Tippmix eredmények - 2017. szeptember 11-17.

2017-09-11
Tippmix eredmények - 2017. szeptember 11-17.
2017.09.17.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Cleveland 24 - 10  
Carolina - Buffalo 9 - 3  
Denver - Dallas 42 - 17  
Indianapolis - Arizona 13 - 13  
Jacksonville - Tennessee 16 - 37  
Kansas City - Philadelphia 27 - 20  
LA Chargers - Miami 17 - 19  
LA Rams - Washington 20 - 27  
New Orleans - New England 20 - 36  
Oakland - NY Jets 45 - 20  
Pittsburgh - Minnesota 26 - 9  
Seattle - San Francisco 12 - 9  
Tampa Bay - Chicago 29 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons    
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult    
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 6 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 2 - 4  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 3 - 2  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - NY Mets 3 - 7  
Atlanta - NY Mets (19:35) 1 - 5  
Chicago Cubs - St. Louis 4 - 3  
Cincinnati - Pittsburgh 5 - 2  
Cleveland - Kansas City 3 - 2  
Colorado - San Diego 16 - 0  
Colorado - San Diego (21:10) 3 - 4  
Detroit - Chicago WS 4 - 10  
Detroit - Chicago WS (19:10) 12 - 0  
Houston - Seattle 7 - 1  
LA Angels - Texas 2 - 0  
LA Angels - Texas (21:37) 2 - 4  
Miami - Milwaukee 7 - 4  
Miami - Milwaukee (20:10) 3 - 10  
Minnesota - Toronto 2 - 7  
Minnesota - Toronto (20:10) 13 - 7  
NY Yankees - Baltimore 4 - 6  
Philadelphia - Oakland 5 - 3  
Philadelphia - Oakland (19:35) 3 - 6  
San Francisco - Arizona 0 - 2  
San Francisco - Arizona (22:05) 7 - 2  
Tampa Bay - Boston 1 - 3  
Tampa Bay - Boston (19:10) 3 - 2  
Darts (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - R. van Barneveld 2 - 10  
D. Chisnall - M. Suljovic 5 - 10  
G. Anderson - P. Wright 10 - 9  
M. van Gerwen - P. Taylor 9 - 10  
Darts (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL 2017    
G. Anderson - M. Suljovic (11 nyert leg-ig) 9 - 11  
M. Suljovic - R. van Barneveld 11 - 9  
P. Taylor - G. Anderson 6 - 11  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - LaSB 10 - 4  
OLS Oulu - Salba 3 - 7  
SPV Seinäjoki - Koovee Tampere 5 - 4  
Steelers Hämeenlinna - Turku PS 3 - 3  
Viikingit Helsinki - Happee Jyväskylä 4 - 10  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Gran Canaria - Levante 1 - 10  
Golf (BMW Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BMW Championship 2017    
Golf (KLM Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KLM Open 2017    
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg 2 - Zell am See 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Chomutov 2 - 2  
Jihlava - Zlín 3 - 2  
Litvínov - Olomouc 0 - 3  
Mountfield HK - Trinec 3 - 1  
Plzen - Sparta Praha 4 - 3  
Vítkovice - Pardubice 4 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Herlev Eagles 3 - 3  
Odense - Hvidovre 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Dunaújváros 5 - 1  
Újpest - MAC Budapest 1 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Strasbourg 4 - 1  
Angers - Epinal 4 - 2  
Bordeaux - Gap 2 - 4  
Chamonix-Morzine - Mulhouse 4 - 3  
Grenoble - Lyon 6 - 4  
Nice - Rouen 3 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Vityaz Podolszk 3 - 3  
Avangard Omszk - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 2  
Barisz Asztana - Szibir Novoszibirszk 0 - 4  
Dinamo Minszk - Metallurg Magnyitogorszk 5 - 3  
Dinamo Moszkva - Avtomobil. Jekatyerinburg 0 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Lada Toljatti 2 - 1  
SZKA Szentpétervár - Traktor Cseljabinszk 5 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Lorenskog 4 - 1  
Valerenga - Frisk/Asker 1 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Riessersee 4 - 3  
Bietigheim/Bissingen - Kassel 3 - 3  
Dresden - Kaufbeuren 4 - 2  
Heilbronn - Crimmitschau 4 - 7  
Lausitzer Füchse - Freiburg 2 - 0  
Ravensburg - Bad Nauheim 4 - 3  
Tölzer Löwen - Frankfurt Löwen 4 - 7  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Iserlohn 1 - 2  
Düsseldorf - Mannheim 3 - 3  
Eisbären Berlin - Straubing 3 - 1  
Ingolstadt - Augsburg 4 - 2  
Köln - Nürnberg 2 - 3  
Schwenningen - Krefeld 5 - 1  
Wolfsburg - München 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Medvescak Zagreb 3 - 3  
Fehérvár - Znojmo 1 - 2  
Linz - Villach 5 - 6  
Salzburg - Klagenfurt 6 - 3  
Südtirol Bolzano - Vienna Capitals 1 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice 2 - 1  
Liptovsky Mikulas - Zvolen 0 - 3  
Nitra - Detva 5 - 2  
Poprad - Nove Zamky 3 - 1  
Zilina - Trencin 0 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 3 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Cselmet Cseljabinszk 5 - 2  
Rubin Tyumeny - Zauralje Kurgan 2 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Daemyung 2 - 2  
Kerékpár (Országúti vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Országúti vb 2017 - csapat időfutam    
Kerékpár (Országúti vb - csapat időfutam)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BMC Racing - Sky 1 - 0  
Movistar - Orica-Scott 0 - 1  
Quick-Step Floors - Katusha 1 - 0  
Sunweb - Lotto NL-Jumbo 1 - 0  
Kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2017    
Spanyolország - Oroszország 93 - 85  
Szlovénia - Szerbia 93 - 85  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Globalport Batang Pier 118 - 107  
Star Hotshots - Tropang Texters 99 - 104  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Los Angeles (3.m.) 87 - 89  
Washington - Minnesota (3.m.) 70 - 81  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Szeged 30 - 26  
R-N. Löwen Kronau - Barcelona 31 - 31  
Wisla Plock - Vardar Pro Skopje 22 - 26  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Paris SG 22 - 25  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Ademar Leon 23 - 22  
Skjern - Dinamo Bukarest 39 - 28  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Sporting CP 26 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - GOG 33 - 23  
Sönderjyske - Aarhus 27 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salerno - Dijon (Helyszín:Dijon) 22 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Chrobry Glogow 28 - 26  
Kalisz - Stal Mielec 30 - 27  
Legionowo - Piotrkow Trybunalski 23 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Elverum 29 - 36  
Halden - Kolstad 30 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Oppsal 31 - 31  
Sola - Larvik 27 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Magdeburg 32 - 30  
Hüttenberg - Füchse Berlin 28 - 30  
Lemgo - Melsungen 26 - 26  
Stuttgart - Ludwigshafen-Friesenheim 25 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Thüringer HC 28 - 34  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - St. Gallen 30 - 29  
Schaffhausen - Suhr Aarau 27 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Malmö 19 - 32  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (LBY) - Sahel (TUN) 0 - 0  
Mamelodi Sundowns - Wydad Casablanca 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Scunthorpe 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Guillermo Brown 1 - 0  
Juventud Un. Gualeguaychu - Dep. Flandria 1 - 0  
Nueva Chicago - Independiente de Mendoza 1 - 1  
Santamarina Tandil - Aldosivi 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Chacarita Juniors 1 - 1  
Banfield - Racing Club 1 - 0  
Boca Juniors - Godoy Cruz 4 - 1  
Independiente - Lanus 0 - 1  
Talleres Cordoba - Vélez Sarsfield 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Kapaz 2 - 0  
Sabayil - Gabala 1 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Cercle Bruges 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Standard Liege 1 - 1  
Oostende - Gent 0 - 2  
Zulte Waregem - Mouscron-Peruwelz 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Slavia Szófia 1 - 2  
Vitosa Bistritsa - Pirin Blagoevgrad 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parana - Londrina 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Fluminense 3 - 1  
Avai - Atlético MG 1 - 1  
Botafogo - Santos 2 - 0  
Corinthians - Vasco da Gama 1 - 0  
Flamengo - Sport Recife 2 - 0  
Gremio - Chapecoense 0 - 1  
Ponte Preta - Atlético GO 1 - 3  
Vitória - Sao Paulo 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - 1. FC Köln 5 - 0  
Hoffenheim - Hertha BSC 1 - 1  
Leverkusen - Freiburg 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Heidenheim 1 - 2  
Darmstadt - Bielefeld 4 - 3  
Fürth - Düsseldorf 3 - 1  
Regensburg - Dynamo Dresden 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - Arisz Limasszol 3 - 3  
Doxa Katokopiasz - NEA Szalamina 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Frydek Mistek 1 - 1  
Zizkov - Sokolov 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Jihlava 5 - 0  
Slavia Praha - Sparta Praha 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Esbjerg 0 - 2  
Köge - Viborg 3 - 0  
Nyköbing - Thisted 1 - 2  
Roskilde - Fremad Amager 0 - 1  
Skive - Vendsyssel 3 - 3  
Vejle - Fredericia 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Aalborg 0 - 0  
Helsingor - FC Köbenhavn 0 - 4  
Midtjylland - Hobro 5 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Asan Mugunghwa 1 - 3  
Suwon City - Ansan Greeners 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - FC Seoul 1 - 0  
Jeju - Ulsan 2 - 1  
Pohang - Jeonbuk 0 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naftan - Nyeman Grodno 3 - 2  
Slavia Mozír - Sahtar Szoligorszk 0 - 3  
Szluck - Dinamo Breszt 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - PS Kemi 3 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Marseille 0 - 2  
Angers - Metz 0 - 1  
Paris SG - Lyon 2 - 0  
Rennes - Nice 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - AEK Athén 0 - 1  
Larissza - Atromitosz Periszteri 0 - 0  
Panathinaikosz - Apollon Szmirnisz 1 - 0  
Plataniasz - Kassziopi Kerkyra 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Ajax 1 - 1  
PSV - Feyenoord 1 - 0  
Twente - Utrecht 4 - 0  
Vitesse - Venlo 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Rijeka 0 - 2  
Rudes - Istra 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Paykan 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - ÍBV 2 - 1  
Grindavik - Breidablik 4 - 3  
KR - KA Akureyri 0 - 0  
Valur - Fjölnir 4 - 1  
ÍA Akranes - Stjarnan 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Beer Sheva 0 - 1  
Hapoel Bnei Sakhnin - Ashdod 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zweigen Kanazawa - Nagoya GE 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Urawa RD 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Karagandy - Okzhetpes Kokshetau 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Envigado 1 - 2  
Atl. Nacional Medellin - Millonarios 3 - 2  
Junior de Barranquilla - Tigres FC 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Henan Jianye 2 - 1  
Jiangsu - Guangzhou Evergrande 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Olimpia Grudziadz 2 - 1  
Stal Mielec - GKS Katowice 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Cracovia Krakkó 1 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - TBB Nieciecza 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Ventspils 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - UNAM Pumas 1 - 1  
