Tippmix eredmények - 2017. július 3-9.

2017-07-03
Tippmix eredmények - 2017. július 3-9.
2017.07.10.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 5 - 1  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 11 - 0  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 5 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Detroit 3 - 5  
Gyeplabda (Világ Liga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Lengyelország 3 - 0  
Németország - Írország 2 - 2  
Gyeplabda (Világ Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Chile 2 - 0  
USA - India 4 - 1  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Spanyolország - U20Belgium 65 - 36  
U20Svédország - U20Lengyelország 35 - 65  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Litvánia 70 - 61  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Szlovénia 71 - 67  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Hollandia 86 - 81  
U20Törökország - U20Szerbia 66 - 62  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Németország 53 - 65  
U20Szlovákia - U20Görögország 47 - 47, h.u. 51 - 52  
U20Ukrajna - U20Izland 73 - 54  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Írország 68 - 42  
U20Horvátország - U20Románia 73 - 63  
U20Izrael - U20Nagy-Britannia 88 - 50  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - New York 81 - 69  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Atlético MG 1 - 1  
Santos - Sao Paulo 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Anyang 0 - 1  
Suwon City - Busan I'Park 1 - 0  
Labdarúgás (Gold Cup, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curacao - Jamaika 0 - 2  
Mexikó - Salvador 3 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Tobol Kostanay 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Atl. Nacional Medellin 1 - 0  
Junior de Barranquilla - Dep. La Equidad 3 - 0  
Rionegro Aguilas - América de Cali 0 - 1  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Liepajas Metalurgs 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Lilleström 3 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Sundsvall 2 - 1  
Göteborg - Halmstad 1 - 1  
Röplabda (World GP, női, Divízió 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Lengyelország 0 - 3  
Peru - Csehország 1 - 3  
Röplabda (World GP, női, Divízió 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Trinidad & Tobago 3 - 0  
Mexikó - Magyarország 0 - 3  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Michon - R. Dutra da Silva 2 - 1  
N. Kuhn - Go. Oliveira 2 - 0  
R. Albot - D. Altmaier 2 - 1  
Tenisz (Medellin-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Diaz-Figueroa - J.M. Lopez    
N.A. Arreche - D. Souto 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - B. Paire 3 - 0  
D. Thiem - T. Berdych 2 - 3  
G. Dimitrov - R. Federer 0 - 3  
M. Raonic - A. Zverev 3 - 2  
R. Bautista-Agut - M. Cilic 0 - 3  
R. Nadal - G. Müller 2 - 3  
S. Querrey - K. Anderson 3 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Demoliner M - Skupski K / Skupski N    
Harrison/Venus - Dodig I / Granollers M 3 - 2  
Klaasen R / Ram R - Podlipnik-Castil/Vasilevs 0 - 3  
Kontinen H / Peers J - Nys H / Sancic A 3 - 1  
Kubot L / Melo M - Mergea F / Qureshi A-U-h 3 - 2  
Marach O / Pavic M - Clarke J / Willis M 3 - 0  
Matkowski M / Mirnyi M - Monroe N / Sitak A 3 - 1  
Mektic N / Skugor F - Groth S / Lindstedt R 3 - 1  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
A. Konjuh - V. Williams 0 - 2  
A. Radwanska - S. Kuznetsova 0 - 2  
C. Vandeweghe - C. Wozniacki 2 - 0  
J. Konta - C. Garcia 2 - 1  
J. Ostapenko - E. Svitolina 2 - 0  
M. Rybarikova - P. Martic 2 - 1  
V. Azarenka - S. Halep 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Kuznetsova/Mladenovic 1 - 2  
Barty/Dellacqua - Mertens E / Schuurs D 2 - 0  
Chan H-C / Niculescu M - Haddad Maia B / Konjuh A 2 - 1  
Flipkens K / Mirza S - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Goerges/Strycova - Groenefeld/Peschke 1 - 2  
Kichenok L / Tsurenko L - Bellis C C / Vondrousova M 0 - 2  
Klepac A / Martinez Sanch - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Ninomiya M / Voracova R - Hradecka/Siniakova 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Kubot L - Peers J / Lisicki S    
Dart H / Klein B - Peers J / Lisicki S 0 - 2  
Krejcikova B / Venus M - Rodionova A / Elgin M 2 - 1  
Pavic M / Kichenok L - Srebotnik K / Klaasen R 2 - 0  
Raja P / Hozumi E - Klepac A / Nestor D 0 - 2  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Saville - S. Kirchheimer    
Tenisz (Winnetka, USA, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Nevolo - J. Schorsch 2 - 0  
Tenisz (Winnipeg, Canada, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Peck - L.D. Martinez 1 - 2  
M. Torpegaard - A. Rybakov 0 - 2

 

2017.07.08.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Geelong 78 - 163  
Collingwood - Essendon 80 - 117  
Hawthorn - Greater Western Sydney 97 - 97  
St. Kilda - Richmond 138 - 71  
Sydney Swans - Gold Coast Suns 118 - 51  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 0 - 9  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 1 - 8  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 2 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 2 - 5  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 2 - 6  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 4 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Cincinnati 6 - 3  
Cleveland - Detroit 11 - 2  
Colorado - Chicago WS 12 - 4  
LA Dodgers - Kansas City 4 - 1  
Minnesota - Baltimore 9 - 6  
Minnesota - Baltimore (20:10) 1 - 5  
NY Yankees - Milwaukee 4 - 9  
NY Yankees - Milwaukee (19:05) 5 - 3  
Philadelphia - San Diego 3 - 4  
Philadelphia - San Diego (22:05) 1 - 2  
San Francisco - Miami 1 - 6  
Seattle - Oakland 7 - 2  
St. Louis - NY Mets 5 - 6  
St. Louis - NY Mets (22:10) 4 - 1  
Tampa Bay - Boston 3 - 8  
Tampa Bay - Boston (22:10) 1 - 0  
Texas - LA Angels 10 - 0  
Toronto - Houston 2 - 12  
Toronto - Houston (19:07) 7 - 2  
Washington - Atlanta 5 - 4  
Washington - Atlanta (22:05) 0 - 13  
Darts (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Masters 2017    
Gyeplabda (Világ Liga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Írország 1 - 1  
Németország - Lengyelország 1 - 0  
Gyeplabda (Világ Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - India 0 - 0  
USA - Chile 1 - 0  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour De France 2017 - 8. szakasz    
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Contador Velasco - L. Meintjes (8. szakasz) 0 - 1  
D. Martin - C. Froome (8. szakasz) 1 - 0  
D. Ulissi - G. Brambilla (8. szakasz) 0 - 1  
R. Bardet - F. Aru (8. szakasz) 0 - 1  
R. Porte - N.A. Quintana Rojas (8. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kanada - U19USA 99 - 87  
U19Spanyolország - U19Olaszország 63 - 66  
Kosárlabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Litvánia 77 - 85  
U19Franciaország - U19Németország 60 - 86  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Spanyolország 59 - 84  
U20Svédország - U20Belgium 63 - 73  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lettország - U20Litvánia 78 - 66  
U20Portugália - U20Olaszország 55 - 59  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bosznia-Hercegovina - U20Szlovénia 57 - 61  
U20Magyarország - U20Franciaország 86 - 65  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Szerbia - U20Oroszország 72 - 75  
U20Törökország - U20Hollandia 68 - 74  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Izland 72 - 42  
U20Ukrajna - U20Németország 60 - 61  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Románia 70 - 68  
U20Izrael - U20Horvátország 51 - 65  
U20Nagy-Britannia - U20Írország 69 - 46  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Indiana 89 - 68  
San Antonio - Phoenix 77 - 92  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Coton Sport de Garoua 3 - 1  
Wydad Casablanca - Zanaco 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Gimnasia Jujuy 1 - 0  
Atl. Parana - Club Almagro 4 - 3  
Brown de Adrogue - Ferro Carril Oeste 5 - 1  
Crucero del Norte - Santamarina Tandil 0 - 1  
Guillermo Brown - Atl. All Boys 0 - 0  
Instituto Cordoba - Atl. Los Andes 2 - 2  
San Martin de Tucuman - Dep. Flandria 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Ceara 0 - 2  
Goiás - Luverdense 3 - 1  
Internacional - Criciuma 1 - 1  
Parana - America MG 1 - 1  
Santa Cruz PE - Brasil de Pelotas 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Vitória 1 - 2  
Vasco da Gama - Flamengo 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Seongnam 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Daegu 0 - 0  
Jeonbuk - Ulsan 4 - 0  
Pohang - Jeonnam 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baranovicsi - Naftan 0 - 1  
Granit Mikasevicsi - Gorodeja 0 - 2  
Juasz Zsitkovicsi - Szluck 0 - 0  
Lokomotív Gomel - Vityebszk 0 - 1  
Molodecsno - Krumkacsi Minszk 0 - 3  
Szmolevicsi - Torpedo Zogyino 0 - 2  
Torpedo Minszk - Gomel 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Haka 1 - 1  
Gnistan - OPS 0 - 0  
KPV Kokkola - Honka 3 - 0  
Oulu - Turku PS 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - JJK Jyväskylä 4 - 0  
Kuopio PS - PS Kemi 3 - 0  
Rovaniemi PS - HIFK 2 - 2  
Labdarúgás (Gold Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Francia Guyana - Kanada 2 - 4  
Honduras - Costa Rica 0 - 1  
