Tippmix eredmények - 2017. július 31. - augusztus 6.

2017-07-31
Tippmix eredmények - 2017. július 31. - augusztus 6.
2017.08.06.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.K. Wanjiru - T. Tola (maratonfutás) 0 - 1  
E. Stefanidi - S. Morris (női rúdugrás) 1 - 0  
E. Thompson - Más (női 100 m síkfutás)    
E.N. Kiplagat - E.J. Kirwa (női maratonfutás) 1 - 0  
F.C. Daniel - H.J. Kiprop (női maratonfutás) 1 - 0  
G.K. Kipketer - G.K. Kirui (maratonfutás) 0 - 1  
H. Bradshaw - N. Büchler (női rúdugrás) 1 - 0  
M. Dibaba - B. Dibaba (női maratonfutás) 1 - 0  
T. Bowie - D. Schippers (női 100 m síkfutás) 1 - 0  
T. Walsh - D. Storl (súlylökés) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Port Adelaide 130 - 46  
Richmond - Hawthorn 93 - 64  
St. Kilda - West Coast Eagles 103 - 95  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 2 - 5  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 6 - 1  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 1 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 6 - 5  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 4 - 9  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 4 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 7 - 2  
Atlanta - Miami (19:35) 1 - 4  
Baltimore - Detroit 5 - 2  
Baltimore - Detroit (19:35) 12 - 3  
Boston - Chicago WS 4 - 1  
Boston - Chicago WS (19:35) 6 - 3  
Chicago Cubs - Washington 4 - 9  
Cincinnati - St. Louis 1 - 4  
Cincinnati - St. Louis (19:10) 4 - 13  
Cleveland - NY Yankees 1 - 2  
Cleveland - NY Yankees (19:10) 1 - 8  
Colorado - Philadelphia 8 - 5  
Houston - Toronto 3 - 4  
Houston - Toronto (20:10) 7 - 6  
Kansas City - Seattle    
LA Angels - Oakland 0 - 5  
Minnesota - Texas 1 - 4  
Minnesota - Texas (20:10) 6 - 5  
Pittsburgh - San Diego 2 - 5  
Pittsburgh - San Diego (19:35) 5 - 4  
San Francisco - Arizona 5 - 4  
Tampa Bay - Milwaukee 0 - 3  
Tampa Bay - Milwaukee (19:10) 2 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Szpartak Moszkva 1 - 1  
Kosárlabda (Amerika bajnokság női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Venezuela 71 - 63  
Kosárlabda (Amerika bajnokság női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Kanada 35 - 81  
Puerto Rico - Mexikó 69 - 49  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Phoenix Fuelmasters 92 - 86  
Meralco Bolts - KIA Picanto 112 - 97  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Csehország 88 - 80  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Atlanta 91 - 86  
Dallas - Los Angeles 85 - 79  
San Antonio - Seattle 72 - 72, h.u. 87 - 80  
Washington - Phoenix 85 - 80  
Kézilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Oroszország 31 - 26  
U19Magyarország - U19Dánia 26 - 28  
Kézilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Montenegró 28 - 23  
U19Németország - U19Hollandia 27 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Leeds 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Chelsea 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - Cercle Bruges 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Oostende 1 - 0  
FC Bruges - Eupen 3 - 1  
Gent - Antwerpen 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Lokomotív Plovdiv 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Parana 2 - 1  
Paysandu - Figueirense 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Sao Paulo 2 - 1  
Corinthians - Sport Recife 3 - 1  
Coritiba - Chapecoense 2 - 0  
Cruzeiro - Botafogo 0 - 0  
Flamengo - Vitória 0 - 2  
Fluminense - Atlético GO 3 - 1  
Gremio - Atlético MG 2 - 0  
Palmeiras - Atlético PR 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Düsseldorf 0 - 2  
Fürth - Bielefeld 1 - 2  
Regensburg - Nürnberg 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Würzburg 2 - 1  
Osnabrück - Hallescher FC 3 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - San Luis de Quillota 4 - 0  
Huachipato - Audax Italiano 2 - 1  
O'Higgins - Colo Colo 1 - 3  
Union Espanola - Universidad Catolica 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vlasim - Ceske Budejovice 0 - 2  
Zizkov - Varnsdorf 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Plzen 0 - 1  
Jihlava - Slovacko 0 - 0  
Ostrava - Slavia Praha 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Vendsyssel 3 - 3  
Fremad Amager - Köge 1 - 2  
Roskilde - Thisted 2 - 3  
Skive - Brabrand 3 - 4  
Vejle - Nyköbing 4 - 1  
Viborg - Esbjerg 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - FC Köbenhavn 1 - 0  
Helsingor - Midtjylland 2 - 1  
Lyngby - Nordsjaelland 1 - 4  
OB Odense - Aalborg 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Anyang 0 - 0  
Seoul E-Land - Seongnam 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Ulsan 0 - 1  
Pohang - Jeonnam 1 - 1  
Sangju Sangmu - Gangwon 1 - 2  
Labdarúgás (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb, női 2017    
Hollandia - Dánia 4 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - BATE Boriszov 1 - 0  
Nyeman Grodno - Isloch 1 - 1  
Torpedo Zogyino - Szluck 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Napoli 2 - 2  
Brighton - Atl. Madrid 2 - 3  
Everton - Sevilla 2 - 2  
Internazionale - Villarreal 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - EIF 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Lahti 0 - 0  
Mariehamn - Seinäjoen JK 0 - 0  
Vaasa PS - PS Kemi 3 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Bordeaux 2 - 2  
Lille - Nantes 3 - 0  
Marseille - Dijon 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Hajduk Split 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Maccabi Petah Tikva 1 - 0  
Maccabi TA - Maccabi Netanya 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem 0 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - Ehime 7 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Jaguares de Cordoba 1 - 1  
Dep. Cali - Boyaca Patriotas 0 - 0  
Once Caldas - Atl. Bucaramanga 0 - 2  
Tigres FC - Independiente Medellin 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Liaoning Hongyun 4 - 1  
Shanghai SIPG - Tianjin Quanjian 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puszcza Niepolomice - Rakow Czestochowa 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Lech Poznan 0 - 2  
Jagiellonia Bialystok - Sandecja Nowy Sacz 1 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Trakai 1 - 3  
Suduva Marijampole - Stumbras Kaunas 4 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - UNAM Pumas 2 - 1  
Chivas Guadalajara - Necaxa 2 - 2  
Dep. Toluca - Atlas de Guadalajara 3 - 2  
Leon - Cruz Azul 2 - 2  
Lobos BUAP - Pachuca 3 - 2  
Tigres - Queretaro 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New England 4 - 1  
Colorado - Vancouver 2 - 2  
D.C. United - Toronto 1 - 1  
Minnesota - Seattle 0 - 4  
Montreal - Orlando 2 - 1  
Philadelphia - Dallas 3 - 1  
Portland - Los Angeles 3 - 1  
Salt Lake - Houston 0 - 0  
San Jose - Columbus 2 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Miami - North Carolina 2 - 3  
FC Puerto Rico - Jacksonville 1 - 0  
Indy Eleven - Edmonton 1 - 3  
San Francisco - New York Cosmos 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC 0 - 0  
Mezőkövesd - Videoton 0 - 2  
Újpest - Vasas 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dorog - Budafok 0 - 2  
Győr - Kisvárda 1 - 3  
Kazincbarcika - Vác 2 - 1  
Mosonmagyaróvár - Siófok 1 - 0  
MTK - Cegléd 2 - 1  
Nyíregyháza - Budaörs 4 - 2  
Sopron - Csákvár 0 - 0  
Soroksár - Szolnok 0 - 1  
Szeged 2011 - Békéscsaba 1 - 4  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Ranheim 1 - 3  
Bodö/Glimt - Arendal 5 - 0  
Florö - Kongsvinger 1 - 0  
Jerv - Fredrikstad 2 - 0  
Strömmen - Levanger 0 - 1  
Tromsdalen - Elverum 1 - 1  
Ullensaker/Kisa - Sandnes Ulf 3 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Brann Bergen 3 - 3  
Odd Grenland - Sogndal 2 - 1  
Sarpsborg - Haugesund 2 - 1  
Stabaek - Sandefjord 1 - 3  
Tromsö - Molde 1 - 2  
Viking Stavanger - Lilleström 2 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Seattle 1 - 0  
Orlando - Chicago 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Matera 1 - 0  
Bari - Parma 2 - 1  
Brescia - Padova 1 - 0  
Carpi - Livorno 4 - 0  
Cesena - Sambenedettese 2 - 1  
Cittadella - Albinoleffe 2 - 1  
Entella - Cremonese 0 - 1  
Novara - Piacenza 1 - 2  
Palermo - Virtus Francavilla 5 - 0  
Perugia - Gubbio 2 - 1  
Pescara - Triestina 3 - 3  
Pisa - Frosinone 0 - 1  
Salernitana - Alessandria 2 - 1  
Ternana - Trapani 0 - 1  
Venezia - Pordenone 1 - 2  
Vicenza - Foggia 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Toszno 1 - 2  
CSZKA Moszkva - Rubin Kazany 1 - 2  
FK Krasznodar - Ural Jekatyerinburg 1 - 1  
Zenit Szentpétervár - Szpartak Moszkva 5 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Sturm Graz 2 - 3  
Rapid Wien - Austria Wien 2 - 2  
Wolfsberg - Altach 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Rubio 3 - 0  
Sol de America - Nacional Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Uniao Madeira 1 - 1  
Cova Piedade - Santa Clara 1 - 2  
Covilha - Sporting CP B 1 - 2  
Famalicao - Arouca 2 - 0  
Nacional Madeira - Penafiel 1 - 1  
Porto B - Gil Vicente 1 - 2  
Real SC Massama - Leixoes 4 - 1  
Varzim - Guimaraes B 3 - 0  
Viseu - Académica 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Sporting CP 0 - 2  
Setúbal - Moreirense 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - FCS Bukarest 1 - 2  
Universitatea Craiova - Astra Giurgiu 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hamilton 2 - 0  
Motherwell - Rangers 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Vaduz 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Grasshoppers 2 - 2  
St. Gallen - Sion 2 - 0  
Young Boys - Lausanne 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Dalkurd 1 - 4  
Brommapojkarna - Trelleborg 3 - 0  
Värnamo - Gefle 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Häcken 1 - 2  
Kalmar - Göteborg 1 - 0  
Sirius - AIK Stockholm 1 - 4  
Sundsvall - Östersund 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Cukaricki 3 - 0  
Spartak Subotica - Partizan Belgrád 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Ruzomberok 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaran Hrvatini - Maribor 1 - 5  
Domzale - ND Gorica 1 - 1  
Labdarúgás (Török Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Konyaspor 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Olekszandria 2 - 2  
Vorszkla Poltava - Dinamo Kijev 0 - 0  
