Tippmix eredmények - 2017. október 16-22.

2017-10-16
Tippmix eredmények - 2017. október 16-22.
2017.10.22.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Tampa Bay 30 - 27  
Chicago - Carolina 17 - 3  
Cleveland - Tennessee 9 - 9  
Green Bay - New Orleans 17 - 26  
Indianapolis - Jacksonville 0 - 27  
LA Rams - Arizona 33 - 0  
Miami - NY Jets 31 - 28  
Minnesota - Baltimore 24 - 16  
Asztalitenisz (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Ma - S. Gauzy 4 - 2  
Long Ma - T. Boll 3 - 4  
S. Gauzy - D. Ovtcharov 3 - 4  
T. Boll - D. Ovtcharov 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten (5.m.) 7 - 0  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - NY Yankees (7.m.) 4 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Salba 5 - 1  
LaSB - Happee Jyväskylä 10 - 5  
Welhot - Seinäjoki 6 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Mullsjö 5 - 5  
Linköping - AIK 9 - 3  
Sirius - Höllviken 2 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Murcia 2 - 3  
Golf (Andalucia Valderrama Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andalucia Valderrama Masters 2017    
Golf (The CJ Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The CJ Cup 2017    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Lehigh Valley 3 - 4  
Bridgeport - Hartford 6 - 3  
Bridgeport - Laval 3 - 6  
Chicago Wolves - Tucson 3 - 4  
Grand Rapids - Hershey 2 - 4  
Iowa - Manitoba 2 - 4  
Milwaukee - Rockford 2 - 6  
Ontario Reign - Bakersfield 1 - 3  
Providence - Belleville 2 - 2  
Providence - Laval 4 - 1  
Rochester - Utica 1 - 5  
Springfield - Belleville 7 - 4  
Stockton - San Diego 6 - 3  
Syracuse - Springfield 4 - 1  
Texas Stars - San Antonio 2 - 6  
Wilkes-Barre/Scranton - Hartford 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt 2 - Salzburg 2 2 - 6  
Olimpija Ljubljana - Feldkirch 2 - 3  
Zell am See - Lustenau 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Pardubice 3 - 2  
Mladá Boleslav - Brno 0 - 2  
Mountfield HK - Litvínov 4 - 4  
Olomouc - Plzen 5 - 0  
Trinec - Jihlava 3 - 0  
Zlín - Liberec 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Frederikshavn 0 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MAC Budapest 4 - 3  
Vienna Capitals 2 - Dunaújváros 0 - 3  
Újpest - Fehérvári Titánok 5 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leki - Imatra Ketterä 4 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Metallurg Magnyitogorszk 4 - 0  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - Traktor Cseljabinszk 3 - 3  
Szocsi - Lada Toljatti 1 - 1  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Brassó (Helyszín: Brassó) 3 - 0  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Diósgyőr 0 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago 2 - 4  
Boston - Buffalo 4 - 4  
Calgary - Minnesota 2 - 4  
Columbus - Los Angeles 4 - 6  
Dallas - Carolina 4 - 3  
Las Vegas - St. Louis 2 - 2  
NY Islanders - San Jose 5 - 3  
Ottawa - Toronto 6 - 3  
Tampa Bay - Pittsburgh 7 - 1  
Washington - Florida 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Storhamar 0 - 1  
Lillehammer - Kongsvinger 4 - 1  
Manglerud - Valerenga 6 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Frankfurt Löwen 1 - 1  
Bayreuth - Lausitzer Füchse 1 - 0  
Crimmitschau - Freiburg 5 - 3  
Dresden - Bietigheim/Bissingen 4 - 2  
Kassel - Tölzer Löwen 2 - 1  
Riessersee - Heilbronn 5 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Mannheim 1 - 1  
Düsseldorf - Nürnberg 2 - 0  
Eisbären Berlin - München 4 - 4  
Ingolstadt - Krefeld 2 - 5  
Köln - Wolfsburg 5 - 1  
Schwenningen - Iserlohn 2 - 1  
Straubing - Augsburg 3 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Linz 1 - 4  
Graz - Klagenfurt 1 - 4  
Innsbruck - Salzburg 5 - 8  
Villach - Vienna Capitals 3 - 3  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Zürich Lions 4 - 4  
Ambri - Bern 3 - 3  
Kloten - Zug 2 - 4  
Langnau Tigers - Fribourg 2 - 1  
Olten - Biel 3 - 3  
Rapperswil - Lugano 3 - 0  
Visp - Davos 2 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Oskarshamn 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nove Zamky 8 - 3  
Liptovsky Mikulas - Detva 6 - 2  
Nitra - Trencin 3 - 3  
Poprad - Zvolen 1 - 4  
Zilina - Kosice 2 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Gornyak Ucsali 3 - 4  
Izssztal Izsevszk - Szokol Krasznojarszk 2 - 3  
Rjazany - Juzsnij Ural Orszk 1 - 1  
Rubin Tyumeny - Torosz Nyeftekamszk 2 - 3  
Zauralje Kurgan - Molot Perm 3 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Daemyung 5 - 3  
Oji Eagles - Nippon Cranes 2 - 2  
Tohoku Blades - Nikko 8 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Crvena zvezda 79 - 74  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Perth 90 - 69  
Illawarra - Brisbane 105 - 96  
Melbourne Utd. - NZ Breakers 76 - 88  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Dandenong 76 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Jindrichuv Hradec 88 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Jeonju KCC Egis 68 - 72  
Goyang - Seoul Thunders 90 - 89  
Wonju Dongbu - Incheon Elephants 87 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Adecco ASVEL 94 - 82  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Landes 73 - 51  
Lattes Montpellier - Nantes Reze 60 - 67  
Union Hainaut - Mondeville 73 - 69  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Ginebra SM (5.m.) 74 - 85  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza-Farosz - Panathinaikosz 52 - 89  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Holon 85 - 90  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Hokkaido 79 - 85  
Chiba - Osaka 77 - 70  
Nagoya Dolphins - Toyohashi Neophoenix 91 - 83  
Shimane - Ryukyu Okinawa 61 - 56  
Tochigi - Tokyo Alvark 63 - 71  
Toyama - Kyoto 73 - 83  
Yokohama - Mikawa Kariya 69 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Trefl Sopot 82 - 72  
Legia Varsó - Ostrow Wielkopolski 63 - 75  
Rosa Radom - Torun 83 - 68  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Alytaus Dzukija 98 - 58  
Zalgiris Kaunas - Vytautas Prienai 97 - 54  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - ZTE 73 - 82  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Szekszárd 74 - 79  
Sopron - Cegléd 84 - 51  
ZTE - PEAC-Pécs 60 - 56  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Atlanta 116 - 104  
Chicago - San Antonio 77 - 87  
Cleveland - Orlando 93 - 114  
Denver - Sacramento 96 - 79  
Houston - Dallas 107 - 91  
LA Clippers - Phoenix 130 - 88  
Memphis - Golden State 111 - 101  
Miami - Indiana 112 - 108  
Milwaukee - Portland 113 - 110  
New York - Detroit 107 - 111  
Toronto - Philadelphia 128 - 94  
Utah - Oklahoma City 96 - 87  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Bayern München 83 - 85  
Oldenburg - Ulm 94 - 83  
Skyliners Frankfurt - Bayreuth 72 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Trento 88 - 80  
Milano - Brindisi 93 - 73  
Pistoia - Avellino 71 - 86  
Reggio Emilia - Capo D'Orlando 69 - 75  
Torino - VL Pesaro 88 - 79  
Virtus Bologna - Sassari 89 - 72  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - San Martino di Lupari 66 - 77  
Eirene Ragusa - Dike Napoli 75 - 61  
Famila Schio - Torino 93 - 48  
Lucca - Vigarano 78 - 63  
UR Venezia - Broni 68 - 52  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Gipuzkoa 88 - 86  
Betis - Fuenlabrada 70 - 73  
Estudiantes - Barcelona 80 - 70  
Gran Canaria - Joventut Badalona 94 - 69  
Murcia - Valencia 91 - 93  
Real Madrid - Unicaja Malaga 99 - 85  
Zaragoza - MoraBanc Andorra 95 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - RH Gaziantepspor 96 - 71  
Trabzonspor - Istanbul BB 111 - 93  
Yesilgiresun - Sakaryaspor 79 - 86  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Besiktas 64 - 50  
Canik - Yakin Dogu Univ. 47 - 65  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Avtodor Szaratov 93 - 66  
Tsmoki-Minszk - Asztana 75 - 66  
Zenit Szentpétervár - VEF Riga 84 - 83  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - CSM Bukarest 25 - 22  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - FTC 25 - 29  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Bietigheim 24 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Skanderborg 23 - 22  
Nordsjaelland - Midtjylland 30 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Ringköbing 29 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Yenimahalle - Zalau 29 - 34  
Debrecen - Zaglebie Lubin 26 - 20  
Dunarea Braila - Byasen 28 - 20  
Tertnes Bergen - BNTU-Belazs Minszk 29 - 26  
Zvezda Zvenyigorod - Brühl 24 - 28  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Istres 28 - 28  
Pontault Combault - Paris SG 23 - 30  
Toulouse - Massy Essonne 27 - 20  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Tatabánya 19 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Érd 24 - 34  
Kecskemét - Békéscsaba 31 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Halden 28 - 30  
Bodö - Arendal 28 - 34  
Drammen - Elverum 34 - 36  
Nötteröy - Kolstad 29 - 33  
Sandnes - Falk Horten 28 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oppsal - Storhamar 20 - 33  
Stabaek - Sola 21 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Erlangen 34 - 24  
Gummersbach - Flensburg 25 - 29  
Lemgo - Hüttenberg 31 - 30  
Melsungen - Magdeburg 29 - 27  
Stuttgart - Minden 27 - 27  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Vojvodina 37 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teucro - AX Puente Genil 29 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Eslöv 23 - 25  
VästerasIrsta - Önnereds 20 - 27  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Sahel (TUN) 6 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ipswich - Norwich 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Newcastle Jets 1 - 2  
Perth Glory - Central Coast Mariners 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Qarabag Baku 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - OH Leuven 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Genk 0 - 1  
FC Bruges - Antwerpen 1 - 0  
Zulte Waregem - Waasland Beveren 2 - 5  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Szeptemvri Szófia 0 - 1  
Vitosa Bistritsa - Beroe Stara Zagora 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luverdense - Goiás 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Sport Recife 2 - 1  
Bahia - Vitória 2 - 1  
Chapecoense - Fluminense 2 - 0  
Cruzeiro - Atlético MG 1 - 3  
Gremio - Palmeiras 1 - 3  
Ponte Preta - Avai 1 - 2  
Santos - Atlético GO 1 - 0  
Sao Paulo - Flamengo 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Bremen 0 - 0  
Freiburg - Hertha BSC 1 - 1  
Wolfsburg - Hoffenheim 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Regensburg 1 - 0  
Kaiserslautern - Duisburg 0 - 1  
Nürnberg - Dynamo Dresden 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwickau - Jena 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - Union Espanola 0 - 1  
San Luis de Quillota - Antofagasta 1 - 3  
Santiago Wanderers - Everton Vina Del Mar 3 - 3  
Universidad de Concepcion - O'Higgins 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Arisz Limasszol 1 - 0  
Olympiakosz Nicosia - Ermisz Aradippou 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - Frydek Mistek 1 - 0  
Vlasim - MAS Taborsko 2 - 2  
Zizkov - Znojmo 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Brno 3 - 0  
Slavia Praha - Liberec 1 - 2  
Zlín - Mladá Boleslav 1 - 5  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Vendsyssel 2 - 1  
Esbjerg - Fremad Amager 5 - 2  
Roskilde - Fredericia 1 - 1  
Skive - Köge 2 - 1  
Thisted - Nyköbing 0 - 1  
