Tippmix eredmények - 2017. június 5-11.

2017-06-05
Tippmix eredmények - 2017. június 5-11.
2017.06.11.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Greater Western Sydney 71 - 70  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tokyo Yakult 6 - 9  
Fukuoka S. Hawks - Hanshin Tigers 5 - 2  
Hokkaido Nippon - Yomiuri Giants 5 - 1  
Orix Buffaloes - Chunichi Dragons 0 - 4  
Saitama Seibu - Yokohama Baystars 1 - 0  
Tohoku Rakuten - Hiroshima Carp 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Milwaukee 3 - 2  
Arizona - Milwaukee (22:10) 11 - 1  
Atlanta - NY Mets (19:35) 1 - 2  
Boston - Detroit 11 - 3  
Chicago Cubs - Colorado 7 - 5  
Cleveland - Chicago WS 3 - 5  
Cleveland - Chicago WS (19:10) 4 - 2  
Houston - LA Angels 6 - 12  
LA Dodgers - Cincinnati 5 - 4  
LA Dodgers - Cincinnati (22:10) 9 - 7  
NY Yankees - Baltimore 16 - 3  
NY Yankees - Baltimore (19:05) 14 - 3  
Pittsburgh - Miami 3 - 1  
San Diego - Kansas City 3 - 8  
San Francisco - Minnesota 13 - 8  
Seattle - Toronto 2 - 4  
Seattle - Toronto (22:10) 0 - 4  
St. Louis - Philadelphia 6 - 5  
Tampa Bay - Oakland 5 - 4  
Washington - Texas 1 - 5  
Darts (European Darts Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - M. Smith 2 - 6  
D. Chisnall - I. White 6 - 5  
European Darts Matchplay 2017    
M. Smith - J. Cullen 6 - 2  
M. Smith - M. van Gerwen 3 - 6  
M. Suljovic - C. Reyes 6 - 3  
M. Suljovic - D. Chisnall 6 - 3  
M. Suljovic - D. Gurney 6 - 5  
M. Suljovic - M. van Gerwen 3 - 6  
M. van Gerwen - M. King 6 - 3  
P. Hudson - A. Norris 6 - 3  
P. Hudson - M. van Gerwen 4 - 6  
P. Wright - C. Reyes 5 - 6  
S. Bunting - C. Reyes 3 - 6  
S. Bunting - K. Anderson 6 - 3  
V. van der Voort - J. Cullen 4 - 6  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Syracuse - Grand Rapids (5.m.) 5 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Tropang Texters (1.m.) 94 - 100  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Panathinaikosz (5.m.) 51 - 66  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Német bajnokság 2016/17    
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Oldenburg (3.m.) 76 - 58  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Valencia (2.m.) 79 - 86  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Besiktas (2.m.) 83 - 74  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Spanyolország 65 - 56  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Atlanta 104 - 71  
Dallas - Minnesota 74 - 91  
New York - Seattle 94 - 86  
Phoenix - Los Angeles 87 - 89  
San Antonio - Chicago 71 - 71, h.u. 81 - 85  
Washington - Indiana 88 - 70  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Feröer-szigetek 17 - 20  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Koszovó (Helyszín: Koszovó) 25 - 32  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Naturhouse La Rioja 34 - 29  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Lengyelország 41 - 22  
Svédország - Izland 23 - 23  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Togo 1 - 0  
Benin - Gambia 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghána - Etiópia 5 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zimbabwe - Libéria 3 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Közép-afrikai Köztársaság - Ruanda 2 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., L cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zöld-foki-szigetek - Uganda 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Instituto Cordoba 0 - 1  
Brown de Adrogue - Villa Dalmine 2 - 1  
Club Almagro - San Martin de Tucuman 0 - 3  
Dep. Flandria - Gimnasia Jujuy 2 - 0  
Guillermo Brown - Douglas Haig 2 - 0  
Independiente de Mendoza - Argentinos Juniors 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Sport Club Pacifico 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Figueirense 2 - 2  
Oeste - Luverdense 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Flamengo 1 - 1  
Botafogo - Coritiba 2 - 2  
Corinthians - Sao Paulo 3 - 2  
Cruzeiro - Atlético GO 2 - 0  
Ponte Preta - Chapecoense 3 - 2  
Vasco da Gama - Sport Recife 2 - 1  
Vitória - Atlético MG 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Gyeongnam 3 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Gifu 2 - 0  
Kamatamare Sanuki - Zweigen Kanazawa 1 - 0  
Kyoto - Machida Zelvia 2 - 2  
Matsumoto Yamaga - Mito 0 - 1  
Nagasaki - Roasso Kumamoto 1 - 0  
Yamagata - Thespakusatsu Gunma 1 - 0  
Yamaguchi - Okayama 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Montreal 1 - 1  
Portland - Dallas 2 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - FC Miami 0 - 1  
FC Puerto Rico - San Francisco 1 - 3  
Indy Eleven - Jacksonville 1 - 4  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Arendal 2 - 2  
Bodö/Glimt - Jerv 4 - 0  
Fredrikstad - Elverum 4 - 0  
Mjöndalen - Ullensaker/Kisa 3 - 1  
Sandnes Ulf - Ranheim 2 - 0  
Tromsdalen - Florö 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Guarani Asuncion 0 - 4  
Rubio - Independiente FBC 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Numancia - Mirandes 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Atl. Baleares 1 - 1  
R. Santander - Villanovense 4 - 0  
Real Murcia - Valencia B 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Atvidaberg 0 - 1  
Öster - Värnamo 1 - 2  
Labdarúgás (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20 vb 2017    
U20Uruguay - U20Olaszország 0 - 0  
U20Venezuela - U20Anglia 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Boston River 3 - 1  
Plaza Colonia - Fenix Montevideo 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Danubio 3 - 0  
Nacional - Montevideo Wanderers 1 - 1  
Sud América - Racing Montevideo 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Grúzia 2 - 2  
Szerbia - Wales 1 - 1  
Írország - Ausztria 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Albánia 0 - 3  
Macedónia - Spanyolország 1 - 2  
Olaszország - Liechtenstein 5 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Ukrajna 1 - 2  
Izland - Horvátország 1 - 0  
Koszovó - Törökország 1 - 4  
Labdarúgás (vb-selejtező, Óceánia, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Kaledónia - Fidzsi-szigetek 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Costa Rica 6 - 0  
Kína - Finnország 4 - 2  
Mexikó - Venezuela 3 - 0  
Norvégia - USA 0 - 1  
Oroszország - Szerbia 2 - 0  
Portugália - Wales 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night 110)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Volkanovski - M. Hirota 1 - 0  
D. Brown - V. Pichel 0 - 1  
D. Brunson - D. Kelly 1 - 0  
D. Hooker - R. Pearson 1 - 0  
D. Lewis - M. Hunt 0 - 1  
D.H. Kim - T. Gouti    
I. Cutelaba - L.H. Da Silva 1 - 0  
J. Moraga - A. Mokhtarian 1 - 0  
JJ Aldrich - C-M. Jeon (női) 1 - 0  