Cruz Azul - Santos Laguna 2 - 1  
Dep. Toluca - Queretaro 3 - 2  
Leon - Pachuca 3 - 1  
Monterrey - Atlas de Guadalajara 2 - 1  
Necaxa - Puebla 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - D.C. United 3 - 0  
Colorado - New York City FC 1 - 1  
Dallas - Seattle 0 - 0  
Kansas City - New England 3 - 1  
Los Angeles - Toronto 0 - 4  
Montreal - Minnesota 2 - 3  
New York - Philadelphia 0 - 0  
Salt Lake - Portland 2 - 1  
San Jose - Houston 1 - 0  
Vancouver - Columbus 2 - 2  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Indy Eleven 2 - 0  
New York Cosmos - Jacksonville 3 - 3  
North Carolina - FC Puerto Rico 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Győr 1 - 2  
Budaörs - Mosonmagyaróvár 1 - 0  
Békéscsaba - Siófok 3 - 1  
Cegléd - Csákvár 1 - 0  
Dorog - MTK 2 - 1  
Gyirmót - Kazincbarcika 0 - 1  
Nyíregyháza - Sopron 2 - 0  
Soroksár - Szeged 2011 3 - 0  
Szolnok - ZTE 2 - 0  
Vác - Kisvárda 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Mjöndalen 0 - 1  
Fredrikstad - Start 2 - 1  
Jerv - Sandnes Ulf 2 - 0  
Levanger - Kongsvinger 2 - 1  
Ranheim - Elverum 2 - 2  
Strömmen - Asane 2 - 2  
Ullensaker/Kisa - Florö 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Kristiansund 0 - 0  
Rosenborg - Valerenga 3 - 0  
Sandefjord - Brann Bergen 0 - 1  
Sogndal - Haugesund 0 - 1  
Tromsö - Sarpsborg 5 - 0  
Viking Stavanger - Molde 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Atalanta 1 - 1  
Genoa - Lazio 2 - 3  
Milan - Udinese 2 - 1  
Napoli - Benevento 6 - 0  
Sassuolo - Juventus 1 - 3  
SPAL Ferrara - Cagliari 0 - 2  
Torino - Sampdoria 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Olbia 3 - 0  
Gavorrano - Robur Siena 0 - 2  
Lucchese - Monza 1 - 1  
Piacenza - Arezzo 2 - 1  
Pisa - Viterbese 2 - 1  
Pistoiese - Pro Piacenza 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Santarcangelo 3 - 1  
Bassano - Pordenone 2 - 2  
Feralpisalo - Fano 2 - 1  
Fermana - Mestre 1 - 0  
Gubbio - Sambenedettese 0 - 2  
Teramo - Ravenna 3 - 2  
Triestina - Südtirol 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Francavilla - Catania 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Kazany - Ural Jekatyerinburg 0 - 1  
SZKA Habarovszk - Akhmat Groznij 2 - 2  
Toszno - Szpartak Moszkva 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - St. Pölten 5 - 1  
Mattersburg - Salzburg 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Guarani Asuncion 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Benfica B 2 - 0  
Covilha - Famalicao 1 - 1  
Gil Vicente - Santa Clara 1 - 2  
Real SC Massama - Penafiel 3 - 1  
Uniao Madeira - Leixoes 0 - 2  
Varzim - Arouca 0 - 0  
Viseu - Guimaraes B 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Estoril 2 - 1  
Braga - Guimaraes 2 - 1  
Rio Ave - Porto 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Arsenal 0 - 0  
Manchester Utd. - Everton 4 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - CFR Cluj 0 - 1  
FCS Bukarest - Gaz Metan Medias 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Barcelona B 1 - 1  
Cordoba - Tenerife 2 - 0  
Cultural Leonesa - Huesca 3 - 2  
Gimnastic - Albacete 3 - 1  
Oviedo - Cadiz 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Ponferradina 1 - 0  
Ferrol - Navalcarnero 0 - 1  
Majadahonda - Deportivo B 0 - 1  
Rapido de Bouzas - Atl. Madrid B 1 - 1  
San Sebastian Reyes - Guijuelo 0 - 2  
Toledo - Gimn. Segoviana 6 - 1  
Valladolid B - Celta Vigo B 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Real Union Irun 2 - 0  
Burgos - UD Logrones 1 - 0  
Caudal Deportivo - Tudelano 0 - 2  
Izarra - Mirandes 0 - 1  
Lealtad de Villaviciosa - Osasuna B 2 - 2  
Leioa - R. Santander 0 - 1  
Pena Sport - Sp. Gijón B 1 - 6  
Vitoria - Arenas de Getxo 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Villarreal B 1 - 1  
Atl. Baleares - Lleida 1 - 1  
Ontinyent - Mallorca 0 - 1  
Pena Deportiva - Elche 0 - 1  
UE Llagostera - Formentera 0 - 1  
Zaragoza B - Sabadell 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Melilla 0 - 2  
Betis B - El Ejido 2 - 0  
Jumilla - Merida 1 - 1  
Linense - Ecija Balompie 0 - 1  
Lorca Deportiva - Rec. Huelva 1 - 1  
UD Extremadura - San Fernando 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Villarreal 0 - 3  
Girona - Sevilla 0 - 1  
Las Palmas - Ath. Bilbao 1 - 0  
Real Sociedad - Real Madrid 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Grasshoppers 0 - 5  
BSC Old Boys - Young Boys 0 - 4  
Chiasso - Basel 0 - 1  
Delemont - Winterthur 4 - 2  
Echallens - Xamax 2 - 2  
Köniz - Lugano 0 - 1  
Linth - St. Gallen 1 - 1  
Wil - Thun 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Örgryte 1 - 1  
Norrby - Brommapojkarna 1 - 0  
Värnamo - Degerfors 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Halmstad 4 - 1  
FF Malmö - Hammarby 4 - 0  
Sirius - Östersund 0 - 5  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Nassr 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Cukaricki 2 - 3  
Borac - RAD Belgrád 3 - 1  
Javor Matis - Zemun 0 - 1  
Macsva Sabacs - Radnik Surdulica 4 - 0  
Partizan Belgrád - Radnicki Nis 3 - 1  
Spartak Subotica - Mladost Lucani 3 - 3  
Vozdovac - Crvena zvezda 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlate Moravce - Dunajska Streda 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ND Gorica - Maribor 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Giresunspor 0 - 1  
Gaziantepspor - Erzurum Bld. Spor 0 - 0  
Rizespor - Ankaragücü 1 - 4  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Fenerbahce 1 - 4  
Göztepe Izmír - Genclerbirligi 3 - 2  
Istanbul Basaksehir - Trabzonspor 2 - 2  
Osmanlispor - Sivasspor 2 - 4  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Sahtar Doneck 0 - 0  
Olimpik Doneck - Dinamo Kijev 1 - 2  
Zorya Luganszk - Kárpáti Lviv 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Penarol 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Wales 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Pittsburgh)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - D. Spitz 0 - 1  
G. Gillespie - J. Gonzalez 1 - 0  
H. Lombard - A. Smith 0 - 1  
J. Ledet - A. Anyanwu 1 - 0  
J. Saggo - G. Burns 0 - 1  
K. Jotko - U. Hall 0 - 1  
K. Usman - S. Moraes 1 - 0  
L. Rockhold - D. Branch 1 - 0  
M. Perry - Al. Reyes 1 - 0  
M. Perry - T. Alves    
T. Martin - O. Aubin-Mercier 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - D. Kvyat (Szingapúri Nagydíj) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Szingapúri Nagydíj) 0 - 1  
F. Massa - L. Stroll (Szingapúri Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - S. Vettel (Szingapúri Nagydíj) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Szingapúri Nagydíj) 0 - 1  
N. Hülkenberg - J. Palmer (Szingapúri Nagydíj) 0 - 1  
P. Wehrlein - M. Ericsson (Szingapúri Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Szingapúri Nagydíj) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Szingapúri Nagydíj) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Szingapúri Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Szingapúri Nagydíj    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Harlequin 21 - 24  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Castleford 20 - 38  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Toulon 43 - 20  
Racing-Metro - Oyonnax 25 - 13  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Counties Manukau - Hawke'S Bay 33 - 14  
Wellington - Canterbury 60 - 14  
Röplabda (Bajnokok Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Japán (Helyszín: Japán) 3 - 0  
Irán - Franciaország 3 - 2  
Olaszország - USA 3 - 1  
Strandfoci (EBSL, Div A, 3. helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Olaszország (Helyszín:Olaszország) 2 - 2  
Strandfoci (EBSL, Div A, döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Oroszország 1 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 5. helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Fehéroroszország 6 - 4  
Strandfoci (EBSL, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Magyarország 1 - 3  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Marterer - C. Taberner 2 - 0  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. King - C. Norrie 2 - 0  
Tenisz (Cary, USA, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.Gonzalez/Reye-Libeitis/Novikov 2 - 1  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - N. Kyrgios 3 - 1  
D. Shapovalov - R. Ramanathan 3 - 0  
D. Thiem - D. Dima    
D. Thiem - N. Frunza 3 - 0  
F. Nielsen - L.G.M. Harris 1 - 3  
Fucsovics M. - K. Khachanov 3 - 0  
H. Laaksonen - D. Zhyrmont 3 - 1  
J-W. Tsonga - D. Lajovic 3 - 1  
J. Sousa - J-L. Struff 2 - 3  
Je.Mo. Lee - T-L. Wu 1 - 2  
M. Kukushkin - D.S. Schwartzman 3 - 0  
N. Gombos - K. Majchrzak 3 - 0  
R. Haase - J. Vesely 3 - 1  
S. Darcis - J. Thompson 3 - 0  
S. Giraldo - M. Cilic 0 - 3  
Tenisz (Guangzhou-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Soylu - K. Okamura 2 - 0  
J. Cako - K.L. Zhang 0 - 2  
Jin.J. Lu - J. Namigata 2 - 1  
L. Cabrera - P. Ozgen 2 - 1  
L. Kerkhove - R. Sawayanagi 2 - 0  
Xinyu Gao - Jia-J. Lu 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Jaziri - M. Berrettini 2 - 1  
Tenisz (Metz-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Michon - K. De Schepper 0 - 2  
H. Schott - Y. Maden 0 - 2  
P. Gojowczyk - G. Sakharov 2 - 0  
S. Bolelli - T. Kamke 2 - 0  
S. Tsitsipas - R. Ortega-Olmedo 2 - 0  
V. Millot - B. Zapata Miralles 2 - 0  
Y. Mertens - C. Hemery 2 - 0  
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - A. van Uytvanck 1 - 2  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Andreescu B / Branstine C 2 - 0  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Gasquet - F. Mayer 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár-sel., ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - E. Karlovskiy 2 - 0  
D. Masur - T. Gabashvili 2 - 1  
E. Gulbis - A. Vasilenko 2 - 1  
F. Horansky - L. Broady 0 - 2  
I. Nedelko - P. Krstin 2 - 0  
J-P. Smith - I. Gakhov 2 - 0  
M. Elgin - P. Michnev 2 - 0  
R. Albot - A. Kudryavtsev 2 - 0  
Tenisz (Szöul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - J. Elie 2 - 0  
K. Muchova - A. Morgina 2 - 0  
L. Kumkhum - K. Dunne 2 - 0  
M. Imanishi - Vara. Wongteanchai 1 - 2  
Pe. Plipuech - N.R. Kim 2 - 1  
T. Martincova - P. Hon 0 - 2  
Tenisz (Tokió I., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mi. Kato - Z. Diyas 0 - 2  
Tenisz (Tokió II.-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Klepac - S. Aoyama 0 - 2  
A. Sasnovich - B. Eraydin 2 - 0  
G. Dabrowski - K. Bondarenko 0 - 2  
M. Brengle - E. Hozumi 2 - 0  
M. Hibi - S-W. Hsieh 0 - 2  
M. Osaka - Y-Y. Duan 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anthony - C. Jonatan 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Pusarla Venkata - N. Okuhara 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Golovkin - S. Alvarez 1 - 1  
 
2017.09.16.
