Tippmix eredmények - 2017. július 24-30.

2017-07-24
Tippmix eredmények - 2017. július 24-30.
2017.07.30.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Adelaide Crows 103 - 103  
West Coast Eagles - Brisbane Lions 113 - 45  
Western Bulldogs - Essendon 127 - 97  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 7 - 0  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 3 - 7  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 4 - 3  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 3 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Kansas City 9 - 8  
Boston - Kansas City (19:35) 3 - 5  
Chicago WS - Cleveland 4 - 5  
Chicago WS - Cleveland (20:10) 3 - 1  
Detroit - Houston 5 - 3  
Detroit - Houston (19:10) 13 - 1  
Miami - Cincinnati 7 - 3  
Miami - Cincinnati (19:10) 4 - 6  
Milwaukee - Chicago Cubs 1 - 2  
Milwaukee - Chicago Cubs (20:10) 2 - 4  
NY Yankees - Tampa Bay 3 - 5  
Oakland - Minnesota 5 - 4  
Oakland - Minnesota (22:05) 6 - 5  
Philadelphia - Atlanta 4 - 3  
Philadelphia - Atlanta (19:35) 2 - 1  
San Diego - Pittsburgh 4 - 2  
San Diego - Pittsburgh (22:40) 1 - 7  
Seattle - NY Mets 9 - 1  
St. Louis - Arizona 1 - 7  
St. Louis - Arizona (20:15) 3 - 2  
Texas - Baltimore 0 - 4  
Texas - Baltimore (21:05) 6 - 10  
Toronto - LA Angels 11 - 10  
Washington - Colorado 2 - 4  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Taylor - P. Wright 18 - 8  
World Matchplay 2017    
Golf (Porsche European Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porsche European Open 2017    
Golf (RBC Canadian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RBC Canadian Open 2017    
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Ginebra SM 108 - 124  
NLEX Road Warriors - Phoenix Fuelmasters 95 - 91  
Kosárlabda (U19 vb, női, 9-12. helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Lettország 75 - 61  
Kosárlabda (U19 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Ausztrália 47 - 45  
U19Spanyolország - U19Kína 56 - 74  
Kosárlabda (U19 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Japán - U19Kanada 60 - 67  
U19USA - U19Oroszország 82 - 86  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 70 - 77  
Connecticut - Indiana 89 - 73  
Los Angeles - Dallas 95 - 74  
Kézilabda (U19 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Svédország 23 - 24  
U19Románia - U19Hollandia 24 - 31  
Kézilabda (U19 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Macedónia 40 - 20  
U19Oroszország - U19Horvátország 30 - 20  
Kézilabda (U19 Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Szerbia 26 - 20  
U19Spanyolország - U19Franciaország 25 - 37  
Kézilabda (U19 Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 26 - 20  
U19Portugália - U19Montenegró 15 - 21  
Kézilabda (U21 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Spanyolország 34 - 34  
U21Franciaország - U21Németország 23 - 22  
Kézilabda (U21 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Macedónia - U21Magyarország 22 - 26  
U21Oroszország - U21Tunézia 21 - 36  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Argentinos Juniors 1 - 1  
Crucero del Norte - Gimnasia Jujuy 0 - 3  
Douglas Haig - Juventud Un. Gualeguaychu 0 - 1  
Guillermo Brown - Boca Unidos 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Standard Liege 1 - 1  
Oostende - Mouscron-Peruwelz 0 - 1  
St. Truiden - Gent 3 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - CSZKA Szófia 2 - 6  
Levszki Szófia - Vitosa Bistritsa 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Luverdense 1 - 0  
Nautico - Criciuma 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Sport Recife 1 - 3  
Chapecoense - Atlético GO 1 - 2  
Corinthians - Flamengo 1 - 1  
Coritiba - Atlético MG 0 - 2  
Palmeiras - Avai 2 - 0  
Ponte Preta - Fluminense    
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Duisburg 1 - 0  
Holstein Kiel - Sandhausen 2 - 2  
Nürnberg - Kaiserslautern 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Würzburg - Bremen Amatőr 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Palestino 2 - 1  
Dep. Temuco - O'Higgins 2 - 0  
Santiago Wanderers - Union Espanola 0 - 0  
Universidad Catolica - Universidad de Concepcion 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - Trinec 0 - 1  
Vlasim - Sokolov 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Zlín 1 - 0  
Mladá Boleslav - Olomouc 1 - 2  
Sparta Praha - Bohemians 1905 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Vejle 1 - 3  
Nyköbing - Skive 3 - 2  
Thisted - Viborg 2 - 1  
Vendsyssel - Fremad Amager 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Lyngby 5 - 3  
Midtjylland - Randers 2 - 1  
Nordsjaelland - Aalborg 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul E-Land - Ansan Greeners 3 - 3  
Labdarúgás (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Franciaország 1 - 0  
Ausztria - Spanyolország 0 - 0  
Németország - Dánia 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - FK Minszk 4 - 0  
Dinamo Minszk - Dnyepr Mogiljev 2 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Gorodeja 4 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Tottenham 3 - 0  
Real Madrid - Barcelona 2 - 3  
Roma - Juventus 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Valencia 0 - 1  
Leverkusen - Lazio 1 - 3  
Valerenga - Manchester Utd. 0 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Sevilla 1 - 2  
RB Leipzig - Benfica 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - OPS 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Hajduk Split 1 - 2  
Osijek - Dinamo Zagreb 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - Stjarnan 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Ironi Kiryat Shmone 0 - 4  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Bnei Yehuda TA 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Beitar Jerusalem 1 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Thespakusatsu Gunma 2 - 0  
Okayama - Nagasaki 2 - 0  
Roasso Kumamoto - Nagoya GE 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Albirex Niigata 1 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu 0 - 1  
Vegalta Sendai - Kashiwa R. 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kairat Almaty 1 - 2  
Akzhayik Ural - Irtis Pavlodar 0 - 1  
Okzhetpes Kokshetau - Kaisar Kyzylorda 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Atl. Huila 0 - 1  
Boyaca Patriotas - Dep. Pasto 0 - 0  
Dep. Cali - Tigres FC 1 - 1  
Junior de Barranquilla - Atl. Nacional Medellin 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning Hongyun - Changchun Yatai 1 - 0  
Shandong Luneng - Shanghai SIPG 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigry Suwalki - GKS Tychy 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Wisla Plock 1 - 1  
Lech Poznan - Piast Gliwice 5 - 1  
Pogon Szczecin - Jagiellonia Bialystok 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Spartaks Jurmala 0 - 2  
Riga FC - Ventspils 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Chivas Guadalajara 1 - 1  
Dep. Toluca - Leon 3 - 1  
Monterrey - Veracruz 1 - 0  
Necaxa - Tijuana 1 - 0  
Pachuca - América 0 - 2  
Queretaro - Lobos BUAP 0 - 4  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Vancouver 0 - 4  
Houston - Portland 2 - 2  
Kansas City - Chicago 3 - 2  
Los Angeles - Seattle 0 - 0  
Minnesota - D.C. United 4 - 0  
New England - Philadelphia 3 - 0  
New York - Montreal 4 - 0  
Salt Lake - Columbus 2 - 2  
San Jose - Colorado 1 - 0  
Toronto - New York City FC 4 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Indy Eleven 1 - 2  
New York Cosmos - FC Miami 3 - 1  
North Carolina - FC Puerto Rico 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Mezőkövesd 5 - 0  
Vasas - Puskás Akadémia 2 - 0  
Videoton - Újpest 2 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Nyíregyháza 0 - 2  
Budaörs - Gyirmót 1 - 1  
Békéscsaba - Kazincbarcika 0 - 1  
Cegléd - Szeged 2011 1 - 2  
Csákvár - MTK 1 - 2  
Kisvárda - Mosonmagyaróvár 3 - 3  
Siófok - Sopron 1 - 0  
Szolnok - Dorog 2 - 2  
Vác - Soroksár 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Asane 0 - 1  
Elverum - Florö 3 - 4  
Fredrikstad - Strömmen 1 - 1  
Kongsvinger - Ullensaker/Kisa 1 - 3  
Levanger - Jerv 0 - 1  
Ranheim - Tromsdalen 3 - 1  
Sandnes Ulf - Start 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASD Trastevere - Reggiana 1 - 2  
Cosenza - Alessandria 1 - 1  
Giana Erminio - Albinoleffe 1 - 3  
Gubbio - Monterosi 1 - 0  
Juve Stabia - Bassano 3 - 1  
Lecce - Ciliverghe 3 - 0  
Livorno - Feralpisalo 0 - 0  
Matera - Casertana 2 - 0  
Padova - Rende 1 - 1  
Piacenza - Massese 1 - 0  
Pisa - Varese 3 - 1  
Pordenone - Matelica 2 - 0  
Renate - Siracusa 3 - 1  
Sambenedettese - Lucchese 0 - 0  
Trapani - Paganese 6 - 0  
Vicenza - Pro Piacenza 4 - 1  
Virtus Francavilla - Imolese 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Kubany Krasznodar 2 - 2  
Gazovik Orenburg - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 0  
Himki - Krilja Szovjetov Szamara 0 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Lucs Vlagyivosztok 1 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Fakel Voronyezs 4 - 0  
Tambov - Jenyiszej Krasznojarszk 5 - 0  
Tom Tomszk - Kurszk 2 - 1  
