Tippmix eredmények - 2017. május 29. - június 4.

2017-05-29
Tippmix eredmények - 2017. május 29. - június 4.
2017.06.04.
Asztalitenisz (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - K. Niwa 3 - 4  
Gao. Lin - Xin Xu 3 - 4  
K. Niwa - Zhen. Fan 1 - 4  
Long Ma - T. Boll 4 - 2  
San. Lee - C.T. Wong 4 - 1  
T. Harimoto - Xin Xu 1 - 4  
Asztalitenisz (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morizono M / Oshima Y - Fan Z / Xu X 1 - 4  
Asztalitenisz (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Ding - Yul. Zhu 4 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Collingwood 85 - 105  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tohoku Rakuten 2 - 0  
Hanshin Tigers - Hokkaido Nippon 4 - 3  
Hiroshima Carp - Chiba Lotte 7 - 1  
Tokyo Yakult - Saitama Seibu 8 - 8  
Yokohama Baystars - Fukuoka S. Hawks 5 - 3  
Yomiuri Giants - Orix Buffaloes 1 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Boston 2 - 5  
Baltimore - Boston (19:35) 3 - 7  
Cincinnati - Atlanta 8 - 13  
Detroit - Chicago WS 7 - 4  
Kansas City - Cleveland 0 - 8  
LA Angels - Minnesota 7 - 2  
LA Angels - Minnesota (21:37) 2 - 3  
Miami - Arizona 6 - 5  
Milwaukee - LA Dodgers 3 - 0  
NY Mets - Pittsburgh 4 - 2  
NY Mets - Pittsburgh (19:10) 1 - 11  
Oakland - Washington 10 - 11  
Philadelphia - San Francisco 9 - 7  
San Diego - Colorado 1 - 3  
Seattle - Tampa Bay 9 - 2  
Seattle - Tampa Bay (22:10) 7 - 1  
Texas - Houston 5 - 6  
Texas - Houston (21:05) 2 - 7  
Toronto - NY Yankees 3 - 2  
Darts (Csapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztria 2 - 1  
Anglia - Hollandia 0 - 2  
Belgium - Wales 0 - 2  
Németország - Hollandia 1 - 2  
Oroszország - Wales 0 - 2  
Szingapúr - Belgium 1 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - Pittsburgh (3.m.) 5 - 1  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Strasbourg (3.m.) 64 - 67  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Alaska Aces 107 - 106  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Panathinaikosz (3.m.) 64 - 62  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Holon (4.m.) 99 - 82  
Maccabi Rishon - Hapoel Eilat (4.m.) 91 - 94  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Neptunas Klaipeda (3.m.) 71 - 54  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Oldenburg (1.m.) 96 - 60  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Real Madrid (3.m.) 73 - 76  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Himki Moszkva (5.m.) 84 - 90  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Dallas 91 - 85  
New York - Phoenix 88 - 72  
San Antonio - Connecticut 77 - 85  
Seattle - Minnesota 77 - 100  
Washington - Atlanta 78 - 72  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Vardar Pro Skopje 23 - 24  
Veszprém - Barcelona 34 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Flensburg 24 - 26  
Magdeburg - Bergischer HC 41 - 29  
Melsungen - DHfK Leipzig 28 - 26  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George - Vita Club 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Wydad Casablanca 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Dep. Flandria 1 - 1  
Crucero del Norte - Atl. All Boys 0 - 0  
Gimnasia Jujuy - Santamarina Tandil 1 - 0  
Instituto Cordoba - Central Cordoba SDE 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - San Martin SJ 1 - 2  
Belgrano de Cordoba - Arsenal Sarandí 1 - 2  
Gimnasia LP - Banfield 1 - 2  
Lanus - Estudiantes LP 1 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Huracan 3 - 1  
San Lorenzo - River Plate 2 - 1  
Union SF - Newell's 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Vereja 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Juventude 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Sport Recife 1 - 0  
Corinthians - Santos 2 - 0  
Flamengo - Botafogo 0 - 0  
Gremio - Vasco da Gama 2 - 0  
Palmeiras - Atlético MG 0 - 0  
Ponte Preta - Sao Paulo 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Horsens 1 - 3  
Viborg - Helsingor 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Bucheon 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Dnyepr Mogiljev 2 - 1  
Dinamo Breszt - Naftan 2 - 0  
FK Minszk - Torpedo Zogyino 0 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Vityebszk 2 - 0  
Slavia Mozír - Dinamo Minszk 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Gnistan 2 - 1  
Jaro - Haka 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ilves 0 - 1  
Kuopio PS - Mariehamn 1 - 2  
Rovaniemi PS - Helsinki JK 1 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Cibalia 0 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Stjarnan 3 - 0  
Valur - ÍBV 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machida Zelvia - Ehime 1 - 2  
Matsumoto Yamaga - Tokyo Verdi 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Albirex Niigata 4 - 0  
Jubilo Iwata - Gamba Osaka 3 - 0  
Kashiwa R. - Urawa RD 1 - 0  
Omiya Ardija - Sagan Tosu 1 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Kashima A. 1 - 3  
Sapporo - Vissel Kobe 1 - 2  
Shimizu SP - FC Tokyo 0 - 2  
Vegalta Sendai - Kofu 3 - 0  
Yokohama FM - Kawasaki Frontale 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Jaguares de Cordoba 3 - 2  
Dep. Pasto - América de Cali 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Guizhou Zhicheng 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Glogow 2 - 2  
GKS Katowice - Bytovia Bytow 1 - 1  
Miedz Legnica - Sandecja Nowy Sacz 2 - 0  
Olsztyn - Wigry Suwalki 1 - 4  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Kluczbork 3 - 1  
Stal Mielec - Pogon Siedlce 1 - 2  
Wisla Pulawy - Gornik Zabrze 0 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 2 - 1  
Znicz Pruszkow - Olimpia Grudziadz 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan 2 - 2  
Legia Varsó - Lechia Gdansk 0 - 0  
Pogon Szczecin - Korona Kielce 3 - 0  
Wisla Krakkó - TBB Nieciecza 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Columbus 2 - 1  
D.C. United - Los Angeles 0 - 0  
Dallas - Salt Lake 6 - 2  
Montreal - New York 1 - 0  
New England - Toronto 3 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Puerto Rico - Edmonton 3 - 0  
Jacksonville - FC Miami 0 - 1  
North Carolina - New York Cosmos 0 - 1  
San Francisco - Indy Eleven 2 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Kisvárda 1 - 0  
Budaörs - Puskás Akadémia 2 - 3  
Cegléd - Sopron 1 - 0  
Dorog - SZEOL 6 - 0  
Mosonmagyaróvár - Vác 2 - 1  
Nyíregyháza - Cigánd 3 - 1  
Soroksár - Szolnok 1 - 2  
Szeged 2011 - Békéscsaba 1 - 4  
ZTE - Kozármisleny 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Tromsdalen 1 - 2  
Florö - Sandnes Ulf 3 - 1  
Jerv - Elverum 2 - 0  
Levanger - Asane 3 - 0  
Mjöndalen - Start 2 - 1  
Ranheim - Bodö/Glimt 2 - 1  
Strömmen - Fredrikstad 4 - 1  
Ullensaker/Kisa - Kongsvinger 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Haugesund 0 - 1  
Odd Grenland - Brann Bergen 0 - 0  
Rosenborg - Strömsgodset 3 - 1  
Sarpsborg - Molde 1 - 0  
Sogndal - Sandefjord 3 - 2  
Viking Stavanger - Kristiansund 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Bodö - Sandviken 1 - 5  
Medkila - Valeranga 1 - 6  
Röa - Avaldsnes 3 - 3  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Seattle 1 - 0  
Orlando - Boston 2 - 0  
Sky Blue - Portland 0 - 2  
Washington - Houston 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B, rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Benevento 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráját.feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Lecce 0 - 0  
Cosenza - Pordenone 0 - 0  
Lucchese - Parma 1 - 2  
Reggiana - Livorno 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Dep. Capiata 4 - 2  
Sp. Trinidense - Sol de America 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Pandurii 2 - 1  
Gaz Metan Medias - Poli Timisoara 2 - 2  
Voluntari - Concordia Chiajna 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Elche 2 - 1  
Getafe - Almería 4 - 0  
Girona - Zaragoza 0 - 0  
Huesca - Numancia 0 - 0  
Mirandes - Mallorca 2 - 2  
Oviedo - Sevilla B 1 - 0  
Rayo Vallecano - Cordoba 1 - 2  
Reus - Valladolid 2 - 0  
Tenerife - Gimnastic 0 - 1  
UCAM Murcia - Alcorcon 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3.,ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - La Hoya Lorca 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Albacete 1 - 1  
Cartagena - Barcelona B 1 - 2  
Valencia B - Real Murcia 2 - 1  
Villanovense - R. Santander 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Helsingborg 1 - 1  
Gefle - Örgryte 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - AIK Stockholm 1 - 3  
Hammarby - Djurgarden 3 - 1  
Norrköping - Göteborg 2 - 0  
Sirius - Halmstad 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Hammarby 3 - 3  
Pitea - Linköping 0 - 1  
Rosengard - Kristianstad 1 - 0  
Örebro - Vittsjö 0 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Kuba 5 - 1  
Japán - Anglia 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.,rájátszás feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Göztepe Izmír 1 - 1  
Labdarúgás (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Portugália - U20Uruguay 2 - 2  
U20Venezuela - U20USA 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Tanque Sisley - Plaza Colonia 0 - 0  
Rampla Juniors - Defensor 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Sud América 0 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Elefántcsontpart 5 - 0  
Luxemburg - Albánia 2 - 1  
Montenegró - Irán 1 - 2  
USA - Venezuela 1 - 1  
Írország - Uruguay 3 - 1  
MMA (UFC 212)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carlos Junior - E. Spicely 1 - 0  
C. Gadelha - K. Kowalkiewicz (női) 1 - 0  
E. Silva - Y. Medeiros 0 - 1  
I. Alcantara - B. Kelleher 0 - 1  
J. Aldo - M. Holloway 0 - 1  
J. Eduardo - M. Lopez 0 - 1  
L. Chagas - J. Wallhead 1 - 0  
M. Beltran - D. Alcantara Figueiredo 0 - 1  
Paulo Henrique Costa - O. Bamgbose 1 - 0  
R. Assuncao - M. Moraes 1 - 0  
V. Belfort - N. Marquardt 1 - 0  
V. Pereira - J. Moyle (női) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - M. Marquez (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
D. Pedrosa - J. Lorenzo (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - M. Vinales (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Olasz Nagydíj 2017    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - St. Helens 16 - 12  
Huddersfield - Warrington 44 - 4  
Salford - Wakefield 24 - 34  
