Tippmix eredmények - 2017. március 27. - április 2.

2017-03-27
Tippmix eredmények - 2017. március 27. - április 2.
2017.04.02.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - North Melbourne Kangaroos 112 - 111  
Melbourne Demons - Carlton 86 - 64  
Port Adelaide - Fremantle 145 - 56  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 9 - 1  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 8 - 4  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 6 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 5 - 3  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 3 - 6  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 4 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 6 - 5  
Tampa Bay - NY Yankees 7 - 3  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Hollandia 9 - 6  
Kína - Olaszország 3 - 8  
Kína - Svédország 7 - 10  
Németország - Svédország 2 - 8  
Olaszország - Németország 7 - 5  
Oroszország - Kanada (Helyszín: Kanada) 3 - 11  
Skócia - Norvégia 6 - 9  
Svájc - Norvégia 6 - 3  
USA - Skócia 4 - 9  
USA - Svájc 4 - 7  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Classic Tampere (2.m.) 2 - 8  
SPV Seinäjoki - Viikingit Helsinki (2.m.) 5 - 9  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Jaen 4 - 7  
Santiago Futsal - Barcelona 2 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Rochester 1 - 2  
Bakersfield - Ontario Reign 4 - 1  
Chicago Wolves - Charlotte 5 - 3  
Chicago Wolves - Cleveland 2 - 5  
Hershey - Bridgeport 2 - 4  
Hershey - Lehigh Valley 2 - 4  
Milwaukee - Texas Stars 7 - 2  
Milwaukee - Texas Stars 2 - 5  
Providence - Hartford 4 - 1  
Rockford - Grand Rapids 4 - 1  
San Antonio - Stockton 3 - 5  
San Jose Barracuda - Manitoba 6 - 3  
Springfield - Providence 3 - 2  
St. John's - Binghamton 4 - 2  
Syracuse - Toronto Marlies 2 - 2  
Tucson - San Diego 1 - 4  
Utica - Rochester 5 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 3 - 0  
Wilkes-Barre/Scranton - Utica 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Motor Ceske Budejovice 1 - 1  
Karlovy Vary - Pardubice 4 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mountfield HK (3.m.) 8 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Frederikshavn (6.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Gap (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - NY Islanders 2 - 4  
Carolina - Dallas 0 - 3  
Chicago - Boston 2 - 3  
Detroit - Toronto 4 - 5  
Edmonton - Anaheim 2 - 2  
Philadelphia - New Jersey 3 - 0  
Pittsburgh - Carolina 3 - 2  
St. Louis - Nashville 4 - 1  
Tampa Bay - Montreal 1 - 1  
Winnipeg - Ottawa 4 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassel - Frankfurt Löwen (2.m.) 2 - 5  
Kaufbeuren - Bietigheim/Bissingen (2.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Eisbären Berlin (5.m.) 1 - 1  
Nürnberg - Wolfsburg (5.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Vienna Capitals (2.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Langenthal (6.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Brynäs (1.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skalica - Detva 3 - 6  
Trencin - Liptovsky Mikulas 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Martin (2.m.) 5 - 1  
Jégkorong (vb, A csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Finnország 3 - 4  
Jégkorong (vb, B csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Svédország 1 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Kazzink-Torpedo (4.m.) 0 - 2  
Zauralje Kurgan - Dinamo Balasiha (3.m.) 1 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Partizan Belgrád (3.m.) 87 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Incheon Elephants (2.m.) 75 - 99  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Le Mans 78 - 58  
Paris Levallois - Pau Orthez 86 - 64  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - RS Elasto Painters 105 - 102  
Meralco Bolts - SM Beermen 92 - 99  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - PAOK 84 - 59  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi TA 94 - 88  
Hapoel Holon - Hapoel TA 91 - 91, h.u. 100 - 102  
Maccabi Kiryat Gat - Ironi Naharia 83 - 84  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Chiba 73 - 95  
Mikawa Kariya - Kyoto 83 - 69  
Ryukyu Okinawa - Nagoya Dolphins 83 - 69  
Shiga - Osaka 68 - 65  
Tochigi - Tokyo Alvark 76 - 73  
Toyama - Tokyo Sunrockers 79 - 70  
Toyohashi Neophoenix - Albirex Niigata 85 - 75  
Yokohama - Kawasaki Brave Thunders 57 - 77  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xinjiang - Guangdong (2.m.) 103 - 97  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Dabrowa Gornicza 62 - 69  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Vytautas Prienai 109 - 60  
Siauliai - Juventus Utena 78 - 86  
Zalgiris Kaunas - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 94 - 70  
Kosárlabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Sopron 64 - 94  
PEAC-Pécs - Győr 66 - 71  
Kosárlabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Cegléd 94 - 64  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - ZTE 86 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Orlando 121 - 111  
LA Lakers - Memphis 108 - 103  
Milwaukee - Dallas 105 - 109  
Minnesota - Sacramento 117 - 123  
New York - Boston 94 - 110  
Oklahoma City - Charlotte 101 - 113  
Portland - Phoenix 130 - 117  
San Antonio - Utah 109 - 103  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Jena 98 - 68  
Göttingen - Brose Bamberg 70 - 71  
Oldenburg - Alba Berlin 93 - 81  
Skyliners Frankfurt - Telekom Bonn 73 - 74  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Caserta 64 - 62  
Cantu - Varese 72 - 85  
Capo D'Orlando - Reggio Emilia 59 - 62  
Milano - Trento 76 - 98  
Sassari - Brindisi 79 - 78  
Torino - Pistoia 78 - 78, h.u. 91 - 95  
VL Pesaro - Cremona 63 - 73  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Nagyezsda Orenburg (1.m.) 85 - 50  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Betis Sevilla 79 - 75  
Fuenlabrada - Real Madrid 99 - 101  
Iberostar Tenerife - Zaragoza 65 - 54  
Joventut Badalona - Obradoiro Monbus 82 - 83  
MoraBanc Andorra - Estudiantes 87 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - RH Gaziantepspor 84 - 96  
Fenerbahce Ülker - Tofas Bursa 90 - 75  
Istanbul BB - Darussafaka 93 - 94  
TED Ankara Kolejliler - Buyukcekmece 73 - 96  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Univ. - Canik 81 - 81, h.u. 86 - 101  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Asztana 88 - 78  
Nyizsnyij Novgorod - Himki Moszkva 90 - 99  
Tsmoki-Minszk - Parma Permszkij Kraj 62 - 71  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Breszt Meskov 28 - 26  
Kielce - Montpellier 26 - 28  
Szeged - Silkeborg 33 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riko Ribnica - GOG 31 - 36  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Dunaújváros 30 - 24  
Győr - FTC 29 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Larvik 29 - 34  
Oppsal - Glassverket 27 - 27  
Sola - Tertnes Bergen 24 - 26  
Stabaek - Gjerpen 33 - 32  
Storhamar - Raelingen 34 - 15  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Stuttgart 25 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Thun 30 - 29  
Suhr Aarau - Bern 16 - 22  
Winterthur - Kriens 30 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Lugi 21 - 29  
Aranäs - Hammarby 26 - 30  
HIF Karlskrona - Kristianstad 24 - 32  
Ystad IF - Sävehof 25 - 28  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Oxford Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Boca Unidos 2 - 1  
San Martin de Tucuman - Instituto Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Colón 0 - 1  
Boca Juniors - Defensa Justicia 1 - 0  
Estudiantes LP - Arsenal Sarandí 2 - 0  
Lanus - Banfield 4 - 2  
Sarmiento - Rosario Central 2 - 2  
Tigre - San Lorenzo 4 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Central Coast Mariners 5 - 1  
Melbourne Victory - Wellington Phoenix 0 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Zira 1 - 1  
Inter Baku - AZAL Baku 2 - 1  
Qarabag Baku - Kapaz 2 - 1  
Sumqayit - Neftcsi Baku 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - FC Bruges 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Standard Liege 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Slavia Szófia 1 - 1  
Gorna Orjahovica - Vereja 5 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Mainz 2 - 1  
Leverkusen - Wolfsburg 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Fürth 0 - 2  
Kaiserslautern - Braunschweig 0 - 1  
VfB Stuttgart - Dynamo Dresden 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osnabrück - Rostock 2 - 1  
Wehen - Münster 1 - 0  
Zwickau - Hallescher FC 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - O'Higgins 2 - 1  
Dep. Iquique - Colo Colo 3 - 2  
Huachipato - San Luis de Quillota 3 - 2  
Universidad Catolica - Dep. Temuco 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - AEL Limasszol 0 - 1  
Omonia Nicosia - Apollon Limasszol 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Vlasim 2 - 0  
Varnsdorf - Vitkovice 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Sparta Praha 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - AB Gladsaxe 1 - 3  
Fremad Amager - Helsingor 1 - 2  
Hobro - Köge 0 - 0  
Naestved - LFA Nyköbing 0 - 0  
Vendsyssel - Vejle 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Randers 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Aarhus 2 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Midtjylland 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Busan I'Park 0 - 2  
Suwon City - Gyeongnam 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Gwangju 1 - 1  
Jeonbuk - FC Seoul 1 - 0  
Ulsan - Gangwon 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krumkacsi Minszk - Vityebszk 1 - 0  
Nyeman Grodno - Slavia Mozír 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Caen 1 - 0  
Montpellier - Toulouse 0 - 1  
Nantes - Angers 2 - 1  
Nice - Bordeaux 2 - 1  
