochum 3 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Chapecoense 4 - 0  
Ponte Preta - Sport Recife 1 - 0  
Racing Club - Corinthians 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VSK Aarhus - Odense 4 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Aarhus GF 1 - 0  
Fremad Amager - OB Odense 2 - 3  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Sharjah 2 - 0  
Al-Wasl - Emirates Ras Al-Khaimah 3 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blauw Geel 38 - Venlo 0 - 3  
De Meern - Zwolle 0 - 5  
Putten - PSV 0 - 4  
USV Hercules - Groningen 2 - 4  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Sepidrood Rasht 0 - 0  
Sepahan - Persepolis 2 - 2  
Siah Jamegan Mashhad - Gostaresh Tabriz 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - FH 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Umm-Salal 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Atl. Nacional Medellin 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Zaglebie Lubin 0 - 3  
Ruch Zdzieszowice - Legia Varsó 0 - 4  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Botafogo 1 - 0  
Santos - Barcelona Guayaquil 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Atlante    
Leon - Queretaro    
Pachuca - Zacatepec    
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Los Angeles 4 - 0  
Toronto - Montreal 3 - 5  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York Cosmos - San Francisco 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tromsö - Odd Grenland 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Lilleström 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Moszkva - SZKA Habarovszk 1 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Zenit Szentpétervár 2 - 2  
Fakel Voronyezs - Amkar Perm 0 - 4  
Jenyiszej Krasznojarszk - Akhmat Groznij 3 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - Lokomotív Moszkva 2 - 2  
Olimp. Nyizsnyij Novgorod - Ufa 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bruck/Leitha - Salzburg 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - FCS Bukarest 1 - 1  
Gaz Metan Medias - Astra Giurgiu 0 - 0  
Viitorul Constanta - Juventus Bukarest 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Aberdeen 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Getafe 1 - 1  
Levante - Real Sociedad 3 - 0  
Villarreal - Espanyol 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Valladolid 0 - 4  
Zaragoza - Lugo 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Winterthur 2 - 0  
Wohlen - Vaduz 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Sion 1 - 2  
Thun - Grasshoppers 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - AIK Stockholm 0 - 0  
Örebro - AFC Eskilstuna 2 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Hilal (KSA) 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afjet Afyonspor - Ankaragücü 2 - 0  
Erzincanspor - Eskisehirspor 2 - 2  
Kizilcabölükspor - Ümraniyespor 2 - 1  
Rizespor - Nevsehirspor 3 - 0  
Sivasspor - Bugsasspor 3 - 0  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - New York 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Carmarthen 3 - 1  
Cefn Druids - Bala Town 3 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - St. Helens 4 - 30  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Otago - Auckland 34 - 26  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Yupeng - L. Brecel (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
D.B. Gilbert - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
J. Perry - D. Junhui (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
J. Robertson - M.J. Williams 1 - 5  
K. Wilson - T. Un-Nooh 5 - 3  
L. Walker - A. McGill 0 - 5  
N. Robertson - M. Allen (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
P. Ebdon - L. Hang 3 - 5  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - D. Novikov 0 - 2  
F. Peliwo - R. Ramanathan 2 - 0  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - R. Peterson 2 - 0  
E. Rodina - L. Cabrera 2 - 0  
Ka. Kozlova - Shu. Zhang 0 - 2  
Y. Wickmayer - A. Cornet 2 - 0  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mertens E / Schuurs D - Jiang X / Tang Q 2 - 0  
Riske A / Wickmayer Y - Adamczak M / Sanders S 0 - 2  
Tenisz (Izmir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - S. Doumbia 1 - 2  
K-M. Maamoun - O. Nedovyesov 1 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - M. Granollers 2 - 0  
D. Istomin - Y. Maden 2 - 1  
H. Laaksonen - M. Zverev 0 - 2  
K. De Schepper - N. Mahut 2 - 0  
L. Pouille - M. Copil 0 - 2  
N. Almagro - D. Goffin 1 - 2  
N. Basilashvili - G. Müller 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BenneteauJ/Roger-Vasselin - Begemann A / Eysseric J 2 - 1  
Duran G / Molteni A - Mathieu P-H / Paire B 1 - 2  
Huey T / Martin F - Mirnyi M / Oswald P 0 - 2  
Koolhof W / Sitak A - Granollers M / Marrero D 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - M. Youzhny 2 - 1  
G. Pella - V. Troicki 1 - 2  
J-L. Struff - T. Fabbiano 2 - 0  
J. Sousa - J-W. Tsonga 1 - 2  
R. Bautista-Agut - R. Dutra da Silva 2 - 1  
R. Berankis - P. Kohlschreiber    
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Demoliner M - Paes L / Raja P 0 - 2  
Jebavy R / Middelkoop M - Inglot D / Nestor D 2 - 1  
Peralta J / Zeballos H - Baghdatis M / Troicki V 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - P. Hon 0 - 2  
J. Ostapenko - N. Hibino 2 - 0  
S. Cirstea - N. Gibbs 2 - 0  
V. Cepede Royg - K. Ahn 2 - 1  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - HAN N-L / Jang S J 2 - 0  
