Tippmix eredmények - 2017. március 13-19.

2017-03-13
Tippmix eredmények - 2017. március 13-19.
2017.03.19.
Baseball (World Baseball Classic, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - USA (Helyszín: USA) 3 - 6  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kína (Helyszín:Kína) 8 - 7  
Dél-Korea - Németország 6 - 10  
Dél-Korea - Olaszország 7 - 4  
Kanada - Oroszország 10 - 9  
Olaszország - Skócia 7 - 6  
Skócia - Oroszország 10 - 7  
Svájc - Dánia 12 - 4  
Svájc - Kína (Helyszín: Kína) 8 - 7  
Svédország - Dánia 7 - 4  
USA - Csehország 3 - 7  
Floorball (Finn bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Salba (2.m.) 4 - 7  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Indians Espoo (3.m.) 9 - 4  
SPV Seinäjoki - Oilers Espoo (3.m.) 6 - 3  
Viikingit Helsinki - Nokian KrP (3.m.) 5 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Falun (2.m.) 7 - 4  
Linköping - Mullsjö (2.m.) 5 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Hershey 1 - 3  
Bridgeport - Utica 4 - 1  
Chicago Wolves - Grand Rapids 2 - 2  
Cleveland - Texas Stars 6 - 3  
Hershey - Hartford 6 - 4  
Iowa - Milwaukee 4 - 1  
Manitoba - Rockford 5 - 3  
Milwaukee - Grand Rapids 6 - 3  
Providence - Springfield 4 - 2  
Providence - Utica 2 - 5  
San Antonio - San Diego 3 - 3  
Springfield - Albany 3 - 0  
Stockton - San Jose Barracuda 1 - 3  
Syracuse - Albany 1 - 1  
Tucson - Bakersfield 3 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 2 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Olomouc 6 - 2  
Pardubice - Zlín 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Trinec (3.m.) 2 - 2  
Plzen - Liberec (3.m.) 6 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Gap (4.m.) 3 - 2  
Rouen - Grenoble (4.m.) 0 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Avangard Omszk (6.m.) 5 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 0 - 3  
Carolina - Nashville 4 - 2  
Edmonton - Vancouver 2 - 0  
Minnesota - NY Rangers 2 - 3  
New Jersey - Columbus 1 - 4  
Ottawa - Montreal 3 - 3  
Pittsburgh - Florida 4 - 0  
San Jose - Anaheim 1 - 2  
Tampa Bay - Washington 3 - 5  
Toronto - Chicago 1 - 1  
Winnipeg - Minnesota 5 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Nidaros 3 - 6  
Manglerud - Comet 4 - 4  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Bayreuth (3.m.) 9 - 0  
Dresden - Kaufbeuren (3.m.) 3 - 0  
Frankfurt Löwen - Freiburg (3.m.) 4 - 2  
Kassel - Lausitzer Füchse (3.m.) 6 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Nürnberg (6.m.) 0 - 3  
Eisbären Berlin - Mannheim (6.m.) 3 - 3  
Wolfsburg - Köln (6.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Klagenfurt (3.m.) 2 - 3  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano (3.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Växjö (2.m.) 2 - 2  
Skelleftea - Frölunda (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skalica - Detva 0 - 0  
Trencin - Liptovsky Mikulas 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Martin (2.m.) 1 - 2  
Zilina - Zvolen (2.m.) 2 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Buducnost (1.m.) 82 - 67  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Nymburk (2.m.) 77 - 61  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Seoul Thunders 65 - 73  
Seoul Knights - Goyang 62 - 71  
Ulsan Mobis Phoebus - Wonju Dongbu 81 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Le Mans 85 - 71  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - NLEX Road Warriors 91 - 84  
RS Elasto Painters - Mahindra Enforcers 88 - 88, h.u. 99 - 95  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Gilboa Galil 76 - 66  
Hapoel Jerusalem - Ironi Naharia 91 - 80  
Maccabi TA - Hapoel TA 100 - 74  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Albirex Niigata 81 - 81, h.u. 93 - 89  
Kyoto - Chiba 79 - 68  
Nagoya Dolphins - Akita 84 - 84, h.u. 96 - 99  
Osaka - Yokohama 66 - 62  
Ryukyu Okinawa - Toyohashi Neophoenix 72 - 68  
Sendai - Toyama 64 - 88  
Shiga - Tochigi 80 - 82  
Tokyo Sunrockers - Tokyo Alvark 64 - 66  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Xinjiang (5.m.) 103 - 111  
Shenzhen - Guangdong (5.m.) 90 - 103  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Start Lublin 112 - 77  
Rosa Radom - Czarni Slupsk 67 - 68  
Turow Zgorzelec - Asseco Gdynia 100 - 79  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Zalgiris Kaunas 71 - 73  
Lietkabelis - Nevezis Kedainiai 100 - 69  
Lietuvos Rytas - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 93 - 86  
Vytautas Prienai - Alytaus Dzukija 91 - 69  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Kecskemét 73 - 88  
Körmend - Alba Fehérvár 76 - 81  
MAFC - Szombathely 75 - 67  
Sopron - ZTE 74 - 77  
Szeged - Vasas 92 - 70  
Szolnok - Kaposvár 80 - 65  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Dallas 104 - 111  
Charlotte - Washington 98 - 93  
Chicago - Utah 95 - 86  
Denver - Houston 105 - 109  
Detroit - Phoenix 112 - 95  
Golden State - Milwaukee 117 - 92  
LA Clippers - Cleveland 108 - 78  
Memphis - San Antonio 104 - 96  
Miami - Portland 104 - 115  
New Orleans - Minnesota 123 - 109  
Philadelphia - Boston 105 - 99  
Toronto - Indiana 116 - 91  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Brose Bamberg 67 - 59  
Skyliners Frankfurt - Göttingen 81 - 67  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Varese 78 - 87  
Cantu - Brindisi 83 - 77  
Capo D'Orlando - Caserta 74 - 71  
Milano - Cremona 86 - 78  
Venezia - Torino 89 - 70  
VL Pesaro - Reggio Emilia 81 - 91  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Famila Schio 39 - 79  
Lucca - Umbertide 87 - 46  
Ragusa - Vigarano 71 - 61  
Spezia - San Martino di Lupari 63 - 68  
Torino - Battipaglia 71 - 60  
UR Venezia - Dike Napoli 67 - 61  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Murcia 71 - 82  
Fuenlabrada - Betis Sevilla 67 - 72  
Gran Canaria - Manresa 95 - 76  
Iberostar Tenerife - Valencia 62 - 65  
Joventut Badalona - Barcelona 56 - 76  
Unicaja Malaga - Estudiantes 66 - 78  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - CREF Madrid 53 - 56  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Tofas Bursa 95 - 82  
TED Ankara Kolejliler - Darussafaka 57 - 88  
Usak Sportif - Karsiyaka 86 - 71  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Canik 55 - 71  
Mersin Dogus H. - Adana ASKI 74 - 63  
Osmaniye - Fenerbahce 69 - 99  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Midtjylland 26 - 21  
Randers - Kolding 17 - 23  
Tonder - Silkeborg 27 - 34  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Pays d'Aix 32 - 27  
Toulouse - Dunkerque 28 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Azoty Pulawy 36 - 34  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Eger 29 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Fyllingen 30 - 35  
Bodö - Falk Horten 26 - 23  
Drammen - Arendal 19 - 27  
Elverum - Lilleström 30 - 22  
Haslum - Halden 31 - 29  
Kolstad - Hallvard 32 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Ystad IF 29 - 27  
Hammarby - Alingsas 26 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svédország 25 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Oroszország 33 - 21  
Norvégia - Dánia 31 - 23  
Németország - Svédország 23 - 24  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidwest Wits - Al-Ahly (EGY) 0 - 0  
St. George - Leopards de Dolisie 2 - 0  
Tanda - Sahel (TUN) 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Notts County - Barnet 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Estudiantes San Luis 1 - 0  
Boca Unidos - Guillermo Brown 0 - 3  
Central Cordoba SDE - Atl. All Boys 2 - 0  
Dep. Flandria - Villa Dalmine 1 - 0  
Gimnasia Jujuy - Crucero del Norte 2 - 0  
Juventud Un. Gualeguaychu - Douglas Haig 5 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Racing Club 2 - 0  
Boca Juniors - Talleres Cordoba 1 - 2  
Estudiantes LP - Patronato Parana 1 - 0  
Godoy Cruz - San Lorenzo 2 - 0  
Huracan - Defensa Justicia 2 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Banfield 1 - 0  
Sarmiento - Atl. Temperley 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Brisbane Roar 2 - 1  
Western Sydney - Wellington Phoenix 3 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Gabala 1 - 1  
Zira - Qarabag Baku 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Botev Plovdiv 2 - 0  
Neftocsimik Burgasz - Cserno More Várna 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Schalke 0 - 1  
Mönchengladbach - Bayern München 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Erzgebirge Aue 1 - 1  
Dynamo Dresden - Sandhausen 2 - 0  
Karlsruhe - Düsseldorf 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotte - Hallescher FC 0 - 0  
Magdeburg - Wehen 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Universidad Catolica 1 - 2  
Universidad de Chile - Union Espanola 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - Doxa Katokopiasz 4 - 1  
Ermisz Aradippou - Karmiotissza Polemidion 3 - 1  
Ethnikosz Ahnasz - NEA Szalamina 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Olomouc 2 - 0  
Zizkov - Varnsdorf 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Dukla Praha 1 - 2  
Hradec Kralove - Brno 0 - 0  
Jablonec - Jihlava 5 - 0  
Karvina - Plzen 2 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Vejle 1 - 2  
Fredericia - Köge 0 - 0  
LFA Nyköbing - Skive 2 - 3  
Naestved - Fremad Amager 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - OB Odense 1 - 2  
Bröndby - Lyngby 3 - 2  
Esbjerg - Horsens 1 - 1  
Midtjylland - Nordsjaelland 1 - 2  
Silkeborg - FC Köbenhavn 1 - 3  
Sönderjyske - Randers 1 - 0  
Viborg - Aalborg 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Anyang 1 - 0  
Asan Mugunghwa - Bucheon 2 - 1  
Busan I'Park - Gyeongnam 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Gwangju 2 - 1  
Jeju - Jeonnam 2 - 0  
Suwon Bluewings - Daegu 1 - 1  
Ulsan - Sangju Sangmu 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - FK Minszk 2 - 1  
Szluck - Torpedo Zogyino 2 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Helsinki JK 0 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Monaco 0 - 3  
Dijon - St-Etienne 0 - 1  
Paris SG - Lyon 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Juvisy Essonne 1 - 3  
St-Etienne - Bordeaux 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Giannina 1 - 1  
Panathinaikosz - Olympiakosz 1 - 0  
PAOK - Panioniosz 1 - 0  
