Tippmix eredmények - 2017. október 23-29.

2017-10-23
Tippmix eredmények - 2017. október 23-29.
2017.10.29.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Oakland 34 - 14  
Cincinnati - Indianapolis 24 - 23  
Cleveland - Minnesota 16 - 33  
New England - LA Chargers 21 - 13  
New Orleans - Chicago 20 - 12  
NY Jets - Atlanta 20 - 25  
Philadelphia - San Francisco 33 - 10  
Seattle - Houston 41 - 38  
Tampa Bay - Carolina 3 - 17  
Washington - Dallas 19 - 33  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I-Ch. Cheng - H.Ch. Lee 4 - 2  
M. Hirano - Shi. Liu 0 - 4  
Yul. Zhu - I-Ch. Cheng 4 - 0  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Yokohama Baystars (2.m.) 4 - 3  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - LA Dodgers (4.m.) 2 - 6  
Darts (European Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - R. Cross 3 - 11  
European Championship 2017    
K. Anderson - M. Suljovic 10 - 7  
M. van Gerwen - K. Anderson 11 - 10  
M. van Gerwen - R. Cross 11 - 7  
M. van Gerwen - S. Whitlock (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
P. Wright - D. Gurney 5 - 10  
R. Cross - M. Smith 10 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Turku PS 1 - 3  
Koovee Tampere - Nokian KrP 5 - 5  
Salba - Steelers Hämeenlinna 9 - 5  
Seinäjoki - Indians Espoo 8 - 14  
Viikingit Helsinki - OLS Oulu 4 - 5  
Welhot - Classic Tampere 5 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Sirius 4 - 4  
Höllviken - Örebro 4 - 4  
Jönköping - Falun 8 - 5  
Storvreta - Växjö 10 - 6  
Thorengruppen - Linköping 6 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Cisternino 3 - 1  
Golf (Sanderson Farms Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanderson Farms Championship 2017    
Golf (WGC-HSBC Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WGC-HSBC Champions 2017    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 3 - 5  
Binghamton - Springfield 2 - 1  
Bridgeport - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 5  
Charlotte - Utica 5 - 1  
Charlotte - Utica 3 - 6  
Chicago Wolves - Milwaukee 2 - 1  
Hershey - Hartford 4 - 3  
Hershey - Providence 3 - 2  
Lehigh Valley - Hartford 4 - 5  
Manitoba - Belleville 2 - 2  
Rochester - Syracuse 2 - 3  
Rockford - Grand Rapids 4 - 3  
San Antonio - San Diego 3 - 5  
Texas Stars - San Jose Barracuda 2 - 2  
Tucson - Iowa 4 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Brno 2 - 2  
Mladá Boleslav - Liberec 3 - 1  
Olomouc - Litvínov 1 - 3  
Pardubice - Vítkovice 3 - 4  
Trinec - Mountfield HK 0 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Rödovre 1 - 0  
Herlev Eagles - Gentofte 2 - 2  
SönderjyskE - Aalborg 1 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Vienna Capitals 2 6 - 0  
FTC - Brassó 3 - 0  
MAC Budapest - Fehérvári Titánok 7 - 4  
Újpest - Csíkszereda 4 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix-Morzine - Bordeaux 4 - 4  
Epinal - Lyon 3 - 2  
Gap - Angers 4 - 4  
Grenoble - Nice 5 - 4  
Mulhouse - Amiens 2 - 2  
Rouen - Strasbourg 7 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Barsz Kazany 0 - 2  
Amur Habarovszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 4 - 4  
Dinamo Riga - Dinamo Minszk 1 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Szibir Novoszibirszk 1 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Lada Toljatti 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Los Angeles 1 - 1  
Carolina - Anaheim 3 - 3  
Colorado - Chicago 6 - 3  
Edmonton - Washington 2 - 5  
Florida - Detroit 2 - 2  
Minnesota - Pittsburgh 2 - 1  
Montreal - NY Rangers 5 - 4  
Nashville - NY Islanders 2 - 6  
New Jersey - Arizona 4 - 3  
St. Louis - Columbus 4 - 1  
Tampa Bay - Anaheim 1 - 4  
Toronto - Philadelphia 2 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Stjernen 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Kaufbeuren 0 - 3  
Bietigheim/Bissingen - Bad Nauheim 4 - 1  
Dresden - Frankfurt Löwen 5 - 1  
Heilbronn - Freiburg 2 - 5  
Lausitzer Füchse - Kassel 3 - 3  
Ravensburg - Crimmitschau 1 - 2  
Tölzer Löwen - Riessersee 7 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Eisbären Berlin 7 - 4  
Düsseldorf - Bremerhaven 4 - 0  
Krefeld - Wolfsburg 1 - 3  
Köln - Mannheim 0 - 1  
München - Iserlohn 1 - 2  
Schwenningen - Nürnberg 2 - 4  
Straubing - Ingolstadt 1 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Znojmo 4 - 2  
Klagenfurt - Villach 1 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Winterthur 4 - 2  
GCK Lions - Visp 4 - 3  
Langenthal - Biasca Ticino 2 - 2  
Rapperswil - Olten 2 - 3  
Thurgau - Ajoie 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Detva 8 - 2  
Nitra - Kosice 4 - 2  
Poprad - Liptovsky Mikulas 2 - 1  
Trencin - Nove Zamky 3 - 0  
Zilina - Zvolen 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Torpedo Kamenogorszk 1 - 6  
CSZK Szamara - Szarjarka Karaganda 1 - 4  
Dizel Penza - Rubin Tyumeny 1 - 2  
Szarov - Zauralje Kurgan 4 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Blades - Anyang 1 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - FMP 75 - 65  
Olimpija Ljubljana - Buducnost Podgorica 79 - 88  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Sydney Kings 88 - 88, h.u. 94 - 99  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - Sydney Flames 70 - 68  
Townsville - Melbourne Boomers 64 - 57  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Pardubice 74 - 73  
Olomoucko Prostejov - Jindrichuv Hradec 98 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Changwon Sakers 76 - 53  
Jeonju KCC Egis - Seoul Knights 79 - 96  
Seoul Thunders - Busan Sonicboom 84 - 97  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Paris Levallois 93 - 85  
Limoges - Pau Orthez 71 - 82  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Olympiakosz 55 - 80  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Ashdod 74 - 86  
Hapoel TA - Hapoel Eilat 82 - 76  
Ironi Naharia - Bnei Herzeliya 95 - 82  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Tochigi 92 - 67  
Kyoto - Shimane 64 - 57  
Mikawa Kariya - Nagoya Dolphins 103 - 93  
Osaka - Nishinomiya 63 - 69  
Ryukyu Okinawa - Chiba 58 - 58, h.u. 68 - 60  
Tokyo Alvark - Toyama 78 - 65  
Tokyo Sunrockers - Yokohama 71 - 59  
Toyohashi Neophoenix - Shiga 75 - 61  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Zhejiang Chouzhou 96 - 103  
Guangdong - Shenzhen 114 - 96  
Guangzhou - Shanghai Sharks 118 - 102  
Jiangsu Dragons - Beijing Ducks 93 - 87  
Shandong - Shanxi 116 - 114  
Sichuan - Liaoning 96 - 107  
Zhejiang Guangsha - Fujian 105 - 99  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Gliwice 78 - 88  
Szczecin - Rosa Radom 94 - 103  
Trefl Sopot - Krosno 98 - 77  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Alytaus Dzukija 84 - 105  
Zalgiris Kaunas - Lietkabelis 92 - 90  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - PEAC-Pécs 69 - 65  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Milwaukee 106 - 117  
Brooklyn - Denver 111 - 124  
Charlotte - Orlando 120 - 113  
Chicago - Oklahoma City 69 - 101  
Dallas - Philadelphia 110 - 112  
Indiana - San Antonio 97 - 94  
LA Clippers - Detroit 87 - 95  
Memphis - Houston 103 - 89  
Miami - Boston 90 - 96  
New Orleans - Cleveland 123 - 101  
Portland - Phoenix 114 - 107  
Sacramento - Washington 83 - 110  
Utah - LA Lakers 96 - 81  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Giessen 96 - 75  
Brose Bamberg - Alba Berlin 75 - 77  
Jena - Ludwigsburg 64 - 78  
Tübingen - Telekom Bonn 75 - 84  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Brescia 69 - 78  
Capo D'Orlando - Torino 70 - 73  
Sassari - Milano 90 - 69  
Trento - Reggio Emilia 92 - 69  
Varese - Pistoia 81 - 73  
Virtus Bologna - Venezia 87 - 88  
VL Pesaro - Cremona 68 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Battipaglia 56 - 52  
Dike Napoli - Famila Schio 59 - 64  
San Martino di Lupari - UR Venezia 65 - 59  
Torino - Lucca 59 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Murcia 94 - 97  
Baskonia Vitoria - Zaragoza 73 - 78  
Gipuzkoa - Bilbao 87 - 91  
Joventut Badalona - Betis 81 - 76  
MoraBanc Andorra - Iberostar Tenerife 58 - 48  
Unicaja Malaga - Estudiantes 89 - 70  
Valencia - Gran Canaria 89 - 83  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Gernika Bizkaia 80 - 70  
Sant Adria - P. Avenida 48 - 91  
Zaragoza - Al-Qazeres Extremadura 72 - 59  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Karsiyaka 78 - 63  
Galatasaray - Fenerbahce Ülker 62 - 83  
Istanbul BB - Yesilgiresun 99 - 87  
Sakaryaspor - Tofas Bursa 74 - 86  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Canik 76 - 76, h.u. 90 - 82  
Besiktas - Galatasaray 62 - 61  
Istanbul Univ. - Fenerbahce 78 - 83  
Mersin BB - Adana ASKI 76 - 63  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Parma Permszkij Kraj 66 - 65  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Ajax Köbenhavn 30 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Kecskemét 25 - 25  
Érd - Debrecen 29 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Skövde 20 - 26  
Önnereds - Lugi 19 - 24  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Luxemburg 36 - 19  
Kézilabda (vb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Hollandia 25 - 26  
Görögország - Törökország 19 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Franciaország 27 - 23  
Németország - Spanyolország 28 - 24  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Hollandia 36 - 26  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Arsenal 0 - 2  
Manchester City - Birmingham 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Aston Villa 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Santamarina Tandil 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - San Lorenzo 0 - 2  
Boca Juniors - Belgrano de Cordoba 4 - 0  
Gimnasia LP - Vélez Sarsfield 4 - 0  
Newell's - Chacarita Juniors 2 - 1  
Talleres Cordoba - River Plate 4 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Melbourne Victory 1 - 1  
Newcastle Jets - Western Sydney 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Sumqayit 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Cercle Bruges 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - St. Truiden 4 - 1  
Mouscron-Peruwelz - Antwerpen 2 - 2  
Standard Liege - Waasland Beveren 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Levszki Szófia 2 - 0  
Vereja - Beroe Stara Zagora 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Botafogo 0 - 0  
Atlético PR - Chapecoense 0 - 0  
Avai - Gremio 2 - 2  
Fluminense - Bahia 1 - 1  
Ponte Preta - Corinthians 1 - 0  
Sport Recife - Coritiba 3 - 4  
Vitória - Atlético GO 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Augsburg 0 - 3  
VfB Stuttgart - Freiburg 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Union Berlin 1 - 1  
Dynamo Dresden - Braunschweig 1 - 1  
Heidenheim - Nürnberg 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Magdeburg 1 - 0  
Wehen - Münster 6 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Audax Italiano 1 - 1  
Curico Unido - San Luis de Quillota 1 - 0  
Everton Vina Del Mar - Universidad de Concepcion 2 - 1  
O'Higgins - Santiago Wanderers 0 - 3  
Universidad de Chile - Universidad Catolica 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Doxa Katokopiasz 4 - 2  
Ermisz Aradippou - AEL Limasszol 0 - 1  
Olympiakosz Nicosia - NEA Szalamina 1 - 1  
Pafosz - Arisz Limasszol 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokolov - Pribram 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Jihlava 2 - 1  
Slovacko - Slavia Praha 0 - 3  
Sparta Praha - Ostrava 3 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Vejle 0 - 1  
Fremad Amager - Roskilde 0 - 1  
Köge - Brabrand 1 - 0  
Nyköbing - Esbjerg 0 - 0  
Vendsyssel - Skive 2 - 0  
Viborg - Thisted 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - OB Odense 0 - 2  
Horsens - FC Köbenhavn 1 - 1  
Lyngby - Midtjylland 2 - 2  
Sönderjyske - Hobro 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varde - Odense 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Asan Mugunghwa 1 - 1  
Daejeon Citizen - Ansan Greeners 1 - 1  
Gyeongnam - Seongnam 1 - 0  
Seoul E-Land - Bucheon 2 - 2  
Suwon FC - Anyang 4 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Gwangju 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Jeju 3 - 0  
Suwon Bluewings - Gangwon 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Torpedo Zogyino 1 - 0  
FK Minszk - Nyeman Grodno 0 - 1  
Slavia Mozír - Vityebszk 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Marseille 0 - 1  
Lyon - Metz 2 - 0  
Toulouse - St-Etienne 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Bordeaux 0 - 1  
Marseille - Albi 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Plataniasz 2 - 0  
Panetolikosz - Apollon Szmirnisz 1 - 1  
Panioniosz - AEK Athén 0 - 1  
Xanthi - Atromitosz Periszteri 0 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maastricht - Volendam 2 - 1  
Telstar - Almere City 4 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - AZ Alkmaar 1 - 2  
Sparta Rotterdam - Groningen 2 - 1  
Utrecht - NAC Breda 2 - 2  
Vitesse - PSV 2 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - PSV 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Cibalia 1 - 1  
Slaven Belupo - Hajduk Split 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Beer Sheva 1 - 3  
Maccabi TA - Hapoel Akko 5 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machida Zelvia - Kamatamare Sanuki 1 - 1  
Matsumoto Yamaga - Gifu 2 - 1  
Nagoya GE - Thespakusatsu Gunma 4 - 2  
Shonan Bellmare - Okayama 1 - 1  
Yamagata - Ehime 2 - 2  
Yamaguchi - Zweigen Kanazawa 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Sagan Tosu 1 - 0  
Cerezo Osaka - Omiya Ardija 2 - 1  
FC Tokyo - Shimizu SP 0 - 0  
Gamba Osaka - Vegalta Sendai 1 - 1  
Jubilo Iwata - Yokohama FM 2 - 1  
Kashiwa R. - Kawasaki Frontale 2 - 2  
Kofu - Vissel Kobe 2 - 3  
Sanfrecce Hiroshima - Urawa RD 0 - 1  
Sapporo - Kashima A. 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - América de Cali 0 - 0  
