Tippmix eredmények - 2017. november 6-12.

2017-11-06
Tippmix eredmények - 2017. november 6-12.
2017.11.12.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Dallas 27 - 7  
Buffalo - New Orleans 10 - 47  
Chicago - Green Bay 16 - 23  
Detroit - Cleveland 38 - 24  
Indianapolis - Pittsburgh 17 - 20  
Jacksonville - LA Chargers 17 - 17  
LA Rams - Houston 33 - 7  
San Francisco - NY Giants 31 - 21  
Tampa Bay - NY Jets 15 - 10  
Tennessee - Cincinnati 24 - 20  
Washington - Minnesota 30 - 38  
Asztalitenisz (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - T. Boll 4 - 3  
T. Boll - San. Lee 4 - 0  
Zhen. Fan - D. Ovtcharov 3 - 4  
Asztalitenisz (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yal. Feng - Meng Chen 2 - 4  
Yul. Zhu - K. Ishikawa 4 - 1  
Yul. Zhu - Meng Chen 3 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Murnan - R. Montgomery 3 - 5  
M. van Gerwen - R. Cross 5 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. van Barneveld - G. Price 5 - 4  
S. Lennon - J. Hughes 5 - 0  
Darts (Grand Slam of Darts, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wade - P. Machin 5 - 1  
P. Taylor - R. Green 5 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - D. Noppert 5 - 1  
D. Gurney - M. Webster 5 - 3  
D. Webster - D. Noppert 5 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - G. Durrant 3 - 5  
P. Wright - C. Cadby 5 - 0  
Darts (Grand Slam of Darts, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - S. Bunting 2 - 5  
J. De Zwaan - S. Mitchell 3 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wilson - M. McGeeney 5 - 2  
M. Suljovic - M. Smith 5 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - B. van Peer 5 - 1  
S. Whitlock - C. Menzies 2 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salba - Happee Jyväskylä 3 - 7  
Welhot - Indians Espoo 7 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Helsingborg 5 - 5  
Dalen - Höllviken 5 - 5  
Jönköping - Storvreta 6 - 10  
Sirius - Linköping 4 - 11  
Golf (Charles Schwab Cup Champion.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charles Schwab Cup Championship 2017    
Golf (Nedbank Golf Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nedbank Golf Challenge 2017    
Golf (OHL Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OHL Classic 2017    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Rochester 4 - 4  
Binghamton - Toronto Marlies 1 - 4  
Bridgeport - Hartford 1 - 2  
Chicago Wolves - Milwaukee 2 - 3  
Chicago Wolves - San Antonio 1 - 2  
Hartford - Laval 2 - 2  
Hershey - Lehigh Valley 6 - 1  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 5  
Iowa - Cleveland 6 - 1  
Milwaukee - Rockford 2 - 5  
San Diego - Ontario Reign 1 - 4  
Springfield - Laval 6 - 4  
Springfield - Providence 3 - 3  
Syracuse - Charlotte 5 - 3  
Texas Stars - Grand Rapids 1 - 5  
Tucson - Bakersfield 4 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Providence 3 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Németország (Helyszín: Németország) 1 - 5  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Kanada 4 - 3  
Oroszország - Csehország 5 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Japán 3 - 3  
Olaszország - Lengyelország 4 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Dánia 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Winnipeg 1 - 4  
Boston - Toronto 1 - 4  
Carolina - Chicago 3 - 3  
Detroit - Columbus 1 - 1  
Montreal - Buffalo 1 - 1  
Nashville - Pittsburgh 4 - 4  
New Jersey - Florida 2 - 1  
Philadelphia - Minnesota 0 - 1  
San Jose - Vancouver 5 - 0  
St. Louis - NY Islanders 2 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Molot Perm 3 - 1  
Dizel Penza - Himik Voszkreszenszk 1 - 0  
Gornyak Ucsali - Juzsnij Ural Orszk 1 - 2  
Heilongjiang - Torosz Nyeftekamszk 0 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Barsz Kazany B 3 - 2  
Szarov - Zvezda Csehov 3 - 3  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Cselmet Cseljabinszk 3 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Cedevita Zagreb 66 - 60  
Crvena zvezda - FMP 84 - 77  
Olimpija Ljubljana - Skopje 94 - 85  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Cairns 82 - 74  
Perth - NZ Breakers 82 - 88  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Adelaide 77 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Changwon Sakers 80 - 71  
Jeonju KCC Egis - Incheon Elephants 83 - 76  
Seoul Knights - Ulsan Mobis Phoebus 87 - 87, h.u. 105 - 104  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Strasbourg 83 - 90  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Rethymno 90 - 72  
Panioniosz - Panathinaikosz 66 - 89  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Bnei Herzeliya 69 - 70  
Hapoel Holon - Maccabi Rishon 104 - 74  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Mikawa Kariya 84 - 98  
Chiba - Tokyo Alvark 67 - 77  
Kawasaki Brave Thunders - Tochigi 80 - 71  
Kyoto - Osaka 81 - 75  
Nagoya Dolphins - Toyohashi Neophoenix 78 - 59  
Nishinomiya - Ryukyu Okinawa 70 - 77  
Shiga - Shimane 78 - 69  
Yokohama - Toyama 83 - 78  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Beijing Ducks 113 - 105  
Fujian - Shanxi 129 - 111  
Guangzhou - Jiangsu Dragons 104 - 104, h.u. 113 - 115  
Liaoning - Shandong 97 - 95  
Shanghai Sharks - Xinjiang 110 - 104  
Shenzhen - Jiangsu Tongxi 129 - 98  
Sichuan - Bayi Rockets 113 - 100  
Zhejiang Guangsha - Guangdong 115 - 88  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Koszalin 79 - 56  
Legia Varsó - Torun 67 - 85  
Starogard Gdanski - Krosno 64 - 72  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Neptunas Klaipeda 76 - 96  
Nevezis Kedainiai - Lietkabelis 81 - 88  
Siauliai - Zalgiris Kaunas 51 - 80  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Kaposvár 78 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 95 - 94  
Dallas - Cleveland 104 - 111  
Denver - Orlando 125 - 107  
Detroit - Miami 112 - 103  
Golden State - Philadelphia 135 - 114  
Houston - Memphis 111 - 96  
Milwaukee - LA Lakers 98 - 90  
New Orleans - LA Clippers 111 - 103  
New York - Sacramento 118 - 91  
Phoenix - Minnesota 118 - 110  
San Antonio - Chicago 133 - 94  
Utah - Brooklyn 114 - 106  
Washington - Atlanta 113 - 94  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Tübingen 84 - 72  
Bremerhaven - Göttingen 74 - 77  
Brose Bamberg - Skyliners Frankfurt 75 - 67  
Telekom Bonn - S. Oliver Würzburg 78 - 75  
Öttinger Gotha - Jena 97 - 101  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Varese 65 - 61  
Sassari - Capo D'Orlando 81 - 88  
Torino - Cremona 88 - 80  
Virtus Bologna - Brescia 74 - 76  
VL Pesaro - Brindisi 80 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Joventut Badalona 87 - 77  
Bilbao - Valencia 77 - 81  
Estudiantes - Fuenlabrada 69 - 71  
Gipuzkoa - Unicaja Malaga 71 - 63  
MoraBanc Andorra - Betis 96 - 68  
Real Madrid - Barcelona 80 - 84  
Zaragoza - Iberostar Tenerife 89 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Yesilgiresun 97 - 93  
Darussafaka - Fenerbahce Ülker 84 - 78  
Istanbul BB - Usak Sportif 69 - 69, h.u. 77 - 73  
Karsiyaka - Eskisehirspor 70 - 74  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Asztana 83 - 73  
Lok.Kubany Krasznodar - VEF Riga 83 - 70  
Nyizsnyij Novgorod - Tsmoki-Minszk 82 - 91  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - R-N. Löwen Kronau 26 - 26  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Kielce 30 - 34  
Kiel - Celje 26 - 29  
Paris SG - Veszprém 33 - 28  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Montpellier 21 - 27  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Larvik 22 - 25  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Buducnost Podgorica 27 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Gomel 32 - 28  
Höör - Metzingen 24 - 24  
Vác - Kastamonu Belediyesi 24 - 26  
Zvezda Zvenyigorod - Most 31 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pays d'Aix - Dunkerque 27 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Gornik Zabrze 18 - 32  
Zaglebie Lubin - MW Elblag 30 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabas - Gyöngyös 23 - 22  
FTC - Csurgó 27 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Baekkelaget 34 - 26  
Nötteröy - Haslum 28 - 34  
Sandnes - Kolstad 33 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Storhamar 24 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Lübbecke 22 - 22  
Göppingen - Magdeburg 31 - 32  
Lemgo - Minden 26 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Bad Wildungen 19 - 17  
Oldenburg - Buxtehude 39 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Thun 22 - 27  
Winterthur - Gossau 33 - 17  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Ricoh HK 21 - 26  
HIF Karlskrona - Redbergslids 29 - 34  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Lugi 18 - 19  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Sunderland 3 - 0  
Manchester City - Bristol City 4 - 0  
Reading - Chelsea 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wimbledon - Peterborough 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Agropecuario Argentino 4 - 0  
Boca Unidos - San Martin de Tucuman 1 - 2  
Ferro Carril Oeste - Brown de Adrogue 2 - 2  
Gimnasia Jujuy - Dep. Riestra 0 - 0  
Mitre Santiago del Estero - Juventud Un. Gualeguaychu 0 - 0  
Villa Dalmine - Estudiantes San Luis 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Western Sydney 1 - 1  
Wellington Phoenix - Perth Glory 5 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Beerschot Wilrijk 4 - 0  
OH Leuven - Roeselare 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Sport Recife 2 - 0  
Bahia - Atlético MG 2 - 2  
Coritiba - Ponte Preta 1 - 1  
Cruzeiro - Fluminense 3 - 1  
Gremio - Vitória 1 - 1  
Palmeiras - Flamengo 2 - 0  
Vasco da Gama - Sao Paulo 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Nyköbing 1 - 1  
Fremad Amager - Fredericia 1 - 3  
Roskilde - Esbjerg 0 - 4  
Skive - Viborg 1 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Torpedo Zogyino 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagnes Le Cros - Ajaccio GFC 1 - 4  
Chartres - Orleans 3 - 1  
Evreux - Le Havre 3 - 2  
Nimes - Marseille Consolat 1 - 0  
Pays Argentonnais - Tours 0 - 8  
St-Amand - Ajaccio 1 - 3  
Tefana - Rodez Aveyron 0 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Heerenveen 2 - 1  
Labdarúgás (II Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radomiak Radom - GKS Belchatow 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Thespakusatsu Gunma 4 - 2  
Machida Zelvia - Yamaguchi 0 - 1  
Mito - Yamagata 0 - 1  
Yokohama FC - Okayama 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Rionegro Aguilas 2 - 2  
Atl. Huila - Millonarios 0 - 0  
Boyaca Patriotas - Junior de Barranquilla 1 - 0  
Cortulua - Alianza Petrolera 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Chojniczanka Chojnice 0 - 3  
GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec 1 - 1  
Gornik Leczna - GKS Katowice 1 - 3  
Miedz Legnica - Puszcza Niepolomice 2 - 2  
Olsztyn - Chrobry Glogow 1 - 2  
Pogon Siedlce - Rakow Czestochowa 0 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - Atlantas Klaipeda 2 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Szolnok 2 - 1  
Budaörs - Vác 0 - 2  
Dorog - Cegléd 0 - 0  
Gyirmót - Mosonmagyaróvár 2 - 1  
Kazincbarcika - Siófok 0 - 2  
MTK - ZTE 2 - 0  
Nyíregyháza - Békéscsaba 4 - 1  
Sopron - Győr 1 - 2  
Soroksár - Csákvár 0 - 0  
Szeged 2011 - Kisvárda 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Notodden 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2., rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ranheim - Sandnes Ulf 1 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Essen-Schönebeck 0 - 0  