Tyumeny - Rotor Volgográd 1 - 1  
Volgar Asztrahan - OlimpiecNyizsnyijNovgorod 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Rosztov 0 - 1  
Lokomotív Moszkva - Anzsi Mahacskala 1 - 0  
Toszno - Zenit Szentpétervár 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Altach 4 - 1  
Austria Wien - Sturm Graz 2 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sp. Trinidense 1 - 0  
General Diaz - Sol de America 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Pacos Ferreira 1 - 2  
Moreirense - Aves 1 - 0  
Setúbal - Tondela 1 - 0  
Uniao Madeira - Gil Vicente 2 - 1  
Uniao Oliveirense - Santa Clara 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Universitatea Craiova 1 - 1  
Viitorul Constanta - Dinamo Bukarest 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Dundee Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Servette 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Luzern 3 - 1  
FC Zürich - Thun 2 - 1  
Lausanne - Sion 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Varberg 2 - 1  
Öster - Atvidaberg 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Kalmar 0 - 1  
Göteborg - Norrköping 4 - 1  
Östersund - Halmstad 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RAD Belgrád - Crvena zvezda 0 - 2  
Radnicki Nis - Mladost Lucani    
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Senica 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaran Hrvatini - Domzale 1 - 3  
Celje - ND Gorica 1 - 0  
Olimpija Ljubljana - Aluminij Kidricevo 4 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariupol - Csernomorec Odessza 3 - 0  
Olekszandria - Zorya Luganszk 1 - 1  
Olimpik Doneck - Veresz Rivne 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Ausztrália 2 - 4  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Limerick 3 - 0  
MMA (UFC 214)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fili - C. Kattar 0 - 1  
A. Sterling - R. Barao 1 - 0  
C. Justino - T. Evinger (női) 1 - 0  
D. Cormier - Jo. Jones 0 - 1  
E. Shelton - J. Brooks 0 - 1  
J. Burkman - D. Dober 0 - 1  
J. Manuwa - V. Oezdemir 0 - 1  
K. Curran - A. Albu (női) 0 - 1  
R. Carneiro - B. Ortega 0 - 1  
R. Lamas - J. Knight 1 - 0  
R. Lawler - D. Cerrone 1 - 0  
T. Woodley - D. Maia 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Magyar Nagydíj) 0 - 1  
F. Alonso - N. Hülkenberg (Magyar Nagydíj) 1 - 0  
J. Palmer - S. Vandoorne (Magyar Nagydíj) 0 - 1  
K. Räikkönen - D. Ricciardo (Magyar Nagydíj) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Magyar Nagydíj) 0 - 1  
M. Ericsson - P. Wehrlein (Magyar Nagydíj) 0 - 1  
R. Grosjean - K. Magnussen (Magyar Nagydíj) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Magyar Nagydíj) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Magyar Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Magyar Nagydíj 2017    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Wests Tigers 4 - 26  
Melbourne Storm - Manly-Warringah SeaEagles 40 - 6  
Röplabda (World GP, női,Divízió 2,ráját)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Lengyelország 0 - 3  
Németország - Csehország (Helyszín: Csehország) 3 - 1  
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bacrot - Lékó P. 0.5 - 0.5  
N. Georgiadis - A. Morozevich 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - Yifan Hou 1 - 0  
R. Ponomariov - D. Navara 1 - 0  
R. Vaganian - N. Studer 1 - 0  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Görögország 3 - 2  
Oroszország - Svájc 7 - 4  
Strandröplabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Samoilovs A / Smedins J - Böckermann M / Flüggen L 2 - 0  
Santos Pereira J / Younou - Rangel C / Golindano J 2 - 1  
Strandröplabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goncalves Oliv. / Stein - Quesada D / Pina K 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Varenhorst / Van Garderen 0 - 2  
Strandröplabda (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koekelkoren D / Van Walle - Elgraoui Z / Abicha M 2 - 0  
Liamin N / Krasilnikov V - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
Strandröplabda (vb, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pedlow S / Schachter S - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 1  
Strandröplabda (vb, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Ranghieri A / Carambula R 2 - 0  
Fijalek G / Bryl M - Vieyto Acosta/Cairu Lucar 2 - 0  
Strandröplabda (vb, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doppler C / Horst A - Vandenburg R / Nusbaum A 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Salemiinjehboroun B / Rao 2 - 1  
Strandröplabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Schneider I - Strauss T / Holzer K 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - DAY E / Branagh N 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo Mcmillan E / Fe - Galindo A / Galindo C 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - EcheverriaBen./MartinezO. 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Gordon J / Saxton C 2 - 1  
Strandröplabda (vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davidova V / Shchypkova I - Rimser / Plesiutschnig 2 - 1  
Sweat B / Ross S - Mashkova T / Samalikova B 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Humana-Paredes/Pavan - Menegatti M / Perry R D 2 - 0  
Wang F / Yue Y - Van Iersel M / Flier M 1 - 2  
Strandröplabda (vb, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Agudo Gonzalez / Brito 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Gallay A / Zonta M V 2 - 1  
Strandröplabda (vb, női, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bawden L / Clancy T - Wang X X / Xue C 2 - 1  
Fendrick L / Ross A - Laird N / Ngauamo J 2 - 0  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Edmund - R. Harrison 1 - 2  
R. Harrison - J. Isner 0 - 2  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Millman J / Ratiwatana S 2 - 0  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - K. Siniakova 0 - 2  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irigoyen M / Krejcikova B - Lemoine Q / Rus A 1 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Thompson - C. Norrie 1 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KUDLA D / NGUYEN D - Chaplin J / Saville L 2 - 0  
Tenisz (Cortina, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Melzer - R. Carballes Baena 0 - 2  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - P. Polansky 2 - 1  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Hanfmann - F. Fognini 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eysseric J / Skugor F - Marach O / Oswald P 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Mayer - F. Mayer 2 - 1  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Pavic M - Cuevas P / Lopez M 2 - 0  
Tenisz (Kitzbühel-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - T. Monteiro 2 - 1  
M. Linzer - M. Marterer 0 - 2  
M. Zekic - S. Tsitsipas 2 - 0  
S. Giraldo - J. Kovalik 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molteni - S. Doumbia 0 - 2  
A. Santillan - B. Mousley 2 - 0  
A. Sarkissian - A. Pavic    
E. Song - R. Quiroz 2 - 0  
H. Nys - B. Klein 1 - 2  
M. Ebden - H. Hach Verdugo 2 - 0  
P. Bester - E. King 0 - 2  
Q. Halys - A.R. Sau Franco 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Hibino - S. Peng 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudryavtseva A / Rodionov - Jiang X / Tang Q 0 - 2  
Tenisz (Stanford-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lao - Mi. Kato 2 - 0  
L. Cabrera - C. Dolehide 1 - 2  
V. Cepede Royg - S. Vickery 2 - 1  
Tenisz (Washington-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - S. Bangoura 1 - 2  
E. Leshem - Ale. Gonzalez 2 - 0  
J.P. Sorgi - A. Bega 0 - 2  
M. Polmans - A. Halebian 0 - 2  
R. Ramanathan - M. Matosevic 2 - 0  
Y. Bhambri - L. Broady 2 - 0  
Tenisz (Washington-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Aiava - Shi. Xu 0 - 2  
H. Watson - E. Sema 2 - 1  
H. Watson - S. Aoyama 2 - 0  
J. Loeb - S. Chang 2 - 0  
J. Loeb - S. Morton 2 - 0  
Jia-J. Lu - N. Abduraimova 2 - 0  
L. Chirico - O. Rogowska 2 - 1  
S. Aoyama - U.M. Arconada 2 - 0  
S. Chang - D. Khazaniuk 2 - 1  
Shi. Xu - V. Grammatikopoulou 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Charlo - J.S. Heiland 1 - 0  
M.A. Garcia - A. Broner 1 - 0  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lacourt - J. Koga (50 m hát) 1 - 0  
G. Paltrinieri - G. Detti (1500 m gyors) 1 - 0  
Hosszú K. - Más (női 400 m vegyes) 1 - 0  
L. King - Y. Efimova (női 50 m mell) 1 - 0  
Magyarország - 4x100 m vegyesváltó    
P. Blume - S. Manuel (női 50 m gyors) 0 - 1  
Verrasztó D. - 400 m vegyes    
Verrasztó D. - D. Seto(400 m vegyes) 1 - 0  

 

2017.07.29.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Geelong 58 - 123  
Gold Coast Suns - Richmond 65 - 98  
Greater Western Sydney - Fremantle 98 - 86  
North Melbourne Kangaroos - Melbourne Demons 76 - 72  
Port Adelaide - St. Kilda 63 - 61  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 1 - 6  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 4 - 0  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 5 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 2 - 4  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 1 - 9  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 5 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Kansas City 2 - 4  