Xanthi - Levadiakosz 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volendam - Cambuur 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - ADO Den Haag 4 - 0  
Excelsior - Ajax 1 - 1  
Go Ahead Eagles - Zwolle 1 - 3  
Heerenveen - Feyenoord 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Dinamo Zagreb 0 - 3  
Rijeka - Slaven Belupo 3 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Bnei Yehuda TA 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa 4 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Roasso Kumamoto 2 - 1  
Ehime - Shonan Bellmare 0 - 1  
Gifu - Yokohama FC 1 - 2  
Matsumoto Yamaga - JEF United Chiba 3 - 1  
Okayama - Kyoto 2 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Machida Zelvia 0 - 1  
Yamagata - Kamatamare Sanuki 0 - 0  
Yamaguchi - Tokyo Verdi 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Urawa RD 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Independiente Medellin 3 - 1  
Dep. Cali - América de Cali 2 - 1  
Dep. Tolima - Atl. Huila 2 - 0  
Jaguares de Cordoba - Tigres FC 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Cracovia Krakkó 3 - 0  
Lech Poznan - Gornik Leczna 0 - 0  
Lechia Gdansk - Legia Varsó 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Veracruz 2 - 0  
Cruz Azul - Tigres 0 - 0  
Leon - Dep. Toluca 2 - 3  
Monterrey - Atlas de Guadalajara 2 - 0  
Necaxa - Chiapas 2 - 2  
Queretaro - Pachuca 3 - 0  
UNAM Pumas - América 2 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Minnesota 2 - 2  
D.C. United - Columbus 0 - 2  
Dallas - New England 2 - 1  
Kansas City - San Jose 2 - 1  
Orlando - Philadelphia 2 - 1  
Portland - Houston 4 - 2  
Salt Lake - Los Angeles 1 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Kisvárda 0 - 0  
Cigánd - Szolnok 1 - 1  
Csákvár - Soroksár 1 - 1  
Mosonmagyaróvár - Cegléd 0 - 1  
Nyíregyháza - Dorog 0 - 1  
Siófok - Szeged 2011 1 - 1  
Sopron - Kozármisleny 1 - 1  
SZEOL - Puskás Akadémia 1 - 1  
Vác - Budaörs 2 - 1  
ZTE - Balmazújváros 4 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essen-Schönebeck - Frankfurt 0 - 3  
Freiburg - Hoffenheim 0 - 0  
Jena - Duisburg 1 - 0  
Leverkusen - Sand 0 - 3  
Potsdam - Mönchengladbach 5 - 0  
Wolfsburg - Bayern München 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Pescara 3 - 0  
Bologna - Chievo 4 - 1  
Cagliari - Lazio 0 - 0  
Crotone - Fiorentina 0 - 1  
Empoli - Napoli 2 - 3  
Roma - Sassuolo 3 - 1  
Sampdoria - Juventus 0 - 1  
Udinese - Palermo 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Ternana 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Pordenone 0 - 2  
Feralpisalo - Sambenedettese 1 - 1  
Lumezzane - Maceratese 1 - 1  
Modena - Padova 0 - 1  
Parma - Fano 0 - 1  
Reggiana - Mantova 0 - 0  
Santarcangelo - Forli 2 - 0  
Südtirol - Albinoleffe 0 - 1  
Teramo - Gubbio 6 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Matera 1 - 0  
Andria - Siracusa 0 - 1  
Catanzaro - Monopoli 1 - 1  
Cosenza - Juve Stabia 2 - 4  
Foggia - Lecce 3 - 0  
Messina - Taranto 3 - 1  
Paganese - Catania 2 - 1  
Reggina - Vibonese 0 - 0  
Virtus Francavilla - Melfi 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Lucs Vlagyivosztok 0 - 0  
Fakel Voronyezs - Szibir Novoszibirszk 2 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Toszno 0 - 1  
Kubany Krasznodar - Mordovija Szaranszk 2 - 0  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Volgar Asztrahan 2 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - SZKA Habarovszk 1 - 0  
Szokol Szaratov - Himki    
Szpartak Moszkva 2 - Dinamo Moszkva 1 - 1  
Tyumeny - Tambov 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Ufa 0 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - Rosztov 0 - 0  
Terek Groznij - CSZKA Moszkva 0 - 1  
Zenit Szentpétervár - Arszenál Tula 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Austria Wien 5 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Libertad Asuncion 0 - 1  
Sp. Luqueno - Cerro Porteno 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Viseu 1 - 2  
Covilha - Fafe 1 - 1  
Freamunde - Aves 0 - 1  
Leixoes - Sporting CP B 1 - 2  
Olhanense - Gil Vicente 1 - 3  
Penafiel - Benfica B 2 - 1  
Portimonense - Varzim 0 - 1  
Porto B - Vizela 0 - 0  
Santa Clara - Braga B 2 - 0  
Uniao Madeira - Famalicao 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Chaves 3 - 2  
Guimaraes - Rio Ave 3 - 0  
Marítimo - Arouca 3 - 1  
Porto - Setúbal 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Liverpool 1 - 1  
Middlesbrough - Manchester Utd. 1 - 3  
Tottenham - Southampton 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Botosani 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Universitatea Craiova 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Celtic 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Valladolid 1 - 2  
Girona - Cadiz 1 - 2  
Levante - Almería 1 - 0  
Rayo Vallecano - Oviedo 2 - 0  
Tenerife - Reus 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Izarra 0 - 1  
Boiro - Caudal Deportivo 0 - 0  
Coruxo - Guijuelo 1 - 3  
Cultural Leonesa - R. Santander 0 - 0  
Lealtad - Burgos 2 - 1  
Osasuna B - Pontevedra 2 - 1  
Ponferradina - Palencia Balompie 0 - 2  
Somozas - Union Mutilvera 1 - 2  
Tudelano - Celta Vigo B 1 - 2  
Valladolid B - Ferrol 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Real Madrid B 2 - 1  
Barakaldo - Mensajero 4 - 0  
Majadahonda - Gernika 2 - 0  
Socuellamos - Real Union Irun 0 - 3  
Toledo - Amorebieta 1 - 1  
UD Logrones - Albacete 3 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - L'Hospitalet 3 - 1  
Atl. Baleares - Lleida 2 - 1  
Atl. Saguntino - Ebro 1 - 2  
Cornella - Eldense 3 - 1  
Gava - Valencia B 4 - 5  
Hercules - Espanyol B 2 - 1  
Mallorca B - Badalona 0 - 0  
Sabadell - Levante B 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Real Murcia 1 - 3  
Cordoba B - Linares 2 - 1  
El Ejido - Linense 1 - 1  
Granada B - Real Jaen 3 - 2  
La Roda - Jumilla 1 - 1  
Mancha Real - Rec. Huelva 1 - 2  
Melilla - Atl. Sanluqueno 1 - 0  
Merida - Villanovense 2 - 2  
San Fernando - Marbella 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Sevilla 3 - 1  
Barcelona - Valencia 4 - 2  
Deportivo - Celta Vigo 0 - 1  
Leganes - Malaga 0 - 0  
Sp. Gijón - Granada 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Valencia 1 - 2  
Espanyol - Real Sociedad 1 - 3  
Huelva - Tenerife 1 - 1  
Oiartzun - Santa Teresa 0 - 1  
Tacuense - Levante 3 - 1  
Zaragoza - Rayo Vallecano 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Servette 0 - 1  
Schaffhausen - Wohlen 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Young Boys 0 - 2  
Thun - St. Gallen 2 - 2  
Vaduz - Lausanne 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Brommapojkarna 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Örebro 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Crvena zvezda 3 - 4  
Vojvodina - Mladost Lucani 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Trnava 0 - 0  
Trencin - Senica 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Rudar Velenje 3 - 0  
Olimpija Ljubljana - Koper 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Adana Demirspor 4 - 2  
Eskisehirspor - Göztepe Izmír 4 - 0  
Gaziantep Bld. Spor - Denizlispor 1 - 1  
Sanliurfaspor - Sivasspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Besiktas 0 - 0  
Bursaspor - Alanyaspor 1 - 3  
Genclerbirligi - Rizespor 1 - 0  
Istanbul Basaksehir - Karabukspor 3 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volyn Lutszk - Zorya Luganszk 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Defensor 0 - 1  
El Tanque Sisley - Nacional 0 - 1  
Plaza Colonia - Sud América 2 - 3  
Racing Montevideo - Fenix Montevideo 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newtown - Llandudno FC 2 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Team Wellington 1 - 3  
Hawke's Bay Utd. - Hamilton Wanderers 4 - 0  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Leicester 12 - 16  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Castleford 13 - 12  
Wigan - Huddersfield 16 - 16  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Toulon 23 - 23  
Toulouse - Lyon 42 - 26  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Wests Tigers 46 - 6  
Cronulla Sharks - St. George Illawarra 10 - 16  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiamme Oro Roma - Padova 21 - 29  
Piacenza Lyons - Mogliano 16 - 19  
San Dona - Reggio Emilia 20 - 15  
Viadana - Calvisano 18 - 26  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Pénzügyőr (1.m.) 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Padova (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Montichiari 3 - 1  
Casalmaggiore - Scandicci 3 - 1  
Novara - Club Italia 3 - 0  
Südtirol Bolzano - Bergamo 3 - 0  
Vero Monza - Busto Arsizio 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Modena (1.m.) 3 - 2  
Trentino - Perugia (1.m.) 3 - 1  
Strandröplabda (Sydney, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bawden L / Laird N - Gordon J / Saxton C 0 - 2  
Schumacher A / Behrens K - Artacho M / Ngauamo J 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Mayer - T. Daniel 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez M / Molteni A - Andreozzi G / Duran G 2 - 1  
Tenisz (Drummondville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bemelmans - D. Shapovalov 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Wawrinka - R. Federer 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Ram R - Kubot L / Melo M 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kuznetsova - E. Vesnina 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Hingis M - Hradecka L / Siniakova K 2 - 0  
Tenisz (Irving, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kukushkin - Al. Bedene 1 - 2  
Tenisz (Irving, USA, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Martin F - Daniell M / Demoliner M 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - Y. Sugita 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lin - Yu. Shi 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y.F. Chen - Xiao. Chen 0 - 2  
Téli sportok (Síugrás, párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Stoch - A. Stjernen (Vikersund 2) 1 - 0  
S. Kraft - A. Wellinger (Vikersund 2) 1 - 0  
Téli sportok (Síugrás, végső győztes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raw Air 2017    
Síugrás - Raw Air, Vikersund 2 2017    

 

2017.03.18.
