Tippmix eredmények - 2017. június 25. - július 1.

2018-06-25
Tippmix eredmények - 2017. június 25. - július 1.
2018.07.01.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saskatchewan - Montreal 17 - 23  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - North Melbourne Kangaroos 125 - 108  
Fremantle - Brisbane Lions 64 - 119  
Melbourne Demons - St. Kilda 117 - 119  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers    
Hanwha Eagles - Lotte Giants    
KT Wiz - NC Dinos    
Samsung Lions - Nexen Heroes 1 - 3  
SK Wyverns - LG Twins    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 0 - 3  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 5 - 6  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 1 - 15  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 1 - 4  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 3 - 6  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 8 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 0 - 7  
Arizona - San Francisco (22:10) 6 - 9  
Baltimore - LA Angels 8 - 2  
Chicago Cubs - Minnesota 11 - 10  
Cincinnati - Milwaukee 8 - 2  
LA Dodgers - Colorado 1 - 3  
LA Dodgers - Colorado (22:10) 6 - 4  
Miami - NY Mets 2 - 5  
NY Yankees - Boston 0 - 11  
Oakland - Cleveland 3 - 15  
Philadelphia - Washington 3 - 2  
Philadelphia - Washington (19:35) 4 - 3  
San Diego - Pittsburgh 4 - 3  
San Diego - Pittsburgh (22:10) 5 - 7  
Seattle - Kansas City 6 - 4  
Seattle - Kansas City (22:10) 1 - 0  
St. Louis - Atlanta 4 - 11  
St. Louis - Atlanta (20:15) 5 - 6  
Tampa Bay - Houston 3 - 2  
Texas - Chicago WS 13 - 4  
Texas - Chicago WS (21:05) 5 - 10  
Toronto - Detroit 1 - 9  
Darts (European Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boulton - G. Price 6 - 5  
A. Boulton - W. O'Connor 3 - 7  
D. Gurney - S. Bunting 5 - 6  
European Matchplay 2018    
I. White - D. Webster 6 - 2  
J. Klaasen - A. Boulton 1 - 6  
J. Lowe - G. Price 2 - 6  
J. Pipe - S. Bunting 3 - 6  
Jo. Cullen - J. Pipe 4 - 6  
M. Suljovic - P. Rowley 6 - 2  
M. Suljovic - W. O'Connor 3 - 6  
M. van Gerwen - I. White 6 - 4  
M. van Gerwen - R. Thornton 6 - 1  
M. van Gerwen - S. Bunting 7 - 4  
M. van Gerwen - W. O'Connor    
W. O'Connor - K. Huybrechts 6 - 5  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machida - Shonan Bellmare 2 - 2  
Golf (HNA Open de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNA Open de France 2018    
Golf (U.S. Senior Open Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U.S. Senior Open Championship 2018    
Gyeplabda (Champions Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Pakisztán 2 - 2  
Gyeplabda (Champions Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - India 1 - 1  
Hollandia - Argentína 2 - 0  
Kosárlabda (vb-sel., Afrika, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Mali 93 - 53  
Ruanda - Uganda 92 - 79  
Kosárlabda (vb-sel., Afrika, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Közép-afrikai Köztársaság - Elefántcsontpart 69 - 60  
Mozambik - Szenegál 63 - 78  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Kína 67 - 57  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordánia - India 114 - 70  
Libanon - Szíria 87 - 50  
Kosárlabda (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Fehéroroszország 80 - 60  
Szlovénia - Montenegró 74 - 87  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csád - Guinea 80 - 49  
Tunézia - Kamerun 56 - 53  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Kongói DK 56 - 66  
Egyiptom - Marokkó 59 - 53  
Kosárlabda (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Svédország 77 - 52  
Ukrajna - Lettország 71 - 93  
Kosárlabda (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Lengyelország 70 - 103  
Magyarország - Litvánia 50 - 73  
Kosárlabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Olaszország 81 - 66  
Románia - Horvátország 63 - 90  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - USA 62 - 93  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Minnesota 72 - 76  
Indiana - Atlanta 83 - 87  
Los Angeles - Las Vegas 87 - 71  
Washington - Phoenix 74 - 84  
Kézilabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Brazília 27 - 24  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Londrina - Sampaio Correa 1 - 1  
Paysandu - Fortaleza 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Santa Cruz PE 0 - 3  
Confianca - Botafogo PB 2 - 2  
Salgueiro - Globo RN 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Operario PR - Tupi MG 2 - 0  
Ypiranga RS - Volta Redonda 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Palestino 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Daejeon Citizen 3 - 3  
Gwangju - Asan Mugunghwa 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Aucas Quito 1 - 2  
Independiente del Valle - Barcelona Guayaquil 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Dnyepr Mogiljev 2 - 1  
Gorodeja - Vityebszk 1 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Szmolevicsi 1 - 0  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceres-Negros - Stallion Laguna 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Fylkir 2 - 1  
KA Akureyri - Breidablik 0 - 0  
Keflavík - Valur 0 - 2  
KR - Vikingur Reykjavik 0 - 1  
ÍBV - Grindavik 3 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Okayama - Zweigen Kanazawa 3 - 3  
Yamaguchi - Yokohama FC 0 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Sahtar Karagandy 2 - 0  
Akzhayik Ural - Tobol Kostanay 1 - 3  
Atyrau - Kyzylzhar Petropavlovsk 0 - 0  
Irtis Pavlodar - Zhetysu Taldykorgan 0 - 2  
Kaisar Kyzylorda - Kairat Almaty 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - METTA/LU 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Suduva Marijampole 0 - 3  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - VMFD Zalgiris 0 - 5  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Orlando 4 - 0  
Chicago - New York City FC 3 - 2  
Columbus - Salt Lake 2 - 1  
Los Angeles FC - Philadelphia 4 - 1  
Montreal - Kansas City 2 - 0  
New England - D.C. United 3 - 2  
San Jose - Los Angeles Galaxy 3 - 3  
Toronto FC - New York RB 0 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Dinamo-Auto Tiraspol 4 - 0  
Petrocub Hincesti - Zimbru Chisinau 2 - 1  
Sfintul Gheorghe - Speranta Nisporeni 2 - 2  
Sheriff Tiraspol - Zaria Balti 5 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florö - Sogndal 1 - 2  
Ham-Kam - Tromsdalen 0 - 0  
Levanger - Ullensaker/Kisa 2 - 3  
Nest-Sotra - Kongsvinger 2 - 2  
Sandnes Ulf - Asane 3 - 0  
Strömmen - Viking Stavanger 1 - 6  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Grorud 1 - 1  
Hönefoss - Nybergsund 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Molde 0 - 4  
Kristiansund - Sarpsborg 1 - 1  
Ranheim - Start 2 - 0  
Sandefjord - Rosenborg 0 - 1  
Stabaek - Haugesund 2 - 1  
Tromsö - Odd Grenland 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Röa 2 - 2  
Valerenga - Lyn 6 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Portland 1 - 0  
Utah - Sky Blue 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Helsingborg 2 - 3  
Landskrona - Öster 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Karlskrona - Utsikten 2 - 2  
Kristianstad - Mjällby 1 - 2  
Ljungskile - Lund 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska FF - Linköping City 2 - 4  
Skelleftea - Forward Örebro 4 - 1  
Team TG - Carlstad Utd. 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Kristianstad 1 - 1  
Limhamn Bunkeflo - Eskilstuna Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Home Utd. - Hougang Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Glass - Chonburi FC 7 - 4  
Muangthong Utd. - Prachuap 1 - 2  
Police Tero - Chainat Hornbill 1 - 1  
Ratchaburi Mitr Phol - Chiangrai Utd. 0 - 4  
Suphanburi - Navy Chonburi 3 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Springs - San Antonio 1 - 1  
FC Cincinnati - Ottawa 2 - 0  
Fresno - Sacramento 2 - 0  
Indy Eleven - Penn FC 1 - 1  
Louisville City - New York RB 2 3 - 3  
Nashville SC - Atlanta Utd. 2 3 - 0  
Reno - Portland 2 1 - 0  
Richmond - North Carolina 1 - 3  
St. Louis FC - Rio Grande Valley 0 - 0  
Tulsa - Las Vegas 2 - 2  
Labdarúgás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Dánia 1 - 1  
Spanyolország - Oroszország 1 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Ho Chi Minh FC 1 - 1  
Can Tho - Sanna Khanh Hoa 1 - 2  
Da Nang - Thanh Hoa 3 - 3  
Hai Phong - Song Lam Nghe An 2 - 3  
Quang Nam - Hoang Anh Gia Lai 2 - 2  
Saigon FC - Nam Dinh 1 - 0  
Than Quang Ninh - Hanoi FC 1 - 2  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Alonso - S. Vandoorne (Osztrák Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Osztrák Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Osztrák Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Osztrák Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Ericsson - C. Leclerc (Osztrák Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Osztrák Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Osztrák Nagydíj, futam) 0 - 1  
P. Gasly - B. Hartley (Osztrák Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Osztrák Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Osztrák Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1,Osztrák ND (futam) - Hány versenyző ér el helyezést?    