Rennes - Lyon 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Albi 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panathinaikosz 2 - 3  
Kassziopi Kerkyra - Iraklisz 1908 0 - 3  
Panetolikosz - Aszterasz Tripolisz 1 - 1  
Panioniosz - Atromitosz Periszteri 2 - 1  
PAOK - Larissza 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maastricht - F. Sittard 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Roda 4 - 1  
Ajax - Feyenoord 2 - 1  
Twente - Go Ahead Eagles 1 - 2  
Vitesse - Nijmegen 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Rijeka 0 - 3  
RNK Split - Istra 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Raanana 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Petah Tikva 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Yokohama FC 0 - 0  
Kamatamare Sanuki - Shonan Bellmare 3 - 0  
Nagasaki - Yamagata 2 - 0  
Okayama - Tokyo Verdi 0 - 1  
Zweigen Kanazawa - Thespakusatsu Gunma 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kofu - Sapporo 2 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Umm-Salal 0 - 2  
Al-Sadd - Al-Rayyan 4 - 1  
Lekhwiya - El-Jaish 5 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Envigado 2 - 0  
Dep. La Equidad - Once Caldas 2 - 0  
Jaguares de Cordoba - Atl. Huila 0 - 0  
Junior de Barranquilla - Cortulua 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Shanghai Shenhua 2 - 1  
Changchun Yatai - Shandong Luneng 0 - 2  
Liaoning Hongyun - Jiangsu 3 - 1  
Tianjin Teda - Chongqing Lifan 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - TBB Nieciecza 1 - 0  
Lechia Gdansk - Zaglebie Lubin 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Rigas FS 3 - 1  
Spartaks Jurmala - Riga FC 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Monterrey 1 - 0  
Atlas de Guadalajara - Tijuana 3 - 3  
Chiapas - UNAM Pumas 0 - 3  
Dep. Toluca - Necaxa 2 - 0  
Monarcas Morelia - Chivas Guadalajara 0 - 0  
Pachuca - Puebla 0 - 0  
Tigres - Leon 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Philadelphia 2 - 1  
Houston - New York 4 - 1  
Minnesota - Salt Lake 4 - 2  
Vancouver - Los Angeles 4 - 2  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville - Edmonton 1 - 0  
New York Cosmos - FC Miami 0 - 3  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Mosonmagyaróvár 3 - 1  
Budaörs - ZTE 2 - 2  
Cegléd - Siófok 1 - 1  
Kisvárda - SZEOL 2 - 1  
Kozármisleny - Dorog 0 - 2  
Puskás Akadémia - Cigánd 4 - 0  
Sopron - Békéscsaba 0 - 2  
Soroksár - Vác 1 - 0  
Szeged 2011 - Nyíregyháza 1 - 0  
Szolnok - Csákvár 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florö - Jerv 1 - 1  
Mjöndalen - Arendal 2 - 1  
Ranheim - Strömmen 1 - 0  
Sandnes Ulf - Elverum 2 - 0  
Start - Fredrikstad 2 - 2  
Tromsdalen - Asane 2 - 0  
Ullensaker/Kisa - Levanger 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Sandefjord 2 - 1  
Rosenborg - Odd Grenland 3 - 0  
Sarpsborg - Sogndal 3 - 1  
Stabaek - Aalesund 3 - 1  
Strömsgodset - Haugesund 3 - 1  
Tromsö - Brann Bergen 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Sand 1 - 0  
Essen-Schönebeck - Potsdam 1 - 1  
Freiburg - Mönchengladbach 4 - 0  
Jena - Frankfurt 0 - 1  
Leverkusen - Duisburg 0 - 0  
Wolfsburg - Hoffenheim 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Crotone 1 - 2  
Fiorentina - Bologna 1 - 0  
Genoa - Atalanta 0 - 5  
Napoli - Juventus 1 - 1  
Palermo - Cagliari 1 - 3  
Pescara - Milan 1 - 1  
Torino - Udinese 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Albinoleffe 0 - 0  
Fano - Mantova 1 - 1  
Feralpisalo - Padova 2 - 1  
Lumezzane - Ancona 2 - 1  
Parma - Maceratese 2 - 0  
Santarcangelo - Gubbio 1 - 0  
Südtirol - Venezia 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Siracusa 1 - 0  
Catanzaro - Catania 2 - 1  
Cosenza - Lecce 0 - 0  
Foggia - Paganese 3 - 1  
Fondi - Matera 1 - 1  
Juve Stabia - Casertana 2 - 2  
Vibonese - Monopoli 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Terek Groznij 1 - 1  
CSZKA Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara 2 - 1  
Rubin Kazany - Zenit Szentpétervár 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Salzburg 0 - 5  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Dep. Capiata 2 - 1  
Rubio - Guarani Asuncion 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Uniao Madeira 0 - 4  
Cova Piedade - Covilha 1 - 0  
Famalicao - Guimaraes B 0 - 0  
Gil Vicente - Académica 1 - 0  
Sporting CP B - Olhanense 5 - 1  
Varzim - Penafiel 1 - 1  
Viseu - Leixoes 2 - 2  
Vizela - Portimonense 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Sporting CP 1 - 2  
Belenenses - Feirense 1 - 2  
Braga - Marítimo 3 - 3  
Setúbal - Moreirense 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Manchester City 2 - 2  
Swansea - Middlesbrough 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Gaz Metan Medias 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Dinamo Bukarest 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Celtic 0 - 5  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Elche 1 - 0  
Gimnastic - Almería 0 - 1  
Lugo - Reus 1 - 0  
Tenerife - Oviedo 1 - 0  
Zaragoza - Valladolid 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Guijuelo 0 - 0  
Boiro - Union Mutilvera 2 - 2  
Caudal Deportivo - Izarra 1 - 0  
Coruxo - R. Santander 1 - 2  
Cultural Leonesa - Celta Vigo B 1 - 2  
Osasuna B - Burgos 0 - 1  
Ponferradina - Pontevedra 1 - 0  
Somozas - Palencia Balompie 0 - 1  
Tudelano - Ferrol 0 - 1  
Valladolid B - Lealtad 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Mensajero 1 - 0  
Ath. Bilbao B - Real Union Irun 1 - 2  
Barakaldo - Real Sociedad B 1 - 2  
De Los Reyes - Albacete 2 - 1  
Majadahonda - Fuenlabrada 1 - 1  
Socuellamos - Gernika 2 - 2  
Toledo - Leioa 3 - 0  
UD Logrones - Navalcarnero 4 - 0  
Zamudio - Amorebieta 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Espanyol B 3 - 0  
Atl. Baleares - Prat 1 - 0  
Cornella - Lleida 3 - 2  
Gava - Badalona 2 - 0  
Hercules - Atl. Saguntino 2 - 0  
Mallorca B - L'Hospitalet 3 - 1  
Sabadell - Valencia B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Real Jaen 1 - 0  
El Ejido - Linares 1 - 0  
Granada B - UD Extremadura 2 - 3  
La Hoya Lorca - Jumilla 2 - 2  
La Roda - Rec. Huelva 0 - 1  
Mancha Real - Cordoba B 0 - 1  
Marbella - Real Murcia 1 - 1  
Melilla - Villanovense 0 - 0  
Merida - Linense 5 - 1  
San Fernando - Atl. Sanluqueno 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Barcelona 1 - 4  
Real Madrid - Alavés 3 - 0  
Sevilla - Sp. Gijón 0 - 0  
Valencia - Deportivo 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Tenerife 1 - 3  
Espanyol - Zaragoza 0 - 2  
Huelva - Real Sociedad 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Aarau 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Grasshoppers 0 - 0  
Luzern - Lugano 0 - 2  
Young Boys - Vaduz 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Öster 0 - 2  
Frej Täby - Gefle 2 - 2  
Norrby - GAIS 0 - 0  
Syrianska - Degerfors 2 - 3  
Värnamo - Atvidaberg 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Häcken 0 - 0  
Norrköping - Hammarby 2 - 1  
Sundsvall - AFC Eskilstuna 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Wajj 6 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Trnava 1 - 0  
Zilina - Tatran Presov 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Olimpija Ljubljana 2 - 1  
Kalcer Radomlje - Rudar Velenje 1 - 5  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Ümraniyespor 3 - 3  
Denizlispor - Altinordu 1 - 2  
Göztepe Izmír - Giresunspor 2 - 1  
Sivasspor - Manisaspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Genclerbirligi 3 - 0  
Konyaspor - Bursaspor 2 - 0  
Osmanlispor - Gaziantepspor 0 - 2  
Rizespor - Trabzonspor 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 2 - 0  
Olekszandria - Dinamo Kijev 1 - 4  
Zorya Luganszk - Sahtar Doneck 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Juventud 2 - 1  
Boston River - Nacional 3 - 1  
CA Cerro - Montevideo Wanderers 1 - 2  
El Tanque Sisley - Rampla Juniors 2 - 0  
Racing Montevideo - Defensor 0 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Team Wellington 1 - 2  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Toulon 29 - 9  
Saracens - Glasgow Warriors 38 - 13  
Rögbi (Európai Chall. Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ospreys - Stade de France 21 - 25  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Gold Coast Titans 28 - 22  
Wests Tigers - St. George Illawarra 6 - 28  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Waratahs - Canterbury Crusaders 22 - 41  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Galatasaray 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Verona (2.m.) 2 - 3  
Latina - Piacenza (2.m.) 1 - 3  
Molfetta - Vero Monza (2.m.) 3 - 1  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M.J. Williams - M. Selby (10 nyert frame-ig) 8 - 10  
Tenisz (Charleston-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - A. Dulgheru 2 - 1  
A. Krunic - J. Maleckova 2 - 1  
An. Rodionova - S. Karatantcheva 2 - 0  
G. Min - Stollár F. 1 - 2  
O. Jabeur - A. Muhammad 0 - 2  
S. Kenin - F. Ferro 2 - 0  
S. Soler-Espinosa - T. Lukas 2 - 0  
V. Cepede Royg - A. Carreras 2 - 1  
Tenisz (Leon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Quiroz - A. Menendez-Maceiras 1 - 2  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - R. Nadal 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirza S / Strycova B - Dabrowski G / XU Y 0 - 2  
Tenisz (Monterrey-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Paquet - C. Pella 2 - 0  
C. Paquet - N. Podoroska    
C. Perrin - T. Martincova 1 - 2  
C. Whoriskey - B. Haddad Maia 1 - 2  
D. Jakupovic - S. Zhuk 2 - 1  
J. Loeb - Jia-J. Lu 2 - 0  
K. Ahn - P. Kania 2 - 0  
M. Larcher de Brito - G. Olmos 2 - 1  
T. Moore - V. Rodriguez 1 - 2  
Tenisz (Panama City-selejtező, férfi e)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - Nagy P. 1 - 2  
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - T. Kamke 2 - 0  