Duisburg - 1. FC Köln 0 - 1  
Jena - Hoffenheim 0 - 3  
Potsdam - Bayern München 2 - 2  
Sand - Freiburg 2 - 2  
Wolfsburg - Frankfurt 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Foggia 0 - 2  
Bari - Pescara 1 - 0  
Carpi - Brescia 1 - 1  
Cesena - Salernitana 3 - 3  
Cittadella - Parma 1 - 2  
Cremonese - Palermo 1 - 2  
Ternana - Novara 1 - 1  
Venezia - Perugia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Pro Piacenza 1 - 1  
Cuneo - Gavorrano 1 - 1  
Lucchese - Alessandria 2 - 1  
Monza - Livorno 1 - 1  
Piacenza - Carrarese 1 - 1  
Pisa - Giana Erminio 0 - 0  
Prato - Arzachena 2 - 2  
Robur Siena - Pontedera 2 - 3  
Viterbese - Pistoiese 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Fano 2 - 0  
Bassano - Feralpisalo 1 - 2  
Mestre - Renate 1 - 2  
Pordenone - Padova 1 - 2  
Ravenna - Sambenedettese 1 - 2  
Südtirol - Reggiana 1 - 1  
Teramo - Gubbio 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Catanzaro 1 - 0  
Virtus Francavilla - Akragas 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Szpartak Moszkva 2 6 - 0  
Fakel Voronyezs - Szibir Novoszibirszk 0 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Tambov 2 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - Himki 2 - 0  
Kubany Krasznodar - Dinamo Szentpétervár 0 - 1  
Kurszk - Tom Tomszk 3 - 3  
Lucs Vlagyivosztok - Sinnyik Jaroszlavl 3 - 1  
Olimp. Nyizsnyij Novgorod - Volgar Asztrahan 2 - 1  
Rotor Volgográd - Tyumeny 1 - 2  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Gazovik Orenburg 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Nacional Asuncion 3 - 1  
General Diaz - Olimpia Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Cova Piedade 3 - 0  
Leixoes - Guimaraes B 3 - 2  
Varzim - Uniao Madeira 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Queen of South 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Oviedo 1 - 2  
Granada - Sevilla B 1 - 2  
Lugo - Numancia 0 - 1  
Sp. Gijón - Valladolid 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Ponferradina 2 - 1  
Celta Vigo B - Coruxo 0 - 0  
Fuenlabrada - San Sebastian Reyes 2 - 1  
Gimn. Segoviana - Talavera de la Reina 2 - 0  
Guijuelo - Valladolid B 2 - 1  
Pontevedra - Navalcarnero 1 - 1  
Rapido de Bouzas - Majadahonda 1 - 0  
Toledo - Ferrol 2 - 1  
Union Adarve - Deportivo B 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika - UD Logrones 0 - 1  
Izarra - Burgos 2 - 1  
Mirandes - Tudelano 3 - 2  
Pena Sport - Caudal Deportivo 2 - 0  
R. Santander - Lealtad de Villaviciosa 1 - 0  
Real Union Irun - Leioa 1 - 3  
Sp. Gijón B - Osasuna B 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Atl. Saguntino 2 - 2  
Badalona - Cornella 1 - 0  
Elche - Formentera 0 - 1  
Lleida - Mallorca 0 - 2  
Olot - Villarreal B 0 - 0  
Pena Deportiva - Ontinyent 0 - 1  
Peralada - UE Llagostera 1 - 0  
Sabadell - Ebro 0 - 0  
Zaragoza B - Alcoyano 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Rec. Huelva 0 - 1  
Jumilla - Badajoz 1 - 0  
Marbella - Ecija Balompie 3 - 0  
Merida - El Ejido 2 - 2  
San Fernando - Linense 2 - 0  
UCAM Murcia - UD Extremadura 0 - 2  
Villanovense - Melilla 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Tenerife 2 - 0  
Barcelona - Madrid CCF 7 - 0  
Huelva - Zaragoza 1 - 1  
Real Sociedad - Rayo Vallecano 3 - 0  
Santa Teresa - Espanyol 0 - 0  
Valencia - Betis 5 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Pitea 1 - 5  
Eskilstuna Utd. - Vittsjö 2 - 1  
Kristianstad - Kvarnsveden 5 - 2  
Limhamn Bunkeflo - Linköping 0 - 1  
Rosengard - Hammarby 0 - 1  
Örebro - Kopparbergs/Göteborg 0 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ciprus - U19Németország 0 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Fenix Montevideo 0 - 0  
El Tanque Sisley - Defensor 0 - 2  
Liverpool Montevideo - Rampla Juniors 1 - 2  
Montevideo Wanderers - Nacional 2 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghána - Egyiptom 1 - 1  
Kongó - Uganda 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Horvátország 0 - 0  
Horvátország - Görögország (Ki jut tovább?)    
Svájc - Észak-Írország 0 - 0  
Észak-Írország - Svájc (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Málta - Észtország 0 - 3  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Hamilton Wanderers 6 - 0  
Eastern Suburbs - Hawke's Bay Utd. 1 - 2  
Team Wellington - Tasman Utd. 2 - 1  
Waitakere Utd. - Southern Utd. 1 - 2  
MMA (UFC Fight Night, Norfolk)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Mcgee - S. Strickland 0 - 1  
D. Poirier - A. Pettis 1 - 0  
D. Stewart - K. Roberson 0 - 1  
J. Albini - A. Arlovski 0 - 1  
J. Collier - M. Fortuna 1 - 0  
J. Dodson - M. Moraes 0 - 1  
J. Lauzon - C. Guida 0 - 1  
M. Brown - D. Sanchez 1 - 0  
N. Marquardt - C. Ferreira 0 - 1  
R. Assuncao - M. Lopez 1 - 0  
S. Northcutt - M. Quinones 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Norfolk, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Hill - N. Ansaroff 0 - 1  
T. Suarez - V. Pereira 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - V. Bottas (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Massa - F. Alonso (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Massa - L. Stroll (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Massa - N. Hülkenberg (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Magnussen - S. Vandoorne (Brazil Nagydíj, futam)    
K. Räikkönen - D. Ricciardo (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - D. Ricciardo (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Stroll - K. Magnussen (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - V. Bottas (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - F. Alonso (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
P. Gasly - B. Hartley (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - P. Wehrlein (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Wehrlein - M. Ericsson (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
R. Grosjean - B. Hartley (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
R. Grosjean - S. Vandoorne (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - C. Sainz Jr. (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - D. Ricciardo (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - S. Vettel (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Brazil Nagydíj    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - A. Iannone (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
A. Dovizioso - J. Zarco (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
A. Dovizioso - M. Marquez (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
A. Iannone - J. Zarco (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
A. Iannone - M. Marquez (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
C. Crutchlow - A. Rins (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
C. Crutchlow - J. Miller (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
C. Crutchlow - M. Vinales (Valenciai Nagydíj) 1 - 0  
D. Pedrosa - A. Dovizioso (Valenciai Nagydíj) 1 - 0  
D. Pedrosa - A. Iannone (Valenciai Nagydíj) 1 - 0  
D. Pedrosa - J. Lorenzo (Valenciai Nagydíj) 1 - 0  
D. Pedrosa - J. Zarco (Valenciai Nagydíj) 1 - 0  
D. Pedrosa - M. Marquez (Valenciai Nagydíj) 1 - 0  
J. Lorenzo - A. Dovizioso (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
J. Lorenzo - A. Iannone (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
J. Lorenzo - J. Zarco (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
J. Lorenzo - M. Marquez (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
J. Miller - A. Rins (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
M. Marquez - J. Zarco (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
M. Vinales - A. Rins (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
M. Vinales - J. Miller (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - A. Dovizioso (Valenciai Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - A. Iannone (Valenciai Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - D. Pedrosa (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - J. Lorenzo (Valenciai Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - J. Zarco (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - M. Marquez (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP 2017    
MotoGP, Valenciai Nagydíj    
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Worcester 45 - 37  
Llanelli Scarlets - Exeter 0 - 40  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Franciaország 36 - 6  
Rögbi (vb, C/D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pápua Új-Guinea - USA 64 - 0  
Wales - Írország 6 - 34  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Valepa Sastamala 3 - 1  
Fenerbahce - Posojilnica Aich/Dob 3 - 0  
Friedrichshafen - Neftocsimik Burgasz 3 - 0  
Jastrzebski Wegiel - Omonia Nicosia 3 - 0  
Lokomotív Novoszibirszk - ACH Ljubljana 3 - 0  
Noliko Maaseik - Groningen 3 - 0  
Perugia - Sahtar Szoligorszk 3 - 0  
Toulouse - Vojvodina 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Argos Sora 3 - 0  
Latina - Modena 1 - 3  
Padova - Monza 3 - 1  
Verona - Ravenna 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Pesaro 0 - 3  
Monza - Busto Arsizio 1 - 3  
Scandicci - Filottrano 3 - 0  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Champion of Champions 2017    
R. O'Sullivan - S. Murphy(10 nyert frame-ig) 8 - 10  
Tenisz (ATP-vb, B. Becker csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - M. Cilic 2 - 1  
R. Federer - J. Sock 2 - 0  
Tenisz (ATP-vb,páros,Eltingh/Haarh cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Harrison R / Venus M 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Herbert P-H / Mahut N 1 - 2  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - C. Vandeweghe 0 - 2  
A. Sasnovich - S. Stephens 2 - 1  
Tenisz (Fed Kupa, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabalenka A / Sasnovich A - Rogers S / Vandeweghe C 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - S-W. Hsieh 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y Y / Wang Y - Jakupovic D / Khromacheva 2 - 0  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - F. Peliwo 0 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paes L / Raja P - Cerretani J / Smith J 2 - 0  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - S. Robert 1 - 2  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Niculescu - A. Lottner 2 - 0  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paquet C / Parmentier P - Savinykh V / Zanevska M 0 - 2  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Cuevas - G. Elias 2 - 0  
P. Cuevas - N. Kicker 2 - 0  
Tenisz (Mouilleron-Le-Cap, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - Y. Maden 2 - 0  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif, férfi p.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarek T / Pel D - Begemann A / Eysseric J 0 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Copil - L. Lacko 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Momota - I.M. Mustofa 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y.P. Pai - Y. Cai 1 - 2  
Téli sportok (Rövidp.gyorskorcsolya, VK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keszler A. - D. Lockett (női 1000 m, Sanghaj) 0 - 1  
Magyarország - Japán (női 3000 m váltó, Sanghaj) 1 - 0  
Téli sportok (Rövidpályás gyorskorcsolya, VK)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu Shaoang - S. Girard (1000 m, Sanghaj) 1 - 0  
Magyarország - Oroszország (5000 m váltó, Sanghaj) 0 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jacobs - L. Arias 1 - 0  
Ja. Miller - M. Wach 1 - 0  

 

2017.11.11.