Baseball (World Baseball Classic, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - USA (Helyszín: USA) 6 - 5  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Csehország 5 - 6  
Dél-Korea - Oroszország 6 - 9  
Németország - Kanada 2 - 6  
Svédország - USA 8 - 10  
Floorball (Finn bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salba - LaSB (1.m.) 4 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Storvreta (2.m.) 0 - 5  
Pixbo Wallenstam - Växjö (2.m.) 5 - 7  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dosson - Acqua & Sapone 5 - 6  
Isola - Lazio 4 - 1  
Kaos Futsal - Latina 4 - 2  
Pescara - Group Imola 2 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Levante 7 - 4  
CA Gran Canaria - Santa Coloma 3 - 5  
Jaen - Murcia 1 - 2  
Jumilla - Burela 5 - 4  
Peniscola - AD Sala Zaragoza 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Springfield 1 - 1  
Charlotte - Ontario Reign 5 - 3  
Cleveland - Texas Stars 0 - 4  
Grand Rapids - Chicago Wolves 4 - 4  
Hershey - Hartford 3 - 3  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 4  
Manitoba - Rockford 1 - 1  
Milwaukee - Iowa 2 - 1  
Providence - Bridgeport 3 - 0  
San Antonio - San Diego 1 - 1  
San Jose Barracuda - Stockton 4 - 7  
Toronto Marlies - Binghamton 4 - 2  
Toronto Marlies - Binghamton 4 - 8  
Tucson - Bakersfield 0 - 4  
Utica - Syracuse 4 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Cortina (1.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Jihlava (4.m.) 3 - 3  
Slavia Praha - Motor Ceske Budejovice (4.m.) 0 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Sparta Praha (4.m.) 4 - 1  
Litvínov - Mountfield HK (4.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiekko-Vantaa - Jokipojat (3.m.) 5 - 1  
Kokkolan Hermes - Espoo United (3.m.) 2 - 3  
SaPKo - Keupa (3.m.) 4 - 2  
Tuto - Heinolan Peliitat (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ässät - Ilves (3.m.) 0 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Gap (3.m.) 2 - 3  
Rouen - Grenoble (3.m.) 7 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - CSZKA Moszkva (6.m.) 3 - 1  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MAC Budapest (3.m.) 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Buffalo 1 - 1  
Calgary - Dallas 3 - 1  
Detroit - Colorado 5 - 1  
NY Islanders - Columbus 2 - 2  
NY Rangers - Florida 3 - 3  
Pittsburgh - New Jersey 6 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lillehammer (1.m.) 1 - 2  
Stavanger - Sparta Sarpsborg (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Fribourg 5 - 2  
Kloten - Langnau Tigers 4 - 4  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Karlskoga (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Färjestad (1.m.) 3 - 1  
Linköping - Brynäs (1.m.) 0 - 6  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Martin (1.m.) 4 - 0  
Zilina - Zvolen (1.m.) 5 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Szputnyik Nyizsnyij Tagil (4.m.) 2 - 2  
Rubin Tyumeny - SZKA-Neva (4.m.) 1 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Partizan Belgrád (1.m.) 83 - 76  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - MMCITE Brno 81 - 76  
Svitavy - Usti nad Labem 83 - 57  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Praha - Pardubice 74 - 67  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Handicap Brno - Valosun Brno (2.m.) 54 - 70  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Wonju Dongbu 71 - 77  
Jeonju KCC Egis - Anyang 66 - 73  
Seoul Knights - Seoul Thunders 78 - 78, h.u. 91 - 85  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Nanterre 77 - 77, h.u. 94 - 90  
Gravelines - Hyeres-Toulon 81 - 80  
Monaco - Reims 81 - 72  
Nancy - Dijon 87 - 70  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Landes 67 - 60  
Cavigal Nice - Nantes Reze 71 - 80  
Lattes Montpellier - Union Hainaut 67 - 53  
Mondeville - Tarbes 87 - 79  
Villeneuve d'Ascq Lille - Lyon 80 - 62  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Globalport Batang Pier 107 - 79  
Phoenix Fuelmasters - Blackwater Elite 100 - 100, h.u. 118 - 116  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Lefkadasz - Apollon Patra 75 - 70  
Koloszosz Rodosz - Arisz 85 - 84  
Koroivosz Amaliadasz - AEK Athén 63 - 89  
PAOK - Kymi 88 - 71  
Promitheasz Patra - Rethymno 80 - 84  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Ashdod 99 - 70  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Albirex Niigata 84 - 96  
Kawasaki Brave Thunders - Mikawa Kariya 78 - 87  
Kyoto - Chiba 83 - 89  
Nagoya Dolphins - Akita 64 - 70  
Osaka - Yokohama 73 - 90  
Ryukyu Okinawa - Toyohashi Neophoenix 70 - 67  
Sendai - Toyama 75 - 72  
Shiga - Tochigi 57 - 103  
Tokyo Sunrockers - Tokyo Alvark 63 - 95  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Kutno 89 - 64  
Tarnobrzeg - Szczecin 73 - 72  
Torun - Krosno 78 - 74  
Trefl Sopot - Dabrowa Gornicza 79 - 68  
Zielona Gora - Koszalin 79 - 60  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Neptunas Klaipeda 65 - 100  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Atomerőmű 87 - 91  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Boston 95 - 98  
Detroit - Toronto 75 - 87  
LA Lakers - Milwaukee 103 - 107  
Miami - Minnesota 123 - 105  
New Orleans - Houston 128 - 112  
Oklahoma City - Sacramento 110 - 94  
Philadelphia - Dallas 116 - 74  
Phoenix - Orlando 103 - 109  
Washington - Chicago 112 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Tübingen 82 - 81  
Bremerhaven - Telekom Bonn 113 - 103  
Ludwigsburg - Braunschweig 80 - 78  
Ulm - Alba Berlin 82 - 76  
Vechta - Oldenburg 89 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Sassari 77 - 65  
Trento - Pistoia 99 - 91  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Vologda-Csevakata (1.m.) 75 - 70  
MBA Moszkva - Nagyezsda Orenburg (1.m.) 71 - 103  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Zaragoza 100 - 92  
Obradoiro Monbus - Real Madrid 90 - 83  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - P. Avenida 42 - 63  
Bembibre - Girona 54 - 91  
Cadi La Seu d'Urgell - Campus Promete 75 - 57  
Ferrol - Zamarat 61 - 51  
Vasco Gipuzkoa - Gernika Bizkaia 70 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Banvitspor 83 - 74  
Fenerbahce Ülker - Buyukcekmece 89 - 68  
Istanbul BB - Yesilgiresun 89 - 83  
Trabzonspor - Balikesirspor 76 - 84  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Asztana 73 - 62  
Zenit Szentpétervár - Parma Permszkij Kraj 101 - 72  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Skjern 26 - 26  
GOG - Skanderborg 31 - 30  
Holstebro - Mors 35 - 27  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Creteil 39 - 29  
St. Raphael - Chambery 24 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Chrobry Glogow 29 - 26  
Piotrkow Trybunalski - Stal Mielec 23 - 25  
Pogon Szczecin - MW Elblag 32 - 24  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Budakalász 22 - 28  
Csurgó - Cegléd 25 - 20  
Gyöngyös - Komló 25 - 26  
Orosháza - Vác 29 - 24  
Veszprém - Szeged 24 - 22  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morrazo Cangas - Villa de Aranda 26 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Kristianstad 25 - 26  
IFK Ystad - Lugi 20 - 24  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Németország 27 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ausztria 35 - 26  
Franciaország - Norvégia 23 - 30  
Oroszország - Dánia 34 - 30  
Svédország - Németország 33 - 28  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Merrikh - Rivers United FC 4 - 0  
FUS Rabat - Al-Ahli (LBY) 3 - 1  
Kampala - Mamelodi Sundowns 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Northampton 2 - 1  
Bradford - Swindon 2 - 1  
Bristol Rovers - Chesterfield 2 - 1  
Fleetwood - Wimbledon 0 - 0  
Millwall - Bury 0 - 0  
Milton Keynes Dons - Coventry 1 - 0  
Oxford Utd. - Scunthorpe 2 - 1  
Peterborough - Oldham 1 - 1  
Rochdale - Gillingham 4 - 1  
Sheffield Utd. - Charlton 2 - 1  
Southend - Walsall 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Cambridge Utd. 0 - 1  
Crewe - Colchester 2 - 0  
Grimsby - Crawley 1 - 1  
Hartlepool - Wycombe 0 - 2  
Leyton - Doncaster 1 - 4  
Luton - Exeter 1 - 1  
Mansfield - Carlisle 2 - 0  
Newport - Blackpool 1 - 3  
Plymouth - Morecambe 1 - 0  
Stevenage - Portsmouth 3 - 0  
Yeovil - Accrington 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Newcastle 0 - 0  
Blackburn - Preston 2 - 2  
Burton - Brentford 3 - 5  
Cardiff - Ipswich 3 - 1  
Fulham - Wolverhampton 1 - 3  
Leeds - Brighton 2 - 0  
Norwich - Barnsley 2 - 0  
Nottingham - Derby County 2 - 2  
QPR - Rotherham 5 - 1  
Wigan - Aston Villa 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Sutton Utd. 2 - 0  
Barrow - Dag & Red 2 - 1  
Boreham - Guiseley 0 - 0  
Braintree - Southport 2 - 0  
Chester - Eastleigh 0 - 1  
Dover - Bromley 1 - 0  
Forest Green - Wrexham 3 - 0  
Gateshead - Woking 2 - 1  
North Ferriby Utd. - Solihull Moors 1 - 4  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente de Mendoza - Brown de Adrogue 0 - 4  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - San Martin SJ 0 - 0  
Newell's - Vélez Sarsfield 3 - 0  
Quilmes - Rosario Central 0 - 1  
Tigre - Gimnasia LP 0 - 1  
Union SF - Colón 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Newcastle Jets 4 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Sumqayit 1 - 0  
Neftcsi Baku - Inter Baku 2 - 1  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Zulte Waregem 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - CSZKA Szófia 1 - 1  
Ludogorec Razgrad - Dunav Ruse 2 - 2  
Vereja - Pirin Blagoevgrad 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hertha BSC 4 - 2  
Augsburg - Freiburg 1 - 1  
Bremen - RB Leipzig 3 - 0  
E. Frankfurt - Hamburg 0 - 0  
Hoffenheim - Leverkusen 1 - 0  
Wolfsburg - Darmstadt 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - VfB Stuttgart 1 - 0  
St. Pauli - Hannover 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - FSV Frankfurt 2 - 0  
Duisburg - Erfurt 3 - 2  
Fortuna Köln - Sonnenhof Grossaspach 2 - 0  
Mainz Amatőr - Holstein Kiel 0 - 3  
Osnabrück - Chemnitz 3 - 0  
Paderborn - Regensburg 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Santiago Wanderers 1 - 1  
Colo Colo - Huachipato 0 - 0  
Everton Vina Del Mar - Universidad de Concepcion 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - AEK Larnaca 3 - 2  
Omonia Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Ostrava 0 - 1  
Pardubice - Znojmo 0 - 1  
Prostejov - Frydek Mistek 1 - 2  
Vitkovice - Trinec 0 - 0  
Vlasim - Usti nad Labem 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Slavia Praha 1 - 1  
Slovacko - Mladá Boleslav 2 - 1  
Teplice - Pribram 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Seoul E-Land 2 - 1  
Seongnam - Suwon City 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Pohang 2 - 2  
Incheon - Jeonbuk 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Dinamo Minszk 0 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Lokomotív Gomel 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - KPV Kokkola 4 - 2  
Jaro - Honka 0 - 1  
Seinäjoen JK - Inter Turku 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Lens 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concarneau - Boulogne 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Guingamp 3 - 0  
