Tippmix eredmények - 2017. november 27. - december 3.

2017-11-27
Tippmix eredmények - 2017. november 27. - december 3.
2017.12.03.
Alpesi sí (Szuper-óriásműles,női,L.Louise)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veith - R. Mowinckel 0 - 1  
C. Suter - E. Ledecka 1 - 0  
J. Schnarf - J. Wiles 1 - 0  
L. Vonn - C. Hütter 0 - 1  
L. Vonn - L. Gut 0 - 1  
L. Vonn - S. Goggia 0 - 1  
N. Schmidhofer - M. Gisin 1 - 0  
Szuper-óriásműlesiklás,női,Lake Louise 2017    
T. Weirather - M. Shiffrin 1 - 0  
V. Rebensburg - M. Shiffrin 0 - 1  
V. Rebensburg - T. Weirather 0 - 1  
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, Beaver Creek)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myhrer - F. Dopfer 1 - 0  
K. Jansrud - F. Dopfer 0 - 1  
L.K. Haugen - H. Kristoffersen 0 - 1  
M. Hirscher - A. Pinturault 1 - 0  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
M. Hirscher - M. Faivre 1 - 0  
M. Olsson - M. Faivre 1 - 0  
S. Luitz - V. Muffat Jeandet 1 - 0  
T. Ligety - A. Pinturault 1 - 0  
T. Ligety - L.K. Haugen 1 - 0  
Óriásműlesiklás, Beaver Creek 2017    
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Rams 16 - 32  
Atlanta - Minnesota 9 - 14  
Baltimore - Detroit 44 - 20  
Buffalo - New England 3 - 23  
Chicago - San Francisco 14 - 15  
Green Bay - Tampa Bay 20 - 20  
Jacksonville - Indianapolis 30 - 10  
LA Chargers - Cleveland 19 - 10  
Miami - Denver 35 - 9  
New Orleans - Carolina 31 - 21  
NY Jets - Kansas City 38 - 31  
Oakland - NY Giants 24 - 17  
Tennessee - Houston 24 - 13  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Viikingit Helsinki 3 - 9  
Oilers Espoo - Seinäjoki 4 - 11  
OLS Oulu - LaSB 3 - 1  
Salba - Nokian KrP 7 - 13  
Steelers Hämeenlinna - Happee Jyväskylä 4 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Helsingborg 4 - 4  
Sirius - Dalen 4 - 4  
Thorengruppen - Falun 5 - 8  
Örebro - Storvreta 4 - 10  
Floorball (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svájc 0 - 14  
Svédország - Lengyelország 17 - 2  
Floorball (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Szlovákia (Helyszín: Szlovákia) 1 - 21  
Szingapúr - Észtország 4 - 10  
Floorball (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Thaiföld 9 - 7  
Golf (Australian PGA Champion 2017)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Australian PGA Championship 2017    
Golf (Hero World Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hero World Challenge 2017    
Gyeplabda (Világ Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Spanyolország 5 - 0  
Hollandia - Argentína 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Providence 1 - 4  
Bridgeport - Utica 1 - 1  
Charlotte - Springfield 4 - 3  
Chicago Wolves - Grand Rapids 2 - 5  
Hershey - Milwaukee 3 - 0  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 3  
Lehigh Valley - Laval 3 - 3  
Manitoba - Cleveland 4 - 0  
Providence - Binghamton 4 - 2  
Rockford - Texas Stars 6 - 2  
San Antonio - Iowa 3 - 3  
Syracuse - Belleville 4 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Rochester 2 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Litomerice 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Litvínov 3 - 3  
Mladá Boleslav - Chomutov 5 - 0  
Mountfield HK - Brno 0 - 0  
Olomouc - Vítkovice 0 - 1  
Plzen - Trinec 3 - 3  
Sparta Praha - Jihlava 5 - 5  
Zlín - Pardubice 5 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Odense 1 - 2  
Herlev Eagles - Aalborg 5 - 2  
Herning - Esbjerg 1 - 1  
Hvidovre - Gentofte 0 - 1  
SönderjyskE - Rödovre 4 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Újpest 5 - 2  
Csíkszereda - Dunaújváros 4 - 6  
Diósgyőr - FTC 3 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Epinal - Angers 2 - 2  
Nice - Gap 3 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Red Star Kunlun 3 - 3  
Barisz Asztana - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 4  
Dinamo Riga - Slovan Bratislava 5 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Traktor Cseljabinszk 0 - 3  
Szeversztal Cserepovec - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Szpartak Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - New Jersey 5 - 0  
Calgary - Edmonton 5 - 7  
Carolina - Florida 2 - 2  
Dallas - Chicago 2 - 2  
Minnesota - St. Louis 1 - 1  
Montreal - Detroit 10 - 1  
Nashville - Anaheim 2 - 2  
Pittsburgh - Buffalo 5 - 1  
Tampa Bay - San Jose 5 - 2  
Vancouver - Toronto 2 - 1  
Washington - Columbus 4 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Lillehammer 4 - 1  
Storhamar - Sparta Sarpsborg 8 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Riessersee 3 - 0  
Dresden - Bayreuth 6 - 0  
Frankfurt Löwen - Freiburg 2 - 4  
Heilbronn - Ravensburg 3 - 3  
Kassel - Crimmitschau 7 - 0  
Lausitzer Füchse - Tölzer Löwen 2 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Nürnberg 2 - 3  
Düsseldorf - München 1 - 3  
Eisbären Berlin - Ingolstadt 1 - 1  
Köln - Iserlohn 4 - 2  
Schwenningen - Krefeld 1 - 1  
Straubing - Mannheim 4 - 2  
Wolfsburg - Bremerhaven 4 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Znojmo 4 - 2  
Klagenfurt - Fehérvár 4 - 0  
Linz - Südtirol Bolzano 4 - 1  
Villach - Innsbruck 2 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Biasca Ticino 3 - 1  
GCK Lions - Rapperswil 2 - 5  
Langenthal - Olten 1 - 2  
Thurgau - Winterthur 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Servette 1 - 4  
Lugano - Langnau Tigers 4 - 2  
Zürich Lions - Bern 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - B. Bystrica 2 - 2  
Kosice - Nitra 7 - 2  
Liptovsky Mikulas - Poprad 3 - 3  
Nove Zamky - Trencin 1 - 5  
Zvolen - Zilina 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Barsz Kazany B 5 - 3  
Ermak Angarszk - Burany Voronyezs 4 - 2  
Heilongjiang - CSZK Szamara 7 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Rjazany 7 - 2  
Rubin Tyumeny - Juzsnij Ural Orszk 2 - 3  
Szarjarka Karaganda - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 1 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Dinamo Szentpétervár 8 - 2  
Torpedo Kamenogorszk - Cselmet Cseljabinszk 3 - 6  
Zauralje Kurgan - Gornyak Ucsali 3 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Cibona Zagreb 78 - 82  
Olimpija Ljubljana - FMP 73 - 64  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - NZ Breakers 81 - 76  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ulsan Mobis Phoebus 78 - 91  
Changwon Sakers - Goyang 87 - 65  
Seoul Thunders - Wonju Dongbu 79 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Le Mans 79 - 71  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lavrio - AEK Athén 80 - 72  
Olympiakosz - Korivosz Amaliada 97 - 76  
Panathinaikosz - Trikala 87 - 56  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi TA 71 - 88  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Chiba 81 - 90  
Mikawa Kariya - Tokyo Alvark 77 - 69  
Nagoya Dolphins - Kyoto 75 - 77  
Tochigi - Toyohashi Neophoenix 65 - 71  
Toyama - Shiga 69 - 67  
Yokohama - Ryukyu Okinawa 55 - 74  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Jiangsu Dragons 86 - 92  
Jiangsu Tongxi - Xinjiang 114 - 101  
Jilin - Beijing Ducks 97 - 88  
Liaoning - Beijing Dragons 105 - 97  
Qingdao - Guangdong 109 - 112  
Shenzhen - Shanxi 115 - 101  
Sichuan - Shandong 105 - 121  
Zhejiang Chouzhou - Fujian 131 - 123  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Anwil Wloclawek 75 - 94  
Legia Varsó - Zielona Gora 78 - 95  
Ostrow Wielkopolski - Torun 76 - 70  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Zalgiris Kaunas 51 - 75  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Diósgyőr 59 - 55  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Memphis 116 - 111  
Denver - LA Lakers 115 - 100  
Milwaukee - Sacramento 109 - 104  
New York - Orlando 100 - 105  
Philadelphia - Detroit 108 - 103  
Portland - New Orleans 116 - 123  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Telekom Bonn 83 - 65  
Jena - Bayern München 78 - 85  
Ludwigsburg - Göttingen 93 - 61  
Ulm - Mitteldeutscher 93 - 76  
Öttinger Gotha - Skyliners Frankfurt 56 - 77  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistoia - Torino 80 - 65  
Reggio Emilia - Milano 71 - 72  
Sassari - Brindisi 90 - 66  
Virtus Bologna - Cremona 79 - 78  
VL Pesaro - Varese 74 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Famila Schio 48 - 82  
Dike Napoli - Torino 69 - 59  
Eirene Ragusa - Battipaglia 100 - 49  
San Martino di Lupari - Vigarano 76 - 57  
UR Venezia - Lucca 67 - 67, h.u. 78 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Obradoiro Monbus 85 - 78  
Bilbao - San Pablo Burgos 62 - 78  
Estudiantes - Murcia 79 - 91  
Real Madrid - Gran Canaria 96 - 72  
Unicaja Malaga - Joventut Badalona 86 - 74  
Valencia - MoraBanc Andorra 73 - 73, h.u. 89 - 87  
Zaragoza - Barcelona 86 - 99  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Cadi La Seu d'Urgell 72 - 60  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Anadolu Efes 67 - 64  
Sakaryaspor - Banvitspor 81 - 76  
Trabzonspor - Fenerbahce Ülker 90 - 119  
Yesilgiresun - Karsiyaka 94 - 79  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Ormanspor 100 - 70  
Canik - AGÜ Kayserispor 65 - 67  
Istanbul Univ. - Adana ASKI 83 - 94  
Yakin Dogu Univ. - Mersin BB 89 - 75  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma Permszkij Kraj - VEF Riga 87 - 69  
UNIKSZ Kazany - Himki Moszkva 80 - 79  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Ademar Leon 25 - 30  
Skjern - Gorenje Velenje 35 - 20  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Csehovszkije Medvegyi 33 - 29  
Motor Zaporozsje - Montpellier 31 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin 33 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Tatabánya 24 - 28  
Vác - Csurgó 26 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Kolstad 29 - 25  
Baekkelaget - Drammen 27 - 31  
Halden - Sandnes 28 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Gummersbach 28 - 22  
Minden - Flensburg 30 - 34  
R-N. Löwen Kronau - Erlangen 33 - 22  
Wetzlar - Stuttgart 29 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Bern 28 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Ystad IF 31 - 24  
Kézilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Franciaország 19 - 26  
Paraguay - Spanyolország 15 - 32  
Szlovénia - Románia 28 - 31  
Kézilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Norvégia 21 - 36  
Lengyelország - Csehország 25 - 29  
Magyarország - Svédország 22 - 25  
Kézilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Dánia 18 - 32  
Montenegró - Oroszország 24 - 28  
Tunézia - Brazília 22 - 23  
Kézilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Németország (Helyszín: Németország) 18 - 23  
Kamerun - Szerbia 21 - 34  
Kína - Hollandia 15 - 40  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Crewe 3 - 3  
Coventry - Boreham 3 - 0  
Doncaster - Scunthorpe 3 - 0  
Gateshead - Luton 0 - 5  
Mansfield - Guiseley 3 - 0  
Newport - Cambridge Utd. 2 - 0  
Wimbledon - Charlton 3 - 1  
Woking - Peterborough 1 - 1  
Wycombe - Leatherhead 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Atl. Rafaela 1 - 3  
Dep. Flandria - Dep. Moron 2 - 2  
Estudiantes San Luis - Dep. Riestra 3 - 2  
Guillermo Brown - Mitre Santiago del Estero 3 - 1  
Juventud Un. Gualeguaychu - Boca Unidos 2 - 0  
San Martin de Tucuman - Villa Dalmine 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Arsenal Sarandí 2 - 0  
Newell's - Racing Club 2 - 2  
Talleres Cordoba - Estudiantes LP 0 - 1  
Tigre - San Lorenzo 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Perth Glory 1 - 0  
Wellington Phoenix - Melbourne Victory 2 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Inter Baku 3 - 0  
Sabayil - Zira 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Tubize 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - FC Bruges 2 - 2  
Standard Liege - Antwerpen 1 - 1  
Zulte Waregem - Gent 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Szeptemvri Szófia 5 - 1  
Etar Veliko Tarnovo - Slavia Szófia 2 - 1  
Vitosa Bistritsa - CSZKA Szófia 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Fluminense 1 - 1  
Atlético MG - Gremio 4 - 3  
Atlético PR - Palmeiras 3 - 0  
Botafogo - Cruzeiro 2 - 2  
Chapecoense - Coritiba 2 - 1  
Santos - Avai 1 - 1  
Sao Paulo - Bahia 1 - 1  
Sport Recife - Corinthians 1 - 0  
Vasco da Gama - Ponte Preta 2 - 1  
Vitória - Flamengo 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - E. Frankfurt 1 - 2  