Tollaslabda (India Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.C. Chou - V. Axelsen 0 - 2  
Tollaslabda (India Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - S. Pusarla Venkata 0 - 2  

 

2017.04.01.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Essendon 84 - 111  
Greater Western Sydney - Gold Coast Suns 160 - 58  
Hawthorn - Adelaide Crows 89 - 113  
West Coast Eagles - St. Kilda 116 - 97  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 9 - 8  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 1 - 6  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 4 - 1  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 3 - 1  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 4 - 13  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cioli Cogianco - Napoli 4 - 4  
Dosson - Isola 1 - 0  
Group Imola - Luparense 4 - 7  
Kaos Futsal - Lazio 5 - 6  
Pescara - Latina 6 - 2  
Rieti - Acqua & Sapone 6 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribera Navarra - Burela 6 - 3  
Santa Coloma - Magna Gurpea 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 1 - 3  
Grand Rapids - Charlotte 1 - 3  
Hartford - Hershey 3 - 0  
Iowa - Chicago Wolves 0 - 4  
Lehigh Valley - Bridgeport 1 - 3  
Providence - Albany 4 - 1  
Rochester - Utica 5 - 2  
Rockford - Texas Stars 3 - 1  
San Antonio - Stockton 2 - 3  
San Jose Barracuda - Manitoba 3 - 0  
Springfield - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 1  
St. John's - Binghamton 2 - 4  
Syracuse - Toronto Marlies 2 - 2  
Tucson - San Diego 2 - 8  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Chomutov (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SaPKo - Espoo United (3.m.) 3 - 2  
Tuto - Kiekko-Vantaa (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Hämeenlinna (7.m.) 3 - 2  
Tappara - Ilves (7.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Gap (3.m.) 5 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 6 - 3  
Boston - Florida 5 - 2  
Calgary - San Jose 5 - 2  
Chicago - Columbus 3 - 1  
Colorado - St. Louis 1 - 1  
Nashville - Minnesota 3 - 0  
NY Islanders - New Jersey 2 - 1  
NY Rangers - Pittsburgh 3 - 3  
Vancouver - Los Angeles 0 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Frisk/Asker (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Zug (6.m.) 3 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Leksand (6.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Malmö (1.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Martin (1.m.) 6 - 3  
Jégkorong (vb, A csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - USA (Helyszín: USA) 0 - 7  
USA - Kanada 2 - 0  
Jégkorong (vb, B csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Németország 1 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Kazzink-Torpedo (3.m.) 1 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Opava 72 - 77  
Pardubice - Nymburk 85 - 91  
USK Praha - Decin 65 - 70  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valosun Brno - Hradec Kralove (2.m.) 76 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Wonju Dongbu (2.m.) 70 - 61  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Monaco 72 - 92  
Nancy - Nanterre 73 - 78  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Phoenix Fuelmasters 91 - 94  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Apollon Patra 79 - 70  
Doxa Lefkadasz - AEK Athén 64 - 68  
Koloszosz Rodosz - Lavriou 63 - 79  
Koroivosz Amaliadasz - Rethymno 67 - 78  
Promitheasz Patra - Kymi 81 - 57  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Chiba 80 - 70  
Mikawa Kariya - Kyoto 82 - 69  
Ryukyu Okinawa - Nagoya Dolphins 82 - 76  
Sendai - Hokkaido 60 - 70  
Shiga - Osaka 78 - 81  
Tochigi - Tokyo Alvark 80 - 66  
Toyama - Tokyo Sunrockers 62 - 71  
Toyohashi Neophoenix - Albirex Niigata 74 - 74, h.u. 87 - 90  
Yokohama - Kawasaki Brave Thunders 68 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Asseco Gdynia 80 - 62  
Rosa Radom - Koszalin 85 - 68  
Tarnobrzeg - Krosno 73 - 104  
Trefl Sopot - Czarni Slupsk 80 - 84  
Turow Zgorzelec - Anwil Wloclawek 83 - 90  
Zielona Gora - Start Lublin 86 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Nevezis Kedainiai 83 - 73  
Lietkabelis - Neptunas Klaipeda 74 - 61  
Kosárlabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Cegléd 77 - 79  
Sopron - Győr 78 - 59  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - MAFC 95 - 79  
Jászberény - Vasas 82 - 101  
Sopron - Szeged 63 - 69  
Szolnok - Szombathely 92 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Orlando 117 - 116  
Charlotte - Denver 122 - 114  
Cleveland - Philadelphia 122 - 105  
Golden State - Houston 107 - 98  
LA Clippers - LA Lakers 115 - 104  
Memphis - Dallas 99 - 90  
Miami - New York 94 - 98  
Milwaukee - Detroit 95 - 95, h.u. 108 - 105  
New Orleans - Sacramento 117 - 89  
Oklahoma City - San Antonio 95 - 100  
Toronto - Indiana 111 - 100  
Utah - Washington 95 - 88  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Vechta 96 - 71  
Braunschweig - Giessen 74 - 84  
Ludwigsburg - S. Oliver Würzburg 92 - 65  
Tübingen - Bremerhaven 76 - 85  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Barcelona 95 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - CREF Madrid 82 - 64  
Araski AES - Zamarat 56 - 63  
Cadi La Seu d'Urgell - Bembibre 68 - 75  
Ferrol - Gernika Bizkaia 56 - 50  
Vasco Gipuzkoa - Girona 57 - 50  
Zaragoza - Campus Promete 59 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Balikesirspor 84 - 75  
Trabzonspor - Banvitspor 66 - 75  
Yesilgiresun - Karsiyaka 74 - 74, h.u. 81 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - AGÜ Kayserispor 53 - 77  
Galatasaray - Fenerbahce 89 - 73  
Girne Univ. - Adana ASKI 71 - 65  
Mersin Dogus H. - Antakya Hatay 69 - 78  
Osmaniye - Mersin BB 63 - 65  
Yakin Dogu Univ. - Besiktas 70 - 65  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Nantes 35 - 27  
Veszprém - RK Zagreb 29 - 19  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Füchse Berlin 27 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Porto 30 - 28  
Midtjylland - Granollers 24 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Maccabi TA 36 - 31  
Tatabánya - Magdeburg 28 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Benfica 35 - 28  
Melsungen - Riihimaen Cocks 33 - 19  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Pogon Szczecin 30 - 29  
Kwidzyn - Wisla Plock 19 - 35  
MW Elblag - Chrobry Glogow 20 - 30  
Piotrkow Trybunalski - Gornik Zabrze 29 - 36  
Stal Mielec - Zaglebie Lubin 24 - 27  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Dunaújváros 33 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Balmazújváros 29 - 25  
Csurgó - Budakalász 25 - 21  
Vác - Komló 30 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - DHfK Leipzig 24 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Oldenburg 30 - 37  
Buxtehude - Blomberg-Lippe 29 - 32  
Dortmund - Metzingen 27 - 25  
Leverkusen - Göppingen 29 - 27  
SVG Celle - Leipzig 29 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Huesca 29 - 17  
Morrazo Cangas - Ciudad Encantada 30 - 27  
Naturhouse La Rioja - AX Puente Genil 28 - 30  
Sinfin - Quabit Guadalajara 26 - 29  
Valladolid - Benidorm 30 - 29  
Villa de Aranda - Barcelona 23 - 39  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Chesterfield 0 - 0  
Bradford - Walsall 1 - 0  
Bristol Rovers - Shrewsbury 2 - 0  
Fleetwood - Swindon 0 - 1  
Millwall - Scunthorpe 3 - 1  
Milton Keynes Dons - Gillingham 3 - 2  
Peterborough - Charlton 2 - 0  
Port Vale - Wimbledon 2 - 0  
Rochdale - Northampton 1 - 1  
Southend - Oldham 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Morecambe 3 - 1  
Crewe - Cambridge Utd. 1 - 2  
Grimsby - Doncaster 1 - 5  
Hartlepool - Portsmouth 0 - 2  
Leyton - Wycombe 0 - 2  
Luton - Blackpool 1 - 0  
Mansfield - Exeter 1 - 2  
Newport - Crawley 1 - 0  
Notts County - Colchester 3 - 1  
Plymouth - Accrington 0 - 1  
Stevenage - Barnet 1 - 0  
Yeovil - Carlisle 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Norwich 2 - 0  
Barnsley - Sheffield Wed. 1 - 1  
Brentford - Bristol City 2 - 0  
Brighton - Blackburn 1 - 0  
Huddersfield - Burton 0 - 1  
Ipswich - Birmingham 1 - 1  
Newcastle - Wigan 2 - 1  
Preston - Nottingham 1 - 1  
Reading - Leeds 1 - 0  
Rotherham - Fulham 0 - 1  
Wolverhampton - Cardiff 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Macclesfield 2 - 4  
Dag & Red - Eastleigh 4 - 0  
Dover - Gateshead 2 - 0  
Forest Green - North Ferriby Utd. 0 - 1  
Lincoln - Bromley 1 - 0  
Maidstone Utd. - Barrow 2 - 1  
Solihull Moors - Aldershot 0 - 2  
Southport - Guiseley 0 - 1  
Torquay - Chester 0 - 1  
Woking - Sutton Utd. 2 - 1  
Wrexham - Tranmere 0 - 1  
York - Braintree 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Independiente de Mendoza 2 - 2  
Atl. Parana - Juventud Un. Gualeguaychu 0 - 0  
Brown de Adrogue - Dep. Flandria 1 - 1  
Estudiantes San Luis - Nueva Chicago 1 - 1  
Villa Dalmine - Atl. Los Andes 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Aldosivi 1 - 0  
Atl. Tucuman - Gimnasia LP 0 - 1  
Independiente - Vélez Sarsfield 1 - 1  
Newell's - Atl. Rafaela 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Western Sydney 0 - 3  
Sydney FC - Melbourne City 3 - 0  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - OH Leuven 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Oostende 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Mechelen 3 - 0  
St. Truiden - Waasland Beveren 3 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Roeselare 2 - 2  
Genk - Lokeren 4 - 0  
Kortrijk - Mouscron-Peruwelz 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Lokomotív Plovdiv 3 - 2  
Cserno More Várna - Levszki Szófia 1 - 0  
CSZKA Szófia - Ludogorec Razgrad 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Augsburg 6 - 0  
E. Frankfurt - Mönchengladbach 0 - 0  
Freiburg - Bremen 2 - 5  
Hamburg - 1. FC Köln 2 - 1  
RB Leipzig - Darmstadt 4 - 0  
Schalke - Dortmund 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Union Berlin 2 - 0  