Independiente Medellin - Jaguares de Cordoba 2 - 0  
Independiente SF - Dep. La Equidad 0 - 0  
Once Caldas - Envigado 1 - 1  
Rionegro Aguilas - Dep. Tolima 1 - 1  
Tigres FC - Atl. Nacional Medellin    
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Chongqing Lifan 3 - 1  
Guangzhou R&F - Tianjin Teda 3 - 2  
Guizhou Zhicheng - Shandong Luneng 3 - 0  
Hebei - Guangzhou Evergrande 3 - 0  
Henan Jianye - Shanghai SIPG 2 - 4  
Jiangsu - Beijing Guoan 1 - 0  
Shanghai Shenhua - Yanbian 5 - 1  
Tianjin Quanjian - Liaoning Hongyun 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Chojniczanka Chojnice 0 - 0  
Ruch Chorzow - Odra Opole 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Zaglebie Lubin 3 - 1  
Legia Varsó - Arka Gdynia 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Utenis Utena 3 - 0  
Suduva Marijampole - Atlantas Klaipeda 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Tijuana 3 - 1  
Cruz Azul - Tigres 1 - 2  
Dep. Toluca - Monarcas Morelia 0 - 1  
Leon - Veracruz 6 - 2  
Monterrey - América 2 - 0  
Necaxa - Lobos BUAP 5 - 0  
Queretaro - Atlas de Guadalajara 2 - 2  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Miami - Edmonton 2 - 1  
FC Puerto Rico - New York Cosmos 2 - 5  
Indy Eleven - North Carolina 2 - 2  
San Francisco - Jacksonville 0 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Békéscsaba 0 - 2  
Budaörs - Cegléd 1 - 1  
Dorog - Siófok 2 - 1  
Gyirmót - Sopron 0 - 0  
Kazincbarcika - ZTE 2 - 0  
MTK - Mosonmagyaróvár 6 - 1  
Nyíregyháza - Csákvár 1 - 0  
Soroksár - Kisvárda 0 - 1  
Szeged 2011 - Győr 0 - 0  
Szolnok - Vác 1 - 5  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Asane 6 - 0  
Florö - Strömmen 1 - 5  
Mjöndalen - Levanger 3 - 1  
Ranheim - Jerv 3 - 1  
Sandnes Ulf - Kongsvinger 0 - 3  
Start - Elverum 0 - 1  
Tromsdalen - Fredrikstad 5 - 0  
Ullensaker/Kisa - Arendal 4 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Odd Grenland 2 - 2  
Rosenborg - Stabaek 0 - 0  
Sarpsborg - Sandefjord 5 - 0  
Strömsgodset - Sogndal 4 - 1  
Tromsö - Viking Stavanger 3 - 0  
Valerenga - Molde 1 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Essen-Schönebeck 1 - 2  
Freiburg - Hoffenheim 2 - 1  
Jena - Bayern München 0 - 5  
Sand - 1. FC Köln 3 - 0  
Wolfsburg - Bremen 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Lazio 1 - 5  
Crotone - Fiorentina 2 - 1  
Napoli - Sassuolo 3 - 1  
Sampdoria - Chievo 4 - 1  
SPAL Ferrara - Genoa 1 - 0  
Torino - Cagliari 2 - 1  
Udinese - Atalanta 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma - Avellino 2 - 0  
Vercelli - Foggia 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Viterbese 1 - 1  
Arzachena - Olbia 3 - 0  
Giana Erminio - Alessandria 2 - 2  
Livorno - Pro Piacenza 3 - 0  
Lucchese - Carrarese 3 - 2  
Pistoiese - Prato 1 - 0  
Pontedera - Gavorrano 2 - 1  
Robur Siena - Monza 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Teramo 1 - 1  
Bassano - Renate 0 - 2  
Fermana - Pordenone 0 - 0  
Gubbio - Reggiana 1 - 0  
Mestre - Ravenna 0 - 0  
Sambenedettese - Fano 0 - 0  
Südtirol - Vicenza 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Zenit Sz'tpétervár 2 3 - 3  
Gazovik Orenburg - Szpartak Moszkva 2 2 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Olimp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Fakel Voronyezs 0 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Baltika Kalinyingrád 3 - 0  
Tambov - Kurszk 0 - 1  
Tom Tomszk - Lucs Vlagyivosztok 0 - 0  
Tyumeny - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 1  
Volgar Asztrahan - Rotor Volgográd 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Ural Jekatyerinburg 1 - 1  
Dinamo Moszkva - Toszno 0 - 1  
FK Krasznodar - SZKA Habarovszk 4 - 1  
Zenit Szentpétervár - Lokomotív Moszkva 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsberg - Sturm Graz 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Dep. Capiata 2 - 0  
Guarani Asuncion - Olimpia Asuncion 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Viseu 0 - 0  
Covilha - Porto B 2 - 1  
Santa Clara - Penafiel 1 - 2  
Sporting CP B - Leixoes 1 - 1  
Uniao Madeira - Uniao Oliveirense 1 - 0  
Varzim - Nacional Madeira 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Guimaraes 1 - 3  
Braga - Chaves 1 - 0  
Pacos Ferreira - Estoril 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Southampton 1 - 1  
Leicester - Everton 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Gaz Metan Medias 0 - 0  
Universitatea Craiova - FCS Bukarest 2 - 5  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Oviedo 2 - 0  
Barcelona B - Sevilla B 1 - 1  
Cordoba - Numancia 1 - 1  
Reus - Valladolid 2 - 2  
Tenerife - Osasuna 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo B - Guijuelo 0 - 0  
Fuenlabrada - Cerceda 1 - 0  
Majadahonda - Union Adarve 3 - 1  
Ponferradina - Pontevedra 1 - 0  
San Sebastian Reyes - Rapido de Bouzas 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Sp. Gijón B 1 - 1  
Caudal Deportivo - Mirandes 1 - 3  
Osasuna B - Arenas de Getxo 1 - 1  
Tudelano - Real Union Irun 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Peralada 0 - 0  
Cornella - Elche 0 - 1  
Ebro - Lleida 1 - 1  
Hercules - Pena Deportiva 1 - 0  
Villarreal B - Valencia B 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - San Fernando 2 - 2  
Betis B - Marbella 1 - 1  
Cartagena - Las Palmas B 1 - 1  
El Ejido - Melilla 1 - 0  
Linense - Merida 2 - 0  
Lorca Deportiva - Cordoba B 0 - 6  
Real Murcia - Granada B 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Levante 2 - 2  
Getafe - Real Sociedad 2 - 1  
Girona - Real Madrid 2 - 1  
Malaga - Celta Vigo 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Espanyol 1 - 3  
Ath. Bilbao - Tenerife 0 - 1  
Atl. Madrid - Barcelona 1 - 1  
Huelva - Levante 0 - 1  
Real Sociedad - Sevilla 0 - 1  
Valencia - Madrid CCF 4 - 0  
Zaragoza - Rayo Vallecano 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Vaduz 0 - 1  
Xamax - Wohlen 4 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Luzern 1 - 0  
St. Gallen - Grasshoppers 3 - 1  
Young Boys - Sion 5 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Degerfors 1 - 1  
Syrianska - Falkenberg 1 - 2  
Örgryte - Helsingborg 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Jönköping Södra 0 - 0  
Häcken - Kalmar 2 - 0  
Sirius - FF Malmö 0 - 4  
Sundsvall - Hammarby 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Kopparbergs/Göteborg 1 - 5  
Kristianstad - Limhamn Bunkeflo 2 - 0  
Kvarnsveden - Linköping 0 - 0  
Rosengard - Pitea 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Javor Matis 2 - 1  
Borac - Partizan Belgrád 1 - 2  
Cukaricki - Vozdovac 2 - 1  
Mladost Lucani - Macsva Sabacs 2 - 0  
Radnicki Nis - Napredak Krusevac 1 - 3  
Radnik Surdulica - Spartak Subotica 5 - 1  
Zemun - Crvena zvezda 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Trnava 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - ND Gorica 0 - 3  
Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Giresunspor 1 - 2  
Erzurum Bld. Spor - Denizlispor 4 - 1  
Gaziantep Bld. Spor - Elazigspor 1 - 0  
Manisaspor - Ümraniyespor 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Antalyaspor 4 - 0  
Karabukspor - Sivasspor 0 - 1  
Konyaspor - Osmanlispor 1 - 0  
Trabzonspor - Galatasaray 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Sahtar Szoligorszk - U19Nitra 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Dinamo Kijev 1 - 1  
Veresz Rivne - Olimpik Doneck 1 - 1  
Zirka Kropivnickij - Vorszkla Poltava 1 - 0  
Zorya Luganszk - Olekszandria 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Connah's Quay 0 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Tasman Utd. 0 - 1  
Hamilton Wanderers - Hawke's Bay Utd. 0 - 1  
Southern Utd. - Eastern Suburbs 0 - 1  
Waitakere Utd. - Auckland City 0 - 5  
MMA (UFC Fight Night, Sao Paulo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carlos Junior - J. Marshman 1 - 0  
D. Alcantara Figueiredo - J. Brooks 1 - 0  
D. Brunson - L. Machida 1 - 0  
D. Maia - C. Covington 0 - 1  
E. Zaleski dos Santos - M. Griffin 1 - 0  
F. Trinaldo - J. Miller 1 - 0  
H. Dias - J. Gordon 0 - 1  
J. Lineker - M. Vera 1 - 0  
M. Golm - C. Colombo 1 - 0  
P. Munhoz - R. Font 1 - 0  
Th. Santos - J. Hermansson 1 - 0  
V. Luque - N. Price 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Alonso - S. Vandoorne (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Massa - L. Stroll (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Räikkönen - M. Verstappen (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - S. Vettel (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
P. Gasly - B. Hartley (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Wehrlein - M. Ericsson (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - M. Verstappen (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - K. Räikkönen (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - S. Vettel (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Mexikói Nagydíj 2017    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - M. Marquez (Maláj, futam) 1 - 0  
A. Dovizioso - V. Rossi (Maláj, futam) 1 - 0  
A. Iannone - D. Petrucci (Maláj, futam) 0 - 1  
A. Rins - A. Iannone (Maláj, futam) 0 - 1  
D. Pedrosa - A. Dovizioso (Maláj, futam) 0 - 1  
D. Pedrosa - J. Lorenzo (Maláj, futam) 0 - 1  
D. Pedrosa - M. Marquez (Maláj, futam) 0 - 1  
J. Lorenzo - C. Crutchlow (Maláj, futam) 1 - 0  
J. Lorenzo - J. Zarco (Maláj, futam) 1 - 0  
J. Lorenzo - M. Vinales (Maláj, futam) 1 - 0  
J. Miller - A. Rins (Maláj, futam) 1 - 0  
J. Zarco - C. Crutchlow (Maláj, futam) 1 - 0  
J. Zarco - M. Vinales (Maláj, futam) 1 - 0  
M. Marquez - J. Zarco (Maláj, futam) 0 - 1  
M. Marquez - M. Vinales (Maláj, futam) 1 - 0  
P. Espargaro - B. Smith (Maláj, futam) 1 - 0  
V. Rossi - D. Pedrosa (Maláj, futam) 0 - 1  
V. Rossi - J. Zarco (Maláj, futam) 0 - 1  
V. Rossi - M. Marquez (Maláj, futam) 0 - 1  
V. Rossi - M. Vinales (Maláj, futam) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Maláj Nagydíj 2017    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Gloucester 21 - 22  
Newcastle - Leicester 13 - 30  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Agen 43 - 28  
La Rochelle - Toulouse 37 - 21  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Libanon 18 - 29  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Tonga 4 - 50  
Rögbi (vb, C/D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Olaszország 36 - 12  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Cucine Lube Civitanova 3 - 0  
Modena - Piacenza 3 - 0  
Monza - Vibo Valentia 1 - 3  
Padova - Verona 2 - 3  
Perugia - Revivre Milano 3 - 0  
Ravenna - Argos Sora 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Casalmaggiore 1 - 3  
Bisonte Firenze - Novara 0 - 3  
Filottrano - Conegliano 0 - 3  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - A. Higginson 6 - 3  
A. McManus - Z. Yong 3 - 6  
D. Dale - B. Woollaston 6 - 3  
D. Grace - M. Gould 3 - 6  
D. Junhui - C. Zhe 6 - 3  
G. Wilson - N. Robertson 2 - 6  
J. Higgins - E. Slessor (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
J. Trump - I. Burns (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
L. Wenbo - A. Duffy 6 - 2  
M. O'Donnell - S. Lam 6 - 3  
M. Selby - A. Hugill 6 - 1  
M. Selt - M. Holt 6 - 3  
M. Stevens - Z. Xintong 2 - 6  
R. Day - K. Maflin 6 - 5  
R. Walden - P. Ebdon 6 - 5  
S. Craigie - J. Perry 3 - 6  
S. Maguire - J. Astley 6 - 2  
T. Ford - I. Preece 6 - 5  
T. Pengfei - K. Wilson 5 - 6  
Y. Bingtao - W. Yuchen 6 - 5  
Y. Delu - L. Haotian 6 - 2  
Yuan Li - L. Brecel 1 - 6  
Z. Yuelong - R. Hull 2 - 6  
Strandröplabda (Aalsmeer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caminati M / Rossi E - Denin O / Popov S 2 - 0  
Caminati M / Rossi E - Kolinske W / Evans M 2 - 0  
Denin O / Popov S - Giginoglu M / Mermer H H 1 - 2  
Giginoglu M / Mermer H H - Kolinske W / Evans M 1 - 2  
Strandröplabda (Aalsmeer, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murakami M / Ishii M - Flint B / Larsen K 0 - 2  
Stubbe J / Meppelink M - Ittlinger S / Behrens K 2 - 0  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - S. Tsitsipas 2 - 0  
Tenisz (Brest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Sancic A - Clayton S / Sharan D 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - J.M. Del Potro 2 - 1  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin F / Roger-Vasselin - Dodig I / Granollers M 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - L. Pouille 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Cuevas P - Demoliner M / Querrey S 2 - 1  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - Jani R-L. 2 - 0  
Tenisz (Ho Si Minh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Millman - M. Youzhny 0 - 2  
Tenisz (Ho Si Minh, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myneni S / Prashanth N V - Mclachlan B / Soeda G 2 - 0  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kovalik - G. Melzer 0 - 2  
Tenisz (Párizs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - E. Donskoy 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - J. Chardy 0 - 2  
J-L. Struff - P. Gojowczyk 2 - 0  
J. Sousa - U. Humbert 2 - 0  
L. Djere - F. Krajinovic 1 - 2  
V. Pospisil - P-H. Mathieu 2 - 0  
Tenisz (Saguenay, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schoofs - Arn G. 0 - 2  
Tenisz (Suzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kecmanovic - R. Albot 2 - 0  
Tenisz (Traralgon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - J. Kubler 1 - 2  
Tenisz (WTA-vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - V. Williams 2 - 0  
WTA-vb 2017    
Tenisz (WTA-vb, páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Bertens/Larsson 2 - 1  
Tollaslabda (French Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishimoto - N.K. Srikanth 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.Y. Tai - A. Yamaguchi 2 - 0  

 

2017.10.28.