Wolfsburg - Mönchengladbach 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Union Berlin 2 - 1  
Darmstadt - Regensburg 0 - 1  
Dynamo Dresden - Erzgebirge Aue 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Osnabrück 2 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - Würzburg 1 - 3  
Unterhaching - Jena 3 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Union Espanola 0 - 2  
Colo Colo - Curico Unido 3 - 2  
Universidad de Concepcion - Universidad de Chile 1 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - NEA Szalamina 1 - 0  
Arisz Limasszol - AEL Limasszol 1 - 2  
Doxa Katokopiasz - Olympiakosz Nicosia 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Nordsjaelland 1 - 3  
Hobro - Horsens 1 - 1  
Silkeborg - Randers 3 - 2  
Sönderjyske - Bröndby 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Varde 3 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan - Busan I'Park 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Lyon 1 - 2  
Montpellier - Marseille 1 - 1  
St-Etienne - Nantes 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anduzien - Nimes 1 - 3  
Haguenau - Chambly 1 - 3  
Lens - Reims 1 - 1  
OS Fives - Dunkerque 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Panetolikosz 2 - 2  
Larissza - Giannina 1 - 1  
Levadiakosz - AEK Athén 0 - 2  
Panathinaikosz - Panioniosz 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NAC Breda - Excelsior 3 - 1  
PSV - Sparta Rotterdam 1 - 0  
Roda - Heerenveen 2 - 1  
Venlo - AZ Alkmaar 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Inter Zapresic 1 - 0  
Lokomotív Zagreb - Cibalia 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Mumbai City 1 - 1  
Pune - Chennaiyin 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Ironi Kiryat Shmone 3 - 1  
Hapoel Raanana - Maccabi Petah Tikva 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - Avispa Fukuoka 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Tolima 2 - 1  
Junior de Barranquilla - América de Cali 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Lech Poznan 0 - 0  
Wisla Krakkó - Gornik Zabrze 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - América 3 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dorog - Szolnok 2 - 0  
Gyirmót - Budaörs 1 - 3  
Győr - ZTE 2 - 1  
Kazincbarcika - Békéscsaba 0 - 1  
Mosonmagyaróvár - Kisvárda 1 - 2  
MTK - Csákvár 3 - 1  
Nyíregyháza - Budafok 3 - 2  
Sopron - Siófok 0 - 1  
Soroksár - Vác 2 - 1  
Szeged 2011 - Cegléd 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Sarpsborg 3 - 2  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Sand 1 - 2  
Arminia Bielefeld - Potsdam 1 - 2  
Bremen - Essen-Schönebeck 0 - 5  
Meppen - Bayern München 0 - 4  
Sindelfingen - Frankfurt 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Milan 2 - 2  
Bologna - Cagliari 1 - 1  
Fiorentina - Sassuolo 3 - 0  
Internazionale - Chievo 5 - 0  
Sampdoria - Lazio 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Carpi 1 - 1  
Entella - Bari 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Gavorrano 3 - 2  
Arezzo - Prato 1 - 0  
Giana Erminio - Monza 3 - 0  
Livorno - Arzachena 2 - 1  
Olbia - Lucchese 1 - 1  
Pistoiese - Carrarese 2 - 1  
Pontedera - Pisa 1 - 1  
Pro Piacenza - Piacenza 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Reggina 1 - 0  
Bisceglie - Siracusa 0 - 1  
Catanzaro - Fondi 1 - 0  
Juve Stabia - Casertana 2 - 2  
Matera - Andria 2 - 1  
Rende - Cosenza 0 - 0  
Sicula Leonzio - Paganese 0 - 3  
Virtus Francavilla - Monopoli 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - SZKA Habarovszk 4 - 0  
FK Krasznodar - Akhmat Groznij 3 - 2  
Ufa - Amkar Perm 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Salzburg 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Dep. Capiata 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Famalicao 1 - 1  
Cova Piedade - Covilha 1 - 0  
Penafiel - Leixoes 1 - 1  
Santa Clara - Nacional Madeira 1 - 1  
Uniao Madeira - Viseu 5 - 3  
Varzim - Real SC Massama 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Pacos Ferreira 3 - 0  
Feirense - Aves 0 - 1  
Setúbal - Guimaraes 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Southampton 1 - 1  
Manchester City - West Ham 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Astra Giurgiu 1 - 0  
FCS Bukarest - Juventus Bukarest 4 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Rangers 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Tenerife 2 - 1  
Cadiz - Albacete 2 - 0  
Cultural Leonesa - Alcorcon 2 - 2  
Sevilla B - Lugo 1 - 1  
Sp. Gijón - Zaragoza 0 - 1  
Valladolid - Numancia 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Toledo 0 - 1  
Deportivo B - Rapido de Bouzas 0 - 0  
Majadahonda - Fuenlabrada 0 - 0  
Navalcarnero - Atl. Madrid B 1 - 1  
Ponferradina - Cerceda 2 - 1  
Pontevedra - Gimn. Segoviana 0 - 0  
Talavera de la Reina - Celta Vigo B 3 - 0  
Valladolid B - Ferrol 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Barakaldo 0 - 0  
Caudal Deportivo - Vitoria 1 - 1  
Lealtad de Villaviciosa - Ath. Bilbao B 0 - 1  
Osasuna B - Izarra 0 - 1  
Real Sociedad B - Sp. Gijón B 2 - 1  
Real Union Irun - Mirandes 0 - 3  
Tudelano - Pena Sport 0 - 1  
UD Logrones - R. Santander 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Atl. Baleares 0 - 0  
Cornella - Pena Deportiva 1 - 0  
Ebro - Peralada 0 - 0  
Formentera - Badalona 2 - 1  
Lleida - Elche 1 - 1  
Mallorca - Sabadell 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis B - Real Murcia 0 - 0  
Ecija Balompie - Las Palmas B 0 - 3  
El Ejido - San Fernando 1 - 1  
Linense - Jumilla 1 - 1  
Lorca Deportiva - Cartagena 1 - 2  
Melilla - Marbella 1 - 2  
Rec. Huelva - Granada B 0 - 0  
UCAM Murcia - Cordoba B 2 - 1  
UD Extremadura - Badajoz 5 - 2  
Villanovense - Merida 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Espanyol 3 - 1  
Getafe - Valencia 1 - 0  
Las Palmas - Betis 1 - 0  
Leganes - Villarreal 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Sevilla 2 - 0  
Madrid CCF - Tenerife 1 - 3  
Santa Teresa - Levante 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Wohlen 1 - 1  
Winterthur - Schaffhausen 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Lugano 0 - 1  
St. Gallen - FC Zürich 1 - 3  
Thun - Young Boys 3 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Matis - Vozdovac 0 - 3  
Macsva Sabacs - Spartak Subotica 1 - 0  
Partizan Belgrád - Vojvodina 1 - 1  
Radnik Surdulica - Mladost Lucani 3 - 4  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Olimpija Ljubljana 1 - 0  
Krsko Posavlje - Celje 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Elazigspor 2 - 2  
Balikesirspor - Giresunspor 0 - 0  
Boluspor - Adanaspor 1 - 0  
Gaziantepspor - Istanbulspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Kasimpasa 4 - 2  
Genclerbirligi - Sivasspor 4 - 0  
Istanbul Basaksehir - Osmanlispor 1 - 0  
Konyaspor - Bursaspor 0 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Mariupol 5 - 1  
Kárpáti Lviv - Olimpik Doneck    
Vorszkla Poltava - Olekszandria 3 - 1  
Zirka Kropivnickij - Sztal Kamjanszke 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - El Tanque Sisley 1 - 0  
Danubio - Boston River 1 - 0  
Defensor - Fenix Montevideo 0 - 2  
Juventud - Montevideo Wanderers 2 - 5  
Penarol - Racing Montevideo 4 - 0  
Sud América - Nacional 3 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton Wanderers - Southern Utd. 2 - 2  
Hawke's Bay Utd. - Waitakere Utd. 1 - 3  
Tasman Utd. - Wellington Phoenix 2 0 - 2  
Team Wellington - Canterbury Utd. 2 - 0  
MMA (UFC 218, Detroit)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Overeem - F. Ngannou 0 - 1  
Al. Oliveira - Y. Medeiros 0 - 1  
C. Oliveira - P. Felder 0 - 1  
D. Teymur - D. Klose 1 - 0  
E. Alvarez - J. Gaethje 1 - 0  
H. Cejudo - S. Pettis 1 - 0  
J. Kimball - D. Reyes 0 - 1  
Ju. Willis - A. Crowder 1 - 0  
M. Holloway - J. Aldo 1 - 0  
S. Homasi - A.R. Alhassan 0 - 1  
MMA (UFC 218, női, Detroit)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cooper - A. Magana 1 - 0  
F. Herrig - C. Casey 1 - 0  
Tec. Torres - M. Waterson 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Saracens 20 - 19  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Agen 35 - 26  
Stade de France - Racing-Metro 27 - 17  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Kaposvár    
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Piacenza 1 - 3  
Padova - Revivre Milano 0 - 3  
Perugia - Castellana Grotte 3 - 0  
Trentino - Modena 3 - 2  
Verona - Cucine Lube Civitanova 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Pesaro 3 - 0  
Legnano - Casalmaggiore 3 - 2  
LJ Modena - Bisonte Firenze 1 - 3  
Monza - Novara 3 - 2  
Scandicci - Conegliano 1 - 3  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - L. Aronian 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
V. Anand - M. Adams 0.5 - 0.5  
W. So - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - J. Robertson 5 - 6  
A. Mehta - L. Brecel (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
B. Hawkins - H. Miah (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Cao Yupeng - J. Higgins (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
H. Vafaei Ayouri - A. McGill (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
K. Wilson - Yu Delu (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. Dunn - M. King 4 - 6  
M. Holt - A. Songsermsawad 4 - 6  
M. White - M. Selt 6 - 1  
N. Saengkham - L. Fernandez 6 - 0  
R. O'Sullivan - M. Georgiou (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
R. Walden - Jam. Jones 6 - 5  
R. Williams - M. Gould (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
S. Murphy - L. Highfield (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Xiao Guodong - T. Ford 6 - 1  
Yan Bingtao - B. Woollaston 6 - 1  
Sífutás (15km(7,5+7,5),női,Lillehammer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km (7,5+7,5), női, Lillehammer 2017    
C. Kalla - H. Weng 1 - 0  
H. Weng - R. Haga 1 - 0  
I.F. Östberg - K. Parmakoski 0 - 1  
I.F. Östberg - R. Haga 0 - 1  
J. Diggins - R. Haga 0 - 1  
K. Parmakoski - H. Weng 0 - 1  
K. Parmakoski - R. Haga 0 - 1  
M. Björgen - C. Kalla 0 - 1  
T. Stadlober - N. von Siebenthal 1 - 0  
Sífutás (30 km (15+15), Lillehammer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
30 km (15+15), Lillehammer 2017    
A. Harvey - A. Bolshunov 1 - 0  
A. Harvey - H.C. Holund 0 - 1  
D. Tönseth - I. Niskanen 0 - 1  
H.C. Holund - A. Bolshunov 1 - 0  
H.C. Holund - A. Chervotkin 1 - 0  
H.C. Holund - C. Halfvarsson 1 - 0  
M. Heikkinen - A. Chervotkin 0 - 1  
M. Heikkinen - H.C. Holund 0 - 1  
M. Heikkinen - M. Manificat 0 - 1  
M.J. Sundby - J.H. Klaebo 0 - 1  
Sílövészet (10km, női üldözéses, Östersund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női üldözéses, Östersund 2017    
A. Bescond - M. Dorin Habert 0 - 1  
D. Herrmann - J. Braisaz 1 - 0  
F. Hildebrand - V. Vitkova 0 - 1  
J. Braisaz - D. Wierer 1 - 0  
J. Dzhyma - L. Vittozi 0 - 1  
J. Dzhyma - S. Solemdal 0 - 1  
K. Mäkäräinen - D. Wierer 1 - 0  
M. Hammerschmidt - A. Kuzmina 1 - 0  
M. Olsbu - L. Vittozi 1 - 0  
N. Skardino - G. Vishnevskaya 1 - 0  
Sílövészet (12,5 km, üldözéses, Östersund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, üldözéses, Östersund 2017    
E. Lesser - S. Schempp 1 - 0  
E. Lesser - T. Bö 1 - 0  
E.H. Svendsen - J.T. Bö 1 - 0  
M. Fourcade - E. Lesser 1 - 0  
M. Fourcade - S. Schempp 1 - 0  
M. Fourcade - T. Bö 1 - 0  
S. Schempp - T. Bö 1 - 0  
Síugrás (Nizhny Tagil, II. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fannemel - A. Stjernen 1 - 0  
A. Wellinger - D.A. Tande 1 - 0  
D. Kubacki - J. Damjan 0 - 1  
J.A. Forfang - D.A. Tande 0 - 1  
M. Eisenbichler - K. Stoch 1 - 0  
Nizhny Tagil, II. verseny, 2017    
P. Prevc - M. Fettner 0 - 1  
P. Zyla - M. Fettner 0 - 1  
S. Ammann - A. Stjernen 1 - 0  
S. Kraft - D.A. Tande 1 - 0  
S. Kraft - R. Freitag 0 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M.K. Kim - H.J. Jeon 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jung J W / Kim G J - Kim W H / Seo S J 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fan. Gao - Ja.M. Lee 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim S Y / Kong H Y - Lee S H / Shin S C 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi S G / Chae Y J - Seo S J / Na K H 1 - 2  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyar Kupa 2017    
OSC - Szolnok 4 - 13  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M.A. Cotto - Sad. Ali 0 - 1  

 

2017.12.02.
