Tippmix eredmények - 2017. november 20-26.

2017-11-20
Tippmix eredmények - 2017. november 20-26.
2017.11.26.
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Killington)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schild - L. Dürr 1 - 0  
F. Hansdötter - M. Meillard 1 - 0  
F. Hansdötter - P. Vlhova 0 - 1  
F. Hansdötter - W. Holdener 1 - 0  
M. Shiffrin - P. Vlhova 1 - 0  
Műlesiklás, női, Killington 2017    
N. Löseth - B. Schild 0 - 1  
N. Löseth - M. Meillard 1 - 0  
N. Löseth - W. Holdener 1 - 0  
W. Holdener - M. Shiffrin 0 - 1  
W. Holdener - P. Vlhova 0 - 1  
Alpesi sí (Szuper-óriásműles, Lake Louise)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.L. Svindal - K. Jansrud 0 - 1  
A.L. Svindal - M. Mayer 1 - 0  
D. Paris - A.A. Kilde 0 - 1  
D. Paris - B. Feuz 1 - 0  
E. Guay - M. Caviezel    
H. Reichelt - E. Guay    
K. Jansrud - M. Mayer 1 - 0  
Szuper-óriásműlesiklás, Lake Lousie    
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Jacksonville 27 - 24  
Atlanta - Tampa Bay 34 - 20  
Cincinnati - Cleveland 30 - 16  
Indianapolis - Tennessee 16 - 20  
Kansas City - Buffalo 10 - 16  
LA Rams - New Orleans 26 - 20  
New England - Miami 35 - 17  
NY Jets - Carolina 27 - 35  
Oakland - Denver 21 - 14  
Philadelphia - Chicago 31 - 3  
San Francisco - Seattle 13 - 24  
Darts (Players Championship Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - J. Pipe (10 nyert leg-ig) 9 - 10  
J. Clayton - S. Beaton (10 nyert leg-ig) 10 - 8  
J. Pipe - M. van Gerwen 3 - 11  
M. van Gerwen - J. Dekker (10 nyert leg-ig) 10 - 7  
R. Cross - J. Clayton 8 - 11  
R. Cross - J. Wade (10 nyert leg-ig) 10 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Welhot 11 - 5  
Seinäjoki - Nokian KrP 8 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Växjö 2 - 6  
Linköping - Dalen 3 - 3  
Mullsjö - Falun 4 - 10  
Storvreta - Höllviken 9 - 3  
Thorengruppen - Pixbo Wallenstam 7 - 8  
Futsal (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deva - Braga 5 - 8  
Kairat Almaty - Inter Movistar (Inter Movistar pálya) 3 - 5  
Golf (Emirates Australian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emirates Australian Open 2017    
Golf (UBS Hong Kong Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UBS Hong Kong Open 2017    
Gyeplabda (Világ Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Anglia 1 - 0  
Hollandia - Új-Zéland (Helyszín: Új-Zéland) 3 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Antonio 7 - 3  
Binghamton - Rochester 3 - 3  
Charlotte - Providence 8 - 2  
Charlotte - Providence (19:00) 1 - 1  
Chicago Wolves - Iowa 4 - 6  
Chicago Wolves - Rockford 4 - 3  
Cleveland - Texas Stars 2 - 3  
Hartford - Hershey 1 - 4  
Hershey - Bridgeport 2 - 2  
Lehigh Valley - Bridgeport 4 - 4  
Milwaukee - Manitoba 0 - 3  
Springfield - Hartford 4 - 2  
Toronto Marlies - Belleville 5 - 1  
Tucson - Stockton 2 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Syracuse 3 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Klagenfurt 2 5 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadan - Frydek Mistek 1 - 3  
Slavia Praha - Havirov 4 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Litvínov 6 - 2  
Chomutov - Sparta Praha 3 - 3  
Jihlava - Olomouc 2 - 2  
Pardubice - Mountfield HK 3 - 2  
Plzen - Zlín 1 - 1  
Trinec - Mladá Boleslav 2 - 4  
Vítkovice - Liberec 3 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rungsted 3 - 2  
Gentofte - Odense 2 - 4  
Herning - Frederikshavn 3 - 5  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Brassó 4 - 3  
Fehérvári Titánok - Csíkszereda 1 - 2  
MAC Budapest - Újpest 5 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lyon 3 - 4  
Chamonix-Morzine - Bordeaux 2 - 3  
Gap - Nice 6 - 2  
Grenoble - Rouen 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Torp. Nyizsnyij Novgorod 5 - 1  
CSZKA Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 3 - 1  
Dinamo Minszk - Szibir Novoszibirszk 5 - 1  
Jokerit - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 0  
Lada Toljatti - Szpartak Moszkva 1 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - Dinamo Riga 3 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Szeversztal Cserepovec 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Las Vegas 2 - 4  
Boston - Edmonton 2 - 4  
Carolina - Nashville 3 - 3  
Colorado - Calgary 2 - 3  
Detroit - New Jersey 3 - 3  
Florida - Chicago 1 - 4  
Los Angeles - Anaheim 1 - 1  
Montreal - Buffalo 3 - 0  
NY Rangers - Vancouver 3 - 3  
Ottawa - NY Islanders 1 - 2  
Pittsburgh - Tampa Bay 5 - 2  
San Jose - Winnipeg 4 - 0  
St. Louis - Minnesota 6 - 3  
Toronto - Washington 2 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Sparta Sarpsborg 1 - 1  
Storhamar - Frisk/Asker 7 - 2  
Valerenga - Manglerud 6 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Tölzer Löwen 2 - 5  
Bietigheim/Bissingen - Heilbronn 4 - 3  
Dresden - Crimmitschau 3 - 3  
Frankfurt Löwen - Riessersee 5 - 1  
Freiburg - Kaufbeuren 3 - 5  
Kassel - Bad Nauheim 6 - 1  
Lausitzer Füchse - Ravensburg 2 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Krefeld 1 - 4  
Düsseldorf - Köln 2 - 2  
Eisbären Berlin - Mannheim 6 - 3  
Ingolstadt - Schwenningen 5 - 3  
Nürnberg - München 5 - 1  
Straubing - Iserlohn 1 - 5  
Wolfsburg - Bremerhaven 5 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Dornbirn 3 - 3  
Klagenfurt - Südtirol Bolzano 3 - 0  
Medvescak Zagreb - Linz 4 - 3  
Vienna Capitals - Salzburg 5 - 4  
Villach - Fehérvár 4 - 3  
Znojmo - Innsbruck 5 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Thurgau 5 - 3  
Visp - Langenthal 0 - 3  
Winterthur - Zug 2 3 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Vita Hasten 2 - 1  
Timra - Karlskoga 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Liptovsky Mikulas 0 - 1  
Kosice - Zilina 5 - 2  
Nove Zamky - B. Bystrica 1 - 1  
Zvolen - Poprad 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Barsz Kazany B 1 - 3  
Zvezda Csehov - CSZK Szamara 7 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Nippon Cranes 1 - 4  
Szahalin - Nikko 4 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Sydney Flames 89 - 101  
Perth - Townsville 84 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Flammes Carolo Ardennes 83 - 75  
Lattes Montpellier - Bourges 55 - 86  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - PINKK-Pécs 57 - 60  
Szekszárd - Sopron 66 - 53  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Toronto 78 - 112  
Charlotte - San Antonio 86 - 106  
Chicago - Miami 93 - 100  
Dallas - Oklahoma City 97 - 81  
Golden State - New Orleans 110 - 95  
Houston - New York 117 - 102  
Indiana - Boston 98 - 108  
Minnesota - Phoenix 119 - 108  
Philadelphia - Orlando 130 - 111  
Sacramento - LA Clippers 95 - 97  
Utah - Milwaukee 121 - 108  
Washington - Portland 105 - 108  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - UR Venezia 75 - 74  
Famila Schio - Eirene Ragusa 90 - 70  
Lucca - San Martino di Lupari 81 - 73  
Torino - Broni 64 - 75  
Vigarano - Dike Napoli 60 - 84  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Ferrol 52 - 66  
Sant Adria - Bembibre 69 - 66  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bornova Beckerspor - Istanbul Univ. 55 - 74  
Fenerbahce - Antakya Hatay 86 - 84  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kína 81 - 92  
Hong Kong - Új-Zéland 74 - 133  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Szíria 57 - 74  
Jordánia - Libanon 87 - 83  
Kosárlabda (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Montenegró 67 - 91  
Spanyolország - Szlovénia 92 - 84  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinea - Csád 51 - 85  
Kamerun - Tunézia 66 - 67  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongói DK - Angola (Helyszín:Angola) 64 - 73  
Marokkó - Egyiptom 63 - 67  
Kosárlabda (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Svédország 82 - 73  
Ukrajna - Törökország 60 - 67  
Kosárlabda (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Lengyelország 75 - 55  
Magyarország - Koszovó 84 - 76  
Kosárlabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Olaszország 64 - 80  
Románia - Hollandia 75 - 68  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panama - Argentína 59 - 68  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Mexikó 91 - 55  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Szeged 33 - 32  
R-N. Löwen Kronau - Vardar Pro Skopje 21 - 21  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Veszprém 29 - 26  
Celje - Flensburg 27 - 30  
Kielce - Paris SG 29 - 30  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Elverum 33 - 34  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Besiktas 28 - 33  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Skanderborg 32 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Sud - Magdeburg 27 - 26  
Riko Ribnica - Riihimaen Cocks 29 - 25  
Silkeborg - Malmö 36 - 25  
Winterthur - Lugi 17 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Kalisz 28 - 17  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Halden 30 - 27  
Nötteröy - Baekkelaget 27 - 36  
Sandnes - Haslum 29 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Wetzlar 29 - 24  
Stuttgart - Lübbecke 28 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Bern 15 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Guif 26 - 36  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Dél-Korea 28 - 27  
Norvégia - Oroszország 27 - 27  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Japán 26 - 21  
Macedónia - Lengyelország 25 - 32  
Románia - Brazília 24 - 23  
Spanyolország - Ukrajna 33 - 14  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Cardiff 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Brown de Adrogue 1 - 0  
Atl. All Boys - Guillermo Brown 2 - 0  
Atl. Los Andes - Estudiantes San Luis 1 - 1  
Boca Unidos - Instituto Cordoba 2 - 0  
Gimnasia Jujuy - Santamarina Tandil 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Atl. Tucuman 1 - 0  
Racing Club - Independiente 0 - 1  
River Plate - Newell's 1 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Western Sydney 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumqayit - Sabayil 0 - 0  
Zira - Qarabag Baku 2 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - Beerschot Wilrijk 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Kortrijk 4 - 0  
FC Bruges - Zulte Waregem 3 - 2  
Genk - Standard Liege 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Dunav Ruse 0 - 2  
Lokomotív Plovdiv - CSZKA Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Atlético PR 1 - 0  
Bahia - Chapecoense 0 - 1  
Corinthians - Atlético MG 2 - 2  
Coritiba - Sao Paulo 1 - 2  
Cruzeiro - Vasco da Gama 0 - 1  
Flamengo - Santos 1 - 2  
Gremio - Atlético GO 1 - 1  
Ponte Preta - Vitória    
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hertha BSC 0 - 2  
Hamburg - Hoffenheim 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Bochum 1 - 1  
Fürth - St. Pauli 4 - 0  
Kaiserslautern - Bielefeld 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Santiago Wanderers 2 - 2  
Curico Unido - Huachipato 1 - 0  
Everton Vina Del Mar - Colo Colo 2 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Pafosz 2 - 0  
Doxa Katokopiasz - Omonia Nicosia 1 - 2  
NEA Szalamina - Alki Oroklini 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympia Praha - MAS Taborsko 1 - 0  
Sokolov - Usti nad Labem 3 - 0  
Varnsdorf - Zizkov 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Sparta Praha 1 - 0  
Teplice - Plzen 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Fredericia 0 - 3  
Köge - Esbjerg 3 - 0  
Roskilde - Viborg 1 - 0  
Skive - Nyköbing 4 - 4  
Thisted - Fremad Amager 2 - 1  
Vejle - Vendsyssel 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Lyngby 5 - 1  
Nordsjaelland - Horsens 6 - 0  
OB Odense - Hobro 3 - 0  
Silkeborg - Bröndby 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sangju Sangmu - Busan I'Park 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Szluck 0 - 0  
Gomel - Dinamo Breszt 0 - 1  
Gorodeja - BATE Boriszov 3 - 3  
Krumkacsi Minszk - FK Minszk 2 - 1  
Naftan - Isloch 1 - 2  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 3 - 1  
Torpedo Zogyino - Slavia Mozír 2 - 0  
Vityebszk - Dinamo Minszk 1 - 4  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Guingamp 1 - 0  
Monaco - Paris SG 1 - 2  
Nice - Lyon 0 - 5  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Levadiakosz 2 - 0  
Kassziopi Kerkyra - Olympiakosz 1 - 3  
Panetolikosz - Larissza 3 - 1  
Panioniosz - PAOK 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Roda 5 - 1  
Excelsior - PSV 1 - 2  
Sparta Rotterdam - Utrecht 1 - 3  
Vitesse - ADO Den Haag 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Rijeka 1 - 2  
Rudes - Dinamo Zagreb 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Pune 1 - 4  
Bengaluru - Delhi 4 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Raanana 0 - 1  
Hapoel Haifa - Maccabi TA 2 - 2  
Labdarúgás (Japán 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Tokyo Verdi 1 - 0  
Nagoya GE - JEF United Chiba 4 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Vissel Kobe 3 - 1  
Gamba Osaka - Sapporo 0 - 1  
Kashima A. - Kashiwa R. 0 - 0  
Omiya Ardija - Kofu 0 - 0  
Sagan Tosu - Jubilo Iwata 0 - 2  
Sanfrecce Hiroshima - FC Tokyo 2 - 1  
Shimizu SP - Albirex Niigata 2 - 3  
Vegalta Sendai - Yokohama FM 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Millonarios 1 - 1  
Dep. Tolima - Atl. Nacional Medellin 1 - 0  
Jaguares de Cordoba - Independiente SF 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai SIPG - Shanghai Shenhua 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Ruch Chorzow 1 - 0  
Rakow Czestochowa - Puszcza Niepolomice 3 - 1  
Wigry Suwalki - Olimpia Grudziadz 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Wisla Plock 2 - 1  
Slask Wroclaw - Zaglebie Lubin 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Dep. Toluca 2 - 1  
Tigres - Leon 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Budafok 2 - 1  
Dorog - Vác 2 - 0  
Gyirmót - Győr 2 - 0  
Kazincbarcika - Cegléd 1 - 2  
Mosonmagyaróvár - ZTE 3 - 1  
MTK - Siófok 3 - 1  
Nyíregyháza - Szolnok 2 - 0  
Soroksár - Békéscsaba 0 - 2  
Szeged 2011 - Csákvár 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Strömsgodset 4 - 3  
Brann Bergen - Tromsö 2 - 2  
Haugesund - Kristiansund 2 - 3  
Molde - Sarpsborg 2 - 2  
Odd Grenland - Rosenborg 1 - 0  
Sandefjord - Lilleström 1 - 3  
Sogndal - Valerenga 5 - 2  
Viking Stavanger - Stabaek 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Roma 1 - 1  
Juventus - Crotone 3 - 0  
Lazio - Fiorentina 1 - 1  
Milan - Torino 0 - 0  
Udinese - Napoli 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Foggia 1 - 0  
Ternana - Perugia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzachena - Pistoiese 1 - 1  
Carrarese - Pontedera 4 - 1  
Gavorrano - Pro Piacenza 0 - 1  
Lucchese - Giana Erminio 0 - 3  
Pisa - Livorno 1 - 0  
Prato - Olbia 1 - 0  
Robur Siena - Arezzo 1 - 0  
Viterbese - Cuneo 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Reggiana 0 - 1  
Ravenna - Renate 1 - 0  
Santarcangelo - Feralpisalo 1 - 2  
Triestina - Gubbio 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Anzsi Mahacskala 2 - 0  
Rubin Kazany - CSZKA Moszkva 0 - 1  
Ural Jekatyerinburg - FK Krasznodar 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Salzburg 2 - 3  
Wolfsberg - Austria Wien 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sp. Luqueno 4 - 1  
