Tippmix eredmények - 2017. május 15-21.

2017-05-15
Tippmix eredmények - 2017. május 15-21.
2017.05.21.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - West Coast Eagles 125 - 64  
Fremantle - Carlton 86 - 51  
Melbourne Demons - North Melbourne Kangaroos 90 - 104  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 7 - 4  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 4 - 5  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 0 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 3 - 2  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 4 - 1  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 7 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 2 - 3  
Baltimore - Toronto 7 - 5  
Baltimore - Toronto (19:35) 1 - 3  
Chicago Cubs - Milwaukee 13 - 6  
Cincinnati - Colorado 4 - 6  
Detroit - Texas 9 - 3  
Houston - Cleveland 6 - 8  
LA Dodgers - Miami 6 - 10  
LA Dodgers - Miami (22:10) 6 - 3  
NY Mets - LA Angels 7 - 5  
NY Mets - LA Angels (19:10) 5 - 12  
Oakland - Boston 3 - 12  
Pittsburgh - Philadelphia 1 - 0  
San Diego - Arizona 1 - 9  
San Diego - Arizona (22:40) 5 - 1  
Seattle - Chicago WS 1 - 16  
Seattle - Chicago WS (22:10) 1 - 8  
St. Louis - San Francisco 1 - 3  
St. Louis - San Francisco (20:15) 8 - 3  
Tampa Bay - NY Yankees 2 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Santa Coloma (3.m.) 4 - 2  
Jaen - Magna Gurpea (3.m.) 3 - 5  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Grand Rapids (1.m.) 1 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Nashville (5.m.) 1 - 3  
Pittsburgh - Ottawa (5.m.) 7 - 0  
Jégkorong (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Svédország 1 - 1  
Oroszország - Finnország 5 - 3  
vb 2017    
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L.L. Sanchez Gil - M. Woods (15. szakasz) 1 - 0  
R. Faria da Costa - B. Hermans (15. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Olympiakosz 80 - 64  
Real Madrid - CSZKA Moszkva 70 - 94  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahindra Enforcers - Phoenix Fuelmasters 116 - 116, h.u. 122 - 121  
SM Beermen - Ginebra SM 99 - 107  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi Rishon (1.m.) 93 - 83  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tochigi - Mikawa Kariya (2.m.) 63 - 65  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Szolnok (5.m.) 85 - 69  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Golden State (3.m.) 108 - 120  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Bayern München (1.m.) 82 - 59  
Ulm - Oldenburg (1.m.) 86 - 79  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Iberostar Tenerife (1.m.) 79 - 65  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Olimpija Ljubljana (3.m.) 82 - 72  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 71 - 75  
Dallas - Minnesota 87 - 89  
Indiana - Connecticut 81 - 79  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Göppingen (Helyszín: Göppingen) 22 - 30  
St. Raphael - Magdeburg 27 - 27  
Kézilabda (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Kielce 24 - 31  
Kézilabda (Norvég bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Kristiansand 26 - 20  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Arendal (3.m.) 25 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Flensburg 18 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Skuru (5.m.) 35 - 20  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunderland - Chelsea 0 - 7  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Independiente de Mendoza 2 - 2  
Crucero del Norte - Brown de Adrogue 1 - 1  
Estudiantes San Luis - Atl. Parana 2 - 1  
Gimnasia Jujuy - Boca Unidos 1 - 1  
Instituto Cordoba - Ferro Carril Oeste 2 - 0  
Juventud Un. Gualeguaychu - Santamarina Tandil 2 - 1  
San Martin de Tucuman - Guillermo Brown 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Colón 3 - 0  
Godoy Cruz - Vélez Sarsfield 3 - 0  
Independiente - Huracan 2 - 1  
San Lorenzo - Aldosivi 0 - 1  
Tigre - San Martin SJ 1 - 1  
Union SF - Arsenal Sarandí 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Oostende 3 - 2  
FC Bruges - Gent 2 - 1  
Zulte Waregem - Charleroi 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Levszki Szófia 0 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Cserno More Várna 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - ABC 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Flamengo 0 - 3  
Atlético MG - Fluminense 1 - 2  
Atlético PR - Gremio 0 - 2  
Botafogo - Ponte Preta 2 - 0  
Chapecoense - Palmeiras 1 - 0  
Vasco da Gama - Bahia 2 - 1  
Vitória - Corinthians 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - St. Pauli 1 - 3  
Braunschweig - Karlsruhe 2 - 1  
Bundesliga 2. 2016/17    
Dynamo Dresden - Bielefeld 1 - 1  
Düsseldorf - Erzgebirge Aue 1 - 0  
Fürth - Union Berlin 1 - 2  
Heidenheim - 1860 München 2 - 1  
Kaiserslautern - Nürnberg 1 - 0  
Sandhausen - Hannover 1 - 1  
VfB Stuttgart - Würzburg 4 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - O'Higgins 0 - 0  
Palestino - Everton Vina Del Mar 1 - 0  
Universidad de Concepcion - Universidad Catolica 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopiasz - NEA Szalamina 0 - 3  
Ermisz Aradippou - Ethnikosz Ahnasz 3 - 4  
Karmiotissza Polemidion - Arisz Limasszol 5 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Omonia Nicosia 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Vlasim 3 - 5  
Olomouc - Ostrava 0 - 0  
Sokolov - Opava 0 - 1  
Trinec - Prostejov 4 - 0  
Varnsdorf - Frydek Mistek 4 - 0  
Vitkovice - Pardubice 1 - 0  
Zizkov - Ceske Budejovice 3 - 1  
Znojmo - Usti nad Labem 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - AB Gladsaxe 1 - 0  
Naestved - Hobro 0 - 0  
Roskilde - Fredericia 2 - 1  
Skive - LFA Nyköbing 2 - 3  
Vejle - Helsingor 0 - 1  
Vendsyssel - Köge 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - FC Köbenhavn 3 - 1  
Sönderjyske - Bröndby 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skovbakken - Bröndby 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ansan Greeners 2 - 1  
Busan I'Park - Seoul E-Land 2 - 1  
Seongnam - Daejeon Citizen 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Pohang 1 - 2  
Jeonbuk - Incheon 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Torpedo Zogyino 3 - 2  
Nyeman Grodno - Krumkacsi Minszk 2 - 0  
Slavia Mozír - Isloch 2 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - GrIFK 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság, BL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panathinaikosz 1 - 0  
PAOK - Panioniosz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Maastricht 1 - 2  
NAC Breda - Volendam 2 - 0  
Nijmegen - Emmen 1 - 0  
Roda - Helmond 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Rijeka - Cibalia 4 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Keflavík 1 - 1  
Haukar - IR 1 - 1  
Leiknir R. - Fram 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - KA Akureyri 2 - 1  
Vikingur Olafsvik - ÍBV 0 - 3  
Vikingur Reykjavik - Breidablik 2 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Nagoya GE 1 - 2  
Gifu - Nagasaki 4 - 4  
JEF United Chiba - Roasso Kumamoto 1 - 1  
Kamatamare Sanuki - Thespakusatsu Gunma 1 - 2  
Machida Zelvia - Oita Trinita 2 - 2  
Matsumoto Yamaga - Shonan Bellmare 1 - 2  
Mito - Tokushima 1 - 1  
Okayama - Yokohama FC 2 - 1  
Tokyo Verdi - Kyoto 1 - 2  
Yamagata - Yamaguchi 3 - 2  
Zweigen Kanazawa - Avispa Fukuoka 0 - 5  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Independiente Medellin 1 - 2  
Jaguares de Cordoba - Atl. Bucaramanga 1 - 1  
Millonarios - Boyaca Patriotas 2 - 0  
Once Caldas - Dep. Pasto 2 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Tianjin Teda 1 - 1  
Henan Jianye - Guizhou Zhicheng 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytow 1 - 1  
Chrobry Glogow - Wigry Suwalki 2 - 1  
Olsztyn - Olimpia Grudziadz 1 - 3  
Zaglebie Sosnowiec - Stal Mielec 1 - 1  
Znicz Pruszkow - Gornik Zabrze 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Legia Varsó 0 - 0  
Lech Poznan - Lechia Gdansk 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Metalurgs - Jelgava 3 - 0  
Spartaks Jurmala - Metta/Lu 1 - 0  
Ventspils - Riga FC 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Houston 4 - 1  
Dallas - San Jose 0 - 1  
Minnesota - Los Angeles 1 - 2  
New England - Columbus 2 - 1  
Philadelphia - Colorado 2 - 1  
Vancouver - Kansas City 2 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Puerto Rico - North Carolina 1 - 2  
Indy Eleven - FC Miami 0 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Szolnok 1 - 0  
Budaörs - Soroksár 4 - 2  
Cegléd - Puskás Akadémia 0 - 0  
Dorog - Sopron 2 - 0  
Mosonmagyaróvár - Cigánd 2 - 1  
Nyíregyháza - Békéscsaba 2 - 2  
Siófok - SZEOL 2 - 1  
Szeged 2011 - Kisvárda 1 - 1  
Vác - Kozármisleny 3 - 2  
ZTE - Csákvár 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Elverum 0 - 3  
Florö - Bodö/Glimt 1 - 2  
Jerv - Asane 1 - 1  
Levanger - Fredrikstad 3 - 1  
Ranheim - Start 1 - 0  
Strömmen - Kongsvinger 0 - 4  
Ullensaker/Kisa - Tromsdalen 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Sandefjord 2 - 0  
Kristiansund - Haugesund 3 - 2  
Odd Grenland - Molde 1 - 2  
Sarpsborg - Valerenga 2 - 0  
Tromsö - Strömsgodset 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Bodö - Röa 1 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Chicago 1 - 3  
Washington - Kansas City 0 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Essen-Schönebeck 2 - 0  
Duisburg - Potsdam 1 - 2  
Hoffenheim - Mönchengladbach 3 - 0  
Leverkusen - Freiburg 1 - 3  
Sand - Frankfurt 1 - 0  
Wolfsburg - Jena 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Atalanta 0 - 1  
Genoa - Torino 2 - 1  
Juventus - Crotone 3 - 0  
Lazio - Internazionale 1 - 3  
Milan - Bologna 3 - 0  
Sassuolo - Cagliari 6 - 2  
Udinese - Sampdoria 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráját.feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Alessandria 1 - 1  
Cosenza - Matera 2 - 1  
Lucchese - Albinoleffe 1 - 0  
Piacenza - Parma 0 - 0  
Sambenedettese - Lecce 1 - 1  
Virtus Francavilla - Livorno 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C/A, ráj. bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupa Roma - Carrarese 0 - 1  
Tuttocuoio - Prato 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C/B, ráj. bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forli - Fano 1 - 1  
Lumezzane - Teramo 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C/C, ráj. bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catanzaro - Vibonese 3 - 2  
Melfi - Akragas 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Rubin Kazany 1 - 2  
Arszenál Tula - Szpartak Moszkva 3 - 0  