Sandhausen - Bochum 0 - 0  
Würzburg - Bielefeld 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Holstein Kiel 0 - 2  
Duisburg - Regensburg 1 - 1  
Fortuna Köln - FSV Frankfurt 0 - 0  
Lotte - Aalen 0 - 2  
Magdeburg - Erfurt 2 - 0  
Paderborn - Sonnenhof Grossaspach 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Union Espanola 1 - 1  
Cobresal - Everton Vina Del Mar 1 - 1  
Universidad de Concepcion - Universidad de Chile 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - Ethnikosz Ahnasz 0 - 1  
Doxa Katokopiasz - Karmiotissza Polemidion 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - APOEL Nicosia 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - MAS Taborsko 1 - 3  
Opava - Pardubice 1 - 2  
Sokolov - Zizkov 0 - 5  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Dukla Praha 0 - 0  
Jihlava - Slovacko 0 - 0  
Liberec - Karvina 2 - 0  
Plzen - Teplice 2 - 2  
Pribram - Bohemians 1905 1 - 0  
Zlín - Hradec Kralove 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Aalborg 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Bucheon 2 - 4  
Daejeon Citizen - Anyang 0 - 2  
Seoul E-Land - Seongnam 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Suwon Bluewings 3 - 3  
Jeonnam - Pohang 1 - 3  
Sangju Sangmu - Daegu 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir., Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Dinamo Minszk 0 - 3  
FK Minszk - Dinamo Breszt 2 - 2  
Gomel - BATE Boriszov 1 - 1  
Gorodeja - Sahtar Szoligorszk 0 - 1  
Naftan - Szluck 0 - 1  
Torpedo Zogyino - Isloch 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Seinäjoen JK 1 - 1  
Ilves - Helsinki JK 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Brest 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quevilly Rouen - Creteil 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Lille 0 - 1  
Marseille - Dijon 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Paris SG 1 - 4  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Xanthi 1 - 1  
Levadiakosz - Veria 3 - 1  
Olympiakosz - Plataniasz 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Groningen 0 - 0  
Heracles - Heerenveen 4 - 1  
Sparta Rotterdam - PSV 0 - 2  
Utrecht - Willem II 2 - 0  
Zwolle - Excelsior 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - PSV 3 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Osijek 2 - 1  
Slaven Belupo - Lokomotív Zagreb 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Foolad Khuzestan 1 - 0  
Sanat Naft Abadan - Persepolis 1 - 0  
Sepahan - Saipa Karaj 3 - 1  
Tractor Tabriz - Gostaresh Tabriz 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Bnei Yehuda TA 2 - 0  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Haifa 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi TA 1 - 0  
Maccabi Haifa - Beitar Jerusalem 3 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Kyoto 2 - 2  
Machida Zelvia - Gifu 0 - 1  
Mito - Yamaguchi 1 - 1  
Nagoya GE - Roasso Kumamoto 5 - 1  
Oita Trinita - Ehime 1 - 1  
Tokushima - Matsumoto Yamaga 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Gamba Osaka 2 - 3  
Cerezo Osaka - Yokohama FM 2 - 0  
FC Tokyo - Sagan Tosu 3 - 3  
Jubilo Iwata - Shimizu SP 3 - 1  
Omiya Ardija - Kashima A. 0 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Kashiwa R. 0 - 2  
Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale 0 - 2  
Vissel Kobe - Urawa RD 1 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Khuraitiat 0 - 2  
Al-Arabi (QAT) - Al-Shahaniya 1 - 4  
Al-Muaidar - Al-Sailiya 1 - 1  
Al-Wakra - Al-Khor 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhaiyk Ural - Atyrau 2 - 2  
FC Asztana - Sahtar Karagandy 2 - 1  
Sahtar Karagandy - FC Asztana 1 - 2  
Tobol Kostanay - Taraz 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Pasto 2 - 1  
Rionegro Aguilas - Boyaca Patriotas 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Shanghai SIPG 3 - 2  
Hebei - Guizhou Zhicheng 1 - 0  
Tianjin Songjiang - Henan Jianye 1 - 0  
Yanbian - Guangzhou R&F 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Pogon Siedlce 1 - 3  
Chojniczanka Chojnice - Miedz Legnica 0 - 0  
Kluczbork - Gornik Zabrze 2 - 1  
Olsztyn - Wisla Pulawy 3 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Znicz Pruszkow 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Gornik Leczna 2 - 4  
Legia Varsó - Pogon Szczecin 2 - 0  
Wisla Plock - Cracovia Krakkó 4 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Metalurgs - Babite 3 - 1  
Ventspils - Jelgava 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Zalgiris Kaunas 5 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Cruz Azul 3 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Montreal 2 - 2  
Columbus - Orlando 2 - 0  
New York City FC - San Jose 2 - 1  
Seattle - Atlanta Utd. 0 - 0  
Toronto - Kansas City 0 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indy Eleven - FC Puerto Rico 3 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Újpest 3 - 1  
Gyirmót - MTK 1 - 0  
Haladás - Mezőkövesd 4 - 2  
Honvéd - FTC 2 - 1  
Paks - Videoton 0 - 0  
Vasas - Debrecen 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Molde 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Empoli 2 - 0  
Sassuolo - Lazio 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Carpi 1 - 2  
Brescia - Entella 2 - 2  
Latina - Cittadella 0 - 2  
Novara - Ternana 1 - 2  
Perugia - Vicenza 1 - 0  
Pisa - Salernitana 0 - 1  
Spezia - Benevento 1 - 3  
Trapani - Verona 0 - 2  
Vercelli - Bari 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Giana Erminio 2 - 4  
Como - Carrarese 2 - 2  
Livorno - Lupa Roma 1 - 1  
Olbia - Viterbese 1 - 2  
Piacenza - Arezzo 1 - 2  
Pistoiese - Tuttocuoio 3 - 1  
Pontedera - Prato 1 - 0  
Racing Roma - Pro Piacenza 0 - 1  
Renate - Lucchese 0 - 0  
Robur Siena - Cremonese 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Forli 0 - 0  
Teramo - Sambenedettese 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Messina 0 - 1  
Reggina - Melfi 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Toszno 0 - 2  
Dinamo Moszkva - Tambov 3 - 0  
Fakel Voronyezs - Kubany Krasznodar 2 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - SZKA Habarovszk 3 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Volgar Asztrahan 2 - 2  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Szpartak Nalcsik 0 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Szibir Novoszibirszk 3 - 0  
Szokol Szaratov - Mordovija Szaranszk 0 - 0  
Tyumeny - Himki 1 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Szpartak Moszkva 2 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Tom Tomszk 3 - 0  
Ufa - Lokomotív Moszkva 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Admira Wacker 0 - 2  
Mattersburg - Ried 2 - 1  
St. Pölten - Rapid Wien 1 - 1  
Sturm Graz - Wolfsberg 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Santa Clara 1 - 0  
Braga B - Freamunde 4 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Porto 1 - 1  
Boavista - Rio Ave 0 - 1  
Tondela - Estoril 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Tottenham 0 - 2  
Chelsea - Crystal Palace 1 - 2  
Hull City - West Ham 2 - 1  
Leicester - Stoke 2 - 0  
Liverpool - Everton 3 - 1  
Manchester Utd. - West Bromwich 0 - 0  
Southampton - Bournemouth 0 - 0  
Watford - Sunderland 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Poli Timisoara 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - CFR Cluj 1 - 4  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - St. Johnstone 1 - 0  
Inverness CT - Kilmarnock 1 - 1  
Partick Thistle - Ross County 2 - 1  
Rangers - Motherwell 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Albion Rovers 1 - 1  
Brechin - Livingston 0 - 2  
East Fife - Queens Park 0 - 0  
Peterhead - Airdrieonians 1 - 1  
Stranraer - Stenhousemuir 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Arbroath 2 - 5  
Cowdenbeath - Clyde 1 - 0  
Elgin - Berwick 2 - 2  
Montrose - Edinburgh City 3 - 0  
Stirling - Forfar 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Greenock Morton 1 - 0  
Dunfermline - Hibernian 1 - 1  
Falkirk - Raith Rovers 1 - 0  
Queen of South - Dundee Utd. 4 - 2  
St. Mirren - Ayr Utd. 6 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Rayo Vallecano 1 - 3  
Huesca - Getafe 0 - 0  
Levante - Mirandes 2 - 1  
UCAM Murcia - Cadiz 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sestao River - Real Madrid B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Eldense 12 - 0  
UE Llagostera - Levante B 2 - 0  
Villarreal B - Ebro 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Atl. Madrid 0 - 2  
Osasuna - Ath. Bilbao 1 - 2  
Real Sociedad - Leganes 1 - 1  
Villarreal - Eibar 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Rayo Vallecano 0 - 2  
Ath. Bilbao - Levante 3 - 2  
Valencia - Santa Teresa 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Schaffhausen 2 - 1  
Winterthur - Wil 1 - 1  
Wohlen - Le Mont Lausanne 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Thun 2 - 1  
St. Gallen - Basel 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Brommapojkarna 0 - 0  
Helsingborg - Trelleborg 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - FF Malmö 1 - 1  
Halmstad - Östersund 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Hilal (KSA) 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - RAD Belgrád 0 - 1  
Crvena zvezda - Spartak Subotica Zdrepcev 2 - 1  
Mladost Lucani - Javor Matis 1 - 0  
Napredak Krusevac - Novi Pazar 3 - 0  
Radnicki Nis - Partizan Belgrád 0 - 2  
Radnik Surdulica - Backa Palanka 1 - 0  
Vozdovac - Vojvodina 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Slovan Bratislava 2 - 3  
Senica - Zemplin Michalovce 1 - 0  
Zlate Moravce - Trencin 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Domzale 1 - 1  
HIT Gorica - Koper 0 - 0  
Krsko Posavlje - Maribor 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandirmaspor - Eskisehirspor 0 - 1  
Gaziantep Bld. Spor - Boluspor 1 - 2  
Mersin Idman Yurdu - Sanliurfaspor 3 - 2  