Guarani Asuncion - Sol de America 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Santa Clara 2 - 0  
Covilha - Real SC Massama 0 - 0  
Leixoes - Benfica B 0 - 0  
Penafiel - Guimaraes B 2 - 1  
Porto B - Académica 1 - 2  
Uniao Oliveirense - Cova Piedade 1 - 1  
Viseu - Varzim 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Setúbal 6 - 0  
Marítimo - Estoril 0 - 0  
Pacos Ferreira - Sporting CP 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Arsenal 0 - 1  
Huddersfield - Manchester City 1 - 2  
Southampton - Everton 4 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - FCS Bukarest 2 - 0  
Gaz Metan Medias - Voluntari 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Aberdeen 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Celtic 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Sp. Gijón 2 - 2  
Barcelona B - Almería 1 - 1  
Cordoba - Cultural Leonesa 2 - 2  
Granada - Huesca 2 - 0  
Lugo - Osasuna 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Talavera de la Reina 2 - 2  
Cerceda - Coruxo 1 - 2  
Gimn. Segoviana - Guijuelo 2 - 1  
Pontevedra - Valladolid B 1 - 1  
San Sebastian Reyes - Ferrol 0 - 0  
Toledo - Majadahonda 1 - 2  
Union Adarve - Navalcarnero 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Amorebieta 1 - 1  
Gernika - Real Union Irun 1 - 0  
Izarra - Lealtad de Villaviciosa 1 - 1  
Mirandes - Real Sociedad B 0 - 2  
Pena Sport - Osasuna B 1 - 0  
R. Santander - Tudelano 1 - 1  
Sp. Gijón B - UD Logrones 1 - 0  
Vitoria - Burgos 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - UE Llagostera 0 - 1  
Badalona - Villarreal B 0 - 0  
Olot - Mallorca 0 - 0  
Pena Deportiva - Alcoyano 0 - 0  
Peralada - Cornella 1 - 2  
Sabadell - Formentera 1 - 1  
Zaragoza B - Ebro 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - Ecija Balompie 3 - 1  
Jumilla - Lorca Deportiva 2 - 0  
Las Palmas B - Linense 2 - 3  
Marbella - El Ejido 2 - 0  
Merida - UCAM Murcia 1 - 1  
San Fernando - Rec. Huelva 0 - 1  
Villanovense - UD Extremadura 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Ath. Bilbao 2 - 2  
Real Sociedad - Las Palmas 2 - 2  
Valencia - Barcelona 1 - 1  
Villarreal - Sevilla 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Servette 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Lausanne 2 - 0  
Lugano - Young Boys 1 - 2  
Sion - Grasshoppers 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Crvena zvezda 1 - 2  
Partizan Belgrád - Spartak Subotica 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Nitra 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Rudar Velenje 0 - 2  
Olimpija Ljubljana - Krsko Posavlje 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Rizespor 1 - 1  
Gaziantep Bld. Spor - Erzurum Bld. Spor 2 - 2  
Ümraniyespor - Altinordu 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Fenerbahce 0 - 1  
Bursaspor - Karabukspor 2 - 1  
Kasimpasa - Konyaspor 2 - 1  
Sivasspor - Trabzonspor 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olekszandria - Kárpáti Lviv 3 - 0  
Sztal Kamjanszke - Dinamo Kijev 0 - 2  
Veresz Rivne - Csernomorec Odessza 3 - 1  
Zorya Luganszk - Zirka Kropivnickij 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Tanque Sisley - Plaza Colonia 1 - 1  
Fenix Montevideo - Rampla Juniors 1 - 1  
Liverpool Montevideo - Danubio 5 - 0  
Montevideo Wanderers - Sud América 1 - 0  
Nacional - Defensor 1 - 1  
Racing Montevideo - Atl. River Plate 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Izrael 4 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Connah's Quay 0 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Hamilton Wanderers 3 - 0  
Waitakere Utd. - Team Wellington 2 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - F. Massa (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - F. Massa (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Räikkönen - D. Ricciardo (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Stroll - F. Massa (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Stroll - K. Magnussen (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Ericsson - P. Wehrlein (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr.(Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - F. Alonso (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 0 - 1  
R. Grosjean - K. Magnussen(Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
R. Grosjean - P. Gasly (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
R. Grosjean - S. Vandoorne (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - N. Hülkenberg (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vandoorne - F. Alonso (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vandoorne - L. Stroll (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - D. Ricciardo (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - S. Vettel (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Abu Dhabi Nagydíj    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Irish - London Wasps 13 - 17  
Saracens - Exeter 18 - 20  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Toulouse 9 - 17  
Racing-Metro - Montpellier 26 - 0  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ospreys - Glasgow Warriors 6 - 47  
Port Elizabeth S. Kings - Llanelli Scarlets 30 - 34  
Zebre - Munster 19 - 36  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Perugia 3 - 0  
Latina - Ravenna 3 - 0  
Piacenza - Trentino 0 - 3  
Revivre Milano - Argos Sora 3 - 0  
Verona - Monza 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - LJ Modena 2 - 3  
Filottrano - Monza 1 - 3  
Legnano - Scandicci 0 - 3  
Pesaro - Bergamo 3 - 0  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northern Ireland Open 2017    
Yan Bingtao - M.J. Williams (9 nyert frame-ig) 8 - 9  
Strandröplabda (Sydney Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 2 - 0  
Sílövészet (Östersund,vegyes v.(2x6+2x7,5))
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Oroszország 0 - 1  
Norvégia - Franciaország 1 - 0  
Norvégia - Németország 1 - 0  
Norvégia - Oroszország 1 - 0  
Németország - Franciaország 1 - 0  
Németország - Oroszország 1 - 0  
Olaszország - Csehország 1 - 0  
Oroszország - Csehország 1 - 0  
Svédország - Csehország 1 - 0  
Svédország - Ukrajna 1 - 0  
Síugrás (Ruka)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wellinger - J. Kobayashi 1 - 0  
D.A. Tande - J. Kobayashi 1 - 0  
J.A. Forfang - J. Kobayashi 1 - 0  
J.A. Forfang - R. Freitag 1 - 0  
K. Stoch - A. Wellinger 0 - 1  
K. Stoch - R. Freitag 0 - 1  
P. Prevc - D. Kubacki 0 - 1  
R. Freitag - J. Kobayashi 1 - 0  
Ruka 2017    
S. Kraft - J.A. Forfang 0 - 1  
S. Kraft - K. Stoch 1 - 0  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U. Ignatik - C. Heyman 2 - 1  
Tenisz (Davis-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davis-kupa 2017    
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - D. Goffin 0 - 3  
L. Pouille - S. Darcis 3 - 0  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Boserup - S.J. Jang 1 - 2  
Shu. Zhang - R. Peterson 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Whittington - J. Millman 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ratiwatana / Ratiwatana - Krajicek A/ Withrow J 2 - 1  
Tenisz (Mumbai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - D. Jakupovic 2 - 0  
Tenisz (Mumbai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rodriguez V / Schoofs B - Jakupovic D / Khromacheva 2 - 1  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - J.A. Munar Clar    
Tenisz (Stellenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Simmonds - Totka N. 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Chen - Ch-We. Lee 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Conrad-Peterson/Kolding 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.Y. Tai - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Polii G / Rahayu A 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Pedersen - Zheng S / Huang Y 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Corvee - T. Penty 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Jille R - Maas J / Tabeling R 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gilmour - M. Blichfeldt 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piek S / Seinen C - Bolotova E / Davletova A 2 - 1  
Tollaslabda (Scottish Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Piek S - Mikkelsen M / Surrow M 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sosa - Y. Gamboa 0 - 1  
S. Barrera - F. Valera 1 - 0  
S. Kovalev - V. Shabranskyy 1 - 0  

 

2017.11.25.
Alpesi sí (Lesiklás, Lake Louise)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Theaux - K. Jansrud 0 - 1  
A. Theaux - M. Mayer 0 - 1  
A.L. Svindal - B. Feuz 0 - 1  
A.L. Svindal - D. Paris 1 - 0  
A.L. Svindal - E. Guay    
D. Paris - B. Feuz 0 - 1  
E. Guay - D. Paris    
K. Jansrud - M. Mayer 0 - 1  
Lesiklás, Lake Louise 2017    
P. Fill - A. Theaux 1 - 0  
P. Fill - M. Mayer 0 - 1  
Alpesi sí (Óriásműlesiklás,női,Killington)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E-M. Brem - L. Gut 0 - 1  
E-M. Brem - M. Bassino 0 - 1  
L. Gut - F. Brignone 0 - 1  
L. Gut - S. Goggia 0 - 1  
M. Shiffrin - S. Goggia 1 - 0  
S. Hector - S. Brunner 0 - 1  
T. Worley - M. Shiffrin 0 - 1  
V. Rebensburg - M. Shiffrin 1 - 0  
V. Rebensburg - T. Worley 1 - 0  
W. Holdener - P. Vlhova 0 - 1  
Óriásműlesiklás, női, Killington 2017    
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Skócia 10 - 5  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Skócia (női) 3 - 6  
Darts (Players Championship Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dobey - R. Thornton 6 - 5  
D. Chisnall - W. O'Connor 3 - 6  
D. Gurney - C. Dobey (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
D. Gurney - R. Green 6 - 4  
D. Webster - M. King 6 - 3  
I. White - J. Henderson 6 - 5  
J. Caven - J. Wade 4 - 6  
J. Clayton - G. Price 6 - 2  
J. Dekker - S. Whitlock 6 - 5  
J. Klaasen - S. Beaton 4 - 6  
J. Wade - I. White (10 nyert leg-ig) 10 - 6  
J. Wattimena - S. Beaton 9 - 10  
M. Mansell - J. Wattimena 3 - 6  
M. Suljovic - S. Bunting 3 - 6  
M. van Gerwen - D. Webster (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
M. van Gerwen - S. West 6 - 2  
P. Jacques - J. Dekker (10 nyert leg-ig) 5 - 10  
R. Cross - A. Lewis 10 - 6  
R. Cross - S. Lennon 6 - 2  
R. Meulenkamp - J. Pipe 5 - 6  
R. North - A. Lewis 3 - 6  
S. Bunting - J. Clayton 8 - 10  
S. Hine - P. Jacques 5 - 6  
W. O'Connor - J. Pipe 9 - 10  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Örebro 6 - 2  
Jönköping - Sirius 7 - 4  
Futsal (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Pescara (Helyszín: Pescara) 3 - 1  
Knooppunt Amsterdam - Ekonomac Kragujevac 3 - 7  
Futsal (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dina Moszkva - Sporting CP (Helyszín: Lisszabon) 0 - 4  
Nacional Zagreb - Halle-Gooik 1 - 3  
Futsal (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herszon - Stalitsza Minszk 7 - 3  
Luparense - Győr (Helyszín: Győr) 4 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dosson - Kaos Futsal 5 - 7  
Imola Castello - Acqua & Sapone 0 - 6  
Napoli - Rieti 4 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Gran Canaria - Zaragoza 2 - 7  
Ribera Navarra - Murcia 1 - 4  
Santa Coloma - Segovia 2 - 3  
Gyeplabda (Világ Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Dél-Korea 2 - 0  
Gyeplabda (Világ Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kína 6 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Hartford 7 - 3  
Grand Rapids - Manitoba 1 - 3  
Laval - Utica 2 - 3  
Laval - Utica (21:00) 2 - 2  
Milwaukee - Chicago Wolves 2 - 2  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 3 - 0  
Rochester - Binghamton 10 - 3  
Rockford - Iowa 1 - 1  
San Diego - Bakersfield 1 - 4  
Springfield - Lehigh Valley 3 - 6  
Syracuse - Wilkes-Barre/Scranton 5 - 2  
Toronto Marlies - Belleville 1 - 1  
Tucson - Stockton 3 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Feldkirch 3 - 0  
Gherdeina/Gröden - Klagenfurt 2 8 - 2  
Jesenice - Cortina 5 - 1  
Neumarkt Riwega - Fassa 7 - 4  
Val Pusteria - Kitzbühel 2 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Lustenau 2 - 4  
Zell am See - Renon/Ritten 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Praha 1 - 4  
Karlovy Vary - Kadan 4 - 1  
Kladno - Prostejov 6 - 1  
Litomerice - Havirov 4 - 1  
Slavia Trebic - Vsetin 2 - 0  
Slovan Ustecti Lvi - Frydek Mistek 5 - 4  
Zubr Prerov - Motor Ceske Budejovice 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keupa - IPK 6 - 2  
Kokkolan Hermes - Imatra Ketterä 1 - 4  
Leki - Jokipojat 0 - 3  
Roki - Tuto 2 - 1  
SaPKo - Heinolan Peliitat 7 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Tappara 1 - 1  
Ilves - Vaasan Sport 6 - 4  
Jukurit - Hämeenlinna 1 - 2  
Kalpa - Lahti Pelicans 2 - 2  
Kookoo - Kärpät 3 - 3  
Turku PS - SaiPa 1 - 6  
Ässät - Lukko 4 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Mulhouse 4 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Barisz Asztana 2 - 0  
Slovan Bratislava - Amur Habarovszk 5 - 2  
Vityaz Podolszk - Dinamo Moszkva 5 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Los Angeles 2 - 2  
Buffalo - Edmonton 3 - 1  
Carolina - Toronto 4 - 5  
Columbus - Ottawa 5 - 2  
Dallas - Calgary 6 - 4  
Las Vegas - San Jose 4 - 4  
New Jersey - Vancouver 3 - 2  
NY Rangers - Detroit 1 - 1  
St. Louis - Nashville 0 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Lillehammer 2 - 4  
Stavanger - Stjernen 4 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olten - Biasca Ticino 4 - 0  
Rapperswil - Ajoie 4 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lugano 1 - 4  
Bern - Lausanne 6 - 3  
Kloten - Zürich Lions 1 - 4  
Langnau Tigers - Biel 1 - 1  
Servette - Fribourg 1 - 4  
Zug - Davos 3 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Västervik 2 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Rögle 3 - 3  
Frölunda - Linköping 5 - 1  
Färjestad - Malmö 1 - 2  
Lulea - Karlskrona 6 - 0  
Mora - Växjö 1 - 4  
Skelleftea - HV 71 0 - 0  
Örebro - Brynäs 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Nitra 1 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Nippon Cranes 3 - 4  
Goyang High1 - Oji Eagles 2 - 2  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Decin 77 - 71  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Bendigo 80 - 83  
Dandenong - Adelaide 49 - 70  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Union Hainaut 89 - 67  
Roche Vendee - Cavigal Nice 57 - 55  
Tarbes - Mondeville 81 - 66  
Villeneuve d'Ascq Lille - Nantes Reze 66 - 55  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Győr 61 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New York 116 - 104  
Boston - Orlando 118 - 103  
Cleveland - Charlotte 100 - 99  
Denver - Memphis 104 - 92  
Golden State - Chicago 143 - 94  
Indiana - Toronto 107 - 104  
Minnesota - Miami 97 - 109  
Oklahoma City - Detroit 98 - 99  
Phoenix - New Orleans 91 - 115  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Girona 84 - 89  
Cadi La Seu d'Urgell - Movistar Estudiantes 83 - 74  
P. Avenida - Gernika Bizkaia 75 - 55  
Vasco Gipuzkoa - Araski AES 57 - 61  
Zamarat - Zaragoza 74 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Canik 75 - 84  
AGÜ Kayserispor - Cukurova 78 - 81  
Galatasaray - Adana Botas 70 - 63  
Mersin BB - Besiktas 75 - 82  
Ormanspor - Yakin Dogu Univ. 45 - 78  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Guinea 116 - 78  