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Western Sydney - West Coast Eagles 125 - 58  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons    
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 4 - 5  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 0 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 6 - 3  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 3 - 7  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 13 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - NY Mets 3 - 2  
Cincinnati - Pittsburgh 4 - 2  
Cleveland - Kansas City 3 - 4  
Colorado - San Diego 6 - 1  
Detroit - Chicago WS 3 - 2  
Houston - Seattle 5 - 2  
Houston - Seattle (19:05) 8 - 6  
LA Angels - Texas 7 - 6  
Miami - Milwaukee 2 - 10  
Minnesota - Toronto 3 - 4  
NY Yankees - Baltimore 8 - 2  
Philadelphia - Oakland 0 - 4  
San Francisco - Arizona 2 - 3  
Tampa Bay - Boston 6 - 13  
Washington - LA Dodgers 0 - 7  
Washington - LA Dodgers (19:05) 2 - 3  
Darts (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - D. Chisnall 10 - 7  
G. Anderson - M. Suljovic 3 - 10  
M. van Gerwen - A. Lewis 10 - 4  
M. van Gerwen - R. van Barneveld 5 - 10  
P. Taylor - A. Lewis 10 - 7  
P. Taylor - R. van Barneveld 10 - 6  
P. Wright - D. Chisnall 10 - 5  
P. Wright - M. Suljovic 8 - 10  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parrulo Ferrol - Murcia 4 - 6  
Ribera Navarra - Barcelona 0 - 5  
Segovia Futsal - Zaragoza 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Lustenau 2 - 2  
Bregenzerwald - Jesenice 0 - 3  
Fassa - Feldkirch 3 - 2  
Kitzbühel - Olimpija Ljubljana 5 - 0  
Renon/Ritten - Salzburg 2 7 - 1  
Val Pusteria - Cortina 2 - 5  
Vipiteno/Sterzing - Neumarkt Riwega 7 - 2  
Zell am See - Klagenfurt 2 4 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Motor Ceske Budejovice 3 - 2  
Karlovy Vary - Slavia Trebic 5 - 1  
Kladno - Vsetin 7 - 1  
Litomerice - Kadan 6 - 3  
Slavia Praha - Prostejov 0 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Benatky nad Jizerou 2 - 2  
Zubr Prerov - Frydek Mistek 1 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Fehérvári Titánok 6 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Ilves 2 - 0  
Jukurit - JYP 1 - 3  
Kalpa - Turku PS 3 - 3  
Kärpät - Vaasan Sport 8 - 1  
Lahti Pelicans - HIFK 2 - 1  
Lukko - Ässät 7 - 2  
Tappara - Kookoo 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Dinamo Riga 3 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szeversztal Cserepovec 4 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Szpartak Moszkva 5 - 4  
Szocsi - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Sparta Sarpsborg 3 - 5  
Stavanger - Manglerud 4 - 3  
Stjernen - Lillehammer 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Medvescak Zagreb 3 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-Fonds 4 - 7  
GCK Lions - Biasca Ticino 3 - 1  
Langenthal - Visp 6 - 2  
Rapperswil - Winterthur 2 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Langnau Tigers 5 - 3  
Bern - Lugano 4 - 4  
Biel - Servette 5 - 4  
Davos - Lausanne 4 - 6  
Zug - Kloten 2 - 1  
Zürich Lions - Fribourg 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Mora 2 - 2  
Färjestad - Linköping 2 - 2  
HV 71 - Djurgarden 4 - 2  
Lulea - Örebro 3 - 3  
Malmö - Rögle 5 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Burany Voronyezs 2 - 2  
Heilongjiang - Rjazany 4 - 3  
Izssztal Izsevszk - Barsz Kazany B 4 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - CSZK Szamara 2 - 0  
Torpedo Kamenogorszk - Szarjarka Karaganda 1 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Daemyung 3 - 3  
Oji Eagles - Goyang High1 5 - 3  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - RS Elasto Painters 89 - 82  
SM Beermen - KIA Picanto 118 - 112  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - RK Zagreb 28 - 28  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Kielce 28 - 25  
Celje - Veszprém 31 - 39  
Flensburg - Aalborg 30 - 27  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Metalurg Skopje 32 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Silkeborg 24 - 36  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Nyköbing F. 26 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colegio De Gaia - Bera Bera 23 - 31  
Dijon - Salerno 27 - 18  
VOC Amsterdam - Sabacs (Hely:Szabács) 28 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - MW Elblag 30 - 19  
Gwardia Opole - Wybrzeze Gdansk 26 - 26  
Kwidzyn - Spojnia Gdynia 32 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Cegléd 18 - 18  
Dabas - Balatonfüred 24 - 30  
FTC - Vác 24 - 23  
Gyöngyös - Eger 20 - 23  
Tatabánya - Komló 31 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Dunaújváros 22 - 34  
Vác - Kecskemét 43 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Buxtehude 22 - 33  
Leverkusen - Nellingen 25 - 15  
Metzingen - Rödertal 35 - 18  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Granollers 28 - 27  
AX Puente Genil - Bidasoa Irun 34 - 25  
Benidorm - Morrazo Cangas 31 - 27  
Naturhouse La Rioja - Valladolid 34 - 30  
Puerto Sagunto - Zamora 25 - 23  
Teucro - Quabit Guadalajara 33 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Gossau 22 - 25  
Winterthur - Bern 27 - 23  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Esperance de Tunis 2 - 2  
Ferroviario da Beira - USM Alger 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Wimbledon 0 - 1  
Blackpool - Oxford Utd. 3 - 1  
Bradford - Rotherham 1 - 0  
Bury - Plymouth 0 - 0  
Gillingham - Charlton 1 - 0  
Milton Keynes Dons - Rochdale 3 - 2  
Oldham - Shrewsbury 1 - 2  
Portsmouth - Fleetwood 4 - 1  
Southend - Northampton 2 - 2  
Walsall - Peterborough 1 - 1  
Wigan - Bristol Rovers 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Coventry 2 - 1  
Carlisle - Barnet 1 - 1  
Cheltenham - Colchester 3 - 1  
Chesterfield - Accrington 1 - 2  
Crawley - Notts County 0 - 1  
Exeter - Crewe 3 - 0  
Grimsby - Yeovil 2 - 1  
Lincoln - Mansfield 0 - 1  
Morecambe - Newport 2 - 1  
Port Vale - Forest Green 1 - 1  
Swindon - Stevenage 3 - 2  
Wycombe - Luton 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Aston Villa 0 - 3  
Birmingham - Preston 1 - 3  
Brentford - Reading 1 - 1  
Bristol City - Derby County 4 - 1  
Burton - Fulham 2 - 1  
Cardiff - Sheffield Wed. 1 - 1  
Hull City - Sunderland 1 - 1  
Ipswich - Bolton 2 - 0  
Middlesbrough - QPR 3 - 2  
Millwall - Leeds 1 - 0  
Nottingham - Wolverhampton 1 - 2  
Sheffield Utd. - Norwich 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Torquay 1 - 1  
Bromley - Solihull Moors 1 - 0  
Dag & Red - Halifax 3 - 1  
Dover - Chester 4 - 0  
Eastleigh - Fylde 2 - 2  
Ebbsfleet Utd. - Tranmere 0 - 0  
Gateshead - Aldershot 0 - 1  
Leyton - Hartlepool 1 - 2  
Macclesfield - Maidstone Utd. 1 - 4  
Maidenhead Utd. - Boreham 2 - 1  
Woking - Sutton Utd. 2 - 0  
Wrexham - Guiseley 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Dep. Moron 0 - 0  
Club Almagro - Brown de Adrogue 0 - 1  
Estudiantes San Luis - Atl. All Boys 2 - 0  
Gimnasia Jujuy - Atl. Rafaela 0 - 2  
San Martin de Tucuman - Ferro Carril Oeste 1 - 0  
Villa Dalmine - Boca Unidos 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Belgrano de Cordoba 1 - 2  
Colón - Estudiantes LP 0 - 0  
Defensa Justicia - Union SF 1 - 3  
Newell's - Olimpo Bahia Blanca 2 - 0  
San Lorenzo - Arsenal Sarandí 1 - 0  
Tigre - Patronato Parana 1 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Sumqayit 1 - 1  
Neftcsi Baku - Zira 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Westerlo 2 - 2  
Tubize - Lierse 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Waasland Beveren 2 - 2  
Kortrijk - Anderlecht 2 - 2  
Lokeren - Antwerpen 1 - 1  
St. Truiden - Genk 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - CSZKA Szófia 0 - 1  
Vereja - Dunav Ruse 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - CRB 2 - 0  
Ceara - America MG 1 - 1  
Internacional - Figueirense 3 - 0  
Oeste - Nautico 1 - 0  
Paysandu - ABC 2 - 0  
Santa Cruz PE - Goiás 3 - 0  
Vila Nova - Luverdense 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Mainz 4 - 0  
Bremen - Schalke 1 - 2  
E. Frankfurt - Augsburg 1 - 2  
RB Leipzig - Mönchengladbach 2 - 2  
VfB Stuttgart - Wolfsburg 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Nürnberg 1 - 6  
Sandhausen - Kaiserslautern 1 - 0  
St. Pauli - Ingolstadt 0 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Würzburg 2 - 3  
Fortuna Köln - Hallescher FC 1 - 1  
Jena - Meppen 2 - 2  
Karlsruhe - Lotte 1 - 0  
Paderborn - Münster 2 - 1  
Rostock - Bremen Amatőr 0 - 0  
Unterhaching - Sonnenhof Grossaspach 1 - 4  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - AEL Limasszol 1 - 0  
Ethnikosz Ahnasz - Olympiakosz Nicosia 1 - 2  
Pafosz - Omonia Nicosia 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Usti nad Labem 2 - 1  
Pardubice - Znojmo 0 - 1  
Pribram - Olympia Praha 1 - 3  
Trinec - Opava 3 - 3  
Varnsdorf - FC Hradec Kralove 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec 1 - 2  
Karvina - Olomouc 3 - 5  
Slovacko - Mladá Boleslav 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Horsens 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Bucheon 1 - 0  
Daejeon Citizen - Gyeongnam 2 - 1  
Seongnam - Seoul E-Land 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Suwon Bluewings 0 - 0  
Gangwon - Jeonnam 3 - 3  
Sangju Sangmu - Gwangju 3 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Wasl 2 - 2  
Al-Wahda - Dibba Al-Fujairah 5 - 0  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Hatta 4 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - FK Minszk 1 - 0  
Dnyepr Mogiljev - Gorodeja 2 - 2  
Krumkacsi Minszk - Torpedo Zogyino 0 - 3  
Vityebszk - Gomel 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - OPS 3 - 1  
Jaro - Honka 1 - 2  
KPV Kokkola - Gnistan 1 - 2  
Oulu - GrIFK 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Helsinki JK 1 - 4  
Rovaniemi PS - Seinäjoen JK 0 - 3  
Vaasa PS - Kuopio PS 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sochaux - Reims 2 - 4  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star 93 - Laval 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - St-Etienne 0 - 1  
Guingamp - Lille 1 - 0  
Monaco - Strasbourg 3 - 0  
Nantes - Caen 1 - 0  
Troyes - Montpellier 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - Xanthi 1 - 0  
Olympiakosz - Aszterasz Tripolisz 1 - 1  
PAOK - Panetolikosz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Heerenveen 1 - 2  
NAC Breda - Groningen 2 - 1  
Roda - Willem II 1 - 3  
Zwolle - Heracles 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Dinamo Zagreb 1 - 3  
Slaven Belupo - Osijek 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - HK Kopavogs 1 - 4  
Haukar - Fylkir 0 - 6  
IR - Leiknir F. 2 - 0  
Keflavík - Fram 1 - 0  
Thor Akureyri - Leiknir R. 3 - 3  
Throttur Reykjavik - Selfoss 4 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Haifa 3 - 3  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Akko 2 - 1  
Ironi Kiryat Shmone - Maccabi Petah Tikva 3 - 1  
Maccabi Haifa - Hapoel Raanana 4 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Mito 2 - 1  
Machida Zelvia - Yamagata 0 - 0  
Matsumoto Yamaga - Thespakusatsu Gunma 3 - 0  
Oita Trinita - Nagasaki 1 - 2  
Shonan Bellmare - Kamatamare Sanuki 1 - 0  
Tokushima - Okayama 3 - 3  
Yamaguchi - Gifu 0 - 1  
Yokohama FC - Tokyo Verdi 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kashima A. 2 - 4  
FC Tokyo - Vegalta Sendai 1 - 0  
Omiya Ardija - Gamba Osaka 2 - 2  
Sagan Tosu - Kofu 2 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka 1 - 0  
Shimizu SP - Kawasaki Frontale 0 - 3  
Vissel Kobe - Sapporo 2 - 0  
Yokohama FM - Kashiwa R. 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Sailiya 1 - 3  
Al-Khor - Al-Rayyan 2 - 4  
Al-Markhiya - Al-Sadd 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Aktobe 2 - 2  
Irtis Pavlodar - Akzhayik Ural 0 - 1  
Taraz - Kairat Almaty 1 - 5  
Tobol Kostanay - Ordabasy Shymkent 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Cortulua 3 - 0  
Dep. Tolima - Boyaca Patriotas 2 - 1  