Bordeaux - Montpellier 5 - 1  
Nancy - Lorient 2 - 3  
Nantes - Nice 1 - 1  
Toulouse - Rennes 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - AEK Athén 0 - 1  
Larissza - Panetolikosz 1 - 0  
Veria - Kassziopi Kerkyra 4 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Willem II 1 - 1  
Nijmegen - Utrecht 0 - 3  
PSV - Vitesse 1 - 0  
Sparta Rotterdam - Heracles 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Cibalia 2 - 0  
RNK Split - Inter Zapresic 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Ashkelon 1 - 4  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel TA 2 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Petah Tikva - Beitar Jerusalem 0 - 1  
Maccabi TA - Hapoel Bnei Sakhnin 3 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagasaki - Zweigen Kanazawa 2 - 1  
Nagoya GE - Mito 2 - 1  
Oita Trinita - Tokushima 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Sagan Tosu 1 - 0  
FC Tokyo - Kawasaki Frontale 3 - 0  
Kashiwa R. - Vegalta Sendai 0 - 1  
Kofu - Omiya Ardija 1 - 0  
Sapporo - Sanfrecce Hiroshima 2 - 1  
Shimizu SP - Kashima A. 2 - 3  
Vissel Kobe - Jubilo Iwata 1 - 0  
Yokohama FM - Albirex Niigata 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Ordabasy Shymkent 0 - 1  
Atyrau - Irtis Pavlodar 0 - 1  
Okzhetpes Kokshetau - Tobol Kostanay 1 - 0  
Sahtar Karagandy - Kaisar Kyzylorda 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Alianza Petrolera 2 - 0  
Dep. Pasto - Cortulua 2 - 2  
Junior de Barranquilla - Once Caldas 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Stal Mielec 2 - 2  
Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 1  
Chrobry Glogow - Wisla Pulawy 1 - 2  
Kluczbork - Pogon Siedlce 2 - 2  
Olimpia Grudziadz - GKS Tychy 1 - 0  
Olsztyn - Znicz Pruszkow 5 - 1  
Wigry Suwalki - Miedz Legnica 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Arka Gdynia 3 - 2  
Pogon Szczecin - Jagiellonia Bialystok 0 - 0  
Zaglebie Lubin - Ruch Chorzow 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babite - Rigas FS 0 - 0  
Metta/Lu - Spartaks Jurmala 2 - 4  
Riga FC - Ventspils 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utenis Utena - Lietava Jonava 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Santos Laguna 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Chicago 4 - 0  
New York City FC - Montreal 1 - 1  
Vancouver - Toronto 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Genoa 1 - 0  
Torino - Internazionale 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Cittadella 2 - 1  
Avellino - Novara 1 - 1  
Brescia - Spezia 1 - 1  
Carpi - SPAL Ferrara 1 - 4  
Frosinone - Vicenza 3 - 1  
Pisa - Latina 1 - 1  
Trapani - Bari 4 - 0  
Vercelli - Verona 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Viterbese 1 - 0  
Lucchese - Pro Piacenza 1 - 0  
Lupa Roma - Prato 0 - 1  
Olbia - Como 1 - 1  
Piacenza - Carrarese 1 - 0  
Pistoiese - Cremonese 3 - 1  
Racing Roma - Giana Erminio 1 - 1  
Renate - Arezzo 1 - 0  
Robur Siena - Alessandria 2 - 0  
Tuttocuoio - Pontedera 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fondi - Casertana 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Szpartak Nalcsik 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Szpartak Moszkva 1 - 1  
Tom Tomszk - Amkar Perm 1 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Rubin Kazany 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Sturm Graz 1 - 0  
Rapid Wien - Mattersburg 1 - 1  
Ried - Altach 2 - 0  
Wolfsberg - St. Pölten 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Nacional Asuncion 1 - 1  
Olimpia Asuncion - Rubio 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Braga 1 - 2  
Moreirense - Tondela 1 - 1  
Pacos Ferreira - Benfica 0 - 0  
Sporting CP - Nacional Madeira 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Swansea 2 - 0  
Crystal Palace - Watford 1 - 0  
Everton - Hull City 4 - 0  
Stoke - Chelsea 1 - 2  
Sunderland - Burnley 0 - 0  
West Bromwich - Arsenal 3 - 1  
West Ham - Leicester 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Concordia Chiajna 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Steaua Bukarest 3 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hearts 2 - 0  
Inverness CT - Ross County 1 - 1  
Kilmarnock - Partick Thistle 1 - 1  
Motherwell - St. Johnstone 1 - 2  
Rangers - Hamilton 4 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Stenhousemuir 1 - 0  
Albion Rovers - Peterhead 0 - 0  
East Fife - Alloa 0 - 0  
Queens Park - Brechin 1 - 1  
Stranraer - Livingston 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Arbroath 0 - 2  
Clyde - Edinburgh City 3 - 1  
Cowdenbeath - Montrose 0 - 2  
Elgin - Forfar 1 - 1  
Stirling - Annan 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Ayr Utd. 0 - 1  
Falkirk - Greenock Morton 0 - 1  
Hibernian - Dumbarton 2 - 2  
Queen of South - St. Mirren 0 - 2  
Raith Rovers - Dundee Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Numancia 0 - 0  
Huesca - Mallorca 2 - 1  
Lugo - Mirandes 2 - 1  
UCAM Murcia - Getafe 2 - 0  
Zaragoza - Sevilla B 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - De Los Reyes 1 - 1  
Fuenlabrada - Leioa 1 - 0  
Sestao River - Navalcarnero 1 - 0  
Zamudio - Real Sociedad B 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - UE Llagostera 4 - 0  
Villarreal B - Prat 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Hoya Lorca - UD Extremadura 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Real Sociedad 1 - 0  
Ath. Bilbao - Real Madrid 1 - 2  
Betis - Osasuna 2 - 0  
Eibar - Espanyol 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Barcelona 0 - 2  
Betis - Atl. Madrid 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Winterthur 2 - 2  
Wil - Chiasso 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Grasshoppers 1 - 0  
Luzern - Sion 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Östersund 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kvarnsveden - Kristianstad 1 - 1  
Mallbacken - Djurgarden 0 - 2  
Pitea - Rosengard 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Palanka - Radnicki Nis 1 - 2  
Javor Matis - Metalac Gornji Milanovac 1 - 0  
Partizan Belgrád - Vozdovac 4 - 0  
RAD Belgrád - Napredak Krusevac 0 - 1  
Spartak Subotica Zdrepcev - Borac 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Zlate Moravce 1 - 1  
Tatran Presov - Zemplin Michalovce 2 - 2  
Zilina - Ruzomberok 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Maribor 1 - 1  
HIT Gorica - Domzale 3 - 1  
Kalcer Radomlje - Krsko Posavlje 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Mersin Idman Yurdu 3 - 3  
Boluspor - Giresunspor 4 - 1  
Manisaspor - Yeni Malatyaspor 0 - 2  
Ümraniyespor - Bandirmaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Akhisar 2 - 1  
Kasimpasa - Osmanlispor 3 - 2  
Kayserispor - Gaziantepspor 3 - 4  
Trabzonspor - Galatasaray 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Olekszandria 4 - 1  
Vorszkla Poltava - Zirka Kirovográd 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Boston River 2 - 0  
Danubio - Juventud 1 - 0  
Liverpool Montevideo - Montevideo Wanderers 0 - 4  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Aberystwyth 4 - 2  
Cardiff Met University - TNS 0 - 5  
Carmarthen - Connah's Quay 1 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knockbreda - Armagh City 1 - 0  
Lurgan Celtic - HW Welders 2 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Glentoran 2 - 4  
Carrick - Portadown 3 - 2  
Dungannon - Cliftonville 2 - 2  
Glenavon - Coleraine 1 - 2  
Linfield - Ards 5 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Parnu JK Vaprus 2 - 0  
Infonet Tallinn - Viljandi Tulevik 5 - 0  
Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond 7 - 0  
Nomme Kalju - Sillamae Kalev 2 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Athlone 5 - 1  
Longford Town - Cabinteely 0 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Drogheda Utd. 4 - 0  
Dundalk - St. Patrick's 3 - 0  
Limerick - Finn Harps 1 - 1  
Sligo - Bray 3 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman Utd. - Southern Utd. 5 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - St. Helens 24 - 28  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Bordeaux 24 - 20  
Clermont - Section Paloise 65 - 13  
La Rochelle - Brive 36 - 17  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Wales 20 - 18  
Skócia - Olaszország 29 - 0  
Írország - Anglia 13 - 9  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - South Sydney Rabbitohs 18 - 24  
North Queensland Cowboys - Manly-Warringah SeaEagles 8 - 30  
Penrith Panthers - Sydney Roosters 12 - 14  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovigo - Lazio 51 - 36  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Bloemfontein Cheetahs 41 - 14  
Johannesburg Lions - Queensland Reds 44 - 14  
Sydney Waratahs - Canberra Brumbies 12 - 28  
Wellington Hurricanes - Dunedin Highlanders 41 - 15  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - LJ Modena 3 - 2  
Strandröplabda (Sydney, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bawden L / Laird N - Körtzinger L / Seyfferth 2 - 0  
Bawden L / Laird N - Rohkamper A / Rohkamper J 2 - 1  
Bell P / Palmer B - Beattie L / Coutts M 2 - 0  
Dicello K / Stockman E - Bartoli K / Jenkins C 2 - 0  
Joe L / Matauatu L - Artacho M / Ngauamo J 0 - 2  
Nezir M / Cetin E B - Rohkamper A / Rohkamper J 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Mayer - T. Lamasine 2 - 0  
T. Daniel - R. Ramirez Hidalgo 2 - 0  
Tenisz (Drummondville, Canada, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groth S/Shamasdin A - Reid M / Smith J-P 2 - 1  
Tenisz (Drummondville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - F. Auger Alliassime 2 - 0  
J-P. Smith - R. Bemelmans 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sock - R. Federer 0 - 2  
P. Carreno-Busta - S. Wawrinka 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Soares B - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Mladenovic - E. Vesnina 0 - 2  
Ka. Pliskova - S. Kuznetsova 0 - 2  
Tenisz (Irving, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - Al. Bedene 1 - 2  
D. Brown - M. Kukushkin 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - L. Vanni 2 - 0  
Y. Bhambri - Y. Sugita 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Ratiwatana / Ratiwatana 1 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lin - G. Anthony 2 - 0  
Tz.W. Wang - Yu. Shi 1 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hoshi - Y.F. Chen 0 - 2  
Xiao. Chen - F. Fitriani 2 - 0  
Téli sportok (Síugrás, párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Németország (Vikersund, csapat) 1 - 0  
Norvégia - Szlovénia (Vikersund, csapat) 1 - 0  
Téli sportok (Síugrás, végső győztes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Síugrás - Raw Air, Vikersund, csapat 2017    
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Jadran Herceg Novi 5 - 8  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - OSC 9 - 14  
Szeged - FTC 7 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Savona 9 - 8  
Posillipo Napoli - Bogliasco 13 - 14  
SM Verona - Canottieri Napoli 12 - 7  
Torino - Roma 11 - 6  
Trieste - Ortigia 8 - 8  

 

2017.03.17.