Kumkhum L / Plipuech P - Begu I-C / Pliskova K 2 - 0  
Tenisz (Tokió II., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - J. Konta 2 - 0  
C. Wozniacki - S. Rogers 2 - 1  
K. Nara - C. Garcia 0 - 2  
K. Siniakova - D. Cibulkova 0 - 2  
Tenisz (Tokió II., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Martinez Sanch - Dabrowski/Xu 2 - 1  
Nara K / Ozaki R - Gavrilova D / Kasatkina D 0 - 2  
Rosolska A / Spears A - Ninomiya M / Voracova R 1 - 2  
Tollaslabda (Japan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - Do.K. Lee 2 - 0  
H-K. Vittinghus - T.C. Chou 1 - 2  
H.S. Prannoy - J.H. Hsu 2 - 0  
N.K. Srikanth - Yun Hu 2 - 0  
Sa. Verma - Yu. Shi 1 - 2  
T. Sugiarto - Ch-We. Lee 0 - 2  
V. Axelsen - K. Nishimoto 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi.Ji. He - Mic. Li 2 - 0  
H. Suzuki - A. Ohori 0 - 2  
H.M. Kim - A. Yamaguchi 1 - 2  
N. Okuhara - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
R. Intanon - Y.F. Chen 0 - 2  
S. Kawakami - S. Takahashi 1 - 2  
S. Nehwal - C. Marin 0 - 2  
S.S.Y. Cheah - Bei. Zhang 0 - 2  

 

 

 

2017.09.20.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 1 - 4  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 1 - 3  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 4 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 0 - 2  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 1 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 2 - 4  
Baltimore - Boston 0 - 1  
Cincinnati - St. Louis 7 - 8  
Detroit - Oakland 8 - 9  
Detroit - Oakland (19:10) 2 - 3  
Houston - Chicago WS 3 - 1  
LA Angels - Cleveland 3 - 6  
Miami - NY Mets 5 - 4  
Miami - NY Mets (19:10) 9 - 2  
NY Yankees - Minnesota 5 - 2  
NY Yankees - Minnesota (19:05) 11 - 3  
Philadelphia - LA Dodgers 6 - 2  
Pittsburgh - Milwaukee 0 - 1  
San Diego - Arizona 6 - 2  
San Francisco - Colorado 4 - 3  
San Francisco - Colorado (21:45) 4 - 0  
Seattle - Texas 1 - 3  
Tampa Bay - Chicago Cubs 1 - 2  
Toronto - Kansas City 5 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Viikingit Helsinki 3 - 7  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Kitzbühel 3 - 1  
Cortina - Gherdeina/Gröden 7 - 4  
Klagenfurt 2 - Val Pusteria 0 - 5  
Neumarkt Riwega - Asiago 2 - 6  
Olimpija Ljubljana - Fassa 6 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Motor Ceske Budejovice 3 - 0  
Frydek Mistek - Litomerice 5 - 3  
Kadan - Slavia Praha 3 - 6  
Prostejov - Havirov 3 - 1  
Slavia Trebic - Kladno 2 - 2  
Vsetin - Zubr Prerov 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - HIFK 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Dinamo Riga 2 - 0  
Slovan Bratislava - Barsz Kazany 3 - 6  
Traktor Cseljabinszk - Szocsi 3 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Södertälje 3 - 1  
Oskarshamn - MODO 0 - 3  
Tingsryd - Almtuna 0 - 3  
Västervik - Troja/Ljungby 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Nyeftyanyik Almetyevszk 0 - 1  
Chengdu - SZKA-Neva 1 - 1  
Heilongjiang - Dinamo Szentpétervár 1 - 1  
Molot Perm - CSZK Szamara 2 - 1  
Rjazany - Izssztal Izsevszk 3 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Barsz Kazany B 4 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Cranes - Goyang High1 7 - 0  
Kerékpár (Országúti vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - P. Roglic (egyéni időfutam) 0 - 1  
T. Dumoulin - R. Dennis (egyéni időfutam) 1 - 0  
T. Martin - S. Kung (egyéni időfutam) 1 - 0  
W. Kelderman - V. Kiryienka (egyéni időfutam) 0 - 1  
Kerékpár (Országúti vb 2017)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Országúti vb 2017 - egyéni időfutam    
Kosárlabda (Fiba Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - CSM Oradea 82 - 66  
Buyukcekmece - BC Dnipro 88 - 89  
Nevezis Kedainiai - Rilski Sportist 76 - 81  
S. Oliver Würzburg - Istanbul BB 62 - 75  
Szolnok - Trabzonspor 108 - 98  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - SM Beermen 107 - 109  
RS Elasto Painters - Alaska Aces 112 - 82  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 102 - 90  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Wisla Plock 31 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske 28 - 24  
Skanderborg - Skjern 19 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivry - Pays d'Aix 21 - 28  
Nantes - Cesson 38 - 30  
Nimes - Montpellier 24 - 28  
Paris SG - Massy Essonne 33 - 17  
Saran - Toulouse 34 - 33  
Tremblay - Dunkerque 27 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Fehérvár 25 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Larvik 24 - 31  
Gjerpen - Tertnes Bergen 19 - 28  
Glassverket - Fredrikstad 31 - 35  
Stabaek - Kristiansand 17 - 46  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neckarsulm - Blomberg-Lippe 23 - 30  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Gorenje Velenje 24 - 24  
Vojvodina - Metalurg Skopje 21 - 19  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - AX Puente Genil 36 - 24  
Bidasoa Irun - Ademar Leon 26 - 30  
Quabit Guadalajara - Puerto Sagunto 32 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Kriens 32 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Lugi 33 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Skövde 23 - 24  
Heid - Sävehof 28 - 25  
Vasterasirsta - Höör 19 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Doncaster 1 - 0  
Chelsea - Nottingham 5 - 1  
Everton - Sunderland 3 - 0  
Manchester Utd. - Burton 4 - 1  
