Tippmix eredmények - 2017. május 8-14.

2017-05-08
Tippmix eredmények - 2017. május 8-14.
2017.05.14.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - Port Adelaide 38 - 110  
North Melbourne Kangaroos - Sydney Swans 78 - 120  
Richmond - Fremantle 70 - 72  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 8 - 1  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 5 - 1  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 2 - 9  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 4 - 2  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 1 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Pittsburgh 3 - 4  
Arizona - Pittsburgh (22:10) 4 - 6  
Boston - Tampa Bay 2 - 11  
Chicago WS - San Diego 5 - 4  
Chicago WS - San Diego (20:10) 9 - 3  
Cleveland - Minnesota 8 - 3  
Colorado - LA Dodgers 0 - 4  
Colorado - LA Dodgers (21:10) 9 - 6  
Kansas City - Baltimore 4 - 3  
Kansas City - Baltimore (20:15) 9 - 8  
LA Angels - Detroit 3 - 4  
LA Angels - Detroit (21:37) 4 - 1  
Miami - Atlanta 1 - 3  
Miami - Atlanta (19:10) 3 - 1  
Milwaukee - NY Mets 11 - 4  
Milwaukee - NY Mets (20:10) 11 - 9  
San Francisco - Cincinnati 8 - 3  
St. Louis - Chicago Cubs 5 - 0  
Texas - Oakland 6 - 5  
Texas - Oakland (21:05) 6 - 4  
Toronto - Seattle 3 - 2  
Washington - Philadelphia 6 - 4  
Darts (Gibraltar Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - M. Caris 2 - 6  
D. Chisnall - R. Cross 2 - 6  
D. Johnson - A. Norris 6 - 3  
D. van den Bergh - M. Smith 5 - 6  
Gibraltar Trophy 2017    
J. Wilson - D. Gurney 3 - 6  
J. Wilson - I. White 6 - 3  
M. Smith - M. Suljovic 6 - 4  
M. Smith - R. Cross 6 - 5  
M. Suljovic - C. Reyes 6 - 3  
M. Suljovic - M. Caris 6 - 3  
P. Wright - D. Johnson 6 - 5  
P. Wright - M. Smith 5 - 6  
P. Wright - S. Bunting 6 - 0  
S. Whitlock - D. Gurney 4 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Coloma - Inter Movistar (1.m.) 1 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Grand Rapids (5.m.) 2 - 5  
Providence - Hershey (5.m.) 2 - 2  
San Diego - San Jose Barracuda (5.m.) 0 - 2  
Syracuse - Toronto Marlies (5.m.) 5 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Ottawa (1.m.) 1 - 1  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svédország 2 - 4  
Szlovákia - USA 1 - 6  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Csehország 2 - 5  
Svájc - Finnország 2 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giro d´Italia 2017 - 9. szakasz    
N.A. Quintana Rojas - V. Nibali (9. szakasz) 1 - 0  
T. Pinot - A. Yates (9. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Nanterre 71 - 73  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panathinaikosz (2.m.) 71 - 70  
Kosárlabda (Japán bajn., rájátszás bennmar)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Yokohama (2.m.) 65 - 64  
Toyama - Sendai (2.m.) 82 - 68  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Sunrockers (2.m.) 98 - 82  
Mikawa Kariya - Ryukyu Okinawa (2.m.) 81 - 75  
Tochigi - Chiba (2.m.) 77 - 70  
Tokyo Alvark - Toyohashi Neophoenix (2.m.) 83 - 74  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Czarni Slupsk (5.m.) 62 - 67  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Lietkabelis (1.m.) 96 - 85  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - San Antonio (1.m.) 113 - 111  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Oldenburg (3.m.) 98 - 94  
Brose Bamberg - Telekom Bonn (3.m.) 76 - 63  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Capo D'Orlando (2.m.) 95 - 83  
Trento - Sassari (2.m.) 74 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Fuenlabrada 103 - 66  
Gran Canaria - Bilbao 86 - 80  
Iberostar Tenerife - Manresa 84 - 51  
MoraBanc Andorra - Real Madrid 77 - 77, h.u. 86 - 88  
Obradoiro Monbus - Barcelona 71 - 76  
Unicaja Malaga - Betis Sevilla 98 - 89  
Valencia - Murcia 67 - 70  
Zaragoza - Estudiantes 85 - 90  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Yakin Dogu Univ. (4.m.) 79 - 72  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Atlanta 74 - 81  
Washington - San Antonio 89 - 74  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Midtjylland (2.m.) 22 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Skjern (2.m.) 26 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Paris SG 29 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Wisla Plock 26 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Arendal (1.m.) 21 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Lemgo 30 - 27  
Kiel - Füchse Berlin 32 - 28  
Magdeburg - Coburg 30 - 23  
Melsungen - Erlangen 34 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Blomberg-Lippe 36 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Huesca 22 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Winterthur (1.m.) 31 - 18  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Sävehof (3.m.) 24 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Luton 3 - 2  
Carlisle - Exeter 3 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Sheffield Wed. 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tranmere - Forest Green 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santamarina Tandil - Dep. Flandria 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - River Plate 1 - 3  
Colón - Union SF 1 - 1  
Newell's - Rosario Central 1 - 3  
Olimpo Bahia Blanca - Aldosivi 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Anderlecht 1 - 1  
Gent - Charleroi 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Genk 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Figueirense 0 - 1  
Paysandu - Oeste 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Vitória 0 - 0  
Bahia - Atlético PR 6 - 2  
Corinthians - Chapecoense 1 - 1  
Cruzeiro - Sao Paulo 1 - 0  
Fluminense - Santos 3 - 2  
Palmeiras - Vasco da Gama 4 - 0  
Ponte Preta - Sport Recife 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Bochum 1 - 2  
Bielefeld - Braunschweig 6 - 0  
Erzgebirge Aue - Kaiserslautern 1 - 0  
Hannover - VfB Stuttgart 1 - 0  
Karlsruhe - Dynamo Dresden 3 - 4  
Nürnberg - Düsseldorf 2 - 3  
St. Pauli - Fürth 1 - 1  
Union Berlin - Heidenheim 0 - 1  
Würzburg - Sandhausen 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Antofagasta 1 - 1  
Dep. Temuco - Palestino 1 - 0  
O'Higgins - Universidad de Chile 0 - 3  
San Luis de Quillota - Union Espanola 3 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Ahnasz - Doxa Katokopiasz 0 - 4  
NEA Szalamina - Karmiotissza Polemidion 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - MAS Taborsko 1 - 1  
Frydek Mistek - Znojmo 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teplice - Bohemians 1905 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - LFA Nyköbing 2 - 2  
Fredericia - Hobro 2 - 1  
Helsingor - Vendsyssel 0 - 1  
Köge - Naestved 3 - 0  
Roskilde - Fremad Amager 0 - 0  
Skive - Vejle 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aarhus 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Bröndby 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Daejeon Citizen 1 - 0  
Busan I'Park - Asan Mugunghwa 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Suwon Bluewings 1 - 3  
Pohang - Jeju 2 - 1  
Sangju Sangmu - FC Seoul 2 - 2  
Ulsan - Jeonbuk 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Dinamo Breszt 1 - 0  
Szluck - BATE Boriszov 1 - 0  
Vityebszk - FK Minszk 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Lorient 2 - 0  
Bordeaux - Marseille 1 - 1  
Caen - Rennes 0 - 1  
Dijon - Nancy 2 - 0  
Metz - Toulouse 1 - 1  
Monaco - Lille 4 - 0  
Montpellier - Lyon 1 - 3  
Nantes - Guingamp 4 - 1  
Nice - Angers 0 - 2  
St-Etienne - Paris SG 0 - 5  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albi - Rodez Aveyron 1 - 3  
Bordeaux - Juvisy Essonne 1 - 1  
Guingamp - Metz 6 - 2  
Marseille - St-Etienne 3 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság, BL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Panathinaikosz 1 - 1  
PAOK - AEK Athén 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Excelsior 4 - 1  
AZ Alkmaar - Utrecht 2 - 3  
Feyenoord - Heracles 3 - 1  
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 1 - 3  
Heerenveen - Nijmegen 0 - 2  
PSV - Zwolle 4 - 1  
Twente - Groningen 3 - 5  
Vitesse - Roda 3 - 0  
Willem II - Ajax 1 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Stjarnan 1 - 3  
Grindavik - Vikingur Olafsvik 1 - 3  
KA Akureyri - Fjölnir 2 - 0  
KR - ÍA Akranes 2 - 1  
ÍBV - Vikingur Reykjavik 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi TA 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Urawa RD 1 - 6  
Cerezo Osaka - Sanfrecce Hiroshima 5 - 2  
FC Tokyo - Kashiwa R. 1 - 2  
Jubilo Iwata - Kawasaki Frontale 0 - 2  
Kashima A. - Vissel Kobe 1 - 2  
Omiya Ardija - Vegalta Sendai 2 - 1  
Sapporo - Gamba Osaka 0 - 2  
Shimizu SP - Sagan Tosu 1 - 1  
Yokohama FM - Kofu 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Tobol Kostanay 1 - 3  
Atyrau - Ordabasy Shymkent 2 - 2  
FC Asztana - Irtis Pavlodar 2 - 0  
Okzhetpes Kokshetau - Kairat Almaty 2 - 3  
Sahtar Karagandy - Akzhayik Ural 1 - 0  
Taraz - Kaisar Kyzylorda 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Dep. Pasto - Dep. Tolima 1 - 0  
Independiente Medellin - América de Cali 2 - 2  
Independiente SF - Jaguares de Cordoba 0 - 2  
Rionegro Aguilas - Junior de Barranquilla 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Guangzhou Evergrande 0 - 1  
Jiangsu - Shandong Luneng 2 - 1  
Tianjin Teda - Shanghai SIPG 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Pogon Szczecin 2 - 0  
Lechia Gdansk - Korona Kielce 0 - 0  
Legia Varsó - TBB Nieciecza 6 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Santos Laguna 1 - 3  
Monterrey - Tigres 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Seattle 4 - 1  
D.C. United - Philadelphia 0 - 4  
New England - Salt Lake 4 - 0  
Orlando - Kansas City 2 - 2  
Portland - Atlanta Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - San Francisco 0 - 1  