Asztalitenisz (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Samara - Hyo. Suh 4 - 1  
H.Ch. Lee - K. Ishikawa 4 - 3  
I-Ch. Cheng - Póta G. 4 - 3  
Jia Liu - Jie Li 3 - 4  
M. Hirano - M. Ekholm 4 - 1  
Szu-Yu Chen - H.K. Doo 4 - 3  
Yul. Zhu - Mo Zhang 4 - 1  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mo Zhang - Lily Zhang 4 - 3  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Winter - D. Meshref 0 - 4  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Yokohama Baystars (1.m.) 10 - 1  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - LA Dodgers (3.m.) 5 - 3  
Darts (European Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Smith - B. van de Pas 10 - 9  
P. Wright - J. Clayton 10 - 8  
R. Cross - D. Chisnall 10 - 7  
S. Bunting - D. Gurney 6 - 10  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Classic Tampere 5 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Mullsjö 3 - 4  
Pixbo Wallenstam - Dalen 8 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Luparense 2 - 7  
Dosson - Feldi Eboli 4 - 3  
Imola Castello - Napoli 2 - 6  
Kaos Futsal - Milano 4 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Levante 4 - 4  
Parrulo Ferrol - Peniscola 1 - 1  
Santa Coloma - Inter Movistar 1 - 3  
Segovia - Santiago Futsal 4 - 2  
Zaragoza - Barcelona 3 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 0 - 3  
Binghamton - Providence 1 - 4  
Cleveland - Ontario Reign 7 - 4  
Cleveland - Ontario Reign (19:00) 1 - 2  
Grand Rapids - Chicago Wolves 5 - 3  
Hartford - Bridgeport 1 - 5  
Manitoba - Belleville 3 - 3  
Rochester - Laval 3 - 3  
Rockford - Milwaukee 2 - 5  
San Antonio - San Jose Barracuda 3 - 1  
Springfield - Lehigh Valley 2 - 5  
Syracuse - Toronto Marlies 2 - 4  
Texas Stars - San Diego 4 - 4  
Toronto Marlies - Laval 2 - 3  
Tucson - Iowa 4 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 3 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Asiago 4 - 3  
Cortina - Zell am See 4 - 2  
Fassa - Salzburg 2 0 - 1  
Gherdeina/Gröden - Jesenice 3 - 2  
Kitzbühel - Val Pusteria 5 - 5  
Lustenau - Feldkirch 2 - 5  
Olimpija Ljubljana - Neumarkt Riwega 3 - 0  
Vipiteno/Sterzing - Renon/Ritten 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Slavia Praha 1 - 2  
Karlovy Vary - Benatky nad Jizerou 8 - 2  
Prostejov - Motor Ceske Budejovice 2 - 2  
Slavia Trebic - Zubr Prerov 3 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Kladno 3 - 3  
Vsetin - Litomerice 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Odense 3 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Tuto 4 - 7  
Imatra Ketterä - SaPKo 6 - 3  
Jokipojat - IPK 5 - 2  
Keupa - Leki 4 - 2  
Kiekko-Vantaa - Espoo United 2 - 1  
Roki - Kokkolan Hermes 1 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - SaiPa 3 - 0  
Kalpa - Jukurit 3 - 2  
Kookoo - Vaasan Sport 1 - 1  
Lukko - Ilves 3 - 2  
Tappara - Lahti Pelicans 3 - 0  
Turku PS - JYP 1 - 6  
Ässät - HIFK 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szocsi - Metallurg Magnyitogorszk 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - San Jose 2 - 3  
Calgary - Dallas 1 - 2  
Carolina - St. Louis 1 - 2  
Chicago - Nashville 1 - 2  
Columbus - Winnipeg 1 - 1  
Las Vegas - Colorado 7 - 0  
New Jersey - Ottawa 4 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lillehammer 4 - 7  
Kongsvinger - Storhamar 2 - 4  
Sparta Sarpsborg - Manglerud 4 - 2  
Valerenga - Stavanger 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Salzburg 1 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug 2 - Langenthal 6 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Biel 4 - 1  
Davos - Zug 4 - 3  
Lugano - Lausanne 6 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - MODO 2 - 3  
Oskarshamn - Björklöven 6 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Linköping 4 - 0  
Färjestad - Brynäs 2 - 1  
Malmö - Karlskrona 3 - 1  
Rögle - Lulea 1 - 2  
Skelleftea - Djurgarden 1 - 2  
Växjö - HV 71 1 - 1  
Örebro - Mora 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Cselmet Cseljabinszk 2 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Gornyak Ucsali 4 - 3  
Heilongjiang - Himik Voszkreszenszk 2 - 3  
Molot Perm - Szokol Krasznojarszk 3 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Metallurg Novokuznyeck 2 - 0  
Rjazany - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 5 - 3  
SZKA-Neva - Juzsnij Ural Orszk 3 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Ermak Angarszk 3 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Goyang High1 1 - 1  
Tohoku Blades - Anyang 3 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Cedevita Zagreb 77 - 81  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Melbourne Utd. 87 - 85  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Opava 103 - 65  
Ostrava - Usti nad Labem 87 - 87, h.u. 98 - 102  
Svitavy - Kolin 83 - 92  
USK Praha - MMCITE Brno 67 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Goyang 91 - 90  
Seoul Knights - Wonju Dongbu 90 - 76  
Ulsan Mobis Phoebus - Incheon Elephants 74 - 86  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Reims 93 - 80  
Bourg - Cholet 76 - 77  
Le Mans - Chalon sur Saone 63 - 66  
Monaco - Boulazac 91 - 64  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Villeneuve d'Ascq Lille 62 - 43  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koloszosz Rodosz - AEK Athén 82 - 78  
Korivosz Amaliada - Panioniosz 68 - 67  
Kymi - Larissza-Farosz 70 - 71  
Rethymno - Lavrio 73 - 95  
Trikala - PAOK 87 - 78  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Gilboa Galil 88 - 81  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Tochigi 76 - 87  
Kawasaki Brave Thunders - Albirex Niigata 70 - 72  
Kyoto - Shimane 85 - 78  
Mikawa Kariya - Nagoya Dolphins 106 - 89  
Osaka - Nishinomiya 87 - 70  
Tokyo Alvark - Toyama 104 - 77  
Tokyo Sunrockers - Yokohama 61 - 67  
Toyohashi Neophoenix - Shiga 72 - 77  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Tongxi - Beijing Dragons 119 - 113  
Tianjin - Qingdao 117 - 119  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Czarni Slupsk 114 - 80  
Ostrow Wielkopolski - Asseco Gdynia 76 - 80  
Starogard Gdanski - Dabrowa Gornicza 90 - 79  
Torun - Turow Zgorzelec 92 - 80  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Vytautas Prienai 77 - 68  
Neptunas Klaipeda - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 97 - 91  
Nevezis Kedainiai - Lietuvos Rytas 76 - 73  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Kecskemét 78 - 96  
Debrecen - Körmend 70 - 110  
Szombathely - Kaposvár 106 - 82  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - ZTE 81 - 49  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Denver 100 - 105  
Charlotte - Houston 93 - 109  
Golden State - Washington 120 - 117  
LA Lakers - Toronto 92 - 101  
Minnesota - Oklahoma City 119 - 116  
New York - Brooklyn 107 - 86  
Orlando - San Antonio 114 - 87  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Skyliners Frankfurt 72 - 60  
Mitteldeutscher - Göttingen 84 - 89  
S. Oliver Würzburg - Oldenburg 84 - 86  
Ulm - Bremerhaven 85 - 77  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Cantu 86 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vigarano - Eirene Ragusa 58 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Obradoiro Monbus 65 - 73  
San Pablo Burgos - Real Madrid 95 - 100  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Campus Promete 74 - 53  
Ferrol - Araski AES 78 - 74  
Zamarat - Cadi La Seu d'Urgell 66 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Trabzonspor 75 - 72  
Besiktas - Usak Sportif 77 - 70  
RH Gaziantepspor - Eskisehirspor 93 - 93, h.u. 118 - 119  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bornova Beckerspor - Ormanspor Genclik 54 - 70  
Yakin Dogu Univ. - AGÜ Kayserispor 85 - 45  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Kalev/Cramo 82 - 77  
Lok.Kubany Krasznodar - Nyizsnyij Novgorod 94 - 64  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Aarhus Utd. 32 - 18  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Vác 22 - 33  
MTK - Kisvárda 27 - 27  
Siófok - FTC 29 - 37  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - VästerasIrsta 22 - 30  
Skuru - Höör 22 - 35  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Oroszország 22 - 35  
Kézilabda (vb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Bosznia-Hercegovina 29 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szerbia 38 - 38  
Dánia - Lengyelország 26 - 25  
Izland - Svédország 24 - 27  
Norvégia - Franciaország 30 - 26  
Németország - Spanyolország 24 - 26  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Hollandia 23 - 18  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Wydad Casablanca 1 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Reading 0 - 5  
Sunderland - Liverpool 1 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Milton Keynes Dons 2 - 0  
Bury - Doncaster 0 - 1  
Charlton - Wimbledon 1 - 0  
Fleetwood - Oxford Utd. 2 - 0  
Northampton - Blackpool 1 - 0  
Oldham - Scunthorpe 2 - 3  
Peterborough - Shrewsbury 1 - 0  
Plymouth - Rochdale 1 - 1  
Portsmouth - Bradford 0 - 1  
Rotherham - Gillingham 1 - 3  
Walsall - Southend 0 - 1  
Wigan - Blackburn 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Barnet 4 - 1  
Chesterfield - Carlisle 2 - 2  
Colchester - Crewe 3 - 1  
Forest Green - Morecambe 2 - 0  
Grimsby - Cambridge Utd. 0 - 0  
Lincoln - Crawley 0 - 0  
Luton - Coventry 0 - 3  
Mansfield - Exeter 1 - 1  
Notts County - Newport 3 - 0  
Port Vale - Swindon 0 - 3  
Wycombe - Cheltenham 3 - 3  
Yeovil - Stevenage 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Ipswich 1 - 2  
Cardiff - Millwall 0 - 0  
Fulham - Bolton 1 - 1  
Hull City - Nottingham 2 - 3  
Norwich - Derby County 1 - 2  
Preston - Brentford 2 - 3  
QPR - Wolverhampton 2 - 1  
Reading - Middlesbrough 0 - 2  
Sheffield Wed. - Barnsley 1 - 1  
Sunderland - Bristol City 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Aldershot 3 - 1  
Boreham - Bromley 2 - 2  
Gateshead - Dover 0 - 0  
Macclesfield - Eastleigh 1 - 2  
Maidenhead Utd. - Dag & Red 1 - 1  
Maidstone Utd. - Chester 1 - 0  
Solihull Moors - Fylde 0 - 4  
Sutton Utd. - Ebbsfleet Utd. 0 - 0  
Torquay - Hartlepool 0 - 2  
Tranmere - Halifax 4 - 2  
Woking - Guiseley 2 - 3  
Wrexham - Leyton 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Instituto Cordoba 1 - 0  
Atl. Rafaela - Nueva Chicago 0 - 0  
Brown de Adrogue - Guillermo Brown 1 - 2  
Dep. Moron - San Martin de Tucuman 1 - 1  
Ferro Carril Oeste - Dep. Flandria 2 - 0  
Independiente de Mendoza - Agropecuario Argentino 0 - 3  
Mitre Santiago del Estero - Club Almagro 1 - 0  
Quilmes - Estudiantes San Luis 0 - 0  
Sarmiento - Dep. Riestra 1 - 0  
Villa Dalmine - Atl. Los Andes 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Arsenal Sarandí 3 - 2  
Atl. Tucuman - Racing Club 3 - 1  
Banfield - Colón 1 - 1  
Huracan - Lanus 4 - 0  
San Martin SJ - Estudiantes LP 1 - 0  
Union SF - Godoy Cruz 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Melbourne City 0 - 2  
Wellington Phoenix - Brisbane Roar 3 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Kapaz 0 - 2  
Zira - Gabala 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Saint-Gilloise 1 - 0  
Westerlo - Lierse 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Anderlecht 2 - 3  
Kortrijk - Genk 0 - 0  
Lokeren - Oostende 0 - 3  
Zulte Waregem - Mechelen 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Slavia Szófia 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Londrina 3 - 0  
Boa - America MG 2 - 2  
Goiás - Guarani 1 - 1  
Internacional - Ceara 0 - 1  
Oeste - Brasil de Pelotas 1 - 0  
Paysandu - Criciuma 1 - 0  
Santa Cruz PE - Luverdense 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Vasco da Gama 0 - 0  
Sao Paulo - Santos 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - RB Leipzig 2 - 0  
Hannover - Dortmund 4 - 2  
Hertha BSC - Hamburg 2 - 1  
Hoffenheim - Mönchengladbach 1 - 3  
Leverkusen - 1. FC Köln 2 - 1  
Schalke - Wolfsburg 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Holstein Kiel 1 - 1  
Fürth - Sandhausen 2 - 1  
Regensburg - Kaiserslautern 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Bremen Amatőr 1 - 0  
Fortuna Köln - Würzburg 2 - 1  
Hallescher FC - Meppen 2 - 0  
Jena - Paderborn 3 - 1  
Lotte - Sonnenhof Grossaspach 0 - 2  
Osnabrück - Zwickau 4 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - Colo Colo 1 - 0  
Palestino - Huachipato 0 - 1  
Union Espanola - Dep. Iquique 4 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - AEK Larnaca 0 - 1  
Ethnikosz Ahnasz - APOEL Nicosia 1 - 1  
Omonia Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Ceske Budejovice 0 - 0  
Opava - Olympia Praha 5 - 1  
Pardubice - Varnsdorf 3 - 2  
Trinec - Zizkov 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Zlín 1 - 1  
Brno - Dukla Praha 0 - 0  
Liberec - Jablonec 4 - 1  
Olomouc - Teplice 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Silkeborg 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Ballerup 1 - 5  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohang - Daegu 1 - 2  
Sangju Sangmu - Jeonnam 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Ulsan 3 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Emirates Ras Al-Khaimah 3 - 2  
Al-Ain - Al-Sharjah 3 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Naftan 1 - 1  
Gomel - Gorodeja 0 - 0  
Isloch - Dinamo Minszk 1 - 5  
Szluck - Krumkacsi Minszk 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Rovaniemi PS 2 - 3  
JJK Jyväskylä - Vaasa PS 2 - 0  
Lahti - HIFK 2 - 1  
Mariehamn - Ilves 0 - 1  
PS Kemi - Kuopio PS 1 - 3  
Seinäjoen JK - Inter Turku 5 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Ajaccio 1 - 1  
Lorient - Tours 2 - 0  
Reims - Nancy 3 - 0  
Valenciennes - Nimes 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Rodez Aveyron 1 - 3  
Red Star 93 - Concarneau 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Monaco 0 - 2  
Caen - Troyes 1 - 0  
Dijon - Nantes 1 - 0  
Guingamp - Amiens 1 - 1  
Montpellier - Rennes 0 - 1  
Strasbourg - Angers 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Montpellier 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Kassziopi Kerkyra 2 - 1  
Larissza - Levadiakosz 1 - 0  
Panathinaikosz - Olympiakosz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heracles - Venlo 3 - 0  
Roda - Feyenoord 1 - 1  
Willem II - Ajax 1 - 3  
Zwolle - ADO Den Haag 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Rijeka 3 - 1  
Osijek - Lokomotív Zagreb 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Ashkelon 2 - 0  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Netanya 0 - 0  
Hapoel Haifa - Hapoel Raanana 2 - 0  
Ironi Kiryat Shmone - Maccabi Haifa 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Yokohama FC 2 - 2  
Oita Trinita - JEF United Chiba 1 - 2  
Roasso Kumamoto - Nagasaki 0 - 2  
Tokushima - Mito 2 - 3  
Tokyo Verdi - Avispa Fukuoka 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Gharafa 1 - 1  
Qatar SC - Al-Sailiya 1 - 5  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Ordabasy Shymkent 2 - 0  
Akzhayik Ural - Kaisar Kyzylorda 0 - 0  
Atyrau - Taraz 3 - 2  
FC Asztana - Kairat Almaty 0 - 2  
Okzhetpes Kokshetau - Irtis Pavlodar 1 - 2  
Sahtar Karagandy - Tobol Kostanay 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Alianza Petrolera 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Stal Mielec 0 - 0  
GKS Tychy - GKS Katowice 1 - 0  
Gornik Leczna - Puszcza Niepolomice 0 - 1  
Olimpia Grudziadz - Rakow Czestochowa 1 - 2  
Pogon Siedlce - Miedz Legnica 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - TBB Nieciecza 1 - 1  
Piast Gliwice - Wisla Plock 2 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Gornik Zabrze 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Jelgava 2 - 2  
Rigas FS - Ventspils 2 - 4  
Spartaks Jurmala - Liepaja 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banga Gargzdai - Stumbras Kaunas 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - UNAM Pumas 3 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Honvéd 0 - 3  
Debrecen - Paks 3 - 2  
Haladás - Diósgyőr 0 - 3  
Mezőkövesd - FTC 0 - 1  
Puskás Akadémia - Vasas 0 - 0  
Újpest - Videoton 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Brann Bergen 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Sandviken 2 - 0  