Baseball (World Baseball Classic, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Venezuela 3 - 0  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Turku PS (2.m.) 6 - 5  
Indians Espoo - Classic Tampere (2.m.) 6 - 7  
Nokian KrP - Viikingit Helsinki (2.m.) 4 - 7  
Oilers Espoo - SPV Seinäjoki (2.m.) 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Helsingborg (1.m.) 9 - 2  
Mullsjö - Linköping (1.m.) 3 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cioli Cogianco - Luparense 5 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Ribera Navarra 2 - 2  
Magna Gurpea - Palma Futsal 3 - 2  
Santiago Futsal - Inter Movistar 3 - 9  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. John's - Rochester 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Jihlava (3.m.) 2 - 2  
Slavia Praha - Motor Ceske Budejovice (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Pardubice 7 - 2  
Olomouc - Zlín 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Sparta Praha (3.m.) 3 - 3  
Litvínov - Mountfield HK (3.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Gentofte (7.m.) 0 - 3  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Kokkolan Hermes (2.m.) 5 - 5  
Heinolan Peliitat - Tuto (2.m.) 3 - 3  
Jokipojat - Kiekko-Vantaa (2.m.) 3 - 4  
Keupa - SaPKo (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Barsz Kazany (5.m.) 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Detroit 4 - 4  
Carolina - Minnesota 3 - 1  
Columbus - Florida 2 - 1  
Edmonton - Boston 7 - 4  
Los Angeles - Buffalo 2 - 0  
New Jersey - Philadelphia 6 - 2  
NY Islanders - Winnipeg 2 - 4  
Ottawa - Chicago 1 - 2  
San Jose - St. Louis 1 - 4  
Tampa Bay - Toronto 0 - 5  
Vancouver - Dallas 2 - 4  
Washington - Nashville 1 - 1  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bietigheim/Bissingen (2.m.) 2 - 3  
Freiburg - Frankfurt Löwen (2.m.) 2 - 6  
Kaufbeuren - Dresden (2.m.) 3 - 3  
Lausitzer Füchse - Kassel (2.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Wolfsburg (5.m.) 3 - 1  
Mannheim - Eisbären Berlin (5.m.) 3 - 1  
Nürnberg - Augsburg (5.m.) 1 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Salzburg (2.m.) 1 - 4  
Südtirol Bolzano - Vienna Capitals (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Skelleftea (1.m.) 3 - 0  
Växjö - Malmö (1.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Detva 4 - 1  
Trencin - Skalica 7 - 5  
Trencin - Skalica 7 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nove Zamky (2.m.) 8 - 0  
Nitra - Poprad (2.m.) 3 - 0  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Szputnyik Nyizsnyij Tagil (3.m.) 2 - 4  
Dinamo Szentpétervár - Kazzink-Torpedo (4.m.) 1 - 1  
Rubin Tyumeny - SZKA-Neva (3.m.) 4 - 1  
Zauralje Kurgan - Szarjarka Karaganda (4.m.) 0 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - Sydney Flames (2.m.) 62 - 75  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Decin 87 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trutnov - Hradec Kralove (2.m.) 73 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Changwon Sakers 71 - 65  
Goyang - Ulsan Mobis Phoebus 74 - 70  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - CSZKA Moszkva 79 - 78  
Darussafaka - Barcelona 67 - 56  
Olympiakosz - Galatasaray 71 - 80  
UNIKSZ Kazany - Zalgiris Kaunas 80 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Valencia (2.m.) 79 - 66  
Unicaja Malaga - Lok.Kubany Krasznodar (2.m.) 74 - 63  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Orleans 82 - 78  
Antibes - Strasbourg 72 - 81  
Paris Levallois - Cholet 75 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahindra Enforcers - Meralco Bolts 86 - 94  
NLEX Road Warriors - RS Elasto Painters 105 - 113  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Mikawa Kariya 65 - 92  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Xinjiang (4.m.) 109 - 107  
Shenzhen - Guangdong (4.m.) 81 - 90  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Memphis 91 - 103  
Cleveland - Utah 91 - 83  
Denver - LA Clippers 129 - 114  
Golden State - Orlando 122 - 92  
New York - Brooklyn 110 - 121  
Toronto - Oklahoma City 102 - 123  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Giessen 71 - 77  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Gran Canaria 68 - 66  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - HIF Karlskrona 24 - 18  
Sävehof - Ricoh HK 27 - 26  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Horvátország 34 - 19  
Románia - Spanyolország 21 - 24  
Szlovákia - Ukrajna 28 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Vale - Shrewsbury 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Huddersfield 4 - 0  
Sheffield Wed. - Reading 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - Beroe Stara Zagora 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASA - Parana 0 - 0  
Cuiaba - Goiás 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Ingolstadt 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Würzburg 2 - 1  
Bielefeld - Kaiserslautern 2 - 0  
Braunschweig - Heidenheim 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Münster 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - Palestino 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Sokolov 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Zlín 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Le Havre 0 - 0  
Bourg-Peronnas - Troyes 2 - 4  
Brest - Laval 3 - 0  
Clermont - Niort 0 - 1  
Orleans - Ajaccio GFC 1 - 1  
Red Star 93 - Amiens 0 - 1  
Sochaux - Nimes 2 - 1  
Valenciennes - Tours 0 - 4  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambly - Marseille Consolat 2 - 1  
Chateauroux - Paris FC 0 - 5  
Dunkerque - Beziers 3 - 0  
Epinal - Sedan 1 - 1  
Les Herbiers - CA Bastia 2 - 0  
Lyon Duchere - Creteil 2 - 0  
Pau - Avranches 0 - 0  
Quevilly Rouen - Belfort 4 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Marseille 0 - 0  
Metz - Bastia 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Almere City 3 - 3  
Den Bosch - RKC Waalwijk 1 - 1  
Dordrecht - Venlo 5 - 2  
Emmen - Oss 2 - 0  
F. Sittard - De Graafschap 3 - 2  
NAC Breda - Ajax 2 4 - 3  
PSV 2 - Helmond 3 - 0  
Telstar - Maastricht 1 - 1  
Utrecht 2 - FC Eindhoven 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roda - Twente 0 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Telstar 1 - 7  
Ajax - Achilles'29 6 - 1  
Heerenveen - PSV 1 - 2  
Twente - Zwolle 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Hajduk Split 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Petah Tikva 0 - 2  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Akko 1 - 3  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Rishon Lezion 2 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Afula 2 - 0  
Maccabi Netanya - Hapoel Katamon 4 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Akzhaiyk Ural 3 - 1  
Taraz - Kairat Almaty 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Sandecja Nowy Sacz 2 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Katowice 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TBB Nieciecza - Slask Wroclaw 1 - 2  
Wisla Krakkó - Wisla Plock 3 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Liepajas Metalurgs 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Sporting Cristal 3 - 0  
Santos - The Strongest 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Atl. Tucuman 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Benevento 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Gazovik Orenburg 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Liefering 2 - 0  
BW Linz - Wacker Innsbruck 3 - 1  
Kapfenberg - LASK Linz 2 - 2  
Wiener Neustadt - FAC Wien 0 - 3  
WSG Wattens - Horn 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Dep. Capiata 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Boavista 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Astra Giurgiu 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Elche 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Villarreal 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Radnik Surdulica 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Samsunspor 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Konyaspor 2 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Csernomorec Odessza 2 - 1  
Dnipro - Kárpáti Lviv 0 - 0  
Sahtar Doneck - Olimpik Doneck 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Bala Town 1 - 2  
Cefn Druids - Rhyl 4 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Trans Narva 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shelbourne - Waterford Utd. 2 - 2  
Wexford Youths - UC Dublin 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Galway 1 - 1  
Shamrock Rovers - Cork City 1 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Widnes 32 - 12  
Leeds Rhinos - Wakefield 38 - 14  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - New Zealand Warriors 24 - 12  
Gold Coast Titans - Parramatta Eels 26 - 14  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Auckland Blues 33 - 24  
Melbourne Rebels - Waikato Chiefs 14 - 27  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Latina (2.m.) 1 - 3  
Strandröplabda (Sydney, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davis T / Cockrell R - Bartoli K / Jenkins C 0 - 2  
Gordon J / Saxton C - Pavlik W / Dowdy A 2 - 1  
Grimson J / Palmer V - Rohkamper A / Rohkamper J 0 - 2  
Mizoe S / Hashimoto S - Kendall B / Mowen J 2 - 0  
Nishibori T / Wada M - Pavlik W / Dowdy A 0 - 2  
Schumacher A / Behrens K - Tilley J / Bain A 2 - 0  
Strauss N / Strauss T - Mizoe S / Hashimoto S 1 - 2  
Suzuki Y / Ishii M - Körtzinger L / Seyfferth 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - J. Hernandez-Fernandez 2 - 0  
C. Berlocq - L. Mayer    
G. Quinzi - T. Daniel 0 - 2  
J. Souza - T. Daniel 0 - 2  
R. Ramirez Hidalgo - J.P. Paz 2 - 0  
Tenisz (Drummondville, Canada, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groth S/Shamasdin A - O'Hare D / Salisbury J 2 - 1  
Tenisz (Drummondville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-P. Smith - T. Puetz 2 - 1  
R. Bemelmans - G. Sakharov 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sock - K. Nishikori 2 - 1  
S. Wawrinka - D. Thiem 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Ram R - Muller G / Querrey S 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Williams - E. Vesnina 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradecka L / Siniakova K - Makarova E / Vesnina E 2 - 0  
Tenisz (Irving, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - J. Chardy 2 - 0  
K. Khachanov - M. Kukushkin 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Marterer - Y. Bhambri 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsui T/Sugita Y - Hsieh C-P/ Rungkat C 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lin - I.M. Mustofa 2 - 0  
G. Anthony - E. Holst 2 - 1  
H.S. Prannoy - Yu. Shi 0 - 2  
Tz.W. Wang - K. Tsuneyama 2 - 1  
Tollaslabda (Swiss Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hoshi - L. Zetchiri 2 - 0  
F. Fitriani - M. Blichfeldt 2 - 1  
O. Konon - Xiao. Chen 0 - 2  
Y.F. Chen - S. Takahashi 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Mladost Zagreb 14 - 11  

 

2017.03.16.
