Tippmix eredmények - 2017. október 30. - november 5.

2017-10-30
Tippmix eredmények - 2017. október 30. - november 5.

 

2017.11.05.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Atlanta 20 - 17  
Dallas - Kansas City 28 - 17  
Houston - Indianapolis 14 - 20  
Jacksonville - Cincinnati 23 - 7  
New Orleans - Tampa Bay 30 - 10  
NY Giants - LA Rams 17 - 51  
Philadelphia - Denver 51 - 23  
San Francisco - Arizona 10 - 20  
Seattle - Washington 14 - 17  
Tennessee - Baltimore 23 - 20  
Darts (World Series of Darts Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - P. Wright (10 nyert leg-ig) 10 - 7  
G. Anderson - G. Price (10 nyert leg-ig) 10 - 8  
G. Anderson - J. Wade 11 - 5  
G. Anderson - M. van Gerwen (11 nyert leg-ig) 6 - 11  
J. Wade - D. van den Bergh (10 nyert leg-ig) 10 - 6  
K. Anderson - R. Cross 5 - 6  
M. van Gerwen - D. Gurney (11 nyert leg-ig) 11 - 8  
M. van Gerwen - R. Cross (10 nyert leg-ig) 10 - 4  
World Series of Darts Finals 2017    
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Dosson 0 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Coloma - Ribera Navarra 1 - 2  
Golf (Shriners Hospitals for Ch.Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shriners Hospitals for Children Open 2017    
Golf (Turkish Airlines Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turkish Airlines Open 2017    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Manitoba 1 - 1  
Belleville - Charlotte 1 - 2  
Binghamton - Lehigh Valley 5 - 6  
Bridgeport - Springfield 3 - 2  
Grand Rapids - Milwaukee 2 - 1  
Hartford - Providence 0 - 5  
Hartford - Springfield 4 - 2  
Hershey - Toronto Marlies 1 - 4  
Lehigh Valley - Toronto Marlies 1 - 5  
Ontario Reign - San Diego 3 - 3  
Providence - Bridgeport 0 - 6  
Stockton - Texas Stars 1 - 0  
Tucson - Cleveland 2 - 2  
Utica - Rochester 2 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg 2 - Lustenau 4 - 1  
Zell am See - Feldkirch 1 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Kladno 1 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Liberec 3 - 3  
Jihlava - Brno 0 - 2  
Litvínov - Trinec 2 - 3  
Mladá Boleslav - Vítkovice 1 - 4  
Pardubice - Plzen 0 - 4  
Sparta Praha - Mountfield HK 1 - 1  
Zlín - Olomouc 1 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Gentofte 0 - 4  
Odense - Herning 1 - 1  
Rungsted - Hvidovre 7 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Újpest 2 - 2  
Vienna Capitals 2 - MAC Budapest 1 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Slovan Bratislava 5 - 1  
Barisz Asztana - CSZKA Moszkva 5 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Jokerit 0 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Carolina 1 - 1  
Boston - Washington 2 - 3  
Dallas - Buffalo 5 - 1  
Edmonton - Detroit 0 - 4  
Florida - NY Rangers 4 - 4  
Los Angeles - Nashville 3 - 3  
Minnesota - Chicago 0 - 2  
Philadelphia - Colorado 4 - 4  
San Jose - Anaheim 1 - 1  
St. Louis - Toronto 6 - 4  
Tampa Bay - Columbus 4 - 4  
Vancouver - Pittsburgh 4 - 2  
Winnipeg - Montreal 4 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Sparta Sarpsborg 5 - 5  
Manglerud - Storhamar 3 - 4  
Stjernen - Frisk/Asker 7 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Tölzer Löwen 5 - 4  
Crimmitschau - Lausitzer Füchse 5 - 2  
Frankfurt Löwen - Ravensburg 3 - 2  
Freiburg - Bietigheim/Bissingen 3 - 1  
Kassel - Bayreuth 3 - 3  
Kaufbeuren - Heilbronn 1 - 4  
Riessersee - Dresden 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Köln 3 - 2  
Iserlohn - Ingolstadt 4 - 1  
Krefeld - Straubing 4 - 0  
Mannheim - Nürnberg 1 - 1  
München - Düsseldorf 5 - 1  
Schwenningen - Augsburg 3 - 1  
Wolfsburg - Eisbären Berlin 2 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Vienna Capitals 2 - 5  
Fehérvár - Graz 3 - 2  
Klagenfurt - Salzburg 0 - 3  
Medvescak Zagreb - Südtirol Bolzano 7 - 3  
Villach - Linz 5 - 1  
Znojmo - Innsbruck 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Karlskrona 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra 3 - 0  
Kosice - Detva 3 - 1  
Nove Zamky - Zvolen 3 - 3  
Trencin - Liptovsky Mikulas 1 - 1  
Zilina - Poprad 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Molot Perm 1 - 1  
Szarjarka Karaganda - Rjazany 1 - 3  
Torpedo Kamenogorszk - Burany Voronyezs 1 - 1  
Zvezda Csehov - Torosz Nyeftekamszk 4 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Anyang 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Mornar 79 - 70  
Skopje - Mega Bemax 76 - 92  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Illawarra 83 - 93  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Townsville - Adelaide 84 - 42  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Svitavy 75 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Seoul Knights 64 - 105  
Incheon Elephants - Ulsan Mobis Phoebus 90 - 68  
Seoul Thunders - Jeonju KCC Egis 83 - 95  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - Le Mans 76 - 87  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Nantes Reze 68 - 65  
Lattes Montpellier - Union Hainaut 74 - 77  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panathinaikosz 73 - 69  
Arisz - Olympiakosz 49 - 56  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Jerusalem 67 - 82  
Maccabi Rishon - Maccabi TA 86 - 90  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ryukyu Okinawa - Hokkaido 98 - 71  
Shiga - Kyoto 77 - 68  
Tochigi - Chiba 77 - 72  
Toyama - Albirex Niigata 81 - 66  
Yokohama - Toyohashi Neophoenix 70 - 76  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Shenzhen 79 - 104  
Beijing Ducks - Qingdao 111 - 105  
Guangzhou - Xinjiang 110 - 137  
Jilin - Jiangsu Dragons 96 - 108  
Liaoning - Zhejiang Guangsha 101 - 117  
Shandong - Fujian 111 - 104  
Shanghai Sharks - Shanxi 128 - 121  
Tianjin - Beijing Dragons 96 - 95  
Zhejiang Chouzhou - Jiangsu Tongxi 114 - 106  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Legia Varsó 107 - 66  
Ostrow Wielkopolski - Start Lublin 81 - 63  
Rosa Radom - Trefl Sopot 78 - 93  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Lietkabelis 68 - 78  
Zalgiris Kaunas - Neptunas Klaipeda 88 - 62  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Cegléd 72 - 67  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New Orleans 83 - 83, h.u. 90 - 96  
Cleveland - Atlanta 115 - 117  
Denver - Golden State 108 - 127  
Detroit - Sacramento 108 - 99  
LA Clippers - Miami 101 - 104  
Minnesota - Dallas 112 - 99  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bayern München 70 - 80  
Bremerhaven - Bayreuth 86 - 86, h.u. 99 - 103  
Ludwigsburg - Öttinger Gotha 94 - 54  
Skyliners Frankfurt - Oldenburg 93 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Reggio Emilia 79 - 68  
Brindisi - Avellino 79 - 79, h.u. 92 - 88  
Capo D'Orlando - VL Pesaro 73 - 56  
Cremona - Sassari 96 - 81  
Milano - Virtus Bologna 72 - 64  
Venezia - Torino 91 - 96  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UR Venezia - Torino 87 - 52  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Estudiantes 81 - 90  
Bilbao - Barcelona 83 - 104  
Gran Canaria - Fuenlabrada 87 - 65  
Joventut Badalona - MoraBanc Andorra 79 - 79, h.u. 103 - 101  
Murcia - Obradoiro Monbus 60 - 62  
Unicaja Malaga - Baskonia Vitoria 72 - 73  
Valencia - San Pablo Burgos 87 - 78  
Zaragoza - Gipuzkoa 97 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Movistar Estudiantes 68 - 62  
Sant Adria - Zamarat 83 - 60  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Karsiyaka 97 - 71  
Usak Sportif - Sakaryaspor 69 - 81  
Yesilgiresun - Banvitspor 76 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Antakya Hatay 71 - 82  
Canik - Adana Botas 56 - 62  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Lok.Kubany Krasznodar 77 - 110  
Kalev/Cramo - Zenit Szentpétervár 89 - 95  
Parma Permszkij Kraj - Asztana 78 - 78, h.u. 84 - 90  
Tsmoki-Minszk - UNIKSZ Kazany 65 - 91  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - R-N. Löwen Kronau 31 - 34  
Wisla Plock - Nantes 30 - 32  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Kielce 33 - 28  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Schaffhausen 32 - 22  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Csehovszkije Medvegyi 26 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonder - Sönderjyske 26 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Cegléd 28 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - MTK 30 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falk Horten - Baekkelaget 19 - 30  
Halden - Fyllingen 35 - 22  
Haslum - Bodö 29 - 28  
Kolstad - Drammen 30 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Gjerpen 38 - 22  
Fredrikstad - Oppsal 24 - 21  
Glassverket - Stabaek 29 - 36  
Sola - Molde 27 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Göppingen 28 - 28  
DHfK Leipzig - Melsungen 30 - 27  
Flensburg - Lemgo 25 - 22  
Hüttenberg - Stuttgart 23 - 28  
Lübbecke - Füchse Berlin 21 - 29  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badenstedt - Oldenburg 27 - 41  
Dortmund - Bietigheim 25 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Endingen 22 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - HIF Karlskrona 33 - 29  
Lugi - Alingsas 25 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Skara 19 - 26  
Lugi - Boden 19 - 17  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Sutton Utd. 1 - 0  
Charlton - Truro City 3 - 1  
Coventry - Maidenhead Utd. 2 - 0  
Dartford - Swindon 1 - 5  
Exeter - Heybridge Swifts 3 - 1  
Guiseley - Accrington 0 - 0  
Leatherhead - Billericay Town 1 - 1  
Solihull Moors - Wycombe 0 - 2  
Woking - Bury 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough - Sunderland 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Dep. Moron 2 - 2  
Dep. Flandria - Independiente de Mendoza 2 - 2  
Guillermo Brown - Ferro Carril Oeste 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Defensa Justicia 1 - 4  
Belgrano de Cordoba - Independiente 0 - 0  
Estudiantes LP - Argentinos Juniors 1 - 0  
Racing Club - Talleres Cordoba 1 - 1  
River Plate - Boca Juniors 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Central Coast Mariners 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Qarabag Baku 0 - 2  
Zira - Neftcsi Baku 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Westerlo 3 - 1  
Lierse - OH Leuven 2 - 1  
Roeselare - Tubize 1 - 0  
Saint-Gilloise - Beerschot Wilrijk 0 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - FC Bruges 0 - 0  
Antwerpen - Charleroi 1 - 3  
Oostende - Zulte Waregem 4 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Vereja 1 - 2  
Ludogorec Razgrad - CSZKA Szófia 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Ponte Preta 2 - 0  
Chapecoense - Sport Recife 1 - 1  
Corinthians - Palmeiras 3 - 2  
Coritiba - Avai 4 - 0  
Cruzeiro - Atlético PR 1 - 0  
Gremio - Flamengo 3 - 1  
Vasco da Gama - Vitória 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hoffenheim 0 - 3  
Wolfsburg - Hertha BSC 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Heidenheim 2 - 2  
Erzgebirge Aue - Bielefeld 1 - 1  
Holstein Kiel - Dynamo Dresden 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erfurt - Lotte 2 - 3  
Rostock - Karlsruhe 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Union Espanola 5 - 2  
Dep. Iquique - O'Higgins 0 - 1  
Dep. Temuco - Antofagasta 1 - 0  
Universidad Catolica - San Luis de Quillota 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Apollon Limasszol 1 - 1  
AEL Limasszol - Alki Oroklini 3 - 0  
APOEL Nicosia - Pafosz 4 - 0  
NEA Szalamina - Ermisz Aradippou 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Pardubice 0 - 0  
Varnsdorf - Znojmo 3 - 0  
Vlasim - Trinec 2 - 3  
Zizkov - MAS Taborsko 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Brno 1 - 0  
Plzen - Slavia Praha 1 - 0  
Zlín - Sparta Praha 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Vejle 1 - 2  
Esbjerg - Vendsyssel 2 - 4  
Köge - Fremad Amager 4 - 0  
Nyköbing - Roskilde 3 - 2  