West Bromwich - Manchester City 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Atl. Tucuman 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blacktown City - Western Sydney 1 - 1  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Genk 0 - 1  
Eupen - Rupel Boom 3 - 2  
Geel - Gent 2 - 3  
Lokeren - Beerschot Wilrijk 2 - 0  
Lommel - Waasland Beveren 1 - 2  
Mechelen - Bocholter 3 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Tubize 3 - 1  
Oostende - Saint-Gilloise 3 - 1  
RFC Liege - Zulte Waregem 2 - 3  
Roeselare - FC Bruges 1 - 5  
Standard Liege - Heist 4 - 0  
Westerlo - Anderlecht 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Pirin Blagoevgrad 1 - 1  
Csernomorec Balchik - Slavia Szófia 0 - 2  
Liteksz Lovecs - Vitosa Bistritsa 1 - 0  
Lokomotív Szófia - Vereja 2 - 1  
Montana - Cserno More Várna 2 - 1  
OFC Pomorje - Etar Veliko Tarnovo 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Vila Nova 1 - 0  
Guarani - Parana 0 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - E. Frankfurt 0 - 1  
Freiburg - Hannover 1 - 1  
Hamburg - Dortmund 0 - 3  
Hertha BSC - Leverkusen 2 - 1  
Mainz - Hoffenheim 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Fürth 3 - 0  
Dynamo Dresden - Bielefeld 0 - 2  
Düsseldorf - Regensburg 1 - 0  
Heidenheim - Darmstadt 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Fortuna Köln 1 - 2  
Erfurt - Unterhaching 0 - 2  
Meppen - Osnabrück 1 - 0  
Münster - Aalen 1 - 1  
Würzburg - Jena 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - AEK Larnaca 5 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Nacional Asuncion 0 - 1  
Junior de Barranquilla - Cerro Porteno 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domazlice - Dukla Praha 3 - 2  
HFK Olomouc - FC Hradec Kralove 1 - 8  
Hodonin Sardice - Liberec 0 - 0  
Jablonec - Zizkov 2 - 1  
Jihlava - Sokolov 1 - 0  
Mladá Boleslav - Pribram 3 - 0  
Slavia Kromeriz - Karvina 0 - 4  
Slavia Praha - Trinec 5 - 1  
Zivanice - Olomouc 0 - 8  
Znojmo - Sparta Praha 0 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greve - Midtjylland 0 - 7  
Hedensted - Lyngby 1 - 3  
Holbaek - Horsens 1 - 0  
Hvidovre - Helsingor 0 - 0  
Ledöje Smörum - Bröndby 1 - 5  
Middelfart - Aalborg 0 - 2  
Naestved - Köge 1 - 3  
Skive - FC Köbenhavn 0 - 3  
Slagelse BI - Hobro 1 - 5  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - FC Seoul 1 - 4  
Jeonbuk - Sangju Sangmu 1 - 2  
Jeonnam - Incheon 0 - 0  
Pohang - Gangwon 5 - 2  
Suwon Bluewings - Jeju 2 - 3  
Ulsan - Daegu 3 - 2  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - NAC Breda 4 - 3  
Capelle - Roda 0 - 5  
CSV Apeldoorn - Willem II 2 - 4  
Excelsior - Heerenveen 1 - 2  
Feyenoord - ADO Den Haag 2 - 0  
ONS Boso Sneek - Twente 1 - 3  
Scheveningen - Ajax 1 - 5  
Swift - Vitesse 0 - 0  
VVSB - Telstar 4 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedem Ivankovo - Lokomotív Zagreb 0 - 3  
Croatia Zmijavci - Slaven Belupo 0 - 1  
Dakovo - Istra 0 - 4  
Nedelisce - Inter Zapresic 0 - 6  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Zob Ahan 1 - 1  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Nagoya GE 1 - 0  
Gamba Osaka - Kashiwa R. 2 - 3  
Kawasaki Frontale - Shimizu SP 4 - 1  
Matsumoto Yamaga - Vissel Kobe 0 - 2  
Nagano Parceiro - Jubilo Iwata 0 - 1  
Tsukuba Univ. - Omiya Ardija 0 - 2  
Urawa RD - Kashima A. 2 - 4  
Yokohama FM - Sanfrecce Hiroshima 2 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Tobol Kostanay 1 - 0  
Akzhayik Ural - Atyrau 1 - 0  
Kairat Almaty - Ordabasy Shymkent 5 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Sandecja Nowy Sacz 2 - 2  
Korona Kielce - Wisla Krakkó 0 - 0  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Rigas FS 4 - 1  
Riga FC - Spartaks Jurmala 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Suduva Marijampole 1 - 3  
Utenis Utena - VMFD Zalgiris 1 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BKV Előre - Kisvárda 0 - 3  
Cigánd - Szolnok 2 - 2  
DEAC - Budafok 0 - 4  
III. kerületi TVE - Soroksár 1 - 1  
Kaposvár - Puskás Akadémia 1 - 3  
Kozármisleny - Gyirmót 0 - 0  
Mórahalom - Budaörs 1 - 4  
Nyírbátor - Győr 1 - 1  
Pécs - Honvéd 0 - 1  
Szabadkikötő - Csákvár 1 - 5  
Szekszárd - Szeged 2011 1 - 1  
Tiszakécske - Nyíregyháza 2 - 3  
Tállya - MTK 0 - 9  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Sarpsborg 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Crotone 5 - 1  
Benevento - Roma 0 - 4  
Cagliari - Sassuolo 0 - 1  
Genoa - Chievo 1 - 1  
Juventus - Fiorentina 1 - 0  
Lazio - Napoli 1 - 4  
Milan - SPAL Ferrara 2 - 0  
Udinese - Torino 2 - 3  
Verona - Sampdoria 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Lucchese 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazovik Orenburg - Rubin Kazany 0 - 2  
Kubany Krasznodar - Szpartak Moszkva 0 - 2  
Kurszk - CSZKA Moszkva 0 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Anzsi Mahacskala 2 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Ural Jekatyerinburg 3 - 0  
Szpartak Nalcsik - Dinamo Moszkva 0 - 0  
Tambov - Arszenál Tula 1 - 0  
Tom Tomszk - FK Krasznodar 2 - 1  
Tyumeny - Toszno 1 - 2  
Volgar Asztrahan - Rosztov 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASK Elektra - Rapid Wien 0 - 4  
Parndorf - Mattersburg    
Union Gurten - Altach 2 - 2  
USK Anif - Sturm Graz 1 - 2  
