Tippmix eredmények - 2017. október 2-8.

2017-10-02
Tippmix eredmények - 2017. október 2-8.
2017.10.08.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - Buffalo 20 - 16  
Cleveland - NY Jets 14 - 17  
Dallas - Green Bay 31 - 35  
Detroit - Carolina 24 - 27  
Indianapolis - San Francisco 23 - 23  
LA Rams - Seattle 10 - 16  
Miami - Tennessee 16 - 10  
NY Giants - LA Chargers 22 - 27  
Oakland - Baltimore 17 - 30  
Philadelphia - Arizona 34 - 7  
Pittsburgh - Jacksonville 9 - 30  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 2 - 0  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Houston (3.m.) 10 - 3  
LA Dodgers - Arizona (2.m.) 8 - 5  
Floorball (Champions Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Classic Tampere 7 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Örebro 4 - 8  
Helsingborg - Växjö 6 - 1  
Höllviken - Linköping 5 - 4  
Sirius - Thorengruppen 8 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Magna Gurpea 2 - 4  
Golf (Alfred Dunhill Links Champ.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfred Dunhill Links Championship 2017    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Bridgeport 2 - 1  
Cleveland - Rockford 0 - 4  
Hartford - Lehigh Valley 1 - 1  
Iowa - Milwaukee 2 - 5  
Lehigh Valley - Hershey 7 - 2  
Providence - Springfield 5 - 2  
San Antonio - Ontario Reign 2 - 1  
Stockton - San Jose Barracuda 4 - 6  
Syracuse - Rochester 2 - 2  
Toronto Marlies - Utica 4 - 3  
Tucson - San Diego 6 - 7  
Wilkes-Barre/Scranton - Charlotte 2 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Bregenzerwald 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvínov - Pardubice 0 - 0  
Mountfield HK - Vítkovice 2 - 0  
Olomouc - Mladá Boleslav 1 - 3  
Plzen - Brno 4 - 4  
Trinec - Chomutov 3 - 3  
Zlín - Sparta Praha 4 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Vienna Capitals 2 7 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Chamonix-Morzine 6 - 2  
Mulhouse - Nice 4 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 3  
Amur Habarovszk - Lada Toljatti 4 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Jokerit 1 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Szibir Novoszibirszk 3 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Philadelphia 2 - 2  
Arizona - Las Vegas 1 - 1  
Calgary - Winnipeg 6 - 3  
Carolina - Minnesota 4 - 4  
Chicago - Columbus 5 - 1  
Florida - Tampa Bay 5 - 4  
NY Islanders - Buffalo 6 - 3  
Ottawa - Detroit 1 - 1  
Pittsburgh - Nashville 4 - 0  
San Jose - Los Angeles 1 - 4  
St. Louis - Dallas 4 - 2  
Toronto - NY Rangers 8 - 5  
Vancouver - Edmonton 3 - 2  
Washington - Montreal 6 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Kongsvinger 5 - 2  
Manglerud - Lillehammer 3 - 5  
Storhamar - Valerenga 5 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kassel 5 - 3  
Crimmitschau - Dresden 2 - 2  
Heilbronn - Bietigheim/Bissingen 3 - 6  
Kaufbeuren - Freiburg 1 - 0  
Ravensburg - Lausitzer Füchse 3 - 5  
Riessersee - Frankfurt Löwen 2 - 8  
Tölzer Löwen - Bayreuth 6 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Bremerhaven 3 - 2  
Eisbären Berlin - Augsburg 1 - 1  
Ingolstadt - Köln 1 - 6  
Krefeld - Iserlohn 3 - 5  
München - Mannheim 4 - 2  
Straubing - Nürnberg 4 - 5  
Wolfsburg - Schwenningen 4 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Villach 1 - 3  
Klagenfurt - Fehérvár 3 - 1  
Medvescak Zagreb - Linz 4 - 4  
Salzburg - Südtirol Bolzano 1 - 2  
Znojmo - Graz 3 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Rapperswil 0 - 4  
Olten - GCK Lions 3 - 0  
Thurgau - Langenthal 0 - 4  
Winterthur - Visp 4 - 4  
Zug 2 - Biasca Ticino 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Växjö 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Kosice 2 - 3  
Liptovsky Mikulas - Trencin 0 - 2  
Nitra - B. Bystrica 1 - 7  
Poprad - Zilina 3 - 2  
Zvolen - Nove Zamky 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - SZKA-Neva 0 - 3  
CSZK Szamara - Dinamo Szentpétervár 1 - 8  
Metallurg Novokuznyeck - Ermak Angarszk 2 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Tohoku Blades 2 - 3  
Daemyung - Nikko 5 - 2  
Szahalin - Nippon Cranes 4 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Cibona Zagreb 71 - 62  
Cedevita Zagreb - Igokea 79 - 84  
Olimpija Ljubljana - Crvena zvezda 73 - 82  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Cairns 71 - 82  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Adelaide 84 - 77  
Perth - Sydney Flames 80 - 93  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - MMCITE Brno 81 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Adecco ASVEL 83 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Tropang Texters (4.m.) 115 - 105  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korivosz Amaliada - Arisz 71 - 55  
Olympiakosz - Panathinaikosz 68 - 71  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Ironi Ness Ziona 72 - 58  
Hapoel TA - Hapoel Holon 81 - 78  
Ironi Naharia - Hapoel Jerusalem 68 - 76  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Kyoto 68 - 77  
Hokkaido - Yokohama 86 - 67  
Mikawa Kariya - Osaka 81 - 69  
Nagoya Dolphins - Ryukyu Okinawa 81 - 85  
Shiga - Kawasaki Brave Thunders 78 - 81  
Shimane - Tochigi 68 - 75  
Tokyo Sunrockers - Toyohashi Neophoenix 54 - 64  
Toyama - Nishinomiya 73 - 68  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Start Lublin 89 - 88  
Szczecin - Zielona Gora 74 - 62  
Turow Zgorzelec - Ostrow Wielkopolski 80 - 76  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Vytautas Prienai 87 - 69  
Lietuvos Rytas - Zalgiris Kaunas 67 - 70  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Siauliai 81 - 79  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - ZTE 87 - 68  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - ZTE 87 - 68  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Telekom Bonn 73 - 76  
Giessen - Öttinger Gotha 71 - 96  
Ludwigsburg - Skyliners Frankfurt 79 - 62  
Mitteldeutscher - Alba Berlin 71 - 71, h.u. 80 - 89  
Oldenburg - Jena 79 - 69  
S. Oliver Würzburg - Bremerhaven 74 - 64  
Tübingen - Brose Bamberg 73 - 81  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Avellino 96 - 75  
Milano - Varese 74 - 73  
Reggio Emilia - VL Pesaro 95 - 102  
Venezia - Trento 79 - 78  
Virtus Bologna - Capo D'Orlando 88 - 52  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - UR Venezia 48 - 51  
Famila Schio - San Martino di Lupari 83 - 62  
Lucca - Battipaglia 86 - 66  
Ragusa - Broni 70 - 56  
Vigarano - Torino 72 - 71  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - San Pablo Burgos 111 - 81  
Betis - Bilbao 86 - 94  
Estudiantes - Gipuzkoa 75 - 92  
Fuenlabrada - Unicaja Malaga 77 - 69  
Iberostar Tenerife - Valencia 67 - 70  
Murcia - MoraBanc Andorra 81 - 77  
Real Madrid - Zaragoza 93 - 65  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Cadi La Seu d'Urgell 68 - 79  
Araski AES - Bembibre 72 - 63  
Campus Promete - Sant Adria 70 - 70, h.u. 80 - 81  
Gernika Bizkaia - Zaragoza 68 - 75  
P. Avenida - Girona 76 - 53  
Vasco Gipuzkoa - Zamarat 64 - 40  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Sakaryaspor 71 - 64  
Karsiyaka - Anadolu Efes 92 - 85  
Trabzonspor - Besiktas 71 - 82  
Yesilgiresun - Usak Sportif 64 - 61  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Yakin Dogu Univ. 48 - 51  
Canik - Istanbul Univ. 84 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - CSZKA Moszkva 72 - 92  
Kalev/Cramo - Lok.Kubany Krasznodar 62 - 88  
Zenit Szentpétervár - Parma Permszkij Kraj 98 - 73  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Wisla Plock 28 - 28  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Breszt Meskov 20 - 23  
Kielce - Flensburg 25 - 25  
Paris SG - Celje 32 - 27  
Veszprém - Kiel 26 - 24  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Dinamo Bukarest 40 - 32  
Skjern - Ademar Leon 33 - 25  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Montpellier 32 - 36  
Motor Zaporozsje - Metalurg Skopje 28 - 28  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Kristiansand 30 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Plzen 40 - 26  
Beykoz Bld - Malmö 27 - 36  
Maccabi Rishon - Chambery 24 - 29  
Valur - Balatonfüred (Helyszín: Balatonfüred) 19 - 28  
Vojvodina - Winterthur (Helyszín:Winterthur) 17 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrkow Trybunalski - Zaglebie Lubin 29 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Kecskemét 35 - 21  
Békéscsaba - Kisvárda 24 - 32  
Fehérvár - Vác 29 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Falk Horten 32 - 27  
Fyllingen - Kolstad 30 - 29  
Nötteröy - Sandnes 27 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Sola 26 - 41  
Molde - Storhamar 21 - 23  
Stabaek - Fredrikstad 22 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Lübbecke 26 - 26  
Füchse Berlin - Lemgo 36 - 23  
Magdeburg - Wetzlar 31 - 29  
Stuttgart - Gummersbach 22 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Bern 23 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Guif 31 - 27  
Aranäs - HIF Karlskrona 23 - 34  
Helsingborg - Hammarby 26 - 27  
Redbergslids - Ystad IF 31 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VästerasIrsta - Eslöv 28 - 25  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Bristol City 1 - 1  
Reading - Birmingham 2 - 2  
Yeovil - Sunderland 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gillingham - Portsmouth 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guillermo Brown - Dep. Flandria 3 - 0  
Mitre Santiago del Estero - Nueva Chicago 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Chacarita Juniors 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Defensa Justicia 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix - Adelaide Utd. 1 - 1  
Western Sydney - Perth Glory 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Tubize 1 - 1  
OH Leuven - Westerlo 2 - 1  
Roeselare - Saint-Gilloise 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luverdense - Figueirense 3 - 0  
Santa Cruz PE - America MG 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Skive 0 - 3  
Fredericia - Thisted 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Seoul E-Land 2 - 0  
Bucheon - Ansan Greeners 1 - 1  
Gyeongnam - Busan I'Park 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Incheon 2 - 0  
Gwangju - Ulsan 1 - 1  
Jeju - Jeonbuk 0 - 1  
Jeonnam - Daegu 1 - 4  
Pohang - Suwon Bluewings 1 - 1  
Sangju Sangmu - FC Seoul 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury 91 - Lille 1 - 2  