Jaguares de Cordoba - Once Caldas 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Beijing Guoan 2 - 1  
Liaoning Hongyun - Hebei 1 - 2  
Shandong Luneng - Yanbian 1 - 1  
Shanghai SIPG - Shanghai Shenhua 6 - 1  
Tianjin Quanjian - Chongqing Lifan 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Puszcza Niepolomice 1 - 0  
Chrobry Glogow - Rakow Czestochowa 2 - 3  
Olsztyn - Miedz Legnica 2 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Pogon Siedlce 2 - 0  
Wigry Suwalki - Odra Opole 2 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Slask Wroclaw 2 - 2  
Wisla Krakkó - Piast Gliwice 2 - 0  
Wisla Plock - Pogon Szczecin 3 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Liepaja 2 - 1  
Rigas FS - Spartaks Jurmala 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - Suduva Marijampole 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Tigres 3 - 3  
Tijuana - América 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Orlando 3 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Debrecen 0 - 1  
Diósgyőr - Paks 2 - 4  
Haladás - Újpest 1 - 0  
Honvéd - FTC 1 - 3  
Puskás Akadémia - Mezőkövesd 1 - 0  
Vasas - Videoton 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Strömsgodset 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Internazionale 0 - 2  
Fiorentina - Bologna 2 - 1  
Roma - Verona 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Vercelli 0 - 0  
Cremonese - Carpi 1 - 1  
Empoli - Ascoli 3 - 0  
Entella - Ternana 3 - 1  
Foggia - Palermo 1 - 1  
Frosinone - Bari 3 - 2  
Novara - Cittadella 1 - 0  
Perugia - Parma 3 - 0  
Salernitana - Pescara 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzachena - Pontedera 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Renate 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Paganese 2 - 0  
Bisceglie - Catanzaro 0 - 2  
Cosenza - Andria 1 - 1  
Fondi - Siracusa 1 - 3  
Juve Stabia - Trapani 1 - 3  
Lecce - Rende 1 - 0  
Reggina - Matera 1 - 1  
Sicula Leonzio - Monopoli 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Tyumeny 2 - 0  
Himki - Tambov 1 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Baltika Kalinyingrád 3 - 0  
Kubany Krasznodar - Fakel Voronyezs 2 - 2  
Kurszk - Rotor Volgográd 0 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 1  
Olimp. Nyizsnyij Novgorod - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Szibir Novoszibirszk 0 - 1  
Tom Tomszk - Szpartak Moszkva 2 1 - 2  
Volgar Asztrahan - Gazovik Orenburg 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - FK Krasznodar 1 - 5  
CSZKA Moszkva - Rosztov 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Sturm Graz 2 - 1  
Altach - Rapid Wien 2 - 2  
Wolfsberg - LASK Linz 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Sp. Trinidense 0 - 5  
Sp. Luqueno - Cerro Porteno 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Sporting CP B 4 - 2  
Braga B - Uniao Oliveirense 1 - 1  
Porto B - Nacional Madeira 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Benfica 2 - 1  
Marítimo - Aves 2 - 1  
Sporting CP - Tondela 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Southampton 0 - 1  
Huddersfield - Leicester 1 - 1  
Liverpool - Burnley 1 - 1  
Newcastle - Stoke 2 - 1  
Tottenham - Swansea 0 - 0  
Watford - Manchester City 0 - 6  
West Bromwich - West Ham 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Sepsi OSK 0 - 0  
Universitatea Craiova - Dinamo Bukarest 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Kilmarnock 1 - 1  
Celtic - Ross County 4 - 0  
Dundee - St. Johnstone 3 - 2  
Hamilton - Hearts 1 - 2  
Hibernian - Motherwell 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - East Fife 0 - 1  
Albion Rovers - Stranraer 0 - 4  
Ayr Utd. - Alloa 3 - 3  
Forfar - Arbroath 0 - 5  
Queens Park - Raith Rovers 0 - 5  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Stenhousemuir 1 - 1  
Berwick - Elgin 3 - 2  
Clyde - Edinburgh City 2 - 3  
Cowdenbeath - Peterhead 0 - 4  
Montrose - Stirling 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Brechin 2 - 1  
Dunfermline - St. Mirren 3 - 0  
Falkirk - Dundee Utd. 0 - 0  
Inverness CT - Livingston 1 - 3  
Queen of South - Greenock Morton 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Hoya Lorca - Reus 1 - 1  
Numancia - Sp. Gijón 3 - 0  
Osasuna - Almería 2 - 1  
Sevilla B - Rayo Vallecano 0 - 0  
Valladolid - Granada 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerceda - Union Adarve 1 - 0  
Fuenlabrada - Pontevedra 2 - 0  
Real Madrid B - Talavera de la Reina 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Real Sociedad B 2 - 3  
Ath. Bilbao B - Gernika 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Saguntino - Valencia B 2 - 3  
Cornella - Ebro 2 - 0  
Hercules - Badalona 1 - 1  
Peralada - Olot 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Villanovense 0 - 0  
Granada B - Marbella 1 - 0  
Las Palmas B - Cordoba B 0 - 1  
Real Murcia - UCAM Murcia 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Malaga 1 - 0  
Betis - Deportivo 2 - 1  
Getafe - Barcelona 1 - 2  
Levante - Valencia 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassersdorf - FC Zürich 0 - 3  
Kosova Zürich - Rapperswil 1 - 3  
Munsingen - Schaffhausen 1 - 0  
Servette - Luzern 0 - 1  
Stade Ouchy - Sion 1 - 1  
YF Juventus - Lausanne 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Syrianska 0 - 1  
Gefle - Dalkurd 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Örebro 4 - 1  
Göteborg - Jönköping Södra 1 - 1  
Häcken - Elfsborg 3 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faiha - Al-Taawon 1 - 1  
Al-Hilal (KSA) - Ohud Medina 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Napredak Krusevac 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Podbrezova 1 - 0  
Slovan Bratislava - Ruzomberok 2 - 1  
Tatran Presov - Trnava 0 - 2  
Zemplin Michalovce - Senica 2 - 1  
Zilina - Trencin 5 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Ankaran Hrvatini 1 - 1  
Olimpija Ljubljana - Domzale 1 - 0  
Triglav Kranj - Rudar Velenje 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Manisaspor 1 - 0  
Boluspor - Adana Demirspor 3 - 1  
Samsunspor - Altinordu 1 - 4  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Karabukspor 2 - 1  
Galatasaray - Kasimpasa 2 - 0  
Yeni Malatyaspor - Bursaspor 2 - 4  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariupol - Zirka Kropivnickij 1 - 0  
Olekszandria - Sztal Kamjanszke 4 - 1  
Veresz Rivne - Vorszkla Poltava 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Danubio 1 - 0  
Fenix Montevideo - Atl. River Plate 0 - 0  
Liverpool Montevideo - CA Cerro 1 - 0  
Montevideo Wanderers - Racing Montevideo 1 - 1  
Rampla Juniors - Plaza Colonia 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Brazília 2 - 1  
Portugália - Finnország 1 - 1  
USA - Új-Zéland 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Carmarthen 0 - 4  
Llandudno FC - Barry Town 1 - 0  
Newtown - Aberystwyth 4 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loughgall - Limavady Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Glentoran 1 - 3  
Coleraine - Carrick 3 - 0  
Crusaders - Ards 0 - 0  
Dungannon - Warrenpoint 2 - 1  
Glenavon - Cliftonville 3 - 1  
Linfield - Ballinamallard Utd. 4 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Flora Tallinn 1 - 2  
Sillamae Kalev - Nomme Kalju 0 - 0  
Trans Narva - Jalgpallikool Tammeka 3 - 1  
Viljandi Tulevik - Infonet Tallinn 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Cabinteely 0 - 3  
Longford Town - UC Dublin 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Sligo 1 - 2  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shamrock Rovers - Dundalk 0 - 3  
MMA (One Championship,Total Victory)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ngalani - H. Sekine 1 - 0  
K. Akhmetov - G. Eustaquio 1 - 0  
S. Rahardian - S. Bunsrun 1 - 0  
Ya. Bryan - R. Doliguez 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Gloucester 24 - 10  
Newcastle - Saracens 7 - 29  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - La Rochelle 15 - 20  
Clermont - Brive 62 - 6  
Lyon - Bordeaux 49 - 14  
Section Paloise - Castres 28 - 13  
Toulouse - Stade de France 53 - 17  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Argentína 45 - 20  
Új-Zéland - Dél-Afrika 57 - 0  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Otago - Tasman 27 - 29  
Waikato - Manawatu 10 - 23  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - North Queensland Cowboys 16 - 24  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Zebre 54 - 39  
Cardiff - Glasgow Warriors 19 - 20  
Ospreys - Munster 16 - 21  
Port Elizabeth S. Kings - Leinster 10 - 31  
Röplabda (Bajnokok Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 1 - 3  
Japán - Irán 1 - 3  
USA - Brazília 2 - 3  
Sakk (Világkupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lir. Ding - Rapport R. (2.m.) 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - P. Svidler (2.m.) 0.5 - 0.5  
V. Ivanchuk - L. Aronian (2.m.) 0.5 - 0.5  
W. So - V. Fedoseev (2.m.) 1 - 0  
Snooker (Indian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
A. McGill - M. King (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Indian Open 2017    
X. Si - J. Higgins (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Spanyolország 4 - 3  
Svájc - Lengyelország 8 - 6  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Olaszország 4 - 2  
Ukrajna - Fehéroroszország 0 - 2  
Strandfoci (EBSL, Div. B, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Anglia 6 - 4  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. King - N. Rubin 2 - 1  
M. Arevalo - C. Norrie 0 - 2  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - Y. Bhambri 3 - 2  
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balazs A / Fucsovics M - Kravchuk K / Medvedev D 3 - 0  
Bemelmans R / De Greef A - Peers J / Thompson J 0 - 3  
Herbert P-H / Mahut N - Krajinovic F / Zimonjic N 3 - 0  
Tenisz (Guangzhou-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Soylu - M. Guo 2 - 0  
J. Cako - A. Pivovarova 2 - 1  
Jin.J. Lu - M. Inoue 2 - 1  
K. Okamura - H. Kuwata 2 - 0  
L. Cabrera - A. Naydenova 2 - 0  
L. Kerkhove - A. Panova 2 - 0  
P. Ozgen - F.Y. Xun 2 - 0  
Q.Y. Ye - K.L. Zhang 1 - 2  
Wus. Zheng - J. Namigata 0 - 2  
X.L. Sun - R. Sawayanagi 0 - 2  
Xinyu Gao - H. Guo 2 - 1  
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - F. Abanda 2 - 0  
L. Safarova - Babos T. 0 - 2  
T. Maria - A. van Uytvanck 0 - 2  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreescu B / Branstine C - Hradecka L / Krejcikova B 2 - 1  
Babos/Hlavackova - Irigoyen/Rosatello 2 - 0  
Falconi/Stollár - Andreescu B / Branstine C 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bachinger - Yi. Wu 0 - 2  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Gasquet - T. Daniel 2 - 0  
Tenisz (Szöul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - Se-Hyun Kim 2 - 0  
K. Muchova - S-R. Lee 2 - 0  
L. Kumkhum - J-H. Choi 2 - 0  
M. Imanishi - Da. Kim 2 - 0  
O. Kalashnikova - J. Elie 0 - 2  
O. Tjandramulia - P. Hon 0 - 2  
Pe. Plipuech - C-J. Chuang 2 - 0  
S. Ji - Vara. Wongteanchai 0 - 2  
Sa.H. Park - N.R. Kim 0 - 2  
Sun. Jeong - A. Morgina 0 - 2  
T. Martincova - Y.W. Jeong 2 - 0  
Y.J. Ahn - K. Dunne 0 - 2  
Tenisz (Tokió I., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - Z. Diyas 1 - 2  
J. Fett - Mi. Kato 1 - 2  
Tenisz (Tokió I., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Yang Z - Adamczak M / Sanders S 2 - 1  
Tenisz (Tokió II.-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Miyamoto - G. Dabrowski 0 - 2  
A. Okuno - B. Eraydin 0 - 2  
A. Omae - S-W. Hsieh 0 - 2  
A. Sasnovich - Y. Tanaka 2 - 0  
D.R. Collins - A. Shimizu 2 - 0  
E. Hozumi - A. Spears 2 - 0  
J. Cepelova - M.J. Martinez Sanchez 2 - 0  
M. Brengle - H. Kaji 2 - 0  
M. Frech - Y-Y. Duan 1 - 2  
M. Hibi - D. Jurak 2 - 0  
M. Kobori - K. Bondarenko 0 - 2  
M. Linette - M. Ninomiya 2 - 1  
M. Osaka - E. Sema 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tz.W. Wang - C. Jonatan 0 - 2  
W.H. Son - G. Anthony 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Okuhara - A. Yamaguchi 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - Bi.Ji. He 2 - 1  

 

 