Vejle - Viborg 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Aarhus GF 4 - 0  
Helsingor - Bröndby 0 - 1  
Hobro - Nordsjaelland 4 - 0  
Lyngby - OB Odense 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Busan I'Park 1 - 2  
Seongnam - Daejeon Citizen 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Sangju Sangmu 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Jeonbuk 0 - 4  
Ulsan - Jeju 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Slavia Mozír 0 - 0  
Szluck - Isloch 1 - 3  
Vityebszk - Sahtar Szoligorszk 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Paris SG 2 - 2  
Nice - Strasbourg 1 - 2  
Troyes - Lyon 0 - 5  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Xanthi 2 - 0  
Aszterasz Tripolisz - Panioniosz 0 - 1  
Olympiakosz - PAOK 1 - 0  
Plataniasz - Larissza 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Utrecht 3 - 0  
Feyenoord - Ajax 1 - 4  
Heerenveen - Vitesse 0 - 4  
PSV - Heracles 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Istra 1 - 0  
Rijeka - Osijek 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Maccabi Petah Tikva 1 - 3  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Haifa 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - JEF United Chiba 0 - 1  
Kamatamare Sanuki - Yamagata 0 - 0  
Okayama - Thespakusatsu Gunma 2 - 1  
Roasso Kumamoto - Tokushima 1 - 1  
Zweigen Kanazawa - Kyoto 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Gamba Osaka 3 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaisar Kyzylorda - Atyrau 4 - 1  
Ordabasy Shymkent - FC Asztana 2 - 1  
Tobol Kostanay - Okzhetpes Kokshetau 4 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Independiente Medellin 2 - 2  
Dep. Tolima - Atl. Bucaramanga 1 - 0  
Jaguares de Cordoba - Dep. Cali 3 - 2  
Junior de Barranquilla - Independiente SF 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Jiangsu 3 - 1  
Chongqing Lifan - Shanghai Shenhua 1 - 1  
Guangzhou Evergrande - Guizhou Zhicheng 5 - 1  
Shanghai SIPG - Guangzhou R&F 1 - 2  
Tianjin Teda - Beijing Guoan 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Ruch Chorzow 1 - 2  
Puszcza Niepolomice - Olimpia Grudziadz 2 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Olsztyn 5 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Jagiellonia Bialystok 4 - 1  
Wisla Krakkó - Legia Varsó 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - METTA/LU 1 - 1  
Liepaja - Ventspils 1 - 1  
Riga FC - Rigas FS 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Atlantas Klaipeda 2 - 1  
Stumbras Kaunas - Utenis Utena 0 - 3  
Suduva Marijampole - VMFD Zalgiris 3 - 0  
Trakai - Zalgiris Kaunas 5 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Necaxa 0 - 1  
Lobos BUAP - Cruz Azul 3 - 0  
Pachuca - Puebla 1 - 0  
Queretaro - Santos Laguna 1 - 2  
Tigres - Dep. Toluca 3 - 0  
UNAM Pumas - Monterrey 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Toronto 2 - 2  
D.C. United - New York 1 - 2  
Dallas - Los Angeles 5 - 1  
Houston - Chicago 3 - 0  
Montreal - New England 2 - 3  
New York City FC - Columbus 2 - 2  
Philadelphia - Orlando 6 - 1  
Portland - Vancouver 2 - 1  
Salt Lake - Kansas City 2 - 1  
San Jose - Minnesota 3 - 2  
Seattle - Colorado 3 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - FC Miami 0 - 2  
Jacksonville - New York Cosmos 4 - 4  
North Carolina - San Francisco 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Szolnok 1 - 2  
Cegléd - Budafok 3 - 1  
Csákvár - Budaörs 1 - 5  
Győr - Kazincbarcika 4 - 3  
Mosonmagyaróvár - Szeged 2011 1 - 0  
Siófok - Nyíregyháza 1 - 0  
Sopron - MTK 0 - 4  
Vác - Gyirmót 2 - 1  
ZTE - Soroksár 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Tromsdalen 2 - 2  
Elverum - Sandnes Ulf 0 - 1  
Jerv - Bodö/Glimt 1 - 4  
Kongsvinger - Mjöndalen 3 - 2  
Levanger - Florö 1 - 1  
Strömmen - Ullensaker/Kisa 3 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Rosenborg 0 - 3  
Molde - Haugesund 1 - 0  
Sandefjord - Strömsgodset 1 - 2  
Sogndal - Sarpsborg 3 - 3  
Stabaek - Tromsö 1 - 2  
Viking Stavanger - Valerenga 1 - 7  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Bologna 1 - 0  
Benevento - Fiorentina 0 - 3  
Chievo - Verona 3 - 2  
Lazio - Cagliari 3 - 0  
Milan - Genoa 0 - 0  
SPAL Ferrara - Sassuolo 0 - 1  
Torino - Roma 0 - 1  
Udinese - Juventus 2 - 6  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Pisa 0 - 2  
Carrarese - Arzachena 2 - 1  
Gavorrano - Lucchese 1 - 0  
Livorno - Giana Erminio 2 - 1  
Monza - Arezzo 0 - 3  
Olbia - Cuneo 4 - 1  
Pro Piacenza - Prato 2 - 2  
Viterbese - Robur Siena 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Gubbio 2 - 1  
Pordenone - Mestre 2 - 2  
Ravenna - Albinoleffe 0 - 1  
Reggiana - Fermana 0 - 0  
Renate - Südtirol 0 - 0  
Santarcangelo - Teramo 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva 2 - Tyumeny 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Arszenál Tula 3 - 2  
CSZKA Moszkva - Zenit Szentpétervár 0 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Akhmat Groznij 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Salzburg 1 - 1  
Austria Wien - Rapid Wien 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Rubio 1 - 1  
Sol de America - Sp. Trinidense 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Gil Vicente 1 - 0  
Benfica B - Uniao Madeira 2 - 1  
Porto B - Varzim 3 - 0  
Santa Clara - Guimaraes B 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Benfica 1 - 3  
Sporting CP - Chaves 5 - 1  
Tondela - Belenenses 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Arsenal 2 - 5  
Tottenham - Liverpool 4 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Voluntari 2 - 3  
FCS Bukarest - Poli Timisoara 7 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Motherwell 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Reus 0 - 1  
Gimnastic - Alcorcon 0 - 3  
Oviedo - Cordoba 2 - 0  
Rayo Vallecano - Sp. Gijón 1 - 1  
Valladolid - Lugo 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Ferrol 2 - 2  
Celta Vigo B - San Sebastian Reyes 1 - 0  
Cerceda - Toledo 1 - 1  
Gimn. Segoviana - Majadahonda 0 - 0  
Navalcarnero - Deportivo B 1 - 2  
Pontevedra - Coruxo 2 - 1  
Talavera de la Reina - Valladolid B 2 - 1  
Union Adarve - Real Madrid B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika - Caudal Deportivo 2 - 0  
Izarra - Ath. Bilbao B 2 - 2  
R. Santander - Barakaldo 3 - 2  
Real Sociedad B - Tudelano 4 - 3  
Sp. Gijón B - Amorebieta 1 - 1  
UD Logrones - Leioa 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Atl. Saguntino 0 - 0  
Formentera - Hercules 1 - 1  
Lleida - Cornella 4 - 2  
Mallorca - Villarreal B 1 - 0  
Olot - UE Llagostera 1 - 2  
Peralada - Pena Deportiva 2 - 0  
Sabadell - Ontinyent 2 - 2  
Valencia B - Ebro 1 - 2  
Zaragoza B - Atl. Baleares 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Ejido - UD Extremadura 1 - 3  
Granada B - Cartagena 0 - 1  
Las Palmas B - Jumilla 1 - 2  
Marbella - Badajoz 0 - 1  
Melilla - Rec. Huelva 1 - 0  
Merida - Lorca Deportiva 0 - 2  
San Fernando - Real Murcia 3 - 2  
Villanovense - Linense 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Atl. Madrid 0 - 1  
Leganes - Ath. Bilbao 1 - 0  
Real Madrid - Eibar 3 - 0  
Villarreal - Las Palmas 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wohlen - Wil 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Young Boys 0 - 1  
Sion - Lugano 2 - 2  
St. Gallen - Lausanne 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trelleborg - Atvidaberg 4 - 0  
Öster - Falkenberg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Häcken 1 - 1  
Göteborg - Östersund 0 - 1  
Sundsvall - Norrköping 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mladost Lucani 2 - 1  
Partizan Belgrád - Bacska Palanka 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Zilina 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Balikesirspor 2 - 4  
Elazigspor - Samsunspor 2 - 2  
Eskisehirspor - Erzurum Bld. Spor 3 - 1  
Giresunspor - Manisaspor 0 - 1  
Ümraniyespor - Gaziantep Bld. Spor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Fenerbahce 0 - 0  
Kayserispor - Konyaspor 2 - 1  
Sivasspor - Bursaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Sahtar Doneck 0 - 0  
Mariupol - Zorya Luganszk 2 - 5  
Sztal Kamjanszke - Csernomorec Odessza 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Szerbia 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Dél-Korea 6 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Waitakere Utd. 1 - 1  
Hamilton Wanderers - Tasman Utd. 1 - 4  
Southern Utd. - Auckland City 2 - 2  
Team Wellington - Eastern Suburbs 1 - 3  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - P. Gasly (USA Nagydíj)    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pedrosa - C. Crutchlow (Ausztrál Nagydíj) 0 - 1  
J. Miller - P. Espargaro (Ausztrál Nagydíj) 1 - 0  
J. Zarco - A. Espargaro (Ausztrál Nagydíj) 1 - 0  
M. Marquez - M. Vinales (Ausztrál Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - A. Dovizioso (Ausztrál Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Ausztrál Nagydíj 2017    
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Ulster 41 - 17  
London Wasps - Harlequin 41 - 10  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Exeter 24 - 27  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jedinstvo Bijelo Polje - Omonia Nicosia 2 - 3  
Sahtar Szoligorszk - Maccabi Tel Aviv 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Modena 0 - 3  
Castellana Grotte - Latina 3 - 1  
Padova - Trentino 1 - 3  
Piacenza - Vibo Valentia 3 - 2  
Revivre Milano - Monza 3 - 1  
Verona - Perugia 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - LJ Modena 1 - 3  
Monza - Legnano 3 - 1  
Pesaro - Novara 0 - 3  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
English Open 2017    
R. O'Sullivan - K. Wilson (9 nyert frame-ig) 9 - 2  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - J-W. Tsonga 0 - 2  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Peralta J - Lipsky S / Sharan D 1 - 2  
Tenisz (Bázel-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mayer - Fucsovics M. 0 - 2  
M. Granollers - J. Benneteau 0 - 2  
M. Kukushkin - V. Pospisil 2 - 0  
P. Gojowczyk - N. Mahut 2 - 0  
Tenisz (Bécs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Pella - L. Lacko 2 - 0  
S. Bolelli - P-H. Herbert 0 - 2  
S. Stakhovsky - G. Garcia-Lopez 1 - 2  
T. Fabbiano - D. Novak 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - R. Berankis 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirnyi M / Oswald P - Dzumhur D / Sancic A 2 - 0  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Daniel - M. Youzhny 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - J.M. Del Potro 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Qureshi A U H / Rojer J J 2 - 1  
Tenisz (WTA-vb, Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - J. Ostapenko 2 - 0  
Ka. Pliskova - V. Williams 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyu.I. Lee - N.K. Srikanth 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - A. Yamaguchi 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Ndam Njikam - R. Murata 0 - 1  
M. Gassiev - K. Wlodarczyk 1 - 0  

 

2017.10.21.
Asztalitenisz (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shibaev - D. Ovtcharov 3 - 4  
C-Y. Chuang - A. Shibaev 2 - 4  
G. Tsuboi - T. Boll 0 - 4  
Gao. Lin - M. Freitas 4 - 1  
Gao. Lin - T. Boll 3 - 4  
J. Mizutani - Q. Aruna 4 - 0  
J. Mizutani - S. Gauzy 3 - 4  
Lei Kou - D. Ovtcharov 1 - 4  
Long Ma - K. Niwa 4 - 1  
Long Ma - O. Assar 4 - 1  
S.E. Jeong - S. Gauzy 1 - 4  
San. Lee - K. Niwa 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten (4.m.) 4 - 3  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars (4.m.)    