Baseball (World Baseball Classic, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Venezuela 4 - 2  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wade - J. Klaasen 7 - 3  
P. Wright - D. Chisnall    
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Happee Jyväskylä (1.m.) 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Dalen (1.m.) 6 - 1  
Växjö - Pixbo Wallenstam (1.m.) 1 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Texas Stars 0 - 0  
Lehigh Valley - Syracuse 4 - 4  
Rochester - Binghamton    
San Diego - Stockton 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Plzen (2.m.) 4 - 2  
Trinec - Chomutov (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät (2.m.) 3 - 3  
Ilves - Ässät (2.m.) 6 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl (5.m.) 1 - 2  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Moszkva (5.m.) 2 - 0  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Diósgyőr (2.m.)    
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - St. Louis 2 - 1  
Calgary - Boston 2 - 5  
Colorado - Detroit 3 - 1  
Philadelphia - Pittsburgh 4 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Comet 8 - 3  
Nidaros - Manglerud 2 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Sparta Sarpsborg (7.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Zürich Lions (6.m.)    
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nove Zamky (1.m.) 8 - 2  
Nitra - Poprad (1.m.) 7 - 0  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Kazzink-Torpedo (3.m.) 5 - 1  
Zauralje Kurgan - Szarjarka Karaganda (3.m.) 3 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Ostrava 89 - 82  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valosun Brno - Handicap Brno (1.m.) 88 - 67  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Anyang 86 - 95  
Seoul Thunders - Jeonju KCC Egis 80 - 75  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Maccabi TA 92 - 87  
Panathinaikosz - Real Madrid    
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szeged 94 - 70  
Kaposvár - Szombathely 94 - 75  
Vasas - Szolnok 88 - 96  
ZTE - MAFC 86 - 80  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Minnesota 117 - 104  
Chicago - Memphis 91 - 98  
Detroit - Utah 83 - 97  
Houston - LA Lakers 139 - 100  
Indiana - Charlotte 98 - 77  
LA Clippers - Milwaukee 96 - 97  
Miami - New Orleans 120 - 112  
Phoenix - Sacramento 101 - 107  
San Antonio - Portland 106 - 110  
Washington - Dallas 107 - 112  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Osmaniye 76 - 74  
Besiktas - Galatasaray 89 - 76  
Canik - Girne Univ. 73 - 65  
Istanbul Univ. - Adana Botas 76 - 72  
Mersin BB - Yakin Dogu Univ. 71 - 79  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Balatonfüred 26 - 22  
FTC - Tatabánya 19 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Breszt Meskov 25 - 31  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Csehország 30 - 28  
Franciaország - Dánia    
Norvégia - Oroszország 30 - 27  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Gimnasia Jujuy 2 - 1  
Atl. Parana - Instituto Cordoba 1 - 0  
Boca Unidos - Santamarina Tandil 0 - 2  
Central Cordoba SDE - Dep. Flandria 1 - 1  
Estudiantes San Luis - Crucero del Norte 1 - 0  
Villa Dalmine - Chacarita Juniors 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Gorna Orjahovica 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Murici 3 - 0  
Internacional - Sampaio Correa 3 - 0  
Sport Recife - Boavista 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - O'Higgins 1 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Pachuca 2 - 1  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Olympiakosz 4 - 1  
Celta Vigo - FK Krasznodar (Ki jut tovább?)    
FK Krasznodar - Celta Vigo 0 - 2  
Genk - Gent 1 - 1  
Gent - Genk (Ki jut tovább?)    
Olympiakosz - Besiktas (Ki jut tovább?)    
Roma - Lyon    
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - River Plate 1 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad Catolica - Flamengo 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Jorge Wilstermann 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Trakai 1 - 1  
VMFD Zalgiris - Zalgiris Kaunas 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - FC Juarez 3 - 2  
Monterrey - Puebla 3 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Haladás 2 - 3  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Vác 0 - 0  
Budaörs - Csákvár 4 - 1  
Cegléd - ZTE 3 - 2  
Dorog - Siófok 0 - 0  
Kisvárda - Sopron 1 - 0  
Kozármisleny - Nyíregyháza 1 - 0  
Puskás Akadémia - Békéscsaba 3 - 0  
Soroksár - Cigánd 0 - 0  
Szeged 2011 - Mosonmagyaróvár 0 - 0  
Szolnok - SZEOL 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Guarani Asuncion 0 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Brisbane Broncos 14 - 12  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - M. Bourgue 2 - 0  
G. Andreozzi - R. Ramirez Hidalgo 1 - 2  
M. Zormann da Silva - F. Arguello 0 - 2  
Max. Gonzalez - N. Jarry 0 - 2  
Tenisz (Drummondville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - M. McDonald 2 - 0  
F. Auger Alliassime - P. Polansky 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - D. Thiem 0 - 2  
R. Nadal - R. Federer 0 - 2  
S. Wawrinka - Y. Nishioka 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djokovic N / Troicki V - Klaasen R / Ram R 1 - 2  
Kubot L / Melo M - Kyrgios N / Zimonjic N 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Murray J / Soares B 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - K. Mladenovic    
Ka. Pliskova - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
Tenisz (Irving, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - B. Coric    
J. Chardy - N. Basilashvili 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wang - B. Kavcic 0 - 2  
E. Donskoy - O. Nedovyesov 2 - 0  
T. Fabbiano - F. Skugor 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Bury A - MATSUI T / SUGITA Y 1 - 2  
Kretschmer G / Satschko A - Ratiwatana / Ratiwatana 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Yu. Shi 1 - 2  
B. Qiao - H.S. Prannoy 1 - 2  
D. Lin - B. Leverdez 2 - 0  
F. Roth - I.M. Mustofa 0 - 2  
K. Tsuneyama - S. Dey 2 - 0  
M. Caljouw - E. Holst 0 - 2  
R. Takeshita - G. Anthony 0 - 2  
Yu Hs. Lin - Tz.W. Wang 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hoshi - C.Hs. Lee 2 - 0  
L. Heim - Xiao. Chen 0 - 2  
L. Zetchiri - N. Perminova 2 - 0  
M. Blichfeldt - Bei. Zhang 2 - 0  
O. Konon - M.H. Chiang 2 - 0  
Y.F. Chen - S. Jaquet 2 - 0  
Yi. Zhang - F. Fitriani 1 - 2  
Téli sportok (Síugrás, párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stjernen - K. Stoch (Trondheim) 1 - 0  
S. Kraft - A. Wellinger (Trondheim) 1 - 0  
Téli sportok (Síugrás, végső győztes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Síugrás - Raw Air, Trondheim 2017  

 

2017.03.15.
Baseball (World Baseball Classic, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Kuba    
Japán - Izrael 8 - 3  
Kuba - Hollandia 1 - 14  
Baseball (World Baseball Classic, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - Dominikai Köztársaság 3 - 1  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Indians Espoo (1.m.) 8 - 9  
SPV Seinäjoki - Oilers Espoo (1.m.) 7 - 6  
Viikingit Helsinki - Nokian KrP (1.m.) 5 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 3 - 4  
Manitoba - Toronto Marlies 3 - 6  
Rockford - Milwaukee 3 - 3  
San Antonio - Cleveland 4 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Plzen (1.m.) 3 - 1  
Trinec - Chomutov (1.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiekko-Vantaa - Jokipojat (1.m.) 3 - 1  
Kokkolan Hermes - Espoo United (1.m.) 2 - 4  
SaPKo - Keupa (1.m.) 2 - 1  
Tuto - Heinolan Peliitat (1.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - HIFK (1.m.) 3 - 3  
Ässät - Ilves (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Bordeaux (2.m.) 3 - 5  
Grenoble - Rouen (2.m.) 4 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Metallurg Magnyitogorszk (4.m.) 2 - 2  
Barsz Kazany - Avangard Omszk (4.m.) 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - NY Islanders 2 - 2  
Edmonton - Dallas 7 - 1  
Florida - Toronto 7 - 2  
Los Angeles - Arizona 2 - 2  
Montreal - Chicago 2 - 4  
New Jersey - Winnipeg    
Ottawa - Tampa Bay 1 - 1  
San Jose - Buffalo 4 - 1  
Washington - Minnesota 4 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - München (4.m.) 2 - 8  
Eisbären Berlin - Mannheim (4.m.) 6 - 1  
Wolfsburg - Köln (4.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Klagenfurt (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Djurgarden (3.m.) 5 - 3  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Trutnov (1.m.) 100 - 56  
Nymburk - Slavia Praha (1.m.) 77 - 55  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Busan Sonicboom 55 - 52  
Wonju Dongbu - Goyang 71 - 90  
Kosárlabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - P. Avenida (3.m.) 87 - 80  
Nagyezsda Orenburg - USK Praha (3.m.) 57 - 70  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Telekom Bonn 90 - 80  
Oostende - Jenyiszej Krasznojarszk 84 - 72, h.u. 95 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Xinjiang (3.m.) 108 - 116  
Shenzhen - Guangdong (3.m.) 109 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Starogard Gdanski 85 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Oklahoma City 104 - 122  
Cleveland - Detroit 128 - 96  
Golden State - Philadelphia 106 - 104  
New Orleans - Portland 100 - 77  
New York - Indiana 87 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Mersin Dogus H. 80 - 53  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Holstebro 24 - 33  
Mors - Skjern 24 - 35  
Silkeborg - Aarhus 30 - 29  
Sönderjyske - GOG 28 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Nantes 27 - 33  
Creteil - Pays d'Aix 27 - 27  
Dunkerque - Nimes 23 - 23  
Paris SG - Chambery 31 - 25  
Selestat - Ivry 24 - 25  
St. Raphael - Toulouse 31 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Legionowo 31 - 27  
Kwidzyn - Zaglebie Lubin 29 - 25  
MW Elblag - Piotrkow Trybunalski 16 - 14  
Wybrzeze Gdansk - Stal Mielec 24 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Haslum 26 - 25  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Bidasoa Irun 28 - 21  
Huesca - Quabit Guadalajara 28 - 26  
Villa de Aranda - Morrazo Cangas 26 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Thun 21 - 23  
Schaffhausen - Suhr Aarau 31 - 17  
Winterthur - Bern 29 - 20  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Yeovil 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Juventud Un. Gualeguaychu 1 - 1  
Douglas Haig - San Martin de Tucuman 2 - 1  
Ferro Carril Oeste - Atl. Los Andes 0 - 0  
Guillermo Brown - Nueva Chicago 0 - 3  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Leverkusen 0 - 0  
Manchester City - Monaco (Ki jut tovább?)    
