Tippmix eredmények - 2017. június 12-18.

2017-06-12
Tippmix eredmények - 2017. június 12-18.
2017.06.18.
Asztalitenisz (Japan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Mizutani - Zhen. Fan 1 - 4  
Long Ma - Xin Xu 4 - 2  
Long Ma - Zhen. Fan 4 - 1  
Asztalitenisz (Japan Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han Ying - Meng Chen 1 - 4  
Y. Sun - Man. Wang 4 - 0  
Y. Sun - Meng Chen 4 - 3  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Grasse - B.Y. Meite (100 m síkfutás, Stockholm) 1 - 0  
A. Kiprop - A. Iguider (1500 m, Stockholm) 1 - 0  
D. Stahl - A. Gudzius (diszkoszvetés, Stockholm) 1 - 0  
F. Niyonsaba - M. Bishop (női 800 m, Stockholm) 1 - 0  
L. Manyonga - R. Samaai (távolugrás, Stockholm) 1 - 0  
M. Ahoure - I. Lalova-Collio (női 200 m, Stockholm) 1 - 0  
M. Lasitskene - K. Licwinko (női magasugrás, Stockholm) 1 - 0  
O. Ortega - S. Shubenkov (110 m gátfutás, Stockholm) 1 - 0  
S. El Bakkali - Y. Haileselassie (3000 m akadályfutás, Stock 1 - 0  
S. Gardiner - B. Thebe (400 m síkfutás, Stockholm) 1 - 0  
S. Perkovic - Y. Perez (női diszkoszvetés, Stockholm) 0 - 1  
Y. Copello - K. Warholm (400 m gátfutás, Stockholm) 0 - 1  
Y. Silva - A. Sidorova (női rúdugrás, Stockholm) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Bulldogs - Melbourne Demons 56 - 113  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Saitama Seibu 4 - 3  
Hanshin Tigers - Tohoku Rakuten 0 - 1  
Hiroshima Carp - Fukuoka S. Hawks 4 - 7  
Tokyo Yakult - Hokkaido Nippon 3 - 6  
Yokohama Baystars - Orix Buffaloes    
Yomiuri Giants - Chiba Lotte 7 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 5 - 4  
Baltimore - St. Louis 8 - 5  
Cincinnati - LA Dodgers 7 - 8  
Colorado - San Francisco 7 - 5  
Detroit - Tampa Bay 1 - 9  
Houston - Boston 7 - 1  
LA Angels - Kansas City 9 - 0  
LA Angels - Kansas City (21:37) 3 - 7  
Milwaukee - San Diego 2 - 1  
Minnesota - Cleveland (20:10) 2 - 5  
NY Mets - Washington 5 - 1  
Oakland - NY Yankees 4 - 3  
Philadelphia - Arizona 4 - 5  
Pittsburgh - Chicago Cubs 4 - 3  
Pittsburgh - Chicago Cubs (19:35) 1 - 7  
Texas - Seattle 3 - 7  
Toronto - Chicago WS 7 - 3  
Gyeplabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Argentína 3 - 3  
Pakisztán - India 1 - 7  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I 2016/17    
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szombathely (5.m.) 78 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Trento (5.m.) 65 - 63  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Phoenix 90 - 59  
Minnesota - Connecticut 93 - 98  
Washington - Dallas 83 - 87  
Kézilabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Lettország 33 - 16  
Magyarország - Hollandia 35 - 30  
Kézilabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Szerbia 27 - 27  
Lengyelország - Románia 32 - 31  
Kézilabda (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Ukrajna 34 - 26  
Macedónia - Csehország 33 - 20  
Kézilabda (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svájc 29 - 22  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Santamarina Tandil 1 - 0  
Crucero del Norte - Club Almagro 2 - 0  
Estudiantes San Luis - Ferro Carril Oeste 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Atl. Tucuman 3 - 0  
Independiente - Olimpo Bahia Blanca 1 - 1  
Newell's - Lanus 1 - 1  
Patronato Parana - Tigre 0 - 2  
River Plate - Racing Club 2 - 3  
Vélez Sarsfield - Sarmiento 5 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Vila Nova 3 - 0  
Oeste - America MG 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Palmeiras 2 - 4  
Chapecoense - Botafogo 0 - 2  
Coritiba - Corinthians 0 - 0  
Fluminense - Flamengo 2 - 2  
Santos - Ponte Preta 0 - 0  
Sao Paulo - Atlético MG 1 - 2  
Vasco da Gama - Avai 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Gyeongnam 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Jeju 2 - 1  
Incheon - Sangju Sangmu 1 - 1  
Suwon Bluewings - FC Seoul 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Helsinki JK 0 - 2  
Mariehamn - JJK Jyväskylä 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Leiknir F. 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - ÍBV 3 - 1  
Valur - KA Akureyri 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thespakusatsu Gunma - Matsumoto Yamaga 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Yokohama FM 0 - 1  
Urawa RD - Jubilo Iwata 2 - 4  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - FC Asztana 2 - 4  
Okzhetpes Kokshetau - Akzhayik Ural 2 - 1  
Taraz - Irtis Pavlodar 2 - 0  
Labdarúgás (Konföderációs Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Mexikó 2 - 2  
Labdarúgás (Konföderációs Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Chile 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Tianjin Teda 2 - 0  
Guangzhou R&F - Shanghai SIPG 1 - 1  
Jiangsu - Changchun Yatai 0 - 1  
Liaoning Hongyun - Shandong Luneng 0 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Metalurgs - Ventspils 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Columbus 3 - 1  
Colorado - Portland 2 - 1  
Los Angeles - Houston 2 - 2  
New England - Chicago 1 - 2  
Orlando - Montreal 3 - 3  
Philadelphia - New York 0 - 2  
Salt Lake - Minnesota 1 - 0  
San Jose - Kansas City 0 - 0  
Toronto - D.C. United 2 - 0  
Vancouver - Dallas 1 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Miami - Jacksonville 4 - 0  
Indy Eleven - North Carolina 2 - 0  
San Francisco - Edmonton 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Asane 0 - 0  
Florö - Ullensaker/Kisa 3 - 1  
Jerv - Tromsdalen 1 - 1  
Levanger - Start 0 - 0  
Ranheim - Mjöndalen 1 - 1  
Strömmen - Sandnes Ulf 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Rosenborg 1 - 0  
Lilleström - Viking Stavanger 1 - 0  
Molde - Tromsö 3 - 0  
Sandefjord - Sarpsborg 1 - 0  
Sogndal - Odd Grenland 0 - 0  
Valerenga - Strömsgodset 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - LSK Kvinner 0 - 1  
Trondheims-Örn - Medkila 3 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Orlando 2 - 4  
Kansas City - Seattle 2 - 2  
North Carolina - Boston 3 - 1  
Portland - Sky Blue 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Cerro Porteno 1 - 0  
Guarani Asuncion - Rubio 2 - 1  
Olimpia Asuncion - Sol de America 2 - 2  
Sp. Luqueno - Libertad Asuncion 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenerife - Cadiz 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Santander - Barcelona B 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Helsingborg 5 - 0  
Norrby - Örgryte 5 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Pitea 0 - 1  
Hammarby - Djurgarden 0 - 2  
Kristianstad - Kopparbergs/Göteborg 5 - 2  
Linköping - Kvarnsveden 3 - 2  
Vittsjö - Rosengard 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Olaszország 0 - 2  
U21Németország - U21Csehország 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Tanque Sisley - Penarol 1 - 2  
Liverpool Montevideo - Plaza Colonia 1 - 1  
Rampla Juniors - Boston River 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Montevideo Wanderers 0 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - St. George Illawarra 24 - 10  
Rögbi (U20 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Skócia - U20Ausztrália 24 - 17  
U20Wales - U20Olaszország 25 - 24  
Rögbi (U20 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Új-Zéland 17 - 64  
U20Dél-Afrika - U20Franciaország 37 - 15  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Grúzia 17 - 21  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Albánia 3 - 1  
Finnország - Fehéroroszország (Helyszín: Fehéroroszország) 3 - 0  
Röplabda (Európa Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Albánia 1 - 3  
Svédország - Macedónia (Helyszín: Macedónia) 1 - 3  
Röplabda (Európa Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Izrael 3 - 1  
Ukrajna - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 3 - 2  
Röplabda (Európa Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Montenegró 3 - 1  
Ukrajna - Grúzia (Helyszín: Grúzia) 3 - 0  
Röplabda (Európa Liga, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Portugália (Helyszín: Portugália) 3 - 0  
Svédország - Szlovákia 0 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Brazília 3 - 1  
Belgium - Franciaország 0 - 3  
Kanada - Olaszország 3 - 1  
Lengyelország - USA 1 - 3  
Oroszország - Irán 3 - 0  
Szerbia - Brazília 1 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Szlovákia 3 - 2  
Egyiptom - Finnország 1 - 3  
Hollandia - Csehország 3 - 1  
Kína - Japán 3 - 2  
Szlovénia - Portugália 3 - 1  
Törökország - Ausztrália 1 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Észtország 0 - 3  
Németország - Mexikó (Helyszín: Mexikó) 3 - 0  
Németország - Spanyolország 0 - 3  
