Tippmix eredmények - 2017. május 01-07.

2017-05-01
Tippmix eredmények - 2017. május 01-07.
2017.05.07.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Essendon 116 - 79  
Melbourne Demons - Hawthorn 91 - 94  
Sydney Swans - Brisbane Lions 135 - 81  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 8 - 1  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 6 - 0  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 5 - 12  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 2 - 8  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 4 - 3  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 2 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - St. Louis 3 - 5  
Atlanta - St. Louis (19:35) 4 - 6  
Baltimore - Chicago WS 6 - 5  
Baltimore - Chicago WS (19:35) 4 - 0  
Chicago Cubs - NY Yankees 6 - 11  
Cincinnati - San Francisco 14 - 2  
Cincinnati - San Francisco (22:10) 4 - 0  
Colorado - Arizona 9 - 1  
Colorado - Arizona (21:10) 5 - 2  
Kansas City - Cleveland 0 - 1  
LA Angels - Houston 2 - 1  
LA Angels - Houston (21:37) 3 - 5  
Minnesota - Boston 6 - 17  
NY Mets - Miami 11 - 3  
NY Mets - Miami (19:10) 0 - 7  
Oakland - Detroit 6 - 5  
Oakland - Detroit (22:05) 8 - 6  
Philadelphia - Washington 2 - 6  
Philadelphia - Washington (20:35) 6 - 5  
Pittsburgh - Milwaukee 2 - 1  
Pittsburgh - Milwaukee (19:35) 2 - 6  
San Diego - LA Dodgers 2 - 10  
San Diego - LA Dodgers (22:40)    
Seattle - Texas 8 - 2  
Seattle - Texas (22:10) 4 - 3  
Tampa Bay - Toronto 1 - 2  
Darts (European Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - G. Price 6 - 2  
B. van de Pas - M. van Gerwen 1 - 6  
D. Chisnall - A. Lewis 6 - 3  
D. Chisnall - M. van Gerwen 5 - 6  
European Grand Prix 2017    
J. Cullen - J. Klaasen 5 - 6  
J. Dekker - P. Wright 2 - 6  
J. Klaasen - P. Wright 3 - 6  
K. Huybrechts - J. Dekker 4 - 6  
M. Suljovic - J. Cullen 5 - 6  
M. van Gerwen - U. Ceder 6 - 2  
M. Webster - J. Klaasen 1 - 6  
P. Wright - D. Gurney 6 - 4  
P. Wright - M. van Gerwen 6 - 0  
R. Cross - D. Chisnall 3 - 6  
R. Cross - S. West 6 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Chicago Wolves (3.m.) 4 - 2  
Hershey - Providence (1.m.) 1 - 3  
Hershey - Providence (2.m.) 2 - 2  
San Jose Barracuda - San Diego (2.m.) 5 - 1  
Syracuse - Toronto Marlies (2.m.) 8 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2016/17 - St. Louis vagy Nashville jut tovább    
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - St. Louis (6.m.) 3 - 1  
Washington - Pittsburgh (5.m.) 4 - 2  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Szlovákia 3 - 1  
Olaszország - Oroszország 1 - 10  
USA - Dánia 7 - 2  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 1 - 5  
Norvégia - Svájc 0 - 3  
Szlovénia - Kanada 2 - 7  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ewan - A. Greipel (3. szakasz) 1 - 0  
F. Gaviria - G. Nizzolo (3. szakasz) 1 - 0  
Giro d´Italia 2017 - 3. szakasz    
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Pardubice (4.m.) 66 - 65  
Opava - Nymburk (4.m.) 66 - 79  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Villeneuve d'Ascq Lille (2.m.) 64 - 62  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Strasbourg 71 - 75  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Alaska Aces 103 - 102  
Mahindra Enforcers - Blackwater Elite 96 - 87  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Cibona Zagreb (1.m.) 67 - 70  
Split - Cedevita Zagreb (1.m.) 78 - 97  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel Holon 78 - 68  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tokyo Alvark 52 - 78  
Albirex Niigata - Yokohama 83 - 74  
Hokkaido - Chiba 74 - 76  
Kyoto - Nagoya Dolphins 79 - 91  
Mikawa Kariya - Shiga 82 - 85  
Ryukyu Okinawa - Osaka 80 - 72  
Sendai - Tochigi 57 - 75  
Toyohashi Neophoenix - Toyama 62 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Dabrowa Gornicza (2.m.) 81 - 75  
Zielona Gora - Starogard Gdanski (2.m.) 95 - 80  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Cleveland (4.m.) 102 - 109  
Utah - Golden State (3.m.) 91 - 102  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - VL Pesaro 98 - 88  
Caserta - Sassari 77 - 70  
Cremona - Reggio Emilia 101 - 91  
Milano - Cantu 89 - 71  
Pistoia - Brescia 86 - 62  
Torino - Varese 89 - 76  
Trento - Avellino 77 - 75  
Venezia - Brindisi 86 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucca - Famila Schio (4.m.) 65 - 50  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Fuenlabrada 87 - 53  
Baskonia Vitoria - Unicaja Malaga 75 - 79  
Gran Canaria - Murcia 74 - 64  
Iberostar Tenerife - Bilbao 80 - 76  
Joventut Badalona - Manresa 100 - 66  
MoraBanc Andorra - Valencia 89 - 84  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Istanbul BB 79 - 64  
Galatasaray - Anadolu Efes 69 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yakin Dogu Univ. - Fenerbahce (1.m.) 78 - 70  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Asztana (2.m.) 94 - 74  
Lok.Kubany Krasznodar - UNIKSZ Kazany (2.m.) 92 - 76  
Kézilabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL, női 2016/17    
Buducnost - CSM Bukarest 20 - 26  
Győr - Vardar SCBT 26 - 26  
Kézilabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Magyarország 35 - 27  
Hollandia - Lettország 25 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Fehéroroszország 27 - 27  
Szerbia - Románia 27 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Finnország 34 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Macedónia 30 - 29  
Kézilabda (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Svájc 27 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Belgium 33 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Rosztov 25 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Bad Wildungen 29 - 28  
Leipzig - Nellingen 34 - 25  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Liverpool 0 - 2  
Reading - Manchester City 2 - 3  
Yeovil Town Ladies - Arsenal 1 - 5  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleetwood - Bradford 0 - 0  
Scunthorpe - Millwall 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angol Liga bajnokság 2016/17    
Aston Villa - Brighton 1 - 1  
Brentford - Blackburn 1 - 3  
Bristol City - Birmingham 0 - 1  
Burton - Reading 2 - 4  
Huddersfield - Cardiff 0 - 3  
Newcastle - Barnsley 3 - 0  
Norwich - QPR 4 - 0  
Nottingham - Ipswich 3 - 0  
Rotherham - Derby County 1 - 1  
Sheffield Wed. - Fulham 1 - 2  
Wigan - Leeds 1 - 1  
Wolverhampton - Preston 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forest Green - Dag & Red 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Huracan 0 - 3  
Arsenal Sarandí - Olimpo Bahia Blanca    
Atl. Rafaela - Union SF 3 - 0  
Defensa Justicia - Godoy Cruz 0 - 0  
Estudiantes LP - Boca Juniors 0 - 0  
River Plate - Atl. Temperley 4 - 1  
San Lorenzo - Rosario Central 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Melbourne Victory 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Zulte Waregem 2 - 0  
Oostende - Gent 4 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Eupen 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Levszki Szófia 0 - 1  
CSZKA Szófia - Dunav Ruse 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Schalke 2 - 0  
Hamburg - Mainz 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Bielefeld 1 - 1  
Fürth - Karlsruhe 0 - 1  
VfB Stuttgart - Erzgebirge Aue 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Münster 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Antofagasta 2 - 4  
Everton Vina Del Mar - Colo Colo 2 - 3  
Huachipato - Universidad Catolica 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karmiotissza Polemidion - Doxa Katokopiasz 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - AEK Larnaca 0 - 0  
Apollon Limasszol - Omonia Nicosia 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Zlín 2 - 0  
Hradec Kralove - Teplice 0 - 2  
Mladá Boleslav - Jihlava 3 - 1  
Sparta Praha - Liberec 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Köge 2 - 0  
LFA Nyköbing - Helsingor 3 - 1  
Naestved - Fredericia 2 - 0  
Roskilde - Vendsyssel 0 - 0  
Skive - Hobro 0 - 1  
Vejle - AB Gladsaxe 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Silkeborg 0 - 1  
Aarhus - Viborg 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Sönderjyske 2 - 0  
Midtjylland - Bröndby 4 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Bröndby 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Gyeongnam 0 - 2  
Suwon City - Seongnam 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Incheon 2 - 1  
Jeonnam - Gwangju 5 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Nyeman Grodno 0 - 3  
Krumkacsi Minszk - Sahtar Szoligorszk 0 - 2  
Naftan - Torpedo Zogyino 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Nantes 3 - 2  
Marseille - Nice 2 - 1  
Rennes - Montpellier 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Bordeaux 0 - 1  
Montpellier - Metz 6 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Go Ahead Eagles 4 - 0  
Excelsior - Feyenoord 3 - 0  
Groningen - PSV 1 - 1  
Heracles - ADO Den Haag 4 - 0  
Nijmegen - AZ Alkmaar 2 - 1  
Roda - Willem II 1 - 0  
Sparta Rotterdam - Twente 1 - 0  
Utrecht - Vitesse 1 - 0  
Zwolle - Heerenveen 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - RNK Split 1 - 0  
Slaven Belupo - Istra 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - ÍBV 5 - 0  
Vikingur Olafsvik - KR 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi TA 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Yamaguchi 2 - 1  
Gifu - Oita Trinita 1 - 2  
Kyoto - Kamatamare Sanuki 1 - 0  
Machida Zelvia - Shonan Bellmare 0 - 0  
Matsumoto Yamaga - Avispa Fukuoka 0 - 1  
Nagasaki - Mito 0 - 0  
Okayama - Tokushima 3 - 2  
Roasso Kumamoto - Thespakusatsu Gunma 1 - 2  
Tokyo Verdi - Yokohama FC 1 - 1  
Yamagata - Nagoya GE 0 - 0  
Zweigen Kanazawa - JEF United Chiba 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kofu - Jubilo Iwata 0 - 0  
Sagan Tosu - Yokohama FM 1 - 0  
Vegalta Sendai - FC Tokyo 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - América de Cali 0 - 0  
Cortulua - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Dep. Pasto - Rionegro Aguilas 2 - 2  
Once Caldas - Millonarios 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Hebei 1 - 4  
Shandong Luneng - Guangzhou R&F 3 - 0  
Tianjin Teda - Liaoning Hongyun 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Legia Varsó 0 - 2  
TBB Nieciecza - Lech Poznan 0 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Liepajas Metalurgs 1 - 3  
Spartaks Jurmala - Ventspils 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Pachuca 2 - 3  
Atlas de Guadalajara - Chiapas 0 - 1  