CSZKA Moszkva - Anzsi Mahacskala 4 - 0  
Gazovik Orenburg - Rosztov 2 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - Terek Groznij 1 - 3  
Lokomotív Moszkva - Zenit Szentpétervár 0 - 2  
Tom Tomszk - FK Krasznodar 1 - 5  
Ufa - Ural Jekatyerinburg 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Sturm Graz 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Cerro Porteno 2 - 0  
Sol de America - Nacional Asuncion 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Porto B 2 - 1  
Aves - Fafe 3 - 0  
Braga B - Sporting CP B 1 - 1  
Gil Vicente - Famalicao 0 - 2  
Guimaraes B - Benfica B 3 - 2  
Leixoes - Uniao Madeira 0 - 2  
Olhanense - Penafiel 3 - 1  
Santa Clara - Portimonense 1 - 2  
Varzim - Vizela 0 - 3  
Viseu - Cova Piedade 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Arouca 4 - 2  
Moreirense - Porto 3 - 1  
Sporting CP - Chaves 4 - 1  
Tondela - Braga 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Everton 3 - 1  
Burnley - West Ham 1 - 2  
Chelsea - Sunderland 5 - 1  
Hull City - Tottenham 1 - 7  
Leicester - Bournemouth 1 - 1  
Liverpool - Middlesbrough 3 - 0  
Manchester Utd. - Crystal Palace 2 - 0  
Southampton - Stoke 0 - 1  
Swansea - West Bromwich 2 - 1  
Watford - Manchester City 0 - 5  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Botosani 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hearts 2 - 0  
Partick Thistle - Aberdeen 0 - 6  
St. Johnstone - Rangers 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirandes - Valladolid 2 - 2  
Numancia - Lugo 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj.bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Linares 0 - 0  
Levante B - San Sebastian Reyes 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3.,ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - La Hoya Lorca 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Toledo 1 - 0  
Cartagena - Alcoyano 0 - 0  
Celta Vigo B - Valencia B 2 - 3  
Majadahonda - R. Santander 1 - 3  
Villanovense - Fuenlabrada 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Ath. Bilbao 3 - 1  
Barcelona - Eibar 4 - 2  
Celta Vigo - Real Sociedad 2 - 2  
Malaga - Real Madrid 0 - 2  
Spanyol bajnokság 2016/17    
Valencia - Villarreal 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Espanyol 3 - 3  
Betis - Albacete 3 - 1  
Oiartzun - Zaragoza 0 - 2  
Santa Teresa - Tenerife 2 - 1  
Tacuense - Huelva 2 - 4  
Valencia - Rayo Vallecano 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Chiasso 2 - 3  
Servette - Wohlen 2 - 0  
Winterthur - Schaffhausen 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Luzern 2 - 3  
St. Gallen - Grasshoppers 4 - 1  
Young Boys - Basel 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Dalkurd 2 - 0  
Frej Täby - Degerfors 0 - 0  
Syrianska - Örgryte 2 - 0  
Värnamo - Norrby 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Häcken 0 - 0  
FF Malmö - Norrköping 1 - 2  
Sirius - Hammarby 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pitea - Vittsjö 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - RAD Belgrád 0 - 1  
Metalac Gornji Milanovac - Novi Pazar 3 - 0  
Radnik Surdulica - Borac 2 - 2  
Spartak Subotica Zdrepcev - Backa Palanka 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Radnicki Nis 4 - 0  
Napredak Krusevac - Vozdovac 1 - 1  
Partizan Belgrád - Mladost Lucani 5 - 0  
Vojvodina - Javor Matis 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Domzale 0 - 0  
Celje - Rudar Velenje 1 - 1  
HIT Gorica - Olimpija Ljubljana 1 - 0  
Kalcer Radomlje - Maribor 1 - 1  
Krsko Posavlje - Koper 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Karabukspor 3 - 0  
Trabzonspor - Istanbul Basaksehir 0 - 0  
Labdarúgás (U20 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Irán - U20Costa Rica 1 - 0  
U20Zambia - U20Portugália 2 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Afrika - U20Japán 1 - 2  
U20Olaszország - U20Uruguay 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Vorszkla Poltava 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Zorya Luganszk 1 - 2  
Olekszandria - Csernomorec Odessza 1 - 1  
Sahtar Doneck - Olimpik Doneck 1 - 1  
MMA (Invicta FC 23, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Lee - L. Tracy 1 - 0  
E. Phillips - K. Faszholz 0 - 1  
H. Tiburcio - T. Simpson 1 - 0  
R. Modafferi - S. D'Alelio 1 - 0  
T. van Soest - C. Ferea 1 - 0  
V. Porto - A. Niedzwiedz 0 - 1  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - C. Crutchlow (Francia Nagydíj) 1 - 0  
M. Marquez - J. Zarco (Francia Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - M. Vinales (Francia Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Francia Nagydíj 2017    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Leeds Rhinos 29 - 18  
Catalan Dragons - Huddersfield 10 - 18  
Leigh Centurions - Salford 22 - 36  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Sydney Roosters 18 - 24  
Newcastle Knights - Penrith Panthers 20 - 30  
South Sydney Rabbitohs - Melbourne Storm 6 - 14  
Rögbi (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Rovigo 12 - 28  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Waratahs - Melbourne Rebels 50 - 23  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Dél-Afrika 17 - 12  
Anglia - Kanada 24 - 5  
Argentína - Kanada 7 - 28  
Ausztrália - Dél-Afrika 17 - 28  
Ausztrália - Új-Zéland 40 - 7  
Dél-Afrika - Argentína 24 - 7  
Fidzsi-szigetek - Oroszország 31 - 5  
Fidzsi-szigetek - Wales 26 - 14  
Franciaország - Japán 22 - 5  
Kenya - Fidzsi-szigetek 5 - 45  
Kenya - Spanyolország 33 - 7  
Oroszország - Szamoa 19 - 19  
Skócia - Anglia (Helyszín: Anglia) 12 - 7  
Spanyolország - Oroszország 5 - 38  
Szamoa - Japán 33 - 7  
Szamoa - Wales 21 - 29  
USA - Ausztrália 31 - 14  
USA - Kanada 19 - 22  
USA - Skócia 14 - 21  
Wales - Franciaország 26 - 17  
Új-Zéland - Skócia 21 - 24  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Magyarország 3 - 0  
Strandfoci (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Anglia 1 - 3  
Zöld-foki-szigetek - Portugália 3 - 12  
Strandröplabda (Rio Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Losiak B / Kantor P - Cerutti / Oscar Schmidt 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Brunner T / Patterson C 2 - 1  
Strandröplabda (Rio Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannova B / Slukova M - Seixas De Freitas/Alves 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Bednarczuk/Santos Lisboa 1 - 2  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Darcis - R. Dutra da Silva 2 - 1  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Bellucci - An. Kuznetsov 1 - 2  
Tenisz (Genf-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - F. Skugor 1 - 2  
M. Chiudinelli - R. Marcora 0 - 2  
M. Zverev - T. Puetz 2 - 1  
P. Michnev - D. Altmaier 0 - 2  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Gombos - F. Krajinovic 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - N. Basilashvili 1 - 2  
B. Paire - J. Thompson 1 - 2  
Tenisz (Lyon-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hy. Chung - Q. Halys 2 - 0  
K. Edmund - T. Sandgren 2 - 0  
N. Kicker - P. Polansky 2 - 0  
R. Olivo - G. Elias 1 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Flipkens - A. Tomljanovic 2 - 1  
M. Niculescu - S. Cirstea    
V. Lepchenko - E. Rodina 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hrdinova E / Kuncikova L - Klepac A / Martinez Sanch 1 - 2  
Kichenok / Kichenok - Duque-Marino M / Hibino N 0 - 2  
Knoll X / Schuurs D - Gerlach K / Hobgarski K 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - M. Antonitsch 2 - 1  
A. Naydenova - A. Sadikovic 0 - 2  
J. Glushko - A. Zaja 0 - 2  
L. Rüffer - V. Kamenskaya 2 - 0  
M. Hibi - M. Bouzkova 0 - 2  
P. Krejsova - B. Krejcikova 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - N. Djokovic 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Granollers M - Herbert P-H / Mahut N 1 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Halep - E. Svitolina 1 - 2  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makarova E / Vesnina E - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
C. Buyukakcay - A. Barty 0 - 2  
C. McHale - A. Petkovic 2 - 1  
C. Suarez Navarro - N. Osaka 2 - 0  
M. Puig - J. Boserup 2 - 0  
R. Ozaki - Qia. Wang 1 - 2  
Y-Y. Duan - S. Stosur 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Sanders S - Golubic V / Pliskova K 1 - 2  
Lapko V / Thombare P - Liang C / Piter K 2 - 0  
Moore J / Wongteanchai V - Dabrowski/Xu 0 - 2  
Pigossi L / Seguel D - Olaru I R / Savchuk O 1 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Barthelemy - K. Relikh 1 - 0  
R. Beltran - J. Maicelo 1 - 0  
T. Crawford - F. Diaz 1 - 0  

 

2017.05.20.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Adelaide Crows 60 - 140  
Collingwood - Hawthorn 90 - 72  
Greater Western Sydney - Richmond 78 - 75  
St. Kilda - Sydney Swans 68 - 118  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 0 - 2  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 7 - 3  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 7 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 2 - 1  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 8 - 3  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 6 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 7 - 4  
Atlanta - Washington (22:10) 5 - 2  
Baltimore - Toronto 5 - 3  
Chicago Cubs - Milwaukee    
Cincinnati - Colorado 6 - 12  
Cincinnati - Colorado (22:10) 12 - 8  
Detroit - Texas 3 - 5  
Houston - Cleveland 3 - 5  
Houston - Cleveland (22:10) 0 - 3  
LA Dodgers - Miami 7 - 2  
Minnesota - Kansas City 4 - 3  
Minnesota - Kansas City (20:10)    
NY Mets - LA Angels 3 - 0  
Oakland - Boston 3 - 2  
Oakland - Boston (22:05) 8 - 3  
Pittsburgh - Philadelphia 2 - 7  
Pittsburgh - Philadelphia (22:05) 6 - 3  
San Diego - Arizona 1 - 10  
Seattle - Chicago WS 1 - 2  
St. Louis - San Francisco 5 - 6  
Tampa Bay - NY Yankees 5 - 4  
Tampa Bay - NY Yankees (22:10) 9 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Santa Coloma (2.m.) 7 - 0  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Providence - Syracuse (1.m.) 3 - 6  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Pittsburgh (4.m.) 2 - 3  
Jégkorong (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Oroszország 4 - 2  
Svédország - Finnország 4 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N.A. Quintana Rojas - T. Pinot (14. szakasz) 1 - 0  
T. Dumoulin - B. Mollema (14. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Tropang Texters 110 - 119  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Cibona Zagreb (2.m.) 85 - 91  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Alvark (2.m.) 77 - 78  