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - NY Yankees (6.m.) 7 - 1  
Darts (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - R. van Barneveld 8 - 10  
German Masters 2017    
J. Wade - P. Taylor (11 nyert leg-ig) 7 - 11  
M. van Gerwen - J. Wade    
M. van Gerwen - M. Schindler 6 - 2  
P. Taylor - D. Gurney 10 - 7  
P. Wright - M. Suljovic 10 - 9  
P. Wright - P. Taylor (11 nyert leg-ig) 11 - 4  
R.van Barneveld - P.Wright (11 nyert leg-ig) 9 - 11  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Helsingborg 12 - 2  
Pixbo Wallenstam - Storvreta 4 - 7  
Växjö - Thorengruppen 7 - 3  
Örebro - Jönköping 3 - 10  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Pesarofano 8 - 2  
Milano - Latina 4 - 4  
Pescara - Imola Castello 7 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Gran Canaria - Ribera Navarra 1 - 7  
Inter Movistar - Palma Futsal 5 - 3  
Jaen - Zaragoza 7 - 4  
Peniscola - Segovia 2 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - San Jose Barracuda 4 - 1  
Hartford - Belleville 1 - 5  
Iowa - Manitoba 3 - 2  
Lehigh Valley - Bridgeport 5 - 2  
Milwaukee - Hershey 4 - 1  
Ontario Reign - Bakersfield 0 - 2  
Rochester - Charlotte 2 - 5  
Rockford - Grand Rapids 2 - 2  
Springfield - Providence 2 - 5  
Stockton - San Diego 4 - 2  
Syracuse - Binghamton 2 - 3  
Texas Stars - San Antonio 2 - 2  
Toronto Marlies - Charlotte 4 - 0  
Wilkes-Barre/Scranton - Laval 5 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Kitzbühel 5 - 3  
Bregenzerwald - Val Pusteria 4 - 2  
Gherdeina/Gröden - Renon/Ritten 2 - 8  
Jesenice - Feldkirch 4 - 4  
Klagenfurt 2 - Lustenau 1 - 6  
Salzburg 2 - Neumarkt Riwega 4 - 4  
Vipiteno/Sterzing - Cortina 5 - 4  
Zell am See - Olimpija Ljubljana 2 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slovan Ustecti Lvi 4 - 6  
Frydek Mistek - Zubr Prerov 3 - 1  
Havirov - Motor Ceske Budejovice 4 - 1  
Kadan - Litomerice 3 - 4  
Prostejov - Slavia Praha 0 - 1  
Slavia Trebic - Karlovy Vary 2 - 2  
Vsetin - Kladno 5 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Espoo United 2 - 5  
Kokkolan Hermes - Jokipojat 3 - 1  
Roki - Kiekko-Vantaa 1 - 4  
SaPKo - Keupa 2 - 1  
Tuto - Imatra Ketterä 9 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Jukurit 2 - 3  
Ilves - Turku PS 3 - 6  
JYP - Lahti Pelicans 2 - 4  
Kookoo - HIFK 3 - 3  
SaiPa - Kärpät 2 - 1  
Vaasan Sport - Tappara 2 - 5  
Ässät - Lukko 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 2  
Red Star Kunlun - Admiral Vlagyivosztok 1 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Avangard Omszk 1 - 3  
SZKA Szentpétervár - Jokerit 3 - 3  
Szpartak Moszkva - Jugra Hanti-Manszijszk 4 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Barisz Asztana 3 - 3  
Vityaz Podolszk - Dinamo Moszkva 1 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Montreal 6 - 2  
Buffalo - Vancouver 2 - 4  
Detroit - Washington 3 - 3  
Florida - Pittsburgh 3 - 4  
New Jersey - San Jose 0 - 3  
NY Rangers - Nashville 4 - 2  
Philadelphia - Edmonton 2 - 1  
Winnipeg - Minnesota 4 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Lorenskog 4 - 1  
Stjernen - Stavanger 4 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Südtirol Bolzano 3 - 3  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Servette 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Mora 0 - 2  
Frölunda - Skelleftea 2 - 2  
HV 71 - Rögle 2 - 1  
Lulea - Växjö 2 - 0  
Örebro - Färjestad 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - CSZK Szamara 3 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Heilongjiang 2 - 0  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Barsz Kazany B 3 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Daemyung 6 - 4  
Oji Eagles - Nippon Cranes 4 - 1  
Tohoku Blades - Nikko 5 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Mega Bemax 84 - 64  
Olimpija Ljubljana - Mornar 64 - 67  
Partizan Belgrád - Igokea 117 - 104  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Sydney Kings 114 - 84  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Bendigo 71 - 71, h.u. 79 - 75  
Dandenong - Townsville 86 - 69  
Melbourne Boomers - Perth 70 - 70, h.u. 79 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Svitavy 76 - 84  
Opava - Decin 87 - 71  
Ostrava - Kolin 85 - 78  
Pardubice - USK Praha 83 - 67  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Seoul Knights 80 - 81  
Changwon Sakers - Anyang 89 - 87  
Jeonju KCC Egis - Ulsan Mobis Phoebus 101 - 88  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Monaco 89 - 83  
Chalon sur Saone - Gravelines 74 - 75  
Cholet - Nanterre 77 - 80  
Le Portel - Dijon 74 - 58  
Paris Levallois - Boulazac 81 - 71  
Strasbourg - Hyeres-Toulon 90 - 60  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Tarbes 66 - 60  
Lyon - Flammes Carolo Ardennes 59 - 74  
Roche Vendee - Villeneuve d'Ascq Lille 59 - 74  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Rethymno 81 - 74  
Korivosz Amaliada - Koloszosz Rodosz 79 - 76  
Lavrio - Arisz 70 - 71  
Panioniosz - Promitheasz Patra 80 - 87  
PAOK - Kymi 94 - 83  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi TA 72 - 74  
Hapoel TA - Hapoel Jerusalem 84 - 100  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Hokkaido 81 - 84  
Chiba - Osaka 68 - 84  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Sunrockers 71 - 69  
Nagoya Dolphins - Toyohashi Neophoenix 89 - 81  
Nishinomiya - Shiga 62 - 78  
Shimane - Ryukyu Okinawa 75 - 69  
Tochigi - Tokyo Alvark 71 - 76  
Toyama - Kyoto 93 - 92  
Yokohama - Mikawa Kariya 73 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Zielona Gora 86 - 83  
Krosno - Szczecin 86 - 86, h.u. 98 - 95  
Turow Zgorzelec - Anwil Wloclawek 88 - 88, h.u. 99 - 96  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Nevezis Kedainiai 74 - 80  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Lietkabelis 75 - 85  
Siauliai - Lietuvos Rytas 71 - 101  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Szombathely 91 - 76  
MAFC - Debrecen 70 - 75  
Pécs - Alba Fehérvár 79 - 47  
Szolnok - Atomerőmű 91 - 86  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PINKK-Pécs - Diósgyőr 54 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Orlando 126 - 121  
Charlotte - Atlanta 109 - 91  
Dallas - Sacramento 88 - 93  
Indiana - Portland 96 - 114  
Milwaukee - Cleveland 97 - 116  
Minnesota - Utah 100 - 97  
New Orleans - Golden State 120 - 128  
Philadelphia - Boston 92 - 102  
Phoenix - LA Lakers 130 - 132  
Washington - Detroit 115 - 111  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Öttinger Gotha 95 - 61  
Braunschweig - S. Oliver Würzburg 73 - 71  
Göttingen - Jena 86 - 60  
Ludwigsburg - Brose Bamberg 91 - 74  
Telekom Bonn - Mitteldeutscher 84 - 91  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Cremona 92 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Bilbao 83 - 69  
Obradoiro Monbus - San Pablo Burgos 94 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Girona 53 - 88  
Campus Promete - Zaragoza 67 - 86  
Gernika Bizkaia - Movistar Estudiantes 101 - 51  
P. Avenida - Ferrol 50 - 54  
Vasco Gipuzkoa - Bembibre 58 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Banvitspor 82 - 84  
Karsiyaka - Galatasaray 75 - 91  
Tofas Bursa - Besiktas 83 - 79  
Usak Sportif - Darussafaka 84 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Adana Botas 51 - 78  
Cukurova Basketbol - Antakya Hatay 76 - 91  
Galatasaray - Istanbul Univ. 91 - 78  
Ormanspor Genclik - Mersin BB 61 - 68  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Nyizsnyij Novgorod 98 - 90  
Lok.Kubany Krasznodar - UNIKSZ Kazany 67 - 77  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Győr 23 - 22  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Vardar SCBT 19 - 31  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Buducnost Podgorica 27 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Ribe-Esbjerg 29 - 25  
Aarhus - Mors 27 - 28  
GOG - Sönderjyske 32 - 22  
Kolding - Tonder 27 - 27  
Silkeborg - Skjern 26 - 19  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Randers 21 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Silkeborg 28 - 23  
Blomberg-Lippe - Metzingen 27 - 28  
BNTU-Belazs Minszk - Tertnes Bergen (Helyszín: Bergen) 26 - 23  
Brühl - Zvezda Zvenyigorod (Helyszín: Zvenyigorod) 25 - 29  
Vác - Buxtehude 29 - 22  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Montpellier 28 - 40  
Nantes - St. Raphael 33 - 28  
Pays d'Aix - Cesson 28 - 26  
Selestat - Cavigal Nice 37 - 26  
Tremblay - Dunkerque 28 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Vác 26 - 24  
Budakalász - Orosháza 30 - 29  
Dabas - Csurgó 32 - 30  
Komló - Eger 24 - 18  
Szeged - Veszprém 21 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Haslum 31 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Kiel 25 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Dortmund 27 - 27  
Bensheim/Auerbach - Oldenburg 22 - 28  
Nellingen - Neckarsulm 19 - 26  
Rödertal - Leverkusen 17 - 28  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Vardar Pro Skopje 28 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Ademar Leon 32 - 23  
Bidasoa Irun - Morrazo Cangas 29 - 22  
Granollers - Ciudad Encantada 30 - 30  
Puerto Sagunto - Huesca 29 - 23  
Quabit Guadalajara - Benidorm 28 - 28  
Zamora - Naturhouse La Rioja 23 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Heid 25 - 16  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - USM Alger 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Portsmouth 3 - 0  
Blackpool - Wigan 1 - 3  
Bradford - Charlton 0 - 1  
Doncaster - Walsall 0 - 3  
Gillingham - Northampton 1 - 2  
Milton Keynes Dons - Oldham 4 - 4  
Oxford Utd. - Rotherham 3 - 3  
Rochdale - Bristol Rovers 1 - 0  
Scunthorpe - Peterborough 2 - 1  
Shrewsbury - Fleetwood 1 - 0  
Southend - Bury 1 - 0  
Wimbledon - Plymouth 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Yeovil 1 - 1  
Cambridge Utd. - Chesterfield 2 - 1  
Carlisle - Notts County 1 - 1  
Cheltenham - Lincoln 1 - 0  
Coventry - Colchester 0 - 0  
Crawley - Luton 0 - 0  
Crewe - Accrington 0 - 2  
Exeter - Port Vale 0 - 1  
Morecambe - Grimsby 0 - 0  
Newport - Mansfield 1 - 1  
Stevenage - Forest Green 1 - 2  
Swindon - Wycombe 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Fulham 2 - 1  
Barnsley - Hull City 0 - 1  
Bolton - QPR 1 - 1  
Brentford - Sunderland 3 - 3  
Bristol City - Leeds 0 - 3  
Derby County - Sheffield Wed. 2 - 0  
Middlesbrough - Cardiff 0 - 1  
Millwall - Birmingham 2 - 0  
Nottingham - Burton 2 - 0  
Sheffield Utd. - Reading 2 - 1  
Wolverhampton - Preston 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Tranmere 2 - 1  
Bromley - Woking 2 - 0  
Chester - Boreham 1 - 2  
Dag & Red - Wrexham 0 - 1  
Dover - Maidenhead Utd. 1 - 1  
Eastleigh - Gateshead 3 - 2  
Ebbsfleet Utd. - Barrow 3 - 2  
Guiseley - Solihull Moors 4 - 2  
Halifax - Torquay 1 - 1  
Hartlepool - Sutton Utd. 1 - 1  
Leyton - Macclesfield 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Wellington Phoenix 1 - 0  
Sydney FC - Western Sydney 2 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Neftcsi Baku 0 - 1  
Sumqayit - Zira 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Cercle Bruges 3 - 2  
Roeselare - Westerlo 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Mechelen 4 - 1  
Kortrijk - Gent 1 - 1  
Lokeren - Charleroi 1 - 1  
St. Truiden - Oostende 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - CSZKA Szófia 2 - 2  
Lokomotív Plovdiv - Cserno More Várna 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Parana 1 - 1  
Brasil de Pelotas - Santa Cruz PE 1 - 1  
Ceara - Figueirense 2 - 2  
CRB - Boa 1 - 1  
Criciuma - Internacional 2 - 3  
Londrina - Paysandu 2 - 0  
Nautico - ABC 1 - 2  
Vila Nova - Oeste 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Coritiba 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Hannover 1 - 2  
E. Frankfurt - Dortmund 2 - 2  
Hamburg - Bayern München 0 - 1  
Mönchengladbach - Leverkusen 1 - 5  
RB Leipzig - VfB Stuttgart 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Bochum 1 - 0  
Holstein Kiel - Bielefeld 2 - 1  
Union Berlin - Fürth 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Lotte 1 - 1  
Erfurt - Hallescher FC 1 - 1  
Magdeburg - Unterhaching 0 - 3  
Meppen - Fortuna Köln 1 - 0  
Münster - Karlsruhe 1 - 1  
Paderborn - Aalen 3 - 0  
Würzburg - Wehen 0 - 5  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Colo Colo 0 - 3  
Dep. Iquique - Dep. Temuco 0 - 1  
Huachipato - Universidad Catolica 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - APOEL Nicosia 3 - 1  
Alki Oroklini - Doxa Katokopiasz 0 - 5  
Ethnikosz Ahnasz - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 2  
Omonia Nicosia - AEL Limasszol 1 - 0  
Pafosz - NEA Szalamina 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Opava 2 - 1  
FC Hradec Kralove - Sokolov 0 - 1  
Olympia Praha - Vitkovice 0 - 2  
Pribram - Usti nad Labem 4 - 0  
Trinec - Pardubice 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Sparta Praha 0 - 3  
Teplice - Karvina 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Sönderjyske 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Seoul E-Land 1 - 1  
Asan Mugunghwa - Gyeongnam 2 - 3  
Bucheon - Suwon FC 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Incheon 0 - 0  
Jeonnam - Pohang 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Suwon Bluewings 2 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Shabab Al-Ahli (UAE) 0 - 0  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Ain 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naftan - Dinamo Breszt 0 - 4  
Nyeman Grodno - Gomel 3 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - Jaro 1 - 1  
GrIFK - Haka 2 - 1  
Honka - Turku PS 1 - 1  
KPV Kokkola - OPS 1 - 1  
Oulu - EIF 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Reims 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Bordeaux 1 - 0  
Angers - Toulouse 0 - 1  
Metz - Dijon 1 - 2  
Monaco - Caen 2 - 0  
Nantes - Guingamp 2 - 1  
Rennes - Lille 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassziopi Kerkyra - Panetolikosz 1 - 0  
Lamia - Panathinaikosz 1 - 1  
Levadiakosz - Giannina 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Sparta Rotterdam 1 - 1  
NAC Breda - Zwolle 0 - 2  
Twente - Roda 3 - 0  
Venlo - ADO Den Haag 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Slaven Belupo 1 - 0  
Hajduk Split - Dinamo Zagreb 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Ashdod 1 - 2  
