Tippmix eredmények - 2017. március 6-12.

2017-03-06
Tippmix eredmények - 2017. március 6-12.
2017.03.12.
Baseball (World Baseball Classic, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - USA (Helyszín: USA) 7 - 5  
Kolumbia - Dominikai Köztársaság 3 - 10  
Baseball (World Baseball Classic, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Puerto Rico 4 - 9  
Puerto Rico - Olaszország 9 - 3  
Baseball (World Baseball Classic, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Hollandia 8 - 6  
Kuba - Izrael 1 - 4  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Inter Movistar 4 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 2 - 3  
Binghamton - Hershey 1 - 7  
Bridgeport - Albany 1 - 4  
Bridgeport - Hartford 5 - 2  
Hershey - Providence 4 - 2  
Lehigh Valley - Utica 4 - 1  
Manitoba - Toronto Marlies 4 - 5  
Milwaukee - Chicago Wolves 0 - 4  
Ontario Reign - Tucson (23:00) 5 - 0  
San Antonio - Cleveland 4 - 3  
San Jose Barracuda - Grand Rapids 0 - 0  
San Jose Barracuda - San Diego 3 - 0  
Springfield - Hartford 5 - 2  
Springfield - Rochester 2 - 0  
Syracuse - St. John's 2 - 2  
Texas Stars - Iowa 2 - 3  
Utica - Binghamton 5 - 0  
Wilkes-Barre/Scranton - Providence 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Karlovy Vary 5 - 3  
Zlín - Olomouc 0 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Mladá Boleslav (5.m.) 6 - 1  
Vítkovice - Plzen (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Gentofte (5.m.) 3 - 3  
Esbjerg - SönderjyskE (5.m.) 1 - 1  
Frederikshavn - Herning (5.m.) 3 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - SZKA Szentpétervár (3.m.) 2 - 4  
Lokomotív Jaroszlavl - CSZKA Moszkva (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - New Jersey 5 - 4  
Buffalo - Columbus 5 - 3  
Carolina - Toronto 2 - 2  
Chicago - Minnesota 4 - 2  
Colorado - Ottawa 2 - 4  
Los Angeles - Washington 4 - 2  
St. Louis - NY Islanders 4 - 3  
Tampa Bay - Florida 3 - 2  
Vancouver - Pittsburgh 0 - 3  
Winnipeg - Calgary 0 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Manglerud 1 - 7  
Nidaros - Comet 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga (5.m.) 5 - 2  
Lorenskog - Lillehammer (5.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Riessersee (3.m.) 2 - 1  
Freiburg - Ravensburg (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Wolfsburg (3.m.) 0 - 4  
Mannheim - Eisbären Berlin (3.m.) 3 - 2  
München - Bremerhaven (3.m.) 3 - 2  
Nürnberg - Augsburg (3.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Langenthal (4.m.) 3 - 3  
Rapperswil - Chaux-de-Fonds (4.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Västervik 2 - 2  
Timra - Almtuna 2 - 2  
Tingsryd - Pantern Malmö 4 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Kosice 2 - 2  
Nitra - Poprad 2 - 1  
Trencin - Nove Zamky 1 - 1  
Zilina - B. Bystrica 1 - 1  
Zvolen - Liptovsky Mikulas 4 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Dinamo Szentpétervár (1.m.) 2 - 3  
Szarjarka Karaganda - Zauralje Kurgan (1.m.) 3 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Cibona Zagreb 95 - 91  
Zadar - Olimpija Ljubljana 81 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Opava 96 - 68  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ulsan Mobis Phoebus 81 - 66  
Jeonju KCC Egis - Seoul Knights 85 - 91  
Seoul Thunders - Goyang 79 - 86  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Pau Orthez 67 - 58  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Panathinaikosz 74 - 97  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel Gilboa Galil 72 - 73  
Maccabi Haifa - Hapoel Eilat 81 - 72  
Maccabi TA - Maccabi Rishon 83 - 81  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tokyo Sunrockers 65 - 82  
Chiba - Shiga 94 - 61  
Mikawa Kariya - Sendai 107 - 75  
Tochigi - Albirex Niigata 100 - 62  
Toyama - Nagoya Dolphins 80 - 70  
Toyohashi Neophoenix - Hokkaido 71 - 73  
Yokohama - Ryukyu Okinawa 66 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Shenzhen (2.m.) 98 - 88  
Xinjiang - Liaoning (2.m.) 102 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Krosno 89 - 78  
Rosa Radom - Dabrowa Gornicza 90 - 85  
Start Lublin - Asseco Gdynia 83 - 79  
Torun - Szczecin 65 - 87  
Zielona Gora - Czarni Slupsk 81 - 79  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Lietkabelis 74 - 72  
Nevezis Kedainiai - Neptunas Klaipeda 70 - 72  
Vytautas Prienai - Zalgiris Kaunas 70 - 81  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - ZTE 86 - 73  
Vasas - Kaposvár 82 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago 100 - 80  
Charlotte - New Orleans 112 - 112, h.u. 122 - 125  
Dallas - Phoenix 98 - 100  
Memphis - Atlanta 90 - 107  
Miami - Toronto 104 - 89  
Milwaukee - Minnesota 102 - 95  
Orlando - Cleveland 104 - 116  
Portland - Washington 112 - 112, h.u. 124 - 125  
Sacramento - Denver 92 - 105  
San Antonio - Golden State 107 - 85  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - Bayreuth 66 - 101  
Oldenburg - Brose Bamberg 62 - 83  
Skyliners Frankfurt - Braunschweig 92 - 56  
Telekom Bonn - Ulm 69 - 87  
Tübingen - Bayern München 63 - 85  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caserta - Cantu 79 - 85  
Cremona - Capo D'Orlando 82 - 86  
Pistoia - Venezia 71 - 78  
Reggio Emilia - Avellino 78 - 78, h.u. 89 - 90  
Sassari - Milano 75 - 82  
Varese - VL Pesaro 93 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - Ragusa 63 - 66  
San Martino di Lupari - UR Venezia 53 - 75  
Vigarano - Torino 70 - 56  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis Sevilla - Gran Canaria 70 - 89  
Estudiantes - Iberostar Tenerife 63 - 82  
Manresa - Baskonia Vitoria 87 - 82  
Murcia - MoraBanc Andorra 77 - 53  
Real Madrid - Barcelona 76 - 75  
Unicaja Malaga - Joventut Badalona 77 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Bembibre 74 - 66  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Fenerbahce Ülker 75 - 79  
Istanbul BB - Trabzonspor 96 - 78  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Jenyiszej Krasznojarszk 80 - 93  
UNIKSZ Kazany - Zenit Szentpétervár 84 - 109  
VEF Riga - CSZKA Moszkva 83 - 99  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Kiel 42 - 24  
Silkeborg - Schaffhausen 37 - 32  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - Kristianstad 32 - 29  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - CSM Bukarest 20 - 25  
Larvik - Győr 25 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Skanderborg 26 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Füchse Berlin 26 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Porto 33 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Maccabi TA 42 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Bietigheim 31 - 26  
Nantes - Metzingen 28 - 31  
Nyköbing F. - Randers 28 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Bodö 28 - 28  
Falk Horten - Kolstad 25 - 24  
Fyllingen - Lilleström 40 - 24  
Hallvard - Baekkelaget 24 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Gjerpen 38 - 21  
Oppsal - Storhamar 26 - 34  
Sola - Raelingen 30 - 16  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Lemgo 31 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Neckarsulm 22 - 17  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Aranäs 29 - 24  
HIF Karlskrona - Malmö 21 - 29  
Lugi - Guif 31 - 26  
Ystad IF - Skövde 29 - 32  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (LBY) - FUS Rabat 2 - 0  
El Zamalek - Enugu Rangers 4 - 1  
ES Sahel - AS Tanda 3 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tottenham - Millwall 6 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes San Luis - Juventud Un. Gualeguaychu 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Tigre 3 - 1  
Gimnasia LP - Quilmes 3 - 1  
Racing Club - Lanus 3 - 0  
River Plate - Union SF 0 - 0  
Rosario Central - Godoy Cruz 0 - 1  
San Martin SJ - Huracan 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Waasland Beveren 3 - 0  
Eupen - Zulte Waregem 1 - 3  
FC Bruges - St. Truiden 2 - 2  
Gent - Mechelen 3 - 0  
Kortrijk - Mouscron-Peruwelz 0 - 2  
Lokeren - Charleroi 0 - 0  
Standard Liege - Oostende 2 - 2  
Westerlo - Genk 0 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Levszki Szófia 1 - 0  
Gorna Orjahovica - Ludogorec Razgrad 0 - 5  
Pirin Blagoevgrad - Slavia Szófia 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Mönchengladbach 2 - 1  
Schalke - Augsburg 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Heidenheim 1 - 1  
Nürnberg - Bielefeld 1 - 0  
Sandhausen - Fürth 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwickau - Chemnitz 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Universidad de Chile 0 - 3  
Huachipato - O'Higgins 0 - 2  
Universidad Catolica - Antofagasta 4 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopiasz - Ermisz Aradippou 2 - 1  
Karmiotissza Polemidion - Ethnikosz Ahnasz 5 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - APOEL Nicosia 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Vlasim 1 - 0  
Varnsdorf - Prostejov 7 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 1 - 0  
Slavia Praha - Teplice 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Fredericia 2 - 1  
Helsingor - LFA Nyköbing 3 - 0  
Köge - Vendsyssel 1 - 0  
Roskilde - Naestved 2 - 1  
Skive - AB Gladsaxe 1 - 0  
Vejle - Hobro 1 - 5  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Esbjerg 2 - 0  
Horsens - Bröndby 0 - 2  
OB Odense - Sönderjyske 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Seongnam 1 - 1  
Seoul E-Land - Gyeongnam 0 - 1  
Suwon City - Bucheon 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Sangju Sangmu 1 - 3  
Pohang - Gwangju 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Dinamo Breszt 2 - 2  
Lokomotív Gomel - Sahtar Szoligorszk 0 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Honka 2 - 4  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Paris SG 1 - 2  
Lyon - Toulouse 4 - 0  
St-Etienne - Metz 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 3 - 0  
Kassziopi Kerkyra - Xanthi 1 - 0  
Olympiakosz - Atromitosz Periszteri 2 - 0  
Plataniasz - Veria 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Twente 3 - 0  
Feyenoord - AZ Alkmaar 5 - 2  
Roda - Groningen 3 - 1  
Willem II - Zwolle 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Istra 0 - 2  
Slaven Belupo - Osijek 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Ashkelon 0 - 0  
Maccabi TA - Hapoel Haifa 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Kyoto 2 - 1  
Gifu - Matsumoto Yamaga 0 - 1  
Kamatamare Sanuki - Ehime 2 - 2  
Machida Zelvia - Okayama 1 - 1  
Oita Trinita - Yamaguchi 2 - 0  
Roasso Kumamoto - Yamagata 1 - 1  
Tokushima - Nagasaki 3 - 1  
Yokohama FC - Thespakusatsu Gunma 1 - 0  
