Tippmix eredmények - 2017. június 26. - július 2.

2017-06-26
Tippmix eredmények - 2017. június 26. - július 2.
2017.07.02.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Brisbane Lions 82 - 90  
Fremantle - St. Kilda 80 - 89  
Hawthorn - Collingwood 118 - 94  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 5 - 4  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 6 - 4  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 1 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 3 - 8  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 3 - 6  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 4 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 6 - 2  
Arizona - Colorado (22:10) 4 - 3  
Baltimore - Tampa Bay 7 - 1  
Chicago WS - Texas 6 - 5  
Cincinnati - Chicago Cubs 2 - 6  
Detroit - Cleveland (19:10) 8 - 11  
Houston - NY Yankees 7 - 6  
Houston - NY Yankees (20:10) 8 - 1  
Kansas City - Minnesota (20:15) 6 - 2  
LA Angels - Seattle 4 - 0  
LA Angels - Seattle (21:37) 3 - 5  
Milwaukee - Miami 3 - 10  
NY Mets - Philadelphia 1 - 7  
Oakland - Atlanta 3 - 4  
Pittsburgh - San Francisco 3 - 5  
San Diego - LA Dodgers 0 - 8  
San Diego - LA Dodgers (22:40) 5 - 3  
St. Louis - Washington 2 - 1  
Toronto - Boston 1 - 15  
Darts (European Darts Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - P. Wright 1 - 6  
D. Petersen - M. King 3 - 6  
D. van den Bergh - G. Price 3 - 6  
European Darts Open 2017    
G. Price - M. Smith 4 - 6  
J. Henderson - A. Norris 6 - 5  
J. Richardson - D. Chisnall 3 - 6  
M. King - R. Cross 6 - 2  
M. Smith - D. Gurney 6 - 3  
M. Smith - M. King 4 - 6  
M. Suljovic - J. Cullen    
M. Suljovic - J. Henderson 6 - 2  
M. Suljovic - P. Wright 3 - 6  
M. van Gerwen - R. Cross 2 - 6  
P. Wright - S. Bunting 6 - 3  
Gyeplabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Spanyolország 1 - 1  
Hollandia - Kína 2 - 0  
Olaszország - Ausztrália 1 - 3  
Új-Zéland - Dél-Korea 1 - 0  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - D. Groenewegen (2. szakasz) 1 - 0  
A. Greipel - P. Sagan (2. szakasz) 1 - 0  
M. Kittel - M. Cavendish (2. szakasz) 1 - 0  
Tour de France 2017 - 2. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Tropang Texters (6.m.) 115 - 91  
Kosárlabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dél-Korea - U19Argentína 76 - 100  
U19Franciaország - U19Új-Zéland 80 - 69  
Kosárlabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Litvánia - U19Egyiptom (Helyszín: Egyiptom) 88 - 50  
U19Puerto Rico - U19Németország 49 - 69  
Kosárlabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Mali - U19Japán 73 - 76  
U19Spanyolország - U19Kanada 78 - 73  
Kosárlabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Irán 64 - 45  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Seattle 69 - 89  
Los Angeles - Washington 76 - 69  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caps Utd. - El Zamalek 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Estudiantes San Luis 0 - 1  
Gimnasia Jujuy - Nueva Chicago 2 - 2  
Juventud Un. Gualeguaychu - Instituto Cordoba 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Guarani 0 - 1  
America MG - Brasil de Pelotas 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Santos 1 - 1  
Atlético MG - Cruzeiro 3 - 1  
Corinthians - Botafogo 1 - 0  
Flamengo - Sao Paulo 2 - 0  
Sport Recife - Atlético PR 1 - 0  
Vitória - Bahia 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seongnam - Bucheon 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Jeonbuk 2 - 1  
Jeonnam - Jeju 2 - 2  
Sangju Sangmu - Pohang 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Vityebszk 1 - 3  
Slavia Mozír - Torpedo Zogyino 0 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Helsinki JK 1 - 1  
Vaasa PS - Mariehamn 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - KR 3 - 2  
Vikingur Reykjavik - ÍBV 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - FC Tokyo 3 - 1  
Kashiwa R. - Kashima A. 2 - 3  
Kofu - Sagan Tosu 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Karagandy - Aktobe 0 - 2  
Labdarúgás (Konföderációs Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Németország 0 - 1  
Konföderációs Kupa 2017    
Portugália - Mexikó 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Yanbian 1 - 2  
Tianjin Quanjian - Guangzhou Evergrande 4 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Vancouver 4 - 0  
Colorado - Houston 3 - 1  
Columbus - Atlanta Utd. 0 - 2  
Dallas - Toronto 3 - 1  
Kansas City - Portland 1 - 1  
Montreal - D.C. United 2 - 0  
Philadelphia - New England 3 - 0  
San Jose - Los Angeles 2 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville - Edmonton 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Start 1 - 1  
Fredrikstad - Tromsdalen 2 - 1  
Jerv - Ullensaker/Kisa 6 - 2  
Kongsvinger - Asane 2 - 0  
Levanger - Bodö/Glimt 1 - 1  
Ranheim - Florö 0 - 2  
Strömmen - Mjöndalen 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Valerenga 0 - 0  
Haugesund - Tromsö 2 - 0  
Molde - Viking Stavanger 3 - 2  
Odd Grenland - Sarpsborg 0 - 0  
Sandefjord - Stabaek 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Avaldsnes 0 - 3  
Grand Bodö - Trondheims-Örn 1 - 6  
Medkila - Stabaek 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Portland 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Östersund 2 - 2  
Jönköping Södra - Göteborg 0 - 2  
Örebro - Norrköping 4 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Grúzia - U19Portugália 0 - 1  
U19Svédország - U19Csehország 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Tanque Sisley - Rampla Juniors 1 - 2  
Fenix Montevideo - Boston River 1 - 2  
Liverpool Montevideo - Penarol 1 - 2  
Plaza Colonia - Defensor 0 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Shamrock Rovers 1 - 0  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - M. Vinales (Német Nagydíj) 0 - 1  
D. Pedrosa - M. Marquez (Német Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - D. Petrucci (Német Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Német Nagydíj 2017    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Huddersfield 36 - 20  
Wigan - Widnes 28 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Wests Tigers 12 - 33  
South Sydney Rabbitohs - Penrith Panthers 42 - 14  
Röplabda (Európa Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Dánia (Helyszín: Dánia) 3 - 1  
Ukrajna - Macedónia 3 - 1  
Röplabda (Európa Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Szlovákia 3 - 0  
Spanyolország - Ukrajna 3 - 2  
Röplabda (U21vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Egyiptom - U21Ukrajna 2 - 3  
U21Törökország - U21Olaszország 0 - 3  
Röplabda (U21vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kuba - U21Lengyelország 0 - 3  
U21Oroszország - U21Brazília 3 - 0  
Röplabda (U21vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Marokkó - U21Csehország 1 - 3  
U21USA - U21Japán 1 - 3  
Röplabda (U21vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Argentína - U21Kanada 3 - 2  
U21Irán - U21Kína 3 - 0  
Strandfoci (Friendship Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Azerbajdzsán 4 - 3  
Törökország - Litvánia 7 - 4  
Strandröplabda (Duisburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Begemann V / Lohmann M 2 - 0  
Becker P / Schröder J - Fuchs S / Stadie E 1 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Karpa M / Sievers M 2 - 1  
Strandröplabda (Duisburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferger S / Schneider S - Kortzinger L / Ottens L 0 - 2  
Karnbaum S / Niemczyk N - Ferger S / Schneider S 0 - 2  
Schillerwein K / Tillmann - Gromadowska A / Kociolek K 1 - 2  
Schumacher A / Behrens K - Gromadowska A / Kociolek K 0 - 2  