Leon - Cruz Azul 1 - 2  
Monterrey - Monarcas Morelia 1 - 2  
Necaxa - Chivas Guadalajara 0 - 0  
Queretaro - Tigres 1 - 5  
Tijuana - Veracruz 1 - 0  
UNAM Pumas - Puebla 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - New England 2 - 0  
D.C. United - Montreal 0 - 1  
Houston - Orlando 4 - 0  
Los Angeles - Chicago 2 - 2  
Minnesota - Kansas City 2 - 0  
New York City FC - Atlanta Utd. 3 - 1  
Philadelphia - New York 3 - 0  
Salt Lake - Dallas 0 - 3  
San Jose - Portland 3 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Puerto Rico - FC Miami 1 - 2  
Indy Eleven - Edmonton 0 - 0  
Jacksonville - New York Cosmos 1 - 1  
North Carolina - San Francisco 1 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Budaörs 3 - 1  
Cegléd - Soroksár 2 - 3  
Csákvár - Kozármisleny 1 - 2  
Dorog - Puskás Akadémia 0 - 1  
Mosonmagyaróvár - Békéscsaba 0 - 0  
Nyíregyháza - Kisvárda 2 - 0  
Siófok - Sopron 1 - 1  
Szeged 2011 - Szolnok 0 - 0  
Vác - Cigánd 2 - 0  
ZTE - SZEOL 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Mjöndalen 2 - 2  
Elverum - Ranheim 1 - 1  
Fredrikstad - Florö 1 - 2  
Levanger - Strömmen 0 - 1  
Start - Ullensaker/Kisa 3 - 1  
Tromsdalen - Bodö/Glimt 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Sogndal 0 - 0  
Rosenborg - Brann Bergen 2 - 1  
Strömsgodset - Sarpsborg 1 - 1  
Tromsö - Kristiansund 1 - 1  
Valerenga - Stabaek 1 - 1  
Viking Stavanger - Sandefjord 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Stabaek 2 - 1  
LSK Kvinner - Grand Bodö 9 - 1  
Medkila - Klepp 0 - 5  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Seattle 2 - 2  
Washington - Sky Blue 4 - 3  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essen-Schönebeck - Jena 1 - 4  
Frankfurt - Bayern München 4 - 2  
Hoffenheim - Duisburg 1 - 0  
Mönchengladbach - Leverkusen 2 - 1  
Potsdam - Wolfsburg 1 - 3  
Sand - Freiburg 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Palermo 1 - 1  
Empoli - Bologna 3 - 1  
Genoa - Internazionale 1 - 0  
Lazio - Sampdoria 7 - 3  
Milan - Roma 1 - 4  
Pescara - Crotone 0 - 1  
Sassuolo - Fiorentina 2 - 2  
Udinese - Atalanta 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SPAL Ferrara - Vercelli 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Santarcangelo 3 - 1  
Fano - Bassano 2 - 1  
Feralpisalo - Teramo 0 - 1  
Forli - Ancona 0 - 1  
Gubbio - Modena 3 - 2  
Maceratese - Venezia 2 - 0  
Mantova - Südtirol 3 - 1  
Padova - Lumezzane 2 - 0  
Parma - Reggiana 1 - 0  
Sambenedettese - Pordenone 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Catania 0 - 0  
Cosenza - Foggia 2 - 2  
Fondi - Catanzaro 2 - 1  
Juve Stabia - Taranto 1 - 0  
Lecce - Andria 1 - 1  
Melfi - Matera 0 - 3  
Monopoli - Akragas 0 - 0  
Reggina - Paganese 4 - 3  
Siracusa - Virtus Francavilla 0 - 1  
Vibonese - Messina 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazovik Orenburg - FK Krasznodar 1 - 0  
Rubin Kazany - Ufa 2 - 1  
Zenit Szentpétervár - Terek Groznij 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Austria Wien 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Dep. Capiata 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Penafiel 2 - 1  
Braga B - Porto B 2 - 3  
Freamunde - Portimonense 1 - 2  
Gil Vicente - Fafe 1 - 3  
Leixoes - Covilha 1 - 3  
Santa Clara - Olhanense 3 - 0  
Varzim - Famalicao 1 - 0  
Viseu - Uniao Madeira 1 - 2  
Vizela - Cova Piedade 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Arouca 1 - 0  
Rio Ave - Benfica 0 - 1  
Sporting CP - Belenenses 1 - 3  
Tondela - Setúbal 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Manchester Utd. 2 - 0  
Liverpool - Southampton 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Gaz Metan Medias 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - Viitorul Constanta 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Aberdeen 1 - 2  
Partick Thistle - Rangers 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Valladolid 0 - 3  
Cadiz - Gimnastic 0 - 0  
Getafe - Cordoba 2 - 0  
Mirandes - Sevilla B 0 - 1  
Reus - Zaragoza 1 - 0  
Tenerife - Lugo 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Coruxo 3 - 1  
Celta Vigo B - Caudal Deportivo 2 - 1  
Ferrol - Boiro 0 - 1  
Lealtad - Somozas 3 - 1  
Osasuna B - Ponferradina 3 - 0  
Palencia Balompie - Guijuelo 2 - 1  
R. Santander - Union Mutilvera 4 - 0  
Tudelano - Izarra 2 - 1  
Valladolid B - Cultural Leonesa 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - UD Logrones 1 - 0  
Fuenlabrada - Barakaldo 1 - 1  
Gernika - Arenas de Getxo 2 - 0  
Leioa - Sestao River 1 - 1  
Majadahonda - Ath. Bilbao B 1 - 0  
Real Madrid B - Mensajero 0 - 1  
Real Sociedad B - Navalcarnero 3 - 1  
Real Union Irun - San Sebastian Reyes 1 - 1  
Socuellamos - Albacete 2 - 4  
Toledo - Zamudio 5 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Levante B 2 - 2  
Ebro - Gava 0 - 0  
Espanyol B - Barcelona B 0 - 2  
Hercules - Mallorca B 4 - 0  
L'Hospitalet - UE Llagostera 1 - 0  
Lleida - Valencia B 1 - 1  
Prat - Sabadell 1 - 1  
Villarreal B - Atl. Baleares 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Melilla 2 - 2  
El Ejido - Merida 0 - 0  
Jumilla - Marbella 0 - 1  
La Roda - Real Murcia 0 - 4  
Linares - Granada B 1 - 0  
Linense - Cartagena 2 - 0  
Mancha Real - La Hoya Lorca 0 - 1  
Rec. Huelva - San Fernando 1 - 0  
UD Extremadura - Atl. Sanluqueno 2 - 0  
Villanovense - Real Jaen 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Ath. Bilbao 1 - 0  
Deportivo - Espanyol 1 - 2  
Malaga - Celta Vigo 3 - 0  
Valencia - Osasuna 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Rayo Vallecano 3 - 2  
Atl. Madrid - Tenerife 3 - 0  
Huelva - Albacete 2 - 2  
Levante - Santa Teresa 4 - 0  
Oiartzun - Real Sociedad 1 - 1  
Tacuense - Espanyol 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Aarau 4 - 0  
Wohlen - Winterthur 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - St. Gallen 0 - 1  
Lugano - Basel 2 - 2  
Sion - Young Boys 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Örgryte 2 - 2  
Varberg - Norrby 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Kalmar 3 - 0  
Jönköping Södra - AFC Eskilstuna 1 - 0  
Örebro - Djurgarden 0 - 4  
Östersund - Hammarby 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Pitea 0 - 1  
Rosengard - Kopparbergs/Göteborg 5 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnik Surdulica - Novi Pazar 1 - 1  
Spartak Subotica Zdrepcev - RAD Belgrád 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - Radnicki Nis 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Trnava 3 - 4  
Zlate Moravce - Dunajska Streda 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 4 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Sanliurfaspor 0 - 2  
Gaziantep Bld. Spor - Ümraniyespor 2 - 1  
Mersin Idman Yurdu - Göztepe Izmír 5 - 6  
Samsunspor - Giresunspor 1 - 0  
Sivasspor - Bandirmaspor 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Fenerbahce 1 - 1  
Rizespor - Bursaspor 6 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Kárpáti Lviv 2 - 1  
Zirka Kirovográd - Dnipro 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Olekszandria 6 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud - Boston River 2 - 5  
Penarol - CA Cerro 1 - 2  
Sud América - Montevideo Wanderers 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Cardiff Met University 1 - 2  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Iannone - J. Zarco (Spanyol Nagydíj) 0 - 1  
D. Pedrosa - M. Marquez (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
J. Lorenzo - C. Crutchlow (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - M. Vinales (Spanyol Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Spanyol Nagydíj 2017    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widnes - Hull FC 22 - 33  
Rögbi (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viadana - Calvisano 18 - 12  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Trentino (3.m.) 3 - 1  
Strandfoci (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Olaszország 5 - 3  
Tahiti - Brazília 0 - 6  
Strandröplabda (Münster)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Strandröplabda (Münster, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Kozuch M - Meppelink M / Van Gestel S 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Ludwig L / Walkenhorst K 1 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Carreno-Busta - G. Müller 2 - 0  
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrison/Venus - Marrero/Robredo 2 - 0  
Tenisz (Gimcheon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiudinelli M/Gabashvili - Roelofse R / Yi C-H 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Raonic - M. Cilic 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altuna/Motti - Jebavy/Vesely 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sousa - F. Fognini 0 - 2  
K. Khachanov - D. Goffin 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyrgios N / Sock J - Rojer J-J / Tecau H 2 - 0  
Verdasco F / Zimonjic N - Haas T / Mirnyi M 1 - 2  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - Babos T. 2 - 0  
A. Konjuh - K. Mladenovic    
A. Kontaveit - C. Vandeweghe 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - S. Cirstea 1 - 2  
B. Strycova - L. Safarova 2 - 1  
C. Garcia - Qia. Wang 0 - 2  
C. Suarez Navarro - S. Peng 2 - 1  
C.C. Bellis - D. Gavrilova 2 - 1  
D. Cibulkova - J. Jankovic 2 - 1  
D. Vekic - Y. Putintseva 2 - 0  
E. Svitolina - S. Zheng 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - T. Bacsinszky 0 - 2  
J. Görges - M. Duque Marino 0 - 2  
J. Larsson - F. Schiavone 2 - 1  
K. Siniakova - P. Parmentier 2 - 0  
Kr. Pliskova - S. Halep 0 - 2  
L. Davis - M. Puig 2 - 1  
M. Niculescu - C. Wozniacki 1 - 2  
M. Sharapova - M. Lucic-Baroni 2 - 1  
O. Dodin - A. Petkovic 2 - 0  
S. Stosur - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
Y. Shvedova - S. Kuznetsova 0 - 2  
Tenisz (Madrid-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - S. Giraldo 2 - 0  
A. Seppi - P-H. Herbert 0 - 2  
An. Kuznetsov - L. Lacko 2 - 0  
B. Coric - M. Kukushkin 0 - 2  
D. Istomin - J. Donaldson 2 - 0  
N. Kuhn - E. Escobedo 0 - 2  
T. Bellucci - M. Youzhny 2 - 0  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Pella - A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal/Farah - Chardy/Martin 2 - 0  
Tenisz (Ostrava, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cecchinato - S. Travaglia 1 - 2  
Tenisz (Savannah, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.P. Sorgi - T. Sandgren 0 - 2  
Tenisz (Savannah, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
POLANSKY P / SKUPSKI N - BAMBRIDGE L / KRUEGER M 2 - 1  

 

2017.05.06.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Carlton 56 - 79  
