Tippmix eredmények - 2017. május 22-28.

2017-05-22
Tippmix eredmények - 2017. május 22-28.
2017.05.28.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - North Melbourne Kangaroos 96 - 113  
Collingwood - Brisbane Lions 129 - 84  
West Coast Eagles - Greater Western Sydney 90 - 98  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 1 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Seattle 0 - 5  
Chicago WS - Detroit 7 - 3  
Cleveland - Kansas City 10 - 1  
Colorado - St. Louis 0 - 3  
Colorado - St. Louis (21:10) 8 - 4  
Houston - Baltimore 5 - 2  
Houston - Baltimore (20:10) 8 - 4  
LA Dodgers - Chicago Cubs 5 - 0  
LA Dodgers - Chicago Cubs (22:10) 9 - 4  
Miami - LA Angels 9 - 2  
Milwaukee - Arizona 9 - 5  
Minnesota - Tampa Bay 6 - 8  
NY Yankees - Oakland 9 - 5  
Philadelphia - Cincinnati 4 - 8  
Pittsburgh - NY Mets 5 - 4  
San Francisco - Atlanta 6 - 3  
San Francisco - Atlanta (22:05) 7 - 1  
Toronto - Texas 1 - 3  
Washington - San Diego 3 - 5  
Darts (BDO World Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fordham - G. Durrant 2 - 6  
D. Labanauskas - C. Whitehead 5 - 6  
J. Hurrell - W. Harms 3 - 6  
M. Adams - D. Reynolds 6 - 4  
M. Phillips - M. McGeeney 6 - 1  
N. Kenny - J. Smith 6 - 0  
P. Machin - S. Mitchell 6 - 3  
R. Montgomery - W. Mandingers 6 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - San Jose Barracuda (5.m.) 4 - 2  
Syracuse - Providence (5.m.) 3 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giro d'Italia 2017 - 21. szakasz    
Giro d´Italia 2017    
T. Dumoulin - B. Jungels (21. szakasz) 1 - 0  
T. Pinot - V. Nibali (21. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Meralco Bolts 90 - 89  
RS Elasto Painters - Tropang Texters 102 - 105  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Arisz (1.m.) 90 - 74  
Olympiakosz - Panathinaikosz (1.m.) 63 - 58  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Cibona Zagreb (4.m.) 79 - 54  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi TA (2.m.) 63 - 89  
Maccabi Rishon - Hapoel Eilat (2.m.) 97 - 73  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Lietkabelis (1.m.) 73 - 67  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Bayern München (3.m.) 76 - 67  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Avellino (2.m.) 88 - 77  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Gran Canaria (3.m.) 73 - 71  
Real Madrid - MoraBanc Andorra (3.m.) 95 - 84  
Unicaja Malaga - Iberostar Tenerife (3.m.) 71 - 61  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lok.Kubany Krasznodar (2.m.) 84 - 71  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Magyarország 61 - 54  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Los Angeles 75 - 73  
Phoenix - Dallas 107 - 65  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Aalborg (2.m.) 25 - 32  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Érd 32 - 35  
Kisvárda - Budaörs 26 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - R-N. Löwen Kronau 21 - 23  
Kiel - Coburg 28 - 26  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Metzingen 24 - 23  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Liverpool 7 - 0  
Manchester City - Arsenal 0 - 1  
Reading - Birmingham 1 - 1  
Yeovil - Sunderland 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Exeter 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Nueva Chicago 0 - 2  
Central Cordoba SDE - Argentinos Juniors 0 - 1  
Dep. Flandria - Juventud Un. Gualeguaychu 4 - 1  
Guillermo Brown - Crucero del Norte 1 - 0  
Independiente de Mendoza - Gimnasia Jujuy 1 - 0  
Santamarina Tandil - Atl. Los Andes 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Lanus 0 - 2  
Atl. Rafaela - Belgrano de Cordoba 1 - 2  
Defensa Justicia - Tigre 1 - 0  
Huracan - Boca Juniors 1 - 1  
Racing Club - San Lorenzo 2 - 1  
River Plate - Rosario Central 0 - 0  
San Martin SJ - Sarmiento 4 - 2  
Talleres Cordoba - Atl. Tucuman 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Ludogorec Razgrad 1 - 3  
CSZKA Szófia - Levszki Szófia 3 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Dunav Ruse 3 - 4  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - Parana 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Corinthians 0 - 1  
Atlético MG - Ponte Preta 2 - 2  
Atlético PR - Flamengo 1 - 1  
Santos - Cruzeiro 0 - 1  
Sao Paulo - Palmeiras 2 - 0  
Sport Recife - Gremio 4 - 3  
Vitória - Coritiba 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Trinec 3 - 0  
MAS Taborsko - Zizkov 1 - 1  
Opava - Olomouc 2 - 0  
Ostrava - Znojmo 3 - 0  
Pardubice - Varnsdorf 2 - 1  
Prostejov - Vitkovice 0 - 3  
Usti nad Labem - Frydek Mistek 1 - 0  
Vlasim - Sokolov 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Nordsjaelland 1 - 2  
FC Köbenhavn - Sönderjyske 2 - 0  
Midtjylland - Lyngby 0 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Viborg 1 - 0  
Horsens - Esbjerg 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Suwon City 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Sangju Sangmu 2 - 0  
Jeonnam - Incheon 3 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Sahtar Szoligorszk 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - EIF 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Paris FC 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Troyes 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság, BL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 1 - 0  
Panathinaikosz - Panioniosz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht - AZ Alkmaar 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nijmegen - NAC Breda 1 - 4  
Roda - Maastricht 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Fylkir 0 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Vikingur Olafsvik 2 - 1  
Fjölnir - Stjarnan 1 - 3  
Grindavik - Valur 1 - 0  
KR - FH 2 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Thespakusatsu Gunma 1 - 3  
Oita Trinita - Okayama 1 - 1  
Roasso Kumamoto - Mito 2 - 3  
Zweigen Kanazawa - Matsumoto Yamaga 0 - 4  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Kofu 1 - 1  
Vegalta Sendai - Albirex Niigata 2 - 1  
Vissel Kobe - Cerezo Osaka 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Akzhayik Ural 2 - 0  
FC Asztana - Sahtar Karagandy 4 - 1  
Kaisar Kyzylorda - Kairat Almaty 1 - 2  
Okzhetpes Kokshetau - Ordabasy Shymkent 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - América de Cali 1 - 0  
Dep. Cali - Millonarios 1 - 1  
Independiente SF - Alianza Petrolera 1 - 1  
Rionegro Aguilas - Jaguares de Cordoba 0 - 1  
Tigres FC - Atl. Huila 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong Luneng - Henan Jianye 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Olsztyn 1 - 0  
Chrobry Glogow - Zaglebie Sosnowiec 1 - 0  
GKS Tychy - Stal Mielec 1 - 4  
Gornik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-B. 4 - 0  
Kluczbork - Znicz Pruszkow 2 - 2  
Miedz Legnica - Pogon Siedlce 3 - 0  
Olimpia Grudziadz - GKS Katowice 0 - 2  
Sandecja Nowy Sacz - Wisla Pulawy 0 - 0  
Wigry Suwalki - Chojniczanka Chojnice 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Legia Varsó 0 - 1  
Lech Poznan - Wisla Krakkó 2 - 1  
Lechia Gdansk - Pogon Szczecin 4 - 0  
TBB Nieciecza - Jagiellonia Bialystok 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Metta/Lu 3 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - New York City FC 3 - 1  
Colorado - Kansas City 1 - 0  
Minnesota - Orlando 1 - 0  
New York - New England 2 - 1  
Salt Lake - Philadelphia 1 - 0  
San Jose - Los Angeles 2 - 4  
Vancouver - D.C. United 0 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Indy Eleven 2 - 1  
FC Miami - FC Puerto Rico 1 - 1  
Jacksonville - North Carolina 2 - 1  
New York Cosmos - San Francisco 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Dorog 0 - 0  
Cigánd - Siófok 1 - 1  
Csákvár - Mosonmagyaróvár 1 - 1  
Kisvárda - Cegléd 2 - 0  
Kozármisleny - Soroksár 1 - 2  
Puskás Akadémia - Balmazújváros 1 - 2  
Sopron - Szeged 2011 3 - 0  
SZEOL - Nyíregyháza 2 - 2  
Szolnok - Budaörs 1 - 1  
Vác - ZTE 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Strömmen 2 - 2  
Bodö/Glimt - Mjöndalen 1 - 0  
Elverum - Levanger 0 - 2  
Fredrikstad - Arendal 1 - 1  
Kongsvinger - Florö 2 - 1  
Sandnes Ulf - Ullensaker/Kisa 0 - 0  
Tromsdalen - Ranheim 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Aalesund 1 - 1  
Haugesund - Sarpsborg 0 - 0  
Kristiansund - Sogndal 1 - 1  
Lilleström - Tromsö 4 - 1  
Molde - Stabaek 3 - 1  
Valerenga - Rosenborg 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Röa - Medkila 4 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Washington 3 - 2  
Portland - Boston 2 - 0  
Sky Blue - Orlando 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Milan 2 - 1  
Crotone - Lazio 3 - 1  
Fiorentina - Pescara 2 - 2  
Internazionale - Udinese 5 - 2  
Palermo - Empoli 2 - 1  
Roma - Genoa 3 - 2  
Sampdoria - Napoli 2 - 4  
Torino - Sassuolo 5 - 3  
Labdarúgás (Olasz C/A, ráj. bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Lupa Roma 1 - 0  
Prato - Tuttocuoio 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C/B, ráj. bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Forli 2 - 0  
Teramo - Lumezzane 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C/C, ráj. bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Melfi 1 - 1  
Vibonese - Catanzaro 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 0  
Gazovik Orenburg - SZKA Habarovszk 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Austria Wien 1 - 6  
Rapid Wien - St. Pölten 2 - 1  
Ried - Mattersburg 2 - 3  
Salzburg - Altach 1 - 0  
Wolfsberg - Sturm Graz 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sp. Luqueno 2 - 1  