Strandröplabda (Porec)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupo D / Nicolai P - Cerutti / Oscar Schmidt 2 - 1  
Solberg/Albrecht Carvalha - Lupo D / Nicolai P 2 - 1  
Solberg/Albrecht Carvalha - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Cerutti / Oscar Schmidt 0 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - G. Pella    
Tollaslabda (Chinese Taipei Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.C. Chou - Tz.W. Wang 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kawakami - J.W. Goh 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ancajas - T. Kinoshita 1 - 0  
J. Horn - M. Pacquiao 1 - 0  
U. Salamov - D.D. Hooper 0 - 1  

 

2017.07.01.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubitskaya - Márton A. (női súlylökés, Párizs) 0 - 1  
A. Webb - R. Dwyer (200 m, Párizs) 0 - 1  
B.Y. Meite - J. Forte (100 m síkfutás, Párizs) 1 - 0  
C. Chespol - B. Chepkoech (női 3000 m akadályfutás, Párizs) 0 - 1  
C. Taylor - W. Claye (hármasugrás, Párizs) 1 - 0  
F. Chepngetich Kipyegon - S. Hassan (női 1500 m, Párizs) 0 - 1  
J. Vetter - J. Vadlejch (gerelyhajítás, Párizs) 1 - 0  
M-J. Ta Lou - M. Ahoure (női 100 m síkfutás, Párizs) 1 - 0  
M. Edris - Y. Alamirew (3000 m síkfutás, Párizs) 1 - 0  
M.E. Barshim - B. Bondarenko (magasugrás, Párizs) 1 - 0  
Márton A. - L. Gong (női súlylökés, Párizs) 0 - 1  
N. Amos - A. Tuka (800 m, Párizs) 1 - 0  
O. McLeod - Más (110 m gátfutás, Párizs) 0 - 1  
S. Jackson - N. Williams-Mills (női 400 m síkfutás) 0 - 1  
S. Kendricks - R. Lavillenie (rúdugrás, Párizs) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Adelaide Crows 77 - 89  
Gold Coast Suns - North Melbourne Kangaroos 118 - 99  
Greater Western Sydney - Geelong 68 - 68  
Port Adelaide - Richmond 63 - 76  
Western Bulldogs - West Coast Eagles 80 - 87  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 3 - 1  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 8 - 1  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 4 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 7 - 3  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 2 - 4  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 9 - 10  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 3 - 6  
Baltimore - Tampa Bay 4 - 6  
Baltimore - Tampa Bay (22:05) 3 - 10  
Chicago WS - Texas 8 - 7  
Chicago WS - Texas (20:10) 4 - 10  
Cincinnati - Chicago Cubs 5 - 0  
Cincinnati - Chicago Cubs (22:10) 5 - 3  
Detroit - Cleveland    
Houston - NY Yankees 4 - 13  
Kansas City - Minnesota 8 - 1  
LA Angels - Seattle 0 - 10  
Milwaukee - Miami 3 - 2  
Milwaukee - Miami (22:10) 8 - 4  
NY Mets - Philadelphia 2 - 1  
NY Mets - Philadelphia (22:10) 7 - 6  
Oakland - Atlanta 1 - 3  
Oakland - Atlanta (22:05) 3 - 4  
Pittsburgh - San Francisco 5 - 13  
Pittsburgh - San Francisco (22:05) 1 - 2  
San Diego - LA Dodgers 4 - 10  
St. Louis - Washington 8 - 1  
Toronto - Boston 4 - 7  
Toronto - Boston (19:07) 1 - 7  
Darts (European Darts Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - A. Kirk 6 - 2  
B. van de Pas - J. Richardson 5 - 6  
D. Chisnall - J. Wade 6 - 2  
D. Gurney - J. Hendriks 6 - 5  
G. Price - M. Walsh 6 - 4  
I. White - M. King 2 - 6  
J. Cullen - K. Ratajski 6 - 2  
J. Klaasen - D. Petersen 4 - 6  
K. Huybrechts - J. Henderson 4 - 6  
M. Smith - P. Jacques 6 - 3  
M. Suljovic - C. Kist 6 - 4  
M. van Gerwen - V. van der Voort 6 - 0  
P. Wright - R. Green 6 - 1  
R. Cross - R. Allenstein 6 - 0  
S. Bunting - S. Siepmann 6 - 4  
S. Whitlock - D. van den Bergh 5 - 6  
Gyeplabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ausztrália 1 - 5  
Dél-Korea - Kína 0 - 3  
Hollandia - Új-Zéland 1 - 1  
Spanyolország - Olaszország 1 - 1  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - R. Porte (1. szakasz) 1 - 0  
P. Roglic - S. Kung (1. szakasz) 0 - 1  
T. Martin - J. van Emden (1. szakasz) 1 - 0  
Tour de France 2017 - 1. szakasz    
Kosárlabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Franciaország 53 - 62  
U19Új-Zéland - U19Dél-Korea 88 - 81  
Kosárlabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Egyiptom - U19Puerto Rico 67 - 65  
U19Németország - U19Litvánia 79 - 98  
Kosárlabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Japán - U19Spanyolország 67 - 78  
Kosárlabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Angola - U19Olaszország 64 - 64, h.u. 66 - 70  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Los Angeles 76 - 85  
Indiana - Connecticut 85 - 91  
Phoenix - Minnesota 83 - 91  
San Antonio - Chicago 89 - 82  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario da Beira - Sahel (TUN) 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George - Mamelodi Sundowns 0 - 1  
Vita Club - Esperance de Tunis 2 - 2  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coton Sport de Garoua - Wydad Casablanca 0 - 2  
Zanaco - Al-Ahly (EGY) 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Argentinos Juniors 1 - 1  
Club Almagro - Villa Dalmine 1 - 2  
Dep. Flandria - Chacarita Juniors 0 - 1  
Independiente de Mendoza - Crucero del Norte 0 - 0  
Santamarina Tandil - San Martin de Tucuman 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Boa 0 - 1  
Nautico - CRB 0 - 1  
Oeste - Santa Cruz PE 2 - 0  
Parana - Ceara 1 - 0  
Paysandu - Luverdense 1 - 1  
Vila Nova - Criciuma 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Gremio 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Ansan Greeners 0 - 0  
Seoul E-Land - Busan I'Park 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Gangwon 1 - 2  
Incheon - Gwangju 1 - 0  
Ulsan - Suwon Bluewings 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Gorodeja 2 - 0  
Dinamo Breszt - Gomel 3 - 0  
Isloch - Naftan 0 - 0  
Szluck - Dnyepr Mogiljev 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Oulu 1 - 5  
OPS - GrIFK 4 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Kuopio PS 1 - 0  
JJK Jyväskylä - Lahti 1 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Leiknir F. 5 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Gifu 1 - 0  
JEF United Chiba - Oita Trinita 4 - 1  
Kamatamare Sanuki - Nagasaki 0 - 1  
Kyoto - Thespakusatsu Gunma 1 - 0  
Okayama - Mito 3 - 0  
Roasso Kumamoto - Tokyo Verdi 4 - 0  
Shonan Bellmare - Nagoya GE 2 - 1  
Tokushima - Ehime 4 - 1  
Yamagata - Machida Zelvia 1 - 3  
Yamaguchi - Matsumoto Yamaga 1 - 2  
Zweigen Kanazawa - Yokohama FC 3 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Jubilo Iwata 0 - 2  
Kawasaki Frontale - Vissel Kobe 5 - 0  
Omiya Ardija - Yokohama FM 1 - 2  
Sapporo - Shimizu SP 1 - 0  
Urawa RD - Sanfrecce Hiroshima 4 - 3  
Vegalta Sendai - Gamba Osaka 2 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaisar Kyzylorda - Akzhayik Ural 0 - 0  
Okzhetpes Kokshetau - Atyrau 1 - 0  
Taraz - FC Asztana 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Beijing Guoan 2 - 1  
Guangzhou R&F - Chongqing Lifan 3 - 4  
Hebei - Shandong Luneng 0 - 0  
Henan Jianye - Tianjin Teda 0 - 0  
Jiangsu - Shanghai SIPG 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salt Lake - Orlando 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Strömsgodset 2 - 0  
Sogndal - Aalesund 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Kolbotn 4 - 1  
LSK Kvinner - Sandviken 2 - 0  
Röa - Valerenga 4 - 3  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington 1 - 0  
North Carolina - Sky Blue 0 - 1  
Orlando - Chicago 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - AFC Eskilstuna 3 - 2  
Halmstad - Elfsborg 1 - 1  
Sundsvall - Sirius 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Danubio 0 - 2  
Juventud - CA Cerro 1 - 1  
Racing Montevideo - Montevideo Wanderers 0 - 1  
Sud América - Nacional 0 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Ghána 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Anglia 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Parnu JK Vaprus 2 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Athlone 3 - 1  