K. Kunimoto - Z. Ottow 0 - 1  
L. Jumeau - D. Steele 1 - 0  
T. Elliott - B. Nguyen 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Kanadai Nagydíj) 1 - 0  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Kanadai Nagydíj) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Kanadai Nagydíj) 0 - 1  
F. Massa - L. Stroll (Kanadai Nagydíj) 0 - 1  
K. Räikkönen - S. Vettel (Kanadai Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Kanadai Nagydíj) 1 - 0  
M. Ericsson - P. Wehrlein (Kanadai Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - J. Palmer (Kanadai Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Kanadai Nagydíj) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Kanadai Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Kanadai Nagydíj 2017    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bautista - D. Petrucci (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
A. Espargaro - J. Folger (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
D. Pedrosa - M. Marquez (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
J. Lorenzo - A. Dovizioso (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - M. Vinales (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Katalán Nagydíj    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Warrington 36 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wests Tigers - Sydney Roosters 18 - 40  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Albánia (Helyszín: Albánia) 1 - 3  
Finnország - Ausztria 3 - 0  
Röplabda (Európa Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Dánia 3 - 1  
Magyarország - Ukrajna (Helyszín: Ukrajna) 1 - 3  
Röplabda (Európa Liga, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Portugália 1 - 3  
Szlovákia - Spanyolország (Helyszín: Spanyolo.) 0 - 3  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kína 1 - 3  
Németország - Brazília 0 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 1 - 3  
Franciaország - USA 3 - 1  
Irán - Argentína 3 - 2  
Lengyelország - Kanada 3 - 1  
Olaszország - Oroszország 2 - 3  
Szerbia - Belgium 3 - 0  
Röplabda (Világ Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Portugália 3 - 0  
Egyiptom - Hollandia 2 - 3  
Japán - Dél-Korea 3 - 0  
Szlovénia - Törökország 3 - 1  
Röplabda (Világ Liga, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Spanyolország 0 - 3  
Görögország - Észtország (Helyszín: Észtország) 2 - 3  
Katar - Venezuela 3 - 1  
Kazahsztán - Tajvan 1 - 3  
Németország - Mexikó 3 - 0  
Tunézia - Montenegró 3 - 2  
Sakk (Norway Chess)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - A. Giri 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - L. Aronian 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - F. Caruana 0.5 - 0.5  
V. Anand - W. So 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
Tenisz ('s-Hertogenbosch-sel., ffi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - T. Smyczek 2 - 1  
J. Benneteau - T. Ito 0 - 2  
J. Jung - D. Novikov 0 - 2  
V. Pospisil - S. Tsitsipas 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenbosch-sel., női e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hlavackova - K. Muchova 2 - 0  
A. Lottner - A. Sadikovic 2 - 0  
A. Muhammad - P. Krejsova 0 - 2  
C. Lister - Vara. Wongteanchai 2 - 0  
L. Kichenok - Mi. Kato 0 - 2  
T. Korpatsch - J. Cako 2 - 0  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - A. Cadantu    
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuang C-J / Voracova R - Gjorcheska L / Naydenova A 2 - 0  
Tenisz (Lisszabon-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gil - Borsos G. 0 - 2  
Tenisz (Nottingham-selejtező, női egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Weinhold - D. Yastremska 1 - 2  
E. Kulichkova - C. Dolehide 2 - 1  
K. Ahn - D. Aiava 2 - 0  
L. Cabrera - G. Min 1 - 2  
S. Vickery - J. Fett 0 - 2  
T. Martincova - E. Silva 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Roland Garros 2017    
S. Wawrinka - R. Nadal 0 - 3  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-S./Safarova - Barty/Dellacqua 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart-selejtező, férfi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Lacko - A. Bublik 2 - 0  
M. Chiudinelli - Fucsovics M. 0 - 2  
R. Bemelmans - P. Gojowczyk 0 - 2  
Y. Hanfmann - Y. Maden 2 - 0  
Tenisz (Surbiton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Thompson - Y. Sugita 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Magyarország 9 - 7  
USA - Kanada 12 - 6  

 

2017.06.10.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Fremantle 121 - 64  
Essendon - Port Adelaide 131 - 61  
Hawthorn - Gold Coast Suns 79 - 95  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tokyo Yakult 4 - 1  
Fukuoka S. Hawks - Hanshin Tigers 1 - 5  
Hokkaido Nippon - Yomiuri Giants 3 - 2  
Orix Buffaloes - Chunichi Dragons 5 - 3  
Saitama Seibu - Yokohama Baystars 6 - 2  
Tohoku Rakuten - Hiroshima Carp 2 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Milwaukee 6 - 8  
Atlanta - NY Mets 3 - 2  
Boston - Detroit 5 - 3  
Chicago Cubs - Colorado 1 - 9  
Cleveland - Chicago WS 7 - 3  
Houston - LA Angels 4 - 9  
LA Dodgers - Cincinnati 7 - 2  
NY Yankees - Baltimore 8 - 2  
Pittsburgh - Miami 7 - 12  
San Diego - Kansas City 6 - 3  
San Francisco - Minnesota 0 - 4  
Seattle - Toronto 4 - 2  
St. Louis - Philadelphia 3 - 2  
St. Louis - Philadelphia (20:15) 7 - 0  
Tampa Bay - Oakland 13 - 4  
Washington - Texas 2 - 5  
Washington - Texas (18:05) 3 - 6  
Darts (European Darts Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - M. Kantele 6 - 3  
B. van de Pas - V. van der Voort 5 - 6  
C. Reyes - N. Aspinall 6 - 5  
D. Chisnall - J. Wilson 6 - 4  
D. Gurney - J. Hendriks 6 - 1  
I. White - P. Jacques 6 - 3  
J. Cullen - J. Pipe 6 - 2  
J. Klaasen - S. Bunting 2 - 6  
J. Wade - K. Anderson 2 - 6  
K. Huybrechts - P. Hudson 5 - 6  
M. King - R. North 6 - 2  
M. Smith - M. De Decker 6 - 1  
M. Suljovic - D. van Duijvenbode 6 - 5  
M. van Gerwen - J. Henderson 6 - 2  
P. Wright - J. Michael 6 - 0  
S. Whitlock - A. Hamilton 1 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Barcelona (2.m.) 6 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Syracuse - Grand Rapids (4.m.) 2 - 3  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Star Hotshots (1.m.) 105 - 109  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Torun (5.m.) 88 - 82  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Neptunas Klaipeda (5.m.) 75 - 66  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Alba Fehérvár (2.m.) 65 - 75  
ZTE - Körmend (2.m.) 99 - 95  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Golden State (4.m.) 137 - 116  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Trento (1.m.) 74 - 83  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Himki Moszkva (2.m.) 99 - 79  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Szlovákia 84 - 58  