Vöcklamarkt - Austria Wien 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Sporting CP B 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Braga 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leixoes - Pacos Ferreira 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - CSM Politechnika Iasi 3 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Celtic 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Atl. Madrid 1 - 2  
Deportivo - Alavés 1 - 0  
Leganes - Girona 0 - 0  
Real Madrid - Betis 0 - 1  
Sevilla - Las Palmas 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Osasuna 1 - 0  
Calahorra - Fuenlabrada 1 - 3  
Cordoba - Tenerife 1 - 4  
Formentera - UD Logrones 2 - 2  
Gimn. Segoviana - Ponferradina 0 - 1  
Hercules - Elche 0 - 1  
Real Murcia - Olot 3 - 1  
Talavera de la Reina - Cartagena 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Aarau 1 - 0  
Rapperswil - Wil 0 - 0  
Xamax - Servette 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - FC Zürich 1 - 1  
St. Gallen - Basel 2 - 1  
Young Boys - Luzern 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Kalmar 1 - 1  
Hammarby - Göteborg 2 - 1  
Jönköping Södra - Sirius 3 - 1  
Östersund - FF Malmö 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Crvena zvezda 0 - 2  
Partizan Belgrád - Napredak Krusevac 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Dobanovci - Vozdovac 3 - 3  
Dinamo Pancevo - Vojvodina 1 - 2  
Indija - Radnik Surdulica 0 - 0  
Jagodina - Cukaricki 0 - 3  
Javor Matis - Sindjelic Belgrád 2 - 0  
Macsva Sabacs - Bacska Palanka 0 - 0  
Radnicki Beograd - Mladost Lucani 0 - 1  
Zemun - RAD Belgrád 0 - 0  
Zlatibor - Radnicki Nis 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Senica 1 - 0  
Trencin - Nitra 2 - 1  
Trnava - Zlate Moravce 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NS Mura - Domzale 3 - 1  
Ptuj Drava - Celje 0 - 3  
Sampion Celje - ND Gorica 0 - 3  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Bayrampasa 3 - 0  
Altay Izmir - Erzurum Bld. Spor 0 - 0  
Altinordu - Sultanbeyli Belediyespor 1 - 0  
Batman Petrolspor - Göztepe Izmír 3 - 1  
Bursaspor - Tarsus Idman Yurdu 4 - 0  
Denizlispor - Duzcespor 1 - 0  
Gaziantepspor - Tire 1922 Spor 0 - 3  
Giresunspor - Cizrespor 3 - 1  
Inegölspor - Yeni Malatyaspor 0 - 2  
Kozan Belediye Spor - Adanaspor 1 - 3  
Manisaspor - Arsynspor 4 - 1  
Samsunspor - Ankara Demirspor 3 - 3  
Sancaktepe Belediyespor - Elazigspor 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrobiznesz Volocsiszk - Veresz Rivne 0 - 0  
Avangard Kramatorszk - Vorszkla Poltava 0 - 2  
Kolos Kovalyovka - Mariupol 1 - 2  
Prikarpattija Ivano-Fran. - Kárpáti Lviv 2 - 1  
Tavrija Szimferopol - Zirka Kropivnickij 2 - 2  
Zsemcsuzsina Odessza - Sztal Kamjanszke 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Új-Zéland 5 - 0  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Southland 57 - 0  
Sakk (Világkupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lir. Ding - W. So (2.m.) 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - L. Aronian (2.m.) 0.5 - 0.5  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - S. Maguire 5 - 4  
C. Yupeng - S. Bingham (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
D.B. Gilbert - M. Gould 5 - 2  
J. Astley - J. Robertson 2 - 5  
J. Perry - R. Day 5 - 0  
L. Brecel - D. Wells 5 - 4  
L. Hang - R. Walden 5 - 3  
L. Walker - R. Milkins 5 - 2  
M. Allen - A. Taylor 5 - 2  
M. Fu - P. Ebdon 3 - 5  
M. Holt - K. Wilson 3 - 5  
M. Selt - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
M.J. Williams - C. Zhe 5 - 0  
N. Robertson - B. Woollaston (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
T. Un-Nooh - C. Wakelin 5 - 2  
X. Guodong - D. Junhui (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - M. Barthel 2 - 0  
D. Kovinic - A. Cornet 1 - 2  
I. Soylu - Shu. Zhang 0 - 2  
K.L. Zhang - R. Peterson 0 - 2  
L. Cabrera - A. Kontaveit 2 - 0  
S. Peng - Y. Wickmayer 0 - 2  
Xin. Han - Ka. Kozlova 0 - 2  
Yaf. Wang - E. Rodina 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gao X / Xun F-Y - Adamczak M / Sanders S 0 - 2  
Jiang X / Tang Q - Namigata J / Sawayanagi R 2 - 0  
Liang C / LU J-J - Kerkhove/Marozava 0 - 2  
Mertens E / Schuurs D - Cabrera L / Fett J    
Tenisz (Izmir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - M. Berrettini 0 - 2  
S. Robert - M. Viola 2 - 0  
S. Stakhovsky - D. Popko 2 - 0  
Y. Jankovits - A. Bublik 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - N. Mahut 0 - 2  
P-H. Herbert - M. Zverev 1 - 2  
P-H. Mathieu - H. Laaksonen 0 - 2  
P. Gojowczyk - G. Simon 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BenneteauJ/Roger-Vasselin - Bolelli S / Seppi A 2 - 0  
Herbert P-H / Mahut N - Duran G / Molteni A    
Lipsky S / Shamasdin A - Granollers M / Marrero D 0 - 2  
Mirnyi M / Oswald P - Gonzalez S / Zimonjic N 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - M. Baghdatis 2 - 0  
D. Lajovic - G. Pella 0 - 2  
D. Medvedev - T. Fabbiano 0 - 2  
J-L. Struff - B. Coric 2 - 1  
J. Sousa - E. Donskoy 2 - 0  
L. Broady - A. Mannarino 2 - 1  
R. Dutra da Silva - J. Vesely    
R. Dutra da Silva - R. Albot 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baghdatis M / Troicki V - Podlipnik-Castil/Vasilevs 2 - 1  
Dzumhur D / Fabbiano T - Inglot D / Nestor D 1 - 2  
Paes L / Raja P - Cerretani J / Fognini F 2 - 0  
Peralta J / Zeballos H - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 1  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Allertova - R. Hogenkamp 0 - 2  
I-C. Begu - B. Haddad Maia 1 - 2  
K. Ahn - T. Maria 2 - 0  
L. Kumkhum - E. Alexandrova 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - N-L. Han 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuang C-J / Rus A - Cirstea S / Ostapenko J 0 - 2  