Longford Town - Cabinteely 1 - 0  
MMA (Pro FL, Daytona)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Fitch - B. Foster 1 - 0  
J. High - C. Fodor 1 - 0  
J. Zeferino - H. Terrado 0 - 1  
S. Rama - R. Markes 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Leigh Centurions 40 - 36  
Wakefield - Warrington 26 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - North Queensland Cowboys 18 - 31  
Manly-Warringah SeaEagles - New Zealand Warriors 26 - 22  
Sydney Roosters - Cronulla Sharks 12 - 44  
Rögbi (Pacific Nations Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonga - Szamoa 30 - 26  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Cape Town Stormers 34 - 40  
Buenos Aires Jaguares - Port Elizabeth S. Kings 30 - 31  
Johannesburg Lions - Tokyo Sunwolves 94 - 7  
Röplabda (Európa Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Macedónia 2 - 3  
Svédország - Ukrajna 2 - 3  
Röplabda (U21 World Championship, 13-16 )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Japán - U21Csehország 3 - 2  
U21USA - U21Marokkó 3 - 0  
Röplabda (U21 World Championship, 9-12 P)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Olaszország - U21Ukrajna 3 - 0  
U21Törökország - U21Egyiptom 3 - 1  
Röplabda (U21vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Irán - U21Argentína 3 - 2  
U21Kanada - U21Kína 2 - 3  
Röplabda (U21vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lengyelország - U21Brazília 3 - 2  
U21Oroszország - U21Kuba 1 - 3  
Strandfoci (Friendship Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Litvánia 7 - 3  
Fehéroroszország - Törökország 2 - 1  
Strandröplabda (Duisburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Harms M / Schneider M 2 - 0  
Gobert F / Gruhn P - Fuchs S / Stadie E 0 - 2  
Strandröplabda (Duisburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffmann J / Steger C - Behlen A / Weiland Y 2 - 1  
Hoja A / Huettermann S - Arnholdt L / Welsch L 2 - 1  
Karnbaum S / Niemczyk N - Kortzinger L / Ottens L 0 - 2  
Karnbaum S / Niemczyk N - Polley S M / Wills K 2 - 1  
Karnbaum S / Niemczyk N - Preusser M / Schrieverhof 2 - 0  
Kortzinger L / Ottens L - Hoffmann J / Steger C 2 - 1  
Schumacher A / Behrens K - Gromadowska A / Kociolek K 2 - 0  
Schumacher A / Behrens K - Schillerwein K / Tillmann C 2 - 1  
Strandröplabda (Porec)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Stoyanovskiy O / Yarzutki    
Brunner T / Patterson C - Virgen J / Ontiveros L 2 - 1  
Cerutti / Oscar Schmidt - Brunner T / Patterson C 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Berntsen M / Mol A B 2 - 1  
Doppler C / Horst A - Solberg/Albrecht Carvalha 0 - 2  
Gibb J / Crabb T - Lupo D / Nicolai P 1 - 2  
Goncalves Oliv. / Stein - Szalankiewicz J / Rudol M 1 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Cerutti / Oscar Schmidt 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Samoilovs A / Smedins J 2 - 1  
Pedlow S / Schachter S - Gibb J / Crabb T 0 - 2  
Solberg/Albrecht Carvalha - Dalhausser P / Lucena N 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 1  
Strandröplabda (Porec, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huberli T / Betschart N - Hermannova B / Slukova M 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Hermannova B / Slukova M 2 - 1  
Seixas De Freitas/Alves - Huberli T / Betschart N 0 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Humana-Paredes/Pavan 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Sugita - A. Mannarino 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - G. Monfils 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ka. Pliskova - C. Wozniacki 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty/Dellacqua - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Pella - T. Robredo 2 - 0  
M. Cecchinato - F. Delbonis 1 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BALDI F / GIACALONE O - BEDNAREK T / PEL D 0 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.J. Jeon - Tz.W. Wang 0 - 2  
T.C. Chou - Z. J. Lee 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.W. Goh - H. Suzuki 2 - 0  
S. Kawakami - N. Shimoda 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Troyanovsky - M. Di Rocco 1 - 0  

 

2017.06.30.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Demons - Sydney Swans 50 - 85  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 3 - 4  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 8 - 3  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 1 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 4 - 7  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 0 - 3  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Minnesota 6 - 3  
Chicago WS - NY Yankees 4 - 3  
Cincinnati - Milwaukee 3 - 11  
LA Angels - LA Dodgers 2 - 6  
Miami - NY Mets 3 - 6  
Pittsburgh - Tampa Bay 4 - 0  
San Diego - Atlanta 6 - 0  
Toronto - Baltimore 0 - 2  
Darts (European Darts Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kirk - M. Plooy 6 - 5  
D. van den Bergh - M. Clark (6 nyert leg-ig) 6 - 0  
J. Henderson - R. Campbell 6 - 2  
J. Hendriks - Christian Bunse 6 - 4  
J. Pipe - J. Wade (6 nyert leg-ig) 1 - 6  
J. Richardson - M. Webster 6 - 2  
K. Anderson - P. Jacques (6 nyert leg-ig) 3 - 6  
K. Ratajski - M. Barilli 6 - 1  
M. King - K. Viljanen (6 nyert leg-ig) 6 - 3  
M. Walsh - N. Aspinall 6 - 2  
R. Allenstein - D. Horvat (6 nyert leg-ig) 6 - 3  
R. Green - M. Schindler (6 nyert leg-ig) 6 - 5  
R. North - D. Petersen (6 nyert leg-ig) 5 - 6  
S. Siepmann - J. Wattimena 6 - 5  
V. van der Voort - C. Reyes (6 nyert leg-ig) 6 - 2  
Z. Lerchbacher - C. Kist (6 nyert leg-ig) 2 - 6  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tropang Texters - SM Beermen (5.m.) 102 - 111  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Seattle 96 - 89  
Washington - New York 67 - 54  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Merrikh - Al-Hilal (SUD) 2 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (LBY) - USM Alger 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Sportivo Las Parejas 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Botafogo 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Uni. Catolica del Ecuador 4 - 0  
Ponte Preta - Sol de America 1 - 0  
Racing Club - Independiente Medellin 3 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Krumkacsi Minszk 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - EIF 1 - 2  
Turku PS - KPV Kokkola 0 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Fram 1 - 1  
Thor Akureyri - HK Kopavogs 3 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenhua - Liaoning Hongyun 8 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - Minnesota 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kvarnsveden - Kristianstad 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21 Eb 2017    
U21Németország - U21Spanyolország 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Belgium 7 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Viljandi Tulevik 1 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shelbourne - Waterford Utd. 1 - 1  
Wexford Youths - UC Dublin 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Dundalk 0 - 3  
Drogheda Utd. - Limerick 0 - 2  
St. Patrick's - Galway 1 - 1  
MMA (ONE Champ., Light of a Nation)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Pucci - J. Yabo 1 - 0  
J. Huang - M. Yamaguchi (női) 0 - 1  
V. Bigdash - A.L. N Sang 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Hull FC 24 - 22  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Melbourne Storm 12 - 42  