Guingamp - Paris FC 2 - 2  
Marseille - Soyaux 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RKC Waalwijk - Den Bosch 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamatamare Sanuki - Kyoto 0 - 4  
Oita Trinita - Gifu 3 - 3  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Cerezo Osaka 1 - 2  
Kawasaki Frontale - Vegalta Sendai 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Independiente Medellin 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Dallas 1 - 1  
Minnesota - Kansas City 1 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Miami - San Francisco 0 - 3  
FC Puerto Rico - North Carolina 0 - 1  
Indy Eleven - New York Cosmos 2 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Gyirmót 1 - 1  
Cegléd - Vác 1 - 0  
Csákvár - Szolnok 2 - 0  
Győr - Dorog 2 - 2  
Kisvárda - Budaörs 1 - 0  
Mosonmagyaróvár - Soroksár 0 - 1  
MTK - Szeged 2011 3 - 0  
Siófok - Budafok 1 - 1  
Sopron - Kazincbarcika 2 - 0  
ZTE - Nyíregyháza 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Bodö - Klepp 1 - 4  
Medkila - Röa 1 - 0  
Trondheims-Örn - Sandviken 0 - 0  
Labdarúgás (NWSL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Chicago 1 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arminia Bielefeld - Duisburg 2 - 1  
Gütersloh - Potsdam 0 - 6  
Leverkusen - Frankfurt 0 - 6  
Magdeburg - Jena 0 - 3  
Schott Mainz - Freiburg 0 - 8  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Avellino 2 - 1  
Cremonese - Ternana 3 - 3  
Empoli - Foggia 3 - 1  
Entella - Brescia 3 - 0  
Novara - Frosinone 2 - 1  
Palermo - Parma 1 - 1  
Perugia - Vercelli 1 - 5  
Pescara - Cittadella 1 - 2  
Venezia - Carpi 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Prato 1 - 0  
Giana Erminio - Pistoiese 3 - 0  
Livorno - Arezzo 1 - 1  
Lucchese - Pisa 1 - 1  
Olbia - Robur Siena 1 - 2  
Pontedera - Piacenza 3 - 0  
Pro Piacenza - Cuneo 1 - 1  
Viterbese - Monza 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Teramo 1 - 1  
Fano - Renate 2 - 2  
Feralpisalo - Mestre 0 - 0  
Padova - Südtirol 3 - 1  
Pordenone - Ravenna 2 - 1  
Sambenedettese - Santarcangelo 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monopoli - Siracusa 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - General Diaz 2 - 1  
Guarani Asuncion - Sp. Trinidense 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leixoes - Gil Vicente 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Rio Ave 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - La Hoya Lorca 2 - 1  
Barcelona B - Oviedo 1 - 1  
Cordoba - Alcorcon 3 - 0  
Granada - Lugo 2 - 0  
Rayo Vallecano - Valladolid 4 - 1  
Zaragoza - Numancia 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Fuenlabrada 0 - 2  
Celta Vigo B - Toledo 1 - 0  
Deportivo B - Valladolid B 1 - 0  
Gimn. Segoviana - Ferrol 1 - 1  
Navalcarnero - Coruxo 1 - 0  
Pontevedra - Real Madrid B 2 - 0  
Talavera de la Reina - Ponferradina 2 - 0  
Union Adarve - San Sebastian Reyes 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirandes - Barakaldo 2 - 1  
Pena Sport - Izarra 0 - 1  
R. Santander - Ath. Bilbao B 1 - 0  
Real Union Irun - Caudal Deportivo 2 - 0  
Sp. Gijón B - Vitoria 1 - 0  
Tudelano - Leioa 1 - 0  
UD Logrones - Osasuna B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Pena Deportiva 4 - 1  
Elche - Ontinyent 1 - 0  
Formentera - Ebro 0 - 0  
Lleida - UE Llagostera 1 - 0  
Mallorca - Cornella 3 - 0  
Sabadell - Atl. Baleares 1 - 0  
Valencia B - Alcoyano 3 - 3  
Villarreal B - Hercules 2 - 1  
Zaragoza B - Peralada 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Ejido - Ecija Balompie 1 - 0  
Granada B - Las Palmas B 1 - 0  
Marbella - Cartagena 1 - 0  
Melilla - Linense 1 - 0  
Merida - Badajoz 3 - 0  
Rec. Huelva - UD Extremadura 2 - 1  
San Fernando - Jumilla 3 - 0  
UCAM Murcia - Lorca Deportiva 1 - 0  
Villanovense - Betis B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Barcelona 1 - 2  
Huelva - Rayo Vallecano 3 - 1  
Levante - Espanyol 1 - 1  
Real Sociedad - Tenerife 1 - 2  
Santa Teresa - Madrid CCF 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Kristianstad 2 - 1  
Kvarnsveden - Pitea 3 - 1  
Linköping - Hammarby 2 - 2  
Rosengard - Djurgarden 6 - 3  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Románia 5 - 1  
U19Grúzia - U19Finnország 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Juventud 3 - 2  
Danubio - Sud América 1 - 0  
El Tanque Sisley - Montevideo Wanderers 1 - 1  
Plaza Colonia - Defensor 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Kongó 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - San Marino 5 - 0  
Norvégia - Észak-Írország 1 - 0  
Németország - Azerbajdzsán 5 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Honduras 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Románia 1 - 1  
Kazahsztán - Örményország 1 - 1  
Lengyelország - Montenegró 4 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Anglia 0 - 1  
Szlovákia - Málta 3 - 0  
Szlovénia - Skócia 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Llandudno FC 1 - 0  
MMA (UFC 216)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dariush - E. Dunham 1 - 1  
De. Johnson - R. Borg 1 - 0  
F. Werdum - D. Lewis    
J. Moraga - M. Bibulatov 1 - 0  
L. Vannata - B. Green 1 - 1  
M. Schnell - M. Beltran 1 - 0  
T. Duquesnoy - C. Stamann 0 - 1  
T. Ferguson - Kev. Lee 1 - 0  
T. Leites - B. Tavares 0 - 1  
W. Brooks - N. Lentz    
W. Harris - M. Godbeer    
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - P. Gasly (Japán Nagydíj) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Japán Nagydíj) 1 - 0  
F. Massa - L. Stroll (Japán Nagydíj) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Japán Nagydíj) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Japán Nagydíj) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Japán Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - J. Palmer (Japán Nagydíj) 0 - 1  
P. Wehrlein - M. Ericsson (Japán Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Japán Nagydíj) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Japán Nagydíj) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Japán Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Japán Nagydíj 2017    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saracens - London Wasps 38 - 19  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Racing-Metro 16 - 9  
Toulouse - Clermont 28 - 18  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Ausztrália 20 - 37  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman - Auckland 31 - 18  
Waikato - North Harbour 11 - 13  
Röplabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Perugia 1 - 3  
Trentino - Modena 1 - 3  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
European Masters 2017    
J. Trump - S. Bingham (9 nyert frame-ig) 9 - 7  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Olivo - G. Elias 1 - 2  
Tenisz (Hong Kong-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lao - P. Hon 0 - 2  
J. Cako - Pe. Plipuech 2 - 0  
J.B. Teichmann - A. Guarachi Mathison 1 - 2  
M. Imanishi - S. Aoyama 1 - 2  
Mi. Kato - Jia-J. Lu 2 - 0  
V. Grammatikopoulou - J. Namigata 2 - 1  
Tenisz (Linz-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - S. Vickery 0 - 2  
A. Zaja - L. Kerkhove 0 - 2  
J. Fett - B. Pera 2 - 1  
M. Buzarnescu - K. Day 2 - 0  
N. Broady - B. Krejcikova 2 - 0  
P. Parmentier - V. Kuzmova 0 - 2  
V. Tomova - M. Zanevska 2 - 1  
Y. Wickmayer - S. Zhuk 1 - 2  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Nadal - N. Kyrgios 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Isner J / Sock J 2 - 1  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - S. Halep 2 - 0  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Hingis M - Babos/Hlavackova 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - L. Pouille 0 - 2  
F. Verdasco - F. Fognini 1 - 2  
J. Donaldson - P. Cuevas 2 - 1  
Yi. Wu - G. Simon 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - M. Jaziri 2 - 0  
D. Young - D. Lajovic 0 - 2  
H. Laaksonen - J. Thompson 0 - 2  
L. Mayer - F. Tiafoe 1 - 2  
N. Basilashvili - V. Pospisil 2 - 1  
R. Albot - J. Chardy 0 - 2  
Y-H. Lu - S. Tsitsipas 1 - 2  
Tenisz (Stockton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. King - C. Norrie 0 - 2  
Tenisz (Stockton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klein B / Salisbury J - Kudla D / Libietis M 2 - 0  
Tenisz (Tianjin-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ar. Rodionova - H. Kuwata 2 - 0  
Jin.J. Lu - Yux. Zhang 2 - 1  
L. Davis - X.L. Sun 2 - 0  
N. Stojanovic - H. Guo 0 - 2  
S. Vögele - K.L. Zhang 2 - 0  
Xin. Han - S. Errani 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - D. Goffin 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
McLachlan B / Uchiyama Y - Murray J / Soares B 2 - 0  
Téli sportok (Rövidpályás gyorskorcsolya, VK)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu Shaoang - V. An (1000 m, Dordrecht) 1 - 0  
Magyarország - Kína (5000 m váltó, Dordrecht) 0 - 1  

 

2017.10.07.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 0 - 7  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Arizona (1.m.) 9 - 5  
Washington - Chicago Cubs (1.m.) 0 - 3  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - S. Whitlock (5 nyert játszmáig) 5 - 4  
World Grand Prix 2017    
Floorball (Champions Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Chodov 7 - 3  
Falun - Seinäjoki (Helyszín: Seinäjoki) 7 - 2  
Wiler-Ersigen - Weissenfels 6 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Storvreta 5 - 8  
Pixbo Wallenstam - Jönköping 7 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cisternino - Acqua & Sapone 1 - 5  
Milano - Lazio 5 - 6  
Pescara - Dosson 5 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Murcia 3 - 3  
Inter Movistar - CA Gran Canaria 11 - 2  
Jaen - Parrulo Ferrol 3 - 2  
Peniscola - Palma Futsal 3 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Manitoba 5 - 2  
Hartford - Charlotte 4 - 5  
Laval - Belleville 3 - 0  
Rochester - Syracuse 3 - 1  
Stockton - Bakersfield 4 - 1  
Texas Stars - Chicago Wolves 6 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Jesenice 2 - 4  
Fassa - Asiago 0 - 3  
Klagenfurt 2 - Gherdeina/Gröden 3 - 5  
Neumarkt Riwega - Zell am See 1 - 2  
Olimpija Ljubljana - Bregenzerwald 1 - 1  
Renon/Ritten - Kitzbühel 3 - 1  
Val Pusteria - Lustenau 1 - 2  
Vipiteno/Sterzing - Feldkirch 1 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Frydek Mistek 2 - 2  
Havirov - Karlovy Vary 0 - 0  