Magyarország - Szlovákia 84 - 58  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Los Angeles 96 - 90  
Indiana - Seattle 83 - 80  
Washington - Minnesota 73 - 98  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Görögország (Helyszín: Görögország) 25 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Grúzia 30 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Kiel 22 - 25  
Bergischer HC - Burgdorf-Hannover 32 - 24  
Coburg - Minden 29 - 26  
DHfK Leipzig - Füchse Berlin 28 - 32  
Erlangen - Magdeburg 27 - 33  
Flensburg - Wetzlar 34 - 31  
Göppingen - Stuttgart 26 - 26  
Lemgo - Gummersbach 32 - 31  
R-N. Löwen Kronau - Melsungen 33 - 28  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Barcelona 23 - 37  
Naturhouse La Rioja - Anaitasuna 33 - 21  
Kézilabda (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Törökország 29 - 25  
Horvátország - Szlovénia 23 - 28  
Macedónia - Svédország 20 - 31  
Magyarország - Szlovákia 28 - 19  
Olaszország - Szerbia 23 - 33  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Lettország 36 - 23  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szenegál - Egyenlítői Guinea 3 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Marokkó 1 - 0  
Malawi - Comore-szigetek 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burundi - Dél-Szudán 3 - 0  
Mali - Gabon 2 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Dél-Afrika 0 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sierra Leone - Kenya 2 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongói DK - Kongó 3 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Guinea 2 - 3  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., I cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botswana - Mauritánia 0 - 1  
Burkina Faso - Angola 3 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., J cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Niger - Szváziföld 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., K cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bissau Guinea - Namíbia 1 - 0  
Zambia - Mozambik 0 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., L cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tanzánia - Lesotho 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud Un. Gualeguaychu - Atl. Los Andes 0 - 1  
Santamarina Tandil - Nueva Chicago 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Defensores de Villa Ramal 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Juventude 0 - 2  
Brasil de Pelotas - Ceara 2 - 3  
Criciuma - CRB 1 - 0  
Internacional - Nautico 4 - 2  
Parana - Guarani 0 - 1  
Paysandu - Goiás 0 - 1  
Santa Cruz PE - Londrina 1 - 3  
Vila Nova - America MG 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Fluminense 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Bröndby 0 - 5  
Vejle - Ballerup 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Seoul E-Land 1 - 0  
Busan I'Park - Anyang 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - GrIFK 4 - 1  
Haka - KPV Kokkola 1 - 0  
Jaro - Oulu 1 - 1  
Turku PS - Gnistan 3 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir F. - Fylkir 3 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Avispa Fukuoka 0 - 0  
Oita Trinita - Yokohama FC 2 - 2  
Tokushima - Shonan Bellmare 0 - 1  
Tokyo Verdi - Nagoya GE 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Atlanta Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York Cosmos - North Carolina 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Levanger 0 - 1  
Start - Strömmen 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Olimpia Asuncion 3 - 0  
Nacional Asuncion - Sp. Luqueno 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Lugo 3 - 0  
Almería - Reus 1 - 0  
Cordoba - Girona 2 - 1  
Elche - Oviedo 0 - 2  
Gimnastic - UCAM Murcia 1 - 0  
Levante - Huesca 1 - 2  
Mallorca - Getafe 3 - 3  
Valladolid - Cadiz 1 - 0  
Zaragoza - Tenerife 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Cartagena 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Gefle 2 - 0  
Frej Täby - Falkenberg 2 - 0  
Norrby - Syrianska 1 - 1  
Varberg - Trelleborg 0 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifj. torna, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Elefántcsontpart 1 - 1  
Skócia - Csehország 3 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lettország - U21Andorra 0 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Svédország - U21Dánia 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool Montevideo - El Tanque Sisley 2 - 0  
Penarol - Rampla Juniors 4 - 1  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud - Atl. River Plate 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Észak-Írország 0 - 1  
Norvégia - Csehország 1 - 1  
Németország - San Marino 7 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Dánia 1 - 3  
Lengyelország - Románia 3 - 1  
Montenegró - Örményország 4 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Szlovákia 1 - 2  
Skócia - Anglia 2 - 2  
Szlovénia - Málta 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Brazília 1 - 2  
Svájc - Anglia 0 - 4  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szingapúr - Tajvan 1 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Huddersfield 12 - 56  
Wakefield - Leeds Rhinos 16 - 18  
Rögbi (Nations Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Namíbia - Spanyolország 13 - 15  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - New Zealand Warriors 12 - 34  
Parramatta Eels - North Queensland Cowboys 6 - 32  
Penrith Panthers - Canberra Raiders 24 - 20  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Anglia 34 - 38  
Ausztrália - Fidzsi-szigetek 37 - 14  
Dél-Afrika - Franciaország 37 - 14  
Japán - Románia 33 - 21  
Olaszország - Skócia 13 - 34  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Albánia 1 - 3  
Fehéroroszország - Finnország 0 - 3  
Röplabda (Európa Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Ukrajna (Helyszín: Ukrajna) 3 - 0  
Magyarország - Izrael 3 - 1  
Röplabda (Európa Liga, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Spanyolország 1 - 3  
Szlovákia - Svédország 3 - 0  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Thaiföld 3 - 1  
Lengyelország - Svájc (Helyszín: Svájc) 3 - 0  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Németország 1 - 3  
Brazília - Kína 3 - 1  
Röplabda (Világ Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Argentína 3 - 2  
Brazília - Lengyelország 3 - 1  
Franciaország - Olaszország 3 - 1  
Irán - Szerbia 1 - 3  
Kanada - Bulgária 3 - 1  
USA - Oroszország 3 - 0  