Zweigen Kanazawa - Shonan Bellmare 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhaiyk Ural - Sahtar Karagandy 3 - 1  
Irtis Pavlodar - FC Asztana 1 - 1  
Kairat Almaty - Okzhetpes Kokshetau 2 - 2  
Kaisar Kyzylorda - Taraz 2 - 1  
Ordabasy Shymkent - Atyrau 1 - 1  
Tobol Kostanay - Aktobe 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Atl. Nacional Medellin 1 - 5  
Boyaca Patriotas - Atl. Bucaramanga 0 - 0  
Millonarios - América de Cali 3 - 0  
Once Caldas - Junior de Barranquilla 3 - 3  
Tigres FC - Rionegro Aguilas 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Changchun Yatai 1 - 0  
Henan Jianye - Liaoning Hongyun 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Pogon Szczecin 2 - 2  
Legia Varsó - Wisla Krakkó 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Spartaks Jurmala 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Trakai 0 - 0  
VMFD Zalgiris - Utenis Utena 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Columbus 3 - 1  
Kansas City - Dallas 0 - 0  
Minnesota - Atlanta Utd. 1 - 6  
Montreal - Seattle 2 - 2  
New York City FC - D.C. United 4 - 0  
San Jose - Vancouver 3 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Szolnok 0 - 2  
Cigánd - Budaörs 1 - 1  
Csákvár - Balmazújváros 1 - 2  
Kisvárda - Kozármisleny 3 - 0  
Mosonmagyaróvár - Dorog 0 - 4  
Siófok - Nyíregyháza 0 - 1  
Sopron - Puskás Akadémia 0 - 2  
SZEOL - Soroksár 0 - 1  
Vác - Cegléd 1 - 0  
ZTE - Szeged 2011 0 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Hoffenheim 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Empoli 4 - 0  
Fiorentina - Cagliari 1 - 0  
Internazionale - Atalanta 7 - 1  
Napoli - Crotone 3 - 0  
Palermo - Roma 0 - 3  
Pescara - Udinese 1 - 3  
Sassuolo - Bologna 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Vercelli 0 - 0  
Ternana - Trapani 2 - 1  
Vicenza - Pisa 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Teramo 1 - 0  
Fano - Feralpisalo 3 - 1  
Forli - Lumezzane 1 - 3  
Gubbio - Ancona 3 - 2  
Maceratese - Reggiana 2 - 1  
Mantova - Parma 1 - 1  
Padova - Santarcangelo 2 - 0  
Pordenone - Südtirol 1 - 0  
Sambenedettese - Bassano 1 - 0  
Venezia - Modena 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Messina 0 - 0  
Cosenza - Andria 2 - 1  
Juve Stabia - Paganese 0 - 1  
Lecce - Catania 1 - 0  
Matera - Reggina 2 - 0  
Melfi - Catanzaro 1 - 0  
Siracusa - Fondi 1 - 0  
Taranto - Akragas 0 - 2  
Vibonese - Virtus Francavilla 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - Fakel Voronyezs 0 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Dinamo Moszkva 0 - 2  
Mordovija Szaranszk - NyeftehimikNyizsnyekamszk 1 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Kubany Krasznodar 0 - 0  
SZKA Habarovszk - Szokol Szaratov 1 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 1  
Szpartak Nalcsik - Baltika Kalinyingrád 0 - 0  
Toszno - Tyumeny 2 - 2  
Volgar Asztrahan - Zenit Sz'tpétervár 2 4 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Zenit Szentpétervár 1 - 0  
Rosztov - Terek Groznij 0 - 0  
Szpartak Moszkva - Anzsi Mahacskala 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sturm Graz - Rapid Wien 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Olimpia Asuncion 2 - 1  
Nacional Asuncion - Sol de America 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leixoes - Aves 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Marítimo 3 - 0  
Guimaraes - Estoril 3 - 3  
Rio Ave - Moreirense 3 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Burnley 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Pandurii 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - CFR Cluj 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Rangers 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Huesca 0 - 0  
Cadiz - Rayo Vallecano 1 - 0  
Getafe - Tenerife 2 - 2  
Reus - Girona 1 - 2  
Sevilla B - Gimnastic 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Boiro 1 - 0  
Caudal Deportivo - Coruxo 2 - 1  
Celta Vigo B - Osasuna B 3 - 1  
Guijuelo - Somozas 2 - 0  
Pontevedra - Valladolid B 2 - 0  
R. Santander - Ponferradina 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Leioa 1 - 2  
De Los Reyes - Sestao River 0 - 1  
Mensajero - Ath. Bilbao B 1 - 0  
Navalcarnero - Barakaldo 0 - 1  
Real Madrid B - Zamudio 1 - 0  
Real Sociedad B - Socuellamos 3 - 2  
UD Logrones - Arenas de Getxo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Atl. Baleares 3 - 1  
Eldense - Mallorca B 1 - 1  
Espanyol B - Atl. Saguntino 1 - 2  
L'Hospitalet - Villarreal B 2 - 2  
Levante B - Ebro 1 - 1  
Prat - Hercules 1 - 1  
Sabadell - Barcelona B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - La Hoya Lorca 0 - 1  
Cartagena - San Fernando 2 - 1  
Jumilla - El Ejido 0 - 3  
Linense - Mancha Real 3 - 1  
Marbella - Granada B 1 - 2  
Real Jaen - Melilla 0 - 0  
Real Murcia - Linares 2 - 0  
Rec. Huelva - Cordoba B 0 - 0  
UD Extremadura - Merida 1 - 1  
Villanovense - La Roda 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Villarreal 0 - 1  
Deportivo - Barcelona 2 - 1  
Real Madrid - Betis 2 - 1  
Real Sociedad - Ath. Bilbao 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Huelva 2 - 0  
Santa Teresa - Rayo Vallecano 0 - 2  
Tenerife - Albacete 8 - 1  
Valencia - Betis 5 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Wil 2 - 0  
Winterthur - Xamax 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Young Boys 0 - 0  
Sion - Basel 0 - 1  
Thun - Lugano 5 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Brommapojkarna 1 - 2  
Häcken - AIK Stockholm 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Cukaricki 2 - 3  
Crvena zvezda - Javor Matis 3 - 0  
Mladost Lucani - Partizan Belgrád 0 - 2  
Napredak Krusevac - Radnik Surdulica 2 - 1  
RAD Belgrád - Spartak Subotica Zdrepcev 2 - 0  
Radnicki Nis - Novi Pazar 2 - 2  
Vozdovac - Backa Palanka 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Trnava 0 - 1  
Trencin - Zemplin Michalovce 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Olimpija Ljubljana 1 - 0  
Krsko Posavlje - Celje 2 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Manisaspor 1 - 1  
Bandirmaspor - Elazigspor 1 - 2  
Giresunspor - Eskisehirspor 0 - 0  
Mersin Idman Yurdu - Altinordu 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Kayserispor 2 - 2  
Konyaspor - Istanbul Basaksehir 0 - 3  
Rizespor - Antalyaspor 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zirka Kirovográd - Dinamo Kijev 2 - 0  
Zorya Luganszk - Sahtar Doneck 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Liverpool Montevideo 3 - 1  
Defensor - Plaza Colonia 1 - 3  
Juventud - CA Cerro 1 - 1  
Montevideo Wanderers - El Tanque Sisley 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Bala Town 3 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton Wanderers - Wellington Phoenix 2 1 - 3  
Team Wellington - Tasman Utd. 5 - 1  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Harlequin 24 - 7  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Salford 24 - 22  
Widnes - Castleford 0 - 34  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Montpellier 19 - 28  
Section Paloise - Castres 18 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - Parramatta Eels 16 - 34  
Wests Tigers - Penrith Panthers 2 - 36  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calvisano - Rovigo 35 - 14  
Lazio - Mogliano 27 - 12  
Reggio Emilia - Viadana 15 - 13  
San Dona - Fiamme Oro Roma 17 - 16  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Fidzsi-szigetek 40 - 7  
Chile - Wales 5 - 14  
Dél-Afrika - Kanada (Helyszín: Kanada) 36 - 7  
Dél-Afrika - USA 14 - 10  
Fidzsi-szigetek - Ausztrália 28 - 10  
Franciaország - Szamoa 21 - 21  
Kanada - Argentína 5 - 12  
Kanada - Oroszország 26 - 5  
Kenya - Skócia 19 - 17  
Oroszország - Chile 0 - 10  
USA - Argentína 14 - 12  
Wales - Japán 33 - 0  
Új-Zéland - Anglia 12 - 14  
Új-Zéland - Ausztrália 21 - 0  
Új-Zéland - Skócia 33 - 12  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Revivre Milano (1.m.) 1 - 3  
Padova - Argos Sora (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Conegliano 2 - 3  
Montichiari - Club Italia 3 - 0  
Scandicci - Novara 2 - 3  
Vero Monza - Südtirol Bolzano 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Verona (3.m.) 3 - 1  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Fu - J. Trump (10 nyert frame-ig) 8 - 10  
Players Championship 2017    
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - R. Bautista-Agut 0 - 2  
A. Murray - V. Pospisil 0 - 2  
D. Dzumhur - A. Ramos 1 - 2  
D. Evans - K. Nishikori 0 - 2  
D. Young - S. Querrey 2 - 1  
F. Bagnis - A. Zverev 0 - 2  
G. Monfils - D. King 2 - 1  
G. Müller - J. Vesely 2 - 0  
J.M. Del Potro - F. Delbonis 2 - 0  
L. Pouille - J-L. Struff 2 - 0  
M. Jaziri - M. Granollers 2 - 0  
M. Youzhny - G. Dimitrov 0 - 2  
M. Zverev - J. Sousa 2 - 0  
P. Cuevas - M. Klizan 2 - 0  
R. Nadal - G. Pella 2 - 0  
S. Wawrinka - P. Lorenzi 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goffin D / Tsonga J-W - Klaasen R / Ram R    
Herbert P-H / Mahut N - Isner J / Sock J 2 - 1  
Kontinen H / Peers J - Martin F / Pouille L 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Lorenzi P / Ramos-Vinolas 2 - 0  
Kyrgios N / Zimonjic N - Bryan B / Bryan M 2 - 1  
Nestor D / Roger-Vasselin - Murray J / Soares B 1 - 2  
Paire B / Venus M - Klaasen R / Ram R 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
C. Vandeweghe - L. Safarova 1 - 2  
D. Vekic - S. Halep 0 - 2  
E. Svitolina - D. Gavrilova 2 - 0  
E. Vesnina - S. Rogers 2 - 0  
J. Jankovic - V. Williams 1 - 2  
J. Konta - C. Garcia 1 - 2  
K. Bertens - T. Bacsinszky 1 - 2  
K. Day - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
L. Davis - A. Sevastova 2 - 0  
R. Vinci - S. Kuznetsova 1 - 2  
V. Lepchenko - Babos T. 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Martinez Sanch - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Mirza S / Strycova B - Errani S / Rosolska A 2 - 0  
Stosur S / Zhang S - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - T. Fabbiano 2 - 0  
Tollaslabda (All England Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - Yu. Shi 2 - 0  
Tollaslabda (All England Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.Y. Tai - R. Intanon 2 - 0  
Téli sportok (Rövidpályás gyorskorcsolya, vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu Shaoang - 1000 m    
Liu Shaolin S. - 1000 m    
Magyarország - 5000 m váltó    
Magyarország - Női 3000 m váltó    
Téli sportok (Síugrás, párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Stoch - P. Zyla (Oslo, egyéni) 0 - 1  
P. Prevc - D.A. Tande (Oslo, egyéni) 0 - 1  
S. Kraft - A. Wellinger (Oslo, egyéni) 1 - 0  
Téli sportok (Síugrás, végső győztes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Síugrás - Raw Air, Oslo 2017    

 

2017.03.11.