Forma-1., Osztrák Nagydíj 2018    
Forma-1., Osztrák Nagydíj 2018 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Osztrák Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Osztrák Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marquez - M. Oliveira (Holland Nagydíj) 1 - 0  
J. Mir - X. Vierge (Holland Nagydíj) 1 - 0  
M. Pasini - L. Baldassarri (Holland Nagydíj) 1 - 0  
M. Schrotter - F. Quartararo (Holland Nagydíj) 0 - 1  
R. Fenati - J. Navarro (Holland Nagydíj) 0 - 1  
S. Lowes - L. Marini (Holland Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Holland Nagydíj 2018    
Moto2, Holland Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Migno - T. Suzuki (Holland Nagydíj) 0 - 1  
E. Bastianini - F. Di Giannantonio (Holland Nagydíj) 1 - 0  
G. Rodrigo - L. Dalla Porta (Holland Nagydíj) 0 - 1  
J. Kornfeil - M. Ramirez (Holland Nagydíj) 1 - 0  
N. Bulega - J. McPhee (Holland Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Holland Nagydíj 2018    
Moto3, Holland Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bautista - E. Rabat (Holland Nagydíj) 1 - 0  
A. Dovizioso - C. Crutchlow (Holland Nagydíj) 1 - 0  
A. Iannone - A. Rins (Holland Nagydíj) 0 - 1  
D. Petrucci - J. Zarco (Holland Nagydíj) 0 - 1  
J. Miller - D. Pedrosa (Holland Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - M. Vinales (Holland Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Holland Nagydíj 2018    
MotoGP, Holland Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Chicagoland 2018    
Nascar, Chicagoland 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Almirola - Dan. Suarez (Chicagoland, futam) 0 - 1  
B. Keselowski - R. Blaney (Chicagoland, futam) 1 - 0  
C. Elliott - Er. Jones (Chicagoland, futam) 0 - 1  
D. Hamlin - J. Logano (Chicagoland, futam) 1 - 0  
Er. Jones - C. Bowyer (Chicagoland, futam) 0 - 1  
J. Logano - C. Elliott (Chicagoland, futam) 1 - 0  
Jim. Johnson - A. Almirola (Chicagoland, futam) 1 - 0  
K. Harvick - Ky. Busch (Chicagoland, futam) 0 - 1  
K. Harvick - M. Truex Jr. (Chicagoland, futam) 1 - 0  
K. Larson - B. Keselowski (Chicagoland, futam) 1 - 0  
Ku. Busch - C. Bowyer (Chicagoland, futam) 0 - 1  
M. Truex Jr. - Ky. Busch (Chicagoland, futam) 0 - 1  
R. Blaney - D. Hamlin (Chicagoland, futam) 0 - 1  
R. Newman - J. McMurray (Chicagoland, futam) 0 - 1  
W. Byron - Al. Bowman (Chicagoland, futam) 0 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - North Queensland Cowboys 21 - 20  
Wests Tigers - Gold Coast Titans 12 - 30  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kína (Helyszín: Kína) 0 - 3  
Törökország - USA 2 - 3  
Strandröplabda (German Tour, Nürnberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Walkenhorst A / Winter S 1 - 2  
Bergmann P A / Harms Y - Wolf G / Wolf P 2 - 0  
Walkenhorst A / Winter S - Bergmann P A / Harms Y 1 - 2  
Strandröplabda (German Tour, Nürnberg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karnbaum S / Niemczyk N - Kortzinger L / Walkenhors 1 - 2  
Mersmann T / Tillmann C - Behlen A / Schneider S 2 - 0  
Strandröplabda (Varsó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Samoilovs A / Smedins J 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira 2 - 1  
Strandröplabda (Varsó, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Claes K / Hochevar B 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Bansley H / Wilkerson B 0 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Djere - G. Mager 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chong-Wei Lee - K. Momota 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamura T / Sonoda K - Endo H / Watanabe Y 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tzu Ying Tai - Bing Jiao He 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Matsutomo M / Takahashi A 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Wang Y / Huang D 2 - 0  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Magyarország 12 - 15  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Ramirez Sanchez - R.A. Angulo 1 - 0  

 

2018.06.30.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - British Columbia 41 - 22  
Hamilton - Winnipeg 31 - 17  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gudzius - F. Dacres (diszkoszvetés, Párizs) 0 - 1  
A. Samba - K. Warholm (400 m gátfutás, Párizs) 1 - 0  
B. Chepkoech - N. Jeruto (női 3000 m akadály, Párizs) 1 - 0  
C. Ibarguen - T. Franklin (női hármasugrás, Párizs) 1 - 0  
C. Lemaitre - A. Edward (200 m, Párizs)    
C. Semenya - A. Wilson (női 800 m, Párizs) 1 - 0  
F. Ingebrigtsen - A. Souleiman (1500 m, Párizs) 0 - 1  
J. Beard - S. Wimbley (női 400 m síkfutás, Párizs) 1 - 0  
J. Kitilit - F.C. Rotich (800 m, Párizs) 0 - 1  
M. Demireva - N. Thiam (női magasugrás, Párizs) 0 - 1  
R. Baker - M. Rodgers (100 m síkfutás, Párizs) 1 - 0  
S. Kendricks - R. Lavillenie (rúdugrás, Párizs) 1 - 0  
S. Shubenkov - R. Levy (110 m gátfutás, Párizs) 0 - 1  
She. Jackson - M-J. Ta Lou (női 200 m, Párizs) 1 - 0  
Y. Perez - D. Caballero (női diszkoszvetés, Párizs) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - West Coast Eagles 88 - 78  
Carlton - Port Adelaide 69 - 90  
Gold Coast Suns - Collingwood 60 - 99  
Greater Western Sydney - Hawthorn 95 - 84  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers 12 - 2  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 6 - 5  
KT Wiz - NC Dinos 1 - 0  
Samsung Lions - Nexen Heroes    
SK Wyverns - LG Twins 6 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 2 - 5  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 7 - 15  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 2 - 5  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 5 - 2  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 1 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 1 - 2  
Baltimore - LA Angels 1 - 7  
Baltimore - LA Angels (22:05) 2 - 6  
Chicago Cubs - Minnesota 14 - 9  
Cincinnati - Milwaukee 2 - 8  
Cincinnati - Milwaukee (22:10) 12 - 3  
LA Dodgers - Colorado 1 - 3  
Miami - NY Mets 8 - 2  
Miami - NY Mets (22:10) 5 - 2  
NY Yankees - Boston 8 - 1  
Oakland - Cleveland 3 - 1  
Oakland - Cleveland (22:05) 7 - 2  
Philadelphia - Washington 7 - 17  
San Diego - Pittsburgh 3 - 6  
Seattle - Kansas City 4 - 1  
St. Louis - Atlanta 1 - 5  
Tampa Bay - Houston 3 - 2  
Tampa Bay - Houston (22:10) 5 - 2  
Texas - Chicago WS 11 - 3  
Toronto - Detroit 3 - 2  
Toronto - Detroit (19:07) 4 - 3  
Darts (European Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - R. Marijanovic 6 - 5  
D. Webster - L. Humphries 6 - 3  
G. Price - M. Langendorf 6 - 3  
I. White - M. Hopp 6 - 2  
J. Clayton - J. Lowe 5 - 6  
Jam. Wilson - R. Thornton 5 - 6  
Jo. Cullen - M. Schindler 6 - 3  
K. Huybrechts - C. Dobey 6 - 4  
M. King - P. Rowley 4 - 6  
M. Smith - J. Klaasen 4 - 6  
M. Suljovic - B. Koltsov 6 - 3  
M. van Gerwen - R. Joyce 6 - 2  
R. Cross - W. O'Connor 4 - 6  
S. Beaton - A. Boulton 4 - 6  
S. Bunting - D. Labanauskas 6 - 5  
S. Whitlock - J. Pipe 3 - 6  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuchu - Nagoya 2 - 7  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Benfica (5.m.) 2 - 2  
Gyeplabda (Champions Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Ausztrália 3 - 2  
Hollandia - India 1 - 1  
Kosárlabda (vb-sel., Afrika, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruanda - Nigéria (Helyszín: Nigéria) 70 - 111  
Uganda - Mali 80 - 95  
Kosárlabda (vb-sel., Afrika, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mozambik - Közép-afrikai Köztársaság 63 - 72  
Szenegál - Elefántcsontpart 66 - 61  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csád - Tunézia (Helyszín: Tunézia) 46 - 85  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Egyiptom (Helyszín: Egyiptom) 65 - 58  
Kongói DK - Marokkó 51 - 51, h.u. 58 - 61  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Kolumbia 67 - 71  
Venezuela - Brazília 72 - 56  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Dominikai Köztársaság 97 - 61  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Phoenix 77 - 95  
Las Vegas - Los Angeles 94 - 78  
Minnesota - Atlanta 85 - 74  
New York - Chicago 99 - 103  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Brasil de Pelotas 2 - 1  
Criciuma - Sao Bento 1 - 0  
Figueirense - Ponte Preta 0 - 2  
Guarani - Boa 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nautico - Atlético Acreano 3 - 1  
Remo - Juazeirense 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Joinville 2 - 0  
Cuiaba - Botafogo SP 2 - 1  
Tombense - Luverdense 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Ferroviaria 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnechea - Curico Unido 1 - 2  