Grand Bodö - Valerenga 2 - 3  
LSK Kvinner - Stabaek 3 - 2  
Medkila - Kolbotn 1 - 3  
Röa - Klepp 0 - 1  
Trondheims-Örn - Avaldsnes 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Juventus 0 - 2  
Roma - Bologna 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Ascoli 3 - 0  
Cesena - Novara 2 - 2  
Cremonese - Perugia 3 - 3  
Palermo - Entella 2 - 0  
Pescara - Brescia 0 - 3  
Salernitana - Empoli 2 - 1  
Spezia - Cittadella 0 - 0  
Venezia - Frosinone 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Triestina - Santarcangelo 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Trapani 0 - 3  
Catanzaro - Andria 0 - 0  
Fondi - Casertana 0 - 0  
Juve Stabia - Rende 1 - 0  
Paganese - Monopoli 0 - 1  
Reggina - Catania 2 - 1  
Sicula Leonzio - Akragas 2 - 0  
Siracusa - Virtus Francavilla 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - Kubany Krasznodar 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Szpartak Moszkva 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Austria Wien 2 - 2  
Mattersburg - St. Pölten 1 - 1  
Rapid Wien - Admira Wacker 1 - 0  
Salzburg - Altach 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Libertad Asuncion 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Arouca 4 - 1  
Gil Vicente - Benfica B 4 - 0  
Guimaraes B - Famalicao 1 - 2  
Real SC Massama - Braga B 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Moreirense 3 - 0  
Boavista - Porto 0 - 3  
Marítimo - Tondela 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Swansea 2 - 1  
Bournemouth - Chelsea 0 - 1  
Crystal Palace - West Ham 2 - 2  
Liverpool - Huddersfield 3 - 0  
Manchester Utd. - Tottenham 1 - 0  
Watford - Stoke 0 - 1  
West Bromwich - Manchester City 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACS Poli Timisoara - Astra Giurgiu 2 - 1  
Voluntari - Juventus Bukarest 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Ross County 2 - 1  
Celtic - Kilmarnock 1 - 1  
Dundee - Hamilton 1 - 3  
Hearts - Rangers 1 - 3  
Motherwell - Hibernian 0 - 1  
Partick Thistle - St. Johnstone 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Albion Rovers 2 - 2  
Ayr Utd. - Stranraer 2 - 0  
East Fife - Arbroath 3 - 1  
Forfar - Raith Rovers 1 - 1  
Queens Park - Alloa 0 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Cowdenbeath 1 - 0  
Clyde - Elgin 2 - 4  
Montrose - Edinburgh City 1 - 0  
Peterhead - Annan 1 - 0  
Stirling - Stenhousemuir 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Dundee Utd. 0 - 2  
Inverness CT - Dunfermline 1 - 0  
Livingston - Brechin 3 - 2  
Queen of South - Falkirk 4 - 2  
St. Mirren - Greenock Morton 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Huesca 0 - 0  
Cadiz - Rayo Vallecano 0 - 0  
Lugo - Gimnastic 1 - 0  
Sp. Gijón - Almería 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Gimn. Segoviana 1 - 1  
Ferrol - Celta Vigo B 0 - 3  
Real Madrid B - Atl. Madrid B 1 - 1  
Talavera de la Reina - Navalcarnero 1 - 0  
Valladolid B - Toledo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - R. Santander 1 - 0  
Barakaldo - Pena Sport 2 - 0  
Lealtad de Villaviciosa - Gernika 0 - 0  
Leioa - Ath. Bilbao B 1 - 0  
UD Logrones - Real Sociedad B 3 - 1  
Vitoria - Izarra 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Olot 3 - 1  
Atl. Saguntino - Zaragoza B 2 - 1  
Formentera - Mallorca 1 - 1  
Ontinyent - Badalona 1 - 0  
UE Llagostera - Sabadell 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ecija Balompie - Villanovense 2 - 1  
Rec. Huelva - UCAM Murcia 0 - 1  
UD Extremadura - Jumilla 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Valencia 1 - 2  
Ath. Bilbao - Barcelona 0 - 2  
Atl. Madrid - Villarreal 1 - 1  
Sevilla - Leganes 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Teresa - Betis 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Chiasso 1 - 1  
Schaffhausen - Aarau 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Basel 0 - 0  
Lausanne - Thun 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - GAIS 1 - 0  
Varberg - Atvidaberg 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - AFC Eskilstuna 1 - 1  
Östersund - Elfsborg 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vittsjö - Hammarby 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RAD Belgrád - Vojvodina 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Tatran Presov 2 - 0  
Ruzomberok - Dunajska Streda 1 - 1  
Slovan Bratislava - Senica 2 - 2  
Zemplin Michalovce - Podbrezova 2 - 1  
Zilina - Zlate Moravce 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaran Hrvatini - Krsko Posavlje 1 - 1  
Domzale - Maribor 0 - 1  
Triglav Kranj - Celje 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Eskisehirspor 0 - 0  
Balikesirspor - Adanaspor 4 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Besiktas 1 - 2  
Genclerbirligi - Yeni Malatyaspor 0 - 1  
Istanbul Basaksehir - Akhisar 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Sztal Kamjanszke 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Bala Town 0 - 1  
Llandudno FC - Newtown 2 - 1  
Prestatyn - Aberystwyth 1 - 2  
TNS - Cardiff Met University 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knockbreda - PSNI 3 - 0  
Lurgan Celtic - Limavady Utd. 3 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Warrenpoint 3 - 3  
Carrick - Glenavon 0 - 2  
Coleraine - Glentoran 3 - 0  
Dungannon - Cliftonville 0 - 4  
Linfield - Ards 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 2 - 0  
Sillamae Kalev - Paide Linnameeskond 1 - 3  
Viljandi Tulevik - Nomme Kalju 1 - 3  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix 2 - Team Wellington 2 - 5  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Worcester 41 - 35  
Northampton Saints - London Wasps 22 - 38  
Saracens - London Irish 44 - 13  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Stade de France 33 - 10  
Lyon - Oyonnax 52 - 18  
Racing-Metro - Bordeaux 29 - 13  
Section Paloise - Montpellier 16 - 22  
Toulon - Brive 41 - 24  
Rögbi (NPC, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - Tasman 35 - 13  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Edinburgh 13 - 24  
Llanelli Scarlets - Cardiff 30 - 17  
Ulster - Leinster 10 - 25  
Zebre - Bloemfontein Cheetahs 23 - 24  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Szamoa 38 - 8  
Rögbi (vb, C/D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - USA 58 - 12  
Pápua Új-Guinea - Wales 50 - 6  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Castellana Grotte 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legnano - Pesaro 1 - 3  
LJ Modena - Busto Arsizio 2 - 3  
Monza - Scandicci 1 - 3  
Strandröplabda (Aalsmeer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohle D / Van De Velde S - Giginoglu M / Mermer H H 0 - 2  
Denin O / Popov S - Penninga R / Van Steenis 2 - 1  
Kolinske W / Evans M - Van Der Ham J / Vismans S 2 - 0  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Caminati M / Rossi E 1 - 2  
Strandröplabda (Aalsmeer, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flint B / Larsen K - Dicello K / Stockman E 2 - 0  
Gutierrez/FernandezNavarr - Murakami M / Ishii M 1 - 2  
Ittlinger S / Behrens K - Flint B / Larsen K 2 - 1  
Ittlinger S / Behrens K - Matei A M / Vaida B 2 - 1  
Stubbe J / Meppelink M - Carrere M / Richard A 2 - 1  
Stubbe J / Meppelink M - Murakami M / Ishii M 2 - 0  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Tsitsipas - M. Copil 2 - 0  
Y. Maden - C. Moutet 1 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Del Potro - M. Cilic 2 - 0  
R. Federer - D. Goffin 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Inglot D - Martin F / Roger-Vasselin 1 - 2  
Monroe N / Sock J - Dodig I / Granollers M 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - P. Kohlschreiber 2 - 0  
K. Edmund - L. Pouille 1 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Cuevas P - Khachanov K / Pouille L 2 - 0  
Tenisz (Heraklion, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piros Zs. - T. Griekspoor 1 - 2  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - M. Colmegna 2 - 0  
L. Sabino - Jani R-L. 0 - 2  
Tenisz (Ho Si Minh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - M. Youzhny 1 - 2  
G. Soeda - J. Millman 1 - 2  
Tenisz (Ho Si Minh, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T / Purcell M - Myneni S / Prashanth N V S 1 - 2  
Gonzales R / Reese H - Mclachlan B / Soeda G 1 - 2  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - N. Kicker 0 - 2  
G. Melzer - F. Bagnis 2 - 0  
J. Kovalik - M. Cecchinato 2 - 0  
N. Kicker - G. Melzer 0 - 2  
Tenisz (Lima, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oliveira G / Panfil G - Reyes-Varela M / Rola B 0 - 2  
Tenisz (Párizs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - E. Donskoy 0 - 2  
B. Coric - B. Bonzi 2 - 0  
D. Istomin - L. Djere    
F. Krajinovic - G. Pella 2 - 0  
J-L. Struff - M. Kukushkin 2 - 0  
J. Chardy - D. Lajovic 2 - 1  
J. Donaldson - G. Garcia-Lopez 1 - 2  
J. Sousa - N. Gombos 2 - 0  
N. Basilashvili - V. Pospisil 1 - 2  
P-H. Mathieu - D. Medvedev 2 - 0  
Q. Halys - P. Gojowczyk 0 - 2  
U. Humbert - T. Fabbiano 2 - 1  
Tenisz (Saguenay, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arn G. - Shi. Xu 2 - 0  
Tenisz (Suzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kecmanovic - Ze Zhang 2 - 0  
R. Albot - B. Kavcic 2 - 1  
Tenisz (Suzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Z - Gao X / Sun F 1 - 2  
Tenisz (Traralgon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kubler - M. Ebden 2 - 0  
M. Banes - A. Bolt 0 - 2  
Tenisz (Traralgon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Mousley B - King E / Pasha N 2 - 0  
Tenisz (WTA-vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ka. Pliskova - C. Wozniacki 0 - 2  
V. Williams - C. Garcia 2 - 1  
Tenisz (WTA-vb, páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Makarova E / Vesnina E 2 - 0  
Chan Y-J / Hingis M - Babos/Hlavackova 0 - 2  
Tollaslabda (French Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - K. Nishimoto 0 - 2  
N.K. Srikanth - H.S. Prannoy 2 - 1  
Tollaslabda (French Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
T.Y. Tai - Bi.Ji. He 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Jadran Herceg Novi 8 - 10  
Kotor - Jug Dubrovnik 9 - 16  
Mladost Zagreb - Mornar 14 - 7  
VK Posk - Budvanszka Rivijera Budva 11 - 7  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - FTC 3 - 13  
Szombathely - Kaposvár 10 - 8  
UVSE - Debrecen 4 - 13  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - OSC 7 - 10  
Szentes - Honvéd 8 - 9  
Tatabánya - Pécs 9 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Acquachiara 17 - 6  
Brescia - Ortigia 12 - 5  
Florentia - SM Verona 8 - 13  
Posillipo Napoli - Canottieri Napoli 6 - 6  
Savona - Lazio 15 - 8  
Trieste - Catania 9 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Buglioni - Cal. Johnson    
K.S. Yafai - S. Ishida 1 - 0  
R. Helenius - Dil. Whyte 0 - 1  

 

2017.10.27.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Miami 40 - 0  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyo. Suh - Lily Zhang 4 - 1  
Hyo. Suh - Mo Zhang 4 - 0  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ekholm - J.F. Lay 4 - 0  
Póta G. - J.F. Lay 4 - 1  
Póta G. - M. Ekholm 4 - 2  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szu-Yu Chen - H.Ch. Lee 4 - 0  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jia Liu - D. Meshref 4 - 0  
Jia Liu - S. Winter 4 - 0  
Darts (European Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - V. van der Voort 6 - 5  
D. Chisnall - C. Reyes 6 - 1  
D. Gurney - S. Beaton 6 - 3  
J. Clayton - D. van den Bergh 6 - 1  
J. Cullen - S. Bunting 5 - 6  
J. Klaasen - C. Kist 6 - 0  
J. Klaasen - K. Anderson 6 - 10  
M. Smith - N. Aspinall 6 - 4  
M. Suljovic - G. Price 10 - 4  
M. van Gerwen - I. White 10 - 1  
P. Wright - K. Ratajski 6 - 3  
R. Cross - M. Schindler 6 - 0  
S. Whitlock - A. Norris 10 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Pescara 5 - 1  
Pesarofano - Rieti 8 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Jaen 2 - 3  
Magna Gurpea - Ribera Navarra 3 - 3  
Palma Futsal - CA Gran Canaria 6 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadan - Havirov 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Zlín 2 - 2  
Jihlava - Chomutov 3 - 3  
Litvínov - Sparta Praha 4 - 3  
Pardubice - Mladá Boleslav 3 - 0  
Plzen - Mountfield HK 1 - 0  
Vítkovice - Trinec 1 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herlev Eagles 3 - 1  
Herning - Frederikshavn 3 - 2  
Odense - Rungsted 2 - 0  
Rödovre - SönderjyskE 3 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Diósgyőr 1 - 4  
FTC - Újpest 4 - 1  
MAC Budapest - Csíkszereda 6 - 4  
Vienna Capitals 2 - Brassó 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Kiekko-Vantaa 1 - 4  
IPK - Jokipojat 4 - 0  
Kokkolan Hermes - Roki 1 - 5  
Leki - Keupa 0 - 3  
SaPKo - Imatra Ketterä 3 - 4  
Tuto - Heinolan Peliitat 6 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Hämeenlinna 3 - 2  
Ilves - Kalpa 2 - 1  
JYP - Tappara 4 - 4  
Kookoo - Vaasan Sport 3 - 3  
SaiPa - Jukurit 1 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Grenoble 2 - 4  
Bordeaux - Mulhouse 4 - 2  
Epinal - Rouen 4 - 1  
Lyon - Amiens 3 - 3  
Nice - Chamonix-Morzine 2 - 2  
Strasbourg - Gap 1 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 2  
Jokerit - Dinamo Minszk 2 - 0  
Lada Toljatti - Jugra Hanti-Manszijszk 4 - 0  
Red Star Kunlun - Barsz Kazany 1 - 2  
Slovan Bratislava - SZKA Szentpétervár 0 - 5  
Szeversztal Cserepovec - Barisz Asztana 3 - 3  
Szpartak Moszkva - Dinamo Moszkva 2 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Vityaz Podolszk - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - San Jose 2 - 1  
Edmonton - Dallas 5 - 4  
Florida - Anaheim 8 - 3  
Minnesota - NY Islanders 6 - 4  
Montreal - Los Angeles 0 - 4  
NY Rangers - Arizona 5 - 2  
Ottawa - Philadelphia 5 - 4  
Pittsburgh - Winnipeg 1 - 1  
Tampa Bay - Detroit 3 - 2  
Toronto - Carolina 3 - 6  
Vancouver - Washington 6 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Lausitzer Füchse 1 - 2  
Crimmitschau - Bayreuth 5 - 2  
Frankfurt Löwen - Heilbronn 8 - 5  
Freiburg - Dresden 1 - 3  
Kassel - Ravensburg 5 - 3  
Kaufbeuren - Tölzer Löwen 5 - 2  
Riessersee - Bietigheim/Bissingen 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Krefeld 6 - 3  
Eisbären Berlin - Straubing 2 - 1  
Ingolstadt - München 2 - 5  
Iserlohn - Augsburg 3 - 1  
Mannheim - Schwenningen 3 - 3  
Nürnberg - Köln 5 - 2  
Wolfsburg - Düsseldorf 3 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Fehérvár 2 - 2  
Medvescak Zagreb - Innsbruck 3 - 1  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt 4 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Rapperswil 3 - 4  
Olten - Chaux-de-Fonds 1 - 0  
Visp - Thurgau 4 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Davos 7 - 5  
Biel - Zürich Lions 2 - 4  
Kloten - Fribourg 2 - 2  
Lausanne - Bern 2 - 4  
Servette - Langnau Tigers 4 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Pantern Malmö 1 - 3  
Södertälje - Karlskoga 6 - 3  
Timra - Troja/Ljungby 0 - 0  
Tingsryd - Vita Hasten 4 - 1  
Västervik - Leksand 1 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Skelleftea 2 - 1  
Mora - Örebro 3 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Poprad 7 - 3  
Kosice - Trencin 5 - 1  
Liptovsky Mikulas - Nitra 1 - 2  
Nove Zamky - Zilina 0 - 3  
Zvolen - B. Bystrica 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Szarjarka Karaganda 4 - 2  
CSZK Szamara - Torpedo Kamenogorszk 2 - 4  
Dizel Penza - Zauralje Kurgan 1 - 1  
Szarov - Rubin Tyumeny 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Partizan Belgrád 74 - 90  
Mornar - Zadar 80 - 70  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Adelaide 80 - 84  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Adelaide 66 - 79  
Canberra Capitals - Townsville 68 - 83  
Perth - Dandenong 88 - 78  
Sydney Flames - Melbourne Boomers 65 - 56  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Busan Sonicboom 85 - 81  
Seoul Thunders - Jeonju KCC Egis 94 - 75  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - CSZKA Moszkva 80 - 98  
Brose Bamberg - Baskonia Vitoria 78 - 72  
Panathinaikosz - Fenerbahce Ülker 70 - 68  