Asztalitenisz (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An Yan - D. Ovtcharov 0 - 4  
C-Y. Chuang - Gao. Lin 0 - 4  
C.T. Wong - D. Ovtcharov 2 - 4  
J. Mizutani - San. Lee 3 - 4  
Kenta Matsudaira - S.E. Jeong 4 - 1  
M. Freitas - Xin Xu 3 - 4  
San. Lee - Xin Xu 4 - 0  
T. Apolonia - C.T. Wong 2 - 4  
T. Boll - Gao. Lin 4 - 1  
T. Boll - S. Gauzy 4 - 1  
Zhen. Fan - Kenta Matsudaira 4 - 1  
Zhen. Fan - Yu Zhou 4 - 0  
Asztalitenisz (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ke Chen - Meng Chen 3 - 4  
Yal. Feng - M. Ito 4 - 1  
Yang Wu - K. Ishikawa 0 - 4  
Yul. Zhu - Man. Wang 4 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - R. Montgomery 5 - 1  
R. Cross - J. Murnan 5 - 1  
Darts (Grand Slam of Darts, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - S. Lennon 5 - 3  
R. van Barneveld - J. Hughes 5 - 1  
Darts (Grand Slam of Darts, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wade - R. Green 1 - 5  
P. Taylor - P. Machin 5 - 1  
Darts (Grand Slam of Darts, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Webster - M. Webster 3 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - C. Cadby 5 - 4  
P. Wright - G. Durrant 2 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - S. Mitchell 5 - 2  
S. Bunting - J. De Zwaan 5 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Smith - J. Wilson 5 - 3  
M. Suljovic - M. McGeeney 5 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - C. Menzies 5 - 3  
S. Whitlock - B. van Peer 4 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Indians Espoo 6 - 5  
Nokian KrP - Classic Tampere 6 - 6  
Seinäjoki - OLS Oulu 6 - 3  
Steelers Hämeenlinna - Viikingit Helsinki 6 - 11  
Welhot - Turku PS 8 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Växjö 7 - 4  
Mullsjö - Thorengruppen 7 - 3  
Örebro - Pixbo Wallenstam 3 - 7  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dosson - Imola Castello 8 - 4  
Lazio - Acqua & Sapone 2 - 5  
Milano - Rieti 2 - 6  
Napoli - Pesarofano 6 - 5  
Pescara - Luparense 4 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Gran Canaria - Parrulo Ferrol 5 - 3  
Inter Movistar - Murcia 4 - 1  
Peniscola - Cartagena 4 - 5  
Ribera Navarra - Segovia 5 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Rochester 2 - 4  
Binghamton - Toronto Marlies 1 - 4  
Rockford - San Antonio 0 - 6  
San Diego - Stockton 3 - 6  
San Jose Barracuda - Manitoba 2 - 5  
Texas Stars - Grand Rapids 2 - 1  
Tucson - Bakersfield 6 - 3  
Utica - Charlotte 2 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Zell am See 8 - 1  
Kitzbühel - Lustenau 2 - 4  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Szlovákia 0 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svédország 3 - 1  
Svájc - Oroszország 2 - 6  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Dánia 1 - 2  
Dél-Korea - Norvégia 1 - 5  
Franciaország - Lettország 1 - 3  
Lengyelország - Japán 3 - 2  
Olaszország - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 2 - 5  
Szlovénia - Fehéroroszország 3 - 5  
Jégkorong (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Franciaország 5 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Florida 1 - 4  
Columbus - Carolina 1 - 3  
Dallas - NY Islanders 5 - 0  
Las Vegas - Winnipeg 5 - 2  
NY Rangers - Edmonton 4 - 2  
Ottawa - Colorado 4 - 3  
Toronto - Boston 2 - 2  
Washington - Pittsburgh 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Södertälje 0 - 2  
Karlskoga - Vita Hasten 4 - 1  
Leksand - MODO 4 - 2  
Oskarshamn - Almtuna 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - SZKA-Neva 1 - 3  
Zauralje Kurgan - Dinamo Szentpétervár 5 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Partizan Belgrád 89 - 102  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Illawarra 87 - 96  
Melbourne Utd. - Sydney Kings 108 - 90  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Canberra Capitals 85 - 67  
Sydney Flames - Melbourne Boomers 65 - 88  
Townsville - Bendigo 94 - 59  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Kolin 101 - 76  
Olomoucko Prostejov - Ostrava 92 - 84  
Opava - Pardubice 85 - 86  
Svitavy - Jindrichuv Hradec 89 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Goyang 80 - 71  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Thunders 70 - 78  
Wonju Dongbu - Busan Sonicboom 82 - 73  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Szlovákia 79 - 67  
Izland - Montenegró 62 - 84  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Fehéroroszország 62 - 70  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Oroszország 37 - 122  
Litvánia - Magyarország 70 - 73  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Izrael 77 - 77, h.u. 90 - 87  
Portugália - Görögország 60 - 66  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Franciaország 44 - 103  
Románia - Szlovénia 59 - 80  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Spanyolország 42 - 92  
Hollandia - Ukrajna 58 - 72  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Csehország 56 - 89  
Svájc - Belgium 56 - 85  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Svédország 54 - 57  
Macedónia - Olaszország 52 - 61  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Dijon 86 - 69  
Boulazac - Limoges 66 - 75  
Bourg - Paris Levallois 82 - 85  
Cholet - Chalon sur Saone 70 - 64  
Hyeres-Toulon - Le Mans 88 - 62  
Le Portel - Reims 96 - 69  
Nanterre - Gravelines 67 - 89  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Korivosz Amaliada 86 - 60  
Larissza-Farosz - Trikala 77 - 70  
Lavrio - Koloszosz Rodosz 80 - 62  
PAOK - Arisz 63 - 57  
Promitheasz Patra - Kymi 93 - 82  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Ironi Ness Ziona 74 - 59  
Maccabi Ashdod - Maccabi TA 80 - 90  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Mikawa Kariya 80 - 84  
Chiba - Tokyo Alvark 95 - 59  
Kawasaki Brave Thunders - Tochigi 85 - 86  
Kyoto - Osaka 84 - 66  
Nagoya Dolphins - Toyohashi Neophoenix 85 - 57  
Nishinomiya - Ryukyu Okinawa 62 - 94  
Shiga - Shimane 59 - 59, h.u. 71 - 65  
Yokohama - Toyama 80 - 80, h.u. 87 - 92  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jilin - Qingdao 137 - 119  
Zhejiang Chouzhou - Tianjin 112 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Zielona Gora 72 - 80  
Trefl Sopot - Turow Zgorzelec 78 - 84  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Juventus Utena 83 - 70  
Vytautas Prienai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 101 - 80  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Sopron 95 - 74  
Debrecen - Szombathely 62 - 92  
Jászberény - Kecskemét 97 - 80  
Körmend - Pécs 87 - 74  
MAFC - Szolnok 77 - 88  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Charlotte 90 - 87  
Chicago - Indiana 87 - 105  
Detroit - Atlanta 111 - 104  
Oklahoma City - LA Clippers 120 - 111  
Phoenix - Orlando 112 - 128  
Portland - Brooklyn 97 - 101  
San Antonio - Milwaukee 87 - 94  
Utah - Miami 74 - 84  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Alba Berlin 83 - 76  
Oldenburg - Giessen 98 - 82  
Ulm - Braunschweig 88 - 77  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Venezia 84 - 84, h.u. 92 - 93  
Reggio Emilia - Pistoia 90 - 42  
Trento - Milano 55 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Obradoiro Monbus - Gran Canaria 79 - 65  
San Pablo Burgos - Murcia 89 - 86  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Tofas Bursa 64 - 70  
Galatasaray - Buyukcekmece 98 - 71  
RH Gaziantepspor - Trabzonspor 84 - 95  
Sakaryaspor - Besiktas 69 - 75  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Avtodor Szaratov 89 - 82  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Wisla Plock 25 - 24  
RK Zagreb - Vardar Pro Skopje 23 - 29  
Szeged - Nantes 30 - 33  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Flensburg 28 - 30  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Gorenje Velenje 28 - 24  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Motor Zaporozsje 30 - 30  
Sporting CP - Besiktas 34 - 27  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - CSM Bukarest 30 - 33  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Rosztov 23 - 29  
Midtjylland - Győr 24 - 27  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Vardar SCBT 28 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Holstebro 27 - 29  
GOG - Tonder 34 - 22  
Kolding - Skjern 24 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Kubany Krasznodar 29 - 27  
BNTU-Belazs Minszk - Randers 23 - 22  
Köbenhavn - Dunaújváros 22 - 21  
Lada Toljatti - Besancon 30 - 22  
Municipal Craiova - Debrecen 24 - 19  
Viborg - Podravka Koprivnica 32 - 17  
Érd - Issy Paris 31 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Spojnia Gdynia 40 - 25  
Chrobry Glogow - Gwardia Opole 23 - 24  
Kwidzyn - Pogon Szczecin 32 - 29  
Stal Mielec - Piotrkow Trybunalski 28 - 29  
Wybrzeze Gdansk - Kalisz 22 - 32  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Vác 29 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - R-N. Löwen Kronau 23 - 29  
Melsungen - Wetzlar 29 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Nellingen 33 - 24  
Göppingen - Rödertal 36 - 17  
Neckarsulm - Bensheim/Auerbach 26 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quabit Guadalajara - Valladolid 30 - 28  
Teucro - Benidorm 27 - 26  
Zamora - Morrazo Cangas 33 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Suhr Aarau 23 - 19  
Endingen - Schaffhausen 23 - 38  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Sävehof 22 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - VästerasIrsta 17 - 27  
Skuru - Kristianstad 26 - 20  
Sävehof - Skövde 20 - 24  
Önnereds - Eslöv 34 - 24  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Birmingham 1 - 0  
Yeovil - Everton 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Portsmouth 2 - 3  
Bradford - Plymouth 0 - 1  
Doncaster - Rotherham 1 - 1  
Gillingham - Bury 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Fleetwood 1 - 0  
Oxford Utd. - Northampton 1 - 2  
Rochdale - Wigan    
Scunthorpe - Bristol Rovers 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Colchester 0 - 1  
Cambridge Utd. - Accrington 0 - 0  
Carlisle - Yeovil 4 - 0  
Cheltenham - Luton 2 - 2  
Coventry - Mansfield 0 - 1  
Crawley - Forest Green 1 - 1  
Crewe - Lincoln 1 - 4  
Exeter - Grimsby 2 - 0  
Morecambe - Wycombe 2 - 1  
Stevenage - Notts County 1 - 1  
Swindon - Chesterfield 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Fylde 2 - 1  
Barrow - Macclesfield 0 - 2  
Boreham - Hartlepool 0 - 0  
Dover - Eastleigh 2 - 0  
Ebbsfleet Utd. - Leyton 2 - 1  
Guiseley - Bromley 0 - 1  
Halifax - Woking 0 - 0  
Maidenhead Utd. - Gateshead 0 - 3  
Solihull Moors - Sutton Utd. 0 - 2  
Torquay - Maidstone Utd. 0 - 1  
Tranmere - Dag & Red 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Dep. Flandria 2 - 2  
Atl. Rafaela - Club Almagro 1 - 1  
Independiente de Mendoza - Guillermo Brown 0 - 0  
Quilmes - Nueva Chicago 1 - 1  
Sarmiento - Santamarina Tandil 3 - 3  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Rosario Central 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Newcastle Jets 1 - 2  
Melbourne Victory - Brisbane Roar 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Lierse 1 - 2  
Westerlo - Saint-Gilloise 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Criciuma 3 - 1  
Boa - Santa Cruz PE 4 - 2  
Figueirense - America MG 1 - 2  
Goiás - Ceara 0 - 0  
Guarani - CRB 2 - 1  
Internacional - Vila Nova 1 - 1  
Nautico - Londrina 1 - 2  
Parana - Luverdense 2 - 0  
Paysandu - Brasil de Pelotas 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Atlético PR 0 - 1  
Corinthians - Avai 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Hjörring 2 - 1  
Vejle - Odense 2 - 1  
VSK Aarhus - Kolding 2 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Dhafra 7 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Al-Wahda 1 - 1  