2017.09.15.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - Houston 9 - 13  
Asztalitenisz (European Team Championships, W)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Mikhaylova - Póta G. 3 - 1  
Y. Noskova - Pergel Sz. 3 - 1  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Sydney Swans 98 - 39  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - NY Mets 14 - 6  
Chicago Cubs - St. Louis 8 - 2  
Cleveland - Kansas City 3 - 2  
LA Angels - Houston 2 - 5  
Minnesota - Toronto 3 - 2  
NY Yankees - Baltimore 13 - 5  
Philadelphia - Miami 10 - 0  
Texas - Seattle 4 - 10  
Washington - Atlanta 5 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Peniscola 5 - 1  
Magna Gurpea - Santiago Futsal 8 - 5  
Palma Futsal - Jaen 3 - 3  
Santa Coloma - Cartagena 4 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Jihlava 3 - 3  
Mladá Boleslav - Pardubice 4 - 2  
Mountfield HK - Plzen 3 - 3  
Olomouc - Liberec 3 - 0  
Trinec - Vítkovice 3 - 2  
Zlín - Brno 0 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Aalborg 1 - 1  
Herlev Eagles - Esbjerg 2 - 4  
Hvidovre - Herning 0 - 5  
Rungsted - Rödovre 6 - 5  
SönderjyskE - Gentofte 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Fehérvári Titánok 3 - 4  
MAC Budapest - Dunaújváros 2 - 3  
Vienna Capitals 2 - FTC 4 - 6  
Újpest - Diósgyőr 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - HIFK 2 - 1  
Kookoo - JYP 2 - 2  
SaiPa - Turku PS 0 - 0  
Vaasan Sport - Ilves 3 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Mulhouse 2 - 2  
Epinal - Amiens 1 - 0  
Gap - Nice 3 - 1  
Rouen - Grenoble 5 - 2  
Strasbourg - Bordeaux 1 - 7  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - CSZKA Moszkva 3 - 1  
Amur Habarovszk - Slovan Bratislava 2 - 3  
Barisz Asztana - Szibir Novoszibirszk 1 - 3  
Dinamo Minszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 3  
Dinamo Moszkva - Lada Toljatti 3 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Traktor Cseljabinszk 3 - 1  
Red Star Kunlun - Vityaz Podolszk 2 - 0  
SZKA Szentpétervár - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Heilbronn 3 - 0  
Crimmitschau - Tölzer Löwen 3 - 2  
Frankfurt Löwen - Bietigheim/Bissingen 3 - 3  
Freiburg - Bayreuth 2 - 2  
Kassel - Dresden 3 - 1  
Riessersee - Ravensburg 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Straubing 5 - 4  
Eisbären Berlin - Wolfsburg 2 - 1  
Krefeld - Ingolstadt 5 - 3  
Köln - Iserlohn 4 - 1  
Mannheim - Bremerhaven 2 - 4  
Nürnberg - Düsseldorf 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Villach 3 - 0  
Graz - Linz 2 - 3  
Klagenfurt - Znojmo 3 - 1  
Südtirol Bolzano - Dornbirn 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thurgau - Rapperswil 0 - 3  
Winterthur - GCK Lions 3 - 2  
Zug 2 - Ajoie 3 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Ambri 4 - 2  
Kloten - Davos 2 - 3  
Langnau Tigers - Zug 2 - 3  
Lausanne - Biel 2 - 2  
Lugano - Zürich Lions 6 - 1  
Servette - Bern 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Poprad 5 - 2  
Nove Zamky - Liptovsky Mikulas 0 - 3  
Trencin - B. Bystrica 2 - 2  
Zilina - Nitra 10 - 4  
Zvolen - Detva 5 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Cselmet Cseljabinszk 4 - 2  
Himik Voszkreszenszk - Dinamo Szentpétervár 0 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Gornyak Ucsali 2 - 4  
Molot Perm - Dizel Penza 4 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 4 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Szarov 2 - 2  
Zvezda Csehov - SZKA-Neva 0 - 3  
Kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Szerbia 79 - 87  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Meralco Bolts 78 - 106  
Globalport Batang Pier - Star Hotshots 83 - 109  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Phoenix (2.m.) 86 - 72  
Minnesota - Washington (2.m.) 93 - 83  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Aarhus Utd. 22 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabacs - VOC Amsterdam 34 - 33  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Siófok 22 - 28  
Fehérvár - Kisvárda 23 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gummersbach - R-N. Löwen Kronau 26 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Guif 26 - 29  
Lugi - HIF Karlskrona 32 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Önnereds 21 - 18  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - OH Leuven 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Mechelen 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Beroe Stara Zagora 1 - 2  
Levszki Szófia - Szeptemvri Szófia 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Hamburg 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Holstein Kiel 0 - 3  
Union Berlin - Braunschweig 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osnabrück - Erfurt 0 - 1  
Wehen - Chemnitz 2 - 1  
Zwickau - Magdeburg 3 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - LDU Quito 1 - 0  
Independiente SF - Libertad Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vlasim - Vitkovice 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Ostrava 2 - 0  
Teplice - Bohemians 1905 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Lyngby 0 - 0  
Silkeborg - OB Odense 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Ajman 2 - 1  
Al-Sharjah - Al-Nasr (UAE) 0 - 0  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Dhafra 3 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JJK Jyväskylä 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Clermont 2 - 1  
Bourg-Peronnas - Chateauroux 3 - 0  
Brest - Le Havre 1 - 0  
Lorient - Ajaccio 2 - 0  
Nimes - Auxerre 3 - 0  
Orleans - Niort 3 - 1  
Paris FC - Tours 2 - 0  
Quevilly Rouen - Nancy 2 - 0  
Valenciennes - Lens 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Les Herbiers 1 - 2  
Creteil - Beziers 0 - 1  
Dunkerque - Chambly 1 - 1  
Marseille Consolat - Avranches 0 - 1  
Rodez Aveyron - Concarneau 0 - 0  
Sannois St-Gratien - Lyon Duchere 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Bordeaux 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dordrecht - Almere City 1 - 1  
F. Sittard - Volendam 1 - 0  
Go Ahead Eagles - Cambuur 1 - 3  
Helmond - Ajax 2 1 - 4  
Maastricht - PSV 2 0 - 0  
Nijmegen - Emmen 1 - 1  
Oss - AZ Alkmaar 2 0 - 2  
RKC Waalwijk - FC Eindhoven 0 - 1  
Telstar - Den Bosch 3 - 2  
Utrecht 2 - De Graafschap 1 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Lokomotív Zagreb 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padideh Mashhad - Saipa Karaj 3 - 0  
Pars Jonoubi Jam - Esteghlal T. 2 - 0  
Tractor Tabriz - Siah Jamegan Mashhad 1 - 1  
Zob Ahan - Esteghlal K. 6 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Marmorek 0 - 2  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Nazareth Illit 0 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Ironi Nesher 2 - 0  
Maccabi Herzliya - Hapoel Katamon 0 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Ahli (QAT) 1 - 1  
Lekhwiya - Qatar SC 3 - 2  
Umm-Salal - Al-Kharaitiyat 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Teda - Changchun Yatai 1 - 5  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Zaglebie Lubin 1 - 1  
Lech Poznan - Korona Kielce 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - River Plate 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Avellino 3 - 1  
Venezia - Spezia 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Livorno 0 - 3  
Giana Erminio - Cuneo 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Dinamo Moszkva 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Wiener Neustadt 1 - 1  
FAC Wien - Hartberg 2 - 0  
Kapfenberg - Wacker Innsbruck 2 - 1  
Ried - Austria Lustenau 3 - 1  
WSG Wattens - Liefering 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Setúbal 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Brighton 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Voluntari 2 - 1  
Juventus Bukarest - Botosani 0 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partick Thistle - Rangers 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugo - Zaragoza 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Leganes 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmar - Norrköping 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Ittihad (KSA) 2 - 1  
Al-Fateh - Al-Raed 1 - 0  
Al-Shabab (KSA) - Al-Baten 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Krsko Posavlje 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Balikesirspor 2 - 2  
Istanbulspor - Gaziantep Bld. Spor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Antalyaspor 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Fehéroroszország 4 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Horvátország 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Connah's Quay    
Cardiff Met University - TNS 0 - 0  
Cefn Druids - Prestatyn 2 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shelbourne - Athlone 4 - 1  
Wexford Youths - Waterford Utd. 0 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Limerick 1 - 1  
Drogheda Utd. - Bohemians 1 - 4  
Galway - Derry City 2 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Bath 24 - 6  
Sale - London Irish 36 - 7  
Worcester - Exeter 10 - 41  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Salford 44 - 2  
St. Helens - Huddersfield 40 - 16  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southland - Auckland 17 - 27  
Taranaki - Bay of Plenty 29 - 7  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Penrith Panthers 13 - 6  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Benetton Treviso 17 - 20  
Newport Dragons - Connacht 21 - 8  
Ulster - Llanelli Scarlets 27 - 20  
Röplabda (Bajnokok Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - USA 0 - 3  
Irán - Brazília 0 - 3  
Olaszország - Japán (Helyszín: Japán) 3 - 1  
Sakk (Világkupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Aronian - V. Ivanchuk (1.m.) 1 - 0  
P. Svidler - M. Vachier-Lagrave (1.m.) 0.5 - 0.5  
Rapport R. - Lir. Ding (1.m.) 0.5 - 0.5  
V. Fedoseev - W. So (1.m.) 0.5 - 0.5  
Snooker (Indian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - A. Zhang (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
A. Zhang - K. Doherty (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
D.B. Gilbert - M. Allen 4 - 1  
E. Slessor - S. Murphy (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
L. Highfield - A. Songsermsawad 4 - 2  
L. Highfield - J. Higgins (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
M. Holt - J. Higgins (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
M. King - E. Slessor (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Bingham - M. King 3 - 4  
X. Si - D.B. Gilbert (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
X. Si - R. Walden 4 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Svájc 8 - 7  
Spanyolország - Lengyelország 8 - 5  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 5 - 6  
Ukrajna - Oroszország 3 - 4  
Strandfoci (EBSL, Div. B, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Törökország 4 - 6  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - F. Auger Alliassime 2 - 0  
C. Taberner - N. Milojevic 2 - 1  
M. Marterer - Z. Kolar 2 - 0  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. King - F. Mena 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - M. Cilic 0 - 3  
An. Martin - K. Majchrzak 3 - 1  
B. Schnur - R. Ramanathan 1 - 3  
Balázs A. - K. Khachanov 1 - 3  
D. Goffin - J. Millman 3 - 1  
D. King - J. Munoz-Abreu    
D. Popko - D.S. Schwartzman 0 - 3  
D. Sela - I. Marchenko 0 - 3  
E. Leshem - A. Dolgopolov 0 - 3  
Fucsovics M. - A. Rublev 3 - 2  
G. Melzer - D. Dima 3 - 1  
G. Soeda - T. Monteiro 3 - 2  
H. Laaksonen - Y. Shyla 0 - 3  
J-W. Tsonga - L. Djere 3 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - M. Echazu 3 - 1  
J. Sousa - C-M. Stebe 1 - 3  
L. Pouille - D. Lajovic 1 - 3  
M. Chiudinelli - D. Zhyrmont 3 - 1  
M. Kukushkin - G. Pella 3 - 1  
M. Ymer - L. Grigelis 3 - 2  
N. Gombos - H. Hurkacz 3 - 1  
P. Sousa - J-L. Struff 3 - 0  
R. Haase - L. Rosol 2 - 3  