HAN N-L / Jang S J - Jeong S / Park S H 2 - 0  
Tjandramulia O / Wongtean - Hogenkamp R / Muchova K 2 - 0  
Tenisz (Tokió II., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - D. Kasatkina 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - M. Puig 2 - 0  
M. Linette - Ka. Pliskova 0 - 2  
Qia. Wang - A. Pavlyuchenkova 1 - 2  
Tenisz (Tokió II., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan Y-J - Nara K / Ozaki R 1 - 2  
Hozumi E / Kato M - Klepac A / Martinez Sanch 0 - 2  
Olaru I R / Savchuk O - Dabrowski/Xu 1 - 2  
Osaka M / Osaka N - Ninomiya M / Voracova R 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Yu. Shi 1 - 2  
Dan Lin - So. Verma 2 - 1  
Do.K. Lee - B. Sai Praneeth 2 - 1  
H.S. Prannoy - A. Antonsen 2 - 0  
J.H. Hsu - Ng Ka Long Angus 2 - 1  
K. Nishimoto - C. Jonatan 2 - 0  
K. Tsuneyama - T.C. Chou 0 - 2  
N.K. Srikanth - H. Tian 2 - 1  
Sa. Verma - K. Phetpradab 2 - 0  
T. Sugiarto - B. Qiao 2 - 0  
Tz.W. Wang - Hyu.I. Lee 1 - 2  
V. Axelsen - T. Saensomboonsuk 2 - 0  
W.H. Son - Y. Igarashi 2 - 0  
W.K.V. Wong - Ch-We. Lee 1 - 2  
Yun Hu - G. Anthony 2 - 1  
Yux. Huang - H-K. Vittinghus 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
Bi.Ji. He - S. Sato 2 - 0  
C. Pornpawee - S. Nehwal 0 - 2  
C.Hs. Lee - S.S.Y. Cheah 0 - 2  
J.M. Lee - A. Yamaguchi 1 - 2  
Ji H. Sung - S. Kawakami 1 - 2  
K. Gilmour - Y.F. Chen 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - S. Takahashi 0 - 2  
M. Blichfeldt - H.M. Kim 0 - 2  
M. Mitani - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
Mic. Li - M.H. Chiang 2 - 0  
N. Jindapon - Bei. Zhang 0 - 2  
Ng.Y. Cheung - N. Okuhara 0 - 2  
R. Intanon - F. Fitriani 2 - 0  
Xiao. Chen - C. Marin 0 - 2  

 

2017.09.19.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Giants - Detroit 10 - 24  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 3 - 6  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 6 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 10 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Boston 8 - 10  
Detroit - Oakland 3 - 8  
Miami - NY Mets 13 - 1  
NY Yankees - Minnesota 2 - 1  
Philadelphia - LA Dodgers 4 - 3  
Pittsburgh - Milwaukee 0 - 3  
San Diego - Arizona 4 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - SPV Seinäjoki 7 - 7  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Renon/Ritten 2 - 3  
Salzburg 2 - Vipiteno/Sterzing 0 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Mladá Boleslav 3 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rungsted 0 - 3  
Esbjerg - SönderjyskE 2 - 5  
Gentofte - Frederikshavn 1 - 7  
Rödovre - Odense 2 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Kookoo 2 - 1  
JYP - Lukko 4 - 1  
Kalpa - Kärpät 1 - 3  
SaiPa - Hämeenlinna 1 - 5  
Turku PS - Lahti Pelicans 3 - 2  
Ässät - Tappara 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix-Morzine - Angers 5 - 4  
Gap - Amiens 5 - 2  
Mulhouse - Grenoble 0 - 4  
Nice - Lyon 3 - 1  
Rouen - Bordeaux 6 - 7  
Strasbourg - Epinal 1 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Vityaz Podolszk 3 - 5  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Red Star Kunlun 3 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lorenskog 7 - 3  
Lillehammer - Stavanger 4 - 0  
Manglerud - Kongsvinger 4 - 4  
Sparta Sarpsborg - Valerenga 5 - 0  
Stjernen - Storhamar 0 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Innsbruck 5 - 3  
Villach - Klagenfurt 3 - 4  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Lausanne 4 - 2  
Olten - Langenthal 2 - 2  
Thurgau - Kloten 2 - 6  
Visp - Chaux-de-Fonds 3 - 2  
Winterthur - Rapperswil 0 - 2  
Zug 2 - Ambri 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Pantern Malmö 2 - 1  
Karlskoga - Björklöven 4 - 2  
Timra - Vita Hasten 4 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Skelleftea 1 - 2  
Växjö - Brynäs 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Himik Voszkreszenszk 2 - 3  
Juzsnij Ural Orszk - Zvezda Csehov 3 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 2 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Szokol Krasznojarszk 4 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Cranes - Goyang High1 3 - 2  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosna Sarajevo - Ludwigsburg 59 - 85  
Dinamo Tbiliszi - Joventut Badalona 60 - 72  
Donar Groningen - Vytautas Prienai 75 - 77  
Kapfenberg - Benfica 72 - 75  
Karpos Sokoli - Kalev/Cramo 79 - 87  
Keravnos - Avtodor Szaratov 72 - 83  
Lulea - Antwerpen 79 - 81  
Sigal Prishtina - Tsmoki-Minszk 50 - 57  
Kosárlabda (Fiba Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KR Reykjavik - Mons 67 - 88  
Kosárlabda (Francia Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Nanterre 69 - 95  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Juventus Utena 92 - 85  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Midtjylland 17 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Dinamo Pancevo 29 - 26  
RK Zagreb - Celje 25 - 25  
Vardar Pro Skopje - Tatran Presov 32 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Aranäs 28 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Northampton 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Middlesbrough 0 - 2  
Bournemouth - Brighton 0 - 0  
Brentford - Norwich 1 - 3  
Bristol City - Stoke 2 - 0  
Burnley - Leeds 2 - 2  
Crystal Palace - Huddersfield 1 - 0  
Leicester - Liverpool 2 - 0  
Reading - Swansea 0 - 2  