Gold Coast Titans - St. George Illawarra 20 - 10  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Durban Sharks - Pretoria Bulls 17 - 30  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Törökország 0 - 3  
Szerbia - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 3 - 2  
Strandfoci (Friendship Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Törökország 1 - 1  
Strandröplabda (Porec)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Lupo D / Nicolai P 0 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - Winter T / Seidl R 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Saxton B / Schalk C 2 - 0  
Goncalves Oliv. / Stein - Fijalek G / Bryl M 2 - 1  
Grimalt E / Grimalt M - Dollinger A / Erdmann J 2 - 0  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - Schumann L / Thole J 2 - 0  
Liamin N / Krasilnikov V - Böckermann M / Flüggen L 2 - 1  
Liamin N / Krasilnikov V - Stoyanovskiy O / Yarzutki 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Gibb J / Crabb T 1 - 2  
McHugh C / Schumann D - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 1  
McHugh C / Schumann D - Virgen J / Ontiveros L 1 - 2  
Morais Filho/Barbosa Sant - Brunner T / Patterson C 1 - 2  
Pedlow S / Schachter S - Winter T / Seidl R 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Berntsen M / Mol A B 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Schumann L / Thole J 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 0  
Strandröplabda (Porec, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Heidrich/Verge-Depre 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Lehtonen R / Lahti T 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Hughes S / Claes K - Huberli T / Betschart N 0 - 2  
Hughes S / Claes K - Secomandi Maia E / Lima T 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Carico L / Fendrick L 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Heidrich/Verge-Depre 2 - 1  
Kolocova K / Kvapilova M - Ludwig L / Kozuch M 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Bawden L / Clancy T 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Seixas De Freitas/Alves 1 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Laboureur C / Sude J 2 - 1  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - A. Seppi 2 - 0  
M. Baghdatis - Y. Sugita    
Tenisz (Antalya, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindstedt R / Qureshi A-U - Marach O / Pavic M    
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - D. Medvedev 2 - 0  
R. Gasquet - G. Monfils 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Begemann A / Molteni A 2 - 0  
Bryan B / Bryan M - Bopanna R / SA A 2 - 1  
Haase R / Inglot D - Bopanna R / SA A 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Watson - C. Wozniacki 1 - 2  
J. Konta - Ka. Pliskova    
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty/Dellacqua - Babos/Hlavackova 2 - 0  
Melichar N / Smith A - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - U. Ignatik 2 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - T. Robredo 0 - 2  
M. Cecchinato - J. Eysseric 2 - 1  
M. Cecchinato - J.I. Londero 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon-selej., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Sousa - S. Bolelli 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - J. Fett 2 - 1  
A. Krunic - P. Martic 1 - 2  
A. Potapova - E. Kulichkova 2 - 0  
A. van Uytvanck - M. Georges 2 - 0  
B.V. Andreescu - V. Kuzmova 2 - 0  
K. Ahn - A. Sabalenka 0 - 2  
L. Zhu - F. Abanda 0 - 2  
M. Duque Marino - I. Falconi 0 - 2  
M. Erakovic - D. Aiava 2 - 0  
O. Jabeur - A. Muhammad 2 - 0  
P. Hercog - A. Lottner 2 - 1  
T. Korpatsch - Ar. Rodionova 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Kudermetov - Weinhold A / Whoriskey C 2 - 0  
Soylu I / Wongteanchai V - Kerkhove L / Marozava L 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.J. Jeon - D. Liew 2 - 1  
S. Avihingsanon - Tz.W. Wang 1 - 2  
T.C. Chou - Yu Hs. Lin 2 - 0  
Z. J. Lee - K. Phetpradab 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Suzuki - G.E. Kim 2 - 0  
N.Yo. Kim - S. Kawakami 0 - 2  
Sh.Y. Sung - N. Shimoda 0 - 2  
Y.P. Pai - J.W. Goh 0 - 2  
 
2017.06.29.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 2 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 1 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 3 - 4  
Arizona - St. Louis (21:40) 4 - 10  
Boston - Minnesota 1 - 4  
Chicago WS - NY Yankees 3 - 12  
Cincinnati - Milwaukee 4 - 3  
Cleveland - Texas 5 - 3  
Cleveland - Texas (18:10) 5 - 1  
Detroit - Kansas City 2 - 8  
Detroit - Kansas City (19:10) 7 - 3  
Houston - Oakland 11 - 8  
Houston - Oakland (20:10) 6 - 1  
LA Angels - LA Dodgers 3 - 2  
Miami - NY Mets 0 - 8  
Pittsburgh - Tampa Bay 6 - 2  
San Diego - Atlanta 7 - 4  
Toronto - Baltimore 4 - 0  
Washington - Chicago Cubs 8 - 4  
Washington - Chicago Cubs (22:05) 4 - 5  
Gyeplabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kína 0 - 2  
Belgium - Dél-Korea 1 - 1  
Hollandia - Spanyolország 2 - 0  
Skócia - Malajzia 1 - 0  
Új-Zéland - Olaszország 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union SF - Nueva Chicago 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Santos 2 - 0  
Gremio - Atlético PR 4 - 0  
Palmeiras - Cruzeiro 3 - 3  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Corinthians 1 - 1  
Defensa Justicia - Chapecoense 1 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Lincoln FC 5 - 0  
Bala Town - Vaduz 1 - 2  
Beitar Jerusalem - Vasas 4 - 3  
Chikhura Sachkhere - Altach 0 - 1  
Connah's Quay - Helsinki JK 1 - 0  
Crusaders - Liepajas Metalurgs 3 - 1  
Crusaders - Liepajas Metalurgs 3 - 1  
Crvena zvezda - Floriana 3 - 0  
Dinamo Batumi - Jagiellonia Bialystok 0 - 1  
Dinamo Minszk - NSI Runavik 2 - 1  
Domzale - Flora Tallinn 2 - 0  
Fola Esch - Milsami Orhei 2 - 1  
FTC - Jelgava 2 - 0  
Haugesund - Coleraine 7 - 0  
Irtis Pavlodar - Dunav Ruse 1 - 0  
Kairat Almaty - Atlantas Klaipeda 6 - 0  
KI Klaksvik - AIK Stockholm 0 - 0  
KR - Seinäjoen JK 0 - 0  
Lech Poznan - Pelister Bitola 4 - 0  
Levadia Tallinn - Cork City 0 - 2  
Levszki Szófia - Sutjeska Niksic 3 - 1  
Lyngby - Bangor City 1 - 0  
Maccabi TA - KF Tirana 2 - 0  
Midtjylland - Derry City 6 - 1  
Mladost Lucani - Inter Baku 0 - 3  
Mladost Podgorica - Gandzasar Kapan 1 - 0  
Nomme Kalju - B36 Torshavn 2 - 1  
Norrköping - Prishtina 5 - 0  
Odd Grenland - Ballymena Utd. 3 - 0  
Partizan Tirana - Botev Plovdiv 1 - 3  
Pjunyik Jereván - Slovan Bratislava 1 - 4  
Rangers - Progres Niedercorn 1 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Suduva Marijampole 0 - 0  
Shirak Gyumri - ND Gorica 0 - 2  
Shkendija Tetovo - Dacia Chisinau 3 - 0  
Siroki Brijeg - Ordabasy Shymkent 2 - 0  
Skenderbeu - Sant Julia 1 - 0  
St. Johnstone - Trakai 1 - 2  
St. Joseph's - AEL Limasszol 0 - 4  
Stjarnan - Shamrock Rovers 0 - 1  
Tre Penne - Rabotnicki 0 - 1  
Trencin - Torpedo Kutaisi 5 - 1  
UE Santa Coloma - Osijek 0 - 2  
Vaasa PS - Olimpija Ljubljana 1 - 0  
Valletta - Folgore/Falciano 2 - 0  
Ventspils - Valur 0 - 0  
Videoton - Balzan Ta' Qali 2 - 0  
Vojvodina - Ruzomberok 2 - 1  
Zaria Balti - FK Sarajevo 2 - 1  
Zeljeznicar - Zeta Golubovci 1 - 0  
Zira - Differdange 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PS Kemi - Rovaniemi PS 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Keflavík 0 - 1  
IR - Leiknir R. 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - FH 0 - 1  
Labdarúgás (Konföderációs Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Mexikó 4 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Boston 0 - 0  
Portland - Kansas City 3 - 0  
Seattle - Chicago 2 - 1  
Sky Blue - Orlando 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Linköping 0 - 2  
Hammarby - Vittsjö 2 - 0  
Kopparbergs/Göteborg - Limhamn Bunkeflo 2 - 5  