Colchagua - Universidad de Chile 0 - 4  
Union Espanola - Audax Italiano 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ansan Greeners 1 - 0  
Bucheon - Seongnam 1 - 2  
Seoul E-Land - Suwon FC 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Macara Ambato 1 - 1  
Tecnico Univ. Ambato - Dep. Cuenca 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch - Szluck 0 - 1  
Nyeman Grodno - FK Minszk 2 - 2  
Torpedo Zogyino - Torpedo Minszk 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - EIF 1 - 1  
HIFK - Oulu 3 - 0  
KPV Kokkola - Jaro 1 - 0  
KTP - Kajaani 3 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Rovaniemi PS 2 - 2  
Ilves - Inter Turku 1 - 1  
Kuopio PS - Seinäjoen JK 1 - 1  
PS Kemi - Vaasa PS 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persija Jakarta - Persib Bandung 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magni - Njardvik 2 - 0  
Selfoss - Thor Akureyri 3 - 5  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Mito 1 - 1  
Avispa Fukuoka - Machida Zelvia 2 - 2  
Kamatamare Sanuki - Tokyo Verdi 3 - 1  
Kofu - Kyoto 1 - 1  
Omiya Ardija - Ehime 1 - 1  
Roasso Kumamoto - Matsumoto Yamaga 1 - 3  
Tochigi - JEF United Chiba 0 - 1  
Tokushima - Oita Trinita 3 - 0  
Yamagata - Gifu 2 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Ordabasy Shymkent 5 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Spartaks Jurmala 1 - 1  
Valmiera - Riga FC 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Dallas 0 - 1  
Seattle - Portland 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Asker 2 - 1  
Fram Larvik - Raufoss 1 - 4  
Moss - Alta 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Bodö/Glimt 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Bodö - Arna-Björnar 0 - 4  
Klepp - Kolbotn 2 - 1  
Sandviken - Stabaek 1 - 3  
Trondheims-Örn - LSK Kvinner 2 - 3  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - North Carolina 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rjazany - Zvezda-2005 Perm 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Frej Täby 3 - 1  
GAIS - Norrby 4 - 1  
Gefle - Varberg 2 - 2  
Jönköping Södra - Halmstad 1 - 1  
Värnamo - Brage 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Angelholm 4 - 1  
Grebbestad - Husqvarna 1 - 2  
Oskarshamn - Oddevold 3 - 0  
Torn - Skövde 2 - 1  
Tvaaker - Atvidaberg 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköping - Västeras SK 1 - 0  
Sandviken - Akropolis 3 - 0  
Sollentun - Syrianska FC 0 - 1  
Umea FC - Arameisk-Syrianska 5 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Rosengard 2 - 1  
Kopparbergs/Göteborg - Växjö 3 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - Tampines Rovers 2 - 5  
DPMM Brunei - Warriors FC 2 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Air Force Central - Pattaya Utd. 2 - 3  
Buriram Utd. - Bangkok Utd. 2 - 1  
Sukhothai - Nakhon Ratchasima 1 - 1  
Ubon UMT - Port FC 0 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - Charlotte Independence 4 - 1  
Phoenix - Orange County SC 1 - 0  
Labdarúgás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Argentína 4 - 3  
Uruguay - Portugália 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Waterford FC 2 - 3  
MMA (Bellator 201)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I-L. Macfarlane - A. Lara (női) 1 - 0  
J. Archuleta - R. Peralta 1 - 0  
S. Awad - R. Couture 1 - 0  
V. Letourneau - K. Williams (női) 1 - 0  
MMA (Titan FC 50)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E.G. Balart - V. Dias 1 - 0  
J. Caceres - Jurosic, Uros 0 - 1  
R. Manfio - S. Outlaw 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - M. Ericsson (Osztrák Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Osztrák Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Osztrák Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Stroll - S. Sirotkin (Osztrák Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Osztrák Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Osztrák Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
P. Gasly - B. Hartley (Osztrák Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Osztrák Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Osztrák Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Osztrák Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Osztrák Nagydíj, időmérő, 2018    
Forma-1., Osztrák Nagydíj, időmérő, 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Castleford 44 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Canberra Raiders 26 - 22  
Newcastle Knights - Canterbury Bulldogs 16 - 36  
Penrith Panthers - Manly-Warringah SeaEagles 10 - 18  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Cape Town Stormers 25 - 14  
Canberra Brumbies - Wellington Hurricanes 24 - 12  
Dunedin Highlanders - Waikato Chiefs 22 - 45  
Durban Sharks - Johannesburg Lions 31 - 24  
Tokyo Sunwolves - Pretoria Bulls 42 - 37  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Törökország 0 - 3  
USA - Kína (Helyszín: Kína) 3 - 1  
Strandröplabda (German Tour, Nürnberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck Y / Spath J - John D / Luckemeier L 0 - 2  
Becker P / Schröder J - Karpa M / Sievers M 2 - 0  
Becker P / Schröder J - Menzel R / Warsawski C 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Beck Y / Spath J 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Betzien M / Geukes L 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Fuchs S / Urbatzka M 2 - 0  
Betzien M / Geukes L - John D / Luckemeier L 2 - 0  
Brand T / Reinhardt Y - Gluckslederer F / Rudolf 2 - 1  
Walkenhorst A / Winter S - Betzien M / Geukes L 2 - 0  
Walkenhorst A / Winter S - Popp M / Stadie E 2 - 1  
Wolf G / Wolf P - Poniewaz B / Poniewaz D 2 - 0  
Strandröplabda (German Tour, Nürnberg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aulenbrock C / Ferger S - Kotzan L-S / Klinke L 1 - 2  
Hoja A / Huettermann S - Hoppner M / Laggner J 2 - 1  
Karnbaum S / Niemczyk N - Mcnamara M / Mcnamara N 2 - 1  
Karnbaum S / Niemczyk N - Overlaender/Overlaender 2 - 0  
Kortzinger L / Walkenhors - Hoja A / Huettermann S 2 - 1  
Kortzinger L / Walkenhors - Kotzan L-S / Klinke L 2 - 0  
Mcnamara M / Mcnamara N - Seeber V / Weiland Y 2 - 0  
Mersmann T / Tillmann C - Aulenbrock C / Ferger S 2 - 0  
Mersmann T / Tillmann C - Hoja A / Huettermann S 2 - 0  
Strandröplabda (Varsó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Tijan A / Younousse C 2 - 0  
Doppler C / Horst A - HerreraAlepuz/Gav.Collado 0 - 2  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Berntsen M / Sorum C S 2 - 0  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Loyola Stein A / Cerutti 2 - 0  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Samoilovs A / Smedins J 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 1  
Loyola Stein A / Cerutti - Gonzalez Bayard/Diaz Gome 2 - 1  
Perusic O / Schweiner D - Bryl M / Filjalek G 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Losiak B / Kantor P 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - O' Gorman G / Saxton B 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Velichko - Losiak B / Kantor P 1 - 2  
Thole J / Wickler C - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Strandröplabda (Varsó, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Claes K / Hochevar B 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Hermannova B / Slukova M 2 - 1  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Claes K / Hochevar B 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Walsh Jennings/Branagh 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Bednarczuk/Santos Lisboa 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - D. Dzumhur 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Lacko - M. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - A. Sabalenka 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Buzarnescu M - Dabrowski G / Xu Y 0 - 2  
Tenisz (Kamen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marozsán F. - D. Kuzmanov 0 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Djere - T. De Bakker 2 - 1  
P. Krstin - G. Mager 0 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Escobar G / Romboli F - Ocleppo J / Vavassori A 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart-Vaihingen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Minella - Gálfi D. 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chong-Wei Lee - T. Sugiarto 2 - 0  
Srikanth Kidambi - K. Momota 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
He J / Tan Q - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Junhui L / Yuchen L - Endo H / Watanabe Y 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - Bing Jiao He 0 - 2  