Baseball (World Baseball Classic, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Kolumbia 1 - 4  
USA - Kolumbia 3 - 2  
Baseball (World Baseball Classic, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Venezuela 10 - 11  
Puerto Rico - Venezuela 11 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Karlstad 4 - 7  
Dalen - Falun 7 - 3  
Linköping - Warberg 4 - 3  
Mullsjö - Helsingborg 12 - 6  
Pixbo Wallenstam - Storvreta 5 - 4  
Sirius - Thorengruppen 7 - 3  
Växjö - Höllviken 7 - 7  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Group Imola - Cioli Cogianco 4 - 4  
Napoli - Isola 6 - 3  
Pescara - Dosson 4 - 2  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Inter Movistar 1 - 2  
Murcia - Magna Gurpea 2 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 2 - 2  
Binghamton - Albany 2 - 2  
Lehigh Valley - Hershey 3 - 2  
Manitoba - Charlotte 1 - 4  
Milwaukee - Rockford 5 - 2  
Rochester - St. John's 2 - 3  
San Diego - Tucson 2 - 1  
Syracuse - Springfield 2 - 3  
Texas Stars - Iowa 1 - 5  
Utica - Bridgeport 2 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Hartford 8 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Jesenice (4.m.) 0 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Jokipojat 1 - 1  
IPK - Roki 1 - 2  
Kajaanin Hokki - Tuto 2 - 1  
Leki - JYP-Akatemia 1 - 3  
SaPKo - Keupa 6 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ässät 6 - 0  
Hämeenlinna - Tappara 2 - 3  
Ilves - Lukko 3 - 2  
JYP - Kookoo 5 - 3  
Kalpa - Vaasan Sport 4 - 2  
Lahti Pelicans - Kärpät 3 - 3  
SaiPa - Turku PS 2 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Barsz Kazany (2.m.) 0 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Barisz Asztana (2.m.) 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 2 - 1  
Columbus - Buffalo 4 - 3  
Detroit - Chicago 4 - 2  
Edmonton - Pittsburgh 2 - 2  
Florida - Minnesota 4 - 7  
San Jose - Nashville 1 - 3  
St. Louis - Anaheim 4 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Langnau Tigers 0 - 1  
Kloten - Ambri 6 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Bern (4.m.) 1 - 3  
Davos - Lausanne (4.m.) 6 - 3  
Lugano - Zürich Lions (4.m.) 3 - 2  
Servette - Zug (4.m.) 1 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Djurgarden (1.m.) 4 - 1  
Malmö - Lulea (1.m.) 6 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - FMP 104 - 92  
Igokea - Partizan Belgrád 70 - 64  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Flames - Dandenong 91 - 82  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - MMCITE Brno 80 - 82  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Decin 66 - 66, h.u. 73 - 81  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Wonju Dongbu 77 - 68  
Changwon Sakers - Seoul Knights 72 - 78  
Goyang - Incheon Elephants 65 - 63  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Chalon sur Saone 68 - 77  
Cholet - Nancy 82 - 85  
Dijon - Reims 86 - 73  
Le Mans - Paris Levallois 44 - 68  
Limoges - Antibes 95 - 66  
Nanterre - Monaco 99 - 88  
Orleans - Gravelines 59 - 67  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Doxa Lefkadasz 78 - 70  
Kymi - Koloszosz Rodosz 74 - 64  
Lavriou - Koroivosz Amaliadasz 93 - 63  
Rethymno - PAOK 73 - 70  
Trikala - Promitheasz Patra 62 - 67  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Jerusalem 83 - 70  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tokyo Sunrockers 48 - 63  
Chiba - Shiga 83 - 74  
Kawasaki Brave Thunders - Kyoto 101 - 90  
Mikawa Kariya - Sendai 70 - 55  
Tochigi - Albirex Niigata 89 - 70  
Tokyo Alvark - Osaka 75 - 58  
Toyama - Nagoya Dolphins 84 - 92  
Toyohashi Neophoenix - Hokkaido 72 - 73  
Yokohama - Ryukyu Okinawa 69 - 70  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Sopot - Starogard Gdanski 85 - 88  
Turow Zgorzelec - Kutno 90 - 90, h.u. 109 - 98  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Alytaus Dzukija 76 - 72  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Siauliai 85 - 74  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Jászberény 98 - 66  
MAFC - Kecskemét 73 - 73, h.u. 81 - 92  
Sopron - Pécs 81 - 71  
Szeged - Atomerőmű 84 - 70  
Szolnok - Alba Fehérvár 90 - 76  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Sopron 86 - 74  
ZTE - PEAC-Pécs 81 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Toronto 105 - 99  
Charlotte - Orlando 121 - 81  
Chicago - Houston 94 - 115  
Dallas - Brooklyn 105 - 96  
Denver - Boston 119 - 99  
Detroit - New York 112 - 92  
LA Clippers - Philadelphia 112 - 100  
Milwaukee - Indiana 99 - 85  
Minnesota - Golden State 103 - 102  
Oklahoma City - Utah 112 - 104  
Sacramento - Washington 116 - 116, h.u. 122 - 130  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - S. Oliver Würzburg 99 - 75  
Giessen - Bremerhaven 88 - 84  
Jena - Ludwigsburg 80 - 95  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Brindisi 81 - 91  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Fuenlabrada 101 - 86  
Zaragoza - Obradoiro Monbus 85 - 59  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Al-Qazeres Extremadura 67 - 59  
CREF Madrid - Vasco Gipuzkoa 70 - 81  
Gernika Bizkaia - Cadi La Seu d'Urgell 69 - 71  
Gran Canaria - Ferrol 48 - 52  
Zamarat - Zaragoza 63 - 63, h.u. 72 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - RH Gaziantepspor 78 - 71  
Karsiyaka - TED Ankara Kolejliler 84 - 80  
Tofas Bursa - Banvitspor 88 - 83  
Yesilgiresun - Usak Sportif 109 - 100  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girne Univ. - Istanbul Univ. 79 - 79, h.u. 90 - 93  
Mersin Dogus H. - Besiktas 49 - 52  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma Permszkij Kraj - Himki Moszkva 83 - 87  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Motor Zaporozsje 29 - 29  
Nantes - Naturhouse La Rioja 37 - 31  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Wisla Plock 36 - 28  
Veszprém - Flensburg 34 - 28  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Breszt Meskov 35 - 27  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Metz 20 - 28  
FTC - Buducnost 23 - 24  
Vardar SCBT - Thüringer HC 36 - 26  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - Midtjylland 21 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Mors 28 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Holstebro 34 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Riko Ribnica 26 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Tatabánya 26 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Riihimaen Cocks 26 - 25  
Melsungen - Anaitasuna 28 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Brest Bretagne 28 - 19  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Zaglebie Lubin 31 - 28  
Gwardia Opole - Legionowo 25 - 23  
Pogon Szczecin - Kwidzyn 28 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Orosháza 29 - 26  
Eger - Csurgó 31 - 36  
Vác - Gyöngyös 23 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - MTK 26 - 27  
Fehérvár - Siófok 27 - 26  
Érd - Kisvárda 20 - 20  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Drammen 26 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Coburg 24 - 24  
Bergischer HC - DHfK Leipzig 24 - 26  
R-N. Löwen Kronau - Minden 26 - 20  
Wetzlar - Burgdorf-Hannover 34 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Göppingen 27 - 24  
Buxtehude - Leipzig 31 - 24  
Dortmund - Oldenburg 26 - 25  
SVG Celle - Nellingen 25 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Ciudad Encantada 24 - 19  
Bidasoa Irun - AX Puente Genil 29 - 26  
Morrazo Cangas - Quabit Guadalajara 32 - 33  
Sinfin - Huesca 22 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Bern 30 - 26  
Thun - Suhr Aarau 32 - 25  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Bidwest Wits 1 - 0  
Esperance de Tunis - Horoya AC 3 - 1  
USM Alger - RC De Kadiogo 2 - 0  
Wydad Casablanca - CF Mounana 1 - 0  
Young Africans - Zanaco FC 1 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Lincoln 5 - 0  
Middlesbrough - Manchester City 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Southend 2 - 0  
Charlton - Walsall 1 - 1  
Chesterfield - Shrewsbury 1 - 1  
Coventry - Bradford 0 - 2  
Fleetwood - Bolton 2 - 4  
Gillingham - Scunthorpe 3 - 2  
Milton Keynes Dons - Rochdale 2 - 2  
Oldham - Bury 0 - 0  
Peterborough - Oxford Utd. 1 - 2  
Port Vale - Swindon 3 - 2  
Wimbledon - Northampton 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Crawley 2 - 2  
Carlisle - Cambridge Utd. 0 - 3  
Colchester - Portsmouth 0 - 4  
Crewe - Newport 1 - 2  
Doncaster - Cheltenham 2 - 0  
Exeter - Accrington 0 - 2  
Leyton - Grimsby 0 - 3  
Luton - Stevenage 0 - 2  
Mansfield - Plymouth 0 - 2  
Morecambe - Yeovil 1 - 3  
Notts County - Hartlepool 2 - 1  
Wycombe - Blackpool 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Sheffield Wed. 2 - 0  
Barnsley - Ipswich 1 - 1  
Brentford - Huddersfield 0 - 1  
Burton - Nottingham 1 - 0  
Cardiff - Birmingham 1 - 1  
Leeds - QPR 0 - 0  
Newcastle - Fulham 1 - 3  
Norwich - Blackburn 2 - 2  
Preston - Reading 3 - 0  
Wigan - Bristol City 0 - 1  
Wolverhampton - Rotherham 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - North Ferriby Utd. 3 - 0  
Dag & Red - Forest Green 2 - 1  
Eastleigh - Barrow 2 - 0  
Guiseley - Aldershot 1 - 0  
Macclesfield - Maidstone Utd.    