Rubio - Olimpia Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Guimaraes 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Targu Mures 3 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Dundee Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Tenerife 1 - 3  
Cordoba - Oviedo 4 - 2  
Elche - Reus 1 - 1  
Gimnastic - Girona 3 - 1  
Mallorca - Numancia 0 - 0  
Zaragoza - Rayo Vallecano 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj.bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linares - Burgos 1 - 2  
San Sebastian Reyes - Levante B 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3.,ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Barcelona B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Cartagena 0 - 2  
Fuenlabrada - Villanovense 0 - 1  
R. Santander - Majadahonda 3 - 0  
Real Murcia - Pontevedra 1 - 1  
Toledo - Atl. Baleares 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Basel 1 - 3  
Lausanne - Lugano 1 - 2  
Luzern - Vaduz 2 - 2  
St. Gallen - Sion 1 - 1  
Thun - Young Boys 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Brommapojkarna 1 - 3  
Trelleborg - Öster 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Elfsborg 1 - 1  
Hammarby - Jönköping Södra 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Linköping 0 - 2  
Rosengard - Kvarnsveden 6 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Genclerbirligi 1 - 2  
Gaziantepspor - Besiktas 0 - 4  
Karabukspor - Kayserispor 2 - 2  
Osmanlispor - Rizespor 1 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Honduras - U20Vietnám 2 - 0  
U20Új-Zéland - U20Franciaország 0 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Szenegál - U20Ecuador 0 - 0  
U20USA - U20Szaúd-Arábia 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Fenix Montevideo 3 - 0  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Racing Montevideo 0 - 2  
Juventud - Montevideo Wanderers 0 - 1  
Sud América - Danubio 1 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Stockholm)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gustafsson - G. Teixeira 1 - 0  
A.R. Alhassan - O. Akhmedov 0 - 1  
D. Till - J. Ayari 1 - 0  
J. Hermansson - A. Nicholson 1 - 0  
M. Held - D. Hadzovic 0 - 1  
N. Musoke - B. Velickovic 0 - 1  
O. Enkamp - N. Taleb 0 - 1  
P. Munhoz - D. Stasiak 1 - 0  
P. Sobotta - B. Saunders 1 - 0  
R. Madadi - Jo. Silva 0 - 1  
T. Smith - C. Camozzi 1 - 0  
V. Oezdemir - M. Cirkunov 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - S. Vandoorne (Monacói Nagydíj) 1 - 0  
F. Massa - C. Sainz Jr. (Monacói Nagydíj) 0 - 1  
J. Button - E. Ocon (Monacói Nagydíj) 0 - 1  
J. Palmer - L. Stroll (Monacói Nagydíj) 1 - 0  
K. Räikkönen - S. Vettel (Monacói Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - D. Ricciardo (Monacói Nagydíj) 0 - 1  
M. Ericsson - P. Wehrlein (Monacói Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez (Monacói Nagydíj) 0 - 1  
R. Grosjean - K. Magnussen (Monacói Nagydíj) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Monacói Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Monacói Nagydíj 2017    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Sydney Roosters 24 - 16  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johannesburg Lions - Port Elizabeth S. Kings 54 - 10  
Röplabda (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Izland 3 - 0  
Németország - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 0 - 3  
Ukrajna - Törökország 0 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Luxemburg 3 - 0  
Hollandia - Szlovákia 3 - 2  
Moldova - Ausztria 3 - 1  
Röplabda (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Izrael 0 - 3  
Lettország - Portugália 1 - 3  
Szlovénia - Belgium 3 - 1  
Röplabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Montenegró 0 - 3  
Románia - Magyarország 3 - 0  
Észtország - Oroszország 1 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Dánia 3 - 1  
Horvátország - Szerbia 0 - 3  
Norvégia - Svájc 2 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Finnország 1 - 3  
Spanyolország - Észak-Írország 3 - 0  
Svédország - Ciprus 3 - 2  
Röplabda (vb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ciprus 3 - 0  
Izland - Szlovákia 0 - 3  
Szerbia - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 3 - 0  
Strandröplabda (Nürnberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Walkenhorst A / Winter S 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Becker P / Schröder J 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Lohmann M / Thole J 2 - 1  
Lohmann M / Thole J - Fuchs S / Stadie E 2 - 0  
Lohmann M / Thole J - Walkenhorst A / Winter S 2 - 1  
Matysik K / Popp M - Walkenhorst A / Winter S 0 - 2  
Strandröplabda (Nürnberg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferger S / Schneider S - Gernert M / Zautys T 2 - 1  
Glenzke N / Grossner J - Schillerwein K / Tillmann C 1 - 2  
Ittlinger S / Mersmann T - Ferger S / Schneider S 1 - 2  
Schumacher A / Behrens K - Ferger S / Schneider S 2 - 1  
Schumacher A / Behrens K - Schillerwein K / Tillmann C 2 - 0  
Tenisz (Mestre, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Ofner - J. Domingues 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - D. Medvedev    
D. Thiem - B. Tomic 3 - 0  
G. Garcia-Lopez - G. Müller 3 - 1  
H. Zeballos - A. Mannarino 3 - 0  
I. Karlovic - S. Tsitsipas 3 - 0  
L. Pouille - J. Benneteau 3 - 2  
M. Copil - A. Ramos 1 - 3  
M. Kukushkin - T. Sandgren 3 - 0  
M. Trungelliti - Q. Halys 3 - 2  
P. Carreno-Busta - F. Mayer 3 - 0  
R. Haase - A. De Minaur 3 - 0  
S. Robert - G. Dimitrov 0 - 3  
T. Bellucci - D. Lajovic 3 - 1  
T. Daniel - J. Janowicz 3 - 0  
T. Robredo - D. Evans 3 - 1  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - K. Nara 1 - 2  
A. Kerber - E. Makarova 0 - 2  
B. Mattek-Sands - E. Rodina 2 - 0  
C. Giorgi - O. Dodin 0 - 2  
C. McHale - S. Kuznetsova 0 - 2  
J. Boserup - P. Kvitova 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - D. Cibulkova 0 - 2  
L. Chirico - J. Ostapenko 1 - 2  
L. Tsurenko - Ka. Kozlova 2 - 0  
M. Brengle - J. Görges 2 - 1  
M. Erakovic - S. Rogers 0 - 2  
M. Lucic-Baroni - C. Buyukakcay 0 - 2  
M. Puig - R. Vinci 2 - 1  
T. Bacsinszky - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
V. Golubic - A. Sasnovich 1 - 2  
V. Williams - Qia. Wang 2 - 0  

 

2017.05.27.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taylor - W. Claye (hármasugrás, Eugene) 1 - 0  
D. Muhammad - G. Moline (női 400 m gátfutás, Eugene) 0 - 1  
M. Farah - Y. Kejelcha (5000 m, Eugene) 1 - 0  
O. McLeod - A. Pozzi (110 m gátfutás, Eugene) 1 - 0  
S. Nelvis - J. Stowers (női 100 m gátfutás, Eugene) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Fremantle 143 - 43  
Melbourne Demons - Gold Coast Suns 122 - 87  
Richmond - Essendon 81 - 66  
Western Bulldogs - St. Kilda 90 - 50  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 4 - 2  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 9 - 2  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 0 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 2 - 1  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 8 - 13  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 6 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Seattle 3 - 0  
Boston - Seattle (22:05) 6 - 0  
Cleveland - Kansas City 4 - 6  
Cleveland - Kansas City (22:10) 2 - 5  
Colorado - St. Louis 10 - 0  
Houston - Baltimore 2 - 0  
LA Dodgers - Chicago Cubs 4 - 0  
Miami - LA Angels 8 - 5  
Miami - LA Angels (22:10) 2 - 5  
Milwaukee - Arizona 2 - 4  
Milwaukee - Arizona (22:10) 6 - 1  
Minnesota - Tampa Bay 2 - 5  
Minnesota - Tampa Bay (20:10) 5 - 3  
NY Yankees - Oakland 1 - 4  
NY Yankees - Oakland (19:05) 3 - 2  
Philadelphia - Cincinnati (22:05) 4 - 3  
Pittsburgh - NY Mets 1 - 8  
San Francisco - Atlanta 0 - 2  
Toronto - Texas 7 - 6  
Toronto - Texas (19:07) 3 - 1  
Washington - San Diego 5 - 1  
Washington - San Diego (22:05) 3 - 0  
Darts (BDO World Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Reynolds - J. Williams 6 - 5  
G. de Vos - P. Machin 3 - 6  
G. Durrant - B. Dawson 6 - 5  
M. Adams - C. Menzies 6 - 5  
R. Veenstra - A. Fordham 3 - 6  
S. Mitchell - U. Uygunsozlu 6 - 5  
S. Waites - J. Hurrell 3 - 6  
W. Harms - Y. Higuchi 6 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Barcelona (1.m.) 3 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - San Jose Barracuda (4.m.) 6 - 2  
Syracuse - Providence (4.m.) 7 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giro d' Italia 2017 - 20. szakasz    
M. Landa Meana - J. Hirt (20. szakasz) 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - V. Nibali (20. szakasz) 0 - 1  
T. Pinot - T. Dumoulin (20. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Phoenix Fuelmasters 116 - 114  
SM Beermen - Alaska Aces 109 - 97  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Holon (2.m.) 101 - 70  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Tochigi 79 - 85  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Szombathely (2.m.) 78 - 81  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - Oldenburg (3.m.) 61 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Trento (2.m.) 71 - 78  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Barcelona (3.m.) 67 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Galatasaray (3.m.) 87 - 76  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Himki Moszkva (2.m.) 92 - 89  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Magyarország 79 - 53  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Minnesota 68 - 82  
Seattle - New York 87 - 81  