Monaco - Manchester City 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Sao Paulo 1 - 1  
Fluminense - Criciuma 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Paderborn 2 - 1  
Regensburg - Zwickau 1 - 2  
Rostock - Fortuna Köln 1 - 1  
Wehen - Mainz Amatőr 0 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Vancouver 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Plzen 0 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Aarhus 1 - 3  
Randers - Sönderjyske 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - BATE Boriszov 0 - 1  
Torpedo Zogyino - Szluck 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Rijeka 0 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Vegalta Sendai 6 - 0  
Jubilo Iwata - Sapporo 0 - 2  
Kashiwa R. - Shimizu SP 1 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Yokohama FM 2 - 0  
Sagan Tosu - Albirex Niigata 2 - 2  
Sanfrecce Hiroshima - Kofu 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Grudziadz - Znicz Pruszkow 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Atl. Nacional Medellin 2 - 1  
Botafogo - Estudiantes LP 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Atlético PR 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Zulia 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Stumbras Kaunas 4 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Cruz Azul 1 - 3  
Tijuana - Monarcas Morelia 0 - 2  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Wolfsburg 0 - 2  
Bremen - Sand 0 - 1  
Cloppenburg - Leverkusen 0 - 2  
Freiburg - Frankfurt 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Olhanense 1 - 0  
Benfica B - Portimonense 2 - 3  
Braga B - Leixoes 1 - 1  
Cova Piedade - Uniao Madeira 1 - 1  
Fafe - Guimaraes B 2 - 4  
Famalicao - Porto B 1 - 3  
Gil Vicente - Penafiel 3 - 1  
Sporting CP B - Freamunde 2 - 0  
Vizela - Covilha 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - Berwick 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Dundee Utd. 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Palencia Balompie 4 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Western Sydney 2 - 3  
Shanghai SIPG - Urawa RD 3 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Jeju 3 - 3  
Gamba Osaka - Jiangsu 0 - 1  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Cucine Lube Treia 1 - 3  
Belogorje Belgorod - Kedzierzyn-Kozle 3 - 1  
Istanbul BBSK - Berlin RV 3 - 2  
Resovia Rzeszow - Modena 2 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Békéscsaba 3 - 0  
Tenisz (Drummondville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Barrere - P. Polansky 1 - 2  
G. Sakharov - F. Peliwo 2 - 0  
L. Broady - E. Struvay 2 - 0  
T. Puetz - S. Groth 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - P. Cuevas 1 - 2  
D. Lajovic - P. Carreno-Busta 0 - 2  
D. Young - K. Nishikori 0 - 2  
J. Sock - G. Dimitrov 2 - 1  
J.M. Del Potro - N. Djokovic 1 - 2  
M. Jaziri - J. Sock 1 - 2  
N. Kyrgios - N. Djokovic 2 - 0  
S. Johnson - R. Federer 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Muller G / Querrey S 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - S. Kuznetsova 0 - 2  
E. Svitolina - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
E. Vesnina - A. Kerber 2 - 0  
L. Davis - K. Mladenovic 0 - 2  
M. Keys - C. Wozniacki 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Yang Z - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Hradecka L / Siniakova K - Arruabarrena L / Liang C 2 - 0  
Mattek-S./Safarova - Kuznetsova S / Mladenovic K 2 - 1  
Tenisz (Irving, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Zeballos - B. Coric 0 - 2  
L. Rosol - T. Bellucci 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Fabbiano - H. Moriya 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Bury A - Bai Y / Wang C 2 - 1  
Tollaslabda (Swiss Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - K. Lehikoinen 2 - 0  
D. Lin - K. Watanabe 2 - 0  
E. Holst - S. Parsons 2 - 0  
G. Anthony - G.C. Goh 2 - 0  
I. Heino - R. Takeshita 1 - 2  
I. Utrosa - S. Dey 0 - 2  
I.M. Mustofa - D. Grachev 2 - 0  
J.H. Hsu - F. Roth 1 - 2  
K. Merrilees - H.S. Prannoy 0 - 2  
K. Tsuneyama - Sa. Verma 2 - 1  
L. Claerbout - Tz.W. Wang 1 - 2  
R. Gemke - B. Qiao 0 - 2  
S. Evans - Yu. Shi 0 - 2  
T. Penty - A. Antonsen 1 - 2  
Yu Hs. Lin - L. Corvee 2 - 0  
Yux. Huang - M. Caljouw 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lansac - Yi. Zhang 0 - 2  
F. Chapman - M. Blichfeldt 0 - 2  
F. Deprez - N. Perminova 1 - 2  
G. Mahulette - C.Hs. Lee 0 - 2  
K. Polikarpova - M.H. Chiang 0 - 2  
Kőrösi Á. - O. Konon 0 - 2  
L. Heim - R.C. Yap 2 - 0  
L. Zetchiri - S. Priskila 2 - 1  
S. Takahashi - K. Gilmour 2 - 0  
S.K. Priya Kudaravalli - F. Fitriani 0 - 2  
Xiao. Chen - N. Voytsekh 2 - 0  
Y.C. Hsu - D.D. Ayustine 1 - 2  
Y.F. Chen - M. Ulitina 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Budvanszka Rivijera Budva 17 - 8  

 

2017.03.14.
Baseball (World Baseball Classic, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Venezuela 3 - 4  
Baseball (World Baseball Classic, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Kuba 8 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Texas Stars - San Antonio 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Kladno (2.m.) 4 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Praha (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Litvínov (2.m.) 3 - 0  
Sparta Praha - Brno (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentofte - Aalborg (6.m.) 1 - 0  
Herning - Frederikshavn (6.m.) 2 - 3  
SönderjyskE - Esbjerg (6.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Strasbourg 3 - 5  
Nice - Chamonix-Morzine 2 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Bordeaux (1.m.) 7 - 3  
Grenoble - Rouen (1.m.) 2 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - SZKA Szentpétervár (4.m.) 1 - 4  
Lokomotív Jaroszlavl - CSZKA Moszkva (4.m.) 5 - 1  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MAC Budapest (1.m.) 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 1 - 0  
Calgary - Pittsburgh 3 - 3  
Los Angeles - St. Louis 1 - 3  
Nashville - Winnipeg 4 - 4  
NY Islanders - Carolina 4 - 8  
NY Rangers - Tampa Bay 2 - 3  
Philadelphia - Columbus 3 - 5  
Vancouver - Boston 3 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Lorenskog (6.m.) 6 - 2  
Sparta Sarpsborg - Storhamar (6.m.) 4 - 1  
Valerenga - Frisk/Asker (6.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Bayreuth (1.m.) 5 - 2  
Dresden - Kaufbeuren (1.m.) 1 - 4  
Frankfurt Löwen - Freiburg (1.m.) 6 - 2  
Kassel - Lausitzer Füchse (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Nürnberg (4.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano (1.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Rapperswil (5.m.) 1 - 2  
Langenthal - Ajoie (5.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Kloten 3 - 2  
Langnau Tigers - Fribourg 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Biel (5.m.) 4 - 1  
Zürich Lions - Lugano (5.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - AIK 2 - 5  
Pantern Malmö - Timra 4 - 2  
Västervik - Tingsryd 3 - 0  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA-Neva - Rubin Tyumeny (2.m.) 0 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Dinamo Balasiha (2.m.) 4 - 6  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Changwon Sakers 85 - 91  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Unicaja Malaga (1.m.) 57 - 73  
Valencia - Hapoel Jerusalem (1.m.) 83 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Usak Sportif 110 - 82  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Chalon sur Saone 81 - 72  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Körmend 95 - 84  
Kecskemét - Sopron 90 - 84  
Pécs - Jászberény 80 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Chicago 109 - 115  
Denver - LA Lakers 129 - 101  
Memphis - Milwaukee 113 - 93  
Minnesota - Washington 119 - 104  
Sacramento - Orlando 120 - 115  
San Antonio - Atlanta 107 - 99  
Toronto - Dallas 100 - 78  
Utah - LA Clippers 114 - 108  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Avtodor Szaratov 86 - 94  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Ribe-Esbjerg 21 - 22  
Randers - Aalborg 17 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Azoty Pulawy 24 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Cegléd 34 - 22  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izvidac Ljubuski - Vardar Pro Skopje 27 - 33  
Tatran Presov - RK Zagreb 30 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Bristol Rovers 3 - 0  
Charlton - Bradford 1 - 1  
Chesterfield - Peterborough 3 - 3  
Coventry - Southend 0 - 2  
Gillingham - Bolton 0 - 4  
Northampton - Port Vale 2 - 1  
Oldham - Oxford Utd. 2 - 1  
Scunthorpe - Rochdale 2 - 1  
Swindon - Sheffield Utd. 2 - 4  
Walsall - Fleetwood 0 - 1  
Wimbledon - Milton Keynes Dons 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Leyton 5 - 0  
Blackpool - Stevenage 1 - 0  
Cambridge Utd. - Hartlepool 0 - 1  
Carlisle - Luton 0 - 0  
Colchester - Mansfield 2 - 0  
Crawley - Crewe 0 - 3  
Doncaster - Notts County 3 - 1  
Exeter - Cheltenham 3 - 0  
Morecambe - Newport 0 - 1  
Portsmouth - Grimsby 4 - 0  
Wycombe - Plymouth 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Wolverhampton 1 - 2  
Fulham - Blackburn 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Dover 5 - 0  
Macclesfield - Gateshead 1 - 1  
Sutton Utd. - Forest Green 1 - 2  
Torquay - Tranmere 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Argentinos Juniors 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Olimpo Bahia Blanca 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Gabala 1 - 0  
Qarabag Baku - AZAL Baku 1 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Porto 1 - 0  
Leicester - Sevilla 2 - 0  
Sevilla - Leicester (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Magdeburg 0 - 1  
Erfurt - Osnabrück 1 - 0  
Hallescher FC - Aalen 1 - 4  
Holstein Kiel - Duisburg 2 - 0  
Münster - FSV Frankfurt 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Hradec Kralove 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Telstar 2 - 3  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RNK Split - Dinamo Zagreb 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Jaguares de Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Emelec 1 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotte - Dortmund 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - BW Linz 1 - 2  
Horn - Wiener Neustadt 2 - 0  
LASK Linz - WSG Wattens 2 - 0  
Liefering - Kapfenberg 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Airdrieonians 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - Elgin 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Ittihad (KSA) 0 - 1  
