Tippmix eredmények - 2017. március 20-26.

2017-03-20
Tippmix eredmények - 2017. március 20-26.
2017.03.26.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Greater Western Sydney 147 - 91  
Fremantle - Geelong 73 - 115  
North Melbourne Kangaroos - West Coast Eagles 93 - 136  
Curling (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Kanada 3 - 8  
Darts (German Darts Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - K. Huybrechts (6 nyert leg-ig) 4 - 6  
B. van de Pas - J. Dekker 6 - 0  
D. Chisnall - J. Klaasen (6 nyert leg-ig) 3 - 6  
G. Price - M. Suljovic (6 nyert leg-ig) 6 - 2  
German Darts Championship 2017    
I. White - D. Johnson (6 nyert leg-ig) 6 - 2  
J. Klaasen - B. van de Pas (6 nyert leg-ig) 6 - 4  
K. Painter - G. Price (6 nyert leg-ig) 4 - 6  
M. Suljovic - J. Cullen (6 nyert leg-ig) 6 - 2  
M. van Gerwen - C. Reyes (6 nyert leg-ig) 6 - 3  
M. van Gerwen - I. White (6 nyert leg-ig) 6 - 3  
M. van Gerwen - J. Klaasen (6 nyert leg-ig) 6 - 1  
M. van Gerwen - P. Wright (6 nyert leg-ig) 3 - 6  
P. Wright - G. Price (6 nyert leg-ig) 6 - 5  
P. Wright - K. Huybrechts (6 nyert leg-ig) 6 - 2  
P. Wright - S. Bunting (6 nyert leg-ig) 6 - 2  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - SPV Seinäjoki (6.m.) 2 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Linköping (5.m.) 3 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palma Futsal - Barcelona 1 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Rochester 4 - 5  
Charlotte - Chicago Wolves 1 - 3  
Cleveland - Iowa 4 - 0  
Hartford - Bridgeport 4 - 3  
Hartford - Providence 2 - 5  
Lehigh Valley - Bridgeport 3 - 3  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 0 - 4  
Milwaukee - Grand Rapids 2 - 3  
Ontario Reign - San Antonio 2 - 0  
Rochester - Springfield 2 - 0  
Rockford - Grand Rapids 0 - 4  
San Diego - Bakersfield 1 - 3  
St. John's - Hershey 1 - 2  
Syracuse - Utica 5 - 1  
Texas Stars - Stockton 4 - 4  
Toronto Marlies - Syracuse 4 - 0  
Tucson - San Jose Barracuda 2 - 5  
Wilkes-Barre/Scranton - Utica 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Esbjerg (3.m.) 2 - 3  
Odense - Gentofte (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Rouen (7.m.) 0 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - Barsz Kazany (2.m.) 2 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MOL Liga 2016/17    
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Toronto 5 - 2  
Detroit - Minnesota 2 - 2  
Edmonton - Colorado 4 - 1  
Florida - Chicago 7 - 0  
Los Angeles - NY Rangers 0 - 3  
Montreal - Ottawa 3 - 1  
Nashville - San Jose 7 - 2  
New Jersey - Carolina 1 - 3  
New Jersey - Dallas 1 - 1  
NY Islanders - Boston 1 - 2  
St. Louis - Calgary 2 - 2  
Washington - Arizona 4 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lillehammer (5.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaufbeuren - Dresden (6.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - München (2.m.) 1 - 2  
Wolfsburg - Nürnberg (2.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Salzburg (6.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Rapperswil (3.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Mora (3.m.) 1 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Brynäs (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Skalica 5 - 0  
Liptovsky Mikulas - Trencin 2 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Prostejov 88 - 67  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Busan Sonicboom 83 - 78  
Goyang - Changwon Sakers 95 - 85  
Incheon Elephants - Jeonju KCC Egis 85 - 75  
Seoul Thunders - Ulsan Mobis Phoebus 111 - 70  
Wonju Dongbu - Seoul Knights 72 - 72, h.u. 74 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Chalon sur Saone 84 - 60  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - RS Elasto Painters 88 - 95  
Phoenix Fuelmasters - Tropang Texters 109 - 134  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panathinaikosz 77 - 77, h.u. 87 - 106  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Holon 79 - 80  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kawasaki Brave Thunders 71 - 90  
Chiba - Hokkaido 101 - 90  
Kyoto - Ryukyu Okinawa 83 - 79  
Nagoya Dolphins - Shiga 84 - 69  
Osaka - Mikawa Kariya 94 - 100  
Tokyo Alvark - Akita 64 - 71  
Toyohashi Neophoenix - Tokyo Sunrockers 72 - 69  
Yokohama - Toyama 60 - 80  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Zielona Gora 64 - 84  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Neptunas Klaipeda 83 - 98  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - ZTE 83 - 83, h.u. 90 - 97  
Jászberény - Szombathely 66 - 83  
Kecskemét - Alba Fehérvár 65 - 88  
Körmend - Szolnok 103 - 82  
Pécs - Vasas 79 - 66  
Sopron - MAFC 90 - 57  
Szeged - Kaposvár 94 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Brooklyn 92 - 107  
Charlotte - Phoenix 120 - 106  
Cleveland - Washington 115 - 127  
Dallas - Toronto 86 - 94  
Houston - Oklahoma City 137 - 125  
LA Clippers - Sacramento 97 - 98  
Milwaukee - Chicago 94 - 109  
Portland - Minnesota 112 - 100  
San Antonio - New York 106 - 98  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Bayern München 58 - 80  
Brose Bamberg - Ulm 79 - 84  
Telekom Bonn - Ludwigsburg 90 - 86  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Avellino 94 - 74  
Caserta - Venezia 58 - 61  
Cremona - Sassari 77 - 78  
Pistoia - Milano 85 - 74  
Torino - Cantu 87 - 76  
Trento - VL Pesaro 97 - 91  
Varese - Capo D'Orlando 74 - 72  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Ragusa 46 - 70  
Dike Napoli - Torino 93 - 83  
Famila Schio - UR Venezia 70 - 64  
San Martino di Lupari - Lucca 70 - 65  
Umbertide - Spezia 59 - 57  
Vigarano - Broni 60 - 66  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vologda-Csevakata - Dinamo Moszkva (2.m.) 83 - 57  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - MoraBanc Andorra 102 - 65  
Betis Sevilla - Joventut Badalona 57 - 71  
Estudiantes - Baskonia Vitoria 70 - 76  
Manresa - Fuenlabrada 82 - 90  
Murcia - Iberostar Tenerife 79 - 68  
Real Madrid - Bilbao 104 - 76  
Zaragoza - Gran Canaria 57 - 102  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Fenerbahce Ülker 68 - 79  
Banvitspor - RH Gaziantepspor 83 - 77  
Yesilgiresun - Anadolu Efes 76 - 84  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - VEF Riga 74 - 82  
Parma Permszkij Kraj - Nyizsnyij Novgorod 75 - 84  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Flensburg 25 - 26  
Montpellier - Kielce 33 - 28  
Silkeborg - Szeged 24 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Riko Ribnica 38 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Göppingen 27 - 35  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riihimaen Cocks - Anaitasuna 28 - 33  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wybrzeze Gdansk - Gornik Zabrze 25 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Glassverket 40 - 20  
Oppsal - Gjerpen 23 - 20  
Sola - Larvik 27 - 37  
Storhamar - Stabaek 24 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Kiel 26 - 27  
Minden - Bergischer HC 27 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Bad Wildungen 28 - 34  
Leipzig - Thüringer HC 27 - 31  
Oldenburg - Bietigheim 22 - 30  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Kriens 22 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Ricoh HK 27 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scunthorpe - Bradford 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Plymouth 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Atl. All Boys 0 - 1  
Central Cordoba SDE - Ferro Carril Oeste 4 - 1  
Gimnasia Jujuy - Estudiantes San Luis 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Estudiantes LP 2 - 2  
Atl. Temperley - Atl. Tucuman 2 - 2  
Colón - Lanus 1 - 0  
Racing Club - Godoy Cruz 2 - 1  
River Plate - Belgrano de Cordoba 2 - 1  
San Martin SJ - Boca Juniors 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Sydney FC 0 - 3  
Wellington Phoenix - Newcastle Jets 5 - 0  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Lommel 0 - 5  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Brno 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Fredericia 0 - 0  
Hobro - Fremad Amager 4 - 0  
Skive - Naestved 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Daejeon Citizen 2 - 1  
Seoul E-Land - Ansan Greeners 1 - 0  
Suwon City - Asan Mugunghwa 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albi - Montpellier 0 - 1  
Bordeaux - Metz 1 - 2  
Juvisy Essonne - St-Etienne 3 - 0  
Lyon - Rodez Aveyron 8 - 0  
Marseille - Guingamp 2 - 0  