Solihull Moors - Braintree 3 - 3  
Southport - Torquay 1 - 2  
Sutton Utd. - York 2 - 2  
Woking - Boreham 0 - 0  
Wrexham - Gateshead 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Club Almagro 1 - 1  
Atl. Parana - Independiente de Mendoza 1 - 1  
Crucero del Norte - Atl. Los Andes 2 - 1  
Douglas Haig - Dep. Flandria 2 - 3  
Guillermo Brown - Central Cordoba SDE 0 - 0  
Instituto Cordoba - Argentinos Juniors 2 - 1  
San Martin de Tucuman - Gimnasia Jujuy 3 - 0  
Villa Dalmine - Santamarina Tandil 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Boca Juniors 0 - 2  
Defensa Justicia - Newell's 1 - 0  
Patronato Parana - Arsenal Sarandí 4 - 2  
San Lorenzo - Belgrano de Cordoba 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Perth Glory 4 - 1  
Labdarúgás (Belga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Antwerpen 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Botev Plovdiv 1 - 1  
CSZKA Szófia - Montana 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - E. Frankfurt 3 - 0  
Darmstadt - Mainz 2 - 1  
Freiburg - Hoffenheim 1 - 1  
Hertha BSC - Dortmund 2 - 1  
Ingolstadt - 1. FC Köln 2 - 2  
RB Leipzig - Wolfsburg 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - 1860 München 1 - 0  
Würzburg - Dynamo Dresden 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Sonnenhof Grossaspach 2 - 0  
Duisburg - Wehen 0 - 1  
Fortuna Köln - Regensburg 2 - 2  
FSV Frankfurt - Hallescher FC 0 - 1  
Lotte - Rostock 2 - 0  
Mainz Amatőr - Bremen Amatőr 0 - 1  
Paderborn - Erfurt 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Dep. Iquique 0 - 2  
Santiago Wanderers - Colo Colo 0 - 2  
Universidad de Concepcion - San Luis de Quillota 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEA Szalamina - Arisz Limasszol 0 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Apollon Limasszol 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Ostrava 2 - 1  
Sokolov - Pardubice 0 - 1  
Trinec - MAS Taborsko 2 - 0  
Vitkovice - Zizkov 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Bohemians 1905 0 - 0  
Dukla Praha - Jablonec 1 - 0  
Jihlava - Karvina 2 - 4  
Plzen - Liberec 1 - 0  
Pribram - Hradec Kralove 1 - 0  
Zlín - Slovacko 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Viborg 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Anyang 4 - 0  
Busan I'Park - Ansan Greeners 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Incheon 2 - 2  
Gangwon - FC Seoul 0 - 1  
Jeju - Ulsan 3 - 0  
Suwon Bluewings - Jeonbuk 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Zogyino - BATE Boriszov 1 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Vaasa PS 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Brest 4 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Quevilly Rouen 2 - 2  
Sedan - Chateauroux 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Bastia 5 - 0  
Monaco - Bordeaux 2 - 1  
Montpellier - Nantes 2 - 3  
Nancy - Lille 1 - 2  
Rennes - Dijon 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Panetolikosz 0 - 0  
Iraklisz 1908 - Panathinaikosz 1 - 1  
Panioniosz - Larissza 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Nijmegen 1 - 0  
Excelsior - Heerenveen 4 - 1  
Go Ahead Eagles - PSV 1 - 3  
Heracles - Utrecht 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - RNK Split 4 - 0  
Hajduk Split - Rijeka 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel TA 0 - 0  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Kfar Saba 1 - 2  
Maccabi Haifa - Hapoel Raanana 2 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Ashdod 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Nagoya GE 2 - 0  
Tokyo Verdi - Mito 4 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Shimizu SP 0 - 2  
Gamba Osaka - FC Tokyo 3 - 0  
Omiya Ardija - Jubilo Iwata 1 - 2  
Sagan Tosu - Sanfrecce Hiroshima 1 - 0  
Sapporo - Cerezo Osaka 1 - 1  
Vegalta Sendai - Vissel Kobe 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Dep. La Equidad 0 - 2  
Cortulua - Dep. Tolima 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Hebei 1 - 1  
Guizhou Zhicheng - Beijing Guoan 1 - 1  
Shanghai Shenhua - Tianjin Songjiang 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Kluczbork 4 - 2  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Chrobry Glogow 2 - 1  
Pogon Siedlce - Gornik Zabrze 2 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Zaglebie Sosnowiec 5 - 0  
Stal Mielec - Olimpia Grudziadz 1 - 0  
Wisla Pulawy - Wigry Suwalki 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Korona Kielce 4 - 1  
Ruch Chorzow - Lechia Gdansk 2 - 1  
Wisla Plock - TBB Nieciecza 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Metalurgs - Riga FC 0 - 1  
Ventspils - Metta/Lu 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Atlantas Klaipeda 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Salt Lake 2 - 0  
New England - Orlando    
New York - Colorado 1 - 0  
Philadelphia - Toronto 2 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Paks 1 - 3  
FTC - Haladás 3 - 1  
Mezőkövesd - Gyirmót 1 - 1  
MTK - Vasas 1 - 0  
Videoton - Diósgyőr 2 - 0  
Újpest - Honvéd 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Sampdoria 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Frosinone 1 - 0  
Benevento - Entella 0 - 0  
Cittadella - Perugia 1 - 1  
Latina - Carpi 0 - 1  
Salernitana - Brescia 2 - 0  
SPAL Ferrara - Cesena 2 - 0  
Spezia - Avellino 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Olbia 2 - 1  
Arezzo - Livorno 1 - 0  
Carrarese - Racing Roma 6 - 0  
Como - Pistoiese 1 - 0  
Cremonese - Tuttocuoio 3 - 1  
Giana Erminio - Lupa Roma 2 - 1  
Piacenza - Robur Siena 3 - 0  
Pontedera - Renate 1 - 1  
Prato - Lucchese 3 - 2  
Viterbese - Pro Piacenza 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Tom Tomszk 4 - 0  
Rubin Kazany - Gazovik Orenburg 0 - 0  
Ufa - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Salzburg 1 - 1  
Altach - Mattersburg 3 - 0  
Austria Wien - Wolfsberg 3 - 0  
St. Pölten - Ried 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Independiente FBC 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Fafe 0 - 0  
Braga B - Gil Vicente 2 - 1  
Covilha - Guimaraes B 2 - 2  
Freamunde - Varzim 1 - 3  
Olhanense - Cova Piedade 2 - 1  
Penafiel - Vizela 3 - 0  
Portimonense - Famalicao 2 - 1  
Santa Clara - Benfica B 2 - 1  
Sporting CP B - Viseu 3 - 1  
Uniao Madeira - Porto B 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Braga 0 - 0  
Setúbal - Feirense 1 - 2  
Tondela - Sporting CP 1 - 4  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - West Ham 3 - 2  
Everton - West Bromwich 3 - 0  
Hull City - Swansea 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Concordia Chiajna 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Universitatea Craiova 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Motherwell 1 - 0  
Hearts - Hamilton 4 - 0  
Partick Thistle - Inverness CT 1 - 1  
Ross County - Kilmarnock 1 - 2  
St. Johnstone - Dundee 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Airdrieonians 3 - 4  
Alloa - Stenhousemuir 2 - 1  
Livingston - East Fife 0 - 1  
Peterhead - Brechin 0 - 1  
Stranraer - Queens Park 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Elgin 1 - 0  
Arbroath - Clyde 1 - 0  
Berwick - Cowdenbeath 1 - 3  
Forfar - Edinburgh City 1 - 2  
Montrose - Stirling 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Falkirk 1 - 4  
Dumbarton - Raith Rovers 4 - 0  
Greenock Morton - Queen of South 1 - 0  
St. Mirren - Dunfermline 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Zaragoza 2 - 1  
Mallorca - Lugo 1 - 1  
Mirandes - UCAM Murcia 1 - 1  
Numancia - Oviedo 0 - 0  
Valladolid - Levante 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Lealtad 1 - 0  
Izarra - Burgos 1 - 0  
Palencia Balompie - Tudelano 0 - 0  
Union Mutilvera - Cultural Leonesa 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Majadahonda 1 - 0  
Gernika - Fuenlabrada 1 - 2  
Real Union Irun - Toledo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lleida - Alcoyano 2 - 1  
UE Llagostera - Gava 1 - 0  
Valencia B - Cornella 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Atl. Madrid 0 - 1  
Malaga - Alavés 1 - 2  
Sevilla - Leganes 1 - 1  
Valencia - Sp. Gijón 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oiartzun - Ath. Bilbao 0 - 5  
Real Sociedad - Zaragoza 6 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Wohlen 0 - 0  
Schaffhausen - Le Mont Lausanne 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Vaduz 1 - 2  
St. Gallen - Luzern 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Norrköping 1 - 2  
Östersund - Trelleborg 4 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khaleej - Al-Qadisiyah 2 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Al-Faisaly 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Zilina 2 - 2  
Ruzomberok - Tatran Presov 5 - 0  
Senica - Slovan Bratislava 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Kalcer Radomlje 4 - 1  
Maribor - Aluminij Kidricevo 4 - 1  
Rudar Velenje - HIT Gorica 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Boluspor 3 - 2  
Samsunspor - Gaziantep Bld. Spor 0 - 0  
Yeni Malatyaspor - Sanliurfaspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Genclerbirligi 3 - 2  
Gaziantepspor - Kasimpasa 0 - 2  
Karabukspor - Adanaspor 2 - 0  
Osmanlispor - Bursaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 0 - 1  
Kárpáti Lviv - Volyn Lutszk 2 - 1  
Olekszandria - Dnipro 0 - 0  
Olimpik Doneck - Vorszkla Poltava 3 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Penarol 2 - 2  
Rampla Juniors - Atl. River Plate 3 - 0  
Sud América - Danubio 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Bangor City 2 - 3  
Connah's Quay - Cardiff Met University 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HW Welders - Knockbreda 0 - 1  
PSNI - Warrenpoint 1 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Portadown 3 - 0  
Coleraine - Glentoran 2 - 0  
Crusaders - Carrick 3 - 0  
Glenavon - Dungannon 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Sillamae Kalev 5 - 0  
Parnu JK Vaprus - Jalgpallikool Tammeka 1 - 1  
Trans Narva - Infonet Tallinn 1 - 2  
Viljandi Tulevik - Paide Linnameeskond 2 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Shelbourne 1 - 1  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saracens - Leicester 10 - 32  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Grenoble 46 - 14  
Brive - Toulouse 21 - 19  
Lyon - Stade de France 35 - 33  
Racing-Metro - La Rochelle 15 - 38  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Skócia 61 - 21  
Olaszország - Franciaország 18 - 40  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Cronulla Sharks 16 - 42  
Manly-Warringah SeaEagles - South Sydney Rabbitohs 18 - 38  
Newcastle Knights - Gold Coast Titans 34 - 26  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Dunedin Highlanders 12 - 16  
Buenos Aires Jaguares - Johannesburg Lions 36 - 24  
Durban Sharks - Sydney Waratahs 37 - 14  
Port Elizabeth S. Kings - Cape Town Stormers 10 - 41  
Queensland Reds - Canterbury Crusaders 20 - 22  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kenya 28 - 14  
Argentína - Szamoa 24 - 19  
Argentína - Wales 14 - 21  
Ausztrália - Franciaország 12 - 7  
Dél-Afrika - Kenya 15 - 5  
Fidzsi-szigetek - Szamoa 19 - 12  
Fidzsi-szigetek - Wales 34 - 19  
Kanada - Skócia 28 - 15  
USA - Franciaország 31 - 19  
USA - Japán 52 - 0  
Új-Zéland - Oroszország 40 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Casalmaggiore 1 - 3  
LJ Modena - Bisonte Firenze 3 - 0  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Fu - D. Junhui (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - D. Evans 0 - 2  
D. Goffin - K. Khachanov 2 - 1  
D. Young - S. Kozlov 2 - 0  
F. Delbonis - An. Kuznetsov 2 - 0  
F. Fognini - J-W. Tsonga 2 - 1  
G. Garcia-Lopez - G. Pella 1 - 2  
I. Karlovic - Y. Nishioka 0 - 2  
J. Benneteau - F. Bagnis 1 - 2  
J. Chardy - D. Thiem 0 - 2  
M. Copil - H. Zeballos 1 - 2  
M. Kukushkin - J. Isner 0 - 2  
S. Giraldo - J-L. Struff 0 - 2  
S. Robert - D. Sela 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bautista Agut / Verdasco - Berdych T / Petzschner P 2 - 1  
Djokovic N / Troicki V - Bopanna R / Cuevas P 2 - 1  
Lopez F / Lopez M - Evans D / Murray A 1 - 2  
Matkowski M / Peya A - Johnson S / Pospisil V 1 - 2  
Mergea F / Qureshi A-U-h - Dodig I / Granollers M 2 - 1  
Muller G / Querrey S - DEL Potro J M / Paes L 2 - 0  
Nadal R / Tomic B - Carreno-Busta P / Sousa J 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Cilic M / Mektic N 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - A. Kontaveit 2 - 0  
A. Petkovic - A. Kerber 0 - 2  
C. Suarez Navarro - K. Siniakova 0 - 2  
D. Cibulkova - J. Ostapenko 2 - 1  
J. Larsson - S. Kuznetsova 0 - 2  
K. Bertens - B. Bencic 2 - 0  
K. Mladenovic - A. Beck 2 - 0  
Ka. Pliskova - M. Puig 2 - 1  
Kr. Pliskova - D. Kasatkina 2 - 0  
L. Chirico - I-C. Begu 0 - 2  
M. Keys - M. Duque Marino 2 - 0  
M. Linette - C. Wozniacki 0 - 2  
N. Osaka - Shu. Zhang 2 - 0  
S. Errani - B. Strycova 1 - 2  
Y. Putintseva - P. Parmentier 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Chan H-C - Arruabarrena L / Liang C 1 - 2  
Spears A / Srebotnik K - Bacsinszky T / Lucic-Baroni M 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - Y. Bhambri 2 - 0  
U. Ignatik - T. Fabbiano 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ROELOFSE R / YI C-H - Gong M-X / Zhang Z 0 - 2  
Tollaslabda (All England Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - T.C. Chou 2 - 1  
D. Lin - Yu. Shi 0 - 2  
Tollaslabda (All England Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - R. Intanon 0 - 2  
T.Y. Tai - Ji H. Sung 2 - 1  
Téli sportok (Rövidpályás gyorskorcsolya, vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu Shaoang - 1500 m    
Liu Shaoang - 500 m    
Liu Shaoang - C. Hamelin (1500m)    
Liu Shaolin S. - 1500 m    
Liu Shaolin S. - 500 m    
Liu Shaolin S. - V. An (1500m)    
Téli sportok (Síugrás párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Lengyelország (Oslo, csapat) 1 - 0  
Németország - Norvégia (Oslo, csapat) 1 - 0  
Téli sportok (Síugrás, végső győztes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Síugrás - Raw Air, Oslo, csapat 2017    
Vízilabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mataro - UVSE 12 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Quinto 10 - 7  

 

2017.03.10.