Thisted - Skive 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Bröndby 0 - 1  
Hobro - Aalborg 0 - 1  
OB Odense - Sönderjyske 0 - 3  
Randers - Aarhus GF 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Incheon 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Suwon Bluewings 0 - 0  
Ulsan - Jeonbuk 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Szluck 2 - 0  
Gorodeja - FK Minszk 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Caen 5 - 0  
Metz - Lille 0 - 3  
Nice - Dijon 1 - 0  
St-Etienne - Lyon 0 - 5  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Rodez Aveyron 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 1 - 0  
Apollon Szmirnisz - Giannina 4 - 3  
Kassziopi Kerkyra - Larissza 1 - 1  
Olympiakosz - Plataniasz 5 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Feyenoord 2 - 2  
Ajax - Utrecht 1 - 2  
PSV - Twente 4 - 3  
Vitesse - Zwolle 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - VV Alkmaar 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Rijeka 1 - 0  
Slaven Belupo - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Maccabi TA 0 - 1  
Maccabi Haifa - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Beer Sheva 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Shonan Bellmare 2 - 1  
Ehime - Tokushima 1 - 3  
JEF United Chiba - Machida Zelvia 2 - 1  
Kamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga 1 - 1  
Mito - Nagasaki 0 - 2  
Oita Trinita - Yamagata 1 - 1  
Okayama - Nagoya GE 0 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Kyoto 1 - 1  
Tokyo Verdi - Yamaguchi 1 - 2  
Yokohama FC - Roasso Kumamoto 2 - 0  
Zweigen Kanazawa - Gifu 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Urawa RD 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Akzhayik Ural 2 - 0  
Irtis Pavlodar - Sahtar Karagandy 1 - 0  
Kairat Almaty - Aktobe 3 - 2  
Ordabasy Shymkent - Okzhetpes Kokshetau 3 - 2  
Taraz - Kaisar Kyzylorda 0 - 1  
Tobol Kostanay - Atyrau 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Jaguares de Cordoba 2 - 2  
Cortulua - Atl. Huila 2 - 1  
Independiente Medellin - Alianza Petrolera 3 - 1  
Independiente SF - América de Cali 0 - 0  
Tigres FC - Envigado 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Bytovia Bytow 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Legia Varsó 1 - 3  
TBB Nieciecza - Piast Gliwice 2 - 1  
Zaglebie Lubin - Cracovia Krakkó 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Puebla 1 - 1  
Chivas Guadalajara - Atlas de Guadalajara 1 - 2  
Lobos BUAP - Monterrey 2 - 1  
Pachuca - Queretaro 0 - 1  
UNAM Pumas - Santos Laguna 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - Columbus 2 - 0  
Toronto - New York 0 - 1  
Labdarúgás (NASL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Miami - New York Cosmos 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Budaörs 0 - 0  
Cegléd - Nyíregyháza 2 - 1  
Csákvár - Dorog 2 - 2  
Győr - MTK 2 - 1  
Kisvárda - Kazincbarcika 1 - 1  
Mosonmagyaróvár - Sopron 1 - 0  
Siófok - Soroksár 2 - 1  
Szolnok - Gyirmót 3 - 1  
Vác - Budafok 1 - 1  
ZTE - Szeged 2011 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Ranheim 1 - 2  
Asane - Start 3 - 2  
Elverum - Mjöndalen 0 - 3  
Fredrikstad - Sandnes Ulf 3 - 0  
Jerv - Florö 0 - 2  
Kongsvinger - Tromsdalen 0 - 1  
Levanger - Ullensaker/Kisa 2 - 0  
Strömmen - Bodö/Glimt 1 - 6  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Rosenborg 2 - 1  
Brann Bergen - Lilleström 2 - 0  
Haugesund - Strömsgodset 1 - 3  
Odd Grenland - Stabaek 0 - 5  
Sogndal - Tromsö 0 - 2  
Viking Stavanger - Sarpsborg 2 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Jena 1 - 0  
Bayern München - Duisburg 3 - 1  
Essen-Schönebeck - Potsdam 0 - 0  
Frankfurt - Bremen 4 - 0  
Hoffenheim - Sand 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - SPAL Ferrara 1 - 1  
Cagliari - Verona 2 - 1  
Chievo - Napoli 0 - 0  
Fiorentina - Roma 2 - 4  
Internazionale - Torino 1 - 1  
Juventus - Benevento 2 - 1  
Sassuolo - Milan 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Spezia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuneo - Arzachena 0 - 1  
Monza - Gavorrano 2 - 2  
Pisa - Pistoiese 3 - 3  
Prato - Piacenza 1 - 4  
Pro Piacenza - Pontedera 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Padova 2 - 2  
Fermana - Albinoleffe 0 - 3  
Mestre - Bassano 1 - 0  
Pordenone - Triestina 2 - 4  
Renate - Gubbio 2 - 1  
Teramo - Südtirol 0 - 0  
Vicenza - Sambenedettese 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Anzsi Mahacskala 1 - 2  
Lokomotív Moszkva - CSZKA Moszkva 2 - 2  
Rubin Kazany - Zenit Szentpétervár 0 - 0  
SZKA Habarovszk - Arszenál Tula 1 - 2  
Szpartak Moszkva - Ufa 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Mattersburg 1 - 3  
St. Pölten - Salzburg 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Cerro Porteno 2 - 1  
Sol de America - Independiente FBC 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Nacional Madeira 1 - 0  
Benfica B - Penafiel 3 - 4  
Cova Piedade - Braga B 0 - 2  
Gil Vicente - Famalicao 1 - 2  
Real SC Massama - Viseu 0 - 1  
Santa Clara - Leixoes 1 - 1  
Sporting CP B - Uniao Oliveirense 2 - 0  
Uniao Madeira - Porto B 1 - 2  
Varzim - Covilha 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Pacos Ferreira 4 - 2  
Feirense - Marítimo 0 - 1  
Guimaraes - Benfica 1 - 3  
Sporting CP - Braga 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Manchester Utd. 1 - 0  
Everton - Watford 3 - 2  
Manchester City - Arsenal 3 - 1  
Tottenham - Crystal Palace 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - CSM Politechnika Iasi 1 - 0  
FCS Bukarest - Concordia Chiajna 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Kilmarnock 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Cadiz 0 - 2  
Cultural Leonesa - Barcelona B 1 - 1  
Osasuna - Granada 0 - 0  
Oviedo - Lugo 3 - 2  
Valladolid - Gimnastic 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo B - Gimn. Segoviana 0 - 0  
Ferrol - Cerceda 0 - 0  
Majadahonda - Celta Vigo B 2 - 0  
Navalcarnero - Guijuelo 2 - 2  
Ponferradina - Union Adarve 4 - 0  
Real Madrid B - Rapido de Bouzas 3 - 0  
San Sebastian Reyes - Toledo 1 - 1  
Talavera de la Reina - Pontevedra 2 - 1  
Valladolid B - Fuenlabrada 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Ath. Bilbao B 1 - 1  
Burgos - Pena Sport 3 - 0  
Caudal Deportivo - R. Santander 0 - 2  
Lealtad de Villaviciosa - Sp. Gijón B 2 - 3  
Leioa - Vitoria 2 - 2  
Osasuna B - Mirandes 1 - 0  
Tudelano - Gernika 1 - 2  
UD Logrones - Arenas de Getxo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Badalona 2 - 1  
Atl. Saguntino - Pena Deportiva 2 - 0  
Cornella - Sabadell 3 - 0  
Ebro - Olot 2 - 1  
Formentera - Lleida 1 - 0  
Hercules - Atl. Baleares 2 - 1  
Mallorca - Valencia B 2 - 1  
Ontinyent - Peralada 1 - 0  
UE Llagostera - Zaragoza B 2 - 2  
Villarreal B - Elche 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Las Palmas B 3 - 1  
Ecija Balompie - Cordoba B 3 - 3  
El Ejido - Villanovense 4 - 1  
Linense - Marbella 0 - 1  
Lorca Deportiva - San Fernando 2 - 4  
Melilla - UCAM Murcia 1 - 0  
Real Murcia - Jumilla 1 - 0  
Rec. Huelva - Merida 2 - 0  
UD Extremadura - Cartagena 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Ath. Bilbao 3 - 1  
Levante - Girona 1 - 2  
Real Madrid - Las Palmas 3 - 0  
Real Sociedad - Eibar 3 - 1  
Villarreal - Malaga 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Ath. Bilbao 1 - 2  
Espanyol - Real Sociedad 0 - 0  
Rayo Vallecano - Albacete 2 - 2  
Sevilla - Santa Teresa 1 - 2  
Tenerife - Valencia 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Aarau 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Young Boys 1 - 1  
Luzern - St. Gallen 3 - 0  
Thun - Lugano 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Sirius 1 - 3  
Elfsborg - Norrköping 3 - 3  
FF Malmö - Häcken 1 - 2  
Göteborg - Sundsvall 0 - 3  
Hammarby - Halmstad 1 - 3  
Jönköping Södra - Östersund 0 - 0  
Kalmar - Djurgarden 0 - 2  
Örebro - AIK Stockholm 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Kristianstad 1 - 1  
Kopparbergs/Göteborg - Djurgarden 1 - 0  
Pitea - Limhamn Bunkeflo 4 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macsva Sabacs - Partizan Belgrád 1 - 3  
Radnicki Nis - Crvena zvezda 0 - 4  
Zemun - Mladost Lucani 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Zilina 4 - 1  
Trnava - Ruzomberok 1 - 1  
Zlate Moravce - Nitra 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Ankaran Hrvatini 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Rizespor 3 - 2  
Boluspor - Samsunspor 1 - 0  
Eskisehirspor - Ankaragücü 1 - 3  
Istanbulspor - Balikesirspor 4 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Alanyaspor 0 - 4  
Göztepe Izmír - Besiktas 1 - 3  
Sivasspor - Konyaspor 2 - 1  
Yeni Malatyaspor - Istanbul Basaksehir 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Vorszkla Poltava 2 - 1  
Mariupol - Sahtar Doneck 1 - 3  
Olimpik Doneck - Zorya Luganszk 3 - 3  
Sztal Kamjanszke - Kárpáti Lviv 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Montevideo Wanderers 1 - 1  
CA Cerro - Danubio 1 - 2  
El Tanque Sisley - Fenix Montevideo 1 - 1  
Penarol - Defensor 3 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Cork City 0 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Canterbury Utd. 3 - 1  
Hawke's Bay Utd. - Team Wellington 1 - 1  
Tasman Utd. - Southern Utd. 2 - 2  
Wellington Phoenix 2 - Waitakere Utd. 0 - 5  
MMA (UFC 217)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garbrandt - T.J. Dillashaw 0 - 1  
J. Hendricks - P.H. Costa 0 - 1  
J. Vick - J. Duffy 1 - 0  
M. Bisping - G. St-Pierre 0 - 1  
O. Saint Preux - C. Anderson 1 - 0  
R. Brown - M. Gall 1 - 0  
S. Thompson - J. Masvidal 1 - 0  
W. Harris - M. Godbeer 0 - 1  
MMA (UFC 217, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jedrzejczyk - R. Namajunas 0 - 1  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saracens - Harlequin 29 - 30  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Stade de France 20 - 19  
Montpellier - Clermont 28 - 24  
Rögbi (vb, C/D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Wales 72 - 6  
Olaszország - USA 46 - 0  
Pápua Új-Guinea - Írország 14 - 6  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Perugia 1 - 3  
Modena - Cucine Lube Civitanova 1 - 3  
Monza - Castellana Grotte 3 - 0  
Piacenza - Revivre Milano 3 - 1  
Ravenna - Padova 3 - 1  
Trentino - Verona 1 - 3  
Vibo Valentia - Latina 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Scandicci 0 - 3  
Conegliano - Legnano 3 - 0  
Novara - Filottrano 3 - 1  
Pesaro - LJ Modena 2 - 3  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - M. Allen (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ebden - T. Daniel 2 - 0  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Sandgren - T. Smyczek 1 - 2  
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudla D / Thomas D - Chaplin J / Libietis M    
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Janowicz - M. Marterer 1 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skupski K / Skupski N - Arends S / Jebavy R 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Melzer - F. Bagnis 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dellien H / Zeballos F - Arevalo-Gonzalez M / Reyes-Varela M 1 - 2  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jani R-L. - Bondár A. 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - J. Sock 1 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Granollers M - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Albot - H. Hurkacz 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - J. Görges 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lu J-J / Zhang S - Duan Y Y / Han X 0 - 2  
Tollaslabda (Bitburger Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Gemke - J.H. Hsu 2 - 0  
Tollaslabda (Bitburger Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - N. Jindapon 1 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wilder - B. Stiverne 1 - 0  
S. Lipinets - A. Kondo 1 - 0  
S. Porter - A. Granados 1 - 0  