FC Miami - Indy Eleven 3 - 2  
New York Cosmos - FC Puerto Rico 4 - 3  
North Carolina - Jacksonville 3 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Siófok 3 - 0  
Cigánd - ZTE 2 - 4  
Csákvár - Vác 1 - 0  
Kisvárda - Dorog 2 - 1  
Kozármisleny - Budaörs 0 - 6  
Puskás Akadémia - Szeged 2011 0 - 0  
Sopron - Nyíregyháza 2 - 1  
Soroksár - Balmazújváros 1 - 1  
SZEOL - Mosonmagyaróvár 1 - 1  
Szolnok - Cegléd 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - North Carolina 3 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essen-Schönebeck - Leverkusen 7 - 1  
Frankfurt - Hoffenheim 1 - 3  
Freiburg - Wolfsburg 2 - 0  
Jena - Sand 0 - 3  
Mönchengladbach - Duisburg 1 - 3  
Potsdam - Bayern München 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Pescara 3 - 1  
Cagliari - Empoli 3 - 2  
Crotone - Udinese 1 - 0  
Internazionale - Sassuolo 1 - 2  
Palermo - Genoa 1 - 0  
Roma - Juventus 3 - 1  
Sampdoria - Chievo 1 - 1  
Torino - Napoli 0 - 5  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Ascoli 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráját.feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Paganese 2 - 0  
Giana Erminio - Viterbese 2 - 2  
Juve Stabia - Catania 0 - 0  
Livorno - Renate 2 - 1  
Padova - Albinoleffe 1 - 3  
Piacenza - Como 2 - 1  
Pordenone - Bassano 2 - 0  
Reggiana - Feralpisalo 2 - 2  
Siracusa - Casertana 0 - 2  
Virtus Francavilla - Fondi 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Szokol Szaratov 1 - 0  
Dinamo Moszkva - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Tyumeny 1 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Szibir Novoszibirszk 0 - 0  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Tambov 1 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Himki 4 - 0  
Szpartak Nalcsik - Mordovija Szaranszk 1 - 3  
Toszno - SZKA Habarovszk 3 - 1  
Volgar Asztrahan - Kubany Krasznodar 2 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Fakel Voronyezs 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Rubin Kazany 4 - 2  
Tom Tomszk - Terek Groznij 1 - 2  
Ufa - Anzsi Mahacskala 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Sturm Graz 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Olimpia Asuncion 1 - 5  
Guarani Asuncion - Sp. Luqueno 4 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Braga B 1 - 4  
Covilha - Santa Clara 1 - 1  
Fafe - Varzim 2 - 1  
Famalicao - Viseu 2 - 1  
Penafiel - Leixoes 0 - 0  
Portimonense - Olhanense 3 - 2  
Sporting CP B - Académica 1 - 2  
Uniao Madeira - Gil Vicente 5 - 1  
Vizela - Freamunde 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Nacional Madeira 4 - 0  
Chaves - Rio Ave 2 - 2  
Marítimo - Estoril 1 - 1  
Porto - Pacos Ferreira 4 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Hull City 4 - 0  
Tottenham - Manchester Utd. 2 - 1  
West Ham - Liverpool 0 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Municipal Studentesc Iasi 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugo - UCAM Murcia 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Ferrol 1 - 4  
Boiro - Burgos 5 - 1  
Caudal Deportivo - Pontevedra 2 - 1  
Coruxo - Lealtad 2 - 0  
Cultural Leonesa - Osasuna B 1 - 0  
Guijuelo - Celta Vigo B 1 - 3  
Izarra - R. Santander 0 - 3  
Ponferradina - Tudelano 0 - 0  
Somozas - Valladolid B 0 - 3  
Union Mutilvera - Palencia Balompie 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Real Madrid B 0 - 0  
Arenas de Getxo - Leioa 4 - 3  
Ath. Bilbao B - Toledo 3 - 0  
Barakaldo - Majadahonda 1 - 1  
Mensajero - Real Sociedad B 2 - 1  
Navalcarnero - Real Union Irun 2 - 0  
San Sebastian Reyes - Amorebieta 2 - 1  
Sestao River - Fuenlabrada 0 - 2  
UD Logrones - Gernika 5 - 1  
Zamudio - Socuellamos 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Alcoyano 1 - 0  
Barcelona B - Ebro 3 - 0  
Cornella - Hercules 2 - 2  
Levante B - Badalona 4 - 1  
Mallorca B - Villarreal B 0 - 1  
Sabadell - Espanyol B 3 - 2  
Valencia B - L'Hospitalet 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Villanovense 2 - 0  
Cartagena - Rec. Huelva 0 - 0  
Marbella - Linense 1 - 1  
Melilla - Mancha Real 1 - 2  
Merida - La Roda 3 - 0  
Real Murcia - UD Extremadura 3 - 0  
San Fernando - Linares 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Celta Vigo 3 - 1  
Ath. Bilbao - Leganes 1 - 1  
Betis - Atl. Madrid 1 - 1  
Eibar - Sp. Gijón 0 - 1  
Las Palmas - Barcelona 1 - 4  
Real Madrid - Sevilla 4 - 1  
Real Sociedad - Malaga 2 - 2  
Villarreal - Deportivo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Tacuense 2 - 1  
Huelva - Santa Teresa 3 - 1  
Rayo Vallecano - Oiartzun 7 - 1  
Real Sociedad - Valencia 0 - 4  
Tenerife - Levante 3 - 0  
Zaragoza - Ath. Bilbao 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - Wohlen 1 - 2  
Xamax - Servette 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Thun 3 - 3  
Grasshoppers - Lausanne 1 - 1  
Young Boys - Luzern 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Värnamo - Varberg 0 - 0  
Öster - Degerfors 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Östersund 2 - 1  
Halmstad - Hammarby 1 - 2  
Sirius - Elfsborg 4 - 1  
Sundsvall - Jönköping Södra 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Kristianstad 2 - 1  
Hammarby - Rosengard 1 - 0  
Kopparbergs/Göteborg - Pitea 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Podbrezova 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Maribor 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Sivasspor 1 - 1  
Bandirmaspor - Mersin Idman Yurdu 3 - 0  
Elazigspor - Balikesirspor 5 - 1  
Eskisehirspor - Gaziantep Bld. Spor 2 - 2  
Giresunspor - Denizlispor 1 - 0  
Göztepe Izmír - Samsunspor 4 - 1  
Manisaspor - Sanliurfaspor 2 - 0  
Yeni Malatyaspor - Boluspor 1 - 1  
Ümraniyespor - Altinordu 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Karabukspor 4 - 2  
Gaziantepspor - Galatasaray 1 - 2  
Osmanlispor - Akhisar 0 - 4  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Kárpáti Lviv 2 - 3  
Vorszkla Poltava - Zirka Kirovográd 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Danubio 0 - 3  
CA Cerro - Rampla Juniors 1 - 2  
El Tanque Sisley - Atl. River Plate 2 - 2  
Liverpool Montevideo - Plaza Colonia 1 - 0  
Racing Montevideo - Penarol 1 - 3  
MMA (UFC 211)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sherman - R. Coulter 1 - 0  
C. Skelly - J. Knight 0 - 1  
D. Maia - J. Masvidal 1 - 0  
E. Alvarez - D. Poirier    
F. Edgar - Y. Rodriguez 1 - 0  
G. Benitez - E. Barzola 0 - 1  
J. Aguilar - C. Casey-Sanchez (női) 0 - 1  
J. Christensen - G. Antigulov 0 - 1  
J. Gordon - M. Quinones    
J. Jedrzejczyk - J. Andrade (női) 1 - 0  
K. Jotko - D. Branch 0 - 1  
P. Reyes - J. Vick 0 - 1  
S. Miocic - J. Dos Santos 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - K. Magnussen (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
E. Ocon - C. Sainz Jr. (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
F. Massa - S. Perez (Spanyol Nagydíj) 0 - 1  
K. Räikkönen - V. Bottas (Spanyol Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - S. Vettel (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
M. Ericsson - P. Wehrlein (Spanyol Nagydíj) 0 - 1  
N. Hülkenberg - J. Palmer (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - L. Stroll (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2017    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Canberra Raiders 34 - 20  
Sydney Roosters - Parramatta Eels 48 - 10  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - USA 26 - 12  
Anglia - Új-Zéland 5 - 12  
Argentína - Ausztrália 33 - 12  
Ausztrália - Japán 28 - 19  
Ausztrália - Wales 14 - 12  
Dél-Afrika - Új-Zéland 26 - 5  
Fidzsi-szigetek - USA 14 - 24  
Japán - Spanyolország 26 - 19  
Kanada - Argentína 14 - 15  
Kanada - Oroszország 33 - 0  
Kenya - Argentína 7 - 12  
Oroszország - Japán 10 - 19  
Oroszország - Kenya 15 - 7  
Skócia - Anglia 19 - 17  
Skócia - Dél-Afrika 5 - 15  
Skócia - Fidzsi-szigetek 24 - 0  
Szamoa - Dél-Afrika 0 - 12  
Szamoa - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 21 - 19  
USA - Szamoa 24 - 19  
Wales - Spanyolország 26 - 14  
Új-Zéland - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 14 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Volero Zürich 2 - 3  
Vakifbank Istanbul - Rexona Sesc-RJ 3 - 0  
Strandröplabda (Genf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chevallier S / Strasser A - Matysik K / Popp M 0 - 2  
Gerson M / Zandbergen M - Matysik K / Popp M 2 - 0  
Kovatsch M / Kissling J - Chevallier S / Strasser A 0 - 2  
Kovatsch M / Kissling J - Gerson M / Zandbergen M 0 - 2  
Strandröplabda (Genf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubovcova N / Strbova A - Ittlinger S / Mersmann T 1 - 2  
Graessli M / Sciarini T - Egger I / Marolf S 2 - 0  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - J. Chardy 2 - 1  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - R. Nadal 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahut/Roger-Vasselin - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - M. Berrettini 2 - 0  
F. Verdasco - D. Young 2 - 0  
J. Isner - A. Ramos 2 - 1  
J. Vesely - D. Evans 2 - 0  
Tenisz (Róma-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - J. Donaldson 2 - 0  
Al. Bedene - R. Olivo 2 - 0  
C. Berlocq - A. Arnaboldi 2 - 0  
J-L. Struff - D. Istomin    
K. Anderson - E. Escobedo 2 - 0  
N. Almagro - A. Dolgopolov 2 - 0  
T. Bellucci - T. Monteiro 0 - 2  
Tenisz (Róma-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - M. Duque Marino 2 - 1  
C.C. Bellis - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
D. Gavrilova - B. Mattek-Sands 2 - 0  
D. Vekic - N. Hibino 2 - 0  
J. Ostapenko - A. Barty 2 - 1  
M. Barthel - V. Lepchenko 2 - 0  
O. Dodin - A. Petkovic 1 - 2  
Qia. Wang - R. Ozaki 2 - 0  
Tenisz (Szöul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fabbiano T / Sela D - Hsieh C-P / Peng H-Y    

 