Tzu Ying Tai - S. Pusarla Venkata 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Kim H R / Kong H Y 2 - 0  
Matsutomo M / Takahashi A - Haris D D / Pradipta R A 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Zheng S / Huang Y 1 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Geraghty - J. Carroll 0 - 1  
J. Catterall - T. McKenna 1 - 0  

 

2018.06.29.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Ottawa 24 - 14  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Bulldogs - Geelong 103 - 101  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers 4 - 7  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 5 - 2  
KT Wiz - NC Dinos 7 - 3  
Samsung Lions - Nexen Heroes 7 - 8  
SK Wyverns - LG Twins 10 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 6 - 5  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 1 - 2  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 1 - 15  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 4 - 3  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 10 - 9  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 5 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Sultanes de Monterrey (7.m.) 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - LA Angels 4 - 2  
Chicago Cubs - Minnesota 10 - 6  
Cincinnati - Milwaukee 4 - 6  
Philadelphia - Washington 4 - 3  
Tampa Bay - Houston 0 - 1  
Darts (European Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Reyes - A. Boulton 4 - 6  
D. Johnson - P. Rowley 3 - 6  
D. van Duijvenbode - M. Hopp 4 - 6  
J. Bain - C. Dobey 1 - 6  
J. Klaasen - D. Horvat 6 - 3  
J. Lowe - K. Brown 6 - 5  
L. Humphries - R. Huybrechts 6 - 5  
M. De Decker - D. Labanauskas 2 - 6  
M. Langendorf - M. Barnard 6 - 1  
M. Schindler - M. Robbe 6 - 1  
M. Wilson - R. Joyce 1 - 6  
R. Marijanovic - J. Wattimena 6 - 3  
R. Owen - B. Koltsov 2 - 6  
R. Thornton - R. Eidams 6 - 4  
V. van der Voort - J. Pipe 3 - 6  
W. O'Connor - M. Atkins 6 - 1  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumida - Sendai 1 - 3  
Gyeplabda (Champions Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Pakisztán 4 - 2  
Kosárlabda (vb-sel., Afrika, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mali - Ruanda 72 - 82  
Nigéria - Uganda 109 - 66  
Kosárlabda (vb-sel., Afrika, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Mozambik 62 - 45  
Közép-afrikai Köztársaság - Szenegál 82 - 91  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Ausztrália 79 - 78  
Tajvan - Fülöp-szigetek 71 - 93  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irak - Kazahsztán 64 - 50  
Katar - Irán 75 - 77  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Csád 73 - 72  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Kongói DK 63 - 77  
Marokkó - Angola 61 - 47  
Kosárlabda (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Oroszország 66 - 84  
Bosznia-Hercegovina - Franciaország 52 - 102  
Kosárlabda (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Izland 88 - 86  
Csehország - Finnország 77 - 73  
Kosárlabda (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Szerbia 50 - 87  
Németország - Ausztria 85 - 63  
Kosárlabda (vb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Észtország 74 - 65  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Panama 87 - 62  
Paraguay - Uruguay 49 - 58  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - USA 78 - 70  
Puerto Rico - Kuba 84 - 80  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Los Angeles 81 - 72  
Washington - New York 80 - 77  
Labdarúgás (BL-előselejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln FC - KF Drita 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Coritiba 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose dos Campos - Sao Francisco 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Breszt 0 - 6  
Lucs Minszk - BATE Boriszov 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - Klubi 04 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Helsinki JK 2 - 1  
Turku PS - Mariehamn 2 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - FC Samtredia 2 - 1  
Kolkheti Poti - Dinamo Tbiliszi 3 - 6  
Sioni Bolnisi - Torpedo Kutaisi 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - Haukar 0 - 4  
Throttur Reykjavik - Leiknir R. 0 - 2  
Vikingur Olafsvik - ÍA Akranes 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Ventspils 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rynninge - Karlslund 2 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Wexford Youths 0 - 1  
Cabinteely - Finn Harps 0 - 1  
Drogheda Utd. - Cobh Ramblers 2 - 1  
Galway - Shelbourne 1 - 2  
UC Dublin - Longford Town 1 - 5  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - St. Patrick's 1 - 0  
Dundalk - Cork City 2 - 1  
Limerick - Bray 2 - 1  
Shamrock Rovers - Derry City 2 - 0  
MMA (ONE Champ, Spirit of a Warrior)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.L. N Sang - K. Hasegawa 1 - 0  
L. Issa - R. Alvarez 1 - 0  
R. Nunes - T. Yamada 0 - 1  
S. Petpayathai - Ma Jia Wen 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Widnes 31 - 24  
Hull KR - Huddersfield 37 - 10  
St. Helens - Wakefield 34 - 30  
Warrington - Salford 30 - 14  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Cronulla Sharks 15 - 18  
Sydney Roosters - Melbourne Storm 8 - 9  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Queensland Reds 39 - 16  
Melbourne Rebels - Sydney Waratahs 26 - 31  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Brazília 0 - 3  
USA - Szerbia 3 - 0  
Strandröplabda (German Tour, Nürnberg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnholdt L / Welsch L - Aulenbrock C / Ferger S 1 - 2  
Gernert M / Kiesling E - Frohlich K / Scott R 2 - 0  
Karnbaum S / Niemczyk N - Bieneck C / Stautz A 2 - 0  
Strandröplabda (Varsó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Filjalek G - Bouter J / Varenhorst C 2 - 1  
Dumek J / Bercik V - Gibb J / Crabb Ta 0 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Morais Filho/Barbosa Sant 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Plavins M / Tocs E 2 - 1  
Kujawiak K / Rudol M - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - Gonzalez Bayard/Diaz Gome    
Losiak B / Kantor P - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 0  
Patterson C / Slick S - Gonzalez Bayard/Diaz Gome 1 - 2  
Prudel M / Szalankiewicz - HerreraAlepuz/Gav.Collado 0 - 2  
Rangel C / Gomez J G - Bouter J / Varenhorst C 0 - 2  
Rumsevicius A / Kazdailis - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Grimalt E / Grimalt M 2 - 1  
Solberg P / Oscar Schmidt - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Gibb J / Crabb Ta 2 - 0  
Strandröplabda (Varsó, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Walsh Jennings/Branagh    
Artacho M / Clancy T - Lahti T / Parkkinen A 1 - 2  
Bansley H / Wilkerson B - Wang F / Xia X 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Humana-Paredes/Pavan 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Kociolek K / Kolosinska K 2 - 0  
Borger K / Kozuch M - Bieneck V / Schneider I 1 - 2  
Broder J L / Pischke T - Bieneck V / Schneider I 0 - 2  
Claes K / Hochevar B - Kholomina S / Makroguzova 2 - 0  
Day E / Flint B - Alves J / Maestrini L 0 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Alves J / Maestrini L 1 - 2  
Gromadowska A / Gruszczyn - Heidrich/Verge-Depre 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Alves J / Maestrini L 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Kholomina S / Makroguzova 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Heidrich/Verge-Depre 2 - 0  
Keizer S / Meppelink M - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 0  
Kociolek K / Kolosinska K - Lahti T / Parkkinen A 2 - 1  
Kolocova K / Kvapilova M - Wang F / Xia X 0 - 2  
Kotlasova T / Resova D - Wang F / Xia X 0 - 2  
Laboureur C / Sude J - Keizer S / Meppelink M 2 - 0  
Lunde I / Ulveseth O J - Plesiutsching/Schutzenhof 2 - 0  
Menegatti M / Giombini L - Kholomina S / Makroguzova 0 - 2  
Ross S / Hughes S - Walsh Jennings/Branagh 0 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Wang X / Bai B - Walsh Jennings/Branagh 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - G. Monfils 2 - 1  
J. Vesely - D. Dzumhur 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Gonzalez S - Arends S / Middelkoop M 2 - 1  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Lacko - M. Cecchinato 2 - 0  
M. Zverev - M. Kukushkin 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Skupski K / Skupski N 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - A. Sabalenka 1 - 2  