Gold Coast Suns - Geelong 124 - 99  
North Melbourne Kangaroos - Adelaide Crows 145 - 86  
Port Adelaide - West Coast Eagles 87 - 97  
Western Bulldogs - Richmond 80 - 75  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 1 - 6  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 12 - 9  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 6 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 4 - 1  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 2 - 5  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 2 - 10  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - St. Louis 0 - 10  
Baltimore - Chicago WS 4 - 2  
Cincinnati - San Francisco 13 - 3  
Colorado - Arizona 3 - 6  
Kansas City - Cleveland 3 - 1  
Kansas City - Cleveland (22:15) 1 - 3  
LA Angels - Houston 6 - 7  
Minnesota - Boston 4 - 3  
Minnesota - Boston (20:10) 1 - 11  
NY Mets - Miami 8 - 7  
Oakland - Detroit 2 - 7  
Philadelphia - Washington 2 - 4  
Pittsburgh - Milwaukee 4 - 0  
San Diego - LA Dodgers 2 - 8  
Seattle - Texas 1 - 3  
Tampa Bay - Toronto 4 - 8  
Tampa Bay - Toronto (22:10) 6 - 1  
Darts (European Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - J. Dekker 5 - 6  
B. van de Pas - J. Murnan 6 - 5  
C. Reyes - U. Ceder 3 - 6  
D. Chisnall - M. Clark 6 - 3  
D. Gurney - J. Henderson 6 - 4  
G. Price - D. van den Bergh 6 - 3  
I. White - A. Lewis 4 - 6  
J. Cullen - J. Clayton 6 - 1  
J. Klaasen - D. van Duijvenbode 6 - 2  
J. Wade - M. Webster 5 - 6  
K. Huybrechts - M. Hopp 6 - 3  
M. Smith - S. West 5 - 6  
M. Suljovic - K. Ratajski 6 - 4  
M. van Gerwen - K. Brown 6 - 2  
P. Wright - J. Richardson 6 - 2  
S. Whitlock - R.Cross 3 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cioli Cogianco - Acqua & Sapone 3 - 1  
Group Imola - Napoli 3 - 3  
Kaos Futsal - Luparense 2 - 3  
Latina - Pescara 2 - 7  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magna Gurpea - Murcia 2 - 3  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Grand Rapids (2.m.) 7 - 3  
San Jose Barracuda - San Diego (1.m.) 2 - 2  
Syracuse - Toronto Marlies (1.m.) 3 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Edmonton (5.m.) 3 - 3  
Ottawa - NY Rangers (5.m.) 4 - 4  
St. Louis - Nashville (5.m.) 2 - 1  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Dánia 3 - 0  
Németország - Svédország 2 - 7  
Szlovákia - Olaszország 2 - 2  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Csehország 1 - 6  
Norvégia - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 3 - 2  
Svájc - Szlovénia 4 - 4  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ewan - S. Bennett (2.szakasz) 1 - 0  
F. Gaviria - A. Greipel (2.szakasz) 0 - 1  
Giro d´Italia 2017 - 2. szakasz    
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Pardubice (3.m.) 74 - 54  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Reims 79 - 79, h.u. 92 - 84  
Le Mans - Antibes 72 - 80  
Monaco - Dijon 88 - 71  
Nanterre - Limoges 91 - 81  
Orleans - Chalon sur Saone 96 - 114  
Pau Orthez - Nancy 100 - 61  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Star Hotshots 93 - 99  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Maccabi TA 74 - 88  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tokyo Alvark 80 - 83  
Albirex Niigata - Yokohama 75 - 72  
Hokkaido - Chiba 60 - 77  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Sunrockers 76 - 78  
Kyoto - Nagoya Dolphins 84 - 97  
Mikawa Kariya - Shiga 65 - 80  
Ryukyu Okinawa - Osaka 76 - 76, h.u. 88 - 83  
Sendai - Tochigi 69 - 64  
Toyohashi Neophoenix - Toyama 83 - 68  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Czarni Slupsk (2.m.) 72 - 70  
Torun - Rosa Radom (2.m.) 87 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Vytautas Prienai (3.m.) 83 - 67  
Lietuvos Rytas - Pieno Zvaigzdes Pasvalys (3.m.) 107 - 51  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - San Antonio (3.m.) 92 - 103  
Toronto - Cleveland (3.m.) 94 - 115  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin (1.m.) 95 - 68  
Brose Bamberg - Telekom Bonn (1.m.) 92 - 93  
Ulm - Ludwigsburg (1.m.) 83 - 83, h.u. 93 - 96  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Obradoiro Monbus - Betis Sevilla 88 - 67  
Zaragoza - Real Madrid 78 - 98  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Olimpija Ljubljana (1.m.) 74 - 74, h.u. 81 - 85  
Rogaska - Zlatorog Lasko (1.m.) 66 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Karsiyaka 101 - 99  
Buyukcekmece - Darussafaka 93 - 107  
Fenerbahce Ülker - Besiktas 93 - 76  
RH Gaziantepspor - Usak Sportif 111 - 91  
Tofas Bursa - Yesilgiresun 92 - 87  
Trabzonspor - TED Ankara Kolejliler 101 - 69  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk (2.m.) 109 - 81  
VEF Riga - Zenit Szentpétervár (3.m.) 51 - 92  
Kézilabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Győr 20 - 26  
CSM Bukarest - Vardar SCBT 33 - 38  
Kézilabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Ausztria 35 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ukrajna 32 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Szlovénia 25 - 20  
Kézilabda (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Szlovákia 31 - 30  
Svédország - Oroszország 25 - 21  
Kézilabda (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Norvégia 28 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Siófok 30 - 29  
MTK - Vác 23 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Dortmund 24 - 21  
Metzingen - Göppingen 31 - 21  
Neckarsulm - Oldenburg 27 - 29  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunderland - Bristol Academy 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Leyton 3 - 1  
Colchester - Yeovil 2 - 0  
Crawley - Mansfield 2 - 2  
Crewe - Barnet 4 - 1  
Exeter - Carlisle 2 - 3  
Grimsby - Plymouth 1 - 1  
Hartlepool - Doncaster 2 - 1  
Luton - Morecambe 3 - 1  
Newport - Notts County 2 - 1  
Portsmouth - Cheltenham 6 - 1  
Stevenage - Accrington 0 - 3  
Wycombe - Cambridge Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tranmere - Aldershot 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Nueva Chicago 2 - 0  
Atl. Parana - Chacarita Juniors 1 - 1  
Boca Unidos - Dep. Flandria 2 - 2  
Brown de Adrogue - Instituto Cordoba 2 - 0  
Central Cordoba SDE - Juventud Un. Gualeguaychu 1 - 0  
Douglas Haig - Crucero del Norte 1 - 0  
Ferro Carril Oeste - Gimnasia Jujuy 4 - 0  
Guillermo Brown - Argentinos Juniors 0 - 0  
Independiente de Mendoza - Santamarina Tandil 1 - 1  
Villa Dalmine - San Martin de Tucuman 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - Lanus 0 - 2  
Racing Club - Gimnasia LP 1 - 0  
San Martin SJ - Quilmes 1 - 0  
Talleres Cordoba - Tigre 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Saint-Gilloise 2 - 1  
Mechelen - Waasland Beveren 1 - 3  
St. Truiden - Standard Liege 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Roeselare 0 - 3  
Lokeren - Mouscron-Peruwelz 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftocsimik Burgasz - Gorna Orjahovica 4 - 1  
Pirin Blagoevgrad - Beroe Stara Zagora 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Darmstadt 1 - 0  
Dortmund - Hoffenheim 2 - 1  
E. Frankfurt - Wolfsburg 0 - 2  
Hertha BSC - RB Leipzig 1 - 4  
Ingolstadt - Leverkusen 1 - 1  
Mönchengladbach - Augsburg 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Würzburg 1 - 1  
Sandhausen - Nürnberg 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Lotte 1 - 1  
Holstein Kiel - Rostock 2 - 1  
Magdeburg - FSV Frankfurt 1 - 1  
Mainz Amatőr - Aalen 2 - 0  
Osnabrück - Fortuna Köln 1 - 2  
Paderborn - Zwickau 1 - 1  
Wehen - Sonnenhof Grossaspach 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Santiago Wanderers 3 - 0  
Palestino - O'Higgins 1 - 1  
San Luis de Quillota - Dep. Temuco 1 - 1  
Universidad de Chile - Cobresal 4 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - NEA Szalamina 3 - 0  
Ethnikosz Ahnasz - Arisz Limasszol 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Sokolov 1 - 1  
Opava - Vitkovice 2 - 1  
Ostrava - Varnsdorf 1 - 0  
Pardubice - MAS Taborsko 3 - 0  
Prostejov - Ceske Budejovice 0 - 3  
Vlasim - Trinec 5 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Slavia Praha 1 - 3  
Jablonec - Plzen 2 - 2  
Slovacko - Karvina 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Ballerup 2 - 1  
Vejle - Skovbakken 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Asan Mugunghwa 2 - 1  
Busan I'Park - Bucheon 1 - 0  
Seoul E-Land - Anyang 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Jeonbuk 0 - 2  
Jeju - Sangju Sangmu 4 - 1  
Pohang - FC Seoul 3 - 2  
Suwon Bluewings - Ulsan 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Gomel 1 - 0  
Slavia Mozír - BATE Boriszov 0 - 6  
Szluck - FK Minszk 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Jaro 0 - 2  
GrIFK - OPS 0 - 2  
KPV Kokkola - Turku PS 2 - 1  
Oulu - Haka 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Rovaniemi PS 1 - 0  
Ilves - Mariehamn 3 - 0  
JJK Jyväskylä - Inter Turku 1 - 2  
Lahti - Seinäjoen JK 1 - 0  
PS Kemi - Kuopio PS 1 - 4  
Vaasa PS - Helsinki JK 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Nimes 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille Consolat - Boulogne 4 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Dijon 4 - 0  
Lille - Metz 0 - 2  
Lorient - Angers 1 - 1  
Nancy - Monaco 0 - 3  
Paris SG - Bastia 5 - 0  
Toulouse - Caen 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juvisy Essonne - Guingamp 2 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - AEK Athén 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Osijek 5 - 1  
Lokomotív Zagreb - Rijeka 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Thor Akureyri 3 - 1  
Leiknir F. - Grotta 2 - 2  
Throttur Reykjavik - Haukar 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Raanana 2 - 2  
Hapoel Haifa - Bnei Yehuda TA 1 - 1  
Hapoel TA - Hapoel Ashkelon 0 - 0  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Kfar Saba 1 - 4  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Beitar Jerusalem 1 - 5  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Cerezo Osaka 1 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Vissel Kobe 1 - 1  
Sapporo - Omiya Ardija 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Kairat Almaty 2 - 1  
Kaisar Kyzylorda - Aktobe 3 - 2  
Ordabasy Shymkent - Akzhayik Ural 3 - 0  
Sahtar Karagandy - Irtis Pavlodar 0 - 1  
Taraz - Okzhetpes Kokshetau 0 - 1  
Tobol Kostanay - FC Asztana 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Envigado 2 - 0  
Dep. Cali - Jaguares de Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Henan Jianye 2 - 3  
Shanghai SIPG - Guizhou Zhicheng 3 - 0  