Baseball (World Baseball Classic, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Kína 7 - 1  
Kuba - Ausztrália 4 - 3  
Baseball (World Baseball Classic, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Kanada 9 - 2  
Baseball (World Baseball Classic, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Mexikó (Helyszín: Mexikó) 10 - 9  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Kaos Futsal 7 - 5  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Santa Coloma 6 - 5  
Peniscola - Jaen 2 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Cleveland 2 - 2  
Manitoba - Charlotte 3 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Zlín 6 - 4  
Pardubice - Olomouc 2 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Chomutov (4.m.) 1 - 2  
Plzen - Vítkovice (4.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentofte - Aalborg (4.m.) 2 - 1  
Herning - Frederikshavn (4.m.) 3 - 2  
Rungsted - Odense (4.m.) 1 - 5  
SönderjyskE - Esbjerg (4.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - SaPKo 2 - 5  
JYP-Akatemia - Espoo United 2 - 4  
Keupa - Kajaanin Hokki 1 - 1  
Kiekko-Vantaa - Jokipojat 0 - 0  
Kokkolan Hermes - IPK 3 - 1  
Roki - Tuto 4 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Dijon 1 - 4  
Strasbourg - Chamonix-Morzine 5 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Rouen (6.m.) 1 - 5  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl (2.m.) 3 - 4  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Moszkva (2.m.) 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Ottawa 2 - 2  
Calgary - Montreal 5 - 0  
Carolina - NY Rangers 4 - 3  
Chicago - Anaheim 0 - 1  
Colorado - New Jersey 3 - 2  
Los Angeles - Nashville 2 - 2  
San Jose - Washington 4 - 2  
Tampa Bay - Minnesota 4 - 1  
Toronto - Philadelphia 4 - 2  
Vancouver - NY Islanders 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Lorenskog (4.m.) 1 - 3  
Sparta Sarpsborg - Storhamar (4.m.) 2 - 4  
Stjernen - Stavanger (4.m.) 2 - 5  
Valerenga - Frisk/Asker (4.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravensburg - Freiburg (2.m.) 4 - 4  
Riessersee - Bayreuth (2.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Nürnberg (2.m.) 1 - 3  
Bremerhaven - München (2.m.) 0 - 3  
Eisbären Berlin - Mannheim (2.m.) 6 - 3  
Wolfsburg - Köln (2.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Rapperswil (3.m.) 3 - 2  
Langenthal - Ajoie (3.m.) 6 - 3  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Tingsryd 5 - 0  
Pantern Malmö - Almtuna 2 - 1  
Västervik - Timra 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zvolen 3 - 3  
Kosice - Nitra 6 - 1  
Liptovsky Mikulas - Trencin 2 - 4  
Nove Zamky - Martin 4 - 2  
Poprad - Zilina 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Leks - Karpos Sokoli 82 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Ostrava 75 - 85  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Thunders 82 - 73  
Jeonju KCC Egis - Ulsan Mobis Phoebus 64 - 66  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Brose Bamberg 68 - 87  
Olympiakosz - Darussafaka 81 - 73  
Real Madrid - Crvena zvezda 98 - 68  
Kosárlabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Dinamo Kurszk (2.m.) 92 - 104  
Famila Schio - Jekatyerinburg (2.m.) 67 - 102  
P. Avenida - Fenerbahce (2.m.) 76 - 66  
USK Praha - Nagyezsda Orenburg (2.m.) 64 - 55  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Lattes Montpellier 73 - 68  
Antakya Hatay - Wisla Krakkó 77 - 76  
Galatasaray - Kosice 82 - 66  
Yakin Dogu Univ. - Villeneuve d'Ascq Lille 73 - 61  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeres-Toulon - Le Portel 67 - 72  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Kyoto 83 - 80  
Tokyo Alvark - Osaka 71 - 70  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Shenzhen (1.m.) 130 - 113  
Xinjiang - Liaoning (1.m.) 118 - 93  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Cleveland 106 - 101  
Memphis - LA Clippers 98 - 114  
Oklahoma City - San Antonio 102 - 92  
Phoenix - LA Lakers 110 - 122  
Portland - Philadelphia 97 - 97, h.u. 114 - 108  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Randers 25 - 24  
Skjern - Midtjylland 27 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MW Elblag - Wybrzeze Gdansk 25 - 29  
Stal Mielec - Azoty Pulawy 29 - 33  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Balmazújváros 24 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Dunaújváros 26 - 26  
Mosonmagyaróvár - Vác 25 - 36  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Kampala 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Derby County 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Boca Unidos 1 - 1  
Chacarita Juniors - Nueva Chicago 2 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vélez Sarsfield - Estudiantes LP 3 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Central Coast Mariners 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Lokomotív Plovdiv 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luverdense - Corinthians 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Bremen 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Karlsruhe 1 - 0  
St. Pauli - Union Berlin 1 - 2  
VfB Stuttgart - Bochum 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Münster 1 - 0  
Osnabrück - Holstein Kiel 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - Everton Vina Del Mar 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Opava 0 - 1  
Znojmo - Ceske Budejovice 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Silkeborg 5 - 1  
Randers - Aarhus 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Al Nasr (UAE) 0 - 4  
Al-Wasl - Emirates Ras Al-Khaimah 1 - 1  
Hatta - Dibba Al-Fujairah 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Troyes 3 - 1  
Amiens - Bourg-Peronnas 2 - 1  
Laval - Auxerre 0 - 0  
Le Havre - Clermont 0 - 1  
Nimes - Red Star 93 2 - 0  
Niort - Valenciennes 2 - 1  
Reims - Ajaccio 3 - 0  
Tours - Orleans 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Epinal 4 - 1  
Belfort - Les Herbiers 0 - 1  
Beziers - Concarneau 3 - 1  
CA Bastia - Lyon Duchere 0 - 1  
Creteil - Pau 3 - 1  
Marseille Consolat - Dunkerque 3 - 2  
Paris FC - Chambly 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Angers 3 - 0  
Nice - Caen 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Den Bosch 0 - 1  
De Graafschap - Ajax 2 3 - 2  
Dordrecht - Maastricht 0 - 1  
Emmen - FC Eindhoven 2 - 0  
NAC Breda - Telstar 1 - 0  
PSV 2 - Almere City 0 - 1  
RKC Waalwijk - Oss 3 - 0  
Utrecht 2 - Achilles'29 0 - 1  
Venlo - F. Sittard 4 - 1  
Volendam - Helmond 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitesse - Sparta Rotterdam 5 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Lokomotív Zagreb 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Mashhad - Sepahan 1 - 1  
Foolad Khuzestan - Tractor Tabriz 0 - 0  
Gostaresh Tabriz - Saba Qom 0 - 0  
Paykan - Padideh Mashhad 0 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Maccabi Herzliya 2 - 0  
Hapoel Katamon - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Lod 2 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Beitar TA Ramla 1 - 1  
Ironi Nesher - Maccabi Shaarayim 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Yokohama FM 1 - 0  
Kawasaki Frontale - Kashiwa R. 2 - 1  
Urawa RD - Kofu 4 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Dep. Pasto 4 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Tianjin Teda 0 - 0  
Shandong Luneng - Guangzhou Evergrande 2 - 1  
Shanghai SIPG - Yanbian 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Olsztyn 2 - 2  
Miedz Legnica - Bytovia Bytow 2 - 1  
Znicz Pruszkow - Chojniczanka Chojnice 3 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Lech Poznan 1 - 4  
Slask Wroclaw - Piast Gliwice 3 - 4  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Babite 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - Santos 1 - 1  
The Strongest - Independiente SF 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Nacional 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Milan 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Ural Jekatyerinburg 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Austria Lustenau 0 - 0  
FAC Wien - Horn 0 - 2  
Kapfenberg - WSG Wattens 2 - 1  
Wacker Innsbruck - Liefering 0 - 2  
Wiener Neustadt - LASK Linz 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - General Diaz 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Porto 0 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Poli Timisoara 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Hibernian 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Alcorcon 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Las Palmas 4 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi Crown Prince Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Ittihad (KSA) 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göztepe Izmír - Ümraniyespor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Fenerbahce 2 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Newtown 0 - 4  
Airbus - Cefn Druids 0 - 0  
Llandudno FC - Rhyl 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Ballinamallard Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Flora Tallinn 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Longford Town 0 - 3  
Cabinteely - Wexford Youths 2 - 0  
UC Dublin - Waterford Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Bray 3 - 2  
Drogheda Utd. - Cork City 1 - 4  
Dundalk - Limerick 1 - 0  
Finn Harps - Galway 1 - 1  
Shamrock Rovers - Derry City 0 - 1  
Sligo - St. Patrick's 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - St. Helens 24 - 14  
Leeds Rhinos - Catalan Dragons 46 - 10  
Leigh Centurions - Huddersfield 30 - 0  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Írország 22 - 9  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - North Queensland Cowboys 20 - 20  
New Zealand Warriors - Melbourne Storm 10 - 26  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Perth Force 25 - 17  
Waikato Chiefs - Wellington Hurricanes 26 - 18  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - J. Trump (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
D. Junhui - A. Hamilton (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - V. Troicki 2 - 0  
B. Paire - T.H. Fritz 0 - 2  
D. Dzumhur - R. Harrison 2 - 1  
D. Lajovic - F. Tiafoe 2 - 0  
D. Medvedev - M. Youzhny 0 - 2  
F. Fognini - K. Kravchuk 2 - 1  
H. Laaksonen - B. Coric 2 - 1  
J. Sousa - D.S. Schwartzman 2 - 1  
K. Anderson - F. Gaio 2 - 0  
K. Edmund - G. Elias 2 - 0  
M. Klizan - T. Monteiro 2 - 0  
N. Basilashvili - D. King 0 - 2  
N. Mahut - M. Jaziri 0 - 2  
P-H. Herbert - T. Bellucci 2 - 1  
R. Albot - J. Chardy 0 - 2  
R. Olivo - J. Vesely 1 - 2  
V. Pospisil - Y-H. Lu 2 - 1  
Y. Nishioka - E. Ymer 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dimitrov G / Wawrinka S - Huey T / Mirnyi M 1 - 2  
Kohlschreiber P / Thiem D - Zverev A / Zverev M 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - E. Bouchard 2 - 1  
A. Riske - D. Vekic 0 - 2  
E. Rodina - C. Garcia 0 - 2  
E. Svitolina - Qia. Wang 2 - 1  
J. Konta - H. Watson 2 - 0  
K. Flipkens - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
M. Lucic-Baroni - K. Day 1 - 2  
M. Niculescu - T. Bacsinszky 0 - 2  
N. Osaka - R. Ozaki 2 - 0  
R. Vinci - M. Brengle 2 - 0  
S. Peng - L. Tsurenko 2 - 1  
S. Sorribes Tormo - E. Makarova 2 - 0  
V. Golubic - L. Davis 1 - 2  
Y. Wickmayer - D. Gavrilova 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Yang Z - Barty/Dellacqua 2 - 1  
Dabrowski G / Watson H - Hradecka L / Siniakova K 1 - 2  
Klepac A / Martinez Sanch - Rogers S / Vandeweghe C 2 - 1  
Mirza S / Strycova B - Goerges J / Ostapenko J 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U. Ignatik - L. Vanni 2 - 0  
Tollaslabda (All England Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - H. Tian 2 - 0  
D. Lin - V. Axelsen 2 - 1  
T.C. Chou - T. Saensomboonsuk 2 - 1  
Yu. Shi - K. Sakai 2 - 0  
Tollaslabda (All England Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Sun Yu 2 - 1  
Ji H. Sung - S. Nehwal 2 - 0  
R. Intanon - C. Marin 2 - 1  
T.Y. Tai - S. Pusarla Venkata 2 - 0  

 

2017.03.09.