Zirka Kirovográd - Veresz Rivne 1 - 3  
Zorya Luganszk - Olimpik Doneck 0 - 2  
MMA (UFC Fight Night, Mexico City)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Herrera - J. Rinaldi 0 - 1  
A. Jouban - N. Price 0 - 1  
A. Perez - A. Soukhamthath 1 - 0  
B. Scott - J. Hermansson 0 - 1  
D. Ortiz - H. Sandoval 1 - 0  
H. Briones - R. Yahya 0 - 1  
J. Morales - Ro. Sanchez 1 - 0  
J. Quinonez - D. Rivas 1 - 0  
M. Bravo - H. Bandenay 0 - 1  
S. Alvey - R. Evans 1 - 0  
S. Pettis - B. Moreno 1 - 0  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Espargaro - A. Bautista (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
C. Crutchlow - D. Petrucci (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
D. Pedrosa - A. Dovizioso (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
J. Zarco - J. Folger (Cseh Nagydíj) 0 - 1  
S. Redding - J. Miller (Cseh Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - M. Marquez (Cseh Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Cseh Nagydíj    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Sydney Roosters 36 - 18  
Penrith Panthers - Wests Tigers 28 - 14  
Röplabda (World GP,női, Div.1,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Szerbia 1 - 3  
Olaszország - Brazília 2 - 3  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Anand - F. Caruana 1 - 0  
W. So - M. Carlsen 0 - 1  
Snooker (World Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - C. Steadman 5 - 1  
A. McGill - Z. Xintong (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
D. Grace - C. Yupeng 0 - 5  
F. O'Brien - M. Georgiou 0 - 5  
Jam. Jones - J. Boileau 5 - 2  
K. Maflin - D. Jones 3 - 5  
L. Walker - P.S. Davison 5 - 1  
M. Allen - W. Yuchen 5 - 1  
M. Allen - W. Yuchen (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. Davis - E. Slessor 4 - 5  
M. Fu - S. O'Sullivan (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
M.J. Williams - C. Keogan 5 - 0  
R. Milkins - Jak. Jones 5 - 4  
R. Williams - K. Doherty 3 - 5  
S. Maguire - M. Bolton 5 - 1  
S. Murphy - A. Borg (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Strandröplabda (Larnaca, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabizha K / Abalakina Y - Motrich O / Kholomina S 2 - 0  
Dabizha K / Abalakina Y - Nystrom E / Parkkinen A 2 - 1  
Ittlinger S / Arnholdt L - Matei A M / Vaida B 0 - 2  
Ittlinger S / Arnholdt L - Sinisalo I / Ahtiainen N 2 - 0  
Kolosinska/Gruszczynska - Makhno IN / Makhno IR 2 - 0  
Kolosinska/Gruszczynska - Nystrom E / Parkkinen A 2 - 1  
Matei A M / Vaida B - Kolosinska/Gruszczynska 2 - 1  
Matei A M / Vaida B - Motrich O / Kholomina S 0 - 2  
Strandröplabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goncalves Oliv. / Stein - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Liamin N / Krasilnikov V - Doppler C / Horst A 0 - 2  
Varenhorst / Van Garderen - Goncalves Oliv. / Stein 0 - 2  
Varenhorst / Van Garderen - Liamin N / Krasilnikov V 0 - 2  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - S. Caruso 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Kokkinakis - S. Querrey 1 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galdos S / Maytin R - Cabal J S / Huey T 0 - 2  
Tenisz (Montreal-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klein - V. Millot 0 - 2  
D. Sela - M. Ebden 2 - 0  
E. Escobedo - R. Opelka 0 - 2  
F. Dancevic - T. Smyczek 1 - 2  
N. Gombos - J. McGee 2 - 0  
P-H. Herbert - M. Youzhny 2 - 1  
T. Fabbiano - N. Mahut 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.A. Munar Clar - A. De Minaur 2 - 0  
Tenisz (Stanford, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - M. Keys 0 - 2  
Tenisz (Stanford, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornet A / Rosolska A - DAY K / Dolehide C 2 - 1  
Spears A / Vandeweghe C - Pavlyuchenkova A / Savchuk O 2 - 0  
Tenisz (Toronto-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - M. Brengle 2 - 1  
A. van Uytvanck - S. Vickery 0 - 2  
C. McHale - I. Boulais 2 - 0  
C. McHale - K. Flipkens 1 - 2  
D. Vekic - P.M. Tig 2 - 0  
E. Alexandrova - A. Bogdan 2 - 0  
E. Alexandrova - C. Zhao 2 - 0  
I-C. Begu - L. Cabrera 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - R. Ozaki 2 - 0  
L. Sleeth - K. Flipkens 0 - 2  
M. Duque Marino - M. Doi 2 - 1  
M. Rybarikova - V. Lepchenko 0 - 2  
N. Osaka - B. Krejcikova 2 - 1  
P.M. Tig - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
S. Cirstea - C. Giorgi 2 - 0  
T. Maria - H. Watson 0 - 2  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - K. Nishikori 2 - 0  
K. Anderson - A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Kubot L / Melo M 2 - 0  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Görges - A. Petkovic 2 - 1  
Tollaslabda (New Zealand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tz.W. Wang - Ch.Yi. Lee 1 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - S. Kawakami 2 - 1  
Vízilabda (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Spanyolország 6 - 5  
U20Olaszország - U20Magyarország 2 - 7  
U20USA - U20Oroszország 12 - 9  

 

2017.08.05.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ayana - T. Dibaba (női 10000 m) 1 - 0  
A.A. Nawowuna - D. Dida (női 10000m) 1 - 0  
D. Stahl - A. Gudzius (diszkoszvetés) 0 - 1  
J. Forte - B.Y. Meite (100m síkfutás) 0 - 1  
J. Lawson - A. Menkov (távolugrás) 1 - 0  
L. Manyonga - R. Samaai (távolugrás) 1 - 0  
P. Malachowski - R. Harting (diszkoszvetés) 1 - 0  
R. Juska - M. Masso (távolugrás) 0 - 1  
R. Urbanek - G. Kanter (diszkoszvetés) 1 - 0  
U. Bolt - C. Coleman (100 m síkfutás) 0 - 1  
U. Bolt - J. Gatlin (100 m síkfutás) 0 - 1  
Y. Can - M. Huddle (női 10000m) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Western Bulldogs 89 - 103  
Essendon - Carlton 84 - 76  
Fremantle - Gold Coast Suns 90 - 67  
Greater Western Sydney - Melbourne Demons 97 - 62  
North Melbourne Kangaroos - Collingwood 57 - 111  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 4 - 0  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 4 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 4 - 6  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 7 - 8  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 8 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 5 - 3  
Baltimore - Detroit 2 - 5  
Boston - Chicago WS 3 - 2  
Chicago Cubs - Washington 7 - 4  
Cincinnati - St. Louis 3 - 2  
Cleveland - NY Yankees 7 - 2  
Colorado - Philadelphia 4 - 3  
Houston - Toronto 16 - 7  
Kansas City - Seattle 2 - 5  
LA Angels - Oakland 8 - 6  
Minnesota - Texas 8 - 4  
NY Mets - LA Dodgers 0 - 6  
NY Mets - LA Dodgers (22:05) 4 - 7  
Pittsburgh - San Diego 10 - 6  
San Francisco - Arizona 1 - 2  
Tampa Bay - Milwaukee 0 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Avtomobil. Jekatyerinburg 0 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - NLEX Road Warriors 110 - 97  
Kosárlabda (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Szlovákia 84 - 71  
Örményország - Svédország 82 - 69  
Kosárlabda (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Hollandia 72 - 79  
Kosárlabda (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Észtország 76 - 80  
Kosárlabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Fehéroroszország 78 - 68  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Lengyelország 76 - 80  
Litvánia - Grúzia 70 - 81  
Magyarország - Csehország 51 - 85  
Magyarország - Csehország 51 - 85  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Phoenix 93 - 92  
Dallas - Seattle 93 - 80  
Indiana - Chicago 70 - 81  
Los Angeles - New York 87 - 74  
San Antonio - Washington 76 - 74  
Kézilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Portugália 32 - 22  
U19Szerbia - U19Macedónia 24 - 21  
Kézilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Románia - U19Svédország 32 - 30  
U19Szlovénia - U19Spanyolország 28 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Blackpool 2 - 1  
Bury - Walsall 1 - 0  
Charlton - Bristol Rovers 1 - 0  
Doncaster - Gillingham 0 - 0  
Fleetwood - Rotherham 2 - 0  
Milton Keynes Dons - Wigan 0 - 1  
Oldham - Oxford Utd. 0 - 2  
Peterborough - Plymouth 2 - 1  
Portsmouth - Rochdale 2 - 0  
Scunthorpe - Wimbledon 1 - 1  
Shrewsbury - Northampton 1 - 0  
Southend - Blackburn 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Colchester 3 - 1  
Carlisle - Swindon 1 - 2  
Chesterfield - Grimsby 1 - 3  
Coventry - Notts County 3 - 0  
Crawley - Port Vale 1 - 3  
Crewe - Mansfield 2 - 2  
Exeter - Cambridge Utd. 1 - 0  
Forest Green - Barnet 2 - 2  
Luton - Yeovil 8 - 2  
Morecambe - Cheltenham 2 - 1  
Stevenage - Newport 3 - 3  
Wycombe - Lincoln 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Hull City 1 - 1  
Bristol City - Barnsley 3 - 1  
Burton - Cardiff 0 - 1  
Fulham - Norwich 1 - 1  
Ipswich - Birmingham 1 - 0  
Preston - Sheffield Wed. 1 - 0  
QPR - Reading 2 - 0  
Sheffield Utd. - Brentford 1 - 0  
Wolverhampton - Middlesbrough 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Eastleigh 0 - 0  
Dag & Red - Barrow 2 - 1  
Fylde - Boreham 2 - 2  
Guiseley - Ebbsfleet Utd. 2 - 2  
Halifax - Aldershot 0 - 2  
Hartlepool - Dover 0 - 1  
Maidstone Utd. - Maidenhead Utd. 1 - 1  
Sutton Utd. - Leyton 2 - 0  
Torquay - Tranmere 0 - 0  
Woking - Gateshead 2 - 1  
Wrexham - Macclesfield 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Lierse 2 - 2  
Tubize - Roeselare 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Lokeren 1 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Charleroi 2 - 5  
Waasland Beveren - Mechelen 2 - 2  
Zulte Waregem - St. Truiden 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Levszki Szófia 2 - 0  
Vitosa Bistritsa - Ludogorec Razgrad 2 - 4  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Ceara 0 - 1  
CRB - America MG 2 - 1  
Criciuma - Brasil de Pelotas 1 - 2  
Goiás - Oeste 0 - 2  
Guarani - Internacional 0 - 2  
Juventude - Santa Cruz PE 2 - 1  
Nautico - Luverdense 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Heidenheim 2 - 0  
Duisburg - Bochum 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Lotte 3 - 0  
Jena - Chemnitz 1 - 1  
Karlsruhe - Wehen 2 - 1  
Münster - Bremen Amatőr 0 - 1  
Paderborn - Sonnenhof Grossaspach 5 - 0  
Rostock - Meppen 1 - 2  
Unterhaching - Fortuna Köln 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Curico Unido 2 - 1  
Universidad de Chile - Dep. Temuco 2 - 1  
Universidad de Concepcion - Santiago Wanderers 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Olympia Praha 2 - 2  