Pitea - Rosengard 0 - 2  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - Chicago 0 - 0  
FC Miami - Atlanta Utd. 3 - 2  
Houston - Kansas City 0 - 2  
Los Angeles - Sacramento 2 - 0  
New England - D.C. United 2 - 1  
New York - Philadelphia 1 - 1  
San Jose - Seattle 2 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - St. Helens 24 - 22  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Canterbury Bulldogs 12 - 12  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Bulgária 3 - 0  
Törökország - Szerbia 1 - 3  
Röplabda (U21 vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kuba - U21Kína 3 - 1  
U21Lengyelország - U21Irán 3 - 2  
Röplabda (U21 vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kanada - U21Argentína 3 - 2  
U21Oroszország - U21Brazília 3 - 2  
Röplabda (U21 vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Olaszország 2 - 3  
U21USA - U21Egyiptom 1 - 3  
Röplabda (U21 vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Marokkó - U21Ukrajna 0 - 3  
U21Törökország - U21Japán 1 - 3  
Strandröplabda (Porec)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Berntsen M / Mol A B 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Pedlow S / Schachter S 2 - 0  
Fijalek G / Bryl M - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 0  
Goncalves Oliv. / Stein - Virgen J / Ontiveros L 2 - 1  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - Böckermann M / Flüggen L 2 - 1  
Liamin N / Krasilnikov V - Schumann L / Thole J 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Ranghieri A / Carambula R 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Dollinger A / Erdmann J 2 - 0  
Morais Filho/Barbosa Sant - Gibb J / Crabb T 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Doppler C / Horst A 1 - 2  
Saxton B / Schalk C - Winter T / Seidl R 2 - 0  
Silic F / Djordjevic I - McHugh C / Schumann D 0 - 2  
Solberg/Albrecht Carvalha - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 0  
Strandröplabda (Porec, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Schutzenhofer/Schwaiger 2 - 0  
Bawden L / Clancy T - Pischke T / May K 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Hughes S / Claes K 1 - 2  
Bieneck V / Schneider I - Kolosinska/Gruszczynska 2 - 1  
Carico L / Fendrick L - Glenzke N / Grossner J 2 - 0  
Carico L / Fendrick L - Van Iersel M / Flier M 2 - 0  
Davidova V / Shchypkova I - Lehtonen R / Lahti T 1 - 2  
Davidova V / Shchypkova I - Pischke T / May K 2 - 0  
Day E / Hochevar B - Kolosinska/Gruszczynska 2 - 0  
Glenzke N / Grossner J - Menegatti M / Perry R D 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Bednarczuk/Santos Lisboa 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Heidrich/Verge-Depre 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Alves J / Maestrini L 2 - 1  
Kolocova K / Kvapilova M - Sinisalo I / Ahtiainen N 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Lehtonen R / Lahti T 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Sinnema J / Stubbe J 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Ludwig L / Kozuch M 2 - 1  
Meppelink/Van Gestel - Schutzenhofer/Schwaiger 1 - 2  
Schutzenhofer/Schwaiger - Ludwig L / Kozuch M 1 - 2  
Secomandi Maia E / Lima T - Sinnema J / Stubbe J 1 - 2  
Secomandi Maia E / Lima T - Sweat B / Ross S 2 - 1  
Seixas De Freitas/Alves - Bawden L / Clancy T 1 - 2  
Sweat B / Ross S - Bansley H / Wilkerson B 1 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - F. Verdasco 2 - 1  
A. Seppi - R. Albot 2 - 0  
R. Ramanathan - M. Baghdatis 1 - 2  
Y. Sugita - D. Altmaier 2 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindstedt R / Qureshi A-U - Erlich J / Mektic N 2 - 1  
Paes L / Shamasdin A - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - G. Monfils 0 - 2  
C. Norrie - G. Monfils 0 - 2  
D. Lajovic - J. Isner 1 - 2  
M. Zverev - B. Tomic 0 - 2  
N. Djokovic - D. Young 2 - 0  
R. Gasquet - J. Isner 2 - 0  
R. Gasquet - K. Anderson 2 - 0  
S. Johnson - D. Medvedev 1 - 2  
S. Johnson - T. Fabbiano 2 - 1  
Tenisz (Eastbourne, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Molteni A - Schwartzman D / Vesely J 2 - 0  
Bopanna R / SA A - Fabbiano T / Saville L 2 - 0  
Bryan B / Bryan M - Skupski K / Skupski N 2 - 0  
Haase R / Inglot D - Peralta J / Zeballos H 2 - 0  
Knowle J / Oswald P - Matkowski M / Mirnyi M 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - J. Konta 0 - 2  
A. Kerber - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - H. Watson 0 - 2  
B. Strycova - H. Watson 1 - 2  
C. Wozniacki - E. Vesnina 2 - 0  
C. Wozniacki - S. Halep 2 - 1  
J. Ostapenko - J. Konta 1 - 2  
K. Mladenovic - S. Kuznetsova 1 - 2  
Ka. Pliskova - S. Kuznetsova 2 - 1  
Ka. Pliskova - S. Peng 2 - 0  
L. Davis - B. Strycova 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Chan H-C / Niculescu M 2 - 1  
Babos/Hlavackova - Ostapenko J / Srebotnik K 2 - 1  
Bacsinszky T / Kuznetsova - Melichar N / Smith A    
Barty/Dellacqua - Dabrowski/Xu 2 - 0  
Davis L / Riske A - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - Z. Kolar 2 - 1  
G. Mager - B. Rola 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon-selej., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - P-H. Mathieu 3 - 1  
A. Ward - T. Gabashvili 3 - 1  
D. Brands - A. Bublik 3 - 2  
D. King - L. Rosol 1 - 3  
D. Kudla - A. Whittington 2 - 3  
I. Marchenko - M. Willis 3 - 0  
J-P. Smith - C. Garin 2 - 3  
L. Lacko - P. Gojowczyk 0 - 3  
N. Jarry - D. Novikov 3 - 1  
P. Polansky - S. Travaglia 2 - 3  
R. Bemelmans - G. Melzer 3 - 0  
S. Ofner - J. Clarke 3 - 2  
S. Stakhovsky - T. Ito 3 - 2  
S. Tsitsipas - J. De Loore 3 - 2  
V. Millot - T.H. Fritz 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, férfi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-P. Smith - C. Garin 2 - 3  
S. Tsitsipas - J. De Loore 3 - 2  
V. Millot - T.H. Fritz 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, férfi pár)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Peng H-Y - Brunstrom J / Siljestrom A 0 - 2  
Behar A / Bury A - Hsieh C-P / Schnur M 1 - 2  
Marcan/ Weissborn - Krawietz K / Zelenay I 0 - 2  
Nys H / Sancic A - Bozoljac I / Cipolla F 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - I. Soylu 2 - 0  
A. Krunic - R. Sramkova 2 - 0  
A. Kudryavtseva - F. Abanda 1 - 2  
A. Potapova - C. Buyukakcay 2 - 0  
A. van Uytvanck - K. Dunne 2 - 1  
B.V. Andreescu - A. Omae 2 - 0  
D. Aiava - B. Krejcikova 2 - 0  
I. Falconi - E. Kostova 2 - 0  
J. Fett - J. Paolini 2 - 1  
J. Loeb - A. Sabalenka 0 - 2  
K. Ahn - Ka. Kozlova 2 - 1  
K. Kanepi - Ar. Rodionova 1 - 2  
L. Zhu - M. Bouzkova 2 - 1  
M. Buzarnescu - P. Martic 0 - 2  
M. Duque Marino - K. von Deichmann 2 - 1  
M. Larcher de Brito - E. Kulichkova 1 - 2  
Mi. Kato - A. Muhammad 1 - 2  
N. Abduraimova - A. Lottner 0 - 2  
O. Jabeur - L. Kumkhum 2 - 0  
P. Hercog - B. Haas 2 - 0  
P. Monova - V. Kuzmova 0 - 2  
R. Peterson - M. Erakovic 0 - 2  
S. Vickery - M. Georges 0 - 2  
T. Korpatsch - L. Cabrera 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Sanders S - Moore J / Omae A 2 - 0  
Kania P / Stojanovic N - Geuer N / Jakupovic D 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Liew - J.H. Hsu 2 - 0  
G.C. Goh - Yu Hs. Lin 0 - 2  
H.Y. Hsueh - Tz.W. Wang 0 - 2  
H.Y. Woong - H.J. Jeon 0 - 2  
K. Phetpradab - S.H. Woo 2 - 1  
S. Avihingsanon - W.F. Chong 2 - 0  
T.C. Chou - Ha.C. Chu 2 - 0  
Z. J. Lee - Si. Verma 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G.E. Kim - Y.C. Hsu 2 - 0  
H. Suzuki - M.H. Yen 2 - 0  
H.I. Kim - J.W. Goh 0 - 2  
J.M. Yeo - S. Kawakami 0 - 2  
M.J. Lee - N.Yo. Kim 0 - 2  
N. Shimoda - W.C. Hsu 2 - 1  
S.K. Priya Kudaravalli - Sh.Y. Sung 0 - 2  

 

 