2017.05.13.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Harting - P. Malachowski (diszkoszvetés, Sanghaj) 0 - 1  
E. Thompson - T. Bowie (női 100 m síkfutás, Sanghaj) 1 - 0  
K. Clement - L.J. Van Zyl (400 m gátfutás, Sanghaj) 0 - 1  
L. Manyonga - J. Henderson (távolugrás, Sanghaj) 1 - 0  
M.E. Barshim - D. Drouin (magasugrás, Sanghaj) 1 - 0  
Márton A. - L. Gong (női súlylökés, Sanghaj) 0 - 1  
N. Hastings - S. McPherson (női 400 m síkfutás, Sanghaj) 1 - 0  
O. McLeod - S. Shubenkov (110 m gátfutás, Sanghaj) 1 - 0  
R. Lavillenie - S. Kendricks (rúdugrás, Sanghaj) 0 - 1  
Y. Perez - D. Caballero (női diszkoszvetés, Sanghaj) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Melbourne Demons 66 - 107  
Essendon - Geelong 110 - 93  
Greater Western Sydney - Collingwood 102 - 99  
Hawthorn - Brisbane Lions 113 - 75  
St. Kilda - Carlton 85 - 66  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 3 - 2  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 11 - 6  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 2 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 11 - 2  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 3 - 4  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Pittsburgh 11 - 4  
Boston - Tampa Bay 4 - 5  
Boston - Tampa Bay (19:05) 6 - 3  
Chicago WS - San Diego 3 - 6  
Cleveland - Minnesota 0 - 1  
Colorado - LA Dodgers 2 - 6  
Kansas City - Baltimore 3 - 2  
LA Angels - Detroit 7 - 0  
Miami - Atlanta 4 - 8  
Milwaukee - NY Mets 7 - 4  
NY Yankees - Houston    
NY Yankees - Houston 1 - 5  
San Francisco - Cincinnati 3 - 2  
St. Louis - Chicago Cubs 2 - 3  
Texas - Oakland 5 - 2  
Toronto - Seattle 4 - 0  
Toronto - Seattle (19:07) 7 - 2  
Washington - Philadelphia    
Darts (Gibraltar Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - M. Clark 6 - 5  
B. van de Pas - M. Schindler 6 - 1  
C. Reyes - J. Richardson 6 - 5  
D. Chisnall - J. Clayton 6 - 4  
D. Gurney - D. Webster 6 - 3  
G. Price - D. Johnson 3 - 6  
I. White - J. Henderson 6 - 3  
J. Cullen - R. Cross 5 - 6  
J. Klaasen - M. Caris 3 - 6  
J. Wade - D. van den Bergh 5 - 6  
K. Huybrechts - J. Wilson 4 - 6  
M. Smith - C. Kist 6 - 5  
M. Suljovic - A. Tabern 6 - 4  
P. Wright - K. Ratajski 6 - 3  
S. Bunting - C. Quantock 6 - 4  
S. Whitlock - S. Beaton 6 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Cioli Cogianco (3.m.) 3 - 2  
Napoli - Group Imola (3.m.) 1 - 1  
Pescara - Latina (3.m.) 3 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peniscola - Murcia (1.m.) 1 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Providence - Hershey (4.m.) 2 - 1  
San Diego - San Jose Barracuda (4.m.) 3 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Nashville (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - USA 3 - 5  
Olaszország - Németország (Helyszín: Németország) 1 - 4  
Oroszország - Szlovákia 6 - 0  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Svájc 2 - 2  
Norvégia - Finnország 2 - 2  
Szlovénia - Fehéroroszország 2 - 5  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yates - M. Woods (8. szakasz) 0 - 1  
T. Pinot - W. Kelderman (8. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Cholet 73 - 78  
Le Mans - Reims 91 - 83  
Le Portel - Strasbourg 70 - 77  
Monaco - Nancy 97 - 89  
Orleans - Dijon 76 - 86  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Olympiakosz (2.m.) 77 - 84  
Kosárlabda (Japán bajn., rájátszás bennmar)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Yokohama (1.m.) 75 - 78  
Toyama - Sendai (1.m.) 87 - 79  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Sunrockers (1.m.) 89 - 75  
Mikawa Kariya - Ryukyu Okinawa (1.m.) 76 - 72  
Tochigi - Chiba (1.m.) 80 - 73  
Tokyo Alvark - Toyohashi Neophoenix (1.m.) 90 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Neptunas Klaipeda (1.m.) 83 - 54  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Szombathely (2.m.) 78 - 71  
Kecskemét - Alba Fehérvár (2.m.) 72 - 80  
Szolnok - ZTE (2.m.) 94 - 77  
Vasas - MAFC (1.m.) 79 - 73  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Boston (6.m.) 92 - 91  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin (3.m.) 80 - 73  
Ulm - Ludwigsburg (3.m.) 87 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Reggio Emilia (1.m.) 82 - 64  
Venezia - Pistoia (1.m.) 84 - 71  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Anadolu Efes 88 - 85  
Istanbul BB - RH Gaziantepspor 76 - 92  
Karsiyaka - Tofas Bursa 64 - 64, h.u. 82 - 88  
Yesilgiresun - Banvitspor 77 - 88  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - San Antonio 73 - 64  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Köbenhavn (1.m.) 26 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Aalborg (2.m.) 29 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Bietigheim 25 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Selestat 22 - 24  
Chambery - Nantes 32 - 34  
Ivry - Nimes 33 - 23  
Montpellier - Pays d'Aix 36 - 32  
Saran - Creteil 32 - 37  
Toulouse - Dunkerque 29 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Kielce 19 - 24  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Balatonfüred 29 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - DHfK Leipzig 28 - 23  
Burgdorf-Hannover - Stuttgart 24 - 24  
Gummersbach - Minden 28 - 26  
Wetzlar - Göppingen 29 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Leverkusen 29 - 30  
Dortmund - Thüringer HC 24 - 24  
Göppingen - SVG Celle 29 - 27  
Metzingen - Leipzig 34 - 26  
Nellingen - Neckarsulm 20 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - AX Puente Genil 37 - 29  
Benidorm - Bidasoa Irun 28 - 24  
Ciudad Encantada - Puerto Sagunto 25 - 25  
Morrazo Cangas - Sinfin 33 - 24  
Quabit Guadalajara - Anaitasuna 26 - 27  
Valladolid - Ademar Leon 32 - 34  
Villa de Aranda - Naturhouse La Rioja 30 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Skuru (3.m.) 28 - 12  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - St. George 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Zanaco 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Reading 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Atl. Tucuman 1 - 0  
Banfield - Lanus 1 - 0  
Estudiantes LP - Gimnasia LP 1 - 0  
Huracan - San Lorenzo 0 - 1  
San Martin SJ - Godoy Cruz 1 - 2  
Talleres Cordoba - Belgrano de Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - Oostende 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - St. Truiden 1 - 4  
Waasland Beveren - Lierse 3 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Kortrijk 3 - 2  
Roeselare - Lokeren 2 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - CSZKA Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Parana 0 - 0  
Boa - Vila Nova 0 - 1  
CRB - Ceara 1 - 0  
Criciuma - Santa Cruz PE 1 - 2  
Guarani - Brasil de Pelotas 2 - 0  
Juventude - Luverdense 2 - 1  
Londrina - Internacional 0 - 3  
Nautico - America MG 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Atlético MG 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Dortmund 1 - 1  
Bremen - Hoffenheim 3 - 5  
Darmstadt - Hertha BSC 0 - 2  
Freiburg - Ingolstadt 1 - 1  
Leverkusen - 1. FC Köln 2 - 2  
Mainz - E. Frankfurt 4 - 2  
RB Leipzig - Bayern München 4 - 5  
Schalke - Hamburg 1 - 1  
Wolfsburg - Mönchengladbach 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Magdeburg 2 - 2  
Fortuna Köln - Duisburg 0 - 3  
FSV Frankfurt - Bremen Amatőr 0 - 4  
Hallescher FC - Wehen 0 - 3  
Lotte - Mainz Amatőr 3 - 3  
Paderborn - Münster 1 - 0  
Regensburg - Chemnitz 3 - 2  
Rostock - Erfurt 1 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - Holstein Kiel 0 - 1  
Zwickau - Osnabrück 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Universidad de Concepcion 0 - 3  
Everton Vina Del Mar - Huachipato 2 - 0  
Santiago Wanderers - Cobresal 1 - 1  
Universidad Catolica - Dep. Iquique 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - Ermisz Aradippou 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - AEL Limasszol 1 - 1  
Omonia Nicosia - APOEL Nicosia 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Varnsdorf 4 - 2  
Ostrava - Sokolov 3 - 0  
Pardubice - Trinec 2 - 0  
Prostejov - Zizkov 2 - 0  
Usti nad Labem - Olomouc 2 - 2  
Vlasim - Vitkovice 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Slovacko 2 - 1  
Liberec - Jablonec 1 - 1  
Pribram - Brno 2 - 3  
Slavia Praha - Dukla Praha 2 - 2  
Zlín - Jihlava 0 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Silkeborg 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Suwon City 0 - 0  
Gyeongnam - Seoul E-Land 3 - 0  
Seongnam - Anyang 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Daegu 2 - 1  
Gwangju - Incheon 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Bani Yas 2 - 1  
Al-Ain - Al-Ittihad (UAE) 2 - 1  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Al-Wahda 1 - 1  
Dibba Al-Fujairah - Al-Sharjah 2 - 2  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al Nasr (UAE) 1 - 0  
Hatta - Al-Wasl 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - KPV Kokkola 1 - 1  
Jaro - GrIFK 0 - 0  
OPS - Gnistan 1 - 1  
Turku PS - Oulu 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Paris SG 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Inter Zapresic 2 - 0  
Osijek - Slaven Belupo 3 - 0  
Rijeka - Hajduk Split 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - Leiknir F. 3 - 0  
Thor Akureyri - Selfoss 1 - 4  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Ashdod 2 - 1  
Hapoel Ashkelon - Ironi Kiryat Shmone 2 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Haifa 1 - 0  
Hapoel Raanana - Hapoel TA 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Haifa 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Okayama 1 - 0  
JEF United Chiba - Nagasaki 5 - 0  
Kamatamare Sanuki - Tokyo Verdi 0 - 0  
Matsumoto Yamaga - Machida Zelvia 1 - 1  
Mito - Yokohama FC 0 - 0  
Oita Trinita - Nagoya GE 4 - 1  
Roasso Kumamoto - Shonan Bellmare 0 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Ehime 0 - 3  