Tochigi - Mikawa Kariya (1.m.) 83 - 68  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Czarni Slupsk (2.m.) 83 - 76  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Lietkabelis (3.m.) 73 - 81  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - MAFC 84 - 78  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - MAFC (3.m.) 84 - 78  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland (2.m.) 86 - 130  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Gran Canaria (1.m.) 71 - 59  
Valencia - Barcelona (1.m.) 83 - 61  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Atlanta 83 - 91  
Los Angeles - Washington 99 - 89  
San Antonio - Phoenix 72 - 78  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Nyköbing F. (2.m.) 26 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Göppingen (Helyszín: Göppingen) 29 - 33  
St. Raphael - Füchse Berlin 24 - 35  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Dunaújváros 29 - 26  
Kézilabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Szeged 23 - 17  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Wetzlar 18 - 18  
Coburg - Gummersbach 31 - 30  
Lemgo - Stuttgart 24 - 24  
R-N. Löwen Kronau - Balingen-Weilstetten 33 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Nellingen 37 - 23  
Buxtehude - Bad Wildungen 31 - 28  
Leipzig - Göppingen 33 - 27  
Leverkusen - Oldenburg 25 - 30  
Neckarsulm - Metzingen 26 - 23  
SVG Celle - Dortmund 29 - 30  
Thüringer HC - Bietigheim 22 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Morrazo Cangas 32 - 30  
Anaitasuna - Barcelona 22 - 28  
AX Puente Genil - Ciudad Encantada 22 - 22  
Bidasoa Irun - Valladolid 34 - 31  
Granollers - Naturhouse La Rioja 33 - 25  
Huesca - Quabit Guadalajara 30 - 26  
Puerto Sagunto - Benidorm 24 - 22  
Sinfin - Villa de Aranda 27 - 30  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Winterthur (3.m.) 24 - 24  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Birmingham 4 - 2  
Bristol City - Liverpool 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Millwall 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Atl. All Boys 1 - 0  
Douglas Haig - Villa Dalmine 1 - 1  
Nueva Chicago - Central Cordoba SDE 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Banfield 3 - 0  
Belgrano de Cordoba - Patronato Parana 1 - 1  
Boca Juniors - Newell's 1 - 0  
Lanus - Atl. Rafaela 2 - 0  
Sarmiento - Talleres Cordoba 1 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Genk 1 - 1  
Mouscron-Peruwelz - Kortrijk 0 - 1  
Roeselare - Eupen 3 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Pirin Blagoevgrad 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - CSZKA Szófia 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Goiás 1 - 1  
Figueirense - Nautico 3 - 0  
Luverdense - CRB 1 - 1  
Oeste - Criciuma 1 - 0  
Parana - Paysandu 0 - 0  
Santa Cruz PE - Guarani 2 - 1  
Vila Nova - Juventude 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Coritiba 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Mainz 2 - 0  
Bayern München - Freiburg 4 - 1  
Dortmund - Bremen 4 - 3  
E. Frankfurt - RB Leipzig 2 - 2  
Hamburg - Wolfsburg 2 - 1  
Hertha BSC - Leverkusen 2 - 6  
Hoffenheim - Augsburg 0 - 0  
Ingolstadt - Schalke 1 - 1  
Mönchengladbach - Darmstadt 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Aalen 1 - 0  
Chemnitz - Rostock 2 - 0  
Duisburg - Zwickau 5 - 1  
Erfurt - Sonnenhof Grossaspach 4 - 1  
Holstein Kiel - Hallescher FC 3 - 0  
Magdeburg - Lotte 2 - 0  
Mainz Amatőr - Fortuna Köln 4 - 0  
Münster - Regensburg 0 - 1  
Osnabrück - Paderborn 0 - 0  
Wehen - FSV Frankfurt 4 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Colo Colo 1 - 3  
Dep. Iquique - Dep. Temuco 0 - 0  
Union Espanola - Audax Italiano 1 - 1  
Universidad de Chile - San Luis de Quillota 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - AEK Larnaca 0 - 1  
APOEL Nicosia - Apollon Limasszol 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Karvina 2 - 0  
Brno - Plzen 0 - 1  
Dukla Praha - Zlín 1 - 0  
Jablonec - Teplice 0 - 0  
Jihlava - Pribram 1 - 1  
Mladá Boleslav - Slavia Praha 1 - 2  
Slovacko - Liberec 0 - 1  
Sparta Praha - Hradec Kralove 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Randers 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Midtjylland 2 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Ballerup 3 - 0  
Vejle - Kolding 0 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Horsens 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Asan Mugunghwa 1 - 2  
Gyeongnam - Suwon City 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Jeju 1 - 2  
FC Seoul - Gangwon 2 - 3  
Sangju Sangmu - Suwon Bluewings 1 - 3  
Ulsan - Jeonnam 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Dinamo Minszk 1 - 0  
Dinamo Breszt - Vityebszk 2 - 0  
FK Minszk - Dnyepr Mogiljev 0 - 0  
Gomel - Naftan 3 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Szluck 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Montpellier 2 - 0  
Francia bajnokság 2016/17    
Guingamp - Metz 1 - 0  
Lille - Nantes 3 - 0  
Lorient - Bordeaux 1 - 1  
Lyon - Nice 3 - 3  
Marseille - Bastia 1 - 0  
Nancy - St-Etienne 3 - 1  
Paris SG - Caen 1 - 1  
Rennes - Monaco 2 - 3  
Toulouse - Dijon 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Groningen 4 - 1  
Utrecht - Heerenveen 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Inter Zapresic 6 - 0  
Lokomotív Zagreb - Slaven Belupo 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir F. - HK Kopavogs 1 - 3  
Selfoss - Grotta 0 - 1  
Throttur Reykjavik - Thor Akureyri 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 0  
Maccabi Haifa - Maccabi Petah Tikva 0 - 0  
Maccabi TA - Beitar Jerusalem 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Sapporo 1 - 0  
Gamba Osaka - Sagan Tosu 3 - 0  
Jubilo Iwata - Kashiwa R. 0 - 2  
Kofu - Sanfrecce Hiroshima 1 - 2  
Omiya Ardija - Cerezo Osaka 0 - 3  
Urawa RD - Shimizu SP 3 - 3  
Vissel Kobe - FC Tokyo 1 - 1  
Yokohama FM - Vegalta Sendai 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhayik Ural - FC Asztana 0 - 2  
Irtis Pavlodar - Atyrau 1 - 1  
Kairat Almaty - Taraz 4 - 0  
Kaisar Kyzylorda - Sahtar Karagandy 2 - 1  
Ordabasy Shymkent - Aktobe 2 - 1  
Tobol Kostanay - Okzhetpes Kokshetau 5 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Cortulua 2 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Tianjin Quanjian 0 - 1  
Hebei - Liaoning Hongyun 2 - 0  
Shanghai Shenhua - Shanghai SIPG 1 - 3  
Yanbian - Shandong Luneng 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Kluczbork 2 - 3  
Miedz Legnica - GKS Tychy 3 - 2  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Sandecja Nowy Sacz 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Gornik Leczna 2 - 1  
Wisla Plock - Zaglebie Lubin 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Pogon Szczecin 4 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Babite 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Chicago 0 - 1  
Montreal - Portland 4 - 1  
New York - Toronto 1 - 1  
Seattle - Salt Lake 1 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - Jacksonville 0 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Honvéd 2 - 5  
Gyirmót - Vasas 1 - 2  
Mezőkövesd - Paks 3 - 2  
MTK - Diósgyőr 0 - 0  
Videoton - FTC 4 - 1  
Újpest - Haladás 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Lilleström 1 - 1  
Sogndal - Brann Bergen 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Valeranga 2 - 0  
LSK Kvinner - Trondheims-Örn 3 - 0  
Stabaek - Sandviken 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Portland 2 - 2  
Sky Blue - Houston 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Roma 3 - 5  
Napoli - Fiorentina 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráját.feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giana Erminio - Pordenone 2 - 1  
Reggiana - Juve Stabia 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C,ráját.a bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Cremonese 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - Volgar Asztrahan 0 - 1  
Himki - Toszno 1 - 3  
Kubany Krasznodar - Szpartak Nalcsik 3 - 1  
Mordovija Szaranszk - Lucs Vlagyivosztok 1 - 1  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Baltika Kalinyingrád 0 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Szpartak Moszkva 2 2 - 1  
SZKA Habarovszk - Tambov 2 - 2  
Szokol Szaratov - Zenit Sz'tpétervár 2 0 - 3  
Tyumeny - Dinamo Moszkva 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Altach 1 - 0  
Ried - St. Pölten 1 - 1  
Salzburg - Admira Wacker 2 - 0  
Wolfsberg - Austria Wien 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Dep. Capiata 1 - 1  
Sp. Trinidense - Libertad Asuncion 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freamunde - Covilha 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Benfica 2 - 2  
Guimaraes - Feirense 0 - 1  
Nacional Madeira - Setúbal 1 - 2  
Pacos Ferreira - Marítimo 0 - 0  
Rio Ave - Belenenses 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Dundee 4 - 0  
Inverness CT - Motherwell 3 - 2  
Kilmarnock - Ross County 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peterhead - Forfar 1 - 5  
Labdarúgás (Skót Liga 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - East Kilbride 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Brechin 4 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Cordoba 1 - 1  
Girona - Alcorcon 0 - 0  
Mallorca - Almería 1 - 0  
Oviedo - Zaragoza 0 - 0  
Reus - Sevilla B 2 - 1  
Tenerife - Levante 0 - 0  
UCAM Murcia - Huesca 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3.,ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Cultural Leonesa 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontevedra - Real Murcia 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Las Palmas 3 - 0  
Leganes - Alavés 1 - 1  
Sevilla - Osasuna 5 - 0  
Sp. Gijón - Betis 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Real Sociedad 2 - 1  
Levante - Barcelona 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Wil 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Thun 0 - 0  
Lugano - Vaduz 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Trelleborg 1 - 1  
Brommapojkarna - Varberg 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Örebro 0 - 0  
Östersund - Kalmar 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Eskilstuna Utd. 0 - 1  
Kristianstad - Hammarby 0 - 0  
Kvarnsveden - Örebro 3 - 1  
Limhamn Bunkeflo - Djurgarden 2 - 1  
Linköping - Rosengard 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Eskisehirspor 3 - 0  
Balikesirspor - Ümraniyespor 3 - 1  
Boluspor - Manisaspor 4 - 0  
Denizlispor - Göztepe Izmír 1 - 1  
Gaziantep Bld. Spor - Giresunspor 2 - 1  
Mersin Idman Yurdu - Adana Demirspor 2 - 2  