Al-Wasl - Shabab Al-Ahli (UAE) 2 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annecy - Grenoble 1 - 3  
Avoine Chinon - Chateauroux 2 - 2  
Balma - Les Herbiers 0 - 3  
Cambrai - Dunkerque 0 - 1  
Chamalieres - Auxerre 1 - 3  
Concarneau - Golden Lion 7 - 0  
FCA Troyes - Valenciennes 0 - 2  
Feurs - Lyon Duchere 1 - 2  
Forbach - Nancy 0 - 1  
Hazebrouck - Quevilly Rouen 2 - 1  
Matoury - Avranches 0 - 0  
Seyssinet - Bourg-Peronnas 2 - 3  
Stade Pontivyen - Laval 0 - 3  
Stade Ygossais - Paris FC 0 - 3  
Stella Maris de Douarnene - Lorient 0 - 4  
Tournefeuille - Niort 1 - 5  
Villefranche sur Saone - Sochaux 1 - 2  
Yzeure - Clermont 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Matsumoto Yamaga 1 - 1  
Gifu - Shonan Bellmare 1 - 1  
Kyoto - Tokyo Verdi 0 - 1  
Nagasaki - Kamatamare Sanuki 3 - 1  
Nagoya GE - JEF United Chiba 0 - 3  
Roasso Kumamoto - Zweigen Kanazawa 1 - 4  
Tokushima - Oita Trinita 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Grudziadz - Odra Opole 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2., rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Ullensaker/Kisa 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Entella 0 - 0  
Spezia - Frosinone 1 - 1  
Vercelli - Empoli 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Bisceglie 0 - 0  
Casertana - Paganese 3 - 0  
Cosenza - Juve Stabia 1 - 0  
Fondi - Sicula Leonzio 2 - 1  
Matera - Trapani 3 - 3  
Monopoli - Rende 0 - 1  
Siracusa - Lecce 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Sol de America 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Uniao Oliveirense 1 - 4  
Moreirense - Feirense 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Raith Rovers 2 - 0  
Dundee Utd. - Crusaders 1 - 2  
Inverness CT - Falkirk 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Stranraer 2 - 0  
Albion Rovers - Alloa 0 - 2  
Forfar - East Fife 2 - 0  
Queens Park - Arbroath 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Edinburgh City 1 - 1  
Clyde - Stirling 1 - 1  
Cowdenbeath - Elgin 1 - 3  
Montrose - Annan 1 - 1  
Peterhead - Stenhousemuir 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Almería 2 - 0  
Alcorcon - La Hoya Lorca 1 - 1  
Barcelona B - Huesca 0 - 2  
Tenerife - Cultural Leonesa 2 - 0  
Zaragoza - Rayo Vallecano 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerceda - Real Madrid B 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Real Sociedad B 0 - 0  
Ath. Bilbao B - Amorebieta 1 - 1  
Vitoria - Barakaldo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia B - Hercules 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Real Murcia 2 - 1  
Granada B - Lorca Deportiva 1 - 1  
Las Palmas B - Betis B 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Levante 1 - 0  
Ath. Bilbao - Sevilla 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Akropolis 0 - 0  
Örgryte - Mjällby 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Maribor 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Lettország 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Oroszország - U19Románia 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Bosznia-Hercegovina (Hsz:Bosznia-H.) 2 - 1  
U19Grúzia - U19Andorra 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Luxemburg (Hsz:Luxemburg) 5 - 0  
U19Skócia - U19Örményország 3 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Macedónia (Hsz: Macedónia) 1 - 2  
U19Svájc - U19Liechtenstein 5 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Izland 2 - 1  
U19Bulgária - U19Feröer-szigetek 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21San Marino 3 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Danubio 1 - 1  
CA Cerro - Plaza Colonia 1 - 0  
Penarol - Juventud 1 - 0  
Racing Montevideo - Sud América 2 - 3  
Labdarúgás (vb-sel., ráját.,Óceánia/DélAm.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Peru 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongói DK - Guinea 3 - 1  
Tunézia - Líbia 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zambia - Kamerun 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Marokkó 0 - 2  
Gabon - Mali 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Írország 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Csehország 0 - 1  
Macedónia - Norvégia 2 - 0  
Oroszország - Argentína 0 - 1  
Spanyolország - Costa Rica 5 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Llandudno FC 2 - 0  
Carmarthen - Newtown 0 - 2  
Prestatyn - Cardiff Met University 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dergview - Lurgan Celtic 3 - 2  
HW Welders - Limavady Utd. 3 - 2  
Knockbreda - Portadown 1 - 2  
PSNI - Ballyclare Comrades 0 - 5  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Warrenpoint 0 - 2  
Cliftonville - Ballinamallard Utd. 5 - 0  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - London Irish 47 - 7  
Newcastle - Cardiff 57 - 0  
Northampton Saints - Newport Dragons 41 - 7  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Libanon 34 - 0  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szamoa - Skócia 14 - 14  
Új-Zéland - Tonga 22 - 28  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Argentína 21 - 8  
Franciaország - Új-Zéland 18 - 38  
Grúzia - Kanada 54 - 22  
Olaszország - Fidzsi-szigetek 19 - 10  
Skócia - Szamoa 44 - 38  
Wales - Ausztrália 21 - 29  
Írország - Dél-Afrika 38 - 3  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Sliedrecht 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Marica Plovdiv 2 - 3  
Rzeszow - Branik Maribor 3 - 1  
Vakifbank Istanbul - Mincsanka Minszk 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legnano - Bisonte Firenze 3 - 1  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Murphy - L. Brecel (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Tenisz (ATP Next Gen Final,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - B. Coric    
Hy. Chung - A. Rublev 3 - 1  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - S. Stephens 2 - 1  
A. Sasnovich - C. Vandeweghe 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - A. Bogdan 2 - 0  
S-W. Hsieh - V. Golubic 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jakupovic D / Khromacheva - Adamczak M / Broady N 2 - 0  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - D. Kudla 1 - 2  
D. Kudla - B. Fratangelo 2 - 1  
F. Peliwo - H. Laaksonen 2 - 0  
Tenisz (Knoxville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maytin R / Norrie C - Cerretani J / Smith J 0 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Robert - A. Santillan 2 - 0  
S.W. Kwon - C. Hemery 0 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
McLachlan B / Uchiyama Y - Nedunchezhiyan/Rungkat 2 - 1  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Niculescu - P. Parmentier 2 - 1  
S. Lisicki - A. Lottner    
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paquet C / Parmentier P - Krajicek M / Kudryavtseva 2 - 1  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Domingues - G. Elias 0 - 2  
P. Cuevas - F. Bagnis 2 - 1  
Tenisz (Montevideo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Romboli F - Behar A / De Paula F 2 - 1  
Behar A / De Paula F - Bagnis F / Felder M 2 - 1  
Tenisz (Mouilleron-Le-Cap, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Sakharov - E. Ymer 1 - 2  
L. Vanni - Y. Maden 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif, férfi p.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Sitak A - Bednarek T / Pel D 1 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Zopp - L. Lacko 0 - 2  
M. Kukushkin - M. Copil    
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Sancic - Skupski K / Skupski N 1 - 2  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gálfi D. - M. Buzarnescu 1 - 2  
Tollaslabda (Macau Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Momota - Hyu.I. Lee 2 - 0  
Zulf. Zulkiffli - I.M. Mustofa    
Tollaslabda (Macau Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Cai - Ng.Y. Cheung 2 - 0  
Yi. Zhang - Y.P. Pai 1 - 2  
Téli sportok (Rövidp.gyorskorcsolya, VK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászapáti P. - A. Fontana (női 1500 m, Sanghaj) 0 - 1  
Téli sportok (Rövidpályás gyorskorcsolya, VK)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu Shaoang - S. Knegt (1500 m, Sanghaj) 0 - 1  
Liu Shaolin S. - D.H. Hwang (500 m, Sanghaj) 1 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kotor - Jadran Herceg Novi 4 - 11  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Tatabánya 9 - 5  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Ortigia 9 - 10  
Brescia - Posillipo Napoli 12 - 5  
Savona - Catania 8 - 6  
SM Verona - Lazio 19 - 6  
Torino - Acquachiara 10 - 7  
Trieste - Canottieri Napoli 10 - 14  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Leather - G. Foot 1 - 0  
Jo. Taylor - M. Vazquez 1 - 0  
Li. Smith - Li. Williams 1 - 0  
M. Heffron - L. Taylor 1 - 0  
N. Gorman - M. Soltby 1 - 0  
T.P. Ward - Se. Davis 1 - 0  

 

2017.11.10.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Seattle 16 - 22  
Asztalitenisz (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An Yan - Y. Kizukuri 4 - 1  
C-Y. Chuang - R. Filus 4 - 3  
J. Dyjas - San. Lee 1 - 4  
J. Mizutani - B. Steger 4 - 3  
J. Ueda - S. Gauzy 3 - 4  
Jike Zhang - T. Apolonia 1 - 4  
Kenta Matsudaira - P. Drinkhall 4 - 1  
M. Yoshimura - Gao. Lin 0 - 4  
Majoros B. - D. Ovtcharov 1 - 4  
Mas. Morizono - C.T. Wong 0 - 4  
S.E. Jeong - K. Niwa 4 - 2  
T. Boll - Kr. Karlsson 4 - 1  
T. Harimoto - M. Freitas 2 - 4  
Y. Oshima - Xin Xu 2 - 4  
Yu Zhou - V. Samsonov 4 - 1  
Zhen. Fan - P. Franziska 4 - 2  
Asztalitenisz (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandan Sheng - Yang Wu 2 - 4  
H. Hayata - M. Ito 0 - 4  
H. Hayata - Mingyang Sun 4 - 2  
H. Sato - Meng Chen 1 - 4  
H. Sato - Yi. Wang 4 - 2  
Han Ying - Hyo. Suh 2 - 4  
Hs.-T. Cheng - K. Ishikawa 0 - 4  
Hua. Jiang - Man. Wang 2 - 4  
Hyo. Suh - K. Ishikawa 1 - 4  
I-Ch. Cheng - Dandan Sheng 0 - 4  
Ji. Jeon - Xing. Chen 2 - 4  
Jia Liu - Meng Chen 0 - 4  
Ke Chen - H. Hashimoto 4 - 3  
M. Hirano - Yal. Feng 2 - 4  
M. Nagasaki - H.K. Doo 2 - 4  
S. Polcanova - Yang Wu 1 - 4  
Tian. Feng - Xiaodan Li 2 - 4  
Xi Liu - Xia. Shan 4 - 0  
Xing. Chen - Man. Wang 3 - 4  
Yul. Zhu - Xi Liu 4 - 0  
Yut. Gu - M. Ito 3 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Koovee Tampere 5 - 4  
Oilers Espoo - Steelers Hämeenlinna 8 - 7  
Viikingit Helsinki - Seinäjoki 12 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cisternino - Kaos Futsal 2 - 2  
Feldi Eboli - Latina 3 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Magna Gurpea 3 - 3  
Levante - Jaen 3 - 4  
Palma Futsal - Santa Coloma 6 - 0  
Santiago Futsal - Zaragoza 5 - 5  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Dél-Korea 8 - 3  
Fehéroroszország - Franciaország 2 - 2  
Japán - Olaszország 2 - 1  
Lettország - Szlovénia 4 - 1  
Magyarország - Lengyelország 1 - 4  
Norvégia - Dánia 0 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 3 - 2  
Kanada - Svédország 0 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Szlovákia 1 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Dél-Korea 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Vancouver 4 - 1  
Calgary - Detroit 6 - 3  
Colorado - Ottawa 3 - 3  
Los Angeles - Tampa Bay 2 - 5  
Montreal - Minnesota 0 - 3  
New Jersey - Edmonton 2 - 2  
Philadelphia - Chicago 3 - 1  
St. Louis - Arizona 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Troja/Ljungby 5 - 2  
Timra - Tingsryd 3 - 2  
Västervik - Pantern Malmö 6 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Torosz Nyeftekamszk 0 - 3  
Ermak Angarszk - Barsz Kazany B 2 - 2  