Tokushima - Gifu 1 - 1  
Yamaguchi - Kyoto 1 - 1  
Zweigen Kanazawa - Yamagata 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Envigado 1 - 3  
Once Caldas - Atl. Huila 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Tianjin Quanjian 2 - 1  
Henan Jianye - Shanghai Shenhua 0 - 0  
Liaoning Hongyun - Chongqing Lifan 2 - 1  
Yanbian - Beijing Guoan 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Kluczbork 1 - 1  
Olsztyn - Gornik Zabrze 2 - 4  
Podbeskidzie Bielsko-B. - GKS Tychy 2 - 2  
Wigry Suwalki - Bytovia Bytow 3 - 2  
Wisla Pulawy - Stal Mielec 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 6 - 0  
Wisla Plock - Cracovia Krakkó 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Wisla Krakkó 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Ventspils 1 - 1  
Riga FC - Liepajas Metalurgs 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - San Jose 3 - 0  
Houston - Vancouver 2 - 1  
Toronto - Minnesota 3 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Mezőkövesd 2 - 2  
FTC - Debrecen 0 - 0  
Haladás - Vasas 2 - 2  
Honvéd - MTK 2 - 1  
Paks - Gyirmót 3 - 0  
Újpest - Videoton 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Levanger 0 - 3  
Florö - Start 1 - 4  
Jerv - Kongsvinger 2 - 2  
Mjöndalen - Elverum 2 - 2  
Ranheim - Fredrikstad 1 - 0  
Sandnes Ulf - Bodö/Glimt 3 - 0  
Strömmen - Tromsdalen 1 - 1  
Ullensaker/Kisa - Asane 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Molde 4 - 1  
Kristiansund - Lilleström 1 - 1  
Odd Grenland - Strömsgodset 2 - 0  
Sandefjord - Haugesund 2 - 0  
Sarpsborg - Tromsö 1 - 1  
Sogndal - Viking Stavanger 4 - 0  
Stabaek - Rosenborg 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Trondheims-Örn 2 - 0  
Klepp - Röa 1 - 1  
Valeranga - Sandviken 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Milan 1 - 1  
Fiorentina - Lazio 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Frosinone 2 - 1  
Cittadella - Vicenza 2 - 0  
Latina - Perugia 2 - 2  
Novara - Entella 2 - 0  
Salernitana - Avellino 2 - 0  
Spezia - Pisa 0 - 0  
Ternana - SPAL Ferrara 2 - 1  
Trapani - Cesena 1 - 2  
Vercelli - Brescia 2 - 2  
Verona - Carpi 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráját.feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Lucchese 1 - 2  
Gubbio - Sambenedettese 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz C,ráját.a bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Venezia 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Szpartak Moszkva 0 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Zenit Szentpétervár 1 - 3  
Lokomotív Moszkva - Gazovik Orenburg 4 - 0  
Ural Jekatyerinburg - FK Krasznodar 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Wolfsberg 3 - 2  
Austria Wien - Ried 3 - 0  
Salzburg - Rapid Wien 1 - 0  
St. Pölten - Mattersburg 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Sol de America 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Aves 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Tondela 1 - 2  
Benfica - Guimaraes 5 - 0  
Feirense - Sporting CP 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Burnley 2 - 1  
Manchester City - Leicester 2 - 1  
Middlesbrough - Southampton 1 - 2  
Stoke - Arsenal 1 - 4  
Sunderland - Swansea 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Astra Giurgiu 1 - 1  
Steaua Bukarest - Universitatea Craiova 3 - 0  
Viitorul Constanta - CFR Cluj 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Ross County 1 - 1  
Hamilton - Motherwell 0 - 1  
Kilmarnock - Inverness CT 2 - 1  
Rangers - Hearts 2 - 1  
St. Johnstone - Partick Thistle 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forfar - Annan 4 - 2  
Peterhead - Montrose 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Kilbride - Cowdenbeath 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Airdrieonians 1 - 0  
Raith Rovers - Brechin 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Rayo Vallecano 2 - 0  
Almería - Numancia 2 - 0  
Cordoba - Reus 1 - 0  
Elche - Mirandes 0 - 1  
Gimnastic - Oviedo 2 - 2  
Huesca - Tenerife 2 - 2  
Levante - Girona 2 - 1  
Valladolid - Mallorca 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gava - Atl. Saguntino 4 - 0  
UE Llagostera - Prat 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Hoya Lorca - El Ejido 2 - 1  
Real Jaen - Jumilla 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Valencia 0 - 1  
Osasuna - Granada 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Atl. Madrid 1 - 1  
Espanyol - Betis 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Wil 4 - 0  
Winterthur - FC Zürich 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Lugano 2 - 0  
St. Gallen - Vaduz 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Trelleborg 3 - 0  
Falkenberg - Brommapojkarna 2 - 1  
Helsingborg - Frej Täby 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Örebro 1 - 0  
Kalmar - Häcken 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kvarnsveden - Vittsjö 2 - 3  
Limhamn Bunkeflo - Eskilstuna Utd. 0 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Taawon 4 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Spartak Subotica Zdrepcev 1 - 2  
Metalac Gornji Milanovac - Radnik Surdulica 1 - 1  
Novi Pazar - Borac 2 - 0  
RAD Belgrád - Backa Palanka 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mladost Lucani 4 - 1  
Napredak Krusevac - Javor Matis 3 - 0  
Partizan Belgrád - Vozdovac 2 - 1  
Vojvodina - Radnicki Nis 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Zlate Moravce 2 - 1  
Trnava - Zemplin Michalovce 1 - 0  
Zilina - Senica 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Rudar Velenje 2 - 1  
Olimpija Ljubljana - Domzale 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Trabzonspor 1 - 1  
Fenerbahce - Antalyaspor 0 - 1  
Istanbul Basaksehir - Genclerbirligi 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Sahtar Doneck 0 - 3  
Olimpik Doneck - Dinamo Kijev 2 - 1  
Zorya Luganszk - Olekszandria 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Defensor 1 - 2  
Montevideo Wanderers - Juventud 1 - 2  
Nacional - Sud América 4 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Cardiff Met University 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Sillamae Kalev 3 - 0  
Parnu JK Vaprus - Viljandi Tulevik 2 - 0  
Trans Narva - Flora Tallinn 0 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - UC Dublin 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - Derry City 1 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Saracens 17 - 28  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Brisbane Broncos 14 - 24  
Melbourne Storm - Gold Coast Titans 36 - 38  
Penrith Panthers - New Zealand Warriors 36 - 28  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Wellington Hurricanes 20 - 12  
Melbourne Rebels - Queensland Reds 24 - 29  
Port Elizabeth S. Kings - Durban Sharks 35 - 32  
Pretoria Bulls - Dunedin Highlanders 10 - 17  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Franciaország 24 - 7  
Anglia - Kenya 12 - 12  
Anglia - Spanyolország 31 - 0  
Ausztrália - Fidzsi-szigetek 14 - 31  
Ausztrália - Oroszország 19 - 12  
Dél-Afrika - Japán 35 - 5  
Dél-Afrika - Skócia 12 - 19  
Fidzsi-szigetek - Szamoa 17 - 19  
Franciaország - Spanyolország 33 - 0  
Kanada - Dél-Afrika 7 - 31  
Kanada - Japán 21 - 7  
Kanada - Skócia 19 - 26  
Kenya - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 14 - 20  
Kenya - Spanyolország 26 - 14  
Skócia - Japán 31 - 14  
USA - Argentína 26 - 19  
USA - Wales 38 - 14  
USA - Új-Zéland 14 - 27  
Wales - Argentína 47 - 28  
Új-Zéland - Wales 26 - 7  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Eczacibasi Istanbul 3 - 1  
Volero Zürich - Rexona Sesc-RJ 1 - 3  
Strandröplabda (Genf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gerson M / Zandbergen M - Heidrich A / Kissling G 2 - 1  
Matysik K / Popp M - Eglseer P / Schnetzer F 2 - 0  
Strandröplabda (Genf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubovcova N / Strbova A - Huber K / Greber T 2 - 0  
Geiger F / Licka A - Egger I / Marolf S 0 - 2  
Graessli M / Sciarini T - Dubovcova N / Strbova A 1 - 2  
Ittlinger S / Mersmann T - Egger I / Marolf S 2 - 0  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chardy - P. Sousa 2 - 0  
R. Opelka - F. Tiafoe 0 - 2  
Tenisz (Karshi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - C. Ilkel 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Nadal - N. Djokovic 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez F / Lopez M - Mahut/Roger-Vasselin 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Mladenovic - S. Halep 1 - 2  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Tenisz (Roma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kovalik - M. Cecchinato 0 - 2  
Tenisz (Róma-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - V. Estrella Burgos 2 - 1  
A. Giannessi - E. Escobedo 0 - 2  
A. Mannarino - S. Caruso 2 - 1  
A. Pellegrino - D. Istomin 0 - 2  
Al. Bedene - L. Lacko 2 - 0  
C. Berlocq - S. Giraldo 2 - 0  
D. King - A. Dolgopolov 1 - 2  
J-L. Struff - T. Daniel 2 - 0  
K. Anderson - L. Vanni 2 - 1  
M. Copil - J. Donaldson 1 - 2  
N. Almagro - L. Sonego 2 - 1  
R. Olivo - M. Kukushkin    
T. Bellucci - D. Dzumhur 2 - 0  
T. Monteiro - P-H. Herbert 2 - 0  
Tenisz (Róma-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - S. Zheng 2 - 1  
A. Kontaveit - J. Cepelova 2 - 1  
B. Mattek-Sands - T. Pironkova 2 - 0  
C.C. Bellis - M. Trevisan 2 - 0  
D. Gavrilova - A. Sasnovich 2 - 1  
F. Di Sarra - R. Ozaki 1 - 2  
I. Shinikova - S. Sorribes Tormo 1 - 2  
J. Boserup - A. Petkovic 1 - 2  
J. Brady - N. Hibino 0 - 2  
J. Ostapenko - A. Brianti 2 - 1  
K. Bondarenko - V. Lepchenko 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - D. Vekic 0 - 2  
M. Barthel - M. Sakkari 2 - 0  
M. Duque Marino - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
O. Dodin - C. Ferrando 2 - 1  