Hapoel Akko - Hapoel Raanana 0 - 2  
Maccabi Haifa - Beitar Jerusalem 1 - 2  
Maccabi Netanya - Ironi Kiryat Shmone 3 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Tokyo Verdi 1 - 2  
Matsumoto Yamaga - Oita Trinita 0 - 2  
Nagasaki - Nagoya GE 1 - 1  
Shonan Bellmare - Ehime 1 - 0  
Yamaguchi - Mito 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Kofu 2 - 0  
FC Tokyo - Sapporo 1 - 2  
Jubilo Iwata - Albirex Niigata 2 - 2  
Omiya Ardija - Kashiwa R. 1 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale 0 - 3  
Vegalta Sendai - Shimizu SP 0 - 0  
Vissel Kobe - Sagan Tosu 1 - 2  
Yokohama FM - Kashima A. 3 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qatar SC - Al-Ahli (QAT) 0 - 3  
Umm-Salal - Al-Duhail 1 - 4  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Aktobe 1 - 1  
Kairat Almaty - Akzhayik Ural 2 - 1  
Taraz - Sahtar Karagandy 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Atl. Huila 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Quanjian - Hebei 2 - 1  
Yanbian - Henan Jianye 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Pogon Siedlce 0 - 2  
Miedz Legnica - Gornik Leczna 0 - 0  
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-B. 2 - 2  
Rakow Czestochowa - GKS Tychy 2 - 2  
Stal Mielec - Chrobry Glogow 3 - 0  
Wigry Suwalki - Bytovia Bytow 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Lech Poznan 3 - 3  
Pogon Szczecin - TBB Nieciecza 2 - 3  
Sandecja Nowy Sacz - Cracovia Krakkó 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Tijuana 1 - 0  
Monarcas Morelia - Leon 0 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Puerto Rico - Indy Eleven 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Haladás 1 - 1  
Diósgyőr - Honvéd 2 - 1  
FTC - Újpest 1 - 0  
Paks - Mezőkövesd 1 - 1  
Vasas - Balmazújváros 1 - 2  
Videoton - Puskás Akadémia 2 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Dorog 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Start 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Kristiansund 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Internazionale 0 - 0  
Sampdoria - Crotone 5 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Foggia 3 - 3  
Palermo - Novara 0 - 2  
Parma - Entella 3 - 1  
Pescara - Avellino 2 - 1  
Salernitana - Frosinone 1 - 1  
Spezia - Perugia 4 - 2  
Ternana - Ascoli 1 - 1  
Venezia - Empoli 1 - 0  
Vercelli - Carpi 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Juve Stabia 1 - 2  
Andria - Fondi 1 - 3  
Casertana - Siracusa 0 - 1  
Catania - Sicula Leonzio 1 - 2  
Cosenza - Bisceglie 2 - 1  
Matera - Lecce 0 - 1  
Monopoli - Reggina 1 - 1  
Rende - Paganese 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Dinamo Szentpétervár 3 - 2  
Fakel Voronyezs - Himki 0 - 1  
Gazovik Orenburg - Kurszk 1 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Sinnyik Jaroszlavl 4 - 1  
Kubany Krasznodar - Krilja Szovjetov Szamara 2 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Olimp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 2  
Rotor Volgográd - Tom Tomszk 2 - 0  
Tambov - Szibir Novoszibirszk 4 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Volgar Asztrahan 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Kazany - Dinamo Moszkva 0 - 0  
SZKA Habarovszk - Ufa 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Amkar Perm 0 - 0  
Toszno - Rosztov 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Wolfsberg 3 - 2  
St. Pölten - LASK Linz 0 - 1  
Sturm Graz - Mattersburg 3 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Cerro Porteno 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Covilha 0 - 1  
Famalicao - Viseu 0 - 1  
Leixoes - Académica 1 - 0  
Nacional Madeira - Cova Piedade 2 - 1  
Penafiel - Sporting CP B 4 - 1  
Uniao Oliveirense - Real SC Massama 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Rio Ave 1 - 0  
Porto - Pacos Ferreira 6 - 1  
Setúbal - Marítimo 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Watford 4 - 2  
Huddersfield - Manchester Utd. 2 - 1  
Manchester City - Burnley 3 - 0  
Newcastle - Crystal Palace 1 - 0  
Southampton - West Bromwich 1 - 0  
Stoke - Bournemouth 1 - 2  
Swansea - Leicester 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Bukarest - Sepsi OSK 2 - 1  
Viitorul Constanta - CFR Cluj 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - St. Johnstone 1 - 0  
Partick Thistle - Dundee 2 - 1  
Ross County - Hamilton 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Queens Park 0 - 1  
Alloa - East Fife 4 - 1  
Arbroath - Airdrieonians 7 - 1  
Forfar - Ayr Utd. 0 - 5  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Montrose 0 - 1  
Clyde - Peterhead 1 - 4  
Cowdenbeath - Stirling 0 - 3  
Edinburgh City - Annan 0 - 1  
Elgin - Stenhousemuir 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Queen of South 0 - 1  
Dundee Utd. - Inverness CT 0 - 2  
Dunfermline - Livingston 3 - 1  
Falkirk - St. Mirren 0 - 0  
Greenock Morton - Dumbarton 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Celtic 2 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Cadiz 1 - 0  
La Hoya Lorca - Tenerife 2 - 2  
Numancia - Granada 1 - 3  
Sevilla B - Zaragoza 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guijuelo - Ponferradina 1 - 0  
Rapido de Bouzas - Fuenlabrada 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Lealtad de Villaviciosa 3 - 1  
Mirandes - Burgos 1 - 1  
Pena Sport - Vitoria 1 - 2  
Real Union Irun - Osasuna B 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Alcoyano 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Betis B 0 - 0  
UCAM Murcia - Ecija Balompie 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Malaga 2 - 0  
Betis - Alavés 2 - 0  
Levante - Getafe 1 - 1  
Valencia - Sevilla 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Schaffhausen 2 - 1  
Servette - Rapperswil 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Thun 2 - 1  
FC Zürich - Grasshoppers 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Helsingborg 1 - 1  
GAIS - Norrby 2 - 1  
Gefle - Frej Täby 3 - 0  
Varberg - Örgryte 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Elfsborg 2 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 3 - 0  
Al-Hilal (KSA) - Al-Baten 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Matis - Radnik Surdulica 1 - 0  
Macsva Sabacs - Borac 1 - 0  
Napredak Krusevac - Zemun 2 - 1  
Spartak Subotica - Cukaricki 0 - 0  
Vozdovac - RAD Belgrád 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Trencin 1 - 2  
Senica - Ruzomberok 0 - 3  
Trnava - Podbrezova 2 - 0  
Zemplin Michalovce - Nitra 0 - 0  
Zlate Moravce - Slovan Bratislava 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Aluminij Kidricevo 1 - 2  
Maribor - Ankaran Hrvatini 1 - 0  
ND Gorica - Domzale 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Adana Demirspor 1 - 0  
Gaziantepspor - Rizespor 0 - 0  
Istanbulspor - Altinordu 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Genclerbirligi 3 - 3  
Osmanlispor - Karabukspor 3 - 0  
Yeni Malatyaspor - Trabzonspor 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olekszandria - Veresz Rivne 1 - 1  
Olimpik Doneck - Zirka Kropivnickij 1 - 0  
Vorszkla Poltava - Kárpáti Lviv 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Bosznia-Hercegovina 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Barry Town 2 - 0  
Cardiff Met University - Newtown 2 - 0  
Cefn Druids - Carmarthen 0 - 0  
Connah's Quay - Llandudno FC 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Carrick 2 - 0  
Cliftonville - Coleraine 1 - 2  
Dungannon - Glentoran 0 - 2  
Glenavon - Ballymena Utd. 4 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Parnu JK Vaprus 2 - 1  
Nomme Kalju - Paide Linnameeskond 2 - 2  
Sillamae Kalev - Infonet Tallinn 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Derry City 3 - 0  
MMA (Bellator 185)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shlemenko - G. Mousasi 0 - 1  
M. Surin - R. Quinn 0 - 1  
Z. Bucia - N. Gracie 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Gdansk)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lobov - A. Fili 0 - 1  
An. Hamilton - A. Wieczorek    
D. Cerrone - D. Till 0 - 1  
D. Stasiak - B. Kelleher 0 - 1  
F. Arantes - J. Emmett 0 - 1  
J. Blachowicz - De. Clark 1 - 0  
M. Held - N. Haqparast 1 - 0  
S. Alvey - R. Emeev 0 - 1  
S. Touhari - W. Alves 0 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Northampton Saints 24 - 7  
Saracens - Ospreys 36 - 34  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Leinster 18 - 34  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Castres 54 - 29  
Munster - Racing-Metro 14 - 7  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Toulon 29 - 30  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Newcastle 20 - 21  
Jenyiszej Krasznojarszk - Newport Dragons 21 - 28  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zebre - Section Paloise 33 - 38  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krasnyj Jar - Edinburgh 14 - 73  
Stade de France - London Irish 7 - 44  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Worcester 15 - 8  
Rögbi (NPC, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - North Harbour 35 - 24  
Taranaki - Tasman 29 - 30  
Rögbi (NPC, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Otago 48 - 32  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 23 - 18  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Branik Maribor - Jedinstvo Brcko 3 - 0  
Kieldrecht - Sliedrecht 1 - 3  
Mincsanka Minszk - Le Cannet 3 - 2  
Rzeszow - Hapoel Kfar Saba 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Filottrano 3 - 0  
Scandicci - Casalmaggiore 3 - 0  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - R. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
A.Ursenbacher-K.Wilson (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bemelmans - J-W. Tsonga 0 - 2  
S. Tsitsipas - D.S. Schwartzman 0 - 2  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Peralta J - Koolhof W / Sitak A 2 - 0  
Tenisz (Bázel-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - M. Granollers 0 - 2  
F. Auger Alliassime - J. Benneteau 0 - 2  
F. Mayer - E. Escobedo 2 - 0  
F. Skugor - Fucsovics M. 1 - 2  
K. De Schepper - V. Pospisil 0 - 2  
M-A. Huesler - N. Mahut 0 - 2  
M. Kukushkin - A. Bodmer 2 - 0  
P. Gojowczyk - P-H. Mathieu 2 - 1  
Tenisz (Bécs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - S. Bolelli 0 - 2  
D. Novak - A. Seppi 2 - 0  
G. Pella - E. Ymer 2 - 1  
J. Janowicz - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
L. Lacko - R. Dutra da Silva 2 - 0  
N. Basilashvili - S. Stakhovsky 0 - 2  
Q. Halys - P-H. Herbert 1 - 2  
T. Fabbiano - A. Haider-Maurer 2 - 0  
Tenisz (Cali, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clezar - F. Delbonis 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Sandgren - S. Kozlov 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Puig - C. Witthöft 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerkhove/Marozava - Bouchard E / Flipkens K 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - R. Berankis 1 - 2  
M. Basic - D. Dzumhur 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - J. Görges 0 - 2  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Youzhny - J. Rodionov 2 - 0  
Y-H. Lu - T. Daniel    
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - F. Fognini 2 - 0  
J.M. Del Potro - F. Verdasco 2 - 1  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sock J / Zimonjic N - Qureshi A U H / Rojer J J 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
W.H. Son - Hyu.I. Lee 1 - 2  
W.K.V. Wong - N.K. Srikanth 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Y.F. Chen 2 - 1  
T.Y. Tai - R. Intanon 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budvanszka Rivijera Budva - Primorje Rijeka 5 - 6  
Jadran Herceg Novi - VK Posk 10 - 4  
Mornar - Kotor 10 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Trieste 3 - 7  
Canottieri Napoli - Florentia 8 - 5  
Lazio - Bogliasco 13 - 12  
Ortigia - Posillipo Napoli 8 - 7  
SM Verona - Torino 18 - 8  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Warrington - D.V. Ceylan 1 - 0  
R. Burnett - Z. Zhakiyanov 1 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Braekhus - M. Lauren 1 - 0  

 

2017.10.20.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oakland - Kansas City 31 - 30  
Asztalitenisz (Világ Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Q. Aruna - K. Jha 4 - 2  
San. Lee - K. Jha 4 - 3  
San. Lee - Q. Aruna 4 - 3  
Asztalitenisz (Világ Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Freitas - Lei Kou 4 - 0  
Asztalitenisz (Világ Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shibaev - C. Nuytinck 4 - 0  
O. Assar - A. Shibaev 3 - 4  
O. Assar - C. Nuytinck 4 - 3  
Asztalitenisz (Világ Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch.-An Chen - G. Tsuboi    
Ch.-An Chen - S.E. Jeong    
S.E. Jeong - G. Tsuboi 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten (3.m.) 7 - 5  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars (3.m.) 0 - 1  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - LA Dodgers (5.m.) 1 - 11  
Darts (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - M. Langendorf 6 - 0  
G. Anderson - M. Hopp 6 - 3  
J. Wade - K. Munch 6 - 2  
K. Anderson - M. Suljovic 5 - 6  
P. Taylor - R. Marijanovic 6 - 2  
P. Wright - D. Horvat 6 - 5  
R. van Barneveld - S. Stoyke 6 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Turku PS 4 - 4  
Steelers Hämeenlinna - Koovee Tampere 4 - 7  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cisternino - Dosson 5 - 5  
Feldi Eboli - Acqua & Sapone 6 - 10  
Napoli - Lazio 1 - 0  
Rieti - Kaos Futsal 3 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Magna Gurpea 2 - 6  
Levante - Parrulo Ferrol 7 - 2  
Santiago Futsal - Santa Coloma 2 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mountfield HK 1 - 2  
Chomutov - Mladá Boleslav 2 - 2  
Litvínov - Liberec 2 - 2  
Pardubice - Zlín 3 - 3  
Trinec - Plzen 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Frederikshavn 4 - 1  
Esbjerg - Herlev Eagles 5 - 0  
Gentofte - SönderjyskE 3 - 3  
Herning - Hvidovre 4 - 3  
Rödovre - Rungsted 2 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - MAC Budapest 3 - 6  
Fehérvári Titánok - FTC 1 - 1  
Újpest - Vienna Capitals 2 4 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Leki 1 - 4  
Imatra Ketterä - Heinolan Peliitat 3 - 3  