Paris SG - Soyaux 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto Yamaga - Nagoya GE 1 - 2  
Roasso Kumamoto - Oita Trinita 0 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Okayama 1 - 2  
Yamagata - Avispa Fukuoka 0 - 0  
Yamaguchi - Kamatamare Sanuki 1 - 0  
Zweigen Kanazawa - Machida Zelvia 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Millonarios 2 - 1  
Junior de Barranquilla - Jaguares de Cordoba 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Portland 3 - 2  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Puerto Rico - New York Cosmos 0 - 0  
North Carolina - FC Miami 1 - 1  
San Francisco - Indy Eleven 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Békéscsaba 0 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Leverkusen 1 - 0  
Duisburg - Wolfsburg 0 - 3  
Hoffenheim - Jena 1 - 0  
Mönchengladbach - Essen-Schönebeck 0 - 3  
Sand - Potsdam 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Novara 0 - 0  
Carpi - Perugia 0 - 0  
Entella - Cesena 2 - 1  
Latina - Vercelli 0 - 0  
Salernitana - Ascoli 2 - 0  
SPAL Ferrara - Frosinone 0 - 2  
Ternana - Avellino 4 - 1  
Verona - Pisa 1 - 1  
Vicenza - Brescia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Como - Piacenza 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Modena 0 - 1  
Ancona - Südtirol 0 - 1  
Forli - Fano 0 - 0  
Gubbio - Parma 1 - 4  
Maceratese - Feralpisalo 2 - 0  
Mantova - Teramo 0 - 0  
Padova - Bassano 1 - 0  
Sambenedettese - Reggiana 2 - 0  
Venezia - Santarcangelo 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Cosenza 1 - 1  
Catania - Foggia 0 - 1  
Juve Stabia - Catanzaro 2 - 2  
Lecce - Fondi 2 - 0  
Matera - Messina 5 - 1  
Melfi - Akragas 0 - 0  
Monopoli - Virtus Francavilla 1 - 1  
Siracusa - Reggina 1 - 1  
Vibonese - Andria 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - Sinnyik Jaroszlavl 3 - 0  
Kubany Krasznodar - NyeftehimikNyizsnyekamszk 1 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Zenit Sz'tpétervár 2 0 - 0  
Mordovija Szaranszk - Fakel Voronyezs 2 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Szokol Szaratov 1 - 0  
SZKA Habarovszk - Tyumeny 1 - 0  
Szpartak Nalcsik - Volgar Asztrahan 1 - 2  
Toszno - Dinamo Moszkva 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - General Diaz 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uniao Madeira - Vizela 1 - 1  
Varzim - Académica 0 - 2  
Viseu - Santa Clara 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Tenerife 0 - 1  
Elche - Zaragoza 0 - 3  
Getafe - Lugo 2 - 0  
Mirandes - Huesca 1 - 3  
Reus - UCAM Murcia 0 - 0  
Sevilla B - Cordoba 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Valladolid B 0 - 0  
Caudal Deportivo - Arandina 1 - 1  
Celta Vigo B - Ponferradina 3 - 0  
Ferrol - Osasuna B 1 - 0  
Guijuelo - Boiro 4 - 0  
Izarra - Lealtad 1 - 1  
Palencia Balompie - Cultural Leonesa 0 - 4  
Pontevedra - Tudelano 2 - 1  
R. Santander - Somozas 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Fuenlabrada 0 - 4  
De Los Reyes - UD Logrones 1 - 2  
Gernika - Toledo 1 - 0  
Mensajero - Sestao River 4 - 1  
Navalcarnero - Arenas de Getxo 2 - 0  
Real Union Irun - Zamudio 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Cornella 1 - 1  
Ebro - Hercules 1 - 0  
Eldense - Gava 0 - 1  
L'Hospitalet - Atl. Baleares 0 - 4  
Lleida - Mallorca B 2 - 1  
Prat - Alcoyano 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Granada B 2 - 1  
Jumilla - Merida 0 - 1  
Linares - Mancha Real 1 - 1  
Linense - La Roda 1 - 0  
Marbella - Cartagena 2 - 1  
Real Jaen - San Fernando 4 - 2  
Real Murcia - Cordoba B 2 - 0  
Rec. Huelva - El Ejido 0 - 1  
UD Extremadura - Melilla 0 - 1  
Villanovense - La Hoya Lorca 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Ath. Bilbao 1 - 1  
Barcelona - Huelva 5 - 1  
Rayo Vallecano - Espanyol 3 - 2  
Real Sociedad - Albacete 1 - 0  
Santa Teresa - Zaragoza 1 - 1  
Valencia - Oiartzun 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ümraniyespor - Balikesirspor 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Kárpáti Lviv 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - CA Cerro 1 - 1  
Juventud - Plaza Colonia 0 - 2  
Nacional - Liverpool Montevideo 3 - 0  
Sud América - Atl. River Plate 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Németország 1 - 4  
San Marino - Csehország 0 - 6  
Észak-Írország - Norvégia 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Lengyelország 1 - 2  
Románia - Dánia 0 - 0  
Örményország - Kazahsztán 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Litvánia 2 - 0  
Málta - Szlovákia 1 - 3  
Skócia - Szlovénia 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rhyl - Newtown 0 - 2  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tajvan - Türkmenisztán 1 - 3  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Wellington - Waitakere Utd. 4 - 4  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - E. Ocon (Ausztrál Nagydíj) 1 - 0  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Ausztrál Nagydíj) 0 - 1  
F. Alonso - F. Massa (Ausztrál Nagydíj) 0 - 1  
J. Palmer - S. Vandoorne (Ausztrál Nagydíj) 0 - 1  
K. Räikkönen - V. Bottas (Ausztrál Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - S. Vettel (Ausztrál Nagydíj) 0 - 1  
N. Hülkenberg - L. Stroll (Ausztrál Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Ausztrál Nagydíj) 0 - 1  
S. Perez - C. Sainz Jr. (Ausztrál Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Ausztrál Nagydíj    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pedrosa - J. Lorenzo (Katari Nagydíj) 1 - 0  
M. Marquez - M. Vinales (Katari Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - A. Dovizioso (Katari Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Katari Nagydíj    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Worcester 40 - 33  
Saracens - Bath 53 - 10  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Catalan Dragons 43 - 26  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Montpellier 28 - 25  
Stade de France - Toulon 17 - 11  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - New Zealand Warriors 26 - 12  
Wests Tigers - Melbourne Storm 14 - 22  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Pénzügyőr (3.m.) 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Latina (1.m.) 3 - 2  
Vero Monza - Molfetta (1.m.) 3 - 1  
Vibo Valentia - Ravenna (1.m.) 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Cucine Lube Treia (2.m.) 3 - 1  
Tenisz (Guadalajara, Mexico, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saville L / Smith J-P - GONZALEZ S / SITAK A 1 - 2  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - D. Young 0 - 2  
F. Delbonis - J-L. Struff 2 - 0  
F. Verdasco - K. Nishikori 1 - 2  
J. Chardy - F. Fognini 1 - 2  
J. Donaldson - M. Raonic    
N. Kyrgios - D. Dzumhur 2 - 0  
N. Mahut - G. Pella 2 - 0  
R. Haase - J.M. Del Potro 0 - 2  
R. Nadal - P. Kohlschreiber 2 - 1  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Martin F / Matkowski M 2 - 0  
Cilic M / Mektic N - Isner J / Johnson S 2 - 0  
Isner J / Johnson S - Lopez F / Lopez M 2 - 0  
Lorenzi P / Sousa J - Murray J / Soares B 0 - 2  
Muller G / Querrey S - Dodig I / Granollers M 1 - 2  
Petzschner/Peya - Zverev A / Zverev M 2 - 1  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - S. Rogers 2 - 0  
J. Görges - R. Ozaki 0 - 2  
J. Konta - P. Parmentier 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - M. Keys 2 - 0  
S. Cirstea - C. Wozniacki 0 - 2  
S. Peng - S. Stosur 1 - 2  
T. Townsend - S. Kuznetsova 0 - 2  
V. Williams - P.M. Tig 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Chan H-C - Kuznetsova S / Mladenovic K 1 - 2  
Groenefeld A-L / Peschke - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Mattek-S./Safarova - Klepac A / Martinez Sanch 0 - 2  
Mirza S / Strycova B - Schuurs D / Voracova R 2 - 0  

 

2017.03.25.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Hawthorn 116 - 91  
Gold Coast Suns - Brisbane Lions 96 - 98  
St. Kilda - Melbourne Demons 90 - 120  
Sydney Swans - Port Adelaide 82 - 110  
Curling (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Svédország 9 - 3  
Skócia - Svédország 5 - 8  
Darts (German Darts Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - R. Corner 6 - 4  
B. van de Pas - P. Harvey 6 - 4  
C. Reyes - P. Nicholson (6 nyert leg-ig) 6 - 2  
D. Chisnall - D. van den Bergh 6 - 0  
G. Price - K. Ratajski (6 nyert leg-ig) 6 - 1  
I. White - J. Bowles (6 nyert leg-ig) 6 - 5  
J. Cullen - J. Bain 6 - 2  
J. Klaasen - M. McGowan (6 nyert leg-ig) 6 - 1  
J. Wade - D. Johnson 5 - 6  
K. Huybrechts - D. Portela (6 nyert leg-ig) 6 - 1  
M. Smith - J. Dekker (6 nyert leg-ig) 1 - 6  