Röplabda (Világ Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Ausztrália 1 - 3  
Hollandia - Csehország 3 - 0  
Japán - Szlovénia 3 - 2  
Kína - Szlovákia 1 - 3  
Portugália - Egyiptom 2 - 3  
Törökország - Dél-Korea 2 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Katar 0 - 3  
Mexikó - Ausztria 2 - 3  
Montenegró - Kazahsztán 3 - 0  
Spanyolország - Németország 0 - 3  
Venezuela - Észtország 0 - 3  
Sakk (Norway Chess)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - V. Anand 1 - 0  
F. Caruana - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - M. Vachier-Lagrave 1 - 0  
L. Aronian - M. Carlsen 1 - 0  
W. So - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
Tenisz ('s-Hertogenbosch-sel., ffi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - M. Purcell    
D. Medvedev - R. Ram 2 - 0  
I. Ivashka - D. Novikov 0 - 2  
J. Benneteau - A. Setkic 2 - 0  
J. Jung - M. Krueger 2 - 0  
S. Tsitsipas - B. Becker 2 - 1  
S.W. Kwon - T. Ito 1 - 2  
T. Smyczek - E. Gerasimov 2 - 1  
V. Pospisil - M. Middelkoop 2 - 1  
Tenisz ('s-Hertogenbosch-sel., női e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - E. Vogelsang 2 - 0  
A. Muhammad - M. Melnikova 2 - 0  
J. Loeb - L. Kichenok 0 - 2  
J. Moore - Mi. Kato 0 - 2  
K. Versteeg - A. Sadikovic 1 - 2  
L. Salden - J. Cako 0 - 2  
M. Hoedt - K. Muchova 0 - 2  
P. Krejsova - K. Hobgarski 2 - 1  
T. Korpatsch - S. Pirazhenka 2 - 1  
T. Smitkova - A. Hlavackova 1 - 2  
Vara. Wongteanchai - Stollár F. 2 - 1  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - M. Minella 2 - 0  
B. Haddad Maia - A. Krunic 1 - 2  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuang C-J / Voracova R - Mrdeza T / Zidansek T 2 - 1  
Gjorcheska L / Naydenova - Sakkari M / Sorribes Tormo S 2 - 0  
Tenisz (Nottingham-selejtező, női egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - J. Fett 0 - 2  
D. Jurak - G. Min 0 - 2  
D. Yastremska - M. Larcher de Brito 2 - 0  
E. Silva - D. Khazaniuk 2 - 1  
I. Shinikova - A. Weinhold 0 - 2  
K. Ahn - G. Dabrowski 2 - 0  
L. Cabrera - C. Whoriskey 2 - 0  
L. Deigman - D. Aiava 0 - 2  
S. Vickery - B. Morgan 2 - 0  
T. Martincova - F. Christie 2 - 0  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - J. Vesely 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrison/Venus - Gonzalez S / Young D 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ostapenko - S. Halep 2 - 1  
WTA - Roland Garros 2017    
Tenisz (Stuttgart-selejtező, férfi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Altmaier - Fucsovics M. 0 - 2  
D. Masur - P. Gojowczyk 1 - 2  
L. Lacko - D. Brands 2 - 0  
M. Basic - A. Bublik 0 - 2  
R. Bemelmans - Y. Uchiyama 2 - 1  
T.H. Fritz - M. Chiudinelli 1 - 2  
Y. Hanfmann - L. Rosol 2 - 1  
Y. Maden - V. Millot 2 - 1  
Tenisz (Surbiton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - J. Thompson 0 - 2  
D. Evans - D. Brown    
Tenisz (Surbiton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M/Qureshi - Huey/Kudla 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - USA 4 - 8  
Oroszország - Kanada 10 - 11  

 

2017.06.09.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - St. Kilda 111 - 54  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tokyo Yakult 6 - 1  
Fukuoka S. Hawks - Hanshin Tigers 3 - 0  
Hokkaido Nippon - Yomiuri Giants 1 - 2  
Orix Buffaloes - Chunichi Dragons 4 - 2  
Saitama Seibu - Yokohama Baystars 3 - 4  
Tohoku Rakuten - Hiroshima Carp 3 - 12  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 3 - 1  
Chicago Cubs - Colorado 1 - 4  
Chicago Cubs - Colorado (20:20) 3 - 5  
Kansas City - Houston 1 - 6  
NY Yankees - Boston 9 - 1  
Pittsburgh - Miami 1 - 7  
Seattle - Minnesota 1 - 2  
Tampa Bay - Chicago WS 7 - 5  
Washington - Baltimore 6 - 1  
Darts (European Darts Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - M. Schindler 6 - 5  
A. Jenkins - J. Hendriks 4 - 6  
C. Quantock - N. Aspinall 3 - 6  
D. Webster - D. van Duijvenbode 3 - 6  
E. Tautfest - J. Michael 5 - 6  
J. Henderson - M. Holz 6 - 4  
K. Anderson - C. Kist 6 - 5  
K. Neyens - S. Bunting 3 - 6  
K. Ratajski - J. Pipe 4 - 6  
L. Bryant - J. Wilson 4 - 6  
M. De Decker - M. Hopp 6 - 2  
M. Kantele - A. Alcinas 6 - 5  
P. Hudson - B. Dolan 6 - 1  
P. Jacques - C. Dobey 6 - 5  
R. North - M. Mansell 6 - 1  
V. van der Voort - A. Lewis 6 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Pescara (3.m.) 4 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Nashville (5.m.) 6 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Adecco ASVEL (5.m.) 70 - 69  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tropang Texters - Meralco Bolts (3.m.) 89 - 89, h.u. 104 - 96  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Lietkabelis (5.m.) 73 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Valencia (1.m.) 87 - 81  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Partizan Belgrád (2.m.) 78 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Besiktas (1.m.) 75 - 69  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Oroszország 64 - 77  
Franciaország - Olaszország 69 - 64  
Görögország - Ukrajna 82 - 75  
Magyarország - Szlovákia 98 - 64  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Finnország 29 - 20  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Izrael 27 - 31  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Anaitasuna 25 - 26  
Barcelona - Huesca 32 - 19  
Granollers - Bidasoa Irun 31 - 29  
Naturhouse La Rioja - Morrazo Cangas 32 - 27  
Kézilabda (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Fehéroroszország 33 - 26  
Oroszország - Lengyelország 31 - 20  
Románia - Ausztria 34 - 29  
Ukrajna - Spanyolország 24 - 24  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Ukrajna 24 - 21  
Izland - Lengyelország 24 - 21  
Litvánia - Lettország 40 - 30  
Norvégia - Svédország 22 - 21  
Szlovénia - Montenegró 33 - 24  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szudán - Madagaszkár 1 - 3  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Líbia - Seychelles-szigetek 5 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Chacarita Juniors 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Atl. All Boys 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Ponte Preta 3 - 0  
Bahia - Cruzeiro 1 - 0  
Chapecoense - Gremio 3 - 6  
Sao Paulo - Vitória 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir R. - Selfoss 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Dep. Cali 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sp. Trinidense 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla B - Rayo Vallecano 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Bulgária 2 - 1  
Hollandia - Luxemburg 5 - 0  
Svédország - Franciaország 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andorra - Magyarország 1 - 0  