Kladno - Slavia Praha 2 - 0  
Slavia Trebic - Prostejov 1 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Motor Ceske Budejovice 2 - 0  
Vsetin - Kadan 2 - 1  
Zubr Prerov - Litomerice 0 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Rungsted 2 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Dunaújváros 3 - 1  
Csíkszereda - Újpest 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Keupa 4 - 5  
Kiekko-Vantaa - IPK 4 - 3  
Kokkolan Hermes - Leki 2 - 5  
SaPKo - Roki 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lukko 3 - 1  
Hämeenlinna - Kookoo 1 - 2  
Kärpät - JYP 2 - 1  
Tappara - Jukurit 2 - 1  
Turku PS - Kalpa 3 - 2  
Vaasan Sport - Ilves 0 - 2  
Ässät - SaiPa 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Strasbourg 4 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Szpartak Moszkva 3 - 1  
Slovan Bratislava - Dinamo Riga 2 - 2  
Vityaz Podolszk - Szeversztal Cserepovec 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - NY Islanders 5 - 0  
Dallas - Las Vegas 1 - 2  
New Jersey - Colorado 4 - 1  
Tampa Bay - Florida 5 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stavanger 1 - 1  
Sparta Sarpsborg - Stjernen 3 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Dornbirn 2 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Zürich Lions 4 - 1  
Fribourg - Bern 4 - 4  
Kloten - Ambri 1 - 5  
Lausanne - Langnau Tigers 3 - 3  
Lugano - Biel 5 - 2  
Zug - Servette 2 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Troja/Ljungby 5 - 3  
Södertälje - Timra 2 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Lulea 4 - 3  
Färjestad - Brynäs 4 - 1  
Karlskrona - Rögle 1 - 1  
Mora - HV 71 5 - 3  
Skelleftea - Malmö 3 - 0  
Örebro - Linköping 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Szarjarka Karaganda 2 - 4  
Heilongjiang - Torpedo Kamenogorszk 2 - 1  
Izssztal Izsevszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 5 - 1  
Molot Perm - Juzsnij Ural Orszk 2 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Cselmet Cseljabinszk 1 - 4  
Torosz Nyeftekamszk - Gornyak Ucsali 4 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Tohoku Blades 0 - 1  
Daemyung - Nikko 4 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Mornar 91 - 70  
Partizan Belgrád - FMP 87 - 84  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Brisbane 96 - 86  
Sydney Kings - Adelaide 96 - 105  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Townsville 54 - 63  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko Prostejov - Kolin 77 - 83  
Ostrava - Opava 78 - 104  
Svitavy - Nymburk 80 - 90  
USK Praha - Decin 82 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Dijon 75 - 73  
Le Portel - Nanterre 87 - 73  
Paris Levallois - Limoges 74 - 74, h.u. 81 - 87  
Pau Orthez - Hyeres-Toulon 84 - 56  
Reims - Chalon sur Saone 103 - 97  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Flammes Carolo Ardennes 45 - 85  
Lattes Montpellier - Tarbes 84 - 72  
Lyon - Nantes Reze 68 - 75  
Roche Vendee - Landes 59 - 76  
Union Hainaut - Villeneuve d'Ascq Lille 75 - 89  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Trikala 91 - 72  
Koloszosz Rodosz - Rethymno 64 - 63  
Larissza-Farosz - Panioniosz 98 - 68  
PAOK - Promitheasz Patra 73 - 79  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Kyoto 76 - 63  
Mikawa Kariya - Osaka 89 - 61  
Nagoya Dolphins - Ryukyu Okinawa 77 - 91  
Shiga - Kawasaki Brave Thunders 59 - 76  
Shimane - Tochigi 65 - 65, h.u. 80 - 72  
Tokyo Sunrockers - Toyohashi Neophoenix 66 - 72  
Toyama - Nishinomiya 72 - 68  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Torun 63 - 90  
Krosno - Anwil Wloclawek 57 - 88  
Legia Varsó - Asseco Gdynia 76 - 87  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Nevezis Kedainiai 85 - 82  
Juventus Utena - Neptunas Klaipeda 72 - 73  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Atomerőmű 87 - 69  
Körmend - MAFC 69 - 67  
Szolnok - Sopron 86 - 64  
Szombathely - Alba Fehérvár 94 - 66  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Diósgyőr 81 - 85  
PINKK-Pécs - PEAC-Pécs 77 - 72  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - Bayern München 72 - 78  
Ulm - Bayreuth 74 - 84  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Cremona 97 - 80  
Torino - Sassari 97 - 92  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Baskonia Vitoria 100 - 82  
Obradoiro Monbus - Joventut Badalona 77 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Movistar Estudiantes 73 - 63  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Istanbul BB 80 - 76  
Fenerbahce Ülker - Banvitspor 80 - 63  
Galatasaray - RH Gaziantepspor 82 - 58  
Tofas Bursa - Darussafaka 97 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Bornova Beckerspor 82 - 48  
Fenerbahce - Ormanspor Genclik 83 - 65  
Galatasaray - Mersin BB 82 - 73  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Nantes 31 - 25  
Kristianstad - R-N. Löwen Kronau 22 - 35  
Szeged - Vardar Pro Skopje 26 - 26  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Krim Ljubljana 30 - 18  
Nyköbing F. - Vistal Gdynia 27 - 21  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Midtjylland 27 - 16  
Rosztov - Brest 26 - 24  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Thüringer HC 27 - 31  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Bietigheim 32 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Kolding 24 - 22  
Skanderborg - Mors 22 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Valur 27 - 22  
Benfica - Gwardia Opole 28 - 24  
CSM Bukarest - SZKA Minszk 26 - 30  
Csurgó - Dubrava 33 - 24  
Kriens - Holstebro 16 - 27  
Limburg Lions - Arendal 25 - 28  
SG Westwien - Thun 22 - 27  
Winterthur - Vojvodina 35 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Chrobry Glogow 28 - 30  
Stal Mielec - Kwidzyn 37 - 32  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Tatabánya 25 - 29  
FTC - Dabas 22 - 23  
Komló - Gyöngyös 25 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Dunaújváros 26 - 26  
Siófok - Érd 22 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Naturhouse La Rioja 27 - 25  
Teucro - Puerto Sagunto 36 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Skara 18 - 14  
Skuru - Heid 46 - 19  
Skövde - Lugi 23 - 23  
Sävehof - Boden 26 - 25  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Liverpool 1 - 0  
Everton - Manchester City 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Southend 4 - 1  
Milton Keynes Dons - Bradford 1 - 4  
Northampton - Bristol Rovers 0 - 6  
Oxford Utd. - Wimbledon 3 - 0  
Plymouth - Fleetwood 1 - 2  
Rochdale - Rotherham 0 - 1  
Scunthorpe - Wigan 1 - 2  
Walsall - Shrewsbury 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Luton 0 - 2  
Barnet - Coventry 0 - 0  
Cambridge Utd. - Wycombe 1 - 3  
Carlisle - Exeter 0 - 1  
Cheltenham - Swindon 2 - 1  
Colchester - Mansfield 2 - 0  
Crewe - Stevenage 1 - 0  
Lincoln - Chesterfield 2 - 1  
Morecambe - Crawley 0 - 1  
Newport - Yeovil 2 - 0  
Notts County - Forest Green 1 - 1  
Port Vale - Grimsby 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Leyton 2 - 2  
Boreham - Halifax 1 - 1  
Gateshead - Bromley 1 - 2  
Macclesfield - Ebbsfleet Utd. 1 - 0  
Maidenhead Utd. - Aldershot 3 - 3  
Maidstone Utd. - Guiseley 1 - 1  
Solihull Moors - Hartlepool 1 - 2  
Sutton Utd. - Fylde 2 - 1  
Torquay - Dover 0 - 2  
Tranmere - Chester 0 - 0  
Woking - Dag & Red 1 - 0  
Wrexham - Eastleigh 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Club Almagro 1 - 3  
Atl. All Boys - San Martin de Tucuman 1 - 1  
Boca Unidos - Dep. Riestra 1 - 1  
Brown de Adrogue - Agropecuario Argentino 3 - 1  
Ferro Carril Oeste - Juventud Un. Gualeguaychu 0 - 1  
Independiente de Mendoza - Instituto Cordoba 2 - 0  
Quilmes - Atl. Los Andes 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Vélez Sarsfield 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Newcastle Jets 1 - 5  
Melbourne Victory - Sydney FC 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Cercle Bruges 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Paysandu 1 - 2  
CRB - ABC 1 - 0  
Criciuma - Londrina 2 - 1  
Goiás - Nautico 2 - 0  
Oeste - Guarani 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Ponte Preta 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - VSK Aarhus 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Daejeon Citizen 0 - 0  
Suwon FC - Seongnam 0 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Dhafra 3 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dibba Al-Fujairah - Al-Wahda 2 - 1  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Sharjah 3 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - EIF 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Beer Sheva 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Okayama 3 - 1  
Machida Zelvia - Nagasaki 1 - 1  
Matsumoto Yamaga - Roasso Kumamoto 1 - 0  
Shonan Bellmare - Mito 3 - 0  
Tokushima - Thespakusatsu Gunma 4 - 1  
Tokyo Verdi - Yamagata 3 - 1  
Yamaguchi - Nagoya GE 1 - 3  
Yokohama FC - Avispa Fukuoka 1 - 3  
Zweigen Kanazawa - Ehime 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Gornik Leczna 0 - 0  
Odra Opole - Bytovia Bytow 1 - 0  
Wigry Suwalki - Stal Mielec 2 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Jacksonville 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Valerenga 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Spezia 1 - 0  
Salernitana - Ascoli 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavorrano - Arzachena 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Bisceglie 2 - 2  
Andria - Paganese 0 - 0  
Juve Stabia - Lecce 2 - 3  
Matera - Fondi 1 - 0  
Rende - Catanzaro 2 - 1  
Trapani - Reggina 3 - 0  
Virtus Francavilla - Sicula Leonzio 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Volgar Asztrahan 2 - 1  
Fakel Voronyezs - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 0  
Gazovik Orenburg - Tyumeny 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Himki 4 - 1  
Kubany Krasznodar - Lucs Vlagyivosztok 0 - 0  
Rotor Volgográd - Olimp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Kurszk 0 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 2  
Tambov - Dinamo Szentpétervár 1 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Tom Tomszk 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Independiente FBC 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Real SC Massama 0 - 4  
Penafiel - Académica 0 - 0  
Uniao Oliveirense - Viseu 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Feirense 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cove Rangers - Crusaders 0 - 3  