Labdarúgás (Gold Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Panama 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir F. - IR 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Zweigen Kanazawa 0 - 2  
JEF United Chiba - Kamatamare Sanuki 4 - 3  
Machida Zelvia - Thespakusatsu Gunma 2 - 0  
Matsumoto Yamaga - Yokohama FC 3 - 1  
Mito - Roasso Kumamoto 2 - 2  
Nagoya GE - Tokushima 0 - 2  
Oita Trinita - Shonan Bellmare 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Kashiwa R. 2 - 1  
FC Tokyo - Kashima A. 2 - 2  
Jubilo Iwata - Kofu 1 - 0  
Omiya Ardija - Sapporo 2 - 2  
Sagan Tosu - Kawasaki Frontale 2 - 3  
Shimizu SP - Gamba Osaka 2 - 0  
Vissel Kobe - Vegalta Sendai 3 - 0  
Yokohama FM - Sanfrecce Hiroshima 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Okzhetpes Kokshetau 3 - 0  
Atyrau - Taraz 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Atl. Huila 1 - 1  
Dep. Pasto - Cortulua 1 - 1  
Dep. Tolima - Jaguares de Cordoba 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Guangzhou Evergrande 2 - 0  
Hebei - Henan Jianye 2 - 3  
Jiangsu - Shanghai Shenhua 2 - 2  
Liaoning Hongyun - Guizhou Zhicheng 0 - 1  
Yanbian - Chongqing Lifan 0 - 4  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFA Olaine - Rigas FS 0 - 0  
Valmiera - METTA/LU 0 - 3  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - North Carolina 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Molde 0 - 3  
Rosenborg - Sandefjord 5 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago 0 - 0  
Washington - Orlando 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 1  
Gazovik Orenburg - Tambov 2 - 1  
Himki - Rotor Volgográd 3 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - Lucs Vlagyivosztok 2 - 0  
OlimpiecNyizsnyijNovgorod - Kurszk 2 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Zenit Sz'tpétervár 2 2 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Szpartak Moszkva 2 1 - 2  
Tom Tomszk - Kubany Krasznodar 1 - 4  
Tyumeny - Baltika Kalinyingrád 1 - 2  
Volgar Asztrahan - Fakel Voronyezs 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Örebro 3 - 1  
Häcken - FF Malmö 0 - 1  
Sirius - AFC Eskilstuna 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Grúzia (Helyszín: Grúzia) 2 - 0  
U19Portugália - U19Svédország 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - El Tanque Sisley 2 - 1  
Penarol - Defensor 2 - 3  
Rampla Juniors - Liverpool Montevideo 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Wales 5 - 0  
Svédország - Mexikó 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 2 - 1  
Trans Narva - Paide Linnameeskond 1 - 1  
MMA (UFC The Ultimate Fighter Final)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Hill - A. Yoder (női) 1 - 0  
B. Tavares - E. Theodorou 1 - 0  
E. Herman - C.B. Dollaway 0 - 1  
G. Maynard - T. Ishihara 1 - 0  
J. Eye - A. Ladd (női)    
Jor. Johnson - M. Fortuna 1 - 0  
M. Diakiese - D. Klose 0 - 1  
Mic. Johnson - J. Gaethje 0 - 1  
Tec. Torres - Jul. Lima (női) 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Wigan 10 - 32  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Parramatta Eels 6 - 22  
Penrith Panthers - Manly-Warringah SeaEagles 16 - 8  
Rögbi (Pacific Nations Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonga - Fidzsi-szigetek 10 - 14  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pretoria Bulls - Port Elizabeth S. Kings 30 - 31  
Sydney Waratahs - Buenos Aires Jaguares 27 - 40  
Röplabda (World GP, női, Divízió 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Szerbia 0 - 3  
Dominikai Köztársaság - Japán 3 - 1  
Hollandia - Thaiföld 3 - 0  
Kína - Oroszország 3 - 2  
Olaszország - USA 0 - 3  
Törökország - Belgium 3 - 1  
Röplabda (World GP, női, Divízió 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kanada 0 - 3  
Bulgária - Dél-Korea 3 - 2  
Lengyelország - Kanada 3 - 0  
Németország - Kazahsztán 3 - 0  
Peru - Puerto Rico 3 - 1  
Puerto Rico - Csehország 1 - 3  
Röplabda (World GP, női, Divízió 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Algéria 3 - 0  
Kamerun - Venezuela 0 - 3  
Magyarország - Trinidad & Tobago 3 - 0  
Mexikó - Ausztrália 3 - 1  
Snooker (Csapat-vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Észak-Írország 4 - 3  
Belgium - Kína B 3 - 4  
Thaiföld - Irán 4 - 1  
Wales - Kína 1 - 4  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Görögország 9 - 1  
Ukrajna - Lengyelország 4 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Franciaország 1 - 0  
Portugália - Svájc 5 - 5  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Lupo D / Nicolai P 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Liamin N / Krasilnikov V 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Santos Pereira J / Younou 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Solberg/Albrecht Carvalha 1 - 2  
Fijalek G / Bryl M - Samoilovs A / Smedins J 2 - 1  
Gibb J / Crabb T - Fijalek G / Bryl M 1 - 2  
Goncalves Oliv. / Stein - Pedlow S / Schachter S 2 - 1  
Goncalves Oliv. / Stein - Solberg/Albrecht Carvalha 2 - 0  
Gonzalez Bayard S R / Dia - Liamin N / Krasilnikov V 0 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Hyden J / Doherty R 1 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - Rosenthal S / Crabb T 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Beeler N / Krattiger M 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Fijalek G / Bryl M 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Hyden J / Doherty R 0 - 2  
Morais Filho/Barbosa Sant - Cerutti / Oscar Schmidt 2 - 1  
Morais Filho/Barbosa Sant - Hyden J / Doherty R 2 - 1  
Pedlow S / Schachter S - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 1  
Ranghieri A / Carambula R - Koekelkoren D / Van Walle 0 - 2  
Santos Pereira J / Younou - Saxton B / Schalk C 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Beeler N / Krattiger M 1 - 2  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Humana-Paredes/Pavan - Heidrich/Verge-Depre 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Heidrich/Verge-Depre 2 - 1  
Maestrini / Rocha Antunes - Humana-Paredes/Pavan 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Strandröplabda (Kharkiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumek J / Lenc D - Schuemann L / Walkenhorst A 0 - 2  
Gordieiev I / Babich M - Eglseer P / Schnetzer F 0 - 2  
Huus B N / Solhaug S O - Loiseau A / Gauthier-Rat 1 - 2  
Huus B N / Solhaug S O - Piippo P / Nurminen J 0 - 2  
Krou Y / Aye Q - Varenhorst / Van Garderen 0 - 2  
Leshukov I / Likholetov A - Dziadkou A / Kavalenka A 0 - 2  
Piippo P / Nurminen J - Denin O / Popov S 0 - 2  
Sheaf J / Gregory C - Kovalov I / Denysenko D 0 - 2  
Zemljak N / Pokersnik J - Nolvak K / Tiisaar M 0 - 2  
Strandröplabda (Laholm, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiberger E / Klopf E - Dumbauskaite I / Povilait 2 - 0  
Graudina T / Kravcenoka A - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 0  
Placette L / Chamereau A - Schillerwein K / Tillmann C 0 - 2  
Syrtseva E / Moiseeva A - Bonnerova M / Nakladalova S 2 - 1  
Thurin K / Thurin S - Ittlinger S / Mersmann T 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - T. Berdych 0 - 3  
D. Thiem - J. Donaldson 3 - 0  
E. Gulbis - N. Djokovic 0 - 3  
G. Dimitrov - D. Sela    
G. Monfils - A. Mannarino 2 - 3  
J-W. Tsonga - S. Querrey 2 - 3  
M. Raonic - A. Ramos 3 - 0  
M. Zverev - R. Federer 0 - 3  
S. Ofner - A. Zverev 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Matkowski M / Mirnyi M 0 - 3  
Clarke J / Willis M - Herbert P-H / Mahut N 3 - 2  
Harrison/Venus - Brunstrom J / Siljestrom A 3 - 1  
Knowle J / Oswald P - Mergea F / Qureshi A-U-h 1 - 3  
Kontinen H / Peers J - Clayton S / O'Mara J 3 - 0  
Kubot L / Melo M - Petzschner/Peya 3 - 2  
Marach O / Pavic M - Bozoljac I / Cipolla F 3 - 1  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - S. Rogers 2 - 1  
A. Kontaveit - C. Wozniacki 1 - 2  
A. Radwanska - T. Bacsinszky 2 - 1  
A. Riske - C. Vandeweghe 0 - 2  
M. Rybarikova - L. Tsurenko 2 - 0  
P. Hercog - S. Kuznetsova 0 - 2  
P. Martic - Z. Diyas 2 - 0  
S. Cirstea - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena/Parra Santon - Haddad Maia B / Konjuh A 1 - 2  
Babos/Hlavackova - Kerkhove/Marozava 2 - 1  
Bellis C C / Vondrousova - Bondarenko K / Krunic A 2 - 0  
Flipkens K / Mirza S - Broady N / Watson H 2 - 1  
Goerges/Strycova - Aoyama S / Yang Z 2 - 0  
Lucic-Baroni M / Petkovic - Hradecka/Siniakova 1 - 2  
Rae J / Robson L - Ninomiya M / Voracova R 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Broady L - Jebavy R / Hradecka L 0 - 2  
Chan H-C / Rojer J-J - Mektic N / Konjuh A 0 - 2  
Dellacqua C / Ram R - Begemann A / Melichar N 1 - 2  
Martin F / Olaru R - Dabrowski G / Bopanna R 0 - 2  
MartinezSanchez/Demoliner - Peschke K / Matkowski M 2 - 0  
Mirnyi M / Makarova E - Petzschner P / Flipkens K 2 - 0  
Murray J / Hingis M - Smith A / Skupski N 2 - 0  
Qureshi A / Groenefeld A- - Watson H / Kontinen H 0 - 2  
Skupski K / Rae J - Hlavackova A / Roger-Vass 2 - 0  
Sock J / Keys M - Vesnina E / Soares B 1 - 2  
Spears A / Cabal J-S - Sitak A / Savchuck O 2 - 0  
Voracova R / Cerretani J - Raja P / Hozumi E 1 - 2  
Watanuki Y / Ninomiya M - Mirza S / Dodig I 0 - 2  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Ausztrália 14 - 3  
Magyarország - Németország 15 - 9  
Olaszország - Görögország 7 - 3  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Skeete - Da. Evans 1 - 0  
Dar. Williams - J. Smyle 1 - 0  
Jo. Taylor - Oh. Davies 1 - 0  

 

2017.07.07.