Washington - Chicago 88 - 79  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Köbenhavn (3.m.) 27 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Silkeborg (2.m.) 26 - 32  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Nantes 32 - 37  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Wisla Plock 31 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Győr 27 - 35  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Göppingen 29 - 36  
Gummersbach - Bergischer HC 21 - 26  
Melsungen - Lemgo 32 - 27  
Stuttgart - Füchse Berlin 27 - 29  
Wetzlar - Erlangen 30 - 20  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Buxtehude 22 - 30  
Thüringer HC - Metzingen 20 - 20  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - CsehovszkijeM (3.m.) 24 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Huesca 30 - 29  
Benidorm - AX Puente Genil 29 - 29  
Ciudad Encantada - Anaitasuna 26 - 26  
Morrazo Cangas - Bidasoa Irun 31 - 27  
Naturhouse La Rioja - Sinfin 38 - 25  
Quabit Guadalajara - Granollers 25 - 33  
Valladolid - Puerto Sagunto 27 - 23  
Villa de Aranda - Ademar Leon 29 - 34  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Höör 25 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Alingsas 31 - 25  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angol FA Kupa 2016/17    
Arsenal - Chelsea 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - San Martin de Tucuman 0 - 2  
Atl. Parana - Douglas Haig 1 - 0  
Brown de Adrogue - Estudiantes San Luis 0 - 1  
Club Almagro - Instituto Cordoba 2 - 0  
Ferro Carril Oeste - Chacarita Juniors 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Independiente 0 - 0  
Banfield - Atl. Temperley 3 - 1  
Colón - Gimnasia LP 1 - 2  
Newell's - Olimpo Bahia Blanca 3 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - St. Truiden 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Botev Plovdiv    
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Vila Nova 1 - 0  
Boa - Oeste 1 - 1  
Criciuma - America MG 1 - 3  
Goiás - Brasil de Pelotas 1 - 1  
Londrina - Luverdense 3 - 1  
Nautico - Ceara 0 - 2  
Paysandu - Internacional 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Fluminense 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Bohemians 1905 1 - 0  
Karvina - Jablonec 0 - 2  
Liberec - Mladá Boleslav 4 - 0  
Plzen - Jihlava 2 - 0  
Pribram - Zlín 0 - 2  
Slavia Praha - Brno 4 - 0  
Slovacko - Sparta Praha 1 - 1  
Teplice - Dukla Praha 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Skive 1 - 1  
Fredericia - Vejle 3 - 1  
Helsingor - Naestved 1 - 0  
Hobro - Vendsyssel 1 - 0  
Köge - Roskilde 1 - 0  
LFA Nyköbing - Fremad Amager 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Skovbakken 4 - 1  
Kolding - Hjörring 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Gyeongnam 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Ulsan 0 - 0  
Jeonbuk - Suwon Bluewings 2 - 0  
Pohang - Gangwon 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naftan - FK Minszk 0 - 1  
Szluck - Slavia Mozír 0 - 0  
Torpedo Zogyino - Gomel 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - OPS 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Inter Turku 0 - 2  
JJK Jyväskylä - Ilves 3 - 1  
Lahti - Helsinki JK 0 - 0  
PS Kemi - Vaasa PS 0 - 1  
Rovaniemi PS - Kuopio PS 0 - 1  
Seinäjoen JK - Mariehamn 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Paris SG 0 - 1  
Francia Kupa 2016/17    
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Rijeka 5 - 2  
Inter Zapresic - Istra 0 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Akureyri - Haukar 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KA Akureyri - Vikingur Reykjavik 2 - 2  
ÍBV - ÍA Akranes 1 - 4  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Ehime 4 - 2  
Kyoto - Gifu 1 - 1  
Nagasaki - Tokyo Verdi 1 - 0  
Shonan Bellmare - Yamagata 0 - 1  
Tokushima - Kamatamare Sanuki 1 - 1  
Yamaguchi - Machida Zelvia 0 - 1  
Yokohama FC - Nagoya GE 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Omiya Ardija 4 - 2  
Sagan Tosu - Sapporo 1 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Jubilo Iwata 0 - 0  
Shimizu SP - Yokohama FM 1 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Irtis Pavlodar 1 - 2  
Taraz - Tobol Kostanay 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Dep. La Equidad 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Jiangsu 2 - 2  
Hebei - Changchun Yatai 2 - 1  
Liaoning Hongyun - Yanbian 3 - 1  
Shanghai SIPG - Beijing Guoan 5 - 1  
Tianjin Quanjian - Tianjin Teda 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Ruch Chorzow 1 - 1  
Gornik Leczna - Zaglebie Lubin 1 - 3  
Piast Gliwice - Wisla Plock 4 - 0  
Slask Wroclaw - Cracovia Krakkó 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Ventspils 1 - 0  
Riga FC - Spartaks Jurmala 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Portland 1 - 0  
Toronto - Columbus 5 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Debrecen 1 - 3  
FTC - Újpest 2 - 0  
Haladás - Gyirmót 1 - 2  
Honvéd - Videoton 1 - 0  
NB I 2016/17    
Paks - MTK 1 - 1  
Vasas - Mezőkövesd 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start - Jerv 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Odd Grenland 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Arna-Björnar 2 - 2  
Kolbotn - Klepp 0 - 2  
Sandviken - LSK Kvinner 1 - 2  
Trondheims-Örn - Grand Bodö 3 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - North Carolina 3 - 2  
Houston - Seattle 0 - 2  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Dortmund 1 - 2  
Német Kupa 2016/17    
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sand - Wolfsburg 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Chievo 1 - 0  
Bologna - Juventus 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B, rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Perugia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C,ráját.a bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Foggia 2 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Praiense - Leixoes 0 - 1  
Viseu - Merelinense 2 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Astra Giurgiu 1 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Aberdeen 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Mirandes 2 - 0  
Huesca - Lugo 1 - 0  
Sevilla B - Cadiz 3 - 3  
Valladolid - Getafe 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3.,ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Hoya Lorca - Albacete 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia B - Celta Vigo B 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Alavés 3 - 1  
Spanyol Kupa 2016/17    
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Le Mont Lausanne 2 - 2  
Schaffhausen - FC Zürich 0 - 4  
Servette - Aarau 1 - 0  
Wohlen - Wil 2 - 1  
Xamax - Winterthur 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Atvidaberg 3 - 0  
Degerfors - GAIS 2 - 1  
Norrby - Frej Täby 3 - 0  
Varberg - Falkenberg 3 - 5  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - AFC Eskilstuna 4 - 1  
Kalmar - Sundsvall 3 - 0  
Norrköping - Halmstad 3 - 2  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád (Helyszín:Partizan-stadion) 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Dunajska Streda 2 - 0  
Trencin - Tatran Presov 4 - 0  
Trnava - Zlate Moravce 3 - 1  
Zemplin Michalovce - Slovan Bratislava 1 - 3  
Zilina - Podbrezova 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Celje 1 - 4  
Koper - HIT Gorica 0 - 1  
Maribor - Krsko Posavlje 1 - 0  
Olimpija Ljubljana - Aluminij Kidricevo 1 - 0  
Rudar Velenje - Kalcer Radomlje 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Trabzonspor 1 - 1  
Istanbul Basaksehir - Adanaspor 2 - 1  
Kasimpasa - Antalyaspor 0 - 3  
Konyaspor - Akhisar 0 - 3  
Labdarúgás (U20 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Costa Rica - U20Zambia 1 - 0  
U20Portugália - U20Irán 2 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Japán - U20Olaszország 2 - 2  
U20Uruguay - U20Dél-Afrika 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volyn Lutszk - Kárpáti Lviv 0 - 1  
Vorszkla Poltava - Dnipro 1 - 0  
Zirka Kirovográd - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - El Tanque Sisley 2 - 2  
Liverpool Montevideo - Boston River 2 - 3  
Plaza Colonia - Rampla Juniors 0 - 0  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 2 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Waterford Utd. 0 - 0  
Longford Town - Wexford Youths 5 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Exeter 20 - 20  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Racing-Metro 37 - 31  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Canterbury Bulldogs 9 - 8  
New Zealand Warriors - Brisbane Broncos 28 - 10  
Rögbi (Pro 12, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Llanelli Scarlets 22 - 46  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Canberra Brumbies 15 - 39  
Dunedin Highlanders - Sydney Waratahs 44 - 28  
Durban Sharks - Cape Town Stormers 22 - 10  
Melbourne Rebels - Canterbury Crusaders 19 - 41  
Pretoria Bulls - Wellington Hurricanes 20 - 34  
Tokyo Sunwolves - Bloemfontein Cheetahs 7 - 47  
Röplabda (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Azerbajdzsán 3 - 0  
Izland - Ukrajna 0 - 3  
Törökország - Németország 0 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 2 - 3  
Luxemburg - Moldova 2 - 3  
Szlovákia - Görögország 3 - 2  
Röplabda (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Lettország 3 - 0  
Izrael - Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 0 - 3  