Valencia - Unicaja Malaga 91 - 53  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Antibes 79 - 66  
Le Portel - Hyeres-Toulon 75 - 62  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Ginebra SM (7.m.) 96 - 101  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi Rishon 73 - 96  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Albirex Niigata 93 - 78  
Ryukyu Okinawa - Chiba 61 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Koszalin 102 - 79  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szolnok 60 - 70  
Szeged - Sopron 77 - 67  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Atlanta 91 - 86  
Memphis - Dallas 96 - 91  
Milwaukee - Boston 89 - 96  
Portland - LA Clippers 103 - 104  
Sacramento - New Orleans 106 - 114  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Movistar Estudiantes - Vasco Gipuzkoa 57 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Cukurova Basketbol 71 - 70  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Randers 30 - 20  
Ringköbing - Köbenhavn 28 - 30  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Fehérvár 30 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Kristianstad 16 - 32  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Sheffield Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Perth Glory 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Sabayil 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Roeselare 5 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Gent 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Botev Plovdiv 1 - 2  
Vitosa Bistritsa - Cserno More Várna 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - CRB 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - E. Frankfurt 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Ingolstadt 1 - 3  
St. Pauli - Erzgebirge Aue 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Erfurt 1 - 0  
Unterhaching - Rostock 0 - 3  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Junior de Barranquilla 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - FC Hradec Kralove 1 - 1  
Vitkovice - Frydek Mistek 5 - 0  
Znojmo - Vlasim    
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Plzen 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Nordsjaelland 1 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Hjörring 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Nasr (UAE) 1 - 2  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Wahda 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Dnyepr Mogiljev 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Paris FC 0 - 0  
Bourg-Peronnas - Auxerre 1 - 1  
Brest - Orleans 0 - 1  
Quevilly Rouen - Le Havre 0 - 2  
Sochaux - Niort 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Laval 2 - 1  
Boulogne - Lyon Duchere 1 - 0  
Cholet - Chambly 4 - 2  
Creteil - Sannois St-Gratien 1 - 1  
Marseille Consolat - Beziers 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Nice 3 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - PSV 2 0 - 1  
De Graafschap - F. Sittard 2 - 0  
Den Bosch - Helmond 2 - 2  
Emmen - Oss 1 - 1  
FC Eindhoven - Ajax 2 2 - 3  
Go Ahead Eagles - AZ Alkmaar 2 2 - 1  
Nijmegen - Utrecht 2 3 - 1  
RKC Waalwijk - Dordrecht 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - Excelsior 1 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - Achilles'29 7 - 0  
VV Alkmaar - Ajax 0 - 2  
Zwolle - Excelsior/Barendrecht 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Hadera 2 - 4  
Hapoel TA - Hapoel Katamon 1 - 1  
Ironi Nesher - Hapoel Kfar Saba 1 - 3  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Marmorek 4 - 1  
Maccabi Herzliya - Hapoel Nazareth Illit 2 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Arabi (QAT) 2 - 2  
Al-Sadd - Al-Rayyan 1 - 2  
Umm-Salal - Al-Khor 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Zaglebie Sosnowiec 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Wisla Krakkó 1 - 1  
Slask Wroclaw - Pogon Szczecin 3 - 0  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Columbus 0 - 0  
Houston - Kansas City 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Pisa 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - CSZKA Moszkva 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Feirense 1 - 0  
Rio Ave - Sporting CP 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Concordia Chiajna 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Cultural Leonesa 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Trelleborg 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab (KSA) - Al-Fateh 1 - 1  
Al-Taawon - Ohud Medina 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Samsunspor - Gaziantepspor 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Göztepe Izmír 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Cefn Druids 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portadown - Newry City 1 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Ballinamallard Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Levadia Tallinn 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Finn Harps 3 - 1  
Cork City - Bray 1 - 0  
Derry City - St. Patrick's 1 - 1  
Drogheda Utd. - Sligo 0 - 0  
Galway - Dundalk 3 - 4  
Shamrock Rovers - Limerick 2 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Exeter 6 - 10  
Rögbi (NPC, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington - Bay of Plenty 40 - 40  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Munster 20 - 16  
Glasgow Warriors - Port Elizabeth S. Kings 43 - 13  
Ospreys - Newport Dragons 28 - 14  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Anglia 18 - 4  
Strandröplabda (Aalsmeer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergerud D / Solhaug S O - Kolinske W / Evans M 0 - 2  
Giginoglu M / Mermer H H - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Heurman P / Nijeboer T - Penninga R / Van Steenis 1 - 2  
Kolaric L / Klasnic D - Bohle D / Van De Velde S 1 - 2  
Loiseau A / Barthelemy O - Denin O / Popov S 1 - 2  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Gregory C / Batrane I 2 - 0  
Van Der Ham J / Vismans S - Muellner D / Schnetzer F 2 - 1  
Waller P / Horl J - Caminati M / Rossi E 1 - 2  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - G. Sakharov 2 - 0  
D. Medvedev - Y. Maden 0 - 2  
S. Tsitsipas - J. Chardy 2 - 0  
U. Humbert - M. Copil 0 - 2  
Tenisz (Brest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Sancic A - Gille S / Vliegen J 2 - 1  
Lamasine T / Nys H - Clayton S / Sharan D 1 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - J. Sock 2 - 0  
Fucsovics M. - M. Cilic 1 - 2  
R. Bautista-Agut - J.M. Del Potro 1 - 2  
R. Federer - A. Mannarino 2 - 1  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal/Farah - Martin F / Roger-Vasselin 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - J-W. Tsonga 0 - 2  
D.S. Schwartzman - P. Kohlschreiber 0 - 2  
J-L. Struff - K. Edmund 0 - 2  
L. Pouille - R. Gasquet 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Demoliner M / Querrey S    
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - N. Frunza 3 - 0  
E. Leshem - D. Dima 3 - 2  
Tenisz (Ho Si Minh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - P. Polansky 2 - 1  
J. Jung - M. Youzhny 0 - 2  
T.H. Fritz - G. Soeda 0 - 2  
Y. Bhambri - J. Millman 1 - 2  
Tenisz (Ho Si Minh, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Polmans M - Chen T / Purcell M 0 - 2  
Myneni S / Prashanth N V - Bega A / Robert S 2 - 1  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - J. Kovalik    
D. Kuzmanov - M. Cecchinato 0 - 2  
G. Elias - C. Garin 2 - 1  
Tenisz (Lima, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Galdos S - Bagnis F / Olivo R 2 - 1  
Behar A / Galdos S - Oliveira G / Panfil G 1 - 2  
Reyes-Varela M / Rola B - Agamenone F / Lipovsek Puches T 2 - 1  
Reyes-Varela M / Rola B - Gonzalez M / Neis F 2 - 0  
Tenisz (Suzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - R. Albot 0 - 2  
Di Wu - M. Kecmanovic 0 - 2  
H. Hurkacz - B. Kavcic 1 - 2  
T. Monteiro - Ze Zhang 0 - 2  
Tenisz (Suzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nedunchezhiyan/Rungkat - Gong M-X / Zhang Z    
Tenisz (Traralgon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - A. Sarkissian 2 - 1  
B. Mousley - J. Kubler 1 - 2  
M. Banes - E. King 2 - 0  
N. Rubin - M. Ebden 1 - 2  
Tenisz (WTA-vb, páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Barty/Dellacqua 2 - 1  
Dabrowski/Xu - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Tenisz (WTA-vb, Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - C. Garcia 1 - 2  
S. Halep - E. Svitolina 0 - 2  
Tollaslabda (French Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anthony - K. Nishimoto 1 - 2  
H.J. Jeon - H.S. Prannoy 0 - 2  
N.K. Srikanth - Yu. Shi 2 - 1  
Ng Ka Long Angus - A. Antonsen 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Ji H. Sung 2 - 1  
J.M. Lee - Bi.Ji. He 0 - 2  
T.Y. Tai - R. Intanon 2 - 0  
Y.F. Chen - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorje Rijeka - Partizan Belgrád 4 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Brähmer - R. Brant 1 - 0  

 

2017.10.26.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Houston (2.m.) 6 - 7  
Darts (European Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - M. King 6 - 4  
G. Price - R. Huybrechts 6 - 5  
I. White - D. Webster 6 - 5  
J. Henderson - K. Anderson 1 - 6  
M. Suljovic - K. Huybrechts 6 - 5  
M. van Gerwen - J. Dekker 6 - 2  
S. Whitlock - J. Richardson 6 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Tucson 1 - 3  
Iowa - Rockford 1 - 1  
Laval - Rochester 2 - 5  
Lehigh Valley - Springfield 2 - 2  
San Diego - Stockton 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Olomouc 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentofte - Hvidovre 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Lukko 3 - 0  
Ässät - Turku PS 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Avangard Omszk 0 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 4  
Szocsi - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Buffalo 5 - 1  
St. Louis - Calgary 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Lorenskog 4 - 3  
Manglerud - Frisk/Asker 3 - 7  
Stavanger - Kongsvinger 2 - 2  
Stjernen - Valerenga 0 - 1  
Storhamar - Sparta Sarpsborg 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Znojmo 8 - 5  
Linz - Graz 5 - 2  
Medvescak Zagreb - Vienna Capitals 4 - 1  
Salzburg - Fehérvár 8 - 4  
Villach - Innsbruck 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Färjestad 1 - 4  
HV 71 - Karlskrona 5 - 3  
Linköping - Rögle 4 - 2  
Lulea - Malmö 1 - 2  
Växjö - Frölunda 7 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 2 - 4  
Chengdu - Himik Voszkreszenszk 4 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Juzsnij Ural Orszk 3 - 1  
Heilongjiang - Zvezda Csehov 2 - 3  
Izssztal Izsevszk - Metallurg Novokuznyeck 1 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Ermak Angarszk 2 - 0  
Rjazany - Cselmet Cseljabinszk 1 - 2  
SZKA-Neva - Gornyak Ucsali 2 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Szokol Krasznojarszk 1 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - NZ Breakers 96 - 101  
Perth - Illawarra 105 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Knights 81 - 85  
Goyang - Ulsan Mobis Phoebus 88 - 89  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Maccabi TA 87 - 84  
Milano - Barcelona 78 - 74  
Olympiakosz - Himki Moszkva 92 - 75  
Zalgiris Kaunas - Real Madrid 66 - 87  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Gorzow 66 - 60  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Udominate Umea 76 - 56  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Antakya Hatay 53 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sleza Wroclaw - Istanbul Univ. 67 - 58  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Cegléd 86 - 55  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Namur 72 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Cleveland 112 - 107  
Charlotte - Denver 110 - 93  
Dallas - Memphis 103 - 94  
Detroit - Minnesota 122 - 101  
Golden State - Toronto 117 - 112  
LA Lakers - Washington 92 - 92, h.u. 102 - 99  
Miami - San Antonio 100 - 117  
Oklahoma City - Indiana 114 - 96  
Philadelphia - Houston 104 - 105  
Phoenix - Utah 97 - 88  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Szlovákia 32 - 22  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szerbia 32 - 34  
Dánia - Norvégia 24 - 19  
Franciaország - Lengyelország 29 - 15  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Standard Liege 0 - 0  
St. Truiden - Mouscron-Peruwelz 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Szeptemvri Szófia 2 - 1  
Ludogorec Razgrad - Beroe Stara Zagora 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Olympiakosz Nicosia 3 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Flamengo 0 - 1  
Nacional Asuncion - Independiente 1 - 4  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holbaek - Randers 1 - 4  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Dibba Al-Fujairah 3 - 2  
Hatta - Al-Jazeera (UAE) 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau - Les Herbiers 4 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - AZ Alkmaar 0 - 4  
Volendam - PSV 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Esteghlal T. 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Bnei Yehuda TA 3 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Markhiya - Al-Kharaitiyat 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Dep. Tolima 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Korona Kielce 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Gremio 0 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - VMFD Zalgiris 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Atlas de Guadalajara 1 - 0  
Monterrey - Leones Negros UDG 2 - 2  
Pachuca - Zacatepec 5 - 0  
Santos Laguna - Necaxa 2 - 0  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New York 0 - 4  
Vancouver - San Jose 5 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Puerto Rico - Edmonton 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Setúbal 1 - 2  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aerostar Bacau - Dinamo Bukarest 0 - 1  
Botosani - CFR Cluj 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Las Palmas 1 - 4  
Fuenlabrada - Real Madrid 0 - 2  
Girona - Levante 0 - 2  
Lleida - Real Sociedad 0 - 1  
Tenerife - Espanyol 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delemont - St. Gallen 1 - 2  
Echallens - Luzern 2 - 3  
Schötz - Lugano 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Raed 1 - 5  
Al-Faisaly - Al-Ahli (KSA) 1 - 2  
Al-Nassr - Al-Hilal (KSA) 1 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Selcukspor - Boluspor 0 - 1  
Giresunspor - Menemen Belediyespor 2 - 1  
Karabukspor - Keciörengücü 3 - 1  
Manisaspor - Hatayspor 1 - 0  
Yeni Altindag Belediyespo - Bursaspor 0 - 0  
Yesil Bursa - Kayserispor 1 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Cucine Lube Civitanova 1 - 3  
Strandröplabda (Aalsmeer, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Driessen A / Meertens I - Dicello K / Stockman E 1 - 2  
Flint B / Larsen K - Jupiter A / Lusson O 2 - 0  
Gutierrez/FernandezNavarr - Freiberger E / Klopf E 2 - 0  
Ittlinger S / Behrens K - Thurin K / Thurin S 2 - 0  
Lunde I / Ulveseth O J - Murakami M / Ishii M 1 - 2  
Placette L / Chamereau A - Matei A M / Vaida B 0 - 2  
Stubbe J / Meppelink M - Van Iersel M / Wouters J 2 - 0  
Van Driel E / Schoon R - Carrere M / Richard A 1 - 2  
Strandröplabda (Aalsmeer-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Appelgren M / Boman S - Denin O / Popov S 0 - 2  
Bergmann P A / Harms Y - Dumek J / Lenc D 2 - 0  
Kolinske W / Evans M - Gordieiev I / Zhuravel E 2 - 1  
Koshikawa Y / Hasegawa Y - Giginoglu M / Mermer H H 0 - 2  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - J. Chardy 0 - 2  
D. Medvedev - B. Bonzi 2 - 1  
M. Berrettini - U. Humbert 0 - 2  
M. Bourgue - Y. Maden 0 - 2  
S. Tsitsipas - S. Caruso 2 - 0  
Tenisz (Brest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Giannessi A - Arends S / Sancic A 0 - 2  
Hanfmann Y / Krawietz K - Clayton S / Sharan D 0 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - M. Cilic 1 - 2  