Strandröplabda (Drezda)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Poniewaz B / Poniewaz D 1 - 2  
Betzien M / Karpa M J - Holler T / Wickler C 0 - 2  
Fuchs S / Matysik K - Holler T / Wickler C 0 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Holler T / Wickler C 2 - 1  
Poniewaz B / Poniewaz D - Kocian T / Walkenhorst A 2 - 0  
Strandröplabda (Drezda, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behlen A / Kiesling E - Hoja A / Huettermann S 2 - 1  
Gernert M / Zautys T - Behlen A / Kiesling E 2 - 1  
Ittlinger S / Mersmann T - Gernert M / Zautys T 2 - 1  
Ittlinger S / Mersmann T - Körtzinger L / Seyfferth 2 - 1  
Karnbaum S / Niemczyk N - Körtzinger L / Seyfferth 0 - 2  
Körtzinger L / Seyfferth - Behlen A / Kiesling E 2 - 0  
Strandröplabda (Hága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - Liamin N / Krasilnikov V 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Beeler N / Krattiger M 2 - 0  
Strandröplabda (Hága, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Humana-Paredes/Pavan 2 - 1  
Heidrich/Verge-Depre - Antonelli/Solberg Salgado 0 - 2  
Strandröplabda (Jiangning Nanjing Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonnerova M / Nakladalova - Flint B / Larsen K 0 - 2  
Dumbauskaite I / Povilait - Bonnerova M / Nakladalova S 2 - 1  
Wen S H / Xia X Y - Dumbauskaite I / Povilait 2 - 0  
Wen S H / Xia X Y - Flint B / Larsen K 0 - 2  
Strandröplabda (Monaco, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schumacher A / Behrens K - Felisberta DA Silva J / Maximo C 1 - 2  
Schumacher A / Behrens K - Karagkouni P / Tsopoulou K 2 - 1  
Strandröplabda (Olten)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chevallier S / Strasser A - Durant C / Schubert Z 1 - 2  
Chevallier S / Strasser A - Kovatsch M / Kissling J 0 - 2  
Heidrich A / Kissling G - Durant C / Schubert Z 2 - 0  
Kovatsch M / Kissling J - Heidrich A / Kissling G 2 - 0  
Strandröplabda (Olten, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caluori L / Steinemann E - Baquerizo E / Soria P 2 - 1  
Graessli M / Sciarini T - Eiholzer N / Verge-Depre Z 0 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Karlovic - G. Müller 0 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Vikhlyantseva - A. Kontaveit 0 - 2  
Tenisz (Birmingham-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - T. Smitkova 1 - 2  
C. Giorgi - G. Min 2 - 0  
M. Vondrousova - A. Naydenova 2 - 0  
Mi. Kato - I. Soylu 0 - 2  
P. Krejsova - E. Kulichkova 1 - 2  
S-W. Hsieh - M. Larcher de Brito 2 - 0  
S. Vickery - K. Boulter 2 - 0  
Stollár F. - J. Fett 0 - 2  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Lorenzi - A. Giannessi 2 - 0  
Tenisz (Halle-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - L. Lacko 0 - 2  
E. Escobedo - V. Pospisil    
M. Marterer - A. Bublik 2 - 0  
Y. Sugita - M. Youzhny 1 - 2  
Tenisz (London-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chardy - J. Thompson 2 - 1  
L. Broady - D. Shapovalov 0 - 2  
P-H. Herbert - S. Kozlov 0 - 2  
T. Kamke - J. Benneteau 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bourgue - F. Auger Alliassime 0 - 2  
Tenisz (Mallorca-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - O. Jabeur 1 - 2  
A. Sasnovich - S. Kenin 1 - 2  
C. Witthöft - R. Vicens Mas 2 - 0  
K. Flipkens - P. Monova 2 - 0  
K. Hobgarski - B. Haddad Maia 1 - 2  
M. Kostyuk - A. Kalinskaya 0 - 2  
Mon. Gonzalez - J. Cepelova 0 - 2  
S. Errani - K. von Deichmann 2 - 0  
V. Cepede Royg - J. Loeb 2 - 1  
V. Kudermetova - M. Duque Marino 2 - 1  
Y. Cavalle-Reimers - T. Martincova 0 - 2  
Y. Wickmayer - S. Soler-Espinosa 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Fabbiano - D. Sela 1 - 2  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Konta - D. Vekic 1 - 2  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Sanders S - Rae J / Robson L 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Lopez - L. Pouille 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Murray J / Soares B 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Sakai - N.K. Srikanth 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Sato - Ji H. Sung 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ward - S. Kovalev 1 - 0  
G. Rigondeux - M. Flores 1 - 0  

 

2017.06.17.
Asztalitenisz (Japan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fang - Xin Xu    
C.T. Wong - Jin. Liang 1 - 4  
J. Mizutani - Kr. Karlsson 4 - 1  
J. Mizutani - San. Lee 4 - 3  
Jin. Liang - Zhen. Fan 2 - 4  
Long Ma - K. Niwa 4 - 1  
San. Lee - Gao. Lin 4 - 0  
Asztalitenisz (Japan Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hua. Jiang - Meng Chen 1 - 4  
I-Ch. Cheng - Han Ying 2 - 4  
I-Ch. Cheng - Yu Fu 4 - 1  
J. Zeng - Han Ying 1 - 4  
M. Hirano - Ji. Jeon 4 - 3  
M. Hirano - Meng Chen 0 - 4  
M. Ito - Man. Wang 2 - 4  
Y. Sun - Xia. Shan 4 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - Carlton 73 - 83  
Port Adelaide - Brisbane Lions 121 - 81  
Richmond - Sydney Swans 71 - 80  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Saitama Seibu 4 - 1  
Hanshin Tigers - Tohoku Rakuten 2 - 8  
Hiroshima Carp - Fukuoka S. Hawks 3 - 2  
Tokyo Yakult - Hokkaido Nippon 5 - 0  
Yokohama Baystars - Orix Buffaloes 14 - 5  
Yomiuri Giants - Chiba Lotte 8 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 0 - 5  
Atlanta - Miami (22:10) 8 - 7  
Baltimore - St. Louis 2 - 11  
Baltimore - St. Louis (22:05) 15 - 7  
Cincinnati - LA Dodgers 1 - 3  
Cincinnati - LA Dodgers (22:10) 2 - 10  
Colorado - San Francisco 10 - 8  
Colorado - San Francisco (21:10) 5 - 1  
Detroit - Tampa Bay 13 - 4  
Detroit - Tampa Bay (22:10) 2 - 3  
Houston - Boston 1 - 2  
LA Angels - Kansas City 1 - 3  
Milwaukee - San Diego 6 - 5  
Milwaukee - San Diego (22:10) 5 - 7  
Minnesota - Cleveland 1 - 8  
NY Mets - Washington 2 - 7  
NY Mets - Washington (22:10) 4 - 7  
Oakland - NY Yankees 7 - 6  
Oakland - NY Yankees (22:05) 5 - 2  
Philadelphia - Arizona 4 - 5  
Philadelphia - Arizona (22:05) 1 - 5  
Pittsburgh - Chicago Cubs 5 - 9  
Texas - Seattle 10 - 4  
Texas - Seattle (23:05) 10 - 4  
Toronto - Chicago WS 4 - 11  
Toronto - Chicago WS (19:07) 2 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Inter Movistar (4.m.) 1 - 6  
Gyeplabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Malajzia 7 - 3  
Kanada - India 0 - 3  
Kína - Dél-Korea 5 - 2  
Skócia - Hollandia 0 - 3  
Kosárlabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Magyarország 70 - 74  
Spanyolország - Ukrajna 76 - 54  
Kosárlabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Törökország 53 - 54  
Szlovákia - Fehéroroszország 68 - 59  
Kosárlabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szerbia 73 - 57  
Görögország - Szlovénia 56 - 59  
Kosárlabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Lettország 55 - 76  
Oroszország - Belgium 68 - 68, h.u. 75 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Chalon sur Saone (3.m.) 70 - 71  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Tropang Texters (4.m.) 109 - 122  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - New York 88 - 88, h.u. 93 - 102  
Phoenix - Chicago 86 - 78  
Kézilabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Bosznia-Hercegovina 34 - 32  
Spanyolország - Finnország 46 - 16  
Kézilabda (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Portugália 28 - 18  
Kézilabda (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Montenegró 27 - 27  
Svédország - Szlovákia 31 - 17  
Kézilabda (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Belgium 32 - 28  
Norvégia - Litvánia 30 - 20  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Franciaország 23 - 22  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Boca Unidos 1 - 0  
Douglas Haig - Atl. All Boys 0 - 0  
Instituto Cordoba - Independiente de Mendoza 1 - 0  
Nueva Chicago - Dep. Flandria 0 - 1  
San Martin de Tucuman - Central Cordoba SDE 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Boca Juniors 0 - 4  
Arsenal Sarandí - Godoy Cruz 1 - 2  
Atl. Rafaela - Quilmes 1 - 1  
Banfield - Rosario Central 3 - 1  
Estudiantes LP - Belgrano de Cordoba 2 - 0  
Huracan - Union SF 1 - 0  
Talleres Cordoba - Gimnasia LP 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Nautico 2 - 1  
Ceara - Luverdense 1 - 1  
CRB - Londrina 0 - 3  
Criciuma - Guarani 3 - 2  
Goiás - ABC 1 - 2  
Parana - Figueirense 1 - 0  
Paysandu - Juventude 0 - 0  
Santa Cruz PE - Internacional 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Atlético PR 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Kolding 0 - 10  
Bröndby - Hjörring 2 - 2  
Skovbakken - Vejle 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Ansan Greeners 1 - 2  
Suwon City - Seoul E-Land 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Gwangju 2 - 2  