Alpesi sí (Lesiklás, Beaver Creek)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Theaux - A.A. Kilde 1 - 0  
A.L. Svindal - B. Feuz 1 - 0  
A.L. Svindal - K. Jansrud 1 - 0  
A.L. Svindal - M. Mayer 1 - 0  
B. Feuz - M. Mayer 1 - 0  
H. Reichelt - V. Kriechmayr 0 - 1  
K. Jansrud - B. Feuz 0 - 1  
K. Jansrud - M. Mayer 1 - 0  
Lesiklás, Beaver Creek 2017    
P. Fill - V. Kriechmayr 0 - 1  
V. Kriechmayr - A.A. Kilde 1 - 0  
Alpesi sí (Lesiklás,női,LakeL.,II.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hütter - V. Rebensburg 0 - 1  
E. Fanchini - L. Gut 0 - 1  
L. Vonn - C. Hütter 0 - 1  
L. Vonn - T. Weirather 0 - 1  
M. Shiffrin - E. Fanchini 1 - 0  
M. Shiffrin - M. Gisin 1 - 0  
Miklós E. - N. Delago 1 - 0  
S. Goggia - V. Rebensburg 0 - 1  
T. Weirather - C. Hütter 0 - 1  
T. Weirather - V. Rebensburg 0 - 1  
V. Rebensburg - L. Gut 1 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Seinäjoki 5 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Pixbo Wallenstam 4 - 5  
Floorball (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 5 - 1  
Norvégia - Lettország 3 - 2  
Floorball (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Lengyelország 14 - 1  
Floorball (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szingapúr - Ausztrália 5 - 5  
Szlovákia - Észtország 10 - 3  
Floorball (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Dánia 3 - 11  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Feldi Eboli 3 - 4  
Milano - Napoli 2 - 3  
Pesarofano - Dosson 3 - 4  
Rieti - Cisternino 0 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Inter Movistar 1 - 2  
Murcia - Palma Futsal 2 - 0  
Parrulo Ferrol - Santa Coloma 2 - 4  
Gyeplabda (Világ Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Belgium 2 - 3  
Hollandia - Spanyolország 2 - 3  
Gyeplabda (Világ Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Anglia 2 - 3  
Németország - Ausztrália 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 3 - 3  
Belleville - Toronto Marlies 1 - 3  
Charlotte - Springfield 4 - 1  
Grand Rapids - Texas Stars 4 - 4  
Lehigh Valley - Hershey 7 - 2  
Ontario Reign - San Diego 2 - 3  
Providence - Binghamton 3 - 2  
Rochester - Hartford 4 - 4  
Rockford - Chicago Wolves 3 - 3  
San Antonio - Iowa 3 - 5  
Syracuse - Laval 2 - 1  
Toronto Marlies - Hartford 3 - 3  
Utica - Bridgeport 6 - 6  
Wilkes-Barre/Scranton - Milwaukee 4 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Zell am See 5 - 0  
Cortina - Kitzbühel 6 - 1  
Fassa - Gherdeina/Gröden 0 - 3  
Feldkirch - Lustenau 4 - 1  
Salzburg 2 - Jesenice    
Vipiteno/Sterzing - Val Pusteria 1 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Havirov 1 - 2  
Frydek Mistek - Kladno 1 - 2  
Kadan - Zubr Prerov 1 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Praha 4 - 2  
Prostejov - Litomerice 3 - 1  
Slavia Trebic - Slovan Ustecti Lvi 3 - 3  
Vsetin - Karlovy Vary 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Dunaújváros 1 - 4  
Csíkszereda - Újpest 6 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Keupa 2 - 3  
Heinolan Peliitat - Jokipojat 3 - 5  
IPK - Roki 1 - 7  
Leki - Imatra Ketterä 5 - 5  
SaPKo - Kokkolan Hermes 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - HIFK 0 - 1  
JYP - Kalpa 0 - 5  
Kärpät - Ässät 1 - 1  
SaiPa - Lahti Pelicans 4 - 4  
Tappara - Lukko 4 - 2  
Vaasan Sport - Hämeenlinna 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 2  
Jokerit - SZKA Szentpétervár 3 - 4  
Lada Toljatti - Admiral Vlagyivosztok 2 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Szibir Novoszibirszk 7 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Dinamo Minszk 2 - 0  
Szocsi - Dinamo Moszkva 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Pittsburgh 0 - 4  
Colorado - New Jersey 1 - 2  
Columbus - Anaheim 4 - 2  
Florida - San Jose 1 - 2  
NY Islanders - Ottawa 5 - 6  
NY Rangers - Carolina 5 - 1  
Philadelphia - Boston 0 - 3  
St. Louis - Los Angeles 1 - 4  
Winnipeg - Las Vegas 7 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Manglerud 4 - 1  
Valerenga - Stjernen 4 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Medvescak Zagreb 3 - 0  
Salzburg - Znojmo 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug 2 - Ajoie 4 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zürich Lions 4 - 0  
Bern - Biel 4 - 4  
Kloten - Davos 4 - 4  
Langnau Tigers - Lausanne 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Västervik 1 - 6  
Karlskoga - Leksand 1 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Växjö 2 - 1  
Frölunda - Malmö 3 - 4  
Karlskrona - Färjestad 3 - 3  
Lulea - Linköping 3 - 2  
Mora - Djurgarden 4 - 3  
Rögle - Skelleftea 3 - 4  
Örebro - HV 71 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Dizel Penza 1 - 4  
Zvezda Csehov - Szarov 4 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Szahalin 1 - 1  
Nikko - Nippon Cranes 5 - 3  
Oji Eagles - Tohoku Blades 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Partizan Belgrád 86 - 79  
Cedevita Zagreb - Skopje 77 - 65  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Sydney Kings 80 - 71  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Perth 74 - 89  
Bendigo - Dandenong 67 - 75  
Melbourne Boomers - Canberra Capitals 92 - 72  
Sydney Flames - Townsville 85 - 88  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Olomoucko Prostejov 63 - 94  
Svitavy - USK Praha 87 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Busan Sonicboom 80 - 74  
Seoul Knights - Incheon Elephants 73 - 82  
Seoul Thunders - Anyang 82 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Strasbourg 109 - 102  
Cholet - Reims 83 - 68  
Monaco - Chalon sur Saone 87 - 57  
Nanterre - Limoges 73 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Lyon 69 - 53  
Cavigal Nice - Lattes Montpellier 56 - 82  
Flammes Carolo Ardennes - Villeneuve d'Ascq Lille 65 - 68  
Mondeville - Landes 55 - 51  
Nantes Reze - Tarbes 59 - 72  
Union Hainaut - Roche Vendee 66 - 58  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza-Farosz - Rethymno 70 - 89  
Panioniosz - Kymi 80 - 80, h.u. 91 - 92  
PAOK - Koloszosz Rodosz 70 - 56  
Promitheasz Patra - Arisz 70 - 40  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Ironi Ness Ziona 92 - 86  
Hapoel TA - Maccabi Rishon 95 - 86  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Chiba 77 - 82  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Sunrockers 77 - 78  
Mikawa Kariya - Tokyo Alvark 74 - 77  
Nagoya Dolphins - Kyoto 105 - 97  
Shimane - Hokkaido 84 - 88  
Tochigi - Toyohashi Neophoenix 74 - 60  
Toyama - Shiga 84 - 89  
Yokohama - Ryukyu Okinawa 52 - 90  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Tianjin 121 - 95  
Shanghai Sharks - Zhejiang Guangsha 95 - 119  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Sichuan Jinqiang 91 - 62  
Beijing Great Wall - Guangdong 67 - 86  
Heilongjiang Daqing - Shenyang Golden Lions 81 - 80  
Liaoning - Xinjiang 75 - 81  
Shaanxi Tianze - Jiangsu Phoenix 72 - 97  
Shandong - Zhejiang 68 - 68, h.u. 86 - 82  
Shanghai - Shanxi XR 75 - 69  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Koszalin 75 - 92  
Turow Zgorzelec - Dabrowa Gornicza 84 - 95  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Siauliai 77 - 64  
Neptunas Klaipeda - Lietkabelis 86 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Phoenix 116 - 111  
Brooklyn - Atlanta 102 - 114  
Chicago - Sacramento 106 - 107  
Dallas - LA Clippers 108 - 82  
Memphis - San Antonio 79 - 95  
Miami - Charlotte 105 - 100  
Oklahoma City - Minnesota 111 - 107  
Orlando - Golden State 112 - 133  
Toronto - Indiana 120 - 115  
Utah - New Orleans 114 - 108  
Washington - Detroit 109 - 91  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - S. Oliver Würzburg 86 - 80  
Braunschweig - Oldenburg 99 - 88  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Venezia 70 - 70, h.u. 87 - 77  
Capo D'Orlando - Trento 82 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Fuenlabrada 81 - 76  
Iberostar Tenerife - Betis 87 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Campus Promete 66 - 57  
Bembibre - Zamarat 81 - 66  
Ferrol - Al-Qazeres Extremadura 75 - 71  
Gernika Bizkaia - Vasco Gipuzkoa 76 - 55  
Zaragoza - P. Avenida 39 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Eskisehirspor 72 - 79  
Istanbul BB - Darussafaka 75 - 72  
Tofas Bursa - Galatasaray 97 - 90  
Usak Sportif - RH Gaziantepspor 67 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Fenerbahce 78 - 69  
Cukurova - Galatasaray 78 - 79  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Nyizsnyij Novgorod 84 - 75  
Lok.Kubany Krasznodar - Tsmoki-Minszk 67 - 56  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Barcelona 29 - 25  
Szeged - Wisla Plock 24 - 25  
Vardar Pro Skopje - Kristianstad 31 - 15  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Celje 29 - 24  
Paris SG - Aalborg 31 - 28  
Veszprém - Kielce 31 - 26  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Metalurg Skopje 31 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Kolding 32 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Tatran Presov 26 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Kalisz 27 - 26  
Gwardia Opole - Azoty Pulawy 29 - 33  
Kwidzyn - MW Elblag 27 - 21  
Pogon Szczecin - Legionowo 28 - 24  
Wybrzeze Gdansk - Piotrkow Trybunalski 29 - 20  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - FTC 30 - 21  
Komló - Cegléd 15 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Hüttenberg 33 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - AX Puente Genil 32 - 27  
Bidasoa Irun - Quabit Guadalajara 31 - 28  
Morrazo Cangas - Teucro 26 - 26  
Naturhouse La Rioja - Huesca 28 - 28  
Valladolid - Puerto Sagunto 28 - 20  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - Amacitia Zürich 22 - 25  
Kriens - Schaffhausen 26 - 23  
Thun - Suhr Aarau 30 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ricoh HK - Helsingborg 24 - 21  
Kézilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szlovénia 23 - 24  
Románia - Paraguay 29 - 17  
Spanyolország - Angola 28 - 24  
Kézilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Argentína 28 - 22  
Norvégia - Magyarország 30 - 22  
Svédország - Lengyelország 30 - 33  
Kézilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Japán 28 - 28  
Dánia - Montenegró 24 - 31  
Oroszország - Tunézia 36 - 16  
Kézilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Dél-Korea 22 - 24  
Szerbia - Kína 43 - 23  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portsmouth - Northampton 2 - 0  
Walsall - Bury 1 - 2  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Plymouth 3 - 1  
Fleetwood - Hereford 1 - 1  
Forest Green - Exeter 3 - 3  
Gillingham - Carlisle 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Maidstone Utd. 4 - 1  
Notts County - Oxford City 3 - 2  
Port Vale - Yeovil 1 - 1  
Shrewsbury - Morecambe 2 - 0  
Stevenage - Swindon 5 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Rotherham 2 - 1  
Southend - Oldham 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Barnsley 3 - 1  
Brentford - Fulham 3 - 1  
Bristol City - Middlesbrough 2 - 1  
Derby County - Burton 1 - 0  
Ipswich - Nottingham 4 - 2  
Millwall - Sheffield Utd. 3 - 1  
Preston - QPR 1 - 0  
Sheffield Wed. - Hull City 2 - 2  
Sunderland - Reading 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Dover 2 - 2  
Halifax - Barrow 0 - 1  
Hartlepool - Macclesfield 1 - 2  
Solihull Moors - Leyton 1 - 0  
Sutton Utd. - Eastleigh 2 - 0  
Torquay - Aldershot 0 - 0  
Wrexham - Maidenhead Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Atl. All Boys 3 - 0  
Ferro Carril Oeste - Aldosivi 0 - 2  
Instituto Cordoba - Quilmes 1 - 0  
Nueva Chicago - Gimnasia Jujuy 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Atl. Temperley 2 - 2  
Huracan - Patronato Parana 1 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Chacarita Juniors 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Melbourne City 1 - 2  
Western Sydney - Brisbane Roar 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Sumqayit 0 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Saint-Gilloise 2 - 2  
Lierse - Westerlo 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Waasland Beveren 4 - 1  
Lokeren - Anderlecht 1 - 2  
Mechelen - Genk 3 - 2  
Mouscron-Peruwelz - St. Truiden 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Botev Plovdiv 0 - 0  
Levszki Szófia - Pirin Blagoevgrad 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hannover 3 - 1  
Bremen - VfB Stuttgart 1 - 0  
Hoffenheim - RB Leipzig 4 - 0  
Leverkusen - Dortmund 1 - 1  
Mainz - Augsburg 1 - 3  
Schalke - 1. FC Köln 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Fürth 2 - 0  
Holstein Kiel - Düsseldorf 2 - 2  