Samsunspor - Bandirmaspor 0 - 0  
Sanliurfaspor - Elazigspor 2 - 1  
Sivasspor - Yeni Malatyaspor 4 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Bursaspor 2 - 1  
Besiktas - Kasimpasa 4 - 1  
Kayserispor - Adanaspor 1 - 1  
Rizespor - Gaziantepspor 2 - 0  
Labdarúgás (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Anglia 0 - 3  
U20Dél-Korea - U20Guinea 3 - 0  
Labdarúgás (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Vanuatu - U20Mexikó 2 - 3  
U20Venezuela - U20Németország 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Dnipro 0 - 1  
Zirka Kirovográd - Volyn Lutszk 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 2 - 1  
Sillamae Kalev - Paide Linnameeskond 2 - 0  
Viljandi Tulevik - Nomme Kalju 0 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Athlone 2 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Saracens 18 - 16  
London Wasps - Leicester 21 - 20  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - St. Helens 0 - 45  
Widnes - Wakefield 12 - 34  
Wigan - Warrington 24 - 24  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Connacht 21 - 15  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Racing-Metro 13 - 22  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Manly-Warringah SeaEagles 10 - 30  
Parramatta Eels - Canberra Raiders 16 - 22  
Rögbi (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calvisano - Viadana 47 - 17  
Rögbi (Pro 12, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Ospreys 23 - 3  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johannesburg Lions - Pretoria Bulls 51 - 14  
Perth Force - Dunedin Highlanders 6 - 55  
Port Elizabeth S. Kings - Canberra Brumbies 10 - 19  
Tokyo Sunwolves - Durban Sharks 17 - 38  
Wellington Hurricanes - Bloemfontein Cheetahs 61 - 7  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztrália 19 - 12  
Anglia - Spanyolország 28 - 7  
Anglia - Szamoa 24 - 19  
Argentína - Oroszország 26 - 19  
Dél-Afrika - Kenya 12 - 10  
Dél-Afrika - USA 12 - 24  
Dél-Afrika - Wales 12 - 10  
Fidzsi-szigetek - Kanada 19 - 22  
Franciaország - Argentína 7 - 35  
Franciaország - Oroszország 26 - 20  
Skócia - Argentína 26 - 19  
Skócia - Franciaország 12 - 17  
Skócia - Oroszország 21 - 7  
Szamoa - Ausztrália 5 - 34  
Szamoa - Spanyolország 40 - 7  
USA - Kenya 47 - 0  
USA - Wales 12 - 28  
Wales - Kenya 17 - 28  
Új-Zéland - Fidzsi-szigetek 27 - 21  
Új-Zéland - Japán 33 - 7  
Új-Zéland - Kanada 19 - 14  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Irán 3 - 0  
Szlovénia - Szerbia 1 - 3  
Sakk (Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
A.R.S. Salem - E. Inarkiev 0.5 - 0.5  
E. Tomashevsky - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - P. Harikrishna 0 - 1  
J.L. Hammer - M. Adams 0.5 - 0.5  
Lir. Ding - A. Giri 0.5 - 0.5  
P. Svidler - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - B. Gelfand 0.5 - 0.5  
Yifan Hou - F. Vallejo Pons 0.5 - 0.5  
Strandfoci (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Anglia 8 - 1  
Zöld-foki-szigetek - Németország 3 - 5  
Strandröplabda (Rio Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Brunner T / Patterson C 1 - 2  
Brunner T / Patterson C - Cerutti / Oscar Schmidt 0 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - Prudel M / Kujawiak K 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
Gibb J / Crabb T - Cerutti / Oscar Schmidt 0 - 2  
Gibb J / Crabb T - Ranghieri A / Carambula R 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Hyden J / Doherty R 2 - 0  
Morais Filho/Barbosa Sant - Lupo D / Nicolai P 1 - 2  
Solberg/Albrecht Carvalha - Hyden J / Doherty R 1 - 2  
Strandröplabda (Rio Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Hughes S / Claes K 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Seixas De Freitas/Alves 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Hermannova B / Slukova M 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Hermannova B / Slukova M 1 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Humana-Paredes/Pavan 0 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Maestrini / Rocha Antunes 2 - 1  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Dutra da Silva - B. Bonzi 2 - 0  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - V. Pospisil 0 - 2  
S.W. Kwon - G. Soeda 0 - 2  
Tenisz (Genf-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ward - D. Altmaier 0 - 2  
F. Skugor - M. Berrettini 2 - 1  
J. Hernandez-Fernandez - C-M. Stebe 1 - 2  
M. Chiudinelli - A. Falla 2 - 0  
M. Zverev - L. Wessels 2 - 0  
P. Michnev - R. Baltensperger 2 - 0  
R. Marcora - P. Riba    
T. Puetz - A. Ghem    
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Gombos - C. Ruud 2 - 0  
Tenisz (Lyon-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - Q. Halys 1 - 2  
A. Molteni - P. Polansky 1 - 2  
A. Muller - T. Sandgren 0 - 2  
E. Benchetrit - G. Elias 1 - 2  
Hy. Chung - M. Linzer 2 - 0  
K. Edmund - N. Langer 2 - 0  
N. Kicker - A. Lazov 2 - 0  
R. Olivo - T. Brkic 2 - 1  
Tenisz (Nürnberg-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Komardina - M. Hibi 1 - 2  
A. Zaja - F. Ferro 2 - 0  
B. Krejcikova - J. Maleckova 2 - 1  
C. Burger - L. Rüffer    
D. Jakupovic - T. Pereira    
G. Voskoboeva - L. Rüffer 0 - 2  
K. Bondarenko - A. Cadantu 1 - 2  
L. Schmidt - A. Sadikovic 0 - 2  
M. Antonitsch - V. Solovyeva 2 - 0  
M. Erakovic - A. Naydenova 0 - 2  
P. Kania - V. Kamenskaya 1 - 2  
P. Krejsova - T. Pereira    
Z. Kruger - M. Bouzkova 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - J. Isner 2 - 1  
D. Thiem - N. Djokovic 0 - 2  
J.M. Del Potro - N. Djokovic 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Bryan B / Bryan M 2 - 1  
Kontinen H / Peers J - Dodig I / Granollers M 0 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - E. Svitolina    
S. Halep - K. Bertens 2 - 0  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makarova/Vesnina - Babos/Hlavackova 2 - 1  
Mirza S / Shvedova Y - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - V. Razzano 2 - 1  
C. Buyukakcay - E. Kulichkova 0 - 2  
C. Giorgi - M. Georges 2 - 0  
E. Kostova - V. Lapko 0 - 2  
J. Boserup - K. Piter 2 - 0  
M. Brengle - K.L. Zhang 2 - 0  
Vízilabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - SM Verona 8 - 7  
Recco - Brescia 13 - 6  
Vízilabda (Olasz bajnokság,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Torino (Helyszín: Torino) 6 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Davis - L. Walsh 1 - 0  
R. Walsh - M. McCullough 1 - 0  

 

2017.05.19.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Western Bulldogs 104 - 81  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 4 - 3  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 7 - 2  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 1 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 5 - 3  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 4 - 2  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 3 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Toronto 0 - 9  
Chicago Cubs - Milwaukee 3 - 6  
Kansas City - NY Yankees 5 - 1  
LA Dodgers - Miami 7 - 2  
Oakland - Boston 8 - 3  
Seattle - Chicago WS 5 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Luparense (1.m.) 3 - 6  
Napoli - Pescara (1.m.) 3 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Palma Futsal (2.m.) 5 - 1  
Jaen - Magna Gurpea (2.m.) 6 - 6  
Murcia - Peniscola (2.m.) 9 - 0  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - Anaheim (4.m.) 2 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaviria - C. Ewan (13. szakasz) 1 - 0  
Giro dItalia 2017 - 13. szakasz    
S. Bennett - A. Greipel (13. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Olympiakosz 78 - 82  
Fenerbahce Ülker - Real Madrid 84 - 75  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - RS Elasto Painters 112 - 118  
SM Beermen - NLEX Road Warriors 114 - 108  
Kosárlabda (Japán bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toyama - Yokohama 79 - 71  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Alvark (1.m.) 84 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Ostrow Wielkopolski (1.m.) 94 - 88  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Neptunas Klaipeda (3.m.) 83 - 60  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Szombathely (4.m.) 77 - 84  
Pécs - Körmend (4.m.) 89 - 103  
Szolnok - ZTE (4.m.) 83 - 75  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistoia - Venezia (4.m.) 79 - 92  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Rogaska (2.m.) 75 - 73  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Szlovénia 79 - 81  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Minnesota 71 - 90  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minden - Burgdorf-Hannover 27 - 26  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Waasland Beveren 1 - 3  
St. Truiden - Mechelen 7 - 0  
Standard Liege - Lierse 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Botev Plovdiv 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Al-Wahda (Helyszín: Abu Dhabi) 0 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Honka 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Mariehamn 1 - 1  
Ilves - Inter Turku 0 - 2  
JJK Jyväskylä - Vaasa PS 1 - 4  
Lahti - Kuopio PS 1 - 2  
PS Kemi - Helsinki JK 0 - 1  
Seinäjoen JK - Rovaniemi PS 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Tours 3 - 2  
Auxerre - Red Star 93 1 - 0  
Brest - Ajaccio GFC 6 - 2  
Clermont - Valenciennes 1 - 0  
Laval - Nimes 1 - 2  
Le Havre - Orleans 4 - 1  
Lens - Niort 3 - 1  
Reims - Amiens 1 - 2  
Sochaux - Troyes 2 - 3  
Strasbourg - Bourg-Peronnas 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Belfort 3 - 2  
Chambly - Quevilly Rouen 4 - 0  
Chateauroux - Les Herbiers 1 - 1  
Concarneau - Pau 0 - 3  
Dunkerque - Boulogne 3 - 3  
Epinal - Lyon Duchere 2 - 1  
Marseille Consolat - CA Bastia 3 - 2  
Paris FC - Creteil 2 - 0  
Sedan - Avranches 1 - 4  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - ADO Den Haag 2 - 1  
Twente - PSV 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Afula 1 - 1  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Rishon Lezion 0 - 2  
Hapoel Ramat Hasharon - Maccabi Herzliya 2 - 0  
Ironi Nesher - Maccabi Shaarayim 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Bnei Lod 2 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Maccabi Netanya 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Kawasaki Frontale 0 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Guangzhou R&F 2 - 2  
Guangzhou Evergrande - Jiangsu 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Ruch Chorzow 2 - 0  
Slask Wroclaw - Arka Gdynia 4 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Estudiantes LP 0 - 3  