Jeonnam - Jeonbuk 0 - 3  
Pohang - Ulsan 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vityebszk - Slavia Mozír 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Haka 1 - 1  
Honka - Turku PS 1 - 1  
KPV Kokkola - OPS 4 - 2  
Oulu - EIF 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - PS Kemi 0 - 2  
Rovaniemi PS - Inter Turku 2 - 0  
Seinäjoen JK - Vaasa PS 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Nagoya GE 3 - 1  
Mito - JEF United Chiba 3 - 1  
Nagasaki - Machida Zelvia 0 - 0  
Oita Trinita - Kamatamare Sanuki 2 - 1  
Okayama - Gifu 1 - 1  
Shonan Bellmare - Kyoto 1 - 0  
Tokushima - Roasso Kumamoto 3 - 0  
Tokyo Verdi - Ehime 3 - 3  
Yokohama FC - Yamagata 0 - 1  
Zweigen Kanazawa - Yamaguchi 3 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Omiya Ardija 1 - 2  
Cerezo Osaka - Shimizu SP 1 - 1  
Kashima A. - Sapporo 3 - 0  
Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima 1 - 0  
Kofu - Kashiwa R. 0 - 0  
Sagan Tosu - Vegalta Sendai 1 - 1  
Vissel Kobe - Gamba Osaka 0 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - Tobol Kostanay 2 - 0  
Kaisar Kyzylorda - Ordabasy Shymkent 0 - 1  
Sahtar Karagandy - Atyrau 2 - 0  
Labdarúgás (Konföderációs Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Új-Zéland 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Guangzhou Evergrande 0 - 2  
Hebei - Tianjin Quanjian 1 - 0  
Henan Jianye - Yanbian 3 - 1  
Shanghai Shenhua - Chongqing Lifan 2 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Metta/Lu 2 - 0  
Riga FC - Rigas FS 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - Seattle 2 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York Cosmos - FC Puerto Rico 4 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Bodö/Glimt 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Aalesund 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Röa 0 - 3  
Sandviken - Klepp 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Washington 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráját.feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma - Alessandria 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Nacional Asuncion 0 - 2  
Sp. Trinidense - General Diaz 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Huesca 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia B - Albacete 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Öster 1 - 1  
Brommapojkarna - GAIS 3 - 2  
Syrianska - Frej Täby 4 - 2  
Varberg - Degerfors 4 - 0  
Värnamo - Falkenberg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limhamn Bunkeflo - Örebro 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Portugália - U21Szerbia 2 - 0  
U21Spanyolország - U21Macedónia 5 - 0  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Defensor 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - CA Cerro 1 - 1  
Juventud - Sud América 2 - 2  
Racing Montevideo - Nacional 1 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Cobh Ramblers 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Galway 1 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Singapore)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arlovski - M. Tybura 0 - 1  
A. Caceres - Rol. Dy 1 - 0  
C. Asker - W. Harris 0 - 1  
D.H. Kim - C. Covington 0 - 1  
H. Holm - B. Correia (női) 1 - 0  
H.K. Kwan - R. Doane 0 - 1  
J. Scoggins - Y. Sasaki 0 - 1  
J.Y. Kim - L. Pudilova (női) 0 - 1  
L. Jingliang - F. Camacho 1 - 0  
N. Inoue - C.J. De Tomas 1 - 0  
T. Gomi - J. Tuck 0 - 1  
T. Saffiedine - R. Dos Anjos 0 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Wests Tigers 24 - 22  
Melbourne Storm - North Queensland Cowboys 22 - 22  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Anglia 25 - 35  
Ausztrália - Skócia 19 - 24  
Dél-Afrika - Franciaország 37 - 15  
Fidzsi-szigetek - Olaszország 22 - 19  
Japán - Írország 22 - 50  
Kanada - Románia 9 - 25  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Fehéroroszország (Helyszín: Fehéroroszország) 0 - 3  
Finnország - Ausztria 3 - 0  
Röplabda (Európa Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Macedónia (Helyszín: Macedónia) 0 - 3  
Svédország - Azerbajdzsán 3 - 2  
Röplabda (Európa Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 1 - 3  
Ukrajna - Dánia 3 - 1  
Röplabda (Európa Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Grúzia (Helyszín: Grúzia) 3 - 1  
Ukrajna - Franciaország 3 - 0  
Röplabda (Európa Liga, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Svédország 2 - 3  
Szlovákia - Portugália (Helyszín: Portugália) 3 - 1  
Röplabda (Világ Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Szerbia 2 - 3  
Bulgária - Szerbia 3 - 2  
Franciaország - Kanada 3 - 0  
Lengyelország - Irán 3 - 0  
Olaszország - Belgium (Helyszín: Belgium) 1 - 3  
USA - Oroszország 2 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Dél-Korea 0 - 3  
Egyiptom - Portugália 1 - 3  
Finnország - Szlovénia 0 - 3  
Hollandia - Szlovákia 3 - 0  
Japán - Törökország 3 - 2  
Kína - Ausztrália 3 - 1  
Strandröplabda (Drezda)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Betzien M / Karpa M J 2 - 1  
Bergmann P A / Harms Y - Lueckemeier L / Schneider M 2 - 1  
Betzien M / Karpa M J - Collin P / Gluecklederer F 2 - 0  
Collin P / Gluecklederer - Becker P / Popp M 2 - 0  
Nibbrig B / Wernitz D - Fuchs S / Matysik K 1 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Fuchs S / Matysik K 0 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Kaliberda D / Westphal D 2 - 0  
Warsawski C / Winkler M - Fuchs S / Matysik K 0 - 2  
Strandröplabda (Drezda, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domroese A / Fedosova V - Gernert M / Zautys T 0 - 2  
Ittlinger S / Mersmann T - Dinkelacker M / Steffens B 2 - 0  
Karnbaum S / Niemczyk N - Nestler S / Seeber V 2 - 1  
Körtzinger L / Seyfferth - Behlen A / Kiesling E 1 - 2  
Körtzinger L / Seyfferth - Bieneck C / Matthes A 2 - 0  
Overlaender L / Overlaend - Gernert M / Zautys T 0 - 2  
Strandröplabda (Hága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Liamin N / Krasilnikov V 0 - 2  
Beeler N / Krattiger M - Solberg/Albrecht Carvalha 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Perusic O / Schweiner D 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Goncalves Oliv. / Stein - Pedlow S / Schachter S 0 - 2  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - Goncalves Felip/Souto Maj 2 - 0  
Liamin N / Krasilnikov V - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 0  
Liamin N / Krasilnikov V - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Herre.Alepuz/Gav.Collado 0 - 2  
Morais Filho/Barbosa Sant - Beeler N / Krattiger M 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Lupo D / Nicolai P 0 - 2  
Winter T / Seidl R - Solberg/Albrecht Carvalha 0 - 2  
Strandröplabda (Hága, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Humana-Paredes/Pavan 0 - 2  
Bawden L / Clancy T - Antonelli/Solberg Salgado 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Maestrini / Rocha Antunes 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Bednarczuk/Santos Lisboa 2 - 1  
Heidrich/Verge-Depre - Sweat B / Ross S 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Antonelli/Solberg Salgado 0 - 2  
Strandröplabda (Jiangning Nanjing Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dicello K / Stockman E - Bonnerova M / Nakladalova S 0 - 2  
Dicello K / Stockman E - Yuan L / Zhu L 2 - 1  
Dumbauskaite I / Povilait - Joe L / Matauatu L 2 - 0  
Dumbauskaite I / Povilait - Mizoe S / Hashimoto S 2 - 1  
Joe L / Matauatu L - Grimson J / Palmer V 2 - 1  
Murakami M / Ishii M - Flint B / Larsen K 0 - 2  
Nagy M / Lapointe M-C - Wen S H / Xia X Y 0 - 2  
Radarong V / Udomchavee T - Flint B / Larsen K 0 - 2  
Radarong V / Udomchavee T - Rivas Zapata M F / Del Pilar Mar 2 - 0  
Wang F / Yue Y - Dowdy A / Pollock I 2 - 0  
Wang F / Yue Y - Wen S H / Xia X Y 1 - 2  
Wang X X / Xue C - Bonnerova M / Nakladalova S 0 - 2  
Strandröplabda (Monaco, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic T / Matic M - Driessen A / Meertens I 2 - 1  
Carrere M / Richard A - Beattie L / Coutts M 2 - 0  
Felisberta Da Silva / Maximo C H - Carrere M / Richard A 2 - 1  
Giombini L / Zuccarelli A - Polley S M / Wills K 1 - 2  
Karagkouni P / Tsopoulou - Basic T / Matic M 2 - 0  
Polley S M / Wills K - Trans Hansen L / Tyndeskov M E 2 - 0  
Schumacher A / Behrens K - Hasegawa A / Futami A 2 - 0  
Trans Hansen L / Tyndesko - Rehackova K / Dostalova M 2 - 1  
Strandröplabda (Olten)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Durant C / Schubert Z - Gabathuler/Stadelmann 2 - 0  
Durant C / Schubert Z - Gerson M / Sharma M 2 - 1  
Kovatsch M / Kissling J - Berta F / Muller L 2 - 1  
Kovatsch M / Kissling J - Watson M / O'Dea S 2 - 1  