IPK - Kiekko-Vantaa 1 - 3  
Jokipojat - SaPKo 2 - 3  
Keupa - Tuto 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Kärpät 5 - 5  
Kalpa - JYP 3 - 2  
Lahti Pelicans - Kookoo 5 - 6  
Lukko - Hämeenlinna 6 - 2  
Tappara - Ilves 8 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix-Morzine - Grenoble 1 - 3  
Gap - Epinal 1 - 1  
Lyon - Bordeaux 4 - 3  
Rouen - Amiens 4 - 3  
Strasbourg - Angers 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Traktor Cseljabinszk 7 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Avtomobil. Jekatyerinburg 5 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Amur Habarovszk 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Dallas 4 - 5  
Boston - Vancouver 6 - 3  
Calgary - Carolina 1 - 2  
Chicago - Edmonton 1 - 1  
Colorado - St. Louis 3 - 4  
Columbus - Tampa Bay 0 - 2  
NY Rangers - NY Islanders 3 - 3  
Ottawa - New Jersey 4 - 4  
Philadelphia - Nashville 0 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Crimmitschau 7 - 3  
Frankfurt Löwen - Kassel 5 - 4  
Freiburg - Bad Nauheim 2 - 2  
Heilbronn - Bayreuth 4 - 4  
Kaufbeuren - Riessersee 1 - 2  
Lausitzer Füchse - Dresden 2 - 2  
Tölzer Löwen - Ravensburg 1 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Düsseldorf 2 - 0  
Krefeld - Schwenningen 4 - 5  
Köln - Ingolstadt 2 - 6  
München - Straubing 6 - 3  
Nürnberg - Eisbären Berlin 1 - 1  
Wolfsburg - Mannheim 6 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Dornbirn 3 - 1  
Salzburg - Linz 4 - 2  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano 3 - 2  
Znojmo - Fehérvár 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Rapperswil 4 - 2  
Biasca Ticino - Olten 4 - 4  
Thurgau - Chaux-de-Fonds 6 - 1  
Zug 2 - Winterthur 2 - 7  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Fribourg 1 - 1  
Bern - Servette 2 - 2  
Biel - Lausanne 3 - 3  
Davos - Kloten 4 - 1  
Zug - Langnau Tigers 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Södertälje 0 - 2  
Leksand - Karlskoga 4 - 0  
MODO - Timra 1 - 4  
Tingsryd - Pantern Malmö 1 - 0  
Troja/Ljungby - Oskarshamn 1 - 4  
Vita Hasten - AIK 2 - 8  
Västervik - Björklöven 2 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Nitra 0 - 7  
Kosice - B. Bystrica 5 - 2  
Nove Zamky - Poprad 5 - 0  
Trencin - Zilina 7 - 0  
Zvolen - Liptovsky Mikulas 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - SZKA-Neva 0 - 0  
Rubin Tyumeny - Molot Perm 5 - 4  
Zauralje Kurgan - Torosz Nyeftekamszk 3 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Cairns 83 - 78  
Perth - Melbourne Utd. 89 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Goyang 87 - 90  
Wonju Dongbu - Seoul Thunders 92 - 83  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Barcelona 90 - 82  
Himki Moszkva - Zalgiris Kaunas 85 - 77  
Olympiakosz - Unicaja Malaga 80 - 75  
Valencia - Anadolu Efes 78 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Limoges 89 - 79  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Ginebra SM (4.m.) 85 - 83  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Sunrockers 85 - 83  
Nishinomiya - Shiga 80 - 71  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Szeged 62 - 58  
Sopron - Kaposvár 74 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - LA Clippers 92 - 108  
Oklahoma City - New York 105 - 84  
Toronto - Chicago 117 - 100  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Tübingen 110 - 98  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Zamarat 83 - 72  
Cadi La Seu d'Urgell - Sant Adria 62 - 69  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Midtjylland 22 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Glassverket 23 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Gyöngyös 24 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Alingsas 22 - 27  
Lugi - Kristianstad 20 - 21  
Redbergslids - Skövde 31 - 25  
Ricoh HK - Malmö 22 - 28  
Sävehof - Aranäs 34 - 23  
Ystad IF - Hammarby 26 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Boden 25 - 22  
Sävehof - Skuru 28 - 26  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Riestra - Mitre Santiago del Estero 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Melbourne Victory 2 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabayil - Inter Baku 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Standard Liege 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Botev Plovdiv 0 - 0  
Pirin Blagoevgrad - Slavia Szófia 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani - Juventude 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Bahia 4 - 1  
Palmeiras - Ponte Preta 2 - 0  
Sport Recife - Santos 1 - 1  
Vitória - Atlético PR 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - Mainz 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Darmstadt 1 - 0  
Ingolstadt - Heidenheim 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rostock - Osnabrück 2 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Chemnitz 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Bohemians 1905 2 - 4  
Ostrava - Olomouc 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Horsens 4 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Wasl 0 - 0  
Al-Nasr (UAE) - Ajman 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krumkacsi Minszk - Gorodeja 0 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Seinäjoen JK 2 - 2  
Ilves - PS Kemi 1 - 0  
Inter Turku - Helsinki JK 1 - 3  
Kuopio PS - JJK Jyväskylä 2 - 1  
Rovaniemi PS - Mariehamn 0 - 3  
Vaasa PS - Lahti 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Quevilly Rouen 2 - 1  
Le Havre - Chateauroux 1 - 1  
Nancy - Clermont 2 - 2  
Nimes - Brest 4 - 0  
Niort - Bourg-Peronnas 2 - 0  
Orleans - Lorient 1 - 2  
Paris FC - Valenciennes 3 - 2  
Tours - Sochaux 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Etienne - Montpellier 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Cambuur 1 - 1  
AZ Alkmaar 2 - Emmen 2 - 1  
Dordrecht - De Graafschap 1 - 1  
F. Sittard - FC Eindhoven 2 - 2  
Go Ahead Eagles - Ajax 2 4 - 1  
Helmond - Telstar 1 - 2  
Oss - Den Bosch 1 - 1  
PSV 2 - RKC Waalwijk 3 - 2  
Utrecht 2 - Maastricht 2 - 1  
Volendam - Nijmegen 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Willem II 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Rudes 3 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zob Ahan - Pars Jonoubi Jam 0 - 3  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Hapoel TA 2 - 2  
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Ahi Nazareth 4 - 0  
Hapoel Marmorek - Hapoel Afula 0 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Rishon Lezion 0 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Bnei Lod 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama FC - Machida Zelvia 2 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Sadd 1 - 3  
Al-Khor - Al-Markhiya 0 - 1  
Al-Sailiya - Al-Rayyan 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres FC - América de Cali 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong Luneng - Liaoning Hongyun 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Korona Kielce 3 - 3  
Zaglebie Lubin - Piast Gliwice 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Cittadella 4 - 2  
Cremonese - Brescia 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Bassano 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - WSG Wattens 2 - 0  
FAC Wien - Liefering 2 - 2  
Hartberg - BW Linz 2 - 0  
Wacker Innsbruck - Ried 1 - 1  
Wiener Neustadt - Kapfenberg 4 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Dep. Capiata 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Boavista 0 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Brighton 0 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Universitatea Craiova 1 - 2  
Gaz Metan Medias - CSM Politechnika Iasi 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna - Barcelona B 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Xamax 0 - 5  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Halmstad 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Ittifaq (KSA) 1 - 1  
Al-Taawon - Al-Faisaly 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Radnicki Nis 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Ankaragücü 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Kasimpasa 2 - 1  
Göztepe Izmír - Alanyaspor 3 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Izland 2 - 3  
Szlovénia - Csehország 0 - 4  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Románia 3 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Anglia 1 - 0  
USA - Dél-Korea 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - TNS 1 - 2  
Prestatyn - Bangor City 4 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - HW Welders 4 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Warrenpoint 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Flora Tallinn 0 - 7  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Shamrock Rovers 1 - 0  
Dundalk - Bohemians 0 - 1  
Limerick - Galway 2 - 2  
St. Patrick's - Cork City 4 - 2  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Bath 13 - 18  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Sale 27 - 24  
Toulouse - Cardiff 15 - 17  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Oyonnax 38 - 13  
Rögbi (NPC, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington - Northland 49 - 21  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - N. Robertson (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
H. Vafaei Ayouri - K. Wilson (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
J. Lisowski - R. O'Sullivan (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
M. White - A. Ursenbacher 0 - 5  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - S. Tsitsipas 1 - 2  
D.S. Schwartzman - D. Ferrer 2 - 0  
J. Benneteau - J-W. Tsonga 0 - 2  
J. Sousa - R. Bemelmans 1 - 2  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lipsky S / Sharan D - Dodig I / Granollers M 2 - 1  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Puig - E. Mertens 2 - 0  
P. Parmentier - C. Witthöft 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouchard E / Flipkens K - Friedsam A-L / Lottner A 2 - 1  
Lepchenko/Stollár - Kerkhove/Marozava 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - D. Dzumhur 1 - 2  
D. Medvedev - M. Basic 1 - 2  
D. Sela - A. Mannarino 1 - 2  
R. Berankis - A. Bublik 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donskoy E / Kuznetsov A - Dzumhur D / Sancic A 0 - 2  
Mirnyi M / Oswald P - Cabal J S / Molchanov D 2 - 0  
Mirnyi M / Oswald P - Vesely J / Zelenay I    
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - I-C. Begu 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - J. Görges 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Melichar/Smith 2 - 1  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Rodionov - J. Thompson 2 - 1  
Y-H. Lu - P. Polansky 2 - 0  
Y. Watanuki - T. Daniel 1 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Verdasco - K. Anderson 2 - 0  
G. Dimitrov - M. Zverev 2 - 0  
J. Sock - F. Fognini 1 - 2  
Y. Sugita - J.M. Del Potro 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Peya A /Soares B 2 - 1  
Tollaslabda (Denmark Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N.K. Srikanth - V. Axelsen 2 - 1  
R. Ouseph - Hyu.I. Lee 0 - 2  
T.C. Chou - W.K.V. Wong 0 - 2  
W.H. Son - H.S. Prannoy 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - R. Intanon 0 - 2  
S. Nehwal - A. Yamaguchi 0 - 2  
S. Sato - Y.F. Chen 0 - 2  
T.Y. Tai - H.M. Kim 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Jadran Split 13 - 5  
Partizan Belgrád - Mladost Zagreb 5 - 9  
 
2017.10.19.
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten (2.m.) 1 - 2  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars (2.m.) 2 - 6  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - LA Dodgers (4.m.) 3 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Salba 6 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Stockton 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Sparta Praha 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 2  
Szpartak Moszkva - Avangard Omszk 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Montreal 5 - 1  
St. Louis - Chicago 5 - 2  
Toronto - Detroit 6 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Manglerud 3 - 3  
Lorenskog - Frisk/Asker 1 - 4  
Storhamar - Stjernen 5 - 2  
Valerenga - Sparta Sarpsborg 1 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - Bremerhaven 1 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Graz 4 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Lugano 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Rögle 4 - 5  
Färjestad - Lulea 4 - 2  
HV 71 - Örebro 2 - 6  
Karlskrona - Djurgarden 1 - 1  
Mora - Frölunda 3 - 3  
Skelleftea - Linköping 4 - 1  
Växjö - Malmö 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Barsz Kazany B 3 - 2  
Ermak Angarszk - Heilongjiang 3 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Chengdu 3 - 1  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - CSZK Szamara 2 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Sydney Kings 90 - 73  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Bendigo 106 - 79  
Townsville - Sydney Flames 63 - 66  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ulsan Mobis Phoebus 94 - 81  
Seoul Knights - Changwon Sakers 86 - 70  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Baskonia Vitoria 74 - 68  
Milano - Fenerbahce Ülker 80 - 80, h.u. 86 - 92  
Panathinaikosz - Brose Bamberg 93 - 83  
Real Madrid - CSZKA Moszkva 82 - 69  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Fenerbahce 62 - 49  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Olympiakosz 53 - 70  
Gorzow - TTT Riga 73 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kosice 65 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Udominate Umea 70 - 74  
MBA Moszkva - Szpartak Moszkva 70 - 60  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Gernika Bizkaia 80 - 68  
Girona - Landes 78 - 47  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - Gdessa-Barreiro 76 - 45  
Nymburk - Szekszárd 69 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wasserburg - UR Venezia 58 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Nantes Reze 76 - 70  
Namur - Union Hainaut 75 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Gliwice 92 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Milwaukee 100 - 108  