Yeni Malatyaspor - Elazigspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Istanbul Basaksehir 2 - 1  
Alanyaspor - Kasimpasa 3 - 1  
Antalyaspor - Kayserispor 2 - 1  
Karabukspor - Fenerbahce 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Olimpik Doneck 0 - 0  
Dnipro - Zirka Kirovográd 1 - 0  
Vorszkla Poltava - Volyn Lutszk 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool Montevideo - Fenix Montevideo 2 - 1  
Penarol - Sud América 4 - 0  
Plaza Colonia - Danubio 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - Bala Town 1 - 3  
Connah's Quay - TNS 0 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSNI - Ballyclare Comrades 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coleraine - Glenavon 2 - 1  
Dungannon - Linfield 0 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 4 - 0  
Nomme Kalju - Paide Linnameeskond 1 - 0  
Parnu JK Vaprus - Sillamae Kalev 1 - 3  
Trans Narva - Viljandi Tulevik 2 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - UC Dublin 1 - 0  
Longford Town - Waterford Utd. 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Wakefield 18 - 38  
Leigh Centurions - Widnes 24 - 37  
Warrington - Hull FC 22 - 22  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - London Wasps 32 - 17  
Munster - Toulouse 41 - 16  
Rögbi (Európai Chall. Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Brive 34 - 20  
Gloucester - Cardiff 46 - 26  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Parramatta Eels 30 - 18  
Cronulla Sharks - Newcastle Knights 19 - 18  
Melbourne Storm - Penrith Panthers 28 - 6  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zebre - Connacht 25 - 22  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Perth Force 24 - 15  
Cape Town Stormers - Bloemfontein Cheetahs 53 - 10  
Johannesburg Lions - Durban Sharks 34 - 29  
Queensland Reds - Wellington Hurricanes 15 - 34  
Waikato Chiefs - Pretoria Bulls 28 - 12  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.Vafaei Ayouri-M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
K. Wilson - M. Selby (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Tenisz (Charleston-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - A. Wozniak 2 - 0  
A. Carreras - J.B. Teichmann 2 - 0  
A. Dulgheru - L. Hradecka 2 - 0  
A. Krunic - E. Halbauer 2 - 0  
C. Morra - S. Karatantcheva 0 - 2  
D. Jurak - A. Muhammad 0 - 2  
F. Ferro - Mon. Gonzalez 2 - 1  
G. Min - M. Gordon 2 - 0  
J. Maleckova - C. Burger 2 - 1  
S. Soler-Espinosa - J. Elie 2 - 0  
S. Vickery - An. Rodionova 0 - 2  
Stollár F. - T. Pereira 2 - 0  
T. Lukas - S. Crawford 2 - 0  
T. Townsend - S. Kenin 0 - 2  
V. Cepede Royg - C. Dolehide 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kyrgios - R. Federer 1 - 2  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monroe N / Sock J - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Konta - C. Wozniacki 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Hingis M - Mirza S / Strycova B 1 - 2  
Tenisz (Monterrey-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - T. Martincova 1 - 2  
C. Perrin - S. Shapatava 2 - 1  
D. Jakupovic - E. Ianchuk 2 - 1  
Gálfi D. - K. Ahn 0 - 2  
J. Cako - B. Haddad Maia 0 - 2  
J. Jaksic - C. Whoriskey 0 - 2  
J. Loeb - D.R. Collins    
Jia-J. Lu - A.S. Sanchez 2 - 0  
S. Murray - N. Podoroska 0 - 2  
S. Zhuk - T. Mrdeza 2 - 0  
T. Moore - M. Zacarias 2 - 1  
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - C. Moutet 2 - 1  
G. Sakharov - T. Kamke 1 - 2  
Tollaslabda (India Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.C. Chou - A. Antonsen 2 - 0  
V. Axelsen - Ng Ka Long Angus 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - A. Yamaguchi 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - Ji H. Sung 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Jadran Herceg Novi 15 - 3  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Szolnok 8 - 5  
Szeged - Miskolc 12 - 12  
Vasas - BVSC 9 - 9  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Dunaújváros (2.m.) 11 - 11  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - SM Verona 11 - 15  
Lazio - Posillipo Napoli 7 - 14  
Roma - Canottieri Napoli 5 - 8  
Savona - Quinto 8 - 3  
Torino - Acquachiara 11 - 8  

 

2017.03.31.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Bulldogs - Sydney Swans 110 - 87  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 3 - 1  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 1 - 8  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 4 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 6 - 10  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 9 - 2  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 6 - 2  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Happee Jyväskylä (1.m.) 9 - 6  
Viikingit Helsinki - SPV Seinäjoki (1.m.) 2 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Linköping (7.m.) 8 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Sala Zaragoza - CA Gran Canaria 3 - 6  
Levante - Cartagena 5 - 4  
Palma Futsal - Peniscola 6 - 1  
Futsal (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Japán 0 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Charlotte 1 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Pardubice 3 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Karlovy Vary 3 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Chomutov (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Esbjerg (5.m.) 2 - 2  
Odense - Gentofte (5.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - SaPKo (2.m.) 1 - 5  
Kiekko-Vantaa - Tuto (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Turku PS (6.m.) 2 - 2  
Hämeenlinna - JYP (6.m.) 5 - 2  
Ilves - Tappara (6.m.) 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Dallas 2 - 0  
Carolina - Columbus 1 - 1  
Edmonton - San Jose 3 - 2  
Minnesota - Ottawa 5 - 1  
Montreal - Florida 6 - 2  
Nashville - Toronto 1 - 3  
Philadelphia - NY Islanders 6 - 3  
Tampa Bay - Detroit 5 - 3  
Winnipeg - Anaheim 3 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Kaufbeuren (1.m.) 5 - 4  
Frankfurt Löwen - Kassel (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - München (4.m.) 1 - 3  
Wolfsburg - Nürnberg (4.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Klagenfurt (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Rapperswil (5.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Detva 2 - 3  
Trencin - Skalica 4 - 1  
Jégkorong (vb, A csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Oroszország 1 - 2  
Jégkorong (vb, B csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 1 - 1  
Svédország - Németország 1 - 3  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Jindrichuv Hradec 81 - 90  
Svitavy - Ostrava 86 - 76  
Usti nad Labem - MMCITE Brno 77 - 60  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Incheon Elephants (1.m.) 89 - 75  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - UNIKSZ Kazany 83 - 65  
Galatasaray - Baskonia Vitoria 80 - 103  
Panathinaikosz - CSZKA Moszkva 73 - 73, h.u. 85 - 80  
Real Madrid - Fenerbahce Ülker 61 - 56  
Zalgiris Kaunas - Milano 84 - 88  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Valencia (2.m.) 79 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Chalon sur Saone 74 - 87  
Dijon - Limoges 93 - 74  
Le Portel - Orleans 85 - 63  
Reims - Strasbourg 58 - 79  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Star Hotshots - NLEX Road Warriors 105 - 103  
Tropang Texters - Blackwater Elite 92 - 89  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sendai - Hokkaido 55 - 53  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xinjiang - Guangdong (1.m.) 122 - 105  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Kutno 98 - 77  
Kosárlabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Diósgyőr 68 - 66  
Sopron - ZTE 77 - 61  
Szekszárd - Győr 53 - 67  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Cleveland 99 - 93  
Detroit - Brooklyn 90 - 89  
Minnesota - LA Lakers 119 - 104  
Phoenix - LA Clippers 118 - 124  
Portland - Houston 117 - 107  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Lemgo 32 - 25  
Wetzlar - Minden 26 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - QPR 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Central Cordoba SDE 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Perth Glory 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Cercle Bruges 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - Anderlecht 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Montana 2 - 0  
Pirin Blagoevgrad - Neftocsimik Burgasz 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Hoffenheim 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - 1860 München 0 - 1  
Erzgebirge Aue - St. Pauli 1 - 0  
Nürnberg - Karlsruhe 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz Amatőr - Chemnitz 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Trinec 1 - 0  
Usti nad Labem - Ceske Budejovice 0 - 0  
Znojmo - Prostejov 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Jablonec 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - OB Odense 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Lyngby 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Bourg-Peronnas 2 - 3  
Amiens - Clermont 0 - 1  
Laval - Ajaccio 1 - 1  
Le Havre - Reims 1 - 1  
Nimes - Valenciennes 1 - 0  
Niort - Auxerre 1 - 0  
Tours - Red Star 93 3 - 1  
Troyes - Orleans 4 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - CA Bastia 0 - 0  
Chambly - Dunkerque 1 - 1  
Chateauroux - Beziers 1 - 2  
Concarneau - Belfort 1 - 0  
Epinal - Marseille Consolat 2 - 4  
Les Herbiers - Avranches 1 - 1  
Lyon Duchere - Sedan 0 - 1  
Pau - Paris FC 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Nancy 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Telstar 2 - 0  
Cambuur - Emmen 1 - 0  
De Graafschap - PSV 2 2 - 1  
FC Eindhoven - Den Bosch 4 - 2  
Helmond - Dordrecht 1 - 0  
Oss - Achilles'29 4 - 0  
RKC Waalwijk - Volendam 1 - 4  