2017.06.28.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 1 - 0  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 4 - 2  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 11 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 6 - 5  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 3 - 4  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 6 - 5  
Boston - Minnesota 9 - 2  
Chicago WS - NY Yankees 4 - 3  
Cincinnati - Milwaukee 8 - 6  
Cleveland - Texas 1 - 2  
Detroit - Kansas City 5 - 3  
Houston - Oakland 4 - 6  
LA Dodgers - LA Angels 4 - 0  
Miami - NY Mets 6 - 3  
Pittsburgh - Tampa Bay 2 - 4  
San Diego - Atlanta 0 - 3  
San Francisco - Colorado 4 - 3  
San Francisco - Colorado (21:45) 5 - 3  
Seattle - Philadelphia 2 - 8  
Seattle - Philadelphia (21:40) 4 - 5  
Toronto - Baltimore 1 - 3  
Washington - Chicago Cubs 6 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Tropang Texters (4.m.) 97 - 102  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Indiana 75 - 82  
Connecticut - Los Angeles 79 - 87  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Lanus 1 - 1  
Talleres Cordoba - San Lorenzo 1 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linfield - La Fiorita 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Londrina 3 - 1  
Juventude - Goiás 3 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuerza Amarilla - Independiente SF 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Suwon Bluewings 0 - 3  
Gangwon - Gwangju 2 - 2  
Jeju - Incheon 1 - 1  
Jeonnam - FC Seoul 2 - 2  
Pohang - Jeonbuk 1 - 3  
Sangju Sangmu - Ulsan 0 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanfrecce Hiroshima - FC Tokyo 0 - 1  
Sapporo - Cerezo Osaka 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Sahtar Karagandy 0 - 1  
Labdarúgás (Konföderációs Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Chile 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Klepp 3 - 1  
Kolbotn - Medkila 2 - 0  
Sandviken - Avaldsnes 0 - 1  
Trondheims-Örn - Röa 0 - 0  
Valerenga - Grand Bodö 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Örebro 1 - 2  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Colorado 3 - 1  
Röplabda (Európa Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Finnország 2 - 3  
Ukrajna - Spanyolország 3 - 1  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Törökország 0 - 3  
Szerbia - Kazahsztán 3 - 0  
Röplabda (U21 vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Irán - U21Kína 3 - 2  
U21Lengyelország - U21Kuba 3 - 0  
Röplabda (U21 vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Brazília - U21Argentína 3 - 0  
U21Oroszország - U21Kanada 3 - 1  
Röplabda (U21 vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21USA 2 - 3  
U21Olaszország - U21Egyiptom 3 - 0  
Röplabda (U21 vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Japán - U21Ukrajna 1 - 3  
U21Törökország - U21Marokkó 3 - 0  
Strandröplabda (Porec)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Ranghieri A / Carambula R 2 - 0  
Brunner T / Patterson C - Gibb J / Crabb T 2 - 0  
Böckermann M / Flüggen L - Schumann L / Thole J 1 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - Dollinger A / Erdmann J 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Winter T / Seidl R 0 - 2  
Fijalek G / Bryl M - Virgen J / Ontiveros L 2 - 1  
Goncalves Oliv. / Stein - Ermacora M / Pristauz-Tel 0 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - Herre.Alepuz/Gav.Collado 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Berntsen M / Mol A B 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Grimalt E / Grimalt M 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Karaula K / Jercic M 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Pedlow S / Schachter S 0 - 2  
Silic F / Djordjevic I - Szalankiewicz J / Rudol M 0 - 2  
Solberg/Albrecht Carvalha - McHugh C / Schumann D 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Doppler C / Horst A 0 - 2  
Strandröplabda (Porec, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Maestrini L - Secomandi Maia E / Lima T 0 - 2  
Alves J / Maestrini L - Sinnema J / Stubbe J 2 - 1  
Bansley H / Wilkerson B - Meppelink/Van Gestel 1 - 2  
Bawden L / Clancy T - Glenzke N / Grossner J 2 - 0  
Bawden L / Clancy T - Menegatti M / Perry R D 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Carico L / Fendrick L 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Van Iersel M / Flier M 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Day E / Hochevar B 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Kolosinska/Gruszczynska 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Day E / Hochevar B 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Kolosinska/Gruszczynska 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Davidova V / Shchypkova I 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Pischke T / May K 2 - 1  
Hughes S / Claes K - Carico L / Fendrick L 2 - 0  
Hughes S / Claes K - Van Iersel M / Flier M 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Secomandi Maia E / Lima T 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Sinnema J / Stubbe J 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Kolocova K / Kvapilova M 1 - 2  
Laboureur C / Sude J - Sinisalo I / Ahtiainen N 2 - 0  
Lehtonen R / Lahti T - Kolocova K / Kvapilova M 1 - 2  
Lehtonen R / Lahti T - Sinisalo I / Ahtiainen N 2 - 0  
Ludwig L / Kozuch M - Bieneck V / Schneider I 1 - 2  
Maestrini / Rocha Antunes - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Rosko M / Vlasic J - Davidova V / Shchypkova I    
Rosko M / Vlasic J - Pischke T / May K 0 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Glenzke N / Grossner J 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Menegatti M / Perry R D 2 - 0  
Sweat B / Ross S - Schutzenhofer/Schwaiger 1 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Altmaier - M. Ilhan 2 - 1  
D. Ferrer - Y. Sugita 1 - 2  
J. Tipsarevic - A. Seppi 1 - 2  
R. Albot - P. Lorenzi 2 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlocq C / Sousa J - Paes L / Shamasdin A 0 - 2  
Erlich J / Mektic N - Petzschner/Peya 2 - 0  
Lindstedt R / Qureshi A-U - Monroe N / Sitak A 2 - 1  
Raja P / Sharan D - Marach O / Pavic M 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - S. Querrey 2 - 0  
D. Young - J. Donaldson 2 - 0  
J. Chardy - D. Lajovic 1 - 2  
M. Zverev - R. Harrison 2 - 0  
N. Djokovic - V. Pospisil 2 - 0  
R. Gasquet - F. Tiafoe 2 - 1  
Tenisz (Eastbourne, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klein B / Salisbury J - Skupski K / Skupski N 1 - 2  
Schwartzman D / Vesely J - Clayton S / O'Mara J 2 - 1  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - Kr. Pliskova 2 - 1  
B. Strycova - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
C. Wozniacki - N. Osaka 2 - 0  
K. Mladenovic - Shu. Zhang 2 - 0  
S. Cirstea - J. Konta 0 - 2  
S. Peng - T. Bacsinszky 2 - 1  
T. Pironkova - M. Niculescu 2 - 0  
V. Cepede Royg - E. Vesnina 0 - 2  
Y-Y. Duan - S. Halep 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Smith A - Hradecka/Siniakova 2 - 0  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Pella - P. Krstin 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, férfi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gonzalez - T.H. Fritz 0 - 2  
A. Rublev - J. McGee 2 - 1  
B. Mott - A. Bublik 0 - 2  
C. Garin - B. Fratangelo 2 - 1  
C. Hemery - D. Brands 0 - 2  
D. King - B. Klahn 2 - 1  
D. Novikov - S. Kozlov 2 - 0  
G. Soeda - A. Ward 0 - 2  
G. Zemlja - T. Gabashvili 0 - 2  
I. Marchenko - B. Becker 2 - 1  
J-P. Smith - M. McDonald 2 - 1  
J. Clarke - E. Ymer 2 - 0  
J. De Loore - J. Kovalik 2 - 1  
K. Kravchuk - N. Jarry 1 - 2  
L. Broady - M. Willis 1 - 2  
L. Lacko - A. Arnaboldi 2 - 0  
L. Rosol - R. Ram 2 - 1  
M. Zekic - S. Ofner 0 - 2  