Qia. Wang - S. Cirstea 2 - 0  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KSI - Szentes (2.m.) 9 - 13  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Trieste 8 - 8  
Lazio - Quinto 7 - 9  
Ortigia - Bogliasco 14 - 5  
Posillipo Napoli - SM Verona 11 - 11  
Roma - Savona 13 - 12  
Torino - Brescia 6 - 12  

 

2017.05.12.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Coast Eagles - Western Bulldogs 69 - 61  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 15 - 1  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 0 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants    
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 1 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Pittsburgh 2 - 1  
Chicago WS - Minnesota 6 - 7  
Colorado - LA Dodgers 10 - 7  
LA Angels - Detroit 1 - 7  
NY Yankees - Houston 2 - 3  
San Francisco - Cincinnati 2 - 3  
Texas - San Diego 5 - 2  
Toronto - Seattle 7 - 2  
Washington - Baltimore    
Darts (Gibraltar Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Kist - R. Huybrechts 6 - 4  
D. van den Bergh - A. Lopez 6 - 2  
J. Broton - M. Clark 3 - 6  
J. Clayton - J. Pipe 6 - 5  
J. De Zwaan - A. Tabern 4 - 6  
J. Wilson - D. Duo 6 - 1  
M. Caris - D. Parody 6 - 1  
M. Dennant - J. Richardson 1 - 6  
M. Robbe - R. Cross 0 - 6  
M. Schindler - C. Rydz 6 - 4  
M. Vilerio - D. Johnson 1 - 6  
P. Nicholson - C. Quantock 5 - 6  
R. Corner - D. Webster 5 - 6  
R. Edhouse - K. Ratajski 3 - 6  
R. Eidams - J. Henderson 4 - 6  
S. Beaton - M. De Decker 6 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magna Gurpea - Jaen (1.m.) 3 - 2  
Palma Futsal - Barcelona (1.m.) 2 - 5  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Providence - Hershey (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Németország (Helyszín: Németország) 2 - 2  
Svédország - Olaszország 8 - 1  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szlovénia 5 - 1  
Franciaország - Fehéroroszország 3 - 3  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - F. Gaviria (7. szakasz) 0 - 1  
Giro ditalia 2017 - 7. szakasz    
S. Bennett - J. Mareczko (7. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villeneuve d'Ascq Lille - Lattes Montpellier (4.m.) 66 - 49  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Antibes 75 - 65  
Hyeres-Toulon - Limoges 82 - 71  
Paris Levallois - Chalon sur Saone 83 - 85  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Rishon 91 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Zielona Gora (4.m.) 74 - 77  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Körmend (2.m.) 82 - 88  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NBA 2016/17 - San Antonio vagy Houston jut tovább    
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - San Antonio (6.m.) 75 - 114  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Capo D'Orlando (1.m.) 80 - 87  
Trento - Sassari (1.m.) 65 - 55  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Zlatorog Lasko (3.m.) 74 - 57  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Buyukcekmece 86 - 79  
TED Ankara Kolejliler - Fenerbahce Ülker 55 - 101  
Usak Sportif - Trabzonspor 92 - 101  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Yakin Dogu Univ. (3.m.) 71 - 70  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Lok.Kubany Krasznodar (4.m.) 79 - 84  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Dunaújváros 36 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Csehovszkije Medvegyi (1.m.) 28 - 31  
SZKIF Krasznodar - Néva Szentpétervár (1.m.) 22 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Kristianstad (2.m.) 26 - 23  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (SUD) - Al-Merrikh 1 - 1  
Sahel (TUN) - Ferroviario de Beira 5 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Caps Utd. 2 - 0  
USM Alger - Al-Ahli (LBY) 3 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Vita Club 3 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - Coton Sport de Garoua 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Mechelen 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Ludogorec Razgrad 2 - 2  
Lokomotív Plovdiv - Levszki Szófia 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Juan Aurich 6 - 1  
Caracas - Cerro Porteno 1 - 2  
Danubio - Sport Recife 3 - 0  
Sao Paulo - Defensa Justicia 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Sparta Praha 1 - 1  
Plzen - Mladá Boleslav 3 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Horsens 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Randers 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Nordsjaelland 2 - 1  
Sönderjyske - Midtjylland 5 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Dhafra 4 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Vaasa PS 0 - 1  
Kuopio PS - HIFK 2 - 1  
Mariehamn - PS Kemi 3 - 0  
Rovaniemi PS - Lahti 1 - 0  
Seinäjoen JK - JJK Jyväskylä 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Lens 0 - 4  
Amiens - Laval 3 - 0  
Bourg-Peronnas - Brest 1 - 2  
Nimes - Ajaccio 3 - 1  
Niort - Strasbourg 2 - 2  
Orleans - Clermont 2 - 2  
Red Star 93 - Sochaux 1 - 1  
Tours - Le Havre 0 - 4  
Troyes - Reims 2 - 0  
Valenciennes - Auxerre 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Concarneau 3 - 0  
Belfort - Marseille Consolat 3 - 2  
Boulogne - Beziers 2 - 0  
CA Bastia - Paris FC 1 - 0  
Creteil - Sedan 1 - 0  
Les Herbiers - Chambly 0 - 1  
Lyon Duchere - Chateauroux 0 - 2  
Pau - Epinal 1 - 0  
Quevilly Rouen - Dunkerque 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - PSV 2 - 1  
Ajax - Twente 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Helmond 0 - 2  
Emmen - RKC Waalwijk 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Cibalia 1 - 2  
RNK Split - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Haukar 2 - 2  
Grotta - Fylkir 1 - 2  
HK Kopavogs - Leiknir R. 3 - 2  
IR - Throttur Reykjavik 1 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Nazareth Illit 1 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Ramat Hasharon 0 - 2  
Maccabi Herzliya - Ironi Nesher 0 - 2  
Maccabi Shaarayim - Hapoel Jerusalem 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Maccabi Ahi Nazareth 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Tigres FC 0 - 0  
Dep. Tolima - Rionegro Aguilas 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Hebei 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Olimpia Grudziadz 1 - 3  
GKS Katowice - Sandecja Nowy Sacz 0 - 1  
Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec 2 - 1  
Znicz Pruszkow - Pogon Siedlce 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Gornik Leczna 1 - 0  
Zaglebie Lubin - Piast Gliwice 3 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babite - Jelgava 0 - 5  
Spartaks Jurmala - Rigas FS 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Chivas Guadalajara 1 - 0  
Monarcas Morelia - Tijuana 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Valerenga 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Bodö - Avaldsnes 2 - 3  
Stabaek - Kolbotn 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Arszenál Tula 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Wiener Neustadt 3 - 0  
Horn - WSG Wattens 2 - 3  
LASK Linz - Kapfenberg 1 - 1  
Liefering - Austria Lustenau 4 - 1  
Wacker Innsbruck - BW Linz 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Sp. Trinidense 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto B - Guimaraes B 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Moreirense 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Watford 1 - 0  
West Bromwich - Chelsea 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Voluntari 4 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Celtic 1 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Greenock Morton 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla B - Getafe 2 - 1  
Zaragoza - Cadiz 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - Cordoba B 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Syrianska - Atvidaberg 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Norrköping 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Ahli (KSA) 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Tatran Presov 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Krsko Posavlje 1 - 2  
Kalcer Radomlje - Koper 0 - 4  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Rizespor 4 - 2  
Kayserispor - Konyaspor 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volyn Lutszk - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Glenavon 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Institute 4 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Paide Linnameeskond 0 - 0  
Nomme Kalju - Levadia Tallinn 1 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Cabinteely 2 - 0  
Shelbourne - Athlone 2 - 1  
Wexford Youths - Waterford Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Shamrock Rovers 0 - 2  
Dundalk - Sligo 4 - 0  
Finn Harps - Bray 0 - 3  
Galway - Cork City 1 - 1  
St. Patrick's - Drogheda Utd. 2 - 0  
Rögbi (Európai Chall. Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Stade de France 17 - 25  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - Cronulla Sharks 14 - 18  
Wests Tigers - South Sydney Rabbitohs 8 - 28  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Bloemfontein Cheetahs 50 - 32  
Canberra Brumbies - Johannesburg Lions 6 - 13  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Rexona Sesc-RJ 1 - 3  
Vakifbank Istanbul - Hisamitsu Springs (Helyszín: Japán) 3 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - NEC Red Rockets 3 - 0  
Volero Zürich - Molico/Osasco/Nestle 3 - 0  
Strandröplabda (Genf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chevallier S / Strasser A - Heidrich A / Kissling G 2 - 0  
Gerson M / Zandbergen M - Breer F / Haussener Y 2 - 0  
Heidrich A / Kissling G - Gabathuler P / Stadelmann J 2 - 0  
Kovatsch M / Kissling J - Eglseer P / Schnetzer F 2 - 0  