Botafogo - Atl. Nacional Medellin 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - River Plate 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Chivas Guadalajara 1 - 1  
Tigres - Tijuana 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Sandnes Ulf 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Wiener Neustadt 2 - 0  
Kapfenberg - BW Linz 3 - 2  
LASK Linz - FAC Wien 2 - 2  
Liefering - WSG Wattens 2 - 3  
Wacker Innsbruck - Horn 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Rubio 0 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Gaz Metan Medias 1 - 0  
Pandurii - Targu Mures 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Dundee Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Elche 2 - 0  
Rayo Vallecano - Gimnastic 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Espanyol 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Ruzomberok 0 - 1  
Senica - Trnava 1 - 0  
Tatran Presov - Dunajska Streda 1 - 1  
Trencin - Slovan Bratislava 3 - 2  
Zlate Moravce - Zilina 1 - 4  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Osmanlispor 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Infonet Tallinn 3 - 0  
Trans Narva - Parnu JK Vaprus 3 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UC Dublin - Cobh Ramblers 0 - 1  
Waterford Utd. - Longford Town 1 - 0  
Wexford Youths - Shelbourne 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Bohemians 1 - 2  
Cork City - Drogheda Utd. 5 - 0  
Derry City - Shamrock Rovers 3 - 1  
Galway - Finn Harps 2 - 1  
Limerick - Dundalk 0 - 3  
St. Patrick's - Sligo 1 - 1  
MMA (Bellator 179)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Kongo - A. Sakai 1 - 0  
D. Edwards - A. Lohore 0 - 1  
L. McGeary - L. Vassell 0 - 1  
R. MacDonald - P. Daley 1 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade de France - Cardiff 46 - 21  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Castres 26 - 22  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Wests Tigers 36 - 0  
New Zealand Warriors - St. George Illawarra 14 - 30  
Rögbi (Pro 12, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Llanelli Scarlets 15 - 27  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town Stormers - Auckland Blues 30 - 22  
Waikato Chiefs - Canterbury Crusaders 24 - 31  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Tunézia 3 - 1  
Észtország - Spanyolország 3 - 1  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Magyarország 3 - 1  
Sakk (Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - A.R.S. Salem 1 - 0  
E. Inarkiev - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
F. Vallejo Pons - M. Adams 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - Lir. Ding 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - E. Tomashevsky 0.5 - 0.5  
P. Svidler - B. Gelfand 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - A. Grischuk 0.5 - 0.5  
Yifan Hou - J.L. Hammer 1 - 0  
Strandfoci (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Zöld-foki-szigetek (Helyszín: Zöld-foki-szigetek) 3 - 2  
Portugália - Németország 7 - 3  
Strandröplabda (Rio Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Goncalves Oliv. / Stein 1 - 2  
Brandao O / Moreira H S - Platinga M / O'Gorman G 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Brunner T / Patterson C - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 0  
Faiga S / Hilman A - Virgen J / Ontiveros L 1 - 2  
Goncalves Oliv. / Stein - Fijalek G / Bryl M 2 - 1  
Grimalt E / Grimalt M - Gonzalez Bayard S R / Dia 1 - 2  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - Brunner T / Patterson C 0 - 2  
Huber A / Horl J - Virgen J / Ontiveros L 0 - 2  
Hyden J / Doherty R - Brandao O / Moreira H S 2 - 0  
Krou Y / Aye Q - Stoyanovskiy O / Yarzutki 0 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - Losiak B / Kantor P 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Boeckermann / Flueggen 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Pedlow S / Schachter S 2 - 1  
Morais Filho/Barbosa Sant - Goncalves Oliv. / Stein 2 - 0  
Prudel M / Kujawiak K - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 1  
Ranghieri A / Carambula R - Gonzalez Bayard S R / Dia 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Szalankiewicz J / Rudol M 1 - 2  
Varenhorst / Van Garderen - Pedlow S / Schachter S 1 - 2  
Winter T / Seidl R - Pedlow S / Schachter S 1 - 2  
Strandröplabda (Rio Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Maestrini L - Birlova E / Makroguzova N 2 - 0  
Bawden L / Clancy T - Heidrich/Verge-Depre 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Huberli T / Betschart N 2 - 1  
Bieneck V / Schneider I - Meppelink/Van Gestel 0 - 2  
Birlova E / Makroguzova N - Glenzke N / Grossner J 2 - 1  
Carico L / Fendrick L - Bansley H / Wilkerson B 0 - 2  
Day E / Hochevar B - Meppelink/Van Gestel 1 - 2  
Felisb.DA Silva/Solberg - Murakami M / Ishii M 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Alves J / Maestrini L 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Sinnema J / Stubbe J 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Felisb.DA Silva/Solberg 2 - 0  
Jupiter A / Lusson O - Heidrich/Verge-Depre 0 - 2  
Kolosinska/Gruszczynska - Hughes S / Claes K 0 - 2  
Laboureur C / Sude J - Meppelink/Van Gestel 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Davidova V / Shchypkova I 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Bawden L / Clancy T 2 - 0  
Menegatti M / Perry R D - Hughes S / Claes K 0 - 2  
Murakami M / Ishii M - Baquerizo Mcm/Lobato Herr 2 - 0  
Plesiutschnig/Strauss - Davidova V / Shchypkova I 0 - 2  
Secomandi Maia E / Lima T - Hughes S / Claes K 1 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Bansley H / Wilkerson B 2 - 1  
Sinnema J / Stubbe J - Klug G / Gallay A 2 - 0  
Ukolova/Barsuk - Davidova V / Shchypkova I 0 - 2  
Van Iersel M / Flier M - Bansley H / Wilkerson B 0 - 2  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - A. De Greef 0 - 2  
S. Darcis - M. Janvier 2 - 0  
S. Darcis - Max. Gonzalez 2 - 0  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Ito - V. Pospisil 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - M. Raonic 2 - 0  
D. Thiem - R. Nadal 2 - 0  
J. Isner - M. Cilic 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Cuevas P - Herbert P-H / Mahut N 1 - 2  
Isner J / Sock J - Dodig I / Granollers M 1 - 2  
Klaasen R / Ram R - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Kontinen H / Peers J - Kubot L / Melo M 2 - 0  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - S. Halep 0 - 2  
E. Svitolina - Ka. Pliskova 2 - 0  
K. Bertens - D. Gavrilova 2 - 0  
V. Williams - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Bondarenko K / Siniakova K 2 - 1  
Errani S / Trevisan M - Mirza S / Shvedova Y 0 - 2  
Makarova E / Vesnina E - Krejcikova B / Zheng S 2 - 0  
Spears A / Srebotnik K - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - I. Ivashka 2 - 0  
A. Setkic - J. Jung 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - C. Paquet 2 - 0  
A. Lim - V. Razzano 0 - 2  
B. Schoofs - M. Georges 1 - 2  
C. Buyukakcay - J. Suvrijn 2 - 0  
C. Giorgi - D. Yastremska 2 - 1  
E. Kostova - P. Leykina 2 - 1  
J. Boserup - H. Tan 2 - 0  
L. Tholey - E. Kulichkova 0 - 2  
M. Brengle - Zh. Yang    
S. Aoyama - K. Piter 1 - 2  
S. Bozinovic - K.L. Zhang 0 - 2  
V. Lapko - D. Seguel 2 - 0  
Vízilabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - SM Verona 9 - 5  
Savona - Posillipo Napoli 9 - 10  
Vízilabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Bogliasco 7 - 8  
Torino - Lazio 7 - 11  

 

2017.05.18.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 1 - 2  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 9 - 2  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 0 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 1 - 5  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 2 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Toronto 8 - 4  
Chicago Cubs - Cincinnati 7 - 5  
Chicago Cubs - Cincinnati (20:20) 9 - 5  
Detroit - Baltimore 5 - 4  
Detroit - Baltimore (19:10) 6 - 5  
Kansas City - NY Yankees 7 - 11  
LA Angels - Chicago WS 12 - 8  
Minnesota - Colorado    
Pittsburgh - Washington 6 - 1  
Pittsburgh - Washington (18:35) 10 - 4  
San Diego - Milwaukee 1 - 3  
Seattle - Oakland 4 - 0  
St. Louis - Boston 4 - 5  
Texas - Philadelphia 9 - 3  
Texas - Philadelphia (20:05) 8 - 4  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - G. Anderson (10 nyert leg-ig) 10 - 7  
M. van Gerwen - P. Wright (11 nyert leg-ig) 11 - 10  
P. Wright - P. Taylor (10 nyert leg-ig) 10 - 9  
Premier Liga 2017    
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Berettyóújfalu 2 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szibirjak Novoszibirszk - Dinamo Moszkva 4 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hershey - Providence (7.m.) 2 - 4  
Syracuse - Toronto Marlies (7.m.) 6 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Pittsburgh (3.m.) 5 - 1  
Jégkorong (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Németország (Helyszín: Németország) 2 - 1  
Oroszország - Csehország 3 - 0  
Svájc - Svédország 1 - 3  
USA - Finnország 0 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - S. Bennett (12. szakasz) 0 - 1  
C. Ewan - F. Gaviria (12. szakasz) 0 - 1  
Giro ditalia 2017 - 12. szakasz    
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - AEK Athén (3.m.) 81 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Czarni Slupsk (1.m.) 78 - 72  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland (1.m.) 104 - 117  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - Ludwigsburg (5.m.) 91 - 81  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Milano (4.m.) 62 - 77  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Szlovénia 64 - 77  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Indiana 85 - 62  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Montpellier 30 - 33  
Kézilabda (Norvég bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Larvik 31 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Elverum (2.m.) 25 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Rosztov (1.m.) 26 - 30  
Zvezda Zvenyigorod - Kubany Krasznodar (1.m.) 25 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Kristianstad (4.m.) 27 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Carlisle 3 - 2  
Luton - Blackpool 3 - 3  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Atletico Camioneros 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Anderlecht 1 - 3  
Gent - Zulte Waregem 5 - 2  
Oostende - FC Bruges 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorna Orjahovica - Slavia Szófia 0 - 3  