Widnes - Catalan Dragons 26 - 6  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Toulon 22 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Penrith Panthers 0 - 38  
Manly-Warringah SeaEagles - Canberra Raiders 20 - 20  
Rögbi (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Wales 34 - 22  
U20Ausztrália - U20Szamoa 33 - 26  
Rögbi (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Írország - U20Skócia 28 - 32  
U20Új-Zéland - U20Olaszország 68 - 26  
Rögbi (U20 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Franciaország 25 - 26  
U20Dél-Afrika - U20Grúzia (Helyszín: Grúzia) 38 - 14  
Röplabda (vb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Ausztria 3 - 1  
Horvátország - Oroszország 1 - 3  
Magyarország - Grúzia 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 0 - 3  
Svájc - Románia 1 - 3  
Törökország - Montenegró 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Fehéroroszország 2 - 3  
Lettország - Spanyolország 0 - 3  
Olaszország - Belgium (Helyszín: Belgium) 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Franciaország 3 - 1  
Szlovénia - Finnország 3 - 0  
Észtország - Portugália (Helyszín: Portugália) 0 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Franciaország 0 - 3  
Kanada - Szerbia (Helyszín: Szerbia) 1 - 3  
Lengyelország - Irán 1 - 3  
Olaszország - Brazília 1 - 3  
Oroszország - Bulgária 2 - 3  
USA - Belgium 1 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 1 - 3  
Dél-Korea - Finnország 3 - 2  
Egyiptom - Kína 0 - 3  
Szlovákia - Portugália 3 - 0  
Szlovénia - Csehország 3 - 1  
Törökország - Hollandia 3 - 2  
Röplabda (Világ Liga, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Kazahsztán 3 - 1  
Katar - Mexikó 0 - 3  
Montenegró - Észtország 0 - 3  
Németország - Venezuela 3 - 1  
Spanyolország - Görögország 3 - 1  
Tunézia - Tajvan 3 - 1  
Snooker (China Championship, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - R. Muir 5 - 2  
A. Hamilton - R. Hull 5 - 3  
B. Hawkins - J. Astley 5 - 4  
B. Woollaston - L. Kleckers 5 - 3  
D. Grace - M. Xiwen 5 - 4  
F. O'Brien - S. Craigie 5 - 3  
K. Maflin - R.T. Chuan Leong 5 - 3  
M. Davis - A. Ursenbacher 5 - 2  
M. King - Y. Li    
O. Lines - D. Jones 5 - 2  
P. Ebdon - N. Bond (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
R. McLeod - C. Zhe 5 - 3  
R. Walden - I. Preece 0 - 5  
R. Williams - A. Mehta 4 - 5  
Strandröplabda (Locarno)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breer F / Haussener Y - Gabathuler P / Kissling J 2 - 1  
Breer F / Haussener Y - Heidrich A / Kissling G 1 - 2  
Chevallier S / Strasser A - Muellner D / Schnetzer F 0 - 2  
Humana-Paredes F / Wheela - Chevallier S / Strasser A 0 - 2  
Strandröplabda (Locarno, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Graessli M / Sciarini T 0 - 2  
Egger I / Marolf S - Betz L / Greber T 2 - 0  
Egger I / Marolf S - Caluori L / Steinemann E 0 - 2  
Graessli M / Sciarini T - Eiholzer N / Gerson D 1 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Eiholzer N / Gerson D 2 - 0  
Schumacher A / Behrens K - Caluori L / Steinemann E 2 - 1  
Strandröplabda (Moscow Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liamin N / Krasilnikov V - Dalhausser P / Lucena N 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Stoyanovskiy O / Yarzutki 1 - 2  
Strandröplabda (Moscow Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Schneider I - Bednarczuk/Santos Lisboa    
Sweat B / Ross S - Maestrini / Rocha Antunes 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - N. Djokovic 0 - 3  
D. Thiem - H. Zeballos 3 - 0  
Hy. Chung - K. Nishikori 2 - 3  
J. Isner - K. Khachanov 1 - 3  
M. Raonic - P. Carreno-Busta 2 - 3  
R. Bautista-Agut - R. Nadal 0 - 3  
R. Gasquet - G. Monfils    
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrison/Venus - Raja P / Sharan D 2 - 1  
Murray J / Soares B - Bopanna R / Cuevas P 2 - 0  
Verdasco F / Zimonjic N - Groth S / Lindstedt R 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - P. Martic 0 - 2  
C. Witthöft - Ka. Pliskova 0 - 2  
C. Wozniacki - S. Kuznetsova 2 - 1  
E. Svitolina - M. Linette 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - K. Mladenovic 1 - 2  
J. Ostapenko - S. Stosur 2 - 1  
V. Cepede Royg - M. Duque Marino 2 - 1  
V. Williams - T. Bacsinszky 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I / Zheng S - Duan Y-Y / Peng S 2 - 0  
Cepelova J / Hsieh S-W - Kuznetsova/Mladenovic 0 - 2  
Chan Y-J / Hingis M - Bertens/Larsson 2 - 0  
Dabrowski/Xu - Olaru I R / Savchuk O 1 - 2  
Flipkens K / Schiavone F - Hibino N / Rosolska A 2 - 0  
Mattek-S./Safarova - Krunic A / Tomljanovic A 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Bopanna R - Paquet C / Paire B 2 - 0  
Dellacqua C / Ram R - Chan H-C / Rojer J-J 2 - 1  
Parmentier P / Bourgue M - Hlavackova A / Roger-Vass 0 - 2  
Rosolska A / Venus M - Klepac A / Inglot D 1 - 2  
Spears A / Cabal J-S - MartinezSanchez/Demoliner 1 - 2  
Srebotnik K / Klaasen R - Hradecka L / Matkowski M 0 - 2  
Svitolina E / Sitak A - Mirza S / Dodig I 0 - 2  
Tenisz (Vicenza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - L. Djere 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - C. Jonatan 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - B. Ongbumrungpan 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stevenson - A. Fonfara 1 - 0  
E. Alvarez - J. Pascal 1 - 0  
 
2017.06.03.
Asztalitenisz (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Ma - C-Y. Chuang 4 - 0  
M. Freitas - T. Boll 1 - 4  
S.E. Jeong - C.T. Wong 1 - 4  
San. Lee - V. Samsonov 4 - 0  
T. Harimoto - L. Pistej 4 - 1  
Asztalitenisz (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fan Z / Xu X - Niwa K / Yoshimura M 4 - 0  
Morizono M / Oshima Y - Jeoung Y / Lee S 4 - 2  
Asztalitenisz (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Ding - M. Hirano 4 - 1  
Yul. Zhu - Shi. Liu 4 - 3  
Asztalitenisz (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen C A / Cheng I C - Wong C T / Doo H K 4 - 3  
Yoshimura M / Ishikawa K - Chen C A / Cheng I C 4 - 3  
Yoshimura M / Ishikawa K - Fang B / Solja P 4 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - West Coast Eagles 80 - 77  
Greater Western Sydney - Essendon 117 - 101  
North Melbourne Kangaroos - Richmond 66 - 101  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tohoku Rakuten 1 - 5  
Hanshin Tigers - Hokkaido Nippon 4 - 2  
Hiroshima Carp - Chiba Lotte 6 - 5  
Tokyo Yakult - Saitama Seibu 2 - 11  
Yokohama Baystars - Fukuoka S. Hawks 3 - 7  
Yomiuri Giants - Orix Buffaloes 4 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Boston 3 - 2  
Chicago Cubs - St. Louis 5 - 3  
Cincinnati - Atlanta 3 - 2  
Detroit - Chicago WS 15 - 5  
Kansas City - Cleveland 4 - 0  
Kansas City - Cleveland (20:15) 12 - 5  
LA Angels - Minnesota 5 - 11  
Miami - Arizona 7 - 5  
Milwaukee - LA Dodgers 1 - 2  
NY Mets - Pittsburgh 7 - 12  
Oakland - Washington 3 - 13  
Philadelphia - San Francisco 0 - 10  
San Diego - Colorado 8 - 5  
Seattle - Tampa Bay 12 - 4  
Texas - Houston 1 - 7  
Toronto - NY Yankees 7 - 5  
Toronto - NY Yankees (19:07) 0 - 7  
Darts (Csapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Dél-Afrika 2 - 0  
Ausztria - Kanada 2 - 0  
Ausztrália - Oroszország 1 - 2  
Belgium - Görögország 2 - 0  
Hollandia - Csehország 5 - 1  
Hollandia - USA 2 - 1  
Németország - Brazília 2 - 0  
Szingapúr - Spanyolország 2 - 1  
Wales - Írország 2 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Barcelona (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Syracuse (1.m.) 3 - 2  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Arisz (3.m.) 71 - 60  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Torun (2.m.) 87 - 66  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Lietkabelis (3.m.) 97 - 58  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Alba Fehérvár (4.m.) 74 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Avellino (5.m.) 78 - 66  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Baskonia Vitoria (3.m.) 75 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Besiktas (3.m.) 66 - 65  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Spanyolország 48 - 87  
Magyarország - Horvátország 113 - 53  
Olaszország - Görögország 70 - 59  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Dallas 93 - 89  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - Barcelona 26 - 25  
Veszprém - Paris SG 26 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Erlangen 30 - 22  
Stuttgart - Coburg 26 - 20  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario da Beira - Al-Merrikh 1 - 0  
Sahel (TUN) - Al-Hilal (SUD) 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zanaco - Coton Sport de Garoua 2 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Chelsea 0 - 2  
Liverpool - Manchester City 1 - 3  
Sunderland - Reading 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Club Almagro 3 - 0  
Douglas Haig - Brown de Adrogue 1 - 2  
Estudiantes San Luis - Guillermo Brown 0 - 0  
Nueva Chicago - Independiente de Mendoza 0 - 1  
San Martin de Tucuman - Ferro Carril Oeste 0 - 1  
Villa Dalmine - Atl. Parana 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Talleres Cordoba 2 - 1  
Godoy Cruz - Atl. Rafaela 0 - 2  
Rosario Central - Colón 0 - 0  
Sarmiento - Defensa Justicia 1 - 0  
Tigre - Vélez Sarsfield 0 - 3  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL 2016/17    
Juventus - Real Madrid 1 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - Szeptemvri Szófia 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Paysandu 0 - 2  
Ceara - Londrina 1 - 0  
Luverdense - Criciuma 0 - 0  
Oeste - CRB 2 - 0  
Santa Cruz PE - ABC 2 - 1  
Vila Nova - Guarani 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Atlético PR 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skovbakken - Kolding 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Suwon City 0 - 0  
Seongnam - Ansan Greeners 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Nyeman Grodno 2 - 2  
Gorodeja - Krumkacsi Minszk 1 - 1  
Isloch - Szluck 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Oulu 4 - 0  
KPV Kokkola - EIF 2 - 1  
OPS - Turku PS 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Vaasa PS 0 - 0  
PS Kemi - JJK Jyväskylä 1 - 1  
Seinäjoen JK - Inter Turku 0 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - Thor Akureyri 2 - 1  
Leiknir F. - Fram 1 - 2  
Selfoss - HK Kopavogs 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Kamatamare Sanuki 3 - 1  
Gifu - Yamagata 1 - 1  