Tottenham - Barnsley 1 - 0  
West Ham - Bolton 3 - 0  
Wolverhampton - Bristol Rovers 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarmiento - Quilmes 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Rosario Central 1 - 1  
Gimnasia LP - Huracan 1 - 3  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Lierse 2 - 0  
Kortrijk - Entente Durbuy 5 - 3  
St. Truiden - OH Leuven 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Gulubovo - Levszki Szófia 0 - 0  
FK Sevlievo - Beroe Stara Zagora 0 - 2  
Neszebar - CSZKA Szófia 1 - 4  
Sokol Markovo - Dunav Ruse 1 - 4  
Vihren Sandanski - Szeptemvri Szófia 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Coritiba 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - RB Leipzig 1 - 0  
Mönchengladbach - VfB Stuttgart 2 - 0  
Schalke - Bayern München 0 - 3  
Wolfsburg - Bremen 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstein Kiel - St. Pauli 0 - 1  
Ingolstadt - Duisburg 2 - 2  
Kaiserslautern - Erzgebirge Aue 0 - 2  
Sandhausen - Union Berlin 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Hallescher FC 1 - 2  
Lotte - Wehen 0 - 1  
Magdeburg - Paderborn 1 - 0  
Rostock - Zwickau 1 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Karlsruhe 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Vlasim 1 - 1  
MAS Taborsko - Teplice 3 - 4  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kjellerup - Silkeborg 0 - 6  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Middlesbrough 2 3 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Rochdale 0 - 4  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Walsall - West Bromwich 2 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - OPS 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Valenciennes 3 - 0  
Auxerre - Lorient 1 - 0  
Chateauroux - Clermont 0 - 2  
Le Havre - Sochaux 1 - 0  
Nancy - Bourg-Peronnas 2 - 1  
Niort - Brest 0 - 2  
Paris FC - Orleans 1 - 0  
Reims - Ajaccio GFC 5 - 0  
Tours - Nimes 0 - 4  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barendrecht - Go Ahead Eagles 1 - 3  
Emmen - Nijmegen 1 - 3  
GVVV - Dordrecht 1 - 0  
Helmond - Cambuur 1 - 5  
Kozakken Boys - De Graafschap 1 - 1  
Maastricht - AZ Alkmaar 2 - 3  
Noordwijk - F. Sittard 0 - 1  
Oss - Almere City 0 - 2  
Quick Boys - Volendam 1 - 3  
Rijnsburgse Boys - Heracles 0 - 2  
RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam 1 - 0  
Sparta Nijkerk - FC Eindhoven 0 - 1  
Zwaluwen - Den Bosch 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Independiente Medellin 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenhua - Shandong Luneng 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Pogon Szczecin 0 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Arka Gdynia 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - Lietava Jonava 0 - 0  
Zalgiris Kaunas - Atlantas Klaipeda 0 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaharaszti - FTC 1 - 2  
Veszprém - Diósgyőr 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Tromsdalen 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Internazionale 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Frosinone 0 - 1  
Bari - Cremonese 1 - 0  
Carpi - Foggia 1 - 3  
Cittadella - Cesena 4 - 0  
Palermo - Perugia 1 - 0  
Parma - Empoli 1 - 2  
Pescara - Entella 2 - 2  
Spezia - Novara 1 - 0  
Vercelli - Salernitana 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Wacker Innsbruck 0 - 1  
Austria Klagenfurt - Kapfenberg    
Gleisdorf - Wolfsberg 1 - 2  
Grödig - LASK Linz 3 - 3  
Horn - Hartberg 2 - 2  
Neusiedl - Ried 0 - 1  
Oedt - Austria Lustenau 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Libertad Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Marítimo 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Universitatea Craiova 2 - 3  
Voluntari - Poli Timisoara 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Livingston 3 - 2  
Partick Thistle - Rangers 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Eibar 6 - 1  
Valencia - Malaga 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón - Numancia 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Frej Täby 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Djurgarden 2 - 2  
Norrköping - Häcken 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Tatran Presov 2 - 0  
Ruzomberok - Zilina 1 - 0  
Slovan Bratislava - Zemplin Michalovce 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Dekani - Aluminij Kidricevo 0 - 7  
Kalcer Radomlje - Olimpija Ljubljana 1 - 6  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Karsspor 1 - 1  
Belediye Vanspor - Kayserispor 0 - 1  
Bodrumspor - Gaziantep Bld. Spor 2 - 2  
Boluspor - Sinopspor 3 - 0  
Diyarbakirspor - Istanbulspor 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Oroszország 6 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Albánia 1 - 0  
Svájc - Lengyelország 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Szlovákia 6 - 1  
Észak-Írország - Írország 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Svédország 0 - 2  
Magyarország - Dánia 1 - 6  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Németország 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Olaszország 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Ausztria 0 - 4  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Brazília 3 - 2  
Portugália - Finnország 1 - 1  
Sakk (Világkupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Aronian - M. Vachier-Lagrave (1.m.) 0.5 - 0.5  