Opava - Vitkovice 6 - 2  
Pardubice - Frydek Mistek 1 - 0  
Trinec - Pribram 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Karvina 2 - 1  
Olomouc - Liberec 2 - 1  
Teplice - Dukla Praha 3 - 1  
Zlín - Brno 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Randers 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Bucheon 1 - 1  
Gyeongnam - Ansan Greeners 3 - 1  
Suwon City - Daejeon Citizen    
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - FC Seoul 2 - 2  
Gwangju - Suwon Bluewings 0 - 1  
Incheon - Jeju 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Krumkacsi Minszk 3 - 0  
Dnyepr Mogiljev - Vityebszk 1 - 2  
Gorodeja - Slavia Mozír 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Galatasaray 2 - 1  
Liverpool - Ath. Bilbao 3 - 1  
Malaga - Lazio 0 - 1  
Tottenham - Juventus 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - OPS 3 - 1  
KPV Kokkola - Haka 2 - 2  
Oulu - Jaro 0 - 4  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - JJK Jyväskylä 2 - 1  
Kuopio PS - Rovaniemi PS 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Orleans 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Strasbourg 4 - 0  
Metz - Guingamp 1 - 3  
Montpellier - Caen 1 - 0  
Paris SG - Amiens 2 - 0  
St-Etienne - Nice 1 - 0  
Troyes - Rennes 1 - 1  
Labdarúgás (Holland Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Vitesse 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Inter Zapresic 0 - 2  
Slaven Belupo - Cibalia 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KA Akureyri - FH 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Haifa 1 - 1  
Maccabi Haifa - Ironi Kiryat Shmone 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Ashdod 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamatamare Sanuki - Mito 2 - 0  
Kyoto - Okayama 1 - 1  
Machida Zelvia - Avispa Fukuoka 0 - 1  
Nagasaki - Gifu 2 - 1  
Shonan Bellmare - Matsumoto Yamaga 2 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Yamagata 0 - 1  
Tokushima - JEF United Chiba 0 - 1  
Yamaguchi - Roasso Kumamoto 1 - 2  
Yokohama FC - Oita Trinita 1 - 2  
Zweigen Kanazawa - Tokyo Verdi 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yokohama FM 0 - 2  
Cerezo Osaka - Sapporo 3 - 1  
Jubilo Iwata - Sanfrecce Hiroshima 2 - 3  
Kashima A. - Vegalta Sendai 2 - 0  
Kashiwa R. - Vissel Kobe 3 - 1  
Kawasaki Frontale - FC Tokyo 1 - 1  
Kofu - Gamba Osaka 1 - 0  
Sagan Tosu - Shimizu SP 2 - 1  
Urawa RD - Omiya Ardija 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Rionegro Aguilas 2 - 0  
Envigado - Dep. Tolima 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Shandong Luneng 2 - 2  
Guangzhou Evergrande - Tianjin Teda 3 - 0  
Guizhou Zhicheng - Chongqing Lifan 1 - 0  
Hebei - Yanbian 3 - 0  
Jiangsu - Henan Jianye 2 - 2  
Shanghai Shenhua - Changchun Yatai 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Olsztyn 3 - 0  
GKS Tychy - Stal Mielec 1 - 0  
Gornik Leczna - Zaglebie Sosnowiec 2 - 1  
Miedz Legnica - GKS Katowice 1 - 1  
Olimpia Grudziadz - Wigry Suwalki 2 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Bytovia Bytow 0 - 2  
Pogon Siedlce - Odra Opole 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Gornik Zabrze 1 - 1  
TBB Nieciecza - Legia Varsó 1 - 0  
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin 3 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - Riga FC 2 - 0  
Ventspils - Jelgava 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Santos Laguna 1 - 1  
Tijuana - Monterrey 0 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Diósgyőr 4 - 0  
Paks - Haladás 2 - 0  
Puskás Akadémia - Honvéd 0 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyirmót - ZTE 5 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start - Mjöndalen 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Kristiansund 4 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Kansas City 2 - 2  
Portland - Houston 2 - 1  
Sky Blue - Washington 1 - 4  
Labdarúgás (Német Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Bayern München 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Juve Stabia 3 - 2  
Empoli - Renate 1 - 1  
Spezia - Reggiana 3 - 0  
Vercelli - Lecce 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - Gazovik Orenburg 0 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Volgar Asztrahan 1 - 0  
Kurszk - Baltika Kalinyingrád 1 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Dinamo Szentpétervár 1 - 2  
OlimpiecNyizsnyijNovgorod - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 1  
Rotor Volgográd - Szibir Novoszibirszk 1 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 2  
Tom Tomszk - Himki 2 - 1  
Tyumeny - Kubany Krasznodar 1 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Tambov 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Amkar Perm 3 - 0  
Lokomotív Moszkva - SZKA Habarovszk 1 - 0  
Ufa - Akhmat Groznij 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - St. Pölten 2 - 0  
Salzburg - Admira Wacker 5 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Cerro Porteno 3 - 2  
Libertad Asuncion - Guarani Asuncion 0 - 0  
Sp. Trinidense - General Diaz 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Guimaraes 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - CFR Cluj 0 - 2  
Sepsi OSK - Viitorul Constanta 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hearts 4 - 1  
Dundee - Ross County 1 - 2  
Hibernian - Partick Thistle 3 - 1  
Kilmarnock - St. Johnstone 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Ayr Utd. 1 - 5  
Alloa - Raith Rovers 1 - 1  
Arbroath - Queens Park 2 - 0  
Forfar - Airdrieonians 2 - 1  
Stranraer - East Fife 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Peterhead 1 - 2  
Berwick - Clyde 3 - 1  
Edinburgh City - Montrose 1 - 3  
Elgin - Cowdenbeath 1 - 1  
Stenhousemuir - Stirling 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Greenock Morton 0 - 0  
Inverness CT - Dundee Utd. 0 - 1  
Livingston - Dunfermline 1 - 1  
Queen of South - Brechin 4 - 1  
St. Mirren - Falkirk 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Chiasso 2 - 0  
Wil - Wohlen 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - FC Zürich 0 - 0  
Thun - Basel 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Syrianska 2 - 3  
GAIS - Falkenberg 1 - 1  
Norrby - Helsingborg 3 - 2  
Varberg - Öster 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Jönköping Södra 6 - 1  
Örebro - Elfsborg 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Matis - Macsva Sabacs 0 - 4  
Mladost Lucani - RAD Belgrád 2 - 1  
Vojvodina - Bacska Palanka 1 - 0  
Vozdovac - Borac 2 - 1  
Zemun - Radnicki Nis 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Zemplin Michalovce 1 - 0  
Trnava - Trencin 2 - 1  
Zlate Moravce - Zilina 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Krsko Posavlje 0 - 1  
Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 3 - 1  
Sahtar Doneck - Mariupol 3 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond 8 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Longford Town 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - St. Patrick's 1 - 1  
MMA (ONE Champ., Kings and Conquero)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fernandes - Leone Andrew 1 - 0  
K. Akhmetov - A. Moraes 0 - 1  
T. Nastyukhin - K. Ando 1 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Canberra Raiders 12 - 30  
Gold Coast Titans - Brisbane Broncos 0 - 54  
Newcastle Knights - New Zealand Warriors 26 - 10  
Rögbi (Super Rugby, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johannesburg Lions - Canterbury Crusaders 17 - 25  
Röplabda (World GP, női, Div 1, rájátszá)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Olaszország 1 - 3  
Szerbia - Brazília 1 - 3  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - H. Nakamura 1 - 0  
L. Aronian - V. Anand 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - M. Vachier-Lagrave 0 - 1  
P. Svidler - W. So 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Larnaca, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Driessen A / Meertens I - Konstantinou M / Angelopoulou M 2 - 0  
Driessen A / Meertens I - Makhno IN / Makhno IR 0 - 2  
Ittlinger S / Arnholdt L - Nystrom E / Parkkinen A 1 - 2  
Kolosinska/Gruszczynska - Dumbauskaite I / Povilait 2 - 1  
Kolosinska/Gruszczynska - Ittlinger S / Arnholdt L 0 - 2  
Makhno IN / Makhno IR - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 0  
Manavi D / Spiliotopoulou - Dumbauskaite I / Povilait 0 - 2  
Motrich O / Kholomina S - Dumbauskaite I / Povilait 2 - 1  
Motrich O / Kholomina S - Grimson J / Palmer V 2 - 0  
Nystrom E / Parkkinen A - Yiasoumi A / Yiasoumi K 2 - 0  
Tveit Hjortland A G / Kjo - Matei A M / Vaida B 0 - 2  
Strandröplabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Liamin N / Krasilnikov V 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Doppler C / Horst A 1 - 2  
Saxton B / Schalk C - Goncalves Oliv. / Stein 1 - 2  
Varenhorst / Van Garderen - HerreraAlepuz/Gav.Collado 2 - 1  
Strandröplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwig L / Walkenhorst K - Fendrick L / Ross A 2 - 1  
Maestrini / Rocha Antunes - Humana-Paredes/Pavan 2 - 1  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - S. Caruso 1 - 2  
F. Krajinovic - J. Souza 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Milojevic - E. Donskoy 0 - 2  
Y-H. Lu - Y. Wu 2 - 1  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sousa - P. Kohlschreiber 0 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Duran G - Podlipnik-Castil/Vasilevs 2 - 1  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - S. Querrey 1 - 2  
T. Berdych - T. Kokkinakis 1 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galdos S / Maytin R - Lopez M / Marrero D 2 - 1  
Raja P / Sharan D - Cabal J S / Huey T 1 - 2  
Tenisz (Montreal-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Whittington - N. Mahut 0 - 2  
B. Sigouin - M. Ebden 0 - 2  
D. Sela - S. Monette 2 - 0  
E. Escobedo - C. Harrison 2 - 1  
F. Peliwo - V. Millot 0 - 2  
K. Stevenson - R. Opelka 0 - 2  
L.G.M. Harris - M. Youzhny 1 - 2  
M. Copil - F. Dancevic 0 - 2  
N. Gombos - R. Manji 2 - 1  
P-H. Herbert - L. Saville 2 - 0  
P. Bester - J. McGee 0 - 2  
P. Krainik - T. Smyczek 0 - 2  
T. Fabbiano - H. Hurkacz 2 - 1  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - M. Berrettini 2 - 0  
J.A. Munar Clar - G. Granollers 2 - 1  