Mito - Oita Trinita 2 - 0  
Nagoya GE - Zweigen Kanazawa 2 - 3  
Okayama - JEF United Chiba 2 - 1  
Shonan Bellmare - Nagasaki 1 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Tokushima 0 - 2  
Yokohama FC - Yamaguchi 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Atyrau 4 - 0  
Irtis Pavlodar - Okzhetpes Kokshetau 0 - 0  
Kairat Almaty - Sahtar Karagandy 4 - 1  
Ordabasy Shymkent - Taraz 3 - 0  
Tobol Kostanay - Kaisar Kyzylorda 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Hebei 1 - 2  
Shandong Luneng - Tianjin Quanjian 1 - 2  
Shanghai SIPG - Liaoning Hongyun 4 - 1  
Yanbian - Guangzhou Evergrande 1 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Liepajas Metalurgs 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - Philadelphia 2 - 1  
Portland - San Jose 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Lilleström 2 - 4  
Tromsö - Valerenga 2 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Stabaek 1 - 1  
Klepp - Trondheims-Örn 1 - 0  
LSK Kvinner - Kolbotn 0 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Kansas City 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Libertad Asuncion 0 - 2  
Independiente FBC - Cerro Porteno 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leixoes - Praiense 1 - 1  
Merelinense - Viseu 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Xamax 2 - 0  
FC Zürich - Wohlen 3 - 0  
Le Mont Lausanne - Servette 0 - 1  
Wil - Schaffhausen 2 - 1  
Winterthur - Chiasso 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Degerfors 1 - 0  
Syrianska - Dalkurd    
Värnamo - Frej Täby 3 - 0  
Öster - Norrby 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - FF Malmö 1 - 2  
Kalmar - Örebro 0 - 1  
Östersund - Sundsvall 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kvarnsveden - Limhamn Bunkeflo 5 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Indonézia 2 - 0  
Skócia - Brazília 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Fenerbahce 1 - 3  
Besiktas - Osmanlispor 4 - 0  
Galatasaray - Konyaspor 2 - 1  
Kayserispor - Istanbul Basaksehir 0 - 1  
Rizespor - Alanyaspor 1 - 0  
Trabzonspor - Bursaspor 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Liverpool Montevideo 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Nacional 1 - 2  
Montevideo Wanderers - CA Cerro 1 - 0  
Racing Montevideo - Juventud 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Ciprus 4 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Flora Tallinn 0 - 2  
Paide Linnameeskond - Nomme Kalju 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Wigan 39 - 26  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Gold Coast Titans 20 - 8  
St. George Illawarra - Wests Tigers 16 - 12  
Sydney Roosters - Brisbane Broncos 18 - 16  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Melbourne Rebels 32 - 3  
Canterbury Crusaders - Dunedin Highlanders 25 - 22  
Perth Force - Wellington Hurricanes 12 - 34  
Waikato Chiefs - Sydney Waratahs 46 - 31  
Röplabda (vb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Horvátország (Helyszín: Horvátország) 1 - 3  
Grúzia - Görögország 0 - 3  
Oroszország - Magyarország 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Törökország 2 - 3  
Montenegró - Svájc 0 - 3  
Románia - Koszovó 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Bosznia-Hercegovina 3 - 0  
Fehéroroszország - Lettország 3 - 0  
Spanyolország - Olaszország 0 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Hollandia 3 - 0  
Norvégia - Izrael 1 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Németország 0 - 3  
Franciaország - Észtország 2 - 3  
Portugália - Szlovénia 0 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szerbia (Helyszín: Szerbia) 3 - 0  
Bulgária - Argentína 2 - 3  
Irán - Brazília 1 - 3  
Kanada - USA 3 - 2  
Olaszország - Lengyelország 1 - 3  
Oroszország - Franciaország 1 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Finnország 3 - 1  
Dél-Korea - Szlovénia 1 - 3  
Egyiptom - Törökország (Helyszín: Törökország) 0 - 3  
Japán - Portugália 2 - 3  
Kína - Hollandia 3 - 1  
Szlovákia - Ausztrália 3 - 1  
Röplabda (Világ Liga, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Németország (Helyszín: Németország) 1 - 3  
Görögország - Mexikó 1 - 3  
Kazahsztán - Venezuela 1 - 3  
Spanyolország - Katar 3 - 1  
Tajvan - Montenegró (Helyszín: Montenegró) 1 - 3  
Észtország - Tunézia 1 - 3  
Snooker (China Championship, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - C. Steadman (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
D. Dale - C. Zifan 3 - 5  
G. Wilson - K. Doherty 1 - 5  
K. Wilson - M. Georgiou 1 - 5  
M. Allen - L. Walker 5 - 3  
M. Dunn - A. Borg 5 - 2  
M. Gould - A. Duffy 5 - 1  
M. Joyce - R. Lawler 5 - 3  
M.J. Williams - Jak. Jones (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
N. Saengkham - Rh. Clark 5 - 4  
S. Bingham - B.J. Castle 5 - 0  
S. Maguire - J. Barrett 5 - 1  
S. Murphy - A. Zhang (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Y. Bingtao - W. Yuchen 5 - 1  
Z. Yuelong - C. Keogan 5 - 3  
Strandröplabda (Locarno)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Breer F / Haussener Y 2 - 1  
Beeler N / Krattiger M - Muellner D / Schnetzer F 2 - 0  
Gerson M / Zandbergen M - Chevallier S / Strasser A 2 - 1  
Heidrich A / Kissling G - Gerson M / Zandbergen M 1 - 2  
Humana-Paredes F / Wheela - Heidrich A / Kissling G 1 - 2  
Strandröplabda (Locarno, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eiholzer N / Gerson D - Betz L / Greber T 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Caluori L / Steinemann E 2 - 0  
Schumacher A / Behrens K - Egger I / Marolf S 2 - 0  
Schumacher A / Behrens K - Eiholzer N / Gerson D 2 - 1  
Strandröplabda (Moscow Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Samoilovs A / Smedins J 1 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Fijalek G / Bryl M 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 0  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - Stoyanovskiy O / Yarzutki 0 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - Samoilovs A / Smedins J 2 - 0  
Liamin N / Krasilnikov V - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 0  
Strandröplabda (Moscow Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bawden L / Clancy T - Maestrini / Rocha Antunes 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Laboureur C / Sude J 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Maestrini / Rocha Antunes 1 - 2  
Bieneck V / Schneider I - Antonelli M / Solberg Salgado C 2 - 0  
Sweat B / Ross S - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Sweat B / Ross S - Borger K / Kozuch M 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - J.M. Del Potro 3 - 0  
F. Lopez - M. Cilic 0 - 3  
F. Verdasco - P. Cuevas 3 - 0  
K. Edmund - K. Anderson 2 - 3  
S. Wawrinka - F. Fognini 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Young D - Kyrgios N / Thompson J 2 - 0  
Jebavy/Vesely - Dutra Silva R / Lorenzi P 0 - 2  
Marrero/Robredo - Cabal/Farah 1 - 2  
Molteni A / Shamasdin A - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Dodig I / Granollers M 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - A. Radwanska 2 - 0  
C. Wozniacki - C.C. Bellis 2 - 1  
D. Kasatkina - S. Halep 0 - 2  
E. Vesnina - C. Suarez Navarro 0 - 2  
S-W. Hsieh - C. Garcia 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Hingis M - Golubic V / Pliskova K 2 - 0  
Dabrowski/Xu - Brengle M / Smith A 2 - 0  
Hozumi E / Kato M - Barty/Dellacqua 0 - 2  
Klepac A / Martinez Sanch - Brady R / Riske A 2 - 0  
Liang C / Wang Q - Chan H-C / Krejcikova B 1 - 2  
Mchale/Niculescu - Muhammad A / Townsend T    
Spears A / Srebotnik K - Begu I / Zheng S 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Farah R - Shvedova Y / Peya A    
Tenisz (Vicenza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Satral - Fucsovics M. 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jonatan - J.V. Soong 2 - 0  
P. Thongnuam - B. Sai Praneeth 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - S. Nehwal 2 - 0  
R. Intanon - Bei. Zhang 2 - 0  

 

 

2017.06.02.
Asztalitenisz (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - H. Szőcs 4 - 3  
Gao. Lin - S.K. Achanta 4 - 2  
H. Calderano - Xin Xu 1 - 4  
J. Groth - K. Niwa 2 - 4  
Jike Zhang - San. Lee 1 - 4  
Lakatos T. - L. Pistej 0 - 4  
M. Freitas - T. Flore 4 - 3  
Ma. Karlsson - C.T. Wong 3 - 4  
P. Gionis - V. Samsonov 0 - 4  
Pak Nam Ng - R. Filus 1 - 4  
S.E. Jeong - S. Fegerl 4 - 2  
T. Harimoto - C-T. Liao 4 - 0  
Woo. Jang - T. Boll 1 - 4  
Y. Muramatsu - C-Y. Chuang 0 - 4  
Asztalitenisz (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fan Z / Xu X - HO K K / Wong C T 4 - 3  
Morizono M / Oshima Y - Chen C A / Liao C T 4 - 1  
Niwa K / Yoshimura M - Platonov P / Samsonov V 4 - 0  
Shibaev A / Skachkov K - Jeoung Y / Lee S 1 - 4  
Asztalitenisz (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dodean - Meng Chen 1 - 4  
E. Samara - K. Ishikawa 0 - 4  
K. Silbereisen - Tian. Feng 2 - 4  
M. Hirano - M. Xiao 4 - 0  
M. Hirano - Tian. Feng 4 - 0  
N. Ding - K. Ishikawa 4 - 1  
So.I. Kim - Shi. Liu 0 - 4  
Yul. Zhu - M. Ito 4 - 2  
Yul. Zhu - Meng Chen 4 - 2  
Zi Mu - Mi. Kato 4 - 0  
Zi Mu - Shi. Liu 1 - 4  
Asztalitenisz (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feng T / YU M - Chen S-Y / Cheng I-C 4 - 2  
Hayata H / Ito M - Doo H K / Lee H C 4 - 0  
WU Y / Zhang L - Chen M / Zhu Y 1 - 4  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Adelaide Crows 96 - 74  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tohoku Rakuten 6 - 3  
Hanshin Tigers - Hokkaido Nippon 2 - 4  
Hiroshima Carp - Chiba Lotte 4 - 5  
Yokohama Baystars - Fukuoka S. Hawks 4 - 6  
Yomiuri Giants - Orix Buffaloes 5 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Boston 7 - 5  
Chicago Cubs - St. Louis 3 - 2  
LA Angels - Minnesota 2 - 4  
Miami - Arizona 2 - 3  
Toronto - NY Yankees 2 - 12  
Darts (Csapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Gibraltár 5 - 2  
Ausztria - Kína 5 - 0  
Brazília - Svájc 5 - 4  
Dél-Afrika - Svédország 5 - 3  
Magyarország - Kanada 2 - 5  
USA - Olaszország 5 - 1  
Észak-Írország - Németország 4 - 5  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Berettyóújfalu 2 - 4  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Paris Levallois (2.m.) 84 - 77  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Mahindra Enforcers 94 - 80  