Portugália - Grúzia 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Észtország (Helyszín: Észtország) 1 - 3  
Montenegró - Románia 1 - 3  
Oroszország - Koszovó 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Horvátország (Helyszín: Horváto.) 3 - 2  
Svájc - Fehéroroszország 2 - 3  
Szerbia - Norvégia 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Csehország (Helyszín: Csehország) 0 - 3  
Finnország - Spanyolország 3 - 1  
Észak-Írország - Svédország 0 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Izland 3 - 0  
Lengyelország - Csehország 2 - 3  
Szlovákia - Szerbia 0 - 3  
Strandröplabda (Nürnberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Poniewaz B / Poniewaz D 2 - 0  
Fuchs S / Stadie E - Bergmann P A / Harms Y 1 - 2  
Fuchs S / Stadie E - Doranth B / Hoefer J 2 - 0  
Lohmann M / Thole J - Becker P / Schröder J 0 - 2  
Matysik K / Popp M - Bergmann P A / Harms Y 0 - 2  
Matysik K / Popp M - Holler T / Wickler C 2 - 1  
Matysik K / Popp M - John D / Kulzer S 2 - 1  
Rudolf N / Siren S - Poniewaz B / Poniewaz D 0 - 2  
Walkenhorst A / Winter S - Beck Y / Malescha D 2 - 0  
Walkenhorst A / Winter S - Lohmann M / Thole J 0 - 2  
Strandröplabda (Nürnberg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frohlich K / Kotzan L S - Ittlinger S / Mersmann T 0 - 2  
Gernert M / Zautys T - Ferger S / Schneider S 2 - 0  
Gernert M / Zautys T - Schillerwein K / Tillmann C 2 - 1  
Glenzke N / Grossner J - Körtzinger L / Seyfferth 2 - 1  
Glenzke N / Grossner J - Schumacher A / Behrens K 0 - 2  
Kiesling E / Klinke L - Ittlinger S / Mersmann T 1 - 2  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Wawrinka - M. Zverev 2 - 1  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rojer J-J / Tecau H - Cabal/Farah 2 - 1  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Berdych - J-W. Tsonga 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molteni A / Shamasdin A - Daniell M / Demoliner M 2 - 1  
Tenisz (Mestre, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mott - J. Domingues 0 - 2  
Z. Kolar - S. Ofner 0 - 2  
Tenisz (Mestre, Italy, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knowle J / Zelenay I - Skupski K / Skupski N 1 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - B. Krejcikova 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Smith A - Flipkens K / Larsson J 2 - 1  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Berankis - Y. Hanfmann 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Stosur - D. Gavrilova 2 - 1  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan Y-J - Barty/Dellacqua 0 - 2  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL 2016/17    
Jug Dubrovnik - Szolnok 5 - 10  
Recco - Eger 15 - 6  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Townend - J. Kays 1 - 0  
D. Allen - L. Thomas 0 - 1  
G. Groves - F. Chudinov 1 - 0  
J. Cox - L. Taylor 1 - 0  
K. Brook - E. Spence Jr. 0 - 1  

 

2017.05.26.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Hawthorn 75 - 81  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 3 - 2  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 2 - 5  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 2 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 5 - 4  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 7 - 5  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 1 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Texas 6 - 2  
Cleveland - Cincinnati    
Houston - Detroit 7 - 6  
LA Dodgers - St. Louis 7 - 3  
Milwaukee - Arizona 0 - 4  
NY Mets - San Diego 3 - 4  
Darts (BDO World Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Fitton - C. Whitehead 3 - 6  
D. Labanauskas - D. Nilsson 6 - 3  
D. Noppert - W. Mandingers 4 - 6  
J. Hughes - J. Smith 2 - 6  
M. McGeeney - W. Vaes 6 - 2  
M. Phillips - C. Dennel 6 - 0  
N. Kenny - M. Atkins 6 - 4  
R. Montgomery - J. Chaney 6 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Acqua & Sapone (3.m.) 2 - 2  
Pescara - Napoli (3.m.) 5 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Magna Gurpea (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2016/17 - Ottawa vagy Pittsburgh jut tovább    
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Ottawa (7.m.) 2 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giro d'Italia 2017 - 19. szakasz    
M. Landa Meana - A. Yates (19.szakasz) 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - V. Nibali (19.szakasz) 1 - 0  
T. Pinot - T. Dumoulin (19. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Adecco ASVEL (3.m.) 71 - 74  
Strasbourg - Pau Orthez (3.m.) 72 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Blackwater Elite 96 - 82  
Globalport Batang Pier - RS Elasto Painters 107 - 101  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Zielona Gora (4.m.) 58 - 57  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Alba Fehérvár (2.m.) 85 - 94  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland (5.m.) 102 - 135  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Avellino (1.m.) 73 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Unicaja Malaga (2.m.) 73 - 67  
MoraBanc Andorra - Real Madrid (2.m.) 89 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Darussafaka (2.m.) 70 - 74  
Tofas Bursa - Fenerbahce Ülker (2.m.) 73 - 79  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lok.Kubany Krasznodar (1.m.) 101 - 95  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pays d'Aix - Paris SG 28 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Kwidzyn 30 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Minden 37 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKIF Krasznodar - Dinamo-Viktor Sztavropol (2.m.) 29 - 24  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vélez Sarsfield - Mutual Leandro NA 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, ráj. bennm.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - Gorna Orjahovica 1 - 1  
Neftocsimik Burgasz - Slavia Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Regensburg - 1860 München 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Nyeman Grodno 1 - 0  
Krumkacsi Minszk - Isloch 2 - 0  
Vityebszk - BATE Boriszov 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitchee - Tottenham 1 - 4  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Twente 1 - 2  
PSV - Ajax 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Lokomotív Zagreb 1 - 1  
RNK Split - Osijek 0 - 1  
Slaven Belupo - Hajduk Split 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - IR 2 - 1  
Grotta - Throttur Reykjavik 0 - 3  
Labdarúgás (Izrael 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kfar Qasem - Hapoel Nazareth Illit 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Envigado 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Chongqing Lifan 2 - 0  
Guangzhou R&F - Shanghai Shenhua 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babite - Liepajas Metalurgs 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Barcelona Guayaquil 3 - 1  
Estudiantes LP - Botafogo 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec - Melgar 3 - 0  
River Plate - Independiente Medellin 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Zamora 4 - 0  
Guarani Asuncion - Dep. Iquique 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Chivas Guadalajara 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Dallas 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B, rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Frosinone 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Liefering 0 - 0  
FAC Wien - Kapfenberg 3 - 1  
Horn - LASK Linz 1 - 2  
Wiener Neustadt - Wacker Innsbruck 1 - 3  
WSG Wattens - Austria Lustenau 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Gaz Metan Medias 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - UCAM Murcia 3 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Dél-Korea (Helyszín: Dél-Korea) 1 - 0  
U20Guinea - U20Argentína 0 - 5  
Labdarúgás (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Mexikó - U20Venezuela 0 - 1  
U20Németország - U20Vanuatu 3 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Zorya Luganszk 0 - 1  
Olimpik Doneck - Olekszandria 0 - 0  
Sahtar Doneck - Dinamo Kijev 2 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - UC Dublin 0 - 2  
Shelbourne - Cabinteely 1 - 4  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Sligo 2 - 2  
Cork City - Shamrock Rovers 4 - 1  
Drogheda Utd. - Derry City 0 - 0  
Finn Harps - Limerick 3 - 2  
Galway - Bohemians 1 - 2  
St. Patrick's - Dundalk 0 - 2  
MMA (ONE Champ., Dynasty of Heroes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bunrad - G. Eustaquio 0 - 1  
A. Khan - R.S. Meena 1 - 0  
A. Lee - I. Nunes (női) 1 - 0  
B. Askren - A. Thani 1 - 0  
D.S. Amnuaysirichoke - A. Matheis 1 - 0  
Z. Kadestam - L.M. Santos 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Widnes 32 - 22  
Hull FC - Leigh Centurions 22 - 26  
Leeds Rhinos - Warrington 40 - 0  
Salford - Catalan Dragons 50 - 12  
Wakefield - Huddersfield 28 - 26  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Stade de France 23 - 22  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Toulon 15 - 18  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Parramatta Eels 16 - 22  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Waikato Chiefs 16 - 16  
Queensland Reds - Perth Force 26 - 40  
Röplabda (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Izland 3 - 0  
Törökország - Franciaország (helyszín: Franciao.) 0 - 3  
Ukrajna - Azerbajdzsán 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Lettország 0 - 3  
Izrael - Belgium 0 - 3  
Szlovénia - Portugália 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Oroszország 0 - 3  