M. Suljovic - M. King 6 - 3  
M. van Gerwen - J. Wattimena 6 - 1  
P. Wright - C. Kist 6 - 5  
S. Bunting - D. Pallett 6 - 4  
S. Whitlock - K. Painter 2 - 6  
Floorball (Finn bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Salba (4.m.) 5 - 4  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Indians Espoo (5.m.) 5 - 1  
SPV Seinäjoki - Oilers Espoo (5.m.) 2 - 2  
Viikingit Helsinki - Nokian KrP (5.m.) 8 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Helsingborg (5.m.) 9 - 5  
Storvreta - Dalen (5.m.) 3 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Peniscola 4 - 3  
Ribera Navarra - Jumilla 5 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Providence 0 - 5  
Albany - Utica 1 - 1  
Bakersfield - San Diego 5 - 1  
Binghamton - Toronto Marlies 2 - 4  
Charlotte - Chicago Wolves 2 - 2  
Cleveland - Iowa 5 - 1  
Grand Rapids - Rockford 5 - 3  
Hartford - Providence 1 - 3  
Manitoba - Milwaukee 1 - 3  
Ontario Reign - San Antonio 3 - 2  
Rochester - Springfield 3 - 3  
St. John's - Hershey 4 - 3  
Syracuse - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 5  
Texas Stars - Stockton 4 - 5  
Toronto Marlies - Springfield 4 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Jesenice (3.m.) 2 - 4  
Renon/Ritten - Cortina (3.m.) 7 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Hämeenlinna (3.m.) 2 - 2  
Kalpa - Lahti Pelicans (3.m.) 1 - 2  
Tappara - Ilves (3.m.) 0 - 0  
Turku PS - HIFK (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - Lokomotív Jaroszlavl (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Winnipeg 3 - 1  
Columbus - Philadelphia 1 - 0  
Dallas - San Jose 6 - 1  
Detroit - Tampa Bay 1 - 1  
Minnesota - Vancouver 2 - 4  
Pittsburgh - NY Islanders 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Ambri (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lugano (3.m.) 4 - 1  
Zug - Davos (3.m.) 3 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Rögle (2.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Skelleftea (5.m.) 4 - 1  
Växjö - Malmö (5.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Martin (5.m.) 3 - 1  
Zilina - Zvolen (5.m.) 5 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA-Neva - Rubin Tyumeny (7.m.) 3 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Cedevita Zagreb (2.m.) 74 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Ostrava 59 - 69  
Svitavy - Jindrichuv Hradec 94 - 75  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Kolin 75 - 78  
USK Praha - Opava 79 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Pau Orthez 69 - 76  
Hyeres-Toulon - Monaco 71 - 80  
Le Mans - Adecco ASVEL 82 - 74  
Nanterre - Gravelines 67 - 88  
Orleans - Nancy 78 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Star Hotshots - Globalport Batang Pier 103 - 77  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Koloszosz Rodosz 83 - 67  
Kymi - Arisz 71 - 71, h.u. 77 - 80  
Lavriou - Doxa Lefkadasz 80 - 60  
PAOK - Promitheasz Patra 78 - 75  
Trikala - Koroivosz Amaliadasz 72 - 55  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Maccabi Haifa 78 - 69  
Maccabi Rishon - Hapoel Jerusalem 83 - 59  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kawasaki Brave Thunders 65 - 84  
Chiba - Hokkaido 98 - 88  
Kyoto - Ryukyu Okinawa 78 - 89  
Nagoya Dolphins - Shiga 82 - 83  
Osaka - Mikawa Kariya 66 - 89  
Tokyo Alvark - Akita 78 - 60  
Toyohashi Neophoenix - Tokyo Sunrockers 70 - 77  
Yokohama - Toyama 79 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Torun 81 - 79  
Dabrowa Gornicza - Tarnobrzeg 95 - 66  
Koszalin - Ostrow Wielkopolski 74 - 79  
Krosno - Trefl Sopot 75 - 73  
Kutno - Rosa Radom 65 - 76  
Start Lublin - Turow Zgorzelec 64 - 68  
Szczecin - Starogard Gdanski 58 - 67  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 90 - 94  
Vytautas Prienai - Lietkabelis 82 - 85  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - PEAC-Pécs 69 - 54  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Phoenix 130 - 120  
Charlotte - Cleveland 105 - 112  
Chicago - Philadelphia 107 - 117  
Golden State - Sacramento 114 - 100  
Houston - New Orleans 117 - 107  
Indiana - Denver 117 - 125  
LA Clippers - Utah 108 - 95  
LA Lakers - Minnesota 109 - 109, h.u. 130 - 119  
Milwaukee - Atlanta 100 - 97  
Orlando - Detroit 115 - 87  
Washington - Brooklyn 129 - 108  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tübingen - Göttingen 73 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Unicaja Malaga 81 - 77  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - P. Avenida 50 - 67  
Campus Promete - Vasco Gipuzkoa 66 - 92  
CREF Madrid - Ferrol 77 - 63  
Gernika Bizkaia - Zaragoza 78 - 64  
Girona - Cadi La Seu d'Urgell 72 - 51  
Gran Canaria - Araski AES 91 - 53  
Zamarat - Al-Qazeres Extremadura 88 - 71  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Zlatorog Lasko 60 - 67  
Krka Novo Mesto - Hopsi Polzela 76 - 64  
Rogaska - Olimpija Ljubljana 75 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Besiktas 67 - 84  
Karsiyaka - Istanbul BB 92 - 65  
Tofas Bursa - Trabzonspor 79 - 89  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Adana Botas 75 - 60  
Fenerbahce - Mersin Dogus H. 92 - 64  
Mersin BB - Istanbul Univ. 85 - 59  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Zenit Szentpétervár 80 - 83  
Tsmoki-Minszk - Jenyiszej Krasznojarszk 78 - 86  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Paris SG 26 - 26  
RK Zagreb - Veszprém 22 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Ribe-Esbjerg 28 - 28  
Sönderjyske - Randers 30 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Randers 34 - 22  
Skanderborg - Esbjerg 27 - 34  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - St. Raphael 28 - 32  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Midtjylland 33 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Tatabánya 20 - 24  
Magdeburg - Kolding 36 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Melsungen 26 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Legionowo 31 - 26  
Gwardia Opole - Piotrkow Trybunalski 34 - 24  
Pogon Szczecin - Stal Mielec 39 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Csurgó 28 - 29  
Budakalász - Vác 28 - 28  
Gyöngyös - Mezőkövesd 30 - 23  
Komló - Orosháza 25 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Siófok 35 - 21  
FTC - Érd 31 - 25  
Vác - Fehérvár 31 - 18  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemgo - R-N. Löwen Kronau 28 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Leverkusen 25 - 27  
Neckarsulm - Buxtehude 24 - 35  
Nellingen - Dortmund 31 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Puerto Sagunto 26 - 24  
Barcelona - Morrazo Cangas 37 - 19  
Ciudad Encantada - Valladolid 28 - 24  
Huesca - Ademar Leon 23 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Hellton 27 - 17  
Höör - Skövde 31 - 22  
Skara - Eslöv 27 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Fleetwood 0 - 0  
Chesterfield - Rochdale 1 - 3  
Coventry - Bristol Rovers 1 - 0  
Gillingham - Peterborough 0 - 1  
Northampton - Oxford Utd. 0 - 0  
Oldham - Sheffield Utd. 1 - 1  
Port Vale - Milton Keynes Dons 0 - 0  
Shrewsbury - Bolton 0 - 2  
Swindon - Millwall 1 - 0  
Wimbledon - Southend 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Grimsby 1 - 1  
Barnet - Cheltenham 3 - 1  
Blackpool - Hartlepool 2 - 1  
Cambridge Utd. - Stevenage 0 - 0  
Carlisle - Crewe 0 - 2  
Colchester - Luton 2 - 1  
Crawley - Leyton 3 - 0  
Exeter - Yeovil 3 - 3  
Morecambe - Mansfield 1 - 3  
Portsmouth - Newport 2 - 1  
Wycombe - Notts County 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Chester 0 - 1  
Dag & Red - York 1 - 0  
Eastleigh - Gateshead 1 - 1  
Guiseley - Dover 0 - 4  
Lincoln - Forest Green 3 - 1  
Macclesfield - Aldershot 0 - 2  
Solihull Moors - Barrow 2 - 4  
Southport - Boreham 1 - 0  
Sutton Utd. - North Ferriby Utd. 5 - 1  
Tranmere - Braintree 1 - 0  
Woking - Maidstone Utd. 2 - 4  
Wrexham - Torquay 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - San Martin de Tucuman 3 - 1  
Dep. Flandria - Atl. Parana 1 - 0  
Independiente de Mendoza - Guillermo Brown 1 - 1  
Instituto Cordoba - Chacarita Juniors 2 - 3  
Nueva Chicago - Crucero del Norte 1 - 1  
Santamarina Tandil - Brown de Adrogue 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Union SF 3 - 1  
Gimnasia LP - Sarmiento 1 - 0  
Patronato Parana - Newell's 1 - 1  
Rosario Central - Tigre 1 - 0  
San Lorenzo - Quilmes 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne Victory 1 - 0  
Central Coast Mariners - Adelaide Utd 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Duisburg 2 - 3  