 

2017.11.04.
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Yokohama Baystars (6.m.) 4 - 3  
Darts (World Series of Darts Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - S. Whitlock 6 - 3  
G. Anderson - C. Dobey 6 - 1  
G. Price - C. Cadby 6 - 5  
J. Clayton - R. Cross 1 - 6  
J. Wade - S. Stevenson 6 - 5  
M. van Gerwen - M. Hopp 6 - 1  
P. Wright - J. Pipe 6 - 1  
R. van Barneveld - D. van den Bergh 4 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Rieti 2 - 1  
Imola Castello - Feldi Eboli 2 - 2  
Kaos Futsal - Napoli 5 - 5  
Luparense - Milano 5 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Barcelona 1 - 4  
Parrulo Ferrol - Inter Movistar 1 - 4  
Segovia - CA Gran Canaria 4 - 3  
Zaragoza - Peniscola 3 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Charlotte 1 - 6  
Grand Rapids - Chicago Wolves 0 - 2  
Iowa - San Antonio 2 - 4  
Laval - Syracuse 5 - 5  
Laval - Syracuse (20:00) 5 - 2  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 5 - 5  
Milwaukee - Rockford 3 - 1  
Providence - Bridgeport 0 - 1  
Rochester - Hershey 6 - 6  
San Diego - Ontario Reign 0 - 1  
Springfield - Hartford 5 - 3  
Stockton - Manitoba 1 - 4  
Tucson - Cleveland 1 - 1  
Utica - Binghamton 1 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Olimpija Ljubljana 3 - 4  
Fassa - Cortina 3 - 6  
Klagenfurt 2 - Feldkirch 0 - 5  
Renon/Ritten - Jesenice 5 - 2  
Salzburg 2 - Bregenzerwald 2 - 1  
Val Pusteria - Neumarkt Riwega 4 - 0  
Vipiteno/Sterzing - Kitzbühel 6 - 3  
Zell am See - Gherdeina/Gröden 3 - 0  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Slavia Trebic 0 - 1  
Kadan - Benatky nad Jizerou 2 - 4  
Litomerice - Karlovy Vary 2 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Vsetin 8 - 0  
Prostejov - Frydek Mistek 2 - 2  
Slavia Praha - Slovan Ustecti Lvi 8 - 1  
Zubr Prerov - Kladno 4 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - FTC 5 - 1  
Csíkszereda - Fehérvári Titánok 6 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - IPK 1 - 3  
Heinolan Peliitat - Roki 5 - 6  
Keupa - Jokipojat 5 - 2  
Leki - Kokkolan Hermes 2 - 6  
SaPKo - Kiekko-Vantaa 4 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Vaasan Sport 4 - 0  
Hämeenlinna - JYP 1 - 1  
Kalpa - Tappara 2 - 2  
Kärpät - Turku PS 5 - 3  
SaiPa - Ilves 7 - 3  
Ässät - Kookoo 0 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Amiens 5 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Szalavat Julajev Ufa 3 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 2  
Dinamo Minszk - Szeversztal Cserepovec 1 - 2  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 1 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Riga 0 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Traktor Cseljabinszk 4 - 3  
Red Star Kunlun - Szocsi 3 - 4  
SZKA Szentpétervár - Torp. Nyizsnyij Novgorod 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Nashville 3 - 5  
Edmonton - New Jersey 6 - 3  
Ottawa - Las Vegas 4 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Valerenga 2 - 4  
Stavanger - Lorenskog 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Südtirol Bolzano 1 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Zug 2 13 - 2  
GCK Lions - Olten 2 - 2  
Langenthal - Thurgau 1 - 1  
Rapperswil - Chaux-de-Fonds 4 - 1  
Visp - Winterthur 5 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Biel 3 - 3  
Bern - Zug 2 - 1  
Fribourg - Davos 3 - 1  
Kloten - Zürich Lions 3 - 5  
Langnau Tigers - Lugano 2 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Almtuna 1 - 2  
Karlskoga - Troja/Ljungby 2 - 2  
Leksand - Björklöven 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Mora 5 - 2  
Färjestad - Djurgarden 2 - 1  
HV 71 - Frölunda 5 - 4  
Skelleftea - Malmö 4 - 2  
Växjö - Rögle 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Szarov 4 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Dizel Penza 2 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Anyang 0 - 7  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Olimpija Ljubljana 84 - 60  
FMP - Cibona Zagreb 99 - 79  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - NZ Breakers 70 - 73  
Melbourne Utd. - Adelaide 101 - 84  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Melbourne Boomers 71 - 66  
Canberra Capitals - Sydney Flames 72 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Decin 82 - 86  
Opava - Olomoucko Prostejov 86 - 89  
Pardubice - Nymburk 73 - 95  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Goyang 80 - 92  
Changwon Sakers - Jeonju KCC Egis 84 - 99  
Wonju Dongbu - Anyang 89 - 109  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Adecco ASVEL 91 - 73  
Boulazac - Le Portel 88 - 87  
Chalon sur Saone - Bourg 93 - 99  
Cholet - Limoges 86 - 89  
Hyeres-Toulon - Nanterre 90 - 86  
Strasbourg - Gravelines 73 - 50  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Cavigal Nice 100 - 63  
Flammes Carolo Ardennes - Mondeville 68 - 35  
Villeneuve d'Ascq Lille - Tarbes 70 - 59  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel TA 64 - 88  
Maccabi Haifa - Hapoel Holon 69 - 75  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya Dolphins - Kawasaki Brave Thunders 75 - 75, h.u. 89 - 90  
Nishinomiya - Tokyo Sunrockers 63 - 76  
Osaka - Mikawa Kariya 65 - 79  
Ryukyu Okinawa - Hokkaido 51 - 77  
Shiga - Kyoto 93 - 82  
Shimane - Tokyo Alvark 61 - 86  
Tochigi - Chiba 69 - 76  
Toyama - Albirex Niigata 86 - 95  
Yokohama - Toyohashi Neophoenix 69 - 65  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Sichuan 113 - 109  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Torun 64 - 80  
Koszalin - Starogard Gdanski 81 - 86  
Turow Zgorzelec - Szczecin 89 - 82  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Lietuvos Rytas 73 - 87  
Vytautas Prienai - Juventus Utena 85 - 98  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Debrecen 69 - 75  
Kecskemét - Alba Fehérvár 75 - 89  
Körmend - ZTE 81 - 69  
MAFC - Pécs 95 - 65  
Sopron - Szombathely 65 - 83  
Szolnok - Jászberény 85 - 58  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Houston 104 - 119  
Dallas - New Orleans 94 - 99  
Denver - Miami 95 - 94  
Detroit - Milwaukee 105 - 96  
LA Clippers - Memphis 104 - 113  
LA Lakers - Brooklyn 124 - 112  
New York - Phoenix 120 - 107  
Oklahoma City - Boston 94 - 101  
Orlando - Chicago 83 - 105  
Philadelphia - Indiana 121 - 110  
San Antonio - Charlotte 108 - 101  
Utah - Toronto 100 - 109  
Washington - Cleveland 122 - 130  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Brose Bamberg 68 - 94  
Giessen - Mitteldeutscher 107 - 99  
Göttingen - S. Oliver Würzburg 81 - 74  
Jena - Telekom Bonn 73 - 69  
Tübingen - Ulm 74 - 81  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistoia - Cantu 82 - 93  
Varese - Trento 93 - 66  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Dike Napoli 62 - 67  
Broni - San Martino di Lupari 61 - 64  
Eirene Ragusa - Lucca 56 - 58  
Famila Schio - Vigarano 76 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Real Madrid 74 - 84  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - Zaragoza 59 - 76  
Gernika Bizkaia - Ferrol 89 - 82  
P. Avenida - Araski AES 69 - 54  
Vasco Gipuzkoa - Girona 72 - 66  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Darussafaka 77 - 77, h.u. 88 - 84  
Buyukcekmece - RH Gaziantepspor 98 - 78  
Eskisehirspor - Galatasaray 70 - 64  
Tofas Bursa - Istanbul BB 89 - 85  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Cukurova Basketbol 62 - 67  
Galatasaray - Yakin Dogu Univ. 71 - 77  
Mersin BB - Bornova Beckerspor 93 - 49  
Ormanspor Genclik - Istanbul Univ. 79 - 77  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Jenyiszej Krasznojarszk 94 - 67  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - RK Zagreb 32 - 22  
Kristianstad - Vardar Pro Skopje 23 - 26  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Kiel 24 - 25  
Veszprém - Aalborg 30 - 24  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Dinamo Bukarest 32 - 29  
Gorenje Velenje - Elverum 30 - 21  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Sporting CP 33 - 32  
Motor Zaporozsje - Besiktas 28 - 22  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Nyköbing F. 39 - 26  
Krim Ljubljana - Vistal Gdynia 29 - 22  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Brest 27 - 23  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Thüringer HC 28 - 25  
Vardar SCBT - Larvik 30 - 27  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Metz 23 - 18  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Esbjerg 24 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Tremblay 30 - 30  
Saran - Nimes 20 - 29  
St. Raphael - Massy Essonne 25 - 21  
Toulouse - Ivry 35 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Tatabánya 23 - 26  
Eger - Balatonfüred 17 - 24  
Orosháza - Dabas 23 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Érd 26 - 30  
Kisvárda - Siófok 26 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Nötteröy 33 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Kristiansand 25 - 34  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Göppingen 25 - 20  
Bensheim/Auerbach - Leverkusen 21 - 25  
Buxtehude - Metzingen 25 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Puerto Sagunto 27 - 24  
Benidorm - Anaitasuna 26 - 30  
Ciudad Encantada - Bidasoa Irun 30 - 23  
Huesca - Granollers 23 - 24  
Naturhouse La Rioja - Quabit Guadalajara 25 - 28  
Valladolid - Zamora 30 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - Suhr Aarau 28 - 23  
Kriens - Amacitia Zürich 26 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Sävehof 26 - 23  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - Al-Ahly (EGY) 1 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Barnet 3 - 1  
Boreham - Blackpool 2 - 1  
Bradford - Chesterfield 2 - 0  
Carlisle - Oldham 3 - 2  
Cheltenham - Maidstone Utd. 2 - 4  
Colchester - Oxford City 0 - 1  
Crewe - Rotherham 2 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Doncaster 2 - 6  
Forest Green - Macclesfield 1 - 0  
Fylde - Kidderminster 4 - 2  
Gainsborough - Slough Town 0 - 6  
Gateshead - Chelmsford 2 - 0  
Gillingham - Leyton 2 - 1  
Hereford - Telford 1 - 0  
Luton - Portsmouth 1 - 0  
Morecambe - Hartlepool 3 - 0  
Newport - Walsall 2 - 1  
Northampton - Scunthorpe 0 - 0  
Peterborough - Tranmere 1 - 1  
Plymouth - Grimsby 1 - 0  
Rochdale - Bromley 4 - 0  
Shaw Lane - Mansfield 1 - 3  
Shrewsbury - Aldershot 5 - 0  
Stevenage - Nantwich 5 - 0  
Wigan - Crawley 2 - 1  
Wimbledon - Lincoln 1 - 0  
Yeovil - Southend 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Sheffield Wed. 1 - 2  
Barnsley - Birmingham 2 - 0  
Bolton - Norwich 2 - 1  
Brentford - Leeds 3 - 1  
Bristol City - Cardiff 2 - 1  
Derby County - Reading 2 - 4  
Ipswich - Preston 3 - 0  
Millwall - Burton 0 - 1  
Nottingham - QPR 4 - 0  
Sheffield Utd. - Hull City 4 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastleigh - Chester 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Aldosivi 2 - 0  
Atl. Los Andes - Gimnasia Jujuy 1 - 1  
Estudiantes San Luis - Sarmiento 1 - 1  
Instituto Cordoba - Mitre Santiago del Estero 0 - 0  
Nueva Chicago - Boca Unidos 1 - 1  
San Martin de Tucuman - Atl. Rafaela 0 - 2  
Santamarina Tandil - Quilmes 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - San Martin SJ 3 - 3  
Godoy Cruz - Huracan 2 - 1  
Lanus - Olimpo Bahia Blanca 0 - 2  
Rosario Central - Atl. Tucuman 0 - 1  
San Lorenzo - Banfield 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Wellington Phoenix 3 - 0  
Perth Glory - Adelaide Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sabayil 3 - 1  
Sumqayit - Inter Baku 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Lokeren 0 - 0  
Mechelen - Kortrijk 2 - 0  
St. Truiden - Eupen 4 - 4  
Waasland Beveren - Mouscron-Peruwelz 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Dunav Ruse 1 - 1  
Etar Veliko Tarnovo - Vitosa Bistritsa 2 - 0  
Levszki Szófia - Lokomotív Plovdiv 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Luverdense 0 - 1  
Boa - Londrina 0 - 1  
Figueirense - Brasil de Pelotas 2 - 0  
Guarani - America MG 0 - 1  
Paysandu - Vila Nova 1 - 1  
Santa Cruz PE - Nautico 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Sao Paulo 0 - 1  
Botafogo - Fluminense 1 - 2  
Santos - Atlético MG 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Leverkusen 1 - 1  
Dortmund - Bayern München 1 - 3  
Freiburg - Schalke 0 - 1  
Hamburg - VfB Stuttgart 3 - 1  
Mönchengladbach - Mainz 1 - 1  
RB Leipzig - Hannover 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Darmstadt 2 - 2  
Regensburg - Fürth 3 - 2  
Union Berlin - St. Pauli 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Jena 3 - 1  
Magdeburg - Wehen 0 - 0  
Meppen - Chemnitz 3 - 2  
Paderborn - Osnabrück 3 - 0  
Würzburg - Hallescher FC 1 - 0  
Zwickau - Unterhaching 1 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Curico Unido 2 - 0  
Huachipato - Everton Vina Del Mar 1 - 2  
Santiago Wanderers - Universidad de Chile 0 - 1  
Universidad de Concepcion - Palestino 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Olympiakosz Nicosia 5 - 1  
Arisz Limasszol - Omonia Nicosia 2 - 2  
Doxa Katokopiasz - Ethnikosz Ahnasz 4 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Vitkovice 2 - 0  
Frydek Mistek - Sokolov 0 - 0  
Olympia Praha - Usti nad Labem 1 - 3  
Pribram - Opava 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Olomouc 1 - 1  