Tianjin Quanjian - Changchun Yatai 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Zaglebie Sosnowiec 0 - 1  
Kluczbork - Chrobry Glogow 3 - 2  
Olimpia Grudziadz - Wigry Suwalki 0 - 0  
Pogon Siedlce - GKS Katowice 0 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Olsztyn 2 - 1  
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Wisla Plock 2 - 3  
Piast Gliwice - Slask Wroclaw 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Lechia Gdansk 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Vancouver 0 - 1  
Seattle - Toronto 0 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Újpest 1 - 0  
Gyirmót - Diósgyőr 1 - 1  
Mezőkövesd - Honvéd 1 - 5  
MTK - FTC 1 - 3  
Vasas - Paks 0 - 3  
Videoton - Haladás 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Jerv 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Aalesund 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Röa - Arna-Björnar 1 - 2  
Sandviken - Kolbotn 1 - 2  
Trondheims-Örn - Valeranga 2 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Houston 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Torino 1 - 1  
Napoli - Cagliari 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Benevento 1 - 1  
Avellino - Bari 1 - 1  
Brescia - Latina 1 - 1  
Carpi - Salernitana 2 - 0  
Cesena - Novara 0 - 1  
Entella - Verona 1 - 2  
Frosinone - Trapani 1 - 0  
Vicenza - Ternana 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Pontedera 2 - 1  
Arezzo - Olbia 0 - 1  
Carrarese - Lupa Roma 0 - 0  
Como - Viterbese 1 - 1  
Cremonese - Racing Roma 3 - 2  
Giana Erminio - Lucchese 1 - 0  
Pistoiese - Livorno 0 - 2  
Robur Siena - Pro Piacenza 3 - 0  
Tuttocuoio - Renate 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Kubany Krasznodar 0 - 1  
Dinamo Moszkva - Fakel Voronyezs 0 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szokol Szaratov 3 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - SZKA Habarovszk 0 - 2  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Toszno 0 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Tambov 1 - 2  
Szpartak Nalcsik - Himki 1 - 1  
Tyumeny - Sinnyik Jaroszlavl 5 - 1  
Volgar Asztrahan - Szibir Novoszibirszk 4 - 0  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Mordovija Szaranszk 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Arszenál Tula - Rosztov 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Salzburg 2 - 1  
Rapid Wien - Wolfsberg 4 - 0  
Ried - Admira Wacker 1 - 0  
Sturm Graz - St. Pölten 3 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Cerro Porteno 1 - 0  
Sp. Trinidense - Nacional Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Guimaraes B 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Nacional Madeira 2 - 2  
Marítimo - Porto 1 - 1  
Pacos Ferreira - Feirense 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Stoke 2 - 2  
Burnley - West Bromwich 2 - 2  
Hull City - Sunderland 0 - 2  
Leicester - Watford 3 - 0  
Manchester City - Crystal Palace 5 - 0  
Swansea - Everton 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Dinamo Bukarest 0 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - St. Johnstone 4 - 1  
Inverness CT - Hamilton 2 - 1  
Kilmarnock - Dundee 0 - 1  
Motherwell - Ross County 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Queens Park 3 - 2  
Albion Rovers - Livingston 0 - 2  
Peterhead - Alloa 3 - 2  
Stenhousemuir - Brechin 1 - 1  
Stranraer - East Fife 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Edinburgh City 3 - 2  
Elgin - Cowdenbeath 0 - 0  
Forfar - Annan 2 - 4  
Montrose - Clyde 1 - 1  
Stirling - Arbroath 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Falkirk 0 - 1  
Greenock Morton - Dundee Utd. 1 - 1  
Hibernian - St. Mirren 1 - 1  
Queen of South - Dunfermline 0 - 1  
Raith Rovers - Ayr Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Huesca 3 - 1  
Mallorca - Elche 1 - 0  
Numancia - UCAM Murcia 1 - 0  
Rayo Vallecano - Levante 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontevedra - Arandina 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Saguntino - Cornella 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Eibar 1 - 0  
Barcelona - Villarreal 4 - 1  
Granada - Real Madrid 0 - 4  
Sp. Gijón - Las Palmas 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Zaragoza 1 - 0  
Valencia - Barcelona 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Chiasso 2 - 2  
Wil - Xamax 0 - 4  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Luzern 3 - 1  
Vaduz - Grasshoppers 2 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Dalkurd 3 - 1  
Trelleborg - Syrianska 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - AIK Stockholm 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Kvarnsveden 1 - 2  
Kristianstad - Linköping 1 - 2  
Vittsjö - Limhamn Bunkeflo 2 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Palanka - Cukaricki 2 - 4  
Borac - Metalac Gornji Milanovac 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Mladost Lucani 2 - 1  
Vozdovac - Crvena zvezda 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Ruzomberok 1 - 2  
Tatran Presov - Podbrezova 0 - 2  
Zemplin Michalovce - Zilina 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalcer Radomlje - Celje 0 - 1  
Koper - Domzale 3 - 0  
Maribor - HIT Gorica 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Eskisehirspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Kasimpasa 1 - 3  
Genclerbirligi - Adanaspor 0 - 1  
Konyaspor - Alanyaspor 2 - 3  
Trabzonspor - Kayserispor 2 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Csernomorec Odessza 1 - 0  
Sahtar Doneck - Zorya Luganszk 3 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Racing Montevideo 1 - 2  
Danubio - Liverpool Montevideo 0 - 0  
Defensor - Nacional 3 - 2  
Plaza Colonia - El Tanque Sisley 1 - 0  
Rampla Juniors - Fenix Montevideo 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Newtown 3 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coleraine - Linfield (Helyszín: Linfield-stadion) 0 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Jalgpallikool Tammeka 5 - 1  
Paide Linnameeskond - Infonet Tallinn 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Longford Town 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Limerick 3 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Newcastle 27 - 39  
Gloucester - Exeter 20 - 34  
London Wasps - Saracens 35 - 15  
Northampton Saints - Harlequin 22 - 20  
Sale - Bath 27 - 24  
Worcester - Leicester 23 - 28  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Leeds Rhinos 24 - 30  
Leigh Centurions - Wakefield 26 - 40  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Castres 33 - 27  
Clermont - La Rochelle 30 - 26  
Grenoble - Lyon 53 - 21  
Montpellier - Stade de France 27 - 26  
Racing-Metro - Bordeaux 22 - 20  
Toulon - Section Paloise 32 - 12  
Rögbi (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovigo - Padova 33 - 18  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Edinburgh 18 - 29  
Llanelli Scarlets - Ospreys 40 - 17  
Munster - Connacht 50 - 14  
Newport Dragons - Cardiff 24 - 26  
Ulster - Leinster 17 - 13  
Zebre - Benetton Treviso 3 - 19  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Tokyo Sunwolves 46 - 39  
Durban Sharks - Perth Force 37 - 12  
Melbourne Rebels - Johannesburg Lions 10 - 47  
Pretoria Bulls - Canterbury Crusaders 24 - 62  
Sydney Waratahs - Auckland Blues 33 - 40  
Waikato Chiefs - Queensland Reds 46 - 17  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szamoa - Anglia 10 - 30  
Tonga - Fidzsi-szigetek 26 - 24  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - LJ Modena (3.m.) 3 - 1  
Strandfoci (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Tahiti 1 - 1  
Olaszország - Brazília 4 - 8  
Strandröplabda (Münster)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Becker P / Schröder J 2 - 0  
Dollinger A / Erdmann J - Walkenhorst A / Winter S 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Windscheif S / Holler T - Betzien M / Ehlers N 2 - 0  
Strandröplabda (Münster, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnholdt L / Welsch L - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Meppelink M / Van Gestel - Laboureur C / Sude J 2 - 0  
Schumacher A / Behrens K - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Müller - K. Anderson 2 - 0  
P. Carreno-Busta - D. Ferrer 2 - 0  
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrison/Venus - Behar A / Bury A 2 - 1  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Broady - K. Kravchuk    
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - M. Cilic 0 - 2  
M. Raonic - V. Troicki 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sancic A / Shamasdin A - Altuna/Motti 1 - 2  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - E. Bouchard 1 - 2  
A. Riske - V. Golubic 2 - 0  
C. McHale - L. Arruabarrena-Vecino 1 - 2  
I-C. Begu - E. Vesnina 2 - 0  
J. Konta - L. Siegemund 1 - 2  
K. Bertens - E. Makarova 2 - 0  
L. Tsurenko - Ka. Pliskova 1 - 2  
M. Doi - M. Keys 2 - 1  
R. Vinci - D. Kasatkina 2 - 1  
Shu. Zhang - A. Sevastova 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino N / Rosolska A - Knoll X / Muhammad A 2 - 1  
Klepac A / Martinez Sanch - Jurak D / Rodionova AN 0 - 2  
Tenisz (Madrid-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - J.A. Munar Clar 2 - 1  
A. Seppi - C. Taberner 2 - 0  
An. Kuznetsov - C. Ruud 2 - 0  
B. Coric - E. Lopez-Perez 2 - 1  
D. Istomin - I. Cervantes-Huegun 2 - 0  
D. Munoz-De La Nava - M. Kukushkin 1 - 2  
I. Dodig - E. Escobedo 0 - 2  
J. Janowicz - P-H. Herbert 0 - 2  
L. Lacko - A. Dolgopolov 2 - 1  
N. Basilashvili - N. Kuhn 0 - 2  
R. Carballes Baena - M. Youzhny 1 - 2  
S. Giraldo - T. Monteiro 2 - 1  
T. Bellucci - E. Donskoy 2 - 0  
V. Estrella Burgos - J. Donaldson 0 - 2  
Tenisz (Madrid-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - M. Duque Marino 0 - 2  
J. Larsson - J. Brady 2 - 0  
M. Sakkari - A. Petkovic 0 - 2  
O. Dodin - S. Soler-Espinosa 2 - 1  
P. Parmentier - E. Alexandrova 2 - 0  
P. Parmentier - S. Errani 2 - 1  
Qia. Wang - E. Rodina 2 - 0  
S. Rogers - D. Vekic    
S. Zheng - R. Ozaki 2 - 0  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - R. Bautista-Agut 2 - 0  
Hy. Chung - G. Pella 1 - 2  
Hy. Chung - M. Klizan 2 - 1  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peralta J / Zeballos H - Chardy/Martin 0 - 2  
Tenisz (Ostrava, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cecchinato - Balázs A. 2 - 1  
Tenisz (Ostrava, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cecchinato - Balázs A. 2 - 1  
S. Napolitano - A. Pavlasek 1 - 2  
S. Travaglia - A. Pavlasek 2 - 0  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Barthel - Kr. Pliskova 2 - 1  