Heilongjiang - Molot Perm 3 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - CSZK Szamara 7 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Zadar 78 - 80  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - Adelaide 63 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonju KCC Egis 80 - 99  
Changwon Sakers - Seoul Knights 81 - 87  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Fenerbahce Ülker 57 - 80  
Himki Moszkva - Baskonia Vitoria 91 - 90  
Olympiakosz - Panathinaikosz 62 - 70  
Unicaja Malaga - Crvena zvezda 79 - 65  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Tongxi - Liaoning 110 - 107  
Shanghai Sharks - Beijing Dragons 111 - 111, h.u. 123 - 119  
Shanxi - Beijing Ducks 103 - 113  
Shenzhen - Jiangsu Dragons 110 - 102  
Xinjiang - Sichuan 121 - 108  
Zhejiang Guangsha - Guangzhou 116 - 118  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Gliwice 90 - 65  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szeged 94 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Oklahoma City 102 - 94  
Houston - Cleveland 117 - 113  
Sacramento - Philadelphia 109 - 108  
Toronto - New Orleans 122 - 118  
Washington - LA Lakers 111 - 95  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitteldeutscher - Ludwigsburg 81 - 92  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vistal Gdynia - Nyköbing F. 28 - 36  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Metz 22 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Mors 40 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hypo Niederösterreich - Zalau 22 - 30  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - MTK 31 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Bidasoa Irun 30 - 29  
Huesca - AX Puente Genil 35 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Helsingborg 36 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Port Vale 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Sydney FC 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - Oeste 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Coritiba 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitkovice - Opava 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Slovacko 2 - 2  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (UAE) - Al-Jazeera (UAE) 0 - 3  
Hatta - Ajman 0 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emirates Ras Al-Khaimah - Dibba Al-Fujairah 0 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Noeux-les-Mines - Lens 0 - 5  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Twente 0 - 1  
Excelsior/Barendrecht - VV Alkmaar 1 - 4  
Zwolle - PSV 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Trinidense - Dep. Capiata 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Osasuna 0 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovákia - U19Kazahsztán 0 - 0  
U19Törökország - U19Wales 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Észak-Írország 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Feröer-szigetek - U21Lengyelország 2 - 2  
U21Grúzia - U21Finnország 2 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Skócia - U21Lettország 1 - 1  
U21Ukrajna - U21Anglia 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Magyarország - U21Svédország 2 - 2  
U21Málta - U21Törökország 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Szerbia 1 - 3  
U21Örményország - U21Oroszország 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Románia - U21Portugália 1 - 1  
U21Wales - U21Bosznia-Hercegovina 0 - 4  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Fehéroroszország - U21Litvánia 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Boston River 5 - 0  
Labdarúgás (vb-sel., ráját.,CONCACAF/Ázsia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras - Ausztrália 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Nigéria 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Szenegál 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Olaszország 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Németország 0 - 0  
Belgium - Mexikó 3 - 3  
Dél-Korea - Kolumbia 2 - 1  
Franciaország - Wales 2 - 0  
Grúzia - Ciprus 1 - 0  
Japán - Brazília 1 - 3  
Kína - Szerbia 0 - 2  
Lengyelország - Uruguay 0 - 0  
Portugália - Szaúd-Arábia 3 - 0  
Ukrajna - Szlovákia 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - USA 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Connah's Quay 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koreai NDK - Malajzia 4 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loughgall - Newry City 0 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Linfield 2 - 1  
MMA (ONE Ch., Legends of the World)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Moraes - D. Kingad 1 - 0  
E. Folayang - M. Nguyen 0 - 1  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Leicester 33 - 31  
Ospreys - London Wasps 12 - 36  
Sale - Saracens 29 - 22  
Rögbi (vb, C/D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Olaszország 38 - 10  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Vibo Valentia 3 - 1  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - R. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
Tenisz (ATP Next Gen Final,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - A. Rublev 0 - 3  
Hy. Chung - D. Medvedev 3 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - V. Diatchenko 2 - 1  
B. Haas - S-W. Hsieh 0 - 2  
L. Kumkhum - V. Golubic 0 - 2  
Y-Y. Duan - A. Bogdan 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudermetova V / Soylu I - Duan Y Y / Wang Y 1 - 2  
Kumkhum L / Luangnam N - Adamczak M / Broady N 0 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Corrie - B. Klahn 0 - 2  
F. Peliwo - T.H. Fritz 2 - 0  
N. Rubin - T.H. Fritz 0 - 2  
T. Smyczek - H. Laaksonen 0 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaplin J / Krueger M - Cerretani J / Smith J 0 - 2  
Fritz T / Hiltzik J - Maytin R / Norrie C 0 - 2  
Koepfer D / Moraing M - Cerretani J / Smith J 1 - 2  
Paes L / Raja P - Broady L / Willis M 2 - 0  
Paes L / Raja P - Roelofse R / Salisbury J 2 - 0  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - A. Bolt 2 - 0  
C. Hemery - J. Millman 2 - 0  
G. Soeda - S. Robert 0 - 2  
Y. Watanuki - S.W. Kwon 1 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
McLachlan B / Uchiyama Y - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 0  
Nedunchezhiyan/Rungkat - Bolt A / Mousley B 2 - 1  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - M. Niculescu 0 - 2  
A. Lottner - E. Alexandrova 2 - 0  
P. Parmentier - K. Kanepi 2 - 0  
S. Lisicki - C. Perrin 2 - 1  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Savinykh V / Zanevska M - Cadantu A / Niculescu M    
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - G. Pella 2 - 1  
J. Domingues - R. Dutra da Silva 2 - 1  
N. Kicker - M. Arevalo 2 - 0  
P. Cuevas - J. Hernandez-Fernandez 2 - 0  
Tenisz (Montevideo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Romboli F - Andreozzi G / Gonzalez M 2 - 0  
Tenisz (Mouilleron-Le-Cap, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - C. Lestienne 2 - 1  
G. Sakharov - I. Ivashka 2 - 0  
L. Vanni - A. Vatutin 2 - 0  
Y. Maden - P. Gojowczyk 2 - 0  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif, férfi p.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Bednarek T / Pel D 1 - 2  
Motti/Travaglia - Begemann A / Eysseric J 0 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Zopp - A. Seppi 2 - 0  
L. Lacko - F. Skugor 2 - 1  
M. Copil - K. Majchrzak 2 - 0  
M. Kukushkin - J. Janowicz    
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borsos G / Fucsovics M - Arends/Sancic 0 - 2  
Brunstrom J / Krawietz K - Skupski K / Skupski N 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyu.I. Lee - W.F. Chong 2 - 1  
I.M. Mustofa - W.K.V. Wong 2 - 1  
K. Momota - K. Tsuneyama 2 - 0  
K.C. Shih - Zulf. Zulkiffli 1 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Yi. Zhang 1 - 2  
Su Yu Chen - Ng.Y. Cheung 0 - 2  
Y. Cai - M.J. Lee 2 - 0  
Y. Han - Y.P. Pai 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budvanszka Rivijera Budva - Partizan Belgrád 10 - 5  
Mladost Zagreb - Jadran Split 16 - 9  
VK Posk - Mornar 9 - 9  

 

2017.11.09.
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Binghamton 4 - 3  
Iowa - Rockford 5 - 3  
San Diego - Texas Stars 2 - 6  
Springfield - Hershey 1 - 3  
Stockton - Manitoba 1 - 4  
Utica - Charlotte 2 - 5  
Wilkes-Barre/Scranton - Toronto Marlies 4 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Oroszország 3 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Norvégia 2 - 2  
Dánia - Dél-Korea 7 - 4  
Fehéroroszország - Lettország 5 - 7  
Franciaország - Szlovénia 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Rangers - Boston 4 - 2  
San Jose - Tampa Bay 1 - 5  
Toronto - Minnesota 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Rjazany 4 - 2  
Szarjarka Karaganda - Dinamo Szentpétervár 0 - 3  
Torpedo Kamenogorszk - SZKA-Neva 2 - 4  
Zauralje Kurgan - Burany Voronyezs 4 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Melbourne Utd. 92 - 69  
NZ Breakers - Perth 88 - 84  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Sydney Flames 75 - 105  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Busan Sonicboom 87 - 75  
Wonju Dongbu - Goyang 87 - 87, h.u. 101 - 91  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Anadolu Efes 85 - 89  
CSZKA Moszkva - Valencia 94 - 67  
Maccabi TA - Real Madrid 90 - 83  
Milano - Zalgiris Kaunas 62 - 94  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Tianjin 121 - 105  
Jilin - Shandong 96 - 151  
Qingdao - Zhejiang Chouzhou 104 - 115  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - LA Lakers 107 - 96  
Detroit - Indiana 114 - 97  
Golden State - Minnesota 125 - 101  
Orlando - New York 112 - 99  
Phoenix - Miami 115 - 126  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Skjern 23 - 36  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Skanderborg 23 - 26  
Nordsjaelland - Ribe-Esbjerg 27 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - St. Raphael 26 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Eger 17 - 17  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Flensburg 26 - 30  
Gummersbach - Hüttenberg 28 - 25  
Ludwigshafen-Friesenheim - Burgdorf-Hannover 21 - 27  
Stuttgart - Kiel 24 - 36  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Kriens 23 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Malmö 30 - 29  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LSK Kvinner - Manchester City 0 - 5  
Stjarnan - Slavia Praha 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Atlético GO 3 - 2  
Atlético PR - Corinthians 0 - 1  
Flamengo - Cruzeiro 2 - 0  
Santos - Vasco da Gama 1 - 2  
Sao Paulo - Chapecoense 2 - 2  
Sport Recife - Botafogo 1 - 2  
Vitória - Palmeiras 3 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhayik Ural - Maktaaral 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Tijuana 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Olbia 4 - 0  
Carrarese - Pisa 2 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Libertad Asuncion 2 - 4  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Olaszország 2 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Svájc 1 - 0  
U20Lengyelország - U20Portugália 1 - 2  
U20Németország - U20Olaszország 2 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Spanyolország - U21Izland 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Azerbajdzsán - U21Németország 0 - 7  
U21Koszovó - U21Izrael 0 - 4  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Belgium - U21Ciprus 3 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Bulgária 3 - 0  
U21Szlovénia - U21Montenegró 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Liverpool Montevideo 0 - 2  
Rampla Juniors - El Tanque Sisley 1 - 1  
Sud América - Penarol 2 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Görögország 4 - 1  