Chicago WS - Cleveland 3 - 9  
Detroit - Houston 5 - 6  
LA Dodgers - San Francisco 6 - 4  
Miami - Cincinnati 7 - 4  
Milwaukee - Chicago Cubs 2 - 1  
NY Yankees - Tampa Bay 6 - 1  
NY Yankees - Tampa Bay (19:05) 5 - 4  
Oakland - Minnesota 3 - 6  
Philadelphia - Atlanta 10 - 3  
San Diego - Pittsburgh 3 - 2  
Seattle - NY Mets 5 - 7  
St. Louis - Arizona 1 - 0  
Texas - Baltimore 8 - 2  
Toronto - LA Angels 2 - 7  
Toronto - LA Angels (19:07) 5 - 6  
Washington - Colorado    
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - P. Wright 15 - 17  
P. Taylor - A. Lewis 17 - 9  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Pardubice 0 - 2  
CSZKA Moszkva - Szibir Novoszibirszk 4 - 0  
Dinamo Minszk - Dinamo Riga 4 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - RS Elasto Painters 89 - 73  
SM Beermen - Blackwater Elite 118 - 93  
Kosárlabda (U19 vb, női, 9-12. helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Olaszország 73 - 65  
Kosárlabda (U19 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kanada - U19Oroszország 41 - 65  
U19USA - U19Japán 73 - 66  
Kosárlabda (U19 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Spanyolország 55 - 53  
U19Kína - U19Ausztrália 64 - 70  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Minnesota 80 - 90  
Chicago - Phoenix 80 - 86  
Indiana - New York 84 - 85  
San Antonio - Los Angeles 73 - 85  
Seattle - Dallas 109 - 93  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észak-Korea - Fülöp-szigetek 63 - 78  
Új-Zéland - Tajvan 45 - 65  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 73 - 74  
Dél-Korea - Kína 51 - 75  
Kézilabda (U21 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Dánia 34 - 37  
U21Németország - U21Spanyolország 21 - 26  
Kézilabda (U21 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Macedónia - U21Oroszország 36 - 27  
U21Tunézia - U21Magyarország 30 - 34  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Independiente de Mendoza 1 - 0  
San Martin de Tucuman - Nueva Chicago 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Kortrijk 1 - 0  
Eupen - Zulte Waregem 0 - 5  
Genk - Waasland Beveren 3 - 3  
Lokeren - FC Bruges 0 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Pirin Blagoevgrad 1 - 1  
Ludogorec Razgrad - Lokomotív Plovdiv 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Vila Nova 0 - 1  
Goiás - CRB 3 - 0  
Guarani - Londrina 2 - 3  
Juventude - America MG 0 - 1  
Parana - Santa Cruz PE 4 - 0  
Paysandu - Ceara 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Sao Paulo 3 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Regensburg 2 - 1  
Darmstadt - Fürth 1 - 0  
Ingolstadt - Union Berlin 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Hallescher FC 2 - 1  
Jena - Fortuna Köln 0 - 2  
Magdeburg - Erfurt 3 - 0  
Münster - Meppen 3 - 0  
Paderborn - Chemnitz 3 - 2  
Rostock - Sonnenhof Grossaspach 0 - 0  
Zwickau - Lotte 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - Universidad de Chile 0 - 1  
Dep. Iquique - Everton Vina Del Mar 0 - 1  
San Luis de Quillota - Huachipato 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Opava 1 - 1  
Olympia Hradec Kralove - Pardubice 1 - 0  
Pribram - Znojmo 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Jihlava 2 - 0  
Plzen - Dukla Praha 4 - 0  
Slavia Praha - Teplice 1 - 0  
Slovacko - Jablonec 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Hobro 0 - 0  
OB Odense - Horsens 1 - 0  
Labdarúgás (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Svédország 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Gomel 3 - 0  
Isloch - Torpedo Zogyino 2 - 1  
Slavia Mozír - Nyeman Grodno 1 - 2  
Vityebszk - Krumkacsi Minszk 2 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Internazionale 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Benfica 5 - 2  
RB Leipzig - Sevilla 0 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Liverpool 0 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - KPV Kokkola 2 - 0  
GrIFK - Gnistan 1 - 3  
Haka - Jaro 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Vaasa PS 0 - 0  
Lahti - Mariehamn 6 - 2  
PS Kemi - Inter Turku 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Quevilly Rouen 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Paris SG 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Slaven Belupo 0 - 1  
Rijeka - Istra 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Leiknir F. 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Leiknir R. 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Haifa 1 - 4  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Maccabi Petah Tikva 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Ashkelon 3 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Yamagata 2 - 0  
Ehime - JEF United Chiba 1 - 0  
Kamatamare Sanuki - Oita Trinita 0 - 1  
Machida Zelvia - Kyoto 0 - 2  
Matsumoto Yamaga - Zweigen Kanazawa 4 - 0  
Mito - Tokyo Verdi 3 - 2  
Shonan Bellmare - Tokushima 2 - 0  
Yamaguchi - Yokohama FC 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Cerezo Osaka 3 - 1  
Kashima A. - Kofu 3 - 0  
Kawasaki Frontale - Jubilo Iwata 2 - 5  
Sapporo - Urawa RD 2 - 0  
Vissel Kobe - Omiya Ardija 3 - 1  
Yokohama FM - Shimizu SP 2 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Tobol Kostanay 1 - 0  
Sahtar Karagandy - Taraz 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Jiangsu 1 - 2  
Guangzhou R&F - Guangzhou Evergrande 4 - 2  
Shanghai Shenhua - Hebei 3 - 2  
Yanbian - Tianjin Quanjian 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Olsztyn 3 - 1  
Chrobry Glogow - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 1  
GKS Katowice - Pogon Siedlce 1 - 2  
Odra Opole - Gornik Leczna 3 - 0  
Puszcza Niepolomice - Chojniczanka Chojnice 2 - 0  
Rakow Czestochowa - Miedz Legnica 0 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Olimpia Grudziadz 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wisla Krakkó 3 - 2  
Legia Varsó - Sandecja Nowy Sacz 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - UNAM Pumas 2 - 1  
Puebla - Monarcas Morelia 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Diósgyőr 0 - 3  
Honvéd - Balmazújváros 2 - 2  
Paks - Debrecen 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Bodö/Glimt 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Triestina 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Dinamo Moszkva 2 - 0  
CSZKA Moszkva - SZKA Habarovszk 2 - 0  
Rubin Kazany - Arszenál Tula 2 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Ufa 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Wolfsberg 1 - 0  
Salzburg - LASK Linz 1 - 1  
St. Pölten - Rapid Wien 1 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Independiente FBC 3 - 0  
Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Real SC Massama 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - CFR Cluj 0 - 3  
Juventus Bukarest - Voluntari 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Falkirk 0 - 3  
Forfar - Inverness CT 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin - Peterhead 0 - 3  
Hearts - Dunfermline 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raith Rovers - Cowdenbeath 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Hibernian 0 - 3  
Arbroath - Ross County 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Ayr Utd. 1 - 6  
Kilmarnock - Dumbarton 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Edinburgh City 5 - 0  
Motherwell - Berwick 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Stenhousemuir 3 - 0  
Queen of South - Albion Rovers 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partick Thistle - Stranraer 1 - 0  
St. Mirren - Airdrieonians 5 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Wil 2 - 2  
Rapperswil - Winterthur 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Young Boys 0 - 4  
Lugano - St. Gallen    
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Frej Täby 0 - 1  
Dalkurd - Degerfors 1 - 1  
Gefle - GAIS 2 - 1  
Syrianska - Helsingborg 1 - 2  
Trelleborg - Värnamo 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Sirius 0 - 2  
Jönköping Södra - Hammarby 1 - 0  
Sundsvall - FF Malmö 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Vozdovac 0 - 3  
Borac - Spartak Subotica 0 - 4  
Cukaricki - Napredak Krusevac 2 - 0  
Macsva Sabacs - Zemun 1 - 0  
Partizan Belgrád - Javor Matis 2 - 1  
Radnik Surdulica - Vojvodina 0 - 4  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Zemplin Michalovce 0 - 0  
Slovan Bratislava - Zlate Moravce 2 - 1  
Trencin - Dunajska Streda 1 - 2  
Zilina - Tatran Presov 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Rudar Velenje 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Kárpáti Lviv 5 - 0  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Sahtar Doneck 1 - 2  
Vorszkla Poltava - Zirka Kirovográd 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Trans Narva 1 - 0  
Paide Linnameeskond - Nomme Kalju 0 - 4  
Parnu JK Vaprus - Jalgpallikool Tammeka 0 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Shelbourne 1 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Dundalk 1 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - St. George Illawarra 21 - 14  