Erfurt - Mainz Amatőr 0 - 0  
FSV Frankfurt - Lotte 2 - 0  
Hallescher FC - Fortuna Köln 0 - 0  
Holstein Kiel - Magdeburg 1 - 1  
Münster - Aalen 2 - 1  
Regensburg - Osnabrück 1 - 2  
Rostock - Paderborn 1 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Zwickau 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seongnam 2 - 0  
Bucheon - Busan I'Park 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Concarneau 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Twente 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Nagasaki 0 - 1  
Mito - Ehime 1 - 0  
Shonan Bellmare - JEF United Chiba 2 - 0  
Tokyo Verdi - Gifu 1 - 0  
Yokohama FC - Tokushima 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Dep. Tolima 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Bytovia Bytow 1 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - Kluczbork 4 - 1  
Stal Mielec - Wigry Suwalki 2 - 1  
Wisla Pulawy - Chojniczanka Chojnice 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Minnesota 5 - 2  
New York - Salt Lake 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Trapani 1 - 3  
Cittadella - Spezia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Racing Roma 2 - 1  
Carrarese - Robur Siena 2 - 0  
Cremonese - Pontedera 1 - 1  
Giana Erminio - Renate 3 - 1  
Prato - Livorno 1 - 3  
Pro Piacenza - Lupa Roma 0 - 0  
Tuttocuoio - Olbia 5 - 0  
Viterbese - Lucchese 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pordenone - Lumezzane 7 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 2 - 4  
Rubio - Sp. Luqueno 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - St. Mirren 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Queens Park 2 - 2  
Brechin - East Fife 2 - 1  
Livingston - Airdrieonians 4 - 2  
Peterhead - Stranraer 2 - 2  
Stenhousemuir - Albion Rovers 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Cowdenbeath 1 - 0  
Arbroath - Montrose 0 - 1  
Clyde - Stirling 2 - 3  
Edinburgh City - Elgin 3 - 0  
Forfar - Berwick 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Dumbarton 2 - 1  
Greenock Morton - Dunfermline 0 - 1  
Hibernian - Falkirk 2 - 1  
Raith Rovers - Queen of South 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Alcorcon 3 - 1  
Mallorca - Levante 1 - 1  
Numancia - Rayo Vallecano 0 - 0  
Oviedo - Girona 2 - 0  
Valladolid - Gimnastic 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Mutilvera - Coruxo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Socuellamos 4 - 1  
Leioa - Majadahonda 1 - 2  
Real Madrid B - Barakaldo 2 - 1  
Real Sociedad B - Ath. Bilbao B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Villarreal B 0 - 2  
Levante B - Atl. Saguntino 0 - 1  
UE Llagostera - Sabadell 1 - 1  
Valencia B - Barcelona B 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Betis 2 - 1  
Tenerife - Tacuense 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Görögország - U19Finnország 4 - 1  
U19Hollandia - U19Ukrajna 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Szerbia 2 - 0  
U19Szlovákia - U19Ciprus 5 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Lengyelország 2 - 0  
U19Törökország - U19Portugália (Helyszín: Portugália) 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Belgium (Helyszín: Belgium) 1 - 1  
U19Svédország - U19Írország 3 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Anglia 0 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Grúzia - U21Izland 4 - 4  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Penarol 2 - 2  
Fenix Montevideo - El Tanque Sisley 2 - 1  
Montevideo Wanderers - Boston River 2 - 1  
Rampla Juniors - Racing Montevideo 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Hollandia 2 - 0  
Luxemburg - Franciaország 1 - 3  
Svédország - Fehéroroszország 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andorra - Feröer-szigetek 0 - 0  
Portugália - Magyarország 3 - 0  
Svájc - Lettország 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Costa Rica 2 - 0  
Trinidad és Tobago - Panama 1 - 0  
USA - Honduras 6 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Görögország 1 - 1  
Bosznia-Hercegovina - Gibraltár 5 - 0  
Ciprus - Észtország 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Óceánia, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Új-Zéland 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Cefn Druids 0 - 0  
Cardiff Met University - Bala Town 2 - 3  
Connah's Quay - Bangor City 1 - 1  
Llandudno FC - Airbus 2 - 2  
TNS - Carmarthen 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - Warrenpoint 1 - 0  
HW Welders - Larne 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Glenavon 1 - 0  
Ballinamallard Utd. - Linfield 1 - 2  
Cliftonville - Ballymena Utd. 2 - 1  
Coleraine - Crusaders 1 - 0  
Portadown - Dungannon 0 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Shelbourne 1 - 4  
Cabinteely - Cobh Ramblers 4 - 1  
UC Dublin - Longford Town 2 - 0  
Waterford Utd. - Wexford Youths 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Limerick 0 - 1  
Cork City - Dundalk 2 - 1  
Drogheda Utd. - Bohemians 0 - 1  
Finn Harps - Sligo 2 - 1  
St. Patrick's - Shamrock Rovers 2 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Hawke's Bay Utd. 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ericsson - P. Wehrlein (Ausztrál Nagydíj)    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Sale 30 - 25  
Harlequin - Newcastle 53 - 17  
Northampton Saints - Leicester 31 - 36  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Toulouse 20 - 11  
Grenoble - Castres 21 - 20  
Lyon - Bayonne 52 - 7  
Racing-Metro - Clermont 27 - 24  
Section Paloise - La Rochelle 13 - 23  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - North Queensland Cowboys 26 - 32  
Manly-Warringah SeaEagles - Canterbury Bulldogs 36 - 0  
Parramatta Eels - Cronulla Sharks 6 - 20  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calvisano - San Dona 26 - 17  
Lazio - Fiamme Oro Roma 17 - 36  
Mogliano - Viadana 14 - 24  
Padova - Reggio Emilia 77 - 7  
Piacenza Lyons - Rovigo 15 - 22  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Ospreys 13 - 5  
Glasgow Warriors - Connacht 35 - 24  
Leinster - Cardiff 22 - 21  
Zebre - Munster 14 - 50  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Pretoria Bulls 38 - 14  
Bloemfontein Cheetahs - Durban Sharks 30 - 38  
Canberra Brumbies - Dunedin Highlanders 13 - 18  
Port Elizabeth S. Kings - Johannesburg Lions 19 - 42  
Tokyo Sunwolves - Cape Town Stormers 31 - 44  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Argos Sora (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Conegliano 1 - 3  
Busto Arsizio - Novara 3 - 1  
LJ Modena - Südtirol Bolzano 3 - 1  
Montichiari - Casalmaggiore 3 - 1  
Scandicci - Bisonte Firenze 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Trentino (2.m.) 3 - 1  
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lir. Ding - P. Svidler 1 - 0  
P. Harikrishna - A. Giri 0 - 1  
Yan. Yu - M. Adams 0.5 - 0.5  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - G. Müller 0 - 2  
An. Kuznetsov - I. Karlovic 0 - 2  
B. Coric - D. Thiem 2 - 0  
D. Ferrer - D.S. Schwartzman 0 - 2  
D. King - D. Goffin 0 - 2  
D. Young - L. Pouille 2 - 0  
F. Verdasco - E. Escobedo 2 - 0  
G. Pella - G. Dimitrov 2 - 0  
J-L. Struff - G. Simon 2 - 0  
J. Isner - T. Bellucci 2 - 0  
J. Sock - Y. Nishioka    
M. Jaziri - F. Lopez 2 - 1  
M. Kukushkin - R. Bautista-Agut 0 - 2  
P. Lorenzi - A. Mannarino 1 - 2  
R. Federer - F. Tiafoe 2 - 0  
S. Querrey - T. Robredo 2 - 0  
S. Wawrinka - H. Zeballos 2 - 0  
T. Berdych - A. Rublev 2 - 0  
Y-H. Lu - A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Mirnyi M - Murray J / Soares B 0 - 2  
Inglot D / Mergea F - Herbert P-H / Mahut N 1 - 2  
Kontinen H / Peers J - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Qureshi / Simon G - Monroe N / Sock J 0 - 2  
Ramos-Vinolas A / Verdasc - Dodig I / Granollers M 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Troicki V / Venus M 2 - 0  
Thiem D / Zimonjic N - Zverev A / Zverev M 0 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - Y-Y. Duan 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - B. Mattek-Sands 1 - 2  
A. Radwanska - M. Lucic-Baroni 0 - 2  
A. Tomljanovic - L. Safarova 0 - 2  
B. Strycova - J. Cepelova 2 - 0  
C. Garcia - S. Peng 0 - 2  
C. Suarez Navarro - J. Görges 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - Shu. Zhang 2 - 1  
K. Flipkens - D. Cibulkova 0 - 2  
R. Ozaki - K. Bertens 2 - 1  
S. Rogers - D. Kasatkina 2 - 1  
V. Williams - B. Haddad Maia 2 - 0  