Tenisz (Segovia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MENENDEZ-MACEIRAS A / STA - ORTEGA-OLMEDO R / VEGA HE 2 - 1  
Tenisz (Stanford, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - C.C. Bellis 2 - 0  
C.C. Bellis - P. Kvitova 2 - 0  
M. Keys - L. Tsurenko 2 - 0  
Tenisz (Stanford, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DAY K / Dolehide C - Cako J / Geuer N 2 - 1  
Tenisz (Toronto-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - K. Sebov 2 - 0  
A. Muhammad - M. Brengle 0 - 2  
B. Krejcikova - M. Linette 2 - 1  
C. McHale - A. Petkovic    
C. Robillard-Millette - R. Ozaki 0 - 2  
C. Zhao - V. Cepede Royg 2 - 1  
D. Vekic - C. Branstine 2 - 1  
E. Hozumi - M. Doi 0 - 2  
G. Dabrowski - V. Lepchenko 0 - 2  
I-C. Begu - Mi. Kato 2 - 0  
J. Boserup - C. Giorgi 0 - 2  
J. Cepelova - H. Watson 1 - 2  
J. Larsson - A. van Uytvanck 1 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - Ar. Rodionova 2 - 0  
L. Cabrera - J. Brady 2 - 1  
M. Barthel - M. Duque Marino 1 - 2  
M. Niculescu - A. Bogdan    
M. Rybarikova - K. Nara 2 - 1  
N. Osaka - J. Loeb 2 - 0  
S. Cirstea - A. Wozniak 2 - 0  
S. Vickery - N. Hibino 2 - 0  
T. Maria - J. Fett 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - D. Medvedev 2 - 0  
K. Anderson - J. Sock 2 - 0  
T. Paul - K. Nishikori 1 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Murray J / Soares B 2 - 1  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - B.V. Andreescu 2 - 1  
E. Makarova - O. Dodin 2 - 1  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouchard E / Stephens S - Aoyama S / Voracova R 0 - 2  
Moore J / Rae J - Aoyama S / Voracova R 0 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch.Yi. Lee - J.H. Hsu 2 - 0  
Tz.W. Wang - Yu Hs. Lin 2 - 0  
Tollaslabda (New Zealand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - H. Ramadhini 2 - 0  
S. Kawakami - F. Fitriani 2 - 1  
Vízilabda (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Montenegró - U20Horvátország 6 - 9  

 

2017.08.04.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hadis - J. Yimer (10000 m) 0 - 1  
M. Farah - G.K. Kamworor (10000 m) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Sydney Swans 61 - 107  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 3 - 0  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 13 - 3  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 5 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 8 - 4  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Dodgers 4 - 7  
Baltimore - Detroit 5 - 7  
Boston - Chicago WS 9 - 5  
Chicago Cubs - Washington 2 - 4  
Houston - Tampa Bay 3 - 5  
Kansas City - Seattle 6 - 4  
LA Angels - Philadelphia 5 - 4  
Minnesota - Texas 1 - 4  
Pittsburgh - Cincinnati 6 - 0  
San Francisco - Oakland 11 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Sparta Praha 1 - 2  
Jégkorong (Nizhniy Novgorod Region Govern)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Szpartak Moszkva 3 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Tropang Texters 106 - 107  
SM Beermen - Star Hotshots 98 - 104  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Finnország 91 - 75  
Szlovénia - Magyarország 84 - 64  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Atlanta 69 - 54  
Kézilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Szerbia 27 - 18  
U19Portugália - U19Macedónia 35 - 22  
Kézilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Románia - U19Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 26 - 17  
U19Spanyolország - U19Svédország 21 - 27  
Kézilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Montenegró - U19Hollandia 25 - 29  
U19Norvégia - U19Németország 23 - 23  
Kézilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Oroszország 27 - 28  
U19Magyarország - U19Franciaország 26 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Millwall 1 - 0  
Sunderland - Derby County 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Saint-Gilloise 3 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Genk 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Cserno More Várna 1 - 1  
Slavia Szófia - Beroe Stara Zagora 1 - 4  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Avai 5 - 0  
Sao Paulo - Coritiba 1 - 2  
Vasco da Gama - Cruzeiro 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Darmstadt 1 - 1  
Sandhausen - Ingolstadt 1 - 0  
Union Berlin - Holstein Kiel 4 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwickau - Erfurt 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Nacional Potosi 2 - 0  
Junior de Barranquilla - Dep. Cali 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Sokolov 2 - 1  
Znojmo - FC Hradec Kralove 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Silkeborg 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - West Ham 3 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - Turku PS 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - HIFK 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Brest 2 - 1  
Ajaccio GFC - Lorient 0 - 0  
Bourg-Peronnas - Paris FC 1 - 2  
Chateauroux - Valenciennes 0 - 1  
Clermont - Tours 2 - 0  
Le Havre - Auxerre 4 - 1  
Lens - Nimes 1 - 2  
Nancy - Niort 0 - 0  
Quevilly Rouen - Sochaux 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Avranches 1 - 0  
Chambly - Lyon Duchere 0 - 1  
Concarneau - Laval 0 - 1  
Creteil - Cholet 0 - 5  
Dunkerque - Marseille Consolat 3 - 2  
Les Herbiers - Beziers 0 - 1  
Red Star 93 - Pau 1 - 1  
Sannois St-Gratien - Grenoble 0 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Toulouse 3 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Lokomotív Zagreb 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Esteghlal K. 0 - 0  
Padideh Mashhad - Sepahan 4 - 0  
Pars Jonoubi Jam - Paykan 3 - 2  
Zob Ahan - Gostaresh Tabriz 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Chrobry Glogow 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Slask Wroclaw 1 - 1  
Wisla Plock - Wisla Krakkó 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Rosztov 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Wiener Neustadt 2 - 3  
BW Linz - Liefering 2 - 3  
Hartberg - Wacker Innsbruck    
Ried - FAC Wien 3 - 2  
WSG Wattens - Kapfenberg 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sp. Luqueno 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Juventus Bukarest 2 - 1  
Voluntari - Botosani 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Servette 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Örgryte 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - Radnik Surdulica 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Slovan Bratislava 1 - 1  
Tatran Presov - Nitra 0 - 4  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Celje 2 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Brazília 6 - 1  
USA - Japán 3 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Nomme Kalju 1 - 2  
Jalgpallikool Tammeka - Sillamae Kalev 3 - 1  
Trans Narva - Viljandi Tulevik 1 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Wexford Youths 1 - 1  
Cabinteely - Waterford Utd. 1 - 1  
Shelbourne - UC Dublin 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Bray 0 - 0  
Drogheda Utd. - Cork City 0 - 1  
Dundalk - Limerick 3 - 0  
Finn Harps - Galway 1 - 3  
Shamrock Rovers - Derry City 0 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Wakefield 36 - 6  
Hull FC - Salford 32 - 18  
Leeds Rhinos - Wigan 32 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Melbourne Storm 8 - 26  
St. George Illawarra - South Sydney Rabbitohs 24 - 26  
Röplabda (World GP, női, Div 1,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Olaszország 3 - 1  
Röplabda (World GP, női, Div 1,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Hollandia 3 - 2  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - P. Svidler 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - L. Aronian 0.5 - 0.5  
V. Anand - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
W. So - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
Snooker (European Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - M. Xiwen (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
A. Hugill - R.T. Chuan Leong 3 - 4  
A. McGill - M. Stevens (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
E. Slessor - E. Sharav 1 - 4  
G. Dott - C. Steadman (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
I. Preece - S. Lam 4 - 1  
J. Boileau - C. Wakelin (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
J. Higgins - N. Zhuang 4 - 1  
J. Lisowski - A. Zhang 4 - 2  
J. Page - M. Mann 0 - 4  
J. Perry - B. Kaettikun 4 - 3  
J. Wattana - J. Swail 1 - 4  
J.R. Clarke - X. Guodong 4 - 3  
Jak. Jones - F. O'Brien 4 - 2  
L. Hang - A. Ursenbacher 1 - 4  
M. Davis - K. Dunham (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
M. Georgiou - Y. Delu 4 - 1  
M. White - T. Un-Nooh (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
P. Lines - A. Borg 4 - 0  
R. Day - L. Kleckers (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
R. Milkins - L. Haotian 2 - 4  
R. Walden - A. Burden (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Rh. Clark - M. Selt (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
S. Bingham - T. Pengfei (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
S. Carrington - C. Zhe 3 - 4  
S. Donaldson - O. Lines (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
S. Maguire - Y. Li 3 - 4  
S. Murphy - J. Astley 2 - 4  
S. Vahedi - M. Dunn 4 - 0  
Z. Yuelong - R. Williams (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Strandröplabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Saxton B / Schalk C 1 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - McHugh C / Schumann D 2 - 1  
Doppler C / Horst A - Santos Pereira J / Younou 2 - 0  
Gonzalez Bayard S R / Dia - Varenhorst / Van Garderen 1 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Solberg/Albrecht Carvalha 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 1  
Pedlow S / Schachter S - Liamin N / Krasilnikov V 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Goncalves Oliv. / Stein 0 - 2  
Strandröplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Fendrick L / Ross A 0 - 2  
Fendrick L / Ross A - Humana-Paredes/Pavan 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Laboureur C / Sude J 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Antonelli/Solberg Salgado 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Ludwig L / Walkenhorst K 0 - 2  