South Sydney Rabbitohs - Canberra Raiders 18 - 32  
Sydney Roosters - North Queensland Cowboys 22 - 16  
Rögbi (Super Rugby, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Waikato Chiefs 27 - 13  
Johannesburg Lions - Wellington Hurricanes 44 - 29  
Röplabda (World GP, női,Divízió 2,ráját)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Lengyelország 1 - 3  
Dél-Korea - Németország 3 - 2  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Fehéroroszország 3 - 2  
Svájc - Görögország 8 - 1  
Strandröplabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez Bayard S R / Dia - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
Strandröplabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Hyden J / Doherty R 2 - 1  
Prudel M / Kujawiak K - Blanco L / Garcia L 2 - 0  
Strandröplabda (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimalt E / Grimalt M - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Strandröplabda (vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibb J / Crabb T - Capogrosso N / Azaad J A 2 - 0  
Strandröplabda (vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunner T / Patterson C - Winter T / Seidl R 2 - 0  
Strandröplabda (vb, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - McHugh C / Schumann D 0 - 2  
Strandröplabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Schneider I - DAY E / Branagh N 0 - 2  
Strandröplabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo Mcmillan E / Fe - EcheverriaBen./MartinezO. 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Galindo A / Galindo C 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meppelink/Van Gestel - Gordon J / Saxton C 0 - 2  
Strandröplabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwig L / Walkenhorst K - Glenzke N / Grossner J 2 - 1  
Strandröplabda (vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lehtonen R / Lahti T - Filippo G / Mongelos Bobadilla E 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich/Verge-Depre - Secomandi Maia E / Lima T 1 - 2  
Strandröplabda (vb, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Broder J L / Pischke T 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolocova K / Kvapilova M - Radarong V / Udomchavee T 2 - 1  
Schutzenhofer/Schwaiger - Birlova E / Makroguzova N 2 - 0  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Müller - J. Isner 0 - 2  
J. Sock - K. Edmund 0 - 2  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Chung H / Nedunchezhiyan J 2 - 0  
Raja P / Sharan D - Koolhof W / Sitak A 0 - 2  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - K. Siniakova 0 - 2  
C. Wozniacki - E. Mertens 2 - 1  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knoll X / Krunic A - Irigoyen M / Krejcikova B 1 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - C. Harrison 2 - 0  
J. Thompson - W. Blumberg 2 - 1  
Tenisz (Cortina, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Viola - G. Melzer 0 - 2  
R. Carballes Baena - M. Granollers 2 - 1  
Tenisz (Cortina, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Waard S / McLachlan B - ANDREOZZI G / MELZER G 0 - 2  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - B. Schnur 2 - 0  
D. Shapovalov - P. Polansky 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - R. Bautista-Agut 2 - 1  
R. Haase - Y. Hanfmann 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Haase R - Eysseric J / Skugor F 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Mayer - F. Delbonis 2 - 0  
P. Kohlschreiber - F. Mayer    
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knowle J / Marrero D - Cuevas P / Lopez M 1 - 2  
Tenisz (Kitzbühel-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - M. Zekic 1 - 2  
F. Bagnis - H. Hurkacz 2 - 1  
G. Elias - J. Kovalik 1 - 2  
J. Janowicz - M. Linzer 0 - 2  
J. Rodionov - M. Marterer 0 - 2  
M. Safwat - S. Tsitsipas 0 - 2  
P-H. Mathieu - T. Monteiro 0 - 2  
S. Giraldo - L. Hampel 2 - 0  
Tenisz (Liberec-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Endara - Borsos G. 2 - 1  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xin. Han - S. Peng 0 - 2  
Yaf. Wang - N. Hibino 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino N / Kato M - Kudryavtseva A / Rodionova AR 0 - 2  
Tenisz (Stanford-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Muhammad - E.C. Higuchi 2 - 0  
Ar. Rodionova - M. Gordon    
G. Dabrowski - C. Dolehide 0 - 2  
L. Cabrera - A. Spears 2 - 0  
R. Atawo - M. Erakovic 0 - 2  
Stollár F. - S. Vickery 0 - 2  
V. Cepede Royg - H-C. Chan 2 - 0  
Tenisz (Washington-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Halebian - W. Spencer 2 - 1  
F. Moser - L. Broady 0 - 2  
J.P. Sorgi - D. Gooch 2 - 1  
M. Polmans - N.A. Reyes 2 - 0  
P. Kypson - M. Matosevic 0 - 2  
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Szerbia 8 - 11  
Magyarország - Horvátország 6 - 8  
vb 2017    
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Olaszország 5 - 4  
Oroszország - Ausztrália 7 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Frampton - A. Gutierrez    
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.R. Dressel - V. Morozov (50 m gyors) 1 - 0  
Cseh L. - 100 m pillangó    
Cseh L. - Milák K. (100 m pillangó) 0 - 1  
E. Seebohm - K. Masse (női 200 m hát) 1 - 0  
Hosszú K. - K.R. McKeown (női 200 m hát) 1 - 0  
Hosszú K. - Női 200 m hát    
Hosszú K. - Női 200 m hát    
J. Schooling - C.R. Dressel (100 m pillangó) 0 - 1  
Kapás B. - Női 800 m gyors    
Kapás B. - Y. Zhang (női 800 m gyors) 1 - 0  
Késely A. - Női 800 m gyors    
L. Smith - M. Belmonte Garcia (női 800 m gyors) 1 - 0  
Magyarország - 4x100 m vegyes gyorsváltó    
Milák K. - 100 m pillangó    
R. Kromowidjojo - P. Oleksiak (női 50 m pillangó) 1 - 0  

 

2017.07.28.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawthorn - Sydney Swans 72 - 66  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 0 - 5  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 7 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 4 - 5  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 11 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Chicago Cubs 3 - 6  
Miami - Cincinnati 4 - 1  
NY Yankees - Tampa Bay 6 - 5  
San Diego - NY Mets 7 - 5  
St. Louis - Arizona 0 - 4  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - A. Lewis 13 - 16  
M. van Gerwen - P. Taylor 6 - 16  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 3  
Chomutov - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 3  
Dinamo Riga - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 2  
Jokerit - Red Star Kunlun 2 - 3  
Junoszt Minszk - Dinamo Moszkva 4 - 4  
Nyeman Grodno - Dinamo Szentpétervár 0 - 6  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Star Hotshots 92 - 101  
KIA Picanto - Tropang Texters 96 - 106  
Kosárlabda (U19 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kína - U19Kanada 65 - 68  
U19Oroszország - U19Ausztrália 67 - 65  
U19Spanyolország - U19Japán 71 - 95  
U19USA - U19Franciaország 78 - 51  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Tajvan 53 - 87  
Új-Zéland - Észak-Korea 82 - 61  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Ausztrália 64 - 81  
Kína - Japán 71 - 74  
Kézilabda (U19 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Magyarország 26 - 34  
U19Románia - U19Svédország 26 - 23  
Kézilabda (U19 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Macedónia - U19Oroszország 15 - 42  
U19Norvégia - U19Horvátország 25 - 20  
Kézilabda (U19 Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Franciaország 23 - 24  
U19Szerbia - U19Spanyolország 18 - 34  
Kézilabda (U19 Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Montenegró - U19Dánia 18 - 26  
U19Portugália - U19Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 18 - 28  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Club Almagro 0 - 0  
Villa Dalmine - Dep. Flandria 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Anderlecht 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Dunav Ruse 1 - 0  
Szeptemvri Szófia - Slavia Szófia 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Gremio 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - St. Pauli 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osnabrück - Wehen 0 - 4  
Unterhaching - Karlsruhe 3 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Sport Recife 2 - 1  
Independiente Medellin - Racing Club 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - MAS Taborsko 1 - 1  
Vitkovice - Usti nad Labem 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Ostrava 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Helsingor 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Espanyol 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Clermont    
Brest - Chateauroux 2 - 3  
Nimes - Reims 0 - 1  
Niort - Ajaccio 0 - 0  
Orleans - Nancy 3 - 1  
Paris FC - Clermont 0 - 0  
Sochaux - Bourg-Peronnas 2 - 0  
Tours - Le Havre 0 - 3  
Valenciennes - Ajaccio GFC 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Rudes 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gostaresh Tabriz - Pars Jonoubi Jam 1 - 4  