Dundee Utd. - Linfield 1 - 0  
Falkirk - Dunfermline 2 - 0  
Inverness CT - Peterhead 3 - 0  
Montrose - Queen of South 1 - 1  
St. Mirren - Raith Rovers 1 - 3  
TNS - Elgin 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Huesca 0 - 3  
Cadiz - Osasuna 0 - 2  
Reus - Cultural Leonesa 1 - 1  
Sp. Gijón - Sevilla B 3 - 0  
Tenerife - Gimnastic 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guijuelo - Majadahonda 0 - 0  
Rapido de Bouzas - Cerceda 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Burgos 0 - 0  
Gernika - Amorebieta 0 - 0  
Real Sociedad B - Lealtad de Villaviciosa 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olot - Atl. Saguntino 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Betis 4 - 1  
Valencia - Atl. Madrid 0 - 1  
Zaragoza - Sevilla 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vittsjö - Kopparbergs/Göteborg 0 - 2  
Örebro - Limhamn Bunkeflo 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Montenegró - U19Albánia (Helyszín: Albánia) 1 - 0  
U19Ukrajna - U19Norvégia 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lengyelország - U19Fehéroroszország 3 - 0  
U19Németország - U19Észak-Írország 7 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Magyarország 2 - 0  
U19Szlovénia - U19Málta 5 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szerbia - U19Azerbajdzsán 4 - 1  
U19Írország - U19Ciprus 5 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Észtország 2 - 1  
U19Svédország - U19Moldova 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Franciaország 0 - 1  
Fehéroroszország - Hollandia 1 - 3  
Svédország - Luxemburg 8 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinea - Tunézia 1 - 4  
Líbia - Kongói DK 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Algéria 2 - 0  
Nigéria - Zambia 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Gabon 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Burkina Faso 3 - 1  
Zöld-foki-szigetek - Szenegál 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uganda - Ghána 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andorra - Portugália 0 - 2  
Feröer-szigetek - Lettország 0 - 0  
Svájc - Magyarország 5 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Trinidad és Tobago 3 - 1  
USA - Panama 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Belgium 3 - 4  
Ciprus - Görögország 1 - 2  
Gibraltár - Észtország 0 - 6  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Dél-Korea 4 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Barry Town 0 - 0  
Bala Town - Bangor City 0 - 1  
Cefn Druids - Newtown 0 - 0  
Prestatyn - Carmarthen 3 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loughgall - HW Welders 1 - 2  
Lurgan Celtic - Dergview 1 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Glentoran 0 - 1  
Cliftonville - Warrenpoint 2 - 0  
Dungannon - Ballymena Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - UC Dublin 0 - 4  
Cobh Ramblers - Waterford Utd. 2 - 1  
Longford Town - Wexford Youths 1 - 0  
Shelbourne - Cabinteely 3 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Galway 3 - 3  
Drogheda Utd. - Shamrock Rovers 0 - 2  
Finn Harps - Dundalk 0 - 2  
Sligo - Bohemians 1 - 0  
St. Patrick's - Limerick 2 - 2  
MMA (Bellator 184)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Caldwell - E. Dantas 1 - 0  
E. Sanchez - D. Straus 1 - 0  
J. Teixeira - P. Curran 0 - 1  
L. Higo - J. Taimanglo 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Worcester 29 - 13  
Exeter - Newcastle 34 - 24  
Gloucester - Northampton Saints 29 - 24  
London Irish - Leicester 27 - 28  
Rögbi (Angol Szuper Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Leeds Rhinos 6 - 24  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Lyon 6 - 25  
Bordeaux - Toulon 30 - 27  
Brive - Castres 27 - 22  
Oyonnax - Section Paloise 16 - 19  
Stade de France - Montpellier 31 - 20  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Új-Zéland 24 - 25  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northland - Hawke'S Bay 34 - 7  
Otago - Bay of Plenty 28 - 36  
Southland - Wellington 12 - 61  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Port Elizabeth S. Kings 31 - 3  
Leinster - Munster 23 - 17  
Ospreys - Llanelli Scarlets 18 - 19  
Röplabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Modena 3 - 1  
Trentino - Perugia 1 - 3  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - C. Yupeng (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Z. Yuelong - S. Bingham (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Djere - F. Krajinovic 0 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - R. Olivo 1 - 2  
Gon. Oliveira - G. Elias 1 - 2  
Tenisz (Hong Kong-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Guarachi Mathison - R. Sawayanagi 2 - 0  
D. Lao - K.Y. Ng 2 - 0  
H.C. Wu - Pe. Plipuech 0 - 2  
J. Cako - K. Ip 2 - 0  
J. Elie - Jia-J. Lu 1 - 2  
J. Glushko - P. Hon 0 - 2  
J.B. Teichmann - V. Savinykh 2 - 0  
M. Imanishi - Zh. Yang 2 - 0  
Mi. Kato - M. Ninomiya 2 - 0  
N. Lertpitaksinchai - J. Namigata 0 - 2  
S. Aoyama - K. Zavatska 2 - 1  
V. Grammatikopoulou - H.Y.C. Wong 2 - 0  
Tenisz (Linz-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - N. Broady 0 - 2  
B.V. Andreescu - B. Krejcikova 0 - 2  
C. Dolehide - B. Pera 1 - 2  
I. Jorovic - S. Zhuk 0 - 2  
I. Pfennig - A. Zaja 0 - 2  
J. Fett - Gálfi D. 2 - 0  
J. Grabher - M. Zanevska 0 - 2  
J. Paolini - S. Vickery 1 - 2  
K. Day - I. Wallace 2 - 0  
L. Kerkhove - A. Bogdan 2 - 0  
M. Buzarnescu - A. Glatch 2 - 0  
P. Parmentier - T. Korpatsch 2 - 1  
T. Martincova - A. Lottner 1 - 2  
V. Kuzmova - A. Beck 2 - 0  
V. Tomova - P. Monova 2 - 0  
Y. Wickmayer - A. Blinkova 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - Q. Halys 2 - 0  
M. Marterer - K. King 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kyrgios - A. Zverev 2 - 0  
R. Nadal - G. Dimitrov 2 - 1  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Lorenzi P / Zverev M 2 - 1  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ostapenko - S. Halep 0 - 2  
P. Kvitova - C. Garcia 0 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Makarova E / Vesnina E 2 - 1  
Chan Y-J / Hingis M - Mirza S / Peng S 2 - 1  
Tenisz (Sanghaj-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - N. Jarry 2 - 0  
B. Coric - H. Laaksonen 0 - 2  
D. Young - P. Polansky 2 - 0  
F. Mayer - R. Albot 0 - 2  
L. Mayer - S. Stakhovsky 2 - 1  
M. Youzhny - M. Jaziri 0 - 2  
N. Basilashvili - Faj. Sun 2 - 0  
S. Tsitsipas - P. Gojowczyk 2 - 0  
T. Daniel - D. Lajovic 1 - 2  
T. Monteiro - J. Chardy 1 - 2  
T.H. Fritz - V. Pospisil 0 - 2  
Y-H. Lu - Rig. Te 2 - 0  
Y. Bai - J. Thompson 0 - 2  
Zh. Zhang - F. Tiafoe 0 - 2  
Tenisz (Stockton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Mmoh - C. Norrie 0 - 2  
T. Smyczek - D. King 0 - 2  
Tenisz (Tianjin-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtseva - H. Kuwata 0 - 2  
Ar. Rodionova - Wus. Zheng 2 - 0  
F.Y. Xun - K.L. Zhang 0 - 2  
H. Guo - D. Jakupovic 2 - 1  
Jin.J. Lu - O. Tjandramulia 2 - 1  
L. Davis - K. Okamura 2 - 1  
N. Stojanovic - Shi. Xu 2 - 0  
S. Vögele - J-Q. Kang 2 - 1  
X.L. Sun - Xinyu Gao 2 - 1  
Xia. You - S. Errani 0 - 2  
Xin. Han - Y. Liu 2 - 1  
Yux. Zhang - G. Dabrowski 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - D.S. Schwartzman 2 - 0  
M. Cilic - A. Mannarino 1 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
McLachlan B / Uchiyama Y - Gonzalez S / Peralta J 2 - 0  
Téli sportok (Rövidp.gyorskorcsolya, VK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászapáti P. - A. Fontana (női 1500 m, Dordrecht) 1 - 0  
Keszler A. - L. Peretti (női 500 m, Dordrecht) 0 - 1  
Téli sportok (Rövidpályás gyorskorcsolya, VK)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu Shaoang - S. Girard (500 m, Dordrecht) 0 - 1  
Liu Shaolin S. - D.H. Hwang (1500 m, Dordrecht) 0 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Jadran Herceg Novi 9 - 3  
Kotor - Partizan Belgrád 7 - 10  
Mladost Zagreb - Budvanszka Rivijera Budva 13 - 7  
Primorje Rijeka - VK Posk 7 - 9  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Kaposvár 10 - 6  
Vasas - Debrecen 7 - 6  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - Honvéd 11 - 6  
Pécs - Szeged 11 - 5  

 

2017.10.06.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - New England 14 - 19  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons    
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - NY Yankees (1.m.) 4 - 0  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Henderson - D. Gurney (4 nyert játszmáig) 1 - 4  
S. Whitlock - M. Suljovic (4 nyert játszmáig) 4 - 3  
Floorball (Champions Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Weissenfels 8 - 4  
Wiler-Ersigen - Seinäjoki (Helyszín: Seinäjoki) 1 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesarofano - Kaos Futsal 3 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Segovia 8 - 1  
Levante - Santa Coloma 6 - 7  
Santiago Futsal - Ribera Navarra 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec 7 - 2  
Chomutov - Mountfield HK 2 - 3  
Jihlava - Litvínov 4 - 1  
Mladá Boleslav - Zlín 4 - 1  
Pardubice - Olomouc 1 - 1  
Trinec - Sparta Praha 4 - 1  
Vítkovice - Plzen 0 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 1 - 3  
Frederikshavn - SönderjyskE 0 - 4  
Rungsted - Herlev Eagles 3 - 2  
Rödovre - Herning 3 - 5  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Újpest 3 - 4  
Csíkszereda - Dunaújváros 5 - 1  
Diósgyőr - MAC Budapest 2 - 1  
Vienna Capitals 2 - Fehérvári Titánok 5 - 6  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Espoo United 6 - 4  
Keupa - Jokipojat 5 - 1  
Roki - Leki 1 - 3  
Tuto - IPK 5 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Hämeenlinna 5 - 4  
Lahti Pelicans - Tappara 1 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Angers 6 - 4  
Grenoble - Epinal 5 - 2  
Lyon - Rouen 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Lada Toljatti 0 - 2  
Amur Habarovszk - Traktor Cseljabinszk 2 - 3  
Dinamo Moszkva - Dinamo Minszk 1 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Jugra Hanti-Manszijszk 4 - 4  
Red Star Kunlun - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Avangard Omszk 1 - 3  
SZKA Szentpétervár - Szibir Novoszibirszk 3 - 2  
Szocsi - Barisz Asztana 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Arizona 5 - 4  
Boston - Nashville 4 - 3  
Buffalo - Montreal 2 - 2  
Chicago - Pittsburgh 10 - 1  