Venlo - NAC Breda 0 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - ADO Den Haag 1 - 0  
Heerenveen - Zwolle 4 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Hajduk Split 1 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Zob Ahan 1 - 1  
Naft Tehran - FC Mashhad 1 - 1  
Padideh Mashhad - Saba Qom 1 - 0  
Paykan - Machine Sazi Tabriz 3 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Jerusalem 1 - 1  
Hapoel Akko - Beitar TA Ramla 0 - 4  
Hapoel Katamon - Maccabi Ahi Nazareth 2 - 0  
Hapoel Nazareth Illit - Ironi Nesher 1 - 1  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 2  
Hapoel Ramat Gan - Maccabi Herzliya 3 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Maccabi Netanya 1 - 1  
Maccabi Shaarayim - Hapoel Bnei Lod 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Aktobe 1 - 3  
Kairat Almaty - Kaisar Kyzylorda 1 - 1  
Ordabasy Shymkent - Okzhetpes Kokshetau 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Stal Mielec 0 - 1  
GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 2  
Olimpia Grudziadz - Sandecja Nowy Sacz 2 - 0  
Wigry Suwalki - GKS Tychy 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Korona Kielce 3 - 0  
Wisla Krakkó - Lech Poznan 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - SPAL Ferrara 1 - 0  
Cesena - Frosinone 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Ural Jekatyerinburg 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Kapfenberg 1 - 2  
FAC Wien - LASK Linz 1 - 3  
Horn - Wacker Innsbruck 1 - 2  
Wiener Neustadt - Austria Lustenau 1 - 1  
WSG Wattens - Liefering 5 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Sol de America 0 - 5  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Pacos Ferreira 1 - 0  
Nacional Madeira - Guimaraes 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Targu Mures 2 - 0  
Concordia Chiajna - Pandurii 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Aberdeen 0 - 7  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Mallorca 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Betis 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Gornji Milanovac - Cukaricki 0 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Levadia Tallinn 0 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Cabinteely 3 - 3  
Shelbourne - Wexford Youths 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - St. Patrick's 0 - 4  
Derry City - Bray 2 - 3  
Dundalk - Drogheda Utd. 3 - 1  
Limerick - Cork City 0 - 3  
Shamrock Rovers - Finn Harps 3 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Huddersfield 52 - 16  
Leeds Rhinos - Wigan 26 - 18  
Rögbi (Európai Chall. Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - La Rochelle 22 - 32  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - South Sydney Rabbitohs 20 - 6  
Sydney Roosters - Manly-Warringah SeaEagles 12 - 18  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Melbourne Rebels 51 - 12  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - H. Vafaei (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
K. Wilson - D. Junhui (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
S. Maguire - M. Selby (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
S. Murphy - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
Tenisz (Leon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Gabashvili - A. Menendez-Maceiras 1 - 2  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - N. Kyrgios 1 - 2  
R. Nadal - F. Fognini 2 - 0  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Williams - J. Konta 0 - 2  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlavackova A / Peng S - Dabrowski G / XU Y 1 - 2  
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - J. McGee 2 - 1  
E. Gerasimov - M. Chiudinelli 2 - 0  
G. Sakharov - L. Lacko 2 - 0  
T. Kamke - S. Stakhovsky 2 - 0  
Tenisz (St. Brieuc, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Otte O / Skugor F - O'Hare D / Salisbury J 0 - 2  
Sancic A / Vasilevski A - Begemann A / Nielsen F 0 - 2  
Tollaslabda (India Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-K. Vittinghus - T.C. Chou 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - T. Sugiarto 2 - 1  
Sa. Verma - A. Antonsen 0 - 2  
Tz.W. Wang - V. Axelsen 1 - 2  
Tollaslabda (India Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - N. Okuhara 2 - 1  
C. Marin - M. Mitani 2 - 1  
R. Intanon - Ji H. Sung 0 - 2  
S. Nehwal - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Mladost Zagreb 14 - 10  
Jug Dubrovnik - Partizan Belgrád 18 - 4  

 

2017.03.30.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Collingwood 99 - 80  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - A. Lewis 7 - 3  
M. van Gerwen - D. Chisnall 7 - 1  
P. Taylor - J. Klaasen 7 - 5  
R. van Barneveld - J. Wade 7 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Syracuse 1 - 6  
Grand Rapids - Milwaukee 2 - 3  
Springfield - Bridgeport 2 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Jesenice (5.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Brno (2.m.) 3 - 0  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Metallurg Magnyitogorszk (4.m.) 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 1 - 3  
Calgary - Los Angeles 1 - 4  
Colorado - Washington 3 - 5  
Pittsburgh - Chicago 1 - 5  
Jégkorong (Svájci bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Ambri (5.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lugano (5.m.) 3 - 3  
Zug - Davos (5.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Mora (5.m.) 4 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Zauralje Kurgan (2.m.) 1 - 1  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Wonju Dongbu (1.m.) 75 - 59  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Olympiakosz 77 - 69  
Barcelona - Maccabi TA 76 - 71  
Brose Bamberg - Darussafaka 84 - 84, h.u. 97 - 99  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Kecskemét 71 - 70  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Milwaukee 100 - 103  
LA Clippers - Washington 133 - 124  
Memphis - Indiana 110 - 97  
New Orleans - Dallas 121 - 118  
New York - Miami 88 - 105  
Orlando - Oklahoma City 102 - 102, h.u. 106 - 114  
Philadelphia - Atlanta 92 - 99  
Sacramento - Utah 82 - 112  
San Antonio - Golden State 98 - 110  
Toronto - Charlotte 106 - 110  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Parma Permszkij Kraj 91 - 80  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Kiel 24 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Nyköbing F. 25 - 30  
Esbjerg - Holstebro 31 - 25  
Köbenhavn - Midtjylland 25 - 27  
Odense - Viborg 26 - 20  
Randers - Silkeborg 24 - 34  
Ringköbing - Skanderborg 24 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Dunkerque 31 - 34  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Wybrzeze Gdansk 25 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Redbergslids 27 - 30  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Gabala 1 - 3  
Neftcsi Baku - Qarabag Baku 0 - 2  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Hjörring 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roskilde - Skive 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Independiente SF 3 - 1  
Junior de Barranquilla - Millonarios 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Utenis Utena 1 - 1  
Suduva Marijampole - Atlantas Klaipeda 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggiana - Pordenone 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Rubio 0 - 1  
Olimpia Asuncion - Libertad Asuncion 0 - 3  
Sp. Trinidense - Dep. Capiata 0 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Astra Giurgiu 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Taawon 2 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - St. Helens 22 - 14  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Brisbane Broncos 10 - 7  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Südtirol Bolzano 3 - 0  
Vero Monza - Busto Arsizio 1 - 3  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - M. Selby (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
D. Wells - S. Maguire (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
J. Trump - T. Pengfei (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
M. Joyce - D. Junhui (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
M.J. Williams - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
R. McLeod - H. Vafaei (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
S. Bingham - K. Wilson (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
S. Murphy - M. White (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Tenisz (Leon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Basic - J. Souza 2 - 1  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - T. Berdych 2 - 1  
R. Nadal - J. Sock 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Baker B / Nestor D 2 - 0  
Monroe N / Sock J - Bryan B / Bryan M 2 - 0  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - V. Williams 0 - 2  
C. Wozniacki - Ka. Pliskova 2 - 1  
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - R. Boutillier 2 - 0  
E. Gerasimov - S. Bolelli 2 - 1  
K. De Schepper - G. Sakharov 0 - 2  
M. Chiudinelli - R. Ramirez Hidalgo 2 - 0  
M. Janvier - L. Lacko 0 - 2  
T. Kamke - O. Otte 2 - 0  
Y. Reuter - S. Stakhovsky 0 - 2  
Tollaslabda (India Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-K. Vittinghus - Do.K. Lee 2 - 0  
M. Zwiebler - A. Antonsen    
N.K. Srikanth - V. Axelsen 0 - 2  
Sa. Verma - Yun Hu 2 - 0  
So. Verma - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
T.C. Chou - B. Sai Praneeth 2 - 0  
Tz.W. Wang - H. Tian 2 - 0  
Yux. Huang - T. Sugiarto 1 - 2  
Tollaslabda (India Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - L.A. Mainaky 2 - 0  
C. Marin - R. Das 2 - 0  
C. Pornpawee - S. Nehwal 0 - 2  
L. Zetchiri - Ji H. Sung 0 - 2  
N. Okuhara - S. Sato 2 - 1  
S. Kawakami - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Xiao. Chen - M. Mitani 0 - 2  
Yi. Zhang - R. Intanon 0 - 2  

 

2017.03.29.