Asztalitenisz (Australian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Gauzy - V. Samsonov 1 - 4  
Asztalitenisz (Australian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Man. Wang - Meng Chen 2 - 4  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Western Bulldogs 104 - 45  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 2 - 1  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 1 - 5  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 8 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 1 - 4  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 1 - 3  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 0 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Pittsburgh 6 - 1  
Cleveland - San Diego 11 - 2  
LA Dodgers - Arizona 5 - 4  
Minnesota - Baltimore 6 - 4  
Philadelphia - Pittsburgh 3 - 6  
Seattle - Oakland 4 - 7  
Tampa Bay - Boston 4 - 1  
Toronto - Houston 7 - 4  
Washington - Atlanta 2 - 5  
Darts (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - M. van Gerwen (8 nyert leg-ig) 0 - 8  
G. Anderson - R. van Barneveld 1 - 8  
G. Price - D. Chisnall 4 - 8  
M. van Gerwen - J. Wade (8 nyert leg-ig) 8 - 3  
M. van Gerwen - P. Taylor 8 - 7  
P. Wright - J. Wade 5 - 8  
R. van Barneveld - D. Chisnall (8 nyert leg-ig) 4 - 8  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2017 - 7. szakasz    
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - D. Groenewegen (7. szakasz) 0 - 1  
A. Kristoff - N. Bouhanni (7. szakasz) 1 - 0  
M. Kittel - A. Demare (7. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Spanyolország 58 - 70  
U19Franciaország - U19Kanada 67 - 73  
U19Litvánia - U19Olaszország 68 - 73  
U19Németország - U19USA 59 - 81  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Los Angeles 88 - 77  
Seattle - New York 70 - 79  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Dalmine - Central Cordoba SDE 0 - 5  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Arsenal Sarandí 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neman-Agro - BATE Boriszov 1 - 5  
Szmorgon - Dinamo Breszt 1 - 4  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Ilves 2 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Haukar 2 - 0  
Selfoss - Throttur Reykjavik 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Vikingur Olafsvik 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Quanjian - Guangzhou R&F 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Arka Gdynia 1 - 1  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SC Grobina - Spartaks Jurmala 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec - San Lorenzo 0 - 1  
Nacional - Botafogo 0 - 1  
The Strongest - Lanus 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Philadelphia 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Plaza Colonia 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Belgium 2 - 0  
Skócia - Írország 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sillamae Kalev - Viljandi Tulevik 1 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Shelbourne 1 - 3  
Cabinteely - Cobh Ramblers 2 - 1  
UC Dublin - Longford Town 0 - 0  
Waterford Utd. - Wexford Youths 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Finn Harps 0 - 2  
Galway - Limerick 3 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Widnes 40 - 0  
St. Helens - Hull FC 19 - 12  
Warrington - Leigh Centurions 50 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - South Sydney Rabbitohs 14 - 12  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Force - Melbourne Rebels 31 - 22  
Queensland Reds - Canberra Brumbies 16 - 15  
Röplabda (Világ Liga, 1.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - USA 3 - 1  
Franciaország - Kanada 3 - 1  
Röplabda (World GP, női, Divízió 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Brazília 0 - 3  
Hollandia - Dominikai Köztársaság 3 - 0  
Japán - Thaiföld 3 - 2  
Kína - Olaszország 3 - 1  
Törökország - Szerbia 0 - 3  
USA - Oroszország 3 - 2  
Röplabda (World GP, női, Divízió 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Kazahsztán 3 - 0  
Csehország - Kolumbia 3 - 0  
Dél-Korea - Németország 3 - 1  
Horvátország - Lengyelország 0 - 3  
Röplabda (World GP, női, Divízió 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Venezuela 3 - 2  
Kamerun - Algéria 3 - 0  
Snooker (Csapat-vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Hong Kong 3 - 2  
Németország - Egyiptom 4 - 1  
Írország - Belgium 3 - 2  
Snooker (Csapat-vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztrália 4 - 1  
Málta - Irán 0 - 5  
Svájc - Pakisztán 2 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Ukrajna 5 - 6  
Spanyolország - Lengyelország 3 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Portugália (Helyszín: Portugália) 5 - 10  
Olaszország - Svájc 0 - 4  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Brunner T / Patterson C 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Rosenthal S / Crabb T 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Santos Pereira J / Younou 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Gibb J / Crabb T 2 - 1  
Mol A B / Sorum C S - Ranghieri A / Carambula R 1 - 2  
Morais Filho/Barbosa Sant - Fijalek G / Bryl M 2 - 1  
Platinga M / O'Gorman G - Gonzalez Bayard S R / Dia 0 - 2  
Plavins M / Regza H - Koekelkoren D / Van Walle 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Stoyanovskiy O / Yarzutki 1 - 2  
Solberg/Albrecht Carvalha - Pedlow S / Schachter S 1 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Gerson M / Zandbergen M 2 - 0  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Walsh Jennings/Branagh 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Hughes S / Claes K 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Secomandi Maia E / Lima T 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Bednarczuk/Santos Lisboa 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Glenzke N / Grossner J 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Bansley H / Wilkerson B 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Pischke T / May K 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Seixas De Freitas/Alves 2 - 0  
Pischke T / May K - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Secomandi Maia E / Lima T - Bawden L / Clancy T 2 - 1  
Strandröplabda (Kharkiv-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Appelgren M / Boman S - Dumek J / Lenc D 0 - 2  
Giginoglu M / Urlu S - Varenhorst / Van Garderen 0 - 2  
Huus B N / Solhaug S O - Helland C / Gamlemoen J O 2 - 0  
Iemelianchyk V / Palenko - Dziadkou A / Kavalenka A 0 - 2  
Leshukov I / Likholetov A - Bogatov Y / Dayanov R 2 - 1  
Nolvak K / Tiisaar M - Siren S / Maattanen M 2 - 0  
Ohana N A / Faiga S - Krou Y / Aye Q 1 - 2  
Strandröplabda (Laholm, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiberger E / Klopf E - Ittlinger S / Mersmann T 0 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Hansson T / Ogren S 2 - 0  
Lunde I / Ulveseth O J - Placette L / Chamereau A 0 - 2  
Lunde I / Ulveseth O J - Simonsson S / Yoken T 2 - 0  
Placette L / Chamereau A - Tveit Hjortland A G / Kjolberg V 2 - 0  