Dallas - Atlanta 111 - 117  
Detroit - Charlotte 102 - 90  
Indiana - Brooklyn 140 - 131  
Memphis - New Orleans 103 - 91  
Orlando - Miami 116 - 109  
Phoenix - Portland 76 - 124  
Sacramento - Houston 100 - 105  
San Antonio - Minnesota 107 - 99  
Utah - Denver 106 - 96  
Washington - Philadelphia 120 - 115  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aarhus Utd. 30 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Paris SG 24 - 32  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Siófok 26 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Wetzlar 28 - 25  
Ludwigshafen-Friesenheim - Lübbecke 23 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Tatran Presov 23 - 27  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Morrazo Cangas 34 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - HIF Karlskrona 31 - 26  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Atl. Atlanta 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Chapecoense 2 - 3  
Avai - Botafogo 1 - 1  
Corinthians - Gremio 0 - 0  
Fluminense - Sao Paulo 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Slovacko 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Hatta 3 - 1  
Dibba Al-Fujairah - Al-Dhafra 1 - 1  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Maccabi TA 4 - 0  
Villarreal - Slavia Praha 2 - 2  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Young Boys 2 - 2  
Skenderbeu - Partizan Belgrád 0 - 0  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Ludogorec Razgrad 0 - 2  
Hoffenheim - Istanbul Basaksehir 3 - 1  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Rijeka 1 - 3  
Milan - AEK Athén 0 - 0  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Apollon Limasszol 3 - 1  
Everton - Lyon 1 - 2  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheriff Tiraspol - Lokomotív Moszkva 1 - 1  
Zlín - FC Köbenhavn 1 - 1  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - FCS Bukarest 1 - 2  
Lugano - Plzen 3 - 2  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - 1. FC Köln 1 - 0  
Crvena zvezda - Arsenal 0 - 1  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Salzburg 0 - 2  
Marseille - Guimaraes 2 - 1  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zorya Luganszk - Hertha BSC 2 - 1  
Östersund - Ath. Bilbao 2 - 2  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Lazio 1 - 3  
Zulte Waregem - Vitesse 1 - 1  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Skopje - Real Sociedad 0 - 6  
Zenit Szentpétervár - Rosenborg 3 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Saipa Karaj 1 - 1  
Gostaresh Tabriz - Sepahan 0 - 0  
Paykan - Tractor Tabriz 2 - 1  
Sepidrood Rasht - Padideh Mashhad 2 - 1  
Siah Jamegan Mashhad - Sanat Naft Abadan 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kharaitiyat - Al-Gharafa 4 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Chivas Guadalajara 2 - 1  
Pachuca - Dep. Toluca 2 - 2  
Puebla - Monterrey 2 - 0  
Santos Laguna - Necaxa 3 - 2  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Puerto Rico - New York Cosmos 1 - 4  
Jacksonville - Edmonton 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Sp. Trinidense 1 - 1  
Rubio - Olimpia Asuncion 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Al-Faiha 1 - 1  
Al-Raed - Al-Shabab (KSA) 2 - 2  
Ohud Medina - Al-Nassr 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Skócia 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Horvátország 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Izrael 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Hollandia 0 - 2  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Agen 61 - 16  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marica Plovdiv - Viesti Salo 3 - 1  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Verona 3 - 0  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - H. Vafaei Ayouri 1 - 4  
A. McGill - A. Songsermsawad 4 - 3  
A. Mehta - C. Zifan 4 - 1  
A. Ursenbacher - S. Carrington 4 - 2  
A. Ursenbacher - S. Murphy 4 - 1  
H. Miah - A. Higginson 1 - 4  
J. Robertson - N. Robertson 2 - 4  
J. Trump - J. Lisowski 3 - 4  
J. Trump - M. Stevens (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
J. Wattana - Y. Sijun 4 - 2  
K. Wilson - X. Guodong 4 - 0  
L. Highfield - S. Murphy 3 - 4  
L. Wenbo - Y. Bingtao 0 - 4  
M. White - B. Woollaston 4 - 0  
M. White - J. Wattana 4 - 3  
M.J. Williams - J. Lisowski 2 - 4  
N. Robertson - A. Mehta 4 - 1  
R. Milkins - J. Higgins 3 - 4  
R. O'Sullivan - J. Higgins 4 - 3  
R.T. Chuan Leong - K. Wilson 1 - 4  
S. Bingham - H. Vafaei Ayouri (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
X. Guodong - M. Selby 4 - 1  
Y. Bingtao - A. McGill 3 - 4  
Z. Yong - R. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - F. Tiafoe 2 - 0  
D.S. Schwartzman - E. Escobedo 2 - 0  
I. Karlovic - S. Tsitsipas    
K. De Schepper - J-W. Tsonga 0 - 2  
S. Darcis - D. Ferrer 1 - 2  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Gonzalez S / Peralta J 1 - 2  
Lipsky S / Sharan D - Klaasen R / Ram R 2 - 1  
Mclachlan B / Molteni A - Dodig I / Granollers M 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Witthöft - K. Bertens 2 - 0  
H. Watson - E. Mertens 0 - 2  
J. Larsson - P. Parmentier 0 - 2  
M. Puig - N. Broady 2 - 1  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouchard E / Flipkens K - Golubic V / Jurak D 2 - 0  
Dzalamidze N / Knoll X - Kerkhove/Marozava 1 - 2  
Friedsam A-L / Lottner A - Buzarnescu M / Kalashnikova O 2 - 0  
Lepchenko/Stollár - Cepede Royg V / Haddad Ma 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - A. Ramos 2 - 1  
F. Krajinovic - R. Berankis 1 - 2  
M. Basic - L. Djere 2 - 0  
P. Carreno-Busta - D. Medvedev 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Molchanov D - Elgin M / Medvedev D 2 - 0  
Donskoy E / Kuznetsov A - Dutra Silva R / Lorenzi P 2 - 0  
Dzumhur D / Sancic A - Podlipnik-Castil/Vasilevs 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - N. Vikhlyantseva 1 - 2  
A. Sasnovich - D. Kasatkina 0 - 2  
I-C. Begu - V. Lapko 2 - 1  
J. Görges - L. Tsurenko 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Krejcikova B / Siniakova 2 - 1  
Melichar/Smith - Kichenok N / Rodionova An 2 - 0  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Wu - Y. Watanuki 0 - 2  
M. Matosevic - T. Daniel 0 - 2  
Tenisz (Ningbo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nedunchezhiyan/Rungkat - Wu D / Wu Y 2 - 1  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - J. Janowicz 2 - 0  
Hy. Chung - K. Anderson 0 - 2  
J-L. Struff - J.M. Del Potro 0 - 2  
V. Troicki - M. Zverev 0 - 2  
Y. Sugita - M. Baghdatis 2 - 1  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Fognini F - Qureshi A U H / Rojer J J 0 - 2  
Lopez M / Verdasco F - Sock J / Zimonjic N 0 - 2  
Marach O / Pavic M - Erlich J / Mektic N 2 - 1  
Peya A /Soares B - Haase R / Venus M 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - H.S. Prannoy 1 - 2  
H-K. Vittinghus - T.C. Chou 1 - 2  
H.J. Jeon - N.K. Srikanth 1 - 2  
Hyu.I. Lee - T. Saensomboonsuk 2 - 1  
Nan Wei - V. Axelsen 1 - 2  
R. Ouseph - C. Jonatan 2 - 1  
W.H. Son - A. Antonsen 2 - 1  
W.K.V. Wong - K. Sakai 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - A. Yamaguchi 1 - 2  
H.M. Kim - C. Pornpawee 2 - 0  
Ji H. Sung - J.D. Jakobsen 2 - 0  
L. Zetchiri - Y.F. Chen 0 - 2  
Mic. Li - R. Intanon 0 - 2  
N. Jindapon - S. Nehwal 0 - 2  
S. Sato - Bi.Ji. He 2 - 0  
T.Y. Tai - B. Ongbumrungpan 2 - 1  

 

2017.10.18.
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten (1.m.) 2 - 3  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars (1.m.) 3 - 0  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - LA Dodgers (3.m.) 1 - 6  
NY Yankees - Houston (5.m.) 5 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viikingit Helsinki - Nokian KrP 6 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Sirius 13 - 8  
Helsingborg - Pixbo Wallenstam 6 - 8  
Mullsjö - Höllviken 7 - 5  
Storvreta - Falun 3 - 3  
Thorengruppen - Örebro 7 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitzbühel - Zell am See 5 - 2  
Neumarkt Riwega - Bregenzerwald 2 - 2  
Renon/Ritten - Fassa 5 - 1  
Salzburg 2 - Cortina 2 - 2  
Val Pusteria - Asiago 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Benatky nad Jizerou 3 - 2  
Karlovy Vary - Vsetin 3 - 0  
Kladno - Frydek Mistek 4 - 1  
Litomerice - Prostejov 2 - 2  
Slavia Praha - Motor Ceske Budejovice 2 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Trebic 3 - 2  
Zubr Prerov - Kadan 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keupa - Imatra Ketterä 5 - 3  
Kiekko-Vantaa - Tuto 4 - 2  
Kokkolan Hermes - IPK 2 - 2  
Roki - Jokipojat 4 - 2  
SaPKo - Espoo United 4 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - HIFK 5 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Admiral Vlagyivosztok 4 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Amur Habarovszk 2 - 2  
Lada Toljatti - Slovan Bratislava 5 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - CSZKA Moszkva 2 - 7  
Red Star Kunlun - Traktor Cseljabinszk 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Arizona 3 - 1  
Edmonton - Carolina 3 - 5  
Las Vegas - Buffalo 4 - 4  
Nashville - Colorado 4 - 1  
New Jersey - Tampa Bay 4 - 4  
NY Rangers - Pittsburgh 4 - 4  
Ottawa - Vancouver 0 - 3  
Philadelphia - Florida 5 - 1  
San Jose - Montreal 5 - 2  
Washington - Toronto 0 - 2  
Winnipeg - Columbus 2 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Visp 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Björklöven 5 - 1  
Oskarshamn - Karlskoga 3 - 1  
Pantern Malmö - Vita Hasten 4 - 1  
Södertälje - Västervik 2 - 0  
Timra - Leksand 3 - 3  
Tingsryd - Troja/Ljungby 0 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Izssztal Izsevszk 1 - 2  
Szarjarka Karaganda - Torosz Nyeftekamszk 6 - 4  
Torpedo Kamenogorszk - Molot Perm 4 - 4  
Zauralje Kurgan - Nyeftyanyik Almetyevszk 3 - 2  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klosterneuburg - Sencur Kranj 66 - 63  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Murcia 62 - 68  
Sassari - Oldenburg 76 - 83  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Ventspils 87 - 80  
PAOK - RH Gaziantepspor 82 - 85  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Olimpija Ljubljana 75 - 75, h.u. 87 - 83  
Bayreuth - Strasbourg 74 - 74, h.u. 82 - 80  
Estudiantes - Rosa Radom 78 - 68  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Avellino 89 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Kolin 82 - 95  
USK Praha - Opava 70 - 88  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Wonju Dongbu 77 - 85  
Incheon Elephants - Jeonju KCC Egis 98 - 92  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - Bourges 66 - 78  
Dinamo Kurszk - Villeneuve d'Ascq Lille 83 - 68  
Galatasaray - USK Praha 82 - 77  
Polkowice - Sopron 70 - 73  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Yakin Dogu Univ. 56 - 80  
P. Avenida - Jekatyerinburg 56 - 43  
Wisla Krakkó - Nagyezsda Orenburg 58 - 63  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Cedevita Zagreb 85 - 83  
UNIKSZ Kazany - Paris Levallois 76 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Lietkabelis 93 - 57  
Reggio Emilia - Galatasaray 74 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Limoges 91 - 98  
Lok.Kubany Krasznodar - Alba Berlin 75 - 59  
Partizan Belgrád - Lietuvos Rytas 80 - 91  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Trento 81 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Mersin BB 59 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piestanske Cajky - Torun 77 - 73  
Sepsi - Antakya Hatay 63 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Sleza Wroclaw 70 - 72  
Gdynia - Istanbul Univ. 84 - 52  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - PEAC-Pécs 73 - 59  
Flammes Carolo Ardennes - Rutronik Keltern 79 - 63  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - KP Brno 72 - 52  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosna Sarajevo - Antwerpen 84 - 91  
Donar Groningen - Le Portel 77 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Bakken Aarhus 76 - 73  
Benfica - Nevezis Kedainiai 88 - 83  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Joensuun Kataja 72 - 86  
Mornar - Porto 81 - 70  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Körmend 83 - 84  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukoil Academic - Dinamo Tbiliszi 73 - 70  
U-Banca Cluj - Istanbul BB 90 - 69  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Bnei Herzeliya 74 - 93  
Tsmoki-Minszk - Charleroi Spirou 76 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Buyukcekmece 60 - 80  
Mons - Sigal Prishtina 72 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Szombathely 80 - 80, h.u. 94 - 92  
Szolnok - Karpos Sokoli 94 - 73  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Ginebra SM (3.m.) 94 - 81  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Maccabi Haifa 90 - 61  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Koszalin 100 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Boston 102 - 99  
Golden State - Houston 121 - 122  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Nyköbing F. 27 - 24  
Viborg - Odense 25 - 29  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Kolding 38 - 30  
Holstebro - Skjern 32 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Cesson 22 - 21  
Massy Essonne - Toulouse 26 - 30  
Montpellier - St. Raphael 28 - 28  
Nantes - Pays d'Aix 29 - 24  
Nimes - Ivry 29 - 25  
Tremblay - Saran 35 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Azoty Pulawy 24 - 28  
Gornik Zabrze - Kalisz 33 - 26  
MW Elblag - Stal Mielec 20 - 36  
Piotrkow Trybunalski - Kwidzyn 30 - 31  
Pogon Szczecin - Gwardia Opole 25 - 25  
Spojnia Gdynia - Legionowo 31 - 34  
Wisla Plock - Kielce 30 - 31  
Wybrzeze Gdansk - Zaglebie Lubin 31 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Budakalász 34 - 32  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Fehérvár 25 - 27  
Vác - Budaörs 31 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Gjerpen 24 - 28  
Sola - Byasen 25 - 22  
Storhamar - Tertnes Bergen 26 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Blomberg-Lippe 35 - 23  
Buxtehude - Göppingen 25 - 21  
Thüringer HC - Metzingen 33 - 30  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Kiel 24 - 22  
Flensburg - Füchse Berlin 26 - 29  
Lemgo - Stuttgart 23 - 23  
Melsungen - DHfK Leipzig 22 - 27  