D. Shapovalov - A. Mannarino 1 - 2  
J. Benneteau - J.M. Del Potro 0 - 2  
L. Mayer - Fucsovics M.    
R. Federer - B. Paire 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benneteau/Mahut - Dodig I / Granollers M 0 - 2  
Daniell M / Inglot D - Huesler M / Zimonjic N 2 - 1  
Mektic N / Skugor F - Monroe N / Sock J 1 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - J-L. Struff 1 - 2  
D. Dzumhur - J-W. Tsonga 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - L. Pouille 0 - 2  
K. Edmund - D. Novak 2 - 1  
P. Carreno-Busta - D.S. Schwartzman 1 - 2  
R. Gasquet - D. Thiem 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Querrey S - Bryan B / Bryan M 2 - 1  
Gonzalez S / Peralta J - Marach O / Pavic M 1 - 2  
Kubot L / Melo M - Bopanna R / Cuevas P 1 - 2  
Murray J / Soares B - Khachanov K / Pouille L 1 - 2  
Tenisz (Ho Si Minh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Grenier - J. Jung 0 - 2  
M. Matosevic - M. Youzhny 0 - 2  
M. Safwat - G. Soeda 1 - 2  
T.H. Fritz - P. Gunneswaran 2 - 0  
Tenisz (Ho Si Minh, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mclachlan B / Soeda G - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 1  
Mladenov V / Ursu V - Gonzales R / Reese H 0 - 2  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - D. Munoz-De La Nava 2 - 0  
B. Rola - N. Kicker 1 - 2  
J. Kovalik - R. Ojeda Lara 2 - 0  
J.A. Munar Clar - F. Bagnis 1 - 2  
Tenisz (Suzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - Mar.Eriksson 2 - 0  
H. Hurkacz - S. Doumbia 2 - 0  
K. Uchida - R. Albot 0 - 2  
Xin Gao - B. Kavcic 0 - 2  
Tenisz (Suzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghedin R / Shyla Y - Gao X / Sun F 0 - 2  
Gong M-X / Zhang Z - Hurkacz H / Safiullin R 2 - 0  
Nedunchezhiyan/Rungkat - Eriksson M / Nakagawa N 2 - 0  
Tenisz (Traralgon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harris - A. Bolt 0 - 2  
A. Sarkissian - B. Klein 2 - 0  
A. Whittington - J. Kubler 0 - 2  
S. Fanselow - B. Mousley 1 - 2  
Tenisz (Traralgon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King E / Pasha N - Saville L / Whittington A 2 - 1  
Kubler J / Nolan D - Bolt A / Mousley B 0 - 2  
Tenisz (WTA-vb, Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - V. Williams 0 - 2  
Ka. Pliskova - J. Ostapenko 0 - 2  
Tenisz (WTA-vb, páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Klepac A / Martinez Sanch 2 - 0  
Chan Y-J / Hingis M - Groenefeld/Peschke 2 - 0  
Tollaslabda (French Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Yu. Shi 0 - 2  
B. Qiao - H.J. Jeon 1 - 2  
C. Long - A. Antonsen 1 - 2  
G. Anthony - Yun Hu 2 - 0  
H.S. Prannoy - H-K. Vittinghus 2 - 0  
K. Nishimoto - B. Sai Praneeth 2 - 0  
S. Avihingsanon - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
W.K.V. Wong - N.K. Srikanth 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi.Ji. He - M. Blichfeldt 2 - 0  
C. Marin - J.M. Lee 0 - 2  
C. Pornpawee - Ji H. Sung 0 - 2  
R. Intanon - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
S. Nehwal - A. Yamaguchi 0 - 2  
S. Takahashi - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
T.Y. Tai - S. Kawakami 2 - 0  
Y.F. Chen - H. Ramadhini 2 - 0  

 

2017.10.25.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Houston (1.m.) 3 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - LaSB 6 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Manitoba 1 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Gherdeina/Gröden 3 - 2  
Fassa - Bregenzerwald 2 - 5  
Neumarkt Riwega - Klagenfurt 2 3 - 3  
Olimpija Ljubljana - Jesenice 2 - 3  
Renon/Ritten - Cortina 1 - 1  
Val Pusteria - Vipiteno/Sterzing 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Prostejov 2 - 5  
Karlovy Vary - Slovan Ustecti Lvi 2 - 3  
Kladno - Slavia Trebic 2 - 1  
Litomerice - Frydek Mistek 6 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Benatky nad Jizerou 5 - 2  
Slavia Praha - Kadan 7 - 1  
Zubr Prerov - Vsetin 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Tuto 3 - 3  
Heinolan Peliitat - SaPKo 3 - 6  
IPK - Imatra Ketterä 2 - 2  
Kiekko-Vantaa - Leki 3 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kalpa 5 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Dinamo Minszk 4 - 1  
Jokerit - Barisz Asztana 2 - 2  
Slovan Bratislava - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 3  
Szpartak Moszkva - Szibir Novoszibirszk 4 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 1  
Vityaz Podolszk - SZKA Szentpétervár 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Detroit 1 - 0  
Carolina - Tampa Bay 1 - 5  
Colorado - Dallas 5 - 3  
Las Vegas - Chicago 4 - 2  
Minnesota - Vancouver 0 - 1  
Montreal - Florida 5 - 1  
Nashville - Calgary 2 - 2  
NY Islanders - Arizona 5 - 3  
Ottawa - Los Angeles 2 - 2  
Philadelphia - Anaheim 2 - 6  
Pittsburgh - Edmonton 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Bremerhaven 0 - 4  
Mannheim - Düsseldorf 5 - 4  
München - Krefeld 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Zug 2 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Timra 0 - 3  
Karlskoga - Västervik 1 - 4  
MODO - Tingsryd 1 - 2  
Pantern Malmö - Södertälje 4 - 4  
Troja/Ljungby - AIK 1 - 6  
Vita Hasten - Almtuna 7 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Mora 10 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Torpedo Kamenogorszk 2 - 1  
Szarov - Szarjarka Karaganda 4 - 2  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prievidza - USK Praha 78 - 73  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komarno - Decin 80 - 67  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Levicki Patrioti 69 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Canberra Capitals 80 - 77  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Hapoel Holon 71 - 69  
Murcia - Sassari 78 - 83  
Oldenburg - Karsiyaka 96 - 82  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Iberostar Tenerife 74 - 87  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Bayreuth 77 - 90  
Strasbourg - Estudiantes 77 - 74  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Nanterre 70 - 62  
Avellino - Oostende 66 - 57  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Ostrava 95 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Wonju Dongbu 77 - 79  
Seoul Thunders - Incheon Elephants 88 - 74  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Valencia 63 - 80  
CSZKA Moszkva - Panathinaikosz 81 - 63  
Fenerbahce Ülker - Anadolu Efes 81 - 70  
Unicaja Malaga - Brose Bamberg 76 - 80  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Galatasaray 72 - 74  
Sopron - Dinamo Kurszk 74 - 88  
USK Praha - Polkowice 72 - 66  
Villeneuve d'Ascq Lille - Castors Braine 81 - 71  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Lattes Montpellier 79 - 63  
Nagyezsda Orenburg - Famila Schio 46 - 76  
P. Avenida - Wisla Krakkó 62 - 57  
Yakin Dogu Univ. - Jekatyerinburg 70 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - MoraBanc Andorra 91 - 73  
Darussafaka - UNIKSZ Kazany 78 - 69  
Paris Levallois - Torino 73 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Galatasaray 87 - 78  
Hapoel Jerusalem - Bayern München 83 - 91  
Lietkabelis - Reggio Emilia 75 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Zenit Szentpétervár 88 - 85  
Trento - Tofas Bursa 88 - 91  
Ulm - Gran Canaria 97 - 87  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - TTT Riga 72 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Ruzomberok 63 - 48  
Mersin BB - Jenyiszej Krasznojarszk 69 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Bydgoszcz 81 - 88  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piestanske Cajky - Sepsi 54 - 52  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Gdynia 67 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Rutronik Keltern 81 - 78  
PEAC-Pécs - Flammes Carolo Ardennes 59 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Gernika Bizkaia 72 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Eirene Ragusa 58 - 74  
Szekszárd - Gdessa-Barreiro 91 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Wasserburg 59 - 56  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes Reze - Union Hainaut 69 - 66  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosna Sarajevo - Donar Groningen 43 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Benfica 95 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Porto 88 - 84  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keravnos - Balkan Botevgrad 88 - 69  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - U-Banca Cluj 73 - 87  
Istanbul BB - Lukoil Academic 81 - 69  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Tsmoki-Minszk 63 - 69  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Mons 79 - 84  
Sigal Prishtina - Himik Juzsnij 76 - 65  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karpos Sokoli - Nyizsnyij Novgorod 67 - 101  
Szombathely - Szolnok 84 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Ginebra SM (6.m.) 98 - 91  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yokohama 70 - 63  
Chiba - Hokkaido 89 - 68  
Kyoto - Ryukyu Okinawa 62 - 84  
Nagoya Dolphins - Toyama 88 - 73  
Nishinomiya - Shimane 85 - 69  
Shiga - Osaka 83 - 67  
Tokyo Alvark - Kawasaki Brave Thunders 99 - 91  
Tokyo Sunrockers - Tochigi 85 - 65  
Toyohashi Neophoenix - Mikawa Kariya 87 - 92  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Legia Varsó 83 - 75  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - MAFC 70 - 57  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - New York 110 - 89  
Cleveland - Chicago 119 - 112  
LA Clippers - Utah 102 - 84  
Minnesota - Indiana 107 - 130  
Orlando - Brooklyn 125 - 121  
Portland - New Orleans 103 - 93  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vistal Gdynia - Krim Ljubljana 19 - 29  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Nyköbing F. 27 - 22  
Silkeborg - Midtjylland 22 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Glassverket 34 - 15  
Molde - Larvik 26 - 33  
Tertnes Bergen - Fredrikstad 27 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Sävehof 20 - 26  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Finnország 23 - 23  
Kézilabda (vb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Görögország 29 - 20  
Törökország - Belgium 27 - 27  
Kézilabda (vb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Észtország 31 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Everton 2 - 1  
Tottenham - West Ham 2 - 3  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Vélez Sarsfield 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Zulte Waregem 2 - 0  
Genk - FC Bruges 2 - 0  
Waasland Beveren - Kortrijk 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - Levszki Szófia 0 - 1  
Slavia Szófia - Lokomotív Plovdiv 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parana - Vila Nova 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Pafosz 0 - 0  
Arisz Limasszol - Ethnikosz Ahnasz 2 - 1  
Ermisz Aradippou - Alki Oroklini 3 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Racing Club 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domazlice - Mladá Boleslav 2 - 4  
Jihlava - Slavia Praha 1 - 3  
Liberec - Karvina    
Sparta Praha - Ostrava 1 - 1  
Vlasim - Zlín 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Viborg 0 - 0  
Nyköbing - Vejle 1 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Köge 2 - 0  
OB Odense - Midtjylland 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Suwon Bluewings 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yeovil - Chelsea 2 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Nancy 3 - 2  
Dijon - Rennes 1 - 2  
Lille - Valenciennes 2 - 2  
Metz - Red Star 93 1 - 0  
Strasbourg - St-Etienne 1 - 1  
Toulouse - Clermont 4 - 2  
Tours - Nantes 3 - 1  
Troyes - Amiens 1 - 2  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASV De Dijk - Ajax 1 - 4  
Roda - Groningen 3 - 1  
Venlo - Utrecht 3 - 1  
Willem II - Heerenveen 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Radnik Sesvete 1 - 1  
NK Zagreb - Lokomotív Zagreb 0 - 1  
Sibenik - Hajduk Split 0 - 1  
Zadar - Osijek 0 - 4  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Kiryat Shmone - Beitar Jerusalem 1 - 0  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Omiya Ardija 2 - 0  
Kawasaki Frontale - Kashiwa R. 0 - 1  
Vissel Kobe - Kashima A. 1 - 1  
Yokohama FM - Jubilo Iwata 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Okzhetpes Kokshetau 4 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Boyaca Patriotas 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Chongqing Lifan 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Legia Varsó 1 - 3  
Chrobry Glogow - Arka Gdynia 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Lanus 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - Lietava Jonava 2 - 1  
Utenis Utena - Suduva Marijampole 1 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andráshida - Siófok 1 - 2  
Balatonfüred - Paks 0 - 7  
Budaörs - Honvéd 1 - 1  
Cegléd - Soroksár 0 - 4  
Csorna - Nyíregyháza 2 - 4  
Dunaújváros - Vasas 2 - 1  
Eger - Puskás Akadémia 0 - 6  
Gyirmót - Mezőkövesd 1 - 1  
Gödöllő - Újpest 0 - 3  
Iváncsa - MTK 1 - 4  
Putnok - Dorog 1 - 3  
Salgótarján - Vác 0 - 1  
Szekszárd - Csákvár 0 - 3  
SZEOL - Győr 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Cruz Azul 1 - 0  
Dep. Toluca - Atlante 1 - 1  
Leon - Queretaro 1 - 1  
Monarcas Morelia - Tijuana 2 - 2  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Hoffenheim 1 - 0  
Freiburg - Dynamo Dresden 3 - 1  
Hertha BSC - 1. FC Köln 1 - 3  
Kaiserslautern - VfB Stuttgart 1 - 3  
Osnabrück - Nürnberg 2 - 3  
RB Leipzig - Bayern München 1 - 1  
Regensburg - Heidenheim 2 - 5  