Strandröplabda (Olten, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo E / Soria P - Eiholzer N / Verge-Depre A 2 - 0  
Betz L / Egger I - Caluori L / Steinemann E 0 - 2  
Betz L / Egger I - Davis A / Scarbrough B 2 - 0  
Geiger F / Licka A - Eiholzer N / Verge-Depre A 0 - 2  
Graessli M / Sciarini T - Caluori L / Steinemann E 0 - 2  
Huber K / Greber T - Geiger F / Licka A 0 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Müller - A. Zverev 2 - 0  
M. Cilic - I. Karlovic 1 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Klaasen R / Ram R 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
A. Kontaveit - L. Tsurenko 2 - 1  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibulkova/Flipkens - Bertens K / Schuurs D 2 - 1  
Tenisz (Birmingham-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Naydenova - I. Shinikova 2 - 0  
A. Raina - K. Dunne 2 - 0  
An. Rodionova - T. Smitkova 0 - 2  
C. Giorgi - E. Appleton 2 - 0  
D. Yastremska - J. Fett 0 - 2  
J.A. Burrage - K. Boulter 1 - 2  
K. Swan - E. Kulichkova 0 - 2  
L. Cabrera - Stollár F. 1 - 2  
L. Robson - Mi. Kato    
M. Larcher de Brito - J. Cako 2 - 0  
M. Vondrousova - S. Aoyama 2 - 0  
O. Savchuk - I. Soylu 0 - 2  
P. Krejsova - T. Moore 2 - 0  
S-W. Hsieh - C. Perrin 2 - 1  
S. Murray - G. Min 1 - 2  
S. Vickery - G. Dabrowski 2 - 1  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - C-M. Stebe 2 - 0  
P. Lorenzi - R. Albot 2 - 0  
Tenisz (Caltanissetta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molchanov D / Skugor F - Cerretani J / Schnur M J 1 - 2  
Tenisz (Halle-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - An. Kuznetsov 2 - 1  
A. Seppi - D. Masur 2 - 0  
B. Becker - M. Youzhny 0 - 2  
D. Altmaier - V. Pospisil 0 - 2  
D. Istomin - M. Marterer 0 - 2  
E. Escobedo - L. Vanni 2 - 0  
R. Bemelmans - L. Lacko 0 - 2  
Y. Sugita - Y. Hanfmann 2 - 0  
Tenisz (Lisszabon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Otte - Balázs A. 2 - 0  
Tenisz (London-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - J. Benneteau 0 - 2  
D. Kudla - J. Thompson 1 - 2  
D. Shapovalov - R. Opelka 2 - 1  
F. Tiafoe - L. Broady 1 - 2  
J. Chardy - E. Corrie 2 - 1  
J. Donaldson - T. Kamke 0 - 2  
P-H. Herbert - S. Napolitano 2 - 0  
S. Kozlov - K. De Schepper 2 - 1  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - O. Nedovyesov 2 - 0  
T. Lamasine - M. Bourgue 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - M. Copil    
S. Groth - T. Fabbiano 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Konta - M. Rybarikova 2 - 0  
L. Safarova - D. Vekic 1 - 2  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Sanders S - Konta J / Wickmayer Y 2 - 1  
Mchale C / Watson H - Rae J / Robson L 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Pouille - B. Paire 2 - 0  
M. Zverev - F. Lopez 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.S. Prannoy - K. Sakai 1 - 2  
N.K. Srikanth - W.H. Son 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - Ji H. Sung 1 - 2  
N. Jindapon - S. Sato 1 - 2  

 

2017.06.16.
Asztalitenisz (Japan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fang - Jong. Lim 4 - 1  
B. Fang - K. Yoshimura 4 - 3  
C.T. Wong - Ta. Jin 4 - 0  
Gao. Lin - T. Boll 4 - 1  
J. Mizutani - B. Steger 4 - 1  
J. Ueda - C-Y. Chuang 4 - 2  
Jin. Liang - S. Fegerl 4 - 2  
Jong. Lim - T. Apolonia 4 - 2  
K. Matsudaira - R. Walther 4 - 3  
K. Matsudaira - Xin Xu 1 - 4  
K. Niwa - J. Ueda 4 - 2  
K. Niwa - R. Filus 4 - 3  
Kw.K. Ho - H. Calderano 4 - 3  
Long Ma - M. Yoshimura 4 - 0  
M. Yoshida - Zhen. Fan 0 - 4  
Ma. Karlsson - Xin Xu 0 - 4  
San. Lee - O. Assar 4 - 1  
T. Ryuzaki - Kr. Karlsson 0 - 4  
Y. Oshima - E. Lebesson 1 - 4  
Asztalitenisz (Japan Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Samara - Man. Wang 0 - 4  
H. Hayata - Hua. Jiang    
I-Ch. Cheng - H.Ch. Lee 4 - 0  
J. Zeng - Xing. Chen 4 - 3  
Ke Chen - Jie Li 4 - 0  
M. Hirano - Hyo. Suh 4 - 0  
M. Ito - Hae. Yang 4 - 2  
M. Ito - Ke Chen 4 - 3  
Man. Wang - K. Ishikawa 4 - 1  
Men. Yu - E. Samara 0 - 4  
S. Mori - Ji. Jeon 2 - 4  
Szu-Yu Chen - Han Ying 0 - 4  
Tian. Feng - S. Polcanova 4 - 2  
Tian. Feng - Y. Sun 1 - 4  
W.Y.M. Soo - Meng Chen 0 - 4  
X. Yuan - H. Sato 1 - 4  
Xia. Shan - H. Sato 4 - 1  
Xia. Shan - Mi. Kato 4 - 2  
Y. Sun - H.K. Doo 4 - 0  
Yu Fu - H. Hashimoto 4 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Melbourne Kangaroos - St. Kilda 72 - 89  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Saitama Seibu 1 - 9  
Hanshin Tigers - Tohoku Rakuten 4 - 2  
Hiroshima Carp - Fukuoka S. Hawks 3 - 5  
Tokyo Yakult - Hokkaido Nippon 8 - 5  
Yokohama Baystars - Orix Buffaloes 6 - 3  
Yomiuri Giants - Chiba Lotte 8 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - San Francisco 10 - 9  
Detroit - Tampa Bay 5 - 3  
LA Angels - Kansas City 2 - 7  
NY Mets - Washington 3 - 8  
Oakland - NY Yankees 8 - 7  
Philadelphia - Boston 1 - 0  
St. Louis - Milwaukee 4 - 6  
Gyeplabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Malajzia 5 - 2  
Pakisztán - Kanada 0 - 6  
Kosárlabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Spanyolország 48 - 62  
Ukrajna - Csehország (Helyszín: Csehország) 59 - 47  
Kosárlabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Olaszország 60 - 80  
Törökország - Szlovákia 69 - 58  
Kosárlabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Görögország 60 - 69  
Szlovénia - Franciaország 68 - 70  
Kosárlabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Montenegró 66 - 64  
Lettország - Oroszország 59 - 71  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Star Hotshots (4.m.) 109 - 102  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Alba Fehérvár (4.m.) 82 - 69  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Venezia (4.m.) 78 - 56  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyol bajnokság 2016/17    
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Real Madrid (4.m.) 87 - 76  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - FMP (3.m.) 87 - 57  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Török bajnokság 2016/17    
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Fenerbahce Ülker (4.m.) 84 - 84, h.u. 94 - 98  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Atlanta 85 - 74  
Los Angeles - San Antonio 80 - 75  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Parana - Brown de Adrogue 0 - 3  
Gimnasia Jujuy - Juventud Un. Gualeguaychu 0 - 0  
Villa Dalmine - Guillermo Brown 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - San Lorenzo 2 - 1  
Defensa Justicia - Independiente 1 - 2  
San Martin SJ - Atl. Temperley 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Gremio 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Isloch 1 - 0  
Dnyepr Mogiljev - Sahtar Szoligorszk 0 - 1  
Naftan - BATE Boriszov 0 - 3  
Torpedo Zogyino - Dinamo Breszt 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Ilves 0 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - Keflavík 1 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babite - Spartaks Jurmala 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lengyelország - U21Szlovákia 1 - 2  
U21Svédország - U21Anglia 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Sillamae Kalev 8 - 0  
Paide Linnameeskond - Levadia Tallinn 2 - 5  
Parnu JK Vaprus - Flora Tallinn 0 - 10  
Trans Narva - Jalgpallikool Tammeka 1 - 2  
Viljandi Tulevik - Infonet Tallinn 0 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UC Dublin - Shelbourne 1 - 2  
Waterford Utd. - Cabinteely 3 - 0  
Wexford Youths - Athlone 2 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Derry City 3 - 2  
Cork City - Limerick 4 - 1  
Drogheda Utd. - Dundalk 0 - 6  
Finn Harps - Shamrock Rovers 0 - 1  
St. Patrick's - Bohemians 1 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - St. Helens 24 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Gold Coast Titans 36 - 20  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonga - Wales 6 - 24  
Új-Zéland - Szamoa 78 - 0  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Finnország 0 - 3  
Fehéroroszország - Ausztria 3 - 0  
Röplabda (Európa Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Svédország 3 - 2  
Macedónia - Azerbajdzsán 3 - 0  
Röplabda (Európa Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Ukrajna 0 - 3  
Magyarország - Dánia 0 - 3  
Röplabda (Európa Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Franciaország 0 - 3  
Montenegró - Ukrajna 0 - 3  
Röplabda (Európa Liga, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Svédország 3 - 0  
Szlovákia - Spanyolország 0 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Kanada 2 - 3  
Brazília - Bulgária 3 - 0  
Olaszország - Franciaország 3 - 2  
Röplabda (Világ Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 3 - 2  