Tunézia - Csád 101 - 40  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Angola (Helyszín: Angola) 64 - 68  
Marokkó - Kongói DK 75 - 75, h.u. 88 - 81  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezuela - Kolumbia 85 - 71  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Virgin-szigetek 99 - 89  
Kanada - Bahama-szigetek 93 - 69  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Wisla Plock 32 - 30  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Breszt Meskov 33 - 23  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Skjern 26 - 31  
Gorenje Velenje - Schaffhausen 27 - 21  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Sporting CP 30 - 27  
Metalurg Skopje - Motor Zaporozsje 22 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Budakalász 26 - 21  
Arendal - Göppingen 21 - 31  
Balatonfüred - Granollers 25 - 27  
Chambery - Tatabánya 23 - 21  
Dubrava - St. Raphael 31 - 41  
Hard - Thun 23 - 21  
Holstebro - Azoty Pulawy 32 - 29  
Koper - Gwardia Opole 27 - 21  
Naturhouse La Rioja - SZKA Minszk 35 - 30  
Nexe Nasice - Ribe-Esbjerg 26 - 21  
Tatran Presov - FH 24 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MW Elblag - Wybrzeze Gdansk 18 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Gyöngyös 34 - 27  
Dabas - Eger 20 - 23  
FTC - Orosháza 18 - 18  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Melsungen 23 - 23  
Hüttenberg - Minden 26 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teucro - Valladolid 28 - 22  
Zamora - Bidasoa Irun 31 - 27  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Lengyelország 18 - 29  
Dánia - Svédország 26 - 25  
Németország - Izland 32 - 19  
Románia - Macedónia 31 - 18  
Spanyolország - Japán 26 - 22  
Ukrajna - Argentína 31 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Oroszország 30 - 34  
Norvégia - Magyarország 29 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Bristol Rovers 2 - 1  
Doncaster - Milton Keynes Dons 2 - 1  
Fleetwood - Blackpool 0 - 0  
Gillingham - Oldham 0 - 0  
Northampton - Bury 0 - 0  
Portsmouth - Plymouth 1 - 0  
Rochdale - Peterborough 2 - 0  
Rotherham - Wigan 1 - 3  
Scunthorpe - Charlton 2 - 0  
Shrewsbury - Bradford 0 - 1  
Southend - Oxford Utd. 1 - 1  
Wimbledon - Walsall 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Grimsby 0 - 2  
Cambridge Utd. - Stevenage 1 - 0  
Carlisle - Morecambe 1 - 1  
Coventry - Crawley 1 - 1  
Crewe - Luton 1 - 2  
Exeter - Accrington 2 - 0  
Forest Green - Cheltenham 1 - 1  
Lincoln - Port Vale 3 - 1  
Mansfield - Chesterfield 2 - 2  
Notts County - Colchester 2 - 1  
Swindon - Newport 0 - 1  
Wycombe - Yeovil 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Ipswich 2 - 0  
Barnsley - Leeds 0 - 2  
Burton - Sunderland 0 - 2  
Fulham - Millwall 1 - 0  
Hull City - Bristol City 2 - 3  
Middlesbrough - Derby County 0 - 3  
Norwich - Preston 1 - 1  
Reading - Sheffield Wed. 0 - 0  
Sheffield Utd. - Birmingham 1 - 1  
Wolverhampton - Bolton 5 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Wrexham 2 - 0  
Barrow - Bromley 0 - 3  
Boreham - Woking 2 - 1  
Chester - Dag & Red 0 - 4  
Dover - Fylde 0 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Hartlepool 3 - 0  
Guiseley - Sutton Utd. 0 - 2  
Halifax - Eastleigh 3 - 3  
Maidenhead Utd. - Macclesfield 1 - 1  
Solihull Moors - Gateshead 1 - 1  
Torquay - Leyton 3 - 0  
Tranmere - Maidstone Utd. 4 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Juventud Un. Gualeguaychu 3 - 0  
Independiente de Mendoza - Ferro Carril Oeste 2 - 0  
Quilmes - Club Almagro 0 - 2  
Sarmiento - San Martin de Tucuman 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Gimnasia LP 2 - 0  
Colón - Tigre 3 - 1  
Patronato Parana - Union SF 2 - 3  
San Lorenzo - Argentinos Juniors 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Brisbane Roar 3 - 1  
Wellington Phoenix - Central Coast Mariners 1 - 4  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Gabala 1 - 6  
Neftcsi Baku - Inter Baku 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Lierse 1 - 2  
Saint-Gilloise - OH Leuven 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Mechelen 0 - 0  
Oostende - Eupen 1 - 0  
St. Truiden - Lokeren 0 - 0  
Waasland Beveren - Charleroi 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Slavia Szófia 2 - 0  
Levszki Szófia - Vereja 1 - 0  
Szeptemvri Szófia - Botev Plovdiv 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - CRB 1 - 0  
Ceara - ABC 1 - 0  
Figueirense - Paysandu 1 - 0  
Internacional - Guarani 2 - 0  
Luverdense - Nautico 3 - 0  
Oeste - Goiás 1 - 1  
Parana - Boa 1 - 1  
Vila Nova - Londrina 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Sport Recife 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Wolfsburg 2 - 1  
Dortmund - Schalke 4 - 4  
E. Frankfurt - Leverkusen 0 - 1  
Freiburg - Mainz 2 - 1  
Mönchengladbach - Bayern München 2 - 1  
RB Leipzig - Bremen 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Nürnberg 2 - 3  
Holstein Kiel - Ingolstadt 0 - 0  
Regensburg - Duisburg 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Unterhaching 3 - 1  
Bremen Amatőr - Erfurt 0 - 0  
Jena - Osnabrück 0 - 0  
Magdeburg - Hallescher FC 2 - 1  
Rostock - Fortuna Köln 5 - 3  
Würzburg - Lotte 2 - 1  
Zwickau - Wehen 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Universidad Catolica 3 - 1  
Palestino - Dep. Iquique 1 - 0  
Universidad de Chile - Audax Italiano 0 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - AEL Limasszol 1 - 1  
APOEL Nicosia - Olympiakosz Nicosia 6 - 1  
Arisz Limasszol - Ermisz Aradippou 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Vlasim 0 - 2  
FC Hradec Kralove - Znojmo 1 - 1  
Frydek Mistek - Pardubice 0 - 2  
Pribram - Trinec 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Karvina 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Aalborg 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Lens 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Red Star 93 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Bordeaux 1 - 0  
Dijon - Toulouse 3 - 1  
Metz - Amiens 0 - 2  
Montpellier - Lille 3 - 0  
Rennes - Nantes 2 - 1  
Troyes - Angers 3 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Lamia 1 - 1  
Atromitosz Periszteri - Panathinaikosz 1 - 1  
Giannina - Xanthi 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Feyenoord 0 - 2  
Heerenveen - Zwolle 1 - 2  
Heracles - NAC Breda 2 - 1  
Venlo - Willem II 3 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Osijek 1 - 1  
Slaven Belupo - Istra 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Goa 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Gostaresh Tabriz 2 - 0  
Pars Jonoubi Jam - Persepolis 0 - 1  
Saipa Karaj - Siah Jamegan Mashhad 1 - 0  
Tractor Tabriz - Sepidrood Rasht 2 - 1  
Zob Ahan - Foolad Khuzestan 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Maccabi Petah Tikva 0 - 1  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Ashkelon 2 - 1  
Ironi Kiryat Shmone - Bnei Yehuda TA 2 - 1  
Maccabi Netanya - Maccabi Haifa 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kharaitiyat - Al-Ahli (QAT) 1 - 0  
Al-Rayyan - Al-Gharafa 3 - 2  
Umm-Salal - Qatar SC 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 1  
GKS Katowice - Miedz Legnica 1 - 0  
Odra Opole - Pogon Siedlce 1 - 1  
Stal Mielec - GKS Tychy 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sacz 5 - 0  
Korona Kielce - Legia Varsó 3 - 2  
Pogon Szczecin - Piast Gliwice 2 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Puskás Akadémia 2 - 2  
Diósgyőr - Újpest 1 - 2  
Haladás - FTC 2 - 1  
Honvéd - Mezőkövesd 1 - 2  
Vasas - Debrecen 1 - 5  
Videoton - Paks 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Sampdoria 3 - 0  
Cagliari - Internazionale 1 - 3  
Chievo - SPAL Ferrara 2 - 1  
Sassuolo - Verona 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Cremonese 0 - 0  
Avellino - Palermo 1 - 3  
Carpi - Parma 2 - 1  
Cittadella - Salernitana 2 - 1  
Spezia - Pescara 4 - 0  
Venezia - Novara 1 - 3  
Vercelli - Entella 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Padova 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Trapani 0 - 1  
Casertana - Rende 0 - 0  
Catania - Akragas 2 - 0  
Cosenza - Sicula Leonzio 0 - 0  
Fondi - Lecce 0 - 0  
Matera - Virtus Francavilla 2 - 1  
Monopoli - Juve Stabia 0 - 2  
Reggina - Bisceglie 0 - 0  
Siracusa - Catanzaro 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - Tambov 1 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - Baltika Kalinyingrád 1 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Sinnyik Jaroszlavl 3 - 3  
Kubany Krasznodar - Szibir Novoszibirszk 1 - 0  
Kurszk - Himki 0 - 0  
Olimp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Szentpétervár 2 - 2  
Rotor Volgográd - Gazovik Orenburg 0 - 2  
Volgar Asztrahan - Tom Tomszk 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Ufa 2 - 1  
Toszno - Arszenál Tula 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Mattersburg 2 - 0  
Altach - St. Pölten 3 - 0  
Sturm Graz - LASK Linz 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Olimpia Asuncion 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Gil Vicente 1 - 1  
Famalicao - Sporting CP B 6 - 0  
Nacional Madeira - Uniao Madeira 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Porto 1 - 1  
Boavista - Moreirense 1 - 0  
Portimonense - Tondela 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Stoke 2 - 1  
Liverpool - Chelsea 1 - 1  
Manchester Utd. - Brighton 1 - 0  
Newcastle - Watford 0 - 3  
Swansea - Bournemouth 0 - 0  
Tottenham - West Bromwich 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - CSM Politechnika Iasi 2 - 1  
Viitorul Constanta - ACS Poli Timisoara 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Hibernian 1 - 1  
Hearts - Ross County 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Ayr Utd. 1 - 2  
Arbroath - Forfar 2 - 1  
East Fife - Airdrieonians 6 - 1  
Raith Rovers - Queens Park 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Clyde 0 - 0  
Edinburgh City - Cowdenbeath 0 - 0  
Elgin - Berwick 5 - 1  
Stenhousemuir - Montrose 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Dundee Utd. 1 - 1  
Dunfermline - Dumbarton 2 - 2  
Falkirk - Greenock Morton 0 - 3  
Inverness CT - St. Mirren 0 - 2  
Queen of South - Livingston 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Sevilla B 0 - 0  
Cadiz - Valladolid 1 - 0  
Gimnastic - La Hoya Lorca 0 - 2  
Oviedo - Numancia 3 - 1  
Zaragoza - Reus 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Deportivo B 0 - 0  
Fuenlabrada - Real Madrid B 0 - 0  
Rapido de Bouzas - Ponferradina 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Leioa 1 - 1  
Ath. Bilbao B - Caudal Deportivo 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Saguntino - Ontinyent 1 - 2  
Elche - Valencia B 2 - 2  
Lleida - Hercules 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Betis B 1 - 4  
Real Murcia - Badajoz 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Eibar 1 - 2  
Betis - Girona 2 - 2  
Levante - Atl. Madrid 0 - 5  
Real Madrid - Malaga 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Winterthur 1 - 1  
Xamax - Wil 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Basel 1 - 4  
Thun - St. Gallen 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Taawon 1 - 1  
Al-Fateh - Al-Faisaly 0 - 5  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Vojvodina 1 - 0  
Macsva Sabacs - Javor Matis 1 - 1  
RAD Belgrád - Mladost Lucani 1 - 0  
Radnicki Nis - Zemun 4 - 1  
Radnik Surdulica - Napredak Krusevac 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Slovan Bratislava 1 - 1  
Senica - Tatran Presov 1 - 0  
Trencin - Ruzomberok 1 - 2  
Trnava - Zilina 0 - 3  
Zlate Moravce - Zemplin Michalovce 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Maribor 2 - 1  
ND Gorica - Ankaran Hrvatini 2 - 2  
Triglav Kranj - Domzale 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Gaziantepspor 3 - 2  
Elazigspor - Boluspor 0 - 1  
Giresunspor - Ankaragücü 0 - 1  
Istanbulspor - Samsunspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Alanyaspor 2 - 0  
Göztepe Izmír - Akhisar 2 - 0  
Yeni Malatyaspor - Besiktas 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariupol - Vorszkla Poltava 0 - 1  
Olimpik Doneck - Sahtar Doneck 2 - 4  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Juventud 3 - 1  
CA Cerro - Penarol 0 - 4  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - Barry Town 2 - 1  
TNS - Carmarthen 5 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Al-Hilal (KSA) 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HW Welders - Dergview 5 - 1  
Loughgall - Lurgan Celtic 3 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Warrenpoint 1 - 1  
Cliftonville - Ballymena Utd. 1 - 0  
Coleraine - Crusaders 1 - 1  
Dungannon - Carrick 4 - 0  
Glentoran - Ards 0 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Hawke's Bay Utd. 5 - 0  
Tasman Utd. - Eastern Suburbs 2 - 2  
Wellington Phoenix 2 - Southern Utd. 2 - 2  
MMA (UFC Fight Night, Sanghaj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Asker - Hu Yaozong 1 - 0  
C. Sherman - S. Abdurakhimov 0 - 1  
L. Jingliang - Z. Ottow 1 - 0  
M. Bisping - K. Gastelum 0 - 1  
M. Salikhov - Al. Garcia 0 - 1  
S. Kenan - B. Nash 1 - 0  
W. Buren - Rol. Dy 0 - 1  
Wang Guan - A. Caceres 1 - 0  
Z. Magomedsharipov - S. Da Silva Moraes 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Sanghaj, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Curran - Yan Xiaonan 0 - 1  
Wu Yanan - G. Mazany 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Harlequin 38 - 14  
Leicester - Worcester 27 - 31  
Sale - Northampton Saints 18 - 15  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Stade de France 29 - 13  
Bordeaux - Brive 27 - 27  
Castres - Toulon 20 - 19  
La Rochelle - Section Paloise 44 - 14  
Oyonnax - Clermont 32 - 32  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonga - Anglia 18 - 20  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Szamoa 48 - 14  
Fidzsi-szigetek - Kanada 57 - 17  
Franciaország - Japán 23 - 23  
Grúzia - USA 21 - 20  
Olaszország - Dél-Afrika 6 - 35  
Románia - Tonga 20 - 25  
Skócia - Ausztrália 53 - 24  
Wales - Új-Zéland 18 - 33  
Írország - Argentína 28 - 19  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Casalmaggiore 3 - 2  
Sakk (Palma de Mallorca)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - F. Vallejo Pons 0.5 - 0.5  
A. Riazantsev - Chao Li 0.5 - 0.5  
E. Tomashevsky - Liren Ding 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - L. Aronian 0.5 - 0.5  
J.L. Hammer - E. Inarkiev 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - D. Jakovenko 0 - 1  
P. Eljanov - B. Gelfand 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - P. Svidler 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - Rapport R. 0.5 - 0.5  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Slessor - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
Yan Bingtao - Lyu Haotian (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Strandröplabda (Sydney Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolinske W / Evans M - Saxton B / O'Gorman G 1 - 2  
Krou Y / Aye Q - Saxton B / O'Gorman G 0 - 2  
McHugh C / Schumann D - Krou Y / Aye Q 1 - 2  
Strandröplabda (Sydney Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Jancar T / Kotnik T 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - Tilley J / Bain A    
Futami A / Hasegawa A - Pardon J / Dykstra L 2 - 0  