Észak-Írország - Svájc 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Észtország 3 - 0  
Hong Kong - Bahrein 0 - 2  
Irán - Panama 2 - 1  
Luxemburg - Magyarország 2 - 1  
Románia - Törökország 2 - 0  
Skócia - Hollandia 0 - 1  
Szingapúr - Libanon 0 - 1  
Örményország - Fehéroroszország 4 - 1  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - A. McGill (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
R. O'Sullivan - J. Higgins (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
R. O'Sullivan - N. Robertson (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Tenisz (ATP Next Gen F, férfi e.,A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - D. Shapovalov 3 - 2  
Hy. Chung - G. Quinzi 3 - 2  
Tenisz (ATP Next Gen F, férfi e.,B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Donaldson - D. Medvedev 1 - 3  
K. Khachanov - B. Coric 2 - 3  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Diatchenko - I. Khromacheva 2 - 0  
V. Kudermetova - A. Bogdan 0 - 2  
Y-Y. Duan - Vara. Wongteanchai 2 - 1  
Y. Wickmayer - L. Kumkhum 1 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawczyk D / Olmos G - Duan Y Y / Wang Y 1 - 2  
Kudermetova V / Soylu I - Bektas E / Santamaria S 2 - 0  
Kuwata H / Lykina K - Jakupovic D / Khromacheva 0 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - H. Laaksonen 0 - 2  
D. King - B. Klahn 0 - 2  
D. Kudla - J. Hiltzik 2 - 0  
F. Peliwo - L. Broady 2 - 1  
J-P. Smith - E. Corrie 1 - 2  
M. Moraing - B. Fratangelo 1 - 2  
T. Smyczek - A. Ward 2 - 0  
T. Stodder - H. Laaksonen 0 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mcdonald M / Paul T - Scholtz N / Valero L 2 - 0  
Roelofse R / Salisbury J - Mcdonald M / Paul T 2 - 0  
Stodder T / Touliatos P - Chaplin J / Krueger M 0 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Ze Zhang 2 - 1  
A. Santillan - H. Hurkacz 2 - 0  
M. Ebden - C. Hemery 0 - 2  
R. Albot - Y. Watanuki 1 - 2  
S. Robert - P. Polansky 2 - 0  
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
McLachlan B / Uchiyama Y - Kibi Y / Onishi K 2 - 0  
Ratiwatana / Ratiwatana - Purcell M / Santillan A 2 - 0  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - A. Blinkova 0 - 2  
A. Kalinina - E. Alexandrova 0 - 2  
J. Cepelova - A. Lottner    
J. Ponchet - K. Kanepi 0 - 2  
P. Monova - C. Perrin 0 - 2  
P. Parmentier - B. Eraydin 2 - 0  
S. Lisicki - O. Danilovic 2 - 0  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - R. Dutra da Silva 0 - 2  
F. Bagnis - C. Berlocq 2 - 1  
N. Jarry - J. Domingues 0 - 2  
Tenisz (Montevideo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Gonzalez M - Clezar G / Neis F 2 - 1  
Bagnis F / Felder M - Arevalo-Gonzalez M / Reyes-Varela M-A 2 - 1  
Cachin P / Jarry N - Arneodo R / Romboli F 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron-Le-Cap, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Janvier - I. Ivashka 1 - 2  
R. Barbosa - G. Sakharov 0 - 2  
T. Kamke - C. Lestienne 1 - 2  
V. Galovic - E. Ymer 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif, férfi p.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Sitak A - Bury A / Siljestrom A 2 - 0  
Motti/Travaglia - Jomby T / Lescure M 2 - 0  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Skugor - Fucsovics M. 2 - 1  
K. Majchrzak - An. Martin 2 - 1  
L. Lacko - F. Auger Alliassime 2 - 1  
M. Baghdatis - J. Zopp    
M. Copil - L. Klein 2 - 0  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunstrom J / Krawietz K - Erlich J / Skugor F 2 - 0  
Gombos N / Lacko L - Skupski K / Skupski N    
Jebavy R / Middelkoop M - Borsos G / Fucsovics M 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyu.I. Lee - F.A. Kholik 2 - 1  
I.M. Mustofa - Z. Junpeng 2 - 1  
K. Tsuneyama - P. Thongnuam 2 - 0  
K.C. Shih - T. Sitthikom 2 - 1  
P. Ren - W.K.V. Wong 1 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Sh.Y. Sung 2 - 0  
E. Kosetskaya - Y.P. Pai 1 - 2  
F. Fitriani - Y. Han 1 - 2  
M.H. Yen - M.J. Lee 0 - 2  
N. Nidaira - Su Yu Chen 1 - 2  
Wen. Li - Ng.Y. Cheung 1 - 2  
Y. Cai - H. Suzuki 2 - 0  
Yi. Zhang - Fan. Gao 2 - 1  

 

 

2017.11.08.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Salba 3 - 4  
Turku PS - Oilers Espoo 11 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Milano 4 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Lehigh Valley 2 - 4  
Grand Rapids - San Antonio 7 - 4  
Milwaukee - Chicago Wolves 3 - 0  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Kanada 2 - 3  
Svédország - Csehország 5 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Los Angeles 3 - 3  
Buffalo - Washington 3 - 1  
Calgary - Vancouver 3 - 5  
Carolina - Florida 3 - 1  
Columbus - Nashville 1 - 3  
Montreal - Las Vegas 3 - 2  
New Jersey - St. Louis 1 - 3  
NY Islanders - Edmonton 1 - 1  
Pittsburgh - Arizona 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Timra 5 - 3  
MODO - Karlskoga 5 - 3  
Tingsryd - AIK 0 - 3  
Troja/Ljungby - Leksand 4 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 1  
Cselmet Cseljabinszk - Gornyak Ucsali 6 - 4  
Ermak Angarszk - CSZK Szamara 5 - 2  
Heilongjiang - Izssztal Izsevszk 2 - 4  
Metallurg Novokuznyeck - Dizel Penza 2 - 5  
Szokol Krasznojarszk - Barsz Kazany B 3 - 0  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Juzsnij Ural Orszk 3 - 8  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Sassari 78 - 78, h.u. 90 - 85  
Monaco - Oldenburg 88 - 73  
Murcia - Karsiyaka 80 - 80, h.u. 91 - 96  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Chalon sur Saone 94 - 74  
PAOK - Iberostar Tenerife 74 - 79  
RH Gaziantepspor - Ventspils 74 - 99  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Banvitspor 49 - 48  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Nymburk 80 - 63  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Anyang 87 - 78  
Jeonju KCC Egis - Ulsan Mobis Phoebus 80 - 90  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - Cedevita Zagreb 91 - 81  
UNIKSZ Kazany - Torino 101 - 93  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Reggio Emilia 83 - 58  
Hapoel Jerusalem - Galatasaray 81 - 91  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Alba Berlin 86 - 94  
Partizan Belgrád - Lok.Kubany Krasznodar 83 - 93  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Gran Canaria 68 - 84  
Trento - Ulm 77 - 66  
Zenit Szentpétervár - Tofas Bursa 84 - 82  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Avtodor Szaratov 97 - 85  
Nevezis Kedainiai - Benfica 94 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Kapfenberg 83 - 87  
Porto - Mornar 68 - 55  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Balkan Botevgrad 77 - 77, h.u. 90 - 86  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Lukoil Academic 63 - 72  
Istanbul BB - U-Banca Cluj 92 - 82  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Alba Fehérvár 68 - 93  
Charleroi Spirou - Tsmoki-Minszk 78 - 82  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Himik Juzsnij 80 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karpos Sokoli - Szolnok 73 - 91  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleville-Mezieres - Dijon 75 - 83  
Reims - Pau Orthez 86 - 85  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Guangzhou 93 - 94  
Jiangsu Dragons - Liaoning 80 - 112  
Shanxi - Beijing Dragons 101 - 109  
Sichuan - Shanghai Sharks 105 - 114  
Zhejiang Guangsha - Shenzhen 121 - 98  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krosno - Dabrowa Gornicza 80 - 84  
Szczecin - Czarni Slupsk 96 - 83  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Milwaukee 124 - 119  
Denver - Brooklyn 112 - 104  
Indiana - New Orleans 112 - 117  
New York - Charlotte 118 - 113  
Portland - Memphis 97 - 98  
Sacramento - Oklahoma City 94 - 86  
San Antonio - LA Clippers 120 - 107  
Toronto - Chicago 119 - 114  
Utah - Philadelphia 97 - 104  
Washington - Dallas 99 - 113  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Schaffhausen 26 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Köbenhavn 23 - 34  
Midtjylland - Esbjerg 22 - 25  
Odense - Ringköbing 31 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Toulouse 24 - 32  
Ivry - Nantes 30 - 29  
Massy Essonne - Chambery 31 - 32  
Montpellier - Saran 32 - 29  
Nimes - Paris SG 26 - 24  
Tremblay - Pays d'Aix 21 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Halden 32 - 37  
Drammen - Arendal 31 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Dortmund 35 - 17  
Thüringer HC - Bietigheim 29 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Naturhouse La Rioja 27 - 29  
Puerto Sagunto - Ademar Leon 26 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ricoh HK - Skövde 31 - 25  
Sävehof - Hammarby 28 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Höör 20 - 29  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chester - Wrexham 0 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BIIK-Kazygurt - Lyon 0 - 7  
Brescia - Montpellier 2 - 3  
Chelsea - Rosengard 3 - 0  
Fiorentina - Wolfsburg 0 - 4  
Gintra Univ. - Barcelona 0 - 6  
Sparta Praha - Linköping 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Guarani 2 - 2  
CRB - Juventude 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Bahia 1 - 2  
Ponte Preta - Gremio 0 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Swindon 2 - 4  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Fleetwood 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Stoke 2 3 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimsby - Sunderland 2 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Kyoto 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Alianza Petrolera 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavorrano - Arezzo 0 - 0  
Giana Erminio - Piacenza 4 - 3  
Livorno - Viterbese 3 - 0  
Lucchese - Prato 0 - 0  
Pistoiese - Robur Siena 1 - 2  
Pontedera - Cuneo 0 - 3  
Pro Piacenza - Monza 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Santarcangelo 1 - 1  
Feralpisalo - Fermana 1 - 2  
Gubbio - Ravenna 0 - 1  
Padova - Mestre 2 - 1  
Reggiana - Pordenone 1 - 0  
Sambenedettese - Südtirol 0 - 1  
Triestina - Teramo 1 - 1  
Vicenza - Renate 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazovik Orenburg - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 0  
Himki - Olimp. Nyizsnyij Novgorod 0 - 2  
Lucs Vlagyivosztok - Volgar Asztrahan 0 - 0  
Rotor Volgográd - Dinamo Szentpétervár 0 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Kubany Krasznodar 0 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Zenit Sz'tpétervár 2 3 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Kurszk 0 - 1  
Tambov - Baltika Kalinyingrád 2 - 1  
Tom Tomszk - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 0  
Tyumeny - Fakel Voronyezs 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Cerro Porteno 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis - Frej Täby 1 - 1  
Mjällby - Örgryte 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lettország - U19Dánia 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Románia - U19Görögország 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bosznia-Hercegovina - U19Grúzia 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Örményország 5 - 0  
U19Luxemburg - U19Skócia 1 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Liechtenstein 3 - 0  
U19Macedónia - U19Svájc 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izland - U19Bulgária 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Horvátország - U21San Marino 5 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Plaza Colonia 2 - 2  
Defensor - Racing Montevideo 4 - 2  
Juventud - Atl. River Plate 1 - 0  
Montevideo Wanderers - CA Cerro 2 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Csehország 1 - 2  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Lokomotív Novoszibirszk 0 - 3  
Groningen - Noliko Maaseik 1 - 3  