W. So - Lir. Ding (1.m.) 0.5 - 0.5  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - S. Bingham 2 - 5  
A. McGill - D. Jones 5 - 2  
A. Ursenbacher - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
A. Zhang - D. Junhui (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
C. Yupeng - M. Bing 5 - 0  
D. Wells - S. Murphy 5 - 3  
J. Lisowski - M. Gould 1 - 5  
L. Wenbo - L. Hang 4 - 5  
M. Allen - O. Lines 5 - 1  
M. Fu - I. Burns (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
M. King - C. Zhe 3 - 5  
M. Selby - L. Walker (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
S. Maguire - K. Doherty 5 - 2  
T. Ford - J. Robertson 3 - 5  
T. Un-Nooh - H. Hao 5 - 2  
Y. Delu - J. Perry 4 - 5  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. McNally - K. King 1 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ar. Rodionova - E. Rodina 1 - 2  
B. Pera - A. Cornet 1 - 2  
E. Mertens - Yaf. Wang 0 - 2  
K.L. Zhang - J. Fett 2 - 1  
L. Cabrera - Xinyu Gao 2 - 0  
S. Peng - O. Jabeur 2 - 1  
S. Stosur - Xin. Han 1 - 2  
Xia. You - Shu. Zhang 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GUO M / Sun X - Liang C / LU J-J 0 - 2  
Inoue M / Liu F - Riske A / Wickmayer Y 0 - 2  
Kuwata H / YE Q Y - Kerkhove/Marozava 0 - 2  
Mertens E / Schuurs D - LU J-J / Soylu I 2 - 0  
Namigata J / Sawayanagi R - Krunic A / Panova A 2 - 1  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - F. Mayer    
B. Paire - S. Tsitsipas 2 - 0  
N. Almagro - J. Benneteau 2 - 0  
N. Basilashvili - V. Millot 2 - 1  
N. Gombos - P. Gojowczyk 1 - 2  
R. Gasquet - D. Istomin 1 - 2  
S. Bolelli - M. Granollers 1 - 2  
Y. Maden - N. Kicker 2 - 1  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Sitak A - Bury A / Zverev M 2 - 0  
Pouille L / Simon G - Begemann A / Eysseric J 0 - 2  
Sharan D / Skupski N - Huey T / Martin F 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - V. Troicki 0 - 2  
E. Gulbis - L. Broady 0 - 2  
J-P. Smith - M. Youzhny 0 - 2  
R. Berankis - D. Masur 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Demoliner M - Knowle J / Peya A 2 - 1  
Elgin M / Kudryavtsev A - Donskoy E / Youzhny M 1 - 2  
Jebavy R / Middelkoop M - Dutra Silva R / Lorenzi P 2 - 0  
Struff J-L / Vesely J - Monroe N / Smith J-P 1 - 2  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - D. Allertova 0 - 2  
C. McHale - A. Rus 0 - 2  
J. Ostapenko - J. Larsson 2 - 0  
N-L. Han - Kr. Pliskova 2 - 0  
N. Hibino - K-C. Chang 2 - 0  
R. Hogenkamp - K. Bertens 2 - 1  
S.J. Jang - N. Gibbs 0 - 2  
V. Cepede Royg - Pe. Plipuech 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi J-H / Kim N R - Begu I-C / Pliskova K 1 - 2  
Dunne K / Hon P - Eguchi M / Martincova T 2 - 1  
Ewijk C / Van Der Hoek R - Kumkhum L / Plipuech P 0 - 2  
Tenisz (Tokió II., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - C.C. Bellis 2 - 1  
A. Sasnovich - C. Garcia 0 - 2  
C. Suarez Navarro - D. Cibulkova 0 - 2  
K. Siniakova - J. Cepelova 2 - 1  
M. Brengle - D. Kasatkina 1 - 2  
M. Linette - D. Gavrilova 2 - 1  
M. Rybarikova - B. Strycova 0 - 2  
R. Ozaki - S. Rogers 0 - 2  
S-W. Hsieh - M. Puig 1 - 2  
Tenisz (Tokió II., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Yang Z - Klepac A / Martinez Sanch 0 - 2  
Duan Y-Y / Hsieh S-W - Dabrowski/Xu 1 - 2  
Melichar N / Smith A - Hozumi E / Kato M 0 - 2  
Olaru I R / Savchuk O - Kichenok N / Rodionova A 2 - 0  

 

2017.09.18.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Green Bay 34 - 23  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 2 - 0  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 2 - 3  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 7 - 1  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 14 - 13  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - LA Dodgers 7 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Ustecti Lvi - Karlovy Vary 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Vienna Capitals 2 7 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Dinamo Riga 7 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Szeversztal Cserepovec 0 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Dinamo Szentpétervár 0 - 2  
Heilongjiang - SZKA-Neva 2 - 3  
Molot Perm - Barsz Kazany B 3 - 4  
Torosz Nyeftekamszk - CSZK Szamara 5 - 0  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonder - Holstebro 24 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Skövde 30 - 22  
Guif - Sävehof 29 - 28  
Ricoh HK - Hammarby 27 - 29  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin SJ - River Plate 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Botev Plovdiv 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Bahia 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 1  
Apollon Limasszol - Ermisz Aradippou 4 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Zlín 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Aarhus GF 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch - BATE Boriszov 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Lahti 1 - 6  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Quevilly Rouen 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Panioniosz 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Olafsvik - Vikingur Reykjavik 1 - 3  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Kfar Saba 3 - 4  
Hapoel Afula - Hapoel TA 2 - 3  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Hadera 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Maccabi TA 2 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roasso Kumamoto - Avispa Fukuoka    