Radarong V / Udomchavee T - Bawden L / Ngauamo J 1 - 2  
Síugrás (Csapatverseny, Ruka)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Lengyelország 1 - 0  
Ausztria - Norvégia 0 - 1  
Ausztria - Németország 0 - 1  
Csapatverseny, Ruka 2017    
Japán - Szlovénia 1 - 0  
Norvégia - Lengyelország 1 - 0  
Németország - Lengyelország 1 - 0  
Németország - Norvégia 0 - 1  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Basic - C. Heyman 1 - 2  
U. Ignatik - F. Baldi 2 - 1  
Tenisz (Andria, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Gille S - Sonego L / Vavassori A 1 - 2  
Tenisz (Bangalore, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Nagal - J. Clarke 2 - 1  
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasquet / Herbert - Bemelmans/De Loore 3 - 1  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Boserup - E. Rodina 2 - 1  
Shu. Zhang - V. Diatchenko    
Tenisz (Honolulu, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han N-L/Jang S J-Hozumi E/Muhammad A 0 - 2  
Hsieh S-Y / Hsieh S-W - Kerkhove L / Marozava L 2 - 1  
Tenisz (Hua Hin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Soeda - A. Whittington 0 - 2  
T. Ito - J. Millman 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Mousley B - Ratiwatana / Ratiwatana 0 - 2  
Tenisz (Mumbai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - A. Hesse 2 - 0  
S. Sharipova - D. Jakupovic 1 - 2  
Tenisz (Mumbai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gumulya B / Veselinovic A - Rodriguez V / Schoofs B 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Cachin - J.A. Munar Clar 0 - 2  
T. Monteiro - C. Berlocq 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Romboli F - Arevalo-Gonzalez/Reye 1 - 2  
De Paula F / Demoliner M - Gonzalez M / Neis F 0 - 2  
Gonzalez M / Neis F - Clezar G / Oliveira G 2 - 0  
Tenisz (Stellenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le. Kung - Totka N. 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Long Chen 1 - 2  
Yuqi Shi - Ch-We. Lee 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Junhui L / Yuchen L 2 - 1  
Inoue T / Kaneko Y - Conrad-Peterson/Kolding 1 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
T.Y. Tai - Ji H. Sung 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Kittiharakul J / Prajongjai R 2 - 0  
Huang D / Li W - Polii G / Rahayu A 1 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoki T / Hirota S - Christiansen M / Pedersen C 0 - 2  
Wang Y / Huang D - Zheng S / Huang Y 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Caljouw - L. Corvee 1 - 2  
T. Penty - R. Gemke 2 - 1  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kersaudy B / Maio J - Arends J / Jille R 1 - 2  
Maas J / Tabeling R - Lane B / Vendy S 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gilmour - S. De Visch Eijbergen 2 - 0  
M. Blichfeldt - B. Corrales 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magelund A / Ravn F - Bolotova E / Davletova A 0 - 2  
Morozova O / Chervyakova - Piek S / Seinen C 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Piek S - Maas J / Van Der Aar I 2 - 1  
Mikkelsen M / Surrow M - Tabeling R / Seinen C 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Mornar 8 - 11  
Primorje Rijeka - Kotor 12 - 11  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - UVSE 7 - 11  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Posillipo Napoli 6 - 8  
Florentia - Lazio 11 - 7  
Savona - Canottieri Napoli 6 - 8  
Torino - Ortigia 8 - 8  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Charr - A. Ustinov 1 - 0  

 

2017.11.24.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - NY Giants 20 - 10  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Svájc (Helyszín: Svájc) 5 - 6  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Svájc (Helyszín: Svájc) 7 - 6  
Olaszország - Svédország 3 - 7  
Skócia - Svájc (Helyszín: Svájc) 7 - 5  
Darts (Players Championship Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - M. De Decker 6 - 3  
A. Norris - J. Klaasen 4 - 6  
D. Chisnall - J. Murnan 6 - 5  
D. Gurney - J. De Zwaan 6 - 0  
D. Webster - A. Alcinas 6 - 3  
G. Anderson - M. Mansell 3 - 6  
G. Price - J. Hendriks 6 - 4  
I. White - R. van Barneveld 6 - 5  
J. Clayton - J. de Graaf 6 - 4  
J. Cullen - J. Caven 5 - 6  
J. Henderson - D. Johnson 6 - 2  
J. Pipe - M. Webster 6 - 3  
J. Wade - K. Painter 6 - 4  
J. Wattimena - K. Brown 6 - 0  
J. Wilson - W. O'Connor 5 - 6  
K. Huybrechts - C. Dobey 3 - 6  
M. King - B. Dolan 6 - 5  
M. Smith - J. Dekker 3 - 6  
M. Suljovic - A. Boulton 6 - 0  
M. van Gerwen - P. Nicholson 6 - 2  
P. Jacques - C. Reyes 6 - 5  
P. Wright - S. Hine 5 - 6  
R. Cross - R. Owen 6 - 2  
R. North - P. Hudson 6 - 1  
R. Thornton - J. Richardson 6 - 5  
S. Beaton - R. Huybrechts 6 - 4  
S. Bunting - B. van de Pas 6 - 3  
S. Lennon - Z. Lerchbacher 6 - 4  
S. West - R. Searle 6 - 4  
S. Whitlock - C. Kist 6 - 3  
V. van der Voort - R. Green 5 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Steelers Hämeenlinna 4 - 8  
Viikingit Helsinki - Salba 13 - 4  
Futsal (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Kairat Almaty 1 - 4  
Inter Movistar - Deva 2 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldi Eboli - Pesarofano 4 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Magna Gurpea 2 - 5  
Palma Futsal - Parrulo Ferrol 3 - 2  
Santiago Futsal - Jaen 1 - 5  
Gyeplabda (Világ Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Németország 4 - 0  
Gyeplabda (Világ Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Új-Zéland (Helyszín: Új-Zéland) 0 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Texas Stars 1 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Plzen 2 - 5  
Litvínov - Vítkovice 1 - 1  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 1 - 4  
Mountfield HK - Jihlava 5 - 2  
Olomouc - Brno 2 - 2  
Trinec - Pardubice 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Esbjerg 3 - 1  
Herlev Eagles - Hvidovre 5 - 1  
Odense - Aalborg 2 - 3  
Rungsted - Gentofte 1 - 2  
SönderjyskE - Herning 1 - 8  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Brassó 7 - 2  
Dunaújváros - FTC 7 - 2  
MAC Budapest - Fehérvári Titánok 4 - 1  
Vienna Capitals 2 - Csíkszereda 2 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - SaPKo 2 - 2  
Heinolan Peliitat - Leki 1 - 6  
IPK - Tuto 0 - 3  
Kiekko-Vantaa - Jokipojat 4 - 3  
Roki - Imatra Ketterä 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Jukurit 1 - 3  
Lahti Pelicans - Kärpät 2 - 2  
Lukko - SaiPa 0 - 2  
Tappara - Turku PS 2 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Amiens 2 - 1  
Gap - Grenoble 5 - 3  
Lyon - Mulhouse 9 - 5  
Rouen - Chamonix-Morzine 5 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Riga 2 - 2  
Dinamo Minszk - Avangard Omszk 2 - 2  
Jokerit - Admiral Vlagyivosztok 3 - 2  
Lada Toljatti - Szeversztal Cserepovec 3 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szocsi 1 - 3  
Red Star Kunlun - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Szpartak Moszkva 2 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Winnipeg 1 - 4  
Boston - Pittsburgh 4 - 3  
Minnesota - Colorado 2 - 2  
Philadelphia - NY Islanders 4 - 4  
Washington - Tampa Bay 3 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Dresden 1 - 4  
Crimmitschau - Frankfurt Löwen 5 - 8  
Heilbronn - Lausitzer Füchse 5 - 2  
Kaufbeuren - Kassel 2 - 2  
Ravensburg - Bayreuth 10 - 1  
Tölzer Löwen - Bietigheim/Bissingen 0 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Augsburg 2 - 1  
Eisbären Berlin - Düsseldorf 3 - 3  
Iserlohn - Krefeld 5 - 1  
Mannheim - Straubing 5 - 2  
München - Wolfsburg 2 - 5  
Schwenningen - Köln 1 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Medvescak Zagreb 0 - 4  
Innsbruck - Klagenfurt 2 - 4  
Salzburg - Znojmo 5 - 2  
Südtirol Bolzano - Graz 2 - 2  
Villach - Dornbirn 3 - 6  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Chaux-de-Fonds 1 - 3  
Langenthal - GCK Lions 4 - 3  
Thurgau - Rapperswil 1 - 5  
Zug 2 - Olten 0 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Kloten 0 - 3  
Davos - Ambri 2 - 7  
Fribourg - Bern 2 - 7  
Lausanne - Servette 1 - 3  
Lugano - Zug 2 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Leksand 1 - 3  
Almtuna - Troja/Ljungby 3 - 2  
MODO - Pantern Malmö 1 - 2  
Södertälje - Vita Hasten 3 - 3  
Tingsryd - Björklöven 6 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Zvolen 5 - 7  
Nitra - Detva 4 - 1  
Poprad - Nove Zamky 7 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molot Perm - Torosz Nyeftekamszk 1 - 1  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallmann Vienna - Prievidza 96 - 73  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentjur - Decin 81 - 87  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Himki Moszkva 71 - 67  
Panathinaikosz - Real Madrid 82 - 80  
Unicaja Malaga - CSZKA Moszkva 80 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Portland 125 - 127  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Fülöp-szigetek 71 - 77  
Tajvan - Ausztrália 66 - 104  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irak - Irán 74 - 66  
Katar - Kazahsztán 70 - 82  
Kosárlabda (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Spanyolország 66 - 79  
Szlovénia - Fehéroroszország 87 - 74  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csád - Kamerun (Helyszín: Kamerun) 60 - 65  
Guinea - Tunézia 56 - 96  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Marokkó 62 - 56  
Kongói DK - Egyiptom 55 - 55, h.u. 61 - 65  
Kosárlabda (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Ukrajna 76 - 84  
Törökország - Lettország 85 - 73  
Kosárlabda (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Litvánia 61 - 99  
Lengyelország - Magyarország 70 - 60  
Kosárlabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Horvátország 68 - 61  
Olaszország - Románia 75 - 70  
Kosárlabda (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Franciaország 59 - 70  
Bosznia-Hercegovina - Oroszország 81 - 76  
Kosárlabda (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Finnország 80 - 82  
Csehország - Izland 89 - 69  
Kosárlabda (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Grúzia 79 - 70  
Szerbia - Ausztria 85 - 64  
Kosárlabda (vb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Észtország 88 - 68  
Nagy-Britannia - Görögország 83 - 83, h.u. 92 - 95  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Paraguay 96 - 63  
Uruguay - Panama 86 - 73  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Kuba 72 - 66  
Puerto Rico - USA (Helyszín: USA) 78 - 85  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Gornik Zabrze 29 - 35  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Benidorm 29 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Redbergslids 20 - 25  
Helsingborg - Sävehof 22 - 21  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Ukrajna 24 - 25  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Defensa Justicia 0 - 1  
Chacarita Juniors - Huracan 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Perth Glory 1 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Cercle Bruges 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Mouscron-Peruwelz 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Pirin Blagoevgrad 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Criciuma 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - VfB Stuttgart 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandhausen - Heidenheim 1 - 2  
Union Berlin - Darmstadt 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meppen - Sonnenhof Grossaspach 1 - 1  
Münster - Chemnitz 1 - 0  
Paderborn - Karlsruhe 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - Universidad de Concepcion 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Junior de Barranquilla 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Liberec 0 - 0  
Dukla Praha - Mladá Boleslav 4 - 1  
Jihlava - Brno 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Sönderjyske 0 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Hatta 2 - 5  
Al-Jazeera (UAE) - Emirates Ras Al-Khaimah 3 - 1  
Al-Nasr (UAE) - Shabab Al-Ahli (UAE) 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Reims 0 - 1  
Auxerre - Nancy 1 - 1  
Brest - Sochaux 1 - 0  
Nimes - Bourg-Peronnas 4 - 0  
Niort - Chateauroux 2 - 1  
Orleans - Clermont 1 - 2  
Paris FC - Quevilly Rouen 2 - 0  
Tours - Ajaccio GFC 1 - 2  
Valenciennes - Lorient 4 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Grenoble 0 - 0  
Concarneau - Marseille Consolat 2 - 0  
Dunkerque - Creteil 1 - 2  
Les Herbiers - Avranches 2 - 2  
Lyon Duchere - Laval 1 - 0  
Rodez Aveyron - Pau 0 - 2  
Sannois St-Gratien - Cholet 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Etienne - Strasbourg 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Den Bosch 2 - 2  
De Graafschap - FC Eindhoven 4 - 0  
Dordrecht - AZ Alkmaar 2 3 - 2  
F. Sittard - Go Ahead Eagles 2 - 1  
Maastricht - Helmond 3 - 1  
Nijmegen - Ajax 2 2 - 1  
PSV 2 - Telstar 6 - 0  
RKC Waalwijk - Oss 2 - 1  
Utrecht 2 - Almere City 2 - 4  
Volendam - Emmen 2 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Twente 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Lokomotív Zagreb 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Jamshedpur 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Paykan 1 - 0  
Padideh Mashhad - Naft Tehran 3 - 1  
Sanat Naft Abadan - Sepahan 3 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Ramat Gan 1 - 0  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Hadera 0 - 2  
Hapoel Katamon - Hapoel Kfar Saba 2 - 1  
Hapoel TA - Hapoel Marmorek 1 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Nazareth Illit 0 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Sailiya 1 - 0  
Al-Markhiya - Al-Arabi (QAT) 1 - 1  
Al-Sadd - Al-Duhail 2 - 4  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 0 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Gornik Leczna 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Lechia Gdansk 2 - 1  
Gornik Zabrze - Jagiellonia Bialystok 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Monterrey 1 - 2  
Cruz Azul - América 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Kisvárda 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Frosinone 3 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Alessandria 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mestre - Fano 1 - 1  
Pordenone - Vicenza 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Szpartak Moszkva 2 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Dinamo Moszkva 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Wacker Innsbruck 1 - 2  
FAC Wien - Austria Lustenau 2 - 1  
Kapfenberg - Liefering 0 - 5  
Ried - Wiener Neustadt 2 - 2  
WSG Wattens - Hartberg 1 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Dep. Capiata 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Chaves 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Leicester 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Universitatea Craiova 1 - 0  
Juventus Bukarest - Concordia Chiajna 0 - 5  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Rangers 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenerife - Rayo Vallecano 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Leganes 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Vaduz 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Qadisiyah 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Vozdovac 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manisaspor - Adana Demirspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osmanlispor - Genclerbirligi 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Bosznia-Hercegovina 4 - 0  