SM Beermen - Globalport Batang Pier 112 - 101  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Ironi Naharia (3.m.) 84 - 75  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Czarni Slupsk (1.m.) 86 - 83  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Cleveland (1.m.) 113 - 91  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Trento (5.m.) 82 - 102  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Unicaja Malaga (2.m.) 101 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Fenerbahce Ülker (3.m.) 74 - 90  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Horvátország 68 - 57  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Phoenix 91 - 99  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caps Utd. - Al-Ahli (LBY) 2 - 4  
El Zamalek - USM Alger 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Esperance de Tunis 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftocsimik Burgasz - Vitosha Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Cruzeiro 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar - Dep. Tolima 1 - 0  
Comerciantes Unidos - Boston River 1 - 1  
Dep. Cuenca - Oriente Petrolero 1 - 1  
Rionegro Aguilas - Racing Club 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Grotta 1 - 1  
Throttur Reykjavik - Keflavík 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Independiente Medellin 4 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Beijing Guoan 1 - 0  
Henan Jianye - Guangzhou R&F 1 - 1  
Tianjin Teda - Shanghai Shenhua 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Piast Gliwice 0 - 1  
Ruch Chorzow - Gornik Leczna 2 - 2  
Wisla Plock - Slask Wroclaw 0 - 3  
Zaglebie Lubin - Arka Gdynia 1 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Riga FC 0 - 0  
Spartaks Jurmala - Jelgava 1 - 1  
Ventspils - Babite 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Rubio 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugo - Levante 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - St. Gallen 4 - 1  
Lugano - Luzern 0 - 1  
Sion - Grasshoppers 1 - 1  
Vaduz - Thun 1 - 3  
Young Boys - Lausanne 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Häcken 2 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Wales 0 - 1  
Franciaország - Elefántcsontpart 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Karabukspor 2 - 3  
Antalyaspor - Gaziantepspor 4 - 1  
Genclerbirligi - Kasimpasa 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Burkina Faso 3 - 0  
Franciaország - Paraguay 5 - 0  
Mexikó - Írország 3 - 1  
Nicaragua - Bolívia 0 - 1  
Észak-Írország - Új-Zéland 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Infonet Tallinn 1 - 0  
Sillamae Kalev - Parnu JK Vaprus 1 - 3  
Viljandi Tulevik - Trans Narva 1 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Waterford Utd. 1 - 6  
Cobh Ramblers - Wexford Youths 1 - 0  
Shelbourne - Longford Town 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Drogheda Utd. 0 - 0  
Derry City - Galway 2 - 1  
Dundalk - Cork City 0 - 3  
Limerick - Bray 5 - 3  
Shamrock Rovers - St. Patrick's 1 - 1  
Sligo - Finn Harps 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Leigh Centurions 22 - 14  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Newcastle Knights 40 - 12  
Parramatta Eels - New Zealand Warriors 32 - 24  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Queensland Reds 34 - 29  
Röplabda (vb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Ausztria 0 - 3  
Görögország - Oroszország 1 - 3  
Magyarország - Horvátország (Helyszín:Horváto.) 3 - 2  
Röplabda (vb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Montenegró 3 - 0  
Koszovó - Svájc 0 - 3  
Törökország - Románia 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Fehéroroszország 3 - 1  
Bosznia-Hercegovina - Spanyolország 2 - 3  
Olaszország - Lettország 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 1 - 3  
Hollandia - Ukrajna 3 - 1  
Izrael - Azerbajdzsán (Helyszín: Azerbajdzsán) 0 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Franciaország 3 - 0  
Németország - Portugália (Helyszín:Portugál) 3 - 1  
Szlovénia - Észtország 3 - 0  
Röplabda (Világ Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Kanada 2 - 3  
Brazília - Lengyelország 2 - 3  
Franciaország - Bulgária 3 - 0  
Olaszország - Irán 3 - 0  
Oroszország - Argentína 3 - 0  
Szerbia - USA 3 - 1  
Röplabda (Világ Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Portugália 3 - 2  
Dél-Korea - Csehország 3 - 2  
Finnország - Szlovénia 1 - 3  
Hollandia - Egyiptom 3 - 0  
Szlovákia - Japán 3 - 0  
Törökország - Kína 3 - 2  
Röplabda (Világ Liga, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Görögország 3 - 0  
Kazahsztán - Németország (Helyszín: Németo.) 0 - 3  
Montenegró - Tunézia 3 - 2  
Spanyolország - Mexikó 3 - 0  
Tajvan - Észtország 2 - 3  
Venezuela - Ausztria    
Snooker (Riga Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duffy - N. Saengkham 1 - 4  
B.J. Castle - A. Ursenbacher 0 - 4  
C. Totten - M. King (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
D. Grace - A. Carty 1 - 4  
D. Wells - P. Ebdon 0 - 4  
E. Slessor - J.R. Clarke 4 - 0  
J. Lisowski - M. Allen (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
L. Walker - M. Xiwen 4 - 1  
M. Selt - S. Baird 3 - 4  
M. White - Rh. Clark (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
N. Bond - D. Dale (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R. McLeod - X. Guodong 0 - 4  
R. Walden - C. Yupeng (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
R. Williams - X. Si 4 - 2  
S. Murphy - L. Brecel (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Strandröplabda (Moscow Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Slick S / Allen W 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Gonzalez Bayard S R / Dia 2 - 0  
Dollinger A / Erdmann J - McHugh C / Schumann D 1 - 2  
Doppler C / Horst A - Liamin N / Krasilnikov V 0 - 2  
Dziadkou A / Kavalenka A - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Fijalek G / Bryl M - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Goncalves Oliv. / Stein - Liamin N / Krasilnikov V 1 - 2  
Leshukov I / Likholetov A - Ranghieri A / Carambula R 2 - 1  
Liamin N / Krasilnikov V - Losiak B / Kantor P 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - McHugh C / Schumann D 1 - 2  
Morais Filho/Barbosa Sant - Dziadkou A / Kavalenka A 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Plavins M / Regza H 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Tocs E / Finsters R 2 - 1  
Slick S / Allen W - Santos Pereira J / Younou 2 - 0  
Szalankiewicz J / Rudol M - Leshukov I / Likholetov A 2 - 0  
Tocs E / Finsters R - Gibb J / Crabb T 2 - 1  
Velichko I / Sivolap M - Gonzalez Bayard S R / Dia 0 - 2  
Strandröplabda (Moscow Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli M / Solberg Sal - Birlova E / Makroguzova N 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Day E / Hochevar B 2 - 0  
Borger K / Kozuch M - Motrich O / Kholomina S 2 - 0  
Day E / Hochevar B - Barbosa Silva R C / Silva Ramos A P 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Antonelli M / Solberg Salgado C 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Sinnema J / Stubbe J 2 - 1  
Hughes S / Claes K - Sweat B / Ross S 0 - 2  
Jupiter A / Lusson O - Wang F / Yue Y 0 - 2  
Kolosinska/Gruszczynska - Menegatti M / Perry R D 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Wang F / Yue Y 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Sweat B / Ross S 0 - 2  
Maestrini / Rocha Antunes - Pischke T / May K 2 - 0  
Motrich O / Kholomina S - Davidova V / Shchypkova I 2 - 1  
Pischke T / May K - Kolosinska/Gruszczynska 2 - 1  
Rehackova K / Dostalova M - Lehtonen R / Lahti T 0 - 2  
Schutzenhofer/Schwaiger - Sweat B / Ross S 0 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Lehtonen R / Lahti T 1 - 2  
Ukolova/Barsuk - Sinnema J / Stubbe J 0 - 2  
Van Iersel M / Flier M - Birlova E / Makroguzova N 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - S. Johnson 3 - 0  
D.S. Schwartzman - N. Djokovic 2 - 3  
H. Zeballos - D. Goffin    
J. Vesely - R. Bautista-Agut 0 - 3  
L. Pouille - A. Ramos 2 - 3  
M. Raonic - G. Garcia-Lopez    
N. Basilashvili - R. Nadal 0 - 3  
P. Carreno-Busta - G. Dimitrov 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Escobedo E / Querrey S - Cabal/Farah 0 - 2  
Groth S / Lindstedt R - Bryan B / Bryan M 2 - 0  
Halys Q / Mannarino A - Dutra Silva R / Lorenzi P 1 - 2  
Huey T / Istomin D - Bopanna R / Cuevas P 1 - 2  
Jaziri M / Seppi A - Dodig I / Granollers M 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Harrison/Venus 1 - 2  
Marrero/Robredo - Lipsky S / Paes L 2 - 0  
Murray J / Soares B - Elgin M / Khachanov K 2 - 0  
Struff J-L / Zverev M - Kyrgios N / Thompson J 1 - 2  
Verdasco F / Zimonjic N - Knowle J / Mayer F 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - Y. Putintseva 2 - 0  
L. Tsurenko - J. Ostapenko 0 - 2  
S. Rogers - K. Mladenovic 1 - 2  
S. Stosur - B. Mattek-Sands 2 - 0  
Shu. Zhang - S. Kuznetsova 1 - 2  
T. Bacsinszky - O. Jabeur 2 - 0  
V. Williams - E. Mertens 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y-Y / Peng S - Kasatkina D / Khromacheva I 2 - 0  
Georges M / Paquet C - Flipkens K / Schiavone F 0 - 2  
Hibino N / Rosolska A - Jurak D / Rodionova AN 2 - 1  
Hradecka/Siniakova - Konjuh A / Linette M 2 - 1  
Kudryavtseva A / Panova A - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Lucic-Baroni M / Petkovic - Gavrilova/Pavlyuchenkova    
Olaru I R / Savchuk O - Babos/Hlavackova 2 - 1  
Parmentier P / Wickmayer - Bertens/Larsson 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurak D / Pavic M - Mirza S / Dodig I 0 - 2  
Mattek-Sands B / Johnson - Hradecka L / Matkowski M 0 - 2  
Ostapenko J / Soares B - Rosolska A / Venus M 0 - 2  
Paquet C / Paire B - XU Y / Martin F 2 - 1  
Parmentier P / Bourgue M - Krejcikova B / Monroe N 2 - 1  
Rodionova AN / Mektic N - Cornet A / Eysseric J    
Rodionova AN / Mektic N - Martinez Sanchez M J / Demoliner M 0 - 2  
Srebotnik K / Klaasen R - Hingis M / Paes L 2 - 1  
Tenisz (Vicenza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - M. Donati 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - C. Jonatan 0 - 2  
B. Sai Praneeth - K. Wangcharoen 2 - 0  
Ch.Yi. Lee - J.V. Soong 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - P. Thongnuam 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - C. Pornpawee 2 - 0  
H. Suzuki - S. Nehwal 1 - 2  
P. Chaiwan - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
R. Intanon - N. Jindapon 2 - 0  

 

2017.06.01.