Dél-Korea - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 0 - 3  
Egyiptom - Szlovénia 0 - 3  
Kína - Törökország 3 - 0  
Portugália - Finnország 3 - 1  
Szlovákia - Csehország 0 - 3  
Sakk (Norway Chess)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - H. Nakamura 1 - 0  
S. Karjakin - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
V. Anand - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - A. Giri 1 - 0  
W. So - L. Aronian 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Hága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Rosenthal S / Crabb T 2 - 0  
Blom M / Penninga R - Dressler C / Kunert T 0 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Santos Pereira J / Younou 2 - 1  
Brunner T / Patterson C - Pedlow S / Schachter S 0 - 2  
Fijalek G / Bryl M - Solberg/Albrecht Carvalha 0 - 2  
Giginoglu M / Urlu S - Koekelkoren D / Van Walle 0 - 2  
Goncalves Felip/Souto Maj - McHugh C / Schumann D 2 - 0  
Goncalves Oliv. / Stein - Beeler N / Krattiger M 2 - 1  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - Lupo D / Nicolai P 2 - 0  
Liamin N / Krasilnikov V - Fijalek G / Bryl M 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Morais Filho/Barbosa Sant - Virgen J / Ontiveros L 2 - 1  
Perusic O / Schweiner D - Doppler C / Horst A 0 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Slick S / Allen W 2 - 1  
Plavins M / Regza H - Platinga M / O'Gorman G 2 - 0  
Rosenthal S / Crabb T - Dollinger A / Erdmann J 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Plavins M / Regza H 2 - 1  
Santos Pereira J / Younou - Dressler C / Kunert T 1 - 2  
Schumann L / Thole J - Slick S / Allen W 0 - 2  
Solberg/Albrecht Carvalha - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 0  
Varenhorst / Van Garderen - McHugh C / Schumann D 1 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Pedlow S / Schachter S 1 - 2  
Winter T / Seidl R - Goncalves Felip/Souto Maj 2 - 1  
Zemljak N / Pokersnik J - Platinga M / O'Gorman G 1 - 2  
Strandröplabda (Hága, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Meppelink M / Keizer S 2 - 1  
Bansley H / Wilkerson B - Ukolova/Barsuk 2 - 1  
Bawden L / Clancy T - Hermannova B / Slukova M 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Van Iersel M / Flier M 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Maestrini / Rocha Antunes 1 - 2  
Day E / Hochevar B - Bansley H / Wilkerson B 0 - 2  
Dubovcova N / Strbova A - Artacho M / Ngauamo J 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Ludwig L / Walkenhorst K 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Laboureur C / Sude J 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Bednarczuk/Santos Lisboa 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Pischke T / May K 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Birlova E / Motrich O 2 - 1  
Seixas De Freitas/Alves - Gielen K / Mouha L 2 - 1  
Sinnema J / Stubbe J - Meppelink M / Keizer S 0 - 2  
Sweat B / Ross S - Seixas De Freitas/Alves 2 - 1  
Strandröplabda (Jiangning Nanjing Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mizoe S / Hashimoto S - Geng J / Dong J 2 - 0  
Numwong R / Hongpak K - Wen S H / Xia X Y 0 - 2  
Rivas Zapata M F / Del Pi - CAO S / Zeng J 2 - 1  
Schillerwein K / Tillmann - Yuan L / Zhu L 0 - 2  
Strandröplabda (Olten)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gerson M / Sharma M - Chevallier S / Strasser A 0 - 2  
Gerson M / Sharma M - Kovatsch M / Kissling J 2 - 1  
Heidrich A / Kissling G - Berta F / Muller L 2 - 0  
Strandröplabda (Olten, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo E / Soria P - Caluori L / Steinemann E 2 - 0  
Eiholzer N / Verge-Depre - Betz L / Egger I 2 - 1  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - G. Müller 1 - 2  
I. Karlovic - D. Medvedev 2 - 0  
J. Benneteau - A. Zverev 0 - 2  
M. Cilic - V. Pospisil 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Sa A / Venus M 2 - 1  
Peers J / Thompson J - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - C. Witthöft 2 - 0  
E. Rodina - A. Konjuh 1 - 2  
L. Tsurenko - K. Mladenovic 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - A. Rus 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibulkova/Flipkens-Knoll/Vandeweghe 2 - 0  
Kichenok / Kichenok - Bertens K / Schuurs D 0 - 2  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - M. Kukushkin 2 - 1  
M. Cecchinato - C-M. Stebe 0 - 2  
P. Lorenzi - G. Andreozzi 2 - 1  
Tenisz (Lisszabon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - J. De Loore 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - C. Ruud 2 - 1  
H. Zeballos - T. Lamasine 1 - 2  
M. Bourgue - M. Chazal 2 - 0  
P-H. Mathieu - M. Trungelliti 2 - 1  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - M. Copil 0 - 2  
L. Glasspool - D. Sela 0 - 2  
T. Fabbiano - S. Stakhovsky 2 - 1  
Tenisz (Nottingham, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kravchuk K / Marchenko I - Reid M / Smith J-P 1 - 2  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vekic - M. Sakkari 2 - 0  
J. Konta - A. Barty 2 - 0  
L. Safarova - T. Pironkova 2 - 1  
M. Rybarikova - K. Ahn 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Dellacqua C - Konta J / Wickmayer Y 0 - 2  
Rae J / Robson L - Jurak D / Rodionova AN 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - J. Janowicz 2 - 0  
P. Kohlschreiber - L. Pouille 1 - 2  
T. Berdych - F. Lopez 1 - 2  
T. Haas - M. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matkowski M / Mirnyi M - Murray J / Soares B 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.S. Prannoy - C. Long 2 - 1  
K. Sakai - R. Ouseph 2 - 1  
T.C. Chou - W.H. Son 0 - 2  
Tz.W. Wang - N.K. Srikanth 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - S. Sato 1 - 2  
Ji H. Sung - Xiao. Chen 2 - 1  
Sun Yu - Bei. Zhang 0 - 2  
T.Y. Tai - N. Jindapon 1 - 2  

 

2017.06.15.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gudzius - P. Malachowski (diszkoszvetés, Oslo) 1 - 0  
B. Thebe - P. Maslak (400m síkfutás, Oslo) 1 - 0  
C. Semenya - M.N. Wambui (női 800m, Oslo) 1 - 0  
C. Ujah - J. Vicaut (100m síkfutás, Oslo) 1 - 0  
D. Caballero - N. Müller (női diszkoszvetés, Oslo) 1 - 0  
D. Schippers - Más (női 200m, Oslo) 0 - 1  
K. Castlin - T. Porter (női 100m gátfutás, Oslo) 1 - 0  
K. Clement - Y. Copello (400m gátfutás, Oslo) 0 - 1  
M.E. Barshim - B. Bondarenko (magasugrás, Oslo) 1 - 0  
T. Bartoletta - L. Ugen (női távolugrás, Oslo) 1 - 0  
Y. Silva - E. McCartney (női rúdugrás, Oslo) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Coast Eagles - Geelong 83 - 70  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hokkaido Nippon 4 - 5  
Hanshin Tigers - Saitama Seibu 3 - 2  
Hiroshima Carp - Orix Buffaloes 7 - 2  
Tokyo Yakult - Tohoku Rakuten 6 - 2  
Yokohama Baystars - Chiba Lotte 6 - 2  
Yomiuri Giants - Fukuoka S. Hawks 3 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Baltimore 6 - 10  
Chicago WS - Baltimore (20:10) 5 - 2  
Cleveland - LA Dodgers 4 - 6  
Cleveland - LA Dodgers (18:10) 12 - 5  
Detroit - Arizona 1 - 2  
Houston - Texas 13 - 2  
LA Angels - NY Yankees 7 - 5  
Minnesota - Seattle 4 - 6  
Minnesota - Seattle (19:10) 6 - 2  
NY Mets - Chicago Cubs 9 - 4  
Philadelphia - Boston 3 - 7  
Pittsburgh - Colorado 1 - 5  
St. Louis - Milwaukee 6 - 7  
Toronto - Tampa Bay 7 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Inter Movistar (3.m.) 6 - 1  
Gyeplabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kína 2 - 0  
Dél-Korea - Argentína 1 - 2  
Hollandia - Pakisztán 4 - 0  
India - Skócia 4 - 1  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Strasbourg (2.m.) 72 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Tropang Texters (3.m.) 125 - 101  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Haifa 83 - 76  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - New York 96 - 76  
Kézilabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Magyarország 23 - 35  
Kézilabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Fehéroroszország 22 - 32  
Kézilabda (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Macedónia 27 - 27  
Kézilabda (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Montenegró 25 - 23  
Lengyelország - Oroszország 28 - 32  
Szlovénia - Horvátország 27 - 28  
Törökország - Csehország 23 - 31  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Franciaország 24 - 21  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Avai 3 - 1  
Atlético MG - Atlético PR 0 - 1  
Chapecoense - Vasco da Gama 2 - 1  
Corinthians - Cruzeiro 1 - 0  
Coritiba - Bahia 0 - 0  
Flamengo - Ponte Preta 2 - 0  
Santos - Palmeiras 1 - 0  
Sport Recife - Sao Paulo 0 - 0  
Vitória - Botafogo 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Gomel 0 - 0  