Wales - Kazahsztán 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Lengyelország 1 - 4  
Svájc - Fehéroroszország 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Hollandia 0 - 5  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ukrajna 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Feröer-szigetek 5 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Moldova 8 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Spanyolország 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Franciaország 4 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Newtown 3 - 0  
Bangor City - Bala Town 5 - 0  
Prestatyn - Llandudno FC 1 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - Limavady Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glenavon - Linfield 0 - 1  
MMA (ONE Champion, Immortal Pursuit)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Askren - S. Aoki 1 - 0  
L. Issa - D.H. Kim 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Gloucester 7 - 29  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Edinburgh 33 - 13  
Cardiff - Connacht 36 - 30  
Leinster - Newport Dragons 54 - 10  
Ulster - Benetton Treviso 23 - 22  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Fidzsi-szigetek 54 - 6  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vibo Valentia - Modena 0 - 3  
Sakk (Palma de Mallorca)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gelfand - T. Radjabov 0 - 1  
Chao Li - A. Giri 1 - 0  
E. Inarkiev - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
F. Vallejo Pons - P. Eljanov 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
J.L. Hammer - A. Riazantsev 0.5 - 0.5  
L. Aronian - E. Tomashevsky 0.5 - 0.5  
P. Svidler - Liren Ding 0.5 - 0.5  
Rapport R. - D. Jakovenko 0.5 - 0.5  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Dunn - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
Tian Pengfei - Lyu Haotian (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
Yan Bingtao - R. Milkins (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
Yuan Li - E. Slessor (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
Strandröplabda (Sydney Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolinske W / Evans M - Burnett P / Court J 2 - 0  
Krou Y / Aye Q - Kapa R / Seymour M 2 - 0  
McHugh C / Schumann D - Ferguson M / Guehrer M 2 - 0  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Saxton B / O'Gorman G 1 - 2  
Strandröplabda (Sydney Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Kusano A / Nishibori T 2 - 1  
Dicello K / Stockman E - Flint B / Larsen K 2 - 0  
Dicello K / Stockman E - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 0  
Graudina T / Kravcenoka A - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 1 - 2  
Gromadowska A / Kociolek - Mizoe S / Hashimoto S 0 - 2  
Joe L / Matauatu L - Mizoe S / Hashimoto S 0 - 2  
Kusano A / Nishibori T - Wang F / Xia X 0 - 2  
Matei A M / Vaida B - Tilley J / Bain A 0 - 2  
Wang F / Xia X - Bartoli K / Jenkins C 2 - 0  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - F. Baldi 0 - 2  
F. Skugor - U. Ignatik 0 - 2  
V. Galovic - M. Basic 0 - 2  
Z. Kolar - C. Heyman 0 - 2  
Tenisz (Andria, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Gille S - Baldi F / Pellegrino A 2 - 1  
Sonego L / Vavassori A - Bednarek T / Pel D 2 - 0  
Tenisz (Bangalore, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Clarke - T-H. Yang 2 - 0  
S. Nagal - Y. Bhambri 2 - 0  
Tenisz (Bangalore, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin M / Sharan D - Sabanov I / Sabanov M 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - S. Darcis 3 - 0  
L. Pouille - D. Goffin 0 - 3  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - R. Peterson 0 - 2  
M. Imanishi - S.J. Jang 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Leshem - A. Whittington 1 - 2  
J. Millman - A. Vatutin 2 - 0  
M. Ebden - G. Soeda 0 - 2  
S.W. Kwon - T. Ito 1 - 2  
Tenisz (Hua Hin, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek A/ Withrow J - Millman J / Robert S 2 - 1  
Tenisz (Mumbai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - A. Raina 2 - 0  
A. Sabalenka - N. Broady 2 - 0  
D. Jakupovic - A. Lim 2 - 0  
S. Sharipova - Y. Wickmayer 2 - 1  
Tenisz (Mumbai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glushko J / Hon P - Jakupovic D / Khromacheva 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - G. Clezar 2 - 0  
J.A. Munar Clar - A. Collarini 2 - 0  
P. Cachin - J. Hernandez-Fernandez 2 - 0  
R. Dutra da Silva - T. Monteiro 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agamenone F / Arguello F - Arneodo R / Romboli F 0 - 2  
Klier G / Oliveira C - Arevalo-Gonzalez/Reye 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - W.H. Son 2 - 0  
Do.K. Lee - Long Chen 0 - 2  
K. Sakai - A. Antonsen 0 - 2  
Yuqi Shi - Dan Lin 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conrad-Peterson/Kolding - Yao C L / Han Y P 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ong Y S / Tan W K 2 - 0  
Inoue T / Kaneko Y - Ahsan M / Saputro R A 2 - 0  
Junhui L / Yuchen L - Ivanov V / Sozonov I 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Ji H. Sung - Bi.Ji. He 2 - 1  
R. Intanon - Mic. Li 2 - 0  
T.Y. Tai - Yufei Chen 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Matsumoto M / Nagahara W 2 - 1  
Fukushima Y / Hirota S - Kittiharakul J / Prajongjai R 0 - 2  
Huang Y / YU X - Polii G / Rahayu A 1 - 2  
Tanaka S / Yonemoto K - Huang D / Li W 1 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Pedersen - Liao M C / Chen H H 2 - 0  
Hoki T / Hirota S - Hee Y K T / Tan W H 2 - 0  
Tang C M / Tse Y S - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Lamsfuss M / Herttrich I    
Tollaslabda (Scottish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Holst - L. Corvee 0 - 2  
E. Holst - R. Must 2 - 0  
H. Aarnio - T. Penty 0 - 2  
K. Koljonen - Y. De Oliveira 0 - 2  
M. Caljouw - V. Svendsen 2 - 1  
R. Gemke - C.J. Nilsson 2 - 0  
R. Gemke - Y. De Oliveira 2 - 0  
R.M.V. Gurusaidatt - M. Caljouw 0 - 2  
S. Parsons - L. Corvee 1 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay-Smidt M / Sogaard F - Maas J / Tabeling R 0 - 2  
Colberg F / Fladberg R - Arends J / Jille R 0 - 2  
Ellis M / Langridge C - Kersaudy B / Maio J 1 - 2  
Kersaudy B / Maio J - Ho-Shue J A / Yakura N 2 - 0  
Lane B / Vendy S - Jansen J R / Zurwonne J 2 - 1  
Leydon-Davis O / Moelhede - Briggs P / Wolfenden T 2 - 1  
Maas J / Tabeling R - Leydon-Davis O / Moelhede L 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mahulette - B. Corrales 0 - 2  
I.A. Andersen - N. Perminova 0 - 2  
K. Gilmour - C. Birch 2 - 0  
K. Gilmour - N. Koch Rohde 2 - 1  
N. Perminova - B. Corrales 0 - 2  
S. Holmboe Dahl - S. De Visch Eijbergen 0 - 2  
T. Lad - M. Blichfeldt 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moore J / Williams V - Piek S / Seinen C 0 - 2  
Morozova O / Chervyakova - Fankhauser N / Tabeling I 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flynn M / Tolman L - Mikkelsen M / Surrow M 0 - 2  
Maas J / Van Der Aar I - Kersaudy B / Palermo L 2 - 0  
Magee S / Magee C - Arends J / Piek S 0 - 2  
Tabeling R / Seinen C - Mairs G / Moore J 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Jadran Herceg Novi 5 - 5  
VK Posk - Jadran Split 7 - 7  

 

2017.11.23.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - LA Chargers 6 - 28  
Detroit - Minnesota 23 - 30  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Oroszország 4 - 10  
Németország - Norvégia 4 - 6  
Olaszország - Szlovákia 5 - 9  
Skócia - Hollandia 5 - 2  
Svédország - Svájc (Helyszín: Svájc) 8 - 2  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Törökország 8 - 7  
Magyarország - Skócia 3 - 9  
Németország - Oroszország 3 - 5  
Svájc - Csehország 5 - 6  
Svédország - Olaszország 9 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Pixbo Wallenstam 4 - 6  
Sirius - Växjö 6 - 4  
Futsal (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekonomac Kragujevac - Barcelona 2 - 3  
Pescara - Knooppunt Amsterdam 9 - 1  
Futsal (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halle-Gooik - Dina Moszkva 2 - 1  
Sporting CP - Nacional Zagreb 3 - 1  
Futsal (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Herszon 3 - 2  
Stalitsza Minszk - Luparense 4 - 8  
Futsal (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Braga 7 - 0  
Kairat Almaty - Deva 5 - 2  
Gyeplabda (Világ Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Kína 4 - 0  
USA - Anglia 1 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Providence 1 - 1  
Charlotte - Belleville 2 - 5  
Hershey - Springfield 1 - 2  
Milwaukee - Cleveland 2 - 2  
Ontario Reign - Stockton 3 - 1  
Rockford - Iowa 3 - 1  
San Jose Barracuda - San Antonio 5 - 3  
Syracuse - Rochester 5 - 5  
Tucson - San Diego 5 - 0  
Utica - Toronto Marlies 2 - 5  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - HIFK 1 - 3  
Kookoo - Kalpa 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Las Vegas 2 - 4  
Arizona - San Jose 1 - 3  
Buffalo - Minnesota 4 - 5  
Carolina - NY Rangers 1 - 6  
Colorado - Dallas 3 - 0  
Columbus - Calgary 0 - 0  
Detroit - Edmonton 2 - 6  
Florida - Toronto 1 - 1  
Los Angeles - Winnipeg 1 - 2  
Nashville - Montreal 2 - 2  
New Jersey - Boston 2 - 2  
NY Islanders - Philadelphia 3 - 3  
Pittsburgh - Vancouver 2 - 5  
Tampa Bay - Chicago 2 - 2  
Washington - Ottawa 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lorenskog 3 - 3  
Lillehammer - Stavanger 4 - 4  
Manglerud - Kongsvinger 4 - 3  
Sparta Sarpsborg - Valerenga 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Ingolstadt 4 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Vienna Capitals 3 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Visp 7 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Langnau Tigers 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Rögle 5 - 1  
HV 71 - Djurgarden 1 - 4  
Karlskrona - Brynäs 1 - 3  
Linköping - Mora 1 - 0  
Malmö - Växjö 2 - 4  
Skelleftea - Lulea 7 - 4  
Örebro - Färjestad 4 - 6  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice 5 - 3  
Zilina - Trencin 2 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Ermak Angarszk 1 - 7  
Cselmet Cseljabinszk - Torpedo Kamenogorszk 0 - 3  
Gornyak Ucsali - Zauralje Kurgan 3 - 3  
Juzsnij Ural Orszk - Rubin Tyumeny 4 - 3  
Rjazany - Szokol Krasznojarszk 3 - 1  
SZKA-Neva - Metallurg Novokuznyeck 3 - 1  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Szarjarka Karaganda 0 - 3  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Komarno 79 - 68  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - Perth 62 - 74  
Townsville - Melbourne Boomers 73 - 66  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Maccabi TA 89 - 67  
Brose Bamberg - Valencia 83 - 82  
Crvena zvezda - Baskonia Vitoria 81 - 85  
Milano - Olympiakosz 85 - 86  
Zalgiris Kaunas - Anadolu Efes 91 - 83  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Lattes Montpellier 61 - 55  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TTT Riga - Gorzow 86 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - MBA Moszkva 88 - 59  
Udominate Umea - Bydgoszcz 86 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Sepsi 73 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Univ. - Gdynia 72 - 104  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rutronik Keltern - Flammes Carolo Ardennes 57 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdessa-Barreiro - Eirene Ragusa 57 - 80  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Clippers 103 - 116  
Charlotte - Washington 114 - 114, h.u. 129 - 124  
Cleveland - Brooklyn 119 - 109  
Houston - Denver 125 - 95  
Memphis - Dallas 94 - 95  
Miami - Boston 104 - 98  
Minnesota - Orlando 124 - 118  
New Orleans - San Antonio 107 - 90  
New York - Toronto 108 - 100  
Oklahoma City - Golden State 108 - 91  
Philadelphia - Portland 101 - 81  
Phoenix - Milwaukee 105 - 105, h.u. 107 - 113  
Sacramento - LA Lakers 113 - 102  
Utah - Chicago 110 - 80  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Hong Kong 96 - 44  
Új-Zéland - Dél-Korea 80 - 86  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libanon - India 107 - 72  
Szíria - Jordánia 72 - 109  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Barcelona 24 - 32  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Mors 35 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Porto 33 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Toulouse 36 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Spojnia Gdynia 36 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Magdeburg 29 - 24  
Gummersbach - Kiel 31 - 27  
Göppingen - R-N. Löwen Kronau 28 - 26  
Lemgo - Burgdorf-Hannover 27 - 29  
Ludwigshafen-Friesenheim - DHfK Leipzig 21 - 35  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Ricoh HK 30 - 17  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Dél-Korea 39 - 28  
Oroszország - Magyarország 35 - 33  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ausztria 27 - 28  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vélez Sarsfield - Godoy Cruz 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Melbourne Victory 4 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Al-Sharjah 3 - 0  
Al-Wasl - Ajman 2 - 2  
Dibba Al-Fujairah - Al-Ain 0 - 0  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Villarreal 2 - 3  
Maccabi TA - Slavia Praha 0 - 2  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Young Boys 2 - 1  
Skenderbeu - Dinamo Kijev 3 - 2  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Hoffenheim 3 - 1  
Ludogorec Razgrad - Istanbul Basaksehir 1 - 2  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Rijeka 2 - 2  
Milan - Austria Wien 5 - 1  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Atalanta 1 - 5  
Lyon - Apollon Limasszol 4 - 0  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - FC Köbenhavn 2 - 1  
Sheriff Tiraspol - Zlín 1 - 0  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Hapoel Beer Sheva 1 - 0  
Plzen - FCS Bukarest 2 - 0  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Arsenal 1 - 0  
BATE Boriszov - Crvena zvezda 0 - 0  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Marseille 1 - 1  
Salzburg - Guimaraes 3 - 0  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Hertha BSC 3 - 2  
Östersund - Zorya Luganszk 2 - 0  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Vitesse 1 - 1  
Nice - Zulte Waregem 3 - 1  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Real Sociedad 0 - 1  
Zenit Szentpétervár - Vardar Skopje 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Northeast Utd. 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Lanus 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Monarcas Morelia 2 - 1  
Leon - Tigres 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faiha - Al-Shabab (KSA) 3 - 1  
Al-Nassr - Al-Ittihad (KSA) 1 - 0  
Al-Raed - Ohud Medina 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - El Tanque Sisley 2 - 2  
Defensor - Montevideo Wanderers 2 - 1  
Plaza Colonia - Racing Montevideo 1 - 2  
Rampla Juniors - Nacional 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Izrael 2 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Latina 3 - 2  