Nürnberg - Sandhausen 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Magdeburg 2 - 3  
Erfurt - Meppen 0 - 0  
Fortuna Köln - Zwickau 1 - 1  
Karlsruhe - Aalen 0 - 0  
Lotte - Münster 0 - 0  
Wehen - Paderborn 4 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - San Luis de Quillota 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - Ethnikosz Ahnasz 2 - 1  
APOEL Nicosia - Ermisz Aradippou 2 - 1  
Apollon Limasszol - Pafosz 6 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Zlín 1 - 1  
Dukla Praha - Teplice 0 - 2  
Karvina - Bohemians 1905 1 - 0  
Liberec - Olomouc 1 - 0  
Plzen - Jablonec 2 - 0  
Slovacko - Jihlava 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Aalborg 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Odense 2 - 0  
Kolding - Bröndby 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Toulouse 1 - 0  
Monaco - Angers 1 - 0  
Nice - Metz 3 - 1  
Rennes - Amiens 2 - 0  
Strasbourg - Paris SG 2 - 1  
Troyes - Guingamp 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Bordeaux 3 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andrezieux Boutheon - Auxerre 1 - 1  
Arras - Boulogne 1 - 2  
Canet Roussillon - Ajaccio 2 - 0  
Chateauroux - Cholet 5 - 3  
Concarneau - Brest 2 - 2  
Evreux - Valenciennes 0 - 3  
Fabregues - Rodez Aveyron 1 - 1  
Grenoble - Tarbes Pyrenees 3 - 0  
Limoges - Tours 2 - 4  
Rungis - Nancy 1 - 6  
Sannois St-Gratien - Paris FC 3 - 2  
Sene - Lorient 1 - 6  
St-Brieuc - Laval 2 - 0  
St-Louis-Neuweg - Sochaux 1 - 1  
Stade Bordelais - Niort 0 - 1  
Tarentaise - Bourg-Peronnas 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Kassziopi Kerkyra 4 - 0  
Olympiakosz - Apollon Szmirnisz 3 - 1  
Xanthi - PAOK 0 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Groningen 0 - 3  
Feyenoord - Vitesse 1 - 0  
Twente - Ajax 3 - 3  
Willem II - Heracles 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Slaven Belupo 2 - 0  
Rijeka - Hajduk Split 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Northeast Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Bnei Sakhnin 3 - 0  
Hapoel Akko - Beitar Jerusalem 1 - 3  
Hapoel Ashkelon - Maccabi Netanya 1 - 1  
Maccabi TA - Ashdod 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Cerezo Osaka 1 - 0  
FC Tokyo - Gamba Osaka 0 - 0  
Jubilo Iwata - Kashima A. 0 - 0  
Kashiwa R. - Sanfrecce Hiroshima 1 - 0  
Kawasaki Frontale - Omiya Ardija 5 - 0  
Kofu - Vegalta Sendai 1 - 0  
Sapporo - Sagan Tosu 3 - 2  
Urawa RD - Yokohama FM 0 - 1  
Vissel Kobe - Shimizu SP 1 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Markhiya 2 - 1  
Al-Sailiya - Al-Ahli (QAT) 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandecja Nowy Sacz - Legia Varsó 2 - 2  
Wisla Plock - Arka Gdynia 2 - 0  
Zaglebie Lubin - TBB Nieciecza 4 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Honvéd 1 - 0  
FTC - Videoton 3 - 1  
Mezőkövesd - Diósgyőr 0 - 0  
Paks - Vasas 3 - 1  
Puskás Akadémia - Haladás 1 - 3  
Újpest - Balmazújváros 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ranheim - Sogndal 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Atalanta 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Salernitana 2 - 0  
Cremonese - Spezia 1 - 0  
Foggia - Cittadella 1 - 3  
Frosinone - Cesena 3 - 3  
Novara - Empoli 1 - 1  
Palermo - Venezia 0 - 0  
Parma - Vercelli 3 - 0  
Pescara - Ternana 3 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Triestina 1 - 0  
Feralpisalo - Südtirol 2 - 1  
Gubbio - Bassano 1 - 0  
Reggiana - Albinoleffe 4 - 1  
Renate - Santarcangelo 0 - 0  
Sambenedettese - Pordenone 1 - 1  
Vicenza - Ravenna 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Rosztov 2 - 0  
Lokomotív Moszkva - Rubin Kazany 1 - 0  
Zenit Szentpétervár - Ural Jekatyerinburg 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - St. Pölten 1 - 0  
Altach - Sturm Graz 1 - 2  
Mattersburg - LASK Linz 1 - 0  
Wolfsberg - Rapid Wien 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Cerro Porteno 2 - 1  
Olimpia Asuncion - Libertad Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil Vicente - Uniao Oliveirense 1 - 2  
Guimaraes B - Braga B 3 - 1  
Sporting CP B - Porto B 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Boavista 0 - 0  
Moreirense - Marítimo 1 - 1  
Tondela - Rio Ave 1 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Manchester Utd. 1 - 3  
Brighton - Liverpool 1 - 5  
Chelsea - Newcastle 3 - 1  
Everton - Huddersfield 2 - 0  
Leicester - Burnley 1 - 0  
Stoke - Swansea 2 - 1  
Watford - Tottenham 1 - 1  
West Bromwich - Crystal Palace 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Botosani 3 - 0  
Universitatea Craiova - Viitorul Constanta 3 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Motherwell 5 - 1  
Hearts - Hamilton 1 - 1  
Partick Thistle - Hibernian 0 - 1  
Ross County - Dundee 0 - 2  
St. Johnstone - Kilmarnock 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Forfar 2 - 1  
Arbroath - Stranraer 1 - 2  
Ayr Utd. - Albion Rovers 3 - 2  
Queens Park - East Fife 2 - 1  
Raith Rovers - Alloa 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Elgin 2 - 0  
Berwick - Stirling 1 - 0  
Clyde - Montrose 0 - 0  
Peterhead - Edinburgh City 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Dunfermline 2 - 1  
Greenock Morton - Brechin 4 - 1  
Queen of South - Inverness CT 0 - 0  
St. Mirren - Dumbarton 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Cordoba 3 - 1  
La Hoya Lorca - Oviedo 0 - 2  
Rayo Vallecano - Granada 1 - 0  
Reus - Barcelona B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guijuelo - Union Adarve 3 - 1  
Real Madrid B - San Sebastian Reyes 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Gernika 0 - 0  
Leioa - Amorebieta 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules - Ontinyent 1 - 1  
UE Llagostera - Atl. Saguntino 1 - 0  
Valencia B - Olot 1 - 1  
Villarreal B - Zaragoza B 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Real Madrid 0 - 0  
Atl. Madrid - Real Sociedad 2 - 1  
Barcelona - Celta Vigo 2 - 2  
Sevilla - Deportivo 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Rayo Vallecano 3 - 1  
Barcelona - Betis 6 - 1  
Huelva - Albacete 2 - 0  
Real Sociedad - Zaragoza 6 - 2  
Valencia - Espanyol 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Chiasso 3 - 0  
Wil - Rapperswil 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Basel 1 - 4  
Luzern - Sion 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Crvena zvezda 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Trencin 1 - 1  
Tatran Presov - Dunajska Streda 0 - 0  
Zemplin Michalovce - Ruzomberok 1 - 1  
Zilina - Podbrezova 1 - 0  
Zlate Moravce - Senica 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - ND Gorica 2 - 1  
Rudar Velenje - Triglav Kranj 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Ümraniyespor 2 - 1  
Rizespor - Denizlispor 3 - 2  
Samsunspor - Eskisehirspor 0 - 4  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Yeni Malatyaspor 0 - 0  
Besiktas - Galatasaray 3 - 0  
Karabukspor - Göztepe Izmír 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Zorya Luganszk 1 - 1  
Sahtar Doneck - Veresz Rivne 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rampla Juniors - CA Cerro 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Bala Town 4 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSNI - HW Welders 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Glenavon 0 - 2  
Ballymena Utd. - Ballinamallard Utd. 2 - 1  
Carrick - Coleraine 1 - 3  
Crusaders - Glentoran 1 - 0  
Linfield - Dungannon 1 - 0  
Warrenpoint - Cliftonville 1 - 3  
MMA (Bellator 189)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Piccolotti - D. Rickels 0 - 1  
C. Njokuani - H. Kato 1 - 0  
R. Lovato - C. Honeycutt 1 - 0  
S. Sicilia - M. Galvao 1 - 0  
MMA (UFC Finale, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sanchez - R. Janes 0 - 1  
E. Spicely - G. Meerschaert 0 - 1  
J. Soto - B. Johns 0 - 1  
S. O'Malley - T. Ware 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Bath 42 - 29  
Gloucester - London Irish 39 - 15  
London Wasps - Leicester 32 - 25  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Oyonnax 33 - 30  
La Rochelle - Montpellier 26 - 14  
Section Paloise - Bordeaux 27 - 17  
Toulon - Lyon 39 - 11  
Toulouse - Castres 31 - 41  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Leinster 10 - 36  
Bloemfontein Cheetahs - Llanelli Scarlets 28 - 21  
Munster - Ospreys 36 - 10  
Zebre - Connacht 24 - 10  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Anglia 6 - 0  
vb 2017    
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Dél-Afrika 24 - 22  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztrália 26 - 19  
Argentína - Spanyolország 12 - 14  
Argentína - Uganda 26 - 7  
Dél-Afrika - Fidzsi-szigetek 12 - 7  
Dél-Afrika - Szamoa 26 - 10  
Dél-Afrika - Új-Zéland 24 - 12  
Fidzsi-szigetek - Anglia 21 - 28  
Fidzsi-szigetek - Skócia 35 - 24  
Franciaország - Spanyolország 21 - 12  
Kanada - Franciaország 21 - 28  
Kanada - USA 5 - 5  
Kenya - Ausztrália 12 - 19  
Spanyolország - Oroszország 31 - 0  
Szamoa - Ausztrália 17 - 22  
Szamoa - Skócia 22 - 22  
Uganda - Oroszország 12 - 12  
USA - Wales 21 - 31  
Wales - Franciaország 17 - 24  
Wales - Uganda 26 - 7  
Új-Zéland - Anglia 14 - 5  
Új-Zéland - Kenya 14 - 12  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Latina 3 - 1  
Ravenna - Vibo Valentia 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Filottrano 3 - 1  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dott - D. Dale 6 - 5  
J. Lisowski - J. Perry 3 - 6  
J. Trump - C. Wakelin (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
K. Doherty - N. Robertson (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
K. Maflin - J. White 6 - 2  
Li Hang - R. Milkins 6 - 4  
Liang Wenbo - M. Mann (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
M. Joyce - D.B. Gilbert 6 - 4  
M. Selby - S. Donaldson (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
M.J. Williams - A. Higginson (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
O. Lines - M. Allen (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
P. Ebdon - Lyu Haotian 3 - 6  
R. Day - T. Un-Nooh 6 - 3  
S. Maguire - Jak. Jones (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
Xu Si - P. Lines 2 - 6  
Zhao Xintong - M. Fu (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Sífutás (Sprint, Lillehammer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harvey - A. Panzhinskiy 1 - 0  
A. Harvey - R. Hakola 0 - 1  
E. Brandsdal - C. Halfvarsson 0 - 1  
E. Iversen - N. Kriukov 1 - 0  
E. Iversen - P. Northug 1 - 0  
F. Pellegrino - E. Iversen 0 - 1  
F. Pellegrino - N. Kriukov 1 - 0  
F. Pellegrino - P. Northug 1 - 0  
F.H. Krogh - A. Panzhinskiy 0 - 1  
F.H. Krogh - R. Hakola 0 - 1  
J.H. Klaebo - P. Golberg 1 - 0  
S. Ustiugov - C. Halfvarsson 1 - 0  
S. Ustiugov - E. Brandsdal 1 - 0  
S.T. Fossli - P. Northug 1 - 0  
S.T. Fossli - T. Peterson 1 - 0  
Sprint, Lillehammer 2017    
Sífutás (Sprint, női, Lillehammer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jacobsen - K. Parmakoski 0 - 1  
A. Jacobsen - Y. Belorukova 1 - 0  
H. Falk - H. Weng 0 - 1  
H. Falk - I.F. Östberg 0 - 1  
H. Falk - S. Björnsen 0 - 1  
H. Weng - M. Björgen 1 - 0  
H. Weng - N. Matveeva 1 - 0  
I. Ingemarsdotter - K. Parmakoski 0 - 1  
I. Ingemarsdotter - K.R. Harsem 1 - 0  
I. Ingemarsdotter - Y. Belorukova 1 - 0  
K.R. Harsem - K. Parmakoski 0 - 1  
K.R. Harsem - Y. Belorukova 1 - 0  
M. Björgen - S. Björnsen 0 - 1  
N. Matveeva - I.F. Östberg 0 - 1  
S. Nilsson - M.C. Falla 0 - 1  
Sprint, női, Lillehammer 2017    
Sílövészet (10 km, sprint, Östersund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, sprint, Östersund 2017    
A. Peiffer - S. Eder 0 - 1  
A. Shipulin - J. Fak 0 - 1  
B. Doll - Q. Fillon Maillet 0 - 1  
D. Windisch - A. Rastorgujevs 0 - 1  
E.H. Svendsen - D. Windisch 1 - 0  
J. Eberhard - D. Windisch 1 - 0  
J. Eberhard - E.H. Svendsen 0 - 1  
J. Eberhard - L. Hofer 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 1 - 0  
S. Schempp - T. Bö 0 - 1  
Síugrás (Nizhny Tagil, I. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fannemel - J. Damjan 0 - 1  
A. Wellinger - M. Eisenbichler 1 - 0  
J.A. Forfang - R. Freitag 0 - 1  
K. Stoch - D. Kubacki 0 - 1  
K. Stoch - D.A. Tande 0 - 1  
M. Eisenbichler - S. Kraft 0 - 1  
M. Hayböck - M. Kot 1 - 0  
Nizhny Tagil, I. verseny 2017    
R. Freitag - M. Eisenbichler 1 - 0  
S. Kraft - A. Wellinger    
S. Kraft - D.A. Tande 0 - 1  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - OSC 7 - 10  
Szolnok - FTC 7 - 7  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Lazio 2 - 12  
Canottieri Napoli - Torino 10 - 5  
Ortigia - SM Verona 9 - 12  
Posillipo Napoli - Savona 3 - 5  
Trieste - Florentia 6 - 15  

 

2017.12.01.