Detroit - Minnesota 4 - 2  
Los Angeles - Philadelphia 2 - 0  
NY Rangers - Colorado 2 - 4  
Ottawa - Washington 4 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Ravensburg 6 - 3  
Bietigheim/Bissingen - Tölzer Löwen 4 - 3  
Dresden - Bad Nauheim 6 - 1  
Frankfurt Löwen - Crimmitschau 1 - 1  
Freiburg - Riessersee 1 - 3  
Kassel - Kaufbeuren 4 - 1  
Lausitzer Füchse - Heilbronn 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Straubing 3 - 1  
Iserlohn - Eisbären Berlin 3 - 6  
Krefeld - Köln 5 - 3  
Mannheim - Ingolstadt 3 - 1  
Nürnberg - München 1 - 1  
Schwenningen - Düsseldorf 5 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dornbirn 2 - 1  
Graz - Salzburg 3 - 2  
Innsbruck - Linz 4 - 0  
Medvescak Zagreb - Klagenfurt 5 - 1  
Villach - Südtirol Bolzano 4 - 4  
Znojmo - Vienna Capitals 3 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Winterthur 7 - 1  
Biasca Ticino - GCK Lions 3 - 1  
Langenthal - Olten 7 - 2  
Rapperswil - Zug 2 3 - 2  
Visp - Chaux-de-Fonds 4 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zug 1 - 4  
Bern - Kloten 9 - 2  
Biel - Davos 2 - 3  
Langnau Tigers - Fribourg 3 - 2  
Servette - Lugano 0 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Oskarshamn 2 - 4  
Almtuna - Karlskoga 5 - 2  
Pantern Malmö - Leksand 2 - 2  
Tingsryd - Västervik 4 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Örebro 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Trencin 0 - 2  
Liptovsky Mikulas - Zilina 2 - 1  
Nove Zamky - Nitra 6 - 4  
Poprad - B. Bystrica 6 - 4  
Zvolen - Kosice 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Rjazany 4 - 0  
CSZK Szamara - Burany Voronyezs 4 - 5  
Dizel Penza - Dinamo Szentpétervár 1 - 1  
Himik Voszkreszenszk - Rubin Tyumeny 2 - 0  
Szarov - SZKA-Neva 0 - 3  
Zvezda Csehov - Zauralje Kurgan 2 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Illawarra 88 - 87  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Sydney Flames 91 - 80  
Canberra Capitals - Bendigo 93 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Antibes 94 - 81  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Tropang Texters (3.m.) 106 - 103  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Gliwice 86 - 64  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Jászberény 76 - 67  
Kecskemét - Pécs 72 - 73  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Tübingen 99 - 63  
Öttinger Gotha - Brose Bamberg 64 - 92  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - CSZKA Moszkva 72 - 87  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar SCBT - FTC 34 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Viborg 20 - 27  
Köbenhavn - Aarhus Utd. 31 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Morrazo Cangas 36 - 26  
Quabit Guadalajara - AX Puente Genil 26 - 24  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Brisbane Roar 2 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Ain 2 - 1  
Hatta - Al-Nasr (UAE) 0 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Wasl 0 - 4  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Utrecht 2 2 - 1  
Almere City - Maastricht 3 - 2  
Dordrecht - FC Eindhoven 4 - 3  
Emmen - Cambuur 2 - 0  
F. Sittard - Nijmegen 1 - 2  
Helmond - De Graafschap 0 - 2  
Oss - Go Ahead Eagles 1 - 6  
PSV 2 - AZ Alkmaar 2 1 - 2  
Volendam - Telstar 3 - 4  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - GKS Tychy 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Casertana 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Dep. Capiata 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Stranraer 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Litvánia 2 - 0  
U19Izrael - U19Koszovó 1 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Anglia 1 - 0  
U19Szlovákia - U19Görögország 0 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Lengyelország 3 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Grúzia 5 - 2  
U21Lengyelország - U21Finnország 3 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Anglia - U21Skócia 3 - 1  
U21Hollandia - U21Lettország 3 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Németország - U21Azerbajdzsán 6 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Belgium - U21Svédország 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Macedónia - U21Szerbia 0 - 2  
U21Oroszország - U21Ausztria 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Svájc - U21Románia 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bulgária - U21Kazahsztán 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mali - Elefántcsontpart 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szerbia 3 - 2  
Grúzia - Wales 0 - 1  
Írország - Moldova 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Peru 0 - 0  
Chile - Ecuador 2 - 1  
Kolumbia - Paraguay 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liechtenstein - Izrael 0 - 1  
Olaszország - Macedónia 1 - 1  
Spanyolország - Albánia 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Finnország 1 - 1  
Koszovó - Ukrajna 0 - 2  
Törökország - Izland 0 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Új-Zéland 2 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Sale 42 - 26  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - Taranaki 43 - 55  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Glasgow Warriors 26 - 29  
Cardiff - Newport Dragons 43 - 29  
Edinburgh - Zebre 16 - 15  
Ulster - Connacht 16 - 8  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - Z. Yuelong 0 - 4  
J. Trump - M. Allen (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M.J. Williams - C. Yupeng (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
S. Bingham - M. Selby (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Djere - I. Gakhov 2 - 1  
M. Trungelliti - F. Krajinovic 0 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - A. Ghem 2 - 1  
Gon. Oliveira - J. Pereira 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - A. Zverev 0 - 2  
G. Dimitrov - R. Bautista-Agut 2 - 1  
N. Kyrgios - S. Darcis    
R. Nadal - J. Isner 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isner J / Sock J - Cabal/Farah 2 - 1  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - P. Kvitova 0 - 2  
D. Kasatkina - S. Halep 0 - 2  
E. Svitolina - C. Garcia 1 - 2  
J. Ostapenko - S. Cirstea 2 - 0  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Hingis M - Dabrowski/Xu 2 - 0  
Mirza S / Peng S - Siniakova K / Strycova B 2 - 1  
Tenisz (Stockton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - T. Sandgren 2 - 0  
D. Tursunov - M. Mmoh    
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - S. Johnson 2 - 0  
M. Cilic - R. Harrison 2 - 0  
R. Gasquet - D. Goffin 0 - 2  
Y. Sugita - A. Mannarino 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Nestor D - Murray J / Soares B 1 - 2  

 

2017.10.05.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 3 - 2  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 6 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 2 - 1  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 11 - 8  
Houston - Boston (1.m.) 8 - 2  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Henderson - R. van Barneveld (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
M. Suljovic - P. Wright (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
R. Thornton - D. Gurney 2 - 3  
S. Whitlock - B. van de Pas (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - JYP 0 - 3  
Kalpa - SaiPa 3 - 3  
Kookoo - Turku PS 1 - 4  
Lukko - Kärpät 1 - 2  
Vaasan Sport - HIFK 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Szeversztal Cserepovec 3 - 1  
Slovan Bratislava - Torp. Nyizsnyij Novgorod 0 - 1  
Vityaz Podolszk - Dinamo Riga 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Calgary 3 - 0  
Pittsburgh - St. Louis 4 - 4  
San Jose - Philadelphia 3 - 5  
Winnipeg - Toronto 2 - 7  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stjernen 6 - 1  
Storhamar - Manglerud 7 - 3  
Valerenga - Kongsvinger 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Wolfsburg 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Karlskrona 3 - 1  
Lulea - Frölunda 2 - 2  
Malmö - Färjestad 2 - 2  
Rögle - Djurgarden 2 - 6  
Skelleftea - HV 71 6 - 2  
Växjö - Mora 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Torpedo Kamenogorszk 1 - 4  
Heilongjiang - Szarjarka Karaganda 2 - 1  
Izssztal Izsevszk - Cselmet Cseljabinszk 0 - 0  
Molot Perm - Gornyak Ucsali 1 - 5  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 3 - 0  
Szokol Krasznojarszk - Metallurg Novokuznyeck 3 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Juzsnij Ural Orszk 3 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Olimpija Ljubljana 96 - 85  
Igokea - Buducnost Podgorica 98 - 94  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Melbourne Utd. 97 - 99  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Usti nad Labem 84 - 81  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Star Hotshots - Meralco Bolts (3.m.) 83 - 83, h.u. 88 - 91  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Starogard Gdanski 66 - 87  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vytautas Prienai - Lietuvos Rytas 69 - 75  
Zalgiris Kaunas - Juventus Utena 88 - 66  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Ludwigsburg 77 - 98  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Pistoia 57 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Estudiantes 94 - 76  
Bilbao - Real Madrid 80 - 87  
Joventut Badalona - Barcelona 72 - 74  
Unicaja Malaga - San Pablo Burgos 93 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Tsmoki-Minszk 83 - 55  
UNIKSZ Kazany - Zenit Szentpétervár 94 - 60  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Los Angeles (5.m.) 85 - 76  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Gorenje Velenje 31 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Esbjerg 23 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - St. Raphael 27 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Füchse Berlin 30 - 31  
Erlangen - Kiel 20 - 31  
Göppingen - Flensburg 28 - 28  
Ludwigshafen-Friesenheim - Minden 21 - 21  
Melsungen - Burgdorf-Hannover 31 - 29  
R-N. Löwen Kronau - Hüttenberg 31 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Helsingborg 25 - 24  
Skövde - Redbergslids 26 - 28  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Sarmiento 4 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Lierse 2 - 0  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Cluj - Rosengard 0 - 1  