S. Darcis - N. Kyrgios 2 - 3  
S. Giraldo - F. Skugor 3 - 2  
S.W. Kwon - J. Jung 3 - 1  
T. De Bakker - J. Vesely 2 - 3  
V. Estrella Burgos - N. Alvarez 3 - 0  
Y. Sugita - G. Clezar 3 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - D. Istomin    
A. Celikbilek - K-M. Maamoun 0 - 2  
M. Jaziri - M. Ilhan 2 - 1  
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - C. Dolehide 2 - 0  
L. Hradecka - B.V. Andreescu 2 - 1  
L. Safarova - L. Hradecka 2 - 0  
L. Safarova - S. Kenin 2 - 0  
S. Vickery - T. Maria 0 - 2  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Olmos G - Falconi/Stollár 0 - 2  
Tenisz (Shanghai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Polmans M - Klahn B / Polansky P 1 - 2  
Matsui T / Yi C H - Wu D / Wu Y esőszünet    
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Janowicz - F. Mayer 0 - 2  
J. Zopp - D. Brown 2 - 1  
R. Gasquet - G. Andreozzi 2 - 1  
Tenisz (Tokió I., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - E. Mertens 2 - 0  
J. Fett - Qia. Wang 2 - 1  
Mi. Kato - A. Krunic 2 - 0  
Y. Putintseva - Z. Diyas 1 - 2  
Tenisz (Tokió I., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mertens E / Soylu I - Adamczak M / Sanders S 1 - 2  
Ninomiya M / Voracova R - Aoyama S / Yang Z 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jonatan - K. Sakai 2 - 1  
K. Nishimoto - G. Anthony 0 - 2  
Tz.W. Wang - H-K. Vittinghus 2 - 1  
W.H. Son - Sa. Verma 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - Bi.Ji. He 1 - 2  
M. Mitani - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
N. Okuhara - P.Y. Yip 2 - 0  
R. Intanon - A. Yamaguchi 0 - 2  

 

2017.09.14.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 2 - 2  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 5 - 4  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 1 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 7 - 4  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 4 - 6  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 1 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 8 - 2  
Arizona - Colorado (21:40) 7 - 0  
Boston - Oakland 3 - 7  
Boston - Oakland (19:35) 6 - 2  
Chicago Cubs - NY Mets 17 - 5  
Detroit - Chicago WS 7 - 17  
LA Angels - Houston 9 - 1  
Milwaukee - Pittsburgh 8 - 2  
Minnesota - San Diego 3 - 1  
Philadelphia - Miami 8 - 1  
San Francisco - LA Dodgers 1 - 4  
St. Louis - Cincinnati 0 - 6  
St. Louis - Cincinnati (19:45) 5 - 2  
Texas - Seattle 1 - 8  
Toronto - Baltimore 1 - 2  
Washington - Atlanta 2 - 8  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vipiteno/Sterzing - Bregenzerwald 2 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Växjö 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Lahti Pelicans 5 - 2  
Lukko - Jukurit 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Szeversztal Cserepovec 1 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szpartak Moszkva 2 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 1  
Szocsi - Dinamo Riga 5 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Kongsvinger 9 - 2  
Lorenskog - Valerenga 5 - 4  
Manglerud - Stjernen 2 - 2  
Sparta Sarpsborg - Stavanger 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Schwenningen 3 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Vienna Capitals 0 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Rjazany 1 - 0  
Heilongjiang - Burany Voronyezs 4 - 2  
Izssztal Izsevszk - CSZK Szamara 3 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Barsz Kazany B 3 - 0  
Kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Szlovénia 72 - 92  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Elverum 36 - 30  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - Csehovszkije Medvegyi 36 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Skanderborg 26 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Köbenhavn 18 - 35  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Dunkerque 23 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tertnes Bergen - Molde 25 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Erlangen 29 - 21  
Kiel - DHfK Leipzig 29 - 26  
Lübbecke - Wetzlar 17 - 23  
Minden - Göppingen 26 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Ricoh HK 30 - 23  
Sävehof - Redbergslids 31 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Heid 29 - 28  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guillermo Brown - Boca Juniors 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Flamengo 0 - 0  
Corinthians - Racing Club 1 - 1  
Sport Recife - Ponte Preta 3 - 1  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Maccabi TA 1 - 0  
Villarreal - FC Asztana 3 - 1  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Skenderbeu 3 - 1  
Young Boys - Partizan Belgrád 1 - 1  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Braga 1 - 2  
Istanbul Basaksehir - Ludogorec Razgrad 0 - 0  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Milan 1 - 5  
Rijeka - AEK Athén 1 - 2  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Lyon 1 - 1  
Atalanta - Everton 3 - 0  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Lokomotív Moszkva 0 - 0  
Zlín - Sheriff Tiraspol 0 - 0  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Plzen 3 - 0  
Hapoel Beer Sheva - Lugano 2 - 1  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - 1. FC Köln 3 - 1  
Crvena zvezda - BATE Boriszov 1 - 1  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Salzburg 1 - 1  
Marseille - Konyaspor 1 - 0  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Ath. Bilbao 0 - 0  
Zorya Luganszk - Östersund 0 - 2  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitesse - Lazio 2 - 3  
Zulte Waregem - Nice 1 - 5  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Rosenborg 4 - 0  
Vardar Skopje - Zenit Szentpétervár 0 - 5  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Turku PS 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau - Grenoble 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Sepahan 2 - 0  
Naft Tehran - Gostaresh Tabriz 0 - 0  
Sepidrood Rasht - Sanat Naft Abadan 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - KR 1 - 3  
Fjölnir - ÍA Akranes 2 - 2  
KA Akureyri - Valur 1 - 1  
Stjarnan - Vikingur Olafsvik 3 - 0  
Vikingur Reykjavik - FH 2 - 4  
ÍBV - Grindavik 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - GKS Tychy 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Santos 1 - 1  
Botafogo - Gremio 0 - 0  
San Lorenzo - Lanus 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Utenis Utena 0 - 1  
VMFD Zalgiris - Zalgiris Kaunas 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - UNAM Pumas 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlante - Puebla 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Juarez - Santos Laguna 0 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - New England 7 - 0  
Vancouver - Minnesota 3 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indy Eleven - North Carolina 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - General Diaz 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Qadisiyah 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Csehország 0 - 8  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Skócia 0 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Wakefield 19 - 18  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northland - North Harbour 22 - 31  
Snooker (Indian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - R. McLeod 4 - 1  
A. Songsermsawad - D. Dale 4 - 0  
A. Ursenbacher - M. Allen 2 - 4  
E. Slessor - J. Perry 4 - 3  
F. O'Brien - S. Murphy 1 - 4  
G. Wilson - M. Holt 2 - 4  
H. Vafaei Ayouri - G. Greene 4 - 2  
K. Maflin - D.B. Gilbert (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
L. Highfield - Y. Delu 4 - 3  
M. King - G. Dott 4 - 1  
M. O'Donnell - J. Higgins (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
R. Walden - B. Woollaston 4 - 2  
S. Baird - K. Doherty 3 - 4  
S. Bingham - M. Selt 4 - 1  
T. Pengfei - A. Zhang(4 nyert frame-ig) 2 - 4  
X. Si - S. O'Sullivan 4 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Portugália 4 - 6  
Spanyolország - Svájc 7 - 2  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Oroszország 1 - 4  
Olaszország - Ukrajna 11 - 4  
Strandfoci (EBSL, Div. B, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Magyarország 3 - 8  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Muller - N. Milojevic 0 - 2  
F. Auger Alliassime - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
M. Marterer - D. Petrovic 2 - 0  
Z. Kolar - T. Brkic 2 - 0  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy P. - P. Toledo Bague 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Basic - E. Donskoy 0 - 2  
M. Berrettini - R. Kern 2 - 0  
M. Jaziri - B. Bonzi 2 - 1  
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - M. Erakovic 2 - 0  
F. Abanda - V. Lepchenko 2 - 1  
V. Golubic - S. Vickery 1 - 2  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Krawczyk D / Loeb J 2 - 0  
Broady N / Muhammad A - Erakovic M / Glushko J 2 - 0  
Broady N / Muhammad A - Irigoyen M / Rosatello C 0 - 2  
Tenisz (Shanghai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Polmans M - NIKI T / TAKAHASHI Y 2 - 0  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - A. Smirnov 2 - 1  
J. Zopp - Y. Maden 2 - 0  
R. Gasquet - B. Zapata Miralles 2 - 0  
Tenisz (Tokió I., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Fett - J. Cepelova 2 - 0  
Qia. Wang - K. Nara 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - C. McHale 0 - 2  
Y. Putintseva - Xin. Han    
Z. Diyas - Shu. Zhang 2 - 0  
Tenisz (Tokió I., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Sanders S - Hozumi E / Kato M 2 - 0  
Aoyama S / Yang Z - Liang C / Rodionova AR 2 - 1  
Bondarenko K / Krunic A - Mertens E / Soylu I 1 - 2  
Ninomiya M / Voracova R - Hibino N / Moore J 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - K. Sakai 1 - 2  
B. Leverdez - K. Nishimoto 0 - 2  
B. Sai Praneeth - Tz.W. Wang 0 - 2  
C. Jonatan - Y. De Oliveira 2 - 0  
H-K. Vittinghus - P. Thongnuam 2 - 1  
Ng Ka Long Angus - G. Anthony 0 - 2  
Sa. Verma - W.K.V. Wong 2 - 0  
W.H. Son - K. Parupalli 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi.Ji. He - J.M. Lee 2 - 0  
G. Mariska - P.Y. Yip 0 - 2  
Ji H. Sung - H.M. Kim 2 - 0  
Mic. Li - R. Intanon 0 - 2  
S. Pusarla Venkata - N. Jindapon 2 - 0  
S. Sato - N. Okuhara 0 - 2  
T.Y. Tai - M. Mitani 1 - 2  
Xiao. Chen - A. Yamaguchi 1 - 2  

 

2017.09.13.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 2 - 5  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 1 - 4  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 3 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 2 - 7  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 12 - 4  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 2 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 2 - 4  
Boston - Oakland 11 - 1  
Chicago Cubs - NY Mets 8 - 3  
Cleveland - Detroit 2 - 0  
Cleveland - Detroit (18:10) 5 - 3  
Kansas City - Chicago WS 3 - 5  
LA Angels - Houston 0 - 1  
Milwaukee - Pittsburgh 5 - 2  
Minnesota - San Diego 16 - 0  
Philadelphia - Miami 9 - 8  
San Francisco - LA Dodgers 3 - 5  
St. Louis - Cincinnati 13 - 4  
Tampa Bay - NY Yankees 2 - 1  
Tampa Bay - NY Yankees (19:10) 2 - 3  
Texas - Seattle 3 - 10  
Toronto - Baltimore 3 - 2  
Washington - Atlanta 0 - 8  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Klagenfurt 2 5 - 2  
Fassa - Val Pusteria 1 - 5  
Jesenice - Asiago 3 - 3  
Neumarkt Riwega - Gherdeina/Gröden 2 - 3  
Olimpija Ljubljana - Renon/Ritten 0 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Havirov 4 - 4  
Frydek Mistek - Kladno 0 - 3  
Kadan - Zubr Prerov 1 - 9  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Praha 5 - 1  
Prostejov - Litomerice 1 - 4  
Slavia Trebic - Slovan Ustecti Lvi 3 - 6  
Vsetin - Karlovy Vary 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Hämeenlinna 3 - 1  
Ilves - SaiPa 2 - 3  
Ässät - Jukurit 6 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Jokerit 0 - 0  
Amur Habarovszk - CSZKA Moszkva 2 - 2  
Dinamo Minszk - Lada Toljatti 2 - 0  