Sweat B / Ross S - Ludwig L / Walkenhorst K 0 - 2  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - S. Caruso 1 - 2  
M. Cecchinato - F. Krajinovic 0 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
X. Gao - E. Donskoy 0 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P / Peng H-Y - Feng H / Zhong S H 2 - 0  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kohlschreiber - F. Fognini 2 - 0  
S. Ofner - J. Sousa 0 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knowle J / Middelkoop M-Podlipnik-Castil/Vasilev 1 - 2  
Mirnyi M / Oswald P - Cuevas P / Duran G 1 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - F. Lopez 2 - 1  
T. Berdych - A. Mannarino 2 - 1  
T.H. Fritz - T. Kokkinakis 0 - 2  
V. Millot - S. Querrey 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galdos S / Maytin R - Erlich J / Siljestrom A 2 - 1  
Kavcic B / Nedunchezhiyan - Cabal J S / Huey T 0 - 2  
Koolhof W / Sitak A - Raja P / Sharan D 0 - 2  
Lopez M / Marrero D - Ebden M / Sanchez M 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - T. Griekspoor 2 - 0  
G. Granollers - L. Lokoli 2 - 0  
M. Granollers - J.A. Munar Clar 0 - 2  
Tenisz (Segovia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers G/Granollers M - ORTEGA-OLMEDO R / VEGA HE 0 - 2  
Tenisz (Stanford, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
C. Vandeweghe - N. Gibbs 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - A. Konjuh 2 - 0  
Tenisz (Stanford, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brady J / Keys M - Cornet A / Rosolska A    
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - T. Sandgren 2 - 0  
D. Medvedev - G. Dimitrov 2 - 0  
G. Pella - Y. Bhambri 1 - 2  
J.M. Del Potro - K. Nishikori 0 - 2  
K. Anderson - Y. Bhambri 2 - 1  
M. Raonic - J. Sock 0 - 2  
T. Paul - G. Müller 2 - 1  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Young D - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Dodig I / Pavic M 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - S. Lisicki 1 - 2  
M. Niculescu - J. Görges 0 - 2  
S. Halep - E. Makarova    
S. Lisicki - O. Dodin 1 - 2  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreescu B / Chirico L - Moore J / Rae J 0 - 2  
Bouchard E / Stephens S - Abduraimova N / Tig P    
Mirza S / Niculescu M - Loeb J / Weinhold A 2 - 0  
Tollaslabda (New Zealand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.S. Prannoy - Yu Hs. Lin 1 - 2  
J.H. Hsu - Ch.Hu. Lu 2 - 0  
So. Verma - Ch.Yi. Lee 0 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Ramadhini - Y.P. Pai 2 - 0  
M.H. Yen - F. Fitriani 1 - 2  
R. Intanon - D.D. Ayustine 2 - 1  
S. Kawakami - Ya. Wei 2 - 0  

 

2017.08.03.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 5 - 5  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 7 - 5  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 2 - 3  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 3 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Dodgers 5 - 3  
Baltimore - Kansas City 6 - 0  
Boston - Cleveland    
Chicago Cubs - Arizona 0 - 3  
Chicago Cubs - Arizona (20:20) 8 - 10  
Colorado - NY Mets 5 - 10  
Colorado - NY Mets (21:10) 5 - 4  
Houston - Tampa Bay 0 - 3  
LA Angels - Philadelphia 7 - 0  
Miami - Washington 7 - 0  
Milwaukee - St. Louis 4 - 5  
Milwaukee - St. Louis (20:10) 2 - 1  
Pittsburgh - Cincinnati 2 - 5  
San Francisco - Oakland 1 - 6  
Texas - Seattle 5 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szpartak Moszkva 2 - 2  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa 4 - 3  
Brno - Slovan Bratislava 3 - 0  
Lahti Pelicans - Szeversztal Cserepovec 3 - 6  
Plzen - Mladá Boleslav 1 - 4  
Vítkovice - Znojmo 4 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Gremio 0 - 1  
Atlético MG - Corinthians 0 - 2  
Botafogo - Palmeiras 1 - 2  
Chapecoense - Bahia 1 - 1  
Santos - Flamengo 3 - 2  
Sport Recife - Fluminense 2 - 2  
Vitória - Ponte Preta 3 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Independiente 1 - 2  
LDU Quito - Bolivar 1 - 0  
Olimpia Asuncion - Nacional Asuncion 2 - 2  
Labdarúgás (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Ausztria 0 - 0  
Hollandia - Anglia 3 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Gent 3 - 1  
Apollon Limasszol - Aberdeen 2 - 0  
Ath. Bilbao - Dinamo Bukarest 3 - 0  
Braga - AIK Stockholm 1 - 1  
Dinamo Minszk - AEK Larnaca 1 - 1  
Domzale - Freiburg 2 - 0  
Fenerbahce - Sturm Graz 1 - 1  
Fola Esch - Östersund 1 - 2  
Gabala - Panathinaikosz 1 - 2  
Hajduk Split - Bröndby 2 - 0  
Lech Poznan - Utrecht 2 - 2  
Lyngby - FK Krasznodar 1 - 3  
Marítimo - Botev Plovdiv 2 - 0  
Midtjylland - Arka Gdynia 2 - 1  
Milan - Universitatea Craiova 2 - 0  
Odd Grenland - Dinamo Zagreb 0 - 0  
Olekszandria - Astra Giurgiu 1 - 0  
Oostende - Marseille 0 - 0  
Osijek - PSV 1 - 0  
Panioniosz - Maccabi TA 0 - 1  
PAOK - Olimpik Doneck 2 - 0  
Ruzomberok - Everton 0 - 1  
Shkendija Tetovo - Trakai 3 - 0  
Skenderbeu - Mladá Boleslav 2 - 1  
Sparta Praha - Crvena zvezda 0 - 1  
Videoton - Bordeaux 1 - 0  
Zenit Szentpétervár - Bnei Yehuda TA 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Naft Tehran 1 - 1  
Saipa Karaj - Sanat Naft Abadan 3 - 2  
Sepidrood Rasht - Siah Jamegan Mashhad 1 - 2  
Tractor Tabriz - Persepolis 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai SIPG - Tianjin Quanjian 4 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Atlas de Guadalajara 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Cruz Azul 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Veracruz 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - FC Juarez 4 - 2  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Miami - Cincinnati 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - St. Helens 12 - 26  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Parramatta Eels 4 - 20  
Röplabda (World GP, női, Div 1,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Olaszország 1 - 3  
Röplabda (World GP, női, Div 1,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Hollandia 3 - 2  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - W. So 0 - 1  
L. Aronian - F. Caruana 0 - 1  
M. Carlsen - S. Karjakin 1 - 0  
P. Svidler - V. Anand 0.5 - 0.5  
Snooker (European Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duffy - L. Highfield(4 nyert frame-ig) 4 - 2  
A. Hamilton - D. John 4 - 0  
A. Higginson - G. Greene 3 - 4  
A. McManus - M. Bolton 4 - 0  
A. Mehta - W. Yuchen 4 - 2  
B. Hawkins - K. Doherty(4 nyert frame-ig) 3 - 4  
B. Woollaston - I. Burns 4 - 0  
B.J. Castle - J. White (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
C. Zifan - H. Miah 4 - 2  
D. Grace - Y. Bingtao 1 - 4  
D.B. Gilbert - N. Bond(4 nyert frame-ig) 4 - 2  
G. Wilson - H. Vafaei Ayouri (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
H. Hao - N. Saengkham (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
J. Robertson - S. Baird 3 - 4  
Jam. Jones - C. Keogan(4 nyert frame-ig) 4 - 2  
K. Wilson - X. Si(4 nyert frame-ig) 4 - 0  
M. Allen - D. Wells (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Gould - D. Jones (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Holt - P.S. Davison (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
M. King - K. Maflin(4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. O'Donnell - R. McLeod(4 nyert frame-ig) 4 - 1  
N. Robertson - J. Barrett (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
P. Ebdon - A. Songsermsawad (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
R. Hull - Z. Yong 2 - 4  
R. Lawler - F. Xiongman 3 - 4  
R. Muir - S. O'Sullivan 4 - 2  
T. Ford - C. Yupeng 2 - 4  
Y. Sijun - A. Taylor 4 - 2  
Z. Xintong - L. Walker(4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Strandröplabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Ranghieri A / Carambula R 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Brunner T / Patterson C 2 - 1  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Solberg/Albrecht Carvalha 1 - 2  
Gibb J / Crabb T - McHugh C / Schumann D 0 - 2  
Gonzalez Bayard S R / Dia - Winter T / Seidl R 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Saxton B / Schalk C 0 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Fijalek G / Bryl M 2 - 0  
Hyden J / Doherty R - Samoilovs A / Smedins J 1 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Virgen J / Ontiveros L 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Pedlow S / Schachter S 0 - 2  
Plavins M / Regza H - Goncalves Oliv. / Stein 0 - 2  
Prudel M / Kujawiak K - Santos Pereira J / Younou 0 - 2  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Liamin N / Krasilnikov V 1 - 2  
Varenhorst / Van Garderen - Morais Filho/Barbosa Sant 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Secomandi Maia E / Lima T 2 - 0  
EcheverriaBen./MartinezO. - Bansley H / Wilkerson B 1 - 2  
Fendrick L / Ross A - Hermannova B / Slukova M 2 - 1  
Hughes S / Claes K - Ludwig L / Walkenhorst K 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Lehtonen R / Lahti T - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Maestrini / Rocha Antunes - Heidrich/Verge-Depre 2 - 0  
Sweat B / Ross S - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 1  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - J. Souza 1 - 2  
G. Mager - A. Arnaboldi 0 - 2  
S. Travaglia - C. Lestienne 2 - 0  
Tenisz (Biella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donati M / Napolitano S - GILLE S / VLIEGEN J 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Chen - E. Donskoy 0 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HE Y / WU Y - Feng H / Zhong S H 1 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sousa - G. Melzer 2 - 1  
P. Kohlschreiber - D. Lajovic 2 - 1  
S. Ofner - R. Olivo 2 - 1  
T. Bellucci - F. Fognini 0 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Duran G - Begemann A / Struff J-L 2 - 0  
Knowle J / Middelkoop M - Daniell M / Demoliner M 2 - 0  
Podlipnik-Castil/Vasilevs - Peralta J / Zeballos H 2 - 1  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - T.H. Fritz 0 - 2  
B. Fratangelo - A. Mannarino 0 - 2  
E. King - S. Querrey 1 - 2  
F. Verdasco - V. Millot 1 - 2  
M. Ebden - F. Lopez 0 - 2  
P. Polansky - T. Kokkinakis 1 - 2  
Q. Halys - D. Dzumhur    
T. Berdych - A. Santillan 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Siljestrom A - NYS H / Reid M 2 - 0  