Krumkacsi Minszk - Szluck 1 - 1  
Nyeman Grodno - FK Minszk 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - JJK Jyväskylä 4 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Fram 2 - 0  
Haukar - HK Kopavogs 2 - 1  
Thor Akureyri - Grotta 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Vikingur Olafsvik 1 - 1  
Stjarnan - Vikingur Reykjavik 1 - 2  
ÍBV - KR 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Atl. Nacional Medellin 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Lietava Jonava 1 - 1  
Utenis Utena - Zalgiris Kaunas 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flöya - Valerenga 0 - 5  
Labdarúgás (Román bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UTA Arad - Poli Timisoara 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Tenerife 1 - 0  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Charleston 3 - 2  
Cincinnati - Columbus 1 - 0  
Dallas - Tulsa 2 - 1  
Kansas City - Minnesota 4 - 0  
Los Angeles - Orange County 3 - 1  
New England - Rochester 3 - 0  
New York - New York City FC 1 - 0  
North Carolina - Houston 2 - 2  
Orlando - FC Miami 1 - 3  
Philadelphia - Harrisburg 3 - 1  
Sacramento - Salt Lake 4 - 1  
San Jose - San Francisco 2 - 0  
St. Louis - Chicago 0 - 1  
Röplabda (Világ Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - USA 0 - 3  
Lengyelország - Oroszország 0 - 3  
Sakk (Norway Chess)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - F. Caruana 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - W. So 0.5 - 0.5  
L. Aronian - V. Anand 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - S. Karjakin 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - V. Kramnik 1 - 0  
Strandröplabda (Hága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Giginoglu M / Urlu S 2 - 0  
Brunner T / Patterson C - Winter T / Seidl R 0 - 2  
Doppler C / Horst A - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 0  
Fijalek G / Bryl M - Slick S / Allen W 2 - 1  
Goncalves Oliv. / Stein - Zemljak N / Pokersnik J 2 - 0  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - Rosenthal S / Crabb T 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Santos Pereira J / Younou 0 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - Schumann L / Thole J 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Dollinger A / Erdmann J 2 - 0  
Morais Filho/Barbosa Sant - Varenhorst / Van Garderen 2 - 0  
Pedlow S / Schachter S - Goncalves Felipe V / Souto Major Wa 1 - 2  
Platinga M / O'Gorman G - Beeler N / Krattiger M 0 - 2  
Plavins M / Regza H - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Blom M / Penninga R 2 - 0  
Solberg/Albrecht Carvalha - Perusic O / Schweiner D 1 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - McHugh C / Schumann D 2 - 0  
Strandröplabda (Hága, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Lahti T / Parkkinen A 2 - 1  
Artacho M / Ngauamo J - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 1  
Bansley H / Wilkerson B - Bell P / Laird N 2 - 1  
Bawden L / Clancy T - Ukolova/Barsuk 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Artacho M / Ngauamo J 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Day E / Hochevar B 0 - 2  
Bieneck V / Schneider I - Glenzke N / Grossner J 2 - 1  
Birlova E / Motrich O - Menegatti M / Perry R D 2 - 0  
Davidova V / Shchypkova I - Heidrich/Verge-Depre 0 - 2  
Dubovcova N / Strbova A - Antonelli/Solberg Salgado 0 - 2  
Gielen K / Mouha L - Davidova V / Shchypkova I 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Birlova E / Motrich O 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Humana-Paredes/Pavan 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Pischke T / May K 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Menegatti M / Perry R D 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Day E / Hochevar B 0 - 2  
Kolosinska/Gruszczynska - Pischke T / May K 0 - 2  
Laboureur C / Sude J - Dubovcova N / Strbova A 1 - 2  
Laboureur C / Sude J - Lahti T / Parkkinen A 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Bieneck V / Schneider I 1 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Meppelink M / Keizer S 2 - 0  
Lunde I / Ulveseth O J - Ukolova/Barsuk 0 - 2  
Maestrini / Rocha Antunes - Gielen K / Mouha L 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Heidrich/Verge-Depre 0 - 2  
Meppelink M / Keizer S - Glenzke N / Grossner J 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Bawden L / Clancy T 1 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 0  
Sinnema J / Stubbe J - Huberli T / Betschart N 0 - 2  
Sinnema J / Stubbe J - Kolosinska/Gruszczynska 2 - 0  
Sweat B / Ross S - Bansley H / Wilkerson B 2 - 1  
Sweat B / Ross S - Van Iersel M / Flier M 2 - 0  
Van Iersel M / Flier M - Bell P / Laird N 2 - 0  
Strandröplabda (Olten)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chevallier S / Strasser A - Watson M / O'Dea S 2 - 1  
Durant C / Schubert Z - Heidrich A / Kissling G 0 - 2  
Gabathuler/Stadelmann - Berta F / Muller L 0 - 2  
Strandröplabda (Olten, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo E / Soria P - Huber K / Greber T 2 - 0  
Caluori L / Steinemann E - Geiger F / Licka A 2 - 0  
Graessli M / Sciarini T - Davis A / Scarbrough B 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Karlovic - S. Kozlov 2 - 0  
M. Cilic - J. Tipsarevic 2 - 1  
T. Kokkinakis - D. Medvedev 0 - 2  
V. Pospisil - A. Dolgopolov    
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Gonzalez S / Shamasdin A 2 - 0  
Peers J / Thompson J - Martin F / Nestor D 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Sa A / Venus M 1 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hlavackova - A. Rus 0 - 2  
A. Lottner - E. Rodina 0 - 2  
A. Sasnovich - K. Mladenovic 1 - 2  
R. Hogenkamp - A. Konjuh 1 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Cibulkova/Flipkens 1 - 2  
Hogenkamp R / Rus A - Bertens K / Schuurs D 1 - 2  
Kichenok / Kichenok - Melichar N / Smith A 2 - 1  
Knoll X / Vandeweghe C - Cako J / Naydenova A 2 - 0  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - I. Cervantes-Huegun 2 - 0  
M. Cecchinato - A. Rublev 2 - 1  
R. Ramanathan - M. Kukushkin 0 - 2  
S. Travaglia - C-M. Stebe 1 - 2  
Tenisz (Lisszabon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - J. Domingues 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Zeballos - E. Ymer 2 - 0  
T. Lamasine - C. Garin 2 - 0  
Y. Reuter - O. Nedovyesov 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - K. De Schepper 2 - 0  
B. Klein - S. Groth 0 - 2  
J. Millman - J-P. Smith 1 - 2  
R. Opelka - M. Copil 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
COPIL M / STAKHOVSKY S - Kravchuk K / Marchenko I 0 - 2  
Skupski K / Skupski N - Brunstrom J / Opelka R 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - M. Rybarikova 1 - 2  
J. Konta - Y. Wickmayer 2 - 0  
L. Safarova - S-W. Hsieh 2 - 1  
M. Sakkari - C. McHale 2 - 1  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Sanders S - Boserup J / Rogers S 2 - 1  
Davis L / Riske A - Mchale C / Watson H 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - P. Gojowczyk 2 - 0  
J. Chardy - F. Lopez 1 - 2  
J. Janowicz - G. Dimitrov 2 - 0  
T. Berdych - B. Tomic 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Daniell M / Demoliner M 2 - 1  
Matkowski M / Mirnyi M - Haas T / Mayer F    
Tollaslabda (Indonesia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - T.C. Chou 1 - 2  
C. Long - C. Jonatan 2 - 0  
Ch-We. Lee - H.S. Prannoy 0 - 2  
E. Holst - K. Sakai 0 - 2  
N.K. Srikanth - J.O. Jörgensen 2 - 1  
Ng Ka Long Angus - Tz.W. Wang 0 - 2  
Yu. Shi - R. Ouseph 0 - 2  
Z. Junpeng - W.H. Son 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - N. Okuhara 2 - 1  
B. Ongbumrungpan - Sun Yu 0 - 2  
Bei. Zhang - S. Pusarla Venkata 2 - 1  
F. Fitriani - Ji H. Sung 0 - 2  
S. Nehwal - N. Jindapon 1 - 2  
S. Sato - C.Hs. Lee 2 - 1  
S.S.Y. Cheah - Xiao. Chen 1 - 2  
T.Y. Tai - G. Mariska 2 - 0  
 
2017.06.14.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hokkaido Nippon 5 - 7  
Hanshin Tigers - Saitama Seibu 2 - 4  
Hiroshima Carp - Orix Buffaloes 7 - 6  
Tokyo Yakult - Tohoku Rakuten 3 - 2  
Yokohama Baystars - Chiba Lotte 5 - 2  
Yomiuri Giants - Fukuoka S. Hawks 3 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 4 - 3  
Chicago WS - Baltimore 6 - 1  
Cleveland - LA Dodgers 5 - 7  
Detroit - Arizona 6 - 7  
Houston - Texas 2 - 4  
LA Angels - NY Yankees 3 - 2  
Miami - Oakland 8 - 1  
Miami - Oakland (18:10)    
Minnesota - Seattle 20 - 7  
NY Mets - Chicago Cubs 3 - 14  
Pittsburgh - Colorado 5 - 2  
San Diego - Cincinnati 6 - 2  
San Francisco - Kansas City 1 - 8  
Toronto - Tampa Bay 1 - 8  
Washington - Atlanta 10 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Luparense (4.m.)    