Románia - Koszovó 3 - 1  
Észtország - Montenegró 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Fehéroroszország 1 - 3  
Norvégia - Dánia 1 - 3  
Szerbia - Svájc 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Csehország (Helyszín: Csehország) 3 - 2  
Svédország - Finnország 0 - 3  
Észak-Írország - Ciprus 0 - 3  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Zverev - K. Nishikori 2 - 1  
S. Wawrinka - An. Kuznetsov 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikles J / Puetz T - Cabal/Farah 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Lipsky S / Paes L 2 - 1  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Raonic - T. Berdych 0 - 2  
N. Basilashvili - J-W. Tsonga 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molteni A / Shamasdin A - Marach O / Pavic M 2 - 0  
Tenisz (Mestre, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Michon - S. Ofner 0 - 2  
M. Viola - J. Domingues 1 - 2  
Z. Kolar - J. Ocleppo 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Krejcikova - S. Cirstea 2 - 1  
K. Bertens - M. Doi    
S. Cirstea - Y. Putintseva 2 - 1  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuang C-J / Doi M - Melichar N / Smith A    
Tenisz (Roland Garros-sel., férfi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - A. De Greef 0 - 2  
G. Melzer - B. Fratangelo 1 - 2  
M. Copil - P. Gojowczyk 2 - 1  
M. Donati - M. Trungelliti 0 - 2  
N. Gombos - J. Kovalik 1 - 2  
P-H. Mathieu - D. Kudla 2 - 0  
R. Quiroz - M. Hamou 0 - 2  
T. Daniel - A. Rublev 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - V. Razzano 2 - 0  
A. van Uytvanck - L. Hradecka 2 - 0  
B. Haddad Maia - J.B. Teichmann 2 - 0  
B. Mattek-Sands - Z. Diyas 2 - 0  
F. Abanda - S.J. Jang 2 - 0  
Ka. Kozlova - A. Krunic 2 - 1  
M. Vondrousova - A. Blinkova 2 - 0  
M. Zanevska - P. Martic 1 - 2  
O. Jabeur - Mi. Kato 1 - 2  
Q. Lemoine - A. Rus 2 - 1  
R. Hogenkamp - H. Watson 2 - 0  
S. Errani - N. Gibbs 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Berankis - O. Nedovyesov 2 - 1  
Y. Hanfmann - C. Taberner 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podlipnik-Castil/Vasilevs - Geens C / Paz J P 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - D. Gavrilova 0 - 2  
S. Peng - S. Stosur 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan Y-J - Skamlova C / Wacanno E 2 - 0  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Szolnok 5 - 7  
Jug Dubrovnik - Recco 10 - 9  
Olympiakosz - Brescia 5 - 8  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.C. Selby - C. Rosales 1 - 0  
C. Kennedy - M. Askin 0 - 1  

 

2017.05.25.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Port Adelaide 81 - 79  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 6 - 1  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 13 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 7 - 12  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 1 - 4  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 8 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Pittsburgh 5 - 12  
Atlanta - Pittsburgh (18:10) 4 - 9  
Boston - Texas 9 - 4  
Chicago Cubs - San Francisco 5 - 4  
Chicago Cubs - San Francisco (20:20) 5 - 1  
Cleveland - Cincinnati 3 - 4  
Houston - Detroit 3 - 6  
LA Dodgers - St. Louis 1 - 6  
NY Mets - San Diego 5 - 6  
NY Yankees - Kansas City 3 - 0  
NY Yankees - Kansas City (19:05)    
Philadelphia - Colorado 2 - 7  
Philadelphia - Colorado (19:05) 2 - 1  
Tampa Bay - LA Angels 5 - 2  
Tampa Bay - LA Angels (19:10) 4 - 0  
Washington - Seattle 5 - 1  
Washington - Seattle (18:05) 2 - 4  
Darts (Dubai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubai Masters 2017    
G. Anderson - P. Wright (11 nyert leg-ig) 11 - 8  
M. van Gerwen - G. Anderson (11 nyert leg-ig) 7 - 11  
M. van Gerwen - G. Price (11 nyert leg-ig) 11 - 3  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - San Jose Barracuda (3.m.) 4 - 2  
Syracuse - Providence (3.m.) 5 - 4  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giro dItalia 2017 - 18. szakasz    
M. Landa Meana - T. Dumoulin (18. szakasz) 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - V. Nibali (18. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Chalon sur Saone (2.m.) 74 - 88  
Paris Levallois - Nanterre (2.m.) 77 - 71  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Arisz (3.m.) 79 - 65  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Cedevita Zagreb (3.m.) 72 - 67  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Brose Bamberg (2.m.) 76 - 80  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Trento (1.m.) 66 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia (2.m.) 91 - 79  
Gran Canaria - Baskonia Vitoria (2.m.) 94 - 79  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Anadolu Efes (2.m.) 73 - 63  
RH Gaziantepspor - Besiktas (2.m.) 70 - 77  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Himki Moszkva (1.m.) 99 - 95  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Los Angeles 93 - 90  
San Antonio - Dallas 82 - 94  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Skjern (1.m.) 26 - 26  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Chelsea 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Flamengo 1 - 2  
Parana - Atlético MG 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Braunschweig 1 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Bröndby 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Honka 1 - 1  
Oulu - GrIFK 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juvisy Essonne - Marseille 2 - 1  
St-Etienne - Guingamp 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Troyes - Lorient 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Utrecht 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maastricht - Roda 0 - 0  
NAC Breda - Nijmegen 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - Selfoss 2 - 2  
Leiknir R. - Leiknir F. 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Bnei Yehuda TA 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Wisla Pulawy 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Atl. Tucuman 3 - 1  
Penarol - Jorge Wilstermann 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Notodden 1 - 2  
Asker - Stabaek 0 - 5  
Egersund - Viking Stavanger 3 - 1  
Nybergsund - Kongsvinger 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Sky Blue 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Arszenál Tula 2 - 1  
SZKA Habarovszk - Gazovik Orenburg 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Ried 0 - 2  
Austria Wien - Salzburg 2 - 3  
Mattersburg - Rapid Wien 1 - 3  
St. Pölten - Wolfsberg 1 - 1  
Sturm Graz - Admira Wacker 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Dep. Capiata 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Municipal Studentesc Iasi 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Hamilton 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Sion 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Värnamo 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Limhamn Bunkeflo 1 - 2  
Kristianstad - Pitea 1 - 0  
Rosengard - Örebro 2 - 2  
Vittsjö - Djurgarden 4 - 1  
Labdarúgás (Török 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giresunspor - Eskisehirspor 3 - 3  
Göztepe Izmír - Boluspor 2 - 0  
Labdarúgás (U20 vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Vietnám 4 - 0  
U20Új-Zéland - U20Honduras 3 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ecuador - U20Szaúd-Arábia 1 - 2  
U20Szenegál - U20USA 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Wigan 22 - 19  
Röplabda (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Németország 0 - 3  
Franciaország - Ukrajna 3 - 0  
Izland - Törökország 0 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 0 - 3  
Luxemburg - Ausztria 0 - 3  
Moldova - Szlovákia 0 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Grúzia 3 - 0  
Lettország - Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 0 - 3  
Portugália - Izrael 3 - 1  
Röplabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Észtország (Helyszín: Észtország) 0 - 3  
Montenegró - Magyarország 3 - 2  
Oroszország - Románia 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Norvégia 3 - 1  
Svájc - Horvátország (Helyszín: Horvátország) 3 - 1  
Röplabda (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Spanyolország 0 - 3  
Csehország - Svédország 3 - 0  
Finnország - Észak-Írország 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Csehország 0 - 3  
Szerbia - Ciprus 3 - 0  
Szlovákia - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 1 - 3  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - C-M. Stebe 2 - 1  
K. Anderson - K. Nishikori 1 - 2  
S. Johnson - M. Zverev 0 - 2  
S. Wawrinka - S. Querrey 2 - 1  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dutra Silva R / Lorenzi P - Lipsky S / Paes L    
Nikles J / Puetz T - Huey T / Lindstedt R    
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Khachanov - J-W. Tsonga 0 - 2  
M. Raonic - G. Elias 2 - 0  
N. Basilashvili - N. Kicker 2 - 0  
T. Berdych - G. Simon 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlocq C / Seppi A - Molteni A / Shamasdin A 0 - 2  
Kyrgios N / Reid M - Daniell M / Demoliner M 0 - 2  
Tenisz (Mestre, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caruana, Liam - A. Michon 0 - 2  
J. Ocleppo - C. Ilkel 2 - 0  
Z. Kolar - A. Bega 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Witthöft - B. Krejcikova 1 - 2  
K. Bertens - A. Riske 2 - 0  
M. Doi - Y. Shvedova    
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuang C-J / Doi M - Duque-Marino M / Hibino N 2 - 1  