Asztalitenisz (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shibaev - R. Walther 4 - 2  
B. Olah - L. Pistej 1 - 4  
B. Steger - Lakatos T. 2 - 4  
B. Tokic - S. Fegerl 3 - 4  
D. Habesohn - Gao. Lin 1 - 4  
D. Ovtcharov - P. Drinkhall 4 - 1  
H. Calderano - N. Alamiyan 4 - 0  
H. Szőcs - A. Gacina 4 - 3  
J. Dyjas - T. Boll 0 - 4  
J. Geraldo - R. Filus 1 - 4  
J. Mizutani - T. Harimoto 1 - 4  
Jike Zhang - R. Gárdos 4 - 2  
Kw.K. Ho - C-T. Liao 2 - 4  
M. Freitas - N. Alamian 4 - 0  
Ma. Karlsson - K. Jha 4 - 2  
N. Gao - K. Niwa 3 - 4  
O. Assar - C.T. Wong 2 - 4  
O. Ionescu - E. Lebesson 4 - 0  
P. Gionis - Yang Wang 4 - 3  
Pak Nam Ng - Wei. Chen 4 - 3  
Q. Aruna - J. Groth 0 - 4  
S. Gauzy - S.E. Jeong 2 - 4  
S.H. Pak - V. Samsonov 1 - 4  
S.K. Achanta - Lei Kou 4 - 0  
Seun. Cho - San. Lee 1 - 4  
T. Flore - Ch-An Chen 4 - 3  
T. Jiang - C-Y. Chuang 1 - 4  
Woo. Jang - P. Franziska 4 - 0  
Y. Muramatsu - J. Monteiro 4 - 3  
Asztalitenisz (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Sato - E. Samara 3 - 4  
H.Ch. Lee - Tian. Feng 2 - 4  
H.S. Ri - K. Ishikawa 1 - 4  
Hyo. Suh - Shi. Liu 0 - 4  
Jia Liu - D. Dodean 1 - 4  
K. Silbereisen - Zi. Lee 4 - 2  
Lily Zhang - Jie Li 1 - 4  
M. Hirano - Szu-Yu Chen 4 - 1  
Mi. Kato - Hae. Yang 4 - 3  
Mo Zhang - M. Xiao 1 - 4  
Pergel Sz. - So.I. Kim 0 - 4  
W.Y.M. Soo - M. Ito 0 - 4  
Yul. Zhu - Ky.A. Kim 4 - 0  
Asztalitenisz (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S / Yang H - Nagy K / Pergel Sz 4 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Adelaide - Hawthorn 98 - 47  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hanshin Tigers 8 - 1  
Fukuoka S. Hawks - Chunichi Dragons 1 - 5  
Hokkaido Nippon - Yokohama Baystars 5 - 3  
Orix Buffaloes - Tokyo Yakult 3 - 2  
Saitama Seibu - Hiroshima Carp 4 - 2  
Tohoku Rakuten - Yomiuri Giants 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Yankees 10 - 4  
Chicago WS - Boston 1 - 4  
Cleveland - Oakland 1 - 3  
Cleveland - Oakland (18:10) 8 - 0  
Kansas City - Detroit 5 - 6  
LA Angels - Atlanta 2 - 1  
NY Mets - Milwaukee 1 - 7  
NY Mets - Milwaukee (19:10) 1 - 2  
San Francisco - Washington 1 - 3  
Seattle - Colorado 5 - 0  
Seattle - Colorado (21:40) 3 - 6  
St. Louis - LA Dodgers 2 - 1  
St. Louis - LA Dodgers (19:45) 2 - 0  
Texas - Tampa Bay 5 - 7  
Darts (Csapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Dánia 5 - 4  
Belgium - Új-Zéland 5 - 2  
Hong Kong - Oroszország 3 - 5  
Japán - Spanyolország 3 - 5  
Skócia - Szingapúr 2 - 5  
Thaiföld - Görögország 3 - 5  
Wales - Finnország 5 - 4  
Írország - Lengyelország 5 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Luparense (1.m.) 4 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Nashville (2.m.) 4 - 1  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Adecco ASVEL (2.m.) 73 - 74  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Olympiakosz (2.m.) 84 - 80  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Cedevita Zagreb (5.m.) 75 - 78  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi Rishon (3.m.) 63 - 70  
Maccabi TA - Bnei Herzeliya (3.m.) 105 - 68  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Torun (1.m.) 88 - 69  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Lietuvos Rytas (2.m.) 83 - 70  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - Oldenburg (5.m.) 75 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Venezia (4.m.) 73 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Valencia (2.m.) 90 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Anadolu Efes (2.m.) 74 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Zenit Szentpétervár (4.m.) 73 - 71  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - St. Raphael 38 - 33  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - River Plate 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - Dep. Moron 0 - 2  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Paris SG 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Parana 2 - 0  
Atlético PR - Santa Cruz PE 2 - 0  
Fluminense - Gremio 0 - 2  
Internacional - Palmeiras 2 - 1  
Sport Recife - Botafogo 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Independiente 0 - 1  
Fuerza Amarilla - O'Higgins 2 - 0  
Huracan - Dep. Anzoategui 4 - 0  
Sol de America - Estudiantes De Caracas 7 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Randers 3 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir R. - Grindavik 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Dep. Pasto 0 - 0  
Atl. Bucaramanga - Millonarios 2 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Utenis Utena 2 - 2  
Zalgiris Kaunas - VMFD Zalgiris 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Seattle 3 - 0  
Houston - Salt Lake 5 - 1  
New York City FC - New England 2 - 2  
Orlando - D.C. United 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KFUM Oslo - Molde 1 - 2  
Mjöndalen - Strömsgodset 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Salzburg 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3.,ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Hoya Lorca - Cultural Leonesa 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Varberg 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - AIK Stockholm 0 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kuba 7 - 1  
Angola - Japán 1 - 1  
Labdarúgás (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Olaszország 1 - 2  
U20Mexikó - U20Szenegál 1 - 0  
U20USA - U20Új-Zéland 6 - 0  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Miami - Tampa Bay 2 - 0  
North Carolina - Charlotte Independence 4 - 1  
Phoenix Rising - San Francisco 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Fehéroroszország 1 - 0  
Togo - Nigéria 0 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - UC Dublin 3 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Magyarország 3 - 2  
Horvátország - Görögország 0 - 3  
Oroszország - Grúzia 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Koszovó 3 - 0  
Románia - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 0 - 3  
Svájc - Törökország 0 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Olaszország 0 - 3  
Lettország - Bosznia-Hercegovina 1 - 3  
Spanyolország - Belgium (Helyszín: Belgium) 0 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Dánia 3 - 0  
Izrael - Hollandia 1 - 3  
Norvégia - Ukrajna 1 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szlovénia 0 - 3  
Portugália - Finnország 3 - 2  
Észtország - Németország 0 - 3  
Snooker (Riga Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
A. Hamilton - H. Vafaei Ayouri (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
B. Hawkins - M. Holt (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
B. Jones - M. Dunn 4 - 1  
C. Steadman - L. Haotian 4 - 1  
C. Zifan - R. Muir 4 - 2  
D. John - R. Day (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
G. Dott - J. Perry (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
G. Greene - Z. Yong 4 - 1  
M. Joyce - F. Xiongman 4 - 1  
M. Mann - B. Woollaston 1 - 4  
O. Lines - Y. Sijun (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
R. Milkins - A. Mehta (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
S. Maguire - I. Burns (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
S. O'Sullivan - C. Keogan 3 - 4  
T. Pengfei - S. Donaldson 4 - 2  
Z. Yuelong - K. Dunham 4 - 0  
Strandröplabda (Moscow Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Dollinger A / Erdmann J    
Brouwer A / Meeuwsen R - Herre.Alepuz/Gav.Collado 0 - 2  
Brunner T / Patterson C - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 1  
Cerutti / Oscar Schmidt - Fijalek G / Bryl M 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Boeckermann / Flueggen 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
Fijalek G / Bryl M - Gonzalez Bayard S R / Dia 2 - 0  
Gibb J / Crabb T - Boeckermann / Flueggen 0 - 2  
Goncalves Oliv. / Stein - Brunner T / Patterson C 0 - 2  
Goncalves Oliv. / Stein - Dziadkou A / Kavalenka A 2 - 0  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - McHugh C / Schumann D 2 - 1  
Liamin N / Krasilnikov V - MOL A B / Sorum C S 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Szalankiewicz J / Rudol M 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Santos Pereira J / Younou 2 - 1  
MOL A B / Sorum C S - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 1  
Morais Filho/Barbosa Sant - Perusic O / Schweiner D 2 - 1  
Morais Filho/Barbosa Sant - Stoyanovskiy O / Yarzutki 0 - 2  
Ranghieri A / Carambula R - Doppler C / Horst A 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Doppler C / Horst A 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Leshukov I / Likholetov A 2 - 0  
Solberg/Albrecht Carvalha - Lupo D / Nicolai P 2 - 1  
Solberg/Albrecht Carvalha - Slick S / Allen W 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Strandröplabda (Moscow Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli M / Solberg Sal - Lehtonen R / Lahti T 2 - 1  
Bawden L / Clancy T - Menegatti M / Perry R D 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Borger K / Kozuch M 2 - 1  
Davidova V / Shchypkova I - Hughes S / Claes K 0 - 2  
Day E / Hochevar B - Fendrick L / Ross A 0 - 2  
Fendrick L / Ross A - Sinnema J / Stubbe J 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Pischke T / May K 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Schutzenhofer/Schwaiger 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Birlova E / Makroguzova N 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Van Iersel M / Flier M 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Barbosa Silva R C / Silva Ramos A P 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Bieneck V / Schneider I 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Antonelli M / Solberg Salgado C 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Rehackova K / Dostalova M 2 - 1  
Maestrini / Rocha Antunes - Hughes S / Claes K 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Motrich O / Kholomina S 2 - 0  
Meppelink/Van Gestel - Bieneck V / Schneider I    
Seixas De Freitas/Alves - Bawden L / Clancy T 1 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Kolosinska/Gruszczynska 2 - 1  
Sweat B / Ross S - Pischke T / May K 1 - 2  
Ukolova/Barsuk - Day E / Hochevar B 0 - 2  
Wang F / Yue Y - Borger K / Kozuch M 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - M. Klizan 3 - 1  
A. Seppi - F. Fognini 0 - 3  
D. Ferrer - F. Lopez 2 - 3  
F. Verdasco - P-H. Herbert 3 - 2  
Hy. Chung - D. Istomin 3 - 0  
J. Chardy - K. Nishikori 0 - 3  
J. Isner - P. Lorenzi 3 - 0  
K. Anderson - N. Kyrgios 3 - 1  
K. Khachanov - T. Berdych 3 - 0  
K. Kravchuk - M. Cilic 0 - 3  
N. Almagro - J.M. Del Potro    
N. Kicker - P. Cuevas 0 - 3  
R. Gasquet - V. Estrella Burgos 3 - 0  
R. Olivo - K. Edmund 0 - 3  
S. Wawrinka - A. Dolgopolov 3 - 0  
T. Monteiro - G. Monfils 0 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Oswald P - Peralta J / Zeballos H 1 - 2  
Dutra Silva R / Lorenzi P - CarrenoBusta/Garcia-Lopez    
Gonzalez S / Young D - Erlich J / SA A 2 - 0  
Klaasen R / Ram R - Jebavy/Vesely 0 - 2  
Matkowski M / Roger-Vasse - Molteni A / Shamasdin A 0 - 2  
Raja P / Sharan D - Marach O / Pavic M 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Lestienne C / Moutet C 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - V. Cepede Royg 1 - 2  
A. Sevastova - E. Bouchard 2 - 0  
A. van Uytvanck - A. Radwanska 1 - 2  
B. Strycova - A. Cornet 0 - 2  
C. Paquet - C. Garcia 0 - 2  
C. Witthöft - P. Parmentier 2 - 0  
D. Kasatkina - M. Vondrousova 2 - 0  
E. Alexandrova - Ka. Pliskova 1 - 2  
E. Svitolina - T. Pironkova 2 - 1  
E. Vesnina - V. Lepchenko 2 - 1  
M. Duque Marino - M. Rybarikova 2 - 1  
M. Linette - A. Konjuh 2 - 0  
P. Martic - M. Keys 2 - 1  
S-W. Hsieh - T. Townsend 2 - 1  
S. Cirstea - C. Suarez Navarro 0 - 2  
T. Maria - S. Halep 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Yang Z - Kudryavtseva A / Panova A 0 - 2  
Arcangioli M / Lim A - Brady R / Riske A 0 - 2  
Bondarenko K / Tsurenko L - Golubic V / Pliskova K 1 - 2  
Chan Y-J / Hingis M - Broady N / Sanchez M 2 - 0  
Chuang C-J / Doi M - Liang C / Wang Q    
Dabrowski/Xu - Stosur/Zhang 2 - 0  
Kalashnikova O / Soylu I - Brengle M / Smith A 1 - 2  
Kalashnikova O / Soylu I - Osaka N / Puig M    
Kasatkina D / Khromacheva - Atawo R / Ostapenko J 2 - 1  
Knoll X / Stojanovic N - Begu I / Zheng S 0 - 2  
Mattek-S./Safarova - Cornet A/Mertens E 2 - 0  
Morlet G / Parry D - Bertens/Larsson 0 - 2  
Putintseva Y / Vikhlyants - Flipkens K / Schiavone F 0 - 2  
Rogers S/ Watson H - Kuznetsova/Mladenovic 1 - 2  
Spears A / Srebotnik K - Arruabarrena/Parra Santon 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Huey T C - Hlavackova A / Roger-Vass 1 - 2  
Dabrowski G / Bopanna R - Moore J / Reid M 2 - 0  
Georges M / Blancaneaux G - Svitolina E / Sitak A 0 - 2  
Groenefeld A-L / Farah R - Mchale C / Baker B 2 - 0  
Kudryavtseva A / Nestor D - Chan H-C / Rojer J-J 0 - 2  
Peschke K / Qureshi A U H - Klepac A / Inglot D 0 - 2  
Razzano V / Millot V - Dellacqua C / Ram R 0 - 2  
Vandeweghe C / Mirnyi M - Shvedova Y / Peya A 0 - 2  
Tenisz (Vicenza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Eremin - Fucsovics M. 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Liew - Ch.Yi. Lee 1 - 2  
J.V. Soong - M. Zwiebler 2 - 0  
K. Phetpradab - C. Jonatan 0 - 2  
K. Wangcharoen - W.F. Chong 2 - 0  
P. Thongnuam - K. Vitidsarn 2 - 1  
So. Verma - B. Leverdez 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - S. Avihingsanon 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - R. Hartawan 2 - 0  
C. Pornpawee - M.H. Yen 2 - 1  
N. Jindapon - S.F. Fatmawati 2 - 0  
R. Intanon - S. Takahashi 2 - 1  
S. Katethong - H. Suzuki 1 - 2  
S.U. Rao Chukka - P. Chaiwan 0 - 2  
Y.Y. Lee - S. Nehwal 0 - 2  
Y.Y. Susanto - B. Ongbumrungpan 0 - 2  

 

2017.05.31.