Sakk (Palma de Mallorca)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riazantsev - B. Gelfand 0 - 1  
D. Jakovenko - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
E. Inarkiev - F. Vallejo Pons 0.5 - 0.5  
Liren Ding - A. Giri 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - E. Tomashevsky 0.5 - 0.5  
P. Eljanov - J.L. Hammer 1 - 0  
P. Svidler - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
Rapport R. - L. Aronian 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - Chao Li 1 - 0  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - Yuan Li (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
A. Songsermsawad - M.J. Williams (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
C. Wakelin - J. White (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
D.B. Gilbert - R. Muir 4 - 3  
E. Slessor - R. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
G. Wilson - Yuan Li (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
J. Higgins - G. Wilson (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
K. Doherty - L. Highfield (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
L. Highfield - Lyu Haotian 2 - 4  
Lyu Haotian - T. Un-Nooh 4 - 2  
M. Dunn - J. Perry (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Dunn - M. Holt 4 - 1  
M. King - Yan Bingtao (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
M.J. Williams - D.B. Gilbert (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Mei Xiwen - S. Craigie 2 - 4  
R. Day - R. Hull (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
R. Milkins - N. Robertson (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
R. Walden - J. Robertson (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
R. Walden - R. Milkins (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
S. Craigie - E. Slessor (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Tian Pengfei - C. Wakelin 4 - 1  
Tian Pengfei - N. Saengkham (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Xiao Guodong - J. Perry 1 - 4  
Yan Bingtao - R. Day (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Strandröplabda (Sydney Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbiati A / Andreatta T - Li Z / Zhou C 2 - 0  
Barthelemy/Di Giantommaso - Durant C / Schubert Z 0 - 2  
Li Z / Zhou C - Barthelemy/Di Giantommaso 0 - 2  
McHugh C / Schumann D - Abbiati A / Andreatta T 2 - 0  
McHugh C / Schumann D - Barthelemy/Di Giantommaso 2 - 0  
Saxton B / O'Gorman G - Ferguson M / Guehrer M 2 - 1  
Strandröplabda (Sydney Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bawden L / Ngauamo J - Jancar T / Kotnik T 2 - 0  
Murakami M / Ishii M - Gromadowska A / Kociolek K 0 - 2  
Radarong V / Udomchavee T - Nagy M / Lapointe M-C 2 - 0  
Schuetzenhoefer/Plesiutsc - Bell P / Kendall B 2 - 0  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - F. Skugor 1 - 2  
A. Setkic - A. Pellegrino 0 - 2  
E. Karlovskiy - M. Basic 0 - 2  
F. Baldi - L. Sonego 2 - 0  
V. Galovic - G. Di Nicola 2 - 0  
Tenisz (Andria, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Gille S - Grigelis L / Kolar Z 2 - 0  
Sonego L / Vavassori A - Heyman C / Horansky F 2 - 0  
Tenisz (Bangalore, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - T-H. Yang 0 - 2  
B. Kavcic - S. Nagal 0 - 2  
J. Clarke - A. Pavic 2 - 1  
Y. Bhambri - P. Gunneswaran 2 - 0  
Tenisz (Bangalore, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Pavic A - Sabanov I / Sabanov M 0 - 2  
Elgin M / Sharan D - Balaji N S / Vardhan V 2 - 1  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Cako - V. Diatchenko 1 - 2  
L. Kerkhove - E. Rodina 0 - 2  
M. Doi - J. Boserup 0 - 2  
Shu. Zhang - E. Hozumi 2 - 1  
Tenisz (Honolulu, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gordon M / Liu C - Wen X / Zhang N (esőszünet) 2 - 0  
Han N-L / Jang S J - Arconada U M / Christian K 2 - 0  
Han X / Ninomiya M - Hsieh S-Y / Hsieh S-W 0 - 2  
Hoynaski N / Meccico L - Arconada U M / Christian K 0 - 2  
Kerkhove L / Marozava L - Pivovarova A / Rodina E 2 - 1  
Tenisz (Hua Hin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - G. Soeda 1 - 2  
A. Santillan - E. Leshem    
A. Vatutin - S. Robert 2 - 0  
A. Whittington - N. Milojevic    
J. Millman - M. Purcell    
M. Banes - T. Ito 0 - 2  
M. Ebden - M. Matosevic 2 - 0  
S.W. Kwon - J. Statham 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Mousley B - Milojevic N / Petrovic D 2 - 0  
Kawin P / Navasirisomboon - Krajicek A/ Withrow J 1 - 2  
Millman J / Robert S - Kwon S / Leshem E 2 - 0  
Ratiwatana / Ratiwatana - Polansky P / Statham R 2 - 0  
Tenisz (Mumbai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - D. Khazaniuk 2 - 1  
A. Raina - Pe. Plipuech 2 - 0  
A. Sabalenka - Jia-J. Lu 2 - 1  
J. Namigata - N. Broady 0 - 2  
Tenisz (Mumbai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalashnikova O / Kudermet - Gumulya B / Veselinovic A 0 - 2  
Namigata J / Plipuech P - Glushko J / Hon P 0 - 2  
Thandi K / Yadlapalli P - Jakupovic D / Khromacheva 0 - 2  
Wacanno E / Wickmayer Y - Rodriguez V / Schoofs B 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ghem - T. Monteiro 0 - 2  
C. Berlocq - P. Sakamoto 2 - 0  
C. Lindell - G. Clezar 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - T. Seyboth Wild    
J.A. Munar Clar - F. Arguello 2 - 0  
J.I. Londero - A. Collarini 0 - 2  
M. Arevalo - P. Cachin 1 - 2  
R. Carballes Baena - T. Monteiro 0 - 2  
R. Dutra da Silva - F. Neis    
R. Dutra da Silva - M. Linzer 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Paula F / Demoliner M - Hernandez-Fernandez J / Souza J 2 - 0  
Galan D / Londero J - Arevalo-Gonzalez M / Reyes-Varela M-A 0 - 2  
Gonzalez M / Neis F - Cuevas M / Lindell C 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - A. Antonsen 0 - 2  
K. Phetpradab - Do.K. Lee 0 - 2  
K. Sakai - H.S. Prannoy 2 - 1  
Long Chen - Tz.W. Wang 2 - 1  
Nan Wei - Ch-We. Lee 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - Dan Lin 1 - 2  
T. Sugiarto - W.H. Son 1 - 2  
W.K.V. Wong - Yuqi Shi 1 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Saputro R A - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 2 - 1  
Angriawan B / Hardianto H - Conrad-Peterson/Kolding 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Hoki T / Kobayashi Y 2 - 1  
Inoue T / Kaneko Y - Liu C / Zhang N 2 - 1  
Junhui L / Yuchen L - LIM K W / Seong Y Y 2 - 1  
Karandasuwardi/Pratama - Ivanov V / Sozonov I 0 - 2  
Ong Y S / Tan W K - Setiawan H / Heong T B 2 - 1  
Yao C L / Han Y P - Bö M / Mogensen C    
Tollaslabda (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Bi.Ji. He - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
Ji H. Sung - P.Y. Yip 2 - 0  
Mic. Li - C. Marin    
S. Sato - A. Yamaguchi 1 - 2  
T.Y. Tai - S. Takahashi 2 - 0  
Y.Y. Susanto - R. Intanon 0 - 2  
Yufei Chen - S. Nehwal 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Kim H R / Kong H Y 2 - 0  
Fukushima Y / Hirota S - Lee Y R / Shin S C 2 - 0  
Hoo V K M / Woon K W - Tanaka S / Yonemoto K 0 - 2  
Huang D / Li W - Pedersen/Rytter Juhl 2 - 0  
Kim H R / Hee L S - Matsumoto M / Nagahara W 0 - 2  
Kittiharakul J / Prajongj - Poon L Y / Tse Y S 2 - 0  
Mapasa S / Somerville G - Huang Y / YU X 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Chang Y N / Jung K E 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Pedersen - Zhang N / Liu X 2 - 0  
Faizal H / Widjaja G E - Zheng S / Huang Y 1 - 2  
He J / Du Y - Lamsfuss M / Herttrich I 1 - 2  
Hee Y K T / Tan W H - Prasetya A E / Oktavianti M D 2 - 0  
Hoki T / Hirota S - Kazuno K / Kurihara A 2 - 1  
Kim W H / Shin S C - Tang C M / Tse Y S 0 - 2  
Liao M C / Chen H H - Chi-Lin W / Hsin L C 2 - 0  
Seidel M E / Efler L - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pochtarev - K. Koljonen 0 - 2  
A. Roovers - N. Nguyen 0 - 2  
D. Karunaratne - T. Penty 1 - 2  
E. Heino - V. Svendsen 1 - 2  
K.R. Rajarajan - N. Karunaratne 2 - 1  
R. Must - J. Douse 2 - 0  
Z. Durkinjak - Y. De Oliveira 1 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarnio H / Heino I - Bay-Smidt M / Sogaard F 0 - 2  
Campbell M / Machugh P - Leydon-Davis O / Moelhede L 0 - 2  
Chen J H / Yeoh S Z - Briggs P / Wolfenden T 0 - 2  
Colberg F / Fladberg R - Dunn A / Hall A 2 - 1  
Grimley C / Grimley M - Mikkelsen M / Overgaard N 0 - 2  
Lau Y L A / Lau Y M A - Abramov K / Zinchenko A 0 - 2  
Magee J / Magee S - Lane B / Vendy S 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gilmour - D. Lansac 2 - 0  
L. Zetchiri - J.D. Jakobsen 2 - 0  
N. Koch Rohde - C. Azurmendi 2 - 1  
N. Voytsekh - F. Mica Wright 1 - 2  
S. De Visch Eijbergen - Xuefei Qi 2 - 1  
S. Rane - N. Perminova 1 - 2  
Yv. Li - R. Honderich 1 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheah L Y Y / Yang L L - Bolotova E / Davletova A 0 - 2  
Gresty N / Shaw T S - Grodynska B / Robinson E 2 - 0  
Hogstrom A / Nistad C - Macpherson J / O Donnell E 1 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alimov R / Davletova A - Chambers C / Chambers S 2 - 0  
Campbell M / Macpherson J - Hall A / Torrance C 0 - 2  
Kersaudy B / Palermo L - Zinchenko A / Morozova O 2 - 0  
Maas J / Van Der Aar I - Bay-Smidt M / Boje A 2 - 0  
Magee S / Magee C - Dunn A / O'Donnell E 2 - 0  
Maio J / Tran A - Mikkelsen M / Surrow M 1 - 2  

 

2017.11.22.
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Svédország 7 - 9  
Olaszország - Hollandia 5 - 6  
Oroszország - Németország 2 - 7  
Skócia - Svájc (Helyszín: Svájc) 4 - 9  
Szlovákia - Ausztria 4 - 9  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország 4 - 9  
Dánia - Magyarország 6 - 4  
Magyarország - Oroszország 3 - 8  
Németország - Törökország 7 - 6  
Olaszország - Dánia 6 - 5  
Olaszország - Németország 4 - 9  
Oroszország - Svédország 5 - 6  
Skócia - Csehország 8 - 4  
Skócia - Svájc (Helyszín: Svájc) 7 - 9  
Törökország - Svájc (Helyszín: Svájc) 3 - 8  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Welhot - Koovee Tampere 6 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Jönköping 8 - 2  
Helsingborg - Storvreta 5 - 4  
Höllviken - Thorengruppen 10 - 4  
Linköping - Falun 8 - 5  
Mullsjö - Örebro 6 - 3  
Futsal (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Knooppunt Amsterdam 6 - 0  
Pescara - Ekonomac Kragujevac 3 - 5  
Futsal (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dina Moszkva - Nacional Zagreb 2 - 3  
Sporting CP - Halle-Gooik 3 - 2  
Futsal (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Stalitsza Minszk 2 - 3  
Luparense - Herszon 3 - 1  
Gyeplabda (Világ Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Új-Zéland (Helyszín: Új-Zéland) 1 - 2  
Németország - Dél-Korea 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Antonio 2 - 2  
Charlotte - Belleville 4 - 2  
Chicago Wolves - Texas Stars 1 - 1  
Manitoba - Laval 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Bregenzerwald 4 - 1  
Cortina - Neumarkt Riwega 2 - 2  
Fassa - Lustenau 0 - 4  
Kitzbühel - Vipiteno/Sterzing 6 - 2  
Klagenfurt 2 - Jesenice 1 - 11  
Olimpija Ljubljana - Val Pusteria 2 - 0  
Renon/Ritten - Gherdeina/Gröden 4 - 0  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Slavia Trebic 1 - 4  
Havirov - Zubr Prerov 4 - 5  
Kadan - Slovan Ustecti Lvi 4 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Kladno 3 - 0  
Prostejov - Karlovy Vary 4 - 2  
Slavia Praha - Litomerice 3 - 0  
Vsetin - Benatky nad Jizerou 5 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Heinolan Peliitat 1 - 2  
Leki - Kokkolan Hermes 2 - 2  
Roki - Keupa 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 1  
CSZKA Moszkva - Szocsi 6 - 3  
Jokerit - Avangard Omszk 3 - 0  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Metallurg Magnyitogorszk 5 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Barsz Kazany 0 - 5  
Szibir Novoszibirszk - Barisz Asztana 6 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Montreal 3 - 1  
Philadelphia - Vancouver 2 - 5  
St. Louis - Edmonton 8 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Ravensburg 4 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Eisbären Berlin 1 - 4  
Düsseldorf - Straubing 3 - 2  
Iserlohn - Köln 4 - 4  
Schwenningen - Wolfsburg 0 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Leksand 2 - 0  
Pantern Malmö - Björklöven 2 - 2  
Södertälje - MODO 3 - 3  
Timra - Oskarshamn 2 - 2  
Tingsryd - Karlskoga 3 - 0  
Vita Hasten - Troja/Ljungby 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Chengdu 3 - 6  
CSZK Szamara - Heilongjiang 0 - 3  
Dizel Penza - Szarov 1 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Oji Eagles 3 - 1  
Goyang High1 - Nippon Cranes 2 - 1  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klosterneuburg - MMCITE Brno 71 - 77  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UBSC Graz - Helios Domzale 59 - 101  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Dinamo Kurszk 65 - 76  
Galatasaray - Polkowice 67 - 72  
Sopron - Castors Braine 83 - 59  
USK Praha - Villeneuve d'Ascq Lille 88 - 51  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - P. Avenida 68 - 56  
Nagyezsda Orenburg - Jekatyerinburg 54 - 64  
Yakin Dogu Univ. - Wisla Krakkó 87 - 59  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Besiktas 68 - 45  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Jenyiszej Krasznojarszk 77 - 61  
Mersin BB - Ruzomberok 54 - 42  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Piestanske Cajky 66 - 48  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sleza Wroclaw - AGÜ Kayserispor 73 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Diósgyőr 79 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Cegléd 81 - 67  
Landes - Girona 88 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Nymburk 73 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Fribourg 86 - 79  
UR Venezia - Wasserburg 67 - 51  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes Reze - Győr 60 - 64  
Union Hainaut - Namur 80 - 60  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - Chicago 103 - 94  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Aarhus 29 - 24  
Silkeborg - Holstebro 27 - 25  
Tonder - Skjern 28 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Chambery 22 - 30  
Ivry - Dunkerque 26 - 29  
Nimes - Massy Essonne 27 - 25  
Pays d'Aix - Paris SG 33 - 31  
Saran - St. Raphael 27 - 28  
Tremblay - Nantes 33 - 45  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Kwidzyn 27 - 18  
Legionowo - Gwardia Opole 21 - 21  
Piotrkow Trybunalski - Wisla Plock 23 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Bodö 30 - 31  
Falk Horten - Fyllingen 31 - 28  
Haslum - Drammen 31 - 26  
Kolstad - Halden 27 - 36  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Morrazo Cangas 25 - 25  
AX Puente Genil - Ademar Leon 22 - 25  
Puerto Sagunto - Naturhouse La Rioja 21 - 30  
Quabit Guadalajara - Ciudad Encantada 31 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Endingen - Thun 25 - 29  
Gossau - Kriens 25 - 27  
Suhr Aarau - Schaffhausen 29 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Lugi 23 - 33  
Skövde - Malmö 32 - 37  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ipswich - Sheffield Wed. 2 - 2  
Middlesbrough - Birmingham 2 - 0  
Wolverhampton - Leeds 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Union SF 2 - 0  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Manchester Utd. 1 - 0  
CSZKA Moszkva - Benfica 2 - 0  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Bayern München 1 - 2  