Tenisz (Rabat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - F. Schiavone 2 - 0  
Tenisz (Savannah, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. McGee - J.P. Sorgi 1 - 2  
T. Paul - T. Sandgren 1 - 2  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Miskolc (2.m.) 8 - 7  
FTC - OSC (2.m.) 7 - 11  
Szentes - KSI (1.m.) 12 - 7  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Recco 7 - 6  
Canottieri Napoli - Bogliasco 13 - 9  
Quinto - Torino 6 - 7  
Roma - Acquachiara 12 - 12  
Savona - Ortigia 13 - 12  
SM Verona - Lazio 15 - 4  
Trieste - Posillipo Napoli 9 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Alvarez - J.C. Chavez Jr. 1 - 0  

 

2017.05.05.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Powell - F. Ogunode (100 m síkfutás, Doha) 1 - 0  
C. Semenya - M.N. Wambui (női 800 m, Doha) 1 - 0  
C. Taylor - B. Dong (hármasugrás, Doha) 1 - 0  
E. Thompson - D. Schippers (női 200 m, Doha) 1 - 0  
J. Gatlin - A. de Grasse (100 m síkfutás, Doha) 1 - 0  
J. Yego - T. Röhler (gerelyhajítás, Doha) 0 - 1  
K. Harrison - N. Ali (női 100 m gátfutás, Doha) 1 - 0  
K. Stefanidi - S. Morris (női rúdugrás, Doha) 1 - 0  
L. Merritt - S. Gardiner (400 m síkfutás, Doha) 0 - 1  
M.E. Barshim - E. Kynard (magasugrás, Doha) 1 - 0  
Márton A. - M. Carter (női súlylökés, Doha) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Kilda - Greater Western Sydney 108 - 85  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 2 - 3  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 8 - 5  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 6 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 2 - 3  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 2 - 6  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 7 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - NY Mets    
Chicago Cubs - NY Yankees 2 - 3  
Seattle - LA Angels 11 - 3  
St. Louis - Milwaukee 4 - 5  
Tampa Bay - Miami 5 - 1  
Darts (European Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Kist - J. Clayton 2 - 6  
D. van den Bergh - M. King 6 - 4  
D. van Duijvenbode - J. Wattimena 6 - 5  
G. Clemens - J. Murnan 3 - 6  
J. de Graaf - K. Brown 4 - 6  
J. Dekker - J. Wilson 6 - 3  
J. Richardson - P. Rowley 6 - 2  
M. Clark - R. Berndt 6 - 4  
M. Hopp - Z. Lerchbacher 6 - 4  
M. Webster - B. Roith 6 - 4  
R. Meulenkamp - J. Henderson 5 - 6  
R.Cross - L. Woodhouse 6 - 3  
S. Beaton - U. Ceder 2 - 6  
S. Bunting - A. Lewis 2 - 6  
S. Lennon - K. Ratajski 4 - 6  
S. West - C. Dobey 6 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Rangers - Ottawa (4.m.) 4 - 1  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Oroszország 1 - 1  
USA - Németország (Helyszín: Németország) 1 - 2  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kanada 1 - 4  
Finnország - Fehéroroszország 3 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - C. Ewan (1. szakasz) 0 - 1  
F. Gaviria - S. Bennett (1. szakasz) 0 - 1  
Giro d´Italia 2017 - 1. szakasz    
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Villeneuve d'Ascq Lille (1.m.) 64 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeres-Toulon - Cholet 70 - 78  
Le Portel - Paris Levallois 79 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Mondeville (1.m.) 76 - 79  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Phoenix Fuelmasters 72 - 84  
SM Beermen - Tropang Texters 103 - 112  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Gilboa Galil 65 - 80  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Sunrockers 76 - 76, h.u. 93 - 86  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Dabrowa Gornicza (1.m.) 84 - 76  
Zielona Gora - Starogard Gdanski (1.m.) 82 - 71  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Utah (2.m.) 115 - 104  
Washington - Boston (3.m.) 116 - 89  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Oldenburg (1.m.) 83 - 85  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucca - Famila Schio 62 - 62, h.u. 74 - 68  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Asztana (1.m.) 77 - 54  
Lok.Kubany Krasznodar - UNIKSZ Kazany (1.m.) 62 - 71  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Fehérvár 26 - 33  
Debrecen - Kisvárda 24 - 20  
Dunaújváros - FTC 33 - 24  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Atl. Los Andes 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Gabala 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - FC Bruges 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Montana 1 - 0  
Vereja - Botev Plovdiv 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Ludogorec Razgrad 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Bremen 4 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - 1860 München 1 - 2  
Heidenheim - Hannover 0 - 2  
Kaiserslautern - St. Pauli 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Hallescher FC 1 - 1  
Erfurt - Regensburg 1 - 4  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Zizkov 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Pribram 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - FC Köbenhavn 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch - Dinamo Breszt 3 - 1  
Vityebszk - Gorodeja 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Troyes 2 - 3  
Clermont - Bourg-Peronnas 2 - 3  
Laval - Tours 1 - 3  
Le Havre - Niort 0 - 0  
Reims - Orleans 0 - 2  
Sochaux - Amiens 1 - 2  
Valenciennes - Red Star 93 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Creteil 0 - 2  
Beziers - Quevilly Rouen 2 - 1  
Chambly - Lyon Duchere 2 - 1  
Chateauroux - Pau 1 - 0  
Dunkerque - Les Herbiers 2 - 1  
Epinal - Concarneau 2 - 0  
Paris FC - Belfort 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Etienne - Bordeaux 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - PSV 2 1 - 5  
Ajax 2 - Cambuur 2 - 1  
Almere City - NAC Breda 0 - 2  
Den Bosch - Dordrecht 1 - 0  
Emmen - Utrecht 2 0 - 3  
F. Sittard - Volendam 3 - 0  
FC Eindhoven - Helmond 2 - 2  
Maastricht - RKC Waalwijk 1 - 1  
Oss - De Graafschap 2 - 1  
Telstar - Venlo 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir R. - Keflavík 1 - 1  
Selfoss - IR 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Jerusalem 1 - 1  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Afula 4 - 1  
Ironi Nesher - Hapoel Rishon Lezion 0 - 0  
Maccabi Herzliya - Maccabi Shaarayim 3 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Maccabi Ahi Nazareth 6 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Shimizu SP 1 - 1  
Kawasaki Frontale - Albirex Niigata 3 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Shanghai Shenhua 3 - 2  
Jiangsu - Yanbian 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Znicz Pruszkow 4 - 1  
Gornik Zabrze - Chojniczanka Chojnice 6 - 1  
Miedz Legnica - Wisla Pulawy 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Zaglebie Lubin 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Jagiellonia Bialystok 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Independiente SF 3 - 2  
The Strongest - Sporting Cristal 5 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Libertad Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora - Guarani Asuncion 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Spezia 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Wacker Innsbruck 2 - 1  
BW Linz - FAC Wien 0 - 0  
Kapfenberg - Liefering 0 - 3  
Wiener Neustadt - Horn 3 - 1  
WSG Wattens - LASK Linz 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP B - Benfica B 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Braga 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Tottenham 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Targu Mures 2 - 0  
Voluntari - Poli Timisoara 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oviedo - Alcorcon 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla - Real Sociedad 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Öster 4 - 1  
GAIS - Värnamo 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Sirius 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Matis - Partizan Belgrád 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - Aluminij Kidricevo 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Istanbul Basaksehir 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volyn Lutszk - Vorszkla Poltava 0 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Viljandi Tulevik 7 - 0  
Sillamae Kalev - Trans Narva 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Cobh Ramblers 2 - 1  
UC Dublin - Wexford Youths 2 - 0  
Waterford Utd. - Shelbourne 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - St. Patrick's 1 - 1  
Cork City - Finn Harps 5 - 0  
Derry City - Bohemians 2 - 0  
Drogheda Utd. - Galway 2 - 2  
Shamrock Rovers - Dundalk 2 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - St. Helens 40 - 18  
Wigan - Salford 16 - 31  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Dunedin Highlanders 41 - 45  
Wellington Hurricanes - Cape Town Stormers 41 - 22  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 30 - 12  
Strandfoci (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Irán 3 - 3  
Szenegál - Olaszország 1 - 5  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - R. Harrison 2 - 0  
K. Anderson - R. Gasquet 2 - 1  
P. Carreno-Busta - N. Almagro 2 - 0  
R. Harrison - J.M. Del Potro    
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almagro/Garcia-Lopez - Marrero D / Robredo T 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - D.S. Schwartzman 0 - 2  
L. Djere - V. Troicki    
M. Raonic - B. Tomic 2 - 0  
S. Darcis - M. Cilic 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Lipsky S - Altuna T / Motti A 1 - 2  
Monroe N / Sitak A - Sancic A / Shamasdin A 1 - 2  
Smith J P / Thompson J - Jebavy R / Vesely J 0 - 2  
Tenisz (Madrid-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - J. Brady 0 - 2  
A. Kontaveit - J. Boserup 2 - 0  
D. Vekic - N. Vikhlyantseva    
E. Alexandrova - T. Pironkova 2 - 0  
J. Larsson - A. Sasnovich 2 - 0  
K. Flipkens - E. Rodina 0 - 2  
M. Duque Marino - N. Hibino 2 - 1  
O. Dodin - K. Bondarenko 2 - 0  
P. Badosa Gibert - R. Ozaki 1 - 2  
Qia. Wang - V. Flink 2 - 0  
S. Soler-Espinosa - M. Linette 2 - 1  
Xin. Han - A. Petkovic 0 - 2  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Pella - H. Zeballos 2 - 1  
J-L. Struff - A. Zverev 1 - 2  
Y. Hanfmann - R. Bautista-Agut 0 - 2  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Mektic N - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Tenisz (Ostrava, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Bolelli - Balázs A. 1 - 2  
Tenisz (Ostrava, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Trungelliti - M. Cecchinato 0 - 2  