Feröer-szigetek - Svájc 0 - 2  
Lettország - Portugália 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Panama 0 - 0  
Mexikó - Honduras 3 - 0  
USA - Trinidad és Tobago 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Görögország 0 - 0  
Gibraltár - Ciprus 1 - 2  
Észtország - Belgium 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Óceánia, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salamon-szigetek - Pápua Új-Guinea 3 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Brazília 1 - 0  
Oroszország - Chile 1 - 1  
Venezuela - Ecuador 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Szlovénia 1 - 0  
Hollandia - Japán 0 - 1  
Horvátország - Bosznia-Hercegovina 2 - 1  
Kanada - Costa Rica 3 - 1  
Skócia - Románia 2 - 0  
Szlovákia - Görögország 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Hull FC 10 - 34  
St. Helens - Widnes 26 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - South Sydney Rabbitohs 24 - 18  
Manly-Warringah SeaEagles - Newcastle Knights 18 - 14  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Hurricanes - Waikato Chiefs 14 - 17  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Finnország 0 - 3  
Ausztria - Fehéroroszország 0 - 3  
Röplabda (Európa Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Magyarország 3 - 0  
Ukrajna - Izrael 3 - 0  
Röplabda (Európa Liga, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Szlovákia 0 - 3  
Spanyolország - Svédország 3 - 1  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Argentína 0 - 3  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Lengyelország 2 - 3  
Thaiföld - Brazília 1 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Lengyelország 3 - 2  
Franciaország - Oroszország 3 - 1  
Irán - Belgium 3 - 2  
Kanada - Brazília 1 - 3  
Olaszország - USA 0 - 3  
Szerbia - Argentína 3 - 0  
Röplabda (Világ Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Egyiptom 3 - 2  
Finnország - Kína 3 - 1  
Hollandia - Portugália 3 - 1  
Japán - Törökország 3 - 1  
Szlovákia - Ausztrália 0 - 3  
Szlovénia - Dél-Korea 3 - 2  
Röplabda (Világ Liga, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Németország 3 - 1  
Mexikó - Spanyolország 2 - 3  
Montenegró - Tajvan 1 - 3  
Venezuela - Görögország 3 - 0  
Észtország - Katar 3 - 0  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - I. Jorovic 2 - 0  
B. Haddad Maia - S. Errani 2 - 0  
K. Bondarenko - M. Minella 0 - 2  
M. Sakkari - A. Cadantu 0 - 2  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadantu A / Thombare P - Mrdeza T / Zidansek T    
Jorovic I / Kostova E - Gjorcheska L / Naydenova A 0 - 2  
Sakkari M / Sorribes Torm - Knoll X / Zanevska M 2 - 0  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mar.Eriksson - F. Delbonis 0 - 2  
T. Sandgren - J. Vesely 0 - 2  
Tenisz (Prostejov, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy R / Podlipnik-Castillo - G. Duran / A. Molteni 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - S. Wawrinka 2 - 3  
R. Nadal - D. Thiem 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal/Farah - Harrison/Venus 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty/Dellacqua - Hradecka/Siniakova 2 - 1  
Mattek-S./Safarova - Chan Y-J / Hingis M 2 - 0  
Tenisz (Surbiton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evans - A. Santillan 2 - 0  
Tenisz (Surbiton, Great Britain, Doubl)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Qureshi A-U-H - Brown D / Nedunchezhiyan 2 - 0  
Groth S/Sa A-Klein B/Salisbury J 1 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Magyarország 7 - 8  
Japán - Kanada 5 - 9  
Kína - Oroszország 8 - 16

 

2017.06.08.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kipketer - A. Kszczot (800 m síkfutás, Róma) 0 - 1  
C. Kipruto - J.K. Birech (3000 m akadályfutás, Róma) 1 - 0  
C. Martina - C. Lemaitre (200 m síkfutás, Róma) 0 - 1  
D. Schippers - M-J. Ta Lou (női 100 m síkfutás, Róma) 1 - 0  
G. Dibaba - H. Obiri (női 5000 m síkfutás, Róma) 0 - 1  
K. Licwinko - R. Beitia (női magasugrás, Róma) 1 - 0  
K. Stefanidi - S. Morris (női rúdugrás, Róma) 1 - 0  
Márton A. - M. Carter (női súlylökés, Róma) 0 - 1  
N. Hastings - S. McPherson (női 400 m síkfutás, Róma) 1 - 0  
S. Hassan - M. Bahta (női 1500 m síkfutás, Róma) 1 - 0  
S. Shubenkov - A. Merritt (110 m gátfutás, Róma) 0 - 1  
T. Röhler - J. Vetter (gerelyhajítás, Róma) 1 - 0  
Y. Rojas - C. Ibarguen (női hármasugrás, Róma) 1 - 0  
Z. Hejnova - S. Petersen (női 400 m gátfutás, Róma) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Western Bulldogs 88 - 42  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Chunichi Dragons 9 - 5  
Fukuoka S. Hawks - Tokyo Yakult 15 - 0  
Hokkaido Nippon - Hiroshima Carp 3 - 5  
Orix Buffaloes - Hanshin Tigers 2 - 3  
Saitama Seibu - Yomiuri Giants 13 - 2  
Tohoku Rakuten - Yokohama Baystars 8 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 7 - 4  
Arizona - San Diego (21:40) 15 - 3  
Atlanta - Philadelphia 14 - 1  
Baltimore - Pittsburgh 9 - 6  
Chicago Cubs - Miami 5 - 6  
Cincinnati - St. Louis 6 - 4  
Cincinnati - St. Louis (18:35) 5 - 2  
Detroit - LA Angels 4 - 0  
Detroit - LA Angels (19:10) 4 - 11  
Kansas City - Houston 7 - 5  
Milwaukee - San Francisco 6 - 3  
Milwaukee - San Francisco (20:10) 5 - 9  
NY Yankees - Boston 8 - 0  
Seattle - Minnesota 6 - 5  
Tampa Bay - Chicago WS 3 - 1  
Texas - NY Mets 3 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Barcelona (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Syracuse - Grand Rapids (3.m.) 5 - 3  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Olympiakosz (4.m.) 71 - 58  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Ironi Naharia (5.m.) 71 - 60  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Zielona Gora (4.m.) 78 - 81  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Golden State (3.m.) 113 - 118  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Leks - Crvena zvezda (2.m.) 75 - 84  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Himki Moszkva (1.m.) 94 - 88  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Horvátország 75 - 51  
Görögország - Oroszország 76 - 74  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Phoenix 78 - 78, h.u. 90 - 98  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Saran 26 - 28  
Creteil - Cesson 28 - 27  
Dunkerque - Pays d'Aix 27 - 21  
Montpellier - Selestat 31 - 20  
Paris SG - Nantes 37 - 38  
St. Raphael - Ivry 27 - 21  
Toulouse - Nimes 33 - 28  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Ukrajna 31 - 32  
Lengyelország - Svédország 27 - 33  
Norvégia - Izland 36 - 30  
Szlovénia - Montenegró 38 - 24  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Németország 17 - 22  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Independiente de Mendoza 1 - 0  