Dukla Praha - Karvina 3 - 2  
Jihlava - Liberec 3 - 1  
Ostrava - Mladá Boleslav 0 - 1  
Teplice - Slovacko 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Lyngby 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Kolding 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Gwangju 2 - 0  
Sangju Sangmu - Pohang 3 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - FC Seoul 4 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Ajman 0 - 0  
Al-Wahda - Al-Ain 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krumkacsi Minszk - Gomel 0 - 1  
Naftan - Sahtar Szoligorszk 1 - 5  
Nyeman Grodno - Dinamo Breszt 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Honka 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Lens 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon Duchere - Grenoble 2 - 4  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Paris SG 0 - 5  
Monaco - Guingamp 6 - 0  
Montpellier - Amiens 1 - 1  
Nantes - Toulouse 2 - 1  
Troyes - Strasbourg 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albi - Lyon 0 - 5  
Bordeaux - Paris FC 2 - 3  
Paris SG - Montpellier 3 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Panathinaikosz 1 - 0  
Atromitosz Periszteri - Panioniosz 0 - 0  
Panetolikosz - Xanthi 1 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Willem II 3 - 2  
Excelsior - Roda 1 - 0  
Heracles - Groningen 2 - 1  
Venlo - NAC Breda 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Istra 1 - 4  
Hajduk Split - Rudes 2 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Beitar Jerusalem 3 - 2  
Hapoel Akko - Ashdod 1 - 0  
Maccabi Netanya - Hapoel Haifa 2 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale 2 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kharaitiyat - Al-Arabi (QAT) 1 - 1  
Al-Sailiya - Umm-Salal 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Changchun Yatai 1 - 2  
Chongqing Lifan - Guangzhou R&F 0 - 2  
Guangzhou Evergrande - Tianjin Quanjian 1 - 2  
Liaoning Hongyun - Shanghai Shenhua 1 - 4  
Shandong Luneng - Hebei 5 - 4  
Shanghai SIPG - Jiangsu 2 - 3  
Tianjin Teda - Henan Jianye 1 - 0  
Yanbian - Guizhou Zhicheng 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Miedz Legnica 0 - 0  
GKS Katowice - Olimpia Grudziadz 2 - 0  
Odra Opole - GKS Tychy 1 - 0  
Puszcza Niepolomice - Pogon Siedlce 2 - 3  
Rakow Czestochowa - Gornik Leczna 3 - 1  
Wigry Suwalki - Podbeskidzie Bielsko-B. 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Lech Poznan 3 - 1  
Wisla Krakkó - Sandecja Nowy Sacz 3 - 0  
Wisla Plock - Jagiellonia Bialystok 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Rigas FS 1 - 0  
Liepaja - METTA/LU 1 - 0  
Ventspils - Spartaks Jurmala 2 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Banga Gargzdai 3 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Utenis Utena 2 - 2  
Trakai - Suduva Marijampole 1 - 0  
VMFD Zalgiris - Lietava Jonava 2 - 4  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Cruz Azul 1 - 2  
Tijuana - Leon 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Balmazújváros 1 - 2  
FTC - Debrecen 2 - 1  
Haladás - Paks 1 - 2  
Honvéd - Puskás Akadémia 4 - 3  
Vasas - Újpest 0 - 1  
Videoton - Mezőkövesd 4 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Kristiansund 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Medkila 5 - 0  
Klepp - Arna-Björnar 0 - 0  
Kolbotn - Grand Bodö 2 - 0  
Sandviken - Röa 0 - 2  
Stabaek - Trondheims-Örn 5 - 2  
Valerenga - LSK Kvinner 2 - 5  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Wolfsburg 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Crotone 2 - 3  
Genoa - Sampdoria 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Venezia 1 - 2  
Carpi - Ascoli 4 - 2  
Cittadella - Ternana 1 - 1  
Entella - Cesena 2 - 2  
Foggia - Cremonese 2 - 3  
Frosinone - Parma 2 - 1  
Novara - Vercelli 0 - 1  
Salernitana - Bari 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olbia - Giana Erminio 3 - 0  
Robur Siena - Livorno 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Lecce 1 - 1  
Casertana - Reggina 0 - 0  
Catania - Bisceglie 4 - 1  
Cosenza - Fondi 1 - 1  
Matera - Juve Stabia 1 - 1  
Rende - Sicula Leonzio 1 - 0  
Siracusa - Paganese 2 - 3  
Trapani - Akragas 1 - 0  
Virtus Francavilla - Catanzaro 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Gazovik Orenburg 0 - 1  
Fakel Voronyezs - Dinamo Szentpétervár 0 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szibir Novoszibirszk 0 - 0  
Kubany Krasznodar - Volgar Asztrahan 1 - 1  
Kurszk - Krilja Szovjetov Szamara 2 - 4  
Lucs Vlagyivosztok - Himki 1 - 1  
Olimp. Nyizsnyij Novgorod - Tom Tomszk 0 - 0  
Rotor Volgográd - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Tambov 0 - 3  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Tyumeny 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Rosztov 1 - 0  
Toszno - FK Krasznodar 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Wolfsberg 0 - 0  
Altach - LASK Linz 2 - 4  
Sturm Graz - Rapid Wien 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Sp. Luqueno 3 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Rio Ave 0 - 2  
Moreirense - Portimonense 1 - 1  
Porto - Belenenses 2 - 0  
Tondela - Boavista 3 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - West Bromwich 1 - 0  
Newcastle - Bournemouth 0 - 1  
Southampton - Burnley 0 - 1  
Stoke - Leicester 2 - 2  
Swansea - Brighton 0 - 1  
West Ham - Liverpool 1 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Dinamo Bukarest 0 - 3  
Viitorul Constanta - Sepsi OSK 3 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Aberdeen 2 - 2  
Hibernian - Dundee 2 - 1  
Rangers - Partick Thistle 3 - 0  
Ross County - Motherwell 3 - 2  
St. Johnstone - Celtic 0 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Forfar 3 - 4  
Alloa - Airdrieonians 1 - 0  
Arbroath - Ayr Utd. 1 - 4  
Raith Rovers - East Fife 1 - 0  
Stranraer - Queens Park 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Berwick 0 - 0  
Cowdenbeath - Montrose 1 - 3  
Edinburgh City - Stirling 1 - 2  
Elgin - Peterhead 0 - 2  
Stenhousemuir - Clyde 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Dumbarton 0 - 1  
Dundee Utd. - St. Mirren 2 - 1  
Falkirk - Dunfermline 1 - 1  
Greenock Morton - Queen of South 1 - 2  
Livingston - Inverness CT 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Hoya Lorca - Cordoba 1 - 0  
Rayo Vallecano - Albacete 1 - 1  
Reus - Sp. Gijón 1 - 0  
Sevilla B - Tenerife 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Atl. Madrid B 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Izarra 5 - 0  
Real Sociedad B - Real Union Irun 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis B - Granada B 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Espanyol 1 - 0  
Barcelona - Sevilla 2 - 1  
Deportivo - Atl. Madrid 0 - 1  
Valencia - Leganes 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Huelva 3 - 0  
Levante - Zaragoza 5 - 1  
Madrid CCF - Atl. Madrid 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Winterthur 1 - 1  
Wil - Chiasso 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Lausanne 2 - 0  
Sion - FC Zürich 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Norrby 0 - 1  
Brommapojkarna - Gefle 4 - 1  
Degerfors - Syrianska 3 - 1  
Falkenberg - Frej Täby 3 - 1  
GAIS - Varberg 3 - 0  
Helsingborg - Öster 0 - 2  
Trelleborg - Dalkurd 2 - 2  
Värnamo - Örgryte 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kvarnsveden - Rosengard 1 - 3  
Linköping - Eskilstuna Utd. 0 - 6  
Vittsjö - Örebro 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ohud Medina - Al-Faisaly 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Spartak Subotica 0 - 2  
Borac - Javor Matis 2 - 1  
RAD Belgrád - Napredak Krusevac 1 - 0  
Radnik Surdulica - Vozdovac 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Domzale 0 - 1  
Krsko Posavlje - Maribor 0 - 5  
ND Gorica - Triglav Kranj 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Altinordu 2 - 0  
Elazigspor - Gaziantepspor 2 - 0  
Giresunspor - Erzurum Bld. Spor 2 - 0  
Ümraniyespor - Adana Demirspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Karabukspor 2 - 1  
Kasimpasa - Bursaspor 2 - 2  
Kayserispor - Trabzonspor 0 - 0  
Osmanlispor - Fenerbahce 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olekszandria - Csernomorec Odessza 0 - 0  
Veresz Rivne - Zirka Kropivnickij 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Sud América 1 - 2  
Liverpool Montevideo - Nacional 1 - 4  
Plaza Colonia - Juventud 1 - 0  
Racing Montevideo - Rampla Juniors 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Carmarthen 5 - 0  
Newtown - Bangor City 1 - 2  
TNS - Barry Town 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Crusaders 2 - 4  
Ballinamallard Utd. - Linfield 0 - 6  
Cliftonville - Carrick 3 - 0  
Glenavon - Coleraine 2 - 2  
Warrenpoint - Dungannon 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 1 - 1  
Levadia Tallinn - Flora Tallinn 0 - 0  
Nomme Kalju - Trans Narva 8 - 1  
Paide Linnameeskond - Parnu JK Vaprus 3 - 2  
Sillamae Kalev - Viljandi Tulevik 0 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Hamilton Wanderers 2 - 1  
MMA (UFC 217)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Oleinik - C. Blaydes 0 - 1  
A. Zahabi - R.L. Ramos 0 - 1  
M. Oleksiejczuk - I. Cutelaba    
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Northampton Saints 43 - 28  
Leicester - Gloucester 26 - 24  
London Irish - Bath 22 - 26  
London Wasps - Newcastle 41 - 53  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Toulon 26 - 24  
Lyon - La Rochelle 15 - 19  
Oyonnax - Castres 19 - 32  
Racing-Metro - Section Paloise 23 - 20  
Toulouse - Bordeaux 38 - 37  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Zebre 37 - 8  
Connacht - Bloemfontein Cheetahs 23 - 15  
Edinburgh - Ospreys 37 - 10  
Port Elizabeth S. Kings - Ulster 36 - 43  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Libanon 29 - 10  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szamoa - Tonga 18 - 32  
Új-Zéland - Skócia 74 - 6  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Ausztrália 30 - 63  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Bergamo 3 - 1  
Casalmaggiore - Monza 1 - 3  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Allen - Y. Bingtao (9 nyert frame-ig) 9 - 2  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Egyesült Arab Emirátusok (Helyszín: EAE) 1 - 2  
Mexikó - Paraguay 0 - 3  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Irán 2 - 4  
Portugália - Brazília 0 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - T. Daniel 0 - 2  
M. Polmans - M. Ebden 1 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Mousley B - Saville L / Whittington A 2 - 0  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kozlov - T. Smyczek 1 - 2  
T. Sandgren - M. Mmoh 2 - 0  
T. Smyczek - H. Laaksonen    
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudla D / Thomas D - Kwiatkowski T / Ritschard A 2 - 0  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Janowicz - M. Bachinger 2 - 1  
S. Ofner - M. Marterer 0 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skupski K / Skupski N - Bury A / Siljestrom A 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - F. Bagnis 0 - 2  
H. Dellien - G. Melzer 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dellien H / Zeballos F - Rola B / Romboli F 2 - 0  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - S. Takamura 2 - 0  
Jani R-L. - F. Bilardo 2 - 1  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - J. Isner 2 - 1  
J. Benneteau - J. Sock 0 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Granollers M - Rojer J-J / Tecau H 2 - 1  
Murray J / Soares B - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - B. Kavcic 2 - 0  
M. Youzhny - R. Albot 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek/Withrow - Balaji N S / Vardhan V 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - A. Barty 2 - 0  
J. Görges - A. Sevastova 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női páros, Lótusz cso.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liang C / Yang Z - Duan Y Y / Han X 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női páros, Orchidea cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lu J-J / Zhang S - Jiang X / Tang Q 2 - 0  
Tollaslabda (Bitburger Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.H. Hsu - M. Caljouw 2 - 1  
R. Gemke - Z. J. Lee 2 - 0  
Tollaslabda (Bitburger Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - Y.P. Pai 2 - 1  
Xiao. Chen - N. Jindapon 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Kotor 7 - 8  
Mornar - Primorje Rijeka 8 - 7  
Partizan Belgrád - VK Posk 7 - 6  
Vízilabda (Európai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Szolnok 6 - 6  
Vízilabda (Európai Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - Kirishi 6 - 10  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Szombathely 16 - 10  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Miskolc 8 - 4  
Pécs - Szentes 8 - 3  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Savona 8 - 15  
Canottieri Napoli - Brescia 8 - 11  
Catania - Bogliasco 14 - 10  
Lazio - Torino 11 - 7  
Ortigia - Trieste 8 - 6  
Posillipo Napoli - Florentia 4 - 8  
Recco - SM Verona 13 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kabayel - D. Chisora 1 - 0  
D.A. Breazeale - E. Molina 1 - 0  
S. Quigg - O. Yefimovych 1 - 0  