Asztalitenisz (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kallberg - S. Ghosh 4 - 2  
A. Liventsov - C.T. Wong 3 - 4  
A. Riniotis - Lei Kou 2 - 4  
A. Robinot - A. Gacina 0 - 4  
B. Olah - A. Karakasevic 4 - 1  
B. Steger - Y-J Lin 4 - 3  
B. Tokic - M. Madrid 4 - 2  
C-T. Liao - Kr. Karlsson 4 - 1  
C. Machado - E. Lebesson 3 - 4  
C. Matsumoto - P. Drinkhall 2 - 4  
C. Nuytinck - T. Harimoto 0 - 4  
D. Carvalho - R. Filus 2 - 4  
D. Gorak - J. Monteiro 2 - 4  
D. Jorgic - San. Lee 3 - 4  
D. Ovtcharov - L. Jancarik 4 - 2  
F. Kojic - R. Walther 1 - 4  
F. Lambiet - N. Alamiyan 0 - 4  
G. Tsuboi - S.E. Jeong 2 - 4  
H. Calderano - H. Desai 4 - 1  
H. Szőcs - S. Gnanasekaran 4 - 1  
J. Dyjas - S. Walker 4 - 3  
J. Geraldo - A. Robles 4 - 3  
J. Mizutani - S.H. Lam 4 - 0  
K. Jha - A. Crisan 4 - 3  
K. Matsudaira - D. Habesohn 3 - 4  
Kw.k. Ho - A. Mino 4 - 0  
L. Pistej - You. Jung 4 - 1  
Lakatos T. - G. Vlasov 4 - 2  
M. Freitas - K. Papageorgiou 4 - 1  
Ma. Karlsson - S. Toriola 4 - 0  
N. Alamian - L. Pitchford 4 - 3  
O. Assar - M. Rech Daldosso 4 - 3  
O. Ionescu - G. Menge 4 - 0  
P. Gerell - R. Devos 4 - 0  
P. Gionis - Il Choe 4 - 2  
P. Sereda - P. Franziska 0 - 4  
P. Sirucek - C-Y. Chuang 1 - 4  
P. Tanviriyavechakul - Wei. Chen 1 - 4  
Q. Aruna - G. Gomez 4 - 0  
S.K. Achanta - J. Cantero 4 - 1  
Seun. Cho - L. Mladenovic 4 - 3  
T. Apolonia - Pak Nam Ng 3 - 4  
T. Jiang - S.F.E. Poh 4 - 1  
T. Konecny - S.h. Pak 1 - 4  
T. Pucar - T. Flore 3 - 4  
Woo. Jang - B. Afanador 4 - 0  
Y. Muramatsu - N. Stoyanov 4 - 0  
Z.Y.C. Chew - R. Gárdos 2 - 4  
Asztalitenisz (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arlouskaya - H.K. Doo 0 - 4  
A. Diaconu - C. Mantz 4 - 2  
A. Diaconu - Szu-Yu Chen 0 - 4  
A. Diaz - L. Oliveira 4 - 0  
A. Guan - Pergel Sz. 1 - 4  
A. Toliou - Vik. Pavlovich 0 - 4  
B. Eerland - D. Srebrnjak 4 - 2  
B. Eerland - M. Ito 1 - 4  
C. Carey - K. Silbereisen 1 - 4  
C. Kallberg - Wing Nam Ng 1 - 4  
C. Wang - D. Dodean 1 - 4  
E. Odorova - Jie Li 1 - 4  
E. Odorova - S. Ramirez 4 - 1  
E. Stuckyte - Qian Li 0 - 4  
Eun. Yoo - B. Takahashi 4 - 0  
G. Piccolin - S. Sawettabut 0 - 4  
H. Sato - A. Mukherjee 4 - 0  
H. Sato - Hs-T. Cheng 4 - 0  
H.Ch. Lee - N. Partyka 4 - 2  
H.M.T. Mai - Lily Zhang 0 - 4  
H.S. Ri - K. Grzybowska 4 - 0  
Hyo. Suh - S. Loeuillette 4 - 0  
I-Ch. Cheng - D. Meshref 4 - 0  
J.F. Lay - M. Patkar 4 - 0  
Jia Liu - B. Szőcs 4 - 1  
Jia Liu - M. Das 4 - 1  
K. Adamkova - I. Ciobanu 4 - 2  
L. Bergström - Póta G. 0 - 4  
Lin Gui - M. Ito 3 - 4  
M. Batra - K. Kusinska 4 - 0  
M. Ekholm - D. Cechova 1 - 4  
M. Hirano - S. Sawettabut 4 - 0  
M. Xiao - N. Mittelham 4 - 0  
Madarász D. - C. Zhou 4 - 0  
Men. Yu - K. Silbereisen 2 - 4  
Men. Yu - R. Moret 4 - 0  
Mi. Kato - Xu. Zhang 4 - 0  
N. Komwong - K. Tomanovska 4 - 0  
P. Chasselin - N. Partyka 1 - 4  
P. Mikhaylova - O. Paranang 4 - 0  
P. Solja - Pergel Sz. 1 - 4  
P. Solja - Yue Wu 4 - 1  
R. Aschwanden - T. Bilenko 0 - 4  
R. Paskauskiene - K. Vermaas 4 - 1  
S. Brateyko - Ky.a. Kim 0 - 4  
S. Loeuillette - H. Matelova 4 - 2  
S. Polcanova - M. Fajmut 4 - 0  
S. Polcanova - Mo Zhang 1 - 4  
S. Winter - Lily Zhang 3 - 4  
S. Winter - M. Jeger 4 - 1  
T. Khetkhuan - E. Samara 1 - 4  
T.W. Mak - T. Khetkhuan 0 - 4  
W.Y.M. Soo - Ambrus K. 4 - 2  
W.Y.M. Soo - Vik. Pavlovich 4 - 2  
X.l. Ni - P. Medina 4 - 0  
X.l. Ni - Póta G. 4 - 1  
Y. Helmy - Hs-T. Cheng 0 - 4  
Y. Noskova - A. Galic 4 - 1  
Y.W. Huang - S. De Nutte 3 - 4  
Yuan Wan - G. Dvorak 1 - 4  
Asztalitenisz (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madarász/Pergel - Dvorak G / Xiao M 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hanshin Tigers 0 - 5  
Fukuoka S. Hawks - Chunichi Dragons 7 - 2  
Hokkaido Nippon - Yokohama Baystars 6 - 1  
Orix Buffaloes - Tokyo Yakult 2 - 1  
Saitama Seibu - Hiroshima Carp 4 - 9  
Tohoku Rakuten - Yomiuri Giants 6 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Yankees 3 - 8  
Chicago WS - Boston 7 - 13  
Cleveland - Oakland 9 - 4  
Colorado - Seattle 4 - 10  
Kansas City - Detroit 1 - 0  
LA Angels - Atlanta 9 - 3  
Miami - Philadelphia 7 - 2  
Miami - Philadelphia (19:10) 10 - 2  
Minnesota - Houston 2 - 7  
Minnesota - Houston (19:10) 6 - 17  
NY Mets - Milwaukee 5 - 4  
Pittsburgh - Arizona 0 - 3  
Pittsburgh - Arizona (18:35) 5 - 6  
San Diego - Chicago Cubs 6 - 2  
San Diego - Chicago Cubs (21:40) 2 - 1  
San Francisco - Washington 3 - 6  
St. Louis - LA Dodgers 4 - 9  
Texas - Tampa Bay 9 - 5  
Toronto - Cincinnati 6 - 4  
Toronto - Cincinnati (18:37) 5 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Murcia (2.m.) 5 - 1  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Paris Levallois (1.m.) 72 - 69  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Blackwater Elite 124 - 113  
Star Hotshots - Alaska Aces 89 - 89, h.u. 102 - 98  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - AEK Athén (2.m.) 85 - 91  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Haifa (3.m.) 77 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Zalgiris Kaunas (2.m.) 86 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Milano (4.m.) 88 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Unicaja Malaga (1.m.) 71 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Darussafaka (2.m.) 95 - 81  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - CSZKA Moszkva (3.m.) 66 - 74  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Antonio 77 - 70  
Dallas - Indiana 89 - 62  
New York - Los Angeles 75 - 90  
Washington - Connecticut 78 - 76  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Montpellier 28 - 37  
Ivry - Toulouse 32 - 28  
Nimes - Chambery 23 - 25  
Saran - Dunkerque 23 - 37  
Selestat - Creteil 26 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Melsungen 26 - 28  
Coburg - Burgdorf-Hannover 27 - 27  
DHfK Leipzig - Magdeburg 24 - 24  
Füchse Berlin - Gummersbach 27 - 28  
Göppingen - Flensburg 31 - 27  
Lemgo - Wetzlar 29 - 26  
Minden - Stuttgart 26 - 28  
R-N. Löwen Kronau - Kiel 28 - 19  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Reading 1 - 0  
Birmingham - Yeovil 0 - 0  
Bristol City - Chelsea 0 - 4  
Sunderland - Manchester City 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Genk 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - CSZKA Szófia 1 - 0  
Levszki Szófia - Cserno More Várna 2 - 2  
Ludogorec Razgrad - Lokomotív Plovdiv 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Nautico 2 - 0  
Figueirense - Boa 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Everton Vina Del Mar 1 - 0  
Defensor - LDU Quito 1 - 2  
Uni. Catolica del Ecuador - Petrolero de Yacuiba 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Viborg 1 - 1  
Horsens - Vendsyssel 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Seinäjoen JK 6 - 0  
Ilves - PS Kemi 2 - 4  
Inter Turku - Lahti 0 - 0  
JJK Jyväskylä - Kuopio PS 0 - 0  
Mariehamn - Rovaniemi PS 2 - 1  
Vaasa PS - HIFK 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság, BL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - AEK Athén 1 - 2  
PAOK - Panathinaikosz 2 - 3  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Rijeka 1 - 3  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aegir - Vikingur Reykjavik 1 - 3  
FH - Selfoss 2 - 1  
Valur - Stjarnan 1 - 2  
Vidir Gardur - Fylkir 0 - 5  
ÍBV - Fjölnir 5 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Omiya Ardija 1 - 2  
Sapporo - Kashiwa R. 2 - 1  
Shimizu SP - FC Tokyo 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Vissel Kobe 0 - 1  
Kofu - Sagan Tosu 2 - 3  
Yokohama FM - Sanfrecce Hiroshima 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - FC Asztana 3 - 0  
Ordabasy Shymkent - Irtis Pavlodar 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaguares de Cordoba - Atl. Nacional Medellin 1 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Stumbras Kaunas 1 - 2  
Trakai - Suduva Marijampole 2 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyar Kupa 2016/17    