Lanus - Sportivo Barracas 5 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Ferro Carril Oeste 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Avai 1 - 0  
Coritiba - Palmeiras 1 - 0  
Santos - Botafogo 1 - 0  
Sport Recife - Flamengo 2 - 0  
Vasco da Gama - Corinthians 2 - 5  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Thor Akureyri 1 - 3  
Grotta - IR 1 - 2  
HK Kopavogs - Throttur Reykjavik 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Atl. Nacional Medellin 0 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York Cosmos - Edmonton 2 - 4  
Labdarúgás (Olasz B, rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Carpi 1 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifj. torna, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Skócia 3 - 0  
Elefántcsontpart - Csehország 2 - 1  
Labdarúgás (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Anglia 1 - 3  
U20Uruguay - U20Venezuela 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Észtország - U21Észak-Írország 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Litvánia - U21Feröer-szigetek 3 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Azerbajdzsán - U21Csehország 1 - 2  
U21Bulgária - U21Grúzia 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Szaúd-Arábia 3 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peru - Paraguay 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Szerbia 5 - 2  
Portugália - Wales 1 - 2  
Svédország - USA 0 - 1  
Ukrajna - Lengyelország 2 - 3  
Írország - Izland 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leigh Centurions - Wigan 50 - 34  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Melbourne Storm 13 - 18  
Rögbi (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Ausztrália 20 - 19  
U20Wales - U20Szamoa 54 - 20  
Rögbi (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Skócia - U20Olaszország 17 - 16  
U20Írország - U20Új-Zéland 3 - 69  
Rögbi (U20 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Dél-Afrika 14 - 72  
U20Franciaország - U20Grúzia (Helyszín: Grúzia) 54 - 0  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kína 3 - 2  
Hollandia - Svájc (Helyszín: Svájc) 3 - 1  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Thaiföld 3 - 1  
Röplabda (Világ Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kína 3 - 0  
Finnország - Szlovákia 3 - 0  
Sakk (Norway Chess)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Aronian - A. Giri 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - F. Caruana 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - V. Anand 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - W. So 0.5 - 0.5  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - O. Govortsova 2 - 0  
C-J. Chuang - M. Minella 0 - 2  
J. Larsson - B. Haddad Maia 0 - 2  
K. Bondarenko - T. Lukas 2 - 0  
L. Gjorcheska - I. Jorovic 1 - 2  
O. Saez Larra - S. Errani 0 - 2  
T. Mrdeza - A. Cadantu 1 - 2  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuang C-J / Voracova R - Eguchi M / Pairone G 2 - 0  
Sakkari M / Sorribes Tormo - Kawa K / Tinjic J 2 - 0  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - T. Robredo 2 - 0  
Mar.Eriksson - R. Albot 2 - 0  
N. Kicker - T. Sandgren 1 - 2  
U. Ignatik - J. Vesely 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verdasco F / Zimonjic N - Gonzalez S / Young D 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ostapenko - T. Bacsinszky 2 - 1  
S. Halep - Ka. Pliskova 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Farah R - Dabrowski G / Bopanna R 1 - 2  
Tenisz (Surbiton, Great Britain)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evans - J. Ward 2 - 0  
D.H. Lee - Y. Bhambri 0 - 2  
P. Polansky - D. Brown 0 - 2  
R. Opelka - M. Ebden 2 - 1  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Kanada 7 - 10  
Magyarország - Ausztrália 8 - 3  

 

2017.06.07.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Chunichi Dragons 2 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Tokyo Yakult 4 - 1  
Hokkaido Nippon - Hiroshima Carp 3 - 8  
Orix Buffaloes - Hanshin Tigers 5 - 4  
Saitama Seibu - Yomiuri Giants 3 - 0  
Tohoku Rakuten - Yokohama Baystars 6 - 10  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 10 - 2  
Atlanta - Philadelphia 1 - 3  
Baltimore - Pittsburgh 6 - 5  
Chicago Cubs - Miami 10 - 2  
Cincinnati - St. Louis 13 - 1  
Colorado - Cleveland 11 - 3  
Colorado - Cleveland (21:10) 8 - 1  
Detroit - LA Angels 3 - 5  
Kansas City - Houston 9 - 7  
LA Dodgers - Washington 1 - 2  
LA Dodgers - Washington (21:10) 2 - 1  
Milwaukee - San Francisco 5 - 2  
NY Yankees - Boston 4 - 5  
Oakland - Toronto 4 - 1  
Oakland - Toronto (21:35) 5 - 7  
Seattle - Minnesota 12 - 3  
Tampa Bay - Chicago WS 2 - 4  
Texas - NY Mets 10 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Pescara (2.m.) 5 - 2  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - Chalon sur Saone (4.m.) 55 - 82  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Tropang Texters (2.m.) 92 - 92, h.u. 103 - 100  
RS Elasto Painters - Star Hotshots (2.m.) 69 - 84  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi Rishon (5.m.) 77 - 82  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Lietuvos Rytas (4.m.) 70 - 65  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szombathely (1.m.) 76 - 77  
Körmend - ZTE (1.m.) 94 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Brose Bamberg (2.m.) 76 - 88  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - FMP (1.m.) 91 - 96  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Fehéroroszország 65 - 58  
Montenegró - Szlovénia 72 - 59  
Oroszország - Ukrajna 73 - 67  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Washington 89 - 101  
Los Angeles - Chicago 79 - 70  
New York - Atlanta 76 - 61  
San Antonio - Seattle 76 - 85  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Lemgo 23 - 27  
Wetzlar - R-N. Löwen Kronau 30 - 24  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Club Almagro 1 - 0  
Sarmiento - Brown de Adrogue 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Paysandu 2 - 1  
America MG - Ceara 1 - 0  
CRB - Brasil de Pelotas 0 - 1  
Figueirense - Internacional 1 - 2  
Goiás - Santa Cruz PE 2 - 1  
Guarani - Boa 2 - 1  
Juventude - Criciuma 1 - 0  
Londrina - Parana 1 - 1  
Luverdense - Vila Nova 1 - 1  
Nautico - Oeste 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Atlético PR 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - OPS 2 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - HNK Gorica 3 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - Haukar 3 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Fehéroroszország - U21San Marino 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Óceánia, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Új-Kaledónia 2 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Liechtenstein 1 - 1  