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Syracuse (6.m.) 4 - 3  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Star Hotshots (3.m.) 111 - 110  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Real Madrid (3.m.)    
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Crvena zvezda (2.m.) 76 - 91  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Fenerbahce Ülker (3.m.)    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Dallas 97 - 87  
Seattle - Atlanta 77 - 77, h.u. 86 - 91  
Kézilabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Dánia 24 - 36  
Kézilabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Lengyelország    
Kézilabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Spanyolország 19 - 25  
Finnország - Ausztria 36 - 39  
Kézilabda (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Izland 27 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Németország    
Svájc - Szlovénia    
Kézilabda (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Svédország    
Szlovákia - Oroszország    
Kézilabda (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Norvégia    
Litvánia - Franciaország 25 - 26  
Kézilabda (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Olaszország 34 - 16  
Szlovákia - Magyarország 24 - 24  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Santamarina Tandil 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Internacional 1 - 1  
Ceara - Santa Cruz PE 1 - 3  
CRB - Vila Nova 1 - 2  
Figueirense - Criciuma 2 - 2  
Goiás - Boa 4 - 1  
Guarani - Paysandu 2 - 0  
Juventude - ABC 3 - 0  
Londrina - Oeste 1 - 1  
Luverdense - Brasil de Pelotas 4 - 0  
Nautico - Parana 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - KPV Kokkola 1 - 3  
Turku PS - EIF 6 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Seinäjoen JK 0 - 2  
Kuopio PS - Vaasa PS 2 - 2  
PS Kemi - Mariehamn 3 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Throttur Reykjavik - Leiknir R.    
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Trakai 0 - 0  
VMFD Zalgiris - Atlantas Klaipeda 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráját.feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Reggiana    
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - OKC Energy 3 - 2  
D.C. United - Christos FC 4 - 1  
Seattle - Portland 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Trinidad és Tobago 2 - 1  
Panama - Honduras 2 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ecuador - Salvador 3 - 0  
Kanada - Curacao 2 - 1  
Peru - Jamaika 3 - 1  
Sakk (Norway Chess)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vachier-Lagrave - A. Giri 0 - 1  
S. Karjakin - L. Aronian 0 - 1  
V. Anand - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - M. Carlsen 1 - 0  
W. So - F. Caruana 0.5 - 0.5  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - A. Zverev 0 - 2  
A. Seppi - G. Müller 0 - 2  
Al. Bedene - E. Escobedo 2 - 0  
N. Mahut - J. Benneteau 1 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Shamasdin A - Griekspoor T / Pel D 2 - 1  
Kubot L / Melo M - Petzschner/Peya 2 - 0  
Lipsky S / Paes L - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Sa A / Venus M - Raja P / Sharan D 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - K. Flipkens 2 - 1  
A. Petkovic - N. Vikhlyantseva 1 - 2  
C. Giorgi - C. Witthöft 0 - 2  
D. Cibulkova - A. Lottner 1 - 2  
L. Tsurenko - P. Krejsova 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jankovic J / Petkovic A - Melichar N / Smith A 1 - 2  
Kato M / Ozaki R - Cako J / Naydenova A 0 - 2  
Knoll X / Vandeweghe C - Mertens E / Wacanno E 2 - 0  
Moore J / Wongteanchai V - Hogenkamp R / Rus A 1 - 2  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Andreozzi - F. Bagnis 2 - 0  
P. Lorenzi - L. Djere    
R. Albot - R. Bellotti 2 - 1  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Satral - C. Ruud 0 - 2  
L. Grigelis - F. Auger Alliassime 1 - 2  
M. Chazal - A. De Greef 2 - 1  
M. Janvier - M. Bourgue 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Glasspool - M. Polmans 2 - 0  
R. Berankis - D. Sela 0 - 2  
S. Stakhovsky - I. Marchenko 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunstrom J / Opelka R - Fabbiano T / Vanni L 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - J. Fett 2 - 0  
D. Vekic - J. Boserup 2 - 0  
M. Linette - K. Ahn 0 - 2  
T. Pironkova - K. Nara 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthel M / Sevastova A - Mchale C / Watson H 1 - 2  
Chan H-C / Dellacqua C - Weinhold A / Whoriskey C 2 - 1  
Chuang C-J / Voracova R - Konta J / Wickmayer Y 1 - 2  
Dabrowski G / Savchuk O - Adamczak M / Sanders S 0 - 2  
Kawa K / Tinjic J - Jurak D / Rodionova AN 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - L. Pouille 1 - 2  
R. Federer - T. Haas 1 - 2  
S. Johnson - P. Kohlschreiber 1 - 2  
Y. Hanfmann - M. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Mektic N - Murray J / Soares B 1 - 2  
Bryan B / Bryan M - Tomic B / Zverev M 2 - 0  
Marach O / Pavic M - Monroe N / Sitak A 2 - 0  
Troicki V / Zimonjic N - Daniell M / Demoliner M 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - J.O. Jörgensen 0 - 2  
B. Sai Praneeth - W.H. Son 0 - 2  
C. Long - M. Zwiebler 2 - 0  
Ch-We. Lee - T. Sugiarto 2 - 1  
G. Anthony - H.S. Prannoy 0 - 2  
H-K. Vittinghus - T.C. Chou 0 - 2  
H. Tian - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
J.H. Hsu - C. Jonatan 0 - 2  
N.K. Srikanth - W.K.V. Wong 2 - 1  
T. Saensomboonsuk - R. Ouseph 1 - 2  
Tz.W. Wang - D. Lin 2 - 0  
V. Axelsen - E. Holst 1 - 2  
W.F. Chong - K. Sakai 0 - 2  
Yu. Shi - Hyu.I. Lee 2 - 0  
Yun Hu - A. Antonsen 0 - 2  
Z. Junpeng - Yux. Huang 2 - 0

 

2017.06.13.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hokkaido Nippon 7 - 5  
Hanshin Tigers - Saitama Seibu 7 - 2  
Hiroshima Carp - Orix Buffaloes 1 - 0  
Tokyo Yakult - Tohoku Rakuten 3 - 12  
Yokohama Baystars - Chiba Lotte 1 - 8  
Yomiuri Giants - Fukuoka S. Hawks 5 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 6 - 5  
Chicago WS - Baltimore 10 - 7  
Houston - Texas 1 - 6  
LA Angels - NY Yankees 3 - 5  
Minnesota - Seattle 3 - 14  
NY Mets - Chicago Cubs 6 - 1  
Pittsburgh - Colorado 7 - 2  
San Diego - Cincinnati 9 - 3  
Washington - Atlanta 10 - 11  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Strasbourg (1.m.) 89 - 75  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Tropang Texters (2.m.) 103 - 107  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szombathely (3.m.) 86 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NBA 2016/17    
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Cleveland (5.m.) 129 - 120  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - CSZKA Moszkva (3.m.) 72 - 95  
VTB Liga 2016/17    
Kézilabda (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Románia 24 - 33  
Svédország - Macedónia 46 - 27  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Estudiantes San Luis 4 - 0  
Ferro Carril Oeste - Crucero del Norte 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Bahia 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - Jaro 2 - 3  
OPS - Honka 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, ráját.feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma - Pordenone 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21San Marino - U21Moldova 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Gibraltár - U21Örményország 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Liechtenstein - U21Románia 0 - 2  
U21Svájc - U21Bosznia-Hercegovina 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Dél-Korea 3 - 2  
Szíria - Kína 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irak - Japán 1 - 1  
Thaiföld - Egyesült Arab Emirátusok 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Óceánia, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pápua Új-Guinea - Salamon-szigetek 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Brazília 0 - 4  
Dél-Afrika - Zambia 1 - 2  
Franciaország - Anglia 3 - 2  
Indonézia - Puerto Rico 0 - 0  
Kolumbia - Kamerun 4 - 0  
Norvégia - Svédország 1 - 1  
Románia - Chile 3 - 2  
Szingapúr - Argentína 0 - 6  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Japán 1 - 1  
Hollandia - Ausztria 3 - 0  
Izland - Brazília 0 - 1  
Svédország - Skócia 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Kirgizisztán 1 - 0  
Makaó - Mianmar 0 - 4  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hong Kong - Koreai NDK 1 - 1  
Malajzia - Libanon 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kambodzsa - Afganisztán 1 - 0  