Dinamo Moszkva - Traktor Cseljabinszk 1 - 4  
Lokomotív Jaroszlavl - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 2  
Red Star Kunlun - Slovan Bratislava 2 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Vityaz Podolszk 4 - 5  
SZKA Szentpétervár - Avtomobil. Jekatyerinburg 6 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olten - Langenthal 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Gornyak Ucsali 1 - 0  
Himik Voszkreszenszk - SZKA-Neva 4 - 5  
Metallurg Novokuznyeck - Juzsnij Ural Orszk 2 - 2  
Molot Perm - Szarov 1 - 4  
Szokol Krasznojarszk - Cselmet Cseljabinszk 3 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Dizel Penza 1 - 3  
Zvezda Csehov - Dinamo Szentpétervár 2 - 2  
Kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Oroszország 69 - 74  
Olaszország - Szerbia 67 - 83  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Phoenix Fuelmasters 116 - 111  
Tropang Texters - NLEX Road Warriors 112 - 107  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Phoenix (1.m.) 79 - 66  
Minnesota - Washington (1.m.) 101 - 81  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Sönderjyske 27 - 31  
Skjern - Mors 30 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Randers 23 - 18  
Holstebro - Ajax Köbenhavn 24 - 15  
Silkeborg - Viborg 25 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Saran 29 - 30  
Massy Essonne - Nantes 22 - 28  
Montpellier - Chambery 29 - 18  
Nimes - Tremblay 30 - 21  
Paris SG - Ivry 30 - 22  
Toulouse - Pays d'Aix 26 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Drammen 27 - 31  
Fyllingen - Sandnes 32 - 24  
Haslum - Arendal 21 - 21  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Byasen 30 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Oldenburg 26 - 30  
Thüringer HC - Göppingen 30 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Ciudad Encantada 24 - 23  
Huesca - Barcelona 17 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Thun 23 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Ystad IF 27 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Lugi 27 - 26  
Skövde - Vasterasirsta 24 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Hull City 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg Utd. - Adelaide Utd. 0 - 3  
Sydney FC - Melbourne City 2 - 0  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Sevilla 2 - 2  
Maribor - Szpartak Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Manchester City 0 - 4  
Sahtar Doneck - Napoli 2 - 1  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Besiktas 1 - 3  
RB Leipzig - Monaco 1 - 1  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - APOEL Nicosia 3 - 0  
Tottenham - Dortmund 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Guarani 2 - 2  
Criciuma - Juventude 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Junior de Barranquilla 0 - 0  
Independiente - Atl. Tucuman 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Fredericia 2 - 2  
Viborg - Vejle 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Olimpia Grudziadz 3 - 0  
Stal Mielec - Puszcza Niepolomice 1 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Katowice 3 - 0  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Jelgava 2 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Stumbras Kaunas 1 - 1  
Suduva Marijampole - Trakai 5 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones Negros UDG - Dorados de Sinaloa 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potros UAEM - Atlas de Guadalajara 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Zacatepec 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Alebrijes de Oaxaca 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Cimarrones de Sonora 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Necaxa 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Radnik Surdulica 1 - 2  
Mladost Lucani - Javor Matis 3 - 0  
Napredak Krusevac - Vozdovac 1 - 2  
RAD Belgrád - Bacska Palanka 0 - 0  
Radnicki Nis - Borac 1 - 0  
Vojvodina - Macsva Sabacs 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotiva Devinska Nova - Dunajska Streda 0 - 3  
Sklotatran Poltar - Zemplin Michalovce 0 - 4  
Spartak Medzev - Senica 1 - 1  
Svaty Peter - Trnava 1 - 8  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Liverpool - U19Sevilla 4 - 0  
U19Maribor - U19Szpartak Moszkva 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Feyenoord - U19Manchester City 0 - 2  
U19Sahtar Doneck - U19Napoli 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Porto - U19Besiktas 5 - 1  
U19RB Leipzig - U19Monaco 1 - 4  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Real Madrid - U19APOEL Nicosia 10 - 0  
U19Tottenham - U19Dortmund 4 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Kawasaki Frontale 4 - 1  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - Counties Manukau 78 - 5  
Röplabda (Bajnokok Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Olaszország 2 - 3  
Japán - Franciaország 0 - 3  
USA - Irán 2 - 3  
Sakk (Világkupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - V. Ivanchuk (2.m.) 0.5 - 0.5  
A. Grischuk - M. Vachier-Lagrave (2.m.) 0.5 - 0.5  
E. Najer - Rapport R. (2.m.) 0.5 - 0.5  
L. Aronian - D. Dubov (2.m.) 1 - 0  
Lir. Ding - Hao Wang (2.m.) 1 - 0  
V. Fedoseev - M. Rodshtein (2.m.) 0 - 1  
Xiang. Bu - P. Svidler (2.m.) 0.5 - 0.5  
Snooker (Indian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - A. Ursenbacher 1 - 4  
A. McGill - A. Hugill 4 - 1  
B. Kaettikun - L. Highfield 1 - 4  
D. Dale - R. Lawler 4 - 1  
E. Slessor - A. McManus 4 - 3  
G. Greene - L. Hang 4 - 1  
G. Wilson - L. Brecel (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
H. Miah - S. Murphy 0 - 4  
I. Preece - M. Holt 2 - 4  
K. Maflin - Z. Yuelong 4 - 2  
M. Dunn - M. O'Donnell 3 - 4  
N. Zhuang - M. Allen (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
R. Milkins - Y. Delu 3 - 4  
S. Baird - M. Davis 4 - 2  
S. Bingham - D. Jones (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
S. Maguire - A. Songsermsawad 3 - 4  
W. Yuchen - D.B. Gilbert 0 - 4  
Z. Xintong - J. Higgins (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy P. - N. Serdarusic 2 - 1  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kecmanovic - C. Taberner 0 - 2  
R. Carballes Baena - A. Haider-Maurer 2 - 0  
T. Brkic - L. Giustino 2 - 0  
Tenisz (Banja Luka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R.Gonzales/H.Reese-T.Brkic/M.Radojkovic 2 - 1  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Harrison - A. Vukic 2 - 0  
M. McDonald - A. Ward 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - S. Bolelli 2 - 1  
M. Janvier - A. Celikbilek 1 - 2  
R. Safiullin - D. Istomin 1 - 2  
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Muhammad - F. Abanda 0 - 2  
Babos T. - N. Broady 2 - 1  
C. Dolehide - O. Dodin    
G. Min - T. Maria 0 - 2  
L. Safarova - A. Tatishvili 2 - 0  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Arconada U M / Dolehide C 2 - 0  
Falconi/Stollár - Knoll / Kudryavtseva    
Krawczyk D / Loeb J - Townsend T / Zhao C 2 - 0  
Tatishvili A / Vickery S - Christian K / Olmos G 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - M. Bachinger 0 - 2  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - J. Cagnina 2 - 1  
G. Oliveira - F. Mayer 0 - 2  
J. Janowicz - K. De Schepper 2 - 0  
Tenisz (Tokió I., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - A. Riske 2 - 0  
C. McHale - D. Kovinic 2 - 0  
K. Mladenovic - J. Fett 0 - 2  
K. Nara - N. Osaka 2 - 0  
Kr. Pliskova - Mi. Kato 0 - 2  
M. Linette - E. Mertens 0 - 2  
R. Hogenkamp - Shu. Zhang 0 - 2  
S. Stosur - S. Sorribes Tormo 1 - 2  
Y. Putintseva - Y-Y. Duan 2 - 1  
Z. Diyas - M. Doi 2 - 1  
Tenisz (Tokió I., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Yang Z - Jurak D / Mchale C 2 - 0  
Bondarenko K / Krunic A - Pliskova KR / Savchuk O 2 - 0  
Diyas Z / XU Y-F - Hozumi E / Kato M 0 - 2  
HAN Y / Omae A - Liang C / Rodionova AR 1 - 2  
Melichar N / Smith A - Hibino N / Moore J 1 - 2  
Mertens E / Soylu I - Kichenok L / Srebotnik K 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Qiao - K. Sakai 1 - 2  
B. Sai Praneeth - Yun Hu 2 - 0  
Do.K. Lee - G. Anthony 1 - 2  
E. Holst - Y. De Oliveira 1 - 2  
H.J. Jeon - Tz.W. Wang 1 - 2  
Hyu.I. Lee - C. Jonatan 1 - 2  
J.H. Hsu - K. Parupalli 0 - 2  
K. Tsuneyama - A. Antonsen 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - H.S. Prannoy 2 - 1  
P. Thongnuam - Nan Wei 2 - 1  
So. Verma - K. Nishimoto 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - Sa. Verma 1 - 2  
T.C. Chou - B. Leverdez 0 - 2  
W.F. Chong - H-K. Vittinghus 1 - 2  
W.H. Son - Yux. Huang 2 - 0  
W.K.V. Wong - T. Sugiarto 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - N. Okuhara 0 - 2  
Bi.Ji. He - Su Yu Chen 2 - 0  
E. Kosetskaya - A. Yamaguchi 0 - 2  
F. Fitriani - S. Sato 0 - 2  
G. Mariska - B. Ongbumrungpan 2 - 1  
H.M. Kim - L. Kjaersfeldt 2 - 0  
J.L. Jeon - P.Y. Yip 1 - 2  
J.M. Lee - S.S.Y. Cheah 2 - 0  
Ji H. Sung - C.Hs. Lee 2 - 0  
K. Gilmour - M. Mitani 0 - 2  
M.H. Chiang - N. Jindapon 0 - 2  
Mic. Li - C. Pornpawee 2 - 0  
N. Koch Rohde - R. Intanon 0 - 2  
S. Pusarla Venkata - Ng.Y. Cheung 2 - 0  
T.Y. Tai - S. Kawakami 2 - 0  
Xiao. Chen - A. Ohori 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Tanaka - R. Chayanram 1 - 0  
Y. Oguni - R. Iwasa 0 - 1  

 

2017.09.12.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - LA Chargers 24 - 21  
Minnesota - New Orleans 29 - 19  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 5 - 5  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 1 - 3  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 1 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 7 - 5  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 7 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 4 - 5  
Cleveland - Detroit 11 - 0  
Kansas City - Chicago WS 3 - 11  
Kansas City - Chicago WS (19:15) 4 - 3  
Milwaukee - Pittsburgh 0 - 7  
San Francisco - LA Dodgers 8 - 6  
Tampa Bay - NY Yankees 1 - 5  
Texas - Seattle 5 - 3  
Toronto - Baltimore 4 - 3  
Futsal (Eb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szerbia 3 - 4  
Franciaország - Horvátország 1 - 1  
Magyarország - Lengyelország 2 - 1  
Románia - Grúzia 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Salzburg 2 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mladá Boleslav 2 - 3  
Jihlava - Trinec 0 - 2  
Liberec - Zlín 3 - 2  
Litvínov - Mountfield HK 3 - 0  
Pardubice - Chomutov 1 - 4  
Plzen - Olomouc 10 - 0  
Vítkovice - Sparta Praha 6 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rödovre 6 - 3  
Esbjerg - Rungsted 3 - 2  
Gentofte - Odense 5 - 2  
Hvidovre - SönderjyskE 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Ässät 1 - 2  
JYP - Kärpät 4 - 3  
Lahti Pelicans - Kookoo 3 - 3  
Tappara - Kalpa 1 - 0  
Turku PS - Vaasan Sport 7 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Angers 5 - 0  
Bordeaux - Epinal 5 - 2  
Chamonix-Morzine - Rouen 1 - 3  
Mulhouse - Lyon 3 - 3  
Nice - Strasbourg 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Szpartak Moszkva 3 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Avangard Omszk 0 - 7  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Dinamo Riga 2 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Lillehammer 3 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Innsbruck 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Ambri 2 - 0  
Biel - Fribourg 2 - 3  
Davos - Servette 4 - 1  
Lugano - Kloten 3 - 2  
Zug - Lausanne 4 - 4  
Zürich Lions - Langnau Tigers 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarjarka Karaganda - Rubin Tyumeny 2 - 2  
Kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Spanyolország 72 - 84  
Szlovénia - Lettország 103 - 97  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Aalborg 23 - 22  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Dinamo Pancevo 34 - 24  
Vojvodina - RK Zagreb 21 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Oldham 2 - 3  
Charlton - Wigan 0 - 3  
Fleetwood - Bury 3 - 2  
Northampton - Portsmouth 3 - 1  
Oxford Utd. - Bradford 2 - 2  