 

2017.11.03.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Jets - Buffalo 34 - 21  
Darts (World Series of Darts Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Cadby - J. Klaasen 6 - 3  
C. Dobey - M. Suljovic (6 nyert leg-ig) 6 - 3  
J. Pipe - D. Chisnall 6 - 5  
M. Hopp - A. Lewis 6 - 2  
M. Smith - D. van den Bergh 1 - 6  
M. Webster - S. Whitlock (6 nyert leg-ig) 3 - 6  
S. Stevenson - J. Dekker 6 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesarofano - Pescara 5 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Levante 7 - 1  
Magna Gurpea - Palma Futsal 2 - 3  
Murcia - Santiago Futsal 5 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Texas Stars 5 - 2  
Iowa - San Antonio 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Sparta Praha 2 - 2  
Jihlava - Pardubice 2 - 2  
Liberec - Trinec 5 - 3  
Litvínov - Zlín 1 - 3  
Olomouc - Mountfield HK 1 - 0  
Vítkovice - Chomutov 4 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Rungsted 3 - 3  
Herlev Eagles - Rödovre 1 - 2  
Herning - Gentofte 7 - 0  
Hvidovre - Aalborg 1 - 2  
SönderjyskE - Odense 1 - 7  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Fehérvári Titánok 5 - 1  
Csíkszereda - FTC 3 - 1  
Dunaújváros - Újpest 3 - 1  
Vienna Capitals 2 - Diósgyőr 0 - 6  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Roki 3 - 6  
Imatra Ketterä - Kokkolan Hermes 6 - 0  
Jokipojat - Kiekko-Vantaa 1 - 2  
Tuto - IPK 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Tappara 1 - 3  
JYP - Kalpa 2 - 3  
Lahti Pelicans - Ilves 5 - 2  
Lukko - HIFK 1 - 1  
Vaasan Sport - Turku PS 4 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix-Morzine - Epinal 2 - 2  
Lyon - Gap 3 - 3  
Mulhouse - Strasbourg 3 - 6  
Nice - Bordeaux 5 - 2  
Rouen - Angers 4 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Jokerit 1 - 3  
Barisz Asztana - Vityaz Podolszk 2 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Slovan Bratislava 2 - 4  
Szibir Novoszibirszk - CSZKA Moszkva 1 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Buffalo 4 - 5  
Boston - Las Vegas 2 - 1  
Calgary - Pittsburgh 1 - 1  
Colorado - Carolina 5 - 3  
Florida - Columbus 3 - 7  
Los Angeles - Toronto 5 - 3  
Minnesota - Montreal 6 - 3  
Ottawa - Detroit 3 - 1  
St. Louis - Philadelphia 0 - 2  
Tampa Bay - NY Rangers 1 - 1  
Washington - NY Islanders 4 - 3  
Winnipeg - Dallas 5 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Freiburg 5 - 1  
Bietigheim/Bissingen - Frankfurt Löwen 3 - 2  
Dresden - Kassel 1 - 7  
Heilbronn - Bad Nauheim 7 - 3  
Lausitzer Füchse - Kaufbeuren 3 - 3  
Ravensburg - Riessersee 5 - 2  
Tölzer Löwen - Crimmitschau 2 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - München 0 - 3  
Düsseldorf - Schwenningen 1 - 3  
Eisbären Berlin - Iserlohn 2 - 3  
Ingolstadt - Mannheim 0 - 1  
Nürnberg - Wolfsburg 0 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Dornbirn 2 - 3  
Innsbruck - Vienna Capitals 1 - 4  
Linz - Medvescak Zagreb 8 - 1  
Salzburg - Villach 3 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - GCK Lions 1 - 3  
Chaux-de-Fonds - Visp 0 - 2  
Olten - Langenthal 1 - 4  
Winterthur - Ajoie 1 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Langnau Tigers 2 - 1  
Davos - Bern 1 - 6  
Lugano - Ambri 3 - 1  
Zug - Fribourg 4 - 6  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Vita Hasten 3 - 3  
Timra - Pantern Malmö 2 - 2  
Tingsryd - Södertälje 2 - 5  
Västervik - MODO 0 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Färjestad 3 - 1  
Rögle - Växjö 3 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad 4 - 5  
Kosice - Zvolen 3 - 3  
Nitra - Nove Zamky 4 - 0  
Trencin - Detva 2 - 1  
Zilina - Liptovsky Mikulas 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Izssztal Izsevszk 0 - 2  
Szarjarka Karaganda - Burany Voronyezs 1 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Rjazany 3 - 4  
Zvezda Csehov - Nyeftyanyik Almetyevszk 3 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Igokea 82 - 76  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Illawarra 81 - 112  
Perth - Sydney Kings 93 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Seoul Knights 82 - 79  
Seoul Thunders - Ulsan Mobis Phoebus 72 - 73  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Unicaja Malaga 74 - 79  
Barcelona - Olympiakosz 73 - 51  
CSZKA Moszkva - Zalgiris Kaunas 94 - 91  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Monaco 86 - 96  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Roche Vendee 83 - 59  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya Dolphins - Kawasaki Brave Thunders 78 - 96  
Nishinomiya - Tokyo Sunrockers 68 - 72  
Osaka - Mikawa Kariya 73 - 73, h.u. 86 - 87  
Shimane - Tokyo Alvark 60 - 67  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Qingdao 106 - 91  
Fujian - Jiangsu Tongxi 102 - 109  
Jiangsu Dragons - Zhejiang Chouzhou 99 - 89  
Jilin - Zhejiang Guangsha 100 - 124  
Shanxi - Tianjin 129 - 117  
Shenzhen - Xinjiang 111 - 120  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Krosno 100 - 76  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Nevezis Kedainiai 57 - 90  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Atomerőmű 86 - 54  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Diósgyőr 78 - 55  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - LA Lakers 113 - 110  
San Antonio - Golden State 92 - 112  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Bembibre 72 - 59  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Odense 23 - 33  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Budaörs 29 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Redbergslids 31 - 31  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyde - Milton Keynes Dons 0 - 4  
Notts County - Bristol Rovers 4 - 2  
Port Vale - Oxford Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolverhampton - Fulham 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Gimnasia LP 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Sydney FC 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Standard Liege 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Slavia Szófia 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - CRB 0 - 0  
Juventude - Ceara 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Bremen 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Bochum 0 - 0  
Sandhausen - Duisburg 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Sonnenhof Grossaspach 0 - 5  
Münster - Fortuna Köln 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Sport Recife 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Helsingor 2 - 1  
Silkeborg - Horsens 2 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Shabab Al-Ahli (UAE) 0 - 0  
Al-Sharjah - Emirates Ras Al-Khaimah 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Slavia Mozír 5 - 3  
Vityebszk - Isloch 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Chateauroux 1 - 2  
Auxerre - Ajaccio GFC 0 - 1  
Nimes - Quevilly Rouen 4 - 1  
Niort - Clermont 1 - 1  
Orleans - Sochaux 3 - 3  
Paris FC - Lorient 1 - 1  
Tours - Bourg-Peronnas 3 - 2  
Valenciennes - Brest 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Avranches 2 - 2  
Boulogne - Dunkerque 1 - 1  
Chambly - Marseille Consolat 3 - 0  
Concarneau - Pau 0 - 2  
Les Herbiers - Cholet 1 - 2  
Rodez Aveyron - Creteil 2 - 0  
Sannois St-Gratien - Red Star 93 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - Bordeaux 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - De Graafschap 0 - 5  
Almere City - AZ Alkmaar 2 3 - 2  
Dordrecht - Den Bosch 0 - 3  
F. Sittard - Oss 4 - 0  
Helmond - Emmen 3 - 1  
Maastricht - RKC Waalwijk 0 - 0  
Nijmegen - Cambuur 3 - 1  
Telstar - Go Ahead Eagles 3 - 1  
Utrecht 2 - FC Eindhoven 1 - 2  
Volendam - PSV 2 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Rotterdam - Heerenveen 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - ADO Den Haag 1 - 0  
Excelsior/Barendrecht - Ajax 0 - 2  
Heerenveen - Zwolle 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Osijek 3 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanat Naft Abadan - Gostaresh Tabriz 0 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Hapoel Katamon 0 - 3  
Hapoel Petah Tikva - Beitar TA Ramla 1 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Maccabi Herzliya 3 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Maccabi Ahi Nazareth 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Markhiya 1 - 1  
Al-Khor - Al-Duhail 2 - 4  
Al-Rayyan - Qatar SC 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Dep. Pasto 3 - 0  
Millonarios - Tigres FC 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Olsztyn 1 - 3  
Zaglebie Sosnowiec - Ruch Chorzow 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Lechia Gdansk 0 - 1  
Korona Kielce - Slask Wroclaw 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Vancouver 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Valerenga 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Palermo 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viterbese - Lucchese 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggiana - Fano 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Jekatyerinburg - Dinamo Moszkva 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Liefering 2 - 4  
FAC Wien - BW Linz 0 - 0  
Kapfenberg - Hartberg 0 - 2  
Wiener Neustadt - Wacker Innsbruck 0 - 1  
WSG Wattens - Ried 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Aves 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Universitatea Craiova 2 - 2  
Botosani - Voluntari 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Numancia - Alcorcon 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Getafe 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Xamax 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Vojvodina 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Slovan Bratislava 2 - 1  
Podbrezova - Trencin 1 - 8  
Tatran Presov - Zemplin Michalovce 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Rudar Velenje 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantep Bld. Spor - Manisaspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Genclerbirligi 5 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Cefn Druids 1 - 0  
Bala Town - Llandudno FC 2 - 1  
Connah's Quay - Prestatyn 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - HW Welders 1 - 1  
MMA (PFL, Washington)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ivanov - C. Alencar 1 - 0  
L. Palmer - S. Siler 1 - 0  
M. Kyle - D. Gallemore 1 - 0  
T. Valiev - J. Silva 1 - 0  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - Sale 21 - 24  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Leinster 31 - 21  
Llanelli Scarlets - Benetton Treviso 20 - 8  
Munster - Newport Dragons 49 - 6  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Franciaország 52 - 6  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - M. Gould (9 nyert frame-ig) 9 - 3  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Brazília 4 - 6  
Oroszország - Portugália 2 - 3  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Mexikó 5 - 5  
Paraguay - Egyesült Arab Emirátusok (Hely: Egyesült Arab E.) 1 - 4  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - G. van Peperzeel 2 - 0  
A. Sarkissian - M. Polmans 0 - 2  
M. Ebden - B. Ellis 2 - 0  
O. Jasika - T. Daniel 0 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Waard S / Reid M - Bolt A / Mousley B 0 - 2  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Roelofse - M. Mmoh 0 - 2  
S. Kozlov - D. Kudla 2 - 0  
S. Kozlov - L. Broady 2 - 1  
T. Sandgren - B. Schnur 2 - 0  
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaplin J / Libietis M - Lammons N / Lawson A 2 - 1  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - M. Bachinger 0 - 2  
C. Moutet - M. Marterer 0 - 2  
R. Bemelmans - J. Janowicz 0 - 2  
S. Ofner - M. Basic 2 - 0  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Molchanov D - Arends S / Jebavy R 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - N. Kicker 2 - 0  
R. Quiroz - G. Melzer 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Gonzalez M - Rola B / Romboli F 0 - 2  
Arneodo R / Cecchinato M - Arevalo-Gonzalez M / Reyes-Varela 0 - 2  
Dellien H / Zeballos F - Cuevas M / Estrella Burgos V 2 - 1  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Verdasco - J. Sock 1 - 2  
J. Benneteau - M. Cilic 2 - 0  
J.M. Del Potro - J. Isner 1 - 2  
R. Nadal - F. Krajinovic    
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Dodig I / Granollers M 0 - 2  
Lopez F / Lopez M - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Murray J / Soares B - Herbert P-H / Mahut N 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - S.W. Kwon 2 - 0  
M. Youzhny - A. Krajicek 2 - 0  
R. Albot - J. Jung 2 - 1  
Yi. Wu - B. Kavcic 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Matsui T - Balaji N S / Vardhan V 0 - 2  
LI Z / Polansky P - Krajicek/Withrow 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Kamélia cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Stephens - B. Strycova    
Tenisz (Zhuhai, női egyes,Murvafürt cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Vesnina - S. Peng    
Tenisz (Zhuhai, női páros, Orchidea cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosolska A / Smith A - Jiang X / Tang Q 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai,női egyes,Havasszépe cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Mladenovic - J. Görges 0 - 2  
Tollaslabda (Bitburger Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Z. J. Lee 1 - 2  
K. Phetpradab - M. Caljouw 1 - 2  
R. Gemke - Y. De Oliveira 2 - 1  
Yux. Huang - J.H. Hsu 1 - 2  
Tollaslabda (Bitburger Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - C.Hs. Lee 2 - 0  
D.D. Ayustine - Xiao. Chen 0 - 2  
M.H. Chiang - N. Jindapon 0 - 2  
Y.P. Pai - Sh.Y. Sung 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Budvanszka Rivijera Budva 15 - 3  
Jug Dubrovnik - Mladost Zagreb 11 - 8  

 