Flipkens K / Larsson J - Klepac A / Martinez Sanch 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros-sel., férfi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Pella - M. Janvier 2 - 1  
J. Satral - S. Stakhovsky 1 - 2  
M. Cecchinato - S. Bolelli 0 - 2  
N. Jarry - R. Opelka 2 - 1  
P. Sousa - T. Gabashvili 1 - 2  
S. Giraldo - G. Andreozzi 2 - 0  
S. Napolitano - A. Bublik 2 - 1  
S. Tsitsipas - O. Otte 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albie - V. Razzano 0 - 2  
A. Bogdan - B. Eraydin 2 - 0  
A. Panova - A. Blinkova 1 - 2  
A. Rus - A. Lottner 2 - 0  
A. van Uytvanck - S. Kenin 2 - 0  
B. Haddad Maia - J. Fett 2 - 0  
B. Mattek-Sands - V. Kuzmova 2 - 0  
E. Kostova - S.J. Jang 1 - 2  
H. Kuwata - N. Gibbs 0 - 2  
I. Soylu - Ka. Kozlova 1 - 2  
K-C. Chang - Q. Lemoine 1 - 2  
K. Ahn - L. Hradecka 0 - 2  
M. Vondrousova - B. Haas 2 - 0  
M. Zanevska - K. Day 2 - 1  
Mi. Kato - R. Sramkova 2 - 0  
Mon. Gonzalez - F. Abanda 1 - 2  
O. Jabeur - V. Kamenskaya 2 - 0  
P. Hercog - Z. Diyas 0 - 2  
P. Martic - T. Korpatsch 2 - 0  
R. Hogenkamp - J. Ponchet 2 - 0  
S. Errani - V. Kudermetova 2 - 0  
T. Martincova - A. Krunic 0 - 2  
T. Smitkova - H. Watson 0 - 2  
V. Grammatikopoulou - J.B. Teichmann 0 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubev - C. Taberner 0 - 2  
O. Nedovyesov - E. Tyurnev 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suarez Navarro - S. Stosur 0 - 2  
D. Gavrilova - A. Barty 2 - 1  
Kr. Pliskova - C. Garcia 0 - 2  
S. Rogers - S. Peng 0 - 2  
Vízilabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Brescia 6 - 4  
Olympiakosz - Jug Dubrovnik 8 - 11  

 

2017.05.24.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 10 - 4  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 1 - 3  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 6 - 1  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 2 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago WS 5 - 4  
Atlanta - Pittsburgh 6 - 5  
Baltimore - Minnesota 0 - 2  
Baltimore - Minnesota (18:35) 3 - 4  
Boston - Texas 11 - 6  
Chicago Cubs - San Francisco 4 - 1  
Cincinnati - Cleveland 7 - 8  
Houston - Detroit 6 - 2  
LA Dodgers - St. Louis 2 - 1  
Milwaukee - Toronto 3 - 4  
Milwaukee - Toronto (19:10) 4 - 8  
NY Mets - San Diego 9 - 3  
NY Yankees - Kansas City 2 - 6  
Oakland - Miami 9 - 11  
Philadelphia - Colorado 2 - 8  
Tampa Bay - LA Angels 0 - 4  
Washington - Seattle 10 - 1  
Darts (Dubai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - P. Taylor (10 nyert leg-ig) 10 - 3  
J. Wade - G. Price (10 nyert leg-ig) 9 - 10  
M. van Gerwen - R. van Barneveld (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
P. Wright - D. Chisnall (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Acqua & Sapone (2.m.) 5 - 6  
Pescara - Napoli (2.m.) 3 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Pittsburgh (6.m.) 2 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L.L. Sanchez Gil - R. Faria da Costa (17. szakasz) 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - V. Nibali (17. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Monaco (2.m.) 66 - 71  
Pau Orthez - Strasbourg (2.m.) 68 - 83  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Alaska Aces 100 - 92  
Star Hotshots - Meralco Bolts 108 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Zielona Gora (3.m.) 92 - 78  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - ZTE (1.m.) 80 - 88  
Szombathely - Körmend (1.m.) 89 - 88  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Boston (4.m.) 112 - 99  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - MoraBanc Andorra (1.m.) 107 - 76  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Rogaska (4.m.) 94 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Banvitspor (1.m.) 72 - 67  
Fenerbahce Ülker - Tofas Bursa (1.m.) 92 - 76  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Washington 67 - 82  
Minnesota - Connecticut 80 - 78  
Phoenix - New York 67 - 69  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Cesson 29 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Kielce 24 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I 2016/17    
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Vác 29 - 30  
Kézilabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Veszprém 30 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - DHfK Leipzig 24 - 25  
Erlangen - Balingen-Weilstetten 33 - 25  
Füchse Berlin - Magdeburg 25 - 25  
R-N. Löwen Kronau - Stuttgart 30 - 21  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caps Utd. - USM Alger 2 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vita Club - Mamelodi Sundowns 1 - 3  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zanaco - Wydad Casablanca 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Estudiantes Buenos Aires 1 - 1  
Defensa Justicia - Sol de Mayo 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Botev Plovdiv 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Santa Cruz PE 1 - 0  
Guarani - Figueirense 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Apollon Limasszol 0 - 1  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Manchester Utd. 0 - 2  
EL 2016/17    
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Sahtar Szoligorszk 2 - 2  
Dnyepr Mogiljev - Dinamo Breszt 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Liverpool 0 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - OPS 4 - 0  
KPV Kokkola - Gnistan 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Seinäjoen JK 1 - 1  
Rovaniemi PS - JJK Jyväskylä 2 - 1  
Vaasa PS - Ilves 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság, BL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - AEK Athén 1 - 0  
Panioniosz - PAOK 0 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - FC Tokyo 0 - 1  
Omiya Ardija - Shimizu SP 4 - 0  
Sapporo - Vegalta Sendai 1 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kofu 0 - 2  
Cerezo Osaka - Vissel Kobe 1 - 0  
Sagan Tosu - Yokohama FM 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ordabasy Shymkent - Kairat Almaty 0 - 0  
Sahtar Karagandy - Atyrau 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - The Strongest 1 - 1  
Santos - Sporting Cristal 4 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Zulia 2 - 1  
Nacional - Lanus 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Atlantas Klaipeda 1 - 1  
Suduva Marijampole - VMFD Zalgiris 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Fyllingsdalen 1 - 0  
Brumundal - Lilleström 1 - 3  
Byasen - Aalesund 0 - 2  
Finnsnes - Tromsö 0 - 2  
Flekkeröy - Start 4 - 3  
Florö - Fana 5 - 1  
Flöya - Tromsdalen 3 - 3  
Grorud - Elverum 0 - 1  
Hödd - Molde 1 - 2  
Jerv - Bryne 2 - 1  
Krakeroy - Valerenga 2 - 2  
Lysekloster - Brann Bergen 0 - 2  
Mjöndalen - Kvik-Halden 3 - 1  
Mosjöen - Levanger 0 - 5  
Moss - Sarpsborg 1 - 3  
Nest-Sotra - Sandnes Ulf 2 - 0  
Pors Grenland - Odd Grenland 1 - 3  
Ranheim - Stjördals/Blink 3 - 1  
Raufoss - Sogndal 0 - 2  
Skeid - Strömsgodset 2 - 2  
Sortland - Bodö/Glimt 1 - 3  
Strömmen - Kjelsas 0 - 1  
Ullensaker/Kisa - Alta 2 - 0  
Vard Haugesund - Haugesund 0 - 6  
Verdal - Kristiansund 0 - 4  
Örn-Horten - Sandefjord 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráját.feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Lucchese 0 - 0  
Alessandria - Casertana 3 - 1  
Juve Stabia - Reggiana 0 - 0  
Lecce - Sambenedettese 0 - 0  
Livorno - Virtus Francavilla 0 - 0  
Matera - Cosenza 1 - 1  
Parma - Piacenza 2 - 0  
Pordenone - Giana Erminio 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Voluntari 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Kvarnsveden 4 - 1  
Linköping - Kopparbergs/Göteborg 5 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Costa Rica - U20Portugália 1 - 1  
U20Zambia - U20Irán 4 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Afrika - U20Olaszország 0 - 2  
U20Uruguay - U20Japán 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Urawa RD 2 - 0  
Shanghai SIPG - Jiangsu 2 - 1  
Röplabda (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 0 - 3  
Németország - Ukrajna 3 - 0  
Törökország - Azerbajdzsán 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Görögország 2 - 3  
Hollandia - Moldova 3 - 0  
Szlovákia - Luxemburg 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Lettország 3 - 2  
Portugália - Belgium 0 - 3  
Szlovénia - Grúzia 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Koszovó 3 - 0  
Montenegró - Oroszország 0 - 3  
Észtország - Románia 3 - 1  
Röplabda (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svájc 1 - 3  
Norvégia - Horvátország (Helyszín: Horvátország) 1 - 3  
Szerbia - Fehéroroszország 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Ciprus 3 - 0  
Svédország - Spanyolország 2 - 3  
Észak-Írország - Csehország (Helyszín: Csehország) 0 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Szlovákia 0 - 3  
Csehország - Szerbia 0 - 3  
Lengyelország - Izland 3 - 0  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - An. Kuznetsov 0 - 2  
C-M. Stebe - J. Tipsarevic    
F. Skugor - S. Querrey 0 - 2  
M. Zverev - J. Isner 2 - 1  
S. Johnson - H. Zeballos 2 - 0  
S. Wawrinka - R. Dutra da Silva    
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson S / Querrey S - Cabal/Farah 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Petzschner/Peya 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - J-W. Tsonga 1 - 2  
G. Elias - J.M. Del Potro 2 - 0  
J. Thompson - K. Khachanov 0 - 2  
K. Edmund - G. Simon 1 - 2  
M. Raonic - D. Istomin 2 - 0  