Saarlouis - Magdeburg 28 - 37  
TUS Ferndorf - R-N. Löwen Kronau 24 - 28  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Gorenje Velenje 24 - 29  
Vojvodina - Breszt Meskov 27 - 36  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valladolid 39 - 25  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agustinos Alicante - Teucro 31 - 38  
Los Dolmenes - AX Puente Genil 21 - 26  
Sinfin - Bidasoa Irun 29 - 28  
Villa de Aranda - Puerto Sagunto 21 - 24  
Viveros Herol Bm. Nava - Zamora 22 - 18  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Manchester Utd. 0 - 1  
CSZKA Moszkva - Basel 0 - 2  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Paris SG 0 - 4  
Bayern München - Celtic 3 - 0  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Roma 3 - 3  
Qarabag Baku - Atl. Madrid 0 - 0  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Olympiakosz 3 - 1  
Juventus - Sporting CP 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - America MG 0 - 0  
Ceara - Parana 1 - 0  
CRB - Nautico 2 - 2  
Criciuma - Vila Nova 0 - 1  
Goiás - Juventude 1 - 0  
Luverdense - Paysandu 1 - 1  
Santa Cruz PE - Oeste 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Vasco da Gama 0 - 1  
Coritiba - Cruzeiro 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympia Praha - FC Hradec Kralove 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Isloch 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NK Varazdin - Cibalia 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Olsztyn 3 - 1  
Pogon Siedlce - Olimpia Grudziadz 1 - 1  
Puszcza Niepolomice - Ruch Chorzow 2 - 1  
Rakow Czestochowa - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Chrobry Glogow 2 - 1  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Riga FC (Helyszín: Riga) 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Monarcas Morelia 0 - 1  
Lobos BUAP - Tijuana 1 - 2  
Queretaro - Cruz Azul 1 - 2  
Tigres - Veracruz 1 - 0  
UNAM Pumas - Leon 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Independiente FBC 1 - 0  
Nacional Asuncion - Sol de America 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iskra Borcice - Zemplin Michalovce 2 - 0  
Skalica - Ruzomberok 0 - 1  
Slovan Bratislava - Nitra 3 - 1  
Spartak Medzev - Dunajska Streda 1 - 5  
Trnava - Spisska Nova Ves 3 - 0  
Zilina - Podbrezova 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Krka Novo Mesto 0 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Benfica - U19Manchester Utd. 2 - 2  
U19CSZKA Moszkva - U19Basel 2 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anderlecht - U19Paris SG 0 - 2  
U19Bayern München - U19Celtic 6 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dinamo Kijev - U19Internazionale 0 - 3  
U19Esbjerg - U19Kapa 2 - 1  
U19FK Krasznodar - U19Kairat Almaty 9 - 0  
U19Honvéd - U19Sutjeska Niksic 1 - 0  
U19Lokomotív Zagreb - U19Dinamo Bukarest 2 - 2  
U19Maccabi Haifa - U19Brodarac 0 - 1  
U19Molde - U19UC Dublin 2 - 1  
U19Saburtalo Tbiliszi - U19Bursaspor 1 - 1  
U19Vllaznia - U19Zimbru Chisinau 2 - 4  
U19Zeljeznicar - U19Ludogorec Razgrad 3 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Chelsea - U19Roma 0 - 2  
U19Qarabag Baku - U19Atl. Madrid 1 - 5  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Barcelona - U19Olympiakosz 5 - 0  
U19Juventus - U19Sporting CP 1 - 4  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Shanghai SIPG 1 - 0  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Tel Aviv - Sahter Szoligorszk 3 - 2  
Mladost Brcko - ACH Ljubljana 0 - 3  
Omonia Nicosia - Jedinstvo Bemax Bijelo Polje 3 - 0  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Ravenna 3 - 0  
Perugia - Padova 3 - 0  
Trentino - Monza 3 - 0  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - J. Wattana 3 - 4  
A. McGill - L. Haotian 4 - 2  
A. Songsermsawad - J. Swail 4 - 2  
C. Steadman - B. Woollaston 3 - 4  
C. Zifan - B. Hawkins 4 - 3  
D. Junhui - M. White 2 - 4  
D. Wells - S. Murphy 2 - 4  
G. Greene - A. Ursenbacher 3 - 4  
I. Preece - A. Mehta 2 - 4  
J. Astley - Y. Sijun 3 - 4  
J. Robertson - G. Wilson 4 - 2  
J. Trump - M. Joyce (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Jam. Jones - Y. Bingtao 1 - 4  
L. Brecel - M.J. Williams 1 - 4  
L. Hang - N. Robertson 3 - 4  
L. Highfield - T. Un-Nooh 4 - 3  
L. Wenbo - T. Ford 4 - 3  
M. Davis - R. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
M. Dunn - K. Wilson 0 - 4  
M. Mann - A. Higginson 0 - 4  
M. Selt - J. Higgins 1 - 4  
M. Stevens - D.B. Gilbert 4 - 2  
R. Milkins - A. Hugill 4 - 2  
R. Muir - M. Selby 1 - 4  
R.T. Chuan Leong - C. Yupeng 4 - 2  
Rh. Clark - Z. Yong 2 - 4  
S. Bingham - F. Xiongman (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Carrington - M. Allen (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
T. Pengfei - H. Miah 1 - 4  
X. Guodong - R. Walden 4 - 2  
Yuan Li - J. Lisowski 3 - 4  
Z. Xintong - H. Vafaei Ayouri 2 - 4  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - S. Darcis    
H. Laaksonen - J. Benneteau 0 - 2  
J. Sousa - S. Stakhovsky 2 - 1  
R. Bemelmans - N. Kyrgios 2 - 1  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Gille S / Vliegen J 2 - 0  
Gonzalez S / Peralta J - Inglot D / Nestor D 2 - 1  
Martin F / Roger-Vasselin - Koolhof W / Sitak A 0 - 2  
Mclachlan B / Molteni A - Begemann A / Nys H 2 - 1  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - H. Watson 0 - 2  
A. Petkovic - K. Bertens    
B. Haddad Maia - J. Larsson 1 - 2  
C. Witthöft - E. Rodina 2 - 0  
M. Brengle - E. Mertens 1 - 2  
M. Puig - A. van Uytvanck 2 - 0  
P. Parmentier - V. Cepede Royg 2 - 0  
S. Lisicki - N. Broady 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Lepchenko V / Stollar F    
Bouchard E / Flipkens K - Irigoyen M / Lister C 2 - 0  
Buzarnescu M / Kalashniko - Aoyama S / Yang Z 2 - 1  
Mertens E / Schuurs D - Dzalamidze N / Knoll X 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - D. Medvedev 1 - 2  
D. Sela - R. Dutra da Silva 2 - 0  
L. Rosol - A. Mannarino 0 - 2  
M. Basic - B. Kavcic    
P. Kohlschreiber - A. Seppi 1 - 2  
Y. Bhambri - D. Dzumhur 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dutra Silva R / Lorenzi P - Cerretani J / Polmans M 2 - 0  
Mirnyi M / Oswald P - Krajinovic F / Lajovic D 2 - 0  
Ratiwatana / Ratiwatana - Dzumhur D / Sancic A 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - I-C. Begu 0 - 2  
J. Görges - Y. Putintseva 2 - 0  
K. Mladenovic - A. Sasnovich 1 - 2  
K. Siniakova - D. Kasatkina 0 - 2  
L. Tsurenko - C. Vandeweghe 2 - 1  
M. Rybarikova - A. Cornet    
N. Vikhlyantseva - E. Vesnina 2 - 0  
V. Lapko - D. Gavrilova    
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Lapko V / Potapova A 2 - 0  
Kichenok N / Rodionova An - Savchuk O / Srebotnik K 2 - 1  
Krejcikova/Siniakova - Adamczak M / Voracova R 2 - 0  
Lykina K / Monova P - Melichar N / Smith A 0 - 2  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Youzhny - H. Moriya 2 - 0  
Zhe Li - D.H. Lee 2 - 0  
Tenisz (Ningbo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wu D / Wu Y - BAI Y / LI Z 2 - 1  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - F. Fognini 1 - 2  
F. Verdasco - J. Zopp 2 - 0  
J. Sock - J. Chardy 2 - 0  
M. Copil - J-L. Struff 1 - 2  
M. Ymer - M. Zverev 1 - 2  
M. Ymer - M. Zverev 1 - 2  
P-H. Herbert - J. Janowicz 1 - 2  
V. Troicki - S. Bolelli 2 - 0  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Eysseric J / Skugor F 2 - 0  
Monroe N / Smith J-P - Qureshi A U H / Rojer J J 0 - 2  
Peya A /Soares B - Marrero D / Mayer L 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - K. Nishimoto 2 - 0  
A. Jayaram - Dan Lin    
B. Sai Praneeth - H-K. Vittinghus 0 - 2  
C. Jonatan - Yun Hu 2 - 0  
C. Long - Hyu.I. Lee 0 - 2  
Ch-We. Lee - P. Abian 2 - 0  
F. Roth - W.K.V. Wong 1 - 2  
H. Tian - T.C. Chou 0 - 2  
H.J. Jeon - B. Leverdez 2 - 0  
H.S. Prannoy - E. Holst 2 - 0  
Nan Wei - K. Koljonen 2 - 0  
S. Dey - N.K. Srikanth 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - Ng Ka Long Angus 2 - 1  
T. Ueda - V. Axelsen 0 - 2  
W.H. Son - G. Anthony 2 - 1  
Y. De Oliveira - K. Sakai 0 - 2  
Yu. Shi - R. Ouseph 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - M. Mitani 2 - 1  
H.M. Kim - M. Blichfeldt 2 - 0  
J.D. Jakobsen - A.T. Madsen    
Ji H. Sung - N. Koch Rohde 2 - 1  
K. Gilmour - R. Intanon 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
L. Zetchiri - F. Deprez 2 - 0  
M. Poulsen - Bi.Ji. He 1 - 2  
Mic. Li - C. Birch 2 - 0  
N. Jindapon - E. Kosetskaya 2 - 0  
P.Y. Yip - A. Yamaguchi 0 - 2  
S. Jaquet - C. Pornpawee    
S. Nehwal - C. Marin 2 - 0  
S. Sato - J.M. Lee 2 - 1  
T.Y. Tai - Ng.Y. Cheung 2 - 0  
Y.F. Chen - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Marseille 9 - 7  
OSC - Szpartak Volgográd 12 - 7  
Sabadell - Crvena zvezda 11 - 8  
Szintez Kazany - Brescia 8 - 7  

 

2017.10.17.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tennessee - Indianapolis 36 - 22  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars (3.m.) 1 - 6  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Yankees - Houston (3.m.) 8 - 1  
NY Yankees - Houston (4.m.) 6 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Växjö 2 - 6  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Gherdeina/Gröden 4 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvínov - Plzen 1 - 1  
Mladá Boleslav - Jihlava 3 - 1  
Mountfield HK - Liberec 3 - 1  
Olomouc - Chomutov 5 - 2  
Trinec - Brno 4 - 1  
Zlín - Vítkovice 3 - 7  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Herning 8 - 2  
Odense - Gentofte 2 - 2  
Rungsted - Esbjerg 4 - 2  
SönderjyskE - Hvidovre 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kalpa 5 - 1  
JYP - SaiPa 1 - 4  
Kookoo - Ilves 6 - 6  
Lahti Pelicans - Jukurit 5 - 1  
Tappara - Vaasan Sport 0 - 0  
Turku PS - Ässät 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Gap 3 - 3  
Angers - Chamonix-Morzine 3 - 2  
Bordeaux - Rouen 4 - 6  
Epinal - Strasbourg 11 - 4  
Grenoble - Mulhouse 5 - 2  
Lyon - Nice 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 5 - 1  
Dinamo Moszkva - Szalavat Julajev Ufa 2 - 3  
Dinamo Riga - Szeversztal Cserepovec 2 - 2  
Jokerit - Barsz Kazany 3 - 1  
SZKA Szentpétervár - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 5 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Tampa Bay 2 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Lillehammer 1 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaufbeuren - Bayreuth 1 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Straubing - Wolfsburg 1 - 6  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Biasca Ticino 4 - 1  
GCK Lions - Langenthal 3 - 3  
Olten - Zug 2 4 - 4  
Rapperswil - Thurgau 3 - 3  
Visp - Ajoie 1 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Bern 0 - 1  
Fribourg - Biel 6 - 2  
Kloten - Lugano 3 - 1  
Langnau Tigers - Zürich Lions 3 - 2  
Lausanne - Zug 1 - 0  
Servette - Davos 3 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - MODO 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Örebro 3 - 2  
Linköping - Djurgarden 2 - 2  
Malmö - Lulea 1 - 2  
Rögle - Färjestad 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - B. Bystrica 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Szarov 1 - 2  
Ermak Angarszk - Chengdu 2 - 0  
Gornyak Ucsali - CSZK Szamara 7 - 0  
Juzsnij Ural Orszk - Barsz Kazany B 3 - 4  
Metallurg Novokuznyeck - Himik Voszkreszenszk 0 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Heilongjiang 4 - 4  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Dizel Penza 2 - 3  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Monaco 56 - 85  
Karsiyaka - Juventus Utena 90 - 78  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Capo D'Orlando 67 - 55  
Iberostar Tenerife - Ludwigsburg 82 - 72  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - AEK Athén 85 - 85, h.u. 101 - 103  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Arisz 99 - 70  
Oostende - Besiktas 49 - 77  
Zielona Gora - Telekom Bonn 73 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Changwon Sakers 74 - 87  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Knights 77 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - MoraBanc Andorra 92 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Buducnost Podgorica 81 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Ulm 108 - 77  
Tofas Bursa - Gran Canaria 98 - 94  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Keravnos 58 - 68  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Midtjylland 27 - 16  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Aarhus 37 - 32  
Ribe-Esbjerg - Tonder 21 - 20  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Wetzlar 27 - 28  
Erlangen - Göppingen 27 - 28  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Celje 26 - 37  
Vardar Pro Skopje - RK Zagreb 30 - 23  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordils - Quabit Guadalajara 26 - 30  
Zarautz - Benidorm 21 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Kristianstad 19 - 34  
Malmö - Sävehof 28 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Plymouth 1 - 1  
Blackpool - Bury 2 - 1  
Bradford - Oldham 1 - 1  
Doncaster - Portsmouth 2 - 1  
Gillingham - Wigan 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Walsall 1 - 1  
Oxford Utd. - Charlton 1 - 1  
Rochdale - Northampton 2 - 2  
Scunthorpe - Fleetwood 1 - 1  
Shrewsbury - Bristol Rovers 4 - 0  
Southend - Peterborough 1 - 1  
Wimbledon - Rotherham 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Mansfield 1 - 1  
Cambridge Utd. - Yeovil 2 - 1  
Carlisle - Wycombe 3 - 3  
Cheltenham - Grimsby 2 - 3  
Coventry - Forest Green 0 - 1  
Crawley - Chesterfield 0 - 2  
Crewe - Notts County 2 - 0  
Exeter - Luton 1 - 4  
Morecambe - Port Vale 0 - 3  
Newport - Colchester 1 - 2  
Stevenage - Accrington 3 - 2  
Swindon - Lincoln 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Sarmiento 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - San Martin SJ 0 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Huracan 0 - 2  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Liverpool 0 - 7  
Szpartak Moszkva - Sevilla 5 - 1  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Sahtar Doneck 1 - 2  
Manchester City - Napoli 2 - 1  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Besiktas 1 - 2  
RB Leipzig - Porto 3 - 2  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Dortmund 1 - 1  
Real Madrid - Tottenham 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Internacional 0 - 0  