C. Wozniacki - A. Kerber 2 - 1  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Hsieh S-W / Sabalenka A 2 - 1  
Kichenok N / Makarova E - Begu I-C / Buzarnescu M 1 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mager - P. Sousa 2 - 0  
L. Djere - J. Domingues 2 - 0  
P. Krstin - R. Dutra da Silva    
T. De Bakker - A. Arnaboldi 2 - 1  
Tenisz (Milánó, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ocleppo J / Vavassori A - Hach Verdugo/Siljestrom 2 - 1  
Tenisz (Tarvisio, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jani R-L. - L. Sabino 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Srikanth Kidambi 0 - 2  
Tien Chen Chou - K. Momota 0 - 2  
V. Axelsen - Chong-Wei Lee 0 - 2  
Yuqi Shi - T. Sugiarto 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Endo H / Watanabe Y 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - He J / Tan Q 0 - 2  
Goh V S / Tan W K - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Tan B H / Yoo Y S - Junhui L / Yuchen L 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - A. Yamaguchi 2 - 0  
P. Chochuwong - R. Intanon 0 - 2  
S. Pusarla Venkata - C. Marin 2 - 0  
Tzu Ying Tai - Jin Wei Goh 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Kittiharakul J / Prajongj 2 - 0  
Haris D D / Pradipta R A - Huang D / Li W 2 - 1  
Kim H N / Kong H Y - Du Y / Li Y H 2 - 1  
Matsutomo M / Takahashi A - Matsumoto M / Nagahara W 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Adcock C / Adcock G 1 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - MAN T C / Suet T Y 2 - 1  
Puavaranukroh D / Taeratt - Wang Y / Huang D 1 - 2  
Zheng S / Huang Y - He J / Du Y 2 - 0  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Magyarország 12 - 5  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - USA 3 - 12  

 

2018.06.28.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Sydney Swans 93 - 67  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 8 - 3  
LG Twins - KT Wiz    
Lotte Giants - Nexen Heroes 8 - 6  
NC Dinos - Doosan Bears 0 - 9  
SK Wyverns - KIA Tigers    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 4 - 2  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 9 - 6  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 14 - 11  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Sultanes de Monterrey (6.m.) 4 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Seattle 2 - 4  
Baltimore - Seattle 7 - 8  
Boston - LA Angels 9 - 6  
Chicago WS - Minnesota 1 - 2  
Chicago WS - Minnesota 6 - 1  
Detroit - Oakland 0 - 3  
Detroit - Oakland 2 - 4  
LA Dodgers - Chicago Cubs 5 - 11  
LA Dodgers - Chicago Cubs 7 - 5  
Miami - Arizona 1 - 2  
Miami - Arizona 0 - 4  
NY Mets - Pittsburgh 3 - 5  
Philadelphia - NY Yankees 3 - 0  
San Francisco - Colorado 8 - 9  
San Francisco - Colorado 1 - 0  
St. Louis - Cleveland 1 - 5  
Texas - San Diego 5 - 2  
Gyeplabda (Champions Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Pakisztán 1 - 4  
Hollandia - Ausztrália 1 - 3  
India - Belgium 1 - 1  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Dél-Korea 74 - 82  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libanon - Jordánia 77 - 76  
Szíria - India 81 - 76  
Kosárlabda (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Fehéroroszország 80 - 69  
Szlovénia - Spanyolország 72 - 83  
Kosárlabda (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Lettország 72 - 82  
Törökország - Ukrajna 80 - 66  
Kosárlabda (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Magyarország 65 - 81  
Lengyelország - Litvánia 61 - 79  
Kosárlabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Románia 77 - 52  
Olaszország - Horvátország 72 - 78  
Kosárlabda (vb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Görögország 78 - 96  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virgin-szigetek - Bahama-szigetek 84 - 74  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Indiana 101 - 89  
Las Vegas - Dallas 91 - 97  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Kindermann 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Santos 1 - 3  
Labdarúgás (EL-előselejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - St. Joseph's 1 - 1  
Birkirkara - KI Klaksvik 1 - 1  
Cefn Druids - Trakai 1 - 1  
College Europa - Prishtina 1 - 1  
Tre Fiori - Bala Town 3 - 0  
UE Engordany - Folgore/Falciano 2 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saburtalo Tbiliszi - Chikhura Sachkhere 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Houston 1 - 2  
Portland - Sky Blue 1 - 1  
Utah - Seattle 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pitea - Vittsjö 1 - 4  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte Independence - Tampa Bay 2 - 2  
Louisville City - Pittsburgh 0 - 1  
Toronto FC 2 - FC Cincinnati 3 - 3  
Tulsa - Los Angeles Galaxy 2 2 - 0  
Labdarúgás (vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Belgium 0 - 1  
Panama - Tunézia 1 - 2  
vb - Anglia hány gólt szerez a G csoportban?    
vb - Anglia továbbjut a G csoportból?    
vb - Belgium hány gólt szerez a G csoportban?    
vb - Belgium továbbjut a G csoportból?    
vb - Panama továbbjut a G csoportból?    
vb - Tunézia továbbjut a G csoportból?    
vb, G csoport - Anglia hány pontot szerez?    
vb, G csoport - Belgium hány pontot szerez?    
vb, G csoport 2018    
Labdarúgás (vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Lengyelország 0 - 1  
Szenegál - Kolumbia 0 - 1  
vb - Japán továbbjut a H csoportból?    
vb - Kolumbia hány gólt szerez a H csoportban?    
vb - Kolumbia továbbjut a H csoportból?    
vb - Lengyelország továbbjut a H csoportból?    
vb - Szenegál továbbjut a H csoportból?    
vb, H csoport - Kolumbia hány pontot szerez?    
vb, H csoport 2018    
MMA (Bamma, London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Taylor - M. Hales 1 - 0  
C-L. Parry - L. Parobiec 1 - 1  
D. Khalsa - J. Nicholls 0 - 1  
R. McKee - T. Brazier 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Leeds Rhinos 46 - 8  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - Parramatta Eels 20 - 18  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Hollandia 3 - 0  
Szerbia - Törökország 2 - 3  
Strandröplabda (Varsó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Heidrich A / Gerson M 0 - 2  
Bouter J / Varenhorst C - Prudel M / Szalankiewicz 0 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Heidrich A / Gerson M 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Kujawiak K / Rudol M 2 - 0  
Bryl M / Filjalek G - Virgen J / Ontiveros L 2 - 1  
Doppler C / Horst A - Patterson C / Slick S 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Samoilovs A / Smedins J 2 - 1  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Bryl M / Filjalek G 2 - 1  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Thole J / Wickler C 0 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - Morais Filho/Barbosa Sant 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Dumek J / Bercik V 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Perusic O / Schweiner D 0 - 2  
Loyola Stein A / Cerutti - Mol H N / Berntsen M 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Prudel M / Szalankiewicz 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Rangel C / Gomez J G 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Gibb J / Crabb Ta 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Tijan A / Younousse C 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Gonzalez Bayard/Diaz Gome 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Velichko - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Velichko - Liamin N / Krasilnikov V 2 - 1  
Strandröplabda (Varsó, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Keizer S / Meppelink M 2 - 1  
Artacho M / Clancy T - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Bansley H / Wilkerson B - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Wang X / Bai B 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Borger K / Kozuch M 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Day E / Flint B 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Baquerizo/Fernandez Ste. 1 - 2  
Borger K / Kozuch M - Alves J / Maestrini L 2 - 0  
Graudina T / Kravcenoka A - Laboureur C / Sude J 1 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Keizer S / Meppelink M 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Ross S / Hughes S 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Walsh Jennings/Branagh 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Claes K / Hochevar B 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Kotlasova T / Resova D 2 - 0  