Peterborough - Milton Keynes Dons 2 - 0  
Plymouth - Blackpool 1 - 3  
Rochdale - Doncaster 2 - 1  
Rotherham - Walsall 5 - 1  
Scunthorpe - Blackburn 0 - 1  
Shrewsbury - Southend 1 - 0  
Wimbledon - Gillingham 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Grimsby 1 - 2  
Barnet - Exeter 1 - 2  
Colchester - Chesterfield 1 - 1  
Coventry - Carlisle 2 - 0  
Crewe - Cambridge Utd. 0 - 1  
Forest Green - Lincoln 0 - 1  
Luton - Port Vale 2 - 0  
Mansfield - Wycombe 0 - 0  
Newport - Cheltenham 1 - 0  
Notts County - Swindon 1 - 0  
Stevenage - Crawley 1 - 1  
Yeovil - Morecambe 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Middlesbrough 0 - 0  
Bolton - Sheffield Utd. 0 - 1  
Leeds - Birmingham 2 - 0  
Norwich - Burton 0 - 0  
Preston - Cardiff 3 - 0  
QPR - Millwall 2 - 2  
Sheffield Wed. - Brentford 2 - 1  
Sunderland - Nottingham 0 - 1  
Wolverhampton - Bristol City 3 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Derby County 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Guiseley 0 - 0  
Bromley - Torquay 3 - 1  
Dag & Red - Sutton Utd. 1 - 2  
Dover - Boreham 0 - 1  
Eastleigh - Maidstone Utd. 0 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Aldershot 0 - 2  
Gateshead - Chester 3 - 2  
Leyton - Halifax 0 - 3  
Macclesfield - Fylde 2 - 1  
Maidenhead Utd. - Tranmere 1 - 0  
Woking - Solihull Moors 2 - 1  
Wrexham - Hartlepool 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Newell's 1 - 0  
Union SF - Gimnasia LP 1 - 0  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - CSZKA Moszkva 1 - 2  
Manchester Utd. - Basel 3 - 0  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Anderlecht 3 - 0  
Celtic - Paris SG 0 - 5  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Qarabag Baku 6 - 0  
Roma - Atl. Madrid 0 - 0  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Juventus 3 - 0  
Olympiakosz - Sporting CP 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Bahia 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - HIFK 2 - 1  
Mariehamn - Inter Turku 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Telstar 2 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel TA 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start - Bodö/Glimt 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - FAC Wien 5 - 0  
Hartberg - WSG Wattens 2 - 1  
Liefering - Kapfenberg 2 - 1  
Wacker Innsbruck - BW Linz 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Helsingborg 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Tatran Presov 3 - 1  
FC Malacky - Slovan Bratislava 1 - 5  
Mladost Kalsa - Podbrezova 0 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Benfica - U19CSZKA Moszkva 5 - 1  
U19Manchester Utd. - U19Basel 4 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bayern München - U19Anderlecht 1 - 0  
U19Celtic - U19Paris SG 2 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Chelsea - U19Qarabag Baku 5 - 0  
U19Roma - U19Atl. Madrid 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Barcelona - U19Juventus 1 - 0  
U19Olympiakosz - U19Sporting CP 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Nacional 2 - 1  
CA Cerro - Sud América 2 - 1  
Plaza Colonia - Fenix Montevideo 1 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Persepolis 1 - 3  
Guangzhou Evergrande - Shanghai SIPG 4 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Linfield 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Nomme Kalju 0 - 4  
Infonet Tallinn - Paide Linnameeskond 6 - 1  
Levadia Tallinn - Sillamae Kalev 5 - 0  
Trans Narva - Parnu JK Vaprus 3 - 1  
Röplabda (Bajnokok Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Brazília 0 - 3  
Japán - USA 0 - 3  
Olaszország - Irán 2 - 3  
Sakk (Világkupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dubov - L. Aronian (1.m.) 0.5 - 0.5  
Hao Wang - Lir. Ding (1.m.) 0.5 - 0.5  
M. Rodshtein - V. Fedoseev (1.m.) 0 - 1  
M. Vachier-Lagrave - A. Grischuk (1.m.) 0.5 - 0.5  
P. Svidler - Xiang. Bu (1.m.) 0.5 - 0.5  
Rapport R. - E. Najer (1.m.) 0.5 - 0.5  
V. Ivanchuk - A. Giri (1.m.) 1 - 0  
Snooker (Indian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - H. Vafaei Ayouri 1 - 4  
A. Higginson - A. Padhy 4 - 0  
A. McGill - A. Mehta (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
A. McManus - M. Singh (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
A. Zhang - S. Vahedi (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
D. Wells - J. Perry (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
F. O'Brien - J. Robertson (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
G. Dott - J. Lisowski (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
J. Astley - K. Doherty (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
J. Page - R. McLeod 3 - 4  
L. Hang - S. Krishna 4 - 1  
M. Davis - L. Rawat (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
M. King - A. Duffy    
M. Selt - C. Yupeng 4 - 0  
R. Hull - X. Si 0 - 4  
R. Walden - A. Burden (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
S. Baird - L. Vatnani 4 - 2  
S. O'Sullivan - J. Boileau 4 - 3  
T. Pengfei - T. Ford 4 - 3  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berrettini - R. Berankis 2 - 0  
M. Jaziri - M. Sieber 2 - 0  
T. Gabashvili - E. Donskoy    
V. Millot - D. Istomin    
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hlavackova - L. Hradecka 0 - 2  
A. van Uytvanck - C. Zhao 2 - 1  
A. Wozniak - V. Lepchenko 1 - 2  
B.V. Andreescu - J. Brady 2 - 0  
G. Dabrowski - O. Dodin 1 - 2  
S. Kenin - T. Martincova 2 - 1  
Stollár F. - T. Maria 0 - 2  
T. Townsend - S. Vickery 0 - 2  
V. Golubic - B. Krejcikova 2 - 1  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Pegula/Robillard-Millette    
Kenin S / Lepchenko V - Hradecka L / Krejcikova B 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faj. Sun - D. Kelly 0 - 2  
Yi. Wu - P. Polansky 2 - 0  
Zhe Li - Ze Zhang 1 - 2  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Smirnov - A. Giannessi 2 - 0  
G. Andreozzi - K. Drzewiecki 2 - 0  
J. Janowicz - G. Duran 2 - 0  
R. Gasquet - M. Gawron 2 - 0  
T. Daniel - A. Andrzejczuk 2 - 0  
Tenisz (Tokió I., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - K. Date Krumm 2 - 0  
Mi. Kato - N. Hibino 2 - 0  
R. Ozaki - M. Linette 0 - 2  

 

2017.09.11.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - NY Giants 19 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Baltimore 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Dunaújváros 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Slovan Bratislava 1 - 1  
Amur Habarovszk - Jokerit 2 - 4  
Dinamo Minszk - Traktor Cseljabinszk 3 - 0  
Dinamo Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 2  
Red Star Kunlun - CSZKA Moszkva 3 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Szocsi 1 - 0  
SZKA Szentpétervár - Lada Toljatti 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Juzsnij Ural Orszk 2 - 5  
Himik Voszkreszenszk - Rjazany 3 - 1  
Izssztal Izsevszk - Szarov 2 - 4  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Dizel Penza 4 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Gornyak Ucsali 3 - 3  
Zvezda Csehov - Burany Voronyezs 5 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Daemyung 3 - 5  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Silkeborg 21 - 19  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Boca Juniors 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeptemvri Szófia - Etar Veliko Tarnovo 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Flamengo 2 - 0  
Chapecoense - Cruzeiro 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - St. Pauli 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - AEK Larnaca 0 - 4  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pribram - Ceske Budejovice 1 - 0  
Vitkovice - MAS Taborsko 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Silkeborg 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Dnyepr Mogiljev 2 - 0  
Torpedo Zogyino - Naftan 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Kuopio PS 1 - 1  
Seinäjoen JK - Vaasa PS 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Brest 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - PAOK 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - RKC Waalwijk 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Marmorek - Hapoel Rishon Lezion 0 - 3  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Ramat Gan 3 - 2  
Ironi Nesher - Hapoel Afula 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Petah Tikva - Beitar Jerusalem 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Lechia Gdansk 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Dep. Toluca 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Los Angeles 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Odd Grenland 2 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Portland 0 - 1  
Sky Blue - Washington 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Perugia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggiana - Modena 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva 2 - Krilja Szovjetov Szamara 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Jekatyerinburg - SZKA Habarovszk 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wiener Neustadt - Ried 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Sp. Luqueno 1 - 2  
Independiente FBC - Dep. Capiata 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Belenenses 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Huddersfield 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Poli Timisoara 1 - 2  
Gaz Metan Medias - Concordia Chiajna 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reus - Numancia 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Las Palmas 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Xamax 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trelleborg - GAIS 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Djurgarden 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Gaziantepspor 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Yeni Malatyaspor 3 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ain 3 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Viljandi Tulevik 1 - 1  
Tenisz (Banja Luka, Bosnia & Herzegovi)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Miedler - A. Haider-Maurer 2 - 0  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - P. Krstin 2 - 1  
A. Ghem - N. Milojevic 1 - 2  
D. Gimeno-Traver - V. Safranek 2 - 0  
Tenisz (Banja Luka-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy P. - E. Crepaldi 2 - 0  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - T. Sandgren 0 - 2  
P. Sakamoto - N. Rubin 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - M.N. Turker 2 - 0  
M. Copil - M. Janvier 0 - 2  
R. Ortega-Olmedo - K-M. Maamoun 0 - 2  
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - J. Loeb 2 - 1  
C. Robillard-Millette - C. Dolehide 0 - 2  
D. Aiava - N. Broady 1 - 2  
J. Pegula - G. Min 1 - 2  
M. Erakovic - A. Kudryavtseva 2 - 0  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarachi A / Weinhold A - Andreescu B / Branstine C 0 - 2  
Irigoyen M / Rosatello C - Golubic V / Sadikovic A 2 - 1  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - B. Fratangelo 0 - 2  
G. Sakharov - F. Mayer 1 - 2  
S. Caruso - R. Olivo 1 - 2  
Tenisz (Szczecin-selejtező, férfi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Duran - A. Bury 2 - 0  
M. Jaloviec - A. Smirnov 0 - 2  
Tenisz (Tokió I., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - J. Cepelova    
E. Rodina - E. Mertens 0 - 2  
Kr. Pliskova - K-C. Chang 2 - 0  
M. Brengle - A. Riske 1 - 2  
M. Eguchi - Xin. Han 0 - 2  
S-W. Hsieh - Qia. Wang 0 - 2  
Tenisz (Tokió I., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hayashi E / Kobori M - Adamczak M / Sanders S 0 - 2  
Ninomiya M / Voracova R - Chuang C-J / Doi M 2 - 1  
Tenisz (Tokió I.-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - M. Imanishi 2 - 1  
J. Fett - L. Kerkhove 2 - 0  
Mi. Kato - M. Frech 2 - 1  
Z. Diyas - L. Kumkhum 2 - 1  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - US Open 2017    
Címkék: eredmények, tippmix,