Schillerwein K / Tillmann - Sondergard H / Okholm Hansen S M 2 - 0  
Schumacher A / Behrens K - Syrtseva E / Moiseeva A 0 - 2  
Thurin K / Thurin S - Matic M / Milosevic M 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - F. Fognini 3 - 1  
Al. Bedene - G. Müller 0 - 3  
B. Paire - J. Janowicz 3 - 0  
K. Anderson - R. Bemelmans 3 - 0  
K. Nishikori - R. Bautista-Agut 1 - 3  
R. Nadal - K. Khachanov 3 - 0  
S. Johnson - M. Cilic 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benneteau J / Pospisil V - Dodig I / Granollers M 0 - 3  
Groth S / Lindstedt R - Murray J / Soares B 3 - 2  
Klaasen R / Ram R - Raja P / Sharan D 3 - 2  
Kokkinakis T / Thompson J - Daniell M / Demoliner M 0 - 3  
Monroe N / Sitak A - Reid M / Smith J-P 3 - 0  
Nys H / Sancic A - Martin F / Nestor D 3 - 0  
Peralta J / Zeballos H - Mektic N / Skugor F 1 - 3  
Podlipnik-Castil/Vasilevs - Cabal/Farah    
Skupski K / Skupski N - Bopanna R / Roger-Vasselin E 3 - 1  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - M. Brengle 2 - 0  
C. Witthöft - E. Svitolina 0 - 2  
D. Cibulkova - A. Konjuh 1 - 2  
J. Konta - M. Sakkari 2 - 0  
J. Ostapenko - C. Giorgi 2 - 0  
N. Osaka - V. Williams 0 - 2  
S. Peng - S. Halep 0 - 2  
V. Azarenka - H. Watson 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty/Dellacqua - Chuang C-J / Doi M 2 - 1  
Chan H-C / Niculescu M - Soylu I / Wongteanchai V 2 - 0  
Chang K-C / Stephens S - Groenefeld/Peschke 0 - 2  
Dodin O / Maria T - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Dzalamidze N / Kudermetov - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Kichenok N / Savchuk O - Mertens E / Schuurs D 0 - 2  
Klepac A / Martinez Sanch - Barthel M / Kontaveit A 2 - 1  
Kuznetsova/Mladenovic - Adamczak M / Sanders S 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azarenka V / Zimonjic N - Watson H / Kontinen H 0 - 2  
Koolhof W / Schuurs D - Broady N / Broady L 0 - 2  
Kudryavtseva A / Lipsky S - Peers J / Lisicki S 0 - 2  
Molteni A / Knoll X - Petzschner P / Flipkens K 0 - 2  
Monroe N / Muhammad A - Sitak A / Savchuck O 0 - 2  
Norrie C / Swan K - Rodionova A / Elgin M 0 - 2  
Paes L / XU Y - Martin F / Olaru R 1 - 2  
Parra Santonja/Gonzalez - Raja P / Hozumi E    
Pavic M / Kichenok L - Daniell M / Jurak D 2 - 0  
Robson L / Inglot D - Begemann A / Melichar N 0 - 2  
SA A / Atawo R - Mektic N / Konjuh A 1 - 2  
Shamasdin A / Sanchez M - Tursunov D / Gavrilova D    
Sharan D / Yang Z - Skupski K / Rae J 0 - 2  
Smith A / Skupski N - Salisbury J / Dunne K 2 - 0  
Smith J-P / Stephens S - MartinezSanchez/Demoliner 1 - 2  
Sock J / Keys M - Duran G / Rosolska A 2 - 0  
Watanuki Y / Ninomiya M - Tursunov D / Gavrilova D 2 - 1  
Witthoeft C /Peya A - Rodionova A / Elgin M    
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Oroszország 10 - 4  
USA - Horvátország 9 - 10  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - USA 8 - 10  

 

2017.07.06.
Asztalitenisz (Australian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Mizutani - Seun. Cho 3 - 4  
S. Gauzy - M. Yoshida 4 - 0  
Seun. Cho - S. Gauzy 2 - 4  
V. Samsonov - K. Matsudaira 4 - 1  
V. Samsonov - P. Drinkhall 4 - 1  
Y. Oshima - P. Drinkhall 2 - 4  
Asztalitenisz (Australian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Man. Wang - Xing. Chen 4 - 0  
Meng Chen - Qia. Zhang 4 - 0  
Meng Chen - Yut. Gu 4 - 0  
Yul. Zhu - M. Shiomi 4 - 0  
Yul. Zhu - Man. Wang 0 - 4  
Yut. Gu - S. Shibata 4 - 0  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mikhou - M. Centrowitz (1500 m, Lausanne) 0 - 1  
A. Simbine - J. Gatlin (100 m síkfutás, Lausanne) 0 - 1  
C. Taylor - W. Claye (hármasugrás, Lausanne) 1 - 0  
D. Muhammad - S. Little (női 400 m gátfutás, Lausanne) 0 - 1  
D. Schippers - M-J. Ta Lou (női 200 m, Lausanne) 1 - 0  
J. Stowers - S. Nelvis (női 100 m gátfutás, Lausanne) 0 - 1  
M. Lasitskene - K. Licwinko (női magasugrás, Lausanne) 1 - 0  
R. Crouser - T. Walsh (súlylökés, Lausanne) 1 - 0  
R. Lavillenie - S. Kendricks (rúdugrás, Lausanne) 0 - 1  
S. Hassan - L. Muir (női 800 m, Lausanne) 1 - 0  
T. Bartoletta - I. Spanovic (női távolugrás, Lausanne) 0 - 1  
T. Khaladovich - B. Spotakova (női gerelyhajítás, Lausanne) 0 - 1  
W. van Niekerk - Más (400 m síkfutás, Lausanne) 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 4 - 3  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 6 - 5  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 5 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 6 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Houston 4 - 10  
Cleveland - San Diego 2 - 6  
Colorado - Cincinnati 5 - 3  
Colorado - Cincinnati (21:10) 3 - 6  
Detroit - San Francisco 4 - 5  
Detroit - San Francisco (19:10) 6 - 2  
LA Dodgers - Arizona 1 - 0  
Milwaukee - Baltimore 4 - 0  
Minnesota - LA Angels 1 - 2  
Philadelphia - Pittsburgh 2 - 5  
Seattle - Kansas City 6 - 9  
St. Louis - Miami 6 - 9  
St. Louis - Miami (19:45) 4 - 3  
Texas - Boston 8 - 2  
Washington - NY Mets    
Darts (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - P. Lim 6 - 1  
G. Anderson - Wei. Li 6 - 0  
G. Price - R. Lam 6 - 2  
J. Wade - Xia. Zong 6 - 0  
M. van Gerwen - Hai. Chen 6 - 0  
P. Taylor - Hyu. Park 6 - 1  
P. Wright - H. Muramatsu 6 - 0  
R. van Barneveld - L. Cheng An 6 - 0  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2017 - 6. szakasz    
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kittel - A. Demare (6. szakasz) 1 - 0  
N. Bouhanni - A. Kristoff (6. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Atlanta 94 - 84  
Phoenix - Washington 88 - 80  
San Antonio - Connecticut 56 - 89  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guillermo Brown - Chacarita Juniors 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Flamengo 2 - 5  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - St. Joseph's 6 - 0  
AIK Stockholm - KI Klaksvik 5 - 0  
Altach - Chikhura Sachkhere 1 - 1  
Atlantas Klaipeda - Kairat Almaty 1 - 2  
B36 Torshavn - Nomme Kalju 1 - 2  
Ballymena Utd. - Odd Grenland 0 - 2  
Bangor City - Lyngby 0 - 3  
Botev Plovdiv - Partizan Tirana 1 - 0  
Coleraine - Haugesund 0 - 0  
Cork City - Levadia Tallinn 4 - 2  
Dacia Chisinau - Shkendija Tetovo 0 - 4  
Derry City - Midtjylland 1 - 4  
Differdange - Zira 1 - 2  
Dunav Ruse - Irtis Pavlodar 0 - 2  
FK Sarajevo - Zaria Balti 2 - 1  
Flora Tallinn - Domzale 2 - 3  
Floriana - Crvena zvezda 3 - 3  
Folgore/Falciano - Valletta 0 - 1  
Gandzasar Kapan - Mladost Podgorica 0 - 3  
Helsinki JK - Connah's Quay 3 - 0  
Inter Baku - Mladost Lucani 2 - 0  
Jagiellonia Bialystok - Dinamo Batumi 4 - 0  
Jelgava - FTC 0 - 1  
KF Tirana - Maccabi TA 0 - 3  
Liepajas Metalurgs - Crusaders 2 - 0  
Lincoln FC - AEK Larnaca 1 - 1  
Milsami Orhei - Fola Esch 1 - 1  
ND Gorica - Shirak Gyumri 2 - 2  
NSI Runavik - Dinamo Minszk 0 - 2  
Olimpija Ljubljana - Vaasa PS 0 - 1  
Ordabasy Shymkent - Siroki Brijeg 0 - 0  
Osijek - UE Santa Coloma 4 - 0  
Pelister Bitola - Lech Poznan 0 - 3  
Prishtina - Norrköping 0 - 1  
Rabotnicki - Tre Penne 6 - 0  
Ruzomberok - Vojvodina 2 - 0  
Sant Julia - Skenderbeu 0 - 5  
Seinäjoen JK - KR 0 - 2  
Shamrock Rovers - Stjarnan 1 - 0  