Max. Gonzalez - P-H. Mathieu 0 - 2  
N. Milojevic - P. Gojowczyk 0 - 2  
P. Polansky - O. Nedovyesov 2 - 0  
R. Bellotti - D. Kudla 0 - 2  
R. Bemelmans - M. Bourgue 2 - 1  
S. Stakhovsky - R. Quiroz 2 - 0  
S. Travaglia - Q. Halys 2 - 0  
S. Tsitsipas - Y. Hanfmann 2 - 0  
T. Chen - G. Melzer 0 - 2  
T. Ito - A. De Minaur 2 - 0  
T. Sandgren - V. Millot 0 - 2  
T. Smyczek - A. Whittington 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - C. Perrin 2 - 0  
A. Krunic - L. Gjorcheska 2 - 0  
A. Omae - Stollár F. 2 - 0  
A. van Uytvanck - G. Taylor 2 - 0  
Ar. Rodionova - N. Stojanovic 2 - 0  
B. Eraydin - P. Martic 0 - 2  
D. Aiava - F. Christie 2 - 0  
G. Garcia Perez - S. Vickery 1 - 2  
K. Day - B.V. Andreescu 0 - 2  
L. Cabrera - T. Smitkova 2 - 1  
L. Kerkhove - K. Kanepi 0 - 2  
M. Buzarnescu - A. Rus 2 - 1  
M. Erakovic - A. Sadikovic 2 - 1  
M. Lumsden - B. Krejcikova 1 - 2  
Mi. Kato - A. Hesse 2 - 1  
P. Monova - M. Trevisan 2 - 1  
R. Sramkova - D.R. Collins 2 - 0  
S. Kenin - J. Fett 1 - 2  
S.J. Jang - R. Peterson 0 - 2  
T. Korpatsch - J. Cako 2 - 1  
V. Kamenskaya - M. Bouzkova 0 - 2  
V. Kuzmova - D. Jakupovic 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Sanders S - Christie F / Taylor G 2 - 0  
Cepelova J / Sasnovich A - Moore J / Omae A 0 - 2  
Gjorcheska L / Monova P - Weinhold A / Whoriskey C 0 - 2  
Kania P / Stojanovic N - Moore T / Perrin C 2 - 0  
Liu F / Zhu L - Geuer N / Jakupovic D 0 - 2  
Soylu I / Wongteanchai V - Allertova D / Kucova K 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Namkul - H.Y. Hsueh 0 - 2  
A. Yelegar - S.H. Woo 1 - 2  
Ch.Hu. Lu - H.J. Jeon 0 - 2  
H.D.A. Wei - W.F. Chong 0 - 2  
H.Y. Woong - H. Dani 2 - 0  
K. Phetpradab - J. Maliekal 2 - 0  
K.C. Shih - J.H. Hsu 0 - 2  
Si. Verma - C.H. Lee 2 - 1  
T.C. Chou - Ng Zin Rei Ryan 2 - 0  
V. Malkov - Ha.C. Chu    
Y.C. Chan - D. Liew 1 - 2  
Y.J. Chi - S. Avihingsanon 0 - 2  
Yu Hs. Lin - C.W. Chen 2 - 0  
Z. J. Lee - E.C. Chang 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.R. Vehrenica - Y.C. Hsu 0 - 2  
H.I. Kim - Y-T. Hung 2 - 0  
H.W. Chen - H. Suzuki 0 - 2  
Hs.H. Chen - G.E. Kim 1 - 2  
J.M. Yeo - Li.F. Hu 2 - 0  
K. Imabeppu - J.W. Goh 1 - 2  
M.H. Chiang - S.K. Priya Kudaravalli 1 - 2  
M.H. Yen - Su Yu Chen 2 - 1  
M.J. Lee - I Ting Lai 2 - 0  
N. Nidaira - C.Hs. Lee 0 - 2  
S.U. Rao Chukka - N.Yo. Kim 0 - 2  
W. Yi Tang - S. Kawakami 0 - 2  
W.C. Hsu - R.C. Yap 2 - 0  
Y.P. Pai - H.Z.G. Chua 2 - 0  
Y.Y. Lee - N. Shimoda 0 - 2  

 

2017.06.27.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 3 - 1  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 3 - 4  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 3 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 6 - 0  
Saitama Seibu - Chiba Lotte    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Minnesota 4 - 1  
Chicago WS - NY Yankees 5 - 6  
Cleveland - Texas 15 - 9  
LA Dodgers - LA Angels 0 - 4  
San Francisco - Colorado 9 - 2  
Washington - Chicago Cubs 4 - 5  
Gyeplabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Spanyolország 0 - 1  
Dél-Korea - Kína 2 - 1  
Hollandia - Olaszország 5 - 0  
Új-Zéland - Malajzia 1 - 0  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Seattle 100 - 70  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Juventud Un. Gualeguaychu 4 - 0  
Atl. Parana - Atl. All Boys    
Instituto Cordoba - Dep. Flandria 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Olimpo Bahia Blanca 0 - 3  
Estudiantes LP - Quilmes 1 - 0  
Huracan - Belgrano de Cordoba 0 - 0  
Newell's - Godoy Cruz 0 - 2  
Vélez Sarsfield - Atl. Temperley 0 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert - FC Santa Coloma 1 - 0  
Hibernians - Infonet Tallinn 2 - 0  
TNS - College Europa 1 - 2  
Vikingur Gota - Trepca Mitrovica 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Avai 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - Oulu 2 - 4  
Jaro - OPS 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - HIFK 4 - 1  
Mariehamn - Inter Turku 5 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville - FC Puerto Rico    
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start - Arendal 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - LSK Kvinner 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Anglia - U21Németország 2 - 2  
U21Spanyolország - U21Olaszország 3 - 1  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Bulgária 1 - 3  
Törökország - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 1 - 3  
Röplabda (U21 vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kuba - U21Irán 3 - 2  
U21Lengyelország - U21Kína 3 - 2  
Röplabda (U21 vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kanada - U21Brazília 1 - 3  
U21Oroszország - U21Argentína 3 - 1  
Röplabda (U21 vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Egyiptom 0 - 3  
U21USA - U21Olaszország 0 - 3  
Röplabda (U21 vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Marokkó - U21Japán 1 - 3  
U21Törökország - U21Ukrajna 3 - 1  
Strandröplabda (Porec-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Mol A B - Beeler N / Krattiger M 2 - 1  
Berntsen M / Mol A B - Huber A / Horl J 2 - 1  
Böckermann M / Flüggen L - Gonzalez Bayard S R / Dia 2 - 1  
Böckermann M / Flüggen L - Gracin M / Zhukouski J 2 - 0  
Dollinger A / Erdmann J - Gordieiev I / Babich M 2 - 0  
Dollinger A / Erdmann J - Hyden J / Doherty R 2 - 1  
Koekelkoren D / Van Walle - Schumann L / Thole J 0 - 2  
Plavins M / Regza H - McHugh C / Schumann D 1 - 2  
Pribanic J / Cickovic M - McHugh C / Schumann D 0 - 2  
Prudel M / Kujawiak K - Winter T / Seidl R 1 - 2  
Sheaf J / Gregory C - Santos Pereira J / Younou 1 - 2  
Solberg/Albrecht Carvalha - Santos Pereira J / Younou 2 - 1  
Szalankiewicz J / Rudol M - Capogrosso N / Azaad J A 2 - 0  
Szalankiewicz J / Rudol M - Platinga M / O'Gorman G 2 - 1  
Tijan A / DO Nascimento J - Schumann L / Thole J 0 - 2  
Winter T / Seidl R - Dressler C / Kunert T 2 - 1  
Strandröplabda (Porec-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agudo Gonzalez N I / Brit - Van Iersel M / Flier M    
Almer K / Strauss T - Menegatti M / Perry R D 0 - 2  
Birlova E / Makroguzova N - Van Iersel M / Flier M 0 - 2  
Day E / Hochevar B - Bell P / Artacho M 2 - 0  
Glenzke N / Grossner J - Makhno IN / Makhno IR 2 - 1  
Jupiter A / Lusson O - Secomandi Maia E / Lima T 0 - 2  
Kolosinska/Gruszczynska - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 1  
Makhno IN / Makhno IR - Motrich O / Kholomina S 2 - 0  
Rehackova K / Dostalova M - Jupiter A / Lusson O 0 - 2  
Rimser C / Plesiutschnig - Bell P / Artacho M 0 - 2  
Sinisalo I / Ahtiainen N - Gordon J / Saxton C 2 - 1  
Sinisalo I / Ahtiainen N - Matic M / Milosevic M 2 - 0  
Sinnema J / Stubbe J - Laird N / Ngauamo J 2 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - M. Safwat 2 - 0  
A. Seppi - K. Majchrzak 2 - 0  
D. Altmaier - V. Estrella Burgos 2 - 1  
D. Thiem - R. Ramanathan 0 - 2  
Hy. Chung - V. Estrella Burgos    
K. Khachanov - J. Tipsarevic    
L.G.M. Harris - J. Tipsarevic 0 - 2  
M. Baghdatis - C. Berlocq 2 - 1  
M. Ilhan - M. Klizan    
S. Darcis - F. Verdasco 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agabigun S / Celikbilek A - Berlocq C / Sousa J 0 - 2  
Daniell M / Demoliner M - Petzschner/Peya 0 - 2  
Gonzalez S / Lipsky S - Erlich J / Mektic N 0 - 2  
Koolhof W / Middelkoop M - Paes L / Shamasdin A 1 - 2  
Lindstedt R / Qureshi A-U - Dutra Silva R / Lorenzi P 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / SA A - Dodig I / Roger-Vasselin E    
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kvitova - M. Niculescu    
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostapenko J / Srebotnik K - Flipkens K / Mirza S    