Matysik K / Popp M - Chevallier S / Strasser A 0 - 2  
Matysik K / Popp M - Gabathuler P / Stadelmann J 2 - 0  
Strandröplabda (Genf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betz L / Güttinger L - Dubovcova N / Strbova A 0 - 2  
Buser L / Guerra-Schmocke - Geiger F / Licka A 0 - 2  
Graessli M / Sciarini T - Egger I / Marolf S 2 - 0  
Huber K / Greber T - Geiger F / Licka A 2 - 0  
Ittlinger S / Mersmann T - Buser L / Guerra-Schmocker T 2 - 0  
Ittlinger S / Mersmann T - Huber K / Greber T 2 - 0  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - J. Chardy 0 - 2  
F. Tiafoe - Q. Halys 2 - 0  
J. Benneteau - P. Sousa 0 - 2  
M. Jaziri - R. Opelka 0 - 2  
Tenisz (Karshi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - D. Popko 2 - 1  
Y. Bhambri - E. Gerasimov 0 - 2  
Tenisz (Karshi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Menendez-Mac - Molchanov D / Stakhovsky 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - D. Thiem 0 - 2  
D. Goffin - R. Nadal 0 - 2  
K. Nishikori - N. Djokovic    
P. Cuevas - A. Zverev 2 - 1  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Granollers M - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Kyrgios N / Sock J - Bryan B / Bryan M 2 - 1  
Murray J / Soares B - Mahut/Roger-Vasselin 1 - 2  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Halep - A. Sevastova 2 - 0  
S. Kuznetsova - K. Mladenovic 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Begu I C / Halep S 2 - 0  
Chan Y-J / Hingis M - Parra Sant./Soler Espin. 2 - 0  
Tenisz (Roma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kovalik - K. Coppejans 2 - 1  
Y. Maden - M. Cecchinato 0 - 2  
Tenisz (Szöul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.H. Lee - D. Sela    
S.W. Kwon - A. Sarkissian 2 - 1  
Tenisz (Szöul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fabbiano T / Sela D - Krajicek/Withrow 2 - 1  

 

2017.05.11.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 7 - 0  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 3 - 4  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 12 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Detroit 7 - 1  
Chicago WS - Minnesota    
LA Dodgers - Pittsburgh 5 - 2  
Miami - St. Louis 5 - 7  
Milwaukee - Boston 7 - 4  
Milwaukee - Boston (19:10) 1 - 4  
Tampa Bay - Kansas City 12 - 1  
Tampa Bay - Kansas City (19:10) 0 - 6  
Texas - San Diego 4 - 3  
Toronto - Cleveland 8 - 7  
Washington - Baltimore 7 - 6  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - J. Wade 6 - 6  
M. van Gerwen - G. Anderson 7 - 4  
P. Taylor - A. Lewis 7 - 5  
P. Wright - R. van Barneveld 7 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Cioli Cogianco 2 - 0  
Luparense - Kaos Futsal 6 - 4  
Napoli - Group Imola 5 - 5  
Pescara - Latina 1 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - San Jose Barracuda (3.m.) 3 - 3  
Toronto Marlies - Syracuse (4.m.) 3 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Edmonton (7.m.) 2 - 1  
Washington - Pittsburgh (7.m.) 0 - 2  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Dánia 3 - 0  
Svédország - Lettország 2 - 0  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Norvégia 0 - 0  
Kanada - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 3 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaviria - J. Stuyven (6. szakasz) 0 - 1  
Giro ditalia 2017 - 6. szakasz    
N. Haas - M. Marcato (6. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - AEK Athén (1.m.) 80 - 70  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Split (2.m.) 82 - 52  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Ironi Naharia 99 - 87  
Hapoel Eilat - Maccabi Kiryat Gat 81 - 90  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Haifa 69 - 63  
Hapoel TA - Maccabi Ashdod 91 - 86  
Maccabi TA - Hapoel Gilboa Galil 85 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Anwil Wloclawek (4.m.) 83 - 76  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington (5.m.) 123 - 101  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bayern München (2.m.) 83 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Iberostar Tenerife 65 - 73  
Real Madrid - Joventut Badalona 95 - 70  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Ribe-Esbjerg (1.m.) 26 - 24  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Tatabánya 24 - 29  
Orosháza - Veszprém 21 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Alingsas (2.m.) 28 - 23  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Atl. All Boys 5 - 1  
Atl. Los Andes - Central Cordoba SDE 1 - 1  
Chacarita Juniors - Brown de Adrogue 1 - 2  
Crucero del Norte - Villa Dalmine 1 - 2  
Estudiantes San Luis - Douglas Haig 2 - 1  
Instituto Cordoba - Guillermo Brown 2 - 0  
Juventud Un. Gualeguaychu - Boca Unidos 1 - 1  
San Martin de Tucuman - Atl. Parana 4 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Neftocsimik Burgasz 3 - 0  
Gorna Orjahovica - Pirin Blagoevgrad 4 - 3  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Atlético GO 0 - 0  
Paysandu - Santos 1 - 3  
Santa Cruz PE - Atlético PR 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Palestino 0 - 1  
Liverpool Montevideo - Fluminense 1 - 0  
Nacional Asuncion - Cruzeiro 2 - 1  
Universidad de Chile - Corinthians 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Helsingor 2 - 1  
Fremad Amager - Naestved 0 - 3  
Hobro - Vejle 1 - 1  
Köge - Fredericia 1 - 1  
LFA Nyköbing - Roskilde 3 - 2  
Vendsyssel - Skive 4 - 0  
Labdarúgás (Dél-Amerikai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Chapecoense 4 - 1  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Ajax 3 - 1  
Manchester Utd. - Celta Vigo 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Dnyepr Mogiljev 2 - 2  
Nyeman Grodno - Naftan 2 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Slavia Mozír 1 - 0  
Torpedo Zogyino - Krumkacsi Minszk 3 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - EIF 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Ilves 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tractor Tabriz - Naft Tehran 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Boyaca Patriotas 1 - 0  
Dep. La Equidad - Independiente SF 0 - 0  
Junior de Barranquilla - Atl. Bucaramanga 3 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Emelec 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Zalgiris Kaunas 3 - 0  
Suduva Marijampole - Utenis Utena 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Dep. Toluca 1 - 4  
Tigres - Monterrey 4 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Toronto 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - GAIS 0 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - North Queensland Cowboys 14 - 30  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LJ Modena - Novara (4.m.) 0 - 3  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Fehéroroszország 3 - 1  
Strandröplabda (Genf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breer F / Haussener Y - Eglseer P / Schnetzer F 1 - 2  
Strandröplabda (Genf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egger I / Marolf S - Dubovcova N / Strbova A 2 - 1  
Strandröplabda (Genf, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berta F / Muller L - Kovatsch M / Kissling J 0 - 2  
Strandröplabda (Genf, selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betz L / Güttinger L - Boebner E / Verge-Depre Z 2 - 1  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - R. Opelka 0 - 2  
L. Rosol - J. Chardy 0 - 2  
M. Jaziri - A. Rublev 2 - 0  
N. Gombos - B. Fratangelo 0 - 2  
Tenisz (Karshi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Popko - A. Kudryavtsev 2 - 0  
S. Stakhovsky - Y. Bhambri 0 - 2  
Y. Shyla - E. Gerasimov 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - B. Coric 0 - 2  
B. Paire - P. Cuevas 1 - 2  
F. Lopez - N. Djokovic 0 - 2  
G. Dimitrov - D. Thiem 1 - 2  
K. Nishikori - D. Ferrer 2 - 0  
M. Raonic - D. Goffin 0 - 2  
N. Kyrgios - R. Nadal 0 - 2  
T. Berdych - A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Granollers M - Fognini F / Huey T 2 - 1  
Haas/Mirnyi - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - S. Halep 0 - 2  
E. Bouchard - S. Kuznetsova 0 - 2  
K. Bertens - A. Sevastova 0 - 2  
K. Mladenovic - S. Cirstea 2 - 0  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Babos/Hlavackova 0 - 2  
Groenefeld/Peschke - Chan Y-J / Hingis M 1 - 2  
Hradecka/Siniakova - Parra Sant./Soler Espin. 0 - 2  
Mirza S / Shvedova Y - Begu I C / Halep S 1 - 2  
Tenisz (Roma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Quinzi - M. Cecchinato 0 - 2  
S. Tsitsipas - J. Kovalik 1 - 2  
Y. Maden - S. Travaglia 2 - 0  
Tenisz (Szöul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Soeda - Yo. Se. Kim 2 - 0  
S.W. Kwon - M. Tepavac 2 - 0  
Tenisz (Szöul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek/Withrow - Lee/Soeda 2 - 0  

 

2017.05.10.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 1 - 3  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 7 - 8  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 9 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 3 - 2  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 2 - 1  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 5 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Detroit 3 - 7  
Baltimore - Washington 5 - 4  
Chicago WS - Minnesota 2 - 7  
Cincinnati - NY Yankees 5 - 3  
Colorado - Chicago Cubs (21:10) 3 - 0  
Houston - Atlanta 8 - 3  
Houston - Atlanta (20:10) 4 - 2  
LA Dodgers - Pittsburgh 4 - 3  
Miami - St. Louis 5 - 6  
Milwaukee - Boston 11 - 7  
NY Mets - San Francisco 6 - 1  
NY Mets - San Francisco (19:10) 5 - 6  
Oakland - LA Angels 3 - 7  
Oakland - LA Angels (21:35) 3 - 1  
Philadelphia - Seattle 9 - 10  
Philadelphia - Seattle (19:05) 6 - 11  
Tampa Bay - Kansas City 6 - 7  
Toronto - Cleveland 0 - 6  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - Syracuse (3.m.) 5 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2016/17 - Ottawa vagy NY Rangers jut tovább    