Vasas - FTC (Helyszín: FTC-stadion) 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Elverum 1 - 1  
Egersund - Haugesund 0 - 0  
Flekkeröy - Odd Grenland 0 - 3  
Florö - Sogndal 2 - 1  
Flöya - Tromsö 1 - 3  
Kjelsas - Aalesund 0 - 1  
Kongsvinger - Sarpsborg 0 - 4  
Levanger - Rosenborg 2 - 4  
Nest-Sotra - Brann Bergen 0 - 2  
Notodden - Stabaek 1 - 1  
Ranheim - Kristiansund 0 - 2  
Ullensaker/Kisa - Lilleström 2 - 4  
Örn-Horten - Valerenga 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaupanger - Sandviken 0 - 1  
Linderud-Grei - Uraedd 2 - 0  
Tromsdalen - Medkila 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráját.feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Alessandria 1 - 1  
Livorno - Reggiana 1 - 2  
Parma - Lucchese 2 - 1  
Pordenone - Cosenza 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Voluntari 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Eskilstuna Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Olimpija Ljubljana 1 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Indonézia 1 - 0  
Csehország - Skócia 3 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Konyaspor 0 - 0  
Konyaspor - Istanbul Basaksehir 0 - 0  
Labdarúgás (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Costa Rica 2 - 1  
U20Uruguay - U20Szaúd-Arábia 1 - 0  
U20Zambia - U20Németország 3 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Volyn Lutszk    
Kárpáti Lviv - Zirka Kirovográd 2 - 1  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Vorszkla Poltava 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Csernomorec Odessza 2 - 1  
Olekszandria - Sahtar Doneck 1 - 1  
Zorya Luganszk - Olimpik Doneck 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Hollandia 1 - 2  
Olaszország - San Marino 8 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Shanghai SIPG 2 - 3  
Urawa RD - Jeju 2 - 0  
Rögbi (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztrália - U20Wales 24 - 17  
Rögbi (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Írország - U20Olaszország 21 - 22  
Rögbi (U20 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Grúzia (Helyszín: Grúzia) 37 - 26  
U20Dél-Afrika - U20Franciaország 23 - 23  
Röplabda (vb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Horvátország (Helyszín: Horvátország) 0 - 3  
Görögország - Magyarország 3 - 2  
Oroszország - Ausztria 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Svájc 3 - 0  
Románia - Montenegró 3 - 0  
Törökország - Koszovó 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Lettország 3 - 0  
Bosznia-Hercegovina - Olaszország 0 - 3  
Spanyolország - Fehéroroszország 0 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Izrael 0 - 3  
Hollandia - Norvégia 3 - 0  
Ukrajna - Azerbajdzsán (Helyszín: Azerbajdzsán) 0 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Észtország 1 - 3  
Németország - Szlovénia 3 - 0  
Portugália - Franciaország 3 - 2  
Snooker (Riga Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hugill - S. Carrington 0 - 4  
A. Zhang - A. Taylor 4 - 2  
C. Wakelin - M. Stevens 3 - 4  
D. Brennan - J. Astley 3 - 4  
D. Jones - J. Barrett 3 - 4  
G. Wilson - H. Hao 4 - 2  
I. Preece - T. Un-Nooh 3 - 4  
J. Boileau - R. Hull 0 - 4  
J. Robertson - M. O'Donnell 4 - 2  
J. White - Jak. Jones 4 - 3  
Jam. Jones - F. O'Brien 4 - 2  
K. Doherty - P. Lines (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
L. Highfield - H. Miah    
M. Georgiou - S. Lam 4 - 1  
M. Gould - K. Maflin (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
R.T. Chuan Leong - E. Sharav 3 - 4  
S. Bingham - L. Hang (4 nyert fame-ig) 4 - 1  
S. Craigie - S. Vahedi 4 - 3  
T. Ford - H. Akbar 4 - 2  
W. Lemons - A. McManus 1 - 4  
Y. Bingtao - A. Higginson 2 - 4  
Z. Xintong - M. Davis 0 - 4  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - A. Ramos 0 - 3  
B. Coric - S. Johnson 1 - 3  
D. Thiem - S. Bolelli 3 - 0  
I. Karlovic - H. Zeballos 0 - 3  
J-W. Tsonga - R. Olivo 1 - 3  
J. Sousa - N. Djokovic 0 - 3  
J. Vesely - Al. Bedene 3 - 1  
L. Pouille - T. Bellucci 3 - 0  
M. Kukushkin - R. Bautista-Agut 1 - 3  
M. Raonic - R. Dutra da Silva 3 - 1  
M. Trungelliti - G. Garcia-Lopez 0 - 3  
N. Basilashvili - V. Troicki 3 - 0  
P. Carreno-Busta - T. Daniel 3 - 1  
R. Haase - R. Nadal 0 - 3  
S. Napolitano - D.S. Schwartzman 0 - 3  
S. Stakhovsky - D. Goffin 1 - 3  
T. Robredo - G. Dimitrov 0 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almagro N / Johnson S - Raja P / Sharan D 1 - 2  
Baker B / Mektic N - Groth S / Lindstedt R 1 - 2  
Bourgue M / Mathieu P-H - Bopanna R / Cuevas P 0 - 2  
Daniell M / Demoliner M - Dodig I / Granollers M 0 - 2  
Darcis S / Paire B - Elgin M / Khachanov K 0 - 2  
Escobedo E / Querrey S - Bolelli S / Fognini F 2 - 1  
Eysseric J / Lamasine T - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Koolhof W / Middelkoop M - Jaziri M / Seppi A 1 - 2  
Kubot L / Melo M - Benneteau J / Chardy J 2 - 1  
Kyrgios N / Thompson J - Herbert P-H / Mahut N 2 - 1  
Lestienne C / Moutet C - Brown D / LU Y-H    
Lipsky S / Paes L - Albot R / Chung H 2 - 1  
Lipsky S / Paes L - Baghdatis M / Muller G    
Matkowski M / Roger-Vasse - Monroe N / Sitak A 2 - 1  
Mergea F / Qureshi A-U-h - Verdasco F / Zimonjic N 0 - 2  
Petzschner/Peya - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Struff J-L / Zverev M - Jacq G / Nys H 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mattek-Sands - P. Kvitova 2 - 0  
C. Buyukakcay - S. Rogers 0 - 2  
C. Wozniacki - F. Abanda 2 - 0  
C.C. Bellis - K. Bertens 2 - 0  
E. Makarova - L. Tsurenko 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - A. Kontaveit 2 - 1  
J. Larsson - Y. Putintseva 1 - 2  
J. Ostapenko - M. Puig 2 - 0  
O. Dodin - S. Kuznetsova 1 - 2  
O. Jabeur - D. Cibulkova 2 - 0  
R. Hogenkamp - E. Mertens 0 - 2  
S. Errani - K. Mladenovic 0 - 2  
S. Stosur - K. Flipkens 2 - 0  
Shu. Zhang - A. Sasnovich 2 - 1  
T. Bacsinszky - M. Brengle 2 - 0  
V. Williams - K. Nara 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albie A / Tan H - Parmentier P / Wickmayer Y 0 - 2  
Andrianjafitrimo T / Hess - Babos/Hlavackova 0 - 2  
Barthel M / Witthoeft C - Goerges/Strycova    
Barthel M / Witthoeft C - Jurak D / Rodionova AN 1 - 2  
Beck A / Voracova R - Chan H-C / Krejcikova B 0 - 2  
Cepelova J / Hsieh S-W - Nara K / Ozaki R 2 - 0  
Dzalamidze N / Kudermetov - Krunic A / Tomljanovic A 0 - 2  
Ferro F / Yerolymos M - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Gavrilova/Pavlyuchenkova - Mirza S / Shvedova Y 2 - 1  
Groenefeld/Peschke - Georges M / Paquet C 1 - 2  
Hibino N / Rosolska A - Jankovic J / Vandeweghe C 2 - 1  
Hozumi E / Kato M - Muhammad A / Townsend T 2 - 0  
Hradecka/Siniakova - Davis L / Melichar N 2 - 1  
Kichenok / Kichenok - Konjuh A / Linette M 1 - 2  
Klepac A / Martinez Sanch - Cirstea S / Vekic D    
Lepchenko V / Rodina E - Duan Y-Y / Peng S 0 - 2  
Lucic-Baroni M / Petkovic - Irigoyen M / Schuurs D 2 - 1  
Olaru I R / Savchuk O - Minella M / Sevastova A 2 - 0  
Partaud M / Razzano V - Barty/Dellacqua 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Peers J - Spears A / Cabal J-S 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pawar - So. Verma 1 - 2  
B. Sai Praneeth - R. Satheishtharan 2 - 0  
K. Parupalli - M. Zwiebler 0 - 2  
K. Vitidsarn - K. Leelavechabutr 2 - 0  
N. Singrueang - J.V. Soong 1 - 2  
Nan Wei - K. Wangcharoen 1 - 2  
R. Subagja - P. Thongnuam 0 - 2  
S. Avihingsanon - S. Jaiswal 2 - 0  
S. Dey - D. Liew 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - P. Joshi 2 - 0  
W. Kho Henrikho - B. Leverdez 0 - 2  
W.F. Chong - M.B. Pangisthu 2 - 1  
Yu. Bai - C. Jonatan 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Angguni - S. Takahashi 0 - 2  
J. Muljati - S.U. Rao Chukka 1 - 2  
N. Jindapon - Yv. Li 2 - 0  
P. Chaiwan - Mic. Li 2 - 0  
R. Hartawan - S.K. Priya Kudaravalli 2 - 0  
R.A. Riodingin - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
S. Rane - M.H. Yen 1 - 2  
S.F. Fatmawati - S.R. Gadde 2 - 0  
Y.Y. Lee - A.D.Widyaningrum 2 - 0  
Y.Y. Susanto - R. Karthik 2 - 0  

 

2017.05.30.