Slovan Bratislava - Pjunyik Jereván 5 - 0  
Suduva Marijampole - Sahtar Szoligorszk 2 - 1  
Sutjeska Niksic - Levszki Szófia 0 - 0  
Torpedo Kutaisi - Trencin 0 - 3  
Trakai - St. Johnstone 1 - 0  
Vaduz - Bala Town 3 - 0  
Valur - Ventspils 1 - 0  
Vasas - Beitar Jerusalem 0 - 3  
Zeta Golubovci - Zeljeznicar 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orsha - Slavia Mozír 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Keflavík 0 - 1  
HK Kopavogs - Grotta 2 - 0  
Leiknir R. - Thor Akureyri 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Kaisar Kyzylorda 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Santos 2 - 3  
Barcelona Guayaquil - Palmeiras 1 - 0  
Jorge Wilstermann - Atlético MG 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Montreal 3 - 1  
New England - New York 2 - 3  
Orlando - Toronto 1 - 3  
Portland - Chicago 2 - 2  
Vancouver - New York City FC 3 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Hollandia 1 - 0  
U19Németország - U19Bulgária 3 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Dánia 4 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Castleford 24 - 25  
Röplabda (Világ Liga, 1.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Oroszország 3 - 2  
Röplabda (Világ Liga, 1.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szerbia 3 - 2  
Snooker (Csapat-vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Malajzia 2 - 3  
Kína B - Wales 1 - 4  
Norvégia - Brazília 2 - 3  
Snooker (Csapat-vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hong Kong - Egyiptom 4 - 1  
Kína - Belgium 2 - 3  
Németország - Írország 2 - 3  
Snooker (Csapat-vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Pakisztán 5 - 0  
Ausztrália - Irán 1 - 4  
Málta - Svájc 1 - 4  
Snooker (Csapat-vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Izrael 0 - 5  
Skócia - Észak-Írország 2 - 3  
Thaiföld - India 5 - 0  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Platinga M / O'Gorman G 2 - 0  
Brunner T / Patterson C - Rosenthal S / Crabb T 0 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - Gonzalez Bayard S R / Dia 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Fijalek G / Bryl M - Kissling J / Strasser A 2 - 1  
Gibb J / Crabb T - Santos Pereira J / Younou 2 - 1  
Goncalves Oliv. / Stein - Saxton B / Schalk C 2 - 1  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - McHugh C / Schumann D 1 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Grimalt E / Grimalt M 1 - 2  
Morais Filho/Barbosa Sant - Hyden J / Doherty R 2 - 1  
Pedlow S / Schachter S - Gerson M / Zandbergen M 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Mol A B / Sorum C S 1 - 2  
Solberg/Albrecht Carvalha - Virgen J / Ontiveros L 0 - 2  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Ranghieri A / Carambula R 1 - 2  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo Mcmillan E / Fe - FelisbertaDaSilva/ Maximo 0 - 2  
Bawden L / Clancy T - Meppelink/Van Gestel 2 - 1  
Bawden L / Clancy T - Pischke T / May K 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Bansley H / Wilkerson B 2 - 1  
Bieneck V / Schneider I - Lehtonen R / Lahti T 2 - 0  
Birlova E / Makroguzova N - Dicello K / Stockman E 2 - 0  
Davidova V / Shchypkova I - Menegatti M / Perry R D 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Glenzke N / Grossner J 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Lehtonen R / Lahti T 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Walsh Jennings/Branagh 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Hughes S / Claes K 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Gallay A / Zonta M V 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Fendrick L / Ross A 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Meppelink/Van Gestel - Caluori L / Steinemann E 0 - 2  
Secomandi Maia E / Lima T - Makhno IN / Makhno IR 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Gordon J / Saxton C 2 - 1  
Seixas De Freitas/Alves - Heidrich/Verge-Depre 1 - 2  
Sweat B / Ross S - Gordon J / Saxton C 2 - 0  
Walsh Jennings/Branagh - Sinnema J / Stubbe J 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - N. Djokovic 0 - 3  
A. Rublev - A. Ramos 2 - 3  
D. Ferrer - S. Darcis    
D. Lajovic - R. Federer 0 - 3  
D. Sela - J. Isner 3 - 2  
D. Thiem - G. Simon 3 - 1  
F. Tiafoe - A. Zverev 0 - 3  
G. Dimitrov - M. Baghdatis 3 - 0  
G. Monfils - K. Edmund 3 - 0  
J. Donaldson - P. Lorenzi 3 - 1  
J. Sock - S. Ofner 2 - 3  
J.M. Del Potro - E. Gulbis 0 - 3  
M. Raonic - M. Youzhny 3 - 1  
M. Zverev - M. Kukushkin 3 - 2  
R. Harrison - T. Berdych 1 - 3  
Y. Sugita - A. Mannarino 2 - 3  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baghdatis M / Jaziri M - Bozoljac I / Cipolla F 1 - 3  
Baghdatis M / Jaziri M - Darcis S / Paire B    
Basilashvili N / Haider M - Nys H / Sancic A 0 - 3  
Behar A / Bury A - Daniell M / Demoliner M 1 - 3  
Brown D / Zverev M - Bopanna R / Roger-Vasselin E 0 - 3  
Brunstrom J / Siljestrom - Arends S / Peng H-Y 3 - 2  
Bryan B / Bryan M - Polmans M / Whittington A 3 - 0  
G. Duran / A. Molteni - Groth S / Lindstedt R 1 - 3  
Gonzalez S / Young D - Herbert P-H / Mahut N 1 - 3  
Jebavy/Vesely - Murray J / Soares B 0 - 3  
Kontinen H / Peers J - Fognini F / Seppi A 3 - 1  
Marach O / Pavic M - Krawietz K / Zelenay I 3 - 1  
Marcan/ Weissborn - Mergea F / Qureshi A-U-h 1 - 3  
Muller G / Querrey S - Mektic N / Skugor F 2 - 3  
Paes L / Shamasdin A - Knowle J / Oswald P 2 - 3  
Petzschner/Peya - Haase R / Inglot D 3 - 2  
Skupski K / Skupski N - Klein B / Salisbury J 3 - 1  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - K. Flipkens 2 - 0  
A. Radwanska - C. McHale 2 - 1  
D. Kasatkina - A. Kontaveit 0 - 2  
E. Makarova - S. Kuznetsova 0 - 2  
K. Kucova - T. Bacsinszky 0 - 2  
K. Mladenovic - A. Riske 1 - 2  
Ka. Pliskova - M. Rybarikova 1 - 2  
L. Tsurenko - V. Golubic 2 - 1  
P. Martic - D. Allertova 2 - 0  
S. Cirstea - B. Mattek-Sands    
S. Rogers - L. Safarova 2 - 1  
T. Maria - C. Vandeweghe 0 - 2  
T. Pironkova - C. Wozniacki 0 - 2  
V. Lepchenko - P. Hercog 1 - 2  
Y. Wickmayer - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
Z. Diyas - Ar. Rodionova 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Ostapenko J - Rae J / Robson L 1 - 2  
Babos/Hlavackova - Boulter/Swan 2 - 0  
Barty/Dellacqua - Jankovic J / Vandeweghe C 2 - 1  
Bellis C C / Vondrousova - Moore J / Omae A 2 - 0  
Bondarenko K / Krunic A - Bertens/Larsson 2 - 0  
Chuang C-J / Doi M - Kalashnikova O / Schiavone F 2 - 0  
Dart H / Dunne K - Broady N / Watson H 0 - 2  
Dzalamidze N / Kudermetov - Davis L / Han X 2 - 1  
Haddad Maia B / Konjuh A - Spears A / Srebotnik K 2 - 1  
Hibino N / Rosolska A - Lucic-Baroni M / Petkovic A 1 - 2  
Kichenok L / Tsurenko L - Jurak D / Wang Q 2 - 0  
Kichenok N / Savchuk O - Linette M / Sanchez M 2 - 1  
Lepchenko V / Witthoeft C - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Soylu I / Wongteanchai V - Minella M / Sevastova A 2 - 0  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Oroszország 12 - 8  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Ausztrália 14 - 7  

 

2017.07.05.