Y. Putintseva - Ka. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty/Dellacqua - Lucic-Baroni/Vandeweghe 2 - 0  
Kalashnikova O / Muhammad - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Knoll X / Krunic A - Aoyama S / Yang Z 1 - 2  
Osaka N / Puig M - Hlavackova A / Peng S 0 - 2  
Spears A / Srebotnik K - Dabrowski G / XU Y 1 - 2  
Tomljanovic/Watson - Babos/Pavlyuchenkova 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budvanszka Rivijera Budva - Partizan Belgrád 9 - 7  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - OSC 10 - 6  
FTC - Szolnok 6 - 13  
Miskolc - Vasas 11 - 15  
Szeged - BVSC 7 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Acquachiara 5 - 8  
Canottieri Napoli - Quinto 6 - 6  
Ortigia - SM Verona 5 - 11  
Savona - Trieste 8 - 6  
Torino - Lazio 7 - 12  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rose - J. Arnfield 0 - 1  

 

2017.03.24.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Western Bulldogs 86 - 100  
Curling (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Oroszország 7 - 3  
Darts (German Darts Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Roith - J. Wattimena 1 - 6  
C. Dobey - J. Bain 5 - 6  
D. Johnson - R. Allenstein 6 - 1  
D. Pallett - V. Viinikka (6 nyert legig) 6 - 1  
D. Portela - M. Schindler (6 nyert legig) 6 - 3  
D. van den Bergh - A. Hunt 6 - 4  
J. Bowles - S. Stoyke (6 nyert legig) 6 - 2  
J. Dekker - C. Quantock 6 - 5  
J. Michael - M. McGowan (6 nyert legig) 2 - 6  
K. Painter - S. Burton 6 - 5  
M. Plooy - C. Kist (6 nyert legig) 5 - 6  
M. Rasztovits - M. King 5 - 6  
R. Corner - K. Shepherd (6 nyert legig) 6 - 2  
R. de Vreede - K. Ratajski (6 nyert legig) 2 - 6  
R. Meikle - P. Harvey (6 nyert legig) 4 - 6  
R. Searle - P. Nicholson 2 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Mullsjö (4.m.) 4 - 5  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Haladás 5 - 2  
Dunaújváros - Győr 4 - 4  
Veszprém - Aramis 5 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Sala Zaragoza - Cartagena 6 - 2  
Burela - CA Gran Canaria 1 - 2  
Inter Movistar - Magna Gurpea 2 - 0  
Levante - Jaen 2 - 1  
Santa Coloma - Santiago Futsal 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Milwaukee 2 - 6  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Kladno (7.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Trinec (6.m.) 5 - 3  
Plzen - Liberec (6.m.) 4 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Frederikshavn (2.m.) 3 - 0  
Gentofte - Odense (2.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Kokkolan Hermes (6.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - JYP (2.m.) 2 - 1  
Lahti Pelicans - Kalpa (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Gap (6.m.) 1 - 5  
Rouen - Grenoble (6.m.) 2 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - Barsz Kazany (1.m.) 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 3 - 6  
Chicago - Dallas 2 - 2  
Colorado - Edmonton 4 - 7  
Florida - Arizona 3 - 1  
Los Angeles - Winnipeg 5 - 2  
Minnesota - Philadelphia 1 - 3  
Montreal - Carolina 1 - 4  
Nashville - Calgary 3 - 1  
Ottawa - Pittsburgh 1 - 1  
St. Louis - Vancouver 4 - 1  
Toronto - New Jersey 4 - 2  
Washington - Columbus 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Frisk/Asker (4.m.) 0 - 6  
Sparta Sarpsborg - Stavanger (4.m.) 0 - 4  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Bayreuth (5.m.) 11 - 3  
Dresden - Kaufbeuren (5.m.) 5 - 2  
Kassel - Lausitzer Füchse (5.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Eisbären Berlin (1.m.) 2 - 2  
Nürnberg - Wolfsburg (1.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Klagenfurt (5.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Langenthal (2.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Leksand (2.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Linköping (4.m.) 0 - 0  
Färjestad - HV 71 (4.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Liptovsky Mikulas 1 - 3  
Skalica - Trencin 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nove Zamky (5.m.) 5 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Dinamo Szentpétervár (7.m.) 5 - 2  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Knights 81 - 64  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Crvena zvezda 67 - 54  
Darussafaka - Galatasaray 73 - 67  
Olympiakosz - Real Madrid 73 - 79  
UNIKSZ Kazany - CSZKA Moszkva 74 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Antakya Hatay 64 - 58  
Yakin Dogu Univ. - Galatasaray 81 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Antibes 61 - 52  
Reims - Le Portel 77 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Mahindra Enforcers 81 - 89  
Tropang Texters - Meralco Bolts 89 - 94  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Phoenix 126 - 98  
Dallas - LA Clippers 97 - 95  
Miami - Toronto 84 - 101  
Portland - New York 110 - 95  
San Antonio - Memphis 97 - 90  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bayreuth 77 - 76  
Bremerhaven - Skyliners Frankfurt 71 - 71, h.u. 86 - 79  
S. Oliver Würzburg - Vechta 86 - 63  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Ringköbing 35 - 28  
Silkeborg - Odense 27 - 20  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MW Elblag - Zaglebie Lubin 29 - 33  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Balatonfüred 30 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Budaörs 25 - 32  
Kisvárda - Mosonmagyaróvár 23 - 18  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Erlangen 29 - 25  
Stuttgart - Balingen-Weilstetten 25 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quabit Guadalajara - Villa de Aranda 27 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Hammarby 26 - 32  
Lugi - Kristianstad 19 - 29  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Douglas Haig 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney - Melbourne City 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Tubize 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Würzburg 0 - 1  
Mönchengladbach - St. Pauli 4 - 4  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Lyon Duchere 0 - 2  
Belfort - Boulogne 0 - 2  
CA Bastia - Quevilly Rouen 1 - 1  
Creteil - Les Herbiers 2 - 3  
Marseille Consolat - Chateauroux 1 - 3  
Paris FC - Epinal 1 - 0  
Sedan - Pau 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Heerenveen 5 - 0  
PSV - Ajax 1 - 0  
Zwolle - Telstar 4 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Olsztyn 2 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Szolnok 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Sp. Trinidense 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Fehéroroszország 2 - 1  
U19Spanyolország - U19Anglia (Helyszín: Anglia) 0 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Bulgária 1 - 2  
U19Izrael - U19Bosznia-Hercegovina 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Magyarország 1 - 3  
U19Csehország - U19Skócia 1 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Dánia 1 - 2  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Szlovákia 4 - 1  
U21Hollandia - U21Finnország 2 - 0  
U21Macedónia - U21Montenegró 2 - 0  
U21Németország - U21Anglia 1 - 0  
U21Oroszország - U21Románia 5 - 1  
U21Portugália - U21Norvégia 3 - 1  
U21Szerbia - U21Svédország 2 - 0  
U21Törökország - U21Ukrajna 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Moldova 2 - 0  
Grúzia - Szerbia 1 - 3  
Írország - Wales 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Chile 1 - 0  
Paraguay - Ecuador 2 - 1  
Uruguay - Brazília 1 - 4  
Venezuela - Peru 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liechtenstein - Macedónia 0 - 3  
Olaszország - Albánia 2 - 0  
Spanyolország - Izrael 4 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Ukrajna 1 - 0  
Koszovó - Izland 1 - 2  
Törökország - Finnország 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Burkina Faso 2 - 0  
Oroszország - Elefántcsontpart 0 - 2  
Tunézia - Kamerun 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glentoran - Carrick 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Gloucester 14 - 32  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Leeds Rhinos 12 - 28  
St. Helens - Warrington 31 - 6  
Widnes - Salford 10 - 46  
Wigan - Hull FC 20 - 22  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Canberra Raiders 13 - 12  
Penrith Panthers - Newcastle Knights 40 - 0  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Edinburgh 26 - 10  
Newport Dragons - Ulster 17 - 27  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Perth Force 45 - 17  
Melbourne Rebels - Sydney Waratahs 25 - 32  