Asztalitenisz (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy K / Pergel S - Townsend K / Tan S 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hanshin Tigers 7 - 15  
Fukuoka S. Hawks - Chunichi Dragons 10 - 2  
Hokkaido Nippon - Yokohama Baystars 0 - 3  
Orix Buffaloes - Tokyo Yakult 9 - 1  
Saitama Seibu - Hiroshima Carp 0 - 5  
Tohoku Rakuten - Yomiuri Giants 13 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Detroit 7 - 10  
LA Angels - Atlanta 3 - 6  
Miami - Philadelphia 4 - 1  
Texas - Tampa Bay 8 - 10  
Toronto - Cincinnati 17 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dina Moszkva - Dinamo Moszkva 1 - 2  
Szibirjak Novoszibirszk - Jugra 3 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Nashville (1.m.) 5 - 3  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Adecco ASVEL (1.m.) 72 - 74  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - ZTE (3.m.) 102 - 70  
Szombathely - Körmend (3.m.) 88 - 84  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Ulm (4.m.) 61 - 74  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Venezia (3.m.) 96 - 83  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Valencia (1.m.) 82 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Anadolu Efes (1.m.) 90 - 71  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Zenit Szentpétervár (3.m.) 97 - 73  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Union SF 2 - 0  
Vélez Sarsfield - Quilmes 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Avai 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Regensburg 0 - 2  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍA Akranes - Grotta 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Nazareth Illit - Kfar Qasem 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Once Caldas 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B, rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Benevento 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Independiente FBC 0 - 1  
Nacional Asuncion - General Diaz 2 - 4  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Bahrein 1 - 0  
Franciaország - Wales 0 - 0  
Labdarúgás (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Korea - U20Portugália 1 - 3  
U20Venezuela - U20Japán 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Esteghlal K. 2 - 1  
Kashima A. - Guangzhou Evergrande 2 - 1  
Kawasaki Frontale - Muangthong Utd. 4 - 1  
Lekhwiya - Persepolis 0 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Nomme Kalju 2 - 2  
Parnu JK Vaprus - Paide Linnameeskond 0 - 4  
Trans Narva - Levadia Tallinn 0 - 0  
Viljandi Tulevik - Jalgpallikool Tammeka 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shamrock Rovers - Bray 2 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Norvégia 3 - 0  
Dánia - Hollandia 0 - 3  
Izrael - Ukrajna 0 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - C. Berlocq 3 - 0  
A. Murray - An. Kuznetsov 3 - 1  
D. Brown - G. Monfils 0 - 3  
E. Escobedo - D. Istomin 0 - 3  
G. Pella - J.M. Del Potro 0 - 3  
J-L. Struff - T. Berdych 1 - 3  
J. Isner - J. Thompson 3 - 1  
K. Anderson - M. Jaziri 3 - 0  
K. Edmund - G. Elias 3 - 0  
K. Khachanov - N. Jarry 3 - 1  
L. Lokoli - M. Klizan 2 - 3  
M. Baghdatis - N. Almagro 1 - 3  
P. Kohlschreiber - N. Kyrgios 0 - 3  
P. Lorenzi - R. Berankis 3 - 0  
R. Albot - J. Chardy 0 - 3  
S. Querrey - Hy. Chung 1 - 3  
S. Wawrinka - J. Kovalik 3 - 0  
T. Kokkinakis - K. Nishikori 1 - 3  
T. Monteiro - A. Muller 3 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Oswald P - Basilashvili N / Reid M 2 - 1  
Begemann A / Oswald P - Edmund K / Evans D    
Cerretani J / Medvedev D - Cabal/Farah 0 - 2  
Erlich J / SA A - Klizan M / Sousa J 2 - 0  
Estrella Burgos V / Tomic - Knowle J / Mayer F    
Halys Q / Mannarino A - Mirnyi M / Youzhny M 2 - 1  
Huey T / Istomin D - Haase R / Inglot D 2 - 1  
Jebavy/Vesely - Barrere G / Olivetti A 2 - 0  
Klaasen R / Ram R - De Schepper K / Millot V 2 - 0  
Kontinen H / Peers J - Marrero/Robredo 0 - 2  
Martin F / Nestor D - Gonzalez S / Young D 1 - 2  
Molteni A / Shamasdin A - Bagnis F / Ramos-Vinolas 2 - 0  
Murray J / Soares B - Tipsarevic J / Troicki V 2 - 0  
Peralta J / Zeballos H - Lopez F / Lopez M 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Bellucci T / Berlocq C 2 - 0  
Schwartzman D / Tiafoe F - Harrison/Venus 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - M. Keys 0 - 2  
A. Cornet - Babos T. 2 - 1  
A. Sevastova - A. Beck 2 - 0  
B. Strycova - A. Riske 2 - 0  
C. Paquet - Kr. Pliskova 2 - 1  
D. Kasatkina - Y. Wickmayer 2 - 0  
E. Svitolina - Y. Shvedova 2 - 0  
F. Ferro - A. Radwanska 0 - 2  
J. Cepelova - S. Halep 0 - 2  
J. Konta - S-W. Hsieh 1 - 2  
K. Bondarenko - P. Martic 0 - 2  
M. Barthel - T. Pironkova 0 - 2  
M. Sakkari - C. Suarez Navarro 0 - 2  
M. Vondrousova - A. Hesse 2 - 0  
Mi. Kato - T. Townsend 0 - 2  
N. Hibino - C. Garcia 0 - 2  
N. Osaka - A. van Uytvanck 0 - 2  
R. Ozaki - E. Bouchard 1 - 2  
S. Cirstea - S. Peng 2 - 0  
Y-Y. Duan - T. Maria 0 - 2  
Tenisz (Vicenza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - F. Coria 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Namkul - S. Jaiswal 1 - 2  
C.s. Tan - P. Thongnuam 1 - 2  
Fei. Sun - K. Phetpradab 1 - 2  
I.Z. Zainuddin - H. Dani 2 - 0  
J.V. Soong - E. Holst 2 - 1  
K. Wangcharoen - A.K. Ashok Kumar 2 - 0  
M.B. Pangisthu - M. Narongrit 2 - 1  
P. Joshi - H. Hurskainen    
R. Satheishtharan - K. Imnark 2 - 0  
R.C. Yadav - C. Jonatan 0 - 2  
R.M.V. Gurusaidatt - P.A. Maulana 0 - 2  
S. Avihingsanon - R. Yadav Chittaboina 2 - 0  
S. Toft - K. Leelavechabutr 1 - 2  
S.D. Kuncoro - K. Vitidsarn 1 - 2  
W. Kho Henrikho - M.H. Gowda 2 - 0  
W.F. Chong - K. Laotrakul 2 - 0  
Zulh. Zulkiffli - Ch.Yi. Lee 0 - 2  

 

2017.05.29.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Yankees 3 - 2  
Chicago WS - Boston 5 - 4  
Cleveland - Oakland 5 - 3  
Colorado - Seattle 5 - 6  
Minnesota - Houston 8 - 16  
NY Mets - Milwaukee 4 - 2  
Pittsburgh - Arizona 4 - 3  
Pittsburgh - NY Mets 2 - 7  
San Diego - Chicago Cubs 5 - 2  
San Francisco - Washington 0 - 3  
St. Louis - LA Dodgers 1 - 5  
Darts (BDO World Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Whitehead - M. Phillips 6 - 7  
G. Durrant - W. Harms 4 - 7  
M. Adams - P. Machin 4 - 7  
N. Kenny - M. Phillips 5 - 8  
N. Kenny - R. Montgomery 7 - 2  
P. Machin - M. Phillips 10 - 8  
W. Harms - P. Machin 6 - 8  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aramis - Berettyóújfalu 2 - 3  
Dunaújváros - Veszprém 3 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magna Gurpea - Inter Movistar (2.m.) 0 - 4  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel Jerusalem (2.m.) 77 - 64  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Ostrow Wielkopolski (5.m.) 95 - 71  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Neptunas Klaipeda (1.m.) 79 - 60  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Milano (3.m.) 66 - 87  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Darussafaka (1.m.) 94 - 72  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Connecticut 79 - 97  
Minnesota - San Antonio 80 - 66  
Seattle - Indiana 94 - 70  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Reading 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - Godoy Cruz 0 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, ráj. bennm.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorna Orjahovica - Montana 0 - 3  
Slavia Szófia - Neftocsimik Burgasz 5 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Bahia 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Wolfsburg 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - OB Odense 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Seoul E-Land 1 - 2  
Bucheon - Seongnam 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - GrIFK 5 - 0  
Oulu - KPV Kokkola 1 - 2  
Turku PS - Jaro 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Junior de Barranquilla 1 - 2  
Independiente Medellin - Atl. Nacional Medellin 4 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Tigres 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Houston 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Viking Stavanger 4 - 2  
Labdarúgás (Olasz B, rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Carpi 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Sp. Trinidense 4 - 1  
Libertad Asuncion - Sol de America 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Botosani 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Syrianska 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - FF Malmö 0 - 1  
Häcken - Östersund 0 - 1  
Örebro - Sirius 2 - 1  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Angola 1 - 0  
Japán - Kuba 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.,rájátszás feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Göztepe Izmír 0 - 2  
Eskisehirspor - Giresunspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Galatasaray 2 - 3  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Atl. River Plate 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al-Ahli (KSA) 1 - 3  
Al-Ain - Esteghlal T. 6 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Sillamae Kalev 3 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Hull FC 23 - 18  
Leigh Centurions - Castleford 0 - 38  
Warrington - Salford 12 - 38  
Widnes - Leeds Rhinos 28 - 20  
Wigan - Wakefield 30 - 42  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - D.S. Schwartzman 2 - 3  
A. Zverev - F. Verdasco    
Al. Bedene - R. Harrison 3 - 1  
B. Paire - R. Nadal 0 - 3  
D. Dzumhur - N. Kicker 1 - 3  
D. Ferrer - D. Young 3 - 2  
E. Gulbis - M. Cilic 0 - 3  
F. Lopez - B. Fratangelo 3 - 0  
F. Tiafoe - F. Fognini 2 - 3  
G. Simon - N. Basilashvili 1 - 3  
J. Millman - R. Bautista-Agut 1 - 3  
J. Sock - J. Vesely 0 - 3  
J. Sousa - J. Tipsarevic 3 - 1  
K. Kravchuk - F. Delbonis 3 - 0  
M. Bourgue - B. Coric 0 - 3  
M. Granollers - N. Djokovic 0 - 3  
M. Hamou - P. Cuevas 0 - 3  
M. Raonic - S. Darcis 3 - 0  
M. Zverev - S. Napolitano 1 - 3  
P-H. Herbert - J. Donaldson 3 - 0  
P-H. Mathieu - D. Goffin 0 - 3  
R. Dutra da Silva - M. Youzhny 3 - 2  
R. Gasquet - A. De Greef 3 - 1  
S. Bolelli - N. Mahut 3 - 0  
S. Giraldo - A. Seppi 1 - 3  
T. Gabashvili - V. Estrella Burgos 2 - 3  
V. Troicki - E. Donskoy 3 - 0  
Y-H. Lu - S. Stakhovsky 0 - 3  
Y. Sugita - S. Johnson 2 - 3  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - M. Niculescu 2 - 0  
A. Lim - M. Linette 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - P.M. Tig    
A. Tomljanovic - K. Bertens 1 - 2  
C. Wozniacki - J. Fourlis 2 - 1  
C.C. Bellis - Q. Lemoine 2 - 1  
D. Kovinic - A. Konjuh 0 - 2  
E. Alexandrova - K. Siniakova 2 - 1  
E. Mertens - D. Gavrilova 2 - 1  
E. Vesnina - B. Haddad Maia 2 - 1  
F. Abanda - T. Andrianjafitrimo 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - F. Schiavone 2 - 0  
I. Khromacheva - P. Parmentier 0 - 2  
J. Brady - K. Mladenovic 1 - 2  
J. Jankovic - R. Hogenkamp 0 - 2  
J. Larsson - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
K. Flipkens - M. Minella 2 - 0  
L. Davis - C. Witthöft 1 - 2  
M. Duque Marino - I-C. Begu 2 - 0  
M. Georges - Y. Putintseva 0 - 2  
M. Rybarikova - C. Vandeweghe 2 - 0  
O. Jabeur - A. Bogdan 2 - 0  
S. Errani - M. Doi 2 - 0  
S. Stosur - K. Kucova 2 - 0  
S. Zheng - Ka. Pliskova 0 - 2  
Shu. Zhang - D. Vekic 2 - 0  
V. Cepede Royg - L. Safarova 2 - 0  
V. Lepchenko - A. Petkovic 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,