Asztalitenisz (Australian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Mizutani - M. Yoshimura 4 - 2  
Jong. Lim - K. Matsudaira 3 - 4  
M. Freitas - Y. Oshima 0 - 4  
Ma. Karlsson - M. Yoshida 2 - 4  
P. Drinkhall - T. Flore 4 - 2  
S. Gauzy - S. Gnanasekaran 4 - 3  
S. Shetty - Seun. Cho 0 - 4  
V. Samsonov - N. Gao 4 - 1  
Asztalitenisz (Australian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Maeda - Qia. Zhang 1 - 4  
M. Shiomi - Hyo. Choi 4 - 1  
Man. Wang - Eunhye Lee 4 - 1  
Men. Yu - Xing. Chen 0 - 4  
Meng Chen - H. Hayata 4 - 0  
Y. Hamamoto - S. Shibata 0 - 4  
Yul. Zhu - Mi. Kato 4 - 0  
Yut. Gu - H. Hashimoto 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 3 - 0  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 0 - 5  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 2 - 6  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 5 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Houston 4 - 16  
Chicago Cubs - Tampa Bay 7 - 3  
Cleveland - San Diego 0 - 1  
Colorado - Cincinnati 1 - 8  
LA Dodgers - Arizona 4 - 3  
NY Yankees - Toronto 6 - 7  
Oakland - Chicago WS 7 - 4  
Seattle - Kansas City 3 - 7  
Texas - Boston 4 - 11  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Martin - S. Yates (5. szakasz) 1 - 0  
F. Aru - N.A. Quintana Rojas (5. szakasz) 1 - 0  
R. Porte - C. Froome (5. szakasz) 0 - 1  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2017 - 5. szakasz    
Kosárlabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Egyiptom (Helyszín: Egyiptom) 72 - 67  
U19Dél-Korea - U19Litvánia 63 - 110  
U19Franciaország - U19Puerto Rico 84 - 66  
U19Japán - U19Olaszország 55 - 57  
U19Kanada - U19Angola 87 - 65  
U19Mali - U19USA 69 - 117  
U19Spanyolország - U19Irán 70 - 50  
U19Új-Zéland - U19Németország 65 - 72  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Brown de Adrogue 1 - 0  
Ferro Carril Oeste - Atl. Parana 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Nautico 0 - 1  
Paysandu - Londrina 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volna Pinszk - FK Minszk 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Kashima A. 0 - 1  
Kawasaki Frontale - Urawa RD 4 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Gremio 0 - 1  
Guarani Asuncion - River Plate 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - San Jose 4 - 2  
Colorado - Seattle 1 - 3  
Dallas - D.C. United 4 - 2  
Los Angeles - Salt Lake 2 - 6  
Minnesota - Columbus 0 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York Cosmos - Indy Eleven 1 - 1  
North Carolina - FC Miami 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Portugália 1 - 2  
U19Grúzia - U19Svédország 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Dundalk 0 - 1  
Röplabda (Európa Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Ukrajna 1 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 1.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - USA 1 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 1.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Kanada 0 - 3  
Snooker (Csapat-vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína B - Brazília 4 - 1  
Norvégia - Malajzia 2 - 3  
Wales - Finnország 5 - 0  
Snooker (Csapat-vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hong Kong - Írország 4 - 1  
Kína - Egyiptom 4 - 1  
Németország - Belgium 1 - 4  
Snooker (Csapat-vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Irán 4 - 1  
Ausztrália - Svájc 4 - 1  
Málta - Pakisztán 3 - 2  
Snooker (Csapat-vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - India 1 - 4  
Skócia - Izrael 4 - 1  
Észak-Írország - Thaiföld 3 - 2  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Gonzalez Bayard S R / Dia 0 - 2  
Brunner T / Patterson C - Doppler C / Horst A 0 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - Platinga M / O'Gorman G 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Rosenthal S / Crabb T 2 - 0  
Fijalek G / Bryl M - Hyden J / Doherty R 2 - 1  
Gibb J / Crabb T - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Goncalves Oliv. / Stein - McHugh C / Schumann D 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Saxton B / Schalk C 2 - 1  
Liamin N / Krasilnikov V - Koekelkoren D / Van Walle 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Santos Pereira J / Younou 1 - 2  
Morais Filho/Barbosa Sant - Kissling J / Strasser A 2 - 0  
Pedlow S / Schachter S - Virgen J / Ontiveros L 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Ranghieri A / Carambula R 2 - 0  
Solberg/Albrecht Carvalha - Gerson M / Zandbergen M 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - MOL A B / Sorum C S 0 - 2  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Davidova V / Shchypkova I 2 - 1  
Bansley H / Wilkerson B - Menegatti M / Perry R D 2 - 0  
Bawden L / Clancy T - Gordon J / Saxton C 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Davidova V / Shchypkova I 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Menegatti M / Perry R D 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Caluori L / Steinemann E 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Meppelink/Van Gestel 0 - 2  
Fendrick L / Ross A - Birlova E / Makroguzova N 0 - 2  
Fendrick L / Ross A - Dicello K / Stockman E 2 - 0  
Glenzke N / Grossner J - Gallay A / Zonta M V 2 - 0  
Gordon J / Saxton C - Pischke T / May K 1 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Sinnema J / Stubbe J 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Walsh Jennings K / Branagh N 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Gallay A / Zonta M V 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Makhno IN / Makhno IR 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Secomandi Maia E / Lima T 1 - 2  
Hughes S / Claes K - Baquerizo Mcmillan E / Fernandez Navarr 2 - 0  
Hughes S / Claes K - Felisberta DA Silva J / Maximo C H 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Baquerizo Mcmillan E / Fernandez Nav 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Felisberta DA Silva J / Maximo C H 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Glenzke N / Grossner J 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Birlova E / Makroguzova N 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Dicello K / Stockman E 2 - 0  
Lehtonen R / Lahti T - Makhno IN / Makhno IR 2 - 0  
Lehtonen R / Lahti T - Secomandi Maia E / Lima T 1 - 2  
Maestrini / Rocha Antunes - Meppelink/Van Gestel 2 - 1  
Seixas De Freitas/Alves - Sinnema J / Stubbe J 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Walsh Jennings K / Branagh N 2 - 1  
Sweat B / Ross S - Bawden L / Clancy T 1 - 2  
Sweat B / Ross S - Pischke T / May K 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - D. Brown 3 - 0  
Al. Bedene - D. Dzumhur 3 - 1  
F. Mayer - M. Cilic 0 - 3  
H. Zeballos - P. Lorenzi 1 - 3  
J-W. Tsonga - S. Bolelli 3 - 0  
J. Janowicz - L. Pouille 3 - 1  
J. Vesely - F. Fognini 0 - 3  
K. Anderson - A. Seppi 3 - 0  
K. Nishikori - S. Stakhovsky 3 - 1  
L. Rosol - G. Müller 2 - 3  
N. Basilashvili - S. Querrey 1 - 3  
P-H. Herbert - B. Paire 0 - 3  
P. Gojowczyk - R. Bautista-Agut 1 - 3  
R. Bemelmans - D. Medvedev 3 - 2  
R. Nadal - D. Young 3 - 0  
S. Johnson - R. Albot 3 - 1  
T. Monteiro - K. Khachanov 1 - 3  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellucci T / Dutra Silva - Martin F / Nestor D 0 - 3  
Berlocq C / Ramos-Vinolas - Cabal/Farah 0 - 3  
Clarke J / Willis M - Donaldson J / Nedunchezhiyan J 3 - 2  
Erlich J / Huey T - Dodig I / Granollers M 2 - 3  
Harrison/Venus - Begemann A / Struff J-L 3 - 2  
Kicker N / Schwartzman D - Benneteau J / Pospisil V 0 - 3  
Klaasen R / Ram R - Copil M / Verdasco F 3 - 0  
Klizan M / Tursunov D - Mergea F / Qureshi A-U-h    
Kubot L / Melo M - Koolhof W / Middelkoop M 3 - 0  
Kuznetsov A / Tipsarevic - Daniell M / Demoliner M    
Lipsky S / Tiafoe F - Podlipnik-Castil/Vasilevs 1 - 3  
Lorenzi P / Mannarino A - Clayton S / O'Mara J    
Matkowski M / Mirnyi M - Hsieh C-P / Schnur M 3 - 0  
Monroe N / Sitak A - SA A / Sela D 3 - 2  
Peralta J / Zeballos H - Cerretani J / Elgin M 3 - 0  
Raja P / Sharan D - Edmund K / Sousa J 3 - 1  
Reid M / Smith J-P - Lopez F / Lopez M 3 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Kokkinakis T / Thompson J 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - S. Halep 0 - 2  
B. Strycova - N. Osaka 1 - 2  
C. Garcia - A. Bogdan 2 - 0  
C. Giorgi - M. Keys 2 - 1  
C. Suarez Navarro - S. Peng 0 - 2  
C. Witthöft - A. Sabalenka 2 - 1  
D. Cibulkova - J. Brady 2 - 0  
E. Vesnina - V. Azarenka 0 - 2  
F. Schiavone - E. Svitolina 0 - 2  
H. Watson - A. Sevastova 2 - 0  
I-C. Begu - A. Konjuh 1 - 2  
J. Konta - D. Vekic 2 - 1  
J. Ostapenko - F. Abanda 2 - 1  
M. Brengle - P. Kvitova 2 - 1  
M. Sakkari - Kr. Pliskova 2 - 1  
Qia. Wang - V. Williams 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Sanders S - Hozumi E / Kato M 2 - 0  
Aoyama S / Yang Z - Rodina E / Vikhlyantseva N 2 - 1  
Barthel M / Kontaveit A - Rogers S / Vekic D 2 - 0  
Bellis C C / Vondrousova - Peng S / Van Uytvanck A    
Chan H-C / Niculescu M - Cepede Royg V / Olaru R 2 - 1  
Chang K-C / Stephens S - Duan Y-Y / Liang C 2 - 1  
Cornet A / Knoll X - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Dodin O / Maria T - Begu I-C / Cirstea S    
Dodin O / Maria T - Weinhold A / Whoriskey C 2 - 0  
Flipkens K / Mirza S - Osaka N / Zhang S 2 - 0  
Golubic V / Pliskova K - Groenefeld/Peschke 0 - 2  
Kania P / Stojanovic N - Arruabarrena/Parra Santon 0 - 2  
Klepac A / Martinez Sanch - Rodionova/Rodionova 2 - 1  
Kudryavtseva A / Panova A - Gavrilova/Pavlyuchenkova    
Kudryavtseva A / Panova A - Kerkhove L / Marozava L 1 - 2  
Kuznetsova/Mladenovic - Melichar N / Smith A 2 - 0  
Mattek-S./Safarova - Brady J / Riske A 2 - 0  
Mertens E / Schuurs D - Dabrowski/Xu 2 - 0  
Muhammad A / Townsend T - Hradecka/Siniakova 0 - 2  
Ninomiya M / Voracova R - Boserup J / Mchale C 2 - 0  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ausztrália 9 - 9  

 

2017.07.04.