Paykan - Padideh Mashhad 1 - 1  
Sanat Naft Abadan - Esteghlal T. 1 - 0  
Sepahan - Saipa Karaj 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - Haukar 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan Jianye - Beijing Guoan 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Ruch Chorzow 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Lechia Gdansk 3 - 2  
TBB Nieciecza - Zaglebie Lubin 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Lietava Jonava 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Ried 0 - 2  
Hartberg - FAC Wien 3 - 1  
Liefering - WSG Wattens 0 - 1  
Wacker Innsbruck - Kapfenberg 0 - 0  
Wiener Neustadt - BW Linz 4 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Libertad Asuncion 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Sepsi OSK 5 - 1  
Concordia Chiajna - CSM Politechnika Iasi 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Xamax 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Trnava 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - Triglav Kranj 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Japán 1 - 1  
USA - Ausztrália 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Románia 2 - 0  
Magyarország - Szerbia 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sillamae Kalev - Infonet Tallinn 1 - 4  
Viljandi Tulevik - Levadia Tallinn 1 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UC Dublin - Cabinteely 2 - 3  
Waterford Utd. - Athlone 3 - 1  
Wexford Youths - Cobh Ramblers 0 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Finn Harps 2 - 3  
Cork City - Galway 2 - 1  
Drogheda Utd. - St. Patrick's 0 - 1  
Shamrock Rovers - Bohemians 1 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Cronulla Sharks 12 - 26  
Parramatta Eels - Brisbane Broncos 28 - 14  
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Morozevich - R. Vaganian 1 - 0  
Lékó P. - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
N. Georgiadis - R. Ponomariov 0.5 - 0.5  
N. Studer - E. Bacrot 0 - 1  
Yifan Hou - D. Navara 1 - 0  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Svájc 8 - 4  
Görögország - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 0 - 9  
Strandröplabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Samoilovs A / Smedins J - Rangel C / Golindano J 2 - 0  
Santos Pereira J / Younou - Böckermann M / Flüggen L 2 - 0  
Strandröplabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goncalves Oliv. / Stein - Varenhorst / Van Garderen 2 - 1  
Virgen J / Ontiveros L - Quesada D / Pina K 2 - 0  
Strandröplabda (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koekelkoren D / Van Walle - Tocs E / Finsters R 2 - 1  
Strandröplabda (vb, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 0  
Pedlow S / Schachter S - Rachmawan A C / Ashfiya M 2 - 0  
Strandröplabda (vb, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Vieyto Acosta M S / Cairus Lucarell 2 - 0  
Fijalek G / Bryl M - Ranghieri A / Carambula R 2 - 0  
Strandröplabda (vb, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doppler C / Horst A - Salemiinjehboroun B / Rao 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Vandenburg R / Nusbaum A 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Kozuch M - Glenzke N / Grossner J 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davidova V / Shchypkova I - Mashkova T / Samalikova B 0 - 2  
Sweat B / Ross S - Rimser C / Plesiutschnig L 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Humana-Paredes/Pavan - Van Iersel M / Flier M 2 - 0  
Wang F / Yue Y - Menegatti M / Perry R D 2 - 1  
Strandröplabda (vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seixas De Freitas/Alves - Secomandi Maia E / Lima T 1 - 2  
Strandröplabda (vb, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hughes S / Claes K - Broder J L / Pischke T 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Gallay A / Zonta M V 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Agudo Gonzalez N I / Brito G 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bawden L / Clancy T - Laird N / Ngauamo J 2 - 1  
Fendrick L / Ross A - Wang X X / Xue C 2 - 1  
Strandröplabda (vb, női, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolocova K / Kvapilova M - Birlova E / Makroguzova N 2 - 1  
Schutzenhofer/Schwaiger - Radarong V / Udomchavee T 2 - 1  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - J. Donaldson 2 - 1  
J. Sock - D. Sela 2 - 0  
L. Lacko - J. Isner 0 - 2  
R. Harrison - C. Eubanks 2 - 0  
T. Paul - G. Müller 0 - 2  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qureshi A / Ratiwatana S - Millman J / Ratiwatana S 0 - 2  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Krejcikova - C. Garcia 1 - 2  
C. Wozniacki - Ka. Kozlova 2 - 0  
E. Mertens - A. Krunic 2 - 1  
K. Siniakova - A. Sevastova 2 - 1  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irigoyen M / Krejcikova B - Geuer N / Peterson R 2 - 1  
Lemoine Q / Rus A - Kalashnikova O / Rosolska 2 - 0  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - C. Norrie 1 - 2  
J. Thompson - D. Köpfer 2 - 0  
Tenisz (Cortina, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - M. Viola 1 - 2  
G. Andreozzi - M. Granollers 0 - 2  
G. Melzer - P. Cachin 2 - 0  
Tenisz (Cortina, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Waard S / McLachlan B - Bortolotti M/Vavassori A 2 - 0  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - M. Purcell 2 - 1  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - R. Haase 0 - 2  
D. Istomin - R. Bautista-Agut 0 - 2  
E. Gulbis - F. Fognini 1 - 2  
Y. Hanfmann - J. Sousa 2 - 1  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gombos N / Sousa J - Arends S / Haase R 1 - 2  
Jebavy R / Middelkoop M - Marach O / Oswald P 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - F. Mayer 1 - 2  
K. Khachanov - F. Delbonis 1 - 2  
L. Mayer - J. Vesely 2 - 0  
N. Kicker - P. Kohlschreiber 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Pavic M - Peralta J / Zeballos H 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ar. Rodionova - Xin. Han 0 - 2  
L. Zhu - S. Peng 0 - 2  
N. Hibino - Jin.J. Lu 2 - 0  
Yaf. Wang - S-W. Hsieh 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino N / Kato M - Lertpitaksinchai/Plipuech 2 - 0  
Jiang X / Tang Q - Liang C / YE Q Y 2 - 0  
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Kanada 11 - 9  
USA - Spanyolország 13 - 6  
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
vb, női 2017    
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Görögország 6 - 8  
Olaszország - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 8 - 10  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chupkov - I. Watanabe (200 m mell) 1 - 0  
Bernek P. - 200 m hát    
Bernek P. - R. Irie (200m hát) 1 - 0  
M. Comerford - B. Campbell (női 100 m gyors) 1 - 0  
R. Murphy - E. Rylov (200 m hát) 0 - 1  
T. McKeown - B. Galat (női 200 m mell) 0 - 1  
Telegdy Á. - 200 m hát    

 

2017.07.27.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 10 - 3  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 11 - 2  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 1 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Chicago Cubs 3 - 8  
Cleveland - LA Angels 10 - 4  
Cleveland - LA Angels (18:10) 2 - 1  
Detroit - Kansas City 2 - 16  
LA Dodgers - Minnesota 6 - 5  
Philadelphia - Houston 9 - 0  
San Diego - NY Mets 6 - 3  
St. Louis - Colorado 10 - 5  
Texas - Miami 10 - 22  
Toronto - Oakland 3 - 2  
Toronto - Oakland (18:37) 8 - 4  
Washington - Milwaukee 8 - 5  
Washington - Milwaukee (18:05) 15 - 2  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - M. Suljovic 16 - 13  
D. Webster - P. Wright 12 - 16  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 1  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Szlovákia 72 - 51  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Észak-Korea 81 - 48  
Kína - Fülöp-szigetek 117 - 43  
Új-Zéland - Dél-Korea 49 - 64  
Kézilabda (U19 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Románia 26 - 21  
U19Svédország - U19Hollandia 23 - 26  
Kézilabda (U19 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Macedónia 35 - 14  
U19Oroszország - U19Norvégia 23 - 15  
Kézilabda (U19 Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Szerbia 26 - 21  
U19Spanyolország - U19Németország 20 - 21  
Kézilabda (U19 Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Portugália 32 - 16  
U19Szlovénia - U19Montenegró 17 - 24  
Kézilabda (U21 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Oroszország 38 - 31  
U21Franciaország - U21Macedónia 33 - 17  
U21Magyarország - U21Spanyolország 24 - 24  
U21Tunézia - U21Németország 21 - 27  
Kézilabda (U21 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Algéria - U21Argentína 20 - 21  
U21Norvégia - U21Izland 33 - 27  
U21Svédország - U21Feröer-szigetek 33 - 21  
U21Szlovénia - U21Horvátország 33 - 26  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Atlético MG 3 - 0  
Cruzeiro - Palmeiras 1 - 1  
Santos - Flamengo 4 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Cerro Porteno 1 - 4  
Corinthians - Boyaca Patriotas 2 - 0  
Sol de America - Ponte Preta 1 - 3  