Irak - Dél-Korea 0 - 0  
Japán - Szíria 1 - 1  
Kína - Fülöp-szigetek 8 - 1  
Olaszország - Uruguay 3 - 0  
Spanyolország - Kolumbia 2 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Bulgária 4 - 0  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Hollandia 3 - 2  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Németország 2 - 3  
Thaiföld - Lengyelország 1 - 3  
Sakk (Norway Chess)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
F. Caruana - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - L. Aronian 0.5 - 0.5  
V. Anand - V. Kramnik 0 - 1  
W. So - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Naydenova - S. Errani 0 - 2  
I. Jorovic - K. Kucova 2 - 0  
J. Larsson - E. Kostova 2 - 0  
M. Sakkari - A. Tomljanovic 2 - 1  
S. Sorribes Tormo - A. Krunic 0 - 2  
X. Knoll - T. Lukas 0 - 2  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biskic A / Mijacika A - Gjorcheska L / Naydenova A 0 - 2  
Cadantu A / Thombare P - Govortsova O / Panova A 2 - 1  
Eguchi M / Pairone G - Kramperova K / Van Der Hoek R 2 - 0  
Tomova V / Vlahinic M - Jorovic I / Kostova E 0 - 2  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - U. Ignatik 1 - 2  
M. Arevalo - J. Vesely 0 - 2  
M. Klizan - Mar.Eriksson 0 - 2  
N. Jarry - F. Delbonis 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - K. Nishikori 3 - 1  
D. Thiem - N. Djokovic 3 - 0  
P. Carreno-Busta - R. Nadal    
S. Wawrinka - M. Cilic 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dutra Silva R / Lorenzi P - Verdasco F / Zimonjic N 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - Ka. Pliskova 0 - 2  
E. Svitolina - S. Halep 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I / Zheng S - Barty/Dellacqua 0 - 2  
Chan Y-J / Hingis M - Olaru I R / Savchuk O 2 - 0  
Hradecka/Siniakova - Makarova E / Vesnina E 2 - 0  
Mattek-S./Safarova - Flipkens K / Schiavone F 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Farah R - Dellacqua C / Ram R 2 - 1  
Hlavackova A / Roger-Vass - Dabrowski G / Bopanna R 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 4 - 8  
Kína - Magyarország 6 - 16  
Oroszország - Hollandia 10 - 10  

 

2017.06.06.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Chunichi Dragons 0 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Tokyo Yakult 2 - 1  
Hokkaido Nippon - Hiroshima Carp 3 - 4  
Orix Buffaloes - Hanshin Tigers 4 - 11  
Saitama Seibu - Yomiuri Giants 8 - 5  
Tohoku Rakuten - Yokohama Baystars 1 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 4 - 11  
Chicago Cubs - Miami 3 - 1  
Cincinnati - St. Louis 4 - 2  
Kansas City - Houston 3 - 7  
LA Dodgers - Washington 2 - 4  
Milwaukee - San Francisco 2 - 7  
Oakland - Toronto 5 - 3  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aramis - Dunaújváros 0 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - Pittsburgh (4.m.) 4 - 1  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Strasbourg (4.m.) 64 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Ginebra SM (1.m.) 85 - 96  
Phoenix Fuelmasters - SM Beermen (1.m.) 96 - 115  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Zielona Gora (3.m.) 84 - 74  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Zalgiris Kaunas (4.m.) 59 - 72  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mega Leks (1.m.) 85 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Besiktas (4.m.) 65 - 91  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Boca Unidos 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Patronato Parana 0 - 1  
Racing Club - Aldosivi 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Atlético GO 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Suwon Bluewings 0 - 2  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Csehország 0 - 0  
Indonézia - Skócia 1 - 2  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Finnország - U21Szlovénia 1 - 0  
U21Ukrajna - U21Montenegró 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Penarol 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Németország 1 - 1  
Izrael - Moldova 1 - 1  
Ukrajna - Málta 0 - 1  
Üzbegisztán - Thaiföld 2 - 0  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Argentína 2 - 3  
Kína - Svájc (Helyszín: Svájc) 3 - 0  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Lengyelország 3 - 1  
Sakk (Norway Chess)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - A. Giri 1 - 0  
L. Aronian - F. Caruana 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - W. So 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - V. Anand 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
Snooker (China Championship, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wakelin - F. Xiongman 5 - 3  
H. Vafaei Ayouri - S. Vahedi 5 - 0  
L. Hang - J. Swail 5 - 3  
M. Holt - K. Dunham (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
M. Selt - P. Lines 5 - 4  
M. Stevens - A. Hugill 5 - 2  
M. White - M. O'Donnell (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
N. Robertson - G. Greene (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
R. Day - J. White (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
T. Ford - Y. Sijun (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
T. Un-Nooh - C. Totten 5 - 4  
X. Guodong - H. Akbar (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
Y. Delu - C. Yupeng 3 - 5  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Biskic - L. Gjorcheska 0 - 2  
A. Cadantu - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
A. Panova - B. Haddad Maia 0 - 2  
A. van Uytvanck - R. Voracova 2 - 0  
C-J. Chuang - T. Zidansek 2 - 0  
K. Bondarenko - V. Tomova 2 - 1  
M. Eguchi - O. Saez Larra 0 - 2  
N. Gibbs - M. Minella 0 - 2  
O. Govortsova - M. Zanevska 2 - 0  
T. Mrdeza - P.G. Thombare 2 - 0  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mrdeza T / Zidansek T - Kucova K / Lukas T 2 - 0  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Popko - J. Vesely 0 - 2  
M. Klizan - P. Rikl 2 - 0  
T. Robredo - J. Janowicz 2 - 1  
T. Sandgren - N. Basilashvili 2 - 0  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - M. Arevalo 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrison/Venus - Dodig I / Granollers M 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ostapenko - C. Wozniacki 2 - 1  
K. Mladenovic - T. Bacsinszky 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Inglot D - Hlavackova A / Roger-Vass (Esőszünet) 0 - 2  
MartinezSanchez/Demoliner - Groenefeld AL/FarahR 1 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Ausztrália 14 - 10  
Magyarország - Kanada 9 - 9  
USA - Hollandia 6 - 4  

 

2017.06.05.