Montana - Neftocsimik Burgasz 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Fluminense 3 - 1  
Palmeiras - Internacional 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Santiago Wanderers 1 - 4  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Vlasim 0 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Lyngby 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Nijmegen 1 - 3  
Helmond - Roda 0 - 1  
Maastricht - Cambuur 1 - 1  
Volendam - NAC Breda 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Sindri 6 - 1  
Magni - Fjölnir 1 - 2  
Vikingur Olafsvik - Valur 0 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Hapoel Akko 2 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - Independiente SF 0 - 2  
The Strongest - Santos 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Flamengo 2 - 1  
Universidad Catolica - Atlético PR 2 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Chapecoense 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Colorado 3 - 0  
Kansas City - Seattle 3 - 0  
Philadelphia - Houston 2 - 0  
Salt Lake - New York City FC 2 - 1  
San Jose - Orlando 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Ternana 1 - 2  
Avellino - Latina 2 - 1  
Brescia - Trapani 2 - 1  
Carpi - Novara 2 - 0  
Cesena - Verona 0 - 0  
Entella - Cittadella 4 - 1  
Frosinone - Vercelli 2 - 1  
Perugia - Salernitana 3 - 2  
Pisa - Benevento 0 - 3  
SPAL Ferrara - Bari 2 - 1  
Vicenza - Spezia 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Cerro Porteno 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Tottenham 1 - 6  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Universitatea Craiova 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partick Thistle - Celtic 0 - 5  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - Aarau 1 - 0  
Schaffhausen - Xamax 2 - 1  
Wohlen - Chiasso 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Sion 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Öster 1 - 3  
Helsingborg - Norrby 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - AFC Eskilstuna 2 - 1  
Jönköping Södra - Djurgarden 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Hilal (KSA) 2 - 3  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Miami - South Florida Surf 3 - 2  
Miami Utd. - Jacksonville 1 - 2  
San Francisco - Burlingame 2 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - North Queensland Cowboys 18 - 14  
Sakk (Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - P. Svidler 0.5 - 0.5  
A.R.S. Salem - Yifan Hou 0.5 - 0.5  
B. Gelfand - P. Harikrishna 1 - 0  
E. Tomashevsky - A. Giri 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - I. Nepomniachtchi 1 - 0  
J.L. Hammer - F. Vallejo Pons 0.5 - 0.5  
Lir. Ding - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
M. Adams - E. Inarkiev 1 - 0  
Strandröplabda (Rio Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Lupo D / Nicolai P 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Brandao O / Moreira H S 2 - 1  
Brunner T / Patterson C - Platinga M / O'Gorman G 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Faiga S / Hilman A 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Ranghieri A / Carambula R 2 - 0  
Fijalek G / Bryl M - Doppler C / Horst A 1 - 2  
Gibb J / Crabb T - Boeckermann / Flueggen 2 - 0  
Goncalves Oliv. / Stein - Huber A / Horl J 0 - 2  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - Grimalt E / Grimalt M 2 - 1  
Hyden J / Doherty R - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 1  
Liamin N / Krasilnikov V - Gonzalez Bayard S R / Dia 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Varenhorst / Van Garderen 1 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 0  
Morais Filho/Barbosa Sant - Hyden J / Doherty R 2 - 0  
Morais Filho/Barbosa Sant - Krou Y / Aye Q 2 - 1  
Pedlow S / Schachter S - Prudel M / Kujawiak K 1 - 2  
Saxton B / Schalk C - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Solberg/Albrecht Carvalha - Winter T / Seidl R 2 - 0  
Varenhorst / Van Garderen - Gibb J / Crabb T 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Ranghieri A / Carambula R 0 - 2  
Strandröplabda (Rio Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Maestrini L - Davidova V / Shchypkova I 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Bieneck V / Schneider I 1 - 2  
Bawden L / Clancy T - Humana-Paredes/Pavan 1 - 2  
Bawden L / Clancy T - Kolosinska/Gruszczynska 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Van Iersel M / Flier M 2 - 0  
Carico L / Fendrick L - Baquerizo Mcm/Lobato Herr 2 - 1  
Heidrich/Verge-Depre - Felisb.DA Silva/Solberg 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Menegatti M / Perry R D 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Sinnema J / Stubbe J 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Birlova E / Makroguzova N 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Secomandi Maia E / Lima T 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Hughes S / Claes K 2 - 0  
Klug G / Gallay A - Menegatti M / Perry R D 1 - 2  
Laboureur C / Sude J - Alves J / Maestrini L 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Plesiutschnig/Strauss 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Felisb.DA Silva/Solberg 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Jupiter A / Lusson O 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Carico L / Fendrick L 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Murakami M / Ishii M 2 - 0  
Meppelink/Van Gestel - Ukolova/Barsuk 1 - 2  
Secomandi Maia E / Lima T - Glenzke N / Grossner J 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Day E / Hochevar B 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Ukolova/Barsuk 2 - 0  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - F. Bagnis    
J. Chardy - B. Fratangelo 1 - 2  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.H. Lee - S.W. Kwon 1 - 2  
L. Broady - V. Pospisil 0 - 2  
T. Ito - Ho. Chung 2 - 1  
Y-H. Lu - R. Sarmiento 2 - 1  
Tenisz (Busan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ratiwatana / Ratiwatana - De Waard S / McLachlan B 2 - 1  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - An. Martin 1 - 2  
G. Pella - L. Djere 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - M. Cilic 0 - 2  
D. Thiem - S. Querrey 2 - 1  
F. Fognini - A. Zverev 0 - 2  
J. Sock - R. Nadal 0 - 2  
K. Nishikori - J.M. Del Potro 0 - 2  
R. Bautista-Agut - N. Djokovic 0 - 2  
S. Wawrinka - J. Isner 0 - 2  
T. Berdych - M. Raonic 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Monroe N - Herbert P-H / Mahut N 1 - 2  
Klaasen R / Ram R - Marach O / Pavic M 2 - 0  
Kontinen H / Peers J - Sousa J / Verdasco F 2 - 0  
Lopez F / Lopez M - Bopanna R / Cuevas P 1 - 2  
Mergea F / Qureshi A-U-h - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Zverev A / Zverev M - Bryan B / Bryan M    
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - M. Lucic-Baroni 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - S. Halep 1 - 2  
D. Gavrilova - S. Kuznetsova 2 - 1  
E. Makarova - K. Bertens 0 - 2  
E. Svitolina - M. Barthel 2 - 1  
J. Görges - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
J. Konta - V. Williams 1 - 2  
T. Bacsinszky - Ka. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld/Peschke - Krejcikova B / Zheng S 0 - 2  
Jankovic J / Petkovic A - Bondarenko K / Siniakova K 0 - 2  
Konta J / Siegemund L - Errani S / Trevisan M 1 - 2  
Makarova E / Vesnina E - Jurak D / Rodionova AN 2 - 0  
Spears A / Srebotnik K - Hozumi E / Kato M 2 - 0  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - E. Gerasimov 2 - 0  
I. Ivashka - T. Gabashvili 2 - 0  
J. Jung - A. Vatutin 2 - 0  
Vízilabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Posillipo Napoli - Canottieri Napoli 8 - 9  
SM Verona - Savona 9 - 6  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vitu - M. Matano 1 - 0  

 

2017.05.17.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 2 - 1  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 4 - 5  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 0 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 4 - 8  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 3 - 6  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 15 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Mets 5 - 4  
Arizona - NY Mets (21:40) 5 - 4  
Chicago Cubs - Cincinnati 9 - 5  
Cleveland - Tampa Bay 4 - 6  
Cleveland - Tampa Bay (18:10) 4 - 7  
Detroit - Baltimore 11 - 13  
Kansas City - NY Yankees 1 - 7  
LA Angels - Chicago WS 7 - 6  
Miami - Houston 2 - 12  
Miami - Houston (18:10) 0 - 3  
Minnesota - Colorado 3 - 7  
Pittsburgh - Washington 4 - 8  
San Diego - Milwaukee 2 - 6  
San Francisco - LA Dodgers 2 - 1  
San Francisco - LA Dodgers (21:45) 1 - 6  
Seattle - Oakland 6 - 9  
St. Louis - Boston 3 - 6  
Texas - Philadelphia 5 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hershey - Providence (6.m.) 2 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - Anaheim (3.m.) 2 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Visconti - L.L. Sanchez Gil (11. szakasz) 1 - 0  
Giro dItalia 2017 - 11. szakasz    
R. Faria da Costa - V. Conti (11. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Nymburk (1.m.) 71 - 82  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Cedevita Zagreb (1.m.) 73 - 79  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Lietuvos Rytas (2.m.) 90 - 73  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC - Vasas (2.m.) 81 - 68  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - San Antonio (2.m.) 136 - 100  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistoia - Venezia (3.m.) 89 - 75  
Reggio Emilia - Avellino (3.m.) 79 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yakin Dogu Univ. - Fenerbahce (5.m.) 76 - 75  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Toulouse 27 - 29  
Dunkerque - Ivry 31 - 20  
Paris SG - Saran 30 - 29  
Pays d'Aix - Nimes 32 - 27  
Selestat - Chambery 20 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Azoty Pulawy 33 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Kiel 34 - 25  
Flensburg - Stuttgart 36 - 27  
R-N. Löwen Kronau - Bergischer HC 31 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Buxtehude 33 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - SZKIF Krasznodar (3.m.) 25 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Schaffhausen (2.m.) 26 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Sävehof (4.m.) 29 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Alingsas (4.m.) 27 - 33  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Bristol City 2 - 0  
Chelsea - Arsenal 2 - 2  
Liverpool - Sunderland 4 - 0  