2017.11.02.
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama Baystars - Fukuoka S. Hawks (5.m.) 5 - 4  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Houston (7.m.) 1 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Manitoba 5 - 2  
Belleville - Syracuse 3 - 3  
Laval - Toronto Marlies 0 - 3  
Milwaukee - Grand Rapids 3 - 6  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 4 - 2  
Utica - Rochester 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - Esbjerg 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szocsi 4 - 0  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Traktor Cseljabinszk 2 - 2  
Dinamo Moszkva - Dinamo Riga 1 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Torp. Nyizsnyij Novgorod 4 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Lada Toljatti 1 - 3  
Red Star Kunlun - Szalavat Julajev Ufa 2 - 3  
SZKA Szentpétervár - Szpartak Moszkva 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Toronto 1 - 3  
Chicago - Philadelphia 3 - 0  
Edmonton - Pittsburgh 2 - 3  
San Jose - Nashville 4 - 1  
Vancouver - New Jersey 0 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Storhamar 1 - 4  
Manglerud - Lillehammer 1 - 1  
Sparta Sarpsborg - Kongsvinger 8 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Straubing - Bremerhaven 1 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Klagenfurt 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Lausanne 6 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Skelleftea 1 - 2  
Karlskrona - Örebro 6 - 3  
Linköping - Brynäs 3 - 1  
Lulea - HV 71 3 - 2  
Mora - Malmö 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Rubin Tyumeny 0 - 0  
CSZK Szamara - Zauralje Kurgan 1 - 9  
Heilongjiang - Chengdu 1 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Szarov 1 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Cranes - Szahalin 6 - 4  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Cairns 87 - 65  
NZ Breakers - Adelaide 92 - 88  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Dandenong 78 - 78, h.u. 81 - 83  
Perth - Townsville 87 - 68  
Sydney Flames - Canberra Capitals 81 - 62  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Busan Sonicboom 81 - 66  
Wonju Dongbu - Changwon Sakers 92 - 92, h.u. 102 - 98  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Panathinaikosz 85 - 84  
Crvena zvezda - Brose Bamberg 69 - 75  
Fenerbahce Ülker - Valencia 79 - 66  
Maccabi TA - Milano 79 - 68  
Real Madrid - Himki Moszkva 80 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - TTT Riga 65 - 66  
Gorzow - Olympiakosz 56 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - MBA Moszkva 78 - 65  
Szpartak Moszkva - Udominate Umea 79 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Sleza Wroclaw 59 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Landes 59 - 76  
Girona - Gernika Bizkaia 81 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Gdessa-Barreiro 80 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - UR Venezia 55 - 66  
Wasserburg - KP Brno 81 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Union Hainaut 62 - 74  
Namur - Nantes Reze 77 - 60  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Shandong 86 - 87  
Guangzhou - Sichuan 125 - 111  
Shanghai Sharks - Guangdong 87 - 102  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Sacramento 113 - 86  
Charlotte - Milwaukee 126 - 121  
Cleveland - Indiana 107 - 124  
Denver - Toronto 129 - 111  
LA Clippers - Dallas 119 - 98  
Memphis - Orlando 99 - 101  
Miami - Chicago 97 - 91  
New Orleans - Minnesota 98 - 104  
New York - Houston 97 - 119  
Philadelphia - Atlanta 119 - 109  
Utah - Portland 94 - 94, h.u. 112 - 103  
Washington - Phoenix 116 - 122  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Öttinger Gotha - Braunschweig 87 - 92  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - GOG 18 - 18  
Midtjylland - Kolding 23 - 24  
Skjern - Nordsjaelland 31 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Holstebro 22 - 12  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Chambery 28 - 32  
Paris SG - Dunkerque 32 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Budakalász 30 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Füchse Berlin 32 - 38  
Kiel - Ludwigshafen-Friesenheim 28 - 21  
Magdeburg - R-N. Löwen Kronau 29 - 32  
Minden - Gummersbach 29 - 24  
Wetzlar - Erlangen 26 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Bern 29 - 33  
Winterthur - Thun 26 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Ricoh HK 29 - 28  
Skövde - Helsingborg 34 - 29  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Fluminense 3 - 3  
Independiente - Nacional Asuncion 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (UAE) - Al-Wasl 0 - 2  
Dibba Al-Fujairah - Hatta 2 - 2  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - FC Asztana 0 - 1  
Slavia Praha - Villarreal 0 - 2  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Skenderbeu 2 - 0  
Young Boys - Dinamo Kijev 0 - 1  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Hoffenheim 1 - 1  
Ludogorec Razgrad - Braga 1 - 1  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Milan 0 - 0  
Rijeka - Austria Wien 1 - 4  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Atalanta 1 - 1  
Lyon - Everton 3 - 0  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Zlín 3 - 0  
Lokomotív Moszkva - Sheriff Tiraspol 1 - 2  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Hapoel Beer Sheva 1 - 1  
Plzen - Lugano 4 - 1  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - BATE Boriszov 5 - 2  
Arsenal - Crvena zvezda 0 - 0  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Marseille 1 - 0  
Salzburg - Konyaspor 0 - 0  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Östersund 1 - 0  
Hertha BSC - Zorya Luganszk 2 - 0  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Nice 1 - 0  
Vitesse - Zulte Waregem 0 - 2  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Vardar Skopje 3 - 0  
Rosenborg - Zenit Szentpétervár 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Siah Jamegan Mashhad 2 - 1  
Pars Jonoubi Jam - Sepidrood Rasht 3 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel TA 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Sadd 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Independiente Medellin 2 - 0  
Dep. La Equidad - Atl. Bucaramanga 0 - 0  
Envigado - Cortulua 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Barcelona Guayaquil 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Tigres 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Queretaro 1 - 1  
Monterrey - Santos Laguna 4 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Piacenza 2 - 3  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - M. Gould (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
J. Trump - M. Allen (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
M. Selby - R. Williams (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Y. Bingtao - J. Higgins (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Brazília 4 - 15  
Egyiptom - Portugália 6 - 6  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Oroszország 3 - 3  
Mexikó - Paraguay 4 - 5  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harris - A. Sarkissian 0 - 2  
B. Ellis - E. King 2 - 1  
M. Ebden - J. Statham 2 - 0  
M. Polmans - B. Mitchell 2 - 1  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banes M / Van Peperzeel G - Saville L / Whittington A 0 - 2  
Bolt A / Mousley B - Kubler J / Mitchell B 2 - 1  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - M. Mmoh 1 - 2  
C. Norrie - R. Roelofse 0 - 2  
D. Kudla - E. Escobedo    
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giron M / Smyczek T - Chaplin J / Libietis M 0 - 2  
Lammons N / Lawson A - Hach Verdugo H / Novikov D 2 - 1  
Paes L / Raja P - Kudla D / Thomas D 0 - 2  
Roelofse R / Salisbury J - Kwiatkowski T / Ritschard A 1 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - Y. Marti    
I. Sijsling - J. Janowicz 0 - 2  
M. Bachinger - D. Brown 2 - 0  
S. Bolelli - M. Marterer 1 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Molchanov D - Draganja/Draganja 2 - 0  
Brunstrom J / Nys H - Bury A / Siljestrom A 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - R. Quiroz 1 - 2  
G. Elias - G. Andreozzi 2 - 0  
M. Arevalo - H. Dellien 0 - 2  
V. Estrella Burgos - M. Arevalo 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domingues J / Souza J - Balazs A / Behar A 0 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - J. Benneteau 0 - 2  
D. Thiem - F. Verdasco 0 - 2  
F. Krajinovic - N. Mahut 2 - 1  
J. Isner - G. Dimitrov 2 - 1  
J. Sock - L. Pouille 2 - 0  
R. Bautista-Agut - M. Cilic 0 - 2  
R. Haase - J.M. Del Potro 0 - 2  
R. Nadal - P. Cuevas 2 - 1  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - BenneteauJ/Roger-Vasselin 2 - 0  
Gasquet R / Pouille L - Kubot L / Melo M    
Kontinen H / Peers J - Monroe N / Sock J 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - D.H. Lee 2 - 1  
H. Hurkacz - M. Safwat 2 - 0  
J. Jung - A. Santillan 2 - 1  
M. Youzhny - P. Gunneswaran 2 - 0  
R. Albot - D. Petrovic 2 - 1  
S. Robert - B. Kavcic 0 - 2  
S.W. Kwon - P. Polansky    
Yi. Wu - Zhe Li 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabashvili T / Hurkacz H - Balaji N S / Vardhan V 0 - 2  
Ghedin R / Shyla Y - LI Z / Polansky P 1 - 2  
Wu D / Wu Y - Cerretani J / Matsui T 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Kamélia cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - B. Strycova 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női egyes,Murvafürt cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - E. Vesnina 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női páros, Lótusz cso.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaru I R / Savchuk O - Duan Y Y / Han X 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai,női egyes,Rózsa csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - A. Barty 0 - 2  
Tollaslabda (Bitburger Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Yu Hs. Lin 2 - 1  
B. Qiao - Z. J. Lee 0 - 2  
E. Holst - J.H. Hsu 1 - 2  
I.Z. Zainuddin - Yux. Huang 1 - 2  
K. Bruun - K. Phetpradab 0 - 2  
M. Caljouw - R. Ouseph 2 - 1  
R. Gemke - S. Avihingsanon 2 - 1  
Y. De Oliveira - T.J. Popov 2 - 0  
Tollaslabda (Bitburger Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - L. Kjaersfeldt 2 - 1  
C.Hs. Lee - C. Birch 2 - 0  
D.D. Ayustine - C. Pornpawee 2 - 1  
F. Deprez - Sh.Y. Sung 0 - 2  
L. Heim - Xiao. Chen 0 - 2  
M.H. Chiang - Yv. Li 2 - 0  
Mic. Li - N. Jindapon 1 - 2  
Y.P. Pai - H. Ramadhini 2 - 1  

 

2017.11.01.
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama Baystars - Fukuoka S. Hawks (4.m.) 6 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MLB 2017    
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Houston (6.m.) 3 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cisternino - Imola Castello 6 - 2  
Dosson - Acqua & Sapone 4 - 3  
Feldi Eboli - Lazio 8 - 5  
Milano - Pesarofano 1 - 5  
Pescara - Kaos Futsal 2 - 2  
Rieti - Luparense 3 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Cartagena 6 - 1  
CA Gran Canaria - Santa Coloma 0 - 5  
Inter Movistar - Segovia 2 - 1  
Santiago Futsal - Parrulo Ferrol 6 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Rockford 3 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Val Pusteria 1 - 7  
Jesenice - Fassa 3 - 0  
Kitzbühel - Klagenfurt 2 2 - 0  
Neumarkt Riwega - Cortina 3 - 3  
Olimpija Ljubljana - Vipiteno/Sterzing 3 - 3  
Renon/Ritten - Bregenzerwald 8 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Kladno 2 - 5  
Frydek Mistek - Motor Ceske Budejovice 3 - 1  
Kadan - Prostejov 2 - 4  
Karlovy Vary - Zubr Prerov 4 - 2  
Litomerice - Slovan Ustecti Lvi 1 - 3  
Slavia Trebic - Slavia Praha 2 - 0  
Vsetin - Havirov 0 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - SaPKo 3 - 3  
Keupa - Heinolan Peliitat 1 - 1  
Kiekko-Vantaa - Roki 4 - 1  
Tuto - Leki 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Ässät 5 - 2  
Kookoo - Hämeenlinna 2 - 2  
SaiPa - Lahti Pelicans 2 - 1  
Vaasan Sport - Kärpät 3 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Vityaz Podolszk 2 - 2  
Barisz Asztana - Slovan Bratislava 5 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - CSZKA Moszkva 0 - 5  
Szibir Novoszibirszk - Jokerit 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Arizona 5 - 3  
Minnesota - Winnipeg 1 - 2  
NY Rangers - Las Vegas 6 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Winterthur 5 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Karlskoga 4 - 3  
MODO - Oskarshamn 5 - 3  
Södertälje - Leksand 1 - 1  
Troja/Ljungby - Västervik 4 - 3  
Vita Hasten - Timra 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Zilina 1 - 1  
Liptovsky Mikulas - B. Bystrica 2 - 2  
Nove Zamky - Kosice 5 - 3  
Poprad - Nitra 3 - 3  
Zvolen - Trencin 6 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 5 - 0  
Himik Voszkreszenszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 2  
Molot Perm - Metallurg Novokuznyeck 4 - 3  
SZKA-Neva - Cselmet Cseljabinszk 2 - 3  
Zvezda Csehov - Izssztal Izsevszk 3 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Anyang 4 - 1  
Tohoku Blades - Goyang High1 3 - 2  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Murcia 100 - 80  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Capo D'Orlando 88 - 47  
Neptunas Klaipeda - RH Gaziantepspor 114 - 73  