Asztalitenisz (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Ma - Xin Xu 4 - 0  
Long Ma - Zhen. Fan 4 - 3  
San. Lee - Zhen. Fan 0 - 4  
Asztalitenisz (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen M / Zhu Y - Ding N / Liu S 3 - 4  
Ding N / Liu S - Hayata H / Ito M 4 - 1  
Feng T / YU M - Chen M / Zhu Y 1 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - St. Louis 7 - 6  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - Chalon sur Saone (3.m.) 86 - 69  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Star Hotshots - RS Elasto Painters (1.m.) 118 - 82  
Tropang Texters - Meralco Bolts (1.m.) 102 - 84  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel Jerusalem (4.m.) 72 - 74  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Ostrow Wielkopolski (2.m.) 67 - 76  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Cleveland (2.m.) 132 - 113  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Venezia (6.m.) 83 - 84  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Baskonia Vitoria (4.m.) 85 - 77  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gummersbach - Göppingen 22 - 22  
Minden - Füchse Berlin 26 - 29  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Independiente 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Chapecoense 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Seoul E-Land 1 - 0  
Busan I'Park - Daejeon Citizen 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Leiknir R. 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - Grindavik 0 - 1  
Vikingur Olafsvik - KA Akureyri 1 - 4  
Vikingur Reykjavik - Fjölnir 2 - 1  
ÍA Akranes - Breidablik 2 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roasso Kumamoto - Kyoto 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Dep. Cali 3 - 1  
Millonarios - Atl. Bucaramanga 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Chicago 0 - 0  
Seattle - Houston 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Nacional Asuncion 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Municipal Studentesc Iasi 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Trelleborg 1 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Franciaország (Helyszín: Franciao.) 1 - 6  
Wales - Elefántcsontpart 2 - 2  
Labdarúgás (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Mexikó - U20Anglia 0 - 1  
U20Olaszország - U20Zambia 2 - 2  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Franciaország 0 - 3  
U21Azerbajdzsán - U21Csehország 0 - 5  
U21Izrael - U21Szerbia 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Csehország 2 - 1  
Macedónia - Törökország 0 - 0  
Magyarország - Oroszország 0 - 3  
Snooker (China Championship, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - P.S. Davison 5 - 2  
A. McManus - H. Miah (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
D.B. Gilbert - M. Mann 5 - 4  
J. Lisowski - A. Taylor 3 - 5  
J. Perry - E. Sharav (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
J. Robertson - D. John 5 - 0  
J. Trump - X. Si (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Jam. Jones - E. Slessor (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
L. Brecel - S. O'Sullivan 5 - 2  
M. Fu - S. Lam (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
R. Milkins - Z. Xintong (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
S. Baird - J. Boileau 5 - 2  
S. Carrington - S. Donaldson 5 - 1  
Strandröplabda (Locarno)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Gerson M / Zandbergen M 2 - 1  
Beeler N / Krattiger M - Heidrich A / Kissling G 2 - 0  
Gerson M / Zandbergen M - Muellner D / Schnetzer F 2 - 0  
Strandröplabda (Locarno, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eiholzer N / Gerson D - Caluori L / Steinemann E 2 - 1  
Heidrich/Verge-Depre - Schumacher A / Behrens K 2 - 0  
Tenisz (Bol-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Biskic - J. Jebawy 2 - 0  
A. Mijacika - C-J. Chuang 0 - 2  
P.G. Thombare - E. Mulalic 2 - 0  
R. Voracova - J. Jebawy    
X. Knoll - G. Pairone 2 - 1  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gulbis - N. Gombos 2 - 0  
M. Kukushkin - N. Jarry 0 - 2  
N. Kicker - G. Andreozzi 2 - 0  
Tenisz (Prostejov-selejtező, férfi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Janvier - F. Skugor 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - K. Khachanov 3 - 0  
F. Verdasco - K. Nishikori 1 - 3  
K. Anderson - M. Cilic    
S. Wawrinka - G. Monfils 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal/Farah - Peralta J / Zeballos H 2 - 1  
Murray J / Soares B - Gonzalez S / Young D 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - A. Cornet 2 - 0  
C. Suarez Navarro - S. Halep 0 - 2  
E. Svitolina - P. Martic 2 - 1  
V. Cepede Royg - Ka. Pliskova 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty/Dellacqua - Gavrilova/Pavlyuchenkova 2 - 0  
Hradecka/Siniakova - Chan H-C / Krejcikova B 2 - 0  
Klepac A / Martinez Sanch - Makarova E / Vesnina E 1 - 2  
Mattek-S./Safarova - Kuznetsova/Mladenovic 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Bopanna R - Mirza S / Dodig I 2 - 0  
Hradecka L / Matkowski M - Dellacqua C / Ram R 0 - 2  
Tenisz (Surbiton-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - D. Shapovalov 1 - 2  
R. Quiroz - A. Whittington 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,