Uni. Catolica del Ecuador - Fluminense 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Fredericia 2 - 1  
Labdarúgás (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Anglia 1 - 2  
Skócia - Spanyolország 1 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Apollon Limasszol 2 - 1  
AEK Larnaca - Dinamo Minszk 2 - 0  
AIK Stockholm - Braga 1 - 1  
Arka Gdynia - Midtjylland 3 - 2  
Astra Giurgiu - Olekszandria 0 - 0  
Austria Wien - AEL Limasszol 0 - 0  
Bnei Yehuda TA - Zenit Szentpétervár 0 - 2  
Bordeaux - Videoton 2 - 1  
Botev Plovdiv - Marítimo 0 - 0  
Bröndby - Hajduk Split 0 - 0  
Crvena zvezda - Sparta Praha 2 - 0  
Dinamo Bukarest - Ath. Bilbao 1 - 1  
Dinamo Zagreb - Odd Grenland 2 - 1  
Everton - Ruzomberok 1 - 0  
FC Universitatea Craiova - Milan 0 - 1  
FK Krasznodar - Lyngby 2 - 1  
Freiburg - Domzale 1 - 0  
Gent - Altach 1 - 1  
Maccabi TA - Panioniosz 1 - 0  
Marseille - Oostende 4 - 2  
Mladá Boleslav - Skenderbeu 2 - 1  
Olimpik Doneck - PAOK 1 - 1  
Panathinaikosz - Gabala 1 - 0  
PSV - Osijek 0 - 1  
Sturm Graz - Fenerbahce 1 - 2  
Suduva Marijampole - Sion 3 - 0  
Trakai - Shkendija Tetovo 2 - 1  
Universitatea Craiova - Milan 0 - 1  
Utrecht - Lech Poznan 0 - 0  
Östersund - Fola Esch 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Manchester Utd. 1 - 0  
Manchester City - Real Madrid 4 - 1  
Paris SG - Juventus 2 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Internazionale 0 - 2  
Labdarúgás (Gold Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Cup 2017    
USA - Jamaika 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Tractor Tabriz 1 - 0  
Naft Tehran - Sepidrood Rasht 2 - 1  
Persepolis - Foolad Khuzestan 2 - 0  
Siah Jamegan Mashhad - Zob Ahan 2 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Selfoss 0 - 2  
Keflavík - Fylkir 3 - 3  
Thor Akureyri - Throttur Reykjavik 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - Fjölnir 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - ÍBV 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Club Celaya 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zacatepec - Cruz Azul 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Chivas Guadalajara 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Columbus 3 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penrith Panthers - Canterbury Bulldogs 16 - 8  
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Navara - Lékó P. 1 - 0  
E. Bacrot - A. Morozevich 1 - 0  
P. Harikrishna - N. Studer 1 - 0  
R. Ponomariov - Yifan Hou 0.5 - 0.5  
R. Vaganian - N. Georgiadis 0 - 1  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Gojowczyk - K. Edmund 1 - 2  
R. Harrison - J. Millman 2 - 1  
V. Pospisil - J. Isner 0 - 2  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Lipsky S - Raja P / Sharan D 1 - 2  
Koolhof W / Sitak A - Molteni A / Shamasdin A 2 - 1  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suarez Navarro - E. Mertens 1 - 2  
C. Wozniacki - V. Golubic 2 - 1  
K. Bertens - B. Krejcikova    
Ka. Kozlova - M. Barthel 2 - 0  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knoll X / Krunic A - Allgurin E / Barritza K 2 - 0  
Lister C / Naydenova A - Lemoine Q / Rus A 0 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Thompson - A. Rybakov 2 - 0  
K. King - A. Bublik 1 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Farren C / Sarmiento R - Chaplin J / Saville L 0 - 2  
Tenisz (Cortina, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berrettini - M. Granollers 0 - 2  
M. Viola - D. Petrovic 2 - 1  
Tenisz (Cortina, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrovic D / Vucic I - Bortolotti M/Vavassori A 1 - 2  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - P. Polansky 1 - 2  
G. Soeda - B. Schnur 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Lopez - Y. Hanfmann 1 - 2  
H. Laaksonen - J. Sousa 0 - 2  
N. Gombos - F. Fognini 1 - 2  
P. Lorenzi - E. Gulbis 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eysseric J / Skugor F - Bellucci T / Sa A 2 - 0  
Lajovic D / Marcan D - Marach O / Oswald P 0 - 2  
Podlipnik-Castil/Vasilevs - Jebavy R / Middelkoop M 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - N. Kicker 0 - 2  
F. Delbonis - D. Ferrer 2 - 0  
H. Zeballos - J. Vesely 0 - 2  
K. Khachanov - Al. Bedene 2 - 1  
L. Mayer - J-L. Struff 2 - 0  
P. Kohlschreiber - G. Simon 2 - 1  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Pavic M - Mirnyi M / Nestor D 2 - 0  
Knowle J / Marrero D - Matkowski M / Zimonjic N 2 - 0  
Mektic N / Siljestrom A - Cuevas P / Lopez M 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jin.J. Lu - J. Jankovic 2 - 1  
K-C. Chang - Yaf. Wang 0 - 2  
Kr. Pliskova - N. Hibino    
L. Zhu - F.Y. Xun 2 - 0  
T. Martincova - S. Peng    
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiang X / Tang Q - Ninomiya M / Takahata K 2 - 0  
Kudryavtseva A / Rodionov - Han X / Zhu L 2 - 0  
LU J J / You X - Liang C / YE Q Y 0 - 2  
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kazahsztán 5 - 9  
Japán - Spanyolország 11 - 13  
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 5 - 7  
Szerbia - Horvátország 11 - 12  
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Olaszország 4 - 8  
Montenegró - Oroszország 9 - 8  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.R. Dressel - M. Metella (100 m gyors) 1 - 0  
F. Hentke - M. Belmonte Garcia (női 200 m pillangó) 0 - 1  
Hosszú K. - Női 200 m pillangó    
Hosszú K. - Y. Zhou (női 200 m pillangó) 1 - 0  
K. Hagino - C. Kalisz (200 m vegyes) 0 - 1  
Magyarország - Női 4x200 m gyorsváltó    
Szilágyi L. - Női 200 m pillangó    
Szilágyi L. - Y. Zhang (női 200 m pillangó) 0 - 1  
Y. Fu - E. Medeiros (női 50m hát) 0 - 1  

 

2017.07.26.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 5 - 6  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 11 - 10  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 2 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 6 - 2  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 4 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Atlanta 3 - 8  
Arizona - Atlanta (21:40) 10 - 3  
Cleveland - LA Angels 11 - 7  
Detroit - Kansas City 1 - 3  
LA Dodgers - Minnesota 6 - 2  
NY Yankees - Cincinnati 4 - 2  
NY Yankees - Cincinnati (19:05) 9 - 5  
Philadelphia - Houston 0 - 5  
San Diego - NY Mets 5 - 6  
San Francisco - Pittsburgh 11 - 3  
San Francisco - Pittsburgh (21:45) 2 - 1  
Seattle - Boston 6 - 5  
Seattle - Boston (21:40) 0 - 4  
St. Louis - Colorado 3 - 2  
Tampa Bay - Baltimore 5 - 4  
Tampa Bay - Baltimore (18:10) 5 - 1  
Texas - Miami 10 - 4  
Toronto - Oakland 4 - 1  
Washington - Milwaukee 0 - 8  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - R. Cross 11 - 8  
D. Chisnall - A. Norris 12 - 14  
M. van Gerwen - S. Whitlock 11 - 3  
P. Taylor - R. van Barneveld 11 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Dinamo Moszkva 3 - 6  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Riga 3 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Szalavat Julajev Ufa 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Phoenix Fuelmasters 100 - 91  
RS Elasto Painters - NLEX Road Warriors 101 - 101, h.u. 114 - 122  
Kosárlabda (U19 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dél-Korea - U19Japán 47 - 86  
U19Franciaország - U19Magyarország 73 - 58  
U19Lettország - U19Ausztrália 56 - 61  
U19Olaszország - U19Spanyolország 49 - 59  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Szlovákia 76 - 47  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Phoenix 84 - 84, h.u. 99 - 91  
Connecticut - Chicago 93 - 72  
Dallas - Indiana 84 - 82  
Los Angeles - Seattle 68 - 60  
Minnesota - New York 76 - 75  
Kézilabda (U21 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Algéria - U21Macedónia 20 - 24  
U21Dánia - U21Norvégia 34 - 27  
U21Franciaország - U21Feröer-szigetek 28 - 25  
U21Horvátország - U21Oroszország 25 - 34  
U21Magyarország - U21Szlovénia 21 - 21  
U21Németország - U21Svédország 26 - 26  
U21Spanyolország - U21Argentína 27 - 21  
U21Tunézia - U21Izland 28 - 27  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Rosenborg 0 - 0  
Dinamo Kijev - Young Boys 3 - 1  
FC Asztana - Legia Varsó 3 - 1  
FC Bruges - Istanbul Basaksehir 3 - 3  
Hapoel Beer Sheva - Ludogorec Razgrad 2 - 0  
Maribor - FH 1 - 0  
Nice - Ajax 1 - 1  
Salzburg - Rijeka 1 - 1  
Viitorul Constanta - APOEL Nicosia 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Brasil de Pelotas 1 - 0  
Internacional - Oeste 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Defensa Justicia 1 - 0  
Independiente SF - Fuerza Amarilla 1 - 0  
Labdarúgás (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Ausztria 0 - 3  
Svájc - Franciaország 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tottenham - Roma 2 - 3  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Sapporo 1 - 0  
FC Tokyo - Sanfrecce Hiroshima 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhayik Ural - Aktobe 2 - 2  
Atyrau - Okzhetpes Kokshetau 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ROW Rybnik - Gornik Zabrze 0 - 2  