Tenisz (Guadalajara, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Estrella Burgos - M. Basic 1 - 2  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - M. Jaziri    
B. Tomic - M. Kukushkin    
F. Fognini - J. Sousa 2 - 1  
J. Vesely - A. Ramos 2 - 1  
K. Anderson - K. Nishikori 0 - 2  
M. Cilic - J. Chardy 1 - 2  
M. Zverev - J. Donaldson 0 - 2  
P. Carreno-Busta - F. Delbonis 1 - 2  
P. Cuevas - B. Paire 0 - 2  
R. Nadal - D. Sela 2 - 0  
S. Johnson - N. Mahut 1 - 2  
T. Bellucci - S. Robert 2 - 0  
T.H. Fritz - P. Kohlschreiber 1 - 2  
V. Troicki - M. Raonic (esőszünet) 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Cuevas P - Kyrgios N / Reid M 1 - 2  
Klaasen R / Ram R - Petzschner/Peya 0 - 2  
Marach O / Pavic M - Baker B / Nestor D 1 - 2  
Rublev A / Ymer M - Lorenzi P / Sousa J 0 - 2  
Schwartzman D S / Zeballo - Cilic M / Mektic N 1 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - S. Cirstea 1 - 2  
B. Strycova - J. Larsson 2 - 1  
G. Muguruza Blanco - C. McHale 2 - 1  
M. Minella - S. Kuznetsova 0 - 2  
P. Parmentier - Babos T. 2 - 1  
R. Vinci - T. Townsend (esőszünet) 0 - 2  
S. Halep - N. Osaka 2 - 1  
V. Golubic - M. Keys 0 - 2  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Peschke - Errani S / Niculescu M 2 - 0  
Hradecka L / Siniakova K - Chan Y-J / Hingis M 1 - 2  
Mattek-S./Safarova - Jankovic J / Townsend T 2 - 0  
Tenisz (Quanzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ivashka - T. Fabbiano    
M. Marterer - M. Berrettini 1 - 2  
Tenisz (Quanzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Bury A - Hsieh C-P / Peng H-Y 1 - 2  

 

2017.03.23.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Richmond 89 - 132  
Baseball (World Baseball Cl., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - USA (Helyszín: USA) 0 - 8  
Baseball (World Baseball Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
World Baseball Classic 2017    
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Skócia 6 - 7  
Dánia - Olaszország 8 - 7  
Olaszország - Kanada 5 - 8  
Oroszország - Kína (Helyszín: Kína) 6 - 4  
Skócia - Németország 7 - 2  
Svájc - Dél-Korea 8 - 9  
Svájc - USA 5 - 8  
Svédország - Kína (Helyszín: Kína) 10 - 4  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Klaasen - A. Lewis 5 - 7  
K. Huybrechts - G. Anderson 2 - 7  
M. van Gerwen - J. Wade 7 - 4  
P. Wright - P. Taylor 5 - 7  
R. van Barneveld - M. van Gerwen 7 - 5  
Floorball (Finn bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salba - LaSB (3.m.) 7 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Storvreta (4.m.) 1 - 4  
Helsingborg - Falun (4.m.) 3 - 7  
Pixbo Wallenstam - Växjö (4.m.) 3 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Bridgeport 1 - 3  
Charlotte - Iowa 3 - 2  
Cleveland - Chicago Wolves 1 - 1  
Hershey - Binghamton 3 - 1  
San Diego - San Jose Barracuda 5 - 1  
Texas Stars - Tucson 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Turku PS (2.m.) 3 - 1  
Ilves - Tappara (2.m.) 1 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - Lokomotív Jaroszlavl (1.m.) 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Edmonton 4 - 3  
Columbus - Toronto 2 - 5  
NY Rangers - NY Islanders 2 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comet - Nidaros 3 - 2  
Manglerud - Kongsvinger 2 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Fribourg (2.m.) 1 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Zug (2.m.) 2 - 5  
Lugano - Bern (2.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rögle - Karlskoga (1.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Växjö (4.m.) 3 - 3  
Skelleftea - Frölunda (4.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Kosice (4.m.) 3 - 0  
Zvolen - Zilina (4.m.) 5 - 4  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - SZKA-Neva (6.m.) 2 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Nymburk (4.m.) 63 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Wonju Dongbu 68 - 77  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce Ülker 80 - 77  
Baskonia Vitoria - Panathinaikosz 63 - 72  
Maccabi TA - Zalgiris Kaunas 77 - 93  
Milano - Brose Bamberg 76 - 84  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Anwil Wloclawek 68 - 79  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Pécs 67 - 85  
Kaposvár - MAFC 97 - 70  
Kecskemét - Atomerőmű 80 - 68  
Szolnok - Szeged 70 - 66  
Vasas - Körmend 79 - 109  
ZTE - Jászberény 119 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Indiana 109 - 100  
Chicago - Detroit 117 - 95  
Denver - Cleveland 126 - 113  
Oklahoma City - Philadelphia 122 - 97  
Orlando - Charlotte 102 - 109  
Sacramento - Milwaukee 98 - 116  
Utah - New York 108 - 101  
Washington - Atlanta 104 - 100  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Tonder 23 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Aarhus 25 - 29  
Viborg - Köbenhavn 17 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Pays d'Aix 27 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Sävehof 22 - 33  
Redbergslids - IFK Ystad 29 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Skuru 19 - 25  
Vasterasirsta - Lugi 28 - 27  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Paris SG 1 - 0  
Hjörring - Manchester City 0 - 1  
Wolfsburg - Lyon 0 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Schalke 3 - 1  
Ingolstadt - VfB Stuttgart 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva 2 - Baltika Kalinyingrád 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Finnország 1 - 0  
U19Ukrajna - U19Görögország 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Ciprus 2 - 1  
U19Szerbia - U19Szlovákia 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Portugália (Helyszín: Portugália) 1 - 2  
U19Lengyelország - U19Törökország 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Svédország - U19Belgium (Helyszín: Belgium) 1 - 2  
U19Írország - U19Olaszország 2 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Portugália 2 - 2  
U20Lengyelország - U20Olaszország 3 - 1  
U20Németország - U20Svájc 1 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ciprus - U21Izrael 1 - 0  
U21Horvátország - U21Szlovénia 3 - 0  
U21Lengyelország - U21Olaszország 1 - 2  
U21Spanyolország - U21Dánia 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Bolívia 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Irán 0 - 1  
Kína - Dél-Korea 1 - 0  
Szíria - Üzbegisztán 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Japán 0 - 2  
Irak - Ausztrália 1 - 1  
Thaiföld - Szaúd-Arábia 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Óceánia, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pápua Új-Guinea - Tahiti 1 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Szenegál 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Leigh Centurions 28 - 24  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Sydney Roosters 6 - 20  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Fenerbahce 2 - 3  
Volero Zürich - Vakifbank Istanbul 1 - 3  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Resovia Rzeszow 3 - 1  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - B. Becker 2 - 0  
A. Pavlasek - T.H. Fritz 0 - 2  
A. Rublev - F. Mayer 2 - 0  
C. Ruud - Y-H. Lu 0 - 2  
D. Dzumhur - Hy. Chung 2 - 1  
D. Istomin - An. Kuznetsov 0 - 2  
D. King - L. Lacko 2 - 0  
F. Tiafoe - K. Kravchuk 2 - 1  
G. Elias - H. Zeballos 1 - 2  
G. Pella - T. Smyczek 2 - 1  
K. Khachanov - D.S. Schwartzman 1 - 2  
M. Granollers - B. Coric 1 - 2  
N. Basilashvili - T. Robredo 1 - 2  
R. Albot - A. Seppi 0 - 2  
R. Haase - M. Ymer 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fognini F / Lindstedt R - Muller G / Querrey S 1 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - K. Flipkens 1 - 2  
A. Pavlyuchenkova - Y. Shvedova 2 - 1  
A. Radwanska - Qia. Wang 2 - 0  
B. Mattek-Sands - E. Svitolina 2 - 0  
J. Cepelova - C. Vandeweghe 2 - 1  
J. Görges - A. Riske 2 - 0  
K. Bondarenko - M. Lucic-Baroni 1 - 2  
K. Nara - A. Kontaveit 0 - 2  
L. Safarova - D. Gavrilova 2 - 0  
M. Brengle - Ka. Pliskova 0 - 2  
O. Dodin - P. Parmentier 0 - 2  
S. Cirstea - M. Puig 2 - 0  
S. Errani - Shu. Zhang 1 - 2  
S. Rogers - M. Erakovic 2 - 1  
V. Cepede Royg - D. Cibulkova 0 - 2  
V. Lepchenko - C. Wozniacki 0 - 2  
Y. Putintseva - C. Witthöft 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavrilova D / Konta J - Kuznetsova S / Mladenovic K 0 - 2  
Goerges J / Ostapenko J - Arruabarrena L / Liang C 0 - 2  
Olaru I R / Savchuk O - Klepac A / Martinez Sanch 0 - 2  
Tenisz (Quanzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berrettini - D.H. Lee 2 - 1  
S. Diez - T. Fabbiano 0 - 2  
S. Sekiguchi - U. Ignatik 0 - 2  

 

2017.03.22.