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Rangers - Ottawa (6.m.) 2 - 4  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Németország (Helyszín: Németország) 2 - 2  
USA - Olaszország 3 - 0  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Szlovénia 5 - 2  
Svájc - Fehéroroszország 3 - 0  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ewan - A. Greipel (5.szakasz) 0 - 1  
F. Gaviria - G. Nizzolo (5. szakasz) 1 - 0  
Giro d'Italia 2017 - 5. szakasz    
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Decin (5.m.) 61 - 69  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villeneuve d'Ascq Lille - Lattes Montpellier (3.m.) 80 - 60  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Meralco Bolts 94 - 86  
Star Hotshots - Tropang Texters 107 - 97  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Arisz (1.m.) 84 - 54  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - GKK Sibenik (2.m.) 72 - 66  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Ostrow Wielkopolski (3.m.) 76 - 85  
Starogard Gdanski - Zielona Gora (3.m.) 65 - 63  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Kecskemét (1.m.) 76 - 76  
Körmend - Pécs (1.m.) 81 - 95  
Szombathely - Kaposvár (1.m.) 82 - 72  
ZTE - Szolnok (1.m.) 79 - 76  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Houston (5.m.) 101 - 101, h.u. 110 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Ulm (2.m.) 76 - 82  
Telekom Bonn - Brose Bamberg (2.m.) 71 - 87  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis Sevilla - MoraBanc Andorra 76 - 59  
Bilbao - Baskonia Vitoria 64 - 75  
Estudiantes - Valencia 68 - 87  
Fuenlabrada - Obradoiro Monbus 63 - 75  
Manresa - Zaragoza 81 - 81, h.u. 94 - 91  
Murcia - Unicaja Malaga 88 - 95  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatorog Lasko - Rogaska (2.m.) 66 - 76  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce Ülker 57 - 96  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - CSZKA Moszkva (3.m.) 73 - 91  
UNIKSZ Kazany - Lok.Kubany Krasznodar (3.m.) 71 - 83  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Silkeborg (1.m.) 28 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Balmazújváros 30 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Melsungen 29 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Leverkusen 28 - 18  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Granollers 29 - 26  
Puerto Sagunto - Barcelona 24 - 32  
Sinfin - Valladolid 25 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Höör (3.m.) 23 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Ystad IF (1.m.) 32 - 26  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Jujuy - Club Almagro 1 - 0  
Nueva Chicago - Ferro Carril Oeste 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Gimnasia Mendoza 0 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Real Madrid 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Slavia Szófia 3 - 1  
Montana - Vereja 2 - 3  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Ponte Preta 1 - 1  
Huancayo - Nacional Potosi 2 - 1  
Sp. Luqueno - Dep. Cali 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Pardubice 0 - 0  
MAS Taborsko - Prostejov 3 - 0  
Olomouc - Frydek Mistek 1 - 0  
Sokolov - Znojmo 1 - 0  
Trinec - Opava 1 - 3  
Vitkovice - Ostrava 2 - 2  
Zizkov - Vlasim 0 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Isloch 2 - 0  
Dinamo Breszt - Szluck 0 - 0  
FK Minszk - Dinamo Minszk 0 - 2  
Gomel - Vityebszk 0 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Omiya Ardija 4 - 3  
Shimizu SP - Jubilo Iwata 2 - 4  
Vegalta Sendai - Kashiwa R. 1 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Albirex Niigata 1 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu 1 - 0  
Vissel Kobe - Kofu 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Aktobe 0 - 0  
Kairat Almaty - Irtis Pavlodar 2 - 0  
Okzhetpes Kokshetau - Sahtar Karagandy 1 - 2  
Zhetysu Taldykorgan - Ordabasy Shymkent 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Once Caldas 0 - 0  
Jaguares de Cordoba - Independiente Medellin 0 - 1  
Millonarios - Cortulua 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - VMFD Zalgiris 0 - 2  
Trakai - Atlantas Klaipeda 4 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Frankfurt 1 - 2  
Hoffenheim - Sand 1 - 0  
Jena - Freiburg 0 - 2  
Leverkusen - Potsdam 1 - 2  
Mönchengladbach - Bayern München 0 - 3  
Wolfsburg - Essen-Schönebeck 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - Baltika Kalinyingrád 1 - 2  
Himki - Lucs Vlagyivosztok 2 - 2  
Kubany Krasznodar - Zenit Sz'tpétervár 2 3 - 0  
Mordovija Szaranszk - Volgar Asztrahan 3 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Jenyiszej Krasznojarszk 4 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Szpartak Nalcsik 1 - 0  
SZKA Habarovszk - Szpartak Moszkva 2 3 - 0  
Szokol Szaratov - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Tambov - Toszno 3 - 0  
Tyumeny - NyeftehimikNyizsnyekamszk 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southampton - Arsenal 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Poli Timisoara 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Forfar 2 - 2  
Montrose - Peterhead 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Alloa 1 - 0  
Brechin - Raith Rovers 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Vojvodina 1 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Vietnám - U20Argentína 1 - 4  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Ulsan 2 - 3  
Kashima A. - Muangthong Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Urawa RD 1 - 0  
Western Sydney - Shanghai SIPG 3 - 2  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Narva Utd. 2 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Rexona Sesc-RJ - Vakifbank Istanbul 1 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molico/Osasco/Nestle - Eczacibasi Istanbul 1 - 3  
NEC Red Rockets - Volero Zürich 0 - 3  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Q. Halys - C. Geens 2 - 1  
Tenisz (Karshi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Jaloviec - A. Kudryavtsev 0 - 2  
S. Stakhovsky - K-M. Maamoun 2 - 0  
V. Kozyukov - O. Nedovyesov 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - M. Cilic 2 - 1  
B. Coric - P-H. Herbert 2 - 0  
D. Ferrer - J-W. Tsonga    
F. Fognini - R. Nadal 1 - 2  
G. Dimitrov - I. Karlovic 2 - 0  
G. Simon - F. Lopez 1 - 2  
K. Nishikori - D.S. Schwartzman 2 - 1  
M. Raonic - G. Müller 2 - 0  
N. Almagro - N. Djokovic 1 - 2  
N. Kyrgios - R. Harrison 2 - 0  
P. Cuevas - N. Mahut 2 - 1  
S. Wawrinka - B. Paire 1 - 2  
T. Berdych - R. Haase 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Monroe N - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Haase R / Ramos-Vinolas A - Mahut/Roger-Vasselin 0 - 2  
Martin F / Nestor D - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Murray J / Soares B - Cabal/Farah 2 - 0  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - E. Bouchard    
C. Vandeweghe - C. Suarez Navarro 2 - 1  
K. Bertens - I-C. Begu 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - A. Sevastova 0 - 2  
O. Dodin - K. Mladenovic 0 - 2  
Qia. Wang - S. Kuznetsova 0 - 2  
S. Cirstea - M. Doi 2 - 1  
S. Stosur - S. Halep 1 - 2  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena/Sorribes Tor - Babos/Hlavackova 1 - 2  
Groenefeld/Peschke - Dabrowski/Xu 2 - 0  
Hradecka/Siniakova - Stosur/Zhang 2 - 0  
Mattek-S./Safarova - Bertens/Larsson 0 - 2  
Tenisz (Szöul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - S.W. Kwon (esőszünet)    
V. Pospisil - D.H. Lee 1 - 2  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Szolnok (3.m.) 3 - 8  
Miskolc - BVSC (3.m.) 11 - 6  

 

2017.05.09.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 2 - 1  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 2 - 7  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 4 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 8 - 3  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 3 - 2  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 2 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Washington 6 - 4  
Cincinnati - NY Yankees 4 - 10  
Colorado - Chicago Cubs    
LA Dodgers - Pittsburgh 12 - 1  
Miami - St. Louis 4 - 9  
NY Mets - San Francisco 4 - 3  
Oakland - LA Angels 3 - 2  
San Diego - Texas 5 - 1  
San Diego - Texas (21:40) 0 - 11  
Tampa Bay - Kansas City 3 - 7  
Toronto - Cleveland 4 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Chicago Wolves (4.m.) 6 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Washington (6.m.) 2 - 5  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Lettország 1 - 2  
Szlovákia - Dánia 3 - 3  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Franciaország (Helyszín: Franciao.) 3 - 3  
Szlovénia - Norvégia 1 - 5  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giro d´Italia 2017 - 4. szakasz    
N.A. Quintana Rojas - S. Kruijswijk (4. szakasz) 1 - 0  
T. Pinot - V. Nibali (4. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Le Portel 65 - 80  
Chalon sur Saone - Gravelines 89 - 76  
Cholet - Monaco 81 - 75  
Dijon - Paris Levallois 67 - 75  
Limoges - Adecco ASVEL 80 - 91  
Nancy - Le Mans 76 - 82  
Nanterre - Hyeres-Toulon 88 - 65  
Reims - Pau Orthez 78 - 97  
Strasbourg - Orleans 82 - 82, h.u. 92 - 89  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Anwil Wloclawek (3.m.) 68 - 71  
Rosa Radom - Torun (3.m.) 89 - 90  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utah - Golden State (4.m.) 95 - 121  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Bayreuth (2.m.) 102 - 90  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto (2.m.) 82 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yakin Dogu Univ. - Fenerbahce (2.m.) 73 - 67  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Himki Moszkva (3.m.) 68 - 89  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Viborg (1.m.) 30 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Csurgó 40 - 22  