Alpesi sí (Lesiklás, női, Lake L., I.ver.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hütter - E. Ledecka 1 - 0  
E. Fanchini - A. Veith 1 - 0  
E. Fanchini - S. Cook 1 - 0  
J. Schnarf - B. Johnson 0 - 1  
L. Gut - T. Weirather 0 - 1  
L. Vonn - L. Gut 0 - 1  
L. Vonn - T. Weirather 0 - 1  
Lesiklás, női, Lake Louise, I. verseny 2017    
Miklós E. - N. Fanchini 0 - 1  
N. Schmidhofer - L. Ross    
S. Goggia - C. Hütter 0 - 1  
V. Rebensburg - E. Ledecka 1 - 0  
Alpesi sí (Szuper-óriásműlesik.,BeaverCr.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pinturault - A.A. Kilde 1 - 0  
A.L. Svindal - K. Jansrud 0 - 1  
A.L. Svindal - M. Mayer    
B. Feuz - M. Franz 0 - 1  
C. Innerhofer - D. Paris 0 - 1  
H. Reichelt - A.L. Svindal 1 - 0  
H. Reichelt - K. Jansrud 0 - 1  
H. Reichelt - M. Mayer 1 - 0  
K. Jansrud - M. Mayer 1 - 0  
P. Fill - M. Caviezel 1 - 0  
Szuper-óriásműlesiklás, Beaver Creek 2017    
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Washington 38 - 14  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Salba 7 - 4  
Nokian KrP - Turku PS 3 - 5  
Floorball (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Lettország 8 - 3  
Floorball (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svédország 2 - 23  
Floorball (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Szingapúr 12 - 2  
Észtország - Ausztrália 10 - 4  
Floorball (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Thaiföld 11 - 2  
Japán - USA 4 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Lazio 7 - 0  
Latina - Imola Castello 1 - 4  
Pescara - Acqua & Sapone 4 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Santiago Futsal 3 - 1  
Cartagena - CA Gran Canaria 12 - 4  
Levante - Peniscola 4 - 3  
Magna Gurpea - Segovia 4 - 3  
Zaragoza - Ribera Navarra 5 - 3  
Gyeplabda (Világ Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - India (Helyszín: India) 1 - 1  
Németország - Anglia 2 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Cleveland 7 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Olimpija Ljubljana 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Mladá Boleslav 3 - 0  
Liberec - Mountfield HK 4 - 4  
Pardubice - Sparta Praha 1 - 4  
Plzen - Litvínov 5 - 1  
Vítkovice - Zlín 5 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - SönderjyskE 2 - 2  
Gentofte - Frederikshavn 2 - 3  
Herning - Herlev Eagles 1 - 3  
Rödovre - Odense 3 - 7  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MAC Budapest 4 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kokkolan Hermes 4 - 6  
Keupa - Heinolan Peliitat 2 - 3  
Kiekko-Vantaa - Espoo United 1 - 5  
Tuto - Imatra Ketterä 3 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Turku PS 2 - 1  
Hämeenlinna - Tappara 2 - 5  
Ilves - JYP 5 - 2  
Kalpa - Ässät 5 - 2  
Kookoo - Jukurit 4 - 2  
Lukko - Vaasan Sport 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Mulhouse 5 - 1  
Angers - Grenoble 4 - 1  
Chamonix-Morzine - Lyon 2 - 3  
Gap - Epinal 6 - 3  
Nice - Bordeaux 1 - 4  
Strasbourg - Rouen 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Amur Habarovszk 4 - 0  
Vityaz Podolszk - Red Star Kunlun 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Arizona 3 - 0  
Chicago - Dallas 3 - 3  
Detroit - Montreal 3 - 6  
Edmonton - Toronto 4 - 6  
Minnesota - Las Vegas 4 - 2  
Nashville - Vancouver 3 - 5  
Washington - Los Angeles 2 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bietigheim/Bissingen 1 - 2  
Crimmitschau - Bad Nauheim 1 - 2  
Freiburg - Kassel 1 - 3  
Kaufbeuren - Frankfurt Löwen 1 - 2  
Ravensburg - Dresden 5 - 2  
Riessersee - Lausitzer Füchse 2 - 2  
Tölzer Löwen - Heilbronn 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Düsseldorf 2 - 5  
Ingolstadt - Straubing 3 - 6  
Iserlohn - Eisbären Berlin 1 - 3  
Krefeld - Köln 0 - 2  
Mannheim - Wolfsburg 4 - 3  
München - Augsburg 4 - 3  
Nürnberg - Schwenningen 4 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Villach 5 - 4  
Graz - Vienna Capitals 0 - 2  
Innsbruck - Medvescak Zagreb 3 - 1  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt 0 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-Fonds 3 - 1  
Biasca Ticino - Zug 2 2 - 1  
Olten - Visp 5 - 1  
Rapperswil - Thurgau 5 - 1  
Winterthur - Langenthal 1 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Zug 2 - 1  
Fribourg - Kloten 4 - 4  
Lausanne - Ambri 6 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Troja/Ljungby 2 - 2  
Pantern Malmö - Tingsryd 2 - 2  
Södertälje - Almtuna 3 - 3  
Timra - MODO 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Färjestad 2 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zvolen 2 - 4  
Nitra - Liptovsky Mikulas 2 - 2  
Poprad - Detva 5 - 2  
Trencin - Kosice 2 - 2  
Zilina - Nove Zamky 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - CSZK Szamara 3 - 2  
Ermak Angarszk - Dinamo Szentpétervár 2 - 2  
Heilongjiang - Barsz Kazany B 2 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Burany Voronyezs 1 - 4  
Rubin Tyumeny - Gornyak Ucsali 5 - 1  
Szarjarka Karaganda - Cselmet Cseljabinszk 2 - 2  
Szokol Krasznojarszk - SZKA-Neva 1 - 3  
Torpedo Kamenogorszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 2 - 0  
Zauralje Kurgan - Juzsnij Ural Orszk 1 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Szahalin 3 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Brisbane 84 - 83  
NZ Breakers - Perth 73 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Changwon Sakers 82 - 78  
Ulsan Mobis Phoebus - Wonju Dongbu 65 - 79  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Barcelona 92 - 78  
Panathinaikosz - Unicaja Malaga 82 - 71  
Real Madrid - Crvena zvezda 83 - 87  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Dijon 77 - 74  
Hyeres-Toulon - Gravelines 74 - 88  
Le Portel - Paris Levallois 77 - 82  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Sunrockers 70 - 79  
Osaka - Nishinomiya 78 - 72  
Shimane - Hokkaido 82 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Jilin 109 - 96  
Beijing Ducks - Zhejiang Chouzhou 113 - 104  
Jiangsu Dragons - Xinjiang 115 - 99  
Shandong - Guangdong 100 - 85  
Shanxi - Liaoning 89 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Starogard Gdanski 78 - 97  
Start Lublin - Szczecin 77 - 81  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Kecskemét 79 - 67  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Cleveland 114 - 121  
Boston - Philadelphia 108 - 97  
Denver - Chicago 111 - 110  
LA Clippers - Utah 107 - 126  
Portland - Milwaukee 91 - 103  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Giessen 88 - 66  
Bayern München - Telekom Bonn 78 - 50  
Bremerhaven - Tübingen 78 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Movistar Estudiantes - Sant Adria 69 - 77  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Jenyiszej Krasznojarszk 85 - 73  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Tonder 29 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Orosháza 26 - 25  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Dinamo Pancevo 40 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Endingen 32 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Skövde 28 - 26  
Kézilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Kamerun 28 - 15  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylde - Wigan 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Norwich 3 - 1  
Leeds - Aston Villa 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Godoy Cruz 3 - 2  
Union SF - Belgrano de Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Sydney FC 0 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Neftcsi Baku 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Roeselare 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Oostende 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Hamburg 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - St. Pauli 5 - 0  
Heidenheim - Kaiserslautern 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Rostock 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Huachipato 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Flamengo 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Ostrava 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Helsingor 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Nasr (UAE) 2 - 1  
Emirates Ras Al-Khaimah - Dibba Al-Fujairah 1 - 0  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Dhafra 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Bordeaux 3 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biesheim - Lyon Duchere 0 - 0  
Les Herbiers - Romorantin 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Telstar 2 - 1  
De Graafschap - AZ Alkmaar 2 1 - 0  
Den Bosch - Go Ahead Eagles 3 - 0  
FC Eindhoven - Oss 1 - 3  
Maastricht - Ajax 2 0 - 4  
Nijmegen - Dordrecht 6 - 0  
RKC Waalwijk - Helmond 1 - 0  
Volendam - Almere City 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwolle - Utrecht 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Ajax 0 - 3  
PSV - Excelsior/Barendrecht 2 - 0  
Twente - Zwolle 2 - 1  
VV Alkmaar - Heerenveen 2 - 3  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Atl. Kolkata 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Tehran - Pars Jonoubi Jam 0 - 0  
Persepolis - Zob Ahan 4 - 0  
Sanat Naft Abadan - Tractor Tabriz 1 - 1  
Siah Jamegan Mashhad - Padideh Mashhad 0 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Beitar TA Ramla 0 - 1  
Hapoel Hadera - Hapoel Kfar Saba 1 - 0  
Hapoel Marmorek - Hapoel Katamon 1 - 3  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Afula 1 - 2  
Hapoel Ramat Gan - Maccabi Ahi Nazareth 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Sadd 2 - 3  
Qatar SC - Al-Kharaitiyat 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Jaguares de Cordoba 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Pogon Szczecin 1 - 0  
Lechia Gdansk - Slask Wroclaw 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Monterrey 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Houston 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Juventus 0 - 1  
Roma - SPAL Ferrara 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trapani - Catania 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Szpartak Moszkva 0 - 1  
CSZKA Moszkva - Toszno 6 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Ried 0 - 0  
Hartberg - FAC Wien 1 - 2  
Liefering - WSG Wattens 2 - 2  
Wacker Innsbruck - Kapfenberg 1 - 1  
Wiener Neustadt - BW Linz 6 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Arouca 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Benfica 0 - 0  
Sporting CP - Belenenses 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - CFR Cluj 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Levante 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ahli (KSA) 2 - 0  
Ohud Medina - Al-Qadisiyah 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Gaziantep Bld. Spor 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plaza Colonia - Liverpool Montevideo 0 - 1  
Motorsport (WTCC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Michelisz N. - Nyeri a 2017-es vb-t?    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Newcastle 22 - 24  
Worcester - Sale 14 - 18  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Cardiff 40 - 16  
Newport Dragons - Ulster 32 - 32  
Port Elizabeth S. Kings - Edinburgh 21 - 48  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Franciaország 14 - 12  
Anglia - Skócia 29 - 0  
Anglia - Spanyolország 28 - 0  
Argentína - Szamoa 12 - 22  
Ausztrália - Oroszország 47 - 0  
Ausztrália - Wales 38 - 7  
Dél-Afrika - Kanada 28 - 0  
Dél-Afrika - Kenya 48 - 5  
Fidzsi-szigetek - Ausztrália 26 - 19  
Fidzsi-szigetek - Wales 21 - 7  
Franciaország - Spanyolország 12 - 14  
Kanada - Kenya 15 - 29  
Kanada - Uganda 22 - 17  
Kenya - Uganda 29 - 14  
Skócia - Franciaország 26 - 14  
Skócia - Spanyolország 26 - 21  
USA - Argentína 14 - 22  
USA - Szamoa 14 - 26  
Wales - Oroszország 29 - 5  
Új-Zéland - Argentína 21 - 19  
Új-Zéland - Szamoa 24 - 12  
Új-Zéland - USA 22 - 12  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - V. Anand 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - L. Aronian 0.5 - 0.5  
M. Adams - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - F. Caruana 0.5 - 0.5  
W. So - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Sílövészet (7,5 km, sprint, női, Östersund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, sprint, női, Östersund 2017    
A. Kuzmina - J. Braisaz 0 - 1  
A. Kuzmina - K. Mäkäräinen 0 - 1  
A. Kuzmina - T. Eckhoff 1 - 0  
D. Domracheva - A. Kuzmina 0 - 1  
D. Domracheva - D. Herrmann 0 - 1  
D. Domracheva - K. Mäkäräinen 0 - 1  
D. Domracheva - T. Eckhoff 0 - 1  
K. Mäkäräinen - D. Herrmann 0 - 1  
K. Mäkäräinen - J. Braisaz 0 - 1  
K. Mäkäräinen - T. Eckhoff 1 - 0  
M. Dorin Habert - D. Wierer 0 - 1  
M. Hammerschmidt - S. Solemdal 0 - 1  
M. Laukkanen - M. Dorin Habert 0 - 1  
M. Laukkanen - P. Fialkova 1 - 0  
T. Eckhoff - D. Herrmann 0 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - H.J. Jeon 0 - 2  
K. Phetpradab - K. Wangcharoen 2 - 0  
M.K. Kim - C.H. Lee 2 - 0  
P.A. Maulana - Do.K. Lee 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung E S / Kim D Y - Liao M C / Su C H 0 - 2  
Jung J W / Kim G J - Issara B / Puangpuapech N 2 - 1  
Kim W H / Seo S J - Yao C L / Han Y P 2 - 0  
Lee Y D / Yoo Y S - Choi H G / Park K H 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.Hs. Lee - N. Jindapon 0 - 2  
Fan. Gao - P. Chochuwong 2 - 1  
Ja.M. Lee - G. Mariska 2 - 1  
Ji H. Sung - Zh. Wang 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chow M K / Lee M Y - Chae Y J / Kim H R 2 - 0  
Kim S Y / Kong H Y - Liu X / Xia Y 2 - 0  
Lee E A / Yoon M A - Cheng Y C / Hu L F 2 - 0  
Lee S H / Shin S C - Awanda A S / Ni Ketut M I 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi S G / Chae Y J - Mateusiak R / Konon O    
Faizal H / Widjaja G E - Hee Y K T / Tan W H 2 - 0  
Kim J H / Lee S H - Seo S J / Na K H 0 - 2  
Prasetya A E / Oktavianti - Kim W H / Shin S C 1 - 2  

 

 

2017.11.30.