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Mullsjö (6.m.) 4 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Inter Movistar 6 - 3  
CA Gran Canaria - Ribera Navarra 3 - 3  
Cartagena - Murcia 3 - 4  
Jumilla - AD Sala Zaragoza 4 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Manitoba 2 - 5  
Cleveland - Charlotte 2 - 2  
Iowa - Rockford 4 - 0  
Texas Stars - Stockton 1 - 4  
Tucson - San Antonio 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Brno (1.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SaPKo - Espoo United (1.m.) 2 - 1  
Tuto - Kiekko-Vantaa (1.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Hämeenlinna (5.m.) 2 - 2  
Kalpa - Lahti Pelicans (5.m.) 6 - 0  
Tappara - Ilves (5.m.) 2 - 4  
Turku PS - HIFK (5.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Rouen (2.m.) 5 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár (4.m.) 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Nashville 4 - 1  
Carolina - Detroit 4 - 1  
Columbus - Buffalo 3 - 1  
Edmonton - Los Angeles 2 - 1  
Minnesota - Washington 4 - 4  
Montreal - Dallas 4 - 1  
New Jersey - Winnipeg 3 - 3  
Philadelphia - Ottawa 2 - 2  
San Jose - NY Rangers 4 - 4  
Toronto - Florida 3 - 2  
Vancouver - Anaheim 1 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Wolfsburg (3.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Rögle (4.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Skelleftea (7.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Zvolen (7.m.) 3 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Zauralje Kurgan (1.m.) 2 - 0  
Kazzink-Torpedo - Rubin Tyumeny (2.m.) 4 - 1  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Adecco ASVEL 61 - 51  
Ludwigsburg - Banvitspor 53 - 59  
Sassari - Monaco 76 - 79  
Venezia - Karsiyaka 74 - 66  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - MMCITE Brno 79 - 68  
Prostejov - Svitavy 70 - 79  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Pardubice 68 - 72  
Kolin - USK Praha 87 - 82  
Opava - Nymburk 82 - 103  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Valosun Brno (1.m.) 76 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Telekom Bonn 76 - 77  
Oostende - Chalon sur Saone 85 - 80  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Mahindra Enforcers 98 - 92  
RS Elasto Painters - Meralco Bolts 83 - 89  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Siauliai 80 - 85  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Phoenix 95 - 91  
Brooklyn - Philadelphia 101 - 106  
Charlotte - Milwaukee 108 - 118  
Detroit - Miami 96 - 97  
Houston - Golden State 106 - 113  
Indiana - Minnesota 114 - 115  
LA Lakers - Washington 108 - 119  
Portland - Denver 122 - 113  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Umbertide 66 - 67  
Torino - Vigarano 59 - 60  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hopsi Polzela - Rogaska 62 - 76  
Olimpija Ljubljana - Helios Domzale 96 - 73  
Zlatorog Lasko - Krka Novo Mesto 81 - 74  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Skjern 37 - 33  
GOG - Midtjylland 28 - 21  
Holstebro - Aalborg 26 - 24  
Kolding - Sönderjyske 31 - 30  
Randers - Skanderborg 22 - 30  
Ribe-Esbjerg - Silkeborg 18 - 27  
Tonder - Mors 24 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Ivry 32 - 27  
Nantes - Nimes 29 - 33  
Paris SG - Toulouse 42 - 31  
Pays d'Aix - Cesson 34 - 25  
Selestat - Saran 30 - 27  
St. Raphael - Chambery 30 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Dunaújváros 25 - 33  
Fehérvár - Kisvárda 28 - 23  
Siófok - Vác 29 - 35  
Érd - Debrecen 23 - 19  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Storhamar 26 - 30  
Glassverket - Byasen 30 - 24  
Larvik - Kristiansand 30 - 32  
Raelingen - Oppsal 25 - 21  
Tertnes Bergen - Stabaek 34 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Fyllingen (1.m.) 28 - 28  
Baekkelaget - Bodö (1.m.) 29 - 32  
Elverum - Drammen (1.m.) 27 - 22  
Haslum - Kolstad (1.m.) 29 - 37  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Füchse Berlin 30 - 35  
Flensburg - Coburg 37 - 29  
Magdeburg - Gummersbach 32 - 26  
Melsungen - Burgdorf-Hannover 33 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Alingsas 25 - 16  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Höör 22 - 30  
Hellton - Kristianstad 25 - 28  
Skuru - Vasterasirsta 31 - 17  
Skövde - Boden 28 - 30  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Rosengard 2 - 0  
Lyon - Wolfsburg 0 - 1  
Paris SG - Bayern München 4 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - VMFD Zalgiris 0 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Sopron 1 - 2  
FTC - Diósgyőr 2 - 1  
Újpest - Vasas 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Rosenborg 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Nacional Asuncion 1 - 2  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mioveni - Voluntari 1 - 2  
Universitatea Craiova - Dinamo Bukarest 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Greenock Morton 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Aluminij Kidricevo 2 - 1  
Maribor - Kalcer Radomlje 1 - 0  
Olimpija Ljubljana - HIT Gorica 1 - 2  
Rudar Velenje - Celje 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Atl. River Plate 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panama - USA 1 - 1  
Trinidad és Tobago - Mexikó 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Paraguay 3 - 0  
Chile - Venezuela 3 - 1  
Peru - Uruguay 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Óceánia, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tahiti - Pápua Új-Guinea 1 - 2  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pénzügyőr - Kaposvár (4.m.) 1 - 3  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - M. White (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
A. Higginson - R. Walden 5 - 4  
B. Woollaston - H. Vafaei 4 - 5  
D. Wells - M. Stevens 5 - 2  
J. Trump - E. Sharav (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
K. Wilson - S. Lam 5 - 2  
L. Hang - S. Maguire 3 - 5  
M. Davis - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
M. Dunn - R. McLeod 3 - 5  
M. Holt - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
M. Joyce - R. O'Sullivan (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
M. O'Donnell - M. Selby (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
S. Bingham - N. Saengkham (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
S. Murphy - G. Wilson 5 - 1  
T. Pengfei - M. Gould 5 - 3  
Z. Yuelong - D. Junhui (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
Tenisz (Leon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hach Verdugo - A. Menendez-Maceiras 1 - 2  
M. Arevalo - M. Basic 0 - 2  
R. Quiroz - J. Jung 2 - 0  
T. Gabashvili - S. Gonzalez 2 - 0  
Tenisz (Leon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paes L / Shamasdin A - Chaplin J / Krawietz K 2 - 1  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - K. Nishikori 2 - 0  
N. Kyrgios - D. Goffin 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Cilic M / Mektic N 2 - 1  
Kubot L / Melo M - Murray J / Soares B 2 - 1  
Petzschner/Peya - Baker B / Nestor D 1 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - L. Safarova 2 - 0  
S. Halep - J. Konta 1 - 2  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / XU Y - Makarova E / Vesnina E 2 - 0  
Klepac A / Martinez Sanch - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Guez - R. Boutillier 1 - 2  
E. Couacaud - S. Stakhovsky 0 - 2  
J. McGee - Q. Halys 2 - 0  
K. De Schepper - E. Furness 2 - 0  
M. Chiudinelli - H. Nys 2 - 1  
Tollaslabda (India Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - V. Axelsen 0 - 2  
B. Leverdez - Yun Hu 0 - 2  
Do.K. Lee - K. Tsuneyama 2 - 0  
E. Holst - H-K. Vittinghus 0 - 2  
H.J. Jeon - Yux. Huang 1 - 2  
K. Nishimoto - B. Sai Praneeth 1 - 2  
K. Sakai - A. Antonsen 0 - 2  
M. Zwiebler - J.H. Hsu 2 - 0  
N.K. Srikanth - Z. Junpeng 2 - 0  
Nan Wei - H. Tian 0 - 2  
R. Ouseph - Ng Ka Long Angus    
T. Sugiarto - M. Zilberman 2 - 0  
T.C. Chou - T. Saensomboonsuk 2 - 0  
W.H. Son - Sa. Verma 0 - 2  
W.K.V. Wong - Tz.W. Wang 0 - 2  
Tollaslabda (India Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pantawane - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
A. Prabhudesai - S. Sato 0 - 2  
A. Yamaguchi - P.C. Thulasi 2 - 0  
B. Ongbumrungpan - Xiao. Chen 1 - 2  
C. Marin - H.M. Kim 2 - 0  
C.Hs. Lee - S. Nehwal 0 - 2  
Fan. Gao - R. Intanon 0 - 2  
L. Zetchiri - P. Shreyanshi 2 - 0  
M. Mitani - L. Kjaersfeldt 2 - 0  
N. Okuhara - T. Lad    
R. Das - M.H. Chiang 2 - 1  
R. Karthik - Yi. Zhang 0 - 2  
S. Kawakami - R. Raje 2 - 0  
S.K. Priya Kudaravalli - Ji H. Sung 0 - 2  
S.U. Rao Chukka - L.A. Mainaky 0 - 2  
Y.C. Hsu - C. Pornpawee 0 - 2  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Brescia 2 - 12  
Posillipo Napoli - Torino 10 - 6  
Quinto - Ortigia 6 - 7  
Roma - Lazio 6 - 8  
Trieste - Bogliasco 11 - 10  

 

2017.03.28.