Ventspils - Ludwigsburg 61 - 73  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Rosa Radom 78 - 78, h.u. 96 - 92  
Banvitspor - Bayreuth 85 - 74  
Venezia - Strasbourg 78 - 67  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Oostende 75 - 74  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Praha - Kolin 73 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Goyang 90 - 86  
Seoul Thunders - Seoul Knights 86 - 65  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - Galatasaray 71 - 72  
Dinamo Kurszk - USK Praha 109 - 88  
Polkowice - Bourges 71 - 66  
Villeneuve d'Ascq Lille - Sopron 73 - 83  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Fenerbahce 71 - 73  
Lattes Montpellier - Nagyezsda Orenburg 76 - 69  
P. Avenida - Yakin Dogu Univ. 62 - 67  
Wisla Krakkó - Famila Schio 72 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - UNIKSZ Kazany 94 - 74  
Torino - Darussafaka 60 - 89  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Bayern München 60 - 76  
Galatasaray - Lietkabelis 73 - 78  
Reggio Emilia - Hapoel Jerusalem 61 - 63  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Lietuvos Rytas 93 - 86  
Lok.Kubany Krasznodar - Bilbao 102 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Trento 85 - 76  
Tofas Bursa - Adecco ASVEL 82 - 81  
Ulm - Zenit Szentpétervár 93 - 95  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Ruzomberok 55 - 52  
Kosice - Mersin BB 71 - 71, h.u. 89 - 87  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piestanske Cajky - Antakya Hatay 57 - 63  
Sepsi - Torun 71 - 49  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Istanbul Univ. 99 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Diósgyőr 88 - 78  
PEAC-Pécs - Rutronik Keltern 69 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - Szekszárd 72 - 59  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Donar Groningen 78 - 77  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Avtodor Szaratov 86 - 97  
Nevezis Kedainiai - Bakken Aarhus 71 - 86  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Mornar 81 - 76  
Porto - Kapfenberg 85 - 84  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Balkan Botevgrad 81 - 78  
Körmend - Keravnos 79 - 79, h.u. 93 - 92  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Dinamo Tbiliszi 72 - 52  
Lukoil Academic - U-Banca Cluj 73 - 88  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Tsmoki-Minszk 73 - 64  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Sigal Prishtina 86 - 59  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Nyizsnyij Novgorod 97 - 71  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Jiangsu Dragons 110 - 110, h.u. 116 - 125  
Jilin - Bayi Rockets 99 - 87  
Qingdao - Shanxi 121 - 140  
Zhejiang Chouzhou - Zhejiang Guangsha 87 - 87, h.u. 97 - 103  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Phoenix 114 - 122  
Indiana - Sacramento 101 - 83  
LA Lakers - Detroit 113 - 93  
Milwaukee - Oklahoma City 91 - 110  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Celje 33 - 28  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Kristiansand 25 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Aalborg 18 - 24  
Ribe-Esbjerg - Silkeborg 27 - 30  
Skanderborg - Aarhus 25 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Silkeborg 32 - 26  
Nyköbing F. - Ringköbing 31 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pays d'Aix - Montpellier 28 - 32  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Sandnes 38 - 20  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Tertnes Bergen 27 - 19  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trier - Nellingen 25 - 35  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Teucro 34 - 22  
Morrazo Cangas - Barcelona 21 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Ystad IF 24 - 19  
HIF Karlskrona - Sävehof 21 - 31  
Kristianstad - Guif 28 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Heid 37 - 18  
Skövde - Önnereds 25 - 24  
VästerasIrsta - Skuru 26 - 33  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Brentford 0 - 2  
Preston - Aston Villa 0 - 2  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Maribor 3 - 0  
Sevilla - Szpartak Moszkva 2 - 1  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Manchester City 2 - 4  
Sahtar Doneck - Feyenoord 3 - 1  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Monaco 1 - 1  
Porto - RB Leipzig 3 - 1  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - APOEL Nicosia 1 - 1  
Tottenham - Real Madrid 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parana - Oeste 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Libertad Asuncion 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Karvina 2 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Nordsjaelland 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Fulham 2 3 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Middlesbrough 2 4 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - HIFK 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. Cali 2 - 1  
Atl. Nacional Medellin - Boyaca Patriotas 3 - 0  
Jaguares de Cordoba - Independiente SF 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - River Plate 4 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Atlante 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - New York City FC 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Uniao Madeira 1 - 0  
Benfica B - Santa Clara 1 - 3  
Braga B - Varzim 1 - 0  
Porto B - Real SC Massama 3 - 1  
Uniao Oliveirense - Académica 0 - 2  
Viseu - Covilha 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Barcelona B 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Majadahonda 0 - 0  
Celta Vigo B - Real Madrid B 1 - 4  
Cerceda - San Sebastian Reyes 0 - 3  
Gimn. Segoviana - Ponferradina 0 - 0  
Guijuelo - Talavera de la Reina 0 - 0  
Navalcarnero - Valladolid B 1 - 0  
Pontevedra - Deportivo B 2 - 2  
Rapido de Bouzas - Ferrol 1 - 1  
Toledo - Fuenlabrada 3 - 4  
Union Adarve - Coruxo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Tudelano 1 - 2  
Ath. Bilbao B - Vitoria 1 - 0  
Gernika - Osasuna B 3 - 1  
Izarra - Barakaldo 1 - 0  
Mirandes - Lealtad de Villaviciosa 2 - 0  
Pena Sport - Amorebieta 2 - 2  
R. Santander - Burgos 1 - 0  
Real Union Irun - UD Logrones 1 - 0  
Sp. Gijón B - Caudal Deportivo 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - UE Llagostera 1 - 0  
Elche - Ebro 2 - 1  
Lleida - Villarreal B 0 - 0  
Mallorca - Hercules 1 - 1  
Olot - Cornella 1 - 3  
Pena Deportiva - Atl. Baleares 2 - 0  
Peralada - Atl. Saguntino 0 - 2  
Sabadell - Alcoyano 2 - 0  
Valencia B - Formentera 2 - 0  
Zaragoza B - Ontinyent 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Linense 1 - 1  
Granada B - Badajoz 0 - 0  
Jumilla - Cartagena 0 - 1  
Las Palmas B - Real Murcia 0 - 1  
Marbella - Lorca Deportiva 2 - 1  
Melilla - UD Extremadura 0 - 0  
Merida - Ecija Balompie 2 - 0  
San Fernando - Betis B 2 - 0  
UCAM Murcia - El Ejido 1 - 1  
Villanovense - Rec. Huelva 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Ittihad (KSA) 1 - 2  
Al-Hilal (KSA) - Al-Shabab (KSA) 1 - 1  
Al-Qadisiyah - Al-Taawon 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Brodarac - U19Saburtalo Tbiliszi 1 - 1  
U19FK Krasznodar - U19Honvéd 8 - 0  
U19Internazionale - U19Esbjerg 4 - 1  
U19Sparta Praha - U19Salzburg 2 - 4  
U19Zimbru Chisinau - U19Molde 0 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Liverpool - U19Maribor 3 - 0  
U19Sevilla - U19Szpartak Moszkva 3 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Napoli - U19Manchester City 3 - 5  
U19Sahtar Doneck - U19Feyenoord 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Besiktas - U19Monaco 3 - 2  
U19Porto - U19RB Leipzig 3 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dortmund - U19APOEL Nicosia 5 - 0  
U19Tottenham - U19Real Madrid 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Vibo Valentia 2 - 3  
Cucine Lube Civitanova - Trentino 3 - 0  
Padova - Argos Sora 3 - 0  
Perugia - Monza 3 - 0  
Revivre Milano - Ravenna 1 - 3  
Verona - Modena 1 - 3  
Röplabda (Olasz Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Conegliano 3 - 2  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lisowski - Y. Bingtao (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
J. Trump - L. Wenbo (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
M. Allen - M. O'Donnell (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
M. Gould - R. Milkins (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. Joyce - J. Higgins (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
M. Selby - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
R. Williams - N. Robertson (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
S. Murphy - A. Carter (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Portugália 4 - 1  
Egyesült Arab Emirátusok - Egyiptom 3 - 4  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Irán 1 - 4  
Paraguay - Oroszország 1 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. van Peperzeel - L. Saville 2 - 0  
M. Banes - T. Daniel 0 - 2  
O. Jasika - J. Kubler 2 - 0  
S. Fanselow - A. Bolt 0 - 2  
S.K. Mukund - J. Millman    
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcantara F C / Verbeek S - Saville L / Whittington A 1 - 2  
Banes M / Van Peperzeel G - Polmans M / Statham J 2 - 1  
De Waard S / Reid M - Klein B / Propoggia D 2 - 1  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - T. Smyczek 0 - 2  
B. Schnur - T. Paul 2 - 0  
F. Peliwo - H. Laaksonen 1 - 2  
T. Sandgren - F. Horansky 2 - 0  
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady L / Fratangelo B - Giron M / Smyczek T 0 - 2  
Hach Verdugo H / Novikov - Bambridge L / O'Hare D 2 - 0  
Lammons N / Lawson A - Peliwo F / Schnur B 2 - 0  
Martinez L / Santanna B - Kudla D / Thomas D 1 - 2  
Paes L / Raja P - Eubanks C / Mcdonald M 2 - 0  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - T. Robredo 2 - 0  
F. Auger Alliassime - J. Janowicz 0 - 2  
L. Lacko - C. Moutet 1 - 2  
M. Basic - A. Bublik 2 - 0  
R. Bemelmans - L. Vanni 2 - 1  
S. Ofner - A. Setkic 2 - 0  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Molchanov D - Begemann A / Puetz T 2 - 1  
Brown D / Marterer M - Arends S / Jebavy R 0 - 2  
Brunstrom J / Nys H - PEL D / Sijsling I 2 - 0  
Krawietz K / Olivetti A - Bury A / Siljestrom A 1 - 2  
Skupski K / Skupski N - Satschko A / Weissborn T-S 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - F. Bagnis 0 - 2  
G. Elias - J. Domingues 2 - 1  
G. Elias - J. Kovalik 2 - 0  
G. Lama - G. Andreozzi 0 - 2  
H. Dellien - C. Berlocq 2 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - N. Kicker 0 - 2  
M. Cuevas - G. Melzer 1 - 2  
V. Estrella Burgos - E. Gomez 2 - 1  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - R. Haase 1 - 2  
B. Coric - M. Cilic 0 - 2  
D. Goffin - A. Mannarino 2 - 1  
F. Lopez - L. Pouille 0 - 2  
F. Verdasco - K. Anderson 2 - 1  
J. Benneteau - J-W. Tsonga 2 - 1  
J. Isner - D.S. Schwartzman 2 - 1  
J. Sock - K. Edmund 2 - 1  
J. Sousa - J.M. Del Potro 0 - 2  
P. Cuevas - A. Ramos 2 - 1  
R. Bautista-Agut - J. Chardy 2 - 0  
R. Gasquet - G. Dimitrov 0 - 2  
R. Nadal - Hy. Chung 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal/Farah - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Gonzalez S / Peralta J - Rojer J-J / Tecau H 1 - 2  
Klaasen R / Ram R - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Murray J / Soares B - Harrison R / Venus M 2 - 0  
Schwartzman D / Verdasco - Dodig I / Granollers M 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Hsieh C-P / Peng H-Y 2 - 1  
Kecmanovic M / Petrovic D - LI Z / Polansky P 1 - 2  
Krajicek/Withrow - Purcell M / Santillan A 2 - 0  
Nedunchezhiyan/Rungkat - Ghedin R / Shyla Y 1 - 2  
Safwat M / Yang T-H - Cerretani J / Matsui T 0 - 2  
TE R / Xia Z - Gonzales R / Reese H    
Wu D / Wu Y - BAI Y / Gong M-X 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Kamélia cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Stephens - A. Sevastova 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női páros, Orchidea cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosolska A / Smith A - LU J-J / Zhang S 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai,női egyes,Havasszépe cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Mladenovic - M. Rybarikova 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai,női egyes,Rózsa csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - A. Barty 0 - 2  
Tollaslabda (Bitburger Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Panji - T.J. Popov 0 - 2  
K. Merrilees - R. Gemke 1 - 2  
K. Schaefer - K. Phetpradab 0 - 2  
L. Claerbout - J.H. Hsu 0 - 2  
L. Corvee - M. Caljouw 1 - 2  
M. Weisskirchen - I.Z. Zainuddin 0 - 2  
V. Atrashchenkov - E. Holst 0 - 2  
Y. De Oliveira - E. Meijs 2 - 0  
Yu Hs. Lin - Yue. Wang 2 - 0  
Z. J. Lee - A. Pochtarev 2 - 0  
Tollaslabda (Bitburger Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Huser - D.D. Ayustine 0 - 2  
B. Corrales - F. Deprez 1 - 2  
B. Ongbumrungpan - Y.P. Pai    
H. Ramadhini - D. Lansac 2 - 0  
J.D. Jakobsen - Xiao. Chen 0 - 2  
K. Gilmour - C.Hs. Lee 0 - 2  
L. Heim - M. Mitsova 2 - 0  
M. Blichfeldt - C. Pornpawee 1 - 2  
M. Poulsen - N. Jindapon 0 - 2  
M. Ulitina - L. Kjaersfeldt 1 - 2  
Mic. Li - N. Koch Rohde 2 - 1  
N. Perminova - C. Birch 1 - 2  
Sh.Y. Sung - S. Holmboe Dahl 2 - 1  
Yv. Li - S.S.Y. Cheah 2 - 0  