Kavcic B / Nedunchezhiyan - Hach Verdugo H / Reyes-Varela M 2 - 1  
Koolhof W / Sitak A - Santillan A / Verdasco F    
Lopez M / Marrero D - Daniel T / Dzumhur D 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - K-M. Maamoun 2 - 0  
J.A. Munar Clar - C. Ilkel 2 - 0  
M. Granollers - C. Taberner 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GERASIMOV E / IVASHKA I - ORTEGA-OLMEDO R / VEGA HE 1 - 2  
Tenisz (Stanford, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
C.C. Bellis - V. Cepede Royg 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - K. Day 2 - 0  
K. Bondarenko - P. Kvitova 0 - 2  
Tenisz (Stanford, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Rodionova - Cornet A / Rosolska A 1 - 2  
Jaksic J / Vikhlyantseva - Cako J / Geuer N 0 - 2  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - J. Thompson 2 - 1  
D. Thiem - K. Anderson 1 - 2  
J. Donaldson - J. Sock 0 - 2  
K. Edmund - G. Dimitrov 1 - 2  
M. Baghdatis - R. Harrison 2 - 0  
M. Jaziri - K. Anderson 0 - 2  
M. Raonic - M. Baghdatis 2 - 0  
S. Johnson - D. Medvedev 1 - 2  
T. Sandgren - N. Kyrgios    
Y. Bhambri - G. Monfils 2 - 1  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Pavic M - Zverev A / Zverev M 2 - 0  
Monroe N / Sock J - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Nestor D / Qureshi A-U-h - Bopanna R / Young D 0 - 2  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - J. Görges 1 - 2  
B.V. Andreescu - K. Mladenovic 2 - 0  
E. Bouchard - A. Petkovic 1 - 2  
M. Niculescu - P.M. Tig 2 - 0  
M. Puig - E. Makarova 0 - 2  
S. Errani - O. Dodin 1 - 2  
S. Halep - M. Duque Marino 2 - 1  
Tollaslabda (New Zealand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Meijs - Yu Hs. Lin 0 - 2  
H.S. Prannoy - Nan Wei 2 - 0  
K. Parupalli - So. Verma 1 - 2  
M. Zilberman - Ch.Yi. Lee 0 - 2  
Si. Verma - Ch.Hu. Lu 0 - 2  
Tz.W. Wang - W.F. Chong 2 - 0  
W.Y. Soh - A. Joe 1 - 2  
Z. Zhou - J.H. Hsu 0 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Br. Tam - F. Fitriani 0 - 2  
M.H. Yen - Y.Y. Susanto 2 - 0  
Y. Han - S. Kawakami 0 - 2  
Y.P. Pai - R. Nagata 2 - 0  
Ya. Wei - S. Putri    

 

2017.08.02.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 4 - 10  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 4 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 4 - 2  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 1 - 5  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 7 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Dodgers 2 - 3  
Baltimore - Kansas City 7 - 2  
Boston - Cleveland 12 - 10  
Chicago Cubs - Arizona 16 - 4  
Chicago WS - Toronto 4 - 8  
Chicago WS - Toronto (20:10) 1 - 5  
Colorado - NY Mets 5 - 4  
Houston - Tampa Bay 4 - 6  
LA Angels - Philadelphia 7 - 1  
Miami - Washington 7 - 6  
Milwaukee - St. Louis 3 - 2  
NY Yankees - Detroit 3 - 4  
NY Yankees - Detroit (19:05) 0 - 2  
Oakland - San Francisco 4 - 10  
Pittsburgh - Cincinnati 1 - 9  
San Diego - Minnesota 3 - 0  
San Diego - Minnesota (21:40) 2 - 5  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Picanto - Ginebra SM 99 - 120  
Tropang Texters - SM Beermen 91 - 97  
Kosárlabda (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Bosznia-Hercegovina 81 - 73  
Örményország - Szlovákia 75 - 61  
Kosárlabda (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Ausztria 51 - 79  
Kosárlabda (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Macedónia 72 - 68  
Kosárlabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Bulgária 71 - 82  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - New York 93 - 81  
Kézilabda (U19 Eb, női, alsóház 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Svédország 22 - 23  
Kézilabda (U19 Eb, női, alsóház 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Spanyolország 22 - 29  
U19Szlovénia - U19Szerbia 29 - 22  
Kézilabda (U19 Eb, női, felsőház 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Magyarország 18 - 26  
U19Oroszország - U19Hollandia 25 - 20  
Kézilabda (U19 Eb, női, felsőház 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Németország 22 - 21  
U19Montenegró - U19Franciaország 18 - 28  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blacktown City - Central Coast Mariners 3 - 2  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Nice 2 - 2  
APOEL Nicosia - Viitorul Constanta 1 - 0  
BATE Boriszov - Slavia Praha 2 - 1  
CSZKA Moszkva - AEK Athén 1 - 0  
FC Köbenhavn - Vardar Skopje 4 - 1  
FH - Maribor 0 - 1  
Istanbul Basaksehir - FC Bruges 2 - 0  
Legia Varsó - FC Asztana 1 - 0  
Ludogorec Razgrad - Hapoel Beer Sheva 3 - 1  
Olympiakosz - Partizan Belgrád 2 - 2  
Plzen - FCS Bukarest 1 - 4  
Rijeka - Salzburg 0 - 0  
Rosenborg - Celtic 0 - 1  
Young Boys - Dinamo Kijev 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Londrina 3 - 2  
Brasil de Pelotas - Boa 0 - 0  
Ceara - Criciuma 3 - 1  
Figueirense - Juventude 2 - 2  
Internacional - Goiás 3 - 0  
Luverdense - Guarani 1 - 0  
Oeste - ABC 1 - 1  
Parana - CRB 4 - 1  
Santa Cruz PE - Paysandu 1 - 2  
Vila Nova - Nautico 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Karlsruhe 2 - 0  
Chemnitz - Aalen 2 - 4  
Fortuna Köln - Osnabrück 3 - 0  
Meppen - Magdeburg 1 - 2  
Würzburg - Münster 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Oriente Petrolero 3 - 0  
Libertad Asuncion - Huracan 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vysehrad - Vlasim 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Gangwon 3 - 1  
Incheon - Jeonbuk 1 - 3  
Jeju - Daegu 2 - 0  
Jeonnam - Sangju Sangmu 2 - 0  
Pohang - Gwangju 3 - 2  
Ulsan - Suwon Bluewings 1 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Austria Wien 1 - 2  
Sion - Suduva Marijampole 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Liverpool 1 - 1  
Napoli - Bayern München (Helyszín: München) 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Sampdoria 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - HK Kopavogs 0 - 1  
Haukar - Thor Akureyri 2 - 0  
Leiknir F. - Leiknir R. 1 - 3  
Selfoss - Keflavík 1 - 2  
Throttur Reykjavik - Grotta 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Akko 0 - 1  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi Netanya 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenhua - Shandong Luneng 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Utenis Utena 5 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Dorados de Sinaloa 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Celaya - UNAM Pumas 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Puebla 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cimarrones de Sonora - Pachuca 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Zacatecas - Necaxa 1 - 2  
Röplabda (World GP, női, Div 1,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Brazília 3 - 0  
Röplabda (World GP, női, Div 1,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - USA 3 - 2  
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Navara - R. Vaganian 1 - 0  
Lékó P. - A. Morozevich 1 - 0  
N. Studer - R. Ponomariov 0 - 1  
P. Harikrishna - E. Bacrot 0 - 1  
Yifan Hou - N. Georgiadis 1 - 0  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
L. Aronian - I. Nepomniachtchi 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - W. So 1 - 0  
S. Karjakin - P. Svidler 1 - 0  
V. Anand - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
Snooker (Indian Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wakelin - W. Yuchen 3 - 4  
D. Dale - Z. Yong (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
D.B. Gilbert - A. Taylor(4 nyert frame-ig) 4 - 2  
F. O'Brien - C. Steadman 4 - 0  
G. Wilson - L. Kleckers (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
J. Higgins - D. John (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Jam. Jones - A. Ursenbacher(4 nyert frame-ig 1 - 4  
K. Maflin - J. Wattana 4 - 2  
K. Wilson - B. Kaettikun (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
L. Brecel - C. Keogan (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
L. Highfield - M. Bolton 4 - 0  
L. Walker - N. Zhuang (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
M. Allen - R.T. Chuan Leong (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. Dunn - J.R. Clarke 4 - 0  
M. Georgiou - X. Si 2 - 4  
M. Holt - P. Lines (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Joyce - C. Yupeng 2 - 4  
M. King - N. Bond(4 nyert frame-ig) 4 - 2  
O. Lines - I. Preece (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
P. Ebdon - M. O'Donnell (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
R. Milkins - Y. Sijun 4 - 2  
R. Williams - R. Lawler 2 - 4  
S. Donaldson - A. Songsermsawad (4 nyert frame) 2 - 4  
S. Maguire - H. Hao (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Y. Bingtao - Rh. Clark 4 - 2  
Y. Delu - I. Burns 4 - 2  
Z. Xintong - Y. Li 4 - 0  
Z. Yuelong - K. Dunham(4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Strandröplabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Böckermann M / Flüggen L - Ranghieri A / Carambula R 1 - 2  
Capogrosso N / Azaad J A - Prudel M / Kujawiak K 0 - 2  
Dressler C / Kunert T - Winter T / Seidl R 0 - 2  
Plavins M / Regza H - Vandenburg R / Nusbaum A 2 - 0  
Strandröplabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dressler C / Kunert T - Williams D / Phillip M 2 - 0  
Morais Filho/Barbosa Sant - Gonzalez Bayard S R / Dia 1 - 2  
Strandröplabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Prudel M / Kujawiak K 2 - 0  
Strandröplabda (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Strandröplabda (vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Solberg/Albrecht Carvalha - Brunner T / Patterson C 2 - 1  
Winter T / Seidl R - Naidoo J / Williams L 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glenzke N / Grossner J - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Maestrini / Rocha Antunes - Gallay A / Zonta M V 2 - 0  
Meppelink/Van Gestel - EcheverriaBen./MartinezO. 0 - 2  
Wang F / Yue Y - Ludwig L / Walkenhorst K 0 - 2  
Strandröplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Bawden L / Clancy T 2 - 1  
Bansley H / Wilkerson B - Borger K / Kozuch M 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Hermannova B / Slukova M 1 - 2  
Davidova V / Shchypkova I - Secomandi Maia E / Lima T 1 - 2  
Fendrick L / Ross A - Day E / Branagh N 2 - 1  
Gordon J / Saxton C - Lehtonen R / Lahti T 0 - 2  