T. Berdych - Hy. Chung 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Oswald P - Daniell M / Demoliner M 1 - 2  
Kyrgios N / Reid M - Baker B / Mektic N 2 - 1  
Marach O / Pavic M - Paire B / Paire T 2 - 1  
Tenisz (Mestre, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mott - T. Griekspoor 2 - 0  
G. Mager - J. Domingues 1 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Krejcikova - L. Siegemund    
J. Görges - C. Witthöft 0 - 2  
K. Bertens - A. Beck 2 - 0  
O. Dodin - M. Doi 1 - 2  
T. Maria - Y. Shvedova 0 - 2  
Y. Wickmayer - Y. Putintseva 0 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irigoyen M / Kania P - Klepac A / Martinez Sanch 0 - 2  
Knoll X / Schuurs D - Flipkens K / Larsson J 1 - 2  
Melichar N / Smith A - Cadantu A / Geuer N 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros-sel., férfi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - P. Polansky 2 - 1  
A. Giannessi - M. Donati 1 - 2  
B. Klahn - B. Fratangelo 0 - 2  
D. Kudla - R. Ojeda Lara 2 - 0  
D. Masur - F. Krajinovic 2 - 0  
D. Novikov - R. Quiroz 0 - 2  
E. Ymer - J. Satral 1 - 2  
Fucsovics M. - S. Napolitano 1 - 2  
G. Melzer - V. Millot 2 - 0  
G. Pella - M. Polmans 2 - 1  
J. De Loore - P. Gojowczyk 0 - 2  
J. Kovalik - L. Vanni 2 - 0  
M. Basic - A. Rublev 1 - 2  
M. Cecchinato - S. Caruso 2 - 0  
M. Copil - I. Ivashka 2 - 0  
M. Hamou - B. Kavcic 2 - 0  
M. Janvier - C. Ruud 2 - 0  
M. McDonald - T. Gabashvili 1 - 2  
Max. Gonzalez - A. De Greef 1 - 2  
N. Gombos - Y. Uchiyama 2 - 0  
N. Jarry - D. Popko 2 - 0  
O. Otte - L. Djere 2 - 1  
P-H. Mathieu - A. Gonzalez 2 - 0  
R. Opelka - L. Mayer 2 - 1  
S. Bolelli - M. Marterer 2 - 1  
S. Diez - P. Sousa 0 - 2  
S. Giraldo - U. Ignatik 2 - 0  
S. Kozlov - S. Stakhovsky 1 - 2  
S. Tsitsipas - G. Sakharov 2 - 0  
T. Daniel - M. Pecotic 2 - 0  
T. Kamke - M. Trungelliti 0 - 2  
T. Smyczek - G. Andreozzi 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtseva - V. Kuzmova 0 - 2  
A. Lottner - A. Kalinskaya 2 - 0  
A. Rus - V. Tomova 2 - 1  
A. van Uytvanck - J. Suvrijn 2 - 0  
B. Mattek-Sands - J. Paolini 2 - 1  
H. Tan - P. Hercog 1 - 2  
I. Jorovic - A. Blinkova 0 - 2  
K-C. Chang - T. Moore 2 - 0  
K. Ahn - A. Muhammad 2 - 0  
K. Lykina - B. Haas 1 - 2  
L. Hradecka - N. Stojanovic 2 - 0  
M. Vondrousova - N. Podoroska 2 - 0  
Q. Lemoine - L. Gjorcheska 2 - 1  
S. Sharipova - S. Kenin 0 - 2  
Y. Mansouri - A. Panova 0 - 2  
Z. Diyas - S. Vickery 2 - 1  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - A. Golubev 0 - 2  
O. Nedovyesov - M. Jaloviec 2 - 0  
R. Khassanov - R. Berankis 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - C. Giorgi 2 - 0  
D. Gavrilova - E. Kulichkova 2 - 1  
M. Linette - C. Garcia 0 - 2  
S. Rogers - Qia. Wang 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Yang Z - Barty/Dellacqua 0 - 2  
Chan H-C / Chan Y-J - Olaru I R / Savchuk O 2 - 0  

 

2017.05.23.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 6 - 1  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 6 - 10  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 2 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 0 - 1  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 3 - 2  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 9 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago WS 5 - 1  
Atlanta - Pittsburgh 5 - 2  
Baltimore - Minnesota 7 - 14  
Chicago Cubs - San Francisco 4 - 6  
Cincinnati - Cleveland 5 - 1  
Houston - Detroit 1 - 0  
NY Yankees - Kansas City 4 - 2  
Philadelphia - Colorado 1 - 8  
Tampa Bay - LA Angels 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2016/17 - Nashville vagy Anaheim jut tovább    
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - Anaheim (6.m.) 6 - 3  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giro dItalia 2017 - 16. szakasz    
N.A. Quintana Rojas - M. Landa Meana (16. szakasz) 0 - 1  
V. Nibali - I. Zakarin (16. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Decin 70 - 56  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Le Portel (1.m.) 76 - 63  
Nanterre - Paris Levallois (1.m.) 85 - 88  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Ironi Naharia (1.m.) 85 - 86  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Torun (3.m.) 52 - 65  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Lietuvos Rytas (4.m.) 86 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NBA 2016/17 - San Antonio vagy Golden State jut tovább    
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Golden State (4.m.) 115 - 129  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Ulm (2.m.) 93 - 93, h.u. 107 - 103  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Galatasaray (1.m.) 95 - 85  
Besiktas - RH Gaziantepspor (1.m.) 66 - 57  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Ribe-Esbjerg (1.m.) 30 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Azoty Pulawy 24 - 18  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Kisvárda 26 - 26  
MTK-BUDAPEST - FTC 27 - 41  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Néva Szentpétervár (2.m.) 33 - 25  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Merrikh - Sahel (TUN) 1 - 2  
Ferroviario da Beira - Al-Hilal (SUD) 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (LBY) - El Zamalek 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George - Esperance de Tunis 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coton Sport de Garoua - Al-Ahly (EGY) 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Club Almagro 0 - 0  
Dep. Flandria - Guillermo Brown 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - River Plate 0 - 3  
Olimpo Bahia Blanca - Estudiantes LP 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Sacachispas 1 - 1  
Talleres Cordoba - Defensores de Belgrano 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo - Avai 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Skovbakken 4 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Helsinki JK 0 - 0  
Inter Turku - PS Kemi 1 - 3  
Mariehamn - Lahti 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Orleans 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Rionegro Aguilas 2 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Utenis Utena 1 - 0  
Trakai - Zalgiris Kaunas 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Kolbotn 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B, rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Spezia 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Concordia Chiajna 3 - 0  
Poli Timisoara - Pandurii 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Gefle 1 - 0  
Labdarúgás (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Guinea 1 - 1  
U20Dél-Korea - U20Argentína 2 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Mexikó - U20Németország 0 - 0  
U20Venezuela - U20Vanuatu 7 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Al-Hilal (KSA) 1 - 2  
Guangzhou Evergrande - Kashima A. 1 - 0  
Muangthong Utd. - Kawasaki Frontale 1 - 3  
Persepolis - Lekhwiya 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Trans Narva 2 - 0  
Paide Linnameeskond - Flora Tallinn 1 - 3  
Sillamae Kalev - Jalgpallikool Tammeka 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Limerick 1 - 2  
Drogheda Utd. - Bray 0 - 0  
Dundalk - Derry City 0 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 1 - 3  
Moldova - Görögország 1 - 3  
Szlovákia - Ausztria 1 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 0 - 3  
Szerbia - Izland 3 - 0  
Szlovákia - Csehország 1 - 3  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Zeballos - D. Lajovic 2 - 1  
J-L. Struff - C-M. Stebe 1 - 2  
J. Tipsarevic - R. Harrison 2 - 0  
K. Anderson - J. Donaldson 2 - 1  
M. Kukushkin - K. Nishikori 0 - 2  
R. Dutra da Silva - J. Sousa 2 - 0  
S. Johnson - S. Robert 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Inglot D - Cabal/Farah 0 - 2  
Marrero/Robredo - Lipsky S / Paes L 1 - 2  
Nikles J / Puetz T - Struff J-L / Zverev M    
Peralta J / Zeballos H - Dutra Silva R / Lorenzi P 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - S. Darcis    
C. Berlocq - T. Sandgren 2 - 0  
M. Granollers - J.M. Del Potro    
N. Basilashvili - A. Seppi 2 - 0  
N. Kicker - N. Kyrgios 2 - 1  
N. Mahut - K. Khachanov    
Q. Halys - J.M. Del Potro 0 - 2  
R. Olivo - K. Khachanov 0 - 2  
T. Monteiro - K. Edmund 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlocq C / Seppi A - Gonzalez S / Young D 2 - 1  
Cerretani J / Jebavy R - Baker B / Mektic N 1 - 2  
Dodig I / Granollers M - Gonzalez S / Young D    
Mirnyi M / Youzhny M - Begemann A / Oswald P 0 - 2  
Monroe N / Sitak A - Molteni A / Shamasdin A 1 - 2  
Raja P / Sharan D - Paire B / Paire T 1 - 2  
Tenisz (Mestre, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - J. Ocleppo 0 - 2  
A. Ungur - M. Viola 1 - 2  
C. Zampieri - A. Arnaboldi 2 - 1  
L.G.M. Harris - G. Quinzi 0 - 2  
Tenisz (Mestre, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - L. Caruana 0 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - L. Rüffer 2 - 0  
A. Zaja - Y. Shvedova 1 - 2  
C. Witthöft - J. Larsson 2 - 0  
E. Bouchard - Y. Putintseva    
J. Glushko - Y. Putintseva 1 - 2  
K. Bertens - K. Gerlach 2 - 0  
K. Flipkens - A. Riske 0 - 2  
K. Hobgarski - L. Siegemund 0 - 2  
S. Cirstea - V. Lepchenko 2 - 1  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirza S / Shvedova Y - Chuang C-J / Doi M 0 - 2  
Voracova R / Voskoboeva G - Cadantu A / Geuer N 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros-sel., férfi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - C. Hemery 2 - 0  
A. Pavlasek - D. Masur 1 - 2  
A. Setkic - R. Quiroz 1 - 2  