Baseball (World Baseball Classic, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Hollandia 4 - 2  
Tajvan - Dél-Korea (Helyszín:Dél-Korea) 8 - 11  
Baseball (World Baseball Classic, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Ausztrália 0 - 11  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - P. Taylor 7 - 4  
D. Chisnall - G. Anderson 3 - 7  
J. Klaasen - R. van Barneveld 5 - 7  
J. Wade - P. Wright 5 - 7  
K. Huybrechts - M. van Gerwen 5 - 7  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Rieti 3 - 1  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Magna Gurpea 2 - 2  
Palma Futsal - Murcia 1 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rochester - Toronto Marlies 4 - 3  
San Diego - San Jose Barracuda 6 - 6  
Stockton - Bakersfield 4 - 0  
Syracuse - St. John's 4 - 2  
Texas Stars - Grand Rapids 5 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 0 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Chomutov (3.m.) 1 - 5  
Plzen - Vítkovice (3.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Turku PS 2 - 2  
Lukko - Jukurit 3 - 4  
SaiPa - Kookoo 1 - 7  
Tappara - Lahti Pelicans 2 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Barsz Kazany (1.m.) 1 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Barisz Asztana (1.m.) 4 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 6 - 1  
Dallas - Ottawa 2 - 5  
Winnipeg - Pittsburgh 4 - 7  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comet - Manglerud 1 - 4  
Nidaros - Kongsvinger 4 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Biel (3.m.) 3 - 6  
Lausanne - Davos (3.m.) 2 - 2  
Zug - Servette (3.m.) 5 - 1  
Zürich Lions - Lugano (3.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Svéd 2., döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Karlskoga (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Färjestad 3 - 2  
Karlskrona - Örebro 4 - 0  
Leksand - Brynäs 1 - 2  
Linköping - Frölunda 2 - 4  
Lulea - Rögle 4 - 1  
Skelleftea - Djurgarden 1 - 1  
Växjö - Malmö 4 - 5  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Ermak Angarszk (7.m.) 4 - 3  
Zauralje Kurgan - Szokol Krasznojarszk (7.m.) 2 - 0  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Busan Sonicboom 75 - 75, h.u. 79 - 82  
Seoul Knights - Incheon Elephants 76 - 77  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - UNIKSZ Kazany 70 - 62  
CSZKA Moszkva - Galatasaray 85 - 69  
Fenerbahce Ülker - Baskonia Vitoria 74 - 79  
Maccabi TA - Milano 92 - 82  
Zalgiris Kaunas - Panathinaikosz 64 - 58  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Brooklyn 110 - 105  
Denver - Washington 113 - 123  
Golden State - Boston 86 - 99  
Houston - Utah 108 - 115  
Indiana - Detroit 115 - 98  
Miami - Charlotte 108 - 101  
Milwaukee - New York 104 - 93  
Minnesota - LA Clippers 107 - 91  
New Orleans - Toronto 87 - 94  
Orlando - Chicago 98 - 91  
San Antonio - Sacramento 114 - 104  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Celje 23 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Skanderborg 35 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Ringköbing 35 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Toulouse 30 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Füchse Berlin 21 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Ricoh HK 21 - 22  
Sävehof - IFK Ystad 35 - 30  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Sport Recife 0 - 3  
Criciuma - Fluminense 1 - 1  
Murici - Cruzeiro 0 - 2  
Sampaio Correa - Internacional 1 - 4  
Vasco da Gama - Vitória 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Al-Ittihad (UAE) 2 - 1  
Al-Wahda - Bani Yas 6 - 2  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Anderlecht 0 - 1  
Celta Vigo - FK Krasznodar 2 - 1  
FC Köbenhavn - Ajax 2 - 1  
Gent - Genk 2 - 5  
Lyon - Roma 4 - 2  
Olympiakosz - Besiktas 1 - 1  
Rosztov - Manchester Utd. 1 - 1  
Schalke - Mönchengladbach 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machine Sazi Tabriz - Sanat Naft Abadan 1 - 0  
Persepolis - Esteghlal K. 1 - 0  
Zob Ahan - Naft Tehran 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - San Lorenzo 4 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Palmeiras 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Suduva Marijampole 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Monarcas Morelia 2 - 2  
Leon - Cruz Azul 0 - 1  
Necaxa - Santos Laguna 1 - 3  
Tijuana - América 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Fateh 1 - 0  
Al-Taawon - Al-Ittifaq (KSA) 1 - 0  
Al-Wehda - Al-Ahli (KSA) 1 - 3  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szerbia - U19Bosznia-Hercegovina 3 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Azerbajdzsán 1 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Wigan 16 - 38  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - Canterbury Bulldogs 28 - 24  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Modena (2.m.) 0 - 3  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - M. Fu (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
N. Robertson - A. Carter (5 nyert frame-ig.) 3 - 5  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - B. Tomic 2 - 0  
J. Monaco - A. Mannarino 1 - 2  
J. Thompson - M. Kukushkin    
P. Gojowczyk - R. Opelka 2 - 1  
R. Haase - P. Lorenzi 0 - 2  
T. Robredo - K. Khachanov 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - M. Doi 2 - 0  
B. Bencic - T. Pironkova 2 - 0  
E. Rodina - C. McHale 2 - 0  
J. Brady - S. Rogers 0 - 2  
J. Görges - A. Tomljanovic 2 - 0  
J. Jankovic - I. Falconi 2 - 1  
K. Siniakova - M. Barthel 2 - 1  
Kr. Pliskova - B. Mattek-Sands 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - L. Safarova 0 - 2  
L. Chirico - F. Schiavone 2 - 0  
M. Brengle - T. Maria 2 - 0  
M. Duque Marino - P.M. Tig 2 - 1  
M. Puig - D.R. Collins 2 - 0  
P. Parmentier - O. Dodin 2 - 0  
S. Errani - M. Minella 2 - 1  
T. Townsend - M. Linette 0 - 2  
V. King - A. Petkovic    
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / XU Y - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Bertens K / Larsson J - Olaru I R / Savchuk O 2 - 0  
Kuznetsova S / Mladenovic - Groenefeld A-L / Peschke 2 - 0  
Siegemund L / Svitolina E - Bondarenko K / Chan H-C 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Marchenko - J. Benneteau 0 - 2  
M. Kukushkin - D. King 0 - 2  
R. Ram - V. Pospisil 1 - 2  
Tenisz (Santiago, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Andreozzi - G. Clezar 1 - 2  
J. Souza - N. Jarry 0 - 2  
T. Daniel - S. Bolelli 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - Y. Bai 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sancic A / Skugor F - Ignatik U / Napolitano S 2 - 1  
Wu D / Zhang Z - Gong M-X / Zhang Z 0 - 2  
Tollaslabda (All England Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - T. Saensomboonsuk 0 - 2  
Ch-We. Lee - Tz.W. Wang 2 - 0  
H. Tian - H.S. Prannoy 2 - 0  
K. Sakai - J.O. Jörgensen 2 - 0  
S.D. Kuncoro - T.C. Chou 0 - 2  
Yu. Shi - Ng Ka Long Angus 2 - 0  
Yux. Huang - D. Lin 0 - 2  
Z. Junpeng - V. Axelsen 0 - 2  
Tollaslabda (All England Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi.Ji. He - C. Marin 1 - 2  
Ji H. Sung - P.Y. Yip 2 - 1  
M.H. Chiang - A. Yamaguchi 1 - 2  
S. Nehwal - F. Deprez 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - D.D. Ayustine 2 - 0  
T.Y. Tai - M. Mitani 2 - 0  
Y.C. Hsu - R. Intanon 0 - 2  
Y.F. Chen - Sun Yu 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorje Rijeka - Mornar 8 - 6  

 

2017.03.08.