Guarani - ABC 1 - 1  
Londrina - Figueirense 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Vitória 2 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Tehran - Esteghlal K. 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Once Caldas - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Suduva Marijampole 0 - 5  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Haladás 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start - Ranheim 4 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Libertad Asuncion 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Syrianska - Brommapojkarna 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - NS Mura 4 - 0  
Triglav Kranj - ND Gorica 0 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ajax - U19Hammarby 2 - 0  
U19Legia Varsó - U19Breidablik 0 - 0  
U19Sahtar Szoligorszk - U19Liepaja 3 - 0  
U19Salzburg - U19Bordeaux 4 - 0  
U19Shkendija Tetovo - U19Nitra 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Maribor - U19Liverpool 1 - 4  
U19Szpartak Moszkva - U19Sevilla 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Feyenoord - U19Sahtar Doneck 4 - 0  
U19Manchester City - U19Napoli 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Monaco - U19Besiktas 3 - 0  
U19RB Leipzig - U19Porto 0 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19APOEL Nicosia - U19Dortmund 0 - 2  
U19Real Madrid - U19Tottenham 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Al-Hilal (KSA) 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Glenavon 4 - 0  
Crusaders - Coleraine 3 - 2  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Conegliano 0 - 3  
Hapoel Kfar Saba - Rzeszow 1 - 3  
Jedinstvo Brcko - Branik Maribor 0 - 3  
Le Cannet - Mincsanka Minszk 2 - 3  
Sliedrecht - Kieldrecht 3 - 2  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - A. Ursenbacher 2 - 4  
B. Woollaston - P. Ebdon 4 - 2  
C. Steadman - R. Hull 4 - 3  
C. Yupeng - H. Akbar 4 - 1  
D. Dale - D. Wells 1 - 4  
D. Grace - M.J. Williams 1 - 4  
D. Junhui - C. Keogan 4 - 1  
H. Vafaei Ayouri - N. Zhuang 4 - 2  
J. Astley - P.S. Davison 4 - 2  
J. Boileau - D.B. Gilbert 0 - 4  
J. Wattana - M. O'Donnell 4 - 2  
Jak. Jones - R. Walden 2 - 4  
K. Doherty - G. Greene 1 - 4  
L. Brecel - R. Day 4 - 1  
L. Kleckers - M. White 1 - 4  
M. Dunn - A. Borg 4 - 2  
M. Fu - T. Pengfei 1 - 4  
M. Georgiou - H. Miah 1 - 4  
M. Gould - Z. Xintong 1 - 4  
M. King - F. Xiongman 2 - 4  
M. Selby - S. Donaldson (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. Selt - A. Burden 4 - 2  
N. Robertson - B.J. Castle 4 - 0  
R. Milkins - S. Maguire (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
R. O'Sullivan - A. Zhang (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R.T. Chuan Leong - G. Dott 4 - 1  
Rh. Clark - A. McManus 4 - 3  
S. Baird - R. Muir 3 - 4  
S. Carrington - B. Kaettikun 4 - 1  
T. Un-Nooh - K. Maflin 4 - 2  
Y. Sijun - J. Perry 4 - 1  
Z. Yuelong - A. Higginson    
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - H. Laaksonen 0 - 2  
A. Setkic - K. De Schepper 0 - 2  
B. Paire - J. Sousa 1 - 2  
E. Escobedo - D. Shapovalov 2 - 0  
F. Mayer - F. Tiafoe 0 - 2  
S. Travaglia - D. Ferrer 1 - 2  
S. Tsitsipas - P. Cuevas 2 - 0  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darcis S / De Greef A - Lipsky S / Sharan D 1 - 2  
Kyrgios N / Reid M - Dodig I / Granollers M 1 - 2  
Mayer F / Stebe C-M - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Skupski K / Skupski N - Koolhof W / Sitak A 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - M. Puig 0 - 2  
A. Petkovic - P. Martic 2 - 1  
A. Tomljanovic - A. van Uytvanck 0 - 2  
D. Allertova - K. Bertens 0 - 2  
E. Bouchard - J. Larsson 1 - 2  
J. Fett - E. Rodina 0 - 2  
M. Niculescu - P. Parmentier 0 - 2  
N. Broady - T. Maria 2 - 0  
S. Lisicki - M. Buzarnescu 2 - 0  
Y. Wickmayer - H. Watson 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena/Sorribes Tor - Golubic V / Jurak D    
Cepede Royg V / Haddad Ma - Cadantu A / Thombare P 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - F. Krajinovic 0 - 2  
D. Lajovic - R. Berankis 0 - 2  
E. Donskoy - R. Dutra da Silva 0 - 2  
J. Vesely - A. Seppi    
L. Djere - P. Lorenzi 2 - 1  
L. Rosol - K. Kravchuk 2 - 1  
T. Fabbiano - D. Dzumhur 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Molchanov D - Karatsev A / Muzaev R 2 - 0  
Elgin M / Medvedev D - Bublik A / Kukushkin M 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
E. Rybakina - I-C. Begu 1 - 2  
J. Görges - P. Monova 2 - 0  
Kr. Pliskova - D. Gavrilova 1 - 2  
M. Rybarikova - M. Sharapova 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - K. Kanepi 2 - 0  
V. Lapko - M. Zanevska 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Voracova R - Pera B / Vandeweghe C 2 - 1  
Babos/Hlavackova - Cornet/Mladenovic 2 - 1  
Kichenok L / Rodionova Ar - Savchuk O / Srebotnik K 1 - 2  
Krejcikova B / Siniakova - Putintseva Y / Zanevska M 2 - 0  
Lapko V / Potapova A - Kudryavtseva A / Rosolska 2 - 0  
Melichar N / Smith A - Begu I-C / Olaru R 2 - 1  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Rodionov - Yi. Wu 2 - 0  
R. Albot - Di Wu 0 - 2  
T. Monteiro - Ze Zhang 2 - 1  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Verdasco - R. Haase 2 - 0  
Fucsovics M. - Hy. Chung 0 - 2  
J. Chardy - A. Giannessi 2 - 0  
L. Lacko - J. Zopp 1 - 2  
L. Mayer - E. Ymer 1 - 2  
M. Jaziri - F. Fognini 0 - 2  
N. Gombos - M. Baghdatis 0 - 2  
Y. Sugita - D. Istomin 2 - 1  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Lindstedt R - Bolelli S / Fognini F 0 - 2  
Paes L / Raja P - Sock J / Zimonjic N 1 - 2  

 

2017.10.16.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - NY Giants 10 - 23  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars (3.m.)    
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten (3.m.) 2 - 5  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Chicago Cubs (2.m.) 4 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Viikingit Helsinki 6 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Rieti 6 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Trebic 6 - 4  
Frydek Mistek - Karlovy Vary 0 - 0  
Havirov - Slavia Praha 2 - 0  
Kadan - Kladno 2 - 3  
Litomerice - Motor Ceske Budejovice 2 - 3  
Prostejov - Zubr Prerov 1 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - FTC 4 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Admiral Vlagyivosztok 3 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 2  
Barisz Asztana - Amur Habarovszk 1 - 3  
Lada Toljatti - Vityaz Podolszk 3 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Slovan Bratislava 4 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Red Star Kunlun 0 - 3  
Traktor Cseljabinszk - CSZKA Moszkva 0 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Buffalo 1 - 3  
Las Vegas - Boston 3 - 1  
Los Angeles - NY Islanders 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Timra 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Burany Voronyezs 6 - 3  
Rubin Tyumeny - Nyeftyanyik Almetyevszk 1 - 1  
Szarjarka Karaganda - Molot Perm 5 - 0  
SZKA-Neva - Rjazany 5 - 2  
Torpedo Kamenogorszk - Torosz Nyeftekamszk 5 - 1  
Zauralje Kurgan - Izssztal Izsevszk 3 - 7  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Oji Eagles 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Skopje 99 - 108  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Pardubice 66 - 64  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Pau Orthez 65 - 57  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Gilboa Galil 79 - 71  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Kawasaki Brave Thunders 70 - 70, h.u. 77 - 80  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Asseco Gdynia 87 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varese - Cantu 95 - 64  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma Permszkij Kraj - Himki Moszkva 69 - 106  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Ajax Köbenhavn 19 - 17  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MTK Budapest 37 - 25  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin de Tucuman - Mitre Santiago del Estero 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - Boca Juniors 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Lierse 3 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Vereja 1 - 0  
Szeptemvri Szófia - Vitosa Bistritsa 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Nürnberg 3 - 4  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Audax Italiano 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEA Szalamina - Ethnikosz Ahnasz 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Lyngby 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Torpedo Zogyino 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Lahti 3 - 0  
Inter Turku - HIFK 4 - 1  
JJK Jyväskylä - Mariehamn 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Niort 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Larissza 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Almere City 3 - 0  
AZ Alkmaar 2 - Helmond 1 - 3  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Hadera 2 - 2  
Ironi Nesher - Hapoel TA 2 - 1  
Maccabi Herzliya - Hapoel Marmorek 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Pogon Szczecin 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Atlas de Guadalajara 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Salt Lake 1 - 0  
Kansas City - Houston 0 - 0  
Los Angeles - Minnesota 3 - 0  
Portland - D.C. United 4 - 0  
Seattle - Dallas 4 - 0  
Vancouver - San Jose 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Stabaek 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Benevento 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Entella - Empoli 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Viterbese 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Toszno 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Rubio 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - West Bromwich 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Juventus Bukarest 3 - 0  
Poli Timisoara - Concordia Chiajna 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Lugo 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Celta Vigo 2 - 5  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Rapperswil 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Värnamo 1 - 2  
Örgryte - Gefle 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmar - Hammarby 2 - 0  
Norrköping - FF Malmö 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manisaspor - Denizlispor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Osmanlispor 3 - 1  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - O. Lines 4 - 1  
A. Hugill - N. Bond 4 - 2  
A. McGill - M. Holt 4 - 3  
A. Songsermsawad - M. Bolton 4 - 2  
A. Taylor - D. Lilley 4 - 3  
B. Eltahhan - Jam. Jones 0 - 4  
B. Hawkins - P. Lines (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
C. Totten - J. Swail 3 - 4  
C. Zifan - S. Lam 4 - 3  
G. Wilson - S. O'Sullivan 4 - 1  
I. Burns - A. Zhang 3 - 4  
I. Preece - M. Xiwen 4 - 0  
J. Barrett - Yuan Li 2 - 4  
J. Higgins - E. Slessor (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
J. Robertson - A. Duffy 4 - 2  
J. Trump - R. Williams (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
K. Wilson - R. Lawler 4 - 3  
L. Hang - C. Wakelin 4 - 2  
L. Highfield - F. O'Brien 4 - 3  
L. Wenbo - D. Jones (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Allen - J. White 4 - 0  
M. Davis - C. Zhe 4 - 3  
M. Mann - L. Fernandez 4 - 3  
M. Stevens - E. Sharav 4 - 0  
N. Saengkham - Y. Bingtao 0 - 4  
R. McLeod - J. Lisowski 0 - 4  
S. Bingham - L. Walker 4 - 0  
S. Craigie - A. Mehta 0 - 4  
S. Murphy - S. Vahedi 4 - 1  
T. Ford - X. Si 4 - 1  
X. Guodong - W. Yuchen 4 - 2  
Y. Delu - M. Joyce 3 - 4  
Z. Yong - K. Dunham 4 - 3  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Karlovic - G. Pella 2 - 1  
N. Basilashvili - J. Benneteau    
R. Bemelmans - P. Gojowczyk 2 - 1  
S. Stakhovsky - J. Donaldson 2 - 0  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin F / Roger-Vasselin - Jebavy R / Middelkoop M 2 - 0  
Tenisz (Antwerpen-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - B. Tomic 2 - 0  
K. De Schepper - M. Bourgue 2 - 0  
S. Tsitsipas - S. Ofner 2 - 1  
V. Pospisil - S. Travaglia 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - J. Cepelova 2 - 0  
B. Haddad Maia - K. Flipkens 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - M. Brengle 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - E. Mertens 0 - 2  
V. Cepede Royg - S. Cirstea    
V. Lepchenko - C. Witthöft 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedsam A-L / Lottner A - Broady N / Hrdinova E 2 - 1  
Kerkhove/Marozava - Brengle M / Geuer N 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - Y. Wickmayer 0 - 2  
A. van Uytvanck - P. Schnyder 2 - 1  
J. Fett - S. Vickery 2 - 0  
P. Parmentier - N. Broady 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - T. Gabashvili 2 - 0  
B. Coric - D. Sela 0 - 2  
Y. Bhambri - R. Safiullin 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berankis R / Seppi A - Podlipnik-Castil/Vasilevs 0 - 2  
Donskoy E / Kuznetsov A - Kravchuk K / Rublev A 2 - 0  
Fabbiano T / Sela D - Vesely J / Zelenay I 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - Babos T. 2 - 1  
D. Vekic - K. Siniakova 0 - 2  
E. Makarova - A. Cornet 0 - 2  
L. Tsurenko - C. McHale 2 - 0  
O. Pervushina - Y. Putintseva 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kichenok N / Rodionova An - Bara I / Skamlova C 2 - 0  
Lykina K / Monova P - Blinkova A / Rybakina E 2 - 0  
Tenisz (Moszkva-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtseva - E. Rybakina 0 - 2  
Ar. Rodionova - V. Lapko 0 - 2  
K. Kanepi - A. Kleybanova 2 - 1  
P. Monova - V. Kamenskaya 2 - 0  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faj. Sun - P. Polansky 0 - 2  
Rig. Te - T. Ito 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Almagro - Hy. Chung    
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Mektic N - Copil M / Mergea F 2 - 1  
Haase R / Venus M - Daniell M / Demoliner M 2 - 0  
Ymer E / Ymer M - Lopez M / Verdasco F 0 - 2  
Tenisz (Stockholm-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - T. Smyczek 2 - 0  
J. Janowicz - J. Zopp 2 - 1  
L. Lacko - Z. Kolar 2 - 1  
S. Bolelli - I. Marchenko 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,