Hughes S / Claes K - Baquerizo Mcmillan E / Fernandez Navarr 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Seixas De Freitas/Alves 2 - 0  
Mashkova T / Samalikova B - Heidrich/Verge-Depre 0 - 2  
Schutzenhofer/Schwaiger - Huberli T / Betschart N 0 - 2  
Sweat B / Ross S - Wang X X / Xue C 2 - 1  
Van Iersel M / Flier M - Kolocova K / Kvapilova M 0 - 2  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cecchinato - P. Rondoni 2 - 0  
M. Donati - F. Krajinovic 0 - 2  
R. Carballes Baena - F. Coria 0 - 2  
S. Caruso - G. Garcia-Lopez 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y-H. Lu - Y. He 2 - 0  
Zhe Li - Y. Wu 1 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gao X / Li Z - Feng H / Zhong S H 1 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - G. Simon 2 - 0  
G. Melzer - S. Giraldo 2 - 0  
J-L. Struff - T. Bellucci 0 - 2  
J. Vesely - P. Kohlschreiber 0 - 2  
M. Zekic - F. Fognini 0 - 2  
P. Cuevas - S. Ofner 1 - 2  
P. Lorenzi - J. Sousa 1 - 2  
R. Olivo - H. Zeballos 2 - 0  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haas T / Ofner S - Knowle J / Middelkoop M 0 - 2  
Matkowski M / Zimonjic N - Mirnyi M / Oswald P 1 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - V. Millot    
F. Verdasco - E. Escobedo 2 - 1  
I. Karlovic - Q. Halys 0 - 2  
M. Kukushkin - T.H. Fritz 1 - 2  
T. Ito - B. Fratangelo 0 - 2  
Y. Uchiyama - P. Polansky 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Lipsky S - Raja P / Sharan D 0 - 2  
Ratiwatana / Ratiwatana - Ebden M / Sanchez M 1 - 2  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Granollers - M. Chiudinelli 2 - 1  
M. Granollers - C. Garin 2 - 1  
Tenisz (Segovia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BONZI B / OLIVETTI A - Granollers G/Granollers M 1 - 2  
Tenisz (Stanford, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.C. Bellis - A. Cornet 2 - 0  
F. Schiavone - K. Bondarenko 0 - 2  
M. Keys - C. Dolehide 2 - 1  
N. Vikhlyantseva - A. Konjuh 0 - 2  
Tenisz (Stanford, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AHN K / Gibbs N - Spears A / Vandeweghe C 1 - 2  
Erakovic M / Tomjanovic A - AHN K / Gibbs N    
Pavlyuchenkova A / Savchu - Kichenok / Kichenok 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - H. Laaksonen 2 - 0  
D. Tursunov - G. Müller 0 - 2  
D. Young - K. Nishikori 1 - 2  
G. Soeda - T. Sandgren 0 - 2  
Hy. Chung - K. Edmund 0 - 2  
J.M. Del Potro - L. Lacko 2 - 0  
L. Pouille - T. Paul 0 - 2  
M. Jaziri - A. Bega 2 - 0  
M. Polmans - J. Donaldson 0 - 2  
M. Raonic - N. Mahut 2 - 0  
M. Zverev - G. Pella 1 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Polmans M - Harrison/Venus 2 - 0  
Dimitrov G / Pouille L - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Marach O / Mektic N 2 - 0  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - E. Bouchard 0 - 2  
M. Niculescu - N. Hibino 2 - 1  
S. Lisicki - V. Grammatikopoulou 2 - 0  
T. Maria - K. Mladenovic 1 - 2  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duque-Marino/Irigoyen - Bouchard E / Stephens S 1 - 2  
Lister C / LU J - Aoyama S / Voracova R 1 - 2  
Loeb J / Weinhold A - Ewijk C / Van Der Hoek R    
Moore J / Rae J - Grammatikopoulou V / Hibino N 2 - 1  
Tollaslabda (New Zealand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Joe - N. Vashist 2 - 0  
Ch.Yi. Lee - C. Jonatan 2 - 0  
E. Meijs - J.W. Tan 2 - 0  
H.S. Prannoy - F.A. Kholik 2 - 0  
Nan Wei - G.C. Goh 2 - 1  
S. Vicky Angga - Si. Verma 0 - 2  
Tz.W. Wang - P. Joshi 2 - 0  
W. Kho Henrikho - So. Verma 0 - 2  
Yue. Wang - M. Zilberman 0 - 2  
Z. J. Lee - J.H. Hsu 1 - 2  
Z. Zhou - D. Liew    
Tollaslabda (New Zealand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.D. Ayustine - H.W. Chen 2 - 0  
Hs.H. Chen - Y. Han 0 - 2  
R. Nagata - Y. Cai 2 - 0  
S. Putri - G.M. Galvez 2 - 0  
Wen. Li - M.H. Yen 0 - 2  
Y.Y. Lee - Y.P. Pai 1 - 2  

 

2017.08.01.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 4 - 3  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 3 - 10  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon    
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 5 - 4  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 8 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Kansas City 2 - 1  
Boston - Cleveland 6 - 2  
Chicago WS - Toronto 7 - 6  
Houston - Tampa Bay 14 - 7  
Miami - Washington 0 - 1  
NY Yankees - Detroit 7 - 3  
Oakland - San Francisco 8 - 5  
Texas - Seattle 4 - 6  
Kézilabda (U19 Eb, női, alsóház 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Románia - U19Horvátország 29 - 23  
U19Svédország - U19Macedónia 40 - 15  
Kézilabda (U19 Eb, női, alsóház 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Spanyolország - U19Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 25 - 23  
U19Szerbia - U19Portugália 22 - 25  
Kézilabda (U19 Eb, női, felsőház 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Norvégia 29 - 32  
U19Magyarország - U19Oroszország 27 - 24  
Kézilabda (U19 Eb, női, felsőház 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Dánia 25 - 27  
U19Németország - U19Montenegró 23 - 27  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg Utd. - Perth Glory 1 - 0  
Peninsula Power - Melbourne City 0 - 2  
Western Sydney - Wellington Phoenix 0 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheriff Tiraspol - Qarabag Baku 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Atlético PR 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erfurt - Rostock 0 - 1  
Hallescher FC - Jena 0 - 2  
Lotte - Paderborn 1 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - Zwickau 2 - 0  
Wehen - Unterhaching 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Roskilde 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Napoli 2 - 1  
Bayern München - Liverpool 0 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Dortmund 1 - 0  
Burnley - Celta Vigo 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - Honka 2 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - Fram 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Alianza Petrolera 1 - 1  
Rionegro Aguilas - Envigado 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Guangzhou R&F 7 - 2  
Shanghai Shenxin - Jiangsu 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva 2 - Baltika Kalinyingrád 0 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Nomme Kalju 0 - 3  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viljandi Tulevik - Jalgpallikool Tammeka 1 - 0  
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Morozevich - N. Studer 1 - 0  
E. Bacrot - D. Navara 0.5 - 0.5  
N. Georgiadis - Lékó P. 0.5 - 0.5  
R. Ponomariov - P. Harikrishna 0 - 1  
R. Vaganian - Yifan Hou 0 - 1  
Snooker (Indian Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - J. Barrett 4 - 2  
A. Carter - K. Doherty (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
A. Hamilton - A. Borg (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
A. Zhang - L. Haotian (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
B. Woollaston - S. Craigie (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
D. Grace - J. Boileau 3 - 4  
D. Wells - B.J. Castle (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
G. Dott - F. Xiongman (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
H. Vafaei Ayouri - S. Lam 4 - 3  
J. Astley - P.S. Davison 4 - 0  
J. Lisowski - J. Swail 4 - 1  
J. Perry - H. Akbar    
J. Robertson - Jak. Jones 4 - 2  
M. Gould - S. Vahedi (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
M. Mann - A. Hugill 1 - 4  
M. Selt - C. Zhe 4 - 3  
M. Stevens - E. Slessor 2 - 4  
M. White - G. Greene    
M. Xiwen - D. Jones 2 - 4  
N. Robertson - R. Hull    
N. Saengkham - A. Duffy 2 - 4  
R. McLeod - R. Muir 4 - 2  
R. Walden - J. White (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Bingham - C. Zifan (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
T. Ford - C. Totten (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
T. Pengfei - E. Sharav 4 - 2  
T. Un-Nooh - J. Page (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
X. Guodong - S. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Strandröplabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Böckermann M / Flüggen L - Rangel C / Golindano J 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Santos Pereira J / Younou 0 - 2  
Strandröplabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goncalves Oliv. / Stein - Virgen J / Ontiveros L 1 - 2  
Quesada D / Pina K - Varenhorst / Van Garderen 0 - 2  
Strandröplabda (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liamin N / Krasilnikov V - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Tocs E / Finsters R - Elgraoui Z / Abicha M 2 - 0  
Strandröplabda (vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capogrosso N / Azaad J A - Godoy G / Roger D B V 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Gibb J / Crabb T 2 - 1  
Strandröplabda (vb, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Pedlow S / Schachter S 2 - 0  
Rachmawan A C / Ashfiya M - Ermacora M / Pristauz-Tel 0 - 2  
Strandröplabda (vb, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Fijalek G / Bryl M 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Vieyto Acosta/Cairu Lucar 2 - 0  
Strandröplabda (vb, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupo D / Nicolai P - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 1  
Strandröplabda (vb, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doppler C / Horst A - Saxton B / Schalk C 1 - 2  
Salemiinjehboroun B / Rao - Vandenburg R / Nusbaum A 0 - 2  
Strandröplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birlova E / Makroguzova N - EcheverriaBen./MartinezO. 0 - 2  
Gallay A / Zonta M V - Broder J L / Pischke T 2 - 1  
Wang F / Yue Y - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Strandröplabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DAY E / Branagh N - Strauss T / Holzer K 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EcheverriaBen./MartinezO. - Galindo A / Galindo C 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Baquerizo Mcmillan E / Fernandez Nava 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Meppelink/Van Gestel 0 - 2  
Strandröplabda (vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mashkova T / Samalikova B - Rimser / Plesiutschnig 2 - 0  
Sweat B / Ross S - Davidova V / Shchypkova I 1 - 2  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cecchinato - R. Marcora 2 - 0  