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - AIK 4 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 1 - 3  
Belleville - Laval 2 - 2  
Grand Rapids - Texas Stars 2 - 5  
Hartford - Springfield 1 - 3  
Lehigh Valley - Binghamton 0 - 3  
Toronto Marlies - Syracuse 1 - 3  
Utica - Rochester 1 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neumarkt Riwega - Vipiteno/Sterzing 1 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rungsted 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szeversztal Cserepovec 5 - 0  
Dinamo Moszkva - Szibir Novoszibirszk 6 - 4  
Lada Toljatti - Dinamo Riga 2 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Jugra Hanti-Manszijszk 3 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Szpartak Moszkva 3 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 2  
Vityaz Podolszk - Admiral Vlagyivosztok 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 3 - 2  
Colorado - Winnipeg 2 - 2  
Montreal - Ottawa 2 - 1  
St. Louis - Anaheim 2 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Valerenga 1 - 4  
Sparta Sarpsborg - Frisk/Asker 1 - 2  
Stavanger - Storhamar 1 - 4  
Stjernen - Kongsvinger 1 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Linz 4 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Lugano 0 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Rögle 4 - 0  
Djurgarden - Örebro 3 - 1  
HV 71 - Mora 5 - 0  
Linköping - Skelleftea 2 - 0  
Växjö - Lulea 3 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Molot Perm 3 - 4  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Torosz Nyeftekamszk 3 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Cairns 81 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Canberra Capitals 89 - 76  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Jindrichuv Hradec 95 - 78  
Olomoucko Prostejov - Svitavy 76 - 88  
Opava - Kolin 91 - 70  
Ostrava - USK Praha 95 - 74  
Pardubice - MMCITE Brno 94 - 68  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Busan Sonicboom 87 - 76  
Seoul Thunders - Incheon Elephants 81 - 77  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Milano 73 - 68  
Baskonia Vitoria - Fenerbahce Ülker 69 - 83  
Himki Moszkva - Brose Bamberg 82 - 73  
Maccabi TA - Zalgiris Kaunas 81 - 74  
Valencia - Olympiakosz 64 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorzow - Besiktas 71 - 65  
TTT Riga - Olympiakosz 74 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Mersin BB 75 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Udominate Umea - MBA Moszkva 68 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Torun 66 - 58  
Sepsi - Piestanske Cajky 64 - 57  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - AGÜ Kayserispor 58 - 57  
Istanbul Univ. - Sleza Wroclaw 55 - 95  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rutronik Keltern - Diósgyőr 63 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Girona 54 - 83  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - Nymburk 79 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Namur - Győr 62 - 63  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Shanghai Sharks 144 - 139  
Jiangsu Tongxi - Sichuan 120 - 107  
Qingdao - Guangzhou 125 - 94  
Shenzhen - Tianjin 102 - 83  
Zhejiang Guangsha - Bayi Rockets 130 - 97  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Jászberény 87 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Brooklyn 104 - 109  
Detroit - Phoenix 131 - 107  
Houston - Indiana 118 - 97  
LA Lakers - Golden State 109 - 109, h.u. 123 - 127  
New Orleans - Minnesota 102 - 120  
New York - Miami 115 - 86  
Orlando - Oklahoma City 121 - 108  
Philadelphia - Washington 118 - 113  
San Antonio - Memphis 104 - 95  
Toronto - Charlotte 126 - 113  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Besiktas 83 - 87  
Karsiyaka - Trabzonspor 79 - 78  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Dinamo Bukarest 27 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Midtjylland 29 - 16  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Ivry 29 - 23  
St. Raphael - Pays d'Aix 32 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lübbecke - Göppingen 25 - 25  
Magdeburg - Lemgo 35 - 28  
Melsungen - Ludwigshafen-Friesenheim 25 - 19  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Atl. Tucuman 2 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - FC Bruges 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Szeptemvri Szófia 2 - 0  
Vereja - Ludogorec Razgrad 2 - 1  
Vitosa Bistritsa - Lokomotív Plovdiv 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Wahda 2 - 2  
Al-Sharjah - Al-Jazeera (UAE) 1 - 2  
Hatta - Al-Wasl 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Lokomotív Zagreb 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Bengaluru 4 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Sepidrood Rasht 2 - 1  
Gostaresh Tabriz - Saipa Karaj 3 - 1  
Paykan - Esteghlal T. 0 - 0  
Sepahan - Esteghlal K. 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Arabi (QAT) 3 - 1  
Umm-Salal - Al-Rayyan 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Dep. La Equidad 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Gremio 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Tigres 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Columbus 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Crotone 1 - 0  
Udinese - Perugia 8 - 3  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACS Poli Timisoara - FCS Bukarest 0 - 3  
Chindia Targoviste - Astra Giurgiu 0 - 0  
Hermannstadt - Juventus Bukarest 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Getafe 3 - 0  
Betis - Cadiz 3 - 5  
Espanyol - Tenerife 3 - 2  
Valencia - Zaragoza 4 - 1  
Villarreal - Ponferradina 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Grasshoppers 0 - 0  
Young Boys - St. Gallen 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Baten 0 - 1  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 1 - 2  
Al-Shabab (KSA) - Al-Taawon 2 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzurum Bld. Spor - Trabzonspor 0 - 4  
Giresunspor - Alanyaspor 4 - 2  
Kahramanmarasspor - Istanbul Basaksehir 1 - 3  
Kayserispor - Eyupspor 3 - 2  
Orhangazispor - Antalyaspor 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jedinstvo Bijelo Polje - MOK Rijeka 3 - 1  
Luboteni Ferizaj - Draisma Dynamo Apeldoorn 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volejbal Brno - Mladost Marina Kastela 3 - 1  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amigos-Van Pelt Zoersel - Las Palmas 1 - 3  
Dauphines Charleroi - Polkky Kuusamo 3 - 0  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - M. Georgiou 5 - 6  
A. Carter - J. White (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
A. Higginson - S. Craigie (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
A. McManus - R. Hull (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
B. Hawkins - K. Dunham (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
C. Wakelin - L. Walker 6 - 1  
D. Dale - A. Duffy (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
D.B. Gilbert - C. Keogan (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
F. O'Brien - A. Songsermsawad 4 - 6  
G. Dott - J. Boileau (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
G. Wilson - K. Doherty 3 - 6  
K. Maflin - A. Ursenbacher 6 - 1  
Li Hang - G. Greene (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Liang Wenbo - S. Lam (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
M. Holt - Niu Zhuang (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
M. Joyce - R.T. Chuan Leong 6 - 3  
M. Stevens - H. Miah 3 - 6  
M.J. Williams - P.S. Davison (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
N. Robertson - R. Lawler 6 - 1  
R. Milkins - Chen Zhe 6 - 1  
R. O'Sullivan - J. Page (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
S. Carrington - M. Mann 2 - 6  
T. Ford - E. Sharav (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Xiao Guodong - Chen Zifan (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
Sílövészet (20 km, egyéni indít.,Östersund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
20 km, egyéni indításos, Östersund 2017    
D. Landertinger - T. Bö    
E.H. Svendsen - J.T. Bö 0 - 1  
E.H. Svendsen - M. Fourcade 0 - 1  
E.H. Svendsen - O.E. Björndalen 1 - 0  
F. Lindström - A. Peiffer 1 - 0  
J. Fak - A. Shipulin 1 - 0  
J. Fak - S. Schempp 1 - 0  
L. Bailey - L. Hofer 0 - 1  
M. Fourcade - J.T. Bö 0 - 1  
O. Moravec - D. Landertinger    
O. Moravec - T. Bö 0 - 1  
O.E. Björndalen - A. Shipulin 0 - 1  
O.E. Björndalen - E. Lesser 0 - 1  
O.E. Björndalen - J. Fak 0 - 1  
O.E. Björndalen - S. Schempp 0 - 1  
S. Eder - E.H. Svendsen 0 - 1  
S. Eder - J.T. Bö 0 - 1  
S. Eder - M. Fourcade 0 - 1  
S. Semenov - M. Slesingr 1 - 0  
T. Bö - E. Garanichev 1 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F.A. Kholik - Do.K. Lee 1 - 2  
Gua. Lu - K. Wangcharoen 0 - 2  
H.Y. Woong - B. Leverdez 1 - 2  
I.M. Mustofa - H.J. Jeon 0 - 2  
J.V. Soong - C.H. Lee 0 - 2  
P.A. Maulana - Ch.Hs. Lin 2 - 1  
W.H. Son - M.K. Kim 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen X-Y / Wu Y C - Yao C L / Han Y P 0 - 2  
Choi H G / Park K H - Po L-W / Yang M-T 2 - 0  
Choi S / Kim J H - Kim W H / Seo S J 0 - 2  
Issara B / Puangpuapech N - Goh V S / Teo E Y 2 - 1  
Kang J W / Lee S J - Lee Y D / Yoo Y S 1 - 2  
Kang M H / Lee H S - Jung J W / Kim G J 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.L. Lee - G. Mariska    
C.Hs. Lee - Mic. Li 2 - 1  
Fan. Gao - J. W. Bae 2 - 1  
Ji H. Sung - Yi. Zhang 2 - 1  
Li.F. Hu - Ja.M. Lee 0 - 2  
M.J. Lee - N. Jindapon 0 - 2  
P. Chochuwong - L.A. Mainaky 2 - 1  
S.S.Y. Cheah - Zh. Wang 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang C H / Yang C T - Chae Y J / Kim H R 0 - 2  
Chayanit C / Muenwong P - Lee E A / Yoon M A 0 - 2  
Cheng Y C / Hu L F - Lim Y L / Wen Y C 2 - 1  
Feng Z / Zhang S - Awanda A S / Ni Ketut M I 0 - 2  
Kim S Y / Kong H Y - Haris D D / Pradipta R A 2 - 0  
Kittiharakul J / Prajongj - Chow M K / Lee M Y 0 - 2  
Lee S H / Shin S C - Baek H N / Lee Y R 2 - 0  
Liu X / Xia Y - Kang C H / Konon O 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K-C / Cheng C Y - Seo S J / Na K H 1 - 2  
Choi H J / Go A R - Kim J H / Lee S H 1 - 2  
Choi S G / Chae Y J - Lee Y / Hsu Y C 2 - 0  
Faizal H / Widjaja G E - Liao M C / Chen H H 2 - 1  
Kim D J / Choi H I - Hee Y K T / Tan W H 0 - 2  
Kim W H / Shin S C - Chan P S / Cheah Y S 2 - 0  
Kititharakul J / Phuangph - Mateusiak R / Konon O 1 - 2  
Wang C-L / Lee C H - Prasetya A E / Oktavianti M D 1 - 2  

 

2017.11.29.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Happee Jyväskylä 10 - 2  
Viikingit Helsinki - Indians Espoo 6 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Sirius 9 - 4  
Pixbo Wallenstam - Höllviken 2 - 3  
Storvreta - Thorengruppen 10 - 5  
Växjö - Linköping 4 - 3  
Futsal (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Dunaújváros 8 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cisternino - Luparense 2 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Milwaukee 2 - 4  
Rockford - Manitoba 1 - 8  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Zell am See 6 - 1  
Jesenice - Renon/Ritten 2 - 2  
Kitzbühel - Fassa 9 - 1  
Olimpija Ljubljana - Asiago 4 - 0  
Salzburg 2 - Feldkirch 1 - 2  
Val Pusteria - Bregenzerwald 7 - 0  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Frydek Mistek 4 - 1  
Kladno - Kadan 3 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Litomerice 3 - 1  
Slavia Trebic - Benatky nad Jizerou 3 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Vsetin 1 - 4  
Zubr Prerov - Prostejov 4 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Trinec 2 - 3  
Mountfield HK - Mladá Boleslav 4 - 2  
Zlín - Chomutov 4 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Tuto 2 - 2  
Imatra Ketterä - Jokipojat 1 - 4  
IPK - Keupa 3 - 0  
Kiekko-Vantaa - Leki 2 - 2  
Roki - SaPKo 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ilves 4 - 3  
Turku PS - Kookoo 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa 0 - 1  
CSZKA Moszkva - Red Star Kunlun 3 - 1  
Jokerit - Amur Habarovszk 4 - 4  
Lokomotív Jaroszlavl - Barisz Asztana 5 - 0  
SZKA Szentpétervár - Avangard Omszk 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Tampa Bay 0 - 2  
Calgary - Toronto 1 - 4  
Columbus - Carolina 2 - 2  
Detroit - Los Angeles 1 - 4  
Edmonton - Arizona 2 - 2  
Las Vegas - Dallas 0 - 3  
Nashville - Chicago 3 - 2  
NY Islanders - Vancouver 5 - 2  
NY Rangers - Florida 4 - 5  
Philadelphia - San Jose 1 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - München 3 - 2  
Iserlohn - Nürnberg 4 - 0  
Schwenningen - Eisbären Berlin 0 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Olten 1 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - AIK 4 - 1  
Karlskoga - Oskarshamn 5 - 3  
Leksand - Timra 2 - 2  
Troja/Ljungby - Tingsryd 2 - 2  
Vita Hasten - Pantern Malmö 4 - 1  
Västervik - Södertälje 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Karlskrona 2 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Dizel Penza 3 - 2  
Ermak Angarszk - SZKA-Neva 1 - 4  
Heilongjiang - Szarov 2 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Dinamo Szentpétervár 3 - 1  
Rubin Tyumeny - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 4 - 2  
Szarjarka Karaganda - Juzsnij Ural Orszk 2 - 2  
Torpedo Kamenogorszk - Gornyak Ucsali 4 - 2  