Baseball (World Baseball Classic, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Tajvan 6 - 5  
Baseball (World Baseball Classic, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán (Helyszín: Japán) 1 - 4  
Kuba - Kína 6 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Classic Tampere 6 - 6  
LaSB - Turku PS 5 - 6  
Oilers Espoo - M-Team 7 - 7  
OLS Oulu - Indians Espoo 8 - 5  
Salba - Nokian KrP 5 - 9  
SPV Seinäjoki - Steelers Hämeenlinna 5 - 7  
Viikingit Helsinki - Koovee Tampere 4 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Providence 5 - 3  
Milwaukee - Cleveland 3 - 5  
San Antonio - Grand Rapids 0 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Feldkirch (3.m.) 4 - 2  
Jesenice - Lustenau (3.m.) 2 - 3  
Renon/Ritten - Neumarkt Riwega (3.m.) 3 - 0  
Val Pusteria - Cortina (3.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litomerice - Kadan 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Heinolan Peliitat 6 - 2  
Roki - JYP-Akatemia 3 - 1  
SaPKo - Kiekko-Vantaa 2 - 2  
Tuto - Kokkolan Hermes 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ässät - Kalpa 2 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lyon (5.m.) 2 - 1  
Grenoble - Amiens (5.m.) 3 - 2  
Rouen - Angers (5.m.) 6 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl (1.m.) 4 - 2  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Moszkva (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Újpest (5.m.) 2 - 1  
MAC Budapest - Debrecen (5.m.) 5 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Nashville 3 - 3  
Buffalo - Philadelphia 3 - 6  
Colorado - Carolina 3 - 1  
Columbus - New Jersey 2 - 0  
Edmonton - NY Islanders 1 - 4  
Florida - NY Rangers 2 - 5  
Minnesota - St. Louis 1 - 2  
Toronto - Detroit 3 - 2  
Vancouver - Montreal 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga (3.m.) 2 - 2  
Lorenskog - Lillehammer (3.m.) 4 - 3  
Stavanger - Stjernen (3.m.) 5 - 2  
Storhamar - Sparta Sarpsborg (3.m.) 0 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Augsburg (1.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Graz (5.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Västervik 3 - 1  
Pantern Malmö - AIK 2 - 3  
Timra - Tingsryd 8 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Nitra 3 - 3  
Nove Zamky - Liptovsky Mikulas 4 - 2  
Trencin - B. Bystrica 2 - 1  
Zilina - Kosice 2 - 4  
Zvolen - Poprad 3 - 3  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Venezia 68 - 72  
Besiktas - Karsiyaka 83 - 90  
Iberostar Tenerife - PAOK 80 - 54  
Monaco - AEK Athén 95 - 87  
Neptunas Klaipeda - Ludwigsburg 58 - 52  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Jindrichuv Hradec 83 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - USK Praha 94 - 62  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Ulsan Mobis Phoebus 87 - 82  
Wonju Dongbu - Anyang 85 - 90  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Unicaja Malaga (3.m.) 69 - 74  
Valencia - Himki Moszkva (3.m.) 92 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Chalon sur Saone 87 - 85  
Jenyiszej Krasznojarszk - Oostende 84 - 72  
Telekom Bonn - Ironi Naharia 89 - 68  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Tarnobrzeg 89 - 60  
Koszalin - Torun 82 - 80  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Szolnok 82 - 73  
Jászberény - Szeged 74 - 79  
Kaposvár - ZTE 75 - 84  
Kecskemét - Szombathely 73 - 87  
Körmend - Sopron 96 - 73  
Pécs - MAFC 84 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - LA Lakers 122 - 111  
Oklahoma City - Portland 121 - 126  
Phoenix - Washington 127 - 131  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Schaffhausen 31 - 26  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Szeged 24 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Kolding 34 - 29  
Holstebro - Silkeborg 28 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Nyköbing F. 23 - 31  
Odense - Esbjerg 22 - 21  
Randers - Aarhus 26 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Midtjylland 31 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivry - Saran 35 - 31  
Montpellier - St. Raphael 33 - 25  
Nantes - Creteil 35 - 29  
Nimes - Cesson 30 - 24  
Paris SG - Dunkerque 36 - 29  
Pays d'Aix - Selestat 33 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrkow Trybunalski - Wisla Plock 26 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Tatabánya 32 - 34  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Stabaek 33 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Coburg 33 - 28  
Kiel - Gummersbach 34 - 21  
Melsungen - Magdeburg 21 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Anaitasuna 28 - 26  
Naturhouse La Rioja - Puerto Sagunto 30 - 20  
Valladolid - Barcelona 25 - 38  
Villa de Aranda - Granollers 28 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - HIF Karlskrona 32 - 29  
Hammarby - Kristianstad 21 - 29  
Malmö - Lugi 26 - 25  
Skövde - Alingsas 18 - 26  
Ystad IF - Redbergslids 31 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Kristianstad 28 - 21  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, helyosztó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Hollandia 2 - 3  
Svédország - Oroszország 4 - 0  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, helyosztó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Kína 2 - 1  
Norvégia - Portugália (Helyszín: Portugália) 2 - 0  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Dánia 1 - 1  
Spanyolország - Kanada 1 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Paris SG 6 - 1  
Benfica - Dortmund (Ki jut tovább?)    
Dortmund - Benfica 4 - 0  
Paris SG - Barcelona (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotte - Chemnitz 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, helyosztó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ausztria 1 - 1  
Olaszország - Csehország 6 - 2  
Skócia - Wales 0 - 0  
Új-Zéland - Magyarország 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koreai NDK - Írország 2 - 0  
Svájc - Dél-Korea 1 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marienlyst - Bröndby 1 - 4  
Naestved - Roskilde 3 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Ahli (UAE) 0 - 2  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Ain 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saipa Karaj - Esteghlal T. 1 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Ramat Gan 1 - 3  
Maccabi Netanya - Hapoel Afula 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Akzhaiyk Ural 2 - 1  
Kairat Almaty - Aktobe 1 - 0  
Kaisar Kyzylorda - Okzhetpes Kokshetau 1 - 0  
Ordabasy Shymkent - FC Asztana 3 - 0  
Taraz - Sahtar Karagandy 0 - 0  
Tobol Kostanay - Atyrau 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Universidad Catolica 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulia - Chapecoense 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - Puebla 2 - 3  
Chivas Guadalajara - Correcaminos UAT 2 - 2  
Monterrey - Mineros de Zacatecas 4 - 0  
Queretaro - FC Juarez 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Franciaország 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Volgar Asztrahan 1 - 0  
Dinamo Moszkva - Szpartak Nalcsik 1 - 1  
Fakel Voronyezs - SZKA Habarovszk 0 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Lucs Vlagyivosztok 0 - 0  
Kubany Krasznodar - Himki 2 - 1  
Mordovija Szaranszk - Szibir Novoszibirszk 0 - 0  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Toszno 0 - 0  
Szokol Szaratov - Tambov 1 - 4  
Tyumeny - Szpartak Moszkva 2 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Stoke 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raith Rovers - St. Mirren 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Betis 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Palanka - Mladost Lucani 1 - 0  
Cukaricki - RAD Belgrád 1 - 1  
Javor Matis - Borac 2 - 0  
Novi Pazar - Vozdovac 0 - 1  
Partizan Belgrád - Metalac Gornji Milanovac 3 - 0  
Radnik Surdulica - Radnicki Nis 1 - 2  
Spartak Subotica Zdrepcev - Napredak Krusevac 1 - 1  
Vojvodina - Crvena zvezda 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Hradok - Zemplin Michalovce 0 - 3  
Skalica - Zilina 3 - 2  
Slovan Bratislava - Trencin 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Real Madrid - U19Ajax 2 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Ciprus 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Szlovákia 0 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Perugia (2.m.) 0 - 3  
Vero Monza - Trentino (2.m.) 0 - 3  
Vibo Valentia - Cucine Lube Treia (2.m.) 0 - 3  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - S. Murphy (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
D. Junhui - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
R. O'Sullivan - J. Trump (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.C. Bellis - K. Flipkens 1 - 2  
J. Ostapenko - D. Kovinic 2 - 1  
M. Niculescu - S. Cirstea 2 - 1  
N. Gibbs - H. Watson 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Liang C - Garcia C / Pliskova K 2 - 1  
King V / Shvedova Y - Babos T / Pavlyuchenkova 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - T. Kamke 2 - 0  
D. Novikov - H. Laaksonen 1 - 2  
E. Escobedo - P. Gojowczyk 0 - 2  
E. Ymer - P. Polansky 2 - 0  
F. Gaio - A. Whittington 2 - 0  
I. Marchenko - T. Gabashvili 2 - 1  
J. Donaldson - R. Ram 0 - 2  
M. Copil - D. Kudla 2 - 0  
M. Copil - L. Rosol 2 - 0  
M. Krueger - V. Pospisil 0 - 2  
M. Kukushkin - M. Giron 2 - 0  
M. Trungelliti - J. Kovalik 2 - 0  
N. Basilashvili - A. Bublik 2 - 0  
N. Rubin - D. King 0 - 2  
R. Albot - A. De Minaur 2 - 1  
R. Bemelmans - N. Gombos 1 - 2  
S. Giraldo - N. Gombos 2 - 1  
S. Groth - J. Benneteau 0 - 2  
S. Stakhovsky - F. Gaio 0 - 2  
Y. Nishioka - M. Arevalo 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells-selejtező,női egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Linette - N. Hibino 2 - 0  
S. Karatantcheva - A. Kontaveit 0 - 2  
Tenisz (Santiago, Chile)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clezar - N. Kicker 2 - 1  
L. Mayer - S. Bolelli 1 - 2  
R. Dutra da Silva - C. Zampieri 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jung - L. Vanni 0 - 2  
S. Napolitano - A. Velotti 1 - 2  
U. Ignatik - L. Sonego 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DJERE L / KAVCIC B - Gong M-X / Zhang Z 0 - 2  
Tollaslabda (All England Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - V. Axelsen 0 - 2  
A. Jayaram - Yux. Huang 0 - 2  
B. Qiao - H.S. Prannoy 1 - 2  
C. Jonatan - V. Axelsen    
C. Long - M. Zwiebler 2 - 0  
Ch-We. Lee - B. Leverdez 2 - 0  
H-K. Vittinghus - T. Saensomboonsuk 0 - 2  
H. Tian - T. Sugiarto 2 - 0  
J.H. Hsu - J.O. Jörgensen 0 - 2  
K. Sakai - W.K.V. Wong 2 - 0  
N.K. Srikanth - Z. Junpeng 1 - 2  
R. Ouseph - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
T.C. Chou - G. Anthony 2 - 0  
Tz.W. Wang - Nan Wei 2 - 1  
W.H. Son - S.D. Kuncoro    
Yu. Shi - Yun Hu 2 - 0  
Zulf. Zulkiffli - D. Lin 0 - 2  
Tollaslabda (All England Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - Sun Yu 0 - 2  
F. Deprez - D. Lansac 2 - 1  
H.M. Kim - Bi.Ji. He 0 - 2  
Ji H. Sung - F. Fitriani 2 - 0  
L. Kjaersfeldt - C. Marin 0 - 2  
L. Zetchiri - M.H. Chiang 1 - 2  
M. Mitani - B. Corrales 2 - 0  
N. Koch Rohde - D.D. Ayustine 0 - 2  
Ng.Y. Cheung - Y.C. Hsu 1 - 2  
P.Y. Yip - F. Chapman 2 - 0  
S. Nehwal - N. Okuhara 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - M. Poulsen 2 - 0  
S. Sato - R. Intanon 0 - 2  
T.Y. Tai - N. Jindapon 2 - 0  
Xia. Liang - A. Yamaguchi 0 - 2  
Y.F. Chen - B. Ongbumrungpan 2 - 1  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Vasas 14 - 8  
FTC - OSC 8 - 9  
Miskolc - Szeged 17 - 11  
Szolnok - Eger 11 - 7  

 

2017.03.07.