Al-Raed - Al-Nassr 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Jazeera (UAE) 3 - 1  
Esteghlal K. - Lekhwiya 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - Persepolis 3 - 1  
Al-Wahda - Al-Hilal (KSA) 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Brisbane Roar 3 - 0  
Ulsan - Muangthong Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Sports Club - Suwon Bluewings 0 - 1  
Guangzhou Evergrande - Kawasaki Frontale 1 - 1  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Zenit Kazany 0 - 3  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Hernandez-Fernandez - C. Zampieri 2 - 1  
M. Janvier - J.P. Paz 0 - 2  
T. Lipovsek Puches - I. Cervantes-Huegun 2 - 1  
Tenisz (Drummondville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - Q. Halys 1 - 2  
A. Pavlasek - L. Lokoli 0 - 2  
I. Sijsling - A. De Minaur 0 - 2  
M. Authom - B. Rola    
R. Bemelmans - Y. Reuter 2 - 0  
V. Millot - D. Nguyen 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - A. Ramos 2 - 0  
G. Monfils - J. Isner 2 - 0  
G. Müller - K. Nishikori 0 - 2  
L. Pouille - D. Young 1 - 2  
N. Kyrgios - A. Zverev 2 - 0  
P. Cuevas - F. Fognini 2 - 0  
R. Nadal - F. Verdasco 2 - 0  
S. Wawrinka - P. Kohlschreiber 2 - 0  
T.H. Fritz - M. Jaziri 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bautista Agut / Verdasco - Kyrgios N / Zimonjic N    
Evans D / Murray A - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Johnson S / Pospisil V 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - S. Peng 0 - 2  
C. Garcia - S. Kuznetsova 0 - 2  
D. Cibulkova - A. Pavlyuchenkova 1 - 2  
K. Siniakova - C. Wozniacki 0 - 2  
Ka. Pliskova - T. Bacsinszky    
M. Keys - N. Osaka 2 - 0  
S. Peng - V. Williams 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirza S / Strycova B - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Tenisz (Irving, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - J. Donaldson    
J. McGee - Y-H. Lu 0 - 2  
L. Lacko - S. Stakhovsky 2 - 1  
Tenisz (Irving-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Rosol - T. Gabashvili 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wang - S. Diez 2 - 1  
Wei. Zheng - Y. Bai 0 - 2  
Zh. Zhang - Y. Sugita 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wu D / Zhang Z - LEE D / YI C-H 1 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - K. Bruun 2 - 0  
C. Lind Thomsen - B. Qiao 1 - 2  
D. Grachev - M. Bonny 2 - 1  
D. Lin - Z. Durkinjak    
D. Peng - H.S. Prannoy 0 - 2  
E. Holst - E. Meijs 2 - 1  
H. Shimono - L. Claerbout 1 - 2  
I. Utrosa - N.E. Sulistyo 2 - 0  
I.M. Mustofa - Y. Onodera 2 - 0  
J.H. Hsu - M. Dubowski 2 - 0  
K. Koljonen - A. Antonsen 1 - 2  
K. Tsuneyama - S. Lakhanee 2 - 0  
K. Watanabe - M. Ludik 2 - 1  
Krausz G. - Sa. Verma 0 - 2  
L. Corvee - C. Kirchmayr 2 - 0  
L. Schaenzler - G.C. Goh 0 - 2  
M. Caljouw - T. Rouxel 2 - 0  
M. Myhre - K. Lehikoinen 0 - 2  
M. Rogalski - S. Evans 0 - 2  
N. Fransman - Yu Hs. Lin 0 - 2  
N. Karunaratne - Tz.W. Wang 0 - 2  
S. Dey - A. Roovers 2 - 1  
S. Parsons - H. Aarnio 2 - 0  
S. Varma - R. Gemke 1 - 2  
Si. Wang - I. Heino 1 - 2  
T. Penty - A. Roj 2 - 0  
W. Kho Henrikho - F. Roth 0 - 2  
Yux. Huang - E. Heino 2 - 1  

 

2017.03.13.
Baseball (World Baseball Classic, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kanada 8 - 0  
Baseball (World Baseball Classic, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezuela - Mexikó (Helyszín: Mexikó) 9 - 11  
Baseball (World Baseball Classic, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Hollandia 2 - 12  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Acqua & Sapone 2 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stockton - Grand Rapids 4 - 4  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Kladno (1.m.) 1 - 0  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Praha (1.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Litvínov (1.m.) 2 - 3  
Sparta Praha - Brno (1.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JYP 2 - 2  
Jukurit - Lahti Pelicans 2 - 3  
Kookoo - Hämeenlinna 6 - 4  
Lukko - Kalpa 4 - 4  
Tappara - SaiPa 4 - 1  
Turku PS - Ässät 4 - 2  
Vaasan Sport - Ilves 2 - 0  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Metallurg Magnyitogorszk (3.m.) 3 - 5  
Barsz Kazany - Avangard Omszk (3.m.) 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Washington 5 - 2  
Detroit - NY Rangers 1 - 4  
Edmonton - Montreal 1 - 4  
San Jose - Dallas 5 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Färjestad (2.m.) 3 - 3  
Lulea - Malmö (2.m.) 4 - 5  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Dinamo Szentpétervár (2.m.) 2 - 2  
Szarjarka Karaganda - Zauralje Kurgan (2.m.) 2 - 2  
SZKA-Neva - Rubin Tyumeny (1.m.) 3 - 1  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Dinamo Balasiha (1.m.) 1 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Buducnost 82 - 66  
Skopje - Mornar 63 - 69  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz 63 - 70  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Kiryat Gat 98 - 66  
Maccabi Ashdod - Bnei Herzeliya 94 - 70  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Koszalin 78 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Cleveland 117 - 112  
LA Lakers - Philadelphia 116 - 118  
Phoenix - Portland 101 - 110  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Trento 76 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Anadolu Efes 52 - 79  
Darussafaka - Besiktas 71 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Yakin Dogu Univ. 67 - 83  
Antakya Hatay - Adana ASKI 67 - 64  
Fenerbahce - Mersin BB    
Galatasaray - Canik 75 - 70  
Osmaniye - AGÜ Kayserispor 73 - 66  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Tonder 29 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Sävehof 22 - 24  
Ricoh HK - Hammarby 19 - 19  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Manchester Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Atl. Rafaela 1 - 0  
Atl. Tucuman - Sarmiento 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Sumqayit 1 - 0  
Kapaz - Zira 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftocsimik Burgasz - Vereja 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Braunschweig 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Cobresal 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Omonia Nicosia 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Midtjylland 1 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovaniemi PS - Seinäjoen JK 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Sochaux 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - Aszterasz Tripolisz 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - RKC Waalwijk 2 - 3  
Ajax 2 - Volendam 1 - 1  
Almere City - Dordrecht 3 - 0  
Den Bosch - Venlo 0 - 2  
F. Sittard - NAC Breda 0 - 2  
FC Eindhoven - PSV 2 0 - 5  
Helmond - De Graafschap 0 - 2  
Maastricht - Utrecht 2 4 - 1  
Oss - Cambuur 2 - 7  
Telstar - Emmen 2 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Nazareth Illit 1 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Jerusalem 3 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Maccabi Netanya 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Independiente SF 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Zaglebie Lubin 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Portland 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Torino 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Ascoli 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monopoli - Foggia 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tambov - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - FK Krasznodar 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wacker Innsbruck - Austria Lustenau 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sp. Luqueno 0 - 1  
Libertad Asuncion - Sp. Trinidense 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Belenenses 4 - 0  
Nacional Madeira - Pacos Ferreira 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Targu Mures 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Dinamo Bukarest 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna - Eibar 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Gornji Milanovac - Vojvodina 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sivasspor - Balikesirspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Trabzonspor 1 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Racing Montevideo 3 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al-Taawon 0 - 0  
Esteghlal T. - Lokomotív Taskent 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Ain 2 - 2  
Bunyodkor - Zob Ahan 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linfield - Cliftonville 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Drogheda Utd. 2 - 1  
Cork City - Sligo 2 - 1  
Derry City - Dundalk 3 - 1  
Galway - Shamrock Rovers 1 - 2  
Limerick - Bohemians 0 - 1  
St. Patrick's - Finn Harps 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molteni - O. Luz 0 - 2  
G.A. Olivieri - F. Neis 2 - 0  
G.A. Olivieri - P.S. Varillas 2 - 0  
Tenisz (Drummondville-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - W. Lin    
A. Krajicek - M. Bachinger 0 - 2  
A. Vukic - R. Sarmiento 1 - 2  
I. Arvidsson - L. Glasspool 2 - 1  
L. Broady - E. Quigley 2 - 1  
T. Puetz - M. Neuchrist 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sock - H. Laaksonen 2 - 1  
K. Edmund - N. Djokovic 0 - 2  
M. Cilic - T.H. Fritz 1 - 2  
M. Zverev - D. Thiem 0 - 2  
N. Kyrgios - H. Zeballos 2 - 0  
P-H. Herbert - F. Verdasco 0 - 2  
P. Carreno-Busta - R. Bautista-Agut    
S. Johnson - K. Anderson 2 - 1  
S. Robert - R. Federer 0 - 2  
V. Pospisil - D. Lajovic 1 - 2  
Y. Nishioka - T. Berdych 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Djokovic N / Troicki V 1 - 2  
Huey T / Mirnyi M - Murray J / Soares B 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Zverev A / Zverev M 2 - 0  
Muller G / Querrey S - Mergea F / Qureshi A-U-h 2 - 1  
Nadal R / Tomic B - Klaasen R / Ram R 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - B. Strycova 2 - 0  
D. Cibulkova - Kr. Pliskova 2 - 1  
E. Vesnina - Babos T. 2 - 1  
J. Görges - L. Davis 0 - 2  
K. Mladenovic - S. Halep 2 - 0  
Ka. Pliskova - I-C. Begu 2 - 0  
L. Safarova - V. Williams 0 - 2  
P. Parmentier - A. Kerber 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacsinszky T / Lucic-Baro - Hradecka L / Siniakova K 0 - 2  
King V / Shvedova Y - Aoyama S / Yang Z 1 - 2  
Kuznetsova S / Mladenovic - Hlavackova A / Peng S 2 - 0  
Mattek-S./Safarova - Bertens K / Larsson J 2 - 0  
Tenisz (Irving-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - J. Chang 2 - 0  
T. Gabashvili - T. Kamke 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,