Vác - Tatabánya 32 - 36  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Sävehof (1.m.) 27 - 20  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Manchester City 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Flandria - Independiente de Mendoza 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Sarmiento 2 - 0  
Vélez Sarsfield - Belgrano de Cordoba 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - Dep. Riestra 2 - 2  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Monaco 2 - 1  
Monaco - Juventus (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - Usti nad Labem 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Dep. Pasto 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Sandnes Ulf 2 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Guarani Asuncion 0 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Dundee Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Cukaricki 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Lokomotív Taskent 4 - 0  
Al-Taawon - Esteghlal T. 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Al-Jazeera (UAE) 1 - 1  
Lekhwiya - Al-Fateh 4 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Suwon Bluewings 2 - 2  
Kawasaki Frontale - Eastern Sports Club 4 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Jiangsu 0 - 1  
Jeju - Gamba Osaka 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Institute - Carrick 1 - 1  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Paide Linnameeskond 0 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Hisamitsu Springs - Rexona Sesc-RJ 1 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEC Red Rockets - Molico/Osasco/Nestle 0 - 3  
Volero Zürich - Eczacibasi Istanbul 3 - 0  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - J. Chardy 1 - 2  
J. Benneteau - T. Paul 2 - 1  
L. Tessa - A. Rublev 0 - 2  
Tenisz (Karshi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - I. Ivashka 2 - 0  
P. Gunneswaran - Y. Bhambri 0 - 2  
S. Stakhovsky - V. Ivanov 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - M. Copil 2 - 0  
A. Ramos - D.S. Schwartzman 0 - 2  
A. Zverev - F. Verdasco 2 - 0  
B. Paire - P. Carreno-Busta 2 - 0  
F. Mayer - D. Goffin 0 - 2  
I. Karlovic - R. Bautista-Agut 2 - 1  
J. Donaldson - D. Thiem 0 - 2  
M. Zverev - B. Coric 0 - 2  
P-H. Herbert - L. Pouille 2 - 1  
R. Harrison - B. Tomic 2 - 1  
T. Haas - G. Müller 0 - 2  
T. Robredo - N. Almagro 1 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Cuevas P - Martin F / Nestor D 0 - 2  
Klaasen R / Ram R - Kyrgios N / Sock J 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Marach O / Pavic M 2 - 1  
Marrero/Robredo - CarrenoBusta/Garcia-Lopez    
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cibulkova - O. Dodin 0 - 2  
D. Vekic - M. Doi 0 - 2  
J. Larsson - I-C. Begu 1 - 2  
L. Siegemund - C. Vandeweghe 1 - 2  
R. Vinci - S. Halep 1 - 2  
S. Cirstea - C.C. Bellis 2 - 0  
S. Stosur - M. Duque Marino 2 - 0  
S. Zheng - Qia. Wang 1 - 2  
T. Bacsinszky - K. Bertens 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goerges/Strycova - Groenefeld/Peschke 1 - 2  
Hibino N / Rosolska A - Begu I C / Halep S 0 - 2  
Hradecka/Siniakova - Atawo/Kasatkina 2 - 0  
Jurak D / Rodionova AN - Chan Y-J / Hingis M 1 - 2  
Liang/Savchuk - Arruabarrena/Sorribes Tor 1 - 2  
Mirza S / Shvedova Y - Mchale/Niculescu 2 - 0  
Parra Sant./Soler Espin. - Makarova E / Vesnina E 2 - 1  
Tenisz (Roma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Vesely - M. Donati 2 - 1  
M. Cecchinato - N. Kicker 2 - 0  
R. Bellotti - Rajski, Maciej 2 - 0  
Tenisz (Szöul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.H. Lee - S. Sekiguchi 2 - 0  

 

2017.05.08.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - NY Yankees 4 - 5  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Aramis 8 - 5  
Győr - Berettyóújfalu 7 - 2  
Veszprém - Haladás 5 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Anaheim (6.m.) 7 - 1  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Oroszország 3 - 6  
USA - Svédország 4 - 3  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Kanada 0 - 6  
Finnország - Csehország 3 - 3  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mondeville - Landes (2.m.) 76 - 52  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi Ashdod 95 - 85  
Hapoel Jerusalem - Hapoel TA 93 - 80  
Maccabi Haifa - Hapoel Eilat 84 - 86  
Maccabi Kiryat Gat - Bnei Herzeliya 101 - 95  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - San Antonio (4.m.) 125 - 104  
Washington - Boston (4.m.) 121 - 102  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Sävehof (2.m.) 23 - 19  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Atl. Tucuman 2 - 2  
Newell's - Independiente 2 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Union Berlin 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - OB Odense 1 - 1  
Horsens - Randers 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - Honka 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Ajaccio GFC 1 - 0  
Lens - Strasbourg 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Soyaux 9 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helmond - Almere City 4 - 2  
RKC Waalwijk - Emmen 1 - 5  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - KA Akureyri 2 - 2  
Fjölnir - Breidablik 1 - 0  
Vikingur Reykjavik - Grindavik 1 - 2  
ÍA Akranes - Valur 2 - 4  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Akko 5 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Maccabi Netanya 1 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Bnei Lod 1 - 5  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Petah Tikva 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Dep. Tolima 2 - 1  
Independiente Medellin - Dep. La Equidad 1 - 1  
Independiente SF - Junior de Barranquilla 1 - 0  
Tigres FC - Alianza Petrolera 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Arka Gdynia 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Babite 2 - 1  
Rigas FS - Jelgava 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Dep. Toluca 2 - 2  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MTK (1.m.) 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Odd Grenland 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - North Carolina 0 - 1  
Kansas City - Orlando 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pisa - Cittadella 1 - 4  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Lokomotív Moszkva 0 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wacker Innsbruck - LASK Linz 2 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Rubio 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Chaves 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Middlesbrough 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Pandurii 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Steaua Bukarest 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Betis 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Le Mont Lausanne 5 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Helsingborg 1 - 2  
Gefle - Falkenberg 2 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - FF Malmö 1 - 2  
Norrköping - Sundsvall 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Örebro 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Yeni Malatyaspor 1 - 2  
Altinordu - Elazigspor 0 - 0  
Balikesirspor - Manisaspor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Gaziantepspor 6 - 0  
Karabukspor - Osmanlispor 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Zob Ahan 2 - 0  
Al-Ain - Bunyodkor 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - Al-Hilal (KSA) 3 - 4  
Persepolis - Al-Wahda 4 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Dungannon 5 - 2  
Cliftonville - Glenavon 3 - 5  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galway - Derry City 0 - 0  
Tenisz (Aix en Provence, France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - A. De Greef 2 - 1  
Tenisz (Karshi, Uzbekistan)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K-M. Maamoun - D. Zhyrmont 2 - 0  
V. Manafov - V. Vardhan 2 - 0  
Tenisz (Karshi, Uzbekistan, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Elgin - V. Kozyukov 1 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - J-W. Tsonga 1 - 2  
D. Ferrer - M. Kukushkin 2 - 1  
G. Dimitrov - P. Kohlschreiber 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - M. Copil 1 - 2  
G. Monfils - G. Simon 1 - 2  
J. Donaldson - A. Mannarino 2 - 0  
M. Granollers - F. Mayer 0 - 2  
M. Zverev - R. Gasquet    
N. Kyrgios - M. Baghdatis 2 - 0  
N. Mahut - J. Sock 2 - 1  
R. Haase - D. Evans 2 - 0  
T. Bellucci - P. Cuevas 1 - 2  
T. Berdych - D. Istomin 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kohlschreiber P / Thiem D - Fognini F / Huey T 0 - 2  
Marach O / Pavic M - Mergea F / Qureshi A-U-h 2 - 1  
Matkowski M / Peya A - Haase R / Ramos-Vinolas A 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - K. Siniakova 2 - 1  
A. Riske - S. Kuznetsova 1 - 2  
A. Sevastova - Ka. Pliskova 2 - 0  
B. Strycova - L. Arruabarrena-Vecino 1 - 2  
C. Suarez Navarro - C. Wozniacki 2 - 1  
E. Bouchard - M. Sharapova 2 - 1  
L. Davis - K. Mladenovic 1 - 2  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I C / Halep S - Spears A / Srebotnik K 2 - 1  
Bertens/Larsson - Kuznetsova/Mladenovic 2 - 0  
Chan/Ostapenko - Dabrowski/Xu 1 - 2  
Konta J / Rogers S - Babos T / Hlavackova A 0 - 2  
Mchale/Niculescu - Krejcikova/Kudryavtseva 2 - 1  
Parra Sant./Soler Espin. - Chuang/Peng 2 - 1  
Stosur/Zhang - Gavrilova/Pavlyuchenkova 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - A. Bublik 1 - 2  
Tenisz (Seoul, South Korea)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Pospisil - S. Doumbia 2 - 0  
Y-H. Lu - Y. Chung 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,