Warta Sieradz - Sandecja Nowy Sacz 1 - 5  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utenis Utena - Atlantas Klaipeda 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Potros UAEM 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Atlante 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Alebrijes de Oaxaca 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Cimarrones de Sonora 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Mineros de Zacatecas 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Tambov 3 - 0  
Dinamo Szentpétervár - Rotor Volgográd 0 - 3  
Fakel Voronyezs - Tyumeny 1 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Gazovik Orenburg 2 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - Tom Tomszk 0 - 1  
Kubany Krasznodar - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 0  
Kurszk - Szpartak Moszkva 2 1 - 1  
OlimpiecNyizsnyijNovgorod - Himki 1 - 0  
Volgar Asztrahan - Lucs Vlagyivosztok 2 - 0  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Szibir Novoszibirszk 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - Dundee 0 - 3  
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Morozevich - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
Lékó P. - Yifan Hou 0.5 - 0.5  
N. Georgiadis - E. Bacrot 0.5 - 0.5  
N. Studer - D. Navara 0.5 - 0.5  
R. Vaganian - R. Ponomariov 0.5 - 0.5  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - K. Kravchuk 2 - 0  
D. Young - L. Lacko 0 - 2  
P. Gojowczyk - G. Pella 2 - 1  
Q. Halys - G. Müller 1 - 2  
T. Paul - M. Jaziri 2 - 1  
T.H. Fritz - C. Eubanks 0 - 2  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Reid M / Smith J-P 2 - 1  
Chung H / Nedunchezhiyan - Sock E / Sock J 2 - 0  
Koolhof W / Sitak A - COX J / Reinberg E 2 - 1  
Molteni A / Shamasdin A - Harrison/Venus 2 - 1  
Monroe N / Young D - Qureshi A / Ratiwatana S 1 - 2  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - V. Tomova 2 - 0  
E. Kulichkova - A. Sevastova 0 - 2  
K. Siniakova - A. Rus 2 - 0  
S. Errani - C. Garcia 0 - 2  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Allgurin E / Barritza K - Bjorklund M / Jarlskog I 2 - 1  
Cadantu A / Kovinic D - Bjorklund M / Jarlskog I    
Irigoyen M / Krejcikova B - Barthel M / Larsson J 2 - 0  
Lemoine Q / Rus A - Mertens E / Schuurs D 2 - 1  
Lister C / Naydenova A - Cabaj Awad J / Rinaldo Persson K 2 - 0  
Melichar N / Smith A - Knoll X / Krunic A 1 - 2  
Moore J / Thombare P G - Kalashnikova O / Rosolska 0 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - Ze Zhang    
J. Thompson - E. King 2 - 0  
W. Blumberg - D. Kudla 2 - 0  
Tenisz (Binghamton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CORRIE E / ROLA B - Gong M-X / Zhang Z 0 - 2  
Roelofse R / Rungkat C - Giron M / Statham J 2 - 1  
Tenisz (Cortina, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - R. Carballes Baena 1 - 2  
G. Melzer - G. Clezar 2 - 0  
Tenisz (Cortina, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bortolotti M / Vavassori - Giannessi A / Meloccaro S 2 - 0  
Dima D / Zekic M - Berrettini J / Berrettini M 0 - 2  
Petrovic D / Vucic I - Centenari A / Junaid R 2 - 0  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - S. Bangoura 2 - 1  
K. Uchida - S. Diez 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - E. Gulbis 0 - 2  
D. Brown - D. Istomin 0 - 2  
D. Goffin - R. Albot 2 - 1  
G. Sakharov - R. Bautista-Agut 0 - 2  
P. Lorenzi - M. Chiudinelli 2 - 0  
T. Bellucci - H. Laaksonen 1 - 2  
T. Monteiro - R. Haase 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Haase R - Elgin M / Istomin D 2 - 1  
Brown D / Chiudinelli M - Jebavy R / Middelkoop M 0 - 2  
Daniell M / Demoliner M - Gombos N / Sousa J 0 - 2  
Duran G / Erlich J - Marach O / Oswald P 1 - 2  
Eysseric J / Skugor F - Bellier A / Margaroli L 2 - 0  
Paes L / Sancic A - Bellucci T / SA A 0 - 2  
Podlipnik-Castil/Vasilevs - Bagnis F / Daniel T 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - C-M. Stebe 2 - 1  
F. Mayer - An. Kuznetsov 2 - 1  
J. Hernandez-Fernandez - Al. Bedene 0 - 2  
J. Vesely - F. Verdasco 2 - 1  
N. Basilashvili - D. Ferrer 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altmaier D / Haas T - Knowle J / Marrero D 0 - 2  
Bedene A / Simon G - Mektic N / Siljestrom A 1 - 2  
Berlocq C / Schwartzman D - Matkowski M / Zimonjic N 0 - 2  
Delbonis F / Mayer L - Mirnyi M / Nestor D 0 - 2  
Dodig I / Pavic M - Paire B / Roger-Vasselin E 2 - 0  
Peralta J / Zeballos H - Begemann A / Struff J-L 2 - 0  
Verdasco F / Vesely J - Cuevas P / Lopez M    
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtseva - T. Martincova 1 - 2  
Ar. Rodionova - Fa. Liu 2 - 0  
Kr. Pliskova - S.J. Jang 2 - 0  
S-W. Hsieh - E. Hozumi 2 - 1  
Shu. Zhang - K-C. Chang 1 - 2  
Xin. Han - Qia. Wang 2 - 1  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han X / Zhu L - Wang Y / Zhang K-L 2 - 0  
Lertpitaksinchai/Plipuech - Hozumi E / Ozaki R 2 - 1  
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Görögország 10 - 9  
Olaszország - Ausztrália 11 - 11  
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Spanyolország 10 - 12  
Oroszország - USA 9 - 14  
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Kína 14 - 7  
Új-Zéland - Franciaország 7 - 9  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. van der Burgh - F. Lima (50m mell) 1 - 0  
Cseh L. - 200 m pillangó    
Cseh L. - Kenderesi T. ( 200 m pillangó) 1 - 0  
G. Paltrinieri - G. Detti (800m gyors) 0 - 1  
Hosszú K. - F. Pellegrini (női 200 m gyors) 0 - 1  
Hosszú K. - Női 200 m gyors    
Kenderesi T. - 200 m pillangó    
 
2017.07.25.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 0 - 1  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 9 - 8  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 1 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 0 - 4  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 7 - 2  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Atlanta 10 - 2  
Chicago Cubs - Chicago WS 7 - 2  
Cleveland - Cincinnati 6 - 2  
Detroit - Kansas City 3 - 5  
LA Dodgers - Minnesota 6 - 4  
Philadelphia - Houston 4 - 13  
San Diego - NY Mets 3 - 5  
San Francisco - Pittsburgh 3 - 10  
Seattle - Boston 4 - 0  
St. Louis - Colorado 8 - 2  
Tampa Bay - Baltimore 0 - 5  
Texas - Miami 0 - 4  
Toronto - Oakland 4 - 2  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Webster - S. West 11 - 7  
G. Anderson - D. Gurney 9 - 11  
M. Suljovic - J. Pipe 11 - 6  
P. Wright - C. Reyes 11 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Szpartak Moszkva 2 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Szocsi 5 - 1  
Kosárlabda (U19 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kína - U19Mali 72 - 54  
Kosárlabda (U19 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kanada - U19Lettország 74 - 70  
Kosárlabda (U19 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Ausztrália 51 - 75  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Washington 76 - 85  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, női, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észak-Korea - Kína 53 - 110  
Új-Zéland - Tajvan 59 - 53  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, női, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Ausztrália 74 - 83  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud Un. Gualeguaychu - Estudiantes San Luis 3 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - CSZKA Moszkva 0 - 2  
FCS Bukarest - Plzen 2 - 2  
Partizan Belgrád - Olympiakosz 1 - 3  
Qarabag Baku - Sheriff Tiraspol 0 - 0  
Slavia Praha - BATE Boriszov 1 - 0  
Vardar Skopje - FC Köbenhavn 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo - Gremio 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vysoke Myto - Pardubice 1 - 2  
Labdarúgás (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Németország 0 - 2  
Svédország - Olaszország 2 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Bayern München 2 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Olafsvik - Valur 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Junior de Barranquilla 1 - 0  
Envigado - Atl. Bucaramanga 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - VMFD Zalgiris 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Forfar 4 - 0  
Stirling - Brechin 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Fife - Elgin 3 - 2  
Peterhead - Hearts 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buckie Thistle - Raith Rovers 1 - 6  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Arbroath 6 - 1  
Montrose - Alloa 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Clyde 5 - 1  
Dumbarton - Annan 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Queens Park 2 - 3  
Edinburgh City - Motherwell 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Hamilton 4 - 4  
Stenhousemuir - East Kilbride 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Partick Thistle 1 - 2  
Stranraer - Livingston 2 - 4  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sillamae Kalev - Levadia Tallinn 1 - 1  
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Navara - A. Morozevich 0 - 1  
E. Bacrot - R. Vaganian 1 - 0  
P. Harikrishna - N. Georgiadis 0.5 - 0.5  
R. Ponomariov - Lékó P. 1 - 0  
Yifan Hou - N. Studer 0.5 - 0.5  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - V. Pospisil 1 - 2  
D. Young - T. Smyczek 2 - 0  