S. Bolelli - Balázs A. (Esőszünet) 1 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - J. Ostapenko 1 - 2  
Kr. Pliskova - J. Ostapenko 2 - 0  
M. Barthel - B. Strycova 2 - 1  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradecka L / Siniakova K - Groenefeld A-L / Peschke 0 - 2  
Tenisz (Rabat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - S. Errani 2 - 0  
F. Schiavone - V. Lepchenko 2 - 0  
Tenisz (Rabat, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Stojanovic/Zanevska 2 - 1  
Tenisz (Savannah, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Giron - J. McGee 0 - 2  
T. Sandgren - H. Laaksonen 2 - 1  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Eger (2.m.) 9 - 6  

 

2017.05.04.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 8 - 7  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 1 - 7  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 2 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 9 - 6  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 6 - 4  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 2 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - NY Mets 5 - 16  
Boston - Baltimore 4 - 2  
Chicago Cubs - Philadelphia 5 - 4  
Chicago Cubs - Philadelphia (20:20) 5 - 4  
Cincinnati - Pittsburgh 7 - 2  
Cincinnati - Pittsburgh (18:35) 4 - 2  
Detroit - Cleveland 2 - 3  
Houston - Texas 10 - 1  
Houston - Texas (20:10) 4 - 10  
Kansas City - Chicago WS 6 - 1  
Kansas City - Chicago WS (20:15) 3 - 8  
LA Dodgers - San Francisco 1 - 4  
Minnesota - Oakland 7 - 4  
Minnesota - Oakland (19:10) 5 - 8  
NY Yankees - Toronto 8 - 6  
San Diego - Colorado 3 - 11  
San Diego - Colorado (21:40) 2 - 3  
Seattle - LA Angels 8 - 7  
St. Louis - Milwaukee    
Tampa Bay - Miami 6 - 10  
Washington - Arizona 2 - 1  
Washington - Arizona (19:05) 4 - 2  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wade - G. Anderson 3 - 7  
M. van Gerwen - P. Taylor 3 - 7  
P. Wright - A. Lewis 7 - 2  
R. van Barneveld - D. Chisnall 5 - 7  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Grand Rapids (1.m.) 1 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Anaheim (4.m.) 3 - 3  
Pittsburgh - Washington (4.m.) 3 - 2  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rethymno - AEK Athén (2.m.) 70 - 81  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Zadar (3.m.) 88 - 66  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Jerusalem 74 - 74, h.u. 86 - 80  
Hapoel Holon - Maccabi Kiryat Gat 100 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Czarni Slupsk (1.m.) 72 - 82  
Torun - Rosa Radom (1.m.) 91 - 91, h.u. 105 - 98  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Juventus Utena (3.m.) 87 - 69  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Körmend 105 - 96  
Szombathely - ZTE 88 - 80  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Diósgyőr (3.m.) 68 - 78  
Sopron - Szekszárd (4.m.) 82 - 56  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Toronto (2.m.) 125 - 103  
San Antonio - Houston (2.m.) 121 - 96  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Baskonia Vitoria 72 - 76  
Manresa - Real Madrid 80 - 91  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usak Sportif - Banvitspor 86 - 103  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Yakin Dogu Univ. (3.m.) 59 - 74  
Galatasaray - Fenerbahce (3.m.) 63 - 77  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk (1.m.) 91 - 84  
Kézilabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Dánia 25 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Lengyelország 32 - 23  
Románia - Szerbia 22 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Bosznia-Hercegovina 27 - 32  
Kézilabda (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Izland 30 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Portugália 25 - 27  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Liverpool 4 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Fleetwood 1 - 0  
Millwall - Scunthorpe 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dag & Red - Forest Green 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Defensores Unidos 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Chapecoense 1 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Bröndby 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Hatta 4 - 3  
Al-Wasl - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 2 - 1  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Manchester Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sedan - CA Bastia 7 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Dinamo Zagreb 0 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Sepahan 2 - 1  
FC Mashhad - Persepolis 1 - 0  
Foolad Khuzestan - Paykan 1 - 2  
Gostaresh Tabriz - Sanat Naft Abadan 1 - 0  
Saba Qom - Esteghlal K. 1 - 2  
Saipa Karaj - Machine Sazi Tabriz 1 - 0  
Tractor Tabriz - Naft Tehran 1 - 0  
Zob Ahan - Padideh Mashhad 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Kashima A. 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - San Lorenzo 0 - 3  
Flamengo - Universidad Catolica 3 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Palmeiras 3 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Warnes - Atlético MG 1 - 5  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Gremio 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Suduva Marijampole 1 - 1  
Zalgiris Kaunas - Lietava Jonava 1 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - New York 2 - 0  
Toronto - Orlando 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - FC Zürich 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Taawon 2 - 1  
Al-Faisaly - Al-Baten 2 - 2  
Al-Fateh - Al-Ittihad (KSA) 4 - 1  
Al-Hilal (KSA) - Al-Nassr 5 - 1  
Al-Khaleej - Al-Raed 1 - 2  
Al-Qadisiyah - Al-Wehda 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Adana Demirspor 2 - 1  
Manisaspor - Altinordu 0 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Castleford 21 - 26  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Cucine Lube Treia (2.m.) 2 - 3  
Strandfoci (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Portugália 4 - 3  
Paraguay - Tahiti 4 - 6  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - T. Daniel 0 - 2  
D. Ferrer - F.F. Silva 2 - 0  
P. Sousa - G. Müller 0 - 2  
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almagro/Garcia-Lopez - Paes L / Sa A 2 - 1  
Harrison R / Venus M - Berlocq C / Galdos S 2 - 0  
Raja P / Sharan D - Behar A / Bury A 0 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - V. Pospisil 1 - 2  
T. Fabbiano - D.H. Lee 2 - 0  
Tenisz (Gimcheon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roelofse R / Yi C-H - Chung H / Lee J M 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - M. Youzhny 2 - 1  
J. Thompson - D.S. Schwartzman 0 - 2  
K. Khachanov - V. Troicki 0 - 2  
P. Lorenzi - L. Djere 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy R / Vesely J - Gonzalez S / Inglot D 2 - 1  
Podlipnik-Castil/Vasilevs - Smith J P / Thompson J 0 - 2  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - G. Pella 0 - 2  
G. Monfils - Hy. Chung 0 - 2  
H. Zeballos - P. Kohlschreiber 2 - 0  
M. Klizan - M. Zverev 2 - 0  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy/Martin - Kretschmer G / Satschko A 2 - 0  
Kukushkin M / Stakhovsky - Peralta J / Zeballos H 1 - 2  
Marach O / Pavic M - Baker B / Mektic N 0 - 2  
Tenisz (Ostrava, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dima - S. Napolitano 0 - 2  
R. Ramirez Hidalgo - S. Travaglia 0 - 2  
Z. Kolar - A. Pavlasek 0 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - K. Siniakova 2 - 1  
C. Giorgi - M. Barthel 0 - 2  
Kr. Pliskova - B. Haddad Maia 2 - 1  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradecka L / Siniakova K - Atawo R / Voracova R 2 - 0  
Muhammad A / Rosolska A - Groenefeld A-L / Peschke 0 - 2  
Tenisz (Rabat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - L. Davis 2 - 1  
D. Gavrilova - S. Errani 0 - 2  
T. Maria - F. Schiavone 1 - 2  
V. Lepchenko - C.C. Bellis 2 - 0  
Tenisz (Rabat, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Hlavackova A - Gavrilova D / Krunic A 2 - 0  
Krejcikova B / Kudryavtse - Stojanovic N / Zanevska M 0 - 2  
Tenisz (Savannah, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Giron - B. Rola 2 - 1  
R. Ramanathan - S. Kozlov 0 - 2  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - BVSC (1.m.) 8 - 6  

 

2017.05.03.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 7 - 4  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 4 - 8  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 6 - 2  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 2 - 1  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 4 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - NY Mets 9 - 7  
Boston - Baltimore 5 - 2  
Chicago Cubs - Philadelphia 8 - 3  
Cincinnati - Pittsburgh 3 - 12  
Detroit - Cleveland 5 - 2  
Houston - Texas 8 - 7  
Kansas City - Chicago WS 0 - 6  
LA Dodgers - San Francisco 13 - 5  
Miami - Tampa Bay 1 - 3  
Minnesota - Oakland 9 - 1  
NY Yankees - Toronto 11 - 5  
San Diego - Colorado 6 - 2  
Seattle - LA Angels 4 - 6  
St. Louis - Milwaukee 2 - 1  
Washington - Arizona 3 - 6  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - Ontario Reign (5.m.) 4 - 1  
San Jose Barracuda - Stockton (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - St. Louis (4.m.) 2 - 1  
NY Rangers - Ottawa (3.m.) 4 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Decin (2.m.) 72 - 63  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - NLEX Road Warriors 104 - 98  
Meralco Bolts - Phoenix Fuelmasters 81 - 66  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Arisz (2.m.) 75 - 84  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Haifa 75 - 75, h.u. 96 - 94  
Maccabi Ashdod - Maccabi Rishon 74 - 91  
Maccabi TA - Ironi Naharia    
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Akita 79 - 76  
Hokkaido - Sendai 92 - 70  
Kyoto - Mikawa Kariya 85 - 90  
Nagoya Dolphins - Ryukyu Okinawa 69 - 62  
Osaka - Shiga 81 - 88  
Tokyo Alvark - Tochigi 76 - 79  
Tokyo Sunrockers - Albirex Niigata 93 - 85  
Toyama - Kawasaki Brave Thunders 70 - 91  
Yokohama - Toyohashi Neophoenix 61 - 77  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Lietuvos Rytas (2.m.) 80 - 89  
Vytautas Prienai - Lietkabelis (2.m.) 71 - 84  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington (2.m.) 114 - 114, h.u. 129 - 119  
Golden State - Utah (1.m.) 106 - 94  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Galatasaray    
Trabzonspor - Fenerbahce Ülker 76 - 81  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - VEF Riga (2.m.)    
Kézilabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Hollandia 27 - 29  
Kézilabda (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Csehország 26 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Németország    
Kézilabda (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Svédország 21 - 29  
Szlovákia - Montenegró 27 - 27  
Kézilabda (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Franciaország 35 - 30  
Kézilabda (Norvég bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Byasen 34 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Lugi (2.m.) 27 - 25  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Tranmere    
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Atl. Parana 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Vélez Sarsfield 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Olomouc 1 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Daejeon Citizen 3 - 2  
Asan Mugunghwa - Suwon City 1 - 0  
Bucheon - Ansan Greeners 2 - 0  
Gyeongnam - Busan I'Park 1 - 0  
Seongnam - Seoul E-Land 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Jeonnam 1 - 0  
Gwangju - Gangwon 1 - 1  
Jeonbuk - Jeju 0 - 4  
Sangju Sangmu - Incheon 0 - 1  
Suwon Bluewings - Pohang 1 - 0  
Ulsan - Daegu 1 - 0  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Lyon 4 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamatamare Sanuki - JEF United Chiba 1 - 1  
Machida Zelvia - Roasso Kumamoto 2 - 1  
Nagasaki - Okayama 3 - 0  
Nagoya GE - Kyoto 1 - 1  
Oita Trinita - Matsumoto Yamaga 0 - 0  
Shonan Bellmare - Yamaguchi 1 - 0  
Thespakusatsu Gunma - Gifu 0 - 2  
Tokushima - Avispa Fukuoka 2 - 1  
Tokyo Verdi - Zweigen Kanazawa 2 - 1  
Yamagata - Mito 0 - 0  
Yokohama FC - Ehime 4 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Sapporo 1 - 0  
Kashiwa R. - Jubilo Iwata 1 - 2  
Omiya Ardija - Vegalta Sendai 1 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kofu - Yokohama FM 0 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka 0 - 1  
Vissel Kobe - Sagan Tosu 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Beijing Guoan 0 - 5  
Dalian Yifang - Tianjin Quanjian 0 - 2  
Heilongjiang Lava Spring - Chongqing Lifan 1 - 0  
Shanghai Shenxin - Guizhou Zhicheng 5 - 3  
Shanghai Sunfun - Henan Jianye 1 - 5  
Shijiazhuang - Shanghai SIPG 0 - 2  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - Riga FC 1 - 2  
Ventspils - Rigas FS 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Estudiantes LP 4 - 1  
Botafogo - Barcelona Guayaquil 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Penarol 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utenis Utena - Trakai 1 - 0  
VMFD Zalgiris - Stumbras Kaunas 4 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Cegléd 1 - 0  
Békéscsaba - ZTE 0 - 2  
Cigánd - Csákvár 1 - 1  
Kisvárda - Siófok 2 - 0  
Kozármisleny - Balmazújváros 1 - 3  
Puskás Akadémia - Nyíregyháza 3 - 1  
Sopron - Mosonmagyaróvár 1 - 1  
Soroksár - Szeged 2011    
SZEOL - Vác 0 - 0  
Szolnok - Dorog 2 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Rosengard 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Zlate Moravce 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandirmaspor - Yeni Malatyaspor 5 - 0  
Elazigspor - Gaziantep Bld. Spor 0 - 0  
Göztepe Izmír - Sivasspor 0 - 1  
Sanliurfaspor - Balikesirspor 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - LJ Modena (2.m.)    
Strandfoci (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Portugália 1 - 1  
Strandfoci (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Japán 9 - 3  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - R. Gasquet 0 - 2  
G. Elias - N. Almagro 0 - 2  
P. Carreno-Busta - T. Robredo 2 - 0  
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Demoliner M - Raja P / Sharan D 0 - 2  
Marrero D / Robredo T - Jaziri M / Muller G 2 - 1  
Olivo R / Paire B - Paes L / SA A 0 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klein - B. Kavcic 0 - 2  
Y. Bhambri - K. Kravchuk 1 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung H / Lee J M - Mousley B / Saville L 2 - 1  
De Waard S / McLachlan B - Chiudinelli M/Gabashvili 1 - 2  
Roelofse R / Yi C-H - O'Hare D / Salisbury J 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - M. Cilic 0 - 2  
M. Raonic - Al. Bedene 2 - 1  
R. Dutra da Silva - B. Tomic 0 - 2  
S. Darcis - J. Vesely 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celikbilek A / Ilkel C - Podlipnik-Castil/Vasilevs 0 - 2  
Erlich J / Lipsky S - Dutra Silva R / Lorenzi P 2 - 0  
Lajovic D / Troicki V - Altuna T / Motti A 1 - 2  
Monroe N / Sitak A - Brunstrom J / Reid M 2 - 1  
Smith J P / Thompson J - G. Duran / A. Molteni 2 - 0  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - T. Haas 2 - 0  
J. Chardy - A. Zverev 0 - 2  
M. Copil - R. Bautista-Agut 1 - 2  
T. Bellucci - Y. Hanfmann 1 - 2  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Mektic N - Knowle J / Peya A 2 - 1  
Benneteau J / Eysseric J - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Cabal J S / Farah R - Fognini F / Seppi A 2 - 0  
Kretschmer G / Satschko A - Huey T / Mirnyi M 2 - 0  
Kukushkin M / Stakhovsky - Zimonjic N / Zverev M 2 - 0  
Marach O / Pavic M - Marcan/ Weissborn 2 - 0  
Tenisz (Ostrava, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - L. Rosol 2 - 0  
N. Gombos - M. Trungelliti 1 - 2  
S. Ofner - S. Bolelli 0 - 2  
Tenisz (Ostrava, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - L. Rosol 2 - 0  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - M. Vondrousova 2 - 0  
B. Haddad Maia - S. Stosur 2 - 0  
B. Strycova - L. Hradecka 2 - 0  
C. Giorgi - Qia. Wang 2 - 1  
J. Ostapenko - C. Wozniacki 2 - 1  
L. Safarova - Kr. Pliskova    
N. Vikhlyantseva - K. Siniakova 1 - 2  
O. Dodin - M. Barthel 0 - 2  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Voracova R - Knoll X / Schuurs D 2 - 1  
Hradecka L / Siniakova K - Beck A / Kuncikova L 2 - 0  
Irigoyen M / Kania P - Groenefeld A-L / Peschke 1 - 2  
Mihalikova T / Skamlova C - Muhammad A / Rosolska A 0 - 2  
Tenisz (Rabat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - E. Makarova    
C.C. Bellis - T. Bacsinszky 2 - 1  
D. Gavrilova - E. Mertens 2 - 0  
G. Dabrowski - F. Schiavone 0 - 2  
K. Bondarenko - L. Davis 0 - 2  
S. Errani - A. Riske 2 - 1  
T. Maria - Y. Shvedova 2 - 0  
Y. Putintseva - V. Lepchenko 1 - 2  
Tenisz (Rabat, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Hlavackova A - Pigossi L / Podoroska N 2 - 0  
Blinkova A / Lister C - Krejcikova B / Kudryavtseva A 0 - 2  
Dabrowski G / Riske A - Stojanovic N / Zanevska M 1 - 2  
Gavrilova D / Krunic A - Bondarenko K / Lepchenko V 2 - 0  
Tenisz (Savannah, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Mmoh - H. Laaksonen 0 - 2  
T. Sandgren - C. Harrison 2 - 0

 

2017.05.02.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 5 - 2  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 4 - 1  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 5 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 14 - 4  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 11 - 0  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 1 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - NY Mets 5 - 7  
Boston - Baltimore 2 - 5  
Chicago Cubs - Philadelphia 2 - 10  
Cincinnati - Pittsburgh 4 - 3  
Detroit - Cleveland 7 - 1  
Houston - Texas 6 - 2  
Kansas City - Chicago WS 6 - 1  
LA Dodgers - San Francisco 3 - 4  
Miami - Tampa Bay 2 - 4  
NY Yankees - Toronto 1 - 7  
St. Louis - Milwaukee 5 - 7  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - San Diego (4.m.) 4 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Washington (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - USA 2 - 5  
Svájc - Kanada 1 - 4  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Opava 100 - 64  
Pardubice - Decin (1.m.) 67 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Anyang (6.m.) 86 - 88  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Anadolu Efes (5.m.) 87 - 78  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Bourges (3.m.) 70 - 64  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Nancy 86 - 77  
Chalon sur Saone - Hyeres-Toulon 89 - 81  
Cholet - Adecco ASVEL 57 - 72  
Dijon - Le Mans 66 - 74  
Reims - Orleans 89 - 75  
Strasbourg - Nanterre 65 - 74  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Zalgiris Kaunas (2.m.) 74 - 87  
Juventus Utena - Neptunas Klaipeda (2.m.) 57 - 78  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - MAFC 85 - 66  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Cegléd (3.m.) 69 - 77  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Toronto (1.m.) 116 - 105  
San Antonio - Houston (1.m.) 99 - 126  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Lucca (2.m.) 79 - 63  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Girona (3.m.) 67 - 46  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Galatasaray (2.m.) 97 - 73  
Yakin Dogu Univ. - Besiktas (2.m.) 77 - 76  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Defensa Justicia 0 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Atl. Madrid 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Frydek Mistek 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Taraz 1 - 1  
Akzhayik Ural - Tobol Kostanay 1 - 0  
Atyrau - Kaisar Kyzylorda 1 - 0  
FC Asztana - Kairat Almaty 1 - 1  
Irtis Pavlodar - Ordabasy Shymkent 0 - 1  
Okzhetpes Kokshetau - Sahtar Karagandy 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Cortulua 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hangzhou Greentown - Liaoning Hongyun 4 - 3  
Huhehaote Zhongyou - Changchun Yatai 2 - 1  
Jiangxi Liansheng - Jiangsu 0 - 1  
Jinlin Baijia - Shandong Luneng 1 - 4  
Lijiang Jiayunhao - Shanghai Shenhua 0 - 3  
Meizhou Meixian Techand - Guangzhou Evergrande 1 - 2  
Qingdao Huanghai - Guangzhou R&F 1 - 4  
Shanghai Jiading - Tianjin Teda 0 - 2  
Shenzhen Hongzuan - Hebei 0 - 1  
Suzhou Dongwu - Yanbian 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Lech Poznan 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Start 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Jekatyerinburg - Lokomotív Moszkva 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - BW Linz 1 - 4  
LASK Linz - Wiener Neustadt 1 - 0  
Liefering - Wacker Innsbruck 0 - 3  
WSG Wattens - Kapfenberg 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Oiartzun 13 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Värnamo - Trelleborg 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Östersund 4 - 4  
Häcken - Göteborg 4 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Samsunspor 6 - 1  
Giresunspor - Mersin Idman Yurdu 1 - 0  
Ümraniyespor - Denizlispor 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - Institute 1 - 0  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shamrock Rovers - Longford Town 1 - 0  
Strandfoci (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahama-szigetek - Ecuador 4 - 1  
Strandfoci (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Irán 4 - 4  
Strandfoci (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paraguay - Panama 5 - 2  