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Santa Coloma 5 - 3  
Jaen - Palma Futsal 1 - 1  
Magna Gurpea - Santiago Futsal 5 - 1  
Peniscola - Levante 6 - 6  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Renon/Ritten (4.m.) 2 - 4  
Jesenice - Asiago (4.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Jihlava 3 - 4  
Pardubice - Motor Ceske Budejovice 1 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Frederikshavn (4.m.) 2 - 3  
Gentofte - Odense (4.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Rouen (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Metallurg Magnyitogorszk (3.m.) 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Florida 4 - 2  
Calgary - Colorado 4 - 2  
Carolina - Detroit 3 - 3  
NY Islanders - Nashville 1 - 3  
St. Louis - Arizona 4 - 1  
Tampa Bay - Chicago 4 - 4  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Kaufbeuren (7.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Eisbären Berlin (3.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Langenthal (4.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Fribourg (4.m.) 7 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Zug (4.m.) 2 - 2  
Lugano - Bern (4.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Leksand (4.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Linköping (6.m.) 6 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skalica - Liptovsky Mikulas 2 - 4  
Trencin - Detva 2 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Rubin Tyumeny (1.m.) 0 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Crvena zvezda (2.m.) 63 - 57  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Usti nad Labem 94 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Unicaja Malaga (1.m.) 68 - 62  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Cavigal Nice 70 - 44  
Flammes Carolo Ardennes - Mondeville 86 - 60  
Landes - Lyon 81 - 61  
Lattes Montpellier - Angers 82 - 71  
Nantes Reze - Villeneuve d'Ascq Lille 67 - 70  
Tarbes - Union Hainaut 85 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Dabrowa Gornicza 78 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Oklahoma City 91 - 92  
New York - Detroit 109 - 95  
Sacramento - Memphis 91 - 90  
San Antonio - Cleveland 103 - 74  
Toronto - Orlando 131 - 112  
Utah - New Orleans 108 - 100  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - TED Ankara Kolejliler 104 - 57  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Schaffhausen 30 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - HIF Karlskrona 24 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oxford Utd. - Bury 5 - 1  
Sheffield Utd. - Millwall 2 - 0  
Wimbledon - Rochdale 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Cambridge Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chester - Barrow 1 - 2  
Macclesfield - York 1 - 3  
Solihull Moors - Torquay 0 - 1  
Sutton Utd. - Lincoln 1 - 1  
Tranmere - Dover 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres Cordoba - Olimpo Bahia Blanca 1 - 0  
Vélez Sarsfield - Huracan 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotte - Holstein Kiel 0 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Szolnok 3 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - CFR Cluj 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - East Fife 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Ayr Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Krsko Posavlje 0 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Finnország - U19Ukrajna 2 - 1  
U19Görögország - U19Hollandia (Helyszín: Hollandia) 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ciprus - U19Szerbia 0 - 0  
U19Szlovákia - U19Németország (Helyszín: Németország) 0 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Lengyelország 3 - 1  
U19Törökország - U19Horvátország 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Írország 0 - 1  
U19Olaszország - U19Svédország 0 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Portugália - U20Franciaország (Helyszín: Franciaország) 2 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bosznia-Hercegovina - U21Liechtenstein 6 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Luxemburg - U21Kazahsztán 1 - 2  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Macedónia - U21Bulgária 1 - 0  
U21Németország - U21Portugália 0 - 1  
U21Oroszország - U21Norvégia 2 - 0  
U21Szlovákia - U21Szerbia 2 - 1  
U21Törökország - U21Azerbajdzsán 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras - Costa Rica 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolívia - Argentína 2 - 0  
Ecuador - Kolumbia 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Szíria 1 - 0  
Irán - Kína 1 - 0  
Üzbegisztán - Katar 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Egyesült Arab Emirátusok 2 - 0  
Japán - Thaiföld 4 - 0  
Szaúd-Arábia - Irak 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Óceánia, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Fidzsi-szigetek 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Bosznia-Hercegovina 1 - 2  
Ausztria - Finnország 1 - 1  
Dél-Afrika - Angola 0 - 0  
Egyiptom - Togo 3 - 0  
Franciaország - Spanyolország 0 - 2  
Grúzia - Lettország 5 - 0  
Hollandia - Olaszország 1 - 2  
Kamerun - Guinea 1 - 2  
Luxemburg - Zöld-foki-szigetek 0 - 2  
Macedónia - Fehéroroszország 3 - 0  
Marokkó - Tunézia 1 - 0  
Oroszország - Belgium 3 - 3  
Portugália - Svédország 2 - 3  
Észtország - Horvátország 3 - 0  
Írország - Izland 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirgizisztán - Makaó 1 - 0  
Mianmar - India 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libanon - Hong Kong 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afganisztán - Vietnám 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maldív-szigetek - Palesztína 0 - 3  
Omán - Bhután 14 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Szingapúr 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Nepál 4 - 1  
Jemen - Tadzsikisztán 2 - 1  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - M. Selby 0 - 5  
A. Higginson - D.B. Gilbert (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
A. McManus - M. Stevens 1 - 5  
A. Mehta - L. Hang 4 - 5  
D. Wells - J. Cope 5 - 3  
G. Allen - R. O'Sullivan (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
I. Burns - J. Higgins 1 - 5  
J. Robertson - M. O'Donnell (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
J. Trump - A. Hugill 5 - 1  
J. White - M. Holt 3 - 5  
K. Wilson - X. Guodong 5 - 3  
M. Gould - F. Zhengyi 5 - 1  
N. Zhuang - R. Walden 1 - 5  
P.S. Davison - D. Junhui (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
R. McLeod - L. Wenbo 5 - 2  
S. Maguire - F. O'Brien (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - D. Goffin 1 - 2  
F. Delbonis - K. Nishikori 1 - 2  
F. Fognini - D. Young 2 - 0  
J. Sock - J. Donaldson 2 - 0  
R. Federer - R. Bautista-Agut 2 - 0  
R. Nadal - N. Mahut 2 - 0  
S. Wawrinka - A. Zverev 1 - 2  
S. Wawrinka - M. Jaziri 2 - 0  
T. Berdych - A. Mannarino 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monroe N / Sock J - Dodig I / Granollers M 2 - 0  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Konta - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
M. Lucic-Baroni - Ka. Pliskova 0 - 2  
S. Halep - S. Stosur 2 - 1  
V. Williams - S. Kuznetsova 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / XU Y - Arruabarrena L / Liang C 2 - 0  
Kuznetsova S / Mladenovic - Hlavackova A / Peng S 0 - 2  
Mirza S / Strycova B - King V / Shvedova Y 2 - 0  
Tenisz (St. Brieuc, France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Melzer - E. Gerasimov 0 - 2  
L. Lokoli - R. Ramirez Hidalgo 1 - 2  
M. Sieber - G. Sakharov 0 - 2  
N. Gombos - C. Moutet 0 - 2  
S. Bolelli - D. Brands 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Hollandia 10 - 10  

 

2017.03.27.
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tucson - San Jose Barracuda 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Turku PS (4.m.) 2 - 2  
Hämeenlinna - JYP (4.m.) 1 - 3  
Ilves - Tappara (4.m.) 0 - 4  
Lahti Pelicans - Kalpa (4.m.) 2 - 5  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - NY Rangers 6 - 3  
Pittsburgh - Philadelphia 2 - 6  
Winnipeg - Vancouver 2 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rögle - Karlskoga (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Växjö (6.m.) 2 - 1  
Skelleftea - Frölunda (6.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Kosice (6.m.) 1 - 0  
Zvolen - Zilina (6.m.) 2 - 2  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Paris Levallois 76 - 84  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rethymno - Olympiakosz 63 - 70  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Eilat 69 - 76  
Hapoel TA - Maccabi Kiryat Gat 99 - 83  
Maccabi Ashdod - Bnei Herzeliya 84 - 68  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Zalgiris Kaunas 64 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Miami 112 - 108  
Denver - New Orleans 90 - 115  
Golden State - Memphis 106 - 94  
Indiana - Philadelphia 107 - 94  
LA Lakers - Portland 81 - 97  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Brescia 103 - 70  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vologda-Csevakata - Dinamo Moszkva (3.m.) 72 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Usak Sportif 78 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Galatasaray 56 - 80  
AGÜ Kayserispor - Girne Univ. 84 - 82  
Antakya Hatay - Osmaniye 65 - 57  
Canik - Yakin Dogu Univ. 75 - 81  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - CSZKA Moszkva 70 - 92  
UNIKSZ Kazany - Avtodor Szaratov 95 - 83  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Ystad IF 23 - 25  
Malmö - Aranäs 35 - 27  
Sävehof - Lugi 26 - 30  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud Un. Gualeguaychu - Villa Dalmine 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Arsenal Sarandí 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LFA Nyköbing - Vendsyssel 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Dep. Pasto 0 - 0  
Once Caldas - Rionegro Aguilas 1 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt - Freiburg 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Pistoiese 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tambov - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Guarani Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Fehéroroszország - U19Anglia (Helyszín: Anglia) 1 - 5  
U19Norvégia - U19Spanyolország 0 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Bosznia-Hercegovina 3 - 1  
U19Franciaország - U19Izrael 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Ausztria 3 - 0  
U19Skócia - U19Magyarország 1 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svájc - U20Németország 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Belgium - U21Málta 2 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Anglia 0 - 4  
U21Hollandia - U21Ausztria 0 - 1  
U21Lengyelország - U21Csehország 1 - 2  
U21Olaszország - U21Spanyolország 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szenegál - Elefántcsontpart    
Törökország - Moldova 3 - 1  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galway - Mayo League 2 - 0  
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - P. Svidler 0.5 - 0.5  
M. Adams - Lir. Ding 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - Yan. Yu 0.5 - 0.5  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borg - N. Zhuang 4 - 5  
A. Carter - S. Carrington 5 - 0  
A. McGill - T. Pengfei 2 - 5  
A. Zhang - M.J. Williams(5 nyert frame-ig) 1 - 5  
D. Junhui - S. O'Sullivan(5 nyert frame-ig) 5 - 3  
E. Sharav - R. Muir 5 - 0  
G. Dott - G. Wilson 3 - 5  
H. Vafaei - J. Perry(5 nyert frame-ig) 5 - 2  
J. Trump - J. Weston(5 nyert frame-ig) 5 - 0  
J. White - Y. Li 5 - 1  
K. Maflin - B. Woollaston(5 nyert frame-ig) 3 - 5  
L. Hang - L. Honghao 5 - 1  
L. Wenbo - I. Santos(5 nyert frame-ig) 5 - 0  
M. Dunn - A. Hicks 5 - 3  
M. Joyce - F. Patrick 5 - 4  
M. King - S. Lam 4 - 5  
M. Selby - A. Stefanow(5 nyert frame-ig) 5 - 3  
M. White - Y. Delu 5 - 3  
R. Milkins - N. Saengkham(5 nyert frame-ig) 3 - 5  
R. Williams - F. Zhengyi    
Rh. Clark - M. Davis 4 - 5  
S. Bingham - S. Donaldson 5 - 3  
S. Murphy - A. Taylor 5 - 2  
Z. Yuelong - M. Selt 5 - 1  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - B. Coric 2 - 1  
J. Sock - J. Vesely 2 - 0  
R. Federer - J.M. Del Potro 2 - 0  
S. Querrey - R. Bautista-Agut 1 - 2  
T. Berdych - G. Müller 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Kyrgios N / Reid M 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Rojer J-J / Tecau H 2 - 1  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - R. Ozaki 2 - 0  
B. Strycova - Ka. Pliskova 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - C. Wozniacki    
L. Safarova - D. Cibulkova 2 - 0  
M. Lucic-Baroni - B. Mattek-Sands 2 - 0  
S. Halep - A. Kontaveit 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Yang Z - Hlavackova A / Peng S 1 - 2  
Barty/Dellacqua - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Jurak D / Rodionova AN - King V / Shvedova Y 0 - 2  
Mirza S / Strycova B - Babos/Pavlyuchenkova 2 - 1  
Tenisz (St. Brieuc-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - D. Guez 1 - 2  
E. Karlovskiy - H. Nys 1 - 2  
F. Nielsen - E. Gerasimov 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,