Kociolek K / Kolosinska K - Baquerizo/Fernandez Ste. 1 - 2  
Kociolek K / Kolosinska K - Broder J L / Pischke T 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Kholomina S / Makroguzova 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Plesiutsching/Schutzenhof 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Menegatti M / Giombini L 2 - 0  
Wang F / Xia X - Claes K / Hochevar B 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - J. Sousa 2 - 0  
G. Monfils - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
N. Basilashvili - J. Vesely 0 - 2  
P-H. Herbert - D. Dzumhur 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Middelkoop M - Mirnyi M / Oswald P 2 - 0  
Jebavy R / Peralta J - Demoliner M / Gonzalez S 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Lacko - C. Norrie 2 - 0  
M. Cecchinato - J. Millman 2 - 1  
M. Kukushkin - K. Edmund 2 - 1  
M. Zverev - D. Shapovalov 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Lindstedt R / Roger-Vasselin E 2 - 0  
Skupski K / Skupski N - Harrison R / Monroe N 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - D. Kasatkina 2 - 1  
A. Sabalenka - Ka. Pliskova 2 - 1  
C. Wozniacki - A. Barty 2 - 0  
J. Ostapenko - A. Radwanska 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S-W / Sabalenka A - Klepac A / Martinez S    
Mertens E / Schuurs D - Kichenok N / Makarova E    
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - G. Quinzi 2 - 1  
F. Gaio - P. Sousa 0 - 2  
G. Mager - J. Monteiro 2 - 0  
T. De Bakker - M. Vilella Martinez 2 - 1  
Tenisz (Milánó, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baldi F / Dalla Valle E - Hach Verdugo/Siljestrom 0 - 2  
Escobar G / Romboli F - Motti A / Uzhylovskyi V 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - T. Kokkinakis 3 - 1  
A. Giannessi - S. Travaglia 0 - 3  
B. Schnur - C. Harrison 0 - 3  
D. Köpfer - N. Gombos 2 - 3  
H. Hurkacz - C. Garin 0 - 3  
J-P. Smith - M. Mmoh 3 - 0  
J. Melzer - Y. Maden 2 - 3  
J. Ward - B. Bonzi 1 - 3  
L. Sonego - E. Gulbis 1 - 3  
M. Bachinger - D. Novak 0 - 3  
P. Polansky - J. Kubler 1 - 3  
R. Bemelmans - B. Tomic 3 - 0  
S. Bolelli - B. Klahn 0 - 3  
S. Napolitano - G. Barrere 0 - 3  
S. Robert - L. Vanni 3 - 1  
T. Fabbiano - J. Jung 3 - 1  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - V. Tomova 1 - 2  
B. Haas - E.G. Ruse 0 - 2  
B.V. Andreescu - A. Lottner 0 - 2  
C. Dolehide - V. Zvonareva 0 - 2  
C. Perrin - B. Stefkova 1 - 2  
E. Rodina - M. Hibi 2 - 0  
M. Barthel - J. Loeb 2 - 0  
M. Duque Marino - E. Bouchard 0 - 2  
N. Gibbs - Cl. Liu 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - M. Kostyuk 2 - 0  
S. Zhuk - V. Diatchenko 0 - 2  
T. Zidansek - A. Dulgheru 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Vondrousova - Han X / Kumkhum L 1 - 2  
Garcia-Perez/Stollár - Rodionova AR / Zanevska M 1 - 2  
Geuer N / Golubic V - Bonaventure Y / Schoofs B 0 - 2  
Kalinskaya A / Kuzmova V - Guarachi Mathison A / Routliffe E 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - C. Jonatan 2 - 1  
Chong-Wei Lee - Hyun Il Lee 2 - 0  
K. Momota - Wan Ho Son    
K. Wangcharoen - T. Sugiarto 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - Tien Chen Chou 1 - 2  
Tzu Wei Wang - Srikanth Kidambi 0 - 2  
V. Axelsen - T. Saensomboonsuk 2 - 1  
Yuqi Shi - Dan Lin 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Alfian F / Ardianto M R 2 - 1  
Christiansen M / Daugaard - Junhui L / Yuchen L 1 - 2  
Endo H / Watanabe Y - Ong Y S / Teo E Y 2 - 1  
Gideon M F / Sukamuljo K - Chia A / Soh W Y 2 - 0  
Huang K / Wang Y - He J / Tan Q 1 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Ahsan M / Setiawan H 2 - 0  
Liu C / Zhang N - Goh V S / Tan W K 1 - 2  
Tan B H / Yoo Y S - Inoue T / Kaneko Y 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Ngan Yi Cheung 2 - 0  
Chia Hsin Lee - Bing Jiao He 1 - 2  
Ji Hyun Sung - Jin Wei Goh 1 - 2  
N. Jindapon - R. Intanon 0 - 2  
P. Chochuwong - N. Okuhara 2 - 1  
S. Nehwal - A. Yamaguchi 0 - 2  
S. Pusarla Venkata - Ying Ying Lee 2 - 0  
Tzu Ying Tai - Mic. Li 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Chang Y N / Jung K E 2 - 1  
Hoo V / Soong F C - Matsutomo M / Takahashi A 0 - 2  
Huang D / Li W - Fukushima Y / Hirota S 2 - 0  
Kittiharakul J / Prajongj - Fruergaard M / Thygesen S 2 - 0  
Lee S H / Shin S C - Du Y / Li Y H 0 - 2  
Lim C S / Tan S J - Haris D D / Pradipta R A 0 - 2  
Matsumoto M / Nagahara W - Pedersen/Rytter Juhl 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Magee S / Magee C 2 - 0  
Fischer Nielsen J / Boje - MAN T C / Suet T Y 1 - 2  
He J / Du Y - Ronald R / Saufika A 2 - 0  
Higashino A / Watanabe Y - Faizal H / Widjaja G E 2 - 0  
Kobayashi Y / Matsutomo M - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Zhang N / Li Y - Adcock C / Adcock G 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Nohr N / Thygesen S 2 - 0  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ausztrália 9 - 8  

 

2018.06.27.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 4 - 0  
LG Twins - KT Wiz 7 - 2  
Lotte Giants - Nexen Heroes 9 - 8  
NC Dinos - Doosan Bears 3 - 6  
SK Wyverns - KIA Tigers 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 4 - 3  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 3 - 2  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 3 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 8 - 6  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 7 - 2  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 6 - 16  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Cincinnati 3 - 5  
Atlanta - Cincinnati (18:10) 5 - 6  
Baltimore - Seattle 2 - 3  
Boston - LA Angels 9 - 1  
Chicago WS - Minnesota 8 - 4  
Detroit - Oakland 7 - 9  
Houston - Toronto 7 - 0  
Houston - Toronto (20:10) 7 - 6  
LA Dodgers - Chicago Cubs 4 - 9  
Miami - Arizona 3 - 5  
Milwaukee - Kansas City 5 - 1  
Milwaukee - Kansas City (20:10) 4 - 5  
NY Mets - Pittsburgh 4 - 3  
Philadelphia - NY Yankees 0 - 6  
San Francisco - Colorado 3 - 2  
St. Louis - Cleveland 11 - 2  
Texas - San Diego 2 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sporting CP (4.m.) 5 - 5  
Gyeplabda (Champions Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Ausztrália 2 - 3  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Atlanta 93 - 80  
Los Angeles - Dallas 87 - 83  
Minnesota - Seattle 91 - 79  
New York - Phoenix 69 - 83  
Washington - Connecticut 92 - 80  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - CRB 2 - 1  
Juventude - Vila Nova 0 - 1  
Oeste - Avai 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Gota - EB Streymur 3 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceres-Negros - Stallion Laguna 2 - 0  
Kaya Iloilo - JPV Marikina 4 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Lokomotív Tbiliszi 3 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Fram 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Sahtar Karagandy 3 - 1  
Irtis Pavlodar - Kairat Almaty 3 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Zalgiris Kaunas 0 - 2  
Suduva Marijampole - VMFD Zalgiris 0 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuala Lumpur - PKNP 1 - 1  
Terengganu - Negeri Sembilan 3 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Speranta Nisporeni 1 - 2  
Petrocub Hincesti - Sfintul Gheorghe 3 - 1  
Sheriff Tiraspol - Milsami Orhei 0 - 0  
Zimbru Chisinau - Zaria Balti 4 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Röa 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kvarnsvedens - Sandviken 0 - 2  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville SC - Indy Eleven 0 - 2  
Real Monarchs - Fresno 1 - 0  
Labdarúgás (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Costa Rica 2 - 2  
Szerbia - Brazília 0 - 2  
vb - Brazília hány gólt szerez az E csoportban?    
vb - Brazília továbbjut az E csoportból?    
vb - Costa Rica továbbjut az E csoportból?    
vb - Svájc továbbjut az E csoportból?    
vb - Szerbia továbbjut az E csoportból?    
vb, E csoport - Brazília hány pontot szerez?    
vb, E csoport - Brazília megnyeri az összes csoportmeccsét?    
vb, E csoport 2018    
Labdarúgás (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Németország 2 - 0  
Mexikó - Svédország 0 - 3  
vb - Dél-Korea továbbjut az F csoportból?    
vb - Mexikó továbbjut az F csoportból?    
vb - Németország hány gólt szerez az F csoportban?    
vb - Németország továbbjut az F csoportból?    
vb - Svédország továbbjut az F csoportból?    
vb, F csoport - Németo. megnyeri az összes csoportmeccsét?    
vb, F csoport - Németország hány pontot szerez?    