E. Escobedo - J. Donaldson 0 - 2  
F. Tiafoe - J. Millman 1 - 2  
Hy. Chung - T. Paul 1 - 2  
M. Baghdatis - K. Edmund 0 - 2  
R. Opelka - M. Jaziri 1 - 2  
S. Kozlov - Q. Halys 0 - 2  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Muller G / Nys H - Gonzalez S / Lipsky S 0 - 2  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - C. Lister 2 - 0  
B. Krejcikova - A. Beck 2 - 0  
C. Suarez Navarro - J. Paolini 2 - 0  
C. Wozniacki - P. Parmentier 2 - 1  
E. Alexandrova - E. Kulichkova 1 - 2  
I-C. Begu - C. Garcia 1 - 2  
I.M. Bara - E. Mertens 1 - 2  
K. Bertens - C. Witthöft 2 - 0  
K. Siniakova - R. Peterson 2 - 1  
Ka. Kozlova - M. Björklund 2 - 1  
M. Barthel - J. Larsson 2 - 1  
M. Trevisan - V. Golubic 0 - 2  
P.M. Tig - A. Rus 0 - 2  
V. Tomova - J. Görges    
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I / Wongteanchai V - Kalashnikova O / Rosolska 1 - 2  
Blinkova A / Marozava L - Geuer N / Peterson R 1 - 2  
Soler-Espinosa S / Zaja A - Moore J / Thombare P G 0 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - E. Song 2 - 1  
C. Norrie - R. Ramanathan 2 - 0  
J.P. Sorgi - D. Kudla 0 - 2  
M. Mmoh - M. Giron 2 - 0  
Tenisz (Cortina, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - P. Martinez Portero 1 - 2  
J.P. Paz - M. Granollers 1 - 2  
M. Donati - G. Clezar 1 - 2  
M. Zekic - F. Gaio 2 - 0  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - F. Peliwo 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - D. Brown 0 - 2  
M. Youzhny - R. Albot 1 - 2  
R. Olivo - R. Haase 0 - 2  
S. Giraldo - J. Sousa 0 - 2  
T. Monteiro - A. Dolgopolov 2 - 1  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - L. Mayer 1 - 2  
An. Kuznetsov - P. Cuevas 2 - 1  
C. Berlocq - F. Delbonis 1 - 2  
K. Khachanov - R. Molleker 2 - 0  
P. Kohlschreiber - A. Rublev 2 - 0  
R. Dutra da Silva - Al. Bedene    
T. Haas - N. Kicker 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-Q. Kang - J. Jankovic 0 - 2  
Jin.J. Lu - Z. Diyas 2 - 1  
Mi. Kato - Yaf. Wang 0 - 2  
R. Ozaki - L. Zhu 0 - 2  
Y-Y. Duan - Ar. Rodionova 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Lykina K - LU J J / You X 0 - 2  
Hibino N / Kato M - Namigata J / Sawayanagi R 2 - 1  
Liang C / YE Q Y - Aoyama S / Chang K C 2 - 0  
Sun X L / Zheng W - Ninomiya M / Takahata K 0 - 2  
Vívás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Női kardcsapat    
Magyarország - Párbajtőrcsapat    
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - USA 8 - 11  
Kanada - Dél-Afrika 9 - 6  
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Olaszország 12 - 9  
Magyarország - Oroszország 14 - 5  
Montenegró - Görögország 7 - 12  
Szerbia - Ausztrália 15 - 5  
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Japán 7 - 9  
Kazahsztán - Spanyolország 6 - 18  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Seebohm - K. Baker (női 100 m hát) 0 - 1  
Hosszú K. - Női 100 m hát    
J. Guy - D. Scott (200m gyors) 0 - 1  
Kapás B. - Női 1500 m gyors    
Kapás B. - S. Quadarella (női 1500 m gyors) 0 - 1  
Kozma D. - 200 m gyors    
Kozma D. - A. Krasnykh (200 m gyors) 0 - 1  
Késely A. - J. Hassler (női 1500 m gyors) 0 - 1  
R. Murphy - M. Grevers (100m hát) 0 - 1  
Y. Efimova - L. King (női 100 m mell) 0 - 1  

 

2017.07.24.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Chicago WS 1 - 3  
Chicago Cubs - St. Louis 5 - 3  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - S. Beaton 10 - 7  
I. White - R. Cross 7 - 10  
M. van Gerwen - S. Bunting 10 - 4  
S. Whitlock - K. Anderson 10 - 5  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, női, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Tajvan 102 - 63  
Észak-Korea - Új-Zéland 50 - 71  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, női, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Dél-Korea 70 - 56  
Kézilabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dél-Korea - U21Chile 32 - 29  
U21Feröer-szigetek - U21Magyarország 23 - 32  
U21Németország - U21Norvégia 32 - 28  
Kézilabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Dánia 30 - 22  
U21Katar - U21Egyiptom 29 - 30  
U21Szlovénia - U21Svédország 31 - 28  
Kézilabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Macedónia - U21Brazília 28 - 23  
U21Spanyolország - U21Tunézia 25 - 21  
Kézilabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Algéria - U21Szaúd-Arábia 23 - 21  
U21Argentína - U21Marokkó 30 - 14  
U21Horvátország - U21Izland 29 - 26  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Beroe Stara Zagora 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Botafogo 1 - 1  
Atlético MG - Vasco da Gama 1 - 2  
Atlético PR - Ponte Preta 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - OB Odense 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul E-Land 2 - 0  
Gyeongnam - Asan Mugunghwa 3 - 1  
Labdarúgás (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 1 - 2  
Norvégia - Dánia 0 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Lyon 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - GrIFK 3 - 0  
Labdarúgás (Gold Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Jamaika 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Leiknir R. 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Dep. La Equidad 1 - 1  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Tolima 1 - 0  
Millonarios - Rionegro Aguilas 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Slask Wroclaw 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Riga FC 2 - 1  
Ventspils - METTA/LU 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Necaxa 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - San Jose 3 - 0  
Vancouver - Portland 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - SZKA Habarovszk 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Astra Giurgiu 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Rapperswil 6 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Öster 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Elfsborg 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Derry City 0 - 2  
Röplabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kína - U20Oroszország 3 - 0  
U20Törökország - U20Japán 2 - 3  
Sakk (Biel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Morozevich - Yifan Hou 0 - 1  
E. Bacrot - R. Ponomariov 0.5 - 0.5  
N. Georgiadis - D. Navara 0.5 - 0.5  
N. Studer - Lékó P. 0 - 1  
R. Vaganian - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Lacko - T. Fabbiano 2 - 0  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Lindstedt R - Raja P / Sharan D 1 - 2  
Millman J / Ratiwatana S - Baghdatis M / Jaziri M 2 - 0  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - A. Sevastova 0 - 2  
T. Korpatsch - S. Errani 0 - 2  
Tenisz (Bastad-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - A. Naydenova 2 - 0  
A. Rus - E. Allgurin 2 - 0  
B. Krejcikova - S. Soler-Espinosa 2 - 0  
C. Lister - L. Chirico 2 - 1  
D. Kovinic - C. Lister    
Ka. Kozlova - B. Eraydin 2 - 0  
M. Trevisan - V. Tomova 2 - 0  
Q. Lemoine - I.M. Bara 0 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - J.C. Aragone 2 - 0  
E. Leshem - A. Bolt (esőszünet)    
Tenisz (Binghamton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrie C / Rybakov A - Lamble J / Song E 2 - 0  
Tenisz (Cortina, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capecchi D / Di Nicola G - Arneodo R / Ghedin R 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bellier - G. Sakharov 0 - 2  
L. Giustino - D. Istomin 0 - 2  
N. Gombos - T. Daniel 2 - 0  
Y. Hanfmann - F. Bagnis 2 - 1  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - D. Tursunov 2 - 0  
C-M. Stebe - D. Dzumhur 2 - 0  
D.S. Schwartzman - A. Haider-Maurer 2 - 0  
H. Zeballos - D. Altmaier 2 - 0  
J-L. Struff - E. Donskoy 2 - 0  
M. Cecchinato - F. Mayer 0 - 2  
M. Marterer - G. Simon 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Puetz T - Dutra Silva R / Ramos-Vinolas A 1 - 2  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - S. Zheng    
E. Hozumi - S. Zheng 2 - 1  
F.Y. Xun - Wus. Zheng 2 - 1  
H. Dart - Qia. Wang 0 - 2  
K. Nara - S. Peng 1 - 2  
N. Hibino - K.L. Zhang 2 - 1  
Pe. Plipuech - Xin. Han 0 - 2  
X. Gao - S-W. Hsieh 0 - 2  
Xia. You - Fa. Liu 1 - 2  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiang X / Tang Q - Duan Y-Y / Wang Q 2 - 0  
Kudryavtseva/RodionovAR - Liu C / Lu J-J 2 - 0  
Vívás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Dél-Korea (kardcsapat) 22 - 45  
Magyarország - Kardcsapat    
Magyarország - Női tőrcsapat    
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Franciaország 13 - 5  
Új-Zéland - Hollandia 4 - 19  
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Japán 9 - 11  
Dél-Afrika - Kazahsztán 4 - 6  
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Spanyolország 10 - 10  
Magyarország - Kanada 4 - 6  
Olaszország - Oroszország 8 - 9  
USA - Ausztrália 7 - 5  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Govorov - C.R. Dressel (50 m pillangó) 1 - 0  
C. Miller - K. Cordes (100m mell) 0 - 1  
Hosszú K. - Női 200 m vegyes    
K. Worrell - E. McKeon (női 100m pillangó) 0 - 1  
M. Margalis - S. Pickrem (női 200 m vegyes) 1 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,