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Popko - L. Caruana    
M. Cecchinato - L. Grigelis 2 - 1  
T. Robredo - D. Munoz-De La Nava    
Tenisz (Milánó, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarek T/Pel D - Landonio S/Maldini P 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - Gálfi D. 2 - 1  
E. Kostova - Fa. Liu 2 - 0  
E. Kulichkova - O. Govortsova 2 - 0  
I. Falconi - T. Moore 2 - 0  
I. Shinikova - K. von Deichmann 0 - 2  
I.M. Bara - B. Haas 0 - 2  
K. Ahn - V. Kudermetova 2 - 0  
K. Swan - N. Abduraimova 1 - 2  
Ka. Kozlova - G. Min 2 - 0  
N-L. Han - A. Sabalenka 1 - 2  
P.M. Tig - A. Potapova 0 - 2  
T. Townsend - P. Hercog 0 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yelegar - Y.M.A. Lau 2 - 1  
C.H. Lee - C.W. Lim 2 - 0  
C.H. Yang - H.J. Jeon 0 - 2  
Ch.Hs. Lin - D. Liew 1 - 2  
Ch.Wa. Lee - H. Dani 0 - 2  
E.C. Chang - R. Yadav Chittaboina    
H.Y. Woong - Ka.Ch. Yu 2 - 1  
I.Z. Zainuddin - S.H. Teng 2 - 1  
K. Phetpradab - Ki.Do. Hoon 2 - 1  
K. Wangcharoen - Tz.W. Wang 0 - 2  
K.C. Shih - K.G. Kumar 2 - 0  
M.H. Gowda - H.Y. Hsueh 0 - 2  
M.K. Kim - Ha.C. Chu 1 - 2  
S. Thakur - S. Avihingsanon 0 - 2  
Si. Verma - W.C. Liu 2 - 1  
So. Verma - Z. J. Lee 0 - 2  
V. Malkov - W. Kho Henrikho 2 - 0  
Y.J. Chi - K.Y. Loh 2 - 1  
Yue. Wang - S.H. Woo 0 - 2  

 

2017.06.26.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 4 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - Pittsburgh 8 - 4  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Washington 63 - 97  
Minnesota - San Antonio 87 - 78  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Santamarina Tandil 3 - 0  
Crucero del Norte - Boca Unidos 2 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Tigre 2 - 1  
Banfield - Racing Club 1 - 3  
Colón - River Plate 0 - 0  
Patronato Parana - Atl. Tucuman 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Atlético MG 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Busan I'Park 0 - 3  
Seoul E-Land - Daejeon Citizen 3 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naftan - Slavia Mozír 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovaniemi PS - Ilves 1 - 0  
Seinäjoen JK - PS Kemi 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Grindavik 0 - 0  
Vikingur Reykjavik - Vikingur Olafsvik 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Jiangsu 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Seattle 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Molde 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Sky Blue 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Norrby 4 - 1  
Trelleborg - Brommapojkarna 3 - 1  
Värnamo - Helsingborg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosengard - Limhamn Bunkeflo 3 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Galway 2 - 0  
MMA (UFC Fight Night 112)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.J. Penn - D. Siver 0 - 1  
C. Esparza - M. Moroz (női) 1 - 0  
C. Guida - E. Koch 1 - 0  
D. Powell - D. Horcher 0 - 1  
F. Herrig - J. Kish (női) 1 - 0  
J. Christensen - D. Reyes 0 - 1  
M. Chiesa - Kev. Lee 0 - 1  
T. Boetsch - J. Hendricks 1 - 0  
T. Means - Al. Garcia 1 - 0  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Szerbia 0 - 3  
Oroszország - Kazahsztán 3 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - V. Troicki 2 - 1  
J. Sousa - R. Albot 0 - 2  
M. Safwat - C. Ilkel 2 - 1  
N. Basilashvili - M. Baghdatis 0 - 2  
R. Dutra da Silva - R. Ramanathan 0 - 2  
Y. Sugita - M. Ebden 2 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altuna T / Ferrer D - Raja P / Sharan D 0 - 2  
Darcis S / Mannarino A - Marach O / Pavic M    
Jebavy R / Klizan M - Monroe N / Sitak A 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - H. Zeballos 2 - 0  
D. Young - K. Edmund 2 - 1  
J. Donaldson - D.S. Schwartzman 2 - 1  
J. Vesely - V. Pospisil 0 - 2  
N. Gombos - B. Tomic 0 - 2  
N. Mahut - R. Haase 0 - 2  
T. Bellucci - K. Anderson 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Young D / Zimonjic N 2 - 0  
Martin F / Nestor D - Begemann A / Molteni A 0 - 2  
Nedunchezhiyan J / Reid M - Harrison/Venus 2 - 1  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - E. Mertens 2 - 1  
C. McHale - Y-Y. Duan    
E. Bouchard - B. Strycova 1 - 2  
F. Schiavone - S. Peng 0 - 2  
H. Watson - D. Cibulkova 2 - 0  
J. Görges - C.C. Bellis    
J. Ostapenko - C. Suarez Navarro 2 - 1  
K. Kucova - L. Davis 0 - 2  
Ka. Pliskova - A. Riske 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - D. Gavrilova 2 - 1  
N. Broady - Kr. Pliskova 1 - 2  
N. Osaka - R. Ozaki 2 - 0  
S-W. Hsieh - V. Cepede Royg 1 - 2  
S. Cirstea - K. Siniakova 2 - 0  
Shu. Zhang - V. Lepchenko 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makarova E / Vesnina E - Jurak D / Rodionova AN 2 - 0  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clezar - T. Monteiro 2 - 0  
G. Mager - L. Lokoli (Esőszünet)    
G. Pella - P. Martinez Portero 2 - 0  
Tenisz (Milánó-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.P. Sorgi - V. Galovic 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, férfi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - A. Setkic 2 - 1  
A. De Minaur - J. Melzer 2 - 1  
A. Giannessi - P. Sousa 1 - 2  
A. Rublev - J. Domingues 2 - 0  
A. Whittington - S. Robert 2 - 1  
B. Kavcic - R. Bellotti    
B. Klahn - S.W. Kwon 2 - 0  
Balázs A. - J. De Loore 0 - 2  
C. Garin - G. Quinzi 2 - 0  
D. Gimeno-Traver - A. Bublik 0 - 2  
D. King - L. Giustino 2 - 0  
D. Kudla - A. Santillan 2 - 1  
D. Masur - B. Fratangelo    
D. Novikov - Di Wu 2 - 0  
E. Corrie - R. Quiroz 1 - 2  
E. Gerasimov - A. Ward 1 - 2  
E. Ymer - D.H. Lee 2 - 0  
F. Coria - G. Melzer 0 - 2  
F. Gaio - Y. Hanfmann 0 - 2  
G. Sakharov - S. Diez 0 - 2  
G. Soeda - I. Cervantes-Huegun 2 - 1  
I. Ivashka - G. Zemlja 1 - 2  
I. Marchenko - F. Krajinovic 2 - 0  
J. Jahn - B. Mott 0 - 2  
J. Kovalik - R. Carballes Baena 2 - 0  
J. McGee - R. Ramirez Hidalgo 2 - 1  
K. Coppejans - S. Ofner 1 - 2  
K. Kravchuk - M. Donati 2 - 0  
L. Broady - F. Dancevic 2 - 0  
L. Djere - J-P. Smith 1 - 2  
L. Glasspool - N. Jarry 0 - 2  
L. Lacko - H. Moriya 2 - 0  
L. Rosol - J. Jung 2 - 0  
L. Vanni - C. Hemery 1 - 2  
M. Arevalo - J. Clarke 0 - 2  
M. Basic - P. Gojowczyk 0 - 2  
M. Chiudinelli - T.H. Fritz 1 - 2  
M. Krueger - M. Bourgue 0 - 2  
M. Marterer - M. Zekic 0 - 2  
M. McDonald - D. Cox 2 - 0  
M. Polmans - S. Kozlov 0 - 2  
M. Willis - An. Martin 2 - 0  
N. Milojevic - E. Lopez-Perez 2 - 0  
N. Pauffley - O. Nedovyesov    
O. Otte - D. Brands 0 - 2  
P. Michnev - Max. Gonzalez 0 - 2  
P. Polansky - M. Trungelliti 2 - 0  
R. Bemelmans - T. Lamasine 2 - 1  
R. Ram - R. Opelka 2 - 0  
R.J. Storrie - Q. Halys 0 - 2  
S. Giraldo - S. Tsitsipas 1 - 2  
S. Groth - S. Bolelli 1 - 2  
S. Stakhovsky - K. De Schepper 2 - 0  
S. Travaglia - S. Caruso 2 - 0  
T. Chen - R. Ojeda Lara 2 - 1  
T. Gabashvili - J. Satral 2 - 0  
T. Ito - M. Pecotic 2 - 0  
T. Kamke - A. Menendez-Maceiras 1 - 2  
T. Sandgren - M. Mmoh 2 - 0  
V. Millot - S. Napolitano 2 - 1  
V. Safranek - A. Gonzalez 1 - 2  
V. Safranek - A. Gonzalez 1 - 2  
Y. Maden - T. Smyczek 0 - 2  
Y. Reuter - P-H. Mathieu 0 - 2  
Y. Uchiyama - B. Becker 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, férfi pár)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Bury A - Bambridge L / Glasspool L 2 - 0  
Bemelmans R / Sandgren T - Krawietz K / Zelenay I 1 - 2  
Bozoljac I / Cipolla F - Bagnis F / Galdos S 2 - 1  
Daniel T / Rungkat C - Brunstrom J / Siljestrom A 0 - 2  
Donskoy E / Kravchuk K - Hsieh C-P / Schnur M 1 - 2  
Marcan/ Weissborn - Lacko L / Stakhovsky S    
Nys H / Sancic A - Broady L / Corrie E 2 - 0  
Ratiwatana / Ratiwatana - Arends S / Peng H-Y 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,