Stjarnan - WFC Rosszijanka 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Opava 4 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Miami - San Francisco 1 - 1  
Indy Eleven - FC Puerto Rico 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pordenone - Gubbio 2 - 2  
Teramo - Feralpisalo 0 - 0  
Labdarúgás (Primeira Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Londrina - Atlético MG 0 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Wales - U19Svájc 0 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Németország 0 - 1  
U20Olaszország - U20Anglia 1 - 5  
U20Svájc - U20Portugália 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Horvátország - U21Fehéroroszország 2 - 1  
U21Moldova - U21Görögország 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szlovákia - U21Izland 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Írország - U21Norvégia 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ciprus - U21Törökország 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Liechtenstein - U21Wales 1 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Montenegró 2 - 1  
U21Luxemburg - U21Szlovénia 1 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Magyarország - U21Olaszország 2 - 6  
Labdarúgás (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Csehország 1 - 2  
San Marino - Norvégia 0 - 8  
Észak-Írország - Németország 1 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolívia - Brazília 0 - 0  
Venezuela - Uruguay 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Dánia 0 - 1  
Románia - Kazahsztán 3 - 1  
Örményország - Lengyelország 1 - 6  
Labdarúgás (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Szlovénia 1 - 0  
Málta - Litvánia 1 - 1  
Skócia - Szlovákia 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szíria - Ausztrália 1 - 1  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu - Counties Manukau 24 - 29  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - M. Allen 2 - 4  
B.J. Castle - C. Yupeng 3 - 4  
J. Lisowski - M. Selby 3 - 4  
J. Trump - D.B. Gilbert (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Davis - A. McGill 3 - 4  
N. Robertson - M.J. Williams (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
P. Lines - Z. Yuelong 1 - 4  
S. Bingham - L. Brecel (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Popko - F. Gaio 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - I. Gakhov 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - O. Nedovyesov 2 - 0  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ghem - H. Casanova 2 - 0  
G. Elias - G. Clezar 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - A. Zverev 0 - 2  
L. Mayer - J. Isner 0 - 2  
R. Nadal - K. Khachanov 2 - 0  
T. Berdych - A. Rublev 1 - 2  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Bopanna R / Cuevas P 2 - 0  
Lorenzi P / Zverev M - DEL Potro J M / Mayer L 2 - 0  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - C. Garcia 0 - 2  
B. Strycova - D. Gavrilova 2 - 0  
E. Svitolina - E. Vesnina 2 - 0  
P. Kvitova - C. Wozniacki 2 - 0  
S. Cirstea - Ka. Pliskova 2 - 0  
S. Peng - J. Ostapenko    
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens K / Goerges J - Babos/Hlavackova 1 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - S. Johnson 0 - 2  
M. Ebden - D. Goffin 1 - 2  
M. Raonic - Y. Sugita    
R. Gasquet - Y-H. Lu 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Demoliner M - Murray J / Soares B 0 - 2  
Klaasen R / Ram R - Gonzalez S / Peralta J 1 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - McLachlan B / Uchiyama Y 0 - 2  

 

2017.10.04.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 1 - 1  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 3 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 2 - 1  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Yankees - Minnesota 8 - 4  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - B. van de Pas (3 nyert játszmáig) 0 - 3  
M. Suljovic - S. West (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
P. Wright - M. King (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
R. North - S. Whitlock (3 nyert játszmáig) 0 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Oilers Espoo 4 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Cortina 3 - 6  
Gherdeina/Gröden - Feldkirch 2 - 9  
Jesenice - Kitzbühel 8 - 1  
Neumarkt Riwega - Renon/Ritten 5 - 5  
Olimpija Ljubljana - Klagenfurt 2 6 - 0  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - B. Bystrica 3 - 0  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Stavanger 7 - 1  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Bern 5 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Slovan Ustecti Lvi 4 - 8  
Litomerice - Kladno 1 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Trebic 1 - 1  
Prostejov - Vsetin 5 - 4  
Slavia Praha - Karlovy Vary 1 - 5  
Zubr Prerov - Benatky nad Jizerou 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Imatran Ketterä 3 - 2  
Jokipojat - Heinolan Peliitat 5 - 3  
Leki - Espoo United 2 - 2  
Roki - Kokkolan Hermes 6 - 2  
SaPKo - Kiekko-Vantaa 1 - 3  
Tuto - Keupa 2 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Lukko 1 - 4  
Ässät - Kärpät 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Traktor Cseljabinszk 2 - 2  
Amur Habarovszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 2  
Barsz Kazany - Jugra Hanti-Manszijszk 3 - 1  
Dinamo Minszk - Barisz Asztana 2 - 2  
Dinamo Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Avangard Omszk 5 - 4  
Red Star Kunlun - Lada Toljatti 2 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - SZKA Szentpétervár 1 - 6  
Szocsi - Szibir Novoszibirszk 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Ajoie 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Västervik 4 - 1  
Björklöven - MODO 3 - 2  
Oskarshamn - Tingsryd 3 - 1  
Timra - AIK 4 - 2  
Troja/Ljungby - Södertälje 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Burany Voronyezs 3 - 3  
CSZK Szamara - Rjazany 4 - 4  
Dizel Penza - SZKA-Neva 2 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Zauralje Kurgan 2 - 0  
Szarov - Dinamo Szentpétervár 0 - 3  
Zvezda Csehov - Rubin Tyumeny 2 - 6  
Jégkorong (Visegrád Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Nitra 2 - 3  
Nove Zamky - Fehérvár 5 - 4  
Zilina - Diósgyőr 1 - 5  
Újpest - Poprad 1 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mega Bemax 90 - 80  
Mornar - Partizan Belgrád 83 - 81  
Zadar - Cedevita Zagreb 76 - 92  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Svitavy 83 - 81  
Opava - Jindrichuv Hradec 107 - 73  
USK Praha - Olomoucko Prostejov 83 - 67  
Kosárlabda (FIBA Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Szombathely 95 - 96  
Buyukcekmece - Tu/Rock 87 - 78  
Istanbul BB - Himik Juzsnij 89 - 90  
Körmend - Steaua Bukarest 91 - 75  
Nevezis Kedainiai - AEK Larnaca 90 - 60  
Parma Permszkij Kraj - Le Portel 74 - 74  
Szolnok - Södertälje 86 - 63  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Boulazac 98 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Union Hainaut 85 - 77  
Landes - Cavigal Nice 57 - 50  
Mondeville - Lyon 70 - 67  
Nantes Reze - Roche Vendee 67 - 60  
Tarbes - Bourges 71 - 61  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tropang Texters - Ginebra SM (2.m.) 103 - 96  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Rethymno 92 - 67  
Arisz - PAOK 70 - 63  
Koloszosz Rodosz - Panathinaikosz 54 - 84  
Larissza-Farosz - Olympiakosz 67 - 97  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Turow Zgorzelec 102 - 64  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Neptunas Klaipeda 88 - 76  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Alytaus Dzukija 95 - 73  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - PINKK-Pécs 58 - 46  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Telekom Bonn - Ulm 86 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Betis Sevilla 94 - 60  
Iberostar Tenerife - Murcia 84 - 78  
MoraBanc Andorra - Fuenlabrada 83 - 83, h.u. 94 - 95  
Valencia - Obradoiro Monbus 80 - 67  
Zaragoza - Gran Canaria 95 - 99  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - P. Avenida 52 - 83  
Bembibre - Ferrol 56 - 66  
Cadi La Seu d'Urgell - Campus Promete 79 - 53  
Gernika Bizkaia - Zamarat 78 - 58  
Movistar Estudiantes - Girona 71 - 84  
Sant Adria - Vasco Gipuzkoa 59 - 64  
Zaragoza - Araski AES 79 - 55  
Kosárlabda (Török Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Banvitspor 75 - 64  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Csehovszkije Medvegyi 31 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Midtjylland 28 - 26  
Aarhus - Skjern 26 - 29  
Holstebro - Ribe-Esbjerg 33 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Odense 19 - 28  
Midtjylland - Ringköbing 34 - 29  
Randers - Nyköbing F. 29 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Toulouse 23 - 27  
Massy Essonne - Cesson 21 - 21  
Nantes - Montpellier 27 - 30  
Nimes - Dunkerque 31 - 25  
Saran - Pays d'Aix 35 - 37  
Tremblay - Ivry 26 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Azoty Pulawy 36 - 34  
Wisla Plock - Legionowo 37 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Csurgó 21 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Arendal 35 - 34  
Bodö - Elverum 28 - 31  
Halden - Haslum 41 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Huesca 22 - 21  
Barcelona - Benidorm 34 - 19  
Ciudad Encantada - Valladolid 25 - 22  
Zamora - Ademar Leon 20 - 35  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - Winterthur 24 - 25  
Kriens - St. Gallen 26 - 22  
Thun - Amacitia Zürich 30 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Sävehof 25 - 34  
Lugi - Ystad IF 22 - 26  
Malmö - Kristianstad 28 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Önnereds 29 - 17  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tranmere - Leyton 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpo Bahia Blanca - Gimnasia Mendoza 3 - 2  
Union SF - Dep. Moron 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Beerschot Wilrijk 0 - 1  
Westerlo - Saint-Gilloise 0 - 3  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Brescia 1 - 0  
Apollon Limasszol - Linköping 0 - 1  
Atl. Madrid - Wolfsburg 0 - 3  
Avaldsnes - Barcelona 0 - 4  
BIIK-Kazygurt - Glasgow 3 - 0  
Chelsea - Bayern München 1 - 0  
Fiorentina - Hjörring 2 - 1  
FK Minszk - Slavia Praha 1 - 3  
Gintra Univ. - FC Zürich 1 - 1  
LSK Kvinner - Bröndby 0 - 0  
Medyk Konin - Lyon 0 - 5  
Montpellier - Zvezda-2005 Perm 0 - 1  
PAOK - Sparta Praha 0 - 5  