M. Viola - G. Mager 0 - 2  
R. Carballes Baena - S. Napolitano 2 - 1  
T. Brkic - M. Janvier 2 - 1  
Tenisz (Biella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja/Draganja - Ocleppo J / Vavassori A 1 - 2  
Tenisz (Chengdu, China)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Wu - D. Zhyrmont 2 - 0  
X. Gao - C-E. Kim 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Niki T / Sun F - Wu D / Zhang Z 1 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - G. Melzer 1 - 2  
J-L. Struff - T. Haas 2 - 0  
J. Vesely - Y. Hanfmann 2 - 0  
P. Kohlschreiber - F. Bagnis 2 - 1  
R. Dutra da Silva - H. Zeballos 1 - 2  
R. Olivo - F. Delbonis    
R. Olivo - T. Monteiro 2 - 0  
S. Giraldo - R. Haase 2 - 1  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellucci T / SA A - Daniell M / Demoliner M 0 - 2  
Cuevas P / Duran G - Haase R / Inglot D 2 - 1  
Matkowski M / Zimonjic N - Jebavy/Vesely 2 - 0  
Melzer G / Weissborn T S - Mirnyi M / Oswald P 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - K. Kravchuk 2 - 0  
D. Dzumhur - T. Daniel 2 - 1  
D. Novikov - M. Ebden 1 - 2  
E. King - M. Sanchez Montemayor 2 - 0  
J. Jung - A. Mannarino 0 - 2  
T. Kokkinakis - F. Tiafoe 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kukushkin M / Mousley B - Cabal J S / Huey T 0 - 2  
Molteni A / Shamasdin A - Galdos S / Maytin R 0 - 2  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - A. De Minaur 0 - 2  
C. Taberner - M. Lescure 2 - 1  
J.A. Munar Clar - A. Olivetti 2 - 0  
L. Vanni - G. Granollers 0 - 2  
Tenisz (Stanford, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - M. Linette 2 - 0  
C. Dolehide - N. Osaka 2 - 0  
C. Vandeweghe - A. Tomljanovic    
M. Sharapova - J. Brady 2 - 1  
N. Gibbs - Cl. Liu 2 - 1  
V. Cepede Royg - K. Ahn 2 - 1  
Tenisz (Stanford, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Chan H-C - Brady J / Keys M 1 - 2  
Chuang C-J / Kato M - DAY K / Dolehide C 0 - 2  
Pavlyuchenkova A / Savchu - Lord M / Zhao C 2 - 1  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - R. Opelka 2 - 1  
D. Sela - J. Donaldson 1 - 2  
D. Tursunov - M. Krueger 2 - 1  
E. Leshem - M. Baghdatis 0 - 2  
J. Thompson - R. Bemelmans 2 - 0  
M. Copil - J. Sock 0 - 2  
R. Ramanathan - G. Pella 0 - 2  
S. Bangoura - M. Copil 0 - 2  
T. Smyczek - D. Young 1 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Soares B - Johnson S / Roger-Vasselin E 2 - 0  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - K. Nara 2 - 0  
A. van Uytvanck - J. Cepelova 2 - 1  
H. Watson - P.M. Tig 0 - 2  
J. Jankovic - O. Dodin    
J. Loeb - E. Makarova 0 - 2  
L. Chirico - M. Puig 0 - 2  
M. Duque Marino - S. Rogers 2 - 0  
R. Ozaki - S. Errani 0 - 2  
S. Halep - S. Stephens 2 - 0  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang S / Mueller A - Aoyama S / Voracova R 1 - 2  
Lisicki S / Mladenovic K - Lister C / LU J 0 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Manota - W.Y. Soh 1 - 2  
A. Rouse - A. Joe 0 - 2  
A. Yunanto - N. Vashist 0 - 2  
A.K. Ashok Kumar - S. Vicky Angga 0 - 2  
A.Y.L. Chan - M. Zilberman 0 - 2  
C. Chen - Z. J. Lee 0 - 2  
Ch.Hu. Lu - A. Jayaram 2 - 0  
Ch.Yi. Lee - S. Thakur 2 - 0  
D. Soedjasa - D. Liew 0 - 2  
D.H. Rumbaka - K. Parupalli 0 - 2  
H.S. Prannoy - S.H. Rhustavito 2 - 0  
J. Schueler - C.F. Lim 2 - 0  
K.M. Sugiarto - To. Fang 1 - 2  
N. Tang - So. Verma 0 - 2  
N.E. Sulistyo - J.H. Hsu 0 - 2  
Nan Wei - C.W. Chen 2 - 1  
O. Guo - A. Gobinathan 2 - 0  
P. Seng Low - J.W. Tan 0 - 2  
P. Yan - W. Kho Henrikho 0 - 2  
R. Sing - E. Meijs 0 - 2  
R. Subagja - Si. Verma 0 - 2  
S. Rawat - G.C. Goh 0 - 2  
W.F. Chong - Yu. Bai 2 - 0  
Yu Hs. Lin - Gua. Lu 2 - 0  
Yue. Wang - E. Lau 2 - 0  
Z. Zhou - A. Roovers 2 - 0  

 

2017.07.31.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 5 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - San Francisco 3 - 2  
Philadelphia - Atlanta 7 - 6  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New York 82 - 86  
Minnesota - Seattle 93 - 82  
Phoenix - San Antonio 81 - 64  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Central Cordoba SDE 2 - 1  
Atl. Parana - Santamarina Tandil 0 - 0  
Estudiantes San Luis - Atl. Los Andes 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Vereja 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Vitória 0 - 0  
Gremio - Santos 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Braunschweig 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Antofagasta 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Zizkov 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Aarhus 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szluck - Naftan 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - HIFK 2 - 0  
JJK Jyväskylä - Rovaniemi PS 1 - 1  
Seinäjoen JK - Kuopio PS 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Lens 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Fjölnir 2 - 1  
Grindavik - Vikingur Reykjavik 1 - 2  
KR - Vikingur Olafsvik 4 - 2  
Valur - ÍA Akranes 6 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Millonarios 1 - 1  
Independiente Medellin - Cortulua 1 - 0  
Independiente SF - Once Caldas 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Cracovia Krakkó 4 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Liepaja 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Tigres 1 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville - San Francisco 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Győr 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - FK Krasznodar 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Poli Timisoara 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wohlen - Schaffhausen 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Norrby 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Djurgarden 1 - 2  
Häcken - Örebro 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Brazília 4 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Bohemians 0 - 1  
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Morozevich - R. Ponomariov 1 - 0  
D. Navara - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
Lékó P. - R. Vaganian 1 - 0  
N. Studer - N. Georgiadis 0 - 1  
Yifan Hou - E. Bacrot 1 - 0  
Strandröplabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morais Filho/Barbosa Sant - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
Strandröplabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyden J / Doherty R - Prudel M / Kujawiak K 2 - 0  
Strandröplabda (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Strandröplabda (vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Losiak B / Kantor P - Capogrosso N / Azaad J A 2 - 0  
Strandröplabda (vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Solberg/Albrecht Carvalha - Winter T / Seidl R 2 - 0  
Strandröplabda (vb, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupo D / Nicolai P - McHugh C / Schumann D 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwig L / Walkenhorst K - Borger K / Kozuch M 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Filippo G / Mongelos Boba - Cope Charles K / Alfaro N 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Lehtonen R / Lahti T 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Humana-Paredes/Pavan - Wang F / Yue Y 2 - 0  
Menegatti M / Perry R D - Van Iersel M / Flier M 1 - 2  
Strandröplabda (vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seixas De Freitas/Alves - Heidrich/Verge-Depre 0 - 2  
Strandröplabda (vb, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Hughes S / Claes K 2 - 1  
Strandröplabda (vb, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gallay A / Zonta M V - Agudo Gonzalez / Brito 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Bansley H / Wilkerson B 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bawden L / Clancy T - Fendrick L / Ross A 0 - 2  
Laird N / Ngauamo J - Wang X X / Xue C 0 - 2  
Strandröplabda (vb, női, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birlova E / Makroguzova N - Radarong V / Udomchavee T 2 - 0  
Schutzenhofer/Schwaiger - Kolocova K / Kvapilova M 1 - 2  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Koolhof W / Sitak A 2 - 0  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - S. Robert 2 - 0  
L. Sonego - G. Garcia-Lopez 1 - 2  
S. Caruso - Y. Reuter 2 - 0  
Tenisz (Biella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donati M / Napolitano S - Andreozzi G /Souza J 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, China)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y-H. Lu - M. Vilella Martinez 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P / Peng H-Y - Kelly D / Ward J 2 - 0  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - M. Zekic 0 - 2  
J. Sousa - M. Youzhny 2 - 1  
M. Marterer - D. Lajovic 0 - 2  
N. Basilashvili - S. Ofner    
T. Bellucci - A. Dolgopolov 2 - 1  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Struff J-L - Berlocq C / Kuznetsov A 2 - 0  
Dutra Silva R / Lorenzi P - Podlipnik-Castil/Vasilevs 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - E. King 0 - 2  
A. Santillan - S. Doumbia 2 - 0  
M. Ebden - B. Klein 2 - 0  
Q. Halys - E. Song 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ALVAREZ VARONA, NICOLAS - B. Bonzi 0 - 2  
M. Chiudinelli - B. Zapata Miralles 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DIEZ S / MARDONES B - GRANOLLERS G/GRANOLLERS M 0 - 2  
Tenisz (Stanford, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Arruabarrena-Vecino - L. Tsurenko 0 - 2  
M. Doi - K. Day 0 - 2  
M. Erakovic - A. Konjuh    
N. Vikhlyantseva - D. Lao 2 - 0  
Tenisz (Stanford, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hrdinova E / Muhammad A - Spears A / Vandeweghe C 0 - 2  
Kichenok / Kichenok - Dabrowski/Xu 2 - 0  
Tenisz (Stanford-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Gordon - M. Erakovic 1 - 2  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Halebian - L. Lacko 0 - 2  
N. Mahut - T. Fabbiano 2 - 0  
S. Kozlov - Y. Bhambri    
T. Paul - C. Ruud    
V. Pospisil - H. Laaksonen 1 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindstedt R / Thiem D - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.V. Andreescu - C. Giorgi 2 - 1  
F. Abanda - J. Görges 0 - 2  
L. Davis - A. Sabalenka 0 - 2  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morton S / Smith A - Abduraimova N / Tig P 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,