Zauralje Kurgan - Cselmet Cseljabinszk 0 - 0  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallmann Vienna - Zlatorog Lasko 90 - 83  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - Townsville 78 - 59  
Sydney Flames - Adelaide 74 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Ulsan Mobis Phoebus 81 - 81, h.u. 93 - 94  
Wonju Dongbu - Seoul Knights 91 - 75  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - Polkowice 83 - 76  
Dinamo Kurszk - Galatasaray 102 - 45  
Sopron - USK Praha 71 - 79  
Villeneuve d'Ascq Lille - Bourges 64 - 55  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Famila Schio 64 - 50  
P. Avenida - Nagyezsda Orenburg 67 - 58  
Wisla Krakkó - Lattes Montpellier 85 - 67  
Yakin Dogu Univ. - Fenerbahce 72 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Kosice 54 - 54, h.u. 56 - 59  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Szpartak Moszkva 69 - 58  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - PEAC-Pécs 82 - 46  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Landes 62 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdessa-Barreiro - Szekszárd 56 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wasserburg - Fribourg 75 - 58  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Hainaut - Nantes Reze 50 - 63  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Zhejiang Chouzhou 101 - 108  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 68 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Phoenix 99 - 104  
Cleveland - Miami 108 - 97  
Minnesota - Washington 89 - 92  
Sacramento - Milwaukee 87 - 112  
Utah - Denver 106 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Eskisehirspor 79 - 79, h.u. 90 - 83  
Galatasaray - Yesilgiresun 106 - 84  
Istanbul BB - Sakaryaspor 58 - 69  
RH Gaziantepspor - Tofas Bursa 69 - 87  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - R-N. Löwen Kronau 30 - 26  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Kiel 30 - 33  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Silkeborg 24 - 23  
Aarhus - Nordsjaelland 28 - 28  
Skanderborg - Sönderjyske 27 - 19  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Montpellier 23 - 24  
Massy Essonne - Saran 25 - 23  
Nantes - Nimes 33 - 25  
Paris SG - Tremblay 25 - 23  
Toulouse - Cesson 30 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Vác 33 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Fyllingen 30 - 30  
Elverum - Arendal 30 - 31  
Kolstad - Falk Horten 23 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Granollers 32 - 31  
Barcelona - Zamora 32 - 20  
Ciudad Encantada - Anaitasuna 29 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - St. Gallen 24 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Aranäs 32 - 23  
HIF Karlskrona - Kristianstad 24 - 29  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Angola 30 - 18  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Bina 3 - 0  
Shuvalan - Sabayil 1 - 2  
Sumqayit - Sabah 3 - 0  
Zira - Khazar Baku 3 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Standard Liege 0 - 1  
Gent - Lokeren 2 - 1  
Kortrijk - Antwerpen 4 - 2  
Mechelen - Genk 1 - 1  
Waasland Beveren - Eupen 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Levszki Szófia 0 - 4  
Pirin Blagoevgrad - Etar Veliko Tarnovo 3 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - APOEL Nicosia 0 - 4  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Libertad Asuncion 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Ulsan 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crawley - Fulham 2 1 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chesterfield - Manchester City 2 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Rennes 1 - 2  
Guingamp - Montpellier 0 - 0  
Lyon - Lille 1 - 2  
Metz - Marseille 0 - 3  
Nantes - Monaco 1 - 0  
Paris SG - Troyes 2 - 0  
Toulouse - Nice 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Istra 4 - 2  
Osijek - Hajduk Split 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Mumbai City 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Ironi Kiryat Shmone 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Kawasaki Frontale 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Chrobry Glogow 1 - 1  
Korona Kielce - Zaglebie Lubin 2 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Debrecen 0 - 3  
Cigánd - Dorog 0 - 2  
Csákvár - Paks 0 - 1  
Dunaújváros - Balmazújváros 1 - 1  
Gyöngyös - Honvéd 0 - 4  
Győr - Nyíregyháza 3 - 1  
MTK - Gyirmót 2 - 1  
Soroksár - Diósgyőr 1 - 3  
Tiszaújváros - Békéscsaba 0 - 2  
Vecsés - Újpest 0 - 5  
Vác - Videoton 3 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - MTK 1 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sogndal - Ranheim 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sicula Leonzio - Catanzaro 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Verona 1 - 1  
Sassuolo - Bari 2 - 1  
Torino - Carpi 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Wolfsberg 2 - 0  
Rapid Wien - Altach 1 - 2  
Salzburg - Mattersburg 2 - 0  
St. Pölten - Austria Wien 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Huddersfield 5 - 0  
Bournemouth - Burnley 1 - 2  
Chelsea - Swansea 1 - 0  
Everton - West Ham 4 - 0  
Manchester City - Southampton 2 - 1  
Stoke - Liverpool 0 - 3  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mioveni - Gaz Metan Medias 0 - 1  
Universitatea Cluj - Dinamo Bukarest 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Celtic 1 - 1  
Rangers - Aberdeen 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Formentera 0 - 1  
Atl. Madrid - Elche 3 - 0  
Barcelona - Real Murcia 5 - 0  
Las Palmas - Deportivo 2 - 3  
Real Sociedad - Lleida 2 - 3  
Sevilla - Cartagena 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Luzern 2 - 1  
FC Zürich - Thun 4 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Fateh 3 - 1  
Al-Raed - Al-Faiha 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Radnik Surdulica 5 - 0  
Mladost Lucani - Cukaricki 1 - 1  
Napredak Krusevac - Bacska Palanka 1 - 1  
Radnicki Nis - Macsva Sabacs 3 - 0  
Spartak Subotica - Javor Matis 4 - 0  
Vojvodina - Borac 0 - 1  
Vozdovac - Partizan Belgrád 0 - 1  
Zemun - RAD Belgrád 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Olimpija Ljubljana 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Bursaspor 0 - 2  
Batman Petrolspor - Konyaspor 0 - 3  
Fenerbahce - Adana Demirspor 6 - 0  
Karabukspor - Istanbulspor 2 - 1  
Kasimpasa - Boluspor 1 - 3  
Sivasspor - Bucaspor 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernigov - Dinamo Kijev 0 - 2  
Sahtar Doneck - Veresz Rivne 4 - 0  
Vorszkla Poltava - Mariupol 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Brazília 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Brcko - Hapoel Mate-Asher 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apoel Nicosia - Lokomotiv Baku 3 - 1  
Forde - Viking Tif Bergen 1 - 3  
Gentofte - Tromsö 3 - 0  
Levski Ball - Strassen 3 - 0  
Nitra - Kaposvár 3 - 0  
Nitra - Kaposvár 3 - 0  
Olympiakosz - Inegol Bld. 1 - 3  
Remat Zalau - Benfica 2 - 3  
Tricolorul Lmv Ploiesti - Lausanne 3 - 2  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holding Graz - Slavia Bratislava 3 - 0  
Röplabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Nyíregyháza 0 - 3  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - Lyu Haotian (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
A. McGill - A. Hugill (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
D. Wells - L. Highfield 4 - 6  
H. Vafaei Ayouri - J. Wattana 6 - 4  
J. Lisowski - Wang Yuchen 6 - 4  
J. Perry - B.J. Castle (6 nyert frame) 6 - 1  
J. Robertson - A. Borg (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
J. Trump - M. Bolton (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
Jam. Jones - C. Steadman 6 - 3  
L. Brecel - S. Vahedi (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. Allen - L. Kleckers (6 nyert frame) 6 - 2  
M. Davis - Xu Si 5 - 6  
M. Gould - J. Swail 6 - 3  
M. Selby - B. Eltahhan (6 nyert frame) 6 - 4  
M. Selt - I. Burns 6 - 2  
M. White - R. Muir (6 nyert frame) 6 - 5  
O. Lines - Mei Xiwen 6 - 3  
P. Ebdon - A. Taylor 6 - 3  
R. Walden - D. Jones (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
R. Williams - M. O'Donnell 6 - 3  
S. Baird - A. Mehta 5 - 6  
S. Donaldson - J. Astley 6 - 2  
S. Murphy - H. Akbar (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Zhou Yuelong - P. Lines (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
Sílövészet (15km,női egyéni ind.,Östersund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, női egyéni indításos, Östersund 2017    
A. Bescond - A. Kuzmina    
A. Kuzmina - L.T. Hauser    
D. Domracheva - A. Bescond 1 - 0  
D. Domracheva - A. Kuzmina    
D. Domracheva - M. Dorin Habert 1 - 0  
K. Mäkäräinen - D. Wierer 1 - 0  
K. Mäkäräinen - M. Dorin Habert 1 - 0  
M. Dorin Habert - A. Kuzmina    
M. Dorin Habert - D. Wierer 0 - 1  
M. Dorin Habert - L.T. Hauser 0 - 1  
N. Skardino - D. Domracheva 1 - 0  
N. Skardino - H. Oeberg 1 - 0  
Va. Semerenko - M. Olsbu 1 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Namkul - I.M. Mustofa 0 - 2  
C.H. Hua - Ch.Hs. Lin 0 - 2  
Do.K. Lee - S.H. Woo 2 - 0  
Gua. Lu - Hy.D. Lee 2 - 0  
Gy. Bo Ko - J.V. Soong 0 - 2  
H.Y. Woong - P. Thongnuam 2 - 0  
J.H. Hong - H.J. Jeon 0 - 2  
J.H. Hsu - F.A. Kholik 0 - 2  
J.S. Hwang - K. Wangcharoen 1 - 2  
J.W. Yim - B. Leverdez 0 - 2  
P. Ren - K. Phetpradab 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - P.A. Maulana 0 - 2  
W.H. Son - K.H. Heo 2 - 0  
Yu. Bai - M.K. Kim 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arya Pangkaryanira W N / - Yao C L / Han Y P 1 - 2  
Chen S / Fan Q - Chung E S / Kim D Y 1 - 2  
Chen X-Y / Wu Y C - AHN J H / Park M S 2 - 0  
Choi S / Kim J H - Jung T I / Kim Y H 2 - 0  
Issara B / Puangpuapech N - Choi H J / Lee S C 2 - 0  
Jang S H / KO S H - Po L-W / Yang M-T 0 - 2  
Jung J W / Kim G J - Chang K C / LU C P 2 - 0  
Kang M H / Lee H S - KIM D J / Yim J K 2 - 1  
Kim W H / Seo S J - Chooi K M / Low J S 2 - 1  
Lee J-H / Lee Y - Kang J W / Lee S J 0 - 2  
LEE S M / Lin C Y - Goh V S / Teo E Y 1 - 2  
Lee Y D / Yoo Y S - Ren/Tan 2 - 1  
Wang C-L / Hsu J H - Choi H G / Park K H 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Fan. Gao 1 - 2  
C.Hs. Lee - M.H. Yen 2 - 0  
F. Fitriani - S.S.Y. Cheah 1 - 2  
G. Mariska - L.T. Peng 2 - 0  
Hy.Mi. Kim - Mic. Li 0 - 2  
J.L. Jeon - B.L. Lee 1 - 2  
L.A. Mainaky - M.H. Chiang 2 - 1  
P. Chochuwong - H.I. Kim    
Sh.Y. Sung - Yi. Zhang 0 - 2  
Sárosi L. - J. W. Bae 1 - 2  
W. Yi Tang - N. Jindapon 0 - 2  
Y.P. Pai - M.J. Lee 1 - 2  
Y.R. Choi - Ja.M. Lee 0 - 2  
Zh. Wang - S. Kisona 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Lee Y R - Chen H H / Hsieh P S 2 - 1  
Bang J S / Han G H - Feng Z / Zhang S 1 - 2  
Chae Y J / Kim H R - Barkah Y / Maheswari N K 2 - 0  
Chang H T / YU C H - Lim Y L / Wen Y C 1 - 2  
Chang Y N / Jung K E - Awanda A S / Ni Ketut M I 1 - 2  
Chayanit C / Muenwong P - Peng L T / Tang W Y 2 - 0  
Haris D D / Pradipta R A - Amitrapai S / Chochuwong P 2 - 0  
Hsu Y C / Wu T J - Kim S Y / Kong H Y 0 - 2  
JI J B / Lee D B - Cheng Y C / Hu L F 0 - 2  
Lee E A / Yoon M A - Chiang K H / Hung S H 2 - 0  
LIN Y C / Pai Y P - Liu X / Xia Y 1 - 2  
Soong F C / Tee J Y - Kang C H / Konon O 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Cheah Y S - Kang J W / Han G H 2 - 0  
Chang E C / Chung Y F - Hee Y K T / Tan W H 0 - 2  
Choi H J / Go A R - Mainaky Y F / Mainaky L A 2 - 0  
Choi S G / Chae Y J - Min Hao T / Fang Hu L 2 - 0  
Isriyanet T / Chochuwong - Lee Y / Hsu Y C 1 - 2  
Kim D J / Choi H I - DI Z / Zhang S 2 - 0  
KIM H T / Kim S Y - Chang K-C / Cheng C Y 0 - 2  
Kim J H / Lee S H - Issara B / Amitrapai S 2 - 1  
Kim W H / Shin S C - LU C P / Chang H T 2 - 1  
KO S H / KO H R - Kititharakul J / Phuangphuapet N 0 - 2  
Mateusiak R / Konon O - PO L-W / Chang C H 2 - 0  
Park K H / Baek H N - Faizal H / Widjaja G E 0 - 2  
Prasetya A E / Oktavianti - WU Y C / Yang C T 2 - 0  
Sihang C / Xia Y - Liao M C / Chen H H 0 - 2  
Wang C-L / Lee C H - SU C H / Hsieh P S 2 - 0  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - OSC 12 - 6  
Brescia - Olympiakosz 6 - 7  
Hannover - Jug Dubrovnik 6 - 13  
Partizan Belgrád - Dinamo Moszkva 10 - 14  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Eger 4 - 4  
Spandau Berlin - Szolnok 10 - 9  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Honvéd 9 - 5  

 

2017.11.28.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Houston 23 - 16  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Mullsjö 6 - 6  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Cortina 5 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litomerice - Vsetin 3 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Pardubice 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Aalborg 2 - 2  
Herlev Eagles - Esbjerg 2 - 4  
Hvidovre - Herning 2 - 10  
Rungsted - Rödovre 3 - 6  
SönderjyskE - Gentofte 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Jukurit 4 - 1  
Lahti Pelicans - Hämeenlinna 5 - 2  
Lukko - Kookoo 2 - 4  
SaiPa - JYP 0 - 4  
Tappara - Ässät 3 - 3  
Vaasan Sport - Kalpa 0 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Grenoble 1 - 4  
Epinal - Amiens 1 - 6  
Lyon - Gap 1 - 1  
Mulhouse - Strasbourg 2 - 2  
Nice - Chamonix-Morzine 2 - 0  
Rouen - Angers 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szpartak Moszkva 4 - 2  
Dinamo Minszk - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 1  