St. Pölten-Spratzern - Manchester City 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Juventude 1 - 0  
Ceara - Vila Nova 2 - 0  
Parana - Internacional 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympia Praha - FC Hradec Kralove    
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pisek - Zlín 0 - 2  
Usti nad Labem - Slovacko 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Varde 5 - 0  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Vinogradar 2 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Gamba Osaka 2 - 2  
Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale 3 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Minnesota 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Medkila 6 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Pontedera 2 - 1  
Cuneo - Lucchese 0 - 3  
Monza - Alessandria 1 - 1  
Olbia - Pistoiese 0 - 0  
Piacenza - Gavorrano 3 - 0  
Pisa - Arzachena 1 - 0  
Prato - Carrarese 2 - 5  
Robur Siena - Giana Erminio 0 - 0  
Viterbese - Pro Piacenza 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Triestina 0 - 0  
Fermana - Bassano 0 - 1  
Mestre - Sambenedettese 1 - 2  
Ravenna - Padova 0 - 2  
Santarcangelo - Reggiana 1 - 1  
Südtirol - Modena 3 - 1  
Vicenza - Fano 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Snina - Zemplin Michalovce 1 - 1  
Sol - Podbrezova 0 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Montenegró 3 - 0  
U19Ukrajna - U19Albánia (Helyszín: Albánia) 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Fehéroroszország 5 - 1  
U19Észak-Írország - U19Lengyelország (Helyszín: Lengyelo.) 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Szlovénia 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Azerbajdzsán - U19Írország (Helyszín: Írország) 0 - 0  
U19Szerbia - U19Ciprus 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Moldova 4 - 0  
U19Észtország - U19Svédország (Helyszín: Svédország) 0 - 4  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman - North Harbour 21 - 14  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - A. Burden 4 - 0  
A. McManus - M. Allen 1 - 4  
A. Mehta - B.J. Castle 3 - 4  
B. Woollaston - G. Greene 4 - 3  
C. Wakelin - L. Brecel (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
C. Yupeng - K. Doherty 4 - 2  
D.B. Gilbert - C. Zifan 4 - 1  
J. Higgins - M. Davis (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
J. Perry - J. Lisowski 2 - 4  
J. Trump - M. O'Donnell (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
L. Haotian - M. Selby 3 - 4  
M.J. Williams - R. Muir 4 - 3  
N. Robertson - P. Ebdon 4 - 0  
S. Bingham - G. Dott 4 - 0  
T. Un-Nooh - P. Lines 3 - 4  
Z. Yuelong - M. Georgiou 4 - 0  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gon. Oliveira - B. Sant'Anna 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Estrella Burgos - L. Patino 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - R. Bautista-Agut    
D. Lajovic - S. Darcis 0 - 2  
G. Dimitrov - J.M. Del Potro 2 - 0  
N. Kyrgios - M. Zverev 2 - 1  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fognini F / Haase R - Cabal/Farah 0 - 2  
Pouille L / Verdasco F - Isner J / Sock J 0 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - E. Mertens 2 - 0  
D. Kasatkina - A. Radwanska 2 - 1  
E. Svitolina - A. Barty 2 - 0  
M. Niculescu - S. Peng 0 - 2  
M. Sharapova - S. Halep 0 - 2  
S. Stosur - J. Ostapenko 0 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Cornet A - Siniakova K / Strycova B 1 - 2  
Chan Y-J / Hingis M - Hsieh S-W / Niculescu M 2 - 1  
Groenefeld/Peschke - Bertens K / Goerges J 1 - 2  
Kichenok L / Olaru R - Dabrowski/Xu 0 - 2  
Klepac A / Martinez Sanch - Makarova E / Vesnina E 1 - 2  
Stephens S / Watson H - Babos/Hlavackova 0 - 2  
Tenisz (Stockton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Rubin - D. King 1 - 2  
S. Kozlov - D. Kudla 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - D. Medvedev 2 - 0  
A. Mannarino - J. Vesely 2 - 0  
D.S. Schwartzman - B. Tomic 2 - 0  
F. Lopez - D. Goffin 0 - 2  
M. Cilic - Y. Uchiyama 2 - 0  
R. Harrison - K. Anderson 2 - 1  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Ram R - Skugor F / Troicki V 2 - 0  
Matkowski M / Qureshi A - Gonzalez S / Peralta J 1 - 2  
Mektic N / Monroe N - Daniell M / Demoliner M 0 - 2  
Paire B / Ramos-Vinolas A - Murray J / Soares B 0 - 2  
Schwartzman D / Thiem D - Inglot D / Nestor D 1 - 2  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - BVSC 8 - 12  
UVSE - Vasas 10 - 10  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - OSC 12 - 6  
Pécs - Miskolc 8 - 9  
Tatabánya - Szeged 9 - 6  

 

2017.10.03.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Washington 29 - 20  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 10 - 5  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 10 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 6 - 10  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 3 - 1  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - R. Thornton (3 nyert játszmáig) 2 - 3  
D. Gurney - J. Cullen (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
J. Henderson - A. Norris(3 nyert játszmáig) 3 - 1  
M. Webster - R. North 0 - 2  
P. Wright - S. Bunting 2 - 1  
R. van Barneveld - S. Beaton (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Luparense 5 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parrulo Ferrol - Barcelona 1 - 4  
Ribera Navarra - Inter Movistar 2 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zell am See - Asiago 2 - 6  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Salzburg 4 - 5  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Malmö 4 - 4  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Nyeman Grodno 2 - 2  
Vienna Capitals - Zug 5 - 3  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Mannheim 2 - 6  
HV 71 - Trinec 1 - 1  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Devils - Växjö 5 - 1  
Liberec - Davos 4 - 3  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Turku PS 2 - 0  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - HIFK 0 - 6  
München - Brynäs 2 - 3  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Gap 5 - 1  
Klagenfurt - Zürich Lions 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Pardubice 1 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Frederikshavn 3 - 7  
SönderjyskE - Hvidovre 8 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Grenoble 2 - 2  
Angers - Rouen 4 - 5  
Bordeaux - Nice 7 - 0  
Epinal - Chamonix-Morzine 2 - 1  
Strasbourg - Mulhouse 1 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Dinamo Riga 2 - 2  
Jokerit - Torp. Nyizsnyij Novgorod 4 - 2  
Slovan Bratislava - Szeversztal Cserepovec 4 - 4  
Vityaz Podolszk - Szpartak Moszkva 5 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Lillehammer 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Kaufbeuren 3 - 2  
Kassel - Riessersee 5 - 9  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Schwenningen 3 - 5  
Düsseldorf - Eisbären Berlin 2 - 4  
Ingolstadt - Iserlohn 5 - 0  
Nürnberg - Bremerhaven 5 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - GCK Lions 6 - 4  
Thurgau - Olten 3 - 2  
Winterthur - Rapperswil 0 - 4  
Zug 2 - Visp 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Servette 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Pantern Malmö 3 - 3  
Leksand - Vita Hasten 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Gornyak Ucsali 4 - 0  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Juzsnij Ural Orszk 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Skopje 100 - 72  
Kosárlabda (Euroliga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Szekszárd 86 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Porto 65 - 68  
Mons - BC Beroe SZ 88 - 69  
Pardubice - Charleroi Spirou 75 - 92  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Reims 93 - 72  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Star Hotshots (2.m.) 98 - 74  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Braunschweig 111 - 53  
Bayreuth - Mitteldeutscher 82 - 74  
Brose Bamberg - Giessen 87 - 84  
Jena - S. Oliver Würzburg 71 - 71, h.u. 79 - 81  
Skyliners Frankfurt - Göttingen 88 - 80  
Öttinger Gotha - Oldenburg 74 - 94  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Orosháza 30 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Burgdorf-Hannover 35 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Nexe Nasice 35 - 23  
Metalurg Skopje - RK Zagreb 26 - 32  
Tatran Presov - Dinamo Pancevo 36 - 24  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Dag & Red 1 - 1  
Boreham - Eastleigh 1 - 0  
Chester - Woking 0 - 2  
Fylde - Gateshead 0 - 0  
Guiseley - Macclesfield 1 - 2  
Halifax - Wrexham 0 - 0  
Hartlepool - Barrow 1 - 0  
Maidstone Utd. - Bromley 0 - 2  
Solihull Moors - Ebbsfleet Utd. 1 - 3  
Sutton Utd. - Dover 2 - 2  
Torquay - Maidenhead Utd. 4 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Arsenal Sarandí 1 - 2  
Newell's - Godoy Cruz 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - OH Leuven 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Flamengo 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portsmouth - Crawley 3 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colchester - Gillingham 0 - 1  
Southend - Reading 2 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth - Exeter 2 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Forest Green 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luton - Barnet 1 - 1  
Wimbledon - Tottenham 2 4 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milton Keynes Dons - Stevenage 0 - 0  
Oxford Utd. - Brighton 2 2 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Southampton 2 0 - 1  
Peterborough - Northampton 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Leicester 2 0 - 1  
Fleetwood - Morecambe 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Blackpool 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Bury 0 - 1  
Rochdale - Stoke 2 0 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewe - Oldham 0 - 1  
Port Vale - Newcastle 2 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shrewsbury - West Bromwich 2 3 - 0  
Walsall - Coventry 2 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rotherham - Chesterfield 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Sunderland 2 1 - 0  
Scunthorpe - Grimsby 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Once Caldas 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Ullensaker/Kisa 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandviken - Stabaek 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Juve Stabia 1 - 0  