D. Gimeno-Traver - Y. Uchiyama 0 - 2  
E. Lopez-Perez - A. De Greef 0 - 2  
F. Krajinovic - S. Groth 2 - 1  
H. Laaksonen - D. Novikov 0 - 2  
I. Sijsling - J. Kovalik    
M. Chiudinelli - L. Vanni 0 - 2  
M. Donati - J. Eysseric 2 - 0  
M. Hamou - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
M. Trungelliti - R. Bemelmans 2 - 1  
Max. Gonzalez - M. Arevalo 2 - 0  
N. Gombos - J. Jung 2 - 0  
T. Kamke - R. Ram 2 - 1  
T. Lamasine - B. Kavcic 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albie - G. Min 2 - 1  
A. Bogdan - A. Dulgheru 2 - 1  
A. Glatch - T. Korpatsch 0 - 2  
A. Kalinina - S.J. Jang 0 - 2  
A. Komardina - H. Watson 1 - 2  
A. Sabalenka - I. Soylu 1 - 2  
A. Wozniak - A. Krunic 0 - 2  
Ar. Rodionova - Mi. Kato 0 - 2  
B. Haddad Maia - S. Soler-Espinosa 2 - 0  
B.V. Andreescu - T. Smitkova 1 - 2  
C. Perrin - Ka. Kozlova 1 - 2  
D. Aiava - R. Sramkova 0 - 2  
E. Kostova - K.L. Zhang 2 - 0  
F. Abanda - M. Arcangioli 2 - 0  
Gálfi D. - J. Ponchet 1 - 2  
H. Kuwata - L. Kerkhove 2 - 1  
I. Falconi - P. Martic 0 - 2  
J. Fett - Stollár F. 2 - 0  
J. Loeb - B. Eraydin 0 - 2  
J.B. Teichmann - N. Broady 2 - 0  
K. Day - O. Govortsova 2 - 0  
M. Zanevska - N-L. Han 2 - 1  
O. Jabeur - M. Eguchi 2 - 0  
R. Hogenkamp - A. Omae 2 - 0  
S. Errani - S. Cakarevic 2 - 0  
T. Martincova - R. Sawayanagi 2 - 0  
T. Zidansek - N. Gibbs 0 - 2  
V. Grammatikopoulou - L. Cabrera 2 - 0  
V. Kamenskaya - C. Burger 2 - 0  
V. Kudermetova - I. Shinikova 2 - 0  
V. Razzano - D. Jakupovic 2 - 1  
Xin. Han - Mon. Gonzalez 0 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - I. Gakhov 2 - 0  
O. Nedovyesov - S. Barry 2 - 0  
R. Khassanov - J.P. Paz 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - S. Peng 0 - 2  
C. Suarez Navarro - C. McHale 2 - 0  
M. Brengle - S. Stosur 0 - 2  
M. Puig - Kr. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty/Dellacqua - Dabrowski/Xu 2 - 1  
Chan H-C / Chan Y-J - Brengle M / Mchale C 2 - 0  
Golubic V / Pliskova K - Aoyama S / Yang Z 1 - 2  
Skamlova C / Wacanno E - Lapko V / Thombare P 2 - 0  

 

2017.05.22.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Texas 2 - 5  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aramis - Veszprém 4 - 6  
Győr - Dunaújváros 2 - 1  
Haladás - Berettyóújfalu 1 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Providence - Syracuse (2.m.) 1 - 1  
San Jose Barracuda - Grand Rapids (2.m.) 4 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Opava 82 - 82  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Adecco ASVEL (1.m.) 69 - 72  
Strasbourg - Pau Orthez (1.m.) 75 - 75, h.u. 92 - 102  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panathinaikosz (4.m.) 67 - 105  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Haifa (1.m.) 84 - 84, h.u. 104 - 99  
Maccabi TA - Bnei Herzeliya (1.m.) 87 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Ostrow Wielkopolski (2.m.) 89 - 74  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Zalgiris Kaunas (4.m.) 53 - 69  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Boston (3.m.) 108 - 111  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Washington 81 - 71  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Néva Szentpétervár (1.m.) 27 - 21  
Dinamo-Viktor Sztavropol - SZKIF Krasznodar (1.m.) 32 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Zvezda Zvenyigorod (2.m.) 30 - 24  
Rosztov - Lada Toljatti (2.m.) 26 - 18  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Defensa Justicia 0 - 2  
Rosario Central - Racing Club 4 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftocsimik Burgasz - Montana 2 - 1  
Slavia Szófia - Gorna Orjahovica 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Cruzeiro 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Aarhus 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Haka 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - RNK Split 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Fjölnir 1 - 2  
Valur - KR 2 - 1  
ÍA Akranes - Grindavik 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Cali 0 - 0  
Envigado - Tigres FC 3 - 2  
Junior de Barranquilla - Dep. Tolima 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Pulawy - Pogon Siedlce 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TBB Nieciecza - Korona Kielce 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Dep. Toluca 1 - 1  
Tijuana - Tigres 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - New York City FC 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Viking Stavanger 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medkila - Avaldsnes 0 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Orlando 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Palermo 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B, rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Carpi 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Guarani Asuncion 4 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Le Mont Lausanne 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Öster - Helsingborg 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - AIK Stockholm 0 - 1  
Elfsborg - Jönköping Södra 3 - 0  
Sundsvall - Göteborg 0 - 4  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Alanyaspor 3 - 0  
Genclerbirligi - Fenerbahce 1 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Honduras 3 - 0  
U20Vietnám - U20Új-Zéland 0 - 0  
Labdarúgás (U20 vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ecuador - U20USA 3 - 3  
U20Szaúd-Arábia - U20Szenegál 0 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Ahli (UAE) 1 - 1  
Esteghlal T. - Al-Ain 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - St. Patrick's 3 - 1  
Shamrock Rovers - Galway 2 - 0  
Sligo - Cork City 1 - 2  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Altmaier - S. Querrey 0 - 2  
J. Donaldson - V. Estrella Burgos 2 - 0  
J. Tipsarevic - V. Troicki    
M. Kukushkin - R. Marcora 2 - 0  
P. Lorenzi - K. Anderson 0 - 2  
R. Haase - M. Zverev 1 - 2  
R. Haase - R. Harrison    
T. Robredo - F. Skugor 1 - 2  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson S / Querrey S - Harrison/Venus 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Koolhof W / Middelkoop M 2 - 0  
Sousa J / Sturdza C - Petzschner/Peya 0 - 2  
Tipsarevic J / Zimonjic N - Huey T / Lindstedt R 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - D. Dzumhur 2 - 0  
D. Brown - N. Kicker 0 - 2  
D. Medvedev - G. Simon 1 - 2  
G. Elias - R. Albot 2 - 1  
Hy. Chung - D. Young 2 - 0  
T. Kokkinakis - D. Istomin 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Demoliner M - Martin F / Nestor D 2 - 0  
Marach O / Pavic M - Erlich J / SA A 2 - 0  
Nedunchezhiyan/Rungkat - Kyrgios N / Reid M 1 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - B. Krejcikova    
A. Sadikovic - Y. Wickmayer 1 - 2  
E. Mertens - A. Riske 1 - 2  
J. Görges - N. Hibino 2 - 0  
M. Sakkari - M. Doi    
Shu. Zhang - O. Dodin 1 - 2  
T. Maria - M. Bouzkova 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flipkens K / Larsson J - Atawo R / Bondarenko K 2 - 0  
Irigoyen M / Kania P - Beck A / Zaja A 2 - 1  
Krejcikova B / Niculescu - Melichar N / Smith A    
Lepchenko V / Rodina E - Melichar N / Smith A 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros-sel., férfi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gonzalez - K. Mesaros 2 - 1  
A. Velotti - A. Rublev 0 - 2  
A. Whittington - P. Sousa 0 - 2  
An. Martin - E. Ymer 1 - 2  
B. Becker - L. Djere 1 - 2  
B. Klahn - J-P. Smith 2 - 0  
B. Klein - M. Marterer 0 - 2  
D. Brands - G. Andreozzi 0 - 2  
D. King - Fucsovics M. 0 - 2  
D. Popko - R. Ramirez Hidalgo 2 - 0  
F. Bagnis - N. Jarry    
G. Barrere - M. Pecotic 1 - 2  
G. Melzer - C. Lestienne 2 - 0  
G. Pella - R. Ramanathan 2 - 0  
G. Sakharov - F. Gaio 2 - 1  
I. Cervantes-Huegun - S. Caruso 0 - 2  
I. Ivashka - K. Coppejans 2 - 0  
J. De Loore - T. Chen 2 - 0  
J. Satral - L. Rosol 2 - 1  
K. De Schepper - S. Stakhovsky 1 - 2  
L. Giustino - S. Napolitano 0 - 2  
L. Lacko - S. Diez 0 - 2  
L. Mayer - J. Souza 2 - 0  
M. Basic - B. Rola 2 - 0  
M. Cecchinato - R. Bellotti 2 - 0  
M. Copil - D. Shapovalov 2 - 1  
M. Ebden - B. Fratangelo 0 - 2  
M. Janvier - G. Blancaneaux 2 - 0  
M. Krueger - O. Otte 0 - 2  
M. McDonald - A. Santillan 2 - 0  
M. Polmans - M. Mmoh    
M. Safwat - A. Bublik 1 - 2  
P-H. Mathieu - T. Ito 2 - 1  
R. Ojeda Lara - D.H. Lee 2 - 0  
R. Opelka - D. Munoz-De La Nava 2 - 1  
S. Bolelli - C. Garin 2 - 1  
S. Giraldo - G. Zemlja 2 - 0  
S. Kozlov - C. Moutet 2 - 1  
S. Travaglia - P. Gojowczyk 1 - 2  
T. Daniel - H. Moriya 2 - 0  
T. Fabbiano - S. Tsitsipas 1 - 2  
T. Gabashvili - R. Carballes Baena 2 - 1  
T. Smyczek - J. McGee 2 - 0  
U. Ignatik - Di Wu 2 - 0  
V. Millot - M. Zekic 2 - 0  
V. Safranek - D. Kudla 0 - 2  
Y. Bhambri - P. Polansky 0 - 2  
Y. Reuter - C. Ruud 0 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Marti - N. Milojevic 0 - 2  
Tenisz (Shymkent-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kapas - G. Lomakin 2 - 0  
V. Ivanov - I. Vasilyev 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - S. Peng 1 - 2  
C. Giorgi - E. Vesnina 2 - 1  
C. Wozniacki - S. Rogers    
D. Gavrilova - L. Chirico 2 - 0  
J. Brady - C. Garcia 0 - 2  
M. Brengle - P. Parmentier 2 - 1  
M. Minella - E. Kulichkova 0 - 2  
V. Golubic - Kr. Pliskova 1 - 2  
V. Lapko - M. Linette 1 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brady J / Rogers S - Aoyama S / Yang Z 0 - 2  
Dzalamidze N / Marozava L - Barty/Dellacqua 0 - 2  
Jurak D / Rodionova AN - Skamlova C / Wacanno E 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,