Jokerit - Szibir Novoszibirszk 2 - 1  
Lada Toljatti - Torp. Nyizsnyij Novgorod 0 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Szeversztal Cserepovec 2 - 2  
Slovan Bratislava - Admiral Vlagyivosztok 1 - 0  
Traktor Cseljabinszk - Dinamo Riga 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Anaheim 7 - 3  
Montreal - Columbus 3 - 1  
New Jersey - Florida 2 - 3  
Pittsburgh - Philadelphia 4 - 4  
Winnipeg - Minnesota 7 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Stavanger 2 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Ravensburg 3 - 3  
Crimmitschau - Heilbronn 0 - 3  
Frankfurt Löwen - Tölzer Löwen 6 - 5  
Freiburg - Lausitzer Füchse 4 - 1  
Kassel - Bietigheim/Bissingen 5 - 2  
Kaufbeuren - Dresden 2 - 3  
Riessersee - Bayreuth 2 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krefeld - Düsseldorf 2 - 2  
Köln - Straubing 5 - 1  
Mannheim - Augsburg 2 - 2  
Wolfsburg - Ingolstadt 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Graz 3 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Winterthur 2 - 4  
Langenthal - Rapperswil 4 - 3  
Thurgau - GCK Lions 2 - 1  
Zug 2 - Chaux-de-Fonds 6 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Servette 2 - 2  
Bern - Langnau Tigers 3 - 5  
Davos - Lugano 4 - 5  
Fribourg - Lausanne 0 - 4  
Kloten - Biel 2 - 3  
Zug - Zürich Lions 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Almtuna 7 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rögle - Frölunda 4 - 3  
Växjö - HV 71 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Nove Zamky 7 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - CSZK Szamara 3 - 2  
Izssztal Izsevszk - Torosz Nyeftekamszk 4 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Molot Perm 1 - 0  
Zvezda Csehov - Barsz Kazany B 3 - 0  
Jégkorong (Visegrád Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Poprad 4 - 1  
Nitra - Fehérvár 3 - 2  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Jeonju KCC Egis 77 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - UR Venezia 51 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 108 - 118  
Golden State - Sacramento 106 - 110  
Houston - Brooklyn 117 - 103  
Indiana - Orlando 121 - 109  
LA Clippers - LA Lakers 120 - 115  
New York - Portland 91 - 103  
Philadelphia - Cleveland 91 - 113  
San Antonio - Dallas 115 - 108  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Usak Sportif 97 - 84  
Fenerbahce Ülker - Buyukcekmece 82 - 59  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Chile 69 - 74  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahama-szigetek - Virgin-szigetek 85 - 93  
Dominikai Köztársaság - Kanada 88 - 76  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Skjern 26 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Komló 25 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Tatran Presov 31 - 30  
Nexe Nasice - Vardar Pro Skopje 21 - 30  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rochdale - Doncaster 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Blackburn 2 - 4  
Charlton - Peterborough 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Ipswich 0 - 1  
Reading - Barnsley 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Aldershot 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Moron - Agropecuario Argentino 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - San Martin SJ 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - PFK Simurq 5 - 0  
Qarabag Baku - Qaradag Lokbatan 2 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Charleroi 0 - 1  
Oostende - St. Truiden 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Beroe Stara Zagora 1 - 1  
Slavia Szófia - Cserno More Várna 2 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jammerbugt - Sönderjyske 1 - 4  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wycombe - West Ham 2 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Chelsea 2 1 - 3  
Yeovil - Plymouth 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Tottenham 2 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Niort 0 - 2  
Bourg-Peronnas - Orleans 4 - 0  
Chateauroux - Paris FC 0 - 0  
Clermont - Brest 1 - 2  
Lens - Ajaccio 2 - 0  
Lorient - Nimes 1 - 2  
Nancy - Le Havre 0 - 3  
Quevilly Rouen - Tours 4 - 0  
Sochaux - Valenciennes 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Dijon 2 - 1  
Bordeaux - St-Etienne 3 - 0  
Strasbourg - Caen 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Junior de Barranquilla 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Chojniczanka Chojnice 3 - 0  
Legia Varsó - Bytovia Bytow 4 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Puskás Akadémia 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Pordenone 1 - 2  
Sampdoria - Pescara 4 - 1  
SPAL Ferrara - Cittadella 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sturm Graz - Admira Wacker 6 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uniao Madeira - Belenenses 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Crystal Palace 0 - 0  
Leicester - Tottenham 2 - 1  
Watford - Manchester Utd. 2 - 4  
West Bromwich - Newcastle 2 - 2  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afumati - Universitatea Craiova 1 - 1  
Botosani - Viitorul Constanta 3 - 2  
Unirea 2004 Slobozia - CSM Politechnika Iasi 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Queen of South 2 - 2  
Inverness CT - Brechin 4 - 0  
St. Mirren - Livingston 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Eibar 1 - 0  
Leganes - Valladolid 1 - 0  
Levante - Girona 1 - 1  
Malaga - Numancia 1 - 1  
Real Madrid - Fuenlabrada 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zemplin Michalovce - Trencin 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Demirspor - Akhisar 0 - 3  
Besiktas - Manisaspor 9 - 0  
Galatasaray - Sivas Bld. Spor 5 - 1  
Karsspor - Genclerbirligi 1 - 2  
Osmanlispor - Yeni Malatyaspor 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Wales 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Írország 0 - 0  
Szlovákia - Észak-Írország 1 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Olaszország 0 - 1  
Románia - Moldova 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Ausztria 4 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Norvégia 3 - 2  
Thaiföld - Új-Zéland 0 - 5  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - TNS 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Tel Aviv - Barkom-Kazhany Lviv 3 - 2  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEA Salamina Famagusta - Hapoel Kfar Saba 1 - 3  
Waldviertel - Spartak Myjava 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Padova 0 - 3  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - Yuan Li (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
D. Grace - Jak. Jones 4 - 6  
Ding Junhui - L. Fernandez (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
J. Higgins - C. Totten (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
K. Wilson - S. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
M. Dunn - Fang Xiongman 6 - 2  
M. Fu - N. Bond (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M. King - B. Kaettikun (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
N. Saengkham - Anda Zhang 6 - 2  
R. Day - J. Barrett (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
R. McLeod - Zhao Xintong 5 - 6  
S. Maguire - Yuan Sijun (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
T. Un-Nooh - E. Slessor 6 - 5  
Tian Pengfei - Cao Yupeng (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
Yan Bingtao - Zhang Yong 6 - 1  
Yu Delu - I. Preece 6 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.H. Hua - P. Seng Low 2 - 0  
C.W. Chen - K. Phetpradab 0 - 2  
Ch.Hs. Lin - I.Z. Zainuddin 2 - 1  
Ch.Hu. Lu - I.M. Mustofa 1 - 2  
Do.K. Lee - D. Liew 2 - 0  
E.C. Chang - H.J. Jeon 0 - 2  
H.Y. Woong - K.G. Kumar 2 - 0  
Hy.D. Lee - Y.W. Rho    
J.H. Hsu - F.Y. Mainaky 2 - 0  
J.H. Noh - C.H. Lee 0 - 2  
J.W. Tan - J.S. Hwang 0 - 2  
J.W. Yim - J.K. Um 2 - 1  
K. Wangcharoen - Tz.W. Wang 2 - 1  
Ka.Ch. Yu - P. Thongnuam 0 - 2  
M. Ludik - J.V. Soong 0 - 2  
M.K. Kim - W.C. Liu 2 - 1  
S. Avihingsanon - Yu. Bai 0 - 2  
S.H. Woo - E. Ekiring 2 - 0  
W.H. Son - H.Y. Hsueh 2 - 0  
Z. Zhou - S. Sirant 2 - 0  

 

2017.11.27.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Green Bay 31 - 28  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Dunaújváros 4 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Latina 2 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - San Antonio 3 - 1  
San Jose Barracuda - San Diego 5 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Csíkszereda 4 - 4  
Újpest - Brassó 0 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Avangard Omszk 2 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szalavat Julajev Ufa 3 - 2  
Slovan Bratislava - Red Star Kunlun 1 - 1  
SZKA Szentpétervár - Barisz Asztana 9 - 1  
Szocsi - Barsz Kazany 1 - 3  
Vityaz Podolszk - Amur Habarovszk 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medvescak Zagreb - Dornbirn 0 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Servette 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Rjazany 0 - 3  
Chengdu - Szarov 3 - 1  
Heilongjiang - Dizel Penza 3 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - SZKA-Neva 0 - 2  
Rubin Tyumeny - Cselmet Cseljabinszk 1 - 5  
Szarjarka Karaganda - Gornyak Ucsali 4 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Juzsnij Ural Orszk 2 - 2  
Zauralje Kurgan - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 2 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Nikko 2 - 3  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis - Brooklyn 88 - 98  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 82 - 58  
Fülöp-szigetek - Tajvan 90 - 83  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Katar 65 - 39  
Kazahsztán - Irak 73 - 73, h.u. 82 - 76  
Kosárlabda (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Bosznia-Hercegovina 84 - 65  
Oroszország - Belgium 76 - 69  
Kosárlabda (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 56 - 64  
Izland - Bulgária 74 - 77  
Kosárlabda (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Németország 49 - 90  
Szerbia - Grúzia 105 - 87  
Kosárlabda (vb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Izrael 82 - 61  
Észtország - Nagy-Britannia 73 - 70  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uruguay - Paraguay 67 - 49  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Venezuela 72 - 60  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Puerto Rico 72 - 95  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Dánia 23 - 17  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
QPR - Brentford 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitre Santiago del Estero - Dep. Flandria 2 - 1  
Villa Dalmine - Nueva Chicago 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Talleres Cordoba 0 - 1  
Rosario Central - Boca Juniors 1 - 0  
Vélez Sarsfield - Olimpo Bahia Blanca 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Vitosa Bistritsa 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Botafogo 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Dynamo Dresden 1 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Dep. Temuco 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Ethnikosz Ahnasz 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Slavia Praha 1 - 1  
Zlín - Slovacko 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Aarhus GF 4 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Auxerre 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Plataniasz 3 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Dordrecht 3 - 0  
Almere City - RKC Waalwijk 3 - 2  
AZ Alkmaar 2 - Volendam 0 - 2  
Den Bosch - De Graafschap 1 - 1  
Emmen - Maastricht 2 - 1  
FC Eindhoven - Cambuur 2 - 1  
Go Ahead Eagles - Utrecht 2 0 - 0  
Helmond - F. Sittard 1 - 3  
Oss - PSV 2 0 - 3  
Telstar - Nijmegen 3 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Rishon Lezion 1 - 2  
Ironi Nesher - Hapoel Ramat Hasharon 0 - 1  
Maccabi Herzliya - Hapoel Petah Tikva 1 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Beer Sheva 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TBB Nieciecza - Wisla Krakkó 3 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Cruz Azul 0 - 0  
Monterrey - Atlas de Guadalajara 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Benevento 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Brescia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teramo - Sambenedettese 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Habarovszk - Lokomotív Moszkva 1 - 2  
Szpartak Moszkva - Zenit Szentpétervár 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Rubio 0 - 0  
Sp. Trinidense - Nacional Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Feirense 3 - 1  
Rio Ave - Guimaraes 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Sepsi OSK 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Melilla 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Getafe 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wohlen - Aarau 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Balikesirspor 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Istanbul Basaksehir 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Svédország 0 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Busto Arsizio 2 - 3  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shu. Zhang - S.J. Jang 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,