Neftocsimik Burgasz - Friedrichshafen 1 - 3  
Omonia Nicosia - Jastrzebski Wegiel 0 - 3  
Posojilnica Aich/Dob - Fenerbahce 0 - 3  
Sahtar Szoligorszk - Perugia 1 - 3  
Valepa Sastamala - Ceske Budejovice 3 - 0  
Vojvodina - Toulouse 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Piacenza 0 - 3  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - L. Brecel (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
M. Selby - L. Brecel (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
M. Selby - L. Wenbo (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Tenisz (ATP Next Gen F, férfi e.,A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - Hy. Chung 0 - 3  
D. Shapovalov - G. Quinzi 3 - 1  
Tenisz (ATP Next Gen F, férfi e.,B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - B. Coric 1 - 3  
K. Khachanov - J. Donaldson 3 - 0  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Soylu - B. Haas 1 - 2  
K. Lykina - B. Bencic 0 - 2  
M. Bouzkova - S-W. Hsieh 0 - 2  
V. Golubic - E. Rodina 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DOI M / Golubic V - Bektas E / Santamaria S 1 - 2  
Duan Y Y / Wang Y - RUS A / Wacanno E 2 - 0  
Kumkhum L / Luangnam N - Lertpitaksinchai/Plipuech 2 - 1  
Stollár F / Thombare P - Adamczak M / Broady N 0 - 2  
Wongteanchai V / Wongtean - Jakupovic D / Khromacheva 1 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - D. Kudla 1 - 2  
F. Nielsen - D. King 0 - 2  
K. King - C. Harrison    
K. King - E. Corrie 0 - 2  
M. Krueger - B. Fratangelo 0 - 2  
M. Moraing - D. Novikov 2 - 0  
R. Schneider - A. Ward 0 - 2  
S. Kozlov - T. Smyczek 0 - 2  
T. Paul - F. Peliwo 0 - 2  
T. Sandgren - J-P. Smith 0 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King D / Mmoh M - Broady L / Willis M    
Maytin R / Norrie C - Bambridge L / O'Hare D 2 - 0  
Paes L / Raja P - King K / Klahn B 2 - 0  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Leshem - A. Bolt 0 - 2  
G. Soeda - J. Jung 2 - 0  
H. Hurkacz - L. Miedler 2 - 0  
M. Ebden - H. Moriya 2 - 1  
R. Albot - T. Gabashvili    
S. Fukuda - J. Millman 0 - 2  
S.W. Kwon - T. Ito 2 - 0  
Ze Zhang - T. Daniel 2 - 0  
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gao X / Zhang ZE - Nedunchezhiyan/Rungkat 0 - 2  
Gong M-X / Peng H-Y - Bolt A / Mousley B 1 - 2  
Krajicek/Withrow - Purcell M / Santillan A 0 - 2  
Reid M / Whittington A - McLachlan B / Uchiyama Y 0 - 2  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Paquet - J. Ponchet 0 - 2  
C. Perrin - J. Fett 2 - 0  
E.G. Ruse - M. Niculescu 0 - 2  
M. Zanevska - K. Kanepi 0 - 2  
P. Monova - A. Cadantu 2 - 0  
P. Parmentier - O. Saez Larra 2 - 1  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek M / Kudryavtseva - Moore T / Perrin C 2 - 0  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - G. Elias 1 - 2  
F. Coria - G. Pella 0 - 2  
M. Arevalo - R. Carballes Baena 2 - 1  
N. Kicker - G. Clezar 2 - 0  
P. Cuevas - J.P. Ficovich 2 - 1  
Tenisz (Montevideo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Gonzalez M - Oliveira G / Panfil G 2 - 0  
Arneodo R / Romboli F - Carballes Baena R / Collarini A 2 - 0  
Clezar G / Neis F - Cecchinato M / Marcora R    
Clezar G / Neis F - Pereira J / Sorgi J P 2 - 0  
Dutra Silva R / Elias G - Bagnis F / Felder M 1 - 2  
Maresca S / Xiviller N - Arevalo-Gonzalez M / Reyes-Varela M 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron-Le-Cap, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - Y. Maden 0 - 2  
A. Vatutin - Y. Reuter 2 - 0  
I. Ivashka - M. Marterer    
M. Janvier - S. Caruso 2 - 0  
S. Travaglia - L. Vanni 0 - 2  
Z. Kolar - P. Gojowczyk 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif, férfi p.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blancaneaux G / Hoang A - Begemann A / Eysseric J 0 - 2  
Bublik A / Uzhylovskyi V - Bednarek T / Pel D 1 - 2  
Bury A / Siljestrom A - Milojevic N / Vatutin A 2 - 0  
Gille S / Vliegen J - Humbert U / Lestienne C 2 - 0  
Koolhof W / Sitak A - De Minaur A / Moutet C    
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - F. Skugor 1 - 2  
B. Tomic - J. Janowicz 0 - 2  
M. Baghdatis - I. Marchenko    
M. Baghdatis - M. Viola 2 - 0  
M. Copil - P. Nema 2 - 1  
M. Kukushkin - N. Desein 2 - 1  
P. Krstin - L. Klein 1 - 2  
T. Liska - Fucsovics M. 0 - 2  
U. Ignatik - A. Seppi 0 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin M / Sharan D - Arends S / Sancic A 1 - 2  
Molchanov D / Stakhovsky - Erlich J / Skugor F 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Namkul - T. Sitthikom 0 - 2  
C.W. Lim - H. Shimono 2 - 1  
Ch.Hu. Lu - I.M. Mustofa 0 - 2  
Ch.Yi. Lee - K. Momota 1 - 2  
D. Liew - K. Watanabe 0 - 2  
D.H. Rumbaka - Z. Junpeng 0 - 2  
H.S. Wong - Zulf. Zulkiffli 0 - 2  
Hyu.I. Lee - C.H. Lee 2 - 0  
K. Naraoka - W.K.V. Wong 0 - 2  
K. Tsuneyama - Fei. Sun 2 - 0  
K.C. Shih - K. Wangcharoen 2 - 1  
Kai Guo - P. Ren 1 - 2  
P. Thongnuam - Ch.Hs. Lin 2 - 0  
W.F. Chong - P.A. Maulana 2 - 0  
Y.L.A. Lau - N. Yamazawa    
Yu Hs. Lin - F.A. Kholik 1 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - K. Polikarpova 2 - 0  
A. Takahashi - Ng.Y. Cheung 0 - 2  
Br. Tam - Su Yu Chen 0 - 2  
E. Kosetskaya - K.Y. Fan 2 - 0  
F. Fitriani - A. Mine 2 - 1  
Fan. Gao - S. Saito 2 - 0  
J. Muljati - Sh.Y. Sung 0 - 2  
J.L. Jeon - N. Nidaira 0 - 2  
M.J. Lee - S. Kawakami 2 - 1  
P.Y. Yip - Yi. Zhang 0 - 2  
R.A. Riodingin - M.H. Yen 0 - 2  
Y. Cai - G. Mariska 2 - 1  
Y. Han - H.W. Chen 2 - 0  
Y.P. Pai - R. Hartawan 2 - 0  
Y.Y. Susanto - H. Suzuki 0 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Barceloneta 6 - 5  
Jug Dubrovnik - Partizan Belgrád 16 - 5  
Olympiakosz - Dinamo Moszkva 17 - 9  
OSC - Hannover 8 - 7  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Recco 4 - 6  
Spandau Berlin - Sabadell 11 - 8  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - SM Verona 5 - 10  
Jadran Split - Marseille 10 - 11  
Miskolc - Szpartak Volgográd 12 - 8  
Szintez Kazany - FTC 8 - 16  

 

2017.11.07.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Bay - Detroit 17 - 30  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Cartagena 5 - 0  
Peniscola - Barcelona 0 - 1  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Mannheim 2 - 1  
Frölunda - Liberec 4 - 5  
München - Bern 2 - 5  
Nottingham - Zürich Lions 0 - 3  
Tappara - JYP 3 - 2  
Trinec - Malmö 2 - 1  
Växjö - Salzburg 5 - 3  
Zug - Brno 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szibir Novoszibirszk - Slovan Bratislava 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Minnesota 5 - 3  
Dallas - Winnipeg 1 - 4  
NY Rangers - Columbus 5 - 3  
Toronto - Las Vegas 3 - 3  
Vancouver - Detroit 2 - 3  
Washington - Arizona 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaufbeuren - Bad Nauheim 7 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pantern Malmö - Oskarshamn 4 - 3  
Vita Hasten - Västervik 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Torosz Nyeftekamszk 0 - 0  
Rubin Tyumeny - Burany Voronyezs 0 - 2  
Szarjarka Karaganda - SZKA-Neva 1 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Dinamo Szentpétervár 1 - 2  
Zauralje Kurgan - Rjazany 4 - 1  
Zvezda Csehov - Molot Perm 3 - 3  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallmann Vienna - USK Praha 83 - 71  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Vrijednosnice Osijek 73 - 53  
Sencur Kranj - Klosterneuburg 75 - 58  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Jenyiszej Krasznojarszk 81 - 75  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Neptunas Klaipeda 60 - 90  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Estudiantes 82 - 82, h.u. 84 - 90  
Olimpija Ljubljana - Venezia 66 - 76  
Strasbourg - AEK Athén 80 - 78  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Arisz 83 - 61  
Oostende - Zielona Gora 82 - 78  
Telekom Bonn - Nanterre 62 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Seoul Thunders 81 - 69  
Seoul Knights - Busan Sonicboom 94 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - MoraBanc Andorra 85 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Buducnost Podgorica 86 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Limoges 93 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Donar Groningen 60 - 49  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keravnos - Basic-Fit Brussels 90 - 77  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sigal Prishtina - Mons 69 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Nyizsnyij Novgorod 79 - 84  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Xinjiang 98 - 95  
Jiangsu Tongxi - Jilin 111 - 99  
Qingdao - Fujian 112 - 128  
Shandong - Zhejiang Chouzhou 95 - 89  
Tianjin - Beijing Ducks 93 - 119  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Boston 107 - 110  
Golden State - Miami 97 - 80  
Phoenix - Brooklyn 92 - 98  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Nyköbing F. 20 - 31  
Silkeborg - Holstebro 25 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Gdynia - Gwardia Opole 30 - 37  
Wybrzeze Gdansk - Kielce 26 - 32  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Veszprém 25 - 39  
Komló - Szeged 27 - 37  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Nexe Nasice 27 - 27  
Gorenje Velenje - RK Zagreb 23 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Ciudad Encantada 34 - 27  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud Un. Gualeguaychu - Atl. All Boys 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vélez Sarsfield - Union SF 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - ABC 2 - 0  
Brasil de Pelotas - Parana 2 - 0  
Criciuma - Boa 2 - 0  
Londrina - Goiás 2 - 0  
Nautico - Paysandu 1 - 3  
Oeste - Figueirense 1 - 1  
Vila Nova - Santa Cruz PE 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Portsmouth 0 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gillingham - Reading 2 7 - 5  
Southend - Colchester 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Cheltenham 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oxford Utd. - Milton Keynes Dons 3 - 4  
Stevenage - Brighton 2 3 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Peterborough 0 - 2  
Northampton - Southampton 2 3 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morecambe - Leicester 2 2 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Accrington 0 - 4  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rochdale - Blackburn 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldham - Newcastle 2 4 - 1  
Port Vale - Crewe 4 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - West Bromwich 2 2 - 1  
Shrewsbury - Walsall 0 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Rotherham 0 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln - Notts County 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Istra 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Once Caldas 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Cosenza 0 - 2  
Bisceglie - Matera 2 - 1  
Catanzaro - Monopoli 1 - 0  
Juve Stabia - Virtus Francavilla 1 - 1  
Lecce - Casertana 2 - 1  
Paganese - Catania 2 - 5  
Reggina - Siracusa 0 - 2  
Sicula Leonzio - Andria 1 - 1  
Trapani - Rende 4 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - General Diaz 0 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Törökország - U19Kazahsztán 3 - 0  
U19Wales - U19Szlovákia 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Aberystwyth 3 - 2  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Branik Maribor - Rzeszow 1 - 3  
Marica Plovdiv - Yenisey Krasnoyarsk 2 - 3  
Mincsanka Minszk - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Sliedrecht - Conegliano 0 - 3  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Fu - M. White (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