vb, F csoport 2018    
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Quang Nam 2 - 1  
Ho Chi Minh FC - Can Tho 3 - 3  
Nam Dinh - Da Nang 4 - 2  
Song Lam Nghe An - Saigon FC 3 - 2  
MMA (UFC Contender Series, 26. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Rebello - J. Parisian 0 - 1  
J. Erosa - J. Emmers 1 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Hollandia 3 - 1  
USA - Törökország 3 - 2  
Strandröplabda (Varsó-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthelemy/Di Giantommaso - Rumsevicius A / Kazdailis 1 - 2  
Bergmann P A / Harms Y - Ha L / Wu J 1 - 2  
Bohle D / Van De Velde S - Dziadkou A / Kavalenka A 0 - 2  
Dressler C / Seidl R - Mol H N / Berntsen M 0 - 2  
Dziadkou A / Kavalenka A - Grimalt E / Grimalt M 0 - 2  
Ehlers N / Schuemann L - Gabriele P / Carambula Ra 2 - 1  
Ehlers N / Schuemann L - Mol H N / Berntsen M 0 - 2  
Gao P / Li Y - Zemljak N / Pokersnik J 0 - 2  
Goliath D S / Williams L - Grimalt E / Grimalt M 0 - 2  
Ha L / Wu J - Patterson C / Slick S 1 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Nurminen J / Siren S 2 - 0  
Li Z / Zhou C - Patterson C / Slick S 0 - 2  
Mayer J / Crabb Tr - Lech J / Ociepski M 2 - 0  
Mayer J / Crabb Tr - Rangel C / Gomez J G 1 - 2  
Nolvak K / Tiisaar M - Rangel C / Gomez J G 0 - 2  
Nurminen J / Siren S - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 0  
Schnetzer F / Muellner D - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 1  
Sivolap M / Yarzutkin A - Iemelianchyk V / Popov S 2 - 1  
Sivolap M / Yarzutkin A - Rumsevicius A / Kazdailis 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Regza H / Smedins T 2 - 1  
Thole J / Wickler C - Schnetzer F / Muellner D 2 - 0  
Zemljak N / Pokersnik J - Morais Filho/Barbosa Sant 1 - 2  
Strandröplabda (Varsó-selejtező, női )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Maestrini L - Gordon J / Bukovec S 2 - 1  
Alves J / Maestrini L - Lodej M / Duda M 2 - 0  
Bonnerova M / Nakladalova - Radarong V / Udomchavee T 1 - 2  
Broder J L / Pischke T - Kloda M / Ceynowa A 2 - 0  
Broder J L / Pischke T - Lunde I / Ulveseth O J 1 - 2  
Caluori L / Gerson D - Zobnina I / Andriukaityte 1 - 2  
Dabizha K / Abalakina Y - Baquerizo/Fernandez Ste. 0 - 2  
Dabizha K / Abalakina Y - Yoken T / Simonsson S 2 - 0  
Davidova V / Shchypkova I - Kotlasova T / Resova D 1 - 2  
Dubovcova N / Strbova A - Day E / Flint B 1 - 2  
Dubovcova N / Strbova A - Thurin K / Thurin S 2 - 0  
Eiholzer N / Steinemann E - Nagata Y / Kumada M 0 - 2  
Futami A / Hasegawa A - Menegatti M / Giombini L 1 - 2  
Kotlasova T / Resova D - Radarong V / Udomchavee T 2 - 1  
Liepinlauska I / Lece A - Day E / Flint B 0 - 2  
Makhno In / Makhno Ir - Gallay A / Pereyra F 2 - 1  
Menegatti M / Giombini L - Makhno In / Makhno Ir 2 - 0  
Nagata Y / Kumada M - Lahti T / Parkkinen A 0 - 2  
Numwong R / Hongpak K - Lunde I / Ulveseth O J 0 - 2  
Ozolina M / Caica A - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Pirv A / Vaida B - Baquerizo/Fernandez Ste. 0 - 2  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Gordon J / Bukovec S 0 - 2  
Wachowicz A / Legieta K - Lahti T / Parkkinen A 0 - 2  
Zobnina I / Andriukaityte - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - R. Berankis 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - R. Haase 2 - 1  
G. Monfils - B. Kavcic 2 - 1  
M. Basic - J. Sousa 1 - 2  
M. Copil - D. Dzumhur 1 - 2  
Y. Sugita - P-H. Herbert 1 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Pella G - Arends S / Middelkoop M 1 - 2  
Eysseric J / Nys H - Mirnyi M / Oswald P 1 - 2  
Jebavy R / Peralta J - Garcia-Lopez G / Sousa J 2 - 1  
Molteni A / Podlipnik-Cas - Demoliner M / Gonzalez S 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - K. Edmund 0 - 2  
D. Ferrer - M. Kukushkin 0 - 2  
D.S. Schwartzman - L. Lacko 1 - 2  
J. Clarke - C. Norrie 0 - 2  
J. Donaldson - D. Shapovalov 1 - 2  
J. Millman - L. Mayer 2 - 0  
M. Cecchinato - D. Istomin 2 - 1  
S. Johnson - M. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Bambridge L / O'Mara J 1 - 2  
Clayton S / Salisbury J - Lindstedt R / Roger-Vasselin E 0 - 2  
Harrison R / Monroe N - Dodig I / Ram R 2 - 0  
Skupski K / Skupski N - Klaasen R / Venus M 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - D.R. Collins 2 - 0  
A. Radwanska - P. Kvitova    
A. Sabalenka - E. Mertens 2 - 1  
A. Sevastova - D. Kasatkina 0 - 2  
B. Strycova - Ka. Pliskova 0 - 2  
C. Wozniacki - J. Konta 2 - 1  
J. Ostapenko - M. Buzarnescu 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - A. Barty 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Konta - Dabrowski/Xu 0 - 2  
Begu I-C / Buzarnescu M - King V / Srebotnik K 2 - 0  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Grenier - R. Dutra da Silva 0 - 2  
L. Djere - B. Zapata Miralles 2 - 0  
L. Giustino - J. Domingues 0 - 2  
P. Krstin - M. Bourgue 2 - 0  
Tenisz (Milánó, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnaboldi A / Bracciali D - Hach Verdugo/Siljestrom 1 - 2  
Motti A / Uzhylovskyi V - Gaio F / Pellegrino A 2 - 1  
Ocleppo J / Vavassori A - Draganja T / Walkow S 2 - 0  
Pasha N / Reese H - Escobar G / Romboli F 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon-sel., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Uchiyama Y - Behar A / Hsieh C-P 2 - 1  
Gille S / Vliegen J - Krawietz K / Mies A 0 - 2  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Corrie E / Glasspool L 2 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Balaji N S / Vardhan V 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - I. Falconi 2 - 1  
A. Raina - V. Diatchenko 1 - 2  
Ay. Shimizu - V. Tomova 1 - 2  
B. Stefkova - V. Kudermetova 2 - 1  
C. Dolehide - J. Pieri 2 - 0  
C. Perrin - I.M. Bara 2 - 0  
Cl. Liu - L. Cabrera 2 - 1  
D. Jakupovic - A. Kalinskaya 0 - 2  
D. Yastremska - B. Haas 0 - 2  
E. Rodina - I. Khromacheva 2 - 0  
E.G. Ruse - Ar. Rodionova 2 - 1  
J. Loeb - P. Hon 2 - 0  
Jing Jing Lu - A. Dulgheru 1 - 2  
K. Ahn - M. Kostyuk 1 - 2  
K. Muchova - E. Bouchard 1 - 2  
M. Barthel - O. Dodin 2 - 1  
M. Duque Marino - R. Hogenkamp 2 - 0  
M. Hibi - D. Chiesa 2 - 0  
N. Gibbs - M. Trevisan 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - M. Bouzkova 2 - 0  
T. Zidansek - K. von Deichmann 2 - 1  
V. Zvonareva - S. Sharipova 2 - 0  
Y. Bonaventure - S. Zhuk 0 - 2  
Ying-Ying Duan - B.V. Andreescu 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouchard E / Dolehide C - Bonaventure Y / Schoofs B 0 - 2  
Garcia-Perez/Stollár - Grey/Nicholls 2 - 0  
Geuer N / Golubic V - Dzalamidze N / Voskoboeva G 2 - 1  
Guarachi Mathison A / Rou - Hon P / Rus A 2 - 0  
Han X / Kumkhum L - Savinykh V / Sizikova Y 2 - 0  
Krawczyk D / Perez E - Kalinskaya A / Kuzmova V 1 - 2  
Lister C / Santamaria S - Blinkova A / Vondrousova M 1 - 2  
Loeb J / Peterson R - Rodionova AR / Zanevska M 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jonatan - D. Liew 2 - 0  
G. Anthony - K. Momota 1 - 2  
H-K. Vittinghus - B. Leverdez 1 - 2  
J.O. Jörgensen - Srikanth Kidambi 0 - 2  
K. Nishimoto - Wan Ho Son 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - K. Tsuneyama 2 - 0  
R. Gemke - Tien Chen Chou 0 - 2  
Tzu Wei Wang - B. Sai Praneeth 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung E S / Kim D Y - Christiansen M / Daugaard 0 - 2  
Conrad-Peterson/Kolding - Huang K / Wang Y 0 - 2  
Endo H / Watanabe Y - Berry A / Hardianto H 2 - 1  
Gideon M F / Sukamuljo K - Yao C L / Han Y P 2 - 0  
He J / Tan Q - Antonsen K / Nohr N 2 - 0  
Hoki T / Kobayashi Y - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 1 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Chen H L / Wang C-L 2 - 1  
Kittinupong K / Dechapol - Tan B H / Yoo Y S 1 - 2  
Liu C / Zhang N - Ivanov V / Sozonov I 2 - 1  
Rankireddy S / Shetty C - Inoue T / Kaneko Y 0 - 2  
Reginald L C H / Man T C - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - G. Mariska 2 - 1  
Ji Hyun Sung - F. Fitriani 2 - 1  
K. Gilmour - Ngan Yi Cheung 0 - 2  
L. Lam - Chia Hsin Lee 0 - 2  
S. Pusarla Venkata - A. Ohori 2 - 0  
Sayaka Sato - Mic. Li 0 - 2  
Tzu Ying Tai - S.S.Y. Cheah 2 - 0  
Ying Ying Lee - Ying Li Chiang 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Jung K E - Chayanit C / Muenwong P 2 - 0  
Chow M K / Lee M Y - Matsutomo M / Takahashi A 0 - 2  
Du Y / Li Y H - Chen H H / Hu L F 2 - 0  
Hoo V / Soong F C - Fukuman N / Yonao K 2 - 1  
Huang D / Li W - Hsu Y C / Wu T J 2 - 1  
Kim H N / Kong H Y - Goh Y C / Yi T J 2 - 0  
Lim J L / Yap Z - Matsumoto M / Nagahara W 0 - 2  
Somerville G / Boje A - Fruergaard M / Thygesen S 0 - 2  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - USA 4 - 14  

 

2018.06.25.