Wolfsburg - Hannover 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Verona 3 - 0  
Bologna - Lazio 1 - 2  
Cagliari - Benevento 2 - 1  
Chievo - Milan 1 - 4  
Fiorentina - Torino 3 - 0  
Genoa - Napoli 2 - 3  
Juventus - SPAL Ferrara 4 - 1  
Roma - Crotone 1 - 0  
Sassuolo - Udinese 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Vlagyivosztok - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 1  
Rosztov - Amkar Perm 1 - 1  
Rubin Kazany - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Olimp. Nyizsnyij Novgorod 4 - 0  
SZKA Habarovszk - Dinamo Szentpétervár 2 - 0  
Szpartak Moszkva - Szpartak Nalcsik 5 - 2  
Tambov - Kurszk 0 - 2  
Toszno - Tom Tomszk 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Wacker Innsbruck 4 - 2  
Austria Wien - Rapid Wien 1 - 2  
Bad Gleichenberg - Salzburg 0 - 3  
Sturm Graz - Altach 4 - 1  
Wimpassing - Wolfsberg 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - General Diaz 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Sporting CP B 1 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braila - Juventus Bukarest 1 - 2  
Concordia Chiajna - Astra Giurgiu 0 - 3  
Hermannstadt - Voluntari 0 - 0  
Metaloglobus Bukarest - Gaz Metan Medias 1 - 2  
Sanatatea Cluj - FCS Bukarest 1 - 6  
Scolar Resita - Viitorul Constanta 2 - 4  
SS Politechnika Timisoara - ACS Poli Timisoara 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Celtic 0 - 3  
Dundee - Motherwell 0 - 1  
Rangers - Kilmarnock 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Celta Vigo 1 - 2  
Elche - Atl. Madrid 1 - 1  
Formentera - Ath. Bilbao 1 - 1  
Ponferradina - Villarreal 1 - 0  
Valladolid - Leganes 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Grasshoppers 0 - 1  
Munsingen - Young Boys 0 - 3  
Rapperswil - Basel 1 - 2  
Stade Nyonnais - Thun 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faiha - Al-Ittifaq (KSA) 1 - 2  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Qadisiyah 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Spartak Subotica 1 - 0  
Zemun - Partizan Belgrád 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Javor Matis 0 - 3  
Mladost Lucani - Proleter Novi Sad 5 - 1  
Napredak Krusevac - Radnicki Pirot 7 - 2  
Vojvodina - Buducnost Dobanovci 6 - 1  
Zlatibor - Cukaricki 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Aluminij Kidricevo 0 - 3  
ND Gorica - Triglav Kranj 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Batman Petrolspor - Denizlispor 1 - 1  
Bucaspor - Amedspor 2 - 1  
Corum Belediyespor - Trabzonspor 0 - 6  
Elazigspor - Sivas Bld. Spor 0 - 1  
Erzurum Bld. Spor - Tire 1922 Spor 2 - 0  
Gaziantep Bld. Spor - Ankara Demirspor 1 - 2  
Genclerbirligi - Tuzlaspor 3 - 0  
Istanbulspor - Afjet Afyonspor 3 - 3  
Ofspor - Yeni Malatyaspor 1 - 3  
Osmanlispor - Karagümrük 5 - 0  
Sivasspor - Kizilcabölükspor 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzenal Kijev - Veresz Rivne 0 - 1  
Lviv - Sztal Kamjanszke 1 - 1  
Olekszandria - Dinamo Kijev 1 - 1  
SC Dnipro-1 - Csernomorec Odessza 0 - 0  
Tavrija Szimferopol - Mariupol 0 - 5  
Vorszkla Poltava - Olimpik Doneck 0 - 0  
Zorya Luganszk - Sahtar Doneck 2 - 2  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viesti Salo - Marica Plovdiv 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Latina 2 - 3  
Modena - Monza 3 - 0  
Piacenza - Perugia 0 - 3  
Ravenna - Trentino 3 - 0  
Vibo Valentia - Padova 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Bisonte Firenze 3 - 1  
Strandröplabda (Aalsmeer-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Appelgren M / Boman S - Hunter M / Garcia-Kidd M 2 - 0  
Dumek J / Lenc D - Weiss J / Tichy m 2 - 0  
Kazhamiaka F / Grabovskyy - Gordieiev I / Zhuravel E 1 - 2  
Koshikawa Y / Hasegawa Y - Helland C / Gamlemoen J O 2 - 0  
Strandröplabda (Aalsmeer-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnholdt L / Welsch L - Thurin K / Thurin S 0 - 2  
Carrere M / Richard A - Stam K / Piersma E 2 - 0  
Van Driel M / Den Haan B - Placette L / Chamereau A 0 - 2  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - J. Chardy 0 - 2  
A. Vatutin - A. Giannessi 1 - 2  
An. Kuznetsov - S. Tsitsipas 0 - 2  
C. Moutet - T. Lamasine 2 - 1  
D. Medvedev - M. Donati 2 - 1  
G. Sakharov - L. Djere 2 - 1  
L. Vanni - M. Copil 0 - 2  
Y. Hanfmann - M. Bourgue 1 - 2  
Tenisz (Brest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Sancic A - Bury A / Siljestrom A 2 - 0  
Clayton S / Sharan D - Jebavy R / Shamasdin A 2 - 0  
Gille S / Vliegen J - Begemann A / Eysseric J 2 - 0  
Lamasine T / Nys H - Paes L / Raja P 2 - 1  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - H. Laaksonen 2 - 1  
D. Goffin - Hy. Chung 2 - 0  
D. Young - J. Benneteau 0 - 2  
Fucsovics M. - J. Donaldson 2 - 0  
J. Sousa - J.M. Del Potro 1 - 2  
R. Bautista-Agut - R. Harrison 2 - 0  
R. Bemelmans - A. Mannarino 1 - 2  
R. Haase - J. Sock 1 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin F / Roger-Vasselin - Chiudinelli M / Margaroli L 2 - 0  
Mektic N / Skugor F - Qureshi A U H / Zverev M 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - G. Simon 2 - 0  
D. Dzumhur - R. Berankis 2 - 0  
D.S. Schwartzman - F. Fognini 2 - 1  
K. Khachanov - J-W. Tsonga 1 - 2  
P-H. Herbert - P. Kohlschreiber 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Cuevas P - Kohlschreiber P / Mirnyl M 2 - 0  
Gonzalez S / Peralta J - Middelkoop M / Ramos-Vinolas A 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Isner J / Nestor D 2 - 0  
Lopez F / Lopez M - Demoliner M / Querrey S 1 - 2  
Marach O / Pavic M - Rojer J-J / Tecau H 2 - 1  
Tenisz (Ho Si Minh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - J. Millman 0 - 2  
A. Santillan - Y. Watanuki 2 - 0  
J. Jung - V. Mladenov 2 - 0  
M. Polmans - P. Gunneswaran 0 - 2  
S. Robert - P. Polansky 1 - 2  
Y. Bhambri - T. Chen 2 - 0  
Tenisz (Ho Si Minh, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Polmans M - Khabibulin T / Statham J 2 - 0  
Ly N H / Nagal S - Chen T / Purcell M 1 - 2  
Mclachlan B / Soeda G - Popko D / Safwat M    
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - An. Martin 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - G. Melzer 0 - 2  
N. Alvarez - M. Cecchinato 0 - 2  
R. Carballes Baena - D. Kuzmanov 0 - 2  
Tenisz (Lima, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Olivo R - Estrella Burgos V / Londero J 2 - 1  
Behar A / Galdos S - Echazu M / Linzer M 2 - 0  
Cervantes I / De Paula F - Gonzalez M / Neis F 0 - 2  
Oliveira G / Panfil G - Coria F / Domingues J 2 - 0  
Tenisz (Suzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Petrovic - Ze Zhang 1 - 2  
Di Wu - Zh. Zhang 2 - 1  
H. Moriya - M. Kecmanovic 0 - 2  
T. Monteiro - M. Niesten 2 - 0  
Tenisz (Suzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gao X / Sun F - Frigerio L / Niesten M 2 - 0  
Matsui T / Uchida K - Ghedin R / Shyla Y 0 - 2  
Nedunchezhiyan/Rungkat - Lee D / Moriya H 2 - 0  
Wu D / Zhang Z - Eriksson M / Nakagawa N 0 - 2  
Tenisz (Traralgon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ellis - B. Klein 0 - 2  
C. O'Connell - M. Ebden 1 - 2  
J. Kubler - T. Daniel 2 - 0  
Jor. Thompson - M. Banes    
L. Miedler - E. King 0 - 2  
N. Rubin - W. Trongcharoenchaikul 2 - 0  
Tenisz (Traralgon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcantara F C / Verbeek S - King E / Pasha N 1 - 2  
Bolt A / Mousley B - Ellis B / Puttergill C 2 - 0  
Bourchier H / Kelly D - Saville L / Whittington A 0 - 2  
Harris A / O'Connell C - Kubler J / Nolan D 1 - 2  
Tenisz (WTA-vb, Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - C. Garcia 1 - 2  
S. Halep - C. Wozniacki 0 - 2  
Tollaslabda (French Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Yux. Huang 2 - 0  
B. Leverdez - R. Gemke 2 - 0  
B. Qiao - T. Rouxel 2 - 1  
B. Sai Praneeth - K. Phetpradab 2 - 1  
C. Long - M. Caljouw 2 - 0  
Ch-We. Lee - K. Nishimoto 0 - 2  
F. Roth - N.K. Srikanth    
H-K. Vittinghus - W.H. Son 2 - 0  
H.J. Jeon - T.C. Chou 2 - 0  
H.S. Prannoy - Hyu.I. Lee 2 - 0  
K. Parupalli - G. Anthony 1 - 2  
K. Sakai - Yu. Shi 0 - 2  
L. Corvee - Yun Hu 1 - 2  
S. Avihingsanon - T. Saensomboonsuk 2 - 1  
W.K.V. Wong - C. Jonatan 2 - 1  
Y. De Oliveira - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
Tollaslabda (French Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Bi.Ji. He - Bei. Zhang 2 - 1  
C. Marin - M. Mitani 2 - 0  
D. Lansac - A. Yamaguchi 0 - 2  
D.D. Ayustine - S. Kawakami 0 - 2  
H. Ramadhini - E. Kosetskaya 2 - 0  
L. Kjaersfeldt - S. Nehwal 1 - 2  
M.H. Chiang - M. Blichfeldt 0 - 2  
N. Perminova - Y.F. Chen 0 - 2  
P.Y. Yip - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
R. Intanon - Ng.Y. Cheung 2 - 0  
S. Holmboe Dahl - C. Pornpawee 0 - 2  
S. Sato - J.M. Lee 1 - 2  
S. Takahashi - N. Jindapon 2 - 0  
S.S.Y. Cheah - Ji H. Sung 1 - 2  
T.Y. Tai - Xiao. Chen 2 - 1  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Olympiakosz 7 - 7  
Dinamo Moszkva - Jug Dubrovnik 12 - 11  
Hannover - Brescia 8 - 6  
Jadran Herceg Novi - Spandau Berlin 11 - 5  
Partizan Belgrád - OSC 7 - 11  
Sabadell - Szolnok 5 - 16  
Steaua Bukarest - Eger 3 - 8  

 

2017.10.24.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Washington 34 - 24  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars (5.m.) 3 - 9  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Pesarofano 3 - 2  
Lazio - Pescara 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Plzen 0 - 2  
Trinec - Vítkovice 3 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Gentofte 3 - 2  
Herlev Eagles - Herning 1 - 6  
Odense - Rödovre 1 - 5  
Rungsted - Aalborg 3 - 2  
SönderjyskE - Esbjerg 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Turku PS 4 - 5  
Kärpät - Kookoo 5 - 0  
Lahti Pelicans - Ässät 1 - 4  
Lukko - JYP 3 - 2  
Tappara - SaiPa 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Lada Toljatti 4 - 1  
Szocsi - Traktor Cseljabinszk 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Rangers - San Jose 1 - 4  
Toronto - Los Angeles 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Sparta Sarpsborg 4 - 3  
Kongsvinger - Stjernen 3 - 1  
Lorenskog - Manglerud 3 - 5  
Stavanger - Storhamar 4 - 3  
Valerenga - Lillehammer 3 - 6  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - Wolfsburg 2 - 4  
Köln - Eisbären Berlin 2 - 4  
Straubing - Schwenningen 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Thurgau 3 - 5  
Olten - Ajoie 1 - 1  
Rapperswil - Langenthal 3 - 2  
Winterthur - Biasca Ticino 6 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Zürich Lions 2 - 2  
Kloten - Zug 3 - 3  
Langnau Tigers - Ambri 2 - 2  
Lausanne - Davos 3 - 3  
Lugano - Bern 2 - 0  
Servette - Biel 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Örebro 2 - 1  
Frölunda - Brynäs 0 - 4  
Färjestad - Växjö 1 - 3  
Karlskrona - Lulea 0 - 0  
Malmö - HV 71 3 - 1  
Rögle - Linköping 0 - 6  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Juzsnij Ural Orszk 2 - 2  
Chengdu - Zvezda Csehov 0 - 0  
Izssztal Izsevszk - Ermak Angarszk 3 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szokol Krasznojarszk 3 - 1  
Rjazany - Gornyak Ucsali 1 - 5  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrijednosnice Osijek - Sencur Kranj 75 - 79  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Jenyiszej Krasznojarszk 89 - 73  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - PAOK 58 - 63  
Ludwigsburg - Neptunas Klaipeda 95 - 83  
Ventspils - Chalon sur Saone 78 - 77  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Banvitspor 70 - 74  
Rosa Radom - Venezia 71 - 81  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Zielona Gora 65 - 60  
Telekom Bonn - Nymburk 77 - 77, h.u. 87 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Anyang 92 - 89  
Ulsan Mobis Phoebus - Changwon Sakers 88 - 80  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Zalgiris Kaunas 75 - 81  
Himki Moszkva - Crvena zvezda 85 - 78  
Maccabi TA - Olympiakosz 68 - 69  
Real Madrid - Milano 100 - 90  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Partizan Belgrád 92 - 96  
Lietuvos Rytas - Lok.Kubany Krasznodar 81 - 81, h.u. 85 - 93  
Limoges - Alba Berlin 65 - 73  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Antwerpen 94 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Avtodor Szaratov 84 - 83  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Mornar 69 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Basic-Fit Brussels 74 - 61  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Charleroi Spirou 60 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Golden State 103 - 133  
Denver - Washington 104 - 109  
Detroit - Philadelphia 86 - 97  
Houston - Memphis 90 - 98  
Miami - Atlanta 104 - 93  
Milwaukee - Charlotte 103 - 94  
Phoenix - Sacramento 117 - 115  
San Antonio - Toronto 101 - 97  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Viborg 21 - 18  
Köbenhavn - Randers 27 - 20  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldham - Bury 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Norwich 1 - 1  
Bournemouth - Middlesbrough 3 - 1  
Bristol City - Crystal Palace 4 - 1  
Leicester - Leeds 3 - 1  
Manchester City - Wolverhampton 0 - 0  
Swansea - Manchester Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Sutton Utd. 2 - 2  
Bromley - Maidenhead Utd. 2 - 3  
Chester - Barrow 3 - 2  
Dag & Red - Macclesfield 1 - 0  
Dover - Woking 3 - 1  
Eastleigh - Solihull Moors 1 - 2  
Ebbsfleet Utd. - Torquay 0 - 1  
Fylde - Wrexham 2 - 0  
Guiseley - Boreham 0 - 0  
Halifax - Maidstone Utd. 0 - 2  
Hartlepool - Tranmere 1 - 1  
Leyton - Gateshead 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpo Bahia Blanca - Dep. Moron 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney - Adelaide Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Eupen 3 - 0  