Casertana - Virtus Francavilla 0 - 2  
Catania - Monopoli 1 - 0  
Catanzaro - Akragas 3 - 1  
Fondi - Rende 1 - 1  
Lecce - Sicula Leonzio 3 - 2  
Paganese - Trapani 0 - 0  
Reggina - Cosenza 0 - 1  
Siracusa - Matera 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Kalmar - Kristianstad 2 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Litvánia - U19Izrael 0 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Wales - U19Svájc 4 - 3  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Airbus 1 - 2  
Barry Town - Afan Lido 4 - 2  
Cardiff Met University - Pontypridd Town 1 - 1  
Connah's Quay - Bangor City 2 - 0  
Flint Town United - TNS 1 - 5  
Haverfordwest - Carmarthen 0 - 0  
Newtown - Holywell Town 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Linfield 0 - 3  
Ballyclare Comrades - Institute 1 - 0  
Cliftonville - PSNI 7 - 0  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - E. Sharav 4 - 1  
A. McGill - J. Swail (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
C. Zhe - T. Un-Nooh 1 - 4  
D.B. Gilbert - S. Baird (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
G. Dott - J.R. Clarke 4 - 2  
H. Vafaei Ayouri - M. Allen (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
I. Preece - L. Haotian 2 - 4  
J. Higgins - A. Ursenbacher (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
J. Lisowski - Y. Li 4 - 1  
J. Trump - A. Duffy (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
L. Brecel - R.T. Chuan Leong 4 - 3  
M. Davis - M. Selt 4 - 1  
M. Georgiou - J. Astley 4 - 1  
M. Xiwen - C. Wakelin 3 - 4  
M.J. Williams - Y. Bingtao (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
N. Saengkham - C. Yupeng 3 - 4  
O. Lines - Z. Yuelong 1 - 4  
P. Lines - R. Day 4 - 2  
S. Bingham - M. Mann (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Z. Xintong - M. Selby 1 - 4  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - D. Popko    
K. Coppejans - O. Nedovyesov 1 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ghem - C. Oliveira 2 - 0  
F. Delbonis - A. Collarini 1 - 2  
G. Clezar - C. Lindell 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Köpfer - R. Quiroz 2 - 1  
E. Gomez - M. Marterer 0 - 2  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Wu - K. Khachanov 0 - 2  
G. Dimitrov - D. Dzumhur 2 - 1  
J. Sock - A. Rublev 1 - 2  
K. Edmund - A. Zverev 0 - 2  
L. Mayer - P. Lorenzi 2 - 1  
M. Jaziri - J. Isner 0 - 2  
N. Kyrgios - N. Basilashvili 2 - 0  
P. Cuevas - J.M. Del Potro 0 - 2  
R. Nadal - L. Pouille 2 - 1  
T. Berdych - J. Donaldson 2 - 1  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal/Farah - Kubot L / Melo M 2 - 1  
Dodig I / Granollers M - Lorenzi P / Zverev M 1 - 2  
Fognini F / Haase R - Martin F / Middelkoop M 2 - 1  
Pouille L / Verdasco F - Bautista Agut R / Bedene A 2 - 0  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - Ka. Pliskova 0 - 2  
B. Strycova - J. Görges 2 - 0  
C. McHale - S. Cirstea 0 - 2  
D. Gavrilova - C. Vandeweghe    
E. Vesnina - Y-Y. Duan 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - D. Kasatkina 0 - 2  
M. Rybarikova - S. Halep    
M. Sharapova - E. Makarova 2 - 1  
P. Kvitova - V. Lepchenko 2 - 0  
Shu. Zhang - A. Radwanska 0 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty/Dellacqua - Klepac A / Martinez Sanch 0 - 2  
HAN X / Liang C - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Mirza S / Peng S - Mertens E / Schuurs D 2 - 0  
Ninomiya M / Voracova R - Chan H-C / Cornet A 1 - 2  
Tenisz (Stockton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - D. Baughman 2 - 0  
R. Bemelmans - E. Ymer 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - Y. Sugita    
D.S. Schwartzman - D. Young 2 - 0  
I. Karlovic - M. Ebden 0 - 2  
M. Raonic - V. Troicki 2 - 0  
S. Johnson - D. Thiem 2 - 1  
S. Querrey - R. Gasquet 0 - 2  
T. Daniel - Y-H. Lu 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Nestor D - Harrison/Venus 2 - 0  
McLachlan B / Uchiyama Y - Huey T C / Shamasdin A 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Lopez F / Lopez M 2 - 1  

 

2017.10.02.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Indianapolis 46 - 18  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 1 - 2  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - C. Reyes ( 2 nyert játszmáig) 2 - 1  
D. Chisnall - J. Klaasen 2 - 0  
M. King - R. Huybrechts 2 - 0  
M. Smith - G. Price 1 - 2  
M. Suljovic - I. White 2 - 1  
S. West - J. Wade 2 - 0  
S. Whitlock - C. Kist 2 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldi Eboli - Pescara 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 4  
Barsz Kazany - Szibir Novoszibirszk 3 - 2  
Dinamo Minszk - Dinamo Moszkva 5 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár 1 - 6  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Barisz Asztana 0 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 1  
Szocsi - Avangard Omszk 0 - 6  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Rjazany 2 - 2  
Ermak Angarszk - Szokol Krasznojarszk 0 - 0  
Himik Voszkreszenszk - Torpedo Kamenogorszk 3 - 1  
Szarov - Burany Voronyezs 8 - 2  
Zvezda Csehov - Szarjarka Karaganda 2 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Goyang High1 5 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Igokea 83 - 83, h.u. 95 - 93  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Ludwigsburg 50 - 75  
Capo D'Orlando - Avtodor Szaratov 92 - 59  
Estudiantes - Donar Groningen 65 - 65, h.u. 77 - 69  
Juventus Utena - Lukoil Academic 86 - 79  
Karsiyaka - Alba Fehérvár 81 - 72  
Nanterre - Tsmoki-Minszk 80 - 75  
Rosa Radom - Antwerpen 83 - 70  
Telekom Bonn - Joensuun Kataja 85 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Kolin 64 - 61  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Monaco 55 - 61  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Tropang Texters (1.m.) 121 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Legia Varsó 86 - 66  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Sopron 65 - 79  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bremerhaven 64 - 66  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Reggio Emilia 66 - 62  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Minnesota (4.m.) 69 - 80  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Nordsjaelland 33 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Ricoh HK 25 - 23  
Redbergslids - Alingsas 31 - 24  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nueva Chicago - Atl. All Boys 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - River Plate 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Atlético MG 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Duisburg 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Esbjerg 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Lorient 3 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Panioniosz 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Beitar Jerusalem 3 - 2  
Maccabi Netanya - Maccabi Petah Tikva 4 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Cortulua 2 - 1  
Dep. La Equidad - Boyaca Patriotas 4 - 1  
Dep. Pasto - Atl. Bucaramanga 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Suduva Marijampole 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Puebla 0 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Miami - Jacksonville 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Houston 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Bremen 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Cremonese 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Pordenone 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Cerro Porteno 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Concordia Chiajna 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oviedo - Zaragoza 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Servette 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Helsingborg 2 - 1  
Trelleborg - Varberg 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Örményország - U21Gibraltár 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glentoran - Crusaders 0 - 3  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - R. Muir    
A. Mehta - M. Holt 4 - 1  
B.J. Castle - M. Gould 4 - 3  
D. Dale - P. Ebdon (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
G. Greene - K. Wilson 4 - 3  
J. Trump - C. Totten 4 - 0  
Jak. Jones - K. Doherty 2 - 4  
Jam. Jones - M. O'Donnell(4 nyert frame-ig) 3 - 4  
L. Brecel - S. Craigie 4 - 3  
M. King - C. Zifan 2 - 4  
M. Selby - M. Joyce 4 - 3  
N. Robertson - F. Xiongman (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
S. Vahedi - J. Perry    
Y. Sijun - A. McManus 1 - 4  
Z. Yong - B. Woollaston 0 - 4  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dutra da Silva - F. Bagnis 0 - 2  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Verdasco - D. Lajovic 1 - 2  
J-L. Struff - M. Zverev 1 - 2  
M. Granollers - Al. Bedene 0 - 2  
R. Haase - F. Fognini 0 - 2  
S. Darcis - P. Carreno-Busta 2 - 0  
Ze Zhang - R. Bautista-Agut 0 - 2  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Z - Bopanna R / Cuevas P 0 - 2  
Isner J / Sock J - Marach O / Pavic M 2 - 0  
Kontinen H / Peers J - Berdych T / Zimonjic N 2 - 0  
Koolhof W / Sitak A - DEL Potro J M / Mayer L 1 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - A. Cornet 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - C. Wozniacki 0 - 2  
D. Vekic - C. Vandeweghe 0 - 2  
E. Mertens - D. Cibulkova 2 - 0  
E. Vesnina - M. Linette    
G. Muguruza Blanco - B. Strycova    
S. Rogers - S. Peng 1 - 2  
S. Stephens - C. McHale 0 - 2  
V. Lepchenko - L. Tsurenko 2 - 1  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Yang Z - Klepac A / Martinez Sanch 0 - 2  
Barty/Dellacqua - Savchuk O / Srebotnik K 2 - 0  
Cirstea S / Ostapenko J - Hsieh S-W / Niculescu M 0 - 2  
Kichenok N / Rodionova A - Dabrowski/Xu 1 - 2  
Tenisz (Stockton, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Krueger - L. Broady 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - J. Sousa 2 - 1  
G. Simon - K. Anderson 0 - 2  
G. Soeda - A. Mannarino 0 - 2  
J. Vesely - A. Ramos 2 - 1  
M. Cilic - S. Tsitsipas 2 - 0  
Y. Takahashi - R. Harrison 1 - 2  
Y. Uchiyama - F. Skugor 2 - 1  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsui T/Sugita Y - Schwartzman D / Thiem D 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,