Yeovil - Reading 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Wed. - Huddersfield 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Instituto Cordoba 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Mouscron-Peruwelz 2 - 0  
Genk - Roeselare 3 - 1  
Kortrijk - Lokeren 4 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Dunav Ruse 1 - 2  
CSZKA Szófia - Lokomotív Plovdiv 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Londrina 1 - 1  
Ceara - Boa 0 - 0  
Parana - Goiás 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Opava 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Esbjerg 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Aalborg 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - FC Köbenhavn 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Sangju Sangmu 0 - 2  
Daejeon Citizen - Jeonnam 1 - 2  
FC Seoul - Busan I'Park 0 - 0  
Gangwon - Seongnam 0 - 1  
Gwangju - Asan Mugunghwa 3 - 0  
Gyeongnam - Ulsan 1 - 2  
Pocheon FC - Mokpo City 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - Haka 0 - 2  
GrIFK - Turku PS 0 - 0  
OPS - Oulu 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - St-Etienne 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság, BL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panioniosz 0 - 1  
Panathinaikosz - PAOK    
Labdarúgás (Holland bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - AZ Alkmaar 1 - 4  
Heerenveen - Utrecht 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Istra 2 - 1  
Inter Zapresic - RNK Split 1 - 0  
Slaven Belupo - Rijeka 0 - 2  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Breidablik 1 - 0  
Grindavik - Volsungur 7 - 1  
Haukar - Vikingur Reykjavik 2 - 4  
KA Akureyri - IR 1 - 1  
Leiknir F. - KR 1 - 4  
ÍA Akranes - Fram 4 - 3  
ÍBV - KH Hlidarendi 4 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Okayama 2 - 0  
Gifu - Roasso Kumamoto 1 - 2  
Kyoto - Mito 1 - 1  
Nagasaki - Oita Trinita 2 - 1  
Nagoya GE - Machida Zelvia 2 - 1  
Shonan Bellmare - Avispa Fukuoka 0 - 3  
Thespakusatsu Gunma - Yamaguchi 2 - 1  
Tokushima - Zweigen Kanazawa 1 - 1  
Tokyo Verdi - JEF United Chiba 3 - 0  
Yamagata - Matsumoto Yamaga 1 - 0  
Yokohama FC - Kamatamare Sanuki 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Atyrau 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Chrobry Glogow 2 - 1  
Kluczbork - Olsztyn 1 - 2  
Miedz Legnica - Stal Mielec 1 - 2  
Olimpia Grudziadz - Chojniczanka Chojnice 0 - 1  
Pogon Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-B. 3 - 0  
Wigry Suwalki - Zaglebie Sosnowiec 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Wisla Krakkó 3 - 2  
Lechia Gdansk - Jagiellonia Bialystok 4 - 0  
Legia Varsó - Lech Poznan 2 - 0  
Pogon Szczecin - TBB Nieciecza 1 - 1  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Ventspils 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Emelec 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Godoy Cruz 4 - 1  
Libertad Asuncion - Sport Boys Warnes 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulia - Nacional 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Lietava Jonava 0 - 1  
Utenis Utena - Stumbras Kaunas 0 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - FTC 2 - 4  
Mezőkövesd - Vasas 0 - 5  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Soroksár - Szeged 2011 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Lazio (Helyszín: Róma) 2 - 0  
Olasz Kupa 2016/17    
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szokol Szaratov - Himki 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Rosztov 1 - 2  
Arszenál Tula - Amkar Perm 0 - 0  
Gazovik Orenburg - Ufa 1 - 1  
Rubin Kazany - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Szpartak Moszkva - Terek Groznij 3 - 0  
Tom Tomszk - Krilja Szovjetov Szamara 0 - 2  
Ural Jekatyerinburg - Lokomotív Moszkva 1 - 2  
Zenit Szentpétervár - FK Krasznodar 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southampton - Manchester Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Astra Giurgiu 0 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Inverness CT 0 - 2  
Rangers - Aberdeen 1 - 2  
St. Johnstone - Hearts 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forfar - Peterhead 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Alloa 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Real Madrid 1 - 4  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Servette 1 - 1  
Wil - Winterthur 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Lausanne 0 - 3  
Thun - Grasshoppers 3 - 1  
Vaduz - Young Boys 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Värnamo 3 - 1  
Degerfors - Atvidaberg 1 - 2  
Trelleborg - Frej Täby 2 - 1  
Varberg - GAIS 7 - 1  
Örgryte - Falkenberg 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - FF Malmö 1 - 1  
Häcken - Halmstad 2 - 1  
Örebro - Sundsvall 0 - 2  
Östersund - Sirius 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Palanka - Radnik Surdulica 1 - 0  
Borac - Spartak Subotica Zdrepcev 1 - 0  
Novi Pazar - Cukaricki 0 - 5  
RAD Belgrád - Metalac Gornji Milanovac 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Matis - Crvena zvezda 0 - 3  
Mladost Lucani - Napredak Krusevac 3 - 2  
Radnicki Nis - Partizan Belgrád 1 - 3  
Vozdovac - Vojvodina 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - HIT Gorica 1 - 1  
Maribor - Celje 0 - 2  
Rudar Velenje - Aluminij Kidricevo 2 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Istanbul Basaksehir 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Dinamo Kijev 1 - 0  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - G. Soeda 1 - 2  
S. Doumbia - D. Sela 0 - 2  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Coppejans - Fucsovics M. 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - P. Cuevas 2 - 0  
J-L. Struff - S. Querrey 0 - 2  
J. Sock - J. Vesely 2 - 1  
K. Edmund - J.M. Del Potro 0 - 2  
K. Nishikori - D. Ferrer 2 - 0  
N. Almagro - R. Nadal    
P. Carreno-Busta - R. Bautista-Agut 1 - 2  
S. Wawrinka - B. Paire 2 - 1  
T. Haas - M. Raonic 0 - 2  
V. Troicki - A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Huey T / Venus M 2 - 1  
Mektic N / Ramos-Vinolas - Dodig I / Granollers M 0 - 2  
Murray J / Soares B - Isner J / Sock J 0 - 2  
Sousa J / Verdasco F - Nestor D / Roger-Vasselin 2 - 1  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - A. Kontaveit 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - A. Sevastova 2 - 0  
B. Strycova - T. Bacsinszky 0 - 2  
C.C. Bellis - K. Bertens 0 - 2  
D. Cibulkova - E. Makarova 1 - 2  
D. Gavrilova - C. Garcia 2 - 1  
E. Svitolina - A. Cornet 2 - 0  
J. Görges - J. Jankovic 2 - 1  
J. Ostapenko - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
L. Davis - Ka. Pliskova 0 - 2  
L. Siegemund - S. Halep 0 - 2  
L. Tsurenko - V. Williams 0 - 2  
M. Barthel - Qia. Wang 2 - 0  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Arruabarrena/Parra Santon 2 - 0  
Bondarenko K / Siniakova - Dabrowski/Xu 2 - 0  
Errani S / Trevisan M - Mchale/Niculescu 2 - 1  
Hibino N / Rosolska A - Chan Y-J / Hingis M 1 - 2  
Jurak D / Rodionova AN - Bertens K / Goerges J 2 - 1  
Kuznetsova/Mladenovic - Groenefeld/Peschke 1 - 2  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Petrovic - T. Gabashvili 0 - 2  
N. Milojevic - K-M. Maamoun 2 - 1  
S. Stakhovsky - A. Setkic 1 - 2  

 

2017.05.16.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 8 - 1  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 10 - 1  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 5 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 2 - 3  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 3 - 2  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 6 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Mets 7 - 3  
Cleveland - Tampa Bay 8 - 7  
LA Angels - Chicago WS 5 - 3  
Miami - Houston 2 - 7  
San Diego - Milwaukee 6 - 5  
San Francisco - LA Dodgers 8 - 4  
Seattle - Oakland 6 - 5  
Toronto - Atlanta 6 - 10  
Toronto - Atlanta (22:07) 5 - 9  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - Syracuse (6.m.) 2 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Ottawa (2.m.) 1 - 0  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Lettország 3 - 3  
Oroszország - USA 3 - 5  
Svédország - Szlovákia 4 - 2  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 1 - 3  
Fehéroroszország - Norvégia 4 - 3  
Kanada - Finnország 5 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Amador - T. Pinot (10. szakasz) 1 - 0  
Giro ditalia 2017 - 10. szakasz    
T. Dumoulin - V. Kiryienka (10. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Pardubice (1.m.) 67 - 88  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Gravelines 79 - 71  
Chalon sur Saone - Le Mans 97 - 94  
Cholet - Le Portel 43 - 84  
Dijon - Pau Orthez 85 - 82  
Limoges - Orleans 81 - 101  
Nancy - Hyeres-Toulon 96 - 91  
Nanterre - Paris Levallois 90 - 81  
Reims - Adecco ASVEL 75 - 77  
Strasbourg - Monaco 85 - 92  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Zalgiris Kaunas (2.m.) 73 - 70  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Kecskemét (3.m.) 98 - 69  
Körmend - Pécs (3.m.) 87 - 75  
Szombathely - Kaposvár (3.m.) 78 - 76  
ZTE - Szolnok (3.m.) 85 - 68  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington (7.m.) 115 - 105  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bayern München (4.m.) 82 - 87  
Ludwigsburg - Ulm (4.m.) 84 - 76  
Oldenburg - Bayreuth (4.m.) 94 - 86  
Telekom Bonn - Brose Bamberg (4.m.) 67 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Milano (3.m.) 80 - 94  
Sassari - Trento (3.m.) 69 - 75  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Olimpija Ljubljana (1.m.) 76 - 76, h.u. 87 - 89  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Besiktas 90 - 91  
Darussafaka - Balikesirspor 95 - 72  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Silkeborg (3.m.) 31 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Dinamo-Viktor Sztavropol (2.m.) 29 - 28  
Néva Szentpétervár - SZKIF Krasznodar (2.m.) 26 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Lugi (4.m.) 27 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Ystad IF (3.m.) 37 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reading - Fulham 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Parana - Crucero del Norte 0 - 0  
Boca Unidos - Atl. Los Andes 1 - 0  
Brown de Adrogue - San Martin de Tucuman 2 - 2  
Central Cordoba SDE - Gimnasia Jujuy 2 - 2  
Ferro Carril Oeste - Argentinos Juniors 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Atl. Temperley 2 - 0  
Defensa Justicia - Quilmes 2 - 0  
Vélez Sarsfield - Tigre 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - St. Truiden 1 - 3  
Mechelen - Saint-Gilloise 1 - 0  