 

2017.10.31.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Denver 29 - 19  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama Baystars - Fukuoka S. Hawks (3.m.) 2 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Magna Gurpea 5 - 0  
Levante - Zaragoza 6 - 6  
Peniscola - Murcia 2 - 3  
Ribera Navarra - Palma Futsal 1 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Asiago 1 - 4  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - München 2 - 3  
Brno - Zug 4 - 3  
JYP - Tappara 3 - 1  
Liberec - Frölunda 2 - 3  
Malmö - Trinec 1 - 2  
Mannheim - Brynäs 2 - 3  
Salzburg - Växjö 2 - 1  
Zürich Lions - Nottingham 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Jihlava 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herning 3 - 1  
Gentofte - Esbjerg 3 - 1  
Odense - Herlev Eagles 5 - 1  
Rungsted - SönderjyskE 3 - 2  
Rödovre - Hvidovre 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Chamonix-Morzine 3 - 0  
Angers - Nice 5 - 2  
Bordeaux - Grenoble 4 - 4  
Epinal - Mulhouse 2 - 4  
Gap - Rouen 2 - 3  
Strasbourg - Lyon 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szalavat Julajev Ufa 5 - 1  
Amur Habarovszk - Barsz Kazany 3 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Lada Toljatti 6 - 4  
Dinamo Minszk - Szpartak Moszkva 4 - 4  
Dinamo Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod 0 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - Szeversztal Cserepovec 0 - 1  
Red Star Kunlun - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 0  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Riga 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Boston 3 - 3  
Florida - Tampa Bay 5 - 8  
NY Islanders - Las Vegas 6 - 3  
Ottawa - Montreal 3 - 8  
Philadelphia - Arizona 3 - 3  
San Jose - Toronto 3 - 2  
St. Louis - Los Angeles 4 - 2  
Vancouver - Dallas 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stavanger 2 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Riessersee 4 - 4  
Kaufbeuren - Lausitzer Füchse 7 - 1  
Ravensburg - Heilbronn 6 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Ingolstadt 2 - 2  
Nürnberg - Augsburg 2 - 1  
Schwenningen - Bremerhaven 1 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medvescak Zagreb - Znojmo 1 - 0  
Südtirol Bolzano - Linz 4 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Biasca Ticino 7 - 1  
GCK Lions - Chaux-de-Fonds 6 - 2  
Olten - Thurgau 6 - 4  
Visp - Zug 2 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau Tigers - Kloten 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Tingsryd 1 - 4  
Pantern Malmö - AIK 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Zauralje Kurgan 1 - 3  
CSZK Szamara - Rubin Tyumeny 0 - 5  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oji Eagles - Szahalin 2 - 5  
Tohoku Blades - Goyang High1 3 - 3  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Sentjur 98 - 80  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Juventus Utena 85 - 81  
Karsiyaka - Hapoel Holon 98 - 91  
Sassari - Monaco 63 - 81  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - PAOK 75 - 61  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Olimpija Ljubljana 75 - 81  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Telekom Bonn 69 - 75  
Nymburk - Besiktas 64 - 70  
Zielona Gora - Avellino 90 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Incheon Elephants 84 - 90  
Wonju Dongbu - Ulsan Mobis Phoebus 81 - 90  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Paris Levallois 79 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Partizan Belgrád 92 - 83  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Bnei Herzeliya 66 - 62  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Himik Juzsnij 75 - 51  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Karpos Sokoli 108 - 87  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Shandong 114 - 102  
Guangdong - Guangzhou 105 - 94  
Jiangsu Tongxi - Beijing Ducks 81 - 89  
Shenzhen - Sichuan 117 - 105  
Tianjin - Shanghai Sharks 112 - 123  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Start Lublin 80 - 57  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - San Antonio 108 - 94  
Houston - Philadelphia 107 - 115  
LA Clippers - Golden State 113 - 141  
Memphis - Charlotte 99 - 104  
Miami - Minnesota 110 - 110, h.u. 122 - 125  
New Orleans - Orlando 99 - 115  
New York - Denver 116 - 110  
Portland - Toronto 85 - 99  
Utah - Dallas 104 - 89  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Midtjylland 20 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Győr 27 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Lugi 23 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Fleetwood 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Barnsley 2 - 4  
Cardiff - Ipswich 3 - 1  
Fulham - Bristol City 0 - 2  
Hull City - Middlesbrough 1 - 3  
Leeds - Derby County 1 - 2  
Norwich - Wolverhampton 0 - 2  
QPR - Sheffield Utd. 1 - 0  
Reading - Nottingham 3 - 1  
Sheffield Wed. - Millwall 2 - 1  
Sunderland - Bolton 3 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Juventud Un. Gualeguaychu 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - Rosario Central 1 - 1  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - CSZKA Moszkva 1 - 2  
Manchester Utd. - Benfica 2 - 0  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Bayern München 1 - 2  
Paris SG - Anderlecht 5 - 0  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Qarabag Baku 1 - 1  
Roma - Chelsea 3 - 0  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Barcelona 0 - 0  
Sporting CP - Juventus 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Criciuma 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Vlasim 3 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - West Ham 2 1 - 3  
Swindon - Wycombe 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forest Green - Swansea 2 0 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wimbledon - Luton 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mansfield - Everton 2 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Scunthorpe 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novigrad - Dinamo Zagreb 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Naft Tehran 2 - 0  
Padideh Mashhad - Foolad Khuzestan 2 - 2  
Saipa Karaj - Persepolis 0 - 2  
Sepahan - Paykan 0 - 1  
Tractor Tabriz - Zob Ahan 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Junior de Barranquilla 1 - 3  
Atl. Huila - Once Caldas 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Trakai 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Portland 0 - 0  
New York - Toronto 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Austria Lustenau 1 - 2  
Kapfenberg - FAC Wien 4 - 1  
Ried - Hartberg 2 - 3  
WSG Wattens - Wiener Neustadt 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Sol de America 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Hibernian 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad B - Leioa 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Faiha 1 - 1  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Raed 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Basel - U19CSZKA Moszkva 4 - 2  
U19Manchester Utd. - U19Benfica 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Celtic - U19Bayern München 1 - 2  
U19Paris SG - U19Anderlecht 2 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Legia Varsó - U19Ajax 1 - 4  
U19Lokomotív Zagreb - U19Zeljeznicar 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Atl. Madrid - U19Qarabag Baku 0 - 1  
U19Roma - U19Chelsea 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olympiakosz - U19Barcelona 0 - 3  
U19Sporting CP - U19Juventus 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coleraine - Ballinamallard Utd. 2 - 1  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - S. Maguire 6 - 1  
D. Dale - J. Higgins (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
J. Lisowski - X. Guodong 6 - 4  
J. Perry - R. Williams 3 - 6  
J. Trump - J. Robertson 6 - 3  
L. Wenbo - L. Hang (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. Gould - K. Wilson 6 - 5  
M. Joyce - L. Brecel 6 - 2  
M. King - M. Allen 5 - 6  
M. O'Donnell - A. Songsermsawad 6 - 5  
M. Selby - T. Ford (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. Selt - N. Robertson (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
R. Day - M.J. Williams 2 - 6  
R. Milkins - O. Lines 6 - 4  
S. Murphy - Z. Yong 6 - 1  
Y. Bingtao - R. Walden 6 - 4  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Brazília 3 - 11  
Portugália - Egyesült Arab Emirátusok (Helysz: EAE) 6 - 4  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Paraguay 5 - 2  
Oroszország - Mexikó 6 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - B.B. Nkomba    
B. Mousley - E. King 0 - 2  
C. O'Connell - A. Harris 0 - 2  
C. Puttergill - J. Kubler 0 - 2  
D. Propoggia - G. van Peperzeel 0 - 2  
J. Grills - A. Bolt 0 - 2  
Jor. Thompson - A. Harris    
L. Miedler - B. Ellis 0 - 2  
M. Banes - A. Whittington 2 - 1  
M. Barton - J. Statham 0 - 2  
M. Ebden - B. Klein 2 - 0  
M. Polmans - Da. Kelly 2 - 1  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Mousley B - Fanselow S / Sarkissian A 2 - 0  
De Waard S / Reid M - Bourchier H / Kelly D 2 - 0  
Harris A / Jasika O - Alcantara F C / Verbeek S 1 - 2  
Kubler J / Mitchell B - Ghem A / Turini T 2 - 0  
Kubler J / Mitchell B - Krueger M / Rubin N    
Miedler L / Puodziunas S - Saville L / Whittington A 1 - 2  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rybakov - F. Horansky 0 - 2  
B. Fratangelo - F. Nielsen 2 - 0  
B. Fratangelo - R. Sarmiento    
C. Eubanks - C. Harrison    
C. Eubanks - S. Monette 2 - 0  
C. Norrie - D. Novikov 2 - 0  
D. Kudla - J.C. Aragone 2 - 0  
D. Köpfer - E. Escobedo 1 - 2  
E. Corrie - F. Peliwo 0 - 2  
E. Leshem - F. Horansky    
L. Broady - J. Hiltzik 2 - 1  
M. McDonald - M. Mmoh 0 - 2  
N. Pauffley - R. Roelofse 0 - 2  
S. Kozlov - T-S. Kwiatkowski 2 - 1  
T. Sandgren - R. Opelka 2 - 0  
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrie C / Paul T - Chaplin J / Libietis M 0 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - D. Masur 2 - 1  
D. Altmaier - M. Bachinger 0 - 2  
E. Furness - I. Sijsling 0 - 2  
K. De Schepper - D. Brown 0 - 2  
K. Kravchuk - Y. Marti 0 - 2  
L. Vanni - U. Ignatik 2 - 1  
M. Bourgue - M. Marterer 1 - 2  
R. Bemelmans - L.G.M. Harris 2 - 0  
R. Kern - S. Bolelli 0 - 2  
Y. Hanfmann - A. De Minaur 0 - 2  
Y. Maden - I. Sijsling    
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haerteis J / Masur D - Arends S / Jebavy R 1 - 2  
Skupski K / Skupski N - Lemstra K / Molleker R 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - M. Cuevas    
D. Kuzmanov - N. Kicker 0 - 2  
F. Coria - C. Berlocq 0 - 2  
G. Andreozzi - R. Carballes Baena 2 - 1  
G. Lama - P.S. Varillas 2 - 0  
J. Domingues - Gon. Oliveira 2 - 1  
J. Souza - M. Arevalo 0 - 2  
J.P. Ficovich - G. Melzer 0 - 2  
M. Cecchinato - B. Rola 0 - 2  
R. Olivo - R. Quiroz    
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Gonzalez M - Guillen Meza A / Zabala Vargas J 2 - 0  
Arneodo R / Cecchinato M - Oliveira G / Panfil G 2 - 0  
De Paula F / Galdos S - Collarini A / Coria F    
Domingues J / Souza J - Gonzalez A / Quiroz R 2 - 1  
Rola B / Romboli F - Abid A / Alban R 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - D. Ferrer 2 - 0  
D. Thiem - P. Gojowczyk 2 - 1  
D.S. Schwartzman - V. Troicki 2 - 0  
F. Verdasco - A. Rublev 2 - 0  
J-L. Struff - B. Coric 0 - 2  
J. Sousa - P. Lorenzi 2 - 0  
K. Edmund - E. Donskoy 2 - 1  
N. Mahut - P. Carreno-Busta 2 - 0  
P-H. Herbert - F. Lopez 0 - 2  
P. Cuevas - K. Khachanov 2 - 0  
S. Querrey - F. Krajinovic 0 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Cuevas P - Cabal/Farah 0 - 2  
Martin F / Ramos-Vinolas - BenneteauJ/Roger-Vasselin 1 - 2  
Mathieu P-H / Paire B - Monroe N / Sock J 0 - 2  
Mektic N / Middelkoop M - Harrison R / Venus M 0 - 2  
Pavic M / Zimonjic N - Gasquet R / Pouille L 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - H. Hurkacz 0 - 2  
D. Petrovic - M. Kecmanovic 2 - 1  
D.H. Lee - G. Soeda    
J. Jung - M. Matosevic 2 - 0  
K. Uchida - Zhe Li 0 - 2  
M. Safwat - T. Gabashvili 2 - 0  
M. Youzhny - H. Moriya 2 - 0  
N. Nakagawa - D.H. Lee 0 - 2  
P. Gunneswaran - M. Niesten 2 - 0  
R. Albot - Y. Uchiyama 2 - 0  
R. Ghedin - P. Polansky 0 - 2  
Rig. Te - B. Kavcic 0 - 2  
S. Doumbia - A. Santillan 0 - 2  
S. Robert - Di Wu 2 - 1  
T. Monteiro - Yi. Wu 0 - 2  
Y. Takahashi - Zhe Li    
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek/Withrow - Jung J / Kwon S 2 - 1  
Purcell M / Santillan A - Doumbia S / Hemery C 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női egyes,Murvafürt cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - S. Peng 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai, női páros, Lótusz cso.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaru I R / Savchuk O - Liang C / Yang Z 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai,női egyes,Havasszépe cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Görges - M. Rybarikova 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai,női egyes,Rózsa csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - A. Kerber 2 - 1  
Tollaslabda (Bitburger Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Panji - R. Maddaloni 2 - 0  
A. Parokhodin - Yue. Wang 0 - 2  
B. Abts - A. Vlaar 1 - 2  
C. Kirchmayr - K. Bruun 0 - 2  
C. Skrzeba - K. Merrilees 0 - 2  
Dav. Peng - T.J. Popov 0 - 2  
E. Heino - E. Holst 0 - 2  
Jon. Persson - G. Greco 0 - 2  
K. Schaefer - D. Zavadsky 2 - 0  
L. Claerbout - J. Magee 2 - 0  
L. Osele - Zew. Xie 1 - 2  
M. Moreels - M. Caljouw 1 - 2  
P. Lang - V. Atrashchenkov 1 - 2  
R. Gemke - A. Roovers 2 - 0  
Sam. Hsiao - I.Z. Zainuddin 0 - 2  
W. Gnedt - Sim. Wang 1 - 2  
Z. Durkinjak - A. Pochtarev 0 - 2  
Z. J. Lee - L. Schaenzler 2 - 0  

 

2017.10.30.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Pittsburgh 15 - 20  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I-Ch. Cheng - M. Hirano 4 - 2  
Yul. Zhu - Shi. Liu 4 - 3  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - LA Dodgers (5.m.) 13 - 12  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - LaSB 4 - 9  
Golf (PowerShares QQQ Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PowerShares QQQ Championship 2017    
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Frydek Mistek 3 - 1  
Karlovy Vary - Kladno 3 - 2  
Litomerice - Slavia Trebic 4 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Kadan 6 - 3  
Prostejov - Benatky nad Jizerou 7 - 2  
Slavia Praha - Vsetin 2 - 2  
Zubr Prerov - Slovan Ustecti Lvi 3 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Csíkszereda 7 - 4  
Fehérvári Titánok - Brassó 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Barisz Asztana - Jokerit 4 - 0  
Jugra Hanti-Manszijszk - Vityaz Podolszk 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Washington 2 - 1  
Winnipeg - Pittsburgh 7 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Cselmet Cseljabinszk 3 - 0  
Molot Perm - Ermak Angarszk 4 - 5  
SZKA-Neva - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 3 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Metallurg Novokuznyeck 2 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oji Eagles - Szahalin 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Skopje 112 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Strasbourg 82 - 82, h.u. 102 - 100  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Promitheasz Patra 96 - 64  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Maccabi Rishon 71 - 85  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 83 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - New York 95 - 114  
Golden State - Detroit 107 - 115  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Buyukcekmece 94 - 75  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - VEF Riga 94 - 69  
Himki Moszkva - Asztana 72 - 71  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Viborg 24 - 27  
Holstebro - Nyköbing F. 26 - 26  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Olimpo Bahia Blanca 1 - 1  
Independiente - Patronato Parana 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Szeptemvri Szófia 0 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Etar Veliko Tarnovo 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Cruzeiro 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Düsseldorf 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Randers 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chateauroux - Lens 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Aszterasz Tripolisz 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Inter Zapresic 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Ramat Gan 2 - 0  
Hapoel Afula - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 2  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Petah Tikva 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Petah Tikva - Bnei Yehuda TA 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Millonarios 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Korona Kielce 0 - 5  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Pachuca 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver - Seattle 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Aalesund 4 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Frankfurt 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Internazionale 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ternana - Carpi 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Cosenza 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Anzsi Mahacskala 1 - 1  
Ufa - Rubin Kazany 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liefering - Wacker Innsbruck 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Nacional Asuncion 1 - 1  
Sp. Trinidense - Independiente FBC 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Setúbal 5 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Newcastle 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Viitorul Constanta 0 - 4  
Sepsi OSK - Botosani 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - La Hoya Lorca 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Betis 1 - 0  
Las Palmas - Deportivo 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Servette 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrby - Värnamo 2 - 3  
Öster - Brommapojkarna 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Göteborg 2 - 1  
Norrköping - Örebro 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Djurgarden 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Istanbulspor 1 - 0  
Rizespor - Boluspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Kayserispor 3 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Mariupol 0 - 0  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - J. Lisowski 2 - 6  
D.B. Gilbert - L. Hang 1 - 6  
E. Sharav - X. Guodong 2 - 6  
H. Vafaei Ayouri - A. Songsermsawad    
L. Wenbo - L. Walker 6 - 5  
M. Joyce - A. McGill 6 - 2  
M. Selby - C. Yupeng (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M.J. Williams - Y. Delu 6 - 4  
N. Zhuang - J. Higgins 1 - 6  
O. Lines - D. Junhui (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
R. Hull - J. Robertson 5 - 6  
R. McLeod - M. King 1 - 6  
R. Milkins - G. Dott 6 - 2  
R. O'Sullivan - Y. Bingtao (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
S. Murphy - M. Xiwen (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Z. Xintong - M. Allen 4 - 6  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ghem - T. Daniel 0 - 2  
L. Saville - M. Krueger 2 - 0  
N. Rubin - S. Fanselow 0 - 2  
O. Jasika - H. Bourchier 2 - 0  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banes M / Van Peperzeel G - King E / Pasha N 2 - 0  
Ellis B / Puttergill C - Polmans M / Statham J 0 - 2  
Klein B / Propoggia D - Frawley J / Grills J 2 - 0  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - R. Shane 2 - 0  
K. King - T. Paul 1 - 2  
M. Giron - H. Laaksonen 0 - 2  
M. Moraing - T. Smyczek 1 - 2  
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwiatkowski T / Ritschard - Centenari A / Ore J 2 - 0  
Roelofse R / Salisbury J - Horansky F / Scholtz N 2 - 1  
Tenisz (Charlottesville-sel.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - R. Rölofse 1 - 2  
N. Pauffley - A. Rybakov 1 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jahn - A. Bublik 0 - 2  
K-M. Maamoun - M. Basic 0 - 2  
S. Ofner - S. Caruso 2 - 0  
T. Robredo - R. Molleker 2 - 0  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown D / Marterer M - Hassan B / Hofmann T 2 - 0  
Gille S / O'Mara J - Draganja/Draganja 0 - 2  
Ignatik U / Lacko L - Satschko A / Weissborn T-S 1 - 2  
Tenisz (Eckental-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. De Schepper - Ben. Hassan 2 - 0  
R. Kern - M. Sieber 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - Max. Gonzalez 2 - 0  
F. Bagnis - D.E. Galan Riveros    
I. Cervantes-Huegun - J. Hernandez-Fernandez 1 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cachin P / Carballes Baen - Arevalo-Gonzalez M / Reyes-Varel 0 - 2  
Cuevas M / Estrella Burgo - Agamenone F / Lipovsek Puches T 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - Y. Sugita 2 - 0  
G. Monfils - P. Lorenzi    
G. Simon - J. Chardy 0 - 2  
J. Benneteau - D. Shapovalov 2 - 0  
M. Zverev - Hy. Chung 0 - 2  
R. Gasquet - B. Paire 2 - 1  
R. Harrison - P. Gojowczyk 0 - 2  
S. Johnson - R. Haase 0 - 2  
V. Pospisil - N. Mahut 1 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Peralta J - Isner J / Querrey S 2 - 0  
Khachanov K / Rublev A - Lopez F / Lopez M 1 - 2  
Schwartzman D / Verdasco - Qureshi A U H / Zverev M 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chu. Wang - A. Krajicek 0 - 2  
Zh. Zhang - S.W. Kwon 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Nakagawa - M. Niesten 0 - 2