Vietnám - Jordánia 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhután - Maldív-szigetek 0 - 2  
Palesztína - Omán 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Türkmenisztán - Bahrein 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nepál - Jemen 0 - 0  
Tadzsikisztán - Fülöp-szigetek 3 - 4  
Rögbi (U20 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztrália - U20Olaszország 42 - 19  
U20Skócia - U20Wales 29 - 25  
Rögbi (U20 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Írország - U20Szamoa 52 - 26  
Rögbi (U20 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Dél-Afrika 24 - 22  
U20Új-Zéland - U20Franciaország 39 - 26  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - S. Darcis 2 - 0  
D. Brown - S. Kozlov 1 - 2  
D. Medvedev - R. Haase 2 - 1  
E. Escobedo - Hy. Chung    
J. Benneteau - E. Donskoy 2 - 1  
J. Thompson - A. Mannarino 0 - 2  
M. Youzhny - T. Kokkinakis 0 - 2  
Y-H. Lu - E. Donskoy    
Y. Sugita - J. Tipsarevic 1 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokkinakis T / Zverev A - Peers J / Thompson J 0 - 2  
Koolhof W / Middelkoop M - Martin F / Nestor D 1 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Eysseric J / Mahut N 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hlavackova - Y. Shvedova    
A. Sasnovich - A. Kalinskaya 2 - 0  
C. Witthöft - C. Vandeweghe 2 - 1  
K. Bertens - A. Petkovic 1 - 2  
K. Flipkens - M. Brengle 2 - 0  
Kr. Pliskova - A. Kontaveit 1 - 2  
Mi. Kato - E. Rodina 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - C. Lister 2 - 0  
R. Hogenkamp - M. Minella 2 - 0  
R. Ozaki - K. Mladenovic 0 - 2  
T. Korpatsch - A. Konjuh 0 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Lepchenko V / Tsurenko L 2 - 1  
Cibulkova D / Flipkens K - Versteeg K / Vogelsang E 2 - 0  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Cervantes-Huegun - M. Berrettini 2 - 1  
M. Cecchinato - J. Samper-Montana 2 - 1  
P. Lorenzi - M. Arevalo 2 - 0  
S. Bolelli - J.P. Sorgi 2 - 0  
S. Caruso - S. Travaglia 0 - 2  
Tenisz (Lisszabon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Giraldo - Balázs A. 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - E. Ymer 0 - 2  
H. Zeballos - A. Muller 2 - 1  
N. Jarry - F. Auger Alliassime 1 - 2  
O. Nedovyesov - M. Granollers 2 - 0  
P-H. Mathieu - J. Jahn 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - B. Klein 0 - 2  
C. Norrie - K. De Schepper 1 - 2  
G. Soeda - L. Glasspool 0 - 2  
J-P. Smith - L. Vanni 2 - 1  
J. Millman - H. Moriya 2 - 0  
K. Kravchuk - M. Copil 0 - 2  
S. Stakhovsky - A. Santillan 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - T. Maria 2 - 1  
A. Riske - H. Watson 2 - 0  
C. McHale - A. Sevastova 2 - 1  
D. Yastremska - M. Rybarikova 0 - 2  
J. Konta - T. Moore    
K. Nara - L. Davis 2 - 0  
L. Safarova - G. Min 2 - 1  
M. Sakkari - J. Cepelova 2 - 1  
S. Rogers - D. Vekic 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christie F / Moore T - Rae J / Robson L    
Hsieh S-W / Linette M - Rae J / Robson L 1 - 2  
Shinikova I / Vickery S - Boserup J / Rogers S 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - J. Janowicz 1 - 2  
F. Lopez - G. Simon 2 - 0  
F. Mayer - J. Chardy 1 - 2  
M. Baghdatis - P. Kohlschreiber    
N. Basilashvili - P. Gojowczyk 1 - 2  
S. Robert - B. Tomic 1 - 2  
T. Haas - P-H. Herbert 2 - 1  
V. Troicki - B. Paire 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Lindstedt R - Murray J / Soares B    
Johnson S / Lopez F - Monroe N / Sitak A 0 - 2  
Marach O / Pavic M - Begemann A / Struff J-L 2 - 1  
Pouille L / Simon G - Baker B / Mektic N 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - J.M. Lee 2 - 0  
B. Ongbumrungpan - N. Koch Rohde 2 - 0  
Bi.Ji. He - S. Sato 0 - 2  
C. Pornpawee - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
D.D. Ayustine - Ji H. Sung 0 - 2  
H. Ramadhini - Bei. Zhang 0 - 2  
H.M. Kim - N. Jindapon 0 - 2  
J.W. Goh - C.Hs. Lee 0 - 2  
Mic. Li - N. Okuhara 0 - 2  
Ng.Y. Cheung - F. Fitriani 1 - 2  
P.Y. Yip - Sun Yu    
R. Intanon - S. Nehwal 1 - 2  
S.S.Y. Cheah - M.H. Chiang 2 - 0  
T.Y. Tai - M. Mitani 2 - 0  
Xiao. Chen - C. Marin 2 - 1  

 

2017.06.12.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Demons - Collingwood 104 - 100  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 3 - 8  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2016/17    
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - Pittsburgh (6.m.) 0 - 2  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Star Hotshots (2.m.) 77 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Rishon 93 - 76  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 74 - 85  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Trento (2.m.) 79 - 64  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - FMP (1.m.) 94 - 66  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., J cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunézia - Egyiptom 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Central Cordoba SDE 2 - 1  
Newell's - Central Norte Salta 4 - 1  
San Martin SJ - Atl. Atlanta 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Santos 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Suwon City 4 - 3  
Seongnam - Asan Mugunghwa 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Millonarios 1 - 0  
Dep. Cali - América de Cali 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - General Diaz 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - UTA Arad 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Brommapojkarna 0 - 4  
Örgryte - Dalkurd 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Észtország 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Norvégia - U21Koszovó 5 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Magyarország 2 - 1  
U21Bulgária - U21Görögország 0 - 1  
U21Montenegró - U21Grúzia 3 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - USA 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Üzbegisztán 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Új-Zéland 1 - 0  
Lettország - Észtország 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Görögország 1 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - St. George Illawarra 16 - 2  
Sakk (Norway Chess)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - W. So 0.5 - 0.5  
F. Caruana - V. Anand 0 - 1  
H. Nakamura - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
L. Aronian - V. Kramnik 1 - 0  
M. Carlsen - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - T. Ito 2 - 1  
Al. Bedene - D. Istomin 2 - 1  
N. Mahut - D. Novikov 2 - 0  
T. Griekspoor - V. Pospisil 0 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darcis S / Muller G - Lipsky S / Paes L 0 - 2  
Haase R / Inglot D - Klaasen R / Ram R 1 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - Babos T. 2 - 1  
J. Jankovic - P. Krejsova 0 - 2  
L. Tsurenko - E. Mertens 2 - 0  
V. Lepchenko - C. Giorgi 1 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brengle M / Muhammad A - Bertens K / Schuurs D 0 - 2  
Kichenok / Kichenok - Geuer N / Kuncikova L 2 - 0  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - L. Djere 0 - 2  
G. Andreozzi - A. Vatutin 2 - 0  
R. Bellotti - F. Gaio 2 - 0  
Tenisz (Caltanissetta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja/Draganja - Bagnis/Cecchinato 1 - 2  
Giannessi A / Mager G - Andreozzi G / Galdos S 2 - 0  
MOTTI A / TRAVAGLIA S - Cerretani J / Schnur M J 0 - 2  
Tenisz (Lisszabon-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borsos G. - G. Escobar 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.H. Lee - L. Grigelis 0 - 2  
H. Laaksonen - M. Janvier 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - M. Bourgue 0 - 2  
L. Giustino - C. Ruud 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Clarke - Y. Bhambri 0 - 2  
L. Broady - I. Marchenko 0 - 2  
M. Polmans - A. Whittington 2 - 0  
T. Fabbiano - D. Shapovalov 2 - 1  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Fett - M. Barthel 2 - 1  
K. Ahn - N. Osaka 2 - 0  
L. Robson - J. Boserup 0 - 2  
O. Dodin - M. Linette 0 - 2  
S-W. Hsieh - K. Kucova 2 - 0  
T. Martincova - T. Pironkova 0 - 2  
Y. Wickmayer - E. Kulichkova 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davis L / Riske A - Dzalamidze N / Marozava L 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Lacko - J-L. Struff 0 - 2  
M. Jaziri - M. Zverev 0 - 2  
S. Johnson - M. Marterer 2 - 1  
Y. Hanfmann - Fucsovics M. 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haas T / Mayer F - Mergea F / Qureshi A-U-h 2 - 1  
Marrero D / Paire B - Matkowski M / Mirnyi M 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,