Waasland Beveren - Standard Liege 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár b.,rájátszás EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Vereja 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Ludogorec Razgrad 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Atlético GO 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Viborg 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - OB Odense 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Sönderjyske 4 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krumkacsi Minszk - Slavia Mozír 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Osijek 1 - 1  
Hajduk Split - Lokomotív Zagreb 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berserkir - Grotta 1 - 4  
Leiknir R. - Throttur Reykjavik 2 - 1  
Selfoss - Kari 3 - 2  
Thor Akureyri - Aegir 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - GKS Katowice 1 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - Znicz Pruszkow 5 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Wisla Plock 0 - 1  
Gornik Leczna - Cracovia Krakkó 3 - 0  
Ruch Chorzow - Piast Gliwice 0 - 3  
Zaglebie Lubin - Slask Wroclaw 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Trakai 1 - 1  
Zalgiris Kaunas - Suduva Marijampole 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Florö 1 - 0  
Bodö/Glimt - Ullensaker/Kisa 3 - 1  
Elverum - Strömmen 2 - 1  
Fredrikstad - Jerv 1 - 1  
Kongsvinger - Arendal 2 - 3  
Levanger - Ranheim 1 - 1  
Start - Sandnes Ulf 2 - 1  
Tromsdalen - Mjöndalen 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Sandefjord 5 - 0  
Haugesund - Odd Grenland 0 - 2  
Lilleström - Sarpsborg 1 - 2  
Molde - Sogndal 1 - 2  
Rosenborg - Tromsö 1 - 2  
Strömsgodset - Stabaek 1 - 2  
Valerenga - Kristiansund 1 - 0  
Viking Stavanger - Aalesund 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Klepp 2 - 0  
Kolbotn - Valeranga 0 - 2  
Medkila - Grand Bodö 1 - 3  
Röa - LSK Kvinner 2 - 3  
Trondheims-Örn - Stabaek 0 - 4  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Sunderland 2 - 0  
Manchester City - West Bromwich 3 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Kilmarnock 3 - 1  
Ross County - Hamilton 3 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Falkirk 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - St. Gallen 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Syrianska 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Kalmar 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Najran 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Olimpija Ljubljana 1 - 1  
Krsko Posavlje - Kalcer Radomlje 2 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Kasimpasa 2 - 0  
Sakk (Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
E. Tomashevsky - J.L. Hammer 0.5 - 0.5  
F. Vallejo Pons - E. Inarkiev 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - B. Gelfand 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - A.R.S. Salem 1 - 0  
P. Harikrishna - M. Adams 1 - 0  
P. Svidler - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - Lir. Ding 0.5 - 0.5  
Yifan Hou - A. Grischuk 0 - 1  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - M. Jaziri 2 - 1  
J. Chardy - R. Opelka 2 - 1  
M. Janvier - F. Tiafoe    
S. Darcis - L. Lokoli 2 - 1  
V. Millot - A. De Greef 0 - 2  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.H. Lee - A. Sarkissian 2 - 0  
S.C. Hong - G. Soeda 1 - 2  
S.W. Kwon - K. Kravchuk 2 - 0  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Pella - C-M. Stebe 2 - 0  
N. Gombos - D. Brands 2 - 1  
S. Groth - An. Martin 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - R. Bautista-Agut 0 - 2  
A. Mannarino - P. Cuevas 0 - 2  
A. Murray - F. Fognini 0 - 2  
Al. Bedene - N. Djokovic 0 - 2  
D. Ferrer - F. Lopez 2 - 1  
D. Goffin - F. Verdasco 2 - 1  
E. Escobedo - T. Haas 1 - 2  
F. Mayer - J. Isner 0 - 2  
I. Karlovic - T. Haas    
J. Sock - D.S. Schwartzman 2 - 1  
K. Anderson - A. Zverev 1 - 2  
N. Kyrgios - R. Bautista-Agut    
N. Mahut - B. Paire 0 - 2  
P. Carreno-Busta - G. Simon 2 - 0  
R. Harrison - M. Cilic 0 - 2  
T. Berdych - C. Berlocq 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Seppi A - Bopanna R / Cuevas P 0 - 2  
DEL Potro J / Matkowski M - Baker B / Monroe N 1 - 2  
Gaio F / Napolitano S - Mektic N / Ramos-Vinolas A 0 - 2  
Marach O / Pavic M - Fognini F / Kyrgios N    
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - A. Kontaveit 0 - 2  
A. Sevastova - I-C. Begu 2 - 0  
E. Makarova - R. Vinci 2 - 0  
J. Konta - Y. Putintseva 2 - 0  
J. Ostapenko - S. Rogers 2 - 0  
K. Mladenovic - J. Görges 0 - 2  
K. Siniakova - S. Kuznetsova 0 - 2  
L. Davis - C. Suarez Navarro 2 - 1  
M. Doi - C.C. Bellis 0 - 2  
M. Keys - D. Gavrilova 1 - 2  
M. Niculescu - K. Bertens 1 - 2  
M. Sharapova - M. Lucic-Baroni    
T. Bacsinszky - Babos T. 2 - 0  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Liang C - Atawo/Kasatkina    
Aoyama S / Liang C - Savchuk O / Svitolina E 0 - 2  
Gavrilova/Pavlyuchenkova - Arruabarrena-Vecino L / Parra San 1 - 2  
Jankovic J / Petkovic A - Chiesa D / Rubini S 2 - 0  
Krejcikova B / Zheng S - Pliskova K / Strycova B 2 - 1  
Stosur/Zhang - Hozumi E / Kato M 0 - 2  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - L. Grigelis 2 - 1  
F. Dustov - T. Gabashvili 0 - 2  
S. Fayziev - K-M. Maamoun 0 - 2  
S. Stakhovsky - C. Ilkel 2 - 0  

 

2017.05.15.
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Aramis 3 - 6  
Veszprém - Győr 5 - 8  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Nashville (2.m.) 5 - 3  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Olaszország 2 - 0  
Oroszország - Lettország 5 - 0  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szlovénia 4 - 1  
Kanada - Norvégia 5 - 0  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Holon 76 - 93  
Ironi Naharia - Hapoel Eilat 80 - 78  
Maccabi Ashdod - Maccabi TA 80 - 70  
Maccabi Haifa - Hapoel TA 95 - 79  
Maccabi Kiryat Gat - Hapoel Jerusalem 75 - 79  
Maccabi Rishon - Bnei Herzeliya 92 - 92, h.u. 110 - 104  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Reggio Emilia (2.m.) 75 - 67  
Venezia - Pistoia (2.m.) 72 - 68  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Chicago 70 - 61  
Phoenix - Dallas 58 - 68  
Seattle - Indiana 87 - 82  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Nueva Chicago 1 - 0  
Guillermo Brown - Chacarita Juniors 3 - 0  
Independiente de Mendoza - Juventud Un. Gualeguaychu 1 - 1  
Villa Dalmine - Estudiantes San Luis 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Racing Club 2 - 0  
Patronato Parana - Sarmiento 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár b.,rájátszás EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Beroe Stara Zagora 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Botafogo 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Vejle 2 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Gomel 0 - 4  
Isloch - Sahtar Szoligorszk 1 - 2  
Naftan - Gorodeja 1 - 0  
Torpedo Zogyino - Nyeman Grodno 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - FH 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Hapoel Petah Tikva 1 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Beitar TA Ramla 0 - 4  
Maccabi Netanya - Hapoel Katamon 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Beer Sheva 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Dep. La Equidad 1 - 0  
Dep. Cali - Alianza Petrolera 2 - 2  
Tigres FC - Millonarios 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Atlas de Guadalajara 1 - 0  
Tijuana - Monarcas Morelia 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - New York City FC 1 - 1  
New York - Los Angeles 1 - 3  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - FTC (2.m.) 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Boston 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - General Diaz 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Boavista 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Watford 4 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Concordia Chiajna 3 - 2  
Targu Mures - Botosani 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Schaffhausen 0 - 6  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrby - Gefle 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Göteborg 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Linköping 1 - 4  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Besiktas 0 - 2  
Sakk (Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
A.R.S. Salem - S. Mamedyarov 0 - 1  
B. Gelfand - E. Tomashevsky 0.5 - 0.5  
E. Inarkiev - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
F. Vallejo Pons - T. Radjabov 0 - 1  
H. Nakamura - Yifan Hou 0.5 - 0.5  
J.L. Hammer - A. Giri 0.5 - 0.5  
Lir. Ding - P. Svidler 0.5 - 0.5  
M. Adams - I. Nepomniachtchi 0 - 1  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - L. Rosol 0 - 2  
G. Elias - J. Benneteau 0 - 2  
K. De Schepper - M. Bourgue 2 - 0  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - S. Bangoura 2 - 1  
C-Y. Oh - S. Doumbia 1 - 2  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - A. Pavlasek 2 - 0  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ALTMAIER, DANIEL - S. Diez 0 - 2  
C. Lestienne - M. Basic 0 - 2  
Fucsovics M. - A. Pavlasek 2 - 0  
M. Ilhan - C. Ruud 1 - 2  
T. Kamke - S. Kozlov 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - T. Bellucci 2 - 1  
F. Mayer - P. Kohlschreiber    
F. Mayer - T. Monteiro 2 - 0  
G. Mager - Al. Bedene    
J-L. Struff - B. Tomic 2 - 1  
J. Sousa - K. Edmund 0 - 2  
J.M. Del Potro - G. Dimitrov 2 - 1  
N. Almagro - A. Seppi 2 - 0  
R. Haase - C. Berlocq 0 - 2  
R. Harrison - J. Donaldson 2 - 1  
S. Querrey - L. Pouille 2 - 0  
T. Berdych - M. Zverev 2 - 0  
V. Troicki - S. Napolitano 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haas/Mirnyi - Mergea F / Qureshi A-U-h 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Isner J / Sock J 1 - 2  
Zverev A / Zverev M - Querrey S / Simon G 2 - 1  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - S. Errani 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - S. Stosur 2 - 1  
B. Strycova - D. Kasatkina    
C. Garcia - D. Vekic 2 - 1  
C. McHale - M. Sharapova 0 - 2  
J. Jankovic - A. Riske 2 - 0  
K. Siniakova - Shu. Zhang 2 - 1  
L. Safarova - M. Lucic-Baroni 1 - 2  
L. Siegemund - N. Osaka 2 - 0  
L. Tsurenko - D. Chiesa 2 - 0  
Qia. Wang - E. Vesnina 2 - 0  
S. Peng - M. Barthel 1 - 2  
Y. Putintseva - M. Puig 2 - 0  
Y. Shvedova - V. Williams 0 - 2  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan/Ostapenko - Konta J / Siegemund L 1 - 2  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - M. Mmoh 2 - 1  
T. Ismailov - D. Popko 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,