Asztalitenisz (Australian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anthony - Y. Oshima 3 - 4  
A. Shibaev - P. Drinkhall 2 - 4  
Gan. Park - K. Matsudaira 0 - 4  
H. Desai - M. Yoshimura 0 - 4  
J. Mizutani - Hyu. Seo 4 - 0  
M. Freitas - B. Duda 4 - 0  
M. Yoshida - C-Y. Chuang 4 - 2  
Ma. Karlsson - J. Ueda 4 - 1  
S. Gauzy - H-C. Chiang 4 - 0  
S. Gnanasekaran - Ch.-An Chen 4 - 2  
Seun. Cho - Y. Muramatsu 4 - 2  
T. Flore - K. Niwa 4 - 2  
T. Harimoto - Jong. Lim 0 - 4  
V. Samsonov - C-T. Liao 4 - 0  
Woo. Jang - S. Shetty 2 - 4  
Asztalitenisz (Australian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eunhye Lee - J.F. Lay 4 - 1  
H. Sato - Man. Wang 0 - 4  
Hyo. Choi - I-Ch. Cheng    
J. Zeng - M. Shiomi 3 - 4  
Ji. Jeon - M. Maeda 3 - 4  
M. Hirano - Yut. Gu 2 - 4  
Men. Yu - S. Mori 4 - 1  
Qia. Zhang - M. Ito 4 - 1  
S. Shibata - Tian. Feng 4 - 2  
Xing. Chen - K. Ishikawa 4 - 1  
Y. Hamamoto - Ye Lin 4 - 2  
Y.H. Huang - Mi. Kato 1 - 4  
Yih. Zhou - H. Hayata 1 - 4  
Yu-Jh. Li - H. Hashimoto 0 - 4  
Yul. Zhu - Ky.A. Kim 4 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 7 - 2  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 0 - 3  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 1 - 5  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 4 - 0  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 1 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Tampa Bay 5 - 6  
Colorado - Cincinnati 5 - 3  
Detroit - San Francisco 5 - 3  
Milwaukee - Baltimore 6 - 2  
Minnesota - LA Angels 9 - 5  
Minnesota - LA Angels (20:10) 5 - 4  
NY Yankees - Toronto 6 - 3  
NY Yankees - Toronto (19:05) 1 - 4  
Oakland - Chicago WS 2 - 7  
Oakland - Chicago WS (22:05) 7 - 6  
Philadelphia - Pittsburgh 4 - 0  
Philadelphia - Pittsburgh (22:05) 0 - 3  
Seattle - Kansas City 1 - 3  
St. Louis - Miami 14 - 6  
St. Louis - Miami (20:15) 2 - 5  
Texas - Boston 5 - 7  
Washington - NY Mets 3 - 2  
Washington - NY Mets (17:05) 11 - 4  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - A. Greipel (4. szakasz) 1 - 0  
M. Cavendish - P. Sagan (4. szakasz) 1 - 0  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2017 - 4. szakasz    
Kosárlabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Új-Zéland 74 - 70  
Kosárlabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Egyiptom (Helyszín: Egyiptom) 66 - 40  
Kosárlabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kanada - U19Japán 100 - 75  
U19Spanyolország - U19Mali 62 - 43  
Kosárlabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Irán - U19Angola 48 - 70  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Douglas Haig 2 - 3  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
College Europa - TNS 1 - 2  
FC Santa Coloma - Alashkert 1 - 1  
Infonet Tallinn - Hibernians 0 - 1  
La Fiorita - Linfield 0 - 0  
Trepca Mitrovica - Vikingur Gota 1 - 4  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Chapecoense 3 - 3  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan Ta' Qali - Videoton 3 - 3  
Progres Niedercorn - Rangers 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - PS Kemi 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Sandnes Ulf 2 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Brazília 3 - 1  
Röplabda (Világ Liga, 1.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - USA 3 - 2  
Röplabda (Világ Liga, 1.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kanada 3 - 1  
Snooker (Csapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Brazília 2 - 3  
Kína B - Norvégia 3 - 2  
Wales - Malajzia 3 - 2  
Snooker (Csapat vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Ciprus 3 - 2  
Thaiföld - Izrael 3 - 2  
Észak-Írország - India 3 - 2  
Snooker (Csapat-vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hong Kong - Belgium 1 - 4  
Kína - Németország 3 - 2  
Írország - Egyiptom 3 - 2  
Snooker (Csapat-vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Málta 4 - 1  
Ausztrália - Pakisztán 4 - 1  
Svájc - Irán 2 - 3  
Strandröplabda (Gstaad-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Böckermann M / Flüggen L - McHugh C / Schumann D 1 - 2  
Capogrosso N / Azaad J A - Berntsen M / Bergerud D 0 - 2  
DI Giantommaso/Thierc - Dressler C / Kunert T 1 - 2  
Heidrich A / Kissling G - McHugh C / Schumann D 1 - 2  
MOL A B / Sorum C S - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
Plavins M / Regza H - Berntsen M / Bergerud D 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Huber A / Horl J 2 - 1  
Ranghieri A / Carambula R - Prudel M / Kujawiak K 2 - 0  
Santos Pereira J / Younou - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 1  
Santos Pereira J / Younou - Tijan A / Do Nascimento J 2 - 1  
Schumann L / Thole J - Breer F / Haussener Y 2 - 1  
Schumann L / Thole J - Koekelkoren D / Van Walle 1 - 2  
Sheaf J / Gregory C - Gordieiev I / Babich M 2 - 1  
Sheaf J / Gregory C - Hyden J / Doherty R 0 - 2  
Solberg/Albrecht Carvalha - Dollinger A / Erdmann J 2 - 0  
Winter T / Seidl R - Dollinger A / Erdmann J 0 - 2  
Strandröplabda (Gstaad-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bell P / Artacho M - Birlova E / Makroguzova N 0 - 2  
Bell P / Artacho M - Eiholzer N / Gerson D 2 - 1  
Kolosinska/Gruszczynska - Makhno IN / Makhno IR 1 - 2  
Laird N / Ngauamo J - Dicello K / Stockman E 1 - 2  
Laird N / Ngauamo J - Rimser C / Plesiutschnig L 2 - 1  
Makhno IN / Makhno IR - Van Iersel M / Flier M 2 - 0  
Mashkova T / Samalikova B - Jupiter A / Lusson O 2 - 0  
Motrich O / Kholomina S - Grimson J / Palmer V 2 - 0  
Motrich O / Kholomina S - Pischke T / May K 1 - 2  
Numwong R / Hongpak K - Dumbauskaite I / Povilait 2 - 1  
Rehackova K / Dostalova M - Radarong V / Udomchavee T 0 - 2  
Schutzenhofer/Schwaiger - Agudo Gonzalez N I / Brito G 2 - 0  
Schutzenhofer/Schwaiger - Menegatti M / Perry R D 1 - 2  
Secomandi Maia E / Lima T - Mashkova T / Samalikova B 2 - 0  
Sinnema J / Stubbe J - Radarong V / Udomchavee T 2 - 0  
Tenisz (Marburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - Y. Hanfmann 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - R. Federer    
A. Mannarino - F. Lopez    
A. Pavlasek - E. Escobedo 3 - 1  
A. Rublev - S. Travaglia 3 - 2  