Baseball (World Baseball Cl., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - USA (Helyszín: USA) 1 - 2  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kanada 3 - 9  
Dél-Korea - Csehország 10 - 3  
Dél-Korea - Svédország 5 - 6  
Kína - Olaszország 4 - 8  
Kína - Skócia 6 - 8  
Németország - Dánia 9 - 5  
Németország - USA 6 - 4  
Olaszország - Svájc 2 - 10  
Oroszország - Dánia 8 - 6  
Skócia - Svájc 7 - 4  
Svédország - Kanada 4 - 6  
USA - Oroszország 6 - 8  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Turku PS (4.m.) 10 - 6  
Indians Espoo - Classic Tampere (4.m.) 4 - 7  
Nokian KrP - Viikingit Helsinki (4.m.) 5 - 14  
Oilers Espoo - SPV Seinäjoki (4.m.) 7 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Iowa 1 - 0  
Cleveland - Chicago Wolves 4 - 1  
San Antonio - Tucson 4 - 2  
St. John's - Lehigh Valley 2 - 2  
Toronto Marlies - Rochester 6 - 0  
Wilkes-Barre/Scranton - Hartford 5 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Renon/Ritten (2.m.) 2 - 5  
Jesenice - Asiago (2.m.) 6 - 4  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Jihlava (6.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Pardubice 8 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Plzen (5.m.) 3 - 5  
Trinec - Chomutov (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokkolan Hermes - Espoo United (5.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Hämeenlinna (1.m.) 2 - 2  
Kalpa - Lahti Pelicans (1.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Bordeaux (5.m.) 4 - 0  
Grenoble - Rouen (5.m.) 4 - 3  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MAC Budapest (5.m.) 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Ottawa 2 - 3  
Buffalo - Pittsburgh 1 - 3  
Chicago - Vancouver 4 - 4  
Colorado - St. Louis 2 - 4  
Florida - Carolina 3 - 4  
Minnesota - San Jose 3 - 2  
Montreal - Detroit 1 - 1  
New Jersey - NY Rangers 2 - 2  
Tampa Bay - Arizona 3 - 5  
Washington - Calgary 4 - 2  
Winnipeg - Philadelphia 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lillehammer (3.m.) 3 - 3  
Stavanger - Sparta Sarpsborg (3.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Mora (1.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Färjestad (3.m.) 3 - 3  
Linköping - Brynäs (3.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Kosice (3.m.) 4 - 1  
Zvolen - Zilina (3.m.) 3 - 5  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Kazzink-Torpedo (6.m.) 3 - 3  
Zauralje Kurgan - Szarjarka Karaganda (6.m.) 2 - 2  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Venezia 74 - 71  
Monaco - Sassari 73 - 62  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Jeonju KCC Egis 83 - 100  
Seoul Thunders - Incheon Elephants 78 - 81  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Olympiakosz 58 - 58, h.u. 64 - 66  
CSZKA Moszkva - Darussafaka 95 - 85  
Galatasaray - UNIKSZ Kazany 75 - 67  
Real Madrid - Barcelona 85 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Hapoel Jerusalem (3.m.) 90 - 75  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Alaska Aces 95 - 109  
Phoenix Fuelmasters - Star Hotshots 82 - 101  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Detroit 98 - 96  
Dallas - Golden State 87 - 112  
LA Lakers - LA Clippers 109 - 133  
Miami - Phoenix 112 - 97  
Minnesota - San Antonio 93 - 100  
New Orleans - Memphis 95 - 82  
Portland - Milwaukee 90 - 93  
Toronto - Chicago 113 - 113, h.u. 122 - 120  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Lucca 74 - 61  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Girona 67 - 60  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Krka Novo Mesto 59 - 76  
Olimpija Ljubljana - Hopsi Polzela 78 - 60  
Zlatorog Lasko - Rogaska 59 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Mersin BB 71 - 64  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - R-N. Löwen Kronau 24 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Kolding 26 - 22  
Mors - Aarhus 25 - 21  
Skjern - Holstebro 27 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Saran 26 - 25  
Dunkerque - St. Raphael 27 - 23  
Ivry - Paris SG 21 - 31  
Nantes - Selestat 40 - 29  
Nimes - Creteil 30 - 26  
Toulouse - Montpellier 28 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Wisla Plock 25 - 32  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Tatabánya 26 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Haslum 18 - 25  
Bodö - Hallvard 30 - 24  
Falk Horten - Drammen 20 - 19  
Fyllingen - Kolstad 29 - 31  
Halden - Elverum 26 - 32  
Lilleström - Baekkelaget 26 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Byasen 28 - 35  
Glassverket - Sola 28 - 27  
Stabaek - Oppsal 27 - 32  
Tertnes Bergen - Storhamar 30 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Göppingen 25 - 29  
Füchse Berlin - Wetzlar 27 - 24  
Gummersbach - Melsungen 23 - 30  
Magdeburg - Flensburg 26 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Metzingen 35 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Bidasoa Irun 34 - 29  
Benidorm - Naturhouse La Rioja 27 - 27  
Granollers - Sinfin 32 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Schaffhausen 28 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Guif 23 - 30  
Ricoh HK - Skövde 20 - 21  
Ystad IF - Malmö 27 - 18  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - River Plate 1 - 3  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosengard - Barcelona 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sonnenhof Grossaspach - Lotte 2 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Paneleuszianiakosz 4 - 0  
Sparti - Kisszamikosz 0 - 0  
Trikala - Lamia 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - Szpartak Nalcsik 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Norvégia 3 - 0  
U19Spanyolország - U19Fehéroroszország 5 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bosznia-Hercegovina - U19Franciaország (Helyszín: FRA) 2 - 0  
U19Izrael - U19Bulgária 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Skócia 3 - 0  
U19Magyarország - U19Csehország (Helyszín: Csehország) 1 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Uruguay - U20Argentína 0 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Grúzia - U21Izland 3 - 1  
U21Görögország - U21Magyarország 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Kazahsztán 3 - 1  
Csehország - Litvánia 3 - 0  
Fülöp-szigetek - Malajzia 0 - 0  
Németország - Anglia 1 - 0  
Skócia - Kanada 1 - 1  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LJ Modena - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Belchatow 2 - 3  
Kedzierzyn-Kozle - Belogorje Belgorod 1 - 3  
Zenit Kazany - Roeselare 3 - 0  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pénzügyőr - Kaposvár (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Revivre Milano (3.m.) 3 - 1  
Padova - Argos Sora (3.m.) 0 - 3  
Tenisz (Guadalajara, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-P. Smith - OROZCO RANGEL, EDUARDO YA 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - J-L. Struff    
C. Harrison - D. Sela 0 - 2  
D. Young - D. Brown 2 - 1  
E. Escobedo - D. Evans 2 - 1  
F. Fognini - R. Harrison 2 - 0  
J. Chardy - F. Bagnis 2 - 0  
J. Donaldson - K. Edmund 2 - 1  
J. Monaco - F. Delbonis 0 - 2  
J. Vesely - T. Haas 2 - 1  
K. Anderson - D. Lajovic 2 - 0  
M. Klizan - B. Paire 0 - 2  
M. Mmoh - N. Mahut 0 - 2  
V. Troicki - T. Monteiro 2 - 1  
Y. Nishioka - J. Thompson 2 - 1  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - T. Townsend 1 - 2  
A. Cornet - A. Sasnovich 1 - 2  
A. Petkovic - J. Cepelova 0 - 2  
B. Mattek-Sands - K. Siniakova 2 - 1  
C. McHale - A. Beck 2 - 1  
C.C. Bellis - A. Tomljanovic    
D. Vekic - Qia. Wang 1 - 2  
E. Bouchard - A. Barty 1 - 2  
H. Watson - P.M. Tig 0 - 2  
J. Jankovic - Y. Shvedova 1 - 2  
L. Davis - V. Lepchenko 0 - 2  
M. Brengle - J. Ostapenko 2 - 1  
M. Doi - V. Cepede Royg 0 - 2  
M. Linette - A. Tomljanovic 1 - 2  
R. Ozaki - L. Chirico 2 - 1  
Y. Wickmayer - L. Safarova 0 - 2  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Barceloneta 11 - 10  
OSC - Spandau Berlin 5 - 5  
Partizan Belgrád - Hannover 13 - 9  
Recco - Eger 9 - 4  
Szolnok - Brescia 8 - 4  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oradea - FTC 6 - 12  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - BVSC (1.m.) 10 - 9  

 

2017.03.21.
Baseball (World Baseball Cl., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - Hollandia 4 - 3  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország 4 - 10  
Dánia - Kína (Helyszín: Kína) 5 - 7  
Kanada - Dél-Korea 9 - 8  
Kanada - Skócia 8 - 2  
Kína - USA 5 - 7  
Olaszország - Németország 5 - 7  
Oroszország - Németország 8 - 4  
Oroszország - Olaszország 11 - 1  
Skócia - Dél-Korea 6 - 10  
Svájc - Csehország 7 - 10  
Svédország - Svájc 9 - 4  
USA - Dánia 7 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Helsingborg (3.m.) 7 - 1  
Mullsjö - Linköping (3.m.) 4 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. John's - Lehigh Valley 4 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Karlovy Vary 2 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Litvínov (5.m.) 7 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Esbjerg (1.m.) 5 - 2  
Odense - Gentofte (1.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Ilves (1.m.) 3 - 6  
Turku PS - HIFK (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix-Morzine - Dijon 6 - 7  
Strasbourg - Nice 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - San Jose 1 - 0  
Detroit - Buffalo 1 - 2  
Edmonton - Los Angeles 2 - 0  
Nashville - Arizona 3 - 1  
Toronto - Boston 4 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bietigheim/Bissingen (4.m.) 3 - 0  
Freiburg - Frankfurt Löwen (4.m.) 2 - 5  
Kaufbeuren - Dresden (4.m.) 6 - 3  
Lausitzer Füchse - Kassel (4.m.) 1 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Wolfsburg (7.m.) 0 - 1  
Mannheim - Eisbären Berlin (7.m.) 1 - 1  
Nürnberg - Augsburg (7.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Salzburg (4.m.) 4 - 1  
Südtirol Bolzano - Vienna Capitals (4.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Rapperswil (1.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Ambri (1.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lugano (1.m.) 2 - 4  
Zug - Davos (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Skelleftea (3.m.) 2 - 3  
Växjö - Malmö (3.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Trencin 3 - 3  
Liptovsky Mikulas - Skalica 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Zamky - B. Bystrica (4.m.) 3 - 2  