S. Murphy - M. King (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Tenisz (ATP Next Gen F, férfi e.,A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - G. Quinzi 3 - 2  
D. Shapovalov - Hy. Chung 1 - 3  
Tenisz (ATP Next Gen F, férfi e.,B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - J. Donaldson 3 - 0  
K. Khachanov - D. Medvedev 1 - 3  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - G. Olmos 2 - 0  
C. Jundakate - A. Bogdan 0 - 2  
L. Kumkhum - Stollár F. 2 - 0  
S. Sharipova - E. Rodina 1 - 2  
V. Diatchenko - M. Frech 2 - 0  
V. Kudermetova - J. Paolini 2 - 0  
Vara. Wongteanchai - Xinyu Gao 2 - 1  
Y-Y. Duan - E. Bektas 2 - 0  
Y. Wickmayer - V. Zvonareva 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Sharipova S - Kuwata H / Lykina K 0 - 2  
Kudermetova V / Soylu I - Jundakate C / Momkoonthod T 2 - 0  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - M. Mmoh 2 - 1  
B. Schnur - M. Giron 2 - 0  
D. Köpfer - N. Rubin 0 - 2  
L. Valero - L. Broady 0 - 2  
M. McDonald - T.H. Fritz 0 - 2  
R. Opelka - J. Hiltzik 1 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lammons N / Lawson A - Fritz T / Hiltzik J 1 - 2  
Roelofse R / Salisbury J - Hach Verdugo H / Novikov D 2 - 0  
Tenisz (Knoxville, USA, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Moraing - M. Torpegaard 2 - 0  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - K. Uesugi 2 - 0  
C. Hemery - A. Krajicek 2 - 0  
D.H. Lee - T. Ito 0 - 2  
J. Jung - O. Jasika 2 - 1  
K. Onishi - P. Polansky 0 - 2  
L.G.M. Harris - S. Fukuda 1 - 2  
S. Robert - M. Matosevic 2 - 0  
Y. Takahashi - Y. Watanuki 0 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzales R / Reese H - Gong M-X / Peng H-Y 0 - 2  
Kibi Y / Onishi K - Hazawa S / Shimizu Y 2 - 0  
Ratiwatana / Ratiwatana - Matsui T / Yi C H 2 - 1  
Shimabukuro S / Uesugi K - Bolt A / Mousley B 0 - 2  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - D. Kovinic 2 - 0  
B. Pera - E. Alexandrova 0 - 2  
D. Seguel - O. Danilovic 0 - 2  
J. Cepelova - T. Korpatsch 2 - 0  
R. Hogenkamp - S. Lisicki 1 - 2  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Knoll X - Paquet C / Parmentier P 1 - 2  
Lister C / Ruse E - Savinykh V / Zanevska M 1 - 2  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - J. Hernandez-Fernandez 0 - 2  
B. Rola - S. Maresca 2 - 0  
F. Bagnis - G. Andreozzi 2 - 1  
G. Elias - H. Dellien 2 - 1  
Gon. Oliveira - R. Dutra da Silva 0 - 2  
J.P. Sorgi - J. Domingues 1 - 2  
M. Arevalo - J. Souza 2 - 1  
M. Cuevas - C. Berlocq 1 - 2  
N. Jarry - J.I. Londero 2 - 0  
N. Kicker - M. Linzer 2 - 0  
P. Cachin - G. Pella 0 - 2  
Tenisz (Montevideo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas M / Cuevas P - Behar A / De Paula F 1 - 2  
Galdos S / Molteni A - Cachin P / Jarry N 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron-Le-Cap, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - C. Moutet 2 - 0  
B. Paire - R. Barbosa    
C. Lestienne - M. Jaziri 2 - 0  
G. Blancaneaux - L. Vanni 0 - 2  
G. Sakharov - M. Bourgue 2 - 0  
N. Milojevic - E. Ymer 0 - 2  
R. Bemelmans - V. Galovic 0 - 2  
V. Millot - T. Kamke 0 - 2  
Y. Reuter - T. Robredo 2 - 0  
Z. Kolar - T. Jomby 2 - 1  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif, férfi p.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gojowczyk P / Satschko A - Begemann A / Eysseric J 1 - 2  
Motti/Travaglia - Guez D / Millot V 2 - 0  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - S. Stakhovsky 2 - 0  
F. Auger Alliassime - M. Bachinger 2 - 0  
I. Sijsling - N. Desein 0 - 2  
J. Janowicz - N. Gombos 2 - 1  
L. Lacko - J. Kovalik 2 - 0  
O. Nedovyesov - K. Majchrzak 0 - 2  
S. Ofner - A. Seppi 0 - 2  
T. Farquharson - J. Zopp 1 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Sancic A - Margaroli L/Weissborn T-S 2 - 1  
Borsos G / Fucsovics M - Berankis R / Seppi A 2 - 0  
Jebavy R / Middelkoop M - Agabigun S / Celikbilek A 2 - 0  
Skupski K / Skupski N - Podlipnik-Castil/Vasilevs 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.W. Chen - A. Namkul 1 - 2  
Ch.Hu. Lu - W. Kho Henrikho 2 - 0  
Ch.Yi. Lee - R. Takeshita 2 - 1  
D. Liew - M. Narongrit 2 - 0  
H. Shimono - Yun Hu    
H.S. Wong - A.F. Long 2 - 1  
Hyu.I. Lee - J.W. Cheam 2 - 0  
K. Tsuneyama - S. Sirant 2 - 0  
K. Wangcharoen - H.Y. Hsueh 2 - 0  
K. Watanabe - C.C. Hung 2 - 0  
K.A. Nugraha - K. Momota 1 - 2  
K.C. Shih - R. Satheishtharan 2 - 0  
Ka.Ch. Yu - Kai Guo 0 - 2  
P. Ren - Nan Wei 2 - 1  
R. Perdana - Fei. Sun 0 - 2  
S.H. Rhustavito - W.K.V. Wong 1 - 2  
S.H. Woo - C.W. Lim 0 - 2  
S.Z. Yeoh - P.A. Maulana 1 - 2  
T. Sitthikom - J.H. Hsu    
W.F. Chong - Ho.L. Lee 2 - 0  
Y. Igarashi - I.M. Mustofa 0 - 2  
Y.C. Chan - C.H. Lee 1 - 2  
Y.L.A. Lau - K.H. Tang 2 - 1  
Yu Hs. Lin - Z. Zhou 2 - 1  
Yu-H. Lai - D.H. Rumbaka 0 - 2  
2017.11.06.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miami - Oakland 24 - 27  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Cisternino 6 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Texas Stars 6 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Szocsi 2 - 0  
Barsz Kazany - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 2  
Dinamo Moszkva - Szeversztal Cserepovec 0 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - New Jersey 4 - 4  
Chicago - Montreal 0 - 2  
NY Islanders - Colorado 6 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Björklöven 2 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Izssztal Izsevszk 2 - 0  
Cselmet Cseljabinszk - Juzsnij Ural Orszk 2 - 2  
Ermak Angarszk - Dizel Penza 1 - 3  
Heilongjiang - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 4  
Metallurg Novokuznyeck - Szarov 2 - 2  
Szokol Krasznojarszk - CSZK Szamara 4 - 1  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Gornyak Ucsali 4 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda 84 - 100  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Dandenong 60 - 57  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Ostrava 82 - 98  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Dijon 65 - 85  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Ironi Naharia 92 - 73  
Maccabi Ashdod - Ironi Ness Ziona 77 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Gliwice 84 - 80  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Alytaus Dzukija 75 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Utah 137 - 110  
LA Lakers - Memphis 107 - 102  
Minnesota - Charlotte 112 - 94  
New York - Indiana 108 - 101  
Orlando - Boston 88 - 104  
Portland - Oklahoma City 103 - 99  
San Antonio - Phoenix 112 - 95  
Toronto - Washington 96 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Göttingen 100 - 61  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Anadolu Efes 84 - 84, h.u. 89 - 96  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - CSZKA Moszkva 81 - 96  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Rosztov 25 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Viborg 21 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Aranäs 27 - 25  
Redbergslids - Malmö 19 - 20  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chorley - Fleetwood 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Riestra - Villa Dalmine 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Tigre 0 - 0  
Patronato Parana - Newell's 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Western Sydney 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeptemvri Szófia - Pirin Blagoevgrad 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luverdense - Internacional 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Ingolstadt 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Viborg 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Zogyino - BATE Boriszov 2 - 4  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Reims 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - Lamia 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Marmorek - Ironi Nesher 1 - 0  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Afula 2 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Bnei Lod 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Ironi Kiryat Shmone 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Millonarios 1 - 2  
Dep. Cali - Atl. Nacional Medellin 1 - 0  
Dep. Tolima - Junior de Barranquilla 2 - 2  
Rionegro Aguilas - Dep. La Equidad 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Necaxa 1 - 0  
Veracruz - Dep. Toluca 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Houston 1 - 2  
Labdarúgás (NASL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - North Carolina 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Avellino 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Alessandria 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Sp. Trinidense 0 - 1  
Nacional Asuncion - Guarani Asuncion 0 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes B - Arouca 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Bukarest - ACS Poli Timisoara 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Zaragoza 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wohlen - Rapperswil 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glentoran - Ballymena Utd. 1 - 1  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - R. Day (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
B. Hawkins - R. Day (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
D. Junhui - A. Hamilton (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haas - Pe. Plipuech 2 - 0  
I. Khromacheva - M. Doi 2 - 0  
M. Bouzkova - A. Rus 2 - 1  
N. Broady - I. Soylu 0 - 2  
Qia. Wang - K. Lykina 1 - 2  
Y. Wisitwarapron - V. Golubic 0 - 2  
Yaf. Wang - S-W. Hsieh 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawczyk D / Olmos G - Frech M / Heisen V 2 - 0  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Soeda - Y. Shimizu 2 - 0  
Y. Kibi - J. Millman 0 - 2  
Y. Uchiyama - S.W. Kwon 1 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gao X / Zhang ZE - Gabashvili T / Polansky P 2 - 0  
ITO T / Takahashi Y - Nedunchezhiyan/Rungkat 0 - 2  
Ito Y / Takahashi Y - Nedunchezhiyan/Rungkat    
Tenisz (Kobe-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T-H. Yang - S. Fukuda 0 - 2  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - M. Niculescu 0 - 2  
B. Eraydin - A. Gamiz 2 - 1  
E.G. Ruse - V. Kuzmova 2 - 0  
M. Arcangioli - A. Kalinina 0 - 2  
S. Zhuk - A. Blinkova 0 - 2  
V. Tomova - A. Lottner 0 - 2  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arcangioli M / Reix S - Cadantu A / Niculescu M 0 - 2  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - F. Coria 0 - 2  
M. Cecchinato - Ale. Gonzalez 1 - 2  
Max. Gonzalez - R. Carballes Baena 1 - 2  
Tenisz (Montevideo, Uruguay, Qualifyin)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Marcora - J.I. Londero 1 - 2  
Tenisz (Mouilleron-Le-Cap, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - A. Vatutin 0 - 2  
A. De Minaur - Y. Maden 0 - 2  
K. De Schepper - P. Gojowczyk 1 - 2  
S. Travaglia - U. Humbert 2 - 1  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif, férfi p.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jomby T / Lescure M - Draganja/Draganja 2 - 0  
Nys H / Sakharov G - Blancaneaux G / Hoang A 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ivashka - R. Barbosa 2 - 1  
W. Koolhof - C. Lestienne 0 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - R. Berankis 2 - 0  
M. Kukushkin - A. Giannessi 2 - 0  
U. Ignatik - V. Safranek 2 - 1  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunstrom J / Krawietz K - Klein L / Nema P 2 - 0  
Elgin M / Sharan D - Ignatik U / Sijsling I 2 - 0  
Gombos N / Lacko L - Kovalik J / Martin A 2 - 1  
Tenisz (Pozsony-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Viola - N. Desein 1 - 2  
T. Farquharson - J. Mertl 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,