B. Coric - R. Harrison 0 - 3  
D. Sela - M. Granollers 3 - 2  
D. Thiem - V. Pospisil 3 - 0  
E. Donskoy - A. Zverev 0 - 3  
E. Gulbis - V. Estrella Burgos 3 - 0  
F. Bagnis - R. Albot 1 - 3  
G. Dimitrov - D.S. Schwartzman 3 - 0  
G. Monfils - D. Brands 3 - 0  
G. Simon - N. Jarry 3 - 0  
J. Chardy - T. Berdych 1 - 3  
J. Sock - C. Garin 3 - 1  
J. Thompson - A. Ramos 0 - 3  
J. Tipsarevic - J. Donaldson    
J. Ward - M. Baghdatis 0 - 3  
J.M. Del Potro - T. Kokkinakis 3 - 1  
K. Edmund - A. Ward 3 - 1  
M. Klizan - N. Djokovic    
M. Kukushkin - T. Daniel 3 - 1  
M. Raonic - J-L. Struff 3 - 0  
M. Youzhny - N. Mahut 3 - 0  
M. Zverev - B. Tomic 3 - 0  
R. Gasquet - D. Ferrer 1 - 3  
R. Haase - F. Tiafoe 1 - 3  
S. Darcis - R. Berankis 3 - 2  
S. Tsitsipas - D. Lajovic 0 - 3  
T. Bellucci - S. Ofner 0 - 3  
T.H. Fritz - J. Isner 0 - 3  
Y. Sugita - B. Klein 3 - 0  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - I. Falconi 2 - 0  
A. Radwanska - J. Jankovic 2 - 0  
A. Riske - S. Stephens 2 - 0  
Ar. Rodionova - A. Pavlyuchenkova 2 - 1  
Babos T. - C. Wozniacki 1 - 2  
D. Allertova - R. Ozaki 2 - 1  
D. Gavrilova - P. Martic 1 - 2  
D. Kasatkina - S. Zheng 2 - 0  
E. Alexandrova - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
E. Makarova - A. van Uytvanck 2 - 0  
K. Bertens - S. Cirstea 0 - 2  
K. Boulter - C. McHale 1 - 2  
K. Flipkens - M. Doi 2 - 0  
K. Kucova - B.V. Andreescu 2 - 0  
K. Mladenovic - P. Parmentier 2 - 0  
Ka. Pliskova - E. Rodina 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - A. Kontaveit 0 - 2  
L. Davis - V. Lepchenko 0 - 2  
L. Tsurenko - J. Görges 2 - 1  
M. Barthel - C. Vandeweghe 0 - 2  
M. Linette - B. Mattek-Sands 1 - 2  
M. Niculescu - M. Rybarikova 0 - 2  
M. Puig - T. Bacsinszky 1 - 2  
O. Dodin - L. Safarova 0 - 2  
O. Jabeur - S. Kuznetsova 0 - 2  
P. Hercog - A. Beck 2 - 0  
S. Rogers - J. Boserup 2 - 1  
T. Maria - A. Potapova    
T. Pironkova - S. Errani 2 - 0  
V. Golubic - Shu. Zhang 2 - 1  
Xin. Han - Z. Diyas 0 - 2  
Y. Wickmayer - K. Bondarenko 2 - 0  

 

2017.07.03.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 4 - 11  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Baltimore 8 - 1  
St. Louis - Washington 2 - 7  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Boasson Hagen - M. Trentin (3. szakasz) 1 - 0  
P. Sagan - M. Matthews (3. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New York 81 - 72  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Brown de Adrogue    
Ferro Carril Oeste - Atl. Parana    
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Ponte Preta 0 - 0  
Coritiba - Vasco da Gama 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Anyang 2 - 0  
Suwon City - Gyeongnam 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Gnistan 3 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Throttur Reykjavik - Fylkir 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - FH 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir R. - ÍA Akranes 1 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - FC Puerto Rico 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Rosenborg 3 - 3  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Houston 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Kalmar 4 - 1  
Häcken - Hammarby 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Anglia 0 - 2  
U19Németország - U19Hollandia 1 - 4  
Snooker (Csapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína B - Finnország 4 - 1  
Malajzia - Brazília 0 - 5  
Wales - Norvégia 5 - 0  
Snooker (Csapat vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Izrael 2 - 3  
Skócia - Thaiföld 2 - 3  
Észak-Írország - Ciprus 4 - 1  
Snooker (Csapat-vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Egyiptom 4 - 1  
Hong Kong - Németország 4 - 1  
Kína - Írország 5 - 0  
Snooker (Csapat-vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Svájc 5 - 0  
Ausztrália - Málta 2 - 3  
Pakisztán - Irán 2 - 3  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haider-Maurer - R. Bautista-Agut 0 - 3  
A. Murray - A. Bublik 3 - 0  
An. Kuznetsov - K. Khachanov 2 - 3  
C. Berlocq - N. Basilashvili 0 - 3  
D. Dzumhur - R. Olivo 3 - 0  
D. Medvedev - S. Wawrinka 3 - 1  
D. Shapovalov - J. Janowicz 1 - 3  
D. Tursunov - F. Fognini 0 - 3  
D. Young - D. Istomin    
F. Verdasco - K. Anderson 1 - 3  
Fucsovics M. - G. Müller 0 - 3  
I. Karlovic - Al. Bedene 2 - 3  
J-W. Tsonga - C. Norrie 3 - 0  
J. Benneteau - S. Stakhovsky 1 - 3  
J. Sousa - D. Brown 1 - 3  
J. Vesely - I. Marchenko 3 - 2  
K. Nishikori - M. Cecchinato 3 - 0  
L. Rosol - H. Laaksonen 3 - 1  
M. Jaziri - L. Pouille 1 - 3  
N. Gombos - A. Seppi 1 - 3  
N. Kyrgios - P-H. Herbert    
P. Gojowczyk - M. Copil 3 - 1  
P. Kohlschreiber - M. Cilic 0 - 3  
R. Dutra da Silva - B. Paire 1 - 3  
R. Nadal - J. Millman 3 - 0  
S. Bolelli - Y-H. Lu 3 - 1  
S. Johnson - N. Kicker 3 - 0  
T. Fabbiano - S. Querrey 0 - 3  
T. Haas - R. Bemelmans 1 - 3  
T. Monteiro - A. Whittington 3 - 1  
V. Troicki - F. Mayer    
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - E. Svitolina 0 - 2  
A. Sabalenka - I. Khromacheva 2 - 0  
B. Haddad Maia - L. Robson 2 - 0  
B. Strycova - V. Cepede Royg 2 - 0  
C. Garcia - J. Cepelova 2 - 0  
C. Giorgi - A. Cornet 2 - 1  
C. Suarez Navarro - E. Bouchard 2 - 1  
D. Cibulkova - A. Petkovic 2 - 1  
D. Vekic - N. Vikhlyantseva 2 - 1  
E. Mertens - V. Williams 0 - 2  
E. Vesnina - A. Blinkova 2 - 1  
F. Abanda - K. Nara 2 - 0  
F. Schiavone - M. Minella 2 - 0  
J. Brady - D. Kovinic 2 - 0  
J. Konta - S-W. Hsieh 2 - 0  
J. Larsson - P. Kvitova 0 - 2  
J. Ostapenko - A. Sasnovich 2 - 1  
K-C. Chang - Qia. Wang 0 - 2  
K. Siniakova - M. Sakkari 0 - 2  
Kr. Pliskova - R. Vinci 2 - 0  
M. Brengle - R. Hogenkamp 2 - 0  
M. Erakovic - S. Halep 0 - 2  
M. Lucic-Baroni - C. Witthöft 1 - 2  
M. Vondrousova - S. Peng 1 - 2  
M. Zanevska - H. Watson 0 - 2  
N. Broady - I-C. Begu 0 - 2  
N. Hibino - M. Keys 0 - 2  
S. Lisicki - A. Konjuh 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - N. Osaka 0 - 2  
V. Azarenka - C.C. Bellis 2 - 1  
Y-Y. Duan - A. Bogdan 0 - 2  
Y. Putintseva - A. Sevastova 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,