Paris SG - Celtic 7 - 1  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Roma 2 - 0  
Qarabag Baku - Chelsea 0 - 4  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Barcelona 0 - 0  
Sporting CP - Olympiakosz 3 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Independiente 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Sangju Sangmu 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Delhi 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Wigry Suwalki 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Atlante 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Toronto 0 - 0  
Houston - Seattle 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Vlagyivosztok - Tyumeny 4 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Basel - U19Manchester Utd. 2 - 1  
U19CSZKA Moszkva - U19Benfica 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anderlecht - U19Bayern München 1 - 1  
U19Paris SG - U19Celtic 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Esbjerg - U19Internazionale 0 - 6  
U19Honvéd - U19FK Krasznodar 1 - 1  
U19Molde - U19Zimbru Chisinau 2 - 0  
U19Saburtalo Tbiliszi - U19Brodarac 2 - 2  
U19Zeljeznicar - U19Lokomotív Zagreb 0 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Atl. Madrid - U19Roma 2 - 1  
U19Qarabag Baku - U19Chelsea 1 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Juventus - U19Barcelona 0 - 1  
U19Sporting CP - U19Olympiakosz 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Penarol 2 - 1  
Fenix Montevideo - CA Cerro 1 - 1  
Juventud - Liverpool Montevideo 2 - 1  
Sud América - Boston River 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kína 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkom-Kazhany Lviv - Maccabi Tel Aviv 3 - 1  
MOK Rijeka - Jedinstvo Bijelo Polje 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Nitra 2 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Békéscsaba 0 - 3  
Vasas - Kamnik 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Ravenna 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Bisonte Firenze 3 - 2  
Busto Arsizio - Conegliano 2 - 3  
Casalmaggiore - Filottrano 3 - 0  
LJ Modena - Legnano 3 - 2  
Monza - Pesaro 2 - 3  
Scandicci - Novara 0 - 3  
Sakk (Palma de Mallorca)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - D. Jakovenko 0.5 - 0.5  
A. Riazantsev - Rapport R. 0 - 1  
B. Gelfand - E. Inarkiev 0 - 1  
Chao Li - P. Eljanov 0.5 - 0.5  
E. Tomashevsky - T. Radjabov 1 - 0  
H. Nakamura - Liren Ding 0.5 - 0.5  
J.L. Hammer - F. Vallejo Pons 0.5 - 0.5  
L. Aronian - P. Svidler 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - Xiao Guodong (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
A. McGill - A. Duffy (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
A. Songsermsawad - Wang Yuchen 4 - 3  
B. Woollaston - S. Craigie 2 - 4  
B.J. Castle - N. Robertson (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
D. Jones - R. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
D.B. Gilbert - P.S. Davison (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
E. Slessor - K. Maflin 4 - 2  
Fang Xiongman - C. Wakelin 1 - 4  
J. Barrett - Yan Bingtao (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
J. Higgins - H. Vafaei Ayouri (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
J. Robertson - Zhao Xintong (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
J. White - Jak. Jones (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
L. Highfield - Liang Wenbo (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Allen - Tian Pengfei (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. Dunn - M. Stevens 4 - 0  
M. Georgiou - M. Holt 2 - 4  
M. King - A. Hugill (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Selt - J. Perry (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
Mei Xiwen - A. Borg 4 - 1  
Niu Zhuang - K. Doherty (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
R. Day - Li Hang 4 - 2  
R. Milkins - O. Lines (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R. Muir - S. Carrington 4 - 2  
R. Walden - J. Lisowski (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Maguire - G. Wilson (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
T. Ford - M.J. Williams (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
T. Un-Nooh - Chen Zifan 4 - 3  
Yu Delu - N. Saengkham 3 - 4  
Yuan Sijun - Lyu Haotian 1 - 4  
Zhang Yong - Yuan Li 0 - 4  
Zhou Yuelong - R. Hull 1 - 4  
Strandröplabda (Sydney Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnett P / Court J - Hagenbuch S / Metral Q 2 - 0  
Krou Y / Aye Q - Shoji K / Ishijima Y 2 - 0  
Strandröplabda (Sydney Masters, selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cao S / Zeng J - Carter S / Van Rensburg C 2 - 1  
Ruru M / Quigley D - Link S / Mills S 2 - 0  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Olivetti - U. Ignatik 0 - 2  
C. Heyman - R. Berankis 2 - 0  
F. Skugor - L. Grigelis 2 - 0  
G. Di Nicola - I. Gakhov 2 - 1  
M. Jaloviec - F. Baldi 0 - 2  
Z. Kolar - I. Sijsling 2 - 0  
Tenisz (Andria, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Gille S - DI Nicola G / Ricca G 2 - 0  
Baldi F / Pellegrino A - Motti A/Travaglia S 2 - 1  
Borsos G / Lestienne C - Bednarek T / Pel D 0 - 2  
Sonego L / Vavassori A - Basic M / Setkic A 2 - 0  
Tenisz (Bangalore, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - E. Ymer 2 - 1  
B. Kavcic - M. Vilella Martinez 2 - 1  
M. Polmans - P. Gunneswaran 1 - 2  
O. Nedovyesov - A. Escoffier 1 - 2  
R. Ramanathan - J. Clarke 1 - 2  
S. Nagal - B. Klein 2 - 1  
T-H. Yang - B. Gojo 2 - 1  
Y. Bhambri - P. Martinez Portero 2 - 0  
Tenisz (Bangalore, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Gunneswaran P / Ramanathan R 2 - 0  
Brkic T / Pavic A - Khabibulin T / Nedovyesov A 2 - 1  
Elgin M / Sharan D - Nagal S / Ymer E 2 - 0  
Sabanov I / Sabanov M - Klein B / Polmans M 2 - 1  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - S-W. Hsieh 2 - 0  
A. Kiick - M. Imanishi 1 - 2  
A. Pivovarova - E. Rodina 1 - 2  
A. Tomljanovic - D. Lao 2 - 1  
D.R. Collins - S. Vickery 0 - 2  
K. Sebov - J. Cako 1 - 2  
R. Peterson - S. Vickery    
S.J. Jang - A. Anisimova 2 - 1  
V. Diatchenko - R. Ozaki 2 - 0  
Tenisz (Honolulu, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boserup J / Peterson R - Han N-L / Jang S J 1 - 2  
Kerkhove L / Marozava L - Heisen V / Mccray M 2 - 1  
Tenisz (Hua Hin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - C. Congcar 2 - 0  
A. Vatutin - Y. Uchiyama 2 - 1  
A. Whittington - A. Bolt 2 - 0  
B. Mousley - T. Ito 0 - 2  
Da. Kelly - G. Soeda 1 - 2  
E. Leshem - T. Gabashvili 2 - 0  
H. Moriya - N. Milojevic 0 - 2  
J. Millman - H. Hurkacz 2 - 0  
M. Ebden - P. Isarow 2 - 1  
M. Matosevic - Y. Takahashi 2 - 0  
M. Purcell - T. Simon 2 - 0  
S. Robert - P. Polansky 2 - 1  
S.W. Kwon - W. Trongcharoenchaikul 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banes M / Vatutin A - Kawin P / Navasirisomboon J 0 - 2  
Bolt A / Mousley B - Kelly D / Whittington A 2 - 0  
Cerretani J / Matsui T - Polansky P / Statham R 0 - 2  
Gonzales R / Peng H-Y - Millman J / Robert S 0 - 2  
Isarow/Trongcharoench - Krajicek/Withrow 0 - 2  
Kwon S / Leshem E - McLachlan B / Uchiyama Y 2 - 1  
Milojevic N / Petrovic D - Kerdlaphee K / Kerdlaphee P 2 - 0  
Ratiwatana / Ratiwatana - Purcell M / Santillan A 2 - 0  
Tenisz (Mumbai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lim - A. Bogdan    
A. Raina - V. Kudermetova 2 - 0  
A. Sabalenka - P. Hon 2 - 0  
B. Schoofs - N. Broady 1 - 2  
Car. Zhao - D. Jakupovic 0 - 2  
J. Namigata - O. Ianchuk    
Pe. Plipuech - L. Cabrera 2 - 0  
S. Sharipova - Stollár F.    
V. Ivakhnenko - Y. Wickmayer 0 - 2  
Tenisz (Mumbai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lister C / Rodionova A - Wacanno E / Wickmayer Y 0 - 2  
Morgina A / Zhao C - Gumulya B / Veselinovic A 1 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Neis - C. Oliveira 2 - 1  
J. Hernandez-Fernandez - M. Cuevas 2 - 1  
M. Arevalo - R. Arneodo 2 - 0  
R. Carballes Baena - J. Souza 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clezar G / Oliveira G - Carballes Baena R / Marti J    
Tollaslabda (Hong Kong, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Qiao - Nan Wei 1 - 2  
B. Sai Praneeth - W.H. Son 0 - 2  
C. Jonatan - Tz.W. Wang 0 - 2  
H-K. Vittinghus - Yuqi Shi 1 - 2  
H.S. Prannoy - Yun Hu 2 - 1  
Hou. Tian - Ch-We. Lee 0 - 2  
J.H. Hsu - A. Antonsen 0 - 2  
K. Parupalli - Do.K. Lee 1 - 2  
K. Phetpradab - Yux. Huang 2 - 0  
K. Tsuneyama - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
Long Chen - Hyu.I. Lee 2 - 0  
S. Avihingsanon - Dan Lin 1 - 2  
So. Verma - T. Sugiarto 0 - 2  
T.C. Chou - B. Leverdez 1 - 2  
V. Axelsen - K. Sakai    
W.K.V. Wong - G. Anthony 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Saputro R A - Chen H L / Wang C-L 2 - 1  
Alfian F / Ardianto M R - Yao C L / Han Y P 0 - 2  
Angriawan B / Hardianto H - Or C C / Tang C M 2 - 1  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Kamura T / Sonoda K 2 - 0  
Attri M / Sumeeth R B - LIM K W / Seong Y Y 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Goh V S / Teo E Y 2 - 1  
Hoki T / Kobayashi Y - Christiansen M / Daugaard D 2 - 0  
Inoue T / Kaneko Y - Lamsfuss M / Seidel M E 2 - 0  
Ivanov V / Sozonov I - Chai B / Wang Z 2 - 1  
Junhui L / Yuchen L - Law C H / Lee C H R 2 - 0  
Karandasuwardi/Pratama - He J / Huang K 2 - 0  
Kedren/Puavaranukroh - Conrad-Peterson/Kolding 0 - 2  
Lee J-H / Lee Y - Ong Y S / Tan W K 0 - 2  
Liao M C / Su C H - Bö M / Mogensen C 1 - 2  
Po L-W / Yang M-T - Liu C / Zhang N 0 - 2  
Setiawan H / Heong T B - Kim W H / Seo S J 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - E. Kosetskaya 2 - 0  
Bi.Ji. He - Bei. Zhang 2 - 0  
Hy.Mi. Kim - A. Yamaguchi 1 - 2  
Ja.M. Lee - P.Y. Yip 1 - 2  
Ji H. Sung - L. Kjaersfeldt 2 - 0  
K.L. Chow - S. Sato 0 - 2  
M. Mitani - C. Marin 0 - 2  
M. Poulsen - S. Nehwal 0 - 2  
M.H. Chiang - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
Mic. Li - C.Hs. Lee 2 - 0  
Ng.Y. Cheung - S. Takahashi 1 - 2  
P. Buranaprasertsuk - R. Intanon 0 - 2  
T.Y. Tai - P. Chochuwong 2 - 0  
Y.Y. Leung - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Y.Y. Susanto - N. Jindapon 2 - 1  
Yufei Chen - Su Yu Chen 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Jung K E - Matsutomo M / Takahashi A 2 - 0  
Chayanit C / Muenwong P - Tanaka S / Yonemoto K 0 - 2  
Chen Q / Jia Y F - Herttrich I / Nelte C 2 - 0  
Du Y / Li Y H - Polii G / Rahayu A 0 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Fruergaard M / Thygesen S 2 - 1  
Hsu Y C / Wu T J - Lee Y R / Shin S C 0 - 2  
Huang D / Li W - Ponnappa A / Reddy N S 2 - 1  
Kim H R / Hee L S - Barkah Y / Maheswari N K 2 - 1  
Kim H R / Kong H Y - Chiang K H / Hung S H 2 - 0  
Kittiharakul J / Prajongj - Lin X M / Wu F C 2 - 1  
Mapasa S / Somerville G - Amitrapai S / Chochuwong P 2 - 0  
Matsumoto M / Nagahara W - Baek H N / Chae Y J 2 - 1  
NG T Y / Yeung NG T - Pedersen/Rytter Juhl 0 - 2  
Poon L Y / Tse Y S - NG W Y / Yuen S Y 2 - 0  
Soong F C / Tee J Y - Huang Y / YU X 0 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Hoo V K M / Woon K W 1 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - Kititharakul J / Phuangphuapet N 2 - 1  
Nohr N / Thygesen S - Chi-Lin W / Hsin L C 1 - 2  
Prasetya A E / Oktavianti - LU C Y / Chiang K H 2 - 1  
Rasmussen A S / Kjaersfel - Tang C M / Tse Y S 1 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Roovers - Z. Russ 2 - 0  
A. Vlaar - H. Aarnio 0 - 2  
B. Torrance - C. Kirchmayr 1 - 2  
D. Jones - N. Fransman 1 - 2  
D. Lidman - K. Koljonen 0 - 2  
E. Holst - L. Schaenzler 2 - 0  
F. Roth - N. Fransman    
H.L. Ngan - Z. Durkinjak 0 - 2  
I. Rusev - J. Douse 1 - 2  
I. Rusev - S. Evans    
K. Merrilees - K.R. Rajarajan 0 - 2  
K. Schaefer - K. Koljonen    
L. Claerbout - R. Gemke 1 - 2  
L. Corvee - L. Zevl 2 - 0  
L.E. Penalver - V. Svendsen 1 - 2  
M. Caljouw - M. Weisskirchen    
M. Carder - Y. De Oliveira 0 - 2  
M. Spencer-Smith - S. Dey 0 - 2  
N. Karunaratne - F. Burestedt    
N. Nguyen - P. Abian 2 - 1  
R. Gnedt - Krausz G. 0 - 2  
R. Must - R. Green 2 - 0  
T.J. Popov - B. Atilano 2 - 0  
W. Gnedt - T. Penty 0 - 2  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Debrecen 10 - 11  
Vasas - UVSE 6 - 8  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - Pécs 10 - 6  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Bogliasco 11 - 6  
Catania - Torino 13 - 10  
Ortigia - Savona 5 - 5  
Posillipo Napoli - Trieste 9 - 9  

 

2017.11.21.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Atlanta 31 - 34  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Norvégia 4 - 7  
Hollandia - Oroszország 4 - 9  
Olaszország - Németország 11 - 6  
Skócia - Svédország 4 - 5  
Svájc - Szlovákia 10 - 3  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Svédország 1 - 13  
Németország - Dánia 15 - 7  
Oroszország - Csehország 8 - 2  
Svájc - Olaszország 9 - 6  
Törökország - Skócia 3 - 8  
Gyeplabda (Világ Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kína 4 - 1  
Németország - Argentína 1 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Trinec 3 - 5  
Jihlava - Liberec 0 - 2  
Mladá Boleslav - Olomouc 3 - 3  
Pardubice - Litvínov 5 - 0  
Plzen - Brno 5 - 4  
Sparta Praha - Zlín 1 - 3  
Vítkovice - Mountfield HK 3 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Tappara 3 - 1  
SaiPa - Ässät 1 - 3  
Turku PS - Ilves 4 - 1  
Vaasan Sport - Lahti Pelicans 7 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Traktor Cseljabinszk 1 - 3  
Slovan Bratislava - Vityaz Podolszk    
SZKA Szentpétervár - Jugra Hanti-Manszijszk 4 - 3  
Szpartak Moszkva - Avtomobil. Jekatyerinburg 5 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Columbus 2 - 3  
Minnesota - New Jersey 3 - 3  
Nashville - Winnipeg 5 - 3  
San Jose - Anaheim 2 - 2  
Toronto - Arizona 1 - 4  
Washington - Calgary 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjernen - Storhamar 0 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Ingolstadt    
Krefeld - Nürnberg    
Mannheim - München    
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Klagenfurt 1 - 7  
Graz - Vienna Capitals    
Linz - Innsbruck    
Medvescak Zagreb - Salzburg    
Znojmo - Villach 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Brynäs 3 - 3  
Lulea - Skelleftea 1 - 3  
Malmö - Frölunda    
Rögle - Örebro 6 - 1  
Växjö - Färjestad 2 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Szokol Krasznojarszk 1 - 5  
Cselmet Cseljabinszk - Szarjarka Karaganda 1 - 4  
Dinamo Szentpétervár - Metallurg Novokuznyeck 2 - 1  
Gornyak Ucsali - Rubin Tyumeny 5 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Zauralje Kurgan 1 - 1  
Rjazany - Ermak Angarszk 0 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Torpedo Kamenogorszk 3 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Oji Eagles 5 - 0  
Goyang High1 - Nippon Cranes 5 - 1  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prievidza - Zlatorog Lasko 65 - 71  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shiga - Albirex Niigata 71 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Minnesota 118 - 102  
Dallas - Boston 96 - 96, h.u. 102 - 110  
Detroit - Cleveland 88 - 116  
Memphis - Portland 92 - 100  
Milwaukee - Washington 88 - 99  
New Orleans - Oklahoma City 114 - 107  
New York - LA Clippers 107 - 85  
Orlando - Indiana 97 - 105  
Philadelphia - Utah 107 - 86  
Sacramento - Denver 98 - 114  