Strandfoci (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tahiti - Lengyelország 8 - 4  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - E. Ymer 2 - 0  
J. Sousa - B. Fratangelo 0 - 2  
K. Edmund - J. Domingues 1 - 2  
N. Almagro - B. Paire 2 - 0  
P-H. Mathieu - P. Sousa    
R. Harrison - G. Garcia-Lopez 2 - 1  
T. Daniel - R. Olivo 2 - 1  
Y. Sugita - J.M. Del Potro 0 - 2  
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cunha Silva F / Gil F - Marrero D / Robredo T 0 - 2  
Elias G / Silva F F - Behar A / Bury A 0 - 2  
Jaziri M / Muller G - Koolhof W / Middelkoop M 2 - 1  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mousley - A. Santillan 0 - 2  
G. Soeda - A. Krajicek 2 - 0  
J.P. Paz - B. Kavcic 0 - 2  
S.C. Hong - Y. Bhambri 1 - 2  
T. Gabashvili - O. Jasika 2 - 0  
T. Ito - D.H. Lee 1 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ratiwatana / Ratiwatana - Matsui T / Soeda G 2 - 0  
Roelofse R / Yi C-H - Choi J-W / Moon J-H 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - D. Lajovic 1 - 2  
D. Brands - L. Djere 0 - 2  
Fucsovics M. - Al. Bedene 1 - 2  
M. Baghdatis - V. Troicki 0 - 2  
N. Basilashvili - K. Khachanov 1 - 2  
S. Tsitsipas - D. Dzumhur 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basilashvili N / Elgin M - Gonzalez S / Inglot D 0 - 2  
Jebavy R / Vesely J - Cerretani J / Oswald P 2 - 0  
Sancic A / Shamasdin A - Bedene A / Skupski K 2 - 0  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - G. Pella 0 - 2  
C. Ruud - P. Kohlschreiber 0 - 2  
D. Brown - M. Zverev 1 - 2  
H. Zeballos - A. Seppi 2 - 1  
J. Kovalik - J. Chardy 0 - 2  
M. Klizan - N. Kicker 2 - 1  
M. Marterer - Hy. Chung 1 - 2  
T. Monteiro - M. Copil 1 - 2  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Brown D / Struff J-L 2 - 0  
Chardy/Martin - Begemann A / Krawietz K 2 - 0  
Tenisz (Ostrava, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - J. Samper-Montana 2 - 0  
Tenisz (Ostrava, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kellovsky - R. Carballes Baena 0 - 2  
M. Donati - A. Pavlasek 0 - 2  
R. Ramirez Hidalgo - D. Poljak 2 - 0  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - J. Cepelova 2 - 0  
B. Strycova - J. Görges 2 - 0  
C. McHale - B. Haddad Maia 0 - 2  
D. Kovinic - K. Siniakova 1 - 2  
E. Rodina - S. Stosur 0 - 2  
J. Jankovic - Kr. Pliskova 0 - 2  
J. Ostapenko - L. Tsurenko 2 - 0  
L. Safarova - K. Kucova 2 - 1  
M. Barthel - Shu. Zhang 2 - 0  
M. Doi - C. Wozniacki 0 - 2  
M. Linette - L. Hradecka 0 - 2  
V. Golubic - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Voracova R - Chuang C-J / Liang C 2 - 1  
Beck A / Kuncikova L - Smitkova T / Zarycka A 2 - 0  
Irigoyen M / Kania P - Hrdinova E / Kichenok N 2 - 1  
Kalinskaya A / Vikhlyants - Groenefeld A-L / Peschke 0 - 2  
Mihalikova T / Skamlova C - Chang K-C / Rodina E 2 - 1  
Tenisz (Rabat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - C. Perrin 2 - 0  
C.C. Bellis - N. Hibino 2 - 1  
D. Gavrilova - M. Zanevska 2 - 0  
G. Dabrowski - L. Qostal 2 - 0  
I-C. Begu - T. Maria 0 - 2  
J. Larsson - T. Bacsinszky 0 - 2  
K. Bondarenko - L. Siegemund    
K. Bondarenko - S. Soler-Espinosa 2 - 0  
N. Podoroska - L. Davis 0 - 2  
P. Parmentier - E. Mertens 1 - 2  
Y. Shvedova - A. Krunic 2 - 0  
Tenisz (Rabat, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Hlavackova A - Elfahimi A / Hadab L 2 - 0  
Davis L / Melichar N - Pigossi L / Podoroska N 0 - 2  
Kerkhove L / Marozava L - Blinkova A / Lister C 1 - 2  
Rus A / Sabalenka A - Dabrowski G / Riske A 0 - 2  
Stojanovic N / Zanevska M - Jurak D / Rodionova AN 2 - 0  
Tenisz (Savannah, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novikov - P. Polansky 2 - 1  
M. Krueger - S. Bangoura 2 - 0  
M. Libietis - S. Kozlov 0 - 2  
Tenisz (Savannah, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzales R / Lawson A - Galloway R / King E 1 - 2  

 

2017.05.01.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago Cubs 6 - 2  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aramis - Győr 1 - 8  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stockton - San Jose Barracuda (4.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Fehéroroszország 1 - 4  
Németország - Lettország 3 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Anaheim (3.m.) 3 - 6  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Gravelines 75 - 62  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Sopron (3.m.) 60 - 60  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Ludwigsburg 86 - 76  
Bayern München - Giessen 110 - 60  
Bremerhaven - Vechta 93 - 74  
Göttingen - Braunschweig 85 - 85, h.u. 114 - 107  
Jena - Brose Bamberg 61 - 74  
S. Oliver Würzburg - Bayreuth 82 - 73  
Telekom Bonn - Oldenburg 72 - 86  
Ulm - Tübingen 87 - 72  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Jekatyerinburg (5.m.) 82 - 83  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - VEF Riga (1.m.) 93 - 81  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Lucs Moszkva 29 - 27  
Dinamo Volgográd - Sztavropol 35 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Zvezda Zvenyigorod (2.m.) 32 - 27  
Rosztov - Kubany Krasznodar (2.m.) 32 - 21  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santamarina Tandil - Boca Unidos 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Arsenal Sarandí 3 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Atl. Rafaela 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Zulte Waregem 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Vereja 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Cserno More Várna 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Bohemians 1905 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Aarhus 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Laval 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Lokomotív Zagreb 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - KA Akureyri 1 - 3  
Grindavik - Stjarnan 2 - 2  
KR - Vikingur Reykjavik 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Tigres FC 2 - 0  
Dep. Tolima - Independiente SF 3 - 1  
Junior de Barranquilla - Independiente Medellin 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Cracovia Krakkó 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Necaxa 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Rosenborg 1 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sky Blue - Kansas City 1 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hoffenheim 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Avellino 2 - 1  
Salernitana - Frosinone 1 - 3  
Verona - Vicenza 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Anzsi Mahacskala 0 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - Gazovik Orenburg 1 - 1  
Tom Tomszk - Zenit Szentpétervár 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horn - FAC Wien 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - General Diaz 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Watford - Liverpool 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Botosani 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Steaua Bukarest 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Reus 0 - 1  
Huesca - Rayo Vallecano 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Sevilla 4 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Servette 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Degerfors 3 - 0  
Norrby - Atvidaberg 0 - 3  
Örgryte - Öster 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Norrköping 3 - 3  
FF Malmö - Örebro 2 - 1  
Kalmar - Halmstad 2 - 0  
Sirius - Jönköping Södra 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Vittsjö 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skalica - Slovan Bratislava 0 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Galatasaray 0 - 5  
Osmanlispor - Konyaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - St. Patrick's 2 - 0  
Dundalk - Waterford Utd. 3 - 0  
Sligo - Galway 0 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LJ Modena - Novara (1.m.) 3 - 1  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - J. Higgins (18 nyert frame-ig) 18 - 15  
Strandfoci (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Mexikó 8 - 1  
Strandfoci (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panama - Egyesült Arab Emirátusok 2 - 2  
Strandfoci (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Brazília 4 - 7  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F.F. Silva - D. Istomin 2 - 0  
G. Elias - M. Jaziri 2 - 1  
S. Caruso - K. Anderson 0 - 2  
T. Robredo - E. Donskoy 2 - 0  
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlocq C / Galdos S - Escobedo E / Neis F 2 - 0  
Edmund K / Sousa J - Almagro/Garcia-Lopez 1 - 2  
Groth S / Lindstedt R - Harrison R / Venus M 1 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klein - Y. Chung 2 - 0  
Y-H. Lu - P. Gunneswaran 2 - 0  
Tenisz (Gimcheon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung H / Lee J M - Fabbiano T / Lee D 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - J. Thompson 1 - 2  
J. Vesely - M. Granollers 2 - 1  
M. Safwat - B. Tomic 1 - 2  
M. Youzhny - C. Ilkel 2 - 1  
R. Albot - B. Tomic    
R. Dutra da Silva - R. Bellotti 2 - 1  
S. Darcis - D. Sela 2 - 0  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Melzer - Y. Hanfmann 1 - 2  
J-L. Struff - D. Masur 2 - 0  
S. Stakhovsky - T. Haas 1 - 2  
T. Bellucci - M. Kukushkin 2 - 0  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fognini F / Seppi A - Bachinger M / Marterer M 2 - 0  
Tenisz (Ostrava-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - D. Dima 2 - 1  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - O. Dodin 0 - 2  
C. Witthöft - M. Vondrousova 1 - 2  
Ka. Pliskova - C. Giorgi 0 - 2  
Qia. Wang - M. Sakkari 2 - 1  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubic V / Pliskova K - Muhammad A / Rosolska A 1 - 2  
Hradecka L / Siniakova K - Dzalamidze N / Kudermetova V 2 - 0  
Knoll X / Schuurs D - Kovinic D / Linette M 2 - 1  
Tenisz (Prága-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vekic - B. Haddad Maia 1 - 2  
L. Hradecka - A. Bogdan 2 - 0  
M. Barthel - D. Allertova 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - M. Duque Marino 2 - 0  
Tenisz (Rabat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - S. Errani 0 - 2  
A. Cornet - A. Riske 0 - 2  
E. Makarova - Y. Wickmayer 2 - 0  
F. Schiavone - Babos T. 2 - 0  
V. Lepchenko - K. Flipkens 2 - 1  
Y. Putintseva - A. Petkovic 2 - 0  
Tenisz (Rabat, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacsinszky T / Wickmayer - Krejcikova B / Kudryavtseva A 1 - 2  
Bondarenko K / Lepchenko - Pous-Tio L / Qostal L 2 - 1  
Olaru I R / Savchuk O - Gavrilova D / Krunic A 1 - 2  
Tenisz (Rabat-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - S. Soler-Espinosa 2 - 0  
G. Dabrowski - D. Hantuchova 2 - 0  
I. Jorovic - C. Perrin 0 - 2  
N. Podoroska - M. Trevisan 2 - 0  
Tenisz (Savannah, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Harrison - A. Falla 2 - 1  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Szolnok (1.m.) 7 - 13  
Címkék: eredmények, tippmix,