Baseball (World Baseball Classic, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Hollandia 0 - 5  
Hollandia - Dél-Korea (Helyszín: Dél-Korea) 5 - 0  
Tajvan - Izrael 7 - 15  
Baseball (World Baseball Classic, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Kuba 11 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Karlovy Vary 2 - 6  
Zlín - Pardubice 6 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Mladá Boleslav (2.m.) 1 - 6  
Vítkovice - Plzen (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Gentofte (3.m.) 3 - 1  
Esbjerg - SönderjyskE (3.m.) 4 - 1  
Frederikshavn - Herning (3.m.) 3 - 2  
Odense - Rungsted (3.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kärpät 1 - 2  
Jukurit - JYP 1 - 3  
Kookoo - Ilves 2 - 4  
Lahti Pelicans - Turku PS 2 - 1  
Lukko - HIFK 4 - 2  
Vaasan Sport - Kalpa 4 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix-Morzine - Strasbourg 1 - 3  
Dijon - Nice 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Boston 4 - 2  
Tampa Bay - NY Rangers 0 - 0  
Washington - Dallas 2 - 4  
Winnipeg - San Jose 2 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Riessersee (1.m.) 5 - 1  
Freiburg - Ravensburg (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Wolfsburg (1.m.) 1 - 1  
Mannheim - Eisbären Berlin (1.m.) 3 - 3  
München - Bremerhaven (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Südtirol Bolzano (5.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Langenthal (2.m.) 2 - 1  
Rapperswil - Chaux-de-Fonds (2.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Ambri 2 - 1  
Langnau Tigers - Kloten 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Bern (2.m.) 0 - 3  
Davos - Lausanne (2.m.) 2 - 1  
Lugano - Zürich Lions (2.m.) 4 - 3  
Servette - Zug (2.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Svéd 2., döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Karlskoga (2.m.) 7 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Karlskrona 5 - 2  
HV 71 - Lulea 6 - 0  
Leksand - Djurgarden 0 - 5  
Malmö - Färjestad 2 - 5  
Rögle - Örebro 5 - 1  
Skelleftea - Frölunda 2 - 1  
Växjö - Linköping 2 - 3  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil (6.m.) 1 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Dinamo Balasiha (6.m.) 0 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Zauralje Kurgan (6.m.) 2 - 2  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Arisz 81 - 67  
Banvitspor - Oldenburg 70 - 61  
Le Mans - Sassari 66 - 68  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Jeonju KCC Egis 94 - 89  
Kosárlabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Bourges 76 - 71  
Fenerbahce - P. Avenida 78 - 68  
Jekatyerinburg - Famila Schio 92 - 47  
Nagyezsda Orenburg - USK Praha 80 - 57  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Galatasaray 73 - 62  
Lattes Montpellier - AGÜ Kayserispor 65 - 85  
Villeneuve d'Ascq Lille - Yakin Dogu Univ. 67 - 68  
Wisla Krakkó - Antakya Hatay 57 - 69  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usak Sportif - Nanterre 85 - 82  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Rosa Radom 63 - 68  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Alba Fehérvár 59 - 106  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Golden State 111 - 119  
Charlotte - Indiana 100 - 88  
Cleveland - Miami 98 - 106  
Denver - Sacramento 108 - 96  
Detroit - Chicago 109 - 95  
LA Clippers - Boston 116 - 102  
Memphis - Brooklyn 109 - 122  
Orlando - New York 105 - 113  
Philadelphia - Milwaukee 98 - 112  
San Antonio - Houston 112 - 110  
Utah - New Orleans 88 - 83  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - UNIKSZ Kazany 86 - 110  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonder - Sönderjyske 22 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Gornik Zabrze 33 - 29  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izvidac Ljubuski - Gorenje Velenje 32 - 36  
Nexe Nasice - Metalurg Skopje 27 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Scunthorpe 2 - 1  
Oxford Utd. - Sheffield Utd. 2 - 3  
Walsall - Chesterfield 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crawley - Portsmouth 0 - 2  
Plymouth - Blackpool 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Wigan 0 - 1  
Blackburn - Cardiff 1 - 1  
Bristol City - Norwich 1 - 1  
Derby County - Preston 1 - 1  
Fulham - Leeds 1 - 1  
Huddersfield - Aston Villa 1 - 0  
Ipswich - Wolverhampton 0 - 0  
Nottingham - Brentford 2 - 3  
QPR - Barnsley 2 - 1  
Reading - Newcastle 0 - 0  
Rotherham - Brighton 0 - 2  
Sheffield Wed. - Burton 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Tranmere 2 - 1  
Braintree - Lincoln 0 - 4  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin SJ - Huracan    
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Bayern München 1 - 5  
Napoli - Real Madrid 1 - 3  
Real Madrid - Napoli (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Universidad de Concepcion 1 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kjellerup - Midtjylland 0 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Mikkeli MP 5 - 0  
Ilves - Kuopio PS 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfort - Chateauroux 0 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Katamon 0 - 1  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Rishon Lezion 3 - 1  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Shaarayim 0 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Maccabi Ahi Nazareth 2 - 1  
Ironi Nesher - Hapoel Akko 0 - 2  
Maccabi Herzliya - Hapoel Petah Tikva 2 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rionegro Aguilas - Cortulua 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Zaglebie Lubin 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Penarol 6 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Guarani Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Anglia 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Albion Rovers 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Clyde 4 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Queen of South 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Poprad 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Maribor 2 - 4  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Barcelona - U19Porto 2 - 1  
U19CSZKA Moszkva - U19Benfica 0 - 2  
U19Salzburg - U19Atl. Madrid 2 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Macedónia - U19Montenegró 1 - 0  
U19Szerbia - U19Bosznia-Hercegovina 0 - 5  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Lengyelország 1 - 2  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Busto Arsizio 1 - 3  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - N. Robertson (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
J. Trump - M. King (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. Fu - A. McGill (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. Selby - R. Day (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
Tenisz (Indian Wells-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - G. Soeda 2 - 1  
A. Whittington - A. Rublev 2 - 0  
B. Becker - T. Kamke 1 - 2  
D. Istomin - D. Novikov    
D. Lajovic - I. Dodig 2 - 1  
E. Gulbis - A. Bublik 0 - 2  
Fucsovics M. - D. Kudla 0 - 2  
N. Basilashvili - M. Ebden 2 - 0  
R. Albot - V. Millot 2 - 0  
S. Giraldo - M. Mmoh 2 - 0  
T. Smyczek - H. Laaksonen 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells-selejtező,női egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - N. Hibino 1 - 2  
C. Witthöft - S. Karatantcheva 0 - 2  
Cl. Liu - A. Kontaveit 0 - 2  
E. Kostova - F. Schiavone 1 - 2  
E. Rodina - F. Abanda 2 - 0  
E. Rodina - M. Barthel 0 - 2  
F. Schiavone - Ka. Kozlova 2 - 1  
J. Boserup - A. Muhammad 2 - 0  
J. Boserup - P.M. Tig 0 - 2  
J. Cako - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
M. Linette - S. Kenin 2 - 0  
M. Minella - T. Martincova 2 - 1  
M. Sakkari - M. Duque Marino 0 - 2  
M. Sanchez - M. Barthel 0 - 2  
R. Ozaki - S. Crawford 2 - 1  
R. Ozaki - V. Cepede Royg 2 - 0  
S. Aoyama - P.M. Tig 0 - 2  
S. Crawford - A. Sasnovich 2 - 1  
S. Peng - J. Loeb 2 - 0  
S. Vickery - T. Maria 0 - 2  
V. Lepchenko - L. Hradecka 2 - 0  
Tenisz (Santiago, Chile)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bourgue - C. Garin 0 - 2  
R. Dutra da Silva - J. Samper-Montana 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wu - Ze Zhang 1 - 2  
E. Donskoy - M. Tepavac 2 - 1  
I. Ivashka - Y. Bai 1 - 2  
Y. Uchiyama - Rig. Te 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen L / Li J - Jebavy R / Zelenay I    

 

2017.03.06.
Baseball (World Baseball Classic, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Izrael 1 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Indians Espoo 4 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - San Diego 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Frydek Mistek (5.m.) 8 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Mladá Boleslav (1.m.) 1 - 7  
Vítkovice - Plzen (1.m.) 3 - 1  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - MAC Budapest (4.m.) 4 - 2  
Újpest - Diósgyőr (4.m.) 2 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Vancouver 1 - 2  
Arizona - Carolina 1 - 2  
Colorado - St. Louis 0 - 3  
Minnesota - San Jose 3 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Lorenskog (2.m.) 4 - 2  
Sparta Sarpsborg - Storhamar (2.m.) 2 - 5  
Stjernen - Stavanger (2.m.) 4 - 6  
Valerenga - Frisk/Asker (2.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Timra 4 - 3  
Tingsryd - Almtuna 1 - 0  
Västervik - Pantern Malmö 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Martin 4 - 0  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Torosz Nyeftekamszk (6.m.) 5 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Skopje 92 - 61  
Karpos Sokoli - Zadar 85 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Limoges 77 - 88  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi Ashdod 81 - 97  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Alvark - Tochigi 89 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Oklahoma City 104 - 89  
LA Lakers - New Orleans 97 - 105  
Sacramento - Utah 97 - 97, h.u. 109 - 110  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Giessen 82 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Reggio Emilia 98 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Tofas Bursa 81 - 58  
Fenerbahce Ülker - Darussafaka 79 - 76  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Aalborg 36 - 34  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Dánia 1 - 6  
Portugália - Kanada 0 - 0  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Spanyolország 0 - 0  
Norvégia - Japán 0 - 2  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Ausztrália 1 - 2  
Svédország - Hollandia 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Beroe Stara Zagora 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - VfB Stuttgart 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - Antofagasta 0 - 5  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koreai NDK - Belgium 4 - 1  
Olaszország - Svájc 0 - 6  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Skócia 1 - 3  
Új-Zéland - Dél-Korea 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Magyarország 1 - 2  
Írország - Wales 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Znojmo 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Aalborg 4 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - JJK Jyväskylä 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valenciennes - Strasbourg 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - AEK Athén 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht 2 - Venlo 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi Haifa 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Atl. Huila 3 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Wisla Plock 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - New York 1 - 2  
Vancouver - Philadelphia 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Cittadella 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma - Forli 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Rubin Kazany 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Cerro Porteno 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Rio Ave 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Chelsea 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Botosani 3 - 0  
Voluntari - Municipal Studentesc Iasi 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Sevilla 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Aarau 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Sivasspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Galatasaray 2 - 3  
Genclerbirligi - Akhisar 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Bosznia-Hercegovina 0 - 0  
Észak-Írország - Szlovénia 4 - 4  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. O'Sullivan - L. Wenbo(5 nyert frame-ig) 5 - 1  
S. Bingham - A. Hamilton 1 - 5  
Tenisz (Indian Wells-selejtező,női egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dolehide - T. Maria 1 - 2  
E. Mertens - S. Vickery 1 - 2  
G. Min - S. Sorribes Tormo 1 - 2  
J. Loeb - M. Erakovic 2 - 1  
L. Hradecka - R. Sramkova 2 - 1  
M. Minella - D. Hantuchova 2 - 0  
M. Sakkari - J. Fett 2 - 1  
N. Vikhlyantseva - J. Cako 1 - 2  
S. Peng - A. van Uytvanck 2 - 0  
T. Martincova - N. Broady 2 - 1  
V. Tomova - M. Duque Marino 0 - 2  
Tenisz (Santiago, Chile)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - SOTO, MATIAS 2 - 0  
J. Souza - M.T. Barrios Vera 2 - 0  
M. Janvier - N. Kicker 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, China)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.H. Lee - S. Napolitano 0 - 2  
J. Satral - J. Jung 1 - 2  
S. Diez - A. Velotti 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,