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaisar Kyzylorda - FC Asztana 1 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Atl. Huila 3 - 1  
Independiente SF - Dep. Pasto 1 - 0  
Rionegro Aguilas - Dep. Cali 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Gornik Leczna 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Jagiellonia Bialystok 3 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Lobos BUAP 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland - Aalesund 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Venezia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Vicenza 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Amkar Perm 0 - 1  
Zenit Szentpétervár - Ufa 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wimpassing - BW Linz 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Independiente FBC 2 - 2  
Rubio - General Diaz 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Moreirense 3 - 0  
Portimonense - Feirense 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Viitorul Constanta 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Celta Vigo 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Varberg 2 - 0  
Öster - Trelleborg 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Sundsvall 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Ümraniyespor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Konyaspor 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - El Tanque Sisley 1 - 0  
Sud América - Juventud 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Spanyolország 3 - 1  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - H. Hao 0 - 5  
A. Taylor - M. Georgiou 5 - 1  
B. Woollaston - E. Sharav 5 - 4  
C. Wakelin - B. Hawkins 5 - 4  
D. Junhui - H. Miah (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
G. Dott - P. Ebdon (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
G. Wilson - R. Day (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
H. Vafaei Ayouri - K. Wilson    
J. Robertson - L. Honghao 5 - 2  
L. Wenbo - A. Songsermsawad (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
M. Dunn - L. Brecel 1 - 5  
M. Gould - F. Zhengyi 5 - 1  
M. Joyce - M. Holt 3 - 5  
M. Selby - K. Lertsattayatthorn (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. Selt - E. Slessor 5 - 2  
M.J. Williams - M. Stevens 5 - 0  
N. Robertson - N. Saengkham (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
R. Milkins - Jam. Jones 5 - 1  
R. Walden - A. Higginson (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
S. Craigie - J. Astley 4 - 5  
T. Pengfei - D.B. Gilbert (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
X. Guodong - D. Dale 5 - 1  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Q. Halys - B. Klein 2 - 1  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galan D E / Patino L - Joyce M / Torpegaard M. 1 - 2  
Tenisz (Columbus-selejtező, férfi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Hiltzik - H. Hach Verdugo 2 - 1  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Sugita - T. Monteiro 3 - 0  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Paolini - A. Kontaveit 0 - 2  
Ka. Kozlova - Fa. Liu 2 - 0  
L. Kerkhove - Y. Wickmayer 0 - 2  
L. Tsurenko - A. Krunic 0 - 2  
M. Barthel - Jin.J. Lu 2 - 1  
M. Sakkari - I. Soylu 0 - 2  
P.M. Tig - D. Kovinic    
R. Peterson - A. Riske 2 - 0  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabrera L / Fett J - Okamura K / You X 2 - 0  
Cako J / Naydenova A - Jiang X / Tang Q 0 - 2  
Tenisz (Izmir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - M. Janvier 2 - 1  
U. Ignatik - S. Robert 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - M. Copil 0 - 2  
A. Seppi - G. Simon 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mathieu P-H / Paire B - Arneodo R / Nys H 2 - 1  
Tenisz (Metz-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Gojowczyk - Y. Mertens 2 - 0  
S. Tsitsipas - Y. Maden 2 - 1  
U. Humbert - S. Bolelli 1 - 2  
V. Millot - K. De Schepper 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Tyurnev - P. Kohlschreiber 0 - 2  
M. Baghdatis - H. Zeballos 2 - 0  
P. Lorenzi - D. Dzumhur 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár-sel., ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - D. Masur 0 - 2  
E. Gulbis - I. Nedelko 2 - 0  
J-P. Smith - M. Elgin 2 - 0  
R. Albot - L. Broady 1 - 2  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Alexandrova - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
I-C. Begu - Vara. Wongteanchai 2 - 1  
K. Zavatska - B. Haddad Maia 1 - 2  
L. Kumkhum - M. Duque Marino 2 - 1  
P. Hon - K. Muchova 2 - 1  
S. Cirstea - M. Eguchi 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - H. Watson 2 - 1  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Geuer N / Wacanno E 2 - 0  
Morgina A / Takahata K - Hibino N / Kalashnikova O 0 - 2  
Tenisz (Tokió II., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - N. Osaka 2 - 0  
K. Mladenovic - Qia. Wang 0 - 2  
K. Nara - Y. Putintseva 2 - 1  
Tenisz (Tokió II., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavrilova D / Kasatkina D - Kichenok L / Srebotnik K 2 - 1  
Rosolska A / Spears A - Jurak D/Atawo R 2 - 0  
Tenisz (Tokió II.-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - S-W. Hsieh 0 - 2  
J. Cepelova - Y-Y. Duan 2 - 0  
M. Brengle - D.R. Collins 2 - 0  
M. Linette - K. Bondarenko 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,