San Antonio - Atlanta 96 - 85  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - GOG 30 - 35  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Szeged 26 - 30  
Dabas - Veszprém 21 - 39  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Celje 26 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Barcelona    
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Hammarby 28 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oxford Utd. - Blackburn    
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Sunderland    
Sheffield Utd. - Fulham    
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud Un. Gualeguaychu - Dep. Moron 1 - 0  
Santamarina Tandil - Villa Dalmine 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Vélez Sarsfield 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Adelaide Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla - Liverpool    
Szpartak Moszkva - Maribor 1 - 1  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Porto 1 - 1  
Monaco - RB Leipzig    
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Real Madrid    
Dortmund - Tottenham    
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellerup - Silkeborg 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Stal Mielec 2 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ajax - U19Legia Varsó 0 - 2  
U19Nitra - U19Sahtar Szoligorszk 3 - 0  
U19Salzburg - U19Sparta Praha 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Sevilla - U19Liverpool 0 - 4  
U19Szpartak Moszkva - U19Maribor 5 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Manchester City - U19Feyenoord 0 - 0  
U19Napoli - U19Sahtar Doneck 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Besiktas - U19Porto 0 - 1  
U19Monaco - U19RB Leipzig 2 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19APOEL Nicosia - U19Real Madrid 0 - 3  
U19Dortmund - U19Tottenham 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Mate-Asher - Mladost Brcko 3 - 0  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - Chen Zhe (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
A. McManus - Yuan Sijun 1 - 4  
A. Mehta - Yuan Li 0 - 4  
Anda Zhang - A. Songsermsawad 2 - 4  
D. Jones - M. Mann 4 - 1  
D. Wells - D.B. Gilbert (4 nyert frame-ig)    
G. Wilson - A. Ursenbacher (4 nyert frame-ig)    
J. Higgins - N. Bond (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
J. Lisowski - S. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
J. Robertson - M. White 4 - 2  
J. Trump - S. Carrington (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
J.R. Clarke - M. Dunn 2 - 4  
Jak. Jones - L. Walker 4 - 3  
Liang Wenbo - J. Page (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Georgiou - D. Grace 4 - 0  
M. Joyce - B. Woollaston (4 nyert frame-ig)    
M. Stevens - L. Fernandez 4 - 0  
M.J. Williams - J. Wattana (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
P.S. Davison - R. Lawler (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
R. O'Sullivan - L. Kleckers (4 nyert frame-ig)    
R. Williams - Yan Bingtao (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
Rh. Clark - M. Selt 0 - 4  
S. Baird - Zhang Yong (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
S. Donaldson - Wang Yuchen 2 - 4  
S. Maguire - B. Eltahhan 4 - 0  
T. Ford - F. O'Brien (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Xiao Guodong - C. Keogan (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Zhou Yuelong - G. Dott 4 - 3  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - R. Kern 2 - 0  
A. Setkic - A. Davidovich Fokina    
A. Setkic - D. Matsukevich 2 - 0  
A. Vavassori - L. Sonego 0 - 2  
C. Heyman - A. Arnaboldi 2 - 0  
C. Lestienne - I. Sijsling 1 - 2  
F. Horansky - M. Basic 0 - 2  
M. Donati - E. Karlovskiy 0 - 2  
S. Travaglia - A. Basso 1 - 2  
V. Galovic - E. Dalla Valle 2 - 0  
Tenisz (Andria, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grigelis L / Kolar Z - Dalla Valle E / Vervoort M 2 - 0  
Heyman C / Horansky F - Gakhov I / Vega Hernandez D 2 - 0  
Motti A/Travaglia S - Bega A / Frigerio L 2 - 1  
Motti A/Travaglia S - Davidovich Fokina A / Tresca G    
Tenisz (Bangalore, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - A. Menendez-Maceiras 2 - 1  
B. Kavcic - T. Brkic 2 - 1  
D. Singh - A. Escoffier 0 - 2  
D. Singh - S. Myneni    
K. Uchida - A. Pavic 0 - 2  
N. Nakagawa - P. Martinez Portero 0 - 2  
O. Nedovyesov - M. Sabanov 2 - 0  
R. Ramanathan - H. Grenier 2 - 1  
S.R. Prabodh - E. Ymer 0 - 2  
T-H. Yang - B. Zapata Miralles    
V. Vardhan - M. Vilella Martinez 0 - 2  
Y. Bhambri - N.S. Balaji 2 - 0  
Tenisz (Bangalore, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin M / Sharan D - Blancaneaux G / Clarke J 2 - 1  
Khabibulin T / Nedovyesov - Clayton S / O'Mara J 2 - 1  
Nagal S / Ymer E - Nedunchezhiyan J / Prasha 2 - 1  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Peterson - U.M. Arconada 2 - 0  
S. Errani - J. Boserup 1 - 2  
Xin. Han - A. Kiick 0 - 2  
Tenisz (Honolulu, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S-Y / Hsieh S-W - Cako J / Hrdinova E 2 - 1  
Pivovarova A / Rodina E - Jaksic J / Okuno A 2 - 0  
Tenisz (Mumbai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ar. Rodionova - A. Hesse 0 - 2  
D. Khazaniuk - R. Bhosale 2 - 0  
Gálfi D. - Jia-J. Lu 0 - 2  
V. Rodriguez - A. Bogdan 0 - 2  
Tenisz (Mumbai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalashnikova O / Kudermet - Bhatia R / Palha N 2 - 0  
Kuwata H / Thombare P - Glushko J / Hon P 0 - 2  
Namigata J / Plipuech P - Ivakhnenko V / Sharipova S 2 - 0  
Palkina K / Zhang L - Jakupovic D / Khromacheva 0 - 2  
Thandi K / Yadlapalli P - Bains N / Stollar F 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - Nagy P. 2 - 0  
C. Berlocq - D.E. Galan Riveros 2 - 0  
G. Clezar - Gon. Oliveira    
J.A. Munar Clar - F. Coria 2 - 1  
J.I. Londero - H. Casanova 2 - 0  
J.P. Ficovich - F. Arguello 0 - 2  
P. Sakamoto - Max. Gonzalez 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hernandez-Fernandez J / S - Cachin P / Sorgi J 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Christiansen M / Pedersen C 0 - 2  
Goh S H / Lai S J - He J / Du Y 1 - 2  
Kazuno K / Kurihara A - Min Hao T / Fang Hu L 2 - 1  
Kim W H / Shin S C - Lee C H R / Chau H W 2 - 0  
Kobayashi Y / Matsutomo M - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Lamsfuss M / Herttrich I - Jordan P / Susanto D 2 - 0  
Lu K / Tang J - Hee Y K T / Tan W H 0 - 2  
Puavaranukroh D/ Supajira - Zheng S / Huang Y 0 - 2  
Seidel M E / Efler L - Lee Y / Hsu Y C 2 - 0  
Serasinghe S / Mapasa S - Hoki T / Hirota S 0 - 2  
Zhang N / Liu X - Tan K M / Lai P J 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Magyarország 7 - 6  
Spanyolország - Oroszország 9 - 8

 

2017.11.20.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Philadelphia 9 - 37  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Ausztria 8 - 3  
Norvégia - Olaszország 8 - 5  
Németország - Ausztria 8 - 3  
Németország - Skócia 6 - 4  
Olaszország - Svájc (Helyszín: Svájc) 2 - 8  
Oroszország - Svédország 8 - 10  
Skócia - Szlovákia 8 - 1  
Svájc - Oroszország 7 - 5  
Svédország - Hollandia 5 - 9  
Szlovákia - Norvégia 2 - 7  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Dánia 3 - 6  
Dánia - Oroszország 2 - 12  
Magyarország - Törökország 5 - 12  
Németország - Skócia 5 - 8  
Olaszország - Magyarország 8 - 5  
Oroszország - Svájc (Helyszín: Svájc) 7 - 8  
Skócia - Olaszország 8 - 1  
Svédország - Németország 8 - 2  
Svédország - Svájc (Helyszín: Svájc) 8 - 6  
Törökország - Csehország 7 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesarofano - Cisternino 4 - 2  
Gyeplabda (Világ Liga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Dél-Korea 3 - 0  
Új-Zéland - USA 1 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 1 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Litomerice 1 - 2  
Karlovy Vary - Motor Ceske Budejovice 2 - 3  
Slavia Trebic - Kadan 4 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Prostejov 1 - 9  
Vsetin - Frydek Mistek 5 - 5  
Zubr Prerov - Slavia Praha 2 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Dunaújváros 0 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 2  
Amur Habarovszk - Dinamo Minszk 2 - 2  
Barsz Kazany - Avangard Omszk 3 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Lada Toljatti 4 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Barisz Asztana 4 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Florida 3 - 2  
Detroit - Colorado 3 - 3  
Las Vegas - Los Angeles 4 - 2  
NY Rangers - Ottawa 3 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Troja/Ljungby - MODO 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Heilongjiang 2 - 2  
CSZK Szamara - Chengdu 2 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Tohoku Blades 6 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Crvena zvezda 76 - 88  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koloszosz Rodosz - Olympiakosz 54 - 72  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shiga - Albirex Niigata 64 - 86  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Golden State 111 - 118  
LA Lakers - Denver 127 - 109  
Minnesota - Detroit 97 - 100  
Phoenix - Chicago 113 - 105  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Riestra - Atl. Los Andes 0 - 1  
Instituto Cordoba - Atl. Rafaela 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Patronato Parana 2 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Godoy Cruz 1 - 1  
Talleres Cordoba - Rosario Central 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Etar Veliko Tarnovo 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Palmeiras 2 - 1  
Fluminense - Ponte Preta 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Kaiserslautern 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pafosz - Doxa Katokopiasz 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Midtjylland 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Niort 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lille 3 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Atromitosz Periszteri 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Ajax 2 4 - 2  
PSV 2 - Utrecht 2 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Pars Jonoubi Jam 1 - 0  
Naft Tehran - Saipa Karaj 0 - 1  
Persepolis - Padideh Mashhad 0 - 0  
Sepahan - Tractor Tabriz 3 - 0  
Sepidrood Rasht - Zob Ahan 1 - 2  
Siah Jamegan Mashhad - Esteghlal T. 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Dep. Tolima 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Korona Kielce 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - AFA Olaine 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - América 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Bologna 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palermo - Cittadella 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pro Piacenza - Pisa 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - General Diaz 2 - 0  
Sp. Luqueno - Guarani Asuncion 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Stoke 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Viitorul Constanta 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Betis 5 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Schaffhausen 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - ND Gorica 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Boluspor 0 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karabukspor - Kasimpasa 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - TNS 0 - 1  
Sakk (Palma de Mallorca)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - A. Riazantsev 0.5 - 0.5  
B. Gelfand - J.L. Hammer 0.5 - 0.5  
D. Jakovenko - P. Svidler 0.5 - 0.5  
E. Tomashevsky - Rapport R. 0.5 - 0.5  
F. Vallejo Pons - Chao Li 0.5 - 0.5  
Liren Ding - L. Aronian 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
P. Eljanov - E. Inarkiev 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borg - P. Ebdon (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
A. Burden - R. Milkins 3 - 4  
A. Higginson - K. Maflin 1 - 4  
A. McGill - B. Kaettikun    
A. Taylor - T. Un-Nooh 2 - 4  
B.J. Castle - D. Brennan (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
C. Steadman - Yu Delu (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Cao Yupeng - Li Hang (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
E. Slessor - K. Dunham 4 - 0  
G. Greene - J. Perry (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
H. Akbar - N. Saengkham 3 - 4  
H. Vafaei Ayouri - A. Hamilton 4 - 2  
J. Barrett - I. Preece (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
J. Boileau - A. Hugill (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
J. White - D. Dale (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
K. Wilson - S. Craigie (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
L. Highfield - M. Davis 4 - 3  
Lyu Haotian - J. Swail (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. Allen - S. Lam (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. King - M. Bolton (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Mei Xiwen - Jo. Brown (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
N. Robertson - Jam. Jones (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Niu Zhuang - I. Burns 4 - 3  
O. Lines - Xu Si (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
P. Lines - K. Doherty (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
R. Hull - E. Sharav 4 - 3  
R. McLeod - A. Duffy 2 - 4  
R. Muir - R.T. Chuan Leong 4 - 3  
R. Walden - H. Miah (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
S. Murphy - Chen Zifan (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
S. Vahedi - Tian Pengfei 2 - 4  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - R. Berankis 0 - 2  
A. Olivetti - M. Viola 2 - 1  
A. Petrone - U. Ignatik 0 - 2  
Z. Kolar - L. Frigerio 2 - 1  
Tenisz (Andria, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borsos G / Lestienne C - Karlovskiy E / Matsukevit 2 - 1  
Bury A / Uzhylovskyi V - Baldi F / Pellegrino A 0 - 2  
Ghedin R / Trusendi W - Bednarek T / Pel D 0 - 2  
Tenisz (Bangalore, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klein - P. Krstin    
G. Blancaneaux - M. Polmans 0 - 2  
J. Clarke - L. Miedler    
J. Clarke - S. Rawat 2 - 0  
P. Gunneswaran - E. King 2 - 0  
S. Nagal - N.V.S. Prashanth 2 - 0  
Tenisz (Bangalore, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Krstin P / Yang T-H    
Brkic T / Pavic A - Martinez P / Menendez-Maceiras A 2 - 0  
Gunneswaran P / Ramanatha - Prabodh S R / Sinha N K 2 - 0  
Sabanov I / Sabanov M - Anand K / Bendre A 2 - 1  
Sood C / Sood L - Klein B / Polmans M 0 - 2  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Kaji - E. Hozumi 0 - 2  
K. Nara - A. Tomljanovic 0 - 2  
L. Kerkhove - M. Gordon 2 - 1  
M. Imanishi - A. Shimizu 2 - 0  
N-L. Han - S.J. Jang 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Navasirisomboon - A. Krajicek 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Matosevic - P. Wattanakul 2 - 0  
Tenisz (Mumbai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Zhao - Z. Desai 2 - 0  
H. Kuwata - Stollár F. 0 - 2  
I. Khromacheva - S. Sharipova 1 - 2  
K.K. Thandi - D. Jakupovic 0 - 2  
L. Robson - Y. Wickmayer 0 - 2  
M. Bouzkova - V. Ivakhnenko 0 - 2  
M. Hibi - A. Lim 0 - 2  
Tenisz (Mumbai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhosale R / Raina A - Rodriguez V / Schoofs B 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,