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sultanes de Monterrey - Leones de Yucatan (4.m.) 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Oakland 4 - 5  
Kansas City - LA Angels 2 - 0  
Washington - Philadelphia 8 - 6  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Észtország 95 - 76  
Lettország - Oroszország 71 - 79  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Phoenix 97 - 88  
Indiana - Connecticut 78 - 87  
Las Vegas - Minnesota 73 - 88  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético Acreano - Santa Cruz PE 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Chile - Colchagua 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Delfin Manta 5 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Gorodeja 5 - 2  
Vityebszk - Isloch 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Vaasa PS 5 - 0  
Lahti - Kuopio PS 1 - 0  
Mariehamn - PS Kemi 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Akureyri - Stjarnan 0 - 0  
Valur - Breidablik 1 - 2  
ÍA Akranes - FH 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga 2 - Vard Haugesund 5 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland - Brann Bergen 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Halmstad 3 - 2  
Degerfors - Falkenberg 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosengard - Linköping 1 - 2  
Labdarúgás (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szaúd-Arábia - Egyiptom 2 - 1  
Uruguay - Oroszország 3 - 0  
vb - Egyiptom továbbjut az A csoportból?    
vb - Oroszország hány gólt szerez az A csoportban?    
vb - Oroszország továbbjut az A csoportból?    
vb - Szaúd-Arábia továbbjut az A csoportból?    
vb - Uruguay hány gólt szerez az A csoportban?    
vb - Uruguay továbbjut az A csoportból?    
vb, A csoport - Oroszország hány pontot szerez?    
vb, A csoport - Uruguay hány pontot szerez?    
vb, A csoport 2018    
Labdarúgás (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Portugália 1 - 1  
Spanyolország - Marokkó 2 - 2  
vb - Irán továbbjut a B csoportból?    
vb - Marokkó továbbjut a B csoportból?    
vb - Portugália hány gólt szerez a B csoportban?    
vb - Portugália továbbjut a B csoportból?    
vb - Spanyolország hány gólt szerez a B csoportban?    
vb - Spanyolország továbbjut a B csoportból?    
vb, B csoport - Portugália hány pontot szerez?    
vb, B csoport - Spanyolo. megnyeri az összes csoportmeccsét?    
vb, B csoport - Spanyolország hány pontot szerez?    
vb, B csoport 2018    
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - M. Baghdatis 2 - 0  
D. Lajovic - F. Horansky 2 - 0  
E. Donskoy - R. Berankis 1 - 2  
F. Delbonis - P-H. Herbert 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - T. Daniel 2 - 1  
J. Vesely - Jor. Thompson 2 - 0  
M. Youzhny - R. Haase    
Y. Sugita - G. Pella 2 - 1  
Tenisz (Antalya, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bozoljac I / Dzumhur D - Eysseric J / Nys H 0 - 2  
Demoliner M / Gonzalez S - Martin F / Raja P 2 - 0  
Qureshi A U H / Rojer J J - Jebavy R / Peralta J 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - D. Istomin 1 - 2  
D. Ferrer - M. Berrettini 2 - 0  
G. Müller - J. Millman 1 - 2  
J. Clarke - R. Harrison 2 - 0  
J. Donaldson - T.H. Fritz 2 - 1  
S. Wawrinka - A. Murray 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Sharan D / Sitak A 2 - 0  
Inglot D / Skugor F - Bambridge L / O'Mara J 1 - 2  
Jarry N / Mayer L - Klaasen R / Venus M 0 - 2  
Lindstedt R / Roger-Vasse - Gonzalez M / Schwartzman D S 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - Ka. Pliskova 1 - 2  
A. Radwanska - Babos T. 2 - 0  
A. Sestini Hlavackova - A. Krunic 0 - 2  
C. Wozniacki - C. Giorgi 2 - 0  
D. Cibulkova - E. Makarova 2 - 0  
K. Kanepi - K. Nara 2 - 0  
K. Mladenovic - H. Watson 2 - 1  
Kr. Pliskova - H. Dart 1 - 2  
S. Stosur - A. van Uytvanck 1 - 2  
S. Vickery - A. Sabalenka 1 - 2  
Shuai Peng - M. Buzarnescu 1 - 2  
Su-Wei Hsieh - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan L / Peng S - Begu I-C / Buzarnescu M 1 - 2  
King V / Srebotnik K - Melichar N / Peschke K 2 - 1  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Boluda-Purkiss - M. Bourgue 1 - 2  
D. Munoz-De La Nava - R. Dutra da Silva 0 - 2  
F. Gaio - J. Ocleppo 2 - 0  
J. Domingues - C. Berlocq 2 - 1  
L. Giustino - M. Neuchrist 2 - 0  
Tenisz (Milánó, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzales R / Lammons N - Baldi F / Dalla Valle E 1 - 2  
Motti A / Uzhylovskyi V - Cacic N / Margaroli L 2 - 1  
Ocleppo J / Vavassori A - Gonzalez A / Sousa P 2 - 1  
Pasha N / Reese H - Bianchi E / Ferrari L 2 - 0  
Tenisz (Milánó-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cuevas - G. Mager 0 - 2  
T. Bellucci - A. Popyrin 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - J. Kubler 0 - 2  
A. Giannessi - D. Petrovic 2 - 0  
A. Hoang - C. Ruud 2 - 0  
A. McHugh - A. Davidovich Fokina 0 - 2  
A. Santillan - T. Brkic 0 - 2  
A. Ward - D. King 2 - 1  
An. Martin - A. Bublik 1 - 2  
B. Bonzi - Y. Watanuki 2 - 1  
B. Fratangelo - H. Moriya 2 - 0  
B. Klahn - R. Ojeda Lara 2 - 0  
B. Rola - A. Vatutin 2 - 1  
B. Schnur - S. Giraldo 2 - 0  
Balázs A. - Duck Hee Lee 2 - 1  
D. Brown - S. Kozlov 0 - 2  
D. Gimeno-Traver - S. Ofner 2 - 1  
D. Köpfer - T. Ito 2 - 0  
D. Novikov - C. Hemery    
D.E. Galan Riveros - N. Mahut 1 - 2  
E. Gerasimov - D. Novak 0 - 2  
E. King - A. Pavlasek 0 - 2  
E. Ymer - S. Napolitano 0 - 2  
F. Bagnis - V. Galovic 0 - 2  
F. Peliwo - E. Gulbis 0 - 2  
G. Barrere - T. Monteiro 2 - 1  
G. Melzer - N. Serdarusic 2 - 0  
Gon. Oliveira - C. Harrison 0 - 2  
H. Dellien - G. Soeda 0 - 2  
H. Hurkacz - K. De Schepper 2 - 1  
I. Ivashka - D. Evans 0 - 2  
I. Marchenko - Y. Maden 1 - 2  
I. Nedelko - S. Travaglia 0 - 2  
J-P. Smith - U. Ignatik 2 - 1  
J. Jung - N. Milojevic 2 - 0  
J. Kovalik - J. Melzer 1 - 2  
J. Ward - M. Trungelliti 2 - 0  
J. Zopp - G. Loffhagen 2 - 0  
J.A. Munar Clar - A. Collarini 1 - 2  
J.I. Londero - C. Garin 0 - 2  
K. King - L. Vanni 0 - 2  
L. Sonego - V. Safranek 2 - 0  
M. Donati - B. Tomic 0 - 2  
M. Granollers - O. Otte 2 - 0  
M. Kecmanovic - E. Lopez-Perez 0 - 2  
M. Krueger - R. Opelka 1 - 2  
M. Moraing - L.G.M. Harris 2 - 0  
M. Polmans - M. Bachinger 1 - 2  
M. Purcell - D. Young 0 - 2  
M. Safwat - J. Draper 2 - 0  
N. Gombos - G. Sakharov 2 - 0  
N. Rubin - M. Mmoh 0 - 2  
P. Polansky - Tsung-Hua Yang 2 - 1  
Q. Halys - A. Bolt 1 - 2  
R. Bemelmans - C. Eubanks 2 - 0  
R. Olivo - H. Laaksonen 0 - 2  
R. Ramanathan - S. Bolelli 0 - 2  
S. Caruso - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
S. Gutierrez-Ferrol - L. Glasspool 0 - 2  
S. Nagal - K. Majchrzak 0 - 2  
T. Fabbiano - G. Clezar 2 - 0  
T. Kamke - P. Gunneswaran 2 - 0  
T. Kokkinakis - M. Arevalo 2 - 1  
Y. Hanfmann - S. Robert 0 - 2  
Y. Uchiyama - C. Lestienne 0 - 2  
Z. Kolar - A. Matusevich 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon-sel., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Uchiyama Y - Mcdonald M / Polansky P 2 - 0  
Bury A / Peng H Y - Behar A / Hsieh C-P 1 - 2  
Corrie E / Glasspool L - Rungkat C / Weissborn T-S 2 - 1  
Dellien H / Oliveira G - Krawietz K / Mies A 1 - 2  
Galdos S / Melzer G - Balaji N S / Vardhan V 0 - 2  
Gille S / Vliegen J - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 0  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Mchugh A / Willis M 2 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Bemelmans R / Kudla D 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,