Mechelen - Lokeren 0 - 2  
Oostende - Charleroi 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carszko Szelo Szófia - Botev Plovdiv 2 - 2  
CSZKA Szófia - Botev Vraca 3 - 1  
Dunav Ruse - Strumska Slava 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - Nautico 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Corinthians 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopiasz - AEK Larnaca 1 - 3  
NEA Szalamina - Omonia Nicosia 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Jablonec 3 - 4  
Teplice - FC Hradec Kralove 2 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Middlesbrough 2 4 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Manchester City 2 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln - Everton 2 2 - 1  
Notts County - Mansfield 1 - 2  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Montpellier 0 - 2  
Lorient - Caen 0 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Cambuur 0 - 2  
F. Sittard - Go Ahead Eagles 3 - 0  
Nijmegen - Achilles'29 3 - 0  
RKC Waalwijk - De Treffers 7 - 0  
Twente - FC Eindhoven 3 - 0  
Zwolle - Kozakken Boys 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Slaven Belupo 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Akko 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Gornik Zabrze 1 - 3  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balassagyarmat - Diósgyőr 0 - 1  
Dabas - Videoton 0 - 4  
Kisvárda - FTC 1 - 0  
Monor - Debrecen 2 - 3  
Tiszaújváros - Haladás 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Ranheim 1 - 2  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Mönchengladbach 0 - 1  
Fürth - Ingolstadt 1 - 3  
Leverkusen - Union Berlin 4 - 1  
Magdeburg - Dortmund 0 - 5  
Mainz - Holstein Kiel 2 - 2  
Paderborn - Bochum 2 - 0  
Schweinfurt - E. Frankfurt 0 - 4  
Wehen - Schalke 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Sampdoria 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Spezia 3 - 1  
Avellino - Vercelli 1 - 0  
Carpi - Palermo 1 - 3  
Cittadella - Venezia 2 - 1  
Empoli - Pescara 3 - 1  
Entella - Cremonese 1 - 1  
Foggia - Parma 0 - 3  
Frosinone - Ternana 4 - 2  
Novara - Salernitana 2 - 3  
Perugia - Cesena 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oedt - Mattersburg 0 - 3  
Ried - LASK Linz 4 - 1  
Union St. Florian - Hartberg 0 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Guarani Asuncion 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Leixoes 0 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Universitatea Craiova 0 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Partick Thistle 0 - 0  
Hibernian - Hearts 1 - 0  
St. Johnstone - Ross County 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Betis 1 - 2  
Cartagena - Sevilla 0 - 3  
Getafe - Alavés 0 - 1  
Numancia - Malaga 2 - 1  
Real Murcia - Barcelona 0 - 3  
Zaragoza - Valencia 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade Ouchy - FC Zürich 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Dalkurd 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - Rudar Velenje    
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NS Mura - Celje 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Erzincanspor 6 - 0  
Alanyaspor - Edirne Spor Genclik 2 - 0  
Altinordu - Karsspor 0 - 1  
Etimesgut Bld. Spor - Antalyaspor 0 - 1  
Fethiyespor - Adanaspor 1 - 2  
Kahramanmarasspor - Rizespor 1 - 0  
Kasimpasa - Nigde Belediyespor 5 - 1  
Sariyer - Adana Demirspor 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Wales 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Albánia 5 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Norvégia 1 - 0  
Szlovákia - Írország 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Dánia 0 - 4  
Svédország - Magyarország 5 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Izland 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Románia 3 - 0  
Portugália - Belgium 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Connah's Quay 0 - 2  
Barry Town - Cardiff Met University 0 - 2  
Carmarthen - Newtown 0 - 2  
TNS - Caernarfon 2 - 0  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - A. De Greef 2 - 1  
G. Mina - U. Humbert 1 - 2  
G. Sakharov - D. Guez 2 - 0  
I. Marchenko - T. Lamasine 0 - 2  
M. Berrettini - K. Kravchuk 2 - 1  
U. Ignatik - S. Caruso 0 - 2  
Y. Reuter - M. Copil 0 - 2  
Tenisz (Brest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Eysseric J - Djere L / Setkic A 2 - 0  
Blancaneaux G / Lestienne - Paes L / Raja P 0 - 2  
Bourgue M / Humbert U - Hanfmann Y / Krawietz K 0 - 2  
Koolhof W / Sitak A - Chardy J / Giannessi A 0 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - R. Harrison 0 - 2  
B. Paire - S. Johnson 2 - 0  
D. Goffin - P. Gojowczyk 2 - 0  
F. Mayer - M. Cilic    
F. Verdasco - M. Cilic    
M. Zverev - L. Mayer 0 - 2  
R. Federer - F. Tiafoe 2 - 0  
V. Pospisil - J. Sock 1 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal/Farah - Bautista Agut R / Lorenzi P 2 - 0  
Haase R / Venus M - Benneteau/Mahut 0 - 2  
Huesler M / Zimonjic N - Mannarino A / Paire B 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - D. Thiem 0 - 2  
D. Ferrer - K. Edmund 0 - 2  
D. Novak - G. Dimitrov    
D. Novak - T. Fabbiano 2 - 0  
K. Anderson - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
L. Pouille - S. Ofner 2 - 0  
P. Carreno-Busta - G. Pella 2 - 0  
P. Cuevas - J-L. Struff 0 - 2  
S. Querrey - A. Ramos 1 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Soares B - Molteni / Schwartzman D S 2 - 0  
Oswald P / Peya A - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Tenisz (Ho Si Minh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - P. Polansky 1 - 2  
D. Popko - H. Grenier 0 - 2  
H.N. Ly - G. Soeda 0 - 2  
M. Purcell - J. Millman 0 - 2  
S. Nagal - M. Youzhny 1 - 2  
T. Khabibulin - Y. Watanuki 0 - 2  
T.H. Fritz - N.V.S. Prashannth 2 - 0  
Y. Bhambri - J. Statham 2 - 0  
Tenisz (Ho Si Minh, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bega A / Robert S - Escoffier A / Grenier H 2 - 1  
Pham M / Trinh L G - Gonzales R / Reese H 0 - 2  
Polansky P / Santillan A - Myneni S / Prashanth N V S 1 - 2  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - G. Clezar 2 - 0  
C. Garin - R. Quiroz 2 - 1  
C. Ruud - J. Hernandez-Fernandez 0 - 2  
C. Taberner - G. Melzer 0 - 2  
F. Bagnis - V. Estrella Burgos 2 - 1  
G. Elias - Gon. Oliveira 2 - 0  
I. Cervantes-Huegun - J. Kovalik 1 - 2  
J. Domingues - N. Kicker 0 - 2  
M. Arevalo - D. Kuzmanov 1 - 2  
Max. Gonzalez - D. Munoz-De La Nava 0 - 2  
P.S. Varillas - M. Cecchinato 0 - 2  
R. Ojeda Lara - C. Berlocq 2 - 1  
Tenisz (Lima, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cervantes I / De Paula F - Alvarez N / Hernandez-Fernandez J 2 - 1  
Reyes-Varela M / Rola B - Cachin P / Carballes Baena R 2 - 1  
Tenisz (Suzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - Zhe Li 2 - 0  
D.H. Lee - H. Hurkacz 1 - 2  
K. Uchida - Chu. Wang 2 - 0  
L. Frigerio - Xin Gao 0 - 2  
M. Kecmanovic - C. Hemery 2 - 0  
Mar.Eriksson - Rig. Te 2 - 1  
N.S. Balaji - B. Kavcic 0 - 2  
R. Safiullin - H. Moriya 0 - 2  
S. Doumbia - Y. Shyla 2 - 1  
V. Vardhan - R. Albot 0 - 2  
Tenisz (Suzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai Y / Li Z - Ghedin R / Shyla Y    
Gao X / Sun F - Kecmanovic M / Petrovic D 2 - 1  
Tenisz (Traralgon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - S.K. Mukund 2 - 1  
A. Sarkissian - G. van Peperzeel 2 - 0  
A. Whittington - M. Dellavedova 2 - 0  
B. Mousley - A. Ghem 2 - 1  
Da. Kelly - S. Fanselow 0 - 2  
Jor. Thompson - M. Przysiezny    
Tenisz (Traralgon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klein B / Propoggia D - Bourchier H / Kelly D 0 - 2  
Tenisz (WTA-vb, Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - Ka. Pliskova 0 - 2  
V. Williams - J. Ostapenko 2 - 1  

 

2017.10.23.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Atlanta 23 - 7  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars (4.m.)    
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár 2 - 5  
Dinamo Riga - Szibir Novoszibirszk 2 - 2  
Jokerit - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 4  
Red Star Kunlun - Admiral Vlagyivosztok 2 - 2  
Slovan Bratislava - Dinamo Moszkva 4 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 0  
Szpartak Moszkva - Barisz Asztana 3 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Avangard Omszk 1 - 2  
Vityaz Podolszk - Dinamo Minszk 4 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Vancouver 1 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Szarjarka Karaganda 1 - 3  
Szarov - Torpedo Kamenogorszk 4 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Zadar 91 - 76  
Skopje - Cibona Zagreb 76 - 83  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Le Mans 69 - 72  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Ironi Naharia 72 - 86  
Maccabi Haifa - Ironi Ness Ziona 74 - 74, h.u. 89 - 85  
Maccabi Rishon - Maccabi Ashdod 94 - 68  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Start Lublin 74 - 74, h.u. 92 - 82  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 75 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - New Orleans 112 - 119  
Oklahoma City - Minnesota 113 - 115  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Varese 73 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Anadolu Efes 84 - 86  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Parma Permszkij Kraj 74 - 76  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Rosario Central 2 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Tubize 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Etar Veliko Tarnovo 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandhausen - St. Pauli 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Chile - Palestino 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Aalborg 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - BATE Boriszov 0 - 2  
Torpedo Zogyino - FK Minszk 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Ajaccio GFC 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Atromitosz Periszteri 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oss - AZ Alkmaar 2 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Ironi Nesher 3 - 2  
Hapoel Nazareth Illit - Beitar TA Ramla 0 - 1  
Hapoel Ramat Hasharon - Maccabi Herzliya 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi TA 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Tigres FC 0 - 1  
Millonarios - Once Caldas 2 - 0  
Rionegro Aguilas - Dep. Pasto 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Slask Wroclaw 4 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Chivas Guadalajara 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland - Lilleström 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Bari 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontedera - Pistoiese 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vicenza - Triestina 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trapani - Catanzaro 3 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - FK Krasznodar 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Sp. Luqueno 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Portimonense 3 - 3  
Moreirense - Braga 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Dinamo Bukarest 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Albacete 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Girona 1 - 2  
Real Sociedad - Espanyol 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Winterthur 3 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Värnamo - Syrianska 6 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - AIK Stockholm 0 - 0  
Hammarby - Sirius 3 - 3  
Jönköping Södra - Kalmar 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Istanbul Basaksehir 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Spanyolország 0 - 6  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linfield - Crusaders 2 - 5  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Drogheda Utd. 2 - 3  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay Utd. - Wellington Phoenix 2 0 - 0  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - L. Vanni 1 - 2  
Y. Maden - M. Jaziri 2 - 0  
Tenisz (Brest-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Marchenko - F. Horansky 2 - 0  
Q. Robert - T. Lamasine    
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - J. Sock    
Hy. Chung - P. Lorenzi 2 - 0  
M. Chiudinelli - R. Haase 0 - 2  
R. Bautista-Agut - M. Kukushkin 2 - 0  
Y. Sugita - D. Shapovalov 1 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrison R / Johnson S - Dodig I / Granollers M 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Daniell M / Inglot D 0 - 2  
Monroe N / Sock J - Klaasen R / Ram R 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - V. Troicki 2 - 1  
B. Tomic - P-H. Herbert 0 - 2  
G. Simon - E. Gulbis 2 - 0  
P. Kohlschreiber - J. Isner 2 - 0  
R. Gasquet - F. Lopez 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta/Marrero - Khachanov K / Pouille L 0 - 2  
Tenisz (Ho Si Minh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - R. Baltensperger 2 - 1  
A. Santillan - S. Myneni 2 - 0  
M. Matosevic - L.G. Trinh 2 - 1  
M. Pham - S. Robert 0 - 2  
Tenisz (Suzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Monteiro - Faj. Sun    
Tenisz (Suzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hurkacz H / Safiullin R - WU H / Xia Z 2 - 0  
Tenisz (Traralgon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Mousley B - Banes M / Van Peperzeel G 2 - 0  
Tenisz (WTA-vb, Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - C. Wozniacki 0 - 2  
S. Halep - C. Garcia 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,