Poprad - Nitra (4.m.) 1 - 5  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA-Neva - Rubin Tyumeny (5.m.) 0 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Dinamo Balasiha (5.m.) 0 - 4  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Iberostar Tenerife 62 - 62  
Banvitspor - Ludwigsburg 87 - 92  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Slavia Praha (3.m.) 73 - 69  
Valosun Brno - Handicap Brno (3.m.) 90 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Anyang 63 - 79  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Baskonia Vitoria 71 - 96  
Fenerbahce Ülker - Maccabi TA 79 - 81  
Panathinaikosz - Milano 74 - 61  
Zalgiris Kaunas - Anadolu Efes 68 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - AGÜ Kayserispor 65 - 71  
Galatasaray - Yakin Dogu Univ. 81 - 87  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Cibona Zagreb 83 - 78  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Antibes 81 - 70  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington 110 - 102  
Charlotte - Atlanta 105 - 90  
Houston - Denver 125 - 124  
Indiana - Utah 107 - 100  
LA Clippers - New York 114 - 105  
Oklahoma City - Golden State 95 - 111  
Orlando - Philadelphia 98 - 98, h.u. 112 - 109  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - GOG 28 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Kwidzyn 35 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Hammarby 33 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Port Vale 2 - 1  
Oxford Utd. - Bolton 2 - 4  
Rochdale - Millwall 3 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morecambe - Accrington 1 - 2  
Newport - Luton 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Dag & Red 3 - 1  
Barrow - Wrexham 1 - 1  
Boreham - Lincoln 2 - 0  
Braintree - Woking 1 - 3  
Chester - Macclesfield 2 - 3  
Forest Green - Solihull Moors 2 - 1  
Gateshead - Guiseley 1 - 1  
Maidstone Utd. - Sutton Utd. 1 - 1  
North Ferriby Utd. - Tranmere 1 - 4  
Torquay - Eastleigh 2 - 3  
York - Southport 5 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Chacarita Juniors 1 - 0  
Santamarina Tandil - Atl. Parana 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Aldosivi 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Dep. Iquique 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rionegro Aguilas - Envigado 1 - 2  
Labdarúgás (Primeira Liga, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville - Cruzeiro 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Alloa 1 - 2  
Livingston - Stenhousemuir 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Cowdenbeath 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - TNS 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Coleraine 1 - 1  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Istanbul BBSK 3 - 2  
Dinamo Moszkva - Arkas Izmir 3 - 0  
Tenisz (Guadalajara, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Zampieri - M. Arevalo 0 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - L. Tsurenko    
C. Witthöft - N. Gibbs 2 - 0  
J. Larsson - M. Niculescu 2 - 0  
K. Bondarenko - P. Badosa Gibert 2 - 0  
K. Flipkens - J. Brady 2 - 1  
K. Kucova - N. Osaka 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
M. Minella - Kr. Pliskova 2 - 1  
S. Errani - B. Bencic 2 - 1  
S. Peng - D. Kovinic    
V. Golubic - T. Pironkova 2 - 1  
Y-Y. Duan - L. Siegemund 2 - 0  
Tenisz (Miami-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. King - R. Opelka    
F. Tiafoe - M. Bourgue 2 - 1  
J. Donaldson - S. Kozlov 2 - 0  
L. Lacko - M. Kecmanovic 2 - 0  
M. Kukushkin - N. Gombos 2 - 0  
M. Youzhny - B. Becker 1 - 2  
N. Kicker - D. Lajovic 0 - 2  
R. Albot - S. Stakhovsky 2 - 1  
R. Dutra da Silva - C. Harrison 0 - 2  
R. Olivo - E. Escobedo 0 - 2  
T. Kamke - Al. Bedene 0 - 2  
T. Smyczek - R. Bemelmans 2 - 0  
Tenisz (Miami-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - J. Cepelova 0 - 2  
A. van Uytvanck - A. Kontaveit 0 - 2  
D. Vekic - A. Bogdan 2 - 0  
E. Rodina - P.M. Tig 1 - 2  
F. Abanda - M. Erakovic 1 - 2  
K. Nara - F. Schiavone 2 - 0  
M. Barthel - T. Townsend 0 - 2  
M. Brengle - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
M. Linette - A. Sasnovich 0 - 2  
R. Ozaki - J. Boserup 2 - 0  
V. Cepede Royg - I. Falconi 2 - 0  
V. Lepchenko - M. Duque Marino 2 - 1  
Tenisz (Quanzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Sugita - I. Ivashka 1 - 2  
Tenisz (Quanzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nedunchezhiyan/Rungkat - Wu D / Zhang Z 2 - 0  

 

2017.03.20.
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Olaszország 6 - 8  
Dánia - Dél-Korea 7 - 8  
Dánia - Skócia 2 - 7  
Kanada - Svájc 8 - 6  
Kína - Dél-Korea 7 - 6  
Németország - Kína (Helyszín: Kína) 10 - 7  
Németország - Svédország 4 - 6  
Olaszország - USA 4 - 9  
Oroszország - Csehország 9 - 7  
Oroszország - Svájc 7 - 12  
Skócia - Svédország 3 - 7  
USA - Kanada 5 - 7  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Happee Jyväskylä (3.m.) 4 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Dalen (3.m.) 2 - 4  
Växjö - Pixbo Wallenstam (3.m.) 9 - 3  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aramis - Haladás 8 - 4  
Győr - Veszprém 9 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Kladno (5.m.) 1 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Praha (5.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Trinec (4.m.) 1 - 1  
Plzen - Liberec (4.m.) 0 - 4  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Kokkolan Hermes (4.m.) 2 - 2  
Heinolan Peliitat - Tuto (4.m.) 1 - 2  
Jokipojat - Kiekko-Vantaa (4.m.) 1 - 1  
Keupa - SaPKo (4.m.) 1 - 5  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Diósgyőr (4.m.) 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Los Angeles 5 - 2  
Chicago - Colorado 6 - 3  
Montreal - Ottawa 4 - 1  
Philadelphia - Carolina 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Frisk/Asker (2.m.) 4 - 8  
Sparta Sarpsborg - Stavanger (2.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - AIK (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Linköping (2.m.) 3 - 2  
Färjestad - HV 71 (2.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Zamky - B. Bystrica (3.m.) 1 - 4  
Poprad - Nitra (3.m.) 3 - 3  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Dinamo Szentpétervár (5.m.) 4 - 3  
Szarjarka Karaganda - Zauralje Kurgan (5.m.) 1 - 3  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Limoges 80 - 59  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi Rishon 94 - 85  
Maccabi Haifa - Maccabi Kiryat Gat 99 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - Cleveland 120 - 125  
San Antonio - Sacramento 118 - 102  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Galatasaray 90 - 84  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girne Univ. - Besiktas 65 - 71  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Tsmoki-Minszk 79 - 70  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Sönderjyske 26 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wybrzeze Gdansk - Gwardia Opole 24 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Redbergslids 20 - 25  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Ferro Carril Oeste 0 - 1  
Nueva Chicago - San Martin de Tucuman 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Atl. Rafaela 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Berlin - Nürnberg 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwickau - Rostock 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - Audax Italiano 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - AEL Limasszol 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roskilde - Hobro 1 - 2  
Vendsyssel - Helsingor 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Strasbourg 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plataniasz - Iraklisz 1908 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Nazareth Illit 0 - 1  
Ironi Nesher - Hapoel Ramat Gan 0 - 1  
Maccabi Herzliya - Maccabi Shaarayim 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Kfar Saba 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Boyaca Patriotas 0 - 0  
Millonarios - Independiente SF 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Monarcas Morelia 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - New York 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Entella - Salernitana 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Venezia 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Trinidense - Guarani Asuncion 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes B - Cova Piedade 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Municipal Studentesc Iasi 0 - 0  
Poli Timisoara - Voluntari 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - Xamax 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Rampla Juniors 3 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Ballinamallard Utd. 3 - 1  
Tenisz (Guadalajara-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - R. Ramanathan 2 - 1  
S. Gonzalez - E. Gomez 0 - 2  
Tenisz (Miami-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - J. Souza 2 - 1  
C. Harrison - P. Polansky 2 - 0  
D. Kudla - E. Escobedo 0 - 2  
E. Gulbis - S. Stakhovsky 1 - 2  
F. Gaio - Al. Bedene 0 - 2  
F. Tiafoe - T. Gabashvili 2 - 0  
G. Zemlja - D. Lajovic    
J. Donaldson - Y. Wu 2 - 0  
L. Lacko - V. Kirkov 2 - 1  
M. Bourgue - B. Fratangelo    
M. Kecmanovic - H. Laaksonen 2 - 0  
M. Kukushkin - P. Gojowczyk    
M. Youzhny - V. Millot 2 - 1  
N. Kicker - A. Whittington 2 - 0  
N. Kuhn - S. Kozlov 1 - 2  
P-H. Herbert - T. Kamke 1 - 2  
Q. Halys - N. Gombos 1 - 2  
R. Albot - E. Ymer    
R. Dutra da Silva - L. Rosol 2 - 1  
R. Olivo - A. Bublik 2 - 1  
R. Opelka - M. Copil 2 - 0  
S. Giraldo - T. Smyczek 0 - 2  
Tenisz (Miami-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - T. Maria 2 - 1  
A. Kontaveit - C. Buyukakcay 2 - 0  
A. Krunic - P.M. Tig 0 - 2  
D. Vekic - K. Day 2 - 1  
E. Kostova - A. Sasnovich 1 - 2  
E. Mertens - A. van Uytvanck 0 - 2  
E. Rodina - L. Hradecka 2 - 0  
F. Schiavone - Ka. Kozlova 2 - 0  
I. Khromacheva - V. Cepede Royg 0 - 2  
J. Fett - J. Boserup 1 - 2  
K. Nara - G. Min 2 - 0  
M. Barthel - J.A. Cristian 2 - 0  
M. Brengle - S. Vickery 2 - 0  
M. Linette - A. Muhammad 2 - 1  
M. Sakkari - A. Potapova 1 - 2  
N. Broady - M. Erakovic 0 - 2  
N. Hibino - F. Abanda 0 - 2  
R. Ozaki - K. Swan 2 - 0  
R. Sramkova - J. Cepelova 0 - 2  
S. Crawford - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
S. Zhuk - T. Townsend 0 - 2  
U. Radwanska - M. Duque Marino 0 - 2  
V. Lepchenko - S. Soler-Espinosa 2 - 0  
V. Tomova - I. Falconi 0 - 2  
Tenisz (Quanzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rig. Te - D.H. Lee 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,